PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir Hatıra Ormanı

bordo61
28.07.2016, 19:59
Merhaba

15 Temmuz Darbe Şehiti Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir Hatıra Ormanı kurulması konusunda görüşlerinizi sunmanızı bekliyorum.

Eğer yeterli katılım sağlanırsa, Bordomavi.net yönetimi bu çağrıya duyarsız kalmayacaktır.

selcuk
28.07.2016, 20:05
yapildi bile
dogru hatirliyorsam nigdede

alone_6161
29.07.2016, 00:43
Organizasyon olursa gücüm oranında seve seve katılırım. Kahramanımızın adı birden fazla yerde yaşatılmalı.

Yiğit Gayretli
29.07.2016, 07:38
Merhaba

15 Temmuz Darbe Şehiti Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir Hatıra Ormanı kurulması konusunda görüşlerinizi sunmanızı bekliyorum.

Eğer yeterli katılım sağlanırsa, Bordomavi.net yönetimi bu çağrıya duyarsız kalmayacaktır.

Doğru düşündün Giray.

yapildi bile
dogru hatirliyorsam nigdede

Nerede yapıldı?

bkandil
29.07.2016, 09:01
O süreçte gazi ve şehit sayısı bir hayli fazla
Bu yüzden "15 Temmuz Kahramanları Hatıra Ormanı" gibi daha genel bir isim kullanılabilir.

Ayrıca, düzenlenecek bu kampanyaya yardıma hazırım...

Cengiz Çubukcu
29.07.2016, 09:31
O süreçte gazi ve şehit sayısı bir hayli fazla
Bu yüzden "15 Temmuz Kahramanları Hatıra Ormanı" gibi daha genel bir isim kullanılabilir.

Ayrıca, düzenlenecek bu kampanyaya yardıma hazırım...

bu görüşe katılıyorum...hatta yaralılarımıza ziyaret de yapabiliriz...

selcuk
29.07.2016, 10:08
Doğru düşündün Giray.

Nerede yapıldı?
http://www.milliyet.com.tr/nigde-de-sehit-astsubay-omer-halisdemir-nigde-yerelhaber-1481203/?mwsihmyufumywjjz?rplufrsihmpegdgd?mwsihmyufumywjj z?rplufrsihmpegdgd?mwsihmyufumywjjz

Yiğit Gayretli
29.07.2016, 10:24
http://www.milliyet.com.tr/nigde-de-sehit-astsubay-omer-halisdemir-nigde-yerelhaber-1481203/?mwsihmyufumywjjz?rplufrsihmpegdgd?mwsihmyufumywjj z?rplufrsihmpegdgd?mwsihmyufumywjjz

Teşekkürler.

Faik Yılmaz
29.07.2016, 10:43
15 Temmuz Demokrasi Ormanı kurabiliriz.....

Sonra Şehit olan 246 kişinin her biri için isimlerinin yazılı olduğu küçük plakalarla birlikte birer ağaç dikebiliriz.....

Eğer imkanımız fazla olur ise yaralılar içinde birer fidan dikebiliriz....

Artı şehit ya da yaralı olmayıp kahramanlıkları ile sembol olan isimleride onore edecek şekilde çalışmalar yapabiliriz....

Uğur Kalyoncu
29.07.2016, 12:22
Bu abimizin ismi daha net bir şekilde yaşamalı...Herkesin sorabileceği yer olmalı..Vatan sevdası ve görev bilinci içersinde nasıl görevini layıkıyla yaptığını herkes öğrenmeli..

Bu nokta da ben de elimden geleni yaparım yeter ki güzel bir şey olsun..