PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EURO 2016 | D Grubu | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | Maç Sonucu

U.Sadıkoğlu
18.06.2016, 00:11
http://www.cekturk.com/wp-content/uploads/2015/10/fotbal_cesko_turecko-300x187.png
Çek Cumhuriyeti - Türkiye
Stadyum:Stade Bollaert-Delelis
21.06.2016 - 22:00

ibrahim
18.06.2016, 00:15
Çek denince aklıma gelen. :D

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Fatih Çelik
18.06.2016, 00:17
1 puan başarıdır. Radikal değişim lazım.

Hakan
18.06.2016, 00:21
Şansımız mevcutsa yeneriz.

Manu61
18.06.2016, 00:23
Tam Türkiye'nin istediği tarzda bir takım çok yavaş oynuyorlar. Türkiye kazanacak diye düşünüyorum gruptan çıkma olayı ne olur bilmiyorum. Eğer birileri yine kahraman ilan edilecekse gruptan çıkmasına gerek yok galibiyetle veda edilsin yeter.

Yiğit Gayretli
18.06.2016, 00:27
Çek Cumhuriyeti tepki koyabilen bir takım.

Ya Türkiye Cumhuriyeti? :)

Adem Akyüz'
18.06.2016, 00:56
Hatırlatma: F.Terim balı diye bir durum var. Her şey olabilir.

Sercan Keleş
18.06.2016, 02:30
Çek Cumhuriyeti geriden gelip maçı çevirecek ve intikamını alacak. Şuraya yazıyorum.

Onur Akyüz
18.06.2016, 03:12
Turnuva öncesi gol atamadan eleneceğimizi söylüyordum.

Kesinlikle aynı fikirdeyim.

Fatih Çelik
18.06.2016, 03:23
Hatırlatma: F.Terim balı diye bir durum var. Her şey olabilir.

Eger böyle devam ederse Fatih Terim'i değil balı Flash TV deki balcı oğlan dahi kurtaramaz :)

emrex61
18.06.2016, 03:40
Şansal büyüka nın bazı acıklamaları vardı ;

"Milli Takım kampından çok tatsız haberler geldi. Tamamı doğru bu haberlerin."

"Kadroda hocasına tavır alan oyuncu var. Ve yanına yandaş toplamaya çalışıyor bu oyuncu."

"Takıma alınmayan, dışardan takımı karıştırmaya çalışan birkaç oyuncu var."

"Fatih Terim devam edecekse, Terim bu takımın yarısını 2018 kadrosunda almayacak. Al-ma-ya-cak."

"Arda Turan büyük bir ihtimalle Çek maçından sonra Milli Takımı bırakmak isteyecek

Bir arkadaşımızda bu yorumu yapmış nekadar dogrudur bilemem ama gerçek gibi duruyor ve objektifliğini kaybettiğin an bunlar olması çok normal bunun akabinde tek suçlu Fatih terimdir.

Yorum bu : takima alinmayan futbolculardan omer toprak,yalcin ayhan,gokhan tore ve mevlut erdinc milli takimdaki arkadaslariyla fatih terim aleyhinde sinerji yaratmaktalar.kampta olan ve forma giyememis oyuncularla birlikte omer topragn yakn arkadasi hakan calhanoglu,olcay sahan oguzhan ozyakup ve cenk tosun bu grubun icinde. -milli takim kampinda abilik taslayan sanki sampiyonaya deil de tatile gelmis,kampta diger futbolculara ve antrenorlere hava basan kendini tecrubeli futbolcu yerine koyan isimler var.kahvemi iceyim geliyorum lafi antrenmana cagrilan futbolcudan geldi.arda turan selcuk inan burak yilmaz bu isimlerden -milli takim kampindaki futbolculardan fatih terime tavir alan futbolcular var ve yanina yandas topluyor lafi volkan sen icindir. -milli takimda bundan sonra olmayacak isimler ise volkan sen,hakan balta,gokhan gonul,arda turan( milli takimi biraktgini aciklayacak turnuvadan sonra) nuri sahin,olcay sahan,semih kaya gibi isimler.

yattarahayranı
18.06.2016, 03:58
Arda kim milli takımı bırakiyor ya poposu tavana vurmuş bırakırsa bıraksın eleştiri kabul edemeyen topcu milli takımda oynamasin

artvints
18.06.2016, 04:05
böyle haberler genelde balon olur ama siz kime teşkilat kuruyorsunuz? fatih terim desteklensin ama maaşını indirmesi kaydıyla. o kadar para almak ayıptır.

yüregimts
18.06.2016, 04:17
Fatih terim istifa edecek ya cek macından sonra elenmezse ,elendikten sonra daha durmaz. Büyük ihtimalle de Gsyle anlasacak

Nazim Can
18.06.2016, 04:29
Arda kim milli takımı bırakiyor ya poposu tavana vurmuş bırakırsa bıraksın eleştiri kabul edemeyen topcu milli takımda oynamasin

Arda daki popo nasıl birşeyse artık koskoca Barcelona bile eritemedi onu.

faysal
18.06.2016, 12:07
Hayal ediyorum bu formayla hiçbirşey umrunda olmadan mücadele edecek topçuları gözümü açıyorum bakıyorum milli takıma fos :D

HOPA'LI TS'Lİ
19.06.2016, 13:33
1-1 biter

alone_6161
19.06.2016, 14:21
Haydi çekler. Vurduğunuz gol olsun...

Mesut
19.06.2016, 14:34
Çek futbolcu Baroş'tan sonra İtalyan Pirlo'da Fatih Terim'in taktik bilgisi 0 olduğunu sadece bağıra çağıra motive ettirdiğini söylemiş.
http://euro2016.fanatik.com.tr/2016/06/19/andrea-pirlo-dan-fatih-terim-hakkinda-flas-sozler-1239018
Kaynak isteyen buyrun okusun keyif alıyorum böyle olaylarda.

Ertan 51
19.06.2016, 14:44
1-1 biter
Hopa'lı mümkün değil,
bu takım bu hali ve bu hoca ile Avrupa Şampiyonasına katılan hiç bir takıma gol atamaz,
rakip kendisi ikram eder ona bişi diyemem ama kendi gayretimizle gol atmamız imkansız,
bu kadar iddalıyım :)

Ertan 51
19.06.2016, 14:50
Fatih terim istifa edecek ya cek macından sonra elenmezse ,elendikten sonra daha durmaz. Büyük ihtimalle de Gsyle anlasacak
Sonra bu tırı vırı lig de şampiyon olacak tekrar godoş godş konuşmaya hareket çekmeye devam edecek değil mi,
3 buçuk şampiyon adayı ile başlayan ligimizin ilk 5 haftasında 1 buçuğu ligin başında havlu atacak,
kalan 2 takımdan birisinin şampiyon olduğu (o da şike ile,adam kayırmaca ile oluyor) bu topraklarda afra tafraya devam edecek büyük hoca olacak,ne güzel ülkeyiz değil mi :(

HOPA'LI TS'Lİ
19.06.2016, 15:39
EURO 2016 başarısızlığının hesabı TERİM başta olmak üzere oyuncu kadrosuna sorulmalı

bach72
19.06.2016, 15:40
En iyi üçüncüler arasında yer alabilmemiz açısından çok önemli bir maç.Averajlarda çok önemli olduğundan sadece galibiyet değil farklı bir skor yakalamamız lazım.O zaman haydi Çek Cumhuriyyeti golerin yağmur olsun Tff'nin takımının kalesine yağsın...

HOPA'LI TS'Lİ
19.06.2016, 16:30
Çek'lerin golleri istinye'deki kupa hırsızına gelsin

Ozan Yılmaz
19.06.2016, 17:13
Çek'lerin golleri istinye'deki kupa hırsızına gelsin
artık istinyede değil rivaya taşındılar komple :)

İsmail Sezgin
19.06.2016, 18:57
Şimdi bala alırız bu maçı çıkarız son zamanlarda bal çoktu yada rüşvet orasını bilemeyiz

oguzhanssan
19.06.2016, 19:00
Turnuva başında hiç gol atamayız demiştim ama etrafımdaki herkes yok Burak var demişti ama o kazmanın golcü olmadığını sanırım ben de dahil buradakiler anlamış. Cenk'i saymıyorum bile. Gol atamazsan elenirsin. Turnuvadaki en kötü takımız. Direnemeyen elenir. Bakın elenmemiz için herşeymüsait ama gel gör ki dün herkes berabere kalınca bizimkilere gün doğdu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alper Beyazay
19.06.2016, 19:50
Çekler kazanır malesef.

POYRAZ
19.06.2016, 20:03
Fatih Terim gibi bir futbol cahili oldugu sürece biz kazansak kazansak ancak sansa mac kazaniriz.

iyattara
19.06.2016, 20:15
Muhtemelen yenip gruptan en iyi 3.lerden biri olarak çıkarız. Ne hırvatistan i ne de ispanyayi yenmeyi beklemiyorduk zaten. Çekler ile sanslar eşit. Onlara da beraberlik yetmediği için kazanma şansımız var diye düşünüyorum.

emrex61
19.06.2016, 20:28
Şansa bala olurda çıkarsak sonra çok iyi top oynarsak ondan sonra başlarlar fatih terim böyle şöyle onun için istemiyorum çıkmak zaten bu sistemin yıkılması gerekiyor.

Tuğrul
19.06.2016, 20:36
En iyi 3. olarak organizasyona katıl, en iyi 3. olarak son 16'ya kal.

Yeni Avrupa şampiyonası formatı adeta başarısızlığı ödüllendiriyor.

92'de plajdan gelerek şampiyon olan Danimarka gibi. En iyi 3.'cülerden şampiyon çıkarsa belki bu durumu gözden geçirirler.

Fatih Terim şansı bu kez sürmeyecektir.

Rosicyki oynamasa da Çekler. Daha tempolu, dinamik bir takım. Üst tura çıkmayı bunlardan çok onlar haketti.

emrex61
19.06.2016, 21:02
Zamanında mustafa reşit akçaya kızardık compact futbol oynamamız gerekiyor dedi diye şimdi bunun en alasını kralını yapan italya lider durumda ah ah dogru taktik ve zamanlama çok önemli o kadro onu yapardı ozaman keşke hocamızı anlayabilseydik.

Yusuf BALCI
19.06.2016, 21:07
Çekler daha diri. Daha istekli. 0 puanla kapatırız malesef.

Enes Başkaya60
19.06.2016, 21:18
Çekleri farklı yenmek gerekiyor en iyi 3.lük için diye biliyorum farkı geçtim yenmemiz imkansız gibii birsey çünki turnuvanın açık ara En kötü takımıyız...

ucurum
19.06.2016, 21:39
Ne yazık ki kalede isyanın devrimin asi ruhun simgesi Onur oynarsa, Türkiye'yi tutmak zorunda kalacağım müsabaka.

ucurum
19.06.2016, 21:40
En iyi 3. olarak organizasyona katıl, en iyi 3. olarak son 16'ya kal.

Yeni Avrupa şampiyonası formatı adeta başarısızlığı ödüllendiriyor.

92'de plajdan gelerek şampiyon olan Danimarka gibi. En iyi 3.'cülerden şampiyon çıkarsa belki bu durumu gözden geçirirler.

Fatih Terim şansı bu kez sürmeyecektir.

Rosicyki oynamasa da Çekler. Daha tempolu, dinamik bir takım. Üst tura çıkmayı bunlardan çok onlar haketti.

Danimarka'nın olayı tam efsane yalnız... Bizim başımıza gelenler onların yanında bile geçemez...

Kemal Öztel
19.06.2016, 22:03
Onurn oynatılacağını zannetmiyorum.Sonuç için de en fazla 1 puan alabiliriz.Çekler daha yürekleriyle oynuyorlar bizimkiler gibi para için değil.Bakıyorsun milli takıma en çok prim dağıtılan takım,hocası en fazla maaş alan 3. hoca ama yine de gözü doyurmuyor paradan sebep birbirine giriyorlar.Şike sürecini düşününce insan Milli takımı desteklemek de gelmiyor zaten.Dışlanmışlığın neticesi bu

Hakan
19.06.2016, 23:59
Şu psikolojide çok zor olsa da 2 farklı yenersek turluyoruz.

kanterts
20.06.2016, 00:14
Şu psikolojide çok zor olsa da 2 farklı yenersek turluyoruz.
buna gercekten inaniyormusun kardes , bilmem kore afganistani yenecekte simbabwe israille berabere kalacakta ohooo. ayrica bu utanmaz ruhsuzlar 1 gol atamaz.terimin cikardigi kadroya gülüyorum.selcuk cöpü,oguzhan denen yumusak balon,anca fenerde iyi oynayan gönül,balta falan olmaz.kadroya almadigi toprak,aytac sulu falan saymiyorum eldeki oyuncularla da iyi bir kadro cikartabilir.kanatsiz oynuyoruz.artik saldirmaliyiz bu saatten sonra kaybedecigimiz birsey yok .

----------------------------------------onur---------------------------------------
ozan------------mecburen semih--------------mecburen balta-------------caner--------
-----------------------------topal----------nuri----------------------------------------------
-----------emre mor ---------------hakan--------------------Agirda turan------------------
--------------------------------------Cenk-----------------------------------------------------

ikinci yari yunus malli volkan sen girsin tempo lazim Takima , yürüyoruz sahada.

yorumsuz6117
20.06.2016, 00:35
2-0 n.. yeneriz afedersiniz.. Çekler bizi yener..

Yiğit Gayretli
20.06.2016, 00:47
Şunu atan olmadı mı hala? :)

9550

r9emre
20.06.2016, 02:20
Bunu soylemekten nefret ediyorum ama Fatih Terim bali yine tekerrur edecek ve Turkiye bu gruptan cikacaktir.

İskender Çakmak
20.06.2016, 08:39
Prim ve krallık dedikodularının gölgesinde oynanacak bir maç...

Avrupa'ya daha fazla rezil olmadan geri gelelim. :D

Külünkoğlu
20.06.2016, 08:40
Almanya biliyorsunuz tüm Avrupa'yı ekonomik olarak bir anlamda bakan ülkedir.

İşte o Almanya'ya biz o biçim fark attık.

Futbolculara katılım primi olarak 9 kat,

Beleşe götürülen bine yakın kişi sayısı, yapılan yüzlerce milyon Euro'luk harcamayı baz aldığımızda ise kaça katladığımız tahmin bile edilemiyor.

Bugün istifa etse sözleşme gereği 41 trilyon alacak olan ağız dudak fenomi teknik direktörünü de ekle üzerine.

Yetti mi ? daha durun,

demirören'nin o muhteşem ahlakı ve fizyonomisini de göz önünüze gelsin,
şike davası da ölümcül darbeyi indirsin.

Milli (!) takım mı ?

Geçiniz...

only ts
20.06.2016, 09:06
bu macii eeee alll eee ne dicektim bi dkk insallah bu maciii aliri... diyemiyorum ya korkuyorum banlanmaktan..

Faik Yılmaz
20.06.2016, 09:15
Zorla değil ya

İçimde heyecan yok bu maçla ilgili....

Yenerlerse yensinler ne yaparsa yapsınlar.....

( not : benim için vatanı sevmek ; vatana her türlü kötülük yapalırken gram ses çıkarmayıp milli maçlarda sahte gülüşlerle seviniyormuş gibi yapmak değildir. )

bkandil
20.06.2016, 10:00
Turnuva başlamadan "grup üçüncüsü olmamız benim için kafi" diyordum. Fakat iki maçta oynadığımız oyuna bakınca "sıfır çekmesek yeter" diyorum.

Fatih Özkan
20.06.2016, 10:12
Bunu soylemekten nefret ediyorum ama Fatih Terim bali yine tekerrur edecek ve Turkiye bu gruptan cikacaktir.

Ben de bundan korkuyorum.

UğurB
20.06.2016, 10:43
Vatandan uzakta olunca ve ay yildizi gorunce yine de icimi heyecan kapliyor.
Bence cikartilabilecek en iyi kadro:

Onur
Sener-Ahmet-Balta-Ismail
Topal-Oguzhan
Emre Mor-Hakan C.-Olcay
Yunus Malli

El Cordobes
20.06.2016, 11:02
Gelelim iddia ve sorulara:

1. Gökhan Gönül’ün menajeri Ahmet Bulut ile Semih Usta arasında bir ortaklık var mıdır?

2. Semih Usta’nın Beşiktaş bünyesinde bir görevi olmuş mudur?

3. Semih Usta Beşiktaş transfer komitesinde yer almış mıdır? Bu görevinden hangi tarihte ayrılmıştır?

4. Beşiktaş kulübünün Semih Usta’ya 18.06.2016 tarihi itibarı ile borcu bulunmakta mıdır? Bulunuyorsa, bu borç TL cinsinden ne kadardır? Bu borcun sebebi nedir?

5. Beşiktaş’ın eski bir yöneticisinin, kendi kulübüne oyuncu satmasını Beşiktaş Jimnastik Kulübü, yöneticileri, başkanı ve taraftarları etik bulmakta mıdır?

6. Fenerbahçe’nin eski futbolcusu ve kaptanı, Başakşehir oyuncusu Emre Belözoğlu’nunAhmet Bulut, Semih Usta ve GökselGümüşdağile herhangi bir ticari ilişkisi bulunmakta mıdır?

7. Volkan Bahçekapılı Emre Belözoğlu’nun yeğeni midir? Bahçekapılı aynı zamanda Fatih Terim’in damadımıdır? Bu şahsın Ahmet Bulut’un ortağı olduğu iddiası gerçeği yansıtmakta mıdır?

8. Göksel Gümüşdağ’ın Ahmet Bulut, Volkan Bahçekapılı, Emre Belözoğlu ve Semih Usta ile bir ticari ilişkisi bulunmakta mıdır?

9. Okan Buruk ve Arda Turan’ın Ahmet Bulut ile herhangi bir ticari ilişkisi bulunmakta mıdır?

10. Arda Turan’ın kardeşinin Ahmet Bulut ile herhangi bir ticari ilişkisi bulunmakta mıdır?

11. Yukarıda anılan kimseler içerisinde Gökhan Gönül’ün Beşiktaş’a transferi halinde doğrudan veya dolaylı olarak para kazanacak olan kişiler kimlerdir?

12. Fatih Terim milli takıma oyuncu seçerken Ahmet Bulut’un ve damadının menajerliğini yaptığı oyuncuları kayırmakta mıdır?

13. A milli takımda Ahmet Bulut’un kaç oyuncusu bulunmaktadır?

14. A milli takım kamplarında oyunculara Ahmet Bulut ile çalışmaları konusunda baskı yapılmakta mıdır? Örneğin hali hazırda Emre Mor’a bu tür bir baskı uygulanmakta mıdır?

15. Ozan Tufan’ın Bursaspor’da oynarken milli takım kampında Arda Turan ile bilinçli bir biçimde aynı odaya konularak Ahmet Bulut ile çalışması konusunda ikna edildiği iddiası gerçeği yansıtmakta mıdır?

16. Ahmet Bulut ile çalışmak istemeyen oyuncuların milli takımdan kesildikleri iddiası doğru mudur? Alper Potuk bu nedenle mi milli takımdan kesilmiş idi?

Futbol camiasının cevap beklediği soruların bir kısmı bunlar. Dileriz muhatapları bu soruları yanıtsız bırakmaz.

Odatv.com

kimin eli kimin cebinde belli değil. spor camiası başta terim olmak üzere bu tiplerden kurtulmadıkça Milli Takım aidiyeti insanlarda ciddi yaralar alacaktır. kim bilir daha ne olaylar dönüyor?

only ts
20.06.2016, 11:09
Zorla değil ya

İçimde heyecan yok bu maçla ilgili....

Yenerlerse yensinler ne yaparsa yapsınlar.....

( not : benim için vatanı sevmek ; vatana her türlü kötülük yapalırken gram ses çıkarmayıp milli maçlarda sahte gülüşlerle seviniyormuş gibi yapmak değildir. )

yazilariniz o kadar gozume batiyor ki... size gore herkes ayni herkes bir.. yok oyle birsey. yeter artik !!! size rap puani veren insanlar neyinize vermis acaba cok merak ediyorum. iyi kandirmissiniz insanlari

Faik Yılmaz
20.06.2016, 11:21
yazilariniz o kadar gozume batiyor ki... size gore herkes ayni herkes bir.. yok oyle birsey. yeter artik !!! size rap puani veren insanlar neyinize vermis acaba cok merak ediyorum. iyi kandirmissiniz insanlari
doğrusunu isterseniz size ne yazayım bilemedim....

kimseyi kandırmak gibi bir derdim yok dostum.....

Rap alma derdimde...

Birileri sev diyor diye kimseyi sevmek zorunda değilim.....

Kimsede benim gibi düşünmek zorunda değil... şahsi fikirlerimdir....

İçimden gelmiyor bu kirli düzenin , şikeci düzenin, torpille gelen oyuncularını desteklemek..

Gerçekten hakedenlerin seçilmediği , gerçekten hakedenlerin kupayı alamadığı bu kirli düzende heyecan duymuyorum , duyamıyorum....diyorum...

siz başka nedenlerle duyuyorsanız duyun arkadaşım size bir şey diyen mi var..... ?

only ts
20.06.2016, 13:40
doğrusunu isterseniz size ne yazayım bilemedim....

kimseyi kandırmak gibi bir derdim yok dostum.....

Rap alma derdimde...

Birileri sev diyor diye kimseyi sevmek zorunda değilim.....

Kimsede benim gibi düşünmek zorunda değil... şahsi fikirlerimdir....

İçimden gelmiyor bu kirli düzenin , şikeci düzenin, torpille gelen oyuncularını desteklemek..

Gerçekten hakedenlerin seçilmediği , gerçekten hakedenlerin kupayı alamadığı bu kirli düzende heyecan duymuyorum , duyamıyorum....diyorum...

siz başka nedenlerle duyuyorsanız duyun arkadaşım size bir şey diyen mi var..... ?

hayir benim tepkim suna, diyorsunuzki "benim için vatanı sevmek ; vatana her türlü kötülük yapalırken gram ses çıkarmayıp milli maçlarda sahte gülüşlerle seviniyormuş gibi yapmak değildir. " bende diyorumki benim gibi binlerce milyonlarca insan var, hem tepkisini gosterip hemde sesini cikaran. Ben ne kirli duzene evet diyorum nede susup bir kenara cekiliyorum. 8 yildir bu forumdayim, onca seye tepki gosterdim.. Yalaka Terime, onun saz arkadaslarina hepsine.. ama olay maca gelince destegimide sonuna kadar surdurdum.. Benim umrumda degil Terimin aldigi para. Terim buradan yilda 2.5m euro almasa ayni parayi GS den alacak yada baska bir konumdan alacak. Dogru mu ? Insanlar cikmis Senol gunes boyle degildi diyor. e be kardesim Senol gelse milli takima 100 bin euro yami calisacak ? birseye tepki varsa kisisellestirmeden sisteme tepki gostermeliyiz tipki sizin dediginiz gibi ancak bu, Milli takim yenilsin rezil olsun sonucuna dogurmaz.. Milli takim yenilsede rezil de olsa, 0 da cekse o adamlar yine kral gibi karsilanacak.. o zaman ha yenmisiz ha yenilmis.. ne farkeder ?

ben milli takim gol yediginde millet has oldu ohhh dediginde Allah belanizi versin dedim.. 1 hafta uzaklastirildim.. ama bunu diyenler cezalandirilmadi.. bunuda imzama koydum ama sonra kaldirdim, uzaklastirilmak istemedim..

simdi soyleyin bana, ben icimde kotu hislermi besliyorum, veyahutta soyle soruyum, bu duzene karsiyiz diye, duygularimizla celisip, olmayan hislerimizi olmus gibimi gosterelim, yani milli takim yenilsin mi ?

Faik Yılmaz
20.06.2016, 14:41
hayir benim tepkim suna, diyorsunuzki "benim için vatanı sevmek ; vatana her türlü kötülük yapalırken gram ses çıkarmayıp milli maçlarda sahte gülüşlerle seviniyormuş gibi yapmak değildir. " bende diyorumki benim gibi binlerce milyonlarca insan var, hem tepkisini gosterip hemde sesini cikaran. Ben ne kirli duzene evet diyorum nede susup bir kenara cekiliyorum. 8 yildir bu forumdayim, onca seye tepki gosterdim.. Yalaka Terime, onun saz arkadaslarina hepsine.. ama olay maca gelince destegimide sonuna kadar surdurdum.. Benim umrumda degil Terimin aldigi para. Terim buradan yilda 2.5m euro almasa ayni parayi GS den alacak yada baska bir konumdan alacak. Dogru mu ? Insanlar cikmis Senol gunes boyle degildi diyor. e be kardesim Senol gelse milli takima 100 bin euro yami calisacak ? birseye tepki varsa kisisellestirmeden sisteme tepki gostermeliyiz tipki sizin dediginiz gibi ancak bu, Milli takim yenilsin rezil olsun sonucuna dogurmaz.. Milli takim yenilsede rezil de olsa, 0 da cekse o adamlar yine kral gibi karsilanacak.. o zaman ha yenmisiz ha yenilmis.. ne farkeder ?

ben milli takim gol yediginde millet has oldu ohhh dediginde Allah belanizi versin dedim.. 1 hafta uzaklastirildim.. ama bunu diyenler cezalandirilmadi.. bunuda imzama koydum ama sonra kaldirdim, uzaklastirilmak istemedim..

simdi soyleyin bana, ben icimde kotu hislermi besliyorum, veyahutta soyle soruyum, bu duzene karsiyiz diye, duygularimizla celisip, olmayan hislerimizi olmus gibimi gosterelim, yani milli takim yenilsin mi ?

Orada size söylenen bir laf yok dostum....

Bazı insanlar kafalarını kuma gömüyorlar.... Çevremizdeki onca haksızlığa , çatur çutur yenilen kul haklarına gıklarını çıkarmıyorlar.... -ki buna bizim gasbedilen kupamızda umutlarımızda dahil.....

Ondan sonra yok ne olursa olsun milli takımı tutacakmışız.... Hangi milli takımı tutacağım.

1-) Rusyada takır takır oynayan Gökdenize hazırlık maçlarında dahi süre vermeyip yanağı benlileri oynatan milli takımımı..... ?

2-) Sinyor Terim'in oynayanları değilde şahsi ihtirasları ve Göksel Gümüşdağ gibi torpillilerin kurduğu milli takımı mı ?

3-)Şikecileri koruyup kollayan federasyonun başında olduğu takımı mı ?

4-)yoksa millet 1300 liraya sürünürken yüzbinlerce dolarlık primi beğenmeyip üstüne utanmadan para isteyen oyuncuların milli takımını mı tutacağım ?

Ben has olsun , oh olsun demiyorum.... Ne yendiklerinde ne yenildiklerinde bir şey hissedemiyorum diyorum..... Sadece o kadar.....

İnsanın bir yeri yanınca belirli bir süre sonra sinirler ölür o yer hissiz olur... Ne acı ne başka bir şey orayı etkilemez.... İşte benim bağrımda öyle olmuş.... bir şey hissetmiyor.... Bunda ben suçlumuyum yoksa bağrımı yakanlar mı onu işte siz arkadaşlarımın takdirine bırakıyorum....

Ozan Yılmaz
20.06.2016, 14:59
Neymiş yani, milli duygular diye bir şey yokmuş, her şey tamamen duygusal(!)
herkes ekmeğinin peşinde her yerde bir ticaret dönüyor gerisi kimsenin umurunda değil,
kimse de ben doydum demiyor herkes daha fazlasını istiyor...

Sefer A.
20.06.2016, 16:27
Üstte tartisan abilerimiz, ikiniz de haklisiniz...

HOPA'LI TS'Lİ
20.06.2016, 21:22
Romanya'yı yenen Arnavutluk kadar yürekli olamadık 2 maçta da

Son maçta galibiyet şık olur ama umudum az

cakalkerem
21.06.2016, 01:05
ula bunlar gider yine yener 3 fark olur sonra diğer gruplardaki maçlar istediğimiz gibi olur ite kaka çıkaız yine gruplardan...

fatih'in aslanları diye günlerce name dinleriz..
çok sanslı adam bu terim

Ahmet Başkaya
21.06.2016, 02:12
Kalbimiz Çekoslovaklarla.

Vurduğunuz gol olsun yiğitlerim.

HOPA'LI TS'Lİ
21.06.2016, 03:15
TERİM dünkü basın toplantısında kuzu gibi sessizliğe bürünmüştü.
İspanya maçından sonra sosyal medyadan kendisine ve hamile kızına yapılan davranışlar, psikolojisini bozmuş belli.
Konuşmalarından istifa sinyalleri aldım.
Çek'leri farklı yenebilirsek en iyi 3. olabiliyoruz ama çok zor arkadaşlar

Onur Akyüz
21.06.2016, 03:18
Arda-Gönül-Caner-Selçuk-Burak;

Bu 5 'eski kaşar' ve başlarında sinyör terim..

Ben çok eminim terim'in ömer toprak'ı, alper'i belki muhammet demir'i, ömer ali'yi, ersan'ı vs kısacası bu formayı hak edenleri çağırmayıp bu it sürüsüne güvendiği için pişman olduğuna.. Ama iş işten geçti.

Tabi sen yine gs'ye dönersin olan bizim milli takım sevgimize oldu. Tam bir pislik yuvasına çevirdiler orayı.

Ahmet Ulusoy
21.06.2016, 03:26
Benim gibi birinin dahi milli takım sevgisini bitirdiler. Adam hala suçu başkalarına atmaya çalışıyor. Ne biçim adamlara kaldık. Aslan Pirlo ne güzel özetlemiş içimizdekileri

Nazim Can
21.06.2016, 03:32
G.G nin futbolu bırakacağı yönde dedikodular var twitterda, inşallah bırakır.

Cengiz Çubukcu
21.06.2016, 07:22

gg kim yahu ? :)

Nazim Can
21.06.2016, 07:26
gg kim yahu ? :)

Gökhan Gönül abi.

Cengiz Çubukcu
21.06.2016, 07:31
Gökhan Gönül abi.

hayatta bırakmaz.... bu kadar enayi varken devam eder

HOPA'LI TS'Lİ
21.06.2016, 07:36
G. Gönül bırakmaz

toksoy61
21.06.2016, 09:54
fatih terim in bir balon ve aynı zamanda taktik fakiri olduğunu yıllardır söylerim. tek farkı takıma gaz vermesi ve futbolcuların ondan korkması. Pirlo nun açıklamaları da zaten aynı bizim dediklerimiz olmuş. Yenebileceğimiz gruptaki tek takım Çekler. en önemli adamları rocinky yok. çekler hırsla oynaycaklardır. galibiyet şansımız çok az

Emre İskender
21.06.2016, 14:17

milli takımı bırakır sadece...

Sefaenes
21.06.2016, 20:57
Ozan,Arda volkan Hala yine 11 de kaleci bir takımın yarısı olması gerekirken bizdeki Kova rakibin 50 odana gücüne yariyor. Mehmet hala stoper iyiki terim var kendini beğenmiş gerzek. Şenol Dünya 3 yaptığını çabuk unuttu

Jedi
21.06.2016, 21:12
vurduğun gol olsun çek cumhuriyeti,, gönder şunları evine..........

Anıl C
21.06.2016, 21:14
vurduğun gol olsun çek cumhuriyeti,, gönder şunları evine..........

:alkış::alkış:

artvints
21.06.2016, 21:31
modric oynuyorsa ispanya hırvatistan maçını izlerim.

bach72
21.06.2016, 21:38
tff'nin takımına zerre şans vermiyorum.gol bile atamaz.korner bile atacağından şüpheliyim.ama fatih terim denen dötünden bal akan adamın ballarını düşündükçe acaba diyorum ve içimi bir korku kaplıyor.

Hakan
21.06.2016, 22:08
Gooooooooooooooooolllllll

Sefaenes
21.06.2016, 22:09
Goooool

Sefaenes
21.06.2016, 22:16
Kalecimiz mal inan mal direk olmaz gol yemisti

batuhanTs
21.06.2016, 22:18
gol mu yedik ne oldu

yorumsuz6117
21.06.2016, 22:45
Emre harika bi çocuksun yolun açık olsun..

Hakan
21.06.2016, 22:47
İsmail çok sırıttı.
Çekler de kazanmak zorunda,2'yi yapıcaz inşallah

Emre ÖZTÜRK
21.06.2016, 22:47
Emre Mor attıracak birilerini belli oldu.Maç farka da gidebilir.Çekler çok ileride kuruyor savunmayı.

Mesut
21.06.2016, 22:53
Emre Mor Alanzinho'nun daha seri ve zeki hali çok iyi bir oyuncu umarım daha iyi yerlere gelir

Ege Kum
21.06.2016, 23:07
kaç farkla yenmemiz gerekiyor

Enes Başkaya60
21.06.2016, 23:08
kaç farkla yenmemiz gerekiyor

1 gol daha atarsak Arnavutluğu saf dışı bırakıyoruz...

Sefaenes
21.06.2016, 23:20
Gooool

Kazım Bostan
21.06.2016, 23:21
2008'den beri ilk kez bizimkilerin golüne sevindim :)

Hakan
Goooooooollllllllllll ulan gol be

Enes Başkaya60
Gol be gol yok artık diyorum...

Ege Kum
21.06.2016, 23:22
haha vaybe

Mert Oğuzlu61
21.06.2016, 23:25
Fatih Terim bali denen bir sey var. Yine gerceklesti.

Turnuvanin en kotu takimi, son maci kazanip ust tura cikiyor ustune bide dandik Galler ile eslesiyor. İste bu kadar dandik bir turnuva izliyoruz. Bu yasima kadar izledigim en anlamsiz ve kalitesiz, zevksiz, tatsiz, tuzsuz turnuva.

artvints
21.06.2016, 23:34
hakan oğuzhan arda'nın beraber oynaması teknik bir hataydı. hele ki bizden iyi takımlara karşı. takım iyi paslaşamıyor zaten, bu şekilde hızlı çıkma, bireysel özelliklerden yararlanma şansımızı da bitiriyorduk. bu eleştiriyi yapmak ve fizik olarak eksik oyunculara dikkat çekmek yeterliydi. hakan sağ kanatta oynamaz denmesine kızdı hoca ama emre varken oynamaz işte, yokken de oynamaz çok net.

batugol
21.06.2016, 23:38
fatih terim olmasa
boğazlarına kadar paraya boğulan ama halen daha para hesabı yapan futbolcular yerine sadece futbolu düşünen futbolcularımız olsa
halam ....
şimdi daha farklı şeyleri konuşurduk

DeAgLeMaNyAq
21.06.2016, 23:54
Büyük ihtimalle gruptan çıkarız Galler'i geçme şansımız var. Fatih Terim birazdan basın toplantısında biz bitti demeden bitmez diyip yine şovunu yapar...

yorumsuz6117
21.06.2016, 23:56
İrlanda'nın İtalya'yı yenmesi zor bi ihtimal , aynı şekilde İsveç'inde Belçika'yı yenmesi.. Ama futbol bu belli olmaz.. :)

kanterts
21.06.2016, 23:58
italya ispanyayla eslesti.as oyuncularini irlandaya karsi dinlendirirler.güvenmiyorum. ayrica isvecte belcikayi yenebilir ibrahimovic her an patlayabilir.
bu arada selcuk inan ölmüs.olcay sahanin futbolla alakasi yok , yalakalik yapiyor sadece.

yorumsuz6117
21.06.2016, 23:59
Yalnız top mop oynamadığımız bir gerçek..

ilelebeTS
21.06.2016, 23:59
Terim yatsın kalksın Burak'la Emre Mor'a dua etsin. Yoksa o kafayla maç falan kazanamazdı.

Murat'
22.06.2016, 00:00
Her maç istediğimiz gibi oluyor. Diğer maçlar da istediğimiz gibi bitecek adım gibi eminim.

Mesut
22.06.2016, 00:02
Ozan Tufan ile çok dalga geçildi ama bu maçın en iyisiydi.Tebrik etmek lazım

olcay_61
22.06.2016, 00:03
Sırf sinyor terim şov yapacak egosu tavan yapacak diye sevinemiyorum.
Onca yanlışına rağmen kazandık, şans yanımızda olmaya devam ederde aylık 1 milyon tl alan imparatorumuza rağmen devam ederiz

selcuk
22.06.2016, 00:03
bu takimin kaptani burak olmamasi büyük haksizlik

karakter sorunu olsada ünal karaman ve fatih tekkeden baska buragin kadar cabalayan Türk futbolcu görmedim

Enes Başkaya60
22.06.2016, 00:04
Ozan tufan İsmail Burak Emre Mor takımın en iyileriydi selcuk en kötüsü gerçekten bitmiş...

Kemal Öztel
22.06.2016, 00:07
Hakikaten zoru seviyoruz 2 fark lazımdı geldi helal olsun

yorumsuz6117
22.06.2016, 00:07
Büyük ihtimalle gruptan çıkarız Galler'i geçme şansımız var. Fatih Terim birazdan basın toplantısında biz bitti demeden bitmez diyip yine şovunu yapar...

Geçersek rakibimiz kesin olarak Galler mi ?? Fransa diyenler var..

Mesut
22.06.2016, 00:10
Geçersek rakibimiz kesin olarak Galler mi ?? Fransa diyenler var..
Evet gruptan çıkarsak rakip Galler

U.Sadıkoğlu
22.06.2016, 00:12
Helal olsun be çocuklar oynamanız için illa yumurtanın dayanması gerekiyormuş demek.

artvints
22.06.2016, 00:13
pas oyunundan vazgeçmemiz gerektiğini turnuvanın başında söyledim. yok 4 6 0, yok pas oyunu oturtuyormuşuz falan filan. öyle kolay mı iki senede pas oyunu oturtmak? fatih terim stili belli, türk oyuncuların alışkanlığı belli, rakipler belli. gitti geldi olacak, tempo yükselecek, ikili mücadelelere küçük cephelere dönecek maçlar, duygularla oynanacak. emre gibi oyuncu varken burak varken, pas yapıp pres yemeye gerek yoktu. ispanya gibi takıma kontra yapmayacaksın da kime yapacaksın? fatih terim'in çok net teknik hataları var ama o kadar gereksiz yerlerden vuruldu ki, şovu hak etti şimdi. her seferinde aynı şey oluyor zaten, bir şekilde işin içinden çıkıyor fatih terim. ayrıca hırvatistan ve ispanya her şeye rağmen yenerdi bizi.

ilelebeTS
22.06.2016, 00:19
Daha gruptan çıkmadan gider yapmaya başladı futbolcular bir de çıkarsak vay halimize

ibrahim
22.06.2016, 00:23
Harami züppeler yine dört ayağına düştü. Dünyanın düzeni böyle, yapacak bir şey yok. :)

Enisc
22.06.2016, 00:29
1-0'a çıkamamaları ne kadar kesinse 2-0'a çıkmaları o kadar kesindi. İrlanda veya İsveç'in galip gelmesinin imkanı yok.

Bırak sadece 1 maç kazanmayı, turnuva boyunca atılan sadece 2 isabetli şutun tur getirmesi turnuvayı özetliyor. Olağanüstü bal var gerçekten ya. Şu balın 10'da 1'i Trabzonspor'da olsa CL'de gruptan çıkar EL'de yarı final oynardık.

Üst turu getiren gol ektedir.

http://i.imgur.com/EAYMa5R.png

ilzinho61
22.06.2016, 00:43
Harami züppeler yine dört ayağına düştü. Dünyanın düzeni böyle, yapacak bir şey yok. :)

Daha maç öncesindeki yayında alınan ve alinmayan primleri tek tek detaylariyla açıklayanlar, sosyal medya üzerinden birbirileriyle laf sokma yarışına giren futbolcular, Ispanya maçı sonrasında gerekeni yapacağım diyin teknik direktör, yaladıkları insanlara laf edilmesin diye taraftarı ve milleti sonuçlardan sorumli tutan ve o konuma nasıl geldikleri aşikar olab yorumcular, benim hakkımı çalıp yüzüme gülenler, "Vatan meselesi, sonuçta Türkiye" diyip her pisliğe göz yumanlar, "Vatan uğruna" oynayıp prim 500.000 Euroluk primi almadığı için ağlayan futbolcular ve bana karşı her türlü haksızlığın baş sorumlusu olan Türkiye Futbol Federasyonunun takımı benden değildir!

Onlar sevinsin ama ben yarin İbrahimoviçin veya Irlandali Longun golü için sevineceksem bu onların suçudur!

Harun-61
22.06.2016, 00:46
TRT de arka planda tercümeleri yapan Halil degil mi ?

artvints
22.06.2016, 00:50
TRT de arka planda tercümeleri yapan Halil degil mi ?

evet.

Yiğit Gayretli
22.06.2016, 00:51
Ben böyle bir bal görmedim ya.

h@msi61
22.06.2016, 01:02
Gruptan cikarsak rakip Galler. Ve Almanya, Ispanya, Italya, Fransa, Ingiltere kuranin diger tarafinda kaliyor, yani bu takimlarla finale kadar oynamiyoruz. Bizim tarafta Isvicre, Hirvatistan, Polonya ve muhtemelen Portekiz/Belcika olacak. Ikinci olmus olsak Italya ve ardindan Almanyayla oynayacakken suanda Galler ile oynayip sonrasinda Portekiz/Belcika maci galibiyle oynama sansimiz var. Uzun lafin kisasi ballidan ote bir milli takima sahibiz.
Yarin da bence Italya ve Belcika yenilmez ve gruptan cikariz.

Ogün'
22.06.2016, 01:04
Şimdi Galler mi rakip?Bu Terim ne ballı adam

Hakan
22.06.2016, 01:11
Ahımız yok sanırım :)

ÖmürKaradeniz61
22.06.2016, 01:17
Yanlız Galler dediğiniz takım en aşağı favoriler kadar iyi,benim turnuvada sürpriz takımım Galler.

selcuk
22.06.2016, 01:18
https://pbs.twimg.com/media/ClgfcHvXIAA95NC.jpg

Alika87
22.06.2016, 01:32
Italya birinci olmayi garantilemis ve yarin yedek kadroyla oynayip cok mücadele eden irlandaya karsi kaybedebilir.
F Grubundan kesin bir takim bizi gecek, Macaristan Portekize karsi yenerse haric. Tüm öbür sonuclar bizi gecer ücünlük siralamasinda. Yani isimiz denildigi kadar garantili degil. Arnavutluga acidim, bizden cok daha fazla hak etmisler turu.

artvints
22.06.2016, 01:37
galler gibi takımlar daha tehlikeli oluyor. ramsey ve bale var.gerektiği kadar yıldız olunca görev dağılımı rahat oluyor, takım ruhu oturuyor. benzer durum polonya'da var. ilk kadroya dönmemeli kesinlikle, içimizden geçerler. aynı şekilde hızlı oyuncularla, defans, hızlı atak, tempo, heyecana devam.

Bud Spencer
22.06.2016, 01:38
Ozan Tufan ile çok dalga geçildi ama bu maçın en iyisiydi.Tebrik etmek lazım

ilk macinda en iyisiydi balta ile beraber ama top'dan anlamiyor insanimiz...ne burada nede baska platformlarda

emrex61
22.06.2016, 01:39
Ben kompact futboluyla italyanın finale kadar çıkacahını düşünüyorum biz gruptan çıkarsak galleri yenebilecegimizi düşünmüyorum tamamiyle ingiliz ekolu futbol hızlı hucum ayaga seri paslar filan iyi bir takım galler

Hakan
22.06.2016, 01:40
Ozan'ın gol atmasına çok sevindim,Allah yardım etti adama.

yorumsuz6117
22.06.2016, 01:42
Galler çok sağlam takım.. Nerdeyse bütün oyuncuları Premier ligde oynuyor Galler takımının Tottenham'da , Lestır'da falan.. Çokta iyi oynuyorlar.. Şanslar %60 Galler 40 Türkiye olur..

alone_6161
22.06.2016, 01:43
sevinen sevinsin de ben sevinmiyorum. terim ayda 1 trilyon cebe indirdikçe, futbolcular hak etmedikleri paraları cebe indirdikçe, ve biz enayiler vergilerimizi kuruşu kuruşuna ödedikçe sevinmiyorum, sevinmeyeceğim...

Mert'
22.06.2016, 01:43
Galler gelirse bile Galler'i favori görüyorum ben.

selcuk
22.06.2016, 01:55
https://pbs.twimg.com/media/ClgjgV9WkAId1ze.jpg

dogrumu bunlar?

yorumsuz6117
22.06.2016, 01:57
İtalya liderliği garantilemiş İspanyayla eşleşmiş ve yedek çıkacaklarmış , İrlanda kazanabilir..

yorumsuz6117
22.06.2016, 02:01
Yalnız Selçuk İnan gerçekten bitmiş..

Sefer A.
22.06.2016, 02:39
https://pbs.twimg.com/media/ClgfcHvXIAA95NC.jpg
Yarin aksam da durumun böyle olma ihtimali var mi ?
Arnavutluk ile beraber üst tura çikalim

emrex61
22.06.2016, 02:43
Yarin aksam da durumun böyle olma ihtimali var mi ?
Arnavutluk ile beraber üst tura çikalim

düzelttim pardon yanlış hesap yamışım baya karışık durum :D

Sefer A.
22.06.2016, 03:11
düzelttim pardon yanlış hesap yamışım baya karışık durum :D
Isveç'in yenmemesi, Portekiz'in de kaybetmesi durumunda sanirim Arnavutluk bizimle birlikte çikar
InsaALLAH öyle olur

Onur Akyüz
22.06.2016, 03:29
https://pbs.twimg.com/media/ClgjgV9WkAId1ze.jpg

dogrumu bunlar?

Tabi ki değil.

Toplum olarak her şeyi dramatize etmeye çok ilgiliyiz. Babası kazaya sebep olduğu için çok kısa bir süre ceza yemiş. Annesinin terkettiği filan da yok.

Oğuzhan Fidan
22.06.2016, 03:29
O değilde bu maçtan sonra dortmund iyiki zamanında kapatmışım transferi yoksa işimiz çok zordu demişlerdir ve performansına baylıyolardır şuan emrenin.. Bana kalırsa almanyadan hiç gelmesin böyle topçular

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hanzale
22.06.2016, 03:41
İtalya liderliği garantilemiş İspanyayla eşleşmiş ve yedek çıkacaklarmış , İrlanda kazanabilir..

nasıl garantilemiş ikili averaj yok olası farklı belçika galibiyetinde ikinci olmuyor mu? irlanda ve isveçe şans tanımıyorum kendi adıma

emrex61
22.06.2016, 04:13
Şöyle birşey var bide Macaristan portekizi yenerse eyer direk çıkıyoruz kim ne yaparsa yapsın ama bu maç berabere yada portekiz yenerse diyer maçlara yani italya ve belçika maçları bizi belirlicek durumumuzu.

HOPA'LI TS'Lİ
22.06.2016, 08:07

Kötü haber

HOPA'LI TS'Lİ
22.06.2016, 08:09
Mucize olmazsa, bu akşam normal şartlarda İsveç ve K. İrlanda kazanamaz ve en iyi son 3. olarak gruptan çıkarız.

Alika87
22.06.2016, 09:45
nasıl garantilemiş ikili averaj yok olası farklı belçika galibiyetinde ikinci olmuyor mu? irlanda ve isveçe şans tanımıyorum kendi adıma

ben dün ekstra statüleri okudum ve orada ikili averaj var yaziyor.

beratika
22.06.2016, 12:42
Ahmet Şimşirgil (TRTde uzuun uzun milli takıma gider yapan Tarihçi prof) ve Fatih Terim arasındaki atışma yok mu burada ://
Terim daha TRT ile konuşmam falan dedi ya kellesini istiyor sanırsam
Ben biraz olayın mazagin kısmındayım herhalde :D

TS61_NL
22.06.2016, 12:57
2li averaj var ve Ispanyanin kaybetmesiyle kendileri Italya ile eslesti. Hatta hatta alttaki eslesmelerde Ispanya Italya Fransa Almanya ve Ingiltere var. Kisacasi bu takimlar final macinda birbirleriyle eslesemiyorlar. Simdi Fatih Terim balli degilde ne? Tek dezavantaji Italyanin grubu 1.olarak bitirip Ispanya ile eslesmesi akabinde Irlanda karsisina buyuk ihtimalle yedek agirlikli bir takim ile cikmasi olacaktir. Irlanda yada Isvecin galip gelmesi zaten bizi turnuvadan elemeye yetiyor. Belcika kaybedecegini sanmyorum lakin Isvecin 2 mactada kaleye attigi tek sut yokmus dogru okuduysam fakat Irlanda son sansi icin grubu 1.bitirmis Italyaya karsi saldiracaktir. Haaa gucu yeter mi onu bilemiyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
22.06.2016, 13:05
İyi ki varsın küçük dev adam Emre MOR

Faik Yılmaz
22.06.2016, 13:08
Ahmet Mehmeti yenerse....

Osman Hamdiyi döverse.....

Ayşe Fatmayı severse....

Macaristan Portekizi de yerse....

Üst turda imişiz..... :)

SamZuk
22.06.2016, 15:35
Arkadaşlar Kamerun 2. Jeolojik zamanda Avrupa kıtasına bağlı olduğunu söyleyerek uefaya başvurmuş. Eğer kabul edilirse Kamerun ve san marino maç yapacak bu maç berabere biterse ve copa Amerikayı Uruguay alırsa gruptan çıkıyoruz.

En iyi 3.lerin bile çıktığı turnuvada işimiz başkalarına kalmış. Çıkarsakta gruptan bayram edecekler var. Ağlanacak halimiz var da ahhh ah

Utku61
22.06.2016, 19:16
Bakıyorum da her şey bir tarafa , futboldan keyif alamayanlar var. Bu kadar saçma sapan eleştiriler, abartılı sevinçler. Yazık...

emrex61
22.06.2016, 19:19
Vay arkadas Fatih terim şansı devam ediyor macaristan 1-0 öne geçti portekiz karsısında maçı macarlar alırsa 2.tura çıkmayı garantilicez vay be bize harbi allahım yardım ediyor :D

Hakan
22.06.2016, 20:03
Cucaaaaaaaaaak koçum benim

Colakoglu
22.06.2016, 20:05
Ronaldoooo

Mehmet Fatih Silik
22.06.2016, 20:10
Ulan ne manyak mac oluyor

Colakoglu
22.06.2016, 20:17
Ronaldooooooo [emoji1]

Mehmet Fatih Silik
22.06.2016, 20:19
Ah ulan ah...direkten döndü

TS61_NL
23.06.2016, 00:00
2li averaj var ve Ispanyanin kaybetmesiyle kendileri Italya ile eslesti. Hatta hatta alttaki eslesmelerde Ispanya Italya Fransa Almanya ve Ingiltere var. Kisacasi bu takimlar final macinda birbirleriyle eslesemiyorlar. Simdi Fatih Terim balli degilde ne? Tek dezavantaji Italyanin grubu 1.olarak bitirip Ispanya ile eslesmesi akabinde Irlanda karsisina buyuk ihtimalle yedek agirlikli bir takim ile cikmasi olacaktir. Irlanda yada Isvecin galip gelmesi zaten bizi turnuvadan elemeye yetiyor. Belcika kaybedecegini sanmyorum lakin Isvecin 2 mactada kaleye attigi tek sut yokmus dogru okuduysam fakat Irlanda son sansi icin grubu 1.bitirmis Italyaya karsi saldiracaktir. Haaa gucu yeter mi onu bilemiyorum.

Bir bildigimiz varmis...