PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 33. Hafta | Antalyaspor 7 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

E. Okan Bülbül
08.05.2016, 18:31
Takımımıza başarılar. Bol gollü, seyir zevki yüksek bir maç olur umarım.

angraf
08.05.2016, 18:48
bu maç olası beraberlik kokuyor.

DeAgLeMaNyAq
08.05.2016, 19:20
Antalya muhtemelen Mersin'i yenecektir. Son hafta Antep'le oynayacakları maç kritik olabilir. Bu 2 maçtan 6 puan alırlarsa Antalya'yı geçebilmemiz için Antalya ve Kasımpaşa'yı yenmemiz gerekiyor. Antalya Antep'i yenemez, biz Antalya'yı yenersek Kasımpaşa'ya yenilsek bile ligi önlerinde bitiriyoruz. Beraberlik halinde ise biz Kasımpaşa'yı yensek bile Antalya'nın Antep'te puan kaybetmesi gerekiyor...

Hakan
08.05.2016, 19:22
Antalya muhtemelen Mersin'i yenecektir. Son hafta Antep'le oynayacakları maç kritik olabilir. Bu 2 maçtan 6 puan alırlarsa Antalya'yı geçebilmemiz için Antalya ve Kasımpaşa'yı yenmemiz gerekiyor. Antalya Antep'i yenemez, biz Antalya'yı yenersek Kasımpaşa'ya yenilsek bile ligi önlerinde bitiriyoruz. Beraberlik halinde ise biz Kasımpaşa'yı yensek bile Antalya'nın Antep'te puan kaybetmesi gerekiyor...

Daha yüksekte bitirirsek alacağımız para artıyor mu?

artvints
08.05.2016, 19:28
kontradan yenmemiz lazım, antalya hücum ağırlıklı oynuyor içerde.ortasahayı biraz daha sertleştirip galibiyet alabiliriz. erkan ve özer'e af yok.

Soner Albayrak
08.05.2016, 19:33
3 aylık galibiyet kotamızı doldurduk, yenme şansımız yok.

DeAgLeMaNyAq
08.05.2016, 19:39
Daha yüksekte bitirirsek alacağımız para artıyor mu?

İlk 6'da sıralama primi var. 12 yerine 9. bitirmek prestij açıdan önemli ama. Ayrıca 6-10 arasındaki takımlar Türkiye kupasında grup öncesinde sadece 1 eleme oynuyor...

Enisc
08.05.2016, 19:52
Ligi en azından tek haneli sıralamada bitirmek lazım. Ama Antalya evinde fener'i 4-2, gsyi 4-2, bursayı 3-0, 13 maçtır yenilmeyen Konya'yı da 1-0 yendi. Anket yapılsa %75 kazanırız çıkar. Aynı anketi 6-0'dan önce yapsak %70 kaybederiz çıkar. Bu yüzden gaza gelen arkadaşlara deplasmanda 16 maçta 11 mağlubiyet aldığımızı hatırlatalım. Sir Hami Mandıralı'da 4-3-3 çıkar falan ona da birisi iletmeli. umarım atak oynamayız yoksa bugün attığımızın yarısını yemememiz için bir neden göremiyorum.

yakın
08.05.2016, 19:57
3 aylık galibiyet kotamızı doldurduk, yenme şansımız yok.

:-)

chener
08.05.2016, 20:36
kötü mötü takımımızı bu yıl burada izleyecek olmak güzel ve heyecanlı olacak.bu yıl takımı hiç canlı seyredemedim.
antalya'yı yenme şansımız yok.

kartal61
08.05.2016, 20:40
Bugunkı 6-0dan sonra bakalım haftaya ne olacak

only ts
08.05.2016, 20:49
Bugunkı 6-0dan sonra bakalım haftaya ne olacak

8 senedir uyesin hala 187 mesajin var.. neden yazmiyorsun ?

Ahmet Aksu
08.05.2016, 21:05
ideale yakın kadro şart galibiyet zor. gerçi gençlerle en azından mücadele ve hız kazanırız.
mustafa sakatsa aykut olabilir, cezası devam ediyorsa mecburen douglas.

...................................onur........... .............................
cavanda.............bos...............mustafa..... ...............güray
yusuf...........mehmet.............yusuf.y........ .......muhammet
................................cardozo........... ...........................

hami çift forvet sevmez diye kanada yazdım muhammeti :D

Sercan Keleş
08.05.2016, 21:09
ideale yakın kadro şart galibiyet zor. gerçi gençlerle en azından mücadele ve hız kazanırız.
mustafa sakatsa aykut olabilir, cezası devam ediyorsa mecburen douglas.

...................................onur........... .............................
cavanda.............bos...............mustafa..... ...............güray
yusuf...........mehmet.............yusuf.y........ .......muhammet
................................cardozo........... ...........................

hami çift forvet sevmez diye kanada yazdım muhammeti :D

Kadron eksik hocam. Okay'ı ekleyelim oraya oynarda açılır.

Ahmet Aksu
08.05.2016, 21:52
aynen şimdi oldu :D

Mert'
08.05.2016, 22:14
Yenmemiz imkansıza yakın diyorum. 6-0'lık maç havaya sokmaz inşallah.

Erkan A.
09.05.2016, 00:00
bende bir tahmin yazayim 0-3 kazanacagiz biraz fazla abartim ama icimden öyle gecti

sanlitrabzonum
09.05.2016, 00:03
Antalya'yı içerde yenmek zor. Gazla berabere kalabiliriz belki.

kartal61
09.05.2016, 00:07
8 senedir uyesin hala 187 mesajin var.. neden yazmiyorsun ?

Elımızden geldıgınce yazıyoruz:)

Ege Kum
09.05.2016, 06:30
Takım gençlerle güzel bir iş başardı. Şimdi Antalyaya karşı Erkanı vs izlemeyiz umarım, bunu niye söyledim çünkü biz severiz bu tür anlamsız atraksiyonları.

İ. SARAL
09.05.2016, 08:39
Hala mı Cardozo? Seneye olmayacağı kesin, Beşir oynasın daha mantıklı.

S.ÖZKAN
09.05.2016, 09:37
Kazanacağız İnşallah çünkü galibiyet = para.

gurur6134
09.05.2016, 14:18
Kadro bozulmazsa bol gollu bi mac olur antalyada atar bizde..zevkli bi mac bekliyorum..antalyanin hucum ne kadar iyiyse defansida bi okadar kotu..

Erhan Sezer
09.05.2016, 15:02
Amacımız olmasa da sahada asil formayı görecek olmanın verdiği heyecan yeter...

İnşallah bu haftaki gibi karın ağrısı çekmeden bir maç daha izleriz :)

alone_6161
09.05.2016, 15:18
Rize maçından sonra şunu anladım, Hami geldikten sonra Özer, Erkan, Marin, Mehmet, Yusuf'tan her maçta sadece birini oynatsa herhalde 8-10 puan daha fazla toplardık....

Doğukan Uçan
09.05.2016, 15:23
bu deplasmana gidilir havada güzel yeni stat

artvints
09.05.2016, 15:23
hücum dörtlümüzü bulduk.

..................onur
..semih....boss...douglas...güray
.............ramazan..okay
....yazıcı........ekici........yusuf
................muhammet

ramazan yok büyük ihtimalle, savaş oynamaya devam eder.bir ihtimal aytaç oynayabilir ama o ikili işlemedi bir türlü.oyunu yavaşlatıyorlar. defanstakilerin iyileşeceği meçhul. aykut'un artık oynamaması gerekiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
09.05.2016, 15:30
Son 2 maçımızı galibiyetle bitirelim.

HOPA'LI TS'Lİ
09.05.2016, 15:31
hücum dörtlümüzü bulduk.

..................onur
..semih....boss...douglas...güray
.............ramazan..okay
....yazıcı........ekici........yusuf
................muhammet

ramazan yok büyük ihtimalle, savaş oynamaya devam eder.bir ihtimal aytaç oynayabilir ama o ikili işlemedi bir türlü.oyunu yavaşlatıyorlar. defanstakilerin iyileşeceği meçhul. aykut'un artık oynamaması gerekiyor.

Douglas
Güray
Bosi
Yumlu
Özer
Musa

gibi adamları seneye görmek istemiyoruz.

Sefa
09.05.2016, 16:48
bu deplasmana gidilir havada güzel yeni stat
Muhtemelen 90 lira çekecek Antalyaspor.. Bilet fiyatlarını görmeden hareket etmeyin..

UĞUR DURTAŞ
09.05.2016, 18:33
Son 2 maçımızı galibiyetle bitirelim.
**
İnşallah diyelim,
ama takımın sezon boyuncaki bizleri üzen,utandıran kötü oyunlarını düşündünce,
1 hafta içinde bu olumsuzluklardan sıyrılma ihtimali yok denilecek kadar az,
onun içindirki,2 maçıda (antalya ve kasımpaşa) kazanma şansımız yok diyorum.

Oruç
09.05.2016, 18:36
Yeniliriz.

Hakan
09.05.2016, 22:50
Maç Cuma gününe alındı.

Alper Beyazay
09.05.2016, 23:17
Eto'o bize de atar bi tane en az :D

Hasan Habip Özbay
10.05.2016, 11:00
bu maçı da alacağız 1-2 biter

S.ÖZKAN
10.05.2016, 11:03
Kazanmamız lazım bu yoklukta 1 milyon lira iyi para

İ. SARAL
10.05.2016, 11:13
Hami takımı bozar, gidip Erkan'ı oynatırsa kesin mağlubiyet alırız.

serdar61
10.05.2016, 11:29
İyi ihtimalle berabere kalırız. tahminim önce 0 sonra 2.

adiloş bebe
10.05.2016, 11:47
deplasman fobisini yenmek adına önemli bir maç. Antalya son haftalarda iyi bir form yakaladı kendi sahalarında büyük takımlara karşı iyi oynuyorlar cuma akşamı oynanacağı için iyide bir seyirci topluluğu yakalarlar diye düşünüyorum. Bizim 6-0 lık galibiyet sonrası biraz özgüven yerine geldi ama bu rahavete dönüşmemeli maç ortada gibi duruyor ama umarım kazanan biz oluruz.

seyosti61
10.05.2016, 12:20
hami mandıralı nu öaçta da gençleri oynatması lazım. umarım bu iyiliği trabzonspora yapar. takımın yenilmesi sorun değil. oynatın şu gençleri ..

Ozan Yılmaz
10.05.2016, 12:52
hocamızın antalya ile eskiye dayanan bir hesabı var :D

Faruk BERBER
10.05.2016, 13:02
hocamızın antalya ile eskiye dayanan bir hesabı var :D

Bence onların Hami ile hesabı var, güzelim kadroyu zirve yarışındalarken gelip neredeyse play-off'un dışında bırakıyordu :)

artvints
10.05.2016, 14:24
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/19398-3J0U2E3G.jpg

Ahmet Aksu
10.05.2016, 14:58
bu kadar borç varken ve uefa sıkıntısı varken, transfer beklemeyelim bence. ya da bonservissiz veya maaşı çok düşük oyuncu bulmaya çalışsın scout ekibimiz.

seneye de alttaki bu kadro ile ısrar etmeliyiz. belki bir şeyler olur iyi bir hoca ile.(şampiyonluk değil tabi ki..)

kalan 2 maça da buna yakın kadro ile çıkmalıyız.

................................onur.............. ................

cavanda.........akakpo............uğur............ ..güray

abdulkadir....ramazan....yusuf.y....mehmet....yusu f

...........................muhammet............... ............

yedekler : esteban - semih - bosingwa - mustafa - musa - okay - aytaç - savaş - 1 kanat oyuncu - m.beşir - 1 forvet

kalanı satılsın. (musatafa-musa yı yazmak istemezdim ama bu kadar borçtan sonra maaşları düşükse kalabilirler.)

kiralıklardan sadece uğur kalsın diğerleri tekrar kiralansın.

artvints
10.05.2016, 15:13
liderden yediğimiz farka bak.o puanla ligde kalmayı garantileyecek takım var.

Fatih Öztürk
10.05.2016, 15:55
9167

adiloş bebe
11.05.2016, 11:59
3 puandan daha çok galibiyetten alacağımız para beni daha çok kazanmaya istekli hale getiriyor. Çünkü artık bu kulübün sokağa atacak 1 lirası dahi olmamalı

Dip.Ing.Mag.
11.05.2016, 12:00
bu kadar borç varken ve uefa sıkıntısı varken, transfer beklemeyelim bence. ya da bonservissiz veya maaşı çok düşük oyuncu bulmaya çalışsın scout ekibimiz.

seneye de alttaki bu kadro ile ısrar etmeliyiz. belki bir şeyler olur iyi bir hoca ile.(şampiyonluk değil tabi ki..)

yedekler : esteban - semih - bosingwa - mustafa - musa - okay - aytaç - savaş - 1 kanat oyuncu - m.beşir - 1 forvet

kalanı satılsın. (musatafa-musa yı yazmak istemezdim ama bu kadar borçtan sonra maaşları düşükse kalabilirler.)

Uğur kim?

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Faruk BERBER
11.05.2016, 12:56
Uğur kim?

Uğur Demirok. Şuan Osmanlı'da kiralık oynuyor.

asilhamsi
11.05.2016, 13:43
------------onur----------

semih----bosi----douglas---guray

--abdulkadir-------yusuf yazici--

savas--------ekici-----------yusuf

------------muhammet demir-----

asilhamsi
11.05.2016, 13:45

mutlaka transfer yapılacaktır.

Ama yapımayacaksa ben bir sene boyle oynamaya tavım.

Ramazan kanat ozellikleri daha iyi bir isim.Abdulkadir bildigin merkez oyuncusu.

Ahmet Aksu
11.05.2016, 14:59
mutlaka transfer yapılacaktır.

Ama yapımayacaksa ben bir sene boyle oynamaya tavım.

Ramazan kanat ozellikleri daha iyi bir isim.Abdulkadir bildigin merkez oyuncusu.

artık ramazan mı kanatta abdulkadir mi onu gelecek hoca ayarlar yeter ki iyi hoca bulalım. gerisini o halleder. :D

Sefa
11.05.2016, 15:11
Hayret biletler nasıl 10 TL oldu.. :) Şaşırdım açıkçası Antalya'nın insanlığı tutmuş..

artvints
11.05.2016, 15:14
artık ramazan mı kanatta abdulkadir mi onu gelecek hoca ayarlar yeter ki iyi hoca bulalım. gerisini o halleder. :D

oraya defansın önünü oynamayı bilen pozisyon oyuncusu lazım. oyuncuları da birbiriyle uyumlu ve kendi mevkilerinde oynayacak şekilde sahaya sürmek lazım. başarı için önemli. çok genç oynasın çözüm değil.az olsun, öz olsun, yerlerinde oynasınlar.

serdar61
11.05.2016, 17:34
Maça gelecek olan varmı arkadaşlar ? biletleri nereden alalım ? Daha önce de hiç gitmedim bu stada bir sürü misafir seçeneği çıkıyor

serdar61
11.05.2016, 17:35
Gerçi hepsi aynı tribünmüş :)

Faruk BERBER
11.05.2016, 17:39
Maça gelecek olan varmı arkadaşlar ? biletleri nereden alalım ? Daha önce de hiç gitmedim bu stada bir sürü misafir seçeneği çıkıyor
Sefa kardeşim biliyordur.

serdar61
11.05.2016, 17:48
Sefa kardeşim biliyordur.

sanırım a2 trübünden alıcam.

Sefa
11.05.2016, 17:59
Nereden alındığının bir önemi yok ben de A2 aldım tribün dolmaz zaten..

serdar61
11.05.2016, 18:07
Nereden alındığının bir önemi yok ben de A2 aldım tribün dolmaz zaten..
Neyse A1 den aldım :) önemi yoksa problem yok o vakit.

Emirhan Çorumlu
11.05.2016, 20:40
-------------Onur Kivrak----------
Cavanda-Akakpo-Douglas-Güray
----------Y.Yazici--Okay Y.-------
Savas--------M.Ekici-----Yusuf E.
--------------M.Demir-------------

Yedekler:
Esteban Alvarado
Jose Bosingwa
Semih Karadeniz
Melih Kabasakal
Aytac Kara
Abdülkadir Ömür
Ramazan Övüc
Muhammet Besir

Semih Karadeniz ve Melih Kabasakal ikilisinde henüz Yusuf Yazici, Savas Cakir, Abdülkadir Ömür veyahut Muhammet Besir deki Isigi göremiyorum ama yinede Kadroda yer almalilar düsüncesindeyim... Ramazan Övüc ise cok hirsli ve agresif... Umarim Gencler iyi bir sekilde gelisirler...

Mustafa Yumlu, Musa Nizam, Salih Dursun, Fatih Atik, Özer Hurmaci, Marko Marin, Erkan Zengin ve Sefa Yilmaz gibi Oyunculari umarim gelecek Dönemlerde Kadroda görmeyiz... Zaten Marin ile Fatih kesin olarak gidiyorlar...

Faruk BERBER
11.05.2016, 20:42
KG Var.

Erkan A.
11.05.2016, 20:51
oyuncularimizi antalyanin hava sicakligi etkileyebilir

Hasan Habip Özbay
12.05.2016, 11:59
2-1 kazanacağız gençler haydi iş başa düştü

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2016, 12:04
Onur, Bosingwa, Ramazan, Douglas, Cavanda, Erkan, Muhammet Demir, Akakpo, Aykut, Musa ve kadro dışı kalan oyuncular kadroya alınmamış.

Adem Akyüz'
12.05.2016, 12:22
Hami çıkıp kendisi oynayacak sanırım :)

Hakan
12.05.2016, 12:23
Stopere beni yazabilirsiniz.

Mert'
12.05.2016, 12:27
Adam kalmamis takimda :) u19 falan mi cikacak ne olacak :) Ms1 oynamak farz oldu.

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2016, 12:29
Esteban, Semih, Mustafa, Salih, Güray, Yusuf Yazıcı, Mehmet Ekici, Okay Yokuşlu, Savaş Çakır, Yusuf Erdoğan, Muhammet Beşir

kadro böyle olur bence...

angraf
12.05.2016, 13:24
onur ve boss neden alınmıyor ? ne değişik işler bunlar valla

Sefaenes
12.05.2016, 14:12
Hami le Allah dan son 2 maçımız hamide ego problemi var

artvints
12.05.2016, 14:16
yine bozmuşlar kadroyu.

..................esteban
..semih....yumlu.....aytaç......güray
..............okay...abdülkadir
....yazıcı........ekici..........yusuf
....................beşir

abdülkadir yerine büyük ihtimalle savaş oynar. cafer ve abdülkadir sahaya ayak bassın. melih yedek kalsın.

katre-i.matem
12.05.2016, 14:23
Esteban, Semih, Mustafa Yumlu, Salih, Güray, Okay, Yusuf Yazıcı, Savaş, Mehmet Ekici, Yusuf Erdoğan Cardozo

muhtemel kadroyu takımı takıp eden gazeteciler bu şekilde yazdı. umarım abdulkadir ömür ü oynatır bu maçta en azından 30 dk

katre-i.matem
12.05.2016, 14:25
Bu arada eksiklerden douglas ve muhammed demır son antrenmanda sakatlandığı için riske edilmemiş. Bosingwa ve onur için ise sezon bitmiş. bosingwa yı anlarım adamın sözleşme bitiyor zaten de onura neden bu izin ?

Sibel
12.05.2016, 14:27
2-1

Hakan
12.05.2016, 14:34
Cardozo son 2 maça kaptan çıksın.Krala böyle veda yakışır.

Ahmet Aksu
12.05.2016, 15:10
cavanda milli takıma seçilemedi. hadi geçmiş olsun. :D kadro dışı bırakılması bence büyük etkenlerden biri oldu.

yönetim ve hami hocamızı tebrik ediyorum. hayır madem kadro dışı bırakıyorsun niye 10 günde affediyorsun ne değişti şimdi.

şimdi oynatalım bari takımda kalacaksa.. milli takımla piyasa yapma işi de yalan oldu :D

artvints
12.05.2016, 15:12
cavanda milli takıma seçilemedi. hadi geçmiş olsun. :D kadro dışı bırakılması bence büyük etkenlerden biri oldu.

yönetim ve hami hocamızı tebrik ediyorum. hayır madem kadro dışı bırakıyorsun niye 10 günde affediyorsun ne değişti şimdi.

şimdi oynatalım bari takımda kalacaksa.. milli takımla piyasa yapma işi de yalan oldu :D

çok bir etkisi yok. iyi sezon geçirmedi, başladığı gibi devam etmesi gerekiyordu seçilmesi için. sebep iho.

DeAgLeMaNyAq
12.05.2016, 15:13

Bu yorumunuz biraz hazır kalıplar içerdiğinden araştırmadan yazılmış. Bunun için Cavanda'nın milli takım kariyerine bakmak lazım. Kaç kere çağırılmış, kaç kere oynamış ve en son Mart ayındaki milli arada çağırılmış mı?

Ahmet Aksu
12.05.2016, 15:15
çok bir etkisi yok. iyi sezon geçirmedi, başladığı gibi devam etmesi gerekiyordu seçilmesi için. sebep iho.

daneyer harika bir sezon mu geçirdi o niye seçildi peki. gayette seçilirdi bence tamam bazen aptalca hatalar yapsada performansını beğeniyordum.

seçilmeme sebebinin iho ile ne alakası olduğunu anlamadım. :D

artvints
12.05.2016, 15:19
daneyer harika bir sezon mu geçirdi o niye seçildi peki. gayette seçilirdi bence tamam bazen aptalca hatalar yapsada performansını beğeniyordum.

seçilmeme sebebinin iho ile ne alakası olduğunu anlamadım. :D

kendin söylüyorsun işte. denayer harika bir sezon geçirmedi.planlamada var demek ki, yaşından dolayı. cavanda için ciddi performans gerekiyordu.sağ bekte bir boşluk var.acaba olur mu diye düşündüler bir ara. ama performansın devamı gelmedi. bizden daha iyi tanıyorlardır adamı.iho kısmı şakayla karışık. takımın durumu kötüye gitmeseydi, maaşlar ödenseydi, belli bir çizgide devam edebilirdi.

Ahmet Aksu
12.05.2016, 15:20
Bu yorumunuz biraz hazır kalıplar içerdiğinden araştırmadan yazılmış. Bunun için Cavanda'nın milli takım kariyerine bakmak lazım. Kaç kere çağırılmış, kaç kere oynamış ve en son Mart ayındaki milli arada çağırılmış mı?

tamam haklısınız ama belçika milli takımında bek sorunu var stoperlerden devşirme deniyorlar. 2 kere çağırıldı diye milli takımı haketmeme gibi bir durum olamaz bence. gayette hak ediyordu. nese uzatmayalım hayırlısı olsun.

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2016, 15:32
Bu arada eksiklerden douglas ve muhammed demır son antrenmanda sakatlandığı için riske edilmemiş. Bosingwa ve onur için ise sezon bitmiş. bosingwa yı anlarım adamın sözleşme bitiyor zaten de onura neden bu izin ?

Euro 2016 kampı var sozon bittikten sonra. Sonra da turnuva başlayacak. Bu yüzden mini bir tatil izni vermişler Onur'a.

DeAgLeMaNyAq
12.05.2016, 15:36
Onur neyse de Bosingwa'ya ne amaçla izin verildi anlamadım. Kalan 2 maçta sadece gençler oynayacak desek o da doğru değil nitekim Cardozo ile Bosingwa arasında 9 ay var. Erkan ve Cavanda'nın kadroya alınmaması ise sürpriz değil nitekim Hami Hoca Rize maçı sonrasındaki basın toplantısında ben affetmedim diyerek mesajını verdi. 2 sene önce de Malouda mevzusunda da yönetimin baskısına rağmen kadroya almıyordu...

tamam haklısınız ama belçika milli takımında bek sorunu var stoperlerden devşirme deniyorlar. 2 kere çağırıldı diye milli takımı haketmeme gibi bir durum olamaz bence. gayette hak ediyordu. nese uzatmayalım hayırlısı olsun.

Niyetinizden şüphem yok ama bu işler eksik mevkilerden ziyade sabit oyuncular üzerinden yürüyor. Yoksa Erkan da kadro dışı bırakıldı ama öyle veya böyle İsveç kadrosunda kendisine yer buluyor...

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2016, 15:43
Onur neyse de Bosingwa'ya ne amaçla izin verildi anlamadım. Kalan 2 maçta sadece gençler oynayacak desek o da doğru değil nitekim Cardozo ile Bosingwa arasında 9 ay var. Erkan ve Cavanda'nın kadroya alınmaması ise sürpriz değil nitekim Hami Hoca Rize maçı sonrasındaki basın toplantısında ben affetmedim diyerek mesajını verdi. 2 sene önce de Malouda mevzusunda da yönetimin baskısına rağmen kadroya almıyordu...

Niyetinizden şüphem yok ama bu işler eksik mevkilerden ziyade sabit oyuncular üzerinden yürüyor. Yoksa Erkan da kadro dışı bırakıldı ama öyle veya böyle İsveç kadrosunda kendisine yer buluyor...

Bosingwa da milli takıma çağrılacakmış ancak sanırım orda da farklı bir görev üstlenecek. Ona da turnuva öncesi mini tatil izni verildi.

ToyerSefa
12.05.2016, 16:18
En az farklı galip geleceğimizi hissediyorum.

Faruk BERBER
12.05.2016, 16:56
Eto'o olmayabilirmiş, var mı aslı astarı ?

Hakan
12.05.2016, 17:48
Eto'o Meksika'da efsaneler maçına çıktı izinli.

artvints
12.05.2016, 17:53
genç stoper var mı kafilede?

....................yavuz
..semih.....yumlu....yeşil....güray
....yazıcı...........................yusuf
................beşir.....cafer

hami 9 altyapı oyuncusuyla çıktı haberlerine hazır olun.

asilhamsi
12.05.2016, 17:57
genç stoper var mı kafilede?

....................yavuz
..semih.....yumlu....yeşil....güray
....yazıcı...........................yusuf
................beşir.....cafer

hami 9 altyapı oyuncusuyla çıktı haberlerine hazır olun.

Sahane olur.Ama yesil kadroda yok diye biliyorum.

Valla ben olsam adamın yumlu dısında boyle cıkardım.Gecen haftaki performansından sonra douglas yedek olması cok sacma olur.

Eger oyunu Trabzonspor gibi on bolgede oynasaydık su an Douglas herkesin banko stoperi olurdu.

Dişli cark meselesi.Orta saha merkez ve kanat oyuncularının rezil performansı cavanda,douglas gibi kaliteli ayakların PTT ligi oyuncusu muamelesi gormesine sebep oldu malesef.

artvints
12.05.2016, 18:07
Sahane olur.Ama yesil kadroda yok diye biliyorum.

Valla ben olsam adamın yumlu dısında boyle cıkardım.Gecen haftaki performansından sonra douglas yedek olması cok sacma olur.

Eger oyunu Trabzonspor gibi on bolgede oynasaydık su an Douglas herkesin banko stoperi olurdu.

Dişli cark meselesi.Orta saha merkez ve kanat oyuncularının rezil performansı cavanda,douglas gibi kaliteli ayakların PTT ligi oyuncusu muamelesi gormesine sebep oldu malesef.

geçen hafta bile hata yaptı çokça. sercan'ın pozisyondaki hareketleri, birkaç pozisyonda ağır kalması. ne önde oynarken ne geride oynarken fayda vermedi.faul makinası. yumlu ile ilgili algılar bozuk. bu sene belli bir seviyede performans gösterebilen az sayıda oyuncudan biri. yanına douglas girdiğinden itibaren dengeler bozulmasına rağmen gözler yumlu'ya çevrildi. bu filmi çok izledim ben. onun kadar konsantre, üzerine atletik ve topla rahat bir stoper gelmedikçe vazgeçmem kendisinden. çok tartışmak istemiyorum bu konuda. bunu da benim kusurum olarak gör.

gurur6134
12.05.2016, 18:16
Salihin stoper oldugu bir mac bitmez arkadaslar..

emrhan61
12.05.2016, 19:01
Esteban
Semih-Mustafa-Okay-Güray
Aytaç-Yusuf Yazıcı
Savaş-Mehmet-Yusuf Erdoğan
Cardozo

Salihin oynamasındansa Okay stoper oynar.

Skora göre de Melih,Abdülkadir ve Muhammet Beşir girer.

artvints
12.05.2016, 19:09
bu antalya kesin mali sorun yaşar.

chener
12.05.2016, 19:54
Eto'o yok mu?
vay vay başıma gelen.
90 dakika geçmez artık.

adiloş bebe
12.05.2016, 20:32
muhammetin sakatlığı ciddimi yoksa önemsiz birşeymi

Bayundur Han
12.05.2016, 20:52
Yaklaşan Avrupa Şampiyonası öncesi takımımızdan Erkan Zengin, Esteban ve Akakpo ise ülkelerinin milli takım kamplarına davet edildiler.

Esteban ve Akakpoya Avrupa Sampiyonasinda basarilar ;-)

murmut
12.05.2016, 20:55
Esteban
Semih-Mustafa-Okay-Güray
Aytaç-Yusuf Yazıcı
Savaş-Mehmet-Yusuf Erdoğan
Cardozo

Salihin oynamasındansa Okay stoper oynar.

Skora göre de Melih,Abdülkadir ve Muhammet Beşir girer.

Ömür varmi kafilede??

emrhan61
12.05.2016, 22:02
Var.
Ömür varmi kafilede??

artvints
12.05.2016, 22:18
eşi hamile olan başka futbolcumuz var mı? onlar baya gayretli oluyor gol atıp mesaj vermek için. şimdiye kadar en iyi hücum planımız bu. hatta hami'nin bu oyuncuları hücuma yakın oynattığı rivayet edilir.

Doğukan Uçan
12.05.2016, 22:57
deplasman biletleri 10 tl beyler

kartal61
12.05.2016, 23:04
geçen hafta bile hata yaptı çokça. sercan'ın pozisyondaki hareketleri, birkaç pozisyonda ağır kalması. ne önde oynarken ne geride oynarken fayda vermedi.faul makinası. yumlu ile ilgili algılar bozuk. bu sene belli bir seviyede performans gösterebilen az sayıda oyuncudan biri. yanına douglas girdiğinden itibaren dengeler bozulmasına rağmen gözler yumlu'ya çevrildi. bu filmi çok izledim ben. onun kadar konsantre, üzerine atletik ve topla rahat bir stoper gelmedikçe vazgeçmem kendisinden. çok tartışmak istemiyorum bu konuda. bunu da benim kusurum olarak gör.

Yumlu hakkında benım gıbı dusunen bırını gormek sevındırıcı;)

Sefa
12.05.2016, 23:36
Eto'o da yok ulan kimi izleyecez :)

TemizArma
12.05.2016, 23:42
Umarım ayrılan yeri doldururuz,bu tür şeylerin genç futbolculara şimdiden daha fazla hırs yaptıracağını düşünüyorum.
Sırf şu maç için passolig çıkarttım direniyordum çıkartmayacağım diye ama bu sefer nedense Trabzonspor zaafına yenik düştüm.

asilhamsi
13.05.2016, 08:34

Sanırım gecen hafta farklı maclar izledik.Douglas sadece bir pozisyonda agır kaldı onda da karsısında Ahmet İlhan gibi suratli bir kanat oyuncusu vardı.Yani asıl suclu geri gelmeyen kanat oyuncusu idi.Sen yumlu icin on yargı var diyorsunya asıl o on yargının kralı douglas ve diger yabancı oyuncular konusunda sende var.

Yumlu konusunda sana asla katılmıyorum.İzledigim her macta bariz 4-5 kritik hata yaptı.Ya oyunu kuramadı,ya top kaptırdı,ya ileride basıcam diye yerini kaybetti,ya kafa topuna cıkmadı yada cıkıp alamadı.Say say bitmez.Bu sezon defansta en rezil isim acık ara yumlu idi.Bir iki mac dısında iyi oyununu hatırlamıyorum.Mesela topu ben kaptırmıyayımda kim kaptırırsa kaptırsın diye olduk olmadık yerde hemde kotu pas kalitesi ile cavanda ya atıyor.Garibim cavanda topu defanstan cıkarmak icin sorumluluk alan tek adam.Sonra 50 topu kullanıp 5 tanesini kaybedince vooovvv cavanda cok top kaybediyor.

Yok eger son anda topu ayagından cıkaramayacaksa uzun soyle sen 30 ben 40 diyeyim metreye pas atmaya calısır.Daha o pası isabetli attıgını görmedim.

En sinir oldugum iki ozelliginden biri onde basmaya calısırken yerini kaybetmesi ve geri donememsi.Her mac en az 5 kere yapıyor bu hareketi.İkinci en sinir oldugum sey ise o boyle hicbir hava topunu alamaması ve rakiplerine hava topunda ustunluk kuramaması.

Bu adam 19-20 yasında olsa sabredelim derim.Ama bu kadar kabiliyetsiz bir adamın hala bu takımda oynaması baslı basına sacmalık.

Mustafa akbas yetenek olarak yumludan cok daha iyi ve yas itibariyle genc bir isim.

Kadroda tutulması gereken adam yumlu degil Akbas tır.

artvints
13.05.2016, 09:03
Sanırım gecen hafta farklı maclar izledik.Douglas sadece bir pozisyonda agır kaldı onda da karsısında Ahmet İlhan gibi suratli bir kanat oyuncusu vardı.Yani asıl suclu geri gelmeyen kanat oyuncusu idi.Sen yumlu icin on yargı var diyorsunya asıl o on yargının kralı douglas ve diger yabancı oyuncular konusunda sende var.

Yumlu konusunda sana asla katılmıyorum.İzledigim her macta bariz 4-5 kritik hata yaptı.Ya oyunu kuramadı,ya top kaptırdı,ya ileride basıcam diye yerini kaybetti,ya kafa topuna cıkmadı yada cıkıp alamadı.Say say bitmez.Bu sezon defansta en rezil isim acık ara yumlu idi.Bir iki mac dısında iyi oyununu hatırlamıyorum.Mesela topu ben kaptırmıyayımda kim kaptırırsa kaptırsın diye olduk olmadık yerde hemde kotu pas kalitesi ile cavanda ya atıyor.Garibim cavanda topu defanstan cıkarmak icin sorumluluk alan tek adam.Sonra 50 topu kullanıp 5 tanesini kaybedince vooovvv cavanda cok top kaybediyor.

Yok eger son anda topu ayagından cıkaramayacaksa uzun soyle sen 30 ben 40 diyeyim metreye pas atmaya calısır.Daha o pası isabetli attıgını görmedim.

En sinir oldugum iki ozelliginden biri onde basmaya calısırken yerini kaybetmesi ve geri donememsi.Her mac en az 5 kere yapıyor bu hareketi.İkinci en sinir oldugum sey ise o boyle hicbir hava topunu alamaması ve rakiplerine hava topunda ustunluk kuramaması.

Bu adam 19-20 yasında olsa sabredelim derim.Ama bu kadar kabiliyetsiz bir adamın hala bu takımda oynaması baslı basına sacmalık.

Mustafa akbas yetenek olarak yumludan cok daha iyi ve yas itibariyle genc bir isim.

Kadroda tutulması gereken adam yumlu degil Akbas tır.
ancak bu kadar önyargılı olunabilirdi. önde basıp yerini kaybediyor dediğin özelliği en iyi özellik. defalarca pas arası yaptı. hem de bu ortasaha ile. sıkı bir takımımız olsa yapılacak presi tamamlayıcı hareket olur. ayrıca douglas da aynı şekilde oynuyor. ama öne çıktığında mutlaka çalım yiyor veya faul yapıyor.nasıl izledin merak ettim. douglas'in hataları orta saha yüzünden, yumlu'nun hataları kendinden.

kafa topu alamayan aykut. son dönemlerde iki korner golü yedik diye abartıldı. hava toplarını ziplamadan alacak boyu var zaten.elli tane kafa topu alır bir tane kaybeder. akılda o kalır.

topu cavanda'ya atıyor kısmına gelince, herhangi bir oyun başlatma düzeni yok. orta sahadan top almaya gelmiyorlar. topu cavanda'ya atıyor, o da basit oynayabilir geriye doğru. risk alıyormuş. orada risk alınmaz. çoğu topu kaybedecekse ne yapayım ben o riski? yumlu o hatayı yapmamak için yana oynuyor.çünkü boşta adam yok çoğu zaman. bu konuda özgüven eksikliği olduğu doğrudur.

talsuv61
13.05.2016, 09:23
Sadece genç oyuncuları merak ediyorum, onların hatırına maçı seyredeceğim. Ramazan da olsaydı

Dip.Ing.Mag.
13.05.2016, 09:33
eşi hamile olan başka futbolcumuz var mı? onlar baya gayretli oluyor gol atıp mesaj vermek için. şimdiye kadar en iyi hücum planımız bu. hatta hami'nin bu oyuncuları hücuma yakın oynattığı rivayet edilir.

dizilis 4-2-3-1

oyun stili - esleri hamile olanlar hücumda

:))

Doğukan Uçan
13.05.2016, 14:46
geldik beyler antalyadayız hava sıcak

Ahmet Aksu
13.05.2016, 15:07
...................esteban.....................

semih......mustafa.......salih....güray

abdulkadir....mehmet....okay....yusuf
(savaş)
..................yusuf yazıcı.................

.....................cardozo...................

defans(mustafa-salih) ne kadar korkutsa da en ideal kadro. yada salihin yerine okayı koyup aytaç ortasahada olabilir.

asilhamsi
13.05.2016, 15:34
ancak bu kadar önyargılı olunabilirdi. önde basıp yerini kaybediyor dediğin özelliği en iyi özellik. defalarca pas arası yaptı. hem de bu ortasaha ile. sıkı bir takımımız olsa yapılacak presi tamamlayıcı hareket olur. ayrıca douglas da aynı şekilde oynuyor. ama öne çıktığında mutlaka çalım yiyor veya faul yapıyor.nasıl izledin merak ettim. douglas'in hataları orta saha yüzünden, yumlu'nun hataları kendinden.

kafa topu alamayan aykut. son dönemlerde iki korner golü yedik diye abartıldı. hava toplarını ziplamadan alacak boyu var zaten.elli tane kafa topu alır bir tane kaybeder. akılda o kalır.

topu cavanda'ya atıyor kısmına gelince, herhangi bir oyun başlatma düzeni yok. orta sahadan top almaya gelmiyorlar. topu cavanda'ya atıyor, o da basit oynayabilir geriye doğru. risk alıyormuş. orada risk alınmaz. çoğu topu kaybedecekse ne yapayım ben o riski? yumlu o hatayı yapmamak için yana oynuyor.çünkü boşta adam yok çoğu zaman. bu konuda özgüven eksikliği olduğu doğrudur.

bu konuda anlaşmamız mümkün degil gibi gorunuyor.Sırf sen bu kadar savunuyorsun diye yumluyu cok daha dikkatli izliyorum maclarda.

1-Yumlunun cok temiz aldı su kafa topunu dedigi bir tane top hatırlamıyorum.
2-İleride bastıgı zaman sans bela 10 tane topun 2 sini alıyordur.Onun yuzunden surekli kanat oyuncuları adam kacırıyor gibi gorunuyor.
3-Uzun topu zaten beceremiyor,onu gectim yanındaki adama pas atarken topun siddetini ayarlayamıyor.

Neresinden tutsan elinde kalıyor.Sen diyorsanki bizim takıma cok bile o zaman sesim cıkmaz.Ama ben artık bu yasa gelmesine ragmen temel eksiklerini dahi tamamlayamamıs bir defans oyuncusuna tahammul edemiyorum.

serdar61
13.05.2016, 16:32
Umarım ayrılan yeri doldururuz,bu tür şeylerin genç futbolculara şimdiden daha fazla hırs yaptıracağını düşünüyorum.
Sırf şu maç için passolig çıkarttım direniyordum çıkartmayacağım diye ama bu sefer nedense Trabzonspor zaafına yenik düştüm.

Olur öyle zaaflar :)

Devran Saka
13.05.2016, 17:03
yine kanserlerden kanser beğeneceğimiz bir maç olmaz inşallah gençler oynayıp takımı çoştursunlar kendilerini göstersinler amin :)

Ozan Kara
13.05.2016, 17:08
Cumartesi diye biliyordum maçı şimdi duyunca sevindim :D

Doğan Keskin
13.05.2016, 17:10
Arkadaşlar ne kanseri ya yensek ne olur yenilsek ne olur boş verin.. :) maç olsun işte

zafer6161
13.05.2016, 17:12
bol gollü geçecek.iki takımda saldım çayıra mevlam KAYIRA HAVASINDA

ŞÖYLE 3.3 4.2 GİBİ SKOR BEKLİYORUM

slmn
13.05.2016, 17:12
İlk defa internet üzerinden yasal yoldan izleyecem bakalım Nutella'dan hediye :)

Faruk BERBER
13.05.2016, 17:30
bol gollü geçecek.iki takımda saldım çayıra mevlam KAYIRA HAVASINDA

ŞÖYLE 3.3 4.2 GİBİ SKOR BEKLİYORUM

Üst mü Kg mi :)

zafer6161
13.05.2016, 17:44
Üst mü Kg mi :)

9 korner üstü :D

MertcaN.K.*61
13.05.2016, 18:17
Gençlerin oyunu ve farklı galibiyetle ümitlenen Trabzonspor alınacak şok mağlubiyetle biz taraftarını şaşırtmaz diyorum.

chener
13.05.2016, 18:50
Antalya daki trabzonlular maça hazır.9196

Hakan
13.05.2016, 19:01
İlk 11:Esteban,Semih,22,Salih,Güray,Okay,Yazıcı,Savaş, Erdoğan,Mehmet,Oscar

Abdülkadir,Cafer ve Yağızcan yedeklerde

Yiğit Gayretli
13.05.2016, 19:02
İlk 11 ateş ediyor :)

DeAgLeMaNyAq
13.05.2016, 19:03
Beklenen kadro. İnşallah Abdulkadir'i izleyebiliriz.

Faruk BERBER
13.05.2016, 19:03
Allah'tan Eto'o yok :)

slmn
13.05.2016, 19:07
Yedekler: Yavuz-Aytaç-Melih-Yağızcan-Abdülkadir-Cafer-Beşir

Yağızcan-Abdülkadir-Cafer 3'lüsünü izleyebiliriz umarım.

Sibel
13.05.2016, 19:09
Yine Abduş yok.
Ya Sabır. Umarım çocuğu oyuna almayı o aklın keser!

Alper Beyazay
13.05.2016, 19:15
Yine Abduş yok.
Ya Sabır. Umarım çocuğu oyuna almayı o aklın keser!

Sırf şu serzenişin dursun diye Abduş oynasın istedim. :D

Sefaenes
13.05.2016, 19:16
Gençleri elestirenlere Fatih atık,sefa , musa , Salih,Douglas oyuncular müstahak

Ahmet Aksu
13.05.2016, 19:17
ideal kadro belki savaşın yerine abdulkadir denenebilirdi ama olsun ikinci yarı izleriz inşallah. ayrıca etonun olmaması sevindirici mustafa ve salihin etoyu tutması imkansızdı. gerçi mbilla yıda tutamazlarda :D

batuhanTs
13.05.2016, 19:23
Vayyy cardozo hami ne icti acaba

ccd6167
13.05.2016, 19:28
Bu gnçlerin yaşlarının bütüldüğünü düşüyorum. Aynısını kuzenime de yaptılar. Yetenek olarak orta seviyedeler bana göre. Fizik olarak da yeteneklerine göre yetersizler

Faruk BERBER
13.05.2016, 19:31
Bu gnçlerin yaşlarının bütüldüğünü düşüyorum. Aynısını kuzenime de yaptılar. Yetenek olarak orta seviyedeler bana göre. Fizik olarak da yeteneklerine göre yetersizler

Yetenek olarak orta seviye genç oyuncularla şampiyonluk yarışına dahil olmak isteyen düşünce yapısına da demek istediğiniz şeyler var mı ?

Sibel
13.05.2016, 19:38
Yetenek olarak orta seviye genç oyuncularla şampiyonluk yarışına dahil olmak isteyen düşünce yapısına da emek istediğiniz şeyler var mı ?

Cümleyi okuyana kadar canım çıktı Hocam. :)

Fatih Solmaz
13.05.2016, 19:40
eto'nun yokluğunda bakalım antalya ne kadar takım bizim olmadığımız kesinde :)

Faruk BERBER
13.05.2016, 19:42
Cümleyi okuyana kadar canım çıktı Hocam. :)

Pardon ya :)

ccd6167
13.05.2016, 19:49
Yetenek olarak orta seviye genç oyuncularla şampiyonluk yarışına dahil olmak isteyen düşünce yapısına da demek istediğiniz şeyler var mı ?

buyursun denesinler bakalım. Bence zaman kaybı olur. Abdulkaldire lafım yok. Fakat savaş melih en fazla zeki olur. Öyle üst düzey yetenek yok bana sorarsan. Mesela altyapıda bir orkun var mı yada irfan ?

kanterts
13.05.2016, 19:50
Ömer Sismanoglu aslinda Almanya ikinci Lig Oyuncusudur ancak bizi hic bos gecmez .

Bizi hic bos gecmeyen 9-10 Oyuncu vardi aklima ilk gelenler Bobo , Ömer Sismanoglu ve Traore .

yaranozlu
13.05.2016, 19:50
cardozo varsa gol yok arkadaşlar.

Hakan
13.05.2016, 19:56
Hami Hoca Ömer Şişmanoğlu'nu alıcı gözle izler artık :)

Alper Beyazay
Cardozo için izleyebilirim maçı..

Sefaenes
Suç gençlerde değil belirli yere kadar geldik den sonra gereken çalışmayı vermemek

Faruk BERBER
13.05.2016, 19:57
Suç gençlerde değil belirli yere kadar geldik den sonra gereken çalışmayı vermemek

Ne gibi ?

bahadır2561
13.05.2016, 19:59
Yumlu denen elemanı kim kaptan yaptıysa ve buna müsade eden kimse her maç kulaklarını çınlatıyorum

Ahmet Faruk
13.05.2016, 20:05
Yumlunun kafa gitti. Kornerde Okayı tutuyor. Bi capsi çıkar İnşallah 😃

cewat
13.05.2016, 20:06
Penaltıydı Okay'ın pozisyonu bence ilk kornerde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A.Ali Karanis
13.05.2016, 20:07
Cardozo'yu orta saha mı oynatsak? :) Onun attığı pasları en son 2011 sezonunda görmüştük,madem forvet olarak verim alamıyoruz.

Hakan
13.05.2016, 20:09
Ulan adam gidecek iki yılda bir tane pozisyon hazırlamadın yeteneksiz Yusuf

yaranozlu
13.05.2016, 20:09
yusufun yaptığı terbiyesizliğe bak arkadaş, cardozo dövse hakkı var.

RoyalEvil61
13.05.2016, 20:10
Cardozo'yu orta saha mı oynatsak? :) Onun attığı pasları en son 2011 sezonunda görmüştük,madem forvet olarak verim alamıyoruz.
tek dokunusla kanat oyunculari oyuna nasil dahil ediyo...
yaninda kaliteli adamlar olsa cok verimli olurdu

Sefaenes
13.05.2016, 20:10
Ne gibi ?

Belirli yere geldikleri zaman çalışıyorlar yada calistiramiyorlar genç milli oyuncular Alman takımını yemekten Almanlarda o takımda yıldız çıkıyor bizde ise oldukları yerde kaliyor bizimkiler az parayı gordumu şımarıyor artist hepsi oluyor misal barış

Sefaenes
13.05.2016, 20:11
Edit

artvints
13.05.2016, 20:13
biraz yumuşak kalıyoruz.savaş yerine ramazan olsa tam olurdu. cardozo da pres yapmayınca zorlanıyoruz.

Doğukan Uçan
yumlu :D

A.Ali Karanis
tek dokunusla kanat oyunculari oyuna nasil dahil ediyo...
yaninda kaliteli adamlar olsa cok verimli olurdu

Gerçekten öyle,hayal ediyorum da orta sahadan gelen pasa böyle duvar olup oyunu kanada açacak ve içeri geçecek,adam akıllı bir kanat oyuncusu içeri giren Cardozo'nun kafasına ortayı açacak ve biz de gol diye sevineceğiz..Hayal ediyorum dedim çünkü geldiğinden beri görmedik bu varyasyonu,Cardozo'nun kanada attığı top ya auta gitti ya bize atak olarak döndü :D

Gökhan Uzun
13.05.2016, 20:15
İzleyemiyorum takım nasıl

cewat
13.05.2016, 20:15
Oyun çok hızlı oynanıyor. Kondisyonu iyi olan kazanır gibi duruyor.

redbul
13.05.2016, 20:16
Bu savaş midir nedir çokmu aramış bizim çok şık giyinen hocsmiz

TS-Tiryaki
13.05.2016, 20:16
yusufa plaket bile verilmeden tekme vurulmali..

Joacivil
13.05.2016, 20:17
Yusufun çalım attıgını ölmeden görebilecekmiyim ?

çalım atamayan açık mı olur be

Hakan
13.05.2016, 20:17
Şu Yusuf'u sol beke çek bu kadar rezillik yeter

Berat Akçay
13.05.2016, 20:18
Maalesef yedik

redbul
Yedik

A.Ali Karanis
O kadar boş bırakırsan o kadar güzel yazarlar o golü..

Ufuk Turgut
gencler bence sımdılık ıyı gıdıyorlar

batuhanTs
biraz yumuşak kalıyoruz.savaş yerine ramazan olsa tam olurdu. cardozo da pres yapmayınca zorlanıyoruz.

Sizin cardozo yu elestirmekten baska isiniz yok mu ismail saral ve sen baska yok alin yusufunuzu yumlunuzu kendi mahalle takiminizi kurun aha yedik

artvints
salih bir haddini bil, kafana göre ileri top atıyorsun.

RoyalEvil61
Gerçekten öyle,hayal ediyorum da orta sahadan gelen pasa böyle duvar olup oyunu kanada açacak ve içeri geçecek,adam akıllı bir kanat oyuncusu içeri giren Cardozo'nun kafasına ortayı açacak ve biz de gol diye sevineceğiz..Hayal ediyorum dedim çünkü geldiğinden beri görmedik bu varyasyonu,Cardozo'nun kanada attığı top ya auta gitti ya bize atak olarak döndü :D
adamin yaninda sefa, yusuf ve erkan gibi cöpler var. i.haciosmanoglu 100de 100 sadistdir, baska aciklamasi yok bunun :)

Hakan
Yumlu geldi gol geldi...

OFLU
13.05.2016, 20:19
Gol salih dursun

Joacivil
13.05.2016, 20:19
Esteban napıo

yorumsuz6117
13.05.2016, 20:20
Salih'ten inciler..

yaranozlu
salih gibi adamı takıma alırsan bir de stopere koyarsan takımı yakar. bu hami hakikaten rezil bir adam çıktı. salih, cardozo, yusuf. bunların sözleşmesi bitiyor, nesine oynatıyorsun! külliyen zarar bir adam çıktı hami. ilk gelişinde de kötüydü ama bu kadar saçmalamamıştı, yazıklar olsun bir kez daha!

Ufuk Turgut
oyuncuya carpma varmı ??

kanterts
Ömerin gol atacagi belliydi .baska kimseyede gol atmasi mümkün degil . yumlu döndü basladi goller .

OFLU
13.05.2016, 20:21
Şunu takıma alan haminin..

Berat Akçay
Neyse ki Yusuf gibi ortaladı yoksa 2'yi atıyordu Antalya

artvints
Yumlu geldi gol geldi...

cardozo geldi gol yok.

Joacivil
oyuncuya carpma varmı ??
yok

hyasin61
Hami gıderken prens Salıh,ı yanında gotursun :)

cewat
Esteban neden o kadar açıkta duruyor kaleden?

A.Ali Karanis
Aynı noktadan yine yedik..

Yalnız Esteban sanki saha içi bilet almış gibi :D

Berat Akçay
Komedi

Full HD
Adamlar hic acimiyor ha.

D.Demir
13.05.2016, 20:22
Bizde Kaleci var mi? Kaleyi bos gordum de........(!!!!!!)

TS-Tiryaki
Nooluyo laaa

hyasin61
antalya hamı'yı ıkıncı defa gondermıs olcak :)

karaman6106
yok
ilaç var mı ilaç

Ufuk Turgut
oooo estaban mıctı resmen ..her gelen gol oluyor

Faruk BERBER
Özevlatlar ateş ediyor maşallah :D

Mert'
13.05.2016, 20:23
Ms1 hatta h1 bankoydu 1.70 den oynamayan aklımı ...

robinhood61
Oğlum şu Salihi al oyundan hami fark yicez

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Solmaz
kapattım.

Red Lake
Çok komik goller yiyoruz...

My
Ayda yılda bir maç izleyeyim dedim daha oturmamla 2 gol birden yedik.

MertcaN.K.*61
Gençlerin oyunu ve farklı galibiyetle ümitlenen Trabzonspor alınacak şok mağlubiyetle biz taraftarını şaşırtmaz diyorum.

Evet malesef şaşırmadık..

RoyalEvil61
mustafa güzel düstü ama

signal
35 metreden güzel goller yiyoruz

Ahmet Faruk
Alt yapıdan gelen oyuncular yetenekli ama nerde oynadıklarını bilmiyorlar. Yusuz Y. top sektirereke adam geçmeye çalışıyor. O top dönüp gol oluyor. Yani burası U17 değil ki.

Ama iyi olacaklar İnşallah.

Alper Beyazay
6 mı geliyor. :D

samway
13.05.2016, 20:24
3. Golude aynı sekılde yıcez yazın bı yere 5 tane yesek hami efendi anlamaz salih in orda oynayamayacagını

Ahmet Aksu
Salih ve mustafanin yedeklerde bile olmamasi gerektiginin kaniti ayrica yusuf erdogan yine beyinden yoksun cikmis.ayrica savas cok kotu abdulkadiri alsin ikinci yari ve mehmet ekici biraz daha bencil olsun aferim ona

Alika87
Salih resmen attırdı rakibe iki golü.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

DeAgLeMaNyAq
Rize maçı aldatmaca mıymış?

SametKumbasar
İlk golün benzeri.

ilelebeTS
Salih nasıl futbolcu olmuş hayret ediyorum.

halilaziz61
13.05.2016, 20:25
Yusuf yazıcıyı bir maçta havaya sokarsan pas atacağı yerde sacmalar laubali bir çalım dener ve gölü yersin.
Bu şımarıklıklar turk futbolcusunun kaderidir

kanterts
salih , yumlu , yusuf erdogan , semih karadeniz gibi zeki olmayan oyuncularla ayni anda cikarsan böyle olur . savasta simdilik fizik acidan yetersiz , cocuk napsin .

Faruk BERBER
Rize maçı aldatmaca mıymış?

Onun aldatmaca olduğu o kadar belliydi ki, burada ısrarla Yusuf Yazıcı'lı kadrolar yazıldı önümüzdeki seneye dair.

Ufuk Turgut
bune yaa ekicinin yaptıgı haınlıge bak

MertcaN.K.*61
Evet Ekici de erken tatil rezervasyonunu yaptı sarı kartla

yaranozlu
ya bu okaydan da ortasaha olmaz, savunmadasın avantajlı sensin, bassana adama, bırakıyor önünü boş, adam ya adam kaçırıyor, ya da şut çekiyor ikisi de tehlike. kalabalık olan biziz, bassana adama, en kötü çalım yersin ki o bile kardır. böyle salak salak bakarak yersin, ama sende değil suç, hoca yok ki başında, nerde taktik özürlü adam var bize gelir.

robinhood61
Abi Güray da mal çıktı Allah kahretmesin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

El Cordobes
13.05.2016, 20:26
biri salihe görevlerinden birinin rakibin şut çekmesini engellemek olduğunu hatırlatmalı.

bu arada ekici o kartı bilerek görmediyse ben de birşey bilmiyorum.

kanterts
yusuf kafasini kaldirip cardozoyu görse öne gececektik . simdide bunu kacirdi bravo sana .

cewat
Kaleci dahil geri 4'lü de tek iyi olan oyuncu Semih Karadeniz.

Helal olsun sana Yusuf E. bu kaçar mı ya?

Hakan
13.05.2016, 20:27
Yusuf 2 golü yedi afiyet olsun

halilaziz61
Maç en kötü berabere biter bizim acimizdan

ESER
Esteban napıo

Futbol miyobu galiba kendisi.
Yakini kurtariyor ,uzaktan geleni affetmiyor aliyor..

atomania
Nasil böyle vurdutuyorlar. Hali sahada bile adam böyle bos alan birakip vurdutmazlar.

redbul
bu maç bize acı gerçekleri gösterdi bu iş semihle savaşla 2 yusufla olmaz şu kadrodan seneye birtek ekici olur nokta

MertcaN.K.*61
13.05.2016, 20:28
Bizim ortasahayı kör topal adam bile çok rahat geçer halde.. maçı izliyorsanız fark edeceksiniz bunun oyuncularla bireysel olarak bir alakası yok bu tamamen bir taktik faciası. Adamların 4 orta saha çakılı durup alannkapatıyor hami hala izliyor. .

Berat Akçay
13.05.2016, 20:28
Neyse artık Hami lafı duymayız

karaman6106
13.05.2016, 20:29
ilaçlama var mı

Ahmet Faruk
13.05.2016, 20:29
Hakem sıkıntılı. Bunun neresi kart?

Ahmet Aksu
13.05.2016, 20:30
Savas tam bir hayal kirikligi gecen macta etkisizdi bu mactada ortasahamiz komple kotu etkisiz gecen haftaki maca dondu mac ama biz rize olduk

artvints
hakem görmediğin şeyi görmüş gibi yapıyorsun.

Dip.Ing.Mag.
Şu salih kazmasını hayatında yaptığı ve yapcağı tek olumlu harekettir o kırmızı kart olayı

RoyalEvil61
bunun neresi sari?

Dip.Ing.Mag.
13.05.2016, 20:31
Ligin en dirençsiz takımı net biziz

artvints
cardozo da paslandı tabi.

MertcaN.K.*61
Şu gençlere desen ki uşaklar okul bahçesinde oynar gibi halı sahada oynar gibi oynayacaksınız deseler büyük ihtimal daha iyi oynarlar..

Ogün'
Muazzam pas.At şunu Cardozo ya

Ahmet Faruk
Gol olsa çokzel olucaktı be.

nuri45
bi tekikci dahami yolda acaba

eksikbirşey
Captain yumlu ve yıldızımız cardozo

eşref81
Helal cardozo

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dip.Ing.Mag.
Cardoooo kaçırdııı o da artık atamıyor takım top yekün mallaştı

redbul
13.05.2016, 20:32
Neyse artık Hami lafı duymayız
öyle deme kardeş öz evlatlar üzülür ayrıca unutmayalım juventus fatihi olur kendileri yenen gol 4 atılan 0 ama ne hikmetse juventus fatihi

Doğukan Uçan
golcü yok arkadaş golcü.

Ufuk Turgut
Asil hayal kirikligi bu mac icin esteban

Dip.Ing.Mag.
Sanırım yine penaltımız güme gitti

kanterts
TRabzonspor Yönetimi herzaman romantik düsünür saban trabzonlu kalsin , Salihin heykeli dikilmeli kalsin .....
yok böyle birsey Trabzonspor icin yetersiz olan gidecek yoksa basari gelmez . Cardozoda efsane top dagitiyor , sut stilide güzeldi .

My
Anom Cardo yedekte küflenmiş ya :)

yorumsuz6117
13.05.2016, 20:33
Cardozo gerçekten bitmiş şu pozisyonda ortaya çıktı.. Bildiğimiz Cardozo bunu kaçıracak adam değil..

artvints
penaltı kırmızı kart.

redbul
Helal cardozo

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kardeş zaten cardozo 5 haftadır tatilde çok görmemek lazım

batugol
13.05.2016, 20:34
Bıraktım izlemeyi
Kısmetse seneye heyecan dolu top oynamaya çalışan bir takım izleriz

Ogün YAZICI
yalnız antalya'nın savunması felç.2011'deki selçuk ve burak'ı koy trabzona en az 5 atmıştık şimdiye kadar.ileriye şişirdiğin her top pozisyon tehlikesi.böyle bir takıma ancak hami'nin takımı gol atamazdı

Hakan
Pozisyonu görmüyor daha artiste bak :) Bunlari şımartan da suç