PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ogenyi Eddy Onazi

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Muhammet YILMAZ
01.08.2016, 18:24
https://i.hizliresim.com/Mkongg.jpg

Tam Adı: Ogenyi Eddy Onazi
Mevki: Orta Saha
Forma No: #17
Doğum tarihi(Yaş): 25 Aralık 1992 (23)
Doğum Yeri: Benue
Ülke/Uyruk: Nijerya

Ödenilen Bonservis Bedeli: 3.500.000 €
Maaş(Maç Başı): 1.000.000 €(-)
Transfer Edildiği Kulüp: Lazio(ITA)
Takıma Katılma Tarihi: Ağustos 2016
Sözleşme Bitiş Tarihi: 31 Mayıs 2020

Başkanın twitinden sonra Hayırlı olsun diyelim :)

50.Yılda Şampiyonluğaa-MuharremBaşkan

Reha Asan
01.08.2016, 18:30
Bu sene transferler kötü çıkarsa senden bilirim :)

Mustafa Çakar
01.08.2016, 18:41
Abarttın ama kardeşim sende bi tweetle insanları neden bu kadar beklentiye sokuyosun

Tabi inşallah doğru öıkar :D

Ozan Yılmaz
01.08.2016, 19:19
Daha çok erken diyelim. :D

Adem Akyüz'
01.08.2016, 20:08
Çok çok çok erken hem de :)

GT-S7580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
02.08.2016, 09:23
SS Lazio'nun profesyonel futbolcusu Ogenyi Eddy Onazi’nin, Kulübümüze transferi konusunda oyuncu ve kulübü ile görüşmelere başlanmıştır.

Transferi için görüşmelere başlanan Onazi bugün 10.50’de İstanbul Atatürk Havalimanı’nda olacaktır.

Ahmet Ulusoy
02.08.2016, 09:25
Rezervasyon

Mustafa Çakar
02.08.2016, 09:29
SS Lazio'nun profesyonel futbolcusu Ogenyi Eddy Onazi’nin, Kulübümüze transferi konusunda oyuncu ve kulübü ile görüşmelere başlanmıştır.Transferi için görüşmelere başlanan Onazi bugün 10.50’de İstanbul Atatürk Havalimanı’nda olacaktır.Hayırlı uğurlu olsun çok sevindimCastilloda sorunsuz gelse bitse şu iş

Muhammet YILMAZ
02.08.2016, 09:33
Boşuna açmadık başlığı :U

İbrahim Keleşoğlu
02.08.2016, 09:34
hayırlı olsun çok istedi gelmeyi sebebi nedir bilmiyorum ama formayı isteyen adamlar geliyor castilloda onazide öyle castilloda yatmazsa çok iyi olacak

Ertan 51
02.08.2016, 09:41
Adam olsun,diğer Afrikalılar gibi davranmasın her türlü iyi transfer,
benim yetenek değil ama kişiliği ile ilgili endişelerim var ama inşallah yanılırım,
başkanımıza ve yönetime sonsuz teşekkürler,
hayırlı uğurlu olsun...

Yiğit Gayretli
02.08.2016, 09:43
Muhammet bütün futbolcu başlıklarını açarak aldığın sorumluluğun farkındasın inşallah. Bu adamlar tutmazsa sınır dışı edilmene kadar gider mevzu :) :) :)

Muhammet YILMAZ
02.08.2016, 09:52
Kötü çıkarlarsa açamadığım başlıklar yüzündendir Yiğit Gayretli

İ. SARAL
02.08.2016, 10:13
Başlığı açanda hayır yok ki. Devre arası göndermeye çalışırız.

ilelebeTS
02.08.2016, 10:50
Hoşgeldin reis :)

oflubektas
02.08.2016, 11:11
İlk kez tanıdığım bir oyuncu aldık. Hayırlı uğurlu olsun. Lazio'da oynarken bize gol atmışlığı da var. (2-0 öndeyken 3-3 biten maç)

Lazio bu uşağı bir Pogba yapmak istedi ama o kadar geliştiremedi kendini. 20 yaşında ilk 11'in değişmez oyuncusuydu. Bizde iş görür. Oldukça mücadeleci ve sert bir adam, yalnız bir Mbia veya Zokora değil. Hücum oynayacak takımda göbeği tek başına toparlaması, kontralara hemen karşı koyması zor. Ayrıca çok sakat giriyor, hakemler bize karşı geçen seneki gibi olsa sezonu 7-8 kırmızıyla kapatır. Top dağıtımında ve stoperlerden top almada ilaç olur. Yalnız öyle asist krallığı falan beklemeyin. Tarz olarak Colman'a yakın diyebiliriz. Ondan daha sert, tekniği biraz daha zayıf.

Kemal Öztel
02.08.2016, 11:25
Hayırlı olsun :) Twitter mesajlarından yola çıkarsak çok istekli geliyor.Sahaya da yansıyacaktır bu isteği

Uğur_Dmrtrk
02.08.2016, 11:27
Hayırlı,uğurlu olsun..Hep beraber güzel işlere imza atarız inşallah..

Faruk BERBER
02.08.2016, 11:43
9998

kopeli
02.08.2016, 11:54
bu zencilere nedense güvenemiyorum.

inş. iyi çıkar.

Ozan Yılmaz
02.08.2016, 12:01
sahaya terinin son damlasına kadar mücadelesini, hırsını, isteğini koysun yeterli.

yatara
02.08.2016, 12:22
Hosgeldin Hayirli Olsun Onazi Reis!

Çağatay_
02.08.2016, 12:32
Dünya kupasında çok başarılıydı. Yıldızı parlamışken sakatlandı.

Çok katkı yapabilir, fizik ve form olarak iyi durumda olsun gerisi gelir.

Bonservisi ile alırsak yüksek paralara satabileceğimiz, piyasası olan bir başka oyuncu. Açık konuşalım, Onazi büyük liglere dönebilmek isteyecek düzeyde bir oyuncu.

Trabzonspor'u bir sıçrama tahtası olarak görürse, bize çok katkı sağlayabilir.

Son yıllarda Atletico Madrid, Portekiz liginden veya başka liglerden gelen oyuncuların Barcelona, Chelsea vb. üst düzey takımlara transferi öncesi bir istasyon oldu. Biz de Avrupa'da beklediği formu yakalayamayan ya da Bero gibi Castillo gibi Avrupa'da pazarını arttırmaya çalışan oyuncular için bir sıçrama tahtası olmalıyız. Trabzonspor'a gelen oyuncu burada değerinin artacağını bilerek gelmeli.

Bu anlamda Onazi eğer bu şekilde bir hedef ile geldiyse, ki umarım öyledir, çok katkı sağlayabilir.

Hoşgeldin Onazi, hayırlı olsun.

Sertan Danışer
02.08.2016, 12:58
ilk sayfada yerimizi alalım hayırlı uğurlu olsun umarım katkı verir.

Faik Yılmaz
02.08.2016, 13:37
Ytenekli , başarıya aç ve kendini henüz gösterememiş transferler yapıyoruz....

Birazda ucuz tabi.....

Transfer politikamız biraz geç kalmış olsakta fena değil bana göre...

Birde gitmesi gerekenler gitse daha iyi olucak...

riv riv riv
02.08.2016, 14:01
Başarılı olacaktır.

Tevez Apo
02.08.2016, 14:22
Şu ana kadar gerçekleştirilen transferler içerisinde formunu en merak ettiğim oyuncu iyi bir iş çıkarırsa takımı toparlayabilir.

DeAgLeMaNyAq
02.08.2016, 15:34
Hayırlı olsun. Açıkçası kiralık bekliyordum bu sıkışıklıkta bakalım ne kadar ödeyeceğiz...

TSemih61
02.08.2016, 15:43
Atiba ilk başlarda bu sezon oynadığı gibi oynamıyordu. Fazla sorumluluk almıyor ve deli gibi koşmuyordu ama şartlar onu ortasahanın hamalı konumuna getirdi, o da gocunmadan bu role uyum sağladı. Aynı şeyi Onazi'den de bekliyorum. Tabi kapasite meselesi, Atiba performansı beklememek lazım ama en azından onun oyun karakterini yansıtsın.

Travelair
02.08.2016, 16:53
Hayırlı olsun, top kazanma yönü kuvvetliymiş, bize lazımdı

Hakan
02.08.2016, 16:57
Bu yaşta Onazi'nin bize gelmesi mükemmel bir fırsat.Performansını göreceğiz.

TSigalko
02.08.2016, 17:07
Fm 2016 profili
http://i.hizliresim.com/y4BN7j.png

İki yönlü orta saha olarak gözüküyor.22 yaşında olmasına rağmen 34 kere milli formayı giymiş.Fiziksel özellikleri iyi. 11milyon$ değerinde.

Ahmet Ulusoy
02.08.2016, 17:10
Evet çok sert bir oyuncu ama 2 kırmızı yemiş kariyerinde

Yavuz Hasan
02.08.2016, 21:07
hayırlı olsun başarılı olacağına inanıyorum

Fatih Özkan
02.08.2016, 21:15
Hayırlı olsun.

endlessdeath
02.08.2016, 21:44
bence kiralama yolunada gidilebilir olurda parlarsa satın alma opsiyonlu olması iyi olurdu

artvints
02.08.2016, 21:50
5 çok piskolojik sınır daha az vermişlerdir inşallah ama kanat forvete orta sahaya, banko oynayacak genç oyuncuya basacaksın parayı bazen. öyle hem genç olsun, hem yetenekli olsun, gelsin çatır çatır oynasın üstüne de çok ucuz olsun olmuyor. bir kaç oyuncuya mecbur veriyorsun bu paraları.

Sadettin_
02.08.2016, 21:52
ben iş görür ama düşük seviye bir oyuncu olarak düşünüyordum kendisini . Cavanda gibi mesela ...
ama gerek fiyatı olsun gerekse yazılan çizilenlere bakınca büyük beklentiler içinde oldugumuz bir oyuncu aldık herhalde .
castillodan bile daha büyük ..

jairzinho
03.08.2016, 13:16
nokta transfer.bonservisi de normal.bonservisten zarar etme ihtimali yok.waris içinde yazmıştım bunu.

Murat Acar
03.08.2016, 19:38
İlk kez tanıdığım bir oyuncu aldık. Hayırlı uğurlu olsun. Lazio'da oynarken bize gol atmışlığı da var. (2-0 öndeyken 3-3 biten maç)

Lazio bu uşağı bir Pogba yapmak istedi ama o kadar geliştiremedi kendini. 20 yaşında ilk 11'in değişmez oyuncusuydu. Bizde iş görür. Oldukça mücadeleci ve sert bir adam, yalnız bir Mbia veya Zokora değil. Hücum oynayacak takımda göbeği tek başına toparlaması, kontralara hemen karşı koyması zor. Ayrıca çok sakat giriyor, hakemler bize karşı geçen seneki gibi olsa sezonu 7-8 kırmızıyla kapatır. Top dağıtımında ve stoperlerden top almada ilaç olur. Yalnız öyle asist krallığı falan beklemeyin. Tarz olarak Colman'a yakın diyebiliriz. Ondan daha sert, tekniği biraz daha zayıf.
Bizede top çalma ve top dağıtmada ilaç lazım değilmi diğer asistleri Ekici castillo yapar diye düşünüyorum

Mustafa YILMAZ
03.08.2016, 19:58
hayırlı olsun tahminden daha fazla katkı vereceğini düşünüyorum takıma orta sahaya sertlik katacaktır bizim en çok ihtiyacımız olan şu kadroda

adiloş bebe
04.08.2016, 00:27
valla bu onazi bize gelmeyi neden bu kadar çok istedi acaba. Bence Trabzonspor yönetimi ilerideki planını ve hedeflerini transfer görüşmelerinde çok doğru bir şekilde aşıladı onaziye bu önemli bir etken ayrıcada oyuncunun lazioda mutsuz olmasıda sanırım bizim elimizi kuvvetlendirdi. Lazio sözleşmesini uzatması için bizden daha çok para vermiş ama o kabul etmemiş. İşte bunlar beni mutlu ediyor. Castillo olayındada oyuncunun aradaki farkı kendi yıllığından ödemesi falan daha formayı giymeden takımı sahiplenmeleri çok hoş, umarım böyle devam ederler.

Şanlı SanMarino
04.08.2016, 04:25
En iyi transfer dersek abartmış olmayız. Zira bize karşı oynadığı maç da zihinlerimizde. Eğer ki klasik Afrikalı disiplinsizliği sergilemez ise hem takım için hem kendisi için yeni ve büyük bir hikaye başlar.

Çağatay_
04.08.2016, 12:27
http://www.bbc.com/sport/football/36963803

BBC kendisi hakkında bir haber yapmış. Haberi sizler için çevirdim.

---

Ogenyi Onazi says he has moved to Turkey "to clear my head" after joining Trabzonspor from Lazio.

The Nigeria midfielder, 23, has signed a four-year contract after leaving Italy for personal reasons.

"I needed to make this move to clear my head and be happy playing football again," he told BBC Sport.

Onazi has dismissed worries about security in Turkey, despite a failed coup against President Recep Tayyip Erdogan in July.

"Personally, I think security is the same everywhere," Onazi added.

"Nowhere is perfectly safe in life, so we just keep praying that God will guide and protect us wherever we go."

Onazi spent five years with Lazio, who he joined from Nigerian club My People, and scored seven goals in 110 appearances.

Injury and lack of form hampered him last season, and he almost left in January, when a proposed loan move to Bundesliga side Werder Bremen collapsed.

He played 20 games for Lazio during the campaign, although he became a more regular starter when Simone Inzaghi took over as coach in April.

"I left Lazio for personal reasons," said Onazi, who had two years left to run in his contract at the Stadio Olimpico, and had been offered a deal to extend it.
Ogenyi Onazi and Nigeria
Runner-Up 2009 Under-17 World Cup in Nigeria
Won the 2013 Africa Cup of Nations in South Africa
Missed 2013 Confederations Cup in Brazil with injury
Played all four games at the 2014 World Cup in Brazil

"It might be difficult for some people to understand my decision but this is a step forward in my career.

"The Lazio coach spoke to the management about keeping me. I was even offered a contract extension to stay but Trabzonspor provides a new lease of life.

"I will always be a Lazio fan because the club gave me the platform to be the player I am today."

Former Lazio and Nigeria striker Ayodele Makinwa, the midfielder's agent, said that Onazi would benefit from the move.

"He desperately wanted a change and new motivation," said Makinwa.

"Trabzonspor is one of the biggest clubs in Turkey and it is a stepping stone towards achieving his goals as a professional footballer.

"Joining a club fighting for the title will challenge and push him to the next level.

"He will definitely be one of the leaders in the team and this should serve as a motivation to achieve what he wants."

Onazi, who has 38 international caps, helped Nigeria win the 2013 Africa Cup of Nations, and played in all four of his country's games at the 2014 World Cup in Brazil.

ÇEVİRİ

Ogenyi Onazi kafasını toparlamak için Trabzonspor'a gittiğini söyledi.

23 yaşındaki Nijeryalı ortasaha, kişisel sebeplerle İtalya'yı terkederek 4 yıllık kontrata imza attı.

BBC'ye "Kafamı toparlamak ve futboldan keyif almak için bu transferi yapmam gerekiyordu." şeklinde konuştu.

Onazi başarısız darbe girişimine rağmen Türkiye'de güvenlik sorunuyla ilgili endişeleri umursamadı

"Şahsen güvenliğin her yerde aynı olduğunu düşünüyorum"

"Hayatta hiçbir yer tam olarak güvenli değil. Tek yapacağımız nereye gidersek gidelim Tanrının bizi koruması için dua etmek."

Onazi, Nijerya kulübü My People'dan sonra geldiği Lazio'da 110 maça çıktı ve 7 gole imza attı.

Geçen sezon sakatlık ve form düşüklüğü ona engel oldu. Ocak ayında Bundesliga ekibi Werder Bremen ile kiralık anlaşması bozulmasa, takımdan ayrılması an meselesiydi.

Nisan ayında görev başına gelen Simone Inzaghi döneminde daha düzenli forma giymeye başlasa da, sezon boyunca 20 maça çıktı.

2 yıl daha sürecek olan kontratının uzatılması teklif edilen Onazi, Lazio'dan kişisel sebeplerle ayrıldığını açıkladı.

Ogenyi Onazi and Nigeria

İkincilik - 2009 U-17 Dünya Kupası, Nijerya
Şampiyonluk - 2013 Afrika Uluslar Kupası, Güney Afrika
Sakatlık sebebiyle kaçırdı - 2013 Konfederasyon Kupası, Brezilya
4 maçın tamamında oynadı - 2014 Dünya Kupası, Brezilya

"Kararımı anlamak bazı insanlar için zor olabillir, ama bu kariyerimde ileriye atılmış bir adım."

"Lazio teknik direktörü beni tutmak için yönetimle konuştu. Kontrat uzatma teklifi bile geldi, ama Trabzonspor bana yeni bir hayat sağlıyor."

"Her zaman bir Lazio fanı olacağım. Çünkü bu kulüp bana şimdiki gibi bir oyuncu olabilmem için gereken platformu sağladı."

Oyuncunun menajeri olan Lazio ve Nijerya'nın eski santraforu Makinwa, Onazi'nin bu transferden fayda elde edeceğini söyledi.

"Bir değişimi ve yeni bir motivasyonu çok istiyordu."

"Trabzonspor Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birisi, ve bu profesyonel bir oyuncu olarak hedeflerini gerçekleştirmek için bir basamak"

"Kupa için mücadele eden bir takıma katılmak onu bir seviye yukarı çıkartacak"

"Kesinlikle takımdaki liderlerden birisi olacaktır. Ve bu da istediklerini elde etmek için gereken motivasyonu sağlayacaktır."

Onazi 38 kez milli formayı giydi. Nijerya'nın 2013 Afrika Uluslar Kupası'nı kazanmasına katkı sağladı ve Brezilya'daki 2014 Dünya Kupası'nda 4 maçın tamamında oynadı.

artvints
04.08.2016, 12:33
kafayı toparlamak için köye giden adam konumunda. trabzonspor'a gelmek için daha uygun bir piskoloji olamaz heralde. futbolcu gelsin işine odaklansın her türlü başarılı olur trabzon'da.

Manava61
04.08.2016, 12:48
Hasan Tüncel ‏@hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) şimdi4 dakika önce (https://twitter.com/hasantuncel61/status/761135691199807488)
Trabzonspor Jean-Daniel Akpa-Akpro 'ya 1,75 Milyon Euro teklif etti.. Çok kaliteli isim.. hadi bakalım..
onazi-akpro

----bero---
bence efsane üçlü olur
yanlış konu :)
Sonuçta onazi de iyi ama :)

Hürgün Aygün
04.08.2016, 14:18
Hayırlı olsun. :)

demir
04.08.2016, 15:11
hadi bakalım bizim taraftarı hakemleri ve federasyonu gorunce daha cok kafası bulanmasında....

jairzinho
04.08.2016, 17:16
valla bu onazi bize gelmeyi neden bu kadar çok istedi acaba. Bence Trabzonspor yönetimi ilerideki planını ve hedeflerini transfer görüşmelerinde çok doğru bir şekilde aşıladı onaziye bu önemli bir etken ayrıcada oyuncunun lazioda mutsuz olmasıda sanırım bizim elimizi kuvvetlendirdi. Lazio sözleşmesini uzatması için bizden daha çok para vermiş ama o kabul etmemiş. İşte bunlar beni mutlu ediyor. Castillo olayındada oyuncunun aradaki farkı kendi yıllığından ödemesi falan daha formayı giymeden takımı sahiplenmeleri çok hoş, umarım böyle devam ederler.

en önemli nedenlerden biri artık 2500+ dakika oynamak istemesi.genç oyuncu ve artık 1400 dakikalar kesmiyor.kariyer açısından önemli.banko 11 oyuncusu olmak.tabi bide maddi detaylar da var.lazio da 300 bin avroya oynuyormuş.

http://2.bp.blogspot.com/-DF6q_VUBEtQ/VfrNn9vNZ3I/AAAAAAAAZ00/OZX07dYT-FY/s1600/433.jpg

Ozan Yılmaz
04.08.2016, 18:52
3,5m.€ bonservis
yıllık 1m.€ maaş (4 yıl toplam)

bence güzel bir anlaşma olmuş

Ozan Yılmaz
04.08.2016, 19:08
https://pbs.twimg.com/media/CpBvAhvWEAAkqCZ.jpg

Muhammet YILMAZ
04.08.2016, 21:51
Bu adamın kötü çıkma olasılığı var mı? Yiğit Gayretli :cool:

Yiğit Gayretli
04.08.2016, 21:53
Göreceğiz :)

Isko6161
04.08.2016, 22:49
Ekici-Onazi 100% bu takimin ortasaha uclusunden ikisi olur. Artik kimle tamamlanirsa tamamlansin onemli degil. Ister Ekici-Onazi-YUMLU olsun orta saha yine is yapar:D

Sadettin_
04.08.2016, 23:08
uyum surecı , alışma süreci falan dinlemeden çıktıgı ilk macta ıyı oynayan adam her türlü iyidir . Kalıtesı tartısmaya kapalıdır .
Kötü oynadıgı donemler olursada formsuz deyıp sabredılmelıdır

kürşat61
05.08.2016, 00:14
Maestro olur.

Çağatay_
05.08.2016, 00:31
en önemli nedenlerden biri artık 2500+ dakika oynamak istemesi.genç oyuncu ve artık 1400 dakikalar kesmiyor.kariyer açısından önemli.banko 11 oyuncusu olmak.tabi bide maddi detaylar da var.lazio da 300 bin avroya oynuyormuş.

http://2.bp.blogspot.com/-DF6q_VUBEtQ/VfrNn9vNZ3I/AAAAAAAAZ00/OZX07dYT-FY/s1600/433.jpg

Perin için 20 Milyon Euro üzeri bir bonservis bedeli düşünülüyor, adamın aldığı yıllık ücret 1.1 Milyon Euro...

Türkiye'deki şişkin ücretlerle karşılaştırınca şaka gibi.

İ. SARAL
05.08.2016, 09:16
ilk 10 hafta içinde belli olur ne olacağı. Her gelen ilk maçlarda Messi sonra Sabri'ye bağlıyor.

Ticey
05.08.2016, 09:43
Alışı dönüşü sağ sol ayak farketmeden pas vermesi gayet olumlu umarım orta sahadaki açıgımızı kapatıcak fazgeçilmez olabılır

Bedri Sertkaya
05.08.2016, 09:46
ilk 10 hafta içinde belli olur ne olacağı. Her gelen ilk maçlarda Messi sonra Sabri'ye bağlıyor.
Topsuz oyunda iyi bir oyuncu.Nereye basacağını ve topu nasıl kapacağını biliyor.Deli dana gibi koşmuyor. Öne doğru pek bir esprisini göremedim. Daha yeni tabi. İş yapar. En azından defansif anlamda. M'bia etkisi yapar ama onun gibi bitmez devam eder. Devamlılığı olur bunun. Daha 23 yaşında.Unutma M'bia 29 yaşındaydı.

ÖmürKaradeniz61
05.08.2016, 13:39
Bu adamın kötü çıkma olasılığı var mı? @Yiğit Gayretli (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=36328) :cool:
Yok gibi.İlk maçta bir adam kendini belli eder.Hazırlık maçıda olsa adamın sahada duruşundan belli yani.

erenslash
06.08.2016, 03:41
İyi adam en iyi transferimiz diyebilirim.

Diğer genç transferlerimiz de umarım iyi çıkarlar. Umarım memleketlisi emenikeyle çok samimi olmaz.malumumuz...

emrhan61
06.08.2016, 12:24
En iyi transferimiz çok net. Mbia gibi adam kötü performans göstermesi çok zor. Umarım karakteri Mbiaya benzemiyordur.

Mustafa Çakar
06.08.2016, 13:58
En iyi transferimiz çok net. Mbia gibi adam kötü performans göstermesi çok zor. Umarım karakteri Mbiaya benzemiyordur.

Ne gördünüz Mbia'nın performansında ve karakterinde çok merak ediyorum ??

psikopat_hamsi
06.08.2016, 20:14
Bence bu seneki en iyi transferimiz.

Çok sert dönüşleri var. Çok kişiyi pazara gönderir, çok fazla faule maruz kalır, hakemler adil olursa çok rakip oyuncuya kart çıkmasına neden olur.

erenslash
06.08.2016, 21:32
Bu adam konusunda yönetime büyük iş düşüyor istanbul takımları ayartmaya çalışabilir bu oyuncuyu buna çok dikkat etmeliyiz arkadaşlar.

TSigalko
06.08.2016, 22:05

Mbia sezon başı ağzımıza bir parmak bal çaldı.Sonra hiç yoktu..

Mustafa Çakar
07.08.2016, 00:30
Mbia sezon başı ağzımıza bir parmak bal çaldı.Sonra hiç yoktu..

Şahsen ben bile maaşım 2-3 gün geciktirildiğinde aynı verimlilikle çalışamıyorum..

Adama bir kontrat yapmışsın ve buna uymamışsan şikayet etmeye hiç hakkımız yok..

Sağolsun yinede para kazandırarak gitmiştir ve hala ara sıra Trabzonspor paylaşımları yapıyor

Darısı Onaziye

emrhan61
07.08.2016, 16:08

Bir şey görmedim uyduruyorum.

selcuk
07.08.2016, 16:16
Şahsen ben bile maaşım 2-3 gün geciktirildiğinde aynı verimlilikle çalışamıyorum..

Adama bir kontrat yapmışsın ve buna uymamışsan şikayet etmeye hiç hakkımız yok..

Sağolsun yinede para kazandırarak gitmiştir ve hala ara sıra Trabzonspor paylaşımları yapıyor

Darısı Onaziye
buna ben iste katilmiyorum
sana 1 ay maas ödenmedimi sen belkide iflasin esigine geliyorsun
gecikme bedellerinlen ilerdeki aylarda sorun yasiyorsun

bu serefsize kulüp 2,3m€ imza parasi cash verdi

is vereni her oyuncusunun maasini tarihinde er yada gec ödedi
ödemese fifa lisans vermeyip küme düsürüyor zaten

hatirlatirim gs zamaninda maas alamayan takimla sampiyon olmustu...
insande biraz karekter olur

TS FAN
07.08.2016, 22:04
En önemlisi Castilllo gibi Trabzonspor a gelip oynamak için can atan bir adam Onazi.O da lazio nun son anda pürüzler çıkarması ve lazio nun hocası inzaghi nin ona ihtiyacım var demesi ile transferi zora girmiş hatta yönetim transferinden neredeyse vaz geçmiş,ancak Onazi o kadar istekliymiş ki Trabzonspor da oynamaya her gün klübü ve başkanı arıyor eşiyle birlikte bavullarını hazırlarken resimlerini göndermiş en sonunda eşimle birlikte sizi havaalanında bekliyoruz diyince başkan bizzat italya ya gidip görüşerek bu transferi bitirmiş.Bu açıdan bu tacrübede ve bu kalitede adı sanı bilinen bir adamın bu takıma transferi önemlidir.

Onazi nin mevkiiside Trabzonspor için kolay kolay doldurulamayan geçen sezonlarda eksik kalan aksayan çok önemli bir mevkii.Öyle ki bu mevkii nin Selçuk inandan beri doldurulamadığı aşikar ve Onazi nin selçuk inandan daha faydalı ve yetenekli olduğu kesinlikle iddia ediliyor onazi için bunun açıkça garantisi veriliyor.

Ben ibanezle birlikte Onazi nin şu an transferler içinde en sağlam ve garanti transferler olduğu kanısındayım.Onazi selçuktan da mbia dan da daha faydalı olmaya aday.Yetenekleri kalitesi ve genç yaşta tecrübesi tartışılmaz.Şu halimizde Onazi gerçekten aksadığımız bir mevkiiye çok iyi bir transfer oldu.Ondan çok şey bekliyor ve şerefli Trabzonsporumuza hayırlı olmasını diliyoruz.

Hüseyin Çümen
08.08.2016, 22:22
transferinde taraftarın katıkısı çok büyük oldu adamın instagramına hergün 100 lerce Trabzonsporlu yorum yaptı etkilenmiş demekki.

Şanlı SanMarino
09.08.2016, 03:51
İyi iyi

Niye Attamah değil bu demiştim

Lakin bu arkadaş komple futbolcu

Disiplin sorunu yaşanmazsa inletir ortalığı

kopeli
09.08.2016, 08:49
Ekici-Onazi 100% bu takimin ortasaha uclusunden ikisi olur. Artik kimle tamamlanirsa tamamlansin onemli degil. Ister Ekici-Onazi-YUMLU olsun orta saha yine is yapar:D

onazi-bero banko oynar. ekici'yi şahsen begenmiyorum, oyun icinde devamlılıgı yok. okay bir süpriz yaparsa;

onazi-okay-bero olabilir.

selcuk
09.08.2016, 10:16
en cok yumluylan takilip sakalasiyorlar

sicakkanli biri, yattarayi andiriyor

İbrahim CİHAN
09.08.2016, 19:21
Çok sempatik geliyor bana. Taraftara daha şimdiden kendini sevdirdi. Inşallah başarılı olur hayırlı olsun.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

endlessdeath
09.08.2016, 21:53
bonservisi çok pahalıya geldi umarım faydası olur

jairzinho
10.08.2016, 03:40
bonservisi beklediğimden düşük oldu.hem yetenekli hem bütçe dostu bir transfer.

TrabzonVictory
10.08.2016, 07:40
İyi ve kaliteli transferlerden İnşAllah hayırlı olur.

Şanlı SanMarino
12.08.2016, 02:56
bonservisi çok pahalıya geldi umarım faydası olur

bonservisi beklediğimden düşük oldu.hem yetenekli hem bütçe dostu bir transfer.

beyler karar verin, hava alıyo :)

artvints
13.08.2016, 02:10
sağ bek gelince sol tarafa yakın oynaması daha iyi olur. orada baya boşluk oluyor. ibanez ve castillo'ya yardımcı olması lazım. zaten takım dediğin odur. bölge bölge kim nereye yakın oynayacak, kim kime yardıma gidecek, kim nasıl pas alacak hepsi oturunca iyi futbol oynuyorsun. bunları maç içinde anlamak zor. bir süreç sonunda ufak ufak tespit edebiliyorsun.

Samet Yildirim
13.08.2016, 02:10
cok iyi transfer

Ozan Yılmaz
13.08.2016, 13:22
bu sene olmazsa olmaz adamlarımızdan

bordoylamavi
13.08.2016, 13:56
kalteli olduğu belli. bu sene selçuk colman tarzı bir ağırlık koyması şart yoksa bu orta sahayla işimiz zor

Ahmet Ulusoy
13.08.2016, 22:10
Çok Yakar bu bizi

kürşat61
13.08.2016, 22:36
Çok Yakar bu bizi

Mesela ? :)

TS FAN
14.08.2016, 00:21
bence bursa maçının Durica ile birlikte sahada iyi bir görüntü veren 2 oyuncudan biri Onazi idi.Takıma katılan Son transfer kafilesi içinde en hazır ve uyum sağlamış olan oyuncu Onazi gibi görünüyor.Umarım performansı ve katkısı gittikçe artar.

artvints
14.08.2016, 00:43
bir kaç kere tehlikeli dalışlar yaptı kart görebilir, ondan bahsetti heralde arkadaş ama lazım böyle girişler rakibi yıldırıyor, dikkatli olsun.

Ahmet Ulusoy
14.08.2016, 13:22
Mesela ? :)

bir kaç kere tehlikeli dalışlar yaptı kart görebilir, ondan bahsetti heralde arkadaş ama lazım böyle girişler rakibi yıldırıyor, dikkatli olsun.

Evet o ve çıkarken kaybedeceği toplar çok fazla olacak gibi

ilelebeTS
14.08.2016, 14:56
Orta sahada Onazi'ye çok alan bırakılıyor. Okay stoperlerin arasına çok dalıyor, Bero daha çok hücum presle oynadığı için de arada kalan boşluğu Onazi doldurmaya çalışıyor ve bu yüzden maçlarda erken yorulabilir. Takımın oyun mesafesini ne kadar daraltırsak Onazi'nin oyuna etkisi o kadar fazla olacaktır.

artvints
14.08.2016, 15:00
Orta sahada Onazi'ye çok alan bırakılıyor. Okay stoperlerin arasına çok dalıyor, Bero daha çok hücum presle oynadığı için de arada kalan boşluğu Onazi doldurmaya çalışıyor ve bu yüzden maçlarda erken yorulabilir. Takımın oyun mesafesini ne kadar daraltırsak Onazi'nin oyuna etkisi o kadar fazla olacaktır.

evet benim de dikkatimi çekti.özellikle okay'ın top rakipteyken öne çıkması gerekiyor, aktif olması gerekiyor. yeni bir pozisyonda oynuyor. alışması, öğrenmesi zaman alacak. iyi desteklemesi lazım onazi'yi.

Çağatay_
15.08.2016, 13:33
Onazi'ye iyi pas seçenekleri oluşturulursa takımı çok güzel yönlendirir. Topu tutuyor, sağa sola bakıyor, doğru noktaya pası ulaştırıyor.

Kendi kendine giden adamlar değil, sürekli hareketli olup pas alışverişi seçeneklerini arttıran oyuncular lazım. Her zaman herkes top almaya açık olmalı ki hücumda alternatifi çok, pozisyon üretebilen bir takım olalım.

Onazi ortasahaya can getirecek bir oyuncu. Bero da form tuttuğunda güzel işler yapabilirler.

artvints
15.08.2016, 13:42
kanatlardan getirilen her topta ceza sahası yayı üzerinde yerini aldı, pas bekledi.sadece bir kere top geldi. tam anlamıyla box to box oynayacak oyuncu, yanına ona göre adam koymak gerekir.

Yiğit Gayretli
15.08.2016, 13:57
Onazi'ye iyi pas seçenekleri oluşturulursa takımı çok güzel yönlendirir. Topu tutuyor, sağa sola bakıyor, doğru noktaya pası ulaştırıyor.

Kendi kendine giden adamlar değil, sürekli hareketli olup pas alışverişi seçeneklerini arttıran oyuncular lazım. Her zaman herkes top almaya açık olmalı ki hücumda alternatifi çok, pozisyon üretebilen bir takım olalım.

Onazi ortasahaya can getirecek bir oyuncu. Bero da form tuttuğunda güzel işler yapabilirler.

Canlı izlemek farklı değil mi?

Topsuz oyuna katkısını da net şekilde görüyor insan. Bursa defansını baskıyla bunalttığımız zamanlarda, hep topun sekeceği yerde bekledi ve çok top topladı.

Çağatay_
15.08.2016, 13:59
Canlı izlemek farklı değil mi?

Topsuz oyuna katkısını da net şekilde görüyor insan. Bursa defansını baskıyla bunalttığımız zamanlarda, hep topun sekeceği yerde bekledi ve çok top topladı.

Aynen öyle. Aldığı topları da oyalamadan pasla kullanarak topun bizde kalmasını sağladı.

Umarım "Trabzon'a gelen oyuncuların futbolu unutması" hastalığı ona da sirayet etmez.

Bu noktada da Ersun Yanal faktörü devreye giriyor. Kadronun belli kişi sayısında sınırlı olması ve "Teknik direktör takımı olmak" yolunda ilerlememiz, bu konuda daha rahat olabileceğimizi gösteriyor.

özçelik61
16.08.2016, 11:39
koreliyi henüz izlemedim lakin bu senenin en iyi transferi...
E.belözoğlu vari bir adam..

Emirhan Çorumlu
19.08.2016, 05:48
Güveniyorum.

artvints
20.08.2016, 00:25
5, 6 tane gol atar gibi, her atakta ceza sahası önünde bitiyor, kısmen bir serbestlik de var okay'ın varlığı ve orta sahadaki üçlü yapıdan dolayı. sağ içten ceza sahasına dalıp plaseyi bırakır.

Ahmet Ulusoy
20.08.2016, 21:22
Tebrikler Adamım

Arif Timurcioğlu
20.08.2016, 21:23
Abi avrupadan alınan topcunun havası bir başka

kanterts
20.08.2016, 21:26
yilin transferi gol attigi icin demiyorum.

Muhammet YILMAZ
20.08.2016, 21:26
Bizim açtığımız başlıkta yanlış olmaz :cool:

50.Yılda Şampiyonluğaa - MuharremBaşkan

Fatih Çelik
20.08.2016, 21:28
Mamba'm benim Black Mamaba'm. Yaradana kurban en çok istediğim adamdın.

Ege Kum
20.08.2016, 21:29
en kritik tranferimizdi çok sağlam adam vesselam

Arda'
Zokoranın gol atanı :D

btnyldz
Güzel başladı 2 güzel gol. Böyle devam eder inşallah.

Kemal Öztel
20.08.2016, 21:31
Helal olsun yönetim helal olsun Onazi..

M.S.SOFU
20.08.2016, 21:33
Küsküyü verdi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esra61
20.08.2016, 21:50
Bir maşallahida sana yazalım.
Yüzü gülüyor ,mutlu, önemli etkenlerden.
Umarım hem yüzün güler hemde bizim yüzünüzü güldürürsün.

Ozan Yılmaz
20.08.2016, 21:50
İnşallah istikrarla boyle devam eder tam aradığımız adam. Tilki gibi maşallah

Tevez Apo
20.08.2016, 21:51
Tebrik ediyorum umarım devamı gelir.

Yavuz Hasan
20.08.2016, 22:35
masallah istikrarlı bir sekilde devam ederse efsane olur

artvints
20.08.2016, 22:40
https://youtu.be/xr-Hp5CZIFg

Alphan Altun
20.08.2016, 22:43
Makalele gibi oynadi.

Kayısıkentli
20.08.2016, 22:48
Güçlü, dinamik, seri, akıllı Mbia performansı bekledik adam Pogba çıktı(Süper lig için tabi) iki de gol attı
Bir de Zokora izlenimi verdi diyenler vardı her neyse nazar değmesin

İ. SARAL
20.08.2016, 22:55
Ben daha iyi oynamasini bekliyorum, acikcasi bugun cok da begenmedim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali İhsan
20.08.2016, 22:59
Yıllık maliyetinin yarısını çıkardı :)

Ozan Yılmaz
20.08.2016, 23:04

Bugünkü maçta Onazi'yi beğenmeyip de Yusuf'u beğenmek nereden bakarsak bakalım tutarsızlıktır. Biraz da insaf lütfen [emoji6]

İ. SARAL
20.08.2016, 23:05
Bugünkü maçta Onazi'yi beğenmeyip de Yusuf'u beğenmek nereden bakarsak bakalım tutarsızlıktır. Biraz da insaf lütfen [emoji6]
Yok kotu degildi ama oyunda daha etkili olmasini bekliyordum. Beklenti daha yuksek.

TSemih61
21.08.2016, 00:17

Hocam takımın vitesine göre değerlendirmek lazım. Sanki herkes %50'si ile oynuyor gibiydi. Bu beklenti tüm oyuncular için geçerli. Bir de saha, hava ve tribün futbol için uygun şartlar sunmuyordu. 2. 3. lig maçı gibiydi. Bir de bu açıdan bakmak lazım.

Adem Akyüz'
21.08.2016, 00:35
Böyle devam inşallah :)

artvints
21.08.2016, 00:40
şu adamın önliberoya hapsedilmemesi gerektiğini söylüyordum hep, iki yönlü çok iyi oyuncu, gol vuruşu da var.

Samet Yildirim
21.08.2016, 01:39
Cok cok iyi transfer..

Çağatay_
21.08.2016, 02:31
Okay'ın geride olup o daha defansif rolü üstlenmesi ile, ortasahada daha serbest oyun imkanı buluyor.

Bu sayede önde basıyor, takıma hem dinamizm hem yaratıcılık katıyor, gerekince 2. bir oyun kurucu gibi oynuyor.

Çok çok iyi işler yapacak ışık veriyor. Böyle devam, maşallah.

Uğur Ö.
21.08.2016, 09:47
Şaka maka Okayın yedeği yok. Onazi Okay sayesinde serbestlik buluyor ve olası bir Okay eksiği Onazinin etkinliğini çok kısar.

Fatih Özkan
21.08.2016, 10:59
Eksik olmasın.

A. Aydın
21.08.2016, 11:50
Onazi yerine pas yapabilen oyun kurabilen bir on libero tercih ederdim atiba tarzi.
Ama onazide ekstra ozelliklerini gosterdi.
Kontralarda en onemli oyuncumuz.

Onur Akyüz
21.08.2016, 13:29
Yilanzi..

ilelebeTS
21.08.2016, 13:38
Katil kobra :D

Hami_41
21.08.2016, 15:51
Harika bir başlangıç yaptı hem bizim için hem kendisi icin lige moralli bi başlangıç oldu.
Kaliteli bir futbolcu olduğunu yarim saatte belli etmisti zaten. Umarım üzerine koyarak devam eder.

OnurKul
21.08.2016, 19:10
Mbia gibi bir hırs gördüm umarım para hırsı da onun kadar değildir. Çok iyi bir maç çıkardı.

SiNo
21.08.2016, 21:11
Ogenyi eddy onazi tam bir aradığımız orta saha diyebilirmiyiz bunu zaman gösterecek ama oyundaki press ve takipleri ile göz doldurdu skor katkısı ise bambaşka orta alan topcuları skor a etki etmesi demek üst sıraların en büyük adaylarından olacağını gösteriyor takımın maçın bazı bölümlerinde geriye pek gelmese ileriyi biraz daha beslese tadından yenmez tabiki ersun hoca ilerleyen haftalarda takımı daha ısırgan yapacağı için şimdiden onazi çok daha iyi işler yaptı.

özçelik61
22.08.2016, 09:02
koreliyi henüz izlemedim lakin bu senenin en iyi transferi...
E.belözoğlu vari bir adam..

bizleri şaşırtmadı..devam koçum

Ahmet Kuru
22.08.2016, 15:39
Allah nazarlardan saklasın....

Şanlı SanMarino
23.08.2016, 01:32
Henüz çok eksik fakat bir o kadar da dinamik. Klasik siyahi oyuncu sendromu yaşamazsa geleceği pek ümitli.

artvints
23.08.2016, 01:36
hızlı görünmüyor ama kolay adam geçiyor, birden vites yükseltme özelliği var.bize attığı golde, italya'da attığı bir kaç golde de belli oluyordu. ilk maçta da gösterdi biraz. bence tam hazır değil ama net bir oyuncu.

selcuk
07.09.2016, 22:45
eddy su an taraftarlarin sorularini cevapliyor twitterda

haftaya taraftarla bulusacakmis
hayali bizlen sampiyon olmakmis
kariyerinin ardinfan td olmak istiyor, taktik ve diger etkileri seviyor
basarisinini allaha ve agir calismaya bagliyor
futbolcu olmak isteyenlere bol dua etmesini ve cok calismasini öneriyor
pes ci
messi ci
her sabah cay iciyormus
lokal yemekleri cok begenmis, ve yiyor
hamsi yemis ve begenmis
takimda favori arkadasi yokmus, hepberaber bir aileyiz, ortam cok iyi ...
bize yeni baslangic icin gelmis ve baskanda bol neden vermis
son mac özelestiride yapmis, ufak sakatligida varmis, gelen mac bizi gururladiracakmislar
vs....

tekinonline
10.09.2016, 16:22
biri şu uşaga twitter i boğmayı bırak desin. yeter ula

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 19:38
İtalya'dan gelen haberler doğru gibi görünüyor, zaten transferinin uzun sürme sebebi buydu. Keşke vazgeçilseydi :(

Tuğrul
11.09.2016, 19:42
Oyun görüşü, teknik becerisi zayıf olduğundan.

Orta alanın merkezinde oynayacak kalibrede değil. Bu işler sadece dinamizm ile olmaz.

Karar verme süreci hızlı olacak, oyuna hükmedecek oyuncu lazım.

Sakın sağ bek falan aranmasın. Onazi sağ bekte oynamalı.

İ. SARAL
11.09.2016, 21:29
Şu ana kadar hayal kırıklığı.

Uğur Kalyoncu
12.09.2016, 06:20
Topu alip bir sey yaptigi yok..o zaman geride oynasin..

.............Ekici..............Onazi
........................Bero.............

Kemal Öztel
14.09.2016, 15:10
Saçlari boyatmis darisi Ndoyeun basina :)

Kemal Öztel
14.09.2016, 15:14
10823

Ozan Yılmaz
14.09.2016, 15:27
Saçlari boyatmis darisi Ndoyeun basina :)
O inat etti boyatmiyor.

Turgay Atalay
17.09.2016, 21:45
Casper?

Yavuz Hasan
17.09.2016, 21:46
internet fenomeni

Cengiz Çubukcu
17.09.2016, 22:15
Acilen saçlardan işe başlasın eski haline donsun, ne çabuk uyum sağladı yahu

Mert Acar
17.09.2016, 22:39
Siyahi oyuncuların genel problemi...Istikrar.
Oyun içinde çok kopuyor.Özellikle yediğimiz gollere bakarsanız rakip oyuncuları hiç takip etmiyor.Bir ortasaha oyuncusu olmasına rağmen paslı oyuna çok katılmıyor,sorumluluk almıyor.
İnşallah düzelir .

Ozan Yılmaz
17.09.2016, 22:51
Siyahi oyuncuların genel problemi...Istikrar.
Oyun içinde çok kopuyor.Özellikle yediğimiz gollere bakarsanız rakip oyuncuları hiç takip etmiyor.Bir ortasaha oyuncusu olmasına rağmen paslı oyuna çok katılmıyor,sorumluluk almıyor.
İnşallah düzelir .
Osmanlının siyahilerini gördün mü?

Mert Acar
17.09.2016, 22:55
Osmanlının siyahilerini gördün mü?

Bizim takımda veya şehirde bir problem var sanırım.Son zamanlarda bize gelip başarılı olan siyahi hatırlamıyorum.Waris,Ndoye,Yatabare,Malouda,Consta nt vs vs...Şehire uyum sağlayamıyorlar.
Onazi icin erken daha inşallah düzelir.

Ozan Yılmaz
17.09.2016, 22:57
Bizim takımda veya şehirde bir problem var sanırım.Son zamanlarda bize gelip başarılı olan siyahi hatırlamıyorum.Waris,Ndoye,Yatabare,Malouda,Consta nt vs vs...Şehire uyum sağlayamıyorlar.
Onazi icin erken daha inşallah düzelir.
Evet problem bizde, siyahilerde veya beyazilerde değil ne yazık ki. Çözümü bir türlü bulamıyoruz.

Courage
18.09.2016, 00:46
Öncelikle hoşgeldin Onazi! (transfer döneminde yazamadığım için ekliyorum)

.....

DMC oynayamayacak kadar yumuşak ,AMC oynayamayacak kadar yeteneksiz. Bence yanında tamamlayıcısı olmadan Colman'ın Selçuğun gidişinden sonraki hali gibi devam edecek gözüküyor. İsim ve kariyer olarak iyi bir transfer diyebilirim ama böyle oyuncular arkasını toplayıp ,eksiğini kapatacak eküri bulamadıktan sonra istenileni veremez. O eküride ne Okay ne Aytaç ne Ekicidir maalesef!

ozturk
19.09.2016, 11:24
Maşallah dediğimiz bir hafta dayanmıyor.
2. hafta dağıldı.

Emre Veli
19.09.2016, 13:51
baskın olarak gözüken hiçbir özelliği yok. pas özelliği düşük kritik noktalarda top kaybetmeye meyilli bir oyuncu. takımla birlikte düzelir umarız.

Samet Yildirim
21.09.2016, 12:41
8 numara oynatilmasi yanlis. 6 Numara oynatilmali.

Performans düsüsü yasiyor nedense...Insallah daha iyi olur.

Bursa son hazirlik maci ve Kasimpasa maclarinda cok iyidi.

DeAgLeMaNyAq
24.09.2016, 18:18
Son haftalarda biraz sallandı ama kesik yiyecek kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Oyuna girdiği kısa süre içerisinde hareket getirdi...

Ozan Yılmaz
24.09.2016, 18:24
mehmet, aytaç ve okay'dan daha mı kötü?

kanterts
24.09.2016, 18:31
5 dakikada okay ve aytacin yapmadigini yapti. Top istedi ve basti. Onazi oynamazsa her Mac cok zorlaniriz.

Samet Yildirim
24.09.2016, 23:01
Onazi yedek kalmasi komikliktir.

Şanlı SanMarino
26.09.2016, 06:39
Takıma ve takım bütünlüğüne katkı yapmayacağı aşikar bir oyuncu.

Harun-61
26.09.2016, 10:26

ironi dimi bu ???

Yiğit Gayretli
26.09.2016, 14:22

Her yorum yüzeysel, her yorumun içi boş, her yorum analitiklikten uzak, her yorum yavan, her yorum farazi...

Ve daha acısı; tersini yapabilecek kapasite varken, bilerek bu şekilde davranılıyor olması. İnsan kendi düşüncelerini yazmaktan imtina eder mi?

Berkan
27.09.2016, 02:08
Zamanla daha iyi olacağına inanıyorum. Bu hali bile Okayı keser.

BERBATOV61
27.09.2016, 13:50
aytaçı oynatıp seni kesen adama güveniyoruz sana hocam diyenler utansın sen sıkma canını

Şanlı SanMarino
27.09.2016, 23:22
Her yorum yüzeysel, her yorumun içi boş, her yorum analitiklikten uzak, her yorum yavan, her yorum farazi...

Ve daha acısı; tersini yapabilecek kapasite varken, bilerek bu şekilde davranılıyor olması. İnsan kendi düşüncelerini yazmaktan imtina eder mi?

Aynı şeyleri ısrarla Cavanda için de dedim. Bildiğim şeyler var ve neticesini bekleyelim.

Yiğit Gayretli
28.09.2016, 07:53
Aynı şeyleri ısrarla Cavanda için de dedim. Bildiğim şeyler var ve neticesini bekleyelim.

Benim de bildiğim bir şeyler var. Onazi için Cavanda'yı örnek göstermek yanlış en baştan... Cavanda takımda neden ve nasıl kalamadı sorusu değilliyor bu durumu.

Onazi'nin şahsıyla ilgili şeye gelince; normal o olanlar. Çekerler kulaklarını, olur biter.

İ. SARAL
28.09.2016, 10:44
İnş. başarılı olur ama sıkıntı olacak gibi.

Sezgin Öztürk
28.09.2016, 12:06
Her yorumun gibi buda boş gereksiz bir yorum olmus...

Şanlı SanMarino
30.09.2016, 03:00
Benim de bildiğim bir şeyler var. Onazi için Cavanda'yı örnek göstermek yanlış en baştan... Cavanda takımda neden ve nasıl kalamadı sorusu değilliyor bu durumu.

Onazi'nin şahsıyla ilgili şeye gelince; normal o olanlar. Çekerler kulaklarını, olur biter.

Anlatayım mı Şana'da olanları :)

Emin olunuz, Trabzonspor forması giyen hiçbir futbolcu için peşinen iyi ve kötü demek o kadar rahat ifade edilebilecek bir durum değil. Fakat Sayın Başkan'ın müdahale ettiği durumlar hiç bize yakışmıyor. Derseniz ki her yer böyle, eyvallah İstanbul kulüplerinin sporcuları dibine kadar pisliğe batmış.

Yiğit Gayretli
30.09.2016, 07:37
Anlatayım mı Şana'da olanları :)

Emin olunuz, Trabzonspor forması giyen hiçbir futbolcu için peşinen iyi ve kötü demek o kadar rahat ifade edilebilecek bir durum değil. Fakat Sayın Başkan'ın müdahale ettiği durumlar hiç bize yakışmıyor. Derseniz ki her yer böyle, eyvallah İstanbul kulüplerinin sporcuları dibine kadar pisliğe batmış.

23-24 yaşında iki futbolcu. Biri bu biri de Castillo. Şimdi suç onlarda mı yoksa onların burnunu o boka sokan akılsızlarda mı?

İdarecilik böyle bir şey... Maç gecesi de olsa, maç günü de olsa idare ve sevk edeceksin.

Tansu Onur Erdoğan
01.10.2016, 12:58
ne olmuş söyleyin bizde bilelim:)

batuhanTs
01.10.2016, 13:42
Herkes siyasi agizla konusmuyor mu ahh ahh :) soylersem yer yerinden oynar gerekirse aciklarim bu 2 cumle hep soylenir ama ici hep boştur kim ne biliyorsa aciklasin ne bu boyle devlet sirri mi ?

Çağatay_
01.10.2016, 18:18
Umutlu olduğumuz oyuncu... Fakat... Sahaya girip yürümek nedir?

Tuğrul
01.10.2016, 18:22
Scout ekibi bunu orta saha diye aldı.

Top hakimiyeti, pasörlük özelliği pek iyi olmadığından orada kullanılamaz.

Onazi sağ bek oyuncusu. Oraya monte edilerek sağ bek handikapı giderilmeli.

Fakat Ersun'da bunu görecek basiret yok oyuncuları hep ezbere yerleştiriyor, verimsizleştiriyor.

Karabüklü Poko ile aralarında inanılmaz bir klas, yetenek farkı olduğu görülmüştür.

Muharrem Usta, Nevzat Aydın gibi scoutçuluk oynayanlara duyurulur

sametaydin
01.10.2016, 18:29
Bu ne rahatlık ya çıkan oyuncu bundan 10 kat daha iyi oynuyordu.

İ. SARAL
01.10.2016, 18:40
2 haftadır kulübede ya paşamız naz yapıyor. Bu kafayla daha çok orada beklersin.

DeAgLeMaNyAq
01.10.2016, 20:08
Nedir bu Afrika'lı ön liberolardan çektiğimiz...

Ozan Yılmaz
01.10.2016, 22:15
mehmet, aytaç ve okay'dan daha mı kötü?
?

Şanlı SanMarino
02.10.2016, 06:31
Daha önce dediğim herşey geçerli,

Kısa bir sürede gönderilmeye gayret edilir.

Yanılacağımı zannetmiyorum.

Bu tarz oyunculardan çok çok çektik.

endlessdeath
03.10.2016, 08:59
bu adamı ilk 11 de oynamasında ısrar edilmelidir

Koray
03.10.2016, 11:46
Adam hem gamsız hem sakar.

Şimdiden satın alacak enayileri araştırmak lazım.

Şu orta sahaya bi Atiba bulamıyoruz ya ona yanıyorum.

Elalemin beleş Poko'su çimleri yiyor birde bizimkilerin haline bakın.

Mert Oğuzlu61
03.10.2016, 16:27
Sistem kurbanı oyunculardan biri. Bero da öyle. Hatta şuan küfür edilen oyuncuların büyük kısmı öyle. İtalya da Lazio ile 100 küsür maça çıkmış, Nijerya millisinde 40 maç formayı terletmiş ve daha 23 yaşında, Selçuk un bize geldiği yaşta yapmış bunları.

Bu kadar kolay oyuncu harcamayalım, adamın feleği şaştı her hafta ya yanındakiler değişiyor ya kulübede oluyor, yerine tercih edilen adamda Aytaç... Karabük maçında ilk 11 oynasaydı Aytaç ın becerip ileri taşıyamadığı, yana geriye 2 metrelik paslarla idare ettiği ortamda sorumluluk alıp belki maçın seyrini değiştirecek işler yapardı. Var o potansiyeli gördük işte adam box to box ama yanında Colman yok.

Onazi varsa Onazi oynar, yanına da kazma olmayan, teknik+mücadeleci+hızlı birini koyarsın izlersin. Yoksa 2-3 tane ön liberoyla Süper Lig de maç felan kazanamıyorsun, Onazi defansif ağırlıklı orta saha. Bu adam oynayacaksa yanına onun gibi defansif birini koymayacaksın, Selçuk ve Colman birbirlerini tamamlıyorlardı Onazi yi tamamlayan adam yok. Aslında bir sürü var, Ekici olur Abdülkadir olur Bero olur ama Aytaç olmaz arkadaş olmaz yaw olmaaaaaaaaazzzz... Futbolun doğasına aykırı. Sonra Onazi den başlar bütün oyunculara söver dururuz, elimizde kötü malzeme yok ama kullanamıyoruz.

endlessdeath
04.10.2016, 11:19
onazi ortasahada oyun kurucu adam olacak kapasitesi olan iki kişiden birisi diğeri ise mehmet ekici sorumlulukları arttırılmalı buna göre oyun kurulmalı

Mert Acar
09.10.2016, 19:47
Bu yılki kaderemizi bence Onazinin performansı belirleyecek.Ortasahasız takım takım değildir.

Hakan
09.10.2016, 21:50
Nijerya Dünya Kupası elemelerine iyi başladı,bizim çocuk 90 dakika oynadı.

Tuğrul
16.10.2016, 21:08
Sakatlığı avantajımıza oldu.

Okay'ın girmesi ile hücuma geçiş, derinlik anlamında pozisyon zenginliğimiz arttı.

Onazi pasör bir oyuncu olmadığını, sağ bek olduğunu açık açık gösteriyor.

Ama Ersun hocamız bunu görmekten aciz.

Şanlı SanMarino
16.10.2016, 21:12
Kötünün kötüsü,

Hala oynuyor olması yönetim kıyağı.

Aman böyle oyuncular bize uzak olsun.

Ozan Yılmaz
16.10.2016, 22:57
Ortadaki en seri oyuncumuzu bir türlü kullanamıyoruz neden? Bugünle alakalı bir yorum değil. İnşallah uzun süreli bir sakatlık olmaz.

artvints
16.10.2016, 23:11
gayet iyi bir geçiş oyuncusu olabilir oyun kurucunun yanında. iki tane defans arkasına boş koşusu var ikisi de net gollük hamleler zaten ikincisinde attı adele. beklerde top tutan oyun yönlendiren oyuncular olursa o zaman yararlı bir onazi olur sahada. ben ilk yarıda orta sahada basıp kaptığımız toplardaki hızlı hücum denemelerini daha çok beğendim. deplasmanda maç kazandıracak hamleler ama çok ham daha, doğru son pası atmakta sıkıntı var.

omondoles
16.10.2016, 23:20
Sende gelip defanstan top almayacaksan bu işi kim yapacak?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

olcay_61
16.10.2016, 23:35
sanki elimizde patladın be reis

ozturk
17.10.2016, 09:41
Beklediğimiz gibi çıkmadı. Sakatlanıp Okay ile değişmesi hayırlı oldu.

endlessdeath
17.10.2016, 11:07
bence fena değil mehmet ekiciden daha iyi

Mert Acar
17.10.2016, 11:43
Israr etmek zorundayız,ne olursa olsun.Sil baştan nereye kadar ? Oyuncuları kazanmaya bakalım,sabredelim. Castillo ve Onaziyi kazanmamız lazım.

Hasanu
17.10.2016, 14:05
Bu sene yapılan transferlerden bir ışık göremediğim tek futbolcu.Ben adam siyahi orta sahaya dinamizm katar felan bizi ileriye taşır dedim.Ama nerde?

DeAgLeMaNyAq
22.10.2016, 21:09
O mevkideki oyuncunun orta sahaya çok daha fazla direnç getirmesi lazım. Henüz Zokora ve Mbia emarelerini göremedik...

atomantcum
22.10.2016, 21:15
Son iki maçta inanılmaz silik. Hiçbir olumlu top kullanamıyor, pres yapamıyor. Dinamik oyuncu değil miydi bu?

Gümüshaneli61
22.10.2016, 21:49
Cöp.

Fatih Çelik
22.10.2016, 21:53
3.5 milyon buhar olmamali...

artvints
22.10.2016, 22:01
düzelir, hücuma dönük özellikleri daha fazla topsuz alanda. önlibero değil.

Manu61
22.10.2016, 22:18
Bugün beğenmedim fazla olaya girmek istemiyor.

İ. SARAL
22.10.2016, 23:00
Bu adam olmayacak herhalde.

M. Fatih ALEMDAR
22.10.2016, 23:11
İyi olacak bu kardesimiz.
Kumasindan belli.

A. Aydın
22.10.2016, 23:13
Bu adamin yerinde bero oynamali.
Ne yazik ki en buyuk transfer hatamiz.
Milli takimda banko oynuyoken elden cikartmaliyiz.

Oruç
22.10.2016, 23:15
İkinci Casper. Başka bir şey değil.

halil ibo
22.10.2016, 23:15
Sorumluluk almayışı gözden kaçmıyor.Neden acaba ısrarla taşın altına elini sokmuyor !

Fatih Çelik
22.10.2016, 23:16
Anca video cek :)

artvints
22.10.2016, 23:18
hala en çok gol atan oyuncumuz :D

Çağatay_
23.10.2016, 00:03
İlk yarı iyiydi, ikinci yarı sönüktü.

Pres gücü düşük gibi, Onazi daha etkili olmalı. Bu eksiğini giderdikçe bize daha çok katkı sağlayacak.

-Samet
23.10.2016, 00:31
Merak ettiğim tek şey, neden bu kadar soft kalıyor?
Ben daha sert, daha agresif , daha rakibi rahatsız eden bir oyuncu bekliyordum açıkçası.

61_Hasan_69
23.10.2016, 00:32
Cok kotuydu ama seviyorum bu adami ya :)

Mert Oğuzlu61
23.10.2016, 01:17
https://www.facebook.com/TRABZONFAN61/videos/10154736262068933/

:D:D:D

sifuni
23.10.2016, 02:02
Onazi kötü oynamaya devam ediyor belki erken ama ona dair umutlarım gittikçe azalıyor

Samet Yildirim
23.10.2016, 02:46
Iyi olacak iyi..

Rahat olalim

Şanlı SanMarino
23.10.2016, 04:38
Videosu çok samimi,

Oyunu değil.

Böyle devam edemez.

artvints
23.10.2016, 14:30
biraz temposu artınca, topsuz yaptığı koşuları topla da yapması gerekiyor. özellikle zor maçlarda topu alıp alan geçmesi gerekiyor. çok önemli takımın rahatlaması için.

Koray
23.10.2016, 14:34
Aytaç bundan çok daha iyi.

Bud Spencer
23.10.2016, 15:55
dünki performansini begenmedim
iyi oyuncu olabilir fakat bize daha farkli özellikli bir oyuncu lazim

Ahmet Kara
23.10.2016, 23:29
Benim için hayal kırıklığı oldu.

Uğur Kalyoncu
23.10.2016, 23:32
En bos en zarar transferimiz..

Alttan bakiyorum üstten bakiyorum cikar yol göremiyorum...

Takimin oyuncusu oldugu muddetce destek olunmali tabi ama devre arasi zarar etmeyecek bir talibi de varsa hic dusunmeden elden çıkarılabilir...Sampiyonluk kadrosunda elini taşın altina koyacak bir topcu degil maalesef.

esra61
24.10.2016, 00:25
Pozitif enerjinin ve takımı sahiplenmeni birazcık da olsa sahada görebilsek ne kadar güzel olur. Lütfen bu pozitif enerjini sahaya yansıt.

Harun-61
24.10.2016, 10:13
Soru isareti

ilelebeTS
24.10.2016, 13:01
39 kez milli olmuş, Lazio ile 110 maça çıkmış daha 23 yaşında olan adama haksızlık etmeyelim. Yeni bir takıma ve sisteme alışmak kolay olmayabilir her oyuncu için. Bence devre arasına kadar kendini bulacaktır.

cewat
24.10.2016, 13:07
Kötü oyuncu olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Bu adamı yıllardır ara ara Lazio takımında hepimiz izledik. Şuan iyi değil tabii ama bunu ben ritmine bağlıyorum. Sezon öncesi takımla çalışamadı, arada sakatlık yaşadı, bu hafta doğru dürüst idman yapamadı ve taktik çalışmaların hiçbirinde yoktu.

Toparlayacaktır ve ritmini yakaladığında topla çabuk hızlanan ve dikine oynayan bir oyuncumuz olduğunu göreceğiz diye düşünüyorum. İnşAllah haksız çıkmam ve cidden normal haline dönmesi bize çok katkı sağlayacaktır..

Yasin Altuntas
24.10.2016, 13:15
Simdi bencede su an icin oynadigi maclara bakarsak pek iyi degil. Ama özellikle adaptasyon ve taktige alisma döneminden sonra izlemek lazim, ve belirli kriterlere göre izlemek lazim.

Onazi'den beklentiler ne ? Ilk önce buna bakmak lazim. Onazi, arka bölgede pas trafigine katki bulunur (tek basina saglamaz), takim defansinda dinamizm saglar, ve özellikle ofansta sürpriz ara kosular ile goller ve assistler arar (ki bunu akhisar macinda 2 kere yapmisti, ama top gelmemisti)
Bu dogrultuda diger oyuncularimiza nazaran onu özel kilan bu özellikler yüzünden bence 100% hep oynamasi lazim, cünkü benzer baska bir oyuncumuz kadroda bulunmuyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Hakan
24.10.2016, 13:22
Aytaç'la karşılaştıralacak kadar kötü oynaması mümkün değil.Düzelir.

Samet Yildirim
24.10.2016, 13:27
8 numara oynamasi onun adina yanlis bir mevki..8 numara gibi oynamasi gerektiginde gerekn katkiyi veremiyor...

Yeri cok net oda 6 numara ! Ekici 8 numara ! Bero 10 Numara !

23-24 yasinda...Karakterli bir oyuncu...Mutlaka katkisi olacaktir.

Şanlı SanMarino
25.10.2016, 03:08
Göz göre göre transfer hatası veya kastı,

Belliydi böyle olacağı,

Trabzonspor için doğru bölge Afrika değil genellikle Kuzey ligleri veya Rusya yöresi,

Bunu 50 yılda anlayamayan camia tekrar tekrar düşünmeli ve sorgulamalı.

Emre Veli
25.10.2016, 16:00
bu sene yaptığımız transferler açısından en hayal kırıklığına uğratan onazi oldu. düzelir mi? belki... en azından mücadele görelim yeterli.

osmanlıspor'da ki N'diaye ye bayılıyorum. bitmek bilmeyen bi enerjisi var ve skora çok katkı yapıyor. Aykut + 3.5 milyon euroya (onazinin bonservisi) bence bırakırlardı.

Çağatay_
25.10.2016, 18:04
3.5'a alıp 13.5'a satabileceğimiz bir potansiyel. Ama nedense o beklenen katkıyı şu ana kadar veremedi.

Top ayağındayken de rakipteyken de kalitesi belli, dönen topları iyi topluyor.

Ama ritmi artmalı, pres gücü artmalı, dinamizm kazanmalı.

Ortasaha kurgusu ve oynayan oyuncular da netleşmeye başladı. Bu netleşme en çok ona yarayacak diye düşünüyorum.

Sağ açık ve sağ bek transferlerinin olmaması takımın ortasaha kurgusunu da etkiledi. Sağ tarafa sürekli çözüm arıyoruz. Açıkları kapatmaya çalışıyoruz.

Sağda solda beklerde kimlerin oynayacağı netleşse orta alan oyuncuları da daha dengeli bir oyun düzenine geçişle birlikte kendine gelecek.

DeAgLeMaNyAq
26.10.2016, 16:54
Hâla beklentilerin çok uzağında. 1 metre önünden adam geçiyor ayağını uzatmıyor...

Bu arada lig karşılaşması mı zannediyordu anlamadım önemli 3 puanı aldığımız için şükürler olsun diye twit attı sonra hatasını düzelttiler... :)

Şanlı SanMarino
26.10.2016, 19:00
Bu transfer "hata" değil de,

Kasıt gibi.

İtirazı olanla futbol konuşmam. Rugby tartışabiliriz.

Sefa
26.10.2016, 23:22
Zayıf Aytaç Kara..

esra61
26.10.2016, 23:50
Her geçen gün beklentimi fazlasıyla düşünüyorsun. Aklıma ne ummuştuk ne bulduk sorusu geliyor? Gerci sorgulamak için bir şey bulmak gerekir,yazık.Umarim duzelirsin.

EgeKum
27.10.2016, 03:03
Çok daha fazla tempolu oynaması gerek ancak lazioda da bu sıkıntısı vardı şuan bizde olmasının sebebi bu istikrarsız bir oyuncu bunun sebebi karakterinde iş ahlakında falan değil konsantrasyon eksikliğinden kaynaklanıyor ancak ersun hoca bu tur oyuncuları parlatmasını bilir zamana ihtiyacı var biraz daha

EgeKum
27.10.2016, 03:09
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kulubun içindeki paralel feto yapılanması verim vermeyeceğini bildiği için Kasıtlı
olarak bu transferi yapmış olabilir

Yavuz Hasan
27.10.2016, 12:26
bir daha Laziodan adam alanı eşekkler kovalasın

Arif Timurcioğlu
27.10.2016, 23:38
Gereksiz bir eleştiri yağmuru var bu adama gayet iyi transfer.

kanterts
28.10.2016, 00:46
bencede iyi transfer, istikrarsiz biraz sadece ama iyi futbolcu. 8 numara yeri degil bence tam bir 6 numara.

ÖmürKaradeniz61
28.10.2016, 11:09
Gereksiz yere fazla eleştiriyoruz bence.Öyle çok kötü bir oyuncu değil sadece zamana ihtiyacı var.Biraz ligi tanımadığından çekingen oynuyor zamanla bunuda atlatacaktır.Bir Mbia değil fakat Trabzonspor için yeterli bir ortasaha oyuncusu.

Murathan
30.10.2016, 18:35
Vasat bile değil.
Aytaçı oynatsın vallahi kızmayacağım ersuna.

Şanlı SanMarino
30.10.2016, 18:38
Defalarca dedim,

Bu tarz oyuncuları almak kulübü zora sokar,

Başkan almaya gittiğinin önceki gecesi yalvardık, elinde rapor vardı,

Buna rağmen dinlemedi,

Hırs ve "ben bilirim" kafası bunları yaşatıyor.

Gümüshaneli61
30.10.2016, 18:45
Belli ki Onazi tatil yapmak icin geldi. Cöpoglu cöp.

DeAgLeMaNyAq
30.10.2016, 18:50
O bölgede oynayan bir oyuncu için ciddi top kayıpları yapıyor ve yeteri kadar top kazanamıyor. Bu iki işi yapabilse başka bir şeye gerek kalmaz...

serdaracıl
30.10.2016, 19:31
Öööögggggggg

Yavuz Hasan
30.10.2016, 19:47
son yıllarda gördüğüm en etkisiz adamlardan biri varlığı yok top alıp pozisyon öldürmek falan değil hiç yok ne toplu alanda ne topsuz alanda yok adam kayıp

İ. SARAL
30.10.2016, 20:25
Sene başından beri begenmiyorum ama bugün önceki maçlara gore daha iyiydi.

sametaydin
30.10.2016, 20:34
Yabancı alıyorsak azıcık farkını göstermeli. Onazi'yi eldeki orta sahalardan ayıran ekstra hiçbir özelliği yok. Hatta eldeki türk orta sahalar daha iyi.

Sefa
30.10.2016, 21:07
Abi bu adam ne oynuyor biz bu adama 3.5 Milyon € verdik ? Yazık yine paralara..