PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 30. Hafta | Trabzonspor 0 - 4 şikebahçe | Maç Tamamlanmadı #ONURunaSahipÇık

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Doğukan Uçan
18.04.2016, 21:58
taraftar ve atmosfer için gidilir sadece skor belli.

9014

Emre İskender
18.04.2016, 21:59
Bu macta skor tableasına bakmadan sadece destek verebilecek 61 kişi olmaz o statta...

freedomforever
18.04.2016, 22:02
Insallah Trabzondayim. Hayatimda ilk kez Avni Akerde mac izleyecegim. Ayagim uğurlu gelir insallah.

TolgaTopçu61
18.04.2016, 22:06
5-6:0 biter, bi rezillik daha yaşariz..

gurur6134
18.04.2016, 22:08
2 3 tane sallar sikeciler

Arda'
18.04.2016, 22:09
0-3

Emre İskender
18.04.2016, 22:20
Insallah Trabzondayim. Hayatimda ilk kez Avni Akerde mac izleyecegim. Ayagim uğurlu gelir insallah.

sen gene de cok umutlanma... skora da bakma keyfıni çıkar...

Ömer Akdağ
18.04.2016, 22:20
2-0 aliriz.

Hami_41
18.04.2016, 22:27
Rezil bir sonuç almasak bari :s

Hürgün Aygün
18.04.2016, 22:27
Umarım hezimete uğramayız.

freedomforever
18.04.2016, 22:29
sen gene de cok umutlanma... skora da bakma keyfıni çıkar...
Allah buyuk :)

DeAgLeMaNyAq
18.04.2016, 22:31
Gençlerbirliği maçındaki oyuncuların ruh hali FB U21 takımını bile yenemez. Ama bazen bu tip maçların atmosfteri farklı olabiliyor. İşin kötüsü 29 maçta 14 mağlubiyet tablosu çok acı. Ve görünen o ki kalan 5 maçta 16 maçlık rekoru egale edeceğiz ve belkide geçeceğiz...

emrex61
18.04.2016, 22:31
Yenme ihtimali sıfır imkan dahi vermiyorum

Sibel
18.04.2016, 22:53
Şu umut yok mu?
İnsanı deli ediyor.

El Cordobes
18.04.2016, 23:32
maç başlıklarını açtığında kazandığımız uğurlu bi abimiz vardı:) bu rezalete o da dayanamadı heralde, yok bugün buralarda.

dağlıca61
18.04.2016, 23:35
Bu maça A takımdan Onur Recep Kıvrak, 500 bin TL altında alan futbolcular ve U 21 takımı takviyeli kadro ile çıkmalıyız, hem takımdaki milyonlar kazanan ruhsuz, paragöz, aldığı parayı helalinden kazanmayan futbolcuları itibarsızlaştırmış oluruz hemde geldiğinden beri Hami nin yapamadığı geleceğe yatırım yapmış oluruz.Kazanıp kayıp etmek bu sezon için önemli değil artık, rakip kim olursa olsun.

Erkan A.
18.04.2016, 23:36
bakalim yarin Sabah takimi kim calistiracak herseyin hayirlisi artik ..

eger yeni bir hoca gelirse o motivasyonla belki birsey olabilir diyorum ...bügünkü macta görüldükü oyuncularin bir kaci bilerek oynamiyorlar hami gitsin diye ..

acan61
18.04.2016, 23:44
Son yenilgilerin bu maçın bahanesi olduğuna inanıyorum ist takımlarına genel olarak kötü oynamadık. Hami için bildiğimiz Hami diyeceğimiz maç 3 atarız.

dağlıca61
18.04.2016, 23:46
Trabzonspor un Avni Aker e veda sezonunda gitme planı bu maça maalesef Gençlerbirliği- Trabzonspor maçının devre arasında proğramımı iptal ederek gitmekten vaz geçtim, taraftarın tribünlere gitmeyerek protesto etmesi gereken bir maç olarak görüyorum.

Hakan
18.04.2016, 23:47
Bjk Akhisar'ı yenerse %5 şansımız olur.

Şerafettin Kara
18.04.2016, 23:48
fenerin ligte oynayacağı en kolay maç banko yenilgi başka ihtimali bile yok

dağlıca61
18.04.2016, 23:53
Bu macta skor tableasına bakmadan sadece destek verebilecek 61 kişi olmaz o statta...

Trabzonspor taraftarına, Trabzonspor a değilde 61 kişi yeterde artar bile böyle hocaya, böyle futbolculara, layik olduğunuz şekilde yönetilirsiniz misali layik olduğunuz seyirci sayısı önünde oynarsınız.

acan61
19.04.2016, 00:05
Başarıyı getiren ne futbolcu ne başkan bunu halen anlamadık asl olan taraftardır o stad dolmadıkça bir şey olacağı yok. Önemli maçlarda stad en azından dolu kötü oynamamız çok zor yenileceğimizi düşünmediğim gibi 3 atacağımıza inanıyorum. Hakemlerden ezilen Trabzon'nun sus payı Şbnin şamp. ihtimalini kesip atmak olacaktır gs maçını gölgede bırakacaktır.

AYYILDIZ
19.04.2016, 00:16
Yeneriz.

Gökhan ARSLAN
19.04.2016, 08:23
Biletler ne zaman satışa çıkıyor bilen varmı acaba?

revolution
19.04.2016, 08:33
ondan sonra da bana buralarda

''yok hep kötü yorumlar yapıyorsun . yok sen destek değil köstek oluyorsun.''
''yok bu adam burayı karıştırmak için yazıyor.''

tarzında atıp tutanlar ,

şimdi ne oldu da tornistan ettiniz .
dünden bugüne ne değişti de iki günde bir yazdıklarınız gitgide ağırlaşıyor .

sizin bu yazdıklarınızın benden aşağı kalır yanı var mı .

hani biz gıcık şeyler yazıyorduk . hani biz provakatördük .
hani biz trabzonspor taraftarı olamazdık .

ne oldu kuzucuklar . sesiniz kesildi birden .
büyük lokma ye . büyük laf etme .
bu takım , bu camia söylenilen lafları adama böyle yutturur işte .
.
.
.
SİZ SİZ OLUN

MALIMI BANA ANLATMAYIN .

çok şükür elhamdülillah . biz kendimizden eminiz .
( burada tevazu gösteremeyeceğim maalesef ) ne yazık ki sizlerin yıllardır göremediğinizi ,
biz bir bakışta bir tuğla parçasında görüyoruz .

en iyisi mi atıp tutarken , iki değil on kere düşünün .
sonra gazoz kapağı , bildiğin logar kapağına dönüşüyor .

Dip.Ing.Mag.
19.04.2016, 09:05
15. maglubiyetimiz hayirli Ugurlu olsun.

Fatih Çelik
19.04.2016, 09:10
Üç mağlubiyet ile 17 yenilgiye ulaşacağız. Ben futbolcu olsam zoruma gider. Kariyerinde , işinde, maç kazanmaktan başka işi görevi olmayan insanlar nasıl hala utanmaz isyan etmezler?

Turgay Atalay
19.04.2016, 09:20
Bu ruhsuzlara Avni Akerde 5-6 tane atamayan fenerin Allah belasını versin... Sökeceğiniz direkleri volkana değil, hakedenlere atın bu sefer.

Uğur Kalyoncu
19.04.2016, 09:23
Allah nasip ederse ilk defa Trabzonda yerimizi alacağız..Biletlere ilgi olacagini düşünmüyorum insallah yanilirim..

Adem Akyüz'
19.04.2016, 09:25
Başarıyı getiren ne futbolcu ne başkan bunu halen anlamadık asl olan taraftardır o stad dolmadıkça bir şey olacağı yok. Önemli maçlarda stad en azından dolu kötü oynamamız çok zor yenileceğimizi düşünmediğim gibi 3 atacağımıza inanıyorum. Hakemlerden ezilen Trabzon'nun sus payı Şbnin şamp. ihtimalini kesip atmak olacaktır gs maçını gölgede bırakacaktır.
Akhisar maçı, Beşiktaş maçı, Osmanlı maçı, Rabotnicki maçı.. İlk anda aklıma gelenler bunlar. Önceki senelerde bunun gibi bir çok örnek daha var.

O stat dolduğu zaman da takım kazanamıyor. Taraftar takımı yoktan var edemez. Taraftar saha içinde olan takımı iteler sadece. Biz de şu an saha içi boş. O yüzden de bunun çözümü stadın dolması değil.

Trabzon34
19.04.2016, 09:28
Mersin ile aynı ayarda oynuyoruz. Eğer bjk akhisarı yenerse mersin kadar direniriz.. yok bjk puan kaybeder ve onlara galibiyet gerekirse pazar günü başka şeylerle ilgilenin, sinemaya falan gidin, maç yokmuş gibi davranın..

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2016, 10:03
Şu maçı alın bari de yüzümüz olsun...

Dip.Ing.Mag.
19.04.2016, 10:18
bu takim bedavaya dahi izlenmez.

Bera B.
19.04.2016, 10:21
Çok rahat yeniliriz.

Sefaenes
19.04.2016, 10:21
Hami prenslerini bu maçta kadro dışı yaparım Her maç 9 kişi oynuyoruz erkan ve Özer evladından. Iho Allah seni bildiği gibi yapsın şu erkan i özel uçakla aldın birde 1 tane iyi maçı yok adamın bilerek oynamiyooor

Hakan
19.04.2016, 10:22
Tüm sezonu unutturabilecek bir maç.

zivaa
19.04.2016, 10:33
Fenerin en rahat maçı olur. Ne kadar acı bir durum ki bırakın galibiyeti, berabere bile kalırız diyemiyoruz. Adamlar gelir elini kolunu sallaya sallaya hiç zorluk çekmeden yenip giderler. Hami de maç sonu: Yenilgi normal, Fenerbahçe büyük takım şampiyonluğa oynuyor, der kendi üzerine hiç sorumluluk almaz, çıkar işin içinden. Gösterdiği büyük emekler olağanüstü çalışmalar sayesinde de parasını gönül rahatlığıyla alır.

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 10:34
Ben taraftarın yerinde olsam maça gitmem tepki olarak

Maça gitmem ama Yumlu ve Hami başta olmak üzere birçoğunun kovulmasını içeren bir pankartı asarım sadece taraftarların yerinde olsam (seneye sizleri byu takımda görmek istemiyoruz diye de altına belirtirim. Yumlu, Özer, Atik, Musa, Marin, Ekici, Güray, Douglas, bitmiyor çürükler işte)

Bu maçı kazansan ne eline geçecek? (asla maçı verelim veya asılmayalım olarak algılanmasın)

Normal şartlarda şikebahçe bizi yener

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 10:36
Tüm sezonu unutturabilecek bir maç.

Yensek de bu kara ve utanç sezonu unutulmaz.

17 mağlubiyetle rekor kırarız.

Sivas, Mersin, Kayseri gibi takımları yenmeseydik şimdi can çekişiyor olacaktık

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 10:37
bu takim bedavaya dahi izlenmez.

Bu sezon ilk kez bir maçımızın tamamını izlemedim (dünkü maç 2-0 olunca kanal değiştirdim ve 2. devreyi izlemedim)

Ertan 51
19.04.2016, 10:43
zivaa doğru diyor,
ne acı ki, berabere kalırız bile diyemiyoruz :(
aslında bu başlığa hiç uğramamak lazım ama gerçekle de yüzleşmeden olmuyor.

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 12:09
Koskoca sezonu boşa geçir,
İlk 4 haftada 10 puan toplayıp sonrasında çöküşe geç.
Eeee, neymiş efendim fenevi yeneceklermis
Kimler yenecekmiş, Hami'mi, Yumlu mu, hangisi veya hangileri
Sonra yenseler ne değişecek?
Hedef kalmamış, tarihinde bu kadar yüksek - averaj ve yenilme rekoruna yaklaşmışsın
Kusura bakmayın ruhsuzlar, fenevi 5-0 yenseniz de benim için bir değeriniz yok

Ozan Yılmaz
19.04.2016, 12:30
vatan millet sakarya tarzı bir savunma ve kaleci performansı lazım puan alabilmemiz için...

Erkan YILMAZ
19.04.2016, 12:44
muhtemelen yeniliriz ama sonrası önemli taraftardan bi protesto bekliyorum artık tesislerde vs

Oğuzhan Fidan
19.04.2016, 12:49
en azından berabere kalabileceğimizi düşünüyorum. bjk bu sene şampiyon olacak çünkü fener stresli puan bırakacak kesinlikle hami hocası bjkye kıyak yapacak. şenol güneş öyle emretmiştir.bak bizi 2011de şampiyonluktan ettiler bjkde şampiyon olayım bari diye aramıştır çoktan .. topyekün saldıracak bizimkiler. 2011de fener bjk maçını bi açın izleyin :)
https://www.izlesene.com/video/20-subat-2011-pazar-bjk-2-4-fb/6849812
cüneyt çakırın kararlarına dikkat...

Doğukan Uçan
19.04.2016, 12:59
hami campos 8 defansla çıkar 0-1 kaybederiz :D

İ. SARAL
19.04.2016, 13:03
Rezil olmayalım yeter.

batuhanTs
19.04.2016, 13:04
Yenilmemiz hayirli olur bakalil bizim taraftar belki kıs uykusundan uyanir

Sibel
19.04.2016, 13:09

Bunları bırakalım artık. Oynamayan, umurunda olmayan, beceriksiz bir futbolcu topluluğunu dünyayı başına yiksan motive edemezsin ki, lütfen bu masalları kimse yazmasin.
Taraftar eliyle bir kuş sütü içirmedigi kaldı bu sene.
Hepsini poh pohla dur karşılığı koca bir hiç. Yıllardır Avni Aker'de maç izliyorum. Hiçbir zaman taraftar desteğine karşılık veren bir takım görmedim son zamanlarda. Onlara destek değil köstek lazım.

Hakan
19.04.2016, 14:36
Onur
Cavanda,Akakpo,Douglas,Bosi
Salih,Özer
Güray,Muhammet,Mehmet
Cardozo

Mustafa YILMAZ
19.04.2016, 15:17
gidecekseniz gururunuzla gidin şu takımdan bu maçı alamayacaksanız azgın bir hayvan döver gibi mücadele etmeyecekseniz terinizin üstüne ter koymayacaksanız maçada çıkmayın şimdiden .... olun gidin.

orhan42
19.04.2016, 16:42
Dünki gibi oynarsak fark yeriz..

Ahmet Hamza
19.04.2016, 16:42
0-4

zafercalikoglu
19.04.2016, 16:56

inşallah

zafercalikoglu
19.04.2016, 16:57
gidecekseniz gururunuzla gidin şu takımdan bu maçı alamayacaksanız azgın bir hayvan döver gibi mücadele etmeyecekseniz terinizin üstüne ter koymayacaksanız maçada çıkmayın şimdiden .... olun gidin.

bencede ,başta hocaları

freedomforever
19.04.2016, 17:33
Biletler ne zaman cikiyor arkadaslar?

Adem Akyüz'
19.04.2016, 17:50
Biletler ne zaman cikiyor arkadaslar?
En geç perşembe günü çıkar.

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 18:00
muhtemelen yeniliriz ama sonrası önemli taraftardan bi protesto bekliyorum artık tesislerde vs

Maçın ilk düdüğü ile birlikte,

Hami başta olmak üzere
Onur ve Muhammet DEMİR hariç tüm ruhsuzlar protesto edilmeli
Maç çok da tın benim için
Dün akşam yaşadığı utanç tablosundan sonra bu az bile onlara

artvints
19.04.2016, 18:05
tüm bildikleri kanatlardan gelip karambolle veya duran toptan gol atmak.tempolu oynayamıyorlar rtimli pas yapamıyorlar ama hami kanatlara erkan ve marin'i koyup gelin geçin diyebilir. nereden geliyor bu güven anlamadım. bjk maçında da çift forvet üzerine bu oyuncuları kanatta oynatmıştı.ramazan da yedekte oturdu.

Alp Yavuz 13
19.04.2016, 19:07
Avni Akerde ki ilk ve veda maçım olacak. Umarım kazanırız

U.Sadıkoğlu
19.04.2016, 19:18
Sert bir oyun istiyorum dövelim adeta sahada.

Sibel
19.04.2016, 19:47
Sert bir oyun istiyorum dövelim adeta sahada.

Ben de güzel bir dünya istiyorum. Herkesin mutlu olduğu :D

nakzo
19.04.2016, 19:56
İlk yarıda maç biter maç sonucu Ts 1 - şikebahçe 4....

Gurbetçi_TS
19.04.2016, 20:02
Şikeciler rahat alır macı, gönül isterdiki şunları yerin dibine sokalım.

Ahmet Kara
19.04.2016, 20:06
İzlemeyin izlettirmeyin... Bünyeye zarar

U.Sadıkoğlu
19.04.2016, 20:14
Ben de güzel bir dünya istiyorum. Herkesin mutlu olduğu :D

Onu hepimiz temenni ediyoruz ancak öyle olsa cennet ve cehennem manasız olurdu. :)

Hangi maçtı hatırlamıyorum ancak Arena'da GS'li futbolcular FB'lileri adeta çimlere gömmüştü tekmeler tokatlar inanılmazdı bizim FB ile Trabzon'da oynadığımız Zokora'nın Emre'ye tekmeyi salladığı Colman'ın, Alanzinho'nun ataklarıyla mücadele ettiğimiz maç bahsettiğim maçın yanında 0 kalır o derece imrenmiştim o maça.

Harun CAN
19.04.2016, 20:29
Maçın ilk düdüğü ile birlikte,

Hami başta olmak üzere
Onur ve Muhammet DEMİR hariç tüm ruhsuzlar protesto edilmeli
Maç çok da tın benim için
Dün akşam yaşadığı utanç tablosundan sonra bu az bile onlara

Yapmayın Beyler,
Her işin bir usulü var. Bizim zamanımızda babamız bizi sokakta yakalayıp, bir suç işledik diye dövmeyi kafaya koyduğu zaman sokakta kulak çeker daha öteye gitmez evden veya bahçeden girince de dalardı.

Biz böylesine kırılgan bir futbolcu topluluğuna böyle bir protesto yaparsak tarihi bir hezimete davetiye çıkarmış oluruz.

Tarihin de hiç bir zaman yapılan protestoyu yazdığını görmedim ama tarihi hezimetleri her zaman yüze vururlar.

İ. SARAL
19.04.2016, 20:47
En rahat maçları olur.

adiloş bebe
19.04.2016, 21:15
fenerbahçe Trabzon maçlarında çok fazla zorlanmıyor biz psikolojik olarak gerideyiz bi kere adamlardan geçin galibiyeti gol bile atamıyoruz adamlara bence fener mersin maçı gibi rahat rahat oynayıp 3-0 veya ona benzer farklı bir skorla istanbula dönecek. Maçtan sonrada Hami Mandıralı "İyi günümüzde değildik. Sorun bütün takımda. Özür diliyorum bugün için bla bla bla der durur ve biz yine sinir küplerine bineriz.

Doğukan Uçan
19.04.2016, 22:12
ğs bile o ezik futbol ve kadrosuyla ne olursa olsun yenilmedi bunlara fakat bizde o ışık bile yok yeniliriz süpriz felan olmaz

artvints
19.04.2016, 22:17
hami'nin kafa karışıklığı ve fantazileri olmasa zorlarız ama ne yaptığı belli değil. önde pres taktiğiyle çıkarıyor takımı ama kanatlara pres yapmayacak erkan ve marin'i koyuyor, daha sonuç almamışken cardozo'yu çıkarıp, uzun top taktiğinin altına dinamit yerleştiriyor. futbolcular da inanmıyorlar zaten ne taktiğe ne de birbirine.

Hakan
19.04.2016, 22:25
hami'nin kafa karışıklığı ve fantazileri olmasa zorlarız ama ne yaptığı belli değil. önde pres taktiğiyle çıkarıyor takımı ama kanatlara pres yapmayacak erkan ve marin'i koyuyor, daha sonuç almamışken cardozo'yu çıkarıp, uzun top taktiğinin altına dinamit yerleştiriyor. futbolcular da inanmıyorlar zaten ne taktiğe ne de birbirine.

Kursana bir ilk 11.

kanterts
19.04.2016, 22:36
Kursana bir ilk 11.
saban cezali , kuramaz :D Beyler bu maci alma ihtimalimiz yüzde sifir . Halilhodzic döneminde cok akilli oynayip galibiyeti kacirmistik .
Orda kenarda özgüvenli , karakterli olan durusu olan Adam gibi bir Hoca vardi kenarda . Oyuncularda cok disiplinli oynamak zorundaydi .
Takim halinde oynuyorduk en azindan . Suanki TRabzonspor bitmis , böyle loser bir Takim görmedim hayatimda . hicbirsey yok sifiriz .

artvints
19.04.2016, 22:36
Kursana bir ilk 11.

sen kurmusun ya, özer douglas falan, benim iştahımı kaçırdın. ama ilk aytaç'ı yazardım heralde bu kadroda.

Erkan A.
19.04.2016, 22:37
arkadaslar sikecilerle oynayacagimiz mactan sonra kadro disi olaylar yasanacak yani gidecekler beli dedi baskan ..

peki sonraki macimiza genclerle cikacagiz alt yapidan istedigin gibi oyuncu alarak oynatabiliyormusun yazak degilmi bu ??

artvints
19.04.2016, 22:38
saban cezali , kuramaz :D Beyler bu maci alma ihtimalimiz yüzde sifir . Halilhodzic döneminde cok akilli oynayip galibiyeti kacirmistik .
Orda kenarda özgüvenli , karakterli olan durusu olan Adam gibi bir Hoca vardi kenarda . Oyuncularda cok disiplinli oynamak zorundaydi .
Takim halinde oynuyorduk en azindan . Suanki TRabzonspor bitmis , böyle loser bir Takim görmedim hayatimda . hicbirsey yok sifiriz .

sen kursana hadi bir fikir belirt de ben senin yaptığın onbir üzerinden ben başlayayım eleştiriye.ancak oyuncuya saydırırsın, ee kim oynayacak deyince ses yok.

Erkan A.
19.04.2016, 22:41
Bayern münchen - werder Bremen macini izliyorum

bremende oynayan yunuzovic gercekten cok klas oyuncuymus süperligde cok is yapar ..

bremende yatabarenin kardesi oynuyor bizde oynayan yatabareden on gömlek iyi biz yanlisini aldik zamaninda

Doğukan Uçan
19.04.2016, 22:42
normal şartlarda feneri bu sene yenen takımlara baktığımız da bizim onlardan hiç bir eksiğimiz yok gibi ama hami faktörü ile kaybederiz. korkak ve ezik futbol forvetsiz anlayışla maçı verir rakibe

kanterts
19.04.2016, 22:45
sen kursana hadi bir fikir belirt de ben senin yaptığın onbir üzerinden ben başlayayım eleştiriye.ancak oyuncuya saydırırsın, ee kim oynayacak deyince ses yok.

-------------------------esteban-------------------------
-------------bosingwa---aykut---akakpo---------------
cavanda-----ekici-----okay------aytac-----------yusuf----
-----------------------muhammet-------------------------
-----------------------cardozo-------------------------------

yumlu , sefa , atik , musa gibiTrabzonsporda oynayamayacak Adamlari sabaha kadar elestiririm .

artvints
19.04.2016, 22:47
................onur
zeki...belkalem..akbaş...musa
.........salih.....medjani
....atik......constant.....waris
..............yatabare

maça konsantre olan seyirci, sahadaki kadroya göre kurgulanmış makul bir taktik, net golleri kaçıran trabzonspor, sonuç 0-0. olmaz diye bir şey yok.

olmayacak bir taktikle, fantazilerle, rakiple mücadeleye girmeyecek oyuncularla, topu ayağına bekleyen orta sahalarla maça çıkıyor hami ben ne diyeyim.

artvints
19.04.2016, 22:56
-------------------------esteban-------------------------
-------------bosingwa---aykut---akakpo---------------
cavanda-----ekici-----okay------aytac-----------yusuf----
-----------------------muhammet-------------------------
-----------------------cardozo-------------------------------

yumlu , sefa , atik , musa gibiTrabzonsporda oynayamayacak Adamlari sabaha kadar elestiririm .

aykut oynar yani, okay oynuyor yani? ben de aykut'u yazdığın için eleştirsem öz evlatçısın desem, 28 yaşında ikinci ligden transfer edilmiş adama güveniyorsun desem ne dersin? yumlu'yu eleştir de aykut'a süper deme. bosingwa'nın stoperde oynayıp çalım yaparken kaptırdığı toplardan yediğimiz 4, 5 tane gol geliyor aklıma direk.

nakzo
19.04.2016, 23:24
Bayern münchen - werder Bremen macini izliyorum

bremende oynayan yunuzovic gercekten cok klas oyuncuymus süperligde cok is yapar ..

bremende yatabarenin kardesi oynuyor bizde oynayan yatabareden on gömlek iyi biz yanlisini aldik zamaninda
Ha işte ben yıldız istemiyorum bunun gibi adamlar istiyorum Atay başkanın yaptığı gibi en kaz edebiyatını bırakıp kafamızı az kaldırsak 15 milyon avroya tekrardan zirveye oynayan bir takım kurabiliriz.

İ. SARAL
19.04.2016, 23:29
Şu anki oyuncu kadrosu sadece 3 lu defans oynar ama bunu akil edecek ve buna cesaret edecek bir hoca yok. Tutturmus bir 4 2 3 1 kanun gibi hep ayni sistem. Basarili olsa ışık verse anlayacagim. Baktin tutmuyor degistir be adam 15 mac oldu.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TSemih61
19.04.2016, 23:31
--------------Estaban-------------
Cavanda--Akakpo--Douglas--Aykut
Güray----Okay---Aytaç----Yusuf--
-------------Mehmet-------------
-------------Beşir-------------

Bu kadro bir puan alabilir en azından.

Erkan A.
19.04.2016, 23:48
Ha işte ben yıldız istemiyorum bunun gibi adamlar istiyorum Atay başkanın yaptığı gibi en kaz edebiyatını bırakıp kafamızı az kaldırsak 15 milyon avroya tekrardan zirveye oynayan bir takım kurabiliriz.

hocam böylede yapilacak baskanin konusmalarina bakilirsa strateyi böyle olacak kaliteli ucuz oyuncular alinacak

sikecilerle oynadigimiz mactan sonra neler olacak cok merak ediyorum

kanterts
20.04.2016, 00:00
aykut oynar yani, okay oynuyor yani? ben de aykut'u yazdığın için eleştirsem öz evlatçısın desem, 28 yaşında ikinci ligden transfer edilmiş adama güveniyorsun desem ne dersin? yumlu'yu eleştir de aykut'a süper deme. bosingwa'nın stoperde oynayıp çalım yaparken kaptırdığı toplardan yediğimiz 4, 5 tane gol geliyor aklıma direk.
edit.......

kanterts
20.04.2016, 00:02
evet oynar aykutla yumlu arasinda daglar kadar fark var . bazen inanilmaz gereksiz faulleri olsada aykut iyi stoper . sampiyonluga oynayan takimda yedek stoper olur .
okayin ayakta duracak hali kalmadi ama adam yok . ramazan sakat , salih bile en azindan sertlik getirirdi oraya halilhodzic zamaninda yaptigi gibi ama hazir degil .
akakpo isterse zimbabwe liginden gelsin yumludan iyi , akilli stoper , hamleleri yerinde . seneye olmamali o ayri . bosingwa mecbur orda oynayacak stoper kalmadi .
bosingwa 4 gol yedirmis olabilir , yumlunun yedirdigi gollerin haddi hesabi yok .

artvints
20.04.2016, 00:06
evet oynar aykutla yumlu arasinda daglar kadar fark var . bazen inanilmaz gereksiz faulleri olsada aykut iyi stoper . sampiyonluga oynayan takimda yedek stoper olur .
okayin ayakta duracak hali kalmadi ama adam yok . ramazan sakat , salih bile en azindan sertlik getirirdi oraya halilhodzic zamaninda yaptigi gibi ama hazir degil .
akakpo isterse zimbabwe liginden gelsin yumludan iyi , akilli stoper , hamleleri yerinde . seneye olmamali o ayri . bosingwa mecbur orda oynayacak stoper kalmadi .
şimdi aykut iyi stoper dediğin için sürekli alay edeceğim seninle, bakalım nasıl hissedeceksin? :D o bir milyonluk maaşıyla anında postalanması gereken bir stoperdi ama şartlar el vermiyor.3 senedir düzgün bir şekilde formayı alıp oynadığı bir dönem yok. olması da mümkün değil zaten hemen kırmızıyı yiyor iki maç oynayınca. adamların üstüne basıp kafaya çıkan adama, her hareketi faul olan adama iyi stoper diyorsan benimle dalga geçmeyeceksin kardeşim.

güneyli
20.04.2016, 00:13
Aykutun c.sahasında rakibe dalmasını,6-7 oyuncunun gamsızlığını görünce şikecilerin maçını düşünmemek gerekiyor.Fakat avni akerde mecbur koşacaklar.Şikecilerde maça asılacağına göre kıran kırana olacak...Tek umudum şansın yanımızda olması...Ölü takım kaç dakika hortlayacak merak içindeyim.Ne yazık ki beraberlik beni sevindirir.Bu bile şikecileri karıştırmaya yetter.

Burak Bıyıklı
20.04.2016, 00:38
gençler maçında statta kendimizi yırttık o sahadaki futbolcu olacak müsveddeler hiç aldırış bile etmedi.bi muhammet demir çok çabaladı golü de attı helal olsun.ancak bu sene son senemiz ve avni akerde son fener maçı.o yüzden her ne kadar ümidim de olmasa gidip izleyeceğim.sonunda kanser edecek bu takım bizleri orası kesin :)

Emre GÜRDAL
20.04.2016, 01:21
Butun sayfalari okudum ya resmen şoklardayim ne hale geldik arkadaş millet TRABZONSPOR' taraftari gibi degilde hami sevmeyenler yumluyu sevmeyenler taraftari gibi konusuyor yakişmiyor arkadslar yakismiyor sahana kupani gasp eden calan hirsiz geliuor siz maca gitmuyelim diyorsunuz 24 nisam pazar gunu eskisehirde kocaelispor 3 .lig yukselme maci var acinda amator ligde taraftar nasil destekleniyor gorun o cocuklara helal olsun size yaziklar olsun...

Ibrahim Gaygusuz
20.04.2016, 01:21
Anket bu hafta

"Hami'nin tarzina bu hafta kac puan verirdiniz" olsun

Evdeki Besiktas macinda gosterdigi cesaretten istiyoruz cokmu ?
Herkesin gorduklerini gorsun istiyoruz ?
Mac sonrasi yorum yapmiyacagim demeye hakki yok kimsenin. Hataliyim diyeceksin, cesaretimi kaybettim diyeceksin.

Esteban
Cavanda Yumlu Aykut Guray
Mehmet Aytac Okay
M.Demir/Marin
Cardozo M.Besir

Su cesareti goster yeminle elestirmiyecegim

Doğukan Uçan
20.04.2016, 01:52
herkes gitmeli maça futbolcular geçici trabzonspor kalıcıdır.

Gurbetçi_TS
20.04.2016, 02:13
şikeciler bugün konya deplasmaninda oynamasi bizim icin avantaj demek isterdimde, diyemiyorum işte.

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 02:43
Sezona dair tek beklentim şu maçın kazanılması...

Yiğit Gayretli
20.04.2016, 02:57

Komik değildi.

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 02:58
Komik değildi.

Bilakis trajik.

Taner Gündoğdu
20.04.2016, 09:04
Niye olduğunu bilmiyorum ama istanbuldan maça gidiyorum. akıl sağlığı mı kaybettim sanırım...

evonon
20.04.2016, 09:45
Kesin tek forvet oynayalım hatta tek forvet oynamayacaksak sahaya çıkmayalım. İnanılmaz uygun bir sistem bizim takımımıza, her maç forvetimiz gol pozisyonuna girmekten helak oluyor. Gol atmaktan sıkıldık artık. Tek forvetimizi o kadar oyunun içine sokuyoruz ki adam 70. dakikada yorgunluktan ölüyor. Kesin tek forvet oynamalıyız. Yaşasın 5 senedir oynanan, harika tek forvetli sistem. Dünyanın en güzel futbolu. Tek forvet, tek forvet, tek forvet

Taner Gündoğdu
20.04.2016, 10:02
Maç biletleri ne zaman satışa çıkar acaba bilgisi olan var mı?

Aytaç Çakıroğlu
20.04.2016, 10:03

hımm güzel temmenni ama öyle kalacak gibi.

Cihan Kibar
20.04.2016, 10:17
-----------onur
bosingwa-aykut-akakpo-yusuf
Cavanda-marin-ekici-güray
-------Demir---Cardozo

melihergun
20.04.2016, 10:22
Bosingwa kanat oynasin cavanda oynayamiyor guray yoklukta gider solbekte

Taner Gündoğdu
20.04.2016, 11:19
biletler satışta

İsa Gündoğdu
20.04.2016, 11:23
biiletler satışta anasayfaya şike yapmışlar görünmüyor.
yakında yazan yere tıklayın satınal bölümü çıkıyor

Yunus Gören
20.04.2016, 11:24
Biletler bedava stadın dolması lazım staddan elde edilen gelir futbolcuların maç başı paralarını ödemiyor daha

Tevez Apo
20.04.2016, 11:31
Bu sezon geriye baktığımda tek iyi şeyin fb yi yenip şampiyonluk yarışında yaralamak olduğunu görebilirim umarım.

Gurpas
20.04.2016, 11:32
şikeciler rahat kazanır...

murmut
20.04.2016, 11:33
Bosingwa kanat oynasin cavanda oynayamiyor guray yoklukta gider solbekte

Bosingwa sakat, portekizde tedavi oliyor.

Ozan Yılmaz
20.04.2016, 11:52
Fenerbahçe maçı biletleri satışa sunuldu
Takımımızın 24 Nisan Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacağı maçın bilet satışı başladı.
Hüseyin Avni Aker Stadı’nda saat 20.00’de başlayacak maçın bilet fiyatları şöyle:
Kale Arkaları: 10 TL
Maraton: 20 TL
Kapalı Kenar (A,D,E,H BLOK): 30 TL
Kapalı Orta (B,C,F,G BLOK): 40 TL
VIP: 100 TL
VIP ÖZEL: 750 TL
Bilet almak için
https://www.passo.com.tr/tr/clubs/Trabzonspor/fixture.aspx… (https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.passo.com.tr%2Ftr%2Fclub s%2FTrabzonspor%2Ffixture.aspx%3Ffixture%3D379f4d3 e-6505-e611-bf3c-00dc01344114&h=4AQF9iHyOAQEY0h7XQBaCn9j-_lgFy8RABX9aFRcnh9LsHA&enc=AZOEjJNrVO8rjNwFV7m-9zeXhMbs_qNXtxuf4VZMqRu-QNSZ4b9s05dwwShF9yruXAJr2PP4ZBPhbVCsTQpSF7GttGH3QG L0iAFrglMzSgJemgx_54s5C4wP6RpBnEs6jUcOKAYvh32e_dW9 hrh3fzkTotGCS5RApboO3so8knci53OB39h5-LoKaqPhkcaV-LM__kVw_FZvBA4gP1RuX_ae&s=1)

İsa Gündoğdu
20.04.2016, 11:58
ola ki hak ederek kazanırsa şikeciler alkışlayalım derim.
bu bizi davamızda haklı olduğumuzu gösterir yanlış mı düşünüyorum......

İ. SARAL
20.04.2016, 12:16
0-1'e razıyım.

Soner Albayrak
20.04.2016, 12:16
Komik değildi.

Yiğit hoşgeldin :)

halilaziz61
20.04.2016, 12:18
Fenerbahçe maçı biletleri satışa sunuldu
Takımımızın 24 Nisan Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacağı maçın bilet satışı başladı.
Hüseyin Avni Aker Stadı’nda saat 20.00’de başlayacak maçın bilet fiyatları şöyle:
Kale Arkaları: 10 TL
Maraton: 20 TL
Kapalı Kenar (A,D,E,H BLOK): 30 TL
Kapalı Orta (B,C,F,G BLOK): 40 TL
VIP: 100 TL
VIP ÖZEL: 750 TL
Bilet almak için
https://www.passo.com.tr/tr/clubs/Trabzonspor/fixture.aspx… (https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.passo.com.tr%2Ftr%2Fclub s%2FTrabzonspor%2Ffixture.aspx%3Ffixture%3D379f4d3 e-6505-e611-bf3c-00dc01344114&h=4AQF9iHyOAQEY0h7XQBaCn9j-_lgFy8RABX9aFRcnh9LsHA&enc=AZOEjJNrVO8rjNwFV7m-9zeXhMbs_qNXtxuf4VZMqRu-QNSZ4b9s05dwwShF9yruXAJr2PP4ZBPhbVCsTQpSF7GttGH3QG L0iAFrglMzSgJemgx_54s5C4wP6RpBnEs6jUcOKAYvh32e_dW9 hrh3fzkTotGCS5RApboO3so8knci53OB39h5-LoKaqPhkcaV-LM__kVw_FZvBA4gP1RuX_ae&s=1)

desene kimse maça gelmesin diye yönetim de yol yapıyor

Yiğit Gayretli
20.04.2016, 12:36
Yiğit hoşgeldin :)
Eyvallah kardeşim.
Trabzonspor 'un hoşgeldin karşılaması hoş değildi yalnız.

Uğur Kalyoncu
20.04.2016, 12:41
Aldik biletimizi çok şükür.

Esteban
Cavanda Akakpo Aykut Bosingwa
Yusuf Aytaç Özer Güray
Ekici
Muhammet

Koşan mücadele eden takim istiyorum..Göbekte Melih bile oynayabilir Özer in yerine..

Harun-61
20.04.2016, 12:55
umarim fark yemeyiz...!

İ. SARAL
20.04.2016, 13:15
Aldik biletimizi çok şükür.

Esteban
Cavanda Akakpo Aykut Bosingwa
Yusuf Aytaç Özer Güray
Ekici
Muhammet

Koşan mücadele eden takim istiyorum..Göbekte Melih bile oynayabilir Özer in yerine..

Bosingwa oynayacak durumda mı? Şu dakikadan sonra sahada her şeyini veren adamlar oynamalı. Sahtekar, içi geçmiş, pili bitikler oynamamalı. Yazdığın kadro iyi ama Yusuf solda oynamalı.

Uğur Kalyoncu
20.04.2016, 13:19
Bosingwa oynayacak durumda mı? Şu dakikadan sonra sahada her şeyini veren adamlar oynamalı. Sahtekar, içi geçmiş, pili bitikler oynamamalı. Yazdığın kadro iyi ama Yusuf solda oynamalı.

Takimin tamamının pili bitmiş durumda zaten o sebepten tercih noktasinda alternatifsiz durumdayız. .

Marin Erkan oynamasin da ne olursa o olsun..

Özer Aytac Okay Yusuf seklinde de olabilir Okay a dayanabilirsek tabi..

halil ibo
20.04.2016, 13:22
Gelinen noktada kabusumuz ''fark yemek'',takımın başındakinden bir beklentimiz yok ta birileri o çok değerli formayı sırtına geçirenlere;şikebahçe maçının ne demek olduğunu anlatabilse...

barisb
20.04.2016, 13:29
rezalet olmadan bitse de geçse dediğim bir maç

A.Ali Karanis
20.04.2016, 13:36
Takımda birlik bütünlük yok,başta hoca yok,haftada 5 gün günde çift idman idman başı 2 saat topla oynayan bir oyuncu topluluğu nasıl olur da toptan,taktikten bu kadar bi haber olur aklım almıyor.Arkadaşlık da olmayınca böyle saçma sapan bir şey izletiyor bize futbolcularımız sağolsunlar.Umudum yok maçtan,Avni Aker'deki şikecilere karşı son maçımıza keşke bu kadar umutsuz çıkmasaydık ama bize bunu reva görenler utansın.

Soner Albayrak
20.04.2016, 14:10
Hezimet olmasından korkuyoruz, ne hale geldik arkadaş...

yatmaztara
20.04.2016, 14:13
İçimden birşey yazmak gelmiyor :(

leoyattara
20.04.2016, 14:24
Selamün aleyküm şehir dışından maça geleceğim inşallah.Yalnız maçtan sonra Avni Aker'den Çaykara merkeze nasıl gidebilirim. O saatte dolmuş vs. bulabilir miyim?

calypso
20.04.2016, 14:25
ben bu maçtan puan alınacağını düşünüyorum..takımın taraftara kendini affettirmesi için son şansı.
aziz bile bu maçtan sonra futbolcularla transfer konuşması yapmaya başlayacağını söylediğine göre, en tırstıkları deplasmanda burası, bu halimize rağmen.

Cengiz Çubukcu
20.04.2016, 14:29
Maça gidecek arkadaşlara sabır diliyorum

evonon
20.04.2016, 14:50
ben bu maçtan puan alınacağını düşünüyorum..takımın taraftara kendini affettirmesi için son şansı.
aziz bile bu maçtan sonra futbolcularla transfer konuşması yapmaya başlayacağını söylediğine göre, en tırstıkları deplasmanda burası, bu halimize rağmen.

Gençler maçından ümitli olan arkadaşlar gibisin. Halen, takımın kendini taraftara affettirmek gibi bir kaygısı olduğunu düşünmende güzel tabi. Ama, tıpkı Gençler maçı ve son dönemdeki tüm maçlarımızda olduğu gibi yine aynı vurdumduymaz umursamaz ve en kötüsü de takım olmanın kıyısından geçmemiş adamlar sahada olacak ve fark yemezlerse iyi olacak.

artvints
20.04.2016, 14:54
.......................onur
..cavanda...douglas..akakpo...güray
...özer.......aytaç...ekici......yusuf
.............beşir....muhammet

rezillik yemin ediyorum. ramazan olsaydı bari, fenerin ağır orta sahasının arasında süzülürdü, arada gaza gelirdik.

OFLU
20.04.2016, 14:54
La olum maça gitmeyin, yeni stadyumda seyircisiz olmasın ilk maçımız :)

bordo08
20.04.2016, 15:04
Maçtan önce ortamı germezsek gerenlerin oyununa gelmezsek bir ihtimal puan alırız, aksi takdirde şansımız yok..

Faruk BERBER
20.04.2016, 15:09
Maçtan önce ortamı germezsek gerenlerin oyununa gelmezsek bir ihtimal puan alırız, aksi takdirde şansımız yok..

Bana sorarsan oyuncular birbirlerinden o kadar kopuk ki ortamın gerilmesi motivasyon açısından faydalı olabilir.

Yoksa güle oynaya kaybederiz gibi duruyor.

Oyuncuları ateşleyecek bir şeyler olmalı.

Ahmet Aksu
20.04.2016, 15:30
Bana sorarsan oyuncular birbirlerinden o kadar kopuk ki ortamın gerilmesi motivasyon açısından faydalı olabilir.

abi ortam gerilmesin o dediğin olursa futbolcular hiç gerilmeyecek, taraftar gerilecek bu da iyi anlamda değil, kötü anlamda her zaman olduğu gibi takıma olumsuz yansıyacak zaten adamlar gerginlik istiyor ve olan her sene bize oluyor.

İ. SARAL
20.04.2016, 15:32
Selamün aleyküm şehir dışından maça geleceğim inşallah.Yalnız maçtan sonra Avni Aker'den Çaykara merkeze nasıl gidebilirim. O saatte dolmuş vs. bulabilir miyim?

Stadın yanından ilçelere servis kalkıyordu. Şu an ki durum nedir bilmiyorum.

Yiğit Gayretli
20.04.2016, 15:37

Faruk, bunların üstüne benzin döküp yaksan yine ateşlenmezler.

ffırtına
20.04.2016, 16:58
Fark yemeyiz lakin kesin yeniliriz 1-0 ya da 2-1 gibi bir skor bekliyorum..

Doğukan Uçan
20.04.2016, 17:24
bu yorgun fb karşısında kaleye 2 şut bile cekemez bu beceriksizler

İ. SARAL
20.04.2016, 17:24
Gol atma ihtimalimiz 0'a yakın.

şenol.08.borçkalı
20.04.2016, 17:32
Özellikle

Özer - Ekici - Yusuf - Erkan

bu sene cok kötülerdi.

Fener macındada kötü oynarlarsa GÖNDERİLMELİLER..

freedomforever
20.04.2016, 17:33
Biletimizi aldik, hayirlisi olsun.

HUSEYIN AVNI AKER MARATON TRIBUNU BLOK: MARATON - B SIRA: B KOLTUK: 24 KAPI

emrhan61
20.04.2016, 17:46
Kiminle ne şartlarda nasıl bir takımla oynanacağı beni zerre ilgilendirmiyor. Barcelonayla bile oynasak sezon sonuna kadar hücum futbolu oynanmasını değil,oynanmasının çalışılmasını istiyorum.

Onur
Cavanda - Aykut - Akakpo - Bosingwa
Okay Aytaç
Mehmet Muhammet Yusuf
Cardozo

Erkanı ve çok sevdiğim Marini artık görmek istemiyorum. 22 ve 10'u saymaya bile gerek yok. Bu arkadaşlar gram katkı vermiyor.

Hakan
20.04.2016, 17:51
Yusuf da oynamayınca kıymetleniyor yine ilk 11'lerde yerini almış.Bir resital daha sunsun o zaman.

Sercan Keleş
20.04.2016, 18:03
Gol atamayacağımıza eminim

selcuk
20.04.2016, 18:05
bu sefer kazanacagiz 1-0

gol ekici

kaptandan 15 kurtaris

emrhan61
20.04.2016, 18:10
Yusuf da oynamayınca kıymetleniyor yine ilk 11'lerde yerini almış.Bir resital daha sunsun o zaman.

Futbolundan en çok nefret edenlerdenim ama Erkandan bıktım usandım. Al biri vur ötekine. Bana kalsa Savaş oynasın ama onu yapacak yürekte bir hoca da yok.

Soner Albayrak
20.04.2016, 19:02
2-0 veya 3-0 yeniliriz, daha da farklı yenilebiliriz kaptanın performansına kalmış bir şey.

TSemih61
20.04.2016, 20:17
Kiminle ne şartlarda nasıl bir takımla oynanacağı beni zerre ilgilendirmiyor. Barcelonayla bile oynasak sezon sonuna kadar hücum futbolu oynanmasını değil,oynanmasının çalışılmasını istiyorum.

Onur
Cavanda - Aykut - Akakpo - Bosingwa
Okay Aytaç
Mehmet Muhammet Yusuf
Cardozo

Erkanı ve çok sevdiğim Marini artık görmek istemiyorum. 22 ve 10'u saymaya bile gerek yok. Bu arkadaşlar gram katkı vermiyor.

Bu kadro ortasahayı geçemez, en az 3 gol yeriz. Yavaş futbolcularla olmuyor. Muhammet ve Gardoza oynamamalı. Ayrıca Bosingwa tüm takımı bozuyor, külliyen zarar.

--------------Estaban-------------
Cavanda--Akakpo--Douglas--Aykut
Güray----Okay---Aytaç----Yusuf--
-------------Mehmet-------------
-------------Beşir-------------

Bu kadro ile kontraatak oynayacaksın. En az 1 puan.

Oğuzhan Fidan
20.04.2016, 20:19
TRABZONSPOR herzaman TRABZONSPOR'dur.. bunu biliyolar. bu bizim en kötü günümüz. gelsinler görelim !

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2016, 20:41
TRABZONSPOR herzaman TRABZONSPOR'dur.. bunu biliyolar. bu bizim en kötü günümüz. gelsinler görelim !

Dün akşam Kemal BELGİN, banko fener dedi. G.birliği maçına göre konuşuyorum dedi. Hami'nin çok yanlışları olduğunu belirtti.
Kahroldum. Sahamızda bile bizi favori göremeyecekleri duruma düştük.

Bu akşam kupada yarı final heyecanını bile bize çok gördü ruhsuzlar ordusu
Onlarda azıcık haysiyet varsa çıkar şu yorgun feneri kalbura çevirip sezonu teselliyle bitirtirler bize

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2016, 20:44
Eskiden yenilgiyi kabullenmeyen bir takım vardı sahalarda
Şimdilerde ise gol yedikten sonra havlu atacak takati kalmayan bir takım

Bu sezon 5 yıllık ızdırabımızın sonu olsun Allah'ım
Güldür artık yüzümüzü

Sefaenes
20.04.2016, 20:54
hirsizlar hafta ici kupa maci yapacak bizimkiler antreman isminde sahada duracaklar ve adamlar mac günü bizimkilerden daha iyi oyniyacakhami utanmasida biz iyi calisiyoruz diyecek. Nasil 1461 hacasi gec kovuldusa hami de gec kalindi hirsizlarinmaci beklememeliydi coktan yollanmaliydi. U17-U21 arasi kadro kursak bu a takimdan daha iyi futbol oynarlar n azindan ruhla oynarlar.

Sibel
20.04.2016, 21:08
Maça gidecek arkadaşlara sabır diliyorum

Allah razı olsun.

orhanunal
20.04.2016, 21:11
gol atalım be...

cyberentalpi
20.04.2016, 21:53
Valla Konya - hırsızbahçe maçını izliyorum. maça baksan konya büyük takım gibi. Umarım Konya gibi dişe diş bir maç oynarız. Tabi adamların taraftarı da taraftar gibi. hakemi her pozisyonda etki altına almaya çalışıyor

bir gün konyaspor a özenecegim aklıma gelmezdi. Konya-Akşehir liyim Konya da ortaokul-lise okudum. o zamanlar maçlarına giderdim. taraftar çoktu. Hatta Ts macında Ts ile birlikte istanbul takımlarına kufur etmiştik

Ama böyle çoşkulu konyaspor u ilk defa izliyorum. Adamlar sene başından beri böyle olsalar şampiyon olurlardı

cyberentalpi
20.04.2016, 21:55
Bu arada sikecilerin en iyi oyuncusu bizim ağlak zorlak itici volkan şen. netekim gol da attı sevimsiz

CinarTS
20.04.2016, 21:57
Allah nasip ederse hayatımda ilk defa Avni Aker'e gideceğim hafta sonu. Hayırlısı olsun. Bunu da burada paylaşmak istedim. :D

redbul
20.04.2016, 21:58
maç büyük ihtimal hükmen 0-3 biter

Alp Yavuz 13
20.04.2016, 22:02
İlk defa avni akere gidecekler olarak sayımız oldukça fazla alacağız bu inançla maçı :)

CinarTS
20.04.2016, 22:07
İlk defa avni akere gidecekler olarak sayımız oldukça fazla alacağız bu inançla maçı :)

Hayde bakalım :cool:

Doğukan Uçan
20.04.2016, 22:13
yarıda kalma ihtimali de var yine

Faruk BERBER
20.04.2016, 22:19
Faruk, bunların üstüne benzin döküp yaksan yine ateşlenmezler.

Haksızsın diyemem kardeşim. Fakat insan bekliyor, bekliyor işte . . .

Adem Akyüz'
20.04.2016, 22:24
İlk defa Avni Aker'e gelecek olanlar için güzel bir başlangıç olur umarım diyeceğim ama takım hiç ümit vermiyor ki.. :(

Hüseyin Çümen
20.04.2016, 22:34
3 ten fazla fark yemeyelim lutfen

Sefaenes
21.04.2016, 00:04
Hami maç gününe kadar antreman yaptirmasin hatta hiç gidene kadar hiç karışmasın onun antremanlari oyuncular sakatlaniyor

Doğukan Uçan
21.04.2016, 00:18
:D

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2016, 08:34
Valla Konya - hırsızbahçe maçını izliyorum. maça baksan konya büyük takım gibi. Umarım Konya gibi dişe diş bir maç oynarız. Tabi adamların taraftarı da taraftar gibi. hakemi her pozisyonda etki altına almaya çalışıyor

bir gün konyaspor a özenecegim aklıma gelmezdi. Konya-Akşehir liyim Konya da ortaokul-lise okudum. o zamanlar maçlarına giderdim. taraftar çoktu. Hatta Ts macında Ts ile birlikte istanbul takımlarına kufur etmiştik

Ama böyle çoşkulu konyaspor u ilk defa izliyorum. Adamlar sene başından beri böyle olsalar şampiyon olurlardı

Çok ahmakça goller yediler yahu, elemeleri imkansız değildi oysa

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2016, 08:35
5 yıl sonra bari bu kez yenelim

kopeli
21.04.2016, 09:01
ligin en kötü takımıyız. bari bir maclıgına bunu unutup adam gibi savaşalım.

kaan61
21.04.2016, 09:19
Bu arada sikecilerin en iyi oyuncusu bizim ağlak zorlak itici volkan şen. nitekim gol da attı sevimsiz

Yüksek ihtimal bize de atacak. Zaten sahada gezen bir takımız . Hocanın da biraz katkısıyla eziyet bir maç olur.

İ. SARAL
21.04.2016, 09:19
Çok rahat maç olur. Bizim açımızdan değil ama.

İsa Gündoğdu
21.04.2016, 09:24
Trabzonspor 2:1 şikebahçe
goller dk:8 yusuf erdogan
dk75 Muhammet demir
45+2 fan pörsi

GÖLONSA
21.04.2016, 09:37
Bu maçı kazanırsak herkes beraat etmiş olacak,takım bütün sezonu kurtarmış olacak.

Bu maçı kaybetmekse neredeyse ölümün bir tık aşağısı.

Hem maçı kazanalım,hem kimse paçayı kurtarmasın.İşte bütün mesele bu.

UĞUR DURTAŞ
21.04.2016, 09:50
2-0 aliriz.

**
Ömer kardeşim,

az söyledin,bu seneki güzel oyunumuzun skoru hafta sonu 2-0 olmamalı bence
kendi saha ve seyircimiz önünde futbolcularımız kişilikli oyunlarının üzerine koyarak oynuyorlar,
gençler maçındaki güzel oyunumuzuda düşünürsek,
fb yi rahat bir oyunla daha farklı bir skorla yeneriz diyorum ben!!
mesela,3-0,4-1 gibi skorlar olabilir!!
**
bizler görünen,bilinen doğruları dile getiremediğimiz sürece daha çok yerimizde saymayız,geriye gideriz.
**
biz bu şahsiyetsiz oyunla fb yi yeneceğiz,lütfen gerçekçi olalım arkadaşlar.

UĞUR DURTAŞ
21.04.2016, 10:04
Özellikle

Özer - Ekici - Yusuf - Erkan

bu sene cok kötülerdi.

Fener macındada kötü oynarlarsa GÖNDERİLMELİLER..
**
Şenol kardeşim;

sezon boyunca düşme potasında bulunmamızın en önemli aktörleri bu isimler,
farzedelim,özer,ekici,yusuf ve erkan süper oynadılar
imkansızda hadi öyle düşünelim,
maçı bu dörtlünün sayesinde kazanalım,
benim açıktan değişen hiç bir şey olmaz,
bu dörtlünün eti budu bu kadar,bundan fazlası olamaz,
duygusal düşünmemeliyiz,kimsenin esiri olmamalıyız,
şikeci takımın başkanın en önemli futbolcuları(gökhan,caner) için açıklamalrını hatırlayın iki gün önceki..
dik durmalıyız,biz trabzonsporuz
onun içindirki yeni stadımıza geçerken,
devrim yaparak geçmeliyiz.
bize bu zulmü,eziyeti çektirenlere açımayacaksın.
çok net.

oflubektas
21.04.2016, 10:19
Esteban
Cavanda Akakpo Yumlu Aykut
Aytaç Okay
Güray M.Ekici Yusuf
Muhammet

Kanatları sıkıştır, orta sahada kafa göz kördövüşü, defansın (hele hele Alves'in) arkasına atılacak bir pasla golü bul.

Top oynamaya çalışsak hem takım beceremiyor, hem de kondüsyon yetmediği için (bkz. içerideki bjk maçı) kazanamayız zaten.

Uğur Kalyoncu
21.04.2016, 11:37
Mac günü bir organizasyon plani var mi acaba..Bu kadar yol gelecegiz haybeye gitmesin..Musait olan arkadaslar gelsin oturalım tanisalim sohbet edelim de maca geldigimizin bir anlamı olsun istiyorum...Böyle bir çalışma olursa sevinirim..Cok ta güzel olur diye düşünüyorum : )

İ. SARAL
21.04.2016, 11:46
Esteban
Cavanda Akakpo Yumlu Aykut
Aytaç Okay
Güray M.Ekici Yusuf
Muhammet

Kanatları sıkıştır, orta sahada kafa göz kördövüşü, defansın (hele hele Alves'in) arkasına atılacak bir pasla golü bul.

Top oynamaya çalışsak hem takım beceremiyor, hem de kondüsyon yetmediği için (bkz. içerideki bjk maçı) kazanamayız zaten.

Yumlu cezalı abi.

İ. SARAL
21.04.2016, 11:48
şikebahçe ile oynarken defanstan pas ile çıkmaya çalışmayacaksın. Garanti pas varsa o zaman atılabilir. Adamlar önde sert basıyor, hakemler de buna göz yumuyor.

Hakan
21.04.2016, 12:22
Yumlu cezalı abi.
Olsun yine de oynamalı elimizdeki en iyi stoper.

asilhamsi
21.04.2016, 12:47
Allahıma cok sukur nihayet uzun cezalı duruma dustu.Bir kişi eksik oynamayı,onu sahada gormeye tercih ederim.

esteban
cavanda---akakpo--aykut--guray
ekici--aytac---yusuf yazici---yusuf
cardozo--muhammet

Doğukan Uçan
21.04.2016, 13:15
volkan şenin kanadı maçın kilit noktası olur

Ömer Akdağ
21.04.2016, 13:32
**
Ömer kardeşim,

az söyledin,bu seneki güzel oyunumuzun skoru hafta sonu 2-0 olmamalı bence
kendi saha ve seyircimiz önünde futbolcularımız kişilikli oyunlarının üzerine koyarak oynuyorlar,
gençler maçındaki güzel oyunumuzuda düşünürsek,
fb yi rahat bir oyunla daha farklı bir skorla yeneriz diyorum ben!!
mesela,3-0,4-1 gibi skorlar olabilir!!
**
bizler görünen,bilinen doğruları dile getiremediğimiz sürece daha çok yerimizde saymayız,geriye gideriz.
**
biz bu şahsiyetsiz oyunla fb yi yeneceğiz,lütfen gerçekçi olalım arkadaşlar.

Abi ben taraftarim, tarafim. Buraya gelip baskalari gibi olumsuzluk sacamam. Ben gerizekali degilim, kor de degilim. Ama ben Trabzonspor için hep ümit dolu olurum.

İ. SARAL
21.04.2016, 13:45
Olsun yine de oynamalı elimizdeki en iyi stoper.

Sen daha iyisin sen geç.

Dip.Ing.Mag.
21.04.2016, 14:22
Hiç boşuna kadro madro yapmayın zaten herkes kafasına göre oynuyor yine aynı şey olacak bir süpriz yapar mı Trabzonspor benim tanıdıgım yapmaz bu konularda Allah razı olsun hiç yanıtlmamıştır bizi son olarak şikeciler bizi maalesef ezeeee ezeeee yenecekler

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

zafercalikoglu
21.04.2016, 14:23
Hiç boşuna kadro madro yapmayın zaten herkes kafasına göre oynuyor yine aynı şey olacak bir süpriz yapar mı Trabzonspor benim tanıdıgım yapmaz bu konularda Allah razı olsun hiç yanıtlmamıştır bizi son olarak şikeciler bizi maalesef ezeeee ezeeee yenecekler

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

malaesef aynı fikirdeyim ..

Doğukan Uçan
21.04.2016, 15:38
hami sıkı yönetim ilan etmiş :D

http://www.trtspor.com/haber/futbol/spor-toto-super-lig/trabzonsporda-fenerbahce-alarmi-118405.html

Adem Akyüz'
21.04.2016, 16:16
Hakem Bülent Yıldırım. TFF işi şansa bırakmamış.

Harun CAN
21.04.2016, 16:31
şikebahçe ile oynarken defanstan pas ile çıkmaya çalışmayacaksın. Garanti pas varsa o zaman atılabilir. Adamlar önde sert basıyor, hakemler de buna göz yumuyor.

Pasla çıkan takım olsaydık bugün 15 mağlubiyetle rekora koşuyo olmazdık, o yüzden sıkıntı yok :)

dağlıca61
21.04.2016, 16:36
Taraftarın çok çok dikkatli olması lazım, özellikle sevinç üzüntü anında,yanlış-yanlı hakem kararlarında sinirlerine hakim olamayanlar maça gitmesin, senaryosu önceden belli tiyatro oyunu izlemek isteyenler lütfen Avni Akere.

U.Sadıkoğlu
21.04.2016, 16:36
Son 10 maçta sadece 1 gol atabilmişiz. Son 10 maçta 1'i hükmen olmak üzere 6 mağlubiyet 4 beraberlik alabilmişiz. Rezil bir istatistik. Umarım bu seriyi 3 golle bozarız!

Uğur Kalyoncu
21.04.2016, 16:42
Biz de zaten bir sey yok ama fenerle ilgili en büyük sıkıntı da Volkan in formu..Kesinlikle Hami nin kanatlarda Marin ve Erkan gibi sacmaliklara bulasmayip bekine yardim eden Güray ve Yusuf tercihinde bulunması lazim..Aytaç ve Ekici nin yanina da koşan basan dönüşlerde sıkıntı yasamayan Melih i koyduğu anda olay kör dovüsune döner çünkü hakikaten fenerde de bir sey yok..Velhasil kelam kendi elimizle vermeyelim kosalim basalim illa kazanacaklarsa zahmetine katlansinlar..

Sefaenes
21.04.2016, 16:44
TFF işi garantiye almış ne olur ne olmaz diye gerçi gerek yoktu hami guvenebildi

artvints
21.04.2016, 16:47
bu okay'a kimse niye saklanıyorsun, git stoperlerin yanına topu ala, oyunu başlat, pas alışverişine gir demiyor mu? illa şenol güneş mi lazım, görev tanımını düzgün yapsın, oyuncuya güven versin, geliştirsin? yapamazsın ayrı konu da hiç denemiyor bile. kazık gibi dikiliyor, sadece top kazanmaya çalışıyor.kazma önlibero isteseydik, alınacak çok adam vardı.

Kamer'
21.04.2016, 16:57
Soyle guzelinden 5-6 maclik bi saha kapama cezasi alalim , seneye de ilk seyircili maca akyazi yetisir nasil fikir :))))

Furkan S.
21.04.2016, 16:57
"Usta'nın elinden 400 bin euroluk çeki nasıl aldım ama diye gururlandığı" M'Bia olsaydı belki beraberlik görebilirdik ama ne olursa olsun yenileceğiz..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atomantcum
21.04.2016, 17:07
hami sıkı yönetim ilan etmiş :D

http://www.trtspor.com/haber/futbol/spor-toto-super-lig/trabzonsporda-fenerbahce-alarmi-118405.html

Motivasyona bakar mısınız: "Fener'i yenin!"

Gerçekten müthiş bir taktik.

Kemal Öztel
21.04.2016, 18:00
Onur
Cavanda Aykut Akakpo Güray
Aytaç Özer(kendisine ısrarla geride oynaması söylenmeli)
Muhammet Mehmet Yusuf
Cardozo

bahadır2561
21.04.2016, 18:07
Bülent Yıldırım denen adamı(!) atamışlar, yanlışlıkla maçı önde götürürsek devreye girer

Doğukan Uçan
21.04.2016, 19:05
eyyamcı bülenti vermişler maça en küçük hatasında bu maç bitmez bakın görün

Sibel
21.04.2016, 19:08
fener maçı sayfa 8.
Teşekkürler sistem ve Trabzonspor.

karahanbakar
21.04.2016, 19:29
Yahu Bülent Yıldırım nedir arkadaş. Bunlar bizimle bildiğin dalga geçiyorlar ve de göstere göstere yapıyorlar. harbi çıldırcam ya.

beratika
21.04.2016, 19:33
En ufak umudum olmadan gideceğim maça,bakalım ne olacak :)

cem1990
21.04.2016, 19:44
Milletin bu maç için umidi yok. O zaman biz bu maçı kaybetmeyiz :)

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
21.04.2016, 20:36
TRT Spor'da eski maçları gösteriyor.

orhan42
21.04.2016, 21:12
İçimizden geçerler :(

Soner Albayrak
21.04.2016, 21:27
Maçtan birgün önce bjk kazanır, şikeciler de lige asılmayı bırakırsa belki bir şeyler olabilir.

İlker Yazıcıoğlu
21.04.2016, 21:32
Ben başkan olacağım,çıkarım maçtan önce derim ki;Bana bakın ulan,yeterince rezil ettiniz bu sezon.
Ya şu maçı alır sezonu az da olsa kurtarırsınız, ya da beraberlik durumunda bile,bundan sonra sezon sonuna kadar paf takımla maçlara çıkarız.

da işte ...

Fatih Solmaz
21.04.2016, 21:34
millet maçın heyecanını bırak aklına bile getirmek istemiyor. bitirdiniz lan ....

İlker Yazıcıoğlu
21.04.2016, 21:35
Küfür yok arkadaşlar,lütfen...

İ. SARAL
21.04.2016, 21:36
Maçtan birgün önce bjk kazanır, şikeciler de lige asılmayı bırakırsa belki bir şeyler olabilir.

Düşük bir ihtimal ama anca böyle berabere kalabiliriz.

ersn.alparslan
21.04.2016, 21:38
Bu kadarını da yapmaz diyorlardım yaptılar. bülent denen .. bu maça nasıl verilir ? son yıllarda oynanan nerdeyse bütün trabzon şikebahçe maçlarını bu KÖPEK yönetmiş ve yaptıkları malum. Göstere göstere aziz denen itin hakemi atattığı kabak gibi ortada. Eğer o stada giden taraftarmıdır başka bişeymidir ne haltsa bu satılmış hakemin 1. dkkadan son dakkaya kadar gelmişine geçmişine sövmezse onu psikolojık olarak mahvetmezse yazıklar olsun bütün trabzon şehrine. İstersek 10 tane yiyelim ama hakem kararıyla değil.

İ. SARAL
21.04.2016, 21:38
Ben başkan olacağım,çıkarım maçtan önce derim ki;Bana bakın ulan,yeterince rezil ettiniz bu sezon.
Ya şu maçı alır sezonu az da olsa kurtarırsınız, ya da beraberlik durumunda bile,bundan sonra sezon sonuna kadar paf takımla maçlara çıkarız.

da işte ...

Erkan ve Marin'i 1 dk. daha oynatmam ben olsam. Oynasalar takıma zararları daha fazla. Özellikle Savaş oynasın bu sahtekarlardan daha kötü oynayamaz.

İlker Yazıcıoğlu
21.04.2016, 21:39
Erkan ve Marin'i 1 dk. daha oynatmam ben olsam. Oynasalar takıma zararları daha fazla. Özellikle Savaş oynasın bu sahtekarlardan daha kötü oynayamaz.

Aynen de işte...
Olmuyor,lafta kalıyor burada...

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2016, 21:48
Ula Bülent YILDIRIM denen eyyamcının fenevli olduğunu cümle alem biliyor.

Bir arkadaşın dediği gibi BJK Akhisar'ı yenerse lig biter ve biz de o moralsiz şikebahçeyi yeneriz inşallah.

Ulan ruhsuzlar bari bu maçta TS gibi oynayın.

İ. SARAL
21.04.2016, 21:50
En büyük eksiğimiz Ramazan. Acı ama gerçek.

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2016, 21:52

Geleceğin şampiyon kadrosunda oynayacak yiğit delikanlı Ramazan, soyadın gibi güçlü biçimde ve erken dön.

Berke6198
21.04.2016, 23:42
fener maçı sayfa 8.
Teşekkürler sistem ve Trabzonspor.

Çok net bi' özet.

Faruk BERBER
21.04.2016, 23:46

Gerçek olamaz bu :)

M. Fatih ALEMDAR
22.04.2016, 07:32
Ben birşeyler bekliyorum bu maç takımdan..
Yani ne bilim, bi beraberlik falan :)

melihergun
22.04.2016, 07:37
Takim takim olsa yeneriz hoca hoca olsa yine yeneriz.

İ. SARAL
22.04.2016, 08:25
Gerçek olamaz bu :)

Niye? :)

İ. SARAL
22.04.2016, 08:25
Ben birşeyler bekliyorum bu maç takımdan..
Yani ne bilim, bi beraberlik falan :)

Gol atma şansımız yok da belki 0-0'a yatabiliriz.

Faik Yılmaz
22.04.2016, 08:31

En büyük eksiğimiz : RUH

İ. SARAL
22.04.2016, 08:52
En büyük eksiğimiz : RUH

O ruha sahip oyuncuların başında da Ramazan var :)

UĞUR DURTAŞ
22.04.2016, 09:22
mustafa yumlu sarıkart cezalısı,üzüldünmü?kesinlikle hayır
sevindim,yumlunun fb maçında cezalı olmasına,
başakşehir ve gençler maçında o boyuna rağmen,rakiplerini tutamadı,
resmen izliyor pozisyonu,defans oyuncusu böyle oynamaz,
fb maçında olmaması bizim için avantaj olacaktır,
*
erkan ve marin bu adamları kalan 5 haftada direk oynatmak
hocanın art nineyli olduğuna kanaat getiririm,
sadece ama sadece üzerlerinde formamızı taşıyorlar
hayalet gibi sahada dolaşıyorlar.
bizi kafasında bitireni biz niçin bitiremiyoruzda
sahaya sürüyoruz hami hoca?
*
bjk,erteleme maçını b.yıldırım yönetti
adamların bariz kırmızı ve penaltılarını vermedi,
şu aşamada verilebilecek en iyi hakemi verdi mhk
fb maçında b.yıldırımın bjk maçında olduğu gibi taktir haklarını
lehimize vereceğinden adım gibi eminim.
yeterki bizim futbolcularda birazcık ruh olsun...
**
pereira,volkan şene adamını kaçırdı ve pozisyon verdi diye bağırıyor veya uyarıyor
saha kenarından
çünkü rakip analizinde yapması gereken şeyler var,tutması gereken kişi var,
rakip ataklarında defansa yardım etme görevi var
onun içindirki hoca oyuncusunu haklı olarak uyarıyor.
bizim hami hoca ne yapıyor kenarda dikkat ettinizmi hiç?
saha içindeki futbolcularımızda ruh yok diyoruz ya,
hami hocadada ruh yok aslında.
saha kenarındaki hal ve hareketleri oyuncu seçenekleri bunun en büyük göstergesidir.
*
haftalardır,aylardır,yıllardır
ilk oynuyacağımız maçta kendimizi affettireceğiz,şöyle galip geleceğiz,şöyle seri galibiyetler alacağız
falanda filan...
kendi söylediklerine kendileri inanıyormu acaba?
kesinlikle hayır,
*
hemen hemen her yazımda devrim den bahsediyorum,
usta bi önceki başkan gibi olmak istemiyorsa
sezon sonu devrim yapmalı,
parmak sayısını geçmeyecek şekilde futbolcu bırakacaksın
alayını şehir dışı yapacaksın.

Faik Yılmaz
22.04.2016, 09:27
Açık konuşayım bu maçla ilgili korkularım var....

İlk defa bir maça yoğun taraftar ilgisi olmasın istiyorum....

Şu nedenle : Maça ilgi yoğun olur... Zaten bu seneyi kafalarında bitirmiş ruhsuzlara birde Bülent Yıldırım faktörü eklenirse olay çıkar.... Bize ceza vermek için elinde kalem kağıt bekleyen federasyonada gün doğar....

duyurukcu
22.04.2016, 10:22
mustafa yumlu sarıkart cezalısı,üzüldünmü?kesinlikle hayır
sevindim,yumlunun fb maçında cezalı olmasına,
başakşehir ve gençler maçında o boyuna rağmen,rakiplerini tutamadı,
resmen izliyor pozisyonu,defans oyuncusu böyle oynamaz,
fb maçında olmaması bizim için avantaj olacaktır,
*
erkan ve marin bu adamları kalan 5 haftada direk oynatmak
hocanın art nineyli olduğuna kanaat getiririm,
sadece ama sadece üzerlerinde formamızı taşıyorlar
hayalet gibi sahada dolaşıyorlar.
bizi kafasında bitireni biz niçin bitiremiyoruzda
sahaya sürüyoruz hami hoca?
*
bjk,erteleme maçını b.yıldırım yönetti
adamların bariz kırmızı ve penaltılarını vermedi,
şu aşamada verilebilecek en iyi hakemi verdi mhk
fb maçında b.yıldırımın bjk maçında olduğu gibi taktir haklarını
lehimize vereceğinden adım gibi eminim.
yeterki bizim futbolcularda birazcık ruh olsun...
**
pereira,volkan şene adamını kaçırdı ve pozisyon verdi diye bağırıyor veya uyarıyor
saha kenarından
çünkü rakip analizinde yapması gereken şeyler var,tutması gereken kişi var,
rakip ataklarında defansa yardım etme görevi var
onun içindirki hoca oyuncusunu haklı olarak uyarıyor.
bizim hami hoca ne yapıyor kenarda dikkat ettinizmi hiç?
saha içindeki futbolcularımızda ruh yok diyoruz ya,
hami hocadada ruh yok aslında.
saha kenarındaki hal ve hareketleri oyuncu seçenekleri bunun en büyük göstergesidir.
*
haftalardır,aylardır,yıllardır
ilk oynuyacağımız maçta kendimizi affettireceğiz,şöyle galip geleceğiz,şöyle seri galibiyetler alacağız
falanda filan...
kendi söylediklerine kendileri inanıyormu acaba?
kesinlikle hayır,
*
hemen hemen her yazımda devrim den bahsediyorum,
usta bi önceki başkan gibi olmak istemiyorsa
sezon sonu devrim yapmalı,
parmak sayısını geçmeyecek şekilde futbolcu bırakacaksın
alayını şehir dışı yapacaksın.

bülent yıldırım bizi gayıracak hemi,,ağam bizimle eyleniyir

UĞUR DURTAŞ
22.04.2016, 10:36
bülent yıldırım bizi gayıracak hemi,,ağam bizimle eyleniyir
**
adım ve soyadım çok net yazıyor,
pazartesi günü konu hakkında tekrar görüşmek dileğiyle...

Külünkoğlu
22.04.2016, 10:40
Kazanmanın veya berabere kalmanın yolu belli,

Zor oyunu bozar misali sahanın her yerinde bir fazla olmamız lazım. Rakibin kaliteli ve sonucu değiştirecek ayakları senden fazla ise tek çaren kalır o da mücadele gücü. Bulursan da bir tane atarsın akıllı isen kontradan bir tane daha bulursun. Bunları yazdım ama "ne kadarına inanıyorsun ?" derseniz teknik heyet ve futbolcu kadrosuna, ruhuna ve anlayışına bakınca kendi soruma bile cevap dahi vermek istemiyorum.
Takım bu halde ve hiç umut ışığı yok iken ne yapıyor Metin ? Kalkıp bu maç için İstanbul'dan Trabzon'a gidiyor. Allah'tan umut kesilmez diyeceğim ama Allah'da çalışana ve isteyene verir. Hayırlısı bakalım.

Attila Durmuş
22.04.2016, 10:53
Bizim futbolcular bu maç hakkında ''Biz bu maçın önemini biliyoruz'' gibi söylemlerde bulunuyorsalar anlayın şikebahçe bizi yenecektir...Çünkü ne zaman TRABZONSPOR tarafından böyle gereksiz açıklamalar yapılıyor sonuç hüsran oluyor...

duyurukcu
22.04.2016, 10:54
**
adım ve soyadım çok net yazıyor,
pazartesi günü konu hakkında tekrar görüşmek dileğiyle...
tamam uğur ağbi...6 şikebahçe maçımızı yöneltmiş 5 mağlubiyet 1 beraberlik almışız o beraberliği de İHO telefonla arayıp adam gibi yönetmesini sağladığı için yoksa o maçda da mağlupduk keza eskişehir maçı en basit örneği,,yanisi şu ağbi lütfen bize malımızı anlatma.. muhtemelen kırmızı kartımız olacak ofsayt diye ataklarımız kesilecek rakip ofsaytları es geçilecek en iyimseri ile takdir teşekkür hakları şikeciler için kullanılacak..

Ceyhan61
22.04.2016, 10:56
Açık konuşayım bu maçla ilgili korkularım var....

İlk defa bir maça yoğun taraftar ilgisi olmasın istiyorum....

Şu nedenle : Maça ilgi yoğun olur... Zaten bu seneyi kafalarında bitirmiş ruhsuzlara birde Bülent Yıldırım faktörü eklenirse olay çıkar.... Bize ceza vermek için elinde kalem kağıt bekleyen federasyonada gün doğar....
Karşımızdaki takıma rakip değil hırsız olarak bakmak lazım çünkü 2011'den bu yana bizden çalan hırsızlarla maç yapıyoruz maç yaptıkça da hırsızı muhatap alıp hırsızlığa onay veriyoruz olay çıkarsa da çıksın umrumda değil yıllardan beri zaten ceza çekiyoruz bu maçtan sonra da tff illaki bize ceza verir bari çalınan kupamızın hesabı sorulsun ki sahamızın kapandığına değsin isterse dünya medyasına konu olalım hiç umrumda değil.

İ. SARAL
22.04.2016, 11:19
Bizim futbolcular bu maç hakkında ''Biz bu maçın önemini biliyoruz'' gibi söylemlerde bulunuyorsalar anlayın şikebahçe bizi yenecektir...Çünkü ne zaman TRABZONSPOR tarafından böyle gereksiz açıklamalar yapılıyor sonuç hüsran oluyor...

Katılıyorum.

Ozan Yılmaz
22.04.2016, 11:41
hami hoca ile büyük bir maç kazanalıcağına gerçekten inanan var mı? :confused:

7can61
22.04.2016, 11:46
Maçın önemini biliyorlarmış, peh. 2011 den sonra feneri yendik mi? Lan altı sene oldu be.

revolution
22.04.2016, 11:54
günün anlam ve önemine binaen
bu maç tüm çocuklara (özellikle şehit ve gazi çocukları da dahil edilerek ) anneleri ile birlikte ücretsiz olmalıydı .

yenilmemiz, yenmemiz önemli değil .
spor bu en nihayetinde.

çocuklarımıza elden geldiğince bir nebze olsun sahip çıkabilmek ,
bir an dahi olsa üzüntülerine bir kez daha ortak olmak ,
aynı havayı soluyup , unutulmadınız mesajı vermek için
bundan iyi fırsat olamazdı .

tarihi bir fırsatı , tarihi bir mesajı daha kaçırmak üzereyiz.

lütfen başkana veya yönetime bir telefon mesafesinde olanlar
vicdanlarının seslerini dinlesinler.

bu vesile ile herkesin (özellikle çocuklarımızın ) bayramını kutlar , hayat boyu başarılı ve mutlu olmalarını diler ,
bizim için canlarını veren tüm şehitlerimize Allah.tan rahmet , gazilerimize şifa ,
tüm yakınlarına ise sabır ve metanet diliyorum .

iyi ki varsınız.....

Tahir61
22.04.2016, 12:38
----------------esteban/onur----------------

--cavanda---aykut---bosi---yusuf/güray-

--------------okay/salih-------------------

-------özer-----aytaç------ekici----

--------cardozo----muhammet----

halil ibo
22.04.2016, 12:51
En kötü zamanlarımızda bile bu kadar umutsuz bir forum görmemiştim.Vaziyet bu kadar içler acısı...

evonon
22.04.2016, 13:09
En kötü zamanlarımızda bile bu kadar umutsuz bir forum görmemiştim.Vaziyet bu kadar içler acısı...

36 yaşındayım, bundan daha kötü bir zaman olduğunu hatırlamıyorum. Gelmiş geçmiş en kötü futbol oynanıyor her hafta. Her hafta bir öncekinden daha rezil daha kişiliksiz. Sahada herkes birbirine sallamaktan topa bakmıyor. Gençler maçında sadece 25 dakikalık bölümde önünden geçen topa hareketlenmeye tenezzül etmedikleri 6 pozisyon saydım. Futbolcu fark etmiyor hepsi öyle. Herkes Erkan'a sallıyor, Ekici bin kere daha rezil daha umursamazdı geçen hafta. Bir tek milletin çocuk gördüğü 25inde bile olsa daha çocuk görülecek Trabzonlu ( Ramazan değil ama onu da öyle sayıyorum) gençler sahada olduklarının farkındalar. Keşke hep onlar oynasa.

Furkan S.
22.04.2016, 13:12
Hybrid çim misin bee :D

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160422/c570af96ebf528ba90a39f29fb5c8028.jpg

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaan61
22.04.2016, 14:10
Şikeciler , galatasaray maçındaki gibi kaçırırlarsa 0-0 biter maç . başka puan şansımız yok. Ramazan öğüç gibi 4 adamımız olsa şikecilere feleğini şaşırtırız ama marin le özerle erkanla okay ile olmaz bu iş.

Dip.Ing.Mag.
22.04.2016, 14:20
Papua yeni gineden bir takim getir sikecileri 10 macin 1 inde Yener. ama bizimkiler yenemezler, cünkü yenebileceklerine dair ne özgüvenleri var ne de oyun anlayislari.

7can61
22.04.2016, 14:37
Kötü yönetilen kötü taraftarı olan kötü bir takımız.

Silbaştan başlamak gerek bazen.

Şampiyonluk değil, karakterli futbolu oynayan karakterli bir takım, futbolcu yönetim ve taraftar istiyoruz.

oflubektas
22.04.2016, 14:48
Şikeyle şampiyonluğun çalındığı sezondan beri feneri yenemedik. (Kötü bir istatistik ama burasına "olabilir" diyelim)

Yine bu sezondan beri hiçbir maçta fenere oyun üstünlüğü kuramadık, aldığımız beraberlikler de kaleci mucizesi veya rakip forvet beceriksizliği sonucu oldu. (İşte burası beni kahrediyor. Şampiyonluğunu çalan takıma karşı oyunda hep ezik kalıyorsun)

brnclhn
22.04.2016, 14:50
Kaç senedir yenemiyoruz şu şerefsizleri...ayıptır,hakem falan konuşup da kendimizi küçük düşürmeyelim daha fazla...insan mal olsa bi kere tesadüfen yener şu pislikleri...

Erkan A.
22.04.2016, 16:42
1996 alti yilini seciyorum o yili iyi hatirladigim icin bu zamanki kadromuzda (trabzonlu yazmiyorum) trabzonspora gönül vermis kac oyuncumuz vardi ?

sanirim 1996 yilindaki kadromuzda bütün oyuncularimiz trabzonspora gönül vermis taraftari olduklari takimda oynuyorlardi böylece basarida cogaliyordu basarilida oluyorduk ..

pazar günü macimiz var sikecilerle bu mac hazirlik yapiyoruz bir haftadir ? kadromuzda musa fatih yusuf okay erkan muhammed demir Güray sefa aytac bu oyuncularimizin hangisi trabzonsporlu ?? hic biri degil ekmek kazandigin kulübünün az bucuk taraftari olman gerekiyor sevmen gerekiyor ki basarili olasin ..

oynadigin kulübü rakibinden Kücük görüyorsan basarili olmanin olanagi yok imkansizdir ruhsuz sekilde dolasirsin ...

kisacasi : SAHADA ADETA RUH GIBI GEZEN OYUNCULAR TRABZONSPORUMUZU KÜCÜK GÖRDÜKLERI ICINDENDIR ,BAKINIZ HAKEMLER KCÜCÜK TAKIMLARA TOLERANT DAVRANMIYORLAR BÜYÜK TAKIMLARA COK TOLERANZ VERIYORLAR NEDEN BÜYÜK GÖRDÜKLERI ICIN :::TRABZONSPORDA BÖYLE BIR RUHSAL DURUMDA

kimse bana saldirmasin ben trabzonlu sadece degil trabzonsporu seven destekleyen oyuncular isterim kulübümde ,yabanci oyunculari yazmiyorum yabancilarda böyle tutku mutku duygusu yok marini bile cogu oyuncularimiz küstürdüler baska takimi büyük gördükce marinde ayak uydurdu onlara

Erkan A.
22.04.2016, 16:58
erkan zengin mac seciyor bunu artik anladik büyük takimda oynayan bir oyuncu mac secme haki yoktur ..

fener macinda oynasin son maclarindan biridir erkan zenginin aldigi paranin hakini sikecilere karsi verir insallah ..

marine gelince marko marine marko pasaya nerde o pasalik cok gördük bu pasalari biz ..benim oglum bes yasindayken marko marin gibi darilirdi bana arada sirada marini Kücük bir bes yasinda cocuga benzetiyorum istersem oynarim istersem oynamam bana ne bana ne der gibi ..olsaydim hoca veya baskan kulübe dahi sokmazdim marini artik son oynadigi macin videosunu izleyin bizimle resmen dalga gecmis ...sen kimsin marko pasa Efendi kimsin sen ??

cok zor gözüküyor gercekcten cok zor hakemde olaya el atacak bu kesin burdan taraftarlarimiza sezlenmemiz gerekiyor sakin kalmaliyiz oyuna gelmemeliyiz cok dikkatli olmaliyiz cok yenilsekte sabirli olmaliyiz gelecek sezon bakacagiz artik neler olacak diye gelki son ylneticilerin ve baskanin aciklamalarina bakarsak Yildiz oyuncudan zeki yavruya döndük ..

Çılgınhamsi61
22.04.2016, 17:37
İcimdeki trabzonspor sevgisini bitirdi bu futbolcular.rezil bir sezon daha yaşadık.azıcık şerefleri varsa yenilmezler en azından

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak
22.04.2016, 17:45
Ne yaparsak yapalım rakibin galibiyetinden başka sonuç çıkmaz fikri insanın canını sıkıyor gerçekten, derbi maçında bile varını yoğunu veremeyecek bir takım nasıl olabildik, aklım almıyor...