PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor taraftarından protesto!!!

Enes Berfin
05.12.2006, 16:57
Evet arkadaslar bu basligi actim cünki bizim icin önem tasidigi icin.

Istanbul'da bulunan 1967 Trabzonsporlular Derneği'nin başkanı Alaattin Hatayoğlu Yarin Istanbulda Trabzonsporumuz icin bir Protesto uygulatti, Istanbuldaki arkadaslarimizin hepsi gitsin ve Protestoya katilsinlar.

Hatayoğlu, derneğin Haznedar'daki merkezi önünde, yarın saat 13.00'te sokağı trafiğe kapatıp, Trabzonspor'u dibe indirenlere ''Kırmızı kart'' göstererek protestoda bulunacaklarını söyledi.

kandemir
05.12.2006, 17:06
inşallah kalabalık olur

Travelair
05.12.2006, 17:11
Sokağı trafiğe kapatmak yasal değil bizi yanlış tanıtmaya hakları yok. Haklı iken neden haksız duruma düşüyoruz?

ts_fan
05.12.2006, 17:14
Bence, gereksiz bir protesto.Neden mi?
*Bir kere hafta içi ve öğlen saati olması olumsuz.
*Katılım sırf bu nedenden dolayı düşük olacaktır, düşük katılımda birilerinin ekmeğine yağ sürecektir; ''Bakın, camiada ancak bu kadar tepki oluşuyor, göreve devam ediyoruz'' ---Olmaz demeyin, derler bunu, emin olun:)
*Yarın olacak bir organizasyon için çok geç kalınmış bir çağrı.
*...

Gürkan
05.12.2006, 17:42
zamanlama yanlış

kandemir
05.12.2006, 17:49
zamanlama yanlış
hemde çoqqqqqq

Bartuğ13
05.12.2006, 18:09
bence katılım büyük olmalı hadi uşaklar anlatın dertlerimizi,duyurun sesimizi

Emre B.
05.12.2006, 19:18
Yanlış zaman.

A.Hilal Çakıroğlu
05.12.2006, 19:24

Istanbul'da bulunan 1967 Trabzonsporlular Derneği'nin başkanı Alaattin Hatayoğlu Yarin Istanbulda Trabzonsporumuz icin bir Protesto uygulatti, Istanbuldaki arkadaslarimizin hepsi gitsin ve Protestoya katilsinlar.

Hatayoğlu, derneğin Haznedar'daki merkezi önünde, yarın saat 13.00'te sokağı trafiğe kapatıp, Trabzonspor'u dibe indirenlere ''Kırmızı kart'' göstererek protestoda bulunacaklarını söyledi.
Protesto hem hafta içi hem de katılımın daha fazla olacağı merkezi bir yerde değil de Haznedar'da derneğin önünde. Eğer ses getirecek gerekli yerlere ulaşamayacak bir protesto olacaksa bir anlamı yok bence.

Enes Berfin
05.12.2006, 19:37
Protesto hem hafta içi hem de katılımın daha fazla olacağı merkezi bir yerde değil de Haznedar'da derneğin önünde. Eğer ses getirecek gerekli yerlere ulaşamayacak bir protesto olacaksa bir anlamı yok bence.

Ulasir insallah

#10 Fietra
05.12.2006, 19:43

Sokağı kapatsan ne olacak yahu?

Enes Berfin
05.12.2006, 19:45
Sokağı kapatsan ne olacak yahu?

Sokagi kapatip Protesto yapilacak, bi sakincasimi vardi?

A.Hilal Çakıroğlu
05.12.2006, 19:45
Ulasir insallah
Eğer protesto yapılacaksa en iyi katılımın olması için planlanıp önceden duyrulmalı. Protesto şekliyle, yapıldığı yerle, katılımıyla çok ses getirmeli bu şekilde uygun olacağını sanmıyorum.

#10 Fietra
05.12.2006, 19:47
Sokagi kapatip Protesto yapilacak, bi sakincasimi vardi?
Evet var bi sakincasi prostesto dediğin ilgi çekecek yerlerde olur.Ben de evin tuvaletinde kırmızı kart gösterip prostesto edeceğim yönetimi.İlgi çeker umarım.

Erdem Keser
05.12.2006, 19:48
okul var o saatte nasil gidecek iten okuldan az dusunupte duzgun bi zaman ayarlasalarya

ts_fan
05.12.2006, 19:50
İyi protestolar, yarın burada ses getiren bir protestonun perde arkasını okumak isterim:)

Gamze
05.12.2006, 20:01
Evet var bi sakincasi prostesto dediğin ilgi çekecek yerlerde olur.Ben de evin tuvaletinde kırmızı kart gösterip prostesto edeceğim yönetimi.İlgi çeker umarım.

süperdi!! :atki:

Enes Berfin
05.12.2006, 20:08

Protesto yapilsin bi zararimi var, protesto kücük veyahut büyük ölcüde olmasi fark etmiyor yeterki bu takimin basinda olan yöneticiler bunu görsün.

#10 Fietra
05.12.2006, 20:09
Protesto yapilsin bi zararimi var, protesto kücük veyahut büyük ölcüde olmasi fark etmiyor yeterki bu takimin basinda olan yöneticiler bunu görsün.
Tamam biz de yöneticilerin görmesi için bu protestonun büyük yerlerde yapılması gerektiğini söylüyoruz.

Mustafa Mahmutoğlu
05.12.2006, 20:14

nasıl farketmiyor..o zaman git mahallende protesto yap böle şey olmaz!!hemde zaman çok yanlış..Gerçekten tuvalette protesto daha iyidir küçük protestodan..Protesto küçük olacaksa yapılmasın daha iyi..

Enes Berfin
05.12.2006, 20:19
nasıl farketmiyor..o zaman git mahallende protesto yap böle şey olmaz!!hemde zaman çok yanlış..Gerçekten tuvalette protesto daha iyidir küçük protestodan..Protesto küçük olacaksa yapılmasın daha iyi..

Bilemiyecegim ama umarim büyük bir Protesto olur.

Mustafa Mahmutoğlu
05.12.2006, 20:22
zaman çok yanlış olmaz..

Selman
05.12.2006, 20:34
Hafta içi ses getirecek bir protesto düzenlemek imkazsız yahu.Herkes okulunda işinde.50 kişi katılırsa ne ala.

Çetin
05.12.2006, 21:22
zamanlama biraz kötü olmuş gibi

Harun
05.12.2006, 21:31
Asıl bu plansız programsız protestoyu, protesto etmek gerekir.

Sevgi
05.12.2006, 21:51
laf olsun torba dolsun.

osman salih
05.12.2006, 22:01
protestonun zamanı değil arkadaşlar şimdi birlik zamanı protesto 3 hafta önce olacaktı bizim protestomuzlan yönetim düşecekse kim gelecek ağaoğlu veya cevahir yada onursal başkanımız MEHMET ALİ YILMAZ onlar istedikten sonra zaten albayrak orda duramaz laz osman.

Enes Berfin
05.12.2006, 22:05
Asıl bu plansız programsız protestoyu, protesto etmek gerekir.

muhahahaahaha :D

bu iyiydi

Kobalas61
05.12.2006, 23:41
bu ne ya yarın yapılacak pretostodan bugün haberimiz oluyor
böyle org. mu olur.
yine de elimizden geldiği kadar katılım göstermeye calışalım arkadaşlar
haznedar nerede kalıyor
nasıl gidilir haznedara m.köy tarafından

Recep Çaltepe
05.12.2006, 23:46
böyle org. mu olur.
haznedar nerede kalıyor

Bir Marmaralı olarak Haznedar'ı aklında iyi tut Yakup, sık sık gidebilirsin belki o taraflara ;)

Öncelikle şunu söyleyeyim, Haznedar bizim okulun yukarısında kalan bir nokta; yukarısı dediğim Bakırköy değil, diğer taraf. Mecidiyeköy'den kalkıp Güngören'e giden 85G nolu otobüs var. O Haznedar'dan geçiyor. Onun dışında bizim okulun oradaki Çalışlar Caddesi'nden geçen Bakırköy-Otogar ve Bakırköy-Esenler dolmuşları da Haznedar'dan geçmektedir.

Enes Berfin
05.12.2006, 23:51
böyle org. mu olur.
haznedar nerede kalıyor

Ben bu haberi org'dan yani bizim ts sitesinden almadim, bunu bir gazete haberinden aldim.

Kobalas61
05.12.2006, 23:56
bende burdan önce gazete haberinde gördüm az önce yattara kardeş
teşekkür ettim ordulu abim ;)

BDiler61
05.12.2006, 23:58
inşallah katılım olurda amacına ulaşır yoksa yine istanbul medyasının alay konusu oluruz

Turgut Altun
06.12.2006, 00:12
alelacele protesto amacına ulaşmaz.kaç kişinin bu protestodan haberi varki.çok daha önceden haber verilip daha iyi organize olunması gerekirdi.Gerektiği kadar yankı uyandıracağını zannetmiyorum. yine de bu kötü gidişe seyirci kalmamak adına elden ne geliyorsa onu yapmaya çalıştıkları için takdir edilmesi gerekir.

Çavuşoğlu
06.12.2006, 02:19
Demek protestonun küçüğü büyüğü farketmez !!! :) Bence bu konumda farkeder. Nasıl mı? Şöyle; eğer bu küçük dediğimiz mesela sokak keserek ki neyi kesiliyorsa sokağın(!)...Kimsenin haberi yok, üstelik hafta içi.............. OOOooofff :mad: İnşallah komik duruma düşmeyiz.:o

cabri
06.12.2006, 04:12
haznedar a yakın oturuyorum şimdi gördüm haberi. orda olacağım kısmetse.
ancak öyle trafiği kapama gibi olaylar hele istanbul gibi bir şehirde çok gereksiz ve antipatik olur. ana cadde olmaz ama yan yol kapanabilir. bakırköy-bağcılar yolu kapanırsa savaş çıkar alimallah :D

önemli olan katılımın fazla olması tabi inşallah öyle olur yoksa trafiği kapamakla protesto olmaz. en iyi gövde gösterisi kalabalık olacaktır.

Gürkan
06.12.2006, 08:55
Hafta içi mesai saatinde haberi olsun olmasın kaç kişi toplanabilirki. istanbulda ha deyince bir yerden biryere gidilmiyo.en yakında olan bile 2-3 saatten fazla işinden izin alması lazım.uzaktakileer cabası.

inşallah katılım fazla olur.ama benim umudum yok.

ibrahim_yattara
06.12.2006, 09:32
ya o değilde protestonun şekli bir garip
nasıl yani kırmızı kart gösterilecek?
kartı çekip çıkarıp havaya kaldırmak tahminimce 2.5 3 saniye filan sürer.

abi sonra ne yapacaz ya 150 kere kartmı gösterecez. slogan bulmak lazım..

Mehdi
06.12.2006, 17:03
bugünkü protestoya katılan kişi sayısının kaç olduğunu biliyomusunuz arkadaşlar?20 küsür.(kaynak haber7)
şimdi bu zamansız ve sessiz kalan protestoyu acaba nasıl protesto edebiliriz onu düşünelim...

Gürkan
06.12.2006, 17:05
bugünkü protestoya katılan kişi sayısının kaç olduğunu biliyomusunuz arkadaşlar?20 küsür.(kaynak haber7)
şimdi bu zamansız ve sessiz kalan protestoyu acaba nasıl protesto edebiliriz onu düşünelim...

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

CeSS
06.12.2006, 17:10
Evet protestoya 20 kişi katılmıştır.

Atılan taş, ürkütülen kurbağaya değmemiştir.

Yazık , çok yazık...

Berk Eren
06.12.2006, 17:20
ligtvde sımdı ızledım..
sadece 3-4 kısı konustu,bırı mehmet alı ılmazı ıstedı..
protesto bıle yapamıyoruz ıyımı..

Mehdi
06.12.2006, 17:22
ligtvde sımdı ızledım..

aslında protesto bile yapamıyoruz değil,kafamıza göre yapıyoruz.buda bizim huyumuz.

zafercalikoglu
06.12.2006, 17:24
20 KİŞİ,bu nebiçim protesto,olmaz olsun ,
gecen sene 30 binkişi yaptık bu işi,
hem neden hafta içi ,saçma sapan bişey bu

Temel Küçükhüseyin
06.12.2006, 17:31
Bu protestoyu Yönetim Organize etse utanır bi 30 kişi daha ilave ederdi. Bu nasıl rezil bir protestodur. İstermisiniz 100 kişi Trabzon'da 20 kişi İstanbul'da protesto etti bizi demekki biz iyi bir yönetimiz bütün taraftarlar bizi istiyor diye 1.5 yıl daha başımızda olmaya devam etsinler. Ey güzel Allahım acaba yoksa hakettiğimiz gibi mi yönetiliyoruz?

A.Hilal Çakıroğlu
06.12.2006, 17:31
ligtvde sımdı ızledım..
Protesto yapamıyoruz değil çok küçük düşünüyoruz :mad: Bu protesto(!)yu organize edenler sonucunun böyle komik olacağını tahmin edemedi mi?
yapacaksan en iyisini yapmalısın!

sarman61
06.12.2006, 17:45
Yahu bırakın Allahınızı severseniz protesto imiş ben bu protestoya neden katılayım ki. Adamın dediği laf şu Mehmet Ali Yılmaz gelsin demiş. Mehmet Ali Yılmaz gelecekse neden Albayrak gitsin.

Komedi buya. Organize olma olayını stat da olay çıkartanlardan öğrenmeli bunlar. Hemen organize olup stadı yerle bir ettiler.

ts_fan
06.12.2006, 17:48
Bence, gereksiz bir protesto.Neden mi?
*Bir kere hafta içi ve öğlen saati olması olumsuz.
*Katılım sırf bu nedenden dolayı düşük olacaktır, düşük katılımda birilerinin ekmeğine yağ sürecektir; ''Bakın, camiada ancak bu kadar tepki oluşuyor, göreve devam ediyoruz'' --- Olmaz demeyin, derler bunu, emin olun:)
*Yarın olacak bir organizasyon için çok geç kalınmış bir çağrı.
*...

Dediğim gibi oldu, bu protestoyu organize edenlerin amacının protesto olmadığını, mevcut yönetime destek olduğunu dahi söylemekte behis görmüyorum.Kim düzenlediyse bu işi, tek kelimeyle ''PiRAFO'':mad:

Emorfo
06.12.2006, 17:55
Burda durup ağlayacağınıza katılsaydınız protestoya net don kişotluğu yapmaktan çok daha iyidir.

sarman61
06.12.2006, 18:01
@ Emorfo sen katıldın anlaşılan protestoya.

Bak arkadaşım ben yönetime tepki protestosu yapsanız katılmam ama. Bu tarz organizasyonlar hafta sonu yapılır nedeni ise çalışan kişilerin ve okula giden kişilerin müsait olması. Bunu herkez bilirken 1967 gibi Ender derneklerimizden biri neden böyle bir hata yaptı. Birlikten kuvvet doğar diye bir söz var. Nitekim bu protesto sevmediğim birşey ama. Diğer takımlara karşı bir küçük düşme durumu var. Hane kızıyordukya Tscluplar bizim imajımız diye. İşte bu komik durum bizim imajımızı zedeledi. İnşallah bu tarz hatalara düşmeyiz bir daha.

Bizim yapacağımız protestolar trabzondaki gibi 30,000 kişilik protestolar olmalı. Biz ayağa kaldık mi. Yer yerinden oynamalı. Herkez bizlere kulak kesilmeli. ( Konuşması kolay yazması daha kolay ama düşüncelerim bunlar kimseyi kırmak istemem )

Gürkan
06.12.2006, 18:08
Burda durup ağlayacağınıza katılsaydınız protestoya net don kişotluğu yapmaktan çok daha iyidir.

evet çarşamba 13:00 de.

zaten işimizde yok avare avare gezen insanlarız.

patornda gözümün içine bekıyo gürkan protestoya gitsede izin versem.taraftarın tamamıda böyle.Trabzonspor taraftarı işsiz güçsüz insanlar.İstanbulda küçücük bir yer ha deyince bir yerden diğerine gidebiliyorsun.

haklısın biz don kişotuz.gidemedik protestoya.

Mustafa Mahmutoğlu
06.12.2006, 19:08

patornda gözümün içine bekıyo gürkan protestoya gitsede izin versem.taraftarın tamamıda böyle.Trabzonspor taraftarı işsiz güçsüz insanlar.İstanbulda küçücük bir yer ha deyince bir yerden diğerine gidebiliyorsun.

GÜZELDİ ve katılıyırum..

mutito
06.12.2006, 19:32
katılan herkese teşekkürler arkadaşlar...

siz_61
06.12.2006, 19:46
arkadslar sonuc ne ben samsun dan katılıyom da sonuc ne oldu acaba olumlumu olmsuz mu...:) saygılarla katılan herkeze teşkurler

61_dnc_TS
06.12.2006, 19:53
http://www.ajansspor.com/video/seyret?v=PpeBEENetMrpdAhNVsxttmwLoRkIHR&blm=1

TSelif
06.12.2006, 20:16
Bi taraftar kameranın karşında "ben bu formayı çıkarıyorum" diyerek üzerindeki turunculu formayı çıkardı.....:mad: Buyrun muhteşem!!! protestomuza

TSSKY
06.12.2006, 20:21
YANLIŞ YAPMIŞ AYIP ETMİŞ..ÖLE PROTESTO YOK O FORMANIN Bİ DEĞERİ VAR..AKSİNE HEP BU GÜNLERDE GİYİP BÖLE KÖTÜ GİNLERDE BİLE TRABZONLULUĞUMUZUNHERKESE GÖSTERİP İBRET ALINMALIYIZ....YAZIK OLMUŞ YANLIŞ OLMUŞ..

Aslıhan
06.12.2006, 20:21
Bi taraftar kameranın karşında "ben bu formayı çıkarıyorum" diyerek üzerindeki turunculu formayı çıkardı.....:mad: Buyrun muhteşem!!! protestomuza

şimdi bende izledim ve sinir oldum :mad:
aksine bu formayı kim ne yaparsa yapsın çıkarmayacağım demesi lazımdı

TSSKY
06.12.2006, 20:22
Nerde İzledİnİz Hangİ Kanal

Aslıhan
06.12.2006, 20:33
spor haberlerinde verdi

Lapina
06.12.2006, 20:34
2000/2001 Sezonu 1.Devre Puanimiz - 29
2000/2001 Sezonu 2.Devre Puanimiz - 27
Toplam Puanimiz 58 (Ligi 5.Sirada Bitirmisiz.)

2001/2002 Sezonu 1.Devre Puanimiz - 25
2001/2002 Sezonu 2.Devre Puanimiz - 15
Toplam Puanimiz 40 (Ligi 14.Sirada Bitirmisiz.)

2002/2003 Sezonu 1.Devre Puanimiz - 30
2002/2003 Sezonu 2.Devre Puanimiz - 21
Toplam Puanimiz - 51 (Ligi 7.Sirada Bitirmisiz.)

2003/2004 Sezonu 1.Devre Puanimiz - 33
2003/2004 Sezonu 2.Devre Puanimiz - 39
Toplam Puanimiz - 72 (Ligi 2.Sirada Bitirmisiz.)

2004/2005 Sezonu 1.Devre Puanimiz - 37
2004/2005 Sezonu 2.Devre Puanimiz - 40
Toplam Puanimiz - 77 (Ligi 2.Sirada Bitirmisiz.)

2005/2006 Sezonu 1.Devre Puanimiz - 23
2005/2006 Sezonu 2.Devre Puanimiz - 29
Toplam Puanimiz - 52 (Ligi 5.Sirada Bitirmisiz.)

Karamsar olmayalim da ne yapalim..

@FLU
06.12.2006, 20:55
bir kez daha bir lik beraberliğe ne kadar önem verdiğimizi gördük ...

protesto yaparken bile birlikte hareket edemiyoruz ...

ne taraftar önceden bilgilendiriliyor ne saat ne gün uygun herkes kendi kendine tırmalıyor

vah halimize vahhh

TSelif
06.12.2006, 21:16
Çok sinirlendim ya. :mad: Haber mi yarıda kesti bilmiyorum ama resmen formayı çıkardı sırtından ya...lanet olsun yaaa:(:(

Hüseyin Çümen
06.12.2006, 21:34
Çok sinirlendim ya. :mad: Haber mi yarıda kesti bilmiyorum ama resmen formayı çıkardı sırtından ya...lanet olsun yaaa:(:(

boşversene bazılarına o forma ağır geliyor ağırlığını taşımıyorsa anlık değil ömür boyu çıkaracaksın formanı

MrbLack
06.12.2006, 22:53
Yanlış zaman,yanlış mekan

surmene_li
06.12.2006, 23:44
yav bunu yap hafsasonu iyice duyur ses getirsin 3-5 kişiyle olmaz bunlar millet izleyince ağzı açık kalmalı
off offf
dayanamıyorumm artık ya bitsin bu çile bu işkence

bordoylamavi
07.12.2006, 08:59
iyi olmuş en azından bi tepki olmuş. baksana bizim forumda ses yok. hiç bir organizasyon yok. yönetcilere sesleniyorum bir tepki organizasyonu bekliyoruz.

Nebiye
07.12.2006, 09:18
http://www.ajansspor.com/video/seyret?v=PpeBEENetMrpdAhNVsxttmwLoRkIHR&blm=1

Arkadaşın verdiği link sayesinde seyrettim.Çok da kötü değildi.İyiydi aslında.Kendi çaplarınla kendilerince yapmışlar protestolarını.Sonuçta tv ye de çıkmışlar.Seslerini duyurmuşda olmuşlar.
Tamam sayıları azmış daha da iyi organize olabilselermiş daha iyi olacaktı ama olsun.Yinede iyidi bence.
Forma işine gelince görmedim yazdıklarınızdan okudum.Arkadaşlarında dediği gibi formaya sahip çıkması gerekirdi,çıkarması değil.

zky_ts
07.12.2006, 10:02
Akşam bende haberlerde izledim yaa o kadar zoruma gitti ki küçük bir çocuğu konuşturdular orda okulda ona Bursa maçı için "timsahlar kaplanı yedi" diye dalga geçiyolar benle diyodu...canım benim izlerken gözlerim doldu yemin ederim...:( :(

Ayşe Aygün
07.12.2006, 10:04
Akşam bende haberlerde izledim yaa o kadar zoruma gitti ki küçük bir çocuğu konuşturdular orda okulda ona Bursa maçı için "timsahlar kaplanı yedi" diye dalga geçiyolar benle diyodu...canım benim izlerken gözlerim doldu yemin ederim...:( :(

Evet zekiye haklısın. ama bizim ufaklığıa ben eğer snele öyle dalga geçiyolarsa dediğimde yapıştır ağzının üstüne diyorum.senin ağlamadan onun ağlamsı iyidir.

Emorfo
07.12.2006, 10:26

Herkesin işi gücü var elbette. Yazım ilk etapta protesto saatinde boş zamanı olanlara idi, daha sonra işi gücü gitmeye müsait olanlara idi. Forumda yönetim istifa, Allah belanızı versin defolun felan yazmakla kimsenin bir yere gittiği yok. Bunu kafanıza sokun. Burda fikirler ortaya konur neler yapılabilir bunlar konuşulur daha sonra bu tip organizasyonlara katılım sağlamak için şartlar zorlanır.

frango
07.12.2006, 10:37
bu protestoyu yapanların sadece gündeme gelmek için bunu yaptıklarını düşünüyorum merak ettim bu grup trabzonspor için ne yapmışlar hangi deplasmanlara organizasyon yapmışlar anlaşılan sadece taskımın kotu gıttıgı donemlerde ortaya çıkıp kendı reklamını yapıyolar bence

Emorfo
07.12.2006, 10:51
frango öyle düşünme.
Bu insanlar Güngören'de ikamet eden insanlar. Trabzonspor'un bu durumdan herkes rahatsız kendilerince bir şey yapmak istediler, katılımda öyle bazı spor sitelerinde yazdığı gibi 20 kişi felan değildi. Ha Dernek yönetimi ve başkanını çok samimi bulmuyorum o ayrı bir konu...

Faik Yılmaz
07.12.2006, 10:55
frango öyle düşünme.
Bu insanlar Güngören'de ikamet eden insanlar. Trabzonspor'un bu durumdan herkes rahatsız kendilerince bir şey yapmak istediler, katılımda öyle bazı spor sitelerinde yazdığı gibi 20 kişi felan değildi. Ha Dernek yönetimi ve başkanını çok samimi bulmuyorum o ayrı bir konu...

20 kişi diyen haber kanalı ve internet asdresinin amcını biliyoruz.. amaçları taraftarın tepkisini küçümsemek..... yani taraftarın çok az kısmı tepki veriyor demek... haber7.com un amacının ne olduğunu herkes biliyor ben burad ayazmıyorum.....

frango
07.12.2006, 10:56
tabiki onlardabu durumdan rahatsız oluyorlardır buna kesınlıkle ınanıyorum ama bişeyleri yanlış yaptıklarını bilmeleri gerekiyo yoksa onlarda takımın bu durumuna en az bizim kadar üzülüyolardır

Gürkan
07.12.2006, 11:01
Herkesin işi gücü var elbette. Yazım ilk etapta protesto saatinde boş zamanı olanlara idi, daha sonra işi gücü gitmeye müsait olanlara idi. Forumda yönetim istifa, Allah belanızı versin defolun felan yazmakla kimsenin bir yere gittiği yok. Bunu kafanıza sokun. Burda fikirler ortaya konur neler yapılabilir bunlar konuşulur daha sonra bu tip organizasyonlara katılım sağlamak için şartlar zorlanır.

burada yazmakla olmayacagını biliyoruz.kafamıza sokmamıza gerek yok.her şeyin farkındayız. demek ki işi olmayan veya müsaait olan çok kişi yokmuş.

""Burda fikirler ortaya konur neler yapılabilir bunlar konuşulur daha sonra bu tip organizasyonlara katılım sağlamak için şartlar zorlanır.""

buna katılıyorum. yinede söylüyorum katılım cok ıstenıyorsa daha uygun zamanlar kollanır.

Mustafa Mahmutoğlu
07.12.2006, 17:51
heheee:D 20 kişilik protesto olmuş NE KADAR KALABALIK böyle sokak,mahalle ortasında rastgele protesto yapılmaz.

Hüseyin Çümen
07.12.2006, 18:51
güzel bi pretesto olmamış bikaç kişilk bi protesto bence ii deildi

waitingfor7.
07.12.2006, 19:04
Katılımın çoğaltılması için daha uygun şartların oluşturulması gerekiyordu.Yer konusunda birşey söyleyemem ama protesto zamanı ve duyurulma şekliyle, zamanı için pek isabetli tercihler yapıldığı söylenemez.Katılımın az olması bunu gösteriyor.

30 bin kişinin yürüşü kadar etkili bir organizasyon beklemiyordum ama bu kadarı da herkes halinden memnun az bir kesim gidişattan rahatsız gibi gösterdi.

Başarılı bir dönemde hakkımız gasp edildiğinde sokaklara döküldük ama başarısız dönemde birlik olup o günkü gibi kalabalık bir protesto yapılabileceğini zannetmiyorum.Başarısız yıllar artık yeter dedirtti.Taraftarda yoruldu.Bu şekilde bölük pörçük oluşumlar yerine çok daha önceden yeri zamanı ve yapılacakların belirlendiği bir protestoyla yüksek katılım sağlanıp gerekli tepki gerekli kafalara kazınmalı.Ankaraspor maçının sonucuna göre şiddeti(katılımı) azalacak bir protesto istenilen sonucu vermeyecektir.umuyorumki ankaraspor maçının skoru ve takımımızın futbolu ne olursa olsun gelecek adına gerekli adımlar atılır.Koltuk sevdalıları medenice bu işi yapamadıklarını kabul edip, yeni bir oluşum gerektiğini ve bu oluşuma sonuna kadar destek vermeleri gerektiğini kavrarlar.