PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 30. Hafta | Trabzonspor 0 - 4 şikebahçe | Maç Tamamlanmadı #ONURunaSahipÇık

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

7can61
25.04.2016, 01:06
https://twitter.com/irfanb61/status/724342916299272196
Bunu söyleyen kim?

kartal61
25.04.2016, 01:07
Mactan once stad disinda taraftarlar arasinda bicakli mevzu olmus galiba.Bilgisi olan varmi

My
25.04.2016, 01:08
Terörist Trabzonspor taraftarı yakıştırmasının hakkını versek gam yemeyeceğim de doğru düzgün bir halt yediğimiz de yok. Yoksa bu düzenin teröristi olmuşuz anarşisti olmuşuz hiç problem değil.

irfanb
25.04.2016, 01:08
Bunu söyleyen kim?

Hakemi döven.
:)

Armağan Dere
25.04.2016, 01:13
Eger denilen dogruysa Erkan'in Hami'ye yaptigi ayari ayakta alkisliyorum

Boyle rezil ola ola gideceksi Hami efendi

ne dedi Erkan

Ozan Yılmaz
25.04.2016, 01:14
ne dedi Erkan
İddiaya göre ben girmem melihi sok oyuna demiş.

Berkan
25.04.2016, 01:15
Renkdaslar bu haftada başkaları yerine utandığımıza göre rahat rahat uyuyabiliriz. İyi geceler cümleten

Oğuzhan
25.04.2016, 01:15
Arkadaşlar neden ben 1-2 kendini bilmez yüzünden bütün genellemelere dahil ediliyorum?

Neyini savunacağım bu yapılanın şimdi millet her yerden Trabzonspor taraftarına sallıyor. Ne zaman bilinçli bir futbol kulübü ve camiası olacağız cidden?

Yeni stat açılsa, yıldızlar bu takıma dolsa ne olur? Zihniyet değişmediği müddetçe hiçbir şey olmayacak.

Maçın özetini bile izlemedim maçla ilgili tek kelime etmek istemiyorum. Ama ciddi manada haklıyken haksız duruma düşüyoruz, herkesi kendimize düşman ettik. Eskiden bir şampiyon takım algımız vardı malum seneyle ilgili, artık onların istediği gibi davranıp onu da kaybettik. Bütün ülke taraftarları, takımları herkes karşımızda. Neden haklıyken haksız duruma düşüyoruz?

Gerçekten alay konusu olmaktan sıkıldım şahsım adına. Haklıyken haksız duruma düşmek canımı çok sıkıyor.

E. Okan Bülbül
25.04.2016, 01:17
yorumsuz.
9047
9048
9049
9050
9051
9052
9053

https://www.youtube.com/watch?v=pcaKI1lG30c

Armağan Dere
25.04.2016, 01:18
İddiaya göre ben girmem melihi sok oyuna demiş.

Has etmiş..
Sen adamları yerinde oynatma zaten maç olmuş 3-0..

sasort
25.04.2016, 01:21
sen birak asil baska ligi takip ediyorsun heralde sene basindan beri dograniyor takim ..top oynarsin oynamazsin hakkini yemelerinimi gerektiriyor bu trabzonspora kasitli operasyon var şikeci agziyla konusma burda..

ya arkadaş hakkaten birakin şu işleri

bir takimin başarisinin ölçüsünü belirleyen taraftarinin kapasitesidir

harika bir kadro kuruldu bu sezon

haa tff bize oynadi mi oynadi

hatta shotada dedi bizi iyi buldular diye

ama çözümü bulacak yönetimdir. Iyi mi oldu şimdi

takimin durumu zaten kötü birde maç kapatma cezasi para cezasi ödeyeceğiz

yapilan hatalarda kasit mi var başkan yöneticiler gereğini yapacak

şunu söylüyorum. Biri bizi yolumuzdan çevirmeye kalksa çok kolay biz isyanci halk gibi

yakiyoruz yikiyoruz

serdaracıl
25.04.2016, 01:21
yorumsuz.
9047
9048
9049
9050
9051
9052
9053

https://www.youtube.com/watch?v=pcaKI1lG30c

Bunları neden paylaştığınızı anlayamadım?

E. Okan Bülbül
25.04.2016, 01:22
Bi de şöyle bişey var. La Fontaine'den masallar
9054

Düzeltme: Basket maçında sahaya giren bi taraftarmış, bugünkü konuyla alakası yokmuş. Yanlış oldu kusura bakmayın.

Mustafa Ağaoğlu
Gel de şimdi dünyaca ünlü bir teknik direktörü bu klüpte çalışmaya ikna et. Dünyaca ünlü markaları sponspor olmaya zorla.

Sahaya atlayıp kalleşçe hakemin arkasından yumruk atan eleman müebbet yese üzülmem. Ulan bu dangalak yaşasa ne olur. İşin kötü yanı maalesef böyle gençler cirit atıyor şehirde. Trabzon şehrine ve gençliğine yapılan algı operasyonu bu sayede başarıyla devam ediyor.

E. Okan Bülbül
Bunları neden paylaştığınızı anlayamadım?

Tribüncü tayfanın zihniyetini örneklerle göstermek istedim sadece. Önce bunlardan kurtulmamız lazım.

serdaracıl
25.04.2016, 01:25
Gel de şimdi dünyaca ünlü bir teknik direktörü bu klüpte çalışmaya ikna et. Dünyaca ünlü markaları sponspor olmaya zorla.

Sahaya atlayıp kalleşçe hakemin arkasından yumruk atan eleman müebbet yese üzülmem. Ulan bu dangalak yaşasa ne olur. İşin kötü yanı maalesef böyle gençler cirit atıyor şehirde. Trabzon şehrine ve gençliğine yapılan algı operasyonu bu sayede başarıyla devam ediyor.

Hakeme vurmak kalleşlik peki ya hakemlerin yaptığı ne? Herkes mert bi bizim taraftar mı kalleş. Taraftarı bu noktaya getirenlerin hiç mi suçu yok

hay1699
25.04.2016, 01:29
Hakemin bi suçu mu vardı, neden dayak yedi bilen var mı?

sasort
25.04.2016, 01:31
sen birak asil baska ligi takip ediyorsun heralde sene basindan beri dograniyor takim ..top oynarsin oynamazsin hakkini yemelerinimi gerektiriyor bu trabzonspora kasitli operasyon var şikeci agziyla konusma burda..

hakkimizi savunacak yönetimdir

terör estirerek çözüm bulunuyor mu

ne meraklisiniz şikeci diye yaftalamaya

en çok hakem hatasi ilk yari oldu

ne yapti iho silahla tff basti çok güzel çözdü olayi

takimin halletti gitti

serdaracıl
25.04.2016, 01:32
Taraftara üzüldüm. 3 kuruşlu adamlar yüzünden ceza alacak. Açıkcası değmezdi. Ayrıca bu hakeme denk gelmesi de üzücü. Asıl ağababaları keyif yapıyo şimdi.

Ozan Yılmaz
Hakemin bi suçu mu vardı, neden dayak yedi bilen var mı?
2-0 iken bir penaltımız verilmedi fakat sebebin bu olduğunu sanmıyorum.
Böyle bir maçta bile hakkımız yeniyor ya...

Taha Muhammet
kaç teknik direktör değişti kaç başkan kaç oyuncu bunlar arasında bizim ruhumuzu en iyi yansıtanlardan biri onurdur.Ne para için sattı gitti takımı öncekiler gibi ne ben avrupaya gidemeyen takımda oynamam gibi kaprisleri oldu.Bu adam hiçbir başkanın sahip çıkmadığı kadar 2010-2011 şampiyonluğuna sahip çıktı adamın tek isteği vardı biraz saygı.Eğer nefretimizi gösterirken ortalamadan sapıyorsak hiç değilse sevdiklerimize karşıda ortalamadan sapsın sevgimiz duracağımız yeri bilelim artık.

serdaracıl
25.04.2016, 01:34
Abi şu terör kelimesi nedir ya. Bayılıyoruz olayları abartmaya. Şu kelimeyi bi bırakalım

10-61
25.04.2016, 01:35
Diyecek çok şey var ama gerek yok,40 yaşına gelmiş biri olarak acizane tavsiyem takımla olan bağınızı gevşetin..hayat sadece trabzonspordan ibaret değil keyif alınacak o kadar çok şey var ki ..bu takım yakın bir gelecekte asla şampiyon falan olamayacak 10-20 yıl sonraki -bi ihtimal-şampiyonluklar için kendinizi harap etmeye değmez..yok ben sinir hastası ya da kanser olmak istiyorum derseniz karar sizin..aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp ta farklı sonuçlar bekleyen ahmaklığın sınırı olmayan insanlar temizlenmedikçe bu şehirden de bu takımdan da bi cacık olmaz.

Numan Yerlikaya
25.04.2016, 01:37
Bazı taraftarlarımız ciddi manada tam hayvan artık bu olayları aşmak lazım.

Samet Yildirim
25.04.2016, 01:39
Trabzonspor`u dahada zor günler bekliyor...

slmn
25.04.2016, 01:41
Bazı taraftarlarımız ciddi manada tam hayvan artık bu olayları aşmak lazım.

O hayvanlardan her takımın taraftarlarında bolca mevcut.

Bu arada şu Arka Sokaklar dizisinde oynuyor galiba Şevket Coruhmudur nedir nası koyduk diye video çekiyor köpek, ülkede sanatçı diye geçinen adamlar bu seviyede köpeklik içinde.

TolgaTopçu61
25.04.2016, 01:45
Öyle bir durumdayız ki, 0'dan başlamak lazım..
Her yerimiz dökülüyor, ne 50.yil şampiyonluğu, ne gelecek 10 yılda şampiyonluk gözüküyor..
Öyle bir başkan geldi ki enkazı bi 20 sene temizlenmez..
Hele şu futbolcu grubuna bak, korku filmlik..
Allah Trabzonspor taraftarina sabir versin, çok zor günler bizleri bekliyor..

serdaracıl
25.04.2016, 01:47
Bu olay bizim için milat olmalı. Bugün yaşananların hiçbiri bir daha yaşanmamalı. Ne böylesine ezik bir takım, ne kötü bir kenar yönetimi, ne de trübün olayları. Artık üzülmekten yorulduk

Mustafa Ağaoğlu
25.04.2016, 01:49
Keşke 2011'de klübün kapısına kilidi vurup çekip gitseydik bu ligden. Hem büyük ses getirirdik hem de bu hallere düşmezdik.

Joacivil
25.04.2016, 01:50
Yaw sahaya adam inince bizim gerizekalı futbolcular niye bok var gibi kaçtı ?
anlamadım mal mı bunlar

Enes Başkaya60
25.04.2016, 01:57
anlamadım mal mı bunlar

Net açıklaması var bence dayak yeriz diye düşündüler taraftardan o kadar da ruhsuz gurursuzlar işte...

samway
25.04.2016, 01:58
Onur a sahip çıkmak mı ? O formayı oyle yere bırakan adama kapıyı gosterıceksın merak etmeyın çok onurlar gelır gıder eger onur affedılırse hersey aynı devam eder bu klupte şimdi şotaya hak verıyorum maalesef bızler yanıldık onur a destek vererek açık ve net

emre6117
25.04.2016, 01:59
anlamadım mal mı bunlar

Temizlik başlamalı hem de onurdan başlayarak. Kadro dışılar başlamalı onurdan başlayarak. Sen kaptansın. Yıllık bir dünya para alıyorsun. Seni bu takım ve traftar adam etti. Belki sülalene yeteck para kazandın trabzon üzerinden. Geldiğinde sıfırdın. O formayı çıkaramazsın. Çıkardıpın zaman volkanın milli maçta terketmesi olayının aynısı olur. Bir daha o formayı giyemezsin. Futbol artık parayla oynanıtor. Bennce artık bu işin pesini bırakalım. Futbolcular meşhur olacak. Bir dünya para alacak. Sen onlar yenilincr kahır olacan. Hiç mantıklı bir olay değil. Sıkıldım bn artık bu işten.

Joacivil
25.04.2016, 02:00
Net açıklaması var bence dayak yeriz diye düşündüler taraftardan o kadar da ruhsuz gurursuzlar işte...

Galiba Onur ve Aykut dışındakiler kaçtı
kendi çocuklarımız bile kaçtı o Melih falan ilk kaçandı galiba

ağasarlı
25.04.2016, 02:03
Bizler gurbette km' lerce uzakta Trabzonspor hasreti çekelim,Trabzonspor takımını bir kez canlı görmek için yollara düşelim,Trabzondaki 'bir kısım taraftar' ise kulübü zor duruma sokmak için elinden gelen her şeyi yapsın.
Malesef Trabzon şehri ,Trabzonspor'u kaldıramıyor. 5 yıl maçlar istanbul'da oynansın biz hasret giderelim,Trabzondaki taraftar kaybettiklerinin değerini anlasın.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ağasarlı
25.04.2016, 02:04
Bir de... Neymiş fb,gs ' de hakeme saldırırmış,polis otosunu ters çevirir miş,onlar yapınca normal olan trabzon taraftarı yapınca neden anormal miş? Çifte standartmış bla bla...
Kötü örnek ,örnek değildir.Hem başka külübü eleştir hem de eleştirdiğinin aynısını yap ve haklı çıkmaya çalış! Nasıl bir zihniyet anlamak zor. Bu gece yaşananlar utanç vericiydi.Bu arada ; hakeme saldıran gözü dönmüş şahsı savunanlar, çok istiyorlarsa o çocuğu evlatlık edinebilirer.

Joacivil
25.04.2016, 02:05
Bizler gurbette km' lerce uzakta Trabzonspor hasreti çekelim,Trabzonspor takımını bir kez canlı görmek için yollara düşelim,Trabzondaki 'bir kısım taraftar' ise kulübü zor duruma sokmak için elinden gelen her şeyi yapsın.
Malesef Trabzon şehri ,Trabzonspor'u kaldıramıyor. 5 yıl maçlar istanbul'da oynansın biz hasret giderelim,Trabzondaki taraftar kaybettiklerinin değerini anlasın.

Gurbette olmayan bilmez o durumları

serdaracıl
25.04.2016, 02:09
Abi ne yapsın bu taraftar. Allah rızası için biri bana söylesin. Bu taraftar nasıl davransın. Sahada oynanan futbola mı katlansın, adaletsizliğe mi dayansın. Taş olsa çatlar. Bu taraftar ne yapsın?

Mustafa Ağaoğlu
25.04.2016, 02:12
Maçın adamı, nani'nin formasını alan basiretsize fırçayı çekip elinden formayı kaptığı gibi kulübeye doğru fırlatan taraftarımızdır. Kendisini selamlıyorum.

Uğur KÜÇÜK
25.04.2016, 02:12
Bir TRABZONSPOR taraftarini alin karsiniza sorun. Anlatacak cok seyimiz var bizim. 5 yildir kendi ulkesinde dislanan bir topluluktan bahsediyoruz. Ama kime neye konusuyoruz? Bizi dinleyecek cikarlarina ters dusen bir devletimiz var. Gucsusuz biz. Lobimiz yok paramiz yok. Aslinda sikeyi de TRABZONSPOR YAPTI (!) bu ulkede. Şike tesvik ergenekon teror hirsizlik gasp tecavuz neden hep bu donemde geldi. Balik bastan kokar. Bu ulkeyi yonetmeye calisan topluluk sagolsun cok CANIMIZI YAKTI BIZIM COK. Simdi olanlar icin kimse TRABZONSPORU suclamaya dahi kalkmasin. Adaleti saglayamazsan herkes kendi adaletini aramaya kalkar !!!

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hüseyin Başoğlu
25.04.2016, 02:14
Bir TRABZONSPOR taraftarini alin karsiniza sorun. Anlatacak cok seyimiz var bizim. 5 yildir kendi ulkesinde dislanan bir topluluktan bahsediyoruz. Ama kime neye konusuyoruz? Bizi dinleyecek cikarlarina ters dusen bir devletimiz var. Gucsusuz biz. Lobimiz yok paramiz yok. Aslinda sikeyi de TRABZONSPOR YAPTI (!) bu ulkede. Şike tesvik ergenekon teror hirsizlik gasp tecavuz neden hep bu donemde geldi. Balik bastan kokar. Bu ulkeyi yonetmeye calisan topluluk sagolsun cok CANIMIZI YAKTI BIZIM COK. Simdi olanlar icin kimse TRABZONSPORU suclamaya dahi kalkmasin. Adaleti saglayamazsan herkes kendi adaletini aramaya kalkar !!!

senin şehrinde eleştirdiğin parti 1. çıkıyorsa bu lafları söylemeye hakkın yok be dostum :)
biz ne çektik edebiyatına bence hiç gerek yok.
Biz ne ettiysek kendimize ettik.

artvints
25.04.2016, 02:17
trabzonspor'un asıl taraftarı dışarıda zaten. gücü bölünmüş durumda. bu kazmaların stata girmesi büyük ayıp. sakarya'da da aynı şeyler vardı.çocukluğumdan beri nefret ederim.stata da gitmezdim. gencecik çocukların tribündeki olayları, deplasmana giderken yapılan gaspları ballandıra ballandıra anlatmasını çok dinledim.tribün kültürü, sakarya kocaeli diye konuşan şapkalı romantiklere bakmayın siz. macera arayan veletlerin aklandığı mecra bulduğu yer tribün.futbolla alakası yok çoğunun. bu ingiltere'de de böyleydi.karar alacaksın temizleyeceksin statları, bu kadar basit. trabzonlular şöyle böyle diye konuşmaya gerek yok. gelir dağılımının bu kadar dengesiz, eğitimin berbat olduğu bir yerde böyle insanlar yetişir. futbolu bunlara kurban etmeyeceksiniz, bu adamlara iş bulacaksınız. şikeci aklayacaklarına sosyolojik önlemler alsınlar. onu da biz söyleyelim. zenginlerin girdiği meclis zenginlerin sorununu çözer zaten ne bekleyeceksin.

Mustafa Ağaoğlu
25.04.2016, 02:18
Abi ne yapsın bu taraftar. Allah rızası için biri bana söylesin. Bu taraftar nasıl davransın. Sahada oynanan futbola mı katlansın, adaletsizliğe mi dayansın. Taş olsa çatlar. Bu taraftar ne yapsın?

Bugün sahaya giren iki dangalağı aklayacak hiç bir şey yok kusura bakma. Takıma yedirecekleri cezaları geçtim olaya vicdani açıdan bakarsak hakemin arkasından gelip bir anda yumruğu indirdikten sonra yerde tekmeleyen adamla empati filan kurulmaz. Bunun ayağına beton bağlayıp boğaz köprüsünden aşağı atacaksın!

Uğur KÜÇÜK
25.04.2016, 02:19
senin şehrinde eleştirdiğin parti 1. çıkıyorsa bu lafları söylemeye hakkın yok be dostum :)
Siyaset icin demiyorum A Parti B Parti C Parti hic farketmez. Kim olsaydi aynisi olacakti. Biz nerede kaybettik biliyor musun ? O yil bu olaylar karsisinda ligden cekilmeyerek , hala bu pis duzende rolumuzu kabullenerek. Bu ulkede paran varsa Hukukta senden yana Kanundan senden yana Kuralda senden yana. Paran gucun yoksa da hakliyken de haksiz konumuna dusersin ayni biz gibi ayni TRABZONSPORUMUZ gibi .

Nihat Günay
25.04.2016, 02:20
Üzüldüğüm tek şey şehrimin gençlerinin cahilliği. Okumaktan, kendini geliştirmekten aciz bir gençlik yetişiyor.

serdaracıl
25.04.2016, 02:24
Bugün sahaya giren iki dangalağı aklayacak hiç bir şey yok kusura bakma. Takıma yedirecekleri cezaları geçtim olaya vicdani açıdan bakarsak hakemin arkasından gelip bir anda yumruğu indirdikten sonra yerde tekmeleyen adamla empati filan kurulmaz. Bunun ayağına beton bağlayıp boğaz köprüsünden aşağı atacaksın!

Bu kişiler özelinde konuşmuyorum. Tabii ki bunlar yaptıklarının hukuki karşılığını görecek. Peki yaptıkları her türlü hukuksuzluğa rağmen ellerini kollarını sallaya sallaya gezenleri hangi vicdan aklayacak

serdaracıl
25.04.2016, 02:31
Bu olay milat olmalı. Artık futbolu blimeyen oyuncunun sahada, Trabzonspor'u bilmeyen kişilerin trübünde işi olmamalı

mete61bordomavi
25.04.2016, 02:41
Bu olay milat olmalı. Artık futbolu blimeyen oyuncunun sahada, Trabzonspor'u bilmeyen taraftarın trübünde işi olmamalı

Aynen.
Her şerde bir hayır vardır. Bu bir milat olur umarım.
Artık çok sevdiğim şehrimin ve asla vazgeçemediğim Trabzonspor'umun bu gibi olaylarla gündeme gelmesini istemiyorum.

Erdem Kural
25.04.2016, 02:47
Ben kendimi bildim bileli Trabzonspor hep haksız. Haklı iken bile haksız oluyoruz. Çok fazla üzülmemek lazım. Özellikle genç yaştaki arkadaşlara önerim hayatın keyfini çıkarın. Trabzonspor'u takip de etmeyin.

Ege Kum
25.04.2016, 02:53
Trabzonlu gençler denilen pislikleri tribüden sileceksin. Başlarında kendine jan başkan dedirten mehmet diye biri var. 90.dk 15-25 yaşlarında taraftarları küfrettiriyor. her türlü pisliği yapıyor teşvik ediyor. deniz tarafı kale arkasında gittiğim tüm maçlarda bizzat bunu gördüm bu pisliklerden kurtulmamız gerek gençleri batağa çekiyorlar. ve tribünlerle adam akıllı insanlar ilgilenmeli öncelikle bunu yapmalıyız halletmemiz gereken ilk sorun budur ve bunu oynayacağımız ilk iç saha maçında görmeliyiz o insan müsveddeleri artık stadyuma girmemeli

Şanlı SanMarino
25.04.2016, 02:55
ONUR > Kaçarken topuğu kalçasına vuran bütün futbol fukaraları

Konu kapandı kardeşim. Küfredildiğinde bile formayı saygı ile yere koydu, fırlatmadı. Kendi taraftarından öcü gibi, hastalıklı gibi kaçmadı, korkmadı.

Velhasıl adamdır Onur. Üç kuruşluk zekanla kendini aşan şeyleri eleştirme.

only ts
25.04.2016, 03:33
Trabzonlu gençler denilen pislikleri tribüden sileceksin. Başlarında kendine jan başkan dedirten mehmet diye biri var. 90.dk 15-25 yaşlarında taraftarları küfrettiriyor. her türlü pisliği yapıyor teşvik ediyor. deniz tarafı kale arkasında gittiğim tüm maçlarda bizzat bunu gördüm bu pisliklerden kurtulmamız gerek gençleri batağa çekiyorlar. ve tribünlerle adam akıllı insanlar ilgilenmeli öncelikle bunu yapmalıyız halletmemiz gereken ilk sorun budur ve bunu oynayacağımız ilk iç saha maçında görmeliyiz o insan müsveddeleri artık stadyuma girmemeli

o pislik dedigin yalakanin dugunune milletvekilleri, belediye baskanlari herkes gitti, bizim IHO da ordaydi..

olaylari butunlestirdiginizde, JAN denen herifin aslinda Trabzonu parcalamakla gorevli, hain biri oldugu ortaya cikiyor.

Hepsi planin bir parcasi, Trabzon Cok yanlis kisilerin elinde. Eger MUHARREM USTA da olayin parcasi ise, vah halimize..

only ts
25.04.2016, 03:38
bir kez daha diyorum JAN denen baskan ve ekibi, sonsuza kadar Tribunlerden yasaklanmali, bunca yildir kafalarini yikadigi, AK gencligin parcasi olan bu gurupta mutlaka ama mutlaka topluma kazandirilip, okumalari saglanmali.

Bu kisileri Uzun sokakta 7 gun sabah 9 dan aksam 12 ye kadar gorebilirsiniz, Yuzde 70 i JAN denen yalakanin muritleridir, dolayisiyla AK gencligin muritidir, dolayisiyla toplumun belini kiran, onun bunun karisina bakan, ve batakliga dusmus, ve bunun sonucundan halk tarafindan dislanan ve dolayisiyla maclarda butun pisliklerini gosteren bir gurup, bir olusum bir pisliktir.

Mutlaka bu genclerin egitilmesi, topluma kazandirilmasi gerekir.

Belediye baskani ne is yapar bilmem ancak, 10 bin tane kamera var trabzonda biraz incelerse, cozulmesi gereken Asfalttan daha fazla konu oldugunu gorur. Ancak kendinin keyfine tabiki diyecek yoktur. Lakin 60 yas ve uzeri cogu Trabzonlu bile ben bilmem benim buyum der demektedir..

Biz bitmisiz, ama aglayanimiz yok.

son kez soyluyorum, JAN denen herif her turlu etkinlikten uzaklastirilmalidir. Olayin ana temasi budur.

Umarim birseyleri anlamak icin cok gec kalmayiz..

Kamer'
25.04.2016, 06:36
Bu gece de uyutmadınız , birazdan da sınava gideceğim , sağ olun dün gece yaşattıklarınız için ... Ruhsuzlar

Faik Yılmaz
25.04.2016, 07:12
Trabzonspor' un profesyonelliklerini sadece para alma zamanı hatırlayan futbolcuları sahada rezilce oynarken tek tel dökülürken fenerbahçe takır takır top oynadı rahatça kazandı. Şikecileri kurtarmak için özel kanun çıkaran partiye ve partilere oy vermek için sabah 6 ' da sandığa koşan bir kısım Trabzonlu zerzevat ise önce kendi kalecilerine en pis küfürleri etti , sonra da hakem döverek kupa mücadelesi (!) verdi.Çok aşağılıksınız. Yaptığınız davranış fenere değil bize zarar verecek. Böyle bir takıma kim sponsor olur ? Kim gelmek ister ? Sizden öğreniyorum.

Berkan
25.04.2016, 07:25
Tg denen sözde taraftarların passolıglerı ömür boyu kapatılmalı. Bütün pislikler bunlardan çıkıyor

ccd6167
25.04.2016, 07:32
Bu olayların buraya gelmesinde bordomavinet in de suçu olduğunu düşüyprum. Sosyal medyada sanal alemde bu kadar etkin olan aklı başında tataftar kitlesini tribünlerde organize edemeyipte tirbünleri yönlendirilmemeside suçluluk oluşturması lazım. Sonuçta herşeyin başı eğitimdir. Fakat yıllardır yazıyoruz buralarda tribünlerde en azından biraz daha aktif olmak lazım diye.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 07:49
Dün(ve bundan önceki 30 maç) sahada yürüyen oyuncular, olaylar çıkınca sahadan koşarak çıkıyordu.
Yetenek önemli tabi ama(ki çoğunda o da yok) karakter de lazım.

Bu arada şunu da söyleyeyim. Kim olursa olsun bir insanın arkasından gelip onu dövmenin savunulacak hiçbir yanı yoktur.. Gerekli ceza neyse en ağır şekilde çekmesini diliyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2016, 07:54
Gecenin tek üzüntüsü,

Onur'un çok hazin bir şekilde adına yaraşır onur'lu biçimde veda sinyaliydi.

Karısına ve kızına küfür edildiyse ki öyle söylüyor, çok yazık.

Bu takımın kaptanı, onuru, gururu, her yıl en az 5-10 maç direkt kurtaranı, tarihi farkları önleyeni, fedada ilk imza atanı, şikede dik duranı.....

Daha ne diyim?

Bırakma bizi, sahada o formayı gerektiği gibi temsil eden tek adamsın.

Ahmet Taşçı
25.04.2016, 07:55
Ya forumda ne komik adamlar var. Başkana 1 yıl bile vermeden Başkanı sallıyonuz ya pes diyorum. Tamam 0_4 skoru hazmedilecek skor değil lakin sen protesto etmek istiyorsan kendi oyuncularına çembere al, onları protesto et, bu kadar kendi kendini rezil eden, kendi kulübüne zarar veren dünyada bir takım daha var mı

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2016, 07:56
Dün gece Trabzonspor camiasını değil sadece ülkeye dünyay rezil eden her kim/lerse bir daha TS maçlarına sokulmamalı ve passolig kartları ömür boyu men edilmeli

İlk 2 gol karbon kağıdı konulmuş kopya gibi
Sol kanat panayır yeri gibiydi
Yahu teslim olacaksan ya da yenileceksen
Adam gibi yenilin zavallı, aciz oyuncular ordusu

Nani'den forma isteyen taraftarı kınıyorum.
0-4 gibi rezil bir skor varken ortamı niye geriyorsun?
Avni Aker'de şikebahçe forması talebi
Ona fırça çeken arkadaşa helal olsun.

İçim yanıyor
işkence dolu bir hafta daha

Bari satılmışehirî yenip şikenin intikamını alalım da kesinleşsin düşmeleri

ccd6167
25.04.2016, 08:01
İlk 2 gol karbon kağıdı konulmuş kopya gibi
Sol kanat panayır yeri gibiydi
Yahu teslim olacaksan ya da yenileceksen
Adam gibi yenilin zavallı, aciz oyuncular ordusu

asıl sıkıntı şu bana göre. Adamların galibiyete ihtiyacı var bizim arkada beklememiz lazım. Adamlar komtra arıyor. Bizim gerizekalı hocada maçı izliyor. Adamda taktik teknik hiçbişi yok. Yazık bu takımı bu kansıza teslim eden zihniyete yazık valla.

nakzo
25.04.2016, 08:04
Bu saaten sonra ne onuru,erkanı,ne özeri,ne salihi,ne aykutu,ne ekiciyi,ne yumluyu ,ne bosiyi bu formayla görmek istemiyorum .30 maçta 15 kez yenilen ve bundan hicap duymayan adamlarda direk bir karakter sorunu vardır.Bu iş parayla yeni hocayla sistemle taktikle çözülecek iş değildir.Hala bekliyoruz bakalım başkan onların mı kendinin mı biletini kesecek.

nakzo
25.04.2016, 08:08
İçim yanıyor
işkence dolu bir hafta daha

Bari satılmışehirî yenip şikenin intikamını alalım da kesinleşsin düşmeleri
Abi hala daha matematik olarak bizim de düşme şansımız var bu bizdeki yüzsüz pisliklerin 4 haftada 1 puan alması bile zor Eskişehir 4 te 4 yapmasında gerisi mühim değil.

İskender Çakmak
25.04.2016, 08:13
Ciddi bir temizlik zamanı.. Tribününden malzemecisine kadar.

Biz de artık oturup düşünmeliyiz.

Büyüklerimizin katılımıyla forumlar organize edip fikir birliğine varmamız gerekiyor.

Bu forumlara en küçüğünden en büyüğüne kadar herkesin katılımı sağlanmalı.

Herkes işini gücünü 2 ve ya 3 günlüğüne bırakıp Trabzon'u ve Trabzonspor'u konuşmaya gelmeli.

Artık birşeyler yapmamız gerekiyor.

Yoksa Büyüklerimizin mirası Trabzonspor eriyor.

nakzo
25.04.2016, 08:15
Ha bide orda 1300 küsür polis var bilmem kaç tane özel güvenlik görevlisi var bir çakala engel olamıyorlar cezasını biz niye çekelim anlayamıyorum.Sen devlet olarak saha içi güvenliği sağlayamıyorsan bütün maçları seyircisiz oynayat veya bu ülkede futbol oynatma kulübe ceza vererek neyi hallettin.

asilhamsi
25.04.2016, 08:16

Agzın bal yesin adamım.Sen seni hor goren adamları her seferinde odullendirirsen olacagı bu.

Sanırım Aziz Nesin soylemişti Turk milleti kus kafasına sıcınca milli piyango bileti alıyor diye.

Faik Yılmaz
25.04.2016, 08:17
Bu işi yapan yarın öbür gün çıkacak....

Bizse en az 6-7 maç ceza alacağız....

Kimse bize sponsor olmayacak...

Kime verdik zararı kimseye değil kendimize....

Bir futbol teröristinden dolayı Trabzonspor belki 100 milyon tl zarara uğrayacak.....

asilhamsi
Ha bide orda 1300 küsür polis var bilmem kaç tane özel güvenlik görevlisi var bir çakala engel olamıyorlar cezasını biz niye çekelim anlayamıyorum.Sen devlet olarak saha içi güvenliği sağlayamıyorsan bütün maçları seyircisiz oynayat veya bu ülkede futbol oynatma kulübe ceza vererek neyi hallettin.

Kesinlikle klubun bu durum icin yapabilecegi hic birsey yok.Taskınlık nedeniyle 2-3 mac ceza verirsin olur biter.Guvenlik acıgı nedeniyle vali,emniyet yada herkimse ona versinler cezayı.

nakzo
fb bu gazla,öz güvenle 4 te 4 yapar da bjk daha puan kaybeder mi orasını bilmem.

asilhamsi
25.04.2016, 08:20
Onura yapılan cok uzucu.Malesef egitim seviyesi nedeniyle bu meslekte bunlar var.Üstelik sadece bizim takım icin gecerli degil.İstanbul kluplerinde cok daha fazlası oluyor.Rustu kendi arabasının icinde dayak yemişti hatırlarsanız.

Velhasıl Onur bu olay yuzunden baska takıma giderse bana inandırıcı gelmez.Cunku diger takımlarda da boyle bir olay yasamayacagı garanti degil.Malesef taraftarın egitim seviyesi ile alakalı bir olgu.

Ertan 51
25.04.2016, 08:22
Ne söylenir bilmiyorum ki :(
bu maçtan sonra gidecekler kalacaklar adına adım atılacaktı,
belki hoca açıklanacaktı,
iyi kötü bi beklentimiz ve umudumuz vardı,
şimdi tv lerde ağzından salyalar akıtarak bize saldıranlarla mı uğraşalım,
fırsat tam bu fırsat deyip şikeyi aklamaya çalışanlarla mı uğraşalım,
Onur işi ile mi uğraşalım,
içimizdeki şerefsizlerle mi uğraşalım,
hayat gerçekten çok yıpratıcı :( :(

nakzo
25.04.2016, 08:24
Hakan şükür dahil küfür yemiyen bir tane futbolcu var mı selçuğa gs seyircisinin ettiği küfürler burdan Trabzon yol olur.Ha bu iş profesyonel iş sen bunları duymayacaksın seni kral yapanda bu taraftar rüyamda göremeyeceğin parayı da kazandıran bu taraftar.

toksoy61
25.04.2016, 08:33
dün gece o yapılan göya! protestoların yarısını malum partilere ve kişilere zamanında yapsaydık şimdi bunları yaşamazdık. şikebahçe taraftarı haksız olduklarını bile bile tepkisini verdi ve ödülünü aldı. dün sahaya giren malum taraftar derneği bir zamanlar ampullü tişörtleriyle mitinglere katılmıyorlar mıydı?

kısaca tepkimizi ne zaman ve nereye vereceğimizi bilmiyoruz. bir yandan asıl suçluları omuzlarımızda taşıyoruz bir yanda ise o suçluların yanında sinek kalanlarla uğraşıyoruz.

bazılarımız seneye akyazı falan deyip farklı şeyler bekliyordu muhtemelen. açıkça söylüyorum ne akyazı ne başka bir stad yada yıldız futbolcu veyahut dünyaca ünlü teknik adam bu gidişatı durduramaz. artık hiçbir şeyin önemi yok. gelecekten beklenti yok. bu seneki hakemleri görmediniz herhalde. bu TFF yi kim yönetiyor bilmiyorsunuz herhalde. TS YOK OLUŞA GİDİYOR. bu takımı bu hale getirenlerin başındakiler ise bu şehirde krallar gibi karşılanıyor.

serdaracıl
25.04.2016, 08:37
Mesjları okuyorum da şu son Yazılanların hepsi de doğru

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2016, 08:45
Abi hala daha matematik olarak bizim de düşme şansımız var bu bizdeki yüzsüz pisliklerin 4 haftada 1 puan alması bile zor Eskişehir 4 te 4 yapmasında gerisi mühim değil.

Katılıyorum

Bu takım gol atamaz.

Ancak 0-0 beraberlikle diğer maçlardan puan alarak bunu garantileyebilir.

Ligin tartışmasız en kötü futbolunu oynuyoruz.

-11 averaj nedir yahu?

dün gece o yapılan göya! protestoların yarısını malum partilere ve kişilere zamanında yapsaydık şimdi bunları yaşamazdık. şikebahçe taraftarı haksız olduklarını bile bile tepkisini verdi ve ödülünü aldı. dün sahaya giren malum taraftar derneği bir zamanlar ampullü tişörtleriyle mitinglere katılmıyorlar mıydı?

kısaca tepkimizi ne zaman ve nereye vereceğimizi bilmiyoruz. bir yandan asıl suçluları omuzlarımızda taşıyoruz bir yanda ise o suçluların yanında sinek kalanlarla uğraşıyoruz.

bazılarımız seneye akyazı falan deyip farklı şeyler bekliyordu muhtemelen. açıkça söylüyorum ne akyazı ne başka bir stad yada yıldız futbolcu veyahut dünyaca ünlü teknik adam bu gidişatı durduramaz. artık hiçbir şeyin önemi yok. gelecekten beklenti yok. bu seneki hakemleri görmediniz herhalde. bu TFF yi kim yönetiyor bilmiyorsunuz herhalde. TS YOK OLUŞA GİDİYOR. bu takımı bu hale getirenlerin başındakiler ise bu şehirde krallar gibi karşılanıyor.

0-2 iken net penaltımızı yedi yine eyyamcı köpek Bülo

2 SEZONDUR EN AZ 30 PUANIMIZ YEDİLER.

ADALETİN OLMADIĞI YERDE ANARŞİ BAŞLAR.

NE OLURSA OLSUN 2 DAK. KALMIŞ MAÇTA BÖYLE BİR OLAYI YAŞAMAMALIYDIK.
Bu takım maçlarını Trabzon'da oynamasın diyecem ama bu da çözüm değilki?

Ne söylenir bilmiyorum ki :(
bu maçtan sonra gidecekler kalacaklar adına adım atılacaktı,
belki hoca açıklanacaktı,
iyi kötü bi beklentimiz ve umudumuz vardı,
şimdi tv lerde ağzından salyalar akıtarak bize saldıranlarla mı uğraşalım,
fırsat tam bu fırsat deyip şikeyi aklamaya çalışanlarla mı uğraşalım,
Onur işi ile mi uğraşalım,
içimizdeki şerefsizlerle mi uğraşalım,
hayat gerçekten çok yıpratıcı :( :(

Yahu Nani'yi alkışlıyorsun, akabinde Topal'lı büyük çoğunluk alkışlıyor.
Buraya kadar harika, BEN DE SEVİNMİŞTİM FAIR PLAY ADINA
Ne olduysa o dakikadan sonra oldu
Çok da kötü oldu, ne elimize geçti*
KOCA BİR SIFIR

fb bu gazla,öz güvenle 4 te 4 yapar da bjk daha puan kaybeder mi orasını bilmem.

Bence de şikebahçe İBFK maçı hariç 3 puanları garanti, takılırsa sadece ona takılabilir
Şenol GÜNEŞ yine bir mucize yaratıp şampiyonluğu teslim ederse şaşırmayın.

Ağzı salyalı bütün istanbul köpeklere inat Trabzonporumuz yıkılmayacak ....

Kadıköy'de GS'ye karanlıkta ve tuvalette kupa verdiler.
İşyerlerini, polis otolarını talan ettiler, bu kadar sansasyon yaratmadı.

Allah alayınızın cezasını versin

nakzo
25.04.2016, 08:47

TSezgin61
25.04.2016, 08:55
Nedense bu tür olaylarda ülkeyi dünyay rezil eden biz oluyoruz paraci istanbul cocuklarina(!) göre. 5 senedir kimse demiyor arkadas niye oluyor bu olaylar.

Allaha, Peygambere, kitaba inancimiz tam hamd olsun. Ama ilahi adalet varsa, nolur bu dünyada islesin!! Artik siyasilerin el birligiyle kurtardigi takimin, serefsizlik yaptigi takima piskinligini görmek istemiyorum. Ilahi adalet islesinki bozuk olan düzen düzelsin...

Adem Akyüz'
25.04.2016, 08:55
Hami Mandıralı'nın 2 Fener maçı da yarıda kaldı :)

Cagdas Topal
25.04.2016, 08:58
Ligden düşelim artık

Sent from my iPhone using Tapatalk

ccd6167
25.04.2016, 09:00
Caima resmen parçalanmış durumda. Kimseden ses çıkmıyor. Şamil başkan bu işe el atması lazım artık. Başka trabzonspor yok. Özak denen şahıstan ses yok anlarım da atay aktuğ sadri şener diğer başkanlar biraz olsun konuşup bişilere yöne vermeleri lazım. Yani yönetimlik bişi değil bu. Adamlar olmayan stadlarını 3 yıl reklamını yaptılar biz hala bi yol alamadık.

Bürokrasiyi kullanamıyorsun lobin hala yok ( dünyayı lobiler yönetiyor halbuki) birlik beraberlik yok.

Başkan diyorki provokasyon var. Eğer varsa ağlama başkan. Biz geldiğin gün dedikki ilk işin devletten yardım iste kulubü incelet. İho bi kurul usulsüzlük yapmışsa hesabını sor. Siz naptınız hiç bişi sayın başkan.

Başkan çok iyi niyetli bilemem belki ama hala radikal hiçbişi yapmadı. O kel kafalı malzemecisinden tut o formayı isteyen köpeğe dahil radikal değişiklik şart

Gurpas
25.04.2016, 09:04
Onur un adı koskoca TRABZONSPOR un yanında sadece bir figürandır. Bu kulüp ne amatördür ne de sıradan bir Anadolu kulübüdür. Gereken ne ise yapılmalı başkanın sahip çıkma çabalarınıda anlamsız buluyorum, ne yani Onur yokken Trabzonspor şampiyonluklar kazanıp Avrupada destanlar yazmıyormuydu. Sorarım sizlere.

Takıma gelince kalan maçlarda bu kadrodan hiçbir oyuncuya şans tanınmamalı. Alt yapıdan oyuncularla çıkılmalı. Ve Hami de kenarda olmamalı tabiki.

bkandil
25.04.2016, 09:10
Trabzonspor’un eski oyuncularından Serdar Bali katıldığı bir programda ‘Onur bir daha Trabzonspor forması giyerse ben Trabzonspor’u bırakırım’ ifadelerini kullandı.

Sırf Bu yüzden Onur takımda KAPTAN olarak kalmalı...

tamuğ yamtar
25.04.2016, 09:16
Sonuc beyler?

Adamlar yine istediklerini alip gittiler...

Hem de fazlasiyla...

Hakem dovuldu...

Kazancimiz ne oldu bu isten?

Hep ayni muhabbet, ayni terane...

Seneye kesin sampiyonuz bu olaylardan sonra...

Onur icin de bi parantez acmak gerekirse...

Hic uzatmadan gidebilir...

Kustum oynamiyorum yaslarini coktan gecti...

Bahane gostermesine de gerek yok..

Gitmek istiyorum desin yeterli...

Yolu acik olsun...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dereli
25.04.2016, 09:17
Yok öyle oldu yok böyle oldu. Şu kadar ceza verelim bu kadar ceza verelim.

Bi Allah'ın kuluda çıkıp demiyor neden oldu.

Çünkü İşlerine gelmiyor.

Sen hafta içi şikeyi aklıyacaksın, kumpas oldu diyeceksin, hafta sonuda olaysız maçmı bekliyorsun.

Yazık bize yazık. Kimsemiz yok.

Cagdas Topal
25.04.2016, 09:19
Trabzonspor’un eski oyuncularından Serdar Bali katıldığı bir programda ‘Onur bir daha Trabzonspor forması giyerse ben Trabzonspor’u bırakırım’ ifadelerini kullandı.

Sırf Bu yüzden Onur takımda KAPTAN olarak kalmalı...

Tamam baliyi sevmiyoruz ama onurun yaptıgı gerçekten çok yanlış o bizden biri oldu kızına karısına küfür de edilmiş olabilir ama biz ne yaptık da bize tepki gösteriyor Trabzonspor ne yaptı da sırtını ceviriyor bir kaptan ? En zor gününde kulüp de arkasında durdu taraftar da bu mu vefa ? Para alırken profesyonel iş küfre geldi mi gidicem o formayı yere bırakamazsın kaptansın sen !

Fatih Kuloğlu
25.04.2016, 09:21
Ben her derbide hatta her maçta heyecan dahi yaşayamamaktan, intikam alınacaklar listesine hergün bir yeni kişi eklemekten artık bıktım usandım.

zafer6161
25.04.2016, 09:22
onurdan haber varmı ??? rüyamda şehri terk etti gördüm

Jackdaniels
25.04.2016, 09:24
Arkadaş anlamadığım en büyük suçlu sahadaki karaktersiz futbolcular ve teknik ekipken ne ara suçlu taraftar oldu ? Dün uzun zaman sonra ilk kez maçı izledim izlemez olaydım Trabzonsporluluğumdan utandım bu nasıl ruhsuzluk bu nasıl futbolcular ? Burda taraftarın tek suçu hakeme falan diil direkt üzerinde TS forması olan o karaktersizlere saldıracaklardıki bir daha o formayı giymeye cesaret edemesinler.

Adem Akyüz'
Tamam baliyi sevmiyoruz ama onurun yaptıgı gerçekten çok yanlış o bizden biri oldu kızına karısına küfür de edilmiş olabilir ama biz ne yaptık da bize tepki gösteriyor Trabzonspor ne yaptı da sırtını ceviriyor bir kaptan ? En zor gününde kulüp de arkasında durdu taraftar da bu mu vefa ? Para alırken profesyonel iş küfre geldi mi gidicem o formayı yere bırakamazsın kaptansın sen !

Bu Onur'a küfür edilme olayı yeni değil. Sezon başından beri İHO'nun yarattığı algı yüzünden Onur'a hala tepki gösteren taraftar sayısı hiç az değil. Haliyle bir birikme olmuştur ve bu son olay da bardağı taşırmış olabilir..

Ki dün akşam bütün futbolcular topukları bi taraflarına değerek kaçarken Onur o sahayı terk etmedi. Buna rağmen adama, karısına, beşikteki kızına küfredildi. Toplu bir küfür yoktu diyor millet. Arkadaş, yeri gelir sırtın dönükken 10 bin kişinin ettiği küfür seni etkilemez ama yüz yüze baktığın 1 kişinin ettiği küfür bitirir seni..

Dediğim gibi, Onur'un dünkü davranışının bir birikimin sonucu olduğunu düşünüyorum.

ccd6167

Onur yaptığı olay sembolik bişi . Adam bi yerde tepki verecekti. Kusura bakmayın son 4-5 senedeki olayların içinde bizzat onur kaldı. Bu davadan da geriye onur kaldı tek. Su süreçte onur eleştirilecek son kişidir.

Yönetim radikal bişiler yapsın . Açıkcası gençlerden de bi bok olmaz . Söyleyeyim size. Ama radikal değişlik yapsın. Topçularla anlaşmasınlar. Kovsunlar bence.

Cagdas Topal
25.04.2016, 09:28
Bu Onur'a küfür edilme olayı yeni değil. Sezon başından beri İHO'nun yarattığı algı yüzünden Onur'a hala tepki gösteren taraftar sayısı hiç az değil. Haliyle bir birikme olmuştur ve bu son olay da bardağı taşırmış olabilir..

Ki dün akşam bütün futbolcular topukları bi taraflarına değerek kaçarken Onur o sahayı terk etmedi. Buna rağmen adama, karısına, beşikteki kızına küfredildi. Toplu bir küfür yoktu diyor millet. Arkadaş, yeri gelir sırtın dönükken 10 bin kişinin ettiği küfür seni etkilemez ama yüz yüze baktığın 1 kişinin ettiği küfür bitirir seni..

Dediğim gibi, Onur'un dünkü davranışının bir birikimin sonucu olduğunu düşünüyorum.

Ben yine söylüyorum en zor anında biz sahip çıktık , kulüp sakatlığında galibiyet primini bankaya yatırdı arkasında durdu en zor zamanında . Defalarca tepkiye küfre maruz kalmış olabilir ama ben sen bizim gibi gerçekten Trabzonspor sevdalıları ne yaptı ? Artık gitsin bir daha forma giymesin ben istemiyorum . Benim hayalini kurdugum o formayı kimse yere bırakamaz .

Faik Yılmaz
25.04.2016, 09:29
Yanlış görmedi isem Onur'u sattırmak isteyen İho tayfasına yakın bir grup tarafından sürekli ve ahlaksızca küfürler edildi.....

Kendilerini haklı göstermek için her türlü komplo yapabilir bunlar.....

Şahsen beklerim....

Dip.Ing.Mag.
25.04.2016, 09:31

akpartimiz el atar duruma sikinti yok!!!

Cagdas Topal
25.04.2016, 09:31
Yanlış görmedi isem Onur'u sattırmak isteyen İho tayfasına yakın bir grup tarafından sürekli ve ahlaksızca küfürler edildi.....

Şahsen beklerim....

Yanlış görmedin abi bizzat o tayfa yaptı ama formayı bırakmak nedir abi bizim suçumuz ne biz her zaman kaptanın yanında durduk :(

Dip.Ing.Mag.
25.04.2016, 09:32

Şahsen beklerim....

IHO nasil bir truva ati cikti arkadas. böyle rezil kepaze bir adami biz nasil baskan yaptik!!! bizim vizyonumuzun dip yaptigi gündü o gün. su an da bunun ceremesini cekiyoruz hala.

7can61
25.04.2016, 09:32

Şahsen beklerim....

Doğrudur ihonun kuyruk acısı yok muydu? Allah bilir bizim bilmediğimiz görmediğimiz neler yapmıştır bu alçaklar çocuğa.

7can61
25.04.2016, 09:34
Yanlış görmedin abi bizzat o tayfa yaptı ama formayı bırakmak nedir abi bizim suçumuz ne biz her zaman kaptanın yanında durduk :(

Bizim gördüğümüz bu, bir de görmediklerimiz var. Birde kendinizi onurun yerine koyun, buradan konuşmak kolay geliyor bizlere ama orada bu kadar işkenceyi çeken adama çok kızamıyorum, haklıdır onur.

Ehrimen
25.04.2016, 09:35
Kale arkasında olay çıkaran İHO'nun köpeklerinin, Trabzonlu Gençler, stada bir daha girmesi yasaklanmalı.

Cagdas Topal
25.04.2016, 09:35
Bizim gördüğümüz bu, bir de görmediklerimiz var. Birde kendinizi onurun yerine koyun, buradan konuşmak kolay geliyor bizlere ama orada bu kadar işkenceyi çeken adama çok kızamıyorum, haklıdır onur.

Haksız demiyorum sonuna kadar haklı ama tepki biçimi çok yanlış biz burda volkan demireli eleştirdik okadar milli takımı bıraktı gitti diye ne farkı var ?

Cagdas Topal
25.04.2016, 09:36
İnanılır gibi değil en radikal en güzel tepkiyi verirken ne oldu Allah belalarını versin onların

Ertan 51
25.04.2016, 09:36
Yav gerçekten böyle bişi olamaz,
bu kadar şahsiyetsiz bir oyuncu gurubu ve hoca olamaz abi,
yarın şikeciler düşen Mersin ile maç yapacak olsa bizlerin bile içinde Mersin'in bir sürpriz yapabileceğine inan bir sürü insan var ama bizim şikecilerden veya her hangi bir takımdan puan alma ümidimiz yok iyi mi,
nasıl bu hale geldi bu takım,nasıl bir futbol anlayışı ve futbolculardır aklım almıyor benim,
aslında olması gereken maç bittikten sonra,şikeciler stad tan ayrıldıktan sonra bizim hocayı ve kadroyu ele alıp iyi bir benzetmeleri idi,işte o zaman belki söyleyecek söz bulamazdık.Ya da madem hakem döveceksin orta hakem denen kanı bozuğu döveydin. Valla hiç bir şey bizim düşündüğümüz gibi gitmiyor,bizde mi var acaba sorun :(

Faik Yılmaz
25.04.2016, 09:37

Abi normalde çok sakin bir insanım

ama yeni doğan el kadar dünya tatlısı kız çocuğuma küfretseler elimde tabanca olsa vururum.....

Az bile yapmış o yaratıklara.....

7can61
25.04.2016, 09:37
Haksız demiyorum sonuna kadar haklı ama tepki biçimi çok yanlış biz burda volkan demireli eleştirdik okadar milli takımı bıraktı gitti diye ne farkı var ?

Aynı olay değil tabii ki, bak ortalık yanmış cehennem yerine dönmüş, tabi ki yaptığı hareket doğru değil. Ama yüz milyon yanlışın yapıldığı yerde onur da bir yerde yanlış yapsın. Hemde sonuna kadar haklı olduğu bir konuda. Buna hakkı var bu çocuğun.

Cagdas Topal
25.04.2016, 09:38
Abi yeni doğan el kadar dünya tatlısı kız çocuğuma küfretseler elimde tabanca olsa vururum.....

Sana , bana da yapmış oldu ama abi o hareketi .

biltrabzon
25.04.2016, 09:40
Iho nun beslemeleri yaptı zaten.Adam ince ince çalısmaya baslamıs.Polis araştırsın çıkar,ama araştırırlar mı o şüpheli işte.

muribbi
25.04.2016, 09:41
İbo nun kulüp üzerindeki etkisi tam olarak kırılmadan bu takım düze çıkamaz. Kulüpten ihracı sağlanmalı, ajanları temizlenmeli ve organize ettiği taraftar grupları stadın 5 km yakınına sokulmamali. Adam zebani gibi çöktü kaldı başımıza. Usta bu konuda daha sert olmalı. Aklımızda yer alsın. Bu takımın da bir kurtuluş savaşına ve sonrasında aydınlanmaya ihtiyacı var.

7can61
25.04.2016, 09:41
Iho nun beslemeleri yaptı zaten.Adam ince ince çalısmaya baslamıs.Polis araştırsın çıkar,ama araştırırlar mı o şüpheli işte.

O kadar salak değil bu iho, kafasının çalıştığı tek konu bu tür adilikler. Direk bağlantısı olmaz.

Cagdas Topal
25.04.2016, 09:42
Soyunma odasına kaçan oyuncular herşeyin farkında nasılda kendilerinin rezil oldukları biliyorlar

hodlu
25.04.2016, 09:44
Çok detaylı bir yazı yazacağım bunu sitede yayınlayacağım. Moralim çok bozuk. Sahaya girip hakemi döven değil, TS forması giyip mücadele eden oyuncuları yıllardır yuhalayan, küfür eden sözde TS taraftarlarıdır en büyük suçlu. En büyük TS düşmanı onlardır. En son kurban Onur Kıvrak... Şimdi bu TS taraftarlığı oluyor...Bitirdiniz aşkı da sevdayı da...

shootems
25.04.2016, 09:44
Bu Onur olayında IHO'nun kesinlikle bağlantısı var onun paralı köpekleri sadece onura küfür edip duruyorlar

Ertan 51
25.04.2016, 09:45
Olan oldu,bu işin ceza boyutu ney arkadaşlar,
ne tür bi ceza verebilirler takıma,skor nasıl tayin edilir,var mı bilen.

U.Sadıkoğlu
Olayın arka planında ne var iyice anlamak lazım. Çocuğun 17 yaşında olması cezai suç açısından işin yaptırım boyutunu değiştiriyor sanki bilerek onlar seçilmiş gibi bir düşünceyi akla getiriyor. Görüntüleri bir kez daha izledim son pozisyonda tepki Fb'lilere değil Onur'a o ön sıradakilerin hepsi Onur'a birşeyler söylüyor. Bu magandaların tribüne alınmaması lazım ve bunun yanında en ağır yaptırımların uygulanmadı lazım bu kadar basit.

bkandil
Abi normalde çok sakin bir insanım

ama yeni doğan el kadar dünya tatlısı kız çocuğuma küfretseler elimde tabanca olsa vururum.....

Çocuğun el kadar ya da genç bir kız olmasının önemi yok, küfredeni elimde silah olsa ben de vururum. Bu kadar net...

cakalkerem
25.04.2016, 09:46
İşin ilginç yanı soyunma odasına kaçan Trabzonsporlu futbolcular dı...

Cagdas Topal
ne tür bi ceza verebilirler takıma,skor nasıl tayin edilir,var mı bilen.

8 maç verilir .

Turgay Atalay
İHO nun da, onun tetikçiliğini yapan insan müsveddesi grubun da Allah bin türlü belasını versin, Trabzonsporu rüyalarında bile göremesinler inşallah. Bu güruh yalnızca Trabzonsporu batıran güruh değil, seçimlerde sandıklara da balıklama atlayıp, %60/70 leri de çakan, Trabzonsporun davasını satandır da aynı zamanda.

İnşallah Trabzonspor ve Onur kabusları olur bunların...

Cagdas Topal
25.04.2016, 09:47
Çocuğun el kadar ya da genç bir kız olmasının önemi yok, küfredeni elimde silah olsa ben de vururum. Bu kadar net...

Küfür edeni vurursun ama gelip de bütün Trabzonsporlulara hareket yapmazsın kusura bakmayın ben o konuda Onur ' a hak veremiyorum

vuralkara
maçı izlememiştim. özetini de az önce izledim.
ne yazık ki böyle insanlarla aynı renklere gönül verdiğim için kendimden utandım.
herşey bir kenara, bir insana habersizce arkadan yaklaşıp vurmak
kalleşliktir, adiliktir, şerefsizliktir. madem yüreklisin önce adamın karşısına çıkacaksın.
maç falan hikaye. tükenmişliğimizin resmini gördüm bu karelerde.
yazık ne hale geldik çok yazık...

Murat'
Onur çok güzel bir tepki verdi. Formasını gayet naifçe çıkardı ve benden bu kadar dedi. TG denen kopuk maçlara alınmasın.

SEDER
25.04.2016, 09:48
Adaylık sürecinde muharrem usta "Yanlış tercih yapmayacağız. Asla tercih hatası yapmayacağız. futbolcu ve teknik adam seçiminde yanlış tercih lüksümüz asla ve asla yok" bunu diyen adam kalkıyor hami mandıralı ile anlaşıyor. bu takıma onca hoca geldi. Ersun yanal hariç şenol güneş dahil alayı berbattı. Ama hami kadar kötüsü hiç gelmedi.. yaptın işte muharrem başkan tercih hatasının kralını yaptın.

Madem sezona yeni hocayla başlayacaktın sadi hocayla devam edeydi ya...yazık değil mi bu takıma..

Not: öze dönüş, öz evlat, öz şu, öz bu, kendi evladımız, şudur budur diyen herkese içimden kalaylıyorum..

hodlu
Sanki İHO'dan önce küfür edilmiyordu hiçbir oyuncuya. Yapmayın renktaşlarım, 1996 kadrosundan tut Zeki Yavruya, Sadi hocadan tut Şenol Güneş ve MRA hocaya kadar millet küfür ediyor kendi değerine...

matrixx61
Bence usta başkan daha 1 dk durmadan radikal kararlar alıp uygulamaya başlamalı..acil eylem planı olarak şu trabzonlu gençler midir zibidiler midir nedir bunlar bir daha stada girmemeli..tiribünlere çeki düzen verilmeli..vira grubuyla oturup konuşulup onlar önderliğinde bir şeyler yapılmalı..yeter yaa bu vandallar yüzünden güzelim merakla beklediğim Akyazı hayalleri yine ertelendi..biz mecbur muyuz 15-20 it köpek yüzünden ceza yemeye..ayrıca malzemecisinden teknik ekibine kadar bütün kadro bugün gönderilmeli..altyapıdan dünya şampiyonu olan çocuklara buyrun sahne sizin denmeli.. 400 milyon tl 500 milyon olsa çok da bişey etmez..yoksa verem olacaz artık..

Adem Akyüz'
25.04.2016, 09:49
İbo nun kulüp üzerindeki etkisi tam olarak kırılmadan bu takım düze çıkamaz. Kulüpten ihracı sağlanmalı, ajanları temizlenmeli ve organize ettiği taraftar grupları stadın 5 km yakınına sokulmamali. Adam zebani gibi çöktü kaldı başımıza. Usta bu konuda daha sert olmalı. Aklımızda yer alsın. Bu takımın da bir kurtuluş savaşına ve sonrasında aydınlanmaya ihtiyacı var.

İHO dönemini Osmanlı'nın son dönemindeki Damat Ferit dönemine benzetmiştim.
İHO'da onun gibi çöküşümüzde parmağı olanlara yalakalık yapıyordu.
Damat Ferit'i gönderdik çok şükür.
Şimdi bir Atatürk'e ihtiyacımız var.
Muharrem Usta bu isim olabilir mi? Ümidim var.
Bekleyip göreceğiz.

asilhamsi
25.04.2016, 09:50
Çok detaylı bir yazı yazacağım bunu sitede yayınlayacağım. Moralim çok bozuk. Sahaya girip hakemi döven değil, TS forması giyip mücadele eden oyuncuları yıllardır yuhalayan, küfür eden sözde TS taraftarlarıdır en büyük suçlu. En büyük TS düşmanı onlardır. En son kurban Onur Kıvrak... Şimdi bu TS taraftarlığı oluyor...Bitirdiniz aşkı da sevdayı da...

cok romantik seyler yazmıssın.Gerceklere donersek,taraftarın egitim seviyesi nedeniyle(okul mezuniyetinden bahsetmiyorum) bu kufur olayı bu meslekte var hatta daha ilerisi var.Rustu kendi arabasında dayak yedi mesela.İstanbul taraftarı kufur konusunda bizden cok daha ileri seviyede.

Velhasıl bu taraftar Onur icin herkese kafa tuttu.Yeri geldi baskana,yeri geldi idari menajere,yeri geldi teknik direktöre.

Hep Onur un arkasında durdu.Boyle bir taraftar kitlesine sahip bir takımda 3-5 capulcunun lafı ile ben takımı bırakıyorum diyorsan hic kusura bakma ama senin bu formaya olan aşkın yalanmış.

Ve ben bu bırakısın arkasında baska seyler ararım,buna kimse mani olamaz.

Futbolculara cok romantik bakıyoruz.Bunu mutlaka bir kenara bırakmalıyız.Esas olan Trabzonspor,futbolcular degil.

Onur bu olay nedeniyle gitmek isterse yolu acık olsun,surekli dusen bir form durumuna sahip.

Trabzonspor mutlaka kendine yeni bir kaleci bulacaktır.Ben futbolculara romantik bakma işini coktan bıraktım.

Cagdas Topal
25.04.2016, 09:50
O rize maçında küfür edilen Volkan ağlaya ağlaya gidrrken kimse destek olmadı ama o adam dün bizi dağıttı . Kişilere mi endeksli sizin adalet anlayışınız ?

Faik Yılmaz
25.04.2016, 09:51
Sana , bana da yapmış oldu ama abi o hareketi .

O hareketi tasvip etmiyorum ama durup dururken yapmadı O işi...

Kendimi onun yerine koyuyorum daha fazla tepki göstereceğimi düşünüyorum...

Forma kutsaldır evet ama eşimizde en az onun kadar kutsaldır , çocuğumuzda......

Turgay Atalay
25.04.2016, 09:51
- En az 8-10 maç ceza.
- Akyazının açılışı iptal.
- Akyazı sponsoru iptal.
- Forma sponsoru iptal.
- Futbolcu alacakları nedeniyle icra.
- UEFA dan okkalı ceza.

Bunların tamamına hazırlıklı olun. Bu şeref yoksunu güruhun nelere sebep olduğunu canlı canlı görün önümüzdeki yıl. (Neymiş hakemi dövmüşmüş, oh olsunmuş, aferin o beyinsize ve o beyinsizin hareketini alkışlayana, aferin.

hodlu
25.04.2016, 09:53
Romantik yazmadım. Ne yazdığım ap açık ortada. Kimseye yaranmak için değil acı gerçeği görmek istemeyenler görsün diye yazdım....

Adem Akyüz'
25.04.2016, 09:54
Bu arada forma ve stat sponsorluğu konusunda dünkü olayların bizi epey bir zarara uğratacağını düşünüyorum.

nakzo
Ligden düşelim artık

Sebep?????

Şahin Yılmaz
Kimse ama kimse Trabzonspor formasını yere bırakıp hareket çekemez. Onur net yanlış yapmıştır. Onur u artık kalede görmek istemiyorum. Bidon koysunlar kaleye ona da razıyım.

Şimdi kimse de bana Onur u savunmaya kalkmasın burada. Yanlış yanlıştır. Tartışmaya gerek yok.

Cagdas Topal
O hareketi tasvip etmiyorum ama durup dururken yapmadı O işi...

Kendimi onun yerine koyuyorum daha fazla tepki göstereceğimi düşünüyorum...

Forma kutsaldır evet ama eşimizde en az onun kadar kutsaldır , çocuğumuzda......

Abi tamam hak veriyorum ama Volkan Şene de aynısı yapıldı 1-2 kişi yüzüne baka baka küfretti kimse Volkan doğrusunu yaptı demedi şimdi konur Onur olunca haklı mı oluyor ?

gurur6134
25.04.2016, 09:57
onurun kalması bu saatden sonra zarar verır kım ne derse desın gelen hocayıda yer kendınısının vazgecılmez oldugunu dusundururse bu klup..kımse kusura bakmasın dun 20bıne yakın kısı varken statda 3 5 kısının yaptıgı ıcın formayı yere bırakıp hadı ben gıdıyorum demek hıcbır takımın kaptanına yakısmaz..kufur edılmeyen futbolcumu var bu ulkede bu nasıl profesyonellıktır takım halınde sezon basından berı bıze kufur edıyorlar oynadıkları futbolla bız ne yapalım ..zamanında ogun bu klubun kaptanıyken sadece kufur yemedı cenazede bıde dayak yedı naptı ben gıdıyorum eyvallahmı dedı..sezon basında onura mektuplarda yazdıklarım ortada en buyuk destekcısıyımdım ama dunku olay bardagı tasırmıstır helekı bu senekı performansıda ortadayken vazgceılmez hınt kuması degıldır hıcbır futbolcu dahası trabzonsporun ustunde degıldır takım ıcı dısıplın ıcın gereken yapılmalı

Adem Akyüz'
25.04.2016, 09:57
Abi tamam hak veriyorum ama Volkan Şene de aynısı yapıldı 1-2 kişi yüzüne baka baka küfretti kimse Volkan doğrusunu yaptı demedi şimdi konur Onur olunca haklı mı oluyor ?

Volkan'ın bu takıma verdikleri ile Onur'un bu takıma verdikleri bir değil.
Ki Volkan da o zaman tepkisinde haklıydı bana göre.

Tepki şekli konusunda haklısınız, formayı yere bırakmak bence de uygun bir tepki değildi.
Ancak "Onur niye bunu yaptı?" diye kendi kendime sorunca epey bir cevap oluşuyor kafamda.
O yüzden de haksız diyemiyorum yaptığı hareket için.

Turgay Atalay
25.04.2016, 09:58
Hepimizin nefretidir aziz yıldırım ama adam ne yaptı, fenere kene gibi yapışmış, kanını emen bütün taraftar gruplarını stadın dışına attı. Muharrem Usta da bir an önce bunu yapmalı, ekranın o karesine yansıyan tüm şeref yoksunu grup ve grupların Trabzonsporla tüm bağını koparmalı. Bu kene sürüsü grup üyeleri tv den bile izlememeli Trabzonspor maçını.

Jackdaniels
25.04.2016, 09:58
Dün o Fb formasını alan beyinsize verilen tepki hala bir umut olduğunu gösterir. En büyük korkum ise taraftarın özellikle yeni nesilin ruhsuzlaşması tepkisizleşmesi. Buarada tekrarlıyorum kesinlikle hakeme diil bizim futbolculara saldırılmalıydı.

Faik Yılmaz
25.04.2016, 10:01

Volkan Şen'e de yapılıncada haksız oluyor...

Kendi oyuncumuza küfür etmeyi hiç bir şekilde haklı yada mazur görmüyorum.....

Ama Volkan Şen ile Onur bir değil...

Adam inadına oynamıyordu resmen yürüyordu.

Zaten fırsatını bulur bulmaz kaçıp gitti...

Cagdas Topal
Volkan'ın bu takıma verdikleri ile Onur'un bu takıma verdikleri bir değil.
Ki Volkan da o zaman tepkisinde haklıydı bana göre.

Tepki şekli konusunda haklısınız, formayı yere bırakmak bence de uygun bir tepki değildi.
Ancak "Onur niye bunu yaptı?" diye kendi kendime sorunca epey bir cevap oluşuyor kafamda.
O yüzden de haksız diyemiyorum yaptığı hareket için.

Onur ' u bitirmek isteyenleri Onur bilmiyormuş gibi oyuna geldi bana mantıklı gelmiyor . Sezon başından beri çok saçma goller yedi bu taraftar yine birşey demedi kadro dışı kaldı destek oldu havalimanında karşıladı ve o karşılayanlara soğuk davrandı ne için İHO nun yüzünden şimdi yine İHO nun kukla grubunun gazına gelip bize ana avrat sövmüş oldu olsun Onur canımız ciğerimiz ama artık forma giymemeli :(

nakzo
- En az 8-10 maç ceza.
- Akyazı sponsoru iptal.
- Forma sponsoru iptal.
- UEFA dan okkalı ceza.

Bunların tamamına hazırlıklı olun. Bu şeref yoksunu güruhun nelere sebep olduğunu canlı canlı görün önümüzdeki yıl. (Neymiş hakemi dövmüşmüş, oh olsunmuş, aferin o beyinsize ve o beyinsizin hareketini alkışlayana, aferin.

Sponsorla cezanın ne alakası var .fB 3 sene ŞİKEDEN CEZA ALIP AVRUPAYA bile gitmedi tam 3 sene sponsorlar sırayla.... Böyle bir anlayış olamaz.Bursaspor bjk yi stada sokmadı ya la maç yapamadı maç oynanmadı bile ben Bursaspor taraftarının öldük bittik dediğini görmedim .Niye sponsor iptalmis diğer takımlar güllük gülistanlık hepsi sevgi pıtırcığı bir biz mi kötüyüzde.10 maç Trabzonspor ceza verecek adam daha doğmadı polis arabası devirip benzin istasyonlarının ateşe verip tüm KALdıköyü esir alan fB lı o.çocuklarına ne ceza verildiyse 1 tık fazlası verilemez verilirse USTA DEFOLSUN GİTSİN.

ts_tuncay_ts
25.04.2016, 10:03
Hareket çekme, formyaı çıkarıp yere fırlatmakla olur ama Onur gelen tepkiler sonrası formasını çıkarıyor hatta katlıyor düzgün bir şekilde yere bırakıyor...Nasıl görüyorsunuz bilmiyorum ama ortada bir saygısızlık yok..Hatta gelen tepkilere rağmen formasını katlaması ve düzgün bir şekilde yere bırakması Trabzonspora saygısını gösterir...

Sibel
25.04.2016, 10:04
Küfür eden şerefsiz. Ağzı bozuk terbiyesiz ahlak yoksunu insanlar her yerde var. Burda da bazen türediği gibi. Lakin küfür duyan futbolcunun bunu mu yapması gerekiyor? Ne demek ben küstüm oynamıyorum?
Bize 5 senedir küfrediyor futbolcular sahada. Biz küstük mü?
Rafa mı kaldırdık formayı?

U.Sadıkoğlu
25.04.2016, 10:05
ne tür bi ceza verebilirler takıma,var mı bilen.

En az 10 maç ceza gelir diyorum.

gurur6134
25.04.2016, 10:06
dunku olay cızgı hakemıne yapılmıs bı olay degıldır en yakında o dıye olay ona patladı..2011de yumlunun nızamı golunu vermeyen karabuk şıkebahce macında karabuklu oyuncu gole gıderken cekıp ındırıen selcuga kırmızı kart vermeyen sezon basından berı dograndıgımız yetmıyormus gıbı bıde bu macda 2 0 gerıdeyken gozlerının onundekı net penaltıyı vermeyen duzene ve onun adamlarından bırı olan bulent yıldırıma yapılmıs bır olaydır..2011 senesınden berı ıyı sabır varmıskı bu taraftarda ancak hakemlerle ılgılı olay patlak verdı bu yapılan zulum gevur takımı olsa yapılmaz dunyada hıcbır klubun ustune bu kadar oynanmaz hıc bı klubun taraftarda bu yapılanları sıneye cekmez..ıyımı oldu hayır yazık oldu zamnında keske o tepkı verılseydı bu sezon heba oldu muhtemelen 4 5 macıda seneye seyırcısız oynıyacagız bunlardan en az 1 de derbı olur..sunuda soylem bu yapılanlar 90lı yıllarda trabzona yapılmıs olsaydı o stadın yarısı sahaya ıner hakemlerde oyle bır ıkı tokatla kalmazdı bu rezıl futbolla bızım oyuncularda nasıplenırdı durumdan..sızın anlayacagınız dunku olayın yasanması ıcın tff sıyasıler yalaka medya herseyı yaptılar 5 senedır olcagı buydu baska bısey beklenemezdı turkıye sartlarında aynısı ıstanbul takımlarına yapılsa cokdan gerceklesmıstı bu olay ortada boyle bır gercek var..

Adem Akyüz'
25.04.2016, 10:07
Onur ' u bitirmek isteyenleri Onur bilmiyormuş gibi oyuna geldi bana mantıklı gelmiyor . Sezon başından beri çok saçma goller yedi bu taraftar yine birşey demedi kadro dışı kaldı destek oldu havalimanında karşıladı ve o karşılayanlara soğuk davrandı ne için İHO nun yüzünden şimdi yine İHO nun kukla grubunun gazına gelip bize ana avrat sövmüş oldu olsun Onur canımız ciğerimiz ama artık forma giymemeli :(

Biz destek olduk. Taraftarın büyük çoğunluğu da destek oldu, doğrudur. Ama küfür edip hain ilan edenlerin sayısı hiç az değil.
Ve üstte dediğim gibi, İHO'nun gitmesine rağmen hala devam ediyor onun yarattığı "Onur hain" algısı.
Malum taraftar grubu 7/24 Trabzon'da. Ve Onur'a tepki gösteren grup burası..
Yani Onur o küfürleri ve hain damgasını her zaman duyuyor.
Taraftarın büyük çoğunluğunun kendisine destek olduğunun elbet farkındadır.
Ancak sinek küçüktür ama sonuçta mide bulandırır.

Koray
25.04.2016, 10:07
Onur'a toplu küfür olmadı.

Topluma mal olmuş kişilerin böyle zor zamanları her zaman olmuştur, Hami'ler, Gökdeniz'ler, Fatih Tekke'ler ne küfürler yedi o statta.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 10:08
Hareket çekme, formyaı çıkarıp yere fırlatmakla olur ama Onur gelen tepkiler sonrası formasını çıkarıyor hatta katlıyor düzgün bir şekilde yere bırakıyor...Nasıl görüyorsunuz bilmiyorum ama ortada bir saygısızlık yok..Hatta gelen tepkilere rağmen formasını katlaması ve düzgün bir şekilde yere bırakması Trabzonspora saygısını gösterir...

+1

Turgay Atalay
Sponsorla cezanın ne alakası var .fB 3 sene ŞİKEDEN CEZA ALIP AVRUPAYA bile gitmedi tam 3 sene sponsorlar sırayla.... Böyle bir anlayış olamaz.Bursaspor bjk yi stada sokmadı ya la maç yapamadı maç oynanmadı bile ben Bursaspor taraftarının öldük bittik dediğini görmedim .Niye sponsor iptalmis diğer takımlar güllük gülistanlık hepsi sevgi pıtırcığı bir biz mi kötüyüzde.10 maç Trabzonspor ceza verecek adam daha doğmadı polis arabası devirip benzin istasyonlarının ateşe verip tüm KALdıköyü esir alan fB lı o.çocuklarına ne ceza verildiyse 1 tık fazlası verilemez verilirse USTA DEFOLSUN GİTSİN.

- Cezayı M.Usta mı veriyor veya verdiriyor onunla ne alakası var.
- fener ile biz aynı kategoride değiliz, bunu bir kabullenelim. Ne taraftar gücümüz, ne ekonomik gücümüz, ne bürokratik gücümüz, ne medya gücümüz.....hiçbirşeyimiz onlarla aynı seviyede değil. Onlar yapar kapanır, kapatılır, biz kıvılcım çakarız volkanik patlama diye servis ediliriz.
- Trabzonspor kulübüyle, futbolcusuyla ve özellikle taraftarıyla inanılmaz antipatik bir görünmeye (bence oldu) başladı ki, dışarıdan biri olsam bu takımın süper ligde ne işi var derim. Sponsor olsam, dün akşam 86. dakika itibarıyla sözleşmeyi yırtar atardım.

ccd6167
Yok 72718272 maç

abartmayın o kadar. Komple sahaya girdi bjk taraftarı 5 maç aldıda .

zaferyıldız
25.04.2016, 10:09
usta bizi çok yanılttı
hami olayı belliydi
mavi ceketiyle istanbulda şirket yönetsin

Turgay Atalay
25.04.2016, 10:13
Yok 72718272 maç

O cezalar istanbul takımları için geçerli, bizim federasyon karşısındaki durumumuzu biliyorsunuz. Fırsatını kollayıp kollayıp okkalı okkalı çaktılar, yine çakacaklar. Görün bakın sahaya girmekten 5 maç, hakeme müdahaleden de +3 verecekler.

Punisher-61
25.04.2016, 10:13
Ligden cekilelim muhabetini biraksak artik... Sanki elimize bisey gececek..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ccd6167
25.04.2016, 10:16
O cezalar istanbul takımları için geçerli, bizim federasyon karşısındaki durumumuzu biliyorsunuz. Fırsatını kollayıp kollayıp okkalı okkalı çaktılar, yine çakacaklar. Görün bakın sahaya girmekten 5 maç, hakeme müdahaleden de +3 verecekler.

Öyle bişi olmaZ. Muharrem usta başkanın lobisi güçlü ankarada girmediği bilmediği delik yok.

usta bence mehmet atalayı bu kulube yönetici olarak sokmalıydı. Kulupte iş bitirecek stratejik adam yok maalesef.

başkan kredilerinin çoğunu hami gibi bir beyinsiz yüzünden harcadı. Bu kadar basit olmamalıydı.

Punisher-61
25.04.2016, 10:16
Yok 72718272 maç

Bjk taraftari hakem dövdü mü????

BJK bir sezonda 2. kez böyle agir cezayla karsi karsiya kaldi mi??

Lantis
25.04.2016, 10:19
Ağalar bence krizi fırsata çevirmeliyiz, şöyle ki Başkan çıkıp yanında yöneticilerle basın açıklaması yapacak, futbol kamuoyundan özür dileyecek, olaylara karışanların ömür boyu stada alınmayacağını açıklayacak, daha sonra şikebahçe ve diğer takımların benzer olaylarda aldıkları cezaları örnek gösterek TS ye verilecek cezanın orantısız olmaması gerektiğini söyleyecek.Ardından TFF ile görüşüp gelecek sezonki ilk yarı maçlarının İstanbulda oynanmasını isteyecek. Bu arada Akyazı konpleksinin eksiksiz bir şekilde ilk yarı sonuna kadar tamamlanmasını ve tamamının TS ye devrini takip edecek, sağlayacak.Gerekirse sponsorluk antlaşmalarını da yeni stad açılışına kadar erteleyecek. Biraz sakin olalım, bu da geçer...

Orkun 61
25.04.2016, 10:20
Vay arkadaş ya. Ne kadar çok seviyoruz böyle asmayı kesmeyi,onu istemiyorum,bunu yapamaz hede hödö bilmem ne. Tansiyonu düşürmek yerine sürekli gerginlik sürekli sert ve dik çıkışlar ! Ondan sonra vay sahaya seyirci neden girdi,vay kaleciye neden küfredildi. Arkadaşlarım abilerim sinirlendiğinde ağzı hafifte olsa bozulan kendimi de işin içine katarak söylüyorum küfür,üstelikte sana o anda karşılık verme imkanı olmayan bir insana küfür dünyadaki en haysiyetsiz hareketlerden biridir ! Dün yaşananların savunulacak hiçbir tarafı yok. Ama kalkıp da formayı yere atmamış,kendince kendine yapılana (bence gayet de efendice) haklı tepkisini göstermiş bu kulübün artık simgelerinden biri olmuş Onur'u da linç etmeye gerek yok ! Azcık empati,azıcık vicdan,azıcık sakin lütfen !

Koray
25.04.2016, 10:20
Ceza işinde lobi konuşur.

Hakeme fiziki temas olduğu için takımın adı da Trabzonspor olunca cezayı en üst limitte tutmaya çalışacaklar.

Çok sıkışırsak paralel yaptı deriz anasını satayım.

Ertan 51
25.04.2016, 10:22
8 maç verilir .

- En az 8-10 maç ceza.
- Akyazı sponsoru iptal.
- Forma sponsoru iptal.
- UEFA dan okkalı ceza.

Ne yaptınız öyle aman diyim :(
bi 5-6 maç ceza bekliyorum ama ne stad ne sponsor ne 8-10 maç zannetmiyorum,
o kadar da değildir :confused:

Skor 0-4 tescil edilir galiba değil mi,
0-3 olacak değil heralde,şikecilerin zararına olur hükmen mağlubiyet.

Ceyhan61
25.04.2016, 10:24
3 Temmuzdan sonra baktık ki hakkımız verilmedi 2011-2012 sezonuna hiç başlamamalıydık o sezon ligden çekilmeliydik şimdi aman nolur bizi düşürmeyin diye tffye yalvaracak hale getirtiliyoruz.

Ahmet Kuru
25.04.2016, 10:24
En az 10 maç ceza gelir.
abartmayın diyenlere de , Türkiye de hakem ne zaman dövüldü? Sahaya girme ile hakemi dövmenin arasındaki fark 2 katıdır. Belki de daha fazla.

Onur olayına gelince ,

Onur a kimin küfrettiği belli, kimin adamları olduğu da belli..

O taraftar grubunu bir daha stada sokmayacak yönetim. açık ve net.!

Cagdas Topal
25.04.2016, 10:25

Ben 8 den aşağı beklemiyorum :(

Koray
25.04.2016, 10:25

Normal şartlarda hükmen yenilgi 3-0 ama rakip 3'ten fazla attığı için 4-0 olarak tescil edilir kural böyle.

Ertan 51
25.04.2016, 10:29
Cagdas Topal
işin içine hakeme darp girince demek ki öyle :(
stadın yeni sezona yetişip yetişmeme tartışması da son bulmuş oluyor böylelikle,
acele etmeye gerek kalmadı yani :(
Koray ım teşekkürler bilgi için,sağolasın.

ccd6167
25.04.2016, 10:31

Adamlar komple girdi sahaya tüm taraftar girdi organize şekilde . Hem o zaman 4. Ve 5. Hakem yoktu. Hakeme vurmak 3 maç olsa 2 maçta sahaya girmekten olur.

olcay_61
25.04.2016, 10:36
normalde ceza almamamız gerekiyor çünkü kişilerin yaptığı kurumu bağlamaz!!
5 maç ceza alırız orda bi sorun yok ama madem pasolig vs var o kale arkalarındaki malum gruplar temizlenmeli yeni statta tek koltuk dahi verilmemeli, başkandan takımı temizlerken böyle bir taraftar temizliği de bekliyoruz

nakzo
25.04.2016, 10:36
Stad yetişmeyecekse gelecek sene maçlarımızı İstanbul da oynayalım bunu dillendirilmeliyiz çok çok iyi bir sinerji yakalanabilir.

nakzo
25.04.2016, 10:39

Gencecik bir insan bjk stadında bıçaklanıp öldürüldü var mı ötesi.Bursaspor bjk yi stada dahi sokmadı dünyada kaç örneği var???????????????

Manu61
25.04.2016, 10:40
Adamlar komple girdi sahaya tüm taraftar girdi organize şekilde . Hem o zaman 4. Ve 5. Hakem yoktu. Hakeme vurmak 3 maç olsa 2 maçta sahaya girmekten olur.

4. ve 5. hakem nasıl yoktu?

katre-i.matem
25.04.2016, 10:41
Olabilecek maksimum saha kapama cezasını talep ediyorum şahsım adına. Keşke bir güzellik yapsa federasyon 17 maç tarafsız sahada oynama cezası verse.

CEMEFKER
25.04.2016, 10:42
tv 'de "bu delikanlılık mı" , " arkadan vurmak, yerde yatana vurmak nasıl bir iş" tarzı sözüm ona nasihat vermeye, ayar vermeye çalışanlar vardı dün akşam.

Bunları söyleyen şunları da söyleseydi tamam diyecektim " şike yapıldığı telefon kayıtları, kamera görüntüleri ile sabit bir davada ceza kesilmezse, eyyamın kralı siyaset ile birlikte tff üzerinden yapılırsa, hukuk linç edilirse, adalet adil dağıtılmazsa anarşi doğar".

cakalkerem
25.04.2016, 10:44
O zaman Volkan gözyaşları içinde sahayı terk ederken Onur'u koruyan arkadaşlar neredeydi acaba?

ccd6167
25.04.2016, 10:45
4. ve 5. hakem nasıl yoktu?

Geçen sene başlamadı mı çizgi hakemleri uygulaması. Yada ondan önce miydi. Hatırlayamadım. Bjk sahaya daldığında dedim 5. Hakem uygulaması yoktu.

gurur6134
25.04.2016, 10:46
gemı batarken once fareler kaçar kaptanlar değil!!!

Manu61
25.04.2016, 10:46
Geçen sene başlamadı mı çizgi hakemleri uygulaması. Yada ondan önce miydi. Hatırlayamadım. Bjk sahaya daldığında dedim 5. Hakem uygulaması yoktu.

Vardı dostum yanlış hatırlıyorsun. O sene başlamıştı galiba uygulanmaya.

nakzo
25.04.2016, 10:47
Bu ülkede koskoca CHP başkanı gözünün üstüne meclisin içinde yumruğu yedi vay anasını ne Trabzonspor muş be bizim dışarıdakilere ihtiyacımız yok ki içimizdellkkkkiler bize yeter.2011 den beri şikede şike şikede şike şikede şike diyen siz, alamayacağını bile bile sırf kupa alacak diye çobanı seçip başımıza getiren siz son seneye kadar toz kondurmayan siz,bizi hayatta şampiyon yapmazlar diyen siz,Trabzon şehri tepkisiz sehir bitmiş diyen siz,Takım zerre umrunuzda olmaz ,her mağlubiyeti hakeme bağlayan siz ondan sonra çakalın biri çıkıp birşey yapıyor oooo bizi küme düşünsünler ooooo 10 maç ceza versinler,ooooo kulübü kapatalım...Hastamısızız nesiniz düşün şu takımın yakasından yeter artık.

katre-i.matem
25.04.2016, 10:48
Muharrem Usta polyannacılığı bırakır umarım artık. Kulübün, takımın, taraftarın nasıl bir pisliğe gömüldüğünü ve temizlemek için de değil sene sonunu sabahı beklemenin bile zarar olduğunu anlamıştır umarım.

Punisher-61
25.04.2016, 10:50
Bence 3-4 sezon febe maclari taraftarsiz oynansin..
Bizdeki beceriksiz ve sahtekar topcularla avantaj bile sayilir

serdaracıl
25.04.2016, 10:53
Herşeyden önce bizim sakin olmamız lazım. Zaman asma kesme zamanı değil armaya sahip çıkma zamanı

Tzameti
25.04.2016, 10:54
Bu şehrin yamyam taraftarından -istisnalar hariç- ne başarı gelir ne de huzur. Stadyum da yapıldı şimdi, artık kulübü taşımak bir hayal.

En iyisi biz şöyle yapalım. 1461'i farklı bir şirkete bağlayıp istanbula taşıyalım. Trabzon Spor ile tüm ilişiği kesilsin. Yapılacak ufak bir yatırım ile tekrardan kafaya oynayacağına eminim. En kötü 4-5 seneye süper lige çıkar veya çıkabilecek duruma gelir.

nakzo
25.04.2016, 10:55
Tekrar tekrar söylüyorum 3 bilemedin 4 adam hariç diğer adamlarla yollar derhal ayrılmalıdır.Bu adamların Trabzonspor kasasından yedikleri her kuruş haramdır.İrtibatımız kalmadı,karizmamız kalmadı sahada Trabzonspor kalmadı gücün yoksa bizi bu soytarılardan kurtaramayacakcan sende gölge etme usta çünkü artık bu takımın kandırlmaya dahi ne gücü ne takati var.

temel_yilmaz
25.04.2016, 10:58
Dün geceki bireysel eylemi tasvip ediyorum benim açımdan tek eksik bazı futbolcuların dayak olayından nasibini almamasıdır,genç arkadaşımızın sahaya atlayışı son derece fantastik.

Ben bireysel olarak şiddeti çözüm olarak gören insanlara bu memlekette saygı duyuyorum,hedef tartışılabilir ama ben vuruyormuşumcasına keyiflendim.

Bireysel şiddet Finlandiya'da tartışılabilir ama bizde asla,bu hakem denilen şahıslar bilinçli bir şekilde sahaya senin hakkını yemek için çıkıyor.

6 metre sahaya uçan adam haksız olamaz.

serdaracıl
25.04.2016, 10:58
Olayları çok büyütüyoruz, çok dramatize ediyoruz. Şu öldük bittik rezil olduk psikolojisinden hemen kurtulalım. Bu ülkede şike yapan, kodese giren adamlar rezil olmadı. Statlarta taraftar öldürüldü. Bizimki bunların yanında hiç

Famusta
25.04.2016, 10:59
Hep oyuna geliyoruz. Trabzondaki tüm STK 'lar toplanmalı. Yeni, aklı ön plana çıkaran bir taraftar profili oluşturmalı. Böyle hareketlerin nelere mal olduğunu, kime zarar, kime fayda getirdiğini mahalle, mahalle , köy köy anlatılmalı. Trabzondaki tüm teşkilatlar Ayaklansın.. bölgedeki bu olumsuz enerjiyi nasıl faydalı hale getiririz diye hatekeye geçsin. Bu olaylar futboldan çıktı artık....

olcay_61
25.04.2016, 11:00
başakşehir maçına meydandan yürüyerek gittim, trabzon lisesinin karşısında toplanıyor ya malum gruplar önlerinden geçtim kadın çoluk çocuk geçiyor küfürler havada uçuşuyor koro halinde fenere ona buna.
stada giriyorsun maç boyu saçma sapan hareketler, birara "sex on the beach" diye tezahürat yapıyorlardı, çok normal yani bunların yaptıkları

angraf
25.04.2016, 11:01
dün geceki olay trabzonspor trübünlerinin ne kadar kalitesiz adamlardan oluştuğunu göstermektedir. O sahaya atlamak o hakeme vurmak trabzonspor 4-0 maçı kaybetmesini değiştirmeyecek aksine itibar kaybı kapatma cezası para cezası almamıza sebep olacak. Oraya atlayan taraftarın maç bileti dışında 1 sene de trabzonspora ne kadar mali destek oldugu düşünülür forması bile yoktu üstünde ? Bu tip gereksiz adamların Trabzonsporun adını kirletmesi beni çok üzüyor.

Takım kötü teknik heyet yetersiz. Bu takımın %80inin değişmesi gerekiyor.

Necmettin ALTUNTAŞ
25.04.2016, 11:01
Bak bu doğru işte.Yılgınlık yok.Karamsarlık yok.Ama önümüzdeki yıl çok zor olacak.Bu açık.

Sibel
25.04.2016, 11:02
10 maç ne yahu?
Ne oldu adam mı öldürdüler? Ne yaşandı bu statta ben görmedim. Ufak bir çocuk sahaya atladı hakeme tekme attı.
Bu mu 10 maç? Peki.

angraf
25.04.2016, 11:03
8 maç ceza alırız bu ceza 6 ya düşer gibi geliyor bana.

şenol.08.borçkalı
25.04.2016, 11:05
YAZIN BİR KENARA..

GERÇEKLER ACIDIR AMA BİRİNİN BUNU SÖYLEMESİ LAZIM.

2011 şike gaspı sona ermedikce;

1-Trabzonspor 50 yıl geçse şampiyon olamaz..
2-Trabzonspor fenevi yenemez.( hatta gol dahi zor atar )
3-Trabzonspor her zaman kümede kalmaya oynar.
4-Trabzonspor'u hakemler tarafından ezilmeye devam edilir.
5-Trabzonspor her zaman boş stada oynar.
6-Trabzonspor taraftar kaybetmeye devam eder (özellikle yeni nesil )
7-Trabzonspor her zaman siyasetin malzemesi olur.
8-Trabzonspor yok olur.

BUNLAR OLMAZ DİYENLER HALA VARMI COK MERAK EDİYORUM.

ACİLEN OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDİLMELİ.

2011 hakkını almamız için gerekirse LİGDEN ÇEKİLMEYİ GÖRÜŞMELİYİZ.

YOKSA BETER OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.biline...

angraf
25.04.2016, 11:07
YAZIN BİR KENARA..

8-Trabzonspor yok olur.

diyelim ki çekildin ligden 400 milyon tl borcu nasıl ödeyeceksin ?

Sibel
25.04.2016, 11:08
Yönetimin aldığı bomba elinde patladı. İşleri çok zor. Büyük bir desteğe ve adıma ihtiyaçları var.
Taraftar da o adımla beraber yönetimin arkası da durmazsa Trabzonspor çöker. Kimse de kurtaramaz.
Ama o adım nedir. Onu bilmiyorum.

asilhamsi
25.04.2016, 11:09
Ağalar bence krizi fırsata çevirmeliyiz, şöyle ki Başkan çıkıp yanında yöneticilerle basın açıklaması yapacak, futbol kamuoyundan özür dileyecek, olaylara karışanların ömür boyu stada alınmayacağını açıklayacak, daha sonra şikebahçe ve diğer takımların benzer olaylarda aldıkları cezaları örnek gösterek TS ye verilecek cezanın orantısız olmaması gerektiğini söyleyecek.Ardından TFF ile görüşüp gelecek sezonki ilk yarı maçlarının İstanbulda oynanmasını isteyecek. Bu arada Akyazı konpleksinin eksiksiz bir şekilde ilk yarı sonuna kadar tamamlanmasını ve tamamının TS ye devrini takip edecek, sağlayacak.Gerekirse sponsorluk antlaşmalarını da yeni stad açılışına kadar erteleyecek. Biraz sakin olalım, bu da geçer...

Hüseyin bunu begenmekle kalmadı altına imza attı.

asilhamsi
25.04.2016, 11:11
- En az 8-10 maç ceza.
- Akyazı sponsoru iptal.
- Forma sponsoru iptal.
- UEFA dan okkalı ceza.

yok ya bence komple kapıya kilit vururlar.Ne abarttınız arkadas.

cem1990
25.04.2016, 11:13
TG kapatalim herşey düzelir

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

theo
25.04.2016, 11:14
herşey Trabzonspor'u İstanbula taşıma oyununun bir parçası bence.

Harun-61
25.04.2016, 11:14
Internet sitelerinde Trabzonspor'u degil, tüm sehri hedef aliyorlar.

Para versek kendimizi daha rezil edemezdik.

Harun-61
25.04.2016, 11:15
Bence 3-4 sezon febe maclari taraftarsiz oynansin..
Bizdeki beceriksiz ve sahtekar topcularla avantaj bile sayilir

fenev maci Istanbulda oynansin, yoksa Allah muhafaza en sonunda birisi ölecek.

angraf
25.04.2016, 11:17
fenev maci Istanbulda oynansin, yoksa Allah muhafaza en sonunda birisi ölecek.

ya o atlayan cocukta bıcak yada kesici bir alet olsaydı ? çok doğru bir noktaya parmak bastınız. iş cok ciddi.

Berkan
25.04.2016, 11:17
Yapılacak belli aslında bilet fiyatlarını mınumum 100 tl olacak böyleyece küfür eden sahaya atlayacak potansıyeldekı adamlardan kurtulucaz, kurunun yanında yaşta yanıcak ama yapıcak bişey yok. 10 tl 10 tane molozun gelmesındense bı tane takımı düşünen renkdaş gitse yeter

Mert Acar
25.04.2016, 11:18
Trabzonsporun kurtuluşu Akyazı idi ama bence o da dün itibariyle bitti..Artık Ankaragücü,Göztepe olma yolunda ilerleriz.Gerçekler acıdır.Onuru bile küstürenlere müstehak..O tepkiyi hakem dövmekle değil,4 yıl önce verecektin eey Trabzon.%70 oy ile mitinglerde değil.Şike konusu da dahil birçok konuda şehir sınıfta kalmıştır.Ve takımı kaldıramamaktadir.

asilhamsi
25.04.2016, 11:18

yahu afkursunlar bosver.Besiktas tribununun komple sahaya girmesi daha cok yeni.Sikebahse taraftarı polis arabası,benzin istasyonu ne varsa yaktı.

Bu bizans medyasının laflarını bu kadar dikkate almayın.

asilhamsi
25.04.2016, 11:19
Yapılacak belli aslında bilet fiyatlarını mınumum 100 tl olacak böyleyece küfür eden sahaya atlayacak potansıyeldekı adamlardan kurtulucaz, kurunun yanında yaşta yanıcak ama yapıcak bişey yok. 10 tl 10 tane molozun gelmesındense bı tane takımı düşünen renkdaş gitse yeter

Bu yazdıgın en basit ifade ile edepsizce.

Parası olan adam duzgun adam,olmayan adam işe yaramaz adam diyorsun.

Berkan
25.04.2016, 11:22
Bu yazdıgın en basit ifade ile edepsizce.

Parası olan adam duzgun adam,olmayan adam işe yaramaz adam diyorsun.

Öyle anladıysanız affola abi. Benim kast etmek ıstedıgım TG grubunun büyük çoğunluğu, bu adamlar süresiz stadlara giremezse bu iş çözülür. Iptal olan butun Ts-fb maçlarına sebep olan tgdır

nakzo
YAZIN BİR KENARA..

8-Trabzonspor yok olur.

Bak deminki söylediklerim bu işte hemserim 6 sene geçti 6 ..O zaman doğan çocuk seneye ilkokul 1 başlayacak ne kupası o sene aldın aldın alamadın geçmiş olsun .Mahkeme yeniden görülmüş polisler kumpas diye içeri atılmış ,aziz aklanmış ne kupası kim verecek sana kupayı? Senin kupanı aleni çalana % 60 oy verdin bitti o iş her sıkıştığınızda kupa,dangalak yeteneksiz adamları takıma doldur kupa,2 top yapamıyorsun ya orta sahayı geçemedin dün kupayla ne alakası var bunun g.birliği,Rize,Osmanlı,mersin gibi ne idüğü belirsiz takımlardan 3'er tane yiyorsun ve bunu içselleştirmişsin artık.Şenolunuz bile oynaya zıplayan hayatının aşkı şikeci bjk ye gitti uçuyor mutluluktan şike UMRUNDA mı? Bu şike Olayı ne zaman bırakılır Trabzonspor tekrardan zirveye oynar artık gülünç halde bile değiliz.

A. Aydın
Zaten 10 lira da vermiyorlar bilete.
Haciosmanoglunun tg ye verdigi kombinelerle giriyolar.
Ellerinde kalan kombineleride karaborsada satiyorlar.

Sibel
25.04.2016, 11:24

Niye rezil olmuşum?
Şike mi yaptım? Çaldım mı? Adam mı öldürdüm?
Sahaya girip polis mi dövdüm binlerce kişi? Belediye otobüsü ve petrol ofisi mi yaktım? Polis otosu mu devirdim?
Ergenlik çağında bir çocuk sahaya girip hakemi dövmüş. Ordaki güvenlik görevlileri ne yapıyordu? Daha polis kalmadı ülkede tutamadilar mı el kadar çocuğu? File sökülürken oyunu devam ettiren Bülent Bey hiç mi düşünmemiş?
Ne rezil olacağım. Onların pislikleri içinde rezil olacak hiçbir durumumuz yok.
Her seyimizi çaldılar. Biz kimseye bir şey yapmadık. Kimse boş yere havlamasin ekranlarda.

asilhamsi
Öyle anladıysanız affola abi. Benim kast etmek ıstedıgım TG grubunun büyük çoğunluğu, bu adamlar süresiz stadlara giremezse bu iş çözülür. Iptal olan butun Ts-fb maçlarına sebep olan tgdır

o zaman olay cıkarma potansiyeli olan adamları saptayıp almazsın tribune.Pasolig zaten bunun icin kullanılıyor.

Yoksa ben yok canıyla 10 tl bulup maca giden,aslanlar gibi takımını destekleyen cok adam tanıyorum.

Erdal UZUNYILMAZ
Olay çıkartan taraftar grubunun bir daha stada alınmaması lazım.Her olay çıkartanı almayacaksın arkadaş stada.Temizlenmeliyiz artık...O ruhsuz futbolcu grubundan da temizlenmeliyiz.Bu ne böyle ya dünyanın parasını kazanıyorsunuz ayıp arkadaş ya hiç mi onurunuz gururunuz şerefiniz yok sizin. Sezon başından beri bir futbol izletmediler doya doya.Gidin o zaman halı saha da oynayın.O kadar kötülerki aralarında oynasam sırıtmam yani ayıp be kardeşim.Biz hakeme ona buna suç bulacağımıza önce sorunu içimizde aramalıyız.Senin futbolcun top mu oynuyor da hakeme suç buluyorsun.Sezon başından beri yattınız bari bu maçta oynasaydınız da bu olaylar çıkmasaydı.

Soner Albayrak
25.04.2016, 11:25
Üzüntüden, sıkıntıdan uyuyamadım gece. Bitkin, gözlerim şiş halde işe geldim. Senin de Allah belanı versin Trabzonspor.

şenol.08.borçkalı
25.04.2016, 11:25
diyelim ki çekildin ligden 400 milyon tl borcu nasıl ödeyeceksin ?

Bu borcun böyle olmasının sebebide bu işte..

bunu söylemek istemezdim ama bu sefer doğru ..

ne 400 milyon borcu hemserim ..TRABZONSPOR BİTİYOR ...

nakzo
25.04.2016, 11:26
Valla bana kimse gık diyemiyor yapıştırıyorum lafları tak tak tak İstanbul yakalarına takımını asla ezdirmem.

şenol.08.borçkalı
25.04.2016, 11:29
Bak deminki söylediklerim bu işte hemserim 6 sene geçti 6 ..O zaman doğan çocuk seneye ilkokul 1 başlayacak ne kupası o sene aldın aldın alamadın geçmiş olsun .Mahkeme yeniden görülmüş polisler kumpas diye içeri atılmış ,aziz aklanmış ne kupası kim verecek sana kupayı? Senin kupanı aleni çalana % 60 oy verdin bitti o iş her sıkıştığınızda kupa,dangalak yeteneksiz adamları takıma doldur kupa,2 top yapamıyorsun ya orta sahayı geçemedin dün kupayla ne alakası var bunun g.birliği,Rize,Osmanlı,mersin gibi ne idüğü belirsiz takımlardan 3'er tane yiyorsun ve bunu içselleştirmişsin artık.Şenolunuz bile oynaya zıplayan hayatının aşkı şikeci bjk ye gitti uçuyor mutluluktan şike UMRUNDA mı? Bu şike Olayı ne zaman bırakılır Trabzonspor tekrardan zirveye oynar artık gülünç halde bile değiliz.

Ozaman sormazlarmı adama şikececilerin elini öpen takımın neden taraftarısın diye ??

Kendi adıma konusuyorum.Hele su Cas işi bitsin bak bakalım bende Trabzonsporluluk kalıyormu..

Biz bu takımla gönül evliğiği yapacağız sonra bizi şikeye göz yumarak aldatacak, alemin maskarası olacağız sonrada hiçbirsey olmamıs gibi bu ligde oynamaya devam edip bu takımı tutacağız öylemi??

Trabzonspor bırak taraftar kazanmayı , kendi taraftarlarını kendine düşman ediyor haberi yok..

Berkan
25.04.2016, 11:32
Allah Ustaya ve bize sabır versin. Her geçen sene daha kötüye gidiyoruz

Manu61
25.04.2016, 11:32
Passolig'in ne kadar gereksiz olduğunu tekrar tekrar görmüş olduk. Olay çıkartan adamlara 4-5 yıl ceza vermedikten sonra passolig hikaye kalıyor. Bu işi gerçekten adam gibi yapmış olsalardı o tribünler temizlenirdi. Birilerinin yolunu bulmasından başka bir halta yaramadı bu passolig denen şey.

Sercan Keleş
25.04.2016, 11:33
Hakeme vuran kişinin 17 yaşında olduğunu kim nereden çıkarttı ? Gerçeklik payı var mı arkadaşlar. Eğer öyleyse olayın boyutu değişir. Bambaşka bir hal alır. Ve maksimum bize 3 - 4 maç ceza verebilirler.

nakzo
25.04.2016, 11:33
Allah büyük bu sene fB bir şampiyon olsa ahhh çok zor ama birleşip Trabzonspora afkuran salyalı İstanbul köpeklerini göreceğim o zaman kargasporun kursağında bir kalsa bu şampiyonluk bakalım nasıl zaptedcek fikretcik bjk lı hümanist taraftarlarını Allah büyüktür.

Soner Albayrak
25.04.2016, 11:34
İşyerinde ara ara gözlerim doluyor, bu kadar olmamalıydı ya nasıl etkisinden kurtulacağız bunun..

serdaracıl
25.04.2016, 11:36
Başarılı olmanın yolu düştüğünde kalkmasını bilmekten geçer. Bugün dimdik ayakta durma zamanı

Sibel
25.04.2016, 11:37
Hakeme vuran kişinin 17 yaşında olduğunu kim nereden çıkarttı ? Gerçeklik payı var mı arkadaşlar. Eğer öyleyse olayın boyutu değişir. Bambaşka bir hal alır. Ve maksimum bize 3 - 4 maç ceza verebilirler.

Haberler o yönde. Zaten tipinden ufak olduğu anlaşılıyor.

tristram
25.04.2016, 11:39
sahaya inen kansiz tek hareketiyle serefsiz hakem camiasinin imdadina yetisti.butun sezon butun maclari katleden kopekler simdi magdur oldu.bir hareketi yaparken artisini eksisini iyi dusunmek gerekiyor.yanlis anlasilmasin hakemlere uygulanacak siddete karsi degilim ama bunun yeri avni aker olmamali..cok zoruna gittiyse disarida bir yerde agiz burun dal ama o sahada az biraz takimini seviyorsan serefsizlik yapma.bir mac yuzunden kac senedir cezalar aliyoruz ve isin daha da trajik tarafi sikebahcenin en kolay kazandigi maclar bizim maclar oluyor..birak galibiyeti kac yildir heriflere golumuz yok..bu kaos bu adamlara cok yariyor.onlar bir sekilde kenetleniyor biz ise trabzonspor'a maddi manevi zarar vermekten baska birsey yapmiyoruz.eyyy sahaya giren kansiz cahil it soyu, bes para etmez adamlara bizi sakiz ettigin icin allah senin belani versin...bilmem ne ettigimin cocugu seni..

Sercan Keleş
25.04.2016, 11:40
İşyerinde ara ara gözlerim doluyor, bu kadar olmamalıydı ya nasıl etkisinden kurtulacağız bunun..

Öldürmeyen darbelerin güçlendirdiğine inanıyorsan sorun yok. Kendini bir şey zanneden futbolcu kitlesinden kurtulmak şimdi daha kolay bence. Olumlu düşün.

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 11:42
Kusura bakmayın ama sırf stad dolsun diye bilet fiyatlarını 5-10 TL yaparsan böyle olur.
Böyle adamlar dolduracaksa stadı dolmasın bomboş kalsın.
Derbi maçın biletini 10 TL yaparsan böyle 17 yaşındaki ergenler de girer holiganlar da girer.
Ben olsam 2011'den bu yana oynanan fb maçlarındaki olayları ayrıntılı bir şekilde izleyip tek tek olay çıkaranları tespit ederim ve bir daha stada almam. Hele o malum grubu kesinlikle stada yaklaştırmam bile.
Ve Akyazı stadıyla birlikte en ucuz bilet 40-50 TL olsun bundan sonra. Herkes girmesin şu stada ya.
Kafayı yiyecem 3 tane ergen yüzünden önümüzdeki seneden olduk. Akyazı'da en az 5 maç seyircisiz. Bir sürü gelirden olduk. Loca geliri, tribün geliri vs.

Yönetimin tribün konusunda çok radikal kararlar uygulaması lazım. O grup bir daha stada girerse ben daha maça falan gitmem.

Berkan
25.04.2016, 11:42
Sahaya atlayana vereceksin 1 milyon tl para cezası hayatı boyunca ödesin, atlamayı düşünenlerede ders olmuş olur.

Sibel
25.04.2016, 11:43
Ben ağzıma lokma atmadım. Öylece duruyorum.
Biz neleri atlattık bu ne ki?
Bu karakter yoksunları takımı terk edecek.
Taraftar kitlesi de akıllı olacak. Yönetim de gerekeni yapıp arkasına taraftarı alırsa birçok şey hallolur. Ama çok zor çok. Fena bir bataktayız.

Ozan Yılmaz
Yaşını bilmiyorum fakat bir lise öğrencisi.

Mehmet Cihan Kocaman

Neden o kadar az versinler ki 17 yaşında diye?
Bi nedeni varsa bile sahaya atılan koltukları, küfürkeri falan ekleyip 7-8 maç verirler.

Sercan Keleş
25.04.2016, 11:45
Haberler o yönde. Zaten tipinden ufak olduğu anlaşılıyor.

Eğer ki kişi 17 yaşındaysa ve sahaya giren taşkınlık çıkartan sadece oysa bunun cezasının Trabzonspor'a kesilmesi kadar saçma bir durum olamaz. Bir çocuk sahaya giriyor ve hakeme yumruk atıyor sahada bir sürü Fenerbahçeli futbolcu var hiç kimseye yönelme bile yok. Cana kasıt yok. Bazı arkadaşlar yaralama diyor ama sadece Darp var. Bir alet kullanmamış ve daha çocuk doğruysa.

En en en fazla 4 hadi bilemedin 5 maç ceza alınmalı. Sahayı yakanlar polisleri taşlayanlar vardı. Fenerbahçe Galatasaray maçında Lugano'ya atılan koltuğu dünkü gibi hatırlıyorum az daha kafasını uçuruyordu. O maçta bile 4 maç ceza verilmişti. Engin Baytar Cüneyt çakırı yaka paça aşağı indirdi ? Sahası kapandı mı Galatasaray'ın.

Ozan Yılmaz
25.04.2016, 11:45
Üzüntüden, sıkıntıdan uyuyamadım gece. Bitkin, gözlerim şiş halde işe geldim. Senin de Allah belanı versin Trabzonspor.
yeterince bela geldi zaten Trabzon ve Trabzonspor'un başına, yeterli değil mi bu kadarı da?

Sercan Keleş
25.04.2016, 11:49
Neden o kadar az versinler ki 17 yaşında diye?
Bi nedeni varsa bile sahaya atılan koltukları, küfürkeri falan ekleyip 7-8 maç verirler.

Çünkü bilinçli bir durum yok. Ben olayın tam boyutunu bilmiyorum dedim ya başka olaylar varsa sahaya dalan başka taraftar varsa olay değişir fakat bir kişi sahaya daldı hakeme yumruk attı diye saha 10 maç kapanmaz arkadaşlar.

Bu ülkede sahaya girip futbolcuya teknik direktöre uçan tekme atıldı. Bunların cezası maksimum 4 - 5 maçtır en fazla. Algı operasyonuyla artırmazlarsa cezayı.

A. Aydın
25.04.2016, 11:50
Eğer ki kişi 17 yaşındaysa ve sahaya giren taşkınlık çıkartan sadece oysa bunun cezasının Trabzonspor'a kesilmesi kadar saçma bir durum olamaz. Bir çocuk sahaya giriyor ve hakeme yumruk atıyor sahada bir sürü Fenerbahçeli futbolcu var hiç kimseye yönelme bile yok. Cana kasıt yok. Bazı arkadaşlar yaralama diyor ama sadece Darp var. Bir alet kullanmamış ve daha çocuk doğruysa.

En en en fazla 4 hadi bilemedin 5 maç ceza alınmalı. Sahayı yakanlar polisleri taşlayanlar vardı. Fenerbahçe Galatasaray maçında Lugano'ya atılan koltuğu dünkü gibi hatırlıyorum az daha kafasını uçuruyordu. O maçta bile 4 maç ceza verilmişti. Engin Baytar Cüneyt çakırı yaka paça aşağı indirdi ? Sahası kapandı mı Galatasaray'ın.
Ben verilecek olan cezayi soyluyeyim.
En fazla 5 mac. Fazlasina ihtimal vermiyorum.

Soner Albayrak
25.04.2016, 11:51
Ben ağzıma lokma atmadım. Öylece duruyorum.
Biz neleri atlattık bu ne ki?
Bu karakter yoksunları takımı terk edecek.
Taraftar kitlesi de akıllı olacak. Yönetim de gerekeni yapıp arkasına taraftarı alırsa birçok şey hallolur. Ama çok zor çok. Fena bir bataktayız.

Ya baştan aşağı tamamen yenileneceğiz ya da Trabzonspor diye bir oluşum yok edilmelii, başka çare yok..

Ertan 51
25.04.2016, 11:52
Niye rezil olmuşum?
Şike mi yaptım? Çaldım mı? Adam mı öldürdüm?
Sahaya girip polis mi dövdüm binlerce kişi? Belediye otobüsü ve petrol ofisi mi yaktım? Polis otosu mu devirdim?
Ergenlik çağında bir çocuk sahaya girip hakemi dövmüş. Ordaki güvenlik görevlileri ne yapıyordu? Daha polis kalmadı ülkede tutamadilar mı el kadar çocuğu? File sökülürken oyunu devam ettiren Bülent Bey hiç mi düşünmemiş?
Ne rezil olacağım. Onların pislikleri içinde rezil olacak hiçbir durumumuz yok.
Her seyimizi çaldılar. Biz kimseye bir şey yapmadık. Kimse boş yere havlamasin ekranlarda.
Aynen öyle :alkış:
Allah razı olsun,iyi ki varsınız.

cakalkerem
25.04.2016, 11:53
durumlar iyi değil...

Sibel
25.04.2016, 11:53

Bizim taraftarın abartmasi bunlar.
Senin taraftarın böyle yaparsa ötekiler hayli hayli yapar. Olan biten şu. O tarafta önce direği indirip fileyi söktüler. Ve sahaya birkaç koltuk atıldı. Bülent Yıldırım buna rağmen düdük çalıp oyunu devam ettirdi es geçilmesin. O sırada bu çocuk diğer taraftan atladı ve hakeme tekme attı bir de yumruk. Sonra zaptedildi zaten. Bu.

Oruç
25.04.2016, 11:57
Yerel taraftar ile(büyük çoğunluğu) biz geri kalanların büyük kısmı Trabzonspor konusunda farklı düşünüyor. Bizi bir arada tutan tek bağ konumundaki Trabzonspor bizi ayırır hale geldi. Bunda herkesin kabahati var. Ben Trabzon'u hayatımda görmedim. Ancak yıllardır gördüğüm bir nokta var ki yereldeki taraftar bazı şeylerin ya farkında değil ya da kendilerini kullandırıyorlar. Bu takım için ağlayan, üzülen, hayatını kaybeden, takıma gönülden bağlı olup hiç bir çıkar gözetmeyenleri bir kenara bırakıp şiddeti ve kini ön plana çıkaran, bu külüpten nemalanan, birilerinin adamı olanlarını kulüpten kurtarmak lazım. Yoksa güzelim takım için daha çok kötü şeyler bizi bekliyor.

Bu noktaya gelişimizin en büyük sebebi de şike. 2011'den sonra olanlara bakan herkes görecektir ki hakkımızı bize vermeyecekler. Vermedikleri gibi yukarıda değindim kişileri kullanarak Trabzonspor'u antipatik, nefret edilesi bir konuma getirdiler. Bu kafayla devam edilirse getirmeye de devam edecekler.

gurur6134
25.04.2016, 11:58
adalet saglanmadıkca her şikebahce macı boyle olaylı gecer ne yaparsanız yapın onu alınmaz..neden 2010dan once şikebahce maclarında bu denlı olaylar yasanmıyordu herkes bı sorsun kendıne 96da sampıyon oldular o senede şike yapılmasına ragmen ıspatı yoktu alkıslayarak gonderdıler sehırden 2011de olanlar ve sonrasında yasananlar resmen trabzonspor camıasını sehrını yok saymak masa basında guclu olana tercıh etmektır sehrın ıcıne sındıremedıgı budur..sehrın hıcmı sucu yoktur dersenız hırsız savunucularına gereken destegı verıp tepkı gostermemesı en buyuk sucudur sehrın..ısın ozetı passolıgde cıkarsan stadıda kapatsan adalet saglanmadıkca ve adalet mucadelesıne devam edılıyor dıye her sene takımın ustune oynamaya devam ettıkce bu ısın onune gecılmez gecılemez bu dunyanın yuzde 90nında boyledır boylede olcaktır burası ne fınlandıya ne danımarka bırakın polıyanacalık oynamayı mesaj vermeyı bosuna 5 senedır verdınızde ne oldu..

Sercan Keleş
25.04.2016, 11:59
Bizim taraftarın abartmasi bunlar.
Senin taraftarın böyle yaparsa ötekiler hayli hayli yapar. Olan biten şu. O tarafta önce direği indirip fileyi söktüler. Ve sahaya birkaç koltuk atıldı. Bülent Yıldırım buna rağmen düdük çalıp oyunu devam ettirdi es geçilmesin. O sırada bu çocuk diğer taraftan atladı ve hakeme tekme attı bir de yumruk. Sonra zaptedildi zaten. Bu.

Ve bu olay yüzünden Trabzonspor bitti. Terörist ilan edildi. Bazıları felaket tellallığı yaptı.

Dünden beri söylüyorum benim görmediğim ne oldu diye.

Olaya dram yüklemeyin. Sakin bir şekilde düşünün. Bir kişi sahaya atlıyor hakeme bir yumruk atıyor. Bunun neresinde bittik yok olduk durumları ?

Kaleci Onur böyle bir olay yaşanmış üstüne bunları yaparak daha fazla moralimizi bozdu. Takıma sahip çıkması gereken yerde.

Bizde bir birikim var. Bunun yüzünden olaylar abartılıyor dün olan şey bir holiganlık. Bunun cezasıda 4 - 5 maç ve para cezasıdır.

Kulübü bitirmek bu kadar kolaysa o zaman gidin Ali samiyen'e atlayın sahaya atın hakeme yumruk. Galatasaray bitsin. Bu kadar basit mi ?

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2016, 12:00
Hakemlerin çoğundan nefret etsem de şiddet gerçekten çok kötü bişey ve çözüm değil.
Hakemi o halde tekmelenirken görünce içim sızlıyor. Bir an için kendinizi o hakemin eşi veya çocuğunun yerine koyun.
Eşinin görev aldığı maçı izlerken bi anda yerde o şekilde tekmelenmesini gören kadın neler hissetmiştir bi düşünün.
Gerçekten yazık. Ne oldu? Olan yine bize oldu?
Afedersiniz 17 yaşındaki bi şerefsiz yüzünden yine terörist ilan edildik. Sezon boyu bizi doğrayan hakemler şimdi haklı konumuna geçtiler ve haftaya protesto yapacaklar.

esra61
25.04.2016, 12:02
Yapılanların kabul edilir yanı evet yok ama olayın sosyolojik boyutuna bakarsak ,bu insanları bu hale getiren kim?
Neden her maç hakemlerin adaletsiz yönetimine tepki gosteriliyor?
Kimsede demiyorki hakemleriniz hatası var insanları tahrik ettiler.Vay efendim terörist Trabzon,Vay efendim o formada Türk bayrağı ve niye yakılmış!
Ya siz kimsiniz?
Sizin kimlerin medyası oldugunuzu hepimiz biliyoruz.Darp eden Çocuk evet ceza almalı.
Ama onu o hale getiren kişilerde en ağır cezaları almalı ki adalet yerini bulsun.
Ki değinmeden gecemiycem o son olaylar olmasaydı ,gayet centilmence bir maç izliyorduk kaldiki fenev futbolcularını -yanlışın varsa duzeltin-ilk defa bu sahada alkislanirken görüyorum. Kimse bunları dile getiriyor!

Velhasıl kelam evinize hırsız girmiş ,size sizin evinizde tahrik ediyor sizde bir tokat atıyorsunuz.
Bu durumda tokati atan mi tek suçlu?
Yazık ya ruhsuz bir takım ve ağzı açık Trabzona laf etmek icin bekleyen birsuru insan.
Açık ve net boyle konuşanlar ,Samimiyetsizsiniz.

Oruç
25.04.2016, 12:02
Ve atladığımız bir nokta da kendimizi İstanbul takımlarıyla mukayese etmek. Şunu anlamak lazım. Para, medya, güç hepsi onlarda. Onlar stadı da yıksa iki güne üstünü kapatırlar. Ama sen bir şey yapsan iki sene konuşurlar. Trabzonspor taraftarı bunu anlamalı ve buna göre davranmalı.

Kırmayla, dökmeyle bir şey elde edemeyeceğimizi anlamak için kaç yıl daha geçmesi lazım ?

serdaracıl
25.04.2016, 12:06
Çoluk çocuğunu düşünen adam işini düzgün yapacak

Necmettin ALTUNTAŞ
25.04.2016, 12:06
Ve bu olay yüzünden Trabzonspor bitti. Terörist ilan edildi. Bazıları felaket tellallığı yaptı.

Dünden beri söylüyorum benim görmediğim ne oldu diye.

Olaya dram yüklemeyin. Sakin bir şekilde düşünün. Bir kişi sahaya atlıyor hakeme bir yumruk atıyor. Bunun neresinde bittik yok olduk durumları ?

Kaleci Onur böyle bir olay yaşanmış üstüne bunları yaparak daha fazla moralimizi bozdu. Takıma sahip çıkması gereken yerde.

Bizde bir birikim var. Bunun yüzünden olaylar abartılıyor dün olan şey bir holiganlık. Bunun cezasıda 4 - 5 maç ve para cezasıdır.

Kulübü bitirmek bu kadar kolaysa o zaman gidin Ali samiyen'e atlayın sahaya atın hakeme yumruk. Galatasaray bitsin. Bu kadar basit mi ?
Bizi terörüst ilan etmedikleri zaman olmadı ki.1967 den beri terörüstük zaten.Biz ötekiydik.Hiçbir şey değişmedi.

gurur6134
25.04.2016, 12:07
Çoluk çocuğunu düşünen adam işini düzgün yapacak
+1461

serdaracıl
25.04.2016, 12:07
Terörist arayan bu ülkede futbolu yönetenlere baksın

Sibel
25.04.2016, 12:08
Son bir şey söyleyeyim.
Koca bir 5 yıl bir şehrin ve taraftarın bütün psikolojisini alt üst et. Hakkını çal. Hem sen hem içindeki düşmanlar.
Her türlü pisliği önüne ser. Her türlü aşağılayıcı davranışları sergile. Tahrik et. Her türlü ötelemeyi yap.
Her türlü ayrımcılığa, yetmiyormuş gibi haksızlığa devam et.
Vermediğin hakka rağmen tekrar tekrar çalmaya devam et.
Üstüne üstelik takım da bu adamları bıktırdı.
Başarısızlıkları art arda sıralandı.
Buna rağmen Trabzon'da ne gibi bir olay yaşandı?
O ekranlara çıkıp ahlak namus dersi vermeye çalışanlara soruyorum.
Biz şiddeti tasvip etmiyoruz. Etmeyiz. Siz ne kadar köpekseniz bu insanlar o kadar dayanıklı.
Adamsaniz çıkın bu olaganustu sabıra karşılık tebrik edin bu insanları. Birkaç kendini bilmezin yaptıklarıni şehirlere camialara maal etmeyin. Ayirin kişilerle kurumları işte simdi gerçekten sırası. Ama değilsiniz.

gurur6134
25.04.2016, 12:10
adaletsızlık karsısında yapılanlar terorıstlıkse en buyuk terorıst bızızde bunlara sebep olanlar her mac tahrık edenler hakkımızı bılerek gasp edenler melakemı..ısteyen ıstedıgını soylesın o kopeklerın soyledıgıne bakarsanız şikede yok kumpas var..

Enaldo61
25.04.2016, 12:11
Arkadaşlar bu da 2 güne unutulur dert etmeyin. Türkiye artık Texas'ı geçti, hiçbir yerde güvenliğimiz yok.

Enaldo61
25.04.2016, 12:14
Bu arada net bir şekilde birileri Başkan'ı barındırmama peşinde. İçeriden çok fazla düşman olduğuna inanıyorum.

gurur6134
25.04.2016, 12:15
hakemler 2011 den buyana sadece 1 tekme 1 tokatla kaldılarsa yatıp kalkıp buna dua etsınler bu sehırde taraftarda ıyı sabır varmıs cok daha buyuk olaylar olabılırdı resmen tepkı gostermedıkce azıttıkca azıttılar dunku yasananlar devede kulak bu camıaya yapılanlar karsısında hıcbır klubun ustune bu kadar gelınmez..

grisakall
25.04.2016, 12:15
hala fanatikçe yorum yazanlar var. ne olmuş sahaya atlamış da hakeme yumruk atmış. bu kadar basit yani. bu kafada olduktan sonra bu olaylar hiç bitmez ne yaparsan yap. o görüntüleri izlerken hiç mi utanmıyorsunuz. oh mu diyorsunuz. e onlarda zamanında böyle yapmıştı mı diyorsunuz. işte bu yüzden bizden, bu kafadan hiç bir halt olmaz.
futbolcuları futbolu siyaseti bu kadar yüceltirsen olacağı bu.