PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 6.Hafta | Kardemir Karabükspor 4-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

emrex61
01.10.2016, 19:50
Sorun tamamen bence yenilmeyi alışkanlık edinmiş oyunculardan kaynaklanıyor bu nedenle 1 gol yediğimiz an gardımız düşüyor.

Onur , mustafa akbaş , mustafa yumlu , zeki , ekici , aytaç, özellikle bu 6 lı gönderilmeli radikal kararlar almalıyız ve tepkinizin de nereye gitmesi gerektiğini iyi bilmelisiniz hoca nın arkasında iyi gizlendiler 3 senedir kaçtane hoca yediler.

tonya55
01.10.2016, 19:50
birkac dokunus gerekli takıma yumlu ve zekiyle olmuyorsa alttan birileri oynamalı abdulkadir artık süre almalı.

UĞUR DURTAŞ
01.10.2016, 19:51
bugün;
adem Kasımpaşa adına kısacık boyunla kafa golü attı
batalla bursa adına kısacık boyunla kafa golü attı.
.................
.................

Nazim Can
01.10.2016, 19:52
Sorun tamamen bence yenilmeyi alışkanlık edinmiş oyunculardan kaynaklanıyor bu nedenle 1 gol yediğimiz an gardımız düşüyor.

Onur , mustafa akbaş , mustafa yumlu , zeki , ekici , aytaç, özellikle bu 6 lı gönderilmeli radikal kararlar almalıyız ve tepkinizin de nereye gitmesi gerektiğini iyi bilmelisiniz hoca nın arkasında iyi gizlendiler 3 senedir kaçtane hoca yediler.

Cok dogru bir tespit, bu 6 futbolcu hatta bunlara Yusuf ve Okayi da ekleyebiliriz, bu adamlarin hepsini gönderelim,ne yani simdi gecen senenin Hizipcileri, Erkan ve Özer miydi sirf ???? Bence asil Hizipciler hala daha takimda yerlilerin hepsini göndermekten baska caremz kalmadi, hatta simdiden kadro disi birakmaliyiz.

Fatih Çelik
01.10.2016, 19:53
Haftaya da kaybedersek bu kadroyu da tamamen kaybederiz işte o zaman kimse bizi kurtaramaz ne ekonomik ne de sportif.

Berkan
01.10.2016, 19:54
Hoca ve Başkanla sonuna kadar gideceğiz. Zamanında söverek yolladığınız hocalara balın Osmanlıda Bjk da neler yapıyor... Hepimiz sinirliyiz ama hoca ve yönetimin gitmesi bizi tamamen bıtırır

Sorun tamamen takımı sabote eden oyuncu grubunda. Ersun hoca bugun.bızım gordugumuz her seyı gormustur. En ıyı yerlı hocalardan bırıne sahıbız bugun onu yollamak bıze bırsey kazandırmaz

ilyskm
01.10.2016, 19:54
Yapılanma sezonunda risk alınmadan Türkiye liglerinde standart top oynayan topçular alınacaktı, bakınız lige yeni çıkan Alanya, Karabük ve Adana ne yapmış, hepsi macera aramadan bu ligde bir şekilde standart top oynamış topçuları aldılar ve bunlardan ikisi bize bir 3 bir 4 gol attı. Kim doğru yaptı futbolu çok iyi bilirim diye övünen Trabzonspor mu yoksa kabzımallardan oluşan diğer takımların yöneticileri mi? Muharrem Usta artık ağzı ile kuş tutsada bu takımı sonu belli olan uçurumdan geri döndüremeyecek çünkü elinde 1 tane dahi her maç belli standardın üstünde oynayan bir topçusu yok, maalesef bu sezon çok acı çekeceğiz...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğan Keskin
01.10.2016, 19:55
Her şeyi geçtim de geçen hafta iyi mücadele etmiş bir takım vardı sahada 90+5 te gelen gole herkes zıplarken Ersun hoca niye put gibi duruyordu? Hocaya saygım var ama bu ruhsuzluk takıma zarar verir.

esra61
01.10.2016, 19:58
İlk yari oynanan oyunu ben beğendim ama ikinci yarı oyuna mutlaka müdehale etmek gerekirdi ne yazıkki golden sonra müdehale edildi.
Birileri sabote ediyormuş gibi geliyor bu takımı ya da milyonluk takim bir gol atamiyor , gol yiyince oyundan düşüyor bir gram üzüntü ifadesi yerleşmiyor yüzlerine.
Samimiiyetimle söylüyorum altı gol yeseydik AMa şu takimin ruhsuz bir oyun oynadığını ve takimi umursamayan kişileri gormeseydim.Sorsak bizden çok Trabzonsporlular.
Profesyonel Trabzonsporluk değil istediğim amatör ruhlu profesyoneller olsanız daha iyiydi.
Samimiyetinizi gorebilseydik bukadar üzülmezdik.

emrex61
01.10.2016, 19:58
Bende sinirlendim ilk başta ersun hocaya fakat aynı hataları yapmıcam tamamen oyunculardan kaynaklanıyor bu durumumuz.

ozturk
01.10.2016, 19:59
Her şeyi geçtim de geçen hafta iyi mücadele etmiş bir takım vardı sahada 90+5 te gelen gole herkes zıplarken Ersun hoca niye put gibi duruyordu? Hocaya saygım var ama bu ruhsuzluk takıma zarar verir.

Okayin kacirdigi pozisyonda da tepkisiz kaldi

Sezgin Öztürk
01.10.2016, 19:59
Bu takımın başarılı olması için kelle almak sart artık... Yumlu ile başlanmalı ve nereye kadar giderse gitsin geri donusu olmamalı.

sasort
01.10.2016, 20:00
arkadaşlar defans neden bu kadar basiretsiz

adam yürüyerek çalım atıyor

durica dışında adam yok malesef defansta

sağ bek ve taşçı alınmalı arada

orta sahaya savaşan bir orta saha

mbia olsa böylemi olurduk

ah
ah
aaaah

robinhood61
01.10.2016, 20:03
Ersun Yanal hastaya Fenerbahçeli neden hala anlamıyorsunuz. Biz şampiyon olacaksak kendi dinamiklerimizle ve kaliteli yabancılarla oluruz. Ersunda Trabzon ruhu yok. O bir Fenerbahçeli. Ruhsuz ve ailevi sorunları var. Transfler de boktan olunca sonuç bu malesef. Başkan artık bu seneki hedefin kümede kalmak olduğunu söylemelidir

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grandmaster
01.10.2016, 20:04
ersun yanallık bir şey yok kadro rezil ötesi akbaş yumlu bero ibanez suk bilmem ne bunlardan hangisi bjk gs fb de forma yüzü görebilir gerisi hikaye

DeAgLeMaNyAq
01.10.2016, 20:05
Taraftar duygusal düşünüp skor yorumculuğu yapabilir ama spor yazarlarının bunu yapma lüksü yok, özellikle de yerel medyanın hiç yok. Sırf Konya maçına bakarak işte aranılan kadro bu diyip, bugün aynı kadroyu yerin dibine sokmak nasıl bir zihniyettir çözemedim. Az tutarlı olmak lazım...

Ahmet Aksu
01.10.2016, 20:07
Gecen seneki as kadrodan kimse 11de olmamali resmen eziyet ayni rezaletleri izlemek..
Yumlu-zeki-yusuf-aytac-muhammet-guray-akbas-akakpo bunlarin trabzonda isi olamaz
Ayrica onur-ekiciye artik tesekkur edilmeli.. Cunku bu isimler de artik trabzona zarar veriyor.
Ozellikle ilk yazdigim isimleri seneye gormek istemiyorum.

emrex61
01.10.2016, 20:09
G.antep bursa maçında hakemin antepe verdiği penaltı komedi hatta sistemin hala devam ettiğini gösteriyor yazık bu takımlara allahtan atamadılar golü yiyeceklerdi bursanın hakkını.

nuri45
01.10.2016, 20:12
Gecen hafta yusufa akliyla oynamadigini söyledigim icin beni banlayan genc arkadasim berke op bu hafta sahada olan arkadaslara ne tür meziyetler dizmemizi bekliyor acaba.

biltrabzon
Yeniliriz.Boşuna kadro falan yapmayın.Kaya Çilingiroğlu nun dediği gibi Akbaşlar,Zekilerle,Yumlularla,Yusuflarla,Sukla bu iş olmaz.Taraftarı kandırmayın.Ts nin çok kötü kadrosu var.Düşünün forveti Suk,Suk kim ya?Ben demiyorum Kaya Çilingiroğlu diyor.Bencede doğru diyor.

Ne demiştik.Maalesef çok güvendiğimiz yönetim o kadar saçma transferler yaptıki,bizi kimse kurtaramaz.Trabzonspor un bir defa golcüsü yok.Tesadüfen gol atıpta ligde kalmak zor.Dua edelim devreye kadar 20 puan yapalım yoksa bağıra bağıra bu takım düşer.Trabzonspor çok kötü kadro planlaması yaptı.Birileri başkanı ve taraftarı kandırdı.

Jedi
zeki ve yumlu daha çok teknik direktör ve yönetim yer............

emrex61
01.10.2016, 20:13
zeki ve yumlu daha çok teknik direktör ve yönetim yer............

Bence onur ekici aytaç da buna dahil.

tonya55
01.10.2016, 20:14
sadece zeki aytac yumlu degil onur castillo tüm takım kötü.

odyseuys
01.10.2016, 20:15
geçen hafta en kreatif oyuncusu ömer ali olan orta sıra balkan takımı görüntüsündeki konyaspor karşısında çimden çok çamurda oynanan maçta "iyi mücadele" ettiği söylenen takımın bu hafta karabük maçında patlayacağı aşikardı. öyle de oldu.
sahadaki ucube kadro bu hafta ne kadar yanlış idiyse geçen hafta da o kadar yanlıştı. hiç bir şey oynamadan üretmeden 90+ atılan şans golüyle kazanılan galibiyet "kazanan kadro bozulmaz" safsatasının geçerli olması için kesinlikle yeterli değildi.

nihayetinde takke bir kez daha düştü.

tribündeydim. bir kez daha mustafa yumlu'nun kulübede dahi oturamayacak kadar yetenetsiz olduğunu, akbaş'ın ideal sol bek olmaktan çok uzak olduğunu, aytaç'ın nasıl futbolcu olduğuna hayret ederek izledim takımı çıplak gözle.

ibanez, castillo, onazi, ramil hatta ndoye... deniliyor ki henüz takıma alışamadılar, uyum problemi yaşanıyor. yahu arkadaş bu adamlar oynamadan nasıl aşacaklar uyum problemini? oynattığından çok oynatmadığın oyuncunun performansı merak ediliyorsa o takımda kadro seçimi yanlış yapılıyor demektir ve bu noktada ersun hoca iki haftadır yanlış kadro seçimleriyle gelecekle ilgili umutlarımıza limon sıkmaktadır.

biz geçen seneki o ruhsuz, kaybetmeyi alışkanlık haline getirmiş, tepkisiz takımı izlemek istemiyoruz. yönetim de bizzat başkanlık düzeyinde bunun sözünü verdi bizlere, yepyeni bir takım kuracağız dedi. hala sahada yumlu, ekici, aytaç ... taraftarın aklıyla, duygularıyla bu kadar oynamamalılar, işin sonu iyi değil.

şerefsiz, hırsız passolig sağ olsun elimizde biletimiz olmasına rağmen 40. dakikasında ancak tribüne girebildiğimiz maçın izleyebildiğimiz 50 dakikasında sahada Trabzonspor formasının ağırlığını taşıyabilecek performansa ya da potansiyele sahip tek bir oyuncu dahi izleyemeden çektiğimiz rezillik de yanımıza kar kalarak döndük evimize.

ben bir taraftar olarak yönetimin sözünü verdiği "yeni" takımı görmek istiyorum sahada. yumluyu, aytaçı, ekiciyi, zekiyi, akbaşı değil. ya sözünüzü tutun ya bırakın gidin.

shagrath61
01.10.2016, 20:15
Her şeyi anlıyorum ancak daha iyisini al demiyoruz.. Sağ bek ve açık yok takımda Y-O-K! Nasıl almazsın? Bunun izahı yok ya hu.. İhanet demeyeceğim ama anlatacak kelime de bulamıyorum..Bu işin yönetim kısmı.. Aytaç ve Muhammet (niyeti falan anlamam ben) saha da kütlesel var olmanın bi tık ötesinde değiller.. Var olmaları daha kötü 9 kişi olsak en azından pas atmayız.. Bunları nasıl saha da tutarsın? 7 Transferden sadece Durica ilk onbir de oynayacak düzeyde o da bugün Mustafa ya uydu bu nasıl izleme komitesi.. Bu nasıl kadro mühendisliği? Nerden tutsan elinde kalıyor.. Siyasi yalamalıkları da bi taraftan. Bu kulüp nasıl bu hale geldi ya hu!..

ilyskm
01.10.2016, 20:16
Kadro yanlış kuruldu net, bu kadro bizi küme atar

Maranov
01.10.2016, 20:19
Karadeniz edip Akbayram
değerli Trabzonsporlulara gelsin

Bud Spencer
01.10.2016, 20:20
Hoca ve Başkanla sonuna kadar gideceğiz. Zamanında söverek yolladığınız hocalara balın Osmanlıda Bjk da neler yapıyor... Hepimiz sinirliyiz ama hoca ve yönetimin gitmesi bizi tamamen bıtırır

Sorun tamamen takımı sabote eden oyuncu grubunda. Ersun hoca bugun.bızım gordugumuz her seyı gormustur. En ıyı yerlı hocalardan bırıne sahıbız bugun onu yollamak bıze bırsey kazandırmaz
Keske herkes senin kadar iyi analiz edebilse bu durumu

Cok bos konusan, anlamsiz istifa diye bagiran sahislar var burada

onur-ts
01.10.2016, 20:24
Yaz boyu bas bas bağırdık Yumlu varsa maddi manevi destek yok diye. Yönetim sözleşme uzattı ondan beri takip etmiyorum yazmıyorum da. Bu güne gelirsek. Sorun Yumlu ile sözleşme uzatıp bi bildiğimiz var diyenlerde. Her şeyi siz bilmiyorsunuz işte yöneticiler. Biz bunlar sabote edecek takımı bunlarla başarı imkansız dedik. Siz ise tüm takıma Yumlu maskesi takıp fotoğraf çektirdiniz.yumluyu o kadar sahiplendiniz.yeni yapı dediniz Yumlu Akbaş zeki Aytaç oynuyor peşine maske takıp taraftara ses kes mesajı veriyorsunuz.çok biliyorsunuz ya hadi Yumlu maskesi takıp her şeyi batırmaya devam edin. Benim gibi çok destek kaybettiniz. Bakalım sonuçta kim karlı çıkacak.

kanterts
01.10.2016, 20:27
Süper LIgde ki diger Takimlari izliyorum hicbir Takim böyle kirilgan degil. Hatta Dünyada hicbir Takim böyle degil. sokaktan 11 kisi ciksin TRabzonspora karsi mac 1-0 ken ama. 2 veya 3-0 kazanir sokak takimi. Bu Rezillik Kabul edilemez. USTA, AYDIN ve YANAL MÜCADELEYI BIRAKMAYAN TAKIM GÖRECEKSINIZ DEDILER. GÖREMIYORUM.
Gecen Sene 6-0 ve 7-0 yenilen Reziller yine Sahada ve yine rezil bir perfomans orta gösterdiler. Suclu yine Taraftar mi? Her Deplasmanda puan almayi gectim Gol atamiyoruz.

zafer6161
01.10.2016, 20:27
ersunu severim hatta hayranıyım .ama arkadaş ibanez onazi castillo bu adamları koysana 11

bordolu mavi
01.10.2016, 20:30
yok yumlu ydu yok yumuştuydu vırt zırt kardeşim bu takım 5 sezondur doldur boşalt taransfer yapıyor bu açık net,
ikincisi altyapı sıfır, yerli üretim sıfır, yerliye tolerans sıfır,
mro diyoruz kro diyoruz öz evladımızı gönderiyoruz gittikten sonra yaptıkları ortada
haaa sakın yanlış anlaşılmasın ersun anca gidersun demiyorum
amma velakin doğru adama doğru zamanda şans vermek lazım
mandıralı kandıralı şimdiden elini ovuşturuyor sezonu ben tamamlarım diye,
yıldız değil takım oyunu çevirebilecek makine gibi futbol oynatacak direktör ve
bu kafada yönetim lazım
başta da dediğim gibi yumluydu yumuşmamışmıy dı diye çokkk tartışırız yoksa

bordolu mavi
01.10.2016, 20:32
bu arada karadeniz derbisi dediğimde kızan arkadaşlar 4. golden sonra bana hak vermişlerdir

Mehmet Fatih Silik
01.10.2016, 20:32
Gecen maçta çok yanlış bir ilk 11 ile çıkıldığını söylemiştim ve bu galibiyet yanıltmasın demiştim. Yine aynı kadro ve hüsran

ilyskm
01.10.2016, 20:33
Bu takımın en büyük derdi Mehmet Ekicidir, ilk yarıda kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda Muhammed'e pas verse top boş kaleye yuvarlanacak, o ne yaptı 7,5 metre kale yerine topu auta attı sonra ne oldu 45 dakikada Karabük denen takımdan 4 gol yedik....

temel_yilmaz
01.10.2016, 20:36
Cok net Onur ve surekasi gidene kadar bu takim gezegende hoca birakmaz,bu adamlar hizipci bunlara Trabzon icinden birileri 6 ay sonra baskan biz olacaz demis herhalde.
Takima dun gelen adami hemen kendilerine uyduruyorlar pire Onazi gitti vurdumduymaz bir adam geldi.
Eger bu takimin basinda muhasebeci degil baskan varsa,Mehmet ekici,onazi,mustafa'lar zeki ve onur kadro disi kalmali 1 sezonu oldu yonetimin elle tutulur koca bi ....den baska bisey yok.Bir takimin 6 7 mactir organize bir atagi,arapasi yada.ne biliyim akilli bir pozisyonu olmazmi.

TS-Tiryaki
01.10.2016, 20:37
-----------------Onur---------------------
Akakpo........Ugur..........Durica........Ibanez
.............Okay..............Onazi------------
.....................Bero......................... ....
Ndoye........................................Casti llo
......................Ramil....................... .......

Su kadroyu oynat ve keyfine bak....

special one
01.10.2016, 20:39
Yeni yapılanma
zeki...
yumlu...vs..Hmm
bağırdık bağırdık anlatamadık
kelle alır dedik bu adamlar !
başkan, yöneticiler ve hoca ben size istifa edin demeyeceğim
Önünüzde 4 hafta daha var
Akhisar ve rize maçlarını aldınız aldınız
yoksa
bavullarınızı toplarsınız.
Ipleriniz Zeki yumlu ve ekibinde
hadi bakalım

gurur6134
01.10.2016, 20:44
Onazi de gelir gelmez ilk haftadan sonra saclarla beraber futbolunuda boyatti anlasilan..2.golde kaptirdigi o top neydi oyle .takimda mi bir ugursuzluk var gelen top oynamayi unutuyor arkadas..

abbas
01.10.2016, 20:51
Onazi de gelir gelmez ilk haftadan sonra saclarla beraber futbolunuda boyatti anlasilan..2.golde kaptirdigi o top neydi oyle .takimda mi bir ugursuzluk var gelen top oynamayi unutuyor arkadas..
Kaptırdıktan sonra yaptığı koşuya ne diyorsunu peki? Adam zaten sol kanada doğru gidiyor. Onazi daha da solundan dolaşmaya çalışıyor. Ya girsene kademeye doğru. Düzgün koşu yapsa traore nin önüne girerdi. Futbolcunun akıllısı lazım abi bu nedir ya???

serdaracıl
01.10.2016, 20:52
Cok net Onur ve surekasi gidene kadar bu takim gezegende hoca birakmaz,bu adamlar hizipci bunlara Trabzon icinden birileri 6 ay sonra baskan biz olacaz demis herhalde.
Takima dun gelen adami hemen kendilerine uyduruyorlar pire Onazi gitti vurdumduymaz bir adam geldi.
Eger bu takimin basinda muhasebeci degil baskan varsa,Mehmet ekici,onazi,mustafa'lar zeki ve onur kadro disi kalmali 1 sezonu oldu yonetimin elle tutulur koca bi ....den baska bisey yok.Bir takimin 6 7 mactir organize bir atagi,arapasi yada.ne biliyim akilli bir pozisyonu olmazmi.

Pire önazi neredeydi. Ben hiç görmedim. Adam tam bir ceset

abbas
01.10.2016, 20:53
Adamların attığı gole bakın ya. Nasıl istiyorlar kazanmayı. Bizim takım top kaptırıp geri dönmekten aciz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
01.10.2016, 20:55
-----------------Onur---------------------
Akakpo........Ugur..........Durica........Ibanez
.............Okay..............Onazi------------
.....................Bero......................... ....
Ndoye........................................Casti llo
......................Ramil....................... .......

Su kadroyu oynat ve keyfine bak....

Elimizdeki ideal kadro bu. Ama bu kadro ancak düşmemeye oynar. Oyuncularımız 2. Sınıf. Önazi ve ndoye bitik.

Hasanu
01.10.2016, 20:55
Bizim hiçbir orta saha futbolcumuzun kesici özelliği yok.Rakibe nasıl müdahale edeceklerini bilmiyorlar.Forvetlerimiz ise topu bir türlü arkadaşlarına indiremiyorlar.Kanat oyuncuları kanat gibi değil de ofansif orta saha gibi oynuyorlar.Takımda baskı yiyince topla istop edebilecek bir futbolcu yok.Baskı yiyince panik havası oluşuyor.Hocanın bunlara bir çözüm bulması lazım.

Doğan Keskin
01.10.2016, 20:57
Bu takımın en büyük derdi Mehmet Ekicidir, ilk yarıda kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda Muhammed'e pas verse top boş kaleye yuvarlanacak, o ne yaptı 7,5 metre kale yerine topu auta attı sonra ne oldu 45 dakikada Karabük denen takımdan 4 gol yedik....

O pozisyonda Ekici'nin Muhammet'e pas atması zor. Adamın önü dolu. Muhammet kendini boşa çıkarmadı.

zafercalikoglu
01.10.2016, 20:57
kaç senedir ne neşe bıraktın ne huzur ,kimyamızı bozdun TS, sonra taraftar olay cıkartıyor,yok taraftar maça gitmiyor,yok forma almıyor,...vs.vs ulan her yıl bir umut diyoruz daha lig başlamadan tüm umutlarımız tükeniyor,

bu seneki takıma gelince gecen yılki şotanın ilk haftlardaki takımının çok ama çok gerisinde ,Trabzonda belli başlı demirbaşlar gitmediği sürece bu işer düzelmeyecek, bana göre

başta Onur kaptan falan değil,takımı ayakta birazda kaptan tutar,ilkgolden sonra zaten onur macı verdi,azıcık insan arkadaşlarını motive eder,ruhsuzluk zaten kalede başlıyor,ama lafa söze gelince masallahı var,acilen piyasası varken satılmalı ,

m.yumlu hakikaten adam ayakta duramıyor,ilk yarıdaki bir pozisyonda da düşmüştü ,o pozisyon gol olmamıştı,kesinlike TS nin oyuncusu değil,olamayacak malesef bu kadar ona sabırda ona fazla,acilen gönderilmeli,

Cavandayı seyrettikten sonra Zeki ile kıyaslanmaz bile ,arada dağlar var,adam geçme yok ,futbol zekası yok,orta potansyeli yok,bir geri mücadele kalıyor ,onu yapacak çok adam var Trabzonda o paraları aldıktan sonra ,gönderilmeli

Ekici denen bir adam var,hi bir şey umrunda değil,hemen gönderilmeli,

m.demir, yazık yazık buda bizden gider sezon sonunda gittiği takımdada bize gol atmaya devam ederr,

ndoye acilen takıma girmeli ,hiç yoktan futbol zekası var,

Son söz Ersun hocaya Aytaç ile Ceyhun arasındaki farkı gördünmü,gerek yok ısrar etmeye koy gencleri gitsin ,be hoca zaten olan olmuş

off ulan off keşke lig başlamasaydı,

Ali İhsan
01.10.2016, 20:58
Ben artık eminim bu yeni transferleri falan tehdit eden birileri var

Yatabare bizdeyken böyle istekli falan mıydı?

Bizden gidince adamlar rahatlıyor, daha az paraya daha iyi oynuyorlar...

emrex61
01.10.2016, 21:00
Ben artık eminim bu yeni transferleri falan tehdit eden birileri var

Yatabare bizdeyken böyle istekli falan mıydı?

Bizden gidince adamlar rahatlıyor, daha az paraya daha iyi oynuyorlar...

Camiada var birşeyler birileri birşeyler yapıyor içeriden ve dışarıdan buna futbolcularda dahil.

zafercalikoglu
01.10.2016, 21:04
Troure yine yazdı ,suku alacğımza bunu alssaydık hiç yoktan yiyeceğimiz en az 2 golden kurtulmuştuk

Jedi
01.10.2016, 21:04
siz istediğniz kadar kendinizi parçalayın, şimdi onlar hemen google dan holiday resort bakıyorlardır kendilerine, şu takıma sezon sonuna kadar hiç bir milli arada tatil vermem, verenin de taaaaaaaaaa,

zafercalikoglu
01.10.2016, 21:05
takmda bireysel yetenek ve futbol zekası olarak iyi oyuncu malesef yok ,karabuk 4 atdıysa gs 5 atar,hazırlık lı olalım

emrex61
01.10.2016, 21:06
ilk 15 dk da 3 kardeşlerden gol yediğinizi düşünün ve maçın sonunu hayel edin.

zafer6161
01.10.2016, 21:06
ndoye yi forvete koy.ısrar et.

nakzo
01.10.2016, 21:07
Onur denen sahsın kaptanlıkla uxaktan yakından alakası yok iyi ksleci felanda degil her mac bir duzune gol yemekten baskada bir halta yaradığı yok direk sezon sonu satılmalıyfı.Yumlu,onur,zeki,akbas,aytac,ekici ve okay denen bu ugursuz guruhla ditek yoolar ayrılmalı bu gurursuz heriflerin aldığı her kurus haram olsun.Suratsız utanmaz adamlar o forma sizden davacı olacak Trabzonsporumuzu yerin dibine batırdınız.Ayrıca tekrar ediyorum ersun iyi hoca olabilir ama kadronun yetersizliği psikolojik olarak ersunu bitirdi.Derhal bu takımı kumede tutacak samet hoca veya yılmaz vural getirilmelidir.Derhal gelir kaçmadan.

mete61bordomavi
01.10.2016, 21:09
Kadroyu en baştan değişecektin sayın başkan!
Geçen senenin kadrosu aynen duruyor. Yeni yapılanma, yeni takım vs hikaye bunlar. Geçen seneki looser kadro aynen duruyor! Küme düşünce aklınız başınıza gelir!

Jedi
01.10.2016, 21:09
Onur denen sahsın kaptanlıkla uxaktan yakından alakası yok iyi ksleci felanda degil her mac bir duzune gol yemekten baskada bir halta yaradığı yok direk sezon sonu satılmalıyfı.Yumlu,onur,zeki,akbas,aytac,ekici ve okay denen bu ugursuz guruhla ditek yoolar ayrılmalı bu gurursuz heriflerin aldığı her kurus haram olsun.Suratsız utanmaz adamlar o forma sizden davacı olacak Trabzonsporumuzu yerin dibine batırdınız.Ayrıca tekrar ediyorum ersun iyi hoca olabilir ama kadronun yetersizliği psikolojik olarak ersunu bitirdi.Derhal bu takımı kumede tutacak samet hoca veya yılmaz vural getirilmelidir.Derhal gelir kaçmadan.
yılmaz ve mustafa yumlu........ahahaha, bence sahada dalar ona yılmaz hoca dışarıya çıkmasını beklemez..

artvinli_mert
01.10.2016, 21:10
Takımda açık ve seçik bir Trabzon lobisi var. Bunu kimse inkar etmesin. Bu adamlar resmen Trabzonsporu yok etmek için uğraşıyor. Adamda azcık karakter olsa binlerce taraftarı olan bunca üzülen insanlara saygı adına futbolu bırakır yada başka takıma gider. Yumlu nedir? Aytaç nedir? Zeki nedir? Akbaş keza nedir? Muhammet Demir nedir?
Gelen yabancılar ya bunlara ayak uydurdu yada aşırı kötü çıktılar.

Gelelim sorunun büyüğüne Mehmet Ekici Yönetim açıkca bu adamı hemen yollamalı bu adam trabzonda oynamak istemiyor bu açık seçik belli. Bu kadar ruhsuz bu kadar anlamsız bir futbol oynama yok. Oynadığı tüm maçları kaybederiz.

Ersun Yanal kendini de Trabzonu da bitiriyor. Eğer ipler senin elindeyse oynatma bu adamları ha sen kurmuyorsan kadroyu sen yapmıyorsan takımı o zaman sende hocalığı bırakmışsın demektir.

Başkan; Güzel konuşuyor ama olmuyor. Sen sen değilsen olmuyor işte ancak konuşursun. Eyvallah geçmiş dönemin ağır yükünü kaldırmaya çalışıyorsunuz da bu kadarda kasmayın takım kümeye sizde rezilliğe doüğru gidiyorsunuz. İnsanalr bir saatten sonra laftan da anlamaz. Konuşursun kendi başına adam yerine koymaz.

Jedi
01.10.2016, 21:12
Takımda açık ve seçik bir Trabzon lobisi var. Bunu kimse inkar etmesin. Bu adamlar resmen Trabzonsporu yok etmek için uğraşıyor. Adamda azcık karakter olsa binlerce taraftarı olan bunca üzülen insanlara saygı adına futbolu bırakır yada başka takıma gider. Yumlu nedir? Aytaç nedir? Zeki nedir? Akbaş keza nedir? Muhammet Demir nedir?
Gelen yabancılar ya bunlara ayak uydurdu yada aşırı kötü çıktılar.

Gelelim sorunun büyüğüne Mehmet Ekici Yönetim açıkca bu adamı hemen yollamalı bu adam trabzonda oynamak istemiyor bu açık seçik belli. Bu kadar ruhsuz bu kadar anlamsız bir futbol oynama yok. Oynadığı tüm maçları kaybederiz.

Ersun Yanal kendini de Trabzonu da bitiriyor. Eğer ipler senin elindeyse oynatma bu adamları ha sen kurmuyorsan kadroyu sen yapmıyorsan takımı o zaman sende hocalığı bırakmışsın demektir.

Başkan; Güzel konuşuyor ama olmuyor. Sen sen değilsen olmuyor işte ancak konuşursun. Eyvallah geçmiş dönemin ağır yükünü kaldırmaya çalışıyorsunuz da bu kadarda kasmayın takım kümeye sizde rezilliğe doüğru gidiyorsunuz. İnsanalr bir saatten sonra laftan da anlamaz. Konuşursun kendi başına adam yerine koymaz.

yumlu ve zeki gram üzülüyorsa sonuçlara adam değilim, adamlar sülalesini kurtarıyor trabzon sayesinde, satışa çıkarsan kimse almaz bile bu dingilleri.

mete61bordomavi
01.10.2016, 21:15
Ben şahsen Yumlu, Yavru,Aytaç,Ekici vs vs izlemeye ne bilet ne kombine alırım.
Bunları futbol seyir zevki veya taraftarlık babında izlemeye gideceklere güle güle derim :D

Ya Allah aşkına göz var izan var! Futbol herkesin becerebildiği bir nane olsaydı, herkes futbolcu olurdu.
Futbolcuda çok önemli özellikler ve beceriler olmak zorunda, bir de en önemlisi ahlak! İş ahlakı!

Geçen senin kadrosunu muhafaza edip yıldızlarını yollayarak güya yeni takım kurmuşlar!?
Siz bizi aldatmaya devam edin! Sıkıntı yok! Burda yaşı 20 küsur olanlar zaten başarı namına birşey görmedikleri için, Trabzonspor'u küçük takım sanıyorlar! :D Onlar yer bu yeni takım numaralarını!
Aldatmaya ve aldanmaya devam! İlkin 1-0 sonra 2-0 sonra 3-0 sonra 4-0 haftaya hedef 5-0 neden olmasın? :D

Vay köse sakalım.

Lantis
Yalnız Beyler öne geçtiğimiz maçları kazanıyoruz :D

emrex61
Asgari ücretin 1300 TL oldugu ülkede yoksulluk açlık boy almış giderken aldıkları bir ton para kendileri kullanmıyodur büyük ihtimalle,o paralar artık kimin adamıysalar onlara gidiyordur klupte legal yoldan soyulmuş oluyor uyanmayanlar var hala durumlara susalım diyoruzda millete şaka geliyor bu söylediklerimiz.

BMN yönetimide artık birşekilde toplu halde bazı şeylerin üstüne gidip iyice araştırmalı yoksa klup gidici.

uzungöllü
01.10.2016, 21:19
50. YILDA HEZİMET,REZALET,ACZİYET !!! Hedefe sağlam mağlubiyetlerle ilerliyoruz.

mete61bordomavi
01.10.2016, 21:21
Konu başlığındaki ankete bakalım bi :D

Kazanırız yüzde 57
Berabere Biter yüzde 15
Kaybederiz yüzde 27
Hala daha bu takımdan umutlu olup kazanırız diyenlerimiz var :D
Beyler bu anketin sonucunda takımımız 4-0 yenildi! :D
Az gerçekçi oy verin şu anketlere :D

erdo6
01.10.2016, 21:23
Muarrem usta bu takıma 2 tane golcü almayıp takımı bu hale getiren sensin sen bu takımın yüz karasısın defol git takımın başına mehmet ali yılmaz gelsin

Buğra Çora
01.10.2016, 21:25
Mehmet ekiciyi orta sahadan kes artık ersun bey. Yemişim onun frikiklerini. Bi frikik uğruna orta sahayı, üretkenliği ve oynamak istediğimiz oyunu bozuyoruz. Ekici bir orta saha için yetersiz, gücsüz ve verimsiz. Gecen sezonlarda verimsizligin sorumlusuda ekici. Bunu Ersun bey ne zaman görecek? Acele bir değişim kararı şart. Bero bir çözüm olabilir.

Punisher-61
01.10.2016, 21:26
yumlu ve zeki gram üzülüyorsa sonuçlara adam değilim, adamlar sülalesini kurtarıyor trabzon sayesinde, satışa çıkarsan kimse almaz bile bu dingilleri.

Zaten yumluyu kimse istemedi.. trabzonsporda torpili olmaza simdi dolmus sürecekti

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

mete61bordomavi
01.10.2016, 21:27
Bir sonraki lig maçının başlığını açacak arkadaşa rica ediyorum: Anket ekleyeceksen -kazanırız, kaybederiz- şeklinde değil de -kaç kaç yeniliriz?, 1-0,2-0, +3 üzeri- diye açarsa daha gerçekçi bir anket açılmış olur.
Şaka gibi ama işte bu kadar kötü bir durumdayız!

Jedi
01.10.2016, 21:28
Zaten yumluyu kimse istemedi.. trabzonsporda torpili olmaza simdi dolmus sürecekti

dolmuş bile süremez o sığır..........pardon sığırlara hakaret gibi algılanmasın yalnız.

Buğra Çora
01.10.2016, 21:29
O pozisyonda Ekici'nin Muhammet'e pas atmasý zor. Adamýn önü dolu. Muhammet kendini boþa çýkarmadý.

Boşa çıksa bile dedigin düşüncede değildi Ekici

nuri45
01.10.2016, 21:29
Arkadas dönüp dolasip hep ayni adamlar takimi yönetiyor. Madem yeni sayfa acacaktik hersey yeni olacakti. ismi cismi duyulmamis birisi olsa bence daha iyi olabilirdik

UĞUR DURTAŞ
01.10.2016, 21:30
ersunu severim hatta hayranıyım .ama arkadaş ibanez onazi castillo bu adamları koysana 11
**
Zafer kardeşim;

moralimiz çok kötü,yüzümüz gülmüyor bir türlü,
bu üç oyuncuyu önceki maçlarda gördük,
ilk hafta onazi azıcık oynadı,2 gol attı kasımpaşaya
sonraki maçlarda özellikle castillo ve onazi şans aldı,
ibanede şanss verdi kullanamadı.
bunları bizlerde izledik,
maçlarda gördüğümüz kadarıyla ersun hocanın yerinde bende olsam
oynatmam.
**
onazi elini taşın altına sokmak istemiyor, ne geride var,ne ilerde nede ortada kaçak oynuyor kaçak
castillo müsait durumdaki arkadaşına pas vermek yerine çalım atıyor 3-4 kişinin arasına girerek şow yapıyor takım oyuncusu değilll
ibanez gördüğümüz kadarıyla çok güçsüz kondisyonsuz adam kaçırıyor,ileri çıkıyor geri dönemiyor,defansta riskli hareketler yapıyor
bugün onazinin yaptığını yapıyor rakibi kendisi gibi düşünüyor onazi top kendisine gelirken ağır hareket ediyor rakip cin gibi hemen bastı aldı topu ve gol yaptılar.

özünde klas oyuncu olabilirler ama takım oyunu oynamıyorlar.
koşmuyorlar,paslaşmıyorlar,yardımlaşmıyorlar,skora baş kaldırmıyorlar,
takım halinde ruh gibiyiz ruh,
ilerleyen saatlerde kadro dışalar bekliyorum

emrex61
01.10.2016, 21:31
Ligtvde karabük maçını derbide trabzona büyük darbe yazmış neyin derbisi kardeşim karabük kimki dicemde adam çıkıp dese sen takımının haline bak haklılar.

zafercalikoglu
01.10.2016, 21:31
ekici,kıvrak,yumlu,zeki,aytaç,demir acilen kızağa çekilmeli ,
istersek ronoldayı getirelim bunlar o nuda kendilerine benzetirler,gidin bu akşam rhat bir uyku uyuyun ,ulan gecen hafta hani uğursuzuğu göndermiştiniz, maç 1-0 sanki 5-0 olmuş gibi oynuyorsunuz siz nasıl profosyenelsiniz ,milyonluk eşşekler, ama takımda ancak medya ya sosyal medyaya konusan baskan ve kaptan var
,taraftarın sabrını daha fazla zorlamayın ,unutmayın Trabzonspor için nice taraftarımız can verdi, aklınızı başınıza alın ,yada adam gibi gidin ordan

Fuleli_61
01.10.2016, 21:34
Mehmet ekici ve Onurun bu takımda yedek bırakabilecek bir otorite olmalı. Ersun bunu yapmalı artık.
Yedek kalabileceklerini anlamalılar.
Özellikle Ekicinin M.Demire pas vermeyip de kaleye vurduğu pozisyonda artiz vurdum duymaz tavrı hiç hoşuma gitmedi sahada olsam kavga ederdim onla. Çok net Kendine oynuyor bu adam.

nakzo
01.10.2016, 21:35
Boş boş konusuyoruz beyler bayanlar.6 mac 4 maglubiyet yenilen 9 gol atılan sadece 3 gol.ve forvetlerin 6 macta 1 tane bile golu yok oynadığımız bir tane buyuk takım yok...Fecahat ortada cozum nedir herhangi bir onlem alınacak mı radil karar var mı.???????Bu Fiyaskoya birisi dur diyecek mi??

emrex61
01.10.2016, 21:36
http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/trabzonspor/ersun-yanal-gitmezse-muharrem-usta-gider-1255158

İyi bir eleştiri fakat bizmi çok iyi niyetli davranıyoruz devam diye diye yoksa bunlar bizim kötülüğümüzümü istiyolar çözemedim.

gurur6134
01.10.2016, 21:38
Radikal onlemler alinmasi sart yoksa once hoca sonra yonetimi yer bu topcular acik..gozdagi vermek icin 3 4 isim kadro disi kalsin scout ekibinin isinide hemen son verilsin..stad acilisi icinde acele etmeye gerek yok yeni bir hava yakalanmadan bos kalir o stad rezil oluruz once takim toparlansin bi kendimizi bulalim..10bin kombineyle 40bin kisilik stad dolmaz kombine alanlarin coguda bu takimi izlemeye gitmez..

UĞUR DURTAŞ
01.10.2016, 21:41
içimiz kan ağlıyor kan...
geçen sezon son maçlarda gelen beş altı yedi attı bize,
o dönem öncesi ve sonrası şunu diyorduk ligin,
evet ligin en kötü en rezil en kişiliksiz topunu biz oynuyoruz diyorduk.
yeni sezon
yeni hoca
50 yıl
yeni transferler
yeni stad
yeni forma
değişen hiç bir şey yok,
6.haftayı yârinki maçlardan sonra bitiriyoruz,
6 hafta sonunda ligin en kötü topunu kim oynuyor diye anket yapılsa
açık ara biz çıkarız.
**

Ahmet Aksu
01.10.2016, 21:42
http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/trabzonspor/ersun-yanal-gitmezse-muharrem-usta-gider-1255158

İyi bir eleştiri fakat bizmi çok iyi niyetli davranıyoruz devam diye diye yoksa bunlar bizim kötülüğümüzümü istiyolar çözemedim.

Yeni bir sey söylemiyor ki benzer seyi kendi baskanimiz dedi hedef yok diye dogal olarak havlu attik yani..

Jedi
01.10.2016, 21:42
Boş boş konusuyoruz beyler bayanlar.6 mac 4 maglubiyet yenilen 9 gol atılan sadece 3 gol.ve forvetlerin 6 macta 1 tane bile golu yok oynadığımız bir tane buyuk takım yok...Fecahat ortada cozum nedir herhangi bir onlem alınacak mı radil karar var mı.???????Bu Fiyaskoya birisi dur diyecek mi??

birazdan muharrem atar tweet'i , duruma el koyacağız vs. herşey düzelir..

Jedi
01.10.2016, 21:43

dümer haklı, ersun la bu iş olmaz, kesinlikle eminim, tek çare berdiyev

Mehmet BAŞ
01.10.2016, 21:45
Geçen hafta Konyaspor Maçını izleyenler bilir.

Mehmet Ekici çıktıktan sonra takım toparlandı, Konyaspor'a baskı yaptık.

Durum ve hal bu kadar açıkken Mehmet'in yine yine yine ilk 11'de başlamasını anlamıyorum.

Açık ve net ''Mehmet Ekici takımın el freni'' gibi oynuyor.

Bugün 4-0 yenildik. Tek kelime ile rezalet bir skor!

Fakat işin ilginç yanı ilk yarı hunharca harcadığımız net iki gol pozisyonunu gol yapsak bugün çok farklı şeyleri konuşacaktık.

Suk ve Okay'ın o pozisyonu gol yapamaması, Mehmet'in gol vuruşu yapamaması veya Muhammet'e çıkarmaması...

Aynı şekilde Bero'nun kafasının gol olmaması...

Maalesef çok kırılgan bir takımımız var. Gol yedikten sonra paramparça olan bir takım var.

Üstelik bu sorun yeni de değil. Geçen yıldan beri devam ediyor.

Bunun çözümü nedir? İnanın ben de bilmiyorum.

Bir eleştirim de Ersun Yanal'a olacak.

Konyaspor maçında zemin kötü diye Onazi ve Castillo'nun oynatılmadığını düşündüm.

Fakat durum böyle değilmiş! Bu yılın en flaş iki transferini iki hafta üst üste oynatmamak doğru değil.

Üstelik Karabük maçı tam Castillo'nun istediği bir zeminde oynandı.

Bir şekilde Onazi, Castillo, Ibanez bu takıma monte edilmek zorunda.

Ersun Hoca bu konuda yanlış yapıyor.

Ahmet Kara
01.10.2016, 21:46
Tekrar tekrar aynı şeyi yazıyorum ama bu oyuncularla ve hoca ile devre arasına kadar gitme mecburiyetindeyiz. Şu an çok övülen Osmanlıspor geçen sene ilk yarı 19 puan toplamıştı. Devre arası doğru takviyelerle bambaşka bir takım haline geldiler. (Lawal,Rusescu, Delarge vs.)

Bu arada hoca değişikliği felan diyorsunuz da ben hoca olsam bu kulübe gelmem.

UĞUR DURTAŞ
01.10.2016, 21:51
geçen sezon sonunda
yediler yediğimiz kadroda
onur vardı,
yumlu vardı
okay vardı
aytaç vardı
ekici vardı
Yusuf vardı
demir vardı

bugün a dan z ye yeni kurulmuş karabükten 4 gol yiyoruz
hala bu futbolcular var.
bunlara birde zeki ve akbaş eklende
gerisini siz düşünün artık.

temel_yilmaz
01.10.2016, 21:54
Siradan Anadolu kluplerinde bu tarz maglubiyetler ve hoca degisiklikleri normaldir,siradan olmayan is bu takimin dev kendini dev aynasinda goren taraftaridir.
Bu saatten sonra tek cozum Trabzonspor'un trabzon adli dedikodu,hizip kazanindan kirtarilmasidir yoksa asansor bir takim olacaktir.

temel_yilmaz
01.10.2016, 21:54
Siradan Anadolu kluplerinde bu tarz maglubiyetler ve hoca degisiklikleri normaldir,siradan olmayan is bu takimin dev kendini dev aynasinda goren taraftaridir.
Bu saatten sonra tek cozum Trabzonspor'un trabzon adli dedikodu,hizip kazanindan kirtarilmasidir yoksa asansor bir takim olacaktir.

ccd6167
01.10.2016, 21:55
Adamdaki yumlu zeki aytaç okay aşkı takımı mahvettirdi. Yazıklar olsun ersun hoca sana . Helal olsun.

emrex61
01.10.2016, 21:58
https://twitter.com/TTYurek/status/782293352561639424

Mehmet ekicideki tavır ve vucüd dili hiç kimseyi tınlamıyor havası yokmu banamı öyle geliyor allah askına bi izleyin videoyu benmi pimpirikleniyorum.

serdaracıl
01.10.2016, 21:59
geçen sezon sonunda
yediler yediğimiz kadroda
onur vardı,
yumlu vardı
okay vardı
aytaç vardı
ekici vardı
Yusuf vardı
demir vardı

bugün a dan z ye yeni kurulmuş karabükten 4 gol yiyoruz
hala bu futbolcular var.
bunlara birde zeki ve akbaş eklende
gerisini siz düşünün artık.

Aynen

Uğur Demircioğlu
01.10.2016, 22:02
iki net pozisyon gol olsa ilk yarıda yine bu takım yenilirdi. Kimse kusura bakmasın Onur dahil bütün takımın komple değiştirilmesi lazımdı sezon sonunda. Bir tane futbolcu kalmamalıydı. Koca yaz sezonu geçti. Durica'ya bir partner bulunamadı. Geçen sezonun ikinci yarısının flaş futbolcuları Yusuf Yazıcı Abdülkadir Ömür neredeler? Madem bir sezon geçiş dönemi uyum dönemi dediniz bu çocukları monte edin 11'e. Mehmet Ekici en kritik pozisyonda oynuyor. Bir tane ara pası denemesi yok. Varsa yoksa faul almaya çalışma yanlara pas duran top.Yazık günah milyonlar kazanıyorlar bir sezonda. Bu kadar vurdumduymazlık olmaz.

Kemal Öztel
01.10.2016, 22:03

Göklere çıkartmayın derken yerin dibine sokuyorsun.Trabzonspor sıradan bir Anadolu kulubu değildir.Taraftarı,mazisi,ekonomik durumu buna müsade etmez.Bugün zirvede olan Konya Başakşehir gibi takımlar yine düşecekler ve belkide adları da silinecektir ama Trabzonspor için bu söz konusu değildir.Bütün dünyada taraftarı izi vardır..

Durumumuza bakacak olursak çok anormal bir dönemden geçiyoruz.6.hafta bitmiş kadroda bulunan 4 forvetin de golü yok tabi takımın da 3 golü var.Yönetim kuruşuna kadar düşünmüştür kabul ediyorum ama İho döneminde bile görülmemiş rezil sonuçlarla karşılaştık.Direncimiz inanılmaz düşük.Mesela bu maçın ilk yarısında çok önemli 2 pozisyonumuz vardı ikinci yarının başında da bir topumuz direkten döndü ama yediğimiz golden sonra rakip kaleye şut bile atamadık.Takım hemen çöktü laubali oynamaya başladı ki Onazinin kaptırdığı top bunun göstergesi..

Bana göre çözüm istifada değil.Devre arasında kilit mevkilere ki bana göre 10 numara+stoper tecrübeli 28-34 yaşında kariyerinde büyük takım olan tecrübeli oyuncu almalıyız.Çok genç bir kadromuz var ve baskıyı kaldıramıyorlar.Devre arasında yine süpriz yumurtaya oynarsak büyük kumar olur..

emrex61
01.10.2016, 22:05
İHO nun onura çatmasını sanki haklılık payı çıkmaya başladı 3 senedir bunlar klupten milyonlar kazandı ama 2 dk mücadele edemiyolar çokmu safız yoksa çokmu malız.

ibrahim
01.10.2016, 22:05
İlk yarı dar alanlardan güzel çıktık, tüm takım Zeki dahil iyi pas oyunu oynadık, ikili aksiyonlarımız çokça kez başarılı oldu, önde sürekli hareketliydik ki o siyahı defans oyuncuları çokça kez futbolcularımızın boşta kalmasından yakındı. En nihayetinde kaçan iki gol var ilk yarıda.

Takım bu oyununu oturtabilir ve 90 dakikaya yayabilirse yürür gideriz. Ne kadar çabuk alışırsalar birbirlerine o kadar iyi. İlk yarıdaki futbol umut verdi bana.

İkinci yarıyı yazmaya gerek yok. Tek kelimeyle rezalet.

h@msi61
01.10.2016, 22:11
Yatabereyi neden sattik? Bu sene gayet forvetimiz olabilirdi adam.

Erkan YILMAZ
01.10.2016, 22:14
**
zafer kardeşim;

moralimiz çok kötü,yüzümüz gülmüyor bir türlü,
bu üç oyuncuyu önceki maçlarda gördük,
ilk hafta onazi azıcık oynadı,2 gol attı kasımpaşaya
sonraki maçlarda özellikle castillo ve onazi şans aldı,
ibanede şanss verdi kullanamadı.
Bunları bizlerde izledik,
maçlarda gördüğümüz kadarıyla ersun hocanın yerinde bende olsam
oynatmam.
**
onazi elini taşın altına sokmak istemiyor, ne geride var,ne ilerde nede ortada kaçak oynuyor kaçak
castillo müsait durumdaki arkadaşına pas vermek yerine çalım atıyor 3-4 kişinin arasına girerek şow yapıyor takım oyuncusu değilll
ibanez gördüğümüz kadarıyla çok güçsüz kondisyonsuz adam kaçırıyor,ileri çıkıyor geri dönemiyor,defansta riskli hareketler yapıyor
bugün onazinin yaptığını yapıyor rakibi kendisi gibi düşünüyor onazi top kendisine gelirken ağır hareket ediyor rakip cin gibi hemen bastı aldı topu ve gol yaptılar.

özünde klas oyuncu olabilirler ama takım oyunu oynamıyorlar.
Koşmuyorlar,paslaşmıyorlar,yardımlaşmıyorlar,skora baş kaldırmıyorlar,
takım halinde ruh gibiyiz ruh,
ilerleyen saatlerde kadro dışalar bekliyorum

çok güzel tespit abi lakin scout ekibi dediğimiz olgu sadece topçunun 1-2 maçlik oyununa göremi transfer yapar?

Fiziği nasildir kondisyonu ahlaki yardimlaşmasi azmi nasildir hiç mi araştirmaz cavanda transferinden ne farki kaldi o zaman?

Jedi
01.10.2016, 22:16
https://twitter.com/TTYurek/status/782293352561639424

Mehmet ekicideki tavır ve vucüd dili hiç kimseyi tınlamıyor havası yokmu banamı öyle geliyor allah askına bi izleyin videoyu benmi pimpirikleniyorum.

adam niye taksınki, hafta içi 2 saat antreman, hafta sonu 1,5 saat maç, yeme içme, kalma kulüpten, gel keyfim gel, adam stugartda 6. katı çıkmıştır çoktan.

shagrath61
01.10.2016, 22:16
Ayıptır. Evet Onur en iyi performansında değil. Ancak gözlerinizde maçı bir canlandırın. İlk gol; Golü atan oyuncuyu takip etmesi gereken Yumlu 18 çizgisi üzerinde g.tünün üstünde oturuyor. Adam elini kolun sallaya sallaya 18 içine girip kale direğinin dibine sert vuruş yapıyor. İkinci gol; Durica halı saha da yenmeyecek kadar kısa mesafeden topu ilk göz gören bir adamın yapabileceği savunmayı yapıp çalımı yiyor, yine neredeyse 6 pasın üstüne vurulan top direkten dönüyor, tamamlanıyor. 3.Gol; idmanda bu kadar rahat pozisyon hazırlamazlar forvete .. En azından yanında birini gölge savunmacı yaparlar ki maçlarda zorlanmasınlar .. İki kişinin peşinde olduğu oyuncuya yetişemeyeceğini bile bile Durica kendi adamını bırakıp basıyor adam yine neredeyse 6 pasın üzerinden vole ile gol atıyor. Bu golde Onazi nin vurdum duymazlığı oskarlık .. 4 Golü çıkarıyor onda da Zeki içeri ''tık'' lıyor .. Ayıptır, ayıp .. Şu maçta bari bu adama yüklenmeyin ...Varsa kusacağınız kininiz hakikaten konuşabileceğiniz maçlara saklayın ..

firtina1
01.10.2016, 22:19
oyuncu bazında eleştiriler yanlış bence çünkü takım hiçbir şey oynamıyor
1-2 oyunculu olay değil bu, 3 aydır idman yapmamışlar gibi

Dip.Ing.Mag.
01.10.2016, 22:21
7 tane direkt oyuncu aldık ince eleyip sık dokuyarak yaptık buntranaferleri diyorlardı. Alınan hiç bir oyuncu oynamıyor. Ayrıca sezon başında hazırlık kampı döneminde bjk gs db manchester fivi takımlarla oynarlarken biz viyana 5. Lig takımı macaristan 3. Lig takımları ile oynuyorduk. Milli maç aralarını diğer takımlar bizden daha hazır olmalarına rağmen değerlendirirken biz hiç maç yapmadık. Neresinden bakarsanız bakıneksiklik

Önder28
Bu maç için; Trabzonspor'un gerçek sahipleri "Vira ve Gurbetçi Gençler"i hatırlamak geriye kalanını unutmak istiyorum.

Sefaenes
la ligin avaraj takimi olmaya gidiyoruz bu oyuncularda hicmi utanma arlanma yok aldigi maasi istanbul takimlari disinda alamiyacak olan bu ruhsuzlar yenilgide 1 gram üzüluyormu. Hadi gecensene sonu gencler var dedik o seneyi kapatik 7:0 6.0 neyse dedik la yeni sezonda bu rezillik ney yeniliyorsan en azindan mücadele et 1:0 yenil 2.1 yenil ama 4:0 ney yarin öbür gün digerleri daha fazla gol atarsa ne olacak. Zeki Yumlu yerli cöpler derhal kovulsun yeter artik.

emrex61
01.10.2016, 22:25
Kluğte ve futbolcularda şu kafada olabilir piskolojik olarak.Şike davasında bu ülke herşeyi sümen etti milletin gözü önünde haklıyı susturup güçlüyü haklı kıldılar e kardeşim madem düzen böyle neyin mücadelesini vericezki diye düşünebilirler zaten onur da bu kafada deyilmiydi oda aynı şeyleri düşünüyor ve söylemişti.

Şimdi tkaımın kaptanı b öyle düşünyorsa bu takıma yansır mücadeleye gerek yok hiç bir şekilde biz şampiyon filan olamayız kafası olabilir son anlarda küme düşmemek için mücadele olur okadar.

Örnek vermek gerekirse bugun bursasporun maçını izleyin hakem katliamı nasıl olunur görün resmen bursa nın önünü kestiler.

gurur6134
01.10.2016, 22:28
Sefa yatabare onumuzdeki macda da giden 2 isim var ozer soner tehlikenin farkindamisiniz..

gabriel omar
01.10.2016, 22:31
Bana scout ekibini bulun.Ne futbolcular izlemişler ama.

Suk=Koreli Umut Bulut ama daha etkisiz olanı.Araya taraya koca dünyada forvet diye Suku bulan scout ekibine ne desek az
Bero=Slovak futbolunun yeni yıldızı şöyle iyi böyle iyi 2.5 milyon euro sonuç sahada amaçsız dolanan biri
Ramil=Azeri futbolunun bize emaneti büyük yıldız olacak sonuç ilk 18e giremiyor
İbanez=Müthiş sol bek 1.5 ay kızılyıldızdan gelmesini bekledik sonuç ilk 11de Mustafa Akbaş
Onazi=Lazionun kapısında yattık kırıldık sonuç saçını sarıya boyamaktan başka aksiyonunu göremedik
Castillo=Efsane ,yeni Yattara,Dallasla birbirimize girdik sonuç 90 dakikada bir top taşıyacak da göreceğiz verilen para 4 milyon dolar

Arkadaş siz bu adamları nasıl izlediniz?Ulan siz olmasaydınız da yine menajerlerden kazık yeseydik be.10 milyon euroyu çöpe attırdınız bize.Nerenin scoutusunuz siz?Forumlardan mı toplayıp geldiler sizi ?Bu nasıl iş?Bu adamları mı haftalarca izlediniz?

Durica hariç transferler patladı o da 34 yaşında.

Geçen seneden kalan Muhammet Demir ve Güray fiyaskoları da var o da Muharrem Başkanın hatası.Bu gariban zamanlarda 2 milyon verdiğimiz forvet utanmasa hücuma kalkarken iki adam alacak koluna koşmak için dermanı yok.

Yeter be kardeşim ya yeter.

gurur6134
01.10.2016, 22:31
Kluğte ve futbolcularda şu kafada olabilir piskolojik olarak.Şike davasında bu ülke herşeyi sümen etti milletin gözü önünde haklıyı susturup güçlüyü haklı kıldılar e kardeşim madem düzen böyle neyin mücadelesini vericezki diye düşünebilirler zaten onur da bu kafada deyilmiydi oda aynı şeyleri düşünüyor ve söylemişti.

Şimdi tkaımın kaptanı b öyle düşünyorsa bu takıma yansır mücadeleye gerek yok hiç bir şekilde biz şampiyon filan olamayız kafası olabilir son anlarda küme düşmemek için mücadele olur okadar.

Örnek vermek gerekirse bugun bursasporun maçını izleyin hakem katliamı nasıl olunur görün resmen bursa nın önünü kestiler.

Bursayi hakikaten dogramis hakem resmen,istem disi pozisyonda penalti vermis atmis adami bide disari 10 kisi birakmis daha ilk yari..helal olsun hamzaya bursasporla cok iyi gidiyordu onu kesilmese..

serdaracıl
01.10.2016, 22:32

Şike sürecinin kimsenin umrunda olduğunu düşünmüyorum

gurur6134
01.10.2016, 22:36
Bana scout ekibini bulun.Ne futbolcular izlemişler ama.

Suk=Koreli Umut Bulut ama daha etkisiz olanı.Araya taraya koca dünyada forvet diye Suku bulan scout ekibine ne desek az
Bero=Slovak futbolunun yeni yıldızı şöyle iyi böyle iyi 2.5 milyon euro sonuç sahada amaçsız dolanan biri
Ramil=Azeri futbolunun bize emaneti büyük yıldız olacak sonuç ilk 18e giremiyor
İbanez=Müthiş sol bek 1.5 ay kızılyıldızdan gelmesini bekledik sonuç ilk 11de Mustafa Akbaş
Onazi=Lazionun kapısında yattık kırıldık sonuç saçını sarıya boyamaktan başka aksiyonunu göremedik
Castillo=Efsane ,yeni Yattara,Dallasla birbirimize girdik sonuç 90 dakikada bir top taşıyacak da göreceğiz verilen para 4 milyon dolar

Arkadaş siz bu adamları nasıl izlediniz?Ulan siz olmasaydınız da yine menajerlerden kazık yeseydik be.10 milyon euroyu çöpe attırdınız bize.Nerenin scoutusunuz siz?Forumlardan mı toplayıp geldiler sizi ?Bu nasıl iş?Bu adamları mı haftalarca izlediniz?

Durica hariç transferler patladı o da 34 yaşında.

Geçen seneden kalan Muhammet Demir ve Güray fiyaskoları da var o da Muharrem Başkanın hatası.Bu gariban zamanlarda 2 milyon verdiğimiz forvet utanmasa hücuma kalkarken iki adam alacak koluna koşmak için dermanı yok.

Yeter be kardeşim ya yeter.

Suk un 1 yillik maliyeti 1.750bin avro..bonservisi elinde olan welington nakulma 2 lisi kac gol atmis kayseride bir bakalim..suk transferinin fiyaskolugu surdan kaynakliyor bide adam diyelim cok iyi performans gosterdi tuttu bonservisinide es keza almaya kalktik adamin 2 yil zorunlu askerligi var futbolu unutur adam 2 yilda boyle bir adama nasil bel baglanir anlamis degilim..bu mudur scout ekibinin vizyonu..

Maranov
01.10.2016, 22:38
TRT'de stadyum programında giray bulak dahil yorumcuların Trabzonsporla ilgili söyledikleri herşey yalan yanlış şeyler:

Ozan Yılmaz
01.10.2016, 22:38
İlk yarıda normal bir takım skoru 2-0 lehine getirirdi en azından maçı da en kötü böyle bitirirdi. Biz 4-0 yenilip dönüyoruz bir deplasmandan daha! Tüm futbolcu müsveddelerine yazıklar olsun!

gabriel omar
01.10.2016, 22:41
Suk un 1 yillik maliyeti 1.750bin avro..bonservisi elinde olan welington nakulma 2 lisi kac gol atmis kayseride bir bakalim..suk transferinin fiyaskolugu surdan kaynakliyor bide adam diyelim cok iyi performans gosterdi tuttu bonservisinide es keza almaya kalktik adamin 2 yil zorunlu askerligi var futbolu unutur adam 2 yilda boyle bir adama nasil bel baglanir anlamis degilim..bu mudur scout ekibinin vizyonu..

Abi atsın da varsın almayalım bonservisini yeter ki atsın .Koca dünyada şu maliyete başka santrafor yok muydu?Tek numarası hızlı koşmak olan seri bir zenci de mi bulamadılar ?Bu mudur scoutluk ya ?

nakzo
01.10.2016, 22:51

Ne şikesi hemserim onaziye ne senin şikenden suka ne senin sikenden castilloya ve senin sikenden aytaca ne senin şikenden okaya ne senin sikenden bu adamlar 2011 de profosyonel bile değildi.sike sezonunda dogan cocuk ilkokula baslayacak.Butun rezilliklerimizi alakasız bir nedene niye baglıyoruz.Kotu takım kurduk alabileceğimiz en kötü adamları aldık ve bu haldeyiz niye kabullenemiyoruz.

Önder28
Scout ekibi istifa!

nakzo

Ne şikesi hemserim onaziye ne senin şikenden suka ne senin sikenden castilloya ve senin sikenden aytaca ne senin şikenden okaya ne senin sikenden bu adamlar 2011 de profosyonel bile değildi.sike sezonunda dogan cocuk ilkokula baslayacak.Butun rezilliklerimizi alakasız bir nedene niye baglıyoruz.Kotu takım kurduk alabileceğimiz en kötü adamları aldık ve bu haldeyiz niye kabullenemiyoruz.

gumushaneli29
Aslında takım ilk yarılarda kötü oynamıyor.En azından defansif anlamda.Ne oluyorsa 2. yarı oluyor.Eller ayaklar birbirine giriyor.

gurur6134
01.10.2016, 22:56
Ozellikle onazi ve castilloyu bi sekilde kullanmamiz lazim yoksa bunlardan yedigimiz kazik uzun sure cikmaz 4 milyon dolar birinin bonservisi 3.5 milyon avro birisinin ki..satmaya kalksan kimse bu paralari vermez bunlara , bi sekilde oynatcak yararlanilcak oyun sistemi bulunmali..

bahadır2561
01.10.2016, 22:57
%99 yönetim, %1'de Ersun Yanal yüzünden bu haldeyiz

Yumlu denen elemanın hazır sözleşmesi bitmiş göndermek yerine 11'e monte edersen vizyon mizyon işlemez

Castillo'yu madem oynatmayacaktınız niye aldınız?

olcay_61
01.10.2016, 23:00
Onur dahil geçen seneki kadrodan bir tane adam kalmamalıydı, gençlerle ve uygun adamlarla geçiş yapılmalıydı. Bundan daha kötü olmazdı heralde

nakzo
01.10.2016, 23:00

Ne olacak peki hani bu takım mahalle takımı mı aferim mi diyecek taraftar bu rezillere.Trabzonspor sampiyonluga oynarken yokmuydu bu taraftar siz Trabzonsporu cemiskezekspor mu zannediyorsunuz hemserim ne idüğü belirsiz ne kadar ipsiz sapsız adamı doldurursan koca camiaya öyle billur geçerler seninle daha var istanbul da oynadın maçı bursadan 3 tane yemedin mi turkiyeden dışarıya çıkalım belki başarılı oluruz.

Haluk DAĞ
01.10.2016, 23:03
bu adamlarla olmaz lig seviyesi diye bişey var diyince bana "ordinaryus" diyip çok bilmiş tarzı laf edenler nerde acaba? yönetim yalakası olmayın gerçekci olun dedim diye banlanmıştım en son? eserinizle mutlu musunuz??!

salak olmaya gerek yok! önümüzde polonya ligi örneği varken müneccim olmaya da gerek yok! Şimdi eserinizle övünün gerçekci olanlara da laf etmeye devam , bu arada ordinaryus demiştiniz ya her dediğim çıktığına göre şimdi "ordinaryus" lafı gerçekci oldu, sizi sahneye davet etmek lazım çok bilmişler sahne sizin çözüm üretin hadi

az daha ingiltere 2.liglerinde her takımı gezdikten sonra rangers'a giden tavernier'i de alacaklardı Allahtan beceremediler. Burdaki çok bilmişler onu da istemişti çok yıldız bero ve yıldız ibanez'in yanına

ilyskm
01.10.2016, 23:03
Atan ile tutan iyi olmadı mı her şey boş...
Bir lafım da o Yatabare denen şerefsiz oğlu şeefsize bizde oynarken değil gol atmak topu alıp 2 metre gidemezdi, bize karşı oynayınca ne hikmetse topçu olduğunu hatırladı...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Fatih Öztürk
01.10.2016, 23:07
Karabük maçından mağlubiyet bekliyordum, kazansaydık ekstra olacaktı bunun bilincindeydim lâkin böyle ağır mağlubiyetler insana dayanılmayacak ızdırap veriyor takmayalım diyorum nereye baksak o tarafta Trabzonspor'u görüyorum.Akşam bi abim arıyor bilet yüklemesi yapıyorum sana sabah kahvaltıyı sapancada yaparız erken kalk cevabım abim seni kırmak istemem ama maça gidersek dönüşte çok acı çekecez gel sabah kahvaltıyı pendik'te bi cafede yapalım maça kadar takılırız maçıda izleriz falan kabul etmedi kalktı gitti maça dönüşte arıyor vay efendim falan filan rezillik dedim abi gerek yoktu bee.

Sadete gelelim Trabzonspor tarihinin en kötü kadrosu kuruldu bundan daha kötüsü kurulmayacaktır ve bu takım içim kahrolarak söylüyorum küme düşmenin en büyük adaylarıdandır.

uzungöllü
01.10.2016, 23:09
Şu hezimeti kalkıp gene başta Yumlu,Zeki,Akbaş'a yıkmak vallahi haksızlıktır.Evet bu takımı hak etmiyorlar ama Aytaç,Suk,Ekici,Durica,Muhammet özellikle bugün çok çok kötüydüler.Bero ve Ekici neden kanat oynar? Takımın el freni olan Aytaç neden sahada? Aylarca scout ekibi ayağına uğraşıp gidip Suk gibi bir yeteneksizlik abidesini getirip,Ramil'i geleceğin forveti diye manşetlere taşıyanların hiç mi günahı yok.Bence en büyük sorumluluk başta nevzat aydın denen ego kralındadır.

nakzo
01.10.2016, 23:10
Bu sene yine Allah bize acıdı kasımpaşa rize alanya düştü biz kurtardık diyelim.Seneye bu hilhat garibelerini kime satıp yeni takım kuracaksın sayın başkan.Bir kulüp ancak bu kadar salakca yonetilebilir karabuk kadar bir kadro kuramamanın futbolcu transferi gibi bir kulübün en önemli olayı olan bir isi nevzat aydın gibi bir futbol fakirine verilmesinin izahati yok başkan resmen batirdin başkan şimdi sıvıyorsun.

gurur6134
01.10.2016, 23:13
Ender Kuyumcu â€@kuyumcuender
7 tane yabancı futbolcu transfer edip sahaya 8 tane yerli ile çıkmak sadece Trabzonspor'un mevcut yönetiminde görülebilecek bir dehadır!

gurur6134
01.10.2016, 23:13
......

Ümit Küçük
01.10.2016, 23:15
artık yeter ama....başta onur olmak üzere yumlu,zeki,akbaş,aytaç,yusuf,ekici,muhammed bırakırım kadro dışı....
..........................esteban................. .....
alt yapıdan....akakpo......durica.....ibanez..
............bero.......okay......onazi............ ..
..ramil...............ndoye............castillo... ..

diye 11 yaparım kaptanlığı da veririm okaya devam edin böyle derim bu takım devre arasına kadar 15-20 puan...toplar....devre arasında da enaz 3 takviye yapar beklerim.....
boku çıktı artık.........
transfer ekibinin başındanda nevzat aydını alır avrupadan tamamen yabancılardan kurulu scout olayına girerim bu nedir ya

zafer6161
01.10.2016, 23:17
alt yapı olmaz.yoksa her mac 6.7 oluruz.daha erken.bu kadroyla mecbur oynayacagiz

nakzo
01.10.2016, 23:18
Tekrar ediyorum bu yapılan transferler oynatılmayacaksa ya ersun ya yönetim bırakacak.Yani başkan ersuna sormuyormusun niye bu kadar adamı 11'e almıyorsun diye.Ersun daha bunlardan bir halt olmaz dediyse nevzatın yakasına niye yapısmıyorsun.

tonya55
01.10.2016, 23:20
ya gökdenizi alsın getirsin biri 2 yıl daha hizmet eder bu camiaya daha sonra yardımcı hoca olarak görev alır.

Nazim Can
01.10.2016, 23:21
alt yapı olmaz.yoksa her mac 6.7 oluruz.daha erken.bu kadroyla mecbur oynayacagiz

Kadro disilar olmadan bu kadro kendine gelemez, mac falanda kazanamaz, kazansada sansa kazanir, en az 3-4 kisinin kadro disi kalmasini bekliyorum, belki o zaman takim ici güzel bir ruh yakalanir.

gabriel omar
01.10.2016, 23:22
Altyapıdan 1461den gelen ne kadar adam varsa gönderilmeli.Hatta ileri gidiyorum Onur dışında yerli adam kalmasın.Mümkünse altyapıyı bile kapatalım zarardan başka bir şey getirmiyorlar.

nakzo
01.10.2016, 23:24
Tarihimizin en trajik dönemini yaşadığımız su günlerde yönetimden su kararı aldık ,su cezayı verdik sunun kafasını kopardık gibi radikal söylemler duyan var.mı?O zaman hayırlı tıraşlar....

Nazim Can
01.10.2016, 23:24
Birde Mustafa Akbas taraftarin birine Instagram dan o.c. diye küfür etmis, adam gerekli tüm yerelere bildirdim, bekliyorum diyor, sonumuzu hic hayirli görmüyorum ama hayirlisi.

biltrabzon
01.10.2016, 23:25
Altyapıdan 1461den gelen ne kadar adam varsa gönderilmeli.Hatta ileri gidiyorum Onur dışında yerli adam kalmasın.Mümkünse altyapıyı bile kapatalım zarardan başka bir şey getirmiyorlar.

En başta Onur gönderilmeli.

bach72
01.10.2016, 23:29
Birde Mustafa Akbas taraftarin birine Instagram dan o.c. diye küfür etmis, adam gerekli tüm yerelere bildirdim, bekliyorum diyor, sonumuzu hic hayirli görmüyorum ama hayirlisi.Böyle bir olay varsa derhal süresiz kadro dışı bırakılmalıdır.Umarım yanlış bilgidir.

samway
01.10.2016, 23:31
Yönetim geldiğinden beri 3 er 5 er yemek adet oldu !!! Bu yonetım komple fiyaskodur kimse savunmasın artık sabır falan hıkaye tamam sabredelım dogrudur haklılarda sabretmek demek her mac 4-5 yemek deıl 7 yemek deıl başkan ve yemek sepeti anında bırakmalı burası futbol kulübü ticarethane deil

Enaldo61
01.10.2016, 23:32
Yeni başlangıç dedik her şey güzel olacak dedik ama olmuyor neden ya sorun ne abi niye olmuyor bir türlü biri çıkıp açıklasın bunu, bu taraftar bunları hak etmiyor...

kanterts
01.10.2016, 23:34
mustafa yumlu,zeki, akbas defansiyla cikiyorsun daha cok 4-6-7 yersin. Birde bunlari savunanlar var, en aci durum bu. neyse daha fazla moralim bozmak istemiyorum.

samway
01.10.2016, 23:35
Birde arkadaslar futbolculara küfretmeyin gerek yok onların sucu deıl onları bu formaya layık gorenlerin sucu bu kiralık verip gerı gelen futbolcudan medet ummak sadece bıze has bısey olsa gerek sanki kiralıkları pilsin diye verdik adamlar 30 yasına gelmiş nerdeyse ... Offff allahım biz ne yapıcaz bu sene daha 6 haftada perişan olduk sinir krizleri gecırır olduk

Enaldo61
01.10.2016, 23:38
Alanya maçı ve bu maç, bulduğumuz pozisyonları atsak başka şeyler konuşuyorduk ama atamadık ve akabinde yemeye başladık. Çok ilginç ya.

Şu takımda bi Burak Yılmaz olsa belki de bambaşka şeyler olacaktı. Düşündükçe şaşırıyorum düştüğümüz duruma.

memozcan
01.10.2016, 23:54
"kazanan takım bozulmaz" diye bir yalanı kim uydurduysa böyle alayım!!!!

tonya55
01.10.2016, 23:56
herkes yerlileri sucluyor ama takım olarak kötüyüz castillo mesela hiç varlık gösteremiyor.insallah milli mac arası iyi gelir.

biltrabzon
01.10.2016, 23:58
Erman Toroğlu:Trabzonspor un mağlubiyetinde başroldeydi Mustafa Yumlu.Mustafa Yumlu Trabzonspor da oynayacak topcu değil,bu açıkca ortada.
Biz ne yaptık sözleşme uzattık.

gurur6134
01.10.2016, 23:59
Erman Toroğlu:Trabzonspor un mağlubiyetinde başroldeydi Mustafa Yumlu.Mustafa Yumlu Trabzonspor da oynayacak topcu değil,bu açıkca ortada.

Duymasin trabzon milletvekilleri..

gurur6134
01.10.2016, 23:59

Duymasin trabzon milletvekilleri..

Enaldo61
02.10.2016, 00:00
Sorun hocada mı? Yoksa bu takım bu kadar kötü mü? Sebep ne? Niye kimse bir çözüm üretemiyor?

memozcan
02.10.2016, 00:02
3 senedir yazıyorum imzamda.. daha doğrusu teşhisi 3-4 sene önce koymuşum.. iki tane ağır stoper tandemiyle olmaz diye.. ve ne gariptir bu tandemde sabit olan tek kişi m.yumlu.. ve bu 3-4 sene içinde biz traoreden 7-8 gol yemişiz.. ndiayeden 3-4 tane yedik galiba..

m.yumlu-durica(bamba- belkalem-douglas) hepsi aynı b.kun laciverti diyorum yıllardır.. bu tandemin önünde okay gibi ağır biri oynayınca traore bizim karşımızda messi gibi kalıyor.. hala bazı aklı evveller burada okay için çok yetenekli falan diyorlar.. yav adam topu 7 metrelik yazıyla YEDİ metrelik kaleye atmaktan aciz, bu nasıl bir yetenekse artık..

bu takımda defansta iki tane 190'lık stoper oynayamaz.. hele hele önlerinde 190'lık dallama önlibero hiç oynayamaz.. oynarsa böyle yeriz golleri!!!

emrex61
02.10.2016, 00:03
Mustafa yumlu,Zeki yavru,Aytaç kara,Mustafa akbaş, bunlara verilen her para legal biçimde kulübü soymaktır net...

ccd6167
02.10.2016, 00:04
"kazanan takım bozulmaz" diye bir yalanı kim uydurduysa böyle alayım!!!!

Aynen dediğin gibi maalesef. Alalım onları. Ersun hesap verecek artık. O okay aytaç neyin nesidir hedap verecek

memozcan
02.10.2016, 00:05
bu takım :
m. yumlu-durica
.......okay ..
üçgenini bozmadıktan sonra gol yediği her maçı kaybedecektir.. bu böyle biline!!!

gurur6134
02.10.2016, 00:08
Akbasin kufur olayi dogrumu varmi asli astari..

ersn.alparslan
02.10.2016, 00:11
kadro mühendisliğine bak mustafa, uğur, durica, okay, aytaç, mehmet, suk, muhammed bunların hepsi ligin en ağır en hantal adamları adam dediysem lafın gelişi. ersunun oynatmaya çalıştığı sistem ne ? baskılı oyun. nasıl olcak peki ?

10-61
02.10.2016, 00:11
Bu takım konyayı yenemez dediğimde burdan bana ahkam kesen ,şansa bala 90+5 te atılan golle havaya giren birileri vardı bu 4 gol ona gelsin....takım bu haldeyken bunu mu konuşuyorum evet bunu konuşuyorum takımın konuşulacak neyi var?daha doğrusu ortada takım mı var?yok yeni yapılanmaymış,yok sabır yılı yok bebek yeni doğmuş,lan kıçı kırık alanya 30 tane transfer yaptı yeniyiz falan demiyor takır takır oynuyor,karabük,kayseri vd. herkes oynuyor biz hariç,var mı sahada taktik adına bir şey gören?soucut ekibi kurulmuş,borçlar ödeniyormuş 4 mağlubiyetle ne kadar maddi kaybımız var işadamlarından oluşan yönetim bunun da hesabını yapıyordur heralde? O zaman dediğimi şimdide diyorum artık sıradan basit bir Anadolu kulübüyüz,gerçekler acıdır ama durum bu,4.büyük masallarını dinlemek isteyen varsa devam etsin.bizi bu hallere düşürenlerin de Allah belasını versin.

gökçay61
02.10.2016, 00:15
Bayağı kadro dışı varmış doğrumudur haberi yes yapmış galiba

metalciyiz
02.10.2016, 00:16
şu anda ligin en kötü oynayan takımlarının başındayız bence
ama ne yazıktırki sorun çözülemiyor gün geçtikçede çığ gibi buyuyor herkesi içine almaya başlıdı kimse önünde duramıyor bu gidişle duramayıp Allah korusun kendimizi geçen seneden daha beter yerlerde görmemize sebep olacak.
Peki ne yapılmalı

Enes Başkaya60
02.10.2016, 00:16
Bu takım konyayı yenemez dediğimde burdan bana ahkam kesen ,şansa bala 90+5 te atılan golle havaya giren birileri vardı bu 4 gol ona gelsin....takım bu haldeyken bunu mu konuşuyorum evet bunu konuşuyorum takımın konuşulacak neyi var?daha doğrusu ortada takım mı var?yok yeni yapılanmaymış,yok sabır yılı yok bebek yeni doğmuş,lan kıçı kırık alanya 30 tane transfer yaptı yeniyiz falan demiyor takır takır oynuyor,karabük,kayseri vd. herkes oynuyor biz hariç,var mı sahada taktik adına bir şey gören?soucut ekibi kurulmuş,borçlar ödeniyormuş 4 mağlubiyetle ne kadar maddi kaybımız var işadamlarından oluşan yönetim bunun da hesabını yapıyordur heralde? O zaman dediğimi şimdide diyorum artık sıradan basit bir Anadolu kulübüyüz,gerçekler acıdır ama durum bu,4.büyük masallarını dinlemek isteyen varsa devam etsin.bizi bu hallere düşürenlerin de Allah belasını versin.

İmzamı atıyorum abi cok güzel demisin artık 4 büyük masalları tamamen bitmistir Allah bin belasını versin hemde koca klübü bu hallere düşürenlerin...

Ozan Gözaçan
02.10.2016, 00:19
Ben demiştim diyen ölü seviciler gelen mağlubiyetle foruma geri dönmüşler. En kısa sürede ininize geri donmeniz dileklerimle.

Mehmet BAŞ
02.10.2016, 00:19
Bugün ki Beşiktaş Takımına ''Bordo-Mavi'' formayı giydirin,

Son yıllarda Trabzonspor'da yaşanan travmayı anlatın,

Sonra da Avni Aker'de maça çıkarın,

Eğer bocalamazlarsa ben de ''Mehmet BAŞ'' değilim!

Bakın sadece anlatın diyorum, birebir yaşasınlar bile demiyorum.

--------------------------------------------------------------------------

Bakın onlarca futbolcu aldık. Yahu hepsi mi kötüydü?

Yatabare'den Deniz'e, Soner'e kadar gidenlerin hepsi kendini buldu.

Onlarca hoca getirdik. Hepsi mi kötüydü?

Şenol Hoca gitti Bursaspor'u çoşturdu, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı.

Mustafa Reşit Akçay gitti Osmanlı'da yaptıkları hepimizin malumu.

Sorun başka bir yerlerde. Artık bunu fark etmemiz gerek...

Bakın 2011'den beri söylüyorum. Biz bir travma yaşıyoruz.

Bu takıma gelen futbolcular kentin yaşadığı bu travmayı öğreniyorlar, baskı altına giriyorlar.

Böyle durdukça bu travma öyle kolay kolay geçmez, geçmeyecek!

Bu durumun aşılması için bir tek yol var.

Bu takımı, hocayı, yönetimi, futbolcuları bir sezon rahat bırakacağız ve sadece destek olacağız.

Yenseler de yenilseler de moral vereceğiz, enerji verip yükselteceğiz.

Bu durum başka türlü düzelmez.

Bu şekilde yapılmadıkça düzelmeyecek de göreceksiniz.

Futbolcu Ahmet gidecek Mehmet gelecek. Hoca Ersun gidecek falanca gelecek.

Bizler ise gidenlere sövüp sayıp gelenlerden yeni beklentiye gireceğiz.

Ama zaman içerisinde onları da söverek göndereceğiz.

Bu kısır döngüye bir son vermezsek maalesef bu anlattıklarım tekerrür edip gidecek.

emrex61
02.10.2016, 00:21
Öyle bir sahiplenmeliyizki takımı stad full çakılı olmalı bunu o futbolcular için deyil bu büyük kulübün yan gelip yatma yeri olmadıgını cümle aleme ilan etmek için bunu yapmalıyız.

memozcan
02.10.2016, 00:23
kadro dışı falan hikaye.. bunlar kangren bir yapıyı kurtarmak için atılan adımlardır.. yeni kurulan bir takımda neyin kadro dışısı olacak..

kardeşim bu ligde takımların çoğu kompakt futbol oynamaya çalışıyor.. durdur ve vur anlayışı.. biz ne yapıyoruz peki? top kaptırdığında geriye dönemeyecek bir defans kurgusuyla oynuyoruz.. yani bu durumda ya top kaptırmayacaksın, ya da rakipten daha hızlı geri koşacaksın.. ilkini barça bile beceremiyor ama ikincisini nedense biz 4-5 senedir denemiyoruz bile!!

Enes Başkaya60
02.10.2016, 00:23
Aynen bize gelen topçuya birsey oluyor anlamıyorum bizden ayrılıyor döktürüyor hakikaten buyuk bir travma geçiriyoruz olmuyor hiçbir futbolcu bizde tutmuyor gerçekten

Bu arada kadro dışı haberleri var ne kadar doğru acaba...

10-61
02.10.2016, 00:27
Ben demiştim diyen ölü seviciler gelen mağlubiyetle foruma geri dönmüşler. En kısa sürede ininize geri donmeniz dileklerimle.

Laf söyledin ya rahat uyursun artık bu gece aferin sana,in demişsin de eğer ininden dışarı çıkmış olsaydın sen bile görürdün takımın ne kadar rezil olduğunu,gerçi senin gibi taraftarın hakettiği takım bu daha fazlası değil.Hala çapsız çapsız şu mağlubiyeti normal karşılayanlar olduğu müddetçe devam aslanlarım 4-5 yemeye.

Mehmet BAŞ
02.10.2016, 00:27
Hayır, bu takım ligin en kötü futbolunu oynamıyor.

Buna kesinlikle katılmıyorum.

Bugün ilk yarı girdiğimiz 3 pozisyonu gole çevirsek böyle mi olacaktı?

Gaziantepspor maçında onca pozisyonu gole çeviremeyip saçma sapan bir gol yemeseydik böyle mi olacaktı?

Yine Alanyaspor maçında kaçırdıklarımız var.

Bu takım esasından kötü oynamıyor. İlk golü yedikten sonra dağılıyor.

Bunun da tek bir açıklaması var. Takımın öz güven sorunu zirve yapmış!

Spor yapan arkadaşlarımız bilir, o öz güven bir kere giderse en basit hareketi bile yapamaz hale gelirsin.

Bu takımın öz güvene ihtiyacı var. Yani kazanmaya, taraftardan destek almaya çok ihtiyacı var.

Fakat mevcut taraftarın ruh hali ve yaşadığı travma buna fırsat verir mi?

2011'den beri bu fırsat gelmiyor. Daha da kötüsü her sene katlanarak daha da kötü hale geliyor.

Allah sonumuzu hayır etsin.

Benim nacizane önerim; bir sezon bu takımın, oyuncuların, hocanın, yönetimin rahat bırakılmasıdır.

Yoksa hoca da gider, yönetim de gider, bu futbolcular da gider. Yenileri gelir. Ama bu tablo asla değişmez!

Umarım taraftarımızın önemli bir kısmı bu durumu fark eder.

memozcan
02.10.2016, 00:30
şahsen ben sahada ÖLÜ bir takım görmek istemiyorum.. bugün sahada ÖLÜ bir takım vardı.. bu durumda ÖLÜ SEVİCİ kim oluyor acaba?

serdaracıl
02.10.2016, 00:31
Kulübü taşısak mı? Avrupa'ya bi yere. İtalya ya da Almanya nasıl olur. Çok mu uçuk bi fikir

ysngmz
02.10.2016, 00:33
Bu takımı eleştiremeyen ts düşmanıdır.sabir diye geveleyenler saftır bir bok olmaz bu takimdan

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jairzinho
02.10.2016, 00:34
yönetim istifa yönetim istifa

ersun istifa ersun istifa

aga bu ne ya .castillo yedek ibanez yedek onazi yedek geçen hafta seni ipten alana yusuf erdoğan yedek.bu nedir aga.dalga mı geçiyorsunuz.aytaç okay ikilisi nedir?abdulkadir yok ilk 18 de bile ama aytaç okay ilk 11 de.

anlamadığım olay şu.bir hazırlık maçında abdulkadir messi vari harika ara paslar atmıştı.mükemmel top tekniği vardı.ne oldu da o maçtan sonra abdulkadir ilk 18 yüzü dahi görmedi.

burda 50 defa yazdım kadroyu.ersunun sayfasında da yazdım.senin elindeki kadro ile şu 11 sahaya çıkar diye

onur

zeki-akbaş-durica-ibanez
ekici--onazi-a.ömür-castillo
------yusuferd.--bero-----

4-4-2 oynarsın aga. şu takım pas ta yapar direk oyunda oynar.selçuk colman ikilisi nire okay aytaç ikilisi nire.

yönetimde yönetimin getirdiği ersun da başaramadı.yönetim teknik adam konusunda çuvalladı.aslında transferler fena değil.bero castillo onazi durica ibanez iyi transfer.ama hoca konusunda maalesef yanlış seçimde bulundular.hemde zamanları varken.5 ay bekleyip ligtv de yorumculuk yapan ersunu getirmekte neyin nesi aga.hangi scout işi bu?

Mert'
02.10.2016, 00:35
Diyecek soz yok , takimda lanet var sanki. Kim gelirse gelsin olmuyor. Tamam cok cok iyi kadromuz yok belki ama Karabukten 4 Alanyadan 3 de yenmez be. No 22 zaten neden sozlesme uzatildi, neden hala bu takimda 11 basliyor insanin akli almiyor.

Esteban
???-Durica-AkAkpo-Ibanez
------Onazi-Okay----
-------Bero-----
----NDoye-Ramil---Castillo

Kadro bence bu olmali. Yusuf Yazicida denenmeli 11 de.

robinhood61
02.10.2016, 00:36
Uyuyamıyorum Allah belanızı versin. Ruhsuz Ersun mendebur suratlı Ersun eğer Trabzonda mutsuzsan siktir git ne diye bizden tazminat alıp duruyorsun. Bu Ersunu bi daha bu takıma teknik direktör yapanın... Eyy Mustafa yumlu zeki ve türevleri size kim torpil geçiyorsa Allah'tan en büyük yıkımı onlar için diliyorum. Kan kustuk ulan yeter artık

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yüregimts
02.10.2016, 00:36
Oynatacaksın abi İbanez Castillo Onazi bunları oynatacaksın bunlara para verdin...Bunlarla omurga kuracaktık ya hani....

Fayda göremedigimiz akbası yumluyu oynatacagına bu adamları oynatta yenil digerleriyle oynayınca zaten yeniliyoruz...

Bu takıma Bu sezon Durica gibi transferler yapılmalıydı koydugunda iste budur dedirtecek adamlar almalıydık ama olmadı...

Bakalım milli takım arasında ne olacak zaten ondan sonraki 2 hafta da takımda ısık görülmezse daha bu takım iflah olmaz.

tsukru61
02.10.2016, 00:37

Amin.

Onur Akyüz
02.10.2016, 00:37
Yahu adamların sağ tarafında Depe midir nedir, maç 3-0 olunca içine Ronaldo kaçmış gibi hareketler yapmaya başladı.

Evet özgüven çok önemli bir şey. Bizimkiler golü yedi mi kabak çiçeği gibi açılıyorlar, dağılıyorlar. Olmaz böyle.

Takıma psikolog mu tutacaklar sopa mı çekecekler, bu konuyu halletmek lazım. Ne olursa olsun ilk yarıda ne yaptığını bilen bir takım vardı. Golü yedikten sonra kafası kesik tavuk gibi koşuşturmaya başladılar.

tsukru61
02.10.2016, 00:38

Amin.

emrex61
02.10.2016, 00:39
Meydanı boş bırakmamalıyız tepki verilceksede stad doldurulup stadda tepki verilmeli yoksa gerçekten sıradan takım oluruz bu takım sahipsiz olmadıgını herkese göstermeliyiz benim düşüncem bu.

jairzinho
02.10.2016, 00:40
sabır olayı tam bi oyalama taktiğidir.ne sabrı aga.karabük yeni lige çıkmış?20 transfer yapmış.yeni hoca gelmiş.ne sabrından bahsediyorsun.mesele doğru hocayı bulabilmekte.igor tudor bir juve efsanesidir.şimdi karabükte.

3 ayda senin ne yapacağının ip uçlarını verir takım.ersun ne zaman geldi.temmuz başı.3 aydır takımın başında.ışık yok ışık

ÖmürKaradeniz61
02.10.2016, 00:40
Eğer Ersun kovulursa aldığı loca ne olacak iade mi edilecek.

emrex61
02.10.2016, 00:43
Eğer Ersun kovulursa aldığı loca ne olacak iade mi edilecek.

Aldığı tazminatlara saysın :D

jairzinho
02.10.2016, 00:44
takımda lanet falan yok.adam gibi teknik adam bulursun ve ilk 11 ini doğru seçip ısrar edersen takım oluyorsun.bütün iyi takımlara bakın.ilk 11 in 10 kesin belli.

çorap değiştirir gibi ilk 11 değiştiriyor ersun.

rıza çalımbay la görüşmelere başlanmalı.net

Alper Beyazay
02.10.2016, 00:44
Umuyorum Yumlu'nun bu takımdaki son ilk 11 çıktığı karşılaşma olmuştur bu. Ayrıca Suk diye bi kiralık oyuncu almışlar millet neleri alırken, berbat bir futbolcu. N'Doye'u oynatalım bari verdiğimiz para boşa gitmesin, belki bir şeyler yapar da satarız devre arası veya sezon sonu.

emrex61
02.10.2016, 00:45
Abdulkadir ve yusuf yazıcının bekletilmesinin nedeni nedir acaba bunu hiç sorgulayan oldumu bir bilgi varmı?

Şahin Yılmaz
Ersun Bey dedi ki gideyim Trabzon a beklentide yok. Alayım Milyon avromu. Rahat rahat yaşayayım. Fm oynar gibi kadromu yapayım. Trabzonspor u kadavra gibi kullanayım. Fantazilerimi deneylerimi yapayım. Seneye bir umut bir yıl daha kalsam bir kez daha gelir milyon avro.

Takım 3 yemiş 5 yemiş ipindemi adamın.

Yasin T.
Yazacak bir şey bulamıyorum. Yazıyorum yazıyorum siliyorum, yazıyorum yazıyorum siliyorum. Sıradan Anadolu takımlarından bildiğin üç-dört gol yiyen bir Trabzonspor var artık. Aklım almıyor, kafamı şişirdi bu takım.

ysngmz
02.10.2016, 00:47
Biri benim benim sen yönetim yalakalığı yapmaya devam et

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şahin Yılmaz
02.10.2016, 00:47
Adam TD. oldu. Para için Lig Tv de yorumculuğa devam etti. Eğer Trabzon zerre kadar umurundaysa ben birşey bilmiyorum.

SADECETRABZON61
02.10.2016, 00:49
Baştan hata yaptık Ersun Yanal ile ben Trabzonspor'un ne bu sene ne öbür seneler şampiyon olma şansı olduğunu düşünmüyorum
Ertuğrul Sağlam ile anlaşılsaydı keşke.
Ayrıca yabancı teknik adamlada başarılı olacağımızı sanmıyorum

jairzinho
02.10.2016, 00:49
konyayı 90+5 te yendin.

kasımpaşayı geri pas sayesinde yendin.şu oyuna 6 puan bile çok.

ersunla olmayacağı belliydi zaten.bütün yetenekli oyuncuları yedeğe çekmiş.inanılır gibi değil.yetenekli a.ömürüde ilk 18 e almamış.çoh enteresan

jairzinho
02.10.2016, 00:53
ersunun trabzon umurunda değil tabi.yorumculuktan milyon avroları kazanan teknik adamlığa terfi.sonra tekrar yorumculuk.yatta keyif çatmak vs.

adamın miadı doldu zaten teknik adam olarak.bir dönem başkalarında olmayan bişeyler yaptı.ama şimdi herkes o olmayan şeyi yapıp üzerine koydu.yeni nesil teknik adamlar farklı işler yapıyor aga.

Mert Oğuzlu61
02.10.2016, 00:53
Bugün ki Beşiktaş Takımına ''Bordo-Mavi'' formayı giydirin,

Son yıllarda Trabzonspor'da yaşanan travmayı anlatın,

Sonra da Avni Aker'de maça çıkarın,

Eğer bocalamazlarsa ben de ''Mehmet BAŞ'' değilim!

Bakın sadece anlatın diyorum, birebir yaşasınlar bile demiyorum.

--------------------------------------------------------------------------

Bakın onlarca futbolcu aldık. Yahu hepsi mi kötüydü?

Yatabare'den Deniz'e, Soner'e kadar gidenlerin hepsi kendini buldu.

Onlarca hoca getirdik. Hepsi mi kötüydü?

Şenol Hoca gitti Bursaspor'u çoşturdu, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı.

Mustafa Reşit Akçay gitti Osmanlı'da yaptıkları hepimizin malumu.

Sorun başka bir yerlerde. Artık bunu fark etmemiz gerek...

Bakın 2011'den beri söylüyorum. Biz bir travma yaşıyoruz.

Bu takıma gelen futbolcular kentin yaşadığı bu travmayı öğreniyorlar, baskı altına giriyorlar.

Böyle durdukça bu travma öyle kolay kolay geçmez, geçmeyecek!

Bu durumun aşılması için bir tek yol var.

Bu takımı, hocayı, yönetimi, futbolcuları bir sezon rahat bırakacağız ve sadece destek olacağız.

Yenseler de yenilseler de moral vereceğiz, enerji verip yükselteceğiz.

Bu durum başka türlü düzelmez.

Bu şekilde yapılmadıkça düzelmeyecek de göreceksiniz.

Futbolcu Ahmet gidecek Mehmet gelecek. Hoca Ersun gidecek falanca gelecek.

Bizler ise gidenlere sövüp sayıp gelenlerden yeni beklentiye gireceğiz.

Ama zaman içerisinde onları da söverek göndereceğiz.

Bu kısır döngüye bir son vermezsek maalesef bu anlattıklarım tekerrür edip gidecek.

Bunlar 2011 sonrası sezon için geçerliydi ancak artık bu tip şeylere sığınmak biraz fazla zorlama geliyor. Oyuncular neyin travmasını yaşayacak ? Takımda o travmayı yaşayan sadece Onur ile Yumlu kaldı zaten başka adam yok. Sahada oynayan adamlar en fazla 2 senelik topçular, çoğu yeni oyuncu ve 2011 sürecini umursamıyorlardır bile. Yabancılar zaten hiçbir şey bilmiyordur.

Yani şuan puan tablosuna baktığımızda açıkçası milyonları kazanan adamların psikolojisini düşünmek bana çok komik geliyor. Onur hariç hiçbiri içinde üzülmem, psikolojilerini de düşünmem. Benim için şu forumdaki adamların, Karabük te duvar diplerinde ağlayan, krizler geçiren, bayılan taraftarların psikolojileri çok daha önemli.

Ortada bu kadar derin analiz yapılacak durum yok, sorunumuz çok basit. Transfer döneminde özellikle hücum bölgesini güçlendiremedik, defans zaten zayıftı hala zayıf oraya sadece Durica geldi yine hiçbir değişiklik yok. Hem ofans hem defans anlamında yetersiz durumdayız ama en önemli sorunumuz ''sistemsizlik'' ve buda şuan için Ersun hocayı işaret ediyor. Tamam elde çok iyi oyuncular yok ama ligin vasat üzeri, iyi diyebileceğimiz kadrolarından birine sahibiz bu kadarda berbat durumda olmamalıydık. Mevcut kadro çok daha fazlasını yapabilirdi. Her hafta değişik 11 ler, formsuz oyuncularda gereksiz ısrarlar, bazı oyunculara karşı anlamsız töleranslar ve sonuç ? Sonuç ortada işte.

Toparlayacak olursam, sorunumuz öyle 2011, travma vs.. bu tip konular değil, biz bunları geçeli çok oluyor. Kısaca özetleyecek olursam 2 büyük hata var;

1) Transfer döneminde scout rezaleti yaşandı, yapılanma doğru yapılamadı çok eksik bırakıldı,
2) Mevcut kadrodan teknik heyet faydalanmayı henüz başaramadı, hala arayış içinde olması ve geçen seneki isimlere gerektiğinden fazla güveniyor olması durumumuzu özetliyor.

Bu iki sebep dışına çıkmaya gerek yok. Bence hiç başka sebep aramayalım, düştüğümüz durumun ana sebepleri bunlardır...

yüregimts
02.10.2016, 00:55
Ne sistem var ne bisey herkes karambole oynuyo. Yerinin hakkını veren tek kisi Durica...

Onur bile bu beceriksizlerle dura dura onlar gibi olmaya basladı.

Bu takım kar da kısta sadece bogusur zemin agır olursa karambole bi gol bulur biter...

bu kadroyla bu adamlarla oyun beklemeyin.Umarım ben yanılırım.

Yemek bile yiyemedim hala ...Bize bu haftaları zehir edenlere yazık olsun.

Yönetim ekonomik acıdan güzel isler yaptı ancak transfer konusunda yanıldılar.

Umarım toparlarlar ama Lütfen Yumlusuz akbassız toparlansınlar

emrex61
02.10.2016, 00:56
Erman Toroğlu: Trabzonspor bitti, konuşursak boşa konuşmuş oluruz. Gelecek yıllar adına da söylüyorum, Trabzonspor bitti. :(

Mert'
02.10.2016, 00:57
Yapilanma , kadro yeni falan son donemde cikan populer yalandir.

jairzinho
02.10.2016, 00:57
ben 90+5 te yusuf gol atınca da yönetim istifa ersun istifa dedim.ışık yok ışık.ne yönetimde ne de ersunda.

ersunu yakında kovarlarda bu yönetimin doğru teknik adam tercihinde bulunabileceğinide sanmıyorum.

şu eldeki kadro doğru bir 11 le iş yapar aslında.ama o doğru 11 i sahaya sürecek akıl yok.

serdaracıl
02.10.2016, 01:05
6 hafta oldu. Hoca kovmak için geç bile kaldık. Haftada bir farklı hocayla çıkalım en iyisi

yorumsuz6117
02.10.2016, 01:07
Ersun Yanal ununu eleğini asmış..

serdaracıl
02.10.2016, 01:09
Saat başı hoca değiştirelim. Herkes gideceği zamanı bilsin.

yüregimts
02.10.2016, 01:11
yapılması gerek tek sey Baskanın bir programa katılıp taraftarı bu milli takım arasında herseyin yoluna konulacagına inandırmaları

ve taraftarı stada getirmelidir.

Bu aradan sonra düzlüge cıktık cıktık ,yoksa bu takım bitti...Tamam belki cok cok iyi adamlar degiller ama güvenleri yerlerde ...

Onurun bile...Ersun hocanın bu sıgırlara artık bu aranın onlar icin son sans olduklarını anlatmalı ki öyle...

bu aradan sonra cıkıs yakalarsak yeni stadın acılısıyla beraber birseyler olabilir yoksa cok zor ....

Punisher-61
02.10.2016, 01:12
Zeki akbas ve yumlu ilk 11de sahaya cikiyorsa kadronun ne kadar kaliteli oldugunu düsünebilirsiniz artik

emrex61
02.10.2016, 01:15
Karabükspor-Trabzonspor maçını ligtv derbi diye başlıklandırması bile aslında bizim nekadarda küçüldüğümüzü ve nekadar sıradanlaştıgımızı gösteriyor ve kanıtlıyor bu takım ve şehir harbiden bitmiş ya.

Enes Başkaya60
02.10.2016, 02:18
Uyku haram bizi bu durumlara düşürenlere yazıklar olsun...

My
02.10.2016, 02:24
2 ileri 1 geri futbol bekliyordum da 3'ler 4'ler n'oluyoruz aga artık bir şeylerin değişmeye başlaması lazımdı.

My
02.10.2016, 02:27
Karabükspor-Trabzonspor maçını ligtv derbi diye başlıklandırması bile aslında bizim nekadarda küçüldüğümüzü ve nekadar sıradanlaştıgımızı gösteriyor ve kanıtlıyor bu takım ve şehir harbiden bitmiş ya.Bunu hasetlerinden yapıyorlar ve zevkten dört köşeler güzel kardeşim ama maalesef bu fırsatı bu adamlara veren de biziz.

ccd6167
02.10.2016, 02:39
Denenmişi denemek aptallıktır. Ersun yanalın hocalığı bu kadar fazlası değil evet.

Sıkıntı sistem sistem sistem.. hala anlayamıyor kimse. Bu sistem ersunla olmaz.

1461 kadrosuna bakın bir ne kadar rezil bir durumda olduğumuzu daha da iyi görürsünüz. Bu yönetim benim için son şansı bir dahali teknil direktör

ekici ile bero yu açık oynatan adam art niyetli değilse bişi bilmiyorum

Aydın Tiryaki
02.10.2016, 03:41
Faruk hoca ve kardeşin içeri girebildi mi? Bu rezaleti kaçırdıkları için şanslı olabilirler aslında.

Maalesef biz o kadar şanslı değildik.

Aydın Tiryaki
02.10.2016, 04:25
Maçla ilgili de birkaç bir şey söylemek istiyorum. Burada da çok bahsedilmiş yenilgiyi kanıksamış futbolcularla oynadığımız için böyle oluyor diye. Ben de katılıyorum çünkü takımda maç ilk başladığında istekli bir hava var iken - bugün de öyleydi- bir gol yediğimizde oyuncular '' bu maç zaten gitti '' diyerek o klişe olan önümüzdeki maçlara daha o ilk golü yedikleri andan itibaren bakmaya başlıyorlar. Ve bu da her maçta bize hezimeti getiriyor. Daha da getirecek bu gidişle.

2. sebep ise gerçekten çoğunluğunun kalitesiz futbolculardan oluştuğu bir 11 le sahaya çıkıyoruz. Eğri oturup doğru konuşalım. Hücum hattımızda Yatabare ve Traore gibi adamlar var mı ? Bakın bu adamlar iyidirler demiyorum. Diğer takımlarla kıyaslandığında kötü de olabilirler. Ama bizden iyi oldukları alenen ortada. Orta saha'ya geliyorsun. Aytaç ve Ekici tamamen savruk. Yani bunu canlı canlı statta izleyince daha iyi anlıyorsunuz. Geçen maçlarda basit hatalar yapmasına rağmen bu maçta yine de Okay'ı beğendim. Yani beğendim derken en azından elle tutulur bir o vardı. Bero da gayret ediyor ama işte o da bir yerden sonra kopuyor. Defans 4 lüsünün üçü zaten bu bahsettiğimiz yenilgiyi alışkanlık haline getiren oyunculardan kurulu. Hal böyle olunca son kaçınılmaz oluyor.

Sonuç olarak bu takım bu yıl ya az gollü galibiyetler alır, ya da farklı mağlubiyetler. Beraberlik çok zayıf ihtimal olur.

Son olarak taraftara değinmek istiyorum. Bugün gerçekten çok coşkulu başladık. Destek de olduk. Ama klasik 2. golden sonra yönetime Ersun hoca'ya sallamalar başladı. Ama benim anlamadığım bir tane abi vardı. Üst tribünde sol kenarda saniye başı Muharrem Usta'ya küfür edip duruyordu. Derdin neydi abi anlam veremedim yani :) .

Şanlı SanMarino
02.10.2016, 06:53
sabır olayı tam bi oyalama taktiğidir.ne sabrı aga.karabük yeni lige çıkmış?20 transfer yapmış.yeni hoca gelmiş.ne sabrından bahsediyorsun.mesele doğru hocayı bulabilmekte.igor tudor bir juve efsanesidir.şimdi karabükte.

3 ayda senin ne yapacağının ip uçlarını verir takım.ersun ne zaman geldi.temmuz başı.3 aydır takımın başında.ışık yok ışık

Burada "yeni kurulan takım" muhabbetinin samimiyetsizliği de ortaya çıkıyor,

Sabırın ne olduğunu bilmeyen,

Taraftarını küçük gören ve engelleyen,

Kayıt dışı her türlü pisliği yapan insanlar bunları haketmiştir.

Kıymetli kardeşlerim, bizim çöküşümüz ne zaman başladı? Lütfen hatırlayınız. Şampiyonlar ligi sezonu sonrası Sadri Şener, Şenol Güneş çekişmesi olan dönemde başladı. Elazığ deplasmanı ve 3-0'lık yenilgi.

Pekiiiii,

Bu büyük çöküşte idareciler kimlerdi,

N. Aydın, T. Bekiroğlu, M. Alp, A. Çubukçu

Eeee,

Yine onlar yönetici. Yine bu kulüp onların elinde. Bunlar Tolunay'ı uçağa bindiren arkadaşlar. Sadri değişir, Nuri değişir, Muharrem değişir,

Bunlar hep aynı kalır.

Gözünü aç Trabzonlu kardeşim. Göz göre göre aldatılıyorsun.

Yine büyük çöküşün ve büyük borçlanmanın sebebi olan bu idareciler yine transferi kendileri üstlendi.

Eee,

5 yıl öncede aynısı olmuştu ve bugüne geldik.

Ama adam ceo, ama adam doktor,

Olmaaaaaaz, olamaz,

Futbol bu futbol, oynadığınız menajerlik simülasyonu gibi save dosyası yok.

anth
02.10.2016, 08:33
Akakpo ön liberoya, Akbaş stopere, Ibanez solbeke, Ramil forvete, Suk sağa, Castillo sola, Bero forvet arkası...

Herşeyden önemlisi Ekici oynamamalı...

bahadır2561
02.10.2016, 09:30
Taraftarla billur geçip gerekirse sağ beke beni yazın diyen Nevzat Aydın ne yapıyordur şimdi?

Ya da Yumlu, Zeki, Akbaş loca aldı bakın bunları fazla eleştirmeyin minvalinde açımlama yapan M.Usta?

Kendi düşen ağlamaz bu kadar basit

Her ne kadar desteklesem de

karabela
02.10.2016, 10:03
Ersun hoca çalışana formayı veririm edebiyatını bırakacak aşağıdaki kadroyla sakatlık olmadıktan sonra devam edecek her hafta Ada'm değişmeyecek başka türlü olmaz. Transfer yapamayacağına göre yenilerin olduğu herkesi yerinde oynatacağın bi takımda ısrar

-----------Esteban

Zeki. Uğur. Durica. İbanez

---------Onazi. Bero

Suk Mehmet. Castillo

---------------Ndoye

talsuv61
02.10.2016, 10:13
Gönderdiği Ramazan bu takımda çok iyi oynardı

Maranov
02.10.2016, 10:36
Gönderdiği Ramazan bu takımda çok iyi oynardı
1-2 hafta önce Ramazanın bu takımda iş yapacağını söylemiştim.
Maalesef ersun hoca ramazanı göremedi.

Gurpas
02.10.2016, 11:23
Mağlubiyet var, Mağlubiyet var arkadaş bu ne ya...

gurur6134
02.10.2016, 11:32
Yapilacak ilk is scout ekibinin isine son vermek..cok iyi yemisler herkesi .. ego abidesi zagorun da bloklanmasi lazim acilen..adrian alindiginda jajadan iyi henrike alindiginda buraktan iyi diyen adamin yapacagi transferler bu kadar olur..trabzonspor ellerinde oyuncak olmus ,egolarini tatmin yolu olmus boylelerinin yazik..

r9emre
02.10.2016, 11:37
Yapilacak ilk is scout ekibinin isine son vermek..cok iyi yemisler herkesi .. ego abidesi zagorun da bloklanmasi lazim acilen..adrian alindiginda jajadan iyi henrike alindiginda buraktan iyi diyen adamin yapacagi transferler bu kadar olur..trabzonspor ellerinde oyuncak olmus ,egolarini tatmin yolu olmus boylelerinin yazik..

Yapılan transferlerin iyi olduğunu düşünüyorum. Kaç maç oynadı ki yeni transferler scout ekibine laf ediyorsun? Sorun Ersun Yanal ve Yumlu, Zeki gibi takımda olmaması gereken öz evlatlardır.

mesaced1967
02.10.2016, 11:40
Çare hoca değişikliği falan değil bugün takımın başına Bielsa gelse Lazio'dan ayrıldığından daha kısa sürede takımdan ayrılır takımın içinde kök salmış bir grup var hiç hak etmemesine rağmen maaşına zam yaptırarak sözleşme uzatmayı başarabilen bir grup çare onlardan takımı temizlemek o da 1 sezon 2 sezonda yapılabilecek bir şey değil maalesef artık takımdan ümidimi tamamen kestim uzun yıllar ligde Gaziantepspor, Gençlerbirliği gibi kalma mücadelesi vereceğiz belki asansörde olmayacağız ama hiçte mutlu olamayacağız

emrex61
02.10.2016, 11:49
Siyasetin belediye başkanının kulüpten ayrılmıyordu şike sürecinde ağızlarından eksik etmiyolardı Trabzonu güzel kandırdılar boşalttılar artık sıradan bir takım kaldı ve kimsede düzeltemez bunu boşuna kandırmayın kendinizi QNB bize nasıl sponsor oldu anlamış deyilim o bile siyasi destek bu kulup okadar sıradan olduki 3 top yapamıyor.

Rakip takımlar çözmüş bizi 1 gol attıldıgı an dagıldıgımızı cümle alem biliyor.

BERBATOV61
02.10.2016, 11:54
Akakpo ön liberoya, Akbaş stopere, Ibanez solbeke, Ramil forvete, Suk sağa, Castillo sola, Bero forvet arkası...

Herşeyden önemlisi Ekici oynamamalı...

akbaş millete twiterdan sövmekle meşgul stoperde işi yok taraftara o.çocuğu diye mesaj atıyor gerçi ne olacak öz evlat onlar onlara herşey serbest

Berkan
02.10.2016, 12:02
Renkdaslar dunku sonuctan kımse memnun degıl ama yonetım veya hocayı degıstırmek bıze ne kazandıracak ? Baskan akrabam veya tanıdıgım degıl, benım sıradan bir TS lı olarak gözlemlediğim bızım takıma sahıp cıkabılcek, yukarı tasıyacak tek baskana sahıbız... Sabretmek hepımız ıcın zor ama TS bu haldeyken abramovıc gıbı bırı gelemeceyegı ıcın baskan hoca degısse bıle bu rezıllık degısmez. Onemlı olan bu rezıl futbola cozum bulabılmek

emrex61
02.10.2016, 12:12
Siyasetin belediye başkanının kulüpten ayrılmıyordu şike sürecinde ağızlarından eksik etmiyolardı Trabzonu güzel kandırdılar boşalttılar artık sıradan bir takım kaldı ve kimsede düzeltemez bunu boşuna kandırmayın kendinizi QNB bize nasıl sponsor oldu anlamış deyilim o bile siyasi destek bu kulup okadar sıradan olduki 3 top yapamıyor.

Rakip takımlar çözmüş bizi 1 gol attıldıgı an dagıldıgımızı cümle alem biliyor.

shagrath61
02.10.2016, 12:19
Bu haliyle Muhammet DEMİR'i değil 11 e yazmak 18 almak dahi Trabzonspor a ihanettir. Öyle bilmeyerek falan da değil tasarlayarak takımı sabote etmektir(nokta)

Travelair
02.10.2016, 12:22
Senelerdir yazıyorum, yazıyoruz da, ne işe yarıyor? Eriyip gidiyor. Basit mantık günümüzde küçümseniyor. Bazı şeylere basit mantıkla bakmazsanız ikilemler arasında ufalanır gidersiniz

Kadromnuzdaki hangi futbolcuyu 3 ukalalar onbirlerine yazarlar? Belki Onur. O kadar. Peki bunlar şampiyonluğa oynarken bizim oynamamız mümkün mü o halde? Hayır. Bakın ne kadar basit

Takımda bıraktıklarınızın zeka problemi var. Transfer ettikleriniz ise yardımcı oyuncular. Hiçbiri takımı taşıyan nitelikte oyuncular değil. Durica iyi deniyor, yankı yapa yapa gidiyor. Halbuki Durica da çevre kontrolü olmayan bir futbolcu. Bu futbolcularla büyük hedeflere hazırlık yapamazsınız.

Başkanın hataları var, ama en düzgün düşünceleri olan bir insan. Onun yöneticileri asıl hataları yapanlar. Daha konuşamayacağım her şeye sövesim var

gurur6134
02.10.2016, 12:26
Yapılan transferlerin iyi olduğunu düşünüyorum. Kaç maç oynadı ki yeni transferler scout ekibine laf ediyorsun? Sorun Ersun Yanal ve Yumlu, Zeki gibi takımda olmaması gereken öz evlatlardır.

O kadar iyiler ki 9 transfer yapildi 6 si yedek klubesinde 1 i kadroya giremiyor..beroyu duricayi cik hicbiri verilen paralarin karsiligi degiller birakin bu isleri..o kadar iyi olsalar bu ozevlatlar ersun hocanin babasinin oglumu ki bunlar dururken onlara sans veriyor kendi basinida yiyor..10 ay da yuzlerce mac izleyip alinan adamlar ortada hala scout basarili diyorsunuz hadi ordan..

gökçay61
02.10.2016, 12:35
Ersun hoca çalışana formayı veririm edebiyatını bırakacak aşağıdaki kadroyla sakatlık olmadıktan sonra devam edecek her hafta Ada'm değişmeyecek başka türlü olmaz. Transfer yapamayacağına göre yenilerin olduğu herkesi yerinde oynatacağın bi takımda ısrar

-----------Esteban

Zeki. Uğur. Durica. İbanez

---------Onazi. Bero

Suk Mehmet. Castillo

---------------Ndoye

renktaş bu kadroyla her maç 3 yiyen takıma her maç 5 yedirirsin :D onazi-bero-mehmet 3 lüsü hırçın mücadele gücü yüksek bir 3 lü değil ayrıca hücuma katkılarıda 10 üzerinden ancak 2. o yüzden bu takımın şu haliyle ortasahasına yazacağı ilk isim malesef okaydır. okayın yanına ben onaziyi koyarım (sene sonu satabilmek için piyasa yaptırmak lazım) ve bu 2 isim yanına da bero yazılmalıdır. benim kadrom;
--------onur---------
zeki---uğur--durica--güray
suk---onazi--okay--ibanez
------------bero------------
------------ndoye-----------

bu takımın önceliği ilk yarıyı golsüz kapatmak ve başı kesik tavuk gibi sağa sola zıplamamak olmalı. gücünü 70 e kadar saklayıp son 20 dakka saldırmalı. bizimkiler ilk 45 dakka deli dana gibi saldırıyor sonra 45 dakka da 4 gol yiyor. hoca aylardır takımla çalışıyor ancak ne yapması gerektiğini hala anlayamadı. suk u bence zorla oynatıyor kazare 5 10 gol atsın da parası çıksın diye (yönetimde bu konuda baskı yapıyor olabilir) ancak suk en iyi ihtimalle yard. forvet olabilir oda sırf defansı koşsun yorsun diye. o yüzden sağ açığa yazdım. ibanez iyi orta kesiyor ancak defansı yok. o yüzden arkasında güray olmalı. castillo dan hiç bir şey beklemiyorum dediğim gibi 65-70 lerde oyuna girip bütün gücünü koşmaya ayırabilir.
yıl sonunda takımdan kesinlikle ayrılması gerekenler: ibanez-castillo-onazi-zeki-yumlu-uğur-akbaş-mehmet-suk-ndoye-yusuf-demir
yıl sonunda takımdan ayrılırsa üzülmeyeceğim: takımın geri kalanı.
erman toroğlunun dediği gibi trabzon bitmiş durumda. bu adamlarla yeni yapılanma filan olmaz bunlar ancak felaket olur.

BERBATOV61
02.10.2016, 12:36
O kadar iyiler ki 9 transfer yapildi 6 si yedek klubesinde 1 i kadroya giremiyor..beroyu duricayi cik hicbiri verilen paralarin karsiligi degiller birakin bu isleri..o kadar iyi olsalar bu ozevlatlar ersun hocanin babasinin oglumu ki bunlar dururken onlara sans veriyor kendi basinida yiyor..10 ay da yuzlerce mac izleyip alinan adamlar ortada hala scout basarili diyorsunuz hadi ordan..

bero bir scout başarısı değil adamı zaten çoğu klüp biliyordu onu alabilmek başarı ama onda da 3 sene sonra 5 milyon euroya serbset kalır maddesi var o madde de o başarıyı gölgeliyor eğer beroyu bulmak başarı ise biz bu scout işine hiç girmeyelim

Enes Başkaya60
02.10.2016, 13:26
Scout ekibi kocaman bir yalanın ürünüdür başka birşey değil bizden 3 5 kişi koy çok daha iyi ve maliyetsiz futbolcu bulurduk adım gibi eminim...

cınar#7
02.10.2016, 13:33
Bu haliyle Muhammet DEMİR'i değil 11 e yazmak 18 almak dahi Trabzonspor a ihanettir. Öyle bilmeyerek falan da değil tasarlayarak takımı sabote etmektir(nokta)
+1461

nakzo
02.10.2016, 13:34
işe ilk icraat olarak su dunyanın en dandik ve basarısız scout ekibinin isine derhal son vermekle baslanmalıdır.

asilhamsi
02.10.2016, 13:38
Renkdaslar dunku sonuctan kımse memnun degıl ama yonetım veya hocayı degıstırmek bıze ne kazandıracak ? Baskan akrabam veya tanıdıgım degıl, benım sıradan bir TS lı olarak gözlemlediğim bızım takıma sahıp cıkabılcek, yukarı tasıyacak tek baskana sahıbız... Sabretmek hepımız ıcın zor ama TS bu haldeyken abramovıc gıbı bırı gelemeceyegı ıcın baskan hoca degısse bıle bu rezıllık degısmez. Onemlı olan bu rezıl futbola cozum bulabılmek

yahu halamı bu baskanın bizi yukarı tasıyacagını dusunuyorsunuz?Geldiklerinden beri yasadıgımız rezillikler yetmedi mi?

Tamam bu adam suslu konusur,afilli laflar eder bilmem ne.Ama bir spor klubunu yonetemez.Bunu daha nasıl ispat etsin.

Hata ustune hata.Hami hata,Ersun hata,skout hata,zeki hata,yumlu hata hepsi hata.

Ben kendi adıma takımın dahada assagılanmasını istemiyorum.İlk etapta kadro dısı ve teknik direktor degisikligi gerekli.

Ve sonrasına bakacagız.

asilhamsi
02.10.2016, 13:40
yerli kadrodan yusuf yazici ve abdulkadir (ikiside yetenekli isimler ) dısında bir tek isim dahi kalmamalı.

En basta ekici ve onur gitmeli.Artık takas olur,satıs olur her ne olursa.Cunku bu adamlar kendilerini takımın ustunde goruyorlar.

nakzo
02.10.2016, 13:40
yahu halamı bu baskanın bizi yukarı tasıyacagını dusunuyorsunuz?Geldiklerinden beri yasadıgımız rezillikler yetmedi mi?

Tamam bu adam suslu konusur,afilli laflar eder bilmem ne.Ama bir spor klubunu yonetemez.Bunu daha nasıl ispat etsin.

Hata ustune hata.Hami hata,Ersun hata,skout hata,zeki hata,yumlu hata hepsi hata.

Ben kendi adıma takımın dahada assagılanmasını istemiyorum.İlk etapta kadro dısı ve teknik direktor degisikligi gerekli.

Ve sonrasına bakacagız.

Hemen simdi.....Eğer başkan baskansa Trabzonsporu yerin dibine batıran bu yuzsuz heriflerin kafasını koparsın.

nakzo
02.10.2016, 13:45
Ekiciyi geldigi gunden beri hic sevmedim colmanım veya selcugun kirli çorabı olamaz 40 yılda bir bir tane frikik alatacakta beyzade olacak ha oglum ha...Bu gibi adamlar Trabzonsporun kapısından hic girmemeliydi.Ve yumlu bu kadar futboldan uzak ,dengesiz,mudahale,pozisyon bilgisi olmayan bir futbolcu var mı ligde eskiden baki mercimek vardı bjk de millet söve söve kurtardı bjk yi bakiden aynı yumlu bu herife o formayı giydirenlere TÜH sizin sıfatınıza.

El Cordobes
haberlere baktıkça kahroluyorum. 4 nedir arkadaş ya?

asilhamsi
artık yeter ama....başta onur olmak üzere yumlu,zeki,akbaş,aytaç,yusuf,ekici,muhammed bırakırım kadro dışı....
..........................esteban................. .....
alt yapıdan....akakpo......durica.....ibanez..
............bero.......okay......onazi............ ..
..ramil...............ndoye............castillo... ..

diye 11 yaparım kaptanlığı da veririm okaya devam edin böyle derim bu takım devre arasına kadar 15-20 puan...toplar....devre arasında da enaz 3 takviye yapar beklerim.....
boku çıktı artık.........
transfer ekibinin başındanda nevzat aydını alır avrupadan tamamen yabancılardan kurulu scout olayına girerim bu nedir ya

bende assagı yukarı boyle dusunuyorum.Devre arasındna itibaren de gercekten yapılanma yaparım.Ama yalandan degil gercekten.

Sen zeki,yumlu,akbas,ersun ile devam et sonra kadro yapılanması,sabır bilmem ne diye taraftar ile dalga gec.

Enes Başkaya60
02.10.2016, 13:47
işe ilk icraat olarak su dunyanın en dandik ve basarısız scout ekibinin isine derhal son vermekle baslanmalıdır.

Aynen reis haklısın derhal ilk iş olarak bu ekibin görevine son verilmeli başkanı alenen kandirmistir bu scout denen ekip...

delfino
02.10.2016, 13:51
Bakın bazı gerçekler varken bu takıma doğru teşhis çok önemli Ersun hoc yanlışı takıma doğru teşhisi hazırlık döneminde koyacaktı ligler başladıktan sonra denenmez böyle başarısızlık baş gösterir Ersun hoca nın bana göre yanlışı budur hala da gerçi bir sistem Yok bana göre kendi görüşüm bu takım 4-4-2 oynar . Külube gelince örnek verecek olursak Beşiktaş şuanki durumuna kolay gelmedi bu yönetim fedayla gelmişti Samet Aybaba dönemini hatırlayın sıkıntılıydı sonra biliç geldi yapılan genç ve yerinde transferle önce sistem ve iyi oyundu öncelik nitekimde geldikleri nokta onların başarılı olduğunu gösteriyor biz de aynı süreçten geçiyoruz bakalım biz bu süreçte nasıl başarılı olacağız saha sonuçları biraz iyi olsa biz de başarılı olmaya adayız diye düşünüyorum bakalım zaman neyi gösterecek .

nakzo
02.10.2016, 13:57
Bakın bazı gerçekler varken bu takıma doğru teşhis çok önemli Ersun hoc yanlışı takıma doğru teşhisi hazırlık döneminde koyacaktı ligler başladıktan sonra denenmez böyle başarısızlık baş gösterir Ersun hoca nın bana göre yanlışı budur hala da gerçi bir sistem Yok bana göre kendi görüşüm bu takım 4-4-2 oynar . Külube gelince örnek verecek olursak Beşiktaş şuanki durumuna kolay gelmedi bu yönetim fedayla gelmişti Samet Aybaba dönemini hatırlayın sıkıntılıydı sonra biliç geldi yapılan genç ve yerinde transferle önce sistem ve iyi oyundu öncelik nitekimde geldikleri nokta onların başarılı olduğunu gösteriyor biz de aynı süreçten geçiyoruz bakalım biz bu süreçte nasıl başarılı olacağız saha sonuçları biraz iyi olsa biz de başarılı olmaya adayız diye düşünüyorum bakalım zaman neyi gösterecek .

Bjk samet hoca döneminde ligi 3.sırada bitirdi.Gelenden geçmeden 4_5 yemedi rezil olmadı hedefimiz yok demedi adam akıllı nasıl yapılanılırsa öyle yeniden yapılandı.Bizimkinin ismi yeniden rezil olmak bir önceki rezilliği nasıl daha ileriye taşıyabiliriz.

garziya
02.10.2016, 14:07
Biz size yenilmeyin demiyoruz; Yenilecekseniz adam gibi yenilin diyoruz.

gurur6134
02.10.2016, 14:34
Allahdan macda karabuk seyircisi yoktu da artik deplasmanlarda alisila gelmis trabzon kumeye tezahurati duymadik!!

emrex61
02.10.2016, 14:38

Scout ekibi kesinlikle kapatılmamalı fakat izleyenler deyiştirilmeli tekrardan menejerlerin eline düşmenin anlamı yok kendin araştır kendin bul yöntemi en iyi yöntemdir fakat scout ekibinde izleyenler kimse onlar deyişmeli.

serdaracıl
02.10.2016, 14:38

Ve sonrasına bakacagız.

Gönderilen teknik direktörlere ilişkin yönetimin üzerinde ciddi bir baskı oluştu. Ben yönetimi taraftarın baskısına boyun eğip hoca gönderme konusunda hatalı buluyorum. Hami hataydı evet ama burada Hami'nin gelmesini isteyen yüzlerce kişi vardı. Hami gelince bayram yerine döndü ortalık. Aynı şekilde Ersun için de öyle. Burada yılmaz vuralı, hatta rıza çalımbayı hoca olarak görmek isteyenler var. Yönetim umarım taraftarın baskısına boyun eğmez ve kendi bildiği yoldan gider.

serdaracıl
02.10.2016, 14:39
Scout ekibi kesinlikle kapatılmamalı fakat izleyenler deyiştirilmeli tekrardan menejerlerin eline düşmenin anlamı yok kendin araştır kendin bul yöntemi en iyi yöntemdir fakat scout ekibinde izleyenler kimse onlar deyişmeli.

Ben de aynı kanaatteyim.

nakzo
02.10.2016, 14:48
Trabzonspor 1991 de yeniden yapılandı ve çok basarılı oldu 2003 te yeniden yapılandı ve çok başarılı oldu.2009 da yeniden yapılandı ve çok başarılı oldu.Şimdi yerlerde sürünüyor demekki yeniden yapılanmada sıkıntı yok bunu yapanlarda sıkıntı var ve bu büyük bir sıkıntı.

diskus
02.10.2016, 14:49

Scout ekibi hoca ile uyumlu olmasi lazim,maalesef türkiyedeki hocalar kendilerinin tanimadigi veya daha acik söyleyeyim transferinde kendi ceplerine para inmedigi yeni futbolculari oynatmiyorlar.Ha Ersun hoca bu katogorinin icindemi bunu ben bilmiyorum.Yalniz Ersun hoca ile bizim scout ekibinin uyumlu calistigini düsünmüyorum.

emrex61
02.10.2016, 14:53
Olcay çakır aslında durumu çok iyi açıklamış.

Suk hareketli ve faydalı, Okay orta önde etkili, Aytaç hataları olsa da orta arkayı gücüyle kapatıyor, Mehmet Ekici önceki haftalara göre daha hareketli demedik mi?
Dedik kabul edelim.
Gelelim anlamadığımız, izahında zorlandığımız o '1-0 geriye düşme' anlarında oyunun içindekilerle, kenarda oyunu yönetmesini beklediklerimizin yaşadığı anlamsız psikolojik çöküntüye...
Bir büyük takım geçmiş travmalarından neden sıyrılamaz?
Ve her yeni gelen bu travmalara nasıl kolay adapte olur?
Trabzonspor'un sorunlarını çözmesinibeklediğimiz kişiler sürekli değişse de, sorun olduğu gibi kalıyor.
Trabzonspor 'yine yenileceğim' psikolojisinden nasıl çıkacak?

Taraftar desteği desen; son dönem gördüğüm en büyük destek varken, nedir bu bir türlü ayağa kalkamama hali?
Trabzonspor'a gelenler hep 'kötü', gidenler de hep mi 'iyi' oyuncuya dönüşür?
Trabzonspor bu lige adeta 'adaptasyon' takımı oldu yabancı oyuncular için.
Gidenler kendine geliyor, gelenlerkendinden geçiyor, hep böyle...
Arada bir kaç tane yakalarsan ne âlâ!
Trabzonspor'un sorununu teknik adam, stoper, önlibero, forvet şu bu özelinde yetersizliklerle de izah edebiliriz elbette!
Transferler kötü der geçeriz de, bence üstünü örteriz mevzunun.
Trabzonspor'un bilimsel bir destekekibi kurması şart!
Mesele spor (http://www.fotomac.com.tr/index/spor?id=cd558591-f170-4d7d-9117-e91692e04c84) insanlarını çoktan aşmış durumda.... (http://www.fotomac.com.tr/Yazarlar/olcay_cakir/2016/10/02/travma)

gurur6134
02.10.2016, 14:58
Olcay cakira ozevlatlariyla basarilar dileriz..daha kac hoca kac baskan yiycekler bakalim..

Oruç
02.10.2016, 15:04

Üzülerek söylüyorum ki bu ekibin bulmuş olduğu oyuncular tam fiyasko. Daha önce de yazmıştım bunu. Takımın yerli kalitesi zaten vasat. Yabancılar ise vasatın altında. Böyle olunca bu sonuçlara, bu oyuna şaşırmamalı. Takımın ayakta kalan tek bir mevkisi yok. Gol yedikten sonra maçı bırakan tek takım Trabzonspor. Acilen bir çözüm bulunmalı. Bu oyuncu grubu bir arada iyi işler ortaya koyabilecek bir görüntüye sahip değil. Yenilgi, bu oyuncu grubunda alışkanlık haline gelmiş gibi ki en kötüsü de bu. Allah daha kötü günler göstermesin demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

halilaziz61
02.10.2016, 15:06
ilk yarı her alanda baskı yaparak iyi oyun oynadık.
Ama o kadar baskıya golün gelmesi gerekiyordu. Birinde Mehmetin bencilliği diğerinde Okay'ın kalede kaleci yokken abanıp avuta atması gol atmamızı önledi. İkinci yarı işim olduğu için izleyemedim. Ama TS'ye nazar değimiş gibi zerre top oynamamış özete bakdığımda.
İlk yarı iki gol atsak burda herkes Ersun'un çok iyi hoca olduğundan bahsediyordu.
Diğer taraftan defansımız çok kötü hızlı adam yok. Yumlu yerine Aykut'u göndermeyip oynatacaktık. Kötünün iyisiydi. Yumlu bu takımın topçusu değil

zx61
02.10.2016, 15:06
Hala kendime gelemedim karabükten 4 yedik inanılır gibi değil.Çok kötü günlerimiz oldu ama ustanın dönemi gibi üst üste fark yediğimizi hatırlamıyorum.acilen takıma psikolog transfer edilmeli.ilk golü atamazsak fark yiyoruz.kadro yapısından gol atmada sıkıntı yaşayacağımız malum bu da demek oluyor ki daha farklı mağlubiyetler yakındır.Trabzon gsden 10 yemez diyemiyorum mesela dağılınca öyle dağılıyoruz ki bu tarz sonuçlar alabiliriz

emrex61
02.10.2016, 15:08
Üzülerek söylüyorum ki bu ekibin bulmuş olduğu oyuncular tam fiyasko. Daha önce de yazmıştım bunu. Takımın yerli kalitesi zaten vasat. Yabancılar ise vasatın altında. Böyle olunca bu sonuçlara, bu oyuna şaşırmamalı. Takımın ayakta kalan tek bir mevkisi yok. Gol yedikten sonra maçı bırakan tek takım Trabzonspor. Acilen bir çözüm bulunmalı. Bu oyuncu grubu bir arada iyi işler ortaya koyabilecek bir görüntüye sahip değil. Yenilgi, bu oyuncu grubunda alışkanlık haline gelmiş gibi ki en kötüsü de bu. Allah daha kötü günler göstermesin demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Bu alışkanlık hali yeni gelenlerde oldugunu düşünmüyorum fakat eski gelenler bu piskolojiyi onlarada bulaştırdı onun için onur dahi herkesin gitmesi gerekiyor radikal kararlar almazsak büyük kulüp dedihimiz takımı kaybetmek üzereyiz kos koca trabzonspor kulübü hiç bir futbolcuya endekslenemez varsa sorun keser atarsın bunu yapmadgımız için sürünüyoruz.

Daha kaç ay önce bu takımın kaptanı haklı olarak neyin mücadelesini veriyoruz demedimi bu oyunculara sıçrar abi bunu anlamıyoruz anlamakta istemiyoruz.

nakzo
02.10.2016, 15:12
Biz aytacı,okayı ve muhammedi niye aldık dusunuyorum isin icinden çıkamıyorum.Enginle selcugu aldıkda adamlar gol atıyordu,calım atıyordu,orta açıyotdu faul alıyordu.Bunlarda hicbir sey yok bu kadar vasat bir orta sahayla ve forvetle ne umduk biz.

Çağatay_
02.10.2016, 15:19
Bu alışkanlık hali yeni gelenlerde oldugunu düşünmüyorum fakat eski gelenler bu piskolojiyi onlarada bulaştırdı onun için onur dahi herkesin gitmesi gerekiyor radikal kararlar almazsak büyük kulüp dedihimiz takımı kaybetmek üzereyiz kos koca trabzonspor kulübü hiç bir futbolcuya endekslenemez varsa sorun keser atarsın bunu yapmadgımız için sürünüyoruz.

Daha kaç ay önce bu takımın kaptanı haklı olarak neyin mücadelesini veriyoruz demedimi bu oyunculara sıçrar abi bunu anlamıyoruz anlamakta istemiyoruz.

Onur, Ekici, Yumlu...

Bu 3 kaptan ve bunlara eşlik edenler kangren olmuştur ve dolaşımı engellemektedir.

Bu kol kesilmezse hastayı kaybederiz.