PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaraspor maçı seyircisiz oynanacak

ErayAkyüz
05.12.2006, 17:35
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu takımımızın Fenerbahçe ile oynadığı Turkcell Süper Lig maçında meydana gelen saha olayları nedeniyle kulübümüze 1 maç seyircisiz oynama cezası verdi. Buna göre ceza, Ankaraspor'la yapılacak 17. Hafta karşılaşmasında uygulanacak.

ErayAkyüz
05.12.2006, 17:35
bence yonetim ve futbolcular copk sevinmiştir bu karara cunku taraftar gidince kesn protesto etcekti boylesi onlara yaramıstır

eys_61
05.12.2006, 17:39
Yönetimin istediği oldu,güçlü(!) lobimizin marifeti olabilir mi acaba?

ErayAkyüz
05.12.2006, 17:40
Yönetimin istediği oldu,güçlü(!) lobimizin marifeti olabilir mi acaba?

adını sen koy artık:atki:

laz_hayri_61
05.12.2006, 17:40
ne günlere kaldık ya kendi yönetimimiz futbolcumuz kendi taraftarını istemiyor

#10 Fietra
05.12.2006, 17:47
Haklı bir cezaydı.

Gürkan
05.12.2006, 18:00
Bence de haklı ceza. başımıza getirenler uatansın.yönetim sevinmiştir.

not: bize 1 maç bakalım fb kaç maç alacak.

Bartuğ13
05.12.2006, 18:05
ben nedn verildiğini pek anlamadım sahadaki olaylardan mı oldu noldu?zaten bizim de o rezil takımı izlemeye pek niyetimiz yoktu.sanırım haftaya da buraya gelecekler kupa maçına.burda yaparız biz tepkimizi

TheCrow
05.12.2006, 18:09
Zaten seyircisiz oynanacaktı,pek bir şey farketmedi...

Enes Berfin
05.12.2006, 18:12
Seyirci o maca gitse ne olur gitmese ne olur, hic birseyi degistirmezki bölesi daha iyi oldu.

frango
05.12.2006, 18:16
hayırlı olur inşallah bizim için bencede hakedilen bir cezaydı

Lokman
05.12.2006, 18:16
Umarım bize bir maç verilen ceza bizle sınırlı kalmaz, öyle ya biz zico nun kafasını tutturamadık ama baksanıza kadınköyde keskin nişancı bizanslılar var kafa kulak kalmadı bize birse ona üç olmalı.

BDiler61
05.12.2006, 18:20
bize verilen ceza doğru bakalım fenere kaç maç verecekler

zafercalikoglu
05.12.2006, 18:22
BU MAÇ sonucu belli oldu 0-0

oguzkoc
05.12.2006, 18:26
bize verilen ceza doğru bakalım fenere kaç maç verecekler

bende sabırsızlıkla bunun cevabını bekliyorum...

Enes Berfin
05.12.2006, 18:31

Aynen öle bitecek

Kaya
05.12.2006, 18:47
Zaten seyircisiz oynanacaktı,pek bir şey farketmedi...

Güzel yorum...

fincher
05.12.2006, 18:48
Bu kadar iyimser olmayı nasıl başarıyorsun?

Barış
05.12.2006, 18:52
Şu maçtaki olaylardan dolayı seyircisiz oynama cezası verildiyse,geçen seneki fb maçı sonrası en az 5 maç ceza almamız gerekirdi.Saha olayından neyi kastetmişler acaba yapılan gösterilerde mi bi terslik sezdiler?Bi de böyle oynasınlar bakalım, eğer kazanırsak devre arasında transfer yapmaya gerek kalmaz belki de?

fteotdgs
05.12.2006, 18:52
Boyle olunca adi "Ceza aldik ondan seyircisiz oynuyoruz" oluyor. Trabzon'daki bir sonraki macta ne olacak (Ziya Digan ve bu yonetimin hala bu takimin basinda oldugunu varsayarak)? E tabi ki yine yenilecegiz, taraftar yine taskinlik yapacak yine ceza yiyecegiz. O yuzden hep diyorum ki, gelin hayatimizda bir degisiklik yapalim cezali olmadigimiz bir maca gitmeyelim de bu yonetim, bu futbolcular, bu Ziya Dogan protesto gorsun, tepkinin Allahini gorsun. Su asamada gecti artik taraftar sovlari, "Pazara kadar degil mezara kadar", "Askimiz sizlere degil formanizin renklerine" arabeskligi. Hala gormuyor musunuz, bunun sizin egonuzu doyurmaktan baska hicbir faydasi olmuyor camiaya, kotu gidisatin degismesine.

sweetrose
05.12.2006, 18:55
Aslında fener maçından önce belliydi böyle olacağı... Çokta iyimser olmaya gerek yok..

Barış
05.12.2006, 18:57
Aslında fener maçından önce belliydi böyle olacağı... Çokta iyimser olmaya gerek yok..

yaw ne alaka.. olay olsa tamam , ama yok ya hiçbi şey olmadı kaydadeğer.. Yönetimin işi olabilir yazanlar var, bence de mümkün.

Emre B.
05.12.2006, 19:00
Haklı bir ceza

ahmetansu61
05.12.2006, 19:11
yalnız bide eskaza kaanıyolarmış sen ozaman bak asıl. artık bu seyirci bizi baskı altına koyuyodu falan da filan.
kimse haklıdır demesin. :)

dino1974
05.12.2006, 19:13
Bu cezayı kesin yönetim istemiştir.Yönetim sonunda futbol federasiyonuna istediği birşeyi yaptırabildi.Eee ne de olsa güçlü yönetim.Onlar ne derse o olur.

caykarali_erdal
05.12.2006, 19:16
yonetimler degil bu tiyatro oyununa devam ediyorlar surat yokki neymis futbol federasyonuymus ya arkadaslar biz sampiyon manpiyon olamayiz cunku malesef satilmis bir Trabzonsporla karsi karsiyayiz.
diyelimki bu mac seyircili oynanacakdi ozaman ben olsaydim stada girmezdim disarda 90 dakka satilmislar disari diye bagirirdim

poetricus
05.12.2006, 19:17
Sakın sahadaki rezil futbol yüzünden almış olmayalım bu cezayı. Trabzonspor'un tarihî misyonuna ihanet ve hakaretten verilmiş olmasın bu ceza?!

Yok daha neler?!

Bu durumda yönetim ve teknik kadronun idamı gerekirdi.

Ama ceza takıma mı taraftara mı orası belli değil.

Sakın Ziya Hoca(!) bunun için de "Seri yakalayacağız." falan demesin! Tövbe tövbe!..

DURAS
05.12.2006, 19:24
ben daha iyi bir komplo teorisi üreteyim, Trabzon yönetimi federasyona derki, aman bize ceza verin yoksa ankara maçında bu seyirci bizi yer:rolleyes: :ts:

TSelif
05.12.2006, 19:52
Güler misin ağlar mısın?

Enes Berfin
05.12.2006, 19:56
Güler misin ağlar mısın?

ayy gül gül aglamaya deymez :)

Hasan Cubukcu
05.12.2006, 21:00
gercekten yönetimin cok hosuna gitmisdir bu ceza !!!!!!!

vatandas61
05.12.2006, 21:07
cok merak ediyorum fenere ne cezasi gelcek. fener galatasaray macinda yaptiklarinin yaninda bizimkisi igne bile olamaz.

Cyzio
05.12.2006, 21:07

Gol yemezsek...

yakuphoca
05.12.2006, 21:12
Seyircisiz bu maçı kesin alacağız..
yazın bunu bir yere..

Sefaenes
05.12.2006, 21:15
Yönetim bu karara en cok sevinendir. Eger bu macida alamassa kimse aleyhinde sahada bagiramiyacak istifaya davet etmiyecek. Aslida bu macin sonucu ne olursa olsun istifa etmeleri gerekir. Takima daha cok zarar verilmemeli bunlar tarafindan.

Cafer KILIÇSOY
05.12.2006, 22:21
Doğru bir karar. Sebep üretmeye gerek yok. Ödül beklemiyorduk herhalde değil mi?

Nytre
05.12.2006, 22:22
ceza normal... o kadar koltuk atıldı . pet şişe atıldı...

Çetin
05.12.2006, 22:35
bakalım yönetim karara itiraz edecek mi

erol-61
06.12.2006, 00:05
buda yönetimin oyunu takımı trabzondan ve seyirciden kaçırmak bakın ben diyorumki iyiki bunlar stadı yıkıp maçları istanbulda oynamadık yoksa takım birdaha trabzon yüzünü göremezdi nerden çıkdı bu derseniz hatırlayanınız varsa bir dönem kulübü istanbula taşıma fikri atılmışdı ortaya hani şu ist kanadı trab. kanadı çekişmesi varya neyse kötü konuşacam şimdi daha ne oyunlar varyaaaaaaaa......ALLAH BUNLARI BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN

Naim
06.12.2006, 01:08
İyide bu yönetim böyle sessiz Sedasız gitmeyi Hak etmedi ki
yaptıklarına Yakışır bir vedayı hak ediyorlardı
üzüldüm şimdi :mad:

Rasim YILMAZ
06.12.2006, 01:12
İyide bu yönetim böyle sessiz Sedasız gitmeyi Hak etmedi ki
yaptıklarına Yakışır bir vedayı hak ediyorlardı
üzüldüm şimdi :mad:

abi bu yüzsüzler gitmez, başkan müsfettesi nuri bey çıkıp bi açıklama bile yapamıyor...
Delikanlı adam çıkar, kardeşim değil avni akeri,trabzonuda yıksanız gitmeyeceğim der, ya da çıkar acemiliğimizin kurbanı olduk bırakıyoruz der.
Çok büyük oyunlar dönüyor çookkk... Siyaseti bulaştırıp yaktılar efsaneyi!!!

Rasim YILMAZ
06.12.2006, 01:22
Her yönden batırdılar klubü utanmazlar.. görevi devraldıklarında..

klup kasasında 5 trilyon nakit vardı
halka arzdan gelen 20 milyon dolar civarı para
tolga seyhandan gelen 4 milyon dolar
fatihten gelen 8 miyon euro

şimdi ise 22 trilyon borç açıklıyorlar.. nerde paralı başkan??

Mide bulandırıyorsunuz beeee!!! Ben kabullenemiyorum bunları..
Nerde bu klubün paraları?

Bırakıp gidin allahaşkınıza!! Düşün tarbzonumuzun yakasından!!!

TSezgin61
06.12.2006, 01:27
offf yaa tamda zamaninda su ceza geldi bari su iki maci alsakta, azda olsa umutlan girsek 2. yariya

h@msi61
06.12.2006, 09:43
yazın bunu bir yere..

7 haftadır zaten heryere bişiler yazıyoruz ama sonuçlar malum. bu takım bu ruh haliyle kolay kolay maç kazanamaz....

Burçak
06.12.2006, 09:50
1 maç ceza almışsak fenerin cinconla oynadığı maç yüzünden nerden bakılırsa 3 maç ceza alması gerekir.
bizim burda yaşananlar daha çok maç bittikten sonraydı.
ama papazın çayırında Kan aktı . herifin kafasını yardılar. diğerine ses bombası attılar. sağır olacaktı nerdeyse. en az 3 maçta onlar ceza almalı.!!

Rıza ÇOLAK
06.12.2006, 09:54
Yani futbolcular, teknik kadro, yönetim istese (!!) böyle olamazdı. Tabiri Caizse körün istediği bi göz Allah verdi iki göz. Yıldızcıklar(Serdar BALİ nin tabiri, çok tuttum bunu) çooooookkkkk sevinmiştir şimdi.

selçukabi
06.12.2006, 09:58
Maç zaten seyircisiz oynanacaktı ne cezası bu anlamadım...

Faik Yılmaz
06.12.2006, 10:02
yönetimdekiler bu olaya bayağı sevinmiştir.. geçen hafta 1 maç ceza alacağız diye nerdeyse bayram ediyorlardı.....

adamların derdi yenilmek değil.. seyirci baskısı olmadan ilk yarıyı kapatma derdindeler.. yenmişiz yenilmişiz umurlarında değil....

şampiyon olduğumuz dönemde bie eskişehir maçı deplasmanda 1-0 yenildik.. herkes gelene kadar ağlamış.. şenol, ali kemal cemil hepsi gelene kadar hırslarından ağlamışlar....

şimdi ise yenilmemiz dert değilde seyirci tepki gösterecek diye yapılanlar.. gs nin stadına hemde şampiyonlar liginde 10 larca adam girdi ceza almadı.. bizse tek kişi girdi hemde kimseye saldırmadı ceza aldık.. bu yönetimin beceriksizliğidir, umursamazlığıdır, koltuk sevdasıdır.. başka bi şey değil....

Gürkan
06.12.2006, 10:05
şu adamları kafasına yumurta yerine ampül atsaydınızya daha anlamlı olurdu.

Faik Yılmaz
06.12.2006, 10:26
şu adamları kafasına yumurta yerine ampül atsaydınızya daha anlamlı olurdu.

yok arkadaş yok bunların kafasına el bombası atsak yinede anlamazlar :)

Temel Küçükhüseyin
06.12.2006, 10:33
Araştırmak lazım yönetim cezaya itiraz etmiş mi? Yönetim 2-3 maçlık bir ceza olsaydı daha bir sevinecekti

Faik Yılmaz
06.12.2006, 10:44
Araştırmak lazım yönetim cezaya itiraz etmiş mi? Yönetim 2-3 maçlık bir ceza olsaydı daha bir sevinecekti

duyduğum kadarı ile itiraz edecekmiş ama az olduğu için edecekmiş.. hatta yarım sezon kapatılmasını isteyecekmiş :)

Erdinç Dilek
06.12.2006, 10:49
haberi ilk duyduğumda benimde ilk tepkim bu oldu: ceza değil ödül oldu...
düşünsenize şöyle çıkan bir haberi:
-Trabzonspor yönetim kurulu verilen cezaya itiraz etmeyeceğini belirtti(!)

My
06.12.2006, 11:33
Verilen cezaya bir itirazım yokta febe GAY-se maçında savaş alanına dönen Papazın Çayırı'na kesilecek cezayı çok merak ediyorum.

Murat Aydın
06.12.2006, 11:36
verilen ceza bence doğrudur

demokles
06.12.2006, 12:02
TAM yönetimin istediği gibi oldu helal olsun be işine gelince nasıl da kullanıyor LOBİ sini...

CAFER ÖZER
06.12.2006, 12:56
Bence bu ceza Yönetim için ödül oldu.
Ankara maçının sonucu ne olursa olsun Yönetim protosto edilecekti.
Hele hele Ankara maçta öne geçtiğinde ortalıkta ne yönetim ne hoca kalacaktı.
madem ceza veriyorsunuz verin İstanbulda oyanayalım,Ankaragücü ne ceza veriyorsun FB maçını İzmirde oynayacak.Oda FB den korkan Haluk Ulusoyun FB ye kıyağı.FB maçı ANKARA da oynasa kaybetme ihtimali yüksek ama şimdi banko kazanacak bu nasıl ceza,Birine ceza veriyorsun Birine ödül,
Trabzonspor seyircisine ceza veriyorsun Yönetime ödül.
Haluk Ulusoy a bas bas bağıran Fb 2 haftadır hakemler tarafından kollanmakta,Sezon başıdan berirdir.Hakemle kazanamayn FB sonunda istediğini elde etmeye başladı.Haluk ulusoy başkan FB 7 PUAN farkı ile önde,Bizim maçta verilmeyen Kartlar,SARI KIRMIZI BİR KAÇ KART.GS maçında GS ın verilmneyen penaltısı,FB lilere verilmeyen sarı ve kırmızı kartlar.

BU CEZA TRABZONSPOR lu yönetim ,ZİYA ve Futbolcular için ödül olmuştur.Baskı altında sıkıntılı yenileceklerdi.Şimdi gönül rahatlığı ile sahada sırıta sırıta yenilecekler kimseden de tepki olmayacak.
Ankara spor Trabzonsporu yenecek,Ziya Doğan rahat nasıl olsa tepki yok,Adamada Utanmada yok İstifade etmeyecek.
Ankara spor Trabzonsporu yenecek Yönetim rahat Sidik yarışına bir hafta daha devam edecek,ondan sonra Lig arası Trabzonspor dan ziyade kendi reklamı peşinde olanlar sidik yarışı ile Yok sen LAZARONİ yi getirdin,YOK SEN ZİYAYI yı getirdin,BENİM GETİRDİĞİM TEKNİK DİREKTÖR senin kini döver,Kavgaları ile utanmadan sıkılmadan Takımı Küme düşme hattının içerisinde ilk devreyi bitirecekler.
Futbolcularda zaten utanma yok Sahada Gökdeniz ve Umut harici bir şey yapmaya çalışan hiç yok,Büyük kaptan Hüseyin zaten bildiğiniz futbol üstadı,1,5 Trilyonu götürüyor,Sessiz sedasız takımın yenilişini izleyecek nasıl olsa sahada tepki yok.
Federasyon bence YÖNETİM-ZİYA -FUTBOLCU ları ödüllendirmiştir.

erdal6167
06.12.2006, 12:58
sanki seyircili oynansa birşey değişecekti, seyircili olmuyor birde böyle deniyelim. . . .

selçukabi
06.12.2006, 13:00
Arkadaşlar iyi organize olunursa yönetimin seyircisiz oynama sevinci kursağında kalır. Sonuçta stada girme yasağı var sokağa çıkma yasağı yok....anlayana...becerebilene....

Ayşe Aygün
06.12.2006, 13:46
yazın bunu bir yere..

Bundan bende eminm ama alsak ne olacakki.bizi mutlu etmediketn sonra.

pReN@_61
06.12.2006, 14:09
kısaca şöyle özetleyebiliriz :

fenerasyon

Faik Yılmaz
06.12.2006, 15:52
CEZAYA İTİRAZ YOK
Bu arada PFDK tarafından Fenerbahçe maçında çıkan saha olayları nedeniyle Trabzonspor' a verilen 1 maç seyircisiz oynama cezasına itiraz edilmeyeceği öğrenildi. Pazar günkü Ankaraspor maçında uygulanacak cezaya, bordo - mavili yönetimin hem karşılaşma sırasında sahaya taraftar girmesi, tribünlerde yakılan bengal ateşleri ve sahaya atılan yabancı cisimler nedeniyle cezanın değiştirilmeyeceğine inanması, hem de kötü günler geçiren takımın seyirci baskısı altında oynamaması nedeniyle itiraz etmeyi düşünmediği ifade edildi. Trabzonspor, bu sezon UEFA Kupası' ndaki Osasuna maçının ardından ikinci kez Avni Aker' deki bir maçı seyircisiz oynayacak.

sadece bu kısım bile herşeyi özetliyor.. kendi seyircisine istediklerini veremeyen takımı yönetemeyen seyirci tepki gösterincede maçların seyircisiz oynanmasına resmen bayılan bir yönetim.....

bu acizlik değilde nedir.... beceremiyorsanız çekin gidin kardeşim......

İleli
06.12.2006, 16:09
beklenen oldu ne yapalim..
ama bu federasyon fb'ye 2 mac vermezse soverim..

Mert M.
06.12.2006, 16:52
yönetim de futbolcu da bu cezayı hak etti iyi oldu iyi bakalım sonuç nasıl olacak ahh keşke bir akıllansak

Egemen Yılmaz
06.12.2006, 17:05
evet gerçekten de ödül gibi bir ceza oldu. takımın seyirci baskısı yüzünden oynayamadığı tezi çürüyecek mi kurala mı dönüşecek bilemiyorum

Gürkan
06.12.2006, 17:07
beklenen oldu ne yapalim..
ama bu federasyon fb'ye 2 mac vermezse soverim..

belkide fener hiç ceza almayacak verseler bile itirazla kaldırırlar.

bizim yönetimde savunma bile vermesin işlerine geldi tabi. ekmeklerine yag suruldu.

irfanköse276
07.12.2006, 13:46
tahkim kuruluna itiraz da bulunulmayacağı açıklanmış

kaynak ligtv

Hüseyin Çümen
07.12.2006, 18:59
evet itiraz yok bide böle denielim her maçta taraftarımız vardı kaznamadık bide taraftarsız oynaalım bakalım

Bartuğ13
07.12.2006, 19:30
itiraz dahi edilmdi dedik ya hoşlarına gitmiştir diye

Fatih KIRAN
07.12.2006, 19:57
Aldıgımız 1 maç seyircisiz oynama cezesına bişe dememde bu fb-gs maçınadaki olaylardan dolayı fb'ye en az 2 maç ceza gelmesse o zaman basarım küfürü.O zaman bu federasyonun niyeti belli olur zaten.

Fatih KIRAN
07.12.2006, 19:59
Evet az öncede spor haberlerinde izledim yönetimimiz ceza için tahkim kuruluna baş vurmayacak.
Ne yüzle ve ne hakla başvuracaklarki suc ap açık ortada yani.

waitingfor7.
07.12.2006, 20:05
Aldıgımız 1 maç seyircisiz oynama cezesına bişe dememde bu fb-gs maçınadaki olaylardan dolayı fb'ye en az 2 maç ceza gelmesse o zaman basarım küfürü.O zaman bu federasyonun niyeti belli olur zaten.

bencede verilmesi lazım ama bundan önceki standardı olmayan cezalar alıştırdı artık.bundan sonrada ne cezalar ne de saha içindeki kararlar bir standarda oturtulamaz.

Özge
07.12.2006, 20:09
2 maç az bile ama bakalım o kadar verebilecekler mi

dr.muhsin
07.12.2006, 20:12
Spor haberlerinde Canaydın her iki kulübün raporları isteneceğini ve tahkim kurulunun bu raporları değerlendirdikten sonra karar verceğini söyledi bizzat. bu karar ayrıca federasyon ve tahkim kurulunun şeffaflığını da gösteren çok iyi bir sınav olcak bekleyelim...

Harun
07.12.2006, 20:45
Bu maçta taraftar takımı dışardan protesto etmeli bence...

bordoylamavi
07.12.2006, 22:05
ceza ödül gibi oldu gerçekten seyirciden yırtmış oldu yönetim.

OKTAY YILMAZ
07.12.2006, 22:27
LÜTFEN BU YAZIYI OKUYUN!!!
bizim sahamızda rakip takıma yönelik sadece zico denilen adama atılan 2-3 tane çakmaktır,
Sökülen koltuklar ve bazı münferit sözler ise kendi yönetimimizedir ayrıca hiçbir bizans futbolcusu herhangi bir zarar görmemiştir o maçta,
gs ile fb nin maçına bakınız
1- Gerets in kafası yarıldı,
2- Mondragon sadece kafasına isabet eden su şişesi sayısı 4, vücudunun diğer yerlerine atılan ve ceza sahasını çöplük haline dönüştüren su şişelerini sayamıyorum.
3- Mondragon a atılan ses bombası en az 3 tane
4- Maç boyu gs ye küfür yağdı
5- Gs yöneticilerine maç boyu hakaret edildi
6- Ve benim göremediğim daha nice maddeler
Sonuç Trabzonumuza 1 maç seyircisiz fb ye 1 maç seyircisiz o da inegöl maçı
soruyorum ADALET mi bu? Ulusoy diye pankart açan Trabzonlu bir takım aşağılık kişiler ADALET mi bu?
Anlayamadınız mı hala daha Trabzonumun 100 lerce düşmanı var ama en büyük ilk 2 düşmanı Ulusoy ve Ergun Gürsoy hala daha anlayamadınızmı?

YAVUZ_61
07.12.2006, 23:57
Oktay Yilmaz Goruslerin Icin Seni Tebrik Ederim Eline Saglik Cok Guzel Yazmissin Fener Bu Abi Birde Halukulusoyu Istemezler Serefsizler Adalet Yerini Haksiz Bir Seklide Hep Fenerin Yaninda Buluyo Yapacak Bisey Yok Yazdiklarin Icin Cok Tesekkurler

Karadeniz_37
08.12.2006, 15:45
Beni asil üzen bizim kendi yönetimimiz cezaya razi olmasi

Murat'
08.12.2006, 16:41
taraftar baskısı olmayacak bakalım nasıl bitecek maççç

pReN@_61
08.12.2006, 16:42
yönetim neden hiçbir itirazda bulunmadı

Yasin Tokgöz
08.12.2006, 17:01
beşiktaş macıda seyircisizdi sesler dışarıdan geliyodu spiker söledi trabzonspor taraftarı dışardan takımını destekliyor

mahmuter61
08.12.2006, 17:22
oktay kardeş ağzına sağlık bende burda sürekli yazdım bizim için enbüyük düşman Trabzonlu olupta başka takımın simsarlığını yapan sahte hemşehrilerimiz,enbaşta da ergun efendi gelir.Her sene takımın en iyi oyuncusunu gs ye almak için kudurmuştur yıllarca ama maalesef taraftarımız bunu anlayamamış ve gs sempatizanı kesildiği zamanlar olmuştur.Sırf bu iki şahsa inat ezik fb ile yakın olurum da bu iki simitis kılıklılara uzak dururum.

meray
08.12.2006, 17:45
ya vallahi mükemmel yazmış Oktay Yılmaz.Ama bi Ergun Gürsoy akrabası olarak ona pek bi yorum yapamıycam:)ama yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum...sadece fazladan yorum yapamıyorum:)

Şentürk
08.12.2006, 18:01
Şu yönetime sormak isterim neden itiraz haklarını kullanmadılar diye?

Mayls
08.12.2006, 18:44
Biz maci seyircisiz oynayacagiz ama Ankaragücüydü yanilmiyorsam bu hafta Fener'le maci var. Ankaragücünün bir macindada olay oldu ve saha kapandi. mac izmire alindi. simdi ankaragücü müthis para kazanacak FBde kendi evindeymis gibi oynayacak. Adalet nerde?

Kalkinmali
08.12.2006, 20:18
ne diyorsunuz siz yaa?..

Yonetim size daha ne yapsin... Insan gibi mac izlemiyorsunuz ki !!! O koltuklarin parasi sizin cebinizden cikacak !!!

Biraz mantik kardeslerim :(