PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 1.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Kasımpaşa | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Doğukan Uçan
13.08.2016, 02:02
Vatana millete hayırlı olsun bu kutsal görev bana düştü :D:eek: Her hafta hakemlerin konuşulduğu, skandalların bitmediği, Özellikle Trabzonsporumuzun maçlarında futboldaki yeni kuralların denenmeye çalışıldığı bir sezon daha bizi bekliyor. Takım yeni olmasına rağmen yapılacak son transferler ile üst sıralara oynayabileceğimizi düşünüyorum. Geçen seneye göre kadrosu oturmuş 5-6 takım var çok rahat.

Maça gelirsek kasımpaşa çok önemli oyuncularını takımdan yolladı. En son eskişehirspor ile oynadıkları hazırlık maçını 2-0 önde olmalarına rağmen 2-2 bitirdiler. Normal şartlarda bizim takımın durumuna bakılırsa gol yollarındaki sorunları çözersek bu maçı rahat alacağımızı düşünüyorum.

Vurduğunuz gol, yediğiniz ofsayt olsun. Başarılar Uşaklar.

:sevinç: :tsbayrak::sevinç::tsbayrak:

Yusuf BALCI
13.08.2016, 02:10
hakemler formda olur maçta

Tunç Tosun
13.08.2016, 02:11
bu maça da bir organizasyon yapın da kasımpaşa taraflarında birlikte izleyelim.

Süper Golcü
13.08.2016, 02:38
Bero'ya neden Ekici'nin yedeği gibi bakılıyor anlamıyorum, hücuma katkı edebilen iki yönlü orta saha ya destek verecek bir oyuncu oyun kurucu değil ki, Ekici-Onazi-Bero orta saha da birlikte değerlendirilmeli, ayrıca bu şekilde kanatlardan da maksimum verimi alırız, bero ve ekici birlikte sahada olmalı, illa Okay oynayacaksa forma rakibi Onazi olsun,

Samet Yildirim
13.08.2016, 03:03
seyircisiz mac bizim leyhimize gibi duruyor su an. Yep yeni takim üzerinde baski olmayacak. Kasimpasa baya zayifladi...

Galibiyet ile baslayacagimizi düsünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
13.08.2016, 10:38
Paşa çok zayıfladı
Kazanırız

M. Fatih ALEMDAR
13.08.2016, 11:35
Alırız. Skot tahminim 2-0.

TRABZONSPOR

İlkhan
13.08.2016, 12:35
İlk 45 dakikalık oyunumuzla fena halde bezdiririz ama deli gibi de pres yapmamalıyız. Yorgunluklar hemen başlıyor yoksa.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hüseyin Çümen
13.08.2016, 13:47
Trabzonspor ligin ilk maclarini genelde kazanir. Bursa macinda ilk yarida oynadigimiz oyunu genele yayabilor ve hucumda uretkenlik artarsa galibiyetle baslariz insallah

Hakan
13.08.2016, 14:17
Yeni sezon hayırlı olsun.
Onur,Zeki,Uğur,Durica,Ibanez,Okay,Bero,Onazi,Mehme t,Castillo,Muhammet

Bero ve Mehmet dönüşümlü doldurur sağ kenarı,ben böyle çıkarım.

ilelebeTS
13.08.2016, 14:20
Bursa maçı kesinlikle ölçü olmayacaktır, Ersun Yanal faktörüyle kazanacağımızı düşünüyorum.

acan61
13.08.2016, 14:25
Üç atarız beş atarızcılar şimdi gelir diyenler için GELDİM ! Üç beş ne varsa atarız maç sonu burdayım:ts:

katre-i.matem
13.08.2016, 14:36
3 puanla baslariz

AYYILDIZ
13.08.2016, 14:43
İnşallah şanssızlık olmazsa yeneriz.

smart
13.08.2016, 14:58
1-0 bizde

TSigalko
13.08.2016, 15:08
Scarione bonservissiz gitmiş.Bize de düşünülebilirdi aslında.

Alphan Altun
13.08.2016, 15:23
Henüz şu maçı kazanırız diyebileceğimiz bir takım yok ortada.Biraz organize , iyi savunma yapan her takım bizi yenebilir.

Takımın sağ kanadı 2.lig seviyesinde.Oturmamış,dengesiz bir savunma ve orta saha, ne yapacağını bilmeyen hücum oyuncuları..

Kimse öyle 50.yıl şampiyonluk falan diyerek hayal satmasın.Bu sene yaptığımız düşük-orta profilli transferlerden 3-4 tanesini önümüzdeki yıllara taşıyabilirsek güzel iş yapmış oluruz.

Kasımpaşa maçında favori değiliz.Tek beklentimiz,sahada gezmeyen iyi mücadele eden takım görmek olmalı.

robinhood61
13.08.2016, 15:23
Berabere bitecek sanki

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
13.08.2016, 20:13
zor mac muhtemel kasımpasa kadrosu

------------ramazan----------
popov---otigba----tita----viegneau

---------castro-----pavelka--------

tunay------------------------------ferhat

-----------adem---------etoundi---------

özellikledefans hatları oldukca iyi.Su defans hattını bizim takıma koy cok sey degisir.

My
13.08.2016, 20:19
Taraftarsız olması avantaj bence. Zaten Trabzon'daki taraftarın pozitif olarak takıma hiç bir katkısı yok gibi aksine zombi haliyle motivasyonu düşürüyor diye düşünüyorum.

kanterts
13.08.2016, 20:41
hakem serefsizlik yapmasin. HIcbir agirligimiz yok mu, Adamimiz yokmu ulan sadece adaletli bir Mac istiyoruz.
Hakem katliamina asla izin verilmemeli. Böyle birsey olursa da birseyler yapilmali. Sabrimiz hic kalmadi daha fazla provoke etmesinler!
Normal sartlarda aliriz maci.

ÖmürKaradeniz61
13.08.2016, 21:18
Sezonun ilk maçlarının seyircisiz olması gayet avantaj şu durumda.Bence bu maçı kazanırız ama zor olur tabiki,Kaşımpaşa güç kaybetmiş durumda iyi oynayıp sezona 3 puanla başlamak çok iyi olur.

olcay_61
13.08.2016, 21:25
Ne var ne yok atar geçeriz

Yasin Altuntas
13.08.2016, 21:36
Nasil baslarsak öyle gider, havamizi erken alirlar diye düsünüyorum (gecen sezon GS macindaki gibi) Dik durmak gerek, hayirlisi insAllah

oguzkoc
13.08.2016, 22:38
bu maç dahil olmak üzere 1-0 öne geçeceğimiz her maç bizimdir; en azından mağlup olmayacağımızdan eminim. Yeterki öne geçelim, bu takım kolay kolay mağlup olmaz.

İlk golü yememek umuduyla, saldır trabzonum..

smart
14.08.2016, 01:56
Bence 7 atmayı deneyip intikam alalım

Abdülkadir Kılıç
14.08.2016, 13:31
Zeki, Yumlu ve Aytaç hakeme aşırı itiraz edip oyunu germezlerse kazanırız.

yazıkoldu
14.08.2016, 13:39
Şansa ve hakemin iyi yönetimine ihtiyacımız var. İbanez ve bero ve hatta diğerleri çok fırın ekmek yemeleri lazım.

Faruk BERBER
14.08.2016, 13:41
Kasımpaşa küçülmeye gittiğinden geçtiğimiz sezonki kadro epey yara aldı.

Biz de takım olarak çok yeniyiz ama kazanmaya yakınız inşallah.

artvints
14.08.2016, 13:42
hiç kolay olmaz. karşımızda oturmuş bir takım var. dengeli başlamalıyız.

Oruç
14.08.2016, 13:51
Taraftarsız olması avantaj bence. Zaten Trabzon'daki taraftarın pozitif olarak takıma hiç bir katkısı yok gibi aksine zombi haliyle motivasyonu düşürüyor diye düşünüyorum.

Ne güzel yorumdur bu böyle.

A.Ali Karanis
14.08.2016, 13:56
Hayırlı olsun yeni sezon.Futboldan keyif alabileceğimiz,unuttuğumuz heyecanı tekrar yaşayacağımız bir sezon olsun.Hakkımızla kazanıp hak ettiğimiz için mağlup olacağımız maçlar olsun başka bir şey istemiyorum.

Bu maçı alırız diye düşünüyorum.

redbul
14.08.2016, 14:02
ne kadar kasımpaşa küçülmeye gitsede rıza çalımbay takımları genelde diri olur zor maç yenilgi olsa bile şaşırmam

Gurpas
14.08.2016, 15:54
Seyirci olmayacağı için kazanırız diye tahmin ediyorum...

Gökhan Uzun
14.08.2016, 16:20
Yeni stada kadar oynayacağımız maçlar zor maçlar olacaktır kanımca, mümkün olduğunca az kayıpla atlatabilirsek süper olur. İlk maçı kazanacağımızı düşünüyorum ama

HOPA'LI TS'Lİ
14.08.2016, 17:47
3 puanla başlamak camiamıza ve futbolculara moral ve güven getirir.
İştahlı bir oyun bekliyorum.
Bursa maçında yediğimiz gole kadar verilen mücadele ümit verdi.
Taraftarlar olarak bu sezon hiç olmadığımız kadar sakin ve sabırlı davranmalıyız.

İlkhan
14.08.2016, 18:35
Bu maçı 3 puanla bitirebiliriz. Bitirirsek iyi olacak. İlk 7 hafta en kötüsünden 12 puan alabilir gibiyiz.

gurur6134
14.08.2016, 19:24
1 0 olsun bizim olsun..ilk 5 hafta ne kadar az puan kaybedersek o kadar iyi..takim ancal 1 ay sonra hazir duruma gelir..transferler cok gec katildi daha gelmeyenlerde var zaman lazim..

Samet Yildirim
15.08.2016, 00:28
Allahin izniyle galibiyet ile baslayacagiz.

Cafer Bulur
15.08.2016, 00:31
Allahin izniyle galibiyet ile baslayacagiz.

1-0 olsun bizim olsun. Takım olarak hazır olmadığımız için dengeli futbol galibiyet için kilit olacak.

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 08:09
Kasımpaşa'yı sezon başına yönelik çalışmaları sırasında hiç izlemedim. Gidenlerden az çok haberim olsa da gelenlerinden pek yok...

Galibiyet alacağımızı düşünüyorum; ama bu sadece his.

Adem Akyüz'
15.08.2016, 08:38
Zor ve keyifsiz bir maç olur.
Yeni kurulan bir takım için maçın seyircisiz olması avantaj. Bursa maçında gördük ki hâlâ en küçük bir gerginlikte oyundan kopuyoruz.

1-0 olsun bizim olsun..

angraf
15.08.2016, 08:55
yetenekli oyuncuları gitmiş ama diri bir takımla oynayacağız bence biz kazanırız.

İlker Yazıcıoğlu
15.08.2016, 09:17
Takım olma gayretlerimiz umarım en kısa sürede sonuç verir.Bu yıl,nedense iyi şeyler olacakmış gibi bir hissim var.
Asgari zararla atlatalım yeter bu sezonu.
Bunun da yolu Avni Aker'de puan kaybı yaşamamaktan geçiyor.
17'de 17 mükün değil doğru ama en azından mağlubiyet almasak o da yeter...

Maça gelince,moralli başlamak gerekiyor,yenmemiz şart ve de yeneceğiz diye hissediyorum.

only ts
15.08.2016, 09:21
basar geceriz bir nevi intikamimizida almis oluruz... fena dagitacaz gazimpasayi

Emre İskender
15.08.2016, 10:51
Bu maç nerde oynanacak ?

Uğur Kalyoncu
15.08.2016, 11:02
Ramazan çok kötü kaleci ama biz bu çocuğun zaafiyetini hiç kullanamadık..

inşallah bu maç gerektiği kadar pozisyona gireriz Ramazan alır zaten içeri..

Kazanacağımızı düşünüyorum..

Faruk BERBER
15.08.2016, 11:05
Bu maç nerde oynanacak ?

Avni Aker'de seyircisiz oynanacak.

7can61
15.08.2016, 11:13
Hakem kelek atmazsa alırız.

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 11:16
Hakem kelek atmazsa alırız.

Şu psikolojiden de süratle sıyrılmamız gerek...

İlkhan
15.08.2016, 11:16
En son eskişehirle hazırlık oynamıslar. 2-2

UĞUR DURTAŞ
15.08.2016, 11:18
yeni sezon hayırlı uğurlu olsun,allah utandırmasın,inşallah sezon boyu yüzümüz güler.
sezonun ilk maçı h.anvi akerde ama bizsiz.
kasımpaşa geçen sezonki güçünde olmadığını görüyoruz,ciddi anlamda küçülmeye gittiler.
trabzonsporumuzun bursa maçının ilk yarısındaki coşkusunu bu maçta 90 dakikaya yayacağına inanıyorum.
ersun hoca bursa maçındaki kadrodan sadece bero/ekici değişikliği yaparak kasımpaşa maçına çıkacağını düşünüyorum.
onur
zeki-uğur-durica-ibanez
okay-ekici-onazi-yusuf erdoğan-castillo
demir

ilk maçta alınacak 3 puan çok ama çok önemli,
antep maçına takıma suk ,sağ bek ve açık geldiğinde takımın dahada kendine geleceğini ve forma rekabetinin tavan yapacağını,
futbolcu arkadaşların daha dikkatli,daha özverili mücadele edeceğini düşünüyorum.
tekrar yeni sezon hepimize hayırlu uğurlu olsun.

7can61
15.08.2016, 11:28

Psikolojik değil arkadaşım "gerçek". Geçen sene izlediğim hemen her maç kıyıma uğradık, psikolojimiz bozuksa suçlusu biz değiliz.

Hazırlık maçında bile olmayan 2 penaltı çıkarıyor adamlar kıçından. Bütün hakem camiası bize ters bakıyor. Hele salih ve dövülen hakem olayından sonra.

Bu gerçek.

Yasin Çelebi
15.08.2016, 11:32
İlk 4 hafta biraz bizim açımızdan sıkıntılı geçebilir. Sabırlı olursak ve takım fazla demoralize olmaz ise ilk yarıyı 2 veya 3. Olarak tamamlariz. Özellikle Castillo ve İbanez ilk yarı yıldızları olur.
Kasimpasa maçı alırız. Sıkıntılı olasan bile...

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 11:34
Psikolojik değil arkadaşım "gerçek". Geçen sene izlediğim hemen her maç kıyıma uğradık, psikolojimiz bozuksa suçlusu biz değiliz.

Hazırlık maçında bile olmayan 2 penaltı çıkarıyor adamlar kıçından. Bütün hakem camiası bize ters bakıyor. Hele salih ve dövülen hakem olayından sonra.

Bu gerçek.

Ben gerçek değil ya da kendi kendimize tribe giriyoruz gibi bir şey demedim. Yaşananların doğruluğu bu psikolojiden kurtulmamız gerektiği gerçeğini gölgede bırakmaz.

El Cordobes
15.08.2016, 11:34
bursa maçının ilk yarısında yaptığımız tempoya ve yakaladığımız coşkuya dayanabilecek bir anadolu takımı yok. sorun özellikle hücumda telaşa kapılıp tercih hatalarıyla oluşan ve oluşabilecek pozisyonları kolayca harcamamız. sarf ettiğimiz çabayı verimli kullanabildiğimiz zaman can yakarız. inşallah güzel bir başlangıç yaparız.

yazıkoldu
15.08.2016, 12:24
taraftara sözüm var: takıma sonuna kadar destek verin ve taşkınlık yapmayı bırakın. hakem isterse rakibe attığımız golü biz yedik saysın taşkınlık yapmayın. sessizce evinize gidin, bu sadece bir oyundur, tabii ki kazandığımızda seviniyoruz mutlu oluyoruz ama asla taşkınlık yapma hakkımız yok. hazırlık maçında bile taşkınlık başladı, bu olacak iş değil. Taşkınlık bize hep zarar vermiştir, faydasını gördüm diyebilen var mı?

Hüseyin Çümen
15.08.2016, 12:44

Bu psikolojiden siyrilmak icin uygun ortam olusmuyorki. Gecen sene Trabzonspor'a saka yapiliyormuscasina yonetimler seyrettik. Ve bir hazirlik macinda hakem tekrar Trabzonsoru linc etti. Bizim bu psikolojiden siyrilmamiz munkun degil cunku bu bir paronoya degil gercegin ta kendisi. Bu hakemfobisi

kaan61
15.08.2016, 12:52
En son eskişehirle hazırlık oynamıslar. 2-2

Bence rakibin ne yaptığından ziyade bizim ne yaptığımız önemli. Bursa da bizi yanılttı. 3 yedik taraftar tribünü karıştırdı.

HOPA'LI TS'Lİ
15.08.2016, 13:23
Bu sezon öncesi taraftarlarımıza 3 tavsiyede bulunmak istiyorum.

Takımımıza,

SEVGİ
SABIR
SAKİNLİK

gösterelim.

Bu üç S'yi uygularsak takım da biz de camia da çok güzel günler görecektir.

Muhammed Ayaz
15.08.2016, 14:35
Ya Allah bismillah...
Allah utandırmasın inşallah
Güzel bir sezon geçirmemiz dileğiyle.

HOPA'LI TS'Lİ
15.08.2016, 14:48
Ya Allah bismillah...
Allah utandırmasın inşallah
Güzel bir sezon geçirmemiz dileğiyle.

İnşallah. Amin.
Allah başkanımızı, 2. başkanımızı, Teknik heyetimizi, futbolcu kadromuzu ve taraftarlarımızı utandırmasın.
Bu sezon en büyük korkum, 2 yıldır bile bile önümüzü kesen vicdansız MHK'nın piyonlarının aynı olayları yaşatmaması
Eğer bu sezon da olursa Trabzon'da hakemlerin ölüsü çıkar (desteklemiyorum, tasvip etmiyorum ama gidişat budur. 2 sezonda en az 10-15 puanımız kasten doğrandı)
Hiç kimse TS taraftarının aklıyla dalga geçmeye kalkmasın. 5 yıldır çektiğimiz çile yeter
Şampiyonluğumuz çalındığı yetmedi, hala hakkımızı gasp ediyorlar. Yeter artık.

B.AKDEMİR
15.08.2016, 15:42
İnşallah ligi ilk 3 ün içinde tamamlayabileceğimiz, iyi futbol oynadığımız güzel bir sezon olur.

Kasımpaşa da ilk devre gol yemezsek bir şekilde gol atarız mantığı hakim olacaktır. Bu sebeple sağlı sollu saldırıp defansta açık vermek yerine kontrollü ataklar geliştirip yetenekli ayaklarımız ile gole gitmeliyiz. Muhammed Demir ve Suk ne kadar etkili olur bilemiyorum ama gol atma yüzdesi iyi futbolculara ihtiyacımız var. Aksi halde bal yapmayan arı misali Castillo ve Onazi nin tüm yetenekleri boşa gider.

Berk Ç.
15.08.2016, 17:05
Bence rakibin ne yaptığından ziyade bizim ne yaptığımız önemli. Bursa da bizi yanılttı. 3 yedik taraftar tribünü karıştırdı.

Tribünü karıştıran skor değil hakem ve serdar kurtuluştu ayrıca bursanında yanılttığı filan yok del valle haricinde bişey yapabilen yoktu bence

halil ibo
15.08.2016, 17:55
Takım oyunu oynamaya başlamamıza 6-10 hafta civarında bir süre var.
Bu süreyi minimum kayıp ile kapatmamız gerekiyor.
Akabinde kazanmayı alışkanlık haline getirmiş bu genç kadro ile başarılı günler bizi bekliyor.

Normal şartlar altında yukarıdaki gibi olması gerekiyor.
Fakat taraftarımızın hazırlık maçındaki tahammülsüzlüğü karamsarlığa itiyor beni.
Unutmayalım ki şampiyonluk yolunda rakibimizin yanısıra hakemleri de yenmeliyiz,BAŞKA YOLU YOK!
Taraftarlarımız sakinleştirici mi alıp gider bilmiyorum ama tribünlerimizden yükselen sesler sadece takımımıza destek için olmalı ve sahaya bir toz tanesi bile atılmamalı.

Keşke cezalı maç sayımız biraz daha fazla olsaydı sezon başında.Takım iyice alışana kadar tribünden gelecek olan homurtu ve küfürleri duymazlardı...

alperrr
15.08.2016, 18:45
İnşallah ligi ilk 3 ün içinde tamamlayabileceğimiz, iyi futbol oynadığımız güzel bir sezon olur.

Kasımpaşa da ilk devre gol yemezsek bir şekilde gol atarız mantığı hakim olacaktır. Bu sebeple sağlı sollu saldırıp defansta açık vermek yerine kontrollü ataklar geliştirip yetenekli ayaklarımız ile gole gitmeliyiz. Muhammed Demir ve Suk ne kadar etkili olur bilemiyorum ama gol atma yüzdesi iyi futbolculara ihtiyacımız var. Aksi halde bal yapmayan arı misali Castillo ve Onazi nin tüm yetenekleri boşa gider.

yıllardır bize bu taktiği uygulyorlar hazırlık maçında bile bursa böyle oynadı
hatta seyircimizin sinirini bozuk takımımızı oyundan düşürme taktiğini
çok güzel uyguladılar ve her zamanda başarılı oldular..

bu takımlar fb ve bjk ye önlem alamazken (alsalar dahi hakem yardımıyla vs hep yenildiler)

bu arada hakem olayını bilmeyen yok ama bu psikoloji bize zarar verir oyuncuların
bu psikolojiye girmeden mücadele yapması gerekir..

bide mümkünse Mustafa Yumlu hakemlere itiraz etmesin hiçbir ağırlığı yok ve
hiçbir hakem takmıyor onu

Mert Acar
15.08.2016, 21:13
Çok önemli bir maç bana kalırsa.İlk haftalar bizim adımıza çok kritik.
Çünkü henüz forma ve kombine satışları başlamadı..Eğer ki iyi sonuçlar alırsak,o havayla şehiri uyandırabiliriz.
Aksini düşünmek istemiyorum.Maalasef bizim taraftar skora bakar :(

bach72
16.08.2016, 00:41
Şahsen beraberliğe razıyım.Kasımpaşa favori.Ama sahaya 1 puan için çıkarsak alırız gibime geliyor.

Hüseyin Çümen
16.08.2016, 01:12
Takımın agrsifliği iyi bunu tüm maça yaymak ve üretkenliği arttırmak gerekiyor. As kadrodaki oyuncuların birçoğu takıma geç katıldılar birkaç hafta sonra takım kendisini bulacaktır. Ama ilk hafta maçlarını genelde kazanırız

Dip.Ing.Mag.
16.08.2016, 01:36
Geçen sene öyle bir psikolojiye soktu ki bizi takım şu maçı kazanabileceğimize dair en ufak bir inanç gelmiyor bana. Takıma sonuna kadar güveniyorum fakat sanki bir şey olacak ve fark yiyeceğiz gibi bir lanet his var içimde.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Ahmet Aksu
16.08.2016, 02:10
onur
zeki-uğur-durica-ibanez
yusuf-onazi-okay-bero-castillo
ndoye

bu kadro ile 1-2 maç geçirelim.
suk oynamaya başlayana kadar ndoye forvette kalsın zaten şuanki forvetlerden gol beklemiyoruz en azından muhammete göre daha defansa yardıma falan geliyor verkaç yapıyor idare eder suk oynayana kadar.
sağbek ve sağ açıkta(golcü) gelirse yeterli şimdilik ah birde stoper olsa on numara olurdu.

srmnlii
16.08.2016, 02:27
hayde bismillah :) dik oyna.. onurlu oyna.. tarihine yakışır şerefinle oyna Trabzonspor 'um.. gerisi zaten gelir, er yada geç..

Yiğit Gayretli
16.08.2016, 08:43
İyi başlasın, iyi bitsin.

matrixx61
16.08.2016, 10:09
-------------Onur------------
Zeki--Durica--Uğur---İbanez

-------onazi---Bero---------

Yusuf------Ekici------Castillo

---------Muhammet----------

Dip.Ing.Mag.
16.08.2016, 10:17
bize her mac gol atan kimdi? Castro muydu?

artvints
16.08.2016, 11:55
bize her mac gol atan kimdi? Castro muydu?

scarione

emrhan61
16.08.2016, 11:56
Hadi Bismillah ilk kadromuzu yazalım.

Onur
Zeki Akakpo Durica İbanez
Okay Onazi
Güray Ekici Castillo
Muhammet

carantinas
16.08.2016, 12:05
Bence bu 11 İdeal; İkinci yazrı yusuf/güray Okay/Bero değişikliği olur. skor elde edersek Aytaç girer.

edit: Gönderdiğim görselde abuk sabuk link çıkıyordu sildim.

ONUR

ZEKİ
IBANEZ
DURİCA
YUMLU

OKAY
ONAZİ
MEHMET

YUSUF
CASTILLO
MUHAMMET

Yiğit Gayretli
16.08.2016, 12:29
Bursa maçının 11'inde herhangi bir değişiklik beklemiyorum. Özellikle Bero çıktıktan sonra orta sahada direncin nasıl düştüğünü hoca da görmüştür...

Sadettin_
16.08.2016, 12:32
Bursa maçının 11'inde herhangi bir değişiklik beklemiyorum. Özellikle Bero çıktıktan sonra orta sahada direncin nasıl düştüğünü hoca da görmüştür...
Katılıyorum . Ama şüphelerim de var . o direnç düşüklüğü demoralize olmanın bir sonucuda olabılir

Ogün'
16.08.2016, 12:32
Hyun kardeşim 11 çıkar

Dip.Ing.Mag.
16.08.2016, 12:37
scarione

sevindim. bu arada takim Cabuk demoralize olmamali, 3 - 0 geride oldugumuzda bile asla yenilgiyi kabullenmemeli sonuna Kadar savasmali. Bursaspor macinda iki golden sonra cöktük resmen.

se_mah
16.08.2016, 12:50
Hadi Bismillah ilk kadromuzu yazalım.

Onur
Zeki Akakpo Durica İbanez
Okay Onazi
Güray Ekici Castillo
Muhammet

bence de bu kadro en ideali

Yiğit Gayretli
16.08.2016, 12:53
Katılıyorum . Ama şüphelerim de var . o direnç düşüklüğü demoralize olmanın bir sonucuda olabılir

Bunu "deneme-yanılma" metodundan başka türlü göremeyiz...

emrhan61
16.08.2016, 12:58
Bero diğer oyunculara nazaran daha genç ve bu futbola alışması biraz zaman alacağından hemen ilk 11'e koymamak lazım. Okay Onazi Ekici ilk etapta uyum sağlasın. Bu sezon Abdülkadir de her maç en az 15 dakika süre almalı. Ndoye gidecek mi daha belli olmadığından sağ kanat şimdilik Güraya kalsın. Stoperde Durica ağır olduğundan daha seri olan Akakpo oynamalı.

Mehmet BAŞ
16.08.2016, 13:07
-------------------------- ONUR -----------------------------

Zeki ---------- Uğur ------------- Durica ---------- İbanez

------------------------- OKAY ------------------------------

--------------- Onazi ----------- Mehmet ------------------

Yusuf ----------------------------------------------- Castillo

------------------------- SUK -------------------------------

Kasımpaşa karşısında benim ilk 11 dizilimim bu şekilde olur.

Muhammet ve N'Doye'nin durumunu gördükten sonra SUK'un direkt ilk 11 başlayacağını düşünüyorum.

Umarım Ersun Yanal da böyle düşünüyordur :)

Kasımpaşa karşısında takımımızı daha avantajlı görüyorum. Rakibimiz birçok iyi oyuncusunu kaybetti.

Ve yerine istedikleri gibi oyuncular alamadılar. Hatta eksik kalan bölgeleri var.

Sezonun ilk maçında böyle eksik kalmış bir takıma karşı oynamak bizim için avantaj olacaktır.

Ama top yuvarlak ne olacağı bilinmez!

Bu sözü söylerken aklıma "Tolga'nın satılmayacağını vurgulamak için, Top yuvarlak ama biz değiliz, diyen Hacıosmanoğlu" geldi nedense :)

Emirhan TOPCU
16.08.2016, 13:18
Aslında şudur 3-4-2-1
Onur
Uğur. Okay. Durica

Zeki onazi. Bero. İbañez.

Ekici. Castillo

SUK

Zaten böyle oynuyoruz bursa maçında gördük bunu.isimlerde değişiklik var sadece ama yusufu hiçbir şekilde 11 de görmüyorum ekici yazmamın sebebi kanatta oynayan oyuncularimizin biz ataktayken içeri katetmesi ki bence böyle oynayarak castillo dan istediğimiz verimi alamayabiliriz,çünkü bursa maçında canlı gördüğümüz buydu en azından benim gördüğüm.dizilis böyle olmalı saldırıp almalıyız maçları eskiden olduğu gibi şuan bjk dahil ligde hiçbir takım bizden üst seviye değil sosa ve gomez gittiği için söylüyorum bunu defanstan çok ofans yap Trabzonum bastır boğ onları bizde birşeyler görelim :) yeriz ama çok atarız bu sene en azından kimligimizi yansitalim şu sahaya

İskender YILMAZ
16.08.2016, 14:20
Onur
Zeki - Akakpo - Durica - İbanez
Onazi - Okay
Yusuf - Ekici - Castillo
Suk

Esteban, Yumlu, Akbaş, Güray, Bero, N'Doye, Muhammet

artvints
16.08.2016, 14:24
bence bursa maçında muhammet iyi gözüktü. erken çıktığı için pozisyona girme şansı olmadı ama iyi pres yaptı, pas hatalarını tekrarlamadı.

Yiğit Gayretli
16.08.2016, 14:33
Ersun Yanal'ın huyudur. 08-09 sezonunda da Selçuk leş atarken ısrar etmiş, takımdan kesmemişti. Belki o sezon şampiyonluktan kopma sebebimiz de Ersun Yanal'ın o ısrarıydı... Ama o sezondan sonraki Selçuk da o ısrarın ürünüdür.

Bu bağlamda Bero'yu çok hafife alıyor, çabuk vazgeçiyorsunuz. Benden demesi...

champion
16.08.2016, 14:39
Şampiyonluk yürüyüşümüz bu maçla başlıyor.
Vira bismillah

Mehmet BAŞ
16.08.2016, 14:41
Şu an elimizdeki üç santrafor da Kasımpaşa maçında oynayabilir.

SUK, Muhammet ve N'Doye...

Ramil Shadaev'i yedek olarak görüyorum.

Bakalım 18 kişilik kadroda kimler yer alacak, merak ediyorum!

Hakan
16.08.2016, 14:53
Hoca Yazıcı veya Abdül'ü kadroya almayıp Aytaç'ı,Ramil'i almayıp N'Doye'yi alırsa ayıp eder.

Murat'
16.08.2016, 15:06
Güzel futbolla ve galibiyetle başlarız inşallah.

TSemih61
16.08.2016, 15:08
Bir kadro da benden gelsin madem;

------------------Onur--------------------

Zeki------Yumlu-------Durica----İbanez

------------Onazi-------Okay------------

Güray-------------Bero-----------Castillo

-------------------Ramil-------------------

Ramil en başından beri takımla hazırlanıyor, formayı da en çok o hak ediyor.

Yusuf'un bir form düşüklüğü var. Oyuna sonradan girmesi onun yararına olur.

Güray geçen senenin aksine bana çok iyi gözüktü hazırlık maçlarında. Suk'un yırtıcı, mücadele gücü yüksek bir oyuncu olması onu ilk 11'in ilk adaylarından yapıyor. Takıma daha yeni katıldığı için ilk 11 başlatmak diğer oyunculara haksızlık olur.

Ekici koşan, mücadele eden ve seri oynamayıp dikine rakip sahaya geçmeye çalışan takımın ahengini bozuyor. Bu sene daha da bireysel oynayıp piyasa yapmaya çalışacaktır. Her halükarda ileriki sözleşmesine oynayacaktır. Takımda kimse kimsenin üzerinde olmamalı. Kimliği bozuluyor takımın.

Son bir ekleme olarak, Yazıcı'nın bu sene süre alması lazım. Cidden formayı istiyor, hocanın da önünü açması lazım.

Muhammet Hacısalihoğlu
16.08.2016, 15:55
--------------ONUR--------------
Zeki-----Uğur----Durica----İbanez

-----------Onazi---Okay---------

---------------Ekici--------------

-----Yusuf-----Ndoye-----Castillo

İkinci yarı ; Ekici - Bero
Ndoye - Ramil
Yusuf - Güray

Cengiz Çubukcu
16.08.2016, 16:33
-----------------Onur--------------------

Zeki------uğur-------Durica----İbanez

yusuf-------------ekici-----------Castillo

-------------------mami-------------------

zafer6161
16.08.2016, 17:48
hani zekiyi istemiyordunuz.herkes ilk 11 e koymuş :D

Ozan Yılmaz
16.08.2016, 18:06
Alternatifsiz kalan tek yer :)

Muhammet Hacısalihoğlu
16.08.2016, 18:12

Esteban'ı mı koyalım oraya : )

Dip.Ing.Mag.
16.08.2016, 18:19
Ersun Yanal'ın huyudur. 08-09 sezonunda da Selçuk leş atarken ısrar etmiş, takımdan kesmemişti. Belki o sezon şampiyonluktan kopma sebebimiz de Ersun Yanal'ın o ısrarıydı... Ama o sezondan sonraki Selçuk da o ısrarın ürünüdür.

Bu bağlamda Bero'yu çok hafife alıyor, çabuk vazgeçiyorsunuz. Benden demesi...

Ayrıca 08/09 sezonunda Ersun hoca ile birlikte kısmen kısıtlı ve yeni oluşmuş bir kadroya rağmen ilk 8 maçta 6 galibiyet - 1 beraberlik (bjk) ve 1 mağlubiyet (gs) almışız.

O zaman ki kadro da şu şekildeydi ve genelde 4-3-3 ile oynamışız;

--------------tolga--------------
Serkan--- song---egemen--cale
------------hüseyin------------
-------selçuk-------colman-----
Yattara-------gökhan------umut

bahadır2561
16.08.2016, 20:08
-------------Onur-----------

-Zeki----Ugur---Durica--İbanez--

-------Okay----Onazi---------

-Ekici(Güray)------Bero--------Castillo--

------------Muhammed---------------

angraf
16.08.2016, 20:12
-------------Onur-----------

-Zeki----Ugur---Durica--İbanez--

-------Okay----Onazi---------

-Yusuf------Bero(ekici)--------Castillo--

------------Muhammed---------------

arahna
16.08.2016, 23:51

--------------------suk-------------------

----------------Onazi-------------------
yusuf-----ekici-------Bero--------Castillo

hangisi daha mantıklı?

güneyli
17.08.2016, 00:02
Scaryone denilen adam gittiyse 1 gol yeme garantisi ortadan kalkmış.Maçın seyircisiz olması avantajımıza.Bizim seyirciyi biliyoruz.Maç 1-0 bizim olsun.Diyelim yenildik.Eleştirmem.Ersun hocaya güveniyorum

Soner Albayrak
17.08.2016, 00:14
Büyük ihtimal puan kaybı.

Hakan
17.08.2016, 00:24
Muhtemel 11'lere Yusuf yazıldıkça mağlubiyet için uygun ortam oluşuyor.

r9emre
17.08.2016, 00:26
Handikap 1 :)

arsinli_akrep61
17.08.2016, 00:29
Scaryone denilen adam gittiyse 1 gol yeme garantisi ortadan kalkmış.Maçın seyircisiz olması avantajımıza.Bizim seyirciyi biliyoruz.Maç 1-0 bizim olsun.Diyelim yenildik.Eleştirmem.Ersun hocaya güveniyorum

Çok güzel noktaya değinmişsin Scarione gittiyse emin olun 1 gol daha az yeriz her maçta mutlaka golü vardı bize eskiden Bobo vardı Bjk de onun da her maç golü vardı bize

selcuk
17.08.2016, 00:32
_________________________ONUR

AKAKPO______UGUR____________________DURICA_______I BANEZ

_________________________OKAY

___________________EDDY_______EKICI

BERO____________________________________________CA STILLO

______________________MUHAMMET

5-0 aliriz

Fatih Çelik
17.08.2016, 00:35
Muhtemel 11'lere Yusuf yazıldıkça mağlubiyet için uygun ortam oluşuyor.

Yusuf'u taşıyacak tek 11 okeydeki sarı 11'dir. "Erta Berlin ehehehe"

Mehmet BAŞ
17.08.2016, 11:17
Trabzonspor taraftarının en büyük problemi beğenmediği, sevmediği adamı iki üç maçta silmesi.
Ya da kafayı taktığı bir futbolcuyu ömür boyu bir daha affetmemesi...

Hüsseyin Avni Aker tribünlerinde öyle tipler gördüm ki, "Bunlar mı Trabzonsporlu, bu mu Trabzonsporluluk?" diye üzüldüğüm günler oldu.

Bir şeyi artık fark edelim.

Sevmesek, beğenmesek de bu forma altında sahaya çıkan futbolcunun moralini sahada bozmamalıyız.

Senin forman ile sahaya çıkan adamı sosyal medyada linç edersen, gördüğün yerde ayar vermeye kalkarsan bunun sonu ne olur? Hiç düşünüyor muyuz?

Futbolcu 15-20 dk. sonra maça çıkacak, adam tribünden bağırıyor "Şabannnnnnnnn"!!!
İşte bu kafa yapısına sahip olan insan Trabzonspor'un nasıl başarılı olacağından bihaberdir.
Futbolun gerçeklerinden bihaberdir.

Bir kere de ön yargılarımızdan arınıp sırf sahaya çıkan takımı destekleyelim.
Ahmet'e, Mehmet'e takılmadan; aşağılamadan...
Çok zor olmasa gerek...

Muhammet Hacısalihoğlu
17.08.2016, 11:28
Yusuf'u yazmayalım da Güray çok mu iyi.. Ya da bizim sağ kanadımız varda bizim mi haberimiz yok..

Tunç Tosun
17.08.2016, 13:48

Çift önlibero olacaktır bence. Suk tan emin değilim ama geri kalan tam da benim tahminim.

Gurpas
17.08.2016, 13:56
Kazanırız canım o kadar da değil...

Uğur_Dmrtrk
17.08.2016, 13:56
Uzun soluklu mücadelede takımımıza başarılar diliyorum..Birbirine benzer kalitede oyuncu grubundan hoca zamanla belli bir 11 çıkartacaktır..Geçen haftaki kadrodan bir sürpriz beklemiyorum.

yorumsuz6117
17.08.2016, 13:57
Beraberlik kokuyor..

Emirhan TOPCU
17.08.2016, 14:04
Yusuf'u yazmayalım da Güray çok mu iyi.. Ya da bizim sağ kanadımız varda bizim mi haberimiz yok..

güray en azından orta yapabiliyor ayağına hakim tabikide yusufdan daha iyi ayrıca bizim kanatta oynayan oyuncularımızı seyrettiysen bursa maçı ve hazırlık maçlarında top bizdeyken kanatta oynayan castillo ve Yusuf un içeriye katettiğini farketmişsindir,yani kanatta olmadığı gibi savunmadada olmayan şımarık bir Yusuf erdoğanı görmektense güray vuralın daha mantıklı olduğu düşüncesindeyim kardeşim.

artvints
17.08.2016, 14:19
...................onur
..zeki....yumlu....durica.....ibanez
..................okay
...........onazi.........ekici
..castillo....muhammet.....yusuf

yorumsuz6117
17.08.2016, 14:28
Mevcut takımda benim kadrom böyle..

------------------------------------------Onur----------------------------------------

Gökhan Saral---------------Volkan Kazak----------------Durica------------İbanez

----------------Onazi-----------------------------------------Okay-------------------

Nevzat Aydın-------------Ekici[Bero](Ahmet Çubukçu)--------------------Castillo

----------------------Muharrem Usta(Vizyon Reyiz)[Başkan]--------------------

Ekrem D.
17.08.2016, 15:36
Ayrıca 08/09 sezonunda Ersun hoca ile birlikte kısmen kısıtlı ve yeni oluşmuş bir kadroya rağmen ilk 8 maçta 6 galibiyet - 1 beraberlik (bjk) ve 1 mağlubiyet (gs) almışız.

O zaman ki kadro da şu şekildeydi ve genelde 4-3-3 ile oynamışız;

--------------tolga--------------
Serkan--- song---egemen--cale
------------hüseyin------------
-------selçuk-------colman-----
Yattara-------gökhan------umut

Tolga mecburiyetten ilk 11 cikiyordu. Tony Sylva dondugu anda kaleyi almisti diye hatirliyorum. Dip not duselim.

abbas
17.08.2016, 16:28
Bursa maçı ilk 11 i çıkar diye düşünüyorum. Sonradan oyuna girecekler sırasıyla Ekici, Suk, Güray.

At fava bekle.

Muhammet Hacısalihoğlu
17.08.2016, 17:01
güray en azından orta yapabiliyor ayağına hakim tabikide yusufdan daha iyi ayrıca bizim kanatta oynayan oyuncularımızı seyrettiysen bursa maçı ve hazırlık maçlarında top bizdeyken kanatta oynayan castillo ve Yusuf un içeriye katettiğini farketmişsindir,yani kanatta olmadığı gibi savunmadada olmayan şımarık bir Yusuf erdoğanı görmektense güray vuralın daha mantıklı olduğu düşüncesindeyim kardeşim.

Yusuf gol yollarında daha etkili, en azından şimdilik.. Ben ikisini de beğenmiyorum orası ayrı da dediklerinde de haklılık payı var renktaş..

cem1990
17.08.2016, 17:02
------------Onur--------------

Xeki--- Durica---Yumli---İbanez

---------------Bero------------

---Onazi------Ekici-------Castillo---

------------Gral------------

Full hucüm hadi bakalım :)

Ekrem D.
17.08.2016, 17:03
Yusuf Erdogan sag ayagini hic bir sekilde kullanamiyor. Sag ayagiyla orta yapamiyor, derinlemesine uzun pas veremiyor, ve sut cekemiyor. Bunlara ragmen hala bu adami sag kanada yaziyorsunuz. Yusuf sag kanatta oynarsa o kanattan verim alamayiz. Kendisiyle ozdeslesen; sola cekip top kaybi ile sonuclanan hareketlerini yapacak, biz de ekran basinda cildiracagiz.

Ekrem D.
17.08.2016, 17:04
------------Onur--------------

Xeki--- Durica---Yumli---İbanez

---------------Bero------------

---Onazi------Ekici-------Castillo---

------------Gral------------

Full hucüm hadi bakalım :)

Mac icinde kirmizi kart gorursek bu dizilise gecilebilir ama kural olarak maca 11 kisi ile baslamak gerekiyor diye biliyorum.

artvints
17.08.2016, 17:09
durica'yı zeki'ye yakın dursun ne olur ne olmaz diye sağ tarafa yazıyor millet heralde. piskolojik diye düşünüyorum.

Ekrem D.
17.08.2016, 17:11
durica'yı zeki'ye yakın dursun ne olur ne olmaz diye sağ tarafa yazıyor millet heralde. piskolojik diye düşünüyorum.
Aslinda Egemen'in zamanina denk gelseydi Egemen onu iyi bir adam ederdi.

cem1990
17.08.2016, 18:02
Mac icinde kirmizi kart gorursek bu dizilise gecilebilir ama kural olarak maca 11 kisi ile baslamak gerekiyor diye biliyorum.

Rakiplerle denk olalım dedim :P :D

Ekrem D.
17.08.2016, 18:05
Rakiplerle denk olalım dedim :P :D
http://reactiongif.org/wp-content/uploads/GIF/2014/08/GIF--Approve-Approval-Like-Likes-Awesome-Nice-one-Good-one-wink-thumbs-up-Matt-LeBlanc-GIF.gif

ALDENİRO
17.08.2016, 18:50
Seyircisiz oynama cezası hangi maçta bitiyor?

ÖmürKaradeniz61
17.08.2016, 18:54
Ben maça maçın seyircisiz olması sebebiyle 1-0 önde başlayacağımızı düşünüyorum.Ligin ilk haftası iştahlı,saldırgan bir takım olacaktır,zor olacaktır ama bence kazanırız.

selcuk
17.08.2016, 19:11
Seyircisiz oynama cezası hangi maçta bitiyor?
konya macinda tribünler acik, sadece sikecilere karsi oynadigimiz macta tribüne giris yapanlar cezali
akhisar maci hepten serbest

memmedaga
17.08.2016, 20:58
en az 10 hafta gol yollarında sıkıntı çekeceğimizi düşünüyorum
bu sene galibiyet falan beni ilgilendirmiyor.
baskılı presli hızlı oyun olsun yeter

Ufuk Turgut
17.08.2016, 21:31
yenecegız ınsallah .ıyı baslangıc yapmak dılegı ıle

U.Sadıkoğlu
17.08.2016, 23:00
Anket geldi taze anket...

:)

Kemal Öztel
17.08.2016, 23:07
Kazanacağız .

ffırtına
18.08.2016, 00:15
1-0 ya da 2-1 tek farklı bir galibiyet alacağız..

QsTaH61
18.08.2016, 00:23
S.a inşallah kazanır galibiyetle başlarız.
Bu sene takımdan ümitliyim.
Şu lanet hakemlerde peşimizi bıraksa ilk 3de oluruz kesinlikle .

kaan61
18.08.2016, 09:54
Onur , Okay , Mehmet Ekici , Muhammet Demir , Yusuf Erdoğan ilk 11 başlayacağını var sayarsak ilk onbir de en az 6 tane yeni transfer olacak . Bu nedenle bence beklentiyi minimum tutarsak gelecek senenin çekirdek kadrosunu kurabiliriz. İyi durumda da , kötü durumda da Puan cetveline bakmadan Sistem ve oyun olarak üzerine koyan bir takım olabilirsek geleceğimiz aydınlık demektir. İnşallah aşı tutar ve gönlümüzce bir sezon geçiririz. Maç tahminim tek farklı galibiyet.

Cengiz Çubukcu
18.08.2016, 10:12
dünkü birlik beraberlik mesajları üzerine hani diyorum Trabzondaki bütün taraftarlar maçtan önce biraraya gelse takımı stadın girişinde karşılasa maç boyu sesini duyursa....

Dip.Ing.Mag.
18.08.2016, 11:00
gol atariz ama yeriz de, hatta muhakkak yeriz. bu yüzden mac berabere biter. en büyük avantajimiz taraftarin olmamasi.

Dip.Ing.Mag.
18.08.2016, 11:02
________________Onur___________________
Zeki_______Ugur_______Durica_______Ibanez
_________________Okay__________________
__________Onazi________Ekici_____________
___Yusuf_________N'doye________Castillo___

büyük bir ihtimalle böyle cikariz.

Ahmet Ulusoy
18.08.2016, 11:10
1-1 bitsin. bu bizim için en iyi başlangıç olur. Kazanırsak gaza geliriz. Kaybedersek takımın anasına söveriz.

nuri45
18.08.2016, 13:43
Hakem Hüseyin göcek.

ilelebeTS
18.08.2016, 13:50
Eyyamcı hüseyin göçek sıkıntı.

artvints
18.08.2016, 13:51
maçın anasını ağlatır bu adam.

BunyaminEraslan
18.08.2016, 13:56
3-0 alırız. at fava bekle. :)

Yiğit Gayretli
18.08.2016, 13:59
Dk: 1. Gol: Hüseyin Göçek...

Murat Keçeci
18.08.2016, 14:00
Öncelikle yeni sezonun bizim için hayırlı geçmesini temenni ederim.Son yaşanılan süreci değerlendirmek gerekirse uzun zaman sonra bazi noktalarda doğru adımlar atilmaya başlandığını görmek mutluluk verici.

Olayi biraz başa döndürürsek ilk doğru hamleyi kongre üyeleri doğru yönetimi seçerek yapti.ikinci doğru hamleyi ise yönetim ersun hocayi seçerek yapti.

Ersun hocanin kulübü yakindan tanimasi bizim için avantaj oldu.Yapilan transferlerin hepsi ihtiyaç duyulan mevkilere gerçekleşti.

Oyuncu yapısı olarak da genç dinamik başarıya aç oyuncularin seçilmesi bir başka doğru hamleydi.Simdi ise geriye takim olma süreci kaldi.Son hazirlik maci bize henüz takim olma süreci bakimindan yüzde 30-40 larda olduğumuzu gösterdi. Bundan sonra ki en önemli ihtiyaç zaman ve istikrar bu kavramlar bize ivme kazandiracak en önemli burgular.

Transferlerden bahsedersek öncelikle gördüğüm hepsi takim oyuncusu dinamik, çevik ve güçlüler zaman içinde takim oyunuyla birlikte hepsi gelişime açık bunu hep beraber yaşayarak görebiliriz.

Tabi ki alinmasi gereken yol uzun her oyuncunun önemli artilari olduğu gibi eksikleride var.Ersun hocanin görevi oyuncularin bu eksiklerini kapatmasina yardimci olmak.Ornegin ibanezin ofansif katkısı güçlü, ancak defansif yönünü geliştirmesi gerek.Ornegin castillonun driblingleri çok güçlü, defansif katkisida iyi onunda geliştirmesi gereken özelliği final paslari ve tercihleri

Beronun pres gücünü çok beğendim.Oyun içinde silik kaldi forvet arkasindan daha çok orta alanda degerlendirirsek büyük güç katacaktir.Ramil gelecek adina umut verdi.Onazi orta sahanin lideri diyebiliriz.Durisca soğukkanlı ve tecrübeli.

Önemli bir nokta ise Mehmet ekici konusu mutlaka kazanmamiz gereken bir oyuncu takimdaki en teknik oyuncu o yüzden orta saha ile forvet arasindaki bağlantıyı mutlaka o kurmali.Defans ile orta saha arasindaki bağlantıyı ise Onazi kurmali

Kanatta ise şimdilik yusuf mu guray mi sorusuna gelirsek takim olmak sürecini kisaltmak istiyorsak guray tercih edilmeli.Skor önemli diye düşünülüyorsa yusuf oynamali

Forvet konusunda ise muhammet demirin çok daha iyi işler yapmasi gerekiyor ve bunu yapabilecek kapasiteside var elimizdeki turk oyunculardan milli takima gidebilecek olanlari saysak muhammed de bu kategoriye girer o zaman var olan yeteneklerini göstermeli.

Kasımpaşa ile sezona başlamak aslinda avantaj yeni çıkmış takimlar genelde kapali kutu olduğu için daha tehlikeli olabiliyor ama kasimpasanin gücünü biliyoruz.Trabzonspor adina yakışır mücadeleyi sahaya koydugunda skor zaten gelecektir.ozellikle bekler orta saha ve forvetlerin her maç 10 km üstünde kosmasini bekliyorum.

only ts
18.08.2016, 14:10
hakem adaletli olursa.. cok fena ezeriz. Castillo dan en az 1 gol bekliyorum. Mactan sonra hatirlatirim

Ozan Yılmaz
18.08.2016, 14:37
Hakem Hüseyin Göçek, kariyerinde en çok bizim maçımızı yönetmiş ve yine ilk haftadan almış bizim maçı,

işte istatistikleri:

http://i.hizliresim.com/VEABjP.jpg (http://hizliresim.com/VEABjP)

(Kaynak: Maçkolik)

İlkhan
18.08.2016, 14:41
Hakem Hüseyin Göçek, kariyerinde en çok bizim maçımızı yönetmiş ve yine ilk haftadan almış bizim maçı,

işte istatistikleri:

Tam "görev" adamıymış haaa...

bekirguner
18.08.2016, 14:44
Hüseyin Göcek yönettiği maclar çok zevksiz geçer o kadar düdük çalıyor ki maçı izlerken ruhunuz sıkılır ve korkak bir hakemdir

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PortoDeGalinhas
18.08.2016, 14:49
Adamın yönettiği maçlarda şikeciler sadece 1 mağlubiyet almış. umarım daha işk haftadan başlamazlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

gurur6134
18.08.2016, 20:59
Macin hakeminin ismini gorunce hevesim kirildi yine ne yalan soylim..trabzonsporu hic bir hakem sevmiyor eyvallahda bu herifde tam statukocu mac boyunca rakibe calar durur butun dudukleri..ilk tartismali pozisyonda herzamanki gibi alehimize penaltiyida verir tereddutsuz oyuncumuzuda atar..niyet okumuyorum son 3 senedeki bu herifin maclarina bakin nedemek istedigimi anlarsiniz..

selcuk
18.08.2016, 21:05

işte istatistikleri:

rizenin anasini aglatmis

Enaldo61
18.08.2016, 21:12
Ankete yanlış oy verdim, geri alma yok değil mi?

Ufuk Turgut
18.08.2016, 21:14
4-1 alırız maçı

M.S.SOFU
18.08.2016, 21:28
yine sezonun ilk maçı arefesi
bu heyacanı kaç kere yaşadık bilmiyorum
kalbim yine yerinden fırlayacak
her zaman olduğu gibi
dualarımın ilk cümlesi
yatağımın başucu
yine sahaya çıkacağız
VE BU ADALETSİZ ARENADA VERDİĞİMİZ ONURLU MÜCADELEMİZ YETECEK

herşeye inat
herkese inat
hayata inat
TRABZONSPOR

vira bismillah

Cemalettin Taşkın
18.08.2016, 21:41

işte istatistikleri:

bu istatistik iyiymiş ben tff nin sitesinden tek tek saymaya çalışıyordum

hüseyin göçek geçen sezon 2 maç yönetmiş kayseriyi deplasmanda 1-0 yenmişiz ibb ile içerde 1-1 berabere kalmışız

brnclhn
18.08.2016, 21:44
bu maç taraftara çok iş düşüyor ;)

ilyskm
18.08.2016, 23:02
Unutmayalım kahır sezonunun son maçında 6 yedik. Bunu bilerek sahaya çıksak ama nerede o ruhlu takım? Rahat yeneriz diyenler neye güveniyorlar acep? 2 ay önce aynı şekilde seyircisiz 6 yedik, yarın sıfır olsun bizim olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cemalettin Taşkın
18.08.2016, 23:09
geçen sezon hızlı başladık sonu kötü oldu
bu sezon yavaştan başlayalım sonu iyi olsun

Karasoy
18.08.2016, 23:14
3 atarız 5 atarız diyorsunuz da en son adamlar bize 6 tane çaktı gitti :)

bst-bh-61
18.08.2016, 23:52
Hemen hemen bütün hazırlık maçlarını takip ettim. Ersun Hoca bu sene çok istekli. Oyuncular da istekli. Sezon öncesi kampındaki genç futbolcularımızın çoğu gönderildi. Kampa sonradan katılan futbolcular takımın ana iskeletini oluşturacak gibi duruyor. Gelen oyuncuların ödemelerinde sıkıntı yaşanmazsa bu oyuncular iş yapabilir. Her sezon transfer şampiyonu olan takımımız aldığı oyuncuların ücretlerini ödeme de sıkıntıya düşüyor bu da oyuncu performansına direk yansıyor. Geçen sene başında da çok iyi başladık önce hakemler biçti sonra da parasızlık belimizi büktü.
Bu sene de iyi başlarız ama kırılgan yapımız devam ediyor. Bursa maçında da gördük, yediğimiz zaman dağılıyor takım. Kasımpaşa'ya karşı hızlı başlayıp erken gol bulursak farklı kazanırız.
Skor: 4-1

Fatih Özkan
19.08.2016, 00:01
Maçı olabildiğince az düşünmeye çalışıyorum.
Hele kombineler satışa çıksın, lige odaklanırız.

Kamil Çakmak
19.08.2016, 08:53
Değişen kadro, teknik heyet, yönetim vizyonu derken, ilk maç tabiki önemli. Nasıl başlar isek öyle devam eder. Futbolculara güven gelmesi açısından galibiyet önemli. Camia ya güven coşku gelmesi açısından önemli. Kombine forma bilet satışları açısından başlangıçlar önemli. İnşallah kazanırız. Kazanmalıyız.

Cengiz Çubukcu
19.08.2016, 09:14
bu maç taraftara çok iş düşüyor ;)

ne amaçla yazdın bilmiyorum ama haklısın :) taraftar stad dışında toplanıp takımı maça motive etmeli....

özçelik61
19.08.2016, 10:19
beraberlik maçı...normalde kasımpaşa rahat alır derdim ama küçülmeye gittiler ve eren gibi bir gücü kaybettiler ..bu yüzden beraberlik veya az ihtimalle biz kazanırız

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2016, 10:27
Bu maçı alacağız başka yolu yok. Manevi destegimuz takımımızın arkasında olacak.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaan61
19.08.2016, 10:37
Gümbür gümbür değil sessiz ve derinden.
Sezon başlıyor yine yeniden
Heyecan yine dorukta
Fırtına görünüyor sanki ufukta...

Mehmet BAŞ
19.08.2016, 12:03
Bence Ersun Yanal Kasımpaşa maçına bu dizilim ile sahaya çıkacaktır. Tahminim.

http://www.footballuser.com/formations/2016/08/1494862_Trabzonspor.jpg

Yiğit Gayretli
19.08.2016, 13:07
Kurulan kadrolar 3 aşağı 5 yukarı aynı. Ben orta sahada bero ile başlayacağını düşünüyorum çoğunluğun aksine.

Oynatmak istediği oyuna uygun yayılışı Bero varken daha rahat yapıyor takım. Ön taraftaki enerjisini ve şok pres isteğini kullanacaktır muhtemelen. Takım diriyken ve Bero da sahadayken, rakibini boğarak 2 farklı skoru elde etmek isteyecek, sonrasında ise Bero-Mehmet değişikliği ile maçın temposunu kontrol etmeye çalışacaktır.

Ayrıca Castillo kondisyonunu iyi ayarlamayı becerirse, kıymetini 70'ten sonra anlayacağız...

kayyum61
19.08.2016, 13:23
hazırlık maçlarında gariban 5. lig takımlarına fark atarak uyuttular bizi, bakalım ciddi bir rakibe karşı ne olacak?

Harun-61
19.08.2016, 13:46
Okay kesinlikle oynamali.
Ibanez defansif anlamda cok iyi degil, dikkat etmek lazim.

İlkhan
19.08.2016, 13:54
Kurulan kadrolar 3 aşağı 5 yukarı aynı. Ben orta sahada bero ile başlayacağını düşünüyorum çoğunluğun aksine.

Oynatmak istediği oyuna uygun yayılışı Bero varken daha rahat yapıyor takım. Ön taraftaki enerjisini ve şok pres isteğini kullanacaktır muhtemelen. Takım diriyken ve Bero da sahadayken, rakibini boğarak 2 farklı skoru elde etmek isteyecek, sonrasında ise Bero-Mehmet değişikliği ile maçın temposunu kontrol etmeye çalışacaktır.

Ayrıca Castillo kondisyonunu iyi ayarlamayı becerirse, kıymetini 70'ten sonra anlayacağız...
Pres yapışımız harika ancak bir süre sonra kontrolden çıkıyor ve yoruluyoruz. Dengeli pres yaparsak süper olur.

Yiğit Gayretli
19.08.2016, 13:59
Pres yapışımız harika ancak bir süre sonra kontrolden çıkıyor ve yoruluyoruz. Dengeli pres yaparsak süper olur.

oflubektas abim yazmıştı; Özkan Sümer'in geliştirdiği ve Ersun Yanal'ın uygulamasını sevdiği "şok pres" önemli diye. Bu konuda ön tarafta sezgisi ve mücadele gücü yüksek oyuncularımız, rakip defans ve orta sahanın açıklarını kollayacak sürekli.

Ey gidi bandanasına yandığım Colman'ı... Ne de güzel yapardı o şok presi... Liverpool maçı, gs maçı, meşhur İBB maçı...

İlkhan
19.08.2016, 14:01
oflubektas abim yazmıştı; Özkan Sümer'in geliştirdiği ve Ersun Yanal'ın uygulamasını sevdiği "şok pres" önemli diye. Bu konuda ön tarafta sezgisi ve mücadele gücü yüksek oyuncularımız, rakip defans ve orta sahanın açıklarını kollayacak sürekli.

Ey gidi bandanasına yandığım Colman'ı... Ne de güzel yapardı o şok presi... Liverpool maçı, gs maçı, meşhur İBB maçı...
2 sene önce gençlerbirliği maçı. Ersun hocanın 2. Gelişinden sonra 3-4 hafta geçmişti sanırım. İlkyarı bitimine doğru efsane pres yapmıştık. Gerçekten ersun yanal presi, adını böyle koyalım, çok başka. Taraftarı ateşleyebilecek pres türü.

Yiğit Gayretli
19.08.2016, 14:04
2 sene önce gençlerbirliği maçı. Ersun hocanın 2. Gelişinden sonra 3-4 hafta geçmişti sanırım. İlkyarı bitimine doğru efsane pres yapmıştık. Gerçekten ersun yanal presi, adını böyle koyalım, çok başka. Taraftarı ateşleyebilecek pres türü.

Burada yazmıştım önceki gün Gb maçını. Kesinlikle beklenen enerji o enerji...

Dün akşam fb'nin maçını izliyorum fbli bir arkadaşımın evinde... 75'ten sonra bir iki dakika, öyle bir pres yaptı fb. İki arkadaşım da (ikisi de fbli) aynı anda "Ersun Yanal" dediler. Bir hoşuma gitti, bir keyiflendim :)

Literatüre öyle geçmesine az kaldı. Belirleyici dönem bu dönem olur.

gurur6134
19.08.2016, 14:07
Millet yine ucmaya baslamis 6 0 intikami alincak falan filan diye..bizim takim taraftari kadar hizli gaza gelen ayni oranda hizla demorolize olan bir taraftar kitlesi daha yoktur birakin turkiyeyi dunyada..1 0 olsun bizim olsun ne zaman ayaklarinizin ustune basmayi ogrenceksiniz..

kayyum61
19.08.2016, 14:13
ibanez ve zeki

yenilirizde fark olmasın

Faik Yılmaz
19.08.2016, 14:15
Bu kadar transfer yaptıktan sonra Zeki'nin ismini hala kadroda görünce sinir oluyorum.....

Gökhan Topsakal
19.08.2016, 14:16
Hüsyeyin göcek'in yönettiği Trbzonspor maçlarının sayısı 32.. 161 sarı, 8 kırmızı kart..

tam karta yüklenmelik maç iddada=)

robinhood61
19.08.2016, 14:22
iddada trabzon yener dedim ama yanlışlıkla ilk yarı galibiyeti verdim...şimdi uçuştayım

artvints
19.08.2016, 14:42
çok zor maç, puan kaybına hazır olun. gerçi rıza hoca pek üzmedi bizi şimdiye kadar, daha az mücadele edecek bir takımla oynamak iyi olurdu.

İlkhan
19.08.2016, 15:08
iddada trabzon yener dedim ama yanlışlıkla ilk yarı galibiyeti verdim...şimdi uçuştayım
0/1 banko. 😀

robinhood61
19.08.2016, 15:20
çok zor maç, puan kaybına hazır olun. gerçi rıza hoca pek üzmedi bizi şimdiye kadar, daha az mücadele edecek bir takımla oynamak iyi olurdu.
Bizi 6-0 yenen adam bize halay çektirecek hali yok. Tabiki de üzdü

artvints
19.08.2016, 15:23
Bizi 6-0 yenen adam bize halay çektirecek hali yok. Tabiki de üzdü

o maç tamamen bizim suçumuzdu, çıkan kadroya göre normal sonuç. daha önce biz de 5, 6 attık rıza hocanın takımlarına. genelde kazandık.

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2016, 15:34
Bu maç üst olmazsa adam değilim.

İddaa nasıl oynanır bilmem ama bu maçı en az 3 golle alırız.

kaan61
19.08.2016, 16:31
Ersun hoca yarın Bursa maçı kadrosu ile çıkar .
Onur , Zeki , Uğur , Durica , İbanez , Yusuf , Okay , Onazi , Bero , Castillo , Muhammet

r9emre
19.08.2016, 16:32
6-0 yenildigimiz macin ilk 11'inden o mac en iyi 3 oyuncu yok zaten artik Kasimpasa'da. Eren Derdiyok, Scarione ve Omeruo. O ilk 11'den Hakan'da kiralikti gitti.
Yerlerine alinan oyuncular da onlara gore cok daha vasat. Demem o ki biz de gecen seneye gore cok daha kaliteli bir kadro oldugumuza gore Turk futbolunun adaletsizlik timsali hakemler devreye girmezse cok rahat bir galibiyet alacagimizi dusunuyorum.

r9emre
19.08.2016, 16:33
Bu arada Muhammet ve N'doye yerine kesinlikle tek forvet olarak Ramil'i tercih ederim.

UĞUR DURTAŞ
19.08.2016, 16:39
Bu maç üst olmazsa adam değilim.

İddaa nasıl oynanır bilmem ama bu maçı en az 3 golle alırız.

**
Sayın Hopalı abim;

ligin ilk maçını çıkıyoruz,hazırlık maçlarında rakiplerin zayıf olmasından dolayı farklı galibiyetler aldık.
en ciddi maçımızı bursa ile oynadık,öyle veya böyle sonuç ortada.
kasımpaşa küçülmeye gitsede,başındaki hoca ligin en tecrübeli hocalardan Rıza Çalımbay...
takımımız yeni kuruldu,takımdaki taşların yerlerine tam olarak oturması 4-5 haftayı bulur kanısındayım.
ilk haftalardaki alacağımız puanlar bizim için çok ama çok önemli,
seyircimiz olmayacak,moral anlamında alacağımız 3 puan sonraki haftalar için büyük bir moral olacak,
özgüvenimiz tavan yapabilir.
sizin düşündüğünüz gibi farklı galip gelirize pek katılamıyacağım.
geçen sezonun son maçını kasımpaşa ile oynadık,
sonuçunu tarih yazacak.
zorda olsa kazanacağımızı düşünüyorum.
inşallah lige moralli başlarız.

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2016, 16:45
**
Sayın Hopalı abim;

ligin ilk maçını çıkıyoruz,hazırlık maçlarında rakiplerin zayıf olmasından dolayı farklı galibiyetler aldık.
en ciddi maçımızı bursa ile oynadık,öyle veya böyle sonuç ortada.
kasımpaşa küçülmeye gitsede,başındaki hoca ligin en tecrübeli hocalardan Rıza Çalımbay...
takımımız yeni kuruldu,takımdaki taşların yerlerine tam olarak oturması 4-5 haftayı bulur kanısındayım.
ilk haftalardaki alacağımız puanlar bizim için çok ama çok önemli,
seyircimiz olmayacak,moral anlamında alacağımız 3 puan sonraki haftalar için büyük bir moral olacak,
özgüvenimiz tavan yapabilir.
sizin düşündüğünüz gibi farklı galip gelirize pek katılamıyacağım.
geçen sezonun son maçını kasımpaşa ile oynadık,
sonuçunu tarih yazacak.
zorda olsa kazanacağımızı düşünüyorum.
inşallah lige moralli başlarız.
Yarım sıfır olsun bizim olsun 😃

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harun-61
19.08.2016, 16:51
https://pbs.twimg.com/media/CqOgJztW8AAvTLI.jpg

umitçebi
19.08.2016, 17:28
İlerde tek forvet olarak Ndoye ıle başlamalı bence..Muhammet çok formsuz..
Ortada da okay ın yerıne Onazi,onunde de ekıcı ve bero olmalı bence..Kanatlar yusuf ve castıllo olacak..
Bence durıca nın yanında akakpo olmalı ama ersun hoca nın ılk tercıhı uğur oluyor...Umarım uğur yerıne akakpo ıle başlar..sağ bek ve sol bekde zekı ve ıbanze olur
***************ONUR-***************************
ZEKI-----------AKAKPO-----DURICA------IBANEZ
------------------ONAZI------------------------------
-----------EKICI---------BERO----------------------
-YUSUF--------------------------------------CASTILLO
---------------------NDOYE------------------------

alperrr
19.08.2016, 17:41
kazanmamak için hiçbir sebep yok
inşallah kazanacağız

biz yepyeni bir takımız
ama rakipte kritik oyuncularını kaybetti

ahlar vahlar edip konsantrasyonu bozacak seyircide yok

Ndoye den asist bekliyorum

tristram
19.08.2016, 18:24
insallah kazaniriz ama yil olmus 2016 biz hala sag bekte zeki ile stoperde muhtemel mustafa yumlu ile lige basliyoruz..her taraf yapilaniyor isimler degisiyor o oluyor bu oluyor bu iki adamdan bir turlu kurtulamiyoruz..

brnclhn
19.08.2016, 18:44
duygusal yorumlar başlamış yine...farklı kazanırızlar,kesin alırızlar...ya bi sakin,şu takıma müsaade edin biraz, bırakın farkı-galibiyeti falan...sonra bu tavır, galip gelmeyince daha çok öfkeyle takıma zarar veriyor...ilk etapta düşük beklenti lütfen...

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2016, 18:46
https://pbs.twimg.com/media/CqOgJztW8AAvTLI.jpg

Uğur ve Zeki hariç iyi kadro
M. Akbaş'ı Yumlu'ya tercih ederim. Adamda teknik yok ama fizik var, iyi mücedele ediyor ve Zeki ile Yumlu kadar hata yapmıyor.

smart
19.08.2016, 18:50
10349
Muhtemelen böyle olur

Oruç
19.08.2016, 18:51
Hüseyin Göçek varsa temposuz maça hazır olun. Bu adamın hakemlikten anladığı tek şey düdük çalmak. Ne kadar çok düdük çalarsa o kadar çok hakemlik yaptığını düşünüyor.

Adem Akyüz'
19.08.2016, 19:45
Yeni bir takım.
Seyircisiz maç.
Hüseyin Göcek

Keyifsiz bir maç bizi bekliyor :(

Ozan Yılmaz
19.08.2016, 19:59
yani izlemeye gerek yok mu?

Cemalettin Taşkın
19.08.2016, 20:06
hakemlerin bizim maçlarla diğer maçları aynı şekilde yönetmediği bir gerçek bir yerden emir mi alıyorlar yoksa kendi içlerinden mi öyle geliyor çok merak ediyorum.

bu maç için her sonuca açık diyorum

srmnlii
19.08.2016, 23:25
şaka maka ben heyecan yapmaya başladım daha şimdiden :) içimizde biraz da olsa bu heyecan kırıntılarını yeşerten yönetime teşekkür ediyorum..

U.Sadıkoğlu
19.08.2016, 23:36
Beyler bu anketin hali ne böyle? Baya umutluyuz takımdan haydi hayırlısı :)

İlkhan
19.08.2016, 23:37
Totem için paşaya attım oyu.

İ. SARAL
19.08.2016, 23:39
Berabere bitecek.

iyattara
19.08.2016, 23:45
Ne yaptık ettik yine zeki ile ligin ilk maçına çıkıyoruz. En kral vizyon bile fayda etmiyor demek ki..

exelans_25
19.08.2016, 23:47
Hadi guzel bi baslangic olsun

Sezgin Öztürk
19.08.2016, 23:49
Hakemin zırt pırt düdük çalıp oyunu durduracağını varsayarsak temposuz bir mac bizleri bekliyor. Duran toplar çok önemli ve bunu değerlendirecek ayaklara sahibiz. Sezona güzel bir galibiyetle başlamaya çok ihtiyacımız var. Vurdugun gol olsun Trabzonun...

Samet Yildirim
19.08.2016, 23:58
Insallah 3 puan ile baslariz.

ersn.alparslan
20.08.2016, 00:21
fark atarsakta şaşırmam fark yersek hiç şaşırmam çünkü bizim defans süper ligin en kötü defansı. ibanezin savunma yönü akbaştan beter durica arkasını ne kadar kapatır soru işareti uğur desen sadece hava toplarında biraz iyi nerde duracağını bilmiyor ağır rakibe nasıl gireceğinide bilmiyor sağ bek zaten konuşmaya bile gerek yok

yorumsuz6117
20.08.2016, 00:30
Kazanmamız zor..

Mert Acar
20.08.2016, 00:48
Çok kritik maç..Kazanmamız gerek. Şehirin havaya girmesi,taraftarın motivasyonu düşmemesi ;kombine ve forma satışları için gerçekten önemli..İlk 3-4 maçı iyi geçmeliyiz. Başkanın,Ersun hocanın ve futbolcularunda kendilerine güvenleri gelir...Sezon ortalarında elbette tökezleyebiliriz.İlk 5 kafidir bu sene ama başlangıç önemli.
Geçen sezonun psikolojik travmasını şehir olarak üstümüzden atmamız lazım.

MertcaN.K.*61
20.08.2016, 00:57
Sezonun bizim açımızdan ilk skandal hakem hatasına bariz hakem hatalarına hazır olun.

Ama maçı alacağımız için bu hatalar çok konuşulmayacak.

2-1 alırız castillo ya da bero'nun golü var.

Bu yorum dursun burda.

Joomla!
20.08.2016, 01:00
icim kipir kipir

brnclhn
20.08.2016, 01:42
sabaha kadar alt...

Muhammed Kambur
20.08.2016, 01:47
Maçı alacağız inşallah. Ben takıma ve hocaya güveniyorum...

trabzonsporkits
20.08.2016, 01:59
yenilirsek istifa yorumları için #rez

memmedaga
20.08.2016, 02:23
yenilirsek olumsuz yorum atanlara direk nagatif repi yapıştıralım bmndeki sinerjiyi küçümsemek lazım

forma satışından,pasoliginden,kombinesinden dekoder satışına kadar ciddi mana da etkiliyiz

bu sene sabretmek için hiç olmadığı kadar sebebimiz var bunlar defalarca yazıldı çizildi.

daha önce de yazdım gol yollarında ilk 10 hafta sıkıntı çekeceğiz gibi

sağ kanat sıkıntılı olacak

sol kanatda defansif olarak sıkıntı yaşayabiliriz

stoper de uyum ve zamanlama sıkıntıları olabilir

forvetimizin nasıl oynacağı özellikle ve Suk'un performansı çok önemli

Muhammed Demir'in en az 4-5 haftaya ihtiyacı var

bunlar muhtemel olumsuzluklar ama

takım iştahlı baskılı, prese dayalı üst düzey mücadele gösterecek yardımlaşma geçen seneye göre kıyaslanmayacak derecede olacak buna

eminim

başlangıç için yeterli...

Gökhan Baymak
20.08.2016, 02:27
Onur-Xeki-Uğur-Durica-Ibanez-Onazi-Ekici-Bero-Castillo-Suk-Muhammet
Benim kadrom..

Kazanamasak bile takımı ilk defa resmi bir maçta görmek insanı heyecanlandırıyor.

Joomla!
20.08.2016, 04:10
golsüz beraberlik iyidir lakin maglubiyet kokuyor.

Kemal Öztel
20.08.2016, 06:30
10352

Bu on biri bekliyorum.Kağıt üstünde oldukça ağır basıyoruz pasa cok degerli adamlarını kaybetti.Ben 2-0 diyorum

Uğur Kalyoncu
20.08.2016, 08:49
Hadi hayırlısı bakalim...

Galibiyetle başlamak cok önemli. .

Ilk 2 hafta 2 galibiyet üstüne 2 nokta transfer olayi farkli yerlere götürür. ..

Ege Kum
20.08.2016, 09:08
Onur.Xeki-Uğur-Durica-Ibanez.Onazi-Ekici-Bero-.Güray-Castillo.Muhammet

Ege Kum
20.08.2016, 09:09
Ersun hocanın yusuftan ziyade gürayı deneyeceğini düşünüyorum bakalım hayırlısı

samet aslan
20.08.2016, 09:32
Vira Bismillah güzel bir başlangıç olsun Trabzonspor'um :ts:

umitçebi
20.08.2016, 09:50
Muhammet çok formsuz..Onunla başlayıp ılk yarıyı heba etmez umarım...Yine heyecan başladı..Galibiyetle kapatmamız çok onemlı..Kasımpaşa osmanlı atıker konya ıçerdekı uç maçç..Bunlar şuan bızım derbılerımız..Alırsak gerçekten çok ıyı olacak..Alamasakda yenılmemek en onemlısı..5 haftada mınumum 10 almamız lazım.

atomantcum
20.08.2016, 10:02
Rüyamda bu maç aynı Bursa gibi oluyordu, 90 dk boyunca oyunu domine ediyoruz, ama son dakikalarda kornerde karambolden bi golle 1-0 yeniliyoruz. Daha ilk maç olmasına rağmen İho (Başkan oymuş meğerse) açıklama yapıyor: "Ersun Yanal'ın istifa dilekçesini hazırlamasını istedik. Bir hafta daha sonuçlar böyle gelirse hemen istifa edecek" diye.

Söverek uyandım, sonra İho'nun gittiğini hatırlayınca güne şükrederek başladım.

Manava61
20.08.2016, 10:17
Rüyamda suk gol atıyodu yeniyoduk

Tunç Tosun
20.08.2016, 10:56
Gerçekten rüyanızda Trabzonspor un o günkü maçını mı görüyorsunuz?? :) :) :)

Tunç Tosun
20.08.2016, 10:57
Tek umudum Scarione nin takımdan ayrılmış olması :)

Enes Ünal Kaya
20.08.2016, 10:58
Allah'ım niyet ettik 8.Şampiyonluğa .

Hakemlerle anılmayan bir sezon olur inşallah herkes adına.

HOPA'LI TS'Lİ
20.08.2016, 11:04
Vurduğun gol, şansın bol olsun Trabzonspor'um

Ozan Kara
20.08.2016, 11:11
Mbia'nin kardesi ilk mac bize karsi oynuyor. :D

HOPA'LI TS'Lİ
20.08.2016, 11:13
Yunus Emre Aspor'da bağlandı....

Yusuf Erdoğan ile N'Doye arasında rekabet var ama Yusuf Erdoğan bir adım önde ama N'Doye bu akşam ilk 11 başlarsa sürpriz olmaz dedi.

Bero ile Ekici orta alanda çok iyi iş çıkaracaklar, Bero süratli ve mücadeleci, Ekici de frikiklerde iyi dedi.

Suk'un ilk 11'de olmasa bile ilk 18'de olacağını bekliyorum dedi.

Sağ bek transferi henüz yapılmadığı için Zeki o bölgede olacak dedi.

Durica'nın yeri garanti olup, yanında büyük ihtimal Uğur oynatacak dedi.

Karmam
20.08.2016, 11:17
Çok çok büyük ihtimal Bero değil Okay oynar. Forvet Demir olur, hiçbir şey yapmaz ve ikinci yarı yerini Suk'a bırakır. Kanatta Ndoye mu Yusuf mu hiç kestiremiyorum. Durica'nın yanına da Uğur olur büyük ihtimal.

Sağ tarafa iki adam alırsak şaka maka baya güçlü bir kadro olacak. Castillo ve Suk'tan çok umutluyum. Orta saha da süper bence. Savunma ciddi anlamda zayıf ama göreceğiz artık. Durica iyi ki gelmiş. Zaten 3 tane süpriz var, 4.yü kaldıramazdı takım.

Scarione, Eren ve Del Valle gitti Kasımpaşa'dan. 6 golün 4'ü gitti yani :)

Taraftar olmadan keyfi olmuyor maçların. Seyircisiz olayının kalkması lazım. Kulübe değil izleyiciye ceza.

Özgür KARADENİZ
20.08.2016, 11:28
Maçı izleyebilicegimiz güzel bi mekan varmı renkdaşlar gurbetci oldugumdan çokda bilmiyorum��

HOPA'LI TS'Lİ
20.08.2016, 11:34
Barış YURDUSEVEN az önce TRTSpor'da,

Genç ve dirençli bir takım kuruldu dedi.

Spiker İlker de, TS sessiz ve derinden geliyor. Ersun YANAL ile bu sezon bile neden şampiyonluk gelmesin dedi Barış'a.

Barış da güldü telefonda. İnşallah olur ama bu sezon amaç takım olmak, takım olduktan sonra o da olur dedi.

Barış, transferin hala sürdüğünü söyledi.

Narsingh için girişimler hızlanmış.

redbul
20.08.2016, 11:41
zor maç rıza çalımbayın takımları diri olur kasımpaşa dan ne kadar da giden adam çok olsada bizim takımda oturmadı ilk golü biz atarsak maçı kazanma ihtimalimiz yüksek ama ilk golü yersek takımın yeni kurulmuş olmasından dolayı nasıl bir reaksiyon gösterceğini bilmiyoruz

7can61
20.08.2016, 11:43
Tek umudum Scarione nin takımdan ayrılmış olması :)

Aynen adam her maç takıyordu bize, aha scarione girdi takar diyordum, tak tak.

Emre ÖZTÜRK
20.08.2016, 11:51
6-0 yenilen itlerden bir tanesi bile olmasın kadroda. Başka bişey istemiyorum.

Aynısını yazmaya girmistim

Cafer Bulur
20.08.2016, 11:55
zor maç rıza çalımbayın takımları diri olur kasımpaşa dan ne kadar da giden adam çok olsada bizim takımda oturmadı ilk golü biz atarsak maçı kazanma ihtimalimiz yüksek ama ilk golü yersek takımın yeni kurulmuş olmasından dolayı nasıl bir reaksiyon gösterceğini bilmiyoruz

Bu nedenle bu maçta oldukça dengeli oynamak zorundayız.

Her ne kadar hoca hücum futbolunu benimsemiş olsada bu maçta bundan feragat etmek zorunda.

Ayrıca defansi zayif olan bu takımla nasıl hücum oynayacağız onu da anlamış değilim.

Bence bizim takımın en zayıf bölgesi defans bunu nasıl aşacağız merak ediyorum.

Bugün kazanmak cok önemli inşallah futbol sansi yanımızda olur.

Vira bismillah diyelim...

redbul
20.08.2016, 11:58
Bu nedenle bu maçta oldukça dengeli oynamak zorundayız.

Her ne kadar hoca hücum futbolunu benimsemiş olsada bu maçta bundan feragat etmek zorunda.

Ayrıca defansi zayif olan bu takımla nasıl hücum oynayacağız onu da anlamış değilim.

Bence bizim takımın en zayıf bölgesi defans bunu nasıl aşacağız merak ediyorum.

Bugün kazanmak cok önemli inşallah futbol sansi yanımızda olur.

Vira bismillah diyelim...
aynen reis takımın en zayıf halkası defans uğur olsun durica olsun ağır adamlar yenik duruma düştüğümüz maçlarda kontra ataklar karşısında çok zor durumlara düşeriz gibi geliyor hayırlııs olsun diyelim ALLAH ın izniyle bu akşam 3 puanla lige başlarız işşALLAH.

Emre ÖZTÜRK
20.08.2016, 12:08
Onur
Zeki
Uğur
Durica
Ibanez
Onazi
Bero
Ekici
Castillo
Muhammet
Yusuf

Yusuf daha çok forvet gibi.Ayagina durdugunda top gelmesin mümkünse.Yaptigi koşullara göre top alsın.En verimli olacağı taktikte sanırım bu olur.

Okay'i iç saha maclarinda görmek istemiyorum açıkçası.Daha hareketli daha yaratıcı daha enerjik bir orta alan olmali ki rakibi boğa bilsin

Hadi hayırlısı diyelim bir sezon daha açıyoruz

bilgehan83
20.08.2016, 12:16
istediğim kadro: Onur-Zeki-Akakpo-Durica-İbanez-Okay-Onazi-Ekici-Castillo-Bero-Suk

beklediğim kadro: Onur-Zeki-Uğur-Durica-İbanez-Okay-Onazi-Ekici-Castillo-Yusuf-Demir

cubido
20.08.2016, 12:24
.................................................. ...onur........................................... ...........

....zeki....................uğur.................. ................durica...............ibanez......

.................................................. ...okay........................................... ...........

..........................onazi................... ........................bero...................... ......

......yusuf...................................muha mmed.............................castillo....

12)esteban
13)akakpo(sağbek&stoper&önlibero yedeği)
14)yumlu
15)ekici
16)güray
17)n'doye
18)suk

ekici - bero , suk-muhammed değişiklikleri olabilir.
Ekici bero ayni anda ilk 11'de kolay kolay olmaz.
Ancak yenik duruma düşersek olabilir.