PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaç Kişiyi Trabzonsporlu Yaptınız ?

Mustafa0261
02.07.2016, 00:06
Kaç kişiyi nasıl Trabzonsporlu Yaptınız ?

Ben Şuan a Kadar Bir Kişiyi Trabzonsporlu Yaptım TSClub tan Ona Bir Atkı Bir T-Shirt Aldım (Formaya Param Yetmedi Öğrenciyim :( )

Derbeder-53
04.07.2016, 01:37
Ailemin azınlığında var doğuştan fanatik. Ben ne yapsam etsem, hiç bir kişiyi Trabzonsporlulaştıramadım bir türlü. Kişioğlun da akıl ve mantık var. Ne zaman Gayri Trabzonspor'lulara ''Gel benimkini tut'' desem, onlar da tam tersini söylediler. Hatta davet ettiklerim benle ''Böyle küme düşüyorsun, gel beni tut'' diye alay bile ettiler. :( Allah'tan küme de düşmedik. Yoksa daha fazla alaya alınacak ve yapıcı olmayan bir durum konusunda eleştirilip yerden yere vurulacaktım.

EMİR
04.07.2016, 12:17
Yapmayın,etmeyin başkalarıda umutlanıp yere çakılmasın bizim gibi...

Berke6198
04.07.2016, 12:21
Başlık 'Ganita' bölümüne taşınmıştır.

beratika
07.07.2016, 21:26
Kimseyi yapamadım açıkçası.Sadece Malatyalı futbola ilgi duymayan bir arkadaşımı BMN iftarına getirdim geçen sene :D
Ama Trabzondaki bir Fenerli arkadaşım bir iki TS maçına geldi az daha Trabzonsporlu olacaktım dedi ona yürünebilir :D

Burak DERELİ
07.07.2016, 21:33
Kimseyi yapamadım açıkçası.Sadece Malatyalı futbola ilgi duymayan bir arkadaşımı BMN iftarına getirdim geçen sene :D
Ama Trabzondaki bir Fenerli arkadaşım bir iki TS maçına geldi az daha Trabzonsporlu olacaktım dedi ona yürünebilir :D

az daha olacaktım derken? :) ne olduda olmadı :)

SiNo
07.07.2016, 22:55
1 kişi yi yaptım bjk li olan bir yiğeni zorda olsa hasta tsli yaptım

Sadettin_
07.07.2016, 23:05
universitede türkmenistandan gelen 2 arkadaşıda trabzonsporlu yaptım . futbolla pek ılgılenmıyorlar.. arkadas ortamında ne kadar ızlerseler o işte .
olsun soruldugunda trabzonsporluyum dıyor ıkısıde .
mezun olduktan sonra ıkısınede ulasamaıyorm .

Faruk BERBER
07.07.2016, 23:42
universitede türkmenistandan gelen 2 arkadaşıda trabzonsporlu yaptım . futbolla pek ılgılenmıyorlar.. arkadas ortamında ne kadar ızlerseler o işte .
olsun soruldugunda trabzonsporluyum dıyor ıkısıde .
mezun olduktan sonra ıkısınede ulasamaıyorm .

Trabzonspor'lu olduktan sonra çektikleri kahır, "bu Sadettin bizi Trabzonspor'a bulaştırdı onunla iletişim halinde olmaya devam edersek bize daha ne kötülükler yapar kimbilir" dedirtmiştir onlara :)

beratika
08.07.2016, 01:17
az daha olacaktım derken? :) ne olduda olmadı :)

Ne bileyim,o kadar yakın arkadaşım değil,oya doğru kayıyorum demişti,geldiği maçlarda kupa maçlarıydı 3 bin kişiye oynuyoduk :D

beratika
08.07.2016, 01:18
Trabzonspor'lu olduktan sonra çektikleri kahır, "bu Sadettin bizi Trabzonspor'a bulaştırdı onunla iletişim halinde olmaya devam edersek bize daha ne kötülükler yapar kimbilir" dedirtmiştir onlara :)

:alkış: :D :D :D