PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 30. Hafta | Trabzonspor 0 - 4 şikebahçe | Maç Tamamlanmadı #ONURunaSahipÇık

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

Kasım BEKTAŞ
27.04.2016, 22:31
bak şurda ne yazıyor
PFDK Kararları - 06.05.2012 tarihli TFF nin hala sitesinde olan cezalar;

MEHMET ŞEKİP MOSTUROĞLU'nun 22.04.2011 günü oynanan Eskişehirspor-Trabzonspor müsabakasında müsabaka sonucunu etkilemeye teşebbüsü nedeniyle FDT'nin 58/2-a maddesi uyarınca 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)

İLHAN YÜKSEL EKŞİOĞLU'nun, 22.04.2011 günü oynanan Eskişehirspor- Trabzonspor, 07.03.2011 günü oynanan Gençlerbirliği-Fenerbahçe, 15.05.2011 günü oynanan Fenerbahçe-Ankaragücümüsabakalarında, müsabaka sonucunu etkilemeye teşebbüsü nedeniyle FDT'nin 58/2-a maddesi uyarınca takdiren 3 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

şimdi burada bir taraftar bile değil kulübün direk yöneticisi şikeden dolayı ceza alıyor
ama kulübe bir ceza yok!!!

sen ne hakla bir taraftarın yaptığından dolayı bir kulübe ceza verebilirsin?

al çarp bu yazılarını suratlarına bakalım ne diyecekler?

Mehmet Cihan Kocaman
27.04.2016, 22:37
Yarın cezalar açıklanacak umarım üç dört maç ile atlatiriz.

Adem Akyüz'
27.04.2016, 22:39
Yarın çarşı karışacak desenize..

baby_face_
27.04.2016, 22:52
Max 7 maç alırız.

POYRAZ
27.04.2016, 22:57
Karşıyakalı kardeşlerimiz her platformda bizi savunuyor şikecileri ağzının payını veriyor.Helal olsun Karşıyaka KAFKAFKAF SİNSİNSİN KAFSİNKAFSİN KAFFFF..
Bilgi icin tesekkürler. Link var mi acaba? Ben de okumak istiyorum, merak ettim.

AdemS
27.04.2016, 23:15
Yarın çarşı karışacak desenize..

Her türlü karışacak.. Fazla ceza gelirse biz tepki göstereceğiz, az ceza gelirse de pusuda bekleyen İstanbul basını tepki gösterecek..

Kaçarı yok :)

Adem Akyüz'
27.04.2016, 23:19
Her türlü karışacak.. Fazla ceza gelirse biz tepki göstereceğiz, az ceza gelirse de pusuda bekleyen İstanbul basını tepki gösterecek..

Kaçarı yok :)

Maalesef biz karışacağız gibi geliyor bana :(

TSemih61
27.04.2016, 23:35
Sahaya atlayan adamın Passolig'i bile yok. Emniyetin ve görevlilerin hatası. İstanbul takımları olsaydı 2-3 maç ile yırtardı.

ts_tuncay_ts
27.04.2016, 23:43
İho zamanında her konuşmasında ağır cezalar alıyordu ama muharrem usta geçen konuşmasında pfdk ya sevk edilmiş ama ceza almamıştı şaşırmıştım...Umarım perde arkasında ağırlığını hissettiriyordur...

Mustafa'
27.04.2016, 23:53
Az ceza verecekler gibi geliyor bana.Sene başından beri doğranan taraf biziz.Tff'nin sus payı gibi az ceza vermesini bekliyorum.

Dünde Tff'nin resmi sitesi bizim yönetimin hakem'e ziyaretini paylaşmış. Az ceza verecekler de zemin hazırlıyorlar gibi geldi bana sanki :)

Sibel
27.04.2016, 23:59
Çok cezalık bir durum yok ki çok ceza versin tabii ki az ceza verecek. Ama bazı Trabzonsporlular ceza istiyor. Onlar şahsi olarak başvurup ceza alabilirler.

dağlıca61
28.04.2016, 00:21
Trabzonspor un en büyük dez avantajı İho döneminde Trabzonspor Gaziantepspor maçından sonra çıkan olaylardan dolayı aldığımız ceza, sezon içerisinde ikinci kez olmasından dolayı verilen ceza yarı oranında artırılacaktır bu cezada en az 4 maç seyircisiz oynama olacaktır sanıyorum.Dilerim daha fazlası olmaz.

Ertan 51
28.04.2016, 10:04
Adil ve olması gereken cezadan çok çok fazla ceza alacağız gibi bir his var içimde,
şike sürecinden tanıdığımız tüm şerefsizler şu an istişare halindedirler,
gine bi kansızlık yapacaklarından eminim :(
inşallah yanılırım.

gurur6134
28.04.2016, 10:24
Berliner Zeitung, 'Mağdur edilen Trabzonspor şiddete başvuruyor'28 Nisan 2016, 08:57

Almanya’da yayınlanan Berliner Zeitung gazetesi Trabzonspor’un mağdur edildiği için şiddet olaylarının arttığını yazdı.

TFF’ye ağır eleştiri getiren gazete, Trük futbolunda şikeyi örterek marka değerini yitirdiğini kaydetti.

TARAFTARIN HAYAL KIRIKLIĞI*

Berliner Zeitung Gazetesi, ‘Trabzonspor iktidar ve onun hukuk sistemi tarafından mağdur edildiğini hissediyor. Bunun için Trabzonspor’un stadyumunda şiddet artıyor. Trabzonspor taraftarları korkunç hayal kırıklığı yaşıyor’ şeklinde yazdı.

ŞAMPİYONLUĞU SATIN ALDI

Gazete, şike skandalının Türk futbolundaki atmosfer zehirlediğini kaydederek, “O zaman Fenerbahçe şampiyonluğu satın almıştı. Aralarında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ında olduğu bir çok yönetici tutuklanmıştı. TFF buna rağmen şampiyonluğu geri almadı” diye yazdı.

TAPELER DELİL SAYILMADI

Aziz Yıldırım’ı şike cezasında yasa değiştirilerek taleplerin delil olmaktan çıkarılmasının kurtardığını kaydeden gazete, “Talefon tapeleri şike skandalında sanıkları ağır biçimde suçluyordu. Aziz Yıldırım ve diğerleri bundan yararlanıp cezadan kurtuldu” şeklinde ifadelere yer verdi.

(gunebakış)

TSelif
28.04.2016, 10:34
Aynen bu ifadeler ile mi yazdı bu gazete ?
Öyle ise ya çok sağlam bir karaktere sahip yazarı ya da sahibi.. Ya da bi tarafı Trabzonlu :D

TSelif
28.04.2016, 10:35
Adil ve olması gereken cezadan çok çok fazla ceza alacağız gibi bir his var içimde,
şike sürecinden tanıdığımız tüm şerefsizler şu an istişare halindedirler,
gine bi kansızlık yapacaklarından eminim :(
inşallah yanılırım.

Ben de böyle hissediyorum. Standartların çok çok üstünde bir ceza verecekler ki zor olan günlerimizi çok daha zor geçirelim diye.

Sibel
28.04.2016, 10:41
Aynen bu ifadeler ile mi yazdı bu gazete ?
Öyle ise ya çok sağlam bir karaktere sahip yazarı ya da sahibi.. Ya da bi tarafı Trabzonlu :D
Evet abla böyle yazdı.
Şunu anlamayan Trabzonsporlu bile var.

Berkan
28.04.2016, 11:25
Alacağımız en ufak cezada bile yazık olacak. Bir kişinin yaptığı yüzünden milyonlar mağdur olacak yazık... Bence bu tür olaylara bulaşanlara ağır cezalar verilmeli ki bir daha yaşanmasın. Atla sahaya hakemi döv cezasını TS çeksin ne güzel dünya. İlla hakem döveceksen bunların yaşadıkları yer belli git evine ofisine ne yapacaksan yap.

DeAgLeMaNyAq
28.04.2016, 17:30
Usulsüz seyirci sevkinden dolayı karar bir sonraki toplantıya kaldı...

Armağan Dere
28.04.2016, 17:39
http://www.ligtv.com.tr/haber/tff-fenerbahcenin-trabzonspor-macinda-4-0-hukmen-galip-sayilmasina-karar-verdi

Adem Akyüz'
28.04.2016, 17:43
Tekrar PFDK'ya sevk edildik ve savunma için kulübe ek süre verildi. Ayrıca Fenerbahçe maçı 4-0 tescil edildi.

Bize verilecek cezalar niye hep böyle gecikiyor anlamıyorum. Uefa'da aynı, TFF'de aynı.

Yavuz KÜÇÜK
28.04.2016, 17:54

Abi bir sonraki toplantı ne zaman oluyor?

Tekrar PFDK'ya sevk edildik ve savunma için kulübe ek süre verildi. Ayrıca Fenerbahçe maçı 4-0 tescil edildi.

Bize verilecek cezalar niye hep böyle gecikiyor anlamıyorum. Uefa'da aynı, TFF'de aynı.

Kardeşim bence Uefa kararını yönetim geciktiriyor teknik direktör meselesi oraya bağlı olduğu için. Bu akşamda Shakhtar'ın maçı var Sevilla avantajlı bir skor kapsa bari :D.

Cihad Varlı
28.04.2016, 17:57
@Yavuz KÜÇÜK (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=38415)

Haftaya perşembe kardeşim.

--

Bu arada, Ankaragücü 3 maç seyircisiz, 2 maç da tarafsız sahada oynama cezası almış. Muhtemelen bize de buna yakın bir ceza verecekler.

DeAgLeMaNyAq
28.04.2016, 18:02

Eskiden verilen kararlar haftalar sonra değiştiriliyordu. Şimdi yine iyi...

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=1902

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=285&ftxtID=2239

Abi bir sonraki toplantı ne zaman oluyor?

Olağan toplantılar Salı ve Perşembe günleri. Salı günleri genelde kupa maçları ve alt liglerdeki sevkler karara bağlanıyor. Ama bizim maç da değerlendirilebilir...

Yavuz KÜÇÜK
28.04.2016, 18:03

--

Bu arada, Ankaragücü 3 maç seyircisiz, 2 maç da tarafsız sahada oynama cezası almış. Muhtemelen bize de buna yakın bir ceza verecekler.

Sağol kardeşim. Bu bit yavrularını haftaya perşembeye kadar bekle şimdi işin yoksa.

slmn
28.04.2016, 18:18

--

Bize bu kadar verilmemesi lazım onlarla kıyaslarsak. Adamların yöneticileri resmen linç etti rakip takımın yöneticilerini. Böyle bir ceza gelirse kamuoyu baskısıdır başka açıklaması olamaz.

baby_face_
28.04.2016, 18:22
4-0 olduğu gibi tescil edilmedi, 4-0 hükmen olarak tescil edildi.

dağlıca61
28.04.2016, 18:57

Anlaşılan o ki sahaya atlayıp olaylara sebebiyet veren 2 kişinin kimin passolig kartı ile stadyuma girdikleri tespit edilemedi, o arsız kişiler passolig kartlarını kullandıkları kişileri ele vermeyerek Trabzonspor un daha çok yanmasına neden olacaklar,kartla giriş yapıp yapmadıklarını stadyum kapı girişindeki kamera sisteminden tespit edebileceklerini sanıyorum.

dağlıca61
28.04.2016, 19:03
Sahaya atlayan adamın Passolig'i bile yok. Emniyetin ve görevlilerin hatası. İstanbul takımları olsaydı 2-3 maç ile yırtardı.
Maalesef başkasına ait kart ile veya kartsız giriş yapılmasının kontrol ve denetimi kulübe ait.Ayrıca 2-3 maçla kurtulamayız çünkü aynı sezonda ikinci kez saha olaylarından sevk edildik, ilkinde iki maç almıştık, bu sefer yarı oranında artırarak ceza verilecektir.

kartal61
28.04.2016, 19:25
Hanı bu pasolog çıkınca trıbunde olay olmayacaktı.Sadece olay çıkaran adamlar ceza alacaktı.Madem boyle kulup ceza alıyor ne anladık pasolıgten.Demekkı pasolıg sadece bırılerının cebıne doldurmak içinmiş.Madem kulup ceza alacak o zaman kulup kendı taraftar kartını çıkarsın onunla bılet alalım kulup kazansın.Şımdı kombınesı olan adama haksızlık degılmı.Bence bu işin hukuksal bır yanı olmalı.
Stada gırısdekı kontrol kulube aıt ama adamlar dıreklerı kırdıktan sonra kulup ne yapsın.Orada iş emnıyete bakar

Doğukan Uçan
29.04.2016, 01:13
en az 8 en çok 10 maç . herkes hazır olsun

Sefaenes
29.04.2016, 13:39
Fb Macindan Sonra bizi eleştiren politikacılar başta kendi kavgalarını elestirsinler bütün dünya rezilliklerini görüyor. TBMM kendi aralarındaki kavgalarida konuşsun

Ertan 51
29.04.2016, 13:48
Fb Macindan Sonra bizi eleştiren politikacılar başta kendi kavgalarını elestirsinler bütün dünya rezilliklerini görüyor. TBMM kendi aralarındaki kavgalarida konuşsun
Çok yaşa renktaş,iyi dedin valla:alkış:
ama iki yüzlülükte,alçaklıkta çağ atladıkları için o ayrı bu ayrı diyeceklerdir.

Dip.Ing.Mag.
29.04.2016, 14:30
Hanı bu pasolog çıkınca trıbunde olay olmayacaktı.Sadece olay çıkaran adamlar ceza alacaktı.Madem boyle kulup ceza alıyor ne anladık pasolıgten.Demekkı pasolıg sadece bırılerının cebıne doldurmak içinmiş.Madem kulup ceza alacak o zaman kulup kendı taraftar kartını çıkarsın onunla bılet alalım kulup kazansın.Şımdı kombınesı olan adama haksızlık degılmı.Bence bu işin hukuksal bır yanı olmalı.
Stada gırısdekı kontrol kulube aıt ama adamlar dıreklerı kırdıktan sonra kulup ne yapsın.Orada iş emnıyete bakar

aynen öyle pasolig ten birileri büyük vurgun yapti. gerisi tiri viri yani. amac büyük lokmayi yemekti, yediler, bizlerde izledik. kurallar ekseninde baktigimizda ben bu Kadar sacma sapan isler yapilan bir ülke daha görmedim.

Sibel
29.04.2016, 15:31
Nasıl bir suçlu psikolojisine girdiniz ey Trabzonsporlular ne 10'u 40 maç alırız 40!
Kafayı yiyeceğim arkadaş.
Ne abarttınız bu olayı. fenerliler tüm tribün sahaya inip ortalığı ateşe verdiler ne kadar güvenlik varsa dövdüler bütün koltukları söküp sahaya attılar 6 maç aldılar.
bjkliler binlerce kişi sahaya indi sandalyeler havada uçuştu güvenlik görevlilerinin başında sandalye kırdılar 4 maç.
Ama Trabzon'da ergin olmayan biri sahaya inip hakeme yumruk attı diye 10 maç bekleyen Trabzonsporlu var.
İstedikleri de buydu. Tebrik ederim.

Oruç
29.04.2016, 15:50
Adil ortamda en fazla 4 alırız. Renklerimiz bordo-mavi olduğundan 2 maç da fazladan verirler. Yönetim iyi savunma yapmalı. Kişilerin yaptığı kurumları bağlamamalı deyip sıyrılmaya bakmalı bu işten.

TSelif
29.04.2016, 15:53
Şu cezalar açıklansa da bi an önce kpss'ye çalışacak olanlar konsantre olsalar derse :rolleyes:

E. Okan Bülbül
29.04.2016, 16:24
Sezon içinde 2.kez saha kapatma cezası alınırsa minimum 5 maç oluyor diye okudum, aslı var mıdır bilmiyorum.

baby_face_
29.04.2016, 16:27
Sezon içinde 2.kez saha kapatma cezası alınırsa minimum 5 maç oluyor diye okudum, aslı var mıdır bilmiyorum.
Aslı var ve biz ikinci kez aynı haltı yediğimiz için katlamalı ceza alıcaz. Bu sezon bir maçta da 2 maç saha kapatma cezası almıştık.

Sercan Keleş
29.04.2016, 16:29
Ne yapıp ne edip Şu Vira'yı tribüne çekmek gerekir.

baby_face_
29.04.2016, 16:34
Trabzonlu gençlerden kurtulalım yeter bence. Bağımsız taraftar da takımını desteklicektir, en azından zarar vermeyecektir.

Sercan Keleş
29.04.2016, 16:36
Trabzonlu gençlerden kurtulalım yeter bence. Bağımsız taraftar da takımını desteklicektir, en azından zarar vermeyecektir.

İho'yu destekleyen kişiler ile ben otobüse binmem ama bu fikirleri ve asi oluşları tribüne almamak için bir sebep değil. Bu takım hepimizin.

baby_face_
29.04.2016, 16:41
Asilikle eşkiyalığı ayırt etmek lazım. Tüm saha kapatma, seyircisiz oynama akla ne tür ceza gelirse hep onların bulunduğu kale arkasındaki olan olaylar yüzünden geldi. Senin benim gibi oturup takımı destekliceklerse Vip te otursunlar ama sürekli takıma maddi manevi zarar vereceklerse de mümkünse stadın bulunduğu sokaktan bile geçmesinler.

Sibel
29.04.2016, 17:11
Şu cezalar açıklansa da bi an önce kpss'ye çalışacak olanlar konsantre olsalar derse :rolleyes:

:D:D

kartal61
29.04.2016, 19:27
Nasıl bir suçlu psikolojisine girdiniz ey Trabzonsporlular ne 10'u 40 maç alırız 40!
Kafayı yiyeceğim arkadaş.
Ne abarttınız bu olayı. fenerliler tüm tribün sahaya inip ortalığı ateşe verdiler ne kadar güvenlik varsa dövdüler bütün koltukları söküp sahaya attılar 6 maç aldılar.
bjkliler binlerce kişi sahaya indi sandalyeler havada uçuştu güvenlik görevlilerinin başında sandalye kırdılar 4 maç.
Ama Trabzon'da ergin olmayan biri sahaya inip hakeme yumruk attı diye 10 maç bekleyen Trabzonsporlu var.
İstedikleri de buydu. Tebrik ederim.

Aynen oyle.Algı psıkolojısı yaratmaya çalısıyorlar ve basarılıda oluyorlar.Bızde herkes 10 maçı kabul etmıs durumda.Çıkacak bır karara tepkı gelmeyecegınden rahatlıkla ceza verırler.Ankaragucu bu hafta 5 maç aldı.Bızde ona yakın bır sey alırız.
Ayrıca Tg yı dıslamak dogru degıl.Bu olaylar her stadda yasanır.Sonuçta sehrın çocukları ve hermaç 90 dk bagırıyorlar.
Yalnız Vıra nın maçlara gelmesı lazım.Vıra yaratıcılık konusunda çok ıyı ve trıbun yapmasını çok ıyı bılıyorlar.Stada hakım grup onların olmasını ısterım.

Uğur Ö.
29.04.2016, 23:55
5 maç adil olan. 2 maçı şimdi çekeriz 3 maçıda yeni sezonda. Ulan böyle birşey yok birtane ihonun adamı sahaya atlıyor takımın içine ediyor.

Fatih Öztürk
30.04.2016, 00:02
He he İHO'nun adamı.Yüzlerce passoligsiz taraftarı İHO aldırdı tribüne.

slmn
30.04.2016, 00:22
He he İHO'nun adamı.Yüzlerce passoligsiz taraftarı İHO aldırdı tribüne.

Passoligsiz taraftar sokma konusunda yönetimin suçu olmakla beraber bu o grubun ihonun elemanları olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Seçimden 3-5 gün önce ihonun kapalı spor salonu şovunda hepsi oradaydı.

Fatih Öztürk
30.04.2016, 00:32
Passoligsiz taraftar sokma konusunda yönetimin suçu olmakla beraber bu o grubun ihonun elemanları olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Seçimden 3-5 gün önce ihonun kapalı spor salonu şovunda hepsi oradaydı.

Aynı grup Sadri Şener zamanındada yüzlerce bedava bilet ve kombine alıp tribüne geliyordu olayı çarpıtmanın anlamı yok.İHO çekilmiş köşesine hâlâ IHO'da İHO.

slmn
30.04.2016, 00:36
Aynı grup Sadri Şener zamanındada yüzlerce bedava bilet ve kombine alıp tribüne geliyordu olayı çarpıtmanın anlamı yok.İHO çekilmiş köşesine hâlâ IHO'da İHO.

iho mu köşesine çekilmiş? Aç kurt gibi bekliyorlar tekrar yönetime el koyup hayatında göremeyecekleri paraları kulüp giderleri adı altında göstererek tekrar yemek için.

baby_face_
30.04.2016, 00:38
İho tekrar bu kulübün yönetimine el koyarsa bize de yazıklar olsun.

memozcan
30.04.2016, 01:14
olayın çıktığı gece dedim.. 2005'te sivas maçında son dakika 1-0 öndeyken sahaya o turuncu tişörtlüyü kim indirmişse bu maçta da kırmızı montluyu o indirmiştir.. o zaman nuri albayrak haluk ulusoyu işaret etti.. o zaman haluk ulusoy pis işlerinde tetikçi olarak sağ kolu olan İHO'yu kullanıyordu.. zaten nuri albayrak'a ilk ihanet eden ve o yönetimi darmadağın eden kişi ihodur.. bu olayın altından da kuvvetle muhtemel iho çıkacaktır.. yazın bir yere..

Jackdaniels
30.04.2016, 10:46
olayın çıktığı gece dedim.. 2005'te sivas maçında son dakika 1-0 öndeyken sahaya o turuncu tişörtlüyü kim indirmişse bu maçta da kırmızı montluyu o indirmiştir.. o zaman nuri albayrak haluk ulusoyu işaret etti.. o zaman haluk ulusoy pis işlerinde tetikçi olarak sağ kolu olan İHO'yu kullanıyordu.. zaten nuri albayrak'a ilk ihanet eden ve o yönetimi darmadağın eden kişi ihodur.. bu olayın altından da kuvvetle muhtemel iho çıkacaktır.. yazın bir yere..

Şikebahçe maçında kim ne yaptı bilmem ama sivas maçında sahaya atlayan erdoğan abi bu işi tamamen kendi iradesiyle yapmıştı bilmeden sallamayalım lütfen.

memozcan
30.04.2016, 11:57
Şikebahçe maçında kim ne yaptı bilmem ama sivas maçında sahaya atlayan erdoğan abi bu işi tamamen kendi iradesiyle yapmıştı bilmeden sallamayalım lütfen.
yani tamamen kendi iradesiyle çaldı o sezonu diyorsunuz.. ve buna inanın diyorsunuz..

Fatih Öztürk
30.04.2016, 14:51
iho mu köşesine çekilmiş? Aç kurt gibi bekliyorlar tekrar yönetime el koyup hayatında göremeyecekleri paraları kulüp giderleri adı altında göstererek tekrar yemek için.

Fazla gaza gelip sağdan soldan duyduğun şeylere fazla inanma.Herifin karısı uzun zamandır rahatsız eşiyle uğraşıyor işi gücü yok Trabzonspor'la uğraşacak.Kaldı ki Muharrem Usta'yla sıkı arkadaşlar.

slmn
30.04.2016, 14:54
Fazla gaza gelip sağdan soldan duyduğun şeylere fazla inanma.Herifin karısı uzun zamandır rahatsız eşiyle uğraşıyor işi gücü yok Trabzonspor'la uğraşacak.Kaldı ki Muharrem Usta'yla sıkı arkadaşlar.

Gaza geldiğim yok, ihonun elemanlarını sosyal medyada görebiliyorum ihonun bizzat uğraşmasına gerek yok kaldı ki uğraşacak bir durum da yok el altından yedi ceddini üye yapmaya devam edecek. Usta'nın onu arkadaş olarak göreceğini sanmıyorum zaten iho da telefonlarımı açmıyor diye sitem ediyordu.

Fatih Öztürk
30.04.2016, 15:00

Albayrak baba dostumdur yüzyüze defalarca konuştum o zamanki olayın İHO'yla uzaktan yakından alâkası olmadığını bana söyledi.İHO ile Albayrak arasında Albayrak başkanken Koç grubu polemiği olmuştu mevzu orada kaldı, Şuan araları gayet iyi.

Fatih Öztürk
30.04.2016, 15:08
Gaza geldiğim yok, ihonun elemanlarını sosyal medyada görebiliyorum ihonun bizzat uğraşmasına gerek yok kaldı ki uğraşacak bir durum da yok el altından yedi ceddini üye yapmaya devam edecek. Usta'nın onu arkadaş olarak göreceğini sanmıyorum zaten iho da telefonlarımı açmıyor diye sitem ediyordu.

Her gelen yönetim kendi bölgesinden avantaj olsun diye üye yapar bu ülkenin her yerinde böyledir.Nasıl şimdiki başkanı seven onu savunan varsa İHO'yuda seven vardır.Bunlar kindar insanlar değil başkan olduktan sonrada defalarca görüştüler burdan cephe görülebilir ama işin aslı öyle değil.

Jackdaniels
30.04.2016, 19:23
yani tamamen kendi iradesiyle çaldı o sezonu diyorsunuz.. ve buna inanın diyorsunuz..

İnanın demiyorum durum zaten öyle... Sana tavsiyem kurtlar vadisini bırak aşk filmlerine falan yönel onların senaryosu daha çok ilgini çekebilir.

memozcan
30.04.2016, 19:34
İnanın demiyorum durum zaten öyle... Sana tavsiyem kurtlar vadisini bırak aşk filmlerine falan yönel onların senaryosu daha çok ilgini çekebilir.
kurtlar vadisini hiç izlemedim.. sana tavsiyem başkalarına tavsiye vermeden önce bi dışarı çıkıp temiz hava ala ve biraz oksijen gitsin beynine.. belki daha doğru tavsiyelerde bulunabilirsin böylelikle..

baby_face_
01.05.2016, 19:09
İlahi adalet yerini buluyor. Şikecilerden birincisi PTT lig yolcusu oldu. Darısı diğerlerine inşallah.

SM-G930F cihazımdan gönderildi

DeAgLeMaNyAq
03.05.2016, 17:26
4 maç çok makul bence. Çift haneli ceza alacaklar diyen FB'li yorumcuların elinde patladı. Gerçi Hacıosmanoğlu hâla başkan olsaydı 10 maç almıştık...

Mehmet Cihan Kocaman
03.05.2016, 17:28
Ohhh allaha şükür atlattık vallahi sevindim 4 maç verilmesine. Bence o kadar algı operasyonuna rağmen bu karar yönetimin savunmadaki başarısıdır.

slmn
03.05.2016, 17:28
İşte PFDK'dan Trabzonspor için yapılan açıklama:

"TRABZONSPOR A.Ş.’nin, 24.04.2016 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 4 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 750.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.’nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan DENİZ KALE ARKASI, YOL KALE ARKASI, KAPALI VE MARATON tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmesine,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.’nin, tribünlere spor ahlakına aykırı pankart asılmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.’nin, stadyuma usulsüz seyircisiz alınmasından dolayı takdiren 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Karar verilmiştir."

Doğukan Uçan
03.05.2016, 17:29
yemedi 4 maç verdiler

slmn
03.05.2016, 17:30
Bu 2. paragraftaki kartların bloke edilmesi kendi sahandaki 5. maç için mi geçerli?

Reha Asan
03.05.2016, 17:31
Sanırım yeni stat nedeniyle cezayı saha kapatma yerine para cezasına yönlendirmişiz.Normal olarak para cezası çok yüksek ama bu oluşturulan ortam ve algı operasyonu ile 4 maç iyi gibi duruyor.

DeAgLeMaNyAq
03.05.2016, 17:34
Küfürden dolayı verilen ceza da muhtemelen Akyazı'ya yansıyacağından oradaki ilk seyircili maçta baya bir boşluk olabilir. Ancak FB maçına gitmeyen ya da kapalı tribünde olanlar ilk maçı izleyebilecek...

slmn
03.05.2016, 17:35
Küfürden dolayı verilen ceza da muhtemelen Akyazı'ya yansıyacağından oradaki ilk seyircili maçta baya bir boşluk olabilir. Ancak FB maçına gitmeyen ya da kapalı tribünde olanlar ilk maçı izleyebilecek...

İlk seyircili maçı eski stadyumda oynayıp 4. maç geçilemez mi acaba?

Yavuz KÜÇÜK
03.05.2016, 17:37
Tahkimle 3 maça indirebilir miyiz cezayı?

DeAgLeMaNyAq
03.05.2016, 17:37
İlk seyircili maçı eski stadyumda oynayıp 4. maç geçilemez mi acaba?

Mümkün tabii...

My
03.05.2016, 17:38
4 maç nasıl verdiler şaşırdım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Oğuzlu61
03.05.2016, 17:39
2 mac sezon sonuna kadar desek geriye yeni sezona 2 mac kaliyor. Fenerin polislerle pkk li gibi catistigi donem yedigi ceza sonraki sezona sarkmisti ve affedilmisti. Yanilmiyorsam 2 maci silmislerdi, hatam olabilir.

Soru şu; Bizde cezayi sildirebilir miyiz ?

El Cordobes
03.05.2016, 17:39
karardan anladığım ben 5 maç ceza yemişim:)

Mehmet Cihan Kocaman
03.05.2016, 17:40
Stadda kaç kişi vardı? 16-17 bin tahminen..
Ee bu kişiler hariç 40 bin kişi yok mu şehirde?
Dolar bence yahu, ilk maç herkes gider.

slmn
03.05.2016, 17:43
Stadda kaç kişi vardı? 16-17 bin tahminen..
Ee bu kişiler hariç 40 bin kişi yok mu şehirde?
Dolar bence yahu, ilk maç herkes gider.

Mesele o değil bence. Maratonda oturan gariban vatandaşın suçu ne, yeni stadyumdaki ilk maçı kaçırsın.

Sibel
03.05.2016, 17:44
Şimdi başlarlar yırttık da az yedik de falan filana.
Maksimum ceza buydu. Çok bile çıktı.
Bjk maçına 4 maç verilmişti unutanlar açsın baksın sahaya.
fenere 6mac.
4 maç iyiymiş. İyi tabi. Kabullenmiş topluluğa ne ceza versen az. İyi para cezası kesmisler. Tapuyu istemedikleri kaldı.
Haram olsun.

Rahmi Akkurt
03.05.2016, 17:44
8 mac isteyen yayinci kurulus yorumcusu vardi 1 adet.

Adem Akyüz'
03.05.2016, 17:46
Galatasaray maçındaki olaylarda olduğu gibi bu maçtaki olaylarda da alt sınırdan ceza verilmiş. Yönetim çalışıyor :)

Emre İskender
03.05.2016, 17:46
4 maç ceza versen ne olur ey TFF...

ellere çarpan topları görme kapalı eldeki oomuza carpan topa penaltı çal puanlarımızı çal sonra gene ceza ver...

Mehmet Cihan Kocaman
03.05.2016, 17:47
Mesele o değil bence. Maratonda oturan gariban vatandaşın suçu ne, yeni stadyumdaki ilk maçı kaçırsın.

Passoligi icat edenler kameraları tek tek izleyip suç işleyenleri tespit etmek yerine işin kolayına kaçıyorlar malesef.
Trabzonlu Gençler küfür edince o maçta deniz tarafı kale arkasında kim varsa bloke ediliyor kartı.
Maratondan 3-5 koltuk atılınca atanları tespit etmek yerine hepsine cezayı veriyorlar. İlla ki suçluya denk gelir hesabı suçsuzların da hakkına giriyorlar.
Cepleri paralarla doluyor ya, kim ceza yemiş umrunda değil adamların.

Sibel
03.05.2016, 17:48
Pasolig nedir?
Ne işe yarar?

Ogün YAZICI
03.05.2016, 17:48
yemeyin arkadaşlar ceza 5 maç.üstelik o pasoligi bloke ederek verdikleri ceza çok sinsi ve en ağır ceza.akyazı'nın çılış maçında trabzon'un kemik taraftar kitlesi cezalı.boş tribünler...

Murat'
03.05.2016, 17:50
Ceza nasıl olduysa en alt sınırdan verilmiş. Yalnız o maçta tribünde olanlar Akyazı'daki ilk seyircili maçta olmayacak. Bu da demek oluyor ki Akyazı'nın açılışı oldukça sönük olacak. Bir milyon liradan fazla da ceza yedik. Yani bir malın yaptığı şey bize iki üç milyon liraya mal oldu.

Yavuz KÜÇÜK
03.05.2016, 17:53
fenere 6mac.
4 maç iyiymiş. İyi tabi. Kabullenmiş topluluğa ne ceza versen az. İyi para cezası kesmisler. Tapuyu istemedikleri kaldı.
Haram olsun.
Algı yönetimine kanan çok kişi var maalesef.Şikecilere verilen ceza sonrasında ya 5'e ya da 4'e düşürüldü diye hatırlıyorum. Arka sayfada da sordum cevaplayan olmadı. Tahkimle 3 maça indirebilir miyiz ? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

Murat'
03.05.2016, 17:54
fenere 6mac.
Haram olsun.

Olay o değil.

Sivasspor maçını hatırlayalım o maçta salağın biri rakip takım oyuncusuna saldırmıştı ve beş maç ceza almıştık. Bu maçta ise daha da ileri gidilerek hakeme saldırı oldu, haliyle daha büyük bir ceza bekleniyordu. Ben 6-7 maç ceza bekliyordum, az vermişler.

Kemal Öztel
03.05.2016, 17:55
Sonuçta ortada bizden kaynaklanmayan bir güvenlik zaafı var,adam başkasının pasoligiyle girmiş 4 iyi ama iyi bir savunmayla daha düşebilir

7can61
03.05.2016, 17:55
Stadın açılışı neden bu kadar problem oluyor anlamadım, zıkkım ceza bitince açılış yapılır maç oynanır cezalar avni akerde çekilir.

Sibel
03.05.2016, 17:56
Algı yönetimine kanan çok kişi var maalesef.Şikecilere verilen ceza sonrasında ya 5'e ya da 4'e düşürüldü diye hatırlıyorum. Arka sayfada da sordum cevaplayan olmadı. Tahkimle 3 maça indirebilir miyiz ? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
Aynen öyle. Bjkde bütün stat sahaya indi. Ellerindeki sandalyeleri guvenliklerin üzerinde kırdılar. O maça 4 maç ceza verildi. Ha neymiş hakem dövmüşsün. Çünkü hakem insan güvenlik başka bir yaratık. Üstelik hakeme vuran da 18ine girmemiş biri. Kafasından kan akan hakemlerin maça devam ettiğini de gördük. Neyse çok sinirlendim.
Keşke 10 verilseymiş de birileri rahat etseymis.

alone_6161
03.05.2016, 17:58
4 maç ceza fazladır kimse kusura bakmasın. Yanında verdikleri nerdeyse 1 trilyon para cezası da cabası...Başkandan gerekli girişimleri bekliyorum.

Sercan Keleş
03.05.2016, 17:58
Sakin olun yahu. Bu ne sinir. Ceza ideal bana sorarsanız. Tahkime gidip 2 maç seyircisiz 2 maç başka sahada cezası verilsin. Seneye ilk iki maçı İstanbulda oynayalım olsun bitsin.

Sercan Keleş
03.05.2016, 18:00
4 maç ceza fazladır kimse kusura bakmasın. Yanında verdikleri nerdeyse 1 trilyon para cezası da cabası...Başkandan gerekli girişimleri bekliyorum.

İho olsaydı 6 maç yerdik. Bence başkan 4'e indirdi.

Ben maksimum 6 bekliyordum Minimum 4. Para cezası pek muhim değil. Çünkü sorumluların bulunması ve tedbirsizlik gerekçesi ile para cezası rahatlıkla düşürülür.

Sibel
03.05.2016, 18:04
10 maç vermiş kadar oldular o para cezasıyla zaten. Sahanı kapatsa daha kârlı idin. Haram olsun. Haram zıkkım olsun. Her bir kuruşu haram olsun.

Oğuzhan Fidan
03.05.2016, 18:04
Trabzonspor yalnız değilmiş içerde çalışanlar olmuş 17 maç gibi bişeyler konuşuluyomuş ilk günlerde ciddi baskı olmuş belliki. Kim ne derse desin hakem dövmek çok farklı mevzular bayabi rezil ettik kırmızı kart çıkarmalar dövmeler felan ciddi yaralar aldılar onlarda bizde yıprandık artık böyle şeyler görmek istemiyorum. bunlar kulübümüze çok ciddi yaralar veriyo.ne olursa olsun tasvip edilmeyen şeyler. 4 maç normaldir uygundur iyidir. geçmiş olsun camiamıza

bahadır2561
03.05.2016, 18:11
Tahkime gidilsin eger ceza azalmazsa ilk seyircili mac Avni Aker'de ya da Istanbul'da oynansin

Stad acilisinda cefakar taraftara bir ceza da biz vermeyelim

Mehmet Fatih Silik
03.05.2016, 18:13
Benim anlamadigim bu Passolig denen sey neden cikarildi?
Ne ise yarar arkadas? Kale arkasini komple iptal et önümüzdeki sezon ve para cezasi ver olsun bitsin.
Diger taraftarlarin sucu günahi ne yahu?! Ben neden ekran basinda yeni bitecek olan stadimizi bos izleyecem?
La havle ve la kuvvete...

Ahmet Kara
03.05.2016, 18:16
Sosyal medyadaki şerefsizlerin zoruna gitmiş 4 ceza azmış hahaha şerefsizlere bak sen

Muhtemelen tahkim kuruluna giderek 2 maça bile düşürülebilir ceza

~UniCef~
03.05.2016, 18:17
Kabullenmekle ne alaka? Bu yil ikinci büyük vakaa. Eger hata oldugunu göremiyorsak, ozaman zaten bütün degisim laflarin bir faydasi yok, sadece kendimizi kandiririz. IHO sihniyetin den uzaklasmamiz gerek. Bos laf, bos protestolarla hic bir sey olmuyor, tabi bunu anlamak icin ergen bakis acisindan biraz uzaklasmak lazim.

Siddet ortami ne TS ye nede Trabzona bir faydasi olur. Saha icin de ve cevresin de kavga dan uzak durmamiz gerek. Hayal dünyalariniz dan cikip, gerceklerle yüzlesmek lazim. 4 mac almamiz cok iyi, cünkü bu TFF bize neler verdigini cok iyi biliyoruz..

adiloş bebe
03.05.2016, 18:21
900 bin tl para cezası ne demektir yahu be yuh sana tff zaten maddi açıdan zor günler geçirdiğimiz şu günlerde maddi açıdan tffde bize hafiften geçirmiştir. Bu neyin kini ve öfkesi yeter artık 4 maç seyircisiz cezayı hadi yedirdiniz tamam ama 900 bin tl nedir be yuh

BERBATOV61
03.05.2016, 18:24
bu para cezaları hangi kıstasa göre belli oluyor acaba bu işin bir tarifesi varmı ? Yoksa kaç lira ceza verelimlan bunlara diyip bir rakamda anlaşıyolar mı

Sefaenes
03.05.2016, 18:27
Bu para cezasını o stada atliyana ödemek lazim

zx61
03.05.2016, 18:39
Sosyal medyada cezanın az olduğuna isyan ediyor malum kitle bir bakıyorum hepsi şikebahçeli.şaka gibi resmen insanda az utanma olur birçok maçta şike yaptınız teşvik verdiniz ,polis arabalarını devirip sahadaki görevlilere tekme yumruk giriştiniz ceza aldınız da mı konuşmaya cesaret buluyorsunuz? Oluşturulan algıya aldanıp bize az ceza verildiğini düşünmeyin, bu cezayı çok fazla buluyorum 4 maç ve verilen para cezası çok fazla

kanterts
03.05.2016, 18:40
Bence para cezasini kosmayan , isirmayan , pas yapmayan , savunmayan hicbirsey yapmayan ruhsuz oyuncular ödesin .
sixvasi gibi Takimlari yenerken prim almayi biliyorlar .

Doğan Keskin
03.05.2016, 18:46
2 maç yeni stada sarkacak..bu da o stadın 1 ay geç açılması demek oluyor sanırım..belki de o zamana denk gelecek açılış..hayırlısı.

A. Aydın
03.05.2016, 18:51
Berat albayrak inda trabzonspor adina lobi yaptigi soyleniyor.
Bu cezada etkisi vardir.

Muharrem ustayu tekrar tebrik etmek gerekiyor.

Sefaenes
03.05.2016, 19:08
iho tff 2 adam soktuk diye baya seviniyordu daha ezilmiyecek diye adamlar bize geldi ekstra cezalar veriyorlar. Trabzonspor o tv de demec veren gencle dayisindan bu parayi kurusuna kadar almali parasi yokmus mokmus anlamam ödiyemezse hapisde yatsin yapanin yanina kar olmasin yada tg grupundan bu para alinsin belescilerde vardir para

Buğra Çora
03.05.2016, 19:08
Belki yönetim cezayı 3 maça indirir..

baby_face_
03.05.2016, 19:09
Şimdi okudum 900 milyar para cezası ne anasını satim.

Tahir61
03.05.2016, 19:12
herkes maç cezasına odaklanıyor amaçları da buydu belki

uefa ile davalık olduğumuz şu günlerde bir trilyon ceza hiç iyi olmadı

bildiğin zor duruma sokmak için basmışlar para cezasını

benzer olaylarda verilen para cezaları 200 bini geçmemeişti hatırladığım kadarıyla

Onur Akyüz
03.05.2016, 19:13
Bence kulübün sahaya atlayan primat'a tazminat davası açması gerekiyor.

Az gelişmiş dayısı ve jan başkanları başta olmak üzere anlasınlar hanya'yı konya'yı.

Tahir61
03.05.2016, 19:14
Sosyal medyada cezanın az olduğuna isyan ediyor malum kitle bir bakıyorum hepsi şikebahçeli.şaka gibi resmen insanda az utanma olur birçok maçta şike yaptınız teşvik verdiniz ,polis arabalarını devirip sahadaki görevlilere tekme yumruk giriştiniz ceza aldınız da mı konuşmaya cesaret buluyorsunuz? Oluşturulan algıya aldanıp bize az ceza verildiğini düşünmeyin, bu cezayı çok fazla buluyorum 4 maç ve verilen para cezası çok fazla

hiç sorma tff hakem dövmeyi serbest bıraktı tarzında yorum yapıyorlar

aynı tff şikeyi serbest bırakmadı mı beyinsiz kuşlar

Buğra Çora
03.05.2016, 19:19
Tff yine zengin ettik.. muhtemelen bizim sayemizde tff borçlarının faizini kapattı.. Eminim bu Demiröreni ıho gibi bitirmiştir tff yine.. haram zıkkım olsun onlara

zx61
03.05.2016, 19:27
hiç sorma tff hakem dövmeyi serbest bıraktı tarzında yorum yapıyorlar

aynı tff şikeyi serbest bırakmadı mı beyinsiz kuşlar

Şu cezanın lobi yapılarak bu kadar alındığına inanan var mı?bence tff planlı bir şekilde bu cezayı verdi. zor günlerimizde para cezasını fazla verdi ki uefaya karşı zor duruma düşelim ve cezayı kamuoyunun beklediğinden az verdi Trabzonsporu bir kez affettik algısını çok güzel oluşturdu.yeni sezon akyazıda da olsa hakemin ilk hatasında sahaya atlayanlar olacak Trabzonda olaylar olacaktır ve bu sefer tff bizim bir yılımızı yakacak ağır cezaları rahatlıkla verebilecektir.bakıyorum da bizim taraftar da sanki tff lobimiz sayesinde bize kıyak geçmiş gibi davranıyor.bu tff tüm Trabzonlular birleşse vermek istediği cezayı verirdi bu kadar net

baby_face_
03.05.2016, 19:29
Trabzonspor'un lobisi olsaydı 2010-2011 kupası müzemizde olurdu. Güldürmeyin adamı. Biz bizeyken tamam da başka yerde söyleyip rezil olmayın.

tanjugunduz
03.05.2016, 19:30
Cezaya itiraz edip indirim talep etmeliyiz ayrıca para cezası çok fazla sikebahcenin 28 bin TL ceza odemisti hadi iki katı olsun cezanın bir sıfırı bence fazla

O ruh geri gelecek

A. Aydın
03.05.2016, 19:30
Şu cezanın lobi yapılarak bu kadar alındığına inanan var mı?bence tff planlı bir şekilde bu cezayı verdi. zor günlerimizde para cezasını fazla verdi ki uefaya karşı zor duruma düşelim ve cezayı kamuoyunun beklediğinden az verdi Trabzonsporu bir kez affettik algısını çok güzel oluşturdu.yeni sezon akyazıda da olsa hakemin ilk hatasında sahaya atlayanlar olacak Trabzonda olaylar olacaktır ve bu sefer tff bizim bir yılımızı yakacak ağır cezaları rahatlıkla verebilecektir.bakıyorum da bizim taraftar da sanki tff lobimiz sayesinde bize kıyak geçmiş gibi davranıyor.bu tff tüm Trabzonlular birleşse vermek istediği cezayı verirdi bu kadar net
Para cezasi yerine 2 mac daha saha kapatma verse daha fazla zararimiz olurdu.
Akyazi stadina sponsor bulamazdik.

yorumsuz6117
03.05.2016, 19:37
Akyazı zaten yetişmeyecek gibi duruyor ilk maçlara.. 2 maç cezayı Avni Aker'de oynarız büyük ihtimal..

memozcan
03.05.2016, 19:57
Olay o değil.

Sivasspor maçını hatırlayalım o maçta salağın biri rakip takım oyuncusuna saldırmıştı ve beş maç ceza almıştık. Bu maçta ise daha da ileri gidilerek hakeme saldırı oldu, haliyle daha büyük bir ceza bekleniyordu. Ben 6-7 maç ceza bekliyordum, az vermişler.
iyi de köprünün altından çok sular aktı ondan sonra.. o maç milat olsun dediler ve 5 maç gibi o zamana kadar ki en ağır cezayı verdiler.. o cezaya kıyasla kadıköydeki olaylara en az 15 maç ceza verilmesi lazımdı.. daha sonra bursasporun cezası mesela tahkim tarafından onanmasına rağmen affedildi.. bjk olimpiyat stadındaki rezalet için 5 maç ceza aldı..

yani çıtayı aslında tff düşürdü.. bana göre bu maçın hakkı 6-7 maç cezadır.. ama yine bana göre kadıköyde stadı yakmanın cezası da en az 10 maçtır.. para cezalarına girmiyorum bile..

Kasım BEKTAŞ
03.05.2016, 19:57
kimse bir kulübe kim olduğu belli olmayan birisi sahaya atladı diye ceza veremez.

hani kişiler yüzünden kurumlara ceza verilmezdi?

derhal bu saçma cezaya itiraz edilmeli

memozcan
03.05.2016, 20:00
iho tff 2 adam soktuk diye baya seviniyordu daha ezilmiyecek diye adamlar bize geldi ekstra cezalar veriyorlar. Trabzonspor o tv de demec veren gencle dayisindan bu parayi kurusuna kadar almali parasi yokmus mokmus anlamam ödiyemezse hapisde yatsin yapanin yanina kar olmasin yada tg grupundan bu para alinsin belescilerde vardir para
ihonun soktuğu adamlar ihoya 9 ay 10 gün ceza verdiler:)

dağlıca61
03.05.2016, 22:09
Özellikle para cezasını kasıtlı ve çok yüksek, tahkim kurulunda bu para cezasının düşürüleceğini sanıyorum, yine 4 maç saha kapatma cezasının da bir ihtimal 3 maç olarak tescil edileceğini düşünüyorum.TFF bizi özellikle para cezası ile ekonomik olarak güçsüz düşürme çabası içerisinde sanırım sezon boyunca toplamda tüm kulüpler içerisinde en yüksek para cezasını Trabzonspor aldı.Verilen 4 maç seyircisiz oynama cezasından dolayı 4 hafta ceza veremeyeceğinden bu haftaların cezasınıda peşin kesmişler.

MertcaN.K.*61
03.05.2016, 22:17
4 maç diye millet uyuyor 1 milyon TL para cezası var nerdeyse.. Ayrıca yanlış anlamadıysam o maçtakilerin pasoligleri seyirci ilk maçta geçerli olmayacak bloke olmuş olacak.. fener maçı stad doluydu resmen maça gelen kaç bin kişiyse siz gidin başkası gelsin diyorsun kim dolduracak bu stadı ? O yüzden seyircili ilk maçtada az seyirci olur tahminimce

dağlıca61
03.05.2016, 22:37
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=25024

Karar oy birliği ile değil oy çokluğu ile alınmış, karşı oy verenler ve gerekçelerini merak etmiyor değilim acaba az ceza verildi diye karşı oy veren varmı ?.

~UniCef~
03.05.2016, 22:39
Seyircili bir mac 1 milyon TL yapar zaten. Yani 6 veya 7 mac ceza alsaydi, 2-3 milyon TL daha kaybedecektik

erolizmts
03.05.2016, 22:57
TFF bildiğin eyyamcılık yapmış. Şark kurnazlığı da denebilir.

Hani açık konuşmak gerekirse beklenenden daha az ceza aldık. Taraftarın sadece sahaya girmesi bile 5 maç ceza aldırıyordu. Şimdi ise sahaya girmesini geçtim tekme tokat dövülen bir hakem var. Para cezası çok fazla diyenler için de yukarıda cevabı verilmiş.

Sanırım bundan sonra ne zaman "hakkımız yenildi" desek karşımıza çıkacak olan şey verilen bu eyyamcı ceza olacaktır. Kulübe bir nevi "artık fazla konuşmayın ve falza uzatmayın.." denmiştir. Keşke kulüp çıkıp "hakkımızı yediniz ve bu eyyamcı ceza ile bizi susturamazsınız..." tarzı bir açıklama yapsa!

dağlıca61
03.05.2016, 23:01
Bu para cezasını o stada atliyana ödemek lazim

rücü edebilirler ama passolig kart almayan başkasına ait kartla beleş maça girmeye çalışan taraftarın neyini alacaksın, züğürt ağa.

alone_6161
03.05.2016, 23:51
Yöneticilerin yaptığı şike girişimi klüp karar defterinde yazmadığı için şikecilere ceza vermeyen federasyon bizim klüp karar defterlerini incelemeden nasıl bu cezayı veriyor? Baksınlar klüp karar defterinde bir taraftarın sahaya atlayıp hakemi döveceği yazıyor mu? Ona göre ceza verseydiler.....

alone_6161
03.05.2016, 23:53
Berat albayrak inda trabzonspor adina lobi yaptigi soyleniyor.
Bu cezada etkisi vardir.

Muharrem ustayu tekrar tebrik etmek gerekiyor.

Doğru ben de duydum hatta Berat Albayrak 2010-2011 kupasını da alıp müzemize koyacakmış. O konuda da derin lobileri, girişimleri varmış...Allah Trabzonlu siyasetçileri, işadamlarını, sanatçıları başımızdan eksik etmesin, çok büyük faydaları oluyor Trabzonspor'a....

Nihat Günay
04.05.2016, 00:20
Lobi ile gelecek kupaya lanet olsun.

O kupa hakkımız.

2 dk düşünmeyi bırakıp 2 dk adam olmayı denerlerse zaten kupamızı verecekler...

Ozan Yılmaz
04.05.2016, 00:27
Görüyoruz 5 yıldır sozde Trabzonlu siyasetçileri. Bayağı bi faydaları dokundu(!) Trabzonspora

sasone
04.05.2016, 00:31
Yönetim bu 950 bin lirayı özel güvenlik ve passolig sahibi Aktif banktan tahsil etsin,sorumluluk tamamen onların.
Birisi passoligin zaafını gözlerden kaçırmaya çalışıyor ama bu işin üstünü kapatmamalı yönetim.Adam kartsız stadıma girecek,olay çıkaracak,4 maç saham kapanacak,her türlü bilet ve diğer gelirlerimden olacağım,üstüne bir de 950 bin TL TFF^ye haraç vereceğim.

Yönetim bu işi halletmeli,o zararı tazmin etmeliler.Her türlü haklıyız.Ne passo sistemi ne de özel güvenlik firması işini yapmamıştır.

zekeriyya
04.05.2016, 08:16
hadi şimdi forma alalım
1 milyon cezayı ödeyelim
jan ve tayfası meydanda yağlı yesin
stada istediği gibi girsin stadta istediğini yapsın
eeee ne de olsa onlar trübünde
bizim ne hakkımız var senede en fazla iki maç için stadtayız dimi
bizim hiç bir hakkımız yok biz dışarıdayız nede olsa

Külünkoğlu
04.05.2016, 08:26
Gerekçeli kararlara ve ilgili maddelere bakılmalı, eğer talimatnameler değişmediyse emsal bir çok olay olduğu için kuvvetli bir şekilde itiraz edilmeli.

HOPA'LI TS'Lİ
04.05.2016, 08:29
2 yıldır yedikleri puanlar vicdanlarını sızlatmış olmalı ki 4 maç seyircisiz verdiler.

Oysa 2007'de bitimine 22 sn. kalan Sivas maçından sonra Mecnun'un alicengiz oyunlarıyla 5 maç vermişlerdi.

omondoles
04.05.2016, 09:07
2 yıldır yedikleri puanlar vicdanlarını sızlatmış olmalı ki 4 maç seyircisiz verdiler.

Oysa 2007'de bitimine 22 sn. kalan Sivas maçından sonra Mecnun'un alicengiz oyunlarıyla 5 maç vermişlerdi.

Tamamen başkanla alakalı olduğunu düşünüyorum.

Ertan 51
04.05.2016, 09:15
fenere 6mac.
Haram olsun.
Valla helal olsun Sibel,aynen dediğin çıktı,
normali bu tabi ki ama hep üstüne basa basa söylediğim bize adil olmadıklarından çok ceza bekliyordum ben,hayırlısı bakalım,inşallah bir daha yaşanmaz,yalnız bu tff çetesi ve onu yönlendirenler bırak yumruklanmayı bizden uzak,bize bulaşmayacak şekilde geberseler sevineceğim,Allah belalarını versin hepsinin de.

cakalkerem
04.05.2016, 09:31
basında linç girişimi yapılan 10-15 maç bekleyenler 4 maç çıkınca hayal kırıklığına uğramışlardır.....
Bakarsınız önümüz sene ilk maç şikecilerle sahamızda oynarsak şaşırmayın....

EnjoyTheMusic
04.05.2016, 09:43
Trabzonspor düşmanı TFF bu ağır cezalarla Trabzon ve Trabzonspor düşmanı olduklarını bir kez daha kanıtlamışlardır. göz boyamak için güya saha kapatmayı 5 göstermezken diğer yandan 1 TRİLYON para cezası kesmişler. yazık ki ne yazık. futbolda lobimiz olması için var gücümüzle mücadele etmeliyiz lamı cimi yok!

Koray
04.05.2016, 10:08
Trabzon lobisi ilk defa çalışmış.

baby_face_
04.05.2016, 10:16
Ciddi ciddi lobimiz olduğunu düşünen var mı?

EnjoyTheMusic
04.05.2016, 10:53
tüpkafaya baskı olmasaydı 4 maçtan fazla verirdi kesin.zira şimdi fener medyası (hürriyet,fanatik) bakıyorum da isyan ediyorlar. hepsinin derdi fenerden daha çok ceza almayışımız. yine de bu iş de berat albayrak'ın katkısı var deniliyor.inşallah vardır. zira futbolda adaletsizlerin kararlarını artık beklemememiz gerek, futbol lobisine biz kendi adamlarımızı sokmaya yoğunlaşmalıyız!

El Cordobes
04.05.2016, 11:28
futbol disiplin talimatına bir göz gezdirdim. bizim olayla örtüşebilecek maddelerde 10 maç 15 maç gibi birşeye rastlamadım. maddelerin yorumlanmasıyla veya yıl içerisinde bu olayın tekrar etmesiyle filan yine de o kadar maç ceza çıkmaz şu talimata göre. hukukçu arkadaşlar daha iyi yorumlarlar.

Onur Akyüz
04.05.2016, 11:38
He berat albayrak he!

Ne meraklısınız siyasetçilere yıkama yağlama yapmaya arkadaş!

Adamlar bi kulağınızın arkasını bıraktı herif hala yağlama çekiyor. :)

A. Aydın
04.05.2016, 11:50
Doğru ben de duydum hatta Berat Albayrak 2010-2011 kupasını da alıp müzemize koyacakmış. O konuda da derin lobileri, girişimleri varmış...Allah Trabzonlu siyasetçileri, işadamlarını, sanatçıları başımızdan eksik etmesin, çok büyük faydaları oluyor Trabzonspor'a....

http://www.61saat.com/futbol/berat-albayrak-in-trabzonspor-sike-aciklamasi-buyuk-begeni-topladi-h250327.html

Bu tip konularda politik düşünmemek gerekiyor. Herkese sırt dönmemize gerek yok.
Taraftar olarak da biz kupayı getiremedik. Kimse kupayı getiremedi. Herkes kötü.

Hakan
04.05.2016, 13:28
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Zeki Öztürk, Fenerbahçe ile oynanan karşılaşma sırasında yaşanan olaylar için verilen 4 maçlık cezaya itiraz edeceklerini söyledi, "Cezamız bitmeden yeni yapılan Akyazı Stadı'na geçmek istemiyoruz" dedi.

Faik Yılmaz
04.05.2016, 13:37
Ceza 3 maça indirilse....

1 maçıda ertelense....

Ne güzel olurdu değil mi ?

alone_6161
04.05.2016, 13:47
http://www.61saat.com/futbol/berat-albayrak-in-trabzonspor-sike-aciklamasi-buyuk-begeni-topladi-h250327.html

Bu tip konularda politik düşünmemek gerekiyor. Herkese sırt dönmemize gerek yok.
Taraftar olarak da biz kupayı getiremedik. Kimse kupayı getiremedi. Herkes kötü.

Herkes kötü tamam da kupamızın çalınmasında parmağı olan, sorumluluğu olan siyasiler hala sipariş haberlerle aklımızla oynuyorlar...Hakkımızı ararken süt dökmüş kediye dönenlerin, 5 maç ceza verecek federasyonun cezasını 4e indirmesinin gözümde hiç kıymeti yok.Bıraksalardı da ceza 5-6 maç kalsaydı...Hayır biliyorum yarın öbür gün seçimler yaklaştığında hakkımız yenirken susanlar bu haberleri kafamıza kakacaklar....

Son olarak da herkese sırt dönmemize gerek yok demişsiniz ama bize zaten medya, siyasiler, federasyon, işdünyası, herkes sırtını dönmüş, arada elimize şeker verip ensemize vuruyorlar...

serkanholep
04.05.2016, 15:47
bu sabah rs fm diye bir radyoda denyonun biri sabah sabah ts ye çok az ceza verildi. bundan sonra böyle olaylar çok olur falan filan dedi. bir takım medya biraz biryerlerden cesaret bulsalar bizi 2. lige itecekler

tamamen yok edecekler

ama ne olrsa olsun bizim dışarıda bunlarla mücadele etmemiz imkansız

sadece ve sadece saha içinde mücadele etmeliyiz

diğer türlü herşey bizi gerer ve zararı dokunur

tek yok iyi bir takım kurmak

iyi yönetim + iyi td ve ekibi + iyi oyuncu grubu + sahada ki başarıya aç taraftar + """""""sabır""""

baby_face_
04.05.2016, 15:48
Tek çözüm Ts TV [emoji106]

Mehmet Fatih Silik
04.05.2016, 16:22
Ilk iki mactan birisi muhakkak Istanbul kiz kardeslerden birisiyle olacaktir :)

Hasan Habip Özbay
04.05.2016, 17:37
şimdi ONURUN sadece bir futbolcu olmadığını öğrendiniz mi

olcay_61
11.05.2016, 23:15
Yol tarafı kale arkasından kombinesi olan kuzenime şikebahçe maçından dolayı 1 yıl seyirden men cezası gelmiş :) deniz tarafındaki malum taraftarlara da gitmiştir umarım

Devran Saka
26.07.2017, 14:19
Geçen sene gidebildiğim son maçtı taraftar yine iyi gelmişti maça stadın doluluğu iyiydi diye hatırlıyorum ilk golü yiyene kadar takımda iş olduğunu düşünüyodu taraftar ikinci golden sonra küfürler küfürler sonra sahaya atlama olayı zaten şimdi bu adamlar ne der yeniligiyi kaldıramadılar hakemi dövdüler diyecekler . bu şikecileri evire çevire yenmemiz lazım başta türlü susmazlar ondan sonra afkursunlar