PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 6.Hafta | Kardemir Karabükspor 4-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

sezer sami
01.10.2016, 17:56
Suk, Zeki, Yumlu, Muhammed, Aytaç, Okay bu takımın oyuncuları değil.
Castillo yalnız
Onazi dağınık
Ibanez neden oynamaz?
Biz rakipten çok her maç Yumluyla Zeki'ye önlem almalıyız.
Sıkıldım artık yenilmekten. Looser olduk çıktık iyice.

Sabır sabırda her maç yenilgi nedir yeter artık. Geçiş dönemleri sancılı olur evet ama bu sancı değil, başarısızlık.
Takım kurulamamış bu çok açık. Futbolcu uyumu yok. Taktik yetersiz, yada sahaya yansımıyor.
Devre arasında da bir şey yapamayız.

Ekonomik anlaşmalar ve ivme tamam harika bir çalışma gerçelşiyor ama sportif başarı olmazsa yönetim IMF'ye faizli para verecek kıvama getirse kulubu nafile.

Taraftar üstüne düşeni yapıyor. saha sonuçları değişmezse taraftarın desteğini asla alamazlar.

ccd6167
Sorun ersunda dedik biz . Anlatamıyoruz. Geçmiş olsun. Zaten 1 transfer deöneminde kurtarır kendini

Onur
Genel durum itibariyle en çok üzüldüğüm nokta, bu takımı izlemek için Lig Tv'ye para veren taraftarlarımız. Şu karaktersizliği izlemek için üstüne para veriyor olmakla ilgili bir terim mutlaka vardır.

Neyse heralde Onazi bir süre daha omuzlara alınmaz.

Ahmet Aksu
01.10.2016, 17:57
Renktaslar olan oldu artik yapacak birsey yok.
Takima 6-7 kisi aliyoruz ama sadece bero ve durica oynuyor bunu tartisalim bence neden yeniler oynamiyor yoksa bunlari hocami istemedi baskan aldi yoksa scout ekibimi eline yuzune bulastirdi bu isi yoksa baska bir sebepmi var. Nasil begenilip alindi bu adamlar.
Hala yumlu ve yerli tayfayi izlemek istemiyorum cikip aciklama yapsin hoca neden..
Aytac-muhammet-yumlu-zeki-yusuf bunlar trabzonspor oyuncusu olmamali hadi zeki mecburiyetten ama digerleri..

mashal61
TEKNİK DİREKTÖR VEYA YÖNETİM İSTİFA! ÖNEMLİ OLAN TRABZONSPOR'UN 4-0 YENİLMESİNİN NORMAL KARŞILANMAMASIDIR, SIRADANLAŞTIRILMAMASIDIR. Kimin istifa ettiği umurumda değil. YÖNETİM veya TEKNİK DİREKTÖR bu mağlubiyetin faturasını ödemeli.

gurur6134
Bu saatden sonrada kimse stada niye seyirci gelmiyor diyede sormasin bu iskence icin ustune para vermesi gerek klubun..deplasmanada daha kimse gitmez yuzlerce binlerce km yol yapcam birilerinin kaprisleri yuzunden rezil olup geri doncem hicbirseyin tadini birakmadilar..

Ahmet Aksu
Renktaslar olan oldu artik yapacak birsey yok.
Takima 6-7 kisi aliyoruz ama sadece bero ve durica oynuyor bunu tartisalim bence neden yeniler oynamiyor yoksa bunlari hocami istemedi baskan aldi yoksa scout ekibimi eline yuzune bulastirdi bu isi yoksa baska bir sebepmi var. Nasil begenilip alindi bu adamlar.
Hala yumlu ve yerli tayfayi izlemek istemiyorum cikip aciklama yapsin hoca neden..
Aytac-muhammet-yumlu-zeki-yusuf bunlar trabzonspor oyuncusu olmamali hadi zeki mecburiyetten ama digerleri..

Hakan
Yumlu'nun içinde olduğu kabuslara bir yenisi daha eklendi.Hadi şimdi takın maskeleri de görelim.

Nazim Can
Bu yönetim hepimizi kandirmistir, hatta Hoca yida kandirmistir, yada ciddi bir sekilde bu kadronun basarili olacagini saniyorlardi, gerci ilk ihtimal daha iyi bence, cünkü bu kadronun basarili olacagini sanan bir yönetim Iho dan cok daha kötü bir yönetimdir.

katre-i.matem
Yazik. Allah sebep olanlardan cikarsin acisini.

Alper Beyazay
01.10.2016, 17:58
Ayrıca Ekici'nin de bu takımda işi yok. Bari Yazıcı'yı oynatsın kazanırsak bi oyuncu kazanmış oluruz. Yazıklar olsun ya. Maç kadrosunu unutmayın beyler.
Onur, Zeki ,Yumlu , Durica, Akbaş ,Aytaç , Okay , Ekici , Bero , Suk , M.Demir

nbay
01.10.2016, 17:58
Ersun hoca iyi kadro hocasi. Bu kadroyla bisey yapamaz.

Bu kadronun 2008 de kurulan kadrodan bir eksiği var mı? Fazlası bile vardır diyebiliriz. O takım bir heyecan veriyordu.
Bu takımda ise heyecan verecek derken anlamsız bir şekilde rüzgar terse esmeye başlıyor

yorumsuz6117
01.10.2016, 17:59
Bu takıma öyle 3-4 tane transfer yapıpta şampiyonluğa oynamak hayalden öte.. Takım takım değil..

BlackPanther
Bu yönetim hepimizi kandirmistir, hatta Hoca yida kandirmistir, yada ciddi bir sekilde bu kadronun basarili olacagini saniyorlardi, gerci ilk ihtimal daha iyi bence, cünkü bu kadronun basarili olacagini sanan bir yönetim Iho dan cok daha kötü bir yönetimdir.

Doğru tespit

Sent from my iPhone using Tapatalk

umutayberkukul

siz biliyorsunuzdur bu yumlu nasil bu takimda kalabilir lutfen biliyosaniz soyleyin

gökçay61
ben 2-2 berabere kalacağımızı düşünüyordum ama 45 dakkada 4 gol yedik. reçetemi yazıyorum.
1. yumlu direk kadro dışı
2. suk direk kadro dışı
3. ndoye nin yollarına gül dökülüp biz ettik sen etme gel bizi kurtar denmeli
4. takıma adam başı 100 bin avro ceza kesilmeli
5. ara dönemde yönetime eski futbolculardan bi kaç tane dahil edilmeli
6. ersun yanala yardımcılık edecek bir eski futbolcu ayarlanmalı
7. devre arasında ekici-aytaç-demir-zeki-suk gönderilmeli
8. devre arasında 10 numara-forvet-sağ açık-sağ bek-sol bek-defans alınmalı
9. scout ekibi ile an itibari ile ilişiği kesilmeli
10. portonun ekibinden teknik destek istenmeli en azından 2. tercihlerini bize yönlendirsinler

Erkan YILMAZ
ulan ruhsuzlar topluluğu daha hangi deplasmanı kazanacaksınız saha güzel rakip taraftar yok baskı yok ya arkadaşlar bu takımın sabredilecek hakikaten bir yanı yok

elimizi bağlayıp bir hafta sahamızda ıkınarak galip gelmeyi bir hafta 3-4 yememeyi bekleyeceğiz fazlası var eksiği yok YAZIKLAR OLSUN

katre-i.matem
6 mac atilan gol 3. Biri rakip kendi kalesine 2 si orta sahadan. Rezillik. Deplasmanda golumuz yok

mashal61
01.10.2016, 18:00
TEKNİK DİREKTÖR VEYA YÖNETİM İSTİFA! ÖNEMLİ OLAN TRABZONSPOR'UN 4-0 YENİLMESİNİN NORMAL KARŞILANMAMASIDIR, SIRADANLAŞTIRILMAMASIDIR. Kimin istifa ettiği umurumda değil. YÖNETİM veya TEKNİK DİREKTÖR bu mağlubiyetin faturasını ödemeli.

gurur6134
Gecen sene 7 6 yiyen takimdan kac kisi vardi sahada bugun..onca transfer bosunami yapildi ha alinan adamlar mevcutlardan kotuyse nevzat aydin derhal biraksin yok iyide hoca oynatmiyorsa o zaman hocaya sen ne yapiyorsun densin kalbim sıkısıyor kaldirmiyor artik bu cefayi..

kanterts
usta masal anlatsin yine. nevzat ayin aciklama yapsin.tabi zamani varsa. scout ekibiyle haftada 100 mac izliyorlar.

yorumsuz6117
Muharrem Usta Trabzonspor'u tamamen bitirme projesidir.. :D

Karmam
01.10.2016, 18:01
sapıttı yine herkes

ha 1-0 ha 10-0 yenilgi yenilgidir. şansımız yok iddia ediyorum dünyada bu sezon pozisyon başına en çok gol yiyen takımız ve yine pozisyon başına en az gol atan takımız.

geçiş sezonu dedik ama böylesi fazla geçiş oluyor, bazı futbolcular çok idareten takımda tutuldu. daha iyi futbolcular lazım bu kadar basit. yumlu zeki aytaç muhammet idare eden, futbol adına hiçbir pozitif katkıları olmayan, büyük hata yapmazlarsa öp başına koy futbolcuları. bize daha iyi futbolcular lazım.

en büyük sorunu da ben özgüven olarak gördüm. kısa pasları bile karaktersiz yaptık golden sonra, takım oynamayı bıraktı daha fazla gol yemeden maç bitse havasına girdiler.

olayın iyi yönü şu ki kimseye büyük ekonomik bir yatırım yapmadık. aldıkları ücretler düşük olduğu için göndereceklerimizin çoğunu rahatça göndeririz.

yönetim de umarım 4 haftada bir yeni teknik direktör isteyen andavalları adam yerine koymaz, işine bakar.

Ahmet Aksu
Bu takim her go yediginde puan alma ihtimali yok. Ilk yari ne dedik defans fena degil ama gol atamiyorduk ee gol atamazsan yapacak birsey yok ne bekliyoruzki hermac ayni olacak hele deplasmanlardan vu sene puan beklemeyin bu futbolla

cınar#7
Geçen seneki hezimetten 1 kişi kalmamalıydı bu seneki oluşumda...
+1461

zafer6161
altı maçta 3 gol atan takım küme düşer net

ilyskm
Karabük 4 arkadaşlar iyi bakın Karabük 4 ve bu takım transfer bitimine 1 hafta kala kuruldu, Karabük 4, Yatabare bizdeyken değil topa vurmayı topu ayağında tutamazdı bize gol attı...
Neyse geçmiş olsun... Allah başka keder vermesin, şimdi dua edelimde Antalya, Kasımpaşa falan seri galibiyetler almasınlar. Yoksa bu takım ilk yarı 20 puanı çok zor toplar...
Karabük 4 çıldırmamak elde değil...

mkesen1982
01.10.2016, 18:02
Umarım haftaya ramil abdülkadiri izleriz

Enes Başkaya60
Demeyecektim de diyorum Başkan ve nevzat kandirdi taraftarı Ersun Hoca da maşa oldu Yönetim İstifa...

Sercan Keleş
Sezon başında daha başlamadan bas bas bağırdım. Dedim ki İbanez kimdir Durica stoperde ancak tek alternatif olur. Bu takımın zaafı orta sahadır. Bunu görmek için müneccim olmaya gerek yok. Bu takımda Orta saha yok. Tolga Çiğerci'yi alsaydık tamamdı.

Benim önerdiğim topçulardan tek bir tane bile alamadık.

Basit bilimsel düşüneceksin.

Bu takımda Durica dahil defans oynayacak tek adam dahi yok. Bakın iddia ediyorum Okay'sız çıkılan her maç rezalete dönüşebilir. Takımda defans yapmayı bilen tek adam Okay. Ne idüğü belirsiz adamlara para yardırdılar.

Orta sahaya Ndiaye alınmalıydı. Köpek gibi bağırdık ama gittik nelere teslim ettim koca Trabzonspor'u.

Fm'de kulüp yönetmiyorsun. Çok basit bir şekilde kadro mühendisliğine gidilebilirdi. Bu takımın ORTASAHA İHTİYACI var. Mal olmamak lazım.

r9emre
Traore bize karşı oynadığı 6 maçta 6 gol atmış, 2 de asist yapmış. :)

7 mac 7 gol 3 asist. Tesekkurler buyuk hoca Ersun Yanal. Tesekkurler Ersuncular. Bu eser sizlerin.

katre-i.matem
Bilmem kacinci defa diyorum ki bizim ekicisiz bir oyun planimiz olmak zorunda. Ekici en yumusak karnimiz

esra61
Bu skorun ,bu oyunun baş sorumlusu Ersun yanal.
Macera arayarak bir kadrol oluşturan,oyunu doğru okuyamayan t.d.
Yok yok yenilmek sıkıntı değilde böyle yenilmek üzüntü verici.
Ersun hoca ya kendine gelmeli ya da ...

Sefaenes
Yanal Bayern Köln macina baksin bir Allahini zahmet adam 18 yasindaki Salih Özcani Bayerne karsi yedek olarak oyunda oynatiyor cocuk güzel oynuyor biz ise yumlu,zeki akbas gibi yerli cöplere umut ediyoruz olmiyacak dua amin denmez Hoca bunu kör artik

Nazim Can
01.10.2016, 18:03
siz biliyorsunuzdur bu yumlu nasil bu takimda kalabilir lutfen biliyosaniz soyleyin

Yumlu konusu bence meclisde bir arastirma komisyonu cercevesinde arastirilmali, birde Nevzat Aydinin Baskanim Kaddouriyi aldik dedigini duydum zaten o yüzden bende buraya yazdim meger beyefendi Napolinin son fiyatinin altinda fiyat cekmis bizimkilerede aldik demis, saniyor ki nasilsa satacaklar elleri mahkum, Napoli de sizinle mi ugrasacagiz satmiyorum kardesim deyince belki de 100 bin euro icin Kaddouri gitti, sag bek fiyaskosunuda keske kendi anlatsa, twitter da.

UĞUR DURTAŞ
maçı bırakmak ne demek?
52 gol 62 gol 72 gol 85 gol
10 dakika arayla gol yiyoruz.
kişiliğinden yoksun adamlar,
ilk yarı oynuyırsunda
ikinci yarı niçin oynamıyorsun,
makyakmısınız ulan siz...
maçı bırakmak ne demek.
biz trabzonsporuz
bunun farkında olmayan adaları kadro dışı bırakacaksın.
bugün geç saat te olsa kadro dışı bekliyorum.
inşallah
demir ve ekici
olur,yürüyerek top oynuyorlar bu adamlar

Tuğrul
Alanya ve Karabük gibi sıfırdan kurulan takımlar önünde direnç gösterilmesi bir tarafa, ezilerek mağlup olduk.

Yine sabır, geçiş dönemi gibi palavralar devam edecek gibi.

Fakat takım yönetici, futbolcu, teknik kadrodan tut geleceğinin aydınlık olmadığı ortaya çıktı.

Ne yazık ki senelerdir böyle imtihan ediliyoruz ve bu sistem ile hiç değişmeyecek.

kanterts
yatabareyi tutsaydiniz Adam gibi forvet. Illa artistlik yapacaksiniz Scout ekibi falan. Anca masal anlatirsiniz, yalani birakin artik.

El Cordobes
gelen geçenden 3-4 yemeye alıştırılmak en acısı. yenilmekten geçtim rezil rüsva oluyoruz. 1 gol yediğimizde maçı çevireceğimize dair en ufak bir ümit oluşmuyor. ve bunlar sıradan takımlara karşı. gitgide biz sıradanlaşıyoruz da kabullenemiyorum galiba.

bu seneki başarımız 8 yememek mi olacak?

Ahmet Aksu
6 macta atilan 3 gol ve yenilen 10 gol..
Nasil aciklanabilir ki..
Yine berbat bir hafta daha..

emrex61
01.10.2016, 18:04
ERsun yanal ve muharrem usta bizi küme düşürmek için oluştutulan bir proje gibi gelmeye basladı bana zaten nevzat aydın denen adama kıl oluyordum hatta nefret ediyordum adam okadar antipatikki twitterda en ufak eleştiride çat engelliyor tahamulsuz insanların yapacagı iş deyil futbol bu takım küme düşücek net çok net.

r9emre
Arkadaslar bu kadroyla yapilabilecek tek sey Ziya Dogan ve MRA tarzi bir oyundur. Bu oyun yapisiyla ligi 12-13. bitiririz. Kume dusme hatti konusunda bile sikinti yasayabiliriz. Akilli olunmali. Abartmayin denmemeli. Son 5 haftaya gelince cok aglarsiniz sonra. Icine ederim insanlarin keyfi icin suregelen hucum futbol sevdasinin.

Onur
Unutmadan yazayım. Son 10-15 maçtır bizde şöyle bir algı oluştu. "Yeniliyorsan skor önemli değil. 1-0 da aynı 5-0 da aynı"

Gün gelecek şu periyot dillere destan olacak. "Var ya o zamanlar bu Trabzon'a gelen 3, giden 5 atıyordu. İnanmıyorsan dayıya sor..!!1!"

sasone
aklı karıda kızda olan hocadan ne beklersin, aziz boşuna kovmadı bunu

Karı kız olayına girmek doğru değil ama kafasında Trabzon' giderim,geçen seneki rezaletten sonra orta karar bir takım kurarım,şampiyon mu olacağız diye düşünceleri varsa işimi iş.
Ayrıca her hafta yazıyoruz bu kadro kurgusu olacak iş değil,geçen haftaki galibiyet ile kendisini kandırdı.

Ekici,Aytaç,Suk ve Muhammed'li kadro oyun kuramaz.
Cidden sorunu çözme niyeti yoksa yol yakınken bıraksın.Şu maçta Okay'ın çıkmasının mantıklı bir açıklaması var mı?

ozturk
Yenilen takim bozulmaz haftaya ayni kadroyla ciksin ersun.

Mellih
01.10.2016, 18:05
bu seneki başarımız 8 yememek mi olacak?

daha agresif takımlarla henüz oynamadık. bu takım beni korkutuyor. (pardon takım demişim!)

umutayberkukul
Yumlu konusu bence meclisde bir arastirma komisyonu cercevesinde arastirilmali, birde Nevzat Aydinin Baskanim Kaddouriyi aldik dedigini duydum zaten o yüzden bende buraya yazdim meger beyefendi Napolinin son fiyatinin altinda fiyat cekmis bizimkilerede aldik demis, saniyor ki nasilsa satacaklar elleri mahkum, Napoli de sizinle mi ugrasacagiz satmiyorum kardesim deyince belki de 100 bin euro icin Kaddouri gitti, sag bek fiyaskosunuda keske kendi anlatsa, twitter da.

olan yine bize oldu o kadar forma aldik kombine aldik ama hersey bosaymis

Devran Saka
O zaman Erkan Ocaklı söylüyor "KANSER"
https://www.youtube.com/watch?v=MhLvRB0gcfk

ahamitokutan
Kasımpaşa 1-0'dan 2-1 maç çeviriyor.. Bizim bunu yapabilmemiz imkansızdır..

haklısın valla. ben baktığımda yeniliyorlardı. 3-1 almışlar. demekki 1. aday bizmişiz.

Ahmet Faruk
Devre arasına kadar Ziya Doğan gelsin. Bu takım ancak kontra atak yapar. Neden zorluyor bu adam anlamıyorum. İlk gölü yersek artık maçı bıraktık demek.

Furkan Özdem
01.10.2016, 18:06
https://www.facebook.com/TrabzonsporPortal/videos/1234756693248982/

Futbolculara izletilmesi gereken bi video.

mashal61
Çok normal bir olay bu. Trabzonspor Karabükspor'a 4-0 yenilmiş. Sorun yok. Hiçbir şey olmamış gibi devam edelim. Geçiş dönemindeyiz.

jeff_murdoch
Yatabare hala topa vurabilmeyi beceremiyor. Golden sonraki pozisyonu nasıl kaçırdığından anlayabiliriz. Ancak şöyle bir gerçek var ki kim bizden gidiyorsa mutlaka golünü atıyor.

Enes Başkaya60
01.10.2016, 18:07
Taraftarda maçta Yumlu yu yuhluyor sadece sanki adam bile bile kendini oynatıyor onu başkan ile hocaya sorun onların yuhlayin yumluyu değil...

eksikbirşey
Karabükten 3 yiyince mi anladınız Ersun Yanal'ın kötü hoca olduğunu yada bize yaramayacağını ? Bas bas bağrıyodunuz şampiyon kadroyu Ersun kurdu, ligin en iyi taktisyeni diye ? Dalga geçtiğimiz hamdi bile gördü orta sahanın daha ilk yarının sonunda çöktüğünü

iyattara
Şu anda adını koyamadığım 'radikal kararlar' vermek zorundayız...

nchls
01.10.2016, 18:08
Defans hatti durica haric ptt lig seviyesi. Ortada desen adamlar gider bordonun fix oynayan adamini alir bizde kagni aytac . Muhammed desen kramponlari 50 kilo gibi. Dermani yok. Ama niye oynatiyosn diyede hocaya srmak lazim

murmut

O kadar anlattın sağ bek işini de anlatsan ??

Orkun Tantan
Arkadaş daha sezonun başındayız yorumlara bak ya... Küme düşmemeye oynuyormuşuz... Arkadaşlar kim nederse desin ben yine ilk yarıda iyi oynadığımızı düşünüyorum. Golü yiyincede takım olamadığımız için toparlanamadık. Hepsi bu. O değilde böyle kötü yorum yapanların yüzünden takımda kendini bırakacak ona korkuyorum... Yoksa ben bu seneyi zaten saymıyorum. Bu sene stat açılsında canlı canlı izleyelim stadı diyorum bşka beklentim yok bu sene Trabzonspor'dan

Ahmet Aksu
Destek diyorlar forma aliyoruz hattimizi aliyoruz maca gidiyoruz.. gucumuz yettikce yardim ediyoruz kulubumuze ama bu rezil futboldan sonra cikipta bizi elestirmeyin kiziyoruz diye takimin hali ortada..

sasone
01.10.2016, 18:09
Şu anda adını koyamadığım 'radikal kararlar' vermek zorundayız...

Hoca raporunu bekliyordurlar ama Hoca'ya bu ne iş diyecek bir sportif direktörümüz yok,yalama oldu,o gitsin bu gelsin olayından illallah ettim.

jeff_murdoch
ilk yarı baskı kurduğumuz dakikalarda Ekici ardından Okay pozisyonları gol olsaydı şu an zaten başka şeyler konuşurduk. Gol yedikten sonra çok çabuk oyundan kopuyoruz bunu da bir şekilde aşmak lazım. Ancak umutlar çok da olumlu yönde değil.

ozturk
Avrupadan men pahasina transfere para harcayacaktik para harcamayalim diye ptt seviyesine dustuk oyuncu kalitesi olarak

Enes Başkaya60
01.10.2016, 18:10
Başkan Tweet at bekliyoruz...

kanterts
daha fb,bjk,gs ile oynayacagiz onlardan da 6-7 yeriz. Birseyde olmaz, usta cikip masalini anlatir. Özevlatcilar da mutlu olur, yeterki trabzonlu yumlu akbas ve zeki oynasin.

TolgaTopçu61
Hala bir haber yok mu Muharrem Usta'dan?
Vizyoncuk noldu?
6 mac 4 yenilgi..
Alanyadan 3 Karabükten 4..
Daha ne rezillik gerekiyor..
Gecen seneyi saymiyorum bile..

Erkan YILMAZ
İyimser olan renkdaşlar için iç saha da yine korkudan bir nebze ama dış sahada ülkemizin herhangi bir ilçe takımına bile yenilecek potansiyeldeyiz
çorum maçına dikkat misal

Ahmet Faruk
01.10.2016, 18:11
Tüm maçlarımızı Konya maçı gibi oynamalıyız. Gitme abi adamın üzerine. Defansı sağlam tut. Hücum futbolu baskı futbolu bize yaramıyor. Belki orta sahada, basacaksan orda bas. Defans ağır. Yani 5 haftada bunu nasıl görmez anlamıyorum.

yaranozlu
ersunla bu işin olmayacağını bas bas bağırdık ama duyuramadık. al işte, igor tudor çok mu yetenekli bir antrenör. sıradan bir antrenörle de başarı sağlarsın, yeter ki doğruları yapmayı bilsin ama ersunu denedik, hoca falan olmadığını 2 kere biliyoruz, niye 3.sünü denedik. takım bu lige yetecek kalitede bir takım. yatabarenin iyi oyuncu olduğunu söyledik, ersun bir türlü sevemedi adamı. şimdi sevmiştir umarım! bakıyorsun adamların orta sahasında poko mudur nedir, döktürüyor, biz de bero var, suk var. çok mu zor bu adamları bulmak, maliyeti nedir yani. hadi beceremiyorsun, git al traoreyi, ndiayeyi. yatabareyi tutacağına ndoyeyi tuttun. sonra da ekonomi düzeldi, düzeldi tamam da doğruların yanında bir sürü yanlış var. en başta ersun başlı başına hatadır. karaktersiz, bomboş bir hocaya şu takım emanet edilir mi? her şeye rağmen ekici veya okay golü atsa maçı koparabilrdik. ekici ne iş yapar 6 haftadır ben bilmiyorum. gidişat kötü, çare hocanın erkenden gönderilip adamakıllı bir hoca ile devam etmek, bu işin sabrı olmaz. ta ilk başta ersun adını dyduğumda kustum, gittiniz aldınız, temizlemek de size düşer. taraftara da yazıklar olsun, golleri atmayan ekiciye okaya kızmıyor; gariban yumluya, zekiye, akbaşa kızıyr. neden? Türkler diye. hiçbiri üst düzey değil ama cnla başla mücadele ettiler, onlar yüzünden yenilmedik biz, gol atamadığımız için yenildik. suk mudur nedir, çok kötü bir oyuncu, koreden adam almak başlı başına bir risk zaten. okay futbolu hiç bilmediği gibi çok ağır. bero iyi mücadele ediyor ama sonuç üretemiyor. sıkıntımız büyük!

Enes Başkaya60
Avrupadan men pahasina transfere para harcayacaktik para harcamayalim diye ptt seviyesine dustuk oyuncu kalitesi olarak

Evet Gayse öyle yaptı men pahasına transfer yaptı iyi transfer yaptı bizde yaptık az para harcamadik bizde ama scout ekibi uyumuş kandırıldık...

Nazim Can
Ligin ilk yarisina kadar böyle gidersek Aralikda erken secim Olagan üstü kongre falan olur zaten, bu yönetimde gider, Takim yönetmeyi, ne oldugu belli olmayan bu isi hobi olarak yapan 3-5 adami toplayip alin size Scout Ekibi diye bize yutturmak, veya futbolcu maaslarini indirmek sanan bir yönetimle basari hayal, ayrica bu takimin taim olabilmesi icin ve ilerideki senelerdesampiyonluk mücadelesi vermesi icin galip gelmesi lazim, galip gelmezsek, yeni alinan futbolculardan da istedigimiz verimi zaten alamayiz, 5 macta 4 maglubiyet alan bir takimdan hic bir sekilde gelecek adina bir ümit beklememek lazim, o kadar dedik bu takima en az 3 transfer daha lazim, Ekiciye, Yusufa güvenilip yola cikilmaz dedik, Okay desen daha tam olmadi dedik, ama Mr. Aydin yok ben bu isi sözdüm bu kadro tamadir dedi, sonuc ortada.

UĞUR DURTAŞ
ataklarımızda ilerde çoğalamıyoruz
dolayısıyla gol atamıyoruz,
**
rakip ataklarında defansta çoğalamıyoruz,
dolayısıyla gol yiyoruz.
**
ulan sahada avare avare dolanan
kaçak oynayan ........oyuncular siz ne iş yaparsınız.

yazacak çok ama çok acı şeyler var ama
bu oyuncuları allaha havale ediyorum.

yeter ulan yeter.
bizde insanız,
ne istedinizde yapmadık.

mashal61
01.10.2016, 18:12
Yönetim çok destek istiyorsa lisanslı ürünleri kendi alsın bundan sonra. Ersun Yanal gidene kadar takımı desteklemiyorum. Zaten 4. golü yediğimize de sevindim. Bu hale getirenler utansın.

Cemzirih
Usta ya kendin git su saatten sonra veya birilerinin kafasini al bizde bilelim nedir , ne degildir , bu taraftara yazik gunah nasil bi katki bekliyorsunuz bu taraftardan nasil bi sponsor bekliyorsunuz bu skorlarla . Yahocayi gonder ya sen git ya da les futbolculari gonder yeter takim ruhu gecen senekinden de beter . Takim icinde intikami olan futbolcular oldugunu dusunuyorum . Olan oldu bu saatten sonra devre arasina kadar gencleri oynatin gecen seneki ayni terane bu sene gene olan oldu genclerk oynat diyoruz usandik artik .

cınar#7
7 mac 7 gol 3 asist. Tesekkurler buyuk hoca Ersun Yanal. Tesekkurler Ersuncular. Bu eser sizlerin.Bu adami alsak sirf 6 puan ve galiyet geliriyle parasini cikarir

Mustafa Çakar
Son 20 deplasmanda 15 mağlubiyet !!!! Bakın 15 maç kazanamadık demiyorum 15 maç kaybettik son 20 deplasmanda ! Nasıl bir istatistiktir bu ???

gurur6134
Boyle giderse hoca devre arasi cebine koyar tazminatini gider..usta da sadi hocaya teklifyapar gel hocam bizi kumede tut diye..su rezilliklerin ustune devre arasi 3 5 transfer gelir yonetim kendini kurtarmak icin kesenin agzini acar is isden gectikden sonra tabi..corum belediye ilk golu atsin net eler bizi ben bu kadar kirilgan trabzonspor izlemedim bu yasima kadar..golu yedigi anda dagilan takim mi olur sabaha kadar oynasinlar ilk golu yedikden sonra bu takim mac falan ceviremez 2 olur 3 olur 4 olur..karabukden 45 dakika da 4 gol yiyen takimin hocasina hesap sorcaksin baskan sormuyorsanda sana hesap sorarlar aklini basina alsin herkes bu klup trabzonspor icine ettiniz el birligiyle efsane klubun..kimse sampiyonluk beklemiyor sahada dik duran futbol oynayan bi takim istiyoruz anlayin artik..

Punisher-61
01.10.2016, 18:13
Kasimpasaya atilan 2 gol ve gecen hafta yusufun bilardo golü ondan haric gol yok 6. hafta geride kaldi.
Bu takim böyle kesin küme düser hic bir umut isigi yok futbol yok kalite yok..

Güclü rakibler daha gelecek..

Baskan hala takima inanin desin öyle izlesinler olanlari..

Ligin basinda taraftarin en cok nefret ettikleri 3 topcu akbas yavru yumlu yine yine yine yine ilk 11de

Bunun nedeni aciklansin.. en iyi topcular bunlarsa o zaman scout ekibinin a..... k....

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

cınar#7
Bu skorun ,bu oyunun baş sorumlusu Ersun yanal.
Macera arayarak bir kadrol oluşturan,oyunu doğru okuyamayan t.d.
Yok yok yenilmek sıkıntı değilde böyle yenilmek üzüntü verici.
Ersun hoca ya kendine gelmeli ya da ...
Ersun Yanal Istifa basligi acmak.istiyorum ama illede 1 yonetici cikar kapatir

Nazim Can

Aynen öyle Avrupadan men pahasina bu takimi bu sene ayaga kaldiracaktik, bak gs ye adamlar 10 tane adam aldi nerdeyse hepside maliyetli adamlar, biz neyaptik aman uefa, aman klübün maddi durumu iyi degil diye ptt seviyesinde takim kurduk, simdide her mac kac gol yeriz hesabi yapiyoruz.

Ahmet Aksu
Haftaya avni akerdeki tarlada oynyacagiz galiba iyi olur rakibe cok zarar veriyor bu durum belki yeneriz.. Yoksa duzgun seri organize oynamadan bu karambol futbolla puan almamiz zor. Ersun hoca gercekten takima hic taktik verememis belki futbolcularin kapasitesi yetmiyor olabilir bilemem ama isler iyi gitmiyor

sasone
Oyuncu kalitesi ile bu sonuçlar gelmez abi,kendimizi kandırmayalım,bu takımı yapan Hoca,ligdeki diğer kadroları da görüyoruz,iyi bir kaleci,iyi bir stoper ve iyi bir orta saha ve golcü,etrafındaki parçaları bulup,takım yapacaksın.
İyi oynayacak kadron olmayabilir ama mücadele edecek kadro yok mu?

BERBATOV61
01.10.2016, 18:14
Ersun Yanal Istifa basligi acmak.istiyorum ama illede 1 yonetici cikar kapatir
dur ben açayım zaten adım çıkacağı kadar haine çıktı

mashal61
Haydi herkes TS Clup'a ! Yönetim desteğinizi bekliyor.

Sercan Keleş
Ersun hocada sorun bulmuyorum. Sonuna kadarda destekliyorum. Zihniyetsiz futbolcular gidecek önce.

Şanlı SanMarino
Lütfen canlar,

Bugün yönetim istifa söylemi bize birşey kazandırmayacak, hocanın da bırakması bir işe yaramayacak,

Bugün olması gereken "ortak akıl" gerçeğinin "ben bilirim" kabadayılığından önemli olduğunun anlaşılmasıdır,

Acilen yönetim ve teknik kadro değişmelidir, Başkan ve Hoca takımda kalmalıdır.

En mühim yapılacaklar bunlardır.

Doğan Keskin
01.10.2016, 18:15
Yarın lig tv aboneliğim sona eriyordu. Yeniletmek için kararsızdım. Şimdi kararım kesinleşti. Yönetime maddi olarak destek oluyorum zaten ama Yumlu,Akbaş,Zeki gibi yetersizleri izlemek artık kahrediyor. İzleyenlere Allah sabır versin. Ayıp ya insanlar bu yetersizleri izlemek için mi kombine alacak?

Enes Başkaya60
Üşüyoruz Vahid Reis...

El Cordobes
istifa, kadro dışı, para cezası, gençleri koyalım vs. bir işe yaramaz. devre arasından da ümidim yok, takımın hangi tarafını trasferle düzelteceksin. bu kadar kötü adamları bulup alanlar da transfer yapmasın zaten. scout ekibinin en verimli transferi 35 yaşında, şaka gibi.

takımın kapasitesi bu. elimiz kolumuz bağlı çaresizce bu sene bunlara katlanacağız.

jeff_murdoch
Yönetimler hocalar istifa etse ne oluyor ki zaten gelen de giden de yumludan yavrudan vazgeçemedikten sonra istifanın bir anlamı mı var?

Uğur Gündüz
Orta sahaya Abdülkadir gelecek, defansa akakpo gelecek, forvete Ramil gelecek, Yusuf yazıcı gelecek, Yumlu ve Aytaç gidecek, Ekici kenara çekilecek ,işimiz çok zor,,,

zafer6161
01.10.2016, 18:16
işin kötü tarafında ne biliyormusuz.Osmanlı haric daha dişli takımla mac yapmadık. oynadığımız takımlar ligin küme takımları. esas tehlike baslamadi

sasone
Başkan Tweet at bekliyoruz...

Bırakın bu ucuz işleri,ne sanıyorsun şu yaptığın firsatçılığı?Muhaliflik oynayacaksan kaliteli ol bari.

Derdiniz takım mı,yoksa birilerine saldırmak mı?
Başkan tweet atsanaymış,attı ne olacak?

Mehmet
10 tane futbol takımım olsa Mehmet Ekici ve Muhammet Demir gibi oyuncuları bu takımların hiç birinde oynatmam..
Mehmet Ekici kendini ispatlamak istiyorsa takım oyunu oynamalı ve biraz daha çabuk olmalı.
Muhammet Demir'in zaten gücü o kadar Trabzonspor gibi takımların futbolcusu olamaz.

olcay_61
01.10.2016, 18:17
Kadro kötü ama kötünün en kötüsüyle oynuyor hoca

Punisher-61
Arkadaş daha sezonun başındayız yorumlara bak ya... Küme düşmemeye oynuyormuşuz... Arkadaşlar kim nederse desin ben yine ilk yarıda iyi oynadığımızı düşünüyorum. Golü yiyincede takım olamadığımız için toparlanamadık. Hepsi bu. O değilde böyle kötü yorum yapanların yüzünden takımda kendini bırakacak ona korkuyorum... Yoksa ben bu seneyi zaten saymıyorum. Bu sene stat açılsında canlı canlı izleyelim stadı diyorum bşka beklentim yok bu sene Trabzonspor'dan

Evt sezonun basindayiz

6 hafta geride kaldi
gs, fb, bjk, bs,akhisar, basaksehir maclarinida simdiden sifir say
Cünkü bunlari bu takim kesin yenemez..

Kazım Bostan
ben yönetimde veya ersun hoca'da bir problem olduğunu düşünmüyorum. sağ bek alınaydı da aynısı olurdu.

ben bizim takımın 3 pas art arda yaptığını yıllardır hatırlamıyorum zaten. kabul etmek lazım bordo mavi formanın kaderi bu. ibrahimoviç gelip giysin 3 maç sonra küfür yer hale gelir.

gurur6134
Seneye yeni hoca yeni yeniden takim kurulma edebiyati ve hatta ve hatta boyle giderse yeni baskan ve yonetim..kimse sabir falan zirvalamasin artik..gecen seneden beri aldigimiz nefesi haram ettiniz bize 20 macda 15 maglubiyet nedir ya ruyamda gorsem inanmam ayiptir gunahtir ya..tarihimizin en rezil donemini son bir sene icinde yasadik 6 0 lar 7 0 lar4 0 lar 3 0 lar onceden bunlar yasansa sehirde tas ustunde tas kalmazdi..yakismiyor bukadar kirilganlik bu takima

Ahmet Aksu
01.10.2016, 18:18
Ya ramil, abdulkadir ve yazici oynasa ne farkeder en fazla 7 yeriz..
En azindan aralarindan biri birseyler yapar..

Enes Başkaya60
Bırakın bu ucuz işleri,ne sanıyorsun şu yaptığın firsatçılığı?Muhaliflik oynayacaksan kaliteli ol bari.

Derdiniz takım mı,yoksa birilerine saldırmak mı?
Başkan tweet atsanaymış,attı ne olacak?

Ne yazacağımi sana mi soracağım kardesimm sanane işine bak laf atma oku geç begenmiyorsan...

ilyskm
2. Yarı Karabük gibi takımdan amatör takımlar 4 gol yemez kimse masal anlatmasın bu takım PTT 1. Lig ayarında dahi değil, facia kapımızda ara transferde ne yapıl edip nokta transferler yapılmalı yoksa o herkesin aklına gelen ancak dillendirmediği son kesin gibi gözüküyor...

Ahmet Faruk
Kaybetmeye alışırsak o kötü. İnşallah şu milli maç arasını iyi geçiririz. Akhisar da yeni hoca değişti. Onlar da arayı iyi geçirirse bak sen o zaman işe. Alanya ve Antep maçlarını kazanacaktık. O bize çok zarar verdi.

nakzo
Akbaş kazması ardaha 2 gol attı her maç ilk 11 oynuyor

fazla istifa olayına girmeyin
istifa olmayacak
olmamalı da
bu sene böyle geçecek
ha bu arada bu takım küme düşmez
canınızı bununu için ayrıca sıkmayın

Aleni sekilde duser abi karabuk gibi bir kasaba takımndan ikinci yarı 4 tane gol yiyen takım hakkı net olarak dusmektir.Ligin en beceriksiz,en korkak,en yeteneksiz ve futbol onuru ve ahlakı olmayan oyuncular bizim takımda toplanmıslar.

İbrahim CİHAN
Bu Volkan Kazak neden sırıtıyor maç sonu açıklama yaparken?

emrex61
01.10.2016, 18:19
Birşey etkiliyor takımı fakat ne oldugunu çözemedim FETÖ mü ele geçirdi bu klubu anlamış deyilim 4 senedir yan pas dahi yapamıyor bu takım.

Ahmet Aksu
Eger her mac gol yedikten sonra dagiliyorsa bu takim bunun sucu tahminim teknik kadronun.

r9emre
Gercek mevkisi sol bek olan Ibanez var elimizde onu oynatmiyor Mustafa Akbas'i sol bek oynatiyorsun. Onazi var iken Aytac-Okay ikilisini oynatiyorsun. Sadece kendini dusunen bencillikten takima hic bir yarar saglamayan Ekici yerine Abdulkadir'i deneyebilirsin. 6. hafta oynattigin hic bir santraforun daha gol atamamis Ramil'i ilk 18'e almiyorsun. Hic sans vermiyorsun fakat 2 yilda sadece amator takimlara kupa macinda 2 gol atan N'doye'u kadroya aliyorsun. Sozlesmesi feshedilecegine satabiliriz kafasiyla 2.5 milyon euro daha yillik veriyoruz. Bu hangi kafanin urunu? Ersun Yanal yonetimi de yakacak bu yaptiklariyla. Yumlu nedir? Ugur da Akbas da Akakpo'da Yumlu'dan daha iyi. Yumlu'ya o maskeleri hazirlatan, Yumlu'ya takimda rutbe veren kim varsa kuluple ilisigi kesilmeli. Bu kulup taraftarindir. Ve bu taraftarin %95'i Yumlu'yu istemiyordu, bu istege kulak vermek ZORUNDAYDINIZ.

İskender Çakmak
Okay çıktığı an 4 ve ya 5 olur dedim.. Aytaç olmamalıydı ilk onbirde. Ekici ağır bir şekilde formsuz.. görmek lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sasone
Ne yazacağımi sana mi soracağım kardesimm sanane işine bak laf atma oku geç begenmiyorsan...

Ne alaka,eleştirini yap arkadaşım,okuyalım,başkan tweet atsanaymış,ne şimdi bu,çocuksan parka git.

Ahmet Kara
01.10.2016, 18:20
Tamam arkadaşlar, hemen Ersun istifa etsin, Başkanı da Aralık da erken seçimle yollayalım.

Manu61

Faruk hoca ve kardeşin içeri girebildi mi? Bu rezaleti kaçırdıkları için şanslı olabilirler aslında.

ilyskm
Karabük 4 ve 4 golü 45 dakikada yiyen bir Sözüm ona Trabzonspor Allah sizi bildiği gibi yapsın

asilhamsi
01.10.2016, 18:21
Simdi baslarsınız bu takıma sabir bilmem ne,siz taraftarmısınız,defolun gidin demeye.

Realist konusuyoruz diye duymadıgımız laf kalmadı.

Su takımda yusuf yazici ve abdülkadir dısında bir tane yerli oyuncu kalmamalı.En basta onur ve ekici gitmeli.

zeki,akbas,yumlu,aytac ptt seviyesinde dahi degiller.

Scout ekibi bildiginiz tuy dikmiş.onazi,suk nedir bunlar.

Ersun cok yanlıs tercih dedik,duymadıgımız laf kalmadı.

Usta geldigi gunden beri enkaz edebiyatı ve sabır dısında tek bir laf soylemedi.

15 milyon gibi hatırı sayılı bir bonservis odendi ve bu kadro kuruldu.

Cok acil teknik direktorluk degisikligi ve kadro dısılar olmalı.Mutlaka cok acil yapılmalı.

Bu takım bu kafa ile sezon sonu ilk 10 a giremeyecek.

İsterseniz beni vatan haini ilan edin.

nakzo
Bi takımı polyanna zihniyetinden acil kurtarmak lazım bu zihniyet butun camiayı zehirledi.Bizim kaybetmeyi hazmedemeyen isyancı ruhumuzu bu icimize sızan polyanna zihniyeti tuketti.

Mellih
ocakta yeni oyuncular şart ama bu yönetim almasın o oyuncuları. gider yine güray muhammet gibi adamlarla gelir.

Arrive
Ben itiraf edeyim, bu takımın nir kez lig düşüp çıkması lazım. Şok etkisi olmadam toparlanamaz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sbay
01.10.2016, 18:22
Ertuğrul sağlam bekliyor.

Şanlı SanMarino
Bize küfürler edenler, hakaretler edenler, bizi müfteri olmakla suçlayanlar pek suskun,

Buyurun beyler,

Ortam hazır,

6 maç - 4 yenilgi,

Bu sizin eseriniz,

Sosyal medyada kaldırdığınız egolar inmiyor. İnmez de.

Çünkü onlar zanneti ki paramız var diye başarı garanti. Böyle de saçmalık ilk bizde görülmüştür.

Onur
Bir de düşünsenize ilk golü 10. dkda yediğimizi. Bir deste gol yerdik.

Giallorossi
01.10.2016, 18:23
ben yönetimde veya ersun hoca'da bir problem olduğunu düşünmüyorum. sağ bek alınaydı da aynısı olurdu.

ben bizim takımın 3 pas art arda yaptığını yıllardır hatırlamıyorum zaten. kabul etmek lazım bordo mavi formanın kaderi bu. ibrahimoviç gelip giysin 3 maç sonra küfür yer hale gelir.

Ersun hocada nasil problem yok anlamadim. Ilk kadrosuna bak Yumlu, Akbas, Aytac. Yedek kadrosunda isimlere bak birde. Ve daha ilk 18'e giremeyen Abdulkadir ve Yazici var. Sabredelim diyoruzda biz bu hantal futbol katilleriyle mi sabredecez? yumlu ve Aytac bundan sonra ilk 18 bile görmemeliler

Suan ligin en formsuz hocasi net Ersun hocadir

Nazim Can
Ben itiraf edeyim, bu takımın nir kez lig düşüp çıkması lazım. Şok etkisi olmadam toparlanamaz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ciddi anlamda geri cikacagimizi düsünmüyorum, o yüzden o sok etkisi oynadigimiz ligde olsun.

BERBATOV61
yine bana edilen hakaretler siliniyorki yapan kişi ceza almasın... Yazıklar olsun belki şurda 3 4 kişinin aklı başına gelir de şu takıma sahip çıkar adamcılığı bırakır diye yazmaya devam edeceğim çok rahatsızsanız İP belli ordan atın banı Sercan keleş denen kişi hakaretinden dolayı ceza alacakmı bakalım bekliyorum gerçi yöneticinin özel mesajında hakaretine de ceza vermediniz ceza vermezseniz şaşırmam

murmut
Birşey etkiliyor takımı fakat ne oldugunu çözemedim FETÖ mü ele geçirdi bu klubu anlamış deyilim 4 senedir yan pas dahi yapamıyor bu takım.

Sorun ele gecirilmek degil, ilk yarida Aytac'in iki metre ileriye pas atamamasini gördünmü?
Tamamen yeteneksizlikten kaynaklaniyor bizim sorunlarimiz :D

Punisher-61
Piskolojik olarak takim tam dibe vurdu daha kolay kolay toparlanamaz.. en iyi 11 buysa digerleri ne kadar kötü o zaman

ESER
Hayal pazarlama denizi tükendi sayin baskan . Bu kepazelige kilif degil ,cozum istiyoruz.. yenilecekse de adam gibi yenilecek Trabzonspor. Gotu boklu karabuke madara olarak degil.

Enes Başkaya60
01.10.2016, 18:24
Ne alaka,eleştirini yap arkadaşım,okuyalım,başkan tweet atsanaymış,ne şimdi bu,çocuksan parka git.

Çocukluk ile ne alakası var kardesimm Tweet at derken atıyor ya sürekli sabır sabır diye bu takımın neyine sabredecegiz diyorum söylesin birseyler çok seviyor ya tweet atmayı atsin yine ben birde bu adamı sonuna kadar destekliyordum ama bizde kandırıldık...

Enes Başkaya60

Çocukluk ile ne alakası var kardesimm Tweet at derken atıyor ya sürekli sabır sabır diye bu takımın neyine sabredecegiz diyorum söylesin birseyler çok seviyor ya tweet atmayı atsin yine ben birde bu adamı sonuna kadar destekliyordum ama bizde kandırıldık...

Doğan Keskin
Bu sezon sonuna kadar mücadele eden bir takım bekliyorduk. Kimse şampiyonluk falan beklemiyordu zaten. Ama 1 golden sonra pamuk gibi dağılıyoruz. Maalesef Ersun Yanal'da büyük sıkıntılar görüyorum. Geçen maç 90+5 te gelen gole sevinmemesi ve çıkardığı kadrolar ilginç. Bence motivasyonu bozulmuş. Zaten bu enkazı ayağa kaldırabilirse büyük hoca olduğunu ispatlar Ersun hoca ama çooook zor.

Mellih
01.10.2016, 18:25
Piskolojik olarak takim tam dibe vurdu daha kolay kolay toparlanamaz.. en iyi 11 buysa digerleri ne kadar kötü o zaman

performanstam ötürü kadro dışı bırakılması gereken oyuncular var. Suk-Muhammet-Güray-Yumlu vs.

Ahmet Aksu
Ligin en kotu top oynayan takimiyiz kabul etmemiz lazim.
Alinan 2 galibiyet . konya macinda tarlada oynayip son dk da sans golu kasimpasa macinda onazinin ilk golu de sans adam onune birakiyor. Ikinci golude bireysel beceri..
Takim oyun sifir bence bunun en buyuk sorumlusu ersun hoca ve yardimcilaridir. Arkadas kadromuz kotu ama bizim gibi kadrolari olanlar bile daha iyi takim oyunu sergiliyor. Demekki tum suc futbolcularin degil.

Ahmet Aksu
Mobilden yazdigim icin 2 kere yollaniuor mesajlar galiba mesgul ettigim icin ozur dilerim

gurur6134
ya bi de istanbul deplasmanlari var bu takimin antalyadan karabukden alanyadan bunlari yiyen dusunmek bile istemiyorum ya

nchls
katarli sponsorlarda diyodur biz kime reklam olduk diye

mustafa0661
01.10.2016, 18:26
rıza çalımbay bu takımı toparlar bence.

Punisher-61
01.10.2016, 18:27
10949

Ha gayret suk golünü atacan ha gayret

Enes Başkaya60
Faruk hoca ve kardeşin içeri girebildi mi? Bu rezaleti kaçırdıkları için şanslı olabilirler aslında.

Büyük ihtimal ikinci yarı girdiler rezalete tamamen şahit oldular o kötü oldu onlar için yazık oldu o kadar yol gittiler ...

Alper Beyazay
Başkan pozisyon olunca havaya fırlıyor, Ersun hoca da bakıyor ayıp olmasın diye sonradan yavaşça kalkıyor yanında. :)

gurur6134
rıza çalımbay bu takımı toparlar bence.

Ben bu takimin hangi hoca gelirse gelsin bundan daha kirilgan olcagini dusunmuyorum..

Şanlı SanMarino
Hadi,

Eleştiren, fikir beyan eden herkesi hain yapın yine,

Sanki ortadaki rezalet görünmez.

Aloooo,

Deniz çoktan bitti be vizyon reyiz. İyisi mi sen şu şekeri bi ölçtür.

Ahmet Faruk
Geçen hafta Ekici top oynamadı neden kadroda? Bero Ekicinin yerine geçince daha hareketlendik neden yok? Geçen haftaki kadro pozisyon bulamadı. Evet iyi mücadele etti ama pozisyon yoktu neden aynısı sahada. Yani hocanın yanlışları çok ama düzeltecek olan da kendisi.

Karasoy
01.10.2016, 18:28
Bir takım düşünün başkanını seçiyor biraz hava olmazmı takımda. Sayın Usta lütfen biraz onurunuz varsa yarın hemen istifa edersiniz.7-0, 6-0,4-0'lara artık alıştırdınız bu taraftarları.Bu selefi, kimin adamları belli olan bu takımın başında olduğu sürece başarı beklemek çok hayalci olur.Beğenmediğiniz Şenol Güneş ve Sadri'leri daha çok arayacağız.

Ahmet Aksu
ya bi de istanbul deplasmanlari var bu takimin antalyadan karabukden alanyadan bunlari yiyen dusunmek bile istemiyorum ya

Allah korusun istanbul deplasmanlari buyuk sıkıntı bu futbolla ve rakip taraftarin gaziyla cok gol yeriz yeni rekorlari izleyebilirz. 2 Onlibero oynuyoruz ama yinede birsey degismiyor.

Alper Beyazay
Ayrıca Alanya'dan 3, Karabük'ten 4 yiyen bjk'den gs'den kaç yer.. Bu maçlar hiç izlenmez..

murmut
Gaziantep 1-0 Trabzonspor
Trabzonspor 0-2 Osmanlıspor
Alanyaspor 3-0 Trabzonspor
Karabük 4-0 Trabzonspor

Istikrar önemli, gelecek maglubiyetimiz 5-0 olacak gibi :D

nakzo
Bu takım ağır hasta hemde dogustan yasama sansı yok .Bunu goremeyen ya zır cahil yada kördür.Camianın ileri gelenleri bu duruma mudahil olmalıdır.Bu takım ne edip yapıp kumede bırakılmalıdır. Bir sonraki sezona.Yumlu,onur,aytac,zekiokay,muhammet,ve durica haric butun yabancılar gonderilmelidir.Bu takım Trabzonspor tarihinin en kotu takımıdır.Daha kotu gelmedi gelmeyecek duzelecek diyen şarlatanlara itibar edilmemelidir.Ersun hocayı sevsemde psikolojik olarak sıfırı tuketmistir.Anlasarak hemen yollanmalıdır..Bu takımı kumede bırakacak yılmaz hoca veya samet hocayla milli mac arasında derhal anlasılmalıdır.Milli mac arasıda ersun hocayla gecirirlirse artık bağırarak soyluyorum Koca Trabzonsporu DÜŞÜRECEKSİNİZ.

UĞUR DURTAŞ
Taraftarda maçta Yumlu yu yuhluyor sadece sanki adam bile bile kendini oynatıyor onu başkan ile hocaya sorun onların yuhlayin yumluyu değil...
aslında yuhlanması gereken yumludan önce
büyük umutlarla alınan,
ibanez yuhlanmalı
onazi yuhlanmalı
castillo yuhlanmalı

bende bunu anlamıyorum
yeteneği kısıtlı olan yumluyu yuhlamak kolay bir şey,
yumluyu savunduğum için söylemiyorum,
klas oyuncu olduklarını bildiğimiz
ama sahada hiç bir varlık göstermeyen,
ekicide yuhlanmalı,
demirde yuhlanmalı
2 metre önündeki oyuncu arkadaşına pas veremeyen okay aytaç yuhlanmalı,
bir şey yapıyormuş gibi sahada görünen bero yuhlanmalı,
kısaca takımda her kes yuhlanmalı,
niçin önceliği yumluya veriyoruzki?

halil ibo
01.10.2016, 18:29
Alanya ve Karabük'ten 7 yiyen 11-14-18'deki zihniyet bir s..tirip gider misiniz !

asilhamsi
Ligin ilk yarisina kadar böyle gidersek Aralikda erken secim Olagan üstü kongre falan olur zaten, bu yönetimde gider, Takim yönetmeyi, ne oldugu belli olmayan bu isi hobi olarak yapan 3-5 adami toplayip alin size Scout Ekibi diye bize yutturmak, veya futbolcu maaslarini indirmek sanan bir yönetimle basari hayal, ayrica bu takimin taim olabilmesi icin ve ilerideki senelerdesampiyonluk mücadelesi vermesi icin galip gelmesi lazim, galip gelmezsek, yeni alinan futbolculardan da istedigimiz verimi zaten alamayiz, 5 macta 4 maglubiyet alan bir takimdan hic bir sekilde gelecek adina bir ümit beklememek lazim, o kadar dedik bu takima en az 3 transfer daha lazim, Ekiciye, Yusufa güvenilip yola cikilmaz dedik, Okay desen daha tam olmadi dedik, ama Mr. Aydin yok ben bu isi sözdüm bu kadro tamadir dedi, sonuc ortada.

eh be güzel kardesim zamanında bunları soyledim diye bana demediginiz kalmadı.

Usta acıkcası duzgun konusması,basarılı is adamı goruntusuyle beni de kandırdı.

Ama bu isi kotarmasının imkansız oldugunu malesef cok acık goruyoruz.

Ersun tercihi tamamen yanlıs,scout ekibi ortada,kadro yapılanması ortada.

Gecen sene bu takım bunca rezillik yasadı bu sene duzelecek diye insanları sakinleştirdi.

Sonuc?Gecen seneyi arayacak bir takım.

Gümüshaneli61
Zamaninda demistik getirin Kurban Berdiyevi.....

Ayrica yeniden tekrarlamak istiyorum: Bu takima futboldan anlayan, yabanci bir sportif direktör lazim.
Scout ekibide yenilenmeli. Suk ve Ibanez rezil, Onazi ve Castillo belirsiz, Ramil'i henüz göremedik ama ondan biraz ümitliyim. Tek Bero ve Durica olumlu transferler.

Üstelik sag kanatin ölü ve alternatifsiz olmasi, 3Y'nin takimda tutulmasi, Ersunun sacma sapan kadro tercihleri, takimin rezil performansi ve Nevzat Aydinin kibirli tavirlari insani biktiriyor. Bütün bunlara sabredelim diyorsunuz ama herseye sabredilmez ki, hele böyle basit seylere. Bütün bu olumsuzluklar biraz mantik ve beceriyle önlenebilinirdi.

Yeni yapilanma nasil yapilir 2008'de görmüstük. Bu seneki yeni yapilanma bastan sona rezalet. Merak ediyorum yakin zamandaki yönetimin hamlelerini....

cebcare
01.10.2016, 18:30
Yeni oyunculari alip eski oyunculari oynatan baska bir takim var mi ? Madem oynatmayacaktin ne diye transfer yaparsin be adam?

sasone

Sabreceksin ne yapacaksın?Varsa çok büyük paran ve çevren alternatif yönetim kurar,takıma talip olursun yönetime genel kurulda,sonra da geceni gündüzüne katar,emeğini koyarsın,yönetim olarak ödemeleri doğru yaparsın,önünü görebilecek hale sokarsın kulubü,çok beğenilen ve ülkenin elit sayılacak bir Hocasını ve onun istediği kadroyu kurarsın,işler ters gittiğinde bizde sana bir mesaj atsana diye keymizce yazarız,lükse bak.

İ. SARAL
Sabır sabır dedik ama bu takım en ufak bir ışık vermiyor. Benim gibi istikrarcı bir adamı bile çıldırttı bu aptallar. Geçen haftaki kadroda M.Demir'in yerine Ndoye, Castillo veya Ramil olmalı demiştik. Suk ile M.Demir aynı tarz adamlar. İki takoz yan yana fazla oluyor. İlk yarı gayet iyi gidiyorduk, M.Demir hariç. İkinci yarı Ndye=Demir değişikliği yapılıp devam edilmeliydi ama yapılmadı, üstüne Demir'i sol kanada çektiler :) iyice sıçmaya başladı, 2.golde de hatası var zaten. 1 gol yeyince takım bitiyor resmen. Böyle bir saçmalık hayatımda görmedim. Hoca bu işe bir türlü çare bulamıyor. Takım sert ve istekli oynuyor, 1 gol yedik mi kediye dönüyoruz. Her maç aynı senaryo; 4-5 atak yapıyoruz, sonuç yok, adamlar 1 kere geliyor ve maç bitiyor. Onur ve Ekici de dahil formanın hakkını vermeyen herkes dinlendirilmeli.

Emre EFENDİOGLU
Ben ciddi ciddi küme düşebileceğimizi düşünüyorum.

Şanlı SanMarino
Azıcık yüzü tutan, cesareti olan varsa izlesin,

Ulan milletin aklıyla alay ettiniz tamam da,

Duygularını niye sömürdünüz,

Pis herifler...

https://twitter.com/TTrabzonspor061/status/782233105860001793

Ahmet Aksu
01.10.2016, 18:31
Gaziantep 1-0 Trabzonspor
Trabzonspor 0-2 Osmanlıspor
Alanyaspor 3-0 Trabzonspor
Karabük 4-0 Trabzonspor

Istikrar önemli, gelecek maglubiyetimiz 5-0 olacak gibi :D

Gelecek deplasman gs ile 5-0 olabilir.. Istikrar devam ederse yandik

Mellih
büyük umutlarla alınan,
ibanez yuhlanmalı
onazi yuhlanmalı
castillo yuhlanmalı

bende bunu anlamıyorum
ekicide yuhlanmalı,
demirde yuhlanmalı

dediklerinde haklısın abi. bende çok kızıyorum yumluya ama adam ben çok iyiyim demiyor zaten, buna karşılık aldığı ücret de belli. Onun üstüne fazla gidiyoruz bu durumda. yumluyu günah keçisi ilan etmek doğru olmuyor.

emrex61
Takım ve klup kayıp gidiyor kimse farkında deyil,kulüp okadar basitleştiki anadolu takımından daha güçsüz hale geldik.

Bu kulübe her siyasetci ugradıktan sonra 3 4 tane gol yiyoruz şehir olarak siyasetin kucagında oturuyoruz tepkisiz ve saman gibi olduk.

Nazim Can
01.10.2016, 18:32

Gecen sene bu takım bunca rezillik yasadı bu sene duzelecek diye insanları sakinleştirdi.

Pardon ama lig baslamadan Transfer sezonu bile bitmeden Hocayi yönetimi mi elestirip istifaye davet etseydik, yoksa 7 macta 5 maglubiyet aldiktan sonra mi ?

Tuğrul
01.10.2016, 18:32
büyük umutlarla alınan,
ibanez yuhlanmalı
onazi yuhlanmalı
castillo yuhlanmalı

bende bunu anlamıyorum
ekicide yuhlanmalı,
demirde yuhlanmalı

Yuhlanması gereken kişi yönetim ve antrenördür.

Zira oyuncu planlamasına yön veren, tasarruf sahibi olan yetkili bunlardır.

Enes Başkaya60
01.10.2016, 18:33
büyük umutlarla alınan,
ibanez yuhlanmalı
onazi yuhlanmalı
castillo yuhlanmalı

bende bunu anlamıyorum
ekicide yuhlanmalı,
demirde yuhlanmalı

Zorla mi oynatıyor bu şahıs kendine de maçta sadece Yumlu yuhlaniyor Ersun Hoca 11 oynatıyor Başkan sözlesme uzatıyor ee adam neden yuhlaniyor sadece yazık günah bee çok yazık gidin herkesi yuhlayin ruhsuzların hepsini...

mashal61
01.10.2016, 18:34
Katarlıların bir özel maddesi falan varsa iptal edip kendilerini kurtarırlar. Yoksa gitti paracıkları.

Bu stada da kimse sponsor olmaz artık.

Taraftardan da beklediği desteği alamayacaklar muhtemelen.

Hadi şimdi de Ersun Yanal'ın arkasındayız desin de görelim başkanı.

Sefaenes
busene de bizim icin erken bitti hersene ayni durum degisen birsey yok la Sadi Hoca yi bire arar olduk en azindan genclerle bu milyonluk eseklerden daha iyi oynuyorlardi

Şanlı SanMarino
Lütfen artık "sabır" diye kimseyi oyalamayın,

Lütfen,

Çünkü siz o zamanı, sabrı kendi kibriniz için istediniz,

Sezon başı bu takımı hedefsiz lige sokan sizsiniz. Oyuncular da dediğinizi yapıyor. Hedefsizce oynuyorlar.

Emirhan Çorumlu
Finansal açidan iyi iş çikariyor mevcut Yönetim evet, ama bu Sportif Başarisizlikla en fazla bir kaç Ay daha kalirlar... Yeni Yapilanma, Sabir, Zaman gerek vs. tarzi konuşmalari artik duyamiyorum... Finansal Durumu iyi olmayipta bizden çok daha güzel Top oynayan Takimlar var (En azindan bize karşi...) Durica dişinda henüz direk Katki veren bir Transfer yok bana göre... Ileriye dönük umutlu olduğum Oyuncular var... Ama Adama sormazlarmi Mustafa Yumlu gibi Futbol Fukarasi ile neden Kontrat yenilendi diye? Zeki gibi dengesiz bir Bek neden Kayseride fena sayilamayacak bir Sezon geçirmişken satilmaz Piyasasi varken? Illa Alt Yapidan birileri oynayacaksa Uğurcan Çakir ile Abdülkadir Ömür oynasin... Mehmet Ekici ve Sezon Sonu bitecek olan Kontrati ayri bir Soru işareti... Scoutlar bu Sezon iyi bir Forvet ararken gecici olarak kiralanan Suk ne yapti? Daha doğrusu onca kiralanabilecek Oyuncu varken neden tam olarak Suk? Scouting Olayi mantikli olsada bizim Scout Ekibinde Futboldan anlamayan insanlar mi var sadece? Yeter artik bukadar Rezil olduğumuz... Bu sacma Futbolun maddi yada manevi bir aciklamasi olamaz... Ersun Kazim Yanal Beyin kurduğu sacma sapan Kadrolari konuşmuyorum bile... Yazik...

Hakan
Evet forumun en çekilmez anındayız.Geçen hafta burda olmayıp mağlup olunca damlayan arkadaşlar siz de hoşgeldiniz.

Nazim Can
01.10.2016, 18:35

Arti olarak tespit olarak bu yönetim Iho yönetimini aratan bir yönetim olma yolunda ilerliyor, sen istedigin kadar futbolcu maaslarini yariya indir, yok gögüs sponsoru bul yilik 2 milyon dolara, bu isler öyle abartilacak isler degil, bir futbol takimi icin en önemli sey, galibiyettir, mac kazanmaktir, bunlar olmazsa o koltukta kimin oturdugunun hicbir önemi yoktur.

İ. SARAL
Berdiyev boşta mı?

Enes Başkaya60
Sabreceksin ne yapacaksın?Varsa çok büyük paran ve çevren alternatif yönetim kurar,takıma talip olursun yönetime genel kurulda,sonra da geceni gündüzüne katar,emeğini koyarsın,yönetim olarak ödemeleri doğru yaparsın,önünü görebilecek hale sokarsın kulubü,çok beğenilen ve ülkenin elit sayılacak bir Hocasını ve onun istediği kadroyu kurarsın,işler ters gittiğinde bizde sana bir mesaj atsana diye keymizce yazarız,lükse bak.

Tamam tamam sen ıyisin çok iyi biliyorsun bu işleri sen devam et böyle...

Nazim Can
01.10.2016, 18:36
Evet forumun en çekilmez anındayız.Geçen hafta burda olmayıp mağlup olunca damlayan arkadaşlar siz de hoşgeldiniz.

Kendi adima hosbuldum,

BERBATOV61
01.10.2016, 18:37
İlker abi beni banlayabilir sorun değil. Ben gönülde koymam. Fatih veya hangi yöneticimiz varsa banlasınlar hakaretimden dolayı. Ben senin zihniyetini biliyorum. Yapını biliyorum.

Ne idüğü belirsiz ne yaptığın belirsiz kim olduğun belirsiz. Benim orijinal bütün hesaplarım var. Facebook Twitter Halısaha maçlarına gelmişliğim var. Organizasyonlara katılmışlığım var. Senin gibi trol fake bir hesap ile girmiyorum buralara. Adımla takılıyorum. Eğer niyetin kötüyse ki bence kötü Allah senin belanı versin.

ilker abin önce kendi hakareti için kendine ceza versin ? ayrıca yarım saat öncesine kadar bende maça gelecektim ama bu kadar zıt görüşlü adamla neyin maçını yapıcam saolsun yiğit davet etti ama çoğuyla aynı görüşü paylaşmadığım insanlarla neyin halı sahası

en sondaki belayı görmedim :) güzel olmuş niyetim kötü değilse ne olacak peki kime bela okuyalım ozaman ?

A.T.R
01.10.2016, 18:37
ERSUN YANAL İSTİFA BAŞLIĞINA DA YAZDIM AMA BURADA DA OLMALI BENCE

Aslında şimdi yazacaklarım hiç birinizin işine gelmeyecek ama biraz sakin olup düşünürseniz doğruluğuna hak verecek aklı selim arkadaşlar olacaktır.

Öncelikle LUCESKU vari hoca kesinlikle Ersun değildi/ olamazdı bence. O yüzden TD seçimi baştan beri hatalıydı. Hoş şimdi söyleyeceğim isim ta en başta takımın başına getirilseydi eminim o zaman - belki ben bile- hadi canım sen de diyecektik karşı çıkacaktık VİZYON VİZYON derken bu mudur yani diyecektik.

Ama bir düşünün Luceskunun temel özelliği sıfırdan takım kurabilmek ve belki de bundan daha da önemlisi ELDEKİ MALZEMEDEN EN İYİ TAKIMI KURMAK.

Bunu Türkiyede en iyi yapan kişi BEĞENİN/BEĞENMEYİN ama dürüst olun kesinlikle SAMET AYBABADIR.

Şimdi bu takımın başına bence de zaman geçirilmeden AYBABA olmadı ÇALIMBAY getirilmeli. Ama bence Ersun Yanal kesinlikle ve öncelikle gönderilmeli. Sonra da AYBABA gelmeli.

Şanlı SanMarino
01.10.2016, 18:38

Yok kardeş, geçen hafta da herkes buradaydı,

Sadece hizipçilerin, emir erlerinin sesi daha çok çıkıyordu.

Ayrıca eleştiriyor olsak da hepimiz Trabzonspor'luyuz.

Geçen hafta sevindik, bu hafta üzüldük. Bu gayet normal. Normal olmayanı her eleştireni "hain" ilan edişiniz.

Dahası şu var,

Eleştirilerimden biri hatırlayanlar vardır, Yumlu ile sözleşme uzatılması ve YÜZDE 400 zam yapılmasıydı, bunu bile savunan adam gördüm. Dedim tamam biz felaketi hakettik. İho'ya 2 yıl ses etmeyen camiaya bunlar haktır.

Neyse...

asilhamsi
Pardon ama lig baslamadan Transfer sezonu bile bitmeden Hocayi yönetimi mi elestirip istifaye davet etseydik, yoksa 7 macta 5 maglubiyet aldiktan sonra mi ?

Guzel kardesim bu takımın ne yapacagı belliydi.Sen kayseride kume dusmekten zor kurtulan takımın sag bek ve stoperini kurtarıcı diye getir.

Yumlu gibi yusuf gibi aytac gibi IQ su iki haneli olmayan adamlarla devam et.

İki defa teknik direktorluk yapmıs ve elle tutulur basarısı olmayan adamı teknik direktor olarak sec.

Bir tane A kalite oyuncu dahi alma,aldıgın adamların tamamı supriz yumurta olsun.

Sonra o takıma sabret ve basarı bekle.

mashal61

Hayırdır her hafta bmn'ye giriş yapma zorunluluğu mu var?

Hayır eğer öyleyse benim üyelik silinebilir. Şimdi tepki göstermek için buradayım ve muhtemelen uzun bir süre daha burada olmam.

umutayberkukul
01.10.2016, 18:39
benim anlamadigim ersun yanal onayiyla yapilmadi mi bu transferler neden oynatmiyor. ayrica kaddouri ve sag bek alsaydik +2galibiyet olsaydi alacagimiz para cikarmayacak miydi maliyetleri. simdi para cepte kaldi tamam itibarimiz yerlerde yaziklar olsun

gurur6134
01.10.2016, 18:39
Tudorun mac sonu aciklamasina bakin..2.yari golu buldukdan sonra trabzonsporu sahadan SİLDİK..eseriyle gurur duysun herkes..bunu karabugun hocasi soyluyor yanlis anlamayin!!!

asilhamsi
01.10.2016, 18:41

Laf soyledi bal kabagı diye baslayan bir tekerleme var.İşte tam senin dedigine denk geliyor.

Gecen haftada,ilk haftada burdaydık.Ne dedik gecen hafta adamın poposuna carpıp iceri giren top sizi kandırmasın.Bu takım sabırla falan duzelmez.

sasone
Tamam tamam sen ıyisin çok iyi biliyorsun bu işleri sen devam et böyle...

Çok iyi bilmiyorum,vicdanım ve aklım var,batmış bir kulubü,haciz ve borçlardan kurtarmak,Avrupa'dan ceza almasını engellemek ve ülkenin iyi olarak kabul edilen bir TD'sini getirmek yönetimin saha dışı olaylardaki emeği değil mi?
Ülkede sponsor sorunu varken,dünyanın en büyük bankalarından birisini sponsor yapmak,stadın kalitesini artırmak.

Evet kendi üzerine düşeni yapıyorlar ama aklının nerde olduğu belli olmayan hale gelen bir TD ve onun sorumsuz oyuncuları tarafından rezil ediliyorlar.Bu yönetim bunu hak etmiyor ama bu da bir test,bunu da yönetecekler ve genç yaşları ile uzun yıllar bu kötü tecrübeleri onlara yol gösterecek.

Erkan YILMAZ

ne yapalım renkdaş of un 5 attığı takımdan 4 yedik olur oyle seyler mi diyelim bugun eleştirecez işte yarın unutup akhisarı yenersek ğs yi yenersek filan diyecez

Tuğrul
01.10.2016, 18:42
Zamaninda demistik getirin Kurban Berdiyevi.....

Ayrica yeniden tekrarlamak istiyorum: Bu takima futboldan anlayan, yabanci bir sportif direktör lazim.
Scout ekibide yenilenmeli. Suk ve Ibanez rezil, Onazi ve Castillo belirsiz, Ramil'i henüz göremedik ama ondan biraz ümitliyim. Tek Bero ve Durica olumlu transferler.

Üstelik sag kanatin ölü ve alternatifsiz olmasi, 3Y'nin takimda tutulmasi, Ersunun sacma sapan kadro tercihleri, takimin rezil performansi ve Nevzat Aydinin kibirli tavirlari insani biktiriyor. Bütün bunlara sabredelim diyorsunuz ama herseye sabredilmez ki, hele böyle basit seylere. Bütün bu olumsuzluklar biraz mantik ve beceriyle önlenebilinirdi.

Yeni yapilanma nasil yapilir 2008'de görmüstük. Bu seneki yeni yapilanma bastan sona rezalet. Merak ediyorum yakin zamandaki yönetimin hamlelerini....

Dünya'da bir Kurban Berdiyev var sanki.

Bize gelmediğini kabul edelim ne olacak. B planı var mı ? Yok.

Ne çekmişsek bu kısır döngüden oldu. Şenol, Ersun, Hami hep aynı isimler etrafında gidip, gelmekten oldu.

Sportif direktör yabancı olsun fikrine katılıyorum.

Görevi kabul etmez ama ilk aklıma gelen Mathias sammer var ya da bu anlayışta bir isim gelmeli.

Maranov
01.10.2016, 18:43
hepimiz çok üzgünümüz
ne yapacağımızı bilmez haldeyiz
nefes alamıyorum sanki
elimizi kolumuzu nereye koyacağımızı bilemiyoruz
evin içinde ruh gibi dolaşıyoruz
amam bunlar geçecek
nasılmı
SABREDEREK
Arsenal wengere 20 yıldır sabrediyor
bizde ne olursaolsun takıma ve ersuna devre arasına kadar sabredelim
çünkü yapacak başka bir şey yok

Adem Akyüz'
01.10.2016, 18:43
Bu takımın normal bir mağlubiyeti olmayacak mı arkadaş. Hep mi 3-4 fark yiyeceğiz? Bezduk da arkadaş, bu ne böyle?

Takımda en büyük hatayı geçen sene mağlubiyeti kanıksamış oyuncuları (Onur dahil) tutarak yaptık.

Takım gol yediği an moralman dağılıyor zaten. Bu iş böyle gitmez!

umutayberkukul
01.10.2016, 18:44
en basta yanlis yapildi zeki ve yumluyla sozlesme yenilendiginde elestirmistim keske haksiz ciksaydim

nchls
01.10.2016, 18:45
Corum belediyenin futbolcusu olsam yenebilcegimize inanirim. O hale geldi. Getirenlerde rahat uyusunlar gece. Akılli biri gecmez bizim o taraflardan tanimaz bizi

Sercan Keleş
01.10.2016, 18:45
ilker abin önce kendi hakareti için kendine ceza versin ? ayrıca yarım saat öncesine kadar bende maça gelecektim ama bu kadar zıt görüşlü adamla neyin maçını yapıcam saolsun yiğit davet etti ama çoğuyla aynı görüşü paylaşmadığım insanlarla neyin halı sahası

en sondaki belayı görmedim :) güzel olmuş niyetim kötü değilse ne olacak peki kime bela okuyalım ozaman ?
Eğer niyetin kötü değilse Allah benim belamı versin.

BERBATOV61
01.10.2016, 18:46
Eğer niyetin kötü değilse Allah benim belamı versin.

sercan bana hakaretin küfürün cezası yok söv kardeşim kasma kendini ahrette hesaplaşırız :)

Şanlı SanMarino
İşte böyle sürtecek burnunuz,

Daha da dibe, en dibe,

Niye mi?

Çünkü kibriniz dağları aştı,

Uğruna mücadeleye girdiğiniz herkesi sattınız.

Of'un 5 attığı takımdan 4 yiyeceksiniz,

Sonra anlayacaksınız, acı da olsa,

Akıl sizin paranızdan daha değerlidir,

Mücadele olmazsa paranız hiç bir halta yaramaz,

Paranız cenazenizi taşımaz. (Başkan'ın yüzüne sanırım 3 hafta önceki son sözüm.)

Enes Başkaya60
Çok iyi bilmiyorum,vicdanım ve aklım var,batmış bir kulubü,haciz ve borçlardan kurtarmak,Avrupa'dan ceza almasını engellemek ve ülkenin iyi olarak kabul edilen bir TD'sini getirmek yönetimin saha dışı olaylardaki emeği değil mi?
Ülkede sponsor sorunu varken,dünyanın en büyük bankalarından birisini sponsor yapmak,stadın kalitesini artırmak.

Evet kendi üzerine düşeni yapıyorlar ama aklının nerde olduğu belli olmayan hale gelen bir TD ve onun sorumsuz oyuncuları tarafından rezil ediliyorlar.Bu yönetim bunu hak etmiyor ama bu da bir test,bunu da yönetecekler ve genç yaşları ile uzun yıllar bu kötü tecrübeleri onlara yol gösterecek.

Ya abi Allah aşkına iyi güzel diyorsun da artık tükendik.ya nasıl dalga geçiyorlar nette neler söylüyorlar içim acıyor canım yanıyor yaa daha ne kadar sabredecegiz ne kadar yeter tükendik bittik be bittik...

Tuğrul
benim anlamadigim ersun yanal onayiyla yapilmadi mi bu transferler neden oynatmiyor. ayrica kaddouri ve sag bek alsaydik +2galibiyet olsaydi alacagimiz para cikarmayacak miydi maliyetleri. simdi para cepte kaldi tamam itibarimiz yerlerde yaziklar olsun

Kaddouri bulunmaz hint kumaşı mı ?

Bir adamdan medet uman, muhtaç olan bir kulüp olur mu ?

Scout ekibi 100 binlerce profesyonel futbolcu içinde ona alternatif oluşturacak oyuncuyuyu bulamıyorsa bıraksınlar.

umutayberkukul
01.10.2016, 18:49
Kaddouri bulunmaz hint kumaşı mı ?

Bir adamdan medet uman, muhtaç olan bir kulüp olur mu ?

Scout ekibi 100 binlerce profesyonel futbolcu içinde ona alternatif oluşturacak oyuncuyuyu bulamıyorsa bıraksınlar.

haklisin bir oyuncu bulamadik cok buyuk hata cavandayi sattik gurur duysunlar simdi loca almislar bi de arkadas hatir gonul isiyle bi oyuncu oynar mi ya profesyonel takimda

eraytaskin61
01.10.2016, 18:51
Şu takımda yedek as diye birşey yok şuan hepsi her türlü kombinasyonla çıksa kötü hatta rezil bunun bi açıklaması olmalı

Çağatay_
01.10.2016, 18:51
Bu takımın normal bir mağlubiyeti olmayacak mı arkadaş. Hep mi 3-4 fark yiyeceğiz? Bezduk da arkadaş, bu ne böyle?

Takımda en büyük hatayı geçen sene mağlubiyeti kanıksamış oyuncuları (Onur dahil) tutarak yaptık.

Takım gol yediği an moralman dağılıyor zaten. Bu iş böyle gitmez!

Onur dahil diyebildiğin için tebrikler.

Bu takımın yıllardır kaptanı yoktur.

cellchook
01.10.2016, 18:52
Ersun Yanal istifa etsin diyen adam kadroya umut baglamistir ki bu sezonun en komik fıkrasıdır bu.

"Ligde kalalim yeter" kadrosu var takimin.

Mourinhoda olmaz,berdiyevde olmaz,Sakip ozberkte olmaz. Guardioalada olmaz.

Zekanizi bu kadar acik etmeyin.

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

brnclhn
uyusam ve Trabzonsporlu olmadan uyansam...bunu bana dedirtenler de yataklarında rahat uyuyamasa...

UĞUR DURTAŞ
takımıı silkeleyecek bir karar alınmalı,
akşamın ilerleyen saatlerinde
eğer bu karar veya kararlar alınmassa yenilgi skorlarımız daha da büyür,
bunu görmemek için kör olmak gerekir,
onun içindirki bu karar veya kararlar alınmalı,
gol öncesi ve golden sonra sahada hiç görünmeyen
demir ve ekici kadro dışı bırakılarak başlanabilir.

İ. SARAL
Ya beyler asıl sorun gol yedikten sonra sahada gördüğümüz rezalet. Oynadığımız hemen her maçta golü yiyene kadar iyi oynayan taraf biz oluyoruz. Şanssızlık ve yetenek fakirliği yüzünden girdiğimiz pozisyonları atamıyoruz. Daha sonra adamların hasbel kader bulduğu ilk pozisyon hadi olmadı 2.pozisyon kesinlikle gol oluyor. Ve asıl beni delirten dakikalar başlıyor. Tanımadığımız adamlarla yaptığımız halı saha maçlarında bile bu kadar birbiriyle alakasız insan topluluğu oluşmuyor. Sırf bu apTallığı engelleyemediği İçin bile hoca kovulur.

nakzo
Tekrar ediyorum polyanna zihniyeti bu durumda olmamızın en büyük nedenidir.Camia bu zehirden arınmalıdır.Şu rezalet herhangi bir istanbul takımında olsa o kulplerde ne olur hicbir istanbul takımı bizim kadar taraftarını kahredip camiasını kucuk dusurmusmudur.Polyanna zihniyetine soruyorum.

gurur6134
01.10.2016, 18:53
Hoca yaptigi yanlislarla yeni gelen oyuncularida kusturdu takiminda havasini bozdu gecen seneki les sezonu yasatan oyuncularla baslayarak hem takimi demolize ediyor hem rakibe ozguven veriyor..o kadar transfer yapilmis 2 si sahada gerisi klubede ne anladik biz bu isden madem bu kadar kotulerdi neden transferine onay verdin ha madem iydiler neden oynatmiyorsun..

Çağatay_
01.10.2016, 18:54
Ersun Yanal istifa etsin diyen adam kadroya umut baglamistir ki bu sezonun en komik fıkrasıdır bu.

"Ligde kalalim yeter" kadrosu var takimin.

Mourinhoda olmaz,berdiyevde olmaz,Sakip ozberkte olmaz. Guardioalada olmaz.

Zekanizi bu kadar acik etmeyin.

Hoca istifa etsin değilim, ama ederse "hayıııııır olamaz" demem.

Yumlu kalabilir diyen kendisidir.

Alanya Omeruo'yu kiraladı. Ondan çok daha iyilerini de kiralama-alma şansımız vardı. Kesinlikle olmaz bu stoperler ile demeliydi.

İleriye Neymar-Suarez-Messi'yi koyup arkalarına İniesta ile Xavi'yi koysak da bu defans bizde olduğu sürece yüzümüz gülmez.

Garibim Durica'nın hata yapmak gibi bir şansı yok. Hata yaptığı anda gol yeriz ve yedik.

Şanlı SanMarino
Şu takımda yedek as diye birşey yok şuan hepsi her türlü kombinasyonla çıksa kötü hatta rezil bunun bi açıklaması olmalı

Hamaset,

Kibir,

Eldekinin tarumar edilişi,

Organizasyon hatası,

Bak Eray bey,

Bu kulübü Trabzon'dan yöneten 2 kişi (2 ağabeyimiz) başkanın maaşlı çalışanı,

Bu neymiş ki diyeceksin şimdi. Deme. Sorumluluk alamayan, yükümlülük kaldırmayan idareci olmaz.

Başkan kalmalı ve yönetim acilen değişmelidir.

sasone
Ya abi Allah aşkına iyi güzel diyorsun da artık tükendik.ya nasıl dalga geçiyorlar nette neler söylüyorlar içim acıyor canım yanıyor yaa daha ne kadar sabredecegiz ne kadar yeter tükendik bittik be bittik...

Valla onun çözümü yok,futbol böyle sahada üç beş sorumsuzun bedelini taraftar ödüyor,laf yiyor,en kötüsü de kendi kendisini yiyor.
Takım yenilir eyvallah da böyle bir gol yiyip dağılan takım mı olur?Yenilmek korkutmuyor ama bu şekil her takım bizi bekler ve açığımızı bulduğunda da fişi çeker,ben milletin lafından çok bundan dertliyim.

İşin sonunda olaya gerçekçi yaklaşalım,futbol bu,hayat memat meselesi değil,sorumluluk sahipleri bunu beceremiyorsa,o kadar popülerite ve para için bile nazik popolarını kaldırıp,sahaya kalitelerini ortaya koymuyorsa bunun hesabını soracak olan sorar,sormazsa bedelini öder.
Taraftar olmak zor ama bizim işimiz harbiden daha zor,bu gerçeği biliyor ve ona göre yazıyorum,buraya gelip,takımın durumu ile dalga geçmek,fırsat kollamak kaliteli bir insana yakışmaz,hepimizin canı sıkkın zaten.

Gümüshaneli61
"Ersun istifa" haric herhangi bir yikici elestiri görmedim. Elestiriye lütfen bu kadar alerjiniz olmasin. Sonucta kulüp zor sürecten geciyor ve ne yazikki bazi kisiler - bu kisilerin basinda Ersun Yanal ve Nevzat Aydin geliyor - kulübe ciddi zarar veren hatalar yapiyorlar. Esas bu hatalari elestirmemek yanlistir. Sabir ümit veren ama daha henüz rayina oturmamis bir takima ve duruma gösterilir ama öyle bir takimi görmüyoruz ve öyle bir durumda bulunmuyoruz.

Ersun Yanal kovulsun mu ? Hayir - henüz cok erken - ama kendisiyle son derece ciddi bir görüsme yapilmasi lazim, biraz durumun ciddiyetini anlamasi lazim ve takimi dogru sekilde kurmasi ve oynatmasi lazim. Kadro tercihlerinden resmen laubalilik akiyor. Adam sanki alay ediyor.

Ligdeki - Antep maci haric - tüm maglubiyetlerimizin bas sorumlusu Ersun Yanal.

nakzo
01.10.2016, 18:56
Bu takım 6.hafta itibariyle kume kalma savasına baslamıstır.Samet hoca veya yılmaz hoca diyorum lig arası atlanmamalıdır.

A.T.R
01.10.2016, 18:57
10950109511095210953

resimler yeterince açik olarak gösteriyor neden olamayacağini.

Adam mutlu değil burada ve kesinlikle istemeden işini yapıyor.

cellchook
01.10.2016, 18:58
Hoca istifa etsin değilim, ama ederse "hayıııııır olamaz" demem.

Yumlu kalabilir diyen kendisidir.

Alanya Omeruo'yu kiraladı. Ondan çok daha iyilerini de kiralama-alma şansımız vardı. Kesinlikle olmaz bu stoperler ile demeliydi.

İleriye Neymar-Suarez-Messi'yi koyup arkalarına İniesta ile Xavi'yi koysak da bu defans bizde olduğu sürece yüzümüz gülmez.

Garibim Durica'nın hata yapmak gibi bir şansı yok. Hata yaptığı anda gol yeriz ve yedik.
Çözüm olmayan her aksiyon zaman kaybı.

Biraz futboldan anlayan varsa sıkıntının teknik ekipte olmadıgını anlar.

Daha önce yazmistim.

İlk golu yedigimiz her maci kaybetme olasiligimiz yuksek.

Neden mi?

Kadro bu.

tonya55
01.10.2016, 18:58
ben demistim bu mac zor diye deplasmanların hepsi zor tam olarak takım oturmadı.

nakzo
01.10.2016, 18:59
Karabukten 2.yarı 4 yiyen takıma sabredilemez bunun izahı açıklaması aması,oyleydisi,olacağı YOK YOK YOK...

L.Burrows
01.10.2016, 19:00
Hala bu işin hocayla olmadigini anlayamadiniz ya helal olsun size. 20 tane hoca degisti hepmi kotuydu yani hocalar. Problem transferlerde yillardir oldugu gibi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nazim Can
01.10.2016, 19:00
Madem Uefa kriterleri, Trabzonspor menfaatleri sözkonusu oldugu icin bu sene bu kadro ile yetindik, hadi diyelim anan asagi baban yukari ligde kaldik, peki ne olacakda seneye cok daha iyi bir takim olacagiz, zaten seneye transfer konusunda elimiz kolumuz bagli, Uefa ile kapi gibi anlasma yaptik, seneye bonservi verip sadece 1 oyuncu alabiliyoruz, yada öyle bir durum var, hadi bu seneye gectik seneye bu takimi nasil ayaga kaldirmayi düsünüyor bu yönetim, bu takima kafadan 5-6 tane simdiki aldiklarimizdan birkac level daha kaliteli adam lazim, yok abi bu adamlar, en az iho kadar fiyasko cikti.

sasone
01.10.2016, 19:01

Daha önce yazmistim.

Neden mi?

Kadro bu.

Karşımızda Barcelona mı var?Bu takımın ortak bir amaca inanmamış olması,birbirlerine inanmamış olması ve ilk anda pes etmesi Hoca sorunu değil mi?
Bugün bizim kadro lige yeni çıkan Karabük kadrosundan daha mı kötü,bunu mu söylüyorsunuz?

robinhood61
01.10.2016, 19:02
Bence abartıyoruz. Sonunda küme düşmek bile olsa başkanın ve Ersun Yanalın yanında olmalıyız. İstikrar sağlanırsa küme düşsen bile ertesi sene şampiyon olabilirsin. Ayrıca Yumlu zeki ve akbaş bizim evlatlarımızdır. Onlara laf yok. Daha iyi olacağız inşallah. Moralleri bozmak yok

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrex61
01.10.2016, 19:03
Ç.rizespor beşiktaşın maçını izleyin rizenin oynadıgı topun %5 ni oynucak takım yok bizde.

tonya55
01.10.2016, 19:10
barıs basdas gibi stoperimiz yok.

Şanlı SanMarino
Gönderilen Sefa'nın 2 dakikada gol atışını,

Veya üste para verip gönderilen Yatabare'nin 1 gol 1 asistini,

Yerine para vererek alınan hiç bir forvetin gol ya da asist başarısı gösterememesini saymıyorum.

Şunu bir görelim,

Başkan döneminde 27 maçta,

Puan ortalamasını görmek zorundayız.

Merak edenler için hesaplanmış halini yazalım,

1,07

Bir nokta sıfır yedi!

Hişşş ama sabır yeaaa, vizyon yeaa, gravat mıravat,

Öteki sepet, pro, block,

Noldu? Eziyodunuz milleti, havadan geçilmiyordu!

Bu kadarsınız. Kulübü düşürdüğünüz nokta bu.

Çağatay_

Daha önce yazmistim.

Neden mi?

Kadro bu.

Kaybetmeye alışmış, ve takımın kaptan olarak sorumluluk sahibi oyuncuları Onur ve Ekici... + Kaybetmeye alışmış ve eski yapının oyuncuları Yumlu, Zeki, Esteban vb devam ettikçe Messi de gelse boynu bükük oynar.

tristram
01.10.2016, 19:11
bu takimin hoca sorununun oldugunu dusunmuyorum..dogru duzgun kadro kurulmadigi surece buraya lucescu degil simeone gelse ucer beser yemekten kurtaramaz..revizyon cok yanlis yapildi..daha dogrusu yapilamadi..6-7 yiyen takimdan adam kalmamaliydi hepsi neredeyse kadroda sadece yabancilar gitti yeni yabancilar geldi..
onur,ekici,aytac,yumlu,okay,zeki,akbas,demir vsss..bunlar yenilmeyi aliskanlik olarak goren adamlar..dusunun 11 de suk-bero-durica disinda yeni adam oynatmadik..bu da scout ekibinin bir halta yaramadigini gosteriyor..muharrem ustayi hatta ersun yanali en cok destekleyen adamim ama bu is olmayacak gibi..cunku sen kalkip gerizekali gibi alti senedir takima gram katki saglayamayan yumlu molozuyla sozlesme yeniliyorsan orada sana edilecek kufurlere hazirlikli olman gerekiyor..
sen kalkip zekiden aytactan okaydan medet umuyorsan gececeksin o isleri..kac senedir deplasmanda gun yuzu gostermeyen adamlar hala trabzonspor'da oynuyor..yumlu-zeki-akbas..ucu trabzonspor savunmasini olusturuyor..sonra kufredince niye kufrediyosun oluyor..
yemin ediyorum sike surecinde futboldan sogumustum son iki sezondur ailemden sonra 2.sirada olan trabzonspor'umdan soguttular..mesele sampiyonluk degil veya sabirsiz olmam degil 32 senedir bir fiil sampiyonluk bekliyoruz zaten ama boyle haysiyetsiz karaktersiz bir trabzonspor'u ben izlemek istemiyorum..bu ligde ilk 10a oynayan takima da eyvallah ama lige yeni cikan takimlardan 45 dakikada 3-4 yemeyelim bir zahmet..cok mu sey istiyoruz eee beee bilmem ne yaptigimin cocuklari..sayet benim bir kurusum bogazinizdan geciyorsa haram ediyorum haysiyetsizler..koca trabzonspor'u el birligiyle samaroglani yaptilar..eskisi yenisi bunda kimin emegi varsa hepsinin allah bin belasini versin.

UĞUR DURTAŞ
01.10.2016, 19:14
ısrar ediyorum,
bu takıma en büyük zararı
ekici
veriyor.
bu adam hiç bir şey oynamıyor.
koşmuyor,
rakibe basmıyor,bastığıında sarı görüyor,
rakibi kovalamıyor,
boştaki adamı tutmuyor,
orta yapmıyor
ara pas vermiyor
bu adam haftalardır,
aylardır
takımı sabote ediyor,
ekicinin kesinlikle kadro dışı bırakılmalı düşüncesibdeyim.
aynı şeyler m.demir içinde geçerlidir.

omondoles
01.10.2016, 19:14
50 kere dedik okay, aytaç, ekici orta sahasıyla olmaz deyu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tonya55
01.10.2016, 19:15
kamil ahmet çörekci sag bek olarak alınacaktı takımda sagbek yok koskoca Trabzonsporda ayıptır.

Süleyman Baykan
01.10.2016, 19:16
Şu durumun en büyük sebebi hoca sürekli değişik kadro sahada sabit bir kadro yok iki haftadır kanat oyuncusu olmadan oynuyoruz ibanez onazi ve castillo oynamayacaksa neden aldık kurduğu kadroda tek iş rakibin bireysel hatası veya duran topa kalıyor gol atma olasılığınız yazık verilen emeğe Onur kaç haftadır kötü hala oynuyor Ekici hala 11 de bir insan kendini garantiye aldığını anladığı an onda verim almak mümkün değil.

Arda'
01.10.2016, 19:16
Maçtaydım gerçekten ikinci yarı rezil oynadı takım ilk yarı gayet iyiydik rahat koparabileceğimiz maçı verdik resmen. Karabük ilk defa geldiği pozisyonu gole çevirdi. Ama maçın kopma anı Okayın çıkıp Onazinin girmesi oldu Onazi yüzünden gol yedik. Taraftar saatlerce dışarda kaldı maça giremedik 15 dk kala girebildik stada maçtan sonra polis taraftara biber gazı sıktı bi taraftar bayıldı ambulans geldi.

Şanlı SanMarino
01.10.2016, 19:17
İsimlere takılmayın, bugün 150 ayrı 11 çıksa veya 513 varyasyon denense yine de Trabzonspor beraberlik bile alamazdı,

Bunun sebebi bellidir,

Kibre teslim olmuş organizasyon,

İçi boşaltılmış takım,

Ve "hedef koymuyoruz" adlı ağır söylem.

Hocadan önce hedef koymayan başkanınıza bir bakın, bir söz vardır. İmam bişey yaparsa, cemaat daha ağırını yapar. Başkanın hedef koymazsa oyuncun bunu yapar.

Korkum o ki birkaç maç içinde,

Antalya'dan alınan 7 gollük rekor yenilginin daha ağırı yaşanabilir,

Daha derbi veya ciddi manada zor maç oynamadı bu takım.

Dikkat!

Enes Başkaya60
Valla onun çözümü yok,futbol böyle sahada üç beş sorumsuzun bedelini taraftar ödüyor,laf yiyor,en kötüsü de kendi kendisini yiyor.
Takım yenilir eyvallah da böyle bir gol yiyip dağılan takım mı olur?Yenilmek korkutmuyor ama bu şekil her takım bizi bekler ve açığımızı bulduğunda da fişi çeker,ben milletin lafından çok bundan dertliyim.

İşin sonunda olaya gerçekçi yaklaşalım,futbol bu,hayat memat meselesi değil,sorumluluk sahipleri bunu beceremiyorsa,o kadar popülerite ve para için bile nazik popolarını kaldırıp,sahaya kalitelerini ortaya koymuyorsa bunun hesabını soracak olan sorar,sormazsa bedelini öder.
Taraftar olmak zor ama bizim işimiz harbiden daha zor,bu gerçeği biliyor ve ona göre yazıyorum,buraya gelip,takımın durumu ile dalga geçmek,fırsat kollamak kaliteli bir insana yakışmaz,hepimizin canı sıkkın zaten.

Söyleyecek söz bulamıyorum yani abi anlayacağın kırıcı birsey söylediysem de hakkını helal et aynen olan masum bizim gibi taraftara oluyor maalesef...

Enes Başkaya60

Söyleyecek söz bulamıyorum yani abi anlayacağın kırıcı birsey söylediysem de hakkını helal et aynen olan masum bizim gibi taraftara oluyor maalesef...

Enes Başkaya60
01.10.2016, 19:21
Edit....

olcay_61
01.10.2016, 19:22
Ersun hoca bizi çok şaşırttı. Hoca scout ekibiyle yüzlerce maç izliyor vay beee diyorduk, resimler geliyordu acaba tvdeki hangi futbolcu falan. Hoca kendi takımını izlememiş be, Okay-aytaç ikilisinin geçen seneki hali ortada, Yumlu ortada, Muhammet Ekici ortada. Aynı düzen devam ediyorsun

sasone
01.10.2016, 19:23
bu takimin hoca sorununun oldugunu dusunmuyorum..dogru duzgun kadro kurulmadigi surece buraya lucescu degil simeone gelse ucer beser yemekten kurtaramaz..revizyon cok yanlis yapildi..daha dogrusu yapilamadi..6-7 yiyen takimdan adam kalmamaliydi hepsi neredeyse kadroda sadece yabancilar gitti yeni yabancilar geldi..
onur,ekici,aytac,yumlu,okay,zeki,akbas,demir vsss..bunlar yenilmeyi aliskanlik olarak goren adamlar..dusunun 11 de suk-bero-durica disinda yeni adam oynatmadik..bu da scout ekibinin bir halta yaramadigini gosteriyor..muharrem ustayi hatta ersun yanali en cok destekleyen adamim ama bu is olmayacak gibi..cunku sen kalkip gerizekali gibi alti senedir takima gram katki saglayamayan yumlu molozuyla sozlesme yeniliyorsan orada sana edilecek kufurlere hazirlikli olman gerekiyor..
sen kalkip zekiden aytactan okaydan medet umuyorsan gececeksin o isleri..kac senedir deplasmanda gun yuzu gostermeyen adamlar hala trabzonspor'da oynuyor..yumlu-zeki-akbas..ucu trabzonspor savunmasini olusturuyor..sonra kufredince niye kufrediyosun oluyor..
yemin ediyorum sike surecinde futboldan sogumustum son iki sezondur ailemden sonra 2.sirada olan trabzonspor'umdan soguttular..mesele sampiyonluk degil veya sabirsiz olmam degil 32 senedir bir fiil sampiyonluk bekliyoruz zaten ama boyle haysiyetsiz karaktersiz bir trabzonspor'u ben izlemek istemiyorum..bu ligde ilk 10a oynayan takima da eyvallah ama lige yeni cikan takimlardan 45 dakikada 3-4 yemeyelim bir zahmet..cok mu sey istiyoruz eee beee bilmem ne yaptigimin cocuklari..sayet benim bir kurusum bogazinizdan geciyorsa haram ediyorum haysiyetsizler..koca trabzonspor'u el birligiyle samaroglani yaptilar..eskisi yenisi bunda kimin emegi varsa hepsinin allah bin belasini versin.

Takımın kendisi bağırıyor benim sorunum Hoca diye.Mustafa Yumlu'dan sağ bek yaratmaya çalışan Ersun Yanal değil de başkası olsa ne düşünürdün?
Ramazan gibi hızlı bir orta saha oyuncusunu gönderip,yerine Aytaç kağnısını kadroda tutan başka birisi olsa ne derdik?
Yumlu ve Uğur gibi birbirine benzer iki aynı tip stopere ne gerek vardı,Durica'nın yanına daha hızlı bir stoper oynamalı değil mi?
Suk,Muhammed ve N'doye gibi son yılları verimsiz üç futbolcu ile gol aramak mantıklı mı?
Ekici gibi günümüz futbolunda yeri olmayan bir gölge oyuncuya kim forma veriyor ısrarla?

Hadi bütün bunlara yönetim baskısı ile karar verdin,diğer takımların ellerinde transfer bütçesi mi var?Onlar nasıl takım olabiliyorlar?Neden bir gol yiyince dağılmıyorlar,mücadele ediyorlar?

Hasanu
01.10.2016, 19:25
Benim üzüldüğüm bu takımı tanımayanların bu takımı yönetiyor olması.Kardeşim Trabzonspor'u var eden ekonomik büyüklüğü müydü ki ekonomik sıkıntılar takımı hedefsiz bırakıyor?Tamam bu sene şampiyonluktan vazgeçtik.Ama sanki bu kabullenişimizi birilerine kanıtlamak istercesine Trabzonspor markasını bu kadar küçültücü söylemlerde bulunmanın anlamı neydi?(Ntv'de başkanı izleyenler ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklardır.)

emrex61
01.10.2016, 19:28
Onur dahil mehmet ekici vs hepsi gönderilmeli.

Nazim Can
01.10.2016, 19:29
Macdan sonra taraftar Onuru alkislamis, yahu neresinden tutarsan elinde kaliyor bu klübün, kardesim kafayi mi yediniz siz, Onuru niye alkisliyorsunuz????? 7 gol yemedigi icin mi, yoksa eldivnleri yere firlatip sahayi terk etmedigi icin mi ????

robinhood61
01.10.2016, 19:30
Galatasaraya ve Beşiktaş'a 5-0 yenilsek bile normal karşılayalım. Sakin olalım. Kümede kalacağımızı düşünüyorum. Seneye toparlarız. Ama ömür boyu şampiyonluğu unutun.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
01.10.2016, 19:32
Konyaspor macinin ardindan aninda twittera girip caka satan nevzat aydin bu rezaletin ardindan herzamanki gibi 3 4 gun ortadan kaybolcak anlasilan..

sasone
01.10.2016, 19:32
Macdan sonra taraftar Onuru alkislamis, yahu neresinden tutarsan elinde kaliyor bu klübün, kardesim kafayi mi yediniz siz, Onuru niye alkisliyorsunuz????? 7 gol yemedigi icin mi, yoksa eldivnleri yere firlatip sahayi terk etmedigi icin mi ????

Taraftar tutunacak dal arıyor ama Onur onların sandığı dal değil,bir takım bir gol yedikten sonra dağılıyorsa orada Hoca'dan sonra en sorumlu olan kişi kaptan ve takımın en eskisi Onur.
Bizim kahraman arama-yaratma hastalığımız var,takım 4-0 yenildikten sonra,o takımın kaptanı gelip özür dileyecek,takımı da getirecek ve bu gidişe bir dur diyecekler.

ilyskm
01.10.2016, 19:34
Problem yeni takım olmaktan gelmiyor, herkes yeni takım kuruyor, yanlış olan Türkiye liglerini bilen adamları alsan bu kadar eziyet çekmezdin... Karabük'te transfer sezonunun son haftasında kuruldu ama Türkiye ligini bilen adamları topladı ve 45 dakikada sana 4 gol attı...

tristram
01.10.2016, 19:36
Takımın kendisi bağırıyor benim sorunum Hoca diye.Mustafa Yumlu'dan sağ bek yaratmaya çalışan Ersun Yanal değil de başkası olsa ne düşünürdün?
Ramazan gibi hızlı bir orta saha oyuncusunu gönderip,yerine Aytaç kağnısını kadroda tutan başka birisi olsa ne derdik?
Yumlu ve Uğur gibi birbirine benzer iki aynı tip stopere ne gerek vardı,Durica'nın yanına daha hızlı bir stoper oynamalı değil mi?
Suk,Muhammed ve N'doye gibi son yılları verimsiz üç futbolcu ile gol aramak mantıklı mı?
Ekici gibi günümüz futbolunda yeri olmayan bir gölge oyuncuya kim forma veriyor ısrarla?

Hadi bütün bunlara yönetim baskısı ile karar verdin,diğer takımların ellerinde transfer bütçesi mi var?Onlar nasıl takım olabiliyorlar?Neden bir gol yiyince dağılmıyorlar,mücadele ediyorlar?
dediklerin dogru..bu adamlarin kalmasini ersun yanal istediyse dedigin gibi hoca sorunu var ama maliyeti dusuk diye yonetim planlamayi yaptiysa orada ben hocaya sallamam..hep hoca degisiyor bir halt olmuyor..her sezon bir kamyon cop gidiyor iki kamyon yeni cop geliyor..muharrem usta ve ekibi su ana kadar transferde cuvalladilar..hangi hoca elinde yetenekli futbolcularin olmasini istemez.adam kariyerini tehlikeye atar mi..
ama sen kalkip milletvekili baskisiyla bir tane moloza yeni sozlesme veriyorsun..simdi buna hoca ne yapsin...ben alinanlardan hocadan ziyade yonetimi sucluyorum..sonucta ersun yanal maasli bir personel..
demek istedigim ersun yanal yarin istifa etse gelen kisi bu molozlarla ne yapacak?hicbir sey..son bes senedir bir kamyon hoca geldi ama hepsini kufur kiyamet yolladik..

Nazim Can
01.10.2016, 19:37
Taraftar tutunacak dal arıyor ama Onur onların sandığı dal değil,bir takım bir gol yedikten sonra dağılıyorsa orada Hoca'dan sonra en sorumlu olan kişi kaptan ve takımın en eskisi Onur.
Bizim kahraman arama-yaratma hastalığımız var,takım 4-0 yenildikten sonra,o takımın kaptanı gelip özür dileyecek,takımı da getirecek ve bu gidişe bir dur diyecekler.

Bakalim bugünden sonra degisen birseyler olacak mi, ben olsam, Ekici,Yumlu, Zeki, Yusuf, Aytaci, kadro disi birakirim, Onurdan da kaptanligi alir, Durica ya veririm onunda kulagini cekerim, aynen devam ederse onuda Kadro disi birakirim, devre arasinda bunlarin hepsini satarim, bence böyle bir seyler yapmak sart yoksa takim 2 mac daha kaybederse ciddi anlamda yönetim ve hocayi o koltukta kimse tutamaz.

sasone
01.10.2016, 19:38

Kırıcı bir şey söylemedin,bu iş için en büyük fedekarlığı yapan Muharrem Usta,saha dışında saygın bir kulüp olmak için başkan ve yönetim olarak elllerinden ne geliyorsa yaptılar ve kendilerince ligde çok iyi bir Hoca ve onun kurduğu kadro ile yola çıktılar.
İşler ters giderken emeğini veren kişileri ezmek,onların zor anında destek olmak yerine sanki bu sonuçlardan mutlularmış gibi davranmak vicdani bir tavır değil.
Adamın maçtan sonraki yüzü,hali ortada,üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren ama ihanete uğramış bir insan yüzü var.
İnanıyorum ki bu zor süreci atlatacak ve daha da iyisi için motive olacaktır.Başkalarının emekleri üzerine bugünlere gelen bir insan değil.

emrex61
01.10.2016, 19:38
Bakalim bugünden sonra degisen birseyler olacak mi, ben olsam, Ekici,Yumlu, Zeki, Yusuf, Aytaci, kadro disi birakirim, Onurdan da kaptanligi alir, Durica ya veririm onunda kulagini cekerim, aynen devam ederse onuda Kadro disi birakirim, devre arasinda bunlarin hepsini satarim, bence böyle bir seyler yapmak sart yoksa takim 2 mac daha kaybederse ciddi anlamda yönetim ve hocayi o koltukta kimse tutamaz.
Dururlar merak etmeyin trabzon şehri öyle eskisi gibi deyil bildiğin ot gibi yaşıyor herkes hiç birşeye tepki vermezler trabzonspor umurlarında deyil çünkü gelen bütün yönetimler kluple taraftarı birbirinden uzaklaştırdı.

tonya55
01.10.2016, 19:39
takım olarak cok kötüyüz ama kaptan yazınca kızılıyor asırı kötü 2 senedir.

ilyskm
01.10.2016, 19:41
Lige yeni çıkanlardan sırasıyla 3, 4 yiyoruz Adana'yla ne zaman oynuyoruz acep, Allah muhafaza

Ahmet Aksu
01.10.2016, 19:42
Bu takimi ya cok iyi bir hoca kurtarir ki ihtimali az yada bu kadronun hepsini yollayacaksin. Bir tane eski futbolcu birakmayacaksin takimda..
Virus gibi bu ruhsuzluk tum takima bulasiyor...gelende ayni oluyor..

Nazim Can
01.10.2016, 19:42
takım olarak cok kötüyüz ama kaptan yazınca kızılıyor asırı kötü 2 senedir.

Eger Kötüyse ve o maasi almayi hak etmiyorsa ya satilsin yada ciddi anlamda maasini düsürsün, yok Onur iyiyse o zaman sunu diyorum bu takimin bir kaleciye 2 milyon euro verecek gücü yok, zaten galibiyet parasi diye bir gerlirimizde yok artik, bu yüzden bence Onur konusunu yönetim biran önce halletmeli.

UĞUR DURTAŞ
01.10.2016, 19:43
traore traore traore
çoğu arkadaşımız bu adamn ismini yazmış,
bende yazıyorum,
bu adam bizim kabusumuz
2 sezon önce karabükte oynarken,
geçen sezon konyada kiralıkken bu adama bir türlü önlem alamadık,
bu adam bizim maçlarda değişik bir motivasyonla oynuyor.
ersun hocam,
lütfen özellikle bu adama önlem al,
karabük maçının kazanılması br sonraki hafta h.avni akerin tıklım tıklım dolması anlamıda gelecek.
kazanılan takım değiştirilmez,ama
golün hatırına demir yerine yusuf diyorum
TRAORE
bu adamı hafta içi çoğu arkadaşımız gibi bende yazdım.
uyardım.
attığı golü adama idmanda antreman maçında attırmazlar.
şu adamın hırsına bakıpta utanmayan oyuncularımız olduğu sürece bizler daha çok üzülürüz.

sasone
01.10.2016, 19:44
dediklerin dogru..bu adamlarin kalmasini ersun yanal istediyse dedigin gibi hoca sorunu var ama maliyeti dusuk diye yonetim planlamayi yaptiysa orada ben hocaya sallamam..hep hoca degisiyor bir halt olmuyor..her sezon bir kamyon cop gidiyor iki kamyon yeni cop geliyor..muharrem usta ve ekibi su ana kadar transferde cuvalladilar..hangi hoca elinde yetenekli futbolcularin olmasini istemez.adam kariyerini tehlikeye atar mi..
ama sen kalkip milletvekili baskisiyla bir tane moloza yeni sozlesme veriyorsun..simdi buna hoca ne yapsin...ben alinanlardan hocadan ziyade yonetimi sucluyorum..sonucta ersun yanal maasli bir personel..
demek istedigim ersun yanal yarin istifa etse gelen kisi bu molozlarla ne yapacak?hicbir sey..son bes senedir bir kamyon hoca geldi ama hepsini kufur kiyamet yolladik..

Muharrem Usta her hangi bir vekile bir şey borçlu değil,o sebeple de kimsenin nazını çekeceğini sanmam,zaten Ersun Yanal gibi yüksek profil bir Hoca ile bu tür baskıları aşar geçer,birisi bu kalsın dese,Hoca istemiyor,ondan iyi mi bileceksin der işin içinden çıkar.
Ayrıca ligi tanıyan Hoca,ona uygun kadro yapısını yapmadan yola çıkıyorsa,suçlu kendisi.
Şu anda hangi Anadolu kulubü transfer için 15M Euro kullanabiliyor?Yeni çıkan takımlar bile sana fark atıyor 45 dakikada,bu işin kadro kalitesi ile alakası varsa bu bütçeyi yönetemeyen Hoca sorumludur.
Ama benim gördüğüm Hoca sorumlu ve sorunlu,kafası bu tür bir mücadele için hazır değil,bizim bu gerçeği kabul etmemiz şart.
45 dakikada dağılan bir takımın kimyası,kurgusu bozuk.Yenilerin hepsi kendi milli takımlarına gidiyor,bu kadar da kötülemek doğru değil transferleri.

bach72
01.10.2016, 19:45
Ersun Yanal'ın istifa etmesi lazım.Bu hüsran Ersun Yanal'ın eseridir arkadaş.Şu forumda ısrarla yazdım.Bu takım çift ön liberosuz oynayamaz.İşin tuhafı ön liberomuzda oynayacak iki adam var.Başka yok.Transfer dönemine kadar ıkınsanda yok.Elindekileri kullanacaksın o zaman.Okay ve Zeki Yavru.Sen maçta ne yapıyorsun?Okay'ı çıkarıyorsun.(sakatlık durumundan falan çıkardıysa onu bilmiyorum).Orta sahayı hiç bir yeteneği olmayan,mücadele etmeyen,el freni Ekici ve yine mücadelesi sıfır olan Onazi'ye teslim ediyorsun.Hasta mısın kardeşim sen Ersun?Süper lig de boş beleş takım yok.Çoğu takım orta sahayı koşan savaşan adamlardan kuruyor.

Tekrar söylüyorum.Bu takım çok kötü bir takım değil.Şampiyonluk yarışı yapamaz ama ilk 5'e oynayacak çapta takım.Rıza Çalımbay,Samet Aybaba hele hele Ziya Doğan gibi adamlarla bu takım temiz bir 12-13 puan alırdı 6 maçta.Saçmalama Ersun.Yeter.Kimse senin ahmaklıklarınla uğraşamaz.

ilyskm
01.10.2016, 19:45
Bu takım her 4 maçta bir kere 3 puan alır, bu da demek oluyor ki 32 puan ile ya düşeriz ya kalırız...

Harun CAN
01.10.2016, 19:46
Gençlerle oynayalım bu kadar rezil olmayız. Diyecek söz bulamıyorum...

Enes Başkaya60
01.10.2016, 19:47
Ben anlamıyorum veya anlam veremiyor gerçekten bu scout ekibi neden niçin kuruldu istese bu kadar kötü oyuncular bulamazdi birde 3 ay izlediler yaa ne yaptı bunlar Allah aşkına Ersun Hoca da zaten gelenden gecenden 3 5 yiyoruz oynat Ramili abdulkadiri yusufu ne kaybedersin Allah aşkına ya bu kadar kötüsü olmaz gerçekten ya....

Enes Başkaya60
01.10.2016, 19:49
Kırıcı bir şey söylemedin,bu iş için en büyük fedekarlığı yapan Muharrem Usta,saha dışında saygın bir kulüp olmak için başkan ve yönetim olarak elllerinden ne geliyorsa yaptılar ve kendilerince ligde çok iyi bir Hoca ve onun kurduğu kadro ile yola çıktılar.
İşler ters giderken emeğini veren kişileri ezmek,onların zor anında destek olmak yerine sanki bu sonuçlardan mutlularmış gibi davranmak vicdani bir tavır değil.
Adamın maçtan sonraki yüzü,hali ortada,üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren ama ihanete uğramış bir insan yüzü var.
İnanıyorum ki bu zor süreci atlatacak ve daha da iyisi için motive olacaktır.Başkalarının emekleri üzerine bugünlere gelen bir insan değil.

İnşallah öyledir abi hakkımizda hayırlısı ne diyelim.

Emre ÖZTÜRK
01.10.2016, 19:49
Valla ben ilk yarı oynanan futbolu beğendim.İkinci yarı ilk şutta yedik yine golü.Hadi buraya kadar eyvallah ama biz iki hafta önce de aynı senaryoyu yaşadık Alanya maçında.Peki neden bundan ders almak yerine daha beter duruma düştük.Asıl mesele bu ?

Bireysel olarak Yumlu,Zeki,Aytaç.Muhammet,Suk rezaletti.