PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 3.Hafta l Trabzonspor 0-2 Osmanlıspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

adiloş bebe
04.09.2016, 00:15
kazanmak bizim için üç puanın dahada fazla ötesinde olacak neden mi? çünkü takımda bir özgüven eksikliği var malum osmanlıspor ligin güçlü takımlarından,maç seyircisiz oynanacak bunlar Trabzonsporun aleyhine eğer kazanırsak takımdaki inanç ve özgüven artar ama kaybedersek homurdanmaya başlayan taraftar takımın tüm özgüvenenini kaybettirebiir.

M. Fatih ALEMDAR
04.09.2016, 00:24
vallahi ciddiye almiyorum
alsam auto cad la cizerdim pozisyonu ;)
laz inati...

Şaka yapıyorum, ciddiye alma :D

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

sen diyorsan vardir

O topu çıkarmak cok zordu zaten ve Onur'un hatası asla söylenilmez. Mesafe ama yinede 20 m :D

ali topun yolunuda mi hesapliyacagiz?

adam 17 metreden vuruyor, onur kisayi kapatiyor, top 2 stoperin icinden uzak köseye gidiyor

benzer posizyonda kurtarilmis bir pozisyon gösteremez kimse, goygoyculuktan baska bisey degil burada yapilan

zaten sehitlerimiz yüzünden sinirden delircem, birde bu konuya girmeyelim

Benim aklımda özet vardı ve sanki şut daha köşeden çekilmiş gibi hatırlıyordum.

Top uzun köşeye gitti, o yüzden mesafe 20m olabilir.

Orhan köşeden şutu cekmedimi? Konuşulan o mesafe değilmi?

Yav ne guldum ama varya :)
İsiniz mi yok sizin agalar?:))

18,5 m ye baglayin gitsin iste :D

TRABZONSPOR

ucurum
04.09.2016, 09:58
Arkadaşlar konu dışı biliyorum ama yardımınıza ihtiyacım var. Bu kara kalem çalışmasını ablam yaptı. Daha önce de nette görmüşsünüzdür, kendisi, Kazım Koyuncu kara kalem çiziminin de sahibidir. Bu çalışmayı kendisine Şenol Hoca'ya vermek istiyor. İletişimi olan renktaşlar bana özelden ulaşabilir mi? Teşekkürler şimdiden...

https://s17.postimg.org/t8nqoxken/IMG_0035.jpg

İ. SARAL
04.09.2016, 10:14
Bu maçı alacağız gibi. Tabiki ıkına sıkına.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
04.09.2016, 11:45
pas yapma, oyuna hakim olma ve gol sorunumuz var. sene boyu da sürecek bu, hazırlıklı olun. her hafta yeni bir şeymiş gibi konuşulmasın. birazı transferle birazı takım olmayla, çoğu da taraftarın, camianın, yönetim ve oyuncuların yarattığı pozitif ortamla çözülecek. bir de hızlı oyunculara karşı defansımız sıkıntı yaşayacak büyük ihtimalle, bu maç test edeceğiz.

61trabzonomer
04.09.2016, 11:54
Arkadaşlar konu dışı biliyorum ama yardımınıza ihtiyacım var. Bu kara kalem çalışmasını ablam yaptı. Daha önce de nette görmüşsünüzdür, kendisi, Kazım Koyuncu kara kalem çiziminin de sahibidir. Bu çalışmayı kendisine Şenol Hoca'ya vermek istiyor. İletişimi olan renktaşlar bana özelden ulaşabilir mi? Teşekkürler şimdiden...

https://s17.postimg.org/t8nqoxken/IMG_0035.jpg

süpermiş, ellerine sağlık

Cafer KILIÇSOY
04.09.2016, 12:14
Osmanlıspor'u yeneriz, rahat olun.

HOPA'LI TS'Lİ
04.09.2016, 12:22
Yeni sağ bekimiz inşallah hayırlı ve uğurlu olur. Zeki artık yedeğe. Sağ bek: Serge Akakpo

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bordo08
04.09.2016, 12:24
TFF nin açıkladığı ilk yarı fikstürü baktınız mı bizim maçların çoğu gündüz maçı diğerlerine ya cuma ya pazartesi.Her sene aynı eziyeti çekmek zorundamıyız arkadaş

HOPA'LI TS'Lİ
04.09.2016, 12:40
TFF nin açıkladığı ilk yarı fikstürü baktınız mı bizim maçların çoğu gündüz maçı diğerlerine ya cuma ya pazartesi.Her sene aynı eziyeti çekmek zorundamıyız arkadaş
Türkiye Futbol fenerasyonu

sasort
04.09.2016, 13:12
Yeni sağ bekimiz inşallah hayırlı ve uğurlu olur. Zeki artık yedeğe. Sağ bek: Serge Akakpo

nerden biliyorsun akapoyu oynatacağını

mantıken en mantıklısı bencede akapo ama

aytaç ta oynayabilir ama ağır kalır bence

HOPA'LI TS'Lİ
04.09.2016, 13:14
nerden biliyorsun akapoyu oynatacağını

mantıken en mantıklısı bencede akapo ama

aytaç ta oynayabilir ama ağır kalır bence
Ersun Hoca antrenmanlarda Akakpo'yu denemeye başlamış. Bence de Aytaç çok ağır o mevki için. Akakpo Zeki'den iyidir. Zeki sağ bek oyuncusu değil. Orta sahada görev alabilir ama orası da dolu zaten

sasort
04.09.2016, 13:42
Ersun Hoca antrenmanlarda Akakpo'yu denemeye başlamış. Bence de Aytaç çok ağır o mevki için. Akakpo Zeki'den iyidir. Zeki sağ bek oyuncusu değil. Orta sahada görev alabilir ama orası da dolu zaten

nerden biliyorsun derken

sormak mahiyetinde bilgi kaynağını onuda öğrenmiş oldum

antramnada oynatıyor iyi bence akakpo her türlü zekiden iyidir bence de

sasort
04.09.2016, 13:43
acaba ortaları nasıl akakponun defansif olarak sıkıntı yaşamayız ama

orta özürlü olur bazı topçu

alperrr
04.09.2016, 14:06
aspor dan Olacay çakır ı dinlerken aklıma geldi ve çoğunu da o söyledi...

Trabzonsporun taraftarının sürekli kızdığı ve dışladığı oyuncular için konuştu
(bende gitmeleriini isterdim ama artık konu kapandı ..
takımda kaldılar işi uzatıp onların kişilik haklarına saldırmak hoş değil)

neyse

Olcay çakır ; o anda kanalda bulunan spiker dahil 3 kişinin bir takım olduğunu ve içlerinden birisinin
moralinin bozuk ve üzgün olmasının tüm ekibi etkilediğinden bahsetti..

genç kardeşlerimiz hiç bir ekip içersinde çalışıp takım olmak durumunda çalıştımı diye sordu..

gerçektende sürekli saldıran, hakaret eden yorumcular acaba çalıştıkları ortamda nasıllar uyum sağlıyorlarmı
veya çalıştıkları ekipte onlara yetrsizsin diyerek bir dışlama yapılsa nasıl tepki verirler..

......
maça gelirsek
eğer arkayı boşaltıp saldırırsak 10dk.da işimizi bitirirler
hemen bi saldırmayalım kontrollü oynayalım gerekirse bir süre defans yapalım
onlarda şaşırsın çünkü onlar kendilerine saldırıp arkayı boşaltacak bir takım bekliyor

Şanlı SanMarino
04.09.2016, 14:13
Osmanlıspor'u yeneriz, rahat olun.

Osmanlı nagalip olmasa daha umutlu olabilirdik, fakat biz Trabzonspor'uz, Osmanlı'dan korkacak değiliz.

En büyük dezavantaj Osmanlı'nın 2 haftalık arada dinlenmiş olması ve galibiyet hasreti.

Berke6198
04.09.2016, 14:23
Osmanlı nagalip olmasa daha umutlu olabilirdik, fakat biz Trabzonspor'uz, Osmanlı'dan korkacak değiliz.

En büyük dezavantaj Osmanlı'nın 2 haftalık arada dinlenmiş olması ve galibiyet hasreti.

Şu anda onları mutlu eden tek şey Avrupa karneleri. Ama bence bu galibiyet hasretleri onları daha çok açık vermeye zorlayacaktır. Topun kontrolünü onlara vermeden olabildiğince erken bir gol bulmak zorundayız.

Gökhan Baymak
04.09.2016, 14:28
Zeki'yi hırs basmış bizi utandırmayacak (Mış) .. Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim.. Neyse..

Şu anda transfer dönemi kapandığı için elimizdeki kadroyu verimli kullanmak lazım..
Benim fikrim Onazi'nin sağ bek oynaması.. Hem fizik hem de oyun stili gereği buraya çok uygun. Ayakları düZgün ortaları iyi, müdahale sezgisi kuvvetli.. Geri dörtlü;
Onazi. Uğur. Durica. Ibanez olmalı..
Okay savunma önünde iyi tabi bazı saçma sapan hareketleri bırakıp oyunu basit oynarsa sıkıntı olmaz..
Mehmet Ekici'nin oyun içinde aktif olarak kullanılmasının tek çaresi Oyun kurucu olarak oynamasıdır. Savunmadan topu Ekici almalı.. Oyunu O kurmalıdır. Dribling yeteneği olan bir oyuncu elimizde şu an için en iyi orta saha şüphesiz..
Bero forvet arkası olmalı. Savunma yaparken pres gücü çok iyi, rakip takım atağa çıkarken oradaki şok presi yapabilecek en iyi oyuncumuZ.. Hücumda ise topsuz oyundaki bilgisi yüksek olduğu için gol pozisyonlarına rahat girebilen bir oyuncu..
Sol kanat zaten belli. Castillo ..
Sağ açık ise Güray olmalıdır.. Hem savunmaya katkı verebilir hem de Yusuf'tan daha etkili olacağı kesin..
Forvet için ise En iyi isim Suk.. Dolayısıyla benim kadrom..
--------------Onur--------------
Onazi--Uğur--Durica--Ibanez
------------//Okay--------------
-------Ekici------Bero------------
Güray------------------Castillo
------------SUK-----_----------

İnşallah bu maçı alırız....

GULER
04.09.2016, 16:21
1-0 olsun bizim olsun. Ama beraberlik de iyidir, yenilmeyelim yeter.

savas avci
04.09.2016, 18:49
Kanat beklerimiz çok çok iyi günlerinde olması lazım yoksa işimiz zor

Fatih Öztürk
04.09.2016, 23:21
M.Reşit Akçay topun kontrolünü tabiki bize bırakacak ve ani baskınlarla zayıf olan kenar beklerimize topu tüfeğiyle (kara adamlarıyla) saldırıp çabuk sonuca gitmeye çalışacak eminim çok pozisyon bulacaklar.
Biz nasıl karşılık verecez onu merak ediyorum!

Şanlı SanMarino
04.09.2016, 23:35
M.Reşit Akçay topun kontrolünü tabiki bize bırakacak ve ani baskınlarla zayıf olan kenar beklerimize topu tüfeğiyle (kara adamlarıyla) saldırıp çabuk sonuca gitmeye çalışacak eminim çok pozisyon bulacaklar.
Biz nasıl karşılık verecez onu merak ediyorum!

Zeka ile demek isterdim ama,

Zeki ile :)

Tolga Kurt
05.09.2016, 00:47
Büyük ihtimal kaybederiz

esra61
05.09.2016, 01:23
Umarım kazanan taraf biz oluruz.

Tunç Tosun
05.09.2016, 01:27
Biz Mustafa Reşit Akçay ı hiç yendik mi??

Berke6198
05.09.2016, 01:42
Biz Mustafa Reşit Akçay ı hiç yendik mi??

Hayır. Akhisar'a karşı en son galibiyetimizde MRA hocamızdı. Osmanlı'yı da geçen yıldan bu yana hiç yenemedik.

Kıvanç Çuvalcı
05.09.2016, 08:36
Berabere biter.

Gurpas
05.09.2016, 11:00
Kazanırız... Rahat.... K.....z...

Fatih Öztürk
05.09.2016, 12:52
Zeka ile demek isterdim ama,

Zeki ile :)

:D

memmedaga
05.09.2016, 14:03
Meselenin enterasan yanı küçümseyerek kovduğumuz adamı yenemiyoruz

Samet GÜVEN
05.09.2016, 14:30
Osmanlı galibiyeti için şartlar o kadar örtüşüyor ki;

- Osmanlı topu rakibe bırakıp hata arayan bir takım. Ve biz çıkışlarda ilginç top kayıpları yapıyoruz.

- En güçlü oldukları nokta kontra ve bizim arkamızda Durica ve uğur gibi iki ağır stoper var.

- Kanatlarda inanılmaz bir dengesizlik var. Delarge-Umar a karşı Zeki-İbanez ( Güray )

- Osmanlı top kendisinde iken de topu saklayabilen bir takım. Mehmet,laval,ndiaye pas trafiği kurabiliyorlar.

Şartlar bu kadar Osmanlıyı işaret ettiğine göre bu maç bizim.Hadi hayırlısı.

Fethi kaleli
05.09.2016, 14:48
Gaziantep maçında çoğunluk kazanırız diyodu kaybettik bu maçtada çoğunluk kaybederiz diyor demekki kazanıcaz

Hakan
05.09.2016, 17:50
Bero Kıbrıs U21 karşısında yazdı.

Faruk BERBER
05.09.2016, 17:52
Hakan Her türlü geleceğe dönük bir transfer. Umarım bu sezon süre alır ve üstüne koymaya devam eder. 1 de asist yaptı şimdi.

Yiğit Gayretli
05.09.2016, 17:53
Ben de Bero'dan çok umutluyum. Hatta Osmanlı maçında 11 oynaması gerektiğini düşünüyorum. Osmanlı'nın diri orta sahasına tempo anlamında cevap verebilmemiz için Bero'nun dinamizmine ihtiyaç var.

Hakan
05.09.2016, 18:53
Bero büyük potansiyel,takımda yer açmak lazım.Bu yıl Antep maçındaki gibi pozisyonları çok yakalar.
Tabi bir an önce ortama alışması lazım,kolay değil.

artvints
05.09.2016, 19:04
antreman canlı veriliyor youtube kanalımızda.

Ozan Yılmaz
05.09.2016, 19:13
Akşam Antremanı CANLI:

https://www.youtube.com/watch?v=Fa35bNxiGBA

memmedaga
05.09.2016, 19:34

- Osmanlı topu rakibe bırakıp hata arayan bir takım. Ve biz çıkışlarda ilginç top kayıpları yapıyoruz.

- En güçlü oldukları nokta kontra ve bizim arkamızda Durica ve uğur gibi iki ağır stoper var.

- Kanatlarda inanılmaz bir dengesizlik var. Delarge-Umar a karşı Zeki-İbanez ( Güray )

- Osmanlı top kendisinde iken de topu saklayabilen bir takım. Mehmet,laval,ndiaye pas trafiği kurabiliyorlar.

Analiz mükemmel 👌

Mustafa
05.09.2016, 19:40
Çok zor çok

bordolu mavi
05.09.2016, 19:58
rakip osmanlı mehter takımı hesaabı 1 ileri 2 geri edersek maç gider amma tribüyanlar sabırlı davranır topçuları desteklerse maçı alma ihtimalimiz diğer iki ihtimale göre daha çok olur

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2016, 20:07
rakip osmanlı mehter takımı hesaabı 1 ileri 2 geri edersek maç gider amma tribüyanlar sabırlı davranır topçuları desteklerse maçı alma ihtimalimiz diğer iki ihtimale göre daha çok olur
Maç seyircisiz. 5. hafta Avni Aker'de seyircili oynayacağız. O Avni Aker'de son maç olacak :TS-Atiker Konyaspor

EnjoyTheMusic
05.09.2016, 23:14
Son yıllarda akhisar ve osmanlıya şansımız tutmuyor , bu sezon bu şanssızlığı artık kırmak ümidiyle

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2016, 23:45
Son yıllarda akhisar ve osmanlıya şansımız tutmuyor , bu sezon bu şanssızlığı artık kırmak ümidiyle
Inşallah kıracağız bu kez

yorumsuz6117
06.09.2016, 00:39

Artı olarak teknik direktörü MRA.. Kazanırsak büyük iş yapmış oluruz.. Büyük ihtimal kazanamayız Allah'tan maç seyircisiz.. :)

Erdal UZUNYILMAZ
06.09.2016, 00:53
Kazanacağımızı düşünmüyorum ama kazanırsak mükemmel olur.En zorlu maçlarımızdan birisi olacak.

7can61
06.09.2016, 09:23
Osmanlıya (ismi korkutmasın aslı askidir :)) karşı bile favori çıkmıyorsak kapatalım kulübü, etmeyin arkadaşlar, rahat kazanırız.

Faruk BERBER
06.09.2016, 10:25
Osmanlıya (ismi korkutmasın aslı askidir :)) karşı bile favori çıkmıyorsak kapatalım kulübü, etmeyin arkadaşlar, rahat kazanırız.

Abi kulüp isimlerinden yola çıkarsak ne Antalya'dan 6 yeriz, ne Kasımpaşa'dan 7.

İsim devirleri bitti, sahaya mücadele yansıtacaksın, futbolun gereklerini yapacaksın.

Mevcut şartlarda çok ortada bir mücadele, seyircisiz olmasından dolayı Osmanlıspor favoriye biraz daha yakın.

Sezonu erken açtılar, çok oturmuş bir kadroları var.

Ama inşallah yeneriz tabii, bu işin duygusal kısmı ;)

7can61
06.09.2016, 10:36
Abi kulüp isimlerinden yola çıkarsak ne Antalya'dan 6 yeriz, ne Kasımpaşa'dan 7.

İsim devirleri bitti, sahaya mücadele yansıtacaksın, futbolun gereklerini yapacaksın.

Mevcut şartlarda çok ortada bir mücadele, seyircisiz olmasından dolayı Osmanlıspor favoriye biraz daha yakın.

Sezonu erken açtılar, çok oturmuş bir kadroları var.

Ama inşallah yeneriz tabii, bu işin duygusal kısmı ;)

Biliyorum Faruk, ama sabahın köründe bu maç ne olur diye konuşan bir tek Allah'ın kulu osmanlısporlu yok :)

İşte bu yüzden biz favoriyiz :)

Faruk BERBER
06.09.2016, 10:40
Biliyorum Faruk, ama sabahın köründe bu maç ne olur diye konuşan bir tek Allah'ın kulu osmanlısporlu yok :)

İşte bu yüzden biz favoriyiz :)

Lanet olsun öyle favorilik :)

7can61
06.09.2016, 10:48
Lanet olsun öyle favorilik :)

:)

HOPA'LI TS'Lİ
06.09.2016, 11:11
Baskılı bir oyun ve çift forvet bekliyorum. 2-0 kazanırız

HOPA'LI TS'Lİ
06.09.2016, 11:38
Muhammet Demir'in oğlu olmuş. Analı babalı büyüsün diyelim. Forma satışı 18.000 olmuş. Bayramla birlikte 30.000 olması bekleniyormuş. Yönetim yeni stadla birlikte toplamda 100.000 forma hedefliyor.

Murat Keçeci
06.09.2016, 13:05
Üst siralarda kendimize tekrardan yer açmak ve yukariya dogru ivme yakalamak adına onemli bir maç

Rakip sezonu erken açması sebebiyle daha hazir bir takim o nedenle zor bir maç bizi bekliyor ama bir gerçek var ki Tabzonspor kendi sahasinda her maçın favorisidir oyuncularimizinda bu bilince sahip olup sorumluluklarini yerine getireceğine inancim sonsuz.

Son maçta pas yuzdemiz çok düşüktü bunu daha yukariya cikartmaliyiz özellikle okay ve onazi daha hareketli daha fazla sorumluluk alarak oynamali ekici de hem orta sahayi tamamlamali hemde forvetini desteklemeli.orta saha oyuncularimiz şut çekmekten çekinmemeli.Kanatlar daha fazla uyum içinde hareket etmeli.Yardimlasma daha ust seviyelere çıkmalı.Orta sahada küçük ucgenler kurulmali, oyun terse daha çabuk oynanmali.Forvet stoperleri yipratabilmeli.

Büyük takımlar puan kaybi yaşadıktan sonraki haftalar konsantrasyonu daha yüksek olur ve sahada bir reaksiyon gösterirler. Oyuncularimizda yarışmacı takim kimliğine sahip olduklarini sahada rakipten daha fazla mücadele ederek daha fazla koşarak göstermeli.

Kanat oyuncularimiz daha verimli olmali son hareketlerde doğru tercihlerini arttirmali.

yazıkoldu
06.09.2016, 13:30
Gaziantep maçındaki oyun yetmez.

selcuk
06.09.2016, 13:32
Gaziantep maçındaki oyun yetmez.
zaten antepede yetmemisdi farkindaysan

Mesut
06.09.2016, 13:33
Ki o Antep Süper Lig'in en zayıf 11'lerinden biriydi. Yedek kaleci tek stoper devşirme bekler

yazıkoldu
06.09.2016, 13:35
orada 1 puan alıyorduk, buruda o dakikaya kalmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
06.09.2016, 14:17
Castillo: Kupalar benden sorulur. Büyük hedeflerim var. Böyle büyük bir taraftarın önünde oynamamak imkansız. Futbolumla Trabzonspor'a faydalı olmaya çalışacağım. Sevgili dostlar, bugün oyuncumuz Matus Bero'nün 21.yaş günü. Kendisine sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim. Hopa'lı

Cemalettin Taşkın
06.09.2016, 19:58
maç 16.00 da değil mi?

Uğur Kalyoncu
06.09.2016, 20:16
Mac sonunda insallah topla oynamada %70 e %30 luk bir Osmanlispor üstünlüğü bulunur...Macin kilit noktasi burasi olacak..

Faruk BERBER
06.09.2016, 20:36
maç 16.00 da değil mi?

Maçın başlama saati 17.00

Ozan Yılmaz
06.09.2016, 22:42
Bu akşam idmanını yeni izledim. 10 dakikalık yarım sahada çift kale maç yapmışlar. Fakat 10 dakikada yarım sahada yapılan bu antrenman maçında bile iki takım da gol atma başarısı gösteremedi ne yazık ki. Umarım hafta sonu maçta böyle olmasın yine.

memmedaga
07.09.2016, 02:59
Beraberlik en olası sonuç gol yollarında sııkıntı çekeceğiz bu aşikar

Faruk BERBER
07.09.2016, 03:04
memmedaga Ömer Üründül yorumu gibi olacak ama beraberlik için bile gol yollarında sıkıntı çekmememiz gerekir. Rakibin hücum hattı çok zorlayıcı. Bek oyuncularımızın "savurgan" performansını da göz önüne alırsak bu maçtan puan almak istiyorsak kesinlikle gol bulmamız gerekiyor. Umar, Delarge, N'Diaye ve takıma yeni katılan Maher (performansını özel olarak çok merak ediyorum) Osmanlıspor adına çok önemli oyuncular. Bunların karşısına savunma adına Durica hariç kimseyi yazamıyorum. 3 puana ne kadar uzak olduğumuzu gösteriyor bu maçta. Umarım yanılırım da galibiyet ile moral aşılarız.

Uluhan
07.09.2016, 05:43
3 - 2 kaybederiz bence ; seyir zevki yüksek maç olur.

ysngmz
07.09.2016, 09:57
Ersun yanal'in test maçı olacak nasıl bir kadroyla çıkıyor değişiklikler,mac içindeki stratejileri

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merdeme
07.09.2016, 09:58
Zor maç. Orta sahada sert ve yıpratıcı olmamız lazım. Burada kaybedersek maç da gider. İnşallah milli maç arasında takımda birliktelik oluşmaya başlamıştır.

Yiğit Gayretli
07.09.2016, 10:29
Zor maç. Orta sahada sert ve yıpratıcı olmamız lazım. Burada kaybedersek maç da gider. İnşallah milli maç arasında takımda birliktelik oluşmaya başlamıştır.

Bu maçın kilit cümlesi.

hyasin61
07.09.2016, 11:22
Okay-Onazi-Bero uclusunu dener herhalde hoca bu mac icin

cakalkerem
07.09.2016, 11:56
kolay maç olmayacaktır elbette ama yeneceğiz....
Osmalıyı çok abarttılar...
Ekici'ye de 2 senedir çok güveniyoruz..İlk geldiğinde çok iyi top oynadı..Lakin geçen sene takıma bir faydası olmadığı gibi zararı da dokundu...
ekici'nin acilen kendimni düzeltmesi lazım....Kaprise gerek yok..

cakalkerem
07.09.2016, 12:00
yahu geçen senede bu senede takımlar leblebi gibi gol atarken biz neden hep zorlanıyoruz diye düşünüyorum...
Hadi geçen sene bekler-açıklar yoktu..cardozo oynadığı maçta adama orta açmıyorduk ..açılan ortalarda 4 metre yuksekten gidiyordu..
O zaman başka çözümler bulunmalı...
Bakın BJK yiyor ama yediğinden fazlasını atıyor..
orta sahanın daha çok devreye girmesi gerekiyor malesef...

Hakan
07.09.2016, 16:04
Sağ bekte N'Doye diyor LigTv :)

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2016, 16:05
Sağ kanat demiş olmasın?

Yasin Altuntas
07.09.2016, 16:29
Sağ kanat demiş olmasın?

Yoo bende simdi okudum harbiden sag bek demisler, hey gidi ya onlar kafayi yemis, ya da Ersun Yanal fantezi yapiyor :)))

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2016, 16:30
Yoo bende simdi okudum harbiden sag bek demisler, hey gidi ya onlar kafayi yemis, ya da Ersun Yanal fantezi yapiyor :)))

Harakiri

kaan61
07.09.2016, 17:01

Ersun hoca savunma yönünü görmek istemiştir. Verim alırsa sağ açıkta N'doye izleriz.

İşler Ersun hocanın istediği gibi gitmez ise ileriye doğru

...............................Onur ...................................

M. Akbaş ....... Okay ......... Durica ........... İbanez

..........................Onazi ...................................

Zeki ....... Mehmet .......... Bero ........... Castillo

............................ SUK .................................. Tarzı bir deneme bekliyorum...

Ahmet Kara
07.09.2016, 17:19
10704
Kadro büyük ihtimal böyle olacak.

Artemis
07.09.2016, 17:25
Osmanlıspor, son 8 resmi maçta kaybetmedi. (5 Galibiyet, 3 Beraberlik)

Zor maç olacak, umarım kazanırız.

memmedaga
07.09.2016, 17:34
contaları yakmaya hazırmısınız ?

"Kasımpaşa ve Gaziantepspor maçlarında sağ bekte görev verdiği Zeki Yavru'nun performansından memnun olmayan Ersun Yanal'ın, Osmanlıspor maçında bu bölgede Dame N'Doye'yu kullanmayı düşündüğü gelen haberler arasında."

http://www.ligtv.com.tr/haber/trabzonsporda-muhammet-demir-yerine-hyun-jun-suk-11e

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2016, 17:42
Evren Turhan: TS çok iyi kadro kurdu. Genç ve diri takım. Ard arda 3 maç kazandıklarında devamını getirir. TS bu sezon yarışın içinde olacaktır. TS bu sezon iç sahada kolay kolay puan vermez. Onur, Güray, Ekici, M.Demir, Durica, Castillo, Onazi, Ibanez gibi kaliteli oyunculara sahip. Bizim zamanımızda o muhtesem taraftarıyla birlikte Trabzon'dan puan almak çok zordu. Yeni stadla birlikte bu özelliğini yakalayacağını düşünüyorum. Bu kadronun istikrar yakalaması lazım. Örneğin 3 mac üst üste kazanıp 1 beraberlik alınması gibi. Bu kadroda bu potansiyel var. Trabzon cok güzel yaşanacak bir şehir ve TS taraftarı, takım istikrarı yakalarsa yeni stadı dolduracaktır. Bu yüzden bu sezon Trabzon'dan umutluyum.

tonya55
07.09.2016, 18:26
osmanlıyı yeneriz içeride kolay kolay mac vermeyiz sorun deplasmanlar ligin en zayıf takımı gaziantepe yenildik.

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2016, 19:12
osmanlıyı yeneriz içeride kolay kolay mac vermeyiz sorun deplasmanlar ligin en zayıf takımı gaziantepe yenildik.
Evet. 2 yıldır hatta bilhassa geçen sezon deplasmanlarda çok kötüydük. Umarım bu durumu da düzeltir Ersun Hoca

tonya55
07.09.2016, 19:53
Evet. 2 yıldır hatta bilhassa geçen sezon deplasmanlarda çok kötüydük. Umarım bu durumu da düzeltir Ersun Hoca

takım oturdukca insallah dedigin gibi olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2016, 19:55
takım oturdukca insallah dedigin gibi olacak.
Aynen öyle. Aslında G.Antep maçının 2.yarısında baskılı ve iyi oynadık. 4 net pozisyonumuz var. Yediğimiz gol biraz da şanssızlık. Takım olduğumuzda deplasmanlarda da kolay teslim olmayan bir takım kimliğine sahip olacağız.

tonya55
07.09.2016, 20:25
Aynen öyle. Aslında G.Antep maçının 2.yarısında baskılı ve iyi oynadık. 4 net pozisyonumuz var. Yediğimiz gol biraz da şanssızlık. Takım olduğumuzda deplasmanlarda da kolay teslim olmayan bir takım kimliğine sahip olacağız.

yeni takımız dahada iyi olacagız okay yokuslu moralli ve cok formda onazi ekicide toparlanırsa cok iyi olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2016, 20:28
yeni takımız dahada iyi olacagız okay yokuslu moralli ve cok formda onazi ekicide toparlanırsa cok iyi olacak.
Castillo Bero ve Ibanez'i de ekle. Of be. Her hafta ayrı bir heyecan. Bu sezon Akyazi'dan kolay çıkış yok. Takim-taraftar bütünleşmesi özlenen başarıyı getirecek.

ysngmz
07.09.2016, 20:28
10704
Kadro büyük ihtimal böyle olacak.
En mantıklı Kadro ersun hoca bu kadroyla çıkmalı Yusuf,bero hamle oyunculari

tonya55
07.09.2016, 20:30
Castillo Bero ve Ibanez'i de ekle. Of be. Her hafta ayrı bir heyecan. Bu sezon Akyazi'dan kolay çıkış yok. Takim-taraftar bütünleşmesi özlenen başarıyı getirecek.

ibanez ve suk onları saymadık insallah her hafta üstüne koyarak ilerleyecegiz.

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2016, 20:33
ibanez ve suk onları saymadık insallah her hafta üstüne koyarak ilerleyecegiz.
Evet. Suk'u unuttuk. Bugün Aspor'da dinlediğime göre, Ersun Hoca antrenmanlarda çok formda olan Suk'u Osmanlı maçında ilk 11 oynayacakmış. Inşallah Güray yerine sol bekte Ibanez'i oynatır. Keşke Suk'u askerlik sorunu olmasaydı da bonservisiyle satın alabilseydik sezon sony

tonya55
07.09.2016, 20:37
Evet. Suk'u unuttuk. Bugün Aspor'da dinlediğime göre, Ersun Hoca antrenmanlarda çok formda olan Suk'u Osmanlı maçında ilk 11 oynayacakmış. Inşallah Güray yerine sol bekte Ibanez'i oynatır. Keşke Suk'u askerlik sorunu olmasaydı da bonservisiyle satın alabilseydik sezon sony

suk bakalım nasıl performans gösterecek insallah faydalı olur.

Samet Yildirim
07.09.2016, 22:51
onur
zeki-ugur-durica-ibanez
--------okay----------
------onazi-----------
---n`doye--ekici---castillo
------------suk------------

En iyi 11 benim icin bu degil ama su an bunu oynatirim. Foto daki 11 i ise ideal 11 im

Rakip alani cok kapatacak ve geri oynayacak...Yusuf u oynatmak aptalik olur.

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2016, 23:08
Osmanlı maçını kazanırsak Alanya'yi da rahat geçeriz. Osmanĺi maçı bize ivme kazandıracak bir maç olduğundan kazanmak çok değerli

Tunç Tosun
08.09.2016, 00:11
contaları yakmaya hazırmısınız ?

"Kasımpaşa ve Gaziantepspor maçlarında sağ bekte görev verdiği Zeki Yavru'nun performansından memnun olmayan Ersun Yanal'ın, Osmanlıspor maçında bu bölgede Dame N'Doye'yu kullanmayı düşündüğü gelen haberler arasında."

http://www.ligtv.com.tr/haber/trabzonsporda-muhammet-demir-yerine-hyun-jun-suk-11e

La yok ya. Başkanın açıklamalarını kolaj yapmış gerzek bir gazeteci işte..

Tunç Tosun
08.09.2016, 00:12
Osmanlı maçından hiç umudum yok ama Suk u kadrolarda gördükçe de gaza geliyorum :)

memmedaga
08.09.2016, 00:16
La yok ya. Başkanın açıklamalarını kolaj yapmış gerzek bir gazeteci işte..

Süper Ligin resmi yayıncı kuruluşunun sitesindeki haber :)
Türkiye'nin özeti aslında

Erkan A.
08.09.2016, 01:10
renktaslar osmanli spor da eksik veya kart cezalisi oyuncu yokmu veya sakat felan ??

onazi antep macinda cok kötüydü bu yüzden ersun hoca onu cikarmisti onazi cok önemli bir oyuncu bizim icin umarim kendine gelir ..

beroya gelince bero belki bir iki yil sonra cok faydali olacaktir malesef suan ilk onbir veya mac sonucunu degistirecek bir oyuncu degil..u21 lerde oynar süperligde oynayamaz tahminimce suan ..

ramili unutuk kimse ilk onbire yazmiyor ...suk ve muhammed kesinlikle birlikte oynamali , kaddouri transferi simdik görünüyor ne Kadar faydali olacakti diye ..

osmanlispor maci MEHMET EKICININ maci olacak tahminimce sukun golleri ile kazanacagimizi düsünüyorum ...eger maglup olursak bizi kötü günler bekleyecek gibi ..
ayrica kupada bügün rakibimiz belli olacak..herseyin hayirlisi artik

Faruk BERBER
08.09.2016, 01:16
zaga İdeal 11'lerinde sakat yada cezalı yok. Bunun yanı sıra Adam Maher ve Adrien Regattin takviyeleri yaptılar transferin son gününde.

Harun-61
08.09.2016, 11:44
:)

https://pbs.twimg.com/media/Cr0a0A5WAAAfnof.jpg:large

UĞUR DURTAŞ
08.09.2016, 11:55
Maçın hakemi % 51
cüneyt Çakır.

smart
08.09.2016, 12:29
Beroyu suanlik yetersiz bulanlar beronun fitness hocasi herhalde ya da ersun yanal olabilir. Ya ligin daha 2 haftasi oynandi 2 be 2(iki). Ne ara izlediniz bu adami da suan yetersizmis

Berke6198
08.09.2016, 12:36
Okay'a bu maçta hayatta kesik atmam. Onun orta sahada olması dinamizm açısından çok ama çok önemli. Ayrıca son milli maçtaki performansından dolayı da eminim ki mutlu ve hırslı hissediyordur.

Onazi-Okay önlerinde Ekici olmalı. Gerekirse Bero sağ kanatta görev almalı.

U.Sadıkoğlu
08.09.2016, 12:36
Şahsen ben Bero'yu beğendim oyuna girdikten sonra ofansif anlamda ciddi bir etkinlik kattı iç saha maçlarında o çocuk çok işimize yarayacak. Tarzını Djuricic'e benzetiyorum.

Fatih Çelik
08.09.2016, 12:38
Ekici out Bero in. Ekici ile bi işimiz yok.

artvints
08.09.2016, 12:38
Ekici out Bero in. Ekici ile bi işimiz yok.

ekici gol atar :D

Fatih Çelik
08.09.2016, 12:40
ekici gol atar :D

Gitsin Bundesliga'da atsın kardeşim :D

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2016, 14:24
Ersun Yanal Osmanlıyı yıkacak stratejiyi hazırladı. Durica, Okay, Castillo ve Suk sistemin kilit isimleri.

emrhan61
08.09.2016, 14:25
Onur
Akakpo-Uğur-Durica-İbanez
Okay-Onazi-Ekici
Bero-Suk-Castillo.

Ogün YAZICI
08.09.2016, 14:51
Onur
Okay-Onazi-Ekici
Bero-Suk-Castillo.

uzun vadede kağıt üzerinde en dengeli kadromuz bu olacak.zeki tercihini kullanmak suretiyle ersun yanal'ın bir çok sert maça bu kadroyu kullanacağını düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2016, 15:08
Onur
Okay-Onazi-Ekici
Bero-Suk-Castillo.
Güzel bir kadro. Umut veriyor

Ogün YAZICI
08.09.2016, 15:37
kupada serhat ardahanspor ile eşleştik.22 eylülde avni aker'de.konya maçındaki cezayı burada çekebilecek miyiz acaba ?

selcuk
08.09.2016, 15:41
gencler yasadi, ardahan kacinci ligde

Ogün YAZICI
08.09.2016, 15:42

bölgesel amatör

Erkan A.
08.09.2016, 15:51
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@zaga (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=50521)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> İdeal 11'lerinde sakat yada cezalı yok. Bunun yanı sıra Adam Maher ve Adrien Regattin takviyeleri yaptılar transferin son gününde.

Adam maheri sikecilerde istemisti yoksa yaniliyormuyum ben hic izlemedim sanirim iyi oyuncu ...bügün kupada rakibimiz ardahanspor olmus kupa maclarini hangi yayin kurulusu satin almis biliyormusun hocam..

selcuk
08.09.2016, 15:53
bölgesel amatör
paf takimda yeter ozaman desene

Erkan A.
08.09.2016, 15:58

hocam ben gencleri bu macta oynatmazdim ...kupa maclari bizim icin cok önemli ,gencleri oynatirim derken hangi genclerden söz ediyoruz ??

Castillo bu mactada ilk onbirde oynamali ..ndoye de öyle belki amatör bölgesel takimina karsi patlama yaparlar da süperlige de yansir ..

artik hic bir mac cantada keklik degil ardahanspor bence suan seviniyordur hem büyük trabzonsporla oynayacaklar diye Hemde biraz olsun sansimiz var diyecekler trabzonsporumuz gol atmakta zorlaniyor malesef bunlar gercekler ...ortasahada bir maestromuz yok Ileri ucta suka güveniyoruz...ardahanspor macinda aslinda ideal onbir oynamali ..ardahanspordan sadece söz etmisim osmanlispor macini kazanacagiz diyorum kupa macinda zorlanacagiz fakat osmanlisporu rahat yenecegiz gibi his var icimde

selcuk
08.09.2016, 16:05
hocam ben gencleri bu macta oynatmazdim ...kupa maclari bizim icin cok önemli ,gencleri oynatirim derken hangi genclerden söz ediyoruz ??

Castillo bu mactada ilk onbirde oynamali ..ndoye de öyle belki amatör bölgesel takimina karsi patlama yaparlar da süperlige de yansir ..

artik hic bir mac cantada keklik degil ardahanspor bence suan seviniyordur hem büyük trabzonsporla oynayacaklar diye Hemde biraz olsun sansimiz var diyecekler trabzonsporumuz gol atmakta zorlaniyor malesef bunlar gercekler ...ortasahada bir maestromuz yok Ileri ucta suka güveniyoruz...ardahanspor macinda aslinda ideal onbir oynamali ..ardahanspordan sadece söz etmisim osmanlispor macini kazanacagiz diyorum kupa macinda zorlanacagiz fakat osmanlisporu rahat yenecegiz gibi his var icimde

---------------------------UGURCAN

ZEKI---------------AKAKPO--------AKBAS--------GÜRAY

---------------------------AYTAC

-----------------ÖMÜR------------YAZICI

BERO--------------------------------------YUSUF

----------------------SEYDAYEV

bu yeterli olur bence

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2016, 16:14
---------------------------UGURCAN

ZEKI---------------AKAKPO--------AKBAS--------GÜRAY

---------------------------AYTAC

-----------------ÖMÜR------------YAZICI

BERO--------------------------------------YUSUF

----------------------SEYDAYEV

bu yeterli olur bence
Yeterli olmayabilir. Kupada sonuna kadar ilerlemeliyiz

merdeme
08.09.2016, 16:32
--------------Suk---------------

Castillo------Ekici------N'Doye

-------Onazi-------Okay-------

Ibanez---Durica---Uğur---Zeki

--------------Onur--------------

*Muhammed, Yusuf ve Bero hücuma katkı sağlayacak yedekler olur.

Faruk BERBER
08.09.2016, 16:40
Maçın hakemi Özgür Yankaya

Faruk BERBER
08.09.2016, 16:41
Adam maheri sikecilerde istemisti yoksa yaniliyormuyum ben hic izlemedim sanirim iyi oyuncu ...bügün kupada rakibimiz ardahanspor olmus kupa maclarini hangi yayin kurulusu satin almis biliyormusun hocam..

ATV verir maçları. A Haber ve A Spor ile koordineli olarak.

Evet Maher Fenerbahçe'nin gündemini meşgul etti bir süre. Osmanlıspor adına bir iyi transfer daha diyebiliriz.

selcuk
08.09.2016, 17:52
https://pbs.twimg.com/media/Cr1t5trXYAEaIid.jpg

ne tatlilar degilmi:rolleyes:

manisanin selami var

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2016, 17:54
https://pbs.twimg.com/media/Cr1t5trXYAEaIid.jpg

ne tatlilar degilmi:rolleyes:

manisanin selami var

Gazını alalım şunların

Manu61
08.09.2016, 18:01

Osmanlıspor Adam Maher transferinde iyi trolledi şikecileri ve medyayı.

http://i.hizliresim.com/WbQ27P.jpg (http://hizliresim.com/WbQ27P)

bahadır2561
08.09.2016, 18:36
Maçın hakemi Özgür Yankaya

3-4 yıl önce ki Kasımpaşa maçının(İstanbulda) içine etmişti o gündem beri adını duyduğumda küfür ederim

Berbat bi hakem

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2016, 19:09
3-4 yıl önce ki Kasımpaşa maçının(İstanbulda) içine etmişti o gündem beri adını duyduğumda küfür ederim

Berbat bi hakem
Özgür en kötü hakemlerin en başında gelir. Hiç beğenmem ve sevmem. Bu arada şikebahçe sempatizanı Bülo Yıldırım sb-Bursa maçına atanmış. Kayırma başladı.

Cemalettin Taşkın
08.09.2016, 19:19
http://i.hizliresim.com/qEW2M3.jpg (http://hizliresim.com/qEW2M3)

Cemalettin Taşkın
08.09.2016, 19:21
Trabzonspor forumundayız ama osmanlıspor yener diyenler %34 beraberlik diyenler %14

takıma güvenen yok

Faruk BERBER
08.09.2016, 19:24
Trabzonspor forumundayız ama osmanlıspor yener diyenler %34 beraberlik diyenler %14

takıma güvenen yok

Ankete katılanların duygusallıktan arınıp mantıklarının el verdiği ölçüde seçim yapması güzel bir şey.

Keşke takıma olan güven yüksek olsa tabi ki ama göz göre göre yanlışa yönelmekten, yönlendirmekten iyidir diye düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2016, 19:52
Bayramdan önce bir bayram daha yaşat bize Trabzon'um😊

Hakan
08.09.2016, 20:19

takıma güvenen yok
Osmanlı nasıl favori oluyor ben de anlamıyorum ama Durica o topa üflese %70 bizdik, taraftarımız böyle :)

İ. SARAL
08.09.2016, 20:24
Normalde karamsar olurum ama bu maçı alacağız gibi geliyor. Tabiki zar zor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manu61
08.09.2016, 20:30
Osmanlıspor lige kötü başladı 2 haftadır Karcemarskas sayesinde puan alıyorlar. Kazanacağımızı düşünüyorum tek korkum erken bir gol yemek umarım maçın başlarında dikkatli oluruz.

EnjoyTheMusic
08.09.2016, 20:31
Saha kapatma cezası ardahanspor maçında tamamlanır mı diye soran bi renkdaşın sorusuna el cevap?

Faruk BERBER
08.09.2016, 20:33
EnjoyTheMusic Hangi soru ?

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2016, 20:34
Ömer Üründül: TS iyi transferler yaptı ama bu kadronun uyumu için biraz zaman lazım. Eğer Osmanlı maçını kazanırlarsa moral kazanırlar ve iyi yerlere gelirler.

EnjoyTheMusic
08.09.2016, 20:36
özgür yankaya en berbat hakemlerin başında gelir. bülent yıldırım,hüseyin göçek,fırat aydınus,süleyman abay,cüneyt çakır gibi tescilli trabzonspor düşmanlarına göre daha iyidir denemez aslında. Ama hakem hataları ardı ardına gelmeye başlarsa içişleri bakanımız soylu ve enerji bakanımız albayrak malum kişi tüpkafaya bi uyarıda bulunur diye düşünüyorum.

EnjoyTheMusic
08.09.2016, 20:40
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@EnjoyTheMusic (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=46342)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Hangi soru ?
Avni akerde oynayacağımız ardahanspor maçıyla sahakapama cezası tamamlanmış olacak mı?

Oruç
08.09.2016, 20:54
Ömer Üründül: TS iyi transferler yaptı ama bu kadronun uyumu için biraz zaman lazım. Eğer Osmanlı maçını kazanırlarsa moral kazanırlar ve iyi yerlere gelirler.

Bloklar arası bağlantılarda sorun olmazsa Trabzonspor kazanır diyor üstad.

bordolu mavi
08.09.2016, 22:42
içimden tezahurat etmek geliyor yaw bordolu mavimmmmm bordolu maviiiiiiiiiiiiiiiii

Samet Yildirim
08.09.2016, 23:18
MAcin seyircisiz olmasi büyük avantaj.

Insallah 3 puani aliriz.

Şanlı SanMarino
08.09.2016, 23:37
Yeneceğiz,

Tek endişem Osmanlı'nın nagalip olması, yoksa biz Trabzon'uz.

Hami_41
09.09.2016, 08:47
Trabzonspor'a antrenör olmak istediğini söyleyen Hagi, Trabzon seyircisinin dinamizmine ve hırsına dikkat çekti. Trabzonluların futbol konusunda yetenekli olduğunu ifade eden Hagi, Trabzon'un coğrafyasının da futbolcu yetiştirmek için ideal olduğunu kaydetti.

ÖmürKaradeniz61
09.09.2016, 09:52
Osmanlıspor bu seneki 2 maçlık performansıyla geçen seneyi aratıyor.Avrupa Ligindeki iyi performansı kimseyi yanıltmasın.Ben zorda olsa kazanacağımızı düşünüyorum.

Cemalettin Taşkın
09.09.2016, 10:22
Ankete katılanların duygusallıktan arınıp mantıklarının el verdiği ölçüde seçim yapması güzel bir şey.

Keşke takıma olan güven yüksek olsa tabi ki ama göz göre göre yanlışa yönelmekten, yönlendirmekten iyidir diye düşünüyorum.

Osmanlı nasıl favori oluyor ben de anlamıyorum ama Durica o topa üflese %70 bizdik, taraftarımız böyle :)

bütün kullanıcılarının Trabzonsporlu olduğu bir forumda rakibe bu kadar şans vermek aslında bizim taraftarın genel özelliği olsa gerek. ligtv deki hamdi aslan gibi kiminle oynarsak oynayalım rakibi öve öve bitiremiyor.

Cemalettin Taşkın
09.09.2016, 10:23
Avni akerde oynayacağımız ardahanspor maçıyla sahakapama cezası tamamlanmış olacak mı?

lig ile kupa maçları ayrı ayrı değerlendirilmiyor mu?

kaan61
09.09.2016, 10:37
Ben ; İbanez , Bero , Suk , N'doye , Zeki ilk 11 de olacak mı merak ediyorum?

Kadro ile ilgili antrenman video larından veya antrenmanı izleyenlerden bir duyum var mı?

Adem Akyüz'
09.09.2016, 10:48
Ben ; İbanez , Bero , Suk , N'doye , Zeki ilk 11 de olacak mı merak ediyorum?

Zeki kesin de diğerlerini bilemem :(

İ. SARAL
09.09.2016, 11:00
En büyük avantajımız maçın seyircisiz olması.

murmut
09.09.2016, 11:05
Zeki kesin de diğerlerini bilemem :(

Öyle deme, gecen Lig TV bir haberinde N'Doye sag bekte denenecek yaziyordu :D

Adem Akyüz'
09.09.2016, 13:33
Öyle deme, gecen Lig TV bir haberinde N'Doye sag bekte denenecek yaziyordu :D

Yok artık :)

Murat'
09.09.2016, 16:13
Passo.com.tr'den baktım.

TFF logolu kartı olanlar maç için bilet alabiliyor misafir tribününden. Yalnız bilet 50 lira.

Erkan A.
09.09.2016, 16:21
hayirli cumalar renktaslarim pazar gününe kaldi iki gün ..ersun hocamizin ilk onbirini cok cok merak ediyorum

Kemal Öztel
09.09.2016, 17:03
Önümüzdeki 4 maçtan osmanlı,alanya(d),konya,karabük(d) 10 puan çıkarsak 7.hafta Akyazının açılışına bambaşka gireriz..

Karmam
09.09.2016, 17:09
Önümüzdeki 4 maçtan osmanlı,alanya(d),konya,karabük(d) 10 puan çıkarsak 7.hafta Akyazının açılışına bambaşka gireriz..

önümüzdeki 4 maçtan 10 puan çıkarsak taraftar şampiyonluk kutlamaları yapmaya başlar

Karmam
09.09.2016, 17:21
mağlubiyetlerden sonra kendimize mukayyet olmamız lazım. dünya'nın sonu gibi geliyor ve hem kendimize hem takıma zarar veriyoruz. herkes birbirine sahip çıksın. yolumuz doğru yol. bu yolda gelecek mağlubiyet varsın gelsin, bizim planlarımız daha büyük. pazar günü 3-4 yiyebiliriz. ligi 10. bitirebiliriz ancak biz maddi ve manevi desteğimizi esirgemezsek. köstek olmazsak biz birkaç yıl içinde lokomotif gibi işleyen hem finansal hem sportif olarak dünyanın en önemli kulüplerinden biri oluruz.

şu anda deniyoruz. birkaç futbolcu alındı. birkaç eski futbolcu tutuldu. birkaç da eksik var. gidecekler olacak, gelecekler olacak. 5-6 tane bonservisiyle genç aldık. 3'ü tutsa yeter. mesela onazi tutmasın bero tutsun. castillo tutmasın ibanez tutsun. kötüler gidiler iyiler gelir. bu bir yapılanmadır. önemli olan geleceğe yatırım. bu da nedir - finansal olarak ağır yük altına girmemek ki girmedik, proje yapmak - ki yapıyoruz, genç futbolcularla sportif riskler almak ki aldık. zeki de gider yumlu da gider seneye. şansı kullanamazlarsa ki kullanamayacaklar, giderler.

maç sırasında ve hemen sonrasında ben de bunları unutuyorum. hepimiz unutuyoruz. unutmayalım. başkanın ntv programından itibaren müthiş bir hava yakaladık. 2 mağlubiyetle zehir etmeyelim. herkes kendine ve birbirine sahip çıksın.

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2016, 17:54
Ben bekliyorum açıkçası.

tonya55
09.09.2016, 17:58
güzel futbol galibiyet insallah.

Soner Albayrak
09.09.2016, 20:28
Passo.com.tr'den baktım.

TFF logolu kartı olanlar maç için bilet alabiliyor misafir tribününden. Yalnız bilet 50 lira.

Bir sorum olacak bu konu özelinde.

TFF logolu passolig kartıyla her takımın maçına girilebiliyor mu? Yoksa bunu ev sahibi takım mı belirliyor?

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2016, 20:34
güzel futbol galibiyet insallah.
Futbolu değil ama TS izlemeyi çok özledik. Bu sezon ayrı bir heves var içimde. Demek ki umut var. Bu maç takımın futbol karakteri ve ligde neler yapabileceğinin çok iyi testi olacak. Umuyorum kazanacağız.

tonya55
09.09.2016, 22:21
Futbolu değil ama TS izlemeyi çok özledik. Bu sezon ayrı bir heves var içimde. Demek ki umut var. Bu maç takımın futbol karakteri ve ligde neler yapabileceğinin çok iyi testi olacak. Umuyorum kazanacağız.

insallah agbim.

EnjoyTheMusic
10.09.2016, 00:02
Golü erken bulmamız lazım

Erkan A.
10.09.2016, 00:14
onur - yusuf - ugur - durica - ibanez - - - okay - onazi - Mehmet - - - Castillo - suk - muhammet

bu yazdigim onbir osmanlisporu perisan eder ... yusuf erdogani bek oynatirdim ben zekinin yerine tecrübesi var cogu Zaman oynamis zekiden iyi oynar ..
Castillo ve suk kanatlarda oynatirdim muhammet de santrafor ...Mehmet oyun kurucu oynatirdim ...castilloya cok güveniyoruz bilmiyorum sadece benmi öyle düsünüyorum ama bana güven vermiyor umarim yanilirim destegim tamdir yanlis algilanmasin ...osmanlispor macinda da artik castilloyu göremeyeceksek abdulkadirle yer degismeli ..

yorumsuz6117
10.09.2016, 00:39
Rakip güçlü kazanırsak güzel olur kazanamasakta üzülmeye gerek yok..

Yusuf'tan ne kadar nefret etsem de N'doye'a tercih edilir.. N'doye bitik adam hiçbişey veremez..

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2016, 12:02
Nu maçı alacağız başka yolu yok.

Geçenlerde bir taraftar sormuştu. Kupadaki Serhat Ardahan maçı seyircisiz mi diye? Az önce tff sitesinde maç programına baktım. 21.09.2016 Çarşamba 19.00 Avni Aker (seyircisiz) yazıyor.

Rüştü Reçber: TS iyi yolda. Daha da iyi olacağını düşünüyorum. Osmanlı maçında oyunu geride kabullenmek yerine orta sahada defansı başlatırlarsa rakip çıkamaz. Bu önde basma ve hücum organizasyonlarini gelişti receklerini düşünüyorum. Taraftar da desteklerse iyi bir TS izleriz.

r9emre
10.09.2016, 13:10
1G 2B ile 5 puan alarak cikariz bu 4 mactan. :)

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 13:15
BMN ailesi olarak Güney Kale Arkası - K Bloktayız!

Bizimle birlikte olmak isteyen tüm üyelerimize duyurulur!

http://forum.bordomavi.net/showthrea...-Kombine-Vakti!

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2016, 13:34
BMN ailesi olarak Güney Kale Arkası - K Bloktayız!

Bizimle birlikte olmak isteyen tüm üyelerimize duyurulur!

http://forum.bordomavi.net/showthrea...-Kombine-Vakti!
Hayirli ugurlu olsun

Sacit
10.09.2016, 13:43
Çok güç bir maç, endişeliyim..

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2016, 14:33
Çok güç bir maç, endişeliyim..
Rahat ol. Bu maç bizim.

Gurpas
10.09.2016, 14:56
Akyazıya kadar tüm maçları almalıyız...

Doğan Keskin
10.09.2016, 15:07
Umut hep olacaktır içimizde ama gerçekleri unutmayalım, fazla beklentiye girmeyelim bu sezon inişli çıkışlı bir sezon olacaktır. Her zaman destek olalım.

cubido
10.09.2016, 15:17
Onur
zeki
uğur
durica
ibanez
okay
onazi
ekici/bero
castillo
yusuf/ndoye/güray
suk

bence bu 11 çıkarız
zeki'nin daha iyidi yok elimizde. Hayal kurup olmayacsk adamları yazmayın.
sağ açık daha kolay alternatif üretenileceğimiz bir yer. En sürprize sçkk yer orası.
solda da ibanez'e hüvenir mi soru işareti. Osmanlı gibi hızlı çıkan nir takım için übanez ciddi risk. Orda akbaş hamlesi bile yapabilir hoca.
forvette bu haftadan itibaren suk oynar diye düşünüyorum.

artvints
10.09.2016, 15:32
...........................onur
..zeki...........uğur..........durica
.......................okay
..................................onazi
.............ekici.............................iba nez
..castillo......................bero
............................suk

rakibin en zayıf bölgesi savunma, oraya bero ve suk'u bela etmek lazım. kanatlar castillo ve ibanez'de. tehlikesi var ama gol bulursak bero'yu sağ kanada atıp, kanatlarda ikişer oyuncuya dönebiliriz tekrar. merkezde topla oynamak dezavantaj olur. kanatlarda topla buluşup rakibi zorlayacak karambolleri oluşturmak gerekiyor. rakip lige odaklanmakta zorlandı ilk haftalarda uefa maçları yüzünden.arada nefes aldılar.bu maçla lige dönmek isteyecekler.

............okay....onazi
...bero........ekici.........castillo
..................suk

rakiple dişe diş mücadele eden, korkmadan oynayan bir takım istiyorum. uzun vadeli bir yola çıktıysak, oyun daha önemli. bu tip maçlar da fırsat. tüm çoşkusuyla oynamalı takım.

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2016, 15:40
Onur
zeki
uğur
durica
ibanez
okay
onazi
ekici/bero
castillo
yusuf/ndoye/güray
suk

bence bu 11 çıkarız
zeki'nin daha iyidi yok elimizde. Hayal kurup olmayacsk adamları yazmayın.
sağ açık daha kolay alternatif üretenileceğimiz bir yer. En sürprize sçkk yer orası.
solda da ibanez'e hüvenir mi soru işareti. Osmanlı gibi hızlı çıkan nir takım için übanez ciddi risk. Orda akbaş hamlesi bile yapabilir hoca.
forvette bu haftadan itibaren suk oynar diye düşünüyorum.
Akakpo oynamalı Zeki yerine

only ts
10.09.2016, 15:50
Zor hem de çok zor. Fark yemesek bari. Osmanlı'nın en iyi bölgesi orta saha ve ileri üçlü aksine bizim en zayıf bölgelerimiz. İnşaallah rezil olmayız...

Sent from my iPad using Tapatalk

bir defa yazdin fark yiyecez diye, ne diye habire yok perisan olacaz yok fark yiyecez diyorsunuz. ne bu ya muz cumhuriyetispor lami mac yapacaklar. bu kadar ezik olmayin. gomup geceriz kucuk osmanliya.. haydi gule gule

Ergin Demirci
10.09.2016, 16:11
2-0 alırız goller Castillo ve Uğur Demirok

İlkhan
10.09.2016, 16:51
300mb internet gelir burdan 61cellilere. 😊

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2016, 18:38
Kasımpaşa 1-0 öndeyken 2-1 yenik duruma düştü. İbfk 3/3 yapmak üzere. Kasımpaşa, Rize, Ğ.Antep ve Alanya düşme adaylarım

Inşallah Cincon ve kolpatas puan kaybederler. Mustafa Pektemek Başakşehir adeta yeniden doğdu.

Kemal Öztel
10.09.2016, 19:00
Kasımpaşa 1-0 öndeyken 2-1 yenik duruma düştü. İbfk 3/3 yapmak üzere. Kasımpaşa, Rize, Ğ.Antep ve Alanya düşme adaylarım

Inşallah Cincon ve kolpatas puan kaybederler. Mustafa Pektemek Başakşehir adeta yeniden doğdu.

Paşayla Rize garanti kalır Alanya,Adana düşer 3.adayım ise Kayseri veya Antep

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2016, 19:05
Paşayla Rize garanti kalır Alanya,Adana düşer 3.adayım ise Kayseri veya Antep
Rize cok adam kaybetti. Paşa da. Yerden kalkmayan, tac atmaya gec giden G.antep düşsün. Akyazi'da kalbura çevirelim şu ezikleri. Bizi şansa yendiler. Her mac böyle şanslı olamazlar. Gölü atan Orkan yine sakatlanmış. 1 ay yok. Bu da bizim sanssizligimiz. Alanya da düşer. 3. adayım Rize.

Adem Akyüz'
10.09.2016, 19:52
Bu maçta alınacak galibiyet en az bin kombine fazladan satmak demek. Camiada esen olumlu rüzgarlar bu maçta alınacak bir galibiyetle daha da artar umarım

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2016, 20:08
Bu maçta alınacak galibiyet en az bin kombine fazladan satmak demek. Camiada esen olumlu rüzgarlar bu maçta alınacak bir galibiyetle daha da artar umarım
Bugün Ersun Yanal dört maçtan 12 puan alıp Akyazi'ya şampiyon gibi gitmek istiyoruz dedi. Aspor'da su anda eski GS'li kaleci Kerem Inan'dan objektif yorum: Hakan Kutlu Hoca isyanında haklı. Mete Kalkavan maçın başında aynı pozisyonda GS lehine faul çaldı. Demek ki hakemlerimiz kaldığı yerden devam ediyor. Çok rahatlar. Nasıl olsa her hafta mutlaka liglerden 1 mac maç bize veriliyor düşüncesiyle hareket ediyorlar. Hakemlerimizde değişen birsey yok. (Bravo Kerem kardeşim. Ondan sonra niye stadlar dolmuyor? deniyor. Apaçık ortada değil mi?)

Mert Acar
10.09.2016, 20:52
http://www.footballuser.com/formations/2016/09/1505800_Trabzonspor.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2016, 21:01
GS ilk puanlarını kaybetti. Yarın kazanırsak süper olacak. Başakşehir lider.

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2016, 21:47
Karabük dağıldı. Ezildiler. Defans çok hata yaptı. Ancak BJK sahasında çok baskılı oynuyor. Oradan puan almak zor olacak her takım için. Yarın kazanarak GS ve BJK ile farkı 1'e indirmeliyiz.

Mert Oğuzlu61
10.09.2016, 23:27
________okay___onazi

____yusuf____ekici____castillo

_____________suk

Güray Akhisar da ters kanatta iyi oynuyordu, ataklarda hep o vardı. Olcan gibi o bölgede oynayabiliyor... Yusuf mu Güray mı ? Yusuf 2 maçtır kötü ama 3 maç üst üste kötü olur mu ? Sağı solu belli olmuyor, belki 3. maç iyi oynar ? Acaba forvette Demir/Suk değişikliği takımı hatta Yusuf u nasıl etkiler ? Veya Ekici yi ?

Kafamda bu saatte deli sorular...

artvints
10.09.2016, 23:30
________okay___onazi

____yusuf____ekici____castillo

_____________suk

Güray Akhisar da ters kanatta iyi oynuyordu, ataklarda hep o vardı. Olcan gibi o bölgede oynayabiliyor... Yusuf mu Güray mı ? Yusuf 2 maçtır kötü ama 3 maç üst üste kötü olur mu ? Sağı solu belli olmuyor, belki 3. maç iyi oynar ? Acaba forvette Demir/Suk değişikliği takımı hatta Yusuf u nasıl etkiler ? Veya Ekici yi ?

Kafamda bu saatte deli sorular...

sol bekleri hücumcu, bırakacağı boşluğa topsuz koşu lazım. güray daha çok ayağa ister. bero olabilir.

Faruk BERBER
10.09.2016, 23:32
Mert Oğuzlu61 Castillo'nun yerinde Ibanez Yusuf'un yerinde Castillo nasıl olur ? Belki uzun vadede böyle bir dizilime de denk geliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2016, 23:40
Ilk yarı Karabuk'e verilmeyen penaltının aynısı 83'de Bjk'ye verildi ve Karabük 10 kişi kaldı. Karabuk'un hızı penaltıyla kesildi. Kardeşlerim bizim bu hakemlerle 3 Bizans takımının maçında rakipler yem gibi muamele görülmeye devam edecektir. Buradan yazıyorum. Yarın da yarıştan koparmamak için Kadiköy''de Bursayı yiyecekler. Lanet olsun futbolu bu hale getirenlere. 3 takım oynasın kendi aralarında. Diğer takımlar için ayrı bir lig oluşturulsun. Biktim arkadaş ya. Bir futbol keyfimuz vardı. Icine ettiler. Trabzonspor'umuz 5 yıldır bile bile doğraniyor. 102 puan da alsak bizi şampiyon yapmayacaklar.

Mert Oğuzlu61
10.09.2016, 23:47
Mert Oğuzlu61 Castillo'nun yerinde Ibanez Yusuf'un yerinde Castillo nasıl olur ? Belki uzun vadede böyle bir dizilime de denk geliriz.

İbanez in sol ayağı en az Caner kadar etkili, hücum özellikleri var. Dediğin gibi hocam, sol açığa onu koyup sağ tarafa Castillo yu da kaydırabiliriz. Buda maç içinde düşünülebilir aslında. Nasıl olacak bilemiyorum ama yarın yine Yusuf u orada kullanalım isterim. 2 maçtır kızdırsa da bunu istiyorum çünkü bu kez forvette Suk olacak, ne alaka diyenler olabilir ama Ekici ile Yusuf başta olmak üzere hücum bölgesinde taşları yerine oturtacakmış gibi hissediyorum. Hepsinin verimini artırabilir.

kayseriliyiz
10.09.2016, 23:48
Bugün Ersun Yanal dört maçtan 12 puan alıp Akyazi'ya şampiyon gibi gitmek istiyoruz dedi. Aspor'da su anda eski GS'li kaleci Kerem Inan'dan objektif yorum: Hakan Kutlu Hoca isyanında haklı. Mete Kalkavan maçın başında aynı pozisyonda GS lehine faul çaldı. Demek ki hakemlerimiz kaldığı yerden devam ediyor. Çok rahatlar. Nasıl olsa her hafta mutlaka liglerden 1 mac maç bize veriliyor düşüncesiyle hareket ediyorlar. Hakemlerimizde değişen birsey yok. (Bravo Kerem kardeşim. Ondan sonra niye stadlar dolmuyor? deniyor. Apaçık ortada değil mi?)

Ersun hoca bunu dediyse hata yapmis. Beklentiyi yükseltmek bize zarar verir.

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk

Faruk BERBER
10.09.2016, 23:52
Mustafa Reşit Akçay'ın yarınki maç ile ilgili yorumu ;

Spor Toto Süper Lig’in üçüncü hafta karşılaşmasında yarın Trabzonspor’a konuk olacak Osmanlısporumuz’un Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, oynayacağımız maçla ilgili açıklamalarda bulundu. Karadeniz ekibinin bu sezon çok akılcı bir transfer politikası uygulayarak kaliteli oyuncular aldığını ve bununla gücüne güç kattığını söyleyen tecrübeli teknik adam Akçay; “Karşımızda geçen sezondan daha güçlü bir Trabzonspor var. Zor bir maç olacağını tahmin ediyorum. Çünkü Trabzonspor, hücuma yönelik saldırgan bir oyun formatına sahip. Dolayısıyla kendi sahasında yapacağı bu baskıdan kurtularak ataklar geliştirmeye çalışacağız. Az hata yapanın kazanacağı bir maç olacak. Trabzonspor evinde oynadığı bütün maçlarda favoridir fakat elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Perşembe günü Steaua Bükreş’le oynayacağımız Avrupa Ligi maçı öncesi bizim için önemli bir müsabaka olacak. Umarım işler istediğimiz gibi gelişir” dedi.

Trabzonspor’un geçen sezondan aldığı cezadan dolayı Osmanlıspor maçının seyircisiz oynanacak olmasının bizim için avantaj olduğunu belirten Akçay, konuşmasına şu şekilde devam etti: “Seyircisiz oynamamız lehimize mi olacak yoksa aleyhimize mi olacak onu göreceğiz. Ama Trabzonspor güçlü bir taraftar kitlesinden yoksun sahaya çıkacak. O yüzden bunun lehimize olduğunu düşünüyorum.”

Osmanlıspor Resmi Websitesi

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2016, 23:54

Takımı havaya sokmak yani özgüvenlerini artırmak için söylemiş olduğu bir söz olarak görüyorum. Yeni stada geçilirken taraftarı stada çekmek yani desteklerini almak için de söylemiştir. BJK çok alternatifli kadro kurdu. GS de benzer. Beklentimiz tabiki şampiyonluk değil (gönlümüzden geçse de). Iyi futbol ve sonuna kadar mücadele eden bir takım lzlesem bana yeter

selcuk
10.09.2016, 23:56

ersun hocanin beklentileri yönetimin cok üzerinde gibi
rakipleri izleyince adami anliyorumda

malesef takimimizin kolektiv hareket edemedigini görünce ...:mad:

Kemal Öztel
11.09.2016, 00:19
Onur
Guray Durica Ugur Ibanez
Okay
Muhammet Mehmet Castillo
Suk

Ekiciden frikik veya ceza sahasi disi bir gol bekliyorum artik ipleri eline almasi lazim.Muhammetin de eforunu ileriye dogru yansitmasi ve savunma arkasina kacmasi lazim..Umarim kazaniriz

Mert Acar
11.09.2016, 00:23
Onemli ve kritik bir maç..Sezonu erken kapatmamak adına ve seyircinin motivasyonunu yüksek tutması için kazanmak lazım
Fakat rakip Osmanlı..Oturmuş,başarılı ve sistemi olan bir takımdan bahsediyoruz.Gercekci bakarsak kazanmak çok zor.Beni şaşırtır..

artvints
11.09.2016, 00:27
Onemli ve kritik bir maç..Sezonu erken kapatmamak adına ve seyircinin motivasyonunu yüksek tutması için kazanmak lazım
Fakat rakip Osmanlı..Oturmuş,başarılı ve sistemi olan bir takımdan bahsediyoruz.Gercekci bakarsak kazanmak çok zor.Beni şaşırtır..

3. maçta sezon mu kapanır? bu düşünceden sıyrılmak gerekiyor. geçen sezon dörtte üç yaptık da ne oldu? gereksiz bir stres yüklüyoruz üstümüze.

kayseriliyiz
11.09.2016, 00:31
ersun hocanin beklentileri yönetimin cok üzerinde gibi
rakipleri izleyince adami anliyorumda

malesef takimimizin kolektiv hareket edemedigini görünce ...:mad:
Takim olucak ama süresi var daha.
Ersun hoca winner bir hoca ama gerçekler açikken böyle bir açiklama beklemiyordum.
Bu takimi belki ateslerde taraftarda en ufak bir puan kaybinda hocayu gömer.

artvints
11.09.2016, 00:57
5, 6 hafta düzgün bir zeminde oynamayacağız, bu da kötü oldu. zaten pas yapmakta zorlanıyoruz, bir de zemin zorluyor. federasyon ilk buna ceza kesmesi lazım ama umurlarında değil oyun kalitesi. hakemlerin yönetiminden de belli. her müdahaleye faul çalıp kart çıkarmıyorlar oyunun hızlanması için hiçbir çaba harcamıyorlar.büyük takım aleyhine hata olmasın yeter kafasındalar. bu şartlarda kendimize üzmeye değmez. takıma odaklanıp, trabzonspor'un, stadın keyfini çıkarmak daha sağlıklı şu süreçte.

Samet Yildirim
11.09.2016, 01:43
Ben zor görüyorum...3 puan harika olur.

Mert Acar
11.09.2016, 02:22
3. maçta sezon mu kapanır? bu düşünceden sıyrılmak gerekiyor. geçen sezon dörtte üç yaptık da ne oldu? gereksiz bir stres yüklüyoruz üstümüze.

Kendi adıma demedim.Benim için sezon hiç bir zaman kapanmaz.Bu sezon adına konuşmak gerekirse de ilk 5 zaten çok zor.
Ama bizim taraftar için biter sezon.Skora odaklı şehir maalasef.Olası bir mağlubiyette satışlar bıçak gibi kesilir..Bundan bahsettim.Bu motivasyon düşüklüğü de bütün haliyle takıma yansır.

artvints
11.09.2016, 02:59
Kendi adıma demedim.Benim için sezon hiç bir zaman kapanmaz.Bu sezon adına konuşmak gerekirse de ilk 5 zaten çok zor.
Ama bizim taraftar için biter sezon.Skora odaklı şehir maalasef.Olası bir mağlubiyette satışlar bıçak gibi kesilir..Bundan bahsettim.Bu motivasyon düşüklüğü de bütün haliyle takıma yansır.

ben de şahsına değil, bu düşünceye karşı yazdım, böyle düşünenler varsa tekrar düşünsünler diye ki pek yararlı olduğunu görmedim şimdiye kadar.yine de yazıyoruz işte.

batuhanTs
11.09.2016, 06:21
yarın büyük gün milli araları sevmiyorum geçmek bilmiyor daha uyuyamadım herhalde uyumadan izleyeceğim maçı bu da yeni totemim olsun :)

İlker Yazıcıoğlu
11.09.2016, 09:23
Ilk yarı Karabuk'e verilmeyen penaltının aynısı 83'de Bjk'ye verildi ve Karabük 10 kişi kaldı. Karabuk'un hızı penaltıyla kesildi. Kardeşlerim bizim bu hakemlerle 3 Bizans takımının maçında rakipler yem gibi muamele görülmeye devam edecektir. Buradan yazıyorum. Yarın da yarıştan koparmamak için Kadiköy''de Bursayı yiyecekler. Lanet olsun futbolu bu hale getirenlere. 3 takım oynasın kendi aralarında. Diğer takımlar için ayrı bir lig oluşturulsun. Biktim arkadaş ya. Bir futbol keyfimuz vardı. Icine ettiler. Trabzonspor'umuz 5 yıldır bile bile doğraniyor. 102 puan da alsak bizi şampiyon yapmayacaklar.

Aynısı değildi abi,Karabuk'lu futbolcuya müdahale kesin penaltı.bjkli futbolcuya temas bile etmedi adam.
Anlaşılan kargaları yine şampiyon yapacaklar bu gidişle,adam gözü kapalı çaldı düdüğü...

atomantcum
11.09.2016, 09:51
Rüyamda dakika 35'te skoru 2-0 yapıyorduk. Gerisini hatırlamıyorum. Ordan vermeyiz herhalde maçı :D

exelans_25
11.09.2016, 10:09
Cok zor mac be yenilmeyelim bari cok ters takim ve kalecileri dr gecen seneden iyi

Uğur Kalyoncu
11.09.2016, 10:14
Kontrollü oyun verelim topu oynasinlar...Büyük takimiz top bu kadar rakibe verilir mi tribine girmenin alemi yok..Nasil gol atacagiz bilmiyorum Suk a bağlı kaldik...Cok sıkıntılı maç.

selcuk
11.09.2016, 10:20
----------------------------ONUR

ZEKI-------------UGUR---------------DURICA---------IBANEZ

----------------------------OKAY

-----------EDDY----------------------EKICI

BERO----------------------------------------------CASTILLO

----------------------------SUK

5-0 aliriz

Mustafa ÖZDEMİR
11.09.2016, 10:33
Beraberlik olur .ama inşallah yeneriz

Osman Seran
11.09.2016, 10:44
Oyna dik oyna.

sbay
11.09.2016, 10:44
Maç öncesi gerçekleştirilen eşgüdüm toplantısında alınan karara göre takımımız, Osmanlıspor ile oynayacağı maçta çubuklu forma, beyaz şort ve mavi çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise yeşil forma, yeşil şort ve yeşil çorap giyecek.

Mehmet
11.09.2016, 10:46
Maçlarda her zaman 3 ihtimalli sonuçlar olabiliyor ama tabi ki Trabzonsporun kazanmasını canı gönülden istiyoruz.

Muhammed Ayaz
11.09.2016, 10:46
Bu gün maça çubuklu forma ve beyaz şort işe çıkıyoruz...
Uzun süre sonra ilk kez 😊😊
Haydi fırtınam 2011 ruhu ile !

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 10:51
Aynısı değildi abi,Karabuk'lu futbolcuya müdahale kesin penaltı.bjkli futbolcuya temas bile etmedi adam.
Anlaşılan kargaları yine şampiyon yapacaklar bu gidişle,adam gözü kapalı çaldı düdüğü...
Evet. Ben de aslında senin dedigin gibi o 2 penaltiyi anlatmak istemiştim. Bu ligde hatta tüm liglerde 3 Bizans takimi koruyup kollamıyor ve bu bana çok dokunuyor. Ondan sonra stadlara niye seyirci gelmiyor deniyor? Sebebi çok açık değil mi?

ysngmz
11.09.2016, 11:10
Sol bek akbaş ,sağ bek akakpo sağ kanat ndoye,sol kanal castillo forvet suk ile başlarsak maç bizim olur

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 11:19
Maç öncesi gerçekleştirilen eşgüdüm toplantısında alınan karara göre takımımız, Osmanlıspor ile oynayacağı maçta çubuklu forma, beyaz şort ve mavi çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise yeşil forma, yeşil şort ve yeşil çorap giyecek.
Şahane seçim. Kazan Trabzon'um. 3 maçta 6 puan güzel olur ilerisi icin

memmedaga
11.09.2016, 11:26
Sol bek akbaş ,sağ bek akakpo sağ kanat ndoye,sol kanal castillo forvet suk ile başlarsak maç bizim olur

Takımın belkide en yavaş oyuncusu Ndoye
Sağ kanatda ne tür bir katkı verecek nasıl bir formasyon olacak?

Ahmet Aksu
11.09.2016, 11:30
sonunda be... :)

"Maç öncesi gerçekleştirilen eşgüdüm toplantısında alınan karara göre takımımız, Osmanlıspor ile oynayacağı maçta çubuklu forma, beyaz şort ve mavi çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise yeşil forma, yeşil şort ve yeşil çorap giyecek."

Murat'
11.09.2016, 11:33
sonunda be... :)

"Maç öncesi gerçekleştirilen eşgüdüm toplantısında alınan karara göre takımımız, Osmanlıspor ile oynayacağı maçta çubuklu forma, beyaz şort ve mavi çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise yeşil forma, yeşil şort ve yeşil çorap giyecek."
Bakalım nasıl bir görüntü çıkacak ortaya.

iyattara
11.09.2016, 11:42
Şimdi 300-500 tane tff logolu pasolig kart ile misafir tarafin biletlerini alıp maça gidecek adam yok mu Trabzon'da? Çok güzel bir mesaj ve moral olur takıma.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 11:56
Şimdi 300-500 tane tff logolu pasolig kart ile misafir tarafin biletlerini alıp maça gidecek adam yok mu Trabzon'da? Çok güzel bir mesaj ve moral olur takıma.
Çok iyi fikir [emoji122]

Samet Yildirim
11.09.2016, 11:57

cogu kisi bundan haberi yoktur.

cubido
11.09.2016, 11:59
Seyircili maç olsa kaybetme ihtimslimiz daha yüksekti,
henüz takım olamamış yeni oyuncular ve sabırsız trabzonspor taraftarı iyi bir ikili olmayacaktı.
eğrisi doğrusuna denk geldi, bu yıl seyircisiz maçlar çok büyük avantaj bizim için.
homurdanma yok, ıslık yok, küfür yok, çekirdek çıtlama sesi yok...

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 12:00
Seyircili maç olsa kaybetme ihtimslimiz daha yüksekti,
henüz takım olamamış yeni oyuncular ve sabırsız trabzonspor taraftarı iyi bir ikili olmayacaktı.
eğrisi doğrusuna denk geldi, bu yıl seyircisiz maçlar çok büyük avantaj bizim için.
homurdanma yok, ıslık yok, küfür yok, çekirdek çıtlama sesi yok...
Son cümleye imzamı atarım. Çekirdek çitleyecekler Akyazi'ya gelmesin

Hasanu
11.09.2016, 12:06
Arkadaşlar,arkadaşın teki demişki bu sene ilk 5 çok zor.Bunları nereden çıkartıyorsunuz anlamıyorum.Aynı anlayış şampiyonluk için de geçerli.Öyle bir anlatıyorsunuz ki burası premier lig miydi felan diye insan şüpheye düşüyor.Hayır ligde zaten yarışmacı takım sayısı çok az.Buna bir de ligdeki takımlar arasındaki seviye farkına bakınca bu ligde yenilmeyecek takım yok.Dolayısıyla bu ligde, kadro kalitesi fena olmayan bir takım ve istikrarlı bir oyun anlayışla zaten ilk üç içerisinde oluyorsun.(Örnekleri ligimizde var)E daha ne olsun.
Ek:Bir de geçen sene ilk dört maçta üç galibiyet aldık.Ama gerisi gelmedi deniliyor.Geçen sene Bursa,Akhisar,Kayseri maçlarında ne oynadık ki şampiyon olacağımızı düşündük.Skorlara aldanmamak gerek.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 13:01
Haftaya Alanya deplasmanindayiz. Maç saat 18.00'de. Akdeniz sıcağında mac oynatıyor bize tff. GS bizden sonra 20.00'de oynuyor. BJK ve sikebahcenin maçları da 20.00'de. Demirören TS' u biçmek için göreve gelmiş

Faruk BERBER
11.09.2016, 13:05
HOPA'LI TS'Lİ Bunlar her takıma dönem dönem olan şeyler. Bu tür şeylere sığınmamalıyız artık. Beşiktaş da CL maçı için dün akşamki maçı Cuma yapmak istemiş. TFF reddetmiş. O zaman Beşiktaş camiası da TFF bizim Avrupa'da başarılı olmamızı istemiyor vs der. Bu uzar gider. Hele ki maç saatinden yola çıkarsak her takıma her saat maçı veriliyor. Bunları geçmemiz gerek artık.

Uğur Kalyoncu
11.09.2016, 13:06

Hocam zehir gibisin masallah : )

Haftaya Alanya deplasmanindayiz. Maç saat 18.00'de. Akdeniz sıcağında mac oynatıyor bize tff. GS bizden sonra 20.00'de oynuyor. BJK ve sikebahcenin maçları da 20.00'de. Demirören TS' u biçmek için göreve gelmiş

Abicim bu eskiden beri böyle. .

10-11 de biz ptesi Bursaspor macini oynamisken Eskisehir macini cumaya koydu o cocuklari..En büyük şike de budur..

Ahdim var eskaza bir yerde Mahmut Özgener ile karsilasirsam sen serefsizsin diyecegim demezsem en adi serefsizim..

Sadettin_
11.09.2016, 13:06
Beklentı dusuk oldugu ıcın mutlak sekılde kazanacagımızı dusundugum mac

metalciyiz
11.09.2016, 13:07

valla gitsinler az da olsa takıma destek olurlar

U.Sadıkoğlu
11.09.2016, 13:08
1-0 bitecek fakat kimin kazanacağını bilemiyorum :):)

Numan Yerlikaya
11.09.2016, 13:10
3 puan sürpriz olur ama imkansız değil

Uğur Kalyoncu
11.09.2016, 13:12
HOPA'LI TS'Lİ Bunlar her takıma dönem dönem olan şeyler. Bu tür şeylere sığınmamalıyız artık. Beşiktaş da CL maçı için dün akşamki maçı Cuma yapmak istemiş. TFF reddetmiş. O zaman Beşiktaş camiası da TFF bizim Avrupa'da başarılı olmamızı istemiyor vs der. Bu uzar gider. Hele ki maç saatinden yola çıkarsak her takıma her saat maçı veriliyor. Bunları geçmemiz gerek artık.

Yok hocam o is o kadar kolay degil..

Arkasina siginmama konusuna kesinlikle katiliyorum hic sevmedigim bir olay ama bu dağıtım da esit sekilde yapilmali..

Sampiyonluga oynarken bir sürü Cuma ve gündüz maci oynadik..2009 da icerde kaybettigimiz Konya ve Denizli maci gündüz maclariydi 10 11 de en fazla puan kaybettigimiz gunlerde cuma ve ptesi idi..

Yani dar kalipta gözükmek istemiyorum ama bu isin bir psikolojisi var ben oradayim..Kesinlikle gündüz ve cuma maclari esit sekilde dagitilmali.

Berke6198
11.09.2016, 13:14
3 büyüklerden biri puan kaybettiğine göre yenilgi için bütün şartlar oluşmuş demektir. Sonra da Fener puan kaybeder kesin. Yine kritik haftalardaki puan kayıplarımıza yanar dururuz.

Gurpas
11.09.2016, 13:16
Tabiki kazanacağız, bir Trabzonspor taraftarı bunu söylemeli. Burdakilerin çoğu umutsuz,ümitsiz tuhaf bir psikoloji yaşıyor. Trabzonspor demek kazanmak demektir inancını benimsemeliyiz..

Faruk BERBER
11.09.2016, 13:19
Gurpas Görünen köy kılavuz istemez demişler. Göz göre göre çok zor bir maçı rahat kazanırız demek ne kadar doğru bilemedim. Kazanamayabiliriz olağan şeylerbunlar. Dediğiniz duruma keşke gelebilsek, 2010-2011 sezonunda birçok maçta rahatlıkla söyler vaziyetteydik.

Hakan
11.09.2016, 13:22
Osmanlı Midtjlland ve Antalya deplasmanı gibi oynasın rahat alırız.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2016, 13:36
TS şike sürecinin üzerine gittiği için YD denen şerefsiz insan müsveddesi intikam alıyor. Ben böyle düşünüyorum

TolgaTopçu61
11.09.2016, 13:38
Ligtv'nin muhtemel 11'nde Muhammet Demir var yine..
Inşallah oynamaz, oynarsa eğer hucüm bölgesinde yine varlık gösteremeyiz..

Erkan A.
11.09.2016, 13:47
Ligtv'nin muhtemel 11'nde Muhammet Demir var yine..
Inşallah oynamaz, oynarsa eğer hucüm bölgesinde yine varlık gösteremeyiz..

onur - ibanez - durica - ugur - yusuf - onazi - okay - Mehmet - Castillo - muhammed - suk .... büyük ihtimal ilk onbirimiz bu olacak muahmmed ve suk birlikte oynayacak suk kanatlarda oynayabiliyor yusufuda bek oynatir ilk defa oynamayacak ayrica zekiden iyi oynar ..

Berke6198
11.09.2016, 13:49
Bu maç kesinlike seyircili olmalıydı. Yeni bir takım var ortada ve takım halen seyircinin kanatları altına girebilmiş değil. Bütünlük tam anlamıyla oluşmadı maalesef.

selcuk
11.09.2016, 14:03
siz Trabzonda yasasaniz tff logolu kart alirmiydiniz

kartinda Ts armasi olmayana hain gözüylen bakiliyor

Tahir61
11.09.2016, 14:10
misafir tribüne 300 den fazla bilet satılmış gözüküyor

bu kadar osmanlı taraftarı Trabzona gelir mi?

gurbetçilerden tff logolu olanlar almış olabilir

Alper Beyazay
11.09.2016, 14:11
Duygusal davranınca kazanırız diyorum ama maç berabere biter gibi.

iyattara
11.09.2016, 14:14
siz Trabzonda yasasaniz tff logolu kart alirmiydiniz

kartinda Ts armasi olmayana hain gözüylen bakiliyor

Ama iyi de zaten bu o maça girmek için özel olarak alınacak bir kart. Maç bileti 50 değil de 80 TL gibi düşünün. Bir kere alacaksınız sonra kullanmayacaksınız. Zaten Trabzondaki taraftarın TS logolu kartları vardır. Burada amaç bir sansasyon yaratmak. Organize bir eylem gibi. Seyircisiz maçta "Trabzon" tezahüratları. Ben gayet ses getirebileceğini düşünüyorum.

Bu arada misafir tarafın yarısına yakını dolu gözüküyor. O kadar osmanlı taraftarı geliyor mu acaba :) ;)

Faruk BERBER
11.09.2016, 14:17
Misafir takım tarafına TFF Passolig kartı ile girilmesi infial yaratabilir tribünde. O yüzden gereksiz bir hamle.

Osmanlıspor'un başarılı gidişi nedeniyle her ne kadar can-ı gönülden detekçileri olmasa (Belediyenin yardımı da söz konusu) da maça gelebilecek taraftarı var. Boş olması beklenemez.

selcuk
11.09.2016, 14:18
Ama iyi de zaten bu o maça girmek için özel olarak alınacak bir kart. Maç bileti 50 değil de 80 TL gibi düşünün. Bir kere alacaksınız sonra kullanmayacaksınız. Zaten Trabzondaki taraftarın TS logolu kartları vardır. Burada amaç bir sansasyon yaratmak. Organize bir eylem gibi. Seyircisiz maçta "Trabzon" tezahüratları. Ben gayet ses getirebileceğini düşünüyorum.

Bu arada misafir tarafın yarısına yakını dolu gözüküyor. O kadar osmanlı taraftarı geliyor mu acaba :) ;)
gurbetcilerden yapan olurda, 20 lira bilete vermeden kacanlarin 80 lira verecegini inanmak zor, insallah yaniltirlar bizi

Bud Spencer
11.09.2016, 14:26
hakemden dilegim gecen haftaki gibi her 60saniyede bir düdük calip oyun akisini bozmamasi...bu sadece türkiyede var

gurur6134
11.09.2016, 14:29
Yunus emre sel az once 300 400 civarinda osmanli taraftari olcak dedi statda..osmanli icin iyi taraftar belediye bos durmuyor anlasilan..