PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hüseyin Avni Aker Stadyumu'na, Mabedimize Veda!

Sayfa : [1] 2

Ozan Yılmaz
20.08.2016, 23:45
Bizi biz yapan Avni Aker'e veda ediyoruz. Veda organizasyonumuzun biletleri yarın satışa çıkıyor.

Hüseyin Avni Aker. Kulübümüzün en önemli mihenk taşı. Bizi biz yapan her şeyi orada kazandık. 7 şampiyonluğumuzu, kupalarımızı orada kaldırdık. Sevinçlerimizi ve hüzünlerimizi hep orada yaşadık. Yağmurda ıslandık, karda üşüdük ama vazgeçmedik. Orada bütünleştik orada efsane olduk!

Evet, şimdi Avni Aker'den aldığımız ruhla yeni mabedimize yolculuk zamanı. Ama O'nu arkamızda bırakmadan aksine O'nun ruhuyla Akyazı'ya gitme zamanı. Giderken de güzel bir veda busesi koyarak ayrılmak istiyoruz elbette. Haliyle bütün taraftarlarımızın stadyumu, Avni Aker'in şanına yakışır bir şekilde Çarşamba günü doldurmasını bekliyoruz.

MAÇ BİLETİN FORMA HEDİYE ÇEKİN

Biletlerimiz yarın saat 13.00'de satışa çıkıyor. Biletler Ziyabey Tesisleri ve Avni Aker Stadyumu'ndaki gişelerden satılacaktır. Fiyatlarımız şu şekilde: Kale arkaları 30, Maraton 45, Kapalı 61, VIP 99 TL. Bütün biletleri yeni sezon formalarında hediye çeki olarak kullanılabilecekseniz. Taraftarlarımız hem passolig kartlarına yükleme yapabilecek hem de kağıt bilet alabilecek. (Kağıt bilet alan taraftarlarımız maça giriş yaptıktan sonra kendilerinde kalan bölümü forma hediye çeki olarak kullanacakları için saklamaları gerekiyor. Passolig kartına yükleme yapan taraftarlarımız ise kimlikleriyle birlikte mağazalarımıza gitmeleri yeterli olacaktır.)

TARAFTARIMIZ SÜRPRİZLERE HAZIR OLSUN

Veda organizasyonumuzun programı ise şöyle:

Saat 17.00: Kapıların açılışı

Saat 19.00: Program başlıyor (Avni Aker'i ve efsanelerimizi anlatan videolar)

Saat 19.20- 20.00: Sanatçılarımızın konseri Cengiz Selimoğlu

Furkan Derya ve İlyas Derya

İlknur Yakupoğlu

Özgür Babacan ve İrfan Seyhan

Salih Yılmaz

Kaptan Yılmaz

20.00: Görsel şovlar

21.00: Maç... Aralarında kulüp tarihimizde önemli yeri olan yerli ve yabancı oyuncularımızın da bulunduğu efsanelerimizle takımımızın maçı. (İsimler ayrıca açıklanacak. Taraftarlarımız sürprizlere hazır olsun)

22.15: Havai fişek ve ışık gösterileri

Harun-61
21.08.2016, 00:44
Mabed kelimesi değiştirilse hoş olur.

adiloş bebe
21.08.2016, 00:51
Bu zeminle avni akere veda etmek pek hoş olmayacak ama neyse

Hakan
21.08.2016, 00:53
Szymek falan gelir mi acaba :)

adiloş bebe
21.08.2016, 00:53
Mabed kelimesi değiştirilse hoş olur.
Burada mecazi bir anlam var bence o gözle bakmamak gerekir.

Samet Yildirim
21.08.2016, 02:06
Güzel bir veda olacak insallah.

My
21.08.2016, 02:37
Mabed kelimesi rahatsız edici. Abartmamak lazım.

Adem Akyüz'
21.08.2016, 08:29
Koltukları sökmeye izin var mı? :)

Murat'
21.08.2016, 10:18
Ben bu sanatçılardan hiç kimseyi tanımıyorum. :)

PortoDeGalinhas
21.08.2016, 10:37
arkadaşlar bizim cezamız 3. hafta bitmiyor mu? şimdi avni aker e veda ediyorsak 5. hafta nerde oynıcaz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yiğit SARI
21.08.2016, 10:41
arkadaşlar bizim cezamız 3. hafta bitmiyor mu? şimdi avni aker e veda ediyorsak 5. hafta nerde oynıcaz?

Taraftar veda ediyor diyebiliriz

PortoDeGalinhas
21.08.2016, 10:43
Taraftar veda ediyor diyebiliriz

5.hafta da mı cezalıyız yani?

Yiğit SARI
21.08.2016, 10:44

Bildiğim kadarıyla öyle. İlk içerdeki maçımız Akhisar yanlışım varsa renktaşlar düzeltir

İlkhan
21.08.2016, 11:12
Bildiğim kadarıyla öyle. İlk içerdeki maçımız Akhisar yanlışım varsa renktaşlar düzeltir
4 maçtı sanırım cezamız. Eğer öyleyse geçen sezon bir tane gitti kasımpaşa maçıydı yine.

Kaldı 3. Bu da gitti, kaldı 2. Akhisar 7. Hafta olduğundan antep(2. Hafta) - ev 3. Hafta(yasaklı) - deplasman 4. Hafta - ev 5. Hafta(yasaklı)

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz'
21.08.2016, 11:21

4 maç ceza aldık. Ligin 3. Haftası bu ceza doluyor. Bunun dışında Fenerbahçe maçına gidenlerin Passoligleri seyircili ilk maçta bloke ediliyor. Onların +1 maç cezası daha var yani. O yüzden de Akyazı'da seyirci sayısı düşmesin diye bir maç daha (5. Hafta) Avni Aker'de oynanacak.

Adem Akyüz'
21.08.2016, 11:24
4 maçtı sanırım cezamız. Eğer öyleyse geçen sezon bir tane gitti kasımpaşa maçıydı yine.

Kaldı 3. Bu da gitti, kaldı 2. Akhisar 7. Hafta olduğundan antep(2. Hafta) - ev 3. Hafta(yasaklı) - deplasman 4. Hafta - ev 5. Hafta(yasaklı)

Geçen sene 2 cezalı maç(Rize-Kasımpaşa) oynadık. Kalan iki maçın ilkini dün oynadık. Son maç ise 3. Hafta.. Ondan sonra cezamız bitiyor.

Sadece Fener maçına gidenlerin ekstra 1 maç cezası var. O sebeple 5. Hafta maçı da Avni Aker'de. Yani maç seyircili ama Fb maçında olmayanlar(ve o maçta kapalıda olanlar) girebilecek stada.

HOPA'LI TS'Lİ
21.08.2016, 12:19
Yayın olursa çok şık olurdu.
Var mı acaba?

Sertan Danışer
21.08.2016, 12:45
Yayın olursa çok şık olurdu.
Var mı acaba?

ulusal bir kanaldan ziyade yerel kanallardan biri öncesi ve sonrasıyla 4-5 saatlik bir programı yayın akışına alabilir diye düşünüyorum.en kötü ihtimalle youtube kanalımızdan yayınlanır.maç Trabzonda olacağı çekim,internet bağlantısı ve hatta spiker dert olmaz diye düşünüyorum.

Mert Acar
21.08.2016, 13:02
Stad dolacaktır...

Hasan Habip Özbay
21.08.2016, 13:27
organizasyon iyi fikir ama iyi düşünüp kimlerin geleceği iyi tesbit edilmeli ünallar fatihler shotalar ogünler turgaylar kimsenin kalbi kırılmamalı örnek olmalı tribünlerde dolmalı tabiki

İlkhan
21.08.2016, 13:58
Yeni futbolcular da tribünde oturup trabzondaki taraftarı görmeli.

only ts
21.08.2016, 16:00
Sanatci diyorlarda, bir Volkan Konak, Yusuf Guney, Rafet el Roman neden gelmez ? Insanlar nihayetinde para veriyor, guzel bir konser vermek varken neden boyle taninmamis insanlar gelir ki. Evet bunlar bedavaya gelmez tamamda zaten bu etkinlikte bedava degil. Insanlari bildigi sevdigi sarkicilarla bulusturmak varken bence bu sanatci olayi vizyona ters..
Daha fazla detayli dusunmeleri ve bence bazi seylere daha cok onem vermeleri lazim.. Sif rafet el romani dinlemek icin extradan 5 bin kisi bile gelir. Bunu boyle dusunmek lazim. Hem medyadada daha fazla yer alirsin, bedava reklamin olur..

Vizyonu gelistirmek lazim Baskanim..

ersn.alparslan
21.08.2016, 16:53
Hüseyin Avni Aker gibi destanların yazıldığı tarihi zaferlerin kazanıldığı ülkenin en önemli stadlarından birine böyle ucuz ve laf olsun diye düzenlenmiş veda organizasyonu yakışmadı. Tv lerde dönecek bir veda filmi yapılabilirdi karadenizli onlarca ünlü sanatçı var onlar çağrılabilirdi. Dünyanın en güzel en ihtişamlı stadı yapılsa bile Avni Akerin yeri hep ayrı kalacak.

srmnlii
21.08.2016, 17:28
bana da veda proğramı biraz sönük kalmış gibi geldi.. sonuçta orası avni aker.. manası anlatılamaz ki.. neyse görecez bakalım ne olacak..

HOPA'LI TS'Lİ
21.08.2016, 18:16
Stad full olmalı, veteranlara vefa olmalı

Ahmet Aksu
21.08.2016, 18:50
istanbuldaki kötü organizasyondan sonra inşallah burada daha iyisini yapmayı başarırlar..

Ozan Yılmaz
21.08.2016, 22:02
https://twitter.com/Trabzonspor/status/767436823190708224

rhm04
21.08.2016, 22:10
Bu organizasyon hafta sonu olamaz mıydı? Ben katılmayı çok istiyorum ancak taa İzmirdeyim nasıl gelir nasıl geri dönerim valla zor olacak

Adem Akyüz'
21.08.2016, 23:13
Bu organizasyon hafta sonu olamaz mıydı? Ben katılmayı çok istiyorum ancak taa İzmirdeyim nasıl gelir nasıl geri dönerim valla zor olacak
Hafta sonu lig maçı var.

Gökçebey
22.08.2016, 09:43
Geçen sene 2 cezalı maç(Rize-Kasımpaşa) oynadık. Kalan iki maçın ilkini dün oynadık. Son maç ise 3. Hafta.. Ondan sonra cezamız bitiyor.

Sadece Fener maçına gidenlerin ekstra 1 maç cezası var. O sebeple 5. Hafta maçı da Avni Aker'de. Yani maç seyircili ama Fb maçında olmayanlar(ve o maçta kapalıda olanlar) girebilecek stada.

Hatıra koltuk alamıyoruz yani :(

İskender
22.08.2016, 11:20
Yönetim fazla güveniyor taraftara hayal kırıklığına uğrayacak.

Boş sahada kendi aralarında maç yapacaklar..Daha havaya girmedi şehir en azından para harcayıp maça gelecek hava yok..

Ozan Yılmaz
22.08.2016, 12:00
Avni Aker'e veda organizasyonumuzun konser bölümü Gaziantep'teki terör saldırısı nedeniyle iptal edilmiştir.

Ozan Yılmaz
22.08.2016, 12:00
https://twitter.com/Trabzonspor/status/767645294552940544

emrex61
22.08.2016, 15:35
Ahmet Ceyhan, Necati Özçağlayan, Orhan Kaynak, Turgut Kural, Sinan Ünal, Hüsnü Özkara, Selami Güven, Bülent Gürsoytrak, Engin Çınar, Mehmet Yılmaz, Metin Aktaş, Kemal Serdar, Mehmet Ekşi, Şeyhmus Suna, Ali Kemal Denizci, Erdoğan Yılmaz, Ali Yılmaz, Erhan Çağlayan, Serdar Bali, Semavi Uzun, Yaşar Alemdaroğlu, Soner Boz, Metin Bak, İhsan Derelioğlu, Murat Şimşek, İsmail Gökçek, Galip Değerli, Emrah Eren, Çağdaş Atan, İbrahima Yattara, Hasan Özer, Mahir Günok, Osman Nuri Şahin, Jean-Marie Pfaff, Tolunay Kafkas, Mehmet Cemil Altın, Hasan Şengün, Bekir Barçın, Hüseyin Tok, Necdet Ergün, Cemil Canalioğlu, Miroslow Szymkowiak, Lemi Çelik, Davor Vugrineç, Hamdi Aslan, Orhan Çıkrıkçı, Ali Yavuz, Hamdi Zıvalıoğlu, İlyas Akçay, Osman Özköylü, Aziz Öğütçen, Jacek Cyzio. Mehmet Yazıcı (Kuş Mehmet)

dikkatimi çeken hami mandıralı yok neden acaba :D

Ozan Yılmaz
22.08.2016, 15:37
Hayde Avni Aker’e

Tarihi bir geceye tanıklık etmeye hazır ol!

Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda 24 Ağustos Çarşamba günü veda organizasyonu düzenliyoruz. Organizasyonumuzun bilet satışları devam ediyor. Bu kapsamda kale arkaları 30, Maraton 45, Kapalı 61, VIP 99 TL. Bütün biletleri yeni sezon formalarında hediye çeki olarak kullanılabilecekseniz. Taraftarlarımız hem passolig kartlarına yükleme yapabilecek hem de kâğıt bilet alabilecek. Satışlarımız Ziyabey Tesisleri ve Avni Aker Stadyumu’ndaki gişelerden devam ediyor.

ESKİ BAŞKANLARIMIZ ORADA OLACAK

Avni Aker’e veda gecesine efsane başkanlarımızdan Şamil Ekinci rahatsızlığı nedeniyle katılamayacak. Salih Erdem, Ahmet Celal Ataman, Mustafa Günaydın, Mehmet Ali Yılmaz, Faruk Özak, Özkan Sümer, Atay Aktuğ, Nuri Albayrak, Sadri Şener ve İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu katılacak. Efsane teknik direktörümüz Ahmet Suat Özyacı da aramızda olacak.

EFSANE FUTBOLCULARIMIZ YENİDEN AVNİ AKER’DE

Organizasyonumuzda efsane futbolcularımız ve kulüp tarihine adını yazdırmış futbolcularımız da Avni Aker’deki yerini alacak. Bazı futbolcularımız ve eski hocalarımız programları müsait olamadığı için gelemeyeceklerini bildirdiler. İşte katılacak efsanelerimiz…

Ahmet Ceyhan, Necati Özçağlayan, Orhan Kaynak, Turgut Kural, Sinan Ünal, Hüsnü Özkara, Selami Güven, Bülent Gürsoytrak, Engin Çınar, Mehmet Yılmaz, Metin Aktaş, Kemal Serdar, Mehmet Ekşi, Şeyhmus Suna, Ali Kemal Denizci, Erdoğan Yılmaz, Ali Yılmaz, Erhan Çağlayan, Serdar Bali, Semavi Uzun, Yaşar Alemdaroğlu, Soner Boz, Metin Bak, İhsan Derelioğlu, Murat Şimşek, İsmail Gökçek, Galip Değerli, Emrah Eren, Çağdaş Atan, İbrahima Yattara, Hasan Özer, Mahir Günok, Osman Nuri Şahin, Jean-Marie Pfaff, Tolunay Kafkas, Mehmet Cemil Altın, Hasan Şengün, Bekir Barçın, Hüseyin Tok, Necdet Ergün, Cemil Canalioğlu, Miroslow Szymkowiak, Lemi Çelik, Davor Vugrineç, Hamdi Aslan, Orhan Çıkrıkçı, Ali Yavuz, Hamdi Zıvalıoğlu, İlyas Akçay, Osman Özköylü, Aziz Öğütçen, Jacek Cyzio. Mehmet Yazıcı (Kuş Mehmet)

Hüseyin Avni Aker Stadyumu tarihi bir geceye tanıklık edecek. Saat 19.30’da başlayacak organizasyon kapsamında ilk şampiyonluk kupamızın temsili canlandırılması yapılacak. Bu sırada efsane başkanımız Şamil Ekinci ile bağlantı kurularak stadyumdaki ekranlardan taraftarlarımıza seslenecek.Avni Aker’i ve tarihini anlatan görsel şovlar ile videolar stadyuma kurulacak dev ekranlardan taraftarlarımıza sunulacak. Program kapsamında efsane futbolcularımızla birlikte A takımımız gösteri maçı oynayacak. Program havai fişek ve ışık gösterileriyle son bulacak.

Bu arada Hüseyin Avni Aker’in ailesi, Mardin Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın, Makedonya Yukarı Banisa Köyü Trabzonsporlular Derneği’nin kurucu başkanı Abdülhadi Hüseini, Trabzonspor uğrunda hayatını kaybeden taraftarlarımızın aileleri de aramızda olacak.

Murat'
22.08.2016, 15:38
Çok sönük geçecek gibi görünüyor, keşke Trabzon'da olaydım.

emrex61
22.08.2016, 15:42
Acilen sosyal medyadan duruma el atmalıyız #AvniAkereVeda (https://twitter.com/hashtag/AvniAkereVeda?src=hash) hastagını açtı klup destek olmalıyız havaya girmeliyiz.

Mert Acar
22.08.2016, 15:47
Tekke ve Hami yok... +Ünal,Çimşir,Abdullah,Ogün...

Biletler kapış kapış gider diye düşünüyordum fakat şuana kadar çok sönük 1000 bilet bile satılmamış nerdeyse...Taraftar grupları birlikte maça gelirler diye düşünüyorum inşallah yanılmam.
Bu maç Akyazının provası olacak..Dolmassa anlayın ki Akyazı da hayal..

adiloş bebe
22.08.2016, 15:52
Symkowiak ve vugrineç süper :)

Ahmet Aksu
22.08.2016, 16:39
Szymkowiak olmasına çok sevindim. en sevdiğim futbolcuydu keşke orada olabilseydim.

türk olarak çok fazla efsane isim olduğundan onları saymazsak
bence yabancılar olarak bu maçta olmasa bile akyazıdaki açılışta kesinlikle olması gereken kişiler:

Jean-Marie Pfaff, Jacek Cyzio, Şota Arveladze, Davor Vugrinec, Petar Milosevski, Marco Aurélio, Hans Somers, Lee Eul-Yong, Ibrahim Yattara, Karel D'Haene, Michael Petkovic, Jefferson, Miroslaw Szymkowiak, Marcelinho, Milan Stepanov, Rigobert Song, Didier Zokora, Paulo Henrique, Adrian Mierzejewski, Ondrej Celustka, José Bosingwa, Florent Malouda, Óscar Cardozo (ayrıca 2010-2011den de dolayı Hrvoje Cale, Gustavo Colman, Alanzinho, Jaja, Teófilo Gutiérrez, Arkadiusz Glowacki) olmak üzere 29 kişinin bu org. katılmasını isterdim.
(aralarında vefat eden varsa yakını gelebilir.)

bu yazdıklarımın %90ı 50 maç üzerinde oynayan isimler bazıları ise az oynamasına rağmen takıma katılan yıldız olarak dahil ettim.

Adem Akyüz'
22.08.2016, 16:43
"Bazı futbolcularımız ve eski hocalarımız programları müsait olamadığı için gelemeyeceklerini bildirdiler."

Neden x yok diye sormayın arkadaşlar. Cevap zaten haberde verilmiş.

exelans_25
22.08.2016, 16:44
Szymkowiak mi ah lan gidemiyoruz kahretsin

Adem Akyüz'
22.08.2016, 16:46
Tribünler muhtemelen boş olur.

emrex61
22.08.2016, 16:52
Ayrıca bir eleştiri olarak veda için bilet fiyatları bana göre yüksek.Asgari ücret 1300 tl iken bilet fiyatları çok yüksek oluyor alan var alamayan var sorna stad niye dolmuyor demeyin ayrıca pasolig cart curt sözde pasolig takımlar ceza almasın eylemi yapan kişiler ceza alsın diye getirildi takımlar yine ceza yiyor bu sisteme para vermek istemeyen çok inatçı kişiler var mesela ben kesinlikle pasolig almıcam ve maçlara gitmicem.

PortoDeGalinhas
22.08.2016, 17:15
muhtemelen o gün trabzonda olurum ve sırf szymkowiak için bile gidilir diyorum

acaba bu maçta alacağımız bilet ile bursaspor maçında aldığımız bilet birleştirilebiliyor mu? forma kampanyası için soruyorum?

Harun-61
22.08.2016, 17:17
Tekke'siz veda'mi olur :(

A. Aydın
22.08.2016, 17:21
Tekke'siz veda'mi olur :(

Kendisi gelmemiştir diye tahmin ediyorum. Hami için de aynı şey geçerli.
İhoyu çağıran yönetim tekke ile hami yi mi çağırmayacak.

Hakan
22.08.2016, 17:21
Szymek ve Yattara gelecek ve şu fiyatlara stad dolmayacaksa yuh derim.

yorumsuz6117
22.08.2016, 17:53
Tekke'nin olmaması fiyasko net.. Aynı şekilde tarihimizin en çok gol atan oyuncusu Hami'nin olmamasıda..

HTC One 801e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
22.08.2016, 18:04
ünal takim calistiriyor, anlarimda hami ve tekkenin yaptigi ayip

iki elleri kanda olsa kacirmamaliydilar

emrex61
22.08.2016, 18:11
Hamiyede Tekkeyede teklif edilmiştir kesin fakat bence birşekilde bahane uydurdular yada trabzonspora ve camiaya kızgınlar gelmediler neyse kişiler üstünden klup yönetilmez yönetim kesin davet etmiştir ben trabzonsporun gelecegine bakarım.

yorumsuz6117
22.08.2016, 18:24
Tekke teklif yapıldıysa ve bahane bulup gelmiyorsa büyük ayıp etmiş demektir..

HTC One 801e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemalettin Taşkın
22.08.2016, 18:29
fatih tekke geçen hafta yönetime sallayıp bu hafta veda gecesine gelirse ayıp olurdu zaten inşallah yönetim hiç çağırmamıştır.

gökdeniz faal futbolcu zaten gelmemesi normal

emrex61
22.08.2016, 18:44
Avni Aker veda etkinliğimizde forma hediye çeki biletinden almak istemeyen taraftarlarımıza kale arkası 10, maraton tribünü biletleri 20 TL.

Dediğime geldiler sonunda böyle organizasyonlarda bileti yüksek tutarsan gitmez kimse e birde bizim ekonomi ve alım gücümüz belli.

Samet Yildirim
22.08.2016, 18:58
Mazeret bildirip gelmeyenleri kiniyorum. Aran Baskan ve yönetim ile rezalet boyuta olsa bile geleceksin Avni Aker vedaya...

Biletler de ucuz. 2 mac seyircisiz ordan da para cepte kaliyor. Mazeret olmamali.

Tuğrul
22.08.2016, 20:00
TS'un 75-84 arası hanedanlık kurarak, 6 şampiyonluk kazanan futbolcu, teknik kadroya ilgi ve alaka daha fazla olmalı.

Her önüne gelen efsane diye sınıflandırılmamalı.

Mesela Fatih, Hami, Yattara, Gökdeniz gibi şampiyonluk apoleti olmayan oyunculara gereğinden fazla anlam ve saygı gösteriliyor.

Bu oyuncular Şenol Güneş, Ali Kemal, Dozer Cemil vs... gibi isimlerin üstüne gölge edecek tarzda konuşulmamalı.

Zira Trabzonsporu kazanan bir takım yapan, futbol geleneğinin temelini atan ve ligde lokomotif bir kulüp yapan bu futbolculardır.

Ufuk Turgut
22.08.2016, 20:10
stat dolar inşallah

Soner Albayrak
22.08.2016, 20:38
Maalesef o şehrin ruhu ölmüş..

Gürkan Asma
22.08.2016, 20:42
Jaja da geliyomuş :)

esra61
22.08.2016, 21:17
Herhangi bir tv kanalında maç verilecek mi acaba?
Umarım verilir de bizde bu geceden mahrum kalmayiz.

İbrahim CİHAN
22.08.2016, 21:47
Passolig kartı üzerinden 1den fazla alım yapabiliyor muyuz? Kendim gidemeyeceğim ama bilet almayı düşünüyorum, koltuk boş kalmasın diye de devretmeyi düşünüyorum. 2-3 kişi de olsa daha fazla kişi olsun. Yardımcı olabilecek, bilgi sahibi renktaş var mıdır?

Ozan Yılmaz
22.08.2016, 22:02
Passolig kartı üzerinden 1den fazla alım yapabiliyor muyuz? Kendim gidemeyeceğim ama bilet almayı düşünüyorum, koltuk boş kalmasın diye de devretmeyi düşünüyorum. 2-3 kişi de olsa daha fazla kişi olsun. Yardımcı olabilecek, bilgi sahibi renktaş var mıdır?
Alabilirsiniz. İstediğiniz kadar.

signal
22.08.2016, 22:38
Mehmet ali yılmazın gelecek olmasına üzüldüm.

emrex61
22.08.2016, 22:43
Trabzon istanbula yada farklı illere çok fazla göç verdi genç nüfüs eskisi gibi deyil baya azaldı.Trabzonun zaten ekonomisi yerinde olanların cohuda memur kesimi onlarında cohu trabzonsporlu deyil zaten.

Ozan Yılmaz
22.08.2016, 23:13
Trabzonda bulunan arkadaşlar; akrabaları, çevreyi, eşi, dostu, komşuyu, çoluğu, çocuğu toplayın bu organizasyona katılın lütfen.

Stadımız veda gecesinde öksüz ve boş kalmasın.

Orası tarihin yeniden yazıldığı yer, ihtilalin, devrimin ve efsanenin oluştuğu yer.

Görkemli ve kendine yakışan şekilde bir vedayı ve bu vefayı hak ediyor.

Nice değerlerimizin bize yaşattığı gurur dolu anların ev sahibi, yuvamıza güzel bir şekilde vedalaşmak ve bu organizasyona katılmak tüm Trabzon'un Trabzonspor'a borcudur.

Haydeee....

Avni Aker'imizi tıka basa doldurmaya...

Yeni bir başlangıç için, yeni zaferlerimiz için, camiamizin tekrar bir ve bütün, güçlü şekilde olabilmesi için bu gövde gösterisine ihtiyacımız var. Dosta düşmana gösterelim birlikteliğimizi ve gücümüzü.

Geleceğe umutla bakabilmemiz için üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirelim. Muhteşem bir gece olsun inşallah.

Tekrar eski ihtişamlı günlerimize dönmek dileğiyle haydeee herkes Hüseyin Avni Aker Stadı'na veda gecesine...

Bahane yok artık destek şart!

Mert Acar
23.08.2016, 00:21
Sosyal medyadan bas bas bağırıyor kulüp gelin şu etkinliğe diye...
Dolmassa yazık...Akyazı boşuna Trabzona derim..Klavye taraftarlığıyla olmuyor.
Şuan 500 bilet anca satılmış...Yarın 10-15 bin civarı şatış olmassa geçmiş olsun.

yüregimts
23.08.2016, 01:28
Macı büyük ihtimal Aspor dan yayınlayacaklarmıs

emrex61
23.08.2016, 02:10
Şike olayları çok etkiledi kenti futboldan sohudular inş. kısa zamanda o heycanı tekrar kazanırlar ama çok zor adalet ve güven kayboldumu yönetenlere kolay kolay gitmez kimse.

Ozan Yılmaz
23.08.2016, 09:37
Şike olayları çok etkiledi kenti futboldan sohudular inş. kısa zamanda o heycanı tekrar kazanırlar ama çok zor adalet ve güven kayboldumu yönetenlere kolay kolay gitmez kimse.
Yönetenlere güvenin kaybolmadığını her seçimde artan oy ivmesinden anlayabiliyoruz da takıma olan güven kaybolmuş diyebiliriz. O da her geçen sene azalan (stada gelen) taraftar sayısından anlaşılabiliyor.

only ts
23.08.2016, 09:54
bazi arkadaslari anliyorum ancak ben mesela dozer cemili hic hatirlamam, senol gunesi sadece teknik direktor olarak gordum hayatimda, Ali kemal kimdir onuda bilmem ve nicesi... ben 28 yasimda biri olarak fatih tekkeyi, hamimin son zamanlarini, yattarayi falan hatirliyorum, yani dolayisiyla yasi 40 in uzerinde olanlar ile 30 un altinda olanlarin bakis acisi farklidir.. evet bu nihayetinde sonucu degistirmez, sizin saydiginiz efsaneler daima efsane olarak kalacaktir, benim o yillari gorup gormemem birseyi degistirmiyor. sonuc olarak fatih tekke nin gelmesini isterdim..

son olarak herkes forma almak zorunda degil, bilet fiyatlarindan forma fiyatlarinin cikarilmasi yerinde olmus.

Burçak
23.08.2016, 10:26

Alabilirsiniz. İstediğiniz kadar.

Açıklık getirelim
Pasolig sayfasından istediğiniz kadar bilet alabilirsiniz.
Ancak satın aldığınız biletleri o anda kime aktaracaksanız kimlik numaralarını yazmak zorundasınız.
20 tane bileti şimdi alayımda maç günü istediğim kişilere veririm yapamazsınız yani.

61viya
23.08.2016, 10:26
Toplamda 3 yaziyla üç sayfa mi yorum var şimdi??
Çok mu aceleye getirildi organizasyon? Haberi mi yok insanların? Taraftarın haberi var ve ilgi buysa çok tuhaf.

İskender Çakmak
23.08.2016, 10:30
Kesinlikle doldurmalıyız. Camiamızın bütün olduğunu tüm Türkiye görmeli.

atomantcum
23.08.2016, 10:32
Haber ne kadar doğru tartışılır ama Hami ve Tekke, gelmeme sebepleri olarak "Kulüp personeli aradı, başkanın araması gerekirdi" demişler. İnsanda ego olur da bu kadar mı olur? Bu nasıl bir psikolojidir? Ne yapacaktı başkan tek tek herkesi o mu arayacaktı? Her işi başkan yapacaksa kulüp personelleri bostan korkuluğu mudur?

Siz gelmeyin ya, cidden gelmeyin.

http://www.61saat.com/futbol/hami-mandirali-ve-fatih-tekke-neden-yok-h329506.html

El Cordobes
23.08.2016, 10:44
bazi arkadaslari anliyorum ancak ben mesela dozer cemili hic hatirlamam, senol gunesi sadece teknik direktor olarak gordum hayatimda, Ali kemal kimdir onuda bilmem ve nicesi... ben 28 yasimda biri olarak fatih tekkeyi, hamimin son zamanlarini, yattarayi falan hatirliyorum, yani dolayisiyla yasi 40 in uzerinde olanlar ile 30 un altinda olanlarin bakis acisi farklidir.. evet bu nihayetinde sonucu degistirmez, sizin saydiginiz efsaneler daima efsane olarak kalacaktir, benim o yillari gorup gormemem birseyi degistirmiyor. sonuc olarak fatih tekke nin gelmesini isterdim..

son olarak herkes forma almak zorunda degil, bilet fiyatlarindan forma fiyatlarinin cikarilmasi yerinde olmus.

Hocam hemen hemen aynı yaşlardayız. ben de benzer şekilde düşünüyorum.

benim için Fatih Tekke dedin mi akan sular durur. bu gözler canlı canlı bir daha öyle bir forvet görür mü bilmiyorum ama çok zor. karakterinden, söylemlerinden vs. filan bahsetmiyorum. oralara girersek her efsanemize bir kulp takarız. sevmediğimiz bir yön buluruz. Tekke gerçekten bambaşkaydı. sağ-sol ayak, hava hakimiyeti, uzak-yakın plase - sert şutun her türlüsü, teknik kapasitesi müthiş, hızı fena sayılmaz bir forvette her şey olur mu arkadaş? ayrıca kaptanlığı, hırsı hakikaten efsaneydi. belki şampiyonluk yaşamadı, yaşatamadı ama vasat bir kadronun şampiyonluk mücadelesi vermesinin öncüsü olup sisteme çomak sokan takımın liderliğini üstlendi. cem papila gibi şerefsiz tetikçilere rüştüyü kale direğine yapıştırarak sahada isyan etti ama yetmedi. olsun 20 bin tertemiz yürek onun ve takımının peşinden haykırarak meydanlara indi. geldi ve geçti, bize de hatıraları kaldı. kim bu takımın bugün hala dimdik ayakta kalmasına, milyonları hala peşinden sürüklemeye devam etmesine, dünyanın her stadında taraftarını görmeye ufacık da olsa vesile olduysa Allah hepsinden razı olsun.

A. Aydın
23.08.2016, 10:58
Haber ne kadar doğru tartışılır ama Hami ve Tekke, gelmeme sebepleri olarak "Kulüp personeli aradı, başkanın araması gerekirdi" demişler. İnsanda ego olur da bu kadar mı olur? Bu nasıl bir psikolojidir? Ne yapacaktı başkan tek tek herkesi o mu arayacaktı? Her işi başkan yapacaksa kulüp personelleri bostan korkuluğu mudur?

http://www.61saat.com/futbol/hami-mandirali-ve-fatih-tekke-neden-yok-h329506.html

Fatih tekke benim sevdiğim futbolcudur. Ama bu yaptıklarıyla sadece sevdiğim futbolcu olarak kalacak.
Lemi den ne farkı kaldı.

Sadettin_
23.08.2016, 11:03
Yoneticisinden eski futbolcusuna,
Eski futbolcusundan.taraftar gruplarina kadar herkes "ben" diyor . Kimse trabzonspor demiyor.
Muharrem usta haric

Ali Bektaş
23.08.2016, 11:16

Şimdi merak ettim o bahsedilen klup personeli arayıp ta gelin görüşelim, başkan sizi sportif teknikdrektör olarak düşünüyor deseydi gene trip yaparmıydılar acaba.

UĞUR DURTAŞ
23.08.2016, 11:33
Hüseyin Avni Aker.
efsane stad,
inanılmaz güzel,başarılarla dolu güzel stadımıza veda ediyoruz.
gönül isterdiki ailemle birlikte bizde orada olalım,organizasyonun hafta içi olması zora soktu.
Hüseyin Avni Aker in en büyük heyacanını canlı tanıklık yapan,Dedelerimizin,Ninelerimizin, abilerimizin,amcalarımızın,dayılarımızın,teyzeleri mizin,halalarımızın,vs vs
bu güzel güne eşlik etmesi dileğiyle....

nbay
23.08.2016, 11:39
geceye gelen o kadar futbolcu daveti nasıl kabul etmişler acaba ? hami ve fatih gereksiz tribe girmişler. Farklı hesapları var yönetimle ,bahane bence personel tarafından aranmış olmaları değil .

İbrahim CİHAN
23.08.2016, 11:51
Trabzonspor tek yürek olsun diyoruz. Başkan bunun için çırpınıyor. Biraz da taşın altına elini bu öz efsanelerimizin sokması gerekirken tribe giriyorlar. Adam ne yapsın tek tek herkesi mi arayacak? Fikir ondan bunları çağırın diyen de o. Bütün işleri başkan mi yapacak? Hesaplar başka ağacın meyve vermesi batıyor. Kendi menfaatleri de olmayınca durum böyle oluyor. Bir de başkan için futboldan anlamaz muhabbeti var. Adam şuana kadar yaptıklarıyla fazlasıyla kendisini ispatladı. Bu sistemi iyice oturttugunda daha da iyi olacak. Futboldan anlamak için futbol oynamış olmak gerekmiyor. Başkan takıma duygusal olarak da bağlılığını bu tarz organizasyonlarla fazlasıyla gösteriyor. Hangi başkan yaptı bunu? Özetle bu adamlar menfaatci adamlar. Menfaatleri yoksa köstek olurlar. Birlikmis Trabzonspormus hep sonra. Önce kendi menfaatleri her zaman.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aytaç Çakıroğlu
23.08.2016, 11:52
AvniAker (https://twitter.com/hashtag/AvniAkereVeda?src=hash) yanlız kalacak maalesef öyle gözüküyor.BİRLİK olabilsek ah bir birlik olabilsek

~UniCef~
23.08.2016, 12:01
Tam bi rezillik.

Fatih T. de egosu tavan yapmis. Yok ondan ögrenecekmis yönetim. Yok o futbol dan geliyormus. Git basarili TD ol ondan sonra görüselim.
Her futbolcunun anlattigi kadar futboldan haberi olsaydi bügün Türkiye en az 2 defa dünya sampyonu olmus du. En az iki defa sampyonlar ligini kaldirmistik.

ibrahim
23.08.2016, 12:29
BMN hangi tribünde olacak?

Gesendet von meinem HTC One_M8 mit Tapatalk

Yiğit Gayretli
23.08.2016, 12:31
BMN hangi tribünde olacak?

Gesendet von meinem HTC One_M8 mit Tapatalk

Arkadaşlarımız Maraton'da olacaklar...

Reha Asan
23.08.2016, 12:55
Biletler satılmıyor sanırım.

Kulüp sürekli açıklama yapıyor.

Böyle bir maç için bir kahve parasına bile bilet satamıyorsak vay halimize.

Sosyal medyada hala indirim yapın diyenler görüyorum.

Arda'
23.08.2016, 12:58
O stad dolmazsa trabzondaki taraftar artık konuşmasın zaten herkes kendi egosunu düşünür olmuş baksanıza efsane dediğimiz adamlar gelmiyor davete

emrex61
23.08.2016, 13:06
Fatih tekke ve Hami mandıralı klubun paralelleridir bunu çok net biliyorve söylüyorum medyadada var bu şekilde olanlar.

Murat'
23.08.2016, 14:03
O kadar oyuncu çağrılmış, hepsini bizzat Başkan mı aramış sanki. Böyle bir günde beni başkan değil personel aradı demek nasıl bir şey anlamadım. Yazık ettiler kendilerine.

katre-i.matem
23.08.2016, 14:04
Trabzonspor Kulübü â€@Trabzonspor (https://twitter.com/Trabzonspor)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 9 dk.9 dakika önce (https://twitter.com/Trabzonspor/status/768041243083497472)</small>
Bugüne kadar ve devamında yeni sezon formalarından alan taraftarlarımıza maraton biletlerini bedava veriyoruz.

Valla suyu çıktı şu işin millet vip hizmet bekliyor sanırım

emrex61
23.08.2016, 14:06
Trabzonspor Kulübü ‏@Trabzonspor (https://twitter.com/Trabzonspor)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 9 dk.9 dakika önce (https://twitter.com/Trabzonspor/status/768041243083497472)</small>
Bugüne kadar ve devamında yeni sezon formalarından alan taraftarlarımıza maraton biletlerini bedava veriyoruz.

Tabikide alakası yok bizim trabzondaki nüfus oranı cok azaldı hep istanbul yada başka illere göçtüler tabi bunda siyasilerin rolu büyük biz siyaseti etnik ve boş laflar üstüne yaptıgımız için çözümde olmuyor.

Birtane arkadaşda cıkıp demiyor trabzona ne yaptınız insanlar iş imkanı sağlaması için OFG çıkıp park yaptık yol yaptık diyor :D

Murat'
23.08.2016, 14:10
Kızmayın ama veda için çok ama çok yanlış bir zaman seçildi. Böyle büyük bir organizasyon nasıl olur da sadece birkaç gün öncesinden duyrulur. Hem de tarih olarakhaftaiçi seçilir. Trabzon'da şu anda birçok insanın köylerde olduğunu bilmeyecek kadar şehir gerçeklerinden uzak değillerdir herhalde. Birkaç hafta sonra lig arası var, şu maçı lig arasında ve cumartesi günü yapsaydınız ne olurdu sanki. Bu acele neydi? Kaldı ki organizasyon gerçekten çok kötü, o çağrılan sanatçılardan bir tanesini bile tanıyanınız var mı?

Ahmet Aksu
23.08.2016, 14:15
neden artık insanlar bilet alıp maça gitmiyor..
trabzondaki taraftara laf atmayalım artık. bursa maçında gördük istanbuldaki taraftarımızın ne olduğunu 13binlik stadın yarısını doldurabildik.
gerçi bursa maçının bir benzeri organizasyon daha olsa yine gidermiydim asla gitmezdim çünkü her açıdan hayal kırıklığına uğradım. organizasyon rezalet, bilet için 2 saat sırada eziyet çektik, cuma günü maç olmasıda kötü oldu tabi, taraftar da yok, futbolcu tanıtımı rezalet, şarkıcıların hiçbirini tanımıyordum(yusuf güney hariç),ışık gösterisini anlamadım bile üstüne birde yağmur yiyince 3-0lık maç eziyet geldi..

A. Aydın
23.08.2016, 14:17
Trabzonspor Kulübü â€�@Trabzonspor (https://twitter.com/Trabzonspor)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 9 dk.9 dakika önce (https://twitter.com/Trabzonspor/status/768041243083497472)</small>

Yonetim hata yapti bence.
Organizasyona katilacak efsaneler tek tek taraftarlarin evlerini ziyaret edip , bahcelerinde gosteri maci oynamalari lazimdi.

Bizim taraftarimiz her seyin en iyisini hakeder.

Euzjad
23.08.2016, 14:24
Su taraftari camiden cagirsak caiz midir. Hoparlorden maca gitmelerini istesek :D

selcukyazici
23.08.2016, 14:29
trabzondaki taraftara laf atmayalım artık. bursa maçında gördük istanbuldaki taraftarımızın ne olduğunu 13binlik stadın yarısını doldurabildik.
gerçi bursa maçının bir benzeri organizasyon daha olsa yine gidermiydim asla gitmezdim çünkü her açıdan hayal kırıklığına uğradım. organizasyon rezalet, bilet için 2 saat sırada eziyet çektik, cuma günü maç olmasıda kötü oldu tabi, taraftar da yok, futbolcu tanıtımı rezalet, şarkıcıların hiçbirini tanımıyordum(yusuf güney hariç),ışık gösterisini anlamadım bile üstüne birde yağmur yiyince 3-0lık maç eziyet geldi..

Bursa maçına giden biri olarak stadın çoğu doluydu. Misafir tarafı boştu orada da bursalılar vardı zaten.

umitçebi
23.08.2016, 14:46

Stadın çoğu doluydu..Ayrıca organızasyon için değil,Trabzonspora destek için maça gittik.Şarkcıı turkucu gormeye değil..Trabzon bu takımı hak edıyorsa,o stadı doldurmalı.Yok sıradan bir anadolu kentı olup sıradanlaşacaksa gelmesınler doldurmasınlar,çaykur rıze yımpaş yozgat trabzon altay karşıyaka arrasına karışır gıder...

ccd6167
23.08.2016, 14:51
Yönetim reklam işini yapamıyor maalesef. Stad açılacak hala bir tane reklam yok sponsor da belli değil.

bjk stadının reklamını tvlerde 1 sene boyuncu hemen hemen hergün yaptı. Acilen iyi bir reklam firmasıyla anlaşması şart ciddi ciddi Zaman geçiyor.

Ahmet Aksu
23.08.2016, 14:52
Stadın çoğu doluydu..Ayrıca organızasyon için değil,Trabzonspora destek için maça gittik.Şarkcıı turkucu gormeye değil..Trabzon bu takımı hak edıyorsa,o stadı doldurmalı.Yok sıradan bir anadolu kentı olup sıradanlaşacaksa gelmesınler doldurmasınlar,çaykur rıze yımpaş yozgat trabzon altay karşıyaka arrasına karışır gıder...

tamam ben yanlış gördüm o zaman. trabzona destek için gittik ona şüphe yokta bu kadar para verince daha iyi şeyler bekliyordum. ilk defa bu kadar yüksek fiyat ödedim bilete öğrenciliğim yeni bitti maaşım yok biriktirdiğim para ile kardeşimle beraber 160 lira benim için çok..
eleştirini benden ziyade gelmeyenlere yapalım olurmu? :D

nbay
23.08.2016, 15:01
jaja'da geliyormuş geceye.. kulübündn izin alınmış..

only ts
23.08.2016, 15:03
insanlar 3000 bin tl bir telefona verirken acimiyor. her ay en yuksek gb li internet paketlerine fazlada 30 40 tl verirken acimiyor, her gun bir paket sigaraya 10 tl verirken acimiyor, gidip bir pantolona 200 tl verirken acimiyor, ama bir bilete 20 30 tl vermeye aciyor..

zaman degisti, devir degisti.. insanlarin onemsedigi para verdigi seylerde degisti, ama olmasi gereken yone degil, olmamasi gereken yone dogru degisti..

asgari ucreti 1300 tl ile 3000 tl lik telefona sahip arkadas tabiki 30 tl mac bileti veremez. o telefonun kamerasini kullanacagi yerlere bile gidemez. oyle alir elinde bakar.

neden telefondan ornek verdim, sene 2012, Trabzonda bir telefon bayisinde calisirken, bir bayanin o zaman yeni cikan fiyati 2000 tl olan bir telefonu alirken yasadiklari aklima geldide.. neyse uzun hikaye

Karmam
23.08.2016, 15:13
televizyon verecek mi belli mi?

katre-i.matem
23.08.2016, 15:17
Taraftarın takımına karşı aidiyet duygusu azalmış maalesef. Bunun için bir çok sebep sayılabilir ama caminin morale bu kadar ihtiyacı varken bir adım geri durmak neden ? Hiç evlat ile anne baba arasında küslük olur mu ?

nbay
23.08.2016, 15:20
10 bin kişi olursa iyidir

emrex61
23.08.2016, 15:22
insanlar 3000 bin tl bir telefona verirken acimiyor. her ay en yuksek gb li internet paketlerine fazlada 30 40 tl verirken acimiyor, her gun bir paket sigaraya 10 tl verirken acimiyor, gidip bir pantolona 200 tl verirken acimiyor, ama bir bilete 20 30 tl vermeye aciyor..

zaman degisti, devir degisti.. insanlarin onemsedigi para verdigi seylerde degisti, ama olmasi gereken yone degil, olmamasi gereken yone dogru degisti..

asgari ucreti 1300 tl ile 3000 tl lik telefona sahip arkadas tabiki 30 tl mac bileti veremez. o telefonun kamerasini kullanacagi yerlere bile gidemez. oyle alir elinde bakar.

neden telefondan ornek verdim, sene 2012, Trabzonda bir telefon bayisinde calisirken, bir bayanin o zaman yeni cikan fiyati 2000 tl olan bir telefonu alirken yasadiklari aklima geldide.. neyse uzun hikaye

Burda sence sorgulanması gereken asgari ücretin açlık sınırının 3 katı altında olmasımı bakın açlık diyorum yoksulluk sınırı 2.300 TL açlık sınırı 4.200 TL iken asgeri ücret 1300 TL olmasımı enteresan yoksa o ücretle insanların hayatına bir kalite katmasımı enteresan katmaktan kastım birşekilde standartlarını yükseltmeye çalışıyor.

Ülke ekonomisi dünyanın ilk 20 içinde oldugunu savunan siyasilerin (bakın o siyasi yada bu siyasi demiyorum hepsini işin içine katıyorum) o dev ekonominin tabana deyilde tavana yansıması sonucu ortaya çıkmış olabilirmi acaba.

Ülke siyasetin en büyük sorunu bu etnik kimliğe ideolojiye dayalı bir siyaset yürütüldüğü için insanlar siyasetden beklentisi benim düşüncelerimi savun noktasına geldi,halbuki siyaset insanların yaşam standartlarını daha nasıl iyi iş imkanları sunarız vs bunlar olmalı siyasetden beklenti herzaman bu olmalı.Asgari ücreti protesto eden yürüyüş yapanı görmedim demekki insanlar yoksulluktan açlıktan ekonomik zorluktan zevk alıyolar.

samet aslan
23.08.2016, 15:25
televizyon verecek mi belli mi?

AHaber verecekmiş

My
23.08.2016, 15:27
Bence meselenin özü çok daha derin. Tarih içerisinde Trabzonspor'un uğradığı yağmalar, kıyımlar ve yanlış yönetimler Trabzonspor taraftarını ciddi manada futboldan uzaklaştırdı. Öyle bir iki gazla da kolay kolay düzelmez.

Üzeyir Gönül
23.08.2016, 15:39
Burda sence sorgulanması gereken asgari ücretin açlık sınırının 3 katı altında olmasımı bakın açlık diyorum yoksulluk sınırı 2.300 TL açlık sınırı 4.200 TL iken asgeri ücret 1300 TL olmasımı enteresan yoksa o ücretle insanların hayatına bir kalite katmasımı enteresan katmaktan kastım birşekilde standartlarını yükseltmeye çalışıyor.

Ülke ekonomisi dünyanın ilk 20 içinde oldugunu savunan siyasilerin (bakın o siyasi yada bu siyasi demiyorum hepsini işin içine katıyorum) o dev ekonominin tabana deyilde tavana yansıması sonucu ortaya çıkmış olabilirmi acaba.

Ülke siyasetin en büyük sorunu bu etnik kimliğe ideolojiye dayalı bir siyaset yürütüldüğü için insanlar siyasetden beklentisi benim düşüncelerimi savun noktasına geldi,halbuki siyaset insanların yaşam standartlarını daha nasıl iyi iş imkanları sunarız vs bunlar olmalı siyasetden beklenti herzaman bu olmalı.Asgari ücreti protesto eden yürüyüş yapanı görmedim demekki insanlar yoksulluktan açlıktan ekonomik zorluktan zevk alıyolar.

Koyu olarak işaretlediğim yere özellikle dikkat çekmek isterim. Asgari ücretle hayatına kalite katmak için 3000 TL'lik telefon mu almak gerekiyor? 1000 TL'lik telefonla kalite katılmıyor mu hayata?
Buradan yola çıkarak Trabzon'da yaşayıp da iki haftada bir 20-30 TL verip maça gitmeyenler bu takımın taraftarı değildir. Kimse bahane aramasın; ayda 100 TL de olsa o para verilip maçlara gidilir. Trabzon'da herkes asgari ücretle mi çalışıyor da taraftar maça gitmiyor? Artık hayatımıza giren ve bizi oyalayan başka şeyler yüzünden tuttuğumuz takımdan uzaklaşır olmuşuz. Klavye başında, sokak arasında, mahalle kahvelerinde, otobüste, işte herkes Trabzonsporlu ama iş tribün olayına geldiğinde o tribünler bomboş.
Ne zaman ki takım başarı kazanmaya başlıyor, o zaman tribünlerde bir hareketlilik oluyor. Takımın taraftarı iyi gün taraftarı olmuş. Kötü günlerde destek olan yok maalesef.

emrex61
23.08.2016, 15:44
Koyu olarak işaretlediğim yere özellikle dikkat çekmek isterim. Asgari ücretle hayatına kalite katmak için 3000 TL'lik telefon mu almak gerekiyor? 1000 TL'lik telefonla kalite katılmıyor mu hayata?
Buradan yola çıkarak Trabzon'da yaşayıp da iki haftada bir 20-30 TL verip maça gitmeyenler bu takımın taraftarı değildir. Kimse bahane aramasın; ayda 100 TL de olsa o para verilip maçlara gidilir. Trabzon'da herkes asgari ücretle mi çalışıyor da taraftar maça gitmiyor? Artık hayatımıza giren ve bizi oyalayan başka şeyler yüzünden tuttuğumuz takımdan uzaklaşır olmuşuz. Klavye başında, sokak arasında, mahalle kahvelerinde, otobüste, işte herkes Trabzonsporlu ama iş tribün olayına geldiğinde o tribünler bomboş.
Ne zaman ki takım başarı kazanmaya başlıyor, o zaman tribünlerde bir hareketlilik oluyor. Takımın taraftarı iyi gün taraftarı olmuş. Kötü günlerde destek olan yok maalesef.

Ben asgeri ücretin çok ama çok düşük oldugunu söylemek istedim insanlar kendi hayatındaki egoları olsun görüntü olarak güzel gözükme isteği olsun tabiki bir klupten önde olabilir sonucta onun kişisel hayatı bu.He bu durum devam ederse bugun FETÖ yarın başka bir cemaat yada başka bir grup yine hainlik edicek çünkü sen kendi insanına bakamıyorsun devlet olarak ünv. okuyan öğrenci kalıcak yer bulamıyor bulsa bile ekonomik gücü el vermiyor falan filan yani kendi halkına bakamazsan dışardan biri gelir verir aylık 5 bin TL maaş senelerce yapılanır ve yine farklı hainliklere yol açar.

Para herşey deyildir ama refah düzeyi yükselmediği sürece insanlar sadakatını kaybeder öyle klavyeden yazdıgımız gibi deyil anadoludaki bir çok aile parasızlıktan okuyamıyor okusa bile özel okullar torpiller vs derken zaten baştan kaybediyor neyse bu düzeni savunmak gerçekten enteresan.

Duygusal bakıp yok aylık şukadar filan demeyin herkesin zevki farklı.

umitçebi
23.08.2016, 15:52
Bence meselenin özü çok daha derin. Tarih içerisinde Trabzonspor'un uğradığı yağmalar, kıyımlar ve yanlış yönetimler Trabzonspor taraftarını ciddi manada futboldan uzaklaştırdı. Öyle bir iki gazla da kolay kolay düzelmez.

Üstad,yorumuna saygı duyuyorum ama gazla sevgisi artan yada azalan taraftar ı çıktığımızda takımına canı gonulden bağlı gerıye stadı dolduracak 22 bın kışı kalmıyrsa gerçekten vay Trabzonspor un halıne..Elazığspordan rize spordan falan ne farkımız kalmış kı o zaman..

Şehrın bu sessızlıgı ve vurdumduymazlığı benı oldurecek..

only ts
23.08.2016, 16:31

valla kardesim, bana ne soylersen soyle, maasinin 3 kati para harcayip bir telefon alan insanlardan bir b... olmaz. taraftar bile olmaz. oyle beyinlerden hic birsey cikmaz. hatta mumkun oldugu kadar oyle insanlardan uzak durmak gerekir.. bakin ornek Yusuf.. arkadas cevresine bakin, oynadigi topa bakin. davul dengi dengine calar demis atalarimiz, ne guzel demis.

My
23.08.2016, 16:35
Üstad,yorumuna saygı duyuyorum ama gazla sevgisi artan yada azalan taraftar ı çıktığımızda takımına canı gonulden bağlı gerıye stadı dolduracak 22 bın kışı kalmıyrsa gerçekten vay Trabzonspor un halıne..Elazığspordan rize spordan falan ne farkımız kalmış kı o zaman..

Şehrın bu sessızlıgı ve vurdumduymazlığı benı oldurecek..Aslında bunu 2011'de takım şampiyonluğa koşarken de yaşadık. Hatırlayın stattaki taraftarın tepkisizliğini ve tarftar sıkıntılarını. O zaman bile doldurmakta güçlük çekiyorduk zaman zaman. 2011 sonrası yaşananlar bunun tuzu biberi oldu gibi geliyor bana. 2011'den beri ilk defa lig maçını 90 dakika izledim. Belki bir iki tane daha olmuştur hatırlamıyorum. Futbol artık oyun eğlenceden çıktı. Yorucu bir uğraş haline geldi. Benim gibi çok düşünen var.

brnclhn
23.08.2016, 16:44
Çok sebep aramaya gerek yok,trabzondaki genç nesil futbola meraklı değil,dikkatlerini verdikleri çok başka şeyler var,bedava bile olsa maçlara gitmez çoğu...orta yaş üzeri de evden takip ediyo genelde...yani bundan sonra eski dolu tribünleri kimse beklemesin,hele akyazıda 30binler falan çok zor...şampiyonluk yarışında olursak, o zaman olur 25-30 bin arası...

Hamburg_87
23.08.2016, 16:47
Akyaziyi cazib yapmayi basaramassalar, Avni Akerden daha az seyirci gelecek...
Genclerin Takilabilecegi, Zaman gecirebilecegi bir yer olmali!!

umitçebi
23.08.2016, 16:49
Çok sebep aramaya gerek yok,trabzondaki genç nesil futbola meraklı değil,dikkatlerini verdikleri çok başka şeyler var,bedava bile olsa maçlara gitmez çoğu...orta yaş üzeri de evden takip ediyo genelde...yani bundan sonra eski dolu tribünleri kimse beklemesin,hele akyazıda 30binler falan çok zor...şampiyonluk yarışında olursak, o zaman olur 25-30 bin arası...

Hocam,Trabzonda yaşıyorsun sanırım.Merak ettım,gençliğin dikkatini verdiği şeyler ne? Yanı Trabzon gibi bir yerde Trabzonspor u çıktıktan sonr aneye verıyolar dıkkatlerını..Gerçekten merak ettım.

emrex61
23.08.2016, 16:56
Hocam,Trabzonda yaşıyorsun sanırım.Merak ettım,gençliğin dikkatini verdiği şeyler ne? Yanı Trabzon gibi bir yerde Trabzonspor u çıktıktan sonr aneye verıyolar dıkkatlerını..Gerçekten merak ettım.

Ben vereyim cevabını iş aş evlilik gibi sorunlar mesela Trabzon öyle iş imkanı olan bir şehir deyil sağ sola göç veren bir şehir.Herzaman diyorum insanların refah düzeyi düzelmeden stadlar herzaman boş kalır hayatta daha önemli çok şeyler var.

Cengiz Çubukcu
23.08.2016, 17:04
yönetimin ciddi şekilde şehiri ihmal ettiğini düşünüyorum, sırf kongreye gelen neredeyse 10000 kişi var bunlar maça gitse stadın yarısı dolar...

Sercan Keleş
23.08.2016, 17:06
yönetimin ciddi şekilde şehiri ihmal ettiğini düşünüyorum, sırf kongreye gelen neredeyse 10000 kişi var bunlar maça gitse stadın yarısı dolar...

İstanbuldaki maçta İstanbuldaki taraftarları suçluyordun abi. Yanlış mı hatırlıyorum 10bin kişilik stadyumu 100 liradan niye dolduramıyorlar diye ?

[KAPLAN]
23.08.2016, 17:12
Sık sık aldığımız tribün kapatma cezaları,
Yaşanılan hakem hataları,
Şike süreci,
Passolig,

Yine de veda maçında o stadın biletleri çoktan tükenmiş olmalıydı. Bunun bahanesi olamaz.

grisakall
23.08.2016, 17:21
az önce ablam aradı benle nişanlımın tc numarasını istedi.bilet almışlar. ailecek gideceğiz işallah. deniz manzaralıdır diye deniz tarafından almış biletleri :)

brnclhn
23.08.2016, 17:31
Arkadaşın dediği gibi iş aş bulma derdi değil bence...sokakta kalabalık gruplarla bağıra çağıra dolaşmak onlar için büyük keyif...forum,uzunsokak gibi yerlerde kız peşinde dolaşmak bir diğer uğraşları...hele bi de araba varsa altlarında magandalık yapmayı da severler...bunlar onların önceliği...iş bulma okuma gibi dertleri ikinci planda...işte Trabzonsporu izlemek de onlardan fırsat kalırsa...bunlar tabiki herkes için geçerli değil, ama inanın trabzonda azımsanmayacak bir kitle...

Ozan Yılmaz
23.08.2016, 17:33
Biraz önce passo'dan tribünlerin doluluk durumuna bakayım dedim sırf meraktan.

Ne yazık ki şu an için stadın %90'ından fazlası BOŞ gözüküyor.

Kulüp biletler satılsın diye daha ne kampanya yapacağını şaşırdı,

yılın bu bölümünde, memleketin en kalabalık zamanlarında bu tablo ortaya çıkıyorsa çok büyük bir hayal kırıklığı olur gerçekten.

Herkes üzerine düşeni yapsın, elini taşın altına koysun lütfen. İnternet üzerinde kalmasın destek, fiiliyata geçsin artık!

cebcare
23.08.2016, 17:35
Özellikle Trabzon'daki arkadaşlar çevrenizdeki insanlara baskı yapın bu nasıl Trabzonsporluluk Trabzonspor'un bu kadar desteğe ihtiyaç duyduğu bir anda şehrin bu umursamamazlığı beni üzüyor sinirlendiriyor ve maalesef karamsarlığa itiyor.

el_conquistador
23.08.2016, 17:36
Trabzon'u Trabzon yapan kac tane deger üretilmis bu sehirde acaba? Kendi degerine sahip cikmaktan aciz olmanin nedeni sadece dejenere olmak ile aciklanabilir bence. Baska bir izahi yoktur.

zx61
23.08.2016, 17:39
Trabzondan iyice soğudum. Bedava olmadığı sürece maça gitmez oradaki taraftar.Ki bedava olsa bile gitmezler mevcut yönetime küsmüşler takımı şehirden uzaklaştırmış.Bu ne demek oluyor gerçekten anlamıyorum keşke gerçekten öyle bir şey yapmış olsaydı yönetim ama yapmadı.Bir kaç aydır adam akıllı yönetiliyoruz herhalde bunu kaldıramadı Trabzondakiler.
Avni akere veda maçı ancak hiçkimsenin umrunda değil yazık gerçekten.Taraftarın haberinin olmadığına inanmıyorum duymuşlardır muhtemelen.Avni akere böyle veda etmek çok üzücü

emrex61
23.08.2016, 17:48
Ne sandınız kardeşlerim okadar haksızlık okadar adaletsizlik işte yapılmak istenende buydu sisteme güveni olmayan gitmez maça bunu AKP CHP MHP hepsi destek verdi peki trabzon halkı naptı gitti %65 oyla AKP getirdi neyse ben size asıl ince noktayı söylücem bu yönetimin en büyük hatasını ve iyi niyetinden şüphe etmeye basladım.

Yarın aziz yıldırım ntv de konuşcak kendini aklıcak filan bizimkiler çıldırcak yine klavye delikanlıları boy göstercek.Bizim maçsa bunun gölgesinde kalıcak ve hiç konusulmucak bile yani önemsiz ve değersiz bir camia süsü verilcek ve buna bu yönetimde buna yol açıyor neyse herzaman diyorum adaletine guvenmediğin sistemin kurucularını kral yaparsan olacagı buydu yakındır altay gibi göztepe gibi çöküp gitmemiz.

Ve sözüm Celil hekimogluna çok net biliyorum akraba ve arkadaslarımdan çıksın açıklasın kimlere ve hangi STK lara bu maça gitmeyin diye telkinlerde bulunmuş.

Cengiz Çubukcu
23.08.2016, 17:51
İstanbuldaki maçta İstanbuldaki taraftarları suçluyordun abi. Yanlış mı hatırlıyorum 10bin kişilik stadyumu 100 liradan niye dolduramıyorlar diye ?

alakası yok :) ben 10000 kişi hafta içi gayet iyidir diyordum... nereye gitmek istediğini gayet iyi anlıyorum, benim için taraftarın istanbuldaki ya da Trabzondaki diye ayırımı olmaz... Trabzondaki taraftarın sosyolojisini açıklamaya çalışan arkadaşlara tavsiyem konunun organizasyonsuzluk olduğunu anlamalarıdır ....

Ege Kum
23.08.2016, 17:55

önce haberin doğruluğundan şüphe edip sonra haber üzerinden adamları böyle yerin dibine sokmak nasıl bir şeydir anlayamadım?

haber yalan.

Ege Kum
23.08.2016, 17:58
biletler nerden satılıyor birde kağıt bilet dimi
edit: avni akerden ve ziya bey tesislerindenmiş

Poor
23.08.2016, 18:00
Bize akyazi da cok ya daha ufak bir stad yapilsaydi keske

only ts
23.08.2016, 18:05
Arkadaşın dediği gibi iş aş bulma derdi değil bence...sokakta kalabalık gruplarla bağıra çağıra dolaşmak onlar için büyük keyif...forum,uzunsokak gibi yerlerde kız peşinde dolaşmak bir diğer uğraşları...hele bi de araba varsa altlarında magandalık yapmayı da severler...bunlar onların önceliği...iş bulma okuma gibi dertleri ikinci planda...işte Trabzonsporu izlemek de onlardan fırsat kalırsa...bunlar tabiki herkes için geçerli değil, ama inanın trabzonda azımsanmayacak bir kitle...

bu yazdiklarinizdan dolayi 18 yasimdayken Trabzonumu terkettim.. oldu 10 sene.. icindeki insanlari gram ozlemiyorum.

ne kadar aci degil mi ? ....

Çağatay_
23.08.2016, 18:13
Akyazı Stadyumu'nun doldurulması mümkün değil derken küfür yemediğimiz kalmıştı.

Akyazı'yı beğenmeyenler, Avni Aker kalsın diyenler, Avni Aker'e sahip çıkmıyor.

Akyazı'yı beğenmek ya da beğenmemek için onlarca sebep olabilir. Bu bahsettiklerim, stadyumun yerinin değişmemesi konusundan başka hiçbir motivasyonu olmayanlardır. Adam yeni stadyuma karşı çıkarken tek argümanı stadın yerinin değişmemesi gerektiği, başka bir kriter yok. Ama veda maçına gitmiyor.

Bir şahıstan ya da şahıslardan bahsetmiyorum. Bu konuda büyük gürültü koptuğunu biliyoruz, ama maça 50 kişi gidecek herhalde. Yazık oldu.

Ozan Yılmaz
23.08.2016, 18:18
Bize akyazi da cok ya daha ufak bir stad yapilsaydi keske
Yan tarafa da beş bin kişilik saha yapılacak ya olmazsa orada oynarız(!)

E. Okan Bülbül
23.08.2016, 18:23
Yönetimin yerinde olsam organizasyonu iptal eder taraftara ultimatom verirdim.

only ts
23.08.2016, 18:29
Yönetimin yerinde olsam organizasyonu iptal eder taraftara ultimatom verirdim.

bi dahada sittin sene kimse maca gelmezdi

[KAPLAN]
23.08.2016, 18:30
Trabzon Türkiye'nin özetidir. Yobazlık bizden sorulur. Alınacak en yeni en gereksiz ne varsa bizden daha iyi kimse bilemez. En son apaçi saç modeli, Trabzon'daki berberlerden daha iyi hiçbir yerde yapılamaz. Mesela uzun gölümüz vardı bir aralar, artık uzun taş ocağı mı demeli. Araplar gelse de iki karış toprağımızı satıp biraz para görsek diyor halk. Az akıllı olan Trabzon'da kalmıyor zaten. Belki de Trabzonspor da kalmamalı. Bir gün neden olmasın.

E. Okan Bülbül
23.08.2016, 18:31
bi dahada sittin sene kimse maca gelmezdi
Rica minnet, yalvar yakar gelen taraftar gelmesin zaten.

Furkan Özdem
23.08.2016, 18:32
Şimdiye kadar 800 bilet satıldığı doğru mu?

Poor
23.08.2016, 18:35
Fener boyle bir organizasyon yapsa Alexi getirse bilet kalmaz. Sonra neden kaybediyoruz..

Gürkan Asma
23.08.2016, 18:35
Şimdiye kadar 800 bilet satıldığı doğru mu?

Demin Passo dan baktım koltuklara kabaca 3 bin civarı satılmıştır diye tahmin ediyorum.

~UniCef~
23.08.2016, 18:40
Taraftara gelemsi icin yalvarmak da ayri bir üzüntü.

Gelmezse gelmesin. Surda kazanilacak 100 000 TL söz konusu olmammasi gerek

Furkan Özdem
23.08.2016, 18:44
Demin Passo dan baktım koltuklara kabaca 3 bin civarı satılmıştır diye tahmin ediyorum.

3 bin de komik bir sayı. Böyle bir katılımla organizasyon olacaksa hiç yapılmasın iptal edilsin daha iyi. Rezillikten başka bir şey getirmez bir de a sporda yayınlanacakmış.

Trabzonspor taraftarı için değerlerinin zerre kadar önemi yokmuş demek ki. İstanbul taraftarlarından bir farkımız kalmamış.

Sadettin_
23.08.2016, 18:47
Stad dolacaktır rahat olun

esra61
23.08.2016, 18:52
Meseleyi Trabzona veya İstanbul indirgemek Tüm Trabzonspor taraftarına saygısızlık olacağını düşünüyorum.
Trabzon İstanbula taşınsın , Trabzonspor Trabzona büyük gekiyor gibi ifadeler kırıcı kavramlar.
En kotu maçlarda dahi o stada insanlar gelirken böyle güzel anlamlı bir maça ilginin az olması dikkat çekici.
Sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla Trabzondaki insanların konudan bihaber olması , duyurunun ve reklamın düzgün yapılmaması bu derece dusuk bilet sayılarını beraberinde getirdi.
Trabzon ,Trabzonspora sahip çıkmıştır çıkacaktirda bunun kıstası yarınki maçta değil olmamalıdır da.
Velhasıl kelam kimseyi kırmaya gerek yok.Trabzondaki taraftarlar İstanbul sakinleri,İstanbuldakilerde Trabzondakileri ağır nitelikte elestirmemeli.
Yarin maç saati gelsin sonra konuşulur bu konular.
He unutmadan herkes Trabzondaki maça gidebilecek akrabalarını durumdan haberdar ederse çok güzel olur.
Kalın Selametle....

Ege Kum
23.08.2016, 18:52

Bu kitle sadece Trabzonda değil Ülkenin heryerinde var ve gördüğüm kadaryırla diğer illere oranla Trabzonda daha az sayıda bu magandalar

;1920516839']Trabzon Türkiye'nin özetidir. Yobazlık bizden sorulur. Alınacak en yeni en gereksiz ne varsa bizden daha iyi kimse bilemez. En son apaçi saç modeli, Trabzon'daki berberlerden daha iyi hiçbir yerde yapılamaz. Mesela uzun gölümüz vardı bir aralar, artık uzun taş ocağı mı demeli. Araplar gelse de iki karış toprağımızı satıp biraz para görsek diyor halk. Az akıllı olan Trabzon'da kalmıyor zaten. Belki de Trabzonspor da kalmamalı. Bir gün neden olmasın.

Yorum yaparken cümlelerinize dikkat edin. Kendinizi yobaz olarak görebilirsin ama bunu çoğunla vuramazsın arkadaşım.

Gürkan Asma
23.08.2016, 18:57
Çoğu kişinin böyle bi organizasyondan haberi bile yok arkadaşlar, temel sorun bu. Sosyal medyadan Orda olacak mısın demekle olmuyor tanıtım yapmak. Fakat tribünler dolacaktır emin olun. Daha 3 bilet de ben alacağım :D

Ege Kum
23.08.2016, 18:58
Organizasyonun reklamının iyi yapılmaması
Son zamanlarda aşırı düzeyde yaşanan terör olayları
Takımın 5 senedir yoklara oynaması
Hafta içi oluyor olması

Belkide stadyum bu yüzden boştur? bunuda düşünseniz güzel olmazmı? Trabzonu niye bu kadar aşağılıyorsunuz. ülke dört dörtlük de bir Trabzon insanı anormal sanki

Sercan Keleş
23.08.2016, 19:14
Meseleyi Trabzona veya İstanbul indirgemek Tüm Trabzonspor taraftarına saygısızlık olacağını düşünüyorum.
Trabzon İstanbula taşınsın , Trabzonspor Trabzona büyük gekiyor gibi ifadeler kırıcı kavramlar.
En kotu maçlarda dahi o stada insanlar gelirken böyle güzel anlamlı bir maça ilginin az olması dikkat çekici.
Sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla Trabzondaki insanların konudan bihaber olması , duyurunun ve reklamın düzgün yapılmaması bu derece dusuk bilet sayılarını beraberinde getirdi.
Trabzon ,Trabzonspora sahip çıkmıştır çıkacaktirda bunun kıstası yarınki maçta değil olmamalıdır da.
Velhasıl kelam kimseyi kırmaya gerek yok.Trabzondaki taraftarlar İstanbul sakinleri,İstanbuldakilerde Trabzondakileri ağır nitelikte elestirmemeli.
Yarin maç saati gelsin sonra konuşulur bu konular.
He unutmadan herkes Trabzondaki maça gidebilecek akrabalarını durumdan haberdar ederse çok güzel olur.
Kalın Selametle....

Daha geçen gün İstanbul'da oturdum kafede çay içiyorum. Bir motor iki araba birbirine girdi. Motordaki çocuk yere düştü yüzü gözü kan içinde ayağı kan içinde. Çarpışan diğer iki arabadaki 20 25 yaş arası gençler motordaki adamı umursamadan tartışmaya başladılar. Bir kavga başladı, küfürler havada uçuşuyor. Sopalarla birbirlerine girdiler. Sonra dağıldılar. 5 dakika sonra geldi adam oradan 3 - 5 kişiyi topladı. Dayak yiyen çocuğun babası geldi çocuğuna tokat atıp sen adam değilsin iki tane sıkamadın mı kafalarına. Karı kılıklı dedi. Sonra oturduğum kafeye oturdular o çocuk buraya gelecek falan filan kolpalıklar. Kavga eden iki kesim var. Birisi Rizeliler , diğer kesim Trabzonlular. Kafa yapısı bu bizim yöremizin. Bu insanlar ne anlar bağlılıktan, keyifle maç izlemekten takımı desteklemekten. Bunlar ne anlar takıma sahip çıkmaktan sabretmekten her şartta desteklemekten.

Bizim yöremizin gerçeği budur. Bu Trabzon bu kafa ile Trabzonspor'a destek çıkacak kabiliyette değil. Zarardan başka hiçbir getirisi yok bu insanların. Nefes almaları ziyan bu insanların. İnsanlığa, ülkeye zerre yararı dokunmayan canlılar bunlar Trabzonspor'a mı sahip çıkacaklar. Senin bahsettiğin o anlamları, o duyguları yaşayacak insanlar değil bunlar anlamazlar bile.

Trabzonspor taraftarı İstanbul takımları taraftarından farklıdır. Toprak bağı var. Milliyetçilik duyguları var. En kötü ihtimalle 500bin kişinin yaşadığı bir şehirde 3 bin gibi komik rakam bilet satıyorsan eleştirilirsin. En ağır eleştiri ve ithamları hakediyor Trabzondaki taraftarlar. Bazılarını ayırıyorum.

Adem Akyüz'
23.08.2016, 19:30
Arkadaşlar, stadın boş kalması sorununu salt bilet fiyatları üzerinden düşünürseniz hata yaparsınız.

"Biletler bedava, niye gitmiyorsunuz?" İyi de sorun bilet fiyatları değilki. En azından tek başına bilet fiyatları değil.

Stad niye dolmuyor diye sorduğunuz zaman size onlarca cevap sayabilirim ben. Daha önce defalarca yazdık bunları. Şimdi tekrar tekrar aynı şeyleri yazmaya gerek yok. En büyük sebep takıma güven olmaması.

Bakın, size şöyle söyleyeyim. Son 3-4 yıldır Avni Aker'e gittiğim maçlarda(ki her yıl hatırı sayılır bi sayıda maça giderim) pişman olmadan döndüğüm maç sayısı iki elin parmaklarını geçmez. Stadı doldurduğumuz hangi maçı kazandık en son inanın hatırlamıyorum. Abartısız söylüyorum bunu, durum bu. Futbol ortamına güvensizlikten ziyade sorun takıma güvensizlik.

Bu takım sahada keyif versin, mücadele etsin. Ben eminim ki o stad zamanla dolacaktır. Ama bunun 1-2 hafta içinde olacağını beklemeyin. Çünkü bu takıma ve futbola olan güvensizlik 1-2 günde oluşmadı. En az 5 yıllık bir çöküş sürecinden bahsediyoruz. Durum böyleyken 1-2 maçla her şeyin düzelmesini beklemek biraz hayal.

Sürekli bir Istanbul-Trabzon kavgası yaratılmaya çalışılıyor. Arkadaşlar, dünyanın neresine giderseniz gidin, Trabzonspor Taraftarı aynıdır. Daha 2 hafta önce gördük bunu.

Stad dolmuyor mu? Istanbul'da da dolmadı.
Kavga mı çıkıyor? Istanbul'da da çıktı.
Taraftar oyuncuları geriyor mu? Istanbul'da da aynısı oldu.

Sorun Trabzon-Istanbul meselesi değil. Sorun nitelik meselesi. Ve maalesef ki Trabzonspor Taraftarı her yerde aynı.

Her şey bir yana yarın akşamki maç için inanılmaz kötü bir organizasyon var ortada. Sosyal medya dışında hiçbir yerde maçın haberi yok. Şehirde yüzde 70'in maçtan haberi bile yok. 3-4 güne sıkıştırılmış bir organizasyon. Neresinden bakarsanız bakın çok aceleye gelmiş. Böyle olmamalıydı.

Ege Kum
23.08.2016, 19:38
Trabzonun belli başlı sorunları olabilir ama yaşadığınız şehirler dört dörtlükmüş gibi af edersiniz b.k atmakta olmuyor. Ben Trabzon insanını bu tarz konularda hassas bilirim o yüzden birşeyler yazarken daha dikkatli davranın. 50 satır enteresan örnekler verip gömüp gömüp en sonunda bazılarını ayırıyorum demekle olmuyor.

Sezgin Öztürk
23.08.2016, 19:43
3 bin nedir yahu çok yazık. Trabzon taraftari beleş bilete alışmış arkadas bunun başka bir açıklaması olamaz.Veda ediyoruz evimize bizi büyük yapan degerlere.Birlik olup o stadda şölen havası oluşturmak vardı. Ama Trabzon birlikteliği beraberligi bütün olmayı sadece siyasi partı mitinglerinde hatırlar olmus.

beratika
23.08.2016, 19:44
Aceleye getirilmiş gibi bir organizasyon.

Konserler iptal edilmeden önceki sanatçılar bile yereldi.
60 yıllık stadyuma veda amatör olmamalıydı.
He tabi çok güzel olursa organizasyon laflarımı yerim.

Bir de Salih dutsun olayından sonraki Osmanlı maçının acayip tanıtımı yapılmıştı Trabzonda.Burada öyle olmadı galiba?

emrex61
23.08.2016, 19:46
Organizasyonun sönük olmasının sebebi yönetimin acele etmesidir yani yönetimin hatasıdır.

Sercan Keleş
23.08.2016, 19:50
Trabzonun belli başlı sorunları olabilir ama yaşadığınız şehirler dört dörtlükmüş gibi af edersiniz b.k atmakta olmuyor. Ben Trabzon insanını bu tarz konularda hassas bilirim o yüzden birşeyler yazarken daha dikkatli davranın. 50 satır enteresan örnekler verip gömüp gömüp en sonunda bazılarını ayırıyorum demekle olmuyor.

Ben yaşadığımız şehire laf etmedim. İnsanına laf ettim. Alınganlarsa alınsınlar problem değil gerçek gün gibi ortadadır. Demokrasi mitingleri, Akp mitingleri dolup taşarken koskoca bir maziye 3bin kişiyle veda ediyorsan savunamazsın. Bunun mantıklı bir açıklaması olamaz.

İstanbul'da 100 lira bilet 10bin taraftar bildiğin 3 günde toplandı. Hafta sonu yoktu insanların bilet alacakları.

10 lira bilet. Kaldı ki veda maçı. 3 bin zorla o kadar sıkıştırmayla zor satılmış.

Bu insanlardan ayırdıklarım sadece maça gidenler bu böyle biline.

Mert Acar
23.08.2016, 19:52
Akyazı açılışı büyük organizasyon olacak..Çoğu şey oraya saklanıyor bence.

esra61
23.08.2016, 19:54
Sercan Keleş Eleştiri elbette olmalı ,olacaktır da ama örnekler ve organlar ağır olmamalı.
Çünkü Trabzona yapilan ağır ithamlar bana İstanbula yapılan saldırılar yine bana gelir çünkü hepimiz aynı değerlere sahip,benzer kulturlerden birleşen ve aynı renklere gönül vermiş insanlarız.
Kızgın olabiliriz lakin yazarken birazcık daha yapıcı davranmakgerekir.
Birazcık da neden bu böyle oldu diyip görünenin ardındakini sorgulamak yanlış olmaz zannimca.
Özellikle takımımız adına Sabır en önemli ilaç derken her alanda ve herkulvarda bunun böyle olması gerektiğini dusunen ve uygulamaya çalışan insanların sayısını artırmak önem teşkil etmektedir.
Eleştiri kabul ama yıkmadan kırmadan dagitmadan ;)
Her şey güzel olacak bu sene...
Yarin ki maçta da tribünler dolacaktır, benim gönlüm ferah.

UgurAk61
23.08.2016, 20:01
Ilginin az olmasi yönetimden kaynaklaniyormus! Haha cok komik, 10 tl bilet var 3.000 bilet satilmis! Fedakarlik sifir! Tarihimiz türkiyenin en büyügü olabilir, Anadolunun efendisiydik, ama taraftar olarak inanin nefret ettigimiz eses bile bizden daha iyi! Taraftarlarin 99% belesci! Yaziklar olsun!

selcuk
23.08.2016, 20:01
Ben yaşadığımız şehire laf etmedim. İnsanına laf ettim. Alınganlarsa alınsınlar problem değil gerçek gün gibi ortadadır. Demokrasi mitingleri, Akp mitingleri dolup taşarken koskoca bir maziye 3bin kişiyle veda ediyorsan savunamazsın. Bunun mantıklı bir açıklaması olamaz.

İstanbul'da 100 lira bilet 10bin taraftar bildiğin 3 günde toplandı. Hafta sonu yoktu insanların bilet alacakları.

10 lira bilet. Kaldı ki veda maçı. 3 bin zorla o kadar sıkıştırmayla zor satılmış.

Bu insanlardan ayırdıklarım sadece maça gidenler bu böyle biline.

orada 3 günse burada 5 gün
farki ne
bilet fiyati diyorsun, formadan parayi düseceksin

istanbulda en az 1milyon yetiskin, isi gücü olan Trabzonspor lu varken Trabzonun bu toplam nufusundan fazla

su ayrimciliktan artik vaz gecip Trabzonsporlunun her yerde ayni oldugunu anlamak okadar zormu

bize her yer Trabzon deyip her yerde ayrimcilik yapmayi becerecek baska kitle varmidir acaba...

Jaja ile ilgili bir şeyler okudum geliyor muymuş?

Biz 7-8 kişi statda olacaz yaşımız gereği stadla ilgili anılarımız sınırlı olsa da veda etmemiz gerekir diye düşündük.

dogru takip ettiysem bir sazan avi nin artci depremleri

Yiğit SARI
23.08.2016, 20:02
Jaja ile ilgili bir şeyler okudum geliyor muymuş?

Biz 7-8 kişi statda olacaz yaşımız gereği stadla ilgili anılarımız sınırlı olsa da veda etmemiz gerekir diye düşündük.

İlkhan
23.08.2016, 20:04
Yav ne haber olmaması. 80 yaşındaki teyze face kullanırken, her evde bilgisayar varken haberdar olmayacak he? Geç abi geç.

Trabzonspor olmasa trabzon hiçbir şey.

Futbol kenti trabzon falam filam
Dünyada napoliden sonra en büyük futbol şehri falam filam
En kötü gününde de yanındayız trabzonspor falam filam

Geç baba geeç. İnşallah lig maçlarına da gelmezler. Malum gelince holignlık yapıp maç kaybettiriyorlar.

(azınlık olarak maça giden, takımı gerçekten sevenlere değildir sözüm)

Ozan Yılmaz
23.08.2016, 20:09
Bahane bulmak kolay arkadaşlar herkes icraatin içinde olsun gerisi hallolur. Tam destek şart!
Gerekiyorsa o stat 1 günde dahil dolabilmeli. Şu an tahminim Trabzon'da 1 milyon civarı insan bulunuyor. 25 bin kişi statada gitmiyorsa kimseyle yarışa falan giremeyiz.

Ufuk Turgut
23.08.2016, 20:11
trabzonu anlayamadım yemın ederım .3000 nedır yahu :( ılgı neden az acaba merak edıyorum ...sporun ıcıne sıyasetın gırmesı bence ılgıyı azaltan sebeplerden en onde gelenı

emrex61
23.08.2016, 20:13
Yaw nedenini söylüyoruz size trabzon aşırı göç veren bir şehir geçiniz efendim diyer nedenleri benim sadece 7 8 tane kuzenim geçen sene istanbula geldiler burada başladılar işe.Bu Ak partynin en büyük eleştiriyi yiyeceği yer burası fakat muhalefet sokak ağızıyla siyaset yaptıgı için adamlar çok rahat.

PortoDeGalinhas
23.08.2016, 20:13
İstanbul da yaşayan biri olarak İstanbuldakilerin her fırsatta Trabzon daki taraftara laf atmasından midem bulanıyor artık. yani her konuda aynı kısır tartışmayı yapmaktan ne zevk alıyorlar cidden merak ediyorum. Görende İstanbul daki taraftar Fransız kültürü ile yetişmiş, ibb maçında taraftar sahaya girmemiş, hazırlık maçında bile olaylar çıkmamış, bursaspor maçına anca 10 bin kişi gitmemiş, ligdeki ibb maçlarına son senelerde 3 4 bin kişi gitmemiş sanar. psikolojide yansıtma mekanizması diye bir durum vardır. kişi kendinde olan ama kabullenemediği durumları başkalarında görür ve eleştirir. ben artık bu kişilerin böyle psikolojik problemleri olduğunu düşünmeye başladım.

umitçebi
23.08.2016, 20:16
Sabah afişleri asın,Sayın cumhurbaşkanımız da stadımıza vedaya gelecek.Maç öncesı bı konuşma yapacak deyın.Kapılar kırılmaz dışarda da en az bı 20 bın kışı kalmazsa bende bışey bılmıyorum...

emrex61
23.08.2016, 20:18
Sabah afişleri asın,Sayın cumhurbaşkanımız da stadımıza vedaya gelecek.Maç öncesı bı konuşma yapacak deyın.Kapılar kırılmaz dışarda da en az bı 20 bın kışı kalmazsa bende bışey bılmıyorum...

Hahaha aynen katılıyorum bakınız açık konuşmak gerekirse cumhurbaşkanlıgı seçiminde erdogana verdim oyuma fakat eleştiricek yerleri eleştirim susmam yani ama koşulsuz işi tapma noktasına getirenler var :D

Uğur Kalyoncu
23.08.2016, 20:20
2 senedir Trabzona maca gidiyorum takimla büyük oranda bağlantısını koparmis bir sehir gördüm. .

Genc adam birak maca gitmeyi maci bile izlemiyor..

Gecen sene de yazmistim...Arkadasin köye gittik 10 a yakin genc vardi tamam simdi takimi konusacagiz diye heyecanlanirken bütün gece tavuk horoz muhabbeti oldu o zaman anladim iste sehrin takimla baglantisi kalmamis..

Heyecanimizi kaybettik diyorlar..Al sana yeni baskan yeni vizyon yeni oyuncular bi destek ol ne olur yani..

emrex61
23.08.2016, 20:23
2011 sezonu şehri bitirdi beyler siz farkında deilsiniz biz orda kaldıkca millet bıktı uzaklaştı böyle düzen varsa adaletsiz bir ortam varsa gidip niye tiyatro izliyim diyor herkes.

Ayrıca şehir o havayı tekrar yakalaması için şampiyon olmasından başka çıkış yolu yok hatta imkansız.

İlkhan
23.08.2016, 20:30
Bahane abi "takımla bağlantılarını koparmışlar" muhabbeti.

10-11'deki gslilere döndüler. Ne futbolu yaa biz bıraktık izlemeyi diye geziyorlardı. Ertesi yıl en büyük futbolsever oldular. Bu takım ilk 10 hafta iyi gitsin herkes futbolsever olacaak.

emrex61
23.08.2016, 20:34
Bahane abi "takımla bağlantılarını koparmışlar" muhabbeti.

10-11'deki gslilere döndüler. Ne futbolu yaa biz bıraktık izlemeyi diye geziyorlardı. Ertesi yıl en büyük futbolsever oldular. Bu takım ilk 10 hafta iyi gitsin herkes futbolsever olacaak.

Bu işler öyle bizim ekonomik durumumuz avrupadaki insaların gibi deyil futbol en son sıradadır takım iyi giderse seyircide bazı şeylerden fedakarlık eder maça gider yoksa gitmez sanki insanlar bir ton para kazanıyorda ilk önceliği buraya vericek şunu anlayın artık refah olmadan eylence filan faso fiso.Asgeri ücretle köle gibi çalıştır 1300 tl maaş alcak adam bide maça gidicek gittiği maçtata kanser olacak gitmez abi gitmez bende olsam gitmem.

İlkhan
23.08.2016, 20:37
Bu işler öyle bizim ekonomik durumumuz avrupadaki insaların gibi deyil futbol en son sıradadır takım iyi giderse seyircide bazı şeylerden fedakarlık eder maça gider yoksa gitmez sanki insanlar bir ton para kazanıyorda ilk önceliği buraya vericek şunu anlayın artık refah olmadan eylence filan faso fiso.Asgeri ücretle köle gibi çalıştır 1300 tl maaş alcak adam bide maça gidicek gittiği maçtata kanser olacak gitmez abi gitmez bende olsam gitmem.
Sanki her gün maç var haa. Sigara, içki almaya gelince cepteki paranın dahi önemi olmaz ama. Bırakın bu işleri. Sigaraya her gün para verirler. Ama 2 haftada 1 kez iç saha maçına -en iyi- maratondan 30tl (otuz) veremez.

Sigara min 8den hesaplasan 1 ayda 10 kez alsa 80 tl ediyor. Ve herkes neredeyse sigara içiyor. Değil mi?

emrex61
23.08.2016, 20:40
Sanki her gün maç var haa. Sigara, içki almaya gelince cepteki paranın dahi önemi olmaz ama. Bırakın bu işleri. Sigaraya her gün para verirler. Ama 2 haftada 1 kez iç saha maçına -en iyi- maratondan 30tl (otuz) veremez.

Sigara min 8den hesaplasan 1 ayda 10 kez alsa 80 tl ediyor. Ve herkes neredeyse sigara içiyor. Değil mi?

Sigara kişisel bir eğlence adam tiryaki yani nikotin bağımlısı neyle neyi kıyaslıyorsun o sigara o adama mecburi ihtiyac gibi geliyor anlamakta zorlanıyorsunuz ben asgeri ücreti eleştiriyorum ülkenin ekonomi politikasını sevmiyorum ve siz bu durumun bundan kaynaklanmadıgını söylüyorsunuz gidin trabzona niçin gitmiyolar öğrenin bakalım %70 e yakını para dicektir boşuna yok takıma kızdım küstüm bunlar bahane.

ucurum
23.08.2016, 20:52

Çok güzel. Hoşuma gitti söylediğin. Ama beleşçi taraftar mantığı da doğru bence. Yönetim de tam reklamı beceremedi kanımca. Ama Tayyip geliyor densin bileytler 50 tl olsun gene o stad dolmazdı. Bence bu tür bir organizasyon bedava olmalı. Yapılan bilet forma passolig uygulamaları lig maçları için olmalıydı sadece.

only ts
23.08.2016, 21:06
Iceride beles su, sapka, pide arasi helva falan diyin, bakin o stadi nasil usunuze yikiyorlar. Bide agzinizdan beles lafi ciktimi tamam.. Onun icin c.baskani falan gerek yok, beles diyin yeter. Belese alismis bir halk. Ye ic .. Ama para verme. Oyle bi dunya duzeni istiyorlar. Adam niye vergi veriyorum diyor. Araba aldim niye tuv den gecircem diyor. Ev aldim niye sigorta yaptircam diyor. Hic demiyor bu ulke neyle ayakta duruyor. Hic demiyor evine giren su nasil giriyor. Hic demiyor, yoldaki asfalt nasil yapiliyor.

Iki ay once, arabamin vergisini odedigimde, california eyaleti bir mektup gonderdi, mektupta su yaziyordu, verdiginiz tum vergiler, daha temiz bir hava, daha temiz yollar ve daha guze bir california icin harciyoruz. Ama yinede bu vergiler yapacagimiz islere az geliyor. Eger gonullu vergi vermek isterseniz, ekteki mektuba istediginiz bagisi yapip bize gonderebilirsiniz. Evet eminim bu istege cevap verecek bir suru vatandas bulurlar..

sen bu mektubu bir Trabzonluya yolla bak, sana bi cuval kufur etmiyormu.. Tamam anliyorum insan yapisi, kulturu herseyimiz farkli. Ama insan olmak, sakin olmak, sinirlerimize hakim olmak cok mu zor? O kadar garip anilarim varki Trabzonda.. Trabzonlu olmasaydim inanin bir daha o sehre gitmek istemezdim.

wien_ts
23.08.2016, 21:28
Yarın ilk defa Avni Aker de maç izleyeceğim insallah. Organizasyon kaçta başlıyor acaba?

emrex61
23.08.2016, 21:29
Iceride beles su, sapka, pide arasi helva falan diyin, bakin o stadi nasil usunuze yikiyorlar. Bide agzinizdan beles lafi ciktimi tamam.. Onun icin c.baskani falan gerek yok, beles diyin yeter. Belese alismis bir halk. Ye ic .. Ama para verme. Oyle bi dunya duzeni istiyorlar. Adam niye vergi veriyorum diyor. Araba aldim niye tuv den gecircem diyor. Ev aldim niye sigorta yaptircam diyor. Hic demiyor bu ulke neyle ayakta duruyor. Hic demiyor evine giren su nasil giriyor. Hic demiyor, yoldaki asfalt nasil yapiliyor.

Iki ay once, arabamin vergisini odedigimde, california eyaleti bir mektup gonderdi, mektupta su yaziyordu, verdiginiz tum vergiler, daha temiz bir hava, daha temiz yollar ve daha guze bir california icin harciyoruz. Ama yinede bu vergiler yapacagimiz islere az geliyor. Eger gonullu vergi vermek isterseniz, ekteki mektuba istediginiz bagisi yapip bize gonderebilirsiniz. Evet eminim bu istege cevap verecek bir suru vatandas bulurlar..

sen bu mektubu bir Trabzonluya yolla bak, sana bi cuval kufur etmiyormu.. Tamam anliyorum insan yapisi, kulturu herseyimiz farkli. Ama insan olmak, sakin olmak, sinirlerimize hakim olmak cok mu zor? O kadar garip anilarim varki Trabzonda.. Trabzonlu olmasaydim inanin bir daha o sehre gitmek istemezdim.

Amerikayla türkiyeyi kıyaslamn birkere komik oradaki imkanlarla alınan maaşla burdaki bir deyil ekonomik güç ve refah amerika türkiyenin 10 20 gömlek üstüdür.

Vergi konusunda eyw fakat asgeri ücretle çalışanın alınan vergiler kırpa kırpa çalışana 1300 TL kalıyor adam senin direk çalıştıgın emeği alıyor zaten çartdan çurtdan alma diyen yok verdi ama maaşın yarısından cohu devlete gidiyor sen ne anlatıyorsun.

Seçim zamanı yaklaştımı asgeri ücret yine açık attırmaya çıkar CHP si MHP si AKP si anca seçim zamanı hatırlar asgeri ücreti tabi bizim halkta biraz saf ve ne istiyecegini bilmiyor adam açlıha şühretmeyi öğretmişler böyle bir ülke.

İlker Yazıcıoğlu
23.08.2016, 21:40
Fatih tekke ve Hami mandıralı klubun paralelleridir bunu çok net biliyorve söylüyorum medyadada var bu şekilde olanlar.

Kulübün paralelleri lafını açar mısın biraz?
Ne demek istedin?

emrex61
23.08.2016, 21:42
Kulübün paralelleri lafını açar mısın biraz?
Ne demek istedin?
FETÖ den bahsetmıyorum o şekilde anlaışmasın yani kendi destekledikleri kişiler var onların haricinde klube yanaşmazlar yani paralelinde hareket ederler anlamı bu başka birşey çıkarmayın.

İlker Yazıcıoğlu
23.08.2016, 21:44
FETÖ den bahsetmıyorum o şekilde anlaışmasın yani kendi destekledikleri kişiler var onların haricinde klube yanaşmazlar yani paralelinde hareket ederler anlamı bu başka birşey çıkarmayın.

Yok öyle anlamadım zaten.
Yalnız Hami ve Fatih'in camiada bir ağırlıkları yok o kadar söyleyeyim.

Afedersin ama bir laf vardır.Daha bilmem neleri dereye inmedi diye.
O hesap...

Ege Kum
23.08.2016, 21:44

Ne güzel demişsin sakin olmak çok mu zor diye. Şimdi bende sana söylüyorum sakin olmak çok mu zor arkadaşım? sabahtan beri başlıkta seve seve yaşadığım şehrimi gömüyorsun birdi yaşadığın yeri örnek diye önüme atıyorsun.

Bugün maç dolayısıyla 4 yakın arkadaşımı aradım maça beraber gidelim diye 2'sinin haberi dahi yoktu. diğer 2'si tam teferruatlı bilmiyorlardı organizasyonu. Szymekin geleceğini duyunca işyerine hastayım diye yalan söylemek zorunda kaldı biri o derece seviyor ve o derece habersiz. Belli ki reklamı iyi yapılmadı sadece sosyal medya hesaplarından paylaşım yapılmış insanların bilmemesi normal. Ama senin bu şekilde şeyler yazman zerre normal değil kelimelerine lütfen dikkat et.

emrex61
23.08.2016, 21:55
Yok öyle anlamadım zaten.
Yalnız Hami ve Fatih'in camiada bir ağırlıkları yok o kadar söyleyeyim.

Afedersin ama bir laf vardır.Daha bilmem neleri dereye inmedi diye.
O hesap...

Öyle zatende işte tavır alıyolar demek istediğim o bunda yönetimin deyil top yekün camianın suçu var sonucta onlar bastırdı hamide hami diye.

Ama bildiğim birşey varki klup yönetim olarak çizgiden döndü taraftarı öyle tribüne çekmek kolay deyil.bir çok insan geçim sıkıntısı çekiyor FB yada GS maçları dolumuydu BJK nin bile yer yer boşluklar vardı kaldıki 16 17 milyonluk şehirde dolduramıyolar trabzonspor şampiyon olsun onun duygusuyla 4 5 sene rahat full tribüne oynar insanlar bazı şeyleri fedakar ederek bakın eğlence kısmına gitmek için bazı şeylerden fedakarlık yapması gerekiyor böyle ülkede stad niye dolmuyor adam mecbur deyilki kendini kısmakta sen imkan ver adam gelsin maça.

Ozan Yılmaz
23.08.2016, 22:02
Pfaff. Szymek. Jaja. Yattara.

Tolunay. Ali Kemal. Hüseyin. Serdar. Orhan. Hasan. Ali Yavuz. ...

Ahmet Suat Özyazıcı
Özkan Sümer
A.Celal Ataman
M.Ali Yılmaz
Sadri Şener

Ve daha niceleri...

Sadece ilk satırda yazanlardan biri bile gelse o statda olmak zevktir.

Son pişmanlık fayda etmez yarın yanlarında olun.
Sonra keşke gitseymişim demeyin.

Kemal Öztel
23.08.2016, 22:08
Taraftar grupları birlesiyordu,tg hatta yanina 3-4 grup alıp 4000 kisi olacaktı Ultras Trabzon diye..
Destek olmazsak başarı gelmez yarın o stat dolmalı Trabzondaki taraftarımız göreve lütfen..

emrex61
23.08.2016, 22:17
Bari twitterdan destek olalım gündeme girmiş hastag :) #HüseyinAvniAkereVeda (https://twitter.com/hashtag/H%C3%BCseyinAvniAkereVeda?src=tren)

Mehmet BAŞ
23.08.2016, 22:21
Çok büyük rezil olacağız yarın...

Maalesef büyük rezillik saatler geçtikçe yaklaşıyor!

''Passo.com.tr'' den satılan biletleri kontrol etmez olaydım.

Stadyumun neredeyse %95'i boş!

Açıkçası yönetimin yerinde olsam bu organizasyonu iptal ederdim.

Böylesi önemli bir organizasyona duyarsız kalan bir şehirde bir şey yapmaya gerek yok!

Yazıklar olsun diyorum. Yazıklar olsun!

Punisher-61
23.08.2016, 22:27
fener maclarinda takima zarar vermek icin stadi doldururlar ama güzel bir organisasyon olunca milleti acmiyor demek. bisey vurup kiramiyorlar ya ondandir tribünde küfür etmek icinde bir neden yok..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

emrex61
23.08.2016, 22:30
Çok büyük rezil olacağız yarın...

Maalesef büyük rezillik saatler geçtikçe yaklaşıyor!

''Passo.com.tr'' den satılan biletleri kontrol etmez olaydım.

Stadyumun neredeyse %95'i boş!

Açıkçası yönetimin yerinde olsam bu organizasyonu iptal ederdim.

Böylesi önemli bir organizasyona duyarsız kalan bir şehirde bir şey yapmaya gerek yok!

Yazıklar olsun diyorum. Yazıklar olsun!

Biletler stad gişesi vs oralardanda satılıyor pasolige aldanmayın bende baya karamsarım fakat yine baya dolacaktır.

Gürkan Asma
23.08.2016, 22:35
Biletler stad gişesi vs oralardanda satılıyor pasolige aldanmayın bende baya karamsarım fakat yine baya dolacaktır.

Bilet satılınca bilgisi giriliyor sonuçta passo ya. Aynı koltuğu satamazlar heralde.

emrex61
23.08.2016, 22:40
Bilet satılınca bilgisi giriliyor sonuçta passo ya. Aynı koltuğu satamazlar heralde.

Doğru buda var ozaman mevzu derin :)

Gürkan Asma
23.08.2016, 22:42
max. 5 bin kişi anca olur bu gidişle.

Tansu Onur Erdoğan
23.08.2016, 22:43
Fatih ve hami artik benim gozumde efsane degil,sevgim sempatim kalmamistir.
Ne egoymus arkadas, kulup calisani aramismis.
Be adam ,sen oraya taraftar icin gideceksin,seni gormek isteyen trabzonsporlularin hatirina gideceksin,yazik gercekten
Bir yattara olamadiniz

LG-D856 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

murat
23.08.2016, 22:45
Eskiden pasoligmi vardi? Herkes yarin giseden biletini alir stadi doldurur. Sakin olalim bence.

Murat'
23.08.2016, 22:48
Taraftara kızıyoruz ancak gerçekten çok yanlış bir zaman seçildi bu organizasyon için.

yigits
23.08.2016, 22:49
Bilet almak için gişeye gittim. Gişeler 18.00'de kapanıyormuş yarım saatlik bir gecikme nedeniyle bileti alamadım ama gişedeki arkadaşlar henüz kapatmamışlardı. Kaç bilet satıldı diye sorduğumda gün sonunda 5 bin kişilik bilet satıldığını söylediler. Şahsi fikrim yarın biletlere yüklenme olur ve 15 bin civarı bir sayıyla toplanmış oluruz.
Öte yandan;ben belli bir süre sonra kapıların açılacağını düşünüyorum. Yani yarın yine de hatrı sayılır bir sayı olacaktır. Sayının az olması yönetimin de işine gelmeyecektir çünkü.

esra61
23.08.2016, 22:50
Yahu merak ettiğim bir şey var bu beş bin gibi söylenen sayı sadece passolig kartı ile alınan biletler mi?

Not:Yarin stad dolar.

Enaldo61
23.08.2016, 22:53
Beyler :( https://twitter.com/TSerdarS/status/768170287464452096

Gürkan Asma
23.08.2016, 22:58
Yahu merak ettiğim bir şey var bu beş bin gibi söylenen sayı sadece passolig kartı ile alınan biletler mi?

Not:Yarin stad dolar.

Hepsidir.

Samet Yildirim
23.08.2016, 22:59
Doldurun Lütfen rica ediyorum.

güneyli
23.08.2016, 23:16
Mabet mi? Kavramların içi boşaltılmasa keşke.

My
23.08.2016, 23:19
Taraftarlık sevgi işidir, aidiyet duygusuyla fedakarca yapılır. Rica minnet zorlamayla yani taşıma suyla değirmen ancak bu kadar dolar.

Arka sayfada da yazıdıydım bu bugünün sorunu da değil.

2011'de bile taraftarla ilgili sıkıntılar vardı.

2011 sonrası futbol denen tiyatronun kepazeliği, kulübün camianın haksızlık ve hak aramadaki duruşu hatta omurgasızlığı, çapsız yetersiz yöneticiler felan derken gün geçtikçe kendimizi yedik bitirdik.

Ben buna yoruyorum durumu.

Hüseyin Çümen
23.08.2016, 23:37
Avni Aker e veda organizasyonu zamanlama açısından biraz hatalı oldu. beklediğimizden çok daha sönük geçeceği belli. Aslında çok özel bir organizasyon bu eski efsanelerimiz orda olacaklar. yarınki maçtan sonra Trabzon kanadıyla istanbul kanadı arasında ciddi klavye dalaşları yaşanabilir burda :) eskiden bende Trabzon taraftarına kızardım ama artık geçti. Trabzondaki taraftar ile forumdaki Trabzon kanadı oldukça farklı. Trabzon kanadı anladığım kadarıyla sosyal medyadan oldukça uzak biraz takip etmiş olsalar yarınki organizasyon için heyecanlanıp biletlerin yarısını bitirmiş olmalıydılar. yeni stadın açılışında inşallah ilgi büyük olur. Gerçi oda sonuca endeksli o zaman zarfında sonuçlar kötü giderse taraftar bence gene ilgi göstermeyebilir. Benim anlayamadığım bazı organizasyonlara gösterilen ilgi sonuç odaklı olmalı. ama malesef başaramıyoruz

only ts
23.08.2016, 23:38
Ne güzel demişsin sakin olmak çok mu zor diye. Şimdi bende sana söylüyorum sakin olmak çok mu zor arkadaşım? sabahtan beri başlıkta seve seve yaşadığım şehrimi gömüyorsun birdi yaşadığın yeri örnek diye önüme atıyorsun.

Bugün maç dolayısıyla 4 yakın arkadaşımı aradım maça beraber gidelim diye 2'sinin haberi dahi yoktu. diğer 2'si tam teferruatlı bilmiyorlardı organizasyonu. Szymekin geleceğini duyunca işyerine hastayım diye yalan söylemek zorunda kaldı biri o derece seviyor ve o derece habersiz. Belli ki reklamı iyi yapılmadı sadece sosyal medya hesaplarından paylaşım yapılmış insanların bilmemesi normal. Ama senin bu şekilde şeyler yazman zerre normal değil kelimelerine lütfen dikkat et.

Kardesim, benim Trabzonu kotuledigim yok, Trabzon benim canim. Anlatabiliyor muyum ? Benim sikayet ettigim konu icindeki insanlar. Buna kendi akrabalarim dahildir.
Dost aci soyler kardesim, ben bildigimi, olmasi gerekeni, farkliliklarimizi soyledim. Trabzona bir kezde baska sehirden gelen biri gibi davranarak dusun. Bir meydan yap, insanlara bak, genclerin tepkilerine bak. Bi tart yani. Bu konu uzar gider.. Tek istegim var, icinde insan olmayan Trabzon. O da mumkun degil. Halbuki o insanlar olmasa Trabzon dunyanin en guzel yurdu olur..

sozum belli bir kesimedir. Ama buyuk bir kesime. Anlayan anlar

sasone
23.08.2016, 23:39
Taraftara kızıyoruz ancak gerçekten çok yanlış bir zaman seçildi bu organizasyon için.

Ne gibi,tüm Avrupa gurbetçilerin ve fındık-çaycıların Trabzon'da olduğu,şehrin nüfusunun 1 milyonu(dikkat edin 1 milyon insandan bahsediyoruz) aştığı bir zamanda neredeyse geçmişte iz bırakan efsane sayılan futbolcu-başkan herkes var,biletler bedava veya forma indirimli.

Nasıl bir şehir arkadaş,nasıl memnun edilir bu Trabzon şehri,ciddi oturup sosyal bilimcilerin bu konuda mesai yapması lazım.
Satılan bilet sayısına bakıp ağzımdan çıkan laflara sansür uyguluyorum.

Nedir abi bu şehrin sorunu?

only ts
23.08.2016, 23:43
Amerikayla türkiyeyi kıyaslamn birkere komik oradaki imkanlarla alınan maaşla burdaki bir deyil ekonomik güç ve refah amerika türkiyenin 10 20 gömlek üstüdür.

Vergi konusunda eyw fakat asgeri ücretle çalışanın alınan vergiler kırpa kırpa çalışana 1300 TL kalıyor adam senin direk çalıştıgın emeği alıyor zaten çartdan çurtdan alma diyen yok verdi ama maaşın yarısından cohu devlete gidiyor sen ne anlatıyorsun.

Seçim zamanı yaklaştımı asgeri ücret yine açık attırmaya çıkar CHP si MHP si AKP si anca seçim zamanı hatırlar asgeri ücreti tabi bizim halkta biraz saf ve ne istiyecegini bilmiyor adam açlıha şühretmeyi öğretmişler böyle bir ülke.
Kardesim oyle bi yazmissinki Amerika da sanki vergi alinmiyor :) ortalama her ay maasimin $30 u vergiye gidiyor. Bu gelir vergisi, birde her malda fazladan %8 california vergisi oduyorsun. Neyse konu bu degil,
evet maasa gore alim da bi gucluk var dogru. Bende diyorumki boyle suruye boyle coban.. Halk memnun bence. Memnun olmasa protesto eder, meydanlara cikar, aciz diye bagirirdi. Ama ses yok. O zaman sikayet etmenin manasi yok. Demokrasilerde halk ne derse o olur. Halk 1300 asgariye tamam diyor. O zaman Tamam.

hamdi_61
23.08.2016, 23:50
bu maç için pasolig şart mı ?

Ozan Yılmaz
23.08.2016, 23:58
bu maç için pasolig şart mı ?
Şart Değil.

PortoDeGalinhas
24.08.2016, 00:04
Ne gibi,tüm Avrupa gurbetçilerin ve fındık-çaycıların Trabzon'da olduğu,şehrin nüfusunun 1 milyonu(dikkat edin 1 milyon insandan bahsediyoruz) aştığı bir zamanda neredeyse geçmişte iz bırakan efsane sayılan futbolcu-başkan herkes var,biletler bedava veya forma indirimli.

Nasıl bir şehir arkadaş,nasıl memnun edilir bu Trabzon şehri,ciddi oturup sosyal bilimcilerin bu konuda mesai yapması lazım.
Satılan bilet sayısına bakıp ağzımdan çıkan laflara sansür uyguluyorum.

Nedir abi bu şehrin sorunu?

şehirde bir sorun yok kardeşim ülkede var. 15 milyonluk istanbulda gs 10 bin kişiye oynuyor( ki 10 milyondan fazla taraftarı olan bir klüpten bahsediyoruz). sorunu hep özele indirgediğiniz için genele bakıp asıl sorunu göremiyorsunuz

yorumsuz6117
24.08.2016, 00:05
Akyazı stadında açılış hariç her maç 10-15 bin kişi olur taş çatlasa.. Trabzonspor taraftarı bitmiş..

61_Hasan_69
24.08.2016, 00:06
Kaç bilet satıldı bilgisi olan varmi

Ege Kum
24.08.2016, 00:17
Kardesim, benim Trabzonu kotuledigim yok, Trabzon benim canim. Anlatabiliyor muyum ? Benim sikayet ettigim konu icindeki insanlar. Buna kendi akrabalarim dahildir.
Dost aci soyler kardesim, ben bildigimi, olmasi gerekeni, farkliliklarimizi soyledim. Trabzona bir kezde baska sehirden gelen biri gibi davranarak dusun. Bir meydan yap, insanlara bak, genclerin tepkilerine bak. Bi tart yani. Bu konu uzar gider.. Tek istegim var, icinde insan olmayan Trabzon. O da mumkun degil. Halbuki o insanlar olmasa Trabzon dunyanin en guzel yurdu olur..

sozum belli bir kesimedir. Ama buyuk bir kesime. Anlayan anlar

Bende sana diyorum ki o insanlar hakkında konuşurken kelimelerini özenle seç. Bende forumdaki bir çok insanda o insanların arasına dahil oluyoruz. Yok kaliforniya öyle yok vergisi osu busu böyle deyip orayı övüpte Trabzon insanına o kadar hakaret edemezsin. Kaç bedava maç boş tribünler önünde oynandı burada biliyor musun? bilmiyorsun. çünkü kaliforniya insanı da herhalde bilmediği konular hakkında konuşmayı çok seviyor. Ben de bu şekildemi lafı bağlayayım? konu para falan değil yukarıda 6.sayfada Adem Akyüz yazmış güzel güzel. iyi oku orayı

İlkhan
24.08.2016, 00:23
Körü körüne eleştirdik. Şimdş de yapıcı eleştiri yapalım o halde.

Maç haftaları şehir içinde bilboardlara iç saha maçlarına davet etmek için pankartlar yerleştirilebilir. B.şehir belediyesiyle anlaşılıp köylerden ve ilçelerden gelmeyi düşünenlere geç saatlere kadar dolmuş imkanı sağlanırsa taraftar stada gelir diye düşünüyorum.

Bir de passo-mobil aracını köylere çıkartsalar belki köyde de alan olur.

Ahmet Aksu
24.08.2016, 00:25
#HüseyinAvniAkereVeda
twitterda gündeme girmiş bulunmaktayız.. :D

ersn.alparslan
24.08.2016, 00:34
Düşündükçe içim sızlıyor sankı çok sevdiğim birini toprağa veriyormuşum gibi. Rüyalarımda hep gittiğimi gördüğüm Avni Akere bir kere gidebildim anlatılmaz bir duyguydu. Ama trabzonda yaşayan insanlarda o duygu kalmamış gibi. Malum partinin mitinginde onbinlerce insan toplanıp haykırırcasına bağırırken Avni Akerle vedalaşmamak hainliktir. Yönetimi kötülemek istemem ama açılış maçında da forma işinde de ve bu veda organizasyonunda da amatörce davrandı. Böyle bir efsaneye bu kadar basit veda edilmemeliydi.

only ts
24.08.2016, 01:55
Ve ayrica stada gelmeyen de gelmesin, ne bu naz Allah askina ? Bir gun Trabzonspor gider, bakarlar arkaya biz ne yaptik diye.. Ama is isten gecmis olur.. Oldu bide stadi ayaklarinin dibine getirelim beyfendilerin hanfendilerin... Gelmesinler. Gidenler yeter

Sefer A.
24.08.2016, 03:42
Aksilik çikmazsa orada olacagim :) bileti aldirdim... köyden (80km) kalkip gidecegim

Punisher-61
24.08.2016, 06:33
Bu yanlis zaman muhabbeti nedir??? Neymis bunun dogru zamani???
Bundan sonra kulüb anket yapar ne zaman ne yapalim diye.. Bizim taraftarda da ne ego varmis arkadas. Su stadi dolduracak insan kalmadi mi yani??

İlkhan
24.08.2016, 08:53
Bu yanlis zaman muhabbeti nedir??? Neymis bunun dogru zamani???
Bundan sonra kulüb anket yapar ne zaman ne yapalim diye.. Bizim taraftarda da ne ego varmis arkadas. Su stadi dolduracak insan kalmadi mi yani??

Yok olay şu. Caaanım trabzonda yaşayan halk istediği saatte, istediği gün, istediği özel araçla, istediği tribüne götürüldüğü zaman stad dolar.

Erkin
24.08.2016, 09:10
Taraftarlık sevgi işidir, aidiyet duygusuyla fedakarca yapılır. Rica minnet zorlamayla yani taşıma suyla değirmen ancak bu kadar dolar.

Arka sayfada da yazıdıydım bu bugünün sorunu da değil.

2011'de bile taraftarla ilgili sıkıntılar vardı.

2011 sonrası futbol denen tiyatronun kepazeliği, kulübün camianın haksızlık ve hak aramadaki duruşu hatta omurgasızlığı, çapsız yetersiz yöneticiler felan derken gün geçtikçe kendimizi yedik bitirdik.

Ben buna yoruyorum durumu.

Yazdığınıza katılıyorum abi. 90 sonları-2000 başlarında ben Trabzon'da maçlara giderken -hep ful olmasa da- şehrin havası istikrarsız takımlara rağmen farklıydı maçlar ve kulüp için fedakarlık vs görebiliyordum. 2005 ve 2008'te Ersun Yanal ile başlayan kadroyu da dönem dönem katabiliriz; ancak dediğin gibi 2011'de de takımda büyük bir ivme varken bile sıkıntılar vardı. Mesela; eskiden büyük maçlarda bilet çıktığı gibi alman hayırlı olurdu, maç gününe kadar bitme tehlikesi vardı. Şu an durum çok farklı gibi. O zaman bile küstürdüler, bilmem ne yaptılar gibi saçma bahaneler uyduran büyük bir kesim varken şimdi bahsettiğin o kadar olaydan sonra bu hale gelmesini garip bulmuyorum.

Zira iletişim kurulması zor ve genişliğin yanı sıra bahane üretimine müsait bir şehir. Hatta ilgi alanlarının bile değişme durumu var, TS burada bizim önceliklerimizden birisi belki ama acaba şehrin geneli için kaçınca sırada gelir. Umarım yönetimin bu çabaları sonuç bulur, değirmen taşıma suyla değil de taraftarın, şehrin kendisi tarafından döndürülür.

zafer6161
24.08.2016, 09:19
stad dolsun diye başkan resmen taraftara yalvarıyor...yapmadığı kampanya kalmadı..valla helal olsun.sırf son maç diye izlemeye gidecem.amaç maç değil.avni akerin havasını son kez solumak için..
gitmeyenler çok pişman olacak

Harun-61
24.08.2016, 09:53
Kac bin oldu ???

Dip.Ing.Mag.
24.08.2016, 10:08
stad dolsun diye başkan resmen taraftara yalvarıyor...yapmadığı kampanya kalmadı..valla helal olsun.sırf son maç diye izlemeye gidecem.amaç maç değil.avni akerin havasını son kez solumak için..
gitmeyenler çok pişman olacak

daha bir kac sene öncesine Kadar ceza aldigimizda kadin ve cocuklarla hinca hinc dolduruyorduk o stadi. simdi ise hic bir kipirdama yok. 96 dan sonra üzerimize atilan ölü topragi 2011 de tekrar atildi. bakalim ne Zaman tekrar kendimize gelecegiz.

Gürkan Asma
24.08.2016, 10:20
4 buçuk 5 bin civarı olmuş. (Satılan koltuklarla boş koltukları oranlayarak tahmini bi rakam söylüyorum.)

Gürkan Asma
24.08.2016, 10:22
Habere göre 3 bin bilet belediye alıp personele dağıtmış, durum o kadar vahim yani.

Doğukan Uçan
24.08.2016, 10:23
bunların sorumlusu iho gibi çomarın kulübü 3 sene de dibe vurdurmasıdır. taraftar da kimse suç aramasın bence

Cengiz Çubukcu
24.08.2016, 10:35
o kadar umutsuz olmayın dibe vurduk yeniden yavaş yavaş ayağa kalkıyoruz, bugün 10000 kişinin stada gideceğini düşünüyorum....gönül tıka basa dolsun ister tabi o ayrı

Sefer A.
24.08.2016, 10:41
Gündüz ve aksama dogru bilet alanlar çok olur bence... Neden erkenden alsin ki ? Bakmayin biz erken aldirdik :) en az 6 kisiyiz
Ayrica bizimkiler bu kadar oyalanmasin ve en az 1 transferi bitirip açiklasin ilerleyen saatlerde... bunun etkisi olur daha fazla kisi gelir

Yiğit Gayretli
24.08.2016, 10:55
Fazla kağıt bileti olan varsa alırım maçtan sonra bir adet. Kolleksiyona katalım. En değerli parçalarından biri olur...

Buğra Çora
24.08.2016, 11:22
Feneri yenecegimiz gün taraftarda yeniden umutlar yeşerir, tribüne geri dönüş olur. Fener maçı kilit nokta!

selcuk
24.08.2016, 11:32
Feneri yenecegimiz gün taraftarda yeniden umutlar yeşerir, tribüne geri dönüş olur. Fener maçı kilit nokta!
bu sene 6 puan garanti

senol günese büyük maclari yönetemiyor deniliyordu
advocaat a büyük mac zede deniliyor futbol dünyasinda

ersun yanal ezip gecer advocaati, Trabzonda ki macta eli ayagi titreyecek derecede biri
bu konuda raad olun bu sene

Faik Yılmaz
24.08.2016, 11:34
Saat 11:00 itibarı satılan bilet sayısı ( Passoligden derlenmiştir ) :

-Kale Arkası : 1112 kişi

-Maraton : 1337 kişi

-Kapalı : 297 kişi

-Vıp : 538

Toplam : 3284 kişi.....

Arda Yavuz
24.08.2016, 11:35
Yayın internetten mi olucak?

Uğur Kalyoncu
24.08.2016, 11:35
10 tl kardeşim eşini dostunu al git ya...

Adam gibi yönetim bulduk destek olmuyoruz arkadaş..

brnclhn
24.08.2016, 11:37
Bunun gerçekten Avni Akerde son maç olacağı şüpheli...2-3 tane daha veda maçı yaparız gibime geliyor...

Hüseyin Çümen
24.08.2016, 11:41
zamanlamanın yanlışı şurda Trabzonspor bu maçtan sonra seyircisizde olsa avni akerde maç oynamaya devam edecek. Veda maçını gerçekten avniakerdeki son maç olarak ayarlayabilseydik bu daha hoş olacaktı

Murat'
24.08.2016, 12:05
Köy camilerinden anons yapılıyormuş maç için. İlçe merkezlerinden de otobüs kaldırılıyormuş.

Euzjad
24.08.2016, 12:18
Köy camilerinden anons yapılıyormuş maç için. İlçe merkezlerinden de otobüs kaldırılıyormuş.

10408

Acaba attigim tweet sayesinde mi :p

Ali Bektaş
24.08.2016, 12:19
Ben olsaydım maçtan yarım saat yada bir saat önce gider biletimi alır maça girerdim. Benim gibi düşünen çok olduğunu sanıyorum. O yüzden tribünlerin korkulan kadar boş olacağını sanmıyorum

İskender
24.08.2016, 12:45
İnsanları alıştırdılar bedava bilet mantığına, gurbetçiler dışında kimse gidip bilet almaz.

Akşama bedava bilet bulma ihtimali kesinken neden alsın insanlar. Belediyenin aldığı söylentisine dayanarak yapıyorum bu yorumu.

Şehir çok alıştı buna ve bu üç beş yılın getirdiği birikim. Boşuna kızmayalım insanlara günlük politikalar bizi bu hale getirdi..

Akyazıyla birlikte bir kale arkası hariç futbolun ailecek gidilebilen sosyal aktive haline gelmesi gerekli yoksa boş stadyum muhabbeti bitmez.

İnsanlar artık bireysel ve ailecek yapabileceği aktivitelere para veriyor bunun için fiyat çokta önemli değil.

Ben kızımı alıp rahatça stada gitmek ve kendi koltuğumda oturup maç izlemek istiyorum.

Harun CAN
24.08.2016, 12:53
10 tl kardeşim eşini dostunu al git ya...

Adam gibi yönetim bulduk destek olmuyoruz arkadaş..

30-45-61 diye gösteriyo fiyatları passoda..

sefayasin
24.08.2016, 12:55
30-45-61 diye gösteriyo fiyatları passoda..
Stat önünden ve ziyabey tesislerinde kale arkası 10tl maraton 20 tl, Passoda olan fiyat yeni sezon forma indirimi ceki sayiliyor. 10 ve 20 tl olan biletlerde hediye çeki özelligi yok

Telefonumdan yazdım ki

61_Hasan_69
24.08.2016, 13:01
Stat dolacak büyük ihtimalle

Punisher-61
24.08.2016, 13:05
Külüb Yeni kampanya baslatsin

Forma alana yüzde 50% indirim üstelik maratondan 2 bilet ve extra bonus olarakta findiklarinizida biz kurutacagiz.. Findiklarinizida Toplamadiysaniz onlarida biz Toplariz anasini satim yeterki gelin

Adem Akyüz'
24.08.2016, 13:14
Bunun gerçekten Avni Akerde son maç olacağı şüpheli...2-3 tane daha veda maçı yaparız gibime geliyor...
Akhisar maçının da Avni Aker'de oynanacağını düşünüyorum. Sonraki maç açılır Akyazı.

Mert Acar
24.08.2016, 13:14
Trabzon Belediyesi 3 bin civarı bilet almış...Çalışanlar götürülecekmiş.Stad boş kalmasın diye....
Ve sanırım gerçek haber...Passo.com.tr den yarım saat önce boş olan maraton doldu bi anda..

only ts
24.08.2016, 13:15
Külüb Yeni kampanya baslatsin

Forma alana yüzde 50% indirim üstelik maratondan 2 bilet ve extra bonus olarakta findiklarinizida biz kurutacagiz.. Findiklarinizida Toplamadiysaniz onlarida biz Toplariz anasini satim yeterki gelin

kahkaha attim :D

Mehmet BAŞ
24.08.2016, 13:16
Saat 11:00 itibarı satılan bilet sayısı ( Passoligden derlenmiştir ) :

-Kale Arkası : 1112 kişi

-Maraton : 1337 kişi

-Kapalı : 297 kişi

-Vıp : 538

Toplam : 3284 kişi.....

Saat 13 itibariyle Hüseyin Avni Aker Tribünleri ''Büyükşehir Bld.'' aldığı 3000 bilet ile %25 doluluğa ulaştı ulaşmadı.

Trabzonspor'a, efsanenize, tarihinize çok güzel sahip çıkıyorsunuz.

Teşekkürler ''Büyük Trabzonspor Taraftarı'', teşekkürler(!)

Gürkan Asma
24.08.2016, 13:23
Stad doldu bi anda kim almışsa biletleri :)

Mert Acar
24.08.2016, 13:29
Gerçekten başkanın,yönetimin uğraşlarına yazık...
Maalasef şehir Trabzonsporu ayağa kaldıramayacak,boşuna bunca çaba. Akyazıda tamamen hayal kırıklığı olacak.Kombine filan satamayız bu gidişle.
Yazık,yazık...Adamlar sosyal medyada yalvardı resmen.Kampanya üstüne kampanya yaptılar.Başkanı bu duruma düşürmemiz bile büyük ayıptır.
Eleştirmeyi,yazmayı,sövmeyi çok iyi biliyoruz.İş taraftarlığa gelince...
Yemin ederim AdanaDemir,Göztepe,Ankaragücü filan alt liglerde olmasına rağmen taraftarları bizi 5 katlar.Bu potansiyel onlarda olsa.....

Yiğit SARI
24.08.2016, 13:34
Maç dışında bir etkinlik olacak mı?

61_Hasan_69
24.08.2016, 13:37
Iptal edilmiş diyorlar etkinlik