PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Kıvrak ve Formayı Yere Bırakma Ayıbı

Vkgz
25.04.2016, 11:35
Sezon başı takımda gruplaşma yarattığı için menajer tarafından kadro dışı bırakılan fakat arkasına bir kesim taraftarı alarak tekrar takıma alınan ancak sezon basından beri bireysel hatalarla oldukça fazla gol yiyen ve performansı çok kötü olan Onur Kıvrak dün maçta kendisini nimetten sanarak yeni bir şovla Trabzonspor formasını yere bırakarak ben gidiyorum demiştir.

Burada Onur Kıvrak'ın bilmesi gereken kendisi öyle sandığı gibi yıldız kaleci falan değil aksine yıllardır oynamasına rağmen yan toplarda sürekli hata yapan bir kaleci.

Trabzonspor'dan gitmek istiyorsan sene sonu yönetime gidersin, ergence davranışlar yapıp formayı yere bırakmak ayıp ve utanç dolu bir davranış.

TSelif
25.04.2016, 11:37
Tamam.

Punisher-61
25.04.2016, 11:42
Formayi yine atmayarak adamlik etti yere koydu..

O formayi yönetmek icin IHO teslim edildi bu kulüb

Mustafa yumlu gibi birine bu forma altinda kaptanlik verildi

O formaya teknik direktörü olarak hami getirildi

Bunlar daha büyük ayiplar

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ertuğrul ATALAY
25.04.2016, 11:43
Gökdeniz cevabı vermiş..Aynen katılıyorum....

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 11:51
Yöneticilerden ricam saçma sapan başlıklar kaldırılsın. Bu konular zaten var olan başka başlıklarda da konuşulabilir. Kaldı ki hiçbirşey bilmeden Trabzonspor kaptanını bu şekilde aşağılayan bir başlığı yüreğim kaldırmıyor, ayıp.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 11:54
Arkadaşlar, bu konu Onur'un kendi başlığı altında zaten konuşulmakta. Ayrıca bir başlık açmaya gerek yok diye düşünüyorum .

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7972