PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Facebook Sayfası Organizasyonu

Sercan Keleş
30.03.2016, 12:33
Trabzonspor'un Facebook sayfası beğeni olarak yeterli sayıda değildir. Bizde bu konuya elimizden geldiğince yardımcı olmalıyız.

Twitter olarak Beşiktaş'ın 1,5 M beğenisi varken bizim 0,5 beğenimiz mevcut. Yaklaşık olarak 3 kat bizden fazlalar. Fakat aynı durum Facebook'ta 0,9 ile 5 Milyon arasında. Bir yerde 3 katı iken diğer sosyal oluşumda yaklaşık 6 katı fark bulunmakta. Benim gibi Facebook'u çok eskiden kullananlar bilir. Kulüpler resmi hesap açmadan önce sanal alemde kişilerin yönettikleri sayfalar mevcuttu. İstanbul takımları bu sayfaları satın alırken Trabzonspor sayfasını sıfırdan kurmuştur.

Şimdi sizden ricam Facebook arkadaş kitlenizi Trabzonspor sayfasına davet etmek. Bu organizasyon İstanbul kulüpleri tarafından defalarca yapılmıştır. Sosyal medyanın gücü yok sayılamaz.

https://www.facebook.com/Trabzonspor

Sayfaya girip sol taraftan arkadaşlarınızı sayfaya davet ederek katkıda bulunabilirsiniz. Sayfayı karşılaştırmalı olarak takip etmekteyim. Organizasyona katılım gösterirseniz aradaki farkı size ekran görüntüsü ile göstereceğim.

Tayfun
30.03.2016, 12:58
Daha önce de dile getirdim BMN sosyal medya hesaplarından resmi sayfalarımızı takip etmeye davet etmeli, paylaşmalı.

BMN sosyal medya admini bir zahmet ilgilensin bu konu ile

Ozan Yılmaz
30.03.2016, 13:03
Evet sayın BMN yetkilileri, sosyal medyada BMN hesaplarından resmi Trabzonspor hesaplarını beğeni ve takip artışı için hala paylaşım yapmadınız mı???
Ayrıca burada bile resmi hesaplarımızı takip etmeyen kullanıcılar hissediyorum, bu konuya da ilgi gösterin lütfen sadece transfer ve statla olmuyor bu işler her mecrada büyüklüğümüzü göstermeliyiz...

OFLU
30.03.2016, 13:07
fb listeme yolladım davetleri

Reha Asan
30.03.2016, 13:13
BMN hesaplarından kulüp sosyal medya sayfalarınıın beğenilmesi-takip edilmesi hususunda çağrı yapıldığına çokkez şahit oldum.
Bu konuda içiniz rahat olsun arkadaşlar.

Faik Yılmaz
30.03.2016, 13:17
Çok isabetli ve gerekli bir başlık olmuş....

Hazırlayana teşekkürlerimi sunarım öncelikle.....

Konu hakkındai fikirlerime gelince :

Mesela sponsorluk için yapılan görüşmelerde bu sayılarda dikkate alınıyor.... 100 bin takipçisi olan bir takım ile 1 milyon takipçisi olan bir takımın marka değeri ve reklam için ödenen para tabiki aynı olmaz. Şu anda facete 907-908 bin civarı üyesi twitterda ise 501 bin civarı takiçisi var takımımızın. Oysa potansiyelimizin bunun çok ama çok üzerinde olduğu aşikardır.....

Bu anlmda ilk etapta takipçi sayılarını 1 milyonu geçecek şekilde artırmalıyız....

herkes facete ve twitterda bu iş için çalışmalı.....

murmut
30.03.2016, 13:34
"Trabzonspor" adinda onlarca cakma sayfa olmasa herkes gercek sayfayi begenir veya takibe alir...

Örnegim bu gercek trabzonspor hesabi saniliyor:
https://twitter.com/Trabzonsporuz?lang=de

Faik Yılmaz
30.03.2016, 13:36
twitterda arkadaşlara sayfa önerme diye bir yer var mı ?

pek bilmiyorum twitterı....

kartal61
30.03.2016, 13:57
Çok guzel bır uygulama.Bızım ınsanımız bu konuda bıraz usengeç gıbı.Tesvık etmemız lazım.
Ayrıca marka degerı ıle alakalı olarak kulubun dıger markalarıda çok onemlı.
Kredı kartları,Trabzoncell uyelıgı,dergı abonelıgı vs.Bunlar sosyal medyadakı takıpçı sayısından daha onemlı.Bu konularla alakalıda ınsanları tesvık etmelıyız

Mehmet BAŞ
30.03.2016, 14:04
Trabzonspor'un Facebook sayfası beğeni olarak yeterli sayıda değildir. Bizde bu konuya elimizden geldiğince yardımcı olmalıyız.

Twitter olarak Beşiktaş'ın 1,5 M beğenisi varken bizim 0,5 beğenimiz mevcut. Yaklaşık olarak 3 kat bizden fazlalar. Fakat aynı durum Facebook'ta 0,9 ile 5 Milyon arasında. Bir yerde 3 katı iken diğer sosyal oluşumda yaklaşık 6 katı fark bulunmakta. Benim gibi Facebook'u çok eskiden kullananlar bilir. Kulüpler resmi hesap açmadan önce sanal alemde kişilerin yönettikleri sayfalar mevcuttu. İstanbul takımları bu sayfaları satın alırken Trabzonspor sayfasını sıfırdan kurmuştur.

Şimdi sizden ricam Facebook arkadaş kitlenizi Trabzonspor sayfasına davet etmek. Bu organizasyon İstanbul kulüpleri tarafından defalarca yapılmıştır. Sosyal medyanın gücü yok sayılamaz.

https://www.facebook.com/Trabzonspor

Sayfaya girip sol taraftan arkadaşlarınızı sayfaya davet ederek katkıda bulunabilirsiniz. Sayfayı karşılaştırmalı olarak takip etmekteyim. Organizasyona katılım gösterirseniz aradaki farkı size ekran görüntüsü ile göstereceğim.

5000 kişi listesindeki kişilere davet yollarsa bu bir çığ gibi büyüyecektir.

Listenizi kontrol edin, pek çok Trabzonsporlunun resmi siteyi hala beğenmediğini göreceksiniz.

Faik Yılmaz
30.03.2016, 14:09
5000 kişi listesindeki kişilere davet yollarsa bu bir çığ gibi büyüyecektir.

Listenizi kontrol edin, pek çok Trabzonsporlunun resmi siteyi hala beğenmediğini göreceksiniz.

Maalesef öyle.....

Benim face listemde Trbzonsporlu yaklaşık 1000 kişi var....

Ancak sadece yarısı Trabzonspor'u beğenmiş.... Kalan 500 kişinin hepsine sayfayı beğensinler diye davet yolladım. şimdilik 40-50 tanesi beğendi sayfayı...

Twitter'da ise sürekli insanları uyarıyorum.... üye olsunlar diye.....
Elimden bu kadarı geliyor......

ozturk
30.03.2016, 14:50
Nurgül Günaydın â€@NurgulGunaydin 16 sa.16 saat önce
Başkan Usta, 'sponsorluk görüşmelerinde firmalar bize önce sosyal medyadaki takip oranlarını soruyor. Bu da fiyatları yarı yarıya etkiliyor"

Faik Yılmaz
30.03.2016, 14:54
Nurgül Günaydın ‏@NurgulGunaydin 16 sa.16 saat önce
Başkan Usta, 'sponsorluk görüşmelerinde firmalar bize önce sosyal medyadaki takip oranlarını soruyor. Bu da fiyatları yarı yarıya etkiliyor"

İşte tam olarak benimde söylediğim bu.......

Mustafa ÖZDEMİR
30.03.2016, 14:55
Nurgül Günaydın ‏@NurgulGunaydin 16 sa.16 saat önce

Gs sayfası 1 günde 500.000 üye yapıyordu .bizim klüpte yapsın

Ahmet Aksu
30.03.2016, 15:04
önceki eksikliklerden dolayı millet beğenmiyordu. önceden çünkü sadece vefat eden trabzonspor yönetimindeki kişileri anmaktan başka haber paylaşmazlardı pek. içerik ne kadar artarsa o kadar iyi olur. şimdi güncel konularda dahil herşey var.

ben kendi facebook listemden bahsedeyim en aşağı 200 arkadaşım trabzonsporlu ama beğenen sayısı 71

herkese sırayla davet yolladım paylaştım duvarım herkes bunları yaparsa 3-4 günde 1 milyon oluruz. sonrası hayırlısı..

aynısını twitter içinde yapmak lazım ordada artmamız gerek.

Tayfun
30.03.2016, 16:17
BMN sosyal medya adminine teşekkürlerimi sunuyorum. Hesaplar paylaşılmış bulunmakta .

orhanunal
30.03.2016, 16:25
yavaştan bot hesap alınabilir.aylık 100 bin hesap yeterli olur.beğeni sayıları gs bjk den farklı değil adamların bot kullandığı aşikar.

Fatih Özkan
30.03.2016, 21:25
Listemdeki herkese davetiye gönderiyorum.

Ufuk Turgut
30.03.2016, 21:37
yaklasık kabul edebılcegını umdugum 75 kısıye gonderdım .bunların yarıdan fazlası zaten trabzonsporlu ama sayfayı begenmemısler.gercektende potansıyelın cok altındayız

Ufuk Turgut
30.03.2016, 21:42
15 sanıyede 3 begenı geldi :)

Faik Yılmaz
31.03.2016, 09:03
Trabzonspor'un facebook sayfasını sürekli takip ediyorum....

Dünden beri 300-400 kişi arttı.....

iyi ama çok yetersiz bu rakam.....

Ozan Yılmaz
31.03.2016, 13:50
Arkadaşlar bildiğiniz gibi face.de fake Trabzonspor hesapları bolca mevcut ve beğeni sayıları da hayli yüksek,

bu durumu ortadan kaldırıp bu sayfaları resmi Trabzonspor sayfasına yönlendirme şansımız var,

bunun için herkes gördüğü sahte Trabzonspor sayfalarına girerek kapak foto.larının en sağında bulunan ...(üç nokta) ya tıklayıp,

düzenleme öner seçeneğini seçsin ve oradaki resmi sayfa düzenle seçeneğinden orjinal face hesabını (mavi tikli olan) önersin ve kaydetsin...

böylelikle hem çakmalardan kurtulup hem de beğeni sayımızı arttırabiliriz,

herkesi bu uygulamayı hayata geçirmeye davet ediyorum,

ne kadar fazla kişi önerirse kabul edilme oranı o derecede artar,

umarım yapılması gerekeni açıkça ifade edebilmişimdir,

şimdiden teşekkür ederim herkese,

anlayamayan veya yapamayan olursa yardımcı olmaya çalışırım tekrardan.

Doğukan Uçan
31.03.2016, 15:04
bot hesap alsınlar. istanbul takımları özellikle gs ve fb ninkilere bakın çoğu öyle

SEDER
31.03.2016, 15:47
daha öncede yazdım: adım gibi eminim herkesin listesinde Trabzonsporlu olmasına karşın Resmi hesabı takip etmeyen en az 10-15 kişi vardır. ben geçenlerde davet yolladım her geçen gün davetime icabet edenlerin sayısı artıyor. 9 kişi şimdiden eklemiş durumda. herkes 1 kişi bulsa 2 milyon takipçi yapar.facebook twitter gibi değil. okuma yazma bilmeyeninden tutun 90 yaşındaki dedesine kadar herkes var. 5-6 yaşındaki çocuğunda facebook hesabı var. o yüzden bu davet herkese ama herkese gönderilmeli...

Önerilerim:
1- kampanyaya dönüştürülmeli.
2- Bmn sayfası buna ön ayak olmalı, zira bmn nin 400 bine yakın takipçisi var.
3- sadece taraftarı olduğunu düşündüklerimize değil tüm listemize davet yollamalıyız. belki sırf davet sizden geldiği için sizi kıramayacak başka takım arkadaşlarınız vardır.. gizli hayranlarınız olabilir.
4- Kulüp, takipçileri arasından haftada bir forma hediyeli çekiliş düzenleyebilir. Kazananlar resmi facebook sayfasından duyurulmalı.
5- her yeni 1000. üyeye küçük bir hediye verilebilir.
6- 2 haftada bir üyeler arasında yapılacak çekilişte bir kişiye maç bileti verilebilir.
7- sayfa çok aktif olmamalı, zırt pırt her şeyi paylaşıp milleti bıktırmamalı. özellikle futbolla çok ilgili olmayan bazılarını bıktırmamak lazım. kişi beğensin yeter olmalı.yoksa beğenmek kadar takibide bırakmak çok kolay.. sırf bu yüzden bir çok sayfanın takibini bıraktım..

Ozan Yılmaz
01.04.2016, 16:18
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12472442_1147390438625946_6796810619422621233_n.jp g?oh=1e1e8cfd3a79501b318f9cb48b59db55&oe=578677BBhttps://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/1504981_1147380335293623_2021560013340701223_n.jpg ?oh=f91b60e8cfe9dcf02ba55f929d513202&oe=578882B6

Hasan Habip Özbay
02.04.2016, 10:59
şimdi paylaştık her yerde güçlü ve fazla olmalıyız