PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen Protestoya!!!

Enes Berfin
09.12.2006, 12:12
Yönetici arkadaslöarimiz bu topigi kilitlemeden ben yinede burda seslenmek istiyorum.

Bu Söleyecek sözlerim Sevgili Yönetici arkadaslarima gelsin:

Artik lütfen birseyler yapalim böle olmuyor öbür topic'te bunu sölemeye calistim ama hic bir yöneticimiz aldiris etmedi lütfen artik bir organizyasyon düzenleyelim her yoldan olur ama burda yönetici arkadaslarimiz bunu organize edip bir gün bütün bmn'deki üyelerimizi cagirip trabzonda toplanip bu yürüyüsü gerceklestirmemiz lazim, böle durmakla olmuyor.

Bu yönetim gitmesi gerek bunu herkez biliyor ve istiyor ozaman neden böle heykeller gibi oturup birseyler yapmiyoruz.

Son kez Sevgili Yönetici arkadaslarimiza sölüyorum lütfen artik allah askina birseyler organize edin bunun illa yürüyüs olmasi gerektigini sölemiyorum baska sekillerlede protesto yapilabilir, ama buna siz karar verirseniz daha güzel olacaktir.

Saygilar.

Onur Muhcu
09.12.2006, 12:20
Haklısın, Bir Şeyler Yapılmalı . .

Burak
09.12.2006, 12:21
abı benı bekleyın eger olacaksa ... 22 aralıktan once olmasın ... gecen gun bızım orda olmus TRT de ızledım ıcım gıttı walla

Faik Yılmaz
09.12.2006, 13:28
BÜYÜK TARAFTARA BÜYÜK TRABZONSPORA layık olamayan kim varsa defolsun gitsin.....

ahmetansu61
09.12.2006, 20:04
yürüyüş falan olmaz. yürüş yanlış olur. tepki verilebilir ama yürüyüş asla. yürüyüş yapmamızın belli bir sınırı olmalı. herşeyde insanlar sokağa dökülüp yürümemeli. ne zaman trabzonsporun hakları çiğnenir. şampiyonluklarımız kupamız elimizden alınmaya çalışılır işte ozaman yürürüz. herzaman yürünmez.
bi tapki vercekse bunun en güzeli tüm bmn deki trabzonspor üyesi arkadaşlarımızın. üyelik ve kimlik fotokopileriyle beraber kongrede seçim istiyoruz yazılı mektupları göndermek olurdu. ben bunun gibi bişey olsun diye biyerlerimi yırttım ama olmadı. bmn tepkisini vermekte geç kaldı.

bordoylamavi
09.12.2006, 20:24
hakkaten bir organizazyon bekliyoruz yöneticilerden en azından bununla ilgili bir cevap

pReN@_61
09.12.2006, 20:24
ne yaparsak yapalım bunlar bırakmicak bu koltukları
:mad:

siz_61
09.12.2006, 20:46
aynen hepinize katılıyom cunku artık yeter bunlarda utanma arlanma yooooooookkkkk be ya artık ne olcaksa olcak atalarımızın verdigi seye biz sahip cıkamıyosak niye yasıyoz biz burdan herkeze soruyommmmmmm...:):)^o) ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

eren_61
09.12.2006, 21:35
adamlar bırakmamakta haklı.neden diyeceksiniz???
en değerli oyuncumuzu kralımızı sultanımızı sattılar çıkıp bişe diyemedik.o an işlerine son verdirtmeliydik,yapmadık.verdiği sözleri tam olarak tutmadı yine bişe yapmadık.

eeeee baktılarki bu taraftarın bişe yapacağı yok madem öyle biz burda atımızı koştururuz deyip aldırış etmiyolar.ama unutmasınlar biz TRABZONSPOR luyuz başkasına benzemeyiz

omer61
09.12.2006, 22:49
bence; trabzondan istanbula izmirden bursaya kadar turkiyenin dört bi yanında aynı gun aynı saatte yürüyüş yapmalıyız.. en çok dikkati bu çeker..

Taner Gündoğdu
10.12.2006, 01:37
ya hala şu fatih meselesini gündme getirmeyelim lütfen. gitmek istiyordu gitti daha ötesi var mı?
protesto konusuna gelince defalarca konuşuldu tribünde bişeyler yapalım diye ama bizde bir topluluk olamama ve topluca hareket edememe hastalığı olduğundan faso fiso olmaktan öteye gitmedi... bakalım bu sefer ne olur?

Vegas
10.12.2006, 09:53
yürüyüş falan olmaz. yürüş yanlış olur. tepki verilebilir ama yürüyüş asla. yürüyüş yapmamızın belli bir sınırı olmalı. herşeyde insanlar sokağa dökülüp yürümemeli. ne zaman trabzonsporun hakları çiğnenir. şampiyonluklarımız kupamız elimizden alınmaya çalışılır işte ozaman yürürüz. herzaman yürünmez.
bi tapki vercekse bunun en güzeli tüm bmn deki trabzonspor üyesi arkadaşlarımızın. üyelik ve kimlik fotokopileriyle beraber kongrede seçim istiyoruz yazılı mektupları göndermek olurdu. ben bunun gibi bişey olsun diye biyerlerimi yırttım ama olmadı. bmn tepkisini vermekte geç kaldı.

Gec kalindigina katiliyorum. Bu zmana kadar beklenmemeliydi, son hafta macini kaybetseler bile devre arasinda transfer yapacagiz hazirlanacagiz gibi soylemlere girerler ve bir sene daha asalak gibi yakamizdan dusmezler.

Semih Öztürk
10.12.2006, 11:38
Bir yürüyüş yaptık 10binler sokaklara döküldü..Bunun farklı bir içeriği vardı yürüdük ve gereken tepki en iyi şekilde verildii...Eğer yapılacak olan protesto yönetimle ilgiliyse bu Trabzonsporun evinde Stadanda yapılır..Biz kimseye boyun eğmeden her hafta bazı şeyleri kalearkasında yapmaya çalışıyoruz..Haa destek vermiyormuyuz??Onu da yapıyoruzz..Ama protestoya gelince de en kralını yapmaya çalışıyoruz..Gelin statta bağırırken sizler koltuklarınızda oturmayın siz de bağırın bakalım o zaman nelerr değişiyor...
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.

demokles
10.12.2006, 11:42
bu iş protestoyla olsaydı taraftarlar stadyumu dağıttıkları zaman giderlerdi basiretsiz insanlar bu arada futbolculara 1,5 aydan beri ödeme yapılmıyormuş ne garip bizde 1,5 AYDIR KAZANAMIYORUZ ....insan aklından ACABA diye geçirmiyor değil hani bu futbolcular ticareti öğrenmesinler.

Semih Öztürk
10.12.2006, 11:55
Değil 1.5 ay 5.5 ay para almasın ruhsuzlar...Trabzonumuzun parasını ruhsuz futbolcular yiyeceğine hiç yemesin orda aç kalan insanların hakları var..Cebinde 4,5 ytl olup ta 50 ykr eksikle bilet almaya giden insanların parasını mı yesin bu ruhsuzlar??
Ne zaman kazanmaya başlar adam gibi oynamaya başlarlarsa o zaman veririm paralarını ben olsam..:mad:

siz_61
10.12.2006, 12:04
Bilsem ki bir daha sen şampiyon olmayacaksın
Fenere cimbomboma kartala koymayacaksın
Yine de vazgeçemem bunu bi kenara yazın
Sonsuza dek kalbimde sadece sen olacaksın

Kalbim senden senden vazgeçmeyecek
Korkma içimde aşkın hiç bitmeyecek
Bu büyük aşk sonsuza dek sürecek
Elbet bir gün şampiyonluk gelecek

yani arkaslar olan oldu bi sanh verelim baktık 2 ankara macını da katbettik o zamn dunyayı ayaga kaldıralım nedersiniz...

@FLU
10.12.2006, 15:17
benden bir protesto tezahuratı ;

Kaç yıldı oldu saymadık şampiyon olmadık
mevsimler geldi geçti kupa almadık
Bu nasıl bir rezillik defolun gidin ...
İstemiyoruz sizi şehri terkedin ....

beste bildiğimiz gibi üzerinde oynama yaptım sadece

trapesus
11.12.2006, 19:33
şu protsto olayını lütfen biri organize edebilir mi? sitede sevilen sayılan biri mesela. hayır bu yöneticilerden bir ses seda çıkacağı yok da..

Hüseyin Çümen
11.12.2006, 19:52
yendik tüm sorunlar bitmiştir :D

Gürkan
11.12.2006, 20:08
yendik tüm sorunlar bitmiştir :D

bence kesin şampiyon oluruz.