PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 3.Hafta l Trabzonspor 0-2 Osmanlıspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Ahmet Aksu
11.09.2016, 19:44
4 transfer şart.

..................onur.....................

****....durica....****.......ibanez

..............okay.....onazi............

*****..........*****.........castillo

...................suk......................

Şerafettin Kara
11.09.2016, 19:45
Ulan tam 5 yıl geçti hala o seneleri zayi edenler bu takımda onbir başlıyo sonra neden başarısızlık var!! Bunu görecek bi insan evladı yok mu bu yönetimde ?

emrex61
11.09.2016, 19:45
Arkadaşlar az sakin bu takıma messi de gelse bu kadar oynar bu takım ben Ersun hocaya güveniyorum Başkan'a güveniyorum takım olacağız bunun için uğraşıyoruz sancısız doğum olmaz az daha sabır 6 -7 hafta sabretmek lazım

"Köpeklerin dudakları deydi diye deniz kirlenmez"

Bende sabır ve istikrardan yanayım o konuda hem fikirim herkesle ama ben Yusufa mustafaya akbaşa zekiye hatta bana göre okaya sabretmem yeter artık yeter 3 senedir çohu bizde aptalmayız biz arkadaş olmayan bir oyuncuyu her sene macera arayıp deniyoruz bunun adı şizofrenlik.

Ben abdulkadir ömüre yusuf yazıcıya vb gibi oyunculara sabretmek istiyorum anlatamıyoruz kimseye derdimizi.

jairzinho
11.09.2016, 19:46
bilboa tarzı kadro mühendisliği gerekli.trabzonpor ruhu tekrardan geri gelmeli.yerlinin yerlisine önem verilmeli.net. tabi bu arada bulunabilirse durica castillo gibi yabancılarla kalite takviye yapılmalı bu ruh a

tonya55
11.09.2016, 19:48
bilboa tarzı kadro mühendisliği gerekli.trabzonpor ruhu tekrardan geri gelmeli.yerlinin yerlisine önem verilmeli.net. tabi bu arada bulunabilirse durica castillo gibi yabancılarla kalite takviye yapılmalı bu ruh a
zaten sampiyonluk hayal bu ekonomiyle 3 yıl belkide 5 yıl hayal yeni tesisler çim sahalar kamp merkezleri yapılıyor altyapıya gerekirse yabancı hoca getirsinler buca altınordu örnekleri gibi özkaynaklardan cıkardıgımız oyuncularla basarılı oluruz.

EnjoyTheMusic
11.09.2016, 19:48
Hala daha sağbek ve sağ açık alınmadığı için bunların yaşandığını sanıyorsunuz ya, çok komik çoook.

Arkadaşlar,

Trabzonspor 250 sağ bek, 430 sağ açık bile alsa bu tablo değişmez.

Trabzonspor egoya, kibre ve hamasete boğulmuş durumda.

Trabzonspor adamcılığın dibine vurmuş durumda.

Trabzonspor'un içi boşaltılmış durumda.

Geçiniz sağ beki, sağ açığı.

Daha evvel demiştim, 2 hafta oynamasın %400 zam yapılan defans oyuncusu kadroya geri gelir. Siyasetin araya girdiği oyuncu olur mu? Öyle olmasa aldığını sakatlayıp bunu yapar.

Hakedilmiş şeyler bunlar.

Şimdi düşünme ve hesap etme vakti.

Noldu, bazılarının paraları, mal varlıkları, dehaları kurtarmadı mı?

senin gibi tipler yerel medyada da çok var, Trabzon kahvehanelerinde de. Zarardan başka bir şey değilsiniz. Fazla bekleme yapma, direk uza !

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 19:49
Büyük çöküş ne zaman başladı?

Şenol hocanın kovulup Tolunayın aynı anda uçakla Trabzona getirildiği 12-13 sezonunda başladı.

Peki idareciler kimdi? Lütfen araştırın, bakın. Yine Nevzat, yine Tuncay.

Ne değişti, arada başka bir yönetim ve büyük çöküşün yani Trabzonspor'u tarihinde ilk defa yüz milyonlarca lira zarara ve borca sokan adamların geri dönüşü.

Banane Usta'dan, banane başkasından.

Trabzonspor'un yenildiği şey rakip değil kibrin, egonun ve akılsızlığın kendisidir.

Uğur Gündüz
11.09.2016, 19:50
Abdülkadir, yusuf(yazıcı olan) takıma monte edilsin de sabrın bir anlamı olsun. Ramazan da gönderilmemeliydi.

S.Seymen
11.09.2016, 19:51
bakın arkadaşlar lanetliyiz çünkü

bu oyunu fm oyunu sanıyoruz

koy oyna sanıyoruz

benimde hoşuma gitmedi bu sistemsizlik ama sabredip zaman vermek zorundayız

Şenol Güneşe küfrettik Şamp yapmıştı

MRA ile compact vs dedik dalga geçtik

Vahid bile onca hakeme şuna buna rağmen maç kaybetmiyordu

ümit veriyordu

artık yeter

küme düşsek de bu hoca kalmalı

biz onu bu u eleştirmek yerine oyuncuları motive etmek maximum performans nasıl alınır ın hesabını yapmalıyız

yoksa o gider bu gelir

takım değişmez sürekli sil baştan olmaz

buna bir yerde dur demek gerekiyor

ben eleştiririm ciler

aynı sizler

Şenol Güneş Hoca eğildi MRA gitsin kumda oynasındı

eleştirleriniz orada durup duruyor

yapıcı olun

şu an için yapılacak tekşey bu takımı desteklemek

yenikgiyi paylaşmak

yok öyle yenince sahip çık

yenilince sen yenildin

kazanç da kayıp da hep birlikte göğüslenmeli...

yoksa merak eder durursunuz bu lanet nereden geliyor diye.. 10 yıl sonra da aynı durum olur...

Sercan Keleş
Abdülkadir, yusuf(yazıcı olan) takıma monte edilsin de sabrın bir anlamı olsun. Ramazan da gönderilmemeliydi.

Ramazan dediğin adam Eskişehir'de dün yedek girdi oyuna.

tonya55
atletico rol model olmalı özkaynaktan gelen oyuncularla basarı gelir.

emrex61
Ahh Emre kardeşim,

ŞENER SUÇLU,

İHO SUÇLU,

USTA SUÇLU,

Trabzonspor'u böyle aciz duruma getiren tüm idareciler suçlu. Taraftara çamur atarak kimse kendini aklayamaz.

Yanlış anlaşılmasın ben usta nın yada t.direktörün arkasında olmadıgım anlamına gelmez bu sadece taraftara artık kimse bok atmasın onu demek istiyorum.İngiltere ligini izlerken nirvanaya ulaşıyorum TR ligini acıyorum hele bizim maçsa bildiğin sıdmanın kanlısını yaşıyorum derdim bu kaliteli futbol yenmişiz yenilmişiz bunda deyilim.

EnjoyTheMusic
11.09.2016, 19:52
Bu sezon için SABIR illa ki gerek. Lakin takım mağlubiyet böyle kolay almamalı. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin!

Şanlı SanMarino
Yumlu ile,

Yavru ile,

35 yaşında adam ile,

Kiralık Koreli ile,

Amerika'dan ithal kanat ile,

Genç Slovak ile Trabzonspor'un geleceği kurulmaz, kurulamaz.

Gün gelecek bu eleştirilerin tümü için idareciler ve başkan özürler dileyecek. Ama nafile, olan oldu. Trabzonspor'a 150 milyon zarar yazıldı,

Hatta muhtemel ki bu oyuncuların da çoğu üste para verilerek gönderilecek.

Şerafettin Kara
Mümkünse 1 tane bile yerli oyuncu oynatılmamalı hele öz evlat aslaa

jairzinho
11.09.2016, 19:53
abdulkadir ömür bir hazırlık maçında harika ara paslar verdi.sanki suç işlemiş gibi o maçtan sonra kadro dışı kaldı.yusuf yazıcı ise şut attığı için sonradan girdiği oyundan çıkarıldı.sanki elinde messi varda ömür kadroya giremiyor.çoh enteresan.avrupada olsa ömür gibi gençleri hemen oynatmaya başlarlar aga.yetenek önemli.ömür oynamıyor.ya kim sahada.aytaç ve okay. ersun kafası

nuri45
11.09.2016, 19:53
Arkadaslar elestiriyoruz iyi güzelde bu takim kaderimiz olmus artik. Sabir edecegiz ve kahrolacaz belki ama öyle veya biz renklere asik olmusuz. Basarili olabilirmiyiz bilmiyorum ama kesinlikle bu amacla takimimizi tutmaya ve destege devam gerisi gelir insallah er veya gec.

tonya55
11.09.2016, 19:54
yusuf yazıcı abdulkadir oynamalı ramazan niye gönderildi anlamıs degilim abdulkadir yüregiyle oynar kurtulus altyapıda bunla alakalı yapılanma yapılmalı.4,5 5 milyon euro 1 oyuncuya verilene kadar o para altyapıya harcanmalı yeni sezonda yapılanma böyle olmalı.

EnjoyTheMusic
Anlaşılan Takım galip gelmedikçe buradaki 'ben demiştimciler' , 'Ben sabretmem,eleştiririmciler' diyen tiplerin sayısı artacak

Şanlı SanMarino
Ramazan'ı sağbek alacağım diye gönderip,

Sağ bekte Yumlu'yu oynatan zihniyete benden selamlar :)

Çok var daha çooook.

Siz viski yudumluyorken biz kulüp için kafa patlattık. Aciz herifler.

nakzo
11.09.2016, 19:55
BAS BAS BAGIRDIK SEZON SONU YİNE ONUR, YUMLU,YİNE ZEKİ,YİNE AYTAÇ,YİNE OKAY.yİNE EKİCİ bİRDE MUHAMMET EKLENDİ.OHHHHH NE TAKIM BEEEEE.

Punisher-61
11.09.2016, 19:57
Yemisim böyle scout ekibini..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

emrex61
Yumlu ile,

Yavru ile,

35 yaşında adam ile,

Kiralık Koreli ile,

Gün gelecek bu eleştirilerin tümü için idareciler ve başkan özürler dileyecek. Ama nafile, olan oldu. Trabzonspor'a 150 milyon zarar yazıldı,

Yaw önce bi yaşını öğrenmek istiyorum ona göre hitap edicem sana ben yine söyluyorum suk iyi bir oyuncu keza durica dan bahsediyorsun yine bana göre sağlam adam ya arkadaş sen maçı izlememişsin girdiğim bozisyon okadar azki o pozisyonlara bizi sokanda castillo idi neyse senin niyetini ben anladım daha cevap vermicem sana.

nakzo
Aytac okay ve muhammet denen yeteneksiz korusu defolup gitmeli .defolunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.yu mlu ve zekiyide cantaniza koyun.

jairzinho
11.09.2016, 19:58
kadro mühendisliğinde ve ekonomik yapılanmada cardozo ya 2,5 milyon avro ver bişey demem.lakin okaya aytaça 900 bin avro verirsen o olmaz işte.eğer okaya aytaça bu paraları vermeyip yusuf yazıcıyı ömürü 100 bin avroya oynatırsan cardozo nun da 2,5 milyon avrosu karşılanır ve cardozo sana maç kazandırır.15 tane vasattan 5 kalite elde edemezsin futbolda aga.futbolda 2+2=4 değil.

samway
11.09.2016, 19:59
Bende loca alıyım benı de ılk 11 de oynatın

El Cordobes
bugün yolculuk nedeniyle maçı izleyemedim.

şöyle bir durum var ki geçen seneki rezalet sezonun ardından o skandallara sebep olan oyuncu kadrosuyla ilgili planlama yapılırken sayıyı 25 e indireceğiz, 6-7 transfer yapacağız dendi. bu durum önemli bir riskti.aldığınız hiçbir oyuncuda karavana atma şansınız yoktu.çünkü alternatif diye kadroda tuttuklarınız bizi futboldan soğutan skandalları yaşattılar.çaplarını biliyoruz. aldıklarımız maksimum verim vermeliydi.

şimdi ne durumdayız? 7 transfer yaptık. verecekleri verimi geçtik.biri henüz 18 e giremedi. ikisi henüz 11 de başlamadı. yani ortada bir problem var. hepsi oynasa ve verim alamasak diyeceğim ki zamana ihtiyaç var, hele bi birlikte oynasınlar. ne oynacakları belli adamlarda ısrar ediyoruz ve farklı sonuçlar bekliyoruz. kiradan dönen oyuncularla bir takımın çehresi değişmez.

Aydın Tiryaki
Yumlu ile,

Yavru ile,

35 yaşında adam ile,

Kiralık Koreli ile,

Her şeyi anladım da 35 yaşındaki adamdan ne istedin ? Bugün onun kadar sahada özverili adam var mıydı ? Sırf şu tarz altı boş yorumlar yüzünden şu güzelim foruma girme isteğim kalmıyor.

nakzo
Scout ekibine bak sen. Ulan bmn bedevaya size bir liste verirdi ve yemin ediyorum 6 da 5 başari sağlardi .fiyaskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo .

EnjoyTheMusic
11.09.2016, 20:00
Bu arada akyazıdan loca alan MRA'yı tebrik ediyorum. Adamlık kalitesini gösterdi

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 20:01
Her şeyi anladım da 35 yaşındaki adamdan ne istedin ? Bugün onun kadar sahada özverili adam var mıydı ? Sırf şu tarz altı boş yorumlar yüzünden şu güzelim foruma girme isteğim kalmıyor.

Lütfen yenilen 2. golü izler misin? İzleme sorunu olursa seslendirip gönderebilirim. Çekim açısından arkalara doğru bak.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 20:01
Bayrami yine zehir ettiler. Castillo ve Durica hariç yeniler beni şok etti bugün.3-5-1-1 tutmadi. Osmanlı gibi takıma böyle oynanır mi? Bu takım ligde öyle böyle kalır ama gelecekten endişeliyim. Bu gidişle Akyazıda 5061 kişiye oynarlar. Usta bordo çeker. Nevzat Aydın mavi der

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 20:02
Sahanın en iyileri 1-Durica 2-Ekici 3-Castillo

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 20:03
Aytac okay ve muhammet denen yeteneksiz korusu defolup gitmeli .defolunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.yu mlu ve zekiyide cantaniza koyun.
Yusuf ve Gurayi da torbaya ekle

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 20:03
Bu kulübün scout başı, bu forumun eski üyesi, twitterda @2agustos nikli Fatih kim? Neden geri döndü?

Kulüpten hangi sebeple kovulmuştu?

Mesela, meselaaaa,

Kendisi meşhur "çantacı" olabilir mi?

Adli kayıtlara dönülmeli.

Buranın eski üyesi, buradan kovulma eski elemanın skavutluğu bu kadar olur :)

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 20:04
Sahanın en iyileri 1-Durica 2-Ekici 3-Castillo

2. golü izler misin? Ofsaytı ben mi bozuyorum? Hee bensem problem yok iyi, süper.

Yiğit SARI
11.09.2016, 20:04
Bazıları maçı gözüyle değil de bi yerleriyle izlemiş heralde. Kendinize gelin sallayacak yer arıyosunuz

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 20:05
Arkadaslar elestiriyoruz iyi güzelde bu takim kaderimiz olmus artik. Sabir edecegiz ve kahrolacaz belki ama öyle veya biz renklere asik olmusuz. Basarili olabilirmiyiz bilmiyorum ama kesinlikle bu amacla takimimizi tutmaya ve destege devam gerisi gelir insallah er veya gec.
Çok sevdiğimiz için başarısız olunca kahroluyoruz. Ama bu sevda bitmez. Biz bu takımı şampiyon olsun diye sevmedik. Renklerine asigiz

nakzo
11.09.2016, 20:05
yusuf ve gurayi da torbaya ekle

sm-j700f cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi

sinirden unuttum bunlari valizsiz kovmak lazim...

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 20:06
Bu sezon için SABIR illa ki gerek. Lakin takım mağlubiyet böyle kolay almamalı. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin!
Cok dogru. Kizginligimiz 2 haftadır benzer golleri yemek ve ruhsuz aciz oyuna

El Cordobes
11.09.2016, 20:06
forma almak için 4 gün üst üste iş çıkışı meydandaki ts club a gittim. çünkü yoğun bir ilgi vardı ve her gidişimde bedenim kalmamış oluyordu. çok şükür sonunda almayı başardım. bunu neden söylüyorum?

forma satışı 20 bine yaklaşmış. 150 liralık forma için kuyruğa giren taraftar 3 lira 5 lira veya 10 liralık biletleri neden almadı, almıyor, almayacak?

Tuğrul
11.09.2016, 20:07
atletico rol model olmalı özkaynaktan gelen oyuncularla basarı gelir.

Koke ve Gabi dışında altyapı orjinli oyuncuları yok.

Atletico'nın başarısında aslanpayı Simeone'nin.

Kaldı ki salt altyapı ile başarılı olan bir 2011 Barca, 1996 Ajax var. Barca da bunun ekmeğini yoğun bir araştırma ile aldı.

Messi Arjantin'den, Iniesta Albacete'den geldi.

legorakiss
11.09.2016, 20:08
Osmanlispor keciorengucu ile mac yapsa kecioren bizden daha cok pozisyon bulurdu. Biz buldukmu onu hatirlamaya çalışıyorum.

Sabır diyorsunuzda en ufak bir umut isigi yok. Kotu oynayabilirsin veya yenilebilirsin ama en ufak bi ışık yok. Bi iki takviye ile bu takim anca 7. Olur.

Hadi biz sabrettik. Ya ersun yanal istifa ederse ne olacak.

Gecen hafta antep yerlerde yatti dediniz. Bu hafta zemin bozuk. Osmanlispor nou campta oynamadi.

Yonetiminin yapmasi gereken: tecrubeli scout ekibi. Nevzat aydin iyi bir Trabzonsporlu ve zeki bir insan cokta emek harcadi ama bu is onun yapabilecegi is degil.

Ersun yanalin yapmasi gereken: oynatmasi gereken futbol küçük takim futbolu olmasi lazim. Bu kadro rakibi boğup oynayanilecek kapasite degil. Yaslancak arkaya kontrayla yada duran toplarla gol bulmaya calisacak.

Futbolcularin yapmasi gereken: Allaha verdigi Trabzonspor nimetinden dolayi şükretmek.

HOPA'LI TS'Lİ
2. golü izler misin? Ofsaytı ben mi bozuyorum? Hee bensem problem yok iyi, süper.
Durica çok iyi niyetli ve mücadeleci. Golü atan solda bomboş kaldı. Oradaki zat nerde?

Şanlı SanMarino
Trabzonspor niye başarısız biliyor musun?

Çünkü güce teslim olmuş, yönetici yalakalığı aklın önüne geçmiş, parayı akıldan kıymetli sanıyor.

Hamaset ve iki yüzlülük sarmış. Skaut dediğin şeyin başına geçirdiğin adama kimse "niye" dememiş.

Oyuncu alınması ile başarı gelir sanılmış.

Daha durun, bunlar iyi günler.

nakzo
11.09.2016, 20:09
O OYNAR BU OYNAR O OLUR BU OLUR ASIL TEHLİKEEEEEEEEEEEE............Osmanlı gibi 3 sezon önce lige çıkan takımdan 2 sezondur puan dahi alamamak.Bu kabul edilebilir bir durum değildir.Bunu ben kabullenmiyorum.artık bu takım İstanbul takımlarını geçti.ibb.Akhisar,bursa,osamanlı gibi takımlardan puan alamıyor bunu ekonomiyle vizyonla felan alakası yok ....

BERBATOV61
11.09.2016, 20:09
Sen ne kadar karaktersiz haysiyetsiz bir akbabasın. Defalarca uyarmamıza rağmen hala daha şu lanet insanı çileden çıkartan huyunu bir kenara bırakmadın. Mağlup olmamızdan zevk alıyor gibisin.

Senin yüzünden Sanmarino denen asalağın yüzünden avatarında sinek olan aptalın yüzünden her gün girdiğim foruma giresim gelmiyor. Şu takımın en büyük düşmanı sizin gibi ucuz karaktersiz insanlar. Ne taktik bilirsiniz ne teknik. Aptal gibi eleştirmekten başka hiçbir işe yaramazsınız. Allah sizlerin belasını versin.

sen kimsinde beni uyarıyorsun cürmün ne çapın ne ? beğenmiyorsan engellersin yazılarımı görmessin böylece kendine ait sıfatları başkasında aramaktan kurtulursun. Senin gibi insanlara küfür hakaret edip karakterli !!!! olacağıma ben böyle karaktersiz olurum daha iyi hadi başka kapıya buralarda cami yok duvarı hiç yok

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 20:10
Durica çok iyi niyetli ve mücadeleci. Golü atan solda bomboş kaldı. Oradaki zat nerde?

Ona %400 zam yapan utansın, sözleşmesi bitmişken yol vermeyen utansın.

Benim bu kulübü batıran sepetçilerden bir ricam var. Lütfen uğrattıkları yüz milyonlarca zararı ceplerinden ödesinler. Hem paranın havasını yapıp hem de kaçıp gitmek yok. Bedel ödeyecekler.

Deniz bitti.

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 20:11
O OYNAR BU OYNAR O OLUR BU OLUR ASIL TEHLİKEEEEEEEEEEEE............Osmanlı gibi 3 sezon önce lige çıkan takımdan 2 sezondur puan dahi alamamak.Bu kabul edilebilir bir durum değildir.Bunu ben kabullenmiyorum.artık bu takım İstanbul takımlarını geçti.ibb.Akhisar,bursa,osamanlı gibi takımlardan puan alamıyor bunu ekonomiyle vizyonla felan alakası yok ....

3 SEZON ÖNCE DEĞİL GEÇEN SEZON ÇIKTI SÜPER LİGE, HATTA DAHA AĞIRI ÇIKTIĞI SEZON BİZİ 2 MAÇTA DA YENDİ. Lige de bizim Muhammet Reis ile çıktı. Ayrıca geçen sezon bizim üzerimizde tamamladı.

BERBATOV61
11.09.2016, 20:12
Yiğit şu forumda hakaret etmeden sallamadan eleştiri yapamayacaksak hakarete uğrayacaksak söyleyin biz gelmeyelim bu nedir güdülmeyi bekleyen koyun değiliz yanlışa yanlış derim bu ortamda diyemem diyorsanız söyleyin gidelim. 45 dakika telefonda konuştuk bu konuyu seninle adamlar halen daha sövüyor yaptırımınız yok sövmekse kralı bende ama böyle 2 tane dilo için ağzımızı bozmuyoruz millet estiyoruz bize sizde izliyorsunuz

Ogün YAZICI
11.09.2016, 20:13
3 haftadır sağ kanatta oynatılan tüm oyuncuları toplayın cavanda'nın sol bacağı etmez.satıldığı gün forumda usta reyiz diye sıva yapanlar biraz daha sıva yapsın

emrex61
Ona %400 zam yapan utansın, sözleşmesi bitmişken yol vermeyen utansın.

Benim bu kulübü batıran sepetçilerden bir ricam var. Lütfen uğrattıkları yüz milyonlarca zararı ceplerinden ödesinler. Hem paranın havasını yapıp hem de kaçıp gitmek yok. Bedel ödeyecekler.

Deniz bitti.

Sana son sözüm şu sen kimcisin kimdensin yada senin akıl baban kim onu söylede bakalım belki kurtarıcın bize sihirli deynek dokundururda iyi bir duruma geliriz.

İzmirliTS
Trabzonspor'u bilmem ama,
Forum ahalisi çoktan küme düşmüş.
Bir süre uğramamak lazım.

My
11.09.2016, 20:14
İlk golü yeni izledim.

Tek kelimeyle felaket.

Adam topu alıyor... gidiyor... gidiyor... gidiyor... gidiyor... :)

Tüylerim diken diken...

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 20:14
Sana son sözüm şu sen kimcisin kimdensin yada senin akıl baban kim onu söylede bakalım belki kurtarıcın bize sihirli deynek dokundururda iyi bir duruma geliriz.

Kurtarıcım GENÇ TRABZONSPOR devrimi. Senin zekan algılamaz. Adamcı değilim. Ne Usta ne Hekimoğlu çare değil. İkisi de eksik ve uzak.

Sen adaycı olduğun için zihniyet devrimi hitap etmeyecektir.

Sezgin Öztürk
11.09.2016, 20:15
Onunla olmaz bununla olmaz kiminle olacak arkadas kiminle ? Senelerdir o kadar oyuncu geldi gitti hocalar değişti ama burada yapılan yorumlar hiç değişmedi. Ne zaman sorunu kendimizde arayacağız? Sezona baslarken yönetim sampiyonluk mu vaadetti? Bende isterim takım takir takir top oynasin ama olmuyor oyle hemen. Sabretmeliyiz renktaslar kafanızda hedefi buyutmeyin bu sene avrupa kupalarina katılmak gerçekçi hedeftir bizim icin.

ccd6167
11.09.2016, 20:16
Bu takım 4-4-2 oynar. 8 kişi geride defans yapar. İleride castillo ile suk çift forvet oynar. Kanatlarda yusuf ile bero oynar mecburiyetten

ersun hoca kuru inadından vazgeçsin. Kloop yada simeone nin oyun sistemnni incelesin.

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 20:16
3 haftadır sağ kanatta oynatılan tüm oyuncuları toplayın cavanda'nın sol bacağı etmez.satıldığı gün forumda usta reyiz diye sıva yapanlar biraz daha sıva yapsın

Sıvacıların ve yalakaların çokluğu bu kulübü batmaya götürüyor. Küme düşmekte yetmez bu zihniyete. İlla ezilip rencide olacaklar.

Bırakın Genç Trabzonsporlular bu kulübü düzlüğe çıkarsın.

Bu forumdan karma yapılacak bir idare listesi bile kulübü son 5 yıldaki durumdan daha iyi yönetir.

Oruç
11.09.2016, 20:18
Oturmuş takımlara karşı işimizin hiç kolay olmayacağı bilinen bir gerçek. O yüzden beklentileri düşük tutmakta fayda var. Kolay bir sezon olacağını kimse söylemedi.

Sezgin Öztürk
11.09.2016, 20:19
Kurtarıcım GENÇ TRABZONSPOR devrimi. Senin zekan algılamaz. Adamcı değilim. Ne Usta ne Hekimoğlu çare değil. İkisi de eksik ve uzak.

Yeter be kardesim begenmiyorsan izleme destek olma lazim degil senin gibi taraftar. Biz goremiyormuyuz senin gördüklerini ? Aynı şeyleri tekrar tekrar yazıyorsun amacın ne ya da yönetimle derdin ne ? Ya da daha açık yazayım karin agrin ne ?

emrex61
11.09.2016, 20:19

Aksine bende adamcı deyilim onun için sordum sana ben herzaman niyetci oldum kim olursa olsun dogruya dogru yanlışsa yanlış derim kimseyi hiç birzaman desteklemem niyeti desteklerim.

Bens ana bu klubun en büyük devrimi ve kurtulmasının reçetesini söyleyeyim ondan sonra bu tartışmadan kendimi çekiyim.

Öncelikle klup dernek bilmem ne zımbırtısından kurtarılıp şirketleştirilmeli alıcısı illaki olucaktır bizde en azından sorumlu tutucak gerçek bir kuruma sahip olmuş oluruz ayrıca zarar ettiği zaman kendine kar ettiği zaman klube kazandırmış oluruz bundan daha buyuk devrim olmaz boş laflara kandırttmayın kendinizi futbol bu ülkede öyle temiz insanların elinde deyil.

Kamer'
11.09.2016, 20:20
Yiğit şu forumda hakaret etmeden sallamadan eleştiri yapamayacaksak hakarete uğrayacaksak söyleyin biz gelmeyelim bu nedir güdülmeyi bekleyen koyun değiliz yanlışa yanlış derim bu ortamda diyemem diyorsanız söyleyin gidelim. 45 dakika telefonda konuştuk bu konuyu seninle adamlar halen daha sövüyor yaptırımınız yok sövmekse kralı bende ama böyle 2 tane dilo için ağzımızı bozmuyoruz millet estiyoruz bize sizde izliyorsunuz

ulan daha 3.haftadan hocayı yönetimi kovmaya çalışıyosun , sonra da tepki görünce vay efendim ben ne dedim ki

senin gibilerden gına geldi artık . sen ve türevlerinle aynı forumda yazı yazmak da istemiyorum .

en iyisi fanatikliği bırakmak , derslere odaklanmak . belki uzmanlığı psikiyatri seçerim , sonra size daha fazla yardımcı olurum

Mert Oğuzlu61
11.09.2016, 20:20
Sorunumuz 4-2-3-1 yada 4-3-3 değil. Biz bu sistemlerle oynamıyoruz ki sistemi eleştirelim ? Ben sahada Ersun Yanal sistemi göremiyorum, 3-6-1, 3-3-4-1, 3-3-3-2-2-1-3-2 karman çorman saçma sapan sistemlerle sahaya çıkıyoruz. Klasik sistemler yerine dünyada kullanılmamış sistemler deniyoruz.

Bu takım klasik 4-3-3 ü oynar. Fenerde oynattığını Ersun hoca bizde niye oynatmıyor anlamadım. Yeni transferlerden bazılarını dışlamasına da anlam veremedim.

Kadro ve sistem tercihlerinde Hamivari işlere kalkışıyor Ersun hoca. Neden böyle yaptı anlamadım, Antep maçında yine tercihler hatalıydı ama şu maçta neden garip garip işlere kalkıştı ? Oynat işte 4-3-3 ne diye kendini de takımı da yakıyorsun ?

Ahmet Aksu
11.09.2016, 20:22
biriktirdiğim tüm paramla maça gittim, 2 forma aldım, hattımı aldım. babama yalvar yakar ligtvyi yenilettim. passomu yeniledim. ben elimden geldiğince takımım için destek olurken takımın bu halini görünce ne yapacağımı şaşırıyorum. eleştirince de kızıyorsunuz. başkanı seviyorum iyi şeylerini gözardı edecek değilim ama bırakın da yanlışlarını da söyleyelim. zaten gitmesini istemiyorum ne hocanın ne başkanın ama bizleri bu forumda 7/24 eleştirenlerle bir tutmayın. sabır sabır diyorsunuz da sabırlı olsam maçları izlemem buralara yorum yazmam keyfime bakarım. her maç sinir harbinden çıkıyorum içimi döküyorum buraya yazacak tek yerim burası. bayram da zehir oldu zaten. çok şey mi istedik adam gibi mücadele etsinler istedik. 6-7 gol atın maçı kazanın demedik o futbolcular bu ruhsuzlukla milyonları alırken benim limitli bütçemle elimden gelen desteği yapmama rağmen sakin kalmamı beklemeyin lütfen..

sakin kalabilenlere sorum bir formül verinde bizde sakin kalabilelim sinirimiz de geçsin.. yoksa bu takımın oynadığı futbolu görünce çileden çıkıyorum. korkuyorum genç yaşımda tansiyon kalp problemi çıkartacak.(kimse maç izleme falan demesin maç günü 3-4 saat önceden hazırlık yapıyorum bunu beklenmesin kimse lütfen). eminim benim durumumda yüzlerce kişi var bu sayfada..

S.Seymen
11.09.2016, 20:25
bu forumdan seçilmiş bir çok kişi takımı İHO vasıtası ile yönetti zaten

gönder dediler gönderdi
getir dediler getirdi :)

liyakat önemlidir

önce bir başarı gösterilir ondan sonra zaten takım bilek gücü ile alınır

yoksa o şöyle bu böyle takımı zayıflatalım iş bize kalsın

bu uzun süredir yapılıyor ve asıl olarak da içimizdekiler yüzünden varılacak hiç bir yere varılamıyor...

Hami hocalık istiyor daha önce hiç bir başarısı yok

geliyor görüyorsunuz

gençler diyorsunuz önce takımı alacak hünerleri gösterin

Trabzonspor kimsenin deneme yanılma yeri değil gelen leri de gördük zaten...

Sezgin Öztürk
11.09.2016, 20:25
Herşeyi eleştiren tayfa 2010 yilinda da vardı bugün de var yarinda olacak. Hep bu bilgisayar oyunlarının suçu bunlar. Gerçekle sanal futbolu ayırt edemeyen beyinler var arkadas...

emrex61
11.09.2016, 20:27
Benim ayağım çıkmasaydı futbolu bırakmak zorunda kalmasaydım emin olun sağ bek derdinden kurtarmıştım sizi ayrıca kluplerin altyapılarında neler dönüyor vs herşeyi biliyoruz bazı arkadaşlar yok devrim cart curt düşünüyor sen o devrimini git TFF de yap bilmedğin okadar çok şey varki cahil cahil konusup duruyorsun sanmarino kardeş.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 20:27
Ersun Yanal Ligtv'de çok iyi analiz yapan bir TD iken sahada niye bu kadar başarısız anlayamıyorum? Bu ne yaman çelişkidir

Heisenberg
11.09.2016, 20:28
Sıvacıların ve yalakaların çokluğu bu kulübü batmaya götürüyor. Küme düşmekte yetmez bu zihniyete. İlla ezilip rencide olacaklar.

Bu forumdan karma yapılacak bir idare listesi bile kulübü son 5 yıldaki durumdan daha iyi yönetir.
Facebook'ta Trabzonsporla ilgili bir grupta yönetici olma ihtimaliniz var mı acaba?

SHOTACI61
11.09.2016, 20:28
Ulan kımıl zararlıları gecen sezon basi esip gurledik bjkyi bile eze eze yendik sonra neler oldu,En azindan bu takim savruk oynamiyor futbolcular genc ayrica antep maçı tamamen şansizliktan kaybettik

Ogün YAZICI
11.09.2016, 20:29
lige 3.hafta oynuyorsun hazırlık maçında denemen gereken takik varyasyonları tecrübe etmeye çalışıyorsun hale daha.3-6-1 nedir ya.1 kişi fazla oynamaya çalışıp 1 kişi eksik oynadın.bunları hazırlık maçında denersin.ligin 3.haftasında değil.takımı ağustosun ortasında ersun yanal'a teslim eden ego nevzat'a teşekkürler buradan.ve yandaş forum ahalisine.ha bi de cavanda'nın satılması transfer döneminin en kritik ve başarılı hareketi idi dimi. tebrikler.

My
11.09.2016, 20:31
Sakin olun uşaklar birbirinize karşı kırıcı olmayın, herkes bir derin derin nefes alıp versin biraz forumdan çıkıp sakinleşinceye kadar girmesin dicem ama pek dinleyen olmayacak sanırım :)

tamuğ yamtar
Ersun Yanal Ligtv'de çok iyi analiz yapan bir TD iken sahada niye bu kadar başarısız anlayamıyorum? Bu ne yaman çelişkidir

Sorun gorundugunden daha buyuk...

Taktik anlamda hicbir sey yok ortada...

Trabzonspor şu sistemle oynuyor diyebilecek var mi?

Bu durum uzun yillardir var...

Ne oynadigimiz belli degil...

Sistemin, gorev dagilimin belli olur ama beceremezsin...

Buna eyvallah...

Ama ligin 3. haftasi ve ne oynadigimizi kimse hala anlamadi...

Bu buyuk sorun iste...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuhanTs
Bursaspor macinin ilk yarisini izledikten hemen sonra ligtv yi tekrardan actirmistim umut veriyordu takim ciddi anlamda ama su an gelinen noktayı arada cok garip bir farklilik var

ESER

Devrim derken? Kahvede domino tasi devirmek gibi birsey degildir insallah.Genc Trabzonsporlular nedir bir de? daha fener ozentisi olmayan ozgun birsey bulsaydin bari.

emrex61
11.09.2016, 20:32
Ya bizim işimiz çok basit aslında bize sabredin daha iyi olacak denmedi camiada bu yönetimi getirmedimi tamam arkadaşım yapın görelim bekleyelim bizde çekil kenara izle 3 4 ay daha geçsin bakalım neler görücez.

bu arada bursa çaktı 1 tane fenere.

adiloş bebe
11.09.2016, 20:32
saha zemini mükemmelde olsa, Avni Aker taraftarla dolsa, maç 120 dakikada oynansa biz osmanlısporu yenemezdik bu kadar basit. Takımda kendine güven denen şey kalmamış. Malesef geçen senenin şokunu hala atamadık.

SHOTACI61
11.09.2016, 20:33
Devrim derken? Kahvede domino tasi devirmek gibi birsey degildir insallah.Genc Trabzonsporlular nedir bir de? daha fener ozentisi olmayan ozgun birsey bulsaydin bari.

Arkadaş GENÇSANMARİNOLU OĞLANLAR grubu kurmuş...

nuri45
batalla diyorum susuyorum

nakzo
Onunla olmaz bununla olmaz kiminle olacak arkadas kiminle ? Senelerdir o kadar oyuncu geldi gitti hocalar değişti ama burada yapılan yorumlar hiç değişmedi. Ne zaman sorunu kendimizde arayacağız? Sezona baslarken yönetim sampiyonluk mu vaadetti? Bende isterim takım takir takir top oynasin ama olmuyor oyle hemen. Sabretmeliyiz renktaslar kafanızda hedefi buyutmeyin bu sene avrupa kupalarina katılmak gerçekçi hedeftir bizim icin.

Milletin takımı nasıl takır takır oynuyor.???Daha 3 .haftadan bir sezona havlu atar mı yeni yep yeni bir sayfa actık diyen bir takım.2 senedir osmanlıdan puan DAHİ alamamanın izahati var mı??????

Oruç
Forum düzenine aykırı mesajlar silinmiştir. Bazı üyelerimiz ne yazık ki ceza almak durumunda kalmıştır. Bilginize.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 20:34
sikebahce-0 Bursa-1 (Batalla. Dk.36). Beter olsunlar

ucurum
Evet, sözümüzün arkasındayız.

Gönül istemiyor bir sürü gerzek varken yazmak ama, aşkımız sevgimiz TS...

Yapacak bir şey yok.

Taktiksel hatalar var, kötü iyi oyuncular var vs... Kimse hakkında bir şey yazmayacağım. Takımda en fazla nefret edilen isim Yumlu bugün oynamaya çalıştı. Tek teknik söylemim bu adam içindir. İyi bir takımda Yumlu'nun yeri yok. Ama bugün adam çıktı oynadı. Hatta Zeki'nin yapamadığı çıkışları yaptı. Bir de şutu var ki dağa taşa, sorma. Yumlu iyi bir oyuncu değil ama TS taraftarı mı daha kötü Yumlu mu deseniz açık ara TS taraftarı derim. Sadece bunu belirtmek istedim.

Bu takım sezon planlamasına 62 puan ile başladı. İlk hafta galibiyet gelince Şampiyonluk, ikinci hafta mağlubiyet sonrası ilk 5 zor, 3. maç sonunda da küme adayı yaptınız takımı. Mangoferler sizi.

Bu takım İlk maçında kötü oynadı kazandı, ikinci maçında fena değildi kaybetti, bu maçta iyi bir takıma ezildi. Bu gayet de normal ve doğal bir sonuçtur. Bu noktada yapılması gereken tek bir şey var. SUSMAK VE DESTEK OLMAYA DEVAM ETMEK. Trabzonspor 60 milyon euroluk, geliri giderini aşan, zor tutunan bir takım ve elinden geleni yapmaya çalışan futbolcu ve teknik heyeti, yönetimi var. Bu tür düşüş kalkışlar hep olacak.

Ard niyetli durumlar varsa da fiş çekilir. Yönetim de teknik heyet de durumun farkında olur.

Sonuna kadar arkasındayız Yönetimin de Ersun Hoca'nın da futbolcuların da. Sadece biraz daha zamana ihtiyaçları var. Her şey daha iyi olacak, eğer daha erken olmasını istiyorsan hep destek, tam destek, saygılar.

SHOTACI61
Bu takıma destek olacaksanız olun,olmayacaksanız gölge etmeyin...Net

Osman Seran
Müthişsin Batalla, umarım kazanırlar.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 20:36
saha zemini mükemmelde olsa, Avni Aker taraftarla dolsa, maç 120 dakikada oynansa biz osmanlısporu yenemezdik bu kadar basit. Takımda kendine güven denen şey kalmamış. Malesef geçen senenin şokunu hala atamadık.
Takımda büyük bir özgüven sorunu yaşanıyor. Ta ki 7-0'lik Antalya maçından bu yana. Üst-üste 3 maç kazanmak ilaç gibi gelir ama bu sistem ve oyunla değil. 3-6-1 ne ya? Hem de Yumluyla

Ahmet Aksu
11.09.2016, 20:37
takımda beyin çok önemli. hemde çok az olan takımlarda aciliyeti tarif edilemez. "batalla"

r9emre
11.09.2016, 20:37
Sol bek ve sag beksiz maca cikiyorsun. Sag bek olarak normal mevki stoper olan bir oyuncuyla cikiyorsun ve bu defans 4lusuyle hucum futbol oynamaya kalkisiyorsun. Bu taktik anlayisla galip gelme ihtimalin %1 bile degildi zaten. Boyle bir defans hattiyla cikiyorsan sen yaslanacaktin, kontradan vurmaya calisacaktin. Biz ne yaptik? Olmasi gerekenin tam tersini yapip kontradan golleri yedik.

Devre arasina kadar aslinda sag bek ve sag acik alinana kadar diyelim, yaslanip kontra atak futbolu oynamaliyiz. Ramil ilk 11 oynamali. Sag kanat olarak da Suk oynatilmali. Ramil, Castillo ve Suk uclusuyle hizli ataklarla gol bulma cabasi icine girmeliyiz. Ekici forvet arkasi gibi degil, Onazi ile tam defans onu oynamali oyun kurmali onlerinde Bero olmali. Ekici'ye fazla sorumluluk yukleyince gereksiz yerlerden gereksiz sutlar atiyor, asil sut deneyecegi yerlerde topu ayaginda tutuyor.

Ramil, Ibanez, Bero ve Suk ilk 11'de olmali. Eger sabredeceksek biz bunlara etmeye raziyiz. Gidip Yumlu, Yusuf, Guray gibilerine niye sabredelim? Zaten takimdaki oyunculardi bunlar. Guray gercek mevkisinden iyi bir yedek olur. Boyle fantazilere gerek yok. Yavas yavas kadroya yerleseceklermis, yok ya. Fenerbahce dun ucaktan indirdi, bugun oynatiyor Lens'i ilk 11.

Anlamiyorum valla havasinda, suyunda bir sey var bu sehrin.. Ersun, Fb'de nasil takim kurguluyor, macina gore taktik yapiyor, yeni gelen oyunculari hemen monte ediyordu. Bizde tam tersi. Valla aklim almiyor. Buyu filan var bu sehirde, kim geliyorsa takima hoca olarak sapitiyor. Futbolcularin sapitmasina hic deginmiyorum bile.

S.Seymen
11.09.2016, 20:38

bu güvensizlik tek başına geçen senenin eseri değil

tamamı ile olmasa da çok büyük oranda bizim eserimiz

Volkan'a yapılanları hatırla kendi oyuncularımıza yapılanları söylenenleri vs

adamın kendinden haberi yok

her kese atıyor herkese tutuyor

kimseyi yeterli görmüyor

çok daha söylerim de; kırıcı olur

bu yapıya gelen yönetici de sıvıyor sonra biz lanetlimiyiz

derin hoca şöle dedi , üfürükçü üfürdü vs vs

he canım he

cahiliye devrinde de böyleydi

oralardan lanetli kaldık...

nakzo
11.09.2016, 20:39

Yapacak bir şey yok.

Taktiksel hatalar var, kötü iyi oyuncular var vs... Kimse hakkında bir şey yazmayacağım. Takımda en fazla nefret edilen isim Yumlu bugün oynamaya çalıştı. Tek teknik söylemim bu adam içindir. İyi bir takımda Yumlu'nun yeri yok. Ama bugün adam çıktı oynadı. Hatta Zeki'nin yapamadığı çıkışları yaptı. Bir de şutu var ki dağa taşa, sorma. Yumlu iyi bir oyuncu değil ama TS taraftarı mı daha kötü Yumlu mu deseniz açık ara TS taraftarı derim. Sadece bunu belirtmek istedim.

Bu takım sezon planlamasına 62 puan ile başladı. İlk hafta galibiyet gelince Şampiyonluk, ikinci hafta mağlubiyet sonrası ilk 5 zor, 3. maç sonunda da küme adayı yaptınız takımı. Mangoferler sizi.

Bu takım İlk maçında kötü oynadı kazandı, ikinci maçında fena değildi kaybetti, bu maçta iyi bir takıma ezildi. Bu gayet de normal ve doğal bir sonuçtur. Bu noktada yapılması gereken tek bir şey var. SUSMAK VE DESTEK OLMAYA DEVAM ETMEK. Trabzonspor 60 milyon euroluk, geliri giderini aşan, zor tutunan bir takım ve elinden geleni yapmaya çalışan futbolcu ve teknik heyeti, yönetimi var. Bu tür düşüş kalkışlar hep olacak.

Ard niyetli durumlar varsa da fiş çekilir. Yönetim de teknik heyet de durumun farkında olur.

Sonuna kadar arkasındayız Yönetimin de Ersun Hoca'nın da futbolcuların da. Sadece biraz daha zamana ihtiyaçları var. Her şey daha iyi olacak, eğer daha erken olmasını istiyorsan hep destek, tam destek, saygılar.

Hemserim bir sürü sey yazdın .Bende sana 3 haftadır atak dahi yapamıyor bu takım diyorum.62 puan almayayı sen kolay mı sanıyorsun.Anadolu takımına kendi sahanda atak YAPAMIYORSUN.Ne taraftarı hemserim....

ysngmz
11.09.2016, 20:39
Abdulkadir,ramazan diyorum gerisini sahadakileri Allah'a havale ediyorum

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SHOTACI61
11.09.2016, 20:42

Yapacak bir şey yok.

Tek kelime ile HARİKA....Yüreğine sağlık dostum...

SHOTACI61
11.09.2016, 20:44
Burada herkes TD o zaman siz çıkın yönetin beyler,FM oynuyorsunuz ya burada da yaparsınız.

emrex61
11.09.2016, 20:45
Biz desteğimizi verelim duygusallığımızı kenara bırakmayalım illaki bunun karşılıgını futbolculardanda alıcaz ben buna inanıyorum ve herzaman diyorum kişinin en gizli ve en güçlü silahı duygudur duyguya hitap etmek bir insanın olumsuz yönde yerle bir edebilir olumlu yönde 1 e 100 katabilir ama ben bunu zeki mustafa yusuf ve akbaş için yapmak istemiyorum o ayrı bir konu.

nakzo
11.09.2016, 20:47
Okadar adam aldınız.Tamamını toplasan battalanın çorabı etmez.Scout ekibimize turp suyu sıkayım.

emrex61
11.09.2016, 20:50
Birde şu açıdan bakıyorum oturmamış bir kadroda abdulkadir ve yusuf yazıcı oynasaydı yine bu sonucları alacaktık büyük ihtimalle ve 2 tane yıldız olabilecek potansiyele sahip oyuncumuzu kaybetmiş olacaktık sanırım ersun hoca nında niyeti bu durumdan o oyuncuları kurtarmaktı.

Sistemi oturmuş işleyen bir takımda çok iyi gösterirler kendilerini abdulkadiri beşiktaşın 11 ine koyun eyer döktürmezse ertesi gün türk maradona denmezse başka birşey bilmiyorum.

tonya55
11.09.2016, 20:52
Koke ve Gabi dışında altyapı orjinli oyuncuları yok.

Atletico'nın başarısında aslanpayı Simeone'nin.

Kaldı ki salt altyapı ile başarılı olan bir 2011 Barca, 1996 Ajax var. Barca da bunun ekmeğini yoğun bir araştırma ile aldı.

Messi Arjantin'den, Iniesta Albacete'den geldi.
bilbao baskan madrid degil.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 20:52
1996 ve 2011'deki o muhteşem futbolu özledim valla. Çaresizlik en zor şey bu dünyada

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 20:53
Facebook'ta Trabzonsporla ilgili bir grupta yönetici olma ihtimaliniz var mı acaba?

Maalesef yok, sadece burada yazıyorum. Başka sosyal medya hesabım da yerelle irtibatım da yok.

10-61
90 dakikada 1 tane atak yok,hadi herşeyi geçtim bu ney lan mınako.

temel_yilmaz
Trabzonspor'un sorunu istatistik pesinde kosan Mehmet Ekici'dir.
Mehmet Ekici hala daha kendini takim ustunde gormeye devam ediyor,orta sahadan ileri forvet hattina bir tane top gitmiyor,bir tane ara pasi gitmiyor.
Yoksa Muhammed de Suk da iyi forvet (TR icin)arkadaslar.
Muhammed bize gelmeden sadece bize 6-7 gol atmistir Trabzonspor'da birakin golu kaleye sutu yok.
Bu durumu hic bir hoca hicbir yonetici nasil gormez,yoksa son 4 senedir inanilmaz forvet oyunculari aldik takima,kimsenin begenmedigi NDoye osmanlida oynasa en az 4 golu vardi.
Bizim.kapi gibi Mehmet Ekici kapi gibi orta saha sorununuz var.

SHOTACI61
SABIR KURTULUŞUN ANAHTARIDIR
Sabredeceğiz,Sabredeceğiz,Sabredeceğiz

HOPA'LI TS'Lİ
Biz desteğimizi verelim duygusallığımızı kenara bırakmayalım illaki bunun karşılıgını futbolculardanda alıcaz ben buna inanıyorum ve herzaman diyorum kişinin en gizli ve en güçlü silahı duygudur duyguya hitap etmek bir insanın olumsuz yönde yerle bir edebilir olumlu yönde 1 e 100 katabilir ama ben bunu zeki mustafa yusuf ve akbaş için yapmak istemiyorum o ayrı bir konu.
Bu sene sistemi oturtup iskelet bir kadro oluşturmak hedef olmalıdır. İlk 6 başarıdır.

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 20:54
3 haftadır rakip ceza alanı görmemiş takım, 200 haftadır iyi oyun yok bize kötü niyetli diyosunuz. Pes doğrusu.

Belli ki güce tapmak insanı gerçeklerden epeyce uzaklaştırıyor.

SHOTACI61
11.09.2016, 20:54
Maalesef yok, sadece burada yazıyorum. Başka sosyal medya hesabım da yerelle irtibatım da yok.

Gelde gene tipini sevdiğim

emrex61
11.09.2016, 20:56
Hep şu anı hayal etttim yenildik kötü oynadık ama maç bitiyor ve tesislere binlerce taraftar gidip destek oluyor her koşulda ve siz o futbolcuların yerinde düşünün kendinizi o an yaşanan duygu patlaması inanç ve karşılıksız destek o futbolcuya gerektiğinden daha çok mücadele etme isteği ve hırsı verir dime işte biz bunu yapmalıyız anlamak yada uygulamak oakdarda çok zor deyil aslında.

Şanlı SanMarino
Genç Trabzonspor diye tabir ettiğim kısmı fazla zeki arkadaşlar yanlış anlamış.

Bu bir grup değildir,

Bu bir ekipçilik değildir,

Bu bir gelenek de değildir.

Bu sosyal medya yapılanması hiç değildir.

Genç olan bütün Trabzonspor taraftarının kulüpte söz sahibi olması ve akıl üretmesidir.

SHOTACI61
3 haftadır rakip ceza alanı görmemiş takım, 200 haftadır iyi oyun yok bize kötü niyetli diyosunuz. Pes doğrusu.

Sen neye tapıyorsun onu da biliyoruz,kastirma boşuna kimlerin adamı olduğun belli...

Mert Oğuzlu61
11.09.2016, 20:58
_____zeki____uğur______durica____ibanez

__________________onazi

______________okay____ekici

________bero_______________castillo

___________________suk

Bu kadro kötü kadro mu ? En azından İstanbulluları devre dışı bırakıp düşünürsek ? Diğer Anadolu takımları bizden çok mu kaliteli kadroya sahip sanki... Onlar her hafta aynı oyuncularla, belli bir sistemde mücadele ediyor. Adamların kadrolarını ezbere biliyorum. Biz bu konuda çok eksik durumdayız, 3. hafta bitti 2 yenilgi aldık artık yeni arayışları bırakıp eldeki malzemeyi doğru ve basit kullanma aşamasına geçmeliyiz...

Israr edeceğimiz sistem ve 11 böyle olsa, Abdülkadir i Aytaç ın önünde tutsak ve Okay ın yedeği Abdül olsa. Sağ kanatta Bero yu kullansak ? El Kaddouri olmadı Bero olsun, koy oynasın işte ne olacak.

Futbol basit bir oyun ama zor olanı da değil, futbol dünyasında daha önce denenmemiş olanları yıllardır denediğimiz için yıllardır başarısız oluyoruz.

emrex61
11.09.2016, 20:58
Genç Trabzonspor diye tabir ettiğim kısmı fazla zeki arkadaşlar yanlış anlamış.

Bu bir grup değildir,

Bu bir ekipçilik değildir,

Bu bir gelenek de değildir.

Bu sosyal medya yapılanması hiç değildir.

Genç olan bütün Trabzonspor taraftarının kulüpte söz sahibi olması ve akıl üretmesidir.

Sen farklı kafadasın kardeşim onun için seni engelliyorum görmek istemiyorum yazdıklarını bu tür şeylerin olması için klube üye olabilirsin yani engel yok.

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 20:59

Yaşı genç olan her Trabzonspor taraftarının kulüpte söz sahibi olması ve gerçek devrimi akılla yapması.

Paraya karşı emeğin savaşını veren nesiliz biz. Unutmayın.

Bir ekipten falan bahsetmiyorum. Kimseyi de istifaya davet ettiğim yok.

SHOTACI61
11.09.2016, 21:00
Sen farklı kafadasın kardeşim onun için seni engelliyorum görmek istemiyorum yazdıklarını bu tür şeylerin olması için klube üye olabilirsin yani engel yok.

Edit

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 21:01
Sen neye tapıyorsun onu da biliyoruz,kastirma boşuna kimlerin adamı olduğun belli...

Kimin adamıyım? Söyle ben de bileyim.

Aylardır burada ne Usta ne Hekimoğlu ne İho ne Şener diyen adamım.

Başka ortada bir aday varsa ona da karşı çıkayım.

Bu kulüp "işadamı" kisvesi altındaki emperyal asalakları kovmadığı sürece bunları yaşamaya mahkum.

7can61
11.09.2016, 21:03
şikebahçede olmasa üzüntüm azalmayacak, herifler resmen acımı alıyor. Vur bursa vur.

SHOTACI61

Bu kulüp "işadamı" kisvesi altındaki emperyal asalakları kovmadığı sürece bunları yaşamaya mahkum.

Gel buyur yönet o zaman madem bende vizyon var diyorsun buyur sandık orada delege orada aday ol bizde şimdiye kadar göremedigini iddaa ettigin vizyonu gorelim.

ÇaGaTaY
Bu sene takım küme düşme tehlikesi yaşamadıkça karşılıksız destek vereceğiz bu kadar net..

Şanlı SanMarino
Bu sanmarino denen vatandaş,Seçimlerden önce Celil Hekimoğlu adına sosyal gruplar kurup destek arayan biriydi hatta twiterda baya ugraştı.

İftira atmayı bırakın diye bin defa dedim, yalvardım yetmedi. Arkadaş ben Hekimoğlu'nun karşısında Usta ile seçime girdim. Önceki seçimde de Kulaçoğlu ile birlikteydim yine Hekimoğlu karşımdaydı.

Nasıl Celil'in adamı oluyorum?

Veya eleştiren herkes birilerinin adamı olmak zorunda mı? Sizin özgür ve bağımsız kimliğiniz, kişiliğiniz yok mu?

emrex61
11.09.2016, 21:04

Pardonda ekonomik ve parasal anlamda iş adamı kisvesi dediğin adamlar klubu düzlüğe çıkardı sportif başarı gelmediği için bunun karşılıgını alamıyolar keşke yıkmak yerine sahiplenip kucaklamak olsa düşünceleriniz.

sakoglu61
11.09.2016, 21:04
Şu arkadaşı neden pistten almıyoruz acaba?

Sezon başlayalı 3 hafta oldu zırvalamaktan başka bi halt bildiği yok.

Sabır Sabır Sabır diyoruz ama böyle fitneciler konuşturulduğu sürece bu süreç işlemez.

Bakkal yönetemeyecek kişilere 2 yıl sabretti bu kulüp. Yeni kurulan bu takıma sabırdan başka niyetle yaklaşılamaz.

Alın şu herifi şurdan artık.

Karmam
11.09.2016, 21:05
hep destek tam destek

iyi değiliz ama olacağız

bu takım düze çıktığında, hatta ileriki yıllarda efsaneleştiğinde buradaki bazı arkadaşlar zamanında süreci baltalamak için elinden geleni yapmış hainler olarak hatırlanacak

her yenilgimiz için +1 forma daha alacağım. taraftarın takıma dışardan baktığı yetti artık. biraz da çuvaldızı kendimize batıralım. taraftar takıma dünyanın cezasını aldırmış, iç sahanda maç oynuyorsun 90 dakika osmanlı sesleri duyuyorsun, konyaspor'dan az passolig almışsın, istanbul takımları seni katlamış. yönetim başarısız, teknik heyet başarısız, futbolcular başarısız, ee taraftar taraftar olarak başarılı mı? hepsinden kat kat başarısız. biz bugün bu takımın arkasından gürleyip hücuma çıkartamıyorsak, osmanlıspor'un dizlerini titretemiyorsak ne hakkımız var kimseyi eleştirmeye? unutmayın, bir ara trabzon böyle bir deplasmandı. rakipler titreye titreye oynarlardı. sabır+maddi destek+manevi destek. bu kadar. hepimiz akıllı olacağız.

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 21:05
Gel buyur yönet o zaman madem bende vizyon var diyorsun buyur sandık orada delege orada aday ol bizde şimdiye kadar göremedigini iddaa ettigin vizyonu gorelim.

Trabzonspor'u yönetecek kadar bilgi ve birikime sahip olduğumu düşünmüyorum,

Ancak bu forumdan onlarca kişinin bu kutlu göreve layık ve haiz olduğuna eminim.

Bu kulübün sahibi kulübü batıran para babaları değil taraftardır. Kendinizi dışlamayın, küçük görmeyin.

Az evvel biri yazmış delege ol diye, zaten delegeyim kardeşim, kulübün menfaatlerini savunmak en büyük görevim.

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 21:06
Pardonda ekonomik ve parasal anlamda iş adamı kisvesi dediğin adamlar klubu düzlüğe çıkardı sportif başarı gelmediği için bunun karşılıgını alamıyolar keşke yıkmak yerine sahiplenip kucaklamak olsa düşünceleriniz.

Aralık ayında açıklanacak borç 600-700 arası :)

Bu mu la düzlük?

Şu arkadaşı neden pistten almıyoruz acaba?

Sezon başlayalı 3 hafta oldu zırvalamaktan başka bi halt bildiği yok.

Sabır Sabır Sabır diyoruz ama böyle fitneciler konuşturulduğu sürece bu süreç işlemez.

Bakkal yönetemeyecek kişilere 2 yıl sabretti bu kulüp. Yeni kurulan bu takıma sabırdan başka niyetle yaklaşılamaz.

Alın şu herifi şurdan artık.

Sabır ve destek talep etmek yanlışlara tahammül ve susmayı gerektirmez. Aklınızı kullanın.

İho döneminde bunları diyoruz diye haindik, hala hainiz de Trabzonspor ilk 10'u göremiyor.

Oruç
11.09.2016, 21:07
Oyunu rakip alana yığamayan bir takımda ne Muhammed iş yapar ne de Suk. Bizim daha sistemimiz belli değil. Once bir sistem kurulu sonra oyuncular alınır. Biz ise önce oyuncuları alıp sonra sistem kurma telaşındayız. Böyle olunca sezon kabusla başlıyor kabusla bitiyor.

SHOTACI61
11.09.2016, 21:08
İftira atmayı bırakın diye bin defa dedim, yalvardım yetmedi. Arkadaş ben Hekimoğlu'nun karşısında Usta ile seçime girdim. Önceki seçimde de Kulaçoğlu ile birlikteydim yine Hekimoğlu karşımdaydı.

Nasıl Celil'in adamı oluyorum?

Veya eleştiren herkes birilerinin adamı olmak zorunda mı? Sizin özgür ve bağımsız kimliğiniz, kişiliğiniz yok mu?

O zaman sen ne aradigini bilmiyorsun dostum ksra bakma,yani hep bir begenmeyiş var sende ve sanırım birazda bencil bir karaktere sahipsin çünkü hep ben deyip sonra yol arkadaşları terk ediyorsun;Bence bu popilist yaklaşımı biraz törpüle...

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 21:09
O zaman sen ne aradigini bilmiyorsun dostum ksra bakma,yani hep bir begenmeyiş var sende ve sanırım birazda bencil bir karaktere sahipsin çünkü hep ben deyip sonra yol arkadaşları terk ediyorsun;Bence bu popilist yaklaşımı biraz törpüle...

Sana cevap verene kadar 1 defa bile ben demedim, hep Trabzonspor'un başarısı ve başarısızlığını konuştum.

Sen iftira ettikten sonra sana tek hakaret etmedim, kötü söz söylemedim. Hala şansını zorluyosun.

sasone
İllet oluyorum şu takımın orasını burasını maçta kurcalayan hocalardan,tamam Ersun bey anladık elimizdeki en iyi sağ bek Zeki Yavru,bunun için Osmanlı maçının 2-0 kaybetmemiz gerekmiyordu.
Akbaş'ı koy artık şu takıma elindeki en iyi ikinci stoper ve diğerlerinden daha futbolcu.

SHOTACI61
Aralık ayında açıklanacak borç 600-700 arası :)

Bu mu la düzlük?

Sabır ve destek talep etmek yanlışlara tahammül ve susmayı gerektirmez. Aklınızı kullanın.

İho döneminde bunları diyoruz diye haindik, hala hainiz de Trabzonspor ilk 10'u göremiyor.

O borçları Usta başkan yapmadı birader,kelime oyunlarına gerek yok...

Erdal UZUNYILMAZ
11.09.2016, 21:10
Sağ bek, sağ açık,stoper aksıyor...Devre arası mutlaka kapatılmalı bu açıklar. Mehmet Ekici'yi severim ama çok top tutuyor gereksiz.Derin pas sıfır. Onur bu maç iyi olmasına karşın yine maçta öyle bir hata yaptıki ilerde şampiyonluk yarışına girince bu takım bu hatalarpahalıya patlayabilir. Çok hata yapıyor bu tarz.Ama gerçekten genelde iyiydi bu maç.

savas avci
11.09.2016, 21:10
Şu bursaya bak gencecik çocukları oynatıyor bizim büyük hocada unuttu gitti Yusuf'la abdulkadiri

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 21:12
O borçları Usta başkan yapmadı birader,kelime oyunlarına gerek yok...

160 Şener yaptı

300 İho yaptı

150 ve üzeri de bu kadroya yaz sen

Ekonomi bitik, saha içi bitik, tarihin en farklı mağlubiyetinin izi silinmeyecek

Siz ilk 10'a giremeyen kişiliksiz takımdan memnunsunuz

Ben değilim!

HOPA'LI TS'Lİ
Yenilgiyi unutup hepimizin bayramını candan kutlarım. Alanya galibiyetiyle umutlu günlere doluyorum.

ucurum
Hemserim bir sürü sey yazdın .Bende sana 3 haftadır atak dahi yapamıyor bu takım diyorum.62 puan almayayı sen kolay mı sanıyorsun.Anadolu takımına kendi sahanda atak YAPAMIYORSUN.Ne taraftarı hemserim....

Hocam ne olsun bekliyordun? Kaç yıldır maçları domine eden webolar ndiayeler vsler...

Sıkıntı nedir hemşerim?
Atak yapamıyorsun çünkü daha takım olmadın.
Atak yapamıyorsun, daha Türkiye'nin T'sini yeni duyan adamlar var.
Atak yapamıyorsun, daha seyircin sahan top oynacak zeminin yok.

Sıkıntı şudur hemşerim, Takım, 3 - 5 oyuncu alıp paralar yağdırmak ve sihirli değnekle antrenör olmak değildir.

Sıkıntı taraftarın durumu analiz "ETMEK İSTEMEMESİDİR"

Teknik taktik bilgisi olan adamlar, geçen senelerdeki takım ile bu seneki takım arasındaki farkı ve isteği görebilirler...

Ama daha emekliyoruz. Şu an daha 3. hafta. Hadi beni umursamadın Allah'tan kork ya.

62 puan hedef ise ooo çantada keklik alırız diye koyulmaz, bu olursa hedef tamamdır demektir diye koyulmuştur.

Tansiyonu artıran kıyamet tellallarıdır.

İlk hafta galip gelirken yazdık bu takım çok yenilecek sakin olun gaza gelmeyin diye?

Ne olsun isterdin? Ne olacak sandınız?

Futbol bu, sektör, öyle yap boz değil topladım artık benim edalarına gerek yok. Bekleyeceksin sabredeceksin o kadar...

SHOTACI61
11.09.2016, 21:13
Sana cevap verene kadar 1 defa bile ben demedim, hep Trabzonspor'un başarısı ve başarısızlığını konuştum.

Sen iftira ettikten sonra sana tek hakaret etmedim, kötü söz söylemedim. Hala şansını zorluyosun.

Yanlışlarını ve yazdigin gel-gitleri sana hatirlatmak "hakaret" ise sikinti yok ayrica biz bilmeden "iftira" atmişsak özür dileriz,Özür bir erdemliktir ama hala diyorum senin yaklaşımın çok ama çok yanlış...

DeAgLeMaNyAq
Sırf 7 transfer yaptık diye GS'nin 2011-2012'de başardığı gibi şampiyonluk mücadelesi içerisinde olacağımızı düşünenler, yine sövüp sayarak stresini çıkarmış. Üslup doğru olduktan sonra eleştiri haktır ve yapılmalıdır da. Ama işin içine istifa ve küfür ifadeleri girince ister istemez seviye kaçıyor. Kulübü yönetenler de boşu boşuna sabır diye diretip duruyorlar. Bu camianın sabır gösterecek olgunluğu kalmadı.

Normal şartlarda Osmanlı maçını kazanmamız zaten olağandışı bir sonuç olurdu. Antep ise maçı kazaydı. Her ne kadar geçen sene dibi görsek de üst üste 2 mağlubiyet bizim gibi camiaların çok fazla alışık oldukları bir durum değil.

İlk 3 maçtaki oyuna bakılırsa, sezon boyunca üstüste 3 galibiyet alabilecek bir potansiyelimiz gözükmüyor. Özellikle hücum hattındaki yetersizliğimiz had safhada. Bu alanda master yapmış Ersun Yanal da bu işi çözemezse, işimiz iyice yaş demektir.

Öncelikle geçen sene alışkanlık haline gelen mağlubiyet serisinden bir an önce kurtulmamız gerekiyor. Yıl başına kadar ki kalan 13 maçta 7 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 beraberlikle bitirirsek ilk yarıyı başarılı kapatmış sayılırız.

Şimdiden yer tayin etmek çok sağlıklı olmaz ama mevcut gidişatla ligin ilk 6'sı da geçen seneden çok farklı olmayacakmış gibi duruyor. Dört İstanbul takımı haricinde araya Konya ve Osmanlı'nın girmesi yüksek ihtimal. Ondan sonrası için yarışacağımız bir sezon olacak...

Karmam
Mustafa Reşit Akçay:

Trabzonspor ile erken oynamanın avantajını yakaladıklarını da kaydeden Akçay, "Trabzonspor'un stoperlerinin ağır olması bizim hızlı oyuncularımız için avantaj teşkil etti. Trabzonspor geçmiş döneme nazaran sahada duruş biçimi, hareketliliği ve zorlayıcılığı çok yüksek bir seviyeye gelmiş. İyi de bir hocaları var. Zaman içerisinde doğru işler olacağına inanıyorum. Biz şu anda Trabzonspor ile erkenden oynamanın avantajını yaşadık.

Ligdeki prestij, ligde kalıcı olan bir Osmanlıspor bırakıp şapkamızı önümüze koyup Trabzon'a döneceğim. Allah'ın kulu beni Trabzonspor'un başına getiremez. Altyapı için bir açık kapı bırakıyorum. Onun dışında umurumda değil. Trabzonspor'da doğru işler yapan bir yönetim, şampiyonluk yaşayan tecrübeli bir teknik adam ve sabırsız bir seyirci topluluğu var.

SHOTACI61
11.09.2016, 21:15
160 Şener yaptı

300 İho yaptı

150 ve üzeri de bu kadroya yaz sen

Ekonomi bitik, saha içi bitik, tarihin en farklı mağlubiyetinin izi silinmeyecek

Siz ilk 10'a giremeyen kişiliksiz takımdan memnunsunuz

Ben değilim!

150 ve üzeri öyle mi?

Bana ve burada ki taraftara bunu sayısal olarak kanitlamak mecburiyetindesin çünkü yapilan transferlerin yarisi kiralik ve bonservissiz ayrica giden futbolcu maliyetlerini de unutma...

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 21:15
Yanlışlarını ve yazdigin gel-gitleri sana hatirlatmak "hakaret" ise sikinti yok ayrica biz bilmeden "iftira" atmişsak özür dileriz,Özür bir erdemliktir ama hala diyorum senin yaklaşımın çok ama çok yanlış...

Kardeşim Hekimoğlu durumunu sana izah ettim, bu konularda cevap da vermem fakat hayatım boyunca sosyal medyada grup falan kurmadım. Ayrıca Trabzonspor'a oy istemenin son yeridir sosyal medya. Öyle olsa en fenomen olan Başkan olurdu.

Benim elbette yanlışlarım ve sivri yanlarım vardır fakat bu eleştiriler benim şahsımla değil Trabzonspor'un malum durumu ile ilgili.

SHOTACI61
11.09.2016, 21:17
Hocam ne olsun bekliyordun? Kaç yıldır maçları domine eden webolar ndiayeler vsler...

Sıkıntı nedir hemşerim?

Sıkıntı şudur hemşerim, Takım, 3 - 5 oyuncu alıp paralar yağdırmak ve sihirli değnekle antrenör olmak değildir.

Teknik taktik bilgisi olan adamlar, geçen senelerdeki takım ile bu seneki takım arasındaki farkı ve isteği görebilirler...

Ama daha emekliyoruz. Şu an daha 3. hafta. Hadi beni umursamadın Allah'tan kork ya.

62 puan hedef ise ooo çantada keklik alırız diye koyulmaz, bu olursa hedef tamamdır demektir diye koyulmuştur.

İlk hafta galip gelirken yazdık bu takım çok yenilecek sakin olun gaza gelmeyin diye?

Futbol bu, sektör, öyle yap boz değil topladım artık benim edalarına gerek yok. Bekleyeceksin sabredeceksin o kadar...

Herkes bu kardeşim gibi düşünse ne güzel olur dünya...

emrex61
11.09.2016, 21:19
Mustafa Reşit Akçay:

Trabzonspor ile erken oynamanın avantajını yakaladıklarını da kaydeden Akçay, "Trabzonspor'un stoperlerinin ağır olması bizim hızlı oyuncularımız için avantaj teşkil etti. Trabzonspor geçmiş döneme nazaran sahada duruş biçimi, hareketliliği ve zorlayıcılığı çok yüksek bir seviyeye gelmiş. İyi de bir hocaları var. Zaman içerisinde doğru işler olacağına inanıyorum. Biz şu anda Trabzonspor ile erkenden oynamanın avantajını yaşadık.

Ligdeki prestij, ligde kalıcı olan bir Osmanlıspor bırakıp şapkamızı önümüze koyup Trabzon'a döneceğim. Allah'ın kulu beni Trabzonspor'un başına getiremez. Altyapı için bir açık kapı bırakıyorum. Onun dışında umurumda değil. Trabzonspor'da doğru işler yapan bir yönetim, şampiyonluk yaşayan tecrübeli bir teknik adam ve sabırsız bir seyirci topluluğu var.

Mustafa hoca herşeyi özetlemiş hala daha sanmarino gibi kene ler işi basitleştirip sanki herşey biranda düzelcekmiş gibi davranan insanları kaideye almayın.Ulan biz 4 senenin enkazından kurtulmak istiyoruz hemen olacagını düşünenler vardı herhalde neyse aslında bu sanmarino arkadaşın yapmak istediği piskolojik baskının ne oldugunu uzun uzun acıklardım sizede üşendim kısaca buna akıl oyunları deniyor neyse ben akıl tutulması yaşamam bizim hiç bir zaman iskelet kadromuz olmadı bunun için hep inişli çıkışlı grafikler çiziyoruz.

SHOTACI61
11.09.2016, 21:20
Kardeşim Hekimoğlu durumunu sana izah ettim, bu konularda cevap da vermem fakat hayatım boyunca sosyal medyada grup falan kurmadım. Ayrıca Trabzonspor'a oy istemenin son yeridir sosyal medya. Öyle olsa en fenomen olan Başkan olurdu.

Benim elbette yanlışlarım ve sivri yanlarım vardır fakat bu eleştiriler benim şahsımla değil Trabzonspor'un malum durumu ile ilgili.

Dostum senin yaklaşımın seni bağlar,benim kızdigim yazdigin provakatif yazilar;Yani okuyorum hep bir art niyet hic ortası yok birde sende milleti gaza getireyim diye de bir telaş var.Ortalik karışsın istiyorsun...

İ. SARAL
11.09.2016, 21:21
Arkadaşlar yine erkenden sayıp sövmeye başladınız bir frene basın. Daha çoook zamana ihtiyaç var. Geçen sene 3'te 3'le başladık da ne oldu? Bu sene hedef yok, 7-8 kemik oyuncu bulursak ne ala. Taraftar rahat bırakırsa bu yönetim ve hoca iyi işler yapacak.

İ. SARAL
11.09.2016, 21:22
Durica'nın yanında Yumlu veya Akbaş oynar, Uğur hiç güven vermiyor.

7can61
11.09.2016, 21:24
Durica'nın yanında Yumlu veya Akbaş oynar, Uğur hiç güven vermiyor.

Yumlu sağ açık oynuyor artık, stoperde harcamazlar kardeş.

SHOTACI61
11.09.2016, 21:25
Nasılsanız öyle yönetilirsiniz.

Gördüğüm o ki bu taraftar bu iradeye layık. Hatta tam layıkını bulmuş. Çıraklar usta, sepetçiler bilirkişi olmuş.

Göremediniz şey şu, Trabzonspor ligin 3. haftasında ilk 6'ya girme ihtimalini kaybetti. Lig de deniz de bitti. The end vizyon reyiz, the end block reyiz, the end zihniyeti çöpten öteye geçemeyen zihin fukaraları.

3 haftada lig bitti diyen adam bize "zihin fukarası" diyor,Sonra basıyorum kahkahayı...

toksoy61
11.09.2016, 21:25
Osmanlı bizden daha iyi bir takım. ligi bizim üstümüzde bitireceği zaten belli. 3 İstanbul takımı bizi ezer. başakşehir yine ezer bizi. Osmanlı ve konya yı da ekleyin bunlara.

yani lig başlamadan dediğim gibi bu sene ilk 10 iyidir. taraftar saçmalarsa küme düşeriz. bakın abartmıyorum KÜME DÜŞERİZ. bu işin şakası yok. taraftar destek olursa ilk 10, olmazsa aksine protesto ederse ve içerden muhalifler ortalığı karıştırırsa KÜME DÜŞMENİN en büyük adayı oluruz. olayın ciddiyetine artık varılsın.

bu takım bu sene ancak oturmaya başlar. eksikleri görülür. seneye anca ilk 5 oynar hale gelir. durum bundan ibarettir. fazlasını beklemek ise takıma zarardır.

asilhamsi
11.09.2016, 21:26
Siz destek olmakla yalakaligi karistiriyorsunuz maalesef.
Ben gider lisanslı ürünü alırım,kombine alabilirsek alırım,sosyal medyada takımı takip ederim.

Ama gördüğüm yanlışları söyledim diye sabahtan beri takım taraftarligindan afaroz ediliyorum.

Ben bu eleştirileri nevzat beye yada muharrem beye yapsam eminim bu tepkileri almam.

Git başka takımı tut gibi aptal söylemlerini bir kenara bırakın.Takim ışık vermiyor.Su halimizle yenebilecegimiz takım yok.tranfer yaptık ama sağ bek yumli sağ açık yusufçuk.

Senin net santraforun kim?

nakzo
11.09.2016, 21:27

Sıkıntı nedir hemşerim?

Türkiye yi ilk defa tanıyan adamları osmanlı ,ibb takır takır oynattı biz niye hep tel maşa adamlar buluyoruz.?????

sasone
11.09.2016, 21:28
Nasılsanız öyle yönetilirsiniz.

Gördüğüm o ki bu taraftar bu iradeye layık. Hatta tam layıkını bulmuş. Çıraklar usta, sepetçiler bilirkişi olmuş.

Göremediniz şey şu, Trabzonspor ligin 3. haftasında ilk 6'ya girme ihtimalini kaybetti. Lig de deniz de bitti. The end vizyon reyiz, the end block reyiz, the end zihniyeti çöpten öteye geçemeyen zihin fukaraları.

Söylediklerinin ne olduğuna bakmıyorum bile,senin gibi kin ve hırs dolu tiplerin bu kulübü ne hale getirdiğini biliyoruz,muhteris ruhlarınız önce sizi ele geçiriyor,sonra o iğrenç ruh halinizin farkında olmadan bir sırtlan gibi avınızın zayıf anını bekliyorsunuz.

Senin tipteki kafalar en tehlikeli,en dikkat edilmesi gereken kafalar.

SHOTACI61
11.09.2016, 21:30
Siz destek olmakla yalakaligi karistiriyorsunuz maalesef.
Ben gider lisanslı ürünü alırım,kombine alabilirsek alırım,sosyal medyada takımı takip ederim.

Ama gördüğüm yanlışları söyledim diye sabahtan beri takım taraftarligindan afaroz ediliyorum.

Ben bu eleştirileri nevzat beye yada muharrem beye yapsam eminim bu tepkileri almam.

Git başka takımı tut gibi aptal söylemlerini bir kenara bırakın.Takim ışık vermiyor.Su halimizle yenebilecegimiz takım yok.tranfer yaptık ama sağ bek yumli sağ açık yusufçuk.

Senin net santraforun kim?

Çıkarı olan yalaka olur birader,Karistirma kendinle bizi...

İ. SARAL
11.09.2016, 21:30
Yumlu sağ açık oynuyor artık, stoperde harcamazlar kardeş.

Bizim takımın en iyisiydi :)

ilyskm
11.09.2016, 21:31
Takımda ışık yok arkadaşlar, koskoca 90 dakika içinde bilerek yapılmış 2 hareket yok, hele o Castillo nun Ali Kemal vari getirdiği topu amatör bir futbolcunun yapmayacağı bir şekilde kalecinin kucağına teslim etmesi yok mu çıldırmamak elde değil, demek ki Amerika'da bu futbolun esamesi okunmuyormuş

Sent from my iPad using Tapatalk

pazarkapılı
11.09.2016, 21:32
trabzonspor ve taraftarı yenile yenile kazanacagını artık kabul etmeli....yenildigi oyundan ders cıkarmayan, özgüvenini kaybeden bir takım ilerleme kaydememez....
takımı ve hocayı rahat bırakıp destek olmalı diyecegim ancak trabzon sehrine sinmiş gelişmemişlik geri bırakılmıslık futbol aklını da geriye itiyor....

SHOTACI61
11.09.2016, 21:32
Takımda ışık yok arkadaşlar, koskoca 90 dakika içinde bilerek yapılmış 2 hareket yok, hele o Castillo nun Ali Kemal vari getirdiği topu amatör bir futbolcunun yapmayacağı bir şekilde kalecinin kucağına teslim etmesi yok mu çıldırmamak elde değil, demek ki Amerika'da bu futbolun esamesi okunmuyormuş

Bir maçla Erman Toroğlu olan arkadaşlarımız var kendilerini piste davet ediyoruz...

Enaldo61
11.09.2016, 21:33
Ara ara girip yorumları okudum, abi bir sakin olun Allah aşkına, sabır sabır dendikçe daha bir dozajı kaçıyorsunuz. Ne bu tez canlılık ya.

sasone
11.09.2016, 21:34
Bugün beni sinir eden şey Ersun Yanal'ın imkanı olmasına rağmen geçen hafta sonu yapacağı bir hazırlık maçında deneyebileceği şeyi,Osmanlı gibi oturmuş ve hazır bir takıma karşı denemesi oldu.
Bu sorumsuzluktur,böyle bir lüks yok.

Ayrıca Akbaş gibi bek oynayan bir adam varken,Mustafa'dan bek çıkarmaya çalışmak da tanımadığın bilmediğin bir TD için 'bundan bir yol olmaz' demek için yeterli bir şey.
Ersun Yanal geçmişten yemeye başladı,bu onun için tehlike çanı.

Murat'
11.09.2016, 21:36
İşimiz gerçekten zor, kafayı yiyeceğiz ama bu takıma destek olacağız. Yapacak bir şey yok.

nakzo
11.09.2016, 21:39
Ya birde yeni modamız var gecen sene hedef yok dedin antalyadan 7 kasımpaşadan 6 yedin.Bu seneyede hedef yokla basladın 3.haftadan topu attın .Sen pempe hayyallere dal futbolcunun umuru değil.Nede olsa hedef yok.

yabdef
11.09.2016, 21:42
10808

Toplam 58 puan

Enaldo61
11.09.2016, 21:42
Bu takım zaten 3 yılı işi bilmeyen bir başkanla kaybetti. Daha yeni bir şeyler yapılmaya çalışılıyor. Baştan bunu bozarsak elimize ne geçecek? Tamam maç izlerken, kaybedince vs. ben de çıldırıyorum, başlıyorum küfretmeye ama buraya girip sinirimizi kusmak doğru değil bana göre.

efes61
11.09.2016, 21:45
Bu takım zaten 3 yılı işi bilmeyen bir başkanla kaybetti. Daha yeni bir şeyler yapılmaya çalışılıyor. Baştan bunu bozarsak elimize ne geçecek? Tamam maç izlerken, kaybedince vs. ben de çıldırıyorum, başlıyorum küfretmeye ama buraya girip sinirimizi kusmak doğru değil bana göre.

bunu idrak edebilecek kapasitede adam bir elin parmaklarını geçmez bizim buralarda.

nuri45
11.09.2016, 21:45
helal olsun bursa taraftarina. iyi tezahürat yapiyorlar. Efsane efsane ne efsanesi......

Oruç
11.09.2016, 21:46
Ya sabredip güzel şeyler göreceğiz ya da bir daha iflah olmayacağız. Ortası yok bunun.

Enaldo61
11.09.2016, 21:47
Başkan bir bebeği büyütmekle ilgili bir örnek vermişti. Ben de ordan gideyim. Çoğu kişinin yorumlarından anladığım şu; bu bebek doğar doğmaz koşsun istiyorsunuz siz, ya bu bebek daha yeni kafasını kaldırmaya başladı be abi. El insaf.

SHOTACI61
11.09.2016, 21:47
bunu idrak edebilecek kapasitede adam bir elin parmaklarını geçmez bizim buralarda.

Bir de kızıyorlar "yalaka" diyorlar.

Soner Albayrak
11.09.2016, 21:50
Bursa'ya helal olsun be biz gol bile atamıyoruz şu takıma.

Gurpas
11.09.2016, 21:50
Arkdaşlar sabır ligin başında bu durumda olmamız bir avantaj. Daha iyi olacak inanın ve pozitif enerji yayın.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 21:51
sikebahce tarihinin en kötü baslangicini yapmis. Beter olun hırsızlar

ilyskm
11.09.2016, 21:56
Kimse kızmasın kimse küsmesin, takım yeniymiş falan bunlar arkasına sığınılacak bahane olamaz hele futbolda hiç olamaz, futbolcu takıma alışacak onun için Zaman gerekli görüşüne katılmıyorum çünkü Şota bize ilk geldiğinde Gaziantep ile İstanbul'da oynadığımız maçta çıkıp ilk golünü çakmıştı hele o Zaman 20 li yaştaydı Şota, şimdi yeni gelen topçular için ne kadar kolay bir bahane bulunmuş değil mi yeniyiz ondan oynayamıyoruz, o zaman yeniysen oynamaya başladığında paranı alırsın, bunu kabul etseler bir nebze anlaşılır...

Sent from my iPhone using Tapatalk

kanterts
11.09.2016, 21:56
ersun yanal ne anlatiyor, ben yeni takim veya kosan takim görmedim. oynayan yine güray gibi vasatlar. mücadele de görmedim.
vasat demirok 83. dakikada " Hadi biraz canlanin beyler " diyor. mac 0-1 ve kimse de ruh yok. kirlilerde kaybetti az önce ama en azindan baski kurdular istediler.

yorumsuz6117
11.09.2016, 21:57
Ulan Bursa bile gidip kadıköyde feneri yeniyor.. Yok arkadaş biz lanetliyiz hiçbirşey başaramıyoruz , hiçbir şekilde yüzümüz gülmüyor..

nakzo
11.09.2016, 21:58
Bursa'ya helal olsun be biz gol bile atamıyoruz şu takıma.

Yok yok 4 sene daha sabredersek 1 gol atabiliriz 5 sene sonra puan alacaz 6 sene sonra şikebahceyi yenecez.Ben buna inanıyorum.Forumda bir Hilhat Garibesi var beni inandırdı. Belki senide inandırır.

Uğur Gündüz
11.09.2016, 21:59
Allahtan Şikebahçe var da biraz olsun moralimiz düzeldi.

HOPA'LI TS'Lİ
Şansal Büyüka: Rizenin zemini için tebrikler. Avni Aker zeminiyle dağlar kadar fark var. Ayrıca Rize yeni ve genç kadrosuyla haklı bir galibiyet aldı.

SHOTACI61
ersun yanal ne anlatiyor, ben yeni takim veya kosan takim görmedim. oynayan yine güray gibi vasatlar. mücadele de görmedim.
vasat demirok 83. dakikada " Hadi biraz canlanin beyler " diyor. mac 0-1 ve kimse de ruh yok. kirlilerde kaybetti az önce ama en azindan baski kurdular istediler.

Gaziantep maçında hakikaten iyi oynadık,O zaman beceriksiz dediniz şimdi çikmis ya kotuyuz yea goygoyu yapiyorsunuz.

ilyskm
11.09.2016, 22:00
Ulan Bursa bile gidip kadıköyde feneri yeniyor.. Yok arkadaş biz lanetliyiz hiçbirşey başaramıyoruz , hiçbir şekilde yüzümüz gülmüyor..

Çünkü Bursa'da oyunu üzerine kurabileceği bir Batalla gerçeği var...

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 22:00
Allahtan Şikebahçe var da biraz olsun moralimiz düzeldi.
Moralimiz biraz düzeldi. AY lanetinden oluyor bunlar 😀

ccd6167
11.09.2016, 22:01
Ersun hoca bence baş sorun. Hoca çözüm üretir yönetim değil. Derhal sisteminden vazgeçmeli

Tuğrul
11.09.2016, 22:05
Bu sene emekleme, sabır dönemi diye başarısızlığa alıştırma politikası var.

Hem de 12 ME'luk harcamayla.

Kasımpaşa, Başakşehir ve Osmanlı bu paranın 3'de 1'i ile senden daha iyi kadro mühendisliği yapıyorsa.

Şapkanı önüne koyup, düşüneceksin.

Hami_41
11.09.2016, 22:05
Yav azcık sakin olun burada futbol konuşuyoruz. Birbirinin görüşüne saygı duymak bu kadarmı zor? Beğenmediğin bir görüşe karşı hakaret etmeden belden aşağı vurmadan saygı sınırları icersinde cevap verebilecek cumleler kurabilcek kelime dağarcigin yoksa birak cevap verme forumun havasını bozma yada engelle rahatsız olduğun kisileri.
Biri öbürüne sen git burda yazma,sen kumda oyna dışarda gel bilmem ne bu nedir arkadaş ya.
Biraz sakin,biraz saygı, biraz empati,biraz 'SABIR' lütfen

Bilâl ÇOBAN
11.09.2016, 22:06
Takım milli maç arasında ne çalıştı ?

EnjoyTheMusic
11.09.2016, 22:07
Felaket tellalları yine işbaşında. Sakin olun,sabredin. Bu sezon sabır sezonu. Bunda anlaşılmayacak bir durum yok. Sabredilmesini bekleyen düşünceli taraftarlarıda kendi aklınızca eleştirmeyi bırakın. Şapkadan tavşan çıkmıyor işte zorlamak yersiz

kursat1313
11.09.2016, 22:07
Ne olur hocam Yusufu kes bu takımdan ne olur

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hami_41
11.09.2016, 22:09
Şansal Büyüka: Rizenin zemini için tebrikler. Avni Aker zeminiyle dağlar kadar fark var. Ayrıca Rize yeni ve genç kadrosuyla haklı bir galibiyet aldı.

Onun Trabzonspor düşmanlığı bi bitmedi zaten...
Birde tutturmuslar duayenmis ne duayeni istanbul hegamonyasinin şak şakçısı

İskender Çakmak
11.09.2016, 22:11
Bu zeminde Ada'mın futbol oynayası gelmez. Kimse kusura bakmasın... Bu stad görevlisi ne yapar?? Yönetimden bir Allah'ın kulu gitmez mi? Sormaz mı bu nedir diye??

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 22:11
Onun Trabzonspor düşmanlığı bi bitmedi zaten...
Birde tutturmuslar duayenmis ne duayeni istanbul hegamonyasinin şak şakçısı
Ama zemin konusunda adam haklı. Okay'ın ilk golde kaptırdığı topta zenin etkili oldu. Top ilerlemedi

Ogün YAZICI
11.09.2016, 22:15
arkadaş tutturdunuz bir sabır gidiyorsunuz.doğru işler yapılır sportif anlamda herkes burada o ışığı görür hayıflanır ama sabreder.mustafa yumlu'yu sağ açık oynatmayla sabır mı olur ? bero 2.5 ıbanez 1.5 bu adamlar oynamıyor.herşeyi ellerine yüzüne bulaştırdılar.3-6-1 diye bir sisemle çıkıyoruz kendi sahamızda 11 kişi çekilmek zorunda kalıyoruz.suk ileride yalnız top şişirip koca 45 dakikayı feda ediyoruz.ya buna mı sabredeceğiz ? sadece futbolcu maaşlarını düzene sokmaya endekslenmişler.geri kalan herşeyde çuvalladılar.

Erkan A.
11.09.2016, 22:21
Çünkü Bursa'da oyunu üzerine kurabileceği bir Batalla gerçeği var...

bu yüzden el kaddouri transferi cok önemliydi ...ayrica Castillo ne Zaman oynamaya baslayacak ?? ve bakiyorum Castillo süper oyuncu diyenler var daha ?? peki sabirli olalim
bende diyorum sabirli olalim malesef ilerisi icin ben son maclara bakarsak bir isik göremedim ..bursanin battalasi osmanlinin umari her takimin bir kaliteli oyuncusu var

Hami_41
11.09.2016, 22:21
Ama zemin konusunda adam haklı. Okay'ın ilk golde kaptırdığı topta zenin etkili oldu. Top ilerlemedi

Haklıdır ona bişey demiyorum ama soyleyis şekli bizim prestijimize zedelemeye yönelik. Bu stadta kalmis bir kaç macimiz bunu bilmiyor mu sanki rizenin zemininden bahsederken bizimkine atıfta bulunuyor ayrica hakeder galibiyet almışlar bilmem ne araya Trabzonu ne karıştırıyon

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 22:22
Haklıdır ona bişey demiyorum ama soyleyis şekli bizim prestijimize zedelemeye yönelik. Bu stadta kalmis bir kaç macimiz bunu bilmiyor mu sanki rizenin zemininden bahsederken bizimkine atıfta bulunuyor ayrica hakeder galibiyet almışlar bilmem ne araya Trabzonu ne karıştırıyon
Evet. Bize dokundurmadan duramıyor Sansar efendi

tonya55
11.09.2016, 22:25
devre arası oyuncu alamayız belki kiralık 1 takviye olur oda cok zor.

ilyskm
11.09.2016, 22:27
Devre arasında ne yapıp edip Osmanlı'nın orta saha ve ileri ucundaki adamlardan en az 2 sini almalıyız

Mert Oğuzlu61
11.09.2016, 22:28

Başkan canlı yayında 8 milyon euro maaş bütçesi hakkımız olduğunu ama devre arasını düşünüp adam almadıklarını söylemişti. Neden zor olacak ? İstesek çok rahat alır getiririz ama bonservisi olan oyuncu alamayız o ayrı konu. Gidip 3-4 milyon euro yu tek bir oyuncuya gömemeyiz artık.

Tuğrul
11.09.2016, 22:28
bu yüzden el kaddouri transferi cok önemliydi ...ayrica Castillo ne Zaman oynamaya baslayacak ?? ve bakiyorum Castillo süper oyuncu diyenler var daha ?? peki sabirli olalim
bende diyorum sabirli olalim malesef ilerisi icin ben son maclara bakarsak bir isik göremedim ..bursanin battalasi osmanlinin umari her takimin bir kaliteli oyuncusu var

Castillo'dan çok kadro tercihinde sorunlar var.

Takımın sağ tarafı hücumda pasif, hiç kullanamıyoruz.

Ortada Onazi ve Okay tek yönlü, defansif oyuncular. Mehmet Ekici de forvet arkası oynayacak nitelikte değil. 8 numara oynar.

Ne yazık ki Ersun Yanal oynattığı savunma futbolcu ile takımı mahvetti. Hücumda üretkenliği düşürdü.

Keza bugün 7 tane savunma ağırlıklı futbolcu ile oynadık.

Erkan A.
11.09.2016, 22:31
Devre arasında ne yapıp edip Osmanlı'nın orta saha ve ileri ucundaki adamlardan en az 2 sini almalıyız

hocam osmanli o dedigin oyunculari 10 Million euroya vermez osmanlispor saka maka bir yana böyle devam ederse sampionluk adayidir ..umara cok dikkat etim hem savunmaya Hemde hic durmadan ileriye kosular yapti canla basla hic durmadan adamda ne yürek varmis tam aradigimiz savasan bir oyuncu artik almamiz imkansiz gibi duruyor malesef

Fatih Öztürk
Amatörde biraz top koşturanlar bilir karşına pas yüzdesi yüksek takım çıktımı öncelik beraberliğe verilir özel önlemler almak önceliktir bu tip takımlara karşılık.
Trabzonspor büyük takım hüviyetine tekrar bürünecekse pasa dayalı futbola geçmelidir daha açıklayıcı olayım Onazi,Castillo gibi kaçak güreşen adamlarla gelişme kaydedemeyiz.
Koca kamp döneminde bu ekip ne çalıştı,ne oynamak istiyor hâlâ kimse kestirebilmiş değil Durica dışında eli ayağı düzgün stoperimiz yok, kenar beklerimiz felaket derece kötü, forvetler bir alem, kanatlarımızın biri Mustafa Yumlu'ya emanet ve bu duruma sabır göstermek gerekiyor!

Hüseyin Çümen
Başkan canlı yayında 8 milyon euro maaş bütçesi hakkımız olduğunu ama devre arasını düşünüp adam almadıklarını söylemişti. Neden zor olacak ? İstesek çok rahat alır getiririz ama bonservisi olan oyuncu alamayız o ayrı konu. Gidip 3-4 milyon euro yu tek bir oyuncuya gömemeyiz artık.

8 milyon bütçemiz varsa özveriyle oynayan oyuncularımıza paylaştıralım bu parayı

Erkan A.
11.09.2016, 22:35
Castillo'dan çok kadro tercihinde sorunlar var.

Takımın sağ tarafı hücumda pasif, hiç kullanamıyoruz.

Ortada Onazi ve Okay tek yönlü, defansif oyuncular. Mehmet Ekici de forvet arkası oynayacak nitelikte değil. 8 numara oynar.

Ne yazık ki Ersun Yanal oynattığı savunma futbolcu ile takımı mahvetti. Hücumda üretkenliği düşürdü.

Keza bugün 7 tane savunma ağırlıklı futbolcu ile oynadık.

7 tane savunma agirlikli oyuncu oynadi yinede tarihi fark yiyecektik onur olmasaydi ...Castillo icin yazdiklarimin sebebi bireysel birseyler bekliyoruz ondan rakibi gecmesi calim atmasi sabirla izliyoruz hic birsey yok bu Amerika ligi ne Kadar basit bir ligmis hayret dogrusu diyorum artik ...ortasahasi olmayan bir takim kalbi yok demektir ruhsuz oynamaya mahkümdür ..üzgünüm ama alanyaspor olaki bizi yenerse gercekten cok kötü günler bizi bekliyecek

bordoylamavi
11.09.2016, 22:38
sabredeceğiz. ersun bişiler deniyor haklı olarak. elindeki kadro yetenekleri sınırlı. ama şunu söyleyebilirim ki zekiden aytaç tan bişi olmaz. bunların yerine gençlere şans vermek daha mantıklı

Erkan A.
11.09.2016, 22:38
Amatörde biraz top koşturanlar bilir karşına pas yüzdesi yüksek takım çıktımı öncelik beraberliğe verilir özel önlemler almak önceliktir bu tip takımlara karşılık.
Trabzonspor büyük takım hüviyetine tekrar bürünecekse pasa dayalı futbola geçmelidir daha açıklayıcı olayım Onazi,Castillo gibi kaçak güreşen adamlarla gelişme kaydedemeyiz.
Koca kamp döneminde bu ekip ne çalıştı,ne oynamak istiyor hâlâ kimse kestirebilmiş değil Durica dışında eli ayağı düzgün stoperimiz yok, kenar beklerimiz felaket derece kötü, forvetler bir alem, kanatlarımızın biri Mustafa Yumlu'ya emanet ve bu duruma sabır göstermek gerekiyor!

gercekten renktasim habu onaziye ne oldu böyle ?? mactan önce dönermi yiyor ne ediyor ..onazi neden geldi trabzona biri anlatmali kendisine ,,gercekten olamaz nedir bu sansizligimiz trabzona gelen ruhsuzlasiyor resmen henriqueyi arar oldum resmen hic olmasa calim atar golde atabiliyordu

Oruç
11.09.2016, 22:40
Bu zeminde Ada'mın futbol oynayası gelmez. Kimse kusura bakmasın... Bu stad görevlisi ne yapar?? Yönetimden bir Allah'ın kulu gitmez mi? Sormaz mı bu nedir diye??

Her ay bilmem kaç bin tl maaşını alır çatır çatır yer. Başka ne yapacak ? Helal olsun.

gökçay61
11.09.2016, 22:40
Okay çok anlamsız bir çocuk. Tam oluyor diyosun sonraki maç sıvıyor. Bu maç okayın ve gürayın yeteneksizliğinden gitti. En başından beri forvet yok bu takımda. Suk hareketli ama bi umut bulut havası var neyseki kiralık. Haftaya yusuf-okay-güray kesinlikle yedekte oturmalıdır. Beronun bu takıma monte edilmesi lazım. 3 haftada onazinin kazare attığı golleri saymazsak gol atamadık. Bu gerçekten ürkütücü bir durum inşallah korktuğum olmaz.

bordox
11.09.2016, 22:42
Hemen pes ediyorsunuz özel hayatınızda da böyle misiniz çok merak ediyorum... Toparlanacağız

Arabesk kültür empoze edildi bir 50 yıl kadar,sevinçleri de hüzünleri de en uçlarda yaşamak genetiğimizde var.
Ama bugün için söylenecek tek şey,baştan sona kadar yenilmeyi hak ettik,işin tuhafı işleri rayına sokması gereken kişi;teknik direktör ümüz tarafından mağdur edildik.
Osmanlı maçı,geçen haftaki G.Antep yenilgisi sonrası iki kat önem kazanmışken,deneme maçına dönüştürüldü,bu ciddiyetsizlik kabul edilecek bir şey değil.

Tuğrul
11.09.2016, 22:43
7 tane savunma agirlikli oyuncu oynadi yinede tarihi fark yiyecektik onur olmasaydi ...Castillo icin yazdiklarimin sebebi bireysel birseyler bekliyoruz ondan rakibi gecmesi calim atmasi sabirla izliyoruz hic birsey yok bu Amerika ligi ne Kadar basit bir ligmis hayret dogrusu diyorum artik ...ortasahasi olmayan bir takim kalbi yok demektir ruhsuz oynamaya mahkümdür ..üzgünüm ama alanyaspor olaki bizi yenerse gercekten cok kötü günler bizi bekliyecek

Castillo şu maç özelinde.

Savunma ona odaklı olmasına rağmen ceza alanına taşıdığı, servis ettiği 3 tane gollük asisti var.

Ceza alanının içinde, çevresinde Suk'un haricinde pas opsiyonu oluşturan birkaç adam olsa tabelada asisti vardı.

Bizim sıkıntımız Ersun Yanal. Sahada tutarlı bir diziliş, kadro çıkarsaydı rakibi mağlup ederdik.

Yıldıray Emanet
11.09.2016, 22:48
1 takım düşünün her transfer döneminde '' Oh be yönetim baya çöp yolladı baya iyi iş çıkardılar '' denmesine rağmen hala takımda gönderilmesi gereken 7-8 boş topçu daha olsun. 4 yıldır göndermekle bitmediler belki biticekler ama gelenler sağolsun gidenleri aratmıyolar. Bkz. Okay-Aytaç-Demir-Güray-Demirok (Yumlu-Yusuf-Zeki listenin demirbaşları) O kadar adam gönderdik hala benim gözümde bu 8 adamın 8'ide bomboş birer tava kapağı

ilyskm
11.09.2016, 22:50
Hele o Yumlunun indirdiği kafa topunu Suk' un ıskalamasın Porto' da neden bir halt olamadığının göstergesiymişcesine yüzümüze bir şamar gibi patladı...

Fatih Öztürk
11.09.2016, 22:51
gercekten renktasim habu onaziye ne oldu böyle ?? mactan önce dönermi yiyor ne ediyor ..onazi neden geldi trabzona biri anlatmali kendisine ,,gercekten olamaz nedir bu sansizligimiz trabzona gelen ruhsuzlasiyor resmen henriqueyi arar oldum resmen hic olmasa calim atar golde atabiliyordu

Valla kardeşim sadece Onazi değil takıma,teknik heyete nolmuş böyle sanki ağır bir travmadan geçmişler daha ligin başında ligi bitirmişler gibi.

M. Fatih ALEMDAR
11.09.2016, 22:58

Hacim.
Sana da gun dogdu ha:)
Pusuya yatip takiminin maglubiyetini bekliyormussun gibi...

TRABZONSPOR

Soner Albayrak
11.09.2016, 22:58
Şuan Bursaspor'u çok kıskandım :(

Soner Albayrak
11.09.2016, 23:01
Yok yok 4 sene daha sabredersek 1 gol atabiliriz 5 sene sonra puan alacaz 6 sene sonra şikebahceyi yenecez.Ben buna inanıyorum.Forumda bir Hilhat Garibesi var beni inandırdı. Belki senide inandırır.

Ah be abi napacağız bilmiyorum ya sabır desen kalmadı bende ondan doldum taştım artık. Futbolu takip etmeyi bırakmak istiyorum olmuyor. Takımda hiç ışık yok, bu kadar acizlik olmaz. Ben bu yaşadıklarımızın adını koyamıyorum artık.

nuri45
11.09.2016, 23:02
osmanli hic bir oyuncuya bonservis vermemis. Buyrun burdan yakin (Sansal Büyüka)

Erkan A.
11.09.2016, 23:02
renktaslar baskanimiz gecenlerde bu sezon hedefimiz yok diyerek oyuncularimizin sorumsuz oynamalarina neden oldu .

hedefimiz yok dedigin Zaman oyuncundan verim alman imkansiz oluyor . bero bero deniliyor ama inanin bana beroda farkli degil .

bu takimimizi costuracak bir oyun kurucuya ihtiyac vardi buda el kaddouri olacakti üc bes Kurus demeden bu oyuncu alinmaliydi . bursada teknik oyuncu batala var bakin neler yapiyor ..artik bir on numara oyunkurucu yine moda olmus durumda

bizim jajadan sonra biraz Adrian vardi bu görevi yapabilen ...suanki kadromuzda Adrian olaydi Yildiz olurdu bu Kadar net yaziyorum

Hakan
11.09.2016, 23:03
Şuan Bursaspor'u çok kıskandım :(
Bursa futbol falan oynamıyor seri mağlubiyetler alacaklardır.

Soner Albayrak
11.09.2016, 23:07
Bursa futbol falan oynamıyor seri mağlubiyetler alacaklardır.

Hoca seçiminden kaynaklanıyor biraz, ben genel durumlarını kıskandım. Rahatlar, başlarında 2010-11 gibi bir bela yok, İstanbul'a yakın şehir, potansiyel var, altyapısı iyi.

Ümit Küçük
11.09.2016, 23:11
sınava çok çalışıp ama hiç birşey çalışmayan üniversite öğrencisi gibi Trabzonspor....geçen yıldan forvet sıkıntılı idi hala sıkıntılı...orta sahada oyun kuracak oyuncu yoktu hala yok...sağ açık yoktu hala yok....sağ bek yoktu hala yok....on numara eksikti hala eksik....koca bir yaz transfer dönemini fantazi yaparak geçirdik gibi...bu yoklukta 2.5 milyon euro verdik adam aldık 3 haftadır 11 e giremiyor....sol bek 1.4 milyon verdik hala 11 de değil son 20 dakkika oyuna giriyor...bir de üstüne hiç gereği olmayan zekiye mustafaya sözleşme imzaladık...Allah sonumu hayır etsin demekten başka bir şey gelmiyor aklıma

tanjugunduz
11.09.2016, 23:16
dostlar insan en cok neye uzuluyor transfer yapiyoruz aldigimiz oyuncularin yerine oyuncu lazim ya bizim takimda biz gudubetlik var yada orta sinif oyuncu aliyoruz ve mevkiler bir turlu dolmuyor. benim.her zaman ki dusuncem 10 tane orta sinif oyuncu almak yerine 2 tane ust duzey oyuncu alip en azindan her yil 2 ser 2 ser bolgeri tam anlamiyla doldurmak olmali.

O ruh geri gelecek

bordo08
11.09.2016, 23:18
Denenmiş ve başarı getirmemiş adamlarda ısrarı anlamadım anlamayacağım..

Kötü olan üzerinde ısrar etmek iyi olan ve olması muhtemel oyuncularıda kendilerine benzetiyor..

Hazırlık maçları dahil hepsini izledim ramil bero bu çocuklar birşeyler yapmaya çalışıyor ve iyi niyetlilerr..

Yumlu yusuf zeki tank gibi ağır olmuş aytaç bu adamlarla olmaz olmayacak öz evlatlar mümkünse maçları aldıkları locadan izlesinler..

Sağ bekte yumlu önünde yusufu izledik kabus gibi bir oyundu tek umudum akyazıda yeni bir heycan caresiz destekleyeceğiz..

Bu yönetim son şansımız ya hep beraber batacağız yada hep beraber ayağa kalkacağız..

tanjugunduz
11.09.2016, 23:20
bu arada hala yumlu lara yusuflara zekilere kaldik ya uykularim kaciyor resmen. osmanli yi bile ornek alamadik sahada numan ve mehmet haric neredeyse turk oyuncu of of yine bize cileli bir sezon.

O ruh geri gelecek

A. Aydın
11.09.2016, 23:20
Misafirim oldugu icin maci goz ucuyla izledim.
Pek bir sey anlamadim.
Ama sorunu bulmak icin maci izlemeye gerek yok.

Bizim sorunumuz ne sag bek, ne sag kanat ne de forvet.
Bizim sorunumuz orta saha.

Onazi alindiginda da soylemistim ihtiyacimiz olan tipte bir oyuncu degil.
Pas kalitesi yuksek bi oyuncuya ihtiyacimiz var.

Pas yapamayinca takim direncimiz cok dusuyor.
Bu direnci artirmak icin bero yu oynatmamiz lazim.
Gerekirse mehmet yedek kalir.

special one
11.09.2016, 23:22
Okay okay

yavaş karar veriyor hala aynı
topu aldığımızda 3-4 sn kaybediyorr
sonra başında iki oyuncu biter tabi
çok top kaybedersin

kac top kayip etti
yetti bu ezber yorumlar

Çok top kaybedersin!

Gelecek zaman
şimdiki zaman değil

Karşında vasat bir takım var
baskılı oynayan takıma karşı çok zorlanır çok

Hazırlık maçında uyarmıştım !!!!!!

ben demiştim demeyi sevmem ama
biz ezberci ilan edildik az eksiğini söyleyince
Bu tabiki okay ı kötü oyuncu yapmaz
ama göz var nizam var
Takımın, oyuncuların açıklarını söylemek suç oluyor
bu forumda.

o yüzden bu aralar az öz yazacağım.

ilyskm
11.09.2016, 23:33
Maçta bir ara Mehmet ile Onazi yani 4 tane ayak aralarındaki topu Osmanlılı topçuya kaptırdıklarında bu orta saha dizilişi ve bu isimler ile olmayacağını anlamış oldum. Sanki Mehmet ve Onazi 3 saattir top oynamışcasına yorgun ve bitkin idiler. Bu isimler ile olmaz, olmaz, olmayacak. Çünkü sağlam değiller

objek
11.09.2016, 23:33
Misafirim oldugu icin maci goz ucuyla izledim.
Pek bir sey anlamadim.
Ama sorunu bulmak icin maci izlemeye gerek yok.

Bizim sorunumuz ne sag bek, ne sag kanat ne de forvet.
Bizim sorunumuz orta saha.

Onazi alindiginda da soylemistim ihtiyacimiz olan tipte bir oyuncu degil.
Pas kalitesi yuksek bi oyuncuya ihtiyacimiz var.

Pas yapamayinca takim direncimiz cok dusuyor.
Bu direnci artirmak icin bero yu oynatmamiz lazim.
Gerekirse mehmet yedek kalir.

Dogru tesbit ORTAsaha ama mehmetin kesilmesiyle isler duzelmez takimin ust uste biraz sansli galibiyetler almasi lazimki takim ruhu olussun once takim olmaliyiz cok isimiz var!

asilhamsi
11.09.2016, 23:36
Başkan bir bebeği büyütmekle ilgili bir örnek vermişti. Ben de ordan gideyim. Çoğu kişinin yorumlarından anladığım şu; bu bebek doğar doğmaz koşsun istiyorsunuz siz, ya bu bebek daha yeni kafasını kaldırmaya başladı be abi. El insaf.

Maalesef bizim bebek ölü doğdu.Ortada harcanmış ciddi bir bonservis gideri ve berbat bir kadro mühendisliği var.Ortadaha merkezde yigilma var mesela ama hepsi aynı tip adam.Bir tane kilit çözecek adam yok.Ben yönetimin elle tutulur bir başarısını daha görmedim.gecen sene yaşanan 6 7 lik rezaletlerde büyük pay onların.Elinde para edecek adamları anlamsız bir şekilde kadro dışı bırakarak degersizlestiren bu yönetim.Kotu kadro mühendisliği ile bu ucube kadroyu kuran bu yönetim.Bunca yapılan hataya rağmen sizin bekleyiniz vardır ama benim yok.İyi iş adamı olabilirler ama futbol maaş bütçesinden ibaret değil.Teknik direktör seçiminden kadro tasarımına kadar büyük hatalar var.Sezon sonu göreceğiz bu takım en iyi 7 8 . Olur.Ve bunu kimse vb asari diye yutturmaya kalkmasin.

bach72
11.09.2016, 23:38
Osmanlıspor,Trabzonspor'un rakibi değil.Oturmuş kadrosu ve sistemi ile ligde ilk beşi zorlayacak bir takım.Trabzonspor ise bu sene ligde kalma mücadelesi verecek bir ekip.Yeni kadro ve sistemsiz bir takım.Yenilgi normal sonuç.Önemli olan Trabzonspor'un ligde kalma mücadelesi vereceği diğer takımlara karşı kaybetmemesi.Bu anlamda Antep kayıp bir maçtı.Osmanlıspor ise bizden zaten bikaç tık daha kaliteli bir takım.Trabzonspor belki sıkıntılı bir sezon yaşatır ama ligde kalır.

Joomla!
11.09.2016, 23:53
acikcasi bu takim olmamis. ileri de belki 3-5 takviye ile düzelir.

ama bu desteklemeyecegiz anlamina da gelmez. ben bu takima saha sonuclari icin sevdalanmadim.

Ozan Yılmaz
11.09.2016, 23:58
İyi ki izlememişim bu maçı.
Milli maç arası sonrası osmanlı ile oynamak kötü oldu. Zaten ilk golü yedikten sonra maçı kaybedeceğimiz kesinleşmişti ne yazık ki.

Uluhan
12.09.2016, 00:03

Yahu niye devre arası bir oyuncu kiralamamız çok zor !!!

Nasıl bir mantalite seninkisi , işin gücün çok zor olmaz vs.

Adam kulübünden yeterince sanş bulamyodur gelir kiralık , Premier ligde kadro genişliklerine bir bak istersen.

Jedi
12.09.2016, 00:08
Hele o Yumlunun indirdiği kafa topunu Suk' un ıskalamasın Porto' da neden bir halt olamadığının göstergesiymişcesine yüzümüze bir şamar gibi patladı...

zaten öyle olsa, gelip sende oynamazdı, porto kim sen kim, adamlar bu işin ansiklopedisini yazmış..

brnclhn
12.09.2016, 00:29
Ben bu sene sabrederim eyvallah...ama seneye de 3-5 transfer yapılıp yine "yeni takım,alışmaları lazım zaman lazım"safsatasını duymak istemiyorum... 5 sene hep aynı bahaneyle lige başlıyoruz, tek transfer yapan bizmişiz gibi... Ama bu sene de sabredelim hadi bakalım...

serdaracıl
12.09.2016, 00:40
Yahu niye devre arası bir oyuncu kiralamamız çok zor !!!

Nasıl bir mantalite seninkisi , işin gücün çok zor olmaz vs.

Adam kulübünden yeterince sanş bulamyodur gelir kiralık , Premier ligde kadro genişliklerine bir bak istersen.

Aynen. İş bilene kolay. Beceriksize her iş zor

MehmeTS_ADANA
12.09.2016, 00:47
bizim en büyük sorunumuz hep hatalı tespitlerimiz.bunun örnekleri burdan marsa gider yaz yaz bitmez...biraz akıllı olsak mra döneminde doğru tespitlerle bugün iyi bir takım olabilirdik. neymiş defansif korkak oynatıyormuş.ulan kimse adamın elindeki kadro belki de buna müsait demiyordu. alın adam defansif oynuyor mu osmanlıda. ya yazılacak çok şey var ama buna yüreğim yok.

brnclhn
12.09.2016, 00:47
Bir de ligin son haftası gibi bir ruh halleri vardı bizim topçuların,yüzlerinde bezmişlik,bitse de gitsek halleri,koşmaya dermanları yok... bırakın hırsı,kazanma arzusunu...en çok da bu dokundu...ersun taktikten önce bu konuda birşeyler yapmalı...

ensarusta
12.09.2016, 00:48
Yine yanlislarla dolu bir sezona daha merhaba dedik. Bu sene sabir senesi hikayeleriyle alinacak muhtemel maglubiyetleri de kilifimiz hazir. Koca transfer sezonunda scout ekibinle beraber butceye uygun bir sag ve sag acik bulamiyorsan bir yerlerde ciddi sikinti var demektir. Her aldigimiz oyuncuyu defalarca kez izliyoruz diyorsun, yillardir sol bek sikintisi ceken bu takima istatistigi iyi ibanezi aliyorsun yetersiz diye 3 haftadir 11 de yok ustelik takimda alternatifi yokken. Herseye ragmen elindeki en net forvet ndoye o ise 18 de yok. Zeki ve yumludan medet umuyorsun. Akakpo ndoye bero ibanezle maca baslamak icin kac mac daha kaybedecegiz. Asil mevkisi stoperde bile yetersiz olan yumlu hangi futbol zekasiyla sag bek oynar. Scout ekibin bula bula ilac olacak diye forvete suku bulmus bravo gercekten. Deve misali olduk artik nereye baksak nerden baksak yamuk.....

srmnlii
12.09.2016, 00:54
oynanan oyundan bir umut, bir ışık görsem "tamam olacak" diyecem.. ama ne kadar iyimser bakarsam bakayım bu futbol beş, sekiz, on, onbeş hafta sonra düzelir diyemiyorum..

Ozan Yılmaz
12.09.2016, 00:57
Artık kaybetmekten çok, kaybettikten sonra ortaya çıkan, iki yüzlü menfaatçi tayfaya daha çok sinirlenmeye başladım. Fırsat kolluyorlar vurmak için sözde Trabzonsporlular. Artık takım başarısız olsa da konuşmaya başlasak diye sıraya geçmişler gibi geliyor bana. Destek değil köstek olmak buna denir. Rakipler bu kadar zarar veremiyor inanın.

memozcan
12.09.2016, 00:57
yumlu-uğur-durica
........okay.......

karşılarında ise ndiaye.. maçın skoru son derece normal..

normal olmayan ise ersun hocanın bunu çözemeyişi.. geçen yılki defans kurgusundan ne farkı var allah aşkına.. bu defansif kurguyla çıkarsak konya ve başakşehir maçlarına da sıfır puan yazın.. hatta karabük maçına da!!

memozcan
12.09.2016, 01:00
bu berbat zeminde yerden oynamanın imkansız olduğu 30. dakikada anlaşıldı.. neden ikinci yarıya hava hakimiyeti iyi olan ndoye ile başlamadı hoca anlamak güç.. hatta ilerleyen dakikalarda yumlu bile forvete sürülebilirdi doldur boşalt için..

Faruk BERBER
12.09.2016, 01:02
memozcan N'Doye ilk 18'de yoktu.

serdaracıl
12.09.2016, 01:03
Allah'ını seven şuraya n'doye yazmasın. Çok iyi adammış gibi

memozcan
12.09.2016, 01:06
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@memozcan (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=32860)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> N'Doye ilk 18'de yoktu.
evet öyleymiş.. ama neden yoktu bence soru işareti asıl orada.. takımda en çok kazanan 2. oyuncu yararlanmak zorundayız..

memozcan
12.09.2016, 01:07
Allah'ını seven şuraya n'doye yazmasın. Çok iyi adammış gibi
ne yazalım muhammet demir mi?

serdaracıl
12.09.2016, 01:08
N'doye yazmada ne yazarsan yaz

memozcan
12.09.2016, 01:14
maşallah dediğimiz iki gün yaşamıyor.. koreli de önünden geçen topu kaleye dürtemedi.. ndoye bu takımda en yüksek maaş alan 2. oyuncu ve diğerleri kadar gol kaçırmayı becerir..

Joomla!
12.09.2016, 01:20
n'diaye'yi alin koyun bizim takima, yerlerde cim sayar, sac bas yoldururdu bize.

öyle bir gercek de var.

serdaracıl
12.09.2016, 01:21
Scout ekibini sorgulamamız lazım. Bu sezonun kaybedeni onlar

Sezgin Öztürk
12.09.2016, 01:45
Milletin takımı nasıl takır takır oynuyor.???Daha 3 .haftadan bir sezona havlu atar mı yeni yep yeni bir sayfa actık diyen bir takım.2 senedir osmanlıdan puan DAHİ alamamanın izahati var mı??????
O takir takir oynayan takımlar kac yil beraber oynamışlar yada nasıl ve ne sekilde suanki seviyelerine gelmişler biliyormusun? Sanki menajerlik oynuyoruz onu al bunu al sampiyon ol yok oyle bir dünya...

merdeme
12.09.2016, 01:46
Olan oldu beyler. Bu sabah bayram namazında dua etsin herkes..

My
12.09.2016, 02:02
Maçın özetini şimdi izledim de Onur'a kızanlar olmuş... benim sayabildiğim 5 net pozisyonu çıkarmış adam da Onur'a niye sarmış bazıları anlamadım doğrusu.

Sefa
12.09.2016, 02:26
Oyun disiplini adına takımda en ufak ışık yok. Topu ayağına alan orta saha oyuncusu şut çekme derdinde.. Bu anlayışta forvete ihtiyaç yok Suk ile eksik oynamış olduk.

İkinci yarı oyuna giren Muhammet topu ayağına aldığında müsait olmasına rağmen şut çekmiyor pas veriyor belki utanırlar diye ama yok..

Futboldan bi haber adamları özellikle mi topluyoruz anlamadım..

temel_yilmaz
12.09.2016, 04:42
Beyler sorun ne Suk ne Muhammed sorun senin orta sahandan forvet hattina bir tane numunelikde olsa pas gelmeyisidir.
Trazonspor'un son 4 sezondaki forvet elemanlari tarihimizin en iyileriydi.Allah askina Muhammed bize gelmeden Antepte 7-9 golu vardi gol atmayi birakin sutlari yok.Bu adamlar orta sahada debelenmekten gol atmayi birakin sut cekemiyorlar bir tane top atamiyor-atmiyor Mehmet Ekici.
Trabzonspor'un son iki.sezon maclarina bakin sorunun Mehmet Ekicidrn kaynaklandigini gorursunuz adam tamamen istatistik pesinde,sene sonu yol alma derdinde Burak Yilmaz vakasi.
Eger Ersun hoca ise napip yapip bu takima,takim icinden orta saha ilave edip koca takimi Mehmet Ekicinin egosundan kurtarip Avni Aker'de top oynatmaz.

revolution
12.09.2016, 06:24
sevgili forum.

takımın mevcut durumunu ,
geleceğini ve nereye doğru gittiğini,
hepimiz çok iyi görüyoruz.

evet .
Pozitif enerjiye inanırım.
sinerjinin bizi bir yerlere getireceğine ,
ayağa kaldırabileceğine inancım her zaman var .

ancak
benim bünye artık error veriyor.
bazı şeyleri kaldırmak , göğüs germek ,
yıllardır sıkıntıyla boğuşmak ve
devamlı patinaj yapmak
bana artık çok kötü koyuyor.

sevdiğinin günden güne eridiğini görmek,
rüzgar nereden eserse oraya savrulan bir teknede yol almak,
devamlı bir kargaşa ortamında yaşamak ve buna maruz kalmak,
en önemlisi de
heyecanını yitiren bir takım görmek
beni derinden üzüyor.

evet.
takımımı çok seviyorum ama
sağlığımdan olmak istemiyorum.
iki günlük dünyada artık kaliteli bir hayat yaşamak istiyorum.

buralara artık girmeden ,
çok sevdiğim takımımı (eğer becerebilirsem)
hayatımın merkezinden çıkararak
takımımı gönülden sevmeye devam edeceğim.

eğer böyle bir kararı almazsam
iyi biliyorum ki
bu maç sonuçları ve takım stresi
beni sevdiklerimden erken koparacak.

eskişehir'li Mustafa Çelik kardeşim !!!

sağlık yönünden
senin durumuna düşmemek adına ,
sevdiklerimi üzmemek adına ,
burada takımı kendine dert yapan arkadaşlar adına,

benim açımdan
biraz mola , biraz nefes ,
biraz dinlenmekte fayda var.