PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 29. Hafta | Gençlerbirliği 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4]

memozcan
19.04.2016, 00:36
bu gün görüldü ki deli ibo hoca; ama hami kiremit rengi pantolonla ay ışığı rengi gömleği kombinlemeye çalışan net bir şarlatan!! sen kimsin? giy işte eşofmanını çık sahaya.. deli ibodan ne fazlalığını var???

emrex61
19.04.2016, 01:07
Her zaman diyorum bir takımda futbolcuların oteritesi çok aşırı yuksekse başarı beklemek hayal olur,trabi buna taraftarımızda çanak tutuyor.Hoca yanlıoş yapar dogru yapar fakat takımın hocası içerideki hakemdir sen onun oteritesini futbolcu grubundan düşürürsen takım kaybetmeye mahkum olur ilk önce sizin yapınız deyişmesi lazım yada bu şekilde futbolcu kardeslerımzıın buyutulup herşeyden önce gelmesini saglayanlara

beratika
19.04.2016, 01:18
9015

61 saatten mükemmel hizmet...

Sefaenes
19.04.2016, 01:25
Hami hoca iyi çalışıyoruz diyor acaba maç gününe ne giyeceğini hafta içi calisiyor

Fuleli_61
19.04.2016, 01:31
Sezona kendi kurduğu kadroyla başlamak isteyen Ersun Yanal, bir sol bek, defans, orta saha forvet ve Hakan Arıkan'ın transfer edilmesini istiyor. Yıl: 2015Sonra ne mi oldu: Suleyman ve tayfası Yersunu yedi...
Bu tarihten sonra en az 20 transfer yapıldı ama değişen bir şey olmadı.
Futbolculara kimse yüklenmesin bence sorun sistem sorunudur.
Performansı olmayan adamın sahada olması sistemsizlikten kaynaklanıyor.
Lucescu bize astronomik gelir bu takımı ayağa kaldıracak adam bir sene önceden reçeteyi yazan Ersun yanaldan başkası değildir.

Fatih Birinci
19.04.2016, 02:38
Uykusuz kalmamın sebebi sensin sahtekar hami.

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Yavuz KÜÇÜK
19.04.2016, 03:01
Az kaldı canlar sabır.

Ibrahim Gaygusuz
19.04.2016, 03:58
Demekki Hami ilk donemindeki basariyi MRA'nin biraktigi sisteme borcluymus.

Usta bu Hami hamlesini yapmayacakti, cok kredi kaybetti. Ekonomik olarak duzeltim derken kaybimiz faha fazla oldu.

galibiyet icin hatiri sayilir bir rakam veriyor TFF. 14 maglubiyette neler kaybettik, hic hesapladilarmi

Ibrahim Gaygusuz
19.04.2016, 04:52
Genclerin kalecisi topa sahip oluyor, ceza sahasi disina topu yuvarliyor, EL Kebir bekletmeden pasi ileri yolluyor, ordaki futbolcu topla oynuyor ve 60-70 metre hic bir Trabzonlu futbolcuyla karsilasmadan depar atan El Kebire veriyor pasi. Bu senenin ozeti budur bizim icin.

Briegel doneminden daha berbat bir hal aldik

Gurpas
19.04.2016, 08:22
Bu takım bu kafayla seneye küme düşer, not alın.

Külünkoğlu
19.04.2016, 08:57
Rakibin 5 as oyuncusu yok. Avrupa için bir umudun var. Kötü gidiyorsun düzeltmen gereken çok şey var.
Özetle maçı almak için türlü türlü sebebin var ama o kadar yetersiz o kadar haysiyetsiz oyun oynuyorsun ki söylenecek kelime bulamıyoruz.

Tıpkı maç pozisyonları anlatmak için oluşturulan canlı yayında pozisyonu veya pozisyonları değil verdiği pası yazacak kadar seviyesi düşmüş Trabzonspor'un.

9016

Soner Albayrak
19.04.2016, 10:07
Ya kardeşim,

Yardımlaşma yok, üretkenlik yok.

Rakibin nasıl karşılanacağını bilmiyor takım.

Oyuncular birbirlerine çok uzak oynuyor.

Organize bir tane atak yok, alışkın olduğun bir oyun sistemin yok.

Ee bari mücadele et diyosun sahada, ama beyfendiler ayakta bile duramıyor.

Allah tepenizden baksın, burnunuzdan fitil fitil gelsin, dün akşam oynanan futboldan gözlerim kanadı nerdeyse.

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2016, 10:13
Bu havayla bir şey beklemek de doğru değil.
Başarısızlığın mazereti yok, o ayrı ama ligi çoktan bitirdi futbolcular.
O yüzden bu saatten sonra bu yüklenme ve eleştirilerin pek de bir anlamı yok.
Sınavımız seneye ,umarım arka planda,Muharrem Usta çalışmaları sonlandırmak adına iş yürütüyordur.
Yoksa aynı filmi tekrar izlemek işkence olur...

Travelair
19.04.2016, 10:15
Yeteneksiz futbolcular + takım içi gruplaşmalar + gideceğini bilen futbolcular + sezon sonu geliyor aman sakatlanmayayım diyen futbolcular + hedefsiz kalan futbolcular + param garanti diyen futbolcular + kötü teknik direktör...

Travelair
19.04.2016, 10:22
Trabzonspor bu hengameden ancak taraftarının gücüyle çıkabilir. Kulübün sahibi taraftardır. Taraftar olmadan her şey boş.

Bera B.
19.04.2016, 10:24
Hami ilk döneminde de iyi değildi. Ligler sonlandıktan sonra hedefsiz kalan takımlara karşı alınan 3 4 galibiyet ve üzerine şehir efsanesi olan Juventus maçındaki iyi oyun (?) neticesinde anlamsız bir parlatmaya maruz kaldı. Hami de bunun üzerine geldi bizi parlattı tabi.

barisb
19.04.2016, 10:33
Burda Hami hakkında yazıp kelimelerimi, zamanımı ve beynimi israf edecek değilim.

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 10:43
Toroğlu haklıysa iyice dibe vurduk demektir.

Kulüp binasını basmak şart oldu.

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 10:44
Yeteneksiz futbolcular + takım içi gruplaşmalar + gideceğini bilen futbolcular + sezon sonu geliyor aman sakatlanmayayım diyen futbolcular + hedefsiz kalan futbolcular + param garanti diyen futbolcular + kötü teknik direktör...

TS'nin mükemmel özeti, beynine, gözüne ve eline sağlık

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 10:53
Adamin sakalindan sizene kardesim bitmediniz gittiniz

Kardeşim, kulüpte bir ciddiyet ve disiplin olur.

Orası medrese ya da İlahiyat fakültesi mi?

İyi o zaman biz de işe o tür bir sakalla gidelim de kapının önüne koysunlar

Bu arada ben de beş vakit namaz kılıyorum, sakala karşı değilim, orası bir kulüp ve sakalın da bir limiti olmalı

Herkes kafasına göre takılsın o halde, örneğin Hayko Cepkin gibi bir saçla çıksın bazı oyuncular

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 10:55
Muhammete yazık, çocuk kimbilir ne istekle ne heyecanla gelmişti takıma. .

Klasına yaraşır bir gol attı

Bu takımda seneye kalacaklar arasında olmalı

Mollasalihoğlu
19.04.2016, 11:00
Trabzonspor bu hengameden ancak taraftarının gücüyle çıkabilir. Kulübün sahibi taraftardır. Taraftar olmadan her şey boş.

Olay bundan ibaret.

Ertan 51
19.04.2016, 11:07
Hiç canınızı sıkmayın,bu sene böyle gidecek artık,
satılmışşehiri yenelim yeter,
tabi bir de başkanımız bizi hayal kırıklığına uğratmasın,
hoca işini şimdiye kadar bitirmiş olsun, gelecek sezona umutlu girelim.

asilhamsi
19.04.2016, 11:45
Bu gözler bu sitede mustafa yumlunun futbolcu yerine kondugunu gördü.

Evet Mustafa yumlu severler bugun bu yeteneksiz,laubali,futbol fakirini övmek icin argumanınız nedir?

En azından ile baslayan cumleye koyacak herhangi bir kelime kaldımı?

Mustafa Yumlu Bank Asyada forma bulması tamamen torpile baglı olan bir adamdır.

Mesleği kısmına futbolcu yazılması ise futbola ihanettir.

asilhamsi
19.04.2016, 11:47
Erman toroglunun dediklerini duydunuzmu tvden siz hala maglubiyeti konusuyosunuz şakamısınz

Hadi bas git işine.Hangi takımın taraftarı isen git o takımın web sitesinde takıl.

asilhamsi
19.04.2016, 11:49
adam haklıymış. ersun hoca da bu takımı şampiyon yapar edalarıyla geldi. hami de dışarıdan takım dik oynamalı falan diyordu. öyle dışarıdan konuşmayla olmuyor işte. doğru tespit yapılmak zorunda. yönetime yüklenmeliydi o dönemde herkes. ama yusuf'a sövmek daha tatlı geliyor.

olurmu canım yusuf ve yumlu Trabzon futbolunun yetiştirdigi cok önemli değerler.

Müthiş oyunular muthis.İnsallah seneye elimizde tutabiliriz.Zira bu iki oyuncuyu isteyen klupler simdiden kapıya dizildiler.

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2016, 11:50

Bu arada ben de beş vakit namaz kılıyorum, sakala karşı değilim, orası bir kulüp ve sakalın da bir limiti olmalı

Herkes kafasına göre takılsın o halde, örneğin Hayko Cepkin gibi bir saçla çıksın bazı oyuncular

Değerli abim,bunlar ufak işler.
Saç,sakal vesaire.
Sahada adam gibi oynasın,gerisi tıraş.
Aynı muhamele ,aksi yönde Jaja'ya yapıldı,sonuç ortada.
Disiplin meselesi saç sakalla alakalı değil.
Adam gibi oynasın,işini iyi yapsın,sakalından gözünü görmeyelim adamın o da olur.
Hoş, şu anda işini iyi yapan da yok ya...

asilhamsi
19.04.2016, 11:53
Yok canım vahidin aklı takımda degildi,mbia sozlesmesinde yazan parayı istedigi icin serefsizin tekiydi,constant,medjani zaten takımın kamburuydu.

Bak simdi bu oyuncular gitti Trabzon cocugu özer,yumlu,yusuf takımı nasıl saha kaldırdı.

Bu icine ettigimin yerel kafası gitmeden bu takım duzluge cıkmaz.

nakzo
19.04.2016, 11:54
Bu gözler bu sitede mustafa yumlunun futbolcu yerine kondugunu gördü.

Evet Mustafa yumlu severler bugun bu yeteneksiz,laubali,futbol fakirini övmek icin argumanınız nedir?

En azından ile baslayan cumleye koyacak herhangi bir kelime kaldımı?

Mustafa Yumlu Bank Asyada forma bulması tamamen torpile baglı olan bir adamdır.

Mesleği kısmına futbolcu yazılması ise futbola ihanettir.

Kesinlikle katılıyorum ve okay içinde aynı şeyleri düşünüyorum.Bu adamlarla nasıl yola çıkılır hedef koyulur beynim almıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 12:02
Değerli abim,bunlar ufak işler.
Saç,sakal vesaire.
Sahada adam gibi oynasın,gerisi tıraş.
Aynı muhamele ,aksi yönde Jaja'ya yapıldı,sonuç ortada.
Disiplin meselesi saç sakalla alakalı değil.
Adam gibi oynasın,işini iyi yapsın,sakalından gözünü görmeyelim adamın o da olur.
Hoş, şu anda işini iyi yapan da yok ya...

Takım kötü gittiği için sağlıklı düşünemez oldum.
Senin de haklılık payın var kardeşim, teşekkür ederim.

halilaziz61
19.04.2016, 12:13
Sadi hamiyi susuz goturur susuz getirirdi. Hami Hami Hami diye bas bas bagiranlari görelim.
Trabzon taraftarının futbolu iyi bildiği dusuncesi sadece bir mittir.
İyi futbol iyi hocalarla oynanir. İyi hocamiz olsa idi busene en kötü 4. Sırada idik

asilhamsi
19.04.2016, 12:19
onumuzdeki sene kadro

ibrahim
zeki
yumli
akbas
kadir
aykut akgun
soner,kac senedir Trabzonda yerlinin yerlisi oldu
ozer
yusuf
ergin keles
ndoye

essek degiliz ya takimda bir tane yabanci bulunsun.

burada gelip sayfalarca taktik anlatan daha sonra da yumluyu oven arkadaslara gelsin bu kadro.

tepe tepe kullanin.

simdi baslarlar yine bak kadir keles akhisara gitti dokturuyorlar diye.

Zannedersin barcelonada 11 oynuyorlar.

halilaziz61
19.04.2016, 12:20
Gerçekten dün bir taraftar olarak çok sinirlendim, TS'nin bu durumunu biz kabul edemezken sahada milyonlar alarak oynayan oyuncu nasıl kabul ediyor onu da anlayamıyorum. Tamam taktik, disiplin, teknik heyet, futbol anlayışı yok da hırs neden yok. Neye güveniyorsunuz, Trabzon tarihine en kötü sezonu yaşatan topçular olarak kara leke şeklinde geçeceksiniz ?

Erkan YILMAZ
19.04.2016, 12:28
gerçekten bazen işin içinde başka iş mi var demekten alamıyorum kendimi daha kötü kadrolarla çok güzel oyunlarla galip geldiğimiz maçlar hatırlıyorum

şu kadro çok mu kotu kesinlikle hayır ama bakıyorsun şut yok pozisyon yok sıfıra inmek yok üçgen yok bir paslaşma yok hiç bir şey yok abi sağa sola koşturuyor rakip takım oyuncular bizimkileri lig sonuncularına bile kendi sahamızda tesadüf galibiyetler aldık ki 1-3,1-5 bitecek maçlardı

halilaziz61
19.04.2016, 12:28
onumuzdeki sene kadro

ibrahim
zeki
yumli
akbas
kadir
aykut akgun
soner,kac senedir Trabzonda yerlinin yerlisi oldu
ozer
yusuf
ergin keles
ndoye

essek degiliz ya takimda bir tane yabanci bulunsun.

burada gelip sayfalarca taktik anlatan daha sonra da yumluyu oven arkadaslara gelsin bu kadro.

tepe tepe kullanin.

simdi baslarlar yine bak kadir keles akhisara gitti dokturuyorlar diye.

Zannedersin barcelonada 11 oynuyorlar.
kadir ile zeki kayseriden Ts ye dönerse ben daha maç izlemiycem.
Adamlara da zulmetmeye gerek yok bak 4 gol atmış başarılı orda dursun. Ama burya gelse yerin dibine sokacaz zaten başarılı olamayacak. Her iki tarafın kazanması için durdukları yerde dursunlar

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 13:53
Adamlara da zulmetmeye gerek yok bak 4 gol atmış başarılı orda dursun. Ama burya gelse yerin dibine sokacaz zaten başarılı olamayacak. Her iki tarafın kazanması için durdukları yerde dursunlar

Dün akşam Kayseri Hocası Hakan KUTLU LİGTV'deki bir canlı yayında konuktu.

Zeki ve Akbaş seneye keşke bizde kalsalar, TS'ye çok katkıları olacak dedi.

Kulaklarıma inanamadım.

Ya biz futbolu bilmiyoruz ya da birileri

bahadır2561
19.04.2016, 14:18

Abicim bize ne sakalindan isini dogru duzgun yapsin yeter, bunlara niye takiliyorsunuz?

Sakalin limiti niye olsun ayrica neye gore limit objektif seyler bunlar

Mustafa YILMAZ
19.04.2016, 15:04
ne maçı izledim ne buraya yazdım yazmadım herhalde tam bilmiyorum ama bu ruhsuzlar bu kadar olur hepsi ligi bitirmiş dua etsinler yarına bizi inandırmış bir başkan var şuan yoksa maç oynanırken ağlayarak oyundan çıkardılar tesis falan basılır diyeceğimde mazide kaldı onlar artık tembel, korkak ve birilerinden emir almayı bekleyen bir taraftar profilimiz oldu

asilhamsi
19.04.2016, 15:18
Dün akşam Kayseri Hocası Hakan KUTLU LİGTV'deki bir canlı yayında konuktu.

Zeki ve Akbaş seneye keşke bizde kalsalar, TS'ye çok katkıları olacak dedi.

Kulaklarıma inanamadım.

Ya biz futbolu bilmiyoruz ya da birileri

eger sampiyonluk kovalayacaksan akbas ve zeki ile kovalayamazsın.Kayserinin hocası ister tabi bu adamları.

Sonucta tam onların kalibresinde oyuncular.

yusuf seneye gider baska takımda gol atmaya baslar herkes bak biz anlamıyoruz gitti zuper topcu derler.

Alakası yok.Bu adamlar buyuk takım oyuncusu degil bu kadar basit.

halilaziz61
19.04.2016, 15:22
eger sampiyonluk kovalayacaksan akbas ve zeki ile kovalayamazsın.Kayserinin hocası ister tabi bu adamları.

Sonucta tam onların kalibresinde oyuncular.

yusuf seneye gider baska takımda gol atmaya baslar herkes bak biz anlamıyoruz gitti zuper topcu derler.

Alakası yok.Bu adamlar buyuk takım oyuncusu degil bu kadar basit.

sorun biraz da Yusuf gibi topçuların mental olarak kendini geliştirecek teknik ekiple çalışma fırsatı olmamış olması. İyi disiplinli bir hoca Yusuf ve türevlerini adam edebilirdi. Yeteneği olduğuna inanıyorum ama Zeki ve Kadir her ne kadar iyi niyetli olsalar da Tayfun Cora efektinden öteye gidemeyeceklerdir. Öyleyse altyapıdan yeni oyunculara yönelmek daha akılcı olacaktır.

asilhamsi
19.04.2016, 15:25

bu adamlar Trabzonspor icin yetersiz bu kadar basit.Bunu gormek icin ust duzey futbol bilgisi gereksiz.

Gökhan Gönül rakip takım oyuncusu iken sen zeki ile oynarım dersen hic sampiyonluktan bahsetme.

Oyle orta sıralarda takıl.Arada potaya dusup yukarı cıkarsin aksiyon olur.

asilhamsi
19.04.2016, 15:27
sorun biraz da Yusuf gibi topçuların mental olarak kendini geliştirecek teknik ekiple çalışma fırsatı olmamış olması. İyi disiplinli bir hoca Yusuf ve türevlerini adam edebilirdi. Yeteneği olduğuna inanıyorum ama Zeki ve Kadir her ne kadar iyi niyetli olsalar da Tayfun Cora efektinden öteye gidemeyeceklerdir. Öyleyse altyapıdan yeni oyunculara yönelmek daha akılcı olacaktır.

yuzde bir milyon haklısın.En canlı ornek ramazan.Gercekten onemli ozellikleri var.Enerjisi yuksek,mucadeleci,dikine oynuyor.Ancak adam gibi egitim almaması nedeniyle bir suru eksigi var.

Alt yapıya isinde cok iyi bir Alman teknik direktor getirmek lazım.Ekibiyle birlikte.Kesinlikle masraftan kacmamalıyız.

Sibel
19.04.2016, 15:30
Yetenek yok. Ruh yok. Disiplin yok. İş karakteri yok.
Böyle bir topluluktan başarı beklemek fazlasıyla ütopik.

halilaziz61
19.04.2016, 15:32
yuzde bir milyon haklısın.En canlı ornek ramazan.Gercekten onemli ozellikleri var.Enerjisi yuksek,mucadeleci,dikine oynuyor.Ancak adam gibi egitim almaması nedeniyle bir suru eksigi var.

Alt yapıya isinde cok iyi bir Alman teknik direktor getirmek lazım.Ekibiyle birlikte.Kesinlikle masraftan kacmamalıyız.

keşke dedğiniz gibi altyapıya bir hoca gelebilse, yönetim böyle bişe düşünür ve yaparsa trabzonun gelecek 20 yılını kurtarır, ama derin trabzon torpilci trabzon buna izin verir mi emin değilim

Bera B.
19.04.2016, 15:42
Şimdi arayıp bulamadım ama Sadi Hoca'nın illa gideceğim de gideceğim diye tutturduğunda şu minvalde bir mesaj atmıştım. Sadi hoca göz önünde olmayacağı bir görevde bulunmak istiyor çünkü ne kadar göz önünde kalırsa yetersiz olduğu o kadar belli olacak. Böyle bir durumda altyapı veya gençlik koordinatörlüğü, adı her neyse, o görevine dönme imkanı da bulamayacaktı. Kendisi fıstık gibi kapı bulmuş bırakır mı hiç? Adam ben kendimi bildim bileli orada daha adam akıllı bir genç çıkmamış piyasaya. Sorsan görevini iyi yapıyor ama.

artvints
19.04.2016, 15:43
olurmu canım yusuf ve yumlu Trabzon futbolunun yetiştirdigi cok önemli değerler.

Müthiş oyunular muthis.İnsallah seneye elimizde tutabiliriz.Zira bu iki oyuncuyu isteyen klupler simdiden kapıya dizildiler.

benim söylediğimden bu mu çıkıyor şimdi? oyuncuların parasını ödemeyen, takımda huzur bırakmayan, yönetemeyen yönetime söylenmeliydi sözler. ama çoğunlukla hoca ve oyuncular aldı eleştiriyi.

OnurKul
19.04.2016, 15:46
İstikrar diyenleri görelim.

halilaziz61
19.04.2016, 15:46
Şimdi arayıp bulamadım ama Sadi Hoca'nın illa gideceğim de gideceğim diye tutturduğunda şu minvalde bir mesaj atmıştım. Sadi hoca göz önünde olmayacağı bir görevde bulunmak istiyor çünkü ne kadar göz önünde kalırsa yetersiz olduğu o kadar belli olacak. Böyle bir durumda altyapı veya gençlik koordinatörlüğü, adı her neyse, o görevine dönme imkanı da bulamayacaktı. Kendisi fıstık gibi kapı bulmuş bırakır mı hiç? Adam ben kendimi bildim bileli orada daha adam akıllı bir genç çıkmamış piyasaya. Sorsan görevini iyi yapıyor ama.

Eğri oturup doğru konuşmak lazım o koltukta Trabzonda sadi hocadan daha nitelikli oturacak biri yok, kazanmadığı kupa kalmadı, kaldı ki A takım başına gelir gelmez bir sürü genci piyasaya sürdü demek ki sorun biraz da A takım hocalarında. Onlar günü kurtarmak adına hiç bir vakit genç topçu oynatmıyor. Buna bazılarının yere göğe sığdıramadığı muhterem (!) Şenol Güneş de dahil.

Bu takıma alt yapıya da önem verecek ordaki madeni değerlendirecek teknik ekip lazım, bakın hoca yeterli değil ekip lazım

OnurKul
19.04.2016, 15:48
Geldiğinde yaklaşık 15 maç avrupa hedefi ve kupa vardı. Bu adam sezon sonuna kadar kalsa ne kalmasa ne. Avrupa kupası hedefimizi hami bitirdi.

Trabzonspor gibi bir kulüpte 4 maç üst üste yenilirsen (bkz. Sota) zorla da olsa gidersin, 10 maçta 1-2 galibiyet alırsan gidersin ama yuzsuzsen kalırsın (bkz. Hami)

halilaziz61
19.04.2016, 15:51
Geldiğinde yaklaşık 15 maç avrupa hedefi ve kupa vardı. Bu adam sezon sonuna kadar kalsa ne kalmasa ne. Avrupa kupası hedefimizi hami bitirdi.

Trabzonspor gibi bir kulüpte 4 maç üst üste yenilirsen (bkz. Sota) zorla da olsa gidersin, 10 maçta 1-2 galibiyet alırsan gidersin ama yuzsuzsen kalırsın (bkz. Hami)

Bence bırakacaktı yönetim sezon sonuna kadardurmasını istiyor

OnurKul
19.04.2016, 15:51
Eğri oturup doğru konuşmak lazım o koltukta Trabzonda sadi hocadan daha nitelikli oturacak biri yok, kazanmadığı kupa kalmadı, kaldı ki A takım başına gelir gelmez bir sürü genci piyasaya sürdü demek ki sorun biraz da A takım hocalarında. Onlar günü kurtarmak adına hiç bir vakit genç topçu oynatmıyor. Buna bazılarının yere göğe sığdıramadığı muhterem (!) Şenol Güneş de dahil.

Bu takıma alt yapıya da önem verecek ordaki madeni değerlendirecek teknik ekip lazım, bakın hoca yeterli değil ekip lazım

Normalde cevap vermem ama Şenol Güneş'in her gelişinde parlattığı futbolcuları yazsak yine de bu adama öfke kusacaksınız. Ne altyapıymış be arkadaş. Profesyonel kulübün derdine bak.

Yahu arkadaş sen profesyonelsin. 18'lik çocuğu eğer messi-ronaldo değilse niye sahaya sürüyorsun. Görüyoruz sahaya çıkan bebelerin rezilliğini, kaybettirdikleri maçları. Profesyonel oyuncunu oynat, maç kazan kasana para koy.

halilaziz61
19.04.2016, 15:52
Hami hami hami diye kafamızı şişiren futbol bilgisi fukaraları nerdesiniz, hadi şimdi savunun hamiyi kötü zamanda yanında yoksunuz

OnurKul
19.04.2016, 15:54
Bence bırakacaktı yönetim sezon sonuna kadardurmasını istiyor

Yönetime sabretmemiz lazım ama Trabzonspor'un bu durumda olmaması gerekir. Defalarca yazdık, keşke biraz sağı solu okusalar. Özellikle bu forumu okumaları lazım, nabız tutmaları lazım.

Hoca değiştirmek ayıp değil. Bakın Gençlerbirliği 6 hoca değiştirdi, kadro değişmedi. Son gelen İbo o beceriksiz, küme düşecek çocukları aldı kendi çapında zirve yaptırdı.

Hami hiç mi utanmıyorsun? Gençlerbirliği'nden hangi oyuncu bizim takımda oynayabilir? Hiç biri.

Tekrar Hami'ye bakıyorsun, adamın yüzünden düşen bin parça. Yahu sana nimet o kulübede oturmak neden elinden geleni yapmıyorsun diyeceğim ama sanırım elinden gelen bir şey yok çünkü hocalık vasıfları henüz oluşmamış.

artvints
19.04.2016, 15:57

kimi piyasaya sürmüş? lig maçlarında hiçbirini oynatmadı. kasmpaşa maçına forvetsiz çıktı yine beşir'i oynatmadı.kupa maçlarında ve ligde son dakikalarda oynattığı gençler var. biraz beşir öne çıktı o kadar. hami de ramazan'ı çıkardı ona bakarsan.çok farklı değil genç oyuncular bakımından.sadi üç önlibero oynatıyor diye korkak deniyordu. araya hami'nin girmesine gerek yoktu ama bursa maçında aynı bu şekilde infial oluştu, hocaya denmeyen kalmadı. olanlar çabuk unutuluyor. sanki o eleştirileri yapan bu taraftar değilmiş gibi işin içinden çıkıyorlar.

halilaziz61
19.04.2016, 15:58
Normalde cevap vermem ama Şenol Güneş'in her gelişinde parlattığı futbolcuları yazsak yine de bu adama öfke kusacaksınız. Ne altyapıymış be arkadaş. Profesyonel kulübün derdine bak.

Yahu arkadaş sen profesyonelsin. 18'lik çocuğu eğer messi-ronaldo değilse niye sahaya sürüyorsun. Görüyoruz sahaya çıkan bebelerin rezilliğini, kaybettirdikleri maçları. Profesyonel oyuncunu oynat, maç kazan kasana para koy.

Her gelişinde partlattığı oyuncular var burak, olcan vs ama parlatamadığı da sürüyle oyuncu var. Misal ts'de volkan şen
alt yapıdan bir kişi çıkarıp piyasaya sürmedi süremez öylesi bir hoca değil, beşiktaşta sürebildi mi?
Şu şenol güneş sevdasından vazgeçelim lütfen,iyi hoca evet belli bir standardı var ancak daha kaç kez bu takımın başına gelecek ve sonrasında gidecek, adamın kariyerine yazık değil mi? Bize vereceğini verdi daha ne verecek, ben de bunu anlamıyorum.
Aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar beklemek aptalların işidir biraz farklı şeyler denememiz lazım. Şenol hoca boşta olsa hemen onu getirecekler onu gelecek sezon için, yeter da

halilaziz61
19.04.2016, 16:03
kimi piyasaya sürmüş? lig maçlarında hiçbirini oynatmadı. kasmpaşa maçına forvetsiz çıktı yine beşir'i oynatmadı.kupa maçlarında ve ligde son dakikalarda oynattığı gençler var. biraz beşir öne çıktı o kadar. hami de ramazan'ı çıkardı ona bakarsan.çok farklı değil genç oyuncular bakımından.sadi üç önlibero oynatıyor diye korkak deniyordu. araya hami'nin girmesine gerek yoktu ama bursa maçında aynı bu şekilde infial oluştu, hocaya denmeyen kalmadı. olanlar çabuk unutuluyor. sanki o eleştirileri yapan bu taraftar değilmiş gibi işin içinden çıkıyorlar.

o ramazanı trabzon bünyesine katan da oydu kayseriden. Sadi hoca ilk gelişinde de gençleri oynattı. Şimdi o tartışmaya girmeye gerek yok. Gençleri bi maçta 90 dakka oyuna süremezsin kaldırmıyor vücütları kondüsyonları.
O üçlü önlibero sisteminde inanki şuanki durumumuzdan iyi olmazdık. Sanırım siz de Hamicilerden diniz Sadi hoca varken.
Benim eski yazıları açıp bakın ne demişim sadi hoca hakkında. Ama genel kanım şudur ki Ts taraftarı futbolu bilmiyor yoksa Sadi gitsin Hami gelsin diye tutturmazdı.

OnurKul
19.04.2016, 16:04
Her gelişinde partlattığı oyuncular var burak, olcan vs ama parlatamadığı da sürüyle oyuncu var. Misal ts'de volkan şen
alt yapıdan bir kişi çıkarıp piyasaya sürmedi süremez öylesi bir hoca değil, beşiktaşta sürebildi mi?
Şu şenol güneş sevdasından vazgeçelim lütfen,iyi hoca evet belli bir standardı var ancak daha kaç kez bu takımın başına gelecek ve sonrasında gidecek, adamın kariyerine yazık değil mi? Bize vereceğini verdi daha ne verecek, ben de bunu anlamıyorum.
Aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar beklemek aptalların işidir biraz farklı şeyler denememiz lazım. Şenol hoca boşta olsa hemen onu getirecekler onu gelecek sezon için, yeter da

Şenol Hoca'nın dönüşü başka olur. Bu arada sadece son gelişinden yazmışsın. O adam 3 kere geldi, üçünde de şampiyonluğa oynadık 2. olduk ve efsane kadrolar kuruldu. O kadroları bir araştırmanı istiyorum kardeşim.

zafercalikoglu
19.04.2016, 16:06
Hami hami hami diye kafamızı şişiren futbol bilgisi fukaraları nerdesiniz, hadi şimdi savunun hamiyi kötü zamanda yanında yoksunuz

hami iyi bir futbolcuydu kesinlikle iyi bir hoca değil,kabullenin artık buna unal da aynı şekilde,

halilaziz61
19.04.2016, 16:08
İnşaAllah dönmez,
Kadroların hiçbirini Şenol Güneş kurmadı şuan beşiktaşta kurmadığı gibi
Döneminde iyi oynadığımızda hem fikiriz ama demirel gibi 3 kez glip 4 kez gitti
Farklı bir şey denemeliyiz, şenol hocayı tükettik yeni bir heycan getiremiyecektir.
Bi de bu sene başında Ts ye yenildi diye ağzı durmadı onu unutamıyorum, Sanki hakem hatası ile yenilmiş gibi durmadan gereksiz antipatik açıklamalar yaptı. Ekmek yediğin yeri bu kadar gömmemelisin

Şenol Hoca'nın dönüşü başka olur. Bu arada sadece son gelişinden yazmışsın. O adam 3 kere geldi, üçünde de şampiyonluğa oynadık 2. olduk ve efsane kadrolar kuruldu. O kadroları bir araştırmanı istiyorum kardeşim.

artvints
19.04.2016, 16:10
o ramazanı trabzon bünyesine katan da oydu kayseriden. Sadi hoca ilk gelişinde de gençleri oynattı. Şimdi o tartışmaya girmeye gerek yok. Gençleri bi maçta 90 dakka oyuna süremezsin kaldırmıyor vücütları kondüsyonları.
O üçlü önlibero sisteminde inanki şuanki durumumuzdan iyi olmazdık. Sanırım siz de Hamicilerden diniz Sadi hoca varken.
Benim eski yazıları açıp bakın ne demişim sadi hoca hakkında. Ama genel kanım şudur ki Ts taraftarı futbolu bilmiyor yoksa Sadi gitsin Hami gelsin diye tutturmazdı.

hayır uzun dönem çalışacak hoca gelmeyecekse sadi devam etsin araya başka hoca sokmaya gerek yok dedim. ama sadi hoca da çok genç oyuncu oynatmıyordu ligde. defansif oynatıyor diye gelen eleştirilere de katılmıyordum pek. ama erkan'ı oynatmasına, seçtiği bazı oyunculara kızıyordum bazen. hiçbir hücum planı yapmıyordu.hami de defans planı yapmıyor. hami'nin ki çok daha kötü.

halilaziz61
19.04.2016, 16:11
hayır uzun dönem çalışacak hoca gelmeyecekse sadi devam etsin araya başka hoca sokmaya gerek yok dedim. ama sadi hoca da çok genç oyuncu oynatmıyordu ligde. defansif oynatıyor diye gelen eleştirilere de katılmıyordum pek. ama erkan'ı oynatmasına, seçtiği bazı oyunculara kızıyordum bazen. hiçbir hücum planı yapmıyordu.hami de defans planı yapmıyor. hami'nin ki çok daha kötü.

Aynı şekilde düşünüyorum. Sadi sezon sonuna kadar devam etmeli idi, Sadiyi gönderip Hamiyi getirmek Attan inip eşşeğe binmekten başka birşey değildi

Faik Yılmaz
19.04.2016, 16:25
Değil maçın kendisini özetini dahi izlemeye katlanamayacak haldeyim....

Şu ligden Uefa muefa filan değil tek beklentim var bir an önce bitse de kurtulsak.....

artvints
19.04.2016, 16:29
bu maçta çok farklı şeyler vardı.bu kadar rezillik ve çorba bir takım görmedim. topu attılar ekici'ye ne yaparsan yap der gibi.o da dönüp durdu etrafında.en azından erkan ve marin'i oynatma hoca dedik. okay, erkan, marin, ekici, özer hatta muhammet bunların hepsi 10 numara mevkisinde oynamış oyuncular.yani topu kendileri kullanmak istiyorlar. öyle yıldız zannediyorlar kendilerini.böyle kadro kurmak, çorba yapmak intihardı zaten.

orhan42
19.04.2016, 16:41
Hami bu külübe bir daha hoca veya başka bir şekilde asla ve asla sokulmamalı..Ulan İbrahim üzülmez'den utan..daha 40'ına yeni basacak bi adam seni dün madara etti.Sen futbola başladığında deli ibo paçalı donla geziyordu neredeyse.Dün maçı izlerken sipikerin şu sözü her şeyi özetledi , "Gençlerbirliği'nde topu alan her oyuncu hızla hücüum bölgesine topu gönderiyor" bu İ.Üzülmez'in mantalitesini özetleyen cümledir.peki Hami efendi senin mantaliten ne?Ulan geldiğinden beri ne verdin bu takıma?Bu arada Landell denen madrabazın annesi ve tüm kabilesine sevgilerimle (!)

zafercalikoglu
19.04.2016, 16:55
Hami bu külübe bir daha hoca veya başka bir şekilde asla ve asla sokulmamalı..Ulan İbrahim üzülmez'den utan..daha 40'ına yeni basacak bi adam seni dün madara etti.Sen futbola başladığında deli ibo paçalı donla geziyordu neredeyse.Dün maçı izlerken sipikerin şu sözü her şeyi özetledi , "Gençlerbirliği'nde topu alan her oyuncu hızla hücüum bölgesine topu gönderiyor" bu İ.Üzülmez'in mantalitesini özetleyen cümledir.peki Hami efendi senin mantaliten ne?Ulan geldiğinden beri ne verdin bu takıma?Bu arada Landell denen madrabazın annesi ve tüm kabilesine sevgilerimle (!)

hem kendi takımını hemde bizi iyi tanıyor, deli ibo ,hami artist ancak bu hafta saha kenarında ne giysem derdinde ,bide buna 100 bin lira veriyorlarmış,yuh ulan yuhh

zafercalikoglu
19.04.2016, 16:56
bu kadrodan

3-4 topçu seneye kalması lazım,

m.demir,g.varol,iyi olursa ekici,akıllı olursa Onur,

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 17:56
Hey gidi yiğit Anadolu çocuğu, özde Trabzonspor'lu İskender GÜNEN

Zamanında seni izlemenin keyfi o kadar lezzetli ve heyecanlıydı ki, seni dün akşam Ankara'da ağlatan zavallılar bunu bilemezler.

Senin gibi, Ünal gibi, Tolunay gibi daha birçok Trabzon'lu olmayıp da TS'li olmanın, o kutsal formayı terletmenin hevesini ve kudretini içine sindirmiş olanlar lazım Trabzonspor denen takıma

Değil Fatih Atikler, Musa Nizam'lar, ya da torpilli futbol katilleri Yumlu'lar, Zeki'ler, Özer'ler asla değil.

O ruh geri gelecek.
Sabredeceğiz.
Çünkü TS bir efsanedir ve efsaneler
ASLA ÖLMEZ.

Acayip öfkeliyim dünkü futbolu görünce
Şeytan diyor bas tesisleri, kızılcık sopasıyla giriş oyuncuların alayına

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2016, 17:57
bu kadrodan

3-4 topçu seneye kalması lazım,

m.demir,g.varol,iyi olursa ekici,akıllı olursa Onur,

Onur
Muhammet DEMİR

gerisini şutlasınlar

asilhamsi
19.04.2016, 18:59
bu maçta çok farklı şeyler vardı.bu kadar rezillik ve çorba bir takım görmedim. topu attılar ekici'ye ne yaparsan yap der gibi.o da dönüp durdu etrafında.en azından erkan ve marin'i oynatma hoca dedik. okay, erkan, marin, ekici, özer hatta muhammet bunların hepsi 10 numara mevkisinde oynamış oyuncular.yani topu kendileri kullanmak istiyorlar. öyle yıldız zannediyorlar kendilerini.böyle kadro kurmak, çorba yapmak intihardı zaten.

yumlu nasildi sen onu anlat.
birinci ve ikinci golde ne kadar klas bir stoper oldugunu gosterdi degilmi

artvints
19.04.2016, 19:04
yumlu nasildi sen onu anlat.
birinci ve ikinci golde ne kadar klas bir stoper oldugunu gosterdi degilmi

abi niye böyle yapıyorsun onu anlamıyorum, sinirini benden almaya çalışıyorsun. yumlu rezaletti ama o gollerdeki hatalardan dolayı değil, mücadeleyi bırakmasından motivasyonunu düşürmesinden dolayı. ayrıca ikinci golde cavanda kontrol ediyor stancu'yu. sen de çok övdüğün müthiş stoper, takımın en iyi stoperi dediğin aykut'un oyununu açıkla o zaman.

cyberentalpi
19.04.2016, 19:19
Erman toroğlu hakkında başkan konuşmalı. eğer böyle bir şey varsa utancımdan ne yaparım bilmiyorum. ben sikebahceliler gibi yuzsız olamam

Tolga Okumuş
19.04.2016, 22:51
İşin en kötü yanı da Trabzonspor'un bu futbolcu kırıntılarına borcu var !!

Ben bunların çoğunu rencide ederek gönderirim takımdan.Gazetelere ilan veririm "zararına satılık topçu" diye. Sahibinden'e,gittigidiyor'a falan atarım.

cakalkerem
20.04.2016, 08:55
bu nedir kardeşim nasıl iştir...
Takımın yürümeye mecaili yok...

rezil 3 lig takımından bile daha kötü haldeyiz..
Ayakta duramayan ama alacakları için kulübe ihtar çektiren sopalık hergeleler...ve tabiiki de buna bir de filozof HAMİ yi eklerseniz sonuç kaçınılmaz olur...
Bir takım nasıl bu kadar düşüş içerisinde olur anlaşılmaz.....
Yazıklar olsun be

Çağatay_
20.04.2016, 12:00
4-5 yediğimiz rezil maçlar dahil, rezilin de ötesi, gördüğüm en berbat ve utanç verici Trabzonspor.

Hayatımda bu takımın bu kadar berbat duruma düştüğünü görmedim. Sahada futbol adına hiçbir şey yoktu. Tam anlamıyla utanç verici.

Sefaenes
20.04.2016, 12:07
Takımız hazırlıklarını iyi çalıştıklarını söylüyor hami korkagi acaba geldiğinden beri hami ne çalıştırıyor bu çalışma nasıl böyle rezalet oynuyor. Hami Özer e erkan Marine oynattigi sürece yenilmeye mahkumdur

OnurKul
20.04.2016, 18:15
İnşaAllah dönmez,
Kadroların hiçbirini Şenol Güneş kurmadı şuan beşiktaşta kurmadığı gibi
Döneminde iyi oynadığımızda hem fikiriz ama demirel gibi 3 kez glip 4 kez gitti
Farklı bir şey denemeliyiz, şenol hocayı tükettik yeni bir heycan getiremiyecektir.
Bi de bu sene başında Ts ye yenildi diye ağzı durmadı onu unutamıyorum, Sanki hakem hatası ile yenilmiş gibi durmadan gereksiz antipatik açıklamalar yaptı. Ekmek yediğin yeri bu kadar gömmemelisin

Az bile gömdü. Şenol Hoca'yı bir böyle eleştirince tamam oldu. Ama kadroları o kurmadı, bahanesi ne zaman bitecek? Kardeşim kuran adam şampiyon yapsaydı o zaman. Çatır çatır oynattı takımı. Hangi hoca oturup kadro kuruyor artık. Şenol Hoca'nın çok net bir beyanı vardı o dönem. Trabzon için her şeyi yaparım elime verilen kadroyu değerlendireceğim demişti. Bunu da basiretsizlik olarak algıladınız. Son şampiyonlukta eğer kadroyu o kurmadıysa Ersun veya Hugo Boss niye şampiyon yapamadı da Şenol hoca aldı yaptı? Ondan önceki kadroyu kim kurdu? Bırakın bu bahaneleri yahu. Bu adamın nedir sizden çektiği. Size Hami müstehak.

halilaziz61
21.04.2016, 08:55
Az bile gömdü. Şenol Hoca'yı bir böyle eleştirince tamam oldu. Ama kadroları o kurmadı, bahanesi ne zaman bitecek? Kardeşim kuran adam şampiyon yapsaydı o zaman. Çatır çatır oynattı takımı. Hangi hoca oturup kadro kuruyor artık. Şenol Hoca'nın çok net bir beyanı vardı o dönem. Trabzon için her şeyi yaparım elime verilen kadroyu değerlendireceğim demişti. Bunu da basiretsizlik olarak algıladınız. Son şampiyonlukta eğer kadroyu o kurmadıysa Ersun veya Hugo Boss niye şampiyon yapamadı da Şenol hoca aldı yaptı? Ondan önceki kadroyu kim kurdu? Bırakın bu bahaneleri yahu. Bu adamın nedir sizden çektiği. Size Hami müstehak.

Az bile gömdü mu?
O zaman Şenol güneş sporlu olduğunuz ortaya çıkıyor. İyi hocadır da allamei cihan diildir, kadro kurma alt yapıdan oyuncu çıkarma yetisi sıfırdır. Yönetime istediğini yaptırma gücünü ben trabzona görmedim. Trabzona yenildi diye aylarca afkurmustur sanki haksız bir galibiyet aldı diye. Ben bir daha TS nin başında görmek istemiyorum. Her gidisinde kadro sarma duman olmuştur. Uzun süreli hoca değildir yani. Size Şenol güneş le mutluluklar.

UĞUR DURTAŞ
21.04.2016, 09:38
hami MANDIRALI,
her hafta her hafta
utanılacak futboldan benzirdin bizleri,
bu takım koşmuyor,mücadele etmiyor,paslaşmıyor,yardımlaşmıyor,organize bir atak yok......
takım hafta içi sensiz antreman yapsa,sensiz sahaya çıksa bundan daha kötü oynayamaz,
sendede,futbolcular gibi kişilik sorunu var,
bu takıma nokta bir şey katmıyorsun,
seneye taş çatlasın,3-4 oyuncu hariç hiç birini görmek istemiyorum.
**
bu takımdan başta
mustafayı,
aykutu
özeri
erkanı,
sonra diğerlerini uzaklaştırmadığımız sürece
seneye bu rezil oyun devam eder.

OnurKul
21.04.2016, 10:56
Az bile gömdü mu?
O zaman Şenol güneş sporlu olduğunuz ortaya çıkıyor. İyi hocadır da allamei cihan diildir, kadro kurma alt yapıdan oyuncu çıkarma yetisi sıfırdır. Yönetime istediğini yaptırma gücünü ben trabzona görmedim. Trabzona yenildi diye aylarca afkurmustur sanki haksız bir galibiyet aldı diye. Ben bir daha TS nin başında görmek istemiyorum. Her gidisinde kadro sarma duman olmuştur. Uzun süreli hoca değildir yani. Size Şenol güneş le mutluluklar.

Şurada yazdıklarının hiç biri şu ülkenin en iyi teknik adamını kötülemeye yetmiyor. Keza o gidince kadrolar dağılmadı. 2010-2011 kadrosunu Şenol Hoca mı dağıttı? Ayrıca Şenol Güneş sporlu falan da değilim ama Sezar'ın hakkını Sezar'a vereceksin ya da şöyle diyeyim yiğidi öldür ama hakkını ver. Şenol Güneş, Trabzon'a her geldiğinde yönetime koşul sunmamıştır. Gelmiştir çünkü takıma bağlıdır. Oyuncu konusunda ısrarı olmuştur ama sen "O olmaz hocam yaaa" diyen bir yöneticiyle çalışıyorsan onun da karşılık olarak "O zaman kadro kurun oynatalım" demesi normaldir. Çünkü Trabzon'un ne maddi kaynaklarını zorlamak istemiştir ne de kulüp içi huzursuzluk çıkarmak. Bu sebeple gidişleri hep böyle olmuştur.

Bu arada 60 yaşındaki adama gıyabında da olsa afkurmuş demen de yakışık almadı.

Gurpas
21.04.2016, 11:34
Elimizdeki şu anki kadro ne Şenol dinler ne Mourinho hepsinin teknik direktörlük kariyerini bitirir. Leş bir kadromuz var leş ötesi hatta....

halilaziz61
21.04.2016, 13:07
Şurada yazdıklarının hiç biri şu ülkenin en iyi teknik adamını kötülemeye yetmiyor. Keza o gidince kadrolar dağılmadı. 2010-2011 kadrosunu Şenol Hoca mı dağıttı? Ayrıca Şenol Güneş sporlu falan da değilim ama Sezar'ın hakkını Sezar'a vereceksin ya da şöyle diyeyim yiğidi öldür ama hakkını ver. Şenol Güneş, Trabzon'a her geldiğinde yönetime koşul sunmamıştır. Gelmiştir çünkü takıma bağlıdır. Oyuncu konusunda ısrarı olmuştur ama sen "O olmaz hocam yaaa" diyen bir yöneticiyle çalışıyorsan onun da karşılık olarak "O zaman kadro kurun oynatalım" demesi normaldir. Çünkü Trabzon'un ne maddi kaynaklarını zorlamak istemiştir ne de kulüp içi huzursuzluk çıkarmak. Bu sebeple gidişleri hep böyle olmuştur.

Bu arada 60 yaşındaki adama gıyabında da olsa afkurmuş demen de yakışık almadı.

Kusura bakmayın ama Ts maçından sonra 3 ay boyunca o maça dair yaptığı gereksiz hatta çoğu zaman da hakkaniyet dışı açıklamaları ifade edecek başka laf bulamadım. Zira aynı tarzını Trabzon'da iken göremiyorduk, demekki çirkeflik suyun bulunduğu kapta şeklini alması gibi şenol hocayı da belli bir kalıba sokmuş. Yenildin tebrik edersin geçersin, durmayan toptan gol atmayışına değinmeden aylar boyunca Querazma'nın yüzde yüz haklı ikinci sarı kartını diline plesenk şeklinde dolaması nasıl izah edilecektir. Kesinlikle karakter dönüşümü var.

Diğer meseleye gelirsek, iyi hocadır da bir kez de istediği topçuları aldırıp istediği takımı kursa ve gelene geçene 4-5 sallasa idik. kaybeden kim oldu Ts olmadı mı ne uğruna yönetime koşul sunmaması uğruna. Bunlar arkasından üretilen bahaneler, bizde yapamadığını şimdi küçük şikeceilerde yapıyor, demek ki neymiş isteğini yaptırabiliyor ama Trabzonda yaptırmak istemedi.
Ben gerginliğimi tekrar edeyim, elli kez aynı sütten içilmez, o süt ekşir lütfen Şenol hoca bir daha takımın başına gelmesin, yoksa gidecek ve bir daha ne zaman geleceğini konuşacağız. Kaldığı yerde başarılı olsun.

Fanatik34
23.04.2016, 03:37
Erman Toroglu cok agir ithamlarda bulundu ama nedense üstü kapatildi...iste Trabzonspor´un geldigi hal!

DeAgLeMaNyAq
23.04.2016, 04:18
Erman Toroglu cok agir ithamlarda bulundu ama nedense üstü kapatildi...iste Trabzonspor´un geldigi hal!

Çünkü böyle bir iddia yok. Erman Toroğlu'nun söylediği iddia edilen özellikle siyasi içerikli bir dolu asparagaz haberler de yapıldı. Kendisi de her fırsatta "Ben sadece A Spor'da program yapıyorum, Sabah ve Fotomaç'ta yazıyorum. Benim ağzımdan veya kalemimden çıkmamış hiçbir şeye inanmayın" diye tekrarlıyor...

Adem Akyüz'
23.04.2016, 10:16
Sosyal medya çıktı, mertlik bozuldu. Birileri, birilerinin ağzından açıklamalar yapıyor ama halbuki öyle bir şey yok. Üstüne üstlük adam böyle bir şey söylendiğine de ikna edemiyor kimseyi.

TSelif
23.04.2016, 13:49
Erman Toroğlu bu konu ile ilgili başkanı arayıp öyle bir şeyi demediğini söylemiş.