PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Senol Günes’le Yeniden..

Sayfa : [1] 2

DeAgLeMaNyAq
30.11.2004, 23:09
Hadi hayirli olsun... Edited by: Emorfo

Harun-61
30.11.2004, 23:11
hayirli olsunda... smileys/smiley32.gif

kaynak ?????????????

Harun-61
30.11.2004, 23:11
buldum:

son dakikka: netgazete

Senol Günes, Trabzonspor Teknik Direktörü
TRABZON30.11.2004 TSI 23:00

<TABLE width="100%"><T>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=top ="ortatext">Ziya Dogan'in istifasiyla bosalan Trabzonspor Teknik Direktörlügüne Milli Takimlar eski Teknik Direktörü ve Trabzonspor'un eski kalecisi Senol Günes getirildi.</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: AvniAker

canim TS
30.11.2004, 23:12
dogrusuya hayirli olsun

61-firtina
30.11.2004, 23:12
valla olmussa iyi ama daha net bi sey yok sanirim resmi sitemizde haberi yok ama olmussa süper hayirli olsun olduysa

FAruk
30.11.2004, 23:18
Gece gece mi anlasmislar.

My
30.11.2004, 23:19
Benim bildiim kadariyla yönetim Senol GÜNES isminde anlasti. Daha teklif yapilmadi...!

emrealis
30.11.2004, 23:19
arkadaslar ya eminmisiniz eger oyle bise olmussa gercekten iyi olmus ama kaynagini lutfen iyi arastirin ve haber bekliyoruz su an bulan kaynagini koysun

My
30.11.2004, 23:21
Ajans Spor' un haberide bu arkadaslar ;

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =normal10siyah>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>30Kasim2004 22:40</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/senolgunes01.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Yönetim Senol Günes'te birlesti..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Teknik Direktör konusu için biraraya gelen Trabzonspor yönetiminin 3 saat süren basin toplantisi sonrasi açiklama yapan asbaskan Nevzat Sakar, bütün üyelerinin Senol Günes isminde birlestigini söyledi..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=center></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor'da, teknik direktörlük konusunda, Baskan Atay Aktug'a, Senol Günes ile görüsme yetkisi verildi. Kulüp Asbaskani Nevzat Sakar, yaptigi açiklamada, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ndeki kulüp binasinda toplanan Yönetim Kurulu'nun bütün üyelerinin, teknik direktörlük konusunda Senol Günes isminde birlestigini söyledi. Sakar, bu konuda, Senol Günes ile görüsme yetkisinin, Kulüp Baskani Atay Aktug'a verildigini ifade ederek, ''Baskanimiz en kisa sürede Senol Günes ile konusarak, Trabzonspor'da teknik direktörlük konusunu çözecek'' dedi. Yönetim Kurulu'nun, Atay Aktug baskanligindaki toplantisi yaklasik 3 saat sürdü. </TD></TR></T></TABLE>

ts_fan
tühhh beee,kanaatimce yanlis bir tercih olmus...smileys/smiley11.gif

Guests
Benim bildiim kadariyla yönetim Senol GÜNES isminde anlasti. Daha teklif yapilmadi...!

ben de öyle biliyorum

emin misiniz?????????

ozgur
30.11.2004, 23:30
Resmi sitede oyle bir sey yok.

Sadece gorusulecegi haberi var diger gazetelerde.

Harun-61
30.11.2004, 23:51
Senol Günes, Trabzonspor Teknik Direktörü
TRABZON30.11.2004 TSI 23:00

<TABLE width="100%">
<T>
<TR vAlign=top>
<TD =ortatext vAlign=top>Trabzonspor Yönetim Kurulu, teknik direktörlüge Senol Günes'in getirilmesi için Kulüp Baskani Atay Aktug'a tam yetki verdi.
Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde bu aksam saat 19.30'da baslayan Trabzonspor olagan yönetim kurulu toplantisi, yaklasik 2.5 saat sürdü. Toplantiya yönetim kurulu üyeleri Tahsin Usta ve Nizamettin Çavusoglu katilmazken, toplantida Baskan Atay Aktug ile 22 yönetici hazir bulundu. Istanbul'dan gelir gelmez yönetim kurulu toplantisina katilan Baskan Atay Aktug'un hayli yorgun oldugu gözlendi.
Toplanti sonrasi Trabzonspor Yönetim Kurulu adina bir açiklama yapan Kulüp Baskani Atay Aktug, Trabzonspor camiasinin çok merak ettigi konuyu fazla detaylara girmeden açiklayacagini belirterek, "Yönetim kurulumuzu bütün üyeleri ile toplandi. Trabzonspor'da bosalan teknik direktörlük görevine sayin Senol Günes'in getirilmesine karar verdi. Senol Günes ile ön görüsmeler yapmak üzere beni yetkili kildi. En kisa zamanda Senol Günes ile görüsmelere baslayacagim" dedi. </TD></TR></T></TABLE>

netgazete

Utku061
30.11.2004, 23:56
Yönetim kurulu yaptigi toplanti daBaskan Atay Aktug'a sadece Senol Günes ile görüsme yetkisi verdi..Bu anlasildi anlamina gelmiyor..Ama yönetim de Senol hoca isminde hem fikir eger baskan yagacagi görüsmelerde anlasirsa! kongreden önce Trabzonspor'un basinda olacak.. Edited by: Utku61

ozcilingir
01.12.2004, 00:03
SENOL ile görüsme yapilmadan böyle bir karar alinirmi? Karari aldiniz SENOL kabul etmedi ne olacak, SENOL birtakim kislere göre vatan haini ilan edilecek .olurmu öyle sey. adam gibi açiklayin SENOL'LA GÖRÜSDÜK VE KESIN ANLASDIK DEYINDE TARAFTAR RAHATLASIN .

SENOLUN ISI BITIRILMISDIR. SABAH 10 DA IDMANA ÇIKARSA HIÇ SASMAYIN. KESIN OLMAYAN BIR TEKNIK DIREKTÖR ISMINI BÖYLE BASIN YOLUYLA KIMSENIN KULAGINA ÜFLEMEZLER .TRABZONSPOR KULÜBÜ BÖYLE BIR HATA YAPAMAZ.

BELKI YARDIMCILARI MEHMET VE ÜNAL'A KARSI ÇIKACAK YÖNETICILER OLABILIR ONUN IÇIN BELKI BIR GÖRÜSME YAPILACAK DIYE AÇIKLAMA YAPILMISDIR.

SULTAN FATIH AKILLI OL !Topunu oyna sakat ayaklarina yatmaya kalkma .SENOL geldi

Saygilarimla

zahido
01.12.2004, 00:58
hayir abiler kolpa haber az önce kiziyla görüstük kesinlikle yok öyle bisey ve kesinlikle trabzonspor dahil hiçbir takimi çalistirmiycakmis

zahido
01.12.2004, 00:58
tabiii belli bi süre için zaten istanbula daha yeni tasindilar

Ziya Dogan
01.12.2004, 02:09
bence yanlis bir secim

Cakoba
01.12.2004, 03:27
ya senol günesle 96'da neler yasadigimizi ne cabuk unuttuk arkadaslar. sizleri anlamak da güçlük çekiyorum. yeniden göz göre göre bu adama evet demek ya da bu tercihi onaylamak nasil bir mantik anlamiyorum... umarim daha basarili bir tercih yaparlar teknik direktörlük için

Mehmet
01.12.2004, 07:41
Zaman tam zamani.. Efsane geri dönsün.

Senol Günes hocaya tam destek. Umudlarim gerçeklesiyor galiba.

Heyecan ve mutluluk duymaya basladim simdiden.

Guests
01.12.2004, 07:48
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Senol Günes?e Karar Verildi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/301104y&#111;netim.jpgYönetim Kurulumuz, Ziya Dogan?in istifasinin ardindan bosalan teknik direktörlük görevine Senol Günes'in getirilmesine karar verdi.

Yönetim Kurulumuz bu aksam saat 19:30'da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde olagan yönetim kurulu toplantisini gerceklestirdi. Yaklasik 2.5 saat süren toplantiya Yönetim Kurulu üyelerimizin tamami katildi.

</TD></TR></T></TABLE>

Toplanti sonrasi Yönetim Kurulumuz adina bir açiklama yapan Kulüp Baskanimiz Atay Aktug, Trabzonspor camiasinin çok merak ettigi konuyu fazla detaylara girmeden açiklayacagini belirterek "Yönetim Kurulumuz bu aksam bütün üyeleri ile toplandi. Trabzonspor'da bosalan teknik direktörlük görevine sayin Senol Günes'in getirilmesine karar verdi. Senol Günes ile ön görüsmeler yapmak üzere beni yetkili kildi. En kisa zamanda Senol Günes ile görüsmelere baslayacagim" dedi.

Resmi sitede yayina girdi.

gultekinsurul
01.12.2004, 08:41
SENOL HOCA HAYIRLI OLSUN.smileys/smiley17.gif

AMA SU DA VARKI SENOL HOCA ÇOK DUYGUSAL BIRISI. TRABZONSPORUN VERDIGI ONURLU MÜCADELENIN HER ZAMAN KARSISINDA OLAN SEREF YOKSUNU ISTANBUL MEDYASI ONU YIPRATMAK IÇIN ELINDEN GELENI ARDINA KOYMAYACAK.smileys/smiley7.gif BUNDAN SÜPHENIZ OLMASIN. DOLAYISIYLA TRABZONSPOR TARAFTARI SENOL GÜNESE HER ZAMANKINDEN ÇOK DESTEK VERMELI. YÖNETIMDE HER ZAMAN ARKASINDA DURMALI VE BUNU DA AÇIKÇA GÖSTERMELI. YOKSA SENOL HOCAYI MILLI TAKIMDA OLDUGU GIBI YERLER. smileys/smiley18.gif

TARAFTARIMIZA BURADAN SESLENIYORUM. IKI MAÇ KAYBEDINCE BURADA SENOL HOCAYI ASIP KESMEYIN. INSALLAH YÖNETIMDE SENOL HOCAYLA EN AZ BES SENELIK SÖZLESME YAPAR.

deco
01.12.2004, 09:13
Haydi Senol Hoca sira sende mutlu iyi haberlerini bekliyoruz..

Devrim'i Gerçeklestirecek Dogan ''GÜNES''tir...

melrok
01.12.2004, 09:39
teknik adamligi kabul ederse insallah basarili olur. basari içinde uzun vadeli sözlesme sart.

ARAGORN01
01.12.2004, 09:56
Benim tahminin su asamada yani kongreden önce kabul etmeyecektir. Çalisacagi baskani görmek isteyecektir.

$FIRTINA61$
01.12.2004, 10:05
arkadaslar senolgelirse cok süper olacak takimiz hem güzel futbol hemde korkmayarak oynayacak ve sampyionlugu alabiliriz

kadirsa_2000
01.12.2004, 10:08
Arkadaslarim abilerim bencede daha simdiden gelmis gibi konusmamak lazim çünkü dün gece toplantida sadece teklif götürme karari alindi ama teklifin sonucu ne olur bilinmez. Duygusal olarak (tamamen duygusal(!) degil, çünkü simdi egri oturup dogru konusalim tamamen duygusal olursa Senol Hoca'ya para yetistiremeyiz, paraya tamah eden yönü malum).

Ben genel olarak Senol Günes ismine sicak bakmiyorum, eger gelecek olursa tek tesellim TRABZON'lu ve TRABZONSPOR'LU olusu. Birde su var artik bir t.direktörgeçmisi olan, belli basarilara imza atmis olan bir t.direktör olarak gelecek. Bu durum öncelikle futbolcularin hocaya inancini etkiler, bu yönden bakilirsa yararli olabilir.

Ama ne yalan söyleyeyim hala tam olarak kabullenemiyorum bu ismi. TRABZONSPOR'UMUZ için en hayirlisi ne ise o olur insallah.

shipbroker61
01.12.2004, 10:26
cok acik soylim, bizde (ozellikle taraftarlarda) bu zihniyet degismedigi surece daha cok senollar, ziyalar, ahmetler, mehmetler oguturuz biz.

eger ikisi icinde hayirlisiysa insallah olur... yani hem trabzon hem de senol gunes icin....

Emorfo
01.12.2004, 10:33
Camianin büyük bir kesimi Senol Günes'i istiyor. Ancak Senol Günes gelmezse sasirmayin.

ümit
01.12.2004, 10:34
Tabiiki Senol hoca gelecek.Çünkü baska olan daha iyi bir ismi getirme lüksümüz yok bizim.Senol hoca 96 da sampiyonlugu kil payi kaçiran bir ts teknik direktörüdür ve çok duygusaldir.takim biraz kötü giderse adamin üzerine gidilmemelidir.96 dan sonra senol hoca adina köprünün altinda çok sular akmis ve kalitesini ispatlamistir.Yani senol hoca pismistir.Trabzoludur Trabzonsporludur.ONA SONUNA KADAR DESTEK OLMALIYIZ.Sevgimizi göstermeliyiz.Ayrica Karadeniz'de okuduguma göre yardimciligina Hami ve Lemi getirilecekmis ve senol hocada bu isimlere sicak bakiyormus.smileys/smiley32.gif

Hepimiz için hayirlisi olur insallah,kongreden sonrasow yeniden GÜNES ile baslayacaktir.Senol'a Trabzon'um...smileys/smiley32.gif

Murat BAYRAKTAR
01.12.2004, 12:17
Senol Günes'in takmin basina getirilmesi en dogru tercihti... Ziya Hoca sayesinde 3 gündür dogru düzgün uyuyamiyordum. Dün gece saat 23 civarinda televizyon izlerken NTV'den yayinlanan SON DAKIKA haberiyle çok sevindim Senol Günes'in takimin basina getirilmesine..smileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif

Aslinda hersey tam hissettigim gibi gidiyor. Senol Hoca Milli Takim'dan ayrildiktan sonra bir çok kisi gibi bende inanmistim Trabzonspor'umuzun basina geçecegine... Daha birsey demeye gerek var mi? Tüm camiamiza hayirli olsun..

HOSGELDINYUVANA SENOL HOCA

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Emorfo
01.12.2004, 12:20
Henüz netlesen bir sey yok. Kaptirmayin kendinizi bu kadar. Gelmeyebilir. Sonra da onu hain ilan edersiniz. Bi durum bakalim neler olacak.

Mehmet
01.12.2004, 12:24
Tüm camia Senol Günes de kenetlenmeli. Senol Hoca görevi resmen devraldiginda hatta ilk haftalar isler iyi gitmeyebilir. Isler ilk önce iyi gitmese dahi hocayi destekleyelim. Trabzonsporumuz eski günlere onunla muhakkak dönebilir. Trabzonporu Senol Günes kadar kimse iyi motive edemez. Israrla Senol hocanin görevi resmen kabul etmesini bekliyoruz. Onu çok seviyoruz. Haydi Senol Hoca Görev basina. Unutma sen bir efsanesin basarirsin yaparsin biliriz.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

FANATIK61
01.12.2004, 12:26
Insallah Senol Günes basa gelir. Trabzonsporu su an en iyi o yönetebilir. Kongrede Baskan Aktugun kozu olacak.

Murat BAYRAKTAR
01.12.2004, 12:33
Henüz netlesen bir sey yok. Kaptirmayin kendinizi bu kadar. Gelmeyebilir. Sonra da onu hain ilan edersiniz. Bi durum bakalim neler olacak.

faruk dün gece son dakika haberinde anlastigini söyledi...

SHENOLA
01.12.2004, 12:39
Suanda en dogru isim Senol Günes'ti...Umarim bi aksilik çikmaz...Ne de olsa yarim kalan bir isi var Senol Haca'nin...smileys/smiley2.gif...Yeni bir hava getirecektir takima..Sonuna kadar destek olmaliyiz... Milli takimdayken sirf Trabzonlu diye adama neler yapildigini da unutmayalim...Senol hoca yanindayiz...smileys/smiley2.gifEdited by: sprinter

kutoz
01.12.2004, 13:04
ya senol günesle 96'da neler yasadigimizi ne cabuk unuttuk arkadaslar. sizleri anlamak da güçlük çekiyorum. yeniden göz göre göre bu adama evet demek ya da bu tercihi onaylamak nasil bir mantik anlamiyorum... umarim daha basarili bir tercih yaparlar teknik direktörlük için

Senin önerebilecegin basarili bir isim var mi Türkiye'de? gerçekçi olmak gerek sanirim. Ziya Hoca'nin açiklamalarinda ki sorun (Yönetimde ki çatlaklik) Her Teknik Direktörü etkiler.

Guests
01.12.2004, 13:44
Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Senol Günes'e resmi teklifte bulundugunu söyledi.
Aktug, AA muhabirine yaptigi açiklamada, dün gece yönetim kurulunun teknik direktörlük konusunda kendisine tam yetki verdigini hatirlatarak, ''Yönetim Kurulu, Senol Günes isminde birlesti. Ben de Senol Günes ile görüserek resmi teklifte bulundum'' dedi.
Aktug, Günes ile görüsmelerinin sürdügünü bildirerek, ''Senol Günes'in Trabzon'a gelmesini bekliyoruz. Geldikten sonra da konu netlik kazanacak'' diye konustu.

Guests
01.12.2004, 13:45
cakabo ayrica senol günes hakkinda ne biliyorsun anlatta bizde bilelim. yada git ozcilingir ahmet abiyi dinle sanada anlatsin bildiklerini. 96 yilini en iyi bilenlerden.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Salih61
01.12.2004, 13:52
Günes noktayi koydu

Milli Takimlar Eski Teknik Direktörü Senol Günes, net açiklamalarla, Trabzon defterini kapatti.

http://img.mynet.com/spor/102003/senolgunes.jpgMilli Takimlar Eski Teknik Direktörü Senol Günes, Trabzonspor Yönetimi'nin dün aksam aldigi karari degerlendirerek "Mevcut yönetimin teknik direktörlük için beni düsünmesi gurur verici. Ama ben daha önce de açikladim. Simdilik bir takim çalistirmayi düsünmüyorum" dedi.
Bordo-mavili yönetim kurulu dün aksam Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yaptigi toplanti sonrasinda Teknik Direktörlük görevi için Milli Takimlar eski Teknik Direktörü Senol Günes'e teklif götürecegini açiklarken, Günes ise teklifin gurur verici oldugunu; ancak bir takim çalistirmayi düsünmedigini açikladi.
Günes, Trabzonspor gibi bir camiada görev yapmanin büyük bir olay oldugunu ifade ederek, "Zaten Trabzonspor benim dogup büyüdügüm sehrin takimi. Uzun yillar bu takimda hem oyuncu olarak hem antrenör ve teknik adam olarak görev yaptim. Trabzonspor'da her antrenör çalismak ister. Bordo-mavili takimda çalisan her teknik adamin degeri artar. Mevcut yönetimin teknik direktörlük için beni düsünmeleri de gurur verici. Ancak ben daha önce de açikladim. Simdilik bir takim çalistirmayi düsünmüyorum" dedi.
Öte yandan, baskan Atay Aktug'un Senol Günes'i ikna etmek için her yolu deneyecegi ve Günes'in kiramayacagi isimleri devreye sokacagi ögrenildi.

Guests
01.12.2004, 14:01
o zaman yolu açik olsun. hadi güle güle.

D.ALPEREN
01.12.2004, 14:11
Mutlaka takim için faydali olacak bir hoca gelmesi lazim,ama bu hoca isi Baskanlik seçiminden sonraya kalir gibi geliyor.Bu bir zaman kaybi olur Yeni hocanin enkisa sürede görevi devralmasi lazim devre arasi hazirliklari ve transfer konusunda geç kalinmamali.Yerli heyecanli basari isteyen bir hoca benim düsüncem.

Insallah en iyisi olur.

Barış BAKIRTAŞ
01.12.2004, 14:15
Bazi arkadaslarin Senol Günesi acimasizca elestirdigini görüyorum.. Bizde teknik direktörlük dönemlerindeki yaptiklarini hiçe saysak bile kazandigimiz 6 sampiyonlukta kaleyi onun korudugunu kaptanimiz oldugunu ve gerçek bir Trabzonsporlu oldugunu göz ardi etmeniz beni üzdü.. Bence Senol hoca tecrübe olarak bu takima çok seyler katabilir ilk yariyi 3 maçi kayipsiz kaparsak devre arasinda takimi çok iyi hazirliyacagina gönülden inaniyorum..

Bize baskalarindan teklif aldimi teklifi geri içevirecek. Kariyeri ve ayrica gerçek karizmasi olan bir hoca lazim buda suandaki seçim olan Senol GÜNES'tir.

Haydi Senol Hoca yuvana dönme vakti geldi... GÜNES gibi takimin üzerine dog...

MahmutHSO
01.12.2004, 14:46
Daha önce de yazdim.Senol Günes Atay Aktug a seçim kozu vermek istemediginden su an için teklifi kabul etmiyor.

Kopmlo teorisi üretirsek eger,Ziya Dogan in istifasinin nedeni de büyük bir ihtimalle Atay baskana muhalif kisi ya da gruplarin baskisi olabilir.

Bence yönetime muhalif gruplar Senol Günesle anlasti.

Kisaca su ana kadar olan bütün olaylar;Ziya Doganin istifaya zorlanmasi,Senol Günesin su an için teklifi geri çevirmesi,tamamen Atay Aktug u harcama senaryosunun birer parçalari.Bu operasyonu yürütenlerin Haluk Ulusoy a baskanlik için ciddi baski taptiklarini da düsünüyorum.Bekleyip görecegiz.

Emorfo
01.12.2004, 15:04
kaan kardes seytanin bile aklina gelmez bunlar :)

kuzey_lee
01.12.2004, 15:08
vay beee neler neler dönüyormus

oskayb
01.12.2004, 15:15
Trabzonspor Senol Günes'e resmi teklifte bulundu

http://image.super&#111;nline.com/haber/image/20000731/senolgunes160x120tem31.jpg Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Senol Günes'e resmi teklifte bulundugunu söyledi. Aktug, dün gece yönetim kurulunun teknik direktörlük konusunda kendisine tam yetki verdigini hatirlatarak, ''Yönetim Kurulu, Senol Günes isminde birlesti. Ben de Senol Günes ile görüserek resmi teklifte bulundum'' dedi. Aktug, Günes ile görüsmelerinin sürdügünü bildirerek, ''Senol Günes'in Trabzon'a gelmesini bekliyoruz. Geldikten sonra da konu netlik kazanacak'' diye konustu.<BR clear=all>01/12/2004 14:02

shipbroker61
01.12.2004, 15:19
Daha önce de yazdim.Senol Günes Atay Aktug a seçim kozu vermek istemediginden su an için teklifi kabul etmiyor.

Kopmlo teorisi üretirsek eger,Ziya Dogan in istifasinin nedeni de büyük bir ihtimalle Atay baskana muhalif kisi ya da gruplarin baskisi olabilir.

Kisaca su ana kadar olan bütün olaylar;Ziya Doganin istifaya zorlanmasi,Senol Günesin su an için teklifi geri çevirmesi,tamamen Atay Aktug u harcama senaryosunun birer parçalari.Bu operasyonu yürütenlerin Haluk Ulusoy a baskanlik için ciddi baski taptiklarini da düsünüyorum.Bekleyip görecegiz.

trabzonda donen dolaplari az cok tahmin ettigimden ve yerel medyaninda olaya yaklasimini gordugumden bana inanilmayacak bir komplo gibide gelmiyor.

velhasili kiram bu takimi kendi kucuk dunyalarinin sinirlarindan disari cikmasini istemeyen, kapi aralarinda cikar hesaplari yapip takimin istikrarinin bozulmasindan kendilerine cikar saglayan ve onlara bilerek veya bilmeyerek destek verenleri Allaha havale ediyorum.

Aslinda su anda Ziya Dogani veya Sameti veya Senol Gunesi begenmeyen her sart ve durumda ahkam kesen futbol ukalalarina teslim etmek lazim takimi. Alin bakalim birde siz yonetinde bakalim nasil oluyormus disardan ahkam kesmek.

Bizim sitedede var boyle akli selima arkadaslar. Neden onlar klube basvurup boyle bir is icin gonullu olduklarini soylemiyorlar. Basarili olurlarsa ellerim patlayasiya alkislamazsam namerdim.

Ne zamanki bir isi yapmasi icin teslim ettigimiz kisinin fikir ve dusuncelerine saygi duyariz ve ahkam kesmeden onun isin profesyoneli oldugunu kabul ederiz ve istikrarli bir teknik ve idari yonetime bizde destek veririz iste o zaman Sampiyon oluruz.

10 yilda 15 teknik direktor 15 tane yonetim degistirmekle varacagimz tek sey burda kisir tartismalar olur baska birseyde olmaz.

Ben herhalukarda TRABZON'UMU tutarim o baska

..::uniQue::..
01.12.2004, 15:41
....... Senol Günes kalitesini Milli takimi dünya 3. yaparak bir kez daha göstermis bir hocadir. Insallah faydali olur ...

Emorfo
01.12.2004, 17:03
Senol Günes ikinci kez hiç bir takimi çalistirmayacagini açikladi. Yönetim teklifte bulundu. Trabzon'a davet ettiler. Ben ümitsizim. Istanbul bozmus Senol Hocayi :)

bordox
01.12.2004, 17:24
Senol Günes olmayacaksa kaliteli isini bilen bir yabanci olsun.Yanina Orhan abimizi vrsinler,Türkiyeyi tanitsin yardimci olsun.Türkiye de Trabzonspor'a hocalik yapacak düzeyde td yok.

Gökhan Kutlu
01.12.2004, 17:31
hayirli olsun!!!!!!!!!

My
01.12.2004, 17:38
Bence teknik diektör takimin en önemli unsuru. Herseyden önce takimin vede futbolcularin altinda ezilmemeli. Kariyeriyle, karakteriyle takima etki etmeli. Saygin vede kariyerli bir hoca hem takimi olumlu yönde etkiler hemde taraftari olumlu etkiler ( büyük düsünüldüü hissedilir ) He bu Senol Hoca' mi olur yoksa yabanci bir hoca onu bilemiyorum. Senol Hoca' dagelip gelmeme konusunda bayaa bi çekimserzaten. Olucakmis gibi bakiyoruz ama olmazsada ben sasirmam doorusu...

Naim
01.12.2004, 18:00
Hos geldin Kaos

bizim insanimizn yapisinda bu var hemen basari istiyoruz olmazsa bir sorunda ha hemen yaratiyorz

ama shipbroker61 e katiliyorum
biz Trabzonumuzu tutariz yonetim bizi baglamaz ama basari istiyorsak malisef yonetimden geçiyor :(

Emir BAYRAK
01.12.2004, 18:06
Bence senol gunes dogru tercihtir...eger gelirse faydali olur ve uzun sureli bi sozlesme sart...Senol gunes olursa sira haluk ulusoy'a gelir..oda zaten kongre calismalarina baslamis bile...guzel gunler yakinda

ozgur
01.12.2004, 18:21
Bencede gelmeyecek adam bosuna beklemeyin. Oda biliyor trabzonda neler dondugunu ikinci defa harcanmak istemiyordur.Onun icin daha fazla zaman kaybetmeden Atay baskan Avrupadan Fransiz veya Cek bir hoca ile anlasmaliki hem kongre hesaplari yapan pislikler hemde takim rahat bir nefes alsin. Bencede turkiyede Ziya dogandan daha kaliteli olupda bosta olan adam yok.

Burada oncede yazdik, uzun vadeli, takimin alt yapisini kuvvetlendirecek bir "Teknik Direktore" ihtiyacimiz var antrenor istiyorsaniz o her yerde var. Anlamayanlara ornek, Del Bosque teknik direktordur, yilmaz vural antrenor. Ozkan sumer teknik direktordur, Ziya dogan ikisinin arasinda birsey. Isin ozu Senol hoca gelmeyecegim diyorsa yalvarmaninda luzumu yok. Iddia ediyorum kariyerli birikimli bir hoca ile Avrupayida sallariz. Eger Avrupada 3-4 tur gittigimiz, iyi futbol oynadigimiz yillara bakilirsa uc teknik direktor goze carpiyor Ozkan Sumer, Urbain Braems ve Senol Gunes. Ama bunlar gecmiste kalan isimler, simdi is iyi bir isim bulmakta. Bazilari Santini demisti de Santini fransa icinde cok iyi hocadir ama disarida pek basarisini goremedim, birde avrupada taraftara cok soguk davranmasi ve asiri disiplinli olmasi ile unludur. Lyonu ilk yilinda kupa sampiyonu sonrada ikinci sene 15 sene aradan sonra sampiyon yapti amma lyon taraftarlari hemen gitmesini istiyorlardi oda Fransa milli takimina gitti 2002-2004 arasi.

Neyse hayirli olsun kim gelirse

ozgur
01.12.2004, 18:30
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=5>
Senol Günes?ten Aktug?a ret</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 height=5>
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=5>
Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug?un teklif götürdügü Senol Günes, su an için herhangi bir takimi çalistirmayacagini açikladi.</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 height=5>
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=right colSpan=5>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD align=right>Istanbul/Trabzon
NTV-MSNBC VE AJANSLAR</TD>
<TD width=12></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=5 height=10>
</TD></TR></T></T></TABLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=191 height=225 rowSpan=2>http://www.ntv.com.tr/news/175011.jpg</TD>
<TD width=5 rowSpan=2></TD>
<TD vAlign=top align=left width=80 height=112>
</TD>
<TD width=5 rowSpan=2> </TD>
<TD vAlign=top align=left width=191 height=225 rowSpan=2>http://www.ntv.com.tr/news/175012.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=right width=80 height=113>
http://www.ntv.com.tr/Site_Elements/clear.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=5>
<HR noShade SIZE=1>
</TD></TR></T></T></TABLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=612><T>
<T>
<TR>
<TD width=100> </TD>
<TD width=20> </TD>
<TD vAlign=top align=left width=472>1 Aralik 2004? Ziya Dogan?in istifasinin ardindan, Trabzonspor?un teknik direktörlük için resmi teklif götürdügü Senol Günes, simdilik çalismayi düsünmedigini belirterek, ?Henüz buna hazir degilim? dedi.</TD>
<TD width=20> </TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD width=100> </TD>
<TD width=20> </TD>
<TD vAlign=top align=right width=472>http://www.ntv.com.tr/Site_Elements/complete_story.gif (http://www.ntv.com.tr/news/298713.asp#BODY)
http://www.ntv.com.tr/Site_Elements/dotblack.gif</TD>
<TD width=20></TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD width=120 rowSpan=3></TD>
<TD width=471></TD>
<TD width=20></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=471><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=13>
<BLOCKQUOTE dir=ltr style="MARGIN-RIGHT: 0px">

http://www.ntv.com.tr/site_elements/clear.gif</BLOCKQUOTE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=300>
<BLOCKQUOTE dir=ltr style="MARGIN-RIGHT: 0px"></BLOCKQUOTE></TD>
<TD width=11 rowSpan=2>http://www.ntv.com.tr/site_elements/clear.gif</TD>
<TD vAlign=top align=right width=160></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.ntv.com.tr/Site_Elements/dotblack.gif</TD>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>

<A name=""></A>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=607><T>
<T>
<TR>
<TD width=34> </TD>
<TD width=136>

</TD>
<TD width=23>

</TD>
<TD vAlign=top align=left width=361>

Trabzonspor Baskani Atay Aktug?un, Yönetim Kurulu?ndan aldigi yetkiyle ve kurulun ortak karariyla Senol Günes?e teklif yaptiklarini açiklamasinin ardindan, gözler Senol Günes?e çevrilmisti.
Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadi?nda organize edilecek Sampiyonlar Ligi final maçinin logo tanitimina katilan Günes, burada yaptigi açiklamada, simdilik teknik direktörlük yapmayi düsünmedigini belirterek, ?Henüz buna hazir degilim? dedi.
</TD>
<TD width=53> </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=5 height=10> </TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: ozgur

FANATIK61
01.12.2004, 18:38
<DIV align=left>http://www.turkspor.net/images/news/senolgunesaciklama.jpgSENOL GÜNES'TEN TRABZON'A VETO!.. </DIV>

<DIV align=center></DIV>Trabzonspor'un Ziya Dogan'in istifasinin ardindan göreve getirmek için girisimde bulundugu Milli Takimimizi Dünya üçüncüsü yapan Senol Günes, Bordo - Mavili takimin teklifini reddetti... Iste Detaylar...

Trabzonspor'un basina Senol Günes'i geçirmek isteyen Trabzonspor yönetimine sok haber! Milli takimlar eski teknik direktörü Günes, su an için herhangi bir takimi çalistirmayacagini söyledi..

Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadi'nda organize edilecek Sampiyonlar Ligi final maçinin logo tanitimina katilan Günes, toplanti sirasinda basin mensuplarinin sorularini yanitlarken, su an için herhangi bir takim çalistirmayi düsünmedigini söyledi.

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Dogan'in istifasinin ardindan adi bu kulüple anilmaya baslanan Günes, simdilik teknik direktörlük yapmayi düsünmedigini vurgulayarak, 'Henüz buna hazir degilim' dedi.

Günes, Türk futbolunun düsüste olup olmadigi yönündeki soruyu ise 'Ben Türk futbolunun düsüste oldugunu düsünmüyorum. Sadece bir geçis döneminden geçiyor' diye yanitladi.

Guests
01.12.2004, 18:39
su haberi düzeltin sayfa bozuldu

bence bize ya danimarka ya çek yada fransiz lazim. bize ayak uydurur bunlar

perfectstorm
01.12.2004, 18:43
günes bizi yakarsmileys/smiley2.gif

#10 Fietra
01.12.2004, 19:35
Bronzlastirmasinsmileys/smiley1.gif

CeSS
01.12.2004, 19:48

Kaan Bravosmileys/smiley32.gif. Farkli bir yaklasim açisindan bakmissin. ve bunlarin cogunun dogru olabilecegini düsünüyorum.

kutoz
02.12.2004, 12:21
"Henüz buna hazir degilim"

Buda ne demek simdi. Teknik direktör psikolojik olarak mi hazir degil, yoksa birikim olarak.

Ayip ettin Senol Hocam... Hemde çok çok ayip ettin... Trabzon'u sen nasil iyi tanirsan, Trabzon'da seni bir o kadar iyi tanir. Kongreden sonra Teknik Direktörlüge gelecegini herkes de biliyor. Peki su üç haftada puan gider de -ki gönlüm gitmez diyor- sampiyonlugu kaybedersek, hiç mi vicdanin sizlamayacak...

Ayip ettin hocam, hemde çok ayip ettin...Edited by: kutoz

safir
02.12.2004, 13:22
SABAH , 2 ARALIK 2004 , HINCAL ULUÇ

Bence güzel yazi olmussmileys/smiley32.gif

Senol Trabzon'a..

Yillar önce.. Tarihi tam hatirlamiyorum, ama olayi size daha evvel de anlattigim aklimda.. Gene yeri geldi..
Ankara-Istanbul uçaginda Senol Hoca ile karsilastik. Hoca üzgün, kirgin ve öfkeli.. Trabzon Antalya'da basarisiz bir sonuç almis.. Isler zaten pek iyi gitmiyor. Oklar ona çevrilmis.. Trabzon seyircisi Hoca'yi fena halde protesto ediyor. Istifa çagrilari yapiyor.. "Birakiyorum" dedi.. Yolculuk boyu ona görevini anlattim..
"Senol Hoca, sen Trabzon'un çocugusun.. Senol Günes olmani Trabzon'a borçlusun.. Simdi Trabzonlular'a kiziyor olabilirsin, ama su asamada bir Trabzon çocugu olarak, Trabzon'u terk edemezsin. Bak takiminin Avrupa kupalarinda Aston Villa maçi var, üç gün sonra.. Tam bu sirada teknik direktör krizi çikarmak sana yakisir mi?.. Bagrina tas basacak, kizilcik serbeti içecek ama göreve devam edeceksin.."
Ben mi etkiledim, Trabzonluluk mu agir basti, akl-i selim mi galip geldi bilmem. Hoca istifa etmedi. Aston Villa'yi geçerek memleketine güzel bir zafer armagan etti. Takimi sampiyonluga götürüyordu.. Trabzon'daki son iki maçta 1 puan alsa yetecekti. Son maç rakibi Fener'di. 1-0 da öne geçtigi halde, beraberligi saglayamadi. Kaybetti ve ayrildi. Bir daha Trabzon'a dönmedi. Kulüp çalismalari fiyasko ile sonuçlandi.. Ve herkes biliyor.. Trabzonlu oldugu için milli takimin basina getirildi. Tarihe geçti.
Simdi Senol Hoca yeniden Trabzon'da göreve çagriliyor. Bu defa portföyünde, "Dünya Üçüncüsü Takimin Hocasi" karti var. Yani eskiden daha güçlü, eskiden daha büyük bir destekle göreve gelecek.
Televizyonda izledim.. "Daha bir süre takim çalistirmayi düsünmüyorum."
Takim baska.. Trabzon baska.. Senol Hoca'nin milli takimdan kazandigi paralarin faizi sadece ömür boyu çalismadan yasamasina yeter..
Ama mesele sadece para mi?. Senol Hoca'nin her basarisinin altinda Trabzon varken, simdi görevden birakin kaçmayi, bizzat kendisi ortaya atilmaliydi..
"Kulübümün bu dar zamaninda göreve hazirim" diye..
Trabzon'un Senol Hoca'ya siddetle ihtiyaci var.. Gerçek bu..
Senol Hoca'nin da bir kulüpte çalismaya ihtiyaci oldugunu bilmeyen yok..
Milli takimdaki basarinin ne kadarinin kendisine ait oldugunu göstermesi açisindan..
Yoksa???

enesmalik1987
02.12.2004, 13:44
senol hoca gelse iyi olurdu ama gelmiycek herhalde bence fatih terim ,ridvan dilmen ,yilmaz vural ,mustafa denizli aklima gelen iyi isimler

kuzey_lee
02.12.2004, 13:49
senol hoca gelse iyi olurdu ama gelmiycek herhalde bence fatih terim ,ridvan dilmen ,yilmaz vural ,mustafa denizli aklima gelen iyi isimler

baska bildigin fenerli var mi? yoksa ben yardimci olayim..ali sen.ömer çavusoglu vs

Çagman
02.12.2004, 13:54
smileys/smiley36.gif

abi isterseniz Yonetimide EzikLere vereLim OrtakLasa DestekLeyeLim takimi bu Kadar olmaz yaaaaa

Sece Sece SoyLuyor isimLeri

kutoz
02.12.2004, 13:57
düstügümüz su duruma bakin. Senol Hoca'da olmayacak gibi.

önerisi olan varmi. Arkadasi elestirmek kolay. Önerileri görelim.

melrok
02.12.2004, 14:05
senol günes gelmiyecekse giray bulak getirilmeli. etik metik anlamam is bize gelince etik oluyor zaten yoksa herkezin yedigi naneler ortada. devre arasinda takimi alirsada etik yönden bi kabahat islenmemis olur. mustafa denizlinin ne vizyonu varda yaziliyor buraya basinda oldugu her takim igrenç futbol oynadi buna milli takimda dahil.

Harun-61
02.12.2004, 14:12
ünal a nasil bakiyorsunuz ????????

melrok
02.12.2004, 14:27
ünal gelene kadar çikrikci idare etsin daha iyi diye düsünüyorum.

kuzey_lee
02.12.2004, 14:37
ünal gelene kadar çikrikci idare etsin daha iyi diye düsünüyorum.

hoca ihsan hyoca..çikrikçi yine yardimci

melrok
02.12.2004, 14:42
biliyorum çikrikcinin yardimci oldugunu bence hatali bir karar. ben ünaldan daha yarali olur demek babinda söyledim.

kuzey_lee
02.12.2004, 14:47
yanlis anlasilma olmasin diye demistim..neyse

denizgrsy
02.12.2004, 15:38
<T>
<TR>
<TD =normal10siyah>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>1Aralik2004 15:32(www.ajnsspor.com)</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/senolgunes01.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Senol Günes'ten veto !..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor'un basina Senol Günes'i geçirmek isteyen Trabzonspor yönetimine sok haber! Milli takimlar eski teknik direktörü Günes, su an için herhangi bir takimi çalistirmayacagini söyledi..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=center>
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<scr' + 'ipt = src=http://reklam2.ajansspor.com/abm.asp?z=17&nt=' + nt+ '><\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam2.ajansspor.com/abm.asp?z=17&amp;nt=5126274663">
</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadi'nda organize edilecek Sampiyonlar Ligi final maçinin logo tanitimina katilan Günes, toplanti sirasinda basin mensuplarinin sorularini yanitlarken, su an için herhangi bir takim çalistirmayi düsünmedigini söyledi.

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Dogan'in istifasinin ardindan adi bu kulüple anilmaya baslanan Günes, simdilik teknik direktörlük yapmayi düsünmedigini vurgulayarak, ''Henüz buna hazir degilim'' dedi.

Günes, Türk futbolunun düsüste olup olmadigi yönündeki soruyu ise ''Ben Türk futbolunun düsüste oldugunu düsünmüyorum. Sadece bir geçis döneminden geçiyor'' diye yanitladi.</TD></TR></T></TABLE>

Oğuz
02.12.2004, 16:56
Senol Günes iyi bir hocadir. senol Günes iyi bir çalistirici, iyi bir agabeydir. Milli takim oyunculari olsun, çalistirdigi takimlar olsun hep futbolcular tarafindan çok sevilen bir insandi. Üstelik Trabzonlu, Trabzonsporlu, Trabzonlulugu da Trabzonsporlulugu da herkesden çok iyi biliyor. Buraya kadar Senol Günes için yapilan yorumlara katiliyorum.

Ancak!

Baski altinda çiktigi hangi maçtan iyi bir neticeyle ayrilmis. Kötü Kosta Rika'yi bile yenemedik. Biz Senol Hoca'yi teknik açidan degerlendirirsek, futbol bilgisini baz alip degerlendirirsek yaniliriz. Kosta Rika'yi o gün kötü oynadigimiz için mi yenemedik. Hayir Senol Hoca üzerindeki baskidan siyrilip oyuncularini taktiksel anlamda ve motivasyon anlaminda iyi hazirlayamadigi için yenemedik. Duygusal oldugu için yenemedik. Sonra gelelim Ingiltere maçina ya da Letonya maçina. Kim iddia edebilir ki Letonya'nin bizden daha iyi oldugunu, kim diyebilir ki Ingiltere ile 100 maç yapsak yenemeyiz diye. Biz bu maçlardan basaisiz ayrildiysak bunu nedeni Senol Günes'tir. Senol Günes malesef tabiati geregi baski altinda oldugu zaman duygusal travma yasiyor. Kendi problemleriyle ugrasiyor. Futbolcularini motive edemiyor. Kendisi motive oluyor. Bu maçi kazanip bazilarini susturmaliyiz anlayisiyla hareket ediyor. Bu adam böyle biri. Bizden de olsa, onu çok da sevsek, milli takim dünya üçüncüsü oldugunda basarinin Senol Hoca'yla geldigini de söylesek, Senol Günes mevcut sartlar altinda Trabzonspor için ideal bir teknik direktör tipi degildir.

Aslinda trabzonspor camiasi -taraftariyla, yönetimiyle, basiniyla- düzgün isler yapabilse, iddia ediyorum su anki kadro teknik direktörsüz de sampiyon olur. Ama yillardir degismeyen bu camiayi kaldirabilecek bir teknik direktör araniyorsa eger, bu isim Senol Günes degildir. Hem kendisini hem de takimimizi yipratmayalim. Trabzonlu olmak, Trabzonsporlu olmak su anda aradigimiz kriterlere uygun hoca tipi olmaya yetmiyor...

ozgur
02.12.2004, 18:25
Iyi yazmissinda arkadasim, sizin cok ovdugunuz Ziya birak dunya kupasini bir ezik macinin stresi altinda ezildide ezildi. Adam neredeyse 0-0 olsun diye 3 kaleci 8 defans cikacakti maclara. Yani Bize gelen her hoca o travmayi yasiyor, bence Senol hoca Ziya'dan daha korkak degil( bak TS-fb maci 96).

Simdi gelelim kimin bu takimin basina gecebilecegine artik iyice belli oldu, turkiyede Ziyadan daha kaliteli bir bosta adam yok. Birde hala Unalmis Ridvanmis yazanlara abi siz bizlen dalgami geciyorsunuz yoksa azizeyide kongrede baskanliga getirelim iki klubu birlikte yonetsin.

Yabanci hocalar icinde uzun donemli calisacak bir Fransiz veya Cek hocadan bahsetmistim onceden. Yalniz bu adamlara sure verilmeli, Ziya, Kulacoglunun yazdigi gibi her alanda Trabzonsporla sezonu kapadi gitti. Yani gelecek yerli yadayabanci hoca sizi 6 ayda sampiyon mampiyon yapamaz. (Bak alex ferguson ornegi) Eger basari isteniyorsa bu sabirla oluyor. Simdi diyeceksinizki Ziyaya sabredemediler, hayir arkadasim Ziya kacip gitti, zaten ikide birde kacmasini mazur gosterecek aciklamalar yapip duruyordu, yok fbnin adindan urkmusuz, yok gokdeniz forvetmis, yok siradan takimmisizda bizi ikinci yapmis vs vs. Bunlari niye taraftari kiskirtacak sekilde basina yapiyordu onu zaten anlamis degilimde.Dun ergun ata yazmisti hoca hala hic br elestiriye tahamul edemiyor, hatta birakip gittikten sonra bile diye. Mesela del bosque turkiyeyi tanimiyor, o niye besiktasi kucuk dusurecek aciklamalar yapmiyor, o salak mi? Belkide eziklik duymadigindandir.

Sonucta umarim takim icin hayirlisi olur, cunku su anda gerekli kurumsal yeterlilik iyi bir hoca icin Trabzonsporda olusmakta. Bize dusen bu kadar malzemeden iyi bir helva yapmayi becerebilecek birikimli bir "TEKNIK DIREKTOR", antrenor degil, bulmak.

shipbroker61
02.12.2004, 18:42
vay be olaya bak nerden nereye geldik. bir ziya dogan senol gunesi veya senol gunes ziya dogani dover demedigimiz kaldi.

yakinda onuda goruruz herhalde.....

sabir diyoruz ama iki mac kaybeden teknik adami korkaklik, kucuk dusunme, tecrubesizlik (bu hem senol gunes hem de ziya dogan icin gecerli) suclamalariyla yerden yere vuruyoruz hele hele rakiplerimize yenildiyse direk kellesini aliyoruz.

mesela su soruyu hic sormuyomusunuz. bu kadar seyden sonra sizce senol gunes neden kosarak trabzona gelmiyor veya nazli davraniyor. trabzonlulugundan veya trabzonspor sevgisinden suphesi olan var mi icimizde. eminim yoktur. ama gelmiyor...

cunku biliyor ki belli sartlari kabul ettirmeden, belli tavizleri almadan baslayacagi bir seruvende "futbolu cok iyi bilen" trabzon seyircisi ve yonetimdeki buyuk amcalarimiz onu linc etmek icin hic zaman kaybetmeyecekler.

o istedigi kadar milli takimi dunya 3. su yapsin bizim hepimiz ondan cok daha iyi biliyoruz futbolu nasilsa ayni diger hocalardan daha fazla bildigimiz gibi!!!

bordox
02.12.2004, 18:54
Bu konuda yöneticilerimize sesleniyorum.Eger Senol Günes basarisiz olurda sonra çikip beni zorla getirdiniz,Trabzonspor'u zor gününde yalniz birakan kisi olarak görülmek istemedigim için kabul etdim derse.Bu isin plansiz programsiz yapildigini iddia ederse.

Burda buna kanacak taraftar yok.En azindan ben kendi adima kanmam.Yeter artik anlayin bu taraftarin ikinci olmaya bile tahammülü kalmadi.Sampiyonluk için oturun planlayin,programlayin taraftara makul bir süre verin ve destek isteyin.Taraftari kandirmayin

Simdi bazi arkadaslar çikip biz Trabzonspor'u sampiyon olmak için tutmadik diyecek.Bende tutmadim,sampiyonlukta görmedim ayrica ama kimse bugüne 6 sampiyonluk kazanan kadronun sayesindegelindiginide unutmasin.

Bizim sampiyonluga ihtiyacimiz yok dogru ama yeni neslin acilen vardir.Trabzon sehrindeki yozlasmayi duyup üzülmemek elde degil anlatilanlar dogru ise.

Ey yönetici diye öneçikanlar, akilli oldugunu iddia edenler,egerküpünüzü doldurmaya birbirinizin kuyusuna kazmaya çalismazsaniz bu sehir sizeçalisir.Taraftar sizi hiç bir zaman yalniz birakmaz.Anlayin artik su taraftari.

ozgur
02.12.2004, 18:57
Bu kadar olmaz, kim Ziya hocayi iki macta kesmis, asmis. Kiev macindan sonra bir sey dedikmi, adam antepe puankaybetti bir sey dedikmi? Besiktasin teklifi bana gurur veriyor dedi birsey dedikmi? GSye yenildi birsey dedikmi? Fbye yenilde hemde kieve yaptigi hatalarin aynisiyla bire sey demedik istifa gibi. Sadece elestirdik. Ama adam bunlardan ders alacagi yere yok bunlar siradan takimdi bak ben ne yaptim, Gokdeniz forvettir, fbden urktuk gibi sacma sapan laflar etmeye basladi basina. Yine elestirdik. Istifasini ben artik adam kafasinda bu isi bitirdigi icin bekledigimi yazmistim. Nitekim konya macindan sonra birakip gitti. Kimse ne tribun ne yonetim ondan istifa istemedi, elestiri demokratik toplumun olmazsa olmaz bir parcasidir. elestiriye tahhamulun olmadigi yerde toplumsal gelisme beklenemez.

Bizde biliyoruz Trabzon insanin sabirsizligini, amagercekleride carpitmayalim artik. Evet ship broker 61 arkadasim evet diyelimki bu taraftar adi, serefsiz, ikiyuzlu bunu 2 ayda nasil degistirecegiz? Senin bir sosyolojik onerin var mi. Mesela BMN ailesi olarak taraftari egitmek icin Trabzonda okullarda baslayacak bir proje konusunda ne dusunursun. Sitem etmek kolay ama birazda proje uretelim ne dersin?

Ha burada kimseyi karsima almak icin yazmadim bu yaziyi.

kadirsa_2000
02.12.2004, 20:01

Bu tarz olaylar döndügü ihtimali bencede çok yüksek yanliz. Bende bir sey ekleyeyim: Buarda döndürülen Haluk ULUSOY adindan dolayi Senol GÜNES teklifimizi reddetmis olmasin?

Ben bu iki ismin bir araya gelip çalismak isteyeceklerini düsünmüyorum. Bence birbirlerinden pek haz etmiyorlar.

yakup midi
02.12.2004, 20:04
senol günes gelsin bir daha da gitmesin....

KaRaKaN61
02.12.2004, 20:16
unal karamanda gelebilir

poetricus
02.12.2004, 20:55
iyi ama su anda kaleci degil teknik direktör ariyoruz!

poetricus
02.12.2004, 20:57
Büyük beyinler mâziyi, mâzi de küçük beyinleri fetheder. Dünyanin hiçbir yerinde bizim gibi bütün fiil çekimlerinin hangi kipte olursa olsun geçmis zaman anlaminda kullanildigi baska bir ülke, baska bir millet ve baska bir taraftar kitlesinin var oldugunu zannetmiyorum. Mâzi insanin zamanla sinirlanmisligi babinda tabiî hatta mecbûrî olarak hayatimiza hal ve hareketlerimize islemistir süphesiz. Ama bugün ve yarinimizin nüvesini tasimiyorsa, istikbale dair atacagimiz adimlarin arka planini teskil etmiyorsa bizi ileri dogru yürüyüp geri adimlar atmaya mahkum eden bir kementten baska bir sey degildir!

Problemin benim bakis açimda mi yoksa insanlarin düsünme biçiminde mi oldugundan pek emin degilim ama ortada ciddi kisir döngülerin oldugu su götürmez. Senol Günes'in bir kaç defa maasina yapilan yüklü zamlar karsiliginda geri aldigi istifalarini(!) saymazsak ilk defa takimimizdan bir teknik direktör istifa ediyor ve biz görünen o ki yönetimden taraftara varincaya kadar sasirmis, afallamis vaziyette, ne yapacagimizi bilmez bir haldeyiz. Zira biz hocalarimizi istifasina imkan vermeden kovmaya alismis bir camiayiz. Atmakta oldugumuz adimlar düsüncenin, sag duyunun, akl-i selimin, istihracin, saglikli bir muhakemenin degil; tabiri caizse klasik sartlanma reflekslerinin yansimalari. Baskan ya da teknik direktör degisikleri gündeme geldiginde ya da takimin kötü gittigi zamanlarda camiamizdaki en yaygin sartli refleks eski hoca ve baskanlardan medet ummak! Bu kisiler görev yaparken yuhalanmis, tezyif ve tahkîrlere hatta hakaret ve küfürlere maruz birakilmis olsalar bile... Klüpten menfaat sagladiklari günler sona erdigin an bir daha arkalarina bakmayan kisiler olsalar bile!...Klübü kendileri için finans ve kariyer sahibi olarak görmüs, büyük hatalar yaparak maddi ve manevi telafisi imkansiz zararlara sebebiyet vermis olsalar bile!.. Pek de kisa sayilmayacak bir zamandan beri Trabzonspor'la ilgili mahalli gazete ve dergi sayfalarinda, televizyon ekranlarinda, internet ortamlarinda devamli dikkatimi çeken olgu bu ne yazik ki! Baskanligi döneminde yaptiklari hafizalardaki tazeligini koruyan- daha dogrusu korumasi, hiçbir zaman unutulmamasi gereken Mehmet Ali Yilmaz'in- yeniden kurtarici baskan olarak lanse edilmesi, Senol Günes'in yoluna güller dökülmesi, bir sene önce sikintisi çekildigi halde ayni davranisin tekrarlanarak kongreye iki hafta kala, görevde kalip kalmayacagi belli olmayan bir yönetimin hiç de anlasamadigi baskanini tam yetkiyle bu hocayi Trabzonspor'un basina geçmeye ikna etmek için görevlendirmesi baska ne ile açiklanabilir? Demek ki bu camia -müstesna sahsiyetleri binlerce defa tenzih ederek söylüyorum- karsilastigi hadiselere içinde bulundugu sartlari, elindeki imkanlari geçmisin tecrübeleri ve gelecegin beklentilerini usûl bilgisi, rasyonellik ve tutarlilikla degerlendirerek degil, önceden ögrenilmis davranis kaliplariyla tepki veriyor.

Allah askina Mehmet Ali Yilmaz ve "yönetici ekibinin" baskanligini ne çabuk unuttu bu insanlar! Kendisine bagli gazete ve televizyon kanalinin doldurusuna bu kadar kolay mi geliniyor? Ya Senol Günes'in teknik direktörlik yaptigi dönemlere ne demeli? Yari ölü vaziyette yakaladigimiz besiktas ve galatasaraya karsi alinan birkaç galibiyet disinda hangi derbiyi hocanin akilli taktikleriyle, oyuna yerinde ve zamaninda yaptigi müdahalelerle kazandi bu takim?! O yillarda malum Istanbul takimlarinin amigolugunu yapan satilik kalemler Senol Günes'in veya diger "yerlinin yerlisi" teknik adamlarin Trabzonspor'un basinda kalmasinin ne kadar iyi olacagina dair gazeller okur, onlara medhiyeler düzerken ne milli takim ne de tuttuklari takimin basina o isimlerden birinin gelmesini asla istemezlerdi? Senol Günes'in 3-0 maglubiyetimizle biten Besiktas maçi sonrasi istifasini müteakip Ali Sen tarafindan Fenerbahçe'nin tek direktörlügü teklifi ile onore dilmisti. Bu teklif bir yil önce pisirip tam kivaminda ikram ettigi sampiyonlugun sükran borcu mu yoksa Ali Sen'in o günlerdeki eski futbolculari kirpip teknik direktör yaptiktan sonra ilk maglubiyette çöpe atma huyu yüzünden Fenerbahçe camiasinda eski futbolcu kalmadigindan mi kaynaklaniyordu bilinmez ama eski hocamiz bir anda Fenerbahçe teknik direktörlügü gibi "onur verici" bir teklifle karsi karsiya kalmisti. Malum kalemler birden bire saf degistirmis Trabzonspor için her derde derman olarak sunduklari adamdan "hali sahada bile takim yönemeyecek kisi" olarak olarak bahsetmeye baslamisti. Daha birkaç gün öncesine kadar Senol Günes'i yere göge sigdiramayanlar bir anda cellat kesilmis ip yaglamaya, satir bilemeye, kiliç dögdürmeye baslamisti. Sonra Senol Hoca Istanbul'da Ali Sen'le yaptigi görüsmede anlasamiyor ama kapida kendisini bekleyen muhabirlere: "Yillarca rakip olarak gördügü için farkedemedigini ama bu teklif sonrasi yasadiklari ve Baskan'la görüsmeleri sirasinda fenerbahçe'nin gerçek büyük takim oldugunu çok iyi anladigini" ifade ediyordu. Malum kalemsörlerin bu iki yüzlülügü Senol Günes Millî Takim'in basina getirildiginde de, Millî Takim'i 48 yil aradan sonra Dünya Kupasi Finalleri'ne tasidiginda da, Hata Kore ve Japonya'da büyük basarilara imza attiginda, üstelik dozunu gittikçe artirarak devam etti. Bunlar da mi hatirlanmiyor? Simdi senol Günes ismi her kapiyi açan bir hirsiz anahtari haline gelmis durumda. Isin en tuhaf tarafi yönetimi sevenden elestirene, kabullenmeyenden nefret edene kadar herkesin, her grup ve kesimin birkaç kisi disinda bu isme perestis derecesindeki tutkunlugu. Kendisi bu durumda takimin basina gelir mi bilinmez ama ben sahsen geldigi takdirde basarili olmasi, hatta dünyada emsali dahi görülmemis basarilara imza atmasi için can u gönülden duaci olacagim. Bu takimi çalistiran bütün hocalar karsisinda besledigim niyet ve hissiyatta en küçük bir degisiklik olmayacak! Ancak Türk teknik direktörlerin çalistirdigi takimlara motivasyon disinda müspet bir fayda saglayamadiklarini; oyunculari yönlendirme, yetenekleri kesfetme ve gelistirmede eksik kaldiklarini, özellikle taktik anlamda çok yetersiz olduklarini düsünüyorum. Iyi oynayip maglup olunan maçlari sans ve hakem kararlariyla kaybedilenleri müsabakalari bir tarafa birakirsak final degeri tasiyan maçlarin tamamina yakininda maglup olusumuzu acaba ne ile açiklayacagiz? Yerli teknik adamlarin, özellikle de Trabzonlu teknik adamlarin genel karakteristigi ne yazik ki ilerisi için pek umut verici degil! Bu konuya gerekirse ileride daha genis bir sekilde temas etmeyi düsünüyorum.

Herkese selam ve sevgiler!</font>

Oğuz
02.12.2004, 21:05
Iyi yazmissinda arkadasim, sizin cok ovdugunuz Ziya birak dunya kupasini bir ezik macinin stresi altinda ezildide ezildi. Adam neredeyse 0-0 olsun diye 3 kaleci 8 defans cikacakti maclara. Yani Bize gelen her hoca o travmayi yasiyor, bence Senol hoca Ziya'dan daha korkak degil( bak TS-fb maci 96).

Simdi gelelim kimin bu takimin basina gecebilecegine artik iyice belli oldu, turkiyede Ziyadan daha kaliteli bir bosta adam yok. Birde hala Unalmis Ridvanmis yazanlara abi siz bizlen dalgami geciyorsunuz yoksa azizeyide kongrede baskanliga getirelim iki klubu birlikte yonetsin.

Yabanci hocalar icinde uzun donemli calisacak bir Fransiz veya Cek hocadan bahsetmistim onceden. Yalniz bu adamlara sure verilmeli, Ziya, Kulacoglunun yazdigi gibi her alanda Trabzonsporla sezonu kapadi gitti. Yani gelecek yerli yadayabanci hoca sizi 6 ayda sampiyon mampiyon yapamaz. (Bak alex ferguson ornegi) Eger basari isteniyorsa bu sabirla oluyor. Simdi diyeceksinizki Ziyaya sabredemediler, hayir arkadasim Ziya kacip gitti, zaten ikide birde kacmasini mazur gosterecek aciklamalar yapip duruyordu, yok fbnin adindan urkmusuz, yok gokdeniz forvetmis, yok siradan takimmisizda bizi ikinci yapmis vs vs. Bunlari niye taraftari kiskirtacak sekilde basina yapiyordu onu zaten anlamis degilimde.Dun ergun ata yazmisti hoca hala hic br elestiriye tahamul edemiyor, hatta birakip gittikten sonra bile diye. Mesela del bosque turkiyeyi tanimiyor, o niye besiktasi kucuk dusurecek aciklamalar yapmiyor, o salak mi? Belkide eziklik duymadigindandir.

Sonucta umarim takim icin hayirlisi olur, cunku su anda gerekli kurumsal yeterlilik iyi bir hoca icin Trabzonsporda olusmakta. Bize dusen bu kadar malzemeden iyi bir helva yapmayi becerebilecek birikimli bir "TEKNIK DIREKTOR", antrenor degil, bulmak.

Anlatmak istedigim açik oldugu halde neden böyle bir yaklasim içindesin anlayaamdim. Ben senol Günes hakkinda fikirlerimi beyan ettim. Ziya Dogan'i karistirmadim.

Ben Ziya Hocayi begeniyordum. Yapi itibariyle, durusuyla bizden biri gibiydi -ki bunu da zaten herkes kabul etmisti-. Ziya Dogan çok önemli 3 maçtan basarisiz neticelerle ayrilmistir. Bu dogrudur. Ama Ziya dogan'in bu yönünü ben tartismiyorum. Bakin ne diyorum kim olursa olsun, eger biz camia olarak üzerimize düseni yaparsak, zaten mevcut kadro sampiyon olur. Ama biz bu görevi ifa edemiyoruz. Gereken birligi saglayamiyor, gereken sabri gösteremiyoruz. Bu sartlar altinda Ziya Dogan gibi durusuyla, olaylara yaklasimiyla, kararliligiyla Senol Günes'ten daha diri görünen bir insan bile basarisiz olmussa ya da basarisiz diye nitelendiriyorsa Senol Günes de ayni sartlar altinda basarisiz olacaktir. Benim yapmis oldugum tespit bundan ibarettir.

Ziya Dogan ile Senol Günes arasinda mantalite olarak, teknik olarak, taktik olarak ne gibi farklar oldugu, nasil bir sistem içinde takimi çalistirdigi benim dogrudan ilgilendigim mesele degildir. Beni ilgilendiren yönetimin Senol Hoca ile çalisma kararinin ne kadar dogru olup olmadigidir..

Analyzer
02.12.2004, 21:23
Poetricus eline saglik. Üsenmemis uzun uzun emek harcayarakyazmissin ama ben bir solukta okuyup bitiriverdim bu güzel yazini. Satir aralarinda belirttigin ayrintilar aslinda nasil da önemli. Seytan ayrintida gizlidir diye bosuna söylememisler. Senol Günes milli takimi dünya3.sü yapti diye övünmek ise apayri bir konu. Dünya 3.sü takimin teknik direktörüne, ayni dünyanin hiçbir takiminin talip olmamasi hiçkimseye birsey anlam ifade etmiyor mu sanki? Senol Günes'i haketmedigi kadar elestirip yerin dibine sokan Hincal Uluç bile bugün "Senol Trabzon'a" diye bir yazi yazip, Senol Günes'i Trabzonspor'u kurtarmaya çagirmis. Bir de yazisinda Senol Günes'i överek. Bu kadar piskinlige de pes dogrusu. Ligde ikinci durumdayiz, sampiyonluk iddiamiz devam ediyor. Kim gelip neyi kurtaracak? Koskoca Trabzonspor'u bir tek Senol Günes'in insafina kalmis, aciz bir kulüp olarak gösteren medyaya en iyi yaniti biz vermeliyiz. Senol Günes gelirse iste o zaman yandik demektir. Geriye gitmekle kim ne kazanmis?

Muhalif
02.12.2004, 21:33
iyi ama su anda kaleci degil teknik direktör ariyoruz! smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

poetricus ayrintili yazin daha da güzeldi ama kisa ve öz olarak yukaridaki yazini alintiladim... her iki yazina da imzami koyarim..

ozgur
02.12.2004, 21:39
Bende buradan puyol'a tessekur ediyorum, verdigi cevap icin. Su yanlis anlasilmasin ben hasta derecede senol taraftari biri degilim sadece artik su takima dogru durust bir teknik direktor bulunmasini istiyorum. Ziyanin kapasitesini elestirdik, yerine daha kaliteli bir hocanin mumkunse yabanci getirilmesini burada defalarca yazdim.

Fakat getirecegimiz hoca, gerekirse cok parada verilerek, del bosque, piontek, ferguson ayarinda oyuncu yetistiren bize 5yil sonranin takimini altyapidan yetistirecek bir hoca olmali. Bugun en buyuk sikayetler yan top zayifligimiz, oyuncularimizin duzensiz mac konstrasyonlari, teknik alt yapi yetersizlikleri degil mi? O zaman bunlari temelden cozecek biri gelmeliki sahadaki oyuncu futbolu bilerek, kafasinda dusunerekoynasin.Birde eger yerel ve ulusal basini takim uzerindeki etkisinden bu kadar sikayetciysek, basinin hareket alanini daraltacak adimlar atilmali klupce.Ornegin borsaya girdikten sonra yalan yanlis haber yazanlari, spekulasyona yol actiklari icin, mahkemeye verelim. Lutfen herkes proje uretmeye baksin, kufur ederek ve sitemlerle pek yol aldigimiz yok.

Analyzer
03.12.2004, 00:26
Özgür sen de çok önemli seyler yazmissin. Basinin hareket alanini SPK (Sermaye Piyasasi Kurulu) - ki çok ciddi çalisan bir kurumdur- yoluyla daraltmak fikri forumda Sinan (barchu) tarafindan gündeme getirilmisti. Kavga, küfür etmeden yasal platformlarda hakkimizi aramak konusunda iyi bir emsal olusturabilecek bir hareketi malesef forumda es geçtik. Galatasaray borsaya kote olmus bir kulüp. Istanbul Menkul Kiymetler Borsasi'nda islem görüyor. Yattara ve Mehmet Yilmaz'in Galatasaray'a gidecegi seklinde o.ç.basinin çikardigi yalan haberler kanunsuz haberlerdir. GS hissesi alip, masabasinda böyle haberler çikartiphissenin borsada degerinin yükselmesini saglamak Türkiye Cumhuriyeti kanunlarina göre suçtur. En azindan basinin yalan haberlerinin devletehesabini vermesini saglayabilirsek aynen Özgür'ün dedigi gibi basinin hareket alanini daraltiriz.

Bu arada forumda çokça defa bahsedildi. Ben de birseyler yazayim. Ingiltere eski basbakani John Major, Chelsea taraftari oldugunu açikladigi zaman, Ingiltere basini o adami defterden silmisti. Alay konusu olmustu o adam. Öyle ya. Sen basbakansin. Millete ne senin tuttugun takimdan? Bize bakiyorum. Mesut Yilmaz, Tansu Çiller, Mehmet Agar açik açik Galatasaray'liyken ve ülkeyi bu isimler yönetirken Galatasaray'in sirti yere gelmiyor. Bunlar gidiyor, yerine Tayyip Erdogan geliyor. Fenerbahçe'li oldugunu açikliyor. Trabzonspor maçinda Fener'e verilen cezanin haksiz oldugunu iddia edebilecek kadar ileri gidiyor.Bu defa Fenerbahçe Avrupa'da rezil olurken Türkiye'de sirti yere gelmeyen bir takim oluyor. En ciddi çalismasi gereken ordu komutanlarindan birisi Ankara'da Gençlerbirligi - Fenerbahçe maçini seyrederken Fener gol attiginda karisiyla beraber agzi kulaklarinda orasiniburasini oynataraksakkada sukkada alkisliyor. Biz ise böyle agzimizi açip seyrediyoruz. Yazdikça sinirlendim ya. Kimseye küfür etmeden keseyim ben yazimi burada.

Duman
03.12.2004, 01:23
Savas yazinin son paragrafinda yazdiklarinin bir çoguna katiliyorum. Ama bu tepki verme olayi toplumdan topluma degisebiliyor.Verdigin Ingiltere örneginde yapilmasi gereken yapilmis,ama dönüpte Italya'ya baktigimizda da bunun tam tersi görünebiliyor.

Bugünkü ItalyabasbakaniBerlusconi'de Milan'i 1986 da 2.ligdeyken satin almis, takimi 3 yilda Avrupa sampiyonu yaparak tüm dünyaya Milan'li oldugunu ispat etmistir.Daha sonra da Forza Italya partisini kurup,Milan taraftari olmayan bir çok futbolseverin oyunu alarak basbakan olmustur.

Yine de Trabzonspor camiasi olarak son belediye seçimlerinde,bir takimin taraftarinin ugradigi haksizliga nasil isyan edip,favori olan iktidar partisinin elinden belediye baskanligini aldigini görmek de, sanirim tepki verme açisindan Türkiye'de atilan en büyük adimlardan biri olmustur.

CAFER ÖZER
03.12.2004, 08:54
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>

ERGUN ATA ya aynen katiliyorum bencede ayni nedenlerden dolayi Senol Günes

Neden Senol Günes?
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr (eata@fanatik.com.tr) </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Yaklasan genel kurulu öncesi, neden olanlarca kabul edilmese de varolan bir yönetim boslugunun ardindan Ziya Dogan?in sürpriz istifasi, sezona baslarken koydugu hedeflerden en önemlisini halen kovaladigi bir dönemde Trabzonspor için ciddi bir handikap. Buna karsin, teknik kadro sorununa genel kurula kadar geçici bir çözüm arama yanlisligina düsülmemesi, üstelik bu kararin parçalanmis bir kuruldan oy birligiyle çikmasi ise kurumun geleceginin güvencesi açisindan önemli bir gelisme olarak degerlendirilmelidir. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>03.12.2004</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212 align=right>
<T>
<TR>
<TD>[/url]http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=1961&amp;HID=11&amp;HaberID=243213#)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=23>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%" align=center>
<T>
<TR>
<TD width=14></TD>
<TD width=2>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center></TD>
<TD vAlign=center align=right>[u] (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=1961&amp;HID=11&amp;HaberID=243213#)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=51>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=200 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=74 align=center>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=20></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD align=middle width=72 height=24></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=2>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=124 align=center>
<T>
<TR>
<TD align=right colSpan=3 height=20></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD height=24></TD>
<TD height=24>

<!--
PuanVerC&#111;ntrol()
{
.puan_f.PuanSubmit.=true;
.puan_f.submit();
}
//-->

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=right>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
< name=puan_f =/fanatik/yorum/puan_save.asp method=post></TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD></TD>
<TR>
<TD colSpan=4> </></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top></TD></TR></T></TABLE>Yönetim ve teknik kadro boslugunun birlikte yasanmasi, belli ki bazi çevrelerin istahini kabartti. Yattara ve Mehmet Yilmaz?a talep, bu durumun sonucudur. (Üstelik bu zafiyetten yararlanmak isteyen kisi de, renklerine gönül verdigi kulüpte ne zaman etkin bir göreve getirilse ?Trabzon sevgisini!? kullanarak Trabzonspor?a zarar vermeyi bir aliskanlik haline getirmistir) Iste bu nedenle (genel kurul tarihini öne almak mümkün olmadigi için) teknik kadrodaki boslugun bir an önce giderilmesi daha bir zorunluluk halini almistir. Ama geçen sezon hemen hemen ayni dönemde, ayni nedenlerden ötürü yasananlar, bu yönetimin, daha ziyade Atay Aktug?un hareket alanina daraltmaktadir. Aktug?un, görevi devraldigi yönetimin atadigi teknik kadro için, ?Kucagimizda bulduk!? sözünü sarf ederken, ne kadar haksizlik yaptigi bugün daha net anlasilmistir. Bu söz mevcut yönetimi ve Aktug?u baglamaktadir.
Bütün bu gelismeler bu yönetimin genel kurula 3 hafta kala kalici bir teknik kadro arayisini tartisilir kilmaktadir. Tek bir istisna vardir ve o da Senol Günes?tir. Çünkü Trabzonspor?da halen görev yapanlar, geçmiste bu isleri yürütenler ve gelecekte yönetmeye talip olanlarin hepsinin üzerinde birlesebilecegi tek isim O?dur. Yani yarin göreve gelecek olanlar, Aktug gibi, ?Kucagimizda bulduk!? diyemeyeceklerdir. Aktug ve ekibi gelirse zaten sorun kendiliginden ortadan kalkacaktir.
Gelelim ?Neden senol Günes?? sorusunun bizzat kendisiyle ilgili olan bölümünün yanitina. Kim ne derse desin Senol Günes, bu ülkeye, bugünkü teknik kadroyla elemeleri geçmesi bile giderek zorlasan Dünya Kupasi Finalleri?nde Dünya Üçüncülügü gibi bir onuru tattirmistir. Bu durum Ersun Yanal?in anketinde sordugu gibi ister sans, ister bilgi ve beceriye bagli olsun degistirilemeyecek bir gerçektir. ?Olmayan karizmasina ve giyimindeki alaturkaliga? karsin da! Ayrica, gerek kurum içinden gerekse disindan, Trabzonspor?da 1996?da kaçan sampiyonlugun faturasini tümüyle kendisine kesenler, Ali Sen?in bugün televizyonlara çikip, ?Trabzonspor?un elinden sampiyonlugu nasil aldigini keyifle anlatmasini? izlerken, ne kadar haksizlik ettiklerini de görmüslerdir.
Senol Günes, mevcut yönetimin düsündügü ?Sportif Direktörlük? için de biçilmis bir kaftandir. Hem Trabzonsporlulugu, hem de Türk Futbolu?ndaki etkinligi, bunun için yeterli bir referanstir.
Senol Günes?in, çalistigi dönemde Trabzonspor?a yararli oldugunu her firsatta dile getirdigimiz Ziya Dogan?in ayrilmasinda rolü oldugu iddialari komiktir. Günes?e yakin çevrelerden, ?Bu konuda rahatsizlik duyuyor, kabul etmemesinde bu durumun rolü var? seklindeki serzenisleri de çok yanlistir.
Iste bütün bu nedenlerden ötürü ?Senol Günes dogru seçim? diyor ve ekliyoruz: Eminiz ki Günes, bu teklifi degerlendirirken, bugün geldigi noktadaki katkisi tartisilmaz olan ve Milli Takim Teknik Direktörlügü?nün son döneminde çektigi acilarda yaninda kalan yegane güç durumundaki Trabzonspor camiasina borcunu mutlaka dikkate alacaktir.

<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Guests
03.12.2004, 08:58
güzel yazmis ergun abi. özelikle borcunu mutlaka dikkate alicaktir. demis helal. evet senol hoca. milli takimda biz senin yanindaydik. simdi borcunu ödeme zamani.

Emin
03.12.2004, 11:25
Senol Hocaya haksizlik yapmamak lazim. Kurtarici olacak demiyorum ama 95 teki aci tecrübe ardindan milli takim tecrübesi ve simdi bu tecrübeleri ile tekrar Trabzonsporun basina geçmesi Senol Hoca artik Hoca olmustur. Senol Günesi degerlendirirken son kez Trabzonsporun hocasi oldugu dönemdeki maçlarla degerlendirmek hata olacaktir. Köprünün altindan çok sular geçmis Senol Hoca da Trabzonspor da degismistir. Trabzonspor için en iyi tercih Senol Hocadir. Simdi alinip sezon sonuna kadar gösterecegi performans Senol Hocayi ya yüceltecek yada batiracaktir. Yani tarafarin yada camianin Senol Hocayi düsünüp tartismasi kadar Senol Hocanin da bu karari çok iyi düsünüp tartismasi gerekecektir. Verecegi kararla kariyerine ya kariyer ekleyecek yada tamamen mahvedecektir. Sahsen yerinde olmak istemezdim.

MahmutHSO
03.12.2004, 11:32
Emin yorumlarina katilmiyorum.Kendine güvenen insanlar,asla güven sorunu yasamazlar.Asla gelecek kaygisi tasimazlar(meslegiyle ilgili)Senol hoca eger senin gibi düsünüyorsa bastan kaybetmis demektir.Hiç düsünmesin ozaman Trabzonspor'u

Koray Öztürk
03.12.2004, 12:04
Evet Sayin Senol Günes iyi bir antörüner ama bize cok konusan degil(son iki teknik direktörümüz kendiler kendilerini takimi menajeri yada yönetim kurulu üyesi zantediler)

Bu birazda takimin yönetim ile arasinda bir bosluk oldugunu gösteriyor bize kaliteli bir hoca ama daha önemlisi kaliteli sevilen sayilan bir menajer lazim.

Bu kim olabilir bunu tartisalim ama tartisamiyacagimiz konu menajerin lazim oldugu.Arkadaslar ben Almanya´da yasiyorum inanin burda kimse kimin hangi takimmin baskani oldugunu bilmez.Her is medya önünde menajerler vasitasi ile haledilir.Bizde bu ülkenin en güclü takimi oldugumuzdan medya önünde (fotomac.Fanatik v.s.)gibi 25 kurusluk gazetelerde.televizyon kanallarinda yönetimimiz karalanmamali.

Ama yönetim hep ön planda durmak istiyorsa o baska............

yakup midi
03.12.2004, 13:51
herkes senol hoca yi ister.

Emorfo
03.12.2004, 13:57
Senol Günes gelmiyor

Trabzonspor Yönetimi'nin teknik direktörlüge getirmeyi düsündügü Milli Takimlar eski Teknik Direktörü Senol Günes, Trabzon'a gelmeyi düsünmedigini söyledi.
Baskan Atay Aktug ile bir görüsme yaptigini ve cevabini kendisine sundugunu belirten Günes, "Ben daha önce kamuoyu ile paylastigim fikrimi kendisine de ilettim. Suan için bir takim çalistirmayi düsünmedigimi söyledim. Kendimi hazir hissetmedigimi ilettim. Beni Trabzon'a çagirdilar ama ben gitmeyi düsünmüyorum. Onlara net bir cevap verdim. 'Yanlis anlasilir' diye de Trabzon'a gelmeyecegim. Bu konuda sürekli açiklama yapmak istemiyorum. Teknik direktörlük konusunda fikrim degismedi" dedi.

Böyle olacagini tahmin ediyordum. Senol Günes'ten daha kalitei bir hoca getirmek zorundayiz. Kendi yetistirdigimiz adamlar bile bi acayip olmus. Istanbul bozmus Senol hoca'yi.

selçukabi
03.12.2004, 14:01
senol hocanin gelmeyecegini konya deplasmani dönüsü otobüste söylemistim herkese selamsmileys/smiley2.gif

yalnizefe
03.12.2004, 14:13
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bence en iyisi senol gunes ondan iyisi su an yok</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

shipbroker61
03.12.2004, 14:41
senol hocanin gelmeyecegini konya deplasmani dönüsü otobüste söylemistim herkese selamsmileys/smiley2.gif

dogru soylemissin cunku senol gunes kesin cevabini olumusuz olarak vermis. hatta "yanlis anlasilir" diye trabzonada bir sureligine gelmeyecekmis.

kaynak: mynet

CAFER ÖZER
03.12.2004, 17:46
SENOL GÜNES su an için en iyi tercihtir.gelmeme nedeni simdilik haklilik payi vardir.Bu yönetim le anlasssa 3 hafta sonra yönetim degisirse ne olacak.ya onlar biz istemeyiz derse ne olacak.bence 3 haftayi su anki ekiple kayipsiz kapatirsak kongre sonrasi Senol HOCA gelir.Türkiyede TRABZONSPOR dan küçük bir takima gidecegini zannetmiyorum.Mustafa denizli olsa hakkari köy hizmetlerine bile gider.ama Benim tanidigim Senol günes gitmez.(A.SEBAT a gitmedigi gibi.) su anda en büyük engel kongre.Kongre tarihhi kesinlikle sezon sonlarina alinmali.

CAFER ÖZER
03.12.2004, 17:52
LEEKENS:HAMI yi frikik ustasi yapan adam

URBAIN BREAMS (Ben orduluyum Amasya Suluovada oturdum orda arkadaslarim bana Trabzonspor sevgimden dolayi URBAIN BREMS derlerdi.) Trabzonsporla özdesmis birisi dar kadro ile mükemmel futbol oynatirdi.Hamdi gibi liberoyu golcü yapmisti.Bolusporlardan alinan Müfitlerle derbiler kazaniyordu.

bu isimlerde düsünülebilir.

Yerli olacaksa SENOL GÜNES:Eskiden hamdi simdi pisti.ayrica 1996 nin vebalinin Ali Sen de oldugunu artik hala ögrenmedikmi.

GIRAY BULAK:Oda artik bayagi tecrübe kazandi Denizlinin kadrosu ortada bun ragmen 2 sezondur ligde ve avrupada iyi sonuçlar aldilar.

ÜNAL KARAMAN su an için erken onunda Senol gibi pismesi lazim.

SENOL GÜNES,YARDIMCILAR HAMI ,ORHAN ÇIKRIKÇI,LEMI bence ideal olur.

kuzey_lee
03.12.2004, 18:28

dogru soylemissin cunku senol gunes kesin cevabini olumusuz olarak vermis. hatta "yanlis anlasilir" diye trabzonada bir sureligine gelmeyecekmis.

kaynak: mynet

la bu senol ne adam ya..millet neler yapiypr bizimki etik degerlere girmis..zaten bu etik degerler sadece bizim için geçerli

imported_UNITS
03.12.2004, 18:54
BENCE SENOL GÜNES GELMESI IYI OLMAZ.ÇÜNKÜ ONU GÖNDERDIGIMIZ ZAMANI DAHATIRLIYORUM.MILLI TAKIMDA BIRSEYLER YAPMIS OLMASI ÖNEMLI DEGIL.BIZIM TAKIMA ILERIYE DÖNÜK BIR HOCA LAZIM . ZIYA DOGAN IYIDIDE NE OLDU. BENCE BU TAKIMA ÜNAL KARAMAN GELSIN OBIZE YAMUK YAPMAZ.

objek
03.12.2004, 19:06
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">S. Gunes olmuyorsa eger hazir takimi hemen atesleyecek birisinin yani her kesimin tartismasiz kabul edecegi cok saygin bir yabancida olabilir ama bunlarin olmasi biraz zor gozukuyor bu uc hafta icersinde isler iyi gitmezse ilk etapta yilmaz vural ve unal karaman orhan cikirikci neden olmasin </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Emorfo
04.12.2004, 10:11
Gitsinler Faroz'daki kahvelerden bir adami tutsunlar takimin basina koysunlar daha iyi taktik verir. Bizde teknik adam çok ha Senol Günes gelmis ha Farozlu Ahmet Mehmet pek fark göremiyorum. Mantikli düsünence senol Günes gerçekten yetersiz gibi geliyor bana. Ama duygularim o gelsin diyor. Bu takimi sampiyon yapacaksa Terim'e bile hayir demem. Bize heycanini kaybetmemis malübiyeti kabul etmeyen tempolu futbol oynatan bir teknik adam sart. Senel Günes'in dün ki açiklamalarindan sonra kimin gelecegi artik önemli degil benim için.

Guests
04.12.2004, 10:15
BEN URBAIN BREAMS zamanlarini hatirlamiyorum ama herkes kaliteli oldugunu takimda iyi isler yaptigini söylüyor. madem senol gelmiycek URBAIN BREAMS gelsin.

Taner Uykuçeken
04.12.2004, 10:42
valla serdar sevimin yazisinda yazdigi sözbir hotel haberi dogruysa kongreden sonra alman schafer takimin basina gelir.

Emorfo
04.12.2004, 10:47
Iyide o yaziyi iyi okuduysan Sümer, Agaoglu ve Tuna'nin yönetimden ayri hareket ettiklerini görürsün. Gizliden gizliye kongreye hazirlaniyorlar. Ancak Alman teknik adam Türkiye'de mi. Bu konuda bilgisi olan var mi. Türkiye'ye geldiyse medyanin gözüden nasil kaçmis.

#10 Fietra
04.12.2004, 10:56
Schaefer'a alici gözüyle bakinca burun kiviriyorum nedese

Taner Uykuçeken
04.12.2004, 11:14
O yazidaki yapilan gizli kongre çalismalarinin farkindayim sadece bu topic disinda bir konu oldugu için deginmedim ama madem belirtin söyleyim yapildigi varsayilan gizli görüsme bana göre yanlis topluma göre kongreyle ilgilenmediklerini söyleyip baskani destekleyip arkadan oyun oynamak bana göre çok yanlis scaherse türkiyeye sürekli gelip giden birisi medya oyüzden dikkat etmemis olabilir

Bl@ck_De@th_
04.12.2004, 12:42
senol günes gelirse faydali olabilecegine inaniyorum

EsR@
04.12.2004, 15:19
Trabzonspora ancak kendi adamindan fayda gelir TSye Senol Hocanin gelmesi çok yakisir

Yeniden Hosgeldin Senol Hoca

SDanışmaz
04.12.2004, 15:25
Schaefer'a alici gözüyle bakinca burun kiviriyorum nedese

Niye öyle diyorsun Osman.Bence Schaefer gelsin TraBZoNSpOrRRr'umuzun basina.

Guests
04.12.2004, 15:34
...senol günes takim çalistirmayacagim diyor bosuna oyalanmaya gerek yok. yeni hocalara bakilmali. yok senol günes seçimi bekliyecekse çiksin seçimden sonra karar vericem desin. bosuna bizi oyalamasin.. saygilar.

Faik Yılmaz
04.12.2004, 15:37
Özgür arkadasimiza katiliyorum.bu gün takimina sahip çikmayacaksa baska hesaplar pesindeyse hiç gelmesin.

Faik Yılmaz
04.12.2004, 15:40
takima gelecek hocayla uzun dönemli mukavele yapilmasini istiyorum.yerli olmasina gerek yok.renhagel yunanlilari köy takimindan avrupa sampiyonu yapmadimi.bence bu yerli hoca sevdasindan vazgeçmeliyiz.birinci sart karizma ve prefesyonelllik olmali.

Emorfo
06.12.2004, 17:41
Arkadaslar son gelen haberlere göre Senol Günes Ziya Dogan gibi bir oldu bitti ile teknik direktörlüge getirilmek istenmiyor. yarim kalan isini bitirmek için yönetimden transfer konusunda garanti istiyor. Isteklerinin yerini getirilmesini istiyor.

Senol Günes bence mantikli hareket ediyor. Yönetimde elinden geleni yapip devre arasinda Sneol Günes'in isteklerini yerine getirirse belkide bu sefer ifb yi kendi sahasinda yenip sampiyonlugumuzu geri aliriz. Ancak herseyden önce camia yenilgilerden sonra Senol Günes'e yüklenmemeli. Senol Günes teknik direktörlüge çok yakin..

CeSS
06.12.2004, 17:57
Senol Günes kongreyi bekliyor deniliyor, eger kongrede Aktug yönetimi secilirse o zaman imza atacakmis.

TORUN
06.12.2004, 18:19
Senol Günesi bu yerlere gelmesinde bu camiannin payi büyük. Ona olan borcunu ödemek zorunda. Ama geçmise bakinca bu camia degerlerini bozuk para gibi harcadi. Hele sayin Yilmaz dönemi bu isin ustalikla yapildigi bir dönemdi.

Bunlari animsayinca Senol Hocaya biraz hak veriyorum. Ama her ne olursa olusun ihtiyaç duyuldgu bir anda kaçmamamasi lazim.

Senoldaböyle naza çekince tüm heycanimiz kayboluyor. Adeta bir kaos ortami.Kurt dumanlik havayi sever misali Senolda eger bundan pay çikarirsa yaziklar olsun.........

Guests
06.12.2004, 19:30
<T>
<TR>
<TD =normal10siyah>
<DIV align=left></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =lineStory align=left>Günes anlasti..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor Baskani Aktug ile Senol Günes'in anlastiklari iddia edildi.. Aktug'un 19 Aralik'ta yapilacak kongreyi kazanmasi durumunda bunun basina açiklanacagi kaydedildi..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=center></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor Baskani Atay Aktug'un Senol Günes ile anlastigi iddiasi yayildi. Atay Aktug'un 19 Aralik'ta yapilacak kongrede tekrar yönetime seçilmesi durumunda Aktug ile Günes'in bunu basina açiklayacagi söyleniyor. Tüm yetkililerin verildigi Senol Günes'in "Bir müddet dinlenmek istiyorum. Futboldan ayrilisim sikintili olmustu. Benim sorunum Trabzonspor ile degil, kendimle" demesine ragmen Trabzonspor için 19 Aralik kongresini bekledigi söyleniyor. Günes'in bu arada Trabzonspor için planlar yaptigi, ocak ayinda gidecek futbolculari ve transfer listesini dahi yaptigi iddia ediliyor. Bu arada Günes'in dün oynanan Eyüp-Zonguldakspor maçinda tribünde olmasi ve Trabzonspor için üç futbolcuyu izledigi iddialari da Trabzonspor ile anlastigi söylentilerini kuvvetlendirdi. Günes aksam da Besiktas-Istanbulspor maçini seyretti.

Kaynak: (Fotomaç) </TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>

function write_it(status_text)
{
window.status=status_text;
}

- ->

<LINK href="/yazilar.css" type=text/css rel=stylesheet target="_blank">
<TABLE =Normal12 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=right>
<T>
<TR>
<TD background=/1pxnokta.gif height=1>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width=20>
<DIV align=center>http://www.ajansspor.com/tools/email.gif</DIV></TD>
<TD> (java&#115;cript voidwindow.open'/tools/arkadasinag&#111;nder.asp?url=/futbol/haber.asp?haberid=96134&amp;g&#111;nderilen=Günes anlasti..', 'arkadasinamail', 'width=350,height=500, locati&#111;n=no, menubar=no, status=no,toolbar=no, scrollbars=no, resizable=yes')</TD>
<TD width=20>http://www.ajansspor.com/tools/print.gif</TD>
<TD> (java&#115;cript voidwindow.open'/tools/yazdir.asp?haberID=96134', 'yazici', 'width=500,height=400, locati&#111;n=no, menubar=yes, status=no,toolbar=no, scrollbars=yes, resizable=yes')</TD>
<TD width=20>http://www.ajansspor.com/tools/yorum.gif</TD>
<TD> (http://www.ajansspor.com/tools/yorum.asp?haberID=96134#yorum)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=/1pxnokta.gif height=1>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

OmeR.
06.12.2004, 19:37
HERSEYIN ÖNCE HAYIRLISI OLSUN...

Oğuz
06.12.2004, 21:20
önce trabzonspor, sonra teknik adam...

ünal karaman'in takimin basina gelmesini savunanlarin hangi akil bir gerekçesi var acaba. birtrabzonspor taraftari nasil"ünal karaman gelsintrabzonsporun basina gelsin"diyebilir. neye göre bunu söyler. aklim havsalam almiyor ya, hadi hayirlisi..

Emorfo
07.12.2004, 13:47
Bazi yazilar silinmistir.

Basliga konudan devam ediniz. Edited by: Emorfo

Mehmet
07.12.2004, 14:27
Ben senol Hocanin bu görevden kaçmayacagini düsünüyorum.
Çünkü bu görev kutsaldir. Senol Günes'i "Senol Günes" yapan Trabzonspor'dur. Bu görev bir Trabzon'lu ve Trabzonsporlu için kutsaldir. Heyecanla Senol Hocayi görev basina bekliyoruz.

Guests
08.12.2004, 10:05
<CENTER>Trabzonspor Senol Günes'te israrli... </CENTER>
http://www.milliyet.com.tr/2004/12/08/s&#111;n/resim/s&#111;nspo10.jpg Trabzonspor Baskani Atay Aktug, Senol Günes?in kime ne dedigi mühim degil. Kendisiyle görüsecegiz. Önemli olan bize verecegi yanit dedi.

?B planimiz yok?

Trabzonspor?da teknik direktör konusu belirsizligini korurken, yönetimin ve özellikle de baskan Atay Aktug?un Senol Günes israri sürüyor. Gündemdeki gelismeleri degerlendiren Bordo-Mavililer?in patronu Atay Aktug, medyada birçok ismin kendilerine yakistirilmasina ragmen hala bir alternatif teknik adama yönelmediklerini vurguladi, A Milli Takim?in eski çalistiricisiyla görüsecekleri günü beklediklerini söyledi.

?Terbiyesizlik?

Özellikle kendi kulüpleriyle sözlesmesi devam eden teknik direktörlerin hiçbir dönemde gündemlerine giremeyeceginin altini çizerek konusmasina baslayan Aktug, ?Biz asla bu tip terbiyesizlikler yapmayizö diyerek izleyecekleri yol hakkinda bilgi verdi. Aceleci davranmadiklarina deginen Karadeniz ekibinin baskani, ?Takimin basinda kulübü ve oyunculari iyi taniyan bir isim var. Herkes de isine bakiyor. Yönetim olarak hoca bulmak bizim isimizö dedi.

?Kafasi karisik?

Senol Günes konusunda israrci olacaklarinin altini çizen Aktug, ?Sayin hocamiz, daha önce de söyledigim gibi, hem bizim evladimiz hem de basarilariyla kendini kanitlamis bir isim. Camianin ona ne kadar sicak baktigini biliyoruz. Basina ya da baskalarina ne dedigi çok mühim degil. Tabi ki kafasinda bazi soru isaretleri vardir ama bunlar da giderilecektir. Biz görecegimiz günü bekliyoruz. Önemli olan o zaman verecegi yanittirö ifadesini kullandi.

Büyük projeler

Kafalarinda büyük ve köklü projeler oldugunun ipuçlarini da veren baskan, Senol Günes ile Trabzonspor?da yepyeni bir sayfa açmayi planladiklarini bildirdi. Transfer dönemi için taraftarin endiselenmemesi gerektigini ifade eden Aktug, ?Çalismalar Ziya Dogan döneminde basladi, Ihsan Derelioglu ile sürüyor. Anlasamasak bile Senol Günes?in bize bu konularda fikir verecek, dogrulari bulmamizda yardimci olacaktir. Endiseye gerek yokö diye konustu.

Gökdeniz?e destek

Rize maçinda taraftarin protesto ettigi Gökdeniz?e takim arkadaslarinin sahip çikmasinin da çok güzel bir davranis oldugunu hatirlatan Atay Aktug, ?Biz de ayni seyleri düsünüyoruz, futbolcularimizin yanindayiz. Ayrica 3-5 kisilik gruplarin eylemi de baglayici olmazö yorumunu yapti. Hafta sonundaki Galatasaray-Fenerbahçe maçi için de konusan Aktug, ?Sonucu çok merak etmiyorum, iki takima da basari diliyoruz. Önemli olan bizim yapacaklarimizö ifadeleriyle konusmasini bitirdi...

Emorfo
25.12.2004, 11:27
Senol Günes tamam gibi. Bu gün Trabzon'a gidecek..

Trabzonspor Futbol AS'nin basina gelecek. Genis yetkileri olacak. Hayirli olur insallah.

Mehmet
25.12.2004, 12:34
Senol Günes tamam gibi. Bu gün Trabzon'a gidecek..

Trabzonspor Futbol AS'nin basina gelecek. Genis yetkileri olacak. Hayirli olur insallah.

Heyecanla göreve baslamasini bekliyorum. Senol hocadan baskasini yakistiramiyorum. Allah onun yardimcisi olsun. Camia için hayirli olsun.

Mert Pasa
25.12.2004, 12:42
trabzonspor futbol a.s.nin basina gecmek,alex ferguson benzeri yetki ve mesuliyetlerle donatilmak

her iste bir hayir var,belki de cay gecerken at degismek harika bir sonuc verebilir

Guests
25.12.2004, 14:52
Yarin sözlesme imzalamasi beklenen Senol Günes büyük yetkililerle donatilacak. Günes, Trabzonspor'da futbolla ilgili tek sorumlu olacak.

Ilk yardimci Derelioglu

Trabzonspor Yönetimi kulüp tarihinde belki de ilk kez bir teknik adama bu kadar yetki vermeye hazirlaniyor. Önceki gün 9 saat süren görüsmeden sonra prensipte ?Evet? diyen Günes, bugün sözlesmenin detaylariyla ilgili son bir degerlendirme yapacak. Anlasma saglanmasi halinde Senol Günes?in ilk yardimcisi Ihsan Derelioglu olacak. Diger yardimcilar için ise Lemi Çelik, Hami Mandirali, Hamdi Arslan, Orhan Çikirikçi, Güngör Sahinkaya, Necati Özçaglayan ve Tuncay Mesci?nin isimleri gündemde.

Iste mukavele sartlari

1-Profesyonel takim tamamen Senol Günes?e baglanacak. Günes istedigi futbolcuyla çalisacak, isterse yeni bir kadro olusturacak.

2-Kulübün gelir-gider tablosu dogrultusunda transfer bütçesini hazirlayabilecek. Transferleri belirleyecek, yönetim son karari verecek.

3-Kalacak ve gidecek futbolcular konusunda tek yetkili Senol Günes olacak. Bu konuda yönetim herhangi bir dayatma yapamayacak.

4-Altyapi sorumlulugu da Günes?in olacak. Altyapi hocalarinin kim olacagina yine Günes karar verecek.

5-Futbol A.S?de görev yapan tüm personel, Senol Günes?e karsi sorumlu olacak. Avni Aker?deki personelden, altyapidaki malzemeciye kadar kurallari Senol Günes belirleyecek.

6-Futbolla ilgili yeni birim olusturabilecek. Istedigi takdirde esofman giyip sahaya inecek, isterse yeni bir teknik direktör atayip onun denetiminden sorumlu olacak. Bu durumda da takimin 18?ini belirleyecek, ilk onbiri sahaya sürecek, takimin oyun planini hazirlayabilecek.

7-Uzun süredir görevde bulunan futbolcu izleme komitesine yeni isimler alabilecek. Mevcut yetkililerde de degisiklik yapabilecek.

8-Senol Günes her ay düzenli olarak yönetim kuruluna teknik rapor verecek. Ancak sadece kulüp baskanina karsi sorumlu olacak.

9-Çok uzun vadeli sözlesme yapacak, buna tazminat maddesi de koyabilecek.

fanatik

Guests
25.12.2004, 14:57
<TABLE id=Aut&#111;number3 style="BORDER-TOP-WIDTH: 0px; BORDER-LEFT-WIDTH: 0px; BORDER-BOTTOM-WIDTH: 0px; BORDER-COLLAPSE: collapse; BORDER-RIGHT-WIDTH: 0px" height=1 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" width="100%" height=6>
Ve Senol Günes Trabzonspor?da ! </TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" width="100%" height=3></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" width="100%" height=14>http://www.haber3.com/image/Senol_Gunes_1.JPG Senol Günes?in Trabzonspor?la, Trabzonspor?un eski hocasi Ziya Dogan?in ise Gençlerbirligi ile sözlesme imzaladigi bildirildi. </TD></TR></T></TABLE>HAYIRLI OLSUN

zahido
25.12.2004, 15:06
oh beeee hayirli ugurlu olsun çok iyi oldu insallah güzel günler en yakin zaman da gelir sonuna kadar yanindayiz senol hocaaasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

MahmutHSO
25.12.2004, 15:29
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD><A =s&#111;nDakikaBaslik>Sporda FLAS gelisme! </A></TD></TR>
<TR>
<TD><A =s&#111;nDakikaOzet>http://www.haberturk.com/foto/ozelhaber.jpg Milli Takimlar eski teknik direktörü Senol Günes, kalecisi oldugu eski takimi Trabzonspor'da futbolun tek patronu oldu. Bir süre önce Trabzonspor'dan ayrilan Ziya Dogan ise Gençlerbirligi'nin yeni teknik direktörü oldu. Spordan bu iki özel flas gelismeyi HABERTÜRK Spor Müdürü Bülend Karpat duyurdu... Ayrintilar HABERTÜRK TV'de... </A></TD></TR></T></TABLE>

Mehmet
25.12.2004, 15:35
Ben senol Hocanin bu görevden kaçmayacagini düsünüyorum.
Çünkü bu görev kutsaldir. Senol Günes'i "Senol Günes" yapan Trabzonspor'dur. Bu görev bir Trabzon'lu ve Trabzonsporlu için kutsaldir. Heyecanla Senol Hocayi görev basina bekliyoruz.
VE HAYIRLI OLSUN.. OLEYY.

FANATIK61
25.12.2004, 15:36
Az önce Habertürke Ibrahim Sahin katildi: Senol Günes bu Aksam Trabzona geliyor ve imzayi attiyor. Hayirli ugurlu olsun diyelim.

Naim
25.12.2004, 16:10
Elhamdulillah

biradar ..ok olsun Trabzonlu olsun !

Ölümüne Trabzon!

Kahrolsun Kahbe Bizans ve adi isbirlikçileri!

Naim
25.12.2004, 16:12
Artik Sampiyonlugpa dogru ilerleriz bu arada ziya efendi de Gencler e gitmis hayirlisi Allahtan

SDanışmaz
25.12.2004, 17:00
Hayirli olsun...

hauptstrasse
25.12.2004, 17:29
sanirim dinamo kiev yada gaziantep maci sonrasiyidi burayda mac sonrasina dair bir yazi yazmis ve senol gunesin ikinci yariyla birlikte takimin basina gecme olasiliginin cok yuksek oldugundan bahsetmistim!hayir simdi burda ben soylemistim falan yazmayacagim! bunun bir anlami yok!

asil deginmek istedigim bugunden itibaren artik hicbirseyin trabzonda trabzonsporda eskisi gibi olmayacagi! senol gunes belki bilerek belki bilmeyerek trabzonsporun tarihindeki cok onemli bir donemecin asilmasinda cok ama cok onemli bir etken olmustur!

senol gunes takimin basina inanilmaz buyuk yetkilerle ve tam kendi istedigi-aslinda avrupa takimlarina transfer olan hocalarla yada avrupadan turkeye gelen hocalarla mukayese edilebilecek bir durumla- sekilde goreve geliyor! ilk kez turkiyede bir takim bir yerli hocaya bu sekilde teslim edilecek ve yine ilk kez bir hoca diledigini yapma ozgurlugunu elinde tutacak! sanirim uzun sureli bir anlasma sozkonusu! ve kovulmasi halinde yuklu bir tazminat! bunun acilimi su! gelecek yillarimizi guvendigimiz bir insanin ellerine birakiyoruz ve onun bize ozledigimiz tablolari yasatmasinin disinda kurumsallasan bir trabzon yaratmasini istiyoruz!

senol gunes yaklasik 20 gundur yaptigi hamlelerle bir satranc oyuncusunu aratmayan akillikla trabzonsporu ve yonetimini ve hatta tum taraftarini hizaya sokmustur! onlara akil dolu dersler vermistir ki kendisi daha takimin basina gecmis degildir!

peki bundan sonra ne olacaktir! hemen sunu belirtelim artik yoneticilerin on planda oldugu takim devri kapanmistir! sorumluluk idari anlamda oldugu gibi teknik anlamdada bir kisinin uezrindedir! bu anlamiyla yonetim asil islevini yerine getirmede-kaynak yaratmak ,takimi temsil etmek,ve kulubu yonetmek- bundan sonra uzerine dusenleri yaparken futbol takiminin kamburunu sirtinda tasimayacak bu isleri basklari senol gunesin idaresi altinda ustlenecektir!

bundan sonra taraftarin takim uzerindeki negatif etkisi de zamanla azalacak ve bir sure sonra tamamen ortadan kalkacaktir! cunku takimin artik kimin elinde oldugu ve ne yapmak istedigi buyuk puntolu harflerle bir yerlere yazilacak yani hedef belirtilecektir! oyle bu sene gidebildigimiz yere gidecegizlerle bu yil hedefimiz sampiyonluktur laflari havada asili kalamyacak sorumluluk alan herkez -futbolcusundan yoneticisine ve taraftarina kadar- uzerine dusen sorumlulu yerine getirecektir!senol gunes hem zamanlama olarak dogru bir zamanlama yapmistir hemde yeterlilik acisindan olgunluga ulasmis bir insan olarak oraya gelmektedir! uluslararasi deneyimi bilgi birikimi en ust seviyeye ulasmistir. onun yapacaklari bundan sonra sadece takim icin olacak ve kimsede icinde bir suphe tasiyamayacaktir! (bkz. ziya dogan aybaba besiktas iliskisi,derelioglu,semercioglu yetersizlik dusuncesi)

trabzonsporun bence asil simdi onu aciktir! hem ikinci yarida sampiyonluk iddiasinda hemde gelecke yillarda takimin super ligde ve avrupadaki macerasi icin bu boyledir!

bu yazinin devamini yazmaya calisacagim ancak simdilik haberi aldiktan sonraki ilk dusunceleirm bunlar hepinize nesenlikler dilerim...

kaze
25.12.2004, 17:49
Trabzonspor'umuz için hayirli olur insallah...

yetkiler oldukça üst seviyede, bunlardan dolayi olumlu bir etki ile takimda köklü degisiklikler olacagini düsünüyorum. önce yabancilarin elemesiyle baslanmali. yabanci hakkimiza ve verilen paralara deger2 kisi olsa yeter. bizim çocuklar takimi sirtlanmis götürüyor fb,gs hep yabancilarla prim yapiyor.

haydi artik baslasin SENOL GÜNES devri...smileys/smiley2.gif

cvenebiasim
25.12.2004, 17:57
hos geldin SENOL HOCA,iyiki geldin,cünkü simdi diyorum ki dünyanin en kariyerli hocasi bizde diyebilecegim.artik istanbul medyasina rüstünü ispatlama zamanin geldi HOCAM.biz taraftar olarak hic bir zaman umudumuzu yitirmeden arkanizda olacagiz,insallah yönetimde arkanda durur HOCAM.saygilarimla

Punisher-61
25.12.2004, 18:15
hayirli olsun..

ibrahim_yattara
25.12.2004, 18:31
su an kafam mesgul!! hazir degilim!

gibi sözleri senol hocaya hiç yakistiramadim ve bu sözlerini duyduktan sonrada bu takima gelmesini istemiyordum açikçasi.. hala kizginim senol hocaya insallah büyük basarilara imza atarda bu alacagi yetkilerin hakkini verir diyorum..

trabzonsporun basinda isen bizimde basimizdasin

basarilar hocam..

Muhalif
25.12.2004, 19:27
iyi olur insallah.. gs de fatih terim de buna benzer yetkilerle gelmisti.. pek tutmadi ama ins. bizde tutar..

önümüze bakiyoruz..

Emir BAYRAK
25.12.2004, 20:28
Hayirli olsun sevindim...unutmayin su andan itibaren buyuk ihtimalle teknik trektorumuz dunya 3. olan takiminteknik adami...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifEdited by: Creasy

Oğuz
25.12.2004, 20:34
Hayirlisi olsun...

zahido
25.12.2004, 20:45
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =lineStory align=left>Senol Günes Trabzon'da..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor ile anlasma asamasina gelen Senol Günes, bordo mavili yönetimle görüsmek için Trabzon'a geldi.. Kafasinin karisik oldugunu belirten Günes, görüsme sonrasi kararin ortaya çikacagini söyledi..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzon Havaalani'nda çok sayida taraftarin karsiladigi Günes, konvoy esliginde Trabzonspor Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ne gitti. Senol Günes, yaptigi açiklamada, bu sene takim çalistirmayi düsünmedigini belirterek, ''Kafam çok karisik. Ama bu Trabzonspor ile ilgili bir olay degil'' dedi.

Türkiye'de herhangi bir takimi çalistirmayi istemedigini ifade eden Günes, ''Ancak öyle bir noktaya geldik ki kamuoyunun baskisi, taraftarin istegi, yönetimin arzusu kafami daha çok karistirdi.

Mantigim ve duygularim gidip geliyor. Taraftarin heyecani beni çok etkiliyor. Simdi yönetimle görüsecegiz. Ondan sonra kararimiz ortaya çikacak'' diye konustu.

zahido
25.12.2004, 20:46
smileys/smiley18.gifsimdi bu ne demek oluyo yaaa imzaliycaksan ne diye mirin kirin ediyon

bordox
25.12.2004, 20:49
para mevzusudur her halde.Yoksa niye inat etsin.Bu seferde sampiyon olamazsa bir daha gelemez sanirim o da bu firsati kullanacaktir.Sonuçta o da bir profosyonel

A.Hilal Çakıroğlu
25.12.2004, 21:13
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhayirli ugurlu olsun!

U.Sadıkoğlu
25.12.2004, 22:31
ADAM BASKANDAN BASKA KIMSEDEN YETKI ALMIYOR ISTERSE BASKA TEKNIK DIREKTOR GETIREBILIYOR BU YETKILER OLACAKSA ADAM YONETICI OLUYOR???

Sefaenes
25.12.2004, 22:58
Takimimiza ve taraftarlarimiza hayirli ugurlu olsun. Akli basinda taraftarlar cogalirsa Senol hocanin iside kolay olur

Tebrikler Senol hoca Tebrikler Trabzonspor http://forum.ajansspor.com/smileys/smiley32.gifhttp://forum.ajansspor.com/smileys/smiley32.gif

yakup midi
25.12.2004, 23:00
hayirli olsun çok uzun ömürlü olsun.........

ozcan_asanoglu
25.12.2004, 23:10
havalaninda taraftar karsilamis, konvoyla tesislere geçmis....

insallah mantikli ve saglikli bir anlasma yapilir ve güzel bir ortamda çalisma imkani saglanir...ve senol hoca da bunu en güzel sekilde degerlendirir.....aradan 10 sene geçti,birçok ülke takimi ile maçlar yapti, turnuvalara katildi...çok tecrübe kazandi...insallah üzerimize günesin dogacagi günler yakindir.....

Özkan Erdem
25.12.2004, 23:26
Senol Günes ile Mutlu Son
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/251204senol.jpgTrabzonsporumuz, Milli Takimlar eski Teknik Direktörü Senol Günes ile anlasmaya vardi.

Bugün aksam saatlerinde Trabzon?a gelen Senol Günes ile Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde Baskanimiz Atay Aktug ve Yönetim Kurulu üyelerimiz bir görüsme yapti.

Görüsme sonrasi basin mensuplarina açiklama yapan Baskanimiz Atay Aktug "Senol Günes ile her türlü mütabakata vardik. Kendisinin hiçbir talebi yok. Biz nasil istersek Senol da ayni seyleri kabul etti. Bunun bir misyon oldugunu söyledi. Bu güne kadar çalismayi düsünmedigini ama Trabzonsporlular'in onu isteklerinden dolayi bu misyonu üslenecegini söyledi. Pazartesi herhalde resmi sözlesmeyi imzalariz. Camiamiza hayirli olsun" dedi.

Kaynak : www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr)
Edited by: QuakeviL61

Oğuz
26.12.2004, 00:09
teknik analizi, profesyonelligi, saha içindeki yönetimi, olaylara yaklasimi vs.. bunlarin herbirini tartisabilirim.

ama senol günesin milli takimi çalistirirken ben trabzonluyum, trabzonsporluyum demesi bu takimin basina hoca olarak geçmeye yeterdi zaten.

umarim elimizdeki güzel kadroyu iyi yönetir. ve yine umarim camia artik birlik olur..

trabzonspor'da yönetimiyle, teknik ekibiyle yeni bir dönem basliyor. yeni dönemimiz insallah bekledigimiz sonuçlari getirir.

tekrar hayirli olsun..

Oğuz
26.12.2004, 00:11
para mevzusudur her halde.Yoksa niye inat etsin.Bu seferde sampiyon olamazsa bir daha gelemez sanirim o da bu firsati kullanacaktir.Sonuçta o da bir profosyonel

gelmesine çok sevinmedim. ama parayla trabzonspor sevgisi arasinda hiç bir baglanti kurmayacak kadar ADAM oldugunu biliyorum..

TheRapZoNe
26.12.2004, 01:26
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/251204senol.jpg

Kaliteni 2002de gösterdin.dünyanin en iyi teknik adami seçildin.

HAYDI GÖSTER KENDINIEdited by: TheRapZoNe

BDiler61
26.12.2004, 01:51
hayirli ugurlu olsun senol hocayla beraber onun oyunculugundaki ve daha önceki td dönemindeki taraftarin dolayisiylada cehennem diye anilan avni akerin geri dönmesi dilegiyle

ozcilingir
26.12.2004, 02:13
SENOL ile görüsme yapilmadan böyle bir karar alinirmi? Karari aldiniz SENOL kabul etmedi ne olacak, SENOL birtakim kislere göre vatan haini ilan edilecek .olurmu öyle sey. adam gibi açiklayin SENOL'LA GÖRÜSDÜK VE KESIN ANLASDIK DEYINDE TARAFTAR RAHATLASIN .

SENOLUN ISI BITIRILMISDIR. SABAH 10 DA IDMANA ÇIKARSA HIÇ SASMAYIN. KESIN OLMAYAN BIR TEKNIK DIREKTÖR ISMINI BÖYLE BASIN YOLUYLA KIMSENIN KULAGINA ÜFLEMEZLER .TRABZONSPOR KULÜBÜ BÖYLE BIR HATA YAPAMAZ.

BELKI YARDIMCILARI MEHMET VE ÜNAL'A KARSI ÇIKACAK YÖNETICILER OLABILIR ONUN IÇIN BELKI BIR GÖRÜSME YAPILACAK DIYE AÇIKLAMA YAPILMISDIR.

SULTAN FATIH AKILLI OL !Topunu oyna sakat ayaklarina yatmaya kalkma .SENOL geldi

Saygilarimla

01.12.2004 tarihinde yazmisdim.Ben dememismiydim demek istemiyorum,ama bir arkadas, kizi ile görüsmüs olmayacagini yazmisti.

Demek ki baskanimiz tuttugunu kopartabiliyor, tabii güçü arkasindaki yöneticilerden aldigi müddetçe. TRABZONSPOR camiamiza hayirli olsun , tabii FATIH de akilli olsun, eskiyi unutsun.

Saygilarimla

olimpus
26.12.2004, 02:36
Hepimize hayirli olsun...

Senol Hocam,ezikler ve onlarin yaltakçisi medya ilegörülecek hesabin var. Sana sonuna kadar güveniyoruz ve destekliyoruz.Istedikten sonra asamayacagin engel yoktur...

MUHTAÇ OLDUGUN KUDRET DAMARLARINDAKI ASIL KANDA MEVCUTTUR...

TSMareNero
26.12.2004, 02:53
hayirli olsun, sampiyonluk görelim artiksmileys/smiley2.gif

**Maxim**
26.12.2004, 02:58
Senol HOCAM

YUVANA HOS GELDIN..

Kimileri senin degerini bilemediler...Biz biliriz merak etmeyesin...

TS-Karadeniz
26.12.2004, 03:48
Hayirli olsun Taraftar destgi ile sampiyon olurus.. destek olalim kostek degil

http://www.ntv.com.tr/news/177844.jpg

DeAgLeMaNyAq
26.12.2004, 07:43
Hepimiz için hayirli olsun. Devre biter bitmez Senol Hoca'nin gelmesi iyi oldu. 2.yari baslar baslamaz gelseydi devre arasi kamp bahaneleri ortaya çikardi. Ihsan Hoca nedense altyapidanda istifa ettigini belirtmis.Bu gelismede Senol Hoca'nin yardimcisi olacagi yönünde ki ihtimali arttirdigini gösteriyor...

darkadam61
26.12.2004, 12:23
adam trabzonlu trabzonsporlu bayliyorum bu adama. Insallah bizim "fanatik" taraftar kufur etmez. Ondan cekiniyordu en cok. Hanimina cocuklarina kufurler ettiler zamaninda. Insallah basarili olacak trabzondahttp://www.hurriyetim.com.tr/displayimage/0,,167932,00.jpg

Guests
26.12.2004, 12:42
valla ne diyim hayirli olsun insallah basarili olacagiz

denizgrsy
26.12.2004, 13:24
selam beyler,FATSA JANDARMA KOMANDO BÖLÜGÜNDEN SELAMLAR....lan oglum hala daha gelmedi mi senol günes,lan bi getiremedik senolu...bu gün okudum sportif a.s nin basina geliyormus...yakisir

vampire
26.12.2004, 13:35
çook mutluyuz hepimiz ancak bu sadece senol hoca ile sampiyonluk gelecek diil lafta taraftar olanlar susacak ve herkes stadi dolduracak 5 kurusu hesap edenler susacak gerçekden bordo mavi renklere asik olanlar konusacak

tarzan
26.12.2004, 13:44
beyler hepimize hayirli olsun .SENOL GÜNES yarin 3 yillik sözlesme imzaliyor.

Tolgaa6161
26.12.2004, 14:18
istanbul basinina gosterecek cok $eyin var senol hocam

TRABZONSPORumuza ho$ geldin

herkes destek versin senolu istemeyenlerde destek versin lutfen

her$ey TRABZONSPORumuz icinEdited by: Tolgaa6161

Ziya Dogan
26.12.2004, 14:25
hepimiz icin hayirli olsun.

insallah üzerimizde esen kara bulutlar gider ve

uzun süredir özlemle bekledigimiz sampiyonluklar ve avrupa'da basari gelir

smileys/smiley32.gif

Erhan|TS
26.12.2004, 14:29
hepimiz icin hayirli olsun.
insallah üzerimizde esen kara bulutlar gider ve
uzun süredir özlemle bekledigimiz sampiyonluklar ve avrupa'da basari gelir

smileys/smiley32.gif

sen simdi nick'ini SENOL GUNES yaparsin.. smileys/smiley36.gif

zinos_zon
26.12.2004, 14:33
sevgili hocam;

teknik adamliginizdan zaman zaman kusku duydugum olmustur, ama adamligindan asla! cümle kurmadaki beceriniz ve felsefi derinliginiz her daim gurur verici olmustur. bizlere bu saatten sonra düsen sudur; sizin deyiminizle; isigi gözünüze degil önünüze tutmak.

yönetimi de kutluyorum. camiaya hayirli olsun.

Ziya Dogan
26.12.2004, 15:03

hocam zaten benim ismim ziya

onun icin nick'im ziya dogan oldu.

nick'im degismez cünkü, ziya hocanin hic bir yamuklgunu görmedim.

eger günün birinde bjk'ya giderde bizim hakkimizda atip tutarsa

degistirmeyi düsünebilirim

adam gibi adam: ziya dogan

smileys/smiley17.gif

Sacit
26.12.2004, 15:07
Senol Günes insallah bizi sampiyon yapacak.

Gökhan Kutlu
26.12.2004, 15:09

hocam zaten benim ismim ziya
onun icin nick'im ziya dogan oldu.

nick'im degismez cünkü, ziya hocanin hic bir yamuklgunu görmedim.
eger günün birinde bjk'ya giderde bizim hakkimizda atip tutarsa
degistirmeyi düsünebilirim

adam gibi adam: ziya dogan

smileys/smiley17.gif

aGA TAKIMDA iyi seyler yapmis olabilir ancak bizi yari yolda birakip gençlerbirligi ile ansasmak en büyük yamuktur kardes.

SAYGILAR

Sacit
26.12.2004, 15:25
yaaa dostlar sampiyon olmam1z icin transfer laz1m k1mse surpriz beklemesin.smileys/smiley5.gif

Ziya Dogan
26.12.2004, 15:44
aGA TAKIMDA iyi seyler yapmis olabilir
ancak bizi yari yolda birakip gençlerbirligi ile ansasmak en büyük
yamuktur kardes.

SAYGILAR[/QUOTE]

baskan bile "fb yenilgisinden sonra istifa etmeyi düsündüm" derse

ziya hocanin gitmesi yadirganmamali.

elinde kisitli kadroyla yapabilecegi en iyisini yapti.

onun gencler'e gitmesi kendi hatasidir.

ziya hoca'nin en az bizim ayarimizda yada daha büyük bir takima gitmesini isterdim.

belki kimbilir yakinda milli takimin bile basina gecebilir

Oğuzhan Turhan
26.12.2004, 17:13
yerinde transferlerle senol hoca ile sampiyonluga kosacagimizdan süphem yok ama transfer sart

Çagman
26.12.2004, 18:06
SenoL Teknik direktor DegiL Ts As nin basina GeLicekmis ama ne olursa hayirlisi olsuin

Gökhan Kutlu
26.12.2004, 18:27
milli takima gidecek kadar ilerlemedi türki'yede sanmam gitmez milli takima zia dogan kardesEdited by: FIRTINA_61

ts-saral-of
26.12.2004, 22:10
Senol Gunes benim hamiden sonra ki efsanem insallah basaridan basriya kosucaz

senol gunes efsanesi 2 vizyonda

Ozan
26.12.2004, 22:32
senol hocanun gelmesi iyi oldu insallah hayirlisi olursmileys/smiley32.gif

Emir BAYRAK
26.12.2004, 22:43
INSALLAH HAYIRLI OLUR...

of-lee
26.12.2004, 22:44
senolgunesin gelmesiyle birlikte

bir kac transfer ile sampiyon oluruz

#10 Fietra
26.12.2004, 23:02
Tabi ya bi iki transferle sampiyon olunuyor sap diye.Hersey transfer degil buda bir gerçek.

Özkan Erdem
26.12.2004, 23:51
transfersiz de bu takimdan bisey beklenmez..

Harun-61
27.12.2004, 00:05
transfersiz de bu takimdan bisey beklenmez..

smileys/smiley32.gif

Nytre
27.12.2004, 00:28
senol günesi aslinda takimin basinda gorecek olmak bana heyecan verior çünkü onu takimin basinda gordugum sene sampionlugu kaçirmistik ancak sampionlugun heyecanini iliklerimize kadar hissetmistik rüyalarimiza tasimistik..

trabzonspor sampionluk potasinda oldugu için ve senol günes takimin basina geldigi için ayni heyecani iki kat yasiyorum..

insallah en güzeli en hayirlisi olur...

ayrica TRABZONSPOR KULÜBÜ TÜRKIYEDE BIR ILKI GERÇEKLESTIRMISTIR...

SENOL GÜNES TRABZONSPOR FUTBOL AS.NIN YONETIM KURULUNDADIR VE BASINA GEÇMISTIR TRABZONSPORUN FUTBOL SUBESININ ARTIK SADECE BASKANA KARSI SORUMLUDUR ISTERSE YERINE BASKA BIR ANTRENOR ATAYABILIR...

HERSEY ONUN ELINDE ... FUTBOLCULARIN ALIM SATIMI VE TRANSFER BÜTÇESINE KADAR...

kadirsa_2000
27.12.2004, 01:10
Trabzon'daki görüsmenin gerçeklesmesinin ardindan yaptigi açiklamayi okudumda, duydugu heyecan çok gerçekçi ve içten sekilde açiklamalarina yansimis. BU durum hosuma gitti. Bize, "TRABZONSPOR" kelimesini duydugunda heyecanlanacak bir insanin lazim oldugu kesindi. Insallah hayirlisi olur, insallah geçmisten ders çikarmayi "bilmistir", "bilmisizdir".

Her sey TRABZONSPOR'UMUZ için...

61viya
27.12.2004, 01:13
hep TRABZONSPORUM için hayirlisi kimse o gelsin takimimizin basina diye dua ettim...ii ki bizimlesin senol günes....hosgeldin!!!!

Özkan Erdem
27.12.2004, 01:51
Gerçek su ki senol günes'in Trabzonspor'uistemez tavirlari hepimizi ona karsi bir tavir takinmaya sürükledi, ancak bugün daha net anlasiliyor ki senol hocanin bir yil aradan sonra takim çalistirmasi için bir önhazirlik periyoduna ihtiyaci vardi, üstelik yönetimin degisme ihtimalide -aktug yönetiminin seçilmemesi halinde-gelismeler onun adina çok yipratici olabilirdi. Kongreyi beklemesi sakin kafayla düsününce çok mantikliydi.Simdi gözlerindeki bu heyecani görmek, Trabzonsporun Trabzonsporlu ve üstelik böylesine kariyerli olan bir hoca tarafindan çalistirilacagini bilmek benim için gurur verici.. 1996 dan bu yana Senol Günes'in kendini ne kadar gelistirdigi milli takimda imza attigi tarihi basarilardan yeteri kadar belli bence ve yerine getirilen sözüm ona ''çagin teknik adami'' ersun yanal ise bir fiyasko. Senol Günesin devre arasinda getirilebilecek en iyi antrenör oldugu kanaatindeyim. Getirilebilecek bir yabanci hocanin takimi tanimasindan sehre alismasina kadar milyon bahane dinleyecektik, oysaki senol günes dünyaya ispatladigi kariyerinin zirvesine çikmak, belkide kariyerinin rövansini almak için burada. Kendisine verilen yetkileri kariyeriyle hakettigini düsünüyor, bu yetki verme kararindaki cesaretlerinden ve hocamiza güvenlerindendolayi baskan ve yönetimi takdir ediyorum. Senol Günes'e veTrabzonsporumuza basarilar diliyorum.

Erinç
27.12.2004, 02:04
ARKADASLAR SU BIR GERÇEK KI :

EFSANE GERI DÖNÜYOR

Analyzer
27.12.2004, 03:40
EditEdited by: Analyzer

yakup midi
27.12.2004, 04:04
tam bir rövans yili olabilir bu yil....bu sene kadiköyde!!!!!!!

Guests
27.12.2004, 08:05
bugün saat 12.00 da imza töreni var.

selçukabi
27.12.2004, 08:09
arkadaslar artik bu saatten sonra önceki fikirlerimiz ne olursa olsun senol hocaya tam destek vermeliyiz.Takimimizin basina dünya üçüncülügü apoleti tasiyan sapina kadar trabzonsporlu bir "adam" gelmistir.sonuna kadar yanindayiz hocam.

Barış BAKIRTAŞ
27.12.2004, 09:03
arkadaslar artik bu saatten sonra önceki fikirlerimiz ne olursa olsun senol hocaya tam destek vermeliyiz.Takimimizin basina dünya üçüncülügü apoleti tasiyanSAPINA kadar trabzonsporlu bir "adam" gelmistir.sonuna kadar yanindayiz hocam.

Imza smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

JuaN_JuaN
27.12.2004, 09:57
valla türkiyede bi ilk olacak sekilde trabzonsporun basina geliyo! hayirlisi olsun!

ama su bilinmelidir ki hangi teknikdrektör gelirse gelsin ben ikinciligi basari saymiyorum!!! onun için bu sene ikinci bitirirsek senol haca basariliydi demem!

ben Senol hocamizdan çok büyük beklentilerim yok. bu sene sonuna kadaar neler yapabilecegini gösterecek!

ama herseye ragmen selçukabi çok güzel söylemis ne yorum yaparsak yapalim hocamiza tam destek olmaliyizsmileys/smiley32.gif

Çagman
27.12.2004, 10:26
smileys/smiley36.gifYaLnIs hatirLamiyorsam bu boLum Sabah veya vatan gazetesine cikmis bordomavi.net te SenoL günes iLe Sampiyonluk bekLiyorLar gibiLerinden Meshur oLduk UsakLar :):)

kadirsa_2000
27.12.2004, 10:29
arkadaslar artik bu saatten sonra önceki fikirlerimiz ne olursa olsun senol hocaya tam destek vermeliyiz.Takimimizin basina dünya üçüncülügü apoleti tasiyan sapina kadar trabzonsporlu bir "adam" gelmistir.sonuna kadar yanindayiz hocam.

Bu görüse kesinlikle bende katiliyorum. Isteyenler oldu istemeyenler oldu (açik konusayim, adi ilkanildigindabende pek haz etmedim) ama herseyden önceO tam bir TRABZON'LU ve TRABZONSPOR'LU. Bugünden itibaren O bizim Teknik (daha dogrusu Takim) Direktörümüz olacaktir. Bu nedenle sonuna kadar arkasindayiz. Her sey TRABZONSPOR'UMUZ için.

Sonuna kadar, hep birlikte!

Emorfo
27.12.2004, 10:50
Öncelikle hayirli ugurlu olsun.

Bazi arkadaslarimiz Senol Günes'in gelmesini istemeyebilir, sevmeyebilir. Yönetim kararini vermis anlasmaya varilmis bu satten sonra olumsuz düsünenler de destek vermek zorundadir. Ziya Dogan olayinda oldugu gibi 4 maç sonra istifa yazilarini görmek istemiyoruz. Bu zorlu yolda herkes üzerine düseni yapmak zorunda. Bu yüzden Senol Günes'ê camia ve taraftarlar sahip çikmakli. Anlik hislerle Senol Günes'i istifaya çagiran olursa bu gün yazdiklarini hatirlatiriz.

Saygilar.

Ömer SEVİNÇ
27.12.2004, 10:52
arkadaslar Senol hoca bizim basimiza geçtigi için tüm ezikler seviniyor.

Hadi Senol Hocam göster sunlara Trabzonsporluluk neymis. Teknik direktörlük neymis. smileys/smiley32.gif

Her zaman arkandayiz demek isterdim ama en ufak bir maglubiyette kuyun kazinirsmileys/smiley7.gif. Bunu da unutma. Ama ben her zaman arkandayim.

Ilk yapmasi gereken is GÖK-FAT ikilisinin YAT ile olan sorunlarini halletmek olmali....

Emorfo
27.12.2004, 11:49
Senol Günes 5 , 10 dakika sonra resmi sözlesmeyi imzaliyor.

TS61_NL
27.12.2004, 12:05
SENOL HOCAYI BUTUN TEKNIK ADAMLARDAN HER ZAMAN AYRI TUTMUS VE COK SEVMIS VE TAKDIR ETMISIMDIR. HER ZAMAN "ADAM GIBI ADAM" OLAN, HER ZAMAN MUTEVAZI KONUSAN, KIMSEYI INCILTMEYEN VE YAPTIGI ISLERIN DOGRULARINA INANAN, MUKEMMEL BIR KISILIGE SAHIP INSANDIR. O GERCEKTEN COK SEVILIYOR VE BUNU FAZLASIYLADA HAK EDIYOR. ONUN GIBI BIR TRABZONLU, BIR TRABZONSPORLU ZOR BULUNUR BU DUNYADA. ONUN KADAR TRABZONU, TARAFTARI VE TRABZONSPORU SEVEN BIR TEKNIK ADAM ZOR BULUNUR BU DUNYADA. ONU COK SEVIYOR VE CAMIAMIZA HAYIRLI VE UGURLU OLMASINI DILIYORUM. ARTIK BIZANSLILARA DERS VERMENIN ZAMANI GELDI SENOL HOCAM. BUTARAFTAR DAIMA SENIN ARKANDA OLACAKTIR.....smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Mehmet
27.12.2004, 12:26
Artik Trabzonspor eski havasini yakalayabilir.
Çünkü karizmasi olan efsane bir kariyeri olan üstelik de yerli ve de bir Trabzonspor'lu ve Trabzon'lu..
Yani Trabzonspor artik ne öksüz nede yetim. Ben artik Senol Günes ile
gelecege umudla giriyorum. Anlik basari ve basarisizlik fikrimi degistirmez. Senol hocamizin icraatlarini uzun vadeli ve gelecege yönelik degerlendirmeliyiz. En iyi hoca bizde gerisi yalan.

Yalniz bizim camia biraz accanli (tezcanli) aceleye gerek yok. Biraz uzun birzaman da basari gelir yeterki sabrederek hocamiza takimimiza sahip çikalim. Bence simdi 4 = 4 lük bir Trabzonspor oldu.

Sabir+ güven+ camiadan tam destek.Edited by: Mehmet

Oruç
27.12.2004, 13:24
SENOL HACAMIZLA BIRLIKTE INSAALLAH 20 YILLIK HASRET BITECAK VE YÜZÜMÜZ GÜLECEK BIRAZ SABIRLI OLMAMIZ LAZIM!smileys/smiley32.gif

SHENOLA
27.12.2004, 13:27
SENOL HACAMIZLA BIRLIKTE INSAALLAH 20 YILLIK HASRET BITECAK VE YÜZÜMÜZ GÜLECEK BIRAZ SABIRLI OLMAMIZ LAZIM!smileys/smiley32.gif

evet sana aynen katiliyorum....basari yakalanabilir ama sabirli olmamiz gerekiyo...smileys/smiley2.gif

kadirsa_2000
27.12.2004, 13:27
Imza atilmis, 3 yillik. Tüm camiamiza hayirli ugurlu olsun.

SDanışmaz
27.12.2004, 13:29
Sonunda kendisini 3.5 yil TraBZoNSpOrRRr'umun teknik trektörü yapacak imzayi atti.

SDanışmaz
27.12.2004, 13:29
.Edited by: gUgUDa_61

Harun-61
27.12.2004, 13:30
Imza atilmis, 3 yillik. Tüm camiamiza hayirli ugurlu olsun.

smileys/smiley32.gif

takim üst üste 3 mac kayip ederse, seyirci yinede Senol Hoca'ya destek vermesi lazim...zaman destek zamani, seyirciler sabirsizliklarini biraz geriye atmalilar...

ALLAH c.c. yardimcin olsun Senol Hoca...

Harun-61
27.12.2004, 13:32
...

Hepsi israrciydi
Uzun görüsmeler sonunda ikna olan ve Trabzonspor?a ?Evet? diyen Senol Günes?in birçok kulübün teklifini de redettigi ortaya çikti. A Milli Takim?i Dünya 3.?lügüne tasidiktan sonra bazi takimlarin dikkatini çeken Günes?e, Birlesik Arap Emirlikleri?nden Dubai takimi ile Güney Kore?nin Pucshon, Inchon ve Seul takimlari resmi teklifte bulundu. Özellikle Dubai ile Puschon?un çok israrci oldugu ve astronomik tekliflerde bulunduklari, ancak Günes?in bu önerileri kabul etmedigi belirtildi.

Transfer garantisi
Dubai takiminin menacer Bayram Tutumlu araciligiyla Günes?e 5 milyon dolar önerdigi, ancak tecrübeli teknik adamin bu teklifi redettigi ifade edildi. Trabzonspor ile görüsmelerin sürdügü sirada Güney Kore?nin Pucshon takiminin 3 milyon dolarlik teklifini de kabul etmeyen Senol Günes?in, Bordo-Mavili idarecilere, ?Sözkonusu Trabzonspor olunca, fedakarlik yaparim? dedigi kaydedildi. Bu arada Günes?in yönetimden transfer garantisi istedigi de bildirildi.

Milli Takim?la zirveye çikti
Trabzonspor tarihinin en basarili futbolculari arasinda yeralan Senol Günes, teknik direktör olarak da kulübe büyük basarilar kazandirdi. Günes, Trabzonspor?da ilk kez 1987-88 sezonunda Metin Türel?in yardimcisi olarak çalisti. Senol Günes, ilk teknik direktörlügünü ise 1988-89 sezonunun 4?ncü haftasinda Biskup?un görevine son verilmesinden sonra yapti. 1989-90 sezonunun basinda ise istifa etti. Günes 1992-93 sezonunda ise Leekens?in yardimcisi olarak göreve basladi. Ligin 4. haftasinda Leekens?in istifasiyla tek sorumlu olarak görevini sürdürdü. Günes 3,5 sezon takimin basinda kaldi. 1996-97 sezonunun 20?nci haftasinda ise Besiktas karsisinda alinan 3-0?lik yenilginin ardindan Baskan Mehmet Ali Yilmaz tarafindan görevine son verildi. Günes, daha sonra Antalyaspor?u çalistirdi. A Milli Takim?in teknik direktörlük sorumlulugunu 4 yil üstlendi. Milli Takim Dünya 3.?sü oldu.

Futbolcularin akli Günes?te
Yönetimin Senol Günes ile anlasmasi, Trabzonspor?da daha önce yedek kulübesinde bekleyen futbolculari da umutlandirdi. Günes?in ligin ikinci yarisinda ne gibi bir oyun kurgusuyla sahaya yayilacagi ve hangi futbolculara ilk onbirde yer verecegi merak konusu olurken, genç futbolcu Volkan konuyla ilgili sunlari söyledi: ?Her hocanin çalisma anlayisi farklidir. Zaman zaman yedek kalsam da Trabzonspor?da olmaktan çok mutluyum.?

Sari: Yeni bir döneme girdik
Senol Günes?in teknik direktörlüge getirilisinde önemli bir katkisi bulunan ve Baskan Atay Aktug ile birlikte görüsmelerde yeralan Asbaskan Ömer Sari, Trabzonspor için yepyeni bir sürecin basladigini dile getirdi. Günes?in, kulüp tarihinin en basarili teknik direktörler arasinda yeraldigini hatirlatan Sari, ?Kapsamli ve profesyonelce hazirlanmis bir çalisma programiyla basariya ulasmak istiyoruz? diye konustu.

Salih61
27.12.2004, 13:41
Tüm TRABZONSPORLULARA hayirli olsun...smileys/smiley32.gif

Saygilarimla...

Emorfo
27.12.2004, 14:10
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>Trabzon'da Günes yeniden dogdu!</TD></TR>
<TR>
<TD>

Trabzonspor'umuzun kazandigi tüm sampiyonluklarda Türk futbolunun rekortmen kalecisi olarak görev yapan, takimimizin kaptanligini ve teknik direktörlügünü uzun süre üstlendikten sonra Milli Takim'imizi Dünya üçüncülügüne tasiyan Senol Günes hocamiz 7 yil aradan sonra yuvasina döndü. Senol Günes ile yarim sezonu opsiyonlu olmak üzere 3.5 yillik sözlesme imzalandi...

Trabzonspor'umuzun veMilli Takimlar eski teknik direktörü Senol Günes ile yarim sezonu opsiyonlu olmak üzere 3.5 yillik sözlesme imzaladi.

Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ndeki kulüp binasinda gerçeklesen imza töreninde Baskanimiz Atay Aktug, Asbaskanimiz Ömer Sari ve yöneticilerimizden Murat Bozoglu hazir bulundu. Imza töreninden sonra kisa bir konusma yapan Baskanimiz Atay Aktug, Günes'in Trabzonspor'daki misyonunu bilerek teklifi kabul ettigini belirterek, "Kendisi için avantajli olacak hiçbir konuyu gündeme getirmeden, hiçbir talebi olmadan çalismayi kabul etti. Senol Günes, kurulacak Trabzonspor Futbol A.S'de genel müdürlük görevini üstlenecek. Bunun kurulusunda kendisinden büyük katkilar bekliyoruz. Kendisine basarilar diliyoruz. Asbaskan Ömer Sari'ya ve Murat Bozoglu'na da özellikle tesekkür ediyorum" dedi.

Teknik direktörümüz Senol Günes ise uzun bir aradan sonra yine birlikte olmaktan mutluluk duydugunu ifade ederek "Benim için de dönüsüm beklenmeyen bir olay oldu. Son günlerde gelisen olaylar benim duygularim ile mantigim arasinda kalmama neden oldu. Burada bulunmaktan mutluyum. Heyecanliyim, hiçbir seyin sözünü vermiyorum. Amacimiz 6 aylik dönemi iyi çalisarak geçirmek, üst siradaki takimlarla puan farkini kapatmak ve Türkiye Kupasi'ni almak. Trabzonspor'un tekrar Avrupa'da yarisir bir takim olmasini istiyorum. Vizyonumuz bu olacaktir. Bunun için birikim ve deneyimimiz var" diye konustu.

Bordomavi.Net Ailesi olarak Senol Günes Hocamiza basarilar dileriz ve görevi boyunca daima yaninda olacagimizi kamuoyuna duyururuz.

http://img150.exs.cx/img150/7734/senolgunes3ls.jpg</TD></TR></T></TABLE>

My
27.12.2004, 14:26
Tam bir Trabzon' lu, Trabzonspor' lu. Çok efendi vede mütevazi bir insan. Her seyden öncemadam gibi adam diilsmileys/smiley32.gifSenol Hocam, bitmemis bir hesabimiz vardi smileys/smiley1.gifSenol Hoca' ya da bizede hayirli olur insallah...

Oğuz
27.12.2004, 14:37
Simdi birlik zamani arkadaslar!!

hep destek, tam destek...

hauptstrasse
27.12.2004, 15:28
trabzonspor belkide gordon milneden bu yana gercek anlamiyla bir t. direktore kavustu!simdiye kadar milneden sonra takimin basina gecen isimlerin hep bir eksigi vardi! deneyimsizlik, buyuk islerin altindan kalkabilecek beceriye ve akla ahip olmama, cesaret eksikligi bilgi birikimi eksikligi,tecrube eksikligi dusuncede ve pratikte takima adapte olamama sorunu ve en nihayetinde hakimiyet sorunu gibi bir cok etken siralanabilir! bu yuzdendirki kadro hic bir zaman tam anlamiyla randiman alinarak kullanilamadi! bkz gokdenizden forvet yattaradan defansif kanat oyuncusu yaratma hayallari ve husranlari! ancak butun bu saydigimiz etkenlerin senol gunesle birlikte asilacagini umut ediyorum! sadece umut etmiyor bunun gerceklesebilirligi oldugunada inaniyorum!

senol gunes uluslararasi tecrubesiyle futbolun tum gereklerini kendi programi cercevesinde yasama gecirebilecek bilgi birikimi otorite ve guc kaynaklarina sahip olmasinin yani sira yonetimdende tam destek almaktadir! taraftarin gonlundeki isim oolup su anda trabzonun basina gecebilecek en isabetli isimdi!

peki bundan sonra neler olacak!

oncelikle sanirim takimin icindeki agalik sistemi gunesin gelisi ile birlikte tarihteki yerini alacak!ancak en onemlisi trabzonsporun futbol mantalatisinde cok oenmli degisikler olacagidir! takim artik ciddi anlamda buyuklugune yakisir bir yapiya burunecek ve futbolunuda gelistirecektir! su anki treabzonsporun oynadigi futbol ki yil oncesinin futboludur! ne samet aybaba ne de dogan takim futbolunun ve bireysel oalrak oyuncularin uzerlerine birseyler katabilmislerdir! varolani oldugu gibi kullanmaktan oteye gidemeyen bu iki degerli arkadasin bu anlamiyla trabzonspora yarari degil zarari dokunmustur! burada samet aybabayi ayri bir yere koyuyorum cunku onun doneminde en azindan ntrabzonspor yeniden yapilanma adina onemli islere imza tmis ve takim olarak yeniden buyuk dusunebilmeyi ogrenmistir denilebilir!

senol gunesin isi bundan sonra sanirim goreceli olarak daha kolay olmakla birlikte uzerindeki sorumluluk ondan onceki t. direktorlerden daha fazladir!

gelis sekliyle de soylemleriylede senol hoca bizlere cok onemli mesajlar vermeye calismis ve hala da vermektedir!

onun millitakim t. direktorlugu doneminde verdigi demecleri hatirlayacak olursak o kendisini ve turkiyedeki futbol anlayisini coktan asmis bir futbol adamidir bence!onun ekskli her donemde kendisini en iyi anlatabilecek yontemi ve dili kullan(a)mams olmasidir! trabzonda ise buna zaten ihtiyaci yoktur cunku simdiye kadar gerek futbolculugu ve gerekse t. direktorluguyle yaptiklari artik onun apoletine asilmistir ve kimseninde o apoletlerdekilerini sokmeye gucu yetmez artik!

tekrar takimin su anki durumuna donersek sanirim ikjinci yari tamamen farkli bir oyun anlayisiyla sahada olacak bir trabzonspor bizleri bekliyor! her seyden once takimi onun milli takima adapte ettigi 4-4-2 iki sistemini varyasyonlariyla uygulayabilecek duzeye getirmekle devre arasini gecirecegini dusunuyorum! bu anlamiyla takimda huseyin adem gibi oyuncular yeni transferlerle birlikte ya gorev degisikligiyle sahada yer alacak yada yerlerini hepten kaybedip kulubeye donecekler! gokdenizin ortasaya donecegini ve forvetin mhemet yilmazin arkasinda fatih ile sekillenecegini dusunuyorum!erdincin takimda artik surekli oynamasnin zor oldugunuda dusunuyorum cunku hoca o bolgede muhtemelen de haeneye gorev vereecek! gunesin bir baska artisininda genclerin onunu acma gayrteti olacagini dusunuyorum ufuk ve ali sen gibi oyuncularin kazanilmasi onunla birlikte sanirim daha kolay olacak! butun bunlari senol hocanin milli takimnda yaptigi islerin analizi sonuucunda soyluyorum ve butun yazdiklarim ongorulerdne ibarettir! hic kimse bunlari alip yaamin gercekleri olarak sunma yanlisina kapilmasin! kendi dusuncelerimdir yanilma payiyla birlikte sizlerle paylasma ihtiyacinin bir sonucu olarak yaziya dokulmuslerdir!!!

saglicakla kalin...

Cemalettin Taşkın
27.12.2004, 16:22
Camiaya hayirli ugurlu olsun.

geçen hafta CNNTÜRK teki programda izledim Senol Günes'i. isteksizdi trabzonspor için. Hatta Türkiyede takim çalistirmam diyordu. sebebi de federasyonda parasi kalmis. federasyon böyle yaparsa kulüpler ne yapar diyordu.

Insallah hersey iyi olur. Edited by: sinoplu

ihtiyar
27.12.2004, 17:38
Öncelikle hayirli ugurlu olmasini temenni ederim. Geçmiste Trabzonsporu basariya tasiyan en büyük etken takimin yönetiminden futbolcusuna kadar Trabzon'un kendi samimi evlatlarindan olusmasiydi. Bu temel sonraki yillarda ne yazik ki korunamadi. Bu baglamda Senol Günes, Trabzonspor'un formasini terletmis, birisi olarak cani gönülden hizmet edecektir diye düsünüyorum. Ancak en önemlisi, Senol Günes'in psikoljik durumu... Verimli olabilmesi için ciddimanada moral ve motivasyona ihtiyaci olacak. Fenerbahçe yenilgisiyle son anda kaybedilen sampiyonlugun ve milli takimdan ayrilis seklinin yarattigi psikolik yikimin etkisinden en kisa zamanda kurtulmali. Bunlari basarirsa, Trabzonspor'da basarili olacagina inaniyorum.

Emorfo
27.12.2004, 17:45
Ihtiyar abihosgeldin seref verdin. Iyi dileklerin için tesekkür ederiz..

selçukabi
27.12.2004, 17:46
öncelikle aramiza hosgeldin "pegasus"lu kardesim.tabiki senol hoca'ya ve futbolcu kadromuza 96 senesine kadar gösterilen sabir esas anahtardir.bence o zamanlar ki kadromuz çok çok muhtesem degildi.su an milli takima 4 oyuncu veriyoruz ama o günkü ve bugünkü sartlari karsilastirdigimizda terazi biraz bu zamana kayiyor gibi geliyor bana.Hem o zamanki kadrodan ayrilan hiçbir futbolcu basarili olamadi (sota dahil).Senol Hocam isini bilir yeterki ona, futbolcu ve yönetime destek verelim, biraz sabir gösterelim.

Firtina28
27.12.2004, 18:39
dunya kupasinda senegalla oynuyoduk bi ara ekrana senol gunes geldi ve babam dediki birgun trabzonun basina gelip bizi sampiyon yapacaksin

o gun bu gundur senol hocam yolun acikolsun

her zaman arkandayiz

Deliormanli1
27.12.2004, 18:58
Senol GÜNES hayirli ugurlu olsun.Bence en iyi seçim.Trabzonun öz evladindan baskasi çok zor faydali olur.Baskan Atay Aktug sözünde durdu ve büyük is yapti bence. Diger yandan Senol Hoca Trabzondan ayri kaldiginda ve Milli takimla büyük basarilar kazaninca çok büyük tecrübe ve karizma sahibi oldu. Artik hiç kimse diyemez Senol Hocanin agirligi yok diye (degil mi Sn.kazim Kanat)

Yolun açik olsun Senol Hoca,isin kolay degil ama kabul etmelisin ki bu camia ve taraftarin senden hakli olarak çok büyük beklentileri var. Un var,yag var ,seker var (ve de yetkin de var) artik helva yapmak sana kaldi.Kolay gelsin!

Guests
27.12.2004, 19:10
Evine hosgeldin Senol Hoca

ozgur
27.12.2004, 19:15
Buradan tum Trabzonspor camiasina hayirli olsun diyorum, umarim herkes tarihimizden, gecmisden gerekli dersleri cikartip sabirli olunmasini ogrenir. Son 12-13yila bakildiginda tek istikrarli calistiricimizin 93-94sezonu ile isine baslayan ve 3.5 sezon gorev yapan Senol Gunes oldugu gorulur. 96da sampiyonluk kacti, uefada ucuncu tura ciktik, ve takimin en iyi futbol oynadigi donemdi.

Sonucta bunlar gecmiste kaldi ama istikrar saglanirsa neler yapabilecegimizin bir gostergesi olmalari acisindan hatirlanmalari gerekir. Benim Senol hocayla bagim ona saygim80lerde bir GS-Trabzon macindaki kurtarislariyla baslamisti, italyada inter'e elendigimiz macta 70dk kafasi sarili mucadele etmesiyle percinlenmisti. O zamandan bu yana ozellikle 94,95,96da her macta bize degisik bir heyecan yasattin hocam, 2002de bizansin butun mide gurultusuna ve cirkefligine ragmen bu ulke futbolunu bizans imparatorlarinin ruyalarinda goremeyecegi bir yere getirdin, giderkendeasagilik bizans medyasini istanbul TGD'de kendine ayakta alkislattirdin. Belki duygusal oldu , ama benim sana guvenim tam yeni heyecanlarda seninde bizim gibi bu takim icin sadece bu takim icin kalbinin attigini bilerek bulusmak uzere.

hikmetbal
27.12.2004, 19:46
bu is için,yani bu profesyonel yapilasma denemesinin basinda bulunabilecek tecrübeye,bilgiye sahip,trabzonu,trabzonsporu en iyi bilebilecek asil 'ADAM GIBI ADAM'Trabzonun basina geldi.hernasil olursa olsun,her ne olursa olsun bu yönetimin denemis oldugu spotif as olayina sonuna kadar destek verelim lütfen.çünkü bu gerçek bir risk,bu yapilan trabzonun çikisi da olabilir,ama basarisizlik halinde uzun süre de toparlanamaz.lütfen ama lütfen anlik saha sonuçlarindansa genel düsünelim ve pozitif olan seylere bakalim.dikkat edin,senol hoca 'ürettiklerimizle öne çikacagiz' diyor.buna sonuna kadar destek verelim ve ürettiklerimize de gerkli destegi verip,onlari baski altina almayalim.

HEP DESTEK,TAM DESTEK...

Recep Alkan
27.12.2004, 21:27
Günes imzayi atti

Trabzonspor Kulübü, Milli Takimlar Eski Teknik Direktörü Senol Günes ile 3.5 yillik sözlesme imzaladi.

http://img.mynet.com/spor/122004/senolgunes.jpg Trabzonspor Kulübü, Teknik Direktör Senol Günes ile 3.5 yillik sözlesme imzaladi.
Imza töreninde konusan Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Senol Günes'in kurulacak Sportif A.S. içinde genel menajerlik, müdürlük veya direktörlük gibi bir görev üstlenecegini söyledi.
Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde gerçeklesen imza töreninde konusan baskan Aktug, Sportif A.S.'nin kurulmasinda Senol Günes'in büyük katkilari olacagini belirterek, "Senol Günes'in Futbol Federasyonu ile yasadigi sikintilar kendisini ve çevresini bayagi sikti. Televizyonlarda 'Senol Günes gelmeyecek' diyorlardi. Ama ben kendisine hep inandim ve 'gelecek' diyordum. Çünkü kendisini çok iyi taniyorum. Senol Günes ile top oynamis biriyim. Iyi bir adamdir, sözünün eridir. Onun için Senol Günes'in gelecegini biliyordum, Senol Günes sadece Türkiye'de degil Avrupa'da bir isimdir. Trabzonspor'un, ulasmak istedigi hedeflere Senol Günes ile çok daha çabuk ulasacagina inaniyorum. Kendisine yönetim kurulu olarak sonuna kadar destek olacagiz. Kendisine güveniyoruz" dedi.

'Önce Türkiye'de basari'

Senol Günes ise yanlisi dogruyu, basari, basarisizligi gördüklerini kaydederek, "Son 3 yila baktigimiz zaman Trabzonspor, yükselen bir deger. Bunun daha iyisini nasil yapabiliriz, öncelikle bunun tespitini yapacagiz. Trabzonspor'u önce Türkiye'de basarili kilip daha sonra Avrupa'ya tasimak ve orada da uygun yerini almasani saglamak olacaktir. Benim bir heyecanim var. Ancak Trabzonspor'da görev yaptigim her dönemde herkesle bildigimi paylastim. Hiçbir seyin sözünü veremeyiz. Ama bir seyin sözünü verebiliriz. Çok çalisacagiz, düsüncemizi hep paylasacagiz. Bu konuda her kesimden elestiri almayi bekliyoruz. Sportif basariyi yakalarken fair play içerisinde Trabzonspor camiasina yakisan basariyi göstermek istiyoruz. Iyi bir kadrosu olan Trabzonspor'u iyi bir seviyeye çikarmak için herkesten yardim bekliyoruz. Bana genis yetkiler veriyorlar ama yapi olarak hiçir zaman ünvan arayisim olmadi. Bir is ahlakim var, çalisma düsüncem var. Onu ortaya koymak için destek olunursa sevinirim. Trabzonspor'da olmasi gereken ne varsa onu yapmaliyiz. Ben yetki almasam da çok çalisacagimi söylüyorum. Önceligimiz 6 aylik dönemi iyi geçirerek suandaki yarista bulundugumuz yerin üstüne çikarak yukardaki takimlari yakalamak ve geçmek olacaktir. Hedefimiz Türkiye Kupasi'ni almak olacaktir. Umarim bu yolda basarili oluruz" diye konustu.

'Acil bir dönem'

Bir basin mensubunun, "Senol Günes Trabzonspor'un basinda nasil bir model ile çalisacak ?" sorusuna Günes, "Bu dönem acil bir dönem. 6 aylik dönem içinde takim içinde devamli olacagim. Ben hiçbir degisiklik yapmayi düsünmüyorum. Takim içerisinde olarak bu yarisa devam edecegiz. Önceligimiz takim, çünkü ne kadar camianin içerisinde olursam olayim hem takimi tanimada, hem yönetim anlayisinda, hem de taraftari tanimada yeniden bir tespit yapmak durumundayiz. Su an tespit dönemi yasayacagiz ama yarista geri kalamayiz. Bu bizim önceligimiz olacaktir. Gelecek dönemde takimin daha iyi yarismasi için bütün sistemler kurulacaktir. O halde takimi bir kenara itemeyiz. Ben de içinde olarak bunu yasayacagiz. Ondan sonraki durum olarak gerek altyapi gerekse diger görevlerle ilgili çalisma yapacagim. Ama su asamada önceligim takimla beraber olamaktir. Suanda çok fazla degisiklik yapmadan mevcut olan durumla devam etmeyi düsünüyorum" cevabini verdi.

'Takviye olabilir'

"Bu takima takviye yapmayi düsünüyormusunuz?" sorusuna ise Günes, "Süre kisitli ama Trabzonspor 3-4 oyuncu alabilir. Ama su anda 1 tane iyi bir oyuncu almak istiyoruz. Bu oyuncu ile ilgili problem yasayabiliriz. Takima rakam olarak, uyumu olarak hem de oyuncu olarak uymasini istiyoruz. O yüzden sikintimiz var, arayisimiz sürüyor. Yönetimin ve benim bu konuda hevesimiz var. Bu oyuncunun yaninda 2-3 tane daha isim var. Biz hazir oyuncu istiyoruz. Isim olarak takima uyum saglayacak oyuncu istiyoruz. Bu kulübün ekonomik yapisini sarsmadan yapmak istiyoruz. Oyuncu alirken yanlis yaparsak seneye de sikinti yasariz. Eger iyi transfer yaparsak hem oyuncu kazaniriz, hemde yarista öne çikariz. Eksik olan bölgelere 3-4 oyuncu transfer ettiginiz zaman çok daha iyi bir Trabzonspor olacagini düsünüyorum. Bu oyuncularin çok üst seviyede olmalari gerekir. Su asamada 3-4 oyuncu almayi uygun görmüyorum ama bu asamada 1 tanesi alirsak çok masafe almis oluruz" seklinde cevap verdi.

'Para konusmadim'

"Trabzonspor'dan ayrilirken operasyon ile ayrildiniz. Milli Takim'dan da ayriliken görev süreniz bitmeden ayrildiniz. Trabzonspor'da tekrar aynisini yasarsaniz tazminat maddesi koydurdunuz mu ?" sorusu üzerine Senol Günes, sunlari söyledi:
"Benim spor geçmisimde ve spor hayatimda özel hayatimda su anda bir tek rahatsizligim var. Televizyonlarda 'Takim çalistirmayi düsünmüyorum' dedim ve bunu ezerek buraya geldim. 'Ben Türkiye'de çalismayi düsünmüyorum. Ilerki bir tarihte takim çalistirmayi düsünürsem sizi ararim' dedim. Türk futbol tarihinde bir devrim yapmak istiyorsak büyük yanlisliklar varsa onlari temizlemek kolay olmuyor. Bir maçin sonucunu unutuyorsun ama çirkin bir olayi asla unutmuyorsunuz. Trabzonspor'dan ayrilisim 2 defa olmustur. Milli Takim'da mukavelem 4 yildi ama 4 yil demekki basaramadik. Simdi 4 yil yapmadik 3.5 yil yaptik. Çünkü baktik ki 4 yili çikartamiyoruz. Onun için 3.5 yil yaptik. Niye 6 ay beklemezler onu anlamiyorum. Sözlesmelerimizin bitis tarihi yaklasiyor hep görevlerimize son verirler. Ama baktigimiz zaman o takimlarin en basarili dönemi görünüyor. Bunlar da benim söylemim degil, baskanlarin söylemleridir. Baskanlar hava attiklari dönemlere benim görevime son veriyorlar. Niye oluyor anlamadim demek ki basarinin karsisinda nasil bir sey para almadan suçlanmak. Demek ki bu da bizim kaderimiz. Trabzonspor yönetimi ile hiçbirsey konusmadim. Eger konusursam bin türlü laf çikacak. Hatta mukaveleye '1 lira yazin' dedim. Konusursam daha çok sinirleniyorum. Kulübe rahatsizlik vermek istemiyorum"

arkadaslar hepimize hayirli olsun. trabzonsporumuz dunya kulubu olma yolunda ilk adimi atmis oldu. eeee artik ornek alanlar olur ha!(fb,bjk,gs.kisacasi ezikler.)

OmeR.
27.12.2004, 21:28
HAYIRLI UGURLU OLSUN INSALLAH...

ARAMIZDA ISTEMEYENLER OLSA DA "BMN" TARAFTARIN SESI. SENOL HOCA 'DA BU SESI DUYDU.

HOSGELDIN HOCAM, ALLAH YOLUNU AÇIK ETSIN.

tsmaniac
27.12.2004, 22:09
Hadi bakalim hayirlisi olsun diyelim

Lazio61
27.12.2004, 22:43
geldigi çok iyi oldu hem oyunculari iyi taniyor hemde yarim biraktigi isi tamamlar..ayrica avrupadada isim yapmis bir hoca..bize faydali olacagi kesin.

Çebi
27.12.2004, 23:39
Senol Hoca uyuyan Trabzon sehrini hareketlendirecek, heyecan getirecek bir isim...Umarim böyle olur ve yakaladigimiz havayla birlikte hedefe ulasiriz...Senol Hoca'ya geçmiste Trabzon sehrinin sahip çikmadigi gerçegi de var ortada...Bu kez böyle olmamali, takima ve hocaya kayitsiz destegin saglanmasi ve bunun devamliligi saglanmali bizler tarafindan...Camiamiza hayirli olsun...Nice zaferler yasamak ümidiyle... Edited by: BordoMavim

Göktuğ Altuntaş
28.12.2004, 00:18
tüm camiamiza hay1rl1 olmasini diliyorum insallah basarili olacaksmileys/smiley2.gif

sanatik
28.12.2004, 02:43
gercekden cok mutluyum.

senol günesi cok seviyorum.

kendisiyle trabzonsporumla gurur duyuyorum.

bizi kimse durduramaz.Edited by: TesTosTeron

Nytre
28.12.2004, 03:00
tek korkum bir kaç yenilgi ya da basarisizlik sonrasinda...

BU SENOL HOCANIN ISI DEGIL deyinlerin sayisinin artacak olmasidir!..

trabzonspor taraftari evlatlarini küstürmesin!...

Bordomavi08
28.12.2004, 03:09
Uzun bir aradan sonra Trabzonspor,Trabzonsporlularin elinde!!!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Hüda Topaloğlu
28.12.2004, 05:29
Insallah simdi yücelttigimiz gibi 4 hafta sonra yerin dibine sokmayiz, biz zaten hep bundan kaybediyoruz, abartiyoruz, en iyisi bizimki diyoruz, bundan iyisi yok dioruz, sora bi yenilgiden sora kimlik degistirir gibi bi anda fikir degisitiriyoruz...Insallah busefer öyle olmaz...

Senol Hocam Allah yardimcin olsun...(Su hasanida ara transferde gonder gozunu seweyim)Edited by: agantha

DeAgLeMaNyAq
28.12.2004, 07:12
Senol Hoca'nin yardimciligina Ihsan Hoca ile Lemi gelecekmis. Ayrica Hami'ye de kulüpte bir görev verilecekmis. Orhan kendi istegiyle birakmadiysa onada kucak açmak lazim dislamak bize yakismaz. Tipki eski günlerdeki gibi Hami, Orhan ve Lemi...

Muhalif
28.12.2004, 08:34
bence tolunay da düsünülse yardimci antrenör olarak çok iyi olurdu.. zira gerçekten kültür seviyesi çok üst düzeyde biri.. oyunculara özellikle büyük düsünce ve ufak tefek hesaplarin kendilerineneler katip neler götürecegini en iyi sekilde anlatacaktir.. bu bile yeter.. ayrica avrupada güngörmüs bir oyuncu olmasi da avantaj..

Magnolia
28.12.2004, 12:44
Tüm Trabzonspor camiasina hayirli ugurlu olsun...

Insallah Senol Günes yarim biraktigi isi tamamlayacak...

kurebi
28.12.2004, 12:47
smileys/smiley1.gif

camiamiza hayirli ugurlu olsun. hacamizdan beklentilerimiz fazla. ama onun tecrübesi bunlarin altindan kalkmasini saglayabilecek kadar fazla. bu yil sampiyon olmasa bile bizi ikinci bitirmesi. türkiye kupasini almasi, 2-3 iyi transfer yapmasi, gökdenizin aklini basina getirmesibir basari olarak adlandirilacaktir. aksini aklimdan bile geçirmiyorum. çünkü bunlar en azindan yapmasi gerekenler.

İleli
28.12.2004, 13:55
Camiamiza hayirli ugurlu olsun Senol hocaevine cok sevdigi Trabzonsporuna geri dondu okadar mutluyumki anlatamam.

Ligin tozunu atacaz insallah 2-3 saglam transfer bakin bakalim tutabiliyorlarmi bizi.

SALDIR TRABZONUM

Atmaca
28.12.2004, 16:39
Ben Senol hocanyi Trabzon havaalanindaki kadar hic mutlu görmedim.Insallah bu hep böyle devam eder.Arkadaslar biraz daha akli selim yorumlar yaparsa mutlu olacagim;

1)Tolunay gitsin GS de calissin.Kafasinida kazitabilir!

2)Senol hoca Trabzonla mac kaybedebilir ama takimi kötü oynatmaz.

3)Senol Hoca takimda yedek futbolcu yokken neler basardi bu hic unutulmamasi geren birseydir.

4)"Ben Trabzonluyum ve adamim" lafini televizyonda kac kisiden duydunuz.Ziya Dogan`a gösterilen sempatinin yarisini gösterseniz yeter.

kaze
28.12.2004, 16:45
senol hoca milli takimdan sonra oldukça sevilen, sempati gösterilen bi hoca oldu. dünya 3. oldugumuzda havaalanina gidip onu karsilamistik, araba kalabaligini konvoyu unutmak mümkün degil.

bu konvoyun daha büyügü,coskulusubiz sampiyon olunca olacak...

Sevgi
28.12.2004, 16:54
Ben Senol Hocaya sicak bakmiyorum ama ne diyelim insallah hayirlisi olur yarim biraktigi isi tamamlar . Kendi prestijini kurtarmis olur bizleride dünyanin en mutlu insanlari yapar smileys/smiley1.gifkalay gelsin bol sans

Çagman
28.12.2004, 17:13
Adam Gibi adam Laz SenoL smileys/smiley36.gif

UymadI ama Hocamiza yeni bir SLogan üretmeLiyiz :)

pacos_bill
28.12.2004, 19:26
Senol hocanin Trabzonspor için yüklü paralari geri çevirdigi söyleniyor. Ne olsa Trabzonun kendi çocuklarinda var yine. Bence ona yeterince sans ve yetki taninmali ancak kesinlikle tek adam olmamali. En son Fatih Terim örneginde görüldü tek adam sisteminin sakincalari. bütün herseyi hocanin üzerine yikmak ve tüm insiyatifi hocaya birakmak basarisizliga neden olabilir. Umarim Trabzonspor'a hayirli olur. Basarilar Senol Hocasmileys/smiley32.gif

Harun
28.12.2004, 21:11
Ben Senol Hocaya sicak bakmiyorum ama ne diyelim insallah hayirlisi olur yarim biraktigi isi tamamlar . Kendi prestijini kurtarmis olur bizleride dünyanin en mutlu insanlari yapar smileys/smiley1.gifkalay gelsin bol sans

Senol hoca hiç bir zaman prestijini kaybetmediki kurtarsin.Ben sonuna kadar destekliyorum ve basarili olacaginada inaniyorum bunu tribünlerdeki hareketlilik ve canliliktada göreceksiniz.