PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 5.Hafta | Trabzonspor 1-0 Atiker Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Ahmet Aksu
24.09.2016, 18:32
şaka gibi.. :D

arkadaslar elestirceginiz vakit boyle yedek hesaplar acarak forumun sozde elestiri altinda zarar verenlerle mucadele edebilirsiniz. Cok keyifli gercekten. Nasil ki trollerin hesabi silinmiyor, benimkide silinmiyor. Kufur etmedikce sıkıntı yok.

brnclhn
Yusufun topu kaldıramayacak kadar dermansız olması işe yaradı bu sefer...ama bu yusufun duran top kullanmaması gerçeğini değiştirmez...çok sevindim,havalara uçtum ama uçarken düşünceliydim...bu takım böyle gitmez,gidemez...taktiksel bişeler yapılmalı,bir gol atmak için 40 dereden su getirmemeliyiz artık...

ibrahim
Yani bu kadar adam hayin bir sizler öz Trabzonsporlusunuz.

Sizin taktik işe yaramıyor, slogan tarzı kesin/keskin yorumlarınız bu takıma zarar veriyor görün bunu artık. Hainlik demem asla eleştirilerinize ama eleştiri şekliniz daha çok baltalayıcı şekilde oluyor. İleriye dönük yapıcı hiç bir ışık vermiyor yorumlarınız.

batuhanTs
Bu galibiyet; en çok takımın mağlup olmasını bekleyenlere, sonrasında iho'cu cahillere ve tüm bok sineklerine gelsin!

En çok da bu tiplerin kıvırmalarını izlemek sarıyor. Kıvırın kıvırın!

Muhammet arsivi nasil gidiyor malum büyük lokma :)

jairzinho
24.09.2016, 18:33
yusuf erdoğan ve bero çift forvet oynar bu takımda.

suk tan bi cacık olmaz.ayakta duramıyor.sürekli kendini yere bırakıyor.

abdulkadir ömür ve onazi orta saha ikilisi olur.

kanatlarda castillo ve ekici(sağ açık) oynar.

ibanez sol bek

durica ve akbaş stoper oynar.

zeki den başka sağbek olmadığını ersun yeni anlamış.yumludan sağbek yaratmakta neyin nesi ersun

Sadettin_
ersun yanal bu takımın başında minimum oda minimum 4 yıl kalmalıdır .
he trabzonspor 4 yıllık bir projeyi kaldırabilecek bir camia mıdır ? hayır .

Fatih Öztürk
Kavede elektrik kesti ikinci yarı 15 dakika izleyemedim ayedaş denen kitapsız kuruma burdan sevgilerimi iletiyorum bi fatura geçince elektrik kesiyorsun pezevenk herif yıl olmuş 2016 hâlâ güllük güneşlik havada elektrik kesiyorsun.

nakzo
24.09.2016, 18:34
10 yildir burdasinda Trabzonspor'a 10 dakikalik katkin oldu mu?
35 yasina gelmissin neden üye degilsin hala kulube?
560 lira vercek para mi yok cebinde.
yolla iban numarani uye yaptirayim seni paran yoksa

Hemserim hic canını sıkma hersene 500 tl harcıyorum ben kulubume formamıda aldım beyaz olanı. Kötü olan babamda olsa elestiririm.İhoyu secildigi ilk gunden son gune kadarda elestirdim.Ama fatihten 1 gün olsun hakaret isitmedim.

murmut
24.09.2016, 18:35
Ersun Hoca sanki hasta gibi göründü bana, sizde fark ettinizmi?

Sadettin_
24.09.2016, 18:35
yusuf erdoğan ve bero çift forvet oynar bu takımda.

suk tan bi cacık olmaz.ayakta duramıyor.sürekli kendini yere bırakıyor.

abdulkadir ömür ve onazi orta saha ikilisi olur.

kanatlarda castillo ve ekici(sağ açık) oynar.

ibanez sol bek

durica ve akbaş stoper oynar.

zeki den başka sağbek olmadığını ersun yeni anlamış.yumludan sağbek yaratmakta neyin nesi ersun
keşke ekici sağ acık yazısını cumlenın basına koysaydın da görür gormez yazıyı okumayı bıraksaydım .
ekiciden sağ acıkta ümit bekleyen adamla futbol konuşulmaz .

Uğur Gündüz
24.09.2016, 18:36
Zeki falan diyoruzda bugün sahanın en iyisiydi . İkinci bir Emre kadar sağ beki tartışmayalım.
Durica ve Bero da çok iyi mücadele etti. Ancak Mehmet bir türlü bitirici bir hareket yapamıyor.
Haftaya da bu mücadeleci kadro çıkmalı .

Ceyhun Dündar
24.09.2016, 18:38
bu premier lig maclarını kacak izlicek bi yol yokmu ya:)
Arsenal - Chealsea macı var bizim macın ustune kaymaklı kunefe gibi gider.
Ana menu guzel değildi ama akşamı tatlıyla kurtarabiliriz.

Ahmet Kara
Hoca artık haftaya Karabük maçında Ekici'yi keser.

nakzo
Kredi karıtm bile Trabzonspor var mı başka bir lafın.

Manava61
Tribün çekimi videolara bogun beni modundayım :D

jairzinho
ersun takımla 3 aydır çalışıyor.hala iskelet kadro yok.dalga geçer gibi sürekli saçma sapan değişiklikler yapıyor.her hafta.ne defans dörtlüsü ne orta saha dörtlüsü ne de forvet belirsiz.haftaya kim oynayacak belli değil.

Sadettin_
Zeki falan diyoruzda bugün sahanın en iyisiydi . İkinci bir Emre kadar sağ beki tartışmayalım.
Durica ve Bero da çok iyi mücadele etti. Ancak Mehmet bir türlü bitirici bir hareket yapamıyor.
transfer forumunda da yazdım . zeki yetersizdir . Mustafa yumlu belki iyi bir yedek olarak tutarsın ama zeki iyi bir yedek te degıldır hepsıne eyvallah . Ama yenildiğimiz macların cogunda dahi konuşulacak adam , yerden yere vurulacak adam zeki olmayacak başka biri olacak demiştim . haklı cıkıyorm

Adem Akyüz'
24.09.2016, 18:39
Mağlup olduktan sonra birbirimize giriyoruz sebebi mağlubiyet Tamam da be kardeşim galip geldik yahu Allah aşkına şu sevinci yaşayalım biraz birbirimize karşı hoşgörülü olalım.
Bazen gerçekten hayret ediyorum. Ne kinimiz varmış birbirimize.

Onur Akyüz
24.09.2016, 18:40
Muhammet arsivi nasil gidiyor malum büyük lokma :)

2. yarı oynadığı futbol gelecek için bana yeter. Görmediysen gol öncesi Suk'a bıraktığı topu izle.

Tekrar söylüyorum sana ekstra ayar oluyorum, beni alıntılama!

Berke6198
Bugün çok sevindirici bir galibiyet aldık. Sahada birlik ve beraberliğin hat safhada olduğunu gördük. Forumda ortamı gerici mesaj atan herkes ilk önce uyarılacak, sonrasında cezaya tabi tutulacaktır.

Ahmet Aksu
evet zeki sınırlarını zorluyor olduğu kadar.. bazen saçmalasa da, ondan daha çok beklenti içinde olduğumuz oyuncular rezalet oynayınca zekiye kızamıyorum.

maçın adamı kesinlikle yine durica çok canlı maşallah.
bero kesinlikle forvet arkası olmalı karıştırmalı stoperleri kanatta heba oluyor.
mehmetin dinlenme vakti geldi ve geçiyor. mehmet oyundan çıktı, belki takım daha kötü pas yapmaya başladı ama en azından daha çok yüklenmeye çalıştık. gerçketen takımı durduruyor.

jairzinho
24.09.2016, 18:41
gene seni yerlinin yerlisi kurtardı.yoksa ersun için kovulma çanları çalmaya başlamıştı.genç yeteneklere hızlı oyunculara şans verilmeli.net

okay aytaçlarla böyle dokuz doğurmaya devam edersin aga

M. Akif Yücesan
Bizim bu takim Konyayı yensin bende eşek gibi aniririm...

Bu arkadaş buralarda mı? :D

orhan42
ersun takımla 3 aydır çalışıyor.hala iskelet kadro yok.dalga geçer gibi sürekli saçma sapan değişiklikler yapıyor.her hafta.ne defans dörtlüsü ne orta saha dörtlüsü ne de forvet belirsiz.haftaya kim oynayacak belli değil.
Derdin ne senin ?

Fatih Öztürk
24.09.2016, 18:42
Bazen gerçekten hayret ediyorum. Ne kinimiz varmış birbirimize.

Tam da Istanbul'un dümbüklerine malzeme çıkarıyoruz işte başka bir şey değil.

Onur Akyüz
24.09.2016, 18:43
Maçı Ekici'den önce ve Ekici'den sonra diye 2'ye ayırabiliriz.

O kadar etki ediyor takıma.

jairzinho
24.09.2016, 18:43
zeki yetersiz olabilir ama elde zeki varsa zeki oynar.yumlu sağ kanatta taç atışı kullanıyorsa ersunda sıkıntı vardır.ya dalga geçiyor yada kendini vazgeçilmez sanıyor.öyle bir getirildiki sanki mourinho geldi.kurtarıcı.geçmişte büyük başarılar yaşatmış gibi.anahtarı ersuna verirsen ersunda kendini uzaylı zanneder.çorap değiştirir gibi kadro değiştiriyor aga.

My
24.09.2016, 18:44
Haydaa süpize bak maç bugün müymüş :) Hem de yenmişiz :D

Berke6198
24.09.2016, 18:45
Maçı Ekici'den önce ve Ekici'den sonra diye 2'ye ayırabiliriz.

O kadar etki ediyor takıma.

Hatayı direkt olarak profil fotoğrafınızdaki futbolcuda aramalısınız.(Yanılmıyorsam Muhammet Demir, o kişi)

olcay_61
Bazıları hâlâ utanmadan sıkılmadan yazıyor. Maç 0-0da bitseydi yine destek olacaktık. Hâlâ yok öyle de yok böyle. Gidin kardeşim az ötede oynayın. Biz bu seneyi gözden çıkardık zaten seneye başarılı olunca gelirsiniz sizde

jairzinho
keşke ekici sağ acık yazısını cumlenın basına koysaydın da görür gormez yazıyı okumayı bıraksaydım .
ekiciden sağ acıkta ümit bekleyen adamla futbol konuşulmaz .

ekici bu maçta sol açık oynadı.sıkıntı ondan.koke tarzı iç kanat gibi oynar ekici.tarzları benziyor.

nakzo
24.09.2016, 18:47
Sizin taktik işe yaramıyor, slogan tarzı kesin/keskin yorumlarınız bu takıma zarar veriyor görün bunu artık. Hainlik demem asla eleştirilerinize ama eleştiri şekliniz daha çok baltalayıcı şekilde oluyor. İleriye dönük yapıcı hiç bir ışık vermiyor yorumlarınız.

Kardeşim şu takımı tutmaktan zerre karım yok .Trabzon şehriyle zaten alakam yok.Kardeşim gayseli annem bjk amcalarım fb bir tek babam dedem yani dedemzin mirası bu o yüzden kanser olsakta tutuyoruz bu takımı.Bu takımın ezilmesine gotu boklu anadolu takımımlarına malamat olmasına dayanamıyorum.Isyanım buna iyiye evet kötüyü alışkanlık haline getirmek isteyenlere sıradanlasmaya sonuna kadar Hayır.

batuhanTs
24.09.2016, 18:48
2. yarı oynadığı futbol gelecek için bana yeter. Görmediysen gol öncesi Suk'a bıraktığı topu izle.

Tekrar söylüyorum sana ekstra ayar oluyorum, beni alıntılama!

Sakin olun iyi gidiyorsunuz :) bu kadar agresiflik vücuda zarar

only ts
24.09.2016, 18:49
Esek gibi aniririm diyenleri, herseyimi satarim
diyenleri, koca bir hafta Ts ye etmedikleri hakaret kufur etmediklerinhainlik kalmayan bu sahte arkadaslari foruma bekliyoruz. Elbette gelmeyecekler.. onlar bir sonraki yenilgiye kadar yok olacaklar, yenilginsonrasi meydana cikip bir sonraki mac icin yine ayni yorumlari yapacaklar, hain olmak boyle birsey.

Ahmet Aksu
bu arada kimse hatırlatmıyor 100 mb internetimiz oldu :D

hala almayan var mı? alın alın alın.. :D

Manu61
ekici bu maçta sol açık oynadı.sıkıntı ondan.koke tarzı iç kanat gibi oynar ekici.tarzları benziyor.

Koke örneğini daha önce aynı şekilde vermiştim. Koke'yi Koke yapan biraz Gabi ve bizim takımda böyle birisi yok. Formda bir Onazi ile oynarsa belki form yakalar ancak Aytaç - Okay ikilisi ile aynı anda sahada işi zor.

Manava61
https://twitter.com/Emiroglu_61/status/779700013391896576
Gol sevincini yaşayan amcaya dikkat lütfen :D

nakzo
24.09.2016, 18:50
Bu arkadaş buralarda mı? :D

O arkadas harbiden destek veriyordu takıma sinirden soylemis olabilir

~UniCef~
Zeki macin en iyi adami di :) Cok iyi ortalar acti. Yusuf berbat ti , sansa bi gol atti.

only ts
bu arada kimse hatırlatmıyor 100 mb internetimiz oldu :D

hala almayan var mı? alın alın alın.. :D
Nasil bir yuzsuzsun sen ya.. mactan once mac icinde demedigin kalmamis simdi 100mb netten bahsediosun, sana haram olsun.

omondoles
Ekici yedeğe, Bero onun yerine!

Loading %61..

Mert Acar
O değil bjk taraftarı bugün bu koreografiyi yapacak..https://www.youtube.com/watch?v=8nyg4WLh7IU
Bizde bugün tribünlerin hali içleracısıydı.Tek olumlu şey Viranın maratona geçmesi,çekirdekçi tayfayı canlandırır belki..
Cezada bitti,umarım Akhisar maçında en az 15binleri buluruz...

artvints

koke ile pek alakaları yok ama iç kanat oynar ters ayakla, rakip sahada oynayabilsek öyle oynardı.

Maranov
24.09.2016, 18:51
Maçtan önce yazmıştım ve doğruda çıktı. Konyasporu çok büyütmemek gerekiyordu. Maçtan önce yazdıklarım
Polemik olsun diye yazmadım ama takımın bir kimliğe ve oyun anlayışına bürünmesi lazım. Buda lig maçlarında bazı şeyleri yaparak olur. Ben saldıralım dememişim "1 dakikadan itibaren oyunu domine etmeli ve presli bir şekilde başlamalıyız.
Ersun Yanal taktiği olan topu ileri şişirip rakip sahasında kapılan toplarla atak girişimleri yapmalıyız." demişim.
Ayrıca Konyaspor bu aralar çok FORMSUZ.

Soner Albayrak
Maçın gizli kahramanı Durica.

jairzinho
bu sene niye gözden çıkırılıyor anlamış değilim.sanki gelecek sezon takıma sihirli bir değnek diyecek.kardeşim bir takım 3 ay içinde ne olacağını belli eder.öyle uzun süre beklemeye gerek yok.ersun la olmayacağını ben anladım.yakında sizlerde anlarsınız.

Ahmet Aksu
bende yenilir dedim hatta handikaplı dedim. hainlik mi ettim şimdi alanya maçındaki futbolumuz çok kötüydü konyada iyi defans yaptığından yener dedim. ben burdayım kaybolmuyorum ama eleştirimi de yapıyorum niye bu kadar kızıyorsunuz ben anlamadım..

Esek gibi aniririm diyenleri, herseyimi satarim
diyenleri, koca bir hafta Ts ye etmedikleri hakaret kufur etmediklerinhainlik kalmayan bu sahte arkadaslari foruma bekliyoruz. Elbette gelmeyecekler.. onlar bir sonraki yenilgiye kadar yok olacaklar, yenilginsonrasi meydana cikip bir sonraki mac icin yine ayni yorumlari yapacaklar, hain olmak boyle birsey.

Fatih Öztürk
24.09.2016, 18:52
2.yarıdaki rakip sahada kurduğumuz baskıyı ileriki maçlarda olgunlaştırırsak Istanbul itlerinden sonra 4.için ivme yakalayabiliriz.

Onur Akyüz
Hatayı direkt olarak profil fotoğrafınızdaki futbolcuda aramalısınız.(Yanılmıyorsam Muhammet Demir, o kişi)

Demir kötüydü diyorsan hiç tartışmaya lüzum yok. Farklı gözlerle takip ediyoruz futbolu demek ki.

gurur6134
Hakikaten ilginc oyun futbol sonradan girmesine ragmen macin en kotusu olan ve en cok elestirilcek ismi olan yusuf son saniyede sansiyla macin kahramani oluyor..bosuna milyonlari arkasindan suruklemiyor..surprizlere herzaman acik..

artvints
24.09.2016, 18:55
Koke örneğini daha önce aynı şekilde vermiştim. Koke'yi Koke yapan biraz Gabi ve bizim takımda böyle birisi yok. Formda bir Onazi ile oynarsa belki form yakalar ancak Aytaç - Okay ikilisi ile aynı anda sahada işi zor.

bero'dan belki bir koke olur da ekici başka tip bir oyuncu. braga'da josue de kanat oynuyordu 4 4 2'de o tarza daha yakın.

Ahmet Aksu
24.09.2016, 18:56
sen maçı rahat izleyebilirsin ben maç içinde sinir küpü oluyorum. ve gördüğüm şeyleri de yazıyorum. yüzsüzlük ediyormuşum öylemi haramı günahı bırakta Allah bilsin kardeşim..
eğlencesine yazdığım şeyi bile kabullenemiyorsun.. neyi zoruna gitti..

Nasil bir yuzsuzsun sen ya.. mactan once mac icinde demedigin kalmamis simdi 100mb netten bahsediosun, sana haram olsun.

jairzinho
24.09.2016, 18:57
yusuf aslında alçaktan ve etkili ortayı bir pozisyon önce denemişti.bence tesadüf değil alçak ve sert orta yapması.çünkü bu ortaları rakip karşılayamazsa ilk anda büyük tehlike yaratır.nitekim golde rakip kafayı biraz eğdi.yüksek ortaları genelde rakipler vuruyordu.

yusufun etkili sol ayağı olduğunu 50 defa yazdım.hızı zaten mükemmel.juve deplasmanında bu çocukta iş var demiştim.her zaman pozisyonların içinde.

Karmam
24.09.2016, 18:58
taraftar forma ve kombine almasın diye haftalarca gece gündüz uğraşan ve bugün hala ersun yanal istifa yönetim istifa diyen jairzinho'nun hala forumda yazıyor olması bence büyük rezillik. bugün staddaki boşluğu 10 liralık bilet fiyatlarının fazla oluşuna bağlayan, neredeyse bedava olan kombine fiyatlarını haftalarca eleştiren, ısrarla trabzonspor formasının kumaşından ötürü 30 lira dâhi değeri olmadığını söyleyen, takımda yumlu zeki ve yusuf dışındaki her futbolcuyu yerden yere vuran bu adam elimden gelen her zarar kârdır diye forumda dolaşan bir fenerlidir. bu kadar net konuşuyorum.

matalar
Yusuf'un o kadar korner kullanmasına ne dersiniz. Zaten sezonda taş patlasa 3 tane isabetli orta yapar

only ts
bende yenilir dedim hatta handikaplı dedim. hainlik mi ettim şimdi alanya maçındaki futbolumuz çok kötüydü konyada iyi defans yaptığından yener dedim. ben burdayım kaybolmuyorum ama eleştirimi de yapıyorum niye bu kadar kızıyorsunuz ben anlamadım..
Handikapli yenilgiyi gordun mu ? Kurtulacaz senin gibi taraftarlardan kurtulacaz Allahin izniyle.. sizsiniz cok daha guzeliz, sizler olmayin ne takimin yaninda ne de stadinda.. tertemiz bir Trabzonspor sizler olmadan cok daha guzel.

Fatih Öztürk
24.09.2016, 18:59
Turan abi vardı soyadı Akyıldız'dı galiba adam her maç kahrından kumanda,decoder kırıyordu bu galibiyet ona hediye gelsin.

olcay_61
24.09.2016, 19:00
Handikapli yenilgiyi gordun mu ? Kurtulacaz senin gibi taraftarlardan kurtulacaz Allahin izniyle.. sizsiniz cok daha guzeliz, sizler olmayin ne takimin yaninda ne de stadinda.. tertemiz bir Trabzonspor sizler olmadan cok daha guzel.

Olur mu hiç kötü günde vurur iyi günde koparlar

brnclhn
24.09.2016, 19:01
Şu eleştiri yapan,yeniliriz diyenleri de bi rahat bıraksanız...hep aynı kavga...bazı kişiler realisttir,skora bakmaz...bazıları iyimser olmayı tercih eder...ikisinin de iyi yönleri var,kötü yönleri var...saygı duymak lazım,en azından hakaret etmemek lazım...

sasone
24.09.2016, 19:01
Ersun Yanal eğer futbola ihanet etmez ve kadroda olması gerekenlere yol açarsa bu sezondan gerçek manada ümitliyim.
Bir kere bekler ve stoperlerle oynamayacak,bugünkü defans oynayacak defans,Yumlu sorun olursa Akbaş oraya geçer,sola Ibanez eklenir.
Orta sahada Aytaç ve Ekici yedeğe.
Onazi ve Okay'lı ikili orta saha,sol açık Ibanez,sağ açık Castillo ve forvet arkası Bero.
İerde Ramil.

Şu kadro oynasın ve açıklar defansa gerekli yardımı getirsin her maçı forsa ederiz.

Kazım Bostan
24.09.2016, 19:02
ALLAAAAH YENMİŞİZ YAVV :)))

kaç kaç yenildik diye bakayım dedim 90+5 ağlamalı aykut kocaman videosuyla karşılaştım :D

AnAKiN
24.09.2016, 19:03
bu sene niye gözden çıkırılıyor anlamış değilim.sanki gelecek sezon takıma sihirli bir değnek diyecek.kardeşim bir takım 3 ay içinde ne olacağını belli eder.öyle uzun süre beklemeye gerek yok.ersun la olmayacağını ben anladım.yakında sizlerde anlarsınız.

serdar bali ile akrabalık filan var mı diye sorsam yanlış anlaşılır mı?

-Samet
24.09.2016, 19:04
Anket gelmiyor mu ?

Ahmet Kara
24.09.2016, 19:05
Doğru düzgün eleştiri yapan var. Bir de konya jun suk yapacak diyen hainler var. Adam gibi eleştiri yapılsın kimse bir şey demez. Ama daha 4.haftada hocayı yönetimi istifiya çağııran, küme düşme muhabbeti yapan, maçın daha ilk yarısı bitmemiş gelip burda celil hekimoğlu seçimlere hazırlanmalı diyen adam ts'li felan değildir.

A.Gökhan AKIN
Bu takım bu maçı haketmedi diyenler açıkça futbol un f sinden anlamıyorlar. 2 devre 95 dakikala kadar izlediğim Trabzonspordaki tek eksik goldü

Kazım Bostan
balına malına yenelim şöyle artık :D

serdaracıl

Kimle olacak? Ayda bir hoca değişiyoruz. Adam şikecileri açık ara şampiyon yaptı. Şenol hoca kargalarla şampiyon oldu. Biz gömlek değişir gibi hoca değişiyoruz. Bizim sorunumuz hoca değil

halil ibo
24.09.2016, 19:06
Benim taraftarlığım tamamen duygusal.Maçtan önce kazanacağızı işaretlemiş,buradaki yoğun yeniliriz ciler yüzünden yorum yapamamıştım.
Kazanmak çok güzel.Takımımız daha iyi olacak.Ancak önyargılılar,peşin hükümlüler olmasa belki daha kısa zamanda daha güzel olacağız...

olcay_61
24.09.2016, 19:06
Doğru düzgün eleştiri yapan var. Bir de konya jun suk yapacak diyen hainler var. Adam gibi eleştiri yapılsın kimse bir şey demez. Ama daha 4.haftada hocayı yönetimi istifiya çağııran, küme düşme muhabbeti yapan, maçın daha ilk yarısı bitmemiş gelip burda celil hekimoğlu seçimlere hazırlanmalı diyen adam ts'li felan değildir.

Kara kedi Jun suk olmuş diyorlar :)

Selim MACİT
24.09.2016, 19:07
Arşiv

Listeye baktım bir çoğu engelli bende. Ne kadar doğru hamleler yapmışım :)

Tuğrul
2.yarıdaki rakip sahada kurduğumuz baskıyı ileriki maçlarda olgunlaştırırsak Istanbul itlerinden sonra 4.için ivme yakalayabiliriz.

Baskı sadece rakibi sahasına hapsetme ile değil.

Üreterek, pozisyon yakalayarak olur ki maç özelinde Muhammet ve Okay'ın kafa vuruşu dışında etkili atağımız olmadı.

Konya'da kontraatak silahlarının kalitesiz olması gidişatı olumsuz etkiledi. Osmanlı'da ki Ndiaye, Umar gibi oyuncuları olsa oyun farklı seyrederdi.

Bugün pas yaparak değil ikili mücadeleleri kazanarak, şok presler yaparak, kaotik bir oyunu hazırlayarak kazandık.

Futbol adına leş bir maçtı sadece skor için mutlu olabiliriz.

Onur Akyüz
Bu maç önemli bir kırılma noktasıydı bence. Bu takım üzerine koyarak devam eder.

Haftaya gollü beraberlik olursa çok memnun olurum. Hatta mağlup duruma düşüp baskı kurup beraberliği kurtarmak bu takıma ciddi katkı sağlar.

Galibiyet olursa çok müthiş olur. Rahat bir galibiyet ya da gollü beraberlik istiyorum.

ccd6167
24.09.2016, 19:08
Ersun hoca böyle 4-4-2 oynarak farklı formasyon denesin başımın üzerinde yeri var. Suk-muhammet ikiside gezici forvet fazlasıyla iş yapar bizim ligde. Bizdeki stoperler hep damdum oynuyor çift forveti görüncede afallıyorlar

okay aytaç ile olacak iş değil orta sahanın ortası. Oraya çözüm bulması şart

Doğukan Uçan
24.09.2016, 19:08
Biz cok fanatigiz bence bazen abartiyoruz. Yusuf simdi bilerek mi oynamiyo sanki zaten dunya stari olsa madrid te oynar destege devam

Manava61
24.09.2016, 19:09
özet yüklenmiş agız tadıyla izleyelim :)

İ. SARAL
24.09.2016, 19:10
Bu sahada futbol oynamak suçtur. Kotu oynadik falan diyor bazıları ne olacakti acaba? Bu taktik guzel belki ekici yerine Castillo olabilir. Okay veya Aytaç yerine Onazi de olur ama adam o sertligi sağlayamıyor kaçak dovusuyor. Adam gibi oynayacaksa olabilir. Mactan once defansı ayni bu şekilde kurmustum bazı futbol bilgisi zayıf kişiler akılları sira dalga geciyordu benle :) ibanez oturmamış kadroda is yapmaz. Suk'u begenmeyenlere de sasiriyorum. Adam rakip defansi zorluyor ve takim sabunmasina katki yapiyor. Muhammet de iyi calisiyor ama etkisiz kaliyor. Suk-Ndoye ikilisi cok iyi olur gibi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jairzinho
24.09.2016, 19:10
Kimle olacak? Ayda bir hoca değişiyoruz. Adam şikecileri açık ara şampiyon yaptı. Şenol hoca kargalarla şampiyon oldu. Biz gömlek değişir gibi hoca değişiyoruz. Bizim sorunumuz hoca değil

şikecileri ersun değil aziz şampiyon yaptı.taktik faullerine yugoslav faullerine hakemler göz yumdu.kimle mi olacak.hemen söyleyeyim.rıza çalımbay. benim favori teknik adamlarımdan biri.

Oruç
24.09.2016, 19:11
Son dakika golüyle maç kazanmayalı 100 yıl olmuş gibi. Çok güzel oldu, çok iyi oldu.

Zemin yine berbattı ama takımın ikinci yarı kurduğu baskı öyle veya böyle hoşuma gitti. Geçen yılın en iyi takımlarından birini yendik. Özgüveni artırmasını umut ediyorum. Böyle oynayalım yenilsek de çok sorun etmem. En azından evimizde böyle oynayalım sürekli.

Ahmet Aksu
24.09.2016, 19:12
Tamam özür dilerim. Ben diğer arkadaşlar gibi polemiğe girmeyeceğim. Bir daha takımı eleştirecek bir yazı da yazmayacağım sizin içiniz yeter ki rahat olsun..
Bu kadar hakaretler beklemiyordum açıkçası.. Bu forumda şuana kadar hiçbir üyeye ağzımı açmadım dedim birbirimize kızsakta renktaşız sorun olmasın dedim.. ama görüyorum ki ilk defa bugün bu kadar ağır yazılar yazılıyor benimle ilgili..
ben burada eleştirmeyince Trabzonspor daha güzel olacaksa hiç problem yok ağzımı açmam yeter ki takımım iyi olsun..
eğer bugün takımıma yazdığım yazılardan üzülenler, sıkılanlar, bunalanlar varsa hakkını helal etsin tekrardan özür dilerim.. İyi forumlar herkese

Karmam
24.09.2016, 19:12
Şu eleştiri yapan,yeniliriz diyenleri de bi rahat bıraksanız...hep aynı kavga...bazı kişiler realisttir,skora bakmaz...bazıları iyimser olmayı tercih eder...ikisinin de iyi yönleri var,kötü yönleri var...saygı duymak lazım,en azından hakaret etmemek lazım...

"bu yönetimden bir bok olmaz istifa"

"ersun yanaldan bir bok olmaz istifa"

"1 numaralı futbolcudan bir bok olmaz sgitsin"

"2 numaralı futbolcudan bir bok olmaz sgitsin"

...

"24 numaralı futbolcudan bir bok olmaz sgitsin"

"bize iyi koyacaklar takip edin"

"bize iyi koydular ben demiştim"

"yönetim istifa"

"ersun yanal istifa"

"nasıl koydular bize küme düşeriz kesin haftaya da koyacaklar"

sonra da eleştiriyoruz takımın iyiliği için bikbik.

bunların yaptığı eleştiri değil geçen sezonun devre arasından başlayıp bugüne kadar süregelen organize bir köstek olma çabasıdır.

"istifa, koyarlar, koyuyorlar, koydular, koyacaklar, istifa"'yı eleştiri adı altında kimsenin şirinleştirmeye hakkı yok. bunu yapanların da ya niyeti kötüdür ya da aklı yarımdır. biz destek dedik sabır dedik, bu yolda da köstek olmaya çalışan irlandalıların sesini bastırmak da bizim bu renklere boynumuzun borcudur.

eleştirinin başını çeken de bu yönetime destek verenlerdir bunu bilesiniz. bunların yaptığının eleştiri olmadığını da umarım çok iyi anlarsınız.

Berke6198
24.09.2016, 19:14
Demir kötüydü diyorsan hiç tartışmaya lüzum yok. Farklı gözlerle takip ediyoruz futbolu demek ki.

İyi miydi ?

Onur Akyüz
Ersun Bey diyeceksiniz. :)10894

Onur Akyüz
İyi miydi ?

Çok iyiydi.

jairzinho
24.09.2016, 19:15
dua edelim zemin kötüydü.yoksa fena halde kontraatak yerdik.bastırdığımız dakikalarda.tam karambol kaos futboluna döndü takım risk alarak.

yusuf erdoğan yanalı adeta ipten aldı.iyi mi yaptı kötü mü yaptı önümüzdeki haftalar göreceğiz.

Tuğrul
24.09.2016, 19:16
Biz cok fanatigiz bence bazen abartiyoruz. Yusuf simdi bilerek mi oynamiyo sanki zaten dunya stari olsa madrid te oynar destege devam

Bu daha çok arz talep ile ilgili.

Trabzonspor Alanyaspor olmak istiyor ise Yusuf yeterlidir.

Trabzonspor 3 İstanbul takımının kulvarında olmak istiyor ise Yusuf kadroda olmamalı.

Oruç
Bu ibaneze az cok izledik.
Akbaş ve Güraydan sonra 3. bek olacak seviyede mi bu adam sizce.
Kazandık vs de yazıktır günahtır.
Akbas zeki yusuf (yumlu haric) yetenekleri sınırlıdır ama bence Ts sevgilerini tartısmam. Akbaş ın yetersiz olduğu aşikar.
Bu arada gercekten Zeki beni hergün şaşırtıyor. Bu maç bence en iyi 2-3 oyuncudan biriydi.

Adam gibi bir sağbek alana kadar Zeki sürekli 11'de olmalı. Başkası orada oldu mu sağ kanat çöküyor resmen. İyi kötü adam bir şeyler yapıyor.

İ. SARAL
Yumlu'dan formayı almaz umarım hoca. Ugur'a göre çok daha iyi stoper. Başka sağ bek olmadigi icin Zeki'nin yeri de garanti. Solda da Akbaş oynar. Diger sol beklerin savunmaları hep zayıf. Ofans da da etkinlikleri yok.

Mehmet Fatih Yavuz
24.09.2016, 19:18
şikecileri ersun değil aziz şampiyon yaptı.taktik faullerine yugoslav faullerine hakemler göz yumdu.kimle mi olacak.hemen söyleyeyim.rıza çalımbay. benim favori teknik adamlarımdan biri.
Ersun hoca gittikten sonra da yapsaydı şampiyon madem o kadar meziyet sahibiydi!?
Rıza Çalımbay da gelse en fazla 3-5 hafta sonra saçmalamaya başlayacaksınız bugün yaptığınız gibi,
sizler gibi egosunu bu iş üzerinden tatmin mi eden desem,
yönetimde istikrarın ne demek olduğundan bi haber mi desem zatlar yüzünden bu takım iholara falan kaldı. Az kalsın dönülemeyecek yere geliyordu.

Allah rızası için gölge etmeyin. Yerel basındaki borozanlarla aynı sesi verenin sevdasından şüphe edildiğinde de garipsemesin.

yeter da! Yeter!!

yarın kimin kellesini isteyeceksiniz!?

sizin usulün piri iho gitti çok şükür.

Az biraz kösteksiz gitsin takım Allah rızası için...

serdaracıl
24.09.2016, 19:19

Rıza da gelse ki zerre hazzetmem ilk küfredecek olan yine aynı adamlar

Bud Spencer
ikinci yaridaki oyunu ic sahada her macta gösterebilmeliyiz
cok iyi idi

Ahmet Kara
Ne başkanın ne de hocanın kellesi alınamayacak. Usta ve Yanal 2 yıl çalışacaklar. Başarı istikrarla gelir.

Şahin Yılmaz
24.09.2016, 19:20
Evet Ersun Hocayı ve oynattığı futbolu eleştirenlerden biride benim.

Burda eleştiri yapanlara hain gözüyle bakılmasından rahatsızlık duyuyorum. Haaa Konya suklar dörtler falan tipi mesaj atanları ayrı tutuyorum.

Ben geçen hafta içinde yazdım. Haddimizi bilerek oynarsak ve herkes kendi mevkisinde oynarsa yenilsek bile sorun yok demiştim.

Gördük ki bugün Ersun Hoca tamda dediğimiz şekilde oynattı. Eleştirmesini biliyorsak tebrik etmesini de biliriz. Tebrikler Hoca. Eksiğimiz var mı var. Sorun değil. Zamanla düzelir diyebiliriz.

Herşeyden önemlisi Aykut şikecisinin yönettiği Konya yı üstelik son dakika golüyle yenmek harika bir duygu oldu.

Bir tebrik de stadda takımı destekleyen takımdaşlarımıza.

İ. SARAL
Muhammed cok çalışıyor cok istekli ama iki tane ayni tarz oyuncu fazla oluyor. Suk da hemen hemen yakin tipte oyuncu ama daha iyi yapiyor o isleri. Suk'un yaninda Ndoye olsa daha iyi olur.

ucurum
Arkadaşlar belki unutmuştur hemen hatırlatalım, güzel şeyleri konuşmayacaksınız, konu başlığımız her zaman yumlu zeki akbaş yusuf olmak zorunda, size yakışmaz olaylara olumlu bakmak, lütfen biraz daha dikkat...!?!?

TS61_NL
Takimi elestirmek bir sey takimi yerden yere vurup sirf muhalefet olsun diye camurdan cikarip camura sokmak baska sey. Sapla samani karistirmayalim...

artvints
24.09.2016, 19:21
Yumlu'dan formayı almaz umarım hoca. Ugur'a göre çok daha iyi stoper. Başka sağ bek olmadigi icin Zeki'nin yeri de garanti. Solda da Akbaş oynar. Diger sol beklerin savunmaları hep zayıf. Ofans da da etkinlikleri yok.

adam haklı beyler, ismail saral bey diyeceksiniz.

artvints
24.09.2016, 19:22
Muhammed cok çalışıyor cok istekli ama iki tane ayni tarz oyuncu fazla oluyor. Suk da hemen hemen yakin tipte oyuncu ama daha iyi yapiyor o isleri. Suk'un yaninda Ndoye olsa daha iyi olur.

oraya bir sniper lazım.ikinci forvet talisca gibi. 4 4 2 taktiği değişmesin mümkünse.

Oruç
Ne başkanın ne de hocanın kellesi alınamayacak. Usta ve Yanal 2 yıl çalışacaklar. Başarı istikrarla gelir.

4 haftada herkesi istifaya çağıranlar camiadan uzak tutulsa en büyük sorunu ortadan kaldırmış olacağız aslında. Kafalar çok acaip çalışıyor bazılarında.

Tuğrul

Durica haricinde kontrol, pas ve dripling özelliği olan bir oyuncu yok.

Savunmadaki diğer 3 oyuncu çıkışlarda topu kaybedeceğinden, hücum tehdidi olmadığından oyuna 1-0 yenik başlıyoruz.

Mustafa Akbaş oyun zekası ile ilintili savunması zayıf. Bu maçta Onur'un kurtardığı %100'lük pozisyonda ofsaytı bozdu.

Sağ bekte - Onazi, Stoperde Aytaç(Okay) Sol bekte İbanez olmalı.

Sadettin_
24.09.2016, 19:23
dua edelim zemin kötüydü.yoksa fena halde kontraatak yerdik.bastırdığımız dakikalarda.tam karambol kaos futboluna döndü takım risk alarak.

yusuf erdoğan yanalı adeta ipten aldı.iyi mi yaptı kötü mü yaptı önümüzdeki haftalar göreceğiz.
sizin dilinizden konusayım .

Madem zemin kötüydü sadece onlara mı kötüydü ?
Aynı sahada oynadık bizede kötüydü zemin .
Oynamak isteyen cıkar catır catır oynar topunu .

Berke6198
24.09.2016, 19:24
"Maçın Yıldızı" başlığı gelmiştir !!! :) :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/53408-Ma%E7%FDn-Y%FDld%FDz%FD-Trabzonspor-Atiker-Konyaspor

Ahmet Kara
24.09.2016, 19:25
Daha önce ki maçlarda orta sahamız yumuşak kaldığı için hoca Aytaç ve Okay'ı oynattı. Özellikle Onazi Kasımpaşa maçından sonra yatışa geçti. Catillo ise geçen hafta yaptığı ya da yapamadığı rabona yüzünden kesiği yemiştir. Hoca doğrusunu yaptı.

ucurum
24.09.2016, 19:25
Evet Ersun Hocayı ve oynattığı futbolu eleştirenlerden biride benim.

Burda eleştiri yapanlara hain gözüyle bakılmasından rahatsızlık duyuyorum. Haaa Konya suklar dörtler falan tipi mesaj atanları ayrı tutuyorum.

Ben geçen hafta içinde yazdım. Haddimizi bilerek oynarsak ve herkes kendi mevkisinde oynarsa yenilsek bile sorun yok demiştim.

Gördük ki bugün Ersun Hoca tamda dediğimiz şekilde oynattı. Eleştirmesini biliyorsak tebrik etmesini de biliriz. Tebrikler Hoca. Eksiğimiz var mı var. Sorun değil. Zamanla düzelir diyebiliriz.

Herşeyden önemlisi Aykut şikecisinin yönettiği Konya yı üstelik son dakika golüyle yenmek harika bir duygu oldu.

Bir tebrik de stadda takımı destekleyen takımdaşlarımıza.

Hocam, ben de sonuna kadar yönetimin teknik adamın futbolcuların arkasında olan bir adamım...

Bugün takım özellikle ikinci yarı Konya'yı hapsetti eyw. Ama tek bir pozisyonumuz yoktu. Konya yerine kontraya çıkan bir takım mesela Osmanlıspor olsaydı, bugün çok rahat gelip gelebilirdi. Biz resmen isteyerek kopardık maçı, kader bile razı olmadı bu kadar arzuya kör bela kazandık.

Ersun'un kaybederken bile oynattığı sistem bence oturduğunda çok daha can yakacak ve önlem alınamayacak bir karaktere sahipti ki bugün çift forvet ve baskıya rağmen pozisyon üretemedik, eski taktikle bir çok defa karşı karşıya pozisyonlar yakalamıştık oyun hakimi olmuştuk...

Ersun hoca bence bugün takımı tanıyan oyuncularla evet söylediğin gibi ama geleceği olmayan bir düzende sahaya çıktı...

Bunu kredi kayıplarında zaman zaman yine deneyecektir ama bizim kadromuz tek ön liberolu kanat forvetlerle üçleyen beklerin hücuma tam katkı yaptığı sezon başı sistemi olmalı...

cotanak61
24.09.2016, 19:27
Arkadaslar Ses Tellerim gitti. Stadda bağırs bagira. Taraftarin azda olsa sesi geldimi ?

serdaracıl
24.09.2016, 19:28
Bero nasıl oynadı? Yabancılardan birtek onu ve castilloyu merak ediyorum.

İ. SARAL
24.09.2016, 19:28
oraya bir sniper lazım.ikinci forvet talisca gibi. 4 4 2 taktiği değişmesin mümkünse.
O da olur. Jaja gibi mesela.

Tuğrul
24.09.2016, 19:29

Rıza denenmiş, başarısız olmuş biri.

Daha İspanya milli takımı ile anlaşmadan, serbestken Julen Lopetegui ismini ortaya atmıştım.

Lucescu gibi popülist hamleden uzak. Başarıya aç, genç, vizyon sahibi bu teknik adam bitirilebilirdi.

ibrahim
Ersun hoca gittikten sonra da yapsaydı şampiyon madem o kadar meziyet sahibiydi!?
Rıza Çalımbay da gelse en fazla 3-5 hafta sonra saçmalamaya başlayacaksınız bugün yaptığınız gibi,
sizler gibi egosunu bu iş üzerinden tatmin mi eden desem,
yönetimde istikrarın ne demek olduğundan bi haber mi desem zatlar yüzünden bu takım iholara falan kaldı. Az kalsın dönülemeyecek yere geliyordu.

Allah rızası için gölge etmeyin. Yerel basındaki borozanlarla aynı sesi verenin sevdasından şüphe edildiğinde de garipsemesin.

yeter da! Yeter!!

yarın kimin kellesini isteyeceksiniz!?

sizin usulün piri iho gitti çok şükür.

Az biraz kösteksiz gitsin takım Allah rızası için...

Bayramlaşma töreninde konuşma fırsatı buldum Başkan ile. Şikecilerin camiası ile içimizdeki bazı dar kafalıları aynı kefeye koyup karşımızdaki güruhun çok pis ve terbiyesiz bireylerden oluştuğunu söyledi. Her kulvarda bunlara karşı mücadelemizin devam edeceğini, Trabzonsporun varoluşunun bunları bertaraf etmekle olacağını söyledi. Dinlerken gözlerim yaşardı gerçekten. Başkanı bu sefer sonuna kadar takdir ettim. Demekki TV'den ordan burdan sallamaması bunlara karşı olan acizliğinden değilmiş. Başkan bu düşünceyle çok canlar yakacak inşallah. Sonuna kadar arkasındayım.

İ. SARAL
Durica haricinde kontrol, pas ve dripling özelliği olan bir oyuncu yok.

Savunmadaki diğer 3 oyuncu çıkışlarda topu kaybedeceğinden, hücum tehdidi olmadığından oyuna 1-0 yenik başlıyoruz.

Mustafa Akbaş oyun zekası ile ilintili savunması zayıf. Bu maçta Onur'un kurtardığı %100'lük pozisyonda ofsaytı bozdu.

Sağ bekte - Onazi, Stoperde Aytaç(Okay) Sol bekte İbanez olmalı.
Ibanezi sene sonu gondermeye çalışırız.

Fatih Öztürk
Baskı sadece rakibi sahasına hapsetme ile değil.

Üreterek, pozisyon yakalayarak olur ki maç özelinde Muhammet ve Okay'ın kafa vuruşu dışında etkili atağımız olmadı.

Konya'da kontraatak silahlarının kalitesiz olması gidişatı olumsuz etkiledi. Osmanlı'da ki Ndiaye, Umar gibi oyuncuları olsa oyun farklı seyrederdi.

Bugün pas yaparak değil ikili mücadeleleri kazanarak, şok presler yaparak, kaotik bir oyunu hazırlayarak kazandık.

Futbol adına leş bir maçtı sadece skor için mutlu olabiliriz.

Baskıyı "olgunlaştırarak" derken bundan bahsettim bende :)

serdaracıl
24.09.2016, 19:30
Yalnız Scout ekibimiz bu yabancıları nerden bulmuş? Başarısızlık net.

Faik Yılmaz
Trabzonspor'un yenilmesini isteyen ve bekleyen Trabzonsporlular (!!!!) en az 1 hafta daha bekleyecekler. Bu hafta umdukları gibi gitmedi

El Cordobes
Ersun Hoca bugün takıma mı, yönetime mi, yoksa taraftara mı bir mesaj vermek istedi anlamadım. castillo,onazi, ibanez,n doye yedek başladı tamam. ancak takım kötü giderken bunları oyuna sokmayı hiç düşünmedi. okay sarı kart görmese bence onaziyi de sokmayacaktı. çünkü 87 de filan girdi. inşallah sorun sadece performanstır. isteksizlik, yanlış davranışlar veya gruplaşma gibi birşey yoktur umarım.

maçın adamı durica...

bordo08
Bero çok iyi nazar değmesin bitip tükenmek bilmeyen bir enerjisi var maşallah

Oruç
24.09.2016, 19:32
Yalnız Scout ekibimiz bu yabancıları nerden bulmuş? Başarısızlık net.

Şu an öyle görünüyor. Hele Castillo tam fiyasko.(Bana göre tabi.)

Hakan
24.09.2016, 19:32
Bero nasıl oynadı? Yabancılardan birtek onu ve castilloyu merak ediyorum.
İyiydi.Zaten bu adama goller kaçırsa bile kızamam ben,harika bi enerjisi var.

Nurettin55
24.09.2016, 19:33
berke adli yöneticiyi kiniyorum ve bu baslikda mac esnasinda beyinsiz yazan herkese ceza vermesini talep ediyorum. Beyniyle oynamayan oyuncuya ne diyecegiz söylesin

Şahin Yılmaz
24.09.2016, 19:35
Hocam, ben de sonuna kadar yönetimin teknik adamın futbolcuların arkasında olan bir adamım...

Bugün takım özellikle ikinci yarı Konya'yı hapsetti eyw. Ama tek bir pozisyonumuz yoktu. Konya yerine kontraya çıkan bir takım mesela Osmanlıspor olsaydı, bugün çok rahat gelip gelebilirdi. Biz resmen isteyerek kopardık maçı, kader bile razı olmadı bu kadar arzuya kör bela kazandık.

Ersun'un kaybederken bile oynattığı sistem bence oturduğunda çok daha can yakacak ve önlem alınamayacak bir karaktere sahipti ki bugün çift forvet ve baskıya rağmen pozisyon üretemedik, eski taktikle bir çok defa karşı karşıya pozisyonlar yakalamıştık oyun hakimi olmuştuk...

Ersun hoca bence bugün takımı tanıyan oyuncularla evet söylediğin gibi ama geleceği olmayan bir düzende sahaya çıktı...

Bunu kredi kayıplarında zaman zaman yine deneyecektir ama bizim kadromuz tek ön liberolu kanat forvetlerle üçleyen beklerin hücuma tam katkı yaptığı sezon başı sistemi olmalı...

Sevgili kardeşim,

Mevcut kadroyla senin dediğin tarzda futbol oynatması olası kötü sonuçlarda ben dahil bazı taraftarları paniğe sokuyor. Dediğin gibi ileride daha delici bir takım olabilir. Ama şahsen benim bünyem kaldırmıyor.

Konya gibi Başakşehir gibi ligimize göre sınıf takımlara karşı kontrollü kapanan bekliyerek oynayan kontra atak futbolu oynarsak en azından göze hoş gelmese de iyi neticeler alma şansımız daha yüksek olur.

Ayrıca senin yazılarını da ilgiyle takip ediyorum. Şahsi fikrimi bir defa daha belirtmek isterim. Bu kadro yapısıyla 2 yıl sabır etsek bile şampiyonluk mücadelesi içerisinde olacağımıza ihtimal dahi vermiyorum.

Devre arası ve önümüzdeki yıllarda alınacak iyi oyuncularla ve veda edilmesi gerekli oyuncularında yollanmasıyla minimum 4-5 yıl sabır lazım geldiği kanaatindeyim.

Tuğrul
24.09.2016, 19:39
Şu an öyle görünüyor. Hele Castillo tam fiyasko.(Bana göre tabi.)

Castillo iyi bir takımda etkili olur.

Bizim takımın kurgusu savunma dinamiklerini öne çıkarıyor.

Kaplumbağa gibi ağır işleyen bir pas trafiği var. Castillo'yu bire bir bırakacak varyasyonlar, ters toplar atılmıyor.

Oyunun temposunu düşüren 80'li yıllardan kalma İngiliz duran top taktiği hücum taktiğimizin merkezini oluşturuyor.

Öyle rezil bir futbol anlayışımız var.

zalis
24.09.2016, 19:39
Çok şükür rahat bir galibiyet aldık huzur doluyum.aykut kocamanın yüz ifadesini bende unutmayacağım. Hakemin de yüz ifadesini unutmayacağım. Başaramadı.

Enaldo61
24.09.2016, 19:40
Öyle veya böyle kazandık ve ben çok mutluyum, sadece destek diyorum geçen hafta da dedim hep de diyeceğim çünkü bu takımın bizden başka kimsesi yok. Trabzonda olanlar anlayamaz kolay kolay. Hep tek Trabzonsporlu olduk biz gurbette. Hep eziklendik, biz sahip çıkmazsak ne olacak bu kulübe? Takım kötü diye desteklememek Trabzonspor taraftarlığına kültürüne ters bi kkere. Buu tarz dusunenler ancak İstanbul takımı tutma zihniyetindedirler bana göre. 10 yıl falan önce izmirdeyim sabah okula gidicem ts atkisi takmisim. Adamın biri gördü dedi ki bunu hala takıyor musun. Dusunun başka takımı tutanlar nasıl düşünüyor. Siz de öyle olmayın.

İskender Çakmak
24.09.2016, 19:42
Güzeldi herşey güzeldi.. ikinci yarıdaki baskı pres daha da güzeldi.. seviyorum böyle hafta sonlarını ya

Sent from my iPhone using Tapatalk

olcay_61
24.09.2016, 19:45
Kombinelere etki eder umarım galibiyet, 20-25 binleri bulmamız lazım

ucurum
24.09.2016, 19:51
Sevgili kardeşim,

Mevcut kadroyla senin dediğin tarzda futbol oynatması olası kötü sonuçlarda ben dahil bazı taraftarları paniğe sokuyor. Dediğin gibi ileride daha delici bir takım olabilir. Ama şahsen benim bünyem kaldırmıyor.

Konya gibi Başakşehir gibi ligimize göre sınıf takımlara karşı kontrollü kapanan bekliyerek oynayan kontra atak futbolu oynarsak en azından göze hoş gelmese de iyi neticeler alma şansımız daha yüksek olur.

Ayrıca senin yazılarını da ilgiyle takip ediyorum. Şahsi fikrimi bir defa daha belirtmek isterim. Bu kadro yapısıyla 2 yıl sabır etsek bile şampiyonluk mücadelesi içerisinde olacağımıza ihtimal dahi vermiyorum.

Devre arası ve önümüzdeki yıllarda alınacak iyi oyuncularla ve veda edilmesi gerekli oyuncularında yollanmasıyla minimum 4-5 yıl sabır lazım geldiği kanaatindeyim.

Teşekkür ederim hocam, inşallah yapılanma daha hızlı oturur yoksa kimsenin bünyesi kaldıramayacak.

Doğan BULAT
24.09.2016, 19:52
Yanlız hakemler yavaş yavaş başladılar sanki oynamaya..

Yiğit SARI
24.09.2016, 19:54
Çok çok önemli bir maçtı iyi kötü kazandık. Bir başlangıç olur umarım

memmedaga
24.09.2016, 19:58
Takımın oyunundan birşey anlamadım ama mücadeleyi tebrik ederim,hiç ümidim yoktu,zar zor olsada aldık,bu mücadelenin üzerine akılcı bir oyun olursa taşlar yerine oturur.
Fiziken Konya yı ezdik bu çok önemli birşey
Yanıldığım için mutluyum.
Türkiyede fizik gücün yüksek ise her türlü iş yaparsın.

Maçın adamı kesinlikle Zeki helal olsun

Kazım Bostan
24.09.2016, 19:58
cardozo reyis'i özledik ya.. kabul edin hepimiz o gol atınca daha çok seviniyorduk. :)

golü izlerken aklıma geldi yine

My
24.09.2016, 20:01
Geçmiş maçlara nazaran daha iyi bir Trabzonspor bekliyorum.Nihayet bir kıpırdanma olmuş :) Her maç galibiyet olmaz ama her hafta azar azar üzerie koyarız gibi iki adım ileri bir adım geri. Yalnız kadro ve transferleri düşününce enteresan olmuş.

Oruç
24.09.2016, 20:01
Yanlız hakemler yavaş yavaş başladılar sanki oynamaya..

Yavaş yavaş mı ? Hiç durmadılar ki.

BlackPanther
24.09.2016, 20:05
Bu ligtv Trabzonspor maçının yayınını kesmek için can mı atıyor Allah aşkına?

BlackPanther
24.09.2016, 20:07
Çok şükür rahat bir galibiyet aldık huzur doluyum.aykut kocamanın yüz ifadesini bende unutmayacağım. Hakemin de yüz ifadesini unutmayacağım. Başaramadı.

Golü son saniyede yiyince hayalet görmüşe döndü ;)

olcay_61
24.09.2016, 20:09

Jun suk olmuş diyorlar o an :)

special one
24.09.2016, 20:12
O kadar ihtiyacımız vardı ki
tam zamanında geldi bu galibiyet
Mutlu bir hafta olacak

orhan42
24.09.2016, 20:19

Jun suk'u biz mi yaptık Konya mı renkdaş ? (!)

BlackPanther
24.09.2016, 20:21
Jun suk'u biz mi yaptık Konya mı renkdaş ? (!)

:) :) :) Jun Suku biz yaptık.

Ama bırak şu Jun Suku. Bu adam hiç bir işe yaramaz.

gabriel omar
24.09.2016, 20:25
Yalnız Durica haricindeki yabancılar piyasada yok sorun nedir ? Mantarladı mı scout ekibi yoksa ? Bir iki olabilir ama İbanez,Suk,Onazi,Sheidayev,Castillo piyasada yok .Az buz da değil 10 milyon euroya yakın bonservis ödedik bu adamların hepsinin ilk 11 katkısı vermesi lazım.Galibiyet güzel ama sahadaki oyuncu grubu bir maç alır iki maç alır sonra aksar,transferlerden katkı almak zorundayız.

Her ne olursa olsun galibiyet çok güzel oldu.Üstüne koyarak gitmemiz lazım .

orhan42
24.09.2016, 20:26
:) :) :) Jun Suku biz yaptık.

Ama bırak şu Jun Suku. Bu adam hiç bir işe yaramaz.

Be güzel kardeşim hafta boyu bunu dillendirdin gibi geldi bi an..sevinmene sevindim..

Gökhan Uzun
24.09.2016, 20:27
Yenmek çok güzel bir şey ya, resmen ne pazartesi sendromu falan kalacak ne iş stresi :D

M. Fatih ALEMDAR
24.09.2016, 20:28
Sukur yav.

TRABZONSPOR

BlackPanther
24.09.2016, 20:29
Be güzel kardeşim hafta boyu bunu dillendirdin gibi geldi bi an..sevinmene sevindim..

Ama scout ekibini hala eleştiriyorum.

Böyle scoutluk olmaz. 10 milyon da az değil.

orhan42
24.09.2016, 20:32
Ama scout ekibini hala eleştiriyorum.

Böyle scoutluk olmaz. 10 milyon da az değil.

Kardeşim eleştiriye varım ,ama başka türlü olunca insan üzülüyor tabii..Scout ekibini ben de eleştiriyorum,ama bakalım belki utanırız ..Yine de geçen hafta ilk yarıdaki oyun golle süslenseydi bu gün 9 puana ulaşmış olacaktık..2. yarıdaki baskı ve mücadele bana göre çok iyiydi..

memozcan
24.09.2016, 20:32
Trabzonspor taraftarı futbolu biliyor miti en büyük yalandır.. 1-0 yenilince dünyayı yakar, 1-0 balına kazanınca dünyayı kazanmış gibi davranır.. Trabzonspor tarafrtarı skor taraftarıdır!!

bach72
24.09.2016, 20:35
Belki çokiyi oynamadık ama çok iyi mücadele ettik.Ersun Yanal da hatasından dönerek bodoslama saldırmak yerine dengeli oyun anlayışıyla sahaya çıkınca savunmamız az adamla yakalanmadı.Maç esnasında stad o kadar soğuk ve yağışlıydı ki bir ara çıkmayı düşündüm.Ama iyiki çıkmamışım.Son saniyede gelen gole inanılmaz sevindim.

ilyskm
Oynanması gerektiği gibi oynayınca en azından ezilmiyorsun

ilyskm
Tebrikler Trabzonspor'um

bordox
24.09.2016, 20:37
Çok güzel bir galibiyet oldu,iyi oynanan ve rakibi baskı altına alan ikinci yarıdaki oyunun üzerine gelmesi,takım olma sürecini hızlandırır,gol sevinci de bunun göstergesi.
Oyun olarak forvet hattımız ile orta sahamız arasında oyunu birlikte oynama ve organize olma sorunu var,defans bu maç daha ne yaptığını bilen bir görüntü çizdi.
Ekici bu performansı ile yedek olur,katkısı yok,takımı yavaşlatıyor.

gökçay61
24.09.2016, 20:42
Şu suk artık bi gol atsın yeter ya. yusufun içten gelen gözyaşları inşallah olgunlaşmaya başladığının göstergesidir. Son dakkada karambole gelsede 3 puan ilaç oldu. Biraz daha özgüven gelir inşallah.

Önder28
24.09.2016, 20:51
Trabzonspor taraftarı futbolu biliyor miti en büyük yalandır.. 1-0 yenilince dünyayı yakar, 1-0 balına kazanınca dünyayı kazanmış gibi davranır.. Trabzonspor tarafrtarı skor taraftarıdır!!

Maalesef haklısın arkadaşım. Golden önce kullandığı üç tane korneri değerlendiremeyen Yusuf şimdi kahraman oldu. Yine de yenmek güzel.

yorumsuz6117
24.09.2016, 20:52
Maçı izleyemedim kazanmamış iyi olmuş ama takımda çok büyük problemler var bunlar normal ama özellikle net golcü alınmayarak intihar edilmiştir bence.. Suk'tan beklentiler büyüktü ama fos çıktı..

Gürkan Asma
24.09.2016, 20:54
Tam staddan bi hışımla çıktım ki dışarıda goool diye bi ses. Çok güzel oldu bu 3 puan çok. :)

bach72
24.09.2016, 20:56
Zeki'ye ayrı teşekkür ediyorum.Gerçekten canını dişine taktı adam.Çok iyi mücadele etti.M.Ekici gibi hiç mücadele emeyen adamlara ses çıkarmazken bu adama ağır eleştiriler kesinlikle çok hakkaniyetsiz bir durum.Tebrikler Zeki.

B.AKDEMİR
24.09.2016, 21:05
Bu maç önemli olan 3 puandı. Mücadeleyi bırakmadan doğru işler yapınca Allah son dakikada nasip etti. Çok güzel oldu bu. Bundan sonra ki haftalarda toparlanma sürecine girmeliyiz. Ama şunun altını bir kez daha çizmeliyiz. Toparlanma sürecimizde hücum gücümüz yeterince iyi olmadığından savunmaya daha fazla önem vermeliyiz. Çünkü beğenilmeyen Cardozo'nun yerini dolduramadık.

Mehmet SELEN
24.09.2016, 21:07
Arşiv

Gerçek taraftar her zaman takımının yanında olmalıdır.Üç yer beş yer ya da bu takımdan cacık olmaz gibi laflar taraftara yakışmıyor,hatta ben onlara taraftar bile diyemiyorum.Bu gibi arkadaşlar iyi gün dostu.Gerçek taraftar takım kötü giderken destek olandır.

Sezgin Öztürk
24.09.2016, 21:12
Bu mac çok önemliydi sadece 3 puan degil takım güven kazandı oyuncular üzerindeki stresi biraz olsun attilar. Bugün ikinci yarıdaki oynanan oyunu begenmeyen arkadaşlar hic samimi gelmiyor bana. O her durumda adını zikrettiginiz Konyaya tek kale top oynadık ikinci yarıda. Hücumda istenilen seviyede değiliz fakat zamanla duzelecek takım o isigi verdi. Başkanın tabiriyle icimizdeki irlandalilara inat bu takima bu hocaya bu yonetime destek olalim. Yükseliş başlıyor hayırlısıyla...

ozturk
24.09.2016, 21:15
ekici, m.demir,aytaç biraz da suk hariç takımın mücadelesi iyiydi.Bu maçlarda sonuç önemlidir. Hele de 3 puan bizim için çok büyük moral motivasyon oldu.

Ersun hocanın artık ekiciyi yedeğe çekmesi gerek. Mücadeleci iyi bir orta sahaya ihtiyacımız var aslında. Ayrıca forvette suk ve m.demir yetersiz..

yorumsuz6117
24.09.2016, 21:17
Bizim en büyük sorunumuz bir galibiyetle her şeyi güllük gülistanlık yapıyoruz ve bir mağlubiyetle de takımı küme düşürüyoruz.. Ama bu sadece taraftarda değil yöneticilerimizde de var..

Nevzat Aydın ‏@zagortenay76 (https://twitter.com/zagortenay76)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 3 sa.3 saat önce (https://twitter.com/zagortenay76/status/779696748432351232)</small>
İkinci yarıdaki mücadeleyle hak ettik. Tüm camiaya hayırlı olsun. Tribünde olsam herhalde yine PFDK'lıktım bu golden sonra. :)

Tüm camiaya hayırlı olsun diyor sanki kupa kaldırdık..

nakzo
24.09.2016, 21:39
takımın net golcu eksikliği var.m.demir ve suk Trabzonsporun yedek golcusu bile olabilecek oyuncu değiiler takımın yetersizliğin yanında gol atamamak takımı strese sokuyor.

sasort
24.09.2016, 21:47
arkadaşlar ikinci yarı takım resmen bir dirilme yaşadı

BU MAÇ DEĞERLENDİRMESİNDE ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM

KEŞKE LİG YENİ BAŞLASAYDI

YENİ BİR KADRO KURULDU

ANCAK ERSUN HİÇ KAMP GEÇİRMEDİĞİ OYUNCULAR İLE KADRO OLUŞTURDU

ACABA DİYORUM BU ŞEKİLDE BAŞLANIP YENİ TRANSFERLER ZAMANLA MONTE EDİLSEYDİ. DAHA MI DOĞRU OLURDU.

BU KADRO ÇOK MU İYİ OYNADI HAYIR AMA UYUM NOKTASINDA İYİYDİ.

SON OLARAK ERSUNUN AYTACIN PERFORMANSINI BEĞENMESEMDE

ORTA SAHADA İLK DEFA DİREÇLİ OLDUĞUMUZU RAKİBİ DOMİNE ETTİĞİMİZİ GÖRDÜM.

AYTAÇTA ISRAR ETMESİ GEREKİR DİYORUM

YANINDA ONAZİDE OLUR OKAYDA BUNLARI AYNI KARAKTERDE GÖRÜYORUM İKİSİNİN YAN YANA OYNAMASI

TAKIM DİRENCİNİ DÜŞÜRÜYOR BENCE

sasort
24.09.2016, 21:49
Ben okayi etkisiz gördüm bu maç ekici gözüme batti

diğerleri iyiydi bence

Oruç
24.09.2016, 22:01
Derbi haftasında galip gelmiş olduk. Normalde hep tökezlerdik.

iyattara
24.09.2016, 22:09
'Iyi oynadik ustunduk 2. Yari' filan gibi yorumlari cok garipsiyorum gercekten. Su zeminde futbol mu oynandi da iyi oynadik diyebiliyorsunuz?! Hoca da futbol oynamayacağını bildiği icin cift forvet cikip her topu ileriye atip karambolden veya duran toplardan kaza ile bir gol atip mac kazanmak istedi. Nitekim de son dakikada bunu başardık. 3 puan almak çok onemliydi. Kum pistte puanimizi aldik cim pistte ayni eziyet devam eder. Golde uzun zamandir sevinmedigim kadar sevindim, galip gelmeyi unutmuşuz vallahi.

Cafer Bulur
24.09.2016, 22:11
Derbi haftasında galip gelmiş olduk. Normalde hep tökezlerdik.

Derbiyle ne alakamiz var ki?

Hedefimiz yok bu sene dedi başkan ama ben ilk 6 diyorum.

Oruç
24.09.2016, 22:14
Derbiyle ne alakamiz var ki?

Hedefimiz yok bu sene dedi başkan ama ben ilk 6 diyorum.

Kendimce alaka kurdum abi. Önemli bir şey değil. :)

artvints
24.09.2016, 22:15
bu günlere sabretmeden iyi günleri göremeyiz. sabredenlere ferahlık verir biraz olsun bu galibiyet. skora oynamak kolay gördüğünüz gibi 5, 6 öz evlat ile galibiyeti koparabiliyoruz ama iyi oyun oynamak rakibi sindirmek iyi takımlara karşı başa baş mücadele edip kazanacak oyunu oynamak çok zor. çok sabır ve istikrar ister.

Cafer Bulur
24.09.2016, 22:18
Kendimce alaka kurdum abi. Önemli bir şey değil. :)

Sorun değil kardeş.

Bu takımın çok zamana ihtiyaci var ama bugünkü mücadele olursa gerisi gelecektir

Çağatay_
24.09.2016, 22:31
Ersun Yanal gol yememeye oynayacağız dedi, ve yedirmedi. Takımın verilen görevi de layıkıyla yerine getirmesi önemli bir olaydır.

Sadettin_
24.09.2016, 22:38
Bizim en büyük sorunumuz bir galibiyetle her şeyi güllük gülistanlık yapıyoruz ve bir mağlubiyetle de takımı küme düşürüyoruz.. Ama bu sadece taraftarda değil yöneticilerimizde de var..

Nevzat Aydın ‏@zagortenay76 (https://twitter.com/zagortenay76)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 3 sa.3 saat önce (https://twitter.com/zagortenay76/status/779696748432351232)</small>
İkinci yarıdaki mücadeleyle hak ettik. Tüm camiaya hayırlı olsun. Tribünde olsam herhalde yine PFDK'lıktım bu golden sonra. :)

ne desin , allah bizim belamızı versın mı desın . galibiyeti camiaya armagan ediyor ne var bunda

Ozan Kara
24.09.2016, 22:38
Pas yapamıyoruz çünkü oyuncular birbirlerine çok uzak oynuyor ve hep uzun paslar atıyoruz. Hocanın taktiği bence bu olmamalı.

Courage
24.09.2016, 22:41
Ersun Yanal gol yememeye oynayacağız dedi, ve yedirmedi. Takımın verilen görevi de layıkıyla yerine getirmesi önemli bir olaydır.

Yeni kurulan takımlarda ilk ders gol yememe oluyor çoğunlukla. Çuvalla gol atayım ne kadar yersek yiyelim önemli değil diyen fazla teknik adam yok.Geri dörtlünün Onur -Durica hariç hala daha oturmamış olması yine de soru işareti bende açıkçası. Gerçi sağ bek için alternatifsizlik var onu anlıyorum ama sol için artık Akbaş mı İbanez mi Güray mı Yusuf mu kim olacak ''net'' karar verilmesi lazım.

Durica'nın partneri ise Mustafa olacak gibi. Uğur, Aykut kadar zorlayamaz Mustafayı.Akakpoyu ise tam olarak göremedik 4-5 maç üstüste dolayısıyla düşünüldüğünü sanmıyorum. (böylece Mustafa da vazgeçilmez oluyor.;) )

PortoDeGalinhas
24.09.2016, 22:42
canlı canlı izlediğim oyuncuları tek tek değerlendirmek gerekirse
1-onur: maç boyunca bir kez top geldi zaten onda da takımı ipten aldı.
2-zeki: şuana kadar gördüğüm en iyi zekiydi ve istemesekte takımın en iyi sağ beki.
3-durica: söylenebilecek fazla birşey yok, en iyi transferimiz.
4-mustafa yumlu: yine kendine özgü saçma sapan hataları yapsada stoperde durica ile birlikte en iyi ikiliyi oluşturan oyuncu.
5-mustafa akbaş: ofansif anlamda oyuna hiçbir etkisi yok ama defansıda ibanez ve güraydan daha iyi.
6-okay: çok kaliteli bir kumaşı var ama bazen çok gereksiz yerlerde top kaybı yapıyor ya da oyundan düşüyor. daha yaşı genç, zamanla çok daha iyi olacağını düşünüyorum.
7-Aytaç: Trabzonsporu kaldırabilecek bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. bu tarz rakipler karşısında çok fazla sırıtmasa da, ortasahada pres yapan takımlar karşısında çok kötü durumlara düşebilir.
8-ekici: her geçen gün ona olan inancım biraz daha azalıyor. arada göstermelik bir presi(ki sonunda büyük ihtimal sarı kart görüyor), frikikleri ve köşe vuruşları dışında oyuna hiçbir etkisi yok.
9-bero: durica ile beraber bu takımda en beğendiğim futbolcu, takımın mücadele gücünü bir tık yukarı çıkarıyor. topu kaybettiğinde topu alana kadar presi devam ettiriyor.
10- suk: bu ligde 15 golun üzerine çıkabileceğini düşünmüyorum. her gelen topta yere düşeyimde faul alayım cabasında. bu tarz forvetlere hem hakemler prim vermiyor hemde defanslar çok rahat sindiriyor.
11- muhammet demir: heyecandan mıdır becereksizlikten midir bilemiyorum ama yusufla beraber sahada ne yapmaya çalıştığını anlamadığım iki oyuncudan biri. top kontrolu, pasları, gol pozisyonuna girme yeteneği ancak sıradan bir anadolu takımında oynayacak seviyede .

Samet Yildirim
24.09.2016, 22:45
3 Puan harika oldu...Devami gelmeli ama bunun icinde Ersun Yanal kendin gelmesi gerekir !

Sadettin_
24.09.2016, 22:48
canlı canlı izlediğim oyuncuları tek tek değerlendirmek gerekirse
1-onur: maç boyunca bir kez top geldi zaten onda da takımı ipten aldı.
2-zeki: şuana kadar gördüğüm en iyi zekiydi ve istemesekte takımın en iyi sağ beki.
3-durica: söylenebilecek fazla birşey yok, en iyi transferimiz.
4-mustafa yumlu: yine kendine özgü saçma sapan hataları yapsada stoperde durica ile birlikte en iyi ikiliyi oluşturan oyuncu.
5-mustafa akbaş: ofansif anlamda oyuna hiçbir etkisi yok ama defansıda ibanez ve güraydan daha iyi.
6-okay: çok kaliteli bir kumaşı var ama bazen çok gereksiz yerlerde top kaybı yapıyor ya da oyundan düşüyor. daha yaşı genç, zamanla çok daha iyi olacağını düşünüyorum.
7-Aytaç: Trabzonsporu kaldırabilecek bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. bu tarz rakipler karşısında çok fazla sırıtmasa da, ortasahada pres yapan takımlar karşısında çok kötü durumlara düşebilir.
8-ekici: her geçen gün ona olan inancım biraz daha azalıyor. arada göstermelik bir presi(ki sonunda büyük ihtimal sarı kart görüyor), frikikleri ve köşe vuruşları dışında oyuna hiçbir etkisi yok.
9-bero: durica ile beraber bu takımda en beğendiğim futbolcu, takımın mücadele gücünü bir tık yukarı çıkarıyor. topu kaybettiğinde topu alana kadar presi devam ettiriyor.
10- suk: bu ligde 15 golun üzerine çıkabileceğini düşünmüyorum. her gelen topta yere düşeyimde faul alayım cabasında. bu tarz forvetlere hem hakemler prim vermiyor hemde defanslar çok rahat sindiriyor.
11- muhammet demir: heyecandan mıdır becereksizlikten midir bilemiyorum ama yusufla beraber sahada ne yapmaya çalıştığını anlamadığım iki oyuncudan biri. top kontrolu, pasları, gol pozisyonuna girme yeteneği ancak sıradan bir anadolu takımında oynayacak seviyede .

takımdaki tek sağbek o zaten :D

Ozan Kara
24.09.2016, 22:50
Bu arada takım da mücadele var evet ama futbol adına hiçbir şey yok.

Courage
24.09.2016, 23:00
Şimdilik sadece mücadele ve netice bekleyelim.

İyi oyun ya ikinci yarı olur yada 2-3 esaslı bir takviye ile seneye.

Harun CAN
24.09.2016, 23:01
İnanıyorum ki bu takımın en iyi forveti Ramil ve süre alırsa bunu ispatlayacak...

katre-i.matem
24.09.2016, 23:05
Benim futbol anlayisima gore;

* Bu takima daha iyi bir sag bek alinana kadar forma Zeki nindir. Maalesef Ersun Hoca gereksiz maceralara girdi orada.

* Zeki icin soylediklerim Akbas icinde gecerlidir. Ibanez den cok daha iyi oynuyor.

* Yusuf bu takimda oynayabilecek yetenek ve kalitede degildir.

* Ekicisiz bir oyun plani kurgulamali ve Bero nun enerjisini orta sahada kullanmaliyiz.

Onun haricinde kazanmak cok guzel hele de herkes kaybedecegimizi dusunurken. Ikinci yarida ki mucadele gucumuz cok iyiydi. Bunu devam ettirdik mi ve pas oyunumuzu gelistirdik mi harika olur.

sasone
24.09.2016, 23:08
Şimdilik sadece mücadele ve netice bekleyelim.

İyi oyun ya ikinci yarı olur yada 2-3 esaslı bir takviye ile seneye.

Hoca defansta ilk defa doğru bir dörtlü kurgusu ile çıktı ve oynadıkça rakibe pozisyon vermemeye başladık,eğer orta sahada ve forvette doğru kurgu ile çıksın inanıyorum iyi top oynarız.

Okay-Onazi
Castillo Bero Ibanez
Ramil

Şu hattı kursun eğer takır takır oynamazsak bir şey demeyeceğim,bu kurgunun tek sıkıntısı kanatların defansa vereceği katkı,eğer ciddi ve disiplinli oynamasını sağlarsa Ibanez ve Castillo'nun her türlü set oyununa uygun futbolcular.

Ama Ersun Yanal maalesef Ekici ve Aytaç'a hak etmedikleri forma ve süreleri veriyor.
Bugünkü defans yapısı ile Osmanlı ve Alanya maçlarını da kaybetmezdik.

Courage
24.09.2016, 23:17
sasone

bana göre iyi oyun ahengini yakalayabilmek için 23-24 kişilik kadronun tamamının birbirini iyice ezberlemesi lazım.Yoksa deneye yanıla bulunan doğru bir 11 (diyelim ki en doğrusu bu maç çıkandı) en fazla oyuncu değiştirene kadar oynar sonra akort yine bozulur.

Onun için orta veya uzun vadede iyi oyun dediğimiz işi de yaparız gibi geliyor bana.

fındıkoğlu
24.09.2016, 23:18
çok şükür... Umarım ölü toprağını attığımız maç olsun....:cool:

Euzjad
24.09.2016, 23:20
Ramili iyice guclendiriyolar herhalde, kas kondisyon calismasi

ibrahim
24.09.2016, 23:21

O değil de eşek gibi anıracaktın maçı alırsak. Noldu o iş?

artvints
24.09.2016, 23:22
net pozisyon verdiğimiz duran topta takımın duruşu çok yanlıştı.kesin gol yeriz diye içimden geçti. o tip pozisyonlarda ön tarafta daha kalabalık olmak lazım, resmen boşalttık orayı.

duran topta adam adama savunma yapıyoruz ama bunu geliştirmemiz lazım.bir iki tane de alanı koruyacak oyuncu gerekiyor. konayaspor kornerleri bir plana göre kullanıyor mesela. ön direği karıştırıyorlar sinir bozuyorlar. biz çok kolay harcıyoruz duran topları, herhangi bir plan görmüyorum.

Joomla!
24.09.2016, 23:23
takimda cok iyi oyuncular var ama sorun cok kötü oyuncularin iyi oyunculardan fazla olmasi. takimi bozuyorlar.

sasone
24.09.2016, 23:25
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@sasone (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=38107)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

bana göre iyi oyun ahengini yakalayabilmek için 23-24 kişilik kadronun tamamının birbirini iyice ezberlemesi lazım.Yoksa deneye yanıla bulunan doğru bir 11 (diyelim ki en doğrusu bu maç çıkandı) en fazla oyuncu değiştirene kadar oynar sonra akort yine bozulur.

Onun için orta veya uzun vadede iyi oyun dediğimiz işi de yaparız gibi geliyor bana.

Oyunun ilerlemesi için parçaların birbirini tamamlaması gerekiyor,24 kişilik kadronun içinde doğru parçaları bulma işini Hoca yapacak ama iki hafta Mustafa Yumlu'dan sağ bek çıkarmaya çalışan kişi olarak gerçekten ne düşündüğünü bilemiyorum.
Normal bir takım kurgusunda Aytaç gibi ağır ve Ekici gibi lakayt,mücadele etmeyen adamın olmayacağını,Suk ve Muhammed(şu anki formu ile-yetenek ve potansiyeline lafım yok) gibi savruk ve dengesiz forvet hattı ile set oyununu başaramayacağını bilmesi gerekiyor.

Son iki haftadaki kayıpların sebebi Hoca,bu maçı da zamanında taze kan sahaya vermeyerek,Castillo ve Onazi'nin enerjisine ihtiyacımız varken onları almayarak engel oluyordu ki,emeğimizin karşılığını aldık.

Courage
24.09.2016, 23:29
Maç esnasında da yazdım bir N'Diaye tipi adamımız olsa bu geçiş süreci daha hızlı olacak. Geçiş derken hem kazanma hem de ortasahadan rakip kaleye geçiş :)

zx61
24.09.2016, 23:36
Bin küsür kişi de gitse bu takım taraftara aç olduğu gösterdi.yeni kadroyu ben de çok eleştirdim evet bugün de çok iyi oynamadılar ama golde taraftara koşmaları duygulandırdı.bin küsür kişi gitmiş ama harbi taraftar gitmiş maça gol sevinçleri efsaneydi.
Bazen takmıyormuş gibi yapsak da çok önemsiyoruz Trabzonsporu

alone_6161
24.09.2016, 23:39
3 puan çok güzel. 2. yarıdaki mücadele daha da güzel. Bu hırsla bu inançla devam edersek bu yıl beklediğimiz ilerlemenin fazlasını gerçekleştirebiliriz. Durica'yı alandan aldırandan Allah razı olsun.

Emre ÖZTÜRK
24.09.2016, 23:40
Takım hırslıydı.Bunu görmeyeli baya uzun süre olmuş

emrex61
24.09.2016, 23:50
Güntekin Onay, "Trabzonspor ismiyle oynamaya kalkarsanız, Trabzonspor sizle kedinin fareyle oynadığı gibi oynar. Futbol yorumcusu olarak değil futbolsever olarak konuşuyorum. Trabzonsporsuz zirve yarışı istemiyorum"

Bunun videosunu bulabilen varmı birtürlü bulamadım :D

Erkan SÜNGER
24.09.2016, 23:54
Malesef demek zorundayim ama zeki yumlu durica güray defans hattimiz olmali. Önlerinde bence diyorum bero oynamali. Gercekten hizli guclu mucadeleci. Defansin onunde topu oyuna iyi sokabilecek bir futbolcu. Onazi ekici sagda castillo solda ibanez ilerde performansa gore degismeli mami oynamali. Sanki bu sekilde daha iyi oynariz gibime geliyor

oflubektas
24.09.2016, 23:57
Arkadaslar Ses Tellerim gitti. Stadda bağırs bagira. Taraftarin azda olsa sesi geldimi ?

Allah sizden razı olsun kardeşim. Çok az ama öz taraftar vardı tribünlerde. Gerçek Trabzonsporlu sizsiniz.

SEDER
24.09.2016, 23:58
Bugün onazi ile başlasaydık şimdi herkes evinde karalar bağlamıştı.. en zayıf halka onazi... hiç bir direnci yok.. onazi yerine mbia, atiba tarzında biri şart. Onazinin 11 oynadığı her maçı kaybederiz...

Ahmet Kara
24.09.2016, 23:59
Vira'ya ve bugün takımı stad da yalnız bırakmayan taraftara da ayrı bir parantez açmak lazım. Bugün sonuna kadar takımı desteklediler.

Ahmet Faruk
25.09.2016, 00:07
Muhtemelen Ekicinin yerine Bero geçecek zamanla. Iyi olur. Tabi o zaman da duran toplar konusu var. Ya Aytaç ya da Ekici kesilip Bero ortaya geçse... Ama sanki sağ tarafta oynayabilecek birisi var da....

SM-P600 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilyskm
25.09.2016, 00:16
Bu takım kaliteli bir takım değil ama takımın dengesini Mehmet bozuyor, dinlendirilmeli

oguzkoc
25.09.2016, 00:18
Suk santrafor gibi değil de sağdan bindiren kanat forvet gibi oynarsa sanki daha verimli olacak. Adam ceza sahası içinde bitirici özelliği zayıf bu çok net görünüyor. En azından sağ kanata takıma daha fazla katkı sağlayacak. Forvet de artık ramili denemeliyiz bence Muhammet'ten daha iyi olacaktır. Solda ise ibanez oynamalı hem ramil ve hem suk u besleyebilir.
Ortasaha ekicinin yapmaya çalıştığı işi castilloya verebiliriz. Sağ sol iç pozisyonda serbest bırakarak takımı ileriye çıkartacaktır.
Arkada ise okay ve bero ikilisi güçtü bir ortasaha olur....

yorumsuz6117
25.09.2016, 00:20
O değil de eşek gibi anıracaktın maçı alırsak. Noldu o iş?

Anırdım :)

artvints
25.09.2016, 00:22
beki ön tarafta oynatma işini unutun, geleceğe dair hiçbir şey kazandırmayacak bir hamle. boşuna deneme olur.

burakTopal
25.09.2016, 00:35
Bugün onazi ile başlasaydık şimdi herkes evinde karalar bağlamıştı.. en zayıf halka onazi... hiç bir direnci yok.. onazi yerine mbia, atiba tarzında biri şart. Onazinin 11 oynadığı her maçı kaybederiz...

Hatırlarsan onaazi oynadığı ilk maçı adamın hırsı ile kazandık bence zemin kötülüğü etkilediği 3 futbolcudan biri onaazi. Ve sol bekte ibannez oynayamam sebebi de zemin kötülüğüdur yeni stad ve zeminde her futbolumuzun olduğu gibi onazinin performansı artacak ve m.bia unutturacaktir

carl_06
25.09.2016, 01:02
5 haftadır yediğimiz şans gollerinden 1 tane niye biz atamıyoruz...
:)) allahın sevgili kulusun heralde renktaş

carl_06
25.09.2016, 01:10
Benim futbol anlayisima gore;

* Bu takima daha iyi bir sag bek alinana kadar forma Zeki nindir. Maalesef Ersun Hoca gereksiz maceralara girdi orada.

* Zeki icin soylediklerim Akbas icinde gecerlidir. Ibanez den cok daha iyi oynuyor.

* Yusuf bu takimda oynayabilecek yetenek ve kalitede degildir.

* Ekicisiz bir oyun plani kurgulamali ve Bero nun enerjisini orta sahada kullanmaliyiz.

Onun haricinde kazanmak cok guzel hele de herkes kaybedecegimizi dusunurken. Ikinci yarida ki mucadele gucumuz cok iyiydi. Bunu devam ettirdik mi ve pas oyunumuzu gelistirdik mi harika olur.

imzamı atıyorum. ekici takımı eksik oynatıyor. bero ortasahanın merkezine daha yakın oynarsa çok top kazanır bu enerjiyle.

serdaracıl
25.09.2016, 01:18

Ben de onazi yerine daha sert bir oyuncu alınmasını isterdim

Berke6198
25.09.2016, 01:28

Kesinlikle katılmıyorum. Aytaç mı kotardı yani orayı ?

Dilerseniz bugün size Aytaç'ın orta sahada nasıl hatalar silsilesine imza attığını kolaj halinde göstereyim ? :)

Onazi, Okay ile tartışmasız oynayacak isimdir şu anlık.

trabzonsporkits
25.09.2016, 01:32
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpl1/v/t1.0-9/14463219_10210928914038181_8645940874711117175_n.j pg?oh=c841a8a7a53e150c91539da3f18b1407&oe=58793924&__gda__=1483620126_dd8ac2b5a41454df1ff7eec6ff16f80 e

Muharrem Usta, Trabzonspor galibiyetinden sonra uçakla İstanbul'a dönerken; rahatsızlanan bir yolcuya müdahale etti.

ibrahim
25.09.2016, 01:53
Anırdım :)

Trabzonsporla şaka olmaz kardeşim. Bize neler neler yaptırdı. :D :D

Tolga Kurt
25.09.2016, 02:04
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpl1/v/t1.0-9/14463219_10210928914038181_8645940874711117175_n.j pg?oh=c841a8a7a53e150c91539da3f18b1407&oe=58793924&__gda__=1483620126_dd8ac2b5a41454df1ff7eec6ff16f80 e

Muharrem Usta, Trabzonspor galibiyetinden sonra uçakla İstanbul'a dönerken; rahatsızlanan bir yolcuya müdahale etti.

Bende video kaydı yaptım hostes sil dedi fln silmedim :D

Armağan Dere
25.09.2016, 02:06
Bizim golden önce faul yok..öle faul olmaz..

Ahmet Başkaya
25.09.2016, 03:36
Yusuf neden duran top kullanir? Hic goren oldumu iyi kullandigini?

Bu maçı da Hoca elleriyle hediye ediyor.Yazıklar olsun.

Yusuf"u bildim bileli adamin kornerler duran toplari ilk direge zor variyor neden hala bu kullaniyor duran toplarI? Inanilmaz gerçekten akil alir gibi degil

Tamam şimdi Yusufu tekrar çıkartabiliriz oyundan.

Yusufun oyuna girmesi resmen konyaya yaramis

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

yusuf girdi ama olumlu katkısı yok

Yusuf gereksizi neden girdi adam duran top kullanamaiyir israrla deniyoruz

Yusufta denfge sorunu var bir de beyin yokluğu hastalığı

Salak lan bu takimin topu. Hocasida gutbolcularida. Nedir arkadas bu yusufa korner kullandirmak. Essek bile 3 kere ayni direge kafasini vurmaz der hollanda atasozu ama essek kadar akil yok!

çıkar hoca yusufu çıkar

Yusufun yüzüne tükürmek istiyorum

Yusuf neden oynuyor çıldırmamak elde değil!

mücadele gücünü yüksek tutmak uğruna castillo'nun bugün bu zeminde oynamamasını anlarım ama castillo'nun alınmayıp yusuf'un alınmasını anlamam mümkün değil

boynuma dola yusuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu f

Bundan sonra Yusuf Erdoğan bey diyeceksiniz :D

:)

Cagdas Topal
25.09.2016, 03:58
Golün sıcaklığıyla aşırı sevinçten anlamadım masaya vurmuştum serçe parmağım kırılmış 95. Dkda sevinç patlaması yaşadık ihtiyacımız vardı [emoji23]

Ibrahim Gaygusuz
25.09.2016, 07:33
Son 10 dakikasi

kalitesi dusuk bir Ersun Yanal Fenerbahcesi gibiydik.

Konyasporun o dakikalarda topa sahip olma orani 20%'yi gecmemistir heralde.

Zeki bugun havadan karadan gelen hersey icin mucadele etti. Kalite eksikligi var ama su bulundugumuz durumdada bu mucadeleye ihtiyac var.

Bero'daki enerji muthis. Oyun tarzini Engin Baytara benzetiyorum bence sahadaki yerini biraz daha merkezi tutmak lazim ve ozgurlugunu kisitlamamak lazim.

Suk'a kiziyorum ama oda cok mucadele etti. Yaptigi deparlarin haddi hesabi yok. Keske yanina daha kalifeli bir isim olsa.

Yumlu - Durica en iyi stoper hattimiz. Bu bir gercek.

Bugun Konyali futbolcu degilde bizim futbolcumuzda sakatlanabilirdi. Avni Aker'de daha mac oynamamamiliyiz. Rize veya Istanbul kullanilmali Akyazi oncesi

A. Aydın
25.09.2016, 08:06
Son 10 dakikasi

kalitesi dusuk bir Ersun Yanal Fenerbahcesi gibiydik.

Konyasporun o dakikalarda topa sahip olma orani 20%'yi gecmemistir heralde.

Zeki bugun havadan karadan gelen hersey icin mucadele etti. Kalite eksikligi var ama su bulundugumuz durumdada bu mucadeleye ihtiyac var.

Bero'daki enerji muthis. Oyun tarzini Engin Baytara benzetiyorum bence sahadaki yerini biraz daha merkezi tutmak lazim ve ozgurlugunu kisitlamamak lazim.

Suk'a kiziyorum ama oda cok mucadele etti. Yaptigi deparlarin haddi hesabi yok. Keske yanina daha kalifeli bir isim olsa.

Yumlu - Durica en iyi stoper hattimiz. Bu bir gercek.

Bugun Konyali futbolcu degilde bizim futbolcumuzda sakatlanabilirdi. Avni Aker'de daha mac oynamamamiliyiz. Rize veya Istanbul kullanilmali Akyazi oncesi
Zekinin pas isabeti %53.
Rakip becerikli olsa zekini ordan 3 gol yerdik.

only ts
25.09.2016, 08:15
Bu zeminde top oynamak felaket.. nasil
izin veriyorlar boyle bir zemine. Yani madem bukadar berbat, neden maclari rizede yada baska biryerde oynamiyoruz? Boyle bir zeminde futbolmu oynanir Allah askina. 2016 yilinda uzerinde mac yaptigimiz çimlere bak. 4. Dunya ulkesinin 5.liginden farki yok.

buraya kadar stat elestirisiydi.. neyseki kurtuluyoruz bu ucubeden.

Karmam
25.09.2016, 08:15
gol çok tesadüftü pozisyon sayımız da azdı ama bütün spor kanallarında da söylediler 2. yarı adamları boğduk resmen. fizik gücü çok yüksek bir 11'le oynadık ve faydasını gördük. ilk yarının daha durgun geçmesini ben henüz birbirlerine alışmamalarına bağlıyorum düşünsenize ilk defa adamlar beraber ilk 11'e çıkıyor ve neticede farklı bir taktik. bunda da benim için baş aktör aytaç okay bero ve mustafa akbaş. yalnız bence muhammet demir yerine castillo olabilir. bu kadar dirençli orta sahamız ve güçlü forvetimiz varken castillo iyi gider. dün büyük ihtimal çimlerden dolayı oynamadı.

dün zeki de iyiydi mustafa yumlu da iyiydi çünkü her maç yaptıkları gol yediren hataları minumuma indirdiler. o hatalar dışında zaten mücadeleci adamlar bir derdim yok benim ama mesela zeki koşuyor mücadele ediyor duruyor duruyor bir yerde bir hata yapıyor ya net pozisyon ya gol. bu hataları yapmayacaksa başım gözüm üstüne oynasın. mustafa yumlu aynı şekilde.

yusuf o topa 100 kere vursun anca 1'ini atar. bu da bizim şansımızdı ama hak ettik bu kadar şansı çünkü 3 haftadır ortada olan maçları net skorlarla kaybediyoruz. bence bu serbest vuruşla duran top jübilesini yapsın yusuf zira gerçekten eminim forumda aramızda daha iyi korner kullanacak arkadaşlar vardır.

hakem ersun yanal'ı attırana kadar aleyhimize hatalı kararlar verdi ama ersun yanal atıldıktan sonra bu sefer lehimize hatalı kararlar vermeye başladı ve gol de biraz böyle geldi. ben bu büyüklükte kararları çok umursamıyorum. penaltı ve kırmızı kartlarda hata olmadığı sürece tolere edilebilir ama bizim de olayın bu raddeye gelmemesi için hakkımızı savunmamız lazım. ufak hatalarda ortalığı yıkacağız ki büyük hataları yaparken 10 kere düşünecek.

mustafa akbaş'a parantez açmak lazım gerçekten ilk kasımpaşa maçından itibaren görev aldığı her maç müthiş futbol oynadı. bence sol bekimiz akbaş'dır artık. ibanez de saatli bomba gibi oynadığı maçlarda zeki gibi o da her an gol yedirebilir. yalnız ben ibanez'in sol veya sağ açıkta oynayabileceğini düşünüyorum çünkü hem ortaları çok iyi hem de duran topları. sahada olması hücum gücümüzü artırıyor.

durica en iyi transferimiz. tam şampiyonluk kadrosuna yazılacak adam. dün bir tane hata yaptı ilk kez nazarlık olsun.

önemli bir maçtan 3 puan aldık. buna ihtiyacımız vardı. bir nefes aldık. mutlu bir hafta geçirebiliriz artık.

Travelair
25.09.2016, 08:18
Takımı mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum. Yusuf'u da golünden dolayı ama hakem oyundan atabilirdi çünkü direği sökmek sarı kart, üstüne tribüne çıktı o da sarı kart. Etti sana kırmızı kart. Düşüncesizliği devam ediyor

Golden önce de (Frikik için) faul yoktu diyenlere katılmıyorum. Bal gibi faul vardı.

Karmam
25.09.2016, 08:20
başkan stadın kasım ortasına sarkacağını söylemiş sanırım. buna göre akhisar ve rizespor maçlarını da avni aker'de oynayacağız. kasım'da zaten 2 haftalık ara var. 21 kasım'da antalyaspor maçımız var iç sahada (11. hafta)

Doğukan Uçan
25.09.2016, 08:52
Konya nin ikinci yari kaleye sutu yok

Erkan YILMAZ
25.09.2016, 09:42
hani bari mücadele edin dediğimiz türden bir maçtı özellikle 2.yarı konya kalemize gelemedi bizimde çok pozisyonumuz yok ama istekli oynadık

güzel galibiyetti bütün yorum yapan arkadaşlar nokta yerlere değinmiş inşallah daha iyi olacağız

Uğur Gündüz
25.09.2016, 09:49
Stadın Ekime yetişmeyeceği belliydi. Hatta ben ilk yarıya yetişmez bile diyorum. Dolayısıyla içerdeki maçları bu tarlada oynama inadını bırakıp ya İstanbul ya da Rize tercih edilmeli .

AnAKiN
25.09.2016, 10:34
Traftar azdi ama yarattigi ambians gercekten cok guzeldi. Maci izlerken stad doluymus gibi hissettirdiniz resmen bize. Agziniza saglik. Hep destek tam destek.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İskender Çakmak
25.09.2016, 10:40
Ne güzel bu pazar günü...
Özlemişiz valla.. Mutlu uyanmayı..

artvints
25.09.2016, 11:08
yusuf'un serbest vuruşları baya etkili, genellikle gol oluyor duran top kullanmasın diyorsunuz ama çok yüzdeli serbest vuruş attı şimdiye kadar, kornerleri kötü. ekici de çok iyi korner atmadı bu maç. şöyle bir düşününce aklıma gelenler, bursa'ya attığı frikik golü, gençlerbirliği maçında özer'in attığı gol, yine gençlerbirliği maçında medajni'nin attığı golde serbest vuruşları yusuf kullanmıştı. benzer bir vuruş yaptı, tamamiyle tesadüf değil. hazırlık maçında da benzer bir serbest vuruş golü attı. her topun başına da geçmiyor. belli yerlerden olanları kullandı. yine konya maçında direkten dönen bir serbest vuruşu var.

garziya
Ne yalan söyleyeyim, takımın gol sevinci golden çok hoşuma gitti...

artvints
https://youtu.be/4nfrR4q7Dwo

Uğur Kalyoncu
25.09.2016, 11:28
Golü defalarca izlemeyen var midir acaba :)

En son 2009 2010 senesinde Umutun 90 da Ankaragucune attigi gole dönüp dönüp bakıyordum bu da arsive eklendi..

Gökhan Unal in frikiginde Besiktas karsisinda Ankaragucunu desteklemeye gitmistim o yüzden o ben de derin iz birakmadi :)

Fatih Özkan
25.09.2016, 11:28
Ne yalan söyleyeyim, takımın gol sevinci golden çok hoşuma gitti...

Aynen öyle.
Aklıma geldikçe tebessüm ediyorum. :)

Samet GÜVEN
25.09.2016, 12:01
Kadroyu görünce çoğumuz - ben dahil - çok salladık Ersun hocaya. Ama sonuçtan bağımsız olarak belli bir düşünce üzerine yapılmıştı bu kadro. Neydi bunlar?

Ana etken, sahanın zemini. Bu saha; top alıp dripling yapacak, çalım atacak adam eksiltecek adamları yiyor. Bunun yerine mücadele ve fizik güç sahibi oyuncu gerektiriyor. (Castillonun kesilmesi, Onazi yerine Aytaç-Okay, Yusuf yerine bero, İbanez-Akbaş )

İkinci önemli etken rakibin yapısı. Tamamiyle gol yememek üzerine kurulu ve duran-kontra ile gol kovalayan bir takıma karşı oynayacak oluşumuz. Zaten klas ayakları koyup oynatsan bile rakip buna hazırlıklı ve planlarını buna göre yapan bir takım. O nedenle işi yine fiziğe döküp korakor, vücut vücuda ve Aykut beyin de dediği biraz daha kaos futbolu tercihi. ( Yine Akbaş tercihi, yine onazi ve castillonun kesilmesi )

Bu iki etkeni birleştirdiğimizde seçilen kadronun mantığı biraz daha oturuyor. Mesela 5 maçtır solumuzda ilk kez defans vardı. Top çok havada oynandı belki ama 5 maçtır ilk kez orta sahada rakip cirit atamadı. Bero-okay-aytaş hem cüsse hem kondüsyon olarak iyi kapattılar. Evet bu kadro ile bir gol yesek dönüşü neredeyse imkansız gibiydi ama bu riski aldı hoca.

Hepimizin istediği takım ve kurgu için pırıl pırıl bir zemin ve paslaşma gerekiyor. Şu an zaten hazır değiliz ve bu beklenen oyunu becerebilecek durumda olsak bile Avni Aker şu an en büyük engel. Beklediğimizden daha fazla sabretmemiz gerekecek.

gurur6134
25.09.2016, 12:07
Gol sonrasi hakemin yuz ifadesi gozumun onunden gitmiyor aykutdan beterdi...yerel gazetelerden 61.saatin attigi baslik efsane hakem icin..trabzonspor cinari DİKTİ.

Aydın Tiryaki
25.09.2016, 12:47
Dün totem yaptım ilk 4 maçı izlemiştim bunu izlemeyeyim dedim, kazandık. Buna çok ihtiyacımız vardı.

bahadır2561
25.09.2016, 12:58
https://mobile.twitter.com/Tribun1967com/status/779791350225002496

Böyle gol sevinçlerini özlemişiz

emrex61
25.09.2016, 13:13
Her maç sonunda singapurlu hekimoğlunun manevi oğlu vardı habire başlık açıyordu şimdide açsana kardeşim,samimi deyilsiniz siz eleştiri yaparken nekadar dogru söylediğimizin farkına vardı herkes inşallah adam her kötü sonucta yerden yere vuruyordu amacı hekimoğlu sinerjisi oluşturmaktı bunun peşindeydi bu arkadas takımın düzelmesi deyildi eleştirirken amacı.

ilyskm
25.09.2016, 13:13
Mehmet Ekici dinlendirilmeli

Sent from my iPad using Tapatalk

Mert'
25.09.2016, 13:59
2.yari cok iyiydik boyle oynayip puan kaybetsek raziyim.

Faruk BERBER
25.09.2016, 14:02
2.yari cok iyiydik boyle oynayip puan kaybetsek raziyim.

Alanyaspor maçında da ilk yarı çok iyiydik, öyle oynadık kaybettik.

Dün de öyle oynadık, bu sefer kazandık.

Gerekli sabrı gösterirsek, güzel sonuçlar alacağımız aşikar aslında.

Takım olma yolunda hızla ilerliyoruz. Görebilene.

Steril61
25.09.2016, 14:07
Sezon başından beri takımın maçlarını izliyorum. Futbolcu kalitesi adeta yerlerde sürünüyor. Bilhassa orta saha ve forvet... Bir defa orta sahada topu alıp dağıtacak, topu mümkün olduğunca kontrol altında tutacak oyuncumuz yok. Selçuk’tan sonra bu işi yapacak adam bulamadık maalesef. Ne Aytaç, ne de Okay orta alanda topu ayağında tutup en doğru noktaya atabilecek oyun zekâsına ve yeteneğe sahip değiller. Özellikle Aytaç çok ağır kaldığı için rakibe müdahalede zamanlama hatasını fazlasıyla yapıyor ve kendisine gelen pasları da rakibe adeta hediye ederek pozisyon yememize neden oluyor. Mehmet Ekici ise sorumluluk almaktan kaçındığı gibi asist ve rakip kaleye isabetli şut anlamında çok yetersiz kalıyor. Biraz Onazi’den umutluydum. Fakat o da şu an için bir hayal kırıklığı. Selçuk’un yerini dolduramayacağa benziyor. Konya maçında oynamadılar ama oynadıkları zaman neredeyse hiçbir varlık gösteremeyen Castillo ve Güray kanatlarda çok etkisiz kalıyor. Fiziki olarak çok zayıflar ve rakiple mücadele anlamında hiçbir olumlu tarafları yok. Yusuf her ne kadar Konya maçında gol atsa da genelde bal yapmayan arı misali. Koşturuyor fakat sonuca ulaşamıyor. Son pasları yerini bulmuyor. Forvet hattında ise tam bir felaketi yaşıyoruz. Koreli Suk'un topu kontrol edebilme gibi bir yeteneği yok maalesef. Ayağına gelen topu tutamadığı gibi ne ver-kaçlara girebiliyor ne de rakip kaleye etkili şut çekebiliyor. En iyi yaptığı şey rakibe baskı yapması ancak gol yollarında çok etkisiz. Antep'ten büyük umutlarla aldığımız Muhammet'i ise hala anlayabilmiş değilim. Giydiği formanın hakkını en azından mücadelesiyle vermesi gerekirken maçlarda var mı yok mu belli değil. Çoğu maçta etkili bir şutunu dahi göremiyoruz. “Dostlar pazarda görsün” hesabı bazen sağa sola koşsa da rakip kalede tehlike oluşturamıyor. O da “büyük kulübe” geldiği için yatışta…

Şu durumda orta sahası topa sahip olamayan veya topa sahip olduğu kısa sürelerde bu fırsatı olumlu kullanamayan ve forvet hattındaki adamların top kontrolünden aciz olduğu bir takımdan ne bekleyebiliriz ki!!! Defans hattındaki oyuncuları bence hiç konuşmamak lazım. Mustafa Yumlu veya Akbaş şu hatayı yaptı, Zeki bunu yaptı demek bence haksızlık. En azından mücadele ediyorlar. Orta saha ve forvet hattında kaliteli ve oyundan kopmayan oyuncular olsa zaten onların hataları minimuma gerileyecektir.

Gelelim Ersun Yanal'a... Tabi ki sabırlı olup takımda belli bir sistem oturtmasını beklememiz lazım. Fakat hala sistemli bir oyunun işaretlerini göremiyoruz. Hücum adına neredeyse hiçbir organizasyon yok. Şunu da kabul etmek lazım ki bu sezon kurulan takımla fazla ilerleme şansı da yok. Ne kanatlarda etkili bir oyuncumuz var, ne forvette, ne de orta alanda oyun kurucu mevkiinde... Bu konuda yönetimle birlikte baş suçlu kendisidir. Yalnız elindeki mevcut oyuncuları doğru kullanıyor mu sorusuna da koskoca bir "hayır"dememiz lazım. Mesela Konya maçında Mehmet Ekici’yi ve Bero’yu kanatlarda oynatması, geçtiğimiz haftalarda Mustafa Yumlu'yu sağ bekte oynatması gibi... Zeki'den ne kadar memnun değilse de o bölgede kesinlikle Yumlu'dan daha iyi olacağı belli. Ön liberoda Aytaç veya Okay yerine çok daha diri ve çabuk olan Bero'yu monte etmesi dinamik bir orta saha için gerekirdi. Benim tercihim Okay-Bero olurdu şahsen. Ersun hocanın yaptığı hatalardan biri de Yusuf Yazıcı ve Abdulkadir gibi genç oyunculara şans vermemesidir.

Kısacası bana göre gerek kadro kalitesi açısından, gerekse de futbol olarak ligdeki birçok takımdan gerideyiz. Ersun hocanın hala oyuncuları yeterince tanıyamadığı ve takıma en uygun sistemi bulamadığı kanaatindeyim. Oyuncuların yeteneklerini tam anlamıyla çözümleyip oyun sistemini buna göre düzenlerse sezon sonunda en azından ilk 8 takım arasına gireriz. Yoksa bu futbolla son sıralara demir atarız. Umarım Trabzonsporumuz her şey için iyiye gider.

SEDER
25.09.2016, 14:38
Dünkü maçı neden kazandık:) (ancak izleyebildim maçı)

1- çok koştuk. Onur hariç ilk 11 dekilerin tamamı 10 km üzerinde koştu. (Ekici+yusuf dahil)

2- ortasahanın yeni soneri onazi yoktu..aytaç ve bero maçın en çok koşan ikilisiydi..orta saha çok dirençli olunca hemen her topu aldık..

3- uzun zaman sonra ilkkez çift forvet oynadık..bu nedenle rakip ileri çıkamadı ve ilerde çoğalabildik..

Pozisyon bulamadık çünkü konya çanakkale geçilmezi oynadı..birde forvetlerimiz çok yetersiz...ama suk giderek daha iyi oluyor.

Adem Yurdagül
25.09.2016, 14:53
İkinci yarı kesinlikle hakettiğimiz bir maçı aldık. Hücumda çok etkili olamadık ama bunun yegane sebebi zemindir maçtan önce zemine baktığımda zaten yavan bir maç bekliyordum biz tribünde elimizden geldiği kadar takımı oyunda tutmaya çalıştık başardığımızı da söyleyebilirim. Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama gol sosyal medyada farklı çekimlerle paylaşıldı yani onlarca kişi golün videosunu çekmiş bu da taraftarın gole ne kadar inandığını gösterir. Bu sezon takımdan galibiyet serileri beklemiyorum sadece her maç bir önceki maçtan daha gayretli ve kazanmayı isteyen bir takım görüntüsü verilsin yeter. Akyazı'ya geçtiğimizde zemin sorunu da çözülür ve istediğimiz oyunu sahaya da yansıtırız umarım. Sesim yeni yeni kendine geliyor ama değdi be!

Çağatay_
25.09.2016, 15:33
Alanyaspor maçında da ilk yarı çok iyiydik, öyle oynadık kaybettik.

Dün de öyle oynadık, bu sefer kazandık.

Gerekli sabrı gösterirsek, güzel sonuçlar alacağımız aşikar aslında.

Takım olma yolunda hızla ilerliyoruz. Görebilene.

Alanya maçında ilk yarıda "oyun olarak" Konya maçından da iyiydik. Rakibi ezmedik ama hem pozisyon vermedik hem de daha iyi pas yapabiliyorduk. 2.yarı en azından öyle devam etsek gol bulabilirdik.

Oysa Konya maçında müthiş bir mücadele vardı. Dolayısıyla "mücadele olarak" Konya maçının yarısını Alanya maçında gösterebilsek o maçı da almıştık.

Bize lazım olan şey bu mücadeledir.

Majezik
25.09.2016, 16:39
B

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasanu
25.09.2016, 17:08
Bence Trabzonspor'un oyununu sahaya yansıtabilmesi için öncelikle orta saha üstünlüğünü sağlayabilmesi gerekiyor.Bu üstünlüğü sağlayabilmek için de sakin olmak ve pas yapmak işlerini becerebilmeliyiz.Şuan oyunumuzu rakiplerimize bir türlü kabul ettiremeyişimizin nedeni rakip takımın iki adamla bir göstermelik baskı yapmasına rağmen sanki takım halinde baskı yiyormuşuz gibi panikle oynamamız.Takım orta sahada oynarken aman hata yapmayalım diyerek sürekli yana ve geriye pas yapıyor.Ardından rakip takım forveti göstermelik baskıyı yapınca takım birden afallıyor.Özellikle orta sahadaki oyuncularımız kendine biraz daha güvenli oynamalı,sürekli toptan ve sorumluluktan kaçmamalı.Kısaca şuan orta saha oyuncularımız kaçak dövüşüyor.Bunu halledelim ne gol sorunu ne başka bir şey kalır.

Cengiz Çubukcu
25.09.2016, 17:17
Kadroyu görünce çoğumuz - ben dahil - çok salladık Ersun hocaya. Ama sonuçtan bağımsız olarak belli bir düşünce üzerine yapılmıştı bu kadro. Neydi bunlar?

Ana etken, sahanın zemini. Bu saha; top alıp dripling yapacak, çalım atacak adam eksiltecek adamları yiyor. Bunun yerine mücadele ve fizik güç sahibi oyuncu gerektiriyor. (Castillonun kesilmesi, Onazi yerine Aytaç-Okay, Yusuf yerine bero, İbanez-Akbaş )

İkinci önemli etken rakibin yapısı. Tamamiyle gol yememek üzerine kurulu ve duran-kontra ile gol kovalayan bir takıma karşı oynayacak oluşumuz. Zaten klas ayakları koyup oynatsan bile rakip buna hazırlıklı ve planlarını buna göre yapan bir takım. O nedenle işi yine fiziğe döküp korakor, vücut vücuda ve Aykut beyin de dediği biraz daha kaos futbolu tercihi. ( Yine Akbaş tercihi, yine onazi ve castillonun kesilmesi )

Bu iki etkeni birleştirdiğimizde seçilen kadronun mantığı biraz daha oturuyor. Mesela 5 maçtır solumuzda ilk kez defans vardı. Top çok havada oynandı belki ama 5 maçtır ilk kez orta sahada rakip cirit atamadı. Bero-okay-aytaş hem cüsse hem kondüsyon olarak iyi kapattılar. Evet bu kadro ile bir gol yesek dönüşü neredeyse imkansız gibiydi ama bu riski aldı hoca.

Hepimizin istediği takım ve kurgu için pırıl pırıl bir zemin ve paslaşma gerekiyor. Şu an zaten hazır değiliz ve bu beklenen oyunu becerebilecek durumda olsak bile Avni Aker şu an en büyük engel. Beklediğimizden daha fazla sabretmemiz gerekecek.
Güzel yazı arkada kalmasın

nakzo
25.09.2016, 17:22
gol çok tesadüftü pozisyon sayımız da azdı ama bütün spor kanallarında da söylediler 2. yarı adamları boğduk resmen. fizik gücü çok yüksek bir 11'le oynadık ve faydasını gördük. ilk yarının daha durgun geçmesini ben henüz birbirlerine alışmamalarına bağlıyorum düşünsenize ilk defa adamlar beraber ilk 11'e çıkıyor ve neticede farklı bir taktik. bunda da benim için baş aktör aytaç okay bero ve mustafa akbaş. yalnız bence muhammet demir yerine castillo olabilir. bu kadar dirençli orta sahamız ve güçlü forvetimiz varken castillo iyi gider. dün büyük ihtimal çimlerden dolayı oynamadı.

dün zeki de iyiydi mustafa yumlu da iyiydi çünkü her maç yaptıkları gol yediren hataları minumuma indirdiler. o hatalar dışında zaten mücadeleci adamlar bir derdim yok benim ama mesela zeki koşuyor mücadele ediyor duruyor duruyor bir yerde bir hata yapıyor ya net pozisyon ya gol. bu hataları yapmayacaksa başım gözüm üstüne oynasın. mustafa yumlu aynı şekilde.

yusuf o topa 100 kere vursun anca 1'ini atar. bu da bizim şansımızdı ama hak ettik bu kadar şansı çünkü 3 haftadır ortada olan maçları net skorlarla kaybediyoruz. bence bu serbest vuruşla duran top jübilesini yapsın yusuf zira gerçekten eminim forumda aramızda daha iyi korner kullanacak arkadaşlar vardır.

hakem ersun yanal'ı attırana kadar aleyhimize hatalı kararlar verdi ama ersun yanal atıldıktan sonra bu sefer lehimize hatalı kararlar vermeye başladı ve gol de biraz böyle geldi. ben bu büyüklükte kararları çok umursamıyorum. penaltı ve kırmızı kartlarda hata olmadığı sürece tolere edilebilir ama bizim de olayın bu raddeye gelmemesi için hakkımızı savunmamız lazım. ufak hatalarda ortalığı yıkacağız ki büyük hataları yaparken 10 kere düşünecek.

mustafa akbaş'a parantez açmak lazım gerçekten ilk kasımpaşa maçından itibaren görev aldığı her maç müthiş futbol oynadı. bence sol bekimiz akbaş'dır artık. ibanez de saatli bomba gibi oynadığı maçlarda zeki gibi o da her an gol yedirebilir. yalnız ben ibanez'in sol veya sağ açıkta oynayabileceğini düşünüyorum çünkü hem ortaları çok iyi hem de duran topları. sahada olması hücum gücümüzü artırıyor.

durica en iyi transferimiz. tam şampiyonluk kadrosuna yazılacak adam. dün bir tane hata yaptı ilk kez nazarlık olsun.

önemli bir maçtan 3 puan aldık. buna ihtiyacımız vardı. bir nefes aldık. mutlu bir hafta geçirebiliriz artık.

ibanez mutlaka sol açıkta oynamalı castilloyla değisimli ..sol bek artık akbaş olmalı sağ bek mecbur zeki bunlar artık kesinlesmeli..

TS FAN
25.09.2016, 17:24
Takımı tebrik ediyorum.Sahada mücadele vardı 2. yarı maçın kontrolü tamamen bizdeydi ve böyle olunca kazandık.Her ne kadar karambol gibi görünen bir golle de olsa maç hakkımızdı.

Trabzonspor un kadrosu üst sıralar için yeterli.Orta ve ortanın altında bitirmesi tamamen ruhsuzlukla disiplinsizlikle art niyetlerle olur ancak.Takımın gittikçe daha iyi olacağı ve yukarılara tırmanacağı kanısındayım nokta takviyelerle ve doğru işlerle Şerefli Trabzonspor eski haline tehlikeli ve şampiyonluk adayı olduğu günlere geri dönecektir.

Ozan Yılmaz
25.09.2016, 17:55
Trabzonspor - Atiker Konyaspor karşılaşmasını 1,780 biletli seyirci takip etmiş!

gurur6134
25.09.2016, 17:57
Cift forvet oynamaya devam etmeliyiz icerde disarda boyle yapmadigimiz surece rakip cok rahat cikip uzerimize geliyor top yekun..dunku macda konyanin tek pozisyona girmesinin ileriye cikamamasinin yegane sebebi budur..pozisyon yakalayamazsak bile kalemizde cok fazla pozisyon vermeyiz 4 4 2 ile devam edersek ..isimler degisebilir ama dizilis bu olmali ne olursa olsun..

gökçay61
25.09.2016, 18:34
Trabzonspor - Atiker Konyaspor karşılaşmasını 1,780 biletli seyirci takip etmiş!

2000 bile değil yani.. yazık.

Ege Kum
25.09.2016, 20:14
:)
Bu nedir arkadaşım. smoke weed everyday eşliğinde ağzına bir dal sigarada verelim mi?

emrex61
25.09.2016, 20:55

Çok iyi analiz etmişsin tamamen katılıyorum.

U.Sadıkoğlu
25.09.2016, 21:44
İstanbul'dan maça gittim 1.780 kişiden birisiydim. Maçla ilgili gözlemlerimi yazayım şehir zaten bitik durumda.
Ersun Yanal'ın kenarda gösterdiği hırsı çok beğendim. Mehmet Ekici ilk yarıda bir pozisyonda Suk'a pas vermediğinde hoca fena fırça kaydı Mehmet'e. Keza yine ilk yarıda Akbaş frikik kullanılacağı sırada ayakkabılarını bağlıyordu Ersun Yanal kulübeden fırladı ve aynı şekilde M.Akbaş'ı da fırçaladı. Kenarda diyaloglarıyla ve hareketleriyle şahsen benim hocaya güvenim bir kez daha arttı.
Oyuncular istekliydi mücadeleyi beğendim. Maçı atan alacaktı ikinci yarıda üstün oyunumuzla biz daha fazla hakettik.
Çıplak gözle bakıldığında en iyi transferimiz net şekilde Durica. Ne yaptığını biliyor topu hep olumlu kullanıyor hiç hava topu sektirmedi zeminin azizliğine uğradığı pozsiyon dışında tabiri caizse dört dörtlük bir oyun sergiledi. Geri dörtlüde Durica'dan sonra Mustafa Akbaş iyiydi. Bireysel hatalar hep olur. Genel manada isteklilik göze hoş geldi.

Ekici bana göre sahada fazla kaldı Ekici'nin yerine Castillo hamlesi yapılabilirdi sanıyorum zeminden dolayı hoca riske etmedi. Durica'dan sonra bizim adımıza sahanın en iyisi bence Okay'dı dinamo gibi çocuk. Suk hırslı fakat istediklerini yapmakta zorlanıyor gibi ve uzun top oyununu benimseyen takımın sistemine uymuyor sprintleri beklediğimiz gibi değil hava toplarında da Konya stoperlerine benim gözlemlerime göre üstünlük kuramadı.

Protokol tribününde Ahmet Çubukçu'nun 5 metre yanındaydım maç bittiğinden çok şükür deyip bizler gibi bir oh çekti ve baya bir rahatladı. :)

Sonuç olarak böylesine alınan bir galibiyet önemliydi hakem net şekilde ikili mücadelelerde takdir hakkını rakipten yana kullandı. 4. Hakem taraftarın sürekli hedefindeydi rezalet kararlar verdi Ersun Yanal tribüne çıktığında hala öfkeden sakin kalamıyordu. Takım rayına oturacağına dair sinyalleri veriyor fakat Trabzon şehri için aynı şeyleri düşünemeyeceğim. Rezalet durumdayız. 10/20 TL biletlerle Cumartesi günü 2000 kişiye maç oynamak Trabzonspor'a yakışmıyor. Konuşmaya gelince herkes taraftarlığın kitabını yazıyor ancak icraat 0. Gerçekten çok üzücü bir durum. Maraton tribününde 100 kişilik taraftar grubunun tezahüratlarıyla bir ara kendimi amatör küme maçında hissettim çünkü hava gerçekten öyleydi.

Karabük'ü yenip seri yapmak dileğiyle.

Cagdas Topal
25.09.2016, 22:03
FIFA, Hacıosmanoğlu döneminde Waris'in ödemelerini zamanında yapmayan Trabzonspor'un 8 milyon Euro ödemesine karar verdi.

Böyle bir yazı gördüm facebookta yalandır herhalde