PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 5.Hafta | Trabzonspor 1-0 Atiker Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

olcay_61
24.09.2016, 10:23
Stada girdikten sonra istediğiniz yere oturabilirsin. Kendi koltuğuna oturan çok az kişi var :)

Yani boş stadda dediğiniz olur ama dolu stad olursa o durum yaşanmaz, ne otururum ne oturturum ki kaç kez uyarmışlığım da vardır. Dediğiniz olay anca kale arkasında olur, lütfen kurallara uyalım :)

Cagdas Topal
24.09.2016, 10:28
Trabzonda olupta maça gitmek isteyen var mı? Bileti transfer edebilirim boş kalmasın

Sent from my iPhone using Tapatalk

sefayasin
24.09.2016, 10:31
Trabzonda olupta maça gitmek isteyen var mı? Bileti transfer edebilirim boş kalmasın

Hocam ben gideceğim. Öğrenciyim eger bilet boştaysa alabilirim masraf etmemiş olurum

Maranov
24.09.2016, 10:43
İş yapmasına yapar da en az 2.5 milyon euro ister, yönetim vermez.

Her şey para değildir.
Antalya yönetimi etoodan kurtulmak istiyor gibi, bizde futbolcu takası ile bu işi halledebiliriz. Ver ndoye al etoo yu ..

umutayberkukul
24.09.2016, 10:50
maca gitmek isteyen varsa ben de bileti devredicem

brnclhn
24.09.2016, 10:56
şimdi şöyle bir bakalım:ben de dahil doğu tribününden kombine alanların telefonuna msj gelmiştir konyaspor maçı için...e-bloktan verildi anlaşılan herkese...asıl konuya gelelim dramatik olan bu: passonun sayfasından baktığımda e-blok hemen hemen dolu,çünkü doğu kombinesi olan buraya alındı ama ne yazık ki e-bloğun kapasitesi gördüğüm kadarıyla 600-700 arası bi rakam...e yani biz doğu tribününden bu kadar mı kombine sattık???hani nerede o denilen rakamlar yok satışlar iyi yok 10bin falan??değil işte,hep diyorum o satılmış gözüken yerlerin çoğu satılmadı,bugün bence az-çok gerçek rakam ortaya çıktı...
not:diğer bloklara da baktım konya maçı için oralar da bireysel alan taraftarlar var onların sayısı da çok çok az...

Doğukan Uçan
24.09.2016, 10:58
Ilk golu yersek mac bitti. Ne yapip ne edip macta o e gecmeliyiz

Doğukan Uçan
24.09.2016, 11:00
şimdi şöyle bir bakalım:ben de dahil doğu tribününden kombine alanların telefonuna msj gelmiştir konyaspor maçı için...e-bloktan verildi anlaşılan herkese...asıl konuya gelelim dramatik olan bu: passonun sayfasından baktığımda e-blok hemen hemen dolu,çünkü doğu kombinesi olan buraya alındı ama ne yazık ki e-bloğun kapasitesi gördüğüm kadarıyla 600-700 arası bi rakam...e yani biz doğu tribününden bu kadar mı kombine sattık???hani nerede o denilen rakamlar yok satışlar iyi yok 10bin falan??değil işte,hep diyorum o satılmış gözüken yerlerin çoğu satılmadı,bugün bence az-çok gerçek rakam ortaya çıktı...
not:diğer bloklara da baktım konya maçı için oralar da bireysel alan taraftarlar var onların sayısı da çok çok az...

Aga konya maci icin 10 bin bilet degil toplam 11 bin kombine satildi diyorlar. Lakin bana imkansiz geldi 1 haftada gercek rakamlari ogrenmek lazim,

olcay_61
24.09.2016, 11:01

Aynısı benim de dikkatimi çekti ama kombinesi olup fener maçından cezalı olanları unutmamak lazım. Doğudan kombinesi olanların çoğu cezalıymış demekki.
Birde biz 3 kişi almıştık kombine yanyana, 3ümüze de farklı sıradan bilet verilmiş :)

Mert Oğuzlu61
24.09.2016, 11:03
Bordo mavimden birazcik tebessum ettirecek bisey istiyorum. Canimdan bir parcayi topraga verdigim, yerle bir olmus Dolanli min, koyumun goz yasi misali en fepeden akip giden daglarina bakarken, aksam telefonu elime alip baktigimda birazcik tebessum ettirecek biseyi takimimdan istiyorum. Bu maci Trabzonumun kazanmasini istiyorum.

gurur6134
24.09.2016, 11:07
En fazla 7 8 bin kisi olur statda maca ilgi az..

gurur6134
24.09.2016, 11:12
Maci kazanmak icin hunharca saldirmamaliyiz yiyecegimiz bir golu cikaramaz bu takim kontrollu oynamamiz ne olursa olsun yenilmememiz lazim..mutlaka suk ramil,suk ndoye yada suk muhammed ayni anda sahada olmali..

Cagdas Topal
24.09.2016, 11:15
Hocam ben gideceğim. Öğrenciyim eger bilet boştaysa alabilirim masraf etmemiş olurum

Özel mesaj ile numaramı attım mesaj bekliyorum senden.

bach72
24.09.2016, 11:15
En son kombinemi 2009-2010 sezonunda almıştım.2011 sezonunda devlet eliyle şampiyonluğumuzun verilmemesi ve fenerbahçe denen ciğerini miktiğimin kulübünün küme düşürülmemesi sonucunda futboldan nefret ettim.Hiç bir maça da gitmiyordum.Ama bugün maça gitme kararı aldım.Malum takım zorda.İyi günde değil zor günde takımın yanında olunmalı.Nefret ettiğim futbol endüstrisinin ürünü olan Paso ligi içim kan ağlıyarak aldım.Kale arkasından da biletimi aldım.Saat 16.00 da maçtayım.

brnclhn
24.09.2016, 11:19
Aynısı benim de dikkatimi çekti ama kombinesi olup fener maçından cezalı olanları unutmamak lazım. Doğudan kombinesi olanların çoğu cezalıymış demekki.
Birde biz 3 kişi almıştık kombine yanyana, 3ümüze de farklı sıradan bilet verilmiş :)
doğru o da var ama yine de şu bir gerçek: kombine sayısında söylenen rakamlar balon,satışlar cidden çok düşük...bu yönetimi seviyorum ama şu bazı konularda yalan söyleme işi adet haline gelmemeli...stat şu vakit açılacak,kombine satışları iyi vs. vs...bugünkü maçta da düşük taraftar rekoru kırılabilir...insanın canı sıkılıyor...

Doğan Şahin
24.09.2016, 11:19
Kombinelerdeki maç biletini devretme ekranı çalışmaya başladı
https://www.passo.com.tr/tr/common/test/my-bookings.aspx

yorumsuz6117
24.09.2016, 11:22
5000 civarı taraftar olur..

Gümüshane
24.09.2016, 11:27
Zemini mana edip duruyorsunuz. Rakip takım başka saha da mı oynuyor?

Fatih Cengiz
24.09.2016, 11:27
En son kombinemi 2009-2010 sezonunda almıştım.2011 sezonunda devlet eliyle şampiyonluğumuzun verilmemesi ve fenerbahçe denen ciğerini miktiğimin kulübünün küme düşürülmemesi sonucunda futboldan nefret ettim.Hiç bir maça da gitmiyordum.Ama bugün maça gitme kararı aldım.Malum takım zorda.İyi günde değil zor günde takımın yanında olunmalı.Nefret ettiğim futbol endüstrisinin ürünü olan Paso ligi içim kan ağlıyarak aldım.Kale arkasından da biletimi aldım.Saat 16.00 da maçtayım.
Aynı duyguları paylaşıyoruz arkadaşım.

Ve evet iyi günde zaten herkes yanında olur.. Önemli olan böyle kötü ve zor zamanlarda da yanında olmak.

Takım olana kadar kaybedebiliriz. Kötü de oynayabiliriz. Hakemler fenerasyon siyaset ve çok daha fazla şey karşımızda olabilir. Ama sadece bir Trabzonspor var.

Onu kaybetmeyi hiçbirimiz göze alamaz

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taner Uykuçeken
24.09.2016, 11:29
Onur
M.akbaş-akakpo-Durica-ibanez

Güray-Onazi-Bero-Castillo

Ramil - Suk

Bana göre en mantıklı kadro...
Orta saha rakibe bıraktın denebilir ama 3 lü
Orta saha oynadığımızda sanki üstünlük kuruyorduk
Bir de böyle deneyelim

Oruç
24.09.2016, 11:31
Derbi haftalarında genelde tökezliyoruz.

Ozan Kara
24.09.2016, 11:33
Cok sacma bir gol yeriz diye dusunuyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
24.09.2016, 11:43
Gaziantep maçı-2.devre
Alanya maçı-1.devre

Bu 2 maçta şansımız hiç yoktu ve kaleciler panter kesildi.

Bu maçta şansın bol, vurduğun fileleri bulsun Trabzonspor'um

HOPA'LI TS'Lİ
24.09.2016, 11:45
5000 civarı taraftar olur..

şikebahçe maçında ceza alan 17.000 taraftar giremiyor.
Kalanlar çekirdek çitlemeyip takımı desteklesin.
Biz de ekran başından sesimizi ve yüreğimizi Avni Aker'e göndereceğiz.
Oluşacak sinerji 3 puanı getirsin.

Manava61
24.09.2016, 11:47
Horon klipleri izleyip havaya giriyorum :D

Numan Yerlikaya
24.09.2016, 11:48
Hucum futbol bize göre değil.Oyunu biraz sahamız da kabul edip kontra ile gol aramalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
24.09.2016, 11:50
Bu maçta iyi oyundan ziyade camianın morali ve takımın özgüveni kazanması için 3 puan ilaç gibi gelir.

Ibanez, Ekici, Bero, Castillo ve rakip kaleci maçın kilit isimleri olur.

Sefaenes
24.09.2016, 11:51
her mac 8 yada 9 kisile maca basliyoruz galip gelmemiz ondan zorlasiyor hep zeki,yumlu ve yusuf asla futbolcu degil bunlarin icindeki yumlu asla Trabzonsporun kaptani olmamali
insallah bunlara ragmen 3 puan aliriz

olcay_61
24.09.2016, 11:53
doğru o da var ama yine de şu bir gerçek: kombine sayısında söylenen rakamlar balon,satışlar cidden çok düşük...bu yönetimi seviyorum ama şu bazı konularda yalan söyleme işi adet haline gelmemeli...stat şu vakit açılacak,kombine satışları iyi vs. vs...bugünkü maçta da düşük taraftar rekoru kırılabilir...insanın canı sıkılıyor...
adam niye satıldı göstersin blokları? hangi mantıkla? az koltuk kaldı hadi kaçırmayın mı demek için. bence biraz fazla komplo teorileri üretiyoruz. sayılar neyse odur. şuan da boş gözükmesinin nedeni 17bin seyircinin cezalı olması

Muhammed Türkmen
24.09.2016, 11:54
Yarın yerel gazetelerde nasıl bir başlıklar bizleri bekliyor ?

Semih AYDIN
24.09.2016, 12:01
Şans bizimle olsun.

Doğukan Uçan
24.09.2016, 12:02
Konyasporun lig tarihinde en cok yendigi 2.takim bizmisiz

Hasan Habip Özbay
24.09.2016, 12:09
onu bunu bilmem çok zor ama bu zamanda alınacak bir galibiyet çok şey demek ümitliyim çok sürpriz gollerle 2-1 alacağız ama zor hemde çok zor tribünlerde de 10 bin taraftar olur

Maranov
24.09.2016, 12:09
Onur
Zeki Yumlu Durica Akbaş
Okay Onazi
Bero Mehmet Castillo
N.Doye

PortoDeGalinhas
24.09.2016, 12:15
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160924/bba22a907e9e2998fe147a3ac9b640ce.jpg

17 bin kişi ( ki bu 17 bin kişinin büyük kısmı düzenli olarak maça gidenler) cezalı iken boş yere stadın dolmasını beklemeyin arkadaşlar. 10 bin bile olursa çok büyük rakam derim ben. kendimle beraber 3 kişiyi ikna edip maça götürüyorum. herkes bir kaç tanıdığını ikna etse anca 10 bini yakalarız

OFLU
24.09.2016, 12:17
helal porto ! herkes 3 kişiyi alsın gitsin.

Alper Beyazay
24.09.2016, 12:20
Konya öne geçerse maçı döndürmemiz çok çok zor olur. O yüzden artık önce golü düşünmemiz değil gol yememeyi düşünmemiz lazım bu maçta. Madem takım oturmadı henüz takım olamadık sağlı sollu saldırmaya gerek yok zaten takımın bekleri berbat, stoperleri yavaş.

Maranov
24.09.2016, 12:21
Onur
Akokpo Akbaş Durica Güray
Onazi
Castillo okay Mehmet ibamez
Muhammet

Konya öne geçerse maçı döndürmemiz çok çok zor olur. O yüzden artık önce golü düşünmemiz değil gol yememeyi düşünmemiz lazım bu maçta. Madem takım oturmadı henüz takım olamadık sağlı sollu saldırmaya gerek yok zaten takımın bekleri berbat, stoperleri yavaş.
Düşünceleriniz güzel ama korkunun ecele faydası yoktur.
O yüzden 1. dakikadan itibaren oyunu domine etmeli ve presli bir şekilde başlamalıyız.
Ersun Yanal taktiği olan topu ileri şişirip rakip sahasında kapılan toplarla atak girişimleri yapmalıyız.

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160924/bba22a907e9e2998fe147a3ac9b640ce.jpg

17 bin kişi ( ki bu 17 bin kişinin büyük kısmı düzenli olarak maça gidenler) cezalı iken boş yere stadın dolmasını beklemeyin arkadaşlar. 10 bin bile olursa çok büyük rakam derim ben. kendimle beraber 3 kişiyi ikna edip maça götürüyorum. herkes bir kaç tanıdığını ikna etse anca 10 bini yakalarız

Tebrikler Porto yalnız takımı desteklemek adına bol ve gürültülü tezahürat isteriz

İskender Çakmak
24.09.2016, 12:28
bu arada hava nasıl Trabzon'da? Yağmur yoktur inşallah.

Maranov
24.09.2016, 12:30
Bari bir kadro kuralım. Kalede kesinlikle Onur dinlendirilmeli, Estaban kaleye.

Elinde bir tane sağ bek var o da Zeki. Başka kimseyi oraya çekmenin anlamıda yok. Devre arasına kadar mecbur Zeki oynayacak.

Stoperde yeri kesin olan Durica. Bu adam ağır bir stoper, yanına bir diğer ağır stoper olan Uğur'u koymamalısın. Sıkıntı yaşar. O bölge de Akbaş ve Akakpo ikilisindenbiri oynamalı. Özellikle Akbaş Türkiye'nin en hızlı stoperlerinden.

Sol bek de İbanez oynar.

Orta saha da Bero ve Onazi'nin yeri kesin. Ekici ve Okay'dan ikilisinden birini tercih ederim. İlk Tercihim Okay.

Solda Castillo oynar. Ama hoca kulağını çekmeli.

Elimizde tek bir tane santrafor var. O da N'Doye beğenirsin beğenmezsin orası ayrı konu.

Muhammet'de Suk'da Sahte 9. 2. santrafor olarak oynayabilecek adamlar.

Estaban
Zeki-Akbaş/Akakpo-Durica-İbanez
Onazi-Ekici/Okay
Güray/Yusuf-Bero-Castillo
N'Doye

En kötü 4-4-2 oynarsın

Estaban
Zeki-Akbaş/Akakpo-Durica-İbanez
Onazi-Bero
Güray-Castillo
Suk/Muhammet-N'Doye
Tebrikler Doğru Tespitler yapmışsın

Fatih Özkan
24.09.2016, 12:31
Insallah yagmaz. Zaten gol atamiyoruz bir de yagmur yagarsa vay halimize

Şimdi bozdu gerçi. Kapattı hava.

Maranov
24.09.2016, 12:33
Yukarıdaki anketi biraz oylayalım arkadaşlar.
Ankette bile maçıı kazanamıyoruz.
Maç kazanırıza çevirelim.
sahada zaten kazanırız.

Ahmet Faruk
24.09.2016, 12:33
Benim kapalıdan bir biletim var.

Maça gidecek olan bir arkadaş nasıl yapılacağını tarif ederek bana bilgilerini gönderebilir.Bileti devredeyim.

Semih GÜL
24.09.2016, 12:34
bence ibanez ortasaha sol da , arkasından sol defans da Yusuf ve Castillonun da sağ açık oynaması gerekmektedir.
Mehmet ekici de bu yumuşak oyunu ile ancak yedek olmalıdır.

Doğan Şahin
24.09.2016, 12:35
Kombinelerdeki maç biletini devretme ekranı çalışmaya başladı
https://www.passo.com.tr/tr/common/test/my-bookings.aspx

Gidemeyecek olanlar devredebilir arkadaşlar.

İskender Çakmak
24.09.2016, 12:39
Ben kombineyi bu sabah aldım.

Kombineyi transfer edemiyorum. Maç çıkmıyor.

batuhanTs
24.09.2016, 12:42
3 puan kesin gibi bence 4 macta sifir puan kepazeligini yasamayiz gibi geliyor bana

PortoDeGalinhas
24.09.2016, 12:43
Onur
Akokpo Akbaş Durica Güray
Onazi
Castillo okay Mehmet ibamez
Muhammet

Düşünceleriniz güzel ama korkunun ecele faydası yoktur.
O yüzden 1. dakikadan itibaren oyunu domine etmeli ve presli bir şekilde başlamalıyız.
Ersun Yanal taktiği olan topu ileri şişirip rakip sahasında kapılan toplarla atak girişimleri yapmalıyız.

Tebrikler Porto yalnız takımı desteklemek adına bol ve gürültülü tezahürat isteriz

ben zaten istemesem bile biraz fazla heycanlı ve gürültülü izliyorum ama arkadaşlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. ama takım biraz top oynasın onlarıda gaza getiririm ben[emoji4]

brnclhn
24.09.2016, 12:44
adam niye satıldı göstersin blokları? hangi mantıkla? az koltuk kaldı hadi kaçırmayın mı demek için. bence biraz fazla komplo teorileri üretiyoruz. sayılar neyse odur. şuan da boş gözükmesinin nedeni 17bin seyircinin cezalı olması
Yanlış anlamamak lazım...kastettiğim satıldı göstermesi değil...klup aldı onların çoğunu, hediye diye dağıtılır kurumlara sonra da boş kalır oralar...yoksa sizce bir günde,bu hızla bu kadar kombine satılmasının açıklaması var mı??ama bugunkü maç için hemfikiriz fb maçından dolayı az olur...

U.Sadıkoğlu
24.09.2016, 12:44
Ay em et Trabzon 3 puana hazır mıyız?

amasya0561
24.09.2016, 12:51
alanya maçı öncesindede yazdıgım gibi bizim için önemli olan bu maçı kazanmaktan çok kaybetmemek önemli.
yenilgi sonrasını düşünemiyorum bile ALLAH korusun

Alper Beyazay
24.09.2016, 12:54
Korku değil haddini bilerek oynamak diyelim bence buna. Alanya'dan bile 3 yemişsin, Konya gibi kapanan, oturmuş, kontra atak takımına saldıracağım diyorsun. Pek mantıklı değil.

Kamil Çakmak
24.09.2016, 13:06
Bu maşı kontra düzeni ile oynamalıyız. Defansı, rakip ileri uç adamları ile başbaşa bırakmamalıyız. Zira Konya gibi bir takımdan 1 puan iyidir.

Açıkçası maçta ne kadar küfür edip yiyeceğim günahları hesap edemiyorum.

Kavgacı
24.09.2016, 13:09
Mac biletimi buradan bir ogrenciye devretmek istiyorum, ilgilenen arkadaslar bana mesaj atabilirse sevinirim. Yq da forum yetkilileri beni yonlendirebilirse sevinirim.

r9emre
24.09.2016, 13:13
Statta olacağım ama şehirdeki atmosferden anlaşılan kimsenin şeyinde değil maç. Statta 5000 kişi ya olur ya olmaz.

ilelebeTS
24.09.2016, 13:24
Bugün iyi bir oyun ve net bir skorla kazanırsak; sonuç, bundan sonrası için pozitif anlamda taraftarı ve takımı etkileyecektir. İnşallah bugün şans yanımızda olur ve 3 haftadır bir türlü kaleye sokamadığımız futbol topu bizden yana olur.

Ömrüm Can SEZER
24.09.2016, 13:24
Onur

Zeki M.Akbaş Durica İbanez

Onazi Bero
Mehmet
Suk N'doye Castillo

Abdülkadir Kılıç
24.09.2016, 13:26
Fark yiyeceğimiz bir maç olmaz, ama yine de bi' kadroyu görmek lazım.

vuralkara
24.09.2016, 13:38
Arkadaşlar biri bana anlatabilir mi
bu 17 bin taraftarın cezalı olması neyin nesi
Biz 5 maç seyircisiz cezası aldık ve bunu çekmedik mi
Peki bu neyin nesi anlamadım

Osman Seran
24.09.2016, 13:43
Maçı yarın sanıyordum bugünmüş. Konyaspor iyi takım kendinden eminler umarım kazanırız.

ANIL
24.09.2016, 13:47
___________________onur
__________yumlu___________durica
zeki______________________________ibanez
___________________okay
__________ekici____________onazi
bero_______________________________suk
_________________ndoye

Oruç
24.09.2016, 13:49

O ceza buradan geliyor;

"Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan DENİZ KALE ARKASI, YOL KALE ARKASI, KAPALI VE MARATON tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmesine,"

Ozan Yılmaz
24.09.2016, 13:49
O maç statta olan taraftar ekstra 1 maç daha ceza aldı. 5 genele 1 özele ceza.

carl_06
24.09.2016, 14:00
takım hücum futbolu oynuyor ama gol atamıyor..bu maç oyunu sahamızda kabul edip savunma arkasına castillo yusuf gibi hızlı oyuncuları kaçırarak kontralar denenmeli.. aksi halde konya cezayı kesecektir

r9emre
24.09.2016, 14:01
Nasıl hala N'doye'u ilk 11'lere yazıyorsunuz aklım almıyor. :)

Maranov
24.09.2016, 14:02
[QUOTE=Alper Beyazay;1920539534]Korku değil haddini bilerek oynamak diyelim bence buna. Alanya'dan bile 3 yemişsin, Konya gibi kapanan, oturmuş, kontra atak takımına saldıracağım diyorsun. Pek mantıklı değil.[/QUOTE
Polemik olsun diye yazmadım ama takımın bir kimliğe ve oyun anlayışına bürünmesi lazım. Buda lig maçlarında bazı şeyleri yaparak olur. Ben saldıralım dememişim "1 dakikadan itibaren oyunu domine etmeli ve presli bir şekilde başlamalıyız.
Ersun Yanal taktiği olan topu ileri şişirip rakip sahasında kapılan toplarla atak girişimleri yapmalıyız." demişim.
Ayrıca Konyaspor bu aralar çok FORMSUZ.
birde büyük takımsak haddimizi konyaspora karşı değil barcelonaya karşı bilmeliyizi.

Ahmet Aksu
24.09.2016, 14:02
az önce passo dan bilet durumuna baktım beklediğimden fazla alım olmuş 4-5 bin civarı olur maça kadar..
dün akşam 1300 küsürdü bugün saymadım kapalı aynı kale arkası yol tarafı bir blok kapalı büyük ihtimal bir grup aldı orayı vira da maratonda ordada bir artış var..

Maranov
24.09.2016, 14:03
Korku değil haddini bilerek oynamak diyelim bence buna. Alanya'dan bile 3 yemişsin, Konya gibi kapanan, oturmuş, kontra atak takımına saldıracağım diyorsun. Pek mantıklı değil.

Polemik olsun diye yazmadım ama takımın bir kimliğe ve oyun anlayışına bürünmesi lazım. Buda lig maçlarında bazı şeyleri yaparak olur. Ben saldıralım dememişim "1 dakikadan itibaren oyunu domine etmeli ve presli bir şekilde başlamalıyız.
Ersun Yanal taktiği olan topu ileri şişirip rakip sahasında kapılan toplarla atak girişimleri yapmalıyız." demişim.
birde büyük takımsak haddimizi konyaspora karşı değil barcelonaya karşı bilmeliyiz.

ucurum
24.09.2016, 14:06
Evet. Öncelikle herkes sakin olsun.
Maçın favorisi Konyaspor'dur.
Bunu böyle görmek insanın zorunda gidiyor ama bizim bir fırın ekmeğe ihtiyacımız var.
Şu an ligin başında 15-20 dakika çok iyi top oynayıp, rakibe üstünlük kuruyorduk.
Alanya maçından sonra Ardahan maçında bile çok kötü top oynadık.
Yenildiğimiz maçlarda daha iyi top oynuyor olmamız da ilginç bir ironi.
Bu maç için de belki maçın başında iyi oynayan veya genel anlamada topla daha fazla oynayan takım görüntüsü çizecek olsak da organize olup pozisyon yaratacak takım Konyaspor olacaktır.

Yenildiğimiz Alanya ve Antep maçlarında rakipten daha iyi top oynadığımızı düşünüyorum. Osmanlıspor ise bizi ezti geçti.
Alanya ve Antep takımları, rakibin üstüne gidemeyen ve kalesinde çok pozisyon gören takımlardı. Osmanlıspor ise pozisyon veren ama hücum gücü çok yüksek bir takımdı. Konya ise pozisyon az verip pozisyona çok giren bir takım. Yani uzun lafın kısası %70 maçı alacaklardır.

Bizim için bir beklenti dışı durum olur ama maçın balı bir beleş gol bizi bir anda kendi sahamızda potaya sokabilir. Çünkü şu an öyle duruyor ki Trabzonspor çok gol yese de yüzdesel olarak kaleye gelen her iki şuttan birini gol olarak yedi. Yani 1-0 öne geçersek çekirge 3 zıplamaz. Direnç gösterirsek Konya yorulabilir ve kondisyon olarak takımımız çok iyi durumda. Sonrasında 2'yi de bulabilir.

Ama çok büyük hayal kurmaya gerek yok. Şu an büyük ihtimal maçı kaybedeceğiz. Benim bu maçtan beklentim, direncimizin kırılgan yapısından ne kadar uzakta olacağımızı görmek ve sezon başı oynadığımız güzel futbolun 20-25 dakikaya çıkmasına şahit olmak olacak.

Şans yanımızda olsun...

Mert Acar
24.09.2016, 14:09
10bin filan olsaydı iyiydi...Ama 5bini geçmeyecek gibi taraftar sayısı..

Maranov
24.09.2016, 14:10
Nasıl hala N'doye'u ilk 11'lere yazıyorsunuz aklım almıyor. :)

messi varda biz mi yazmadık

ucurum
24.09.2016, 14:12
messi varda biz mi yazmadık

:D

oflubektas
24.09.2016, 14:21
Ligde en cok ikili mücadele kazanan takimi acik farkla Trabzonspor(284)...2.sirada Osmanlispor(239).

En cok isabetli Sut ceken Takimi Galatasaray(24)...Trabzonspor(22).

Haydi insallah aciliriz.

Size zahmet ligde en çok top kaptıran takım istatistiğini de alabilir miyiz ?

Mert Acar
24.09.2016, 14:25
Hoca Beroyu kesmez umarım..Konyaspor gibi bi takıma karşı iş yapar.Mücadele gücü yüksek.

shootems
24.09.2016, 14:27
Ilk yarı 2 gol bulamazsak yeniliriz büyük ihtimal

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut
24.09.2016, 14:34
------------------Onur-----------------
Zeki------Durica----Akbaş---İbanez
------------Onazi----Okay-------------
Bero------------Demir--------Castillo
-----------------Ndoye----------------
Nacizane ilk 11'im.Ben Muhammet Demir'e güveniyorum.Elde ki en iyi son vuruş oyuncu olduğunu düşünüyorum.Kendini ıspatlamak için gereksiz işlerle uğraşıyor.Pozisyona sokamıyoruz Demir'i.Dediğim gibi elde ki en iyi son vuruş oyuncusu yeter ki pozisyona girsin.Tek forvet oynayarak rakip savunmacıların kucağına atıyoruz.Orada eziliyor.

Yiğit SARI
24.09.2016, 14:58
Kaç bilet satılmış?

Selçuk Baki
24.09.2016, 14:59
Eğer maça gidebilecek durumdaysan ; geçen sezon fener maçı şeyinde değildi sanırım 🤔

Statta olacağım ama şehirdeki atmosferden anlaşılan kimsenin şeyinde değil maç. Statta 5000 kişi ya olur ya olmaz.

Bilal Karadeniz
24.09.2016, 14:59
koca götlü aytaç ve müzmin sakat muhammet 11 de.

İskender Çakmak
24.09.2016, 15:00
Bize her yer Osmanlı diye bağrıyor yeniçeriler :D

İskender Çakmak
24.09.2016, 15:02
Onur, Zeki, Mustafa Yumlu, Durica, Mustafa Akbaş, Okay, Aytaç, Bero, Mehmet Ekici, Muhammet Demir, Suk

İlk on bir. Okay ve Aytaç kararı enteresan olmuş.

Manava61
24.09.2016, 15:03
Trabzonspor'un 11'i (Konyaspor): Onur, Zeki, Durica, Mustafa Yumlu, Mustafa Akbaş, Okay, Aytaç, Mehmet Ekici, Bero, Muhammet Demir, Suk
Beksiz kanatsız maça çıkma keyf ortadan saldırcagız anlaşılan

Murathan
Teknik direktör Celil Hekimoğlu mu ?

Mert Acar
castillo,onazi ve ibanez yedek....Ersun hoca yanlış yapıyor,ısrar edilmeli bu oyuncularda.
kadroyu cidden hiç beğenmedim.geçen sezonu anımsattı..yeniliriz.

sbay
24.09.2016, 15:04
kanat oyuncusu yok...forvet yok.hoca yine birşey deniyor.

Bilal Karadeniz
7 yeni transfer yaptık oynamıyor adam akıllı hiç biri

Doğukan Uçan
Hahahhhhaahhahahhaahhha

Ahmet Aksu
gene kötü kadro hocadan ben anlamıyorum niye deneme tahtasına çevirdi takımı..
sanki madridle oynuyoruz aytaç-okay nedir ya sonra niye hücum yapamıyoruz gol atamıyoruz tabi atamayız.. iki ön libero ile ne yapabiliriz ki..
beroyu ortaya çek kanada koy ibanez gürayı veya castillo yu
onazi ve ibanez oynamayacaksa niye geldi bunlar izlenmedi mi ki youtube dan mı aldık. ibanez defansı kötüyse kanada koy denesin bir şeyler 800 tane ortasaha ya gerek yoktu..

ozturk
orta saha hakimiyeti sağlayamayacağımız bir kadro olmuş.Özellikle Aytaç'ı neden 11de başlatıyor anlamak mümkün değil. İşimiz çok zor..

Soner Albayrak
Bu kadro pozisyona bile giremez.

Numan Yerlikaya
24.09.2016, 15:05
Orta saha da 2 tane tank gibi ağır adam var. Suk Muhammed tandemi inşallah tutar

Manava61
Onazi neden yok ?

Yiğit SARI
Bu 11 ne?

Onur Akyüz
Haydi Mami kaliteni göster artık!

kanterts
24.09.2016, 15:06
bir de yepyeni kadro kurduk falan diyorlar sabirli olun diyorlar :D
KOnya gibi kompakt bir Takimi Castillosuz nah acarsin. Ersun Yanal iyice sacmaliyor artik.

TolgaTopçu61
Ersun iyice kafayı yemiş..

Mert Acar
deneme,yanılma tahtasına döndük.

Numan Yerlikaya
Skor 0-2 olduktan sonra büyük ihtimal Onazi ve Castillo girecek.

Ersun'un böyle değişik sistemi böyle maçlarda tutabilir belli olmaz

Yiğit SARI
"Yeni kurulmuş takım"

:D

Manava61
24.09.2016, 15:07
deneme,yanılma tahtasına döndük.
İnşallah bu hafta (da) yanılmayız

Mesut
Onazi 2 haftadır çok kötü oynuyordu beyler yapmayın.

Hakan
Okay-Aytaç olmaz yahu olmadı olmayacak.

Ahmet Aksu
24.09.2016, 15:08
konya defansını kim çözecek hantal suk ile muhammet mi?

artvints
24.09.2016, 15:08
zemin o kadar mı kötü? uzun top oynayacakmışız gibi duruyor.

Doğukan Uçan
24.09.2016, 15:09
Onazi, zokora dan bile kötü oyuncu

nbay
bize gelen teknik direktörler sağolsunlar taraftar sabretmesin diye elinden geleni yapıyorlar.

Mesut
Castillo geçen hafta yaptığı ciddiyetsizliğin bedelini ödüyor.Bence de doğru karar.

Ahmet Aksu
castillloyu çıkarmana gerek yok uyarırsın dersin fazla çalıma girme diye dikkatli ol diye tüm maçlarda castillo kotude olsa onun pozisyonları ile atağa çıktık. bence yanlış karar. gerçi hoca daha iyi bilir bizden ama maç sonu anlayacağız.

Alper Beyazay
birde büyük takımsak haddimizi konyaspora karşı değil barcelonaya karşı bilmeliyiz.

Bende diyorum ki madem büyük takımsın Alanya gibi yeni lige çıkmış bir takımdan 3 yemeyeceksin. Alanya veya Gaziantep pek farkları yok hangisi dersen, bu takımlara karşı bile oyunu domine edemeyen takım Konyaspor'a karşı mı edecek bende onu diyorum işte. Madem takımda her şey yerine oturmadı henüz ona göre oynarsın.

Yiğit SARI
O savunma hattını zaten geçtim yorum yapmıyorum, Okay ve Aytaç ortasahası?

Mert Acar
İnşallah bu hafta (da) yanılmayız

Ya sonuna kadar destek ve sabır diyorum eyvallah da kimse bana geçen sezon hezimetleri yaşatan kadroya sabır beklemesin...Geçen sezon 14. olan takımdan tek fark Durica,Bero,Suk...
Eee biz neden aldık Onaziyi,Castilloyu,İbanezi..Yenilsek de kötü de oynasalar arkalarında durup,sabır göstermek lazım.
Her maç farklı kadro,farklı sistem olmaz.Benim bile sabrım taşmaya başladı.

Ozan Yılmaz
24.09.2016, 15:10
Çok ilginç bir kadroyla sahada olacağız.

TolgaTopçu61
24.09.2016, 15:10
Ilk 11 tank'tan daha ağır!
Durica-Yumlu
Aytaç-Okay..
En az 2 farklı mağlup oluruz..
Ersun anlaşılan sonunu hazırlıyor..

Doğan Keskin
24.09.2016, 15:11
Kadroya gel. Yumlu,Zeki,Akbaş bir arada :) Daha kötüsü Okay-Aytaç birlikte. Pozisyona girebileceğimiz pek sanmıyorum.

Ahmet Aksu
24.09.2016, 15:11
akbaş, yumlu ve uğur daha iyi ama bekte değil stoperde olmalı..

Murathan
24.09.2016, 15:12
giray bulak istifa.

Erkan A.
Castillo yedege gecmeliydi gec bile kalinmis ...ersun hocayi tebrik ediyorum

olcay_61
Ersun hoca geçen seneki takımı izlememiş belli. Okay-aytaç ölüm ikilisi

Timur Mikhail
aytaç olmamış oraya onazi olacaktı ve yedeklerde ramil yok castillo yu 2 li forvet için kenara almış hoca, defans tam facia yumlu yerine akbaş sol bekte ibanez olmalıydı, uyuşuk kıytırık bol taçlı duran toplu futbol is loading

Doğan Keskin
24.09.2016, 15:13
Berabere biteceğim diye bağırıyor maç.

ilelebeTS
Maçı bir şekilde kazanalım da kim oynamış ne oynamış önemli değil. Sahaya çıkacak 11'de sahada yürüyecek adam göremiyorum hepsi savaşacak. İlk yarı gol yememe üzerine büyük ihtimal bir taktik var, 2. yarı için yedek kulübesi de zengin. Hayırlısı..

nuri45
Mac zevki falan kalmadi. Su 11 in nasil oynuyacagini tahmin edebilen varmi. Aklima tek gelen kati defans yapip kontra oyayacagimiz.

Manava61
Ya sonuna kadar destek ve sabır diyorum eyvallah da kimse bana geçen sezon hezimetleri yaşatan kadroya sabır beklemesin...Geçen sezon 14. olan takımdan tek fark Durica,Bero,Suk...
Eee biz neden aldık Onaziyi,Castilloyu,İbanezi..Yenilsek de kötü de oynasalar arkalarında durup,sabır göstermek lazım.
Her maç farklı kadro,farklı sistem olmaz.Benim bile sabrım taşmaya başladı.
Başkan kendi diyordu farklı hoca farklı başkan farklı oyuncular denemekle olmaz bu işler sorun sistem sorunu diye.Biz her hafta farklı oyuncularla çıkıyoruz ama enteresan

artvints
24.09.2016, 15:15
mehmet güven'in yaptığı hataya bak.çok ilginç

Erkan A.
24.09.2016, 15:15
Onazi, zokora dan bile kötü oyuncu

zamaninda zakorayi begenmeyenler de vardi gol atamiyor sut cekemiyor diye :)

hayirli artik insAllah konyayi yenerek cikisa geceriz

Nihat Güneş
24.09.2016, 15:16
Hoca bakti takimda adam gibi paslasacak oyuncu yok zemin de berbat , Konya'yi uzun toplarla olusacak karambollerle ve havadan vuracak :) Boyumuz uzun ama cok agir bi 11 .

Onur Akyüz
Castillo'nun hiçbir numarasını göremedik, geçen hafta yaptığı o kepazeliği kulübede yapsın bi zahmet!

Hakan
Okay Mehmet Aytaç
Bero
Mami Suk

El Cordobes
24.09.2016, 15:17
geçen sezon lig tv de tüm maçları izleyip analiz programı yapan biri okay-aytaç ikilisini nasıl oynatır anlayamadım.

yeni transferler yedek, akbaş zeki yumlu ilk 11. Hoca kime ne mesaj vermek istiyor bilemiyorum ama şu maçı kaybederse çıksrdığı kadronun izahı olamaz.

Ahmet Aksu
kontra diyoruz da bakalım konya nasıl oynayacak. burada önemli olan bizim futbolumuz değil konyanın ki. zaten biz oynamadığımız için onların üstümüze saldırmasını bekleyeceğiz ki o muhteşem defansı çözülsün. gerçi kimle hızlı hücuma çıkacaksak.. konya erken gol atmaz ise maç 1-0 falan biter herhalde.

Mac zevki falan kalmadi. Su 11 in nasil oynuyacagini tahmin edebilen varmi. Aklima tek gelen kati defans yapip kontra oyayacagimiz.

artvints

uzun top oynayacağız duran toplardan gol arayacağız.

akin0834
24.09.2016, 15:18
ekici dahil bizi kurtaracak bir oyuncumuz bile yok ... yok oğlu yok .. tek başına bir maç alacak adam yok .. suk 10 pozisyona girse ancak bi tane atar .. son vuruş sıfır ...

Doğukan Uçan
Bu kadro nihat usta da sipariş bile veremez

nuri45
uzun top oynayacağız duran toplardan gol arayacağız.

yani doldur bosalt taktigi. Zevksiz bir mac bizi bekliyor.

kanterts
24.09.2016, 15:19
Castillo'nun hiçbir numarasını göremedik, geçen hafta yaptığı o kepazeliği kulübede yapsın bi zahmet!
yapma allah askina her mac al da at diyor, atamiyorlar. onun mu sucu? Topla 2-3 Adam gecen kanat oyuncusuz olmaz bu ligde.

Alper Beyazay
Geçmiş olsun.. Umarım beraberlik alabiliriz..

Ahmet Aksu
Bu kadro nihat usta da sipariş bile veremez

:ok

Numan Yerlikaya
24.09.2016, 15:20
Uzun ve duran toplarla gol arayacağız

Kilit oyuncumuz Bero olur.

Berke6198
24.09.2016, 15:21
Kadro inanılmaz derecede kötü. Ersun hoca günlerce oturup düşünse, ancak bu kadar kötü bir ilk 11 çıkartabilirmiş zaten. Arka 4'lüde (hadi M.Akbaş süre aldıkça ışık veriyor diyelim) Zeki ve Yumlu var.

Önde üretken olman lâzımken gidip Aytaç-Okay ikilisine emanet ediyorsun orayı. Yetmiyor, haftalardır sana tek başına her maç 3-4 pozisyon yaratan Castillo'ya kesik atıyorsun hoca. Yapma.

M.Demir hiçbir üretkenliği yokken forvet arkası oynuyor. Farklı bir mağlubiyet alacağız maalesef.

Bilal Karadeniz
Muharrem usta destekledim yalan yok 7 tane transfer yaptı hiç biri bir arada oynamadı. Eğer celil hekimoğlu kazansaydı şu kadroyla çıksaydı burda küfürler havada uçuşuyodu böyle rezalet bir ilk 11 görmedim. Trabzonspor bildiğin korkak bir ilk 11 ile çıkmış...

İ. SARAL
Kadro iyi bence. Sadece 1 tane kanat olmaliydi kadroda.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
24.09.2016, 15:22
http://www.trabzonspor.org.tr/download/images/33445566_6463189956.jpg?w=1000&h=700&mode=crop

Hakan
24.09.2016, 15:23
Aytaç'ın hiç bir sistemde yararı olamaz,külliyen zarar.

Şerafettin Kara
aytaç okay ikilisi olan bi orta saha ptt'de bile maç alamaz.hayırlı işler ersuncum

Furkan Özdem
Çoğunluğun aksine ben beğendim 11'i.

Manava61
Uzun ve duran toplarla gol arayacağız

Kilit oyuncumuz Bero olur.
Duran toplarla kaç gol atmışız ki acaba bu maçta atalım

batuhanTs
Hayirli yenilgiler ozevlatlar yusuf nerde

TolgaTopçu61
24.09.2016, 15:24
Duran toplarla kaç gol atmışız ki acaba bu maçta atalım
Akbaş attı ya kocaman Ardahanspor'a gaza gelmiştir Kazım Ersun..

kanterts
24.09.2016, 15:26
Vasat Adamlari oynatmaya ne merakliymis ersun Yanal. Ozaman Hamzaoglu gelseydi keske, vasat Adamlari oynatip Mac kazaniyor Adam.
Son 6 Lig Macin Besinde Gol atamamisiz. Neyse sabirli olalim yepyeni Kadromuz var. 50. Yilda Sampiyonluk Hedefimiz bu yepyeni kaliteli Kadromuzla.

Ahmet Aksu
24.09.2016, 15:26
arkadaşlar çok da eleştirmeyelim lütfen şimdi yeneriz falan sonra bombalamasınlar bizi burada bir maç bitsin eleştirilerimizi maç sonuna atalım :D

bakarsınız muhteşem bir futbol izleriz
şaka şaka.. :D (son cümlem şaka yani) :D

El Cordobes
24.09.2016, 15:27
5. haftadan yine takım yine çorbaya döndü. kim hangi mevkide oynuyor belli değil. bi hafta stoper oynayan diğer hafta sağbek, ön libero forvet arkası, forvet arkası kanat, 11 başlayan 18 de yok. ne biliyim nasıl düzelecek.

Erkan A.
24.09.2016, 15:27
yapma allah askina her mac al da at diyor, atamiyorlar. onun mu sucu? Topla 2-3 Adam gecen kanat oyuncusuz olmaz bu ligde.

nasil al da at diyor ?? 90 dakikada bir kere rakibinden siyriliyor bir iki calim atiyor tam oldu olacak derken son pasi rakibe vuruyor ??? al da at derken bunu anlamadim
yattara mesela al da at derdi isabetli pas vererek

batuhanTs
24.09.2016, 15:29
Castillo yu elestiren zihniyetlere yusuf erdogan müstehak o bugün yok muhammetle idare edin artik :)

Uğur Ö.
24.09.2016, 15:29
Yahu her maç bukadar farklı 11plurmu her hafta yeni bir takim olur tabi

kanterts
24.09.2016, 15:31
nasil al da at diyor ?? 90 dakikada bir kere rakibinden siyriliyor bir iki calim atiyor tam oldu olacak derken son pasi rakibe vuruyor ??? al da at derken bunu anlamadim
yattara mesela al da at derdi isabetli pas vererek
Antep Macinda 48 kisiyi gecip Beroya Gol hazirlamisti atamadi, her Mac böyle pozisyon yaratiyor. Castillo gibi Oyuncular bunlari sürekli deneyecek, bazen son adimda yanlis karar verebilir bu normal. Trabzon Castillosuz kaleye gidemeyen heyecansiz bir Takim olur sikecilerde Volkan Sen siz.

ucurum
24.09.2016, 15:34
Kadro çok ama çoooook uzun zamandır hayalini kurduğum efsane diziliş 4-1-3-2 dizilişi... Bizim dönüşlü oynadığımız 4231 - 343 sisteminden daha farklı olarak, hücuma çakılı iki forvet koyuyoruz ve 352'ye döneceğiz hücumda... Ama bu efsane diziliş için yeterli kadroya sahip değildik bu yüzden yine bizi bir hüsranın beklemesi olası...

Diziliş şu şekilde olacaktır:

onur
zeki - durica - yumlu - akbaş

aytaç

bero - okay - ekici

mami - suk

LigTV'deki dizilişte olacağını sanmıyorum.

Bu diziliş için beklerin canavar olması lazım, ki bunların tek dişi bile kalmamış... Ama hücum anında ceza sahasında 2 adamımızın olacak olması...

BİR İZLEYİN YA EYYY TEKNİK ADAMLAR ÇİFT FORVET BİR İZLEYİN!

alper*
Kevin Garnett parkelere veda etmiş.

Şerafettin Kara
trtspor'da yorumcu eksikliğine göz kırpmış ersun hocam

Hasanu
24.09.2016, 15:35
İlginç bir kadro.Neredeyse geçen senenin kadrosu.

mkesen1982
24.09.2016, 15:36
En kritik maçta geçen seneki kadrodan 8 kişi 11de.Transferlerin boş çıktığının itirafı gibi bişey

batuhanTs
24.09.2016, 15:36
Kevin Garnett parkelere veda etmiş.

Son trash talker lardan birisiydi üzücü tabi ki :)

El Cordobes
24.09.2016, 15:37
iyi futbola dair gram umudum yok fakat öyle böyle almamız lazım şu maçı. 4 maç üst üste alamamak ciddi bir travma olur diyecem ama 6 ları 7 leri hazmeden bunu da hazmeder heralde.

sasone
24.09.2016, 15:39
Ersun Yanal'ın konsantresi kaybolmuş,bu kadro nasıl hücum yapacak?Yumlu ve Aytaç nasıl ilk 11'de olur?Ramil nasıl olur da Suk denen elemanı kesemez?
Allah yardımcımız olsun.Bu kafayla giderse Ersun Yanal'ın ömrü uzun sürmez.

Tribünlerin durumu da ayrı bir hikaye.Arkadaş şu takıma sahip çıkmak size niye bu kadar zor bir iş gibi görünüyor?

Doğan Keskin
24.09.2016, 15:39
En büyük sıkıntı da hâlâ Zeki, Yumlu, Akbaş falan bunlarla oynuyoruz. Yönetim ilk geldiği zaman bunlardan kurtuluruz şöyle güven veren adam akıllı bir kadro kurulur diyordum.

chener
24.09.2016, 15:40
tamamen rakibi karşılamak üzere kurulmuş kadro.nasılsa galibiyet alamıyoruz,bari yenilmeyelim mantığı.

Pshycologist41
24.09.2016, 15:40
Maçın seyircili olmasına sevinsek bi dert sevinmesek bi dert. Bu taraftar o stadta bu olası mağlubiyeti kaldıramaz gibime geliyor. Aşırı sesli homurdanmalar olası istifalar futbolcu morallerinde çöküş cabası.

Sn. Başkan'ın yaptıgı açıklamalar stadın bırak akhisar maçını ilk yarıya bile yetişirse mucize izlenimi bırakıyor. Bu olasılıkların hesaplanmamış olmasına mı yanarsın bu takımın o rezil zeminde oynayacak olmasına mı?

Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça...

Manava61
24.09.2016, 15:41
Hamdi arslana kalsa her şey Trabzonsporun en büyük problemi

Mertos61
24.09.2016, 15:42
Stad niye bu kadar boş?

umitçebi
24.09.2016, 15:43
Anlamadığım şu..Ligde gs den sonra en çok şut çeken takımız,en çok top kapan takımız,ceza sahasına en çok gıren takımız..Oyunda ıyıleşıyor..İşte sadece tek forvete ndoye yı geçıreceksın...Izlemeye devam edeceksın..Yanı bız taraftara kzııyorduk,ersun hoca skora gore takım yapmış..Okay aytaç lıberosu geçen senekı lıbero..Yeterlı deıl..Bu kadro ıyı olsaydı geçen sene sonuç verırdı..Umarım yanılmayız ya...Ah hocam ah..

ucurum
24.09.2016, 15:44
Hamdi arslana kalsa her şey Trabzonsporun en büyük problemi

Öyle deme sonuçta "BEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM" diye her cümleyi bitirdiği için sıkıntı yok...

cotanak61
24.09.2016, 15:44
Staddayim su an. Bombos

Gökhan Baymak
24.09.2016, 15:45
Aytaç nedir ??? İzlemiyorum maçı kalsın.. Aytaç Çeşmeye su almaya bile göndermem.. O ağırlıkla varamaz çünkü...

ucurum
Yalnız stad tiklim tiklim, iğne atsan sesini duyarsın...

odyseuys
konya'nın sol beki douglas duran topa vurmaktan başka hiç bir meziyeti olmayan defansif açıdan berbat ofansif açıdan yetersiz üstelik hayli de sakar bir oyuncu izlediğim kadarıyla. hoca hiç konya maçı izlemedi mi bu sene merak ediyorum. sol kanat savunması facia olan takıma karşı nasıl kanat oyuncusu olmadan çıkar? bizim takımın oyun planı ne hücum planı ne? konya düz takım diye mi biz de düm düz 11'le çıkıyoruz sahaya? bu kadro hücumda üretkenlik sağlayamayacağı gibi savunamaz da... aytaç-okay ikilisinin geçen sene yaşadıkları yaşattıkları ortada. önlerinde takım oyununa zararı katkısından yüksek mehmet, geldiğinden beri mevkisini çözemediğimiz iyi niyeti ve dinamizmiyle ne görev verilirse yapmaya çalışan bero... hocanın inşallah bizim kıt futbol bilgimizle anlayamayacağımız derinlikte planları vardır takımla ilgili. yoksa kağıt üzerinde saat 4-6 arası çok günahlar alınır çok kalpler kırılır bu kadroyla...

nuri45
en fazla 1000-2000 arasi seyirci var

Mertos61
Stad neden bu kadar boş?

Mert Acar
24.09.2016, 15:46
Stad boş,kadro leş,rakip sağlam...Valla yenilmek adına herşey hazır.

murat
24.09.2016, 15:46
Bir Yusuf eksik. Ersun hoca beni sasirtmaya devam ediyor. Fena oynamiyoruz ama hoca devamli kadro ve sistem degisiyor birazda guven vermek lazim futbolculara her hafta degisirsen kadroyu basari nasil gelecek?

Ilk yari gol yemezsek(mucize olur) ikinci yari belki birseyler yapariz.

Mertos61
24.09.2016, 15:47
Taraftarın önünde ilk maça çıkıyoruz, kimse gitmiyor. Keşke Akyazıyi 10.000 kişilik yapsaydık!

Manava61
24.09.2016, 15:47
Zemin berbat

ccd6167
24.09.2016, 15:48
Geçmiş olsun şimdiden

bu kadro bu sistem zor maç kazanır. Allah yardımcımız olsın

odyseuys
24.09.2016, 15:48
5 maçta 4 ayrı sistemle sahaya çıkan hocaya hatta yönetime sorulmaz mı siz hangi sisteme transfer yaptınız diye? hoş, transferlerin yarısı kulübede kimi kadroya dahi alınmıyor... hayır etsin Allah ama sonumuz cidden iyi görünmüyor...

Manava61
24.09.2016, 15:49
Öyle deme sonuçta "BEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM" diye her cümleyi bitirdiği için sıkıntı yok...
O cümleye de ayrı uyuz oluyorum :) +"baktıgımız zaman"

El Cordobes
şu zeminde yapılacak tek şey karalahana ekmektir.

Kemal Öztel
Başarılar Fırtınam..

tristram
aytac,okay,zeki,yumlu,akbas...al birini vur otekine..senelerdir makus kaderimizin neden degismediginin kanitidir bu kadro..ayni seyleri deneyip farkli sonuclar bekliyoruz..bu maci 5-0 alsakta fikrim degismez, bunlarin hicbiri topcu falan degil..hele hele trabzonspor'da oynayabilecek topcu hic degiller..

Enisc
"Yenilenen" Trabzonspor'un 5. haftada ilk 11'inin yarısından çoğu neden "eski" ?

Çile sezonuna "yenileneceğiz" diye katlanmıştık. O zamanlar bugünler için daha farklı bir şey hayal ediyordum..

Uğur Kalyoncu
24.09.2016, 15:50
Aytac okay olmaz tartışmaya dahi gerek yok ama 5 0 da kaybetsek sonuna kadar Ersun YANAL.....

nbay
Yedeklerde 6 yabancımız var.
Düşündürücü gerçekten

İzmirliTS
Sezon sonuna kadar desteğimi sürdüreceğim o ayrı.
Ama her hafta farklı kadro ile çıkmak , desteği vermemize neden olan gerekçelerle örtüşmüyor.
Ne diyoruz takım olacağız, 2 hafta bile üst üste aynı kadro ile çıkmadıktan sonra mümkün değil.
Hele şu anki 11 in takım olabilitesi hiç yok.
Sanırım Ersun Yanal dedikleri gibi panik durumunda ve günü kurtarma derdinde, biz sabredeceğiz zaten gerek yok bunlara.
Umarım kazanırız, zira burada milleti sabıra davet etmemiz oldukça güçleşecek.

Mertos61
6000-7000 kombine satildı ama stada 500 kişi gidiyor. Anlayamiyorum!

Karmam
hayaller şampiyonluk, gerçekler 200 taraftarla iç saha maçı :)

murmut
Ilk kez yedek kulübemiz Süper Lig'e göre kaliteli diyebiliyorum :D

Manava61
24.09.2016, 15:51
Kanatsız ve beksiz kadroyla nasıl bir oyun anlayışıyla oynayacagımızı gerçekten merak ediyorum.Her şey çıkabilir :)

Chiko
24.09.2016, 15:51
Ümitliyim..

Ömer SEVİNÇ
24.09.2016, 15:52
Ersun hocanın menejer ilişkilerine her geçen gün daha da inanır oldum yalan yok.

Soner Albayrak
Kadroya baktıkça bir gülme alıyor beni. La havle.

jairzinho
sanırım bu zeminde karambol futbolundan medet ummuş ersun

en güzel ılıman iklimde zeminin bu halde olması çoh enteresan.yönetim neden acaba zemin için scout ekibi kurmadı?

Murathan
Aytac okay olmaz tartışmaya dahi gerek yok ama 5 0 da kaybetsek sonuna kadar Ersun YANAL.....

farklı bir bakış açısı.

alptug_kd
Geçen seneki oyunculardan kurulu bir kadro ile çıkıyoruz. Ama ben başka bir şeyden söz etmek istiyorum.

Arkadaş bıktım artık bu Hamdi nedir? Ya gerçekten böyle bir Türkçe ile nasıl yorumcu olabiliyor? Uzun ve ağdalı cümleler kurmaya çalışıyor ama beceremiyor. Ne söylediği belli değil. Bütün bir sezon boyunca bizim maçları o mu yorumlayacak anlayamıyorum.

artvints
oyuncu tercihleri tartışılabilir, zaten bizim taraftarın oynamayan oyuncuyu yüceltme hastalığı var ama diziliş olarak umut vadeden bir maç. skor iyi olursa 4 4 2'ye dönebiliriz, ekici problemi de hallolmuş olur. bugünki performansına bağlı.

fanatikdevri
24.09.2016, 15:53
Stad bomboş rezalet kimse büyük taraftarlıktan falan bahsetmesin 10 tl biletler kimse yok şehrin ruhunu almışler.

Fuleli_61
24.09.2016, 15:53
Taraftar yanlışlıkla Akyazıya mı gitti ne bu rezalet...

Manava61
24.09.2016, 15:54
Maça gidenlerin büyük çogunlugu taraftar grupları ülke olarak en büyük taraftar sorunumuz bu bence

Sefaenes
24.09.2016, 15:55
yine 9 kisile maca basliyoruz su zeki ve mustafa belalarindan ne zaman kurtulacagiz. Mustafa Yumlu haini kadroda olmamali gecensene takimi yanlis birakan bir oyuncu bu formayi giymemeli yeter artik

Osman Seran
24.09.2016, 15:55
Stat boş.

Manava61
24.09.2016, 15:56
Arkadaki mor saçlı kim be :d

Karmam
avni aker'de son 2-3 maç ve kimse gidip son son görelim demiyor. cumartesi bu milletin ne işi var da gidip 10 liraya maç izlemiyorlar hakikaten anlaması çok güç

Yiğit SARI
Ceza devam etseydi keşke :D

sasone
Başımızın belası Traore gitti,inşallah bu sefer yeneriz,umutlanacak bir şey bulmak lazım bu kadroyu gördükten sonra.

ccd6167
24.09.2016, 15:57
Osmanlısporun deplasmanı bizim evsahihibi taraftar saysındanndaha fazla

İzmirliTS
Taraftar yok.
Ersun Hoca panikte.
Şans zaten yok.
İlk 11 ben dahil kimseyi tatmin etmedi.
Saha zemini moktan.
Hakemler bizi sevmiyor.

Demekki kazanacağız.

Yiğit SARI
avni aker'de son 2-3 maç ve kimse gidip son son görelim demiyor. cumartesi bu milletin ne işi var da gidip 10 liraya maç izlemiyorlar hakikaten anlaması çok güç

Kemik kitle cezalı onu da göz önünde bulunduralım ama yine de kötü bir tablo herkes ümidini kesmiş takımdan daha 5. haftadan

Hakan
24.09.2016, 15:58
Castillo ikinci devre girer maçı alır.
Vira bismillah.Bu maçı alacağız

sasone
24.09.2016, 15:59
Yerel medya fitne fesattan fırsat bulup,şehre takımına sahip çıkma konusunda ön ayak olsa?Ama o kadar güzel işleri yapacak adam mı var?

Ahmet Aksu
Kimse kimseye kızmasın.

Bu kadar taraftara bu kadar futbol..
Bu kadar futbola bu kadar taraftar..

zafer6161
stad çok boş 1000 kişi far yok

Courage
Taraftarın önünde ilk maça çıkıyoruz, kimse gitmiyor. Keşke Akyazıyi 10.000 kişilik yapsaydık!

10000 degil ama kucuk olcekli bir stadin daha iyi olacagini bende dusunmeye basladim ciddi ciddi.
Taraftarin ilgisizligine bir anlam veremiyorum ilk 4 macin tamamini kaybetmis olsak dahi bu kadar bosvermislik olmamaliydi.

jairzinho
50 defa dedik bu bilet fiyatlarıda neyin nesi diye.

gurur6134
Yanalin cikardigi kadro hakikaten ilginc..bu macida kaybedersek cok elestirilir ve elestirenler sonuna kadar haklidir..aytac okay ayni anda nedir Allah askina belli ki gol yemeyeyim atmasamda olur diyor..2 tane kagni ile orta sahada mucadele etcez..

Chiko
24.09.2016, 16:00
Vira ya helal olsun

Ahmet Aksu
24.09.2016, 16:00
Ekici basladi yine..

Karmam
24.09.2016, 16:01
50 defa dedik bu bilet fiyatlarıda neyin nesi diye.

10 lira bilet fiyatı, istersen üzerine çorba ısmarlasınlar?

nakzo
10 tl verip kimse maça gitmiyorsa kimsenin zerre ümdi yok takımdan.

Hakan
22 numara şova başladı.

sasone
İnsan ol Yumlu,insan ol.

Ahmet Faruk
Orta saha çok ağır olmamış ya? Bunlar Konyalıların arkasından ebedi yetişmez.

SM-P600 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bahadır2561
24.09.2016, 16:02
Ne yaptığını zannediyor acaba No:22

jairzinho
24.09.2016, 16:03
ersun yumludan sağbek olmayacağını keşfetmiş.büyük keşif

Courage
Basarilar Trabzonum!

Ali Can
Takımın defansı ile forveti arasında felaket fark var, daha maçın başı

Harun CAN
24.09.2016, 16:04
Ziyabeyde maç günü de Passolig satılıyor. Kimliği olsun yeter diye düşünüyorum.

Teşekkürler, bu sabah aldık kartımızı,,

Ahmet Aksu
Onur Allah askina topa ayakla vurma elinle başla olmuyor deneme artik

Ahmet Kara
Durica muhteşem müdahale yaptı.

İzmirliTS
24.09.2016, 16:05
Durica yerine Yumlu olaydı penaltıydı.

Sefaenes
24.09.2016, 16:05
80 yasandaki ninemiz maca giderken gencler Trabzonsporu desteklemeye gidemiyor ama konusmaya geldimi cok iyi biliyorlar yazik

emrex61
24.09.2016, 16:06
Virayı özlemişim dinlemeyi stadda az olsalar bile ritimleri çok iyi ah dolu olsa stad.1 milyonluk şehirde 17 bin ceza aldı diye stad boş kaldı yalanına kimse sıhınmasın.

matalar
Kadromuz zayıf. Taraftar zayıf. Galibiyet ihtimali hepten zayıf.

Ahmet Aksu
Arkadas bunlar birbirlerine seslenmiyormu sacma sapan hareketler

Doğukan Uçan
17bun kisi cezali ise gerite kalan 800 bin kisi nerde

derry61
24.09.2016, 16:07
yumlu hiç tepki vermeyen rangelova bulaşıyor dikleniyor kırmızı görür bugün agresif. durica iyi başladı gol yememek çok önemli bu maçta.

Karmam
24.09.2016, 16:07
17bun kisi cezali ise gerite kalan 800 bin kisi nerde

17bin mi harbi cezalı sayısı?

ccd6167
24.09.2016, 16:08
800 bin lik şehirde 20 tl veripte yapılacak başka iş varsa helal olsun. Yoksa yazıklar olsun o şehre

Doğukan Uçan
24.09.2016, 16:08
17bin mi harbi cezalı sayısı?

Valla oyleymis

Punisher-61
24.09.2016, 16:09
Yavas yavas su yumlu yine ilk 11de sahaya cikiyor ya saglam torpili var kim ne derse desin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tempail
24.09.2016, 16:10
Yeni stadta Vira J blokta böyle konumlaniyorsa 10 numara olacak. Trabzonlu Gencler ile Gurbetcileri tepeye yollamalari iyi olmus. En azindan sahaya atlayacak kendini bilmezler olmayavak umarim.

Karmam
yumlu'nun şu ilk dakikadaki hareketinden kafasının ne derece maçta olmadığını anlıyoruz bence

Muhammet Ali Senocak
Digiturkplay uygulamasından tek maç nasıl satın alabilirim yardımcı olabilecek varmı?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Kara
24.09.2016, 16:11
Konya'nın sol taraf kötü. Oraya oynamak lazım.

Ibrahim Gaygusuz
24.09.2016, 16:12
M.Demir ne zaman oyuna dahil olacak ?