PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 34. Hafta | Trabzonspor 0 - 6 Kasımpaşa l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5

Fatih Öztürk
19.05.2016, 22:16
iho efsane baskan
esteban süper kaleci
aykut yüzyilin sitoperi
Boş konuşma Selcuk kimse iho başarılıdır demiyor.

Şu engellileri sırf siz alıntı yapınca yine görmek zorunda kalıyorum engelleyin kendi hallerine ne yapıyorlarsa yapsınlar ya.
Uçurummusun ne zırtavozsun muhatabın olmadığın yerde savurduğun kelimelere dikkat et engelli yaparım seni

Evt aynen öyle... Muharrem usta takimla ilgilenemiyorki.. Önce iho b....u temizlemesi lazim..
Kimse temizlemesin demiyorki.

benmi kurdum bu kadroyu,benmi getirdim shotayı ve hurmayı.
Iho başarılıdır diyen yok arkadaşım aynı kadro ligin kafasında tam kendini buldu derken kıyıma uğradı.

Evet , sorumlu %99 iho .

Bıraktığı miras 6 ayda temizlenir mi sandınız ? Bırakın artık şu adamı savunmayı , eski mesajlarınızı da biliyoruz

Burada kimse iho'yu savunmuyor,iho gitti bitti demek iho'yu savunmakmıdır kafan böylemi algılıyor

Murat61
19.05.2016, 22:17
Siz ne diyorsunuz bundan önceki başkan kötü diye bu adamın her yaptığına katlanmak zorumdamıyız? Borcum olsun kardeşim benim parasızlıktan alt lige düşeyim ama onurlu olalım delikanlı olalım şu maçlardan sonra artık futbol konuşamaz olduk adam bizi rezil etti hala burda onu savunanlar var parasınında içine s.çayım kusura bakmayın ama klüp batsın ama onurumuz haysıyetimiz gitti seneye 500 lira paran olsa ne olur burası dükkan mı kar edince herşey iyi olsun adam bizi ne hallere soktu yok ona ekip kurdu buna ekip kurdu ulan tırı vırı adam sürekli konuşuyor biz futbol takımıyız bakkal dükkanı değil var olan tek şeyimiz şerefimizidi onuda bok etti

serdaracıl
Trabzon boşuna fıkraların şehiri değil. Pilot takımımız 33,36 yaşındaki oyuncularla oynarken, A takımımız çoluk çocukla oynuyor. Güya gençleri kazanmak için. Asıl gençleri böyle kaybedersin.

Neyse şu lanet sezon bitti. Bu yıl olan herşeyi unutmak istiyorum. Tek tesellim küçük şikeci şerefsizler düştü.

Günün tespiti

Poor
Transferler yaz kampina yetissin.
Ersun zaten onlarin yazin suyunu cikarir, takim da Adam gibi mücadele eder oynar.

Bi bekleyin önümüzdeki sezonu baktik olmuyor hep beraber aglariz burda.

firtina1
19.05.2016, 22:18
Simdi viscanin ve atifin iyi oyuncu oldugunu scout ekibi mi tespit etmis???
Bunu bende onlara söylerdim
yok o benim görüşüm,alalım diyorum pek bir maliyeti olmaz
bu oyuncular dışında 9 adam daha lazım 11e, bu da scout ekibinin işi

asilhamsi
19.05.2016, 22:19
Uğurcan Çakır,Ramazan Övüç ve Yusuf Yazıcı gelecek sezon kadroda rotasyon oyuncusu olarak kesinlikle olmalı.Abdülkadir Ömür ve Savaş Çakır paf takımda kalıp fizik-güç ve oyun açısında kendilerini geliştirmeye devam etmeliler.Bu yazdığım beş oyuncu dışında ki tüm gençler gönderilebilir.

Son maçlar bizim için kötü geçiyor ama bir anlamda eleme yapmak için iyi oluyor.Yerel medya ve trabzon kanadında olan özevlatçı yöneticilerin durumu görmesi açısından çok iyi oldu.

Harika tesbir.Abdülkadir parmak takip etme sansınız oldumu?Bence o da rahatlıkla rotasyon oyuncusu olur.Ama hepsi bu kadar.

Cagdas Topal
Muharrem usta ligde 21 maçta 7 galibiyet almış :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

sasort
Ustaya sallamaya başlamişlar

neden trabzonspor fark yemesi

iki galibiyete göklere çikarip iki hezimete yerin dibine sokan tez canli taraftarimiz var.

Ancak bu taraftarin değil karadeniz insaninin yapisi

ama arkadaşlar futbolda böyle duygusallikla duygularla başari gelmez.

Bu yapinin kurulmasini külüp sağlayacaksada buna biz destek olacağiz

yapmayin arkadaşlar

şimdiki zamanda küçük şletmelerde bize risk analizleri yapiyor vatandaş

bizim bir başkanimiz vardi alacaği oyuncunun çok fazlaya olacağini dönüş yolunda hesap etmiş
bu adamin biraktiği durum ortada

ben bu ülede kurum amirliği yapan bir kardeşiniz olarak diyorum ki

ilk defa trabzonun başinda gerçek anlamda işini bilen bir başkanimiz oldu.

Söyledikleri masal gibi gelebilir ama bunlar araştirma bilgi neticesinde kisa vadede olsa bile uzun vadede ts geleceğini kurtaracak analizler

bunlari söylerken bir karadenizli olarak en az sizin kadar üzülüyor. En az sizin kadar sinirle bağirip çağiriyorum ama

durum vahim durumda kisa vadede düzelme şansimiz yok tek çare ersun ve ustaya sabredeciz

gökhants1966
Bu takımı bu hale getiren iho dan hurmadan şotadan başkası değildir . Allah onların iki yakasını bir araya getirmesin . Benim eleştirdiğim nokta ustada ise ikinci yarı ile birlikte herşeyi hafife alan zihniyet bizi bu duruma düşürmüştür . 5 günde 13 gol yiyorsun lan birileri bedel ödemeli !

Takımın genel durumu ve gelecek sezon gençlerin durumuna karar vermek için iyi maçlar oldu.Sürekli özevlatlardan bahseden rizeyi yendik diye gençleri kurtarıcı ilan eden trabzonlu teknik direktör isteyen özevlatçılık yapanların gerçekleri görmesi açısından iyi oldu.Gelecek sezon yusuf yazıcı ve ramazan övüç dışında ilk 11 i zorlayabilecek tek bir oyuncunun bile olmadığı görüldü.Abdülkadir Ömür ve Savaş Çakırla ilgili ise paf takımda devam etmeleri gerektiğini düşünüyorum bu oyuncular dışında ki tüm oyuncular gönderilebilir.

Doğukan Uçan
kimse kusura bakmasın ama bunlar harbi şerefsizmiş. -19 averajla ligi bitirdik 18 mağlubiyet ? avni akerde 6 yemek. sözün bittiği yer.

serdaracıl
Yalnız iho bana çok güzel bir şey öğretti, cahil adamla muhattap olmayacaksın.

Şerafettin Kara
Bana bu 2 haftada ki 13 golün diyeti lazım.Sağda solda 22 numarayla sözleşme yenileneceği haberleri geliyor gözlerim kararıyor elim ayağım titriyor

Poor
Siz ne diyorsunuz bundan önceki başkan kötü diye bu adamın her yaptığına katlanmak zorumdamıyız? Borcum olsun kardeşim benim parasızlıktan alt lige düşeyim ama onurlu olalım delikanlı olalım şu maçlardan sonra artık futbol konuşamaz olduk adam bizi rezil etti hala burda onu savunanlar var parasınında içine s.çayım kusura bakmayın ama klüp batsın ama onurumuz haysıyetimiz gitti seneye 500 lira paran olsa ne olur burası dükkan mı kar edince herşey iyi olsun adam bizi ne hallere soktu yok ona ekip kurdu buna ekip kurdu ulan tırı vırı adam sürekli konuşuyor biz futbol takımıyız bakkal dükkanı değil var olan tek şeyimiz şerefimizidi onuda bok etti

Aynen tuttugum futbol takimi yenildi simdi Ben insan icine nasil cikicam

Poor
19.05.2016, 22:20

Aynen tuttugum futbol takimi yenildi simdi Ben insan icine nasil cikicam

Önder28
Şükürler olsun çile bitti. Kimi transfer edecekler, kimi satacaklar, nasıl kadro kurulacak hiç ilgilenmeyeceğim. Üç ay rahatım. Sonra inşallah güzel günler görürüz,

Mert'
Ustayı bu sezon göreceğiz takım yine bu şekilde devam ederse o zaman en büyük destekçilerinden bendeniz de istifasını isteyeceğim ama bi sakin olun. İHO fanboyları hemen piyasaya çıkmışlar.

Kasım BEKTAŞ
19.05.2016, 22:21
Geçen hafta 7 yedin ulan bari bu hafta dizil defansa en fazla 3 yersin. Çayıra salınmış dana gibi yayilmak nedir ya

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat61
Ya adam her olaydan sonra bişey dedi diye bitti mi herşey geçen haftadan sonra zaten alay konusu olduk gözümüzde bir kredisi kalmadı babamın oğlu değilki bu adam ben her yaptığı rezilliği çek mek zorumdamıyız onun çözüm bulmasını beklemek zorundamıyız erken seçim olsun karşısında mahlle bakkalı bile olsa oyumu ona vermezsem fenerliyim

Bu arada ihoda bununla aynı soy Yoksa yok onun destekçisi bilmem nenin adamı yaftasını kabul etmiyorum

asilhamsi
mbia her ne olursa olsun satılmamalıydı.Mbia ile konusup anlasılmalıydı.

mbia-okay ikilisi ile su rezaletlerin hicbirini yasamazdık.Resmen rezil rusva olduk.Ve devre arası mutlaka ama mutlaka etkili 2-3 transfer yapmalıydık.

Takımın marka degerinin anası agladı.

Kamer'
19.05.2016, 22:22
Burada kimse iho'yu savunmuyor,iho gitti bitti demek iho'yu savunmakmıdır kafan böylemi algılıyor

Gerçekten bugün yaşadığımız olumsuzlukların sebebinin iho olmadığını mı düşünüyorsunuz ?

memozcan
19.05.2016, 22:22
maçı izlemedim.. bu rezaleti izlemedim çok şükür.. golleri de izlemedim.. ve yorumları da okumadım.. hocamız kimdi onu bile bilmiyorum..

sadece şunu yazmak istiyorum.. okayla aytaç birlikte oynarsa bu sonuç kaçınılmazdır.. bir de bizim takımın yarısı neden izinli acaba?

Berkan
19.05.2016, 22:23
maçı izlemedim.. bu rezaleti izlemedim çok şükür.. golleri de izlemedim.. ve yorumları da okumadım.. hocamız kimdi onu bile bilmiyorum..

sadece şunu yazmak istiyorum.. okayla aytaç birlikte oynarsa bu sonuç kaçınılmazdır.. bir de bizim takımın yarısı neden izinli acaba?

Koca sene çalışıp tatili hak ettiler ondan :D

only ts
19.05.2016, 22:23
Bu forumda bazi arkadaslar var, onlari sadece Trabzonspor yenildiginde buraya yazarken goruyorum. Yorumlarida hep karamsar, hep bi artniyet.. Trabzon kumeye, usta kovulmali, takim bitti, artik ptt deyiz gibi yorumlar var hep..

bu arkadaslarin henuz daha bi icraatini goremedik, akyazi bolumunde, transfer bolumunde yada diger projelerimizde.

Yonetim bu arkadaslari mumkunse sonsuza dek banlayabilirmi ? Yeter ya, resmen hainler var icimizde. Nedir kimdir belli degi

ihsan candas
19.05.2016, 22:24
Merhum Galip Erdem'in bir kaç sözü geldi aklıma geldi nedense...

“En büyük eksiğimiz hâlâ birbirimizi yeterince sevmeyi öğrenememiş olmamızdır”

“Türk milliyetçiliğinin tek meselesi Türk milliyetçileridir.---Tıpkı biz gibi...

Fatih Öztürk
iho efsane baskan
esteban süper kaleci
aykut yüzyilin sitoperi

Şu engellileri sırf siz alıntı yapınca yine görmek zorunda kalıyorum engelleyin kendi hallerine ne yapıyorlarsa yapsınlar ya.

Evt aynen öyle... Muharrem usta takimla ilgilenemiyorki.. Önce iho b....u temizlemesi lazim..

Evet , sorumlu %99 iho .

Bıraktığı miras 6 ayda temizlenir mi sandınız ? Bırakın artık şu adamı savunmayı , eski mesajlarınızı da biliyoruz

Çernobil de kaç sene oldu etkisi hala devam ediyor.İho nun çernobil den farkı yok dedik size.
Hangisinin birbirinden farkı varki hocam.

Allah belasını versin onun mübarek Cuma gecesi!
Bitmiş gitmişmiş! Bu enkaz ne enkaz ?
Borç batağı ne ? Allah Allah ya!
Gittiği gün sünger çekildi sanki yaptığı saçma salak işlere! Ceremesini çekiyoruz hala!

Babacan Tamam iho borç yaptı falan filan kötü işler yaptıda bu takımın devre arasında iyi bir hoca ve doğru transfer hamlelerine ihtiyacı varken napıldı sende gördün dimi.

Enaldo61
Ben Başkan'a güveniyorum, eğer başaramazsa da birileri engellediği için olamayacağına inanıyorum. Trabzon'da büyük bir lobi var, kendi içinde bir sistem var ve TS'yi ele geçirmiş bana göre. İsteyen istediğini düşünebilir...

serdaracıl

mbia-okay ikilisi ile su rezaletlerin hicbirini yasamazdık.Resmen rezil rusva olduk.Ve devre arası mutlaka ama mutlaka etkili 2-3 transfer yapmalıydık.

Ani devre arası transferinin fayda maliyet hesaplaması iyi yapılmalı. Mbia olayında ise hata yapıldı net.

Cagdas Topal
Kız arkadaşımı zor bela Trabzonsporlu yaptım şimdi dalga geçiyor bu takımı nasıl destekleyeceksin diye 13 tane gol mü yenir diyor :)

emrex61
Ya adam her olaydan sonra bişey dedi diye bitti mi herşey geçen haftadan sonra zaten alay konusu olduk gözümüzde bir kredisi kalmadı babamın oğlu değilki bu adam ben her yaptığı rezilliği çek mek zorumdamıyız onun çözüm bulmasını beklemek zorundamıyız erken seçim olsun karşısında mahlle bakkalı bile olsa oyumu ona vermezsem fenerliyim

Bu arada ihoda bununla aynı soy Yoksa yok onun destekçisi bilmem nenin adamı yaftasını kabul etmiyorum

Yaw he he

İsmail Sezgin
19.05.2016, 22:25
inşallah 5'i geçmez yahu
Ben 7 dedim sen 5. 6 da buluştuk :D

mawro61
Mikro milliyetçi,cahil ve tembel öz evlatlar,bu şehrin keneleridir.
Tipik asalak karakteri gösterirler,rant,nema,çıkar peşindeki bu menfaatperest tayfa; para varsa cebe atar,yetki varsa suistimal eder,tanıdığına kıyak geçer. İşler sarpa sarıp mücadele gerektiğinde kuyruğu kıstırıp tilki misali ortadan kaybolurlar. Böyle de korkaktırlar.
Laf varken ve yeterli çoğunluk varken mangalda kül bırakmaz,klüp kurar,devlet yıkar,dünyayı sallar. icraat gerekirse bombayı kucağınıza bırakıp kaçar.
Işte bu kan emiciler,trabzon ve trabzonsporun en büyük düşmanıdır.
Azalıp yok olmaları dileğiyle....

Ahmet Faruk
Ben anlamadım. Şimdi gs kupayı alırsa Osmanlı Avrupaya gidemeyecek? Niye herşey bitmiş gibi konuşuyorlar ki

Cagdas Topal
19.05.2016, 22:26

Mbianın satılmasıyla başlayan komedi zinciri hami ile nirvanaya ulaştı ilk sezon için ustayı belki eleştirmek doğru olmayacak diyorsunuz ama ben önümüzdeki sezon için de ümitsizim :(

serdaracıl
Kız arkadaşımı zor bela Trabzonsporlu yaptım şimdi dalga geçiyor bu takımı nasıl destekleyeceksin diye 13 tane gol mü yenir diyor :)

Hocam kahır çekmeye alışsın bence

Kamer'
Seçim 1 yıl sonra olsaydı ligi ilk 6 içerisinde tamamlardık belki ama sonraki sene kulüp artık geri dönülemeyecek bir borç batağına girerdi , iflasını da açıklardı .

Adam yarım yıldan vazgeçti , ekonomiyi düzeltme sözü verdi , transfer yapılacak , kadro yenilenecek dedi , yine de yaranamadı size . Çok mu zor tamam bu seneyi unutalım demek ?

Siz 6-7 yeyince üzülüyosunuz da biz göbek mi atıyoruz ? Sadece mantıklı düşünüyoruz .

Enaldo61
19.05.2016, 22:27
Usta'nın ligtv'deki konuşmalarını dinleyenlerin bazı şeyleri çözmüş olması gerekiyor. Dinlemeyenler de dinlesin bence...

Fatih Öztürk
19.05.2016, 22:28
iho efsane baskan
esteban süper kaleci
aykut yüzyilin sitoperi

Evet , sorumlu %99 iho .

Çernobil de kaç sene oldu etkisi hala devam ediyor.İho nun çernobil den farkı yok dedik size.

Allah belasını versin onun mübarek Cuma gecesi!
Bitmiş gitmişmiş! Bu enkaz ne enkaz ?
Borç batağı ne ? Allah Allah ya!
Gittiği gün sünger çekildi sanki yaptığı saçma salak işlere! Ceremesini çekiyoruz hala!

Gerçekten bugün yaşadığımız olumsuzlukların sebebinin iho olmadığını mı düşünüyorsunuz ?

Ben öyle bir imadamı bulundum,iho suçsuzmu dedim tabiki sorumluların başında iho geliyor bu gerçek.peki o gittikten sonra düzgün işlermi oldu buna cevap verirmisin.

Murat61
19.05.2016, 22:29
Kardeş sen bana bulaşma istersen msne geç şu yazıya YAW HE diye cevap verdiğine göre

Cagdas Topal
Usta'nın ligtv'deki konuşmalarını dinleyenlerin bazı şeyleri çözmüş olması gerekiyor. Dinlemeyenler de dinlesin bence...

Lafları dinleyecek zamanda değiliz , 50. Yılda şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturacagının sözünü verdi ama ilk 7 ye girermiyiz şüpheli . İnş daha kötü duruma düşmeyiz

serdaracıl
Bakkal bile olamayacak adamlara oy verdiğimiz için bu takım bu hallerde. Artık trabzonspor'un etrafında cahil, fırsatçı, hortumcu, asalak tek kişi görmek istemiyorum

odyseuys
ya arkadaş Muharrem Usta devre arasında zaten durumu fecaat olan takımı hami'ye emanet ederek, zaten arızalı olan kadro yapısını hiç bir tedbir almadığı gibi sorunlarını derinleştirerek serbest düşüşe bırakmıştır. Bu konuda da son derece hatalıdır. Bunu söylemek zor geliyorsa söyleyeni saçma sapan argümanlarla itham etmeyi bari bırakın. Bu hataları görmezden gelip her hayal kırıklığında İho denen Trabzonspor düşmanına sığınmak bu yönetime yapılacak en büyük kötülüktür.

emrex61
Düzensiz olan bir sistemin ve futbolcu topluluğun üstüne kimse gelmek istemez başarıda beklenemez o sistem yıkılması gerekiyordu oda oldu artık ustada herşey bende destekliyorum ustayı 1 sene boyunca kötü kelime çıkmıcak agzımdan sistem kurmak kolay bir iş deyil bunun bilincindeyim inşallah bunu anlarsınız

Poor
19.05.2016, 22:30
Babacan Tamam iho borç yaptı falan filan kötü işler yaptıda bu takımın devre arasında iyi bir hoca ve doğru transfer hamlelerine ihtiyacı varken napıldı sende gördün dimi.

Yonetimin stratejisi buydu. Ya ekonomiyi düzeltip önümüzdeki yillara saglam girilcek ya da klubu iyice batırıp bu sene sampiyon olmaya calisicaklardi.

Zaten ilk yari bittiğinde şampiyonluk kaçmış. Dedigin gibi getirseler hocayi topcuyu basarili olma garantisi de yokki.
Başarısız olsan bu sefer o getirdiğin hocayi kovman lazim.

Bence dogru olani yaptılar ikinci yarıyı feda ederek.

Ekrem D.
Yahu farzedin 6-0 galip gelen taraf bizdik. Ne değişecekti? Doğrudan olimpiyatlara katılma hakkı mı elde edecektik?

DeAgLeMaNyAq
Taraftar skor odaklı baktığında Mbia konusunda isyan etmekte haklı peki işin gerçeği öyle mi? Yani paramız yok diye mi Mbia'yı sattık? Oysa Cardozo da aynı parayı alıyordu. Ancak Mbia'nın sürekli takım içerisinde huzursuzluk çıkarması, alamadığı her taksit için faiz bindirmesi ve bir an önce takımdan ayrılmak isteyen bir tavır ortaya koyması hiç mi etken olmadı?

messi_61
Ay sizin ustanizada ,ihonuzada !!! Seneye de ayni deyisecek bisey yok

Cagdas Topal
Seçim 1 yıl sonra olsaydı ligi ilk 6 içerisinde tamamlardık belki ama sonraki sene kulüp artık geri dönülemeyecek bir borç batağına girerdi , iflasını da açıklardı .

Adam yarım yıldan vazgeçti , ekonomiyi düzeltme sözü verdi , transfer yapılacak , kadro yenilenecek dedi , yine de yaranamadı size . Çok mu zor tamam bu seneyi unutalım demek ?

Siz 6-7 yeyince üzülüyosunuz da biz göbek mi atıyoruz ? Sadece mantıklı düşünüyoruz .

Yarım sezondan vazgeçti diyorsun ama galibiyet için verilen 1 milyon liradan da vizyon sebiyle mi vazgeçti :)

Enaldo61
19.05.2016, 22:31
Ya adam tesise giren çıkan belli değil dedi, futbolcuların neden bu kadar sakatlandığını ben biliyorum ama burada her şeyi anlatamam dedi, mevzu çok farklı ama burada tartışılanlar bambaşka... Kulübün anası bellenmiş diyor adam siz hala ne anlatıyorsunuz burada, ben de mi sorun var acaba...

Karasoy
AKP ve İHO nasıl takımın altına dinamiti koydu kaçtı.Gördünüz mü şimdi çık işin içinden...Bu böcek,tahtakurusu milleti..... hani bir iş adamın dediği vardı ya.Adam haklıymış bundan zevk alıyorlar..

Cagdas Topal
Yahu farzedin 6-0 galip gelen taraf bizdik. Ne değişecekti? Doğrudan olimpiyatlara katılma hakkı mı elde edecektik?

1 milyon lira alacaktık :)

Berkan
19.05.2016, 22:32
Abartmıyorum bu forumdan seçmeler yapıp 11 çıkarsaydık bugün 6 yemezdi bu takım.

Manava61
19.05.2016, 22:32
Bence iyiki takımı bu şekilde bırakmış usta artık kimse gençleri oynatalım gfark yiyelim yok mücadele ederler yok hami yok bilmem şu zırvalıklarına girmez.İyi ki son iki maçta 6 7 yedik yoksa biz yine ısrar ederdik özevlatlarda.Adamın göndermesi gereken 25 futbolcu ve degiştirmesi gereken bir on saçma sapan şey var bırakın laf atmayı da olacakları izleyin en azından ihoya 3 sene dayandınız bu adama 3 ay dayanamayacakmısınız?

serdaracıl
19.05.2016, 22:33
Altyapıyı tamamen almanlara emanet etmeliyiz.

memozcan
maça çıkan kadroya şimdi baktım.. böyle rezalet bir kadroyu çıkaran kimse maçı sattığını düşünebiliriz..

Çılgınhamsi61
Rezalet dizboyu trabzon tarihinde iki kere 6-0yenildigini hatitlamiyorum.yahu kendi sahanda da 6mı yenir be ruhsuz onursuz futbolcular şu trabzon ismini ayaklaraltina aldiniz.rezil ettiniz rezil.şu lig tvyi bu sene aldigim gine lanet ediyorum.insan ruh hastasi olmak icin para verirmi. Verdik iste bide 65 inc tv aldım ilk haftalar besiktaşı kendi evinde yendik falan dedim bu sene sampiyonuz diye.utanmasak kume dusuyoduk.yavvvv kume dusseyfikte iki mac ust uste 6 yemeseydik.bu skorda emegi gecen herkesin Allah belasını versin. Bu taraftarlar haketmiyor.yazık be...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
Bence iyiki takımı bu şekilde bırakmış usta artık kimse gençleri oynatalım gfark yiyelim yok mücadele ederler yok hami yok bilmem şu zırvalıklarına girmez.İyi ki son iki maçta 6 7 yedik yoksa biz yine ısrar ederdik özevlatlarda.Adamın göndermesi gereken 25 futbolcu ve degiştirmesi gereken bir on saçma sapan şey var bırakın laf atmayı da olacakları izleyin en azından ihoya 3 sene dayandınız bu adama 3 ay dayanamayacakmısınız?

Aynen

sasort
19.05.2016, 22:34
Başka şunu söylemek isterim iho ya kizyorum ama bu sene kurulan kadro kötümüydü

değildi ligin başinda bu takim ligi sallar deniliyordu. Ama ne oldu.

Duracel reklaminda ki pil gibi erken bitti.

Futbolda şampiyon olabilmek sadece 11 oyuncuyu transfer etmek ile olmuyor.

Bir kadro kurduk kalite olarak süper ancak displin dersen bir çok oyuncuda bir çok problem

disiplin kuracak yönetim kuramiyor. Bu sikintida ayaklarin baş başlarin ayak olmasi şeklinde kendini fazlasi ile gösterdi.

Disiplin kuramamanin nedenlerinden başka sebep ekonomik özgürlüğünün olmamasi topçularin bunu kullanmasi

aldiğin oyuncularda sakatlik problemi hat safada

ve önemsiz olarak görülsede psikolojik olarak profesyonellik o var mi

eser kirinti yok.

Malum yapi trabzonun üstüne oyna dese hakeme aykuta bir faul çalmasi aykuta birinin yan bakmasi yeterli

kirmizi çepte en az 3 hafta cezali

ama maaşi peşin aliyor orda kaybi yok

sözün özü anadolu külüplerindeki başariya bakarsak düşük bütçeler ile çok iyi performans gösterilebileceği ortada

en son olarak başariyi getiren başka olgu devalilik

inş usta 10 sene bu külübe başkanlik eder

ersunda en az 5 yil bu takimda kalir

Cagdas Topal
19.05.2016, 22:34
Az önce bir yorum vardı çok iyi tespit yapmış .

Pilot takımımızda kurtarıcı olarak 30 yaş üstü adamlarla oynarken , Trabzonspor kurtarıcı olarak gençlere yöneliyor :)

yorumsuz6117
19.05.2016, 22:35
Kendi sahamızda aldığımız en farklı mağlubiyet galiba , al sana bir rekor daha.. :)

memozcan
iki hafta üstüste .. biri 7-0 biri 6-0 .. bu sonuçlar tesadüf değildir arkadaşlar.. birileri fena mamalandı.. dünyalığını yapanların ahireti olmaz işallah.. kim trabzonsporu kendi emellerine alet ettiyse allah onun özellikle çoluğundan çocuğundan çıkarsın ve dünya yüzü göremesinler!!

emrex61

Bizde aynı şeyleri diyoruzda bunları görmek istemeyen tümörlüler var.

ToyerSefa
19.05.2016, 22:36
iho efsane baskan
esteban süper kaleci
aykut yüzyilin sitoperi
İho candır, gerisi heyecandır :)

messi_61
19.05.2016, 22:36
Seneye ersun nasil takim yapicak uefa dan da transfer yasagi gelirse yandik

Ekrem D.
19.05.2016, 22:37
1 milyon lira alacaktık :)

Haklısınız, farklı bir bakış açısı. Maçta oynamayan asların maçbaşılarından 300-400 binlik kısmı amorti olmuştur en azından.

Kamer'
Ben öyle bir imadamı bulundum,iho suçsuzmu dedim tabiki sorumluların başında iho geliyor bu gerçek.peki o gittikten sonra düzgün işlermi oldu buna cevap verirmisin.

Ben çok düzgün işlerin yapıldığını düşünüyorum , kimse Hami gelmesin derken ben Hami gelsin diyordum , neden dediğimi de eski mesajlarımda bulabilirsiniz , yazdığım mesaj aynen şuydu :

Hami gelsin , başarılı olursa seviniriz . Başarısız olursa yeni gelen her teknik direktörün arkasında bi gölge olmaktan , taraftarın aklından çıkar , yine kazançlı biz oluruz . Ve en az 10 yıl bu taraftar artık Hami filan gelsin demez , bu kadar net .

Gençler oynadı değil mi son 2 maçta ? O eleştiriliyo burada , sen nasıl galibiyet priminden vazgeçersin , nasıl 6-7 yersin diye eleştiriliyo dimi ?

Bence çook da iyi oldu gençlerin oynaması . Koskoca(!) Trabzonspor alt yapısından şu takımda oynayacak oyuncu sayısı 1 ya da 2 dir . Bunu herkes gördü , artık özümüze dönmeliyiz ancak o şekilde başarılı olabiliriz diyenlerin sesi kesildi . Haa gençler başarılı olsaydı ne olurdu , güzel olurdu ama olmadı , çok mu şey kaybettik , bence hayır ...

Her şerde bir hayır vardır . Bu şer gözüken olayların bize çok büyük faydası dokunacak bana göre .

Mali anlamda ve kulübün kurumsallaştırılması konusunda , scout ekibi , stad konusundaki iyileştirme planlamaları , site düzenlemesi , Youtube kanalı vs. bu konularda da başarılı olduklarını düşünüyorum . Mevcut durumda kayıtsız şartsız desteğimi 1 yıl sürdürürüm , eğer işler yoluna girmeye başlamazsa 1 yıl sonra hatalı gördüğüm konularda eleştirmeye başlarım . Çünkü en az 1 yıllık desteği hak ettiklerini benim gözümde ispatladılar .

memozcan
sezon başından beri, hatta mitinge çıkıp el salladığından beri ben de İHO'ya sallarım ama son 2 hafta için kimse ihoyu suçlamasın.. burda bambaşka şeyler var.. umarım dinleme falan yapılmamıştır.. yoksa ilerde yüzümüz kızarır!!!

Fatih Öztürk
19.05.2016, 22:38
Yonetimin stratejisi buydu. Ya ekonomiyi düzeltip önümüzdeki yillara saglam girilcek ya da klubu iyice batırıp bu sene sampiyon olmaya calisicaklardi.

Zaten ilk yari bittiğinde şampiyonluk kaçmış. Dedigin gibi getirseler hocayi topcuyu basarili olma garantisi de yokki.

Muhammet Demire 3 milyon euro bonservis veren bu yönetimdi yanlış anlaşılmasın Muhammet kötü topçudur demiyorum devre arası Mbia gönderilirken orta sahamızda sağlam adam yokken kalkıp forvete ve sol kanada transfer yapıp, takımı başarısız olacağı belli olan Hami'ye teslim etmek intihardı.bu takımın her halükârda bir kaç hedefi vardı,12.olalım bir şey olmaz demek kolaycılığa kaçmaktır.

SenolDurgun
Çocuklara da kızamıyorum. Abilerinden ne gördüler ki kendileri iyi olsun.

Fatih Öztürk

Muhammet Demire 3 milyon euro bonservis veren bu yönetimdi yanlış anlaşılmasın Muhammet kötü topçudur demiyorum devre arası Mbia gönderilirken orta sahamızda sağlam adam yokken kalkıp forvete ve sol kanada transfer yapıp, takımı başarısız olacağı belli olan Hami'ye teslim etmek intihardı.bu takımın her halükârda bir kaç hedefi vardı,12.olalım bir şey olmaz demek kolaycılığa kaçmaktır.

Berkan
19.05.2016, 22:39
Allahtan sezonun bitmesine 1 hafta falan daha yok mazallah 8-9 hatta 10 yiyecez

Cagdas Topal
Haklısınız, farklı bir bakış açısı. Maçta oynamayan asların maçbaşılarından 300-400 binlik kısmı amorti olmuştur en azından.

Ekonomi çok kötü deyip de galibiyet başı 1 milyon lirayı hiçe sayan bir zihniyeti çözemedim . Birbiriyle kesişen iki şey resmen !

messi_61
Kahir sezonu bitti bakalim seneye ne sezonu olcak

Enaldo61
Bu gidişle ihoyu 2.5 yıl başkanlık koltuğunda tutan sistem, ustayı 1 yıl da yer... Burada bizim arkasında durmaya çalışmamızın sebebi bu işte. Ama arkadaşlar bunu fark edecek mi bilemiyorum.

artvints
19.05.2016, 22:40
Taraftar skor odaklı baktığında Mbia konusunda isyan etmekte haklı peki işin gerçeği öyle mi? Yani paramız yok diye mi Mbia'yı sattık? Oysa Cardozo da aynı parayı alıyordu. Ancak Mbia'nın sürekli takım içerisinde huzursuzluk çıkarması, alamadığı her taksit için faiz bindirmesi ve bir an önce takımdan ayrılmak isteyen bir tavır ortaya koyması hiç mi etken olmadı?

adam gitmek istedi zaten boşuna konuşuyorlar. günlük faiz biniyor verilmeyen parasına. geçmiş borçları ödeyemediler zaten, yeni dönemin paralarını ancak verdiler futbolculara. çek senetle uğraşmaktan kafamızı kaldıramadık diyor başkan. inanmamakta özgür herkes tabi. daha doyurucu eleştiriler okusak keşke. bu skorlar eleştirilir normal ama bazı kişilerin bundan çıkardıkları sonuç niyeti gösteriyor.çok uğraşmaya gerek. biz önümüze bakalım. ersun hocanın kuracağı takım önemli şimdi. o tasarruflar belki de uefa'ya gitmeme cezasını engelledi. bakacağız sonuca.

Enes K
19.05.2016, 22:40
İbrahim Hacıosmanoğlu belki sokaktan bir taraftar olarak çok iyi ama bir yönetici olarak sıfır. Hacıosmanoğlu 3 sene boyunca düşe düşe tecrübe etti dibi gördük ama yine başaramadı. Muharrem Usta varsın yarım dönem yesin en azından tecrübeden ders alacak kapasiteye sahip. 7-0,6-0 ları görmeden de bu takım her bakımdan taraftar da dahil olarak gerçeklerlerle yüzleşmeyecekti. Her şeyde bir hayır vardır, herkes çevresindeki Trabzonsporluyu yeni maceralara hazır hale getirsin sığ düşüncelere aman vermesin. Sabır ve inanç başarıyı getirecek, şuanki yönetim ve teknik ekip gerçekten profesyonel.

SenolDurgun
19.05.2016, 22:41
Hangisinin birbirinden farkı varki hocam.

Usta bu konuyu açıklamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Özetle böyle bir enkaza "kimse gelmek istemedi" dedi..

emrex61
Ekonomi çok kötü deyip de galibiyet başı 1 milyon lirayı hiçe sayan bir zihniyeti çözemedim . Birbiriyle kesişen iki şey resmen !

Zaten amaçda bunu düşünmeleri neyse ben kenara çekiliyorum destek ve yağıcı eleştiri olmadan gelişmeyi başarıyı beklemeye devam etmeyiz inş. yoksa seneye kümeye oynarız

Yusuf BALCI
rizeyi 6-0 yendiğimiz halde averajımız -19. düştüğümüz hal ortada. tarihimizde daha kötü olduğumuz bir sezon oldu mu bilmiyorum.

Kamer'
Yarım sezondan vazgeçti diyorsun ama galibiyet için verilen 1 milyon liradan da vizyon sebiyle mi vazgeçti :)

Şuan cezalı ve sakatları çıkartırsak , oynayabilecek kimler vardı ? Özer , Sefa , Erkan , Cavanda , Onur . Sizce bu 5 oyuncu bize bu maçı kazandırabilir miydi ? Biz bu oyuncularla da oynadık , 18 mağlubiyetin 16 sını bu adamlarla almadık mı ?

biltrabzon
19.05.2016, 22:42
Muharrem Usta nın en büyük destekcisiyim ama,2 haftada yenilen 13 golün yarısını Usta ya yazarım.

[KAPLAN]
19.05.2016, 22:43
Trabzonspor vizyonsuz adamlarla dolup taşmış. Maç sonu teknik direktörün açıkmaları Hami ile başa baş kapışır cinsten. Komple çürümüşüz haberimiz yok

Cagdas Topal
Şuan cezalı ve sakatları çıkartırsak , oynayabilecek kimler vardı ? Özer , Sefa , Erkan , Cavanda , Onur . Sizce bu 4 oyuncu bize bu maçı kazandırabilir miydi ? Biz bu oyuncularla da oynadık , 18 mağlubiyetin 16 sını bu adamlarla almadık mı ?

Bu maçı geç sezonun geneline bak . Usta ilk geldiğinde basın toplantısında biz bu sezonu kapattık demedi mi ben taaa o cümleye taktım yalnızca 7 galibiyet aldık usta ile kazanılamayan 14 maç var ! Bunların 4-5 ini kazansak 5 milyon lira ekstra gelir olacaktı . Kötü mü olurdu ?

amour_61
Taraftardan başka üzülen var mıdır merak ediyorum herkes alacağı paranın derdinde şimdi bu utanmazlara para ödenecek mi ?

emrex61
Ersun yanal : “Savaşmadan olmuyor. Mücadele etmeden olmuyor. Çok güzel örnekler var. Trabzonspor bundan 25-26 yıl önce başardıkları takımın duygusu neyse bunu ortaya koymaları gerekir. Gelecek sezon bu olur mu çok gerçekçi değil” dedi.

Ekrem D.
19.05.2016, 22:44

Bu takım istediği zaman maç kazanabilen bir takım olsaydı şu anda şampiyon bizdik.

Bu arada, zannediyorum "kesişen" değil "çelişen" demek istediniz.

Cagdas Topal
19.05.2016, 22:44
Ersun yanal : “Savaşmadan olmuyor. Mücadele etmeden olmuyor. Çok güzel örnekler var. Trabzonspor bundan 25-26 yıl önce başardıkları takımın duygusu neyse bunu ortaya koymaları gerekir. Gelecek sezon bu olur mu çok gerçekçi değil” dedi.

Ne zaman söyledi bunu ?

Fatih Öztürk
19.05.2016, 22:45
Ben çok düzgün işlerin yapıldığını düşünüyorum , kimse Hami gelmesin derken ben Hami gelsin diyordum , neden dediğimi de eski mesajlarımda bulabilirsiniz , yazdığım mesaj aynen şuydu :

Hami gelsin , başarılı olursa seviniriz . Başarısız olursa yeni gelen her teknik direktörün arkasında bi gölge olmaktan , taraftarın aklından çıkar , yine kazançlı biz oluruz . Ve en az 10 yıl bu taraftar artık Hami filan gelsin demez , bu kadar net .

Gençler oynadı değil mi son 2 maçta ? O eleştiriliyo burada , sen nasıl galibiyet priminden vazgeçersin , nasıl 6-7 yersin diye eleştiriliyo dimi ?

Bence çook da iyi oldu gençlerin oynaması . Koskoca(!) Trabzonspor alt yapısından şu takımda oynayacak oyuncu sayısı 1 ya da 2 dir . Bunu herkes gördü , artık özümüze dönmeliyiz ancak o şekilde başarılı olabiliriz diyenlerin sesi kesildi . Haa gençler başarılı olsaydı ne olurdu , güzel olurdu ama olmadı , çok mu şey kaybettik , bence hayır ...

Her şerde bir hayır vardır . Bu şer gözüken olayların bize çok büyük faydası dokunacak bana göre .

Mali anlamda ve kulübün kurumsallaştırılması konusunda , scout ekibi , stad konusundaki iyileştirme planlamaları , site düzenlemesi , Youtube kanalı vs. bu konularda da başarılı olduklarını düşünüyorum . Mevcut durumda kayıtsız şartsız desteğimi 1 yıl sürdürürüm , eğer işler yoluna girmeye başlamazsa 1 yıl sonra hatalı gördüğüm konularda eleştirmeye başlarım . Çünkü en az 1 yıllık desteği hak ettiklerini benim gözümde ispatladılar .

Işin enteresan tarafı bende Hami gelirse Trabzonspor küme düşme potasına hızlı şekilde inecek görmediğimiz dibi göreceğiz demiştim.
Kurumsallaşmaya evet iyi işler olmuyormu oluyor lâkin sportif anlamda başarı gelmezse istersen kulübün tüm borcunu sil taraftara anlatamazsın.

Yıldıray Emanet
19.05.2016, 22:47
Dışardan şimdi geldim skora bakiyim dedim şaşırtmadı maalesef

odyseuys
çile sezonu vesaire tanımlamaları kabul etmiyorum.

2015-2016 futbol sezonu Trabzonspor adına UTANÇ SEZONU olarak geçmiştir tarihe.

emrex61
Ne zaman söyledi bunu ?

Az önce lig tv de dogru söylüyor adam dinlemeden yada canlı duymadan itici gibi gelebilir fakat demek istedeği hadi bir anda seneye savasıcaz şampiyon olucaz diyemem istikrar sabır lazım dedi

sasort
19.05.2016, 22:48
mbia her ne olursa olsun satılmamalıydı.mbia ile konusup anlasılmalıydı.

Mbia-okay ikilisi ile su rezaletlerin hicbirini yasamazdık.resmen rezil rusva olduk.ve devre arası mutlaka ama mutlaka etkili 2-3 transfer yapmalıydık.

arkadaş etme eyleme adam kafasinda ts bitirmiş

neyi anlaşiyorsun 90 dk oynanan futbolda dk şu para diyor adam ne kadar para o kadar futbol diyor

adam bir kontrat imzalanmiş adam emsali görülmemiş faiz aliyor. Sene sonu satilsa ne olacakti. Ligi 5. Mi bitirecektik.

Oda başta oynuyordu sonra oda birakti mücadeleyi bakti fayda yok oda saldi akişina birakti.

Ona vereceğimiz para ile şimdi bir transfer daha yapma şansimiz var berki

muhammet gibi bir forveti aldik

iyi bir kadroda muhammet her trülü iş yapacaği kanaatindeyim.

Sözün özü bence tek çare sabir

Şahin Yılmaz
Hızla aşağı doğru level atladık. Artık sezon başları şampiyon olurmuyuz söylemlerinden, kümede kalırmıyız söylemlerine geçiyoruz. İHO veya
USTA kim olursa olsun bu utanç verici sonuçlar 50 yıl sonra bile hafızalardan silinmeyip istatistiklerde yerini almıştır.

İHO evet çok büyük hatalar yapmıştır ve bu sonuçlarda USTA dan fazla payı vardır. Ancaaaakkk, USTA bu kulübün başkanı ve 6-7 lik mağlubiyetlerde ağzımızı açmayacakmıyız. USTA 6-7 leri bu kulüp tarihinde görmedi. Barcelona bile bizi kendi evinde 7-1 yendi. Bu ne yaaaaaaaaaaa. Rahmetli Babam başkan olsun ben konuşurum arkadaş. USTA hangi kulüpte olduğunun farkında değilmi sin sen.

Cagdas Topal
Az önce lig tv de dogru söylüyor adam dinlemeden yada canlı duymadan itici gibi gelebilir fakat demek istedeği hadi bir anda seneye savasıcaz şampiyon olucaz diyemem istikrar sabır lazım dedi

Kötü anlamda tepki amaçlı sormadım bence yüzde yüz haklı . Tek şansımız o maalesef o da fos çıkarsa sıçtık .

Doğukan Uçan
transfer yasağı gelirse seneye küme düşeriz. inşallah böyle bir şey vermezler . allah belanı versin hacısahtekaroğlu

Fatih Öztürk
Usta bu konuyu açıklamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Özetle böyle bir enkaza "kimse gelmek istemedi" dedi..

Mustafa Denizli'ye erken gidilseysi gelecekti.Giray Bulak TRT'den her gün alın beni diye yalvarıyordu.Ben Usta'ya bu konuda inanmıyorum.Trabzonspor hangi şartlarda olursa olsun kapısında kuyrukta onlarca deneyimli hoca görev bekler.

Mustafa ÖZDEMİR
19.05.2016, 22:49
Kulübü kapatıp gidelim

Kamer'
Bu maçı geç sezonun geneline bak . Usta ilk geldiğinde basın toplantısında biz bu sezonu kapattık demedi mi ben taaa o cümleye taktım yalnızca 7 galibiyet aldık usta ile kazanılamayan 14 maç var ! Bunların 4-5 ini kazansak 5 milyon lira ekstra gelir olacaktı . Kötü mü olurdu ?

Olmazdı tabi , süper olurdu 5 milyon tl ekstra gelir . Ama nasıl olacaktı işte :D Alternatif öneri nedir , o alternatif öneriyi bi sun . Şu şu oyuncular kalsaydı , şu teknik direktör gelseydi biz 4-5 maç kazanırdık , 5 milyon tl de gelir alırdık de . Daha sonra o önerini bi değerlendirelim , kadroda tutacağın oyunculara vereceğin para ,getireceğin teknik direktöre vereceğin para , olası bi tazminat vs vs . bunları değerlendirelim , sonra karar verelim hata mı yaptılar diye

messi_61
Çile sezonu seneye ne peki bekle de gör

yorumsuz6117
19.05.2016, 22:50

Canlı yayında mı yoksa eski kayıtlardan mı ??

Cagdas Topal
19.05.2016, 22:50
Olmazdı tabi , süper olurdu 5 milyon tl ekstra gelir . Ama nasıl olacaktı işte :D Alternatif öneri nedir , o alternatif öneriyi bi sun . Şu şu oyuncular kalsaydı , şu teknik direktör gelseydi biz 4-5 maç kazanırdık , 5 milyon tl de gelir alırdık de . Daha sonra o önerini bi değerlendirelim , kadroda tutacağın oyunculara vereceğin para ,getireceğin teknik direktöre vereceğin para , olası bi tazminat vs vs . bunları değerlendirelim , sonra karar verelim hata mı yaptılar diye

Mbia kalsaydı rahat 5-6 maç kazanırdık .

Enaldo61
19.05.2016, 22:51
Çalınan şampiyonluk hariç 32 yıldır şampiyon olamayan bir kulüp olarak 7 gol yediğimiz için şaşırıyoruz o da çok ilginç, Trabzonspor 7 gol yiyemezmiş Trabzonspor bu kadar yıldır şampiyon olamıyor siz neyden bahsediyorsunuz arkadaşlar, bir kendimize gelelim, bir haddimizi bilelim biz ne başarı kazandık bu kadar yıl? (bu da farklı bir bakış açısı)

Şahin Yılmaz
19.05.2016, 22:52
Antalya kim Kasımpaşa kim bu takıma 6-7 atıyorlar. USTA profesyonel vizyon filan bir yere kadar yer. Ne imaj ne itibar kaldı. Küme düşsek
bundan iyiydi. Plaj futbolumu halısaha futbolumu oynuyoruz. Gazozuna maç mı yapıyoruz. Bir galibiyetin getirisi 1.3 trilyon. Parasını geçtim bu rezillik bir asır silinmez.

Cagdas Topal
Çalınan şampiyonluk hariç 32 yıldır şampiyon olamayan bir kulüp olarak 7 gol yediğimiz için şaşırıyoruz o da çok ilginç, Trabzonspor 7 gol yiyemezmiş Trabzonspor bu kadar yıldır şampiyon olamıyor siz neyden bahsediyorsunuz arkadaşlar (bu da farklı bir bakış açısı)

İki maçta 13 gol yemeyi tartısıyoruz :)

Doğukan Uçan
bu saatten sonra sampiyon olsak bile tarih kasımpasa ve antalyaspor maclarında rezilliği yazacak.

ayrıca mehmet ekici ve cardozo geçen hafta bilerek kart yedi bunun gibiler bir daha ts forması giymemeli

messi_61
Mbia kalmak istemiodu ki adam kaçti

Şerafettin Kara
19.05.2016, 22:53
Bu takımın döneceği bi öz falan kalmadı artık.Mümkümse net oynayacak 7-8 tane adam lazım.Türkiyedeki alt yapı yetersizliği her anlamda açık bizim buralardan oyuncu çıkarma durumumuz deveye hendek atlatacak kıvamda dolayısıyla uzun vadede bişey beklemek anlamsız.Eğitimsizlik,tembellik,ne oldum deliliği sorunları alt yapıları çürütmüş.

Cagdas Topal
Mbia kalmak istemiodu ki adam kaçti

Yönetim neden var ? İkna et anlat kendini , projeni . Her gitmek isteyeni gönderecek miyiz ?

Enaldo61
bir de şu var hizipçiler oynamadı diye fark yedik ama bizim taraftar neden hizipçiler oynamadı diye isyan ediyor, o da ilginç...

nakzo
Hanı ben herşeyi geçtim de Trabzonspor 2 haftada 13 gol nasıl yer.Bunun izahı açıklaması yok.Böyle hale gelmiş bir camiayı nasıl ayağa kaldıracaksınız.

Hakan
Ersun Hoca Maraton'da.

emrex61
https://www.youtube.com/watch?v=GYReWFj9irM&feature=youtu.be

Buyrun açıklaması vallahi yanlış anlaşılmasın diye videoyu indirip upload ettim o derece korkuyorum bizim taraftardan :D

memozcan
19.05.2016, 22:54
arkadaşlar kimse İHO miho demesin!! burada ihoya en çok sövenlerden biri de benim.. ihoya hakaret etmekten ceza bile aldım..

fakat iho geçmişte kaldı artık.. şu anda ihonun bir yanlışı varsa yani başkanımız kendisini dava eder.. yapılacak şey bu kadar basit.. yoksa kendisine hakaret etmek vs.. son derece çaresiz kişilerin işidir.. bizim şu anda başkanımız bellidir ve bu sonuçlarda birinci sorumlu da O'dur!!!

Kamer'
19.05.2016, 22:54
Işin enteresan tarafı bende Hami gelirse Trabzonspor küme düşme potasına hızlı şekilde inecek görmediğimiz dibi göreceğiz demiştim.
Kurumsallaşmaya evet iyi işler olmuyormu oluyor lâkin sportif anlamda başarı gelmezse istersen kulübün tüm borcunu sil taraftara anlatamazsın.

Şunda bi orta yola varalım , başkan kendi ağzından açıkladı Hami konusunda büyük baskı gördüğünü değil mi ? Sezonu Sadiyle tamamlasaydı , sene sonunda Ersun hocayı getirseydi veya başka bir yabancı hoca getirseydi bugün taraftarlardan şunu duymayacak mıydık :'' Başgaan ne gerek var karıya kaçan ersuna , getirsena bizum uşağumuz hamiyi . Ne güzel top oynatmıştı zamanında ''

Şimdi bu eleştiri geliyor mu ? Gelmiyor . Sadece bu açıdan bakıldığında bile Ersun hocanın arkasındaki destek %60 lardan %80 lere çıkmamış mıdır ? Bu olumlu bir şey değil midir ?

messi_61
19.05.2016, 22:55
Yönetim neden var ? İkna et anlat kendini , projeni . Her gitmek isteyeni gönderecek miyiz ?

Paradan baska bisey dusunmedi dogru çin uçagina bindi

Ekrem D.
19.05.2016, 22:56

5 maç daha kazansaydı bu takım, ligi 5. bitiriyordu. Hatta bir de Fenerbahçe kupayı alırsa Avrupa Ligi'ne katılma hakkı elde edebiliyorduk. Asıl sıkıntı burada, o 5 maçı kazanmak. Elinde formül olup da söylemeyen varsa darılırım.

Cagdas Topal
Paradan baska bisey dusunmedi dogru çin uçagina bindi

İşte Trabzonspor bu yüzden küçük kulüp kandırmayalım kendimizi . Kulüp kendi çıkarını düşündüğü için adam gönderir , oyuncu daha cok para kazanmak için gitmez !

Enaldo61
M'bia alacağı ödenmedi diye kaçıyordu adamlar M'bia'dan para kazanıldı diye şikayet ediyor niye kalmadı diyor abi şaka mı bu?

Ozan Yılmaz
Kasımpaşaya zamanında 7 tane atmıştık. Bir intikam da onlardan gelir mi?
Sormak bile hataymış!

Attila Durmuş
Bu sene bitti... 2 kucuk sikeci dusmus Sampiyon olmus kadar olmasada bu senenin zugurt tesellisi
...

Furkan Özdem
Yıllar sonra 7-0, 6-0 skorlarına bakıldığında kimse "Trabzonspor o maçlara gençlerle çıkmıştı." demeyecek. İtibarımız yerle bir oldu...

nakzo
19.05.2016, 22:57
Bu takımın döneceği bi öz falan kalmadı artık.Mümkümse net oynayacak 7-8 tane adam lazım.Türkiyedeki alt yapı yetersizliği her anlamda açık bizim buralardan oyuncu çıkarma durumumuz deveye hendek atlatacak kıvamda dolayısıyla uzun vadede bişey beklemek anlamsız.Eğitimsizlik,tembellik,ne oldum deliliği sorunları alt yapıları çürütmüş.

Geçen akıl küpünün biri zekiyle,akbasla,yumluyla yeniden mecbur yspılanacaz demişti.Her zaman dedim Trabzonspor Türkiyenin en kötü alt yapısına sahiptir.Altyapı değil ÇÖPLÜK.

Poor
19.05.2016, 22:58

Muhammet demir konusunda haklısın bence de verilmemesi gerekti. Neden verdiler anlamis degilim.

Enaldo61
Bizi zaten şampiyon yapmıyorlar ya burada birbirimizi yiyoruz...

nakzo
Hanı 2 maçta gençleri tanıyacağını sanan kafa Trabzonsporu rezil rüsva ettiniz.

7can61
19.05.2016, 23:00
manyadı mı lan bunlar, arkadaş ekonomi dedik yeniden başlayalım dedik ama bu ne lan averaj takımına döndürdünüz takımı rezil herifler, usta ayağını denk alsın artık

Enaldo61
O değil de bizim stat sponsorları göğüs sponsorları ne oldu :D

messi_61
Hic bu kadar reziliyi bi arada gormemistik vallaha rekor kirildi

İlkhan
19.05.2016, 23:01
manyadı mı lan bunlar, arkadaş ekonomi dedik yeniden başlayalım dedik ama bu ne lan averaj takımına döndürdünüz takımı rezil herifler, usta ayağını denk alsın artık
Usta ne yapsın kardeş?

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre ÖZTÜRK
19.05.2016, 23:01
Geçen hafta daha beteri var mı demiştik.Bugün gördük varmış

Enes Başkaya60
19.05.2016, 23:02
Şampiyon olsak bile Bu rezillikler unutulmayacaktır maalesef herşey boş...

messi_61
Artik ne sponsor gelir ne bisey :D

Enaldo61
Valla artık sponsor olsa olsa Medical Park olur :)

memozcan
19.05.2016, 23:03
komple temizlik şart!!! altyapısından üstyapısına ... hocasından yöneticisine.. büyük bir sadeleşitrme şart!!

U21 antrenörü a takımın başına geçince saçmalamayacak!! okayla aytaçın beraber oynayamayacağını bilecek kapasiteye sahip olacak!! yalandan maaş almasınlar.. gidip fatih- meydan dolmuşu işletsinler .. daha onurlu ve faydalı bir iş yapmış olurlar!!

bu rezaleti izleyen yönetim de twiterdan birbirine laf çakacağına biraz icraat yapsın bi zahmet.. bu kadar rezalet bize bile biraz fazla artık!!!

Enaldo61
19.05.2016, 23:04
Arkadaşlar kimse canını sıkmasın yönetim değiştirmek hoca değiştirmek futbolcu değiştirmek bizim işimiz, seneye yenilerini buluruz :D

DeAgLeMaNyAq
19.05.2016, 23:04
Ersun Hoca realist konuştu ama düşmanları niye şampiyonluk vaad etmiyor diye eleştirmeye başlar...

Enaldo61
19.05.2016, 23:05
Ersun Hoca realist konuştu ama düşmanları niye şampiyonluk vaad etmiyor diye eleştirmeye başlar...

Vahid Halilhodzic de doğruları söyledi diye kovulduydu...

memozcan
ya kardeşim sen de ne şekil bir trolsün anlamadım.. şampiyon olduk da bu rezaleti düşünüyoruz öyle mi?

bir tane düzgün mesajını okumadım bu forumda..

emre6117
Neyse traftar da. Yerel zihniyet dd. Başkan da trabzonspor altyapısının durumunu görmüştür herhalde. Artık hiç kimse o gen neden oynamıyor diyemez şu iki haftanın sonunda. Bize net 11 adam lazım. Gidecek de 18 oyuncu var. Gençlerden sadece ramazan ve y. Yazıcı geniş kadroda tutulabilir.

Cagdas Topal

Bu takımla şampiyonluk vaadedilir mi :) onu trabzonspora başkan olma niyeti olanlar yapar bakınız usta :)

messi_61
19.05.2016, 23:06
Ersun yanal ilk 6 ya soksun raziyim

Bedri Sertkaya
iki hafta üstüste .. biri 7-0 biri 6-0 .. bu sonuçlar tesadüf değildir arkadaşlar.. birileri fena mamalandı.. dünyalığını yapanların ahireti olmaz işallah.. kim trabzonsporu kendi emellerine alet ettiyse allah onun özellikle çoluğundan çocuğundan çıkarsın ve dünya yüzü göremesinler!!

Şöyle düşün bahis oynadılar bencede borç bile kapanır bu skorlarla haram ve uefa soruşturma açar

Mehmet Fatih Silik
Yeni bir rekor bekliyoruz...hayden bagaym!

:) durum bu...

thehell61

Zaten bütün büyük takımlar ilk 2 haricinde bitirmedi ligi. Hiç fazla gol yediği olmadı dimi?

memozcan
19.05.2016, 23:07
Vahid Halilhodzic de doğruları söyledi diye kovulduydu...
vahid doğruları konuştuğu için kovulmadı.. vahid camiayla dalga geçtiği için ve o konuştuğu doğruların gereğini yapmadığı için kovuldu ki; en baştan gelmesi zaten yeterince büyük hataydı!!

7can61
Usta ne yapsın kardeş?

usta yapmasın da ben mi yapayım arkadaşım , geçen hafta 7 bu hafta 6 yediğin takımlar Barcelona değil. Rezillik kepazeliktir sorumlusuda yönetimdir nokta

Enaldo61
Şöyle düşün bahis oynadılar bencede borç bile kapanır bu skorlarla haram ve uefa soruşturma açar

iki maça da 1'er milyon tl bastıysa başkan borçlar kapanmıştır, temiz iş :D

temel_yilmaz
Hersey cok guzel olacak az sabredin.

Bu sezonu soyle gorun Trabzonspor icin kurulan her cumlenin ici bos oldugunu gorduk.Oz evlat dediler Yumlu ozer vs,lt yapi dediler gorduk bunu gormeyenlere gormek istemeyenlere anlatin.

Bu klubun genlerinde var anka kusu gibi kullerinden dogmak merak etmeyin Allah'in izni ile biz bitti demeden bitmeyecek.Simdi tipki 2010-2011 senesinin baslangici gibi sinerji olusturmaliyiz baska care yok.

nakzo
19.05.2016, 23:08
Mesala geçen haftaki rezaletten sonra başkan veya bir yöneticimiz bu malaklara oğlum siz Trabzonsporda oynuyorsanız kendinize çeki düzen verin demedi mi.Veya bu yetenek fukarası genç arkadaşlar hangi gözle izlendi ki bu takıma layık görüldü.

Cagdas Topal
19.05.2016, 23:08
usta yapmasın da ben mi yapayım arkadaşım , geçen hafta 7 bu hafta 6 yediğin takımlar Barcelona değil. Rezillik kepazeliktir sorumlusuda yönetimdir nokta

Aynen öyle bunu anlayamıyorlar barcelonadan yemedik bu kadar golü antalya ve kasımpasadan yedik :)

Enaldo61
19.05.2016, 23:09
Aynen öyle bunu anlayamıyorlar barcelonadan yemedik bu kadar golü antalya ve kasımpasadan yedik :)

Bizim de seviyemiz onlar zaten, Barcelona'yla oynayabiliyor muyuz da yiyelim o kadar gol.

Uğur Ö.
19.05.2016, 23:10
Yahu yedek kadro olsada bukadar gol nasıl yeniyor anlamıyorum. Çanakkale geçilmez yapsan yemezsin bukadar gol.

Emorfo
Ulan bari böyle rezil skorlar almadan bitirseydik ligi. Bu konudaki eleştirilere katılıyorum. Hadi anladık top oynayamıyorsunuz bari rakibi de oynatmayın da bu lanet sezon bitmeden bu denli rezil olmasaydık. Kulüp tarihine geçtiler, kara bir sayfa olarak hem de.

messi_61
Barcelona 61-0 yapmisti bu takima karsi :)

Kemal Öztel
19.05.2016, 23:11
https://www.youtube.com/watch?v=K7wOJ-ePgK4

Kazım Koyuncu-Trabzonsporlu Olmak

halilaziz61
Yahu yedek kadro olsada bukadar gol nasıl yeniyor anlamıyorum. Çanakkale geçilmez yapsan yemezsin bukadar gol.

Aynen ya bu rezillik nedir
Anlayabilen beri gelsin

Enaldo61
Bunu Osmanlı İmp. gibi düşünün yıkıldı yerine TC kuruldu, biz de yıkıldık bu sezon bakalım ne kurulacak :)

sasone
19.05.2016, 23:12
Trabzon boşuna fıkraların şehiri değil. Pilot takımımız 33,36 yaşındaki oyuncularla oynarken, A takımımız çoluk çocukla oynuyor. Güya gençleri kazanmak için. Asıl gençleri böyle kaybedersin.

Neyse şu lanet sezon bitti. Bu yıl olan herşeyi unutmak istiyorum. Tek tesellim küçük şikeci şerefsizler düştü.

Vallahi helal olsun kardeş,umarım bu kısa ama tüm garabetimizi ortaya koyan cümlelerin ulaşması gereken yerlere gider ve çözümü bulurlar.

memozcan
ciddi ciddi düşünmüyor değilim..

bu akşam bahis işleriyle ilgilenen bir arkadaş brugge-anderlecht maçında şike olduğunu maça 1 milyar bahis oynandığını ve anderletin bu maçtan 100 milyon eur para aldığını iddia etti.. sizin geçen haftaki maçta da büyük bahis vardı diyor.. ben de git işine dedim ve inanmadım.. bu akşam eve geldim ve 6-0 skoru görünce artık ne diyeceğimi bilemiyorum..

nakzo
Bundan 3 yıl önce şikede şike şikede şike deyip başka hiçbirşeyi ağzına almayan sonrada bu başlığa uğramayan arkadaşlarla çok tartıştık etmeyin eylemeyin takımı yok ediyorsunuz sahada rezil olursun, güçsüz olursan şike için sesini çıkartacak halin kalmaz rezil olursun.Simdi elimizde ne kaldı koca bir hiççç.. Güzelim takımımızdan geriye yavşaklarla dolu bir yığın kaldı.

Ugur Kurucelik
19.05.2016, 23:14
Bazı arkadaşlar ne kadar kötü durumda olduğumuzu anlamıyor. Bu İho denen bela bu kulübü yedi bitirdi.

Söz konusu Trabzonspor ken adamcılık felan bilmem fakat Ustaya yüklenmek doğru değil.

Hâlâ daha Mbia konusu konuşuluyor. Sanki adam illa sizde kalmak istiyorum dedi de başkan zorla göndermiş gibi eleştiriliyor başkan. Mbia dan o şartlarda 6 milyon euro kazanmak büyük başarıydı.

Haminin yerine Ersun gelseydi devre arası belki 7-8 puan fazla almış olurduk ama Ersun hoca yeni sezona kredisi bitmiş bir şekilde başlamış olurdu.

Artık bunları geçelim. Bir tane Trabzonspor var ve çok kötü durumda.

Herşey silbaștan olacak. Stad, tesisler, kadro, yönetim ve teknik heyet hepsi.

Fakat bizde değişmemiz lazım. Zaman destek zamanı. Ustayı en erken seneye bu zamanlar eleştirmemiz doğru olur şuan vakti değil.

nakzo
19.05.2016, 23:14
Ayrıca harbi harbi bu bahis işi araştırılsın Ts gibi takım 2 hafta da 13 gol yemez bunun izahı yok.

memozcan
19.05.2016, 23:15
Usta ne yapsın kardeş?

ben olsam beyzbol sopasını alıp soyunma odasına girerdim.. yanlış anlama kafalarına vurmak için değil!!!

Ekrem D.

Bakın şimdi tane tane anlatıyorum:

Trabzonspor bu sene ilk yarıda 7 galibiyet, 3 beraberlik almış.
İkinci yarıda ise 5 galibiyet, 2 beraberlik almış.

Aradaki fark nedir, 2 galibiyet, 1 beraberlik. Tff'nin prim yönetmeliğine göre 2 galibiyet ve 1 beraberliğin getireceği toplam prim: 3.35 Milyon TL.

Sadece M'Bia, N'Doye ve Deniz Yılmaz'a yarım sezon için ödeyeceğimiz para ise 4.7 Milyon TL olacaktı.

Sizin hesabınıza göre, devre arası gerekli ayarlamalar yapılmasa ve ilk yarıdaki gibi tam gaz devam edilse idi sadece bu 3 oyuncunun maaşlarını amorti edebilmek için bu takımın ilk yarıdaki performansının üzerinde çıkıp 8 galibiyet, 3 beraberlik alması gerekiyordu.

Bunu sadece size değil, aynı şekilde düşünen herkese soruyorum. Sizce başkan geldiği zaman bu oyuncuları göndermese, yıllık ücreti yüksek bir teknik direktörle anlaşıp yola devam etse, karda mı olurduk yoksa zararda mı?

Şu anda Trabzonspor'un başında eskisinin tam aksine hesap yapabilen, yaptıkları hesaplarla kendilerini ve şirketlerini belli noktalara taşıyabilmiş insanlar var. Onların ihtimalleri hesaplamadan yola çıktıklarını mı düşünüyorsunuz?

Sezgin Öztürk
Bu kulup bu duruma dusmusse bunun tek sorumlusu Iho ve yalamalaridir. Iho denen sahsiyetin kapisina kilit vurma noktasinda devrettigi kulubun aldigi sonuclar uzerinden mevcut yonetime vurmaya calisan kan emiciler o malum baskaninizin deyimiyle serefsizin dik alaasidir... Bu yil mevcut yonetimi sportif anlamda elestirmek tamamen art niyetli bir yaklasimdir. Bu yil dibi gorduk ama bizim gorevimiz bu kulube sirt donmek degil destek olmaktir. Hep beraber birlik beraberlik icerisinde basarili olabiliriz. Simdi kenetlenme zamani....

Enaldo61
19.05.2016, 23:16
Yeni statta da gol olunca Uy Aha çalınır inşallah. Neyse Akyazı konusuna gidiyorum kısır döngüye girdik burda.

7can61
19.05.2016, 23:16
Sabah yediğin hurmalar akşam bi yerlerini tırmalar demişler. Trabzonspor forması ağır bir formaydı bir zamanlar rakip gördüğü zaman bir durup düşünürdü. Sen şimdi çıkıp ondan bundan 7 yersen bir daha sana saygı duyarlar mı? Ne demek efendim lig bitmiş, gazozuna maçlar mı bunlar. Beğenmediğiniz şenol hoca şampiyon olduktan sonra maç kaybetti diye takımını eleştirdi. Ne günlere kaldık rezil herifler sizi. Açık söylüyorum hocalarıyla topçularıyla yönetimiyle toptan rezilsiniz ve oraya layık değilsiniz.

Cagdas Topal
19.05.2016, 23:18

Aradaki fark nedir, 2 galibiyet, 1 beraberlik. Tff'nin prim yönetmeliğine göre 2 galibiyet ve 1 beraberliğin getireceği toplam prim: 3.35 Milyon TL.

Sadece M'Bia, N'Doye ve Deniz Yılmaz'a yarım sezon için ödeyeceğimiz para ise 4.7 Milyon TL olacaktı.

Sizin hesabınıza göre, devre arası gerekli ayarlamalar yapılmasa ve ilk yarıdaki gibi tam gaz devam edilse idi sadece bu 3 oyuncunun maaşlarını amorti edebilmek için bu takımın ilk yarıdaki performansının üzerinde çıkıp 8 galibiyet, 3 beraberlik alması gerekiyordu.

Bunu sadece size değil, aynı şekilde düşünen herkese soruyorum. Sizce başkan geldiği zaman bu oyuncuları göndermese, yıllık ücreti yüksek bir teknik direktörle anlaşıp yola devam etse, karda mı olurduk yoksa zararda mı?

Şu anda Trabzonspor'un başında eskisinin tam aksine hesap yapabilen, yaptıkları hesaplarla kendilerini ve şirketlerini belli noktalara taşıyabilmiş insanlar var. Onların ihtimalleri hesaplamadan yola çıktıklarını mı düşünüyorsunuz?

Yalnızca Mbianın gidişinden bahsediyoruz . Ndoyede deniz yılmazda sezon sonuda olsa paraya satamazsın ama mbiayı aynı sattıgın fiyata satardın . Muhammet demiri aldın gürayı aldın onlarında bonservis ve yıllık ücretini hesaplasaydın adam derdim :)

messi_61
19.05.2016, 23:18
Yeni stat bitsede yeni bir ruh gelse

tslionur
19.05.2016, 23:19
Seneye veya bir sonraki sene 4-5 maçta iyi takımlara karşı çok farklı kazanmamız lazım ki bu rezaletler unutulsun. Ancak bugün yapacak bi şey yoktu çıkan kadronun yaş ortalaması 19 bile olabilir

messi_61
19.05.2016, 23:20
Seneye daha zor lig olcak takimlar guclenecek valla

asilhamsi
19.05.2016, 23:21
Bazı arkadaşlar ne kadar kötü durumda olduğumuzu anlamıyor. Bu İho denen bela bu kulübü yedi bitirdi.

Söz konusu Trabzonspor ken adamcılık felan bilmem fakat Ustaya yüklenmek doğru değil.

Hâlâ daha Mbia konusu konuşuluyor. Sanki adam illa sizde kalmak istiyorum dedi de başkan zorla göndermiş gibi eleştiriliyor başkan. Mbia dan o şartlarda 6 milyon euro kazanmak büyük başarıydı.

Haminin yerine Ersun gelseydi devre arası belki 7-8 puan fazla almış olurduk ama Ersun hoca yeni sezona kredisi bitmiş bir şekilde başlamış olurdu.

Artık bunları geçelim. Bir tane Trabzonspor var ve çok kötü durumda.

Herşey silbaÈ™tan olacak. Stad, tesisler, kadro, yönetim ve teknik heyet hepsi.

Fakat bizde değişmemiz lazım. Zaman destek zamanı. Ustayı en erken seneye bu zamanlar eleştirmemiz doğru olur şuan vakti değil.

İyi o zaman gule gule harca 6 milyonu.Adamla konusup cok rahat anlasırdık.

Adamın takımı tek basına ayakta tuttugu o gidince anlasıldı.

Sizin bir galibiyetten alınan paradan haberiniz yok galiba.

Tekrar ediyorum mbia-okay merkezi ile bu rezaletleri yasamazdık.

artvints
19.05.2016, 23:21
sezon boyunca da bunlar oynayacağına gençler oynasın en azından koşarlar cümlesi az yazılan bir cümle değildi. bazı klişelere son verilir umarım. iskelet her zaman sağlıklı ve uzun ömürlü olmak zorunda. takımın başındaki hoca uzun ömürlü olmak zorunda. bunlar olunca genç oyuncu deneyebilirsin.sistemi geliştirebilirsin. ama bu ikisine de hiç izin vermedi taraftar, kötü yöneticiler, kötü basın. bunun sorumluluğundan çabuk sıyrılıyor taraftar bakıyorum.herkesin suçu vardır. ersun hoca yerine hami'yi isteyen de vardı, belli seviyede oynayan bir oyuncu için, bunun yerine altyapıdan oyuncu oynatın diyen de vardı, yıldızlarla doldurun takımı diyen de vardı, 30 yaş ortalaması ile kadro yapan da vardı. normalde takımda oynayan altyapı oyuncularına saydırıp 17, 18 yaşındaki altyapıdaki oyuncuların oynamasını isteyen de vardı. sırf yeni yüz olsun başka bir şey değil. küçük çocuklar vardır yeni oyuncak aldırır bir günde kenarı atar yüzüne bakmaz. sonra hemen yenisini ister. oyuncağa değil, ambalaj açmaya düşkündür. insanlar öyle yetişmiyor, takımlar öyle gelişmiyor malesef.

Kamer'
19.05.2016, 23:23

Abi Mbia kalmak istedi de Usta zorla mı gönderdi ? Adam gitmek istiyorum dedi , bize nasıl para için geldiyse Çine de para için gitti . Kalmak istemedi ve gitti . Bu iş bu kadar basit , niye anlamak istemiyorsunuz ki ?

asilhamsi
19.05.2016, 23:23

herseyi gectim yedigimiz bu 7-0 6-0 ne olacak?

Hersey paramı anasını satayım.

sizin icinize oturmadımı bu maglubiyetler?

nakzo
19.05.2016, 23:24
Ulan sorunlumusunuz siz yok başkanı elestirmeyecekmisiz hemşerim ihonun köküne kibrit çöpü defoldu gitti.Bu nedir 2 haftada 13 gol burası DİNGONUN ahırı mı bu rezilliği mali durumla alakası ne bjk feda dedi yedi mi 13 gol adam ligi 3.bitirdi.gs borç har içinde yaşadı mı bu rezilliği marka değeri dipte bile değil .Başı boş bile değil takım takım ahır olmuş .

Cagdas Topal
19.05.2016, 23:26

Sadece mbia konusuna cevap vermek istiyorum . İstanbul takımlarıyla yarışıcak diyorsun sığındığın bahane sezon ortasında adam kalmak istememişmiş . Bu takıma sen daha nasıl büyük diyebilirsin ki ? Hangi istanbul takımında böyle birşey oluyor adamın ipini çekerler ipini !

asilhamsi
19.05.2016, 23:26
Eger kadrodaki oyuncuların en az %80 lik kısmı gonderilmezse onumuzdeki senenin en buyuk dusme adayı biz oluruz.

Bu işin sakası falan yok artık.Tamam bu sene icin yonetimin yaptıgı hataları yok sayalım.

5-8 transferle ve bu kepaze oyuncularla lige baslamak intihardan otesidir.

7can61
19.05.2016, 23:27
Her şey gittikçe boka sarıyor ve yönetim hiç bir şey yapmıyor, durum budur.

asilhamsi
19.05.2016, 23:28
Sadece mbia konusuna cevap vermek istiyorum . İstanbul takımlarıyla yarışıcak diyorsun sığındığın bahane sezon ortasında adam kalmak istememişmiş . Bu takıma sen daha nasıl büyük diyebilirsin ki ? Hangi istanbul takımında böyle birşey oluyor adamın ipini çekerler ipini !

Ustune ustuk eger iskelet kuracagım,kafaya oynayacagım diyorsan benim kadroya ilk yazacagım isim mbia olur.

Bu tartısmasız bir gercek.Ben adamın gitmek istedigine inanmıyorum.

akin0834
19.05.2016, 23:28
ulan daha adam göreve başlamamış .. ersun yanal a atıp tutan adamlar var .. çok ileri zekalıysan sen gel ..
hayatta hiç bir şey yapmamış adamlar gelmiş burda atıp tutuyor .. bi susun .. sabır .. sizin yüzünüzden bizde başarı göremiyoruz ..

asilhamsi
19.05.2016, 23:30
Her şey gittikçe boka sarıyor ve yönetim hiç bir şey yapmıyor, durum budur.

malesef bu sene icin yonetim sınfta kaldı.Bunu kabul etmek gerekir.Gerekli mudahelelerle dususe engel olamadılar.

Tam tersi yaptıkları her mudahele takımı daha kotu konuma getirdi.

Benim gozumde kredileri cok yuksek ama bu sene yaptıkları facia duzeyindeki hatalardan ders almazlarsa cok uzun soluklu bir yolculuk olmayacagı kesin.

Bu takımın adı TRABZONSPOR.Bu takın ust uste iki macta 7-0 6-0 yenilemez.

DeAgLeMaNyAq
19.05.2016, 23:31
Ustune ustuk eger iskelet kuracagım,kafaya oynayacagım diyorsan benim kadroya ilk yazacagım isim mbia olur.

Mbia'yı kutsanmış görmekten vazgeçelim. Daha geçen hafta BJK yöneticisi canlı yayında açıkladı Trabzon'da oynarken bile BJK'ye haber göndermiş sözleşme fesih hakkım var size gelmek istiyorum diye. Bu tip adamlarla mı yola çıkmalıyız sizce?

Cagdas Topal
19.05.2016, 23:32

Ligde 18 takım var ne hikmetse sadece Trabzonspor ' da oluyor bu olay oyuncu kendi çıkarını düşünüyor kulüp çıkarı nerede ? Sezon ortasında gitmek isteyen oyuncuyu tutamıyorsun hemde en eksik oldugun bölgede . Gidiyorsun ordan gelen parayla bir forvet bir sol bek alıyorsun :) forvetin 3 gol atıyor :) şaka gibi bir takımız mbiadan gelen parayı hiç ettik hala konusuyorlar :)

nakzo
Eger kadrodaki oyuncuların en az %80 lik kısmı gonderilmezse onumuzdeki senenin en buyuk dusme adayı biz oluruz.

Bu işin sakası falan yok artık.Tamam bu sene icin yonetimin yaptıgı hataları yok sayalım.

5-8 transferle ve bu kepaze oyuncularla lige baslamak intihardan otesidir.

Ben baştan beri söylüyorum bu oyuncularla yapılacak yapılanma bizi küme düşürür.Eger adelet olsaydı futbolda ilk düşmesi gereken takımız bu kadar yavsagın godosun olduğu takım bu ligi haketmiyor.

Ugur Kurucelik

Mbia nın sözleşmesini araştır bakalım ne çıkacak. Bu adam gitmek istiyordu konuşup neyi halledecksin. Elin Afrikalısı parasına bakar.

Bu işleri bırakalım artık. Mbia takımdayken namağlup lider değildi bu takım.

Takımın bu halde olması ile mbia nın gitmesiyle bir alakası yok. Aytaç, Mehmet, okay her Anadolu kulübünde yıldız olur ama biz bunlarla 6-7 yiyoruz.

Bu takım zeki, Alex gibi bir orta saha ile oynadı ve böyle ezilmedi.

Sorun başka yerde. Yazsak roman olur, biz önümüze bakalım.

Sezgin Öztürk
19.05.2016, 23:33
Anlamak mi istemiyorsun yoksa isine mi gelmiyor ? Kimse burada yonetim elestirilemez demiyor adamlar ne yapacakti arkadas ne eldeki malzeme bu... Adam sanki geldi takir takir isleyen takimi dagitti... Bizim feda sezonumuz gelecek yil eger soylemler ile sahadaki isler tutmaz ise hep beraber gomeriz yonetime.

yorumsuz6117
19.05.2016, 23:34
Mbia'yı kutsanmış görmekten vazgeçelim. Daha geçen hafta BJK yöneticisi canlı yayında açıkladı Trabzon'da oynarken bile BJK'ye haber göndermiş sözleşme fesih hakkım var size gelmek istiyorum diye. Bu tip adamlarla mı yola çıkmalıyız sizce?

Reyiz , evimizde ki en farklı yenilgimiydi bu maç ? :)

Cagdas Topal

Sen adama 2-3 ay para ödemezsen kusura bakma heryere gider . Mbia suçlu ona para ödemeyen , onun gitmesine engel olmayan , ondan gelen parayı hiç eden sucsuz :)

Euzjad
Arkadas millet yedek kadroyla bukadar gol yenir mi diyo, aykutun neredeyse tum gollerde hatasi var. kavgaci,artiz bisey yaptigi yok. trabzonspor bu sene trabzonspor degildi, bize hazirlanan takimlar zaten bulundugumuz durumu biliyodu, pekte zor degil morali dusuk bi takima karsi oynamayak. Burda sorun ne yonetimde ne teknik kadroda, oyuncular asiri kalitesiz, kondisyon eksikligi, moral hic yok zaten. mucadele yok, bunuda konusarak atesleyemezsin, Yeni bi baslangic olucak seneye, kökunden halledilmesi gerekiyo bazi seylerin. beslenme, odaklanma, idman hersey yani. ve bence baskan tum taraftar grup baskanlarini bi araya toplayip, aylik para vermesi gerekiyo, atiyorum 50 bin civari, tek sartla; gruplar birlesip tek sesle tezahurat yapmasi

7can61
19.05.2016, 23:35
malesef bu sene icin yonetim sınfta kaldı.Bunu kabul etmek gerekir.Gerekli mudahelelerle dususe engel olamadılar.

Tam tersi yaptıkları her mudahele takımı daha kotu konuma getirdi.

Benim gozumde kredileri cok yuksek ama bu sene yaptıkları facia duzeyindeki hatalardan ders almazlarsa cok uzun soluklu bir yolculuk olmayacagı kesin.

Bu takımın adı TRABZONSPOR.Bu takın ust uste iki macta 7-0 6-0 yenilemez.

Hadi geçen haftayı anladık bir yere kadar, anlayamadık ama anladık diyelim, yahu hiç bir önlem ders ne haltsa alınmamış mı yani? Bu ne adiliktir? Üstüne basarak söylüyorum bayağılık hatta adiliktir.

asilhamsi
19.05.2016, 23:35
Mbia nın sözleşmesini araştır bakalım ne çıkacak. Bu adam gitmek istiyordu konuşup neyi halledecksin. Elin Afrikalısı parasına bakar.

Bu işleri bırakalım artık. Mbia takımdayken namağlup lider değildi bu takım.

Takımın bu halde olması ile mbia nın gitmesiyle bir alakası yok. Aytaç, Mehmet, okay her Anadolu kulübünde yıldız olur ama biz bunlarla 6-7 yiyoruz.

Bu takım zeki, Alex gibi bir orta saha ile oynadı ve böyle ezilmedi.

Sorun başka yerde. Yazsak roman olur, biz önümüze bakalım.

bos muhabbet.Hala hakettigi,sozlemesinde yazan parayı istiyor diye adama laf sokuyorsunuz.

Usteli bu assagılama isini adamın vatanından dolayı adice yapıyorsunuz.Ne demek elin Afrikalısı.Ne kadar assagılık bir tanımlama.

Cagdas Topal
19.05.2016, 23:37
bos muhabbet.Hala hakettigi,sozlemesinde yazan parayı istiyor diye adama laf sokuyorsunuz.

Usteli bu assagılama isini adamın vatanından dolayı adice yapıyorsunuz.Ne demek elin Afrikalısı.Ne kadar assagılık bir tanımlama.

Öyle deme herkes giderken parasını Trabzonspor ' a bağışlamalı :)

Ulan bu taraftar oynanmayan ts bilbao maçının biletlerini iade etmek için birbirini ezdi kimse diyemedi ki kulübe benden olsun diye şimdi gelip sözleşmesinde alacagı parayı sorguluyor :)

Ekrem D.
19.05.2016, 23:38
Yalnızca Mbianın gidişinden bahsediyoruz . Ndoyede deniz yılmazda sezon sonuda olsa paraya satamazsın ama mbiayı aynı sattıgın fiyata satardın . Muhammet demiri aldın gürayı aldın onlarında bonservis ve yıllık ücretini hesaplasaydın adam derdim :)

Ben sana denklemi yazdım, sen değişkenleri değiştirip tekrardan deneyebilirsin. Şunları kullanacaksın:

Devre arası gidenler:
İshak Doğan, Deniz Yılmaz, Alper Uludağ, Soner Aydoğdu, Carl Medjani, Stéphane Mbia, Dame N'Doye
Toplam 33 Milyon TL yıllık ücretten kurtulduk (yarım sezon için 16.5 Milyon TL yapar). 20 Milyon TL M'Bia transferinden bonservis ücreti aldık.

Devre arası gelenler:
Muhammet Demir, Güray Vural
Toplam 6 Milyon TL yıllık ücret ödeyeceğiz (yarım sezon için 3 Milyon TL yapar). 9.20 Milyon TL bonservis ödedik.

Hala çıkıp da şunlar kalsaydı, şu kadar maç kazansaydık TFF'den şu kadar prim alırdık demeyin lütfen. Adamlar daha kendi maaşlarını amorti edemiyorlar!

asilhamsi
guray ve muhammete ne kadar para harcadık devre arası?

Takıma ne katkıları oldu.

Lütfen baskanı hataları tartısılamaz bir hale getirmeyin.Cok ciddi hatalar yaptılar ve sonuc ortada.

Teknik direktor secimi,sadece ekonomi odaklı verilen kararlar.

Geldigimiz noktada gelen 6 atıyor giden 7 atıyor.

DeAgLeMaNyAq
Reyiz , evimizde ki en farklı yenilgimiydi bu maç ? :)

Evet öyle ne yazık ki. 5 yediğimiz maçlar olmuştu...

Sen adama 2-3 ay para ödemezsen kusura bakma heryere gider . Mbia suçlu ona para ödemeyen , onun gitmesine engel olmayan , ondan gelen parayı hiç eden sucsuz :)

Diğer oyunculara da para ödenmedi hangisi şantaj yaptı. Kulübünü sahiplenen yabancı önemli. Daha 2 sene önce 4.5 milyon euroya oynayan Quaresma neden şimdi 1.7 milyon euroya imza attı önce onu irdelememiz lazım...

gurur6134
Onu bunu bilmem arkadas 2 haftadir alinan sonuclar tam bir rezilliktir..paftakim bile olsa trabzonspor amblemi altindaysa bunu kabullenemez icine sindiremez..altyapi tam bir fiyasko besir yazici 23 kisilik kadroda belki yer alabilir ama gerisi 1461de bile oynayamaz..yazik gunah takim nasil bukadar basibos birakilir bu skorlar 50 yilda gecse konusulcak kimse o sene ne oldugunu bilmez acip skoru gorunce yuh der sadece..

memozcan
19.05.2016, 23:40
Bu kulup bu duruma dusmusse bunun tek sorumlusu Iho ve yalamalaridir. Iho denen sahsiyetin kapisina kilit vurma noktasinda devrettigi kulubun aldigi sonuclar uzerinden mevcut yonetime vurmaya calisan kan emiciler o malum baskaninizin deyimiyle serefsizin dik alaasidir... Bu yil mevcut yonetimi sportif anlamda elestirmek tamamen art niyetli bir yaklasimdir. Bu yil dibi gorduk ama bizim gorevimiz bu kulube sirt donmek degil destek olmaktir. Hep beraber birlik beraberlik icerisinde basarili olabiliriz. Simdi kenetlenme zamani....
kardeşim vururkn de bel altı vurmamak lazım.. iho döneminde bu takım kimseden 6 yemedi.. ( diğerini yazmaya parmaklarım varmıyor hala.. umarım kötü bir kabustur) ..

şu anda takımın yarısı izinli.. bu takıma iho mu izin verdi?

Cagdas Topal
19.05.2016, 23:40
Evet öyle ne yazık ki. 5 yediğimiz maçlar olmuştu...

Diğer oyunculara da para ödenmedi hangisi şantaj yaptı. Kulübünü sahiplenen yabancı önemli. Daha 2 sene önce 4.5 milyon euroya oynayan Quaresma neden şimdi 1.7 milyon euroya imza attı önce onu irdelememiz lazım...

Diğer oyuncuların sözleşmesinde öyle bir madde olsa emin ol yapardı . Senin kaptanın gecen sezon kaptan çıkamıyor diye maçı sattı ben varken oynayamaz dedin geldi adam tekrar kaptan oldu :)

asilhamsi
19.05.2016, 23:42
net birsey varsa mbia bizim takıma bir kac beden buyuk geldi.

Bu romantik kafayla gidersek sonucun ne olacagı malum.

Kendi mevkisinde dunyada soz sahibi bir adam Trabzonspor da ustelik en olgun yasında oynuyorsa o adam kalsın diye elinden geleni yaparsın.

Takımı o adamın etrafında kurarsın.Ama bizim icin romantizm onemli.Yanlıs anlasılmasında kac senedir dogru durust katkı vermemiş bir kaleciyi neredeyse efsane ilan ettik.

Cardozo,mbia gibi oyuncular bu takıma gercekten cok fazla.Ben yazılan yorumlardan bunları algılıyorum.

Bize yumli,özer,erkan cok bile.

Sercan Keleş
19.05.2016, 23:43
Rizespor'u 6 - 0 yenmemizden sonra, başkan yedekler çokta kötü olmayacağını düşünüp as futbolcuları dinlendirmeye gönderdi tamamen. Sonra 7 yeyince geri çağırmak olmazdı o yüzden bu gün Allah'a emanet oynadık..

Ugur Kurucelik

Ben adama laf mı attım? Tabiki adamın hakkıydı o para fakat bizde o parayı ödeyecek imkan yoktu sorun orda.

UEFA nın eli yakamızda. Giderin şu kadar olabilir yoksa basarım transfer yasağını diyor siz hâlâ adam kalsaydı böyle olmazdı diyorsunuz.

Kalsaydı hadi abartıyorum on puan fazla alsaydık ve transfer cezası yeseydik daha mı iyi olurdu? Değer mi bir kaç puan fazlası için önümüzdeki sezonu tehlikeye atmaya?

Irkçılık konusuna hiç değinmeyeceğim bile,günahımı alma derim sadece.

A.Gökhan AKIN
Gençleri kazanalım derken tüm bitiren sistemde tüm suç!!!

DeAgLeMaNyAq
Diğer oyuncuların sözleşmesinde öyle bir madde olsa emin ol yapardı . Senin kaptanın gecen sezon kaptan çıkamıyor diye maçı sattı ben varken oynayamaz dedin geldi adam tekrar kaptan oldu :)

Olay sadece günlük faiz işletmesi değil ki. Zaten 45 gün ödeme yapmazsan serbest kalma hakkın var. Birçok oyuncunun serbest kalma hakkı vardı. Her neyse Mbia kalite olarak büyük futbolcudur ama kafasında kariyer ya da takımını sahiplenme gibi bir durum olmadığı ortada. Sevilla da boşa bırakmadı adamı...

sasone
Kasımpaşa ve Antalya maçları ile tarihimizdeki iç ve dış saha farklı yenilgilerini aldık her ikisinde de şikeci bjk vardı bu sayede başka takımlara geçti,en fazla mağlubiyeti yaşadığımız sezonu bitirdik.

Tam manasıyla dip yaptık,bu sonuçlar bundan sonra bir başkan seçerken onu enine boyuna tartışmadan,sadece söylemleri hoşumuza gidiyor diye değil,ne yaptığı ne ettiği,neyi başardığı ile sosyal çevre ve kişisel kariyerine bakarak tercih etmeyi öğrenmemizi sağlar.

Trabzonspor tarihine bunların yazılması boşuna değil,futbolun gerçeklerini hiç bir zaman hafife alamazsınız.Her adımında ciddiyet ister.

Kamer'
19.05.2016, 23:44

Kendinle celisiyosun :) Para vardi da bi tek mbiaya odenmedi sanki . Kulup mbianin sozlesme bedelini karsilayamiyordu , son anda zar zor bulunan paralarla serbest kalmasini engellediler ardindan da gitmek istedigi icin sattilar . Bunu niye anlamak istemiyorsunuz ki :)

Alper Beyazay
19.05.2016, 23:45
6 mı yedik yine, vay arkadaş. :)

Cagdas Topal
19.05.2016, 23:45
Olay sadece günlük faiz işletmesi değil ki. Zaten 45 gün ödeme yapmazsan serbest kalma hakkın var. Birçok oyuncunun serbest kalma hakkı vardı. Her neyse Mbia kalite olarak büyük futbolcudur ama kafasında kariyer ya da takımını sahiplenme gibi bir durum olmadığı ortada. Sevilla da boşa bırakmadı adamı...

Trabzonspordan fazla verecek kulüp birtek mbia bulurdu o sebeple gidemediler yoksa onlarda kaçar giderdi biz salağız ya bi biz bilmiyoruz :)

Sercan Keleş
19.05.2016, 23:46
Fatih abiyle İho konusunda çok tartıştık. Kendisine o dönemler kulübün battığını kulübün bittiğini tek tek kalem kalem anlattığımda sen kafanı takma deyip İstanbul kulüplerinin borçlarından bahsediyordu. Yeni stadyum gelirlerinden bahsediyordu.

Ben hayatta çok az küfür ettim. O az küfürlerin hepsinde İho vardı.

7can61
Bu takıma izin verme fiyaskosu nedir? Burası belediye spor hizmetleri mi? Kimse bu izin olayının arkasındaki derhl istifa etmelidir. Ustaysa usta da etmelidir.

Cagdas Topal
Kendinle celisiyosun :) Para vardi da bi tek mbiaya odenmedi sanki . Kulup mbianin sozlesme bedelini karsilayamiyordu , son anda zar zor bulunan paralarla serbest kalmasini engellediler ardindan da gitmek istedigi icin sattilar . Bunu niye anlamak istemiyorsunuz ki :)

Ozaman gelip bana Trabzonspor büyük kulüp demeyeceksiniz bu söylediğin hangi süper lig takımının başına geliyor istanbul takımlarını saymıyorum :)

memozcan
19.05.2016, 23:47
ligin en çok gol yiyen 3. takımıyız: 59 gol!!

en kötü üçüncü avareja sahibiz: -19 averaj!!

bu ayıp sadece İhoya ihale edilemez!!

Cagdas Topal
19.05.2016, 23:48

En çok malup olan 3. Takımız :)

Hürgün Aygün
19.05.2016, 23:49
Çile sezonu bitti. Şükür.

asilhamsi
19.05.2016, 23:49
Bu sezonu gormezden geliyoruz.

Ancak soylendigi gibi sadece 5 transfer ve bu oyuncularla sezona baslarsak bu seneyi dahi ararız.

Benim bu uyarım burada bir yerde dursun.

En kotu 10-12 transfer yapmamız farz.

Cagdas Topal
19.05.2016, 23:50
Çile sezonu bitti. Şükür.

Bizim çektiğimiz çile . Trabzonspor ' un ise utanç sezonu !

asilhamsi
Bu takıma izin verme fiyaskosu nedir? Burası belediye spor hizmetleri mi? Kimse bu izin olayının arkasındaki derhl istifa etmelidir. Ustaysa usta da etmelidir.

İyice dingonun ahırına donduk.

nakzo

Kulüp değil ağır.Biz bu moral bozukluğuyla yeniden ayağa nasıl kalacağız.Rezil olduk tüm ülkeye..

bach72
Mbia'nın satılması doğru karadı.İlk iki-üç maç oynayıp sonraki maçlarda bilerek oynamadı.Ama Medjani öyle değil.Medjani'yi tutamamak tam bir dangalaklık örneği.Musa Nizam'ı tut Medjani'ye parasını verme.Böyle yöneticilik olmaz.

Nihat Günay

Bence edilir
Kanser olduktan sonra sigarayı bırakmak, kanserin sebebinin sigara olduğu gerçeğini değiştirmez...
İho bizi kanser eden sigaraydı. Şimdi doktora sığındık...

Nihat Günay
19.05.2016, 23:51

Bence edilir
Kanser olduktan sonra sigarayı bırakmak, kanserin sebebinin sigara olduğu gerçeğini değiştirmez...

Kamer'
Ozaman gelip bana Trabzonspor büyük kulüp demeyeceksiniz bu söylediğin hangi süper lig takımının başına geliyor istanbul takımlarını saymıyorum :)

Trabzonspor son 5 yilda buyuklugunu kaybetti zaten . Bizim gozumuze asik oldugumuz takim oldugundan hicbir zaman kucuk gozukmez ama istanbulda okuyan , 200 kisilik sinifinda tek trabzonsporlu olan , bundan gurur da duyan biri olmama ragmen disardan bakinca malesef son yillarda cok ivme kaybettik ve trabzonspor siradan bi anadolu takimi olarak gorulmeye basladi

Ekrem D.
Başarı, 2.2M Euro imza ücreti; yıllık 2.6M Euro maaş alan kafa olarak kendini emekli etmiş oyuncularla gelmez!

Başarı, Trabzonspor'u yükselmek için basamak olarak görecek oyuncular ile gelir. Bunu Colman'da, Selçuk'da Egemen'de vb gördük. Benzer oyunculara, aynı teknik direktör ile yöneleceğiz.

asilhamsi
Mbia'nın satılması doğru karadı.İlk iki-üç maç oynayıp sonraki maçlarda bilerek oynamadı.Ama Medjani öyle değil.Medjani'yi tutamamak tam bir dangalaklık örneği.Musa Nizam'ı tut Medjani'ye parasını verme.Böyle yöneticilik olmaz.

Mbia nın oynamadıgı maclar hangisi mesela?

İzledigim tum maclarda elle tutulur 2-3 adamdan biri mbia idi.

Uğur Ö.
19.05.2016, 23:52
Yahu maç özetini seyrettim. Ulan tüm gollerde ya defanstan top kaptırmışız yada eksik yakalanmışız. Neden bukadar laubali bir oyun tarzı oynuyoruz. Ulan koskaca Trabzonspor ne hallere düştü ya

DeAgLeMaNyAq
19.05.2016, 23:52
Trabzonspordan fazla verecek kulüp birtek mbia bulurdu o sebeple gidemediler yoksa onlarda kaçar giderdi biz salağız ya bi biz bilmiyoruz :)

O zaman sana bilmediğin bir şey öğreteyim. Sözleşme fesih hakkını elde ettikten sonra daha az paraya bir kulübe transfer olduğunda aradaki farkı önceki kulübün ödemek zorunda. Medjani'de bunu yaşıyoruz mesela. Hatta BJK'li Ferrari enayi miydi de 200 bin dolara Kanada'da top oynarken BJK'den 8 milyon euro tazminat aldı...

Cagdas Topal
19.05.2016, 23:53
O zaman sana bilmediğin bir şey öğreteyim. Sözleşme fesih hakkını elde ettikten sonra daha az paraya bir kulübe transfer olduğunda aradaki farkı önceki kulübün ödemek zorunda. Medjani'de bunu yaşıyoruz mesela. Hatta BJK'li Ferrari enayi miydi de 200 bin dolara Kanada'da top oynarken BJK'den 8 milyon euro tazminat aldı...

Hangi Türk futbolcu buna cesaret edebilir ?

memozcan
19.05.2016, 23:54
Bence edilir
doktor da bizi tedavi edeceğine bi sigara da kendisi yakıyor:)

asilhamsi
19.05.2016, 23:54
Başarı, 2.2M Euro imza ücreti; yıllık 2.6M Euro maaş alan kafa olarak kendini emekli etmiş oyuncularla gelmez!

Başarı, Trabzonspor'u yükselmek için basamak olarak görecek oyuncular ile gelir. Bunu Colman'da, Selçuk'da Egemen'de vb gördük. Benzer oyunculara, aynı teknik direktör ile yöneleceğiz.

ahaha kendini emekli etmis dedigin adam genc yetenek okay-aytac ikilisini sırtına alır oyle oynar.

Napoli
19.05.2016, 23:57
Bu yonetim çok acemi çook yapacakları transferlerede güvenmiyorum

DeAgLeMaNyAq
19.05.2016, 23:57
Hangi Türk futbolcu buna cesaret edebilir ?

Gideni ayağından mı vuruyoruz ne demek cesaret edebilir. Sefa Yılmaz TFF'ye şikayet etti sonrasında paşa paşa parasını aldı. Oyuncuları tepemize çıkardıkça bunlar daha çok yaşanır. Lafım size değil tabii ki ama Hacıosmanoğlu döneminde önüne gelene milyon euroluk sözleşmeler imzalatılırken ses çıkarmayıp, şimdi bu yönetime paraları ödeyemiyor diye ahkam kesmek bana adil gelmiyor. Koca sezonda sadece 12 galibiyet primi almışsın, seyirci gelirin yok, TFF her maçta bir güzel ceza tahsilatı yapıyor ondan sonra borçları yönetim cebinden kapatsın. Oldu başka...

emrex61
19.05.2016, 23:58
Siz siz olun kimsenin körü körüne destekcisi olmayın bekleyip görücez yaz kampına kadar icraatlar neler olucaz hep birlikte görücez iyi olana iyi kötü olana kötü susup beklemekten baska çaremiz yok içim yanıyor ben böyle takımın....

gurur6134
19.05.2016, 23:59
6 7 0 larin psikolojik olarak bize yarasi agir olur iyice siradan takima burunduk kamuoyunun gozunde..

bach72
20.05.2016, 00:01

İzledigim tum maclarda elle tutulur 2-3 adamdan biri mbia idi.GS maçından sonraki tüm maçlar performansını yarı yarıya indirdi.Formsuzluktan değildi bu.Bilerek performansını düşürdü.Paramı alamıyorum dedi.Ortamı görüp yatışa geçti.Yahu bu adamlar avrupa kupasından elendiğimiz maçın akşamı kaldıkları sitenin havuzunda havuz partisi verdiler.M Bia ve Constant özel uçakla evlerine kadınlar getirtip ki bu kadınlar Türkiyedende değil yurt dışından getirtip alem yaptılar.Şimdi özel hayatıdır diyenler çıkacak.Kardeşim özel hayatıdır da bir gün sonra lig maçın varken evde alem yaparsan o pek özel hayata girmez.

berit
20.05.2016, 00:02
TRABZONSPOR iki maçta 13-0 yenilmiş yani 13 gol yemiş
sıfır gol atmış !!!!!!! bu ne yaaaa ? rezillik kepazelik ve burda yazamayacağım bir sürü kötü sıfatlar.
Bu durumda bazı sivri akıllı arkadaşlar kalkmış mbia tartışması yapıyorlar. Diğer üç büyükler en kötü dönemlerinde bir futbolcu hadi sayıyı arttıralım 10 futbolcu eksikliği yüzünden bu duruma düştüler mi? kaleci dahil 6 kişiyle çakılı defans yapsan iki maçı golsüz berabere bitirirsin yedek oyuncu,eksik oyuncu,genç oyuncu bahanelerine de kimse sığınmasın.Trabzon taraftarının genel zekâ kapasitesi gerçekten buysa bu yaşadıklarımız müstehaktır bize.Göreceksiniz bu başkan ve yönetimden de bir cacık olmayacak çünkü göbekten bir yerlere bağlılar ve özgür iradeleri yok aynı iho gibi. Ersun Yanal da gelecek sezonu tam olarak bitirirse büyük başarı olur.
Bir düşünürün dediği gibi "daha önce denenen yanlışları tekrarlayarak başka şeyler ve başarılar ummak ancak aptalların yapabileceği birşeydir."

emrex61
20.05.2016, 00:03
6 7 0 larin psikolojik olarak bize yarasi agir olur iyice siradan takima burunduk kamuoyunun gozunde..

Öyleyiz zaten bu klubun düzelecegine inanan lara gülmek geliyor içimden fakat başkana ve ersun yanala destek çıkıyorum oda bir borcum oldugu için yoksa bu takımın ve trabzon şehrinin bir yere gelebilecegini düşünmüyorum takımı klubu bildiğiniz hayır kurumu gibi kullanan insanlar var bunlar düzelmez beyler

Ekrem D.

İzledigim tum maclarda elle tutulur 2-3 adamdan biri mbia idi.

Ya M'bia'nın menajerisiniz, ya da iyi oynadığı bir kaç maç dışında ilk yarı hiç Trabzonspor maçı izlemediniz.

Buyrun, M'Bia başlığından seçmeler:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/49594-Stephane-Mbia/page23

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/49594-Stephane-Mbia/page25

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/49594-Stephane-Mbia/page27

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/49594-Stephane-Mbia/page34

nakzo
ahaha kendini emekli etmis dedigin adam genc yetenek okay-aytac ikilisini sırtına alır oyle oynar.

Futbol ulemalarına her platformda söylüyorum.OkayTürkiyede mevkisinde ki en kötü adamdır yediğimiz kazık çok sağlam

7can61
20.05.2016, 00:04
Borsa kağıtları gibi işlem yaparak kulüp yönetilemez. Borsa simsarlığı kulüp başkanlığına benzemez. Yaparım dersen aha böyle yapıştıtırlar adama. Ismarlama mıydı het şey? Evet başkan konuş dinliyoruz ,anlat iki haftada 13 golü bize. Seneye de böyle mi olacak, bırak bütçeyi filan da takım takım mı olacak yoksa ahır mı?

asilhamsi
20.05.2016, 00:06
Ya M'bia'nın menajerisiniz, ya da iyi oynadığı bir kaç maç dışında ilk yarı hiç Trabzonspor maçı izlemediniz.

Buyrun, M'Bia başlığından seçmeler:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/49594-Stephane-Mbia/page23

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/49594-Stephane-Mbia/page25

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/49594-Stephane-Mbia/page27

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/49594-Stephane-Mbia/page34

bu arkadaslar kotu oynuyor dedi diye adam kotumu oynamıs oluyor.

Bu sezon tıpkı her sezon oldugu gibi tum macları izledim.

En kotu mbia performasına aytac,okay en iyi performansları ile yaklaşamadılar bile.

Okay mbia sayesinde gozumuze futbolcu gibi gorunuyor,erkan takıma katkı veriyordu.

Valla ben yorumlara degil gozlerime inanmayı tercih ediyorum

Aydın Tiryaki
20.05.2016, 00:09
Ersun hoca açıklamalarında Trabzonspor'un en son şampiyonluğunu 25-26 yıl önce aldığını ifade etti.

İstifaaaa !!!

asilhamsi
20.05.2016, 00:10
Borsa kağıtları gibi işlem yaparak kulüp yönetilemez. Borsa simsarlığı kulüp başkanlığına benzemez. Yaparım dersen aha böyle yapıştıtırlar adama. Ismarlama mıydı het şey? Evet başkan konuş dinliyoruz ,anlat iki haftada 13 golü bize. Seneye de böyle mi olacak, bırak bütçeyi filan da takım takım mı olacak yoksa ahır mı?

Aynı seyleri dusunuyoruz.Tamam destek verelim ama adamı kutsal ilan etmiyelim.

Takım degil ekonomi dusunulerek fahiş hatalar yapıldı.Sonucta bu kepazelik ortaya cıktı.

Yonetimin ciddi bir ozelestri yapması sart.Acıkcası ben sizin kadar umitli degilim artık.

Soylemler tamam ama eylemlerde ben henuz beklediklerimi bulamadım.

Teknik direktor secimi,disiplin eksikligi,kadro zaafiyeti IHO ya ihale edilemez.

Sartlar kotuydu anladık ama sizin takıma yarım sezonda ne hayrınız dokundu?

Koca bir sıfır.

nakzo
20.05.2016, 00:11
Kardeşim.mbiayı niye tartışıyoruz bir adamla bu takım bu hale mi geldi.Beyler bu takım 13 gol yiyemez bunun izahatı olmaz.

emrex61
20.05.2016, 00:11
Birdaha düşünüp bakınca bu işin içinde baska şeyler var 2 haftada 13 gol yemek bilmiyorum bahis şike vs vs herşeyi getiriyor aklıma.

sasort
20.05.2016, 00:13
yönetim neden var ? Ikna et anlat kendini , projeni . Her gitmek isteyeni gönderecek miyiz ?

etme eyleme adami bilmiyorsun adamin imani para

adam öyle bir kontrat imzalatmişki külübün anahtari resmen eline vermişiz

adamin trabzona maliyeti takim gelirinin yarisi

bu adami takimda bir dk fazla tutmak kadar saçma iş olur mu

kanterts
20.05.2016, 00:14
bursanin altyapidan cikardigi cocuklara bakin birde bizimkilere ....daglar kadar fark var . bursada torpil yok trabzonda var .

only ts
20.05.2016, 00:15
Beyler bizim kulup iddaa mi oynuyor para yapmak icin de boyle skorlar aliyoruz.? Insan dusunmuyor degil.

11 adami kaleye dizsen bukadar gol yemezsin.

nakzo
20.05.2016, 00:18
bursanin altyapidan cikardigi cocuklara bakin birde bizimkilere ....daglar kadar fark var . bursada torpil yok trabzonda var .

Çöplük altyapımız direk lavedilmeli..

nakzo
20.05.2016, 00:21

7 yediğin Antalya antebe yenildi Kasımpaşa da amaçsız bir takım Trabzonspor tarihinde böyle bir rezillik yok.

DeAgLeMaNyAq
20.05.2016, 00:22
Taner Yılmaz'ın konuşmasını şimdi verdiler. Önümüzdeki dönemde altyapıdan yeni oyuncular vermeye devam edeceğiz diyor. Allah'ım sabır...

sasort
20.05.2016, 00:24
beyler bizim kulup iddaa mi oynuyor para yapmak icin de boyle skorlar aliyoruz.? Insan dusunmuyor degil.

11 adami kaleye dizsen bukadar gol yemezsin.

akşam akşam yeminle fena koptum ya

iyi güldüm

bu ustadan beklenir valla

omuz silkme tiki var dikkat ettiniz mi

bir omuz silkti mi o işi halleder :)