PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albayrağın oyunu mu bu ???

@FLU
04.12.2006, 20:57
Aldığım habere göre sayın başkanımızın amacı Trabzonsporun dipe vurmasıyla halka açılan hisseleri satın almak ve Trabzonsporumuzun üzerinden rant yakalamak para kazanmakmış .

Yani bizim bu kötü günlerimizde borsa daki hisselerimiz doğal olarak değer kaybediyor ve bu kayıptan istifa de ederek hisseleri sayın başkanımız satın almayı düşünüyormuş ... sonrası kerim ...

Ben bu kadar da olmaz dedim

Sizin yorumlarınız ...

ARKADAŞLAR SADECE ALDIĞIM BİR DUYUMDUR BU DOĞRUDUR VEYA BÖYLEDİR DİYE İDDİA ETMİYORUM SADECE OLABİLİR Mİ ACABA DİYE SİZİNLE PAYLAŞIYORUM

KİMSEYİ DE KARALAMAK DEĞİL AMACIM (gerçi adı geçen şahıs bir arkadaşın da dediği gibi kapkara)

firidin61
04.12.2006, 21:00
yuhhhhhhhhh...

kısa ve öz......

Bartuğ13
04.12.2006, 21:01
o kadar da uzun boylu değildir herhalde

frango
04.12.2006, 21:05
yok bu kadarda deyil bencede yo yo olmaz mümkün deyil

Kasım Hilal
04.12.2006, 21:21
Konu ile ilgili bir kanıt olmadığı müddetçe dedukodudan öteye gitmez böyle şeyler..
Sanki öyle bir şey olsa millet izin veriri mi sanıyorsunuz hem?

Naim
04.12.2006, 21:23
Yahu Hangi Trabzonspormuş bu %70 oranında halka açık olan??

O çok sağlam kaynağa söyleyi verin bir zahmet tutup resmi kayıtlara baksın Halka açık kısmımız ne kadarmış

ama derseniz ki genel kurul toplanır Çok büyük bir oranda Albayrağa oy verip halka açılmaya izin verir
o zaman da varsın o takım artık Trabzonspor olmasın Ölsün gitsin

Yalan bile söylerken bazı dayanakları olmalı insanın sonra mahçup olur
http://www.trabzonspor.org.tr/sportif/sondurum.asp

Birde Oflu Arkadaşım madem böyle bir haber duydun bir defa tutup araştırmak zahmetinde bulunmazmısın

empty61
04.12.2006, 21:23
9 eylül universitesi iktisat fakultesinde okuyorum iktisadi düşüncede olmayacak iş değil..

Adem Erdoğan
04.12.2006, 21:24
öyle bişe varsa yakında serhat ulukeleren patlatır bombayı.

@FLU
04.12.2006, 21:28
Yahu Hangi Trabzonspormuş bu %70 oranında halka açık olan??

O çok sağlam kaynağa söyleyi verin bir zahmet tutup resmi kayıtlara baksın Halka açık kısmımız ne kadarmış

ama derseniz ki genel kurul toplanır Çok büyük bir oranda Albayrağa oy verip halka açılmaya izin verir
o zaman da varsın o takım artık Trabzonspor olmasın Ölsün gitsin

Yalan bile söylerken bazı dayanakları olmalı insanın sonra mahçup olur
http://www.trabzonspor.org.tr/sportif/sondurum.asp

Birde Oflu Arkadaşım madem böyle bir haber duydun bir defa tutup araştırmak zahmetinde bulunmazmısın

haklısın arkadaşım ben de şimdi telefondan aldım haberi inanmadım olmaz dedim böyle bir şey ama ..........

@FLU
04.12.2006, 21:30
halka açık olan kısmını alsa o da yeter

kuzey_lee
04.12.2006, 21:31
bi de hangi trabzonspor a.ş

ticari ürünlerde kimse kalmadı..

futbol a.ş yonetimin elinde..

geriye kalıyor sportif a.ş

orda çalışanları da ben tanıyorum (tanımak değil aslında ama hadi sadece tanıyorum diyelim)

çok merak ettim bu çalışanın ismini

61OKTAY
04.12.2006, 21:32
bukadarda şeerefsiz değillerdir her halde

kutoz
04.12.2006, 21:34
halka açık olan kısmını alsa o da yeter

Satış vermezsem, nasıl alacak ki elimdeki hisseyi. Zorla mı? Kaldı ki, satış verildikten sonra, sende alırsın bende... Takma kafanı... Sadece karalamadır bu olay... Oysa, Başkanın karalanmaya ihtiyacı yok ki. Musampa transferiyle, kapkara oldu zaten... ;)

Punisher-61
04.12.2006, 21:42
diyelim öyle.. hisselerin en ucuz oldugunda diyelim hepsini aldi eh o zaman???
Trabzonspor 2.Lide oynarsa bu hisseler deger mi kazaniyor???

@FLU
04.12.2006, 21:44
bi de hangi trabzonspor a.ş

ticari ürünlerde kimse kalmadı..

futbol a.ş yonetimin elinde..

geriye kalıyor sportif a.ş

orda çalışanları da ben tanıyorum (tanımak değil aslında ama hadi sadece tanıyorum diyelim)

çok merak ettim bu çalışanın ismini

isim vermek yanlış olur

Tevfik Kılıç
04.12.2006, 21:47
aslında inanmıyorum böyle birşey yapacaklarına ama !!!!!!!!!!!!

kuzey_lee
04.12.2006, 21:47
isim vermek yanlış olur

şu anki sportif aş çalışanlarından sana bu bilgiyi verebilecek bir kişi yok..daha doğrusu böyle bir bilgi yok..

o yüzden salladığını çok rahatlıkla söyleyebilirim

BDiler61
04.12.2006, 21:48
yok canım daha neler

fincher
04.12.2006, 21:51
diyosun ki sportif a.ş'nin değerini düşürüp,halka açık olan 25% lik kısmını kendisi alacak Nuri Albayrak.doğru mu anlamışım?

kagan61
04.12.2006, 21:58
eger böyle bir amaci varsa ve ortaya cikarsa onu fazla yasatmazlar.

turkercan
04.12.2006, 21:59
öyle bişe yaparsa kendide zarar etmezmi? değeri düşmüş hisseyi alıp karmı elde edecek? saçmalık bu.. ama şöyle bişe olabilir. değeri düşürüp satın alır sonra yükseltmek için mecbur takımı düzeltir ve zirveye oynayıp daha çok kar elde etmeye çalışır. buda bizim işimize gelir o zaman. çünkü öyle yada böyle birileri bu hisseleri alıyo.

@FLU
04.12.2006, 22:01
şu anki sportif aş çalışanlarından sana bu bilgiyi verebilecek bir kişi yok..daha doğrusu böyle bir bilgi yok..

kardeş ben sadece aldığım duyumu paylaştım ne bu haber doğrudur ne de bu haberin aslı vardır diye iddia da bulunmuyorum sadece böyle bir şey olabilir mi acaba diye paylaştım o kadar

ulatwilight
04.12.2006, 22:03
bence son derece mantıklı.. dünyada bi çok alanda bunun örnekleri vardır. tabi işe taraftar olaraka etik açıdan bakılınca yuh deniyor ama vahşi kapitalizmde finans piyasaları böyle işliyor. eğer başkan iş adamı kimliğini kulüp başkanlığının önüne koyduysa böyle bir şey de düşünmüş olabilir..

@FLU
04.12.2006, 22:03
öyle bişe yaparsa kendide zarar etmezmi? değeri düşmüş hisseyi alıp karmı elde edecek? saçmalık bu.. ama şöyle bişe olabilir. değeri düşürüp satın alır sonra yükseltmek için mecbur takımı düzeltir ve zirveye oynayıp daha çok kar elde etmeye çalışır. buda bizim işimize gelir o zaman. çünkü öyle yada böyle birileri bu hisseleri alıyo.

kardeş bu takım sen sanıyorsun ki hep böyle mi kalacak bu uzun vadeli bir yatırım seneye belki şampiyon olucaz ...

ayrıca bu takım albayrakla bi pok olmaz

kuzey_lee
04.12.2006, 22:05
kardeş ben sadece aldığım duyumu paylaştım ne bu haber doğrudur ne de bu haberin aslı vardır diye iddia da bulunmuyorum sadece böyle bir şey olabilir mi acaba diye paylaştım o kadar

olabileceğini biraz sorgulasan hiç topic açma gereği bile duymazsın

@FLU
04.12.2006, 22:06

özel mesajlarına bak

Adem Erdoğan
04.12.2006, 22:08
komplo terorilerine yeni bi tane daha eklendi.Varmı başka senaryosu olan.

Ali Özcan
04.12.2006, 22:09
özel mesajlarına bak

kseinlikle onaylamıyorum bu özel mesajlaşmayı...Ortalıkta aleni birşey tartışılıyor ve sonra...özel mesajlarına bak:rolleyes: :mad: :rolleyes: :mad:

:ts: :ts2: :ts: :ts2: :ts: :ts2:

fincher
04.12.2006, 22:12
kısıtlı ekonomi ve borsa bilgimle mümkün olabilir gibi geldi bana.Ama ben Albayrağın böyle birşey yapacağına ihtimal vermiyorum.bu düpedüz ihanet olur...

kuzey_lee
04.12.2006, 22:13
çok önemli bişey yazmıyor özel mesajda..

bahsi geçen kaynak trabzonspor a.ş (hangi a.ş se bu) çalışanı bile sayılmaz..

@FLU
04.12.2006, 22:14
kseinlikle onaylamıyorum bu özel mesajlaşmayı...Ortalıkta aleni birşey tartışılıyor ve sonra...özel mesajlarına bak:rolleyes: :mad: :rolleyes: :mad:

:ts: :ts2: :ts: :ts2: :ts: :ts2:

arkadaş konu ile ilgili beni yargılıyor du o yüzden özel den mesaj attım

@FLU
04.12.2006, 22:14
çok önemli bişey yazmıyor özel mesajda..

bahsi geçen kaynak trabzonspor a.ş (hangi a.ş se bu) çalışanı bile sayılmaz..

yaw kardeşim duydum bir yerden yazdım sanane yaa

Berk Akçay
04.12.2006, 22:15
sen haberi aldıgın kişinin kendi düşüncesi bence bu kadar şaçmalıkda olmaz yani

Nytre
04.12.2006, 22:16
olayın ticari yönünden birileri mutlaka para kazanıyor ama siyasi yönden o kadar da imkansız bir durum yok...başbakanın elinden belediye başkanlığını aldık biz bize yaptıklarından dolayı.. şimdi de albayrak aracılığıyla bizden intikam olması normal... albayrakın bir aracı olduğunu diyenlere de inanmıyorum diyemem...

OKTAY YILMAZ
04.12.2006, 22:20
Ziya Doğan için ısrar etmelerinden dolayı yönetimden nefret ediyorum ama bu tez bence saçma.
Çünkü öyle bir şey olsa bjk-gs galibiyetleri nasıl geldi.
Sonuçta sahaya Albayrak çıkıp oynamıyıyor
Sonuçta sahada top oynayan adamlarında bir ismi var, Albayrak para kazanacak diye kötü oynayıp kendi piyasalarını da düşürmezler,
saçma bir şey bence söylenmemiş bir bu kalmıştı zaten.
Takımda suç yok, suç tamamen teknik kadroda çünkü bu takımın biraz mantıklı düşünürseniz doğru futbolcularla ve doğru taktikle Türkiyede yenmeyi bırakın ezemeyeceği takım yok bjk ve gs örneğinde olduğu gibi, Ziyanın tek bir taktiği var kontratak başka yok o güçlü takımlara söktü ama ufak takımlara sökmedi, adamın kariyerinde başkaca bir hücum varyasyonu olmadığından, iş bireysel yeteneklere kaldı, onlardan birisi sakat, birisi formsuz, diğeri de takıma ya uyum sağlayamadı ya da başka birşey bu sonuçlar ortaya çıktı... O yüzden bu topic kapansa ve iyice silinse iyi olur İstanbul ş.....sizlerinin taraftarları görse bu konuyu bize kıçları ile güler

kuzey_lee
04.12.2006, 22:21
yaw kardeşim duydum bir yerden yazdım sanane yaa

sana ne yaaa dan kalmamış..

başka arzu edermisin?

TSSKY
04.12.2006, 22:25
Yok Artik Ne Dİİmm...
BÖle Bİ İhtİmalİn SÖz Konusu Olmasi Bİle TÜyler Ürpertİcİ..trabzonspor Bu Tİp Entrİkalar İÇİn Kullanilabİlecek Kadar Ayak Takimi Mi?...vala EĞer Öyleyse Albayrakta Zerre Kadar Trabzonluluk Yoktur Ve Asla Bİzden Bİrİ Olamz.....
Ya Ben Artik Bu KÖtÜ GİdİŞten Biktim.allah AŞkina Bİrİlerİ Şunlara (artik Kİmn Trabzonsporumuza Kasti Varsa) Dur Desn Ve Tekrar Şaha Kaldirsn Bİzİ Ve Trabzonsporumuzu...

Travelair
04.12.2006, 22:27
O değil de geçen gün medyada feybe'nin %5 hissesine sahip olan yabancı bir şirket, Trabzonspor'un da (borsaya açık şirketinin) %4 hissesini almış diye bir yazı okudum daha yeni

tsmaniac
04.12.2006, 22:28
eğer öyle bişey olursa ki olabilir yani herhangi bir sakınca yok o zaman resmi olarak Trabzonspor un bitmiştir abi bu olay ciddi şu albayrağın derhal Trabzon sınırlarından çıkartılması hatta bu şehire giriş yasağı konulması gerekir lan yat limanını aldığı yetmiyormuş gibi şimdi Trabzonsporu alıyor yaa, ama bu işin arkasında şehirden intikam almak isteyen başka birilerinin parmağıda var

TSSKY
04.12.2006, 22:31
evet bence de bu konu kapanmalı...teknik konularda dediklerine gelnce trabzonlu kardeşm...bu takmn defans yapmaktan hiç hiç hiç haberi yok yani bi takım her maçta ilk golü yemez ki!...hucum içinse artık çok geç.bu takım bu sene iki teknik direktör deiştirdi ve sırada kmn olduu meçhul..gelen yeni teknik adamın da hem defans yapmayı öğretp hem de hucum yapmayı öğretmsni beklmk fenerbahçenn şerefli bi iş yapması kadar zor...

Serhat ŞAHİN
04.12.2006, 22:34
Albayrağın en büyük oyunu

Taraftar birbirini yemeye başladı forumlarda sinirden... Az akıllı olun ya...

ulatwilight
04.12.2006, 22:35
son derece mantıklııı.. spekülasyondan prim yapmak anormal bi şey değil ki.. bu durumdan kurtulmak istese başkan bi şeyler yapardı heralde.. demek ki hisse fiyatlarının yeterince düşmediğini düşünüyor. olabilir mi? bence olabilir :confused:

Nytre
04.12.2006, 22:37
herkes birlik olsun da bu başımızdaki belayı nasıl def edebiliriz diye düşünsün bence...

birbirimizi yemeyelim sakin olalaım.. bize bugunleri yaşatanların başını hep birlikte yiyelim

Çetin
04.12.2006, 22:38
Çok saçma birşey inanılması güç ama başlığı açan kişi zaten duyum olduğunu belirtmiş gereksiz bir konu olmuş zaten kimsenin üstüne gitmemek lazım gereksiz yere.

Naim
04.12.2006, 22:40
Sarısından kalmadıysa lütfen grisinden bir kilit
çok gereksiz gerçek üstü bir konu
ama komplo teorisi olarak Serbest kürsüyede aktarılabilir

@FLU
04.12.2006, 22:40
da demin arkadaşa sert çıktım ben özür dilerim ama ...

ben bir konu açmışım bir düşünce var paylaşmak istedim

arkadaş direk sorgulamaya başladı ya site de yöneticiler var konu ile ilgili yorumu onlar yapar ... sen düşünceni yaz veya yazma daha neyi sorguluyorsun anlamsız yere

Serhat ŞAHİN
04.12.2006, 22:42
da demin arkadaşa sert çıktım ben özür dilerim ama ...

ben bir konu açmışım bir düşünce var paylaşmak istedim

arkadaş direk sorgulamaya başladı ya site de yöneticiler var konu ile ilgili yorumu onlar yapar ... sen düşünceni yaz veya yazma daha neyi sorguluyorsun anlamsız yere

insanları degisteremezsin birader. gormemezlikten gelirsin olur biter... boşver

@FLU
04.12.2006, 22:43
insanları degisteremezsin birader. gormemezlikten gelirsin olur biter... boşver

doğru diyorsun tekrar özür dilerim ...

admin
04.12.2006, 22:47
Arkadaşlar bu tip duyumlarla bu konuları irdelemek hiç doğru değil.

Ortalığı varsayımlarla germenin anlamı yok...

Teşekkürler...