PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziya nerde neden hala kayıp neden açıklama yok???ne oluyor???

lakerta
03.12.2006, 17:08
Arkadaşlar 2 gündür ne yönetim ne ziya kayıplar ortada yoklar bjklı td den ne çıkar.Oda kanındaki gibi kaçmayı susmayı tercih eder ne açıklama yapar nede konuşuruz.Ona göre bizlerde suçluyuz.Yazık yazık nerde bu adam ya???

Enes Berfin
03.12.2006, 17:23
Salla yaaa bölesi daha iyi görmek dahi duymak dahi bile istemiyoruz onlari, tek istedigimiz bu takimi biraksinlar.

Şentürk
03.12.2006, 17:25
konuşunca yüzsüs deriz,konuşmayınca nerede bu adam kaçıyor mu? deriz.:confused:

lakerta
03.12.2006, 17:26
bu durumda adam gibi adamsa çıkar açıklama yapar saklanarak birşey olmaz!!!!

sortom
03.12.2006, 17:27
Asil Ruhlarini KaybetmİŞ TopÇularin Ruhlarini ÇaĞirmak Lazim.onursuzlar Emİnİm Zİyanin ÜzÜldÜĞÜ Kadar ÜzÜlen Bİr Bİlemedİn İkİ TopÇu Vardir

Tevfik Kılıç
03.12.2006, 17:35
Arkadaşlar 2 gündür ne yönetim ne ziya kayıplar ortada yoklar bjklı td den ne çıkar.Oda kanındaki gibi kaçmayı susmayı tercih eder ne açıklama yapar nede konuşuruz.Ona göre bizlerde suçluyuz.Yazık yazık nerde bu adam ya???

otraya çıkıp ta ne olacak zaten yeteri kadar yüzsüzlük etmedilermi? ama merak etme bunlar pişkin insanlardır yarın utanmadan sıkılmadan çıkarlar ortaya.

Cyzio
03.12.2006, 20:23
Arkadaşlar 2 gündür ne yönetim ne ziya kayıplar ortada yoklar

Başka ne istiyorsun? :)

fteotdgs
03.12.2006, 20:29
Korkularindan Trabzon'a gidemiyorlar tabii. Bir seyler yapip cok ama coooooooooook gecikmis taraftar tepkisini gecirmeyi umut ediyorlar. Ancak o kadar acizler ki hala somut bir karar alabilmis degiller. Fikrayi bilen bilir' hala "Du bakALinilcek?" modunda muhteremler. Bir yonetim, teknik direktor kendi kendini ancak bu kadar rezil edebilir.

fteotdgs
03.12.2006, 20:33
Bu arada su "Onlar da bizim kadar uzuluyorlar" modundan bir ciksak ne guzel olacak... Yahu koltuk basinda yetki sahibi onlar, takimi bu hale dusurenler onlar. Acizlikten basi kesik horoz gibi dolanip hala hicbirsey yapamayip yakinda beni kanserden olmadi kalp kirizinden goturecek onlar, muhteremler cok uzuluyormus. Yaziiiikkkkk! Hey Allahim yaaa.

Naim
03.12.2006, 20:34
Aciz insanlar
bjk bir sivas malubiyetinin faturasını okadar aci kesti topculara
bizimkilerde hala tık yok
Sihirli değnek mi imal etmeye uğraşıyor yönetim

BÜYÜK_TRABZON
03.12.2006, 20:41
Ben olsam Dünyayı terk ederim

Gürkan
03.12.2006, 23:50
konuşunca yüzsüs deriz,konuşmayınca nerede bu adam kaçıyor mu? deriz.:confused:

beyaz psiko tiplemesi gibi.

konusmanı ıstıyorum ama bır seyler soylemenı ıstemıyorum.

omerfarukyilmaz
04.12.2006, 14:22
ya ziyannda sucu var ama asıl suc futbolcuların onlar cıkıp bikac kelime etsnler oynams gzkmek için yormasınlar kendilerini ziyada ne olp bitiosa anlatsn yeter acıklama istiorum

Fatih
04.12.2006, 14:24
futbolcularda suç bulmuyorum kimse kusura bakmasın bu takımı bu kadar kötü oynatmaya hakkı yok ziya doğanın

pReN@_61
04.12.2006, 14:24
bakalım nereye kadar kaçaCak...

GolaMTuRi
04.12.2006, 14:25
dun tv8de goktug sevincli bayagi yuklendi ziyaya, o arada ziya baglanmak istiyormus dedi..ama bir turlu ulasilamadi...goktug sevincliyi kutluyorum bizim burda haftalardir yazdiklarimizi dile getirdi..ziyada bunu izlemistir ve umarim bazi seyleri anlamistir..

aydincakar
04.12.2006, 14:26
Trabzon taraftarından yönetime restTrabzonspor'daki tansiyon bir türlü düşmüyor... Trabzon'da taraftar, bileti kesilen Ziya Doğan'dan sonra yönetime de mesaj gönderdi: Siz de gidin!. http://image.haber7.com/haber/24731.jpg
Ligde arka arkaya yaşanan ağır hezimetler sonrası teknik direktör Ziya Doğan'ın biletini kesen bordo mavili yönetime de tepkiler devam ediyor. Doğan'ın yanında yönetimin de gitmesini isteyen taraftarlar, "Siz ne zaman gideceksiniz?" diyerek başkan Nuri Albayrak'a mesaj gönderdiler. Camia da olağanüstü kongreye gidilmesini istiyor. İstanbul'dan kente dönen takımı, Trabzon Havaalanı'nda taş yağmuruna tutan bordo mavililer, yönetim kurulunu istifaya çağırırlarken, futbolculara da ağır hakaretlerde bulunmuşlardı.

İDMANLARDA POLİS OLACAK
Yönetim bu hafta yapılacak idmanlar için hem polis hem de jandarmadan Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde önlem almasını istedi. Ziya Doğan'ın bugün resmen takımla ilişkisinin kesilmesi bekleniyor.

Sabah

Belki de doğrudur. Yönetim tarafından görevine son verilmiş olabilir. Bu akşam ya da çarşamba günü yapılacak açıklamaları beklemek en doğrusu.

metehan
04.12.2006, 14:36
Ziya Doğan'ın durumu açık aslında. Ziya hoca için de bu son şans. Eskiden olsa çoktan istifa edip gitmişti ama artık o lüksü yok. Gittiği anda teknik direktörlük kariyeri de bana göre biter. Bundan sonra ancak ufak takımlarda görev yapan "tüccar teknik direktörler" sınıfına girer. Bunu yaşamak istemiyor. Bahane olarak da sezon başladıktan sonra gelmesini gösterip, devre arasında bu durumu düzelteceğini iddia ediyor. Böylece kendini de kurtarmış olacak. Kalırsa inşallah dediğini yapar da TS'u kurtarır. Ziya Doğan'ın kendisi beni çok ilgilendirmiyor ama TS ilgilendiriyor.

TORUN
04.12.2006, 15:05
Ziyanının gitmesi zaten kesin ama sonrası ne olur bilemem. Onun yerine denenmiş bir yerli gelecekse bırakın kalsın.

mehmet yılmaz
04.12.2006, 15:16
Hiç kimse ziya yı değiştirince işlerin düzeleceğini zannetmesin. Antrenör değişikli kılıf oluyor bazılarına. yeter artık azcık utanmanız varsa bırakın gidin. bu takıma bu taraftara bunca eziyeti yapmaya hakkınız yok. Sabır taşı olduk çatlayacağız.ne yapmaya çalışıyorsunuz siz ya. nedir milletin sizden çektiği, defolun gidin şanlı tarihimizi daha fazla kirletmeyin. Siz trabzonsporumun tarihine yazılmış silinemeyecek bir lekesiniz. çekin artık dişlerinizi takımımın üzerinden. Trabzonmu hiç bir katkı yapmayan aksine çalan tek gurup sizsiniz. yeter artık...

macka61
04.12.2006, 15:22
ziyanın yanında yönetimin gitmesi de lazım yönetimin bölünüşü takımı çok etkiliyor belki futbolcular albayrak gitsin diye oynamıyor

sarman61
04.12.2006, 15:28
Yahu bu yönetim gitsin diyenlere soruyorum. Takımı bu şekilde almak isteyen bir yönetim varmı. Gelmek isteyen varmı. Birisi bana bunu yazsın. Lütfen cahil cahil konuşmayın. Kimse gelmeyecekse bu yönetim neden bıraksın takımı. Birileri biz bu göreve talibiz demeliki bu yönetim tamam kardeşim al yap desin. Yada kongreye gidelim o zaman sen bu işi yap desin. Öteki türlü yok yönetim bırakıp gitsin. Bu söylemleri ilkokula giden yeğenim söylüyor. Malum anlamıyor bu işlerden o yüzden böyle düşünüyor.

Biri gidecekse şayet yerine gelecek biri olmaliki gidebilsin. Öteki türlü kim nereye gidiyor. Okadar basit mi bu olay.

Gürkan
04.12.2006, 15:58
Yahu bu yönetim gitsin diyenlere soruyorum. Takımı bu şekilde almak isteyen bir yönetim varmı. Gelmek isteyen varmı. Birisi bana bunu yazsın. Lütfen cahil cahil konuşmayın. Kimse gelmeyecekse bu yönetim neden bıraksın takımı. Birileri biz bu göreve talibiz demeliki bu yönetim tamam kardeşim al yap desin. Yada kongreye gidelim o zaman sen bu işi yap desin. Öteki türlü yok yönetim bırakıp gitsin. Bu söylemleri ilkokula giden yeğenim söylüyor. Malum anlamıyor bu işlerden o yüzden böyle düşünüyor.

Biri gidecekse şayet yerine gelecek biri olmaliki gidebilsin. Öteki türlü kim nereye gidiyor. Okadar basit mi bu olay.

bence tam alınacak zaman.kötü sonuçta suclu enkaz devreden eskı yonetım.en ufak bır ıyı sonuc yenı yonetımın.

murat
04.12.2006, 16:06
heryerde ziya dogan yonetim ve futbolcular hakkinda yeterince baslik var. kapatiyorum, konu dagiliyor.