PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 4.Hafta | Aytemiz Alanyaspor 3-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Mesut
11.09.2016, 19:27
4.hafta maçında Alanyaspor ile yapıyoruz başarılar Trabzonum galibeyet serisu başlangıcı olur inşAllah

EnjoyTheMusic
11.09.2016, 19:45
Görünen o ki bu sezon ligde kuvvetli takımlardan puan alamayacağız. İnşallah alanyaspor maçı galip geldiğimiz bir maç olur ve daha iyiye gideriz. Oyuncuların aklını başına alması ŞART !!

Ahmet Aksu
11.09.2016, 20:07
işte futbolumuzu yansıtabileceğimiz gerçek rakibimiz. takımımızın deplasman performansını düşününce 1 puanı temizinden alalım..

ilyskm
11.09.2016, 20:17
Yazalım oraya bir '0' puan efeeem... Ben utanıyorum bu yorum için ama hala sonuçlara kahredecek ve utanacak bir topçu topluluğu ile oynamıyoruz...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ogün'
11.09.2016, 20:55
Kümede kalma adına önemli bir maç.Kazanmak şart

Osman Seran
11.09.2016, 20:57
1 - 0 olsun bizim olsun. Alanyaspor nasıl bilmiyorum herhangi bir maçını izlemedim.

ESER
11.09.2016, 21:22
Superlige cikan takimlara yenilmeyi gelenek haline getirdigimizi de hesaba katarsak yenilmemiz yuksek olasilik. Bu mac sonunda alanya da Trabzon kumeye diye tezahurat ceker ve nur topu gibi yeni bir dusmanimiz olur.

İ. SARAL
11.09.2016, 21:24
Alanya'nın tehlikeli adamları var. Hoca inş. Uğur'u oynatmaz.

ffırtına
11.09.2016, 21:37
Şu maçı da alamayacaksak kapatalım dükkanı..

Emre ÖZTÜRK
11.09.2016, 21:39
Bol zencili Alanya,tosbağa hızındaki takımımıza karşı.Enteresan bir maç olacak.

emrhan61
11.09.2016, 21:44
Trabzonsporun sorunu yerli oyuncular çok çok çok yetersiz. Bana kalırsa mümkün oldukça yabancı oyuncu oynamalı. Uğur,Zeki,Yumlu,Yusuf gibi adamlar oynamamalı. Bero ise kesinlikle oynamalı adam bildiğin golcü.
Onur
Güray-Akakpo-Durica-İbanez
Okay-Onazi-Bero
Ndoye-Suk-Castillo

Sağ Bek Akakpo,Stoper Okay,Orta sahada da Ekici oynayabilir.

ilyskm
11.09.2016, 21:58
Adamlar Moskova'da başımıza bela olan Love denen topçuyu almışlar işimiz yaş...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Enaldo61
11.09.2016, 21:59
Bence bu maçı alabilirsek yine de fena olmaz. 4 maç 2 m 2 g olur kötü değil.

Kemal Öztel
11.09.2016, 22:09
-----------------------Onur--------------------------
Güray----M.Akbaş/Uğur---Durica----------İbanez
-----------------------Okay-------------------------
Muhammet--Mehmet------Onazi-----------Castillo
------------------------Suk--------------------------

Haftalardır yazıyorum eldeki kadroda en mantıklısı Gürayı sağ beke Muhammeti sağ açığa çekmek.Öndeysek son yarım saat Yusuf geçebilir sağ açığa..

Yiğit SARI
11.09.2016, 22:16
-----------------------Onur--------------------------
Güray----M.Akbaş/Uğur---Durica----------İbanez
-----------------------Okay-------------------------
Muhammet--Mehmet------Onazi-----------Castillo
------------------------Suk--------------------------

Haftalardır yazıyorum eldeki kadroda en mantıklısı Gürayı sağ beke Muhammeti sağ açığa çekmek.Öndeysek son yarım saat Yusuf geçebilir sağ açığa..

Muhammet'i kenara çekelim mümkünse yerini boş bıraksak da aynı oyunu oynayabiliriz. Bence N'Doye hafiften monte edilmeli takıma. Bilmiyorum her varyasyonda en az 1 fire oluyor

Kemal Öztel
11.09.2016, 22:20
Muhammet'i kenara çekelim mümkünse yerini boş bıraksak da aynı oyunu oynayabiliriz. Bence N'Doye hafiften monte edilmeli takıma. Bilmiyorum her varyasyonda en az 1 fire oluyor

NDoyeun en büyük yararı satılması olur diye düşünüyorum Muhammet de yetersiz ama en azından presi mücadelesi var Ndoye bomboş bence

Kazım Bostan
11.09.2016, 22:21
yuh vagner love'u almışlar hiç haberim yoktu. vay bea alanyaspor'a bak.

DeAgLeMaNyAq
11.09.2016, 22:38
3 puanlık sistemde ligin ilk 4 haftasını 3 puanla geçtiğimiz bir sezon yok. Dolayısıyla mutlak puan şart. Üstelik bir sonraki hafta Konya'ya karşı muhtemelen puan kaybı yaşayacağımız, hatta yenilmemiz olasıyken 1 puan da yetmez 3 puan şart...

Gurpas
11.09.2016, 22:49
Her zaman ki gibi kazanırız diyorum...

Fatih Öztürk
11.09.2016, 22:55
Sefa oynarsa bize yazacak biz ise napacağı muamma bir takımız yenilirsek normal sonuçtur beraberlik bekliyorum.

Alper Beyazay
11.09.2016, 22:56
Bunu kazanırız bence...

Alper Beyazay
11.09.2016, 22:58
Onur,Güray,Uğur,Durica,İbanez,Onazi,Bero,Ekici,N'D oye,Castillo,Suk..

Faruk BERBER
11.09.2016, 23:02
Bu maçı kaybetmeyiz, fakat Gueye & Love ikilisi çok tehlikeli şimdiden kenara not edelim.

Osmanlıspor maçına göre nispeten kolay maç olacağını düşünüyorum.

Abdülkadir Kılıç
11.09.2016, 23:03
Hüseyin Kalpar mı? Eyvah!

Mehmet
11.09.2016, 23:44
Trabzonsporun üzerinde geçmiş yıllardan kalan bir stres var.
Malum iyi futbol oynayamıyor.
Alanyaspor ligin yeni takımı şartlar böyleyken ne yapacağı belli olmaz.
Kazanırız diyemiyorum.
Son olarak Osmanlı spora kendi sahamızda 2-0 kaybettik
Ağır bir yenilgi. Moraller bozuk.

Trabzonspor takımının(futbolcuların) fiziki antrenmanı haricinde daha çok beyin antrenmanı yaptırılması lazım (akli eğitim)
Konferans salonlarında uzun uzun futbol oyunu taktik oyunu takım oyunu nasıl oynanır bunların sıkça konuşulup anlatılıp ezber yapılması lazım.

Şu anda bu takımın futbolu ne göze hoş görünüyor, ne de skor güvenliği veriyor.. !

Eskşiden Trabzonsporun takım oyunu vardı, hücumda çoğalırdı, ani olarak da takım halinde defansa dönerdi futbolcular. Biz Trabzonsporu böyle izlemeye alışmıştık. Bu gün kü Trabzonspor da bunların esemesi yok.

Takım hücumda çoğalmıyor.. Bakıyosunuz, bir futbolcu tek başına atak yapıyor, rakip kale önüne orta yapacağı belki bir futbolcu oluyor, o bir futbolcuda kalabalık rakip defans arasında kayboluyor, orta yapacak hücum futbolcusu da tek bir kişiye isabetli orta kesemiyor..

Korner atışı kullanma esnasında bütün fubolcularımız tabiki rakip kale önüne kaç kişi geldi ise orada yumak gibi bir arada duruyorlar, yapılan bir sürü korner atışlarında futbolcularımız topla buluşamıyorlar. Biraz dağınık ve sağlı sollu pozisyonlarda olunmalı, top korner köşesinden kesildiğinde hareketlenilmeli.

Birde bir futbolcu ayağında fazla top tutmayacak, bir futbolcu topla fazla oynadığında takımın dengeleri bozuluyor, takım oyunu bozuluyor.
Bir futbolcu oynuyor diğer arkadaşı pasa kaçacağı sırada durup topla fazla oynayan arkadaşını izliyor.. Ve bu durum günğmüz futbolunun içine ediyor resmen. Takım olarak her topcu top ayağına gelir gelmez pasını verecek. Hatta bir futbolcuya belli bir saniyeler süre üstünde ayağında top tuttuğunda topu eveleyip gevelediğinde hoca onu uyarmalı daha sonraki maçlar için uyararak cezalandırmalı.. Mehmet Ekici topla çok oynayacağım diye izleyeni çileden çıkarıyor.. Çok faule maruz kalıyor gereksiz faul yapıyor... Takım oyunu oynamayan futbolcuyu ne olursa olsun sevmiyorum.

Forvetimiz deki Suk MU çUKmudur nedir oda resmen bir kazık.. Ya arkadaşlar etmeyin uzak doğudan futbolcu mu alınır uzak doğuya futbolcuyu biz göndeririz. Onu alanlarında aklına şaşıyorum. Muhammet Demir'in yerine bu takımda oynatacak bir çok futbolcu var. Niye Muhammet Demir de ısrar ediliyor. Yusuf Erdoğan da ısrar ediliyor.. Madem Yusufu oynattıran biri varsa o zaman iyi futbolda oynattırsın.
Bir iki futbolcunun sebebine bir kulüp batıyor, bir camia acı çekiyor. Bu gün bir mahalle takımı bile Trabzonspordan daha iyi futbol oynuyor.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Soner Albayrak
11.09.2016, 23:45
3 puanlık sistemde ligin ilk 4 haftasını 3 puanla geçtiğimiz bir sezon yok. Dolayısıyla mutlak puan şart. Üstelik bir sonraki hafta Konya'ya karşı muhtemelen puan kaybı yaşayacağımız, hatta yenilmemiz olasıyken 1 puan da yetmez 3 puan şart...

Bunu bilmeseydik iyiydi. Teker teker kendi rekorlarımızı kırıyoruz son zamanlarda :)

bach72
11.09.2016, 23:49
Kümede kalma mücadelesi verecek iki takımın maçında deplasmanda alınacak 1 puan iyidir.Alır mıyız?Sanmıyorum.

Ozan Yılmaz
11.09.2016, 23:53
Geçen seneki ilk 3 hafta sonuçlarıyla bizi şampiyon ilan eden tayfa bu sezonda kimseyi şaşırtmayarak ilk 3 hafta sonuçlarıyla takımı küme düşürmüş. Böyle devam edin futbol profesörleri! Alıştık artık.

Adem Akyüz'
12.09.2016, 00:05
Geçen seneki ilk 3 hafta sonuçlarıyla bizi şampiyon ilan eden tayfa bu sezonda kimseyi şaşırtmayarak ilk 3 hafta sonuçlarıyla takımı küme düşürmüş. Böyle devam edin futbol profesörleri! Alıştık artık.
Ne kadar komik görüldüklerinin farkındalardır umarım diyeceğim ama sanmıyorum.

Gökhan Uzun
12.09.2016, 00:11
Valla çıkışanlar olacaktır ama ben inanıyorum takıma.

Lakin takımda ciddi derecede sistemsizlik ve uyumsuzluk var.

Fatih Öztürk
12.09.2016, 00:14
Kimse takımı küme düşürmedi saçmalamayın küme düşme potasına gireriz diye düşünüyorlar oynanan futbol ve mağlubiyetler peşpeşe gelince hiçte haksız değiller.kaldı ki geçen sezon 5.hafta malûm gs maçıyla doğranmasaydık sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacaktık böyle düşünenler yanlış düşüncede değildi net hakem katliamlarıyla zirveden indirildik.şimdi önümüze bakıyoruz pardon bakamıyoruz maalesef.

Ozan Yılmaz
12.09.2016, 00:20
Peki sonuncuyla aynı puana sahip fenerli bir taraftarın aklında böyle bir düşünce var mıdır sizce?

Hasan61
12.09.2016, 00:22
İçeride Konya sonra Karabük deplasmanında takımın şu haliyle 1 puan bile iyi sayılır.
Alanya deplasmanında 3 puan alınmazsa durumlar kötü.

Fatih Öztürk
12.09.2016, 00:25
Yoktur çünkü fenerin ölüsü bu ligde bugünki kadrosuyla ilk üçte olacak kadar güçlüdür hatta düştüğü yerden kalkar şampiyonluğa oynar taraftarlarına bu inancı onlarca kez yaşattılar bizle uzaktan yakından kıyaslanamaz bile.

Faruk BERBER
12.09.2016, 00:26
Peki sonuncuyla aynı puana sahip fenerli bir taraftarın aklında böyle bir düşünce var mıdır sizce?

Yoktur. Lobi olarak çok fark var. Bunun ötesinde geri düştüğünde baskı kurabiliyor Fenerbahçe. Biz başaramadık bunu.

Diğer noktadan biz küme düşme konusunu şimdi düşünmeli miyiz ? Ben buna da hayır diyor, yersiz buluyorum.

Emre ÖZTÜRK
12.09.2016, 00:30
...................Onur
Güray...Akbaş.....Durica.....İbanez

.................Okay......................

.........Bero...........Onazi...........

Suk............N'Doye........Castillo

Mert'
12.09.2016, 00:39
FB sampiyon olamaz ama ligi bizden en az 10 puan onde bitirir.Biz kendimize bakalim. NDoye patlama yapacak falan zor isimiz.

Hakan
12.09.2016, 00:52
Muhammet'e sabrımız kalmadı ama 11'lere N'Doye yazılıyor.Bu nasıl iş.

sakoglu61
12.09.2016, 00:57
Kümede kalma mücadelesi verecek iki takımın maçında deplasmanda alınacak 1 puan iyidir.Alır mıyız?Sanmıyorum.

tutma kardeşim o zaman bu takımı. bıkmadınız mı zırvalamaktan. kümede kalmakmış. kaç defa bu takım 10. sıranın altında bitirdi ligi. 10 senenin 5inde ilk 4 oldu bu takım. sizin gibi ruhsuz taraftara bikaç ruhsuz futbolcuya rağmen küme düşmez.

beğenmiyosanız zorla değil.

Ozan Yılmaz
12.09.2016, 01:01
Bero ve İbanez artık ilk onbire girip sürekli oynamaya başlamalı.

Punisher-61
12.09.2016, 08:12
2-0 aliriz

Goller:
Yumlu
Erdogan

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

bahadır2561
12.09.2016, 08:28
Bero-Mehmet-Onazi-Okay denenmeli

İbanez kesinlikle 11 başlayıp Güray kesilmeli

Yusuf'u Yumlu'yu saymıyorum bile yedekte beklesinler

Muhammet YILMAZ
12.09.2016, 08:44
Onur -
Yumlu-Uğur-Duri-İbanez
---------—----Okay--------------
-----Onazi-----------Bero-------
Ekici-----------------------Castillo
---------------Suk--------

Bide böyle deneyelim :)

50.Yılda Şampiyonluğaa - MuharremBaşkan

Mesut
12.09.2016, 09:02
Sanırım bu yil taraftarın günah keçisi Demir olacak.
Oyuna girdikten sonra mücadele eden kafa toplari indiren kişiydi. Tabi ki şuan için yetersiz ama kadroda ki en iyi forvet bence.

Fatih Öztürk
12.09.2016, 09:38
N'Doye elimizdeki en kaliteli forvettir.lami cimi yok sahaya sürülmeli.

gurur6134
12.09.2016, 10:16
Ilk 5 hafta puan kaybetmeyiz diye gaza gelen taraftarlar vardi daha ilk mac sonrasi simdi de kume muhabbetleri yapiliyor laf olsun torba dolsun , ufurukden tayyare..bazilari sadece konusmak icin biseyler yaziyorlar..senelerdir boyle geldi boylede gitcek anlasilan akillanmadik gitti..

Jedi
12.09.2016, 10:16
bu takım alanyayı yenemez...2-1 alır alanya

Doğan Keskin
12.09.2016, 10:43
Hoca bu maç 11 ini bulur ve rahat bir 3 puan alırız.

pazarkapılı
12.09.2016, 11:13
hocanın sahaya sürdügü her oyuncuya inanıyor, kazanacagını umut ediyoruz....
belki biraz daha zihnisel calısmalara oyun teorisinin anlatımına ihtiyac olabilir....

Sertan Danışer
12.09.2016, 11:39
takım sahada şöyle bir izlenim veriyor.ilk golü yersek kesin çıkaramayız,ilk golü atar ve mucize olur gol yemezsek belki kazanırız.onun için alanya maçı mümkün olduğunca 0-0 gitsin.ilk golü yersek geçmiş olsun.bu takım geriden maç falan çeviremez.deplasmanda 1 puan iyidir.

Gökhan Uzun
12.09.2016, 11:50
Selamlar Trabzonspor'un yanar döner skor traftarları hepinize iyi bayramlar

emrhan61
12.09.2016, 13:58
...................Onur
Güray...Akbaş.....Durica.....İbanez

.................Okay......................

.........Bero...........Onazi...........

Suk............N'Doye........Castillo

Suk kanat oynayamaz Ndoye orada oynarsa bence de en iyi 11 bu.Ekici de oynamamalı takım oyununa zararı var maalesef en azından 1 2 mac.

61Firtinasi61
12.09.2016, 14:03
Ilk tercim:

--------------SUK---------------

Castillo---Onazi---Ekici--Güray

---------------Okay-------------

Luis----Durica----Ugur---Yusuf

--------------Onur---------------

Yada:

-------SUK------Muhammed------

Castillo--------Ekici---------Yusuf

------Onazi--------------Bero----

------Luis-----Durica----Ugur----

--------------Onur---------------

kanterts
12.09.2016, 15:01
-----------------------onur----------------------
--------------demirok------durica---------------
------------------------okay-----------------------
aytac---------onazi---------ekici-------ibanez----
----------ndoye-----------------castillo----------
-------------------Suk---------------------------

sacma sapan bisey olmus ne biliyim bende, kadromuz bence yetersiz.

Hüseyin Çümen
12.09.2016, 15:13
Kazanamazsak bizi bunalima sokabilecek mac. Suana kadar bizi ayakta tutan tek sey febe nin rezil durumu oda olmasa halimiz nicedir

My
12.09.2016, 16:44
Artık bu hafta bir şeyler gösterme zamanı geldi.

Bu hafta da sürünürlerse ufaktan ufaktan panik yapmaya başlayabiliriz :)

Hakan
12.09.2016, 17:22
Başkan "Hedef koymuyoruz" derken,hoca sabır isterken şaka yapıyordu sanki.Yok yakında Ersun Hoca gider,yok Scout ekibi bu muydu,yok küme düşmesek iyi,bunun gibi saçma sapan bir sürü şey daha.

Üst üste mağlubiyeti kaldıramıyoruz,aralara serpiştirmek lazım.

karahanbakar
12.09.2016, 18:58
Onur.
Zeki, Akakpo, Durica, İbanez.
Okay, Onazi
Ndoye(yusuf), Ekici(Bero), Castillo
Suk.
Ha benim ideal kadrom budur. Durica'nın yanına en iyi Akakpo gider kanaatindeyim. Nispeten daha hızlı diğerlerine göre. Güray çapsızını 18'e bile almam.

Abdülkadir Kılıç
12.09.2016, 19:34
Bir yazılan kadrolara bakıyorum, dönüyorum takıma bakıyorum. İşimiz çok zor, çok.

Jedi
12.09.2016, 20:00
sefa ve wagner love 'un kesin golü var bize bu maçta, demedi demeyin

karahanbakar
12.09.2016, 20:14
Genelde kötü oynasak da kadromuz iyi olurdu ve kağıt üzerinde favori olurduk. Bu sene öyle bir durumumuz da yok. Sıradan bir Anadolu takımıyız. Bu durum içimi acıtıyor gerçekten.

ucurum
12.09.2016, 20:28
Benim kadrom:

-----------------------onur------------------------
---yusuf-------durica---------uğur-----ibanez---
-----------------------okay-----------------------
--------------mehmet------onazi----------------
-----bero-------------mami------------castillo--

Mert Oğuzlu61
12.09.2016, 20:31
__________okay___onazi

______ekici____bero____castillo

______________hyun

Ekici nin yan mevkisi sağ açık. Orada değerlendirelim ve Bero yu 10 no da deneyelim. Ekici tekniğiyle orayı götürür, Bero yu da kazanmış oluruz. Eldeki malzemeden çıkabilecek en iyi kadro bence budur. Başka türlü olması çok çok zor. Yusuf un yetenekleri ve yapabilecekleri sınırlı, orta açamıyor, sağ ayağını hiç kullanamıyor. Ndoye zaten ligin en hantal oyuncusu, mümkün değil orada oynayamaz, kendi mevkisi olan santrafor bölgesinde bile oynayamıyor adam bide sağ tarafa koyup işkence çektirmeyelim direkt 10 kişi bırakır bizi. Güray a da güvenemiyorum.

Ekici bence orayı çabukluğu ve tekniğiyle en iyi götürecek oyuncudur. Bero da elimizdeki en iyi ofansif orta sahadır, 10 no ya gördüğüm kadarıyla en yakın isimdir. Kullanalım işte... Değişik değişik şeyler denemeye gerek yok, bu takım bu oyuncularla oynar, oynamalı. Sistemde belli, 4-3-3 yada 4-2-3-1...

ESER
12.09.2016, 20:34

fb ve diger 2 Istanbul takiminin taraftarlari tezgahin 3 takimin uzerine kuruldugunun ve hicbir turlu kume dusmeyeceklerinin farkinda. Bizim oyle bir ayricaligimiz yok.

taha küçük
12.09.2016, 20:41
fb ve diger 2 Istanbul takiminin taraftarlari tezgahin 3 takimin uzerine kuruldugunun ve hicbir turlu kume dusmeyeceklerinin farkinda. Bizim oyle bir ayricaligimiz yok.
abi Trabzonspor küme düşmez kaç kere daha diyecem ya böyle bir korku olmasın içinizde.

taha küçük
12.09.2016, 20:44
takım üstüste 2 mağlubiyet almasına karşın antep ve osmanlı maçlarında çok net golleri kaçırdı ne yazıkki bunları gole çevirsek çoğu taraftar böyle düşünmeyecekti.mesela castillo her maçta 1-2 kere kanattan çok etkili geliyor içeri çeviriyor ama forvet ile anlaşamıyorlar.bunlar zamanla düzelecek.şuan takımdaki bitiricilik sorunu da düzelirse çok iyi olur eğer sorun olmasaydı iki maçtada yenilmezdik bana göre.

Berke6198
12.09.2016, 20:49
Tabii ki yeneceğiz ama 2 haftada 6 puan geride bırakmak hiç hoş olmadı. Sağlık olsun, umarım Bero ve Ibanez artık 11'de şans bulur. Ayrıca Ramil'in kadroya girmesini bekliyorum. Suk tam formunu bulamadı ve Muhammed gerçekten çok kötü. Yedek santrafor Ramil olmalı.

ESER
12.09.2016, 20:49
abi Trabzonspor küme düşmez kaç kere daha diyecem ya böyle bir korku olmasın içinizde.

Ben dusme korkusu yasiyorum demedim.
fblinin aklina dusmek neden gelmez diye sordu arkadas, ben de onlarin aklina neden gelmediginin cevabini verdim.

Ege Kum
12.09.2016, 21:20
Alanya tehlikeli takım ofansif anlamda iyi denilebilir Emre Akbaba ve Love sıkıntı yaratabilecek isimler aynı zamanda defansif anlamda da berbatlar hele kalecileri tam bomba bu kadar kabiliyetsiz bir kaleci görmedim hayatımda. Takımdan temiz bir galibiyet bekliyorum. İnşallah.

taha küçük
12.09.2016, 22:23
Ben dusme korkusu yasiyorum demedim.
fblinin aklina dusmek neden gelmez diye sordu arkadas, ben de onlarin aklina neden gelmediginin cevabini verdim.

Tmm dir abicim.

bach72
12.09.2016, 22:39
Taraftarlarımız kendine göre ilk onbirler yapıyorlar.İlk baktığım yer orta sahaya kimleri koyuyorlar oluyor.Mehmet Ekici,Onazi,Castillo vs.ne kadar teknik kapasitesi yüksek adam varsa ilk onbirde orta sahada.Eee kim savaşacak?Kim mücadele edecek?Kim rakip orta saha ile kapışacak?Yanıt yok.Çünkü bu orta sahaya konan adamların hiç biri savaşmaz.Mesela Castillo..adam çok hızlı,teknik iyi ama kapışma yokKeza Mehmet Ekici,Onazi hiç biri savaşacak adam değil.Ha iki çok iyi,top kesici ön liberon olur onların önüne tekniği iyi adam koyarsın anlarım.Peki Trabzonspor'un doğru düzgün ön liberosu var mı?Yok.Okay kumaşı iyi olmakla birlikte hemen hemen her maç inanılmaz hatalarla topu rakibe veriyor.Ve sonuç Osmanlıspor maçında olduğu gibi yenilen golle sonuçlanıyor.Osmanlıspor maçında M.Yumlu ile Yusuf arasında 60metre mesafe oluşuyor.Bir pozisyonda baktım M.Yumlu topu ayağına alıp Yusuf'u aradı ve Yusuf 60 metre ilerdeydi yani-bloklar arası mesafe almış başını gitmişti-diri Osmanlıspor orta sahası basınca alelacele döndü yana Okay'a topu verip toptan kurtuldu.

Ersun Yanal saçmala hakkını bence doldurdu.Osmanlı,Başakşehir,Konya gibi diri,oturmuş takımlara karşı savunma güvenliğini riske atarak oynarsan ve orta sahayı teknik kapasiteli adamlara bırakırsan rakibe hükmedemezsin.Ve hükmedemeyince psikolojik olarak teslim olmaya başlarsın.Ersun Yanal Osmanlı maçında 3-5-2 ile orta sahayı tutayım diye başladı ama Osmanlı orta sahası Trabzonspor'a nefes aldırmayınca 4-1-4-1 e döndü.

Ben Ersun Yanal'ın yerinde olsam diri rakiplere karşı çift ön libero ile maça başlarım.Ama Okay dışında başka ön libero da yok.O zaman ne yaparım.Asıl yeri ön libero olan ama her ne hikmetse Şenol Güneş'den beri sağ bek yaratmaya çalışıp taraftara küfrettirdiğimiz Zeki'yi ön liberoya çekerim.Asıl yerinde oynatırım.Ha elimde başka hem savaşacak hem top kesecek hem de topu dağıtacak iki iyi ön liberom olsa elbette Zeki'yi düşünmezdim.Ama yok kardeşim.Yani bu takım Onazi,Castillo,Mehmet Ekici üçlüsüyle maça çıkamaz.(iyi,diri takımlara karşı)Birini keser ön liberoyu çiftlerim.

Yıldıray Emanet
12.09.2016, 22:42
1-0 Alanya veya 1-1

Jedi
12.09.2016, 23:26
bizim golcüler gitsin Lukaku dan ders alsın, ilerde top ayakta nasıl tutulur, nasıl kafa vurulur, vs..

benim nazarımda golcü böyle olmalı, adamda boy pos , vuruş tekniği her şey var..10 tane suk , muhammed olacağına bir tane Lukakun olsun

bugünkü maçta topu kafayla sanki ayağıyla vuruyormuş gibi atti.

kayseriliyiz
12.09.2016, 23:54
Rahat aliriz diyemiyorum malesef.
Içimde hep bir korku.

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk

Fatih Öztürk
13.09.2016, 00:03
Alanya maçlarının bir kısmının geniş özetini izledim hiçte yabana atılacak bir takım değil üstelik deplasmandayız.bu şartlarda 1 puan bile başarıdır.

Bud Spencer
13.09.2016, 00:06
Suk muhammet
Castillo bero onazi yusuf
Ibanez durica kimi koyarsan koy kimi koyarsan koy
Onur

yorumsuz6117
13.09.2016, 00:26
Konya bizi yener o yüzden bu maçıda kazanamazsak durum kötü..

Ege Kum
13.09.2016, 00:26
güzel bir oyunla temiz bir galibiyet kombine satışlarına baya etki edecektir ah osmanlıyı yenseydik çok daha iyi olurdu ancak bu maçla telafi etmemiz gerek akyazı açılmadan havaya girmeliyiz yavaş yavaş

Berke6198
13.09.2016, 00:49
Bizim asıl puan kaybımız Gaziantep maçı olmuştur. Osmanlı zaten muhtemel puan kaybıydı. O maçtan puan beklemek biraz hayalcilik olurdu.

Yönetim fikstür açıklandıktan sonra hocayla beraber oturup kadronun mevcut durumunu ve kat edeceği süreci değerlendirdiği zaman Osmanlı'yı muhtemel puan kaybı olarak işaretlemeleri gerekirdi.

3 haftada en fazla 3 puan geride bırakmamız gerekirken 6 puan kayıpla kapatıyoruz. Yönetimin sezon başındaki planlarında 9 mağlubiyet, 5 beraberlik vardı. Gerçekçi bir hedef olarak görüyorum ama kazanamadığımız maçları M.Reşit Akçay'ın her zaman dediği gibi, kaybetmemeliyiz. 1 puan 1 puandır.

Bakalım hedeflendiği gibi 20 galibiyet, 5 beraberlik ve 9 mağlubiyete ulaşabilecek miyiz...

ysngmz
13.09.2016, 01:18
Trabzonsporun üzerinde geçmiş yıllardan kalan bir stres var.
Malum iyi futbol oynayamıyor.
Alanyaspor ligin yeni takımı şartlar böyleyken ne yapacağı belli olmaz.
Kazanırız diyemiyorum.
Son olarak Osmanlı spora kendi sahamızda 2-0 kaybettik
Ağır bir yenilgi. Moraller bozuk.

Trabzonspor takımının(futbolcuların) fiziki antrenmanı haricinde daha çok beyin antrenmanı yaptırılması lazım (akli eğitim)
Konferans salonlarında uzun uzun futbol oyunu taktik oyunu takım oyunu nasıl oynanır bunların sıkça konuşulup anlatılıp ezber yapılması lazım.

Şu anda bu takımın futbolu ne göze hoş görünüyor, ne de skor güvenliği veriyor.. !

Eskşiden Trabzonsporun takım oyunu vardı, hücumda çoğalırdı, ani olarak da takım halinde defansa dönerdi futbolcular. Biz Trabzonsporu böyle izlemeye alışmıştık. Bu gün kü Trabzonspor da bunların esemesi yok.

Takım hücumda çoğalmıyor.. Bakıyosunuz, bir futbolcu tek başına atak yapıyor, rakip kale önüne orta yapacağı belki bir futbolcu oluyor, o bir futbolcuda kalabalık rakip defans arasında kayboluyor, orta yapacak hücum futbolcusu da tek bir kişiye isabetli orta kesemiyor..

Korner atışı kullanma esnasında bütün fubolcularımız tabiki rakip kale önüne kaç kişi geldi ise orada yumak gibi bir arada duruyorlar, yapılan bir sürü korner atışlarında futbolcularımız topla buluşamıyorlar. Biraz dağınık ve sağlı sollu pozisyonlarda olunmalı, top korner köşesinden kesildiğinde hareketlenilmeli.

Birde bir futbolcu ayağında fazla top tutmayacak, bir futbolcu topla fazla oynadığında takımın dengeleri bozuluyor, takım oyunu bozuluyor.
Bir futbolcu oynuyor diğer arkadaşı pasa kaçacağı sırada durup topla fazla oynayan arkadaşını izliyor.. Ve bu durum günğmüz futbolunun içine ediyor resmen. Takım olarak her topcu top ayağına gelir gelmez pasını verecek. Hatta bir futbolcuya belli bir saniyeler süre üstünde ayağında top tuttuğunda topu eveleyip gevelediğinde hoca onu uyarmalı daha sonraki maçlar için uyararak cezalandırmalı.. Mehmet Ekici topla çok oynayacağım diye izleyeni çileden çıkarıyor.. Çok faule maruz kalıyor gereksiz faul yapıyor... Takım oyunu oynamayan futbolcuyu ne olursa olsun sevmiyorum.

Forvetimiz deki Suk MU çUKmudur nedir oda resmen bir kazık.. Ya arkadaşlar etmeyin uzak doğudan futbolcu mu alınır uzak doğuya futbolcuyu biz göndeririz. Onu alanlarında aklına şaşıyorum. Muhammet Demir'in yerine bu takımda oynatacak bir çok futbolcu var. Niye Muhammet Demir de ısrar ediliyor. Yusuf Erdoğan da ısrar ediliyor.. Madem Yusufu oynattıran biri varsa o zaman iyi futbolda oynattırsın.
Bir iki futbolcunun sebebine bir kulüp batıyor, bir camia acı çekiyor. Bu gün bir mahalle takımı bile Trabzonspordan daha iyi futbol oynuyor.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
En mantıklı yorumlardan birisini okudum

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysngmz
13.09.2016, 01:22
Selamlar Trabzonspor'un yanar döner skor traftarları hepinize iyi bayramlar
Takım uçuruma doğru gittiğini görmeyenlere de iyi bayramlar

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çağatay_
13.09.2016, 04:20
Rakipten bağımsız olarak söylüyorum, bizim kaleciye topu versek ve oyunu başlatsak, rakipler sabit şekilde olduğu yerde dursa, biz paslarla rakip kaleye gitmeye çalışsak sizce hızlı bir şekilde atağı gole çevirebilir miyiz?

Ya da sağdan soldan orta yapsak, ceza sahasında gol kovalayan oyuncularımız hiç rakip yokken bu topları gole çevirebilirler mi?

Sorularım tuhaf gelebilir, ama içiniz rahat olarak evet diyebiliyor musunuz?

Trabzonspor ciddi bir sıkıntı içerisinde ve Alanya iyi oyunculara sahip bir takım. Lige yeni çıkmış ve çok transfer yapmış olmaları onlar için bir dezavantaj. Ama yine de bizden coşkulu ve istekliler.

En önemli sorunlarımızdan birisi koşmamak. Koşmaktan kasıt taca giden topa ölümüne koşmak, rakibe koşa koşa gitmek değil. Top rakipteyken doğru alanları kapatmak, kademe ve pres için koşmak. Top bizdeyken pozisyonu zorlamak, pas alternatifi oluşturmak, rakip yarı alanda çoğalmak için koşmak...

Bunları yapmadığımız sürece oynadığımız her maçı kaybetme riskimiz devam edecek. Kaybetme riski hep vardır ama bu şekilde rakibi ve birbirini izleyen bir takım anlayışı zor kazanır.

Ersun Hocanın buna dikkat edeceğine, bu noktalara değineceğine inanıyorum. Topla veya topsuz oyunda koşmayan, topla sürekli oynayarak oyunu yavaşlatan, sürekli çalıma girerek top kayıpları yapanlar Ersun Hoca'nın tarzı değil.

Bu duruma müdahale edecektir. Umarım başlangıç noktası Alanya maçı olur.

iyattara
13.09.2016, 09:12
Bu zezon deplasmanda çok zor maç kazanırız. En azından bir beraberlik çıkartmanız lazım.
Not: Yorumu yaparken utandım.

Doğukan Uçan
13.09.2016, 09:25
Bu takim 40 gol atamaz

ucurum
13.09.2016, 09:59
https://s22.postimg.org/7050fx1wd/image.jpg

Bu sezon 62 puan hedefinin ne kadar gerçekçi olduğunu gösteren bir tablo.

Gökhan Baymak
13.09.2016, 10:11
Osmanlı maçından önce söyledim şimdi de söylüyorum. Ibanez sol bek Onazi sağ bek başlamalı. Bero, Ekici ve Okay orta sahası olmalı.. Sağ açık Güray, Sol açık Castillo.. Forvet ise Suk.
Bununla birlikte takım çok kopuk oynuyor yardımlaşma yok. Belli bir hücum sistemi de yok. Tabi ki bunların sebebi takım olamamak. İlk 8-10 hafta böyle durumlara alışık olmalıyız..
Sabır. Devre arası transferleriyle çok daha iyi olacağız..

tonya55
13.09.2016, 10:12
artık 3puan zamanı.

taha küçük
13.09.2016, 10:15
Allah aşkına güray oynamasın sahada ancak boş orta açıyor. oynayacaksa da bek oynasın.

Mert Acar
13.09.2016, 12:11
Alanyayı da yenemessek zaten geçmiş olsun.Lami cimi yok.Olmamalı.

serdar61
13.09.2016, 13:03
maça gitmeyi düşünen varmı beyler?

Çağatay_
13.09.2016, 13:23
Alanyayı da yenemessek zaten geçmiş olsun.Lami cimi yok.Olmamalı.

Alanya'yı izlediniz mi?

İ. SARAL
13.09.2016, 13:54
Hoca eninde sonunda 4-4-2'ye dönecek.

-------------------------------Onur------------------------------

Zeki------------Yumlu---------------Durica---------------İbanez

------Ekici----------Onazi---------Bero/Okay----------

-----------------------------------------------------------Castillo

-----------------Ndoye-------------Suk--------------------

Fatih Öztürk
13.09.2016, 13:56
Istanbul'dan kalkıp maça gidecem dönüşte ana avrat sövmek istemiyorum Allah aşkına onurlu şerefli oynayın yenilmek umurumda değil biraz büyük takım hüviyetine girin.

robinhood61
13.09.2016, 14:44
Bu maçı da kaybedersek çarşı karışır. Allah sonumuzu hayır etsin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
13.09.2016, 16:38
60 puan üstü bence mümkün değil.. Her takım güçlü Bizden güçlü net kafadan 7 tane takım var..

Gümüshaneli61
13.09.2016, 17:49
Sabredin beyler.

TS FAN
13.09.2016, 18:17
şu an yeni bir takımız, sistemi oturmuş kadro bütünlüğü sağlamış takımlara kaybetmenin bu aşamada açıklaması olur sekment olarak üstümüzde sistemi oturmuş takımlar belli bunlardan puan almalıyız, alamazsak ta bir bahane olur ama lige yeni çıkmış bu nedenle yeni bir kadro ve sistem kurmuş takıma da yenilirsek bunun hele şu aşamadan sonra nedenlerini açıklaması zor.Alanya da osmanlı gibi çıktığı sene ve sonraki yıllar başımıza bela olur bize ders vermeye çalışır bir takım haline gelirse bu bizim segmentimizi aşağılara çeker.bunun açıklaması olmaz Trabzonspor gibi futbol duayeni bir klübün, en temel amatör futbol bilgisi vizyonu becerisi dahi artık tartışılır hale gelir.

bir maça bu kadar anlam yüklemek belki biraz fazla ama alanya maçı gerçekten bir çıkış ve bir başlangıç olmak adına önemli bir maç ..her şey her zaman olduğu gibi rakibe değil bize bağlı.Sahaya çıkıp resmen kendi kendimizle değil de rakiple mücadele edersek bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

TS FAN
13.09.2016, 18:20
Hoca eninde sonunda 4-4-2'ye dönecek.

-------------------------------Onur------------------------------

Zeki------------Yumlu---------------Durica---------------İbanez

------Ekici----------Onazi---------Bero/Okay----------

-----------------------------------------------------------Castillo

-----------------Ndoye-------------Suk--------------------

hoca başka bir sistemi oturtmaya çalışıyor ama takım şu haliyle bu dizilimi istiyor resmen.Ersun hoca daha ne kadar zorlayacak bilmiyorum
eğer zorlayacaksa transfer ona göre yapılmalıydı neyse ben de bu kadro dizilişine katılıyorum tek farkla oda zeki..ersun hoca zekiyi klübeye gömüp bu seferde akakpo ya şans verse bari.

Onur Akyüz
13.09.2016, 19:00
Beraberlik ya da galibiyet. Mağlup olursak moral anlamında ciddi yıkım olur bizlere.

jairzinho
13.09.2016, 19:09
yenilgi halinde ersun için geri sayım başlar.net

beraberlikte ise ya sabır demeye devam

jairzinho
13.09.2016, 19:10
benim ideal 11 im

onur

zeki--akbaş--durica--ibanez

ekici--onazi--a.ömür--castillo

--------yusuferd.--bero-----

4-4-2

Jedi
13.09.2016, 23:38
lugogretdeski Cafu mutlaka alınmalı, müthiş oyuncu..90 dakka seyrettim, onlar buluyor biz bulamıyoruz , 25 yaşında en az 4-5 yıl hizmet eder

Alper Beyazay
14.09.2016, 00:16
Stoperde Durica-Akbaş denenmeli bence..

Mert Oğuzlu61
14.09.2016, 00:17
10 no olsun camurdan olsun. Yeme icme sezon boyunca ligleri tara 10 no ara bul getir. Kaliteli 10 no nun bir takimi ne kadar degistirdigini, Super Lig i yillardir izleyen, ligin yapisini ve genel zaaflarini, aciklarini, kisaca "bug" unu bilen futbol sevdalilari iyi bilir...

Muharrem Usta sezon bittikten sonra canli yayinlarda "Ts nin 10 no su kaliteli olmalidir" derdi ama buraya takviye olmadi. Bero bu tarife en yakin isim ama onu da hala izleyemedik.

Ekici sag acik, Koke gibi... Bero da 10 no ve solda Castillo... Alanya macina boyle ciksak keske. Talisca dan sonra benim 10 no fetisi yine alevlendi. Bero yu artik izlemek istiyorum.

Kemal Öztel
14.09.2016, 11:10
Bu maçı kolay zor bir şekilde alırız diye düşünüyorum

Tayfun Aydın
14.09.2016, 11:20
İlk defa bir maç için alırız alamayız diye yorum yapacam. Bu maçı alacaz net. Ama ilk 10 hafta da 10 puan ancak alırız diyorum.

Mert Acar
14.09.2016, 11:36
Olayın kötü tarafı sistemimizin belirsizliği.
Ersun hocayı en çok bu yüzden istedim.Belirli bir sistemi ve oyun yapısı var.Fakat henüz sahada karmaşadan başka bir şey göremedik.Her maç farklı sistem...
Hoca bildiği sistemden şaşmamalı.Oyuncularinda kafasi karışıyor.Sahaya güzel yerleşemiyoruz.Pas oyunumuz 0.Topu almak,opsiyon yaratmak yok.Ilerde zaten cogalamiyoruz.Beklerden verim yok.Gerçi bekleri Güray ve Yumlu olan takımdan ne beklenirki..

10-61
14.09.2016, 11:55
Alanyayı bile rahat rahat yeneriz diyemiyoruz,sonra da bu takıma sabredilsin iyi olacak...he yavrum iyi olacak daha çoooookk bekleriz.Ersun da işin cılkını çıkarmaya başladı,kardeşim senin bi oyun sistemin olur iyi kötü onun üstüne inşa edersin ,ligler başlayalı kaç hafta olmuş hala bi denemeler falan.bu sene sabır değil kahır senesi olacak anlaşıldı.Bir de forumda bjk yi örnek gösterme hastalığı var yapılanma konusunda.Adamlar kimlere sabretti ve ilk senelerinde bile oynadıkları oyun saha sonuçları nasıldı bilmeden herkes onlar gibi oluruz sanıyor,bu kafayla mümkün değil.

Berke6198
14.09.2016, 13:32
Kadro bence böyle olmalıdır. Bu kadro ve sistem üzerinde çalışılmalıdır. Ramil Muhammed'in yerine muhakkak yedekten girerek forma almalıdır ve denenmelidir.

Sağ kanadın pasifliğini kırmak için Ekici'yi "sağ iç" şeklinde oynatmamız gerektiğini ve Bero'nun da orada serbest şekilde oynaması gerektiğini düşünüyorum. Ekici tekniği, gücü, adam geçme yeteneği ve orta yeteneğiyle Yusuf'tan çok daha etkin kullanacaktır eminim ki orayı.

Ersun hoca bana kalırsa bu kadro üzerinde denemeli bütün şansını...

10821

Faruk BERBER
14.09.2016, 13:50
Maçın hakemi Halil Umut Meler.

Alanyaspor için tarihi açıdan önemli bir maç. Süper Lig'de kendi evlerinde çıkacakları ilk maç.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/alanyaspor/alanyaspor-tarihi-maca-hazirlaniyor-SXHBQ568850SXQ?utm_source=twittercom&utm_medium=sporxtwitter&utm_content=daily&utm_campaign=IcerikPaylas

Bizim açımızdan yine zor bir müsabaka olacak, Osmanlıspor maçına kıyasla nispeten kolay olmasını bekliyorum.

Gueye & Love ikilisi bizim için tehdit oluşturan iki oyuncuları, umarım tedbirimizi alırız.

HOPA'LI TS'Lİ
14.09.2016, 13:52
TS teknik direktörü Ersun YANAL, Osmanlıspor maçında kendisine verilen şansı iyi kullanamayan Mustafa Yumlu yerine tekrar Zeki'yi oynatacak.
Ersun YANAL tekrar dörtlü savunmaya dönecek.

HOPA'LI TS'Lİ
14.09.2016, 13:54
Maçın hakemi Halil Umut Meler.

şikebahçe maçına yin fenevli hakem verilmiş: Hüseyin GÖÇEK

Kasımpaşa'da Rıza Hoca istifa etti.

Bu kan değişimiyle iştahlı bir Paşa şikecilerden puan alır. (Medya, şikebahçe bir an önce kazanıp düzelsin diye k.çını yırtıyor)

kadriviv
14.09.2016, 14:13
4-1-2-3 önde basmadan olmaz, önde baskı da koordinasyon olmadan olmaz... Hızlı bulunacak bir gol işe farka gidebiliriz diye düşünüyorum... Hayırlısı olsun

Hakan
14.09.2016, 14:20
4-1-2-3 önde basmadan olmaz, önde baskı da koordinasyon olmadan olmaz... Hızlı bulunacak bir gol işe farka gidebiliriz diye düşünüyorum... Hayırlısı olsun
Bu önde baskının kralını yapacak oyuncumuz Bero var.Bence de artık sahne almalı.

Harun CAN
14.09.2016, 14:29
Hızlı çıkarsak kazanırız. Öndeki 3 adam birbiriyle uyumlu olsun ve 3 ü aynı anda hızlıca ileriye çıkabilcek kıvamda olsun biz çok maçı kazanırız. Castillo'ya yetişen yokki, o çalımlar atarken mal mal izliyolar, göbekten bir tane bile desteğe gelen olmadığı için de CAstillo'nun muhteşem tehlikeli bindirmeleri hiçbir işe yaramıyo.

HOPA'LI TS'Lİ
14.09.2016, 14:35
Bu önde baskının kralını yapacak oyuncumuz Bero var.Bence de artık sahne almalı.
Artık Ibanez ve Bero ilk 11 oynamalı

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
14.09.2016, 15:05
A sporda az once gecen sene ki ts gs macinin ozetini verdi..ne top oynamisiz be goz actirmamisiz hakem ve sansizlik yuzunden yenildigimiz mac...trubunler atmosfer oynanan futbol mukemmel..en son hangi derbide bukadar iyi oynamisiz 2011den sonra ben hatirlamiyorum..kendi kalemize attigimiz gole kadar pozisyonu yok rakibin..

HOPA'LI TS'Lİ
14.09.2016, 15:16
A sporda az once gecen sene ki ts gs macinin ozetini verdi..ne top oynamisiz be goz actirmamisiz hakem ve sansizlik yuzunden yenildigimiz mac...trubunler atmosfer oynanan futbol mukemmel..en son hangi derbide bukadar iyi oynamisiz 2011den sonra ben hatirlamiyorum..kendi kalemize attigimiz gole kadar pozisyonu yok rakibin..
Cüneyt Çakır gözünün önünde olan net penaltıyı vermemişti. 4 maçta 10 puanla o maça çıktık. GS 5 puanı vardı. Yarıştan erken kopmasın diye maçı katlettiler. I maçtan sonra bir türlü toparlanamadık

alperrr
14.09.2016, 16:49
topun olduğu bölgede kalabalıklaşma ve yardımlaşma

takım olma olgusunun en önemli unsurudur bu bizde yıllardır yok

herkes kendi bölgesinde topun gelmesini bekliyor gelincede birşey yapamıyor

yapamazsınız zaten Messi olsanız yine yapamazsınız..

HOPA'LI TS'Lİ
14.09.2016, 18:56
Süleyman Soylu, bugün Trabzon' da bayramlaşmaya geldi. Başkan Usta, Hoca Yanal ve kaptan Onur vardı. Ersun Hoca ve Onur' a sizden çok şey bekliyoruz dedi. Onur da, çok iyi bir ekip olduk dedi Bakan'a. Bakan da ekip olmak en önemli konu. Gerisi gelir dedi. Ayrıca Bakan Soylu, yeni stadla birlikte TS'nin güzel sonuçlar alacağına inandığını söyledi. Ersun Hoca da, ben takımdan umutluyum. Çok yakında bunu göreceğiz dedi.

Doğukan Uçan
14.09.2016, 20:13
Alanya sahasinda cok iyi oynuyor . Hic umitli yorum yapamiyorum 1.0 yeniriz

robinhood61
14.09.2016, 20:15
Size bir soru. Alanyaspora yenilirsek me hissedersiniz ve ne düşünürsünüz?

Doğukan Uçan
14.09.2016, 20:23
Bu takim gol atamiyor. Golu yedik mi zaten ceviremiyoruz. Ee geriye ne kaldi dostlar baska.

HOPA'LI TS'Lİ
14.09.2016, 20:46

İyi düşünelim iyi olsun

sasort
14.09.2016, 23:32
Arkadaşlar katılır mısınız bilmem ama

Takımımızda sağ bek sağ açık transferi yapılamadı malumunuz ama

Ben şöyle bir tespitim daha var

Orta sahada çok oyuncu var

Ama güç fiziksel üstünlük yönünden orta sahada rakiplere karşı zayıf kalıyoruz
NEDENİ BENCE 3 LÜ

Orta sahada

Bir ön libero kesici görevinde bir topçu

Eldeki topçulardan bu özellikli tek gördüğüm oyuncu Aytaç o da yetersiz kalır

Ersunun bence elde bir Mbia tarzı oyuncusu olsa çok farklı bir dizilim ile oynar

Yanında Onazi ve Ekici gibi top dağıtan oyunu hem ileri hem de defansif oynayan iki bölge arasında bağlantı kuracak topçu

3. ise ileride etkinliği olan dönen topları gole çeviren bitiricilik özelliği olan topçu

Ekici şu performansla tam bu amaca hizmet edemiyor
Bero daha görmedik
Ama bu bölgede oynayan topçu için koşması mücadele özelliği bu kadar üst seviyede olması artı bir özellik

Yani sözün özü transferler bence iyi olsada orta sahada bence doku uyuşmazlığı var

gurur6134
14.09.2016, 23:46
Ne oldu bu takima ki deplasmanda kimle oynuyorsak oynayalim korkarak gidiyoruz..onceden evlerinde bile 1 puan aldilarmi bizden sevinenler simdi trabzonsporsa 3 puan icin oynuyorlar..

Fatih Öztürk
14.09.2016, 23:46

Normal bir sonuç derim çünkü Trabzonspor şuan için son derece güçsüz durumda.
Yenilgiden çok bu kadar yeni takımın sanki ligin son haftaları gibi iddiasız takım görüntüsü vermesi gelecek adına düşündürüyor insanı.

adiloş bebe
14.09.2016, 23:54
alanyaspor kendi stadında ilk kez süper lig maçı oynayacak. Taraftarlar maça yoğun ilgi gösterir tahminimce umarım kazanırız.

Emirhan Makul
15.09.2016, 00:01
Rakibin odaklandığı maçlarda asla kazanamıyoruz. 2-0 kaybederiz. Ligin düşme adayı olan ilk takımız. Alanya bizden daha iyi, puan alırsa ancak ismimiz ve formamız alır ki oda artık kar etmiyor.

Bayraktaroğlu
15.09.2016, 00:08
Bu maçı alırız

taha küçük
15.09.2016, 00:21
Rakibin odaklandığı maçlarda asla kazanamıyoruz. 2-0 kaybederiz. Ligin düşme adayı olan ilk takımız. Alanya bizden daha iyi, puan alırsa ancak ismimiz ve formamız alır ki oda artık kar etmiyor.
yetti artık
kardeşim Trabzonspor küme düşmez yazmayın artık şuralara şöyle lanet olası şeyler.

gökçay61
15.09.2016, 00:21
Tamam yeni kurulduk ve yeni oluşum içindeyiz sabrediyoruz ancak! Tarihinde ilk kez lige çıkmış ve tüm oyuncuları toplama olan alanyasporu yenemezsek hiç bir bahanesi olamaz! Trbzonsporn gözü kapalı en az 2 fark atması lazım. Bu takım alanyayı yenemezse yazıklar olsun.

gökçay61
15.09.2016, 00:22
Emirhan Makul hiçde makul konuşmadın ha şimdi..

Fatih Öztürk
15.09.2016, 00:36
Bilen bilir Emirhan Sultan boş konuşmaz tahminleride çok kuvvetlidir.

Oflu.61
15.09.2016, 01:03
Gol atabilirsek ne mutlu bize. Galibiyet falan beklemiyorum. Gol atamayan takımdan galibiyet beklemek büyük hayalcilik olur.

taha küçük
15.09.2016, 01:21
Bilen bilir Emirhan Sultan boş konuşmaz tahminleride çok kuvvetlidir.
yani küme düşebiliriz bunu kastediyorsunuz

Erkan A.
15.09.2016, 01:59
alanyada cumartesi 34 derece hava sicakligi olacak alanyali oyuncular hava sicakligina alisiklar

trabzonsporumuz alanyaya daha erken gitmeliydi hazirliklarini sürdürmek icin ...ben hoca olsaydim osmanli macindan hemen sonra alanyaya giderdim maca Kadar kamp dönemi..

belki yaniliyorumdur hava sicakligi konusunda biraz zorlanacagiz gibime geliyor ? 70 dk dan sonra maci aliriz net skor yaziyorum 0-3 kazaniriz

ONUR - IBANEZ - YUSUF - UGUR - DURICA - ONAZI - BERO - MEHMET - SUK - ABDULKADIR - CASTILLO yusuf kesinlikle bek oynamali cok mac oynadi bek olarak basarili olacagina inaniyorum yazdigim onbir cok basarili olacagini düsünüyorum..

Fatih Öztürk
15.09.2016, 02:25
yani küme düşebiliriz bunu kastediyorsunuz

Bu halimizle devam edeceksek ki her geçen hafta iyiye işaret gelişme olmuyor herşey beklenir.Allah muhafaza Alanya ve içerde oynayacağımız Konya maçından üst üste yenilgi alırsak kapkara günler bizi bekler.

Uluhan
15.09.2016, 04:28
4-2-3-1 , 4-4-2 yada 4-3-3 formasyonlarından herhangi biriyle oynarsak alırız !!

batuhanTs
15.09.2016, 08:18
Temizinden bir yenilgi de bunlardan aliriz

evonon
15.09.2016, 08:51
Kesin tek forvet oynayalim, hatta tek forvet sevdasina 3 4 forvetin daha basini yiyelim sonra yumluya zekiye sallayalim. Ama tek forvetten asla vazgecmeyelim sakin ha cift forvet oynadigimiz bir suru macta etkili olduk hic luzumu yok.

Lancet_61
15.09.2016, 09:28
Onur
Zeki Uğur durica ibanez
Bero onazi okay. Castillo
Demir. Suk
Esteban-Akbaş-a.kadir-ramil-Yusuf e.-Yusuf yazıcı-Ekici

Sabır edecekse bu kadroya sabır edelim

Fatih Solmaz
15.09.2016, 09:35
doğru söylüyor arkadaşlar forma rengi de para etmiyor artık. bu maçı kazansakta ilk yarı 20 ila 25 puan arası toplarız bu da demektir ki "ha sıkıntı."

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 11:03
Bu maçı kazanıp cikisa gececegimizi düşünüyorum

ÖmürKaradeniz61
15.09.2016, 11:41
Ne oldu bu takima ki deplasmanda kimle oynuyorsak oynayalim korkarak gidiyoruz..onceden evlerinde bile 1 puan aldilarmi bizden sevinenler simdi trabzonsporsa 3 puan icin oynuyorlar..
O işler milattan önceydi hocam bitti artık,sadece bizim için değil dünyanın neresinde oynarsan oyna her takım birbirini yenmeye oynuyor.Mücadeleni,kaliteli ayaklarla birleştirip maç kazanılıyor.Yok korner atınca seviniyordular,yok şut atamıyordular eskidendi bu işler.

ÖmürKaradeniz61
15.09.2016, 11:42
Bu takımın Duricadan sonra en iyi stoperi Akbaştır.Durica ve Akbaş aynı ayaklı olmasına rağmen Akbaş hızıyla o eksikliği kapatabilir.

Faruk BERBER
15.09.2016, 11:47
Bu maçı kazanıp cikisa gececegimizi düşünüyorum

Çıkışa geçilecek zamanda karşımıza çıkmamasını isteyeceğim takımlardan biri Konyaspor.

Alanyaspor deplasmanı sonrası Avni Aker'de Konyaspor ile oynayacağız. O yüzden hemen çıkış olarak beklentiye girmeyelim derim.

Bu hafta alacağımız galibiyet, öz güven ve moral kazanımı olarak bize fayda sağlayacaktır.

U.Sadıkoğlu
15.09.2016, 11:57
Emirhan Makul 'e kalsa Trabzonspor şu anda Ankaragücü gibiydi. :)

Berabere biteceğini düşünüyorum eğer Bero ve hücumcu bir 11 ile başlarsak kesinlikle kazanırız. Yani biraz da hocanın insiyatifinde.

Hasan61
15.09.2016, 12:00
Yine bir özevladımızdan iddialı açıklamalar geldiğine göre hanemize bir mağlubiyet daha yazabiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 12:28
Yine bir özevladımızdan iddialı açıklamalar geldiğine göre hanemize bir mağlubiyet daha yazabiliriz.
Bu maçı da alamazsak dukkani kapatalım. Bugün bir gazetede Alanya maçında N'Doye büyük ihtimalle ilk 11'de yazıyor.

Çağatay_
15.09.2016, 12:32
Göründüğünden çok daha zor maç. Alanya'nın 11'ine bakan var mı?

Fatih Çelik
15.09.2016, 12:33

http://imgim.com/ne-diyo-ya-bu.jpg

Arda'
15.09.2016, 12:48
Alanya alır 2-0

Ozan Yılmaz
15.09.2016, 12:50
Erken bir gol bulmamız şart ama kim atabilir?

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 12:55
Erken bir gol bulmamız şart ama kim atabilir?
Onazi [emoji106]

Ozan Yılmaz
15.09.2016, 12:57
Onazi [emoji106]

İlk maçta bir sürpriz yaptı bize inşallah diyelim tekrar yapar.
Duran toplar önemli.

Hakan
15.09.2016, 13:21
Onur
Zeki Uğur Durica Ibanez
Okay Onazi
Bero Mehmet Castillo
Suk

Herkes ortak bir paydada birleşti kadro budur.Haydi hocam be,Yusuf'u Ardahan maçına sakla.

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 13:24
İlk maçta bir sürpriz yaptı bize inşallah diyelim tekrar yapar.
Duran toplar önemli.
Ekici ilk sezonunda duran toptan çok gol ve puan kazandırmıştı ama geçen sezon yokları oynadı. Duran topların önemini 90+3'de Talisca'nın Benfica'ya attığı golde gördük. Bu arada son yıllarda penaltı da kullanamıyoruz. O da duran top sayılır.

Faruk BERBER
15.09.2016, 13:30
10828

Defans dörtlüsünü kağıt üzerinde beğenmesem de elimizdeki kadro ve form durumları bunu işaret ediyor benim açımdan.

pazarkapılı
15.09.2016, 13:32
yukarıdaki kadro tamamdır bencede....

Latif Özdem
15.09.2016, 14:21
İyi bayramlar herkese,

Bu maçı öyle ya da böyle alırız bence ancak oynanan isteksiz, vasat futbol bize hiç yakışmıyor. Ersun Yanal'ın kulübedeki sessiz, heyecansız hali, yanlış futbolcu seçimleri de düşündürüyor.

Uğur Demirok'un hava toplarındaki standart stoper performansı (çok iyi değil, kötü de değil, ortalama) hiç ama hiç bir artısı yok:

-Müdahale zamanlaması berbat. (Son örnek Osmanlı'nın attığı gol.)
-Top tekniği, topu oyuna sokma becerisi - vasat altı
-Hız - çok kötü
-Güç-dayanıklılık - orta
-Hava topları - orta veya ortanın çok çok az üstü

Sonuç olarak şu an yedek görünen stoperlerden üçü de (Akakbo-Mustafa Akbaş-Mustafa Yumlu) ondan çok daha iyiler. Peki neden bu ayrıcalık? Yakışıklı ve havalı diye mi?

Benim kadrom:

Onur (bana kalsa çok zaman önce satardım zira takımı sattı hem de kaç maçta, kaç tane hocayı gönderme derdine, artı formayı attı vs vs ama kaldı özür diledi unutmadık da hadi unuttuk sayalım)

M.Yumlu (onu da gönderirdim, o da sattı takımı Onur kankisi ile birlikte ama madem kaldı Uğur'dan çok daha iyi) Akagbo - Durica - İbanez

N.Doye - M.Ekici (pazubantı attı onu da satardım ama kaldı hadi) - Onazi - Bero - Castillo

Suk

Sonradan Girebilecek Yedekler :
1. Yusuf Yazıcı (orta sahada kötü olan adamın yerine ikinci yarı başında girmeli)
2. Muhammet Demir
3. Okay veya Aytaç (Okay kesinlikle abartıldığı gibi değil ya da kendini vererek oynamıyor. Fatih Terim şımarttı hak etmeden milli takıma alarak artık bu sene de pek oynamaz. Bakınız : Şımarıklık ve henüz o seviyede olmadan sahip olduğu abartılı özgüven nedeniyle kaptırdığı ve gol olan top. Geçen yıl ilk birkaç maçtaki gibi oynasa amenna. Zaten yavaş adam %100'ünü vermeden faydalı olamaz. Aytaç da çok hantal. Ama elde başka malzeme yok.)
4-Güray (Hoca neden hala ısrar ediyor anlamış değilim. Biraz da İbanezi görelim.)

Takımı desteklemeye devam! Bu takım bizim ve bize her koşulda her yer Trabzon!

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 14:35
Onur
Zeki Uğur Durica Ibanez
Okay Onazi
Bero Mehmet Castillo
Suk

Herkes ortak bir paydada birleşti kadro budur.Haydi hocam be,Yusuf'u Ardahan maçına sakla.
İdeal kadro

memmedaga
15.09.2016, 14:41
Stoperde Durica-Akbaş denenmeli bence..
Aunen Akbaş hızlı en azından

U.Sadıkoğlu
15.09.2016, 14:42
Hyun Jun Suk kesinlikle oynamamalı ben hiç beğenmiyorum sprinter falan dediler ancak son maçta gördük sprint atmayı bırak top sürüşü bile vasat.

İskender Çakmak
15.09.2016, 14:50
Ben bu maçı güzel futbol ile kazanacağımızı düşünüyorum. Rahat olun. 3 puan bizim...

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 14:53
Ben bu maçı güzel futbol ile kazanacağımızı düşünüyorum. Rahat olun. 3 puan bizim...
Ben de öyle bekliyorum

Mustafa YILMAZ
15.09.2016, 15:19
osmanlı maçında ersun hoca kendi hatasının kurbanı oldu sırf zeki'yi kesmek için 3'lü savunma yaptı oyuncular ne oynadıklarını bile bilmiyordu bir daha aynı hatayı yapacağını sanmıyorum en azından oyuncular birbirine alışana kadar.

suk'u son maçtaki performansa göre yine ilk 11'e alırsa futbola ihanet olur. osmanlı maçında kötü değil berbattı suk. antremanlarda ekstra çalışmadıysa tabi.

alanya'yı izlemedim hiç ama mutlaka gol bulabileceğimizi düşünüyorum attığımızdan fazlasını yemeyiz inşallah

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 15:26
osmanlı maçında ersun hoca kendi hatasının kurbanı oldu sırf zeki'yi kesmek için 3'lü savunma yaptı oyuncular ne oynadıklarını bile bilmiyordu bir daha aynı hatayı yapacağını sanmıyorum en azından oyuncular birbirine alışana kadar.

suk'u son maçtaki performansa göre yine ilk 11'e alırsa futbola ihanet olur. osmanlı maçında kötü değil berbattı suk. antremanlarda ekstra çalışmadıysa tabi.

alanya'yı izlemedim hiç ama mutlaka gol bulabileceğimizi düşünüyorum attığımızdan fazlasını yemeyiz inşallah
Inşallah bu maçtan sonra, Lipton reklamlarındaki gibi "oh bee" diyebiliriz. 😁

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 16:21
Yusuf Erdoğan: Son 2 haftadan ders çıkardık. İyi bir hafta geçiriyoruz. Sürekli toplantılar yapıyoruz. TS her zaman kafaya oynayan bir takimdir. Ersun Hoca'mın dediği gibi "TS tavla oynasa bile kazanmak zorundadır". Alanya maçıyla çıkışa geçeceğimizi düşünüyorum. Yeni bir takımız. Bu seneyi en az hasarla atlatmak istiyoruz.

Uğur Ö.
15.09.2016, 16:30
Yusuf Erdoğan: Son 2 haftadan ders çıkardık. İyi bir hafta geçiriyoruz. Sürekli toplantılar yapıyoruz. TS her zaman kafaya oynayan bir takimdir. Ersun Hoca'mın dediği gibi "TS tavla oynasa bile kazanmak zorundadır". Alanya maçıyla çıkışa geçeceğimizi düşünüyorum. Yeni bir takımız. Bu seneyi en az hasarla atlatmak istiyoruz.

Tavla,Okey :D
http://cdn-tv.sozcu.com.tr/video-resimler/2015/08/yusuferdogan.jpg

Yusuf adamsın hocasının lafını doğru dinlemiş.

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 16:32
Tavla,Okey :D
[emoji122]

Erkan A.
15.09.2016, 17:33
ONUR - IBANEZ - YUSUF - UGUR - DURICA - ONAZI - BERO - MEHMET - SUK - ABDULKADIR - CASTILLO

ilk onbirimiz böyle olacak ...yusuf kesinlikle oynamali bek olarak cogu maclarda oynamisti iyide oynamisti

benim gönlümdeki suanlik ilk onbirim budur ...alanya - trabzonspor = 0 : 3

odyseuys
15.09.2016, 18:06
-----------onur
zeki-akakpo-durica-ibanez
---------okay
-----onazi---bero
-ndoye----suk----castillo

uğurcan-uğur-yusuf-aytaç-mehmet-muhammet-ramil

bence takımın ideal kadrosu budur. hoca bu kadroyu oynatmadığı her maç kredisinden harcamaktadır. taraftarın yumluya, yusufa tahammülü kalmadı, mehmetin bencilliğinden, takım oyuna katkısızlığından gına geldi artık. bölgesinde alternatifsiz zeki'yi bir şekilde açıklayabilirsin. sağ kanat oynama potansiyeline sahip tek oyuncu olan ndoye'u da bu yoklukta kimse yadırgamaz. üstelik ben bu kadronun yusuflu güraylı ekicili kadroya göre daha başarılı olacağını da düşünüyorum. en azından kağıt üzerinde daha üretken görünüyor. ben ersun hocada bu sene, daha önceki senelerde ve çalıştırdığı diğer takımlarda hiç olmadığı kadar fazla defansif kaygı görüyorum. başarı beklentisinin minimum düzeyde olduğu bu sene takımın son 4-5 sene içerisinde kaybettiği ofansif kimliğini yeniden kazanabilmesi için hem süre hem de sabır mevcut. hocadan daha cesur kararlar bekliyorum artık.

hofsaale
15.09.2016, 18:20
İnşallah ordayız...Umarım yeneriz...

İskender YILMAZ
15.09.2016, 18:39
Onur
Akakpo - Yumlu - Durica - İbanez
Okay - Onazi
N'Doye - Ekici - Castillo
Suk

Esteban, Zeki, Uğur, Yusuf, Aytaç, Bero, Ramil

hyasin61
15.09.2016, 18:42
onur-ıbanez-durıca-ugur-guray-okay-onazı-ekıcı-castıllo-suk-ramıl boyle bır denemek lazım

brnclhn
15.09.2016, 18:47
Çok iyi,yıldız forvetlerin olur ramili hiç oynatmazsın anlarım...ama şu an fark yaratmayan forvetlerin varken bi de ramili dene ne kaybedersin...ha sorun forvet mi dersek tabi ki değil...

Berkan
15.09.2016, 21:16
Göründüğünden çok daha zor maç. Alanya'nın 11'ine bakan var mı?

Bu mesajdan sonra bi bakayım dedim. Uyum sorunu yoksa kadroda kesin yeniliriz.

sasort
15.09.2016, 21:54
şu ndoye haberlerinden de sıkıldım yahu sağ tarafta oynatıcak diye haber yapıyorlar

ersun hoca defans yönü olmayan savunma yapmayan adamı kanatta oynatır mı

yusufun gerçi maç boyunca koştuğu ama boş koştuğu yerde en iyi alternatif güray olur bence

sasort
15.09.2016, 22:03
elde daha hiç kullanılmayan toçularımız var ramil bero akakpo ömür yazıcı ndoye

ama ersun hazır olduklarının eldekilerden daha iyi olduklarını görse kesin oynatır neden oynatmasın

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 22:08
Hırsız şikebahçe 90+6'da beraberliği kurtardı. Yenilmesi süper olacaktı ama bu da fena degil. Kuralar çekilince grubun en zayıf halkası Zorya diyordu bazı yalaka medya mensupları

El Cordobes
15.09.2016, 22:59
artık skoru da geçtim, üst üste üç maç iyi futbol oynamayalı kaç yıl oldu? son zamanlarda rakiplerin can simidiyiz maalesef. bizimle çıkışa geçiyorlar. artık ne zaman bu hafta kesin alırız diyebileceğimiz bir takım izleyeceğiz sahada?

Sezgin Öztürk
15.09.2016, 23:03
Bu maçla beraber çıkışa geçeriz. Erken gol bulup rakibin direncini kırmalıyız...

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 23:08
Bu maçla beraber çıkışa geçeriz. Erken gol bulup rakibin direncini kırmalıyız...
2 yıldır dikkat edin. Çok maçta ilk golü yedik ve çeviremedik. İlk golü atmayı başarabilsek kazanmayı da öğreneceğiz. ASPOR'da yorumcular Advocaat'ın mac sonu yorumlarına kızıyorlar. Adam çıkıp açıkça oyuncularımın kalitesi düşük demiş. Şu Kasımpaşa da taksa bunlara var ya ne makara olur be. Beter olun emek hırsızları

Ahmet Aksu
15.09.2016, 23:09
kesinlikle kazanmalıyız moral açısından. çünkü bu maçtan sonra zorlu fikstür bizi beklyor

önce çanakkale savunması yapan konya defansına gol atmamız çok zor olacak. bu maçtan beklentim 0-0

deplasmandan puan beklemiyorum ondan karabük yener..

akhisar maçında akyazıya geçmeyiz büyük ihtimal avniakerdeki seyircimizin baskısı ile kontradan çok gol yeriz yenilgi bekliyorum. :D

ardından gs maçı yine deplasman yine puan beklentim yok.

rize maçı ile akyazı açılır anca rahat nefes alırız :D

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2016, 23:29
kesinlikle kazanmalıyız moral açısından. çünkü bu maçtan sonra zorlu fikstür bizi beklyor

önce çanakkale savunması yapan konya defansına gol atmamız çok zor olacak. bu maçtan beklentim 0-0

deplasmandan puan beklemiyorum ondan karabük yener..

akhisar maçında akyazıya geçmeyiz büyük ihtimal avniakerdeki seyircimizin baskısı ile kontradan çok gol yeriz yenilgi bekliyorum. :D

ardından gs maçı yine deplasman yine puan beklentim yok.

rize maçı ile akyazı açılır anca rahat nefes alırız :D
Alanya ve Konya maçlarından 6 puan çıkarabilirsek önümüz parlak olur. Ersun Yanal artık ideal 11 ve yedeklerini belirlemeli. İçeride 4-4-2 oynatmalı. Dışarıda 4-4-1-1

artvints
16.09.2016, 00:08
..........................onur
....zeki.......uğur..........durica
...............................okay
.................onazi............................ ...ibanez
..castillo...............................ekici
.....................suk.........bero

4 4 2 oynayalım bari, gol atamıyoruz. Taktik dizlisten ziyade elimizdeki oyunculardan bu çıkıyor. Bero'nun golcülük özelliğine ihtiyacımız var. Ekstra olarak önde iyi baskı kurarlar suk ile birlikte.

Castillo çizgide adam geçip içeri orta yaparak daha etkili olabilir. Solda etkili olacak pozisyonları yaratamiyoruz.çok geride alıyor topu. Olmazsa ekici ile yer değiştirir. Castillo ibanez kanatlarda, önde iki forvet ve merkezde boşluk bulabilecek ekici ile rakibi baskı altına alırız. Zeki de ileri çıkmadan oynar önünde castillo oynadığı için, rahat eder.

Castillo sağ kanatta etkili olamıyor diye bir düşünce hakim ama onlar hazırlık maçıydı ve oynadığı ilk maclardi. Resmi maçlarda oynamadı orada.

Iki kanadı da çalıştırmak için başka bir çare göremiyorum.ceza sahasında çoğalma sorunumuzu da bero çözer, iyi de mücadele eder.

Bud Spencer
16.09.2016, 00:21
ekiciyi izlemek istemiyorum

Samet Yildirim
16.09.2016, 00:49
Galibiyet ile Trabzona dönecegiz bu sefer kesinlikle...

--------------------Onur-----------------
--Zeki---------Ugur-------Durica-------Ibanez
--------------------Onazi------------------
---------------Ekici------------------------
------N`doye---------Bero------Castillo----
-------------------Suk--------------------

Yedek: Esteban, Yumlu, Akbas, Okay, Güray, Yusuf, Muhammet,

Mert Acar
16.09.2016, 02:18
Paslı oyunda gerçekten kötüyüz.Oyuncular birbirlerine opsiyon yaratmıyor ve sorumluluk almıyor.Gaziantepden sonra en az isabetli pas yapan takımız.Bunu geliştirmek gerek.Ersun hoca Ibanez ve Beroyuda yavaş yavaş 11e monte etmeli.

Süper Golcü
16.09.2016, 04:21
onur
güray-uğur-durica-ibanez
okay
onazi-ekici-bero
n-doye-suk

4-1-3-2 , okayı biraz daha topal gibi kullansak 5-3-2 gibi, böyle bir şey denesek

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 05:32
Osmanlıya helal olsun. Sana da Mustafa Reşit Akçay. Sen ve Şenol Güneş destan yazıyorsunuz

Doğukan Uçan
16.09.2016, 08:22

:D

Çağatay_
16.09.2016, 09:04

Valla özetlerde izledim, bir maçını da başka maçlara bakarken dönüşümlü izlemiştim, adamlar tıkır tıkır oynuyor. Tabii bu takımlarda genelde iyi oynasa da kolay gol yeme, maçtan kopma gibi sorunlar oluyor.

Eğer kazanmak istiyorsak maça iyi başlamalı, rakibe keyifli ve iyi oyun fırsatını vermemeliyiz.

gurur6134
16.09.2016, 09:29
Golu yedikten sonra maci cevircek dirayeti goremedim su ana kadar takimda onun icin yemeden one gecmek onemli..

mekatronik
16.09.2016, 09:51
Şu fanatiğin haberine bakın Allah aşkına. Bu kadar baştan savma haber yapılır mı. Karabük ile oynuyormuşuz, daha kimle oynadığımızı anlayamamış, kadroda kimin olacağını söylüyor bak hele.
"Bordo-Mavililer’in hocası, bu haftaki Kardemir Karabükspor mücadelesi öncesinde kadroda yine değişikliklere gidiyor. Savunmanın sağında normal kurguya dönmesi beklenen Yanal’ın Zeki Yavru’yu tekrar sağ beke çekeceği bildirildi. Stoperde Durica-Uğur ikilisini oynatacak olan Trabzonspor’un hocasının sol bekte ise bu kez İbanez’e şans vermesine kesin gözüyle bakılıyor."

tonya55
16.09.2016, 10:01
insallah 3 puan alırız

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 10:19
Ersun Yanal, bu hafta Okay yerine Bero'yu deneyecekmiş. Ibanez ve Bero ilk 11'de oynasın da bir görelim. Ben bu sistemin tutacağını düşünüyorum. Hatta N'Doye de sağ açıkta denenebilir. Alanya maçını 3 puanla geçmemiz lazım. Çünkü devamında zorlu bir fikstür var.

Doğan Keskin
16.09.2016, 11:01
Onazi sağ bekte oynayabiliyor yan mevkisi orası bence denenmeli. Zaten son 2 maçtır ortada ne yaptığı belli değil. Bero orta sahaya güç katar.

--------------------Onur-------------------
Onazi --- Akakpo ---- Durica --- İbanez

-------------Bero-------Okay---------------

Yusuf------------Memo-----------Castillo--

-------------------Suk-----------------------

EnjoyTheMusic
16.09.2016, 11:12
Golü yiyince oyundan düşmek son 2 sezondan beri süregelen hastalık. Bunu hala iyileştiremedik. Bu yüzden ilk golü atmamız hep şart oluyor

Fatih Özkan
16.09.2016, 11:19
Takımı uğurlamak için apronda olacağım. Bir kaç fotoğraf da çekilirim.
2-0 alırız İnşallah.

Samet Yildirim
16.09.2016, 11:20
Trabzonspor Ligde en cok ikili mücadele kazanan takimi 219, 2.sirada fb var 180...

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 11:29
Golü yiyince oyundan düşmek son 2 sezondan beri süregelen hastalık. Bunu hala iyileştiremedik. Bu yüzden ilk golü atmamız hep şart oluyor
Çok kırılgan bir takımız. Bir türlü kompakt olamıyoruz. Ne zaman akışkan futbol oynamaya baslariz işte o zaman mağlupken de çevirebiliriz

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 11:30
Onazi sağ bekte oynayabiliyor yan mevkisi orası bence denenmeli. Zaten son 2 maçtır ortada ne yaptığı belli değil. Bero orta sahaya güç katar.

--------------------Onur-------------------
Onazi --- Akakpo ---- Durica --- İbanez

-------------Bero-------Okay---------------

Yusuf------------Memo-----------Castillo--

-------------------Suk-----------------------
Uğur, Yumlu ve Zeki yerine Akbaş ve Ibanez olabilir.

alperrr
16.09.2016, 11:31
Konyasporu severim ama

doğru oynayan iyi oynayan Shaktar maç nasıl kazanılır gösterdi..

konyasporun bu kadar iyi defans yapmasına rağmen herifler bıkmadı usanmadı

oyun olarakta ezdiler..herifler şiir gibi oynuyor..

konyaspor bu futbolunu bizede oynayacak görecez kesin galibiyet alırlar

konyaspor bloklar arasını çok kapalı tutuyor..bizim yıllardır yapamadığımız gibi..

Alanyaspor biraz bizim istediğimiz gibi bir rakibe benziyor..

çok gol olur gibi 3-2 kazanalım..

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 11:31
Ibanez Akakpo ve Akbaş iyidir diğer saydıklarım yerine

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 11:44
Konyasporu severim ama

konyaspor bloklar arasını çok kapalı tutuyor..bizim yıllardır yapamadığımız gibi..

Konyanın ofsayt golüyle yenilmesine üzüldüm. Konya şahane savunma yapıyor. Serefsiz hakem 1m ofsayti görmedi

7can61
16.09.2016, 11:56
Konyasporu severim ama

Konyaspor iğrenç top oynadı, futbol demek kalenin önüne otobüs çekip çanakkale geçilmezi oynamaksa haklısınız ama bunu en az konya kadar biz de yapabiliriz.

Mesela başakşehirin shaktar maçlarını izledim, konya kadar ezilmedi hatta fena da oynamadılar şanslı olsalar turu geçebilirlerdi. Başakşehir defanstan top yaparak çıkıyor ki, bunu biz yapamıyoruz mesela keza konyada yapamıyor. Shaktar o kadar açık oynmasına rağmen bir top kaparak atak yapamadılar, bütün ileri çıkışlarında kayaya çarpar gibi geri geldiler.

Lafın kısası çok kötü top oynadılar ve yenilmeyi de hak ettiler.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 12:08
Konyaspor iğrenç top oynadı, futbol demek kalenin önüne otobüs çekip çanakkale geçilmezi oynamaksa haklısınız ama bunu en az konya kadar biz de yapabiliriz.

Mesela başakşehirin shaktar maçlarını izledim, konya kadar ezilmedi hatta fena da oynamadılar şanslı olsalar turu geçebilirlerdi. Başakşehir defanstan top yaparak çıkıyor ki, bunu biz yapamıyoruz mesela keza konyada yapamıyor. Shaktar o kadar açık oynmasına rağmen bir top kaparak atak yapamadılar, bütün ileri çıkışlarında kayaya çarpar gibi geri geldiler.

Evet Konya adeta Çin sedd-i kurdu. Ve şunu da net gördüm. Rakibin isminden korkmuşlar ki, kaptıkları topların çoğunda telaş nedeniyle çok pas hatası yaptılar. Golden sonra daha cesur ve düzenli oynadılar.

alperrr
16.09.2016, 12:18

ya kusura bakmada yanlış anlamışsın...anlamamışsın yada okumamışsın beni..

"doğru oynayan iyi oynayan Shaktar maç nasıl kazanılır gösterdi..
oyun olarakta ezdiler..herifler şiir gibi oynuyor.."

bu cümlellerin hangisinde konyasporun futboluna dair övgü var..)))

defans yapmak futbolun bir parçası ..(sadece defans yaparak ofsaytlada olsa kaybedersiniz)

......iyi defans yaptı demek

......maçın başından sonuna kadar iyi oynadı demek değildir

Shaktar maç nasıl kazanılır gösterdi..yılmadı..konyayı oyun olarak ezdi cümlelerimi çöpe atıp

başka bir algı yaratmanız hayret verici..

yine söylüyorum konyaspor çok iyi defans yapmasına rağmen Shaktar şiir gibi oyunla kazandılar..

not:belki daha açıklayıcı olur...

burada Trabzonsporun Sahktar gibi olmasını temenni ediyorum

Kemal Öztel
16.09.2016, 12:19
----------------------Onur-----------------------
Guray----Akbas-----Durica----Ibanez
--------------Okay--------Onazi---------------
Mehmet---------Bero-------------Castillo
-----------------Muhammet-------------------

İskender Çakmak
16.09.2016, 12:29
Çok kırılgan bir takımız. Bir türlü kompakt olamıyoruz. Ne zaman akışkan futbol oynamaya baslariz işte o zaman mağlupken de çevirebiliriz

Geri düşüp öne geçtiğimiz maçlar en son 2010-2011 sezonundaydı.
Tabii ki kırılganlık çok büyük bir durum.

Ama takımın havası da çok önemli. Biz son 5 yıldır havamızı bulamıyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 12:44
Geri düşüp öne geçtiğimiz maçlar en son 2010-2011 sezonundaydı.
Tabii ki kırılganlık çok büyük bir durum.

Ama takımın havası da çok önemli. Biz son 5 yıldır havamızı bulamıyoruz.
Ard arda 4 mac kazanamadık yıllardır. Her mac korku stres ve gerilim yaşıyoruz. Rahat seyrettigimuz bir maç olmayacak mi yahu?

Hakan
16.09.2016, 12:47
N'Doye nedir ya Zekiyi kanat forvet yazsanız daha iyi :)

emrhan61
16.09.2016, 13:17
N'Doye nedir ya Zekiyi kanat forvet yazsanız daha iyi :)

Ndoye kanattan çok bence İbanez ve Castillonun ortalarında forveti ikilemek için kullanılabilir.

emrhan61
16.09.2016, 13:24
Onur
Güray-Akakpo-Durica-İbanez
Onazi-Ekici
N'Doye-Bero-Castillo
Suk

Futbolda her zaman pres yapan,koşan ve ceza sahasına gol için sürekli giren kurnaz oyunculara ihtiyaç olmuştur.
Medjani bu tarzdı. Elimizde Bero gibi bir cevher var.5 ciğeri var çocuğun ve çok fırsatçı.Ekicinin önünde veya sağ kanat mevkii farketmeksizin bu çocuk her zaman oynamalı.Çünkü takımımız kolay kolay pozisyon bulamıuor,ekstra golcü lazım. Ndoye forvet ikiler yan toplar da.İbanez de Castillonun açacağı koridor da Suk ve Ndoyeye adrese teslim ortalar yapacak. Bero da ortalara karışacak ve belki de uzun zaman sonra ceza sahasında bir sürü adam olacak. Bence elimizdeki en iyi kadro budur.Uğur çok hamlesiz bir stoper,Akbaş ya da Akakpo devreye kadar idare eder. Elimizde hücumcu bek sadece Güray var onu denemek lazım sağ bekde.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 13:43
Osmanlıspor tarih yazmaya devam ediyor. TRTSPOR fenerbahçe aşağı fenerbahçe yukarı. Kardeşim Osmanlı ve Konyaya soğanın cücüğü gibi neden 5 dak. ayiriyorsunuz? O da programın en sonunda. Utanın be. Güya devlet kanalısin. Nerede senin tarafsızlık ve adaletin? Trt yi kınıyorum. Sikebahceniz yerin dibine batsın.

Hakan
16.09.2016, 13:52
Ndoye kanattan çok bence İbanez ve Castillonun ortalarında forveti ikilemek için kullanılabilir.
Gıdım değişim yok ki ama adam gerçekten etkisiz eleman.Beklenti içinde olunmasını anlamıyorum.

Poor
16.09.2016, 13:56
Seneye MRAyi getirsinler bu takimi anca o oynatiiir.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 14:18
Bu hafta sağ bek Zeki sol bek Ibanez düşünüyor Hoca. Forvette kararsız kalmış ama sanırım Muhammeti tercih edecek. Stad da 16 veya 30 Ekimde açılacak diyor Zagor Başkan

r9emre
16.09.2016, 15:00
Yumlu oynasin da Vagner Love ile tekrar guzel bir mucadele icine girsin. :)

Ahmet Aksu
16.09.2016, 15:14
18 kişilik kadroda kimler var?(açıklandı mı?)

Hakan
16.09.2016, 15:23
18 kişilik kadroda kimler var?(açıklandı mı?)
18 kişiyle değil tam kadro gittik.N'Doye'u soruyorsan o da götürüldü ama Antep'te tribünden izlemişti.

7can61
16.09.2016, 16:02
Osmanlı maçının aksine daha ortada bir maç olur diye tahmin ediyorum, MRA paramparça etti, perişan etti Ersunu, ama alanya osmanlı kadar oturmuş sistem takımı değil, yüzde 51 alırız diyorum.

Muhammet Hacısalihoğlu
16.09.2016, 16:04
Muhammet Demir 5 gol barajını aşsın büyük topçu derim..

3 maçtır Güray rezilliğine nasıl katlanıyor hoca ilginç..

Ben aynı kadroyu oynatacağını düşünüyorum ve yenemeyiz..

7can61
16.09.2016, 16:19
Gürayı 4 5 maç izledim, kondisyon olarak iyi bindiriyor fakat yaptığı 50 ortanın hiç biri yerine gitmedi. Adam görmeden bakmadan karpuz gibi kesiyor topu.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 16:38
Muhammet Demir 5 gol barajını aşsın büyük topçu derim..

3 maçtır Güray rezilliğine nasıl katlanıyor hoca ilginç..

Ben aynı kadroyu oynatacağını düşünüyorum ve yenemeyiz..
Aynı kadroyla çıkmaz diye tahmin ediyorum. Ibanez ve Bero ilk 11 bekliyorum. Hatta Akakpo'yu da

firtina1
16.09.2016, 16:59
bu maçı kazanamamanın telafisi olmaz
kazanamazsak istifa istiyorum

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 17:17
bu maçı kazanamamanın telafisi olmaz
kazanamazsak istifa istiyorum
Düşünmesi bile çok kötü. Inşallah erken golle ve şok baskıyla bu maçı alacagiz

Muhammet Hacısalihoğlu
16.09.2016, 17:22
Aynı kadroyla çıkmaz diye tahmin ediyorum. Ibanez ve Bero ilk 11 bekliyorum. Hatta Akakpo'yu da

Abi ben 2 haftadır değişiklik bekliyorum ama en büyük değişiklik Zeki-Yumlu oldu..

amasya0561
16.09.2016, 17:30
Bu maçı kazanmaktan ziyade kaybetmemek lazım yoksa takım geçen sene gibi kaybetmeye alışacak.
yeni bir takım oluşturuyorsan önce gol yememeyi ögreneceksin bizim ersun hoca önceligi hucuma verdi sanırım onuda beceremedilerya.
gol yemezsen en azından 1 puanın garanti. önce ayakta durmayı ögren sonra yürümeyi. oysaki ilk 7 haftaki fisktürümüzde ne güzeldi takımın birbirine alışması için. yenilmeden bu haftaları atlatmamız gerekirdi. kötü oyna ama kaybetme nasılsa takım olmayı ögrenir ögrendikcede güzel oyun gelir.

İzmirliTS
16.09.2016, 17:41
Bu sezona sonsuz kredi verenlerdenim.
Yenilgiyi beklemiyorum ama ufakta olsa berabere bitme ihtimali var. (1-1, 2-2 gibi)
Ama bence bu hafta sonunda 6 puanımız olur. (Hem tahmin hem temenni)
Çokta iyi olur zira aksi durumlarda forum çekilmez bir hal alıyor.
Muhtemelen yazılar çoktan hazırlandı word dosyasına kaydedildi, yenilgiyi bekliyorlar.
Yenemezsek çok ta mutlu olacaklar. (samimi üzüntü ile sapıtanlar tenzih edilir.)

Cengiz Çubukcu
16.09.2016, 17:52
Bu hafta zorlansak da kazanacağımızı duşunuyorum, çıkış haftamız olur inşallah

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 18:11
Abi ben 2 haftadır değişiklik bekliyorum ama en büyük değişiklik Zeki-Yumlu oldu..
Ersun Yanal istediği sistemi kurmak için denemeler yapıyor. Çünkü sağ bek, sağ kanat ve forvette istediği verimi alamadı. Ah şu sağ bek ve sağ kanat transferleri gerçekleşmiş olsaydı. Suk da hala?

Cengiz Çubukcu
16.09.2016, 18:33
Ndoye 18'e alınmış, peki bu hafta kim ya da kimler 18'e girememiş?

DeAgLeMaNyAq
16.09.2016, 18:50
Ndoye 18'e alınmış, peki bu hafta kim ya da kimler 18'e girememiş?

Önceki sayfada paylaşıldı. Takım bütünleşmesi için 25 kişinin tamamı kafilede. Furkan, Yusuf ve Abdulkadir muhtemelen geçen hafta olduğu gibi U21 maçında oynayacaklar. Kaleci Uğurcan'ı saymazsak 3 kişi tribüne çıkacak...

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 18:54
Aspor'da Alp Pehlivan: TS bazı bölgelere istediği takviyeleri yapamamış olsa da (son güne kadar sağ bek için uğraştılar) ve bazı transferler yıldız olmasa da bence bu yıl, 50. yılda şampiyon olacak takımın temelleri atılacaktır. Yeni stadla birlikte iyi sonuçlar da artacaktır. Ben TS için ileriki haftalar iyi sonuçlar bekliyorum. Eksik bölgelere Ocak ayı ve sezon sonu yapacakları takviyelerle 50.yilda şampiyonluğa oynayacaklarini düşünüyorum.

memozcan
16.09.2016, 19:08
Trabzonspor Ligde en cok ikili mücadele kazanan takimi 219, 2.sirada fb var 180...
muhtemelen en çok pas hatası yapmada da birinci sıradayızdır..

Jedi
16.09.2016, 20:02
bu takım alanyayı yenemez...en muhtemel sonuç 1 veya 0

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 20:46
bu takım alanyayı yenemez...en muhtemel sonuç 1 veya 0
Yapmayın. O kadar da değil

ucurum
16.09.2016, 20:50
Trabzonspor 7/9
Kasımpaşa 2/8

Gaziantep 2/7
Trabzonspor 4/8

Trabzonspor 4/13
Osmanlıspor 8/15

Beşiktaş 5/9
Alanyaspor 5/8

Alanyaspor 3/8
Antalyaspor 1/8

Gençlerbirliği 1/8
Alanyaspor 1/5

Şut potansiyellerine bakmak nereden geldi aklıma bilmiyorum ama transfermarkt'ın verileri de çok sağlam gelmedi açıkçası...

Ama yarınki maçta pozisyon vereceğimizi düşünmüyorum. açıkçası 0-1, 0-2 gibi bir maç bekliyorum en kötü senaryo 0-0 olur...

Uğur Gündüz
16.09.2016, 20:57
Sorun çok net bir şekilde kalite sorunu. Ersun'un ilk döneminde kurulan ve 2011 şampiyonluğunun temeli olan kadroda ; Yattara, Burak, Selçuk, Engin, Colman ve o sene gol kaçırma rekoru kıran Umut ve Gökhan gibi oyuncular vardı. Sabredildi, takviyeler yapıldı (Jaja gibi) ve güçlü bir kadro oluşturuldu.

Kadroya bakıyorum, top ayağına yakışan ve sonuca etki yapabilecek 2 oyuncu görüyorum. Kötü Mehmet ve Castillo. Kalanların tamamı düz oyuncular. En teknikleri Abdulkadir ve Y.Yazıcı , onlarda kadroya alınmıyor ve Ersun hoca almazda.

Zeki, Yumlu, Akbaş, Uğur, Yusuf gibi oyuncular zaten takımın en yumuşak halkalarıydı, yeni gelen oyunculara rağmen, hala sağ bek, sağ açık, stoper mevkii onlardan soruluyor.

Bu takım ruh halimizi çok bozdu, düzelmeden de bu dünyadan göçeceğiz galiba.

Bazı arkadaşlar maç yorumlarını ümitsizce yapan bizleri eleştiriyor ve bunu zevk alarak yaptığımızı sanıyor!Oysa 35 yıldır bu takımı takip ediyorum bir son (1984) şampiyonluğu doyasıya kutladığımı hatırlıyorum, gerisi 30 yıllık işkence...

Kıytırık Alanya'nın forvetlerine bakın, bir de bizimkilere..

Başka sorum yok...

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 21:08
Bu maçtan etkili futbol ve en az 2 gol bekliyorum. Kazanıp Konya maçına moralli hazırlaniriz. Takım üzerindeki ölü toprağını atıp seri galibiyetler alırsa Ersun Hoca'mın sistemi oturtma süreci de epey kısalır.

sasort
16.09.2016, 21:09
arkadaşlar sağ kanat malumunuz gerekli transferler yapılamadı ama yapılsada

şöyle bir tespitim var katılır mısınız bilmem ama

genel olarak yapılan transferleri başarılı buluyorum ama

orta sahaya yaptığımız transferler 3. orta saha kombinasyonu açısından doku bence tutmadı

3. orta sahada okay onazi ekici bence rakiplere karşı düşük kalıyor mücadele yönünden

3. orta sahada bence 1. ön libero görevinde olmalı kesici özelliği olacak okay orda bu amaca uygun değil bence, yine bence okay forvet arkasında kullanılsa daha verimli olacağı kanaatindeyim ekicinin yerinde

2. orta saha olarak onazi veya okay kullanılabilir bence bunlar yanyana değil birbirinin aternatifi olmalı ikisinin beraber oynaması orta sahada fizik olarak bizi düşük kalmamıza neden oluyor

3. olarak ekici şu anki performans olarak düşük görüyorum. Beroyu daha göremedik ama
güzel bir topçu olmasını isterdim orda top tutan ara pas ustası skor üreten bir on numara süper olurdu

sözün özü bence orta saha

aytaç onazi ekici

veya

aytaç okay bero olmalı

söz ersun hocada tabi o bizden çok daha iyi bilir

hocamıza güveniyoruz.

bir haberde okudum tetrisçi demiş biri eski futbolcu

ersunun arayış içinde olmasını ben yadırgamıyorum. Sonuçta bu doku uyumu ile tabir ediliyor ise deneme yapmalı

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 21:35
arkadaşlar sağ kanat malumunuz gerekli transferler yapılamadı ama yapılsada

şöyle bir tespitim var katılır mısınız bilmem ama

genel olarak yapılan transferleri başarılı buluyorum ama

orta sahaya yaptığımız transferler 3. orta saha kombinasyonu açısından doku bence tutmadı

3. orta sahada okay onazi ekici bence rakiplere karşı düşük kalıyor mücadele yönünden

3. orta sahada bence 1. ön libero görevinde olmalı kesici özelliği olacak okay orda bu amaca uygun değil bence, yine bence okay forvet arkasında kullanılsa daha verimli olacağı kanaatindeyim ekicinin yerinde

2. orta saha olarak onazi veya okay kullanılabilir bence bunlar yanyana değil birbirinin aternatifi olmalı ikisinin beraber oynaması orta sahada fizik olarak bizi düşük kalmamıza neden oluyor

3. olarak ekici şu anki performans olarak düşük görüyorum. Beroyu daha göremedik ama
güzel bir topçu olmasını isterdim orda top tutan ara pas ustası skor üreten bir on numara süper olurdu

sözün özü bence orta saha

aytaç onazi ekici

veya

aytaç okay bero olmalı

söz ersun hocada tabi o bizden çok daha iyi bilir

hocamıza güveniyoruz.

bir haberde okudum tetrisçi demiş biri eski futbolcu

ersunun arayış içinde olmasını ben yadırgamıyorum. Sonuçta bu doku uyumu ile tabir ediliyor ise deneme yapmalı
Ersun Hoca işini bilir. Heyecanla bekliyoruz üreteceği keyifli takımı

Mert Acar
16.09.2016, 22:05
Ersun hoca Okayı tek önlibero deniyor fakat o zaman aksıyoruz..4-2-3-1 e dönmeliyiz.Ortasahada ikili oynamak daha mantıklı.2010-2011 deki Selçuk-Colman ikilisi gibi...Okay-Onazi denenmeli. Okay fena pasör sayılmaz,Onazi de tempolu ve mücadeleci.Birbirlerini tamamlayabilirler.Tabiki buradaki uyum çok önemli.
Sağaçık da Bero...Cezasahasını zorlayan,süpriz goller atabilen bir isim Bero.En azından bildiğimiz kadarıyla.Bu yönünden yararlanmak adına sağ taraftaki boşluğu onunla kapatabiliriz belki.En azından denenmeli. İyi bir sprinter olmasa da ceza sahasında etkili olması avantaj.Aynı zamanda pres yapan bir oyuncu..
İbanezi zaten yazmaya gerek yok,artık izlemek istiyoruz.
Sağbek Akakpo denenebilir.Yumludanda Zekiden de daha iyi performans verecektir.
Asıl sıkıntımız santrafor...Sukla başlayıp etkisiz olursa Ndoye ile devam etmek en makul seçenek görünüyor.Muhammet ayakta durmakta zorlanıyor..
http://www.footballuser.com/formations/2016/09/1508252_Trabzonspor.jpg

Oruç
16.09.2016, 22:35
Zor maç.

nakzo
16.09.2016, 22:39
Bazılarının anlamadığı nokta ...Sabır çok doğru bir kelime ama kime ve neye sabır.2009 daki kadroya sabredildi ama ama o kadro kurulduğu sene dahi zirveye oynadı.Şimdi elimizde ne var en başından beri mevkisinin en kötüsü okay geldiğinden beri müsbet bir katkısı olmayan güray,topa dahi vurmayı bilmeyen muhammet,zeki,yumlu,uğur,hiçbir halta yaramayan yusufcuk.Ya takım kurdum diyorsun herşeyi geçtim Net bir golcün ,gerçek bir 10 numaran yok.Yeni aldığın adamlardan 2 tanesi oynuyor 4 tanesi kadroda yok.Neyine sabır.Hedefim ilk yarı 20 puan ikinci yarı 18 puan toplamda 38 puan futbolu bildiğimi düşünüyorum şu ana kadarda yanılmadım bu takımın ederi 38 puandır.40.000 kişi akyazıyı cehennemde yapsa bir tık üstü değil.Bir yönetim ancak bu derece kötü birtakım yapabilirdi.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2016, 22:42
Batalla gibi 10 numaran oldu mu uçarsın. Adam kısacık boyuyla kafayı çakıyor. Bursa 9 puan yaptı.

nakzo
16.09.2016, 22:43
Bursa kadar kadro kuramıyoruz.Vallahi pes billahi pes.