PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 2.Hafta l Gaziantepspor 1-0 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

Uğur Kalyoncu
28.08.2016, 12:42
Macin dönüm noktasi Antep in bos kaleye kaçırdığı gol oldu..Onu atsalar biz maci kazanabilirdik..

Onun dışında inanilmaz kötü oynadik ama maci kazanacak pozisyonları öyle veya böyle bulduk..

Durica nin rahat pozisyonda vuramadigi top ,Bero nun disari attigi , Ekici nin plasesi net pozisyonlar..

Suk topu Castillo ya biraksa Castillo muhtemelen topla kaleye girerdi..

Bunlar kötü oyunun mazereti degil...Yeni kurulmus takim da olsa bu kadar kötü oyuna hakları yok..

Ama sıkıntı yok..Elestiri tabi ki yapacagiz ama yıkıcı degil yapıcı olacak...

Baskan ve hoca nin sonuna kadar arkasindayiz..

tristram
28.08.2016, 12:53
yenilmeyi anlarim,her mac bes yesek ses etmem,2 sene sabir deniyorsa 5 sene sabir deriz ama anasini sattigimin memleketinde zeki ve yusuf nedir arkadaslar bana biri anlatsin..tekrar
ediyorum yenilmemiz buyuk problem degil ama hem yonetim hem teknik ekibin bu iki sefil futbolcumsulara guvenip yola cikmasi beni endiselendiriyor..hele zeki..bu macin kaybedilmesinin bana gore ne buyuk nedeni bu iki adamdir.insanlarin akliyla dalga gecmesinler artik, bunlarin ikisi de topcu degil..ozellikle yusuf denen kit beyinlinin her sene ustune koyarak daha da bir berbatlasmasi inanilmaz.
bide bunun defans versiyonu yumlu denen makarnaci var..durica allah gostermesin sakatlanirsa veya cezali duruma duserse o defans1-2 golle kurtaramaz gibime geliyor..
yine klasik bir trabzonspor izledik.bu yasima geldim daha eksiksiz lige basladigimizi hatirlamam..o kadar yapilaniyoruz,soyle geliyoruz boyle yapiyoruz deyip zeki ve yusuf 11de basliyor ise insanin sevki istegi heyecani gidiyor iste..
ayni seyleri deneyip farkli sonuclar beklemek gerizekaliliktir..zeki ve yusuf yeterince denenmedi mi veya yumlu?neye evrilecekler cok merak ediyorum.bu israr neden?
bunlar disinda bu guray ve muhammet bu kadar kotu futbolcular miydi?biri akhisarda digeri antepte estiriyordu adamlar bize geldi bildigin besinci amator bolge futbolculari gibi.biri orta yapamiyor digeri ayakta duramiyor.
sonuca cok takilmiyorum ama bile bile olume giderken insan sessiz kalamiyor.

Euzjad
28.08.2016, 12:55
10482

Guzel kadro, Richards gelse Sag back, beroyu sag kanat, ekici orta saha

OFLU
28.08.2016, 12:56
Futbol namına koca bi 0 dı dün gece. İnşallah düzelir.

nakzo
Evet Mami kötüydüde peki orta saha ve kanatlar Mami ye değil pozisyon doğru düzgün pas bile atamadılar, şimdi bazıları çıkıp diyor ki Cardozo olsa kesin atardı birini, pardon ama Cardozo olsa hangisini atardı, takım olarak forvete pozisyon hazırlayabilen bir hüviyete sahip değiliz bireysel birşeyler oluyor onun dışında 3. Bölgede anonim bir oyun oynanıyor.
Doğru onun için 10 numara ama gerçek bir 10 numara jaja veya batallı tarzı bir adam ŞARTTTT.

artvints
Macin dönüm noktasi Antep in bos kaleye kaçırdığı gol oldu..Onu atsalar biz maci kazanabilirdik..

Onun dışında inanilmaz kötü oynadik ama maci kazanacak pozisyonları öyle veya böyle bulduk..

Durica nin rahat pozisyonda vuramadigi top ,Bero nun disari attigi , Ekici nin plasesi net pozisyonlar..

Suk topu Castillo ya biraksa Castillo muhtemelen topla kaleye girerdi..

Bunlar kötü oyunun mazereti degil...Yeni kurulmus takim da olsa bu kadar kötü oyuna hakları yok..

Ama sıkıntı yok..Elestiri tabi ki yapacagiz ama yıkıcı degil yapıcı olacak...

Baskan ve hoca nin sonuna kadar arkasindayiz..

ekici'nin rahat pozisyonda vurduğu topta antep kalecisi sol köşeye yakın, antep futbolcusu sağ köşeye yakın iyi bir paylaşım. ekici kalecinin olduğu yere değil de diğer tarafa vurmaya çalışsa belki gol olacak. öte yandan orkan'ın şutunda onur kalenin ortasında durica sol köşeyi kapatıyor, uğur rahat. top da köşeye gidiyor. maç sonucunu bu kadar ufak ayrıntılar belirledi. gs kadar şanslı olamadık. önemli olan oyunu bu tesadüflere bırakmamak, rakibi kaleden uzak tutup daha çok gol pozisyonu üretmek. deplasmanda nelerle karşılacağımızı bilmeleri için örnek bir maç oldu. konya da aynısını yapacak, ibb de aynısını yapacak, gençlerbirliği de aynı oyunu oynayacak, üstelik onların daha kaliteli oyuncuları var. daha güvenli, kendimizden emin bir oyun oynamak gerekiyor. özellikle kanatları zorlamak, duran toptan gol çıkarmak önemli.

Fatih Çelik
28.08.2016, 12:57
Guzel kadro, Richards gelse Sag back, beroyu sag kanat, ekici orta saha

Ekicisiz bir kadro istiyorum.

İ. SARAL
28.08.2016, 12:59
Bu takimin daha cok zamana ihtiyacı var. Boyle birsürü mac izleyecegiz. Normal olan da bu zaten.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
28.08.2016, 12:59
mehmete ekici bitmiş ofansta ne yaptığı belli değil geriden arada top alıp yana pas atıyor ekici bu değil..
düzeleceği yok hala kendi kafasına göre takılıyor..
okay-onazi ikilisi oynasın.
önlerinde ya beroyla devam edilmeli. abdulkadire bile razıyım çocuk hareketli ayağına hakim belki 90dk çıkaramaz fizik gücüde düşük ama etkili olabilir..
yada paraya kıyıp takımın beyni olacak oyuncu lazım şuan böyle biri yok takımda..

ama gördüm ki ne abdulkadir ne de ramil kadroda. dünyaca ünlü stoper yumlu ve aynı özelliklerdeki akbaş kadroda aynı anda..
zaten yedek bekin var ibanez ya yumlu yada akbaşı kadroya almayacaksın.. ki bence akbaş kadroda olsun hem stoper hem bek oynayabilir yumlu gereksiz kadrodaydı. kesinlikle ramil yada abdulkadir kadroda olmalıydı.

alperrr
28.08.2016, 13:11
her maçtan önce gelip kesin yeneriz
fark atarız diyen yorumcular var
ilginç foruma çok fazla katılmıyorlar
ama sadece gelip maç günü analizden uzak
bir şekilde konuşup
maç sonunda da kaybettiysek olumsuz ve moral bozucu bir yorum daha atıp gidiyorlar..

tabii çok fazla ceza alacak birşeyde söylemiyorlar kimseyi suçlamıyorum..
çaktırmadan sporculara veya yönetime hakaret edip gidiyorlar
(aslında direkt hakaret değilde hakaretvari söylemler ,kibirli yorumlar , gerçeklikten uzak bakış açıları)

aslında adamlar içlerini döküyorlar rahatlıyorlar
buranın benden daha fazla müdavimleri ise debelenip duruyor bu ortamdan kurtulmak için

tüm telkinlere rağmen bir gram ilerleme kaydetmeden veya kaydedemeden aynı şekilde davranmayı başarabiliyorlar...

maça gelirsek evet saha kötüydü.. evet rakip çok zaman geçirdi..
bir gol atsak ve maçı kazansak çok mu iyi olacaktı..
pozisyon hazırlamadan , iyi pas yapmadan , rakibe baskı uygulayıp set hücumu yapmadan
kazansan ne olacak...

Adem Akyüz'
28.08.2016, 13:16
Nerdeyse bütün maç boyunca yerden oynamak yerine topu ileriye şişirdik. Forvet bölgesinde Muhammet gibi gölge bir oyuncu olduğu için de bu taktik(!) pek işe yaramadı. O yüzden de keyifsiz bir maç izledik.

Buna rağmen ikinci yarı maçı alacak pozisyonları da bulduk ama şans yanımızda değildi.

Henüz 2. haftadayız. Bu takımın çok daha iyi olacağına eminim.

Uğur Kalyoncu
28.08.2016, 13:30
ekici'nin rahat pozisyonda vurduğu topta antep kalecisi sol köşeye yakın, antep futbolcusu sağ köşeye yakın iyi bir paylaşıp. ekici kalecinin olduğu yere değil de diğer tarafa vurmaya çalışsa belki gol olacak. öte yandan orkan'ın şutunda onur kalenin ortasında durica sol köşeyi kapatıyor, uğur rahat. top da köşeye gidiyor. maç sonucunu bu kadar ufak ayrıntılar belirledi. gs kadar şanslı olamadık. önemli olan oyunu bu tesadüflere bırakmamak, rakibi kaleden uzak tutup daha çok gol pozisyonu üretmek. deplasmanda nelerle karşılacağımızı bilmeleri için örnek bir maç oldu. konya da aynısını yapacak, ibb de aynısını yapacak, gençlerbirliği de aynı oyunu oynayacak, üstelik onların daha kaliteli oyuncuları var. daha güvenli, kendimizden emin bir oyun oynamak gerekiyor. özellikle kanatları zorlamak, duran toptan gol çıkarmak önemli.

Yok biz deplasman takimi oluruz cokta etkili oluruz ama zaman lazim..Oyunu geride kabul eden takim icin Durica Uğur ne kadar uygunsa ilerde Castillo Suk ta o kadar kontraataga uygun...Dün biz iki pas yapamadigimiz icin oyun sacmasapan bir hal aldi..

Takimda fahis bir kalite eksikliği var..Okay Zeki Uğur bunlar vasat adamlar..Yusuf Güray orta düzey adamlar...Onazi hareketli oyunda tamam da duragan oyunda fark yaratacak bir adam degil..

Ibanez Suk ve 2 transfer ile degerlendirmek lazim bir de...Sag kanat transferleri dışında Okay in yerine de forvet arkasina da net bir transfer lazim..Eksikler bir cirpida halledilecek eksikler degil..Daha yolumuz uzun..takimin fazlasiyla zamana ve sabira ihtiyacı var..

Bilall61
28.08.2016, 13:32
Arkadaşlar maalesef ben Süper lig maçlarını izledikçe üzülüyorum.Tamam Trabzonspor dün ayağında top tutamadı.Çok etkili değildi.Fakat Türkiye'deki bu top oynatmama ve temposuzluk gerçekten Süper Lig'i izlenilmez hale getiriyor.Dün Gaziantep sadece Trabzon'u oynatmayayım ve tempoyu düşüreyim derdin de.Antep'te futbol adına hiç bir şey yok.Bu gibi takımlara karşı Trabzonspor bu takımları kendi oyununu oynayarak yenebilir.Başka türlü Trabzonspor rakiplerini çok zor yener(yense bile 1-0 gibi skorlarla yenebilir).

Gelelim kadroya Zeki,Yusuf ve Güray alternatif olarak kalabilir fakat bu üçü de kesinlikle ilk 11 oyuncusu değil.İbanez en kısa zaman içinde 11 monte edilmeli ve monte edilir edilmez kornerleri duran topları kullanmalı.Ekici sadece 35-40 m civarlarında duran topları kullanmalı.Ekici dün çok etkisizdi fakat Ekiciyle pas oynu oynanır.Dün Trabzon havadan şişirme toplarla oynadı bundan dolayı Ekici çok etkisiz kaldı.Suk da İbanez gibi ilk 11 monte edilmeli,Suk'u bilen bilir.Bu adam hava toplarına çok hakim her türlü vuruş var.Kısacası Suk'a güvenilmeli.Castillo iyi bir futbolcu fakat kendini götermesi için bu adama geniş alanlar oluşturulması lazım.Durica bence bu sene adından çok söz ettirir. Onazi,Okay daha çok agresif olmalılar ve net oynamalılar.

Bence bu takım oyun kurgusunu yerleştirirse çok rahat ilk 5,ilk 4 içerisin de yer alırız.

artvints
28.08.2016, 13:36
Yok biz deplasman takimi oluruz cokta etkili oluruz ama zaman lazim..Oyunu geride kabul eden takim icin Durica Uğur ne kadar uygunsa ilerde Castillo Suk ta o kadar kontraataga uygun...Dün biz iki pas yapamadigimiz icin oyun sacmasapan bir hal aldi..

Takimda fahis bir kalite eksikliği var..Okay Zeki Uğur bunlar vasat adamlar..Yusuf Güray orta düzey adamlar...Onazi hareketli oyunda tamam da duragan oyunda fark yaratacak bir adam degil..

Ibanez Suk ve 2 transfer ile degerlendirmek lazim bir de...Sag kanat transferleri dışında Okay in yerine de forvet arkasina da net bir transfer lazim..Eksikler bir cirpida halledilecek eksikler degil..Daha yolumuz uzun..takimin fazlasiyla zamana ve sabira ihtiyacı var..

oyuncular uygun da oyun öyle değil. ersun hocanın kontra oynattığını hiç görmedim. en fazla topu rakibe bırakıp ön alanda pres yaptırır, yine çok adamla hücum yapmaya çalışırız. bu oyun oturana kadar da deplasmanda zorluk çekeriz. oturduktan sonra bile sorunlar olur.

omondoles
28.08.2016, 14:06
Bizim maçın öncesinde Mönchengladbach-Leverkusen maçı vardı. Bizle benzer saatlerde de Celta Vigo-Real Madrid maçı vardı. Bir onlara bakıyorum bir de bizim lige bakıyorum, o kadar rezalet durumdayız ki. Bizde futbolcuların top oynama gibi bir derdi yok. Nasıl çaktırmadan faul yaparım, nasıl çaktırmadan faul alırım, nasıl zaman geçiririm, nasıl bir puanın üstüne yatarım, nasıl rakip oyuncuyla dalaşırım, nasıl taraftara şov yaparım hep bunun derdindeler. Hakemler de ayrı bir cins. Sürekli maç duruyor, en ufak müdahaleye de faul çalıyor, en sert müdahaleye de faul çalıyor. Bunların arasında bir fark yok. Maçta vermişsin 50 tane faul, ama doğru düzgün kart çıkmamış. Ya tartışmadan, ya kaleciye müdahaleden ya da işte kontratağı kesen faule sarı veriyorsun. Yani rakibe faul yapa yapa yıldırmak demek ki oyun dahilinde bir olay. 30 sene önce çekilen Kemal Sunal'ın Gol Kralı filminde futbol nasıl bir haldeyse şimdi de öyle. Maçları izlerken insanın içi bayılıyor. Gerçekten Avrupa'ya göre acayip gerideyiz.

Tamam bunları hepimiz biliyoruz, peki çözüm ne? Aslında bunların çözümü çok kolay ama bunu isteyecek bir federasyon ve bunu uygulayabilecek beceri ve cesarette hakemlerimiz yok.

-Oyuncular en ufak müdahalede kendini yere bırakıyor. Çözüm basit, faulü vermeyeceksin bu tarz itişme kakışma durumlarında. Bariz bir elle itme, çekme ya da tekme, çelme görmüyorsan vermeyeceksin. Sen bunlara faul vermezsen oyuncu da kendini yere bırakmaz.

-Sürekli ataklar faulle durduruluyor ama bunun önünü alamıyorsun. Madem gerçekten faul var, birincide uyarırsın ikincide verirsin sarı kartı. Defansların temel gayesi adamı yere indirmek, oyunu durdurmak, başka bir şey değil. Bunun daha çok Türk oyuncularda olduğunu da gözlemleyebiliyoruz. "Çok sert, çok kart görür" dediğimiz Durica, maçta en temiz oynayan oyuncu oluyor. Ki geldiği lig de öyle ahım şahım bi yer değil, Rus ligi sonuçta. Neyse bir iki aya o da Türkiye ligine uyum sağlar sanırım. Sen hakem olarak kartı ver, bir daha da yapamaz, adam gibi futbol izleriz.

-Maçın son 20 dakikası Türkiye'de oynanmıyor, ben böyle sayıyorum. Hele de zayıf takım öndeyse ya da berabereyse herkesin siyatiği tutuyor maşallah. En az iki üç oyuncu kendini yere bırakıyor durduk yerde. Az biraz dinlenip bacaklarını ovuşturup kalkıyorlar. Bu nedir yahu? Komik geliyor artık, böyle futbol olmaz olsun. Ki bunun çözümü de basit. Oynanmayan süreyi gerçekten hesaplayıp eklersin. 10 dk-15 dk uzatmalar görelim bakalım neler oluyor? Bir daha o futbolcular yerde yatmaya devam ediyor mu?

İşin özü şu: Futbolu çirkinleştiren adamın cezasını verirsen bir daha yapamaz. Bunun cezasını verecek olanlar da hakemlerdir.

Ne eksik, ne fazla. %100 aynı şeyleri düşünüyorum. Vermicen arkadaş! vermicen ve takımın senin yüzünden gol yiyecek veya pozisyon verecek. 5 haftada düzelir bu iş.

Loading %61..

TS FAN
28.08.2016, 14:14
Muhammet in oyun tarzı ile takımın kadro yapısı ve oyun sistemi arasında uyumsuzluk olduğu aşikar.Bu Muhammet i etkisiz kılıyor keza yerine başka bir forvet olsaydı da pek farklı olur muydu düşünmek gerek.Forvetin etkisizliği rakip defansı rahatlatıyor rakip defansın rahatlaması da rakibe öz güven getiriyor.
Bu nedenle forvetin bu haline bakınca şu durumda Kanatların gole yakın olması durumundan başka çare yok.Bu noktadan artık geri dönülemez.Castillo bence dün de fena değildi son vuruşları iyi değil ama dün bence durica ile birlikte takımımızın göze batan 2 oyuncusundan biriydi.Formunu gittikçe arttıracaktır bunu bekliyoruz.
Artık acil gole yakın fizik ve mental anlamda üstün öz güveni ve tekniği yüksek tecrübeli bir sağ kanada ihtiyacımız var.Bu isim de Soudani dir.Soudani tam aradığımız adam.
El Kaddouri nin ben şu durumda Soudani kadar faydalı olamayacağını düşünüyorum.Forvetler buna uygun değil bence.Gerçi son haberlere göre ne fiyatı sürekli arttırılan el kaddouri ne de Takımı şampiyonlar liginde mücadele edecek olan ve takımının en önemli isimlerinden biri olan soudani nin gelmesi zor görünüyor.Soudani nin zaten fiyatı arttı şampiyonlar ligindeki performansı ise onu ulaşılamaz bir seviyeye getirebilir.
Takımın sağ taraf yanı sıra sağlam bir stoper ve bir kaliteli forvete ihtiyacı var gibi ancak şu durumda gündemdeki transfer hedefine bakarsak sağ bek yanı sıra bekten daha çok özellikle sağ kanat transferi çok kritik derecede önemli duruma gelmiş gibi görünüyor takımın oyununa bakınca.

Şahin Yılmaz
28.08.2016, 14:59
Ersun Yanal ı eleştirin demiyorum. Eleştirin. Ama Zekiyi kadroya koyması ve Muhammed e 90 dakika nasıl sabretti. Bence daha çok eleştirin.

Sabır sabır. Amenna. Ama önümüzdeki yıl veya ondan sonraki yıl şampiyon olacağız diyen varsa buradan söyleyeyim net kendini kandırıyor. Mevcut mali yapı ile istediğin kadar sabret bu kulüp en az 5 yıl belini doğrultamaz. 5 yıl da Ersun a sabredecek bir taraftar görmüyorum.

Görünen şu ki O Efsane takım Şike sürecinden sonra ve sonrasında TFF nin yanlı tutumu ve Hakemlerin art niyetli yönetimleriyle ve bir de üstüne İHO gibi bir Facia yönetimle sıradan bir Anadolu takımı oldu. Hedefi önümüzdeki yıllarda en iyi ihtimalle dördüncülüktür.

Ayrıca kendi kişisel fikrimi bir defa daha dile getireyim. Ersun Hoca ya gram güvenmiyorum. Burada adam dokunulmaz ilan edilmiş. Elinizi vicdanınıza koyun dün hanginiz Zeki yi kadroya koyup Muhammed e 90 dakika sabredip, Suk u o kadar geç oyuna alırdınız. Hemen Sen TD misin demeyin. Futbol o kadar da karmaşık bir oyun değil. Ersun Hoca da dün bizim gibi kenardan izledi maçı.

Bu Yönetime güveniyorum. Ama yapılanma ve düzlüğe çıkarma konusunda tekrar ediyorum Ersun a gram güvenmiyorum. Bana göre Ersun Hoca Gençlerbirliği ile olduğu dönem harici bir şehir efsanesidir. Fenerbahçe yi şampiyon yapması zerre umurumda değil. Fenevdeki tek yetkili ve teknik direktör Aziz dir. Oradaki TD ler kukladır.

7can61
28.08.2016, 15:10
10481

:D

Uğur Uğuuuuuur :D

muhammedin orada işi ne ?

Sercan Keleş
28.08.2016, 15:17
Her sene Antepi ligde tutuyoruz.

cubido
28.08.2016, 15:29
Dün maçın en kötü 3 adamı zeki, yusuf ve onazi'ydi.
onazi kendini oyuna vermeyince zaten yumuşak olan ortasahımız oyuncan düşüyor.
dün o çıktıktan sonra toparlandı takım.
durica çok iyi transfer.
okay bence yılın en büyük kazanımı olacsk.
castillo çok yetenekli ama dağınık ve kritik toplar kaptırıyor.
güray ilk maç iyiydi dün vasat.
ekici-bero ikilisinden en az birinin bu takımı atağa kaldıracak devamlışığı ve defansif katkısı şart.
brn bero'dan daha umutluyum. Bero yu iyi tanıdığımdan değil ekici'ye güvenemediğimden.
sonuç olarak kötü bir gece geçirdik ama en azından geçen yılki gibi ruhsuz bir takım yok sahada. Ben umutluyum.moral bozmayın, gerek yapısı gerek art niyeti nedeniyle moralinizi bozmaya çalışanlara müsade etmeyin.

cyberentalpi
28.08.2016, 15:39
Şu an ligde şB,gs ve bjk den oldukça kotuyuz.
dahası izledigim kadarı ile osmanlı,konya ve basaksehirde bizden iiyi. tabi biz yeniyiz.

gelelim maça
Kasımpasa maçı gibi oynadk. o maçı aldık bu macı kaybettik. zaten hedef gun gectikçe iyiye gitmek ve bunda ışık var.

bero fena oyuncu degil.
durica muhtesem ama yaşı buyuk
castillo daha iyi ama yalnız. muhammet ile daha verimli olmalılar. mami nin gecen seneki antep halinden eser yok
Ugur ve Okay ı begeniyorum.
Onur ise bir muslera degil.
Ekici kotu de olsa o hali ile takım kadar iyi gorunuyor. Guray a neden bilmiyorum ısınamadım. bana bir artısı varmıs gibi gelmiyor.
Ama zeki bildigimiz zeki, malesef yusufta bildigimiz yusuf. yerlerime mutlaka adam alınmalı. Ve artık ibanez hatta abdulkadir de dusunlulmeye baslanmalı.

Ha birde az sut cekiyoruz. sadece ekici. Bu takım çok daha fazla sut atmalı.

sonuc olarak bu yıl sonunda iyi bir takım olmussak iyi yoldayızdir. baskana ve hocaya guveniyorum.<

kartal61
28.08.2016, 15:42
Bu takım daha çok yenı ve yonetım zaten sureklı sabır dıyor.Dun yakaladıgımız bır kaç posızyon vardı.Eğer gole çevırebılseydık belkı kazanırdık ama Gazıantep ın suanda lıgın en kotu durumdakı takımlardan bırı oldugunu unutmayalım.
Yusufla Muhammet dun çok kotuydu.Zaten ıkısıylede olacagını dusunmuyorum.Zekı hala bıldıgımız gıbı.Onun kapasitesi bu kadar.
Ayrıca Gurayın yerıne sol tarafta Ibanezın oynaması lazım.Koca takımda adam gıbı kanattan orta açabılen adam yok.
Geçen senekı ölü takımdan ayrı bır havası var bu takımın.Ilerleyen zamanlarda çok daha ıyı olacagını dusunuyorum.
Castıllo ve Beronun bıraz daha alışmasından sonra takım daha ıyı sonuçlar almaya başlar

Sefaenes
28.08.2016, 15:48
sabir isteniliyor ona kabul ama Allahinizi severseniz sabiri bize zekiyi yusufu m.yumluyu, ve diger copler icin istemeyin sağ tarafimiz felc bile değil

yorumsuz6117
28.08.2016, 15:58
Rakip için çok iyi bizim için çok kötü diyebileceğimiz bir gol yedik.. 2-3 tane net golü kaçırdık yazık oldu..

Mustafa YILMAZ
28.08.2016, 17:11
sonuç çokta önemli değil benim için maçı kazanabilirdikte hatta ikinci yarı antep düşmüştü oyundan ama olmayacak bir gol yedik yine vatandaşın biri hayatının golünü attı bize yeni kurulan takım için sıradan işler ama olmaz arkadaş bu zaman kadar zeki ile olmaz golden önce taçtan gelen topu ayak dışı ile salladı rakibe sonra yine top geldi çalım atarken kaptırdı sonrasında hayatının golünü attı orkan maç içinde bir tane olumlu hareketi yok bu zamana kadar o bölgeye adam alınmalıydı resmen kan ağlıyor sağ kanat.

suk eğer castillo'ya bıraksaydı topu ki alır almaz bıraksana lan demiştim bırakmadı o top gol olurdu.

sağ kanat işinide çözersek oyuncuların birbirlerine alışması ile çok iyi işler yaparız.

ibanez ve suk'u oyuna dahil etmeli artık ersun hoca

İskender Çakmak
28.08.2016, 17:41
Luis Ibanez'in ilk onbire dahil olması taraftarıyım.
Güral kötü değil ama Ibanez'in daha etkili olacağı kanaati var bende.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sessizkral_1
28.08.2016, 17:47
GAZİANTEP maçı ile ilgili en büyük eleştirim muhammede olacak.Geldiğinden beri iyi oynadığı maç hatırlamıyorum.Yusuf ve zekinin bileçok iyi maçlar çıkardığını hatırlıyorum ama muhammedin in iyi maçı yok.
Takım iyi yolda fakat bitirici olmamız lazım eğer yakaladıklarımızı atamazsak ilk 5 e giremeyiz.

ilyskm
28.08.2016, 18:15
Ver bu Muhammed'i her hangi bir rakibe Trabzonspor ile oynanan ilk maçta gol atar bize bu kesin

kanterts
28.08.2016, 19:01
ilk yari yine uyuduk herzaman ki gibi hediye ettik ilk yariyi. Böyle rezil, yerden kalkmayan utanmzaz kulüplere karsi hemen maximum tempoyla oynayacaksin ilk dakikadan itibaren. zaman da rakibimiz oluyor yoksa.

gurur6134
28.08.2016, 20:15
ısrarla senelerdır tek forvet oynamaya devam edıyoruz..bu sıstem uymuyor bıze tek forvetlı sıstemde ısım kım olursa olsun rakıp defans arasında topla bulusamadan koybolup gıdıyor beceremıyoruz bunu, yatabare janko cardozo warıs muhammed ndoye vs geldıklerı takımlarda yaptıkları bellıydı hepsı bırdenmı bızde futbolu unuttu bunların ,ısın ılgınc tarafı gıttıklerı takımlarda bıraktıkları yerden devam edıyorlar performansları hep uste koyuyor..arada cıkan bı burak oldu tek forvet sıstemınde basarılı olan onuda destekleyen yanında umut arkasında jaja vardı cogu zaman.. en azından ıcerdekı maclarda cıft forvet denenmelı..

Tolga Okumuş
28.08.2016, 20:38
Maçı izleyemedim.
Özetlerini de izlemedim.
Sadece yediğimiz golü vine olarak gördüm twitter da.
O topa götünü dönen Uğur Demirok muydu?

UĞUR DURTAŞ
28.08.2016, 21:19
bu sene yönetimin ve ersun hocanın dediği gibi sabır ve destek gösterilmesi taraftarıyım,

*eksik yönlerimizide burada birlikte paylaşmalıyız,hakaret etmeden birbirimize olumlu şeyler kazandırmalıyız.
*3 atarız 5 atarız, vs vs vs tarzında yazılardan kaçınmalıyız.
*bu hafta kesinlikle yenilgiyi hak etmedik
*3 haftadır sağ bek ve sağ açık transfer söylentileri zeki ve yusufu olumsuz etkiledi.
*bu durum çoğu oyuncuda olumlu yansır bak ben daha iyiyim dedirtmeli oyunlarıyla,
*ama zeki ve Yusuf 2 haftadır biz bu formumuzla bu takımda oynayamayız mesajı verdiler.
*kendi tercihleri.
*oldu olası takımımız gol yedikten sonra mücadele gücünü,hırsını artırıyor.
*be güzel kardeşlerim bunu 0-0 ken niçin yapmıyorsunuz?

*zayıf bir takım karşısında oyuna tutuk başlarsan karşındaki ölü takımı diriltirsin,cesaretlendirirsin,olmayan güveni kazandırırsın,

* geçen yıl bencillik ve çalım sevdalılar çok fazlaydı takımda,
*bu senede bencil pas vermeyen oyuncular var,ersun hocanın bu konuya eğilmesi şart.
*tv den maçı izliyoruz,defansın göbeğinde okay topu sokacak oyuna,kamera pilottan çekiyor orta saha boş.
*nerde ekici,nerde onazi onlarda castilli yusufa yakın oynuyorlar,böyle oluncada orta saha rakibin eline geçti
*ekici var olan yeteneğini göstermen gerekiyor,iki haftadır formundan şahsen ben memnun değilim,
*bir kaç gün içerisinde sağ bek ve sağ açık transferleri yapılmalı,
*bu demek değilki direk oynuyacaklar belki mevcutlar kendilerinden bekleneni vermeye başlayacaklar,
*demir kesinlikle dinlendirilmeli,
*güray da öyle bir çıkış bekliyoruz ama o çıkışı göremiyoruz,
*antep maçında orta sahamız sırıttı,onazi kötüydü,giren oyuncu aytaç olmalıydı,
*ibanez 3 dakika oynadı,3 klas orta kalitesi ben bu takımda oynarım mesajıydı,
*castillo çok iyi bir kumaş ama fazla çalım yapıyor boştaki arkadaşlarına pas vermiyor,
*yattara da çalım yapıyordu ama golcülerimize alda at tarzında paslar veriyordu.
*bizlerde castillodan bunu bekliyoruz,tabiki çalım yapacak,ama müsait arkadaşlarınada pas verecek,
*duriccakın maşallahı var.
*beroyu çok heyacanlı ve ağır buluyorum,inşallah üzerindedi ürkekliği atar,
*castillonun klas pasını gol yapmalıydı,
*buradan bazı arkadaşlar onuru eleştirmiş,üzülüyorum lütfen yapmayın arkadaşlar,
*adam erman toroğlunun dediği gibi 68 kişiyi çalımlayıp gol attı biri dur demedi diyor.
*adamın vurduğu top vurmadan önce kağıt kalem versen bu topun nereye gitmesini istiyorsun çiz deseler
*topun gol olduğu yeri çizerdi.
*15 gün bizim için ağır ve kötü geçecek,
*ersun hocaya güvenim tam yeni kurulan bir takım en baştada yazdığım gibi
*sabır ve destek
*lütfen
*başka TRABZONSPOR umuz yok

Tunç Tosun
28.08.2016, 21:21
Maç ile ilgili detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz;

http://www.mackolik.com/Mac-Plus/2580923/Gaziantepspor-Trabzonspor

Güzel bir uygulama yapmışlar, iyi detaylar var. Isı haritası özelliğine bakın, forvette durum vahim. Aynı uygulamadan bir Beşiktaş lı Cenk Tosun un ısı alanına bakın, bir de Muhammet' inkine.

7can61
28.08.2016, 22:04
Maç ile ilgili detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz;

http://www.mackolik.com/Mac-Plus/2580923/Gaziantepspor-Trabzonspor

Güzel bir uygulama yapmışlar, iyi detaylar var. Isı haritası özelliğine bakın, forvette durum vahim. Aynı uygulamadan bir Beşiktaş lı Cenk Tosun un ısı alanına bakın, bir de Muhammet' inkine.

ısı haritasının sağında kocaman bir boşluk mevcut, acaba neden?

nakzo
28.08.2016, 22:08
Yanarım yanarımda becerip şu osmanlı kadar bile kadro kurmiyoruz ya Ona yanarım. Gol atamayan golcü ,orta açamayan kanat ,gol pası veremeyen orta saha al gel sonra yeniden yapılanıyoruz Oldu canım...Hüsran hüsran hüsran..

nakzo
28.08.2016, 22:10
ısı haritasının sağında kocaman bir boşluk mevcut, acaba neden?

Antepten alınacak tek adam cenkti biz ısrarla yetenek fukarısı olanını aldık geldik 10 aydır gol atacak diye bekliyoruz ümit fakirin ekmeği bir gün atacak heralde.

Mert M.
29.08.2016, 00:09
Heyecanlı geçmiştik televizyonun başına maç için oysa ki hepimiz.
Bir de benim doğum günüm 27 Ağustos. Dedim gün bitmeden ilk aşkım da bana bir hediye verir ama maçın başından sonuna kadar izlediğim, İsmail Kartal denen itici adamın uyuşuk Gaziantep takımının futbolcularına bir de bizim uyuşmaları için sabreceğimiz adamlar eklenince, mutlu sonla bitmesini arzu ettiğim gün keyifsizlikle sona erdi. Başımızın belası bu takım aslında ama nasıl bir aşksa işte; tarifi yok.
Suratsız İsmail Kartal'ın klasik iğrenç futbol anlayışına çok güzel cevap verdik. Muhammet Demir'in ya demir eksikliği var, ya da protein sentezi yapan bir organizma. Koş be abi! İki adım at. Pozisyon almasının iyi olması falan beni ilgilendirmez kardeşim. Ben Trabzonspor forvetinin ayakya kalıp, şut atmasını istiyorum yahu. Bu adam geldiğinden beri, istisnası her maç kayıp düşüyor.
Bir de yediğimiz gol çok sinirimi bozdu. Ulan sonradan giren zottrik, Pele kesildi arkadaş. Yanından geçtiği yedi oyuncumuz da adamın kaymak üstü bal gibi akmasını izlediler. Bu toplulukla sinemaya gitmek isterim.
Gaziantep şehri de, "Burası Antep, buradan çıkış yok" diyor ya. Teröristler şehirlerine kamp kurmuş. Birazcık utanma olur arkadaş. Maçın başında yaptıkları "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" tezahüratına ters düşmeselermiş bari Gaziantep stadını dolduran çoğu İstanbul takımı sevdalısı arkadaş tümeni.
Sürç-i lisan ettiysem affola.

Ahmet Aksu
29.08.2016, 00:31
maçkolik gerçketen güzel bir uygulama yapmış tüm istatistikler ortada.. :D

ısı haritasına da bakarsak yusuf ve muhammetin durumunu gördüğümüzde yusuf sahada yok muhammet resmen kanat oyuncusu gibiymiş :D

Oruç
29.08.2016, 00:39
Sene başındaki hazırlık maçları ve ligdeki ilk maçtan sonra uçan taraftarın ayaklarının yere basması adına bir uyarı oldu bu maç. Bir galibiyetle şampiyon yapan taraftar bir mağlubiyetle yerin dibine de gömer takımı. Takım genel olarak geçen seneye nazaran daha diri. En önemli eksiğimiz ise sağ kulvar. Yusuf'la, Zeki'yle bu sezon bitmez. Biterse de kötü biter.

emrex61
29.08.2016, 00:55
Zeki ve yusuf bilinen bir sorun gözümüze öyle bir batıyorki sanki bu sorunu birtek biz farkındaymışız gibi davranıyorsunuz.Bu ligde hangi takımın sorunu yok sorunlu yerleri yok ama biz bence çok iyi yolda ve doğru yoldayız.Bursayla oynadgımız hazırlık maçını hatırlıyorumda hele ilk yarıda bildiğin tek kale oynamışız yani takımın ne yapmak istediğini az çok anlıyoruz bu mesaj bence yeterli ve umutsuzluha kapılıp aşırı tepkilerden akçınmalıyız.

Unutulmasın 10-11 sezonunda ki kadroyuda ersun hoca kurmuştu o senede çok iyi oynadık ama anlamsızca ersun hocayı gönderdik üstünede şenol güneş geldi zaten sağlam iskeleti kurulmuş takıma gelmişti.

Ersun hocaya lütfen 3.cü kez haksızlık etmeyin ve sabredin chelsea 50 sene şampiyon olamamıştı tekrar dirildi B.dortmund düştü çıktı tekrar dirildi Juventus şike yaptı düştü tekrar dirildi yani bu ayağa kalkmaların hepsini iyi araştırın hep genç ve dinamik oyunculardan kurulu kadrolarla olmuştur dogru yoldayız ama herzaman dogru adamı alıcaz diye birşey yok önemli olan doğru yolda gitmektir illaki başarı gelicektir.

Fatih Öztürk
29.08.2016, 01:02
Bu takımdan şu aşamada bu oyundan fazlasını beklemek haksızlık olur,üst üste mağlubiyetler gelebilir sabırlı olmak lâzım yönetimin muhakkak bildiği şeyler vardır,yani inşallah vardır. şahsi fikrim kurulan takımın hâlâ ilk onbir düzeyinde 4-5 transfere ihtiyacı olduğu yönünde. şahsen takımdan seneyede zirve beklentisi içinde değilim sağlık olsun bi şekilde avrupa ligine kalıp kaldığımız yerden avrupa mücadelesine devam edelim kâfi.Gerçi bu şartlarda buda olacak gibi görünmüyor Başakşehir,Osmanlı Konya gibi takımları geçmek şu aşamada imkânsız gibi hayırlısı bakalım.

artvints
29.08.2016, 01:20
Bu takımdan şu aşamada bu oyundan fazlasını beklemek haksızlık olur,üst üste mağlubiyetler gelebilir sabırlı olmak lâzım yönetimin muhakkak bildiği şeyler vardır,yani inşallah vardır. şahsi fikrim kurulan takımın hâlâ ilk onbir düzeyinde 4-5 transfere ihtiyacı olduğu yönünde. şahsen takımdan seneyede zirve beklentisi içinde değilim sağlık olsun bi şekilde avrupa ligine kalıp kaldığımız yerden avrupa mücadelesine devam edelim kâfi.Gerçi bu şartlarda buda olacak gibi görünmüyor Başakşehir,Osmanlı Konya gibi takımları geçmek şu aşamada imkânsız gibi hayırlısı bakalım.

abi 2 tane şimdi alacağız. 1 veya 2 tane devre arası denk getirsek, seneye zaten bonservissiz orta yaşlı hafif yüksek maaş vereceğimiz takımı taşıyacak oyuncu transferi zor değil. ama önce elde ne var, gençlerden kim ilerliyor, kim ilerleyemiyor belirleyip omurgayı kurarız bu sene.

osmanlı başakşehir gibi klüplerin hedefi en fazla dördüncülük. ligi tanıyan oyuncuları alıp lige hızlı girebilirler. ama bizdeki plan çok genç oyuncularla çok uzun dönem bir arada oynayacak bir omurga kurmak. geleceği olan şampiyon takım öyle kurulur. biz istanbul takımları gibi toplama takım yapıp şampiyon olamayız, hepsi elimizde patlar. benim görüşüm böyle. zaten öyle bir para da yok.

asilhamsi
29.08.2016, 08:25

kimse cok iyi oyun beklemiyor.Ama yapılan transferler sanki cok dusuk ucretlere alınmıs gibi konusuluyor ben ona uzuluyorum.Ciddi bonservis ucretleri verilerek alınan oyunculardan net transfer diyecegimiz transfer 2 yada 3.

Boyle olunca insanlar tepki gosteriyor.Mesela sadece 3 transfer yapılsaydı ama net isim olsalardı.TSL ye alısmıs,A class topcu olma yolunda hızla ilerleyen visca ve ndiaye icin tum sartlar zorlansa idi.

Ve kadronun kalanı genc,dusuk maliyetli isimlerle doldurulsa,daha once takımda yer alan ama zerre katkı vermeyen isimlerle sozlesme uzatmak yerine yol verilseydi.

Berkan
29.08.2016, 08:29
Zeki ve yusuf bilinen bir sorun gözümüze öyle bir batıyorki sanki bu sorunu birtek biz farkındaymışız gibi davranıyorsunuz.Bu ligde hangi takımın sorunu yok sorunlu yerleri yok ama biz bence çok iyi yolda ve doğru yoldayız.Bursayla oynadgımız hazırlık maçını hatırlıyorumda hele ilk yarıda bildiğin tek kale oynamışız yani takımın ne yapmak istediğini az çok anlıyoruz bu mesaj bence yeterli ve umutsuzluha kapılıp aşırı tepkilerden akçınmalıyız.

Unutulmasın 10-11 sezonunda ki kadroyuda ersun hoca kurmuştu o senede çok iyi oynadık ama anlamsızca ersun hocayı gönderdik üstünede şenol güneş geldi zaten sağlam iskeleti kurulmuş takıma gelmişti.

Ersun hocaya lütfen 3.cü kez haksızlık etmeyin ve sabredin chelsea 50 sene şampiyon olamamıştı tekrar dirildi B.dortmund düştü çıktı tekrar dirildi Juventus şike yaptı düştü tekrar dirildi yani bu ayağa kalkmaların hepsini iyi araştırın hep genç ve dinamik oyunculardan kurulu kadrolarla olmuştur dogru yoldayız ama herzaman dogru adamı alıcaz diye birşey yok önemli olan doğru yolda gitmektir illaki başarı gelicektir.

Herşey güzel gidiyordu da taaki chelsea nin 50. yılda tekrar dirilmesine kadar. chelsea dirilmedi parayla şampiyon oldu.

Dip.Ing.Mag.
29.08.2016, 09:03
su piksel isine karsi cikanlar sikeclerin dünkü macini izlediler mi? taraftar olmayinca bombos tribünlerde ne kadr cirkin bir görüntü olusuyor. kaldi ki bizimde basimiza aynisi gelecek, hem ilgi az hem de kapasite büyük hal böyle olunca da piksel daha mantikli duruyor.

Doğukan Uçan
29.08.2016, 09:12
Muhammet trabzonspor tarihinin en kötü forveti acik ara

selcuk
29.08.2016, 09:15
Trabzonspor tarihinden kac forveti taniyorsun
ben düsünmeden 5- belki 10tane daha kötü olani sayarim

matrixx61
29.08.2016, 09:33

Muhammet Demir ile Cenk Tosun aynı dönemde oynadılar antepte..biri aldı başını çok ileri gitti, diğeri başını öne eğip dibe gitti..

Harun-61
29.08.2016, 09:56

Antep'de iken harika oynamiyormuydu bu cocuk ? Eee simdi ne oldu ?

Ayrica yenilgiye azda olsa sevindim, yoksa asiri derecede umutlanacaktik. Sonra hüsrana ugramakdan iyidir.

memmedaga
29.08.2016, 10:28
90lı kuşağın özgüvenine hayranım, 50. yılımızı kutlayacağız yakında,adam diyorki "tarihimizin en kötü ",
toplasan tarihimizin son 13 senesine vakıftır
yani şota geldiğinde yeni doğmuştu muhtemelen...

Mesela biri benden 10 yaş küçük Memo naber diyor :-D
Benim yaşıtlarım kendinden 2 yaş büyüklere abi derdi.

2000'liler ise olayı tamamen aşmış :-D

Bir yönüyle iyi özgüven iyidir arada patlama yaşıyorlar ama pısırık olmaktan iyidir...

zeki gursoy
29.08.2016, 10:50
Takımın açık ara sağ bek, biraz zorlasan sağ açığa ihtiyacı var...
Onlar alındıktan sonra sabredelim tabiii...
Ama Zeki ile sağ tarafımız felç olur, bunu yönetimde biliyordur en azından Ersun hoca...
Sağ bek alındıktan sonra takım toplar, ümitliyim...
Birde sahada çok kopuk oynuyoruz, deli oluyorum...Antep bile derli toplu biz kopuk kopuğuz...
top isteyen, yardıma giden, açığa çıkan yok...durağanız, bu işi çözmeden takım olamayız...
ama illede sağ bek, şapkadan cin çıkacak diye beklemek olmaz...Zekiden alacağımız verim işte bu....

Tayfun Aydın
29.08.2016, 12:51
Yeni kurulan bir takım için pozisyon sayımız iyi. Tam tempo yapacaz adamlar yerde yatıyor. Hakem efendi de bunları yiyor. Maç uzatmalarda en az 3 dakika duruyor uzatmıyor.

Yediğimiz gol de ne yazık ki Orkan çok iyi sıyrıldı. Aynı golü bir kez daha atabilirse Barcelona ya gitsin. İkinci yarı Antep in tehlikeli pozisyonu yok. Alınabilecek bir maçtı.

Bir de Zeki den sağ bek olmaz ancak orta sahaya alternatif olur.

Murat Keçeci
29.08.2016, 13:02
Ortada geçen bir maç oldu.ilk yari şans bizden yana ikinci yarida onlardan yana idi.

Rakibin direncini kıracak pas kalitesine ulasamadik.üst üste iki üç pas yapamadik dolayisiyla iki takim arasindaki kalite farkini açığa cikaramadik.Orta saha da geniş boşluklar verdik.Maça istekli başlayan ekicinin erken oyundan düşmesi, okayin temposu düşük futbolu, onazinin etliye sütlüye karismamasi orta sahayi rakibe hediye etti.Kanatlarda castillo dışında ki oyuncular vasatti.Muhammet demirde rakip savunmayi yipratamadi.Sadece genç dinamik takim olmanin verdiği fiziki dirençle karşılık verebildik yinede maçı kazanacak pozisyonlari bulduk ama olmadi.

Genel olarak oyuncular vasat kaldi sadece durica ve castillo vasatin üstüne çıktı diyebiliriz.

Kanatlardaki bek açık uyumu yeterli değil yusuf çok pasif, zeki ise zaman zaman amatör hatalar yapmaya müsait yapıda diğer kanatta Güray biraz daha verimli gozuksede yinede castillo ile uyumu yeterli değil.

Olumlu şeylerden bahsedersek vasatin altında kaldığımız bir maçta bu kadar duran top firsati yakalamak önemli bir artı, castillonun güçlü driblingleri bir arti jun suk un boyuna göre hareketli bir oyuncu oluşu bir artı durica nin sağlam futbolu bir artı maçın son dakikasina kadar ortada geçmesi bir artı

Yeni transferlerin düz oyuncu olmamasi gelecek adına umut verici örneğin castillo çok güçlü, beronun pres kalitesi çok yüksek, jun suk çok hareketli, onazi futbol bilgisi çok iyi, ibanez top tekniği çok iyi bu oyuncularin eksik olduğu şeyleri biz onlara kazandirabilirsek 2 3 milyon euroluk futbolcularin her biri çift haneli rakamlara ulasirlar.

Kacirdigimiz pozisyonlara gelirsek durica nin topla kaleye gireceği pozisyonda topa ziplayarak vurma çalışması tecrübesine yakışmadı, ekicinin pozisyonuda elimizdeki potansiyeli en yüksek oyuncuya yakışmadı.beronun kaçırdığı pozisyon ise gençliğin verdiği tecrübe eksiği diyebiliriz.

Son olarak doğru yoldayiz ve kaybettiğimiz hiçbişey yok önümüzdeki bir iki maçı alirsak yine üst grubun arasında olacağız ligde şuan her takim her takimdan puan alabiliyor bu süreci iyi gecmeliyiz.

El Cordobes
29.08.2016, 13:48
dünkü m.city- west ham maçının spikerinden bir yorum: g.antep-Trabzon maçını izledim, eğer bu maça 4 dk. uzatma verliyorsa o maçın 20 dk. uzaması lazım.

Türkiyede maçların gereğinden fazla durarak ortaya bir futbol ucubesi çıkması sorunu bakalım ne zaman gündem olacak.

orhan42
29.08.2016, 15:28
Çok iyi olmadığımız bir maçtı ancak sonuca gidecek en az 4 pozisyonumuz var..Bero'nun girişi ile orta saha daha derli toplu oldu,ama bu anadolu kulüplerinin çirkin futbol anlayışına tahamül edemiyorum.Oynatmama üzerine kurulu 1-0 olsun kapanayım mantığı ile oynanan ve en ufak bir faulde dakikalarca yerde yatma anlayışına dayalı bu oyundan nefret ettim önceki akşam..O alpay denen 17 yaşında zibidi en az 6-7 dakika çaldı oyundan..Böyle futbol olmaz olsun..Son sözüm maçın yorumcusu Hamdi Aslan'a " be karaktersiz adam,oraya sen Trabzonspor'u yorumla diye çıkıyorsun..Gaziantep şöyle yapmalı,böyle yapmalı tarzı yorumlarından iğrendim..Sana ne antepten ? Öve öve bitiremedin futbol katili antepsporu !!!! "

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
29.08.2016, 15:48
Bu maçın skorunu hakem belirlemedi ama her kontra atakta faul ile durdurulduk.
Şu nasihat işi hangi Fifa- Uefa kaynağında var görmek istiyorum.
Bariz sarı kartlık, atak kesen faule hakemimiz nasihat edip durdu.

Belki o kartlar adam akıllı çıksa ya daha güzel bir futbol izleyecektik, belki de eksik kalan rakibe karşı avantaj elde edecektik.

Maça gelince, en iyi ve hazır görünen oyuncumuz Savunma Bakanı gibi duran Durica oldu.
Zeki ile sağ bek muhtemelen tüm taraftarın ortak görüşüyle en aksayan bölgemiz oldu.
Güray ve Uğur için bir şey söylemeye gerek var mı bilmiyorum, rakip çok üzerimize gelmedi, gol dışında kritik bir defansif hata da yapılmadı ki gol de kırk yılda bir denk gelecek bir kariyer golü dışında bir şey değil kanaatimce.

Orta sahada Onazi, Colman-Selçuk ikilisi dönemindeki güçlü omurga dönemine dair sinyaller verdi, Yanal'ın hedefinin çift yönlü ve dirençli bir orta saha olduğu belli lakin zaman gerek.
Bence maçın skorunun en önemli sebebi ve sorumluları Ekici ve Erdoğan.
Her ikisi de hem hazırlık döneminin hem de yeteneklerinin çok gerisinde kaldılar.
Oyuna etkileri vasatı bile bulamadı denilebilir.

Bu durum da Muhammet Demir'i yalnız bıraktı ve etkisiz görünmesine sebep oldu.
Castillo ve Okay güzel kombinasyonlarla topu taşımaya çalıştılar. Castillo kesinlikle skora etki edebilecek bir karakter.
Suk ve Bero'nun da oyuna girişleriyle ofansif güçlerini göstermiş oldular.

Bu sezonun hedefinin önümüzdeki sezona sağlam bir iskelet hazırlamak ve dirençli bir takım oyunu oynamak olduğu düşünülürse mağlubiyete rağmen takıma söylenecek pek bir şey yok.
Şanla kaçan bir üç puan olarak düşünülebilir.

amasya0561
29.08.2016, 16:37
Yedigimiz golü defalarca setrettim tacı atana biri yaklaşsa sonra uzun oynasalar pozisyon başlamazdı sonra iki kişi ayaklarından kaçırıyolar
daha sonra orkan üç oyuncuyu ipi diziyor ve vuruyor ama top defansa çarpıp kaleye yöneliyor. bu kadar olumsuzluk aynı anda oluyor işte futbol bu.
en azından beraberlik hakkımızdı. gerçi yenmemiz gerekirdide daha yeni kurulan bir takım oldugumuz için tam manası ile hapsemedik antebi kalesine.
ilerisi daha iyi olacak İNŞALLAH. hele şu iki transferde olsa.

bordox
29.08.2016, 17:15
Yeni kurulan bir takım için pozisyon sayımız iyi. Tam tempo yapacaz adamlar yerde yatıyor. Hakem efendi de bunları yiyor. Maç uzatmalarda en az 3 dakika duruyor uzatmıyor.

Yediğimiz gol de ne yazık ki Orkan çok iyi sıyrıldı. Aynı golü bir kez daha atabilirse Barcelona ya gitsin. İkinci yarı Antep in tehlikeli pozisyonu yok. Alınabilecek bir maçtı.

Bir de Zeki den sağ bek olmaz ancak orta sahaya alternatif olur.

Geçtiğimiz yıl Avni Aker'de benzer bir gol atmıştı,hemen hemen aynı gol,tek farkı bu sefer ki gol hem daha zor hem de uzak köşeye attığı için daha şıktı.
Bu maçı galip bitirememekten daha üzücü ve sinir bozucu olan bu tip bir maçı kaybetmek,takıma olan inanç sarsılıyor.
Trabzonspor'un kurumsal hafızası,geçmişi,potansiyeli bu maçta en az bir puan alabilecek durumda olmalı.

kopeli
29.08.2016, 17:19
kimse kendini kandırmasın. bu kadrodan şampiyon falan cıkmaz.

tekrar diyorum stoper-merkez ve santrafora ciddi kalite lazım.

Doğukan Uçan
29.08.2016, 18:14
Zaten bu kadroyla sampiyonluk isteyen hayal alemindedir. Ist takimlariyla ucurum var

UĞUR DURTAŞ
29.08.2016, 18:32
antep yenilgisini kabullenemiyorum.
haketmediğimiz bir yenilgi olduğunu maçtan sonra burada sizlerle paylaştım.
şimdi tekrar maçın özetini dikkatlice izlediğimde,
castillo,bero ve suk'un uygun pozisyonda arkadaşlarına pas vermek yerine kaleyi düşünmeleri en büyük neden diyorum.
**
çok dikkatlice izledim,
castillo bu tarz 3 pozisyona girmiş 2 sini kendisi çalım yaparak kanadından giriyor sol ayağıyla cılız vuruş yapıyor,
diğerinde beroya çıkartıyo işte bizim istediğim bu ama bero kötü bir vuruş yapıyor.
diğer 2 pozisyonda dışarıya çıkarsa daha uygun pozisyonda arkadaşları var.
**
yusuf kanatından çalım atarak ceza sahasına girerken beroya çok güzel bir pas veriyor,
bero sol ayağıyla kaleye vuruyor rakip oyuncuya çarpan top ekicinin önünde kalıyor,onunda vuruşunu rakip kaleci çeliyor.
dikkatlice izlediğimde yusuf beroya verdiğinde beronun hemen solunda bomboş durumda castiilo var ama o şut çekmeyei deniyor,
uygun pozisyondaki solundaki castilloya pas vermiyor.
**
suk ani kontra atağımızda soldan ceza sahasına giriyor,çok cılız bir vuruş yapıyor
halbuki içeride boş durumda arkadaşları var,içeriye çıkarmıyor,kendisi cılız vuruşla şansını deniyor.
örneği bjk ile vermek istemiyorum ama bu pozisyonlarda şenol hocanın öğrencileri mükemmel yapıyorlar,
bencilliği çok az düşünüyorlar,ceza sahasındaki paslaşmalarından dolayı çok güzel goller atıyorlar.
bizimkiler kahraman olmak için kendileri golün peşindeler.
**
ersun hocanın bu pozisyonlarda takımı ciddi anlamda çalıştırması ve telkinlerde bulunması şart.
**
sözde profosyonel oyuncularız derler,
diyorlarla maçlardan sonra benim gol atmam önemli değil takım kazansın derlerya
hikayeeeee

Emre EFENDİOGLU
29.08.2016, 18:55
Düğünlerden dolayı takımı bir türlü izleyemiorum ancak özeti izledim bugün.
Takım çok güzel paslaşıyor, pozisyona giriyor. Antep şansa kazanmış, bu takıma sabır edilmeli.

Ufuk Turgut
29.08.2016, 21:50
suanda takımda golcu denen birsey yok gibi duruyor bence.sag bek ve sag acık pozısyonlarından once bıtırıcı forvet goremedık henuz..m.demırcı kayıplarda

Fatih Öztürk
29.08.2016, 22:18
abi 2 tane şimdi alacağız. 1 veya 2 tane devre arası denk getirsek, seneye zaten bonservissiz orta yaşlı hafif yüksek maaş vereceğimiz takımı taşıyacak oyuncu transferi zor değil. ama önce elde ne var, gençlerden kim ilerliyor, kim ilerleyemiyor belirleyip omurgayı kurarız bu sene.

osmanlı başakşehir gibi klüplerin hedefi en fazla dördüncülük. ligi tanıyan oyuncuları alıp lige hızlı girebilirler. ama bizdeki plan çok genç oyuncularla çok uzun dönem bir arada oynayacak bir omurga kurmak. geleceği olan şampiyon takım öyle kurulur. biz istanbul takımları gibi toplama takım yapıp şampiyon olamayız, hepsi elimizde patlar. benim görüşüm böyle. zaten öyle bir para da yok.

Maaş dengesi hususunda yönetimi takdir etmek gerekiyor yalnız 2008-09 kadro kuruluşundaki patlama gerçekleştirecek potansiyel maalesef şuan için beklenemez.Kanımca bu kadroda olması gereken bazı oyuncuları hoyratça uzaklaştırmanın sıkıntısını çekecez.2008 yılında kurulan kadroda son derece disiplinsiz başta Yattara ve bazı yetenekli oyunculara gösterilen tolerans bu dönem kimseye gösterilmedi kendilerince haklı sebepleri olabilir bilemem fakat bazı oyuncuları kazanmak için bazı olumsuzluklarını görmezden gelmek gerekiyor.umarım yönetim ve teknik kadro doğru bildikleri hedefleri kısa ve orta vadede sonuç ekseninde tabloya yazdırır ve yeni stadla birlikte coşku dolu sezonlara ulaşırız.

Fatih Öztürk
29.08.2016, 22:27
kimse cok iyi oyun beklemiyor.Ama yapılan transferler sanki cok dusuk ucretlere alınmıs gibi konusuluyor ben ona uzuluyorum.Ciddi bonservis ucretleri verilerek alınan oyunculardan net transfer diyecegimiz transfer 2 yada 3.

Boyle olunca insanlar tepki gosteriyor.Mesela sadece 3 transfer yapılsaydı ama net isim olsalardı.TSL ye alısmıs,A class topcu olma yolunda hızla ilerleyen visca ve ndiaye icin tum sartlar zorlansa idi.

Ve kadronun kalanı genc,dusuk maliyetli isimlerle doldurulsa,daha once takımda yer alan ama zerre katkı vermeyen isimlerle sozlesme uzatmak yerine yol verilseydi.

Muhakkak eksiklikleri olacak lâkin iyi niyet ve dikkatli çalışmanın ürününü hemen toplamak olmaz.Bencede daha klas ve zirveye oynayacak ayaklar takıma kazandırılmalıydı bu konuda yönetimden beklentim büyüktü demek ki mevzuya büyük pencereden bakmak gerekiyor şuan için yapılanmaya baktığımızda gelecek sene için mücadeleci ekip ruhu ilk faktör olarak önümüze gelsede zirve beklentisi içinde olmak gerçekle bağdaşmıyor.50.yıl konusundada yönetimde kabahat görmüyorum nihayetinde vaaddir bundan önceki dönemlerde onlarca kez bu çeşit vaadler verilmiş büyük çoğunluğu yerine gelmemiştir çok fazla takıntı yapmamalıyız.

LANGARA
30.08.2016, 16:17
Antep maçında son dakikada çıkan olaylar yüzünden tribünlerden sahaya yabancı madde yağmıştı. Antep bu sebepten dolayı pfdk' ya bile sevk edilmedi. Bizim tribünlerden atılsaydı bu maddeler çoktan tribün kapatılmıştı. Bazı kulüplerin ayrıcalığı nedir acaba?

muratt
31.08.2016, 10:01
1 puan iyidir.
Mağlubiyette, hatta kötü futbolda moralleri bozmamak daha önemli. Geleceğe ümitle bakıyoruz evet ama iyi futbol için hala erken ve zamana ihtiyaç var.
Milli araya kadar kayıpsız gitmek ise dondurmalı ekmek kadayıfı olur o ayrı.

Amacım ben söylemiştim demek değil ama "ayaklarımızın yere basması" gerektiğini vurgulamak. Maçtan önce herkes burada nasıl rahat yeneriz diye yazıyordu. Maç sonunda ise ondan futbolcu olmaz bundan birşey olmaz, herzamanki gibi skora göre yapılan günlük yorumlar. Açıkcası "ersun istifa" başlığı da aramadı değil gözlerim, artık eylül ayı içinde o da açılır.

Gerçekten çok garip bir camiayız. Sezon öncesi, sabır lazım, yeni bir kadro yazıp, ilk galibiyette gaza gelip şampiyonluk hesapları yapan, sonraki mağlubiyette de herkesi ve herşeyi eleştiren bir mantıkla sonumuz ne olacak çok merak ediyorum. Tek güvencem yönetim ve hoca, aklı başında insanlar ama umarım bizim camianın eleştirilerine uzun süre dayanabilirler.