PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon Dışındaki TS Club'lar Kapatıldı

Sayfa : [1] 2 3

Atalay
05.12.2006, 11:10
Ligde bu sezon oldukça kötü bir performans sergileyen ve üst üste aldıgı kötü sonuçlarla küme düşme hattına kadar gerileyen Trabzonsporda YÖNETİM şok bir karara imza attı!! Trabzonspor yönetim kurulu,aldıgı kararla bordo mavi kulübün lisanslı ürünlerinin satıldıgı TS clup magazalarının trabzon şubesi hariç tüm şubelerinin kapatılacagını açıkladı!!kaynak...hürriyet... .......Evet yönetimin son içraatı hayırlı olsun...!!!

Emre B.
05.12.2006, 11:12
Bu kadarda olmaz be.Kulübü batırmaya çaılışıyolar.Biz yırtınıyoruz daha fazla açılsın diye.Adamlar hepsini kapatıyo.Bir an önce bunlardan kurtulmamız lazım

saglam
05.12.2006, 11:12
Burası Trabzonspor AŞ. mi? Albayrak Holding mi? Böyle bir karar alınamaz..

Burçak
05.12.2006, 11:13
ayıptır bee. bune demek şimdi. daha çok mağaza açmamız gereken yerde bunlar mağazaları kapatıyolar he?. artık geçek anlamda sabote edildiğimizi düşünüyorum. fenerbahçeli birisi olsa bukadar zarar veremezdi heralde bize. :confused: takımı sıradan bi klüp yapmak için ellerinden geleni yapıyolar yaa. bunasıl iştir. biri çıkıp dur desin yaa. acı çekiyoruz be

corleone
05.12.2006, 11:14
yönetemezsen kapatmak zorunda kalırsın, bu kadar basit, koskoca Trabzonspor'un lisanslı ürün mağazalarını bakkal dükkanı gibi yönetmeye çalıştılar, 4 senedir bir tane tasarım bir tane yenilik yok, bir bere çıkardılar bin kişi istedi tekrar üretemediler varsın kapatsınlar, işe yaramayan mağazayı ne yapayım ben...

İslam Sezer
05.12.2006, 11:14
bu haber doğru olamaz,eğer doğru ise bu yönetimin Trabzonsporu batırmak için kasten geldiğine ben de inanmaya başlarım ki bu teoriye başlangıçta hadi canım olur mu öyle şey diyordum.yönetim seni kim yönetecek,yapamıyorsan kapatma, sadece git evet git artık....

Naim
05.12.2006, 11:15
Cevahir Mağzasını kapatmayacaklarını yanlız işletmesinin Başka bir işletmeciye devir edilebileceğini söylüyorlar
İstanbulda ki tüm Şirket Çalışanlarının işine son verdiler

Ahh Atay başkan ahhh
Yaptığın kurumsallaşma çabalarının değerini bilemedik
yaptığın 2 yanlış harekete seni kurban ettik
Bize müstehak bunlar

Serap
05.12.2006, 11:17
yuh...:eek:

Temel Küçükhüseyin
05.12.2006, 11:19
Yönetimin çapı, bilgisi ve güvenilirliği bitmiştir. 30.000 kişinin Başbakanı açılışta yuhalamasının intikamı çooook kötü alınıyor. Hepimiz malesef aldandık.

frango
05.12.2006, 11:19
bende buna inanmak istemiyorum hayret bişey insanlar neden bindiği dalı keserler
naim haklısın atay başkanın kıymeyini bilemedik biz

Atalay
05.12.2006, 11:21
geldiklerinden beri kurumsallaşma ve profesyonelleşme alanında bir önçeki yönetimin yapmış oldugu ne kadar dogru proje ve atılım varsa hepsini sabote edip yok ettiler!!!! allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın...yuh be bu kadarmı olur...köy bakkalı zihniyetli mütahitler....

volkanferhan
bukadarda olmaz yaaa. resmen klübü çökertmeye çalışıyorlar.

AKSOY_61
bu ne ya
ne yapıyo bunlar anlamış değilim

Burçak
05.12.2006, 11:23
yönetemezsen kapatmak zorunda kalırsın, bu kadar basit, koskoca Trabzonspor'un lisanslı ürün mağazalarını bakkal dükkanı gibi yönetmeye çalıştılar, 4 senedir bir tane tasarım bir tane yenilik yok, bir bere çıkardılar bin kişi istedi tekrar üretemediler varsın kapatsınlar, işe yaramayan mağazayı ne yapayım ben...
bütün bunlarda suç ts club mağazasının mı yoksa o mağazayla ilgilenen sorumluların mı. bu mağazalarla ilgilenen yöneticiler her kimse asıl onların çekip gitmesi lazım. bukadar işbilmezlik olamaz ya.

Geçtiğimiz Şubat ayında Marmaristeydim. kapalı çarşısının içinde bi spor mağazası vardı. ve gs store ,fenerium, bjk store ,nike adı altında ürün satışı yapıyordu. neden biz yokuz diye düşünürken vitrinde bizim formamızı gördüm. almayı düşündüğüm ts club idman şortunu burdan alayım bari dedim. ama sadece forma vardı bize ait. baya bi sohbet ettik mağaza sahibiyle. neden ts club yok diye sordum. bana söylediği kimseyle temas kuramadıkları. zamanında dedi buraya Trabzonspordan (adını unuttuğum birilerini söyledi) yönetici geldi dedi. ama ne yazıkki gidiş o gidiş. ne ürün yolladılar nede başka bişi. adamın söyledikleri aynen bunlar. yani bu mağazalarla ilgilenen yok .
söylediğine göre marmariste bile çok sayıda Trabzonspor ürünlerini arayan soran varmış. ama ne yazıkki ulaşamıyolar istedikleri ürünlere.

bordobluex
05.12.2006, 11:24
Bu çok üzücü. Adım başı Fenerium olan istanbulda bir mağazamı yaşatamadık mı. Yönetim yaşatmak yerine öldürüyor :(

TSelif
05.12.2006, 11:25
Yönetim aciz kaldığı konulara bir yenisini daha ekledi işte...diyecek bişey yol ....

sismolog61
05.12.2006, 11:26
adamların ne yapmak istedikleri belli kulubun kapısına kilit vurmak

BA-ŞA-RA-MA-YA-CAK-SI-NIZ

biz buna müsade etmeyeceğiz YETER ARTIK

UğuR
05.12.2006, 11:26
Yazık çok yazık.bu klübe yazık bu şehire yazık TRABZON sporuma yazık.Biz ancak kurumsallaşma ile düzlüğe çıkabilecek iken kurumsallaşmanın organlarından olan TS Club leri kapat.Bu yapılanlar gerçekten komplo olabilir mi.Zarar ediyor ise kara geçirmenin yollarını ara.Bu nasıl düşünce öyleyse Trabzon Spor da 22 senedir şampiyon olamıyor.Klüpte zarar da Klüpe de kilit vur o zaman.Anlaşılır değil.:confused:

Cengiz Çubukcu
05.12.2006, 11:32
yazıyı okuyunca beynimden vurulmuşa döndüm...bu yönetimin iyiden iyiye takımı sabote etmek için görev başına geldiğine inanmaya başladım...

ozturk
05.12.2006, 11:32
ya bie ne oluyor anlayan var mı???

stichus
05.12.2006, 11:33
arkadaşlar..
lütfen artık her seferinde aynı şeyleri hatırlatmak zorunda kalmayalım ama yahu.. haberi bir anlayın, açıklamayı bir dinleyin.. olayı bilen bilmeyen birbiri ardına takılıp yüklenmesin.. sapla saman çoğu zaman karışıyor..
takımın kötü durumu ve yönetimin başarısızlığı yaptıkları doğruları görmenize engel olmasın!
ts clup dediğiniz şey diğer pek çok 'şey' gibi trabzon şehrindeki bazı kıt beyinli arkadaşalrımızın kendilerini kurnaz alemi sersem sanmalarının projeleridir.
bu noktalardan ciddi zararlar edilmektedir..
eskiden adidasta çalışırmış da bilmem neymiş bir doğan ertuğrul beyin vurdumduymazlığına ben şahsen istanbulda tanık oldum.
sayın başkana hemen kapatılmalı diye rapor verdim bu ts cluplar için!
lütfen sevinelim..
geç kaldığımız üç ay boyunca da hep zarar hep zarar bir kurum olmuştur.
barcelona da şöyle bir sistem var, alıp getirelim yeri değil trabzon!
akıllı davranalım!
şirinevlerdeki ofis ve çalışanların maaşları ile araçların aylık gideri dahi size yeter!
bu geç kalmış karar, alınan en doğru kararlardandır!
vesselam!

Badaloğlu
05.12.2006, 11:34
Cevahir Mağzasını kapatmayacaklarını yanlız işletmesinin Başka bir işletmeciye devir edilebileceğini söylüyorlar

Ahh Atay başkan ahhh
Bize müstehak bunlar

Trabzonspor'un başarısız sonuçlarından sonra Cevahir mağazasını kim devren alır?Bunun anlamı nedir Naim biliyormusun?Bu işi beceremedik,devrediyoruz...

Bir tane aklı başında adam çıkıpta en azından şu Cevahirdeki mağazanın mülkünü almak için neden çeşitli yolları denemiyor?O mağaza kulübün olsa en azından prestij açısından olumlu bir görüntü sergilerdik...Ahmet Ağaoğlu, bir gecede Trabzonspor formasının itibarını artırmak için 3 kız kardeşin yardım amaçlı ihaleye çıkan formalarından daha fazla vermesindeki amaç nedir?Ahmet Ağaoğlunun parayamı reklamama ihtiyacı var?

Birileri bu kulübün başarısız saha sonuçlarına rağmen yardım gecelerinde itibar peşinde koşarken, bize yapılan muameleye bakın!...

Aslında hakları var kardeşim, bizim gibi bir kulübe ne lazım ts club!Zaten doğru dürüst ne ürün üretebiliyorlar ne de pazarlıyorlar.İstanbuldaki maçlarda da zaten gelir tırttt kamyonu, herkes alacağını alır masrafta etmeyuk boylece,mazut parasına işi kurtarırız.Kira derdide yok...Ülen iyiki şu tırrrttt kamyonun Nuhoğlu hediye etti kulube,mazaallah bu tıırrrt kamyonumuzda olmasaydı herhalde 302 model bir mercedes otobüs kiralayıp mağaza gibi donatıp diyar diyar gezerduk...

La bunlara 10 numara bu gömlek büyük geldi...

sismolog61
05.12.2006, 11:35
arkadaşlar..
lütfen artık her seferinde aynı şeyleri hatırlatmak zorunda kalmayalım ama yahu.. haberi bir anlayın, açıklamayı bir dinleyin.. olayı bilen bilmeyen birbiri ardına takılıp yüklenmesin.. sapla saman çoğu zaman karışıyor..
takımın kötü durumu ve yönetimin başarısızlığı yaptıkları doğruları görmenize engel olmasın!
ts clup dediğiniz şey diğer pek çok 'şey' gibi trabzon şehrindeki bazı kıt beyinli arkadaşalrımızın kendilerini kurnaz alemi sersem sanmalarının projeleridir.
eskiden adidasta çalışırmış da bilmem neymiş bir doğan ertuğrul beyin vurdumduymazlığına ben şahsen istanbulda tanık oldum.
lütfen sevinelim..
akıllı davranalım!
şirinevlerdeki ofis ve çalışanların maaşları ile araçların aylık gideri dahi size yeter!
vesselam!

tabi zatende 20 trilyon borçta bu yuzden olmuştu değilmi??

saglam
05.12.2006, 11:35
arkadaşlar..
lütfen sevinelim..
akıllı davranalım!
vesselam!

Marka olmak nedir bilirmisiniz?
Ya sıradanlaşmak?
Biz şimdi marka mı olduk sıradanlaştık mı?
Başka sorum yok!

Şentürk
05.12.2006, 11:36
Bu da ne demek oluyor!:mad: haber kesin doğru mu?

corleone
05.12.2006, 11:36
bütün bunlarda suç ts club mağazasının mı yoksa o mağazayla ilgilenen sorumluların mı. bu mağazalarla ilgilenen yöneticiler her kimse asıl onların çekip gitmesi lazım. bukadar işbilmezlik olamaz ya.

mesajımı yanlış anladın herhalde, dolaylı yoldan eleştirdiğim yöneticilerdi zaten... sanki köydeki bakkalını kapatıyorsun, kime sordun da karar verdin, beceremiyorsan bırak git, kapatmak ne demek? transferini falanını filanını bilmem ama yönetim bu hamlesi ile tamamen iflas etmiştir...

stichus
05.12.2006, 11:37
ts clup zarar ediyorsa kar ettirmenin yollarını arayın demek, et balık kurumu zarar ediyorsa kar ettirin demekle aynı şeydir..
veya uzay bilimleri araç gereçleri mağazaları açalım ve onları kar ettirmek için uğraşalım demek de aynı şeydir..
trabzon tekstille yoğrulmuş, bu alanda söz sahibi bir şehir değildir..
tasarım uzmanlarının cirit attığı bir şehir de değildir..
trabzonspor camiası moda ile anılır diye bir genel geçer kaide de yok..
bu alanda eğer formanı puma yapıyorsa senin yapacağın tek şey dandik top ve dandik spor ayakkabıcıyla yapılmış beş yıllık kazık anlaşmalara la havle çekip sistemi kapatmaktır..
allah aşkına makul olalım!
herhangibirimizin böyle bir ticari işletmesi olsa, geçen günlere ağlar kapatırdı.
tahminen söylemiyorum!

Burçak
05.12.2006, 11:37
@stichus
Trabzon dışındaki mağazalarda çalışanların yada orda kullanılan arabaların falan masrafları kulübe ait değil bildiğim kadarıyla. mesela ankarada atakulede kapatılan ts club mağazasını işleten kişi yad kişiler kulüp çalışanı değildi diye biliyorum. şahıs ts club açmak için gerekli şartları yerine getirebiliyorsa açıp işletiyor. öyle değil mi ? bunun zararını kulüp nasıl çekiyor yani?

Şuayip Aydın
05.12.2006, 11:38
ayıptır bee. bune demek şimdi. daha çok mağaza açmamız gereken yerde bunlar mağazaları kapatıyolar he?. artık geçek anlamda sabote edildiğimizi düşünüyorum. fenerbahçeli birisi olsa bukadar zarar veremezdi heralde bize. :confused: takımı sıradan bi klüp yapmak için ellerinden geleni yapıyolar yaa. bunasıl iştir. biri çıkıp dur desin yaa. acı çekiyoruz be

Abi bu ne ya biz bursa acılsın diye bakıyoz onlar hepsini kapatıyo olur mu bole adiiiii xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx siz kendizi ne zanediyosunuz be yeter artık burdan butun bmn uyelerine sesleniyorum yetmezmi artık bunların yaptıgı artık yürüs yapma zamanı gelmedimi ya bu yonetimin ankara macı cıkmaması lazım arkadaslar elimizden ne geliyo yapalım bu yonetimi degiştirmek icin ne geliyosa yapalım ama yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrr arrrtıkkkkkkk bu kadardarrr gidin kendinizi xxxx bariii
bu takımın siz cekdiggi yeeter be ya artık ..............!!!
:ts::tr::atki::ts2:

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Kardeş, önce forum kurallarını bir oku, sonra ne yapacaksak yaparız...

sismolog61
05.12.2006, 11:40
@stichus
kardeş bakıyorumda halen daha yönetime toz kondurmamaya devam ediyorsun ortada bukadar başarı varken!!!!!!
not:her alanda

corleone
05.12.2006, 11:40
@stichus
Trabzon dışındaki mağazalarda çalışanların yada orda kullanılan arabaların falan masrafları kulübe ait değil bildiğim kadarıyla. mesela ankarada atakulede kapatılan ts club mağazasını işleten kişi yad kişiler kulüp çalışanı değildi diye biliyorum. şahıs ts club açmak için gerekli şartları yerine getirebiliyorsa açıp işletiyor. öyle değil mi ? bunun zararını kulüp nasıl çekiyor yani?
aynen dediğin gibi, kişi kendisi açıp işletiyor, ama belli yerlerdeki mağazaları klübün kendisi işletiyor, örneğin bahçelievlerdeki mağaza şahıs malıydı, günlük 1 milyar cirom var demişti bana, şimdilik yeterli değil demişti, sonradan ne oldu bilmiyorum 6 aydır trabzondayım...

corleone
05.12.2006, 11:42
trabzon tekstille yoğrulmuş, bu alanda söz sahibi bir şehir değildir..

güldürme Allah aşkına, istanbulda tekstil alanında faaliyet gösteren, söz sahibi işadamlarından haberin yok herhal...

ErayAkyüz
05.12.2006, 11:42
:ts: bravo www.trabzonspor.com.tr adlı sözde sanal magazada kapanmıs durumda helal sana baskan boyle devam et sampiyon trabzon

stichus
05.12.2006, 11:43
esip gürlemek değil ki çözüm!
neden anlamak istemiyorsunuz?
kar ettirmek mümkün değil diyorum.. adamlar gelirlerini garanti altına almışlar diyorum.. biri gidip ayakkabı şirketi kurmuş diğeri şapka üretiyor diyorum.. anlaşmalar var diyorum..
eskiden buraları kurup yönetenler kulübü zarara uğratmışlar diyorum.. devamında ciddi sıkıntılar var diyorum..
adam sene başında çubuklu formadan basmadan evvel turuncu ve diğer iki renkten ikiyüzbin basmış diyorum..maçlarda bedava dağıtalım dediğimizde başkanın kabul etmediğini söylüyorum..
derinlemesine inceledim diyorum..
sen bana marka bilinci kurumsallaşma diyorsun..
ayıp ama!

macka61
05.12.2006, 11:44
bu kdar xxxxxx olmaz albyrak xxxxx git bu kulüpten trabzon sevdalısıymış xxxxx stad yapacam yıldız alacam dedim hiç bir şey yapmadın bırak onu kulübe gelir getiren mağazalarıda kapatıyorsun xxxxxx bir yürüyüş yapmak farz oldu bmn yöneticileri bir organizasyon yapsınlar yakında artık biz ligdende çekiliriz

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
Fikir ve düşüncelerinizi forum kuralları çerçevesinde dile getirmeniz gerektiğini size hatırlatmak zorundayım...

Naim
05.12.2006, 11:45
Trabzonspor Ticari Şirketlerde Büyük Hisseleri Olan Kamuya Yararlı Dernek Statüsünde bir dernektir

Trabzonspor için Maddi gelir önemlidir Şirketlerinin kar etmeside bir o kadar önemlidir
Yanlız
Trabzonspor Sadece Kar amaçlı bir kurum olmadığı sadece Trabzona sıkışık bir Taraftar ve üye kitlesine sahip olmadığı da bilinmelidir
Kurumlar heleki Trabzonspor gibi üye ve Taraftar porfili olan şirketler için çoğu zaman Prestij Kardan Çok daha önemli bir olgudur.

Trabzonsporun hiç bir iştirakinin zarar etmesini vede bu zararın Trabzonspor üzerine kalmasını hiç birimiz istemeyiz. ama Zarardan ziyade Trabzonsporu bir fındık kabuğuna sıkıştırılmasını daha büyük şiddetle red ederiz.

Trabzonspor eğer TS clublerden zarar ediyorsa bunun sebebini mağzalarının olmasın da değil mağzalarında satacak mal getirtmemesinde,3-10 paralık danışman bozuntularına milyon dolarlık ticari sözleşme yaptırmasına,beş para etmez malların Mağzalarda müşterilere gagalanmaya çalışmasına ,Trabzonspor Futbol takımının değerinin yitirilmesine engel olmalıdır.

Trabzonsporun Maddi durumunun 60 trilyona yakın borca ulaşmasında Ts club mağzalarının miktari nedir öğrenmek isteriz
Trabzonsporun Ekonomik durumunu çok düşünenler 4 haftalık bir hocaya verilen 1.2 milyon doların,200 bin dolarlık adama verilen 1 milyon euronun,45 dakika top oynamış futbolculara ödenen 100 binlerce doların peşine düşüp bunların müsebbiblerinden bu zararların tahsiline baksın.

Bıraksın yönetim Trabzonspor vizyonunun lansmanı için senede 200-300 milyar zarar etsin.

bununla beraber koskoca milyon dolarlık bir şirketin ticari ürünleri mağzasının kapatılıp kapatılmasının raporunuda bir doktora hazırlatmasıda yönetimin nasıl bir aymazlık nasıl bir iş bilmezlik nasıl bir adam kayırmacılık içinde olduğunun en büyük kanıtıdır.

Atalay
05.12.2006, 11:45
arkadaşlar..
lütfen sevinelim..
akıllı davranalım!
vesselam!

zihniyete bak zihniyete!! kapat en kolayı bu... şimdi benim işyerim var bazen çok iyi iş yapar bazen hatalarımızdan dolayı iş yapmaz o zaman ben ekmek teknemi hemen kapatayım!! babamın dedemin kemikleri sızlasın o kadar emek o kadar çaba boşa gitsin...!! niyemi??bir dangalak orayı yönetemedigi için...!!hani milli egitim bakanının bir sözü vardı şu okullar olmasa ben ne güzel bu bakanlıgı yönetirim diye!!!seninki o misal.....!!!!

sismolog61
05.12.2006, 11:47
Trabzonspor Ticari Şirketlerde Büyük Hisseleri Olan Kamuya Yararlı Dernek Statüsünde bir dernektir

Trabzonspor için Maddi gelir önemlidir Şirketlerinin kar etmeside bir o kadar önemlidir
Yanlız
Trabzonspor Sadece Kar amaçlı bir kurum olmadığı sadece Trabzona sıkışık bir Taraftar ve üye kitlesine sahip olmadığı da bilinmelidir
Kurumlar heleki Trabzonspor gibi üye ve Taraftar porfili olan şirketler için çoğu zaman Prestij Kardan Çok daha önemli bir olgudur.

Trabzonsporun hiç bir iştirakinin zarar etmesini vede bu zararın Trabzonspor üzerine kalmasını hiç birimiz istemeyiz. ama Zarardan ziyade Trabzonsporu bir fındık kabuğuna sıkıştırılmasını daha büyük şiddetle red ederiz.

Trabzonspor eğer TS clublerden zarar ediyorsa bunun sebebini mağzalarının olmasın da değil mağzalarında satacak mal getirtmemesinde,3-10 paralık danışman bozuntularına milyon dolarlık ticari sözleşme yaptırmasına,beş para etmez malların Mağzalarda müşterilere gagalanmaya çalışmasına ,Trabzonspor Futbol takımının değerinin yitirilmesine engel olmalıdır.

Trabzonsporun Maddi durumunun 60 trilyona yakın borca ulaşmasında Ts club mağzalarının miktari nedir öğrenmek isteriz
Trabzonsporun Ekonomik durumunu çok düşünenler 4 haftalık bir hocaya verilen 1.2 milyon doların,200 bin dolarlık adama verilen 1 milyon euronun,45 dakika top oynamış futbolculara ödenen 100 binlerce doların peşine düşüp bunların müsebbiblerinden bu zararların tahsiline baksın.

Bıraksın yönetim Trabzonspor vizyonunun lansmanı için senede 200-300 milyar zarar etsin.

bununla beraber koskoca milyon dolarlık bir şirketin ticari ürünleri mağzasının kapatılıp kapatılmasının raporunuda bir doktora hazırlatmasıda yönetimin nasıl bir aymazlık nasıl bir iş bilmezlik nasıl bir adam kayırmacılık içinde olduğunun en büyük kanıtıdır.

ne gzüelde açıklamışsın içimizden geçenleri

poetricus
05.12.2006, 11:48
Eğer bu haber doğruysa yakında Trabzonspor'u da kapatırlar!
Yöneticilerimiz acaba kendi iş yerlerine, şirketlerine böyle bir şeyi reva görürler miydi?

Yorumsuz!

stichus
05.12.2006, 11:51
:)
insan bilmeyince uyduruyor demek ki..
size kızmıyorum..
şu kadar doğru bir haberi dahi sızdırılmadan taraftarına düzgün iletemeyen yöneticilere kızıyorum..
siz haklısınız..
ama şunu da bilin..
dünyanın en beceriksiz adamlarını tsclup diye bir oluşumun başına getirmişler..
(bahçelievler battı sanırım) şahısların kar etmeleri neredeyse imkansız!
tamamı dandik malezmelerden pahalı formalar, ayakkabılar..
ben tüm ürün yelpazesini tek tek kıyaslamalı raporlarla değerlendirdim..
cevahir arkadaşımdır.. neden bizim dukkanın neredeyse tamamen dışarıda fenerinkinin en güzel yerde olduğunu sordum..
iki forma getirtti.. biri fener forması.. yüzüncü yıl.. biri bizimki.. kutsallığını ileri sürmezseniz paspas! ikisi de sıkı durun.. aynı para!
elbette trabzon forması alacağına fener forması alır insanlar demiyorum..
söylemek istediğim bu iki takım taraftarının gelir durumu bizim aleyhimizeyken neden daha ucuz ve daha güzel değil bizim forma?
değil işte..
neden?
böyle..
lütfen tüm bilançoları edinir misiniz..
efendim bazı kalemlerde stoklar problem olmuş..
neden?
bilmiyoruz..
kim biliyor?
doğan ertuğrul bey..
hadi canım, hadi güzelim, kapatma dükkanın önünü..
yerim ts club ını da, ertuğrulunu da!
siz rahat olun..
adam gibi marka olunmazsa böyle zarar olur..
zararın da neresinden dönsen kardır!

p.s. ben doktor değilim..
bana rapor hazırlatılmış da değil.. kendim ilgilendim.. bana rapor hazırlatılsa üç ay beklenmezdi.. kulüpte resmi görevim yok.. o şirketten maaş alanlar kulübün önünde çamaşırlarına kadar soyunmalıdırlar bana göre..
siz öyle söylediniz diye öyle olmaz bu işler arkadaşlar..
görmemekte ısrar ettiğiniz şey şudur: kulüpten nemalanmaya çalışan gruplar var.. onların hortumu kesilmiştir.. ts clup bir imaj çalışması değildir.. bir ticari şirkettir.. dernek değildir.. kar etmek zorundadır.. kar etmek zorundadır..
yaklaşımınız çok basit..
bu saflığınıza imrenmemek elde değil..
aslan trabzon, trabzonun forması yeter, ölenler oldu bu formaya, zarar etsin bırak namımız yürüsün, o zaman uğraş da kar etsin.. kapatmak en kolayı!
bir tek ben anlamıyorum demek ki.. bir ben bilmiyorum trabzonlu nasıl olunur..
bir bana bulaşmadı şu sevda..
bir ben ağlayamadım gitti demek ki..

Burçak
05.12.2006, 11:53
ya şimdi öyle bişe ki albayrak artık ağzıyla kuş tutsa inanın hiç bi inandırıcılığı yok benim gözümde. bide iş bilen birileri olsanız puma formalarını zamanında ürettirip yazın satışa çıkarırdınız. bu işten anlamadığınızın en basit örneği. yazın bütün gurbetçiler yana yana yeni formalarımızı beklediler almak için. ama ne yazıkki beceripte mağazaya getirtemediler puma formaları. puma firması formamızı yetiştirememiş bilmem ne beni bağlamaz. aylar vardı arada. becerip yaptıracaklardı. hatta falan zamanda çıkacak dediler ertelendi. eylül dediler ertelendi.
ya hangi birini söyleyesinki.

Bütün bu olumsuzlukları yazacağına şunu sormak gerekli.
Albayrak başkan olduktan sonra hangi olumlu işi yaptı ????

bordoylamavi
05.12.2006, 11:53
http://img218.imageshack.us/img218/8112/20061205115042qb6.jpg
işte trabzonspor.com.tr yi açınca aynen bu çıkıyor

kuzey_lee
05.12.2006, 11:54
arkadaşlar..
lütfen sevinelim..
akıllı davranalım!
vesselam!

albayrak'ı 7 gün 24 saat savunan insandan (adam diycem de kaba tabir olacak demiyorum) bundan daha basit bir açıklama beklenemezdi zaten.marka olmak,büyük olmak ve kurumsallaşmak ne deek anlayamayacak insanlara tutup da trabzonsporun bir marka değeri vardır kardeşim,normal şekilde yönetildiğinde bu tür bölümlerden asla zarar etmezsin açıklamasını yapmak gereksiz olacak..

yönetememe başarısını gösteren yönetim kurulunun aldığı çok güzel bir karar.sakın nasıl kara geçirileceği düşünülmesin,kar etmiyor mu?kapat gitsin...

albayrak ve onun yalakaları ve yandaşlarının küçük zihniyetleriyle trabzonspor bu durumdan asla ve kata daha iyi durumda olamazdı zaten..

hem albayrak hem de yalakaları yandaşları kına yaksınlar

corleone
05.12.2006, 11:54
stichus, problemleri güzel yazmışsın da, çözüm önerilerini de bir görsek, kapatmak deme sakın, o cevabı ilkokul çağındaki herkesten alabiliriz...

Nytre
05.12.2006, 11:56
hiç bir kimse ts clubların neden kapatıldığına bir anlam veremez.. cunku anlamlı bir şey değil bu yapılan.. ne demek kardeşim ts clubu kapatmak?
şimdi bir ceza kesilecekse taraftara mı kesiliyor? taraftarın uğradığı trabzonsporu kokladığı sevdasını bir nebze giderdiği ts clublar mı suçlu? ve bu ts clublara giden taraftar mı suçlu oluyor? ya da her şey ticari kaygı mı? zarar göstermemek için kapatalım olayı mı? eğer bu bile yapılıyorsa çok yazık... yöneticilik adına SIFIRSIN albayrak yönetimi... bu yönetimi yönetmek için bir yönetim seçilmeli çünkü bunlar ne kendilerini ne de koskaca kulübü yönetemiyorlar...
gazetede okudum sinirlerim tepeme çıktı... bu kadar duyarsızlık bu kadar vurdumduymazlık ve bu kadar sorumsuzluk olmaz!.. olamaz!... bu yönetim kendinden nefret ettirmek için herşeyi yapmaya mecbur mu?

tsclublar trabzonsporun trabzon dışındaki kaleleridir trabzonspor taraftarı ile kurduğu bir köprüdür.. sen bunları hiç bir şekilde kapatamazsın.. dünyanın neresinde görülmüştür böyle bir şey. bu durum kulübü küçültmekten başka bir şey değildir ama albayrakta bunu istiyor büyük bir ihtimalle...

evet.. trabzonsporu bile kapatıp gitmeye razı görünüyorlar.. bunlar TRABZONSPORLU OLAMAZ!...

Atalay
05.12.2006, 11:59
insan bilmeyince uyduruyor demek ki..
size kızmıyorum..
şu kadar doğru bir haberi dahi sızdırılmadan taraftarına düzgün iletemeyen yöneticilere kızıyorum..
siz haklısınız..
ama şunu da bilin..
dünyanın en beceriksiz adamlarını tsclup diye bir oluşumun başına getirmişler..
(bahçelievler battı sanırım) şahısların kar etmeleri neredeyse imkansız!
tamamı dandik malezmelerden pahalı formalar, ayakkabılar..
ben tüm ürün yelpazesini tek tek kıyaslamalı raporlarla değerlendirdim..
cevahir arkadaşımdır.. neden bizim dukkanın neredeyse tamamen dışarıda fenerinkinin en güzel yerde olduğunu sordum..
iki forma getirtti.. biri fener forması.. yüzüncü yıl.. biri bizimki.. kutsallığını ileri sürmezseniz paspas! ikisi de sıkı durun.. aynı para!
elbette trabzon forması alacağına fener forması alır insanlar demiyorum..
söylemek istediğim bu iki takım taraftarının gelir durumu bizim aleyhimizeyken neden daha ucuz ve daha güzel değil bizim forma?
değil işte..
neden?
böyle..
lütfen tüm bilançoları edinir misiniz..
efendim bazı kalemlerde stoklar problem olmuş..
neden?
bilmiyoruz..
kim biliyor?
doğan ertuğrul bey..
hadi canım, hadi güzelim, kapatma dükkanın önünü..
yerim ts club ını da, ertuğrulunu da!
siz rahat olun..
adam gibi marka olunmazsa böyle zarar olur..
zararın da neresinden dönsen kardır!

yani güzel kardeşim sen ne anlatıyorsun!!yani orda bir hata bir aksaklık varsa..!! sen bu yönetime geleli bir sene olmuş şirketin pazarlama müdürü yokmu bu şirketin kulüp müdürü yokmu bu şirketin bilmemne müdürü yokmu..??tabiki yok!! sen geldin geleli ne kadar profesyonel yönetici varsa hepsini kapının önüne yıgarsan!!ancak yapılan yanlışlıkları bir sene sonra anlarsın o zamanda bakkal mantıgınla kapatma mantıgına gidersin...!!burda bizlere masal anlatma bende tekstil sektöründeyim...bugün trabzonspor ürün konusunda markasını satmaya kalksın binlerce alıcı çıkar!!!sevgilerimle

Nytre
05.12.2006, 11:59
taraftar bir gün öyle bir ayağa kalkarki bu yönetimdeki insanlar trabzonu ebediyen trabzonu terk etmek zorunda kalır.. ya da delinin biri çıkar trabzonspor aşkıyla bu adamlardan birini vurursa hiç bir yerde suçlu aramasınlar çünkü yaptıkları şeyler delice...

bordoylamavi
05.12.2006, 12:00
dünyanın parasını verdik terliğinden formasına kravatına kadar. nereye gitti bu paralar yazık ya. 5 milyon etmeyecek kravata 20 milyon verdim zamanında o kadar uyduruk bi malzemeyle yapılmış ki yine de official üründür dedik aldık. acaip karla satıldı bütün ürünler kimin cebine girdi bu paralar da şimdi dükkanı zarar etti diye kapatıyorlar. ondan sonra da Trabzonlu lisanssız ürün kullanmasın diyolar.

sismolog61
05.12.2006, 12:01
evet.. trabzonsporu bile kapatıp gitmeye razı görünüyorlar.. bunlar TRABZONSPORLU OLAMAZ!...

ben inanmıyorum zaten içinde biraz olsun Trabzonspor luluk duygusu olabilen birisi bana göre bunu yapamaz Trabzonspora gönül veren kardeşlerimizi bundan mahrum edemez her nekadar zarar etmiş olduğu söylensede

saglam
esip gürlemek değil ki çözüm!
neden anlamak istemiyorsunuz?
kar ettirmek mümkün değil diyorum.. adamlar gelirlerini garanti altına almışlar diyorum.. biri gidip ayakkabı şirketi kurmuş diğeri şapka üretiyor diyorum.. anlaşmalar var diyorum..
eskiden buraları kurup yönetenler kulübü zarara uğratmışlar diyorum.. devamında ciddi sıkıntılar var diyorum..
adam sene başında çubuklu formadan basmadan evvel turuncu ve diğer iki renkten ikiyüzbin basmış diyorum..maçlarda bedava dağıtalım dediğimizde başkanın kabul etmediğini söylüyorum..
derinlemesine inceledim diyorum..
sen bana marka bilinci kurumsallaşma diyorsun..
ayıp ama!

Yani, Önümüzdeki sezon TSClub formayla sahaya çıkmamız anlaşmaya dahil değil ama TsClub'ın kaç tane forma basacağı anlaşma kapsamında... Lütfen, komik değil mi bu? Eğer önceden bir anlaşma yapıldıysa ve siz de PUMA'ya geçmeye karar verdiyseniz zaten önceki anlaşmanın taraflarını mustarip etmiş oluyorsunuz. Son bir yıl içerisinde yönetim eski anlaşmaları revize edemez miydi? Masaya oturdunuz mu?

Atay Başkan 100.bin üye kampanyası için o kadar uğraştı, 10 yıl boyunca bu kampanya sürecekti ne oldu? Saygıdeğer başkanımızın politikası sonucu "VİZYONSUZ KİŞİLER" elinde kulübümüz hem sportif hem de ticari anlamda çöküş yaşıyor.

kuzey_lee
stichus, problemleri güzel yazmışsın da, çözüm önerilerini de bir görsek, kapatmak deme sakın, o cevabı ilkokul çağındaki herkesten alabiliriz...

ilkokul çağı mı?eniscim birinci sınıfa giden kardeşime haksızlık yaptığını düşünüyorum

bordox
05.12.2006, 12:05
Anladığım kadarıyla birileri 5 senelik anlaşmalarla gelirlerini sağlama almışlar ve bu şekilde kalitesiz malları Trabzonspor'a kakalamışlar.Bu malları 5 sene boyunca almak zorundayız.Satamasakta bu malların yerine başka mal sokamıyoruz Ts Clublara.Dolayısıyla kapatılıp yeni bir isim adında açılacaklar.Öyle ya bu kadar Trabzonspor'lu bir anda yok olacak değil.
Stichus,doğru anlamış mıyım?Cevaplarsan sevinirim.

corleone
05.12.2006, 12:06
ilkokul çağı mı?eniscim birinci sınıfa giden kardeşime haksızlık yaptığını düşünüyorum

özür dilerim fatih, tekrar düzeltiyim, kapatmak cevabını aklı selim, siyahla beyazı ayırt edebilecek her insan verebilir, ben, Trabzonspor yöneticisiyim diye her gün televizyonlara çıkıp trip atanların beynin sadece konuşmak değil aynı zamanda sorunlara çözüm bulmak, pazarlamak, iyileştirmek gibi günümüzün olmazsa olmaz faaliyetlerinde de kullanıldığını göstermelerini istiyorum, yoksa günümüz yönetiminden çok şey mi istiyorum?

stichus
05.12.2006, 12:07
size bu kararın detaylı açıklaması ve yeni durum izah edilecektir..
içiniz rahat olsun..
trabzon markası ve imajı bu dandik ürünlerle olmaz.. o yapıdan da kaliteli ürünü ucuza çıkaramazsınız.. bir çözüm var ve uygulanacaktır.. endişelenmeyin..
acayip bir dünya bu dünya..
taşları bağlamışlar..
doğruları dahi anlatamaz savunamaz hale getirdi ya bizi..
birbirimizi kırmamıza değecek bir şey yok arkadaşlar..
bu şirket batmadan kapatılmıştır..
üç ay boyunca da herkesten fikir alınmıştır..
alel acele alınmış bir karar değildir..
bunu söylemek istiyorum..
bana hakaret etmemeye gösterdiğiniz özene ve çabaya da şapka çıkarıyorum bu arada!

murat
05.12.2006, 12:09
içiniz rahat olsun..
trabzon markası ve imajı bu dandik ürünlerle olmaz.. o yapıdan da kaliteli ürünü ucuza çıkaramazsınız.. bir çözüm var ve uygulanacaktır.. endişelenmeyin..
taşları bağlamışlar..
bana hakaret etmemeye gösterdiğiniz özene ve çabaya da şapka çıkarıyorum bu arada!

Sevgile Stichus

Herseye maddi acidan bakilmaz! Bu haber tum Trabzonsporlulari kucuk dusurucu bir haberdir... nedemek TS Clubleri kapatiyoruz ? ayiptir be! bunun savunulacak hicbir yonu yok!

dr.muhsin
05.12.2006, 12:10
içiniz rahat olsun..
taşları bağlamışlar..

Sana hakaret eden yok sadece çözümsüzlük çözüm değil madem zarar ediyo bunun altından çıkış olamaz mıydı? Bi kere imajımız yerle bir oldu hala anlamıyomusun?? Zarar etmiştir kar etmiyodur tamam ama birşeyi kapatmadan önce acaba nerde hata ediyoz diye düşünür insan. Rezil olduk rezilll...

bordoylamavi
05.12.2006, 12:11
içiniz rahat olsun..
taşları bağlamışlar..

acaba buradaki 15 bin taraftardan ve diğer binlerce taraftardan hangisinin fikri alınmıştır. 3 ay boyunca da millete dandik mallar satılmaya devam edilmiştir haber verilmeden ne satsak kardır mantığıyla öyle mi. çok ama çok tutarsız her şey.

Badaloğlu
05.12.2006, 12:12
La bu ts clubları bana versinler 6 ayda kara geçirmezsem adam değilim...Beş kuruşta para istemiyorum...Ne demek para kazanmıyor!Millet kalitesiz olduğu halde bu ürünleri alıyordu buna rağmen bu ürünü pazarlayamayan yöneticilere yazıklar olsun...Kalitesiz mal üretiliyorsa kalitesini artırırsın ama milletin derdi isimlerle uğraşmak...O gitsin, bu gitsin...
Şimdi yüksek sesle düşünüyorum, bu yönetim geleli neredeyse 1 yıl olacak.Neden bu ts clubları kapatmak için bugünleri bekledi?Öyle ya bunza zamandır ts clublar karmı ediyor?zararmı ediyor?hepsini incelemiştirler.

Takım kötü olduğundan, maç kazanamıyor bahanesi ile bir taşla iki kuş vurma derdinemi düştüler? Zaten takım perişan millet gidipte ts clublardan bir üründe almaz, zarardayız mantığını insanların bilinç altına enjekte etme derdindelermi?

zky_ts
05.12.2006, 12:14
Bu kadar da olmaz yani ne yaptıklarının farkında değiller sanırım...milleti iyice geriyo bunlar yaa...

tekhece
05.12.2006, 12:15
[QUOTE=isots1978;557084]bu haber doğru olamaz,eğer doğru ise bu yönetimin Trabzonsporu batırmak için kasten geldiğine ben de inanmaya başlarım

ben çoktan inanmaya basladim bile sevgili dostum:mad:

saglam
La bu ts clubları bana versinler 6 ayda kara geçirmezsem adam değilim...Beş kuruşta para istemiyorum...Ne demek para kazanmıyor!Millet kalitesiz olduğu halde bu ürünleri alıyordu buna rağmen bu ürünü pazarlayamayan yöneticilere yazıklar olsun...Kalitesiz mal üretiliyorsa kalitesini artırırsın ama milletin derdi isimlerle uğraşmak...O gitsin, bu gitsin...
Şimdi yüksek sesle düşünüyorum, bu yönetim geleli neredeyse 1 yıl olacak.Neden bu ts clubları kapatmak için bugünleri bekledi?Öyle ya bunza zamandır ts clublar karmı ediyor?zararmı ediyor?hepsini incelemiştirler.

Takım kötü olduğundan, maç kazanamıyor bahanesi ile bir taşla iki kuş vurma derdinemi düştüler? Zaten takım perişan millet gidipte ts clublardan bir üründe almaz, zarardayız mantığını insanların bilinç altına enjekte etme derdindelermi?

Aklımdan kötü senaryolar geçiyor ama... Hayırlısıyla şu kongreden seçim kararı çıksa da kurtulsak, kucaktan kucağa düşmeden...

kuzey_lee
okulları kapatın maarifi çok iyi idare ederim mi demişti bi bakan?

farkı yok..kapatın ulaaaan..

forumu da kapatın stadı da kapatın

Murat Altun
05.12.2006, 12:17
kapatmasınlar birini bakkala çevirsinler başına nuri geçsin ötekini manav yada kasap yapsınlar onuda ziya işletsin böylece belki klube birazcık olsun faydaları olur:))

ayrıca kar edemiyorlşarsa yada yanlışları düzeltemiyorlarsa bu onalrın beceriksizliği hiçbirşeyi beceremiyorssunuz yönetim olarak nuri ve tayfası daha ne duruyorsun ee hadi artık gidin artık lütfen:)

buarada takımda çok kötü gidiyor zarar ediyor futbol takımınıda kapat nasılsa senin zihniyetin bu :))

yaa bırak git artık herşey ortada beceremiyorsun haa belkide komplo teorielri doğru seni trabzonun başına bela ol diye gönderdiler ve bu görevini çok iyi yapıyorsun sırada ne var takımın amblemini ampul yada kanarya yapmakmı renkleri sarı alcivert filan yapmakmı yada azizeye satmakmı ee artık bundan başka da yapabileceğin kötülük kalmadııııııııı

nuri ziya nıda al gitttttttttttttttt

stichus
05.12.2006, 12:18
ben imajımızın yerle bir olduğunu düşünmüyorum..
istanbul takımlarını yöntem olarak taklit edebilirsiniz.. ancak kaliteyi korumak zorundasınız.. aksi takdirde camianız dandik ürünlere dünyanın parasını öder.. siz de deponuzdaki dandik mallarla kalakalırsınız..
bakılmıştır, edilmiştir.. başka çıkış yolu bulunamamıştır..
bu kadar yüzeysel değerlendirmeyin lütfen, derinlemesine tartışılmış ve üç aydır bekletilen bir kararı konuşmaktayız..
herkese güzel bir gün dilerim.
sevgiyle,

TSelif
05.12.2006, 12:20
okulları kapatın maarifi çok iyi idare ederim mi demişti bi bakan?

farkı yok..kapatın ulaaaan..

forumu da kapatın stadı da kapatın

Kulübüde kapatsınlar ...Yok etsinler TRABZONSPOR u....:mad:

saglam
05.12.2006, 12:21
Trabzonspor AŞ.nin kapısına ne zaman kilit vurulacak?

Nasılsa 7 haftadır ne maddi, ne manevi bir fayda sağlamıyor?

Bunu kaç ay boyunca planladınız?

Naim
05.12.2006, 12:23
istanbul takımlarını yöntem olarak taklit edebilirsiniz.. ancak kaliteyi korumak zorundasınız.. aksi takdirde camianız dandik ürünlere dünyanın parasını öder.. siz de deponuzdaki dandik mallarla kalakalırsınız..
bu kadar yüzeysel değerlendirmeyin lütfen, derinlemesine tartışılmış ve üç aydır bekletilen bir kararı konuşmaktayız..
sevgiyle,

3 aydır Düzeltme yolunda bir çaba sarfetmeyip
Ölsün diye bekleyen yönetimin büyük bir kıyağı

Allah aşkına Arkadaşlar daha ne bekliyoruz
Saha sonuçları belki bir yere kadar tahammül edilebilirdi düzeltilebilirdi
ama bu hareketler artık yönetimin tamamiyle vizyonun bu takımı küçük hale getirip yönetme çabası olduğu nasıl anlaşılmıyor

Allah aşkın artık Susmayın!!

murat
05.12.2006, 12:23
sevgiyle,

Dandikse mal daha iyisini yapin kardesim, bakan kim ? eden kim ? bu takimi yoneten kisilerle ayni kisilerse biz bu insanlara inanmiyoruz kardesim... acilen cekip gitmeleri lazim....

kuzey_lee
05.12.2006, 12:24
trabzonspor hisseleri düşüşte..
kapatalım sportif a.ş'yi,kağıtlarımızı da indirelim tahtadan dimi :) :)

şu kulupte şu anda 1 kişi var..o da olmasa daha da rezil olmuştuk ama neyse

Atalay
05.12.2006, 12:25
arkadaşlar hafta sonu hep beraber ts club cevahire gidip eylem koyalım kapattırmayalım haydi arkadaşlar uyumayın!!!!

Naim
05.12.2006, 12:26
arkadaşlar hafta sonu hep beraber ts club cevahire gidip eylem koyalım kapattırmayalım haydi arkadaşlar uyumayın!!!!

Sonuna kadar Destekliyorum Gökhan abi
anlasın siyaset topaçları
Sahipsiz Değil lan Trabzonspor

Atalay
05.12.2006, 12:29
burdan organizasyondan sorumlu admin arkadaşlara sesleniyorum!!lütfen bir saat ve zaman belirleyin hep beraber cevahirde tepki koyalım!!!

dr.muhsin
05.12.2006, 12:33
sevgiyle,

Gözünü seveyim şampiyonluk sözünü, stat projesini geçtik tek isteğimiz 1 tane galibiyet. Bu durumdayken bir de TSclup mağazalarının kapandığını duysa millet Trabzonspor bitti der zaten diyolar. İmajımız yerle bir oldu işte kapanacak olsa ki hep karşıyım en azından zamanı değildi. Sadece saha skorlarıyla değil her yönümüzle dibe vuruyoruz!!!

TSunami
05.12.2006, 12:34
Sevgile Stichus

Herseye maddi acidan bakilmaz! Bu haber tum Trabzonsporlulari kucuk dusurucu bir haberdir... nedemek TS Clubleri kapatiyoruz ? ayiptir be! bunun savunulacak hicbir yonu yok!

maddi taraftan da bakabiliriz.
müşteriler alış-veriş yapacağız diyor, esnaf yok satmam kapatacağım diyor :eek:

Naim
05.12.2006, 12:36
,
Sen başkanın İmajını düşün Kotarmaya bakın
Yada
Alış Verişde ki Zevkinize bakın
bırakın Trabzonsporun İmajını biz düşünelim

a f s
05.12.2006, 12:41
Anladığım kadarıyla birileri 5 senelik anlaşmalarla gelirlerini sağlama almışlar ve bu şekilde kalitesiz malları Trabzonspor'a kakalamışlar.Bu malları 5 sene boyunca almak zorundayız.Satamasakta bu malların yerine başka mal sokamıyoruz Ts Clublara.Dolayısıyla kapatılıp yeni bir isim adında açılacaklar.Öyle ya bu kadar Trabzonspor'lu bir anda yok olacak değil.
Stichus,doğru anlamış mıyım?Cevaplarsan sevinirim.

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.
Kalitesiz, tasarımları kötü, olmayan ürünleri olan bir TS Clup yerine kurulacak yeni marka daha mantıklı geliyor.
Dünya devi İKEA bütün ürünlerini kendi üretmiyor ki tasarımlarını verip yaptırıyor.
Tasarım, ürün kalitesi, çeşitliliği olan yeni bir marka Trabzonspor'a hem para hem prestij kazandırır.
Bir de hazır elimiz değmişken bize yıllardır uğursuzluk getiren pumadan kurtulup formalarımızı yine Kappa yapsak.

selçukabi
05.12.2006, 12:42
TS Clublar zarar ediyormuş, batıyormuş...Zarar ettiren de batıran da sizsiniz sn.başkan ve yk üyeleri. Bu dükkanlar Atay Aktuğ döneminde de vardı satışları da fena değildi.Siz iktidara geldikten sonra hem Genel Müdüre yol gösterip hem de bu dükkanlarla ilgilenmeyince üstüne gelen başarısız sonuçlar olayı kopardı.Yani aşağıdan yukarıdan sağdan soldan arkadan önden nerden bakarsan bak suçlu ayağa kalk ve bir zahmet DEFOL....

metehan
05.12.2006, 12:47
Önce 100.000 üye, sonra da TS Club'lar. Yani saha sonuçlarından vazgeçtim, bari bu işleri halledebilseydiler. Öyle ya, yönetime gelen insanların hepsi ticaretle uğraşan, büyük paraları idare eden insanlar. Hepsinin şirketleri var ve bu şirketlere kar ettiriyorlar. Tamam futboldan anlamıyorlar, gidip yanlış transfer yapıyorlar, vs. Peki bu işleri nasıl oluyor da halledemiyorlar, anlamak mümkün değil. TS CLub'ların kapatılmasına arkadaşlar tepki gösteriyor, Stichus da ticari nedenleri öne sürerek bunun haklılığını anlatmaya çalışıyor. Ticari yönden haklı olabilir ama bunun yerine nasıl bir çözüm gelecek peki? "O çözüm var ve uygulanacak" diyor ama işte asıl sorun burada. İnsanların bu yönetime, bu anlamda bir güveni kalmadı. Pekçok taraftar, "TS CLublar kapatıldığı ile kalır, yerine de hiçbir şey yapılmaz" diye düşünüyordur ve haklılar da.

Başka bir takım, bu işi çok iyi beceriyor. Ha bizde onlar kadar potansiyel olmayabilir, ama sen de daha ufak çapta bir organizasyon yaparsın. Bunların hepsi, vizyon ve beceri işi. Bunlar yoksa ortaya da birşey çıkmaz. Bekleyelim bakalım, herhalde yönetimin de bu konuda söyleyecek birşeyi vardır. Umarım 100.000 üye kampanyası gibi, önce destekleyeceğiz deyip sonra vazgeçmezler.

GolaMTuRi
05.12.2006, 12:56
is bilmez yoneticilerin son icraati..benim anlamadigim bu tscluplar bakkal gibimi yonetiliyordu, zarar ediyorsada zarar etmemek icin baka cozum yollari bulursun..urun kalitesini artirirsin,fiyati asagiya cekersin, reklami daha iyi yaparsin...daha bir suru sey yazilabilir...yoksa kokunden tscluplari kapatmak pek akil kari degil...

stichus
05.12.2006, 12:57
satışların fena olmaması kar ettiği sonucu doğurmuyor maalesef..
reklamcı bir arkadaşım var..
tansaş a reklam yapıyorlar.. kırkıncı yılda kırk üründe yüzde kırk indirim diye bir reklam.. satışlar tavan yapıyor.. reklam ve halkla ilişkiler süper.. netice? netice planlanan satışın üç katı gerçekleşmiş.. planlanan zararın da üç katı tabii..
reklamcı kovuluyor.. işi süper yaptığı için..
sonra tansaş el değiştirdi..
olayları iyi değerlendirmek zorundayız..
zarar etmesi makul karşılanabilen kurumlar vardır.. artık yeter dedirten durumlar vardır..
ts club kapatılmalıydı.. kapatılmıştır..
alışverişten keyif almam ve başkanın hukukunu korumam farklı konulardır..
bana özel mesajla yalvarıp burada efelenenleri gördükçe de daha iyi anlıyorum kulübü batıran zihniyeti..
birbirimize daha anlayışlı olmak zorundayız..
bu yönetim gider..
sen bağırma.. ben yönetimde değilim.. bağırdıkça rahatsız oluyorum senden..
cevahirde bizim dukkanı bulamayanlardan eylem koymalarını da beklemiyorum..
naylon hayatlar!

saglam
05.12.2006, 12:58
sevgiyle,

TSClubların kar edemememe ya da yönetilememe sıkıntısı var, ticari bir kuruma TSClub'ların tüm haklarının kiralanmasını talep ediyorum, biliyorum ki kulübün itibarına sahip çıkan birileri olacaktır.

lazkerim
05.12.2006, 12:59
trabzonsporda yillardir kasitli yapilan yanlislar var. kesinlikle kasit diyorum. ben almanyada ikamet ediyorum ve hem ben, hemde cevremdeki trabzonsporlu arkadaslar resmi sitelerimizden yillardir siparisle hicbir ürün temin edemiyoruz. yönetime mail cektik, imza kampanyasi düzenledik, protesto ettik, almanyaya kampa gelen yöneticilere, görevlilere hatta gazeteci arkadaslara bunu bizzat kendim anlattim, fakat hicbir yanki getiremedik. böyle birsey görülmüsmü? gözümüzün önünde idam sehpasini kuruyorlar!

baskan denen ........... milyonlarca taraftarin en azindan üzülmesine ragmen cikipta bir demecte bulunmuyor. ....... kimseyi kaale almadan misyonunu tamamlamaya gidiyor. lütfen, bari taraftar olarak duyarsiz olmiyalim! trabzonsporda herkesin ayagina denk atmasi gerektigini gösterelim! biz sokak takimi degiliz! bizim sanimiz, serefimiz, tarihimiz var!

Gökhan Bozyiğit
05.12.2006, 13:01
Arkadaşlar geçenlerde Başkan Yardımcımız! Cemal Sağlam'ın bir röportajını okumuştum.
Hiç unutmam Röportajda demişti ki:

**"Kendi işlerime yeteri kadar zaman ayıramadığımdan Trabzonspor Ticari Ürünler'de ki görevimi bırakmak zorunda kaldım".**

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/hdevam.aspx?hid=153365&k=4

Düşünün bizim başkan yardımcımız böyle bir açıklama yaptı ve kimse'den tepki gelmedi. MADEM KENDİ İŞLERİNLE İLGİLENİP TRABZONSPOR İLE İLGİLENMEYECEKTİN NİYE YÖNETİME GİRDİN HEMDE BAŞKAN YARDIMCISI OLDUN.

İşte kendi işleriyle ne kadar ilgilendiğini'de siz görün.

http://www.vatanim.com.tr/root.vatan?exec=haberdetay&tarih=23.02.2006&Newsid=71808&Categoryid=7

kuzey_lee
05.12.2006, 13:07
tansaş a reklam yapıyorlar.. kırkıncı yılda kırk üründe yüzde kırk indirim diye bir reklam.. satışlar tavan yapıyor.. reklam ve halkla ilişkiler süper.. netice? netice planlanan satışın üç katı gerçekleşmiş.. planlanan zararın da üç katı tabii..
zarar etmesi makul karşılanabilen kurumlar vardır.. artık yeter dedirten durumlar vardır..
bana özel mesajla yalvarıp burada efelenenleri gördükçe de daha iyi anlıyorum kulübü batıran zihniyeti..
bu yönetim gider..
naylon hayatlar!

naylon ama onurlu gururlu hayatlar.şerefi olan hayatlar..

yalama yapmayan,sırf O diye birisini savunmayan insanlar.

haysiyetsiz xxxxx küçük beyinli,xxxxxx yoksunu insanları bu kulupte ama yönetici ama onların yardakçısı ama taraftar olarak gördükçe de ben anlıyorum neden bu durumda olduğumuzu..

küfrün adını günah koymasalar,forumda sadece 5 dakikalığına ceza verilmese küfre bak neler söylerdim ben..

trabzonspor küçülüyor.tepesindeki küçük düşünceli insan ve onun yalayıcıları tarafından küçültülüyor..

trabzonspor gidiyor..ayak izi dahi kalmadan gidiyor

Naim
05.12.2006, 13:08
bu yönetim gider..
naylon hayatlar!
Bu lafın Bana mı?

Travelair
05.12.2006, 13:09
İyi de kardeşim Albayrak yönetimi yeni mi geldi göreve? Bunca zaman neredeydi? Yöneticilerin olan bitenden haberi olmayacak, sonra zararlar gelince yönetim dışından birisi bunları araştırma zahmetinde bulunacak. Siz ne biçim yönetimsiniz be???????????? :mad::mad:

Hani derler ya devletin malı deniz, yemeyen.... Trabzonspor'da da aynı hesaplar dönüyor. Ben bu kulüpten nasıl bir çıkar elde ederim? Siyasete mi oynarım yoksa nasıl sağarım burayı? :eek:

Kardeşim onca zaman neredeydiniz de ilgilenmediniz bu kurumla? Neredeydiniz??????? Yönetici değilmiydiniz dün mü geldiniz????? :mad:

Stichus Marko paşa ne demiş bu okullar da olmasa çok iyi yönetirdim eğitim bakanlığını demiş öyle değil mi?

Peki o zaman o mantıkla şöyle bişey yapalım. Ben inceledim Trabzonspor'u yanlış oyuncular alınmış, bakıyorum feybe futbolcularına sonra Trabzonspor futbolcularına. Bizimkiler dandik? Üstelik sıkı durun aynı fiyata alınmış!!! :eek:

Evet arkadaşlar. Çok araştırdım hemen başkana rapor verdim kulübü kapatıyoruz. Üzülmeyin rahat olun bir yol var onu biliyorum yeni kulüp açacağız öyle yönetmesi daha kolay oluyor nedir onca mesele di mi??? :mad:

H.Emre
05.12.2006, 13:14
+borsadaki durumumuzda herhalde pek parlak değildir hadi borsadanda çekilelim.
+deplasmanlarda hep yeniliyoz zaten boşa uçak parası hadi deplasmanlarada gitmeyelim.

bu yönetimin art niyetli olduğundan zerre kadar şüphem kalmadı.
'RTE,Nurini de al git.'

Jade
05.12.2006, 13:15
trabzonsporda yillardir kasitli yapilan yanlislar var. kesinlikle kasit diyorum. ben almanyada ikamet ediyorum ve hem ben, hemde cevremdeki trabzonsporlu arkadaslar resmi sitelerimizden yillardir siparisle hicbir ürün temin edemiyoruz. yönetime mail cektik, imza kampanyasi düzenledik, protesto ettik, almanyaya kampa gelen yöneticilere, görevlilere hatta gazeteci arkadaslara bunu bizzat kendim anlattim, fakat hicbir yanki getiremedik. böyle birsey görülmüsmü? gözümüzün önünde idam sehpasini kuruyorlar!

baskan denen ........... milyonlarca taraftarin en azindan üzülmesine ragmen cikipta bir demecte bulunmuyor. ....... kimseyi kaale almadan misyonunu tamamlamaya gidiyor. lütfen, bari taraftar olarak duyarsiz olmiyalim! trabzonsporda herkesin ayagina denk atmasi gerektigini gösterelim! biz sokak takimi degiliz! bizim sanimiz, serefimiz, tarihimiz var!

Her sezon Trabzon'daki mağazada haftalarca forma beklemişliğim muhakkak olmuştur.. Beceriksizliğin bu kadar çemişkezek spor'da bile yoktur eminim..

Trabzon'daki arkadaşlar muhakkak bilir bu mağazayı asla boş göremezsiniz, hele sezon başında.. Ama bizimkilerin cevabı pazartesi gelecek, gelmedi haftaya kaldı, yok efendim belli değilmiş galiba... İşte bu taraftar Trabzon gibi bir yerde bile forma alma sıkıntısı çekiyor..ya kendi yoktur ya bedeni!!!

O yüzden hiç şaşırmadım yazdılarına arkadaşım. Elindeki taraftar enerjisini kullanamayan tek takımın Trabzonspor olduğunu düşünüyorum..

Atalay
05.12.2006, 13:18
bu yönetim gider..
naylon hayatlar!

bana bak güzel kardeşim burdaki insanların kafasını bozmak için özel olarak mı imal edildin!!şu yazdıklarına bir dikkat et istersen!!

Gürkan
05.12.2006, 13:19
dandik mallar ile anlasma yapan yonetım.
ts clubları yonetemeyen yonetım.
ts clubları kapatan yonetım.

Trabzonspor urunlerı almak ısteyen taraftar.
adam gıbı urun bulamayan taraftar.
iyi ürünler yapılsa onlarca alacak olan taraftar.

kapatın.7 maçtır kazanamayan takımda kapatın.

baska ısımle acalım.

belkı o zaman ust sıraya cıkarız.:mad:

Neyse...

Sağol RTE sağol Albayrak.

takımımı bu hale koydugunuz ıcın.

ts_fan
05.12.2006, 13:20
Sn. ''stichus'', artık bunları söylemek istiyorum.

Albayrak ve icraatları hakkındaki yazılarınızdan dolayı sizin iyi niyetli olduğunuzdan şüpheliydim, şu son olayla alakalı yaptığınız savunmalarınızdan sonra şüphe yerini kati bir düşünceye bıraktı.Hala Albayrak'ı ve icraatlarını savunarak burada neyi ispat etmeye çalışıyorsunuz?Bizde Albayrak başkan olduğunda ona destek olduk ama Trabzonspor'lular olarak; önceliğimiz, sevdamız Bordo Mavi renkler olduğu için yaptığı yanlışlardan sonra yanında olmadık, olamazdık, çünkü biz sadece Trabzonspor'luyuz, başkaca çıkarımız yok, TS bizim için ''karşılıksız bir sevda''

Siz neden hala yanlışı savunuyorsunuz, nereye kadar Albayrak'ı savunacaksınız?Bu korumaların kollamaların karşılığı, sadece kendisine yakın olduğunuz için vefa borcundan mıdır, nedir?

Gürkan
05.12.2006, 13:22
gerçek taraftar lisanslı ürün kullanır.BULABİLİRSE.

Fatih
05.12.2006, 13:23
bu ne şimdi büyük takım bölyle mi yapar.bu nasıl profesyonlellik bu nasıl yönetim kim dur dicek bunlara yeter artık

dr.muhsin
05.12.2006, 13:27

tebrikler kardeşim herşeyi tek cümleyle en güzel biçimde özetlemişsin bu cümleyi okuması gereken kişiye en iyi cevap buydu sanırım...

oflu_ömer
05.12.2006, 13:30
kimse kimseyi kandirmasin menfaatci olmayacagin her zaman yapici olacaksin yönedimin icin deki bazi kisilerin gitmesi gerekiyor huzurun saglanmasi icin :bir külüb de transferi yönedim yaparsa sonucuna da katlanmasi lazim ltf yanlislar dan ders alalim ve transfer döneminde transferi teknik katroya birakin (SAYIN BASKANIM ÖNCE AVLININ ÖNÜNÜ TEMIZLE HUZUR KENDILIGIN DEN GELECEGI KESIN HATIR ICIN YÖNEDIM DE KIMSE KALAMAZ BIRINCI GIDECEK KISI ( hasim sayitoglu

Fatih
05.12.2006, 13:31
daha nolsun imaj meselesi değl de gurur meselesi bence 16 maçta 16 puan

BOZOHAN
05.12.2006, 13:32
nasıl zarar ediyormuş anlamıyorum o kadar forma satıyorlar neyin zararını ediyorlar. puımayla anlaşıp sıkıntı çekeceğine neden ts clup giymedi takım bu sene yok kardeşim bunların işi değil bu

Lokman
05.12.2006, 13:34
ne yazayım derken yine sağolsun yalakanın biri hemde en önde gideni forumun tadını kaçırmış. Ben yalakalığın böylesine yalakalık bile demem............
Birde bu sitede sadece aldığım bir uyarıdan dolayı bir yöneticiyle özelde mesajlaştım onun dışında hiçbir düşüncemi özele yazmadım açık hepsi, ama bu zat ybired kalkmış bana özelde yalvaranlar diyor ya anlatıyor nasıl bir mal olduğunuda aynı zamanda. Bir düşüncemde belirtmiştim istanbulda yaşamak bizi bizanslaştırmasın diye işte bundan bahsetmiştim.

ts_fan
Büyük! başkan Albayrak, o kadar büyük ki icraatları ile Trabzonspor tarihine geçecek:mad:
Ne de olsa emir büyük!!! yerden.

Murat'
puaya olan kızgınlıklaRını herhalde ts cluplardan çıkardılar

Reha
05.12.2006, 13:37
ULAN SANA HELAL OLSUN...

Cengiz Çubukcu
05.12.2006, 13:37
üzüldüğümüz nokta bireysel olarak ne kadar emek versek de herşey boşa gidiyor, birinin yaptığını biri yıkıyor...ne demek kar etmiyordu kapattık...yazıklar olsun bunu yapanları lütfen deşifre edin sayın stichus ..kimmiş kendine menfaat sağlayan , iş bilmez bu kulübü bu kadar zarara sokan?

Özgür Öztürk
05.12.2006, 13:43
Yuhhhhh :eek:

İslam Sezer
05.12.2006, 13:44
Birde imaj denen bir olay var.eskiden peş peşe berabere kalsak ne oluyor hep takılıyorsunuz falan derlerdi, şimdi 7 haftadır rezil skorlara manevi olarak dayanmaya çalışırken sağlığımızı da korumaya çalışıyoruz.Veee duyda inanma,çözümsüz yönetim,hiç bir konuda ortak karar alamayan yönetim bir konuda anlaşmış.Tekerleği bulur gibi ilk defa bir çözüm buldu.Kar etmeyen TS clubları kapatmak.Medya da nasıl çıkacak bu haber,hiç düşündünüz mü?Skorlarlarla küme tehlikesi yaşayan Trabzonspor şirketlerini de kapatıyor.Yani iflas etmiş bir Trabzonspor imajını herkese göstermeye mi çalışıyor bu yönetim.Şimdi çok basit bir şey söylemek istiyorum.Diyelim ki bu karar doğrudur,alternatif kararlar vardır falan filan...Peki ya zamanlama? 3 aydır bu kararı almaya çalışan yönetim ancak mı Trabzonsporu bu hale getirebildi bu kararı almak için.3- 5 maç alsak yukarılara çıksak,Trabzonspor iyi yolda mesajları dosta düşmana verilirken alsaydınız ya bu kararı.Ama ilk mesajımda da belirttiğim gibi artık ben bu yönetimin iyi niyetinden şüphe duyuyorum.Üstelik AKP ye oy veren bir vatandaş olarak.Çünkü ben şucu bucu değil sadece TRABZONSPOR'luyum.

trapezus61
05.12.2006, 13:52
Artık protesto etme ve sokaklara dökülme zamanı. Başka lafa gerek yok. İlgili arkadaşlar en kısa zaman da her şehir için planlasınlar... Söz artık taraftarda...Nurinin devri bitmiştir...

Gamze
05.12.2006, 13:55
-başım ağrıyor
-uçuralım o zaman kelleni..ya Bismillaaahh...

:mad: :confused: :mad:

niye kelle uçuruyorsun...bir ağrı kesici yeterli olmaz mıydı????

Sevgi
05.12.2006, 14:01
Beceriksizler.
Evet kesinlikle art niyetlisiniz bu TS Clupları kapatma olayıda sizin ne olduğunuzu göstermiştir.Eğer Trabzospor gibi bir şirket zarar ediyorsa ve bunun çözümü kapatmaksa sizler art niyetlisiniz.Düşün yakamızdan.

Atalay
05.12.2006, 14:05
burdan organizasyondan sorumlu admin arkadaşlara sesleniyorum!!lütfen bir saat ve zaman belirleyin hep beraber cevahirde tepki koyalım!!!

admin arkadaşlardan uyanmalarını bekliyoruz...metin,ahmet,berat,tunga,kaya bir el atında etrafınızda birleşelim!!

Gamze
05.12.2006, 14:08
kar etmiyor...kazanamıyoruz..aman battık gitti kulübün paraları....amaaaan zaten çok taraftarımız da yok kii(!) almasalar ne olur!!takım da kötü zaten hiç almazlar uğraşmayalım vurun kilidi ulan!

yazıklar olsun size!!!

@stichus

saflığımla gurur duyuyorum!saf duygularından beslenmeyenlerin faaliyetleri ortadadır!!!nurinize benden selam olsun...!kapılara vurulacak kilitleri de siz temin edersiniz artık kulübümüze!maazallah kilide de para verir borçları tavana vurdurursunuz!!aman aman bi el atın şu işe...baya meraklısınız!

POYRAZ
05.12.2006, 14:18
Bu haberin dogruluk payinin ne oldugunu iyice biliyor muyuz arkadaslar? Sonucta Hürriyet gazetesi yazmis bu haberi.

metehan
05.12.2006, 14:22
bu yönetim gider..
naylon hayatlar!

Tamam, zarar eden şey kapatılır, ticaretin kuralıdır bu ama bahsettiğiniz alternatif ne olacak? TS ürünlerinin satışından vazgeçmemiştir herhalde yönetim. Sadece Internet üzerinden mi satılacak? Yoksa bu iş farklı bir zincir mi kurulacak? Sadece büyük mağazaların spor reyonlarında mı satılacak? Nasıl olacak? Eğer bunu da söylerseniz o zaman insanlar daha sağlıklı yorumlar yapabilir.

Mert M.
05.12.2006, 14:27
atay başkanı göndermek için kulis çalısması yapanlar düşünsün şahsen ben hiç üzülmedim

Gamze
05.12.2006, 14:28
duygusuzca,ruhsuzca yönetilen ticarethaneye döndük!!!ne diyim...

Sevgi
05.12.2006, 14:30
duygusuzca,ruhsuzca yönetilen ticarethaneye döndük!!!ne diyim...

Ticarethaneye dönemedik maalesef , ticaret yada TS menfaati düşünülseydi emin ol ki çözüm kesinlikle kapamak olmazdı ?Bahsedilen kurum Trabzonspor.

Oruç
05.12.2006, 14:31
Başkan Stad yapacak ya ne önemi var Ts Club'ların kapanmasının ?

Gamze
05.12.2006, 14:36
TS menfaatini düşünülmediği ortada...kangren olmadan kol kesiyoruz demek bunların ki!!ortada bir kangren var mıdır gerçekten??ya da varsa bu hale kim getirmiştir!??ticari kaygılarla yapılmış bir hareketmiş ya :mad: içlerinde biraz olsun TSluluk duygusu olsa uğraşır çabalar bir yolunu bulur yaşatırlar Tsclubları madem zarara ediyormuş!!!ama yok işte... :mad: :mad:

bir film vardı son dönemde çekilen!!adı Karhane!

...

zeki gursoy
05.12.2006, 14:39
bunları komplo teorileri olarak düşünmemek lazım ama az irdeleyelim:
başbakan seçimlerde bütün illeri sürklase ederken Trabzondan ki bence çok büyük bi etken- febe maçından sonra yapılan o açıklamalardan dolayı büyük oy kaybetti...
bugünkü milliyette ise... tayyip erdoğanın telkinleri ve isteği üzerine başkan olan albayrak.... diye başalayan bi yazı var..???
bu ne demektir? tayyip erdoğan niye albayarğın Tabzona başkan olmasını ister?
nedir niye? mevzuusu ne...çıkarı ne...
bunları düşününce insanın aklına " hadi canım sende " demekte geliyor ama diyemiyosun..
bak febe= şike olayları nasıl kapandı!!!
bizde olsa adamı idam edeceklerdi hatırlayın gökdeniz olayını...
bunların alayı çarkın içinde...

corleone
05.12.2006, 14:41
az önce bir haber aldım, Trabzondaki Ts club çalışanlarının biriyle yakın arkadaş olan bir abimden, olay kalitesiz ürün felan değil, olay tamamen Trabzonda çalışanların aldığı ücretlerle istanbuldakiler arasındaki uçurumdan, ve bu yüksek ücret alan Trabzonsporlu bile olmayan çalışanların tsclub'ları büyük ölçeklerde dolandırmasından, bu olayın da Trabzon merkezde çalışanlardan biri tarafından ortaya çıkarılması üzerine patlak vermiş durumda, birileri Trabzonspor'um üzerinden geçinmeye çalışıyor ama darbe yakındır, zarar etti kapattık tarzı komik açıklamalar artık yemiyor yönetim, haberin olsun...

bordox
05.12.2006, 14:46
başbakan seçimlerde bütün illeri sürklase ederken Trabzondan ki bence çok büyük bi etken- febe maçından sonra yapılan o açıklamalardan dolayı büyük oy kaybetti...
bugünkü milliyette ise... tayyip erdoğanın telkinleri ve isteği üzerine başkan olan albayrak.... diye başalayan bi yazı var..???
bunları düşününce insanın aklına " hadi canım sende " demekte geliyor ama diyemiyosun..

Bunun mantığını çözemedim açıkcası.Başbakan bize garez olsun diye bir adamını gönderip Trabzonspor'u batırıyor.Trabzon gibi Türkiye'nin bölgesel bir merkezini kaybediyor.
Ne için oy vermediler diye.Bundan sonra bu adam hiç mi seçime girmeyecek?Trabzonsporluların tümünü karşısına aldığında ise olay artık Trabzon olayı olmaktan öteye geçecek.
Albayrak önümüzdeki seçimde diyelim gitti.Bu işleri kim devam ettirecek.Sonra orda eski başkanımız Faruk Özak var.Böyle bir şeye izin verir mi?
Komplo teorisininde bir mantığı olur yani.

Takım başarısız olduğu için gözler kapalı,kulaklar duymaz oluyor.Her şey mantıklı geliyor sanırım.

sarman61
05.12.2006, 14:52
Burda yazılanları okudum. @Stichus birşeler açıklama çalışmış. Şahsen onun açıklamaları olmasaydı bende kızacaktım yönetime. Ama benim esas kızdığımı bu aldığın kararı neden taraftarına anlayıcağı şekilde açıklamadın. Yani bilgilendirme yapsaydı bu kadar sorun olmazdı kanaatimce.

Sonuçta zarar eden bir firma var. Vede bu firma açık olduğu sürece anlaşmalar devam edecek. Firmayı kapatarak zarardan kurtulmak istemiş yönetim bunu gayet normal karşılarım. Çünkü ben inanıyorum ki yeni bir düzenleme ile tekrardan faaliyete geçecektir. Bu kurum.

Bu arada bazı arkadaşlara şunu söylemek istiyorum. www.trabzonspor.com.tr sitesine girdiğimde sistem yenilemesi sebebinden ötürü 5 gün süreyle kapalıdır diyor. Ya bende bir sorun var okuduğumu yanlış anlıyorum yada diğer arkadaşlar okuduklarını yanlış anlıyor. Benim okuduğum siteyi yenileme çalışması var 5 gün sonra açılcaktır. Kapandı diye bir yazı göremedim.

Sevgi
05.12.2006, 14:56
az önce bir haber aldım, Trabzondaki Ts club çalışanlarının biriyle yakın arkadaş olan bir abimden, olay kalitesiz ürün felan değil, olay tamamen Trabzonda çalışanların aldığı ücretlerle istanbuldakiler arasındaki uçurumdan, ve bu yüksek ücret alan Trabzonsporlu bile olmayan çalışanların tsclub'ları büyük ölçeklerde dolandırmasından, bu olayın da Trabzon merkezde çalışanlardan biri tarafından ortaya çıkarılması üzerine patlak vermiş durumda, birileri Trabzonspor'um üzerinden geçinmeye çalışıyor ama darbe yakındır, zarar etti kapattık tarzı komik açıklamalar artık yemiyor yönetim, haberin olsun...

şirket birisi tarafından dolandırılıyorsa çözüm şirketi kapatmakmıdır dolandırıcı hakkında işlem yapmakmıdır ? Yoksa bu dolandırıcının birileriyle bağlantısı mı var :confused:

Gamze
05.12.2006, 14:58
bağlantısı yok bence dolandırıcı direkt O!!!kim mi????

...

sarman61
05.12.2006, 15:00

Sayın zöke bey. Siz milliyet gazetisini okuyorsunuz vede yazılanara inanıp gelip burada yazıyorsunuz. Bakınız. Kaynak olarak gösterdiğiniz gazete kaynak olarak değil soba tutuşturmak için kullanılacak bir gazete. Çünkü gazetenin tayyip erdoğana karşı düşmanlığı var. Bunu bu kadar kestiremedinizmi. Nitekim Fenerbahçe dediğiniz kurumun arkasında medya gücü var. Tabiki hemen olaylar kapanacak.

zeki gursoy
05.12.2006, 15:05
mantığını çözmek değil olay...
olay şu: başbakan tüm illeri nerdeyse tekbaşına alırken Trbzonda çok zorlandı, belediye dahil...bunu taraftarlar protesto etmişti öyle algılandı..değilmi?
febe li başbakan ve Trabzondan mağlup ayrılan başbakan albayarağı niye özellikle Trabzonun başına başkan yapmaya teşvik eder:
1- Ya Trabzona jest (!) yapmak için, adamda ışık görmüştür gelecekte başarılı olacağını düşünüp Trabzonsporun büyük başarılara imza atacağını falan hissetmiştir.
2-seneye albayrak akp adayı olacaktır tarbzondan tanımayanlar tanısın isim yapsın diye Trabzonsporu araç olarak kullanmıştır...
hangisi size daha akla uygun geliyor...
1. şıksa sözüm yok..2. şıksa albayrağa sorsan başarılı olmadığını oda biliyor, niye hala çekip gitmiyor?
derdim bu..komplo teorisi derken bunu kastettim.

Bunun mantığını çözemedim açıkcası.Başbakan bize garez olsun diye bir adamını gönderip Trabzonspor'u batırıyor.Trabzon gibi Türkiye'nin bölgesel bir merkezini kaybediyor.
Ne için oy vermediler diye.Bundan sonra bu adam hiç mi seçime girmeyecek?Trabzonsporluların tümünü karşısına aldığında ise olay artık Trabzon olayı olmaktan öteye geçecek.
Albayrak önümüzdeki seçimde diyelim gitti.Bu işleri kim devam ettirecek.Sonra orda eski başkanımız Faruk Özak var.Böyle bir şeye izin verir mi?
Komplo teorisininde bir mantığı olur yani.

Takım başarısız olduğu için gözler kapalı,kulaklar duymaz oluyor.Her şey mantıklı geliyor sanırım.

zeki gursoy
05.12.2006, 15:11
sarman 61:
adım zöke değil, zeki...( nasıl bi yazım hatasıysa)
ayrıca milliyet değil derdimiz..erdoğanın tavsiyesi ve telkinleri doğrultusunda başkan olduğunu hepimiz biliyoruz..ha o gazete dedim, ha x gezetesi..
ne farkeder? olayları cımbızlamayalım...
benim derdim Trabzonspor burda araç olmuştur...ben bunu hissettim.
Albayrak önümüzdeki seçimlerde akp adına seçime girecekti Trabzondan. ha şimdi bu rezillik karşısında girermi, girerse ne yapar onu görüceez.

Sayın zöke bey. Siz milliyet gazetisini okuyorsunuz vede yazılanara inanıp gelip burada yazıyorsunuz. Bakınız. Kaynak olarak gösterdiğiniz gazete kaynak olarak değil soba tutuşturmak için kullanılacak bir gazete. Çünkü gazetenin tayyip erdoğana karşı düşmanlığı var. Bunu bu kadar kestiremedinizmi. Nitekim Fenerbahçe dediğiniz kurumun arkasında medya gücü var. Tabiki hemen olaylar kapanacak.

sarman61
05.12.2006, 15:20
sarman 61:
ayrıca milliyet değil derdimiz..erdoğanın tavsiyesi ve telkinleri doğrultusunda başkan olduğunu hepimiz biliyoruz..ha o gazete dedim, ha x gezetesi..
ne farkeder? olayları cımbızlamayalım...
benim derdim Trabzonspor burda araç olmuştur...ben bunu hissettim.
Albayrak önümüzdeki seçimlerde akp adına seçime girecekti Trabzondan. ha şimdi bu rezillik karşısında girermi, girerse ne yapar onu görüceez.

İsminizi yalnız yazdım özür dilerim.( Kullandığım klavye f klavye i harfi ile ö harfi alt alta duruyor) Birşey söyliyecem. Tayyip Erdoğanın böyle bir niyeti olsa direkt olarak Faruk Özakı Aday yapar Trabzonu alır. Ben yine de inanmıyorum böyle birşey olabileceğini. Bu teoriniz den fazla filim izlediğinizi çıkarıyorum. Aklıma Komple Teorisi filmi geldi Mel gibson un oynadığı filim.

Atalay
05.12.2006, 15:20
arkadaşlar burda ts clupların kapatılması kararını tartışıyoruz...akp yi nuriyi siyaseti başka topicte tartışalım konuyu dagıtmış ve özünden saptırmış oluyoruz!!birde bu yönetimi körü körüne destekleyen arkadaşlara tavsiyem gidip sakin bir kafa mümkünse karanlıkta ve sessizligin hakim oldugu bir yerde daha sakin düşünmeye ve beyinlerindeki hüçrelere biraz oksijen vermeye davet ediyorum!!!!

Travelair
05.12.2006, 15:21
sarman 61:

Gözümden yaş geldi Allah da seni güldürsün oh be gülmek ne güzel şey :) :)

metehan
05.12.2006, 15:35
Bu konuyla ilgili Trabzon'dan bir arkadaşım ile konuştum. Trabzonspor Ticari Ürünler'in İstanbul organizasyonunun kapatıldığını artık Trabzon'dan yönetileceğini, ama Cevahir de dahil tüm mağazaların hizmete devam edeceğini söyledi. Kendisinin edindiği bilgi de bu yönde. Eğer bu haber doğruysa, İstanbul'daki yolsuzluk söylentilerini de doğrular nitelikte. Umarım böyledir.

bordox
05.12.2006, 15:37
mantığını çözmek değil olay...
olay şu: başbakan tüm illeri nerdeyse tekbaşına alırken Trbzonda çok zorlandı, belediye dahil...bunu taraftarlar protesto etmişti öyle algılandı..değilmi?
febe li başbakan ve Trabzondan mağlup ayrılan başbakan albayarağı niye özellikle Trabzonun başına başkan yapmaya teşvik eder:
1- Ya Trabzona jest (!) yapmak için, adamda ışık görmüştür gelecekte başarılı olacağını düşünüp Trabzonsporun büyük başarılara imza atacağını falan hissetmiştir.
2-seneye albayrak akp adayı olacaktır tarbzondan tanımayanlar tanısın isim yapsın diye Trabzonsporu araç olarak kullanmıştır...
hangisi size daha akla uygun geliyor...
1. şıksa sözüm yok..2. şıksa albayrağa sorsan başarılı olmadığını oda biliyor, niye hala çekip gitmiyor?
derdim bu..komplo teorisi derken bunu kastettim.

Nuri Albayrak eğer milletvekili olmak isteseydi 50 kişilik kontenjanı olan ve şirketinin merkezi İstanbul'dan seçilirdi.

Bir kere şuna inanmıyorum bu adam buraya küpünü doldurmak için gelmedi.Adamın serveti ve işlerinin hacmi bugüne kadarki Trabzonspor Başkanları içinde en zengini. Birinin emri ile de gelmedi.Futbol ile alakasız birisi değil.Yıllarca futbolun içinde olan birisi.

Yaptığı işler hep riskli Fatih Tekke'yi göndermeyi göze aldı,4.haftada Lazaroni'yi gönderdi.Şimdi ısrarla Ziya Doğan'a sabrediyor.Ayrıca Ts Clublar önceden yapılan anlaşmalar nedeniyle takımın kötü gidişine rağmen kapatılıyor.Bu kararların hepsi cesaret ister.Korkak değil,futbolu seviyor.İlk defa bir büyük kulübün Başkanı olması nedeniyle acemilikleri olacaktır.

Ama başka bir şey aramak doğru mu?Bence değil.

zeki gursoy
05.12.2006, 15:37
yok hocam, konuyla ilintili olduğu için yazdım..
olayın özü şu:
işini bilmeyen çavuşlar, döner.....diye devam eden bi söz vardır bizde...
ya bu adamlar işini hiç bilmiyor, ör: takımın çok kötü gidişatı, inanılmaz transfer yanlışları, T.S Clubların kapatılması vs.vs....
yada bu adamlar işini çok iyi biliyor, ör: takımın çok kötü gidişatı, inanılmaz transfer yanlışları, T.S Clubların kapatılması vs.vs....
anlatabildimmi?
ben bu adamların samimiyetine inanmıyorum işin özü...

arkadaşlar burda ts clupların kapatılması kararını tartışıyoruz...akp yi nuriyi siyaseti başka topicte tartışalım konuyu dagıtmış ve özünden saptırmış oluyoruz!!birde bu yönetimi körü körüne destekleyen arkadaşlara tavsiyem gidip sakin bir kafa mümkünse karanlıkta ve sessizligin hakim oldugu bir yerde daha sakin düşünmeye ve beyinlerindeki hüçrelere biraz oksijen vermeye davet ediyorum!!!!

empty61
05.12.2006, 15:41
Eğer bi şirket %100 zarara gidiyorsa bile iktisatta bu kısa vadede bu pek sorun oluşturmaz..Çünkü uzun vadede kar edeceği bellidir..Bu iktisadi bi kuraldır..Bunun Tsclub'lara bakan yüzü ise ben tsclub'ların zarar edip etmediklerini bilmiyorum..Elimde kesin bi belge yok..Ama zarar etmiş olsa bile burda yapılacak iş mağazaları kapatmak değil mağazanın neden zarar etmiş olduğunun incelenmesidir..Tsclub mağazaları zarar edebilir bunda kesinlikle taraftarın bi suçu yok..Hatta 5 ytl etmeyecek kravata 20 ytl veren,3 ytl etmeyecek terliğe 15 ytl veren taraftarı tebrik etmek gerekiyor..Tsclub'lar zarar ediyorsa hiçbir yenilik olmadığı için zarar ediyor..Trabzondayken hemen 2-3 günde bir mağazaya uğrardım yeni bişeyler çıkarsa alayım diye..Ama raflarda hala JOPEL marka kazaklar,hırkalar vs vardı..Bu şekilde amatör ruhla çalışılırsa Tsclub'lar tabiki her kurum gibi zarar eder..Ama çözüm başta da belirttiğim gibi kapatmak kesinlikle çözüm değil..Ürünler daha kaliteli ve çekici yapılabilir..Bu konuda fb'yi biraz incelerseniz ne anlatmaya çalıştığımı anlarsınız..(fb'yi buna örnek vermek istemezdim ama doğruya doğru..)
Ve diğer teori;eğer Tsclub'lar zarar etmediği halde kapatılıyorsa bunu düşünmek bile istemiyorum..

zeki gursoy
05.12.2006, 15:44
50 kişilik kontejanla milletvekili seçilemiyo arkadaşım...
küpünü doldurma işinide söylemedim...
konuyu yayma...
nasıl katlanabiliyosun bu başarısızlığa, anlamyorum sizi...
T.S Clunların kapatılmasının zararı değil olay, manevi zararı...arkasından söylenenler..şirket gibi yönetilmez Trabzonspor...millet dalga geçiyo, T.S Clubun yerini kiralıyolarrsa simit sarayı yapıcaam diye..
mantığını kavra olayın..
hangi zararı daha çok Trabzona bu işin?
tekrar söylüyorum:
ya bu adam işini hiç bilmiyor, ör: takımın çok kötü gidişatı, inanılmaz transfer yanlışları, T.S Clubların kapatılması vs.vs....
yada bu adam işini çok iyi biliyor, ör: takımın çok kötü gidişatı, inanılmaz transfer yanlışları, T.S Clubların kapatılması vs.vs....

Nuri Albayrak eğer milletvekili olmak isteseydi 50 kişilik kontenjanı olan ve şirketinin merkezi İstanbul'dan seçilirdi.

Bir kere şuna inanmıyorum bu adam buraya küpünü doldurmak için gelmedi.Adamın serveti ve işlerinin hacmi bugüne kadarki Trabzonspor Başkanları içinde en zengini. Birinin emri ile de gelmedi.Futbol ile alakasız birisi değil.Yıllarca futbolun içinde olan birisi.

Yaptığı işler hep riskli Fatih Tekke'yi göndermeyi göze aldı,4.haftada Lazaroni'yi gönderdi.Şimdi ısrarla Ziya Doğan'a sabrediyor.Ayrıca Ts Clublar önceden yapılan anlaşmalar nedeniyle takımın kötü gidişine rağmen kapatılıyor.Bu kararların hepsi cesaret ister.Korkak değil,futbolu seviyor.İlk defa bir büyük kulübün Başkanı olması nedeniyle acemilikleri olacaktır.

Ama başka bir şey aramak doğru mu?Bence değil.

lazkerim
05.12.2006, 15:45
"zarar eden sirket kapatilir" düzmantik degildir, sadece düzdür ve düzmecedir ve hicbir mantigi da yoktur. insanlari böyle ilkel, popülist hesaplarla aldatacagini saniyorlar. stat projesinde önfizibilite, arkafizibilite diye ninni okuyan yönetimin ekonomi zekasi simdi nerede? ben iktisat uzmani degilim, ama böyle durumlarda herseyden önce rantabilite hesabinin yapilmasi gerektigini ve daha sonra bu dogrultuda ilk tasfiyelere gidilebilecegini biliyorum. milyonlarca taraftari olan kulübün, bilhassa taraftarina ürün yetistiremez durumdayken, kapatilacak derecede zarar edecegini benim külahima anlatsinlar. böyle birsey hicbir zaman mevzuu degildi, olamazda!

bu ....... ne trabzonsporun ruhunu, ne de bizleri takmiyorlar!
onun icin hicbir protestonun gereken yankiyi getirecegine inanmiyorum.
trabzonspor askina vuralim abaliya!!!

zeki gursoy
05.12.2006, 15:46
amin kardeş...

Gözümden yaş geldi Allah da seni güldürsün oh be gülmek ne güzel şey :) :)

Tunga
05.12.2006, 15:52
Arkadaşlar buraya bayağı bir yorum yazmışsınız ama kusura bakmayın akşama okuyabileceğim.

Ama okumadan benim de bir iki lafım var:

Olmuyor kapat! mantığı ne korkakça bir karardır. Buna olmuyor demezler, YAPAMIYRUM, BENİ AŞTI derler! Deyin kardeşim artık, bu işler sizi aştı.

Mağazaların kapatılacağı birkaç ay önceden belliymiş. İyi aferin size! Demek ki ölüm döşeğindeki hastaya haftalardır bir serumu esirgiyordunuz demek ki.

TS Clup'lar, Trabzonspor'un malıdır. Ama TRABZONSPOR SİZİN MALINIZ DEĞİLDİR!

TRABZONSPOR da tarihin en büyük zararını yaptı. HAYDE SIKIYSA ONU DA KAPATIN.

Bir basit mağazacılığı yönetemeyenler, STAD YAPACAKMIŞŞŞŞŞŞ! PEH! Bu lafı uzun süredir yiyen arkadaşlara da selam olsun!

Bu mağaza mesela Cevahir'de kapanırsa, bir daha açılabilir mi bilmiyorum ve hiç sanmıyorum. Şu İstanbul'da takımımızı göremiyorduk, şimdi mağazamızı da elimizden aldınız ya, yazıklar olsun!

Kulüp üyeleri, taraftarları nasıl bir aidiyet duygusu taşıyacak eğer Trabzon'da değilse. Ya da her Trabzonsporlu Trabzonlu mudur? Hadi biz ayda yılda bir memlekete gidiyoruz. Memleketi Trabzon olmayanlar ne yapacak?

O TIRDAN MALLARI İNDİRİN, KENDİNİZ BİNİN ve GİDİN... ÇOK UZAĞA..!

Özge
05.12.2006, 16:09
ts clupların kapatılması çok yanlış bence herşeyi mahvettiler bari ts cluplar kalsaydı

Atalay
05.12.2006, 16:11
admin arkadaşlardan uyanmalarını bekliyoruz...metin,ahmet,berat,tunga,kaya bir el atında etrafınızda birleşelim!!

eee cevap...

Külünkoğlu
05.12.2006, 16:14
kim uyuyor ! kelimelerinize biraz dikkat edin...

Badaloğlu
05.12.2006, 16:33

yahu böyle bir açıklama olabilirmi?Bir işyerinde bir çalışan, iş yerinden arkadaşının aldığı maaşın kaç YTL olduğunu sormak,sorgulamak bile işyerinden kovulma sebebidir.Hiç mi personel işlerinden anlamazlar!

İstanbuldaki ts club mağazasındaki çalışan elamanlar Trabzonsporlu değil ise; bu kulübün ayıbıdır.Bu mağazalarda çalıştıracak 10 tane Trabzonlu ve Trabzonsporlu adam bulamıyorlarmı?

Dolandırıcı olmalarından şunu anlarım.Mağazadaki ürünleri açıkça ya çalmışlardır ya da satılan malların merkeze bildirmeyip, paraları cebe indirmişlerdir.Bu açıkta ancak sayımlarda, stoklardan ortaya çıkar.Eğer böyle bir durum söz konusu ise bu işin en kolay yolu işe alacağın adama boş senet imzalatırsın sonra işe alırsın.Boş senete imza atan bir eleman çalsında göreyim...

Bu tip söylemler bence mahalle ağzıyla dedikodudan ibarettir.

Gürkan
05.12.2006, 16:39
yahu bu emmiler ticaret adamı değilmi.sanki sanatçıda geldi anlamz ticaretten kapatıyo klubu.

cogusunun emrınde bınlerce adam calısıyo.bunlar mı zarar eden tıcaret haneyı kara gecıremıyo. bunlar mı çalışanlarla baş edemıyo.

Trabzonsporlu olmayan adamın Ts clubta işi ne. adam çaycı alırken bile ingilizce istiyo utanmadan.koy sözleşmene aksi çıkarsa şutla.

demekki Nuri bey iki torba çimento çalınsa şantiyesinden firmayı kapatıp gidecek. bu mantıkla.

Enes Berfin
05.12.2006, 16:46
Herhalde TS clublere baskin yapilabilir diye bu yüzden korktugu icin kapattirdi bu kisiliksiz adam.

redflag
05.12.2006, 16:53
arkdaslar yorumlarınızı okudum ve gercekten cok üzüldüm . Sadece cevahir alısweris merkezinde ki tsclup'un kirası 26 milyar 14 milyar da orada ki malzemeler 40 000 Ytl etti we tsclup 30.000 ytl kazanıyor ayda zarar : aylık olarak 10.000 ytl yıllık 120.000 ytl 3 tane maqazamız war (ist) de toplam 350 mlyar zarar ediyor bu . Ve sadece sirin evlerde ki maqaza acık kalacaktır. son olarak bence Trabzonspor A.Ş nin Alması gereken bir karardı bu . bende üzülüyorum TsClup kapanıyor diye ama 350 . 000 ytl yıllık zarar ki bu zaman zman katlanıyor ürünler elde kalıyor falan filan .saygılar . olayın ticari yonnünde düsünmek lazm

metehan
05.12.2006, 16:56
Anladığım kadarıyla dergi olayından sonra bu işin de yönetimini Trabzon'a aldılar. İstanbul'daki yolsuzluk olayı da işin bahanesi olabilir ama asıl amaç işlerin Trabzon'dan yönetilmesi olabilir. Bu durumda mağazalar çalışmaya devam eder, idare Trabzon'daki ekipte olur.

ts_fan
05.12.2006, 16:57
Lütfen bilgi sahibi olmadan yazmayalım.Kulüp, Cevahir Plaza'daki TS Clup mağazasına kira ödemiyor.Ayrıca o mağazadaki satışların tamamı TS'un kasasına giriyor.

saglam
05.12.2006, 16:57
TSClubların kar edemememe ya da yönetilememe sıkıntısı var, ticari bir kuruma TSClub'ların tüm haklarının kiralanmasını talep ediyorum, biliyorum ki kulübün itibarına sahip çıkan birileri olacaktır.

Yayın gelirleri üçüncü sırada olan bir tek kulüp var ve adamlar neredeyse forma satıp transfer ücretini karşılayacaklar, biz de yüzümüze gözümüze bulaştırıyoruz.

Devredin, yönetebilenlere devredin, hatta kulübü de...

yakuphoca
05.12.2006, 17:03
İstanbul'da rastladığım TS Clup lara mutlaka girerim. (Cevahirde dahil) Bütçeye göre birşeyler almaya çalışırım. Ürünlere uzun uzun bakarım. Bu bakmalarım esnasında birşeye daha dikkat ederim. Yoğunluğa.
Yoğunluk yok be kardeşlerim. Cevahir merkezinde kira ne kadardır bilmem ama, günde 3-5 ürün satmakla bu karşılanmaz.
Yani uzun lafın kestirmesi.Tamam kapatılmasın ama ürün alanda yok.
Ticaretle uğraşan kişiler vardır muhakkak. Bence bu ticaretin mantığına ters.
Ağaoğlu başkan Trabzon şampiyon..
(Formaya 100 milyar vermek Kolay)

Egemen Yılmaz
05.12.2006, 17:10
Trabzonspor'u geri götürmedikleri tek alan kalmıştı, şimdi onu da başardılar

LazAnisT
05.12.2006, 17:20
Lütfen bilgi sahibi olmadan yazmayalım.Kulüp, Cevahir Plaza'daki TS Clup mağazasına kira ödemiyor.Ayrıca o mağazadaki satışların tamamı TS'un kasasına giriyor.
CevahirdekiTs clup mağazasının personeli ve kira gideri dahil kulübe maaliyeti 14.000$ civarında.Cevahir zarar ediyordu fakat genel anlamda Ts cluplardan kulüp para kazanıyordu.

Gürkan
05.12.2006, 17:47
arkdaslar yorumlarınızı okudum ve gercekten cok üzüldüm . Sadece cevahir alısweris merkezinde ki tsclup'un kirası 26 milyar 14 milyar da orada ki malzemeler 40 000 Ytl etti we tsclup 30.000 ytl kazanıyor ayda zarar : aylık olarak 10.000 ytl yıllık 120.000 ytl 3 tane maqazamız war (ist) de toplam 350 mlyar zarar ediyor bu . Ve sadece sirin evlerde ki maqaza acık kalacaktır. son olarak bence Trabzonspor A.Ş nin Alması gereken bir karardı bu . bende üzülüyorum TsClup kapanıyor diye ama 350 . 000 ytl yıllık zarar ki bu zaman zman katlanıyor ürünler elde kalıyor falan filan .saygılar . olayın ticari yonnünde düsünmek lazm

o taraflara yolum her düşüşünde gitmeye çalışırım mağzaya ama ürün çeşitliliği ve kalitesi ni görünce çoğu zaman bir şey almaan çıktım.napalım.şimdi.

bu durumda zarar olmaması imkansız.

Kaya
05.12.2006, 17:53
Taraftarın istediği çubuklu formayı ligin 12.hafta civarıda üretirsen zarara ses çıkartmadan katlanmak zorundasın.

Tamamen uygulanan yanlış politikaların neticesidir bugün yaşananlar...

Kimseye isyan etmeyeceğim ama yazık günah...

Gürkan
05.12.2006, 17:54
sanki ürettilerde almadık.bizi cezalandırıyorlar.

Bartuğ13
05.12.2006, 17:56
kendi kuyularını kazıyolar.kendilerini gömecekler hayırlısıyla

degok
05.12.2006, 18:02

Ahh Atay başkan ahhh
Bize müstehak bunlar

bu laf hepimizin kulağına küpe olsun.

A.Hilal Çakıroğlu
05.12.2006, 18:05
TS clubların kapatılması hele hele çalışanlarının TS club'ı dolandırması gibi komik bahanelerle kapatılması gerçekten çok ilginç.

Çağrı merkeziyle ilgili bilgisi olan var mı? Arıyorum ama bir türlü sesli mesajı aşıp Müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. Son aradığımda 15 dakika 42 saniye dayanabildim " tüm müşteri temsilcilerimiz doludur lütfen bekleyin" mesajına.
Acaba müşteri temsilcileri paralarını alıp öylece oturuyor da telefonlara bakmıyorlar mı? Çağrı merkezinin kapatılması da gündemde midir? Başka da birşey kalmadı herhalde sıra Kulüpte:mad:

:mad:
TS Club Tırının üzerine Albayrak yazanlar bunu yapmaya da utanmaz:mad:
http://img327.imageshack.us/img327/6551/istifafo6.png

Kaya
05.12.2006, 18:07
Naim abi "kurumsallaşma" konusunda haklısın, tamam. Yalnız 2 yanlışa kurban gitmedi Atay Aktuğ. Bir başkanı eleştirirken diğerini övmeye gerek yok.

Hiç biri yapamadı!..

Küçükalioğlu
05.12.2006, 18:10
Bugün resmi ve dini nikah işlemlerimi tamamladım bir punduna uydurup köşe bir yerdeki internet cafeden yazıyorum bu aciz yönetimin yüzünden nikahımda bile yüzüm gülmüyor. Ahirette iki elim yakanızda beceriksiz herifler.

Enes Berfin
05.12.2006, 18:15
Yaa arkadaslar ben bundan 2 hafta önce forma siparis etmistim ts club'dan simdi endise icerisine girdim acaba gönderirlermi veyahutta göndermezlermi, bu konuda bilginiz varsa lütfen söleyin.

Naim
05.12.2006, 18:25

Acaba Anortosis maçına kadar sattığı forma ve kazandığı miktar ile Türkiyede rekor kıran bir kulup neden bu duruma geldi bu 1

senede 300 milyar TL zarar(!)ın peşine düşen değerli kulup yöneticileri
4 haftalık kıytırık bir hocaya 1.2 milyon dolar ve 300 bin dolarlık bir topcuyada 1 milyon € verilen zararların peşine ne zaman düşecektir?

Trabzonsporun bu sene 300 milyar zarar etmesi Ts cluplerle alakalı değil yapılan saçma sapan sponsorluk anlaşmaları ve beceriksiz pardon olmayan pazarlamam stratejileri sebiyledir

Senelik 300 milyarın ün peşine düşen değerli(!) kişiler lütfen zahmet edip 4 haftalık 2 trilyon zararın peşine düşsünler
Trabzonsporun Kurumlarının Yakasını bıraksınlar Mali kongrede aklamayada razıyız alınan komisyonlardan

anlaşılan yönetim kurulunu Zarar değil Zararın Kimin cebine gittiği önemli
Taraftara aidiyet için 300 milyarlık zarar hayırrr
Yöneticilerin ceplerine veya beceriksizliklerine harcanan 2 trilyona evet
Bravo
Bazen savunduğunuz şeyleri kim diyor diye değil Trabzonspora faydası zararına göre savunsanız

murat
05.12.2006, 18:34

Redflag, sen nedemek istedigimizi anlamiyorsun galiba! Eger Trabzonspor buyuk bir markaysa yilda 300 milyar zarar edecekse bunda bir hata vardir demektir! Ticaret kapatmakla yapilmaz madem oyle kendi isyerlerini kapatsin sayin baskan...

Trabzonsporu kucuk dusurmekten baska birsey degildir bu! Zaten Papilya yanlisi biri asla Trabzonsporlu olamaz!

eys_61
05.12.2006, 19:04
Ticarethane mantığıyla kulüp yönetmenin kaçınılmaz sonuçlarını yaşıyoruz,yeni gelişmeler karşısında da şaşırmamak gerekir.

Cem Kıran
05.12.2006, 19:07
................. de bu beklenirdi ne olacak

Emre B.
05.12.2006, 19:08
Eğer yolsuzluk varsa yolsuzlukların üstüne gidin.Bu kadar beceriksizlik olmaz.

tsmaniac
05.12.2006, 19:30
vah trabzonum vaaah siyasi intikam uğruna harcadılar seni

tsmaniac
05.12.2006, 19:35
şurayı bir gün açtığımda bir kezde iyi bir haber çıkmayacakmı? hem tscublar albayrağın hususi malımı ? yoktan yere milyonlarca euro zarar ettirdiler şimdi acısını tscluplardan çıkarıyor ulan zaten bir elin parmaklarının sayısını geçmeyecek tsclup var onlarıda kapatınca sanki kar edecekler yazıklar olsun bizi 20 yıl geriye gittik diyecem ama keşke öyle olsa çünkü 20 yıl önce bile daha iyiydik

Volkan Yavuz
05.12.2006, 19:55
Inanmiyorum !!!

trapezus61
05.12.2006, 20:06
Bu saçmalıklara artık bir son vermek lazım... Trabzonspor kimsenin babasının çiftliği değil..
TRABZONSPOR YAN GELİP YATMA YERİ HİÇ DEĞİL...

kutoz
05.12.2006, 20:07
Atay Aktuğ'un değerini anlayamayan arkadaşlar, lütfen bu duruma üzülmesin. Çünkü bu yönetimi destekleyerek, siz tercihinizi zaten yapmıştınız...

MrbLack
05.12.2006, 21:14
Haftaya ligden çekiliyoruz diye bişey duyursam şaşırmam artık

Çetin
05.12.2006, 21:20
ee sonuç belliydi kalitesiz hizmetin karşılığı bu olur maalesef

Sefaenes
05.12.2006, 21:26
Bunlarin en iyi yaptiklari is galiba Trabzonu nasil batiririz. Ya bunlar akillarini nerede birakiyorlar böyle karar cikartirken. Trabzon formasi tek trabzonda satilirsa Trabzonda yasamiyan onlarda insanlar nerden alacak formalarini hele gurbette yasiyanlar nerede alacak. Ben formalarimi istanbuldan aldirttim türkiyeye gelemedimdi kardesimde Istanbulda isi oldugunda aldi ya simdi bu Istanbuldaki TSclupler kapaldiginda bizler nerden alacak Sayin Albayrak. Acaba kendi firmalari icin ayni uygulamalar yapiyormu yoksa kendisi gibi basarisiz müdürünü kovuyor mu. Ilk geldiginde belki birseyler yapar sanmisdim ama cok yanilmisim yaziklar olsun gelen gidene hep aratiyor nedense

Erdem Keser
05.12.2006, 21:27
zarar ettirmeyecen kardesim ozaman yapacan biseyler elin feneriumu gs storesi nasil kazaniyo zarar etmiyoda biz zarar ediyoz ozaman sende suc var demek boyle basrisiz bi ortamda kim gidecekte forma alacak sen git urunlerinde ne bi kalite goster ne promosyon yap ne bi cesitlilik sun taraftara ondan sonra zarar ediyoz die kapat magazalari beceremiyosan soyle kardesim bu kadarida fazla

LaZoNi
05.12.2006, 21:30
stichus denilen sahisi ben bu forumda gordugum surece ben bu foruma yazi yazmiyacagim... Ne yani ben istanbuldan TS formasi icin Trabzon'umu aricam bana forma yollayin diye.. Zararmismista.. !!! Bunumu dusunuyor taraftar suanki bulundugumur durumumu ? Gecen sene siz degilmisiniz klubu borcsuz alip cebinden yildiz alacaz diyip (Marchelinho'nun parasi TS tarafindan odenmistir.) elinizi cebinize atmayan.. Bir adam delikanli gibi cikip acikliyormu sunu yaptik bunu yaptikda 22trilyon borçlandık diye.. Ne Seviyesiz ve yüzsüz insanlarsınız ya... Bu adam burda olduğu sürece benim bu son yazım.. Laf yetiştiren boş bir insansın sen Stichus

Selman
05.12.2006, 21:34
Tüm sayfaları okudum da savunan sadece bir kişi nedense?Şu raporunuzu elinizi vicdanınıza koyupta verseydiniz keşke Nuri'ye.Ne demektir ya TsClup'lerin kapatılması?

@Kaya çok iyi özetlemiş.Ligin 4. haftasında normal formaları, 12. haftasında çubuklu formayı çıkarıyorsan zarar edersin tabi.

Kapatmazsanız adam değilsiniz!

Emiroğlu
05.12.2006, 21:48
Parası pulu,zararı,kurumsallaşması beni hiç mi içgilendirmiyor !!!!!!!!

Beni ilgilendiren :

fenerli,gayseli,bejekli,kayserili,bursalı vb... bi ark sorar :

-Ts Clublar kapanıyomuş hayırdır ya ?

ezilen büzülen BEN cevaplar :

-Zarar ediyormuş !

YORUMSUZ !!!!!!!!!!!

Şahinoğlu
05.12.2006, 21:57
Atay Aktuğ yönetiminin yaptığı en güzel şeydi TSClup'ı yarattılar ve Trabzonspor'u markalaştırdılar ,klübün mağazaları hariç İstanbulda hızla çoğalan taraftar mağazalarında istanbul takımlarının yanında Trabzonspor'umuzunda ürünlerini görmek bile ayrıcalıklı olduğumuz hissettiriyor ve yüzümüzde tebessüme yol açıyor ne demek kapatılacak sebep dandik ürünmü hayır diğerlerinin ürünleri çokmu kaliteli hayır, Stichus arkadaşımız Bahçelievler şubesi kapandı demiş battı demiş alakası yok , Bahçelievler şubesi Haznedar'a taşındı zaten ilk Haznedar'a açılmıştı sonra hedef büyüttü sanırım sahibi ve Bahçelievler'in en pahalı caddesi Bakırköy yolu üstündeki Çalışlar caddesine geçti arkadaşlarım bana sizin TS Clup parayı buldu heralde Çalışlar Caddesi'ne taşındığına göre dediler kira mevzusundan dolayı gerçektende çok pahalıdır kiraları neyyse daha sonra TSCLup'a alışverişe gittim ve adamla ayaküzeri konuştum nası işler filan dedim başladı ağlamaya kulüpten destek alamıyorum filan meğersem kulüp hiç bir para almadan ürünleri yolluyor ve sattığı ürün üstünden pay alıyormuş sanırım yönetim değişince bu desteği alamamış 25 milyar yatırdım nutukları çekti bizim taraftar bişe almıyo ayakları yaptı dedim hop yavaş git orda dur anladı kızdığımı uzatmadı lafı işte böyle adamlar TSCLup'ları işletirse nası kar edicek klüp sorarım size TSClup'lar çok önemli bir müessedir ve marka olmamızın büyük olmamızın göstergesidir ve kapatılmamalıdır , Atay Aktuğ yönetimi bize TS Clup'ı yarattı yaptığı en iyi işti , Nuri Albayrak ve yönetiminin yapabileceği tek iyi bir iş var oda stad onada başlayamadılar zaten umarım büyüklük gösterirde gittikten sonra stad projesini yeni yönetime devreder ama nerdeee o büyüklük ..

Emiroğlu
05.12.2006, 22:11

Beni ilgilendiren :

-Zarar ediyormuş !

YORUMSUZ !!!!!!!!!!!

Benni bu konuda biri teselli etsin...

Semih GÜL
05.12.2006, 22:19
Cidden zaten mesela ben bursada yaşıyorum olmayan ts cluplar bide anahaber bülteninde kapanıyormuş haberleri çok üzücü

Nytre
05.12.2006, 22:24
zarar ediyor muhabbeti yalan!... gerçekten buna inanmayan rakamlar aldatıcı...

her şey yönetimde bitiyor... yönetilemeyen bir işletme batar - pazarlanamayan ürünler satılmaz -gerektiği vakitte piyasa sunulmayan ürünler gelene kadar orada ürün satılmaz tabi..

burada zarar söz konusu değil.. yönetim beceriksizliği var.

tsmaniac
05.12.2006, 22:26
sırada ne var peki tscluplarda fener forması satışlarına başlanmasımı? yakında böyle şeyler duyarsanız hiç şaşırmayın takımın ismide değişir albayrakspor yada trabzon büyükşehir belediye ondan sonra kulüp istanbula taşınır oof of aklıma kötü kötü şeyler geliyor

kutoz
05.12.2006, 22:40
Zarar etmesinin tek sebebi olabilir, iyi yönetilmiyor oluşutur...

Bu yönetim, sineği avlamak yerine bataklığı kurutmayı düşünüyor... Bakalım daha ne kadar zarar verebilecekler Trabzonspor'a... Ne hikmetse, Trabzon'da yaşadığı iddaa edilen "muhalefet" bile bütün bu olanlara bir türlü sesini yükseltmiyor... Bunların garezi Atay Aktuğ'aydı sanırım... Buyursun, övünsünler şimdi eserleriyle...

omerfarukyilmaz
05.12.2006, 22:48
YETER YAA
hersey ardı ardına bu bünye kaldıramayacak bunları

Mellih
05.12.2006, 22:50
TS Club ı Kapatan yönetime kocaman bir YUUUUHHHHH!!!

Emre B.
05.12.2006, 22:50
İyi yönetmezsen tabi zarar eder.Bu yönetim hiç birşeyden anlamıyo

Hüseyin Çümen
05.12.2006, 22:51
şok içerisindeyim inanılmaz bişey

Mustafa Ayazoğlu
05.12.2006, 22:51
Takım başarısız olursa, yıldız futbolcu alınmaz ise.. Taraftar kimin formasını alsın ki.. Tabikide kapanır..

Nuri Albayrak başkan olduğu sürece kulübün kapısınada kilit vururlar :(

Gürkan
05.12.2006, 23:03
siz gidip adam bası 20 tane forma almayın. her urunden duzınelerce almayın. gecmıs yıllardan kalma urunlere rabet etmeyın. kalıtesız urunlerı satın almayın.sonrada TS clublar kapanmasın.
ne yapsın bu yonetım size yaranmak için.

eski ürünleri sunuyorlar size.yeni modelde çıkarmıyorlarki yabancılık çekmeyin. kaliteli yapmıyorlarki hemen eskisin yenide alın.Takımınıza katkınız olsun. ürünleri göz alıcı yapmıyorlarki milletin gözü size çevrilmesin sizde bakıslardan rahatsız olmayın.

kapansın Ts cluplar kapansın.
bir an önce.

Karadeniz_37
05.12.2006, 23:36
Bugün resmi ve dini nikah işlemlerimi tamamladım bir punduna uydurup köşe bir yerdeki internet cafeden yazıyorum bu aciz yönetimin yüzünden nikahımda bile yüzüm gülmüyor. Ahirette iki elim yakanızda beceriksiz herifler.

ALLAH mesut etsin arkadas.

Bunlar yakinda Trabzon subesinide kapatir vede TIR ile mac günleri stad etrafinda olurlar :mad:

Recep Çaltepe
05.12.2006, 23:37
ALLAH mesut etsin arkadas.

Bunlar yakinda Trabzon subesinide kapatir vede TIR ile mac günleri stad etrafinda olurlar :mad:

Önünde "Albayrak" yazan tırlarla.

Trabzonspor üzerinden reklam yapmayı çok iyi biliyorlar ama... :mad:

Egemen
06.12.2006, 00:03
Eğer bu haber doğruysa yakında Trabzonspor'u da kapatırlar!
Yöneticilerimiz acaba kendi iş yerlerine, şirketlerine böyle bir şeyi reva görürler miydi?

Yorumsuz!

abi yakında başarısız oluyoz çekilelim bari diyip kulübün kapısını kitleyip anahtarı da denize atacak. ...sizler.. la havle vela guvvede... artek defolun yaa...

stichus sana da bi sorum var. albayrak yönetimi gittiğinde hala buraya girip yazı yazıyor olacakmısın???

TSezgin61
06.12.2006, 01:29
ya bunlar harbiden kulübü batirmak icin ugrasiyorlar, hayret birsey yaa, bukadarda olmaz. zaten tek akillil yatirim oydu, oda yok oluyor

Berk Eren
06.12.2006, 01:49
şaka gibi bişe bu..
yaa bunlar gidecek,yada gercekten efsane bitecek..
yakında bunlar renklerımızı sarı-lacıvert yaparlar,avnı akerın adını degısırler vs..
Allah'ım sen yardım et bize..

Çavuşoğlu
06.12.2006, 01:54
İnanmıyorum...olamaz....

Bu nurişte bir gram Trabzon sevgisi olduğunu sanmıyorum. Sanki casus kulubü ne hale getirdi...:mad:

:atki:

Tunga
06.12.2006, 03:33
YORUMSUZ..!

http://img182.imageshack.us/img182/9431/000gv3.jpg

eys_61
06.12.2006, 03:37
Bu istatistikten haberleri olduğunu sanmıyorum,zaten biraz anlasalardı son yedi hafta istatistiklerimiz birşeyler ifade ederdi zat-ı muhteremlere.

Gürkan
06.12.2006, 09:02
YORUMSUZ..!

http://img182.imageshack.us/img182/9431/000gv3.jpg

iştye zararın belgesi.neden %100 değilde %72 nerde 28 .

adamlar haklı.kapatılsın kapatılsın.

kalitesiz, modelsiz şeyleri aalacağız diye akla karayı seçtik.arasından beğenmeye çalıştık. boxer dan bornoza bardaktan çarşafa kadar lisanslı ürün aldık.yine yaranamadık. bakıyorum çevremdeki fenerlilerde olursa bir forma bir atkı adamlar satış rekorları kırıyor. burada yazan arkadaşların hemen hemen hepsi 2-3 tane ürün mutlaka almış(kalitesine ragmen) hala zarar hala zarar.

demekki ürünlerin kalitesi iyi çeşidi bol olsa ne kadar satış yapılacak.

Burçak
06.12.2006, 09:15
Atay Aktuğ zamanında TsClub mazasının net karı bilmem nekadar , felan felan tarih arasında şu kadar satış yapıldı diye övünülmezmiydi. bunlar resmi sitedede haber oluyordu. yani herşey yolunda gidiyordu. ne olduda birden bire zarar etmeye başladık anlayamıyorum!!

zeki gursoy
06.12.2006, 09:18
dostum, aynısını dünde söylemiştim..
adamlar dalga geçiyor bile...kapatıyolarsa alalım bizde simit sarayı yapalım diye..
bi senede dükkanıda alırız falan filan..
işin maddi yanı bana vız gelir tırıs gider...
benim ilgilendiğim manevi çöküntü...bu zararın tanzimi olmuyor maalesef...

Beni ilgilendiren :

-Zarar ediyormuş !

YORUMSUZ !!!!!!!!!!!

Nebiye
06.12.2006, 09:25
Serap bana akşam Ts clubtan atkı ve bere almış hediye.Bende şaşırdım gerçi Serapın hediye almasınada şaşırdımda Ts Clubta bere olmasına daha çok şaşırdım.Fena da değil hani.Yani çoğu ürünlerine göre güzeldide.Kapanış jesti olarak mı ürettiler bunları acep.Bildiğim kadarıyla bere yoktu hiç çünkü.

Tamam ürünler kalitesizdi,çok çeşit yoktu.Ama destek için herkes alıyodu yani.Hele bu yaz Alamancıların sayesinde Trabzondaki Ts Club dolup taşıyordu,bu yaz kimi görsem sokakta elinde bi Ts Club poşeti.Osasuna maçı döneminde.

Bide ben sizin kadar bu konuların irdisini girdisini bilemiyorum ama TS Clubların kapanma haberine çok şaşırdımm.Ne kalıyoki elimizde artık.Neden böle oluyo,neden herşey üst üste.Kapatana kadar kalkındırma için bişiler düşünmeleri çok mu zor yani.

Vegas
06.12.2006, 09:32
Peki kulubun kapisina ne zaman kilit vuracaklarmis?
Cunku artik o da zarar ediyor.

sismolog61
06.12.2006, 09:41
ezikler kendi sitelerinde resmen Trabzonsporumuzla dalga geçiyorlar bizi bu hallere düşürenleri Allah bildiği gibi yapsın :(

YETER ARTIK YETERRRRRR

Sevgi
06.12.2006, 10:00
İnsanda azıcık utanma olur ya.Koskoca Trabzonspor'un mağzası zarar ediyor diye kapatılıyor.Kapatan kim Albayrak ve yönetimi sebep ne zarar ediyor.cidden utanmanız yokmuş sizin.İnsan değil kapatmaya zarar ediyor demeye utanır beee.DEĞERLİ ! Albayrak ve Hacıosmanoğlu Trabzonspor zarar ediyor ne yapacaksınız ? sizmi defolacaksınız DAHİ!!! Doğanımı defedeceksiniz ? yoksa kulüp mü kapatılacak.???

Vegas
06.12.2006, 10:04
ezikler kendi sitelerinde resmen Trabzonsporumuzla dalga geçiyorlar bizi bu hallere düşürenleri Allah bildiği gibi yapsın :(

YETER ARTIK YETERRRRRR

Ordakii adamin bir tanesi kutlanack dogru bir soz soylemis. Trabzon taraftarinin futboldan anlamadigi ve basin tarafindan anladigi yonunde simartildigina deginmis. Cok dogru soylemis. Bugunlere gelmemizin nedeni futboldan anlamayan taraftarlarin icimizde %90larda olmasi ve bundan faydalanan hirsiz yoneticiler.

ozcan_asanoglu
06.12.2006, 10:06
bu topici baştan sona okuyamadım, zamanım yok. ama bu haberin kesin olduğu yönünde resmi bir açıklama vs. olduğunu zannetmiyorum.nerden çıktığı belli olmayan bir dedikoduyla bu derece feveran etmek yanlış.

ama eğer doğruysa da bu, yönetimin yeni ve vahim yanlışlarından biri olur. kurumsallaşma yönünde önemli bir adım olan TS Clup'lar zarar ediyorsa, kâr ettirmenin hal çaresine bakacağına kapatılmasına karar verilmesi, bana "okullar olmasaydı ne güzel milli eğitim bakanlığı yapardım" mealindeki sözü hatırlatıyor.böyle birşey olamaz.

Ayşe Aygün
06.12.2006, 10:14
Dün akşam TS CLUP te çalışan arkadaşımla MNS yazıştık. ve ilk sorduğum mağazanın kapatılıp kataptılamdığı bana dediği evet kapatlıyo ayrıntıları burda yazamamam sonra senle telefonda görüşrüz dediler. evet arkadaşlar orda çalışan ve ordan maaş alan bir kişinin bana yazdığıdır bu hepimizi aptal yerine koyan yönetim buralarıda kapatıyor. kimse inanmamak gibi gafrete düşmesin.

Burçak
06.12.2006, 10:19
Yazıklar olsun be yazıklar olsun. küçük düşünen Trabzonsporu Sabote etmeye çalışanlara yazıklar olsun. hergün sinir harbi yaşamak zorundamıyız. nerden inandık size nerden kandık yalanlarınıza. gidin be gidin . takımın aldığı sonuçlar kötü ama geçicidir dedik.
ama bu yapılanın affedilir bi tarafı yok. siz kim oluyorsunuzda Klübün imajını zedeleyecek bu işe kalkıyorsunuz . işi bilen birileri olsanız aylarca forma almak için bekleyen taraftarı bekletmezdiniz. sorun herneyse onu bulup çözüm üretin çözüm..
ceza almamak için bişi yazmıyorum.. :mad:

Gürkan
06.12.2006, 10:54
korsancılar yasadı.

şöyloe bir iki yeni dizayn kaşkol bere vs yapsınlar hepsı köşe olur.

yut dısından kaçak Ts forması atkısı sokulacak yakında.

Remzi
06.12.2006, 10:57
İnşallah kapanmadan bu yönetim defolup gider

My
06.12.2006, 11:07
Yeminlen yazacak birşey bulamıyorum. Bir şirket zarar ediyorsa herhalde bunun sebebi bizler değiliz ya. Niye bizleri cezalandırıyorlar. Bunun bir tek sebebi bir .oku becremeyipte şirketi doğru düzgün yönetemeyenler. Başımıza başkan diye diktiğimiz şahıs dahi bir forma anlaşmasını eline yüzüne bulaştırıp kulübü milyonlarca lira zarara uğratıyorsa hala Ts Club'ların zararının sebeplerinin bulunup bunları düzeltilmesi beklemek hayalden öte saflıktır. E bu kafadan da kapatın anasını satayım çıkardı.

Hazırlıklı olun arkadaşlar. Bu beceriksizler tayfası seneye de kulübü uğrattıkları zararı kapatabilmek için elimizdeki en iyi futbolcuları satacaklar. Fatih TEKKE'yi 7 küsür milyon avroya satıpta 22 trilyon borca girebilen bir yönetiminde seneye bizi ne hallere düşürübileceğini varın sizler düşünün.

Travelair
06.12.2006, 11:17
Ne kadar doğrudur bilemem, bir arkadaşın dediği gibi senede 350 milyar zarar ediyorsa dahi bu nedenden kapatılmasını samimi bulmuyorum. Tsclub taraftarla kulübü birleştiren unsurlardan belki de en önemlisi. Siz 2 ayda 1,5 milyon $ kaptırın Lazaroni ve tayfasına, yetmesin bir dünya maddi manevi hata yapın, sonra deyin ki zarar etti dükkan, kapatıyorum.

Ne yapalım şimdi? Biz de sizi mi kapatalım? Hem siz dün mü geldiniz bu göreve? Onca zaman bu kurumla ilgilenmek sizin göreviniz değil miydi? Neden ilgilenmediniz? Yoksa ben mi yöneticiyim?

Samet Metin
06.12.2006, 11:25
Rezillik!Gerçekten rezil olduk!Bu olay da tuzu biberi olur(eğer doğruysa)!Trabzonda kümeye düşer böyle giderse!!!

bordobluex
06.12.2006, 11:41
İstanbul Ts Club

http://img243.imageshack.us/img243/3078/tsclub10vt5.th.jpg (http://img243.imageshack.us/my.php?image=tsclub10vt5.jpg) http://img134.imageshack.us/img134/5314/tsclub11zo6.th.jpg (http://img134.imageshack.us/my.php?image=tsclub11zo6.jpg) http://img134.imageshack.us/img134/7083/tsclub16yo8.th.jpg (http://img134.imageshack.us/my.php?image=tsclub16yo8.jpg) http://img243.imageshack.us/img243/4557/tsclub17xb6.th.jpg (http://img243.imageshack.us/my.php?image=tsclub17xb6.jpg) http://img243.imageshack.us/img243/3783/tsclub18xv2.th.jpg (http://img243.imageshack.us/my.php?image=tsclub18xv2.jpg) http://img243.imageshack.us/img243/4724/tsclub19wf0.th.jpg (http://img243.imageshack.us/my.php?image=tsclub19wf0.jpg)

ts_fan
06.12.2006, 11:42
stichus, rica edeceğim artık Akbayrak'ı ve onun yaptıklarını savunmayın.Albayrak ve icraatları hakkındaki yazılarınızdan dolayı sizin iyi niyetli olduğunuzdan şüpheliydim, son olarak TS Clup'ların kapanması ile alakalı yaptığınız savunmalar ve yorumlardan sonra şüphe yerini kati bir düşünceye bıraktı.Halâ Albayrak'ı ve icraatlarını savunarak burada neyi ispat etmeye çalışıyorsunuz?Bizde Albayrak başkan olduğunda ona destek olduk ama Trabzonspor'lular olarak; önceliğimiz, sevdamız Bordo Mavi renkler olduğu için yaptığı yanlışlardan sonra yanında olmadık, olamazdık, çünkü biz sadece Trabzonspor'luyuz, başkaca çıkarımız yok, TS bizim için ''karşılıksız bir sevda''...

Siz neden hala yanlışı savunuyorsunuz, nereye kadar Albayrak'ı savunacaksınız?Bu korumaların kollamaların karşılığı, sadece kendisine yakın olduğunuz için vefa duygusundan mıdır, nedir?

bordobluex
06.12.2006, 11:50
stichus uzun bir cevap yazıyor galiba.

demokles
06.12.2006, 11:51
YAPILAN HATALAR...

1-) Ts CLUb bakkal dükkanı gibi yönetiliyor...

2-) PUMA ile anlaşarak satışları % 85 oranında düşürdüler üstelik pumanın sadece formaları satışa sunuldu...

3-) Kurumsallaşmaya önem veren ÖZKAN SÜMER VE ATAY AKTUĞ un arkasından gelen bu yönetim hiç bir şekilde yapılan işerin üstüne bir iş yapmadı kurumsallaşmanın başına ne idüğü belirsiz bir insan atandı

4-) Zarar veren Clup LAR DEĞİL sadece orada ürün yaptıramayıp sadece koltukta oturan basiretsiz yönetimdir

5-) Bir futbol takımı için forması ULUSAL BAYRAĞI gibidir ama şu anda ki formalar bizim trabzonsporumuzun bayrağına olan hakarettir...

ts_fan
06.12.2006, 11:52
Bu arada istem dışı bir şekilde Akbayrak yazmışım, az daha dikkat etmesem Ak'la başlayan bir parti ismini yazacaktım.Bu ne tasadüftür bea?:)

Nytre
06.12.2006, 11:58
40 Yillik Efsane Rezİl Oldu Sİzİnle!!!

stichus
06.12.2006, 11:58
aramızda bir fark var..
ben zarar eden ve trabzona layık olmayan bu sistemin bazı dükkanları kapatılsın ve dar çerçevede yeniden yapılanmayı gerçekleştirsin diyorum.
bazı arkadaşlar ise itibar olarak trabzonun kan kussa kızılcık şerbeti içmesi gerektiğini ve dışarıya herhangi bir meselede yenik düşmek yerine zararı sineye çekmesini söylüyor.. bazıları daha farklı bir boyutta iyi yönetilmeli ve kara geçirilmelidir diyor.
kulüp henüz açıklama yapmadı.
yaptıysa da bana ulaşmadı.
dün bugün neyi tartışıyoruz?
albayrak veyahut trabzonsporu nereye kadar savunacağıma nasıl geldi konu?
her yaptıklarına destek olmam söz konusu değil.
her yaptığına bağırıp çağırmak kadar yanlış olurdu bu..

Burçak
06.12.2006, 12:05
@stichus

önceki dönemlerde tsclub ların çok ii satışlar yaptığı söylenirdi. birden bire ne oldu acaba. ki ortada sorun varsa bu sorunların çözüm yoluna gidilir. bu mağazaları açmak 2 günde olmadı.!

ts_fan
06.12.2006, 12:07
İyi bir manevra değildi Sn. stichus, sizden çok daha reel bir yanıt beklerdim, ki yapabilirsiniz aslında, nedense bir türlü yazmıyorsunuz, takip mi ediliyorsunuz burada, bence düşünceleriniz bu yazdıklarınız değil.Hala bana şaka gibi geliyor bu savunmalarınız, TS Clup'lar kapatılmış ve siz bir puntuna getirip bununda doğru birşey olduğunu iddia edebiliyorsunuz ve şunu diyorsunuz;

stichus;
''aramızda bir fark var..
ben zarar eden ve trabzona layık olmayan bu sistemin bazı dükkanları kapatılsın ve dar çerçevede yeniden yapılanmayı gerçekleştirsin diyorum.''

Kapatmak, dar çerçevede yeniden yapılanmak, ... bu mudur aramızdaki fark?Varsın bu farkımız baki kalsın;)

Ama emin olun siz farkın bu tarafındaysanız yalnız başınasınız demektir.Albayrak'ın şirketlerinden biri zarar ettiğinde, kapısına kilit vurulmayıp o şirketin kârlı bir hale getirilmesi için neler yaptığını ona yakınlığınız hasebiyle bizen daha iyi biliyor olmalısınız.Aslında Albayrak'ta bizim düşündüğümüzü hayata geçiriyor ama kendi işlerinde.Ne de olsa Trabzonspor onun kendi işlerinden biri değil, batsa ne fark eder kâr etse ne fark eder di mi?

demokles
06.12.2006, 12:08
aramızda bir fark var..
ben zarar eden ve trabzona layık olmayan bu sistemin bazı dükkanları kapatılsın ve dar çerçevede yeniden yapılanmayı gerçekleştirsin diyorum.
bazı arkadaşlar ise itibar olarak trabzonun kan kussa kızılcık şerbeti içmesi gerektiğini ve dışarıya herhangi bir meselede yenik düşmek yerine zararı sineye çekmesini söylüyor.. bazıları daha farklı bir boyutta iyi yönetilmeli ve kara geçirilmelidir diyor.
kulüp henüz açıklama yapmadı.
yaptıysa da bana ulaşmadı.
dün bugün neyi tartışıyoruz?
albayrak veyahut trabzonsporu nereye kadar savunacağıma nasıl geldi konu?
her yaptıklarına destek olmam söz konusu değil.
her yaptığına bağırıp çağırmak kadar yanlış olurdu bu..

Ya arkadaşım biz burada bir kurumdan bash ediyoruz bakkal dükkanından değil Ts CLUb lara zarar ettiren yönetimin kendisidir daha üç aya kadar forma değil çorap bile bulunmuyordu mağzalarda işi safsataya aldılar gittiler ASALAK bir firmayla anlaştılar ve sonuç ortada...oraları kapatmak yerine yaptıkları pislikleri temizlesinler yeniden nasıl canlandırırız diye düşünsünler iyi o zaman TRABZONSPOR DA ZARAR DA OLDUĞUNDA KAPATILSIN HATTA LİGDEN ÇEKİLSİN...laf mı senin ki burası TRABZONSPOR A.Ş işletme okuyanlar bilir ki zarar sırasında en son şey zarar eden kurumu kapatmaktır ilk önce nasıl kurtarabilirim formülünü düşüneceksin...

Travelair
06.12.2006, 12:19
"Dar bir çerçeve" ne demek şimdi bu? Trabzonspor'dan bahsediyoruz. Yönetemiyecekler ise b.b yeterince dar bir çerçeveye sahip öyle değil mi? Stichus bunca zamandır yönetim neden önlem almadı tsclub'e onu söyle bana. Böyle yöneticiği dedem de yapar afedersin ama?

Salih61
06.12.2006, 12:58
O kadar da degil eger dogruysa kulubü de kilit vursunlar :(

tsmaniac
06.12.2006, 13:06
Tsclub ların inanılmaz bir potansyeli var ama kullanamıyorlar daha geçen yaz Trabzonda gittim tscluba doğru dürüst bir tane forma yok eski formaları koymuşlar birde istediğin bedenden yok hep large, satıcıda diyorki napalım gelmiyor ürün, günde kaç kişi geliyor ama istediğini bulamayıp dönüyor

Cengiz Çubukcu
06.12.2006, 13:07
sayın stichus peki sence ts club olmayınca taraftara bu hizmetleri götürecek nasıl bir sistem düşünüyorlardır? ya da derginin de tirajının çok kötü olduğunu ve zarar ettiğini cümle alem biliyor. onu da yayından kaldırabilirler mi? trabzona layık olan sistem konusunda yönetimden yana hala umudun var mı?

Trapezus-61
06.12.2006, 13:12
Yönetim yine kendinden beklenen davranışı yaptı. Bu Trapzonspor taraftarlarını cezalandırmaktan başka bişey değildir. Bu kadar da olmaz YÖNETİM İSTİFA !!!

Ayşe Aygün
06.12.2006, 13:40
bu topici baştan sona okuyamadım, zamanım yok. ama bu haberin kesin olduğu yönünde resmi bir açıklama vs. olduğunu zannetmiyorum.nerden çıktığı belli olmayan bir dedikoduyla bu derece feveran etmek yanlış.

ama eğer doğruysa da bu, yönetimin yeni ve vahim yanlışlarından biri olur. kurumsallaşma yönünde önemli bir adım olan TS Clup'lar zarar ediyorsa, kâr ettirmenin hal çaresine bakacağına kapatılmasına karar verilmesi, bana "okullar olmasaydı ne güzel milli eğitim bakanlığı yapardım" mealindeki sözü hatırlatıyor.böyle birşey olamaz.

Kyanak istiyousn. Çokm samimi arkadaşım TS CLUPTE çalışıyo.ama hangi mağaza demeyimde. o kendi ağzı ile akşam söyleid bana.

Ayşe Aygün
06.12.2006, 13:44
En sıcak haber şimdi arkadaşımla telefonda görüştüm.
1-Merkez kapanmış.
2- cevahir bugün yarın kapanıyo. sadece orası kalmış ürünler için açık.
3- Bizin nasıl duyduğumuz konusunda şoktalar sadece personele söylenmiş.
4-İşçilerin çıkışı verilmiş ama ne zaman bırakacakları konusund abir bilgi verilmemiş.

İşte size çalışanlardan bizzat ağızlarından son dk. haberi. idda edidyprm ki bunlar degiyide yayından kaldırırlar.

pReN@_61
06.12.2006, 14:06
Ligde bu sezon oldukça kötü bir performans sergileyen ve üst üste aldıgı kötü sonuçlarla küme düşme hattına kadar gerileyen Trabzonsporda YÖNETİM şok bir karara imza attı!! Trabzonspor yönetim kurulu,aldıgı kararla bordo mavi kulübün lisanslı ürünlerinin satıldıgı TS clup magazalarının trabzon şubesi hariç tüm şubelerinin kapatılacagını açıkladı!!kaynak...hürriyet... .......Evet yönetimin son içraatı hayırlı olsun...!!!

bu adam ne yaptıgını zannediyor ya....bu kadar da olmaz....adam Trabzonspor'u satın ALMIş sanki :mad:

bu kadar da olmaz be kardeşim..:mad:

şanssızlıgıma yanayım....tam da forma almaya karar vermişken....:o

:atki:

bysurmeneli
06.12.2006, 14:10
Eee tabii bu da bir hizmet masrafları ağır geliyordur. Ben asıl klübün borcunu merak ediyorum bakalım daha neler göreceğiz bu yönetimle...

Emrah Aksoy
06.12.2006, 14:12
yonetim ,, xxxxx xxxxxx versin ts clupten ne istiyorsun xxxxxx!

Travelair
06.12.2006, 14:13
"Köye dönüş projesi"

Ne işiniz var İstanbul'da? Haydi bakalım köyünüze?... Bu yol yanlış bir yol. Öze dönelim lafını da bir kişi doğru anlasa...

pReN@_61
06.12.2006, 14:15
bu kadarı da fazla...koltuk sevdalıları bırakın artık Allah rızası için BIRAKIN

My
06.12.2006, 14:15
...ts club olmayınca taraftara bu hizmetleri götürecek nasıl bir sistem düşünüyorlardır?...Sanırım yöneticilerimiz kendileri bu işi halledecekler. Satılan ürünlerden elde edilen zararıda(!) kendiler üstlenecek heralde.

Özgür Öztürk
06.12.2006, 14:17
Millet açmaya çalışıyor bizse kapatmaya. Bu ne fehriz bu ne lahana turşusu :mad:

pReN@_61
06.12.2006, 14:17
arkadaşlar cuma günü forma almaı düşünüyordum.....cuma gününe kadar kaldırırlar mı malları sizce?

Fatih Ay
06.12.2006, 14:43
:mad::confused::eek: ne yapmaya çalısıyor bunlar anlam veremıyorum:confused::mad::eek:

Ayşe Aygün
06.12.2006, 15:20
Aylık 20 bin YTL Mağaza acacağına cevahirden daha işlek bir yerde daha uygun bir mağaza açabilridin.

Badaloğlu
06.12.2006, 15:53
Aylık 20 bin YTL Mağaza acacağına cevahirden daha işlek bir yerde daha uygun bir mağaza açabilridin.

Bakın bir şeyi iyi anlamak lazım...Cevahir dediğiniz yer; dünyanın en büyük kapalı ikinci alışveriş merkezidir.Yani burası bir nevi bir vizyon yeridir.Buraya her parayı bastıran adama mağaza açtırmazlar haberiniz ola...Burası, dünyanın en büyük marka olan firmaların bir arada olduğu büyük bir mekandır.Olayı iyi bellememiz gerekmektedir.Bu mağazayı hergün binlerce insan gezmektedir.Tabi dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yabancılarda dahildir...Şimdi düşünün bir Drogheda Unıted'li bir adam İstanbul'da Cevahirde dolaşırken Ts club mağazasını görüyor,sizce ne hisseder?Bizim burada olma zorunluluğumuz vardır.Sadece olaya ürün satışlarını düşünerek bakmayın.Nice insanlar tanırım sırf Cevahir'i görmek için oraya gittiler.Elimizde imkan olsa da; oradan kulübümüze bir mülk edinebilsek...Buna kafa yorsunlar.Eğer Trabzonspor bu ts club mağazalarını marka yapmayacaksa Cevahir değil tüm mağazalarını kapatsın...Biz pazardan bulup alırız bordo-mavi renklerde bişeyler..

Buradaki asıl mesele kulübün böyle bir mekanı işletememesi sorunudur.Takımın içinde bulunduğu başarısız durumda satışları etkilemiştir tabiki ama asıl mesele kulübün ileri değilde, geriye doğru hızla gitmesi çabalarıdır...

Burçak
06.12.2006, 15:59
işte bize ufku geniş yöneticiler gerekli. şimdikiler olanı yıkmanın peşinde . ben buna kızıyorum. sonra nasıl onlara güvenmemizi bekliyolar hayret . neyinize güvenelimya.

OYılmaz
06.12.2006, 16:07
Albayrak istifa değil xxxxx git bence !!!!!!!!

murat
06.12.2006, 17:02
Bakın bir şeyi iyi anlamak lazım...Cevahir dediğiniz yer; dünyanın en büyük kapalı ikinci alışveriş merkezidir.Yani burası bir nevi bir vizyon yeridir.Buraya her parayı bastıran adama mağaza açtırmazlar haberiniz ola...Burası, dünyanın en büyük marka olan firmaların bir arada olduğu büyük bir mekandır.Olayı iyi bellememiz gerekmektedir.Bu mağazayı hergün binlerce insan gezmektedir.Tabi dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yabancılarda dahildir...Şimdi düşünün bir Drogheda Unıted'li bir adam İstanbul'da Cevahirde dolaşırken Ts club mağazasını görüyor,sizce ne hisseder?Bizim burada olma zorunluluğumuz vardır.Sadece olaya ürün satışlarını düşünerek bakmayın.Nice insanlar tanırım sırf Cevahir'i görmek için oraya gittiler.Elimizde imkan olsa da; oradan kulübümüze bir mülk edinebilsek...Buna kafa yorsunlar.Eğer Trabzonspor bu ts club mağazalarını marka yapmayacaksa Cevahir değil tüm mağazalarını kapatsın...Biz pazardan bulup alırız bordo-mavi renklerde bişeyler..

Buradaki asıl mesele kulübün böyle bir mekanı işletememesi sorunudur.Takımın içinde bulunduğu başarısız durumda satışları etkilemiştir tabiki ama asıl mesele kulübün ileri değilde, geriye doğru hızla gitmesi çabalarıdır...

Evet Ahmet abininde dedigi gibi eger buyuk markaysan orada olacaksin, kar veya zarar farketmez!

gokmen
06.12.2006, 17:05
ArkadaŞlar Bunlara Sakİn İnanmayin KÜlÜbten Herhangİ Bİr AÇiklama Yapildimi
Bu HÜrrİyet Gazatesİ Ve Star Gİbİ Gazeteler DoĞanmedya Ajansina Bagli Bunlarin Hepsİ .......
Hemen Gaza Gelmeyİn BaŞkandan Veya YÖnetİm Kurulunda BÖyle Bİr AÇiklama Yapilmadi Ve Buna Kİmsenİn GÜÇÜ Yetmez
Hemen Provakasyonlara Gelİyorsunuz
YÖnetİmİn Bİhaber Dİr Bu Konudan....

gokmen
06.12.2006, 17:14
Kyanak istiyousn. Çokm samimi arkadaşım TS CLUPTE çalışıyo.ama hangi mağaza demeyimde. o kendi ağzı ile akşam söyleid bana.

BUNLARI GEÇ KARDEŞ YOK ARKADAŞIM ÇALIŞIYO FALEN BUNLAR TAMAMEN ALBAYRAKA KIZMANIZ NEDENİYLE
BAZEN ZARAR OLABİLİR NE DEMEK KAPATMAK BÜYÜK KÜLÜBSEN BUNLARA KATLANACAKSIN
EN KÜÇÜK BİR ZARARDA KAPATMAYA BAŞLAYACAKLARSA Kİ BEN ASLA BUNA İNANMAM Kİ BUNDA BİRAZ DA BİZLERİN SUCU VARDIR
EN SON NEZAMAN LİSANSLI BİR URUN ALDINIZ .....
SORUYORUM
HEP HATALI YÖNETİM
İSTEYEN BANA MSN DEN ULAŞABİLİR
gokmen733@hotmail.com

Forum kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım...

Vkgz
06.12.2006, 17:18
yönetim fazla olmaya başladı artık

gokmen
06.12.2006, 17:19

"Bahçelievler'deki TS Club kapanıyor. Trabzonspor'un lisanslı ürünleri satan Bahçelievler TS Club'ın kapısına kilit vurmaya hazırlanan firma sahibi Hüseyin Avni Kazancı "Kulüpten yeterli desteği bulamadım. Günden güne kan kaybetmektense iş yerimi kapatmayı uygun gördüm" şeklinde konuştu. "
buda bahçeli evler subesinden gelen adam kendi isteğiyle kapatıyorsa buna külüp ne yapsın

bordobluex
06.12.2006, 17:20
Şimdi arkadaşımdan aldım haberi. Antu.com denen sitede bu konuyu makaraya sarmaya başlamışlar. ''2. lige gidiyorlarya eşyaları topluyorlar'' falan diyorlarmış.
Ayıpta bi şey :mad: Prestij derken bundan bahsediyorduk.

gokmen
06.12.2006, 17:22
onlar bir kendilerine baksın ALLAH'IN şikecileri herşeyi parayla satın aldıkları için onur ve haysiyeti almazlar bunu anlayamıyorlar işte AQ'ları yetmiyor....

gokmen
06.12.2006, 17:23
yönetim fazla olmaya başladı artık
az önce fotomactan yazdığım yazıyı okumadın galiba
"Bahçelievler'deki TS Club kapanıyor. Trabzonspor'un lisanslı ürünleri satan Bahçelievler TS Club'ın kapısına kilit vurmaya hazırlanan firma sahibi Hüseyin Avni Kazancı "Kulüpten yeterli desteği bulamadım. Günden güne kan kaybetmektense iş yerimi kapatmayı uygun gördüm" şeklinde konuştu"

Gürkan
06.12.2006, 17:24
BUNLARI GEÇ KARDEŞ YOK ARKADAŞIM ÇALIŞIYO FALEN BUNLAR TAMAMEN ALBAYRAKA KIZMANIZ NEDENİYLE
BAZEN ZARAR OLABİLİR NE DEMEK KAPATMAK BÜYÜK KÜLÜBSEN BUNLARA KATLANACAKSIN
EN KÜÇÜK BİR ZARARDA KAPATMAYA BAŞLAYACAKLARSA Kİ BEN ASLA BUNA İNANMAM Kİ BUNDA BİRAZ DA BİZLERİN SUCU VARDIR
EN SON NEZAMAN LİSANSLI BİR URUN ALDINIZ .....
SORUYORUM
HEP HATALI YÖNETİM
İSTEYEN BANA MSN DEN ULAŞABİLİR
gokmen733@hotmail.com

en son beşiktaş maçından önce 2 tane atkı aldım.forma alacaktım beğenmediğim için almadım.kaç gündür yazıyoruz burda ama okuyan kim.

diyoruzki çeşit olsun güzel yeni mallar gelsin alalım.ben hersene gidip aynı atkıdan mı alacağım klup para kazansın bagzılarının cebıne para gıtsın dıye.

yada yakası pacası yamuk formaya o kadar para ı sayayım.
evdeki orjınal ürünlerle bır ts clup acarım.

ama yeter da.bak bak bak aynı mallar.3 sene oncekı modeller. evet suc bızde. bunları gıdıp alıyoruz.;)

not:stichus hadi iyisin destek kuvvet geldi.:D