PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şeref Eroğlu'na Saldırı!!!

dr.muhsin
09.12.2006, 22:35
http://www.ajansspor.com/resim/seref-eroglu_kursude.jpgŞeref Eroğlu'na saldırı !.

Grekoromen Güreş Milli Takımı'nın Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcusu Şeref Eroğlu'nun bugün Ankara'da başlayan lig müsabakaları öncesi İstanbul Büyükşehir Beldiyespor yöneticisi Hasan Hüseyin Yaşar'ın saldırısına uğradığı öğrenildi..

9 Aralık 2006, 19:18

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan bu sezon başında, Konya Şekerspor'a transfer olan Şeref Eroğlu, takımının Ankara'da yapacağı lig müsabakalarında güreşmek için başkente geldiğini, salonun koridorunda müsabaka saatini beklerken, arkasından yaklaşan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un güreş şubesinden sorumlu yöneticisi Hasan Hüseyin Yaşar'ın ''Bize karşı güreşmeyeceksin. Buradan defol git.'' diyerek kendisine saldırdığını ve iterek, demirlerin üzerine düşmesine neden olduğunu söyledi.

Eroğlu, Hasan Hüseyin Yaşar'ın saldırısı sonucu boynunda tırnak yaraları oluştuğunu ifade etti. Bunun üzerine milli güreşçi Eroğlu,önce Yaşar Doğu Spor Salonu'ndaki doktordan, daha sonra da Adli Tıp'tan ''Güreşemez'' raporu aldığını ve savcılığa da suç duyurusunda bulunduğunu belirtti.

Şeref Eroğlu'nun şikayetçi olduğu Hasan Hüseyin Yaşar'ın ise Ankara'dan ayrıldığı için ifadesinin alınamadığı öğrenildi.

immortal_TS
09.12.2006, 22:37
Değerlere böyle sahip çıkılıyor işte, Şeref Eroğlu Türk güreşinin en önemli isimlerinden biridir, kendini bilmez bir insan müsveddesi çıkarlarını korumak için kimbilebilir öldürmeye bile yeltenebilirdi.

pReN@_61
09.12.2006, 23:16
haber için Teşekkürler...

Bülent Bayraktar
10.12.2006, 12:24
helal olsun yapanlara böyle bişe zten dünyada sadece bizim ülkede olur...:@

hayat61
10.12.2006, 13:56
Bir fiili saldırıya uğramadığı kalmıştı oda oldu.
Saldırının hiç bir mazereti olamaz helede bu gerekçeyle saldırmak.Spor ahlakı,yöneticilik etiği,insanlık onuru terane,istediğini elde etmek şahane.Haberde göründüğü gibi istediğini elde etmişler.(Belki olay böyle gelişmedi belki Şeref Eroğlu kışkırtı ne olursa olsun Hasan Hüseyin Yaşar bu hareketiyle takımının galibiyetini gölgeledi.)
Grekoromen Ligi'nde günün sonuçları..

Türkiye Büyükler Güreş Ligleri bugün Ankara ve Tokat'da yapılan müsabakalarla başladı.. Ankara'da ve Tokat'ta yapılan Grekoromen Birinci Ligi A Grubu müsabakalarında, alınan sonuçlar şöyle..

9 Aralık 2006,

Ankara'da yapılan Grekoromen Birinci Ligi (A) Grubu müsabakalarında, alınan sonuçlar şöyle:
İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Konya Şekerspor..........: 4-3 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Karagücü.................: 6-1
Bursa Yıldırım Belediyesi-Karagücü......................: 5-2
İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Bursa Yıldırım Belediyesi: 5-2
Rize Çaykurspor-Karagücü................................: 5-2
Konya Şekerspor-Rize Çaykurspor.........................: 7-0
Konya Şekerspor-Karagücü................................: 7-0
Karagücü-Konya Şekerspor................................: 0-7
Bursa Yıldırım Belediyesi-Rize Çaykurspor...............: 6-1
Konya Şekerspor-Bursa Yıldırım Belediyesi...............: 7-0
İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Rize Çaykurspor..........: 5-2

Büyükler Birinci Güreş Liglerine yarın Serbest Stil (B) Grubu'na Kahramanmaraş'da, Grekoromen (A) Grubu'na ise Ankara'da yapılacak müsabakalarla devam edilecek.

bordoylamavi
10.12.2006, 18:14
saldıranın kulübü bizim başkanın kulübü değil mi ?

hayat61
12.12.2006, 00:40
Şeref Eroğlu'na saldırı yalanlandı
Büyükşehir Belediyespor Güreş Şube Sorumlusu Hasan Hüseyin Yaşar, ''Ankara'da yapılan Türkiye 1. Ligi Greko-Romen Güreş müsabakaları sırasında milli güreşçi Şeref Eroğlu'nu tartakladığı'' yönünde basına yansıyan haberleri yazılı bir açıklamayla yalanladı.
Yaşar açıklamasında, Şeref Eroğlu'nun müsabaka kadrosunda yer almadığını ve takımının diğer maçlarında da mücadele etmediğini kaydederek, ''Şeref Eroğlu suni gündem peşindedir. Medyada yer alan olay, bizim maçlarımız bittikten sonra Şeref Eroğlu'nun galibiyet sevinci yaşayan sporcularımızdan Mücahit Vardal'a soyunma odamızın bulunduğu koridorda saldırması sonucunda, iki sporcu arasında meydana gelmiştir. Ben de olayın büyümesini önlemek için iki sporcunun arasına girdim ve Şeref'e oradan ayrılmasını söyledim. Olay sadece bundan ibarettir'' dedi.

Şeref Eroğlu'nun boynunda yer alan çiziklerle ilgili olarak aldığı raporun kendisiyle bir ilgisinin bulunmadığını kaydeden Yaşar, şunları söyledi:

''Milli bir sporcuya bu şekilde davranmak, bana ve kulübüme bir şey kazandırmaz. Eski bir sporcum tarafından bu şekilde itham edilmek beni üzmüştür. Ayrıca olayda ifadeden kaçtığım haberleri de yalandır. Maçtan sonra Amasya'da yapılan Serbest Güreş Şampiyonası'na katılmak üzere yola çıktım. Şeref Eroğlu'nun benden şikayetçi olduğu tarafıma bildirilince, medyaya yansıdığı gibi kaçmadım ve yoldan dönerek adı geçen karakolda ifademi verdim.''

Beni pek inandıramadı bu açıklama.Haberlerde Serbestte A grubu Tokat'ta,B grubu Kahramanmaraş'ta maçlarını yapacak denilerken Amasya'ya niye gittiğini anlamadım.Eğer Avrupa şampiyonası için gidecekse oda 3 aralıkta bitti. Şekerspor şampiyon oldu.

Gürkan
14.12.2006, 19:19
yuh yani.

adamda bayağı güçlü dmekki güreşçi yi yıktıysa.çıkıp kendi güreşsin o zaman takımında.