PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 6.Hafta | Kardemir Karabükspor 4-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Faruk BERBER
28.09.2016, 16:03
Karabük maçı için 500 adet bilet satılmış şuana kadar çok iyi rakam bence. Konyaspor maçına bu kadar bilet satılmamıştı.

Passo.com.tr de saydim arkadaşlar şuana kadar 487 bilet almişiz karabük maçi için...

Daha maça 4 gün olduğunu düşünürsek, güzel bir gelişme. Biletlerin yarısından fazlası tükenmiş.

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2016, 16:14
Bu maçı kazanırsak önümüzün açık olduğunu düşünüyorum.

2 yıldır ilk 10'un altında Trabzonspor'u sıralamada görmek kahrediyor beni.

İlk 4'deki günleri arar olduk.

Hey gidi günler hey.

Faruk BERBER
28.09.2016, 16:21
Ramil 18'e alınacak mı acaba ? Skora göre forma şansı verilebilir.

Dün akşam Dortmund'u izledik hep birlikte, muazzam cesurlar bu konularda.

Berke6198
28.09.2016, 16:25
Ramil 18'e alınacak mı acaba ? Skora göre forma şansı verilebilir.

Dün akşam Dortmund'u izledik hep birlikte, muazzam cesurlar bu konularda.

Bence kadroya almamak cesarettir, hatta kumardır. Yahu, 20 yaşındaki Matus Bero takımın en fazla katkı veren isimlerinden. Geleceği parlak olarak görülen Abdulkadir ve bence takımdaki en iyi santrafor olan Ramil kadroda yok :)

r9emre
28.09.2016, 16:31
Zor mac olacak. Belalimiz Traore genel itibariyle yavas olan savunma hattimizdan yine faydalanacaktir. 1 gol ona yazalim da biz 2 tane atmaya bakalim. :)

Erkan A.
28.09.2016, 16:32
karabükün önemli eksikleri varmis dört oyuncu gibi ?? dogrumu bu

Erkan A.
28.09.2016, 16:36
Zor mac olacak. Belalimiz Traore genel itibariyle yavas olan savunma hattimizdan yine faydalanacaktir. 1 gol ona yazalim da biz 2 tane atmaya bakalim. :)

konyaspor macinda oynadigimiz gibi oynarsak traore felan bisey yapamaz bu maci alacagiz renktasim icimde hep olumlu seyler var nedense ..sonra milli maclar arasi olacak sanirim karabükü yendikten sonraki maci da rahatlikla aliriz

Yiğit Gayretli
28.09.2016, 16:36
Genç oyuncuların oynatılmasıyla oynatılmaması arasındaki risk çok ince. Şöyle ki üst üste aldığımız 3 mağlubiyette Ramil, Yusuf, Abdülkadir, Bero gibi oyuncular aynı anda sahada olsalardı yapılacak yorumları tahmin bile edemiyorum.

Sağlam temeller üzerine oturtulması gereken bir sentez bu. Bizim gibi henüz ne oynadığı belli olmayan takımlarda bu çocuklar harcanır gider. Dortmund örneği verilirken atlanan kısım da o... Adamlar işleyen bir sisteme genç elemanlar yerleştiriyor.

Bu çocuklar muhakkak süre almalı. Buna ben de katılıyorum... Yalnız, öncelikle önümüzü görmemiz gerek.

konyaspor macinda oynadigimiz gibi oynarsak traore felan bisey yapamaz bu maci alacagiz renktasim icimde hep olumlu seyler var nedense ..sonra milli maclar arasi olacak sanirim karabükü yendikten sonraki maci da rahatlikla aliriz

En çok çekindiğim ve üzüldüğüm konu da bu. (Karabük'ü yendiğimizi varsayarak) Tam seri yakalayacağız, milli ara gelecek.

İyi veya kötü gittiğimiz herhangi bir zaman diliminin sonunda oluşan bu tip (milli ara, devre arası vs) boşluklardan sonra lige iyi skorlar alarak devam ettiğimiz bir dönem yok hatırımda.

r9emre
28.09.2016, 16:37
Yatabare dahil 5 oyunculari sakat gozukuyor da onemli olup olmadiklari bakis acisina bagli. Zaten 3 mactir oynamiyor cogu. :)

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2016, 16:43

doğru

Faruk BERBER
28.09.2016, 16:44

doğru

Doğru değil, birçoğu zaten oynamadı, geçen hafta kırmızı kart gören Kerim Zengin en önemli eksikleri öyle düşün.

r9emre
28.09.2016, 16:45
Insallah bakalim bence de Karabukspor macini alip milli mac arasina girersek, Akhisar macinda rahat bir galibiyet aliriz. Belki de o mac Akyazi'daki ilk macimiz olabilir. Zaten o sinerjiyle de puan kaybedecegimize ihtimal vermiyorum.

dağlıca61
28.09.2016, 16:55
Passo.com.tr de saydim arkadaşlar şuana kadar BİZE AYRILAN 1034 BİLETİN 487 bilet almişiz karabük maçi için...

Bu saat itibarı ile satılan bilet sayısı Misafir alt:246+ Misafir üst:261=507 Toplam.

Erkan A.
28.09.2016, 17:11
Genç oyuncuların oynatılmasıyla oynatılmaması arasındaki risk çok ince. Şöyle ki üst üste aldığımız 3 mağlubiyette Ramil, Yusuf, Abdülkadir, Bero gibi oyuncular aynı anda sahada olsalardı yapılacak yorumları tahmin bile edemiyorum.

Sağlam temeller üzerine oturtulması gereken bir sentez bu. Bizim gibi henüz ne oynadığı belli olmayan takımlarda bu çocuklar harcanır gider. Dortmund örneği verilirken atlanan kısım da o... Adamlar işleyen bir sisteme genç elemanlar yerleştiriyor.

Bu çocuklar muhakkak süre almalı. Buna ben de katılıyorum... Yalnız, öncelikle önümüzü görmemiz gerek.

En çok çekindiğim ve üzüldüğüm konu da bu. (Karabük'ü yendiğimizi varsayarak) Tam seri yakalayacağız, milli ara gelecek.

İyi veya kötü gittiğimiz herhangi bir zaman diliminin sonunda oluşan bu tip (milli ara, devre arası vs) boşluklardan sonra lige iyi skorlar alarak devam ettiğimiz bir dönem yok hatırımda.

hocam cekinme üzülme :) benim yasim 40 dayandi ..uzun Zaman sonra ilk defa böyle ümit veren bir trabzonsporumuz oldu sahada

yani resmen biz kazanacagiz diyor takimimiz ben buna dayanarak kazanacagiz dedim ..ve cok umutluyum herseyin hayirlisi

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2016, 17:14
hocam cekinme üzülme :) benim yasim 40 dayandi ..uzun Zaman sonra ilk defa böyle ümit veren bir trabzonsporumuz oldu sahada

yani resmen biz kazanacagiz diyor takimimiz ben buna dayanarak kazanacagiz dedim ..ve cok umutluyum herseyin hayirlisi

Şampiyonluklara yetişmiş biri olarak söylüyorum:

Konya maçının 2.yarısındaki oyun bana büyük keyif ve umut verdi.

Tıpkı 1980'lerin başında izlediğim rakibi ceza sahasına gömen, sağlı sollu ataklarla bunaltan o bildik Trabzonspor'u izler gibi oldum.

Erkan A.
28.09.2016, 20:06
şampiyonluklara yetişmiş biri olarak söylüyorum:

Konya maçının 2.yarısındaki oyun bana büyük keyif ve umut verdi.

Tıpkı 1980'lerin başında izlediğim rakibi ceza sahasına gömen, sağlı sollu ataklarla bunaltan o bildik trabzonspor'u izler gibi oldum.

insallah bu ruh tekrar gelecek hocam :)

Muhammed Ayaz
28.09.2016, 21:20
Traore oynayacaksa maçı kazanmamız için en az 2 gol atmamız gerekecek.

Aydın Tiryaki
29.09.2016, 00:14
An itibariyle satılan bilet sayısı: 598

Misafir Üst : 281, Misafir Alt: 317

kartal61
29.09.2016, 01:11
Maça daha çok var ama çok ıyı bılet satılmıs.
Önemlı olan maça gıdeceklerın buyuk bır kısmı deplasman yapacak.Yanı Karabukte yaşayan taraftarlarımız değil.İstanbul,Ankara,Trabzon,Samsun,Sakaryadan organızasyonlar var.
Şu takımda taraftar olmasa çoktan 2.lıgdeydık.Takımdan çekıldıgımız an dıbı boylarız.Bu kadar kötu gıtmemıze ragmen taraftar olarak yıne ayaktayız.
Süreklı başarı yakalamaya başlarsak ne olur bılemıyorum.Guntekın Onay bıle "Trabzonspor başarı ortalamasını yakalasın,diğer takımlardan daha çok ortalamaya oynar"demıstı.Doğru dıyor adam.
En kötu 3 senede bir şampıyon olan takım olsak çoğu maça bılet bulamayız.
Gerçi o zamanda başarı krıterımız artar.Neden şampıyonlar lıgını alamıyoruz dıye ısyan edenler olur;)

iyattara
29.09.2016, 07:23
Arkadaşlar günaydın. Istanbul'dan kendi aracı ile gitmeyi düşünen var mi acaba? Niyeti bozdum ben gitmeyi düşünüyorum :). Giden birini bulamazsam yarın otobüs bileti alicam.

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2016, 07:59
Maça daha çok var ama çok ıyı bılet satılmıs.
Önemlı olan maça gıdeceklerın buyuk bır kısmı deplasman yapacak.Yanı Karabukte yaşayan taraftarlarımız değil.İstanbul,Ankara,Trabzon,Samsun,Sakaryadan organızasyonlar var.
Şu takımda taraftar olmasa çoktan 2.lıgdeydık.Takımdan çekıldıgımız an dıbı boylarız.Bu kadar kötu gıtmemıze ragmen taraftar olarak yıne ayaktayız.
Süreklı başarı yakalamaya başlarsak ne olur bılemıyorum.Guntekın Onay bıle "Trabzonspor başarı ortalamasını yakalasın,diğer takımlardan daha çok ortalamaya oynar"demıstı.Doğru dıyor adam.
En kötu 3 senede bir şampıyon olan takım olsak çoğu maça bılet bulamayız.
Gerçi o zamanda başarı krıterımız artar.Neden şampıyonlar lıgını alamıyoruz dıye ısyan edenler olur;)

Trabzonspor taraftarının takımlarına olan bağlılığını takdir ediyorum.
Bu takımı en kötü sezonlarında bile izlemeyi bırakmıyorlar.
Kendimden pay biçiyorum
Yenilse de yense de ben bu renklere sevdalıyım arkadaş, ölene kadar da öyle olacak.

bordo61
29.09.2016, 08:29
TFF passolig'i olanlara bir sıkıntı var mı acaba , bilet alan var mı ?

zekeriyya
29.09.2016, 08:29
deplasman dönüşü 3 saat yolumuz var
bizi yollarda
bizi yollarda hüzünlü
perişan ve ağlamaklı
bırakma
Allahım !!!!

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2016, 08:35
deplasman dönüşü 3 saat yolumuz var
bizi yollarda
bizi yollarda hüzünlü
perişan ve ağlamaklı
bırakma
Allahım !!!!

Amin.
Ben bu maçı rahat geçeceğimizi düşünüyorum.
İnşallah yanılmam
Dönüş anlarınız sevinç ve keyifle geçsin

Yiğit Gayretli
29.09.2016, 08:38
Bu kadar talep olduğunu bilseydik, BMN İstanbul için otobüs kaldırırdık :)

Enaldo61
29.09.2016, 09:07
Kayseri'den giden var mıdır? Yoktur ama ben yine de sorayim varsa haber etsin burdan.

taha küçük
29.09.2016, 09:22
Forumda ne zaman böyle güzel bir hava olsa puan kaybı yasiyoruzda kesin yenilicez dediğimiz maclarida yeniyoruz.inşallah bu maçı da yeneriz.

Aydın Tiryaki
29.09.2016, 09:32
Ben de orada olacağım. Yine güzel bir oyun olmayacak belki ama 3 puanı alıp cebimize koyarız diye düşünüyorum. Yoksa çekilmez 6 saat İstanbul yolculuğu :eek: .

Faruk BERBER
29.09.2016, 11:00
Kayseri'den giden var mıdır? Yoktur ama ben yine de sorayim varsa haber etsin burdan.

Ankara'ya kadar gel, buradan birlikte geçeriz. Biz 10-12 kişi civarı gidiyoruz ;)

anakonda09
29.09.2016, 11:40
Passo.com.tr de saydim arkadaşlar şuana kadar BİZE AYRILAN 1034 BİLETİN 487 bilet almişiz karabük maçi için...

Passo.com.tr de saydim arkadaşlar şuana kadar BİZE AYRILAN 1034 BİLETİN 615 tanesi satılmış karabük maçi için...[/QUOTE] 29.09.2016 11.30 itibariyle.(21 saatte 128 bilet yani)

Mehmet BAŞ
29.09.2016, 11:40

Yiğit kardeşimiz çok önemli bir şeyden bahsetti.

Takım olarak bu olgunluğa ulaşabilirsek genç evlatlarımız da kendini gösterecek ortam bulacaktır.

Mehmet BAŞ
29.09.2016, 11:59
Maçı kazanmak için önce "DİRENÇLİ TAKIM" olmak gerekir.

O nedenle defans ve orta sahada mücadele gücü yüksek oyuncuları kullanmalıyız.

Geçen haftaki takımdan "Mehmet Ekici" yi keserek yerine "Onazi" yi koymak mantıklı olabilir.

Mustafa Akbaş oldukça formda ve defansif anlamda takıma güç katıyor.

Zeki Yavru geçtiğimiz hafta iyi bir maç çıkardı. Devam etmeli. (Sağ Bek alınana kadar oynamalı.)

Aynı şekilde Matus Bero da takıma enerji ve güç katıyor. Artık gol atmasını bekliyorum.

SUK her ne kadar gol atamamış olsa da mücadelesi ve isteği ile takımda olmayı hak ediyor.

Muhammet'in kendini biraz daha toparladığını görüyorum. Konyaspor maçında kötü oynamadı.

Yavaş yavaş toparlanıyoruz. Fakat en başta dediğim gibi mücadele gücü yüksek bir takım olmalıyız.

Mücadele eden bu takıma "Castillo ve Onazi" gibi yetenekli ayakları monte edersek fark yaratabiliriz.

Bu maç özelinde düşündüğüm kadro şu şekilde olur:

1. ONUR
2. ZEKİ
3. MUSTAFA YUMLU
4. DURİCA
5. MUSTAFA AKBAŞ
6. OKAY
7. AYTAÇ
8. ONAZİ
9. BERO
10. CASTİLLO
11. SUK

Maçın seyrine göre Mehmet Ekici, Muhammet Demir, N'Doye, İbanez, Yusuf Erdoğan gibi oyuncuları kullanırım.

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2016, 12:24
Konya maçının 2.yarısındaki mücadeleyi sürdürebilirse ve biraz daha yağa pasları seri yapabilirse bu takım ileride çok keyif verecek.

Mesut
29.09.2016, 13:45
Çift forvet oynanmalı.
Suk Demir
Yada Ndoye Demir.

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2016, 13:55
Çift forvet izlemek istiyorum artık

Muhammet Hacısalihoğlu
29.09.2016, 14:03
Okay - Aytaç lı ön libero 1 maç kazanır 4 maç kaybeder.. Onazi de sıkıntı, sonumuz hayrolsun..

ilelebeTS
29.09.2016, 14:24
Hakem eyyamcı Hüseyin Göçek. Yine hakemi de yenmemiz gerekecek. İnşallah erken sonuca gideriz de hakeme iş düşmez.

Doğukan Uçan
29.09.2016, 15:00
Ulan verdikleri hakeme bak boyle bir sey yapacaklarini bekliyordum

Adem Akyüz'
29.09.2016, 15:10
Seyircisiz maç ve Hüseyin Göcek.. Bu hakem anasının karnından düdük çalarak mı çıktı çok merak ediyorum.

Bunun kadar düdükle oyunu durduran başka hakem yoktur herhalde.

Yiğit Gayretli
29.09.2016, 15:17
Seyircisiz maç ve Hüseyin Göcek.. Bu hakem anasının karnından düdük çalarak mı çıktı çok merak ediyorum.

Bunun kadar düdükle oyunu durduran başka hakem yoktur herhalde.

İlginç şekilde bu maç Hüseyin'in "düdükleri" işimize yarayabilir. Karabük, tempoya tempoyla karşılık verebilen bir takım.

artvints
29.09.2016, 15:20
göçek düdük çalar çalar, en son çok düdük çaldım bu faulü de vermeyeyim der ortalığı karıştırır. penaltıları vermeme huyu vardır. kafasındaki maçı yönetir.

ilelebeTS
29.09.2016, 15:28
Haksız olmasına rağmen Aykut çok ağladı geçen hafta sonu. Onun üzerine tv'de şu yorumlar yapıldı:"Trabzonspor, Ersun Yanal taktiği olan hücum faul yapıyor hakemler bunu anlayamıyor. Bunu en iyi anlayacak hakem basketboldan gelme olan Hüseyin Göçek'tir." ve bunun üzerine hakem Göçek oldu. Tesadüf mü acaba?

Sefer A.
29.09.2016, 15:35
Üstelik ilk hafta da o yönetmisti müsâbakamizi degil mi ?

dağlıca61
29.09.2016, 15:37
Toplam Misafir bilet sayısı=1036
Satılan Misafir bilet sayısı= 690
Kalan bilet sayısı = 346
Sanırım biletler biter.

emrhan61
29.09.2016, 16:18
Onur
Zeki Akakpo(Akbaş) Durica İbanez
Okay Onazi
Bero Ndoye Suk Castillo

Hakan
29.09.2016, 16:40
Günahıyla sevabıyla Mehmet bu takımda oynamalı.Bir kere yedeğe atarsan hepten küser zaten öyle bir adam.

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2016, 16:45
Mehmet Ekici bu takımın maestrosudur ve sahada olmalıdır.

Muhammet Hacısalihoğlu
29.09.2016, 16:56
Ekici'yi küstürmeyelim diye çok maç yedik.. Hala ne asist ne gol.. Olmuyorsa zorlamayalım.. Takım yeni eyvallah ama Ekici uzun süredir aynı..

ozturk
29.09.2016, 17:13
Ekici'yi küstürmeyelim diye çok maç yedik.. Hala ne asist ne gol.. Olmuyorsa zorlamayalım.. Takım yeni eyvallah ama Ekici uzun süredir aynı..

Bence de.
Bu hafta yedek kalmalı.

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2016, 17:16
Hakem GÖÇEK bende endişe yarattı.

umitçebi
29.09.2016, 17:30
Toplam Misafir bilet sayısı=1036
Satılan Misafir bilet sayısı= 690
Kalan bilet sayısı = 346
Sanırım biletler biter.

Hocam bu sayıyı nerden alıyorsunuz?

umitçebi
29.09.2016, 17:39
Hüseyin göçek,Maşallah,İlk hafta Kasımpaşa maçını çok ıyı yonetmıştı.Umarım bu maçıda ıyı yonetır.

Hayırlısı..Karabukte görüşmek üzere..

Faruk BERBER
29.09.2016, 17:40
Hüseyin göçek,Maşallah,İlk hafta Kasımpaşa maçını çok ıyı yonetmıştı.Umarım bu maçıda ıyı yonetır.

Hayırlısı..Karabukte görüşmek üzere..

Görüşelim tabii :)

Murat'
29.09.2016, 17:46
Ersun Yanal iki maç ceza almış. Bu maçta tribünde olacak.

gurur6134
29.09.2016, 18:42
Yanal 2 mac ceza aldi sasirdikmi hayir..klubumuz şike aciklamasi yapiyor resmi siteden mucadeleye devam diye hop 2 mac ceza.hakikaten artik komik oluyor tff ve kurumlari..yanal napmisda 2 mac men cezasi aliyor kufurmu etmis bu yavsaklara, fiziksel temasdami bulunmus ,demec mi vermis alehlerinde.sadece hakemin kararini alkislamis.bunlara aziz gibi ana avrat sovcek adam lazim ki gonulleri olsun serefsizlerin kiymetin bilinsin!!!

Erkan SÜNGER
29.09.2016, 18:46
Hepiniz şerefsizsiniz dedi galiba bende o sekilde anlamistim mac esnasinda o yuzden vermis olabilirler.

Sefaenes
29.09.2016, 18:48
onun bunun oldugu tff de seyircilerin maclara gitmemesi normal. La her stadyumda küfür var oradaki hakemler tek Trabzonspor daki maclarimi duyuyor acaba Istanbul takim seyircileri bunlarin anasina ne diyor dua olarak mi görüyor Allah demirören ve azi köpegini bildigi gibi yapsin Türk futbolunu bidirdiler insanlarda zevk birakmadi. Her hafta ceza herhafta olurmu be Karabuk macinda yine ceza aliriz busene 34 macta ceza alma rekoru kirariz gibi

r9emre
29.09.2016, 18:57
Traore bize karşı oynadığı 6 maçta 6 gol atmış, 2 de asist yapmış. :)

alperrr
29.09.2016, 19:51
Forumda ne zaman böyle güzel bir hava olsa puan kaybı yasiyoruzda kesin yenilicez dediğimiz maclarida yeniyoruz.inşallah bu maçı da yeneriz.

aynen .. bende böyle düşünmüştüm..

yenilirizi işaretleyecektim hatta ..daha işaretlemedim

bi totem yapmalıyız..

sonuçta rakipte traore de var))
ama tek umudum tüm yerel basında traoreye dikkat diye belirtildi

Manava61
29.09.2016, 19:58
aynen .. bende böyle düşünmüştüm..

yenilirizi işaretleyecektim hatta ..daha işaretlemedim

bi totem yapmalıyız..

sonuçta rakipte traore de var))
ama tek umudum tüm yerel basında traoreye dikkat diye belirtildi
Abi totem belli maça gidiyorum ve yenilmiyoruz :)

Faruk BERBER
29.09.2016, 20:08

Totemin tutmazsa dönüş yolu için garanti vermiyorum sana :p

alperrr
29.09.2016, 20:18

ayağım uğurlu diyorsun

inşallah bakalım

alperrr
29.09.2016, 20:21
ya şu maçı süpriz bir isim vericem size

onun tek başına alması lazım

..................

N'Doye

gol atar veya gol atmasada iki asist yapar..

Hakan
29.09.2016, 20:23
Ersun Hoca'nın atılması ağırdı ama verilen ceza normal.
Karabük ligin en çok koşan takımı,Kokalovic hariç sakatlar maça yetişiyormuş.

Onur
Zeki Akakpo Durica Akbaş
Okay Onazi
Bero Castillo Mehmet
Suk

dağlıca61
29.09.2016, 21:30
Hocam bu sayıyı nerden alıyorsunuz?

https://www.passo.com.tr/ adresinden ilgili maç sayfasına girerek tek tek saymak gerekiyor kardeşim.

diskus
29.09.2016, 21:46
Hoca kazanan takimi bozmaz.

Erkan A.
29.09.2016, 22:05
ersun yanal icin itiraz hakimiz yokmuydu ??

Aydın Tiryaki
29.09.2016, 23:12
An itibarı ile satılan bilet sayısı => 776

Zaman geçtikçe sayı daha da hızlı artıyor. Tamamen dolduracağız sanırım bu gidişle :) .

artvints
29.09.2016, 23:18
Ersun Hoca'nın atılması ağırdı ama verilen ceza normal.
Karabük ligin en çok koşan takımı,Kokalovic hariç sakatlar maça yetişiyormuş.

Onur
Zeki Akakpo Durica Akbaş
Okay Onazi
Bero Castillo Mehmet
Suk

akakpo yanlış olmuş. onun dışında beklediğim kadro.

Hakan
29.09.2016, 23:33
akakpo yanlış olmuş. onun dışında beklediğim kadro.
Niye Togolu diye mi?

artvints
29.09.2016, 23:38
Niye Togolu diye mi?

:D togolu olduğunu bile unutmuştum. gerçeği kabullenmeni beklerdim. kimin oynayacağı çok açık :D

Aydın Tiryaki
29.09.2016, 23:43
10937

Böyle çıkar büyük ihtimal.

Hakan
30.09.2016, 00:19
:D togolu olduğunu bile unutmuştum. gerçeği kabullenmeni beklerdim. kimin oynayacağı çok açık :D
Adamı görünce maç izleyesi mi kalıyor insanın,takımimdan soğutuyor.Tek lisanslı stoper kalsa yine yazmam.Kadıköy'de falan hattrick yapması lazım.

Şanlı SanMarino
30.09.2016, 03:02
Yahu gün gelsin de yeniden kadrolar kuralım be kardeşim, o değil bu diyelim.

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2016, 07:57
Yanal 2 mac ceza aldi sasirdikmi hayir..klubumuz şike aciklamasi yapiyor resmi siteden mucadeleye devam diye hop 2 mac ceza.hakikaten artik komik oluyor tff ve kurumlari..yanal napmisda 2 mac men cezasi aliyor kufurmu etmis bu yavsaklara, fiziksel temasdami bulunmus ,demec mi vermis alehlerinde.sadece hakemin kararini alkislamis.bunlara aziz gibi ana avrat sovcek adam lazim ki gonulleri olsun serefsizlerin kiymetin bilinsin!!!

Bu kadar çok ceza verilmesi, resmen TS kulübüne kıyım yapıldığının bir göstergesidir.
Şike sürecinde otur yerine, sesini çıkarma muamelesi
Ligde hakemler asil düdük çalmaz, TD'e tribüne çık muamelesi
Valla sanki bu ülkenin bir takımı değilmiş gibi hissediyorum bazen

Allah şu mübarek Cuma günü sizi bildiği gibi yapsın Türk futbolunu yöneten ahlaksız ve vicdansızlar!

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2016, 07:58
Bu kadar çok ceza verilmesi, resmen TS kulübüne kıyım yapıldığının bir göstergesidir.
Şike sürecinde otur yerine, sesini çıkarma muamelesi
Ligde hakemler adil düdük çalmaz, TD'e tribüne çık muamelesi
Valla sanki bu ülkenin bir takımı değilmiş gibi hissediyorum bazen

Allah şu mübarek Cuma günü sizi bildiği gibi yapsın Türk futbolunu yöneten ahlaksız ve vicdansızlar!

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2016, 07:59
10937

Böyle çıkar büyük ihtimal.

Bu kadro benim de şu anda kafamdaki kadro

anakonda09
30.09.2016, 09:40
bize ayrılan 1034 biletin 799 tanesi saat 09.30 itibariyle satılmış...

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2016, 09:45

Maça kadar tamamı satılır.
Karabük stadında Bordo Mavi coşku olacak.

umitçebi
30.09.2016, 09:52
https://www.passo.com.tr/ adresinden ilgili maç sayfasına girerek tek tek saymak gerekiyor kardeşim.

Anladım.Bende sayısal olarak verilen bir yer var zannettim.Ben de oraya bakıyorum ama yuzdesel olarak sesaplıyordum.Maşallah sız hepsını saymışsınız :D

Aydın Tiryaki
30.09.2016, 09:59
Anladım.Bende sayısal olarak verilen bir yer var zannettim.Ben de oraya bakıyorum ama yuzdesel olarak sesaplıyordum.Maşallah sız hepsını saymışsınız :D

Aslında tek tek değil abi yani en azından ben kendi adıma konuşursam belli bir sistematiğe oturttuktan sonra kolay oluyor sayması :D .

Doğan Keskin
30.09.2016, 10:00
Onazi koşmuyor hiç sahada yürüyor, hatta yürüyecek dermanı yok gibi. Yarın oynarsa dikkatle izleyeceğim bakalım değişme var mı!

Kemal Öztel
30.09.2016, 10:21

Karabukten rica etsek sayı arttırılabilir mi ?

Geçen Konya maçında da Avni Akerde 1500 kişi vardı.Yine evimizde oynayacağız gibi olacak.Karabukun stadının küçük ve zeminin bizden iyi olduğunu da düşünürsek evimizde oynamaktan daha da iyi diyebiliriz :D

adiloş bebe
30.09.2016, 10:48
şimdi karabük seyircisi giremiyor biz varız yani stadyumda sadece öyle mi? O zaman bunu fırsata çevirmek lazım Karabük deplasmanı bize hep ters oldu 2010-2011 sezonu son maç dışında pek galibiyetimiz yok sanırım Traoerede tehlikeli bize karşı ekstra motive oluyor herif. Ytabarede oynayacakmış eski oyuncularımızdan gol yeme hastalığımız devam etmez umarım .

zafercalikoglu
30.09.2016, 11:09
sonuç olarak almamız gereken bir maç hayırlısı ile mücade edersek alırız,umarım zemin iyidir,

Mehmet Fatih Silik
30.09.2016, 11:28
Rüyamda 0-4 yendiğimiz gördüm.

Aklıma 2010-2011 senesi geldi...

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2016, 11:36
Güzel hava
Güzel zemin
Güzel taraftar

Sonunda da

Güzel SONUÇ olsun.

Erkan A.
30.09.2016, 12:15
Rüyamda 0-4 yendiğimiz gördüm.

Aklıma 2010-2011 senesi geldi...

böyle bir rüya bende gördüm konyaspor macindan bir gün evel ? tribünlerde karisiklik oldugunu görmüstüm ersun yanal Tribüne gönderildi ...ofsaytan son Saniye kafa golü yedigimizi gördüm son saniyede gol atik ??Allah hayir etsin ..4 gol atamasakta önemli olan 3 puan 1 gol olsun bizim olsun:)

Hakan
30.09.2016, 14:06
Buradan forvet oynayan futbolcularımıza sesleniyorum.Gol atın.

Fatih Çelik
30.09.2016, 14:13

Buradan tüm oyuncularımıza sesleniyorum sürekli kaleyi düşünmek yerine müsait durumda olan arkadaşınıza pas atın

Manava61
30.09.2016, 14:21
Buradan tüm oyuncularımıza sesleniyorum sürekli kaleyi düşünmek yerine müsait durumda olan arkadaşınıza pas atın
Buradan tüm futbolcularımıza söylüyorum: Düşünün :)

OFLU
30.09.2016, 14:44
Buradan birine seslenecektim ama sayfalarca tartışılmasını istemiyorum o yüzden susuyorum :)

Ömrüm Can SEZER
30.09.2016, 15:49
Uğur Demirok ve Güray Vural yoksa yenme şansımız fazla sanırım biri toptan kaçar tank diğeri kalitesiz.

anakonda09
30.09.2016, 15:56

bize ayrılan 1034 biletin 852 tanesi saat 15.50 itibariyle satılmış...

memmedaga
30.09.2016, 16:09

Buradan tüm futbolcularımıza söylüyorum: Düşünün :)

burayı takip etseler neler olurdu düşünemiyorum

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2016, 16:29
Uğur Demirok ve Güray Vural yoksa yenme şansımız fazla sanırım biri toptan kaçar tank diğeri kalitesiz.

Bu adamları o forma içinde görmek kahır verici

Guroni
30.09.2016, 17:49
B. Dortmunt - R Madrid maçını izledim adamlar 18 yaşındaki gencecik çocukları oynatıyor bizimkiler hala güvenemiyor.

Acaba arkalarına dönüp bakıyorlar mı bu tribündekiler teknikdirektör olarak bana güveniyor mu?

Bizimkilerin içinde hiçbiri oynamasa bile Abdülkadir Ömür bu takımda banko oynar.

Orkun Tantan
30.09.2016, 18:41
Castillo ibanez ve onazinin bu maçta oynaması lazım

Kemal Öztel
30.09.2016, 19:07
B. Dortmunt - R Madrid maçını izledim adamlar 18 yaşındaki gencecik çocukları oynatıyor bizimkiler hala güvenemiyor.

Acaba arkalarına dönüp bakıyorlar mı bu tribündekiler teknikdirektör olarak bana güveniyor mu?

Bizimkilerin içinde hiçbiri oynamasa bile Abdülkadir Ömür bu takımda banko oynar.

Dortmund 4 tane genç kanat aldı hepsi top class,biz 1 tane bile kendimize göre bulamıyoruz yazık

Erkan A.
30.09.2016, 19:09
bügün almanyada bir Azeri ile sohbet etim Ramili neden oynatmiyor hocaniz dedi bana ??

daha cok genc pismesi gerekiyor dedim ...yok kardes dedi Ramil cok süper bir yetenek dedi Azeri oldugu icin genc yasta cogu maclarini takip ediyorduk dedi

trabzonsporun kesinlikle gol sorununu cözer dedi ...sota gibiymis sadece sans verilmeli dedi ..

Enaldo61
30.09.2016, 19:26
bügün almanyada bir Azeri ile sohbet etim Ramili neden oynatmiyor hocaniz dedi bana ??

daha cok genc pismesi gerekiyor dedim ...yok kardes dedi Ramil cok süper bir yetenek dedi Azeri oldugu icin genc yasta cogu maclarini takip ediyorduk dedi

trabzonsporun kesinlikle gol sorununu cözer dedi ...sota gibiymis sadece sans verilmeli dedi ..

Hoca anlar herhalde, şans verecektir elbet, demek ki mevcut oynayanlar daha yeterliydi şu ana kadar.

Erkan A.
30.09.2016, 19:50
Hoca anlar herhalde, şans verecektir elbet, demek ki mevcut oynayanlar daha yeterliydi şu ana kadar.

hoca anlamaz diye birsey ifade etmedim renktasim ?

mevcut oynayanlar yeterli olmadigini düsünüyorum tam aksine devre arasinda mutlaka golcü alinmali ..

Ramil artik oynamali . puan tablosuna bakarsan gol sorunumuz oldugu ortada

Ozan Yılmaz
30.09.2016, 20:28
https://www.youtube.com/watch?v=Nutgj0qU8YQ

O en son omuzlarda üçlü çektiren kimdi :)

Aydın Tiryaki
30.09.2016, 20:32
https://www.youtube.com/watch?v=Nutgj0qU8YQ

O en son omuzlarda üçlü çektiren kimdi :)

Onazi galiba :D . Çok güzel bir görüntü olmuş ama :) .

signal
30.09.2016, 20:42
Bu maçla birlikte üst üste 2.galibiyetimizi alacağımızı düşünüyorum.

Hasan Habip Özbay
30.09.2016, 21:08
bu yılın en rahat maçı olacak bizim çin 3 gol atarız ve çok iyi olur

yorumsuz6117
30.09.2016, 21:11

Tabi..

dağlıca61
30.09.2016, 21:31
Bu saat itibarı ile ;
Kalan bilet sayısı = 110
Satılan Bilet Sayısı= 926
Toplam Bilet Sayısı=1036

dağlıca61
30.09.2016, 21:40
Karabukten rica etsek sayı arttırılabilir mi ?

Geçen Konya maçında da Avni Akerde 1500 kişi vardı.Yine evimizde oynayacağız gibi olacak.Karabukun stadının küçük ve zeminin bizden iyi olduğunu da düşünürsek evimizde oynamaktan daha da iyi diyebiliriz :D

K.Karabük seyircisiz oynaması nedeni ile yan blok biletlerinide Trabzonspor taraftarına satışa açabilir ancak öncelikle tahsis edilen biletlerin bitirilmesi ve bu konuda bir talep olması gerekir.

brnclhn
30.09.2016, 21:46
şunu anlamak lazım...belki yeneriz belki yeniliriz ama bize rahat maç diye bişey yok...hele ki deplasmanda...

bordo61
30.09.2016, 22:27
Takım Kastamonu havalimanında da karşılandı ama Utanmazlar dönüp bakmadılar bile

http://www.medyatrabzon.com/tabzonsporlu-futbolcular-taraftarlari-umursamadi-247920h.htm

Uluhan
30.09.2016, 22:44
Takım Kastamonu havalimanında da karşılandı ama Utanmazlar dönüp bakmadılar bile

http://www.medyatrabzon.com/tabzonsporlu-futbolcular-taraftarlari-umursamadi-247920h.htm

Kaynak ne derece guvenilir ??

bordo61
30.09.2016, 22:58
Kaynak ne derece guvenilir ??

Kaynak o anı yaşayanlar

gurur6134
30.09.2016, 23:31
Kaynak o anı yaşayanlar

Onazinin omuzlara alinip taraftara 3 lu cektirmesi ayni yerde olmadi mi

Fethi kaleli
30.09.2016, 23:35
Yerel basın kendi duygularını abartarak yazdığından gram inanmıyorum yerel basına hep yerden yere vuruyorlar ya otel rezarvasyonu için saat kısıtlamaları varsa ya oyalanmamaları gerekiyosa bi fıtbolcu asla öyle takmamazlık yada umursamamazlık yapmaz karşılayan taraftara bence olayın her şeyini bilmeden yerden yere vurmak aşırı gereksiz ve saçma

Furkan Dündar
30.09.2016, 23:38
e bi zahmet 3 puan alalım.

PortoDeGalinhas
30.09.2016, 23:41
abi 10 kişi var orda, her 10 kişi için takım otobüsü duracaksa karabaüke 10 günde anca giderler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yattarahayranı
30.09.2016, 23:48
çoğunluk takıma güveniyor kesin yenilirz

Oruç
30.09.2016, 23:49
Seyircisiz olması bir nebze şansımızı artırıyor ama şu an için kesin kazanırız diyebileceğimiz bir karşılaşma değil.

bach72
01.10.2016, 00:12
Mehmet Ekici ilk on birde sahaya çıkmazsa galip gelme olasılığımız en az 5 kat artar.

selcuk
01.10.2016, 00:13
kaleyi gören sut cekmeli, kalecileri cok zayif

tam ekicinin maci

bordo61
01.10.2016, 00:35
Onazinin omuzlara alinip taraftara 3 lu cektirmesi ayni yerde olmadi mi

Hayır biri kastamonu , diğeri karabük

Yerel basın kendi duygularını abartarak yazdığından gram inanmıyorum yerel basına hep yerden yere vuruyorlar ya otel rezarvasyonu için saat kısıtlamaları varsa ya oyalanmamaları gerekiyosa bi fıtbolcu asla öyle takmamazlık yada umursamamazlık yapmaz karşılayan taraftara bence olayın her şeyini bilmeden yerden yere vurmak aşırı gereksiz ve saçma

Otel Rezervasyonu saat kısıtlaması mı komik olmayın ?

2 tane taraftarın gönlünü almak 5 dk 'dan fazla almazdı

bordo61
01.10.2016, 00:49
abi 10 kişi var orda, her 10 kişi için takım otobüsü duracaksa karabaüke 10 günde anca giderler

Bu Forumda eskiden bu kadar sığ yorumlar olmuyordu.
http://www.fanatik.com.tr/2015/10/23/trabzonsporu-sivasta-bir-taraftar-karsiladi-626107

http://i.hizliresim.com/qEpbBV.png (http://hizliresim.com/qEpbBV)

Berke6198
01.10.2016, 09:10
Deplasman yolları taştan:)

10947

emrhan61
01.10.2016, 09:47
Castillo ve Onazi kesik yedi bence derslerini aldılar.Oynamalılar.Çift forvet oynayıp rakibi rahatsız etmek gerekir.
Onur
Zeki-Akakpo(Akbaş)-Durica-İbanez
Okay-Onazi
Bero-Suk-Ndoye-Castillo

Mesut
01.10.2016, 09:56
Aytaç'ı Ersun hoca oynatır.Kendisini beğeniyor geçen sene ayağına gelen topu kaleye çekiyordu.Bu sene çekiniyor.Ortasını bul hocam.Ne zaman şut çekeceğini ayarlaman lazım.Uzaktan şut kozunu kullanmak lazım Ekici ile şut özelliği olan oyunculardan biri.
Ekici kesinlikle oynamalı.Biraz haksızlık yapılıyor.Takımın en önemli oyuncusu bence.
Castillo kendini gösterecektir.
Benim nacizane 11'im
Onur-Zeki-Yumli-Durica-Akbaş-Aytaç-Onazi-Castillo-Ekici-Demir-Suk(Ndoye)

homosapiens
01.10.2016, 10:05
Zeki...Mustafa...Durica...Akbaş
...............Okay.......Onazi...........
Yusuf.............Bero.............Castillo
.....................Muhammet..............

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖmürKaradeniz61
01.10.2016, 10:11
Valla kim oynarsa oynasın sadece Castillo kesinlikle oynamalı gerisini bilmem.

Varlıbaş61
01.10.2016, 10:32
kaleyi gören sut cekmeli, kalecileri cok zayif

tam ekicinin maci

Haftanın kalecisinin kim olacağı belli oldu o zaman .. Gol atamayacağımız kesinleşti ..

dağlıca61
01.10.2016, 10:37
https://www.passo.com.tr/tr/common/test/find-match-tickets.aspx K.Karabükspor-Trabzonspor maçında bilet satışı yok ,sanırım misafir takım biletleri bitmiş, acaba Kuzey Kale Arkası Misafir trübünü yanındaki B Blok biletleri sistemde satışa sunulur mu ?.

Ahmet Aksu
01.10.2016, 10:38
Insallah ramil, abdulladir ve yazici yi kadroya alir hoca..

emrhan61
01.10.2016, 10:47
Bu sene Onur,Durica,Onazi,Bero,Castillo ve Suk 6'lısı her maç kesinlikle oynamalı ve iskelet bu olmalı. Geriye kalan 5 oyuncu değişebilir ama bu 6 oyuncu kesinlikle değişmemeli.Hatta Suk'a açabileceği ortalar için İbanez de oynatılmalı.

U.Sadıkoğlu
01.10.2016, 10:56
Beraberlik yeterli benim için.

ucurum
01.10.2016, 10:56
Arkadaşlar, Karabük iyi bir ekip. Hırslı hücum oyunu oynayan kaleye çok şut atan ve en önemlisi "hava" yakalamış bir takım. Bir defa herkes oturaklı düşünsün ve sakin olsun kendi sahasında favori Karabük'tür. Biz iyi bir oyun oynayabilecek miyiz onu görelim. Bugün mağlup olursak yine nefret kılıçlarını çekmeyelim. Her geçen gün daha iyi oluyoruz, umarım bu maçta da şans bizim yanımızda olur ve kazanırız...

Euzjad
01.10.2016, 10:57
castillo cok bencil oynuyor. bence bi mac daha yedek kalmali

Doğan Keskin
01.10.2016, 11:09
------------------Onur-------------------
Zeki ----- Yumlu --- Durica --- İbanez
------------------Onazi------------------
-----------Ekici--------Bero-------------
------Suk-------Ndoye-------Castillo

Mert Oğuzlu61
01.10.2016, 11:11
____xeki____yumlu____reis____akbaş

_____________onazi__okay

_________ekici____bero____castillo

________________suuuuk

Aslında 4-4-2 istiyorum ama takımda forvete benzer bir şey yok, hepsini toplasan bir tane golcü etmiyor. Ekici yi Koke gibi Bero yu da 10 no olarak kullanalım duruma göre 2. yarı çift forvete döneriz diyorum. Gerçi bu sistemde Bero da forveti çiftler ve maç içinde 4-4-2 tadı verebilir.

Mustafa ÖZDEMİR
01.10.2016, 11:15
Karabük maçını kazanacağımızı umuyorum

cem1990
01.10.2016, 11:16
Lige yeni çıkmış bir takım karşısında bile iddaa bizi favori göstermiyor.
Ne hallere düştük arkadaş.

Yiğit Gayretli
01.10.2016, 11:23
Şu an Karabük yolunda olan BMN Ankara, BMN Kocaeli, BMN İstanbul ve diğer BMN üyeleriyle birlikte tüm Trabzonspor taraftarına sorunsuz bir yolculuk diliyoruz. Alın da gelin çocuklar!

Hakan
01.10.2016, 11:27
Aytaç oynamasın.Amin.

Onur
01.10.2016, 11:27
Bugün maçta iyi mücadele bekliyorum. İyi oyun için en az 2-3 ayımız daha var. Mücadele edelim de sonuç ne olursa olsun.

Beraberlik kötü sonuç olmaz.

Oruç
01.10.2016, 11:29
Valla kim oynarsa oynasın sadece Castillo kesinlikle oynamalı gerisini bilmem.

Ben de tam tersini düşünüyorum.

Yiğit Gayretli
01.10.2016, 11:32
Bugün maçta iyi mücadele bekliyorum. İyi oyun için en az 2-3 ayımız daha var. Mücadele edelim de sonuç ne olursa olsun.

Kesinlikle katılıyorum.

İyi oyun nedir mesela? İyi pas yapmak mı? İyi mücadele etmek mi? Seri şekilde hücuma çıkmak mı? İyi kapanmak mı? Bir şekilde golü bulabilmek mi?

hyasin61
01.10.2016, 11:32
Konya galibiyetinin anlam bulmasi icin bu maci kayipsiz gecmememiz lazim.Bugun zemine bagli olarak pas oyununu daha iyi oynayacagimizi ve oyuncularin gecen haftadan yakalamis olduklari coskunun etkili

olacagini dusunuyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
01.10.2016, 11:33
Ersun Yanal kazanan kadroda çok fazla değişiklik yapmayı düşünmüyor.

Muhtemel İlk 11İşte muhtemel ilk 11: Onur, Zeki, Mustafa Yumlu, Durica, Mustafa, Akbaş, Onazi, Okay, Bero, Mehmet Ekici, Muhammet Demir, Suk (N’Doye)

Ekici sarı kart sınırında

Hava güzel
Oyun da güzel olursa kazanırız.
O stad bordo mavi sesleri ve renkleriyle coşmalı bugün
Kazan da bir bayram daha yapalım efsanem

bordo08
01.10.2016, 11:38
Karabük takımını gs maçında izleme fırsatı buldum kesinlikle kötü değiller..Son dakika golüyle kaybetilerki farklı kazanabileceklerdi biraz becerikli olsalar..Bizim takımdan tek beklentim mücadele ve kazanma hırsı gerisi zamanla olur

Oruç
01.10.2016, 11:40
Konya galibiyetinin anlam bulmasi icin bu maci kayipsiz gecmememiz lazim.Bugun zemine bagli olarak pas oyununu daha iyi oynayacagimizi ve oyuncularin gecen haftadan yakalamis olduklari coskunun etkili

olacagini dusunuyorum.

Hocam klavyeyi Hamdi Aslan mı ele geçirdi ?

:)

Adem Erdoğan
01.10.2016, 11:41
Tribün full olacak sanırım, passolig sitesinde maç gözükmüyor.

Oruç
01.10.2016, 11:44

Maç seyircisiz.

Doğukan Ş.
01.10.2016, 11:46

Maç seyircisiz, Karabük cezalı.

Tatar Kemal
01.10.2016, 11:47
Beraberlik başarı olur. Çünkü takımımızın hemen her bölgesi zayıf. Karabük yabana atılacak bir takım değil. Geçen haftaki konyaspor galibiyeti kimseyi aldatmamalı. Takımımızın orta sahası yok, defans evlere şenlik. Forveti konuşmaya bile gerek yok çünkü takımda forvet diye bir bölge yok. Gol yersek maçı çevirmemiz imkansız gibi. Duran toplardan gol bulmaya çalışmalıyız çünkü takımda organize atak diye bir olgu yok. Organize atak geliştirecek kapasitede futbolcularımız da yok artık. Olası bir mağlubiyet hiç de sürpriz olmaz. Zaten ilk golü yersek maç 2-0 veya 3-0'a gider.

HOPA'LI TS'Lİ
01.10.2016, 11:51
Beraberlik başarı olur. Çünkü takımımızın hemen her bölgesi zayıf. Karabük yabana atılacak bir takım değil. Geçen haftaki konyaspor galibiyeti kimseyi aldatmamalı. Takımımızın orta sahası yok, defans evlere şenlik. Forveti konuşmaya bile gerek yok çünkü takımda forvet diye bir bölge yok. Gol yersek maçı çevirmemiz imkansız gibi. Duran toplardan gol bulmaya çalışmalıyız çünkü takımda organize atak diye bir olgu yok. Organize atak geliştirecek kapasitede futbolcularımız da yok artık. Olası bir mağlubiyet hiç de sürpriz olmaz. Zaten ilk golü yersek maç 2-0 veya 3-0'a gider.

Bu maçı kazanacağız, yaz bunu
Takım her geçen hafta üstüne koyacak

Murat Engin Akyüz
01.10.2016, 12:00
Her zaman formsuz rakip, formda rakipten daha çok korkuttu beni. Yıllar öncesinden bu sezonki maçlara kadar ne zaman bir takım hoca değiştirse, hoca değiştirme aşamasında ve sallantıda bir grafik çizse, üst üste mağlubiyet serileri yakalasa bizim maç ile ya çıkış yapıyor ya da paçayı kurtarıyorlar. O yüzden Karabük'ün yakaladığı pozitif havanın ben lehimize olduğunu ve maçı alacağımızı düşünüyorum :)

Fatih Özkan
01.10.2016, 12:03
Trabzon'daki güneşli havadan mıdır bilmem ama çok olumlu düşünüyorum maçla alakalı.
İnşallah kazanırız.

Fatih Özkan
01.10.2016, 12:05

Aynı düşüncedeyim.

Karmam
01.10.2016, 12:11
Ben de beraberliğe razıyım. Takım oturana kadar her puan kârdır. Devre arasında yapacağımız takviyeler ve takımın iyice oturmasıyla birlikte 2. yarıda bir çıkış yapacağımıza inanıyorum.

Yine de umarım kazanırız ve milli araya keyifli gireriz. 1 galibiyet=2 hafta huzur

Adem Erdoğan
01.10.2016, 12:22
Maç seyircisiz.

Maç seyircisiz, Karabük cezalı.

Bizim tarafı kastetmiştim, biletler tükenmiş olmalı en son dün akşam baktığımda 70-80 falan kalmıştı.

ucurum
01.10.2016, 12:30
2014 2015 sezonu, Vahid, 4 maçta 4 beraberlik aldığı yeni kurulmuş takımıyla, ligin son sırasındaki Karabükspor ile deplasmana gitti. O zaman 5. hafta maçıydı. Maçın favorisi yıldızlar topluluğu Trabzon 3-0 gibi net bir mağlubiyet ile evine döndü...

2 sezon sonra bu kez 6. hafta ve aynı puana sahip iki takım yine Karabük'te karşı karşıya geliyorlar.

Karabükspor Beşiktaş hariç tüm rakiplerine karşı 4-4-2 ile mücadele etti.

Klasik dizilişinde sağ bek kerim zengin cezalı. Zamanında kurtarıcı olarak transfer edilen Isaac Promise'nin esamesinin okunmadığı forvet bölgesinde ise iki sakata rağmen hala Yatabare, Traore ve Zec üçlüsünün ikisinden faydalanabilecekler...

Beğenmediğimiz Yatabare ve her fırsatta Trabzon ağlarını havalandıran Traore...

Çok pozisyona giriyorlar ve çok şut atıyorlar...

Kerim Zengin yok ve Traore bazen 4lünün sağında oynuyor... Yani şu an eğer bir zayıf noktadan bahsedeceksek bu Karabük için sağ taraftır. Bizim sol taraftaki etkinliğimiz, bizi bir adım öne taşıyabilir. Bu anlamda Castillo'nun kesinlikle oynayacağını hatta maçı olacağını düşünüyorum. Arkasındaki adam önemli... Sanırım Ibanez bu maç da yedek bekler gibime geliyor. Yine Akbaş ile Traore'yi kapatırız sanırım.

Orta alanda beğenmediğim Ceyhun ve Poko ligin en fazla koşan ortasahaları. Çok formdalar. Ortasaha üstünlüğünü karşı tarafa vermemek için yine Okay Aytaç birlikte değerlendirilebilir... Yani muhtemelen bu şekilde tercih edilecektir... Benim tavsiyem değil ama hoca bu şekilde yapacaktır...

Benim yazılarıma göz ucuyla baksanız yaptığım istatistiksel analizlerde en sıkıntılı noktamızın çok az şut yememize rağmen %50 oranla gol yememiz ve çok kaleyi bulan şuta rağmen bir türlü gol yüzdemizi yükseltemememiz olduğunu görebilirsiniz: %10 yani 10 şut atacağız ki kaleye, dışarı atılanları saymıyorum kaleye, 1'i gol olsun...

Bu bağlamda umarım şans bizden yana olur ama benim kanımca maça şu şekilde çıkacağız:

onur
zeki durica yumlu akbaş
aytaç
okay ekici
yusuf suk castillo

Yani Mami'yi yedeğe alır Hoca, Yusuf ile eski orjinal taktiğine geri döner gibime geliyor...

Maçın favorisi %51 Karabük bunun yeni takım olması lige yeni çıkmasından dolayı moral bozmasına gerek yok, adamlar iyi takım...

Ama şans yanımızda olur inşallah.

BAŞARILAR TRABZONUM.

cem1990
01.10.2016, 12:32
iddaa bastım bize
Haydi fırtına en az 5 gol atarız :D

ÖmürKaradeniz61
01.10.2016, 12:41
Ben de tam tersini düşünüyorum.
Şuan takımda kaleye gidebilen tek oyuncu Castillo gibi görünüyor diğer türlü kaleye gidemiyoruz.

emrhan61
01.10.2016, 12:42
Bu maçta da Castillo oynamazsa sıkıntı çekeriz.Takımdaki nadir yaratıcı oyunculardan biri.

Mert Acar
01.10.2016, 12:45
Castillo,Onazi oynamalı.

emrhan61
01.10.2016, 12:47
Ekici ve Bero oynayacaksa Ekici sağ kanat Bero 10 numara oynasın ki Ekicinin ortalarından faydalanalım en azından.

hyasin61
01.10.2016, 13:05
Gecenlerde Lig Tv'de takimlarin topu geri kazanma surelerini gosteriyorlardi.Bu alanda ligin en iyisi bizmisiz

Cengiz Çubukcu
01.10.2016, 13:13
2-1 kazanacağımızı duşunuyorum...

ucurum
01.10.2016, 13:16
2-1 kazanacağımızı duşunuyorum...

İnsan istiyor ki 3-0 4-1 alalım. 1-0 bile tatmin etmeyen bir skor oluveriyor.

Şu an 2-1'i görünce, 2-1 nedir ki geçiyor içimden ama sonra sakin kafa bilinçaltından uzaklaşınca "ah keşke"ye dönüyor olay.

Acayip ruh halindeyiz valla.

ağasarlı
01.10.2016, 13:47
Renktaş yapmayın şunu yahu. Ne zaman rahat maç olur desek kötü bitiyor.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Acar
01.10.2016, 14:02
Yatabare ve Traore kesin boş geçmez bizi...Çok zor maç.
Geçen hafta galibiyet güzeldi evet ama kadro da oyunda yetersizdi.Organize hiç bir atak göremedik.Bir tek Muhammetin kafa vuruşunu hatırlıyorum.Son dakika golü unutturdu pek çok şeyi..

Sadettin_
01.10.2016, 14:02
iy 0 dedim .

Yıldıray Emanet
01.10.2016, 14:04
1-1 biter gibime geliyor.

Cengiz Çubukcu
01.10.2016, 14:13

Şu an 2-1'i görünce, 2-1 nedir ki geçiyor içimden ama sonra sakin kafa bilinçaltından uzaklaşınca "ah keşke"ye dönüyor olay.

Aynen öyle vallahi :)

Cengiz Çubukcu
01.10.2016, 14:13

Aynen öyle vallahi :)

batuhanTs
01.10.2016, 14:29
lütfen kazanalım lütfennnnn çok önemli maç

exelans_25
01.10.2016, 14:30
öncelikle kaybetmeme alışkanlığı kazanmalıyız beraberlik de kabuldür bu süreçte

61_Hasan_69
01.10.2016, 14:34
Iyi futbol beraberlik veya iyi yada kötü futbol farketmeksizin galibiyet isterim diğer sonuclar beni tatmin etmez :)

Enes Ünal Kaya
01.10.2016, 14:34
Yılmayacagız , yılmayacağız , yılmayacağız . Kazanacağız :)

brnclhn
01.10.2016, 14:35
Bu maçı kazanacağız, yaz bunu
Takım her geçen hafta üstüne koyacak
tamam da abi sen her maç söylüyosun bunun gibi şeyler...keşke temenni faydalı olsa ama olmuyor öyle...

El Cordobes
01.10.2016, 14:37
alalım maçı da şu deplasman kabusu bitsin artık.

başta bu forumdaki renkdaşlar olmak üzere maça giden tüm taraftarlarımızın ayağına sağlık. inşallah mutlu şekilde geri dönerler.

Numan Yerlikaya
01.10.2016, 14:39
Zor maç. Kazanırız inşallah

Erkan A.
01.10.2016, 14:42
ilk onbirler aciklanmadimi

Manu61
01.10.2016, 14:46
Onur, Mustafa Akbaş, Durica, Yumlu, Zeki, Okay, Aytaç, Bero, Ekici, Muhammet, Suk 11 bu galiba.

batuhanTs
01.10.2016, 14:49
Onur, Mustafa Akbaş, Durica, Yumlu, Zeki, Okay, Aytaç, Bero, Ekici, Muhammet, Suk 11 bu galiba.

komedi 11 :)

Numan Yerlikaya
01.10.2016, 14:50
Kazanan takımı bozmamış hoca En kötü Castillo oynamalıydı

Alper Beyazay
01.10.2016, 14:55
Tamam Konya maçında tuttu ama her sefer olmaz bu kadro bence..

Mert Acar
Eski maçları izliyorum Ligtvde..Vahid dönemi rezaletmiş.Zekinin meşhur bağcık maçı.Birde kendi kalesine atmış.
Birde dikkatimi çekti maçlara hep Hüseyin Göçek atanmış.2 3 maçtada penaltılarımızı yemiş...
2010-2011 son maçınıda izledim duygulandım,hey gidi günler be..

Erkan A.
kazanan takimi bozmadi keske yusufda ilk onbirde olaydi -aytacin yerine beroyu alsak beronun yerine yusuf mesela

Fatih Özkan
01.10.2016, 14:56

Castillo ilk 11'de olmalıydı diye düşünüyorum.

Yiğit SARI
01.10.2016, 14:59
Kadro nerde açıklanmış bulamadım?

Mert Acar
01.10.2016, 14:59
Bu arada bu kadro bence rezalet...Geçen haftada söyledim.Günü kurtarmak adına değil,geleceğimizi düşünerek belirli bir sistemde ilerlemeliyiz.
Yenilelim önemli değil ama o kadroya sabır gösterelim.Bizi hezimete uğratan kadroyu izlemek istemiyorum ben .Neden alındı o zaman Onazi,Castillo,Ibanez,Ramil ?
Son dakika goluyle kazandık evet ama..Her zaman şans seninle olmaz.

Ahmet Kara
01.10.2016, 15:01
Kadroda sıkıntı yok. Belki Muhammet yerine Castillo yapabilirdik.

Fethi kaleli
01.10.2016, 15:02
Bu arada bu kadro bence rezalet...Geçen haftada söyledim.Günü kurtarmak adına değil,geleceğimizi düşünerek belirli bir sistemde ilerlemeliyiz.
Yenilelim önemli değil ama o kadroya sabır gösterelim.Bizi hezimete uğratan kadroyu izlemek istemiyorum ben .Neden alındı o zaman Onazi,Castillo,Ibanez,Ramil ?
Son dakika goluyle kazandık evet ama..Her zaman şans seninle olmaz. ki çoğunlukla şans bizden yana hayatta olmuyo

redbul
01.10.2016, 15:05
kadro geçen hafta ile aynı lig tv de söylendi benim anlamadığım geçen hafta muhammet demir rezil bir top oynadı bizim göremediğimiz ersun yanalın muhammette gördüğü nedir ayrıca aytaç ve okayın aynı anda oynamasının mantığı nedir bence bu maçı kaybedeceğiz çekirge her hafta zıplamaz

Kemal Öztel
01.10.2016, 15:06
Ben olsam Aytacın yerine Onazi Muhammetin yerine de Mehmeti cekip sola Castilloyu koyardım

Yiğit SARI
01.10.2016, 15:07
Muhammet Demir bu sezon rezili bir adım aşamadı zaten onda direteceğimize Ramil'de diretsek karımız daha çok olur bence. Castillo'da oynasın ya

Kadro aynı evet

Fethi kaleli
01.10.2016, 15:07
Onur durica yumlu zeki akbaş aytaç okay bero ekici muhammet suk 11 açıklandı hayırlı olsun

Fethi kaleli
01.10.2016, 15:08
4-2-3-1 oynuyoruz ekici sağda bero solda öuhammet forvet arkası

Ahmet Aksu
01.10.2016, 15:09
Beroyu kanattan ziyade ortada olursa daha etkili olacaktir. Ortasahyi yine kalabalik tutmusuz yine anlasilan tempolu ama uzun top yada kanatsiz birseyler deneyecegiz konya macindaki taktigin aynisi olur ama karabuge uyarmi bilmiyorum. Muahmmet yerine castillo veya ramil olsa daha iyi olurdu. muhammet cok hantal kaliyor.. Traoreyi tutsak kafii adam paso bize calisiyor..

Onur
01.10.2016, 15:10
Ersun hoca ilk yarıda gol yemeden devre arasına girmeyi düşündüğü belli. İkinci yarıda 70'e kadar gol yemezsek etkili oyuncuları sahaya alıp gol bulmayı deneyecek. Yenilmemek önceliğimiz, olursa da galibiyet.

Kendi adımıza çok kısır bir ilk yarı bizi bekliyor gibi. Göğüs göğüse çarpıcak adamlar sahada. Fizik olarak üstünlüğümüzü kabul ettirebilirsek gol yemeden maçı tamamlarız. Yada 554375843 senede olabilecek bir golü yine kalemizde görürüz.

Cagdas Topal
01.10.2016, 15:12
Rezalet kadro yine iş başında resmen içerde dısarda yenilmemek üzerine olusturulmuş bir kadro olursa 1 golle yatarız havasındalar

Sadettin_
01.10.2016, 15:12
anzi macından yattım . artık gonul rahatlıgıyla bızım macta ılk yarı gol atmamızı bekleyebılırım

Uğur Gündüz
01.10.2016, 15:14
Yine pozisyon yaratmadan pozisyon vermemeye çalışan bir takım sahada , gol yememeyi başarırsak diğer hamleler gelecek.
Ne günlere kaldık !
şansımız bol olsun, bayağı Lazım çünkü.

M. Fatih ALEMDAR
01.10.2016, 15:14
Aliriz maci.
0-2

Fethi kaleli
01.10.2016, 15:15
2-1 alıcaz

Hakan
01.10.2016, 15:15
Bu nasıl kadro arkadaş?

İbrahim CİHAN
01.10.2016, 15:16
Puan kaybedersek sıkıntı büyük. Bu kadro çok eleştirilir. Büyük risk.

murat
01.10.2016, 15:16
Bu kadro durdurmak icin kurulmus yanliz bir hizli adam eksik kontra icin. Castillo deplasmanda herzaman oynamali bence.

Verstuurd vanaf mijn SM-G935F met Tapatalk

Alper Beyazay
01.10.2016, 15:17
Muhammet'in yerine Castillo olmalıydı.

61_Hasan_69
01.10.2016, 15:18
Karabük çok iyi kontra atağa çıkan bir takim bence kadro doğru

murmut
01.10.2016, 15:20
Bu kadroyu beklemyiordum, en azindan Aytac'in yerine Onazi oynar diye düsünmüstüm.

Fatih Solmaz
01.10.2016, 15:20
TRABZONSPOR:
Onur,
Zeki,
Durica,
Mustafa Yumlu,
Mustafa Akbaş,
Okay,
Mehmet Ekici,
Bero,
Aytaç,
Muhammet,
Suk.

Sefaenes
01.10.2016, 15:21
formsuz ekici asla 11 de oynamamali adam resmen eksik oynatiyor. Yanal bu kadrola oyniyacaksa hep neden transfer yaptik yumlu akbas zeki transfer yapmadan da görebilirdik

Ömer Öztürk
İlk 11 çok yerinde olmuş castillo onazi ibanez takımın direncini düşürüyor,konya maçında çimleri yedi bu 11

Onur Akyüz
Ne kadar çok biliyosunuz arkadaş.

Castillo naptı bugüne kadar da oynasın diyorsunuz? Alanya maçında yaptığı şey öyle kolay affedilir bir şey değil. Adam oynadığı takımın ciddiyetinde kesinlikle değil.

Bunu öğrenecek sonra oynayacak.

B.Yiğit
01.10.2016, 15:22
muhammet - Castillo
aytaç - onazi

lazımdı. Hoca kazanan kadroyu bozmamış diyoruz da sanki çok rahat yendik son saniye golüyle

BERBATOV61
01.10.2016, 15:22
madem aytaç oynayacaktı onaziye okadar para neden verdik ne ettin bu adam size onazidemi çıplak gezdi tesislerde

castillo olayına hiç girmiyorum hadi avni akerde zemin bozuk dediler bir mantığı var dedik ama bu nedir Allah aşkına

BERBATOV61
01.10.2016, 15:23
Ne kadar çok biliyosunuz arkadaş.

Castillo naptı bugüne kadar da oynasın diyorsunuz? Alanya maçında yaptığı şey öyle kolay affedilir bir şey değil. Adam oynadığı takımın ciddiyetinde kesinlikle değil.

Bunu öğrenecek sonra oynayacak.

toprağım ekici naptı bu güne kadar bir açıklasana bilmediğimizden soruyorum veya aytaç ne yaptı veya zeki ne yaptı biz kaçırmışız bir açıklarsan sevinirim

Cagdas Topal
01.10.2016, 15:24
Yakında bero ve suka da teneke bağlarlar yine geçen seneki rezil adamlar oynar yazıklar olsun. Bugün kaybedetsek yine bu kadroda ısrar edilecek mi sizin anlayısınıza tüküreyim Trabzonspor uz lan biz

Uğur Ö.
01.10.2016, 15:24
Vay arkadas yeni transferler yine yok scout hatası mi yoksa harbindende suphelenmeye başladım

Armağan Dere
01.10.2016, 15:26
Link var mı beyler izleyebileceğimiz

Ibrahim Gaygusuz
Taktik Ersun hocanin ilk donemine ait bir taktik.

Cok pozisyona girecegiz bakalim ondeki adamlar ne kadar iyi kullanacak bunlari.

Mert Acar
Puan almak önemli evet ama günü kurtarır sadece..Geleceğe bir adım atmak istiyorsak yanlış yoldayız.
Okay-Aytaç ikilisi çok ağır ve yavaş..Onazi kazanılmalı o bölgede.
Adam eksilten bir oyuncumuzda yok..Castilloyu bu yönden idare etmeliyiz.Evet fazla top eziyor olabilir fakat takıma pozisyon yaratıyor.Siz hiç Volkan Şeni,Q7yi,Brumayı izlediniz mi ? En az Castillo kadar top eziyorlar.Bu tür futbolcular öyledir.Topla oynamayı severler.Önemli olan sizin onları tolere etmeniz ve sabır göstermeniz.

mkesen1982
01.10.2016, 15:27
Hoca geçen hafta 90 dakika süper oynayan kadroyu bozmamış.Geçen hafta son dakikada o tesadüf gol olmasaydı bu kadro çıkarmıydı acaba.Ersun hocaya güvenim giderek azalmaya başladı.Maçın favorisi şu ana kadarki maçlara göre net karabük.alırsak süpriz olur bence

Ömer Öztürk
01.10.2016, 15:30
demekki castillo onazi henüz 11lik değiller sakin olmakta fayda var

Kemal Öztel
01.10.2016, 15:31
demekki castillo onazi henüz 11lik değiller sakin olmakta fayda var

6.hafta olmuş tamamen taktiksel

İskender Çakmak
01.10.2016, 15:32
Aytaç dışında beklediğim kadro açıkcası. Aytaç'ı ben beğenmemiştim Konya maçında.

Mücadele edecek kadro ama üretim çok az oluyor bu kadroda.

B.Yiğit
ersun yanala güvenim kayboluyor cidden. Onazi yerine aytaçı tercih eden hoca da varmış

batuhanTs
muhammet tam bir ziyan hala niye burada anlamıyorum

Armağan Dere
01.10.2016, 15:33
Muhammet Demir tam bir kazıktır..
Bu adamın ne artısı var hala çözemiyorum.

Erkan SÜNGER
01.10.2016, 15:34
Beroyu orta alanda degerlendirse keşke.

Bilal Karadeniz
01.10.2016, 15:35
Kardeşlerim ilaç varmıdır?

Uğur Gündüz
01.10.2016, 15:36
Biri hocaya bu kadronun yıllardır canımıza okuduğunu ve ancak tesadüfen maç kazanabileceğini söylesin😞

Onur Akyüz
01.10.2016, 15:36
toprağım ekici naptı bu güne kadar bir açıklasana bilmediğimizden soruyorum veya aytaç ne yaptı veya zeki ne yaptı biz kaçırmışız bir açıklarsan sevinirim

Ekici kesinlikle sahada olmamalı, haftalardır bunu yazıyorum. Zeki yetersiz olsa da sağ bekte alternatifsiz maalesef. Aytaç-Onazi arasında da Onazi'yi gözü kapalı sahaya süremem. Adam ilk hafta dışında hiçbir şey yapmadı.

redbul
01.10.2016, 15:37
ulan ne hallere düştük rüştü reçber lig tv de yorum yapıyor maçın favorisi karabük diyor

anth
01.10.2016, 15:38
Mustafa, Zeki ya da başkası; kim oynarsa oynasın ama Ekici oynamasın...
Resmen kontrat yenilesin, küsmesin diye oynatılıyor...

İskender Çakmak
01.10.2016, 15:39
Hava güzel.. Zemin de güzel gözüküyor. İyi şeyler olacak. İyi düşünelim iyi olsun...

Doğan Keskin
01.10.2016, 15:47
Bu maçlar günü kurtarma maçları kadro ondan böyle diye düşünüyorum. Yoksa bu kadroda ısrar etmez hoca. Umarım kazanırız.

gökçay61
01.10.2016, 15:49
4-2-2-2 oynuyoz ya :)

Korean
01.10.2016, 15:49
Kadro buysa izlemiyorum. Yeniliriz. 7-0 Karabük alır.

firtina1
01.10.2016, 15:53
yeni transferler çöp çıktı oynamıyorlar bile

Mert Oğuzlu61
01.10.2016, 15:53
_____xeki____yumlu___durica____akbaş

______________okay___aytaç

__________ekici_____________bero

________________suk___demir

hasannuhoglu
01.10.2016, 15:54
Bu kadro önce durdur sonra vur kadrosu.. Oyuncu değişikliği hamlelerini ne zaman yapacağımız önemli. ilk golü yersek maç orda biter,yeniliriz. yediği golü çıkarma kabiliyeti yok takımın henüz. Şans önemli. Uzaktan şutlarda gol yiyerek yenildik şimdiye kadar. Beraberlik bile iyi sonuç bence.

Bilal Karadeniz
01.10.2016, 15:55
Taraftarları stada sokmuyorlarmış biletleri olmasına rağmen twitterda başkana iletiyorlar.

Fatih Cengiz
01.10.2016, 15:57
Muhammet demiri kazanalım istiyorum ben de ama, maçta kazanalım yahu.. O oynayamıyorken orta saha da bir onazi veya kanatta bir castillo daha iyi olmaz mı..

Kazanan kadroyu bozmuyor ama o kazanan kadro sahadayken onazi ve Yusuf'ta sahadaydı... Onların ne suçu var der insan o zaman.

Eleştirmiyim destek oliyim diyorum ama.. Neyse skor önemli şimdilik ve daha önemlisi takım alma emareleri...

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BERBATOV61
01.10.2016, 15:58
Ekici kesinlikle sahada olmamalı, haftalardır bunu yazıyorum. Zeki yetersiz olsa da sağ bekte alternatifsiz maalesef. Aytaç-Onazi arasında da Onazi'yi gözü kapalı sahaya süremem. Adam ilk hafta dışında hiçbir şey yapmadı.

casttilo ne yaptı derken bu yazdıklarınıda hesaba kat kim ne yaptıki kadroda ? Aytaç ile onaziyi aynı cümlede kullanmak bile onaziye hakaret

ÖmürKaradeniz61
01.10.2016, 15:58
Bu maçı kazanmak demek önümüzdeki haftaiçinde fazladan 6-7 bin kombine demek.

gurur6134
01.10.2016, 15:59
Saha guzel gozukuyor castillo 2.yari gircektir

Kazım Bostan
01.10.2016, 16:01
yatabare'den bir gol bekleyebiliriz ; )

Giallorossi
01.10.2016, 16:02
Yumlu'ya bakin topu 5 metre yanindaki takim arkadasina atmiyor. Dakika 2 topu dolduruyor öne dogru :)

Cagdas Topal
01.10.2016, 16:04
Akbaş yumlu yavru demirlerle karalarla biz bir arpa boyu yol alamayız yazıklar olsun a2 de oynamaması gereken adamlarla oynuyoruz