PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaraspor - TRABZONSPOR

Sayfa : [1] 2 3

Mehmet Fırat
10.12.2006, 18:01
lig maçı bitti, sıcağı sıcağına bu topici açtım.bu maçı da alır mıyız acaba?:yattara: :yattara:

AYYILDIZ
10.12.2006, 18:06
alırız bu maçı türkiye kupası çok önemli onun gruptan lider çıkarız bumaçı alırsak

ErseN_MaRTiN_61
10.12.2006, 18:07
çift forvet çıkarsak alırız

BDiler61
10.12.2006, 18:21
bugün iyi oynamadan kazandık cuma günü inşallah hem iyi oynayıp hem kazanırız

eren_61
10.12.2006, 18:21
inşallah bu maçıda alırız.bu maç daha zor olacak gibime geliyor

redflag
10.12.2006, 18:24
ewt usaklar kazanacagız . İNŞALLAH yönetim topcuları fena uyardı ..

Görkem Şişman
10.12.2006, 18:29
ohhhhh beee.. eze eze aldık. isabetli transferler yaparsak 2. yarı çok daha iyi oluruz.

Bartuğ13
10.12.2006, 18:38
bu daha zor olacak gibime geliyor.maça gidemesem ve ilk yarıyı kesin kaçıracak olsam da sinirlenmemem gerek.inş alacaz aa sanmıyorm

Zurawski
Artık biraz korkmuşlardır bizden ,bu maçta kapanacaklar o yüzden berabere bitmesi yüksek ihtimal.

Egemen
mehmetf keşke oktay yılmaz abiye bıraksaydın başlık açma işini :D:D

A.Alper
10.12.2006, 18:42
artık maç tahmin etmiyorum...

guera
10.12.2006, 18:44
ikinci mac bizim kelin gercek yüzünü yine görecegimiz mac olacak! bir insanin nasil korkak sinmis ve pisirik olabilecegine taniklik edecegiz! bugün musampanin oyunundan sonra eger hasani oynatir onu oynatmazsa yemine diyorum o gidene kadar trabzon maci seyretmeyecek ve kuluple olan tüm baglarimi askiya alacagim...

Selman
10.12.2006, 18:47
Bursa maçınında en iyisiydi Musampa.Ama inatla yerine Ferhat oynuyor.Ferhat Musampa'nın o içeriye girdiği pozisyondaki hareketleri ve şutu yapabilir mi?Diyeceksiniz ki Ferhat defans yapıyor.Hayır efendim faul yapıyor.

Özge
10.12.2006, 19:24
bu maçta olduğu gibi yine Ersen ve Umut'un oynaması lazım tabi Musampa'nın da

AnAKiN
10.12.2006, 19:27
Sonunda aldılar ama bence genede nafile......

Göktuğ Altuntaş
10.12.2006, 19:30
insallah kazanırz ...

İleli
10.12.2006, 19:30
hemen havaya girmeyelim derim bugunkinden daha zor mac olacak o kesin..

adherent_1
10.12.2006, 19:47
Değerli dostlar, Ankaraspor maçını galip kapattığımızdan dolayı çok sevinçliyim. Fakat oynadığımız futbolun -bana göre- kötü olmasından dolayı da o derece üzüntülüyüm. Bu futbol bana kesinlikle ümit vermiyor. Bu futbolla en iyi ihtimalle küme düşmemeye oynarız. Ankara maçında, sadece ve sadece düşme hattında olma korkusuyla oyuncular, kendilerini bireysel olarak mümkün olduğu kadar zorladılar ve neticede takım oyunu ortaya koymadan kazanmayı başardılar. Ama bu bir olur, iki olur. İyi futbol ortaya koyamadıktan ve bu konuda da istikrarı sağlayamadıktan sonra ne bu galibiyetlerin devamını getirebilirsiniz ne de ligde iddialı bir takım olabilirsiniz. Dolayısıyla öncelikle iyi futbol diyorum.
Şimdi gelelim Ziya Hoca’ya. Ziya bu maçta yine Ziya’lığını yaptı ve son haftaların formda oyuncusu Musampa’yı ilk onbir de oynatmadı. Doğru düzgün pas yapamayan, pozisyonlarda ağır kalan, aldığı topların hemen hemen %90’nını ya rakibe kaptıran veya ezen, takım tam kontratağa kalkacakken takımı yavaşlatan, kısacası topu hiçbir şekilde olumlu kullanamayan ve bu şekilde beni çıldırtan Marcelinho’yu ilk onbir de oynatmaya devam etti. Allah aşkına bu adam bitik… Bunu hala anlayamadınız mı? Ya adam gibi oynamak istemiyor ya da hakikaten oynayamıyor. Her iki halde de Marcelinho’nun Trabzonspora vereceği olumlu bir şey yok. Göz göre göre Musampa gibi formda oyuncun varken, “takımın en kötüsü” Marcelinho’yu oynatmak niye? Bu sorunun cevabı bence kel Ziya’nın o mübarek kelinde saklı. Trabzonspora geldiği ilk dönemi hatırlayın… O zamanlar takımın bence en iyi ve en formda oyuncusu, maçı koparacak adam olan İbrahim Yattara’yı son dakikalarda oyuna aldığı az mı vaki oldu? Niçin sizce? İnat, inat, inat bence. Ne zaman ki mağlup duruma düşerdik o zaman Yattara’yı oyuna alırdı. Allah aşkına böyle çağdışı bir yaklaşım olabilir mi? Ziya Doğan varsa olur… Arkadaşlar; bu takımdan öncelikle Ziya Doğan gitmeli. Aksi takdirde futbolcunun kralı da gelse Ziya Hoca onu defansa tıkar veya oynatmaz. Onun yerine ne yapıp yapıp Türkiye’de iki ayrı takımı şampiyon yapan, kariyeri sağlam hoca Lucescu getirilmeli.

Bundan yaklaşık bir ay önce yazdığım yazıyı sizlere tekrar sunmak istiyorum. Bana hak verecek misiniz bilmiyorum?
İnatçı Ziya, en az ilk altı sıraya oynayacak bu takımı inatları yüzünden bitirdi. Onun her zamanki basit taktiği "defansta çok adamla kalıp gol yememek, ardından da kontrataktan veya karambolden bir gol atıp maçın üzerine yatmak. Ancak ligin başından beri südürdüğü bu çağdışı anlayışını Szymkowiak, İbrahim Yattara ve Fatih Tekke'nin yokluğu nedeniyle tutturamadı. Yönetimin yanlış transfer politikası, Ziya Hocanın da elindeki kadroyu iyi değerlendirememesi ile birleşince olan oldu. Ziya Hocanın defansın sağına koyduğu Musa Büyük yol geçen hanına dönünce, ön liberoya koyduğu koyduğu Ferhat, Hasan, Hüseyin üçlüsü, üç pası üst üste beceremeyince, yıldızımız Marcelinho ayağına gelen hemen her topu rakibe hediye edince ve umudumuz Umut da yetersiz kalınca takımımız kendini bence hakettiği yerde buldu. Burada iddia ediyorum ki; Ziya Doğa'nın yukarıda bahsettiğim taktiğinden başka "alternatif" bir taktiği yok. Bundan dolayı ben bu adamdan ümitsizim. Ziya Hoca, Trabzonumu korkak oynatmasa, orta sahaya Szymkowiak ve Musampa ikilisini ilave ederek, forvet hattını da ikilese, inanın takımımız hem şu anki kötü duruma düşmezdi hem de iyi futbolun nasıl oynandığını gösterirdi. Ancak takımda orta saha oyuncuları Ziya Hoca tarafından ısrarla kenarda tutulduğundan o bölgede doğru düzgün pas yapamadık ve dolayısıyla hücuma olan orta saha desteği de o oranda düştü. Neticede ikinci lig yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz.
Son olarak şunu söyliyeyim: Trabzonspor rakip yarı sahada pres yapmaz, topa basmazsa, bunun üstüne bir de defansa çekilip rakibin üzerine gelmesini beklerse normalden çok daha fazla gol yer ve gol de atamaz. Rakip yarı sahada presle kapacağımız her top bir gol tehlikesi demektir. Diğer taraftan orta sahanın kalabalık tutulmasıyla, topa daha fazla hakim oluruz ve hücumda daha rahat çoğalarak gol yüzü görürüz. En azından gol pozisyonları ve zevkli bir futbol seyrederiz. Peki, bugün Ziya Hoca, bu saydıklarımdan hangilerini yaptırabilmiştir takıma? Benim gördüğüm Ziya Hoca, pısırık ve amatör bir Trabzonspor oluşturma konusunda %100 başarıya ulaşmıştır...
Büyüksün Ziya Hoca. Ancak sen bizi 13. lüğe düşürebilirdin. (Daha alt sıraları da gördük ne yazık ki…)

Bülent Bayraktar
10.12.2006, 20:06
inş. bu maçı alırız düzlüğe çıkmamıza çok yardımcı olacaktır bugünkü galibiyetle düzlüğe yaklaştık
ama bu kez daha da zorlanacaz

6Şafak Aydın1
10.12.2006, 20:12
seyircisiz oynarsak aliriz:atki: :atki: :atki::atki: :atki: :atki:

champions
10.12.2006, 20:15
ziya doğanın son maçı olmasını diliyorum
ferhatın yerine musampa musanın yerine feridunun oynaması gerektiğini düşünüyorum elimizde kalan tek hedef kupayı almalıyız

Mehmet Fırat
10.12.2006, 20:16
mehmetf keşke oktay yılmaz abiye bıraksaydın başlık açma işini :D:D

beni beğenmiyormusun???:p

eren_61
10.12.2006, 21:13
ziya doğanın son maçı olmasını diliyorum
ferhatın yerine musampa musanın yerine feridunun oynaması gerektiğini düşünüyorum elimizde kalan tek hedef kupayı almalıyız
musampa tamamda sakın bana feridun deme.hiç beğenmediğim futbolcuların başında geliyor

oguzkoc
10.12.2006, 21:19
lig maçındaki kadrodan 2 oyuncu değiştirerek bu maça başlarsak ikinci bir 3-0 daha gelebilir..

musa yerine ufukhan
ferhat yerine musampa

sbay
10.12.2006, 21:27
çift forvet çıkarsak alırız
bencede.....cift forvet oynanmamiz lazim

hüseyin1975
10.12.2006, 21:51
lig maçı bitti, sıcağı sıcağına bu topici açtım.bu maçı da alır mıyız acaba?:yattara: :yattara:

ayni rakip ile iki mac pespese oynamak genelde cok zordur. rakib bizi "tanidi" ve önlem alacakdir. eger ziya bey biraz daha cesur davranir ve musampayi ilk 11 koyarsa aliriz gibi geliyor bana. grupdan cikmamiz icin beraberlikde yeterli bence.:ts2: :yattara:

hüseyin1975
10.12.2006, 21:53
Bursa maçınında en iyisiydi Musampa.Ama inatla yerine Ferhat oynuyor.Ferhat Musampa'nın o içeriye girdiği pozisyondaki hareketleri ve şutu yapabilir mi?Diyeceksiniz ki Ferhat defans yapıyor.Hayır efendim faul yapıyor.

eh olacak o kadar. her takima bir kasap lazim :D

biz en iyisi ferhati ismail güldürenin yanina stajer olarak yollayalim :D

belki bize bir faydasi dokunur??? :D :D :D

sbay
10.12.2006, 22:11
kupa macinin kazanilmasi halinde gruptan cikmayi buyuk olcude garantileriz

Ali Özcan
10.12.2006, 22:13
Değerli dostlar, Ankaraspor maçını galip kapattığımızdan dolayı çok sevinçliyim. Fakat oynadığımız futbolun -bana göre- kötü olmasından dolayı da o derece üzüntülüyüm. Bu futbol bana kesinlikle ümit vermiyor. Bu futbolla en iyi ihtimalle küme düşmemeye oynarız. Ankara maçında, sadece ve sadece düşme hattında olma korkusuyla oyuncular, kendilerini bireysel olarak mümkün olduğu kadar zorladılar ve neticede takım oyunu ortaya koymadan kazanmayı başardılar. Ama bu bir olur, iki olur. İyi futbol ortaya koyamadıktan ve bu konuda da istikrarı sağlayamadıktan sonra ne bu galibiyetlerin devamını getirebilirsiniz ne de ligde iddialı bir takım olabilirsiniz. Dolayısıyla öncelikle iyi futbol diyorum.
Şimdi gelelim Ziya Hoca’ya. Ziya bu maçta yine Ziya’lığını yaptı ve son haftaların formda oyuncusu Musampa’yı ilk onbir de oynatmadı. Doğru düzgün pas yapamayan, pozisyonlarda ağır kalan, aldığı topların hemen hemen %90’nını ya rakibe kaptıran veya ezen, takım tam kontratağa kalkacakken takımı yavaşlatan, kısacası topu hiçbir şekilde olumlu kullanamayan ve bu şekilde beni çıldırtan Marcelinho’yu ilk onbir de oynatmaya devam etti. Allah aşkına bu adam bitik… Bunu hala anlayamadınız mı? Ya adam gibi oynamak istemiyor ya da hakikaten oynayamıyor. Her iki halde de Marcelinho’nun Trabzonspora vereceği olumlu bir şey yok. Göz göre göre Musampa gibi formda oyuncun varken, “takımın en kötüsü” Marcelinho’yu oynatmak niye? Bu sorunun cevabı bence kel Ziya’nın o mübarek kelinde saklı. Trabzonspora geldiği ilk dönemi hatırlayın… O zamanlar takımın bence en iyi ve en formda oyuncusu, maçı koparacak adam olan İbrahim Yattara’yı son dakikalarda oyuna aldığı az mı vaki oldu? Niçin sizce? İnat, inat, inat bence. Ne zaman ki mağlup duruma düşerdik o zaman Yattara’yı oyuna alırdı. Allah aşkına böyle çağdışı bir yaklaşım olabilir mi? Ziya Doğan varsa olur… Arkadaşlar; bu takımdan öncelikle Ziya Doğan gitmeli. Aksi takdirde futbolcunun kralı da gelse Ziya Hoca onu defansa tıkar veya oynatmaz. Onun yerine ne yapıp yapıp Türkiye’de iki ayrı takımı şampiyon yapan, kariyeri sağlam hoca Lucescu getirilmeli.

Bundan yaklaşık bir ay önce yazdığım yazıyı sizlere tekrar sunmak istiyorum. Bana hak verecek misiniz bilmiyorum?
İnatçı Ziya, en az ilk altı sıraya oynayacak bu takımı inatları yüzünden bitirdi. Onun her zamanki basit taktiği "defansta çok adamla kalıp gol yememek, ardından da kontrataktan veya karambolden bir gol atıp maçın üzerine yatmak. Ancak ligin başından beri südürdüğü bu çağdışı anlayışını Szymkowiak, İbrahim Yattara ve Fatih Tekke'nin yokluğu nedeniyle tutturamadı. Yönetimin yanlış transfer politikası, Ziya Hocanın da elindeki kadroyu iyi değerlendirememesi ile birleşince olan oldu. Ziya Hocanın defansın sağına koyduğu Musa Büyük yol geçen hanına dönünce, ön liberoya koyduğu koyduğu Ferhat, Hasan, Hüseyin üçlüsü, üç pası üst üste beceremeyince, yıldızımız Marcelinho ayağına gelen hemen her topu rakibe hediye edince ve umudumuz Umut da yetersiz kalınca takımımız kendini bence hakettiği yerde buldu. Burada iddia ediyorum ki; Ziya Doğa'nın yukarıda bahsettiğim taktiğinden başka "alternatif" bir taktiği yok. Bundan dolayı ben bu adamdan ümitsizim. Ziya Hoca, Trabzonumu korkak oynatmasa, orta sahaya Szymkowiak ve Musampa ikilisini ilave ederek, forvet hattını da ikilese, inanın takımımız hem şu anki kötü duruma düşmezdi hem de iyi futbolun nasıl oynandığını gösterirdi. Ancak takımda orta saha oyuncuları Ziya Hoca tarafından ısrarla kenarda tutulduğundan o bölgede doğru düzgün pas yapamadık ve dolayısıyla hücuma olan orta saha desteği de o oranda düştü. Neticede ikinci lig yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz.
Son olarak şunu söyliyeyim: Trabzonspor rakip yarı sahada pres yapmaz, topa basmazsa, bunun üstüne bir de defansa çekilip rakibin üzerine gelmesini beklerse normalden çok daha fazla gol yer ve gol de atamaz. Rakip yarı sahada presle kapacağımız her top bir gol tehlikesi demektir. Diğer taraftan orta sahanın kalabalık tutulmasıyla, topa daha fazla hakim oluruz ve hücumda daha rahat çoğalarak gol yüzü görürüz. En azından gol pozisyonları ve zevkli bir futbol seyrederiz. Peki, bugün Ziya Hoca, bu saydıklarımdan hangilerini yaptırabilmiştir takıma? Benim gördüğüm Ziya Hoca, pısırık ve amatör bir Trabzonspor oluşturma konusunda %100 başarıya ulaşmıştır...
Büyüksün Ziya Hoca. Ancak sen bizi 13. lüğe düşürebilirdin. (Daha alt sıraları da gördük ne yazık ki…)

aynı yorumu elli yere yazmak gereksiz...Hangi topici tıklasam bu yazı çıkıyor karşıma...ellerine sağlık da bir başlığa yazsan görürüz arkadaşım...

Kadir Aydın
10.12.2006, 22:25
Geçtiğimiz maç bize gösterdi ki Aykut Kocaman dersini iyi ezberlemiş. Jeff in zaafını iyi bildiği için futbolcularına kaleyi gördükleri yerden şut çekmelerini söylemiş, buna iyi çalışmış olmalılar ki inanılmaz bir isabet yüzdesiyle oynadılar. Yoksa Ankara'nın büyütülecek bir oyunu yoktu ortada, bizim çocukların hakkını yemeyelim şimdi. Ama bu maçta da aynısını yaparsalar gol atma ihtimalleri yüksek.

zafercalikoglu
10.12.2006, 23:05
marce nin nesi kötu adam 2 gol attırdı ama musapa da oynamalıydı bence,
gecen hafta buırsa macındada idarwe ederdi,
neyse rezilliiğin bir parcasından kurtulduk umarım 2.yarı iyi bir seri yakalayıp yukarlara dıogru cıkarız,

OKTAY YILMAZ
10.12.2006, 23:12
KONU İLE İLGİSİ YOK AMA
Arkadaşlar çok önemli bir şey dikkatimi çekti,
Resmi web sitemiz Trabzonsporla ilgili veya ilgisiz herkesin baş sağlığı mesajı yolluyor, fenerli deniz dahil olmak üzere. Ama Yattara'nın Allah rahmet eylesin kız kardeşi vefat etti, resmi web sitesinden tık yok.
BU YATTARA'YA YAPILMIŞ BÜYÜK BİR AYIP DEĞİLMİDİR...

YAVUZ_61
10.12.2006, 23:15
Beyler Yattarada Armiza Katilinca Gorun Trabzonu Kara Bela Sagdan Ne Ortalar Yapcak Seni Cok Ozledik Umut Artik Faydali Olmaya Basladi Cagdasin Gol Atmasina Cok Sevindim Ziya Hoca Lafim Sana Niye Bu Takimi Cift Forvet Oynatmadin Bugun Cok Net Poziyonlar Yakaladik Yalniz Ankarada Cok Kacirmis Kanatlarda Sorun Var Hala Musanin Yerine Ufukhan Oynasin Ferhetin Yerine Musampa

Egemen
10.12.2006, 23:17
beni beğenmiyormusun???:p

:D:D yok ula ondan deil.. kazandık ya hani ugur mugur hesabı. bakarsın gene yeneriz :D:D

YAVUZ_61
10.12.2006, 23:17
Haklisin Oktay Yilmaz Yattaraya Cok Ayip Edilmis Bir Olay Oktay Yilmaz Seni Tebrik Ediyorum Bu Konuyu Dikkate Aldigin Ve Sundugun Icin

28TS61
10.12.2006, 23:32
KONU İLE İLGİSİ YOK AMA
Resmi web sitemiz Trabzonsporla ilgili veya ilgisiz herkesin baş sağlığı mesajı yolluyor, fenerli deniz dahil olmak üzere. Ama Yattara'nın Allah rahmet eylesin kız kardeşi vefat etti, resmi web sitesinden tık yok.

haklisin kardes ama herkesin bildigi gibi trabzonsporumuzun resmi sitesi ne yazikki cok amatörce oldugundan her iki gunde bir guncelleniyor
bence bir profesyonel takimin profesyonelce bir resmi sitesi olmasi lazim

6Şafak Aydın1
10.12.2006, 23:33
B Grubu
PUAN DURUMU

------------------O G B M A Y Av P
1 Trabzonspor--- 2 1 1 0 6 3 +3 4
2 Konyaspor ------1 1 0 0 1 0 +1 3
3 Ankaraspor -----1 0 1 0 0 0 ..0 1
4 Vestel Manisa---2 0 1 1 1 2 .-1 1
5 Eskişehirspor----2 0 1 1 2 5 .-3 1

B Grubu MAÇLARI

V. Manisaspor-Trabzonspor 1-1
Eskişehirspor-Ankaraspor 0-0
Trabzonspor-Eskişehirspor 5-2
Konyaspor-V. Manisaspor 1-0

15 Aralık Cuma
20:00 Ankaraspor - Trabzonspor: Ankara 19 Mayıs

16 Aralık Cumartesi:
14.00 Eskişehirspor - Konyaspor: Eskişehir Atatürk

20 Aralık Çarşamba:
14.00 Konyaspor - Ankaraspor: Konya Atatürk
14.00 Vestel Manisaspor - Eskişehirspor: Manisa 19 Mayıs

Ankaraspor-V. Manisaspor -14.01.2007 ( TRT )
Trabzonspor-Konyaspor -14.01.2007 ( TRT )

Cem Akyüz
10.12.2006, 23:37
bu maçda kadro ferhat dışında iyiydi yani musa aksıyor ama oraya da takviye yapılamlı ferhatın yerine musampa oynasın bi de sağ bek bulursak iyi olur bence tabi

emre_erbayts
10.12.2006, 23:45
3:0 alınmış bu net galibiyet üstelik ligde tek mağlubiyeti olan bir takıma karşı alınmıştır. bu galibiyetgeçtiğimiz 7 maçlık kötü serinin nedenlerinide bize anlatıyor adeta. bu takım ofansif oynamalıydı ama nerde ziya zihniyetinde yer yok bu kadar hücumcuya. ilk kez 4 hücumcu ile oynadık. ziya inadın bitirdi bizi. bırak git be abicim istenmiyorsun buralarda..

emre_erbayts
10.12.2006, 23:48

elinize sağlık. ben bu yazının altına imzamı atarım. bu galibiyeti iyi okuyup gerekli müdaheleyi yapması lazım yönetimin. yoksa işimiz zor 2. yarı. yönetim uyuma..

oguzkoc
10.12.2006, 23:48
bildiğim kadarıyla bir sonraki turda yani çeyrek finalde A1-C2, A2-C1, B1-D2, B2-D1 maçları olacak

yani biz B1 olarak muhtemelen ankaragücü yada gençlerbirliği ile karşılaşacağız... yarı final zor değil arkadaşlar... final maçını da lig sıralamasında ilk 3 sırada olacak takımlardan biriyle yaptıkmıydı seneye UEFA kupasındayız kesin... hayırlı uğurlu olsun...

6Şafak Aydın1
11.12.2006, 00:09
bildiğim kadarıyla bir sonraki turda yani çeyrek finalde A1-C2, A2-C1, B1-D2, B2-D1 maçları olacak

yani biz B1 olarak muhtemelen ankaragücü yada gençlerbirliği ile karşılaşacağız... yarı final zor değil arkadaşlar... final maçını da lig sıralamasında ilk 3 sırada olacak takımlardan biriyle yaptıkmıydı seneye UEFA kupasındayız kesin... hayırlı uğurlu olsun...

yokmu bunun kaynagi :atki: :atki: :atki: :atki: :atki: :atki:

illaki
11.12.2006, 00:36
Musanın yerine ferhatı kaydırarıp musayı dışarı kiki içeri alınırsa bu maçıda alırız.Defans tek top oynar hüseyinde bugun ki gibi topları keser ve toplarsa rahat alırız.Bu Ankarayı fener bjk gs yenemedi üstelik zor kurtardılar.Biz bu kötü halimizle perişan ettik.Tebrik ediyorum hepsini...
Başarılar devam edecek işallahhh....

Kadir Aydın
11.12.2006, 00:36
KONU İLE İLGİSİ YOK AMA

Yine konuyla alakası yok ama söylemeden geçemiycem. Yahu o ne rezelat bi sitedir. Bizim gibi bir klübe hiç yakışmıyor. Bi müslüman çıkıpta düzeltelim demiyor şu tasarımı... Abartmıyorum kardeşim 12 yaşında html öğrendiğinde bundan bin kat daha güzel şeyler çıkarıyordu ortaya...

Erdinç Barutçu
11.12.2006, 01:21
Bu hafta diğerlerinden ne farkı var biliyor musunuz? Şans. Sadece şans faktörü var.Seyircisiz oynamak gerçekten işe yaradı.Bu hafta ne fb. ne bjk ne de gs nin oyunundan kötü oynamadık.Bu takımların arasında en iyi oynayan bizdik.Lig artık gerçekten denk gitmeye başladı.Bizim olduğumuz yerde gs veya bjk de olabilirdi.( Bütün maçları izlediğim için söylüyorum.) Ankara maçına gelince.Bir takımla 2 kez üst üste oynamak birbirimizi çözeceğimiz anlamına gelmez.Bence kupa maçında da aynı tarifeyi geçebiliriz.Ama sonuçta top yuvarlak.Ne olacağı belli olmaz.

bordobluex
11.12.2006, 01:25
Bune ya. İki tane Ankaraspor maçı başlığımı var?

6Şafak Aydın1
11.12.2006, 05:02
Bune ya. İki tane Ankaraspor maçı başlığımı var?

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

t-juba-n
11.12.2006, 07:09
sonunda yendik 8 metrelik bayrak asacam balkona 8haftadan sonra

FANATIK61
11.12.2006, 07:50
Bari Türkiye Kupasinda 2006'yi Lider olarak bitirelim :)

Ankaraspor Trabzonspor

Türkiye Kupası 3. Maçı

Tarih: 15.12.2006
Stad: 19 Mayıs
Saat: 20:00

Sansim varmis o gün izinliyim Maca bakabiliyorum.

selçukabi
11.12.2006, 08:19

TFF Fortis Türkiye Kupası statüsünü okursan böyle bir şey olmadığını görürsün. Çeyrek Final maçları kura çekimine göre belirlenir yazıyor.

8.5 Çeyrek final müsabakaları: Çeyrek final müsabakaları, grupları ilk iki sırada tamamlayan sekiz takım arasında çift maçlı eliminasyon sistemine göre oynanır. Eşleşmeler Federasyonca düzenlenecek kur’a çekimi sonucunda belirlenir.Çeyrek Final ilk müsabakaları kura çekiminde küçük numarayı çeken takımın sahasında oynanır.
http://bim.tff.org/talimatlar/0607fortistrkupasi.doc

sarman61
11.12.2006, 08:36
ikinci mac bizim kelin gercek yüzünü yine görecegimiz mac olacak! bir insanin nasil korkak sinmis ve pisirik olabilecegine taniklik edecegiz! bugün musampanin oyunundan sonra eger hasani oynatir onu oynatmazsa yemine diyorum o gidene kadar trabzon maci seyretmeyecek ve kuluple olan tüm baglarimi askiya alacagim...

İddaali bir yazı yazmışsın. İnşallah ziya hoca hata yapmaz. Musampayı oynatır. Sende takımdan ayrı kalmazsın.

sarman61
11.12.2006, 09:10
http://www.youtube.com/watch?v=LELxhjrUPk4&mode=related&search=

Arkadaşlar alın size yorumun hası. Yorum böyle yapılır.

Gürkan
11.12.2006, 09:16
KONU İLE İLGİSİ YOK AMA

Ayıb ın danıskası.

haber kesınlesmemıstır de onadan.resmi site saglamcıdır.haber en az 10 kaynaktan dogrulanmadımı yazmazlar.

hem hafta sonuna denk geldi çalışan bulamazsın.orası babalarının ciftliği ya.

pReN@_61
11.12.2006, 10:15
ziya Allah'ını seviyorsan bu maça da ÇİFT FoRVeT Çık...

bu maçı kazanmalıyız...Bir SeRi yakalamalıyız

Mert67
11.12.2006, 13:24
inşallah güzel futbolla yine farklı kazanırız.

AYYILDIZ
11.12.2006, 13:30
bu maçı alırız ziya saçmalamazsa

Faik Yılmaz
11.12.2006, 13:31
bu maçı kazanmak istiyorsak daha dikkatli olmalıyız bu kadar pozisyonu her zaman boş geçmez rakip forvetler....

Erdinç Dilek
11.12.2006, 13:36
evet bencede aykut kocaman bu yenilgiden ders almıştır ve emin olun daha dikkatli ve kapalı oynayacaklardır... bu da bizim işimizi zorlaştıracaktır. dikkat ettiyseniz ankarayı tam hücuma çıkarken yakalamış ve golü atarak açık bir futbol aynamalarına sebep olmuştuk... yan ipress yapmıştık.. evet rakibin kenid kendine posuzyon vermesini bırakıp press yaparsanız ancak gol atar ve rakibin dengesini bozarak taktiksel anlamda onu çökertirseniz... press press press başka yolu yok

pReN@_61
11.12.2006, 13:37
B Grubu
PUAN DURUMU

------------------O G B M A Y Av P
1 Trabzonspor--- 2 1 1 0 6 3 +3 4
2 Konyaspor ------1 1 0 0 1 0 +1 3
3 Ankaraspor -----1 0 1 0 0 0 ..0 1
4 Vestel Manisa---2 0 1 1 1 2 .-1 1
5 Eskişehirspor----2 0 1 1 2 5 .-3 1

B Grubu MAÇLARI

V. Manisaspor-Trabzonspor 1-1
Eskişehirspor-Ankaraspor 0-0
Trabzonspor-Eskişehirspor 5-2
Konyaspor-V. Manisaspor 1-0

15 Aralık Cuma
20:00 Ankaraspor - Trabzonspor: Ankara 19 Mayıs

16 Aralık Cumartesi:
14.00 Eskişehirspor - Konyaspor: Eskişehir Atatürk

20 Aralık Çarşamba:
14.00 Konyaspor - Ankaraspor: Konya Atatürk
14.00 Vestel Manisaspor - Eskişehirspor: Manisa 19 Mayıs

Ankaraspor-V. Manisaspor -14.01.2007 ( TRT )
Trabzonspor-Konyaspor -14.01.2007 ( TRT )

kazanmak zorundayızZZ....

Faik Yılmaz
11.12.2006, 13:42
normalde ankaraspor 2. yarıda daha iyi oynuyor. dikkatli olmak gerekiyor.....
75. dakikadan sonra çok sıkıntı çektik zaten......
ya akşam sabirini94. dakikada driplingini ve golünü görünce kondüsyonuna hayran oldum galatasarayın.. bizimde 94. dakikada koşabilen elemanlara ihtiyacımız var...

Özkan Uludag
11.12.2006, 13:57
:mad:Arkadaslar Yattarayi bu takima kazandiran biz taraftarlardik !!!!!Bu Ziya onu ayni Musampaya yaptigi gibi hep son 10-15 dakika oynatiyordu ama biz yattaraya sahip ciktik ve hep onun allehine tezahurat yapip oyuna sokturduk ve en sonunda ziyayada öbür antrönörlere de kabul ettirdik!!!!!!!!!Gelin Ankara macinda da aynisini yapalim ve gene yedek oynarsa macin basindan oyuna giresiye kadar Musampaya ve Ziyaya tezahurat yapalim ki oynatsin su adami!!!!Bana inanin bu adam müthis bi oyuncu ama adam bi iki mac yapsa kendine gelecek öz güvenini kaybetmis biraz Ziya yüzünden !!!!!!!!
Lütfen biseyler yapin yoksa kafayi yiyecem!!!!!!!!:mad:

Özgür Öztürk
11.12.2006, 14:00
:mad:Arkadaslar Yattarayi bu takima kazandiran biz taraftarlardik !!!!!Bu Ziya onu ayni Musampaya yaptigi gibi hep son 10-15 dakika oynatiyordu ama biz yattaraya sahip ciktik ve hep onun allehine tezahurat yapip oyuna sokturduk ve en sonunda ziyayada öbür antrönörlere de kabul ettirdik!!!!!!!!!Gelin Ankara macinda da aynisini yapalim ve gene yedek oynarsa macin basindan oyuna giresiye kadar Musampaya ve Ziyaya tezahurat yapalim ki oynatsin su adami!!!!Bana inanin bu adam müthis bi oyuncu ama adam bi iki mac yapsa kendine gelecek öz güvenini kaybetmis biraz Ziya yüzünden !!!!!!!!

+1967:yattara:

ahmetto
11.12.2006, 16:00
zor maç lig maçından daha zor olacak bu kesin ankara bu maçta bence açık oynamaz aklı başına gelmiştir kel ziya da yine musampa ve symek onbire almaz bizde defansif oynarız yine ferhat yine hüseyin seyrederiz ve şaç baş yolmaya devam

Ozan
11.12.2006, 16:22
ligdeki maçı kazandık ama ben hala pek güvenemiyorum takıma . inşallah kazanırız . bu yıl 2 ankara maçındada galip gelemedik(ankaragücü,gençlerbirliği) inşallah bu sefer yüzümüzü güldürürler ...

6Şafak Aydın1
11.12.2006, 16:26
gol bulursak galip geliriz. Golumuz yoksa 0-0 biter. Tabii kademe anlayisimizdan dünki mactan birseyler kapabildiysek.

Erbay
11.12.2006, 16:37
Deplasmanda berbatız ama takımın biraz olsun morallenmesi işleri değiştirebilir.Musampa oynasın bu maçta.Adam topu aldımı kaleye kadar gidiyor.Çünkü kimse düşüremiyor.

Özge
11.12.2006, 16:47
lig maçına oranla daha zor geçicek bence ama Allah'ın izniyle bu maçıda alıcaz

firidin61
11.12.2006, 16:52

katılıyorum...

özellikle bazı oyuncuların 90 dk sahada yaptıkları ve özellikle yapamadıkları bu kadar aşikarken bu adamın son 15 dk da sapkasından tavsan çıkartmasımı gerekiyor ki bi sonraki maç ilk 11 de oynatsın??...ziya iyi bir teknikdirektör olmamasının yanı sıra objektif bi insan da degil(yetenekli futbolcu kopleksi olan bi adamdan objektif olmasını nasıl bekleyebiliriz ki)maalesef!!!
ayrıca aynı durum bende de var arkadasım bende kafayı yemek üzereyim:mad:

ankarasporu kupada da yenebilecegimize inanıyorum.(ziya ya ragmen)..2-0 veya daha farklı skorlarla bu maç bizim olur kanaatindeyim...

Bahtiyar
11.12.2006, 16:57
Deplasmanda berbatız ama takımın biraz olsun morallenmesi işleri değiştirebilir.Musampa oynasın bu maçta.Adam topu aldımı kaleye kadar gidiyor.Çünkü kimse düşüremiyor.

evet bunu bende gördüm adamdan topu almaya çalışan topla birlikte sürükleniyor. fizik gücü çok yüksek futbolcular adamla çarpışmaya korkuyor. ma kondüsyonu eksikmiş. 2HF de kondüsyon iyi olduğu için onlar oynuyo.
lan ziya atın kondüsyonuda iyi ama bu hayvanların bir özelliğide yorulduğunu hissetmez. işin kötü tarafı top oynamayı bilmiyolar.

WERTHeR
11.12.2006, 17:11
Ziya Hoca'nın defansif bir futbol anlayışı olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Göreve başladıktan sonra olumlu yönde görüşler atıldı bu sitede ortaya. Gelin görünki bu takımın sağlam kendine güvenen bir forveti yok. Bu sebeple hocamızı korkaklıkla suçluyorsunuz. Oysa bu korkaklık değil bir sistemdir. Halilhodzicide bu sebeple gönderdik ve gelinen duum ortada. Takımımız çok kaliteli olsa dediğiniz doğru olur. Burada en masum insan Ziya Doğandır. Suçlu aranacaksa sizlere tavsiyem gidin yönetim kurulundaki meczupların içerisinde arayın.
Gelelim Ankara maçına. Bence biz bu maçı kesinlikle kazanamayız. Sanırım 2 veya 3 yıl önce bir gaziantep maçımız vardı. Kupada adeta rezil etmiştik. Ligde ise onlar bizi rezil etmişti. Takımımız kazandı ama umut vermedi.
Musampaya futbolcu diyen futbolu bilmiyor bence...

zky_ts
11.12.2006, 17:13
Zor bir maç olucak gibi onlar daha da hırslı olacaklardır büyük ihtimalle...inşallah üstesinden geliriz bu maçında...

geronimo_61
11.12.2006, 18:25
panik yok panik yokkk

orada olacağımm

halledeceğiz

panik yokk

puanları kapıp geleceğizzzzzzz

rahat olun hele

Hüseyin Çümen
11.12.2006, 18:54
bu maçtan korkuyorum 2 maç üst üste aynı takımı yenmek zor olmazmı acaba inşallah yeneriz de busefer bunlar daha dikkatli olacaklar off çok zor maç ölümüne kazanmamız gerekn bi maç tek dayanamız kupa

Barış
11.12.2006, 19:28
Şenol Hoca zamanında kupa maçında burda Antep e 3 atmıştık,yine böyle bol pozisyonlu bi maçtı.Ardından Antep de lig maçında 3-2 kaybetmiştik.İnsan korkuyor şu durumda ama :D Ankara nın yenilmez olmadığını gördük,yine yenebiliriz.

Cem Akyüz
11.12.2006, 19:49
kazanırız diyorum ama genede biraz tedirginim.musamba kesin oynamalı adam kaptımı gidiyo kara tren mübarek:):)

Semih58
11.12.2006, 22:22
Bugün, Helal Olsun TRABZONSPOR'um ligi galibiyet ile kapadık diye seviniyor ve coşuyordum.Bu arada adamın biri bu maçı Erdoğan aldı dedi.Donup kaldım,nasıl olacak dedi rica etti Gökçek'e Nuri'yi üzmeyin diye o da taa TRABZON'lara kadar geldi ve 3 puan cepte dedi.Ben bu sözden birşey anlamadım.Sizlerden anlayan varmı?

OKTAY YILMAZ
11.12.2006, 22:52
KESİNLİKLE HAKLISIN, BU ZİYA VARYA BU ZİYA HİTLERİN KLAS FUTBOLCU KATİLİ VERSİYONU, ONUN KLAS KİŞİLERLE İŞİ OLMAZ BALTA ADAMLARLA İŞİ OLUR

Barış
11.12.2006, 22:55
Bugün, Helal Olsun TRABZONSPOR'um ligi galibiyet ile kapadık diye seviniyor ve coşuyordum.Bu arada adamın biri bu maçı Erdoğan aldı dedi.Donup kaldım,nasıl olacak dedi rica etti Gökçek'e Nuri'yi üzmeyin diye o da taa TRABZON'lara kadar geldi ve 3 puan cepte dedi.Ben bu sözden birşey anlamadım.Sizlerden anlayan varmı?

Melih Gökçek dün Of'ta bi parkın açılışına katıldı,geliş nedeni açılış mı maç mı bilemiyorum ama bahsettiğin olay komedi ötesi.Nuri yi üzmeyinmiş yok yaw !
Ayrıca adamların oynadığı futbol da ortada.

TSelif
11.12.2006, 23:10
Bence de ya .Ne kadar saçma. Adamlar yanlış hatırlamıyosam bizim onlara çektiğimiz şuttan daha fazla isabetli şutlar atmışlar...
Bu maç çok daha zor geçecek ...Ama inşallah kazanan taraf olucaz gene...

Özge
11.12.2006, 23:12
bencede çok saçma öyle birşey olsa o kadar atak yaparlarmıydı bilal in topu direkten döndü öyle olsa vurmazdı

Hüseyin Çümen
11.12.2006, 23:25
boş işler bunlar gençler geçelim bunları

6Şafak Aydın1
12.12.2006, 00:48
deplasmanlarda cok kötüyüz, bu bilanco korkunc

O 8 G 1 B 1 M 6 A 7 Y 14 Averaj -7 Puan 4

Ziya Hocam yine tek golle yenmeyi düsünmez insallah. 3 Puan lazim yoksa Liderligi zora sokacagiz.

Kalan maclardan bu haric bi Konya maci var.

Enes Berfin
12.12.2006, 05:48
Ankaraspor evinde oynadigi futbolu deplasmanda oynadigi gibi iyi oynamiyor, onun icin bu firsati degerlendirmeleri lazim, kessin birsey söyleyemem ama mactan 3 puanla ayrilacagimizi düsünüyorum.

TORUN
12.12.2006, 09:55
Bu takım Ankarayı yenecek güçte ve yeterlilikte. Yeterki Ziya Hoca taşları yerine koysun.

Yapçağı en önemli değişiklikte sağda Gökdeniz, Solda Musampa, forvet araksı Marselinyo, forvette Umut Bulut.

Bir tek Ersene tahammülüm yok.

Cüneyt Canlıca
12.12.2006, 10:13
Göreceğiz bu maçta ziya nın teknik adamlığını bir hafta önce 3-0 yendiği takımı bakalım yenebilecekmi....Eğer başaramzsa bu işleri bıraksın

macka61
12.12.2006, 11:59
inşallah kazanırız

zeki gursoy
12.12.2006, 13:09
ya şu kadroyu yeni keşfetmeye gerek yokki..
zaten bunların mevkiisi burası, verimli olduğu yerde burası..
bunun böyle olduğunu futbola en uzak taraftar olsa anlaıyorda bu bizim dnglk t.d niye anlamıyor niye?...gıcıklıkmı bu, amerikanın yeniden keşfimi, manyaklıkmı anlamadımki..
adam gökdeinizi solda oynatıyo yada marcheyi, musampa girse dahi ortada oynuyo sola almıyor bunu..nedir bunun anlamı , bide denk getirde oynat be bide denk getir artık...

Bu takım Ankarayı yenecek güçte ve yeterlilikte. Yeterki Ziya Hoca taşları yerine koysun.

Yapçağı en önemli değişiklikte sağda Gökdeniz, Solda Musampa, forvet araksı Marselinyo, forvette Umut Bulut.

Bir tek Ersene tahammülüm yok.

Faik Yılmaz
12.12.2006, 13:11
Bence de ya .Ne kadar saçma. Adamlar yanlış hatırlamıyosam bizim onlara çektiğimiz şuttan daha fazla isabetli şutlar atmışlar...
Bu maç çok daha zor geçecek ...Ama inşallah kazanan taraf olucaz gene...

evet elif haklısın

bizim 14 şutumuza karşı ankaranın 24 şutu var.... ayrıca kaçırdıkları bir sürüde pozisyon var.. her zaman bu kadar şanslı olmayabiliriz...kimse skor 3-0 oldu diye rehavete kapılmasın.....

bu maç çok zorlu geçecek....

zeki gursoy
12.12.2006, 13:14
birde en çok yattarayı merak ediyorum..
istermisiniz bu adam yattarayıda oynatmasın, hani sistem sahibiya belki uymaz sistemine...
ilk geldiğinde oynatmıyodu adamı?
şimdi bide oralara gene başka adam monte etmeye kalkarmı kalkar...
niye?
çünkü yattara defans oynamıyor!!!
ve bu bizim allahın manyaa ziya defans oynamaya bi futbolcuyu oynatmaz...sevmiyo çünkü...onun gözünde defans oynayan futbolcu çünkü..
8+1+1 adamın ideaal sistemi..
alın koyun yattaryı takıma...

Enes Berfin
12.12.2006, 17:36
ya şu kadroyu yeni keşfetmeye gerek yokki..
zaten bunların mevkiisi burası, verimli olduğu yerde burası..
bunun böyle olduğunu futbola en uzak taraftar olsa anlaıyorda bu bizim dnglk t.d niye anlamıyor niye?...gıcıklıkmı bu, amerikanın yeniden keşfimi, manyaklıkmı anlamadımki..
adam gökdeinizi solda oynatıyo yada marcheyi, musampa girse dahi ortada oynuyo sola almıyor bunu..nedir bunun anlamı , bide denk getirde oynat be bide denk getir artık...

Evet Musampa konusunda hata yapiyor, bu adamin asil mevkisi orta saha sol kanat, ama bu adama inadina ortada oynatiyor, öff bee.

pReN@_61
12.12.2006, 17:48
artık seri yakalamanın zamanı geldi...bu maçı da kazanmalıyıZ

Selman
12.12.2006, 18:11
Evet Musampa konusunda hata yapiyor, bu adamin asil mevkisi orta saha sol kanat, ama bu adama inadina ortada oynatiyor, öff bee.

Aynı şeyi Marce'ye de yapıyor.Onunda yeri aslında forvet arkası.Ama Musampa hiç değilse "futbolcu dediğin(yıldız) her yerde oynar" sözünü doğruluyor.

guera
12.12.2006, 18:15
hasan iyilesti sanirim büyük beklenti bizi bozar! musampa oynamaz oynatilmaz. onda musampayla baslayacak yürek yok....

Enes Berfin
12.12.2006, 18:49
Ama Musampa hiç değilse "futbolcu dediğin(yıldız) her yerde oynar" sözünü doğruluyor.

Musampa Yiliz, Peki Marcelinho ne?

fteotdgs
12.12.2006, 19:57
Bu maci, Ziya Dogan'a ragmen alirsak saniyorum garantiliyoruz gruptan cikmayi. Fenerbahce'de korkak Stankovic zamani onemli maclarda futbolcular adami takmayip kafasina gore oynar, maci da alirlardi. Bizim takimda yok mu soyle hocaya hadi len deyip bunu yapacak bir oyuncu ya da oyuncular yaaa? Bu adam yedi bitirdi takimi, tum camiayi.

Abdallı61
12.12.2006, 20:31
artık seri yakalamanın zamanı geldi...bu maçı da kazanmalıyıZ

kazanırız kazanırızda şampiyon oluruz ankaraymış melih gökçek bakalım bu maçtada kankası albayrağa kıyak yapacakmı acaba? şu düştüğümüz duruma bakın ya aramızda bu maçı kazanırsak sevinecek olanlar var arkadaşlar bu maçı alsak nolacak almasak nolacak biz batmışız artık bu maçı alsak nuri koltuğa bir çivi daha çakacak

ergin cesit
12.12.2006, 21:05
maç kesin bizim.bakmayın çok çok iyi olmasakta güzel bir takımız.sadece özgüven lazım çocoklara

sbay
12.12.2006, 21:35
bilet fiyatlari cok uygun....taraftarin ilgi gostermesi lazim....

Abdallı61
12.12.2006, 22:35
ne muşambası bizde ronaldinho olsa yine ferhatla hasanla başlar

littlebighorn
12.12.2006, 23:02
Aynı şeyi Marce'ye de yapıyor.Onunda yeri aslında forvet arkası.Ama Musampa hiç değilse "futbolcu dediğin(yıldız) her yerde oynar" sözünü doğruluyor.
Ben bu Musampa'nın şimdiye kadar bir şey doğruladığını göremedim ama neyse umutluyuz....

TSKara61
12.12.2006, 23:17
:confused:
Ben bu Musampa'nın şimdiye kadar bir şey doğruladığını göremedim ama neyse umutluyuz....

Arkadaşım sen Ankaraspor maçını izledinmi?????

Tolga Han
12.12.2006, 23:43
şampiyonluk gitti önümüzdeki tek hedef kupa olmalı umarım alırız trabzonsporumuzdan 2, bir galibiyet bekliyorum inşallah alırız ve yolumuza devam ederiz...

ts@dc
13.12.2006, 07:00
+1
Bence de agaoglu...

Ah keske bir de Leekens olabilse
.
Diger adayim Aybaba. TS'ye en iyi futbolu oynatan adam. Hem Ziya hem de Senol yedi mirasini.

zeki gursoy
13.12.2006, 13:03
bu doğruda...
iyi futbol iyi futbolcularla oynanır...
büyük takım büyük futbolculara sahip olandır...
bizde yok bu aralar bunlar...
3 kişiyle takım olunmuyor maalesef, sahada futbol namına guşlar başı için top oynayan biri varmı..
yok..bi kaç kişi...

+1
Bence de agaoglu...

Ah keske bir de Leekens olabilse
.
Diger adayim Aybaba. TS'ye en iyi futbolu oynatan adam. Hem Ziya hem de Senol yedi mirasini.

Mert M.
13.12.2006, 13:13
zor olacak ama kazanacağız...

tsmaniac
13.12.2006, 16:13
melih gökçek nuriye bir kıyak daha yaparmı acaba?

sweetrose
13.12.2006, 16:18
Sonunda maç izleme şansına nail olabaileceğiz cuma günü... Biraz stress atıp, Trabzonsporumuzu sonuna kadar sevdiğimizi dile getireceğiz...

sbay
13.12.2006, 18:57
ilk 11

.............jefferson

musa....stepanov....cagdas...mustafa

...........huseyin...hasan

gokdeniz.....................marcelinho

...........umut.......ersen martin

sortom
13.12.2006, 19:03
ArkadaŞlar YÜzÜnÜze Bakmaya Utaniyorum 5 Atariz DemİŞtİm Ama 3 Oldu Valla Kusura Bakmayin Heheheeee

Neyse Şİmdİ Kupada 5 Atariz Bu Herİflere

İnananin ArkadaŞlar İnanamak BaŞarmanin Yarisidir

Aha Gene Yaziyorum 5 Atacazzzzzzzzzzzz.bu Sefer KaÇmaz.

Kemençeci
13.12.2006, 19:08
ArkadaŞlar YÜzÜnÜze Bakmaya Utaniyorum 5 Atariz DemİŞtİm Ama 3 Oldu Valla Kusura Bakmayin Heheheeee

Neyse Şİmdİ Kupada 5 Atariz Bu Herİflere

İnananin ArkadaŞlar İnanamak BaŞarmanin Yarisidir

Aha Gene Yaziyorum 5 Atacazzzzzzzzzzzz.bu Sefer KaÇmaz.

İnşallah öyle olur da takımın aldığı 3-0'lık galibiyet gözünüzü boyamasın bence hiç. Aynı tas aynı hamam.

Bir de Nuri istifa etse tam süper olacak.:mad:

sortom
13.12.2006, 19:18
YOK KARDEŞ GÖZÜMÜN BOYANDIĞI FALAN DEĞİL BEN İNAT OLSUN DİYE 1 HAFTADIR 5 YAZIYORDUM GENEDE YAZACAM BİR TRABZONSPORLUYU 5 DEN AŞŞAĞISI KESMEZ HATTA 6-0 LIK MAÇLARDA BİLE (ts-KARABÜK İLK YARI 6-0 MAÇ SONUCU 6-0)TAKIMIN YUHALANDIĞINI BİLİRİM
O YÜZDEN İNADINA 5

Mustafa Mahmutoğlu
13.12.2006, 22:10
seyircisiz oynarsak aliriz:atki: :atki: :atki::atki: :atki: :atki:

:D çok haklısın SEYİRCİSİZ oynarsak en az 5 atarız.. :D
nuri albayraka söyleyelimde bi işe yarasın artık seyirci almasın
:tsbayrak: :tsmeşale:

Ömer SEVİNÇ
13.12.2006, 22:44
:D çok haklısın SEYİRCİSİZ oynarsak en az 5 atarız.. :D
nuri albayraka söyleyelimde bi işe yarasın artık seyirci almasın
:tsbayrak: :tsmeşale:

:)
Merak etmeyin maç zaten Ankara'da...

Berk Eren
13.12.2006, 22:47
maca gıtmeyelım bmn ankara kazanırız belkı ozmn..:)saka bı yana macı alacagımızı dusunuyorum,cunku takım son macda hırslı ve ısteklıydı..bunun devam edecegını dusunuyorum..bide marce forvet arkası oynasada,bakın neler oluyor..

sarman61
14.12.2006, 09:48
Geçen maç için hazırladığım klip.

http://www.metacafe.com/watch/339129/trabzonspor_ankara

Klibi yaptım ama 2 gündür yayınlayacak yer arıyordum. Ancak buldum ama bundada görüntü kalitesi sorunu var. Bu arada klibimi +18 katagorisine koymuşlar bu ne anlama geliyor. Sanki dersin klipte müstehçen sahneler var. Umarım beğenilir. İnşallah yine galip geliriz.

Burçak
14.12.2006, 10:15
çok çekişme var yüklenin :)
http://www.fortistk.com/enbuyuk_kim.aspx

champions
14.12.2006, 10:24
her maça bu şekilde çıkmalıyız

-------------------jefferson---------------

---feridun----stepanov---çağdaş---murat--

---gökdeniz-----hüseyin--------musampa--

--------------marcelinho-----------------

----ersen martin------umut bulut---------

Abdallı61
14.12.2006, 14:53
Geçen maç için hazırladığım klip.

http://www.metacafe.com/watch/339129/trabzonspor_ankara

Klibi yaptım ama 2 gündür yayınlayacak yer arıyordum. Ancak buldum ama bundada görüntü kalitesi sorunu var. Bu arada klibimi +18 katagorisine koymuşlar bu ne anlama geliyor. Sanki dersin klipte müstehçen sahneler var. Umarım beğenilir. İnşallah yine galip geliriz.

eline sağlık iyi klip yapmışsında alt tarafı ankarayı yendik yani :D

Erbay
14.12.2006, 15:14
Defansımız yine gelen toplara bakarsa Jefferson bu kez golleri yiyebilir.Geçen maç çok imkan vermiştik onlara.Ama ben Umut'a çok güveniyorum.Kesin gol atacak ye yine yeneceğiz.

Salih Kara
14.12.2006, 15:27

ah bi de bunu ziya doğan anlasana

demokles
14.12.2006, 16:18
Umarım kötü bir sonuç olmaz ve umarım kötü bir sonuç olursa bu yönetim DEFOLUP gider...

Jackdaniels
14.12.2006, 16:32

Yattara ne olucak??

Dursun Kaplan
14.12.2006, 17:05
mutlaka almamız lazım ki takım kendini affetdirsin !!

keles76
14.12.2006, 17:20
bu maçın sonucu en iyi ihtimal beraberlik bu takım ilk 5dk yiyeceği golu çıkaramıyacak ve ankara 3-0 öcünü alır.Birde bu maçı yensekte yenilsekte benim kimseyi affetme gibi bir niyetim yok bu takımda yeni kaliteli topçu görmem lazım yoksa eski resmi tekrar önümüze getirmesinler
kalede jeff
defansta fakyel tolga stephanov murat ocak
ortada gökdeniz hüseyin musampa marce yattara
forvet umut
benim gördüğüm ziya hocanın en iyi onbiri bu takım
oluşursa belki birşey yaparız.

Şuayip Aydın
14.12.2006, 17:20
tabiki almalarılarım yoksa ne olacaklarını biliyorlar sunu bilsinlerki onların daima arkasında olacaz beden bu kadar ts-ankara mac sonucu ts-4 ankara-0 olacak bunu herkez bilsin....

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 17:28
champi,onnsun kurduğu kadro çok güzel

Mert67
14.12.2006, 17:29
bu maç ligdekine göre daha zorlu geçecek bence.1-0 olsun bizim olsun .

Hüseyin RİZELİ
14.12.2006, 18:38
bu macı alacaz uzerımızdekı ugursuzlugu attık bundan sorası gelır...

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 20:45
inşallah .. zor bi maç olacak gerçekten

Mehmet Fırat
14.12.2006, 20:47
bu maçı alacaz başka yolu yok

Erdem Keser
14.12.2006, 21:11
maci kaybedersek yarin bu saatlerde forumda kan govdeyi goturur

BDiler61
14.12.2006, 21:23
inşallah alırızda şu uzun futbolsuz araya moralli gireriz

pReN@_61
14.12.2006, 21:33
kazanmak zorundayıZ...

Ahmet Karaman
14.12.2006, 23:08
bilsem ki yenilirsek ziya doğan gidecek yenilelim derim ben..

Bahtiyar
14.12.2006, 23:37
bilsem ki yenilirsek ziya doğan gidecek yenilelim derim ben..

bende senin gibi 7 haftadır yenilelim diyordum tam ziya bu maç kesin gider dedim ankarayı yendik. ben rezilbahçe ye yenilmiş kadar üzüldüm.

Ayno-61
14.12.2006, 23:45
Trabzonspor:2
Ankaraspor:1 alicaz maci

Hüseyin RİZELİ
15.12.2006, 00:38
ankarayı kolay gececez kendımıze gelmeye basladık...

Eyüphan
15.12.2006, 00:42
Çok zor bir maç olacak. Brezilyalılaları durdurabilirsek maçı alırız.

Laz_61
15.12.2006, 00:52
tam bir beraberlik maci bence...bu mactanda baska sonuc beklenmez zaten..

İleli
15.12.2006, 01:23
havaya girmis durumdayim alin su macida bir ust tura cikalim finalide oynayalim...

beratiabi
15.12.2006, 02:42
Bu maç hakkında tahminde bulunmak istemiyorum ama sadece umarım alırız diyorum. Son yıllarda hiçbir tahminim tutmuyor, bizi bu hale getirenler ve ardından olmadı tüh deyip reklamlarını çok güzel bir şekilde yapıp kaçanlar utansın.

dr.muhsin
15.12.2006, 02:45
Bu maçı alırmıyız bilmiyorum ama bildiğim tek şey beraberlik de dahil Trabzonsporun puan kaybetmesi durumunda çok şey değişecek yönetimden tutun da burda Ziya Hoca'yı savunan BMN üyelerine kadar :)

muratt
15.12.2006, 07:50

Ah keske.. Bi de bu kadro'da israr etseler warya...

sweetrose
15.12.2006, 07:53
Ziya Hocanın prestij maçı olur bu....!

Lapina
15.12.2006, 08:31
Zorlaniriz bu macta arkadaslar.Ama insallah biz sahadan galip ayriliriz.Lig macini sonradan izledim.Adamlar deli gibi sut atmis kalemize.

Ali Özcan
15.12.2006, 09:35
bu maç sorun olmaz ama yine de Türkiye Kupası avuntusunun yukarısına çıkmak istiyorum ben artık...İkide bir alıp duruyoruz bu kupayı...Ama bu yıl dah bi önem kazandı bu kupa çünkü ligi ilk 3 içinde bitirmemiz sorun teşkil edebilir...Bu durumda da Kupayı alan ya da en azından final oynayan takım olarak Avrupaya gidebiliriz.Avrupay gitmek şart çünkü futbolcu transferi yaparken alacağınız oyuncu mutlaka Avrupa da oynamak istiyor...

ozturk
15.12.2006, 10:45
inşallah alırızda devre arasına rahat gireriz..:tsbayrak:

Serap
15.12.2006, 10:54
lütfen alalım bu maçıda..bir kez daha yıkmayın bizi,heyecanla bekleyelim ikinci devreyi..:tsatkı:

volkanferhan
15.12.2006, 10:58
insallah alırız bu maçı ki alıcaz zatte devre arasınada mutlu bi şekilde gireriz..

@champions
kurduğun kadro yerinde ama gel sen bunu lazziyaya anlat:(

TSelif
15.12.2006, 11:00
Ankara buz gibiymiş TRABZON'um.Haydi gollerinle ısıt hem ordaki hem de burda ki taraftarlarını...:tsbayrak:
Sanırım aynı kadro ile çıkıcaz .Ama bu sefer işimiz daha zor. Ben güveniyorum takımıma .Gökdeniz ve Umut'tan goller bekliyorum.Haydi :tsamblem: ...Kalbimiz seninle bu gece:tsatkı:

Faik Yılmaz
15.12.2006, 11:12
sabah daha soğukmuş ama şimdi biraz daha iyi diyor arkadaşım.....

sürekli dakika ve skor alıyorum ankaradan :)

Ali Özcan
15.12.2006, 11:13
konyada hava mükemmel...Ankarada da aynıdır diye düşünüyorum...

champions
15.12.2006, 11:24
bu maçta gol yemeliyiz golde sadece jeffersonun hatası olmalı:)
olurda jefferson bu maçtada iyi oynarsa gitmesi imkansız olur bu kulüp böyle bi kulüp 2-3 maç oyna kralsın

defans hata yapmasın(golü serbest vuruştan yiyelim) şöyle 4-5 tanede gol atarsak çok güzel olur:D geçen maçta sahanın en kötüsü olan ferhat bu maçta oynarsa ziya ya nedemeli bilinmez yedekte musampa varken
birde gençlerden bahsederiz hep şu kupa maçında feridun oynasın görelim bakalım ne yapabiliyor nedir musadan eksiği:confused: kel olmamasımı yoksa:confused: bunun dışında geçen maçın kadrosu güzeldi

Ömer SEVİNÇ
15.12.2006, 11:52
Jaba cezalıymış adamlarda. Başka da gol atacak adamları yok zaten. Yersek Jeff'in uydurması bir gol yeriz anca. Wedersonun şutlarına dikkat etmeli. Adam acayip vuruyor...

Ayhan Yüksek
15.12.2006, 12:22
Bazı spor sitelerinde kadrolar verilmiş, eğer doğruysa Musa ve Ferhatın 11 de olmasının hiçbir mantıklı izahı olamaz,ikiside kötü oynamış özellikle Ferhat, Musampa oyunda kaldığı süre içinde bence iyi işler yapmış kaliteli olduğu apaçık ortada niye hala tercihin kötü olandan yana Ziya Efendi,Feridun bi Eskişehir maçında oynamış gayette iyi oynamış neden hala Musa o zaman Ziya Efendi,ben bunların mantıklı bi izahını bulamıyorum bunları görmek için alim olmaya gerek yok yada teknik direktör olmaya sen neden göremiyorsun ve bu kulüpten tonla para kazanıyorsun yazık ya,,maça gelince lig maçı gibi kolay olmayacaktır,yine çok şut çekebilir rakip Ferhat sağolsun tek işi orda rakibe faul yapmak,zor maç inşaallah alırız.

İslam Sezer
15.12.2006, 13:30
işte ziya nın ilk 11'i.(parantez içindekiler benim tercihim...)
1-jeff
2-stephanov
3-çağdaş
4-musa(feridun)
5-murat
6-hüseyin(şimek)
7-ferhat(musampa)
8-gökdeniz
9-marcelinho
10-umut
11-ersen

Şuayip Aydın
15.12.2006, 13:35
işte ziya nın ilk 11'i.(parantez içindekiler benim tercihim...)
1-jeff
2-stephanov
3-çağdaş
4-musa(feridun)
5-murat
6-hüseyin(şimek)
7-ferhat(musampa)
8-gökdeniz
9-marcelinho
10-umut
11-ersen

bence boyle olmalı
1-jeff
2-stepanov
3-cagdaş
4-feeridun
5-enes
6-şimek
7-musampa
8-gokdeniz
9-marcelinyo
10-umut bulut
11- cem demir
olsa daha iyi olur hem macı alırız hemde oynamayan futbolcuları dememiş oluruz be ya.... ersen daha iyi oynar cem bence :tsbayrak:

Faik Yılmaz
15.12.2006, 13:37
arkadaşlar hazır ankaraspor demişken şu wedersonu asak ne iş yapardı bizde be..... hem defansif hem ofansif anlamda güzel işler yapardı..... bence transferi uzaklarda aramamalıyız....

durito
15.12.2006, 13:40
maci lig tv verecek mi arkadaslar, resmi sitede yayin kisminda birsey yazmiyor...

Mehmet Fırat
15.12.2006, 13:41
maci lig tv verecek mi arkadaslar, resmi sitede yayin kisminda birsey yazmiyor...

gazetede ligtv yazıyordu:ts:

özbalkesli
15.12.2006, 13:50
Arkadaşlar maçla ilgili bazı kadrolar belirlemiş.

Ancak ben adımı göremedim.

Sahada yoksam ben de tribünde varım.

Akşama görüşmek üzere...

AYYILDIZ
15.12.2006, 14:10

ligtv de maç

A.T.R
15.12.2006, 15:03
olurda jefferson bu maçtada iyi oynarsa gitmesi imkansız olur bu kulüp böyle bi kulüp 2-3 maç oyna kralsın

defans hata yapmasın(golü serbest vuruştan yiyelim) şöyle 4-5 tanede gol atarsak çok güzel olur:D geçen maçta sahanın en kötüsü olan ferhat bu maçta oynarsa ziya ya nedemeli bilinmez yedekte musampa varken
birde gençlerden bahsederiz hep şu kupa maçında feridun oynasın görelim bakalım ne yapabiliyor nedir musadan eksiği:confused: kel olmamasımı yoksa:confused: bunun dışında geçen maçın kadrosu güzeldi

Selam Arkadaş , İnan ki benim kafamda sen Eto'o ile özdeşleşmiştin bilmiyorum bu avatarda ki kim ( Gattuso'ya benziyor) gel geri al eski avatarını ben senin yazılarını okurken bile siyahi Trabzonsporlu olarak görüyordum seni :)

Saglıcakla kal:tsbayrak:

hüseyin1975
15.12.2006, 15:42

en az 3 gol attikdan sonra yiyelim golü. tamammi? :D

Enes Berfin
15.12.2006, 16:03
gazetede ligtv yazıyordu:ts:

Türkiye saatiyle saat 20'den itibaren lig tv'de canli verilecek.

Barış
15.12.2006, 16:21
Jaba cezalı galiba oynamıyor,eğer doğruysa çok iyi yaw.. adamın kafası Stepanov un beli hizasında,Stepanov topa ayakla müdahale etmeye çalışsa adamın kafasına vuracak,topa dokunmasa Jaba topa vuracak.Nerden bakarsan bak sıkıntı bu adam.

Özge
15.12.2006, 16:24
zor geçeceğini düşünüyorum ama kazanan biz olucaz inşallah

Mert67
15.12.2006, 16:35
uzun zaman sonra trabzonun bi maçından önce heyacanlıyım.

Sacit
15.12.2006, 16:40
jaba yoksa rahatız demek ki..ama her zamanki gibi akıllı oynamak şartıyla ancak bişeyler olabilir

diskus
15.12.2006, 16:48
arkadaşlar hazır ankaraspor demişken şu wedersonu asak ne iş yapardı bizde be..... hem defansif hem ofansif anlamda güzel işler yapardı..... bence transferi uzaklarda aramamalıyız....

ya usta yillardir türkiye liginde iyi olup büyük takima giden futbolcular fos cikiyor en fazla da bize gelenler ben wederson un bizde cok iyi oynuyabilecek kalitede oldugunu sanmiyorum.

Mustafa Mahmutoğlu
15.12.2006, 17:13
kadro:
.................................................. jeff.............................................. ...
fatih akyel.............step............................ .çağdaş................murat.....

.................................................. hüseyin.......................................

gökdeniz.......................................... ...............................musampa

................................................ma rce........................................

.......................umut bulut...............................ersen martin.......

karayamayman
15.12.2006, 17:16
Selam Arkadaş , İnan ki benim kafamda sen Eto'o ile özdeşleşmiştin bilmiyorum bu avatarda ki kim ( Gattuso'ya benziyor) gel geri al eski avatarını ben senin yazılarını okurken bile siyahi Trabzonsporlu olarak görüyordum seni :)

Saglıcakla kal:tsbayrak:

champions
:) Bence de resmi değiştirip yerine Eto'nun başka bir resmini koy. Başka resim olduğunda senin yazın olduğu gözden kaçıyor.

Mustafa Mahmutoğlu
15.12.2006, 17:21
bir 3 daha alalım ankaraya

Mayls
15.12.2006, 17:28
Bence ilk 11 söyle olmali

Kaleci: Tolga (Jefferson son mac iyi oynadi ama oynadigi maclari düsünerek Tolgayi koyuyorum kaleye)
Sag bek: Feridun
Stoper: Cagdas, Stepanov
Sol Bek: Murat
Ön libero: Enis Kahraman
Sag kanat: Gökdeniz
Sol Kanat: Musampa
Forvet arkasi: Szymek
Forvet: Ersen, Umut

Berberoğlu
15.12.2006, 17:47
Bu maçı alıp kupada tur atlamayı garantilemeliyiz.
Bu sene bizim için Avrupa kupalarına giden en kestirme yok Fortis Türkiye kupası..
İyi de maddi gelir sağlarızi, kupayı alırsak..

Dursun Kaplan
15.12.2006, 17:49
kesin almamız lazım kesin ..

ErayAkyüz
15.12.2006, 17:52
bu macıda alırsak içimde bi heycan olcak tabii gecen mactaki gibi ii bi oyun bekliorum insallah aksi halde kotu olur haydeee trabzon:tsbayrak: :tsmeşale: :meşale2: :meşale1: :dansmuz: :ts: :ts2:

Dursun Kaplan
15.12.2006, 17:54
bu macıda alırsak içimde bi heycan olcak tabii gecen mactaki gibi ii bi oyun bekliorum insallah aksi halde kotu olur haydeee trabzon:tsbayrak: :tsmeşale: :meşale2: :meşale1: :dansmuz: :ts: :ts2:

valla o heyecan hepimizde olcak..

6Şafak Aydın1
15.12.2006, 17:56
evet maca iki saatlik bir süre kaldi. Maci istesekte kahveye gitsekte izliyemiyecegiz....

iyi oynayarak kazanalim en azindan... Deplasman fobimizi yenelim...

Fanatikte Ersen ve Umutla basliyacagini yaziyor Musampa yedek...

halil ibo
15.12.2006, 17:56
Ankara yine delikanlı gibi açık oynarsa -ki pek zannetmiyorum.Aykut akıllanmışıtr.-Ama o akıllansada kıllansada zor da olsa lig gittiğine göre,kupaya asılmamız gerektiğinden bu maçıda A-LA-CA-ĞIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZ...

ahmetto
15.12.2006, 18:10
kadro bellimi arkadaşlar inşallah ferhat hasan vs yoktur maçi seyredem ama ne olur istediğimiz bir kadro çıkar kel ziya

Hüseyin RİZELİ
15.12.2006, 18:48
bu macıda alacaz baska yolu yok gene yenecez onları buyuksun trabzonsporum buyuklugunu her zaman goster gene goster sunlara:tsbayrak: :atki: :tsmeşale: :meşale2: :meşale1: :ts2: :ts: :dansmuz:

sbay
15.12.2006, 18:55
cok az kaldi insallah oyuncularimiz bu maci alip kupada ikinci tur icin avantaji saglarlar

MarceloTS
15.12.2006, 18:55
İnşallah bu maçıda alırız ve gruptan çıkarız.

subay
15.12.2006, 18:57
Arkadas lar soru soruldumu bilmiyorum, 8 sayfayi okuyasiya kadar mac biter..... maci hangi kanal veriyor acaba?

*edit* Tamam lig tv mis arkadas, özür sorry falan.

MarceloTS
15.12.2006, 18:58
Arkadas lar soru soruldumu bilmiyorum, 8 sayfayi okuyasiya kadar mac biter..... maci hangi kanal veriyor acaba?

LİG TV.....

kelkitli29
15.12.2006, 18:59
Bugün galibiyet alirsak devreye azda olsa moralli gireriz. Insallah temiz bir oyunla galib cikariz

Ömer SEVİNÇ
15.12.2006, 19:07
Kel kelliğini gösterecek arkadaşlar. Demedi demeyin. Tek forvet geri dönüyor. Hasan ilk onbire...

Oğuuz
15.12.2006, 19:23
.. oyun gaç gaç ..

Ömer SEVİNÇ
15.12.2006, 19:25
Daha başlamadı. 8'de maç

AKSOY_61
15.12.2006, 19:28
beraberlik maçı bence

Mehmet Fırat
15.12.2006, 19:30
işte kadro:
jefferson-musa-stepanov-çağdaş-murat-feridun-gökdeniz-ferhat-hüseyin-marcelinho-umut

Hüseyin RİZELİ
15.12.2006, 19:31
bu maçı kesın alırız gollerıde marca we gokdenız atar bence...

Oğuuz
15.12.2006, 19:31
Daha başlamadı. 8'de maç
pardon ben 19 zannediyordum yaa..

Cem Akyüz
15.12.2006, 19:32
kazanıcaz inşallah iyi bir futbolla

Cem Akyüz
15.12.2006, 19:33
işte kadro:
jefferson-musa-stepanov-çağdaş-murat-feridun-gökdeniz-ferhat-hüseyin-marcelinho-umut

musampa yok mu yav doğru değildir inşallah:(

Mehmet Fırat
15.12.2006, 19:34
işte kadro:

musampa yok mu yav doğru değildir inşallah:(

maalesef doğru

Cem Akyüz
15.12.2006, 19:35
ula herkes anladi musampanın ferhattan iyi olduğunu hağu kel baş ziya anlamadı yav.ne inat adam

Şuşoğlu
15.12.2006, 19:36
işte kadro:

şu takımda kım pas yapacak cok merak edıyorum

cakir28
15.12.2006, 19:37
Ersenin yerine feridun oynuyor....

Cem Akyüz
15.12.2006, 19:40

oyle demeyin yav hüseyinle ferhat inanılmaz pas atıyolar da biz anlamıyoruz herhalde:))

TheCrow
15.12.2006, 19:41
Herhalde Musa'yı mı yoksa Feridun'u mu oynatacağına karar veremedi hoca,o yüzden ikisini de oynatıyor.
Allah'ım sen bize sabır ver,AMA BİRAZ ACELE ET!...

AKSOY_61
15.12.2006, 19:42

bide şu var kim gol atacak
nasıl atacak
bu kadroda 3 tane ofansif adam var
allahından bul ziya

Şuşoğlu
15.12.2006, 19:43

oyle demeyin yav hüseyinle ferhat inanılmaz pas atıyolar da biz anlamıyoruz herhalde:))

evet atıyorlar ama hepsını rakıbe atıyorlar

Cem Akyüz
15.12.2006, 19:45
evet atıyorlar ama hepsını rakıbe atıyorlar
yada geri vites atıyolar hüseyin bu konuda öncü

TheCrow
15.12.2006, 19:45
4 defans,3 defansif orta saha,1 kaleci...Eto'o yu koysan forvete ne olur?..

OKTAY YILMAZ
15.12.2006, 19:46
[quote=livera61;569362]işte kadro:

musampa yok mu yav doğru değildir inşallah:([/quote

Musampa herhalde Ziya Doğan'ın annesi ile problemler yaşamış olmalı ki oynatmıyor. Ayrıca Musampayı Yattara ve Marce 3 lüsünü 2. yarıda oynamasını hayal eden taraftarlara sözüm AVUCUNUZU YALAYIN
Bu adam Hasan-Ferhat-Hüseyin-Musa inadı sürdüğü müddetçe ve 2. yarı getirteceği bizden kovulmuş yalakalarını oynatmaktan bırakın 3 ünü YATTARAMIZI bile hermaç sadece son 5 dk izleyebilecek o da taraftar baskısı ile sözüme inanmayanlara ispatım ise Daha önce yapmadımı Yattara yı kovdurtmak için elinden geleni yapmadı mı bu tarama özürlü
Biz taraftarlar olarak Yıldız ve klas adamları izlemek istiyoruz bunun için para veriyoruz senin futbol özürlü "yalakalarını" izlemek zorunda değiliz.
DEFOL GİİİİİİTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ne olursun DEFOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Remzi
15.12.2006, 19:48
Radyo yayınlayacak mı maçı?
dinleyebileceğimiz bi radyo linki verebilirmisiniz?:ts:

OKTAY YILMAZ
15.12.2006, 19:48
Sanırım Ziyanın annen ile problemlerin var, dikkatiniz çekeyi Ziya diyorum "hoca"

My
15.12.2006, 19:49
Çıkardığı kadroya bak Allah aşkına. Tam tamına 8 defans oyuncusu. Üstelik Feridun gibi sağ bek oynayan birini ortasağa Musa gibi ortasaha oyuncusunu da sağ beke çekmiş. Maçtaki 3 tane hücumcudan Marcell yerine değil forvet ardında. Feridun, Hüseyin, Ferhat top yapacakta gol atacaz. N'apıyor bu Ziya DOĞAN...

Enes Berfin
15.12.2006, 19:50
Sanırım Ziyanın annen ile problemlerin var, dikkatiniz çekeyi Ziya diyorum "hoca"

Ben pek anlamadim daha detayli anlatabilirmisin?

Ömer SEVİNÇ
15.12.2006, 19:51
Kel kelliğini gösterecek arkadaşlar. Demedi demeyin. Tek forvet geri dönüyor. Hasan ilk onbire...

Sakalım yokki dinleneyim...
Kel Ziya Defolll!!!

My
15.12.2006, 19:51
Bordomavi.net atkısını bayaa bir gösterdi tv :)

Şuşoğlu
15.12.2006, 19:53
yaa bızım kaderımız bu lazaronı td iken ersen umut ömer rıza varken forvete cem dmır ı koyuyor zıya gelıyor ersen ı bı oynatı bır oynatmıyor msampayı oynatmıyo marce yı yanlıs oynatıyo tek forvet cıkıyo
musampa varken ve de oynadıgı dakıkalarda basarılı oluyorken oynatmıyo marce yı forvet arkasına koymuyo

ferhat ferıdun hasan huseyın musa vb oyuncular oynuyo ama musampa oynamıyo aklım almıyo yaa ...

Murat Hızal
15.12.2006, 19:54
Yahu maç başlamadan dellendirdi yine bu adam bizi, olmaz bundan bir şey boşuna heveslenmeyelim.

Şu kadroyla olmayacağını hepimiz gördük bir tek ziya göremedi.

My
15.12.2006, 19:54
Bordo çubuklu forma ile çıkıyoruz maça. Allah hepimize sabır versin. Sinir olmaya hazır olun arkadaşlar.

MarceloTS
15.12.2006, 19:55
ya bu adam karanlık çağdamı yaşıyo.ne beyinsiz bişe yaw 8 defans oynatıyo yeter ya alın şunları başımızdan takımı batırmak için ellerinden geleni yapıyolar.Sanki karşısında Barcelona var ya 8 defans nedir yaw senin beynini...

Enes Berfin
15.12.2006, 19:55

Ne güzel bir duygu :)

vse61
15.12.2006, 19:57
İşte o atkıyı zamanında almadık, şimdi hasta olup yata yata izleyeceğiz maçı stadda olmak warken

Şuşoğlu
15.12.2006, 19:57
1 puan ıcın oynuyoruz galıba

MarceloTS
15.12.2006, 19:58
Ne güzel bir duygu :)

bu atkıyı nereden temin edebilirim.TS Club larda satılıyomu

AKSOY_61
15.12.2006, 20:00
1 puan ıcın oynuyoruz galıba

bencede
ama ne zaman böyle bir kadroya çıktıysak yenildik
yani bize böyle bir kadro ters tepiyor
ziya anla bunu anlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

U.Sadıkoğlu
15.12.2006, 20:01
alırız inş

My
15.12.2006, 20:03
Ayağında top tutup pas yapacak, Marcel ile Gökdeniz'e topu verecek adam yok ki 11 de nasıl hücum etmeyi düşünüyor Ziya DOĞAN. Tamamen bireysel becerilere bağlı gol atmamız.

Talat YAVUZ
15.12.2006, 20:03
arkadaşlar ne bir puanı hangi takımın taraftarısınız sizler yaayadıgınız yazılarını gözleriniz görmüyor galiba büyük takımın büyük taraftarı gibi davranınn birazz her ne kadar futbolcular bunun bilincinde olmasada...bu akşam 2-0 alırız maçı.(allahın izniyle tabi)

Mert67
15.12.2006, 20:04
hadi trabzonum alırız inşallah bu maçı.

TheCrow
15.12.2006, 20:04
Arkadaşlar radyo frekansı verebilir misiniz?..

MarceloTS
15.12.2006, 20:05
Maçı IE ile buradan dinleyebilirsiniz. (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx)

My
15.12.2006, 20:05
arkadaşlar ne bir puanı hangi takımın taraftarısınız sizler yaayadıgınız yazılarını gözleriniz görmüyor galiba büyük takımın büyük taraftarı gibi davranınn birazz her ne kadar futbolcular bunun bilincinde olmasada...bu akşam 2-0 alırız maçı.(allahın izniyle tabi)
Mektubu doğru yazıyorsun da adres yanlış. Ziya DOĞAN'a yollayacaksın bu yazını.

AKSOY_61
15.12.2006, 20:06

doğru size göre taraftarlık skoru kafadan sallamaya bakıyo
biz gerçekleri görüyoruz bizden taraftar olmaz

TheCrow
15.12.2006, 20:06
Maçı IE ile buradan dinleyebilirsiniz. (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx)

Frekansı lazım bana kardeş,teşekkürler...

MarceloTS
15.12.2006, 20:07
Frekansı lazım bana kardeş,teşekkürler...

88. bi kaçtı yanılmıyosam

TheCrow
15.12.2006, 20:07
94.8 Buldum teşekkürler...

Şuşoğlu
15.12.2006, 20:08

8 defans 1 forvet ıle cıkıyorsan o dedıgım 1 puanı bıle zor alırsın
biz bu takımı kucuk dıye dusundugumuz ıcın tutmuyoruz herhalde
bizde bılıyoruz trabzonun buyuk takım oldugunu

Mehmet Fırat
15.12.2006, 20:09
Dakika 7: Ani gelişen Trabzonspor kontra atağında Marcelinho'nun ara pasıyla ceza sahasında topla buluşan Gökdeniz topu kontrol edemeyince, Trabzonspor mutlak gol pozisyonundan yararlanamadı.

Enes Berfin
15.12.2006, 20:09
Marce ön planda.

sefa_61
15.12.2006, 20:12
bu maçların özetlerini izleme şansımız yok mu acaba?

AYYILDIZ
15.12.2006, 20:13
hakemler yapacağını yapar yine

Mehmet Fırat
15.12.2006, 20:16
tribünde tsliler daha fazlaymış

fteotdgs
15.12.2006, 20:16
Belli ki cesur yurek!, cagdas! teknik direktorum, canimdan cok sevdigim, biricik Ziya hocam beraberlige yatmaya gelmis Ankara'ya. Hey gidi Trabzonspor'um hey! Hala du bak Ali nolcek... Du bak Ali nolcek!

Mehmet Fırat
15.12.2006, 20:17
Dakika 17: Petrus uzaktan şansını denedi... Ceza sahasının dışından sert vuruşu direğin üstünden auta çıktı

Talat YAVUZ
15.12.2006, 20:17
doğru size göre taraftarlık skoru kafadan sallamaya bakıyo
biz gerçekleri görüyoruz bizden taraftar olmaz

gerçekleri görmeyi bi çok insan başarıyor önemli olan uygulamak sen bana sıradan taraftar yakıştırmasını da damgalıyosun ama biz trabzonumuz için cepte para yokken vizeler varken 6 haftadır galip gelemiyorken borç para alıp bursaya desteklemeye giden taraftarız çekirdekte yemedik orda ama sen bizi böle gördün seninde canın sagolsun.senin düşüncen

fteotdgs
15.12.2006, 20:18
Maci TRT radyodan dinliyorum. Spikerin ruhsuz anlatiminin da etkisi var ama resmen uykum geldi. Resmen beraberlige yatmaya gelmisiz buraya.

Volkan Yavuz
15.12.2006, 20:19
biler inandikkkkkkkkkkkkkkkkkkk
sizde inaninnn

bizim icin bu maci aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

AKSOY_61
15.12.2006, 20:20
hangi akla hizmet ediyosun ziyaaaa
geçen maçta ersen ve umutu yanyana oynatarak öyle veya böle 3 tane gol atmışsın
yine o maçta musampa yı maçın sonuna doğru istemeyerek oyuna soktun ne yaptığını gördün
lan bugün ne olduda yine saçma sapan bi kadro çıkarttın
rüyanda ankaraya 4 tane gol attığınımı gördün....

pReN@_61
15.12.2006, 20:21
haydi TRaBZoN...

Mehmet Fırat
15.12.2006, 20:22
maç harbi çok sıkıcı geçiyor...

fteotdgs
15.12.2006, 20:22
biler inandikkkkkkkkkkkkkkkkkkk
sizde inaninnn

bizim icin bu maci aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin
Boyle bir teknik direktor basimizda iken taraftar ya da futbolcular inanmis, inanmamis, ne yazik ki farketmiyor. Kenarda mac basina para alan Szymek, Musampa, oyunda Musa, Ferhat. Sonra Szymek gayet normal olarak gitmek isteyince de suclu oluyor.

Mehmet Fırat
15.12.2006, 20:23
Dakika 22: Wederson'un sağ taraftan ortasında savunma uzaklaştırdı, dönen topu savunma uzaklaştırdı. Dönen topa Mehmet Tosun'un vuruşu Jefferson'da kaldı.

Dakika 19: Gökdeniz bir kez daha köşe atışı kullandı. Çağdaş'ın kafa şutu Faruk'ta kaldı

AKSOY_61
15.12.2006, 20:25
gerçekleri görmeyi bi çok insan başarıyor önemli olan uygulamak sen bana sıradan taraftar yakıştırmasını da damgalıyosun ama biz trabzonumuz için cepte para yokken vizeler varken 6 haftadır galip gelemiyorken borç para alıp bursaya desteklemeye giden taraftarız çekirdekte yemedik orda ama sen bizi böle gördün seninde canın sagolsun.senin düşüncen

trabzonsporun büyük olduğunu herkez biliyo bunu kimse inkar edemez
bu arada senin taraftarlığa laf etmedim
eğer paran olmayıp hatta vizeler varken bursaya gidiyosan allah senden razı olsun ne diyim