PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akyel GS'ye mi Gidiyor?

ErayAkyüz
06.12.2006, 09:11
Akyel yuvaya mı dönüyor?
Trabzonspor'da disiplinsiz davranışları nedeniyle Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından süresiz kadro dışı bırakılan yıldız futbolcuyla Sarı-Kırmızılı kulübün Başkan Yardımcısı Adnan Polat'ın görüştüğü ve tarafların karşılıklı olarak el sıkıştığı belirtildi.

EFSANE KADRODA VARDI

Bu gelişmenin ardından Fatih, menajer Saffet Sancaklı ile birlikte bonservisini almak için Trabzon'a gitti. Galatasaray alt yapısından yetişen ve Sarı-Kırmızılı takımla birlikte UEFA ve Süper Kupa sevincini yaşayan Fatih Akyel, daha sonra sırasıyla Real Mallorca, Fenerbahçe ve Paok formasını giydi. Ve son olarak transfer olduğu Trabzonspor'da kadro dışı kaldı

Kaynak: www.aksam.com.tr

bordoylamavi
06.12.2006, 09:18
dur ne bekliyorum biliyormusunuz şu adam bi atsın imzasını. ondan sonra rahat rahat konuşacağız nasılsa bizim oyuncumuz olmayacak

Gürkan
06.12.2006, 09:21
bu kadar laf tan sonra kalırsa ne olur bilmem.

not:giderse arkadaşlar fazla rahatlamayın.siz rahatlayınca bizler rahatsız oluyoruz.anlarsınız ya.

Vegas
06.12.2006, 09:25
Sizce ayrilinca neler soyleyecek bizim hakkimizda? Muhtemel tahminlerim;
Trabzon, Istanbul'un yaninda koy gibi, eglence hayati sifir
Taraftari kedi gibi.....
Yonetimi takimi sampiyon yapmaga ugrasmiyor
Teknik direktoru futboldan anlamayan cagi 50 yil geriden takip eden bir coban

Faik Yılmaz
06.12.2006, 09:25
gittiği yerden fabiano eller dos santos gibi arayacağız akyelide.....

akyele gelene kadar gidecek 10 tane futbolcu var.. bence gönderilmemeli......
zaten kadromuz kısıtlı...

ErayAkyüz
06.12.2006, 09:27
aynen kişiliği sıfır adamın ama savunmamıza katkısı buyuk unutmamak lazım ben gitmesine karsıyım

Gürkan
06.12.2006, 09:32
Sizce ayrilinca neler soyleyecek bizim hakkimizda? Muhtemel tahminlerim;
Trabzon, Istanbul'un yaninda koy gibi, eglence hayati sifir
Taraftari kedi gibi.....
Yonetimi takimi sampiyon yapmaga ugrasmiyor
Teknik direktoru futboldan anlamayan cagi 50 yil geriden takip eden bir coban

hala söylüyorum.mevkisinde Türk oyuncular içerisinde en iyilerden birisi. adamı yolla.
şimdi kurulan tüm kadrolarda sag bekte ( ?) var. ne yapacağız sağ bekede yabancı mı alacagız.

Ziya Hocaya edilmeyen hakaret kalmadı. şahsiyetinden keline tipinden konuşmasına zekasına vs. eğer bunlar haklı ise böyle bir adamla anlaşamayan fatih nasıl kötü adam olur gönderilir.

diyelim ziya gitti yeni gelen hoca fatihle anlaşabilecekse ve neden yolladınız derse.

fatihe kesin cevap verilememesinin sebebi bence o olası hoca değişikliğinde fatih yeniden kadroya alınabilir olması.

arkadaşlarında dediği gibi.fatih bu takımdan yollanacaksa ondan önce gitmesi gerekenler var.

ErayAkyüz
06.12.2006, 09:34
hala söylüyorum.mevkisinde Türk oyuncular içerisinde en iyilerden birisi. adamı yolla.
şimdi kurulan tüm kadrolarda sag bekte ( ?) var. ne yapacağız sağ bekede yabancı mı alacagız.

Ziya Hocaya edilmeyen hakaret kalmadı. şahsiyetinden keline tipinden konuşmasına zekasına vs. eğer bunlar haklı ise böyle bir adamla anlaşamayan fatih nasıl kötü adam olur gönderilir.

diyelim ziya gitti yeni gelen hoca fatihle anlaşabilecekse ve neden yolladınız derse.

fatihe kesin cevap verilememesinin sebebi bence o olası hoca değişikliğinde fatih yeniden kadroya alınabilir olması.

arkadaşlarında dediği gibi.fatih bu takımdan yollanacaksa ondan önce gitmesi gerekenler var.

aynen hocam katılıyorum sana:atki:

Badaloğlu
06.12.2006, 09:37
Nere giderse gitsin, bu adamı gündem yapmayın...Zaten gelmesi hataydı.

EmrahYalçınalp
06.12.2006, 09:52
Kişiliği sıfır falan değil. Ben 22-23 yaşındayken yaptığım birçok şeyi şimdi o biçimde yapmazdım diye düşünüyorumm mesela. Hepimiz zamanla olgunlaşıyoruz. Ve dahası kontrolü kaybedebiliyoruz, o da normal... Amerika'da Meksikalı bi arkadaşım vardı, "herkes ömründe kalabalık bi asansörde gaz kaçırmıştır" gibi bi lafı vardı, severdim valla... Sonucunu tahmin edemeyeceğimiz bazı şeyleri yapıp sonra mahcup olmayı çok iyi anlatıyor. Hadi biz "hatasız kul olmaz" ile Türkçeleştirelim... O da çok hata yaptı, ama tam olgunlaştığı bir dönemde tuhaf bir hamle ile uzaklaştırıldı. Uzaklaştıran adam da Ziya Doğan! Hani yerine Erdinç'i düşünen... Hani Trabzonspor taraftarına "yanlış" yapan Akyel'in yerine Kayseri'de tribünlere el (ya da kol muydu) sallayan Erdinç!

Fatih Akyel'i, Marcelinho'yu, Musampa'yı Ziya Doğan'a emanet edersen ya davulcuya giderler, ya zurnacıya. N'olacak başka?

Adam Marce'ye "bu da futbolcu mu" dedirttirdi... Akyel gitmiş çok mu?

Diyorum hep, hidayete ereceğiz az kaldı... Emrah, Ayman, Erdinç, Volkan da gelsin, çok mücadele edeceğiz, çoookkk! Herhalde kulüp yeni stadına taşınırken ekstra masraf olmasın diye futbolcuları kullanmak istiyor yönetim. ZD'a verilen bu destekten, -söylentiler doğru ise- bu transfer politikasından başka bir sonuç çıkartamıyorum ben.

ps: Fatih Akyel'in ne kadar önemli olduğunu -giderse- ilerde anlayacağız. Adam yarı stoper yarı sağbek oynadı her maç. Sakarya maçında son dakikada kaybettiği top yüzünden suçlandı durdu. Benim bildiğim stoper kornerde falan bi çıkar ileri, tamam. Niye kimse Fatih'in topu kaptıktan sonra atması gereken adamın nerde olduğundan bahsetmiyor anlamıyorum.

Mehmet Fırat
06.12.2006, 23:10
eğer ille de gönderilecekse takasta kullanılsın(mesela tolga)

fteotdgs
06.12.2006, 23:15
Kişiliği sıfır falan değil. Ben 22-23 yaşındayken yaptığım birçok şeyi şimdi o biçimde yapmazdım diye düşünüyorumm mesela. Hepimiz zamanla olgunlaşıyoruz. Ve dahası kontrolü kaybedebiliyoruz, o da normal... Amerika'da Meksikalı bi arkadaşım vardı, "herkes ömründe kalabalık bi asansörde gaz kaçırmıştır" gibi bi lafı vardı, severdim valla... Sonucunu tahmin edemeyeceğimiz bazı şeyleri yapıp sonra mahcup olmayı çok iyi anlatıyor. Hadi biz "hatasız kul olmaz" ile Türkçeleştirelim... O da çok hata yaptı, ama tam olgunlaştığı bir dönemde tuhaf bir hamle ile uzaklaştırıldı. Uzaklaştıran adam da Ziya Doğan! Hani yerine Erdinç'i düşünen... Hani Trabzonspor taraftarına "yanlış" yapan Akyel'in yerine Kayseri'de tribünlere el (ya da kol muydu) sallayan Erdinç!

Fatih Akyel'i, Marcelinho'yu, Musampa'yı Ziya Doğan'a emanet edersen ya davulcuya giderler, ya zurnacıya. N'olacak başka?

Adam Marce'ye "bu da futbolcu mu" dedirttirdi... Akyel gitmiş çok mu?

Diyorum hep, hidayete ereceğiz az kaldı... Emrah, Ayman, Erdinç, Volkan da gelsin, çok mücadele edeceğiz, çoookkk! Herhalde kulüp yeni stadına taşınırken ekstra masraf olmasın diye futbolcuları kullanmak istiyor yönetim. ZD'a verilen bu destekten, -söylentiler doğru ise- bu transfer politikasından başka bir sonuç çıkartamıyorum ben.

ps: Fatih Akyel'in ne kadar önemli olduğunu -giderse- ilerde anlayacağız. Adam yarı stoper yarı sağbek oynadı her maç. Sakarya maçında son dakikada kaybettiği top yüzünden suçlandı durdu. Benim bildiğim stoper kornerde falan bi çıkar ileri, tamam. Niye kimse Fatih'in topu kaptıktan sonra atması gereken adamın nerde olduğundan bahsetmiyor anlamıyorum.
Her kelimesine katiliyorum.

Tunga
07.12.2006, 00:11
Mesela bir tane penceremiz olsun. Eğer yorum yapacaksak hep o pencereden bakalım olaylara. Malum her pencerenin manzarası başka, herkes başka başka pencerelerden bakınca olayları farklı görüyor, ki bu da çok doğal.

Ama çeşitli olaylara bakarken bir o pencereden, bir bundan bakınca kendi kendimize tezat yaratıyoruz. Bu tezat en net bir şekilde iki Fatih olayında ortaya çıkıyor bizim forumlarda.

Biri, dedikleri yüzünden yargılanırken, bir diğer gene dediklerinin geçmişte olduğuyla yargılanıyor. Lütfen sakın zaman dilimleriyle bunu açıklamaya çalışmayın ;)

Akyel geçmişte bir kere bir menfi olayın içinde aktör olmuş birisi değildir. Bir hata yapmış, sonra bir daha yapmış ve sonra bir daha yapmış. Bu oyuncumuzun çok değişmediğini daha çok taze bir örnekle anlayabiliyoruz.

Ziya Hoca bence de anlamsız bazı kurallar getirmiş. Musampa buna uymuş, Marcelinho buna uymuş, ... Biri uymamış. O biri de bizim baş aktörümüzmüş. Hiç şaşırtıcı değil.

Demek ki pek de değişmemiş:) Şaşırtıcı değil. Takım 14-15. sırada, herkes sorumluluk almak zorunda ama bizim beyzade, kuralları katı bulmuş. Kimmiş bu beyzade? Takımın ikinci kaptanı.:eek:

Bizden giderse ve de cincon'a giderse pek yadırgamam hatta öyle olabileceğini düşünüyorum. Şu ligde sağ kanadı bizden beter bir takım daha varsa o da cincon çünkü. Ha gider de onların kele merhem olur mu bilemem. Ama bizim kele merhem olmadı.

Şunu da söyleyeyim de ön yargı kalmasın. Akyel'in gelişine en çok sinir olanlardan biriydim. Hala da "GELİŞİNE" sinir oluyorum. Ama o formamızı giydi ve de kaptanımız bile oldu. Eski sivriliğim de kalmadı maalesef, ona karşı. Giderse göbek atmayacağım ama farketmeyeceğim bile. İnanın sizler de farketmeyeceksiniz.

İşin bir de yönetim tarafı var. Bu kulüp iyi yönetilmiyor. Bu olayı da iyi yönetemediler ve şimdi kendi kendilerine bir çözümsüzlük yarattılar. Ya yardan vazgeçecekler, ya serden.

Ya Akyel'den vazgeçecekler, ya Doğan'dan. Bu çözümsüzlük de, nicelerinin yanına konacak yanlış icraatlar rafında.

ahmetansu61
07.12.2006, 00:27
hiç düşünmeden güle güle.
böyle bişe yoksada olsun.

Taner Gündoğdu
07.12.2006, 00:28
ahh ahh söylencek o kadar söz var ki ama malesef bu "delikanlıyı" da bazı forum yöneticileri futbolcumuz yerine koyup ceza veriyor sonra! gençtir hata yapar diye bu "delikanlıyı" savunulabiliniyorda! gelmesi çok büyük hata hala durması bi o kadar daha büyük hata! defol layık olduğun yere!!!

Hüseyin Çümen
07.12.2006, 00:37
kişiliksiz diosunuz da bence kişiliğine yenik düştü
anasına karısına edilen küfürlere dayanamayıp konuştuu için yani kişiliğine yenikdüştüü için etti lafların kurbanı oldu kimsenin hoşuna gitmedi ettiği laflar benim de oldu gibi ama biraz objektif olmak gerekir bu adam bize gelmiş kalite futbolculardandı ve çok ucuz kaybedidi yazık

waitingfor7.
07.12.2006, 00:57
güle güle akyel.

Kasım Hilal
07.12.2006, 03:06
Bula bula Fatih mi bulundu kadro dışı bırakılacak, gönderilecek..
Kusura bakmasın Ziya Hoca zamanında Yattara da çok kez Belçika'dan geç dönmedi mi?
Böyle bir şey olduğunda adam kadrı dığı mı bırakılır?
Hele ki defans oyuncuları kısıtlı olan bir takımda..
Velalettin, Ferhat, Volkan (eskiden), Emrah (eskiden), Musa hep orta saha oyuncuları olmalarına karşın bizde geride oynadılar, durumumuz bu..
Hatta Hasan bile oynadı geride..
Böyle bir kıtlıkta bence en gönderilmemesi gereken kişilerden biridir Fatih Akyel..
Belki bir laf etmiştir ama o lafı da paşa paşa yiyip gelmiştir..
Ondan sonra ben adamın kişiliği ile filan ilgilenmem; ilgilenirim de, oynadığı oyun ile daha çok ilgilenirim..
Ve adam yerini adam gibi koruyor işini de adam gibi yapıyordu...

bordoylamavi
07.12.2006, 08:45
kişiliğini de bırak futbolculuğunu da tartışıyoruz ya bunun. hala 5 yıl öncesinde oynayan kendisini bir gıdım geliştiremeyen bir tane ileriye isabetli pası olmayan bir adamın bize yararlarından bahsettik durduk hep.gs ye gitse nolcak sanki ordan milli takıma mı seçilcek. bitmiş bir futbolcu bu. bundan sonra sırf ismiyle 2. sınıf anadolu toplama takımlarında oynar. bir futbolcuyu değerlendirmek için futbol oynamış olmak gerçekten önemli. özellikle savunma oyuncusu değerlendirirken
ha bir de bu konu kapanmamışmıydı

selçukabi
07.12.2006, 08:48
Sivasa Fatih Akyel-Servet Çetin takası öneriyorum....En azından 1 milli oyuncumuz daha olur.

Faik Yılmaz
07.12.2006, 08:49
bence gitmesinin kişiliği ile alakası yok... kişiliğe bakılırsa pas verememeye bakılırsa en az 10 tane futbolcu var gidecek.....

tamamen ziya hocanın kaprisleri sonucu gidiyor bu adam.. onu gönderdikten sonra deransın sağına ferhat denilen adamı monte etmeye çalışmak futbol katliamıdır.. futbol soykırımıdır.....

Gürkan
07.12.2006, 08:56
Forum da fatihin daha önce ve şimdi hata yaptıgını kabul etmeyecek olan var mı sanırım yok.

diğer arkadaşların adına konuşmak istemem , ben ken di görüşümü dile getireyim.

fatih geldiğinde ben de istemedim.klube mail bile attım bu konuda ama geldi.takıma girmez dedim.girdi.ve iyi de oynadı.belki taraftara yaranmak için belki de başka nedenden sahadaki en hırdlı oyuncu performansı en ust duzeyde olan oyuncu o ıdı.hala geçmişi unutmasakta en azından baltaları gomduk.

sonra ne oldu tekrar (anlatılanlardan yola cıkarak) sorumsuz hareketler içine girdi.ve baltalar cıkmaya basladı.

hocanın sozune uymaması ıstanbula gıtmesı vs. kabul hata.

peki fatıh kımle sorun yasadı burada aallahın hergunu kufur yıyen kısılıgınden kellıgıne futbolculuguna kadar laf edılen bazılarının sırf bu laflar yuzunden ceza aldıgı, teknıkdırektorlukten anlamadıgı soylenen ,oyuncularla arası kopuk olan,oyuncularına soz gecıremeyen Zıya dogan ıle.

Tunga Marce uydu musampa uydu fatıh uymadı demıs. marce de bır mactan sonra cıkmasına kızıp formayı yere attı. ama o marce gecmısınde Trabzonsporla bır sorunu olmayan oyuncu bır cogumuz savunduk.

fatıh hoca ıle ne zaman ters dustu. benım takımın en formda oyuncularından bır oldugunu dusundugum bır donemde, takıma gıremeyınce. normal olması gereken tabııkı hoca ne derse yapmak.ama buradakı ozel durum demın saydıgım herkesın hemen hemen aynı goruste oldugu hoca .

benim kafama en çok takılan.ziya hoca ile sürtüşme olması.evet takım kötü ve takımın 2. kaptanı.ve takımdaki performansı en iyilerden biri bence. ve durumda bile 18 alınmıyo.

durum şöyle olabilirmi.

iyi oynadıgınızı düşünüyorsunuz.performansınız da iyi.mevkinizde hatırı sayılır bir futbolcusunuz. takımınız kötü durumda. yararlı olacagınızı dusunuyorsunuz. ve kadroya alınmıyorsunuz.

Tunga ben bu pencereden bakıyorum. boyle bakıncada fatıh pek haksız gıbı gelmıyo.ve ınanıyorum.burada ona kızan pek cok kişi bu durumda benzer tapkşler verirdi.(taraftar olarak düşünmeyin öyle düşünün ce 10 yıl paranı almasan-kadroya giremesen sorun çıkarmam diye düşünürsünüz)

son olarak.eğer fatih bu hataları ile takımdan yollanacak ise.yine bence gitmesi gereken başka oyuncularda var. eğer onlar bu takımda oynuyor ise fatihte oynamalı.

problemimiz kişilik ise yattarayı ilk uçağa koyalım.

zisinoli
07.12.2006, 09:05
Onu Trabzonsporuma II.kaptan yapan TRABZONSPORBİLMEZLER/YAŞAMAZLAR gitsin önce ve sonra da AKYEL/Bu güne kadar akyel hakkında hiç olumlu cümle kullanmadım ve bordo mavi formayı ona hiç yakıştırmadım/Yuvasına hani sizin nefret ettiğiniz takımlardan biri olan cincona gitmesi hoş olur/Teşekkür eder göndeririz/Yuva-Cincon-Akyel/Yuva-Trabzonspor-TEKKE/Herkes yuvasına dönse, yuvasından hiç gönderilemese/YAŞASIN yuvada yemek yemek!...

Bu arada topu gitsin/Kalan bilmemne çocukları bizimdir...

hüseyin1975
07.12.2006, 09:27
Bence Fatih kalmali. Tecrübeli ve cok iyi bir Futbolcu. Elimizdeki hicbir defans oyuncusu onun kadar tecrübeli degil.

Bence defans hatti su sekilde olusmali:

Fatih Akyel ------ Stepanov---Fabiano Eller--------Murat Ocak

Ne dersiniz?:ts2:

yaranozlu
07.12.2006, 09:29
marceyi savunanın iyi niyetinden şüphe ederim. Zontanın teki Marcelinho. Topçu falan kesinlikle değil... Gelelim Fatihe... Eğer Ziya kalcaksa, Fatih gitmeli. Ama Ziya giderse Fatih sağbeke monte edilmeli, kesinlikle stoper oynamamalı... Aslında Fatih, Ziya, Nuri hepsi gitmeli de neyse...

hüseyin1975
07.12.2006, 09:29
Sivasa Fatih Akyel-Servet Çetin takası öneriyorum....En azından 1 milli oyuncumuz daha olur.

Buda iyi bir öneri

KuĞu
07.12.2006, 09:35
fena bir teklif değil fakat fatihi sivasa gönderebilecekmisin, sivas alacak mı? :)

Gürkan
07.12.2006, 10:22
Bence Fatih kalmali. Tecrübeli ve cok iyi bir Futbolcu. Elimizdeki hicbir defans oyuncusu onun kadar tecrübeli degil.

ben

fatih------ stepanov -------çağdaş -------murat
-----------------------eller

diye düşünmüştüm.eller topu oyna iyi sokan bir oyuncu ön libero olabilir.musampada sola çıkar.

champions
07.12.2006, 10:25
aranılacak bi oyuncu değil gsye gitmesine sevinirim

Bahtiyar
07.12.2006, 10:27
bence fatihin ayartında bidefans bulmamız zor biz kolay ulaştığımız için kıymetini bilmiyoz. ziya denen adam sırf isiin ve çetesinin yüzünden adamı harcadı.(sebebide denizli maçında takımı tribünlere götürmüştü.)

frango
07.12.2006, 10:34
hayırlı olsun onun içinde bizim içinde ziya hoca takımın başında olduğu müddetçe forma gıyemez takımda kendiside istanbulda oynamak ısteyecektir

zeki gursoy
07.12.2006, 10:38
ya adam geri oyununu seviyo, geri kafalı çünkü...
niye kızıyon topraam...
elinden gelse yattarayıda defansa alacak...

Bula bula Fatih mi bulundu kadro dışı bırakılacak, gönderilecek..
Kusura bakmasın Ziya Hoca zamanında Yattara da çok kez Belçika'dan geç dönmedi mi?
Böyle bir şey olduğunda adam kadrı dığı mı bırakılır?
Hele ki defans oyuncuları kısıtlı olan bir takımda..
Velalettin, Ferhat, Volkan (eskiden), Emrah (eskiden), Musa hep orta saha oyuncuları olmalarına karşın bizde geride oynadılar, durumumuz bu..
Hatta Hasan bile oynadı geride..
Böyle bir kıtlıkta bence en gönderilmemesi gereken kişilerden biridir Fatih Akyel..
Belki bir laf etmiştir ama o lafı da paşa paşa yiyip gelmiştir..
Ondan sonra ben adamın kişiliği ile filan ilgilenmem; ilgilenirim de, oynadığı oyun ile daha çok ilgilenirim..
Ve adam yerini adam gibi koruyor işini de adam gibi yapıyordu...

Faik Yılmaz
07.12.2006, 10:41
hasan hüseyin ferhatın olduğu bi takımdan f.akyeli yollamak pek akıllı bi fikir deil..........

gönderilecekse bu isimler gönderilmeli......

My
07.12.2006, 11:16
AKYEL'i almak çok akıllı bir fikirdi(!) ya birde göndermesine akıl fikir arıyoruz ha!

Travelair
07.12.2006, 11:33
Fatih Akyel olayının arkasından gs'nin çıkacağı belliydi. İdman yerine İstanbul'a uçup duran futbolcudan ne beklenebilir?

Faik Yılmaz
07.12.2006, 11:38
Fatih Akyel olayının arkasından gs'nin çıkacağı belliydi. İdman yerine İstanbul'a uçup duran futbolcudan ne beklenebilir?

oynamayan futbolcu yoktur oynatamayan yönetim vardır.....

okan6161
07.12.2006, 13:06
yaptığı çok güzel işlerde oldu ama anlaşmazlık sonucu üzücü oldu bir bakıma neyse hayırlısı olsun

waitingfor7.
07.12.2006, 13:25
Fatih geçen sezon çok iyi oynuyordu ama bu sezon bir maç iyi oynasa 2 maç berbat oynmaya başlamıştı.Geçen sezonki futbolunu düşünürsek bencede gitmemesi lazım(hiç gelmemesi lazımdı ama neyse).Ama bu sezon berbat oynuyor.Hatırlayın Bjk maçını ıskaladığı topla bjk 1-1 i yakaladı o maçı alamasaydık şimdi anımsanmayacak kadar küçük bir hata mı olacaktı.Erciyes ve Rize maçlarını hatırlayın.gole ihtiyacımız olduğu dakikalarda geride kalan 2 kişiden birisi oluyordu.rakip yanından rüzgar gibi geçerken sadece bir ayak uzatıp arkasından bakıyordu.tribünde kahroluyordum neden koşmuyor diye.Rakibi geçirmişsin arkasından benim tribünden izlediğim gibi izliyorsun.Rize o gün biraz daha şanslı yada becerikli olsaydı -karşı karşıya her topu üstten auta attılar- rizeden 5 yiyecektik.o atakların hiçbirinde adamını kaçıran fatih akyel pozisyonu takip etmedi olduğu yerden olacakları izledi.Fatih o zamanlardan birşeylere karar vermiş birşeyleri kafasında bitirmişti.Sakarya maçında yine aynı isteksiz futbol.Sonrası malum.
Hoş Çağdaş da ondan iyi bir oyuncu değil ya neyse.

Not:Fatih Akyel'den bek olmaz.Geçen sezon bek oynadığı maçları düşünün en formda zamanlarında bile bek oynarken ne bindirme yapabiliyordu ne de kanadını savunabiliyordu.Fatih'in en iyi yaptığı şey hızı sayesinde araya atılan toplara engel olmak, tabii ıskalamazsa.

TSunami
07.12.2006, 13:29
yaşanan bunca olaydan sonra ya fatih gider ya ziyadoğan. burası Trabzonspor, kişilere bağlı olamaz/olmamalı, gidenin arkasından ağlamaz/ağlamamalı.
fakat mevkisinde Türkiye'nin hatta bana göre avrupanın en yetenekli ve en tecrübeli isimlerinden biri bazı sorunları biline biline alınıyor ve kullanılamadan gönderiliyor. burada bir sistemsizlik var, işte bundan kurtulmalıyız. kurumsal devamlılık, yada menejerlik sistemi diye tutturmamız bundan. biri kafasına göre adam alıyor, öbürü onu yolluyor, biri onu tutuyor, biri kaptan yapıyor, biri hain ilan ediyor.
diyelim marcelinho ve musampa ile sorun yaşadık onları kestik attık. sadece para mı kaybederiz. bunu iyi düşünmek lazım.
ya da, daha öncede söyledim. Fatih Tekke, Tolga neden bu takımdan gitmek ister, Gökdeniz neden istanbula sevdalanır, neden bazıları bizi tercih etmez. bu soruların cevaplarını bulursak, buna göre adam alır buna göre yollarsak sorunumuz kalmaz diye düşünüyorum.

Mustafa AYDIN
07.12.2006, 14:01

En tecrübelisi,aynı zamanda en fazla bireysel hata yapan oyuncu.
Gitsin,yalnız alacakları oyuncu bize Fatih Akyel i aratmasın .

Tunga
07.12.2006, 14:36
yaşanan bunca olaydan sonra ya fatih gider ya ziyadoğan. burası Trabzonspor, kişilere bağlı olamaz/olmamalı, gidenin arkasından ağlamaz/ağlamamalı.
fakat mevkisinde Türkiye'nin hatta bana göre avrupanın en yetenekli ve en tecrübeli isimlerinden biri bazı sorunları biline biline alınıyor ve kullanılamadan gönderiliyor. burada bir sistemsizlik var, işte bundan kurtulmalıyız. kurumsal devamlılık, yada menejerlik sistemi diye tutturmamız bundan. biri kafasına göre adam alıyor, öbürü onu yolluyor, biri onu tutuyor, biri kaptan yapıyor, biri hain ilan ediyor.diyelim marcelinho ve musampa ile sorun yaşadık onları kestik attık. sadece para mı kaybederiz. bunu iyi düşünmek lazım.
ya da, daha öncede söyledim. Fatih Tekke, Tolga neden bu takımdan gitmek ister, Gökdeniz neden istanbula sevdalanır, neden bazıları bizi tercih etmez. bu soruların cevaplarını bulursak, buna göre adam alır buna göre yollarsak sorunumuz kalmaz diye düşünüyorum.

Evet bu koyu renk ile vurguladığım yerler benim de asıl canımı sıkan konu.

Akyel'in eleştirilmesinin sebebi oyunu değil, sorunlarıydı. Şimdi aynı sorunlar bahane edilerek gönderiliyor. Eee, devamlılık nerede kalıyor.

"İstikrar" sözcüğünün arkasında kongreye yanaşmayan yönetim, aynı sözcüğün anlamını da, hakkını da vermiyor, veremiyor.

Bu çok net bir şekilde, Ziya Doğan'ın ya da Akyel'in değil, bizzat yönetimin yarattığı bir çözümsüzlüktür.

hüseyin1975
07.12.2006, 14:43
ben

diye düşünmüştüm.eller topu oyna iyi sokan bir oyuncu ön libero olabilir.musampada sola çıkar.

cok iyi bir düsünce. hüseyini satalim ve ön libero olarak szymek ve elleri oynatalim. oyunu yapabilen iki adam:atki:

bordobluex
07.12.2006, 15:01
Şimdi düşünüyorum da, sanki bu yönetim Mars tan geldi. Trabzonspor camiasının sevmediği bir futbolcuyu takıma getirdi, bir hakemi de öve öve bitiremedi.

omerfarukyilmaz
07.12.2006, 15:20
ben

gsll bi aurelioda eller olsa ya keske

Gürkan
07.12.2006, 15:36
gsll bi aurelioda eller olsa ya keske

neden olmasın adam odul almıs.oyuna topu ıyı sokabılma ozellıgıde var.bence olur gıbı.

gerci son maclarını ızlemedım.izleyen varsa daha ıyı fıkır verebılır.

#10 Fietra
07.12.2006, 15:43
Galatasaray'ın Fatih Akyel'i alacağını sanmıyorum ama inşallah göndeririz.Hala sindiremedim onun laflarını.Bana kalırsa defansif anlamda performansı da berbattı.

champions
07.12.2006, 15:57
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan tarafından disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, Galatasaray ile görüşmediğini söyledi.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Antalyaspor maçında yedek soyunan ve Sivasspor maçının kadrosuna alınmayarak kadro dışı bırakılan savunma oyuncusu Fatih Akyel, Galatasaray ile görüştüğü iddialarını yalanladı.

Trabzon'da çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Fatih Akyel, "Trabzon'da çalışmalarımı sürdürüyorum. Galatasaray veya bir başka takımla görüşmem olmadı. Trabzonspor'un sözleşmeli oyuncusuyum. Yönetim Kurulu'nun vereceği kararı bekliyorum. Onlar kararlarını açıklamadan bir başka kulüple görüşmeyeceğim. Şimdilik Trabzonspor yönetiminin vereceği kararı bekliyorum. Trabzonspor'a hizmet etmeyi çok istiyorum" dedi.

Egemen Yılmaz
07.12.2006, 16:38
yönetimle birlikte ziya doğan da gidince, tekrar takıma alınır ve o zaman bakılır, yararlı olacak mı, olmayacak mı. sonra da gider ya da kalır

Emre7
07.12.2006, 16:43
En tecrübelisi,aynı zamanda en fazla bireysel hata yapan oyuncu.
Gitsin,yalnız alacakları oyuncu bize Fatih Akyel i aratmasın .

işte trabzonsporun hatasıda da bu öyle elindeki adamı satıpta adam ararsan çokkk ararsın.

zky_ts
07.12.2006, 16:47
Trabzon: Fatih Akyel'in Aklı Trabzonspor'da

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan Tarafından Disiplinsiz Hareketleri Nedeniyle Kadro Dışı Bırakılan Fatih Akyel, Galatasaray veya Bir Başka Takım ile Görüşmediğini Söyledi.

Antalyaspor maçında yedek soyunan ve Sivasspor maçının kadrosuna alınmayarak kadro dışı bırakılan savunma oyuncusu Fatih Akyel, Galatasaray ile görüştüğü iddialarını yalanladı. Trabzon'da çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Fatih Akyel, "Trabzon'da çalışmalarımı sürdürüyorum. Galatasaray veya bir başka takımla görüşmem olmadı. Trabzonspor'un sözleşmeli oyuncusuyum. Yönetim Kurulu'nun vereceği kararı bekliyorum. Onlar kararlarını açıklamadan bir başka kulüple görüşmeyeceğim. Şimdilik Trabzonspor yönetiminin vereceği kararı bekliyorum. Trabzonspor'a hizmet etmeyi çok istiyorum" dedi. (İhlas Haber Ajansı)

Emre B.
07.12.2006, 16:55
İnşallah gider

Doğan BULAT
07.12.2006, 17:26
:alkış:
fakat mevkisinde Türkiye'nin hatta bana göre avrupanın en yetenekli ve en tecrübeli isimlerinden biri bazı sorunları biline biline alınıyor ve kullanılamadan gönderiliyor. burada bir sistemsizlik var, işte bundan kurtulmalıyız. kurumsal devamlılık, yada menejerlik sistemi diye tutturmamız bundan. biri kafasına göre adam alıyor, öbürü onu yolluyor, biri onu tutuyor, biri kaptan yapıyor, biri hain ilan ediyor.
diyelim marcelinho ve musampa ile sorun yaşadık onları kestik attık. sadece para mı kaybederiz. bunu iyi düşünmek lazım.

:alkış: aynen katılıyorum arkadaşım.. çok doğru ortada bi sistemsizlik var beceriksizlik var eskiden her futbolcunun oynamak istediği takım olan Trabzonsporumuz şimdi futbolcuların bir an önce ayrılıp gitmek istediği bir külüb oldu.. Mafya, bahis skandalları arkasında genelde (!) hep bazı Trabzonspor futbolcuların isimleri geçiyor.. Bunlar gercektende ciddi problemler.. Artık mazisiyle hatırlanan değil kurşunlanmayla ,bahis skandallarıyla, çok başlılıkla, takım içinde gruplaşmalarla adından söz ettiren bir takım olmaya doğru gidiyoruz ne yazıkki:( Saha sonuçlarıda cabası oynadığımız futbol sıradanlaşıyor, talip olduğumuz futbolculardan bazıları 2. ligde dahi forma giyemeyecek kadar sıradan.. Söylesenize böyle bir takımda hangi futbolcu oynar???? Yazık Trabzonspor gözümüzün önünde eriyor ve bizim elimizden hiç birşey gelmiyor..:( :( :( :(

Ömer SEVİNÇ
07.12.2006, 17:55
marceyi savunanın iyi niyetinden şüphe ederim. Zontanın teki Marcelinho. Topçu falan kesinlikle değil... Gelelim Fatihe... Eğer Ziya kalcaksa, Fatih gitmeli. Ama Ziya giderse Fatih sağbeke monte edilmeli, kesinlikle stoper oynamamalı... Aslında Fatih, Ziya, Nuri hepsi gitmeli de neyse...

Fatih'in stoperde oynayamadığını anlıyabiliyorsunuz da Marcelinhonun sol kanatta oynayamadığını anlayamıyorsunuz bunu anlayamıyorum işte.

BDiler61
07.12.2006, 19:52
fatihi ne kadar sevmesemda o gideceğine ziya doğan gitsin

DURAS
07.12.2006, 19:59
bu başlığı açana tebriklerimi sunuyorum, Trabzonsporumuzun başka bir derdi yok herhalde.

Fatih KIRAN
07.12.2006, 20:04
Gitmezse adam değildir.Zaten bu istanbul serefsizlerini takıma alanda kabahat.Kim geldiyse adam ettik yolladık ama adam olamıyolar velhasıl.Oktayı sergen aldık adam olsunlar diye adamlar rahat durmamışlar şike olayına karışmışlar trabzon gibi bi yerde.Valla ne yalan soyliyim ben fatih tende şüpheliyim şike yapmadıgı ne malum.İstanbul adisi nede olsa.
Gitmesinde hiç bi sakınca yoktur.

vse61
07.12.2006, 21:00
hadi güle güle

sbay
07.12.2006, 22:42
akyel cinconamı gidiyor.........

güle güle gitsin

SDanışmaz
08.12.2006, 00:05
İstediği yere gidebiLir...

İleli
08.12.2006, 00:55
yolu acik olsun acaip sevinirim ha :)

Taner Gündoğdu
08.12.2006, 01:05
hala gitmedi mi? defollllllll

immortal_TS
08.12.2006, 12:53
Kahvede okey oynarken bi amca vardı; sorardık amca ben çifte gidiyorum diye nere gidersen git derdi, onun deyimiyle nere gidersen git :D

Fatih
08.12.2006, 12:56
fatih akyelle ziya doğan arasındaki tek fark biri futbolcu diğeri antrenör birleştikleri nokta ikisinden de bi halt olmazzzz

ahmetto
08.12.2006, 12:59
Git güle güle arkandan dön demeyeceğim.

EmrahYalçınalp
08.12.2006, 13:12
Trabzon: Fatih Akyel'in Aklı Trabzonspor'da

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan Tarafından Disiplinsiz Hareketleri Nedeniyle Kadro Dışı Bırakılan Fatih Akyel, Galatasaray veya Bir Başka Takım ile Görüşmediğini Söyledi.

Antalyaspor maçında yedek soyunan ve Sivasspor maçının kadrosuna alınmayarak kadro dışı bırakılan savunma oyuncusu Fatih Akyel, Galatasaray ile görüştüğü iddialarını yalanladı. Trabzon'da çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Fatih Akyel, "Trabzon'da çalışmalarımı sürdürüyorum. Galatasaray veya bir başka takımla görüşmem olmadı. Trabzonspor'un sözleşmeli oyuncusuyum. Yönetim Kurulu'nun vereceği kararı bekliyorum. Onlar kararlarını açıklamadan bir başka kulüple görüşmeyeceğim. Şimdilik Trabzonspor yönetiminin vereceği kararı bekliyorum. Trabzonspor'a hizmet etmeyi çok istiyorum" dedi. (İhlas Haber Ajansı)
Bi insan bu kadar da saf olmaz canım. Yanlış yapıyor. "Gidecem, bu kadar basit" diyecen, "sıkıldım, yoruldum" diyecen... "Kimseden korkum yok, abdest alayım" falan diyecen. Karına, kızına sövecekler, olsun, sırıtacan, kedi falan dersin, hazmedemezler... Edilen küfürler çoktan sindirilip Karadeniz'e ulaştıtılmıştır gerçi ama, olsun, buna da gülecen... Sempatik olacan... Taşbaşı'ndan son 10 yılda geçmeyenler, Cuma-Cumartesi geceleri dolaşmayan, dolayısıyla etrafta neler oluyor görmeyenler sana "İstanbul'lu, n'olacak zaten" diyecek, susacan... "Millet İstanbul'dan buraya gelmeye başladı yaw" falan dersin, mazallah... Hepten biter işin.

İşin zor Fatih... Zor! Sen çalış biraz daha. Daha kaybedecek koca bir yarı sezon gelecek, ZD futbolu öğrenecek, öğretecek... Zaman bol...

Gürkan
08.12.2006, 13:30
Trabzonsporda oynayan, oynayacak olan veya oynamak isteyen oyuncularda ne tür özellikler olmalı ?

Faik Yılmaz
08.12.2006, 13:34
Trabzonsporda oynayan, oynayacak olan veya oynamak isteyen oyuncularda ne tür özellikler olmalı ?

ben buyum seversen aşkım sana feda

ben buyum sevmezsen bana de elveda.......

kurtefe
08.12.2006, 15:45
servet çetin alınabilir

uftinci
08.12.2006, 15:49
ya aslında sağ bekta değerlendirilebilir ama ziya doğan inat ediyor napalım. Orda ferhattanda ufukhan danda iyi oynar. Emrahı geri getirmeye çalışyosunuz bu takım volkan ve emrahı bilali almak için beleşe malatyaya vermedimi hani bilal. Şimdi demezlermi beleşe verdiğin adamı paraylamı alıyosun diye. Bence fatih kalmalı ve sağ bekte oynatılmalı. (Yoğun pas antremanı vermek şartıyla attığı her top rakibe gidiyor)

Murat'
08.12.2006, 16:28
bence ziya gideek ve fatih bu takımda oynamaya devamö edecek....

pReN@_61
08.12.2006, 16:48
çok delikanlı biri (!)
gitsin...

cınar#7
08.12.2006, 17:04
kalmak istiyorsa bidaha aynı hatayı yapmaz heralde bence kesinlikle kalması lazım cunku stoperde eksigimiz war

#10 Fietra
08.12.2006, 17:13
En azından;
"Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim”
Atatürk

pReN@_61
08.12.2006, 17:21
En azından;
Atatürk

katılıyorum......
hiç değilse

"ahlak"

Gürkan
08.12.2006, 18:31
En azından;
Atatürk

bu tanıma göre,bayagı bır oyuncumuzu takımdan yollamamız (başka bir değişle defetmemiz lazım)

sametaydin
08.12.2006, 18:42
aman giderse yolu açık olsun ama galatasaray da salak değil yani bu fatih akyeli kimse almaz bence.ş

Can basten
08.12.2006, 19:03
Maalesef bugün Galatasaray ya da herhangi başka bir kulüple görüşmediğini açıkladı tosun...:mad:

Belki de yalan söylüyordur ama.:D

pReN@_61
08.12.2006, 19:32
galiba kalıyor....:(

Çetin
08.12.2006, 21:52
bence kalsın

EmrahYalçınalp
08.12.2006, 22:41
En azından;
Atatürk
Ben de.
Taraftarın da.

sweetrose
08.12.2006, 22:48
Febe maçından önce bu haber yayılmıştı; ne kadar doğru bilmiyordum, yalanlandı fakat tekrar ortaya çıkması şüpheli...gitsin ne duruyor...

Erdem Keser
08.12.2006, 23:31
her olayda adamin soylediklerini gundeme getirmekten bikmadilar en ufak bi yanlis hareketini beklediler elestirmek icin firsatin en hasini kolladilar ve amaclarina ulastilar fatih cok kotu ahlaksiz bi adamda acaba biz gercekten cok mu iyi .ahlakliyiz butun stad tek bi agizdan adamin anasina karisina bacisina sovelim sonra bi laftan dolayi burda ahlak nutuklari cekelim olmuyo boyle arkadaslar delikanli adam birazda kendisine bakacak oyle buralardan ahlak dersi vermekle olmuyo bu isler

Gürkan
09.12.2006, 00:17
her olayda adamin soylediklerini gundeme getirmekten bikmadilar en ufak bi yanlis hareketini beklediler elestirmek icin firsatin en hasini kolladilar ve amaclarina ulastilar fatih cok kotu ahlaksiz bi adamda acaba biz gercekten cok mu iyi .ahlakliyiz butun stad tek bi agizdan adamin anasina karisina bacisina sovelim sonra bi laftan dolayi burda ahlak nutuklari cekelim olmuyo boyle arkadaslar delikanli adam birazda kendisine bakacak oyle buralardan ahlak dersi vermekle olmuyo bu isler

rica ederim.küfürü ne kadar cok kısı ederse o olay ahlakı boyut alır.hem kufredenler ahlaksız bır oyuncuya kufretmıslerdır.dıkkat edersenız trıbunlerımızde baska bır oyuncuya -rakıp bıle olsa- kufur edıldıgı duyulmamıstır.!!!

ahlak.yazması ve okuması ne kadar kolay.

Erdem Keser
09.12.2006, 00:40
ne hos hem kufur ediyolar bahaneside hazir ahlaksiz bi futbolcuya edildigi icin otomatikmen hakli oluyozzz

Mustafa Mahmutoğlu
09.12.2006, 08:42
bütün gaztelerde gitçek yazıo.menejeri sancaklı ile adnan polat iletişimdeymiş.ama inş. gitmez o bize lazım..

Gürkan
09.12.2006, 09:04
her kötü biten yenilgi vey beraberlikle sonuçlanan ,kötü futbol oynanan maçlardan sonra siteyi ziyaret edenler listesi kırmızıya dönüyo.neden.oyunculara ,yönetime , hocaya vs küfür ,hakaret edenlerden dolayı.

maç bitmiş. nerdeyese 45 dakika 1 saat geçmiş.foruma girmişsin ama hala sinirlisin.ve her kızdıgına hakaret edip küfrediyosun.hatta ve hatta maç bitmiş.3 gün 5 gün 1 hafta geçmiş sen hala daha aynı söylemleri devam ettiriyorsun.ve kendince haklısın.

maç bitmiş,vücudundaki enerji tükenmiş. kaybettiğin suyun hesabı yok. nefes nefesesin , adını sorsalar belki aklına geşmeyecek. 20.000 kişi bir ağızdan anana avradına sövmüş.ve o an mikrofon ağzına dayanmış.görüşlerin.

ahlaksız, terbiyesiz, herfi.

Hüseyin Çümen
09.12.2006, 18:57
Ben de.
Taraftarın da.

:D süper yorum alkışlarım
inşallah gitmez fatih akyel

Turan AKYILDIZ
09.12.2006, 19:25
defolsun gitsin.yanınada çağdaşı alsın

erdal6167
09.12.2006, 19:26
yok ya bombadır bu haber, başka bir habere göre de şenol güneş seule getirecek onu, menejer bombaları bunlar, bence yani. . .

Özgür Öztürk
11.12.2006, 02:52
FATİH AKYEL SEOUL'E Mİ?YÖNETİME ÖNERDİ
Trabzonspor'da kadro dışı kalan Fatih Akyel'e sürpriz teklif. Güney Kore'nin FC Seoul takımı ile 3 yıllığına anlaşan Teknik Direktör Şenol Güneş, yönetime Trabzonspor'dan Fatih Akyel'in alınması yönünde rapor verdiği belirtildi. Bu doğrultuda Güney Kore ekibi önümüzdeki günlerde Trabzonspor ile masaya oturarak bu transferi bitirmeye çalışacak.
2 MİLYON $
Fatih Akyel'i takasta kullanarak sağ kanat problemini çözmek isteyen Trabzonspor Yönetimi, iyi bir rakam önerilmesi durumunda transfere onay verebileceği belirtiliyor. Yönetimin, Fatih için 2 milyon $'lık bonservis bedeli düşündüğü de sızan bilgiler arasında. Kore ekibinin, bu transferi kısa sürede bitirmek istediği belirtildi.

http://www.karadenizgazete.com.tr/haberdetay.php?id=12408

Laz_61
11.12.2006, 03:05
Fatihin kadro disi kalmasinda en büyük neden Hüseyin Cimsirdir kim ne derse desin...Fatih bize gecen sezonun 2 yarisinda gelmisdir...vede katkisi cok büyükdü bunu burda herkes yaziyordu zaten ilac gibi geldi diye...fakat birden ne olduysa kadro disi kaldiktan sonra herkes yok adam fenerdeyken bize hakaret etti..ona bakarsaniz Hüseyin antalyada oynarken trabzonspora hicmi küfür etmemisdir...birakin arkadaslar Fatih bu takimda banko oynayacak adamdir vede en tercübeli isimdir...hata yapmiyor degil ama bu sezon herkes hata yapiyor...bu takimda kadro disi birakilmasi gereken bircok oyuncu var Fatih olmamaliydi bu isim..benim düsünceme göre fenere karsi fatih oynasaydi kesinikle yenilmezdi bu takim..Fatih bu takimda herzaman banko oynayacak bir isim...Fatih bize lazim......Seyirci oyunculari Tribüne cagirirken Hüseyin bey direk soyunma odasina gitmisti fakat Fatih takimi toplayip artik 4-5 kisi tribünlere gitmisdi...bunlarin unutmiyalim...