PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EURO 2016 | D Grubu | Türkiye 0 - 1 Hırvatistan | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2

U.Sadıkoğlu
03.06.2016, 10:31
9428- 9429
TÜRKİYE - HIRVATİSTAN

EURO 2016 D GRUBU
12.06.2016 - 16:00
Stadyum: Parc des Princes

Yayın: TRT 1

alone_6161
03.06.2016, 10:59
Haydi Hırvatlar. Kalede Onur yoksa vurduğunuz gol olsun.

bach72
03.06.2016, 12:07
2011-3 temmuzundan beri takımım Trabzonspor milli takımım Trabzonspor.Ve bu Fenerbahçe küme düşürülüp bizim maddi ve manevi zararlarımız karşılana kadar değişmeyecek.

Hırvatistan-TFF'nin takımı arasında oynanacak maç ile ilgili söyleyebileceğim tek şey;

Vurduğun gol olsun Hırvatistan

Anıl C
03.06.2016, 12:10

Mesele sadece Onur degil.
Hakkimizi calan hirsizlari kim koruyor ise beter olsun.
Onlardan biri de Tff'dir.
Bu takimi Türkiye'nin milli takimi olarak görmüyorum.
O yüzden bu takimin zerre basarili olmasini istemiyorum.

Mehmet Cihan Kocaman
03.06.2016, 12:50
Şu milli takıma karşı "desteklemiyorum, vurduğun gol olsun Hırvatistan" gibi yorumlar gerçekten sıkmaya başladı.
Çoğu renkdaş çok duygusal davranıyor. O takımda Onur da var ve TFF'nin başında kim olursa olsun o takım TÜRKİYE'yi temsil edecek.

Furkan Tütüncü
03.06.2016, 13:06

2011-3 temmuzundan beri takımım Trabzonspor milli takımım Trabzonspor.Ve bu Fenerbahçe küme düşürülüp bizim maddi ve manevi zararlarımız karşılana kadar değişmeyecek.

Hırvatistan-TFF'nin takımı arasında oynanacak maç ile ilgili söyleyebileceğim tek şey;

Vurduğun gol olsun Hırvatistan

Mesele sadece Onur degil.
Hakkimizi calan hirsizlari kim koruyor ise beter olsun.
Onlardan biri de Tff'dir.
Bu takimi Türkiye'nin milli takimi olarak görmüyorum.
O yüzden bu takimin zerre basarili olmasini istemiyorum.

Bu TFF bi gün gider ama Türk milli takımının adı her zaman olacak. Olası bir rezillikte ülkemizin adı olacak. Yarın insanlar tüpçü ve ekibinin TFF'si kaybetti demeyecek, Türkiye kaybetti diyecek.

bach72
03.06.2016, 13:56
Bu TFF bi gün gider ama Türk milli takımının adı her zaman olacak. Olası bir rezillikte ülkemizin adı olacak. Yarın insanlar tüpçü ve ekibinin TFF'si kaybetti demeyecek, Türkiye kaybetti diyecek.Desinler.Tınnn

taha küçük
03.06.2016, 14:24
Tff 'nin yaptığı salakliklar yüzünden Türk milli takımının kaybetsini istemek sacmaliktan başka bişey değil.bu takım bizim türkiyenin her zaman türk milli takımının yanındayız umarım en iyi yerlere gelir milli takımın yenilmesini isteyen zihniyeti de kınıyorum yazık size.

İ. SARAL
03.06.2016, 14:27
Normal şartlarda Hırvatlar alır.

alone_6161
03.06.2016, 15:37
Bu TFF bi gün gider ama Türk milli takımının adı her zaman olacak. Olası bir rezillikte ülkemizin adı olacak. Yarın insanlar tüpçü ve ekibinin TFF'si kaybetti demeyecek, Türkiye kaybetti diyecek.

Bunu bana değil, milli takımdan senelik 4-5 milyon avro alan terime, küçük başarılara anormal primler alan oyunculara demen daha doğru olmaz mı? Bu saydıklarımda hakkım olan bir kuruş varsa haram olsun.

Benim hakkımı vermeyen, bana bir şampiyonluğu çok gören, beni adam yerine koymayan, göz göre göre suçu, suçluları savunan, onları kurtarmak için kanunları, kuralları, kurulları değiştiren, şike davasının üzerini örtmekle gurur duyduğu bir federasyonun başarısına ancak ve ancak üzülürüm...Umrumda da değil....

Dip.Ing.Mag.
03.06.2016, 15:52

bu aynen, kendilerine zamaninda, hükümetlerin ideolojileri tarafindan kimlik üzerinden kisitlamalar yapilan kürtlerin, günümüzde kahrolsun t.c. katil devlet diye bagirmasina benziyor. pireye kizip yorgan yakmamak gerek. tüpcü müpcü hikaye dedigin gibi gelip gecici yaptiklari kendilerini baglar. Milli olan her seyin arkasinda durmaliyiz hele hele üzerimizde baskilarin arttigi su dönemde.

Gümüshaneli61
03.06.2016, 16:18
Benim istegim tuhaf olabilir ama ben TFF takiminin ya sampiyon olmasini ya da grupda hezimet yasayip rezil olmasini istiyorum. Ikisinden biri insallah olur.

7can61
03.06.2016, 16:44
Benim bazı takıntılarım var, mesela fener rum takımıyla da ermeni takımıyla da oynasa feneri tutamıyorum, Trabzon rezilleri de oynasa maçını mutlaka izliyor ve destekliyorum, milli takımın başındaki vampirlere rağmen üzerinde ay yıldız olduğu için mutlaka destekliyorum.
Yolları açık olsun.

Doğukan Uçan
03.06.2016, 17:48
yenen gruptan cıkar. mandzukic ve modric kilit oyuncular bunları durdurursak 1 puan garanti

~UniCef~
03.06.2016, 18:47
Insallah kazaniriz. Hayata küsüp Allaha küfretmek gibi bisey, Milli takimi tutmamak

yorumsuz6117
03.06.2016, 19:17
1 Puan alırsak gruptan çıkma adına iyi sonuçtur..

umutayberkukul
03.06.2016, 19:44
2010-2011 den beri milli takımı desteklemiyorum hoş benim desteklememe ihtiyaçları da yok biz kimiz ki bir avuç hakkı yenmiş güçsüz ötekileştirilmiş sen şampiyonlar ligine gittin parayı al sus otur denmiş gariban bir topluluk. hakkımı helal etmiyorum bu şerefsizlere tabi ki saldır Hırvatistan.

Mert'
03.06.2016, 19:59
Türkiye hazırlık maçlarında iyi sonuçlar aldı ama Hırvatistan çok daha tecrübeli takım tek farkla kazanırlar gibi.

Mellih
03.06.2016, 20:30
Milli takım benim bayrağımın takımı, tff'nin takımı değil. Hırvatistanın kazanmasını istemek gibi düşünce kimsenin içinde olamaz.

redbul
03.06.2016, 20:58
rubun kilit maçı ben çek cumhuriyetinin sıfır çekeceğini düşünüyorum eğer hırvatistanı yenersek 6 puan yapıp 2. olur gruptan çıkarız diyorum da asıl önemli olan hırvat takımını yenebilirmiyiz adamların orta sahası modriç real madridde rakitiç barcelonada oynuyor çok zor bir maç bu maçı alan gruptan çıkar ispanya ile beraber

Doğukan Uçan
04.06.2016, 03:05
Forvet yok bizde doğru düzgün nasil gol atacak bu takim merak ediyorum

ÖmürKaradeniz61
04.06.2016, 09:23
Bence kazanırız bu maçı,milli takımın seviyesi gerçekten çok iyi düzeyde.

baby_face_
04.06.2016, 10:05
Yeni jenerasyondan umudum var. Bu gençlerin başında Şenol hocamız olacaktı ki ne futbol oynardık.

SM-G930F cihazımdan gönderildi

Hasan Habip Özbay
04.06.2016, 11:26
1 puan çok iyi olur türkiye için ama volkan babacan bu takımı yakacak yazın bi kenara çok ballı bu sefer tutmaz

ANIL
04.06.2016, 11:47
BAŞARILAR TÜRKİYEM. :trbyrk::trbyrk::trbyrk:

ffırtına
04.06.2016, 12:10
Her ne kadar şike sürecinden sonra milli takımdan soğumaya başlasak da forma üzerindeki ay-yıldızı görünce tekrar gururlanıyoruz.. Futbol sadece futbol değildir elin gavur Almanyası, Fransası ülkemizi her noktadan karıştırmanın peşinde bu ve bunların peşinden giden diğer Avrupa ülkelerine karşı tabiki de Türkiye'yi sonuna kadar destekleyeceğiz.. Arkandayız TÜRKİYEM...

Faruk BERBER
04.06.2016, 12:56
UEFA'nın yayınladığı Türkiye Milli Takım muhtemel 11'i;

Volkan Babacan; Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Hakan Balta, Caner Erkin; Selçuk İnan, Volkan Şen, Hakan Çalhanoğlu, Oğuzhan Özyakup, Arda Turan; Burak Yılmaz.

Uğur Kalyoncu
04.06.2016, 13:04
Ben kura şansına göre yari final veya final oynayacagimizi düşünüyorum...

Allah yardımcımız olsun..

Iyi baslamak önemli. .

zalis
04.06.2016, 13:29
Kazanamazsak da kaybetmemeliyiz bence. Hırvatlardan alınacak bir puan gruptan çıkmak için atılacak en onemli adım olduğu kanaatindeyim.

bkandil
04.06.2016, 14:36
Ligde oynanan maçları gördükten sonra bu arenada pek başarı beklemiyorum...

Gruplarda sonuncu olmamak yeterli benim için...

İbrahim Keleşoğlu
04.06.2016, 14:39
en zor 2 gruptan birindeyiz bence grubu gecersek bir 2008 daha yaşayabiliriz

umitçebi
04.06.2016, 21:19
Bence Hırvatistan oyuncu kalitesi ile yarı final adaylarındna biridir..İspanya isim olarak İspanya artık..Tabiki bu benim fikrim..İspanya ile ikincilik için yarışırız diye tahmin ediyorum..

bahadır2561
04.06.2016, 21:53
Çıkmamız büyük sürpriz olur

Cihad Varlı
05.06.2016, 03:58
Üçüncü takımında çıkma ihtimali olduğu için ilk maçtan alacağımız beraberlik ve Çek galibiyeti bir aksilik olmazsa bizi bir üst tura çıkarır. Hırvatistan maçını kaybetmemek çok önemli o yüzden.

Anıl C
05.06.2016, 11:44
0-3

Soner Albayrak
05.06.2016, 16:13
Şükür ki rengimiz belli. Damalı forma candır. :cool:

Yiğit Gayretli
05.06.2016, 16:15
Türkiye'nin Hırvatistan karşısında şansı San Marino kadar...

yorumsuz6117
05.06.2016, 16:21
3. takımında çıkabilme ihtimali Türkiye için büyük şans oldu bu turnuvada.. 2 takım çıksa eskisi gibi şansımız yoktu..

r9emre
05.06.2016, 16:25
Turkiye, Hirvatistan'i 2 farkli skorla gecer. Bu 2-0 olur, 3-1 olur...

OĞUZHAN061
05.06.2016, 18:36
guruptaki en zor maçımız

Joomla!
05.06.2016, 18:58
bol gollü maglubiyetler dilerim.

emrex61
05.06.2016, 21:42
Zenginler milli takımı inş. hak ettiği yeri bulur

artvints
05.06.2016, 21:48
arda hakan oğuzhan forvet arkasında fazla.hepsi aynı işi yapacak oyuncular. oraya bir tane hücum oyuncusu lazım. hakan'ı sağ kanada yakın oynatmak ben senden sadece duran topları kullanmanı bekliyorum demektir.

emrex61
05.06.2016, 21:57
arda hakan oğuzhan forvet arkasında fazla.hepsi aynı işi yapacak oyuncular. oraya bir tane hücum oyuncusu lazım. hakan'ı sağ kanada yakın oynatmak ben senden sadece duran topları kullanmanı bekliyorum demektir.

Aynen katılıyorum Ozan tamamen yetersiz gelişim gösteremicek en fazla bu bariz belli ediyor kendini caner çok tırt ismail varken caneri oynatmak tam imPARAtorun işi.

artvints
05.06.2016, 22:02
Aynen katılıyorum Ozan tamamen yetersiz gelişim gösteremicek en fazla bu bariz belli ediyor kendini caner çok tırt ismail varken caneri oynatmak tam imPARAtorun işi.

ozan'ın performansı kötü ama o tipte başka oyuncumuz yok.ozan oynamaya devam eder. bence müthiş bir potansiyeli var. iyi hocanın eline düştüğüne farkını hemen belli etmişti, oğuzhan'ın yedekte kaldığı sezonda.

ilelebeTS
05.06.2016, 22:05
Kanatsız futbol oynarsan adamlar seni perişan eder böyle. Arda bizim Erkan'dan beter topu her aldığında kendi kalesine doğru gidiyor. Çalhanoğlu, Oğuzhan, Ozan oynuyor mu oynamıyor mu belli değil. Emre Mor ile Volkan Şen girerse 2. yarı takım rahatlar.

emrex61
05.06.2016, 22:06
ozan'ın performansı kötü ama o tipte başka oyuncumuz yok.ozan oynamaya devam eder. bence müthiş bir potansiyeli var. iyi hocanın eline düştüğüne farkını hemen belli etmişti, oğuzhan'ın yedekte kaldığı sezonda.

Ozanın bilekleri öyle aman aman seri bir adam deyil tipik bodozlama önlibere tipi günümüz futbolunda oradaki oyuncuların hepsi kıvrak ve zeki oyunculardan oluşur ozanın maç boyunca yan bas geri pas dan baska bir haltını göremedim ben bunları gördükce nasıl futbolcu olamadım kendime isyan ediyorum iddia ediyorum ayağım kırılmış olmasaydı çok farklı yerlerde olurdum :D

Uğur Ö.
05.06.2016, 22:59
bol gollü maglubiyetler dilerim.
Sebep ?

Şuandaki tüm futbolcular bu formayı hakediyor. Nedir bu karın ağrısı?

Alika87
05.06.2016, 23:00
Bu takım en fazla bir puan alır kupada.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

emrex61
05.06.2016, 23:08
Sebep ?

Şuandaki tüm futbolcular bu formayı hakediyor. Nedir bu karın ağrısı?

Caner hak ediyor ilk 11 oyuncusu deyil ama keza ozan da aynı sekilde emre mor yedek kalmaması lazım bu cocuk çok farklı bişey.

U.Sadıkoğlu
05.06.2016, 23:10
Gruptan çıkarsak (çıkacağımızı düşünüyorum) yarı finali görürüz.

yorumsuz6117
05.06.2016, 23:12
Oğuzhan ve Çalhanoğlu'nun birlikte oynaması takımın hücum gücünü düşürüyor ikiside koşmayan ayağa top isteyen futbolcular.. Sinyor Terim'in birinin yerine hızlı kanat koyması lazım 11'de.. Hakan Çalhanoğlu duran topları iyi kullandığı için Milli takımda oynayabiliyor zaten onun dışında artı bi özelliği yok.. İkisinden birini tercih etmesi lazım..

emrex61
05.06.2016, 23:28
Ozanın en kötü yanı çok yan pas ve geri pas topla driplink atamıyor yoksa iyi topcu bu çağda ön liberolar atağa kaldıran tipdir atagı kesen deyil.Caner fizik ve kondisyonu aşırı eksik onun kanadından bol bol geldiler ismail hazır ve fit o oynamalı.Selçuk da ozanla aynı tip oyuncu ozan uzun boylu ve yapılı hali selçugun.Genel anlamda fizik ve kondisyon aşırı düşük takımda slovakya bizi böyle hapsettiyse hırvatistan ispanya basketbol oynar bizle eleştiri olucak olmasıda lazım bu saydıklarım kişilerin deyil ülke futbolun genel sorunu

TSemih61
05.06.2016, 23:30
Ozan Tufan'da futbol zekası yok. Bir yol olmaz.

Volkan Şen, Olcay Şahan gibi işe yaramazları alacağına Gökhan Töre'yi almalıydı. Eksikliği hissediliyor. Takım ileri çıkamıyor, tam bir kabız futbolu, 3. pası tamamlıyamıyorlar. Ayrıca Arda ne sevimsiz bir herifsin sen. Bu tip adamlar yüzünden milli takımı gönülden destekleyemiyorum.

Ayrıca Mehmet Topal ortasahaya çekilmeli. Selçuk yerine de Nuri oynamalı. Oğuzhan ve Hakan da aynı anda oynayamaz.

Resmen kaos futbolu oynatıp başarılı olmaya çalışıyor Fatih Terim. Organize takımlar neye uğradığını şaşırırlar, bizimkilerin ne yapacağı kestirilemiyor çünkü. Spontane rastgele bir oyun. 2008'deki gibi yarı final gelebilir.

---------------Volkan---------------
Gökhan----Ahmet----Hakan---Caner
----------Mehmet----Nuri----------
Oğuzhan------Yunus---------Arda
--------------Burak---------------

Yunus ve Burak iki hızlı adam, kontraya yatkın. Ayağı düzgün oyuncular vasıtasıyla, tamamen hücuma hızlı çıkmaya yönelik bir kadro.

kanterts
05.06.2016, 23:35
ozan tufan cok güclü ama . ön liberoda iyi isler yapiyor , oynamali . yalniz selcuk inan cok bos bir oyuncu bana göre . kesinlikle nuri sahin oynamali .
Ömerin olmamasi skandal zaten stoperde sikinti yasariz bunu söylemistim. Onun disinda MIlli Takimi cok begeniyorum , kolay kolay gol yemiyoruz .
bir sekilde kazaniyoruz . öne gecmek cok önemli .

artvints
05.06.2016, 23:44
Ozanın en kötü yanı çok yan pas ve geri pas topla driplink atamıyor yoksa iyi topcu bu çağda ön liberolar atağa kaldıran tipdir atagı kesen deyil.Caner fizik ve kondisyonu aşırı eksik onun kanadından bol bol geldiler ismail hazır ve fit o oynamalı.Selçuk da ozanla aynı tip oyuncu ozan uzun boylu ve yapılı hali selçugun.Genel anlamda fizik ve kondisyon aşırı düşük takımda slovakya bizi böyle hapsettiyse hırvatistan ispanya basketbol oynar bizle eleştiri olucak olmasıda lazım bu saydıklarım kişilerin deyil ülke futbolun genel sorunu

ozan öyle bir oyuncu değil. toplu topsuz öne doğur gidebilen, top ataşıyabilen enerjik bir oyuncu. selçuk pasla oynar ve asla geniş alanda dribling yapmaz. topla birlikte mesafe geçmez. birbirini tamamlayacak iki oyuncu.performansları tartışmaya açık tabi.ozan'ın çok maç eksiği var.bu sene şımardı biraz.normalde böyle bir oyuncu, potansiyeli var. http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/18/galatasaray-2-2-bursaspor-mac-ozeti

emrex61
05.06.2016, 23:50
ozan öyle bir oyuncu değil. toplu topsuz öne doğur gidebilen, top ataşıyabilen enerjik bir oyuncu. selçuk pasla oynar ve asla geniş alanda dribling yapmaz. topla birlikte mesafe geçmez. birbirini tamamlayacak iki oyuncu.performansları tartışmaya açık tabi.ozan'ın çok maç eksiği var.bu sene şımardı biraz.normalde böyle bir oyuncu, potansiyeli var. http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/18/galatasaray-2-2-bursaspor-mac-ozeti

Ben şuanki haline bakıyorum milli takım gelişim yeri deyil hak edenin oynadıgı yerdir ülkenin en büyük sorunu bu zaten kendini geliştirirsen milli takıma gelirsin bu tavır ve disiplin olmadıgı için futbolcularda sezon içinde kendini salmaları cok normal oluyor nası olsa alcak beni

MehmeTS_ADANA
06.06.2016, 00:26
ispanyada hırvatistanda bence eski gücünde değil saçma sapan şeyler yapmazsak gruptan çıkarız bence

Alika87
06.06.2016, 00:31

En iyi ihtimal biz en iyi ücüncüler olarak gruptan cikariz, o zaman rakibimiz ya Fransa yada Ingiltere. Fransa'Ya karsi turu gecme sansimiz 5%, Ingiltereye karsi 7,5%.

Ben sahsen 1 puanla grup sonuncusu olarak elenecegimizi düsünüyorum.

angraf
06.06.2016, 00:54
burada hırvatistanı destekleyenleri anlamıyorum.

Bir milli takım varsa onu desteklersin içindeki topçu başkan ya da teknik kadro sorunları apayrı arma için seversin desteklersin.

Bazı arkadaşların bu konuları tekrar düşünmesini diliyorum.

Milli takımıma. başarılar.

My
06.06.2016, 01:24
Milli takımıma. başarılar.Kusura bakmayın da buna katıla katıla gülerim :D

Adamlar milli takımı kendi vitrinleri olarak kullanıyor bizimkiler de tüm saflığıyla adamların vitrinlerine olmadık anlamlar yükleyip tüm olup biteni görmezden gelip destekliyor :) Yazılacak çok şey var da, neyse... :)

Emirhan Çorumlu
06.06.2016, 01:40
---------------Volkan------------
Gökhan-M.Topal-H.Balta-Caner
---------Oguzhan-Selcuk-------
Y.Malli----H.Calhanoglu----Arda
--------------B.Yilmaz-----------

Bu Kadrodan çiksa çiksa bu 11 çikar bana göre... Gönül isterdi H.Balta'nin yerine Ömer Toprak olsun... Ayrica Yunus Malli yerine Emre Mor da oynayabilir... Henüz tecrübesiz ama Oyuna ayri bir renk katiyor bence...

angraf
06.06.2016, 03:02
iyi futbol iyi oyuncularla oynanır bizden olması gereken onur dışında belki mehmet ekici olabilirdi oda yeterli değildi bu sene önce adam gibi oyun oynayacağız ki milli takım seçmelerinde ki haksızlıklara laf söyleme hakkımız ve yüzümüz olsun. Siz gülebilirsiniz. Ben ise ağlarım. Trabzonspor ve trabzon gibi milliyetçi ve vatansever bir takımın taraftarı milli takımı desteklemiyorsa bizi sallayalım gitsin ts lilik bu değil eğer bu doğru bir tsli davranışı ise ben tsli değilim o halde bu onu gerektiriyor.

Ama şike sebebiyle milli takıma küsülmez .

Kusura bakmayın da buna katıla katıla gülerim :D

Adamlar milli takımı kendi vitrinleri olarak kullanıyor bizimkiler de tüm saflığıyla adamların vitrinlerine olmadık anlamlar yükleyip tüm olup biteni görmezden gelip destekliyor :) Yazılacak çok şey var da, neyse... :)

Hamdi Karamahmutoğlu
06.06.2016, 05:24
Hezimetin ilk ayağı olur bence.
Mağlubiyet bekliyorum.

İ. SARAL
06.06.2016, 09:12
Hırvatistan rahat alır.

Dip.Ing.Mag.
06.06.2016, 09:18
hirvatlar bizi yenemez. biz de onlari yenemeyiz. mac net beraberlik

Anıl C
06.06.2016, 10:44
Mahalleyi süsledik hirvat bayraklariyla.

U.Sadıkoğlu
06.06.2016, 11:59
Ay Yıldızımızı astık balkonumuza, işyerimizin kapısına 2008 tarifesini yine uygulayacağız Hırvatlara bekliyoruz...

alone_6161
06.06.2016, 12:16
Rakitic, Modric ve Mandzukic.

Sonuç belli.

~UniCef~
06.06.2016, 12:52
Insan en azindan o Bayragi destekler..

yüregimts
06.06.2016, 14:31
Onur moralsiz duruyo , canımı sıkıyo onu öyle görmek

cem1990
06.06.2016, 15:30
Biz ve Hırvatlar gruptan çıkarız
İspanya bu sefer olmayacak

Ertan 51
06.06.2016, 15:49
burada hırvatistanı destekleyenleri anlamıyorum.

Bir milli takım varsa onu desteklersin içindeki topçu başkan ya da teknik kadro sorunları apayrı arma için seversin desteklersin.

Bazı arkadaşların bu konuları tekrar düşünmesini diliyorum.

Milli takımıma. başarılar.
Renktaş av.şampiyonasının genel başlığına yazmıştım,
düşüncelerimi yazmayım gönül kırgınlıkları yaşanmasın diye,
şimdi senin haklı sitemini görünce cevap verme gereği duydum,
başka renktaşları bilmem ben kendi adıma cevap veriyim,
aslında haklısın,olması gereken senin dediğin,
bazen kendi kendime bile çok kızıyorum bu kadar da olma bas frene diye,
çoğu ortamda dillendiremiyorum da zaten,direk vatan haini damgası yiyorum,
ama elimde değil duygularımda gram değişme olmuyor,
Hırvatları severim bırak Hırvat maçını Ermenistan ile oynasak bile inşallah yeneriz diyemiyorum :(
benim açımdan durum bu,
haksızlık,haksızlık,o haksızlığı yapanların pişkinliği,
haksızlığın son bulacağına olan inancımın sıfır olması derken,
kimseye diyemesem bile içimden sıfır puan alsak keşke diye geçiyor,
yapacak bişi yok:(
sen de bizi çok görme,anlamaya çalış.

Joomla!
06.06.2016, 15:58
beter olsunlar, sifir "0" puanla dönsünler.

Uğur_Dmrtrk
06.06.2016, 16:20
beter olsunlar, sifir "0" puanla dönsünler.

:) kısmet..belki de öyle olacak..

gökçay61
06.06.2016, 16:32
grup zor. takımın defansına bakıyorum hakan BALTA. en iyi oyuncumuz kralımız efsanemiz ise barçada sürekli sorgulanan rakitici bile kesemeyen bayrampaşanın gururu arda. takımdan hiç bir beklentim yok. yüksek ihtimalle 0 çekerler yada bir iki tane beraberlik alırlar.

ccd6167
06.06.2016, 21:13
Onur kalede yoksa elenebilirler hiç sıkıntı yok. Milli takım falan 2011 de bitti benim içinde. He destekler miyim TÜRK forması olduğu için desteklerim. Diğer Türki cumhuriyetindekilerin desteklerini görünce ister istemez kıpırdıyoruzx

kanterts
06.06.2016, 21:37
Saldir Türkiyem.Hirvatlari yenmeliyiz, Özgüvenimiz yüksek . Cikip kazanacagiz insallah.

U.Sadıkoğlu
06.06.2016, 22:39
Taze anketimiz de geldi katılalım :)

Uluhan
06.06.2016, 23:28
Slovenya karsisinda izledigim takim gruptan cikamaz; tabii ki gercek turnuva maclarinin havas farkli olur.

Hem stoperde hemde forvet hattinda problem yasayabiliriz.

bach72
06.06.2016, 23:32
TFF'nin takımının başında 2011-2012 sezonunda "şimdi susuyorum sezon sonu konuşacağım" diyip şampiyon olduktan sonra sus-pus olan işgüzar Fatih var.Hala konuşacak!!!
Hırvatistan maçı sonunda aldığı farklı mağlubiyetle patlıcan gibi morarmış suratını görmeyi iple çekiyorum.

Ceyhan61
07.06.2016, 10:43
Şikeci ülke (Türkiye) karşısında Hırvatistan'a başarılar vurdukları gol yedikleri ofsayt olsun.:yattara:

Kimse kalkıp bana ay yıldızdan bahsetmesin hakettiğimiz kupa verilene kadar o ay yıldız o forma üzerinde kirlenmiş bir şekilde kalacaktır. Adı ''Milli'' olan haramzedelerin takımı değil Hırvatistan Yunanistan'la oynasa yine rakibi desteklerim o iş başka bu iş başka şampiyonluğumuz verilene kadar haramzadelerin karşısındayım.

ozturk
07.06.2016, 12:53
Hırvatistan orta sahası iyi.
Kazanırlar gibi.

akin0834
07.06.2016, 14:11
mehmet topal ve hakan balta çakma kırma tandemle naaparız .. nereye kadar gideriz .. bence milli takımımız bu turnuvada sıfır çekecek .. çok üzülerek söylüyorum ..

tandem dediğin alpay-bülent korkmaz gibi isimlerle oluştururlur ..

yorumsuz6117
07.06.2016, 15:26
Barca'da 2 Real'de 2 İnter'de 2 Juventus'ta 1 tane 11 oynayan oyuncuları var..

Mehmet Cihan Kocaman
07.06.2016, 15:31
Desteklemeyen, kızgın ve kırgın olan gölge etmesin. Gelip burda Hırvatmış gibi propoganda yapmasın.
Destekleyenlere saygınız olsun biraz. Bu takımda Onur da oynuyor. Onur'a neden kızmıyorsunuz bu "şikeci" Milli Takımda niye oynuyorsun diye?
Ay yıldıdızlı bayrağı temsil ediyorlar. Hırvatlar fark atınca sadece şikeci TFF değil tüm Türkiye rezil olur.

Vurduğun gol oldun TÜRKİYE'M!

bach72
07.06.2016, 23:11
Desteklemeyen, kızgın ve kırgın olan gölge etmesin. Gelip burda Hırvatmış gibi propoganda yapmasın.
Destekleyenlere saygınız olsun biraz. Bu takımda Onur da oynuyor. Onur'a neden kızmıyorsunuz bu "şikeci" Milli Takımda niye oynuyorsun diye?
Ay yıldıdızlı bayrağı temsil ediyorlar. Hırvatlar fark atınca sadece şikeci TFF değil tüm Türkiye rezil olur.

Vurduğun gol oldun TÜRKİYE'M!Bmn'nin forum kurallarında benim tabirimle Tff'nin takımı sizin tabirinizle Türkiye milli takımının maçlarında rakip takım kesinlikle tutulamaz-desteklenemez diye bir madde varsa amenna.Ha yoksa ki yok diye biliyorum Hırvatistan'ı veya Tff'nin takımının karşısındaki bir başka rakibi destekler mahiyette iletiler yazmam sıkıntı olmasa gerek.Kim hangi takımı tutmak istiyorsa tutsun.Önemli olan tercihlere saygı göstermektir.Ben şahsen kimseye Tff'nin takımını niye tutuyorsunuz diye sormadım-sormam da.

Ahmet Ulusoy
08.06.2016, 08:16
Hırvatlar turnuvanın gizli favorisi

bkandil
08.06.2016, 08:19

O da bir şey mi, bizde de İstanbul takımlarının yedekleri var :D

alone_6161
08.06.2016, 12:06

Vurduğun gol oldun TÜRKİYE'M!

Burası açık bir forum ve herkes hakaret etmeden istediğini yazar. Sizin görüşünüzde olmayanlar size saygısızlık yapmıyor ve bu başlığa mesaj yazıp yazamayacağıma, hangi mesajları yazıp yazmayacağıma siz karar veremezsiniz.

Son olarak da cumhurbaşkanından, başbakanına, muhalefet liderlerinden milletvekillerine, medya, iş dünyası sporun ırzına geçen şikecileri koruyacak, kollayacak, tff başkanı şikenin üzerini örtmekle gurur duyacak, şike yapan klüp küme düşürülmesin diye kurallar, kurullar değiştirilecek, şike yapanlar hapis yatmasın diye kanunlar değiştirilecek, şike yapan hapis yatmasın diye hukuka aykırı yeniden yargılanma kararları alınacak, milli takım tamamen istanbul takımı ve belli menajerlerin oyuncularının piyasa yaptığı mekana dönecek, terim yılda primler hariç 3-4 milyon avro cukkalayacak, futbolcular traştan başarılara anormal paraları cukkalayacak, ben de bu rezil, kepze, pespaye düzenin değişmesini istediğim için susacağım öyle mi? Kusura bakmayın ben bu tabloyu destekleyemem, siz desteklersiniz saygı duyarım. Destekleyenler saygısızlık yapmasın, bu başlığa yazmasın vs de demem...

Mehmet Cihan Kocaman
08.06.2016, 12:12
Burası açık bir forum ve herkes hakaret etmeden istediğini yazar. Sizin görüşünüzde olmayanlar size saygısızlık yapmıyor ve bu başlığa mesaj yazıp yazamayacağıma, hangi mesajları yazıp yazmayacağıma siz karar veremezsiniz.

Son olarak da cumhurbaşkanından, başbakanına, muhalefet liderlerinden milletvekillerine, medya, iş dünyası sporun ırzına geçen şikecileri koruyacak, kollayacak, tff başkanı şikenin üzerini örtmekle gurur duyacak, şike yapan klüp küme düşürülmesin diye kurallar, kurullar değiştirilecek, şike yapanlar hapis yatmasın diye kanunlar değiştirilecek, şike yapan hapis yatmasın diye hukuka aykırı yeniden yargılanma kararları alınacak, milli takım tamamen istanbul takımı ve belli menajerlerin oyuncularının piyasa yaptığı mekana dönecek, terim yılda primler hariç 3-4 milyon avro cukkalayacak, futbolcular traştan başarılara anormal paraları cukkalayacak, ben de bu rezil, kepze, pespaye düzenin değişmesini istediğim için susacağım öyle mi? Kusura bakmayın ben bu tabloyu destekleyemem, siz desteklersiniz saygı duyarım. Destekleyenler saygısızlık yapmasın, bu başlığa yazmasın vs de demem...

Ben yazmayın demiyorum size. Madem umrunuzda değil, madem destekmiyorsunuz bunu belirtin ve uzatmayın. Buraya gelip "Vurduğun gol olsun Hırvatistan" yazıp Hırvatistan marşı koyunca sevimsiz oluyorsunuz. Bu da burda milli takımı destekleyenlere saygısızlık oluyor. Adam gibi gelip burda "Umrumda değil desteklemiyorum" yazanlara lafım yok. Burda sizin Hırvat propogandasını çekmek zorunda değil kimse.

U.Sadıkoğlu
08.06.2016, 12:30
Arkadaşlar bu konuda son ve net açıklamayı yapayım daha sonra tekrar tartışma konusu olmasın.

Kimsenin A Milli Takımı destekleme mecburiyeti yok, kimsenin bunu gelip aşırı dozajda propoganda yaparak belirtmeye gereksinim duymasına da gerek yok. Daha ileri gideyim kimsenin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gibi bir zorunluluğu da yok.

Tüm bunlar ekseninde Türk Milli Takımı kaybettiğinde sevinmenize üzülmenize kimsenin birşey diyeceği yok ancak memleketimizin terör belasıyla mücadele ettiği şu kritik günlerde gelip burada Türk ve Türkiye düşmanlığına çıkacak lafzlara, o minvalde yapılacak yorumlara müsamaha göstermemizi beklemeyin. Türkiye Avrupa'da bir müsabaka kaybettiğinde "Türkler yenildi" diyorlar milletimizle alay ediyorlar bunu karikatürlere yansıtıyorlar bu tarz olaylar basit bir mesele olarak değerlendirilmemeli. Hırvatların şike skandallarında adı geçmiyor mu Her ülkede oluyor böyle skandallar Şampiyonlar Liginde şike yapıyor adamlar yaptırımı ne oldu Ülke içinde elbette belli başlı organlar mücadelelerini sürdürüyor ama ben hiçbir Hırvat'ın önümüzdeki Pazar günü oynanacak müsabakada Türkiye'yi destekleyeceğini zannetmiyorum.

Tüm bunları değerlendirdiğimizde içeride yaşanan meseleleri farklı şekilde çözeriz belki turnuvanın ikinci maçında kaleye Onur geçecek onu kulüpten kovalım o zaman TFF'nin Milli Takımı'nda oynuyor böyle şey olur mu? Burada Ay-Yıldız ve diğerlerinin bir mücadelesi söz konusu dünya gündeminde bu meselenin nasıl değerlendirileceğini göz önünde bulundurarak yorum yapalım destekleyin demiyorum ancak desteklemiyorsanız bile burada Anti-Türkiye propogandası yapma amacı taşısın taşımasın buna müsade etmeyeceğiz.

Mehmet Cihan Kocaman
08.06.2016, 12:34
Arkadaşlar bu konuda son ve net açıklamayı yapayım daha sonra tekrar tartışma konusu olmasın.

Kimsenin A Milli Takımı destekleme mecburiyeti yok, kimsenin bunu gelip aşırı dozajda propoganda yaparak belirtmeye gereksinim duymasına da gerek yok. Daha ileri gideyim kimsenin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gibi bir zorunluluğu da yok.

Tüm bunlar ekseninde Türk Milli Takımı kaybettiğinde sevinmenize üzülmenize kimsenin birşey diyeceği yok ancak memleketimizin terör belasıyla mücadele ettiği şu kritik günlerde gelip burada Türk ve Türkiye düşmanlığına çıkacak lafzlara, o minvalde yapılacak yorumlara müsamaha göstermemizi beklemeyin. Türkiye Avrupa'da bir müsabaka kaybettiğinde "Türkler yenildi" diyorlar milletimizle alay ediyorlar bunu karikatürlere yansıtıyorlar bu tarz olaylar basit bir mesele olarak değerlendirilmemeli. Hırvatların şike skandallarında adı geçmiyor mu Her ülkede oluyor böyle skandallar Şampiyonlar Liginde şike yapıyor adamlar yaptırımı ne oldu Ülke içinde elbette belli başlı organlar mücadelelerini sürdürüyor ama ben hiçbir Hırvat'ın önümüzdeki Pazar günü oynanacak müsabakada Türkiye'yi destekleyeceğini zannetmiyorum.

Tüm bunları değerlendirdiğimizde içeride yaşanan meseleleri farklı şekilde çözeriz belki turnuvanın ikinci maçında kaleye Onur geçecek onu kulüpten kovalım o zaman TFF'nin Milli Takımı'nda oynuyor böyle şey olur mu? Burada Ay-Yıldız ve diğerlerinin bir mücadelesi söz konusu dünya gündeminde bu meselenin nasıl değerlendirileceğini göz önünde bulundurarak yorum yapalım destekleyin demiyorum ancak desteklemiyorsanız bile burada Anti-Türkiye propogandası yapma amacı taşısın taşımasın buna müsade etmeyeceğiz.

Tam olarak anlatmak istediğim buydu, teşekkürler.

Ertan 51
08.06.2016, 12:39
Yorumsuz :D :alkış:

Anıl C
08.06.2016, 12:44
Kimsenin burada Türkiye ya da Türk düsmanligi yok.
Hakkimizi yiyenlerin de milli takim formasi, bayragi arkasina saklanmaya hakki yok.
Neymis tüm Avrupa bizimle dalga gececekmis.
Hak yiyen babamin oglu olsa affetmem.
Sadece sorumlular degil, bu ülkenin %70'i şikeye sahip cikti. Hatta Trabzon sehrinin %70'i dahil.
O yüzden acimiyorum.
Din imani agizda sakiz edenler, milliyetcileri iceri tikipta en koyu milliyetcilik yapanlar ülkenin menfaatine diye diye ülkenin anasini 14 senedir aglatiyo.
Simdi de milli duygular arkasina siginarak gündem degistirmelerine müsaade etmem.
Hirvatistan'in atacagi gollerde burada goooool yazmayi sabirsizlikla bekliyorum.

Adem Erdoğan
08.06.2016, 12:44
24 takım saçmalığı nasıl icat edildi acaba ?

Kıtada zaten 30 35 ülke var.

Manu61
08.06.2016, 12:48

24 takım çok fazla. Ayrıca 4 takımın olduğu gruptan 3. takım bile çıkıyorsa ben buna turnuva demem.

Anıl C
08.06.2016, 12:50

Amac sadece para kazanmak.
Ne kadar cok ülke
O kadar cok para

U.Sadıkoğlu
08.06.2016, 12:52
Elemeler 43 takımla oynandı arkadaşlar.

Adem Erdoğan
08.06.2016, 13:02
24 takım çok fazla. Ayrıca 4 takımın olduğu gruptan 3. takım bile çıkıyorsa ben buna turnuva demem.

Ben de demem kesinlikle.
Böyle olacağına saçma sapan milli aralar verilmesin turnuva 2 ay sürsün ve tek seferde olsun ön elemeler olmasın yani.
Normal ligler baltalanmamış olur.

Ne kadar cok ülke
O kadar cok para

Dediğin gibi UEFA'nın da bizim TFF'den bir farkı kalmadı.

Adem Erdoğan
08.06.2016, 13:04

Ben de demem kesinlikle.
Böyle olacağına saçma sapan milli aralar verilmesin turnuva 2 ay sürsün ve tek seferde olsun ön elemeler olmasın yani.
Normal ligler baltalanmamış olur.

Ne kadar cok ülke
O kadar cok para

Dediğin gibi UEFA'nın da bizim TFF'den bir farkı kalmadı.

Ertan 51
08.06.2016, 13:10
Ben Hırvatları;Türklüğümün,Bayrak sevgimin,Vatan sevgimin ve Adamlığımın gereğini yaptığım için destekliyorum,bu forumdaki farklı düşünen renktaşlarıma saygı duyarım,onlar bana saygı duysalar iyi olur :)
alone_6161 in yazdıklarına kinim bin sene geçse bitmez.
yemişim avrupa şampiyonasında haramzadelerin takımını desteklemesini,
Vatan Millet Sakarya diyenlerin hepsi iş başa düşünce fare gibi deliklere saklanırlar da ölen gine ben olurum benim evlatlarım olur,onun için ben kendimi biliyorum,Allah ta kalbimi biliyor gerisi hikaye.

Zeki Akyol
08.06.2016, 13:17
ben defansif oynamalıyız diyorum, ama bu kadroda bunu yapacak oyuncu potansiyeli yok..ortasaha direncli olamaayacak ve 2 farkla yenileceğiz

Ertan 51
08.06.2016, 13:33
Hep futbol dışı konuştum bir de maç la ilgili düşüncemi yazıyım :)
Normal şartlarda bırak Hırvatları turnuvada yenebileceği takım 1-2 yi geçmez bizimkilerin,ama takımın başındaki godoşun balı akla gelince bekleyip göreceğiz artık:confused:

Ahmet Kuru
08.06.2016, 13:55
İnş kazanırız. kazanırsak eğer gruptan çıkma adına büyük bir Avantaj sağlamış oluruz.

İ. C. Ertem
08.06.2016, 14:04
Şike sürecinde yapılanlar, yaşananlar, ortaya saçılan pislikler hala dün gibi aklımızda..Ve bu şike ahlaksızlığını koruyup kollayan bir federasyon ve bu federasyonun siyasi çıkarlara göre şekillendirdiği bir başkan ile ekibi hatta o federasyonun kafasına buyruk 5+2 yıllık mukavelesi gereği toplamda 24.8 milyon Euro verdiği teknik ekibin başındaki egosu tavan yapmış şahsiyeti gördükçe içim acıyor ve ne yalan söyleyeyim içimden ne izlemek ne de desteklemek geliyor. Kusura bakmayın beyler, UEFA ve CAS’tan alınan cezalar ortada, 3 Temmuz sürecinin siyaset eliyle nasıl dizayn edildiği ve şikeyi ortaya çıkaranlara nasıl karşı operasyon düzenlendiği ortada.. Sadece adalet istiyoruz.

alone_6161
08.06.2016, 14:43
Ben Hırvatları;Türklüğümün,Bayrak sevgimin,Vatan sevgimin ve Adamlığımın gereğini yaptığım için destekliyorum,bu forumdaki farklı düşünen renktaşlarıma saygı duyarım,onlar bana saygı duysalar iyi olur :)
alone_6161 in yazdıklarına kinim bin sene geçse bitmez.
yemişim avrupa şampiyonasında haramzadelerin takımını desteklemesini,
Vatan Millet Sakarya diyenlerin hepsi iş başa düşünce fare gibi deliklere saklanırlar da ölen gine ben olurum benim evlatlarım olur,onun için ben kendimi biliyorum,Allah ta kalbimi biliyor gerisi hikaye.

Ağzınıza sağlık. Ülke sıkıntıya düştüğünde bu haramzadeler ilk uçakla defolup giderler, savaşan, vuruşan, ölen yine sizle biz oluruz.

alone_6161
08.06.2016, 14:51
Türkiye Avrupa'da bir müsabaka kaybettiğinde "Türkler yenildi" diyorlar milletimizle alay ediyorlar bunu karikatürlere yansıtıyorlar bu tarz olaylar basit bir mesele olarak değerlendirilmemeli.

Sn.Sadıkoğlu, bizimle maç kaybedince değil, asıl icraatlarımızı öğrenince dalga geçiyorlar emin olabilirsiniz. Çek Cumhuriyeti'nde tanıştığım Çek vatandaşla konuşurken, ki kendisi ülkemiz futboluna yabancı olmayan biri (arzu ederseniz kim olduğunu özelden açıklarım), fatih terimin primler hariç senelik 3,5-4 milyon avro para aldığını söylediğimde adam gözlerini faltaşı gibi açıp 3-5 saniye sustu ve ağzından ilk dökülen kelime de "niye" oldu. Ben de kendisine bunu ben bile anlayamıyorum dedim. Ülkemizdeki şike sürecini duyduğunu belirttikten sonra, kendisine şikecilerin hiç ceza almadığını söylediğimde, devlet eliyle korunduklarını anlattığımda adam dumura uğradı. Yenilince kimse kimseyle dalga geçmez, asıl bu olaylarla bizlerle dalga geçiyorlar. Biz adam olsaydık da elalemi kendimize güldürmeseydik...

only ts
08.06.2016, 15:24
Ne olursa olsun, benim bayragimi temsil ediyorlar.. Nasil olurda dedelerimizin katillerini desteklerim. Sizde nasil bir kan var, da hirvatistan yener insallah diyorsunuz. Yaziklar olsun boyle dusunenlere.

bach72
08.06.2016, 21:08

Tüm bunları değerlendirdiğimizde içeride yaşanan meseleleri farklı şekilde çözeriz belki turnuvanın ikinci maçında kaleye Onur geçecek onu kulüpten kovalım o zaman TFF'nin Milli Takımı'nda oynuyor böyle şey olur mu? Burada Ay-Yıldız ve diğerlerinin bir mücadelesi söz konusu dünya gündeminde bu meselenin nasıl değerlendirileceğini göz önünde bulundurarak yorum yapalım destekleyin demiyorum ancak desteklemiyorsanız bile burada Anti-Türkiye propogandası yapma amacı taşısın taşımasın buna müsade etmeyeceğiz.Kardeş herşeyi geçtimde ay yıldız forma giyen oyuncuların bir çoğu bu ülkede bedelli askerlik yaptı.Bankaya paralar yatırıldı ve askerlik yapıldı.Ve bunların hemen hepside gol sonrası asker selamı veren samimiyetsiz tipler.
Türkiye düşmanlığı yapılmasına ne sen ne ben ne de bir başkası müsamaha göstermez bu forumda.Ama benim anladığım milliyetçilik kavramının içinde güçlülerin güçsüzlere zulmü yoktur.Hak,hukuk,adalet,insan hakları,özgürlükler,demokrasi,emeğe saygı vardır.Bu değerler var olduğu sürece o ülkenin yuttaşı olmaktan onur ve gurur duyarız.Bu değerlerin en azından emeğe saygı,adalet kısmını şikeciler ve şikecileri kollayanlar yok ettiler.Bu ülkenin onurlu ve gururlu yurttaşları olacaksak bu değerleri yok edenlere karşı mücadele edeceğiz.Bu mücadeleyi gösterenler gerçek milliyetçilerdir.

Fatih Birinci
08.06.2016, 21:27
Milli takımı desteklemiyorum arkadaşlar oruclu agzımlan söylüyorum vallaha cok istiyorum ama icimden gelmiyor

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Fatih Birinci
08.06.2016, 21:29
Kanki sen yari finali gör ben de eşşegim

U.Sadıkoğlu
08.06.2016, 21:33
Kanki sen yari finali gör ben de eşşegim

Böyle konuşma Fatih'im be Leicester'ın 3-0'lık maçını hatırlatırım sana Capslerin hala telefonda duruyor :)))

Fatih Birinci
08.06.2016, 21:35
Böyle konuşma Fatih'im be Leicester'ın 3-0'lık maçını hatırlatırım sana Capslerin hala telefonda duruyor :)))
O belliydi tamam da milli takim yari final görsün dediklerimin arkasindayim kardesim

Enisc
08.06.2016, 22:15
edit: gereksiz uzadi aşağıdaki alıntı durumun özeti

Ben Hırvatları;Türklüğümün,Bayrak sevgimin,Vatan sevgimin ve Adamlığımın gereğini yaptığım için destekliyorum

Futbola dönecek olursak her ne kadar milli takımın oyunu biraz düzelse de turnuva için yeterli mi ? Hırvatistan'ı yenmeleri çok zor bence. Ben şanslarının daha yüksek olduğu maçı Çek Cumhuriyeti maçı olarak görüyorum.

Gokhlayeh
08.06.2016, 22:42
<section data-id="5535eed0365ad47a537df3fc" data-version="1465218925838" data-signature="2c1a8ca1a39de18ae8e0db01218b5bb6d86e222ac73ef359e1 396f9ad28706c1" class="entry image" style="margin: 0px 20px 0px -30px; padding: 20px 0px; border-width: 0px 0px 0px 30px; border-left-style: solid; border-left-color: transparent; font-stretch: inherit; font-size: 10px; line-height: 18px; font-family: 'PT Sans', 'Open Sans', Helvetica, Arial, sans-serif; vertical-align: baseline; position: relative; color: rgb(0, 0, 0);"><figure style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; vertical-align: baseline; position: relative;"><figcaption style="margin: 0px 0px 15px; padding: 0px; border: 0px; font-stretch: normal; font-size: 17px; line-height: 1.3; vertical-align: baseline; color: rgb(66, 66, 66); word-wrap: break-word;">"Louisville’de insanlar hala pis zenci diye çağırılıp köpek muamelesi görüyorken ve en basit haklarından bile mahrumken benden üzerime bir üniforma geçirip 10000 mil ötedeki bir ülkede bomba atıp kurşun sıkmamı nasıl beklerler? Hayır, 10000 mil öteye gidip beyaz köle efendilerinin beyaz olmayan başka bir millet üzerine baskı kurmalarına, onları öldürmelerine, evlerini yakmalarına yardımcı olmayacağım. Gün böyle kötü işlerin sona ermesinin günüdür. Böyle bir tavır içinde bulunmanın bana milyonlarca dolara mal olacağını söylediler. Ama daha önce de söyledim ve yine söylüyorum. Benim halkımın gerçek düşmanı burada, Amerika’da. Kendi özgürlüğü, kendi adaleti ve eşitlik için savaşan o insanları köleleştirme de kullanılan bir maşa olmayacağım. Dinimi, halkımı ve kendimi küçük düşüremem. Eğer bu savaşın benim 22 milyonluk halkıma özgürlük ve eşitlik getireceğini düşünseydim kendim gidip orduya katılırdım. Kendi inandığım değerler için direniyorum. Kaybedecek hiçbir şeyim yok. Beni hapse atacaklarmış, ne olmuş sanki? Zaten 400 yıldır hapisteyiz."

Bunun gibi bir şey... O takımı ben de desteklemiyorum.
</figcaption></figure></section>

Önder28
08.06.2016, 23:24
Pireye kızıp yorgan yakmam. Önce Türküm, Elhamdülillah Müslümanım ve Trabzonsporluyum; Vurduğun gol olsun TÜRKİYEM!

MehmeTS_ADANA
09.06.2016, 00:40
ne zaman dünya kupası 32 takım oldu kalite düştü ne zaman şampiyonlar ligi 32 takım oldu kalite düştü.uefa kupasının yeni formatıyla hali ortada zaten. şimdi avr.şampiyonası 24 takıma çıktı bununda kalitesi düşecek. zaten avrupada 50 ülke var yarısının elenmesi için neden 2 yıl eleme maçları oynatıyorsunuz direk hepsi katılsın o zaman. herşey para olmuş maalesef

My
10.06.2016, 02:28
Pireye kızıp yorgan yakmam. Önce Türküm, Elhamdülillah Müslümanım ve Trabzonsporluyum; Vurduğun gol olsun TÜRKİYEM!Tamam da vuran Türkiye(n) değil işte :)

ibrahim
10.06.2016, 09:46
Haydi bastır Hırvat. Gram sevmem sizi, ama şu züppeleri daha çok sevmiyorum. Hatta Onur ve Alper hoca hariç hepsinin canı cehenneme.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Doğukan Uçan
10.06.2016, 20:06
acımayız.

Şahin Yılmaz
11.06.2016, 13:15
Çakma imparator, teknik direktör müsvettesi kasıntı Fatih in, şikeli TFF nin, Şikeci Fener Beşiktaş ve Cinconun futbolcularının oynadığı Milli Takım benim Milli Takımım değildir.

Onur ve Şeref Yoksunu TFF ve onun çok değerli üç şerefsiz takımı yüzünden dert sahibi oldum. Milli Takım umurumda bile değil. Ayyıldızlı formayı Şerefsizler ele geçirmiş. Ben Onur un yerinde olsam Milli Takıma gitmezdim çok ama çok net söylüyorum. Kesinlikle gitmezdim. Futbol hayatımın biteceğini bilsem yine gitmezdim.

mete61bordomavi
12.06.2016, 07:16
30 küsur senedir taraftarı olduğum Trabzonspor'umun hemen her sene üvey evlat muamelesi gördüğü bir ligde, sürekli hakkı gasp edilen, sahadaki futbolcularından tut, yöneticilerine ve milyonlarca taraftarına kadar herkesin umutlarını ve emeklerini hiç edenlere karşı milli takımı desteklemiyorum.30 küsur senedir futboldaki adaletsizliğe tamamen kör ve sağır olanlara karşı milli takımı desteklemiyorum.Sırf Avni Aker'deki bir milli maçta Şota'ya tezahurat yaptığımızdan dolayı bize hain muamelesi çekip, milli maçların Trabzon'a hiç verilmemesinden dolayı milli takımı desteklemiyorum.Kadro seçimlerindeki adaletsizlikten dolayı da milli takımı desteklemiyorum.Dostluk maçı için ülkemize gelen komşu milli takımın marşının ıslıklanmasından, Fransa'daki terör saldırılarında hayatını kaybedenlerin anısına yapılan saygı duruşunu da ıslıklayanlara karşı milli takımı desteklemiyorum.(Mustafa Kemal Atatürk, İzmir'i Yunan işgalinden kurtardığında Yunan bayrağını çiğnememişti! Bayrak ve Milli marşlar bir milletin kutsal değerleridir! Kaldı ki İsviçre'de yıllar evvel bizim milli marşımızı ıslıkladılar! O zaman büyük infial olmuştu. O halde neden aynısını yapıyorsunuz?)
Bir de, forma renk ve deseni AY-YILDIZ konspetinden uzak olduğu için milli takımı desteklemiyorum.Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, milli takım maçlarında milli gururdan ötürü hüngür hüngür ağlayarak maç izleyen bir futbol seyircisi olarak duygusal açıdan koptum. Keşke hiç böyle bir durum olmasaydı. Ama insan duygusal bir varlık, duygular soğuklaşıp matlaşınca bir anlamı kalmıyor.

DİPNOT:

Bir de Milli takımı destekleyip desteklememek ile başka şeyler arasında bir ilgi yoktur. Kişinin demokratik seçimidir. Milli takımı desteklememek diye bir suç zaten olamaz.Sonuçta iyi oynayan kazanacaktır. Yani sen desteklesin de veya desteklemesen de iyi oynayan ve şanslı olan kazanacaktır.

Ahmet Başkaya
12.06.2016, 07:35
Bugün Hırvat'ız.

Haydi Mandzukic !

ffırtına
12.06.2016, 07:51
Buradaki yorumları okuyunca başka taraftarların neden bize antipati ile baktığını daha iyi anlıyorum. Yazık valla yazık . Milliyetçiyiz diye övünürüz güya. Bugün biz desteklemeyelim Türkiye'yi yarın Bursa öbür gün Kayseri vs. nerede birlik beraberlik.. Uyanık olun beyler Dünyada bir tane Türkiye var her ne olursa olsun alyıldızlı bayrağı desteklememenin bir bahanesi olamaz..

selcuk
12.06.2016, 08:02
Buradaki yorumları okuyunca başka taraftarların neden bize antipati ile baktığını daha iyi anlıyorum. Yazık valla yazık . Milliyetçiyiz diye övünürüz güya. Bugün biz desteklemeyelim Türkiye'yi yarın Bursa öbür gün Kayseri vs. nerede birlik beraberlik.. Uyanık olun beyler Dünyada bir tane Türkiye var her ne olursa olsun alyıldızlı bayrağı desteklememenin bir bahanesi olamaz..
Türkiyemize destegimiz sonsuz

biz sadece federasyonun istanbul karmasini desteklemiyoruz

Gümüshane
12.06.2016, 09:55
Arkadaslar gercekten burda hirvatistan desteklenecekse benim üyeligim silinsin, elin avrupalisi trabzon istanbul felsn demicek sonucta TÜRKIYE diyecek. E zaten bukadar düsman var etrafimizda bizde böyle düsünürsrk cok ayip olur, biliyorum ki herbiriniz kizginliktan söylüyorsunuz bunlari. Ben milli mac izlerken türkiye diye izliyorum fenerin gs nin oyuncusu diye degil

taha küçük
12.06.2016, 10:01
Milli takımı desteklememek suna benziyor rte yi sevmeyip askere gitmemek gibi birşey bu kadar saçma birşey olamaz.Trabzon milleti her zaman milliyetciyiz biz der milliyetçilik bir tek Trabzona hdp binası actirmamakla olmuyor bu takım türk milli takimiysa bunu ben desteklerim birkaç kişi yüzünden milli kimliğimi kenara atamam.haydi hırvatlar yaziyonuz yazık size de

taha küçük
12.06.2016, 10:06
Bir de ıstanbul karması falan diyonuzda kimi alacakti mesela bizden hakeden biri var miydi milli takımı bu yıl bence ömür bile iyi performans göstermedi.var mi caner gibi topal gibi olcay gibi bir topcun.çok kaliteli yetkimiz olur cagrilmaz tamam derimde zaten bizden kaliteli biri yok ki.anadolu ya baktığında oradan da kaliteli bir yerli oyuncu goremiyorum.

selcuk
12.06.2016, 10:24
Arkadaslar gercekten burda hirvatistan desteklenecekse benim üyeligim silinsin, elin avrupalisi trabzon istanbul felsn demicek sonucta TÜRKIYE diyecek. E zaten bukadar düsman var etrafimizda bizde böyle düsünürsrk cok ayip olur, biliyorum ki herbiriniz kizginliktan söylüyorsunuz bunlari. Ben milli mac izlerken türkiye diye izliyorum fenerin gs nin oyuncusu diye degil
ciao

Bir de ıstanbul karması falan diyonuzda kimi alacakti mesela bizden hakeden biri var miydi milli takımı bu yıl bence ömür bile iyi performans göstermedi.var mi caner gibi topal gibi olcay gibi bir topcun.çok kaliteli yetkimiz olur cagrilmaz tamam derimde zaten bizden kaliteli biri yok ki.anadolu ya baktığında oradan da kaliteli bir yerli oyuncu goremiyorum.
konyada, osmanlida veya akhisardamida yok

töre alinirken ömerden neden vazgecilir
kim kimin odasini basmisdi, kim kime silah cekmisdi
sorular bunlar olmaliyken malesef törenin secilmesinin tek nedeni istanbulda oynadigiydi

bu hikayeleri yasitlarina anlat
senin yasinda bizde Tff takimini secmeyen oyunculara vatan haini diyorduk
tecrübelince gercek hainleri ögrendik

artvints
12.06.2016, 10:31
ciao

sorular bunlar olmaliyken malesef törenin secilmesinin tek nedeni istanbulda oynadigiydi

ömer'in seçilmemesinin nedeni gelmek için şart koşması bence. o varsa ben yokum diyen oyuncuya o zaman sen yoksun demiştir fatih terim.

Manu61
12.06.2016, 10:39
ömer'in seçilmemesinin nedeni gelmek için şart koşması bence. o varsa ben yokum diyen oyuncuya o zaman sen yoksun demiştir fatih terim.

2 maç cezası olan Gökhan Töre'yi milli takıma çağırıp ( sonradan kadrodan çıkarılacağı belliyken ) en zayıf olduğumuz savunma bölgesinde Ömer Toprak gibi bir isimden vazgeçmek ne kadar doğru tartışılır. Bu kararla hem Ömer'i hem Topal'ı kaybediyorsun ve Gökhan Töre yok. Birilerinin egosunun kabarmasından başka bir sonucu olmadı bu olayın.

Mert Oğuzlu61
12.06.2016, 10:39
Yıl olmuş 2016, hala ''milli takıma oyuncumuz alınmıyor diye milli takımı desteklememek olur mu?'' soruları TS lilere yine TS liler tarafından yöneltiliyor.

Son 5 yılda ciğerimizi söktüler bizi bir kenara fırlattılar, desteklediğiniz takımın federasyonu her yıl 3 Temmuz un acısını göstere göstere bizden çıkartıyor. İstanbullular yazsa anlarım onlar halimizden anlayamaz anca dalga geçerler ama TS lilerin çıkıp hala olayı ''oyuncumuz çağrılmıyor diye pireye kızıp yorganı yakmayın'' gibi tamamen alakasız yere götürmelerine anlam veremiyorum.

Adamlar beni 5 yıldır doğrayacak, 3 Temmuz un acısını senden çıkartacağım diye göstere göstere hatta açık açık söyleye söyleye tüm bu pislikleri yapacak, hakkımı vermeyecek adaleti sağlamayacak ve ben o tüpçünün federasyonunun başarılı olmasını isteyeceğim öyle mi ? Çıkıp ekranlara ''bizim dönemimizde milli takımlar ve kulüpler çok başarılı. İşte görüyorsunuz, milli takım şampiyonada bunları yaptı'' derken alkışta tutarsınız, nede olsa milli takım için konuşuyor ama ben işte o açıdan yorumlayamıyorum. Samimiyetsiz şekilde ''başarılar Türkiye'm'' yazamıyorum, içimden gelmiyor.

artvints
12.06.2016, 10:47
2 maç cezası olan Gökhan Töre'yi milli takıma çağırıp ( sonradan kadrodan çıkarılacağı belliyken ) en zayıf olduğumuz savunma bölgesinde Ömer Toprak gibi bir isimden vazgeçmek ne kadar doğru tartışılır. Bu kararla hem Ömer'i hem Topal'ı kaybediyorsun ve Gökhan Töre yok. Birilerinin egosunun kabarmasından başka bir sonucu olmadı bu olayın.

sadece bu turnuva için değil, bundan sonrası da var. rest çekilmiş, terim de görmüş. olayın doğruluğu yanlışlığı tartışılır zaten. ama karar kesin olarak verilmiş. kampa gökhan töre çağrılmıştı hatırlarsan. kampa çağrılmasaydı gökhan töre dışlanmış olacaktı. ömer özürlere konuşmalara rağmen ikna olmayınca böyle karar verilmiş. bu turnuvaya gel işimizi gör, sonrasına bakarız demek de ömer'e ayıp.

yorumsuz6117
12.06.2016, 10:57
Arkadaşlar rahat olun Hırvatistan belkide tarihinin en güçlü ve formda kadrosuna sahip yüksek ihtimal Türkiye'yi yenecekler.. Türkiye evine döner bu tartışmalarda son bulur.. :)

Adamların 11'inde 5-6 oyuncu Avrupa'nın en üst düzey takımlarında banko oynayan oyuncular , oyuncu kalitesini geçtim çokta iyi bir takımlar.. 2011'de Türkiye'de 3-0 kazandıkları zamandan çok daha ötesine geçtiler , bu şampiyonada sürpriz yapacaksa Hırvatistan yapar diye düşünüyorum..

Türkiye'de ise kendi takımında oynayamayan göbekli çömez Ozan , işi bitmiş Burak , orta sahadan kırma stoper Topal , ciddi maç eksiği olan Caner , Barcelona'ya gitmiş ama yedekten bile giremeyen reklamdan reklama koşan ( Reklamlardan kazandığı para Barcelona'dan aldığı parayı geçmiş olabilir ) küçük dağları ben yarattım havasında ki Arda..

Hırvatistan affetmez..

selcuk
12.06.2016, 11:00

senin burnuna silah dayasalar sen ne yapardin

ne güzel yaptin canim kardesim benim gökhanim mi derdin
normal bi demokratik ülkede töre 2 yil hapis yatardi o aksiyonlan
ist. oynayana serbest

Manu61
12.06.2016, 11:03
yorumsuz6117 kim şampiyon olur anketinde Hırvatistan'a oy verdim diğer iki oydan biri sana mı ait acaba? :)

Hırvatistan'ın Fransa 98'den sonra ilk kez bu kadar iyi bir kadro yakaladığını düşünüyorum.

selcuk
12.06.2016, 11:08
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@yorumsuz6117 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=27190)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> kim şampiyon olur anketinde Hırvatistan'a oy verdim diğer iki oydan biri sana mı ait acaba? :)

Hırvatistan'ın Fransa 98'den sonra ilk kez bu kadar iyi bir kadro yakaladığını düşünüyorum.
kusura bakmada buna bende bir yorum yapayim

o hocayla ceyrek final basaridir hirvatlar icin

Manu61
12.06.2016, 11:20
kusura bakmada buna bende bir yorum yapayim

o hocayla ceyrek final basaridir hirvatlar icin

Hocalarını çok yakından tanımıyorum o yüzden bilemiyorum belki haklısındır. Yüksek ego sahibi ve kibirli değilse ayrıca paçaları kısa pantolon giymiyorsa benim için sorun yok :) Zaten grup aşamasından sonra zor rakiplerle karşılaşacaklar elenebilirler belli olmaz.

Manava61
12.06.2016, 11:29
Gruptan çıkmanın tek ihtimali şu en iyi 3. saçmalıgı.Diger türlü gruptan hayatta çıkamayız.Turnuvada benim favorim belçika bu arada :) En azından bir yarı final bekliyorum.

taha küçük
12.06.2016, 11:45
ciao

Törenin alınıp omerin alınmasına bende karşıyım ama akhisardan osmanli dan ve konya dan milli takımda oynayacak kaliteli bir yerli bilmiyorum.saik varsa bildiğiniz isim verin.

bach72
12.06.2016, 11:49
Bugün günlerden Hırvatistan..Haydi Hırvatistan,attığın goller şikeci ve şikecileri kollayan Türk futbol ve adalet sistemine armağan olsun.

selcuk
12.06.2016, 12:19
Törenin alınıp omerin alınmasına bende karşıyım ama akhisardan osmanli dan ve konya dan milli takımda oynayacak kaliteli bir yerli bilmiyorum.saik varsa bildiğiniz isim verin.
yalcin, ömer ali sahiner, sulu, muhammet ...

stoper almadi istanbuldan daha cok oyuncu alabilmek icin, en cok gol atan türk oyuncu muhammet ...

Şahin Yılmaz
12.06.2016, 12:51
Bugün günlerden Hırvatistan..Haydi Hırvatistan,attığın goller şikeci ve şikecileri kollayan Türk futbol ve adalet sistemine armağan olsun.

İmza İmza İmza ...

U.Sadıkoğlu
12.06.2016, 13:59
Haydi Türkiyem...

Vurduğun, vurmadığın gol olsun.

oflubektas
12.06.2016, 14:00
Ben milliyetçiliğin yanından bile geçmeyen, dünya görüşü sola yakın bir insanım ama yazılanları görünce hayret ediyorum.

2002'de herkes Türkiye'yi tutarken, başkan Haluk Ulusoy ve İstanbul takımlarından oluşan yöneticiler evliya mıydı?
96'da ilk şampiyona tecrübemizi yaşarken federasyonun başında Şenes Erzik, takımın başında Fatih Terim yok muydu? O Şenes Erzik ki, şike sürecinde yaptıkları az çok biliniyor.

Her milli takım seçiminde İstanbul takımı oyuncularına öncelik verilmedi mi? Şenol Hoca bile 2002 kadrosuna bizden sadece Metin Aktaş'ı almıştı, o da 3.kaleciydi.

Tüm bunlara rağmen, elin Hırvat'ına karşı tabi ki benimle aynı dili konuşan, benim toprağımın çocuğunu destekleyeceğim ( Ya da babası- dedesi 40-50 yıl önce ekmek parası için Türkiye'den göçmüş gurbetçi çocukları)

Kızmak eleştirmek herkesin hakkı, yalnız her şeye rağmen ait olduğum yer bellidir. Bu benim de seçimim değil, çok canhıraş bir destek olmasa da tarafım Türkiye'dir.

artvints
12.06.2016, 14:10
desteklemeyince bir zararı yok tv başında oturuyoruz, futbol bu harp değil. maçı izlerken o heyecanı duyarsın veya duymazsın, eleştirirsin veya destek verirsin. çok fark etmiyor. sorunlar, yanlışlar konuşulmaya devam edilmeli.bu ülke yararınadır. sadece öfke, dışlanmışlık hissi de çözüm değil ya neyse. ben desteklemeyeceğim diye kasmaya da gerek yok.içgüdüseldir çoğunlukla. atak olunca ayağa kalkıyorsan, elin ayağın durmuyorsa aksini konuşmanın anlamı yok.

Mollasalihoğlu
12.06.2016, 14:10
Konuyu teknik boyuta çekeyim; Hırvat ortasahası çok güçlü :)

U.Sadıkoğlu
12.06.2016, 14:14

Bizde de iman gücü var :)

bilgehan83
12.06.2016, 14:17
üzülerek hırvatistanın kolay bir galibiyet alacağını düşündüğüm (3-0, 4-0) bir maç olacak.. bekleriniz ne kadar iyi olursa olsun tandemdeki iki ağır adam (ki stoper özellikleri de olmayan) yüzünden bu maça ortak olmamız imkansız.. bir de emre mor dışında fark yaratacak bir futbolcumuz yok.. inşllah yanılırım..

yorumsuz6117
12.06.2016, 14:23

Sıkıntı yok Ozan Tufan var bizde de.. :D

Ege Kum
12.06.2016, 14:23
çok denk bir maç bekliyorum ama yenilmeyiz 1-0 1-1 gibi olacak gibi duruyor

kanterts
12.06.2016, 14:25
hirvatlarin 3-4 yildizi olabilir ancak biz Takimiz. Normal sartlarda kazanan biz olmaliyiz.

Cengiz Çubukcu
12.06.2016, 14:29
Favori Hırvatlar , insallah kazanırız

Tahir61
12.06.2016, 14:36
http://www.ntv.com.tr/galeri/euro-2016/iste-euro-2016nin-en-cok-kazanan-teknik-direktorleri,NZ_G9MQNTEqPtwWNpVFSLg

koca ülkede iki stoper yoktu da biri sol bek diğeri ön libero iki adamla avrupa şampiyonasında maça çıkıyoruz!

Yiğit Gayretli
12.06.2016, 14:49
Derin analizler yapmaya gerek yok. İçimizden geçecekler.

Tayfun Aydın
12.06.2016, 14:50
Şu maçta kalede şikeciler kralı volkan babacan ı görecem ya kahroluyorum. Yetenği Onur un 10 da 1 i olmayan kariyeri Onur un yüzde biri etmeyecek adam kalede bu da Onur un hatası ve şansızlığı ne yazık ki. Sezon başı kampta yaşanan tarihin en rezil defans hattıyla oynaması ve sakatlıklar. Gene de bir şans olurda kaleye geçerse ben kalitesini göstereceğine eminim.

Bizden belki M.Ekici de alınabilirdi kalite yoksa başka bir tane oynayabilecek kalite de adam yok yabancılar dahil.

Destelemek mi futbolu severim 2.lig maçlarını bile seyrederim bu maçta onlardan biri hiç bir heyecanım ve gönül bağım yok bu milli takımla. Onur sakatlandığında 2011 de numara yapıyor diyenlerle şike yok diyenlerle aziz bajgan suçsuz diyenlerle bizi küme düşürmeye çalışanlarla bizi ötekileştirmeye çalışanlarla aynı milli takımı desteklemem söz konusu bile olamaz. Her 2 takıma başarılar dilerim bol gollü zevkli bir müsbaka olur inşallah.

Maç yorumum Hırvatlar fark atar. Turnuvanın en gollü maçı olur.

TSemih61
12.06.2016, 14:52
Sıkıntı yok Ozan Tufan var bizde de.. :D
Ozan'ı ben de beğenmiyorum ama zaman zaman iyi iş çıkarıyor, bir de mücadele gücünün yüksek olduğunu hesaba katarsak oynaması doğru oluyor gibi.

Yalnız ben Burak'ı beklerdim. Pozisyona girme konusunda Cenk'ten daha iyi.

Onur Akyüz
12.06.2016, 14:53
Defansın ortası çok zayıf, koca ülkede stoper kalmamış.

Orta sahanın ortası çok zayıf. Ozan-Selçuk kesinlikle çok yetersiz. İçimizden geçerler çünkü gerçekten boş. :)

Faruk BERBER
12.06.2016, 14:55
Tayfun Aydın Abi Volkan Babacan form durumu olarak Onur'dan daha iyi durumda şuan. Şike vs olaylarına bakıldığını sanmıyorum oyuncu tercih edilirken, en azından bizim buralarda böyle. Takım halinde çok kötü bir sezon geçirdik ve bu genel manada oyuncuların performanslarından ötürü oldu. Şöyle bakıyorum da Trabzonsporlu olmama rağmen Milli takım hocası olsam Trabzonspor'dan alacağım bir tane adam yok. Yalnız ben bunları söylerken hep tarafsız, objektif bakıyorum. Normal şartlar altında Ozan Tufan da şu seviyede ilk 11 çıkacak kadar oynamadı sezon genelinde. Ama bakalım ilk 11 çıkma ihtimali var. Bu arada abi Volkan Babacan'ı fazla gömmüşsün ama kariyerinde ilk defa sıçrama yaptı bu sezon, şampiyonada biraz vitrin yaparsa yurtdışı transferi zorlayabilir.

Tayfun Aydın
12.06.2016, 14:55
Hırvatis ın kadrosuna bakıyorum şimdi içinden geçmek ne kelime Sadri Şener deyişi bilgisayara koyuyorum kadroyu en az 5-0. Ama çakmatore nin balı tutarsa gene bu maç kafa kafaya gider. Yok yok o kadar bal bu çakma imparator da bile yoktur.

TSemih61
12.06.2016, 14:57
Böylesine büyük maçlar için ezileceğiz içimizden geçerler vs. demek çok da doğru değil. Ben böyle turnuvalarda öyle ezilen takım görmedim. Ayrıca kaos futbolunu çok iyi beceriyoruz. Heyecanlı bir maç olacak.

yorumsuz6117
12.06.2016, 14:57
Cenk tercihi doğru..

Soner Albayrak
12.06.2016, 14:58
Milli takımın havasını alacaklar, üzgünüm.

Hakan
12.06.2016, 14:58
1 puan yeter bu maç,Çekleri yenip çıkarız

Faruk BERBER
12.06.2016, 14:59
Hırvatistan XI: Subasic; Srna, Corluka, Vida, Strinic; Modric, Badelj; Brozovic, Rakitic, Perisic; Mandzukic

Hırvatistan kadrosu çok abartılıyor deniliyor da, tarihlerinin en iyi kadrosu olabilir zaten. Türk Milli takımında Arda Barcelona'da yedek otururken bu kadar övldüğü ortamda ;

Modric (Real Madrid)
Rakitic (Barcelona)
Brozovic (İnter)
Perisic (İnter)
Mandzukic (Juventus)

yorumsuz6117
12.06.2016, 14:59
Orta sahaları bizim orta sahayı ezer..

Tayfun Aydın
12.06.2016, 15:00
Faruk cum Volkan ın Kayseri de oynarken febeş maçında içeri aldığı topları hatırlayınca o sezon Onur un çıkardıklarını düşünüce kahroluyorum. Bizden alınacak yabancılar dahil belkiiii M.Ekici o da belki ama mevkisinde çok adam var.

Onur la bu şikeciyi yanyana koyuyorum yok ya valla billaha olacak iş değil ama işte adam bir form tuttu son 3 5 maç yoklukta aldı kaleyi. Eleme maçlarında bile saçma sapan goller yedi. Şahsi isteğim kariyerini riske etmeyecek bir sakatlıkla(ekmek parası nede olsa) turnuvaya veda etsin de kaleye Onur geçsin. 3 maçta en az 15 pozisyon veririz gerçek Onur performansı görürüz.

Soner Albayrak
12.06.2016, 15:01
Sadece Modric'in teknik bilgisi milli takımın orta sahasının tamamından fazla.

Faruk BERBER
12.06.2016, 15:03
Faruk cum Volkan ın Kayseri de oynarken febeş maçında içeri aldığı topları hatırlayınca o sezon Onur un çıkardıklarını düşünüce kahroluyorum. Bizden alınacak yabancılar dahil belkiiii M.Ekici o da belki ama mevkisinde çok adam var.

Onur la bu şikeciyi yanyana koyuyorum yok ya valla billaha olacak iş değil ama işte adam bir form tuttu son 3 5 maç yoklukta aldı kaleyi. Eleme maçlarında bile saçma sapan goller yedi. Şahsi isteğim kariyerini riske etmeyecek bir sakatlıkla(ekmek parası nede olsa) turnuvaya veda etsin de kaleye Onur geçsin. 3 maçta en az 15 pozisyon veririz gerçek Onur performansı görürüz.

Turnuva Türk milli takımı için çok uzun soluklu olmayabilir. Bugün eğer Volkan olur da 3-4 tane yerse Terim belki hemen risk alıp 2. maça Onur ile çıkar ama ben Onur'un forma giymesine pek ihtimal vermiyorum açıkçası.

kanterts
12.06.2016, 15:04
Mandzukicin kafa golü var . Onu anca Ömer Toprak tutardi . Balta ve Topal nedir anlamiyorum. yinede 2-1 aliriz.

hofsaale
12.06.2016, 15:05
Ne yazikki kadromuz çok kötü ve dengesiz...birtane hızlı oyuncu yok...Arda cenk hakan selçuk oguzhan ozan..Hepsi yavaş...stoperler kötü..kaleci vasat..Puan alırsak formamız sayesinde...

yorumsuz6117
12.06.2016, 15:05
Turnuva Türk milli takımı için çok uzun soluklu olmayabilir. Bugün eğer Volkan olur da 3-4 tane yerse Terim belki hemen risk alıp 2. maça Onur ile çıkar ama ben Onur'Un forma giymesine pek ihtimal vermiyorum açıkçası.

Terim Volkan'ı kenara çekipte hayatta Onur'u oynatmaz isterse 10 tane yesin.. Sakatlanmadığı sürece Volkan oynar..

artvints
12.06.2016, 15:07
şu hakan'a yapılan ayıp. sağ kanada atmışlar. arda kafasına göre gezecek, hakan neresi boş kalırsa oraya gidecek. önce hakan'ın şut açısı bulması için uygun mevkide oynamasını sağlamak gerekiyor. sonra diğerlerini koyarsın. arda ya da oğuzhan gitsin sağ kanada. utanmasalar frikikleri de attırmazlar. lobiciliğin kralı var milli takımda.

şu ortasaha da farklı bir işi olan tek oyuncu ozan.diğerleri al ver oyuncusu. emre'yi monte etse sağ kanada iyi olurdu.

yorumsuz6117
12.06.2016, 15:07
Ozan Tufan dışında koşan orta saha yok.. Oğuzhan , Hakan'ın birinden feragat edip hızlı adam koymalıydı..

redbul
12.06.2016, 15:10
türküm her zaman türklüğümle gurur duydum ve övündüm bunlar milli duygu ama futbolda duygusallığa yer yok hırvtistanın çok kolay bir galibiyet alacağını düşünüyorum ve beni asıl üzen takımın stoperleri hakan balta sol bek mehmet topal ön libero ama malesef bugün stoper oynayacaklar aynı kurguyu bugün başka bir hoca yapsa topa konulurdu ama iş sinyor fatih terim olunca malesef kimse eleştiremiyor.

hofsaale
12.06.2016, 15:10
Bir kere kanatlara hızlı oyuncun olmali...Mor Töre Frei...Arda artık kanat da oynayamaz

---------------Topal------------
------Oguzhan---Arda-----
Mor-------Hakan-----Töre

böyle birşey denemeliydi önceden...forvetin zaten yok...

Reha Asan
12.06.2016, 15:12
Koskoca ülkede stoper mi bitti de stoperlerin bir Topal biri de Balta.

Topal-----Hakan
------Ozan------

şu bölgede öyle bir cevher yatıyor ki Hırvatlar adına.

Berke6198
12.06.2016, 15:15
İsterim ki milli takım kazansın ama Hırvatistan çok güçlü. Karşı koyabileceğimizi düşünmüyorum.

Ayrıca, Gökhan Töre istemedi diye Ömer Toprak'ın kadroya alınmamasını kınıyorum.

İki tane ön liberodan devşirme stoperle turnuvaya katılıyorsun...

Alika87
12.06.2016, 15:18
Modric, rakitic, badelj be brozovic orta sahası bizimkileri sahadan siler.

TSemih61
12.06.2016, 15:24
Selçuk'u yabana atmayın. Top kapma konusunda çok çakal bir oyuncu ama Mehmet Topal oynamalıydı ortasahada. Ahmet Çalık'ı oynatma riskini almalıydı. Bu kadro ne topa hakim olabilir ne de çok iyi savunma yapabilir. Kaos futbolu, bol pozisyonlu bir maç bekliyorum ben.

Faruk BERBER
12.06.2016, 15:32
İsterim ki milli takım kazansın ama Hırvatistan çok güçlü. Karşı koyabileceğimizi düşünmüyorum.

Ayrıca, Gökhan Töre istemedi diye Ömer Toprak'ın kadroya alınmamasını kınıyorum.

İki tane ön liberodan devşirme stoperle turnuvaya katılıyorsun...

Biri Topal diğeri kim ?

Hakan Balta'dan bahsediyorsa, ön liberodan ziyade sol bek devşirmesi.

Fakat ana tema olarak haklısın, 80 milyonluk ülkende 2 tane safkan stoper çıkaramıyorsan, gitme şampiyonaya.

artvints
12.06.2016, 15:35
topal ve hakan geçen turnuvada da vardı. hatta topal stoper oynamıştı yarı finalde. hakan'ı gs taraftarları eleştirirken alalım stoper yapalım derdim. ömer yoksa, ersan çin'e gittiyse, serdar sakatsa bu ikilinin çıkması normal.

Bud Spencer
12.06.2016, 15:36
stoperleri defansif ortasaha ve 3.sinif solbek olan bir takim basarili olamaz malesef

Bud Spencer
12.06.2016, 15:41
topal ozan
hakan oguzhan arda

daha dogru olurdu

forvette cenk tek alternatif...muhammet'i milli takima almamak büyük hataydi

A.Gökhan AKIN
12.06.2016, 15:46
Kolay yenileceğimizi düşünmüyorum ama yenebileceğmizide düşünmüyorum . Beraberlik iyi sonuç olur..

Arda'
12.06.2016, 15:47
Daha önce katıldığımız 3 avrupa şampiyonasında da açılış maçımızı kaybetmişiz yine aynı şey olur.

kayseriliyiz
12.06.2016, 15:51
Hirvatlar çok rahat alir

Envoyé de mon ASUS_Z00AD en utilisant Tapatalk

Manu61
Daha önce katıldığımız 3 avrupa şampiyonasında da açılış maçımızı kaybetmişiz yine aynı şey olur.

Alpay'ın Vlaovic'i düşürmemesiyle başlayan süreç devam ediyor :)

Kemal Öztel
Başa baş iki takım bence..Gönlümüz milli takımdan yana tabi 2-1 Türkiye diyelim

Selim MACİT
12.06.2016, 15:52
Burak
Volkan. Arda
Oğuzhan

Selçuk topal

Caner ömer balta(ersan) caner

Olması gereken bence bu kadroydu.

Ogün'
12.06.2016, 15:53
Rakitic,Mandzukic(2) 0-3 biter

Manu61
12.06.2016, 15:59
Sonradan oyuna girecek olan Kalinic - Kovacic - Pjaca gibi oyuncular tehlike yaratabilir.

Tahir61
12.06.2016, 15:59
konuyla alakasız ama merak ettim

bu şampiyona Tükiyeye verilirse Trabzona da maç verilme ihtimali var mıdır

selcuk
12.06.2016, 16:05
konuyla alakasız ama merak ettim

bu şampiyona Tükiyeye verilirse Trabzona da maç verilme ihtimali var mıdır
ist. disinda en özel stadyum bizde oldugundan buna mecburlar artik

ESER
12.06.2016, 16:10
O pembe forma nedir oyle.

kayseriliyiz
12.06.2016, 16:14
Kalecilerin her degajina hurvatlar kafa vuruyo ilk toplarda yokuz

yattarahayranı
12.06.2016, 16:26
Şanslıyız

Ekrem D.
12.06.2016, 16:38
Bizimkiler kendilerini çok profesyonel yere atıyorlar. Süper Lig'de verilmeyecek baya faul pozisyonu aldık şimdiye kadar.

artvints
12.06.2016, 16:39
türkiye'deki kafa hep aynı. hep birlikte sözleşmişler ozan'a saldırıyorlar. kurban seçme, birini seçip nefret objesi yapma alışkanlığı. ne tesadüftür ki en çok koşan en çok topla buluşan ikili mücadeleye giren de aynı oyuncu.takım dengesi üzerine uyum için yapılmış hamle olduğunu görmek istemiyor kimse. topal selçuk ile kurulan orta saha 30 yaş ortalaması ve pozisyon oyuncuları ile kurulmuş enerjisi düşük bir orta saha olur.geleceğe de birşey taşıyamazsın. rakip ceza sahasına ekstra koşu yapıp pozisyon da buldu ozan. basit oynayınca kazma zannediliyor futbolcu, illa şekil yapacak.

Yusuf BALCI
12.06.2016, 16:40
Volkan topu gördü mü acaba

Giallorossi
12.06.2016, 16:40
Müthis gol

kayseriliyiz
12.06.2016, 16:41
Dönen hiçbir topta olmazsan böyle goller yersin

Giallorossi
12.06.2016, 16:42
Hollandali spiker Volkan'a giydiriyor :D

Manu61
Adam karikatür gibi gol attı çok güzel oturdu ayağına. Mehmet Topal'ın stoper oynaması orta sahanın tamamen Hırvatistan kontrolüne geçmesini sağladı.

Tayfun Aydın
Evettttt tarafsız yorumum bu kaleciyle bu kadar. Kalite her zaman önemlidir. Sen 3 maç 5 maç iyi oynayan adamı kaleye koyarsan oda böyle yumurtlar. Kalede 1. tercihim Volkan Demirel 2.tercihim Onur olurdu. Tamamen tarafsız yazıyorum kalecilik formda olmakla olmuyor.

olcay_61
12.06.2016, 16:43
Onur varsa onur oynar :)

special one
12.06.2016, 16:44
Hollandali spiker Volkan'a giydiriyor :D
Adam kale çizgisinin önüne çıkmaya korkuyor

kardeşim az hava topunu çık yumrukla, kornerde yerinden kımıldamıyor

Tayfun Aydın
Şimdi sadece babacan ı izleyin şişirme topçu nasıl oluyor balonu nasıl sönüyor göreceksiniz. Ulan Onur azıcık form tutsaydın senin yanında kalecimi be bu.

serdaracıl
Bu kaleciyle bu kadar. Hırvatlar bariz üstündü ama gol kalecinin hediyesi. Bizimkiler başlar şimdi kaos futboluna

selcuk
12.06.2016, 16:45
alkislar junior ayi volkanaharika yedi

Tayfun Aydın
12.06.2016, 16:48
Aha yazıyorum buraya devre arası sinyor terim bunu gazlamazsa ikinci yarı kaleye gelen gol olur zira adam kaleci falan değil bala 3 5 maç iyi oynadı adamın hiçbir sürekliliği yok. Kimse kusura bakması milli takımın ilk kalecisi volkan demireldir. O yoksa Onur oynar.

El Cordobes
birileri bizimkileri uyarsın, maçı mustafa kamil abitoğlu veya tolga özkalfa yönetmiyor. kendini yere attığın her pozisyon faul çalınmaz.

Oğuzhan Fidan
sinyor terim kalede volkan pembe panteri olduğu sürece hiçbişey yapamazsın ! olay kaleden başlar al onuru kaleye bırak egolarını. volkana verilen süre onura verilse idi takımındaki gibi iyi oynar sonuçta kimya uyumu önemli..bir sonraki maç onurla başlamalı.adam uzaydan vurdu hemde en zor toplardan birini gole çevirdi tamam vuruşu yapan modriç ama iyi kaleci cepheden gol yemez !

Alika87
Macın akışı beklediğim gibi. Gediğinize üzüldüm, ama bu kadroyla kazanmak mucize olur. Gruptan zor çıkarız biz.

Nazim Can
12.06.2016, 16:50
Hırvatistan karşısında şansımız maalesef yok, hatta o kadroya rağmen kötü bile oynuyor Hırvat lar bu arada Arda ve Hakanın sahada birşey yaptığını gören duyan var mı hayatımda Hakan kadar overrated bir oyuncu görmedim bu Bundesliga da nasıl oynuyor hayret ediyorum.

sasone
12.06.2016, 16:51
Takımın görünürde en zayıf bölgesi defans ikilisi,en iyi iş çıkaran onlar.Şu Arda ne işe yarar?Hangi maçta oynayacak?

Yiğit Gayretli
Orta sahada defansif bir figürün olacaksa bu Topal olur Ozan değil.

Olmazsa, böyle vururlar tokadı. Büyük hoca :)

selcuk
Aha yazıyorum buraya devre arası sinyor terim bunu gazlamazsa ikinci yarı kaleye gelen gol olur zira adam kaleci falan değil bala 3 5 maç iyi oynadı adamın hiçbir sürekliliği yok. Kimse kusura bakması milli takımın ilk kalecisi volkan demireldir. O yoksa Onur oynar.
oynadigi her finali veren ayi volkan ???

Hakan
Allah aşkına bırakın duygusallığı,Onur olsa yan toptan yerdik iki tane.
Forma Volkan Babacan'ın hakkı net.

Fatih Solmaz
bedduamız var ahımız var bir de utanmadan sponsoru kazım koyuncu'nın parçasını alıyor. kıçınıza baka baka ger dönersiniz inşaaaaallllah!!

yorumsuz6117
12.06.2016, 16:52
Arda eski Arda değil adam eksiltemiyor artık.. 11'de zaten adam geçecek oyuncu yok.. Doldurmuş topu ayağına isteyen adamları koşmayan adamları takıma , böyle nası gol atcan.. Hakan Çalhanoğlu çok kötü , serbest vuruş kullanıyor diye oynatıyor adamı ama hepsini kötü kullandı..

acil61
Burda hirvatistani tutup gol attilar diye sevinenler, allah sizi bildigi gibi yapsin. Vallahi yazik size.

Berke6198
Hırvatistan gol attığında başlıkta "goooooolll" "hadi hadi devamı gelecek" gibi cümleler kurmak, kelimeler kullanmak alenen insanları tahrik etmektir. Devamında ceza gelecektir.

kayseriliyiz
Adam gibi stoperler koy su takima Topal'a orta sahada ihtiyaç var.
Ne biçim hoca bu sinyor gazla çalisiyor ama olmuyor her zaman

atomantcum
Allah aşkına bırakın duygusallığı,Onur olsa yan toptan yerdik iki tane.
Forma Volkan Babacan'ın hakkı net.

Katılıyorum

A.Ali Karanis
Tahrik edici ve siyasi atışmalara yol açacak mesajlar silinmiştir,silinecektir.

Devamında cezai yaptırım uygulayacağız arkadaşlar.Lütfen sadece maçı yorumlayalım,taktiksel-futbol tartışmalarına girelim.Hassas noktalara dokunmasak hepimiz için daha iyi olacak.

yorumsuz6117
12.06.2016, 16:53
Selçuk ne iş yaparsın dönen topları toplasan bi işe yaramış olurdun..

Sercan Keleş
Ben dün dedim. Resmen gerizekalı gibi kadro ile maça çıkıyoruz. Bu kadar salak olunmaz yani. Adam kayırma insan tutma her şey var Milli takımda. Kimse kusura bakmasın Üretken olmayan Ozan'ı orta sahaya koyan adam aptaldır

ilelebeTS
ingiltere maçının aynısı gibi terim aynı hatayı yaptı, atak yapamıyorsun kanatlar çalışmıyor. Hep aynı tip oyuncular sahada, dripling yapan bir adam yok. Kontraya mehteran gibi çıkıyoruz. İlaç belli, bakalım kibirli terim ne yapacak.

Mustafa YILMAZ
kadroyu görür görmez tüm parayı hırvatlara bastım son anda yetiştik maça. bu sezonun en iyi defansif orta sahasını stoper yaparsan birde formsuz arda'yı yine formsuz caner'in önüne koyarsan o kanadı haşat ederler öyle. arda'nın defansa katkısı hiç yok. gökhan'da formsuz. ozan'ı joker yapmış senyor kahraman olma peşinde. hepsini salla mehmet'i stoper yaptığı an turnuvaya el sallamıştı terimi zaten. futbol basit bi oyun zorlamayacaksın fazla.

Oğuzhan Fidan
12.06.2016, 16:54
çalhanoğlunun bi tane adam eksiltip araya top bırakıp nacizane bir pozisyon hazırladığını görmedim. insiyatif alırsan büyük topçu olursun !

Giallorossi
Yanliz Selcuk süper asist vermis :D

Nazim Can
Formda gokhan sağ tarafımızı otoban yaptı perisiç her geldiğinde oyuncak yaptı gokhanı.

Sefaenes
12.06.2016, 16:55
One çok yavaş cikiyoruz ve korkuyoruz.cem tosun devam ederse kırmızıyı yer

atomantcum
Hırvatistan gol attığında başlıkta "goooooolll" "hadi hadi devamı gelecek" gibi cümleler kurmak, kelimeler kullanmak alenen insanları tahrik etmektir. Devamında ceza gelecektir.

Burası Trabzonspor forumu. Buradaki insanların ortak noktası olması gereken tek şey Trabzonspor'dur. Gerisi sadece keyfi uygulamadır. Türkiye gol atınca sevinip buraya bunu yazmak ne kadar geçerliyse gol yiyince sevinmek de o kadar geçerlidir. Kafanıza göre yorum yapmayın. Hoşuna gitmeyen fikirlere "tahrik" filan gibi bir suç atamak da çok komik. Bu kafayla Ramazan ayında sokakta sigara içen insana "tahrik ediyor" diyen kafa aynıdır.

bach72
Vatan haini olduğmuz bile söyleniyor.Yuh ki yuh.Ulan ırzımıza geçildi be 2011'de.Irzımıza bu ülkenin siyasetçisi,basını,yargısı,zengin iş adamları geçti.Emeğimiz çalındı.Ne hissetmemizi bekliyorsunuz?Biat mı edelim.İtaat mı edelim.Evinize hırsız girse ve en değerli eşyanızı çalsa ne hissedersiniz o hırsıza karşı.

Sercan Keleş
12.06.2016, 16:56
ingiltere maçının aynısı gibi terim aynı hatayı yaptı, atak yapamıyorsun kanatlar çalışmıyor. Hep aynı tip oyuncular sahada, dripling yapan bir adam yok. Kontraya mehteran gibi çıkıyoruz. İlaç belli, bakalım kibirli terim ne yapacak.

7 tane orta saha ile sahaya çıkarsan olacağı bu. Vaz geçemiyorsan adamlarından o zaman taktiğini değiştir. Galatasaray'ı 4 4 2 oynatıyordu bu adam Milli takımda ne işe yarıyor.

carantinas
çok yavaş oynuyoruz
beklerimiz ileri çıkmıyor.
oğuzhan çok etkisiz.

yorumsuz6117
Edit............

toksoy61
arda formsuz, güçsüz, ozan tufan verimli değil, Mehmet topal yerinde değil. kötüyüz. Hırvatlar daha iyi ve maçı hak ediyorlar ilk yarı itibariyle

Nazim Can
Şu kadroya bu senenin en çok gol atan yerli oyuncusu Muhammetı almazsan ondan sonra sahada böyle kıvranırsin.

Hakan
12.06.2016, 16:57
Oğuzhan ve Ozan iyi,Çalhanoglu veya Arda çıksın.

Kemal Öztel
Hakanı kanat oynatan hoca yanlış yapıyor.Arda yarım Hakan yok zaten 0.5 kanatla oynuyoruz
bu dizilişle gol gelmez zaman azakdıkça

-----------Selçuk-------------
--Hakan----------Ozi---------
Emre------------------Volkan
-----------Burak--------------

döneriz diye düşünüyorum

yorumsuz6117
çalhanoğlunun bi tane adam eksiltip araya top bırakıp nacizane bir pozisyon hazırladığını görmedim. insiyatif alırsan büyük topçu olursun !

Yerine Volkan Şen oynasa en azından pozisyona girerdik..

ibrahim
Bu da ne demek oluyor şimdi? Ne ara verdiniz bu kararı?

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Şahin Yılmaz
Arda Opet reklamlarında daha çok koşuyor.

Oğuzhan Fidan
neyseki ersun hocamız milli takıma yeni selçuklar buraklar hediye edecektir. zaten kendisi şampiyonada genç yetenek avında :)

Giallorossi
Sikecileri aklayan, hakkimizi yiyen TFFnin takimi Türkiye Milli takimi gol yedigine "gooooll" diye bagirmak bir Trabzonsporlu icin farzdir.

Türk olmakla Türk Milli takimini tutmak ayni sey degil.

Berke6198
12.06.2016, 16:58
Burası Trabzonspor forumu. Buradaki insanların ortak noktası olması gereken tek şey Trabzonspor'dur. Gerisi sadece keyfi uygulamadır. Türkiye gol atınca sevinip buraya bunu yazmak ne kadar geçerliyse gol yiyince sevinmek de o kadar geçerlidir. Kafanıza göre yorum yapmayın. Hoşuna gitmeyen fikirlere "tahrik" filan gibi bir suç atamak da çok komik. Bu kafayla Ramazan ayında sokakta sigara içen insana "tahrik ediyor" diyen kafa aynıdır.

Kafama göre yorum yapmıyorum. Forum yönetiminin ortak verdiği kararlara göre yorum yapıyorum. Siz de kafanıza göre hareket etme sevdanızdan vazgeçmelisiniz. Burası bir Trabzonspor forumu olduğu gibi Türkiye'yi destekleyen onlarca insanın da olduğu bir forum. Hiç kimsenin kimseyi tahrik etmeye hakkı yok.

Kimse size Türkiye'yi desekleyin demedi, diyemez. Ama destekleyenlerin suratına suratına bağırmanız onları sakin bırakmayacaktır, değil mi ? :)