PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 28.Hafta l Trabzonspor 1 - 1 Medipol Başakşehir l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4]

yattarahayranı
10.04.2016, 22:25
yusufu bjk şikebahçe gs ye gittiinde iyi izle sonra arkasından çok ağlıyacaksınız belkide lazio ya gider.bu takım berbat bir takım .sıkıntı takım olamamakta hocası olmayan birtakım bu.

yusufta şampiyonluğa oynayacak bir kadroda olması gereken birfutbolcu.

yusuf değil messide rezil olurdu bu takımda.
Kafasını kaldıramayan orta açmasını dahi bilmeyen futbolcu hangi takım alcak

61ronin61
10.04.2016, 22:28
Kafasını kaldıramayan orta açmasını dahi bilmeyen futbolcu hangi takım alcak

hız hırs ve yetenek yusufta fazlasıyla var.ama bir hocası olmadı onu yönlendiren.

bak şenol güneş nasıl bursanın tüm futbolcularını kapış kapış sattırdı.hocan öğretmenin iyi değilse üniversite sınavını kazanamassın renkdaşım.

yattarahayranı
10.04.2016, 22:30
hız hırs ve yetenek yusufta fazlasıyla var.ama bir hocası olmadı onu yönlendiren.

bak şenol güneş nasıl bursanın tüm futbolcularını kapış kapış sattırdı.hocan öğretmenin iyi değilse üniversite sınavını kazanamassın renkdaşım.
Öğretmenin iyi değilse bile çalışman lazım hırslı futbolcu nasıl bu kadar senedir kendini geliştirmez gelişmeye uğraşmaz ?

61ronin61
10.04.2016, 22:31
.

61ronin61
10.04.2016, 22:32
Ramazan'ı müdahaleleri ayarsız olduğu ve pres altında verdiği yanlış kararlarından dolayı eleştiriyordum ama olumlu yönde takıma bir çok şey kattığı inkar edilemez. Sadece kanat kökenli olmasının getirdiği dez avantajları yaşıyor. Haricinde Okay'a göre kat kat faydalı.

adminim 11 ramazanımız olsa rakip bizim sahamıza gelemez.

61ronin61
10.04.2016, 22:37
bu takımda savaşan futbolcular aytaç ramazan mustafa akopo yusuf estebandır .lütfen adaletli hakkaniyetli olalım.

iyattara
10.04.2016, 22:38
Maç 1-1, son dakikalar, hakem Trabzonsporlu futbolcuyu çabuk oyna diye uyarıyor, üstelik Avni Aker de. rakip te istanbulspor.

Ondan sonra da taraftar beklersiniz stada.

Hami yine dik oynadı, helall.

Çoğu insanın en ağırına giden nokta. Bunu yapmamız için beraberliğin şampiyonluğu getirmesi lazım. Başka türlü kabul edilebilir değil. Yavaş oynadın da 1 puan aldın da ne oldu, ne oldu la? 5-6 tane yesek bu kadar zoruma gitmezdi.

61ronin61
10.04.2016, 22:43
Maça girdiğinden beri hiç koşmayan Marin. Daha hangi topu bekliyorsun bir şey yapmak için?

halı saha maçı oynadınmı renkdaşım .takım kazma olursa paslaşma bir takım olmassa marin ne yapsın.hee halısaha maı demişytim sen istediğin kadar yeteneklisüper futbolcu ol seni anlamazlarsa pasta vermezlrse bir takım yoksa ortada öyle saf saf dolaşırsın oynama isteğin bile gider.

marini siirtköy hizmetlerinden almadık.ve cardozo dünyadaki en iyi on golcüden biri ve mbi süper birorta sahaydı....ama hepsi en kötü futbolcu oldu neden.çünkü hocasızlık ve takım olamamak.yoksa tek tek bak bu futbolculara iyi makine gibi,şleyen bir takımda hepsi süper fuıtbolcu.

sefa bile tek başına kayseriyi götürüyordu.bjk nin elinden kapmıştık....... ve daha niceleri.

61ronin61
10.04.2016, 22:46
ligi domine den bjk ye bakın .kaleciden defansa orta sahadan forvete bizle karşılaştırın asla bizden üstün bir kadroları yok.ama işte hoca faktörü.

nasılşenol hoca bursayı brsanın futbolcuları tavan yaptı bjk dede aynısı oldu.

hatta bizim kadro bjkden çok daha iyi bir kadroydu.herkes harcandı hocasızlıktan.

zahido
10.04.2016, 23:09
Ramazandan çok iyi sağbek olur. Gokhan gonul stilinde, tipide andırıyor. O mevkiide çok başarılı olabileceğini düşünüyorum şahsen.

Emre İskender
10.04.2016, 23:09
Hami bjk maçında çift forvet oynayıp sonraları neden oynatmadigini açıklasın korkak tenek

ben söyleyeyim bjk macında yenılse de bişey olmayacaktı sonucta rakip bjk bu sebepten cıft forvet oynadı...

anadolu takımlarından daha cok korkuyor cunku yenilirse anadolu takımların yenılmmıs olacak once yenılmemeye oynuyor... takıma el freni cekiyor..

beraberlıkle bıten her mac kazanabılırdık anlamındadır...

Ahmet Aksu
10.04.2016, 23:13
ben sayın Usta yı anlamıyorum iyi güzel konuşuyor çok da güzel tweet atıyor diyorsun ki futbolcularımıza sahip çıkalım piyasa yapmaları için ısrar edelim oynatalım diyorsun. biz eleştiriyorduk bunları boşa oynatıyoruz diye hadi onu geçtim, takımın hocası futbolculara suç atıyor ona da demiyor musun hami kardeş futbolcuları kötüleme diye..
hami belki de kendi g.. kurtarmak için hemen suçu atıyor topçulara ya da usta boşa laf ediyor hangisi mantıklı..

61ronin61
10.04.2016, 23:18
ben sayın Usta yı anlamıyorum iyi güzel konuşuyor çok da güzel tweet atıyor diyorsun ki futbolcularımıza sahip çıkalım piyasa yapmaları için
ısrar edelim oynatalım diyorsun biz eleştiriyorduk bunları boşa oynatıyoruz diye hadi onu geçtim, takımın hocası futbolculara suç atıyor ona da demiyor musun hami kardeş futbolcuları kötüleme diye..
hami belki de kendi g.. kurtarmak için hemen suçu atıyor topçulara ya da usta boşa laf ediyor hangisi mantıklı..

ikiside değil idare edilen bitik bir sezon renkdaşım.

memmedaga
10.04.2016, 23:24
Yöneticilere teesüflerimi sunuyorum,uzun zamandır bir trölü niye bu kadar idare ediyosunuz anlamıyorum hadi uzaklaştırmadınız Flood yapmadına niye izin veriyorsunuz?

kurtulmak lazım

El Cordobes
10.04.2016, 23:34
Hami hocanın maç sonu röportajını izledim. daha öncekiler gibi kurduğu 3 cümleden biri "bizim işimiz çalışmak, daha çok çalışacağız." çalışmaktan kasıt nedir, ne yaptırıyor çok merak ediyorum. savunma desen yok rezalet, hücum desen yok skandal, kondüsyon desen yok, teknik taktik desen yok. ee napıyosunuz antremanlarda? ortada sıçan oynatıp , çift kale maç yaptırdıgı zaman çalıştırmış mı oluyor? zaten hücum neden yetersiz sorusuna verdiği cevap efsane, bu kadar sığ düşünen bir adamla hiçbir forvet iş yapamaz.

61ronin61
10.04.2016, 23:35
Yöneticilere teesüflerimi sunuyorum,uzun zamandır bir trölü niye bu kadar idare ediyosunuz anlamıyorum hadi uzaklaştırmadınız Flood yapmadına niye izin veriyorsunuz?

kurtulmak lazım

ben trol değilim.ben gerçek bir trabzonsporluyum.aklıma gelen şeyleri yazıyorum.mesajları bir bütün göndermeyi bilmiyorum 5 kişiye birden onların mesajları toplayarak cevap vermeyide bilmiyorumn.

bu forumdan atılırsam çokmu seviniceksin renkdaşım.kendi yandaşın tarfatarını gemiden atmak çokmu hoşuna gidicek.

burda olma sebebim trabzonspor sevgim.

bmn türkiyedeki en büyük trabzonspor taraftar topluluğudur.burda olmak ayrıcalıktır.

hiçbir yerde ne hesabım var ne başka birsitede yazıyorum .tek sadece burdayım burayı renkdaşlarımı seviyorum.

burda hesabı olupta başka sitede yazanlar var aslında ben onlara tesüf ediyorum .gerçek trabzonsporlunun tek adresi bmn dir.

asilhamsi
10.04.2016, 23:36
hami madem begenmiyorsun kadroyu maca genclerle cık.Kim engelliyor seni?Sanki herhangi bir iddian kaldı.

ramazan----abdulkadir----ekici-----yusuf

---------mami--------cardozo------------

dene soyle bir kurguyu.Ne kaybedersin be adam?

selcuk
10.04.2016, 23:46
ramazanin futboldan fazla takima kattigi coskuydu
ramazan cikinca takimin bütün coskusu sifirlandi

takima heycan, istah, cosku katacak oyuncular lazim
ramazan 4 hafta yokmus
kötü oldu

Erkan A.
10.04.2016, 23:54
ramazanin futboldan fazla takima kattigi coskuydu
ramazan cikinca takimin bütün coskusu sifirlandi

takima heycan, istah, cosku katacak oyuncular lazim
ramazan 4 hafta yokmus
kötü oldu

ramazan futboldan fazla takima kattigi cosku ??? bunu cok güzel yazdin hocam kesinlikle katiliyorum sana

zivaa
11.04.2016, 00:01
Hami çok çalışıyor. Bakın her hafta değişik kıyafetler değişik kombinler deniyor. Bir hafta top sakallı, bir hafta kirli sakallı başka bir hafta normal tıraşlı. Adam sanki Trabzonspor'da teknik direktör olarak değil de Trabzon'un ekranlardaki mankeni olarak görev yapıyor.

memozcan
11.04.2016, 00:08
Hami çok çalışıyor. Bakın her hafta değişik kıyafetler değişik kombinler deniyor. Bir hafta top sakallı, bir hafta kirli sakallı başka bir hafta normal tıraşlı. Adam sanki Trabzonspor'da teknik direktör olarak değil de Trabzon'un ekranlardaki mankeni olarak görev yapıyor.
öyle deme antrenmanlarda sürekli şut çalışıyor.. gazetecilerle bol bol çift kale maç yapıyor.. başkanla penaltı çekişiyor.. takım için oldukça fazla şey yapıyor yani!!!

selcuk
11.04.2016, 00:08
terimin Türk futboluna etkisi

memozcan
11.04.2016, 00:14
maçın kırılma anı özerin 7 metrelik kale yerine topu dışarıya attığı pozisyondu..

bu arkadaş için 2 senedir yazıyorum.. eğer hami hocayı hasbelkader tanıyan biri varsa ulaştırırsa çok makbule geçer..

özer kesinlikle ilk 11 oyuncusu değildir.. ama çok iyi bir yedektir.. kendisini ilk 11 oynatarak en fazla kendisine zarar veriyorlar.. çünkü bu arkadaşın beyninde az miktarda oksijen var.. oyunda kaldığı sürece sürekli öteye beriye boş boş koşarak o az miktardaki oksijeni hemen tüketiyor.. sonra da böyle boş kaleye golü atamıyor..

oysa bu arkadaşı 60. dakikada oyuna alsalar beynindeki oksijen kalan 30 dakika için yetecektir..

memozcan
11.04.2016, 00:16
maçın en büyük kırılma anı özerin suratının dağıldığı pozisyon sonrası oyuna devam etmesiydi.. o dakada maçı kaybettik zaten!!

Tahir61
11.04.2016, 00:37
spiker bir istatistikten bahsetti

on numara dedi bu sezon golü yok dedi bir asisti var dedi

bu maçla iki gol oldu,

şaka gibi on numara

sadece iki asistlik skor katkısı

özere sallamıyorum

şu rezillik içinde sivrilmeye çalışanlardan belki ama onda da bir şey yok

Se7en
11.04.2016, 00:40
Sene başından beri kötü bir sezon yaşadık. Başkan değişikliği, teknik direktör değişikleri, hakem hataları, Futbolcuların paralarının ödenmemesi vs. Önümüzde 6 hafta kaldı. Biraz daha sabır göstermeliyiz. Çoğu gitti azı kaldı. Bu senenin başında doğru işler yapılırsa Trabzonspor eski günlerine geri dönecektir.

TolgaTopçu61
11.04.2016, 00:40
Birde bu kadar sakatlanan oyunculara karşı bir önlem alınmalı..
Güray ve Ramazan sakatlıkları benzer şekilde..
Futbolcularımız düşmeyi bilmiyor, bir judo hocası tutalım öğretsin eller nasıl vaziyette düşersin diye..

yüregimts
11.04.2016, 01:15
Bu takımdaki sakatlıklar adam gibi teknik ekibin olmaması, saçma sapan antremanlardan kaynaklanıyo.

sasort
11.04.2016, 02:38
yanlışım varsa düzeltin beni

ersuna veda dediği sene
gönderilecekler ve kadro düşüncesi yansımıştı

EKİCİyi bile yedek olmalı demişti. Çok tepki almıştı.

ben ekiciden bahsetmiyecem. Ama şu takıma forvet olarak gelmek istemezdim.

Nedeni kendine oynayan topçu çok fazla ekici anca serbest vuruş olacak. Oda uzak olacak korner olacak ki pas versin

bu hali ile mükemmel başarısı var adamın ancak şu takımda o kadro disiplini oluşturamıyor hocalar. Tam hoca bir şeyleri oturtmaya başlıyor. Ömrü yetmiyor.

Örnek vereyim bu volkan şb olan o pasları neden bizde yapmadı. aynı ayalara sahip değilmiydi yetenek vs...

bence eldeki topçular kötü değil

BEN HOCAYA EN SON SUÇ BULAN BİRİYİM AMA

TAKIMDA Kİ SIKINTI İLK OLARAK BİR HOCA İLE DEVAMLI ÇALIŞMIYORUZ.

İKİ TAKIMIN BAŞINDA PLANLAMA AÇISINDA UZUN BİR ÇALIŞMA PROGRAMI OLAN HOCA YOK.

HAMİ ŞU AN YILDIZLARINI DEĞİŞTİRME PEŞİNDE SÜKSE YAPMA DERDİNDE GÜNÜ KURTARMA DURUMUNA DÜŞTÜ ŞU AN

Ibrahim Gaygusuz
11.04.2016, 05:15
Muhammet'e yazik edecekler. Hic bir zaman tek forvet oynayamaz bu adam. Bile bile taraftarin sabrini bu futbolcuya karsi niye zorluyorlar.

Juve gibi Liverpool gibi 4312 oynasin. En iyi kadro oyle cikiyor meydana. Illa kanat diye tutturdular cok ise yaradiya.

cakalkerem
11.04.2016, 08:03
HAmi bu işi bıraksın artık...

Faik Yılmaz
11.04.2016, 08:05
Hami 'de suç yok....

Ama teknik direktörlük dahi hiç bir şeyde yok....

Takıma katkısı 0.... Hatta eksi katkısı var.....

cakalkerem
11.04.2016, 08:05
Muhammet'e yazik edecekler. Hic bir zaman tek forvet oynayamaz bu adam. Bile bile taraftarin sabrini bu futbolcuya karsi niye zorluyorlar.

Juve gibi Liverpool gibi 4312 oynasin. En iyi kadro oyle cikiyor meydana. Illa kanat diye tutturdular cok ise yaradiya.

bizde onu öyle oynatacak yürekte adam yok malesef....biz tek forvet asla oynayamayız....

cakalkerem
11.04.2016, 08:06
Hami 'de suç yok....

Ama teknik direktörlük dahi hiç bir şeyde yok....

Takıma katkısı 0.... Hatta eksi katkısı var.....
demekki HAmi de suç varmış Hocam:)

Faik Yılmaz
11.04.2016, 08:09
demekki HAmi de suç varmış Hocam:)

Aslında yok derken var demek istedim.....

Adem Akyüz'
11.04.2016, 08:17
Son 6 eziyet!

asilhamsi
11.04.2016, 08:18
bu takımda savaşan futbolcular aytaç ramazan mustafa akopo yusuf estebandır .lütfen adaletli hakkaniyetli olalım.

mustafa genelde topla savaşıyor.

cakalkerem
11.04.2016, 08:21
nasıl bir orta sahamız var anlaşılır gibi değil..
bu kadar yumuşak orta saha mı olur...
ulan bayan futbol maçında daha çok faul oluyordur...
erkan özer hiç yoklar..

ekici şahsi oynamaya devam ediyor..
muhammet zavallım top bekliyor bu orta sahadan...
yazık be

Ertan 51
11.04.2016, 08:27
Esteban'dan bir kez daha özür dileyip bir kez daha teşekkür ediyorum,
alınan 1 puan onun eseri,inşallah böyle devam eder.
Se7en
renktaşıma katılıyorum,
bu sene böyle böyle bitecek,sabredelim,destek olalım,
güzel günler yakın Allahın izni ile.

Külünkoğlu
11.04.2016, 08:34
Bu maç için ve muhtemelen son 6 haftada değişmeyecek olan maç yorumum nacizane,
Haftalardır futbolun en temel yeterliliklerini yerine getiremeyen takımı 90 dakika izleme sabrını gösteren herkesi kutluyorum.

cakalkerem
11.04.2016, 08:34
esteban gerçekten iyiydi...
bir de begenilmeyipte gönderilmek isteyen ama hem golümüzü atan hem de savunmada kritik müdahalelerde bulunan Akagpo yu tebrik ederim

UĞUR DURTAŞ
11.04.2016, 08:54
devrim şart.
iki yıldır diyoruz..
bu takımın % 95 gönderilmeli diye
bu kişiliğinden yoksun futbolcularla olacak iş değil,
**
hami hoca,nasıl bir hocasın sen anlamış değilim,
analizini,taktiğini geçtim.
rakip bizi eksik yakalıyor,atak üzerine atak yapıyor
senin önünde 4-5 oyuncu(demir,özer,erkan,marin,ekici)
eli belinde atakları izliyor,
ve sen adamlara bağırıp defansa yardım edin demiyorsun,
futbolcularda çok suç var ama
en büyük suç sende hami hoca
şuanda takıma sıfır katku sağlıyorsun.
yazıklar olsun hepinize.

Berk Ç.
11.04.2016, 08:55
Ligden uzunca yazılabilecek sebeplerden bahanelerden dolayı kopmuşsun ve bu maçı kazanırsan uefa için iddialı bir hale gelebilirsin.

Elimizde beşiktaş maçında tutmuş hatta hami geldiğinden beri tek iyi oynadığımız maç beşiktaş maçı var ve taktik 4-4-2.

Avni Aker de mutlak galibiyete ihtiyacımız olduğu beraberlik veya 1 puanın bize hiç bir şey katmayacağı bir maç hadi korktun tamam tek forvet çıktın e kardeşim maç 1-1 başakşehirde aman aman bi top oynayamıyor Ramazan sakatlanmış bari orada Cardozoyu sok takımı ileri çekmeye çalış yada Marini, Yusufu, Gürayı filan kanada sok Özeri çek ortaya Okay ne alaka sahada ya Aytaç olacak ya Okay ikisi beraber olmuyor işte neyi anlayamıyorsun.

Birde anlayamadığım sol kanatta beraber kötü olsalar bile enerji katabilecek tehdit olabilecek Güray ve Yusuf varken neden ölmüş Erkanla ve Bosingwayı tercih ediyor kafam almıyor.

Bu hocalar neden çift forvet çıkamaz ?
Yaptığı her değişiklik takımı nasıl böyle daha fazla bozar ?
Hami hoca böyle değişiklik yapmayı nereden öğrendi ? :D

Cengiz Çubukcu
11.04.2016, 09:10
devrim şart.
iki yıldır diyoruz..
bu takımın % 95 gönderilmeli diye
bu kişiliğinden yoksun futbolcularla olacak iş değil,
**
hami hoca,nasıl bir hocasın sen anlamış değilim,
analizini,taktiğini geçtim.
rakip bizi eksik yakalıyor,atak üzerine atak yapıyor
senin önünde 4-5 oyuncu(demir,özer,erkan,marin,ekici)
eli belinde atakları izliyor,
ve sen adamlara bağırıp defansa yardım edin demiyorsun,
futbolcularda çok suç var ama
en büyük suç sende hami hoca
şuanda takıma sıfır katku sağlıyorsun.
yazıklar olsun hepinize.

hami söyledi dün ''ben söylüyorum yapmıyorlar'' diye....

nakzo
11.04.2016, 09:13
Hiç kendimizi kandırmaya gerek yok .Seneyede erkan,okay aytaç,özer orta sahası oynayacaksa bu senenin aynısı olur.Bu takıma kimsenin yapacağı bir şey yok sadece Ustanın yapacağı şeyler var .Ustanın yapacağı şeyleri bekliyoruz.

UĞUR DURTAŞ
11.04.2016, 09:27
hami söyledi dün ''ben söylüyorum yapmıyorlar'' diye....

**
hami hoca yalan söylüyor.
dün maçı izledinizmi bilmiyorum.eğer izlediyseniz,
abdullah avcının futbolcularına hatalarından dolayı maç genelinde bağırarak,el kol harekerleriyle devamlı futbolcularını uyardı.
siz hami hocanın hakeme itirazlarınn dışında uyarı yaptığını gördünüzmü?ben görmedim,önceki maçlardada görmedim.
bir hoca maç genelinde futbolcular kadar efor sarvetmeli..
hami hoca reali,barcelonayı çalıştırmıyı.

biltrabzon
11.04.2016, 09:28
Aykut,mustafa,özer,erkan,marin,cardozo,salih,musa, sefa gönderilmeli acil,hatta lig bitmeden yolları bir şekilde ayırmalıyız.

Gurpas
11.04.2016, 09:59
Takımda ruh yok ruh. Şu anki futbolcuların kapasitesi Trabzonspor gibi bir devde oynayacak seviyenin çok çok altında. Onlarda farkındalar bu durumun yani futbolcular. İnşallah önümüzdeki sene hayal kırıklığı yaşamayız takımın % 70 i takviye edilmeli iyi oyuncularla, çünkü çok bel bağladık önümüzdeki sezona. Başkan umarım bu bilinçle hazırlıklarını yapıyordur yoksa onunda sonu olabilir önümüzdeki sezon.

temel_yilmaz
11.04.2016, 10:02
Naçizane bişi sorucam burada Trabzonspor'un maçlarını 90 dakika izleyebilen varmı?

Misafirliğe gittiğim yerde lig tv vardı ikinci yarıya denk düştük 45 dakika izledim aman Allah'ım böyle bişi olamaz.

Koskoca 45 dakika geçti forvetine 1 top atamadı koca takım tek top ,Mehmet diye futbolcusu var orta sahadan kaleye şut çekiyor,takım 3 pas 4 pas derken top Erkan'a g eliyor ve top kaybı,Özer diye biri var olamaz böyle bişi 5 metreye top atamıyor..

Yani bizimi test ediyorsun yarabbim biz umut bulut için bundan daha yeteneksiz bir 10 numara gelemez dedik ama özerde yeteneği geçtim,hırs da yok..

Yani kise söylemek istemiyor dile getirmeye imtina ediyor ama Trabzonspor o şehirden kurtulmadıkça düzelemez.Geçen Tweeter da ismi lazım değil yerel bir gazeteci
Nevzat Aydın'a yönetirken şöyle yaparsan başarılı olursun diyor pess yani pess..

Trabzonspor orda gazetecisi hiç birini ayırt etmiyorum,şu iyidir bu kötüdür diye,yerel futbolcusu onlara ayak uyduran diğer futbolcuları klübü bacasız fabrika yapmış,söğüşleyip söğüşleyip duruyor.

Koray
11.04.2016, 10:09
Muhammet Demir dün Başakşehir'in kadrosunda olsaydı 2 golü vardı...

Bu kadar yetenekli olup da bu denli beceriksizlerin toplandığı bir hücum hattı sadece bizde var sanırım.

alone_6161
11.04.2016, 10:12
Kim ne derse desin Ekici de bu zihniyet varken bizde yedek bile olmamalı...Herifteki zihniyet takım zaten kötü, bari ben frikikten, uzaktan klas 1-2 gol atayım da piyasamı yapayım....

UĞUR DURTAŞ
11.04.2016, 10:46
aytaç,
dün yanında ramazan vardı,daha sonra okay oldu
önünde ekici,özer,erkan ve demir var,
en az 3 defa ilerde forvet oynuyormuş gibi pres yaptı.
pres yaparkende eliyle erkana,özere,demire,ekiye sizde yaklaşın,pres yapın dedi.
bu oyuncular tınlamadılar bile,
bu olay bile takımın ne hallerde olduğunun açık göstergesidir.
**
son yarım saat kala marin girdi,adamda ruh yok ruh,bitmiş
koşmaya bile tenezzül etmiyor,bu adamın 6 haftanın bitmesini beklemeden,çıkına tekma vurulmalı,

UĞUR DURTAŞ
11.04.2016, 10:52
dün futbolcularımız birbirleriyle yarış yaptılar,
rakibe pas verme yarışıydı bu...

üst düzey futbolcuyum diyeceksin,profosyonel futbolcuyum diyecekin,milyon dolarları cebe indireceksin,
sonra ayağındaki topu maç boyunca rakibe vereceksin,
**
ben yazmaktan bıktım,bunlar utanılacak futboldan bıkmadılar.
yazıklar olsun sizin oynadığınız topa,
haram olsun kazandığınız paralar.

El Cordobes
11.04.2016, 10:55
Belki yanlış düşünüyor olabilirim ama ben futbolcu olsam kulübede veya soyunma odasında bi hafta pembe ceket bi hafta sarı kazak yeşil pantolon giyen birini çok ciddiye alamam gibi geliyor bana. tamam kimsenin giyimine kuşamına karışmayalım da makamın da bir ağırlığı olmalı. kenara bakınca bi ciddiyet hissetmeliyim sanki.

batuhanTs
11.04.2016, 11:04
Belki yanlış düşünüyor olabilirim ama ben futbolcu olsam kulübede veya soyunma odasında bi hafta pembe ceket bi hafta sarı kazak yeşil pantolon giyen birini çok ciddiye alamam gibi geliyor bana. tamam kimsenin giyimine kuşamına karışmayalım da makamın da bir ağırlığı olmalı. kenara bakınca bi ciddiyet hissetmeliyim sanki.
Ne alaka abi ya giyimle kusamla bence takmama gibi bir durum yok ha varsa eget bu oyuncu grubunun yeteneksiz ve kalitesiz olmasindan kotu bir sey olur bu karaktersizlik bu bence daha kotu

nakzo
11.04.2016, 11:34
Beylerrrrr futbolcuların sallamadığı felan YOK veya önemsemediği..Bu futbolcuların kapasitesi bu kadar .Örneğin Marin,adam 70 tane takım değiştirmişve hiç bir takım bu vitaminsiz cüceyi tutmamış gidip alıyorsunuz sonuç bu. Özer fB deykende Kasımpaşa da da buydu gidip alıyorsunuz.Ekici İlkay ne halde Ekici ne halde ersun anca yedek olur diyor gidip alıyosun.okay 2 metre öteye top atamıyor bak koşmamasını geçtim fiziğine felan deyinmiyorum bile ,orta sahada oynayan ve kendini Trabzonspor gibi bir takıma layık gören okaycık 2 metre önündeki veya yanındaki adama tek isabetli pas atamıyor dünyanın parasına gidip alıyorsun.Hami hoca olmayabilir doğrudur da ama; bu oyuncu grubu korunarak gerçekleştirecek her türlü yapılanma sonuna kadar başarısız olmaya mahkumdur hocan isterse fatih terim olsun.İyi futbolcuların olacak. Özellikle ön libero, 2 kanadın ,stoperin ve forvetin iyi olacak bunun başka açıklaması yok.....

duyurukcu
11.04.2016, 12:23
takımda sadece zanetti ramazanı ilk 11 e yazarım..biraz tolunay kafkastan da esintiler vermiyor değil ama daha süratli daha teknik

UĞUR DURTAŞ
11.04.2016, 12:37
Aykut,mustafa,özer,erkan,marin,cardozo,salih,musa, sefa gönderilmeli acil,hatta lig bitmeden yolları bir şekilde ayırmalıyız.

**
artı ilave
bosiwga
cavanda
okay(okayda ileriye dönük bir gelişme göremiyorum,her maç bir tık geriye gidiyor.fazla sırıtmadan iyi paraya satılmalı)
güray(daha görmedik demeyin musadan bir farkı yok göreceksiniz.küçük takımın büyük oyuncusu olur)
ekici(bencil,çalımcı,kahraman olmaya çalışan bir oyuncu,huylu huyundan vazgeçmez)
yusuf(eti budu bu yusufun bize geldiği günden bugüne kadar 2 maç üst üste iyi oynadığı maçı kimse hatırlamaz,direk sezon sonu elden çıkarmalı)
**
kısaca
50.yılımızda,yeni stadamıza geçmeden
devrim şart diyorum.
**
yusuf dün maçtan sonra diyorki bu sezonu geçtik,yeni sezonda daha iyi trabzonspor izlettiteceğiz falan filan diyor,
yalan söylüyor,arşivlere bakın, yıldır sezon öncesi aynı açıklamaları yapıyor.
sonra sezon başlıyor,çalım atıyor pas vermiyor,
orta yapmıyorirakip kovalamıyor,rakipten top çalmıyor,
sahada mücadele etmiyor.
yusufu örnek yazdım diğerleride aynı şeyi yapıyor,sadece yusuf değil.

HOPA'LI TS'Lİ
11.04.2016, 13:50
Aytaç dün iki sarı kartı da bile bile gördü. Bu ne disiplinsizliktir?
Büyük takım oyuncusu bu kadar sert girer mi rakibe?
Bu sezon sakatlık kelimesinden iğrendim dün Ramazan'a bir kasabın yaptığı faülden sonra
Oysa Ramazan tam yeni yeni kıvama gelmeye başlamıştı.

Bu arada Sefa ve Yusuf'tan sonra dün de Özer öylesine bir gol kaçırdı ki tüm keyfim kaçtı.

Bu takım ligi mental olarak çoktan bitirmiş. (Esteban, Akakpo, Cavanda ve Yumlu hariç)

HOPA'LI TS'Lİ
11.04.2016, 13:51
**
artı ilave
bosiwga
cavanda
okay(okayda ileriye dönük bir gelişme göremiyorum,her maç bir tık geriye gidiyor.fazla sırıtmadan iyi paraya satılmalı)
güray(daha görmedik demeyin musadan bir farkı yok göreceksiniz.küçük takımın büyük oyuncusu olur)
ekici(bencil,çalımcı,kahraman olmaya çalışan bir oyuncu,huylu huyundan vazgeçmez)
yusuf(eti budu bu yusufun bize geldiği günden bugüne kadar 2 maç üst üste iyi oynadığı maçı kimse hatırlamaz,direk sezon sonu elden çıkarmalı)
**
kısaca
50.yılımızda,yeni stadamıza geçmeden
devrim şart diyorum.
**
yusuf dün maçtan sonra diyorki bu sezonu geçtik,yeni sezonda daha iyi trabzonspor izlettiteceğiz falan filan diyor,
yalan söylüyor,arşivlere bakın, yıldır sezon öncesi aynı açıklamaları yapıyor.
sonra sezon başlıyor,çalım atıyor pas vermiyor,
orta yapmıyorirakip kovalamıyor,rakipten top çalmıyor,
sahada mücadele etmiyor.
yusufu örnek yazdım diğerleride aynı şeyi yapıyor,sadece yusuf değil.

Yusuf'un hiçbir söylediği tutmuyor, tutmaz....

Hasan Habip Özbay
14.04.2016, 23:19
kafama takılan sadece emre beleşoğlundan forma alan o arkadaşın aklından ne geçti amaç neydi