PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fırtınanın Kopacağı Yerde, Akyazı'dayız! | BMN İçin Kombine Vakti!

Sayfa : [1] 2

Kaya
11.08.2016, 23:49
http://i.hizliresim.com/vZYj9r.jpg (http://hizliresim.com/vZYj9r)

Evet!

Yeni umutlarla, yeni sezonda, yeni stadyumumuzda olmanın heyecanını şimdiden yaşıyoruz!

BordoMavi.Net ailesi olarak Fırtınanın Kopacağı Yerde, Akyazı'da hep birlikte olmak adına kombine organizasyonunu bugün itibariyle başlatmış bulunuyoruz...

Kombine organizasyonumuza BMN ailesinin bir parçası olarak bizler ister kombine ile isterse kombine havuzuna maddi destek ile katılabileceğiz. Kombine havuzunu açmak gerekirse; havuzda birikecek bütçe ile yine kombine alınacak olup bünyemizde oluşacak kombineleri Trabzon'da imkanı olmayan arkadaş ve kardeşlerimize kullandıracağız. Bu anlamda Trabzon'da yaşamayan ancak kombine alan üyelerimizin kombineleri Trabzon'da organizasyon çerçevesinde kullandırılacak olup Trabzon'a gittikleri taktirde kendileri tarafından kullanılacaktır...

Yeni sezonda ve yeni stadyumumuzda kale arkasında yer alacağız. Kombinelerimizi kulübümüz tarafından belirtilecek yer kapsamında toplu olacağız...

Sevgili BMN üyeleri!

BordoMavi.Net olarak Güney, K bloktayız! Alımlarımızı Güney tribünü K bloktan yapıyoruz...!

10758

Kombine alımlarını KİŞİSEL ALIM şeklinde gerçekleştirecektir. Lütfen kombine organizasyonuna katılan üyelerimiz BELİRTTİĞİMİZ TRİBÜN VE BLOKTAN ALIM YAPSIN!

Şimdi organizasyona katılacaklar için liste yapma zamanı!

Kombine Havuzu Listesi | Kombine Sayısı: 31
+ Doğan Şahin: 2 Kale Arkası Kombine (Eşli)
+ Uğur Berkin: 2 Kale Arkası Kombine (Eşli)
+ Mehmet Mercanlı: 1 Kale Arkası Kombine
+ Agah Özlü: 1 Kale Arkası Kombine
+ Cengiz Çubukçu: 1 Kale Arkası Kombine
+ Özcan Asanoğlu: 1 Kale Arkası Kombine
+ Tunga Liman: 1 Kale Arkası Kombine
+ Berat Bulut: 1 Kale Arkası Kombine
+ Tunç Tosun: 1 Kale Arkası Kombine
+ Mehdi: 1 Kale Arkası Kombine
+ Fatih Derya: 1 Kale Arkası Kombine
+ Yiğit Gayretli: 2 Kale Arkası Kombine (Eşli)
+ Kaya Aydın: 1 Kale Arkası Kombine
+ Aytaç Çakıroğlu: 1 Kale Arkası Kombine
+ Abdülkadir Kılıç: 1 Kale Arkası Kombine
+ Murat Özşahin: 1 Kale Arkası Kombine
+ Samet Güven: 1 Kale Arkası Kombine
+ Faruk BERBER: 1 Kale Arkası Kombine
+ Cagdas Topal: 2 Kale Arkası Kombine
+ S.ÖZKAN : 1 Kale Arkası Kombine
+ Emre İskender : 1 Kale Arkası Kombine
+ Adil Ali Karanis : 1 Kale Arkası Kombine
+ Aydın Danış : 1 Kale Arkası Kombine
+ İskender : 1 Kale Arkası Kombine
+ LANGARA : 3 Kale Arkası Kombine (Eşli)
Kombine Havuzu Bütçesi | Bütçe: 970 TL + 50 € = 3 Kombineye Ulaşıldı
+ Deniz Aydın: 50 TL
+ Serdar Kalem: 50 TL
+ Faruk BERBER 150 TL
+ Berke Gayretli: 50 TL
+ Forever_Yattara: 150 TL
+ Samet Yildirim: 50 Euro
+ Cagdas Topal: 100 TL
+ Emre İskender 100 TL
+ makif61 100 TL
+ alone_6161 100 TL
+ Remzi 120 TL

Yiğit Gayretli
11.08.2016, 23:53
Çek bir kombine yağlı olsun!

agahozlu
11.08.2016, 23:53
Hadi bakalım hayırlı olsun. Uçan kombineyi bekliyoruz bir yandan.

Faruk BERBER
11.08.2016, 23:54
1 Kale Arkası Kombine almak ve havuza da 150 TL koymak istiyorum.

Listeye ekleyebilirsiniz ;)

Yiğit Gayretli
11.08.2016, 23:57
1 Kale Arkası Kombine almak ve havuza da 150 TL koymak istiyorum.

Listeye ekleyebilirsiniz ;)

Kendin ekle (trip)

emrex61
11.08.2016, 23:59
Uçan kombine gelmesini bekliyoruz :)

Faruk BERBER
12.08.2016, 00:01
Kendin ekle (trip)

Peki.

Doğan Şahin
12.08.2016, 00:02
Uçan, kaçan, hertür kombine ile yeni stadımızı doldurmak lazım bu sene.

Mehmet Fatih Silik
12.08.2016, 00:07
Uçan kombine istiyruk :)

U.Sadıkoğlu
12.08.2016, 00:15
Uçan kombineyi bekleyenlerdenim umarım yurtdışı odaklı bir pakette sunulur.

Tunç Tosun
12.08.2016, 00:27
Arkadaşlar uçan kombine detaylarını başkan açıkladı, esnek biletler olacak istediğimiz tarih, saate ayarlayacağız. Ama eğer olur da alabilirsek, hepimiz aynı uçağa denk getirelim, çok daha keyifli olur :)

Aynı şekilde ben de beklemedeyim, adımızı yazdırdık ama uçaklı detaylarına göre bir takım düzenlemelere gidebiliriz :P

E. Cumur61
12.08.2016, 00:38
Fransa'ya döndüğümde ilk iş olarak havuz için 1 kale arkası kombine parası gönderilecektir.

Faruk BERBER
12.08.2016, 00:51
Erdinç Barutçu abim de başlığı görsün de, kombine yol arkadaşım kendisi :)

PortoDeGalinhas
12.08.2016, 00:53
Ben gidemeyeceğim maçlara ama kardeşim için bir kale arkası kombine de ben alacağım.

Aydın Tiryaki
12.08.2016, 01:20
Uçan kombineyi bekliyorum ben de herkes gibi :) .

Aynı zamanda Trabzon'daki durumu olmayan kardeşlerimiz için de 150 TL havuza eklemek istiyorum.

İnşallah uçan kombine makul fiyatlarda olur. Giresunlu bir arkadaşımla dört gözle bekliyoruz :) .

Samet Yildirim
12.08.2016, 02:03
Havuz Listesine 50 € ile destek olacagim.

Yazin Listeye :)

Cagdas Topal
12.08.2016, 06:31
Bana da 2 kombine yazar mısınız [emoji23] kombine havuz bütçesi ne işe yarıyor bilmediğimden soruyorum?

Edit : havuz bütçesini anladım benden de 100 lira yazın gençler [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

zekeriyya
12.08.2016, 07:48
eğer ki ;
başkanın 2016 hedefi
25 bin kombine ,
100 bin forma ,
200 bin passolig ,
sayısına ulaşabilrisek takım şahlanacaktır.
her anlamda
öyle vır vır konuşma dönemi bitti herkez kulube katkı yapmalı
ki
takım olalım yönetici ve taraftarı ile

Yiğit Gayretli
12.08.2016, 07:50
Uçan kombine bir opsiyon dostlar. Bizim organizasyona dahil olmanız uçan kombine kullanmanıza engel teşkil etmez.

Kaya
12.08.2016, 08:42
Herkese günaydın ve de güzel bir Cuma dilerim...

Dün başlayan organizasyonumuza ilişkin olarak dilerseniz havuz listesine 1 kombine alarak katkıda bulunabilirsiniz, dilerseniz de tam 1 kombine almak yerine havuz bütçesine maddi destek sağlayarak toplanan paralar ile kombine alımına katkıda bulunabilirsiniz...

Genel olarak BMN bünyesinde bu zamana kadar bu şekilde hareket ettik...

Hedefimiz 100 kombineye ulaşmak.

Elde ettiğimiz kombineleri Trabzon'da yaşayan bir üyemize teslim edeceğiz; kombine sahipleri kombineleri öncelikli olarak kullanma hakkına sahipler. Trabzon'da yaşamayan ve maç haftası Trabzon'da olamayacak arkadaşlarımızın kombinesi Trabzon'daki yönetimiz tarafından öğrenci arkadaşlara kullandırılarak tribünde BMN olarak her zaman bir arada olmayı hedefliyoruz.

Zira yarın ligde oluşacak bir durum kapsamında tribündeki yerimizden yapacağımız çalışmalarla sesimizi çıkartmayı da amaçlıyoruz...

Bu doğrultunda şimdiden katkı yapan ve yapacak olan herkese çok çok teşekkürler...

Hedef önce 100, sonra 150 ve 200 kombine! :)

S.ÖZKAN
12.08.2016, 09:05
Kaya Beni eklemeyi unutmuşsun

Emre İskender
12.08.2016, 09:16
1 kale arkası kombine, havuza 100 TL ve eş durumundan %50 indirimli kombine hakkımı da havuza devretmek istiyorum ;)

Taner Gündoğdu
12.08.2016, 09:39
uçan kombine açıklandıktan sonra daha net konuşabilirim ama şuan görünen bir tane kale arkası kombine, bir tane eş indirimden alacağım kale arkası kombine havuza, ve ilerleyen günlerde netleştirebilceğim bir miktar para (belki kombine) havuza :)

korkmaznecmi
12.08.2016, 09:45
Uçan Kombine bekliyorum bende.. Eğer uçan kombine olmazsa bende düşünüyorum kale arkası kombine almayı, aranıza yeni katılan renktaşınız olarak..

Faruk BERBER
12.08.2016, 09:55
Eş durumundan %50 indirim olayını listeye dökemedim, nasıl yapacaz onu :)

makif61
12.08.2016, 10:08
Merhaba Kaya Bey,

Beni de yazar mısınız ?

Şuan için BMN havuzuna 100 TL'lik bir yardımda bulunmak istiyorum.

Kolay gelsin.

Taner Gündoğdu
12.08.2016, 10:08
Eş durumundan %50 indirim olayını listeye dökemedim, nasıl yapacaz onu :)

onu kombine listesine yaz istersen "2 tane kale arkası kombine" diye. Sezon boyunca BMN aracılığıyla bir kombineyi birine aktarabilirim

Faruk BERBER
12.08.2016, 10:09
Merhaba Kaya Bey,

Beni de yazar mısınız ?

Şuan için BMN havuzuna 100 TL'lik bir yardımda bulunmak istiyorum.

Kolay gelsin.

Havuza 100 TL değil mi, kombine ilgili herhangi bir şey yok anladığım kadarıyla ?

Faruk BERBER
12.08.2016, 10:11
uçan kombine açıklandıktan sonra daha net konuşabilirim ama şuan görünen bir tane kale arkası kombine, bir tane eş indirimden alacağım kale arkası kombine havuza, ve ilerleyen günlerde netleştirebilceğim bir miktar para (belki kombine) havuza :)

Senin durumu netleşince yazalım listeye ;)

makif61
12.08.2016, 10:11
Havuza 100 TL değil mi, kombine ilgili herhangi bir şey yok ?

Aslında amacım şuan için 100TL yardımda bulunmak. Önümüzdeki aylarda da bir kombine alıp BMN yönetimine teslim etmek istiyorum.

Yanlış bir şey mi yapıyorum şuan ?

Faruk BERBER
12.08.2016, 10:12
Aslında amacım şuan için 100TL yardımda bulunmak. Önümüzdeki aylarda da bir kombine alıp BMN yönetimine teslim etmek istiyorum.

Yanlış bir şey mi yapıyorum şuan ?

Hayır, neden yanlış olsun. Havuza 100 TL'nizi yazıyorum ;)

makif61
12.08.2016, 10:14
Hayır, neden yanlış olsun. Havuza 100 TL'nizi yazıyorum ;)

Tamam o zaman:alkış:

Berat
12.08.2016, 10:21
Şu sinerjiyi özlemişiz.

Yiğit Gayretli
12.08.2016, 11:03
Uçan Kombine bekliyorum bende.. Eğer uçan kombine olmazsa bende düşünüyorum kale arkası kombine almayı, aranıza yeni katılan renktaşınız olarak..

Uçan kombine olsa da bize katılabilirsiniz. Birbirine engel teşkil eden konular değil bunlar.

zekeriyya
12.08.2016, 11:58
uçan kombine olayı netleşinceye kadar liste gerçek halini alamayacaktır.
lakin bizler hedifimize ulaşmak için elimizi taşın altına koyacağız

Yiğit Gayretli
12.08.2016, 12:00
Uçan kombine konusunun bizim organizasyonumuzu etkileyen kısmını bilen birisi anlatsın. Cidden çok merak etmeye başladım :)

Sercan Keleş
12.08.2016, 12:22
Uçan kombine konusunun bizim organizasyonumuzu etkileyen kısmını bilen birisi anlatsın. Cidden çok merak etmeye başladım :)

Uçan kombine olayı gerçekleşirse ve uygun olursa kombineyi kendine alacak. Eğer Uçan kombine olayı olmaz veya maddiyat olarak çok külfetli olursa bir kombine alıp bağışlayacaktır.

Yiğit Gayretli
12.08.2016, 12:25
Uçan kombine olayı gerçekleşirse ve uygun olursa kombineyi kendine alacak. Eğer Uçan kombine olayı olmaz veya maddiyat olarak çok külfetli olursa bir kombine alıp bağışlayacaktır.

Soruma cevap olmadı. Bizim organizasyon dahilinde her ikisi de yapılabiliyor zaten şu an...

U.Sadıkoğlu
12.08.2016, 12:27
Şahsen ben uçan kombine yurtdışında yaşayan taraftara dönük sistemli bir proje olursa şahıs olarak katılacağım diğer türlü havuza yardım edeceğim.

A.Ali Karanis
12.08.2016, 13:02
Simdilik bir kale arkasi kombine yazalim :) ucan kombine detaylari belli olsun ona evrilecegim galiba :)

alone_6161
12.08.2016, 13:58
Arkadaşlar havuza 100TL benim için de ekler misiniz?

Emeği geçenlere teşekkürler.

Abdülkadir Kılıç
12.08.2016, 15:21
Ben de uçan kombineyi bekliyorum ama adımı yazdırmakta bir mahal görmedim.

Denildiği gibi bu heyecanı özlemişiz. Biz elimizden geleni yapalım, her şey güzel olacak. İnanıyorum.

Aydın Danış
12.08.2016, 17:25
Yazun banada bir gombine :)

Erdinç Barutçu
13.08.2016, 00:38
Bu kombine işi aynen "telefon şirketlerinin konuşma paket seçenekleri" gibi oldu. Hepsinde bir fırsat hepsinde bir ayrıcalık. Belli olsun aklımıza yatanı hayata geçirelim. :)

hayat61
13.08.2016, 01:15
Bir kombine alacağım. Duruma göre ucakli kombine alabilirim.

atomantcum
13.08.2016, 12:14
Uçan kombine koşullarına göre planlarımı yapacağım ben de.

Yiğit Gayretli
13.08.2016, 18:31
Kombine detayları açıklanınca güzel şeyler olacak gibi :)

Enes Ünal Kaya
14.08.2016, 00:44
kombineler falan inşallah ilk üst katlardan satılmaz.

bence ilk alt katlardan satılmalı kombine ve biletler. dolmadan üst kat açılırsa ben cok bos gözükeceğini düşünüyorum

selcuk
14.08.2016, 00:54
kombineler falan inşallah ilk üst katlardan satılmaz.

bence ilk alt katlardan satılmalı kombine ve biletler. dolmadan üst kat açılırsa ben cok bos gözükeceğini düşünüyorum
istedigin koltugu secersin, bir öngörülen sira yok

Remzi
14.08.2016, 12:11
120 lira havuza ekleyebilir misiniz? Ne zaman göndereceğiz?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İskender
14.08.2016, 16:30
Bana da bir kombine yazabilirsiniz..

Kaya
15.08.2016, 08:32
31 kombineye ulaştık... :) Hedef önce 50, sonra 100... :)

Kombine Havuzu Listesi | Kombine Sayısı: 29

+ Doğan Şahin: 2 Kale Arkası Kombine
+ Uğur Berkin: 2 Kale Arkası Kombine
+ Yiğit Gayretli: 2 Kale Arkası Kombine
+ Hüseyin Bağdat : 1 Kale Arkası Kombine

+ Faruk BERBER 150 TL
+ Emre İskender 100 TL
+ makif61 100 TL
+ alone_6161 100 TL
+ Remzi 120 TL

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 08:49
Ayrıntıların açıklanmasını bekleyen çok kişi var :) Bu sene "saracak" :)

Cengiz Çubukcu
15.08.2016, 09:27
Ayrıntıların açıklanmasını bekleyen çok kişi var :) Bu sene "saracak" :)

bu ayrıntılar da açıklanamadı gitti :)

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 09:36
bu ayrıntılar da açıklanamadı gitti :)

Gelecek de bir gün gelecek :)

Mollasalihoğlu
15.08.2016, 09:44
Ben de ayrıntıları bekliyorum. :)

Emre İskender
15.08.2016, 10:17
welcome bine a başlıkları atılsın :)

thehell61
15.08.2016, 10:24
Her maca gelemeyebilirim ama brndr bi kombine alacam detaylar bi aciklansin bakalım.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EMİR
15.08.2016, 12:22
Benim bir sorum var....

Bu kombineler başka insanlara verilecek yani bağış yapılıyor ve yönetim bunları taraftarlara hediye edecek diye anladım.

Benim sorum şudur;BMN olarak stadın bir bölümünde toplanıp maçı beraber izlemek gibi bir proje var mı?

Yani kombineleri ona göre alıp veya kombine almayanlar için maç bileti ile girenler mesela "X kale arkası X bölümüne gelsinler" gibi bir yer olacak mı?

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 12:29
Benim bir sorum var....

Bu kombineler başka insanlara verilecek yani bağış yapılıyor ve yönetim bunları taraftarlara hediye edecek diye anladım.

Benim sorum şudur;BMN olarak stadın bir bölümünde toplanıp maçı beraber izlemek gibi bir proje var mı?

Yani kombineleri ona göre alıp veya kombine almayanlar için maç bileti ile girenler mesela "X kale arkası X bölümüne gelsinler" gibi bir yer olacak mı?

Yanlış anlamışsın. Başlık aslında sorduğun sorunun cevabı. Çok büyük ihtimalle Güney Kale Arkası'ndan alınacak kombineler ve BMN maçları orada izleyecek. Uzakta olan arkadaşlar Trabzon'a gidemediği maçlarda da belirlediğimiz kişilere (çoğunlukla öğrenci) kombinelerini devredecekler...

EMİR
15.08.2016, 12:34
Yanlış anlamışsın. Başlık aslında sorduğun sorunun cevabı. Çok büyük ihtimalle Güney Kale Arkası'ndan alınacak kombineler ve BMN maçları orada izleyecek. Uzakta olan arkadaşlar Trabzon'a gidemediği maçlarda da belirlediğimiz kişilere (çoğunlukla öğrenci) kombinelerini devredecekler...

Hee yani burada kendi için kombine alacak kişilerde mi adını yazdırıyor?

BMN olarak toplanılacak olması güzel olmuş..

Peki alım toplumu yapılacak?

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 12:36
Hee yani burada kendi için kombine alacak kişilerde mi adını yazdırıyor?

BMN olarak toplanılacak olması güzel olmuş..

Peki alım toplumu yapılacak?

Evet, herkes zaten kendi için alıyor kombineyi. Sadece uzaktakiler veya o hafta maça gidemeyecek olanlar devredecekler.

Misal ben; senede 2-3 maça anca giderim... Gerisi devir.

Ayrıca; evet, toplu alım yapılacak. Bugün-yarın başlıkta hesap numarası vereceğiz ücretlerin yollanması için...

EMİR
15.08.2016, 12:41
Evet, herkes zaten kendi için alıyor kombineyi. Sadece uzaktakiler veya o hafta maça gidemeyecek olanlar devredecekler.

Misal ben; senede 2-3 maça anca giderim... Gerisi devir.

Ayrıca; evet, toplu alım yapılacak. Bugün-yarın başlıkta hesap numarası vereceğiz ücretlerin yollanması için...

Çok yordum sizi ancak bir sorum daha olacak :D

İsim yazdıranlara baktım da Trabzon'dan göremedim çoğu İstanbul-Ankara yani sizin gibi 2-3 maça anca gelirler,bu durumda devir işlemi çok olacağı için sürekli farklı kişiler ile mi toplanacağız o bölümde?

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 12:48
Çok yordum sizi ancak bir sorum daha olacak :D

İsim yazdıranlara baktım da Trabzon'dan göremedim çoğu İstanbul-Ankara yani sizin gibi 2-3 maça anca gelirler,bu durumda devir işlemi çok olacağı için sürekli farklı kişiler ile mi toplanacağız o bölümde?

Trabzon'dan da katılım olacak. Ayrıca devredilen kişiler herhangi birileri olmayacak. Çok değişkenlik de göstermez. BMN üyesi öğrenci kardeşlerimiz, kombine sahiplerinin ihtiyaçlı tanıdıkları gibi kişiler. Süreklilik olacak yani...

EMİR
15.08.2016, 12:58
Trabzon'dan da katılım olacak. Ayrıca devredilen kişiler herhangi birileri olmayacak. Çok değişkenlik de göstermez. BMN üyesi öğrenci kardeşlerimiz, kombine sahiplerinin ihtiyaçlı tanıdıkları gibi kişiler. Süreklilik olacak yani...

Yani asıl sormak istediğim bir taraftar grubu gibi hareket edilecek mi?
Maçtan önce toplanma yeri belirleme,toplanılıp stada beraber girme vs gibi...

Ne çok soru sordum be :D

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 13:03
Yani asıl sormak istediğim bir taraftar grubu gibi hareket edilecek mi?
Maçtan önce toplanma yeri belirleme,toplanılıp stada beraber girme vs gibi...

Ne çok soru sordum be :D

Emir, biz tribün grubu değiliz. Ona göre hareket edilecek :)

EMİR
15.08.2016, 13:06
Emir, biz tribün grubu değiliz. Ona göre hareket edilecek :)

Sabırlar tükendi ben ufaktan sıvışayım :D

Tamamdır bilgilendirme için teşekkür ederim :)

Hüseyin Bağdat
15.08.2016, 13:14
Bir adet almayı düşünüyorum. Ama daha pasolig çıkartmadım nasıl olacak yardım ederseniz sevinirim.

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 13:16
Bir adet almayı düşünüyorum. Ama daha pasolig çıkartmadım nasıl olacak yardım ederseniz sevinirim.

Hüseyin abi, sen buradan Passolig'e üye ol;

https://www.passolig.com.tr/uye-ol

Kombine işini biz halledeceğiz. Sen sadece ücreti yollayacaksın. Yazıyorum?

Hüseyin Bağdat
15.08.2016, 13:24
Hüseyin abi, sen buradan Passolig'e üye ol;

Kombine işini biz halledeceğiz. Sen sadece ücreti yollayacaksın. Yazıyorum?
Pasolig olayı hiç içime sinmese de Trabzonsporum için katlanacagiz ne yapalım. Ben şuan yurt dışındayım. Bu işlemleri gelince halletsem olur dimi. Iki maça gitsem de alacağım Yiğit yaz.

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 13:25
Pasolig olayı hiç içime sinmese de Trabzonsporum için katlanacagiz ne yapalım. Ben şuan yurt dışındayım. Bu işlemleri gelince halletsem olur dimi. Iki maça gitsem de alacağım Yiğit yaz.

Olur abi sıkıntı yok. Yani biz kombinelerin alımını yaparken sen Passolig kaydını yaptırmış ol, yeterli.

Hüseyin Bağdat
15.08.2016, 13:31
Olur abi sıkıntı yok. Yani biz kombinelerin alımını yaparken sen Passolig kaydını yaptırmış ol, yeterli. dönmeme bir hafta kaldı. Gelince ilk iş pasolig protestosunu bitirmek olacak mecburen...

Attila Durmuş
15.08.2016, 14:13
Arkadaşlar merhaba....Burası bu konunun yeridir veya değildir bilmiyorum özür diliyorum ama yazmam gerekecek...konuyla ilgilebilecek bir arkadaş varsa lütfen yardımcı olabilir mi? 2 adet geçen sezonun formalarından kampanya dahilinde 04,08,2016 tarihinde yurtiçi sipariş verdim...Kargo bugun elime geçti..Lakin forma transfer baskısı rezalet...Bunun yanında isimler yanlış yazılmış...Ben büyük bir şirkette yönetici olarak çalışmaktayım...Yönetim kurulu başkanımız Bursaspor taraftarı olmasına rağmen kendisine ismi yazılı Trabzonspor forması hediye edecektim...Ve o hediyeyi kendi ofisine asacaktı...Sonuç olarak biz futbol dışında bile organize bir iş yapamıyoruz...Burda formaya verilen para yada maddi bir kayıp değildir...Manevi kaybımız ziyadesiyle beni üzüyor...Tekrar özür diliyorum...

fanatikdevri
15.08.2016, 15:27
uçan kombineyi bekliyorum bende

iyattara
15.08.2016, 19:49
Haftasonu lig başlıyor. Kombineleri çıkartmakta biraz geç kalmadık mı acaba?
Cezalı olmamız mı bir rahatlık verdi bilemedim. Ama ilk haftadan pat diye yenilirsen insanların iştahı kacar. Bir an önce çıkartmak lazım bence.

Ogün'
15.08.2016, 20:52
Haftasonu lig başlıyor. Kombineleri çıkartmakta biraz geç kalmadık mı acaba?
Cezalı olmamız mı bir rahatlık verdi bilemedim. Ama ilk haftadan pat diye yenilirsen insanların iştahı kacar. Bir an önce çıkartmak lazım bence.
Tersi de olabilir ama inşallah da öyle olur. Takım iyi başlarsa daha çok kombine satılır

LANGARA
16.08.2016, 12:42
Ben, eşim ve arkadaşım da kale arkasında olacağız :) Bizi de yazabilirsiniz.

Yiğit Gayretli
16.08.2016, 12:44
Ben, eşim ve arkadaşım da kale arkasında olacağız :) Bizi de yazabilirsiniz.

Yazıyorum :)

Yiğit Gayretli
16.08.2016, 12:47

Evet!

Yeni umutlarla, yeni sezonda, yeni stadyumumuzda olmanın heyecanını şimdiden yaşıyoruz!

BordoMavi.Net ailesi olarak Fırtınanın Kopacağı Yerde, Akyazı'da hep birlikte olmak adına kombine organizasyonunu bugün itibariyle başlatmış bulunuyoruz...

Kombine organizasyonumuza BMN ailesinin bir parçası olarak bizler ister kombine ile isterse kombine havuzuna maddi destek ile katılabileceğiz. Kombine havuzunu açmak gerekirse; havuzda birikecek bütçe ile yine kombine alınacak olup bünyemizde oluşacak kombineleri Trabzon'da imkanı olmayan arkadaş ve kardeşlerimize kullandıracağız. Bu anlamda Trabzon'da yaşamayan ancak kombine alan üyelerimizin kombineleri Trabzon'da organizasyon çerçevesinde kullandırılacak olup Trabzon'a gittikleri taktirde kendileri tarafından kullanılacaktır...

Yeni sezonda ve yeni stadyumumuzda kale arkasında yer alacağız. Kombinelerimizi kulübümüz tarafından belirtilecek yer kapsamında toplu olacağız...

Sevgili BMN üyeleri!

Kombine alımlarını BMN Yönetimi toplu şekilde gerçekleştirecektir. Lütfen kombine organizasyonuna katılanlar bireysel alım yapmasın!

Kombine Havuzu Listesi | Kombine Sayısı: 35
+ M. Fatih ALEMDAR : 2 Kale Arkası Kombine (Eşli)
+ Oğuz ZEYTİN : 1 Adet Kale Arkası Kombine
+ Faruk BERBER 150 TL
+ Emre İskender 100 TL
+ makif61 100 TL
+ alone_6161 100 TL
+ Remzi 120 TL

Ozan Yılmaz
16.08.2016, 14:33
Şu ana kadar satılan kombine sayıları:
Beşiktaş: 33000
Konyaspor: 26700
Fenerbahçe: 9200
Antalyaspor: 7900
Galatasaray: 6700
Bursaspor: 5380

İlker Yazıcıoğlu
16.08.2016, 14:34
Konya'ya bak arkadaş...

Yiğit Gayretli
16.08.2016, 14:34
Konya'ya bak arkadaş...

Vatandaş almıyor o kombineleri. Hiç sanmıyorum...

İlker Yazıcıoğlu
16.08.2016, 14:36
Vatandaş almıyor o kombineleri. Hiç sanmıyorum...

Olabilir,mantıklı.Küçümsemiyorum ama mümkün değil Konya için o kadar kombine.

Samet Yildirim
17.08.2016, 00:52
Destek destek destek !

3-5-10-20 Lira neyse destek olalim arkadaslar...

Kimse gidip 100 M. € istemiyor sizden :D

61ronin61
17.08.2016, 01:28
Konya'ya bak arkadaş...

davutoğlu güdümlü işler bunlar adminim.

başbakan oldu fuul stad lig üçüncülüğü ne kadarbüyük tesadüf değilmi.

işte elin oğluna güç geçtimi ortalığı yakıp yıkıyor .

başakşehir cumhurbaşkanımıza çok yakın isim gümüşdağ işte taraftarı bile olmayan kulüpavrupada oynuyor.

osmanlı gökçek torpiili hükümetin korumasında olan bir kulüp .

bjk yalaklaık yapa yapa hükümete şampiyon oldular.

ve biz üstteki saydığımkulüplerden bin kata daha güçlüyüz hükümette.cumhurbaşkanımızın kızı trabzonlu berat albayrakla evlisonra bayraktar akraba falan filan yani daha binlerce etkin trabzonlu hükümette çok yakın ve biz bu haldeyiz .

inanın akhisarda bizim buhukümete yakınlık gücümüzün yarısı olsaydı şampiyon olurdu.

kayrılalım demiyorum zaten hiçbirts libunu kabul etmez.bu aşağılık Allhsızların kabuledebileceği bişeydir.bu takımlarıda herkes bilir.

sadece adalet be berat albayrak çocukları trabzonsporlu cumhurbaşkanımız torunları trabzonsporlu onları üzmeye nasıl gönülleri el veriyor .

akparti zamanında olmayan tek şey trabzonsporun şampiyonluk kupasını kaldırmasıdır.(yakında bunu imzamada yazabilirim)

metalciyiz
17.08.2016, 11:10
kombineler satışa çıktımı? yoksa benmi göremiyorum
Birde uçaklı kombineden haber varmı?

Yiğit Gayretli
17.08.2016, 11:30
kombineler satışa çıktımı? yoksa benmi göremiyorum
Birde uçaklı kombineden haber varmı?

Henüz satış yok. Detaylar da henüz duyurulmadı...

Ufuk Turgut
17.08.2016, 21:34
hedef 25 bın dıyor baskan .insallah

bordo08
18.08.2016, 21:55
Kombine havuz bütçesine nasıl destek oluyoruz arkadaşlar hesap numarası lban felan yokmu ?

Yiğit Gayretli
18.08.2016, 22:07
Kombine havuz bütçesine nasıl destek oluyoruz arkadaşlar hesap numarası lban felan yokmu ?

Belirteceğiz en kısa sürede.

M. Fatih ALEMDAR
20.08.2016, 13:20
Kombinemi ? Severim :)

1 + 1 (eş) şeklinde , 2 adet kombine rica edeceğim azizim :)

Tayfun Aydın
20.08.2016, 15:31
Ankara dan 3 kişi alacaz. Arada maçlara da gelecez netleşince tekrar bilgi verecem.

Oğuz ZEYTİN
24.08.2016, 15:01
Bir kombine de benden.

Yiğit Gayretli
24.08.2016, 15:11
Bir kombine de benden.

Ha şöyle :)

Ege Kum
29.08.2016, 08:09
Yurt ve İl dışında oturup takıma destek olmak için durumu olmayan insanlara kombine hediye etmek isteyen çok insan olacaktır bu konuda yönetimde bir şeyler yapabilir kombine havuzu olayı çok iyi fikir takım çok daha fazla insana ulaşabilir.

UğurB
29.08.2016, 12:14
Su kombineler icinde yonetimden bir ses ciksa. Seyircili ilk macimiza 4 hafta, Akyazi'daki ilk macimiza 7 hafta var.
Ben kombinemi alip beklemek istiyorum...

Emirhan TOPCU
01.09.2016, 11:03
uçan kombine nasıl olacak ufakda olsa bilgisi olan varmıdır ?

Tunç Tosun
02.09.2016, 03:00
uçan kombine nasıl olacak ufakda olsa bilgisi olan varmıdır ?

Ufak bilgi şu şekilde; esnek uçuş saatleri olacak, kombine sahibi erken belirlemek şartıyla istediği gidiş dönüş günlerini belirleyebilecek. Uçuş sistemi 4lü paket(derbi paketi), 8li paket gibi olacak, kombine tüm maçları kapsayacak ama tüm maçlara uçuşu kapsamayacak. En son çalışma bu şekildeydi.

Ha birde bu esnek uçuş sistemi sayesinde Dünya nın her yerinden uçan kombine alınabilecek. Fiyat nasıl belirlenecek dersen şuan onun üzerinde çalışılıyor.

Emirhan TOPCU
02.09.2016, 08:28
Ufak bilgi şu şekilde; esnek uçuş saatleri olacak, kombine sahibi erken belirlemek şartıyla istediği gidiş dönüş günlerini belirleyebilecek. Uçuş sistemi 4lü paket(derbi paketi), 8li paket gibi olacak, kombine tüm maçları kapsayacak ama tüm maçlara uçuşu kapsamayacak. En son çalışma bu şekildeydi.

Ha birde bu esnek uçuş sistemi sayesinde Dünya nın her yerinden uçan kombine alınabilecek. Fiyat nasıl belirlenecek dersen şuan onun üzerinde çalışılıyor.

eywallah tunç abi

UğurB
02.09.2016, 08:31
Tahminim kombinesi olan taraftara THY, Pegasus, Atlas, Onur, Sun Express gibi havayollariyla ozel anlasmalar yaparak, mac oncesi Trabzon ucusu (3-4 gun oncesine kadar olabilir), mac sonrasi Trabzon'dan ucus olmasi kosuluyla ozel indirimler seklinde olabilir.
Maca ozel ucak sekilde dusunmustum oncelikle ama esnek ucak gunleri denilince ve her noktayi kapsamasi gerekliligi nedeniyle yukaridaki secenek mantikli gibi geldi.

hacka61
02.09.2016, 13:13
Arkadaşlar Kombine satışları ne zaman başlayacak?
çok ağırdan alınmıyor mu?

Tunç Tosun
02.09.2016, 13:55
Tahminim kombinesi olan taraftara THY, Pegasus, Atlas, Onur, Sun Express gibi havayollariyla ozel anlasmalar yaparak, mac oncesi Trabzon ucusu (3-4 gun oncesine kadar olabilir), mac sonrasi Trabzon'dan ucus olmasi kosuluyla ozel indirimler seklinde olabilir.
Maca ozel ucak sekilde dusunmustum oncelikle ama esnek ucak gunleri denilince ve her noktayi kapsamasi gerekliligi nedeniyle yukaridaki secenek mantikli gibi geldi.

Maça özel uçak benim de hayalim, esnek kurgu daha mantıklı ama yine de biz kendi aramızda aynı sefere denk getirebilirsek çok keyifli olur :)

Doğan Şahin
02.09.2016, 15:00
Maça özel uçak benim de hayalim, esnek kurgu daha mantıklı ama yine de biz kendi aramızda aynı sefere denk getirebilirsek çok keyifli olur :)

Bence #UçanKombine için talep toplamalıyız; ne kadar katılım olacağına göre, havayolu şirketlerinden o kadar indirim talep edebilir kulüp.

Tunç Tosun
02.09.2016, 16:51
Bence #UçanKombine için talep toplamalıyız; ne kadar katılım olacağına göre, havayolu şirketlerinden o kadar indirim talep edebilir kulüp.

Aslında aynı fikirdeyim ama kulüp bu yönde hiç adım atmadığı için kulübün acente indiriminden yürüyecekler diye düşünüyorum. Yaklaşık bir satış rakamı belirlediler herhalde.. İşin sonunda indirim yerine bindirim çıkarsa da şaşırmayacağım :)

hacka61
02.09.2016, 23:16
Eğer uçuşlu kombineler güzel bir fiyat olursa, ki ben bu yönetimden iyi bişey bekliyorum, 2 arkadaş İstanbul'dan kombine alıcaz. İnşallah uçuşlu kombineler iyi bi fiyat olur.

Mehmet Fatih Silik
04.09.2016, 23:05
Ucan kombinelerle ilgili merak ettigim bir konu var...

Simdi önce normal kombine alip sonra opsiyon olarak bu ucak olayini mi ekliyorsun yoksa direkt ucan kombine mi aliyorsun...

Ellerini cabuk tutsalar bari...az bir zaman kaldi

Yiğit Gayretli
08.09.2016, 11:30
Başkan, bugünden itibaren kombinelerin satışta olacağını söyledi. Bu başlık canlanabilir artık :)

abuzun61
08.09.2016, 11:39
Kombineler bugün satışa çıkmış. Fakat sadece 61cell'e özel satış var şu an.

Yasin Çelebi
08.09.2016, 11:56
Bana da kale arkası kombine ekleyelim

Yiğit Gayretli
08.09.2016, 12:30
Sevgili BMN üyeleri!

Kombine alımlarını BMN Yönetimi toplu şekilde gerçekleştirecektir. Lütfen kombine organizasyonuna katılanlar bireysel alım yapmasın!

Yiğit Gayretli
08.09.2016, 13:12

Evet!

Sevgili BMN üyeleri!

Kombinelerimizi GÜNEY KALE ARKASI - K BLOK'TAN ALIYORUZ! Tirbünde BMN ailesi ile olmak isteyen üyelerimiz, belirttiğimiz yerden kombinelerini alabilir...

10761

Kombine alımlarını KİŞİSEL ALIM şeklinde gerçekleştirecektir. Lütfen kombine organizasyonuna katılan üyelerimiz BELİRTTİĞİMİZ TRİBÜN VE BLOKTAN ALIM YAPSIN!

Kombine Havuzu Listesi | Kombine Sayısı: 38
+ Yasin Çelebi : 1 Adet Kale Arkası Kombine
+ İskender Çakmak : 1 Adet Kale Arkası Kombine
+ umutayberkukul : 1 Adet Kale Arkası Kombine
+ Faruk BERBER 150 TL
+ Emre İskender 100 TL
+ makif61 100 TL
+ alone_6161 100 TL
+ Remzi 120 TL

İskender Çakmak
08.09.2016, 16:54
Haydi bismillah...

Beni de kombine listesine ekler misiniz?

Teşekkürler

umutayberkukul
08.09.2016, 20:58
Ben de kombine alıyorum.

Yiğit Gayretli
08.09.2016, 21:33
Ben de kombine alıyorum.

Ekleyelim mi?

umutayberkukul
08.09.2016, 21:40
Ekleyelim mi?
evet ekleyelim onu soylemeyi unutmusum 😂

Fatih Solmaz
08.09.2016, 22:25
Sevgili BMN üyeleri!

Kombinelerimizi GÜNEY KALE ARKASI - J BLOK'TAN ALIYORUZ! Tirbünde BMN ailesi ile olmak isteyen üyelerimiz, belirttiğimiz yerden kombinelerini alabilir...

10748

bakın bu uyarıyı dikkate alın Trabzon'da yaşamış istanbul'da yaşayan biri olarak tecrübeyle sabittir itin kopuğun yanına düşmekten kurtaracak bir organizasyon. Ben yanımda şahsen Bmn üyeleri olsun isterim.

Yiğit Gayretli
08.09.2016, 22:31
bakın bu uyarıyı dikkate alın Trabzon'da yaşamış istanbul'da yaşayan biri olarak tecrübeyle sabittir itin kopuğun yanına düşmekten kurtaracak bir organizasyon. Ben yanımda şahsen Bmn üyeleri olsun isterim.

Bu konu tam net değil. Son kez kulüp ile görüşeceğiz. Ama en kötü ihtimalle hangi tribün hangi blok olduğunu söyleyeceğiz. Tüm üyelerimiz oradan alacaklar.

ÖmürKaradeniz61
08.09.2016, 22:35
Kombineler satışa çıkmadıki daha ?

Tunç Tosun
09.09.2016, 02:47
Haydi artık uçanı, kaçanı belli edin de, işimize, gücümüze bakalım. Bir de eşli alsak devredebilecek miyiz acaba? Eğer öyle ise ben eşli alabilirim.

Yiğit Gayretli
09.09.2016, 07:51
Haydi artık uçanı, kaçanı belli edin de, işimize, gücümüze bakalım. Bir de eşli alsak devredebilecek miyiz acaba? Eğer öyle ise ben eşli alabilirim.

Devredilir tabi abi, neden devredilmesin?

fatihaltun08
09.09.2016, 08:29
Bunu detaylı bir şekilde araştırmak gerek. Geçenler de duydum GS nin kombineleri devredilmedigi için kombine sayısı düşmüş. Pasoligin yeni uygulamasından kaynaklanıyor diye duymuştum.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UğurB
09.09.2016, 08:49
Haydi bismillah...

Beni de kombine listesine ekler misiniz?

Teşekkürler

Iste ucak arkadasimi buldum. Baku-Istanbul kismi tek basina cekilmzdi... :)))

Aytaç Çakıroğlu
09.09.2016, 09:14
ne zaman başlanıyor.PASSOLİG kartına yükleme yapacağım ondan soruyorum.

Yiğit Gayretli
09.09.2016, 09:15
ne zaman başlanıyor.PASSOLİG kartına yükleme yapacağım ondan soruyorum.

Yarın büyük ihtimalle abi...

İskender Çakmak
09.09.2016, 10:00
Iste ucak arkadasimi buldum. Baku-Istanbul kismi tek basina cekilmzdi... :)))

:) :) Aynen abi... Azal bizim için Bakü - Trabzon bile yapar :)

Yiğit Gayretli
09.09.2016, 16:04
Sevgili BMN üyeleri!

Kombinelerimizi GÜNEY KALE ARKASI - K BLOK'TAN ALIYORUZ! Tirbünde BMN ailesi ile olmak isteyen üyelerimiz, belirttiğimiz yerden kombinelerini alabilir...

10759

Murat'
09.09.2016, 16:11
Biletler nerde satılıyor?

Passo.com.tr'de hiçbir şey göremedim.

Ergin Demirci
09.09.2016, 16:22
Trabzona geçeyim alacağım inşallah

Yiğit Gayretli
09.09.2016, 16:23

Evet!

Sevgili BMN üyeleri!

Kombine Havuzu Listesi | Kombine Sayısı: 37
+ Yiğit Gayretli: 1 Kale Arkası Kombine
+ Faruk BERBER 150 TL
+ Emre İskender 100 TL
+ makif61 100 TL
+ alone_6161 100 TL
+ Remzi 120 TL

Yiğit Gayretli
09.09.2016, 16:23
Biletler nerde satılıyor?

Passo.com.tr'de hiçbir şey göremedim.

Trabzona geçeyim alacağım inşallah

Biletler satışa çıkmadı henüz. Yarın duyurulma ihtimali yüksek...

Adınızı listeye yazdırmayı unutmayın lütfen...

Ergin Demirci
09.09.2016, 16:24
listeye yazdırmak sıkıntı değil de öğrenciye ne kadara geliyor şimdi kombine

ferhatcmz
09.09.2016, 16:58
ben de kombine almak istiyorum öğrenciyim fiyat nedir ?

Yiğit Gayretli
09.09.2016, 17:00
İndirim ve kampanyalardaki detayları kulüp en kısa zamanda açıklayacak arkadaşlar...

Ergin Demirci
09.09.2016, 18:03
Açıklansa artık yaa Öğrenciyiz ona göre masraf yapacağız neyi bekliyolar

Mehmet Cihan Kocaman
09.09.2016, 19:03
Kale arkası kombine 350 TL arkadaşlar.
Ancak öğrencilere %30 indirim var.
Dolayısıyla kale arkası öğrenci kombinesi 245 TL'ye denk geliyor. Üstüne bir de forma hediye.

Gokhlayeh
09.09.2016, 19:15
Yurtdışında yaşıyorum. Kombine alıp gitmediğim maçlarda kombinemi Trabzon'da yaşayan bir arkadaşa devredebilir miyim? Passolig'im henüz yok.

Kombine devretme mümkün değilse, izinim stadın açılışına denk geliyor, o maç orada olabilmem için Passolig'im olması gerekiyor değil mi? Yurtdışındayken nasıl başvuracağım?

Fatih Özkan
09.09.2016, 19:44
Yurtdışında yaşıyorum. Kombine alıp gitmediğim maçlarda kombinemi Trabzon'da yaşayan bir arkadaşa devredebilir miyim? Passolig'im henüz yok.

Kombine devretme mümkün değilse, izinim stadın açılışına denk geliyor, o maç orada olabilmem için Passolig'im olması gerekiyor değil mi? Yurtdışındayken nasıl başvuracağım?

Öncelikle PassoLig şart.
PassoLig çıkartıp, kombineyi aldıktan sonra istediğiniz şekilde maçları başka bir PassoLig sahibine aktarabilirsiniz.

Oğuz ZEYTİN
09.09.2016, 19:46
Kombine listesine adimi yazdirdim ama maclara gidemeyecegim. Onun ederinde havuza katkida bulunayim.

Yiğit Gayretli
09.09.2016, 20:32
Kombine listesine adimi yazdirdim ama maclara gidemeyecegim. Onun ederinde havuza katkida bulunayim.

O da olur :)

Necat Ulusoy
09.09.2016, 21:39
2 adet kale arkası kombine alıyorum

Mehmet Cihan Kocaman
09.09.2016, 22:40
1 adet güney kale arkası kombine alıyorum.

Ergin Demirci
09.09.2016, 23:45
beni de yazarmısınız kale arkası 1 kombine olarak

Samet Yildirim
10.09.2016, 00:00
Başkanımız Muharrem Usta'dan taraftarımıza kombine çağrısı: Hedef 25 bin kombine...

https://www.youtube.com/watch?v=7DA1YqLsCKc

Yeniden yolculuğumuzda Akyazı Stadyumu kombineleri satışa sunuluyor…

Kombineni al, takımına sahip çık!

Çok yakında kavuşacağımız yeni yuvamız için kombinelerin satışlarına başlıyoruz. Akyazı Stadyumu kombineleri yarın (10 Eylül 2016) saat 13.00’den itibaren Hüseyin Avni Aker Stadyumu ve Trabzonspor Ziyabey Sosyal Tesisleri ile www.passo.com.tr web adresinden satışa sunulacak. Sadece Akyazı Stadyumu’nda geçerli olacak KDV dahil kombine fiyatlarımız şu şekildedir:

VIP Platinum 30.000 TL (3 Yıllık)

VIP Gold 15.000 TL (3 Yıllık)

VIP Silver 12.000 TL (3 Yıllık)

Batı Alt Tribünü 1.250 TL (1. Kategori)

Batı Alt/Üst Tribünü750 TL (2. Kategori)

Doğu Alt/Üst Tribünü 750 TL (2. Kategori)

Kuzey Kale Arkası Tribünü 350 TL (3. Kategori)

Güney Kale Arkası Tribünü 350 TL (3. Kategori)

Kombine satışlarımızda, aşağıda sıraladığımız avantajlar taraftarlarımıza sunulacaktır:

Tüm taraftarlarımıza yeni sezon forması hediye
Kadın taraftarlarımıza %50 indirim
Öğrenci taraftarlarımıza %30 indirim
Tüm taraftarlarımıza Passolig kartları hediye
Tüm taraftarlarımıza 1 yıllık Passolig kartı vizesi hediye
61CELL abonesi taraftarlarımızın faturalarına 12 taksit imkanı
Normal satışlarda kredi kartlarına 6 taksit imkanı
Kombine alan taraftarlarımıza önümüzdeki sezon (50. YIL) kombinelerinde %25 indirim hakkı

Kombine satışları sadece Passolig Trabzonspor kartlarında geçerli olacaktır.

Kadın ve öğrenci indirimlerinden faydalanmak isteyen taraftarlarımız kombinelerini sadece Passolig satış noktalarından satın alabileceklerdir. Öğrenci olan taraftarlarımız öğrenci belgelerini ibraz etmek zorundadırlar. Kadın öğrenciler tek bir indirimden faydalanabilecektir.

Trabzon merkez ve belirli ilçeleri ile başta İstanbul olmak üzere çeşitli illerimizde kombine satış noktaları oluşturulacak olup, söz konusu satış noktalarının bulunduğu adresler bayram sonrası açıklanacaktır.

Uçaklı Kombine ve Otobüslü Kombine paket satışlarımız bayramdan sonra başlayacak olup detaylarıyla ilgili bilgilendirme önümüzdeki günlerde yapılacaktır.

Passolig gişeleri yalnızca Kurban Bayramı’nın ilk günü kapalı olacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Uçaklı Kombine ve Otobüslü Kombine paket satışlarımız bayramdan sonra başlayacak olup detaylarıyla ilgili bilgilendirme önümüzdeki günlerde yapılacaktır.

Passolig gişeleri yalnızca Kurban Bayramı’nın ilk günü kapalı olacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

umutayberkukul
10.09.2016, 00:43
bizim yapmamiz gereken herhangi birsey var mi?? isim yazdirdik bunun disinda ??

Ogün YAZICI
10.09.2016, 00:53
Anneme de kombine almayı planlıyorum %50 indirim ile. Yıl içinde trabzon'a geldiğimde pasolig transferi ile onun kombinesinden kendi pasoligime maç transfer edebilir miyim acaba ? %50 indirim bu transferi engeller mi ?

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 01:02
bizim yapmamiz gereken herhangi birsey var mi?? isim yazdirdik bunun disinda ??

Belirttiğimiz tribün ve bloktan kombine almanız dışında bir şey kalmadı.

Listeyi, kimlerin bizimle beraber olacağını görmek ve gerekirse kombine devredileceği zaman yardımcı olmak için tutuyoruz. Sonuçta BMN ile beraber olacak kişinin BMN üyeliği ve Trabzonspor taraftarlığına yaraşır hareket etmesi gerekli. Bunu gözetmek ve kontrol etmek zorundayız.

umutayberkukul
10.09.2016, 01:04
Belirttiğimiz tribün ve bloktan kombine almanız dışında bir şey kalmadı.

Listeyi, kimlerin bizimle beraber olacağını görmek ve gerekirse kombine devredileceği zaman yardımcı olmak için tutuyoruz. Sonuçta BMN ile beraber olacak kişinin BMN üyeliği ve Trabzonspor taraftarlığına yaraşır hareket etmesi gerekli. Bunu gözetmek ve kontrol etmek zorundayız.

guney kale arkasi mi?? pasolig sitesi uzerinden mi aliyoruz kombineleri?

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 01:06
guney kale arkasi mi?? pasolig sitesi uzerinden mi aliyoruz kombineleri?

İndirimden yararlanabilecek bir durum varsa passo satış noktası. Yoksa internet üzerinden mümkün. Güney kale arkası - K Blok.

umutayberkukul
10.09.2016, 01:08
İndirimden yararlanabilecek bir durum varsa passo satış noktası. Yoksa internet üzerinden mümkün. Güney kale arkası - K Blok.

tesekkur ederim forma indiriminden yararlanmak icin de mi satis noktasindan almamiz gerekiyor?

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 01:09
tesekkur ederim forma indiriminden yararlanmak icin de mi satis noktasindan almamiz gerekiyor?

Hayır. O her kombine alan için kendiliğinden geçerli.

TSelif
10.09.2016, 08:10
Bence ayrı yerde olmalarında bir sakınca yok. Şu yönden ( tabi başarabilirlerse) her grup kendi tribününü organize edebilirse tek seslilik ortaya çıkar diye düşünüyorum.
Atıyorum Tg kale arkalarını ayağa kaldırır Vira maratonu vs. Tezahüratlar organize bir şekilde yapılır..

NOT: Buna inanmadığım halde sadece fikrimi belirttim. Bu dediğim gerçekleştiğinde ( tüm sezon her maç) o zaman şampiyonluğun ilk adımı atılacak :)

İskender Çakmak
10.09.2016, 08:24
Bugün TSİ 13.00'da başlayacakmış satışlar.

Fatih Özkan
10.09.2016, 09:21
Arkadaşkarla J Bloktan alacağız İnşallah.

Fatih Solmaz
10.09.2016, 09:21
Arkadaşkarla J Bloktan alacağız İnşallah.
K deniyor neden J ?

Fatih Özkan
10.09.2016, 09:23
K deniyor neden J ?

BMN'den bağımsız olarak, kendi arkadaş çevremle böyle bir karar aldık. Sebep bu Abi.
Ayrıca Maraton tribünde izleyeceğim.

Murat'
10.09.2016, 09:38
Öğrenciden kasıt tam olarak nedir arkadaşlar? Yaş sınırı var mı? Yüksek lisans öğrenciliği indirim kapsamına giriyor mu?

Mehmet Cihan Kocaman
10.09.2016, 09:42
Öğrenciden kasıt tam olarak nedir arkadaşlar? Yaş sınırı var mı? Yüksek lisans öğrenciliği indirim kapsamına giriyor mu?

Giriyor tabiki. Öğrenci belgesi olması yeterli.

mutluhayri
10.09.2016, 09:45
Giriyor tabiki. Öğrenci belgesi olması yeterli.

Öğrenci indiriminden yararlanacaklar passolig şubelerinden alınabilir diyor.
Avni aker'e gitsem ya da Ziya Bey'e gitsem ordan alamam mı acaba?
Ya da Trabzonda passolig nerde var?

Mehmet Cihan Kocaman
10.09.2016, 09:49

Passolig şubesi değil Passolig satış noktaları diyor. Avni Aker ve Ziyabey bu kapsama giriyor zaten. Oralardan alabilirsiniz.

TSelif
10.09.2016, 09:50

Ziyabey'de de Avni Aker'de de passo kart satışı var ve 5 dakikada çıkarıp veriyorlar.
Oralara gidip hem passo'yu çıkarır hem de kombine yüklemesini yapabilirsin :) ( aynı anda)

mutluhayri
10.09.2016, 09:56
Ziyabey'de de Avni Aker'de de passo kart satışı var ve 5 dakikada çıkarıp veriyorlar.
Oralara gidip hem passo'yu çıkarır hem de kombine yüklemesini yapabilirsin :) ( aynı anda)

Passo kartım var hocam, aktif de aynı zamanda. Yani kombine işin yeniden almak gerekmiyorda ihtiyacım yok, sadece öğrenci indiriminden yararlanmak istiyorum.

Şans eseri tam da bugün Trabzon'a geldim. Saat 1 de erkenden gidip güzel bir yerde almak istiyorum.

Murat'
10.09.2016, 09:57
Alt katları oldum olası sevmem. Stadyuma daha önce hiç girmediğimiz için görüş açısını da bilmiyoruz. Üst kat daha iyi olmaz mıydı sizce?

mutluhayri
10.09.2016, 09:58
Alt katları oldum olası sevmem. Stadyuma daha önce hiç girmediğimiz için görüş açısını da bilmiyoruz. Üst kat daha iyi olmaz mıydı sizce?

Ben de bu konuda yardım bekliyorum. Alt katın üst tarafları iyi olur gibi geliyor bana. Ama biri tavsiye verebilirse iyi olur. :)

gökçay61
10.09.2016, 10:06
Ben olaya siyasi yönüyle bakmıyorum. Sadece tek bir grubuda örnek vermedim. Brliktelik olsun sesimiz daha gür çıksın avni akerdeki bozuk görüntü tekrar akyazıda olmasın dedim.

Fatih Özkan
10.09.2016, 10:11

Ambians açısından iyi oluyor. Ben alabildiğim kadar sahaya yakın alacağım mesela.
Avni Aker'de izlerken de en ön sıradan kombine alıyordum.
Ama Akyazı'yı bilemiyorum. Neticede yeni stad. Ne kadar kötü olabilir ?

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 10:32
Ambians açısından iyi oluyor. Ben alabildiğim kadar sahaya yakın alacağım mesela.
Avni Aker'de izlerken de en ön sıradan kombine alıyordum.
Ama Akyazı'yı bilemiyorum. Neticede yeni stad. Ne kadar kötü olabilir ?

Aramızda olmanı isterdik Fatih. Üzüldüm...

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 10:36
Ayrıca İstanbul'da şu Passolig satış noktaları nereler oluyor?

Gidip başka bir stat gişesinden bunu halledebilir miyim? Teknik olarak orası da bit passo satış noktası.

EnjoyTheMusic
10.09.2016, 10:41
Kombineyle beraber pasolig bedavaya geliyor diye yazıyor, birkaç gün önce pasolig çıkartmıştım o parayı geri alabilir miyiz peki?

Fatih Özkan
10.09.2016, 10:51
Aramızda olmanı isterdik Fatih. Üzüldüm...

Sağlık olsun kardeşim. Gönüller bir. :)

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 10:51
Kombineyle beraber pasolig bedavaya geliyor diye yazıyor, birkaç gün önce pasolig çıkartmıştım o parayı geri alabilir miyiz peki?

O zaman daha önceden passolig almış herkes hak iddia eder. Sadece yeni alımlar için geçerli.

Enaldo61
10.09.2016, 11:05
Ayrıca İstanbul'da şu Passolig satış noktaları nereler oluyor?

Gidip başka bir stat gişesinden bunu halledebilir miyim? Teknik olarak orası da bit passo satış noktası.
bayramdan sonra belli yerlerde satış noktaları oluşturulacak diyor, şu anlık sadece siteden, avni aker'den ve ziyabey'den satış yapılacak.

ÖmürKaradeniz61
10.09.2016, 11:08
Bmn nerden alıyor şimdi kale arkası mı ona göre aynı yerden alalım hemde tanışmış oluruz.

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 11:11
Bmn nerden alıyor şimdi kale arkası mı ona göre aynı yerden alalım hemde tanışmış oluruz.

Güney kale arkası - K blok. Listede isim var mıydı? Yoksa ekleyelim.

ÖmürKaradeniz61
10.09.2016, 11:14
İsmim listede yok yanlız doğu veya batı tribünlerinden almayı düşünüyordum.

Enaldo61
10.09.2016, 11:15
Bu arada öğrenci belgesi ibrazının sadece gişelerden yapılabilmesi iyi olmadı bence, internet sitesine de belge yükleyerek kombine alabilmeliydik diye düşünüyorum. Bu yüzden öğrenci indiriminden faydalanamayacağım ben.

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 11:20
İsmim listede yok yanlız doğu veya batı tribünlerinden almayı düşünüyordum.

Kale arkasındayız dediğim tribünde.

UğurB
10.09.2016, 11:28
Ben de eşime alacaktım, %50 indirimli. Sadece internet üzerinden alma şansım olduğu için bu olmayacak. Ben de alacağım bir forma yerine böyle katkıda bulunacağım. 8 yerine 7 forma olmuş olacak...

iyattara
10.09.2016, 11:34
Kadinlara satilacak olan kombinelerin erkeklere devredilemiyor olması gerekir, zira suistimale açık bir durum haline gelebilir.
Bu arada ucakli otobüslü kombinelerin daha sonra cikiyor olmasi biraz haksizlik oldu gibi. Biz ucakli kombine ciktiginda bilet alırken güzel yerler daha önceden kapılmış olacak.

bordo08
10.09.2016, 11:51
Karınca kararınca tarafımız belli olsun maça gelemiyecek olsamda 30 lira vermek istiyorum kombine havuzuna..Bizim yerimize bi öğrenci kardeşimiz izlesin takımı sesi kısılana kadar bağırsın :) Hesap no belirlenmesini bekliyorum

Enaldo61
10.09.2016, 11:53
Kadinlara satilacak olan kombinelerin erkeklere devredilemiyor olması gerekir, zira suistimale açık bir durum haline gelebilir.
Bu arada ucakli otobüslü kombinelerin daha sonra cikiyor olmasi biraz haksizlik oldu gibi. Biz ucakli kombine ciktiginda bilet alırken güzel yerler daha önceden kapılmış olacak.

Aynen öyle.

bordo08
10.09.2016, 12:08
Başkanın heycanına ve coşkusuna karşılık veremezsek akyazıyı dolduramazsak çok üzüleceğim..Tek dileğim takım iyi gitsinde derin uykuya dalan taraftar da kendine gelsin

Fatih Özkan
10.09.2016, 12:10
Başkanın heycanına ve coşkusuna karşılık veremezsek akyazıyı dolduramazsak çok üzüleceğim..Tek dileğim takım iyi gitsinde derin uykuya dalan taraftar da kendine gelsin

Aynı şeyleri düşünüyoruz. Başkanın videosunu izlerken içimden İnşallah bu iyi niyeti boşa gitmez diye düşündüm.

Murat'
10.09.2016, 12:14
Arkadaşlar indirimli kombineleri Türkiye'nin her yerindeki passolig satış noktalarından alabiliyor muyuz?

Enaldo61
10.09.2016, 12:17

Başkan stat sponsorluğunu da bitirsin de o stat banko dolar.

BERBATOV61
10.09.2016, 12:20
uçaklı kombine işi ne oldu haber varmı ? inşallah makul bir fiyat olurda alma şansımız olur.

Murat'
10.09.2016, 12:27
Kadınlara satılacak olan yüzde 50 indirimli kombinelerin yalnızca passolig noktalarından satılmasına hiçbir anlam veremedim. Zaten bütün kimlik bilgilerini alıyorlar, kimin erkek kimin kadın olduğu belli, insanları boşuna uğraştıran gereksiz bir ayrıntı olmuş. Bu arada kadınların alacakları kombineler yalnızca kadınlara devredilebilir olur inşallah.

bordo08
10.09.2016, 12:27
Fatih sen Trabzondamı yaşıyorsun bilmiyorum ama şehirdeki hava nasıl sizce ..Ben 2010 da sadri şener dömeminde insanların kombine kuyruğuna girdiğin hatırlıyorum..Aynı havayı yakalayabilsek yetecek

bordo08
10.09.2016, 12:29
Uçaklı kombine bayramdan sonra arkadaşlar ayrıntılar resmi sitede

A.Ali Karanis
10.09.2016, 12:48
Uçaklı kombinenin açıklanmasını bekliyorum.Ona göre alacağım :)

Fatih Özkan
10.09.2016, 13:00
Fatih sen Trabzondamı yaşıyorsun bilmiyorum ama şehirdeki hava nasıl sizce ..Ben 2010 da sadri şener dömeminde insanların kombine kuyruğuna girdiğin hatırlıyorum..Aynı havayı yakalayabilsek yetecek

Açık konuşmak gerekirse aynı hava söz konusu değil.

Murat'
10.09.2016, 13:04
Öğrenci kombineleri yalnızca Avni Aker ve Ziyabey Sosyal Tesisleri'ndeki Passolig noktalarından mı temin edilebiliyor? Eğer öyleyse saçmalığın daniskası olmuş.

Cagdas Topal
10.09.2016, 13:04
E-bilet bilginiz: TRABZONSPOR 2016/2017 TRABZON AKYAZI STADYUMU GUNEY ALT BLOK: GUNEY ALT K BLOK SIRA: 15 KOLTUK: 15 KAPI:

Hayırlı olsun aldım kombinemi [emoji23]

Enaldo61
10.09.2016, 13:12
Taksit nasıl oluyor ya?

Fatih Özkan
10.09.2016, 13:13
Kredi kartı bilgilerini girdikten sonra alt kısımda çıkıyor.

Cagdas Topal
10.09.2016, 13:15
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160910/14ca192a03f639cd9c521954fcbe431b.jpg

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 13:15
BMN ailesi olarak Güney Kale Arkası - K Bloktayız!

Bizimle birlikte olmak isteyen tüm üyelerimize duyurulur!

http://forum.bordomavi.net/showthrea...-Kombine-Vakti!

LANGARA
10.09.2016, 13:26
Telefon üzerinden satın almaya çalışırken stadın krokisi ve taksit seçenekleri gelmiyor

A.Furuncu
10.09.2016, 13:30
Birde Kart bilgilerini girdikten sonra taksit seçeneği açılmıyor bende.Satın al dediğimde direk onay ekranı geliyor.

Berke6198
10.09.2016, 13:32

Evet!

Sevgili BMN üyeleri!

Para Havuzuna Katkıda Bulunacak Üyelerimizin Aşağıdaki IBAN numarasına paralarını yatırmaları gerekmektedir!

Para transferini yapan üyelerimizin açıklama olarak "Üye İsmi-Kombine Havuzu" diye belirtmeleri rica olunur.

IBAN NO: TR55 0021 0000 0000 1102 7000 01 (Vakıf Katılım)

Kombine Havuzu Listesi | Kombine Sayısı: 37
+ kavgacı : 1 Adet Kale Arkası Kombine
+ bordo08: 30 TL
+ Faruk BERBER 150 TL
+ Emre İskender 100 TL
+ makif61 100 TL
+ alone_6161 100 TL
+ Remzi 120 TL

umutayberkukul
10.09.2016, 13:33
10787

Herkese hayırlı olsun

Enaldo61
10.09.2016, 13:33
Taksit kısmını görmedim peşin aldım ya.

Tunç Tosun
10.09.2016, 13:34
Doğu J Blok sıra 18 koltuk 15-16 . 2 adet kombine eşimle aldım. Yanlız İstanbul'da olduğum için çok az maça gidebileceğim. BMN'de sürekli bir başlık olsa maçlar öncesi maça gidemeyenlere bilet yüklemesi yapabilsek çok iyi olurdu. Yöneticilerin dikkatine :)

internettn mi aldınız? Eşinize indirim yaptırdınız mı? Ek olarak tesislerden aldıysanız eşinizin bilet transferi yapıp yapamayacağını sordunuz mu?? Şuan bu bilgi birçok kişiye lazım :)

Fatih Özkan
10.09.2016, 13:39
Taksit kısmını görmedim peşin aldım ya.

İnternet bankacılığıyla yaptırabilirsiniz.

A.Furuncu
10.09.2016, 13:43
Alışverişi yapıp sonradan taksitlendirme ;) Eyvallah Fatih sağolasın :)

brnclhn
10.09.2016, 13:47
şu batıdaki loca üstü, ufak tribünden görüş açısı nasıl bilen var mı? çok mu yüksek ve uzak acaba??

Murat'
10.09.2016, 13:47
Allah rızası için birisi şu sorumun cevabını versin? Öğrenci kombinesi yalnızca Trabzon'daki Passolig satış noktalarından mı alınıyor?

Kadınlar biletleri satış noktasından alması kadar saçma bir şey daha duymadım. Yahu bütün nüfus bilgilerimize ulaşıyorlar zaten, kadın olup olmadığımızı mı kontrol edecekler.

Enaldo61
10.09.2016, 13:50
Kombineyi aldık forma nerde :D

B.Yiğit
10.09.2016, 13:51
Kale arkaları forma alana bedava olmuş resmen. Hele öğrenciyse 6-7 liraya geliyor maç başına bilet.

+Bayansa forma alacağına kombine alsın çok daha mantıklı.

Klübe katkı sağlamak isteyenler indirimsiz alsın [emoji4]

Kavgacı
10.09.2016, 13:52
Bende aranızdayım, devamlı forumu takip etsem de pek yazı yazamıyorum. Trabzon'da yaşamadığım için yüksek ihtimal biletleri bu forumdan arkadaşlara vereceğim. Ayrıca, kombine ile gelecek olan formayı nasıl alabiliriz bilgisi olan var mı?

B.Yiğit
10.09.2016, 13:57
Ayrıca konyaspor 108 bin passolig i var bizim şuan 96.432.. 1 hafta içerisinde muhtemelen gececeğiz konyayı passolig de

Bakanay61
10.09.2016, 13:59
İnternetten aldım. Bayanlara indirim olmuyor. Klube katkı olması dolayısıyla indirimsiz aldım.

Faruk BERBER
10.09.2016, 14:07
Biletlerimizi K Blok'tan alıyoruz.

Enaldo61
10.09.2016, 14:09
Birde Kart bilgilerini girdikten sonra taksit seçeneği açılmıyor bende.Satın al dediğimde direk onay ekranı geliyor.

ben de peşin aldım taksit seçeneği görmedim ya.

abuzun61
10.09.2016, 14:11
Biletlerimizi K Blok'tan alıyoruz.

Gönül isterdi aynı yerden almak ama kale arkalarını oldum olasıya sevmem.

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 14:19
Hayırlı uğurlu olsun...

10788

Faruk BERBER
10.09.2016, 14:20
Gönül isterdi aynı yerden almak ama kale arkalarını oldum olasıya sevmem.

Size özel bir mesaj değildi, baştan J Blok olarak duyurduk, daha sonraki değişikliği tekrar dile getirmek için yazdım.

İyi seyirler ;)

OFLU
10.09.2016, 14:24
2 öğrenci kardeşime bilet alacağım. Havuza mı göndereyim parayı, yoksa direk 2 kişinin pasolig hesaplarına girip kartla mı ödeyeyim ? Yiğit Gayretli

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 14:29
2 öğrenci kardeşime bilet alacağım. Havuza mı göndereyim parayı, yoksa direk 2 kişinin pasolig hesaplarına girip kartla mı ödeyeyim ? <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Yiğit Gayretli (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=36328)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Şahıslara alırsan Güney Alt K Bloktan al isimlerini bize bildir Hasan'ım. Daha iyi olur...

Yoksa tutarı hesaba yatır, biz uygun birine alalım biletleri.

mutluhayri
10.09.2016, 14:37
Bugün alamayacağım, normalde Doğu J istiyordum ama Vira gurubu orda olacakmış. Batı D almaya da emin olamadım. Uzak mı olur diye. Yarın sabahtan stada gidip bakacağım ve ona göre karar vereceğim.

Faruk BERBER
10.09.2016, 14:38
10789

Yerimiz hazır ;)

ağasarlı
10.09.2016, 14:40
Kombine havuzuna katılırsam trabzona gittiğimde kombineden nasıl ve kim tarafından faydalanacağım?

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 14:41
Bugün alamayacağım, normalde Doğu J istiyordum ama Vira gurubu orda olacakmış. Batı D almaya da emin olamadım. Uzak mı olur diye. Yarın sabahtan stada gidip bakacağım ve ona göre karar vereceğim.

Güney K ya bekleriz.

Gürkan Asma
Alt tribün üst sıra mı, üst tribün alt sıra mı? :) Doğu tribününden almayı düşünüyorum 2 kombine.

mutluhayri
Güney K ya bekleriz.

Yiğit Hocam keşke organizasyonu Batı ya da Doğuya yapsaydınız, kale arkasını ne yazıkki sevemiyorum.

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 14:42
Alt tribün üst sıra mı, üst tribün alt sıra mı? :) Doğu tribününden almayı düşünüyorum 2 kombine.

Gürkan gel sen güneye alt k blok al :) Görüşelim tanışalım :)

B.Yiğit
10.09.2016, 14:42
Kombine havuzuna katılırsam trabzona gittiğimde kombineden nasıl ve kim tarafından faydalanacağım?
Bence 1 tanesini havuza yatır bi tanesini passolig inle al gitmediğin maçları hediye et.

Gürkan Asma
10.09.2016, 14:46
Gürkan gel sen güneye alt k blok al :) Görüşelim tanışalım :)

Yiğit kardeşim kale arkasını sevmiyorum ya, her şekilde aynı staddayız, görüşür tanışırız inşallah :)

brnclhn
10.09.2016, 14:46
Öyle stada gidip bakma şansımız var mı,yoksa size özel bi durum mu giriş yetkiniz falan mı var?

Berke6198
10.09.2016, 14:56

Evet!

Sevgili BMN üyeleri!

Para Havuzuna Katkıda Bulunacak Üyelerimizin Aşağıdaki IBAN numarasına paralarını yatırmaları gerekmektedir!

Para transferini yapan üyelerimizin açıklama olarak "Üye İsmi-Kombine Havuzu" diye belirtmeleri rica olunur.

IBAN NO: TR55 0021 0000 0000 1102 7000 01 (Vakıf Katılım)

Kombine Havuzu Listesi | Kombine Sayısı: 43
+ LANGARA : 2 Kale Arkası Kombine
+ kavgacı : 1 Adet Kale Arkası Kombine
+ Metin Külünk: 1 Adet Kale Arkası Kombine
+ Uğur Kalaylıoğlu: 1 Adet Kale Arkası Kombine
+ Necat Ulusoy : 4 Adet Kale Arkası Kombine
+ Mehmet Cihan Kocaman : 1 Adet Kale Arkası Kombine
+ bordo08: 30 TL
+ Faruk BERBER 150 TL
+ Emre İskender 100 TL
+ makif61 100 TL
+ alone_6161 100 TL
+ Remzi 120 TL

brnclhn
10.09.2016, 14:58
Bir de tg grubunun yerini bilen varsa yazabilir mi, yanlışlıkla ordan veya yakınlarından alma gafletinde bulunmayalım...

Yiğit Gayretli
10.09.2016, 15:02
Bir de tg grubunun yerini bilen varsa yazabilir mi, yanlışlıkla ordan veya yakınlarından alma gafletinde bulunmayalım...

Güney alt K blok al. Beraber olsun...

Necat Ulusoy
10.09.2016, 15:07
4 adet aldık arkadaşlar ile, hayırlı olsun :)10790

Forma ile ilgili bir durum göremedim alırken passo.com.tr de, ne zaman nasıl olacak forma işi bilen var mı?

S.ÖZKAN
10.09.2016, 15:12
Kombinemizi de aldık

Ozan Yılmaz
10.09.2016, 15:12
Ayrıca konyaspor 108 bin passolig i var bizim şuan 96.432.. 1 hafta içerisinde muhtemelen gececeğiz konyayı passolig de
Yıllardır geçeceğiz diyip duruyoruz da değişen bir şey olmuyor maalesef.

Gürkan Asma
10.09.2016, 15:17
4 adet aldık arkadaşlar ile, hayırlı olsun :)10790

Forma ile ilgili bir durum göremedim alırken passo.com.tr de, ne zaman nasıl olacak forma işi bilen var mı?

Tahminim passolig kartınız ile ts club a gidince alabilirsiniz direk.

zekeriyya
10.09.2016, 15:44
Kocaeli Bmn olarak iki ögrenci kombinesi alacağız inşallah Güney alt k bloktan

Tahir61
10.09.2016, 15:53
batı tribünü alt kat neredeyse tamamen satılmış vıp tribünler hep dolu gözüküyor 1. kategoriden de çok fazla alım var

yan hakemin tam arkası nasıl olur? en alt sıra?

Ergin Demirci
10.09.2016, 16:10
Daha Trabzona gidemedik yavaş yavaş alın bize de kalsın

Faruk BERBER
10.09.2016, 16:12
Daha Trabzona gidemedik ya bitmesin sonra kombineler felan yavaş yavaş alın

Ergin'im Güney Alt K Blok'tan alacaksın di mi :), ferhatcmz ile yanyana izlersiniz.

Ergin Demirci
10.09.2016, 16:13
Ergin'im Güney Alt K Blok'tan alacaksın di mi :)
evet abicim inşallah ordan alıcam :D

Faruk BERBER
10.09.2016, 16:13
evet abicim inşallah ordan alıcam :D

Eyvallah, eğer dolmamış olursa Ferhat'ın yan koltuklarını yazarım sana :)

Ergin Demirci
10.09.2016, 16:14
Ergin'im Güney Alt K Blok'tan alacaksın di mi :), <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@ferhatcmz (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=51299)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> ile yanyana izlersiniz.
abi noldu o iş halletiniz mi ferhatcmz ile izlicez tabi aç kalsakta paramız bitse de her yerde beraber abi

Faruk BERBER
10.09.2016, 16:15
abi noldu o iş halletiniz mi ferhatcmz ile izlicez tabi aç kalsakta paramız bitse de her yerde beraber abi

Mesaj attım ona, kontrol edip döndüğünde hallolmuş olur. Herhangi bir sorun olmaz ;)

Ergin Demirci
10.09.2016, 16:24
Mesaj attım ona, kontrol edip döndüğünde hallolmuş olur. Herhangi bir sorun olmaz ;)
tamam abi ben de söyledim zaten bakar en kısa sürede

ÖmürKaradeniz61
10.09.2016, 16:25
Ne durumda acaba satışlar binlere vurabildik mi ilk günden ?

wolf_TS61
10.09.2016, 16:28
Ne durumda acaba satışlar binlere vurabildik mi ilk günden ?

Ekranda gözükene göre 400-450 arası.

brnclhn
10.09.2016, 16:29
Şimdi baktım kendimi cevaplıyım, kuzey üst tribündelermiş... Bmn işini biliyo, onlara en uzak yerden almış...

Ozan Yılmaz
10.09.2016, 16:29
Konya 10 günde 30 bin kombine satmıştı.
Bizim hedefimiz toplamda 25 bine ulaşabilmek.
Hem de bu kadar cazip fırsatlara rağmen.
İnşallah hedefleneni tutturalım bari.

ÖmürKaradeniz61
10.09.2016, 16:34
Ekranda gözükene göre 400-450 arası.
Rezillik yemin ediyorum ya,nefret ediyorum bu durumdan.Adamlar kombine alın diye çok özür diliyorum altımıza yatmadıkları kaldı ama gel gör ki 200-300 liraya kombine almıyoruz.Sonra niye şampiyon olamıyoruz niye yerlerde sürünüyoruz sürünürsün tabi.Kimse hikaye anlatmasın nasıl başlarsa öyle gider.İlk günde sonunda bu rakamlara ulaştıysak biz stad açılana kadar taş patlasın 6-7bin kombine satılır oda iyice sıkıp büzüştürürsen.

MertcaN.K.*61
10.09.2016, 16:35
Sistemden kombine seçilecek yerleri gösterimini ara sıra paylaşırsanız ne oranda satış olduğunu anlayabiliriz haftalık günlük olarak takip ederiz teşekkürler