PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe maçında Hakeme Saldıran Şahıs Yakalandı

SamZuk
04.09.2016, 19:42
Fenerbahçe maçında hakeme saldırıp tüm camianın maddi ve manevi olarak yıpranmasını sağlayan şahıs gözaltına alınmış. Beni şaşırtmayan kısım ise resimde yanında bulunan sözde trabzonsporlu şahıs. Bu şahıs aldığı bedava biletleri satıp kazandığı para ile İho'nun paralı askerliğini yapan ve iho seçimi kaybettiği an soluğu kazanan adayın yanında alan bir parazit.

Konunun yeri burasımı bilmiyorum ama bu zihniyetin artık camiamızdan uzak olmasını diliyorum. Biz olaylarla değil zaferlerle anılan bir camia olmalıyız. Kendi çıkarları için camianın kanını emmeye çalışan kişiler artık azalarak bitmeli. Taraftar her hareketinde Trabzon ve Trabzonspor isminin ağırlığını taşımalı. Birkaç kendini bilmez yüzünden Trabzon ve Trabzonsporumuz'un itibarı zedelenmemeli.

Yeni yönetimden taraftar grubu adı altında kar amaçlı çalışma yapan kişilere toplu bedava bilet verilmemesi konusunda hassasiyet bekliyorum. Taraftar şuuruna sahip olmayan, serseri mayın gibi takıma ne zaman zarar vereceği belli olmayan kişilerin mümkün olduğunca camiadan uzak tutulmasını bekliyorum.

Buda haberin linki:
http://www.haber61.net/trabzon/mac-erteleten-taraftar-gozaltinda-h273949.html

10611