PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 1.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Kasımpaşa | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

El Cordobes
20.08.2016, 23:10
bizim gördüğümüzü Ersun Hoca görmüyor mu? yusuftan bahsediyorum. tabi ki görüyor hem de daha yakından. peki yusufu değil de neden castillo yu aldı dışarı? takıma net mesajı veriyor. yetenekli de olsan yıldız da olsan mücadele etmezsen oturursun kenarda. castillo bugün bütün ikili mücadelelerden kaçtı. o da alışma döneminde tabi. bu kadar kasabı bir arada görünce şaşırdı. evet yusufu ben de beğenmiyorum, bugün de çok kızdım ama koştu, atladı, kaydı, kafa toplarına çıktı yani mücadele anlamında oyundan düşmedi. şu an takım emekleme evresinde. Hoca takımın karakterini oluşturmaya ve oturtmaya çalışıyor. anladığımız kadarıyla bu takımın ilk özelliği mücadelesi,hırsı,coşkusu olacak. Hoca mesajı net olarak verdi.

revolution
20.08.2016, 23:10
Birden tövbe edip doğru yolu bulmuş.

doğru dedin.
tövbe ettik.
hidayete erdik.
mutluyum, huzurluyum.

sayenizde.

Ozan Yılmaz
20.08.2016, 23:14
iyi şeyler düşünelim,
iyi şeyler olsun.

takım kapasitesi oranında oynamaya çalışıyor,
yönetim iyi veya kötü bir şeyler yapmaya çalışıyor.
ben bir çaba , bir iyi niyet görüyorum hepsinde.

bizde bu zor şartlarda
takımımıza pozitif yönde destek olmalıyız.

saygılar.
Bence senin hesabın hacklendi ve yerine başkası yazmaya başladı [emoji2]

revolution
20.08.2016, 23:23
Bence senin hesabın hacklendi ve yerine başkası yazmaya başladı [emoji2]

zehir zemberek ,
abuk sabuk o kadar şey yazıp,
birden u dönüşü yaparak
yazdıklarından tornistan eden birisi hakkında
ister istemez tereddüt olur .

size de hak veriyorum.

yine de bekleyin, görün,
değerlendirin , notunuzu verin.

iyi geceler.

Sadettin_
20.08.2016, 23:29
SUK = umutun kaval kemiğiyle pas vermeyeni

-Samet
20.08.2016, 23:32
SUK = umutun kaval kemiğiyle pas vermeyeni

Çok acımasız çok da sabırsız bir o kadar da zorlama bir yorum.
Şu dönüşüm sürecinde tam da korktuğumuz taraftar profili.

İlkhan
20.08.2016, 23:34
Bas blocku geç. Blockladım zaten bunu. Keşke alıntıları da görünmese...

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadettin_
20.08.2016, 23:36
olumlu bir yorum yaptım aslında .

Sadettin_
20.08.2016, 23:37
forumda bazı arkadaşlar bir kaç yonetici nın mesajı ve "beyler bugun varmı bı haber" tarzında yorumlar harıc kımseyı okuyamıyor .çunku herkesı bloklamıslar, çözümü yanlıs yerde arıyorlar . trolleri bloklamak yerıne eleştirenleri seri seriş blokluyorlar

yorumsuz6117
20.08.2016, 23:43
forumda bazı arkadaşlar bir kaç yonetici nın mesajı ve "beyler bugun varmı bı haber" tarzında yorumlar harıc kımseyı okuyamıyor .çunku herkesı bloklamıslar, çözümü yanlıs yerde arıyorlar . trolleri bloklamak yerıne eleştirenleri seri seriş blokluyorlar

Edit..................

ersn.alparslan
20.08.2016, 23:59
bu takımın olmazsa olmaz tek ismi kesinlikle mehmet ekici umarım uzun yıllar kalır takımda

Nazim Can
21.08.2016, 00:02

Aynen çok tehlikeli bir taraftar profili, herkesin her mevki için kalbinden geçen birkaç isim oluyor o isimler olmayınca yerine alınan kişiye bir kin nefret önyargi oluşuyor.

Oğuzhan
21.08.2016, 00:04
Durica ben stoperim diye bağırıyor resmen. Muazzam transfer cidden.

exelans_25
21.08.2016, 00:06
Bu mac cok onemliydi guven açısından 3 puan cok guzel haftaya antepi de gecersek takimin kredisi artar sabirsizlarin sesi kesilir

Armağan Dere
21.08.2016, 00:08
Takım toplayabildiği kadar 3 puan toplamalı..
6.haftaya kadar takımı tanımak mümkün değil..
Cardozo şu takıma monte edilmeli..
Allah Aşkına onu bir denesin hoca..
Onazi,Castillo,Defanstaki sarışın umut verdi..
Mbia'da geçen sene iyi başlamıştı ama sonradan sıkıntı çıkarmıştı..
Yusuf ve Zeki şu takımda 11 başlamamalı..
Hatta Güray da..
Yedek anca olur bunlar..
Suk ilk maçı bir Umut Bulut havası sezdim ama İnşallah öle olmaz
Bero'yu tam tanıyamadım..

kayseriliyiz
21.08.2016, 00:13
Uzun bir yolculugun ilk adimini saglam attik çok sükür.
Hersey çok güzel olacak insallah.
Takimi sahiplenmis bir futbolcu toplulugu ile basari gelir ancak.
Bu sezon yaptigimiz transferlerin para için degil kendi istegiyle geldiklerini düsünüyorum.
Bu da fark yaratiyor.

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk

Samet Yildirim
21.08.2016, 00:29
3 Puan daima güzeldir...

Cagdas Topal
21.08.2016, 00:37
Boşuna demiyorum IQ seviyesi en düşük taraftara sahibiz diye herkese göre 1 veya 2 futbolcu kötü ama nasıl kazandık sorusuna cevap bulamıyor kimse bu adamlar bu kadar kötüyse

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bud Spencer
21.08.2016, 00:39
yusuf'un yaptigi sprintleri sayamadim
yaptigi presi güzeldi
kosular iyi
inisyatif almasi cok güzel

bir kac ince ayar yapip biraz daha fazla kafasini kullanmasi lazim

bunlar haricinde cok iyi bir oyuncu, bunu ersun hocada görüyor, kabullenmek istemesenizde gercekler bunlar
hareketleri, antrenmanda quaresma diye bagirip sut cekmeleri, vs benide rahatsiz ediyor fakat bu onu kötü futbolcu yapmiyor

Mert Acar
21.08.2016, 00:40
İbanez sonradanda oyuna girmedi..Sakatlığı filan mı vardı acaba...

Harun-61
21.08.2016, 00:41
Okay'a neler oldu beyler ???

Maşallah

Ahmet Aksu
21.08.2016, 00:44
ilk 4-5 hafta bu futbol yeterli puan alalım kafi..

.................onur.................

****.....uğur....durica..ibanez

.................okay..................

......mehmet........onazi.........

*****.......................castillo

.................suk...................

bu kadroda ısrar etmeliyiz. sahada yusuf ve zeki yi görmek istemiyorum.
muhammet te böyle devam edecekse gerek yok cardozo bile bu ölü haliyle muhammete 10 basar.

kesinlikle sağ bek sağ açık alınmalı.
ekstra stoper ve forvet olsa harika olur. ndoye ile muhammet ile lig çekilmez..

artvints
21.08.2016, 00:59
herkes sağ taraf diyor da sol taraf da farklı değil. hücum gelişmedi oradan pek ama iyi pas yapıyorlar. defansta da açık verdi güray. hoca da oraya müdahale yaptı. ama algı o kadar bozuk ki, gözler öz evlatların üstünde. güray pozisyon hataları yaptı defansta. zeki ne kadar saçma sapan fauller yaptıysa güray da o kadar yumuşak kaldı. ama takımın genel görüntüsü güzel. sıkı bir takım olmaya doğru gidiyoruz. bjk gs falan akyazı'dan çıkamaz. deplasmanlarda zorlanırız.

Poor
21.08.2016, 01:10
Ersun Yanalin mac sonu aciklamalarini bulamadim ya bizim youtube kanali boyle seyleri paylasmiyacaksa neden var.

alexturka
21.08.2016, 01:14
Durica efsane. Ben boyle bır oyuncu görmedim. Nazar değmesin . Okay onazi iyi. Suk bero ve yusuf vasatın ustunde. Castilloyu elestirmeyeyim daha yenı gelmıs. Bırkac hafta alısma surecu var. Yusufla ilgili yorumlara katılmıyorum. Cocuk deli gibi cabaladı. Resmen yuregını ortaya koydu. Tercıh hatası deniyor. Adamın sağ ayagı yok gibi. Yapabilecekleri her seyi sol ayagına gore kurgulamıs. Bu nedenle sacma sapan eylemlere gırıyor. Yurekten oynayan her adam cok degerlı benım ıcin. Suk asırı pres yapıyor. Forvet hattı için cok faydalı olur. Ama maalesef striker olmayabilir. 15 dakıkalık oynaması ile yorum yapmak dogru degıl ama yanına bır partner ihtiyacı olabılir.

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nazim Can
21.08.2016, 01:14
herkes sağ taraf diyor da sol taraf da farklı değil. hücum gelişmedi oradan pek ama iyi pas yapıyorlar. defansta da açık verdi güray. hoca da oraya müdahale yaptı. ama algı o kadar bozuk ki, gözler öz evlatların üstünde. güray pozisyon hataları yaptı defansta. zeki ne kadar saçma sapan fauller yaptıysa güray da o kadar yumuşak kaldı. ama takımın genel görüntüsü güzel. sıkı bir takım olmaya doğru gidiyoruz. bjk gs falan akyazı'dan çıkamaz. deplasmanlarda zorlanırız.

Castillo neden oyundan çıktı anlamadım yani son 20 dakikada çok daha net pozisyonlara sokardı takımı tam onun istediği alanlar vardı.

S.Seymen
21.08.2016, 01:16
Yusuf iyiydi Castillo bu kadar etkisiz kalırsa soldaki yerini alabilir iyi bir sağ açıkla dediğim olabilir. Castillo hızlı ve iyi ama zamana ihtiyacı var. Yusuf çok top harcadı ama sürekli aktifti. Defans arkası sayısız koşusu oldu goller gelecektir.

Sürekli oyunda ve pozisyon yapıyor. Ben elinden geleni yapan oyuncuları seviyorum. takımı ve transferleri beğendim.

Son yazımda da belirttiğm gibi İbanez ve Castillo nun zamana ihtiyacı var. Ligi tanımak vs gibi şeylere ama onlarda iyi transferler... Beroda Mehmeti oynatır :) Mehmet oynamadığı anda kenarda bulur kendini...

Yusuf bu kadar aktif olmaya devam ederse hoca onu kesmez.

ayrıca kornerlerimiz de ve duran toplarımızda hızlı olduğu için en geride bekliyor bir iki kritik topu çıkarttı.

mesela bana Castillonun aktivitelerini sayın iyi marke edildiğini kabul ederim. Ama daha çok pozisyon içinde olmalı beğenilmeyen Yusufun bir çok pozisyonu var..

Neyse hepsi için zaman ve takım gelişimi adına umutlu bir gün... Sabra devam...

7can61
21.08.2016, 01:17
yusuf'un yaptigi sprintleri sayamadimyaptigi presi güzeldikosular iyiinisyatif almasi cok güzelbir kac ince ayar yapip biraz daha fazla kafasini kullanmasi lazimbunlar haricinde cok iyi bir oyuncu, bunu ersun hocada görüyor, kabullenmek istemesenizde gercekler bunlarhareketleri, antrenmanda quaresma diye bagirip sut cekmeleri, vs benide rahatsiz ediyor fakat bu onu kötü futbolcu yapmiyoryusuf kötü bir oyuncu değilse de aradığımız ihtiyacımız olan oyuncu değil. Kopan maçta ancak kendini gösterebilir, hedef maçlarda hiç bir şey yapamaz. Hele ki Zeki gibi futbol katili adamlarla birleşince ortaya çok dehşet şeyler çıkarabilirler.

brnclhn
21.08.2016, 01:22
Evet herkesin mutlu olması güzel...tabi arada yine, bir maçta bizi şampiyon yapanlar da var,suku bir maçla umut bulut yapanlar da...ikisi de tehlikeli... Bi on maç izleyelim şu takımı da herkesin notunu öyle verin, şampiyonluğu öyle konuşalım...

Sezgin Öztürk
21.08.2016, 01:23
Yusuf'un yerine transfer yapmayan yönetimden hiç birşey beklemeyin boşuna
Tm

Nazim Can
21.08.2016, 01:24
Yusufun sag tarafta oynaması tamamen mecburiyetten zaten yetersiz diye gidip Yusuf dan daha iyi Castillo yu aldık ki tarz olarak aynı adamlar delici kanat, Yusuf bu adamın yedeği sakatlık Ceza formsuzluk gibi durumlarda ilk alternatif Yusuf, şimdi Castillo gibi aynı tip bir diğer adam Yusuf sağ kanada koyunca ister istemez oyun sıkışıyor üretkenlik azalıyor iki kanatta aynı tarz adam bu sistemde olmuyor bu yüzden Yusuf hakkında çok fazla değerlendirme yapmaya gerek yok kendisi bu sezon için ilk 18 oyuncusudur ilk 11 değil.

alperrr
21.08.2016, 01:48
Kasımpaşa'nin çok kan kaybettiğini maçtan günler önce söylemiştik.

Kazanacağımıza inanıyordum. Ve öyle oldu.

Fakat bu skor bizleri yanıltmasın.

Bunu yapabilmek için zamana ihtiyacımız var.

Bugün kazandık ama genel olarak yavaş oynadığımızı düşünüyorum.

Kontralara seri çıkıyoruz fakat set hücumlarını çok yavaş oynuyoruz.

Ersun Hocanın zamanla bunu da çözeceğini düşünüyorum.

Her şey yavaş yavaş olacak inşallah.

kesinlikle katıldığım bir yorum : şu çarpıcı cümlenide tekrarlıyım

Henüz sağlıklı bir şekilde hücum yapamıyor ve rakip sahada hükmederek oynayamıyoruz.

bunda topun olduğu bölgede çoğalma ve pas yapma (boşa kaçma) ile ilgili bir sorun var bence
ve bunu yapamadığımız sürece bir tık üste çıkamayız ve büyük takım gibi hücum edemeyiz

maçın 1. yarısını izledim zeki için yapılan eleştirilere gerçekten bende katılıyorum..
normalde tek tek oyuncu seçip yüklenilmesine karşı çıkarım ama zekinin hataları bir garip
hatta futbol dışı..
taca giden top varken rakibine omuz atıp düşürüyor birde ne yaptım diyor..
bir pozisyonda tac kullandı topu eliyle onaziye mermi gibi attı çocukta kaptırınca
gol pozisyonu verdik..
ayakla top oynarken fena değilde beyin kullanma konusunda çak zayıf..
ya arkadaş: heyecan yapmadan , kendine güvenerek oynuyacaksan oyna
seyirci olsa mahvolmuştun
yoksa zaman kaybetmeden Kayserisporda eminim daha mutlu olursun

TS FAN
21.08.2016, 01:50
Genele bakarsak Tüm takım koştu işini yaptı göze batan çok kötü bir oyuncu yoktu sahada.Herkes iyiydi ancak bazıları dikkat çekecek kadar iyiydi.Bunları konuşursak;

Onazi; İşini çok iyi yaptı üstüne 2 gol atıp daha da fazlasını başardı kalitesi ve tecrübesinin getirdiği kendine güven sahada açıkça görüldü daha çok faydasını göreceğiz.
Durica;Beni yine şaşırtmadı.Bu adamın transferiyle son yıllarda Trabzonspor a gelen en iyi stoperlerden biri olacağı kesindi zaten.
Okay;Uzun zamandır formu tartışılıyordu eleştirilere maruz kalıyordu ancak bu maçla lige iyi bir giriş yaptı moral kazandı kumaşını gösterdi umarım böyle devam eder.
Uğur; Defansta iyiydi.Kesinlikle başarılı bir maç çıkardı.Bursa maçındaki kötü oyunuyla alakası yoktu.Böyle devam etmesi Durica nın yükünün azalması ve takımın başarısı için çok önemli.
Güray;Sol kanatta dinamo gibiydi.Çok koştu Ataklarımızın çoğunu yönlendiren kesmelerin ortaların çoğu ondan geldi.İbanez beke gelirse yusuf u klübeye gönderir böyle giderse as kadroda yer bulur.

Soner Albayrak
21.08.2016, 01:55
Yalnız Kasımpaşa çok kötüydü.

Nazim Can
21.08.2016, 02:02

Antep değilde Milli aradan sonraki Osmanlı maçı bence bu sezonki en ciddi maçımız olacak, o maçtaki oyun ve skor önemli.

Mehmet Fatih Silik
21.08.2016, 02:22
Gecen sezon ki rezillikten sonra temiz bir sayfayi güzel mücadele ve skor ile acmak cok güzel...ALLAH üstüne koyarak devam etmemizi nasip etsin insallah

DeAgLeMaNyAq
21.08.2016, 04:15
Galibiyetle başlamak önemliydi ama geçen sezon da görüldüğü üzere lige iyi başlamak yeterli değil önemli olan istikrarı sağlamak. Sağ kanat için yapılacak ya da yapılmayacak 2 transfer, önümüzdeki haftalardaki durumumuz açısından önemli bir rol oynayacak...

artvints
21.08.2016, 06:15
castro'nun kaçırdığı golde, zeki'ye fatura çıkarmak kademeye gelmedi demek sadece skora odaklanmak gibidir. durica orada yakın olduğu adamı bırakıp öne doğru gereksiz bir hamle yapıyor, sonra boş kalan adama uğur müdahale etmeye çalışıyor ve geç kalıyor araya castro sızıyor. kayma ve yerleşme hatası, gayet doğal. normalde böyle bir yan ortada forveti bir stoper, forvet arkasını da diğer stoper veya önlibero kontrol eder. zeki adem'e yakın doğal olarak. zaten adam şut atıyor olmayacak şekilde pas oluyor ve hızlı bir atak gerçekleşiyor. o kaymaya dani alves bile zor tepki verir. zeki'yi de hiç sevmem ama hata uydurup, oyuncuyu yerin dibine sokma anlayışına gıcığım. oturmamış savunmada bu normal, hatta en oturmuş savunmayı getir böyle bir pozisyonda hata yapabilir. durica adamı ile kalsa arkaya geçmezdi o top.ama o da alışkanlık ile sol bekin arkasında boşluk bırakmak istemiyor. çok anlaşılabilir bir pozisyon. hata varsa şut atmayı bilmeyen veysel'dedir.

Ertan 51
21.08.2016, 07:59
Ne gaza geleceğiz,ne kendimizi kötüleyeceğiz,
dünkü takıma Suk-Bero-Ibanez in monte olduğunu düşünün,
sağ bek ve sağ açığa takviye yapıldığını düşünün,
ben düşündüm harika bir takım oluyoruz :)

Fakat transfer başlığında da söylediğim gibi,
öncelik sağ bek değil bana göre sağ açık,
hatta isim veriyim direk Soudani.

TrabzonVictory
21.08.2016, 08:23
hayırlı olsun Trabzonspor'umuzun ilk galibiyeti umarım sezon sonuna kadar böyle galibiyetlerle inşAllah büyük başarıya ve sevince ulaşırız...

Adem Akyüz'
21.08.2016, 08:25
Lige galibiyetle başlamak iyi oldu :)

Mehmet BAŞ
21.08.2016, 09:32
bizim gördüğümüzü Ersun Hoca görmüyor mu? yusuftan bahsediyorum. tabi ki görüyor hem de daha yakından. peki yusufu değil de neden castillo yu aldı dışarı? takıma net mesajı veriyor. yetenekli de olsan yıldız da olsan mücadele etmezsen oturursun kenarda. castillo bugün bütün ikili mücadelelerden kaçtı. o da alışma döneminde tabi. bu kadar kasabı bir arada görünce şaşırdı. evet yusufu ben de beğenmiyorum, bugün de çok kızdım ama koştu, atladı, kaydı, kafa toplarına çıktı yani mücadele anlamında oyundan düşmedi. şu an takım emekleme evresinde. Hoca takımın karakterini oluşturmaya ve oturtmaya çalışıyor. anladığımız kadarıyla bu takımın ilk özelliği mücadelesi,hırsı,coşkusu olacak. Hoca mesajı net olarak verdi.

Tebrik ederim. İşte objektif yorum budur. Sonuna kadar katılıyorum.

ÖmürKaradeniz61
21.08.2016, 09:45
Rakip ne kadar kötü olursa olsun sen birşey yapamadığın sürece kazanamazsın,geçen sene rakipler çokmu iyiydi mesela bize 7 tane atan Antalya veya diğer takımlar.Rakip ister iyi ister kötü olsun eğer kazanıyorsak bizde olumlu anlamda değişme olduğu için diye düşünüyorum.

DURAS
21.08.2016, 10:01
Maçı yeni seyrettim. Yusuf gayet iyiymiş. Burad yorumları okudum rezil top oynadı zannettim. Şöyle diyeyim sağ kanat alınırsa kesilen castillo olur. Castillonun biraz çaba sarfetmesi , aktif olması lazım. Yoksa hoca herzaman Yusuf'u tercih eder...

iyattara
21.08.2016, 10:02
Kazanmamızı sağlayan en önemli isimlerden biri de Koita idi bence. Adam çok kötü oynadı her topu ezdi kaptırdı. Önde iyi bir adamları olsa maçı kazanma ihtimalimiz çok azdı. 2. Golü bulma ozrumuz yine puan kaybına yol açabilirdi allahtan adamlar atamadı. Bu dönemde her galibiyet çok önemli. Hem puan hem de takımın güveni anlamında.

B.Yiğit
21.08.2016, 10:19
Dün akılda kalan pozisyon taça çıkan topa izin vermeyen ve rakibine omuz atıp ne yaptım diyen zeki. O serbest atış gol olsaydı vayy zekinin haline. Maçta 2 kere aynı şeyi yaptı. Yoktan rakibe serbest atış hakkı verdi. Yusuf ve zeki mental olarak aşırı zayıf. 2-0 Ken zaman geçirmeye çalışmasını vahimlik bi sorun.

güneyli
21.08.2016, 10:27
Takımı başlangıç maçında umitleneceğim bir potansiyelde gördüm.Kasımpaşa hazırlık maçları dahil oynadığımız takımlar içinde en dişli olanıydı.Kademe keademe bu takım iyi olacak.Bir maçta kahraman bir maçta tukaka ilan etmeye gerek yok...Ben 3 yıldır ne oynadığı belli olmayan bir takımda oyun şablonu ve sisteminden izler gördüm.Beğenmediğiniz bir oyuncu dahi sistemin içine dahil olacak ve dişli görevi görecektir.Sahamızın tarla halinide hesap edersek dünkü oyun beni memnun etmiştir.Bu yıl kaybedeceğimiz maçlarda bile iyi mücadele edeceksek benim sistem oturduğunda kaybedeceğimiz maçlar azalacaktır.Dünkü oyunda Onazi ,defanstaki oyuncu beni çok memnun etti.Böyle devam...Geçen yıl neydik öyle..Allah bir daha yaşatmasın

Yiğit SARI
21.08.2016, 10:50
Çok iyi değildik ama potansiyelimiz olduğu da bi gerçek. Paslaşma ve bi şekilde kaleyi gitme çabamız bu şekildeki oyun anlayışımızı çok olumlu görüyorum. Bireysel anlamda bazı sıkıntılarımız var sağ tarafımız ve forvetimiz hiç çalışmıyor. Muhammet veya oyanyacaksa Suk daha etkili olmalı olmalılar.

Sağ açık mı sağ bek mi daha elzem ona karar veremiyorum. Zeki'yi orta kesme konusunda başarılı buluyorum dün adamını kaçırabildi ama. Yusuf'a gelince... Yok ya. Savruk görüntüsünden hiç taviz vermiyor sağolsun çabalıyor koşuyor da gerek çalım olsun gerek şut olsun tercihleri vasat heyecan mı yapıyor ne yapıyor anlamıyorum bence bunları gerçekleştirebilecek fiziksel yeteneklere sahip ama mental sıkıntılarını bir türlü aşamıyor. Her düştüğü pozisyondan sonra alakalı alakasız hakeme bakmasından da gerçekten sıkıldım. Bi kere çizgiye inmeyi değil daima kaleye gitmeyi düşünmeli çizgi oyuncusu değil Yusuf. Castillo mesela oyuna girmedi dün hiç ama girdiğinde de 2-3 pozisyonda tehlikeli ataklara girdik. Yusuf birazcık şu şut ve pas niteliklerini geliştirebilse gerçekten olacak

Travelair
21.08.2016, 11:02
Artvints'ye katılıyorum, Durica beğeniliyor ama Castro'nun boş kaleyle karşı karşıya kalmasında Durica'nın büyük sorumsuzluğu var

Yusuf'u ise övmeyin. Akılsız işler yapıyor. Koşarak her şeyi hallettiğini sanıyor, bencil de davranıyor. Bu davranışlarından dolayı kaybolan toplar ve ataklar, karşı atak olarak Trabzonspor'a geri dönüyor. Büyük zarar, umarım bu konuda mentörden yararlanılır

Onazi iyi başlangıç yaptı, tebrik ederim ama istikrarı elden bırakmamalı

umitçebi
21.08.2016, 11:05
Durica ben stoperim diye bağırıyor resmen. Muazzam transfer cidden.

Bir pozisyonda kasımpaşa az adamla yakalamıştı,adamın sağa atacağını tecrubesi ile anladı ve oraya doğru havada hamle yapıp sol ayağının dışı ile engellledi..Bu 1
Birde geriden gelip kafasını sokup kendıne faul aldırışı..Bunu yapabılecek turk stoper yok gıbı..

İlkhan
21.08.2016, 11:07
Dün akılda kalan pozisyon taça çıkan topa izin vermeyen ve rakibine omuz atıp ne yaptım diyen zeki. O serbest atış gol olsaydı vayy zekinin haline. Maçta 2 kere aynı şeyi yaptı. Yoktan rakibe serbest atış hakkı verdi. Yusuf ve zeki mental olarak aşırı zayıf. 2-0 Ken zaman geçirmeye çalışmasını vahimlik bi sorun.
Yav sorma... Tam çizgiye inmişsin açsana suka orta. Faulleri, hataları krize soktu beni.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umitçebi
21.08.2016, 11:10
Dün güray maşallah çok iyiydi.Tam bir hamle oyuncusu..Sol beke çekebılıosun,sol açığa alabılıosun sağ açığa alabılıyorsun..Boyle bır oyuncuyu takıma kazandıran başkana teşkkur etmelıyız..Sol bekte ıyı iş çıkardı..Bındırmelerı gerçekten ıyıydı..Orta açmada bıraz sıkıntı oldu sankı ama oda zamanla geçer..Ayağıda duzgun ortadan gelışne çektıgı şut gayet ıyıydı..

Bu takım için ilk 5 hafta gerçekten çok onemlı..Uç onemlı anadolu takımından kasımpaşayı geçtık gerıye kaldı osmanlı ve atıker konya.Osmanlı da ıçerde ve seyırcısız.Osmanlıyı da alırsak.2.ve 4.hafta da deplasmanda antep ve alanya var.Bunları da aldığımızı farz edıyorum.Allahın ıznı ıle Akyazıdakı konya maçına 4 de 4 le çıkma fırsatı ayağımızda...O maça kadar aksayan sağ bek ve sağ açığımıza gelecek transferlerınde oturdugunu duşunuyorum..Bakalım..Maç maç onune bakan gerçekten bızı heyecanlandıran bır takım gelıyor...

Bu arada kotu yonettıklerınde kufredıyoruz ama bu maçta Huseyin gocek çok temız bır maç yonettı.Her ıkı takıma da faullerınde adaletlıydı ve doğruydu..Maşallah dıyelım.Darısı dığer maçların başına

umitçebi
21.08.2016, 11:13
gecen sezon ki rezillikten sonra temiz bir sayfayi güzel mücadele ve skor ile acmak cok güzel...allah üstüne koyarak devam etmemizi nasip etsin insallah

amin amin amin

umitçebi
21.08.2016, 11:17
Boşuna demiyorum IQ seviyesi en düşük taraftara sahibiz diye herkese göre 1 veya 2 futbolcu kötü ama nasıl kazandık sorusuna cevap bulamıyor kimse bu adamlar bu kadar kötüyse

Bence fb tarraftarından daha ıyidir ya..Şike sürecindeki yorumlarını okuyunca onlarda IQ olduğundna bıle şuphelıyım

artvints
21.08.2016, 11:52
Dün güray maşallah çok iyiydi.Tam bir hamle oyuncusu..Sol beke çekebılıosun,sol açığa alabılıosun sağ açığa alabılıyorsun..Boyle bır oyuncuyu takıma kazandıran başkana teşkkur etmelıyız..Sol bekte ıyı iş çıkardı..Bındırmelerı gerçekten ıyıydı..Orta açmada bıraz sıkıntı oldu sankı ama oda zamanla geçer..Ayağıda duzgun ortadan gelışne çektıgı şut gayet ıyıydı..

Bu takım için ilk 5 hafta gerçekten çok onemlı..Uç onemlı anadolu takımından kasımpaşayı geçtık gerıye kaldı osmanlı ve atıker konya.Osmanlı da ıçerde ve seyırcısız.Osmanlıyı da alırsak.2.ve 4.hafta da deplasmanda antep ve alanya var.Bunları da aldığımızı farz edıyorum.Allahın ıznı ıle Akyazıdakı konya maçına 4 de 4 le çıkma fırsatı ayağımızda...O maça kadar aksayan sağ bek ve sağ açığımıza gelecek transferlerınde oturdugunu duşunuyorum..Bakalım..Maç maç onune bakan gerçekten bızı heyecanlandıran bır takım gelıyor...

Bu arada kotu yonettıklerınde kufredıyoruz ama bu maçta Huseyin gocek çok temız bır maç yonettı.Her ıkı takıma da faullerınde adaletlıydı ve doğruydu..Maşallah dıyelım.Darısı dığer maçların başına

en az iki kart atladı. hakemlere kartınızı az kullanın denmiş heralde, hüseyin de abarttı tabi ama zırt pırt kart çıkarmalarından iyidir. hele o deniz ateş bitnel denilen arena çocuğu futbolcudan intikam alır gibi kart çıkarıyor, insanın gözüne sokuyor, silah gibi kullanıyor. kartını alınca kediye dönmüştü.

Mert M.
21.08.2016, 12:07
Yeni bir sezon, yeni bir heyecan, yeni bir takım, hoca, başkan...vs.
Sezona güzel bir merhaba dedik.
Yeni kurulmuş ve sistem oturtmaya çalışan bir takım olarak lige galibiyetle başlamak beni olduğu gibi sizi de mutlu etmiş ve önümüzdeki mücadelelere umutla bakmamızı sağlamıştır eminim.
Her şey bir yana, genel itibariye rakibe her alanda basmaya gayret eden bir takım izledik dün sahada. Karşı taraf kim olursa olsun, daha ligin başı ve elimizdeki oyuncu grubuyla yerleştirilmeye çalışılan sistem yeni olduğu için görüşler olumlu bir iki aksaklık dışında ki; bu aksaklıklar ister pozisyona dayalı olsun, ister oyuncuya dayalı olsun, zaman geçtikçe düzelecek ve oturacak parçalar. Yeter ki işini iyi yapan ehillere müdahalede abartıya kaçılmasın çünkü örnekleri malum çekememezlikler oluyor.
Kaptan'ı söylemeye gerek yok zaten; Durica'yı çok beğendim. Onazi, Okay keyifle izledim. Mehmet'i de. Takımın sahanın her yerinde pres yapması çok hoşuma gitti. Umarım bu böyle lig sonuna kadar bozulmadan devam eder ki artan bir ivme yakalayacağımıza dair inancım tam. Hele bir iki kıpırdanmadan sonra Akyazı da açılsın, bir görelim. Tabii bunun için zaman gerekiyor elbette. İzleyip göreceğiz. Ayrıca son on beş dakika oyunda olna Koreli Suk'u da çok beğendim. Yılardır ileride pres yapan ve ön tarafa hareketlilik getiren bir adam izlemeyince, bu çekik gözlü sevimli arkadaşın gayreti bir değişim başlayacağına işaretti bence.
Nihayetinde, hepimizin ortak dileği kazanmak için mücadele eden bir Trabzonspor izlemek. Bunun ilk izlenimlerini edindiğimizi düşünüyor ve takımıma yeni sezonda bir kez daha başarılar diliyorum.
İyi ki varsın Trabzonspor.

Tayfun Aydın
21.08.2016, 12:56
Akşam ki maçta Durcia ya bayıdım. Çok akıllı bir hamle olmuş. Uğur la birlikte kalıplı boylu iki tane stoperimiz var. Uğur un tek yapması gerekn Durcia yı dinlemek liderliği ona bırakmak gerisi kendiliğinden gelir.

Okay geçen sezona da böyle başlamıştı. Kendine güveni gayet iyiydi.

Onazi:))))))) Nolur böyle devam etsin Colman dan sonra ilk defa iki yönlü orta sahamız oldu.

Muhammed daha iyi olacak ama sanırım ilerleyen haftalarda Suk oynar.

İlk 10 hafta 20 puan bizi ilk 5 yarışı içinde tutar kaldı 17.

Thedoors
21.08.2016, 13:17
Skor gayet hoş,lakin beklentiyi yükseltmeden ,en azından bu yıl için,biraz daha seyir zevki ve mücadele odağını ön planda düşünmeye çalışırsak geçen yıllara nazaran olası yaşanılacak mutsuzluğu biraz olsun örselemiş oluruz :)

Sadettin_
21.08.2016, 13:20
Yusuf bu sene bu takimin vazgecilmezi olacak .
Gol kacirmasi buna engel degil. Bknz 2010/2011 umut bulut

Onur Akyüz
21.08.2016, 13:24
Yusuf kaçırdığı gol ve yanlış birkaç pas tercihi dışında çok etkiliydi.

Maça bu denli ağırlık koyabilen oyuncu bulmak kolay değil. Hala gelişebilecek yaşta. Ben de maç sırasında çok kızıyorum ama Yusuf iyidir ya.

Oğuzhan Fidan
21.08.2016, 13:45
ilk gol tamamen şans ve bedavaymış onazinin bitiriciliği tartışmayalım tabiki.ilk maç performansı çok iyiydi.90da attığı golle kalitesini belli etti.

ÖmürKaradeniz61
21.08.2016, 13:48
Maç geçen sene olsaydı 1-1 biterdi fakat bu sene bazı şeylerin düzeldiği net olarak gözüktü.Birkaç pozisyon olsada savunma özellikle Durica önderliğinde güven verdi.Takım daha oldukça yeni olmasına rağmen hucümdada fena değildi.Uzun lafın kısası geçen seneki gibi ezilerek yenilen değilde ezerek yenilen bir takım görürüz en kötü,buda gelecek adına umut veriyor.

Cengiz Çubukcu
21.08.2016, 13:48
http://m.fotomac.com.tr/yazarlar/olcay_cakir/2016/08/21/veda-vefa

deneme61
21.08.2016, 14:14
Orta saha çok istekli idi.Daha iyi takım karşımıza geldiğin de de orta saha üstünlüğünü alamayacaktır.Kanatları iyi kullanacağız belli ki.İlk haftalar zorlu rakiplerin olmaması uyumu yakalamak adına güzel oldu.

Ozan Yılmaz
21.08.2016, 14:40
Mesela castro boş kaleye o pozisyonu gol yapsa takım nasıl bir tepki verecekti, gerçekten maçın kırılma noktası o pozisyondu. Defansımızın çok daha dikkatli olması gerekli bu tür pozisyonlarda. Dün şans bizden yanaydı şaşırtıcı bir şekilde fakat sezon içinde böyle pozisyonları verirsek golü kalemizde görürüz. Konsantre bir şekilde bu tür pozisyonlarda o adamın ensesinde bir futbolcumuz kesinlikle olması gerekiyordu. Hocanın bunu izlettirip, sonraki maçlara ders almış şekilde pozisyon alınmasını öğretmesi ve bu pratiği futbolcuların sahaya yansıtması gerekiyor.

Tuğrul
21.08.2016, 14:43
Geçtiğimiz sezonlara göre derli toplu, sistemli oynayan bir takım var.

Top bizdeyken Okay'ın savunmanın ortasına geçtiği, sahaya iyi yayılan bir takım var. Bu görüntü umut verici.

Sahaiçi yerleşiminin, organizasyonun iyi olduğu fakat oyuncu kalitesi, uyum sorunu ile bağlantılı aksaklıklar var.

Bir kere oyun temposu, pas verimliliği ve hızı artırılmalı.

Setlerdeki pas bağlantısını, geçiş hücumlarını ve oyunun yönünü değiştirmede daha seri ve net yapılmalı.

Yusuf Erdoğan ön tarafında oyuncusu değil. Ya hamle oyuncusu olarak ya da sol beke monte edilmeli. Sağ tarafta Suk veya Muhammet oynamalı.

Bilhassa 2. yarıda hücumda top tutulamadığı için epey baskı yedik.

Bunun dışında topsuz oyundaki mücadele ve agresiflik iyiydi. Topu kazanmak, alan bırakmamak salt koşu ile değil yerleşimle de alakalı. Kasımpaşa maçında olumlu izler gördük.

Semih58
21.08.2016, 20:36
2-0 net skor, devamının gelmesi dileğiyle

PortoDeGalinhas
21.08.2016, 23:10
yusuf un şu akhisar ın attığı 2.golü izlemesi lazım,80 metre depar atan adam karşı karşıya pozisyonda ne kadar rahat vuruyor topa. yusuf tan yetenekli olduğunu düşünmüyorum ama ondan çok daha sakin davranmış

zeki gursoy
22.08.2016, 09:39
Yusufun pozisyon alması, top istemesi hızı falan hepsine tamam...Ama kısa çalım, final pası, kaleciye fake, yada aşırtma vuruş konularında kendini geliştirmesi gerek, her idmandan sonra 1 saat çalışsa kendisi bile inanamayacak nasıl bir futbolcu olduğuna...Yazık ediyor şu haliyle kendine... kaçıncı top ezişi bu bende unuttum....

Hasan61
22.08.2016, 10:45
Madem bu sene hedef takımı değiliz o zaman odaklanılması gereken kısım nasıl oynadığımızdır.

Mücadele,istek,hırs olarak geçen seneye göre çağ atlamış durumda ancak oyun tatmin edilecek seviyeden uzak. Zeminin de etkisi vardır bunda elbette.

artvints
22.08.2016, 11:51
oyun kalitesi falan tartışılır ama oyuncu arasındaki bağlantılar birlikte hareket etme isteği, defanstaki dikkat falan iyi seviyedeydi. seyirci olmayınca dialogları da duyduk. konsantrasyon yüksekti. özellikle ekici ve okay üzerinden maçlar rahatça okunabilir.onlar iyi oynuyorsa maça konsantre iseler takım genel olarak iyidir. onur'un 33 numara kimin isyanı çok iyiydi. biri de suk'un dedi adama yükledi suçu nasıl olsa birşey anlamıyor diye.

UĞUR DURTAŞ
22.08.2016, 11:52
Akşam ki maçta Durcia ya bayıdım. Çok akıllı bir hamle olmuş. Uğur la birlikte kalıplı boylu iki tane stoperimiz var. Uğur un tek yapması gerekn Durcia yı dinlemek liderliği ona bırakmak gerisi kendiliğinden gelir.

Okay geçen sezona da böyle başlamıştı. Kendine güveni gayet iyiydi.

Onazi:))))))) Nolur böyle devam etsin Colman dan sonra ilk defa iki yönlü orta sahamız oldu.

Muhammed daha iyi olacak ama sanırım ilerleyen haftalarda Suk oynar.

İlk 10 hafta 20 puan bizi ilk 5 yarışı içinde tutar kaldı 17.

**
yönetimin,teknik heyetin ve futbolcuların hergün üzerinde durduğu konu bizlere sabır gösterin,destek olun...
eyvallah,yeni kurulmuş bu takıma güvenimiz tam.
sabırlı olacağız ve tam destek vereceğiz.bunun sözünü veriyorum.
takım koşuyor,takım mücadele ediyor,hata varmı %100 var her hafta bu hatalar aza inecektir.
futbolcuların sahadaki samimi mücadelesini görmemiz destek için yeterli olacaktır.
*
Tayfun kardeş dedim ya hata hep olacak,önemli olan aza indirmek,
durisca nın maşallahı var,uğuruda beğenenlerdenim.
ama rakibin kullandığı korner atışlarında çoğunlukla rakip oyuncular kafa vuruyor.
üzerinde ciddi durulması ve çalışılması gereken bir konu,dikkat diyorum.
zeki çok çalışıyor ama gereksiz faullerden kaçınmalı,
güray bize geldiği günden kasımpaşa maçına kadar bu kadar katkılı oynadığını görmemiştim,
oynadıkça özgüveninin artacağını düşünüyorum.
geçen sezon ligin ilk 2 haftasında bursa be bjk ile oynamış ve 6 puan çıkarmıştık.
bu 2 maçta mbia ve cavanda sahanın yıldızıydı,sonra araki bulasın,sonları ortada,
şimdi onazi ilk maç ilk galibiyet süper bir oyun ve 2 gol.dilimizi ısıralım,maşallah maşallah diyelim.
okay sezona iyi başladı,çok dinamik çok kuvvetli,özgübeni yerinde,toplara iyi vuruyor,enerjisni kullanarak daha fazla ileriye destek verirse iyi olur.
ekici beklenti çok fazla,şutlarında ziyade,ayağına hakim oyuncu olarak ilerideki ve kanatlardaki oyuncularımıza öldürücü pasları bekliyoruz.
yusuf erdoğan,yetenek varmı var,ama kullanamıyor,
bencilliği de bırakamıyor,uygun pozisyondaki arkadaşına pas vermek yerine ya şut ataıyor yada çalım...
böyle oluncada yerine oyuncu bakılıyor,
suk u kısa bir süre izledik,uygun bir pozisyonda yararlanamadı,ama diri bir oyuncu,inşallah bizde iş yapar.
*
antebi gençler maçında izledim,fazla iyi değiller,
kendi sahalarında oynuyacaklar,seyirci avantajlarıda olacak,
bu maçtanda 3 puan alırsak milli arada takımda moral tavan yapar.
bu maç castillo ve yusuf erdoğanın yıldızlaşağı maç olacak gibi geliyor.
inşallah diyelim.

B.Yiğit
22.08.2016, 12:34
Suk oyuna girdikten sonra 3.62 km koşmuş, M. Demir çıkana kadar 7.16 km.

Ahmet Kuru
22.08.2016, 13:27
Kasımpaşa maçında 9 kişi oynadık resmen.
Yusuf ve Zeki artıdan çok eksileri ile maça damga vurdu.
Hele Zeki akıllara zarardı.

Sağ bek ve sağ açık şart oğlu şart.

Ceyhun Dündar
22.08.2016, 14:27
Maçın tamamını izleyebilecegımız bi link vs var mı beyler?

selcuk
22.08.2016, 14:30
Maçın tamamını izleyebilecegımız bi link vs var mı beyler?
yok bildigim, ama bulursan periscope dan bulursun

Ceyhun Dündar
22.08.2016, 14:45
yok bildigim, ama bulursan periscope dan bulursun

Bi arastırayım teşekkürler.

UĞUR DURTAŞ
22.08.2016, 15:15
Mesela castro boş kaleye o pozisyonu gol yapsa takım nasıl bir tepki verecekti, gerçekten maçın kırılma noktası o pozisyondu. Defansımızın çok daha dikkatli olması gerekli bu tür pozisyonlarda. Dün şans bizden yanaydı şaşırtıcı bir şekilde fakat sezon içinde böyle pozisyonları verirsek golü kalemizde görürüz. Konsantre bir şekilde bu tür pozisyonlarda o adamın ensesinde bir futbolcumuz kesinlikle olması gerekiyordu. Hocanın bunu izlettirip, sonraki maçlara ders almış şekilde pozisyon alınmasını öğretmesi ve bu pratiği futbolcuların sahaya yansıtması gerekiyor.
**
O pozisyonda çok ciddi anlamda defans hatası var,ama isim vermek gerekirse
zeki yavru oyuncunun arkasında yavaş yavaş geldiğini gördük,pozisyon sonu onur ve 2 oyuncumuz zekiye senin yerin sen nerdesin tarzında el işareti yaptılar.
böyle pozisyon verilmemesi gerekiyor.

artvints
22.08.2016, 15:43
castro'nun kaçırdığı golde, zeki'ye fatura çıkarmak kademeye gelmedi demek sadece skora odaklanmak gibidir. durica orada yakın olduğu adamı bırakıp öne doğru gereksiz bir hamle yapıyor, sonra boş kalan adama uğur müdahale etmeye çalışıyor ve geç kalıyor araya castro sızıyor. kayma ve yerleşme hatası, gayet doğal. normalde böyle bir yan ortada forveti bir stoper, forvet arkasını da diğer stoper veya önlibero kontrol eder. zeki adem'e yakın doğal olarak. zaten adam şut atıyor olmayacak şekilde pas oluyor ve hızlı bir atak gerçekleşiyor. o kaymaya dani alves bile zor tepki verir. zeki'yi de hiç sevmem ama hata uydurup, oyuncuyu yerin dibine sokma anlayışına gıcığım. oturmamış savunmada bu normal, hatta en oturmuş savunmayı getir böyle bir pozisyonda hata yapabilir. durica adamı ile kalsa arkaya geçmezdi o top.ama o da alışkanlık ile sol bekin arkasında boşluk bırakmak istemiyor. çok anlaşılabilir bir pozisyon. hata varsa şut atmayı bilmeyen veysel'dedir.

**
O pozisyonda çok ciddi anlamda defans hatası var,ama isim vermek gerekirse
zeki yavru oyuncunun arkasında yavaş yavaş geldiğini gördük,pozisyon sonu onur ve 2 oyuncumuz zekiye senin yerin sen nerdesin tarzında el işareti yaptılar.
böyle pozisyon verilmemesi gerekiyor.

zeki'nin suçu yok orada, suç şut atmayı bilmeyen veysel'de. ani gelişti atak kaymalarda hata oldu. durica'nın yanlış hamlesi var bence.

Bahadır Şimşek
22.08.2016, 15:54
Zeki'nin suçu var. Pozisyonun başında Veysel'e ya da Adem'e topu veren Zeki idi yanlış hatırlamıyorsam. Pas atarken adamın ayağına verdi topu.

artvints
22.08.2016, 15:59
Zeki'nin suçu var. Pozisyonun başında Veysel'e ya da Adem'e topu veren Zeki idi yanlış hatırlamıyorsam. Pas atarken adamın ayağına verdi topu.

orasını hatırlamıyorum, kademe hatası yok bence. castro'ya yakın olsa kademe başarısı olurdu.

UĞUR DURTAŞ
22.08.2016, 17:25
orasını hatırlamıyorum, kademe hatası yok bence. castro'ya yakın olsa kademe başarısı olurdu.
**
sn artvints keşke isminizle hitap etme şansımız olsaydı,
pozisyonun devamında onurun zekiye yapmış olduğu hareketi gördünüzmü?

artvints
22.08.2016, 17:31
**
sn artvints keşke isminizle hitap etme şansımız olsaydı,
pozisyonun devamında onurun zekiye yapmış olduğu hareketi gördünüzmü?

onur'un yaptığı her hareket doğru olacak değil ya. zaten her pozisyonda kızıyor defansa genel tavrı o. benim yorumum böyle, katılmayabilirsiniz ama bu gözle de tekrar izleyin pozisyonu.

Cemalettin Taşkın
22.08.2016, 18:31
1 yanlış ofsayt bayrağı hata ile maçı bitirdi hakemler maçta 36 faul düdüğü çalmış hüseyin göçek ama hiç kart çıkarmadı.
geçen sezona bakarsak iyi bir hakem yönetimi oldu diyebiliriz maçta.

resmi sitede opta istatistikleri var ama mesela hangi futbolcu kaç başarılı pas yaptı nasıl bakıyoruz?