PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Minik Taraftarımız Ahmet Kaan için Bir isteğim var ?

Sercan Keleş
14.05.2016, 12:12
9213

Kendisi Antalya doğumlu. Babası Antalyalı. Futbolcular ile maçtan önce çekildiği fotoğrafta samimiyeti ve masumiyeti yüzünden okunuyor.

Bu minik taraftarımız için güzel bir şeyler yapmak gerekir. Gönlü kalbi alınmalı. Hem kötü günlerimizde yüzümüzde tebessüm olur. Başkana iletebilecek olan var ise çocuğu Antalya'dan alıp Trabzon'a tesislere götürelim. Kulübü gezdirelim hediyeler verelim yüzü gülsün. Başkana ulaşabilecek taraftarlarımızdan ricam bu isteğimi başkana iletmeniz.

https://www.facebook.com/arkeninsaat.arifaydemir?fref=photo

Babasının facebook adresi budur. İletişime buradan geçilebilir. İçimi burktu. Bende Trabzon'da hiç bulunmayan Trabzonlu olmayan Trabzonsporlu olmayan bir ailede Trabzonspor'u tutan birisiyim. Banada bir ödül olacaktır bu.

Reha Asan
14.05.2016, 12:16
Çok güzel bir düşünce ve muhakkak hayata geçirilmeli :alkış: :alkış: :alkış:
Ve Başkan bu fikri kesinlikle kabul edecektir.

slmn
14.05.2016, 12:31
Güzel düşünce ancak bu şu an yapılmamalı bence. Gelip ne yapacak Yumlu'nun Yusuf'un yüzüne mi tükürecek? Akyazı açılış maçında getirilmelidir, yeni ekiple tanışsın.

zafer6161
14.05.2016, 12:47
ben her zaman facede trabzonlu olmayan ts lilerin profiline bakarım..
dikkat ettinizmi bilmiyorum fakat ts yi tutanların hepsi temiz kalpli,çok iyimser,yani demek istedğimi anlamıssınızdır.

Sercan Keleş
14.05.2016, 12:59
dikkat ettinizmi bilmiyorum fakat ts yi tutanların hepsi temiz kalpli,çok iyimser,yani demek istedğimi anlamıssınızdır.

Benim bakış açımda burası. Moda bir rüzgar. Çağının özelliğini taşır. Estiğinde ne varsa önüne katıp götürür. Sadece toprağa kök salanlar direnebilir. Futbol olarak bakarsak, rüzgar bugün İstanbul'a esiyor. Trabzon'a bağı olmadan Trabzonspor'u tutanlar, bugün toprağa kök salanlardır. Direnen tercih eden, olayın felsefesini gören insanlardır. Bu yüzden özel bir kitledir.

Çağatay_
14.05.2016, 14:03
Güzel düşünce, Twitter veya instagram kullanmıyorum.

Bu medya kanallarını kullanan kişiler başkana ulaşabilir. Umarım bu ses karşılık bulur ve küçük kardeşimiz mutlu edilir. Bu da güzel bir örnek olur.

Trapezunda
14.05.2016, 14:35
Insallah birseyler yapilir da, ben zamaninda Araba Kazasi gecirip Komada yatip uyanan bir arkadas icin imzali Forma istedim yönetimden. Email ata ata bir hal olmustum.
Parasi neyse veririm yazdim, adamlar L Bedendi galiba imzali Forma yerine, imzasiz M Beden gönderdiler. Akillarina bile gelmez bu cocugun gönlünü almak.
Vizyon bekliyoruz yöneticilerden, adamlardan sanki bizi aya cikartin diyoruz. Vizyon en basit ufak islerden baslar. Bu cocugu Akyazi acilis macinda omuzlarda sahaya cikartmakla
baslar. Bana sorarsaniz, Trabzon ilinin disindan Trabzonsporu tutan 22 Cocuklan her mac sahaya cikilmasi lazim!

BERBATOV61
14.05.2016, 14:36
bence 1 sene daha bekleyelim bakalım takım düzelecek gibiyse yaparız yoksa bizim çektiklerimizi çekmesin bu sebi günahına girmeyelim :)

bkandil
14.05.2016, 14:51
Sözün bittiği yer...

Düşünce güzel, böyle bir organizasyon yapılabilir ve Ahmet Kaan'ın yüzünde bir tebessüm yakalanabilirse, bizlere de bir nebze moral olacaktır.
Yalnız olur da bu iş bu hafta organize edilirse bu kardeşimizi Avni Aker'deki son maça götürmesinler, zira bu ruhsuzlar ordusuna zerre güvenim yok...

Ertan 51
14.05.2016, 15:02
Zaferim bi ara bana da bi bak,notun ne olacak merak ediyorum :D

Sercan Keleş
aslında bu işlerle ilgilenen yönetimde birisi olmalı,
belli aralıklarla bu tip taraftarlar olur,örnek navranışta bulunan başka insanlar olur,hasta olan kardeşlerimiz olur,onları ödüllendirip mutlu etmeli. Bir kulübün hedefi sadece şampiyonluk olmamalı,insani yön hep çnde tutulmalı,
mesela ben nba de küçücük bir çocuğa prof sözleşme imzalatıp maça çıkartan Utah Jazz ı ayrı severim,o jest hiç aklımdan çıkmaz duygulanırım,yani özetle inşallah gereken yapılır Kaan ve diğer Kaanlara.

Ertan 51
14.05.2016, 15:02
Zaferim bi ara bana da bi bak,notun ne olacak merak ediyorum :D

Sercan Keleş
aslında bu işlerle ilgilenen yönetimde birisi olmalı,
belli aralıklarla bu tip taraftarlar olur,örnek navranışta bulunan başka insanlar olur,hasta olan kardeşlerimiz olur,onları ödüllendirip mutlu etmeli. Bir kulübün hedefi sadece şampiyonluk olmamalı,insani yön hep çnde tutulmalı,
mesela ben nba de küçücük bir çocuğa prof sözleşme imzalatıp maça çıkartan Utah Jazz ı ayrı severim,o jest hiç aklımdan çıkmaz duygulanırım,yani özetle inşallah gereken yapılır Kaan ve diğer Kaanlara.

zafer6161
14.05.2016, 16:56
Ertan 51

seni trabzonlu sayıyoruz abi

Bayundur Han
14.05.2016, 17:24
Helal olsun, guzel dusunce.

MertcaN.K.*61
14.05.2016, 19:08
Sezonun açılış maçına davet edilmeli.Allah muhafaza Kasımpaşa maçında bir terslik falan olur. Hem güzel bir Trabzon tatili gibi olur hemde açılış maçıyla unutamayacağı bir anı olur.

Belkide taraftarla kucaklaşmak adına Twitterda bir organizasyon düzenlenir en çok rt yapan 50( ya da ne kadar uygunsa) Trabzon dışında yaşayıpta Trabzonspor taraftarı davet edilebilir .

Sibel
14.05.2016, 20:13
Tivitirda başkana yazıldı bu konu sanırım.
Gerekeni yapacaklardır.
Akyazı'da bir maça davet edilebilir.

Hasan Habip Özbay
14.05.2016, 22:16
konu başkana iletildi gereken yapılacak ama büyük ihtimalle önümüzdeki yıl belki sürpriz bir seyahat olabilir

Özşahin
14.05.2016, 23:16
Böyle değerler kulüp ve taraftar için semboldür, bu çocuğun da masum sevgisinin ödüllendirilmesi gerektiği kanaatindeyim. Bu konuda başkana ulaşmamız mümkünse çok güzel olur.

Doğukan Uçan
15.05.2016, 18:05
helal olsun gereken en kısa zamanda yapılmalı

Sefa
20.05.2016, 05:13
Düşünce güzel lakin babasını tanırım hasta Trabzonsporlu ve durumu oldukça iyi.. Ahmet için gerekeni kendisi fazlasıyla yapıyor ve yapacaktır da :)

bkandil
20.05.2016, 09:06
Yönetim kanadından bu konuda herhangi bir girişim oldu mu?

Yoksa hala yerel mi yeren mi olduğu belli olmayan medyacılar ile çiş mi yarıştırıyorlar...

Doğan Şahin
20.05.2016, 12:12
Ahmet Kaan kardeşimizi 29 Mayıs tarihinde İstanbul Acıbadem Türk Telekom Sahasında yapacağımız Geleneksel BMN Çocuk Şenliğinde ağırlasak ve ödüllendirsek nasıl olur?