PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 30. Hafta | Trabzonspor 0 - 4 şikebahçe | Maç Tamamlanmadı #ONURunaSahipÇık

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

Cagdas Topal
25.04.2016, 12:17
Renklere olan aşkı babamdan miras aldım ama şimdi gözümün önünde kayıp gidiyor hiçbirşey yapamıyoruz , ağlamamak için kendimi zor tutuyorum . Nereden nereye geldik . Haklıyken haksız duruma düştük :(

gurur6134
25.04.2016, 12:17
karısımızdakı yapı o kadar organıze ve pıslık kı dusunun koca sene boyunca durdu durdular trabzonda şikebahce macı oldugu hafta sozde sıkede kumpas operayonunu baslatıyorlar ve medyada her platformda sureklı bakın kumpasmısı pompalayıp duruyorlar hafta boyunca bu ısı sova dokuyorlar tesadufmu sızce asla degıl hepsı kasıtlı..

Murat'
25.04.2016, 12:21
Ama onlar da yaptı diyerek bu işten kurtaramayız. Dünyaya rezil olduk, şu ana kadar nerde duydunuz gördünüz hakemin sahada maç içerisinde dövüldüğünü.

Hayatımda ilk kez 14 yaşındayken bir derbi maçına gitmiştim. Üstelik de yalnız. 2001 senesinde kendi sahamızda Beşiktaş'a 5-0 yenildiğimiz maç. O maçta da Kletshov'un son golünden sonra ortalık karışmıştı, koltuklar falan havada uçuşulmuştu. Hiç unutmuyorum durun yapmayın atmayın diyenlere küfürler ediliyordu. O maçtan nasıl dışarı çıktığımı bir ben bilirim. Geçen 15 senede değişen hiçbir şey olmadı bu kafayla da olmayacak maalesef. Biraz durup düşünelim neden bu gibi olaylar bizde yaşanıyor diye. Lütfen çuvaldızı kendimize batıralım. Olaylar neden hep TG denen güruhun olduğu yerde yaşanıyor. Kalede Volkan falan da yoktu.

Sibel
Neyse. Edit.

Sercan Keleş
hala fanatikçe yorum yazanlar var. ne olmuş sahaya atlamış da hakeme yumruk atmış. bu kadar basit yani. bu kafada olduktan sonra bu olaylar hiç bitmez ne yaparsan yap. o görüntüleri izlerken hiç mi utanmıyorsunuz. oh mu diyorsunuz. e onlarda zamanında böyle yapmıştı mı diyorsunuz. işte bu yüzden bizden, bu kafadan hiç bir halt olmaz.
futbolcuları futbolu siyaseti bu kadar yüceltirsen olacağı bu.

Burada kimse o çocuğun yaptığını savunmuyor hocam. Fakat olay bireysel bazda büyük sorun. Fakat o çocuğun yaptığını neden Milyonlarca Taraftarı olan bizlere mal etsinler ki ? Ben dün sakin bir şekilde yenilgiyi kadro çıktığında kabullendim. Bir tane adam sahaya atladı diye hakemi dövdü diye neden felaket tellallığı yapayım. Bu işten para kazanan insanlar var. Pasolig çıktı. Sözüm ona taraftar gruplarını alıp adam akıllı hizaya getirip ceza yağdırırsın. 10 - 15 maç saha kapatma cezasını sen kime veriyorsun ?

bordo08
25.04.2016, 12:22
Mağlubiyeti sahada ezilmeyi hakemlerin yaptığı türlü şerefsizlikleri her şeyi kabulleniyorumda Onurun Eşine çocuğuna küfür edilmesini hazmedemiyorum..

Bu davranışı yapan gerçekten insan olamaz Onur gerçek taraftarın sahadaki tertemiz yüzüdür...

O bizim namus davamız dediğimiz davaya tek sahip çıkan adamdır yazıklar olsun utanıyorum kahroluyorum..

Sercan Keleş
25.04.2016, 12:23
Ama onlar da yaptı diyerek bu işten kurtaramayız. Dünyaya rezil olduk, şu ana kadar nerde duydunuz gördünüz hakemin sahada maç içerisinde dövüldüğünü.

Hayatımda ilk kez 14 yaşındayken bir derbi maçına gitmiştim. Üstelik de yalnız. 2001 senesinde kendi sahamızda Beşiktaş'a 5-0 yenildiğimiz maç. O maçta da Kletshov'un son golünden sonra ortalık karışmıştı, koltuklar falan havada uçuşulmuştu. Hiç unutmuyorum durun yapmayın atmayın diyenlere küfürler ediliyordu. O maçtan nasıl dışarı çıktığımı bir ben bilirim. Geçen 15 senede değişen hiçbir şey olmadı bu kafayla da olmayacak maalesef. Biraz durup düşünelim neden bu gibi olaylar bizde yaşanıyor diye. Lütfen çuvaldızı kendimize batıralım. Olaylar neden hep TG denen güruhun olduğu yerde yaşanıyor. Kalede Volkan falan da yoktu.

9055

Enaldo61
25.04.2016, 12:24
Başkan'ın yapması gereken en önemli hamle, bu tarz taraftarları tribünlerden uzaklaştırmak olmalı.

Sercan Keleş
25.04.2016, 12:29
Atılan başlıklara dikkat edin. '' Trabzon'da hakemi dövdüler. '' '' Taraftarlar sahaya girdi ''

Böyle algı olmaz olsun. Avniaker'de bir Holigan geceye gölge düşürdü. Haberi böyle yapmak var birde Trabzon'da Hakem'i dövdüler demek var. Kaç kişi dövmüş ne yapılmış o kadar futbolcudan kaç kişi zarar görmüş.

UĞUR DURTAŞ
25.04.2016, 12:30
volkan demirel;farkı bilerek açmadık...
bu adi adam bu açıklamayı yapmasa dahi bizler her şeyin farkındayız,
maç içerisinde takım aldığı her topu geriye veya yana oynadı,
yalandan top çekirdi,bu adam yere yatmadı,gol pozisyonumuz yok,
sadece ve sadece penaltı pozisyonumuzvar.
aylardır oynanan utanılacak oyun sinirleri gerdi.

onur iyileşmesine rağmen antep,başakşehşir ve gençler maçında yedekte beklemek için 18'e girmedi
bu kişi kaptan onur,
geçen hafta ankarada dernek açılışında yunus emre sel ile bu olayı teyit ettim.
sonra show yapıyor,dün maçtan önce estabanın elinden tutuyor trübüne götürüyor
geç bunları onur,
seni süleyman hurma olayında sonuna kadar destekledik,yanında olduk,
karşılığı formanı yere sermekmiydi onur.
onur aylardır gidiş sinyalleri veriyordu zaten,
**
hami mandıralı,
lig sonunçusu mersine,sivasa karşı
1 forvet,
fb maçına
2 forvet
aylardır kadroya giremeyen salih musa sağda ve solda
hami hoca dost musun düşman mı belli değil,
takım 2 pas yapamıyor,orta yapamıyor,gol pozisyonuna giremiyor
defol git hami hoca neyi bekliyorsun.

Külünkoğlu
25.04.2016, 12:31
Kazanmanın veya berabere kalmanın yolu belli,

Zor oyunu bozar misali sahanın her yerinde bir fazla olmamız lazım. Rakibin kaliteli ve sonucu değiştirecek ayakları senden fazla ise tek çaren kalır o da mücadele gücü. Bulursan da bir tane atarsın akıllı isen kontradan bir tane daha bulursun. Bunları yazdım ama "ne kadarına inanıyorsun ?" derseniz teknik heyet ve futbolcu kadrosuna, ruhuna ve anlayışına bakınca kendi soruma bile cevap dahi vermek istemiyorum.
Takım bu halde ve hiç umut ışığı yok iken ne yapıyor Metin ? Kalkıp bu maç için İstanbul'dan Trabzon'a gidiyor. Allah'tan umut kesilmez diyeceğim ama Allah'da çalışana ve isteyene verir. Hayırlısı bakalım.

Tribünde yanımda oturan arkadaşlara "1-0 mağlubiyeti alır sesimi çıkarmam giderim, beraberlikte ise arkama bile bakmadan koşarım" demiştim.

Bizimkisi kendimizi kandırmak başka bir şey değil.

25 haftadır futbolun temel gerekliliklerini yerine getiremeyen bir takım! dan bahsediyoruz. Öyle ki sağ tarafı ilk yarı boyunca düşünmeyen, tam 5 kez ani yakaladığı kanatta birebir yakaladığı rakibi karşısında korkusundan topa basan futbolcu artıkları ile koca Trabzonspor yürümeye çalışıyor.

Organize diyebileceğiniz hiçbir şeyin olmadığı olmayan düzende, ligin dibindeki takımlara tek forvetle çıkıp forveti bol atraksiyonlu rakibi karşısında çift forvet ağır ve yeteneksiz tekniği olmayan defansla çıkabilme beceresi göstermiş bir teknik akılla mücadelesini ancak bu kadar verebilirdi Trabzonspor.

Sonuç acı ama hiç sürpriz değil.

İbrahim Keleşoğlu
25.04.2016, 12:32
sahaya atlayan gerzek bize doğru düzelmeye başlayan algıyı yerle bir etti nasıl bir akıl tutulması nasıl bir taraftarlık anlayışı aklım almıyor

robinhood61
25.04.2016, 12:33
Arkadaşlar sakin olalım benim tespitlerim ve çözüm önerilerim şöyle:
1- Trabzonspor gerek iç nedenlerden gerek dış nedenlerden dolayı çok kötü bir haldedir.
2. Trabzonsporun iç saha taraftar profili bize yakışmamaktadır.
3-Trabzonspor pskolojik olarak yıkılmış vaziyettedir.

Çözüm önerileri:
1- İlk olarak alacağımız cezayı en aza indirme gayretinde olmalıyız.
2-Uefadan gelecek cezaya göre adım atmalıyız.
3-Uefa kararından sonra derhal ama derhal teknik direktöürmüzü belirlemeli ve çalışmalarımıza başlamalıyız.
4- Gidecek futbolcuları daha şimdiden kadro dışı bırakmalı ve satmanın yollarını aramalıyız.
5- Kalan futbolcularımızı iyi motive etmeli ve takıma iyi bir pskolog tutmalıyız.
6-Bu sene yapılacak transferleri ince elemeli ve sık dokumalıyız. Kesinlikle genç ve orta yaşlı başarıya aç,sorun çıkarmayan,mücadeleci ve yetenekli futbolcu transfer etmeliyiz. 28 yaş üstü transfere son vermeliyiz.
7- Ekonomik açıdan sorunlarımıza yönelmeli maksimum gelir ve minumum gider prensibine sahip olmalıyız..Yeni statla beraber gelecek olan sponsor gelirlerini ilk etapta transferlere değil borçları ödemeye odaklanmalıyız.
8- Taraftar sorununa el atmalı tüm sivil toplum kuruluşları ve basın yoluyla taraftarı sakinleştirmeli, eğitmeli ve malum grupları stada almamalıyız.

nakzo
25.04.2016, 12:36
Harbinden içimizde çok çok ceza alsak zevkden ölecek ne adamlar var.Kötü örnek emsal teşkil etmezmiş bal gibi eder polis arabası yakıp devirene benzin istasyonu yalana,rakip takımı stada dahi sokmayana ne ceza verdiysen 1 tık üstünü bana veremezsin.O çocuğun o stada atılmasını Trabzonspor başkanı mı engelleyecekti 1300 polis bir o kadar özel güvenlik,paso lig bilmem ne ne halta yaradı?????Devlet stad güvenliğini sağlayamıyorsan oynatmasın orda maç bu kadar basit.

Murat'
25.04.2016, 12:37
9055
Tam da bundan bahsediyorum işte. Hep onlar da yaptı diyoruz. Bırakın bunları gözünüzü sevehim.

selcuk
25.04.2016, 12:37
hakeme ve emniyeti macta saglamasi gereken kuruluslara tazminat davasi acilmali

kulüp ve kombine sahipleri tarafindan

dalgami geciyorlar, mac durdurulmadi, tribünlerin sadece 3te biri polis kordonu altina alindi, bumu senin aksiyon planin

signal
25.04.2016, 12:38
En acı verici olan şey volkan demirelin maç sonu açıklamasıydı.

nakzo
25.04.2016, 12:39
Arkadaşlar sakin olalım benim tespitlerim ve çözüm önerilerim şöyle:
1- Trabzonspor gerek iç nedenlerden gerek dış nedenlerden dolayı çok kötü bir haldedir.
2. Trabzonsporun iç saha taraftar profili bize yakışmamaktadır.
3-Trabzonspor pskolojik olarak yıkılmış vaziyettedir.

Çözüm önerileri:
1- İlk olarak alacağımız cezayı en aza indirme gayretinde olmalıyız.
2-Uefadan gelecek cezaya göre adım atmalıyız.
3-Uefa kararından sonra derhal ama derhal teknik direktöürmüzü belirlemeli ve çalışmalarımıza başlamalıyız.
4- Gidecek futbolcuları daha şimdiden kadro dışı bırakmalı ve satmanın yollarını aramalıyız.
5- Kalan futbolcularımızı iyi motive etmeli ve takıma iyi bir pskolog tutmalıyız.
6-Bu sene yapılacak transferleri ince elemeli ve sık dokumalıyız. Kesinlikle genç ve orta yaşlı başarıya aç,sorun çıkarmayan,mücadeleci ve yetenekli futbolcu transfer etmeliyiz. 28 yaş üstü transfere son vermeliyiz.
7- Ekonomik açıdan sorunlarımıza yönelmeli maksimum gelir ve minumum gider prensibine sahip olmalıyız..Yeni statla beraber gelecek olan sponsor gelirlerini ilk etapta transferlere değil borçları ödemeye odaklanmalıyız.
8- Taraftar sorununa el atmalı tüm sivil toplum kuruluşları ve basın yoluyla taraftarı sakinleştirmeli, eğitmeli ve malum grupları stada almamalıyız.
Katılıyorum ama elzem önceliğimiz ceza alalım uefadan yada almayalım bu karakter yoksunu oyuncu grubundan derhal kurtulmalıyız.Görüldüğü üzere bu oyuncu gurubu başkanın yapmak istediklerini veya hayal ettiklerini aleni şekilde yakıp yıkıyor.

Sercan Keleş
25.04.2016, 12:43
Tam da bundan bahsediyorum işte. Hep onlar da yaptı diyoruz. Bırakın bunları gözünüzü sevehim.

Hocam saygım var görüşünü destekliyorum da fakat demek istediğin yaptığımız tabi ki savunulamaz ama cezada örnek olsun diye bize verilmesin. Bizim yarın için umutlarımız var. En azından benim hayli fazla umudum var. Bir iki kişinin yaptığı gerizekalılık neden benim canımı yaksın. Ceza yine verilsin tabi hem o şahısa hemde kulübe. Fakat örnek göstermek adına bize 8 - 10 maç verilmesi yine adaletsizlik olacaktır. Başkan bugünden sonra taraftarlarımıza çeki düzen vermeli zaten. Belki onlar İhonun bedava askerleriydi.

Şerafettin Kara
25.04.2016, 12:49
2362382 tane taraftar grubunun olduğu,her tarafı yamalı bohça gibi pankart dolu olan bi stadyumda her türlü olay olur

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 12:50
9055

İlginç ama bunu yapan da Trabzonlu.

olcay_61
25.04.2016, 12:50
yönetimin yerinde olsam o kale arkalarını komple dava ederim, görüntüler nasılsa var suçsuz olan belli olur. uğraşsın dursunlar birdaha da stadın yanından geçmesinler

Murat'
25.04.2016, 12:53
Hocam saygım var görüşünü destekliyorum da fakat demek istediğin yaptığımız tabi ki savunulamaz ama cezada örnek olsun diye bize verilmesin. Bizim yarın için umutlarımız var. En azından benim hayli fazla umudum var. Bir iki kişinin yaptığı gerizekalılık neden benim canımı yaksın. Ceza yine verilsin tabi hem o şahısa hemde kulübe. Fakat örnek göstermek adına bize 8 - 10 maç verilmesi yine adaletsizlik olacaktır. Başkan bugünden sonra taraftarlarımıza çeki düzen vermeli zaten. Belki onlar İhonun bedava askerleriydi.
Ben minimum 8 maç ceza bekliyorum. Bu ceza bize çok şey kaybettirecek maalesef. Hem maddi hem de manevi.

ağasarlı
25.04.2016, 12:53
1- kale arkasında sürekli sorun çıkartan grup artık stata sokulmamalıdır.
2- yeni statta bilet politikası üst sınırdan belirlenmeli, stata gelen taraftar profilinin daha seviyeli olması sağlanmalıdır.
3-yeni yapılacak stat ekim-kasım ayı gibi açılacağı için; o zamana kadar stat inşaatı bahane dilerek maçlar istanbul'da oynanmalıdır(yada sakarya-kocaeli'de yeni yapılacak statta olabilir).
bunların hiç biri çözüm değilse;
yeni yapılacak statta kale arkalarına elektirkli tel örgü sistemi örülmelidir!!(şaka bir yana bu muameleyi hak eden bir çok taraftarımsı şahsiyet mevcut)

ÖmürKaradeniz61
25.04.2016, 12:58
Yapılan olay yanlış kimse savunmuyor zaten ama neden bizim taraftarımız dahil hiçkimse konuşmuyor bu insanlar neden bu kadar delirdi diye,neden sadece fener maçında oluyor diye.Verilmeyen en az 10 net penaltının hesabını kim verecek,yapılan trilyonlarca yatırım götüboklu hakemleri sayesinde kaybolup gidiyor hadi yatırımı geçtim sinir stres dayanamıyoruz kardeşim ya Allah belasını versin maçının ölsekte kurtulsak.Şike soruşturmasında kişiler ayrılsın dediniz buyrun ayırın şimdi kişilerle takımları ayırmazsanız yazıklar olsun sizin kanunlarınıza.Ben soğumayı geçtim futbolundan artık nefret ediyorum inşallah kökünden kapatırlar bu takımıda onlarda kurtulur bizde kurtuluruz.Evimizde huzurumuz yaşantımız kalmadı ya trilyonluk heriflerin nazı yüzünden ne kadar adam varsa hepsine bağırıp çağırıyoruz maç yüzünden.Yazıktır yazık futbolcusundan yönetimine taraftarına kimse bu olayların sorumlusu Allah binbir türlü belasını versin.

TSemih61
25.04.2016, 13:01
Yav stada şunlar sokulmasın bunlar sokulmasın, şöyle yapılsın böyle yapılsın diye satırlarca yazmaya gerek yok aslında. Bu takım kaliteli oyuncularla iyi futbol oynamaya başladığında her şey düzelir. Sen kendi stadında FB'ye o sahayı dar et bakalım tek bir taşkınlık çıkıyor mu? Ruhsuzlar ordusu yerine sahaya yüreğini koyan adamlarla doldur o sahayı hiçbir problemi kalmaz kulübün.

olcay_61
25.04.2016, 13:02
kendi kendimizi gömmenin bir anlamı yok, malum gruplar ve kişilerin ayıklanması yeterli olacaktır.
tabi bunları yaparken gasp edilen haklarını da arayacaksın ama masada, sahada değil

duyurukcu
25.04.2016, 13:07
En acı verici olan şey volkan demirelin maç sonu açıklamasıydı.
bırak o ayıyı o meczubu o her sene havlar böğürür ciddiye almak bile ciddiyetsizlik

Darude6161
25.04.2016, 13:09
Hala tek bir taraftarın yaptığı tüm TS taraftarına maal edilmez diyenler var. Kale arkasında koca direği yıktılar. Maç boyu sahaya herşey atıldı. Artık sadece şikecilerin maçında değil diper maçlardada olaylar çıkıyor. Taraftar ve şehir çok yıpratıldı, hakemler olmadık hatalar yaptı. Hepsi doğru ancak bu takımı ileri taşımak istiyorsak, şike sürecini yasal takipcilerine bırakacağız. Kulübün bi dolu avukatı var, yöneticisi var.
Dün taraftarın yaptıklarından ayrı utandım ama akşam AYI nın açıklamasından sonra yerin dibine geçtim. Acıdık daha fazla atmadık dedi herif. Eğer bu takım toparlanacaksa böyle holiganizim ike değil ciddi destek ile toparlanacak.

nakzo
25.04.2016, 13:12
Yav stada şunlar sokulmasın bunlar sokulmasın, şöyle yapılsın böyle yapılsın diye satırlarca yazmaya gerek yok aslında. Bu takım kaliteli oyuncularla iyi futbol oynamaya başladığında her şey düzelir. Sen kendi stadında FB'ye o sahayı dar et bakalım tek bir taşkınlık çıkıyor mu? Ruhsuzlar ordusu yerine sahaya yüreğini koyan adamlarla doldur o sahayı hiçbir problemi kalmaz kulübün.

Haaaaa işte akıllı adam.Olayı evelemeye gwvelemeye gerek yok kendi sahasında orta sahayı geçemeyen korkudan 2 pas yapamayan futbolcu artıklarıyla olmaz bu işler,hayaller,projeler vs...

Faik Yılmaz
25.04.2016, 13:18
Olayları bir yana koyuyorum.....

Maçta çok ama çok rezildik....

Şikeciler resmen dalga geçer gibi antrenman maçındaymış gibi rahat yendiler bizi....

Bu sene Paf takımıyla bile oynadıkları maçlarda daha çok yorulmuşlardır....

Tamam şike olaylarını hakem hatalarınıda unutmayalım ama esas sorunumuz milyonluk rezilllerin kuruşluk futbol ortaya koyamamaları olmalı

Yunus Kandemir
25.04.2016, 13:18
9056
su adam kim bilmiyorum siyahlı sağdaki ama olay karşısındaki yüz ifadesi hiç hoşuma gitmedi belki başkanın dedigi dogrudur sadece bir tahminde bulunmak istedim ve şunuda soylemek isterim hakeme saldiran kisiyi savunma amaçlı bir amacım kesinlikle yok

Murat'
25.04.2016, 13:20
http://www.hurriyet.com.tr/hakeme-saldiran-taraftar-kahraman-gibi-karsilandi-40094228

Şu rezalete bakın.

Şerefsizler şerefsize helal olsun diye alkış tutuyor.

Adam olmazsınız sizin, sizin de o çocuğun da Allah belasını versin. Bir işe yaradığınız yok belli bari bu takımın bu şehrin imajının içine etmeyin.

spormania
25.04.2016, 13:23
http://www.milliyet.com.tr/hakemi-doven-saldirganin-dayisi-trabzonspor-2233427-skorerhaber/

Psikoloji bozuk. Maalesef Haklıyken Haksız Duruma düşüyoruz.

Hasan Habip Özbay
25.04.2016, 13:23
5-6:0 biter, bi rezillik daha yaşariz..
iyi tespit etmişin kardeşim

Manu61
25.04.2016, 13:24
http://www.hurriyet.com.tr/hakeme-saldiran-taraftar-kahraman-gibi-karsilandi-40094228

Şu rezalete bakın.

Adam olmazsınız sizin, sizin de o çocuğun da Allah belasını versin. Bir işe yaradığınız yok belli bari bu takımın bu şehrin imajının içine etmeyin.

Şerefsize alkış tutmak konusunda bizim elimize su dökecek başka bir ülke yoktur. Tahmin edebileceğin gibi bu söylediklerimin 17 yaşındaki saldırganla bir alakası yok.

Hasan Habip Özbay
25.04.2016, 13:24
akşamki maçta atılan goller antreman maçında atılsa yeminle söylüyorum dayak yer o defans bu kadar mı ucuz bu forma

Manu61
25.04.2016, 13:25
http://www.milliyet.com.tr/hakemi-doven-saldirganin-dayisi-trabzonspor-2233427-skorerhaber/

Psikoloji bozuk. Maalesef Haklıyken Haksız Duruma düşüyoruz.

Bu nedir arkadaş zaytung haberi gibi :)

Murat'
25.04.2016, 13:25
Bu da, bunun dayısı da, bunu alkışlayan şerefsizler de mümkünse herhangi bir spor alanının 100 metre yakınına bile sokulmasın.

nakzo
25.04.2016, 13:27
Hurmanın kurduğu ve başarılı olan tek bir takım yok.Elle tutulur bir adam yok koca takımda.Surattlarına tükürsen harbiden dayanamaz gülerler ben böyle bir topluluk daha önce görmedim bir dahada göremem.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 13:31

Şu rezalete bakın.

Kafayı yiyecem ya bu nasıl cahillik.
Utanıyorum tiksiniyorum şöyle insanlardan ve malesef Trabzonda fazlasıyla var bunlardan.
Bir gün bu şehri terkedeceğim bunlar yüzünden.
Trabzonun merkezinde nişanlımızı bile evine tek başına gönderemiyoruz belli bi saatten sonra. Tecrücelerimden yola çıkarak konuşuyorum yaşadım çünkü. Bu olayları çıkaran ergen toplum yüzünden işte. Akşam saatlerinde her köşe başında oturup fırsat kollayan iğrenç tipler. Sahaya atlayan da bu tip işte. Lanet olsun ya.

adiloş bebe
25.04.2016, 13:32
O sahaya atlayan çocuğu omuzlarda karşılayanlaro çocuğuda alıp defolun gidin bu şehirden rezil herifler sizi yeter artık be cahil yobazlar ordusu bıktık sizden sizin bu şehire verdiğiniz zarardan magandalar sizi

Sercan Keleş
25.04.2016, 13:34
Salih için tişört bastırdık bu çocuk içinde bastıralım. Birde çocuk adına Trabzonspor Boks kulübü açalım :D

Murat'
25.04.2016, 13:35
TCK 215'ten suç duyurusunda bulunsun birileri bu şerefsizler hakkında. Suçu işleyen de bunu öven de cezasını bulsun. Bu şehrin ve takımın itibarının içine ettiğiniz yeter.

adiloş bebe
25.04.2016, 13:35
İşte hükümtin dindar nesil diye diye kendine yetiştirmek istediği gençlik tipi bu yazık. sizede size o emirleri verenede yazıklar olsun

Manu61
25.04.2016, 13:37
Salih için tişört bastırdık bu çocuk içinde bastıralım. Birde çocuk adına Trabzonspor Boks kulübü açalım :D

Uzun atlama veya yüksek atlamada olabilir :) Yerde yatan adamı yumruklamasıyla UFC'ye Conor McGregor'a selam çaktı :)

lazminator61
25.04.2016, 13:39
-----

amasya0561
25.04.2016, 13:43
karısımızdakı yapı o kadar organıze ve pıslık kı dusunun koca sene boyunca durdu durdular trabzonda şikebahce macı oldugu hafta sozde sıkede kumpas operayonunu baslatıyorlar ve medyada her platformda sureklı bakın kumpasmısı pompalayıp duruyorlar hafta boyunca bu ısı sova dokuyorlar tesadufmu sızce asla degıl hepsı kasıtlı..

bu maça bülentin verilmeside tuzu biberi. yönetim hakem açıklanır açıklanmaz müdahale edecekti. bu hakemden çektigimiz ne bizim.
2010-2011 deki eses maçı geçen seneki şb maçı. aynı sahada sen maçı tatil et ertesi sene yine aynı maça çık. tff ALLAH seni yerle bir eder inşallah.

Sibel
25.04.2016, 13:49
Altına üstüne her yerine imzamı atıyorum. Tivitirda okudum. Teşekkürler.
Çoruh @yirmisekizharf
Uyuduk uyandık, sakin sakin yazayım. Önce hakeme saldırmak adli suçtur. Herhangi bir insana saldırmak adli suçtur. Manyağın birinden bana neAma herkes biliyor ki bu manyağın biri tek değil ve bu manyağın birini manyak eden sistem var. Sürekli sürekli sürekli ötekileştirenBu ülkedeki her insan bu ülkede her zaman gücü çok olanın az olanı ötekileştirdiğini biliyor ama mevzubahis Trabzon olunca kimse önemsemiyorBu ülkede müzik kültürüyle öne çıkan bir şehir yok. Tiyatro kültürüyle öne çıkan bir şehir yok. Başka bir spor dalıyla da yok.Tek bir şehirin kendine has bir kültürü var onun da içine s...tınız. He siz yaptınız bunu. Göz göre göre manyak ettiniz onları. Bilerek.Ver, 6 maç değil 36 maç ceza ver, bitince yine olacak. Bak burdan şimdiden söylüyorum yine olacak olaylar. Adaleti temin etmiyorsunuz.Ve hak ediyorsunuz.Ha bir de dün şey gördüm yok şehir niye futbolla yatıp kalkıyormuş sorun ordaymış sana mı soracak zırtapoz.Ülkede bir tane kent merkezin dışında kendi imkanlarıyla bir şeyler deniyor izin vermiyorsunuz. Hak ediyorsunuz.Ülkenin resmi başkentinden gayet taraftarı da olan köklü kulüplerinin niye hiç şampiyonluğu yok onu düşünün.Yazdıkça sinirlendim yine ulan iki ay olmadı daha futbolcu hakeme kırmızı kart çıkardı gevrek gevrek gülüp geçtiniz.Bugün bik bik ötmeye nasıl utanmıyorsunuz ya?

signal
25.04.2016, 13:51

Şu rezalete bakın.

Gittikçe daha da rezil oluyoruz. Kulübün bu kişi hakkında tazminat davası açması lazım. Kulübü bu kadar zarara uğrat , sonra kahramanlar gibi karşılan. Olacak iş değil.

Hunk
25.04.2016, 13:51
Olayları bir yana koyuyorum.....

Maçta çok ama çok rezildik....

Şikeciler resmen dalga geçer gibi antrenman maçındaymış gibi rahat yendiler bizi....

Bu sene Paf takımıyla bile oynadıkları maçlarda daha çok yorulmuşlardır....

Tamam şike olaylarını hakem hatalarınıda unutmayalım ama esas sorunumuz milyonluk rezilllerin kuruşluk futbol ortaya koyamamaları olmalı

Senol Gunes

Adem Akyüz'
25.04.2016, 13:53
Ve atladığımız bir nokta da kendimizi İstanbul takımlarıyla mukayese etmek. Şunu anlamak lazım. Para, medya, güç hepsi onlarda. Onlar stadı da yıksa iki güne üstünü kapatırlar. Ama sen bir şey yapsan iki sene konuşurlar. Trabzonspor taraftarı bunu anlamalı ve buna göre davranmalı.

Kırmayla, dökmeyle bir şey elde edemeyeceğimizi anlamak için kaç yıl daha geçmesi lazım ?

+1

bitirim
25.04.2016, 13:58
Vay beeeee neredeeeeeeeen nereye, şimdi suçlu bizim taraftar oldu peh peh peh.
Siz bu kafayla siddin sene daha Trabzonspor un başarılarını sadece kitaplardan okur sağda solda videolardan seyreder bolcada mevcut başkanlara, futbolculara ve td lere veryansın eder durursunuz.
Şu 4-5 sene içinde yapılanlar yetmişli seksenli yıllarda yapılacaktı Trabzon'a da taş taş üstünde kalacaktı öylemi.
Trabzonspor un sonuda bellidir, Göztepe gibi Altay gibi yok olup gitmeye mahkumdur.
Bir adamı bir sefer kandırılıyorsa kandıran suçludur ama tekrarları oluyorsa artık suçlu olan kandıran değildir arkadaşlar. Suçlu artık biziz 2011 den bu yana her türlü pisliği yapıyorlar ve biz halen daha tepkisiz kalamayan taraftarı suçluyoruz.
Fener taraftarı o kadar pislik yaptı ama kimse ses çıkaramadı, bütünlük vardı birde bize bakın
Şurada yazılanları okuyunca artık iyice kabullenmek mecburiyetinde kaldım ki Trabzonspor artık bir güç değildir, bitmiştir.
Bir takım, olaylara tepki verebilen taraftarı kadar güçlüdür
Hadi kalın sağlıcakla

Faruk BERBER
25.04.2016, 13:59
bitirim

Yapılanları tasvip etmemizi mi bekliyorsunuz özetle ?

Adem Akyüz'
25.04.2016, 14:01

Şu rezalete bakın.

Şehir olarak düzeltmemiz gereken ilk algı bu işte.

Şehrin yüzde 80'i şu an bu çocuğu haklı görüyor.

Muhtemelen bundan sonra da gittiği her yerde ilgi odağı olacak.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 14:06
Gittikçe daha da rezil oluyoruz. Kulübün bu kişi hakkında tazminat davası açması lazım. Kulübü bu kadar zarara uğrat , sonra kahramanlar gibi karşılan. Olacak iş değil.

Gaziantep maçında son dakikada verilmeyen penaltıdan sonra sahaya atlayan 2-3 kişi vardı.
Hatta bunlardan birine güvenlik çelme taktığı için gündem olmuştu.
O kişi yüklü bir para cezası aldı. Sonra ne yaptı sizce?
Trabzonspor Kulübünden istedi parayı.
Hatta twitterda onlarca kişi resmi hesaba mesaj attı abimize sahip çıkın diye.
Trabzonspor için atlamış o sahaya! Zihniyet bu!

Şimdi kulüp bu kişiye dava falan açarsa Trabzon yerelinde zaten sevilmeyen Usta yönetimi iyice itibar kaybeder.

Oruç
25.04.2016, 14:18
Gaziantep maçında son dakikada verilmeyen penaltıdan sonra sahaya atlayan 2-3 kişi vardı.
Hatta bunlardan birine güvenlik çelme taktığı için gündem olmuştu.
O kişi yüklü bir para cezası aldı. Sonra ne yaptı sizce?
Trabzonspor Kulübünden istedi parayı.
Hatta twitterda onlarca kişi resmi hesaba mesaj attı abimize sahip çıkın diye.
Trabzonspor için atlamış o sahaya! Zihniyet bu!

Şimdi kulüp bu kişiye dava falan açarsa Trabzon yerelinde zaten sevilmeyen Usta yönetimi iyice itibar kaybeder.

Adem işte bunları anlatmaya çalışıyoruz. Trabzonspor'dan nemalanan, avantası kesilenleri stada, kulübe sokmayalım diyoruz. Yoksa maratonda oturup kendi halinde maçını izleyene lafımız yok. Olmaz da. Stada giden ya da Trabzon'da yaşayan taraftarın anlamadığı noktalardan biri de bu.

Faik Yılmaz
25.04.2016, 14:20
Senol Gunes

Ne olmuş Şenol Güneş'e.....

Bu konu ile ne alakası var Şikeci Takımın Teknik Direktörünün.....

batuhanTs
Senolsporlu oldunuz onursporlu oldunuz ihosporlu olanlar kefensporlu olanlar bir kac Trabzonspor sevdalisi disinda kimse sadece karsiliksiz sevmedi bu takimi bugunun hukumeti pislikleri temizlemek yerine hali altina itti ama bizim tayfanin cogunlugu suclu bulmadi onlari hatta ödüllendirdi olan Trabzonspor a oldu herkes cikarlari geregi sucu baskalarina atti kimse ne oluyor demedi olan gene bizlere gercek sevdalilara oldu bu takimin bu iktidar oldugu surece belini dogrultma ihtimali yok bakalim bizim kefensporlular ne zaman farkına varicak

gurur6134
Siz bu kafayla siddin sene daha Trabzonspor un başarılarını sadece kitaplardan okur sağda solda videolardan seyreder bolcada mevcut başkanlara, futbolculara ve td lere veryansın eder durursunuz.
Şu 4-5 sene içinde yapılanlar yetmişli seksenli yıllarda yapılacaktı Trabzon'a da taş taş üstünde kalacaktı öylemi.
Trabzonspor un sonuda bellidir, Göztepe gibi Altay gibi yok olup gitmeye mahkumdur.
Bir adamı bir sefer kandırılıyorsa kandıran suçludur ama tekrarları oluyorsa artık suçlu olan kandıran değildir arkadaşlar. Suçlu artık biziz 2011 den bu yana her türlü pisliği yapıyorlar ve biz halen daha tepkisiz kalamayan taraftarı suçluyoruz.
Fener taraftarı o kadar pislik yaptı ama kimse ses çıkaramadı, bütünlük vardı birde bize bakın
Şurada yazılanları okuyunca artık iyice kabullenmek mecburiyetinde kaldım ki Trabzonspor artık bir güç değildir, bitmiştir.
Hadi kalın sağlıcakla
Imzami atiyorum altina..

EnjoyTheMusic
25.04.2016, 14:21
o çok sevdiğiniz hürriyet gazetesi terör sahada diye manşet attı.siz hala hürriyet paçavrasına para vermeye ve sitesinde haber okumaya devam edin

murmut
25.04.2016, 14:22
Dün soyunma odasina kacan futbolculara para cezasi verilsin ve kadro disi birakilsinlar.

Faik Yılmaz
25.04.2016, 14:27
Arkadaşlar maçı stadyumda izleyenlere soruyorum :

dünkü maçta sahayı en son terk eden futbolcumuz kimdi..... ?

İlk kaçanları gördük lakin en son kalanları göremedik

selcuk
25.04.2016, 14:29

kaptan gemiyi en son terk edendi

nakzo
25.04.2016, 14:30
9057

Soner Albayrak
2010-11'in maddi ve manevi karşılığını almadıkça hiçbir şey değişmeyecek ve acılarımız, üzüntülerimiz kat be kat artacak, üzgünüm ama gerçek bu...

El Cordobes

en son Onur çıktı.

Ayrıca son ana kadar 5-6 kişi vardı. cardozo ve aykutu seçebildim.

Mehmet Cihan Kocaman

Abi en son Onur çıktı.
Olaylar sırasında Douglas, Aykut falan da sahadaydı.

nakzo
25.04.2016, 14:31
Sadece şu lingteki resmi savunmada masaya koysun başkan diyorum ya fB ye verilenden 1 tık fazlası bize verilemez.

Faik Yılmaz
25.04.2016, 14:32
kaptan gemiyi en son terk edendi

O zaman neden atıp tutuluyor bu adama......

Alıp veremediğimiz nedir anlamadım......

Yazık vallahi....

Adam formayı atmıyorki evindeki pahalı gömleğini çıkarır gibi çıkarıyor özenle katlayıp kenara koyuyor....

Öyle bir intiba oluştuki görende kaptan formasını Usta'nın suratına çarpıp küfredip gitti zannedecek....

Bu adam bizim Onur'umuzdur sahip çıkalım.... Kaybetmeyelim....

Manu61
25.04.2016, 14:33
http://f1211.hizliresim.com/13/f/fw2b4.jpg

Güvenlik görevlisi darbeyi sırtında hissedince penaltı alırım diyerek kendisini yere bırakmış. Hakemin verdiği devam kararı doğru.

nakzo
25.04.2016, 14:40
Resim açık beyler bu fotoğraflar Allhtan kaldırılamıyor internette var imkan olsa hemen kaldırırlardı.Gözlerine sokacak başkan denen adam eğer başkansa eğer yavşak İstanbul basınının. Ulan kaç bin fB lı vandal saha bastı ,tribünden söktüğü koltuklarla özel güvenlikçiler polisleri linç etmeye çalıştı.gs staddan başbakanın RTE nin ricasıyla çıktı.Biz teroristsek bunlar KONTRGERİLLADIR.

El Cordobes
25.04.2016, 14:44
bu arada erkanın olayı diğer işler nedeniyle kaynadı gitti. takımın durumunu özetler nitelikteydi. hami hoca erkanı çağırıyor, erkan gitmiyor, tribünler erkan erkan diye bağırıyor. muhammet çıkıyor, hami hocanın yüzüne bakmıyor. özer çıkıyor, hami hocanın yüzüne bakmıyor. takımda disiplin yok, kimsenin hami hocayı salladığı yok. belli ki hami hocanın da takımı salladığı yok. çapsız çapsız adamlar koca kulübü ellerinde oyuncak yapmışlar. entrikadan geçilmiyor. game of thrones izliyoruz sanki anasını satayım. sahaya çıkınca hepsi fos. sonra tribünler yangın yeri...

Sercan Keleş
25.04.2016, 14:44
Doğru olanı konuşun. Bizler inançlı insanlarız. Olayın sağa sola çekmeye gerek yok. Bizler burada bir çok kişi Kaptanımız Onur Recep Kıvrak'ın yaşadığı olaylardan sonra Onursuzlar gidecek Onur kalacak dedik. Her türlü destek olduk ama Onur dün gerçekten yanlış yaptı. Zaten bir travma yaşanmış sahada. Yani derleyip toplaman gerekirken herkesin önünde kameralar önünde Haminin gözleri önünde Formanı eldivenlerini çıkartıp sahayı terk ediyorsun. Sessizce en son sahayı terk edip soyunma odasına gidip başkanla konuşurdun. Böyle böyle ben çok yıprandım derdin. Trabzonspor'u çok seviyorum fakat yaşadıklarım bende travma yarattı derdin. Sonrasında bizde sana destek olurduk. Olayın sıcağı sıcağına bir darbede sen indirdin yani. Yanlış yaptın ama seni yine çok seviyoruz. En azından kendim adına düşünüyorum. Özür dilenecek bir olay yok. Biz Onur'u o forma ile özdeşleştirdik. Şimdi çıkıpta doğru olanı konuşmazsak ayıp bizlere.

nakzo
25.04.2016, 14:45
Neymiş hakem mı dövmüş fB liler ulan adamlar Osmanlı akıncısı gibi daldı sahaya hakemler kaçtı kaçmasa dövüyorlar mı başka birşey mi yapıyorlar görürdünüz.

gurur6134
25.04.2016, 14:47
Doğru olanı konuşun. Bizler inançlı insanlarız. Olayın sağa sola çekmeye gerek yok. Bizler burada bir çok kişi Kaptanımız Onur Recep Kıvrak'ın yaşadığı olaylardan sonra Onursuzlar gidecek Onur kalacak dedik. Her türlü destek olduk ama Onur dün gerçekten yanlış yaptı. Zaten bir travma yaşanmış sahada. Yani derleyip toplaman gerekirken herkesin önünde kameralar önünde Haminin gözleri önünde Formanı eldivenlerini çıkartıp sahayı terk ediyorsun. Sessizce en son sahayı terk edip soyunma odasına gidip başkanla konuşurdun. Böyle böyle ben çok yıprandım derdin. Trabzonspor'u çok seviyorum fakat yaşadıklarım bende travma yarattı derdin. Sonrasında bizde sana destek olurduk. Olayın sıcağı sıcağına bir darbede sen indirdin yani. Yanlış yaptın ama seni yine çok seviyoruz. En azından kendim adına düşünüyorum. Özür dilenecek bir olay yok. Biz Onur'u o forma ile özdeşleştirdik. Şimdi çıkıpta doğru olanı konuşmazsak ayıp bizlere.
Aynen olay bu dogruya dogru yanlisa yanlis demeyi duygularimizi bi tarafa birakip ogrenmemiz lazim artik..

nakzo
25.04.2016, 14:52
Hala daha kadro dışı olmaması, haminin hala o koltukta oturması,erkanın,özerin,yumlunun,aykutun okayın, salihin hala Trabzonsporun sözleşmeli futbolcusu olması ancak bize has durumdur.Usta senden zerre umudum kalmadı..Bu adamlarla devam edip seneye ne umuyordun acaba???Sihirli değnek mı deyecek bir taraflarına şu futbolcu artıklarını seyretmeye akyazıya 10.000 kişi bile geleceğini mı düşündün.Bunlar takımda kalsın bırak kombineyi TS clubtan çorap alırsam şerefsiz olayım bu kadar...

Sercan Keleş
25.04.2016, 14:53
Neymiş hakem mı dövmüş fB liler ulan adamlar Osmanlı akıncısı gibi daldı sahaya hakemler kaçtı kaçmasa dövüyorlar mı başka birşey mi yapıyorlar görürdünüz.

4 Sene öncesine kadar Galatasaray sahasında Fenerbahçe maçı yönetilmiyordu. Hakem maçı tatil etmediği için ortalık kavruluyordu. Yinede oynatılıyordu maç. Bizler örnek olmak zorunda değiliz. Topluma örnek olsun diye her defasında bize ceza kesemezler. Bunu bilmeleri gerekir.

Gaziantep Bursaspor maçında hakemin başı yarıldı maç tatil oldu. Bu olayı kimse hatırlamaz fakat Trabzonspor'un dünkü olayını herkes konuşur oldu. Fenerbahçe sizin koyduğunuz resimde tekmeyi atan kişi doktor mimar hukukçu eğitimli insanlardı. O olaydan sonra Fenerbahçe hemen basını yönlendirdi. 2 hafta öncesine kadar Galatasaray Floryayı basıyordu. Rüştünün ağzı burnu araba içinde tekmelendi. Hakemin ayaklarına sıkıldı. Diyarbakırspor maçı oynanmadı. Amedspor sahada PKK Paçavraları astı. İstiklal marşı ıslıklandı. Atatürke hakaretler söylendi. Diyarbakır Bursaspor maçında yer yerinden oynandı. Bursaspor Beşiktaş maçında otobüsler taşlandı.

Bunlardan kaçı bu kadar konuşuldu ?

Sibel
25.04.2016, 14:54
Dün sahadan ilk kaçanlar, adeta depar atanlar: Bosingwa, Musa, Güray, Melih.
Dur azıcık bakıp çıkayım diyenler diğerleri.
Sahada kalanlar Cardozo, Onur, Aykut Okay ve Douglas.
Olaya müdahale edenler Onur ve Aykut. Sahadan son çıkan Onur.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 14:55
Ya Usta ne zaman demiş bu oyuncularla devam edicez diye. Aksine Fener maçından sonra gidecek oyuncuları belirleyecez dedi.
Eleştiri yapacaksanız da doğru düzgün yapın ya. İnsanları söylemedikleri şeylerle eleştirmeyin.
Neymiş Usta bu oyuncularla Akyazı'da 40 bin kişiye oynamayı düşünmüş. Adam elli defa dedi oyuncuların bazıları satıldı zaten dedi.
İnsaflı olun biraz.!!

murmut
25.04.2016, 14:58
Dün sahadan ilk kaçanlar, adeta depar atanlar: Bosingwa, Musa, Güray, Melih.
Dur azıcık bakıp çıkayım diyenler diğerleri.
Sahada kalanlar Cardozo, Onur, Aykut ve Douglas.
Olaya müdahale edenler Onur ve Aykut. Sahadan son çıkan Onur.

Musa ile Gürayi anladim, ne halt yediklerini kendileride biliyor demek.
Melih'in korkakligina, tecrübesizligine verelim ama Bosi'nin derdi neydi? Takimin kaptanlarindan birtanesine kacmak yakismaz...

Ahmet Aksu
25.04.2016, 14:58
ulan volkan ayısı bile bizim futbolculardan sonra içeri girdi be.. :D

Badaloğlu
25.04.2016, 14:59
Hadi kalın sağlıcakla

Değerli kardeşim... Senin dediğin yıllar çoook eskilerde kaldı... Trabzonspor'un hakkı gasp edildi, bu doğru. Tüm dünya kabul etti ama dünya lideri bir başbakanımız, sonradan Cumhur başkanı oldu hak ettiğimizi bir gecede aldı verdi şikecilere...

Trabzon'da 70'li, 80'li yıllarda bu haksızlıklara boyun eğmezdi ama bunu sadece sahada, tribünde yapmazdı. Siyaseten de, gider sandıkta cezayı keserdi. Biz şehir olarak şikecilere sahip çıkan partiye oyları verdikçe onlar işlerini rahat rahat hallettiler... Biz oyları verdikte Trabzon siyasetin elinde oyuncak olmuştur.

Yapılanları tasvip etmek mümkün değildir. Bu takımın hakkı böyle mi savunulacak? Bu takımın kaptanına bu şekilde küfür edersek kim gelir bu takımda top oynar? Kendi çocuklarımıza sahip çıkmıyoruz, kendi yeteneklerimize dirsek gösteriyoruz. Elimize 5-10 senede bir kaç yetenek geliyor onları da el birliği ile kaçırıyoruz...

Haklı davamıza bu yapılan yanlışlar yara vermektedir...

Sercan Keleş
Musa ile Gürayi anladim, ne halt yediklerini kendileride biliyor demek.
Melih'in korkakligina, tecrübesizligine verelim ama Bosi'nin derdi neydi? Takimin kaptanlarindan birtanesine kacmak yakismaz...

Bosingwa yabancı hocam. Ne anlasın ne olup bittiğinden. Ülkede bombalar patlıyor. İşid eylemi bile sanabilir yabancılar. Yabancılara hiçbir şey demeye hakkımız yok. Fakat Oscar Cardozo gerçekten sahayı son terk edenlerden ise gerçekten bambaşka bir adam oluyor kendisi.

Cihad Varlı
Ya şaka mısınız? Ciddi ciddi mi yazıyorsunuz bunları? Sahada kim kaldı, kim kaçtı bunu mu konuşup, tartışıyoruz şuan? Ya bırakın Allah aşkına.

Sercan Keleş
25.04.2016, 15:00

Çünkü Volkan Taraftarın Fenerbahçe ile sorunu olmadığını gördü. Hedef orada Fenerbahçe değildi. Ben iddia ediyorum O sahadaki taraftarların çoğu bu sene Fenerbahçe şampiyon olsun isterler.

artvints
25.04.2016, 15:02
çocuk iyi atladı ama demek ki yetenek var. götürsünler olimpiyata uzun atlamada derece getirsin, kendini yararlı işlere versin, pislikten kurtulsun insan olsun. gruplara girmeyi, reislere tapmayı bıraksın.

Manu61
25.04.2016, 15:06
Douglas yavaş olduğu için kaçamamıştır içeri :)

murmut
25.04.2016, 15:07
Ya şaka mısınız? Ciddi ciddi mi yazıyorsunuz bunları? Sahada kim kaldı, kim kaçtı bunu mu konuşup, tartışıyoruz şuan? Ya bırakın Allah aşkına.

Tartisilacak cok sey var ama seninde garibine gitmiyormu?
Sahaya iki kisi indi diye kendi futbolcularimiz sanki can korkulari varmis gibi soyunma odasina kaciyor, benim icin bu demektir ki bilerek maclari sabote ediyorlar...

Cihad Varlı
25.04.2016, 15:12
Tartisilacak cok sey var ama seninde garibine gitmiyormu?
Sahaya iki kisi indi diye kendi futbolcularimiz sanki can korkulari varmis gibi soyunma odasina kaciyor, benim icin bu demektir ki bilerek maclari sabote ediyorlar...

Kardeşim, dediğin gibi bu konuya gelene kadar tonla tartışılacak mevzu var. Tamam berbat oynuyorlar, tamam reziller ama bu futbolcularda insan en nihayetinde. Sahanın içindeki ambiyansı, atmosferi, heyecanı bilmeden kaçanları eleştirmek çok doğru değil. Kaldı ki bu insanların korkmaları, tırnak içinde tırsmaları da çok normal. İnsan psikolojisidir bu, sen korkarsın kaçarak tepki verirsin, ben korkarım durarak tepki veririm. Sen korkarsın, ben korkmam. Şimdi biz burada korkaklık durumuyla adamlık tespiti yapıp komik durumu düşüyoruz tartışılacak başka konular varken.

Faik Yılmaz
25.04.2016, 15:12
Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşmasında formasını yere attığı iddia edilen ve sert eleştirilere maruz kalan Onur Recep Kıvrak çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hüseyin Avni Aker Stadyumunda karşılaşma 4-0 Fenerbahçe’nin üstünlüğü ile giderken karşılaşmanın hakemi Bülent Yıldırım’ın tatil ettiği maçın ardından formasını, kaptanlık pazı bandını ve eldivenlerini yere koyan Onur saha içinde yaşanan olayı tüm çıplaklığı ile açıkladı.

Onur yaptığı açıklamada, benim hakkımda yazılıp çizilenler tamamen yalan. Sezon başından beri benimle uğraşanlar sağ olsun onların işleri güçleri. Onların kim oldukları zaten belli. Allah nasip ederse gelişmeler yaşanırsa bende basın toplantısında her şeyi açıklarım dedi.

Saha içinde yaşanan olaya açıklık getiren Onur Recep Kıvrak, karşılaşma tatil edildikten sonra ben kulübeye gittim formayı yere atmadım kaptanlık pazı bandını üzerine koyarak formayı yere koydum. Bana Hami hoca oğlum ne oldu dedi. Hocam ne karım kaldı ne kızım kaldı ne beşikteki çocuğum kaldı ne anam kaldı ne babam kaldı dedim. Hocam ben bu saatten sonra yokum dedim bu konuşmanın ardından Hami hoca bana oğlum sen geç soyunma odasına dedi. Hami hoca ile aramızdaki muhabbetimiz sadece bu. Soyunma odasında da Hami hocayla konuştuk. Bana da zamanında tribünlerden çok küfürler edildi. Trabzonspor forması altında bu kadar gol atmama rağmen bende aynı küfürlere maruz kaldım dedi.

Teknik direktör Hami Mandıralı’yı abim gibi seviyorum diyerek sözlerine devam eden Onur Recep Kıvrak, benim Hami hocayla bir problem yaşamam diye bir durum söz konusu olamaz. Bazı insanlar bunları bilerek yapıyorlar. Bana sezon başı ne yaptılarsa şimdide aynı şeyi yapmaya çalışıyorlar. Onların gücüne gidiyor benim burada durmam. Onların gücüne gidiyor bir İzmirli dokuz yıldır buradan kaçmaz diye. Beni karalamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bunları yapanlara bunu göstereceğini belirten Kıvrak, onlar benim kadar Trabzonsporlu değil onlara kimin daha büyük Trabzonsporlu olduğunu göstereceğim dedi.

Trabzonspor takım kaptanı Onur Recep Kıvrak yaşanan bu olayların arddından hiçbir yönetici ile konuşmadığını dile getirdi.

munzevil
25.04.2016, 15:15
olay denildimi aklıma fbnin stadının önünde polis arabalarının yakılması geliyor.
zannedersinki karşılarında ermeni askeri vardı...
akşamki olay bu olayın onda biri bile değil.

Ufuk
25.04.2016, 15:15

Skor böyle olmasa ilk kaçan olurdu. Maç hükmen bitsin diye tüm takımın içeriye kaçışını unutmadık.

Sibel
25.04.2016, 15:16
Tabii ki tartışacağım kaçan oyuncuyu. Ne var da kaçıyorsun? Olay çıksa anlayacağım. Onur kaldı orda tuttu bi çocuğu kendisi o niye kaçmadı? Senin taraftarın o. Gidip sakinleştireceksin. Sahada yatıp gezerken korkmuyorsun ama. Ya gerçekten olay çıksa tamam diyeceğim kaç tabi ama ortada bir şey yok. Bi çocuk var onu da tuttular. Zaten o çocuk güvenlik tarafından alındıktan sonra kaçıyorlar.

artvints
25.04.2016, 15:16
Tabii ki tartışacağım kaçan oyuncuyu. Ne var da kaçıyorsun? Olay çıksa anlayacağım. Onur kaldı orda tuttu bi çocuğu kendisi o niye kaçmadı? Senin taraftarın o. Gidip sakinleştireceksin. Sahada yatıp gezerken korkmuyorsun ama. Ya gerçekten olay çıksa tamam diyeceğim kaç tabi ama ortada bir şey yok. Bi çocuk var onu da tuttular. Zaten o çocuk güvenlik tarafından alındıktan sonra kaçıyorlar.

o kadar kötü oynasam ben de kaçardım :D

Sibel
25.04.2016, 15:17
Bosingwa yabancı hocam. Ne anlasın ne olup bittiğinden. Ülkede bombalar patlıyor. İşid eylemi bile sanabilir yabancılar. Yabancılara hiçbir şey demeye hakkımız yok. Fakat Oscar Cardozo gerçekten sahayı son terk edenlerden ise gerçekten bambaşka bir adam oluyor kendisi.

O zaten bambaşka bir Adam.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 15:21
Douglas yavaş olduğu için kaçamamıştır içeri :)
Hahahahahaha :D

asilhamsi
25.04.2016, 15:26

Yok yahu Oscar Cardozo ne toptan anlar nede lider bir oyuncudur.Hatta bu forum sitesindeki bazı arkadaslara gore Mehmet Batdal cardozo dan daha iyidir.

Cardozo Trabzonspor tarihinde gelmiş gecmiş en yetenekli,en karakterli,en profesyonel,en alcak gonullu yabancı oyuncudur.

mukawemet
25.04.2016, 15:27
Ne bir şey düşünmek ne bir şey yazmak istiyor insan...

Yine biz suçlu olduk...

lanet olsun ...

Kamil Çakmak
25.04.2016, 15:29
olayların tek sebebi hatta suçlusu 3 temmuzda adaleti sağlamayanlar. Hatta suçu ortaya çıkaranları, niye çıkardın diye göz altına alanlardır. Gerçekleri görelim.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 15:30
Şu takımda bi Onur'un alnından öperim, bi de Cardozo'nun.
Ben hayatımda Cardozo kadar egosu olmayan, hiçbir şeyi sorun yapmayan disiplinli ve efendi bir yıldız görmedim. Helal olsun valla.

Faik Yılmaz
25.04.2016, 15:32
Ben hayatımda Cardozo kadar egosu olmayan, hiçbir şeyi sorun yapmayan disiplinli ve efendi bir yıldız görmedim. Helal olsun valla.

+1967 :alkış::alkış::alkış:

ÖmürKaradeniz61
Olayın fenerle alakası yoktu ilk defa,sene başından beri artarak devam eden artniyetli hakem hatalarından dolayı herşey anlık gelişti.

serkanholep
"Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar"

Bu sözü söylemişti Şenol Hoca 4 yıl önce.

Seversin sevmezsin ama net ve olacak olanı söylemiş. Limse buna değinmiyor ama TV lerde.

Olan olayların hiçbiri tasvip edilemez ve bence cezalar en yukardan verilmeli. Örnek de olmalı. Maç seyretmeyi özledik. Maç izlerken yenmek de var yenilmek de var demeyi özledik. Hakem konuşmak, şike konuşmak istemiyorum artık. Tamam hakkımızı arayalım ama hukuki olarak. Sahaya inemedik 5 yıldır.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 15:34
Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında oynanan mücadelede sahaya atlayan O.M adlı taraftarın Bordo Mavililerde kale arkasında görev yapan Trabzonlu Gençler grubu mensubu olduğu öğrenildi. Bu gelişmenin ardından taraftarlar Trabzonlu Gençler adlı gruba tepkilerini yükseltirken grup başkanı Mehmet Fındık (Jan Mari) olayla ilgili 61saat.com’a konuştu. Olayın Provakasyon olmadığını kaydeden Fındıkçı “çocuk 30 puanı çalındğı için atladı. Buna yapabilecek bir şey yok." dedi.

OLAY PROVOKASYON MU ?
Başkan Muharrem Usta’nın dün açıkladığı ‘bu bir provakasyondur’ sözlerini değerlendiren Fındıkçı “Allah’ın bildiğini kuldan mı saklayacağız, herhangi bir organize bir iş yok veya provakasyon yok olayda. Çocuk kendi iradesi ile atladı. Teller kopmasaydı nasıl atlayacaktı bu çocuk.”

TELLERİ BİZ KOPARTMADIK
Kale arkasında bulunan telleri kendilerinin koparmadığını belirten Fındıkçı “ Bağlantımız yok tellerin kopması ile biz tabelanın altına Maraton tarafına olan grubuz teller bizden 30 metre ötede yan tarafımızda koptu. Bizden bağlantısı yok.

ÇOCUK TRABZONLU GENÇLER’DEN
Sahaya atlayan genç taraftar ile ilgili konuşan Fındıkçı “Sahaya atlayan genç kardeşimiz bizimle maçlara gelen Trabzonlu bir taraftar, bu arkadaşımız gibi bir sürü tanımadığımız çocuklar insanlar geliyor. Özellikle kişileri seçmiyoruz bizi sevenler polarları veya Trabzonlu Gençler’in herhangi bir objesi ile gelip aramıza katılabiliyor.

Öte yandan Başkan sosyal medya üzerinden ise şu ifadeleri kullandı. "Hatalar insanlar içindir bu kardeşimizde nefsinin kurbanı olmuştur kızdım sana çocuk ama yinede eline sağlık çünkü bunlar bu sezon bizden 30 puan çaldılar" dedi.

61saat

artvints
25.04.2016, 15:36

kafasını sallayıp olmuyor deyişi ve topa vurması da çok karizmatikti. çok güzel adam.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 15:38
kafasını sallayıp olmuyor deyişi ve topa vurması da çok karizmatikti. çok güzel adam.

Offf bi de Beşiktaş maçında oyundan çıkarkenki bakışı efsaneydi. Daha ne yapayım dercesine..

Sibel
25.04.2016, 15:40

Yedek kulübesinde kendisine yer verilmeyince su kutusunun üzerine oturan adam.

artvints
25.04.2016, 15:40
Offf bi de Beşiktaş maçında oyundan çıkarkenki bakışı efsaneydi. Daha ne yapayım dercesine..

bence orada yanlış değişiklik yapıyorsun, ne güzel işliyordu taktik gibi bir ruh hali vardı. taktik değiştikten sonra tamamen koptuk maçtan. cardozo kadar kendini bilen akıllı oyuncularımız olsa keşke ama bu fizik durumuyla bizde oynaması imkansız. yedekte de yıldız tutacak kapasitemiz yok.

serkanholep
25.04.2016, 15:42
bana kalırsa bu takımda aytaç,esteban,güray,cavanda, m.demir,yusuf ve gençler hariç hepsi gitmeli

kafa olarak bitik oyuncuların çoğu

bir şekilde göndermek ve yeni yabancı oyuncularla başlamalıyız

mümkün olduğu kadar yerli oyuncu almayalım. Almanyadan ve fransadan transfer yapalım

ama maliyetli değil.

fener maçlarını daha rahat oynar oyuncular

matrixx61
25.04.2016, 15:48
Hakeme saldıran zibidi vandal serbest bırakılmış..ee noldu şimdi yapanın yanına kar mı kaldı..o zaman bi dahakine bizde yapalım aynısını!!!..Trabzon'da ceza almasın böyle hukuk mu olur??

Emre İskender
25.04.2016, 15:50
Dün akşam olaylar başladığnda bizim futbolcularda içeriye kaçtığına şahit olduk...

Önce nasıl içeri kaçarlar dedim...

Sonra bi sakin düşündüm ve farkettim ki Avni Aker rakipten çok bizim futbolculara korku salar olmuş...

her yanlış pas verme de ahhhhh... her yalış ortada küfürler ve homurtular.... top ayagına geldiginde futbolcuların vur vur vur diye bağırmalar...

Dünkü maç esnasında protestolardan futbolcular anlamış ki bunlar sahaya bu sefer bizim için iniyor... ve kaçmaya başlamışlar...

Ya topçu efendiler sahada yürüyüp bankamatiğe koşa koşa gidersen gün gelir koşa koşa kovalarlar seni bu kulüpten....

Hakan
25.04.2016, 15:52
"Maçın atmosferi sebebiyle hakeme kızdığım için bu olaya karıştım. Pişmanım."

Sıkma canını yaa boşver :)

Oruç
25.04.2016, 15:52
Yanlıştan doğru çıkmadı, çıkmayacak.

UĞUR DURTAŞ
25.04.2016, 15:54
*dün akşam ki maç öncesi,
*sezonu kurtarma maçı olarak baktıklarını,
*futbolcuların bunun bilinciyle sahada mücadele edeceğini söyledi
*hami efendi

Faik Yılmaz
25.04.2016, 16:02
Bu maç kin kusmak için fırsat kollayan bir kısım yerel medyaya ve bir kısım eski futbolculara da iyi malzeme oldu.....

Serdar Baliye göre Uğurcan Onur'dan daha iyi kaleciymiş.. Neden Çünkü Onur 3 milyon euro alıyormuş.... Mantığa bak çay demle......

2 sene Trabzonspor'da oyna ömür boyu Onun kaymağı ile ye iç gez dolaş.... Ne güzel memleket.....

TSelif
25.04.2016, 16:02
Hakeme saldıran zibidi vandal serbest bırakılmış..ee noldu şimdi yapanın yanına kar mı kaldı..o zaman bi dahakine bizde yapalım aynısını!!!..Trabzon'da ceza almasın böyle hukuk mu olur??

Serbest kalmadı tutuksuz yargılanacak. 18 yaşından küçük olduğu içindir belki de bilemiyorum. Merak etmeyin söz konusu Trabzonlu olunca hiç bir şey cezasız kalmaz.

Sercan Keleş
25.04.2016, 16:18
17 yaşında. Ne yapacaklar idam mı edecekler. Tutuksuz yargılansın. 17 yaşında cahilin yaptıkları da aynı şekilde Trabzonspor'a mal edilmesin. Vallahi çıldırıyorum.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 16:26
Trabzonspor Kulübü’nün, Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda Pazar akşamı yaşananları değil tasvip etmesi, nerede olursa kim tarafından yapılır ise yapılsın, karşısında durduğu ve duracağı açıkça bilinmelidir.

Aynı şekilde Trabzonspor Kulübü, yaşanılan talihsiz olayların çözümü adına üzerine düşeni yapmaktadır. Bu kapsamda sahaya giren 2 kişinin Passolig kartlarının bulunmadığı, başka kişilerin kartlarıyla stadyuma rahatlıkla (!) girmiş olduğunun bilgisine ulaşmış bulunmaktayız. Kaldı ki güvenlik zafiyeti burada bitmemiş söz konusu olayların meydana geldiği tribünde de aynen devam etmiştir. Hem stadyuma girişlerde hem de tribündeki olaylar güvenliği sağlamakla görevli olanlar tarafından engellenememiştir.

Trabzonspor, içimizde var olan ve camiamıza zarar veren bu ve benzeri kişiler hakkında gerekeni yapacak, hukuki sürecin de sonuna kadar takipçisi olacaktır.

Ayrıca yaşanılan güvenlik zafiyetinin hesabının da ivedilikle soruşturularak, sorumluların hesap vermesini beklemekteyiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

TRABZONSPOR KULÜBÜ

serkanholep
25.04.2016, 16:28
hamiye her türlü sabır gösterilsin diyenlerdendim.. özür diliyourum.

arkadaş sen nasıl fb karşısına çift forvet (elindeki ruhsuzlarla) ve ortasahada okayla çıkarsın

bu nasıl bir mantık

sana galibiyet mi lazım. hangi kafadasın. yemin ediyorum hani diyorlar ya provokasyon var. asıl provokasyonu hami yapıyor ya. bu nasıl td lik hami..

kendini geliştirmeden , 10 sene adam gibi bir takımda hocalık yapmadan bir daha efsanelerimizden biri gelmesinbu takıma. kendilerini de bizi de bitiriyorlar

oynadikoyna
25.04.2016, 16:32
çocuğun dayısı çıkmış ben üzüntüyle bakmıyorum maça gitsem o yapmasa ben yaparım falan filan diyor, biz bu mantıkla daha çok cezalar alırız.
bizim hakkımız yendi diye hakemi dövelim ee sonuç? 15 maç ceza alır otururuz

not: bu sene salih dursun denen futbol kabızını bağrımıza basıp caddeye ismini vermek bence çok yanlış ama 2011 senesinden beri futbolla alakalı vizyonumuz malesef bu

B.AKDEMİR
25.04.2016, 16:33
Futbolun sadece futbol olmadığı ülkemizde adil yöneticiler ve insan ayırt etmeksizin karar verebilen bir adalet sistemi olmadıkça bize Türkiye de futbol haram. Çaresi yok mu? Çaresi de var elbet. Oyunu kuralına göre oynamak. Kısasa kısas. Şikeyse şike, teşvikse teşvik ,hakem ayartmaksa hakem ayartmak! Gazeteci satın almaksa onu da yapacaksın. Bunları yaparsak, manevra kabiliyeti iyi bir de başkana sahip olursak bu adaletsiz düzenin baş rol oyuncularından birisi olabiliriz.

O zaman kazanacağımız şampiyonluklar bizi tatmin eder mi? Bence etmez ama Tüm Türkiye yalan rüzgarı izlemekten de oldukça memnun. Bizim dışımızda şikayet eden de yok. Düzen buysa eğer ya bu düzene uyacağız! Ya bu düzeni bozacağız! Peki gerçekten bozabilecek miyiz? Artık Trabzonspor taraftarı olarak her sene acı çekiyoruz.

onur-ts
25.04.2016, 16:33
Sen taraftar grubuna bedava passolig verirsen o da onu dağıtır başkasının kartıyla başkası girer sahaya atlar. İfrit oluyorum şu taraftar gruplarına özellikle tg cahillerine.başkan sana düşen bunları temizlemek stada sokmamak men etmek ama sen hala bu taraftar gruplarına bişe demiyorsun.

only ts
25.04.2016, 16:34
Trabzonspor Kulübü’nün, Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda Pazar akşamı yaşananları değil tasvip etmesi, nerede olursa kim tarafından yapılır ise yapılsın, karşısında durduğu ve duracağı açıkça bilinmelidir.

Aynı şekilde Trabzonspor Kulübü, yaşanılan talihsiz olayların çözümü adına üzerine düşeni yapmaktadır. Bu kapsamda sahaya giren 2 kişinin Passolig kartlarının bulunmadığı, başka kişilerin kartlarıyla stadyuma rahatlıkla (!) girmiş olduğunun bilgisine ulaşmış bulunmaktayız. Kaldı ki güvenlik zafiyeti burada bitmemiş söz konusu olayların meydana geldiği tribünde de aynen devam etmiştir. Hem stadyuma girişlerde hem de tribündeki olaylar güvenliği sağlamakla görevli olanlar tarafından engellenememiştir.

Trabzonspor, içimizde var olan ve camiamıza zarar veren bu ve benzeri kişiler hakkında gerekeni yapacak, hukuki sürecin de sonuna kadar takipçisi olacaktır.

Ayrıca yaşanılan güvenlik zafiyetinin hesabının da ivedilikle soruşturularak, sorumluların hesap vermesini beklemekteyiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

TRABZONSPOR KULÜBÜ

Bu olayin sorumlusu JAN denen kisidir. kendisi bile aciklama yapti, 30 puanimiz calindir has ettik diye. Olayi biz bile gorebiliyoruz, kulubun gorememesi cok sacma.

Sercan Keleş
25.04.2016, 16:34
Sen taraftar grubuna bedava passolig verirsen o da onu dağıtır başkasının kartıyla başkası girer sahaya atlar. İfrit oluyorum şu taraftar gruplarına özellikle tg cahillerine.başkan sana düşen bunları temizlemek stada sokmamak men etmek ama sen hala bu taraftar gruplarına bişe demiyorsun.

Başkan birlikten bütünlükten bahsediyor. TG karşısına almak istemez. Trabzonlu gençler son seçimde İho'yu değil Usta'yı destekledi benim bildiğim.

UĞUR DURTAŞ
25.04.2016, 16:37
*emre belözoğlu yaşı 36 hala başakşehirde oynuyor,yaşına rağmen hemde iyi işler yapıyor
bizim maçta yalçına çok güzel orta yaptı ve gol yaptırdı.

*bizim futbolcularda ruh yok,kişilik yok
*utanılacak,rezil top oynuyorlar
*cardozo dünya yıldızı,tek vuruş ustası,kafa vuruşları üst düzey
*cardozo geldiği günden dünkü maça kadar adama 10 tane soldan veya sağdan orta gelmemiştir.
*sol açıkta ve sağ açıkta oynayan oyuncular ruh gibi sahada dolaşıyorlar.
*dün naninin bizimkileri sağa sola yatırarak ortalarını görünce içim cız etti
*yaşı 36
*futbolu bıraktı,keşke bırakmasaydı,
*şu haliyle bile hangi takımla oynarsak oynayalım,
*çok rahat adam eksiltip,adrese teslim ortalar yapardı,
*güzel goller atardı,en azından iyi bir penaltıcımız olurdu.
*iyi bir korner atan oyuncumuz olurdu,
*bunu 4 büyükler salon turnuvasındaki güzel oyunu
*survivor futbol maçındaki hareketleri süperdi,
*bugün trabzona gelsin,cumartesi eses e karşı mücadele etsin,
*şuanki kişiliksiz, adice,samimiyetsizce mücadele eden oyunculardan daha fazla verimli olur.
*takımın sahada yürüyerek oynadığını görseydin,
*keşke sahada bende olsaydım derdin,
*ibrahime YATTARA

nakzo
25.04.2016, 16:38
bana kalırsa bu takımda aytaç,esteban,güray,cavanda, m.demir,yusuf ve gençler hariç hepsi gitmeli

kafa olarak bitik oyuncuların çoğu

bir şekilde göndermek ve yeni yabancı oyuncularla başlamalıyız

mümkün olduğu kadar yerli oyuncu almayalım. Almanyadan ve fransadan transfer yapalım

ama maliyetli değil.

fener maçlarını daha rahat oynar oyuncular

Tek kuruluş reçetemiz başka şansı takati yok bu camianın .Futbolcu artıklarını gidecek maliyeti ucuz iştahlı yabancılar alınacak .Şampiyonluk istemiyorum şerefiyle oynayan kendi sahasında orta sahayı geçmekten korkmayan bir takım izlemek istiyorum.

İlker Yazıcıoğlu
25.04.2016, 16:38
Dikkat ettiyseniz bugün medyada bir video paylaşıldı.Hakeme saldıran kişi,emniyette alkışlarla karşılandı diye.
Videoda adamın biri,sahaya atlayan çocuğa diyor ki, sakın konuşma,bir şey söyleme diyor.

Bu olay kesinlikle ve de kesinlikle birilerinin oyunudur.Çok yüksek bir ihtimalle de Hacıosmanoğlu denen kişinindir.

Bunu bilir bunu söylerim...

Cagdas Topal
25.04.2016, 16:39
Başkan birlikten bütünlükten bahsediyor. TG karşısına almak istemez. Trabzonlu gençler son seçimde İho'yu değil Usta'yı destekledi benim bildiğim.

IHO yu desteklediler , GG ler Ustayı destekledi .

nakzo
25.04.2016, 16:43
Ya Usta ne zaman demiş bu oyuncularla devam edicez diye. Aksine Fener maçından sonra gidecek oyuncuları belirleyecez dedi.
Eleştiri yapacaksanız da doğru düzgün yapın ya. İnsanları söylemedikleri şeylerle eleştirmeyin.
Neymiş Usta bu oyuncularla Akyazı'da 40 bin kişiye oynamayı düşünmüş. Adam elli defa dedi oyuncuların bazıları satıldı zaten dedi.
İnsaflı olun biraz.!!

fB maçı geçti hemde ne geçti var mı bir kadro dışı.Heleki uefadan ceza alırsak bunlarla devam edecek...

Sercan Keleş
25.04.2016, 16:45
Saldırgan Oflu gençlerden. İho'da ofluydu sanırım.

İsa Gündoğdu
25.04.2016, 16:46
bu kulübun 5 senelik planlamaya ihtiyacı var hep seneye seneye dersek bu iş olmaz bizim milletimizin çocuklarında ne varsa var özümüze dönüp u 17 u 19 takımını güvenilir abilere bırakarak bu işe başlamalıyız onlara a takımdan daha çok değer vermeliyiz g... lerini kaldırmadan.

Bülent Bayraktar
25.04.2016, 16:47
yapılacak şey belli kendisinden nefret ettiğimiz ismini söylerken illaki sövdüğümüz A.yıldırım gfb yi nasıl stada sokmuyorsa bizdede aynı şey yapılmalı.
4 yıldır her fb maçını yarıda bırakan deniz tarafındaki grup yeni stada sokulmamalıdır.

artvints
25.04.2016, 16:52
Bu olayin sorumlusu JAN denen kisidir. kendisi bile aciklama yapti, 30 puanimiz calindir has ettik diye. Olayi biz bile gorebiliyoruz, kulubun gorememesi cok sacma.

jan nedir yav şüpheli kişi olduğu net belli, gerçek ismini saklayıp lakabıyla anılmaya çalışıyor. hakkında soruşturma açılmalı.

Ertan 51
25.04.2016, 16:53
fB maçı geçti hemde ne geçti var mı bir kadro dışı.Heleki uefadan ceza alırsak bunlarla devam edecek...
Bir diğer şikeci esk. den puan almamız lazım,
o sebeple ister istemez şu an için mevcut oyunculara gebeyiz,
bu hafta puan alabilirsek baya bi hareketlilik olur diye tahmin ediyorum,
uefa cezası falan dinlemeyip kıyım gerçekleşecektir.

Full HD
25.04.2016, 16:55
Sike olayi bizi travma etti ve icinden cikamiyoruz.Niye? Cünkü türk futbolunun gercek yüzünü o senesi gördük! Adaletsizlik ve her türlü serefsizlik icinde top kosturuyoruz ki bu tek futbol ile bitmiyor.Bu mazeret mi? Hayir tabiki ne olursa olsun kendini gelistirip mücadele etmen lazim ama o ruh söndü artik insanlar pes etti ve futbol denen sey tarih oldu bitti.

Belkide iyi oldu, cünkü tüm olaylara bakip sunu anladim.Futbol gercekten bir din gibi biz ne kadar bu futbolu sevmisiz be kardesim bence cok korkunc! Umarim Türk futbolu tamamen biter ve bizde futbolun eski haline döneriz.Gürcü ligine girilmeli ve TFF ile bütün yollar ayrilmali.

Saygilar

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 16:57

"Bunlar" dediğin adamları Muharrem Usta almadı. UEFA'dan transfer yasağı gelmesi durumunda bunlarla devam etmesi mecburidir ve bu da Usta'nın değil İHO'nun sorunudur. Çocuklar bile biliyor...

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 17:00
Bu olayın sorumlusu JAN denen Mehmet Fındıkçı denen adam ve reisi olduğu Trabzonlu Gençler grubudur.
Bunları besleyip bedava kombine dağıtan da Hacıosmanoğlu'dur. Hakeme saldıran çocuk da Mehmet Fındıkçı'nın verdiği ve başka bir grup üyesine ait olan passolig kartıyla maça girmiştir.

TABLO ÇOK NET!

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 17:01
Yunus Emre Sel â€@yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 1 dk.1 dakika önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/724599187451580416)</small>
Her an kulüpte takımla alakalı olarak önemli gelişmeler yaşanabilir

delfino
25.04.2016, 17:06
değişik bir tablo bizi bekliyor birlik ve beraberlik olmadan bu tablodan kurtulamayız demirörenin bıraktığı enkazı beşiktaşa şimdi de hacıosmanoğlu bıraktı bize hala temizleyemiyoruz birde arkasından gelen haksızlıklar çalınan şampiyonluk ve ciddi hakem hataları bizi işin içinden çıkılmaz bir duruma getirdi ya silbaştan yapılıp mutlaka ama mutlaka ya busene ya da seneye şampiyon olmamız şart oğlu şart yoksa trabzonspor diye bir şey bırakmıcaklar mantıklı ve aklı selim düşünüp gerçekten bu takımı düşünenlerle birliktelik için olup bu takımı ve şehri ayağa kaldırmak lazım

nakzo
25.04.2016, 17:06
Adamlardaki pişkinlige bak ya ulan bu internete girmemek lazım internete bir yorumda fbli davarın biri diyor ki: fB ile TS nin olayı aynı değilmiş eeeeee fB yanlış anons üzerine sahaya girmiş eee yanlış anons üzerine polise ö.güvenlikçiler saldırmış benzin istasyonunun yanlışlıkla yakmış aaa hepsi yanlışlıkla ben seni okutanı devlete kazandiranı tövbe tövbe ya sabır.

Sercan Keleş
25.04.2016, 17:09
Yunus Emre Sel ‏@yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 1 dk.1 dakika önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/724599187451580416)</small>
Her an kulüpte takımla alakalı olarak önemli gelişmeler yaşanabilir

Birkaç futbolcu ile yolların ayrılacağı haberi var. Erkan , Sefa , Ekici kesin gidecekler.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 17:10
Birkaç futbolcu ile yolların ayrılacağı haberi var. Erkan , Sefa , Ekici kesin gidecekler.

Ekici ne alaka?

Full HD
25.04.2016, 17:11
Adamlardaki pişkinlige bak ya ulan bu internete girmemek lazım internete bir yorumda fbli davarın biri diyor ki: fB ile TS nin olayı aynı değilmiş eeeeee fB yanlış anons üzerine sahaya girmiş eee yanlış anons üzerine polise ö.güvenlikçiler saldırmış benzin istasyonunun yanlışlıkla yakmış aaa hepsi yanlışlıkla ben seni okutanı devlete kazandiranı tövbe tövbe ya sabır.

Sasirmamak gerek patrida yasirmamak gerek.Burasi Türkiye ve herkes kendi cikari icin konusuyor! Bu futbol olur siyaset olur hatta televizyondaki sahte bal saticilar bile olur.5KG hakiki petekli bal 100Tl ha citroen :D

Sercan Keleş
25.04.2016, 17:14
Ekici ne alaka?

Dünden beri konuşulanlardan kişisel yorumum hocam.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 17:16
Dünden beri konuşulanlardan kişisel yorumum hocam.

Başkan Ekici'yi göndermez bence.
Sefa,Erkan, Musa Nizam falan gider bence.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 17:16
Bahisleri açıyorum. Kimler kadro dışı kalır/gönderilir?

Onur 2.70
Douglas 1.70
Musa 1.65
Atik 1.20
Mustafa 1.90
Erkan 2.00
Ekici 2.10
Yusuf 1.90
Cardozo 2.10
Salih 1.80
Esteban 2.40
Özer 2.00
Marin 1.70

:D

TSelif
25.04.2016, 17:17
Hani Özer :mad:

Adem Akyüz'
25.04.2016, 17:18
Hani Özer :mad:
Ekledim abla ya kızma :)

E. Okan Bülbül
25.04.2016, 17:18
Feshedilen sözleşmelerde para almıyor mu topçular? Madem gözden çıkardık ve maddi bi külfetin altına giriliyor, kadro dışı bırakılıp paraları yatırılsın futbol hayatları bitene kadar paf takımla idman yapsınşar ibreti alem olsun hem oynama hem paranı al hem boşa çık yeni kulüp bulup ordan da para al falan ceza değil ödül olur. Böyle birşey yapılmalı ki ilerde gelecek topçular yatmaya değil oynamaya gelsin.

Sibel
25.04.2016, 17:19
Yahu adam 17 yaşında müebbet mi yesin? Ne bekliyorsunuz ben anlamıyorum. İdam edilsin isterseniz.
Daha ergenlik çağında bir çocuğun psikolojik olarak nasıl bir dönemde olduğunu bilmiyorsanız öğrenin.
Pasoligi iptal edilmeli. Gerekiyorsa psikolojik destek almalı. Yapılacak olan bu.

murmut
25.04.2016, 17:20

Onur 2.70
Douglas 1.70
Musa 1.65
Atik 1.20
Mustafa 1.90
Erkan 2.00
Ekici 2.10
Yusuf 1.90
Cardozo 2.10
Salih 1.80
Esteban 2.40

Musa (kadro disi), Atik (fesih), Salih (kadro disi), Douglas (kadro disi) birde yazmadigin Marin'i (kadro disi) demek istiyorum :)

Reha Asan
25.04.2016, 17:20

Onur 2.70
Douglas 1.70
Musa 1.65
Atik 1.20
Mustafa 1.90
Erkan 2.00
Ekici 2.10
Yusuf 1.90
Cardozo 2.10
Salih 1.80
Esteban 2.40
Özer 2.00
Marin 1.70

Özer ve Mustafanın oranları çok az olmuş Bnce en az Onur kadar olmalıydı :)

a f s
25.04.2016, 17:21
Kaleci Onur Kıvrak ve Musa Nizam 7, Salih Dursun 9 maçtır takımdan ayrı. Trabzonspor'un defansının halini varın siz düşünün. Teknik Direktör Hami Mandıralı 13 maçta 8 mağlubiyet yaşamış. Psikolojisini düşünün. Gençlerbirliği'ni çalıştıran İbrahim Üzülmez küme düştü gözüyle bakılan takımın başına geçtikten sonra 12 maça çıkmış 8 galibiyet almıştı. Karşılaştırmayı siz yapın.
Hami hoca maçtan önce bu zorlu müsabakayı ‘sezonu kurtarma maçı olarak' gördüğünü söyledi. Yani yapılan onca yanlışı, hatayı, beceriksizliği bir maçla örtme kolaycılığı. Trabzon şehri mutlu olur muydu böyle bir dönemde F.Bahçe'ye çelme taktığı için? Olurdu. Tıpkı G.Saray gibi.
Ama Trabzon'un çelme takmak için ne gücü vardı ne de morali. Fener her anlamda üstündü. Beşiktaş'ın puan kaybetmesiyle ekstra bir motivasyon da vardı.
Buna rağmen Trabzon maça derli toplu başladı. Mehmet Ekici diriydi. Trabzonspor maçın ilk 20. dakikasında topla oynama oranlarında yüzde 59'lara çıktı. Ancak Muhammet Demir, Okay ve Özer etkisizdi. Trabzon pozisyona giremiyordu.
Bu dakikaya kadar Hasan Ali sol kanattan sık sık bindirmeler yaptı. Salih'i yokladı. Salih fiziki açıdan yetersizdi ve Hasan Ali'nin bu bindirmeleri karşısında fazla yapacak bir şeyi yoktu. Üstelik Özer, Salih'e hiç yardımcı olmuyordu. Volkan Şen de aynı şekilde Salih'i yoruyordu. İşte tam da böyle bir anda Fener golü buldu. Nani, bindirme yapan Hasan Ali'yi gördü. Verdiği ince pasla Salih'i dondurdu. Hasan Ali de Alper'e antrenmanda atılmayacak rahatlıkta bir gol attırdı. Trabzon ne olduğunu anlayamadan Fener yine Nani'nin Salih'i çalımlayarak verdiği pas sonucu Volkan'la ikinci golü buldu. Bu iki gol Salih'in değil Hami Hocanın hatasından geldi. Mandıralı, ikinci yarı Douglas'ı oyuna aldı. Bosingwa'yı sağ kanada gönderdi. Ama iş işten geçmişti.
2-0'lık skor Trabzon'u oyundan düşürdü. Ancak 35'te Özer'in uzaktan sert vuruşunda top Hasan Ali'nin dirseğine çarptı. Hakem Bülent Yıldırım penaltıyı vermedi. Zaten kamuoyu ondan bu penaltıyı vermesini de beklemiyordu.
İkinci yarı Fenerbahçe açısından idman maçına döndü. Nani ve Van Persie ile farkı da açtılar. Sarı-Lacivertlilerde Nani ilk ve ikinci golde harika işler yaptı. 3. golü de atarak galibiyetin mimarı oldu. Trabzon seyircisi uzun yıllar sonra Fenerbahçeli bir futbolcuyu alkışladı. O da Nani'ydi.
Hami Mandıralı, sezon sonunu beklemeden görevini ‘teşekkür' ederek bırakmalı. Yapamadı.
Maç bitti derken sahaya giren taraftarın hakeme saldırması Trabzon adına büyük bir utançtı. O taraftara en ağır ceza verilmeli. Yazık.

Behram Kılıç'ın maç ile ilgili yazısı.

Cengiz Çubukcu
25.04.2016, 17:22
Yahu adam 17 yaşında müebbet mi yesin? Ne bekliyorsunuz ben anlamıyorum. İdam edilsin isterseniz.
Daha ergenlik çağında bir çocuğun psikolojik olarak nasıl bir dönemde olduğunu bilmiyorsanız öğrenin.
Pasoligi iptal edilmeli. Gerekiyorsa psikolojik destek almalı. Yapılacak olan bu.

bir daha maça girememeli..

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 17:24

Onur 2.70
Douglas 1.70
Musa 1.65
Atik 1.20
Mustafa 1.90
Erkan 2.00
Ekici 2.10
Yusuf 1.90
Cardozo 2.10
Salih 1.80
Esteban 2.40
Özer 2.00
Marin 1.70

İddaa editörleri genelde 1.90 oran için tutan oran derler.
Mustafa, Yusuf falan... fena olmaz hani :D

serdaracıl
25.04.2016, 17:24
17 yaşındaki bir kişinin ismi neden açık verilir? Hepimiz o yaşlarda hatalar yaptık. Gençleri kaybetmek kolay, önemli olan kazanmak

Berkan
25.04.2016, 17:25
Ekicide defolsun gitsin bi insan kendini bu kadar mı düşünür. Senenin 6 ayı sakatsın oynayıncada bari pas at arada be adam. Okay da gitmeli. Mustafa musa fatih sefa yusufu saymıyorum bile... Seneye için sadece esteban ve cavanda kalması gerisi konya basaksehır balıkesır vs. yollansın, başka takımlar almaz zaten

Mehmet Cihan Kocaman

Kendi passoligi ile girmemiş ki.
Çocuğun passoligi yok. :)

Sibel
İlk çıkan Özer olur inşallah.

serdaracıl
25.04.2016, 17:27
Dikkat ettiyseniz bugün medyada bir video paylaşıldı.Hakeme saldıran kişi,emniyette alkışlarla karşılandı diye.
Videoda adamın biri,sahaya atlayan çocuğa diyor ki, sakın konuşma,bir şey söyleme diyor.

Bu olay kesinlikle ve de kesinlikle birilerinin oyunudur.Çok yüksek bir ihtimalle de Hacıosmanoğlu denen kişinindir.

Bunu bilir bunu söylerim...

Böyle bir ihtimali aklımdan bile geçirmek istemiyorum. Bir insan bu kadar alçalamaz diye düşünüyorum

Sibel
25.04.2016, 17:27
Kendi passoligi ile girmemiş ki.
Çocuğun passoligi yok. :)

Onu da pek bilmiş TFF düşünsün. Pasoligi ballayan o.

Sefaenes
25.04.2016, 17:28
İşte hükümtin dindar nesil diye diye kendine yetiştirmek istediği gençlik tipi bu yazık. sizede size o emirleri verenede yazıklar olsun

ha dinle alakasi ney ya dinime saldiracaksan baska sey bul öyle saldir. la Islamla ne alakasi var kardesim. Islam sana hirsizlik mi yaptiyor zina mi isle diyor cocuklara mi tecavüz ettiyor serefsizlik mi yaptiyor ya islamda bu yapanlari belli.

zafercalikoglu
25.04.2016, 17:29
Ts nin bu halde olmasında başta yonetimin Hami tercihi,Haminin hoca lık vasıfları (hiç bir vasfı yok ,ben bile daha iyi kadro ile çıkardım ) , ve TFF nin sezon başından beri gelen hakem hataları ,ve kendini bilmez kulube her fener macında ağır cezalar yediren taraftar grubu ,(gidin tesisi basın ,başka şeyler yapın ),

Ve Güvenlik önlemlerinde yetersizlik,polis neden adamın girdiği yerde yoktu,

Yazıklar olsun biz gurbetçileri nasılda zor duruma soktunuz,bu kulup ciddi yara aldı yine,

Sercan Keleş
Abovv :D Bu konuda İslamla bağdaşlaştı ben sırf bu tür muhabbetler yüzünden facebook'a girmiyorum twitter kapattım :D

artvints
yumlu kalır. :D

ts_tuncay_ts
25.04.2016, 17:30
Fanatik yayınlamış o çocuğun fotoğraflarıymış...

http://www.fanatik.com.tr/foto-galeri/trabzonspor/trabzonspor-fenerbahce-maci-saldirganinin-yeni-goruntuleri-cikti-1229830

Ahmet Başkaya
25.04.2016, 17:31
İlk çıkan Özer olur inşallah.

Bayram ederim ama hiç ihtimal dahi vermiyorum.

ccd6167
25.04.2016, 17:31
Dünkü forma alan taraftarda ofluymuş herhalde. Adam utanamamış mı hiç.

serdaracıl
25.04.2016, 17:32
ha dinle alakasi ney ya dinime saldiracaksan baska sey bul öyle saldir. la Islamla ne alakasi var kardesim. Islam sana hirsizlik mi yaptiyor zina mi isle diyor cocuklara mi tecavüz ettiyor serefsizlik mi yaptiyor ya islamda bu yapanlari belli.

Abi dine bir eleştiri yok bence. Suça ideoloji uyduranlar eleştirilmiş

Adem Akyüz'
25.04.2016, 17:32
Arkadaşlar, o çocuğun fotoğraflarını burada paylaşıp hedef göstermeyelim. Zaten alacağı ceza ona yetecektir. MuhteMElen bir daha maçlara giremez.

Sercan Keleş
25.04.2016, 17:34
Arkadaşlar, o çocuğun fotoğraflarını burada paylaşıp hedef göstermeyelim. Zaten alacağı ceza ona yetecektir. MuhteMElen bir daha maçlara giremez.

Hocam hedef gösterseler ne olacak ? Adam Tecavüz mü etti ? Sakin bir şekilde bu olayın üstüne gidilmeden mümkün olduğunca futbolcu bu karmaşada elden çıkartılmalı.

ts_tuncay_ts
25.04.2016, 17:34
Hedefi Fanatik göstermiş zaten...Yazılarında O.M diyor ama resimlerde isminde sansür koymamışlar :D

Adem Akyüz'
25.04.2016, 17:35
Hocam hedef gösterseler ne olacak ? Adam Tecavüz mü etti ? Sakin bir şekilde bu olayın üstüne gidilmeden mümkün olduğunca futbolcu bu karmaşada elden çıkartılmalı.
Etmedi tabii ki ama sonuç itibariyle henüz reşit olmayan bir kişiden bahsediyoruz. O yüzden gerek yok böyle şeylere diye düşünüyorum.

zafer6161
25.04.2016, 17:35
Dünkü forma alan taraftarda ofluymuş herhalde. Adam utanamamış mı hiç.

vali'nin korumasıymış...

serdaracıl
25.04.2016, 17:36
Yalnız gencin ciddi şekilde bir uzman desteğine ihtiyacı var

Murat'
bir daha maça girememeli..

Hadi bu kişi çocuk anladık.

Peki bunun dayısı olacak adama ne demeli? Ya da helal olsun diyenlere ne demeli.

Ceza almayacağını, alacağı cezanın da hükmün açıklanmasının geri bırakılacağını herkes çok iyi biliyor. Ancak umut ederim ki inşallah bu çocuk ilerde kimsenin canını yakmadan bir suç daha işler ve cezaevine girer ve burdan alacağı cezayı da çeker.

Her yerden dışlanmalı bu çocuk, koca bir şehrin karalanmasına neden oldu.

Sefaenes
Abi dine bir eleştiri yok bence. Suça ideoloji uyduranlar eleştirilmiş

tamam da dindar diyor adamin maksat ettigi belli neyse zaten sinirler tepemizde. Oynadigimiz futbol 4 ligde bile vark yeriz. Bu olayi TG bilerek yaptirdi biryerlerden emir aldilar koasa getirip tekrar iho basa maksat getirmek.
bu dakikadan sonra hami derhal kovulmali alt yapi Hocalardan biri calistirsin yada Yanal yeni sezonda düsünuyorsa simdiden gelsin. Son maclarimiz genclerlerle oyniyalim dünkü ruhsuzlardan daha iyi oynar adamlar elini salliyarak gol atti bizim öküzler ve Hami bakti

gurur6134
25.04.2016, 17:37
Fanatik yayınlamış o çocuğun fotoğraflarıymış...

http://www.fanatik.com.tr/foto-galeri/trabzonspor/trabzonspor-fenerbahce-maci-saldirganinin-yeni-goruntuleri-cikti-1229830
fotografın altındakı yorumlardan bırı bı 8taslı yazmıs elın herıfı bıle bızım bazı sozde humanıstlerden daha ıyı analız yapmıs okuyun buyrun:
1903_KRALINIZ BIZIK_190325 Nisan 2016 Pazartesi 16:14en buyuk hatayi tff fbyi kume dusurmeyerek yapti.. tff herseye göz yumdu olaylari kapatmaya calisti ama cani yanan bir takim bu olayi bukadar kolay kapatmaz bunu herkez biliyor, Bizler Turk halkiyiz haksizliga gelemeyiz kardesim, Herseyin baslangici bu kupa olayi... aziz cezaevinde yattimi yatti, uefa ceza verdimi verdi eeee nedir bu tff -fb iliskisi yani bu adam bu kulup bukadar ceza aldi ama ne kume dusuruldu nede kupa geri iade edildi... yani akil alir gibi degil... cocugun yaptigi coooooooooooook yanlis ama ben bu cocukta okadar suc bulmuyorum, bu olaylarin tek sorumlusu tffdir... fbye tanimis oldugu tarafcilik, destek ve töleranslarla dun bu olaylari görduTurkiye, bu olaylarda tffyi suclu bulmamak ve aksini iddia etmek mantik disidir...

Sercan Keleş
25.04.2016, 17:39
Etmedi tabii ki ama sonuç itibariyle henüz reşit olmayan bir kişiden bahsediyoruz. O yüzden gerek yok böyle şeylere diye düşünüyorum.

Çocuğun reşit olmaması kim ne derse desin çok geçerli bir sebeptir. İstanbul'da yaşıyorum sokağa çıkın birisine bir adaletsizlik yapın kuvetle muhtemel o tekme ve yumruğu yersiniz. Hepimiz Türkiye'de yaşıyoruz hemen hemen bu tür olaylar çok gerçekleşiyor. Savunmak ve aklamak çabası değil. Sadece örnek teşkil etmesi beni çok sinirlendirir. Çocuk bir hata yapmıştır çıkıp gerekli kurum mercilerden özür diler hakemin kalbini alır birlikte bir kaç fotoğraf paylaşılır ve olay düzelir. Bir arkadaşımızın da dediği gibi sorun o çocukta değil bu tarz gençleri yetiştiren sistemde. Biz ülke olarak komple bu tarz insanlar bir arada yaşıyoruz malesef. O çocuğu linç edip Burdan Trabzonspor'a mümkün olduğunca zarar vermek ucuz kirli bir fikirdir.

Sibel
25.04.2016, 17:40
Çocuğun reşit olmaması kim ne derse desin çok geçerli bir sebeptir. İstanbul'da yaşıyorum sokağa çıkın birisine bir adaletsizlik yapın kuvetle muhtemel o tekme ve yumruğu yersiniz. Hepimiz Türkiye'de yaşıyoruz hemen hemen bu tür olaylar çok gerçekleşiyor. Savunmak ve aklamak çabası değil. Sadece örnek teşkil etmesi beni çok sinirlendirir. Çocuk bir hata yapmıştır çıkıp gerekli kurum mercilerden özür diler hakemin kalbini alır birlikte bir kaç fotoğraf paylaşılır ve olay düzelir. Bir arkadaşımızın da dediği gibi sorun o çocukta değil bu tarz gençleri yetiştiren sistemde. Biz ülke olarak komple bu tarz insanlar bir arada yaşıyoruz malesef. O çocuğu linç edip Burdan Trabzonspor'a mümkün olduğunca zarar vermek ucuz kirli bir fikirdir.

Bugün her yazdığına katılıyorum sanırım.

Cengiz Çubukcu
25.04.2016, 17:41
Hadi bu kişi çocuk anladık.

Peki bunun dayısı olacak adama ne demeli? Ya da helal olsun diyenlere ne demeli.

Ceza almayacağını, alacağı cezanın da hükmün açıklanmasının geri bırakılacağını herkes çok iyi biliyor. Ancak umut ederim ki inşallah bu çocuk ilerde kimsenin canını yakmadan bir suç daha işler ve cezaevine girer ve burdan alacağı cezayı da çeker.

Her yerden dışlanmalı bu çocuk, koca bir şehrin karalanmasına neden oldu.
aynı ogün samast modeli..o siyasi terörist bu ise spor teröristi...

ccd6167
25.04.2016, 17:41
vali'nin korumasıymış...
Adamı fena paketlemişler ama. Zannetmiyorum valinin koruması olduğunu çok çelimsiz birisi.

Yavuz KÜÇÜK
25.04.2016, 17:43
Foruma dün gecede girdim ama hiç bir şey yazamıyorum. Allah sabredenlerle beraberdir hayırlısı olsun.

Ertan 51
25.04.2016, 17:45
Ben çıkıyorum yarın sabah görüşürüz,
sizlere diyeceğim çok ta fazla kafanızı takıp durmayın,her şey olacağına varacak,
Allah utanılacak iş vermesin,çıkın nefes alın,gülün,yarınlar güzel olacak inşallah.

signal
25.04.2016, 17:46
Çocuğun etrafındaki insanlara bakınca öyle psikolojik destek verecek tipler değiller. Verecekleri biraz daha gaz olur ancak. Muhtemelen bir suç makinesi haline gelir. Birkaç kişinin de canını yakarak aramızdan ayrılır. Maalesef bu tür filmleri çok gordük.

slmn
25.04.2016, 17:46
şikecilerle yapacağımız basket maçını erkene çekmiş şerefsizler seyircisiz oynayalım diye.

Sibel
25.04.2016, 17:51
Şu gidenler açıklansa da içimiz ferahlasa.

gurur6134
25.04.2016, 17:54
Şu gidenler açıklansa da içimiz ferahlasa.
toptan acıklama yapılsın bence tek tek ısım vermeye gerek yok takımın yuzde 90 nıyla yollar ayrılcak deyelıp cıkılsın ısın ıcınden..

Nihat Günay
25.04.2016, 17:55
Neresinden tutsan elinde kalacak türden....

Skor da 0-4 bu arada...

Kabus

Adem Akyüz'
25.04.2016, 17:58
Erkan'ın gönderilmesi hata olur. Öyle veya böyle
Avrupa Şampiyonası oynayacak adam. Ondan sonra satmak daha kolay olur.

artvints
25.04.2016, 18:00
Erkan'ın gönderilmesi hata olur. Öyle veya böyle
Avrupa Şampiyonası oynayacak adam. Ondan sonra satmak daha kolay olur.

:D avrupa şampiyonasında oynayacak diye reklam yapıp gönderelim. oynadıktan sonra almaz kimse.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 18:01
:D avrupa şampiyonasında oynayacak diye reklam yapıp gönderelim. oynadıktan sonra almaz kimse.
Bu da mantıklı :D

Sercan Keleş
25.04.2016, 18:01
toptan acıklama yapılsın bence tek tek ısım vermeye gerek yok takımın yuzde 90 nıyla yollar ayrılcak deyelıp cıkılsın ısın ıcınden..

Yüzde doksan denmesin hocam şuan gerçekten :D psikolojimiz bozuk.

Forumda şuan bir yerlerde Onur tartışılıyor :D Bir yerde kulübü taşıma çabaları var , Sessizce dolaşırsak arada İhoya edilen küfürlere rastlıyoruz :D

ccd6167
25.04.2016, 18:02

Kısa dönem askerlik yapanlar askeriye de türkiyenin gerçek halini görüyor zaten. Yazık oluyor gençlere cidden.

Oruç
25.04.2016, 18:02
Yalnız gencin ciddi şekilde bir uzman desteğine ihtiyacı var

Sadece gencin mi desteğe ihtiyacı var ?

Murat'
25.04.2016, 18:05
Sence bir daha maçlara girememe yeterli bir ceza mı? Bence değil, yaptığı öyle yenilir yutulur cinsten şey değil. Koca bir şehri koca bir camiayı lekeledi. Kimse bana 17 yaşında ama o bir cocuk falan demesin. Kendisi ve onu savunanlar şerefsizin öde gidenidir. Kulüp sembolik de olsa bu şerefsiz hakkında uğranılan zarardan dolayı dava açmalıdır.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 18:07
Sence bir daha maçlara girememe yeterli bir ceza mı? Bence değil, yaptığı öyle yenilir yutulur cinsten şey değil. Koca bir şehri koca bir camiayı lekeledi. Kimse bana 17 yaşında ama o bir cocuk falan demesin. Kendisi ve onu savunanlar şerefsizin öde gidenidir. Kulüp sembolik de olsa bu şerefsiz hakkında uğranılan zarardan dolayı dava açmalıdır.
Yeterli değil bence de abi. Mutlaka bir psikolojik destek de alması gerekiyor(bu ona bir ceza gibi gelecektir eminim ki). Ayrıca muhtemelen yüklü bir para cezası da alacaktır.

Murat'
25.04.2016, 18:08
Yeterli değil bence de abi. Mutlaka bir psikolojik destek de alması gerekiyor(bu ona bir ceza gibi gelecektir eminim ki). Ayrıca muhtemelen yüklü bir para cezası da alacaktır.
Suratında bile meymenet yok o çocuğun Adem. Çocuk demeye de dilim varmıyor.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 18:10

+1967 :alkış::alkış::alkış:

Kulübü kaç milyon euro zarara uğrattı. Gelecek sezonun ve kulübün kaderiyle oynadı.
Küçük bir ceza olmaz. Zaten çocuk başkasının passoligiyle girmiş. Neyi iptal edecekler?

İlker Yazıcıoğlu
25.04.2016, 18:11
Böyle bir ihtimali aklımdan bile geçirmek istemiyorum. Bir insan bu kadar alçalamaz diye düşünüyorum

Valla, o eleman araca bindirilirken,sakın içerde bir şey anlatma,söyleme laflarının arkasında ne olduğu bence gayet aşikar.

Onur Akyüz
25.04.2016, 18:15
''Sanmasunlar yıgıldum, sanmasunlar pen çögdüm,

Bir paşka bahar için sadece yaprak töktum.''

Şu olayı bu at hırsızı kara cahil yaptırmadıysa başka bi şey bilmiyorum.

Sibel
25.04.2016, 18:18
Valla, o eleman araca bindirilirken,sakın içerde bir şey anlatma,söyleme laflarının arkasında ne olduğu bence gayet aşikar.

Bu gerçek mi abi hiç duymadım.

iyattara
25.04.2016, 18:21
Yeni döndüm Trabzon'dan istanbula. Cidden yazık oluyor Trabzonspor'a ve Trabzon kentine.

Cihad Varlı

https://www.youtube.com/watch?v=5DWOAM6nnXA

Dayısı, babası ve tanıdıkları muhtemelen.

İlker Yazıcıoğlu

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/302973/hakeme-saldiran-taraftarin-kahraman-gibi-karsilanmasi

13. saniyede kimseye bir şey deme oğlum diyor.
26. saniyede de kimseye konuşma,kimseye diyor.

only ts
25.04.2016, 18:22
arkadas gercekten baska bir kafadaymis.. birilerinin masasi olmus, birilerinin aklina uymus, birilerinin adami olmus, vaadler edilmis beyni yikanmis daha 17 yasinda pisliklere bulasmis.

ben 17 yasinda, aksam ezaninda evde degilsem babam iki ton firca cekerdi bana.. sen zibidi degilsin, aksam oldumu evde olacaksin derdi..

simdi babami daha iyi anliyorum..

Trabzon senin arkanda diyen o pisliklerede tek bir sey diyorum, Trabzon sizin maliniz degil, Trabzonspor da sizin bankaniz degil, para yiyemeyince kurdugunuz bu komplo insallah bir gun biryerinizde patlar.. Trabzonspordan haksiz nemalanan, bu sekilde para yiyen herkesin Allah bin defa belasini versin. !!

adiloş bebe
25.04.2016, 18:22
keşke yazınızda yazdığınız gibi islam dininin öğretilerini daha iyi anlasada insanlar bu güzel dini siyaset ve ideoloji merkezi yapmasa. Benim islam dinine karşı kesinlikle olumsuz bir söylemim olmamıştır kastedmek istediğim çok daha farklı bir şeydi yanlış bir anlaşılmaya sebebiyet verdiysem özür dilerim ama tekrarlıyorum yazdığım yazıdaki eleştiri noktası çok daha farklıydı.

Sibel
25.04.2016, 18:25
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/302973/hakeme-saldiran-taraftarin-kahraman-gibi-karsilanmasi

13. saniyede kimseye bir şey deme oğlum diyor.
26. saniyede de kimseye konuşma,kimseye diyor.

Beklerim malum kişiden. Neyse günahını almayayım.
Ama olur mu olur. O kadar pislik var ki yönetime dert oluşturmak isteyen.

İlker Yazıcıoğlu
25.04.2016, 18:26
Beklerim malum kişiden. Neyse günahını almayayım.
Ama olur mu olur. O kadar pislik var ki yönetime dert oluşturmak isteyen.

Valla Sibel,bence durum gayet net.
Bu lafların başka bir açıklaması ne olabilir ki?
Düşünüyorum,bulamıyorum...

Sercan Keleş
25.04.2016, 18:28
9077

Sefaenes
25.04.2016, 18:30
keşke yazınızda yazdığınız gibi islam dininin öğretilerini daha iyi anlasada insanlar bu güzel dini siyaset ve ideoloji merkezi yapmasa. Benim islam dinine karşı kesinlikle olumsuz bir söylemim olmamıştır kastedmek istediğim çok daha farklı bir şeydi yanlış bir anlaşılmaya sebebiyet verdiysem özür dilerim ama tekrarlıyorum yazdığım yazıdaki eleştiri noktası çok daha farklıydı.

bende yanlis anladigim icin özür dilerim kardes

bordo08
25.04.2016, 18:41
Kadro dışı haberleri geliyor dün akşam saha içi rezaletin baş mimarlarından hami denen hocada defolup gider umarım Olaylar sayesinde bu yetersiz arada kendini unutturdu..

Mustafa YILMAZ
25.04.2016, 18:43
en çok zoruma giden olay Onur'a edilen küfür. bir çok Trabzon'ludan daha çok Trabzonspor'lu çok uğraşıyorlar onunla desteği hiç azaltmamamız lazım.

birde o şikebahçeden forma alana çok fena sövdüm bunlar rastlantı mı arkadaş geçen ırkçıdan aldılar şimdi bu var bi p.çlik bunda kesin var yoksa neyine cesaret edecekler.

bir şehrin sinirleriyle bu kadar oynanmamıştır dünyada bi düşünün geriye bakıp süzgeçten geçirin aklınızı oynatırsınız.

bu olaylar kıvılcım sadece ateş yanarsa sönmez bakalım ne zaman hangi olaya denk gelecek o.

sanki birileri deney yapıyor üstümüzde labirent filmi vardı o misal

A. Aydın
25.04.2016, 18:44
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160425/5ab57b9691cf2da803a994dc562375f3.jpg

Sanirim suclunun kim oldugu belli.
Itiraf etmektende gocunmuyorlar.

Cihad Varlı
25.04.2016, 18:47
SON DAKİKA. Erkan, Marin, Özer, Fatih, Sefa, Cavanda süresiz kadro dışı.
TRTSPOR.

bordo08
25.04.2016, 18:47
Kadro dışı haberi düştü trt son dakika

gurur6134
25.04.2016, 18:49
Cavanda disinda dogru karar o da sezon sonu zaten gonderilcekti gec kalindi devamida gelir insallah..

gurur6134
25.04.2016, 18:50
Koyun paf takimi bu ruhsuzlardan daa iyi oynamazlarsa hicbisey bilmiyorum bende..

Sefaenes
musa ve yumlu nerde

Mehmet Cihan Kocaman
Fatih, Sefa ve Özer hariç diğer oyuncuların kadro dışı bırakılma sebeplerini çözemedim yalnız.
Mesela Marin?

outlaws61
Kadro dışılar biraz gaz almak için olmuş.

Performansı düşük oyuncuyu değil disiplinsiz klup içinde düzeni bozan adamları kadro dışı bırakırsın.

Marin kararını doğru bulmuyorum.

bordo08
25.04.2016, 18:51
Torpilli özerden kurtulduk gitsin şikecilerin kapısında yatsın

tanjugunduz
Başka yok mu bunlar az ekici yumlu daouglas aytaç okay biranda aklıma gelmiyor hepsi kadir dışı olsun gençlerden 11 kişi yeterli bize

O ruh geri gelecek

Mehmet Cihan Kocaman
Ve günün en güzel haberi...

Bordo mavili camiadan özür dileyen Onur Kıvrak takımda kalacağını açıkladı.

Enes Başkaya60
25.04.2016, 18:52
Bordo mavili Camiadan Özür dileyen Onur Trabzonsporu muzda kalmaya devam edecektir...

Enaldo61
Onur özür dilemiş, 6 kişi kadro dışı ayrıca, hayırlı olsun...

serdaracıl
SON DAKİKA. Erkan, Marin, Özer, Fatih, Sefa, Cavanda süresiz kadro dışı.
TRTSPOR.

Cavanda ?

Cihad Varlı
Fatih, Sefa ve Özer hariç diğer oyuncuların kadro dışı bırakılma sebeplerini çözemedim yalnız.
Mesela Marin?

Erkan'ın dün yaptığından haberin yok galiba reis. Marin, Cavanda'ya gelince de temizlik şimdiden başlıyor işte. Başkanın Fener maçından önce yaptığı açıklamadı ki gibi.

Nihat Günay
Cavanda ve Marin önümüzdeki yıl düşünülmediği için kadro dışı olmalı. Başka bir sebep olabilir mi?

Doğukan Uçan
25.04.2016, 18:53
onur adamdır

cyberentalpi
Sanki bu olaylar olmasa şikeciler suçlu çıkacak bizde türkiyenin en sevilen takımı olacaktık anasını satayım

dar düşünmenin bir anlamı yok. karekterli bir kente sahip değiliz. en sevilen takımlarından biri idik elbette

ccd6167
Yusuf erdoğanı nie göndermiyorlar. Ersun bişiler dememiştir umarım.

bordo08
Hamide defolsun

Cihad Varlı
25.04.2016, 18:54
Yunus Emre Sel â€@yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 1 dk.1 dakika önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/724627549800783877)</small>
Onur: "Ben çocuğuma bu formanın değerini anlatacağım. Eşime ve kızıma küfredildiği için çok üzüldüm. Gitmeyi düşünmüyorum"

DeAgLeMaNyAq
Fatih Atik'ten ne istiyorsunuz kardeşim?

serdaracıl
Marin'in futbolla alakası kalmamış

only ts
TG nin kendini itiraf etmesine gerek yok, lakin biz zaten yazdik, kendilerinin takimin dusmani oldugunu. Olayinda sahibinin kendisidir. Umarim kadro disina Trabzonlu gencler grubuda katilir.

Cihad Varlı
Temizliğin ilk ayağı bu. İlerleyen günler ve sezon sonu var. Yavaş yavaş "kentsel dönüşüm" başlıyor işte.

Bera B.
25.04.2016, 18:55
Gelen Atik'e vuruyor giden Atik'e vuruyor.

Fatih kim diye uzun uzun düşündüm yalnız.

Cavanda şaşırttı, onların haricinde sıkıntı yok. Umarım giderek genişler operasyon.

Sibel
Özer gitti oyun bitti. Gameeee oveeeer.

Cihad Varlı
Fatih Atik'ten ne istiyorsunuz kardeşim?

Abi, bu kadro dışı olayını tamamen dün ki olaylara ve maça bağlamamak lazım. Başkan zaten Fener maçından sonra gelecek yıl düşünülmeyen oyuncularla yolların ayrılacağı sinyalini vermişti.

tanjugunduz
Hami de kadro dışı kalmış mi ?

O ruh geri gelecek

zafer6161
25.04.2016, 18:56
özer enden kadro dışı.savunmak anlamında değil.yani ne yapmış,diğerlerinin sebebleri var

Enes Başkaya60
Bunun geriside gelecektir bence kadro dısılar devam edecektir....

Enaldo61
Güle güle Özer.

serdaracıl
Abi allahını seven şu takımda hiçkimseyi savunmasın. Her futbolcu kadro dkşı kalsa zerre üzülmem

Giallorossi
özer gittiiiiiiiiii

sonunda defolup gidecek bu takimdan

Nihat Günay
TG ve benzeri cahil sürüsünü bir daha stada almasınlar lütfen.

Bence en kıymetli kadro dışı bu olur...

Punisher-61
25.04.2016, 18:57
Marin neden kadro disi???
Cavanda avrupa sampiyonasinda piyasa yapip iyi fiyata satilirdi..

Yumlu ve erdogan eksik listede

Gesendet von iPhone mit Tapatalk