PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Web Sitemizin Tasarımı Yenilendi! www.trabzonspor.org.tr

Sayfa : [1] 2

yorumsuz6117
18.05.2016, 20:32
Yeni web sitemiz açılıyor. Youtube kanalı, e-dergi, mobil taraftar uygulaması başlıyor. Radyo Trabzonspor çalışmaları sürüyor

Kulübümüz iletişim alanındaki projeleriyle ilgili çalışmalarını tamamladı. Buna göre, resmi web sitemiz Mayıs sonunda taraftarımızla buluşuyor. Kulübümüzün neredeyse tüm yapılanmasına ait içeriklerin sunulduğu yeni sitede kulüp tarihinden, formalar hakkındaki bilgilere, sporcu ve teknik direktörlerin biyografilerine kadar birçok konuya rahatlıkla ulaşılabilecek.

Bordo ve Mavi renklerimizin, takım fotoğrafları ile uyum içinde kullanıldığı site tasarımı; ziyaretçilere etkileyici bir kompozisyon oluşturacak. User friendly tasarımı sayesinde ise sitede; taraftarlarımız Trabzonspor Radyosu’na, Trabzonspor’a ait videolara, fotoğraflara, marşlara ve renklerine gönül verdiği kulübümüz hakkında aradığı her şeye kolayca ulaşabilecek. Sosyal medya entegrasyonları sayesinde içerikler kolayca paylaşılabilecek. Taraftarların interaktif ortamda eğlenceli dakikalar geçireceği oyunlar ise ilerleyen günlerde web sitesine eklenecek. Bunun yanında takımımızın oynadığı maçlara yönelik istatistikler ısı haritalarıyla birlikte taraftarlarımıza sunulacak.

Yenilenen web sitesi, grid tasarım özelliği sayesinde responsive ara yüze kavuşacak ve taraftarlarımıza tüm cihazlarda sorunsuz ve hızlı bir şekilde giriş yapılabilen bir portal deneyimi sunacak. Responsive özelliği ile Türkiye internet trafiğinin yüzde 35’ini oluşturan mobil internet kullanımından maksimum trafiğin, yeni web sitesine çekilebilmesi hedefleniyor.

Microsoft.Net MVC platformu ile çok katmanlı mimari özelliğine sahip olarak geliştirilen sitemiz, üzerinde barındırılacağı sunucunun performansını en iyi şekilde kullanarak hızlı erişim olanağı sağlıyor. Organik trafiğin gücünden maksimum fayda sağlamak için yalnızca kendine ait Trabzonspor markası ile arandığında erişilebilen bir site olmak yerine, ilgili tüm konu ve terimlerde erişilebilir olmak için; site üzerinde yapılması gereken tüm arama motoru uyumluluğu hedefli çalışmaların altyapısı da hazırlanıyor.

YOUTUBE KANALI
Kulübümüz youtube kanalı uygulamasında sona yaklaştı. Bu uygulamamız 1 Temmuz 2016’da hayata geçecek. Dünyanın her yerindeki taraftarlarımızın takımına kolayca ulaşımını sağlayacak youtube kanalımızda antrenmanlar canlı olarak izlenebilecek. Futbolcularımızla yine canlı röportajların yer alacağı kanalda çok sayıda içeriğimiz de yer alacak. Takımımızın her türlü aktivasyonu taraftarlarımıza anında aktarılacak.

E-DERGİ
Kulübümüze ait dergimiz artık dijital ortama geçiyor. 1 Temmuz 2016’dan itibaren dergimize dijital ortamdan, dünyanın her yerindeki taraftarlarımız gerek web gerekse mobil uygulama üzerinden rahatlıkla ulaşabilecek. Mevcut dergi abonelerimize yönelik ayrı çalışma yapıyoruz. Bununla ilgili duyuruları da önümüzdeki günlerde taraftarlarımıza aktaracağız.

TRABZONSPOR MOBİL TARAFTAR UYGULAMASI
Uygulamamız 1 Ağustos 2016’da hayata geçecek. Taraftarlarımız bu uygulamayla en güncel haberlere anında ulaşabilecek. Takım ve maç istatistiklerini anlık olarak takip edebilecek. Yeni nesil teknolojilerle taraftarlarımız maç atmosferine her an dahil olacak. İstatiksel verilerle takım ve oyuncularla ilgili tüm verilere anlık olarak ulaşılabilecek. Anlık skor takibi yapabilecek. Teknolojik altyapı sayesinde farklı stat aktiviteleri ve yarışmaları deneyimleyebilecek. Taraftarlarımız ayrıca kendi aralarında mesajlaşma yapabilecekleri bir platforma da kavuşacak.

RADYO TRABZONSPOR
Kulübümüz Radyo Trabzonspor ile ilgili çalışmalarını da sürdürüyor. Web üzerinden yayına başlayacak olan Radyo Trabzonspor’un mobil platformda hem İOS hem de Android uygulamaları da olacak. Aynı zamanda Trabzonspor resmi sitesinden de entegrasyonu yapılan radyomuzun çalışmaları tamamlandığı anda, açılış tarihi taraftarlarımıza duyurulacak.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=19435#Icerik

Siteyi çok merak ediyorum bir an önce Mayıs sonu gelsin.. :)

Fatih Özkan
18.05.2016, 20:34
Sabırsızlıkla bekliyorum.

omondoles
18.05.2016, 20:38
Hade bakalım inşallah. Telden baka baka gözlerimiz kör oldu. Mobil uyum çok önemli.

Loading %61..

Ufuk
18.05.2016, 20:44
Sürekli sayıkladığımız tv projesini gölgede bırakacak yazılanlar gibiyse.. Hadi hayırlısı merakla bekliyorum.

artvints
18.05.2016, 20:45
Sürekli sayıkladığımız tv projesini gölgede bırakacak yazılanlar gibiyse.. Hadi hayırlısı merakla bekliyorum.

tv projesi için altyapı dendi ama bakarsın gerek kalmaz.

İ. C. Ertem
18.05.2016, 20:47
Çok çok geç kalınmış bir proje. beşiktaş'ın ve bursaspor'un sitesi örnek alınmalı.

EROS87
18.05.2016, 20:52
youtube hakkıyla kullanılabilirse tv ye gerek kalmaz. umarım güzel iş çıkartılır.

POYRAZ
18.05.2016, 20:54
En cok youtube'a sevindim.

Cihad Varlı
18.05.2016, 21:07
Sonunda.

Bayundur Han
18.05.2016, 21:08
Tv kanali bos is. Site uzerinden yayin yapsinlar telefondan izleyelim. Tv artik yavas yavas internete kayacak. Ben izledigim tv kanalarinida internet uzerinden aliyorum IPtv yoluyla.

Bu arama motoru icin siteyi optimalize etme isindr cok gec kalindi. Neyse pozitif bakmak gerek. Yazilanlar super. Designda guzelse bizden iyisi yok.

angraf
18.05.2016, 21:18
youtube kanalı projesi çok doğru 3-4 kişilik amatör ruhlu az maliyetli bir ekiple güzel işler çıkartabiliriz.

bkandil
18.05.2016, 21:26
Hayırlı olsun, merakla bekliyoruz.

DeAgLeMaNyAq
18.05.2016, 21:27
Yeni tasarıma geçerken inşallah arşiv haberleri tarihe gömülmez. Youtube kanalı içerik olarak TV kanalının sunabileceği her şeyi sağlar tabii izlenme sıkıntısı olabilir. Yine de ilk adımı atmak önemli...

Ahmet Malkoçoğlu
18.05.2016, 21:53
Tasarımı 888design e ait olacak . haydevira.net in tasarımsıcı, aynı zamanda vira grubunun genel koordinatörü sanırım :)

sakoglu61
18.05.2016, 21:58
Youtube ve Mobil uygulamalarda kullanıcıları bıktırmayacak şekilde reklam koyarak da ciddi bir gelir elde edilebilir bence.

Aylık trafik arttıkça reklam geliri de artar. Youtube projesi çok iyi olmuş. İnşallah uygulama kısmında başarılı olurlar.

slmn
18.05.2016, 22:04
Mevcut 4-5 tane uygulama var hepsi birbirinden dandik. Uygulama şarttı. Yapılacağını tahmin ediyordum. Eğer yapmasalardı ben yapacaktım. İnşallah güzel olur bakalım.

PortoDeGalinhas
18.05.2016, 22:08
Gerçekten çok iyi düşünülmüş. Günümüz dünyasında klübün populeritesini artırmak ve taraftarın ilgisini çekmek adına tvden daha faydalı olduğunu düşünüyorum

Harun-61
18.05.2016, 22:16
10 yil önce yapilmasi gereken isi bugün yapiyoruz.

...kurumsallik ?!?

Cok sükür, hayirli olsun.

Poor
18.05.2016, 22:19
Microsoft.Net MVC platformu ile çok katmanlı mimari özelliğine sahip olarak geliştirilen sitemiz, üzerinde barındırılacağı sunucunun performansını en iyi şekilde kullanarak hızlı erişim olanağı sağlıyor.

Yahu 2016 yilinda hala .net le yazıyorlar boyle is bilmezlik olmaz yonetim ne kadar dünyadan kopuk olduğunu gösterdi.

Vizyon vizyon dediler bu mu vizyon yonetim istifa ersun istifa. /s

yorumsuz6117
18.05.2016, 22:39
Youtube işini düzgün yaparlarsa tvyi miviyi kimse istemez bile..

Murat'
18.05.2016, 22:48
İnşallah düzgün bir şey çıkar ortaya.

emrex61
18.05.2016, 22:49
Microsoft.Net MVC platformu ile çok katmanlı mimari özelliğine sahip olarak geliştirilen sitemiz, üzerinde barındırılacağı sunucunun performansını en iyi şekilde kullanarak hızlı erişim olanağı sağlıyor.

Yahu 2016 yilinda hala .net le yazıyorlar boyle is bilmezlik olmaz yonetim ne kadar dünyadan kopuk olduğunu gösterdi.

ASP.net'i vizyonsuzlukla kıyaslayan ey cahil arkadaşım dersine iyi çalışmamışsın belli yada bu işlerden anlamıyorsun.

Yavuz KÜÇÜK
18.05.2016, 22:52
Helal.Aynen devam.

nakzo
18.05.2016, 23:19
Çok iyi

Hasan ZAİMOĞLU
18.05.2016, 23:20
sonunda dedirten projeler. sahiplenmek bize düşüyor. bize düşeni de layığıyla yerine getireceğiz.

Ozan Yılmaz
18.05.2016, 23:33
Çok güzel haraketler bunlar... :)

Enes Coşkun
18.05.2016, 23:38
Yenileşme hareketleri,toparlanma süreci,sosyal medya'da yenilemeler ve bu yola yabancı olmayan bir kişiyle çıkmak(Ersun Yanal)hadi hayırlısı olsun.

Buğra Çora
18.05.2016, 23:41
Sen bizlen dalga geçiyorsun galiba :) Poor

Sibel
18.05.2016, 23:51
En çok uygulama işine sevindim.
Hayırlı olsun.

sefayasin
18.05.2016, 23:55
Tasarımı 888design e ait olacak . haydevira.net in tasarımsıcı, aynı zamanda vira grubunun genel koordinatörü sanırım :)
888design'in kendi sitesine baktım. Orada projeler kısmında haydevira yok. Devam eden projelerde de trabzonspor adı geçmiyor. Bilgi kesin mi(Hayde Vira ile aynı tasarımcı olduğu)?

Samet Yildirim
18.05.2016, 23:59
helal olsun

hofsaale
19.05.2016, 00:01
Youtube işini düzgün yaparlarsa tvyi miviyi kimse istemez bile..
aynen öyle..Türkiye de nasıl bilmiyorum ama almanyada artık tv bakan çok nadir..Artık millet youtube da herseye bakiyor

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Poor
19.05.2016, 00:02
ASP.net'i vizyonsuzlukla kıyaslayan ey cahil arkadaşım dersine iyi çalışmamışsın belli yada bu işlerden anlamıyorsun.

Nasil olur ya Ben trabzonspor taraftarıyım oyuzden herşeyi en iyi Ben bilirim. Herseyden anlama ozelligi trabzonspor taraftarligiyla birlikte paket olarak geliyor bize.

Mert'
19.05.2016, 00:10
Twitter , Insta ve Facebook için yapılmayacakmı ?

hanzale
19.05.2016, 00:13
Twitter , Insta ve Facebook için yapılmayacakmı ?

son dönemde özellikle instagramda çok iyler

kartal61
19.05.2016, 00:20
Guzel bır adım.Hayırlı olsun

Cihad Varlı
19.05.2016, 00:26
Yeni sitenin MVC'de yazılacak olması isabet olmuş. Gerçi tasarım tarafında klasik ASP.NET sayfaları ile bariz bir fark yok ama arka tarafta çok daha kullanışlı. Ayrıca responsive olması da iyi olacak, mobilde ciddi sıkıntı oluyordu şuan ki site.

sefayasin
19.05.2016, 00:33

Kardeş senin yazılım alanında ne gibi bir tecrüben var? MVC pattern'ını güncel olarak en iyi yansıtan platform .NET şu anda.

Gökhan Uzun
19.05.2016, 01:01
Full destek tam destek... Emeği geçenlerden ve geçecek olanlardan Allah razı olsun...

emrex61
19.05.2016, 01:07
Kardeş senin yazılım alanında ne gibi bir tecrüben var? MVC pattern'ını güncel olarak en iyi yansıtan platform .NET şu anda.

Bizim taraftar artık webmasterlığada soyundu tamam php de olabilir fakat ASP.net in bariz üstünlüğü var çok daha güvenli ve güncel php nin tek albenisi kolay ve bedava olması,php yi kötülemiyorum oda gayet iyi ama cahillik işte bilmediğin işlerde yorum yaptığınız zaman böyle rezil oluyor insan :)

Berkan
19.05.2016, 01:15
Bizde herkes inşaat mühendisi, scout, avukat, yazılım mühendisi vs. :D

slmn
19.05.2016, 01:42
Ts Club, Basket ve 1461 web siteleri de unutulmaz umarım? Ayrıca hentbol, voleybol vb. branşlarda daha güncel, oyuncu datalarının olması lazım. Alt yapıları söylemiyorum bile.

Erdinç Barutçu
19.05.2016, 01:44
Bizde herkes inşaat mühendisi, scout, avukat, yazılım mühendisi vs. :D

Biri inşaat mühendisi mi dedi? O kontenjan benle dolu.... Sıranıza geçin :) Birde şu arama motoruyla ilgili sponsor işleri olabilse. İnşallah her alanda küllerimizden doğacağız....

selcuk
19.05.2016, 01:47
Ts Club, Basket ve 1461 web siteleri de unutulmaz umarım? Ayrıca hentbol, voleybol vb. branşlarda daha güncel, oyuncu datalarının olması lazım. Alt yapıları söylemiyorum bile.
basket ayri bir kurum, kendi isini kendi görmeli

1461 e degmez, zaten kim takip ederki

slmn
19.05.2016, 01:53
basket ayri bir kurum, kendi isini kendi görmeli

1461 e degmez, zaten kim takip ederki

Ayrı da olsa bizim sonuçta :) 1461'i ben takip ediyorum adam akıllı bir şeye çevirirlerse daha iyi takip edilir. 1 kişi bile takip ediyorsa yapılmalı çok pahalı işlemler değil bunlar.

selcuk
19.05.2016, 01:59
Ayrı da olsa bizim sonuçta :) 1461'i ben takip ediyorum adam akıllı bir şeye çevirirlerse daha iyi takip edilir. 1 kişi bile takip ediyorsa yapılmalı çok pahalı işlemler değil bunlar.
ben olsam bütün sosyal medya isini 1 elden yapardim zaten
malesef gercekler baska

Ahmet Malkoçoğlu
19.05.2016, 08:07
888design'in kendi sitesine baktım. Orada projeler kısmında haydevira yok. Devam eden projelerde de trabzonspor adı geçmiyor. Bilgi kesin mi(Hayde Vira ile aynı tasarımcı olduğu)?
Yanlis yazmisim 885 olcak :) . Soyle cikarim yaptim ulas ozdemir dergi tasarimlari icin hamzacebiahmet e tesekkur etti . Ben de tweet attim resmi sitemizin tasarimi da onun o zaman diye . O da begendi tweeti ve mayisin sonuna sitenin hazir olcagini yazdu ozelsen . Nitekim bir gun sonra resmi siteden aciklandi mayis sonu olacagi.

gökçay61
19.05.2016, 09:42
Radyoya çok sevindim ama net üzerinden dinlenmesi kötü olmuş telefona şarj dayanmaz. Hamleler çok güzel

SenolDurgun
19.05.2016, 09:53
Youtube ve Mobil uygulamalarda kullanıcıları bıktırmayacak şekilde reklam koyarak da ciddi bir gelir elde edilebilir bence.

Aylık trafik arttıkça reklam geliri de artar. Youtube projesi çok iyi olmuş. İnşallah uygulama kısmında başarılı olurlar.

Belki YouTube'da sponsor reklamları ağırlık kazanabilir.

Bayundur Han
19.05.2016, 10:44

muhahaha, guzel oldu bu.

only ts
19.05.2016, 10:59
bu yapilan hareketler takimiziza kucukte olsun gelir getirecektir.

Ozellikle Youtube olayi bambaska.. Bolca reklam konulsun, o reklamlar para getiriyor. Hemen subsribe yapariz zaten. Heryerde Imzamiz Trabzonsporun youtube daki kanalini koyariz, Trabzonspor lu olmayanlar bile meraktan bassa, ordan bile para gelir. Her turlu getirisi var bu isin.

Ustelik para $ olarak yatiyor.. En guzel tarafida bu.

web siteside ben en son ne zaman girdim hatirlamiyorum.. efektif yapilmasi lazim, yasli amcalarin girip takilacagi degil, genclerin zaman gecirecegi, birseyler ogrenebilecegi bir websitesi olur insallah...

mesela yanda twitterdaki paylasimlar, facebook paylasimlari falan aktif bir site olur umarim..

son olarak.. Dogru yoldayiz

Özşahin
19.05.2016, 11:02
Sonuna kadar sahiplenmeliyiz, taraftar olarak bu noktada bize çok büyük iş düşüyor.

S.ÖZKAN
19.05.2016, 12:01
Hayırlı olsun Allah utandırmasın.

Poor
19.05.2016, 16:24
Mcvyi .neti falan bana anlatmaniza gerek yok amerikada yazilimciyim zaten. Burdaki tepkilere karsi bir sakaydi bunu da bana aciklatmak zorunda kaldınız..

Ne olduğu onemli degil sağlıklı olsun da.

Hasan Habip Özbay
19.05.2016, 20:58
her alanda yenilik yapmalıyız fikir güzel başlasın göreceğiz

messi_61
20.05.2016, 19:25
Tv istiyorum tv offff ulenn

only ts
20.05.2016, 23:44
Tv istiyorum tv offff ulenn
Youtube kanali acildiginda, TV den daha iyi ve net olacak. Canli yayin yapilabilecek ve maliyeti Tv kurmaktan cok ucuz demicem nerdeyse bedava olacak..

esra61
21.05.2016, 00:01
Şükir ki ihtiyaçları bilen ve bu doğrultuda çaba sarf eden kimseler yönetim de var.
Doğru yolda olduğumuzu görüyorum ve mutlu oluyorum.
İnşallah bu tutum böyle sürüp gider.

Aydın Tiryaki
21.05.2016, 00:07
https://www.facebook.com/Trabzonspor/posts/1180012422030414:0

RoyalEvil61
21.05.2016, 01:25
Youtube kanali acildiginda, TV den daha iyi ve net olacak. Canli yayin yapilabilecek ve maliyeti Tv kurmaktan cok ucuz demicem nerdeyse bedava olacak..
+1967

carantinas
23.05.2016, 10:34
çok güzel uygulamalar. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Anıl C
23.05.2016, 10:45
Yeni site sanirim malesef yine koyu bordo temali olacak.
Aslinda acik mavi temali olmali idi Vira grubunun sitesi gibi

Yiğit SARI
23.05.2016, 14:07
Bu projelere sahip çıkmamız lazım bizimde Sosyal medyalarda yalnız bırakmayalım takımımızı

Faik Yılmaz
23.05.2016, 14:40
Youtube kanalında iyi bir takipçi sayımız olursa reklam alıp gelir bile elde edebiliriz.....

Güzel fikir doğrusu.....

hasancebi81
23.05.2016, 16:15
TV kanalına gerek yok. Kim izleyecek TV kanalını Allah aşkına. Hem kanal açılsa ne yayını yapacak?
Sabahki antremandan görüntüler, akşamki antremandan görüntüler, sonrada 2 yorumcu sabaha kadar polemik yapar.
Kimse izlemez, isteyen arkadaşlarada söylüyorum. 2 dakka bakar sonra döner Survivor yada Muhteşem Yüzyıl izlerler.
TV kanalı tamamen bir zarar kapısı olacaktır.

Youtube kanalı bence 10 numara bir fikir. Artık internet herkesin ulaşabildiği birşey. Elinizdeki telefondan kaç defa girip Karadeniz TV yada Öay TV izlediniz. Ama insanlar sürekli face twitter ve youtubeda zaman geçiriyor. Youtube kanalı internet sitesi ile etkileşimli olur, birde face ve twitter buna eklenirse istediğin zaman istediğin şeyi izleme şansın olur. TV de ise o an ne varsa onu izlemek zorundasın. Sürekli tekrar yayınlar filan.
Televizyon gereksiz ötesi gereksiz birşey şu aşamada Trabzonspor için.

Ayrıca yukarıda arkadaşların bahsettiği gibi, youtube kanalından küçükte olsa para bile kazanılabilir. Oyuncuların videoları, antremanlar, videolar, söyleşiler, canlı yayınlar vs. Hem maliyet yok. Televizyona bir sürüde para harcanması lazım. Kaliteli birşey isteniyorsa hele çok daha fazla harcanması lazım. Hem internet youtube face ve twitter üzerinden kampanyalar, TS club satışları, anketler vs.
İnternet çok daha verimli olacaktır. Yönetimde bunu bildiği için TV fikrine yanaşmıyor. Biz renktaşlar olarakta artık şu TV işinden vazgeçelim. Birlik olalım.

Yiğit SARI
23.05.2016, 16:27
Youtube'dan canlı yayın bile yapılabiliyor artık youtube iyi fikir

ozturk
23.05.2016, 16:31
Youtube kanalı özellikle reklam gelirleri açısından güzel olur bence. bazı antrenmanlar canlı verilebilir. (telif yoksa) nostalji bölümü açılıp eski maç özetleri, röportajları verilebilir. TD ve futbolcularla röportaj yapılıp verilebilir.

Ahmet Ulusoy
23.05.2016, 17:07
Belli ki Ada'm şaka yapmış ne üstüne gittiniz be kardeşim

Murathan
23.05.2016, 21:01
http://TRABZONSPOR.org.tr Yenilenen Tasarımıyla 27 Mayıs'ta Sizlerle!
Trabzonspor Kulübü trabzonspor 59 sn.

nuri45
23.05.2016, 21:03
Cuma günü hayirli bir günde insallah ugurlu gelir websitemiz cok faydali islere imza atar

Ufuk
23.05.2016, 21:59
Beklentiyi çok yükselttiler :)

artvints
23.05.2016, 22:34
iyi bari millet bir hafta bununla oyalanır, o arada yönetim rahatlar transfere rahatça odaklanır.

slmn
24.05.2016, 01:47
Cuma 00:00'da açarlar umarım :)

Dip.Ing.Mag.
24.05.2016, 10:13
merakla bekliyoruz. özellikle ios ve android uygulamalarini. mevcut site cok yetersiz.

Bayundur Han
24.05.2016, 12:10
TV kanalına gerek yok. Kim izleyecek TV kanalını Allah aşkına. Hem kanal açılsa ne yayını yapacak?
Sabahki antremandan görüntüler, akşamki antremandan görüntüler, sonrada 2 yorumcu sabaha kadar polemik yapar.
Kimse izlemez, isteyen arkadaşlarada söylüyorum. 2 dakka bakar sonra döner Survivor yada Muhteşem Yüzyıl izlerler.
TV kanalı tamamen bir zarar kapısı olacaktır.

Youtube kanalı bence 10 numara bir fikir. Artık internet herkesin ulaşabildiği birşey. Elinizdeki telefondan kaç defa girip Karadeniz TV yada Öay TV izlediniz. Ama insanlar sürekli face twitter ve youtubeda zaman geçiriyor. Youtube kanalı internet sitesi ile etkileşimli olur, birde face ve twitter buna eklenirse istediğin zaman istediğin şeyi izleme şansın olur. TV de ise o an ne varsa onu izlemek zorundasın. Sürekli tekrar yayınlar filan.
Televizyon gereksiz ötesi gereksiz birşey şu aşamada Trabzonspor için.

Ayrıca yukarıda arkadaşların bahsettiği gibi, youtube kanalından küçükte olsa para bile kazanılabilir. Oyuncuların videoları, antremanlar, videolar, söyleşiler, canlı yayınlar vs. Hem maliyet yok. Televizyona bir sürüde para harcanması lazım. Kaliteli birşey isteniyorsa hele çok daha fazla harcanması lazım. Hem internet youtube face ve twitter üzerinden kampanyalar, TS club satışları, anketler vs.
İnternet çok daha verimli olacaktır. Yönetimde bunu bildiği için TV fikrine yanaşmıyor. Biz renktaşlar olarakta artık şu TV işinden vazgeçelim. Birlik olalım.

Aynen oyle. TV bos is, mac gunu iki adam koyacaklar iste gol oldu olmadi. Mac goruntusu veremiyorsun zaten. Gerek yok.

Youtube kanali yeterli. Futbolculari cikip konustururlar. Hatta suda guzel olur, bazen sacma sapan haberler cikiyor futbolcular hakkinda. Aynen o gun o futbolcuyu cikaracaksin Youtube'a direk neyin ne oldugunu anlatacak. Mide bulandiran sineklere direkt onlem alacaksin.

Cocuklar icinde arada kampanya, yarisma falan duzenlerse super olur. Ne bilim boyama yarismasi falan, sonra ilk 10 kazanan cocuklari anteremana davet edersin, onuda youtubedan gosterirsin. Cocuk gunleri falan yapilabilir. Cocuklar gelecegimiz.

İlker Yazıcıoğlu
24.05.2016, 12:13
Hayırlısı bakalım...

angraf
24.05.2016, 12:23
youtube kanalı olayı müthiş olmuş birçok farklı alanda takip ettiğim youtube kanalları var bu iş cidden ciddi olarak yönetilirse bir kanaldan daha karlı olacaktır emin olun. Ayrıca youtubede canlı yayın yapılabiliyor artık eksta canlı yayın masrafı olmadan önemli maç öncesi ve sonrası yayınları yapılabilir. Klüp çalışanları yöneticileri ve futbolcularıyla röportajlar olacaktır. Bence güzel olacak

hofsaale
24.05.2016, 12:44
Man city youtube da en iyi çalışan klüp...Araplar aldi diye onları kimse sevmezken...Youtube kanalari sayesinden sempati duymaya başladı millet... Bizim almanya da television bakan nadir. Artık herkes sosyal medyada herşeye bulabiliyorlar... City yaptığı formatlar örnek alinmali...Yıldız futbolculari böyle yakından görmek insanın hoşuna gidiyor..

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Cagdas Topal
24.05.2016, 13:00
Cep telefonlarına da uygulama geliyor bu çok iyi bir haber .

kartal61
25.05.2016, 13:04
Resmı Web sıteyle beraber Ts Clubın sıtesıde degısır ınsallah

slmn
26.05.2016, 00:56
Son 23 saat!

Fatih Özkan
26.05.2016, 08:53
Şafak doğan güneş! :D

Muhammed KOÇ
26.05.2016, 13:27
beklentiye soktular valla umarım hoş bişey olur :)

sefayasin
26.05.2016, 16:01
Acaba tam gece 00.00 da mı açılır

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Özkan
26.05.2016, 16:09
Acaba tam gece 00.00 da mı açılır

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecenin ilerleyen saatlerini bulabilir diye düşünüyorum.

İbrahim Keleşoğlu
26.05.2016, 16:28
yarın olsada siteyi çökertsek :D

Enisc
26.05.2016, 20:22
Beklentim çok büyük. Vira'nın sitesini yapan firma yapıyormuş siteyi. Türkiye'nin en iyi kulüp sitesine sahip olabiliriz belkide. Merakla bekliyorum.

Cihad Varlı
26.05.2016, 20:31
Beklentileri de çok yüksek tutmamak lazım, hayal kırıklığı yaşamamak adına.

Burak
26.05.2016, 20:37
Beklentim çok büyük. Vira'nın sitesini yapan firma yapıyormuş siteyi. Türkiye'nin en iyi kulüp sitesine sahip olabiliriz belkide. Merakla bekliyorum.
Vira'nın sitesini yapan bir firma mı var yahu : ) 885 Deisgn'in sahibi zaten kendileri. Dolayısı ile onlar yapıyor. Ama Ulaş abiden aldığım bilgiye göre Trabzonspor'un yeni tasarımı onlara ait olmayacak.

Kadir Ramiz Ustaoğlu
26.05.2016, 20:41
Site saat 17:00 açılıyor dostlar...

slmn
26.05.2016, 21:17

Bilgi nerden? Ben de heyecanla gece 12'yi bekliyordum vay arkadaş 17 nedir memurların dağılmasını mı bekliyorlar.

Enisc
26.05.2016, 21:34
Vira'nın sitesini yapan bir firma mı var yahu : ) 885 Deisgn'in sahibi zaten kendileri. Dolayısı ile onlar yapıyor. Ama Ulaş abiden aldığım bilgiye göre Trabzonspor'un yeni tasarımı onlara ait olmayacak.

Reklama girer diye isim vermemiştim :p

Şu tweeti favladıydı Ulaş Özdemir https://twitter.com/MalkocogluA/status/732644949598969856 885 olmamasına üzüldüm. Bakalım.

Ahmet Malkoçoğlu
26.05.2016, 21:35
00.00 i beklioduk yav

Ahmet Malkoçoğlu
26.05.2016, 21:37
Reklama girer diye isim vermemiştim [emoji14]

Şu tweeti favladıydı Ulaş Özdemir https://twitter.com/MalkocogluA/status/732644949598969856 885 olmamasına üzüldüm. Bakalım.
Benim tweet . Ozelden acilis tarihini de yazmisti . Tasarim ona ait olmasa favlamazdi heralde . Herkese dedim tasarim onlara ait diye :D

Burak
26.05.2016, 21:51
Benim tweet . Ozelden acilis tarihini de yazmisti . Tasarim ona ait olmasa favlamazdi heralde . Herkese dedim tasarim onlara ait diye :D

malkocogluu Ganzilis

Geçtiğimiz günlerde özelden sormuştum ben. Dergiden sonra beklenti yükseldi, resmi siteyi de onlar mı yapıyor diye Ulaş abiye ama farklı bir firmaya yaptırıyoruz dedi.

Burak
26.05.2016, 21:51

malkocogluu Ganzilis

Geçtiğimiz günlerde özelden sormuştum ben. Dergiden sonra beklenti yükseldi, resmi siteyi de onlar mı yapıyor diye Ulaş abiye ama farklı bir firmaya yaptırıyoruz dedi.

slmn
26.05.2016, 21:58
Tweet attılar şimdi 17 diye. Umarım herkes yüklenince site çökmez :)

Adem Akyüz'
26.05.2016, 22:36
İlk dakikadan çökmese bari :)

İlkhan
26.05.2016, 22:54
Çökme sorunu hostla alakalı. Değiştirip kaliteli bir host firmasıyla anlaşmazlarsa yeni site de çöker.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
26.05.2016, 23:22
Büyük ihtimal 17:30'a kadar siteye girilemez.. :)

kartal61
26.05.2016, 23:46
Son 13 dk kaldı.Pusudayım beklıyorum:D
En cok merak ettıgım Ts Clubın sıtesınde degısıklık olacakmı

Emirhan Yazıcı
26.05.2016, 23:53
Biz böyle şeylere alışık değiliz Şımartılıyoruz :S

kartal61
26.05.2016, 23:59
O kadar gerı sayım yaptım açılmadı:D
Açılana kadar uyumam artık:D

MarkusAntonyus
27.05.2016, 00:01
Sonunda :D Hayırlı Olsun :D

kartal61
27.05.2016, 00:02
Açıl ulan artık.:D

İlkhan
27.05.2016, 00:04
17.00 dendi beklemeyin bosuna 😀😀😀

kartal61
27.05.2016, 00:06
Bende bır umıt açılır dıye beklıyorum
Yarın saat 17 olana kadar dort donerım artık.
Gorende sampıyon falan olucaz sanar:D

Cihad Varlı
27.05.2016, 00:15
Yarın 17:00'da hizmete girecek yeni site.

Berke6198
27.05.2016, 01:21
Uzun yıllar sonra gerçek manada bir web siteye kavuşmuş olacağız. Kullanışlı bir web site her şeydir, candır! :)

Yavuz KÜÇÜK
27.05.2016, 04:52
Beklemedeyiz.

Fatih Özkan
27.05.2016, 10:23
Tık yok. :)

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 10:42
arkadaşlar dün de belirtmiştim,benden sonra klüp de açıkladı.sitemiz 17:00 da açılacak.görmeyenler için tekrar yazmak istedim

Cihad Varlı
27.05.2016, 10:57
Beyler, bakan çıksın... Ondan sonra host çöküyor.

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 14:11
9337

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 14:21
Bu arada sitemizi yapan firma Reklam5 adlı firma

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 14:47
9339

2010-11 şampiyonluğumuz unutulmamış

hofsaale
27.05.2016, 14:50
9339

site online oldumu?

Dip.Ing.Mag.
27.05.2016, 15:03
beyler, yeni site icin 27 mayis ta yaziyor. ama hangi yilda oldugu yazmiyor :)

Dip.Ing.Mag.
27.05.2016, 15:04
9339

yeni site henüz aktif olmadi ki bu nerede yaziyor?

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:06
site 17 de aktif oluyor fakat ben erişim sağladım istediğiniz bölümün resmini atabilirim.resimler bana ait.

Anıl C
27.05.2016, 15:08
Nasil oliy ki öyle :D

emrex61
27.05.2016, 15:09
site 17 de aktif oluyor fakat ben erişim sağladım istediğiniz bölümün resmini atabilirim.resimler bana ait.

Nasıl sağladın erişimi

Adem Akyüz'
27.05.2016, 15:10
Kadromuz bölümüne bakabilir miyiz? :)

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:10
güzel oluyor :D
bunlarda a takım ve oyuncu profillerinin bulundugu sayfalar
9341

9342

hofsaale
27.05.2016, 15:14
9341

9342
Çok güzel ve modern gözüküyor...Gerçekten bu yönetim iyi işler yapacak...

Kadir Ramiz Ustaoğlu
Size bir de başkanın açıklamasını şimdiden vereyim istiyorum buyrun efendim :d fakat daha fazla heyecanınızı kacırmak istemıyorum bu kadar yeterli

9343

Emre Çömez
resimler küçük gözüküyor, ayar çeker misin?

memozcan
27.05.2016, 15:15
9341

9342
f. atik mi o:)

Ahmet ÇOLAK
27.05.2016, 15:16
Size bir de başkanın açıklamasını şimdiden vereyim istiyorum buyrun efendim :d fakat daha fazla heyecanınızı kacırmak istemıyorum bu kadar yeterli

9343
Yaptığın bu şey doğru mu?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anıl C
27.05.2016, 15:17
Hocam bari büyük boyut koy.
Okumak icin teleskopu nerden bulalim

Anıl C
27.05.2016, 15:18
Birde en önemli kisimlar biri de ingilizce versiyonu umarim her zaman güncel olur

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:18
resimler normalde buyuk ama atınca kucuk hale gelıyor

Anıl C
27.05.2016, 15:20
hizli resim gibi bi yere eklersen normal boyutta görülür.
Ama bence yapma heyecani kacar.
Ahmet'in de dedigi dogru.
Yollama bence artik daha fazla

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:20
Yaptığın bu şey doğru mu?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yanlıs oldugunu dusunmuyorum zaten saatler sonra aktif olacak ben simdiden yazdım ama ıstenırse mesajları sılebılırım

D.Demir
27.05.2016, 15:23
Paylasim icin cok tesekkurler renkdas. Heyecanimiz bin kat artti =))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sadettin_
27.05.2016, 15:24
Şu anda 310 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (18 kayıtlı ve 292 misafir)

Yiğit Gayretli
27.05.2016, 15:24
Tadında kalsın arkadaşlar. Bu hali birkaç ipucu şeklinde ve hala gizemini koruyor... Şahsen merakım arttı...

Azı karar çoğu zarar.

yattarahayranı
27.05.2016, 15:25
YKO resmi çalmış ve paylaşmış :)

beratika
27.05.2016, 15:26
Keşke bordo şerit alına mavi olsaymış. :D Neyse buldu da bunuyor diye linç edilecem şimdi :D Neyse sağolun hacker renktaşlar da sürprizi bozulmasın :)

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:29
ahahaha heyecan arttıysa iyi bir iş yaptık demektir renkdaşlar önemli değil :d

slmn
27.05.2016, 15:29
YKO resmi çalmış ve paylaşmış :)

Burda bi tane eleman var muhtemelen onlardan biri onların reklamını yapıp duruyor, çalma işinde iyidirler.

yattarahayranı
27.05.2016, 15:30
Burda bi tane eleman var muhtemelen onlardan biri onların reklamını yapıp duruyor, çalma işinde iyidirler.
Emirhan61 di galiba ismi omu diyosun

emrex61
27.05.2016, 15:30
Ben de siteye erişebildim fakat senin bunu yapabilmen gerçekten enteresan :)

slmn
27.05.2016, 15:31
Emirhan61 di galiba ismi omu diyosun

İsmini tam hatırlamıyorum ya olabilir :)

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:31
Ben de siteye erişebildim fakat senin bunu yapabilmen gerçekten enteresan :)

niye abi zaten çok extrem bi durum değildi erişebilmek ama bak iyi bir iş yapmışız heyecan artmış :d

slmn
27.05.2016, 15:32
Siteye erken erişimi illegal mı yapıyorsunuz arkadaşlar?

trabzonsporkits
27.05.2016, 15:33
niye abi zaten çok extrem bi durum değildi erişebilmek ama bak iyi bir iş yapmışız heyecan artmış :d

:D kendini hacker zannediyor

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:33
renkdaşlar resmi direk benim profilimden almış yko yönetici abim.tanıyorum kendisini pek önemli değil çalmak falan gerek yok bu tarz söylemlere.zaten dediğim gibi siteye ulaşmak öyle hackerlık tarzı bi durum değildi,kolay bir olay ama çoğu kişinin bilgisi yoktu diyelim.

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:34
:D kendini hacker zannediyor

yok reis son mesajımı okursan zaten acıkladım durumu

Faruk BERBER
27.05.2016, 15:35
renkdaşlar resmi direk benim profilimden almış yko yönetici abim.tanıyorum kendisini pek önemli değil çalmak falan gerek yok bu tarz söylemlere.zaten dediğim gibi siteye ulaşmak öyle hackerlık tarzı bi durum değildi,kolay bir olay ama çoğu kişinin bilgisi yoktu diyelim.

Pardon kardeşim mesajı anlayamadım, biraz açabilir misin ?

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:35
Siteye erken erişimi illegal mı yapıyorsunuz arkadaşlar?

illegal değil abi.adres çubuğuna adresi yazıyorsun sadece.

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:36
Pardon kardeşim mesajı anlayamadım, biraz açabilir misin ?

şöyle yani abi.yeni site şu an test halinde erişime açık zaten resimleri de oradan screenshot aldım.

7can61
27.05.2016, 15:39
Cehalet mutluluktur bazen...

trabzonsporkits
27.05.2016, 15:40
şöyle yani abi.yeni site şu an test halinde erişime açık zaten resimleri de oradan screenshot aldım.

/admin007 /admin /test07 gibi adreslerdenmi bahsediyorsun

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:43
/admin007 /admin /test07 gibi adreslerdenmi bahsediyorsun

tam o şekil değil.ama sayılır reis

Burak DERYA
27.05.2016, 15:45
Bende ulaşım sağladım site mobil sürüm olsun masaüstü sürüm olsun harika olmuş bu kadar da beklemiyordum

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:49
aynen öyle ufak tefek sorunları da ulaş abiye ulaştırdım.

Sercan Keleş
27.05.2016, 15:51
Site harika olmuş. Sade göz yormayan nefis.

matrixx61
27.05.2016, 15:53
arkadaşlar bari adresi verin de bizde bakalım..

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 15:56
arkadaşlar bari adresi verin de bizde bakalım..

abi valla atacaktım aslında ama resımlerı atmam bıle tepkı gorunce inan atasım gelmedi hatta yanlıs bişey yapmısım gibi hissettim

Sadettin_
27.05.2016, 15:56
1 saat kaldı sabır .)

beratika
27.05.2016, 15:58
Bare bakıyorsunuz yazmayın canımız çekiyor ben de bilgisayardan anlasam ben de baksam bizde niye yok :D

trabzonsporkits
27.05.2016, 16:00
Akıllı adam bu resimden ulaşır yeni siteye :)

:)

matrixx61
27.05.2016, 16:01
tamam bende buldum ve girdim enfes bişey olmuş.. bu nedir böyle vizyon vizyon:D

Kadir Ramiz Ustaoğlu
yanlız anlamadığım aynı resmin renklisini ve siyah beyazını neden defalarca upload etmişler :D

Sadettin_
Akıllı adam bu resimden ulaşır yeni siteye :)
şuan kendimi bişey sandım :D

Burak DERYA
27.05.2016, 16:03
şuan kendimi bişey sandım :D

:D

Reha Asan
27.05.2016, 16:03
site güzel olmuş.Yapanların ellerine sağlık
Açılış için manşetten bir transfer haberide çok yakışırdı :)

artvints
27.05.2016, 16:04
güzel olmuş, hayırlı olsun.

Sadettin_
Arkadaşlar site modern bi hale gelmiş ama ben beğenmedim açıkcası .
Biraz karışık olmuş .
Daha derli toplu olabilirdi .

SametKumbasar
Kaliteli bir siteye kavuştuk.

Hayırlı olsun.

trabzonsporkits
27.05.2016, 16:05
yanlız anlamadığım aynı resmin renklisini ve siyah beyazını neden defalarca upload etmişler :D

Boyutları farklı mobil için bunlar

matrixx61
27.05.2016, 16:06
şu ts club sitesi de bi yenilense artık..

trabzonsporkits
27.05.2016, 16:06
Harbiden karmaşık bölümler çok büyük sanki

selcuk
27.05.2016, 16:15
ha ha

kapiyi kapattilar
begendim bunu

simdi yine oluyor

bthnbyrktr
27.05.2016, 16:18
Siteyi tam testlere sokuyordum kapattılar :D

ilelebeTS
27.05.2016, 16:20
Yeni sitenin içeriği bayağı geniş, güzel olmuş.

İlkhan
27.05.2016, 16:21
İyi iyi akışkan

uyuss
Valla hani çok bilgim yok ama bu konularda ben çok beğenmedim daha çok wordpress sitesi gibi olmuş hızı çok iyi ama tasarım konusunda bence çok çok iyi değil

trabzonsporkits
Arkadaşlar site cok karmaşık sanırım son şeyler ekleniyor artık

emrex61
Dizini kaldırdılar neyse en azından bu konuda eleştiriyide hak ediyolarda neyse iyi niyet diyelim :)

cewat
27.05.2016, 16:22
Müthiş olmuş çok beğendim ben..

selcuk
27.05.2016, 16:22
güzel olduda
avni akerinde resimleri olmaliydi bence

DeAgLeMaNyAq
27.05.2016, 16:25
Hayırlı olsun güzel olmuş tabii yıllardır aşağı yukarı aynı tasarımı kullandığımızdan dolayı alışmak zaman alacak. İlk ufak incelememe göre ana manşet kısmı söylendiği gibi fazla büyük, şikayet gelirse ufaltabilirler. Futbolcuların medeni hallerinin kaldırılması iyi olmuş. Evli adamlar bekar, bekar adamlar evli yazıyordu. Yönetim kurulundaki kişilerin salt isimlerinden ziyade ufak tanıtımlarının yer alması iyi olurdu. Teknik kadronun yönetim bölümü altında olması doğru değil. Ayrı bir başlık açılması lazım veya takımlar bölümüne kaydırılabilir. Bir de arşiv haberlerin korunması önemli. Bazı siteler yeni tasarıma geçtiklerinde arşivlerini de çöpe atıyorlar. Yalnız haberler içerisinde arama kısmına denk gelmedim onunda eklenmesi gerekiyor...

selcuk
27.05.2016, 16:27
su an bu giris yöntemi sosyal medyada paylasilmaya baslandi

1-2 saat dayanamayan arkadaslar memnundur sanirim
taraftar olarak kulüp menfaatlerini bakalim nezaman kendi egomuzun üzerinda tutmayi ögrenecegiz

emrex61
27.05.2016, 16:30

taraftar olarak kulüp menfaatlerini bakalim nezaman kendi egomuzun üzerinda tutmayi ögrenecegiz

Ben bu konularda çok titizimdir bilgisayar ve web dünyasında bir söylem vardır açık bulup paylaşan deyil bu açığa sebeb olandır suçlu diye site profosyonelce yapılmış işlerde öyle fakat cahil sandılar bizi sanırım siteye çok rahat ulaşabildim kızdımda açıkçası böyle bir hata yapmalarına.

Sercan Keleş
27.05.2016, 16:33
Ben bu konularda çok titizimdir bilgisayar ve web dünyasında bir söylem vardır açık bulup paylaşan deyil bu açığa sebeb olandır suçlu diye site profosyonelce yapılmış işlerde öyle fakat cahil sandılar bizi sanırım siteye çok rahat ulaşabildim kızdımda açıkçası böyle bir hata yapmalarına.

Dolansın site, ne olacak. Zaten 30 dakika sonra açılacaktı. Neden bu kadar sorun ediyorsunuz ki.

Kadir Ramiz Ustaoğlu
27.05.2016, 16:34

Şahsen olayı ilk ben yazdım fakat siteyi atmadim konuya ama arkadaşlar atmış bisey demeye gerek yok.kulüp bu şekilde test dizini açmış.acmayabilirdi.

Adem Akyüz'
27.05.2016, 16:40
Sitede 1967-1968 senesinden itibaren bütün Sezonların kadrosu ve fotoğrafı mevcut.

Adem Akyüz'
27.05.2016, 16:40
Yeni sitede stad bölümünde Akyazı fotoğrafları var.

uyuss
27.05.2016, 16:41
Bencede sevinmeliler bekleyemedik ����

selcuk
27.05.2016, 16:41
taraftar olarak kulübünün aciklarini kapatmaklan mükellefsin

pazarlamada gerilim, merak uyandirmak gibi önemli silahlari kulübün elinden aliyorsun

kurumsallik leveli ortada olan kulüpten nekadar profesyonellik bekliyorsun
bi delikde biz kapatalim diyecekken, yenilerine sebebiyet veriyoruz

Murathan
27.05.2016, 16:42
Gayet güzel olmuş.

emrex61
27.05.2016, 16:45
taraftar olarak kulübünün aciklarini kapatmaklan mükellefsin

pazarlamada gerilim, merak uyandirmak gibi önemli silahlari kulübün elinden aliyorsun

kurumsallik leveli ortada olan kulüpten nekadar profesyonellik bekliyorsun
bi delikde biz kapatalim diyecekken, yenilerine sebebiyet veriyoruz

Açıkcası bir site bu söylediklerinizi sağlıcaksa zaten yine sağlar fakat bu hata gibi gözüksede bilerekde yapmış olabilirler test etmek için isteseler hiç kimse giremezdi şimdiye kadarda orada test ediliyordur site zaten.

Yani büyük ihtimalle bilerek yaptılar adı üstünde test.

trabzonsporkits
27.05.2016, 16:53
Kötü bir şey yaptıysam özür dilerim

SametKumbasar
27.05.2016, 16:53
Okunma sayısını kaldırmaları gerekiyor.

ÖmürKaradeniz61
27.05.2016, 16:54
Yıl olmuş 2016 insanlar uçmaya başlayacak fakat bizim uğraştığımız işlere bak.Yanlış anlaşılma olmasın geç kalınmış bir iş anlamında söylüyorum,çok güzel bir çalışma.

selcuk
27.05.2016, 16:54
Açıkcası bir site bu söylediklerinizi sağlıcaksa zaten yine sağlar fakat bu hata gibi gözüksede bilerekde yapmış olabilirler test etmek için isteseler hiç kimse giremezdi şimdiye kadarda orada test ediliyordur site zaten.

Yani büyük ihtimalle bilerek yaptılar adı üstünde test.
evet öyledir

direk böylesine bir davetiye atipda hit olma sansini kendisine yok olmasina neden olmakda isremistirler

bu konudaki titizliginiz icin tesekkür ederim
üstüne birde 2 cift korsan forma alip hediye edin

bende bu konularda titizim

İ. SARAL
27.05.2016, 16:59
Site güzel olmuş, beğendim.

emrex61
27.05.2016, 16:59
bu konudaki titizliginiz icin tesekkür ederim
üstüne birde 2 cift korsan forma alip hediye edin

bende bu konularda titizim

Konuyu farklı yerlere çekmeye çalışmayın belkii yaptığım dogru olmayabilir fakat kötü niyet yoktu sonucta ulaşılabilir test sunucusu bu konuda çekingen olsaydılar buna imkan vermezlerdi.

Benim korsan ürünler aldığımı ima ediyorsunuz galiba.

Bilâl ÇOBAN
27.05.2016, 17:00
bir bilişim güvenlik uzmanı (öyle diyorlar :p) olarak siteyi çok beğendim, tam manasıyla açıldığında güvenlik - zaafiyet testlerini yapıp yöneticiye göndereceğim ücretsiz olarak.

emrex61
27.05.2016, 17:02
bir bilişim güvenlik uzmanı (öyle diyorlar :p) olarak siteyi çok beğendim, tam manasıyla açıldığında güvenlik - zaafiyet testlerini yapıp yöneticiye göndereceğim ücretsiz olarak.

Ben 9 tane açığını buldum şuanda bazı arkadaşlar kzııyor bana fakat bende klubumuze hizmet ediyorum gönüllü olarak :)

Murathan
27.05.2016, 17:02
Ee ben de hala eski site

robinhood61
27.05.2016, 17:03
hala eski site görünüyor ?

Emre B.
Site değişmedi, yönetim istifa!!!!

Bilâl ÇOBAN
Ben 9 tane açığını buldum şuanda bazı arkadaşlar kzııyor bana fakat bende klubumuze hizmet ediyorum gönüllü olarak :)

site tam manasıyla açılsın pentest yapıp önerilerle göndereceğim. şu anki açık gözükenlerin pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.

yorumsuz6117
27.05.2016, 17:04
7 dakika gecti site degismedi..:)

HTC One 801e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrex61
27.05.2016, 17:06
site tam manasıyla açılsın pentest yapıp önerilerle göndereceğim. şu anki açık gözükenlerin pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.

Olabilir dediğinz gibi bende açılmasını bekliyorum.

Ahmet Aksu
27.05.2016, 17:07
tiwtter resmi siteden paylaşıldı adresv hala eski site açılıyor. bir iş yapacağız elimize yüzümüze bulaştırmadan beceremiyoruz.

Aydın Tiryaki
27.05.2016, 17:08
Hepimiz aynı anda yüklenince tabi :D . Bakan çıksın abiler.

emrex61
27.05.2016, 17:09
Resmi site deyişti giriş yapabilirsiniz.

Yasin Altuntas
27.05.2016, 17:09
Site değişmedi, yönetim istifa!!!!

Saka oldugunu bildigim halde, böyle düsünenler vardir diye iddia ediyorum :)

Hakan
27.05.2016, 17:10
Eskisine çok benziyor ama ben beğendim.

Bilgehan Tokal
27.05.2016, 17:11
trabzonspor.com ile trabzonspor.org.tr arasındaki fark ne?

Bilâl ÇOBAN
Ayrıca, her coğrafyaya aynı anda gelmeyecektir güncellenmiş hali arkadaşlar. Lakin takriben 10-15 dakika içinde herkes kolaylıkla yeni siteye erişebilir. Bu dns olayları biraz açık uçlu.

GKNRLP
.com'dan eski site .org.tr'den yeni site açılıyor.

Bilgehan Tokal
27.05.2016, 17:12
.com'dan eski site .org.tr'den yeni site açılıyor.

Bende her ikis de eski.

emrex61
27.05.2016, 17:13
İlk siteye eleştiri benden gelsin sitelerin en sevmediğim yapısı var malesef marşlar kısmına girdiğimizde direk indirmeye baslıyor tüm marşları tıklanan marş indirilmeye başlamalı ben adil kullanım kotasına dikkat ederim bu kuraldanda nefret ederim fakat bence bu iyi olmamış.

Ahmet Aksu
27.05.2016, 17:13
Ayrıca, her coğrafyaya aynı anda gelmeyecektir güncellenmiş hali arkadaşlar. Lakin takriben 10-15 dakika içinde herkes kolaylıkla yeni siteye erişebilir. Bu dns olayları biraz açık uçlu.

ben trabzondayım şuan henüz buralara uğramadı daha bekliyoruz. hayır yani yenisi gelene kadar eskisi çökecek ondan sıkıntımız :D

Sefa
27.05.2016, 17:15
Kırmızı renkler kaldırılmalı..

Emre Çömez
bende geldi gayet güzel olmuş.:)

MertcaN.K.*61
harika ben çok beğendim.

bizim millete gerçekten yaranılmaz bunu net anladım ya böyle bi oluşum olamaz yemin ediyorum insan soğuyor..

Ertan 51
BaşarılarımızLig Şampiyonlukları7 kez Türkiye 1. Lig Şampiyonluğu1975-76 1976-77 1978-79 1979-80 1980-81 1983-84 2010-11

Başkanım adamsın,inşallah kafandaki tüm projeleri gerçekleştirme fırsatın olur.

trabzonsporkits
http://trabzonspor.com/tr bu link ile yenisi açılıyor

Bilâl ÇOBAN
ben trabzondayım şuan henüz buralara uğramadı daha bekliyoruz. hayır yani yenisi gelene kadar eskisi çökecek ondan sıkıntımız :D

www.trabzonspor.com 'dan yeni siteye bakabilirsiniz. Org.Tr için biraz beklememiz gerekecek sanırım, henüz yönlendirmemişler yenisine. Ya da yönlendirdiler, dns'lerin oturmaları bekleniyor.

Enaldo61
27.05.2016, 17:16
Gayet güzel olmuş ben çok beğendim.

Sercan Keleş
27.05.2016, 17:16
Süper ligdeki diğer takımların siteleri ile karşılaştırırsanız en güzelini yaptıklarını anlarsınız.

Beşiktaş'ın sitesi de çok güzel.

1 Trabzonspor
2 Beşiktaş
..
..
..

Diye devam eder.

MertcaN.K.*61
27.05.2016, 17:17
ben şuan org.tr den giriyorum yeni site var

ts_tuncay_ts
27.05.2016, 17:18
Nasıl iş ya...Ben her iksindende giriyorum hala eski site çıkıyor...

Muhammet YILMAZ
Elazığ'da hala yenisi yok :)

Saat 17:20 ve geldiiiii :dvl:

trabzonsporkits
Bende .org eski .com yeni arkadaşlar

emrex61
27.05.2016, 17:19
Marşlarımız kısmındaki Trabzonspor marşı 3.kaset bu marşı ben ilk defa duyuyorum bence cok cok güzel ismi ne acaba :)

Ahmet Aksu
www.trabzonspor.com (http://www.trabzonspor.com) 'dan yeni siteye bakabilirsiniz. Org.Tr için biraz beklememiz gerekecek sanırım, henüz yönlendirmemişler yenisine. Ya da yönlendirdiler, dns'lerin oturmaları bekleniyor.

bunda da eskisi çıkıyor sadece test.trabzonspor.org.tr den açılıyor

trabzonsporkits
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t35.0-12/13282615_799784123497303_1643557788_o.png?oh=e4b3f 482b5c8187441dd4ccb41aa6d32&oe=574B7E8C

MertcaN.K.*61
27.05.2016, 17:21
bende .org yeni site

9346

emrex61
giremiyenler bu uzantıyı denesin bide http://www.trabzonspor.org.tr/tr

ts_tuncay_ts
Bende .org eski .com yeni arkadaşlar
Bende bu şekil :D
9347

trabzonsporkits
27.05.2016, 17:23
Hiç duymadığım marşlar var :D

only ts
27.05.2016, 17:24
Site coktu beyler.. O kadar dedim ilk gunden abanmayin diye.

MertcaN.K.*61
27.05.2016, 17:26
mobil platformda oldukça başarılı benim için

trabzonsporkits
27.05.2016, 17:26
.com da olmayanlar .org.tr yi denesin

Heisenberg
27.05.2016, 17:27
Bende yeni site vardı şimdi eskiye döndü yine. Ama bakabildiğim kadarıyla baya güzel olmuş yeni hali.

Ahmet Aksu
27.05.2016, 17:28
mobil platformda oldukça başarılı benim için

android uygulama da geldi mi? yoksa sadece internet tarayıcısı ile mi açılana baktınız.

Buğra Çora
27.05.2016, 17:28
Süper lig kupasi: 7 ��

Fatih Çelik
27.05.2016, 17:29
Trabzonspor.com resmi site
Trabzonspor.com.tr TS Club :D Umarım böyle bir saçmalık olmaz :)

MertcaN.K.*61
27.05.2016, 17:30
android uygulama da geldi mi? yoksa sadece internet tarayıcısı ile mi açılana baktınız.

sadece tarayıcı ile baktım chrome üzerinden

murmut
27.05.2016, 17:31
Muhtesem olmus :)
Özellikle altyapi takimlarimizin kadrolarida dahil edilmesi hosuma gitti :)

yorumsuz6117
27.05.2016, 17:32
Androidden giriyor yeni siteye pcden girilmiyor bende..

MertcaN.K.*61
27.05.2016, 17:33
Ben hem pcden hem telefondan hemde .org üzerinden hepsine girebiliyorum

Androidden giriyor yeni siteye pcden girilmiyor bende..

TolgaTopçu61
27.05.2016, 17:33
Bende hala eski sayfa var :/