PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 4.Hafta | Aytemiz Alanyaspor 3-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Aydın Tiryaki
17.09.2016, 21:31
Futbol, en basit tabiriyle 11 kişiyle oynanan bir takım oyunudur. Takım oyunu. Bugün maçta bakıyorum Durica topu Onur'dan alıyor veya Uğur'dan hiç fark etmez kimin aldığı. Onur, Durica ve Uğur hariç bizim sahamızda adam kalmıyor. Durica'ya en yakın adam 30 metre uzağında. Adam da haliyle topu şişiriyor. Bu senaryoyu bugün birçok kez gördüm. İstediğiniz kadar iyi oyuncularınız olsun takım olamadıktan sonra başarı hiçbir zaman gelmez. Sorunu hep oyuncularda, teknik direktörde, başkanda onda bunda şunda aradık ama esas mesele takım olabilmek.

2010-2011'de çok mu iyi kadromuz vardı ? Göreceli evet denilebilir. Ama bugünkü Beşiktaş'ın kadrosu o kadroya bin basar. Ama mesele bu değil ki. O takım hakikaten takımdı. Herkes görevini, nerde duracağını, o anda ne yapması gerekiyorsa onu yapıyordu. Bunun bilincindeydi. RUH vardı. Ben takımım 1-0 gerideyken o maçı alabileceğine inanıyordum. Bugün Alanyasporlu oyuncu gol kaçırıyor kendisi değil takım arkadaşı direği tekmeliyor. Adamlar istiyor. Mücadele ediyor.

Bugün son 20 dakika sırf o renklerin hatrına boş gözlerle maçı izledim. Son dakikalarda gözlerim doldu resmen. Trabzonspor'umun, çocukluk efsanemin bu hallere düşmesi bana çok acı veriyor. Hiçbir zaman skor taraftarı olmadım. Ama sahadaki boşvermişlik beni deli ediyor. Sıradan bir takım izliyorum artık. Ve ben bu sene Trabzonspor'un herhangi bir maçını daha izlemeyeceğim. Formamı aldım desteğimi de veririm. Ama maç izlemem.

Son söz olarak Muharrem Usta'nın samimiyetine her zaman inandım. Eminim ki başkan da en az bizim kadar üzülüyordur. Ama o da insan neticesinde. Elinde sihirli bir değnek yok sonuçta. Allah onun gerçekten yardımcısı olsun...

Punisher-61
17.09.2016, 21:32
Keske dallas castilloyu zorla tutsaydi

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

yorumsuz6117
Ulan önceden hiç değilse 4. olurduk artık o günlerde hayal..

bordox
Maçtan önce kadroyu,daha doğrusu Mustafa'nın bek,Aytaç'ın ön libero ve Uğur'un stoper oynadığını görünce yenemeyiz dedim,fark beklemiyordum ama takım bu şekilde geriye düştüğü maçları verecekse,defansta bekleyip kontra çıkmak en mantıklısı.
Bu şekilde hiç bir maçı kazanamayız.
Suk'un da aradığımız forvet olmadığı çok açık.

Adem Akyüz'
17.09.2016, 21:34
Kim ne yazdı pek okumadım ama bana göre bu sezon oynadığımız en iyi maçtı. Özellikle ilk yarı çok iyi oynadık, pozisyon bulduk. Rakibe şut bile çektirmedik. Eğer takım hep böyle oynayacaksa ben bu skora sabrederim. Yapmamız gereken bu iyi oyunu devam ettirip gol yiyince dağılma huyundan kurtulmak. O zaman güzel şeyler olacaktır.

asilhamsi
Bu durumdan bile kendine pay cikaran taraftarlar var burada
Ben demistimciler doldu ortalik.
Nekadar da istiyormussunuz takimin kotu anlarini.
Dilediginiz kadar sevinin icimizdeki irlandalilar.
Son sevincleriniz bunlar.
Bu takimin bu yil, cok yakinda şaha kalktigini hepberaber gordugumuzde busefer belki biraz utanirsiniz.
Yaziklar olsun...

TRABZONSPOR

Size yazıklar olsun.Ne sacma bir yazıdır.

Adamlar bagıra bagıra yanlıs yaptı.Yeniden yapılanıyoruz diye kayserinin defansı zeki ve akbas dusen eskisehirin defansı yumlu ile kadro kurdu.

Neymiş para yokmus.Ama 12 milyona ne idugu belirsiz adamlara gomdu.Daha once takımın basına iki kere gelen ve bir halt yapmayan hoca ile anlastı.

Vizyon sabır diye milleti uyuttu.Geldigimiz noktada 4 macta 3 maglubiyet hem de ligin en zayıf takımlarına.

Sonra eleştirdik diye bize yazıklar olsun.Hadi canım sizde.

Punisher-61
Suk ilk yarıda bir gol atsa en kötü takım bizz olmayacaktik ama

Atamadi ama niye??? Kötü oldugu icin

Mehmet S. Pervan
17.09.2016, 21:35
Gs'de de bi cacık yok. Balon gibi bi kadro var. Bu maçta da puan kaybı yaşarsalar geçen sezondan bile kötü olurlar.

artvinli_mert
Takımdan çok beklenti içinde herkes. Bu futbolcular alınırken transfer forumunda isimler için yalvaranlar, aynı isimlere kızıyor. Yenilgilerin hemen ardından kızmak normaldir lakin abartmak değil. Karadeniz yada Trabzonspor taraftarına yenilgi ağır geliyor yapacak bir şey yok. Ama lig bu lig takım bu takım hoca bu hoca ve başkan ve yönetim bu başkan ve yönetim şuan için değiştirmek mümkün değil. Değişmek zaten büyük delilik olur. Bu takımı bu hale getiren kongre üyeleridir. Belki ilk hataları değil ama en büyük hataları İHÖ yü seçmekti. Sonun başlangıcı bu olmuştur. O andan itibaren şuraya gelebilmek bence büyük başarıdır. Bu takım oturacak. Bu takım biraz gayretle iyi olacak. Sadece rahat bırakılmaya ihtiyaç var. Destek olmaya da ihtiyaç varda Bu taraftar yapısı ile zor. Çok fazla taraftarı olsa bir şekilde toplar ama az taraftar sürü yapısını çabuk yansıtır. Yani refleksleri ortaktır bir kaç kişi tepki verince diğerleri anında ona uyar. Bu yüzden sizin dışınızda ki insanları olumsuz etkilememek adına sabırlı olun. Daha kötü bir takımımız olmaması için sabırlı olun.
1-Mustafa Yumlu: hain değil elinden geleni yapıyor ama kapasite bu yapacak bir şey yok. Takımda tutuluyor olması taraftarı aşan bir olay dünyada hiç bir futbol takımı Mustafayı takımında tutmaz. Ama tutuluyor yapacak bir şey yok.
2-Onur: Olmazsa düşünemiyorum bile. Senin bu kadar defansınla oldukça az gol yiyor.
3-Ekici: Orta sınıf bir oyuncu kendini verirse biraz iyi oluyor ama uzun zamandır bunu yapmıyor. Yapamıyor değil bariz yapmıyor.
4-Uğur: Hoca neden takımda tuttu anlamadım. Uzaktan atılan her topa sırtını dönen ayağını uzatmayan ve adam tutamayan olumlu top çıkaramayan adam. Lakin hoca bir ısrar içinde beklemek lazım.
5-Yusuf Erdoğan: Trabzonda oynaması şans ama futbol aklı çok iyi değil. Takıma zarar veriyor.
6-Onazi: iyi adam.
7-Castillo: iyi adam.
8-İbinaz: İyi adam.
9-Suk: Bu takım iyi olsa kendini rahat gösterir ama bu şekilde oynayan takımda "bu ne ya" denilir.
10-Bero: Alınanların bence en iyisi. Lakin Ersun hocanın ilk kez bir futbolcuyu harcadığını görüyorum. Oda BERO.

Trabzonspor iyi yolda Ersun hoca biraz kendini toplasın biraz takım bir birine alışsın bu takım sizi çok ama çok şaşırtır.

Buradan yok ben demiştim. Yok başkan böyle. Yok şu adam gitsin. Yok Nevzat bilmem ne diyenler. Siz Trabzon spor taraftarlığına yakışmıyorsunuz. Menfaatleriniz için takıma saldırıyorsunuz. Tüm derdiniz şahsi sorunlarınız. Eğer yazdıklarınızda Trabzonspor için yararlı olacak bir eleştiri görsem tebrik eder desteklerim ama görmüyorum.

Son olarak sakin olmak ve sakinleşince yazmak gerekirse maçı tekrar izleyip ona göre değerlendirme yapmak iyidir. Taraftar olarak destek vermek kızmaktan daha iyidir. Eğer gerçekten yönetim, hoca ve futbolcular özverili olmasa haklı olabilirsiniz ama şuan için böyle bir durum yok. Sadece bireysel sıkıntılar var. Düzelecektir.

Bekleyelim...Sakin olalım.
Ya büyük Trabzonspor taraftarı olun. Yada kendi kendinize takımı küçük düşürün ve kendinizi.

taha küçük
Takımdaki gol atma sorunu üstüne birde gol yeyince resmen depresiyor.ilk yarıda golü bulamamiza rağmen iyi oynadıktan sonra ikinci yarıda yediğiniz talihsiz golden sonra takım çöktü ne yazıkki.inşallah Trabzonsporumuz toparlayacaktir.o günleri beklemekten başka çare yok.
Birde bu oyunculara çöp muamelesi yapmaktan vazgeçin neredeyse bizden giden her oyuncu bize gol atıyor.demekki sorun adamlarda değil.sorun sistemsizlikde bu sorun astigimiz zaman makine ye hangi parça katılırsa katilsin çok bir fark olmayacak durumu şahısların başına yikmaktan çok acilen sistemi kurmaliyiz çünkü kurtulumus bu yoldan geçiyor.

Fatih Solmaz
17.09.2016, 21:36
bırak 50. yılı bu sene alttan alttan gelip şampiyon olacağız diyenler?

serhatipoglu
17.09.2016, 21:36
İNANIYORUM çünkü başka TRABZONSPOR yok

"Köpeklerin dudakları deydi diye deniz kirlenmez"

Fatih Öztürk
17.09.2016, 21:37
Bir takım düşünün sağ bekinde transfersizlikten dolayı Mustafa Yumlu oynuyor olay burda bitmiş zaten.
Cavanda çıplak geziyor diye kovuyorsun,Cardozo fazla maaş alıyor diye gönderiyorsun aldıklarına bak hele.

taha küçük
17.09.2016, 21:38
Atamadi ama niye??? Kötü oldugu icin

Yani en kötü takım biz mi oluyoruz bu durumda

nakzo
Maçın özeti transfer ettiğimiz oyuncular beğenmediğimiz Sefa kadar iyi değil.

Ligin en kötü 3 takımı Kasımpaşa,Antep ve Alanyaspor takımlarıyla oynadık şimdi bizden çok daha güçlü takımlarla oynayacaz işimiz felaket ötesi.

Kardeşim durumun fehametinin kimse farkında değil takımın çok kötü bir kadrosu var hemde çok kötü.Acil olağanüstü hal ilan edilmeli .Bu takım kimi yenecekte puan alacak nasıl.bu kadar kötü bir takım yaratılabilir.Çıldıracam bilerek yapsak bu kadro bir araya gelemrz yemin ederim 1 paket sikara içtim 90 dakikada öldürecek bu takım beni.

katre-i.matem
Iyi bir fiksturumuz vardi. Ziyan ettik.

Sahi hoca ne dedi mac sonu?

ilyskm
17.09.2016, 21:40
Doğru amatör kümeye, bakınız; Kocaelispor, Ankaragücü, Sakaryaspor

Sent from my iPhone using Tapatalk

CEMEFKER
17.09.2016, 21:40
yukarlarda bir yerde söyledim tekrar edicem...dilin ayarı yok ne de olsa...

bu takım Ersun Hoca ile ne idüğü bilinmez amatör takımlar ile hazırlık maçları yapıp buralara kadar geldi...iyi de geldi...(!)

her takım gol yer, hele ki yeni kurulan bir takım...bu konuda zerre Hoca'yı eleştiremem....Ancaakkk hücum futbolu oynadığını iddia eden bir hoca , böyle bir felsefe ve inanç ile kendini ispat etmiş (!) biri nasıl olurda kısır bir takım olur aynı zamanda...

bir takım defansı yapamaz anlarsın çok hücum oynuyorsun ve defansa dikkat etmiyorsundur iyi de bu takım gol de üretemiyor, pozisyona da giremiyor baskılı bir biçimde...

Eeee biz ne oynuyoruz o zaman...bir felsefenin ışığını görürüz tamam dicem, ancak ortada ne olduğu anlaşılmayan bir takım var...

Yola yeni çıkmış ve yeni bir grup olma yolunda ilerleyen her yeni oluşumun ilk günleri o kadar önemlidir ki daha yolun başında umutlar kırılırsa bu böyle devam eder...Hele ki yabancılar da kopma olursa adamın umrunda olmaz TS'nin bilmem kaçıncı şampiyonluğu...Takımda amatör ruhla takımın yükünü çekecek kaç kişi var ? M.Yumlu, Zeki , Akbaş ile olmaz ...

Bu takımı önümüzdeki senin mutlak en büyük şampiyonluk adayı olacak diyorsan BU SENE MUTLAKA ŞAMPİYONLUĞA OYNAMIŞ OLMAN VE KAÇIRMIŞ OLMAN LAZIM !

Püf noktası burada...ancak gidişat şunu gösteriyor seneye bu takım dağılır ve yeni bir rüzgara yelken açar bu tekne.

taha küçük
17.09.2016, 21:41
3-4 maçla takımı zirveye çıkarıp dibe indirebler size diyorum geçen sene 4 maçta 3 galibiyet alınca sampiyonduk şimdi 3 mağlubiyet alınca kime mi düşeceğiz.bu mu sizin futbol akliniz.bırakın bu işleri.

tonya55
17.09.2016, 21:41
cavanda bedavaya gitti bunu zamanı gelince görecegiz hepimiz.

Jedi
17.09.2016, 21:42
Kardeşim durumun fehametinin kimse farkında değil takımın çok kötü bir kadrosu var hemde çok kötü.Acil olağanüstü hal ilan edilmeli .Bu takım kimi yenecekte puan alacak nasıl.bu kadar kötü bir takım yaratılabilir.Çıldıracam bilerek yapsak bu kadro bir araya gelemrz yemin ederim 1 paket sikara içtim 90 dakikada öldürecek bu takım beni.
bence bu sigara olayını bırak........ eninde sonunda bedelini ödetir sana bi şekilde

Ahmet Kara
17.09.2016, 21:42
Öyle ya da böyle bu takıma destek olmalıyız. İlk yarı 24-27 puan toplamalıyız. İşimiz zor.

M. Fatih ALEMDAR
17.09.2016, 21:43
Size yazıklar olsun.Ne sacma bir yazıdır.

Adamlar bagıra bagıra yanlıs yaptı.Yeniden yapılanıyoruz diye kayserinin defansı zeki ve akbas dusen eskisehirin defansı yumlu ile kadro kurdu.

Neymiş para yokmus.Ama 12 milyona ne idugu belirsiz adamlara gomdu.Daha once takımın basına iki kere gelen ve bir halt yapmayan hoca ile anlastı.

Vizyon sabır diye milleti uyuttu.Geldigimiz noktada 4 macta 3 maglubiyet hem de ligin en zayıf takımlarına.

Sonra eleştirdik diye bize yazıklar olsun.Hadi canım sizde.

Daha once takimin basina 2 kez gelen hoca, 2011 deki sampiyon kadroyu kurdu, 2.gelisinde de takim gayet derli topluydu. İho gibi bir adamla calisma sanssizligi yasadi.

Gerci sana ne desek bos hacim.

Ben yukarida dedigimi tekrarliyorum.

Yaziklar olsun sana ve senin gibi taraftarlara.

TRABZONSPOR

CEMEFKER
17.09.2016, 21:44
Bu sene menejer oyunları, ayak oyunları, taltif ile alınmış transfer de yok...burası çok önemli...

Squat Harmstring ekibi ile sağlam bir takım yapıldı deniyor...Bu sene çok önemli...Yeni dönemdeki dikiş tutmazsa geçmiş senelerdeki bol para ile alınmış bol yıldızlı dönemin ardından ince elenip sık dokunmuş yeni dönem de çöpe gider YERLİNİN YERLİSİ 70'li 80'li yıllara geri dönülür ve kimsede gıkını çıkartamaz artık !

Fatih Öztürk
17.09.2016, 21:45

Harcanan bonservis sanırım 12 milyon euro civarında.Bu futbolcu topluluğu 150 hafta birarada oynasa en fazla Alanya'ya karşı 2 pozisyon bulurdu.
Geçen sene ilk 4 haftada 10 puan toplamıştık içerdeki Akhisar maçında çok gol kaçırıp şanssız şekilde berabere kalmıştık 5.haftada çok iyi oynadığımız fakat hakem tarafından katledildiğimiz malûm gs maçıyla birlikte hakem katliamları peşimizi bırakmamıştı.
Şimdi hakemlerde uğraşmıyor bizle sıkıntı ne acaba?

emrex61
17.09.2016, 21:46
Taraftara laf söylemekten geri durun artık yeter gerçekten şuan küfür etseler bile yeridir bu taraftar bu sene sabretmiyorr 35 senedir sabrediyor kardeşim be 35 sene.Bir klup 35 senedir hiçmi akıllanmaz akıllanmıyorsa bu taraftarın suçumudur bu takımın maçlarına deplasmana seyirci gittiğine şükretmeleri lazım ve en suçsuz taraftardır bırakın allah askına taraftara laf söylemeyi.

El Cordobes
17.09.2016, 21:48
Ersun Hocanın ekiciyi çıkarıp okayı o bölgeye koyduğu değişiklik artık çaresizliğin dibiydi. o bölgede oynayacak, topu yönlendirecek, forvetleri pozisyona sokacak bir oyuncu eksikliği bariz şekilde var ve ekici o boşluğu dolduracak adam değil. abdülkadir o ışığı vermişti halbuki. bu kadar mı yetersiz de 4 maçtır 18 e giremiyor anlamıyorum. barış memişi 17 yaşında inönü deplasmanında sahaya süren ersun yanal cesaretine tekrar ihtiyacımız var. belki yazıcıya, abdülkadire, ramile bir fırsat doğar. spikerin tabiriyle dandoy gireceğine ramil girsin oyuna. en azından rakip oyuncuyla saha içinde gülüp şakalaşmaz.

duricanın da en ideal partneri akakpo gibi duruyor ama bilmiyorum al birini vur ötekine...

Punisher-61
17.09.2016, 21:51
Doğru amatör kümeye, bakınız; Kocaelispor, Ankaragücü, Sakaryaspor

Bu takimlarin sonuda böyle baslmisti...

Simdi bu takima bakinca cok tuag islerin döndügünü görüyorum..

1. gecen sene taraftara kan kusturanlar hala kadroda ve oynuyorlar.

Hele yumlu denen bir fenomen varki o kadar yönetim geldi gitti o kadar teknin direktör geldi gitti o kadar topcu geldi gitti ama yumlu hala burda. Dersinki futbolun rambosu anasini satim..

2.Tek sag bekin vardi cavanda, onuda rakibine hediye ettin simdi sag bekte yumlu ve zeki yavru gibi adamalari deniyorsun..

3.Cardozoyu gönder suku al

gurur6134
17.09.2016, 21:52
http://www.61saat.com/m/futbol/kanser-hastasi-trabzonsporlu-taraftarin-isyani-yurekleri-dagladi-h336690.html

Ahmet Faruk
17.09.2016, 21:53
Anlaşılan bir çok arkadaş maçı izlememiş. Ya da "Yenileceksek de böyle yenilelim" diyenler burada değil henüz.

Yahu adamların kaleyi bulan ilk şutu 46 da, 2. şutu 50 sene bir daha vuramayacağı şekilde vurduğu şut ve gol. Az önce twitter'da MRA zamanında 1-0 yenildiğimiz Legia maçının istatistiklerinin paylaşılarak MRA güzellemelerinin yapıldığını gördüm. Bu samimi değil. Bu maçın istatistikleri neler mesela onu neden demiyorsun?

Evet kesinlikle kazanmamız gereken bir maçtı. Önümüzdeki iki maç daha da zor, ama bu tavır, bu yaklaşım bana doğru gelmiyor. Hoş değil. Samimi olarak herkes, Trabzonsporun iyiliğine olacağını düşündüğü şeyi söyler ve de söylemeli. Bin fikir arasında biri tutar, işe yarar.

Lakin çıkıp 13 oy farkına laf söylemeler, yalancılık ile itham etmeler, "Ben haklı olmalıyım, benim dediğim olmalıydı" diye yapılan anlamsız mukayeseler bu arkadaşları daha da fazla üzmekten başka bir işe yaramaz.

Bud Spencer
17.09.2016, 21:54
Degistirmemiz gereken bir cok olay var dogru...
Eksiklerimizde var buda dogru

Fakat iyi sinyallerde vardi
Durica, bero cok cok iyi
Onazi iyi oyuncu fakst yanindakiler daha teknik oyuncular olmaliydi
Onur kendini bulacaktir
Muhammet'de öyle
Castilloyu bu maç haric begeniyorum
Suk bana göre iyi bir adam...fakat zaten seneye bizimle olmayacagi icin fazla düşünmeye gerek yok
Yusuf cok iyi bir yedek oyuncusu..bunlar form tutsun..birbirilerine alişsin hele...sonra iyi olacagiz insallah

Ekici ile sözleşme uzatip satmamiz gerekiyor
Uğurda yine en iyi ihtimal yedek olabilir

hos_cocuk61
17.09.2016, 21:55
Herşeyi ben bilirimci blockcu Nevzat nerede? Şimdi bir yerlere pısmış ortamın durulmasını bekliyordur sonra çıkıp sabır zırvalarına devam eder.

asilhamsi
17.09.2016, 21:57
Daha once takimin basina 2 kez gelen hoca, 2011 deki sampiyon kadroyu kurdu, 2.gelisinde de takim gayet derli topluydu. İho gibi bir adamla calisma sanssizligi yasadi.

Gerci sana ne desek bos hacim.

Ben yukarida dedigimi tekrarliyorum.

Yaziklar olsun sana ve senin gibi taraftarlara.

TRABZONSPOR

asil sana yazıklar olsun.Senol hoca dısında hic kimse o takımı sampiyonluga oynatamazdı.Kadroyu kurdu hikayelerini bir kenara bırakın.

Siz istiyorsunuz ki adamlar yanlıs yapsada,takım bagıra bagıra kumeye gitsede elestirmeyelim.

Siz kimsiniz de bize yazıklar olsun diyorsunuz,taraftarlıktan afaroz ediyorsunuz.Haddinizi bilin.

Bu takım muharrem usta ve bay kibir nevzat aydının egolarına,Ersun yenalın fantazilerine sıgmayacak kadar buyuk bir takım.

Muharrem usta olmazsa yandık bittik,son sansımız gibi safsatalara inanmak istiyorsanız devam edin.

Ben inanmıyorum.Ve yapılan onca hatayı sabır diye sineye cekmeye niyetim yok.

emrex61
17.09.2016, 21:59
Maçı izlemeyenler skora göre yorum yapmasın biz gerçekten acayip şansız takımız kötü oynamıyoruz gol atacagımız dakkalarda golu atamıyoruz sonrada anlık bir boşlukta golü yiyoruz bu düzeltebilecek bir sorun fakat çok daha önemli sorunlar var.

Birkere taraftar bile artık küme düşücez yada küme düşsekte kurtulsak havası var bu büyük bir sorun bunu çözecek olanda klubun kendisidir taraftarla arasına set koyarsa çok büyük sorunlar yaşarız önce kendi taraftarına ve takımına bunu inandırması gerkiyor yoksa bu durum düzelmez.

gurur6134
Bundan sonra fiksturde zor isimizde yazik 4 haftada 1 galibiyet..antep ve alanya gibi takimlari bidaha zor buluruz..

bkandil
"Bu takımı ayağa kaldıracak yine oyuncularım."

Maç sonu Ersun Hoca doğru söylemiş, fakat bir kısmı eksik kalmış, bu oyuncuları ayağa kaldıracak olan da teknik ekiptir.

Oyuncunun ayağa kalkması takımı ayağa kaldırır, takımın ayağa kalkması taraftarı ve camiayı ayağa kaldırır. Yoksa cümleten yerde yatarız...

erol-61
17.09.2016, 22:00
castillo denen adamı seyredince yusufa haksızlık ediyoruz dedim diğer yabacılarda aynı yabancı hayranlığı var bizlerde bizim gençlerimiz inanın bunlardan daha iyi yenilelim razıyım milyonları alan ruhsuzlarla yenilince zoruma gidiyor ben o kadroya giremeyen alt yapıdan gelen oyuncular bizim bunlardan neyimiz eksik diyordur eminim birşey dikkatinizi çekiyormu bilmem ama bizden giden oyuncular neden gittikleri takımda şaha kalkıyor..

gurur6134
17.09.2016, 22:01
Arkadaslar bero iyi diyoruzda 2.golde topu cikarken kaptirdi pas hatasi yapti golu yedik varin siz dusunun artik takimdaki iyi adam buysa gerisini koy verin gitsin..

asilhamsi
17.09.2016, 22:02
"Bu takımı ayağa kaldıracak yine oyuncularım."

Maç sonu Ersun Hoca doğru söylemiş, fakat bir kısmı eksik kalmış, bu oyuncuları ayağa kaldıracak olan da teknik ekiptir.

Oyuncunun ayağa kalkması takımı ayağa kaldırır, takımın ayağa kalkması taraftarı ve camiayı ayağa kaldırır. Yoksa cümleten yerde yatarız...

valla ben boyle romantik lafları yemiyorum.

en az 3-4 kadro dısı olmadan bu isler duzelmez.

Adam kafası kızınca formayı bırakıp kacacak,oburu afedersin bilmemnesinin keyfine top oynayacak.

Bende bu oyuncular takımı ayaga kaldıracak diye bekliyecegim.

Yok oyle yagma.En az 3-4 kadro dısı ve okkalı para cezaları bekliyorum.Burası Dingonun ahırı degil.

ESER
17.09.2016, 22:04
Bak kardeşim senin eleştirilerinde yada konuşma tarzında filan hiç bir sorunum yok bana sadece ne yapmalıyız yada bu durumun çözümü nedir söylermisin düşüncelerini merak ediyorum.
Genc Trabzonsporlular hareketi baslatacakmis arkadas.tum sorunlari derinlemesine analiz etmis.genis bir vizyonu var bu kardesimizin, sen de anlamissindir:) her iletisinde kulubumuzun sorunlarina nokta atisi yapiyor ,tepeden asagi her eksigimizi biliyor masallah.cok yakinda sahaya inip kulubun gelecegini kurtaracak.umudumuz sanmarino reyizz..sahip cikalim dedeye:))

yorumsuz6117
17.09.2016, 22:06
Tolga Ciğerci transfer gibi transfer..

bkandil
...
Bu takım muharrem usta ve bay kibir nevzat aydının egolarına,Ersun yenalın fantazilerine sıgmayacak kadar buyuk bir takım.

...

Her dönem birileri tarafından böyle cümleler kurulur. Her seferinde alıntı yaptığım cümlede kırmızılaştırdığım isimler değişir.
Fakat gördüğümüz kadarıyla bu takım birilerinin egolarına, birilerinin fantezilerine sığar, sığacak kadar küçülür, küçültülür...
Ama ders alınmaz.

evonon
Dhshs

asilhamsi
17.09.2016, 22:07
Sportif basarı yoksa basarılı bir yonetimden bahsetmek abestir.Sonucta burası futbol takımı hastahane degil.İnsanlar takımın ne yaptıgı ile ilgileniyor mali tablo ile degil.

asilhamsi
17.09.2016, 22:07
Her dönem birileri tarafından böyle cümleler kurulur. Her seferinde alıntı yaptığım cümlede kırmızılaştırdığım isimler değişir.
Fakat gördüğümüz kadarıyla bu takım birilerinin egolarına, birilerinin fantezilerine sığar, sığacak kadar küçülür, küçültülür...
Ama ders alınmaz.

malesef oyle :(

Gurpas
17.09.2016, 22:08
Şimdi bunlara maç kaybettikleri için maç başı para verilmiyormu..

asilhamsi
17.09.2016, 22:08
besiktas kurdugu kadroya neredeyse bizim kadar para harcadı.

Hadi simdi sabaha kadar yonetimi savunun .

orhan42
17.09.2016, 22:09
Yorumları okudukça ben farklı bir maç mı izledim diye düşündüm.İlk yarı bana göre takım çok iyiydi..3 net pozisyon var ki kaleci çok iyi kurtarışlar yaptı..İlk yarıdaki o tempo ve istek yenen gol ile durumu tersine çevirdi..Ki 2. gol öncesi Suk'un psziyonu veya Castillo'nun varyete merakı sebebi ile Bero'ya aktaramadığı pozisyonlar gole dönüşse durum çok daha farklı olacaktı..Sabır diyenlerdenim ama o sabır yavaş yavaş bitti bende..İnşaallah haftaya diyeceğim ama olmuyor işte :(

omondoles
17.09.2016, 22:09
Maç başlamadan Dedik arkadaş! Bu takımın orta sahasında okay, aytaç, ekici olduğu sürece bir cacık olmaz.

Loading %61..

Hasan Habip Özbay
17.09.2016, 22:11
şu artık çok net bu takım küme düşer düşürülür kasten ve bilerek bunun futbolla falan alakası yok nasıl bir oyun içindeyiz anlayamadım ama net olan ve çok açık olan şu ki bu takım DÜŞECEK vesselam

emrex61
17.09.2016, 22:11
Yorumları okudukça ben farklı bir maç mı izledim diye düşündüm.İlk yarı bana göre takım çok iyiydi..3 net pozisyon var ki kaleci çok iyi kurtarışlar yaptı..İlk yarıdaki o tempo ve istek yenen gol ile durumu tersine çevirdi..Ki 2. gol öncesi Suk'un psziyonu veya Castillo'nun varyete merakı sebebi ile Bero'ya aktaramadığı pozisyonlar gole dönüşse durum çok daha farklı olacaktı..Sabır diyenlerdenim ama o sabır yavaş yavaş bitti bende..İnşaallah haftaya diyeceğim ama olmuyor işte :(

Amaç ve niyet farklı oldugu için maçı izlemeyenler kötü skor gelsede salyalarımızı saçsak sağ sola diye bekliyolar onları karşımıza aldıgımız zamanda hakaret etmişiz diye ceza alıyoruz.

Sorun duygu ve tutku da istediğinizi yazın çizin o duygu ve tutkuyu yakalayamadıgımız sürece zor toparlanırız.

Hakan
17.09.2016, 22:12
Bütün maçların senaryosu sonu bizim galibiyetimizle bitecek gibi duruyordu,hepsini kaybettik.
Ah Cardozo nerdesin,topu 3 direğin arasından kim geçirecek?

bkandil
17.09.2016, 22:14
valla ben boyle romantik lafları yemiyorum.

en az 3-4 kadro dısı olmadan bu isler duzelmez.

Adam kafası kızınca formayı bırakıp kacacak,oburu afedersin bilmemnesinin keyfine top oynayacak.

Bende bu oyuncular takımı ayaga kaldıracak diye bekliyecegim.

Yok oyle yagma.En az 3-4 kadro dısı ve okkalı para cezaları bekliyorum.Burası Dingonun ahırı degil.

Takımda 2 kadro dışı var zaten, para cezası desen sözleşmede kesebileceğin miktar belli. Ne değişti?

Temel doktora gitmiş. Tahliller v.s. Doktor Bir Liste yapmış Temel'e
İçki yok
Sigara Yok
Yağ yok
Şeker Yok
O yok, bu yok...

Temel çaresiz can korkusundan söylenileni uygulamış fakat bir aya kalmadan ölmüş.
Temel'in mezar taşında ; "Ula Doktor! Yeme dedun yemedum, içme dedun içmedum. Ne oldi?"

Joomla!
17.09.2016, 22:14
besiktas kurdugu kadroya neredeyse bizim kadar para harcadı.

Hadi simdi sabaha kadar yonetimi savunun .

dalga gectin sanirim.

gurur6134
17.09.2016, 22:15
Hoca yusuf yaziciya abdulkadire gorev versin artik aytacdan ekiciden kotu oynayacaklarina inanmiyorum ben..suk da umutun kore versiyonu kosuyor mucadele ediyor ama bal yapmayan ari ilk 4 hafta itibariyle verdigi izlenim bu..sabir ederiz etmesinede biraz daha ama yeni kurulmus bir takimin bukadar kirilgan olmasi ilk golu yedigi anda mac bitmiscesine demolize olmasi oyunu birakmazi cok ilginc buna dikkat edilmesi lazim bu takim gol yedigi hicbir lig macini icerde disarda ceviremez bu izlenimi veriyor..

Enes K
17.09.2016, 22:15
Takım dizilişi biraz değişse bir şeyler olacak gibi. Hemen linç etmeyin. Dört maçı da 90 dakika izlediğim için bu yorumu yapıyorum. Bu hafta gerçekten ilk golü yiyene kadar çok baskılı oynadık hatta karşı rakibi oynatmadık.

tonya55
17.09.2016, 22:16
sabır feda sezonumuz hepimiz için zor ama bu sene böyle gececek.

serkanholep
17.09.2016, 22:17
kötü sonuçlar alıyoruz ama sabretmek gerekiyor.

fakat bu süreçte alt yapıdan gelen birkaç oyuncu da çıkarmamız gerekmez mi

Ahmet Aksu
17.09.2016, 22:18
biz de izledik renktaş ama bu takımın bugün ilkyarıda iyi görünmesinin sebebi alanyanın ilk yarı çok açık oynamasıydı hatta burada yazdık çok şaşırdık diye.. ama bu kadar açık oynayan takıma gol atamıyoruz kapanan takımlara nasıl atacağız. :)
ilk yarı oynadık ikinci yarı döküldük belliydi ilk yarı bittiğinde yazdık çünkü hermaç aynı pili bitiyor takımın..

Takım dizilişi biraz değişse bir şeyler olacak gibi. Hemen linç etmeyin. Dört maçı da 90 dakika izlediğim için bu yorumu yapıyorum. Bu hafta gerçekten ilk golü yiyene kadar çok baskılı oynadık hatta karşı rakibi oynatmadık.

Enes Başkaya60
17.09.2016, 22:19
Eren Derdiyok atmaya devam ediyor...

olcay_61
17.09.2016, 22:21
Okay ve aytaçı geçen sene görmüşündür be hocam kasetlerden falan, oynatsana çocukları şunların yerine.

Ahmet Aksu
17.09.2016, 22:22
Eren Derdiyok atmaya devam ediyor...

muslera - snijder - eren
tutan - attıran - atan

yeterli oluyor :D
ama bizde hiçbiri yok.

Jedi
17.09.2016, 22:23
eren yine yazdı.......kafayla güzel vurdu

Enes Başkaya60
17.09.2016, 22:27
Şaka Maka İho kumar oynadı gaza geldi adam akıllı transferler yapsaydi belki 2 seneye bu iş olurdu Slimani ve Mitroglou nu almaya çalıştı ama olmadı Vahid Hoca başarabilirdi bu işi ama tutmadı daha da olmaz maalesef...

biltrabzon
17.09.2016, 22:29
Muharrem Usta tam hayal kırıklığı bende.Ilk 11 e 8 direk oynayacak adam alacağız diyip( Durica hariç hiçbiri 11 oyuncusu değil)yalan konuşmak yakışmadı.Önümüzdeki fikstüre baktım Rize hariç yenebileceğimiz hatta 1 puan alacağımız takım yok.Bu sene çanlar çok ciddi erkenden çalmaya başladı.

nakzo
17.09.2016, 22:31
Cok ilginç ya 4 macta 3 maglubiyet alan ve bunlardan g.antebe alanyaya yenilen 2 gol atıp 6 gol yiyen takım iyi yolda diyen bir kafa yapısı ....

bahadır2561
17.09.2016, 22:31
Bu transfer politikasıyla 50. Yılda da bi b*k olmaz

nakzo
17.09.2016, 22:32
eren yine yazdı.......kafayla güzel vurdu

Erene bak bizdeki hilhat garibelerine bak.Usta suku almadan önce 1 kere canlı izlesin mi harbiden 1 kere?????

Doğan Keskin
17.09.2016, 22:33
Yapılacak olan şudur ki bence yapılacaktır: Devre arasına kadar az da olsa toparlanan bir takım ve ara transferde 10 numara, sağ bek ve sağ açığa 3 transfer.

Erkan SÜNGER
17.09.2016, 22:33
Bu takim göbekten topu taşimadikca ne castillodan ne ibanezden ne de suk dan birsey beklememiz sacma.

Orta sahamizda gelip ugur ve duricadan topu alip beklerle verkaca girip topu orta saha cizgisine tasiyabilen orta saha cizgisinde onazi ile alani genisleten araya paslarla castillo ve suk u kacirabilen futbolcumuz yok. Mehmet ekici bunu yapabildiginde biz ligde mac kazaniriz.

Karmam
17.09.2016, 22:41
Takımın sönük oyunu bireysel hataların önüne geçiyor bence. Hücum yaratmıyoruz. Bunda sadece sol kanat odaklı oynamamızın etkisi büyük. Devre bitene kadar biraz da şans yanımızda olursa devre arasında takviyeler yapılacaktır.

UĞUR DURTAŞ
17.09.2016, 22:41
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Aytemiz Alanyaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, alınan sonuçların aslında takım olma yolunda önemli birer adım olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi: "Geçen sene atlattığımız badirelerin sonucunda ortaya çıkan olumsuz bir tablo var. Bu sezon, aldığımız skorlar bizi desteklemiş olsa çok daha çabuk istediğimiz yola girmiş olacaktık. Ancak son üç maçlık periyot buna müsaade etmedi. Dolayısıyla bizler biraz daha uğraşmak zorunda kalacağız. Ama emin olun ki ben başta yönetim kurulu başkanımız, yönetim kurulu ve oyuncularıma güveniyorum."
Yanal, açıklamalarına karşılaşmaya ilişkin görüşleriyle devam etti: "Oyunda birbirinden farklı iki devre oldu. İkinci devrede, oyunun hemen başındaki golün ardından takımın dağınıklığı bize hiç yakışmadı. Oyuna çok çabuk dönmemiz gerekirdi, ancak başaramadık. Dediğim gibi, bu aldığımız sonuç da takım olma yolundaki acılı sürecin bence bir taşıydı, bir adımıydı. Bundan hemen geri dönecek, toparlayacak olan yine bizim oyuncularımız. Güvendiğim, bunu başarabileceğine inandığım oyunculardan kurulu bir takım var. Bu takımı da onlar ayağa kaldıracaklar; biz beraber ayağa kaldıracağız. Ve Trabzonspor'u istediğimiz noktaya getireceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın" şeklinde konuştu.

Mehmet SELEN
17.09.2016, 22:42
Ben her zaman futbolcudan öte takımı takım yapanın taraftar olduğunu söylemişimdir.Biz bu yıl yapılanma yılı olduğunu çabuk unutuyoruz.Böyle yenilgilere hazırlıklı olmalıyız.Takım ilk yarı iyiye yakın oynuyordu.rakip kaleye ilk geldiğinde golü yedik.Yeni oluşan her takım gibi golü yedikten sonra dağıldık.İlk golü biz atmış olsaydık şimdi buralarda başka şeyler konuşuyor olacaktık.Biz bu takımdan 6 veya 7 oyuncuyu gelecek yıla ilk onbir oyuncusu olarak çıkarabilirsek ,yapılacak 3-4 nokta transferle başa oynayabiliriz.Buda taraftarın elinde.Tam destek olmalıyız.Hatırlarsınız Borussia Dortmund düşmeye oynarken stadları tam doluyordu.Şimdi nereye geldiler.

chener
17.09.2016, 22:42
bu futbolcular belki iyi oyunculardır.
ilerleyen zamanda belki de iyi olacaklardır,ancak,hiçbiri ekstra değil.bu futbolcular bize 1996,2011 tadını yaşatamaz.
çok üzücü.
ayağa kalkacağımız zamanda,ayağa kalkmak istediğimiz zamanda bu sonuçlar felaket oldu.
sonumuz hayırlı olsun.

Joomla!
17.09.2016, 22:45
bi de böyle bir kafa var; hani cok zenginiz de bu kadar zenginken neden gidip bu adamlari almisiz.

yahu götümüzde donumuz yok kulüp olarak, dogru dürüst gelirin yok, borcun icinde batiyorsun. yorumunu da bu cercevede yap.

salihismet
17.09.2016, 22:45
Sayın başkan, sayın yönetim ve hoca; odun almak için ta Amerikalara gitmenize hiç gerek yoktu,
bizde yeteri kadar odun vardı zaten.

murat
17.09.2016, 22:46
Iyi oynadik hatta antep ve bu mac hakkimizdi. Gol sıkıntısı buyuk adamlar 1 kere vurdu gol oldu bizde tam tersine. Ne bir top karombelden onumuze duser ne uzaktan attigimiz sut kaleye girer.

Herkes ekiciye yukleniyor ama rakipler bizi durdurmak icin ekiciye adam markaji yaptiriyorlar cunku ondan baska oyunu acacak veya hizlandiracak oyuncumuz yok.

Defansin bu denli yavas adamlardan kurulmasi dusundurucu.

Hersey bir kenara ben bugun o kivilcimi gordum ve onumuzdeki hafta konyaya patlayacagiz.

Sabir biraz sabir. Kovmayi sovmeyi yerli bir etmeyi denedik olmadi. Bu seferde hic olmazsa ligin ilk yarisinda sabredelim lutfen!

ccd6167
17.09.2016, 22:47
Ersun hocadan ciddi ciddi hala medet uman var. Adam için aytaç denen şahsın kadroya girmesi abdülkaldir ve yusuf yaZıcıdan daha önemli. Bunun neresi geçiş süreci.

Ekicinin seneye olmayacağı belli iken neden 11 de yer alıp da diğer gençlerin oynanmasının önüne geçiliyor..

yönetim neden 1461 gibi kulübü hüsnü neden şahsa emanet eder.

adiloş bebe
17.09.2016, 22:47
normalde çok inançlı biri değilimdir ama dua mı okutacaklar ne yapacaklarsa yapsınlar bu takımın üstüne ölü toprağı atılmış. Ya bakıyorum gs geçen sene yokları oynuyor rezil bir yönetimi var maddi çöküşte ama lige iddialı girip iyi puan topluyorlar bizde ise tam tersi . Geçen sene lige iyi başlayıp sonradan çok bozmuştuk umarım bu yıl tam tersi olur yoksa aksini düşünmek dahi istemiyorum.

Fatih Öztürk
17.09.2016, 22:50
Trabzonspor tarihinin sıfırdan kurulan en kötü kadrosu diyebilirim.
Alınan skorları geçtim yeni kurulan takımda iştah olur bir gol yedi diye maçı bırakmaz.Ayman'lı,Musa'lı,Çağdaş Atan'lı kadro bile birşey oynamaya çalışıyordu en azından mağlup olmayı bu kadar rahat içlerine sindirmiyorlardı.

Karmam
17.09.2016, 22:56
bu futbolcular belki iyi oyunculardır.
ilerleyen zamanda belki de iyi olacaklardır,ancak,hiçbiri ekstra değil.bu futbolcular bize 1996,2011 tadını yaşatamaz.
çok üzücü.
ayağa kalkacağımız zamanda,ayağa kalkmak istediğimiz zamanda bu sonuçlar felaket oldu.
sonumuz hayırlı olsun.

Bence böyle yaklaşmamalıyız. Galibiyette herkes göze çok hoş geliyor, mağlubiyette ise herkes rezil. Bence Onazi bugün ilk hafta oynadığından çok daha iyi bir futbol oynadı mesela ama bunu böyle konuşmuyoruz. O gün Maradona, bugün kötü diye akılda kalıyor. Hem takım hem futbolcular yakalanacak sinerji ve yapılacak takviyelerle çok farklı izlenimler verebilir bize. En neticesinde ezici skorlarla yenildik ama ezici futbola yenilmedik. Bence yenildiğimiz 3 maçta da her ne kadar etkisiz de olsak rakiplere göre bir tık daha iyi futbol oynadık.

BlackPanther
17.09.2016, 22:57
Arkadaşlar. Lafın kısası. Elin oğlu bizi Jun Suk yaptı.

Muharrem Usta ve Scout saz ekibiyle gurur duyuyorum.

Nice Jun Suklara.

emrex61
17.09.2016, 22:58
Büyük klüpler düştükleri yerden kalkmasını bilir buna inanıyorum ve taraftarın desteği çok önemli bu süreçte.

gurur6134
17.09.2016, 22:59
iyi futbol kaliteli adamlarla oynanir..eren 2 mac daha aldirdimi cikardi parasini..ne oldugu kim oldugu belirsiz bir hocayla 8tasla sampiyonlugu kovalar bu sene gaysey..

BlackPanther
17.09.2016, 23:01
Büyük klüpler düştükleri yerden kalkmasını bilir buna inanıyorum ve taraftarın desteği çok önemli bu süreçte.

BÜYÜK kulüpler. Sıradan anadolu kulüpleri değil.

olcay_61
17.09.2016, 23:02
2011den sonra dağılan kadrodan kimse kalmamalıydı, bir şey var ve o gudubetlik bir sonraki seneye geçiyor

emrex61
17.09.2016, 23:02
BÜYÜK kulüpler. Sıradan anadolu kulüpleri değil.

İnanmıyorsan gölge etme zoruna gidiyorsa ozaman git 3 büyütülmüş istanbul bebelerini tut.

nakzo
17.09.2016, 23:08
Ben her zaman futbolcudan öte takımı takım yapanın taraftar olduğunu söylemişimdir.Biz bu yıl yapılanma yılı olduğunu çabuk unutuyoruz.Böyle yenilgilere hazırlıklı olmalıyız.Takım ilk yarı iyiye yakın oynuyordu.rakip kaleye ilk geldiğinde golü yedik.Yeni oluşan her takım gibi golü yedikten sonra dağıldık.İlk golü biz atmış olsaydık şimdi buralarda başka şeyler konuşuyor olacaktık.Biz bu takımdan 6 veya 7 oyuncuyu gelecek yıla ilk onbir oyuncusu olarak çıkarabilirsek ,yapılacak 3-4 nokta transferle başa oynayabiliriz.Buda taraftarın elinde.Tam destek olmalıyız.Hatırlarsınız Borussia Dortmund düşmeye oynarken stadları tam doluyordu.Şimdi nereye geldiler.

Durica hariç tek adam kalmaz seneye bu takımdan.Yeteneksiz ve takım oyuncu olmayan oyuncular kör alış alınmış takıma.Scout ekibi resmen ihanet etmis bitirmis ustayı...

edimurphy_61
17.09.2016, 23:09
Şu taraftar profili değişmedikçe takım gidebildiği kadar kötüye gitsin.

Faruk BERBER
17.09.2016, 23:10
Durica hariç tek adam kalmaz seneye bu takımdan.Yeteneksiz ve takım oyuncu olmayan oyuncular kör alış alınmış takıma.Scout ekibi resmen ihanet etmis bitirmis ustayı...

Kesinlikle katılmadığım bir mesaj. Bu kadar karamsar değilim kadro konusunda.

abuzun61
17.09.2016, 23:12
Rıdvan Dilmen bile isyan ediyor. Takımdaki bir çok kişi trabzonsporun oyuncusu değil diyor.

emrex61
17.09.2016, 23:13
Rıdvan dilmen olsa yine iyi herkes isyan ediyor medya nın bizi eleştirmesi lazım hatta bundan hoşlanıyorum ben yoksa düzelmicek bu takım konuşsunlar abi medyada 10 dk da olsa bizi eleştirsin yoksa halimiz yaman.

Ersin düzenin Suk ile yorumu :D

https://twitter.com/TSerdarS/status/777238417541332992

uzungöllü
17.09.2016, 23:14
Bazı mağlubiyetler vardır acısı zaman geçtikçe daha ağır olur. Maalesef bu akşamda bunlardan birini yaşadık. Geriye dönüp ah vah etmemek elde değil. Hem Antep hem Alanya maçları ziyan oldu gitti. Bu maçlar 6 puan değil geleceğe dönük çok şey kaybettirdi. İnşallah toparlanırız ama fikstüre bakınca işimiz çoooook zor.

sasone
17.09.2016, 23:14

Alınan futbolcuların tamamı ülke milli takımlarında oynayan adamlar,bir ülke milli takımında en fazla 25-30 oyuncu olur ve en alt seviyedeki milli takım bile olsa kalitesi vardır.
İkincisi Ersun Yanal her ne kadar adamcılık yapsa da ülkedeki elit hocalardan birisi.

Scout ekibi olmak zorunda,yeni kurulan bir ekipten mucizeler beklemek doğru değil ama modern bir kulüpte olması gereken kurumlardan biri.

Mert Oğuzlu61
17.09.2016, 23:16
___zeki___akbaş___durica___ibanez

__________onazi___bero

______ekici____________castillo

___________ramil__suk

YADA

_________onazi___okay

______ekici___bero___castillo

____________kim oynarsa oynasın

Deneyeceksek bari şöyle şeyler deneyelim. Kötü kadromuz yok ama sezon başından beri sistem sorunu var. Sahaya başı boş çıkıyoruz, 3 stoper 4 orta saha nedir yaw ? Bugün 3 stoper 4 orta saha ile sahaya çıktık. Nasıl kazanacaksın ki ?

batuhanTs
17.09.2016, 23:19
Castillo en iyilerdendi bosuna kendinizi hirpalamayin nasil mac izliyordusunuz anlamadim ileride debelenen bir seyler yapmaya ugrasan tek adamdi ve yetenek anlaminda takim genelinin ciddi anlamda uzerinde

brnclhn
17.09.2016, 23:22
Trabzonspor tarihinin sıfırdan kurulan en kötü kadrosu diyebilirim.
Alınan skorları geçtim yeni kurulan takımda iştah olur bir gol yedi diye maçı bırakmaz.Ayman'lı,Musa'lı,Çağdaş Atan'lı kadro bile birşey oynamaya çalışıyordu en azından mağlup olmayı bu kadar rahat içlerine sindirmiyorlardı.
Aslında katılıyorum ama bu eleştirileri iho döneminde de beklerdik,çok kötü kadrolarla oynadık...ama o zmanlar toz kondurmadınız,objektif olmak lazım her dönemde..

Oruç
17.09.2016, 23:22
Maalesef takımın yabancıları çok kötü. Durica dışındakiler sıradan, vasat isimler. Bu sene çok acılı ve sancılı geçecek. Forvette Henrique'yi, orta sahada Adrian'ı arar hale geldim.

taha küçük
17.09.2016, 23:23
bence hoca haftaya uğurun yerine akbaşı yumlunun yerine de zeki yi oynatmalı beroyu ortasahaya çekmeli.

batugol
17.09.2016, 23:23
Bu sene lig baslamadan önce seyrettiğim bursa maçı beni umutlandIrmıştı
Sabır ve beklemekten başka çare yok
Hadi hayırlısı

ÇaGaTaY
17.09.2016, 23:24
Arkadaşlar hiç uğraşıp şu kadro olmalıydı bu kadro olmalıydı gibi şeyler yapmayın. Takımın ihtiyacı o değil.

Bu konunun İlk sayfalara bakarsanız bugün çıktığımız kadroyu yazıp bu kadroyla çıkmalıyız diyenler ve ona destek verenler de vardı ki bence de mantıklı bir kadroydu. Ama sorun artık geçen sene gibi özgüven kaybına gidiyor malesef. Bu en büyük sorundur. Keşke sorun futbolcuda olsa iki hafta yeniliriz üçüncüde doğruyu buluruz ama değil.

Geçen sene de gs maçına kadar fırtına gibi gidiyoduk. Şampiyon bjk yi yenerek gelmiştik. Ama bi özgüven kaybı takımı nerelere getirdi.

Bugünkü maçın bizden en büyük götürüsü takımın inancını aldı götürdü. Çok korkuyordum bu maçta bir aksilik olur diye malesef oldu.

Şu an ihtiyacımız olan tek şey gerek dualarla, gerek şansa nasıl olursa olsun 2 maç üstüste yenilmemek. (yenmek demiyorum yenilmemek)

memozcan
17.09.2016, 23:29
takımı toparlaması gereken ersun hoca ama ersun hocayı kim toparlayacak..

bu ligde yumlu-uğur-durica defansının ortasından ben bile yürüyerek geçerim.. bir de bunların önüne okay- aytaç gibi ağırlar eklenince geriye düştüğümüz maçların hiç birini çeviremeyiz..

armagan67
17.09.2016, 23:30
Vizyon vizyon diyen sayin baskanim bugun mac sonu yanimda oturan adamin biz simdi ha ogada yoli nasi donceguk demesini hangi vizyonda degerlendireceksiniz top mop oynasak boyle demezdik oda yok yazik

memozcan
17.09.2016, 23:33
yanlışı yanlışla toparlamaya çalışıyoruz dolayısıyla battıkça batıyoruz.. zeki sağ bekte kötü diye kesiyoruz yerine 1,92'lik makarnacıyı koyuyoruz..bu defans kurgusuyla gol yemeden maç tamamlayamayız.. ha ilk golü biz atarsak belki.. gol yediğimiz hiç bir maçı çeviremeyiz.. bu günkü maçta sahanın en kötüsü m. ekici çıkıyor bir de bakıyorum okay giriyor.. o dakikadan sonra orta sahada top yüzü göremiyoruz.. hocanın cesur olması lazım .. koy abdulkadiri .. en fazla 3-0 yeniliriz..

asilhamsi
17.09.2016, 23:34
dalga gectin sanirim.

alakası yok besiktasın bu sene yaptıgı harcamaya bak ve bizimkine bak.

munzevil
17.09.2016, 23:36
Maalesef Yine gördük ki bu ligde iyi bir onlibero ve ön numarasi olan takım bir kaç adım öne çıkıyor
Modern futbol denen hikaye bizim ligde işlemiyor hala doksanlarin futbolu oynanıyor.
Acilen kıymetli oyuncu bulma ekibimiz melo ve Jaja gibi birer oyuncu bulmak
Ayriyeten sagbek,sağ açık, stoper, ve forvet şart.
Son olarak bi organize yapında takımı baştan aşağı bi okuyup üfleyelim kesin bu takımda gudubetlik var��
Oyuncular getirmeden hepsi boy abdesti alsin ��
Bi denemedigimiz bu kaldi

nakzo
17.09.2016, 23:37
Sayın başkan, sayın yönetim ve hoca; odun almak için ta Amerikalara gitmenize hiç gerek yoktu,
bizde yeteri kadar odun vardı zaten.

Halimizin en İYİ ÖZETİ...

memozcan
17.09.2016, 23:38
geçen bir arkadaş demişti youtube kanalında takımın idmanını izledim orda bile gol olmuyor diye.. gerçekten doğru bir tespit..

asilhamsi
17.09.2016, 23:38
Ersun bos bos konusmus.Takımın bu kadar kotu olmasındaki en buyuk etken kendisi.

Birincisi sacma sapan sistem denemeleri,ikincisi oyuncuları isimleri ile degerlendirmesi.

Bu kadro bu kadar kotu sonuclar almaz ama haddini bilerek pynar ve adam akıllı bir sistem icerisinde oynarsa.

Ama bu olmayacak.Romantik lafları yemiyorum ben.Takım oluyormusuzda,bu oyuncular takımı ayaga kaldırıyormusta,inanıyormusta.

Ne abarttılar anasını satayım.Dram filmine dondu mesele.

Alt tarafı dogru adamları transfer edip,bu oyunculara uygun sistemle oynayıp bu sezon ilk 5 icinde yer alacaktık.

Bu sezon takım gecen seneye benzer bir sezon yasayacak ve benzer bir derece alacak.

sonra siz o kadroya 2 takviye ile sampiyon olacagınıza inanacaksınız.Valla polyanna duysa kıskanır sizi.

Valla benim bu sabır ve takım olma masalına karnım tok.

Oruç
17.09.2016, 23:39
Takımın sıkıntı yaşamadığı hiç bir bölge yok ama sağ taraf komple boş. Hatta bomboş.

biltrabzon
17.09.2016, 23:40
La yeterda yeni ekip yeni ekip.Alanyaspor milattan önce mi kuruldu:)

gurur6134
Yenilgiye alismasi cok kotu takimin ..madem gecis senesi yenemiyorsan yenilmeyeceksin ona gore oyunu kurgulayacaksin ona gore transferler yapacaksin..gitgide trabzonspor degerlerinden uzaklasiyoruz siradanlastiriliyoruz ve buna bir sekilde alistiriliyoruz..once 6 lar 7 ler gorduk siradan takimlardan yenilen ,simdi de gelen gidenin tokatladigi trabzonspor..Allah yardimcimiz olsun..50.yilda sampiyonluk falan hayal satmak baska bisey degil gelen gecenin yendigi bir trabzonspor bizle oynayan her rakibin istahini kabartiyor bizde yeneriz diye cikiyolar her maca kimsenin en ufak bir cekincesi yok trabzonspordan olmazda bu saatden sonra..castillolarla suklarla muhammedlerle ugurlarla shadevlerlemi 50.yilda sampiyonluga oynicaz bumu olcak iskelet kadromuz dusunmeden edemiyorum..bu isimler vasat adamlar her anadolu takiminda bunlar ve benzerleri var..baskan cok iddali ve buyuk konustu ama isin isine girdimi oyle bu islerin atip tutmayla olmadigini anlamistir pisman olmustur dediklerine ama is isden gecti artik..cok elestirilir ozellikle seneye kendi kendilerinin kredilerini tuketiyorlar bu soylemlerle farkinda degiller..sabretmekden baska yapilcak bisey yok su anda ama nereye kadar gider boyle mechul..

nakzo
Rıdvan Dilmen bile isyan ediyor. Takımdaki bir çok kişi trabzonsporun oyuncusu değil diyor.

Kesinlikle haklı büyük bir ihanete uğradı usta transfer konusunda.Ustayı başlamadan bitirdiler.

emrex61
17.09.2016, 23:45
Scout ekibindeklerin isimleri kimler açıklamaları lazım bilmek istiyorum yada bileniniz varmı bu iş öyle üniversiteli çoluk cocuha verilmez futbolda geçmişi olması lazım en azından futbol oynamış olması lazım bu zamana kadar seyirci kalmış bir insan futbolcu filan takip edemez anlayamaz.

Vkgz
17.09.2016, 23:46
ibanes çok kötüydü bence
keza ekici de.

nakzo
17.09.2016, 23:46
Rıdvan dilmen olsa yine iyi herkes isyan ediyor medya nın bizi eleştirmesi lazım hatta bundan hoşlanıyorum ben yoksa düzelmicek bu takım konuşsunlar abi medyada 10 dk da olsa bizi eleştirsin yoksa halimiz yaman.

Ersin düzenin Suk ile yorumu :D

https://twitter.com/TSerdarS/status/777238417541332992

Ersin düzenin sorduğu soruları direk ustaya soruyorum.Bu suk denen şahıs oynadığı herhangi bir takımda 12 golü hiç atmış mı.Neye göre bu adamı Trabzonsporun forveti olarak seçtiniz.

memozcan
17.09.2016, 23:48
hocanın sistem değişikliğine gitmesi lazım.. ibanez önde oynar ama asla sol bek oynayamaz.. bu gün 2-3 kere bölgesini terketti birinde de kaçırdı golü yedik zaten..

emrex61
17.09.2016, 23:49
Ersin düzenin sorduğu soruları direk ustaya soruyorum.Bu suk denen şahıs oynadığı herhangi bir takımda 12 golü hiç atmış mı.Neye göre bu adamı Trabzonsporun forveti olarak seçtiniz.

Neyse en azından kralıkta başımıza bela olacaktı yoksa :D

yorumsuz6117
17.09.2016, 23:50
Yazık günah bu taraftara..

demirel
17.09.2016, 23:50
2000 Tl maaş alan scout ekibine milyon dolarlık futbolcu seçtirirseniz olacağı bu. Yine de bi 3 hafta daha sabrı hakediyorlar,Alanya maçı Onur'un yediği saçma gol yüzünden kaybedilmiş,ama futbolcular ne kadar ışık saçıyor o ayrı bir konu...

emrex61
17.09.2016, 23:55
Hocayı dinledikten sonra destek olmak için gereken sinerjiyi alıyorum ben inş. düzelicez.

http://www.ligtv.com.tr/haber/ersun-yanal-soz-verdi-trabzonsporu-ayaga-kaldiracagiz

sasort
17.09.2016, 23:55
Sayin renktaşlar ben maçi yarin biliyordum

çok kötü geçen bir günün ardindan nete bakam dedim ama içimde bir sikinti var ama haberlere bakiyorum aklima malum ülke durumu

haberlere bakinca yikildim

maça baktim özet izledim

abi kadroya baktim tek merak ettiğim hangi diziliş ile çiktik

3 lü defans mi yine

sbay
17.09.2016, 23:56
az önce lig tv de maç sonu nevzat, başkana birşeyler anlatıyordu...başkan sudan çıkmış balık gibi dinliyordu adamı.üzüldüm.

asilhamsi
17.09.2016, 23:57
bu takım bundan iyi olmaz.Sezon basında da soyledim bu takım ilk 10 a giremez.Ve kesinlikle bir iki takviye ile kafaya oynayamaz.

Yerli oyunculardan Onur dahil kalacak isimler okay,yazici,abdulkadir.Onun dısında hepsi gitmeli.Ekici ve onur en basta gitmeli.

Yabancı oyuncuların bahsedildigi kadar kotu oldugunu dusunmuyorum.Castillo,onazi,bero,ibanez,ramil,duri ca bana gore iyi bir kadro yapılanması ile iş yapar.

suk ve ndoye icin atnı seyleri soylemek zor.Ama yerli oyuncu kadrosu berbat.

asilhamsi
17.09.2016, 23:59
Hocayı dinledikten sonra destek olmak için gereken sinerjiyi alıyorum ben inş. düzelicez.

http://www.ligtv.com.tr/haber/ersun-yanal-soz-verdi-trabzonsporu-ayaga-kaldiracagiz

abi her hafta aynı terane.Yemeyin artık bu zırvaları.Adam resmen takım uzerinde fantazilerini gerceklestiriyor.

Hangi sistemle oynuyoruz,kim nerede oynuyor belli degil.

carolo
18.09.2016, 00:00
bu takim kume dusecek
ha bu sene ha bir kaç seneye

batugol
18.09.2016, 00:00
Onuru severim
Bunu onur eleştirmek icin soylemiyorum
Onur a birisinin frikiklerde Nerede duracağıni anlatması lazım
Barajı geçip kaleyi tutan 90 a gitmeyen her frikik gol oluyor

emrex61
18.09.2016, 00:03
bu takım bundan iyi olmaz.Sezon basında da soyledim bu takım ilk 10 a giremez.Ve kesinlikle bir iki takviye ile kafaya oynayamaz.

Yerli oyunculardan Onur dahil kalacak isimler okay,yazici,abdulkadir.Onun dısında hepsi gitmeli.Ekici ve onur en basta gitmeli.

Yabancı oyuncuların bahsedildigi kadar kotu oldugunu dusunmuyorum.Castillo,onazi,bero,ibanez,ramil,duri ca bana gore iyi bir kadro yapılanması ile iş yapar.

suk ve ndoye icin atnı seyleri soylemek zor.Ama yerli oyuncu kadrosu berbat.

Kesinlikle katılıyorum Onur yada ekiciyle sorunum yok sadece kaptan olarak ve takımda bir ruh yakalıyacak bir potansiyel göstermiyolar önceden hami gökdeniz fatih tekke gibi oyuncular vardı yabancılarda onlara ayak uydururdu fakat bizde Onue la Ekici piskolojik olarak çok öncelerden çöktüler ve takıma yansıyor gibi.

ilyskm
18.09.2016, 00:04
Geçiş döneminde macera aramaya gerek yoktu. Yönetim burada çok büyük bir hata yaptı, yapmış olduğu bu hata belkide Trabzonspor'u geri döndürülemeyecek bir yola sokmuş olacak ki şu ana kadar öyle gözüküyor. Yönetimin yapacağı en kolay ve ucuz olan Türkiye liglerinde kendini ispat etmiş 5 tane kalbur üstü transfer yapacaktı. (N'diaye., Eren vb.) ama ya paradan ya da futbolculardan kaynaklı bu transferler yapılamadı ve bulanık suya atlar gibi hiç bir başarısı ve geleceğe ait hedefi olmayan topçuları takıma transfer ettiler. En kötüsüde üzerine oyun kurabileceğimiz ve her zaman belli seviyede top oynayan 1 tane topçumuz olmayışı en büyük eksiğimiz. Belirttiklerimin sonucu olarak 1. hafta aldığımız 3 puan dahi bu takım için şansa alınmış puan olarak yazılmalı. Bundan sonra bu takım değil puan almayı gol pozisyonuna girmeyi bile zor başarır. Bu takım lig tarihinin gelmiş geçmiş en silik ve beceriksiz takımıdır. Ve en son sözüm son senelerde Trabzonspor'u yöneten yönetimlere çünkü bu da bir başarıdır, piyasanın üzerinde para vererek en kalitesiz, en çapsız, en beceriksiz topçuları bir araya getirmek!!!!

Sent from my iPad using Tapatalk

sasort
3 defans mi oynadik maç dizilimi nedir

bilen arkadaşlar

sağ bek kim oynadi

asilhamsi
10 hafta sonunda ligin dibinde oluruz ve teknik direktor koltugu bos olur.

Malesef boyle olacak.Bu acı tercube ile kazanılmıs ongoru.İstediginiz iddiaya girerim bu takım ilk 10 da yer alamayacak.

emrex61
Onuru severim
Bunu onur eleştirmek icin soylemiyorum
Onur a birisinin frikiklerde Nerede duracağıni anlatması lazım
Barajı geçip kaleyi tutan 90 a gitmeyen her frikik gol oluyor

Bana bilerek yapıyor gibi geliyor sabotamı ediyor takımı anlamadımki bir kaleci o şekilde duruş gösteremez barajı geçse tutması imkansız ben dünya maç izledim o şekilde duran kaleci kardeş alda at golu der gibi geliyor.

asilhamsi
18.09.2016, 00:05
3 defans mi oynadik maç dizilimi nedir

bilen arkadaşlar

sağ bek kim oynadi

yine fantazi yaptık

hücuma cıkarken 3 lı defans yaparken dortlu

sag bek yumli oynadı.Tek kelime ile muhtesemdi.Hem rakip atakları kesti hemde olaganustu muz ortalar yaptı.

batugol
18.09.2016, 00:06
Bana bilerek yapıyor gibi geliyor sabotamı ediyor takımı anlamadımki bir kaleci o şekilde duruş gösteremez barajı geçse tutması imkansız ben dünya maç izledim o şekilde duran kaleci kardeş alda at golu der gibi geliyor.

Bilerek yaptığını sanmıyorum
Niye sabote etsin takımını bir

Şanlı SanMarino
18.09.2016, 00:07
Vizyon mizyon diye diye ne hale geldik.

Yalansız, hilesiz, iftirasız,

Buyurun bu yönetimin doğrularını ve yanlışlarını yazalım, konuşalım.

Trabzonspor'un eleştirilmesinden korkmayın, gün gelip insanların eleştirmeye değer bulmamasından korkun.

yabdef
Transfer yapamayız, hocayı göndersek kimi alıcaz yerine, yönetim değişse daha iyisini bulacak halimiz yok mecbur sabredicez, başka hiçbir çıkar yolu yok, o yüzden üzülmenin, sinirlenmenin kimseye bir faydası yok, insan ligin en kötü takımlarına yenilmeyi hazmedemiyor, ciğerimiz yanıyor ama napalım, hep destek tam destek

batugol

Bir
Klavye hatası

Fatih Öztürk
18.09.2016, 00:09
Aslında katılıyorum ama bu eleştirileri iho döneminde de beklerdik,çok kötü kadrolarla oynadık...ama o zmanlar toz kondurmadınız,objektif olmak lazım her dönemde..

Hacıosmanoğlu döneminde kurulan kadro kötü değildi, takdir etmek gerekir ki lige süper başlangıç yapan geçen seneki takım 5.haftadan itibaren hakemlerin kıyımına uğramıştı.Geçen sene öncelik verilmek gerekirse ahlâk yoksunu tff ve hakemleri ardından hakkımızı korumakla yükümlü Hacıosmanoğlu yönetimi kabahatlidir.Rastlamamış olabilirsiniz şahsen Hacıosmanoğlu yönetimini hakkımızı koruyamama noktasında çok eleştirdim.

Yasin T.
18.09.2016, 00:09
Oldukça kırılgan yapıya sahip bir takım oluşturulmuş. Bu takım geriye düştüğünde maçı çevirebilmesi çok zor. Golü yediği an dağılıyor takım. Oyuncular değişse de mentalite anlamında geçen seneden bir fark göremiyorum. Sorumluluk alma konusunda ise her oyuncu aynı tipte. Risk alıp oyunu yönlendirebilecek takıma komut verebilecek bir oyuncumuz yok. Defanstaki Durica gibi hücuma da bu tipte lider bir oyuncu alınması gerekirdi.

Taktiksel anlamda takımda hiçbir şey oturmamış daha. Sağ beke adam alınamadı. Kulübün ekonomik koşulları belli, bazı bahaneler kabul edilebilir bu anlamda ancak Cavanda'yı yollayıp o bölgeyi alternatifsiz bırakmak; bir de üstüne Mustafa'yı sağ beke monte etmek akıl işi değil. Castillo takım oyunundan oldukça uzak. Pas verip hızlı oynaması gerekirken topu ayağında fazla tutup sonrasında kaptırıyor. İbanez ise arkayı fena boşluyor, geriye dönüşleri oldukça sıkıntılı. Bu takımın çok ama çok yol alması gerekiyor. Kazanamıyorsan en azından kaybetmemeyi öğrenmeli bu takım. Osmanlı'dan puan kaybını anlarım ancak ligin ciddi manada en zayıf iki ekibi Antep ve Alanya'dan sıfır çekmek kabul edilebilir bir durum değil.

sasort
18.09.2016, 00:10
yine fantazi yaptık

hücuma cıkarken 3 lı defans yaparken dortlu

sag bek yumli oynadı.tek kelime ile muhtesemdi.hem rakip atakları kesti hemde olaganustu muz ortalar yaptı.

arkadaş ersun hocanin hocaliğina lafim yokta

bu takimin şu anda uyum noktasinda hucüma çikarken şöyle defansta böyle oynama becerisi yok

mra defans oynatiyor diye kiziyorduk kollektif futbol ah ah

kollektif futbol demekki türk liginde kazanmayi sağlayan sistemmiş

avrupa oyun anlayişini kaldiracak arguman yok elimizde malesef

orta sahayi bildim bu hafta

aytaç onazi ekici oynamiş

sağ açik ndoye oynadi o zaman

asilhamsi
18.09.2016, 00:12
konya-sıfır puan
karabuk-bir puan
akhisar-bir puan
cincon-sıfır puan
rize-uc puan
besiktas-sıfır puan

yani 10 mac sonunda 8 puanımız olur ve ligin dibinde oluruz.

hacka61
18.09.2016, 00:12
Kasımpaşa maçından sonra çok sevdiğim Trabzonsporlu bir arkadaşımla ailece yemeğine iddiaya girdim, ben bu takım ilk 5 e giremez demiştim,arkadaş da en az 4.yüz demişti.
veee
Bugün beni aradı, yemeği nerede yemek istersiniz diye :D

İddaa ediyorum, bu takım kümeye oynar. Tahminimde 15-14. falan bitiririz. Acı ama gerçek, ne hale geldik.

Daha acısı da bir sonraki sene içinde hiçbir ışık olmaması. Yazık günah.

asilhamsi
18.09.2016, 00:13
arkadaş ersun hocanin hocaliğina lafim yokta

bu takimin şu anda uyum noktasinda hucüma çikarken şöyle defansta böyle oynama becerisi yok

mra defans oynatiyor diye kiziyorduk kollektif futbol ah ah

kollektif futbol demekki türk liginde kazanmayi sağlayan sistemmiş

avrupa oyun anlayişini kaldiracak arguman yok elimizde malesef

orta sahayi bildim bu hafta

aytaç onazi ekici oynamiş

sağ açik ndoye oynadi o zaman

bero oynadı.Adam ne zaman gobege gecse muthis işler yaptı.ama hoca sırf ekiciyi kesmiyecegim diye adamı kanada hapsetti.

emrex61
18.09.2016, 00:13

Bilemedim abi valla enteresan bir duruş o pozisyon bana göre hatalı bir duruş.

Courage
18.09.2016, 00:14
cümleten Selamun Aleykum arkadaşlar..

asilhamsi
18.09.2016, 00:14
onur,ekici,aytac,yumli mutlaka uzun sure dinlenmeli.

abdulkadir,yazıcı,ramil ciddi sureler almalı.

emrex61
18.09.2016, 00:15
konya-sıfır puan
karabuk-bir puan
akhisar-bir puan
cincon-sıfır puan
rize-uc puan
besiktas-sıfır puan

yani 10 mac sonunda 8 puanımız olur ve ligin dibinde oluruz.

Abi hayat devam ediyor düşerse düşsün napalım yeter artık diyesi geliyor insanın içinden kendimizi paralamamızın anlamıda yok bu klubun buralara gelmesinin en büyük nedeni Siyasetdir bunu anlamıyor kimse ama bu böyledir.

tonya55
sabır yılı feda yılı sabredecegiz

memozcan
bu takıma ne yapıp edip künyesinde sağ bek yazan birini alacaktık.. ama yapamadık.. o zaman mecburen sağ bekte zeki oynayacak!! bu kadar basit.. macera aramaya gerek yok.. yumlunun oynadığı her maç intihar, sağ bek oynadığı her maç ise katliam!!

Muhammed Kambur
18.09.2016, 00:16
Trabzonspor Lovers â€@TS_Lovers (https://twitter.com/TS_Lovers)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 16 dk.16 dakika önce (https://twitter.com/TS_Lovers/status/777250631950082048)</small>
Alanyaspor maçının ardından bu tweeti atan kan kanseri Hakan Ali Şahin, yazısından 4 saat sonra hayatını kaybetti.

https://pbs.twimg.com/media/CslYtDXWAAAyq4M.jpg

Doğruluk payını bilmiyorum ama çok üzüldüm Allah mekanını Cennet etsin kardeşimizin :(

nakzo
18.09.2016, 00:16
onur,ekici,aytac,yumli mutlaka uzun sure dinlenmeli.

abdulkadir,yazıcı,ramil ciddi sureler almalı.

Şu an için en akıllıca çözüm olur.

yorumsuz6117
18.09.2016, 00:17
https://www.facebook.com/daimaTrabzonspor1/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

gurur6134
18.09.2016, 00:18
bu adamlari transfer etmek icin scout ekibine oyle 6 ay izlemeye falan gerek yoktu daha oncede dedigim gibi duricayi cik hicbiri bulunmaz hint kumasi degil turkiye ligindeki hemen her takimda bunlar gibi yabancilar mevcut ustelik oyle az buz bonservis de verilerek alinmadi bunlar gectigimiz yillardaki astronomik rakamlar goz onune alindiginda herkese iyi gibi gorunsede bonservis ucretleri kalite fiyat dengesine bakildiginda hicde ucuz degiller anadolu takimlari boyle adamlari bedava bulup alip oynatiyor..sukun 1 yillik kiralik maliyeti 1.750 milyon avro castillonun bonservisi 4 milyon dolar bero 2.5 avro onazi 3 uzeri yanilmiyorsam ..oynadiklari oyunda ortada..boyle scout ekibi olcagina olmasin daha iyi su adamlari herkes bulur alir getirirdi bu fiyatlara ki her takimda boyle adamlar mevcut..gelen gideni aratiyor hep..

asilhamsi
18.09.2016, 00:18
Abi hayat devam ediyor düşerse düşsün napalım yeter artık diyesi geliyor insanın içinden kendimizi paralamamızın anlamıda yok bu klubun buralara gelmesinin en büyük nedeni Siyasetdir bunu anlamıyor kimse ama bu böyledir.

aynen oyle kardesim.Resmen siyasete esir olduk.Bu takım siyasi partilere meze edildigi surece hicbirsey degismeyecek.

sasort
18.09.2016, 00:19
Onur kurtarir ekici duran toptan skor üretir

bunlar ile avunduk

ekici ve onur düşünce durum ortaya çikti

takke düştü kel göründü kannimca

nakzo
18.09.2016, 00:20
Scout ekibi bu akşam Lav Edilsin.İlk icraat bu olsun.

memozcan
bir parantez de onura açmak lazım.. adamların kale tutan ilk şutu 46. dakikada geldi.. ikinci şutu ise onur içeri aldı..

bunlar olur diyelim ama kale tutan her firikiğin gol olması nedir arkadaş?

yorumsuz6117
bu takıma ne yapıp edip künyesinde sağ bek yazan birini alacaktık.. ama yapamadık.. o zaman mecburen sağ bekte zeki oynayacak!! bu kadar basit.. macera aramaya gerek yok.. yumlunun oynadığı her maç intihar, sağ bek oynadığı her maç ise katliam!!

800 Bin Euro alan Cavanda gibi adamı sattık Zeki ile bu yıl 1.250.000 2. yıl 1.500.000 TL'den 2 yıllık sözleşme imzaladık..

Mert Oğuzlu61
18.09.2016, 00:21
http://image.prntscr.com/image/d60b27106ed64f7bb221de937048456e.png

Yönetici bey özeleştiri yaparken objektiflere yakalandı...

Mert'
18.09.2016, 00:22
Bizi Milan ve Inter e benzetiyorum, psikolojik midir nedir kendimizden kagit ustunde dusuk takimlardan 3 yiyoruz sacma puan kayiplari yapiyoruz.

batugol
18.09.2016, 00:22
Hoca problemleri bulup çözecek
Bu takım niye golü yedikten sonra dağılıyor
Osmanlı maçının ilk golünü kacirdim
Yaklaşık 3 senedir de spor programı seyretmiyorum
O yüzden de nasıl yedik bilmiyorum
Ama antep ve Alanya maçının ilk golu
Uzaktan şutla amatör takimin yemeyecegi goller
Takım gol atamiyor
O zaman ilk önce yememeye oynayacaksin
Bekleyip görelim bakalım

memozcan
18.09.2016, 00:23
800 Bin Euro alan Cavanda gibi adamı sattık Zeki ile bu yıl 1.250.000 2. yıl 1.500.000 TL'den 2 yıllık sözleşme imzaladık..
katılmıyorum.. cavanda da bi cacık yoktu.. üstelik gitmesi gerekiyordu.. dünyada binlerce bek varken cavanda ve zekiye mahkum kalmak üzüyor beni.. yumluya mecbur kalmak ise kahrediyor..

asilhamsi
18.09.2016, 00:23
Su an gelinen noktayı bir cumle ile ozetlersek

İşini bilmeyen cavuslar doner kıcını avuclar.

Burası Trabzonspor aglama duvarı degil.Eski yonetim soyle yaptı,boyle yaptı.Enkaz devraldık hikaye.

Sen ne yaptın bu enkazı duzeltmek icin.Ulan maddi sıkıntı diyip durdunuz 12 milyon bonservis ucreti harcadınız ve bu kadroyu kurdunuz.

Basınada fantazi sever Ersunu getirdiniz.Ersun un acıklamaları beni zerre tatmin etmedi.

Formayı bırakıp kacan onur,seyinin keyfine gore oynayan ekici,hizipci yumlu,bagcık zeki,yusufcuk mu bu takımı duzluge cıkaracak.

Tekrar ediyorum acil para cezaları ve kadro dısılar gelmeli

Eger sabredeceksem yeni transfer edilen yabancılara,yazici,abdulkadir,ugurcan ve okaya sabredelim.

Ahmet Kara
18.09.2016, 00:27
Moralim çok bozuk, 3 maç üst üste kaybetmek çok koyuyor adama. Özellikle Antep ve Alanya takımlarına yenilmek daha da koyuyor. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim, sosyal medyada takım kaybettiği için sevinen sözde Ts'li adamcılar var.

zafer6161
18.09.2016, 00:27
hakan ali Şahin vefat etti ..twitter atan kişi. bilmeyenler arastirsin

Fatih Öztürk
18.09.2016, 00:28
Trabzonspor Lovers ‏@TS_Lovers (https://twitter.com/TS_Lovers)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 16 dk.16 dakika önce (https://twitter.com/TS_Lovers/status/777250631950082048)</small>
Alanyaspor maçının ardından bu tweeti atan kan kanseri Hakan Ali Şahin, yazısından 4 saat sonra hayatını kaybetti.

https://pbs.twimg.com/media/CslYtDXWAAAyq4M.jpg

Doğruluk payını bilmiyorum ama çok üzüldüm Allah mekanını Cennet etsin kardeşimizin :(

Vay arkadaş trolmüş kitapsız herif milletin duygularıyla oynadı pezevenk.

Bayraktaroğlu
Takım ne zaman düzelir belli değil hep sabreden biz oluyoruz

asilhamsi
valla onur ve ekici dahil bir tane eski adam olmasın kadroda.

--------------ugurcan---------------

onazi--------durica------akakpo----------ibanez

---------abdulkadir-------okay---------------

yazici-----------bero-----------------castillo

------------suk/ramil--------------------

madem sabredecegiz bu kadroya sabredelim.Ben bıktım artık kendini takımın uzerinde goren adamlardan,hizipcilerden,yeteneksizlerden.

batugol
18.09.2016, 00:29
Bir konu daha
Dak 75 de 8. Korneri kullandık
Hatırladığım sadece bir kornerden gol pozsiyonu çıktı
Okay kafayla vurdu n doye iskaladi
Onun disinda ceza sahası dışından 4 yada 5 duran top kullandık
Hiç birinden pozisyon çıkmadı
Bunlara da çalışmak lazım

Berkan
18.09.2016, 00:30
Alanyasporun bile vagner love gibi hucum oyuncusu var. Ligdeki kadrolara bakınca bizim durumumuzun bu olması doğal... Bütçeyi iyi güzel kısıyoruz, tamam enkazdayız ama kümeye düşeceğiz... Bu takım 50. yılda değil şampiyonluk ilk 3 e girmesi benim için büyük başarıdır.

Tekrarlıyorum ligdeki diğer takımların kadrolarında en az bizim kadar "yıldız" oyuncu var... Umarım düzeliriz ama çok çok zor. Sıradan bir anadolu takımı olmaktan bile çıktık artık.

Ne yazık ki 3 temmuzdan sonra Trabzonspor'u siyaseyin kucağına oturttuk. Sonuçlarıda bugün ortada.

Courage
18.09.2016, 00:30
Gaziantep maçındaki son vuruş şansızlığı burada da tekrar etti sonrası bilindik senaryo...

İlk golü yediğimizde hepimiz istisnasız maçı çeviremeyeceğimizi söylüyorsak (ki bende aynısını düşündüm) birşeylerin kötü gittiğine dair boşuna konuşulmuyor demektir. Bana göre telafi edemeyeceğimiz bir sıkıntımız yok bizden kadro kalitesi olarak düşük takımlar mücadele ve netice anlamında daha iyilerse yapılabilecek düzeltmeler var demektir.

Ersun Yanal başını ellerinin arasına koyup düşünmeli.

gurur6134
18.09.2016, 00:31
sabretmekden baska yapcak bisey yok bu senede cefa senesi olcak gecen seneki gibi belli oldu..devre arasinda sag acik sag bek alinir biraz toparlanir takim ilk 10 a girer..seneye sampiyonluk oynayacak takim konusuna gelince bu kadroyla imkansiz hayal .. 3 4 sene daha toparlanamaz bu takim hic degilse bu sure icinde yazicilari abdulkadirleri kazanalim birde kaldirabilirsek 1 tane olsun turkiye kupasi kaldiralim mevcut statude cok zor olsada yeniden camia olarak gucumuzun farkina varip morallenmek icin bu gerekli..

nakzo
18.09.2016, 00:32
Su an gelinen noktayı bir cumle ile ozetlersek

İşini bilmeyen cavuslar doner kıcını avuclar.

Burası Trabzonspor aglama duvarı degil.Eski yonetim soyle yaptı,boyle yaptı.Enkaz devraldık hikaye.

Sen ne yaptın bu enkazı duzeltmek icin.Ulan maddi sıkıntı diyip durdunuz 12 milyon bonservis ucreti harcadınız ve bu kadroyu kurdunuz.

Basınada fantazi sever Ersunu getirdiniz.Ersun un acıklamaları beni zerre tatmin etmedi.

Formayı bırakıp kacan onur,seyinin keyfine gore oynayan ekici,hizipci yumlu,bagcık zeki,yusufcuk mu bu takımı duzluge cıkaracak.

Tekrar ediyorum acil para cezaları ve kadro dısılar gelmeli

Eger sabredeceksem yeni transfer edilen yabancılara,yazici,abdulkadir,ugurcan ve okaya sabredelim.

Yapılması gerekenler bunlar direk uygulanmalı..

asilhamsi
18.09.2016, 00:32
sabretmekden baska yapcak bisey yok bu senede cefa senesi olcak gecen seneki gibi belli oldu..devre arasinda sag acik sag bek alinir biraz toparlanir takim ilk 10 a girer..seneye sampiyonluk oynayacak takim konusuna gelince bu kadroyla imkansiz hayal .. 3 4 sene daha toparlanamaz bu takim hic degilse bu sure icinde yazicilari abdulkadirleri kazanalim birde kaldirabilirsek 1 tane olsun turkiye kupasi kaldiralim mevcut statude cok zor olsada yeniden camia olarak gucumuzun farkina varip morallenmek icin bu gerekli..

agzın bal yesin.Ayrıca devre arası isme,daha once takıma ne verdigine bakılmaksızın kendini takımın uzerinde goren herkez gitmeli.

batugol
18.09.2016, 00:34
Hakan ali sahin kardeşime Allah rahmet eylesin
Çok üzüldüm
Bu nasıl sevgidir ki
Ölmeden önce bile maç seyredip bu mesajları atabiliyor

ilyskm
18.09.2016, 00:35
Bu takım ilk yarı 10 puan toplarsa çok büyük başarı olur 2. Yarı kiralık topçu alırız 20 puan daha toplarız ve 30 puan ile sonun başlangıcı olan ve Trabzonspor için geri dönüşü olmayan Amatör kümeye doğru yola düşeriz. Futboldan anlamayıp takım kuranlarda kına yakarlar artık...

asilhamsi
18.09.2016, 00:38
ugurcan
onazi akakpo durica ibanez
yazici okay bero castillo
ramil suk

esteban,muhammet,guray,akbas,abdulkadir,ugur

devre arasına kadar boyle devam edelim.Devre arası temizlilk yapıp gercekten yeniden yapılanalım.

memmedaga
18.09.2016, 00:40
Yahu ne sabırı nasıl bir sabır?

Alanya lige yeni çıktı
Yeni sağdan soldan
toplama takım
Bizim kadar transfere para harcamadı
Ama
oyun ve skor olarak eziliyorsun!!!
Bizden fazlası değil eksiği var.
Geçiniz
Böyle bir sabır yok

En azından başabaş oynarsın kaza veyahutbson dakika golüyle falan yenilirsin, ne bileyim oynadığın oyun ümit verir

Düşme adayı takımlara
karşı bu skorlara
Bu oyuna
Sabır falan yok kardeşim
Geçiniz

Berkan
18.09.2016, 00:41
Bi renkdaş yazmış. Biz forma alalım kombine alalım ama bu Trabzonspor futbol oynamasın.

zafer6161
18.09.2016, 00:41
cok sukur trolmus ya .

asilhamsi
18.09.2016, 00:42
onur,ekici,yumlu,zeki,yusufcuk,ndoye,aytac devre arası mutlaka postalanmalı.

İşte o zaman yeniden yapılanmıs oluruz.Bazılarından ciddi bonservisler alırız.

Muhtemelen gittikleri takımda iyi oynayacaklardır.Ama bu birsey ifade etmez.

Bu adamların bazıları kendini takımın uzerinde goruyor,bazıcı bir an evvel İstanbula gitme pesinde,bazısı yeteneksiz,bazısı hizipci ve nufus kagıdına guveniyor.

Bu adamlarla yeniden yapılanamaz ve takım olamazsın.

Malesef acı ama gercek bundan ibaret.

LaZuRiBeRe_53
18.09.2016, 00:42
Rezillik [emoji17][emoji17]

ÇaGaTaY
18.09.2016, 00:45
Herşey bi yana hepimiz sinirliyiz gerginiz de Onur a kafayı niye taktınız arkadaş..
İlk 2 golde yapacağı fazla bişe yok. Bütün kalecilerin yiyeceği 2 gol.
3. golde hatalı. 1 hatalı gol de adamı harcamaya yetmez gözünüzü seveyim

LaZuRiBeRe_53
18.09.2016, 00:46
Şu azeri çocuğu oynatsın bari

asilhamsi
18.09.2016, 00:47
Herşey bi yana hepimiz sinirliyiz gerginiz de Onur a kafayı niye taktınız arkadaş..
İlk 2 golde yapacağı fazla bişe yok. Bütün kalecilerin yiyeceği 2 gol.
3. golde hatalı. 1 hatalı gol de adamı harcamaya yetmez gözünüzü seveyim

ilk golu gormedin galiba kıcı kırık haydar bile onun gibi ne toplar cıkardı.

Boyle kaleye gelen her top gol olcaksa ha onur durmus kalede ha ugurcan.

asilhamsi
18.09.2016, 00:50
su emre akbaba elli kere yazdım.Cok yetenekli usak.Hem gole yakon hem de devamlılıgı var.

emrex61
Trabzonspor kendi futbol kültürünü ve felsefesini oluşturmalı ve altyapısındaki 10 yasındaki çocuktan itibaren bunu aşılayarak geliştirmeli başka çare yok allah askına futbolu bilenler yönetsin lütfen alt yapıları.

Mert Zaman
Tamam destek olalım sabredelim de ilerleme yerine her hafta gerileme kaydediyoruz bir ışık kıvılcım görsek eyvallah

Mert Oğuzlu61
18.09.2016, 00:52
ilk golu gormedin galiba kıcı kırık haydar bile onun gibi ne toplar cıkardı.

Boyle kaleye gelen her top gol olcaksa ha onur durmus kalede ha ugurcan.

Haydar ne çıkardı Allah aşkına, Suk un vurduğu topları 10 yaşında çocuk tutardı. Bero bir tane çaprazdan vurdu o da üzerine. Başka kaleye şutumuz mu var sanki. Bütün toplar üzerine geldi adamın, bizim taraftar abartmayı sever böyle pozisyonları.

Onur un yediği ilk golü ligde çıkaracak kaleci yok, adam tam köşeye yapıştırdı füzeyi. Niye kurtaramadı diyebileceğimiz gol değildi. Onur a gelene kadar o 4 tane orta saha 3 tane stoper ne yapıyor onu sormak lazım. Hesapta defansif kadro sürdük ama ligin en dandik takımı yine elini kolunu sallaya sallaya bize fark attı.

Berkan
18.09.2016, 00:54
Trabzonspor kendi futbol kültürünü ve felsefesini oluşturmalı ve altyapısındaki 10 yasındaki çocuktan itibaren bunu aşılayarak geliştirmeli başka çare yok allah askına futbolu bilenler yönetsin lütfen alt yapıları.

Alt yapıdakiler az birşey parayı görünce şımarıyorlar... Alt yapıdan çıkan zeki bile 1.5 milyon tl fazla alıyor. Bu adamın ne katkısı var bize 0 . İyi bir scout ekibi olsa o paralara çok iyi sağbekimiz olurdu. Öyle bi noktadayız ki sadece geminin tamamen batmasını bekliyoruz.

Muhammed Kambur
18.09.2016, 00:55
Vay arkadaş trolmüş kitapsız herif milletin duygularıyla oynadı pezevenk.

Var ya bu kadar küçülemez bir insan bu nasıl insanlıktır be !

Fatih Öztürk
18.09.2016, 01:02

Dikkat çekmek isteyen çapsız itin teki işte.

ilyskm
18.09.2016, 01:04
Acı ama gerçek olan sonun başındayız yani bu takımda değil 40 puan 10 puan toplayabilecek ne kapasite, ne beceri, ne ruh, ne gurur var. Dolayısıyla belki de lig tarihinde görülmemiş bir şekilde bu lige veda edeceğiz ama esas ondan sonrası daha da acı verecek çünkü ekonomik olarak batağa sürüklenip amatör ligi boylayacağız, 5 sene sonra BAL ligindeyiz. Acı ama not edin bir kenara.

zahido
18.09.2016, 01:08
Trabzonspor bu oyuncu grubu varken cakili defans oynamadigi her maci malesef kaybeder.

Fanatik34
18.09.2016, 01:10
IHO ya ragmen takimini yavas yavas gereken düzeye getiren hocayi kovarsan, ancak hazir kadro ile basari yakalayacak Hocalarla basariyi cok ararsin...

yorumsuz6117
18.09.2016, 01:11
Osmanlı'nın bonservissiz aldığı sol bek Pinto'ya bak bide bizim 1.5 Milyon Euro bonservisle aldığımız İbanez'e. Sıkıntı bu aslında..

memmedaga
18.09.2016, 01:18
Osmanlı'nın bonservissiz aldığı sol bek Pinto'ya bak bide bizim 1.5 Milyon Euro bonservisle aldığımız İbanez'e. Sıkıntı bu aslında..
Gelde scout ekibini sorgulama

Mert Acar
18.09.2016, 01:21
En kötü gün bugünse bugünde Trabzonspor ulan.Başarı için sevmedik ki bırakalım sevdamızı.Düşmez kalkmaz bir Allahtır.Takıma en çok sahip çıkmamız gereken zaman.Kaldırırsak biz ayağa kaldırırız bu takımı.

Çağatay_
18.09.2016, 01:28
Öncelikle şunu söylemeliyiz, bu görüntü ve bu sonuçlar hiçbir şekilde Trabzonspor'a yakışmamaktır. Ama gaza gelip, sinirlenip "eyvah yandık bittik bizden bir şey olmaz" hezeyanları da tecrübesi ve birikimi olan Trabzonspor camiasının vereceği tepkiler değildir.

Ben soruna yıllar öncesinden değil, bu yıldan itibaren bakmak taraftarıyım. Trabzonspor saha sonuçları olarak, yakın dönemde özellikle ligin ikinci yarısından itibaren çöküş dönemindedir. Daha doğrusu bu dönem, çöküşün daha da gözle görülebilir olduğu bir evredir. İçerideki çürüme dışarıya sirayet etmiştir. Bu bir çeşit bakteridir. Virüstür. Salgın ve bulaşıcı hastalık gibidir. Nasıl duta fındığa pas vuruyorsa, nasıl çimlere hastalık geliyorsa, nasıl ki insanlar kanser oluyorsa, bu bir çeşit hastalıktır. Böyle teşhis etmek gerekir. Yani Trabzonspor kadrosunda bu çürümeden nasibini almış futbolcular vardır. Bunda stres ve misyonların yükü sebebiyle yorgunluk yaşayan Onur da vardır, geçen yıllardan kalan Ekici, Yumlu, Yavru, Esteban gibi isimler de vardır. Öncelikle yapılması gereken bu isimlerin tamamına, adına kariyerine parasına bakılmaksızın neşteri vurmaktır. Bu yapılmadığı için takım bu virüsü taşımaya devam etmiştir.

Bu yıla bakılacak olursa, neşter vurulduktan sonra yapılacak olan şey eksiksiz bir takım kurmaktır. Eksiksiz derken, forvete İbrahimovic, stopere Ayala gibi adam alalım demiyorum. Sağ bekimiz gerçekten sağ bek, ortasahamız gerçekten ortasaha olmalıdır. Ve 'en azından' Türkiye Ligini oynayacağından emin olduğumuz düzeyde oyuncular olmalıdır. Mesela sağ bekimiz kim olacak, sağda kim oynar dememeliyiz. Sol açığımızın Castillo, stoperlerimizden birisinin Durica olacağı nasıl belliyse, sağ bekimiz ve öteki stoperimiz de belli olmalıdır. Bunu 5 milyonluk oyuncu ile sağlamak da şart değildir. Orada sadece oynayacak ve sisteme adapte olacak bir oyuncu olması yeterlidir. 1 tane 5 milyona çok iyi adam alıp öteki tarafı boş bırakacağına, 2 tane 2.5 milyona adam al ama daha dengeli ol. Hadi bir tane 5'lik aldın diyelim, bari bedava da olsa bir sağ açık al ve dengeli bir takım oluştur.

Bugün ne yazık ki bunun yapılmadığını görüyoruz. Hala sağ bek ve sağ açık sıkıntımız ciddi şekilde devam etmekte ve bu da takımı tek kanatla uçmaya çalışan bir kuş görüntüsüne sokmakta.

Diyelim ki doğru ya da yanlış bir takım kurduk. Biliyoruz ki bu 100 milyon Euro değerinde bir takım olamayacaktı. O halde anında şampiyonluğa oynayan, rakibi hapseden, %60 topla oynayan bir takım da olamaz. Yani yapmamız gereken şey önce gol yememek. Yeni kurulan bir takım gol yemedikçe, bunu alışkanlık haline getirir. Bu alışkanlığı kazanan ve gol yememeyi öğrenen bir takım, zamanla ileride nasıl pozisyonlara gireceğine de çare aramaya başlar. Emekleyen bebeğin ilk başta bir yerlere tutunarak yürümeye çalışması gibi.

Emeklemeyi, yani gol yememeyi öğreneceğiz.
Ondan sonra bir yerlere tutunarak ayağa kalkmayı, yani gol yemediğimiz maçlarda bir şekilde bazen de olsa gol bulup kazanmayı öğreneceğiz.
Daha sonra tutunarak yürümeye çalışacağız. Yani gol yemezken, golü kovalayan ve atan bir takım olacağız.
Daha sonra ise tutunmadan yürüyen bir bebek gibi, hücum oynarken korkmayan, rakibe gol yeme korkusunu hissettiren, her an golü kovalayan, oyunu kontrol eden ve saldıran bir takım olacağız.

Biz daha emeklemeyi öğrenmeden koşmaya çalıştık. Şimdi de Ersun Hoca gol yememeliyiz açıklaması yaptı. Bu yaşanan mağlubiyetlerden sonra bu oyuncularda bir güven sorunu oluşturabilir mi? Soru işareti...

Hiç lafı dolandırmaya gerek yok... "Yeaaaa Alanya'ya nasıl yenildik???" lafı ise tam bir yanılgı.

Alanya'nın bir stoperi geçen yıl fb'de oynamış, ligi tanıyan, Porto'dan Abdulaye Ba. Öteki ise yine ligi tanıyan, Kasımpaşa'dan tanıdığımız, Beşiktaş ile anlaştıktan sonra takımına geri dönen, Chelsea'den Omeruo. Hücumda ise iyi kötü bir büyük lig tecrübesi olan Candeias, hazır olmasa da Vagner Love, Wisla Krakow'dan çok formda bir Guerrier, sağ bekte Fransa tecrübesi olan Gassama, sol bekte Anderlecht'den N'Sakala... Yedek kalan ve hazır olmayan Aissati... Yine yedek olan bizde rahatlıkla oynayacak olan tecrübeli stoper Carlos Garcia... Bunlar sır değil, açın inceleyin.

Ee? Adamların takımı yeni kurulsa da oyuncular isim olarak gayet iyi değiller mi?

Kısacası takım adına bakmadan, her rakibi ve her maçı ciddiye alarak, önce gol yememeyi öğrenmeliyiz. Sonra arada bir gol atar, daha sonra da gol yemezken goller kovalamayı öğreniriz. Emeklemeden koşmaya çalışırsan, düştüğün her adımda camia karışır. Takım olmakta zorlanır, taraftar desteğini kaybedersin.

Yapmamız gereken ilk yarıdaki oyunu 90 dakikaya yayarak daha da sistemli ve üretken hale getirmektir.

Berkan
18.09.2016, 01:38
Onur tamam hatalıydı eyvallahta sen lige yeni çıkmış bir takıma 90 dakika GOL atamadın GOLLLLL

Doğukan Uçan
18.09.2016, 01:40
O haber yalan gecem sene yaşıyodu çocuk ben inananmadim

Enes Başkaya60
Yönetimin şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım scout ekibi kurduk neden bu kadar boş transfer yaptık diye Bero kendini geliştirse ilerde işimize yarayabilir birde onazi belki ama diğer yapılan transferler tam bir fiyasko Duricayı ayrı tutuyorum tabi Birde baya bir para harcadık transfere şaka gibi Ne iş yaptı aylardır bu scout ekibi vallaha bizden 3 5 adam koy daha iyi oyuncular bulurduk zaten sağ bek almamak takıma tam bir cehalet ya bunun başka türlü bir açıklaması olabilir mi sizce çok ama çok yanlış hamleler yapıldı Koskoca Trabzonsporumun forveti ne ediği belirsiz Suk olabilir mi ya kim bu adam gerçekten kim izlemiste almış birde kiralık adama o kadar para verildi hani çöpe atılacak bir kurusumuz yoktu nerde Başkana güveniyordum sonuna kadar destek veriyordum ama ama su an skandal bir kadro ile karşı karşıyayız ayıptır günahtır taraftarimiza yaa Gayse başkanı ile dalga geciyorduk adam risk aldı sonuç ortada mali kriterler diye diye başımızın etini yedi Başkanımız sanki diğer takımlara böyle bir kıstas gelmedi bazen az da olsa risk almasını bileceksin Yumlu ile zeki konusunu söylemiyorum bile açmak dahi istemiyorum Yazacak çok sey var ama ne diyim Allah sonumuzu Hayır etsin...

Courage
adamın yediği golleri muslera götüyle çıkarır bu onur saplantısı komedi yemin ediyorum

Muslera o kadar yetenekli demek! (yediklerini neresiyle içeri alıyor o ayrı bir mevzu elbette. neyse döndüğünüzde cevaplarsınız artık)

Enes Başkaya60
18.09.2016, 01:42
Üşüyoruz Vahid Reis...

mete61bordomavi
18.09.2016, 01:45
Hoca takımı toparlayacakmış, takımdaki problemleri bulup çözecekmiş!?
Koca bir yaz siz ne yaptınız efendiler? Hangi üst düzey rakiplerle hazırlık maçı yaptınız? Hangi taktiği, sistemi oturtmaya çalıştınız?
Yahu siz, koca bir yaz kampında ne yaptınız?
Kimi kandırıyorsunuz ya?
Küme düşmeye aday takımlar bize fark atıyor! Siz kime ne anlatıyorsunuz?
Beyler, Trabzonspor çocuk oyuncağı değildir! Acil kendinize gelin ve toparlanın! İki mağlubiyete daha tahammül kalmadı.
Bu işin şakası yok! Sabredelim iyi tamam da hangi şeye ve neye sabredeceğiz?
Madem yeni kurulan takımız vs o zaman neye güvenerek 3 ağır stoperle oynuyoruz?
Kandırıp durmayın artık bizi!

Şerafettin Kara
18.09.2016, 01:54
Muslera o kadar yetenekli demek! (yediklerini neresiyle içeri alıyor o ayrı bir mevzu elbette. neyse döndüğünüzde cevaplarsınız artık)
Birincisi bu bir benzetme.İkincisi Muslera ve Onur'u aynı kefede değerlendirme gibi bir düşünceniz varsa bu alıntılama burda bitmiştir.Teşekkürler

Courage
18.09.2016, 01:58
Birincisi bu bir benzetme.İkincisi Muslera ve Onur'u aynı kefede değerlendirme gibi bir düşünceniz varsa bu alıntılama burda bitmiştir.Teşekkürler

iki ismi aynı satırda yazıp karşılaştıran sizdiniz yanılıyormuyum?

Erkan A.
18.09.2016, 02:03
alanya yenilgisinden sonra gözüme uyku girmiyor ... antep macindaki yedigimiz gole bakin bügünkü yedigimiz ilk gole bakin üzerimizde cok büyük sansizlikta var

her idaaya girerim alanya ligden kesin düsecek ... bügün bizi alanya yenmedi biz davet etik buyrun dedik golleri ati kazandilar haftaya ligtv de okudum konyayla oynayacagiz taraftarsiz ...

sikeciler insALLAH kasimpasaya yenilirler de biraz olsun seviniriz

6Şafak Aydın1
18.09.2016, 02:03
Ne kadar güzel...

Şerafettin Kara
18.09.2016, 02:15
iki ismi aynı satırda yazıp karşılaştıran sizdiniz yanılıyormuyum? Elbette yanılıyorsunuz.Yediği golü hiçbir kaleci çıkartamaz mantığına ithafen yazılan cümleydi.Ayrıca size sorduğum aynı kefeye koyma düşüncesiydi sizce böyle düşünen biri bu iki oyuncuyu karşılaştırma ihtiyacı hissederek boşa yorulur mu?

Courage
18.09.2016, 02:19
Elbette yanılıyorsunuz.Yediği golü hiçbir kaleci çıkartamaz mantığına ithafen yazılan cümleydi.Ayrıca size sorduğum aynı kefeye koyma düşüncesiydi sizce böyle düşünen biri bu iki oyuncuyu karşılaştırma ihtiyacı hissederek boşa yorulur mu?

boşa yorulmazını bilmem ama karşısındaki insanı yorduğu kesin.

Şerafettin Kara
18.09.2016, 02:30
boşa yorulmazını bilmem ama karşısındaki insanı yorduğu kesin.
Aynen hocam haklısınız.Sizede Onur güzelleme konusunda başarılar.Selametle

emrex61
18.09.2016, 02:31
Gökdenizi devre arasında getirmeliyiz takıma tekrar o ruhu aşılayıp jubileyi yaptırtmalıyız bu durumdan bu şekilde kalkabiliriz.

Joomla!
18.09.2016, 02:43
alakası yok besiktasın bu sene yaptıgı harcamaya bak ve bizimkine bak.

aboubakar'in alacagi yillik ücret sadece 3.5 milyon euro garanti para. mac basi ücretleri de ayri. biz o parayla 15 oyuncu doyuruyoruz.

Erkan A.
18.09.2016, 03:08
Gökdenizi devre arasında getirmeliyiz takıma tekrar o ruhu aşılayıp jubileyi yaptırtmalıyız bu durumdan bu şekilde kalkabiliriz.

renktasim gökdeniz kac yasinda suan ??? devre arasinda alinabilir trabzonsporumuzun maclarini takip ediyor twittlere bakarsan

sana katiliyorum suanki kadroya ilac olur

emrex61
18.09.2016, 03:16
renktasim gökdeniz kac yasinda suan ??? devre arasinda alinabilir trabzonsporumuzun maclarini takip ediyor twittlere bakarsan

sana katiliyorum suanki kadroya ilac olur
Yaşından çok mental olarak ona ihtiyacımız var takımda ruh yok gerçekten daha dohrusu kulübün ve şehrin ruhu yok bu takıma direk yansıyor.

Travelair
18.09.2016, 08:09
Akıl sağlığım için çok uzun yıllardır maç seyretmiyorum. Eskiden olsa 3-0, kıyamet kopardı. Şimdi medenileştik(!), dillere destan hırçınlığımız(!) gitti, insan haklarına, futbolcu haklarına saygılı, yönetici haklarına saygılı modern taraftarlar(!) oluverdik.

Trabzonspor büyük takım ve büyük kulüp olma vasfını uzun yıllardır yitirmiş durumda. İlk önce saha içi başarısı düşünülmeli. Pahalı alman şart değil, ama zirve takımı hüvviyetini korumak adına gerçek kalitede transfer yapmak zorundasın, takımdaki kalitesizleri de istisnasız göndermek zorundasın. Yoksa değil bir düzine, sadece bir çürük bile, sepetteki tüm ürünü mahvetmeye yeter. Bunu anlayamayandan Trabzonspor'a yönetici olmaz. Bu gibi futbolcular Trabzonspor'u içten çürütüyor, bunlara loca alıyor, kolbastı yapıyor, çalım atıyor, artislik yapıyor, sağa sola nedensiz de olsa koşuyor diye sahip çıkıp sevimli göstermek, Trabzonspor camiasına yapılan düpedüz ihanettir. Trabzonspor yöneticileri bu gafletten uyanmalıdır.

pazarkapılı
18.09.2016, 08:24
yukarıdaki yazıdada belirtilmiş zaten, büyük takım olmak, cagı yakalamak, gelişim göstermekte ilerleme kaydememiş bir takım artık trabzonspor bunu kabul etmek gerekiyor....yani önce aynada kendini iyi tanımak zorundasın....

bunu bilen bunu anlayan insan zaten yenilgilere sabrı göstermek anlayısla karsılaması gerektigni, cözümün seni organizasyon acısından geride bırakan diger anadolu kluplerinin yaptıgı gibi istikrarı savunmaktan gectigini anlamalıdır artık....

arkadaslar bu takımın problemi ne yazıkki birincisi kendisini tanımamasıdır ve israrla gelişime kapanmasıdır....bugun insanlar birkac dogru sey yapıyorlar, bırakalım üzerine koymaya devam etsinler, gol nasılsa gelecek, nasılsa kazanacagız....

Sefer A.
18.09.2016, 08:37
Dikkat çekmek isteyen çapsız itin teki işte.
Kim?

Ne oldu ?

Sefer A.
18.09.2016, 08:42
Kurban Berdyev hoca spartak moskova'ya gitmemiş, yani boşta... eğer Ersum hocayı göndermek gerekirse göndeririz, Kurban hoca pusuda bekliyor... eldeki malzemeyi en iyi o kullanır

Muhammed Kambur
18.09.2016, 08:44
Kim?

Ne oldu ?

3 sayfa geride şu linkte (http://forum.bordomavi.net/showthread.php/53330-STSL-4-Hafta-Aytemiz-Alanyaspor-3-0-Trabzonspor-Ma%C3%A7-Sonucu?p=1920536644&viewfull=1#post1920536644) görürsün Alanya maçından sonra bu tweeti atan arkadaşın vefat ettiği haberi paylaşıldı o kadar insan üzüldü meğer yalanmış ona kızıyoruz.

Sefer A.
18.09.2016, 08:49
Şakayla karışık mı yazdı diyecem ama kim milleti trolledi acaba, 4 saat sonra ölmüşmüş... tövbe yaa

ilyskm
18.09.2016, 08:56
Bu takımın sıkıntısı iyi bir 10 numara eksikliği, üzerine oyun kurabileceğin ileride tüm organizasyonu onun üzerine yapabileceğin bir 10 numara. Mehmet Ekici denen topçu miadını doldurdu uzun süre dinlendirilmeli ve deve arasında mümkünse kiralanmalı, hiç bir takım frikik kullanacak diye topçuyu sahada tutmaz ki Sefa denen şerefsizin topa varabildiğini öğrendik dünkü maçta. Takımın orta sahası çok kırılgan ve dikine kaleye oynayacak adamımız maalesef yok. Orta sahan yok ise maçları kazanmak geri düştüğün maçları çevirmek imkansız, Bursaspor maçı 1-0 dan 10 kişi ile çevirdi, at gözlüğü ile bakmaya gerek yok Bursaspor ne yapmış kadro yapısı nasıl bir bakılsın. Şu andaki kadromuzda doğru diyebileceğimiz Durica harici 1 tane doğru transfer yok. Trabzonsporumuzu çok zor günler bekliyor, Allah yardımcımız olsun.

Adem Akyüz'
18.09.2016, 09:18
Allah'tan TRT özetleri vermiyor da yenilgileri tekrar tekrar izlemek zorunda kalmıyoruz.

Muhammed Ayaz
18.09.2016, 09:32
Rezil bir haftaya daha merhaba...
Bugün formamı giyip iş yerine geldim. Bir taraflarına güvenip laf sokacak bir adam bekliyorum.

SEDER
18.09.2016, 09:48
Onazi bu takımın en zayıf halkası...orta saha onun sayesinde yol geçen hanı..insiyatif alamıyor..boşa çıkıp arkadaşlarını rahatlatamıyor..3 maçtır 270 dakka kayıp kaçak oynadı..defans önünde rakipler çok etkili.. antep, konya, ve alanyada yediğimiz 3 golde kopya..
ahh colman ahh..seni beğendiremedik şun taraftara ama sen olsan defans önünden bir şut bile yemezdik..canını dişine takar insiyatif alır pas yapar takımı rahatlatırdın. Hemen her maç en fazla koşanlar arasındaydın.. yanındaki mallar yüzünden bir türlü kabullenemedi bu taraftar seni...keşke geri gelse...

Doğukan Uçan
18.09.2016, 09:55
Karabük lige yeni cikmadi mi niye uyum sorunu yok :)

SEDER
18.09.2016, 09:56
Yahu hepsini.geçtim orta sahanın yetersiz olduğu bariz belliyken, neden hazırlık maçlarının bana göre en iyileri arasındaki akakpo oynatılmaz..milyon euro almıyor diye mi bu yancılık...

SEDER
18.09.2016, 09:58
su emre akbaba elli kere yazdım.Cok yetenekli usak.Hem gole yakon hem de devamlılıgı var.

Bizimkiler ligden adam almaz..gider bero mero suk muk onazi monazi cart curt alır gelirler neyöiş ucuzmuş.. al sana ucuz.. ucuz et tencere yakar...

asilhamsi
18.09.2016, 10:15
Akıl sağlığım için çok uzun yıllardır maç seyretmiyorum. Eskiden olsa 3-0, kıyamet kopardı. Şimdi medenileştik(!), dillere destan hırçınlığımız(!) gitti, insan haklarına, futbolcu haklarına saygılı, yönetici haklarına saygılı modern taraftarlar(!) oluverdik.

Trabzonspor büyük takım ve büyük kulüp olma vasfını uzun yıllardır yitirmiş durumda. İlk önce saha içi başarısı düşünülmeli. Pahalı alman şart değil, ama zirve takımı hüvviyetini korumak adına gerçek kalitede transfer yapmak zorundasın, takımdaki kalitesizleri de istisnasız göndermek zorundasın. Yoksa değil bir düzine, sadece bir çürük bile, sepetteki tüm ürünü mahvetmeye yeter. Bunu anlayamayandan Trabzonspor'a yönetici olmaz. Bu gibi futbolcular Trabzonspor'u içten çürütüyor, bunlara loca alıyor, kolbastı yapıyor, çalım atıyor, artislik yapıyor, sağa sola nedensiz de olsa koşuyor diye sahip çıkıp sevimli göstermek, Trabzonspor camiasına yapılan düpedüz ihanettir. Trabzonspor yöneticileri bu gafletten uyanmalıdır.

bu yorum cercevelenip forum giris sayfasına konulmalı.

burada eleştri yapıyoruz diye taraftarlıktan afaroz ediliyoruz.Taraftar baskısı gormek isteyen İstanbul takımlarına baksın.

3 sene takımı tasıyan selcuk,burak iki mac kotu oynadı dıye yemedikleri hakaret kalmadı.

Ama bizim takım onune gelene yeniliyor biz eleştirmeye kalkınca sizin gibi taraftar olmaz olsuncular cıkıyor meydana.

Yonetim cok buyuk hatalar yaptı ve yapmaya devam ediyor.

Hem teknik ekip hem de kadro muhendisligi kulluyen yanlıs.Bunun parasızlıkla alakası yok.Cunku mevcut imkanlar cok kotu kullanıldı.

Ayrıca kendini takımın uzerinde goren adamlara yol vermek yerine takım busbutun onlara teslim edildi.

Ben kolay kolay bu işlerin duzelecegine inanmıyorum.Bu hatalar yonetimin sonunu getirir eger gerekli mudaheleler sert bir bicimde yapılmazsa

Biz uyarımızı yapalım ve yine kotu taraftar olalım.

nakzo
18.09.2016, 10:17
Bir başkan düşününki bizim hiçbir hedefimiz yok diyerek sezona başlıyor.Ya şu lafı adanasporun başkanından bile duydunuz mu????Sen böyle dersen o futbolcu kendini verir mi sen böyle dersen ersun hoca her hafta başka bir saçmalığı imza atmaz mı çünkü herkes rahat umrunda değil kimsenin çünkü hedefsiz bir takım yarantın başkan.Aldigin adamları bir kere seyrettin mi ya bir kerecik...Bu takımın 10 numarası yookken,forveti yookken,sağ beki sağ açığı yokken.Ne düşünerek sezona basladın başkan aldığın ve 12 milyon avro harcadigin bu molozları almayıp.Sadece ereni,viscayı,atıfı ve ndiaye yi alıp bunlara 12 milyon verseydin ve yumlu,ekici,yusuf,zeki,aytaç gibi mikropları bu takımdan defetseydin.Abdulkadir,ramazanı,yusuf yazıcıyı bu takıma monte etseydin şu andaki görüntü ne olurdu başkan.Bu takım şuanda 9 puandaydı başkan.Bu kadar basit bir operasyonu bile yapmaktan acizseniz niye geldiniz başkan amacınız neydi sizin???

serdaracıl
18.09.2016, 10:35
Onazi bu takımın en zayıf halkası...orta saha onun sayesinde yol geçen hanı..insiyatif alamıyor..boşa çıkıp arkadaşlarını rahatlatamıyor..3 maçtır 270 dakka kayıp kaçak oynadı..defans önünde rakipler çok etkili.. antep, konya, ve alanyada yediğimiz 3 golde kopya..
ahh colman ahh..seni beğendiremedik şun taraftara ama sen olsan defans önünden bir şut bile yemezdik..canını dişine takar insiyatif alır pas yapar takımı rahatlatırdın. Hemen her maç en fazla koşanlar arasındaydın.. yanındaki mallar yüzünden bir türlü kabullenemedi bu taraftar seni...keşke geri gelse...

Maalesef. En kritik bölgeye zayıf adam aldık

tonya55
18.09.2016, 10:40
karabük osmanlı basaksehir konya bu sene her deplasman sıkıntılı kolay mac yok.

Oflu.61
18.09.2016, 10:44
Mağlubiyetlere alıştık, eyvAllah. Kabul edemediğim şey; bu takımın en son golünü 8. ayın 20'sinde atmış olması. Bu, çok vahim bi durum. Topu kaleye sokmak bu kadar mı zor? Bu kadar transfer, bu kadar harcanan paralar; bir gol yahu bir gol. Bir ay oldu, bir gol atamadık. Yazık...

Furkan
18.09.2016, 10:58
Ortasaha konusunu yine çözememiş olmamız üzücü. Yıllardır ortasahaya hakim olup oyunu domine edemiyoruz. Ekiciyle bu işin olmayacağı hatta Ekicinin en iyi olduğu, en iyi performans gösterdiği zamanlarda bile bizim aradığımız adam olmadığını düşünüyordum. Malesef bugün defans yaparken rakibi karşılayamayan hücumdaykende hücuma çeşitlilik katıp süpriz goller ya da golculere pozisyonlar üretemeyen bir takım var yine karşımızda... Aslında ne oynadığımızı(oynamaya çalıştığımızı) hala anlayamadığım için çokta yorum yapamıyorum.
Öncelikle Halil hoca zamanındaki gibi sert bir defansla gol yememeyi öğrensek zamanla golde atarız herhalde :) Suan icin desteği sürdürmekten başka yapacak birşey yok. Devre arasına kadar takımın oturmasını sonrasında da doğru bir iki transferle yukarıya doğru tırmanmasını bekleyeceğiz. Ancak 3 haftadır gol atamayan takımla bu iş nasıl olacak büyük bir soru işareti...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
18.09.2016, 11:00
Onazi denen adam ve ekici bu takımda şu andaki en büyük 2 virüs.Onazii gibi boş bir adama orta saha emanet edilemez yol geçen hanı oldu orta alan.Ligde kalmak istiyorsak katı defans oynamalıyız.Hani kimse yok şöyle yok böyle demesin bu kadrodan seneye belki durica hariç kimse kalmayacak eminim.O zaman macera denemeye felan gerek yok ersun ve vizyon başkan fiskturü eline alıp 38 puanı nasıl toplarizda kalırızın hesabını yapacak.Öncelik gol yememek ve beraberlik üzerine olmalı katı defans sert futbol kadromuz tipik vasat anadolu takımı kadrosu ona göre oynayacağız.Bu takım kazanma odaklı OYNAYAMAZZZZZZZZZZ.

nakzo
18.09.2016, 11:09
Hatırlarmısız 2006 senesiydi. Ziya doğanın 2.gelişi ilk yarı çok maç kaybettik 19 puan felan toplamistik.2.Yarı hoca çoğunluk begenmesede aymanı aldırdı.Sert disiplinli bir adam ve onun orta sahaya girmesi.Herşeyi değiştirdi.o.sezonu 4. Olarak tamamladık.Bu takımın bu maçla birlikte onazi ve mehmet ekicini kadrodan kesmesi ve çıkarması lazım.Orta alana 2.devre sert bir ön libero mutlak bir maestro 10 numara ,kısa boylu bitirici bir forvet ve sağ bek almamız lazım bu 4 transferi yapmayacak sa usta bugün bıraksın bugün...

nakzo
18.09.2016, 11:11
Tekrar tekrar söylüyorum.Bu takım onazi ve ekici ile çıktığı hiçbir maç puan alamaz.Ramazanı göndermek ihanettir.

Murat Keçeci
18.09.2016, 11:12
Doğru kadroyu yakalamak adına oyuncu sirkülasyonu devam ettiği için ister istemez takim savunmasinda zaaflar ortaya çıkıyor.

Maçın ilk yarısı bir deplasman maçında olabilecek kadar baskılı oynadik.2-0 la devre arasina girip ikinci yari oyunu rolantiye alarak maçı bitirecekken golün gelmemesi ve rakibin gol bulmasi genç olan takimlarin en büyük eksikliği olan erken demoralize durumunu ortaya çıkardı.

Geçen haftaya göre daha iyidik.Aytac okaydan daha çok katkı versede bizi seviye atlacak kadar yüksek tempolu değil oda ağır sayilabilecek bir oyuncu takımın çıtasini yükseltecek oyuncu gokhan inler kadar fit ve oyun görüşü o seviyede olmasi gerekiyor.

Takim olmak konusunda eksiklerimiz bir hayli fazla kolay pozisyon veriyoruz.Sag tarafımız ofansif anlamda zayif.Castillo ve suk kumaşları iyi oyuncular fakat son hareketlerde eksikler onazi de colman gibi saman alevi gibi zaman zaman yanip sönüyor ekici istekli ama özgüveni eksik dolasiyla 3 haftayi golsüz kapatmak normal.Suan sahada kimin forması garanti diye sorsalar şu isim diyemiyoruz onur da dahil.Takim olma süreci nin sancılarını anlaşılan çok şiddetli yaşamaya devam edeceğiz.

Bir aydir galibiyeti unutmak büyük camialarin kaldirmasi zor durumlar dolasiyla taraftarın tepkisini doğal karşılamak lazim.

Sonuç olarak oyunculara sahip çıkılması gerekiyor çünkü ikinci bir seçenek yok bu kadro ya olacak ya olacak sürekli sıfırdan başlamak bizi bir adim ileriye goturmedigini öğrenmek gerekiyor.yakin zamandan ornek vermek gerekirse bjk da ilk dönemlerinde inişli çıkışlı bir grafik ciziyodu israr ettiler şimdi iyi bir kadrolari var. Ornegin;anadolu takimlarindan basaksehirin kadrosunda bizim onbirde oynatmadigimiz ferhat oztorunlar oynuyor o yüzden istikrar kaliteden bile daha onemlidir.15 mac 200 idman yapmış ts ile 300 mac 1500 idman yapmış bjk arasinda fark olacak tabi ki.O yuzden zamana birakip destek olmaliyiz zayif halkalar elendikce yama yaptigimiz noktalara nokta transferler oldukça takim performansi da yukselecektir.

Fatih Öztürk
18.09.2016, 11:15
Ekici hakkındaki kötü eleştirilere katılmıyorum.Bence bu sezon geçen sezondan daha istekli.Topu aldığında etrafında bir tane adam yok, herkes kaçak oynayınca insiyatif alan birşeyler yapmaya çalışan tek oyuncumuz.

Travelair
18.09.2016, 11:20
Şimdi futbolcunun kafasında şu var: Ligin yeni ekibi Alanyaspor'dan 3 yiyip 1 tane bile atamıyorsak, diğer ekiplere karşı ne yapacağız?

Maranov
18.09.2016, 11:24
Sevgili Trabzonsporlular,
Kendimizi kandırmayalım. Maalesef bu takım bu sene böyle sonuçlar alacaktır. Takımın eksiklerini giderdiklerini söylediler ama olmamış. Nelermi eksiklikler:
1) Sağ bek sorunu: 3 aylık transfer döneminde çözülemedi ve zekiye kaldık. Zeki, kötü futbolcu değil ama bir zamanların efsane kadrosunda lemi'ye yapılan haksızlık onada yapıldığı için (başbakan lemi diye dalga geçerlerdi) verimli olması zor.
2) Stoper sorunu: Kesici ve hızlı bir stoper takıma şarttı. Özellikle arka tarafa atılan topları hızıyla süpürecek (bir zamanların egemeni) bir stoper lazım. Durica ve uğur ağır ve hamle gücü zayıf stoperler.
3) Sol bek sorunu: 2 milyon Euro verip 2 ay kampa geç katılan ibanezin takıma alışma dönemi var. Zamanla o sorunu çözermi derseniz bir Caner olmaz. İbaneze verilen para ile canerin alınabilmesi durumuda vardı. Biraz uyanık ve vizyon sahibi olunsaydı alınabilirdi.
4) sağ açık sorunu: yattaranın ilk 1-2 yılındaki gibi bir sağ açık bulmak zor. Sağ açıkta sol ayaklı yusufu veya forvet ndoye oynatırsanız verim almak zor.
5) Sol açık sorunu: Castillonun ne oynadığını ben anlayamadım. adamı çok övdüler, üstelik bedava değil 3 milyon euroya geldi, bu paraya Gökhan gönül bile alınırdı. Bir adama 3 milyon veriyorsan sahaya çıktığı gün ben futbolcuyum demeli. Ama castillonn trabzona ve türk futboluna alışması zaman alır.
6) 10 numara sorunu: Mehmet Ekici'de inanılmaz performans ve form düşüklüğü var. Görevinin gereklerini yerine getiremiyor. Belki onazi'yi onun yerinde oynatmak işe yarayabilir.
7) EN BÜYÜK SORUN: FORVET: Maalesef Trabzonusporun arka arkaya yenilgiler almasının en önemli sebebi golcümüzün olmayışıdır. Yıllarca çok iyi golcülere alışmış Trabzonsporda şimdiki forvetlerle gol atması zor gözüküyor. Zaten ilk 4 haftaya baktığımız zaman bu apaçık ortada, 4 hafta oldu ve golcülerin bir golu yok. Eren derdiyoku hatta umutu(çok insan beğenmeyecektir) alsaydık en azından antep maçını kazanırdık. suk, Muhammet, ndoye, şamil'le olmaz. Hiç biri Trabzonsporun golcüsü olamaz. Diğer takımlara bir bakın. Adamlar 3 kuruşa havada 2 takla atan pire gibi koşan forvetler bulmuş, biz kiralam bedeli olarak 1 milyon verdiğimiz adamdan medet umar olmuşuz.(Suk)
8) Sistem sorunu: Ersun yanal hocanın acilen 4-4-2 ye dönmesi gerekiyor. Ama gerekirse forvetteki 2 adamı orta saha tendansıı seçebilir. Mesala yusufla ekiciyi forvet oynatabilir. Yani Barcelona gibi forvetsiz ama 2-3 forvetle sahaya çıkabilir. Futboldan anlayan arkadaşlar ne demek istediğimi anlarlar.
9) Stad sorunu: Bir an evvel Akyazıya gitmek gerekiyr. Başkan bayramda çimler seriliyor dedi. Ne gezer. Bir hayal ama ekimdeki milli maç arasına stad yetişseydi ve açılışı o zaman br haırlık maçıyla yapsaydık iyi olurd. Ersun hoca milli maç arasında kesin hazırlık maçı yapmalı.

M. Fatih ALEMDAR
18.09.2016, 11:24
[QUOTE=ilyskm;1920536691]Bu takım ilk yarı 10 puan toplarsa çok büyük başarı olur 2. Yarı kiralık topçu alırız 20 puan daha toplarız ve 30 puan ile sonun başlangıcı olan ve Trabzonspor için geri dönüşü olmayan Amatör kümeye doğru yola düşeriz. Futboldan anlamayıp takım kuranlarda kına yakarlar artık...

Bazı arkadaşlar düşünüyor ki; yönetimi,takımı eleştirdikleri için onlara kötü taraftar diyoruz:)
Tabiki eleştireceğiz, inandığımız yanlışları söyleyeceğiz, düzelmesi için mücadele edeceğiz.
Fakat; bu alıntı yaptığım mesajdaki gibi yazılar eleştiri falan değil. Anlamsız,boş,saçma,amacı olmayan, sırf yazmak için yazılan , insanların moralini bozmayı amaç edinen yazıları gördükçe deli olmamak elde değil valla.

nakzo
18.09.2016, 11:25
Bu ligde ilk dörtte yer almak için 1 .En önemlisi sert hızlı ön liberon olacak.2.Kıçı başı oynamayan sadece işini yapıp pozisyon geldi mi gol atacak forvetin olacak.3.10 numaran yaratıcı olacak Türk futbol liginin olayı budur.Konya,osmanlı,ibb bundan başarılıdır.Yeniden yapılanmafalan kimse martaval okumasın Türk futbolundaki şu olayı göremeyen adamdan yönetici de baskanda olmaz.

tonya55
18.09.2016, 11:27
daha 4 üncü haftadan asıp kesmeler baslamıs sabır senesi herkes sabretmeli

nakzo
18.09.2016, 11:36
daha 4 üncü haftadan asıp kesmeler baslamıs sabır senesi herkes sabretmeli

Kardesim 4 haftda 2 galibiyet 2 beraberlik veya 1 galibiyet 3 beraberlik alırsında sabır deriz yemin ederimde derdim .4 hafta 3 maglubiyet 2 tanesi küme adayına 2 gol artık golleri liberon attı forvetinin golu yok 6 tane gol yedin buna sabredecek olan varsa buyursun etsin o zaman kulüp hepimize 75 mg psikolojik ilaclardan haplardan dagatsın maclardan önce icelim lelya gibi gezelim baska yol yok.

tonya55
18.09.2016, 11:38
Kardesim 4 haftda 2 galibiyet 2 beraberlik veya 1 galibiyet 3 beraberlik alırsında sabır deriz yemin ederimde derdim .4 hafta 3 maglubiyet 2 tanesi küme adayına 2 gol artık golleri liberon attı forvetinin golu yok 6 tane gol yedin buna sabredecek olan varsa buyursun etsin o zaman kulüp hepimize 75 mg psikolojik ilaclardan haplardan dagatsın maclardan önce icelim lelya gibi gezelim baska yol yok.
cok dogru yapacak birşeyde yok elimiz kolumuz baglı.

gurur6134
18.09.2016, 11:45
Suk u cok iyi kasmis bize yalniz porto..bonservissiz nakolmayi welinghtonu alsak daha iyiydi kayseride attiklari ortada.. 1.750bin avro yillik maliyeti bize bal yapmayan ari goruntusunde yaptigi tek sey kosmak bitiricilik yok 4 haftadaki goruntusu hic umut verici degil..muhammet desen onun bitiriciligi belki bi tik ustu suk un ama o da pozisyona giremiyor..n doye la azeri zaten nedir ne degildir belli degil..bu takim gol sorunu yasamayacakda kim yasayacak..ardahana 3 5 tane sallariz da gol hasretimiz sona erer belki..

trbzonsporlu
18.09.2016, 11:51
Futbolda en kritik bölge orta saha. Hücumda cogalamamizin ve kaç mactir yürüyerek orta sahamizi gecerek ceza sahamiz dışından yedigimiz gollerin sebebi zayıf orta sahamiz yüzündendir.

Seneye ilk iş selçuk colman gibi bu ligin uzerinde kalitede bir ikili transfer edilip onlarin etrafinda kadro kurulmalıdır. Eğer tek ön liberolu oynayayacaksak da bu ön liberomuz en azindan atiba ya da topal ayarinda olmalıdır. Bunlarin yanindada cok iyi bir golcü lazım. Orta saha ve golcumuz bu ligin uzerinde olmalıdır.

Muhammed Ayaz
18.09.2016, 11:53
Ben dün takımı beğendim. Golü yiyene kadar pozisyon vermeden çok pozisyon ürettik ama tek sıkıntı malesef bitiricilik. Yediğimiz gollerin birçoğunu hep ceza sahası dışından yiyoruz. Üstümüzde bir ölü toprağı var ve bunu artık silkinmemiz gerekiyor. Ben Ersun Hocaya da Yönetime de güveniyorum. Bu girdap dan çı-ka-ca-ğız!