PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kamuoyu Duyurusu | #TrabzonsporTekYürek

Yiğit Gayretli
17.08.2016, 21:18
http://i.hizliresim.com/5Y42zA.png (http://hizliresim.com/5Y42zA)

Mustafa ÖZDEMİR
17.08.2016, 21:36
elinize sağlık

Tolga Okumuş
17.08.2016, 22:50
Tek ses ve tek isim altında bütün Trabzonspor taraftarlarının birleşmesi gerekir.
Avni Akerdeki gibi stadın bir ucundan diğer ucuna 50 tane taraftar grubu ismi görmek istemiyorum.
Yapılsın sosyal medya üzerinden bir anket,tek bir taraftar grubu ismi ve akyazıya öyle girelim.

20 kişi bir yerde,50 kişi başka bir yerde kendi kendilerine tezahurat yapıyorlar.
Bağırmaları ne tv den duyuluyor ne de saha içinde futbolculara motivasyon sağlıyor.
Biri "haydi söyleee" diye bağırırken diğeri üçlüye hazırlanıyor.
Çocukluğumdaki tezahuratlar neyse hala onlarla devam ediyorlar.

Taraftar oluşumu,organizasyonu ve tribün kültürü olarak oldukça geride ve geç kaldığımızı düşünüyorum.
İki dünya bir araya gelir ama Trabzonda taraftar grupları bir araya gelmez diyen ben bakalım bu birleşmeyi görür müyüm?

İnşallah bu birleşme gerçekleşir,heyecanla bekliyorum.

Mollasalihoğlu
17.08.2016, 22:53
Bu sinerjiyi kaybetmememiz dileğiyle ...

U.Sadıkoğlu
17.08.2016, 22:57
Biz biriz, biz Trabzonspor'uz.. Toprağın bordosu denizin mavisiyiz.

Fırtınayız.

Hep bir olalım diri olalım!

Yaşasın TRABZONSPOR!

Yiğit Gayretli
17.08.2016, 22:58
Tek isim, tek çatı söylemlerine gerek duymadan ihtiyacımız olan tek şeyin bu sinerji olduğunu düşünüyorum. Uyum ve sinerji... Kaybolmasın dilerim...

brnclhn
17.08.2016, 22:58
Bu birleşmenin tribündeki felsefesi inşallah tg değil de viranın felsefesi gibi olur...aksi takdirde daha büyük kayıp...

murmut
17.08.2016, 23:09
Toplayalim artik tüm taraftar gruplarini TSunami ismi altinda, bogalim rakipleri Akyazida :D

esra61
17.08.2016, 23:37
Umarım oluşan bu güzel ruh kaybolmadan farklılıkları dikkate alarak bir bütün oluşturabiliriz.
Umarım her şey güzel olur.
Umarım başlanılan bu birliktelik mesajlarının sonu mutlu yarınlara açılır.
Hadi Hayırlısı...

Tolga Okumuş
17.08.2016, 23:43
.

zekeriyya
18.08.2016, 08:07
tamam trübün grubu değiliz de
stadta da maç seyrediyoruz aynı gemide 90 dk.beraberiz
bu hava umarım iyi bir sonuç verir

Faik Yılmaz
18.08.2016, 08:17
Düşünce olarak güzel de.....

İnşallah fiiliyata dökmekte sıkıntı olmaz.....

Burak DERELİ
18.08.2016, 08:21
Bildiri güzel olmuş. İnşallah tribünde hep beraber güzel maçlar geçireceğiz

selcuk
18.08.2016, 08:21
hayirlisi olsun...

Kaya
18.08.2016, 08:38
İşin özüne ve temas ettiği noktaya iyi bakmak lazım. Şu an gösterilen yaklaşım aslında tribünlerde tek bir isim altında birleşmekten ziyade herkesin Trabzonspor için ortak bir noktada buluşarak hareket etmesini hedefliyor. Bu yaklaşımın akabinde kulübün hareket tarzı daha da önem kazanmış durumda bence. Zira bu beyanları bir altyapı hazırlayarak kulübün bir şekilde organize etmesi lazım. Şu an değerlendirme yapmak çok kolay değil ancak sezon başlayınca ne aşamada olduğumuz daha net anlaşılacaktır.

Cengiz Çubukcu
18.08.2016, 10:02
ben bütün bunların üzerine ilk maçta stad dışında binlerce taraftar bekliyorum takımın yanında olduğumuzu göstermemiz açısından...

Kemal Öztel
18.08.2016, 10:04
Tek grup olursak eskiden olduğu gibi stadı cehenneme çeviririz..

Taner Gündoğdu
18.08.2016, 10:37
Tek grup oluşturmak kolay birşey değil, gerekli olduğunu da düşünmüyorum. Esas olan TEK SES olabilmek. Stadın içinde hep birlikte, düzenli birşekilde bağırabilmek gerekiyor. her tribün grubu ayrı telden takılınca etki azalıyor

Yiğit Gayretli
18.08.2016, 10:42
Bildiride de yazdığımız doğrultuda düşünüyorum. Mutabakat her alanda sağlanmalı. Uzlaşmacı tavır tribün ile sınırlanırsa bir şeyler olmuş olur ama eksik olmuş olur.

S.ÖZKAN
18.08.2016, 11:52
Önce Trabzonspor

Cemzirih
18.08.2016, 12:17
Tebrikler BMN yonetimi , umarim tek yurek tek ses olmayi basarabiliriz stadlarda seneler sonra, uzatilmis olan zeytin dalina diger gruplarinda ayni samimiyette el uzatmasi ve bu cagrinin akyazi'ya gecilmeden once guzel bir organizasyon ve govde gosterisiyle pekistirilmesi dilegiyle .

selcuk
18.08.2016, 12:31
Bildiride de yazdığımız doğrultuda düşünüyorum. Mutabakat her alanda sağlanmalı. Uzlaşmacı tavır tribün ile sınırlanırsa bir şeyler olmuş olur ama eksik olmuş olur.
bence fazla zorlanmamali
konsensüs imkansiz, önemli olan herkesin kabullenebilecegi noktayi bulmak
zaten millet tribündeki birligi yasadiktan sonra bidaha ayrilmak istemez, toplum menfaatcilari dislar zamanlan

anlatabilmisimdir umarim

Yiğit Gayretli
18.08.2016, 12:43
bence fazla zorlanmamali
konsensüs imkansiz, önemli olan herkesin kabullenebilecegi noktayi bulmak
zaten millet tribündeki birligi yasadiktan sonra bidaha ayrilmak istemez, toplum menfaatcilari dislar zamanlan

anlatabilmisimdir umarim

Sen anlatabildin ama ben anlatamadım sanırım. Tribünden dışarı çıkınca Trabzonsporluluk bitmediğine göre ki bunu ispatlayan oluşum BMN'dir, her kulvarda bu uzlaşmacı tavır katma değer yaratır. Yaratmazsa ne olur? Eksik olur işte, o kadar.

artvints
18.08.2016, 13:25
tribün grupları denen oluşumlarla yol almak çok kolay değil. bir kere reisli sistem tamamen faul.ne zaman konuşup tartışmışlar da karar almışlar? vur de vuralım, kır de kıralım!

Sercan Keleş
18.08.2016, 15:17
Açıklamada geçen Tek Ses ifadesi güzel bir vurgu. Beğendim açıklamayı yapanların ellerine sağlık.

Tek bir bütünü hareket ettirmek zordur. Fikirler düşünceler ideolojiler farklı farklı. Bu yüzden Vira'nın hitap ettiği kesim ile TG'nin hitap ettiği kesim bir değildir. Fakat tribünde Sadece Trabzonspor olduğu için tek ses olmak lazım. Stadyumdan ayrıldıktan sonrası fikirler devreye gireceği için tek çatı biraz zor uzun vadede belki. Öne geçene kadar ıslık alkış yüksek ses gürültü ile rakip takımı titretip kendi futbolcularımızı hep bir ağızdan cesaretlendirmeli. Maçın sonlarına doğru başlarız meşaleli omuz omuza marşlara.

ffırtına
18.08.2016, 15:24
Akyazı'da birlik beraberliği sağlarsak önümüzde kimse duramaz. Tribünlerden tek ses yükselmeli. Tüm tribün grupları tek bir çatı altında birleştirilmeli. Mevcut tribün grubu liderleri yine liderlik yapmaya devam etsinler ama tek ses olacak şekilde, ayrışmadan, bölünmeden, tek isim altında. Neyse bu kadar hayal yeter ..

Sami Kuk
18.08.2016, 15:28
Hic birşey olacağı yok menfaatler çıkarlar araya girince yine aynı olur.. Bursa bunu çok iyi yapıyor

İlkhan
18.08.2016, 15:34
Hani üstteki abimizin dediği gibi tek çatı olmayabilir ancak tek ses iyidir. Yıllar önce 2010-11'de şampiyonluğa giderken tribünler yine dağınık ve her kafadan ses çıkarken babamın dediği şey geldi aklıma. "Telsiz ile grupların haberleşmesi" işte tek ses adı altında, tribün grubu liderlerinin telsiz aracılığıyla tezahüratları önceden söyleşmeleri ve uygulamaya koymaları iyi fikir olabilir.

Diğer türlü "👏maraton👏maraton... Maraton üçlü" devamında "oooo" (ses gelmez) "yuuhh"

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ağasarlı
18.08.2016, 19:51
Kimi karamsar renktaşlar, menfaatin olduğu bir ortamda grupların birleşemeyeceği minvalinde düşünmüş.iyide muharrem başkanın,kimseye bedava bilet dağıtmayacağı gerçeği varken nasıl bir menfaatten bahsedilebilir ki?

Ufuk Turgut
18.08.2016, 21:15
sakın vazgecmeyın bırlıkten .tek yurek tek ses

-Samet
19.08.2016, 00:22
Gerçekçi bir yaklaşım ve yapıcı bir bildiri olmuş.
Bu dönüşümün başlangıcında ve bu sezonda bu tip söylemlere ve daha önemlisi pratikte eylemlere belki de her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olacak.
Sami Kuk
Bursa bunu çok iyi yapıyor demişken hatırlarım da Bursa kaybettiği maçta bile coskulu tezahuratla destek oluyordu gerçekten.

Bu sezon takım olma aşamasında bu tio desteğe ihtiyacımız olacak olumsuzluklarda özellikle.

TrabzonVictory
21.08.2016, 08:27
bu konunun çok çok desteklenmesi lazım birlik beraberlik olursa gerçekten çok önemli bir iş olur...