PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 26.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 sivasspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

adiloş bebe
19.03.2016, 19:31
Lütfen arkadaşlar artık bu takım için umutlanmayın özellikle fenerbahçe maçı için hiiiiiiiç umutlanmayın

Şanlı SanMarino
19.03.2016, 19:32
Eğer ki şampiyonluğa oynayacaksak bugün sahada olan hiçbir oyuncu 11 oynayamaz. Bunu yazın bir kenara. Bunların tümü "loser"

Skor taraftarı olmayın ve gözünüzü açın. Maalesef ki maç açık ara kangal köpeklerinin hakkıydı. Berbat bir oyun ancak harika bir sonuç.

Unutmayın ve bir kenara not edin.

Hiç bir oyuncu. Hiç biri.

Fuleli_61
19.03.2016, 19:40
Esteban Alvarado; bugün gerçekten isminin de hakkını vererek Brezilya dizisinden çıkmış baş rol oyuncuları gibiydi... Bravo böyle devam

Ramazan Övünç; oyuna geç sokuldu iyi oynadı ama en çok gözüme batan hareketi orta sahadaki o ani ve hızlı dönüşüydü, bir an Okay gözümün önüne geldi bence Okay da ordan o hızla dönebilirdi ama nereye dönerdi bilemem...

Hami; 1. hami dönemi takımı tanıyordu takımdan 2-3 kişi budamıştı ve takım düzelmişti şu an belkide takımı tanıma aşamasını atlatıp artık budama işine girişmesi gerektiğini düşünüyorum.

Gümüshaneli61
Aykut neden oynamadi ?

yorumsuz6117
Maçı izlemedim özetine baktım şimdi izlemediğim isabet olmuş.. Top mop oynamadığımız özetten belli zaten.. Sivas dünyaları kaçırmış , daha doğrusu Esteban devleşmiş.. 5 tane golü çıkarmış , özellikle sonuncusu kafa vuruşunda uzamış resmen.. Bu sezon Trabzonspor'u izlemek kendini hasta etmekten başka bi işe yaramaz..

memozcan
19.03.2016, 19:41
bu takımın rakibe göre oyun oynamayı öğrenmesi lazım.. rakibin top kullanabilen tek oyuncusu atıf şeşu.. adam tüm topları ortasahadan alıp ceza sahası önüne kadar getiriyor.. ilk yarıda okayı elek etti resmen.. ikinci yarıda ramazanın birazcık direnci o bölgede denge getirdi..

haminin futbol aklının olmadığını sağır sulan biliyor ama teknik ekipte, yönetimde falan kim varsa rakibi izletip rakibe göre bir oyun kurgusu dizayn etmeleri lazım.. rakip yusufu da elek etti sol bekimizde ama esteban geçit vermedi..

Onur Akyüz
19.03.2016, 19:43
Marin de uyuşuksa takımın adı Uyuşukspor olmalı.

Uyuşuk kelimesini bile tdk ile açacak kadar Tdk ile ilgili biriysen "Marin BU MAÇ çok uyuşuktu" demen gerekirdi. Ne ben alıntılardım ne de o mekanizmanın yanlış çalıştığını belli etmezdin. Messi' nin bile berbat oynadığı bir maç illaki vardır.

Haa artık bu cümleden Messi-Marin kıyasıyla mı şansını denersin, yoksa "Marin her maç böyle" diyip laf mı çarpıtırsın senin bileceğin iş.

Güzel kardeşim, zaman çok değerli bir şey. Buraya zaman ayırıp bir şeyler yazıyoruz, okuyoruz. Şahsi tercihim de bu zamanı olabildiğince keyifli geçirmektir. Tabii ki yorumlarımızı değerlendirebilir ve tartışabiliriz. Ancak sadece yazarak ifade edebildiğimiz bazı fikirlere 'saçma' deme hakkına kimse sahip değildir ve olmamalıdır. Sana günlük hayatta da kimse söylediği veya yaptığı bir şey için 'saçma' deme fırsatı vermez. Ben de burada o hakkı sana vermek istemem.

Bunun dışında ben daha uzağa işeyebilirim mücadelesinin bir sonu gelmez, zamanımızı boşa harcamış ve keyfimizi kaçırmış oluruz.

Ben marin'in kafasında futbolu veya trabzon'u bitirdiğini ve bir süredir ciddiyetsiz, laubali ve uyuşuk oynadığını düşünüyorum. Bunu da bu akşam yazdım. Ve takıma faydalı olmadığını düşünüyorum, gitmesi gerekliliğini savunuyorum. İlk zamanlarında iyiydi ve hakkını veriyorduk ama şu an öyle değil. Geçmiş mesajlarım duruyor.

Çok tartışılacak bir konu değil. Sen öyle düşünürsün ben böyle..

yorumsuz6117
19.03.2016, 19:46
Son yıllarda Trabzonspor'un kazandığı maçlarda Trabzonspor kalecisi müthiş performans göstermiştir her zaman , maçın adamı olmuştur.. Başka türlü kazanamıyoruz..

yorumsuz6117
19.03.2016, 19:50
Trabzonspor ligin açık ara en kötü takımıdır.. Ligin son 3 sırasındaki takımların bile oynadıkları futbol Trabzonspor takımının ekstra önündedir.. Bu sezon Trabzonspor izlemek pişmanlıktır..

kursat1313
19.03.2016, 19:51
Tek anlamadığım Erkan nasıl bu kadar süre alabiliyor aklıma acaba takımdaki bazı futbolcuların maaşını mı veriyor diye geliyor������

memozcan
19.03.2016, 19:54
maçın özetini şimdi izledim.. özer bomboş bir gol kaçırmış.. maçı izlerken o bölümü görememiştim.. özer hangi ara oyuna girdi, oynadı mı emin olun bilmiyordum.. maç izlerken hiç görmedim kendisini ..

bu arada oscar cardozo da nasıl orta beklediğinin adeta dersini vermiş..

Emre ÖZTÜRK
19.03.2016, 19:55
Hami'den biran önce kurtulmalıyız.Takım futbol adına hiçbir şey yapmıyor.oyuncularda sorun var tamam ama en büyük sorun hocada

memozcan
19.03.2016, 19:57
defanstaki iki uzundan oluşan ağır tandem sorununu nihayet camiamız anladı.. şimdi sıra ortadaki iki ağırdan oluşan ön libero tandemini biri hızlı olacak şekilde değiştirmek..

aytaç- okay ikilisi OLMAZZZ!!

Nihat Günay
19.03.2016, 19:58
Gerçekten de takım o kadar kötü ki, düşmeyi bile beceremiyor.

Uğur Ö.
19.03.2016, 20:01
Hami'den biran önce kurtulmalıyız.Takım futbol adına hiçbir şey yapmıyor.oyuncularda sorun var tamam ama en büyük sorun hocada

Bu sezon artık bitti. Yeni hoca bencede getirilebilir şimdiden.

zx61
19.03.2016, 20:21
Özeti izleyince daha iyi fark ediyor insan.tek kale oynamış sivas estabandan Allah razı olsun.bundan sonra kötü oynayabilir formu düşebilir ama bu bize puanlar kazandırdığı gerçeğini değiştirmez.çok çok iyi bir yedek

Onur Akyüz
19.03.2016, 20:25
**
marin için çok ağır şeyler yazabilirim ama yazamıyorum.
bu oyuncu geldiğinde son 20-25 dakikalık oyuncu dedim hala aynı şeyi savunuyorum.
marin bize zarar veriyor.bir tane aylardır olumlu hareketi yok marinin.
bizi eksik oynatıyor.
ilerde yok,geri koşmak kesinlikle yok,
pas yok,kullandığı kornerleri çocuklar kullanır.

O kornerlerle mumu dikmiş oldu zaten.

Emre İskender
19.03.2016, 20:28
Özette tam göremedim ama;

Başkasının attığı golde Secde ye varan Yusuf muydu? Yusuf ise Secdede şükür ettikten sonra Ardaaaaaaaaa diye bağırdı mı?

signal
19.03.2016, 20:31
Bu sezondan şu saatten sonra iki beklentim var.
Şikebahçe galibiyeti
Sivas ve eskişehirin küme düşmesi.

Oğuzhan Fidan
19.03.2016, 20:33
Trabzonspor un rakipleri ne zaman düşme potasındaki takımlar oldu? Sivas es es kümeye bilmemne tezahüratları. Taraftarında takımla birlikte vizyonu küçüldü ulan fifada bile berbat seviyelere düştük sezon başında en aktif hücum hattı olarak gözüken takımın şuanda o gücünden eser yok.yerle bir olduk. Sanane kardeşim düşenden çıkandan en kötü gününde bile dik durup ona göre davranacaksın çok uğraşmak istiyosan fb gs aleyhine tezahürat yap. Takım top mop oynamadı tamamen formanın ağırlığı 2.ci en kritik maçta 1-0 skor alındı tamamen mucize. Kendiliğinden oluşmuş skorlar.Şu takımdaki hiçbir oyuncu seneye ilk11 değil.

Oğuzhan Fidan
19.03.2016, 20:35
Gerçekten de takım o kadar kötü ki, düşmeyi bile beceremiyor.

Şurdan giydirin ts formasını futbol bilen kondisyonu iyi futbolculara onlarda bu kadar oynar zaten

tnt61
19.03.2016, 20:42
arkadaşlar konu ile alakalı değil ama trabzonsporun doktoru ufuk şentürk, kulüp haricinde trabzonda herhangi bir hastanede görev yapıyor mu bilginiz var mı. kas yırtılması olan bi arkadaşımıza lazım.

Harun-61
19.03.2016, 20:49
Özeti izledim, Sivas sansli olsa cidden farka gidebilirmis.

zafercalikoglu
19.03.2016, 20:49
Rezil istatistik rezil maç mal hoca oyuncu bozuntuları bi gidin da

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ufuk Turgut
19.03.2016, 20:56
ramazan mutlaka kazanılmalı dıye dusunuyorum .cardozo fiziksel olarak cok düşük görünüyor.yusufa cok kızılmamalı ayrıca

Erkan A.
19.03.2016, 21:04
arkadaslar

cogu yorumlari okudum evet Dogru cok kötüydük ..sivas gercekten cok iyi oynadi mesut bakalin calistiridi takimlar genelde iyi oynuyorlar ..

bilmem farkina vardinizmi bügün sivasspordan aatifi cikarsak ne olur ??

bizi oyun olarak cok zorlayan sadece aatif vardi gercekten bu aatif sivasa yakismiyor aatif mükemmel oyuncu tek basina takim resmen ..peki aatif bizim takimda olsaydi ne olurdu böylede düsünebiliriz ben cok begeniyorum kendisini oyun stili topu alisi calim atisi golü aramasi süper ...

bu arada tabiki umarim sivasspor ikinci lige düser ve birdaha cikamaz --aatif bize gelse keske

olcay_61
19.03.2016, 21:04
Hamiye bağırmaktan sesim kısıldı
Adam kaç maçtır anlayamadı okay-aytaç orta sahasının olmayacağını, yusuftan sol bek olmayacağını
Yatsın kalksın da estebana dua etsin

Mehmet
19.03.2016, 21:10
Ne yapacağını bilemeyen şaşkınlık için de bir takım.
Neyseki şansa 2 maç kazanabildik. Sezon bitene kadar 2 maç daha kazanabilir zor bela ligde kalırız.

Burçak
19.03.2016, 21:20
Atifi ucuz paraya sivastan alabiliriz. Iyi bi yedek olabilir yeni kurulacak kadroda. Atifta 2.lig de oynamak istemez. Işimiz bu anlamda daha kolay olur

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayundur Han
19.03.2016, 21:28
arkadaslar

cogu yorumlari okudum evet Dogru cok kötüydük ..sivas gercekten cok iyi oynadi mesut bakalin calistiridi takimlar genelde iyi oynuyorlar ..

bilmem farkina vardinizmi bügün sivasspordan aatifi cikarsak ne olur ??

bizi oyun olarak cok zorlayan sadece aatif vardi gercekten bu aatif sivasa yakismiyor aatif mükemmel oyuncu tek basina takim resmen ..peki aatif bizim takimda olsaydi ne olurdu böylede düsünebiliriz ben cok begeniyorum kendisini oyun stili topu alisi calim atisi golü aramasi süper ...

bu arada tabiki umarim sivasspor ikinci lige düser ve birdaha cikamaz --aatif bize gelse keske

bize gelsin ilk mac iyi oynar sonra yatar. insallahta almazlar. Biraz iyi diye topcu almasinlar. Teknik direktorun planlarina uyan adam alsinlar. Augustine Ainful ll olur Aatif

Dip.Ing.Mag.
19.03.2016, 21:30
Bu maçtan edinimlerimiz:

- yusuf asla solbek oynayamaz
- aytaç ve okay ikilisi olmaz
- sakatlık ceza vs olmadığı sürece lig sonuna kadar aytaç - ramazan ikilisi oynamalı
- stoperler yumlu ve aykut
- marin ve erkan, bunlara sefa da dahil üçü aynı anda sahada olmamalı

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

serdaracıl
19.03.2016, 21:34
Bu maçtan edinimlerimiz:

- sakatlık ceza vs olmadığı sürece lig sonuna kadar aytaç - ramazan ikilisi oynamalı

Üstat bu edinimler sanırım sene sonuna kadar. Sene sonu bize direkt oynayacak 8-9 adam lazım. Benim edinimim de bu maça ilişkin

Dip.Ing.Mag.
19.03.2016, 21:36
Üstat bu edinimler sanırım sene sonuna kadar. Sene sonu bize direkt oynayacak 7-9 adam lazım. Benim edinimim de bu maça ilişkin

Aynen hocam bunlar önümüzdeki 8 maçı kapsıyor sadece. Yoksa senin de belirttiğin gibi önümüzde sene için kadroyu ail baştan yapmamız elzemdir kesinlikle ama kesinlikle bu oyuncu grubundan çoğuna güvenilipte iyi bir olumuşum temelleri atılamaz

POYRAZ
19.03.2016, 21:39
6iva5 kümeye.

POYRAZ
19.03.2016, 21:45
sivası gömdük şimdi gelsin namuslarını sattıkları aziz kurtarsın bakalım..
Güzel mesaj.

Dip.Ing.Mag.
19.03.2016, 21:47
Waris yine atmış. Artık şunu idrak etmeliyiz özellikle forvet hatrımızda son dönemde kaliteli oyuncularımız oldu.

Janko, Cardozo, Waris, ndoye, Muhammet vs.

Fakat bu oyuncuların en büyük sorunu maalesef ortasahası olmayan ve bloklar arasında bir bağlantı kuramayan takımda oynamış ya da oynuyor olmalarıdır.

61ronin61
19.03.2016, 21:48
Atifi ucuz paraya sivastan alabiliriz. Iyi bi yedek olabilir yeni kurulacak kadroda. Atifta 2.lig de oynamak istemez. Işimiz bu anlamda daha kolay olur

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sivas herhangi bir kulübe atifi 1 milyona verir bize ise 5-6 milyon çeker çünkü bize karşı kompleksliler

nakzo
19.03.2016, 21:51
Ben artık sevgi pıtırcığı laf istemiyorum.Bu takımda onur,Esteban,ramazan,aytaç,yedek olarak akappo,cavanda,yedek olarak özer,aykut dışında kimse tutulmamalıdır.Bu artık deklare edilmelidir.Şu oyunu her hafta izleyipte utanmayan yönetici varsa ben onlar adına utanıyorum.Tarihin görüp göreceği en kötü futbol takımı 2016 yılı Trabzonsporu dur.

61ronin61
19.03.2016, 22:01
Ben artık sevgi pıtırcığı laf istemiyorum.Bu takımda onur,Esteban,ramazan,aytaç,yedek olarak akappo,cavanda,yedek olarak özer,aykut dışında kimse tutulmamalıdır.Bu artık deklare edilmelidir.Şu oyunu her hafta izleyipte utanmayan yönetici varsa ben onlar adına utanıyorum.Tarihin görüp göreceği en kötü futbol takımı 2016 yılı Trabzonsporu dur.
Renkdasim yusuf salih gibi ağır işçiler ve guray muhammet okay ve ekicide kalmalı.valla renkdasim sende çok sağlam revizyon yaptin:)

Dip.Ing.Mag.
19.03.2016, 22:03

Şu konuda hemfirikim ki, Tranzonspor tarihinin en kötü takımı 2016 takımıdır açık be net. Bundan da daha kötü olabileceğini zannetmiyorum. iHo gibi bir çobanın kurduğu kadrodan daha berbat bir takım kimse kurmayı beceremez herhalde.

61ronin61
19.03.2016, 22:08
Şu konuda hemfirikim ki, Tranzonspor tarihinin en kötü takımı 2016 takımıdır açık be net. Bundan da daha kötü olabileceğini zannetmiyorum. iHo gibi bir çobanın kurduğu kadrodan daha berbat bir takım kimse kurmayı beceremez herhalde.

Yaâ şimdi arkadaş yiğidi öldur ama hakkını ver.herkesle tartisirim burda .tek tek futbolcu profillerinde bakarsak aslında süper bir kadromuzda var.defans hariç.burda ihoya sallmak nankorluktur.kadromuz çok iyiydi. Hocada duvara tosladik.50 tane hoca geldi olmadı tutmadı.su takımın başında şenol güneş olsaydı emin olun şampiyonluğa oynuyordu.

Harun CAN
19.03.2016, 22:09
Ramazanda çok ısrar edilmeli, Okay yerine direkman 11 başlamalı. Muhammet Beşir ve Muhammed Demir ikilisi denenmeli görünen o ki Cardozo körle yata yata şaşı olmuş. Kesinlikle gol yapması gereken en az 2 pozisyon vardı, diğerlerini saymıyorum bile.. Yusuf'un futbolda herhangi bir mevkisi yok, solbek oynasa defansı yok, sağ açık oynasa sağ ayağı yok ortası yok, sol açık oynasa yine ortası yok. Kısacası çok kötü bir takımız, takımın kimyası bozulmuş daha ayar tutmaz...

Dip.Ing.Mag.
19.03.2016, 22:12
Yaâ şimdi arkadaş yiğidi öldur ama hakkını ver.herkesle tartisirim burda .tek tek futbolcu profillerinde bakarsak aslında süper bir kadromuzda var.defans hariç.burda ihoya sallmak nankorluktur.kadromuz çok iyiydi. Hocada duvara tosladik.50 tane hoca geldi olmadı tutmadı.su takımın başında şenol güneş olsaydı emin olun şampiyonluğa oynuyordu.

İho bir doğru yaptıysa 10 yanlış yaptı asıl iho nun yaptıkları iyiydi demek bence abesle iştikal. Bol keseden saçma sapan transferler yaptı. 50 küsür transfer yapıp 50 küsür milyon euro harcayarak ortada bir takım oluşmuyorsa en başarısız başkan olursun. Futbolcuya teklif ettiği bonsvervisi iş olmadıktan sonra uçakta hesaplayan bir başkandan bahsediyoruz. (Tolgay meselesi). Önemli olan sırf transfer yapmak değil, bunlardan bir bütün oluşturmaktı onu da beceremedi. Sadece yıldız oyuncular getirtti amenna da klübün bir anahtarını vermediği kaldı ve sonuç ta ortada

olcay_61
19.03.2016, 22:16
Bu enkazı nasıl kaldıracağız?
Kim alacak okadar çöpü

61ronin61
19.03.2016, 22:16
Hakemler federasyon budadi.burda beyenmedigimiz sefa tek başına kayseriyi sürüklüyordu bjk nin elinden kaptik onu hocan berbatsa takımda berbat olur.carsozoda ekicide suda buda futbolcu olmaz.bakin bursa tüm futbolcularını anormal fiyatlara sattı neden başlarında şenol güneş gibi bir hoca vardı.burda cardozoyla dalga geçen futbol cahilleri cardozo bjk de olsaydı 35 gölden az atsin ben futbolu bilmiyorum.takım ne pozisyona girer ne atak ne iki pas defanstan ileri sisirmeler.sonra bu cardozo berbat golcü derler komedi ya. Haaa cardozo bizden gittiğinde yapacağı açıklama şudur futbol kariyerimde bu kadar berbat bir takımda oynamadim diyecektir ve haklıdır.bu takım messiyi bile harcar

ilyskm
19.03.2016, 22:20
Açık ara rezil futbol oynamaya devam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uğur_Dmrtrk
19.03.2016, 22:23
Bu maçtan edinimlerimiz:

aynen katılıyorum..

Uğur_Dmrtrk
19.03.2016, 22:26
iyi futbol vs beklemiyordum..kazanmak güzel.bu takım sene sonuna kadar kör topal böyle gidecek..Erkan-Marin aynı anda Okay-Aytaç aynı anda kadroda olmayacak belli ki..Esteban a ayrı parantez açmak lazım..Yan topları ve pozisyon alması gerçekten iyi..takımı ayakta tutan adamdı..

61ronin61
19.03.2016, 22:32
İho bir doğru yaptıysa 10 yanlış yaptı asıl iho nun yaptıkları iyiydi demek bence abesle iştikal. Bol keseden saçma sapan transferler yaptı. 50 küsür transfer yapıp 50 küsür milyon euro harcayarak ortada bir takım oluşmuyorsa en başarısız başkan olursun. Futbolcuya teklif ettiği bonsvervisi iş olmadıktan sonra uçakta hesaplayan bir başkandan bahsediyoruz. (Tolgay meselesi). Önemli olan sırf transfer yapmak değil, bunlardan bir bütün oluşturmaktı onu da beceremedi. Sadece yıldız oyuncular getirtti amenna da klübün bir anahtarını vermediği kaldı ve sonuç ta ortada

ben bunu demiyorumki renkdaşım sen konuyu başka yerlere çekiyorsun.dediğim şu bu kadroya bakarsak tek tek aslında çok kaliteli bir futbolcu topluluğu .birşey sorucam sefa erkan ve marin diyim kötü futbolcumu bunlar .bunları örnek olsun diye yazdım.hepsini tek tek açıklarım nasık futbolcu olduğunu.3 tane yazdım evet bunlar kötü futbolcumu? baska futbolcularıda tek tek herkesle tartışırım.tabi tartışamıyacağım 5-6futbolcu var onlar ok.

Dip.Ing.Mag.
19.03.2016, 22:38
ben bunu demiyorumki renkdaşım sen konuyu başka yerlere çekiyorsun.dediğim şu bu kadroya bakarsak tek tek aslında çok kaliteli bir futbolcu topluluğu .birşey sorucam sefa erkan ve marin diyim kötü futbolcumu bunlar .bunları örnek olsun diye yazdım.hepsini tek tek açıklarım nasık futbolcu olduğunu.3 tane yazdım evet bunlar kötü futbolcumu? baska futbolcularıda tek tek herkesle tartışırım.tabi tartışamıyacağım 5-6futbolcu var onlar ok.

Şu saydıgın üç futbolcu bjk ve şikecilerde kadroya girebilirler mi sence? Bence hayır. O zaman vasat üstü topcular bunlar. Bizde de takım hüviyeti hiç olmadığı için tamamen silik bir görüntü çizdiler.
Sefa dediğin adam kapalı kutuydu zaten kayseride iyi oynamak iyi oyuncu olmanın kriteri değil. Tutar diye aldık tutmadı.

Marin desen gittiği hiç bir takımda tutunamamış dolayısıla dip yapmiş bir oyuncu.

Erkan ise bütün takımın kendisine çalıştıgı vsat bir anadolu takımında iyiydi evet. Fakat biz de vasatı aşamıyor.

Şuna katılıyorum bu oyuncuları iyi bir takımda daha farklı değerlendirebilirdik. Fakat yinede bu oyuncular öyle bir takımı şampiyonluğa taşıyacak oyuncular değiller. Yani hiç biri tek başına fark yaratamazlar

61ronin61
19.03.2016, 22:40
şu kadro taraftara ne yorumlar yaptırıyor.dünya starı 10 golcuden biri cardozo rezil oldu.eskişehri tek başına sürükleyen isveçin banko orta saha oynuncusu erkan rezil oldu.kayseriyi tek başına sırtında taşıyan sefa rezil oldu.sevilyanın süper star orta saha oyuncusu mbia rezil olmadan kaçtı gitti aykur gençlerbirliğinde oynarken 3 istanbulkulübü onu almak için çok uğraştı ben trabzonsporluyum dedi bize geldi rezil oldu sayılır marin messsi lakaplı futbolcu ingiltereden cehleseden geldi mükemmle bir futbolcu ama oda rezil oldu(ah şu marin iyi bir takımda futbol oynamayı bilen bir takımda izleseydiniz anlardınız ne dediğimi)tek tek herkesi yazarımda uzatmıyım.

sonuç olarak bu takım bir hoca bulamadı bee hocaaaaaaaaaaaaaaaaa.en süper değerli yetenekli futbolcular hocasızlık yüzünden bu eleştirilere maruz kaldı.oysaki şenolgüneş basit bir takım olan bursayı uçurdu ve onların basit futbolculaı kapış kapış gitti.

olay hoca sorunu futbolcu değil.hca takıma yüzde doksan etki eden faktördür.

Dip.Ing.Mag.
19.03.2016, 22:43
şu kadro taraftara ne yorumlar yaptırıyor.dünya starı 10 golcuden biri cardozo rezil oldu.eskişehri tek başına sürükleyen isveçin banko orta saha oynuncusu erkan rezil oldu.kayseriyi tek başına sırtında taşıyan sefa rezil oldu.sevilyanın süper star orta saha oyuncusu mbia rezil olmadan kaçtı gitti aykur gençlerbirliğinde oynarken 3 istanbulkulübü onu almak için çok uğraştı ben trabzonsporluyum dedi bize geldi rezil oldu sayılır marin messsi lakaplı futbolcu ingiltereden cehleseden geldi mükemmle bir futbolcu ama oda rezil oldu(ah şu marin iyi bir takımda futbol oynamayı bilen bir takımda izleseydiniz anlardınız ne dediğimi)tek tek herkesi yazarımda uzatmıyım.

sonuç olarak bu takım bir hoca bulamadı bee hocaaaaaaaaaaaaaaaaa.en süper değerli yetenekli futbolcular hocasızlık yüzünden bu eleştirilere maruz kaldı.oysaki şenolgüneş basit bir takım olan bursayı uçurdu ve onların basit futbolculaı kapış kapış gitti.

olay hoca sorunu futbolcu değil.hca takıma yüzde doksan etki eden faktördür.

Hocamız olmadğı ve bunun takımı inanılmaz olumsuz etkilediğine katılıyorum. Diyorum ya bu oyuncuları iyi bir takımda daha faeklı değerlendirebilirdik belki.

BlackPanther
19.03.2016, 22:49
Kovun su Hamiyi kovun arkadas koooovuuun

61ronin61
19.03.2016, 22:50
Şu saydıgın üç futbolcu bjk ve şikecilerde kadroya girebilirler mi sence? Bence hayır. O zaman vasat üstü topcular bunlar. Bizde de takım hüviyeti hiç olmadığı için tamamen silik bir görüntü çizdiler.
Sefa dediğin adam kapalı kutuydu zaten kayseride iyi oynamak iyi oyuncu olmanın kriteri değil. Tutar diye aldık tutmadı.

Marin desen gittiği hiç bir takımda tutunamamış dolayısıla dip yapmiş bir oyuncu.

Erkan ise bütün takımın kendisine çalıştıgı vsat bir anadolu takımında iyiydi evet. Fakat biz de vasatı aşamıyor.

Şuna katılıyorum bu oyuncuları iyi bir takımda daha farklı değerlendirebilirdik. Fakat yinede bu oyuncular öyle bir takımı şampiyonluğa taşıyacak oyuncular değiller. Yani hiç biri tek başına fark yaratamazlar

3 üde banko oynar hatta sov yaparlar.marin şikebahçede sov yapar.sefa ve erkan bjk de sov yapar.çunkü bu takımlar top oynuyor.bizim gibi 2 pas yapamayan takımlar değil.

futbolculara kulp takmak kolay .bunlara taktik teknik hırs kordine inanç veren bir kılavuzları yok hocaları yok.oynuyorlar işte hedefden saptılar hocasızlıktan.

bizim yani ts nin en büyük özelliği şudur.her sne transferde ya defansı ya orta sahayı yada forveti eksik bırakırlar hiçbir zaman işi tam yapmayız.bu seferde hocada eksik yaptık.mutlaka bir eksik yaparız zaten o yuzdende şampiyon olamayız.bizim çok bilmiş yöneticler burda forumdaki taraftarın görüşlerinide önemsemez .ve rezil olup gider o yöneticiler .sonunda tek üzülen gene biz olurz yani taraftar.

profesör x
19.03.2016, 22:53
orta sahada dikine oynayacak bir futbolcu profili şart bu takıma.ramazan takıma bir heyecan getirdi ama çok agresif ve bir çok eksiği var.ama kumaş iyi çocuğun topu alıp rakip kaleyi düşünmesi çok büyük bir artı avantaj.gelelim stoper ikililerine.genelde bu ikililer hamleci ve kademeci olarak seçilir.biri hamle yapar diğeri arkadan alanı kapatarak topu uzaklaştırır.tabi kademeci stoper olmak için iyi bir pozisyon bilgisi ve konsantrasyon lazım.elimizdeki stoper oyuncuların hiç biri hamleci-kademeci ikili oluşturamıyor.yeni sezonda iyi bir tandem bulmak ümidiyle.aytaç ve okay kesinkez olmaz.ikiside ağır ve çapa tarzı defans oyuncusu.kes al ver tarzı.bu ikilinin biri sahada olmak kaydıyla yanına ramazan tarzında ama ramazandan daha iyi tecrubeli bir eleman lazım.ramazan pişecek daha..
ve gelgelelim kanat oyuncularımıza.forvet tipinde olmadıkları için cardozo hermaç böyle ahmak tavuk gibi etrafa koşacak ve etkili olamayacak.sefa-yusuf-erkan kontra atak futbolcuları hal böyle olunca önlerinde sprinter bir forvet ile etkili olabilirler.zaten bu saydığım isimlerin oyun zekaları baya bir düşük olduğu için önlerine hangi hızlı adamı da koyarsan koy bir halt edemezler.yeni sezonda allem edip kallem edip forvet tarzı kanat oyuncusu bulmalıyız.
adam eksilten.oyunu ters kademeye yıkan.sprinter ve golcü...
bulmak zor değil inanın..

BlackPanther
19.03.2016, 22:53
Rezil istatistik rezil maç mal hoca oyuncu bozuntuları bi gidin da

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Oyunculara kimse kizmasin. At sahibine göre kisner. Hoca yokki futbolcular oynasin.

Sixvas tek kale oynadi. Avni Akerde Sixvas tek kale oynuyor.

Hoca bozuntusu kukla Hami sagolsun.

DeAgLeMaNyAq
19.03.2016, 22:58
Eskiden Lig TV'de konumumuza bakılmaksızın İstanbul takımlarının maçlarından sonra bizim maçlarımız değerlendirilidi. Artık o da hükmünü yitirdi...

profesör x
19.03.2016, 22:59
arkadaş erkan isveç milli takımında oynuyo diyosunuz da isveçten ibrayı çıkar bi halt olmaz o takımdan.son zamanların en güçsüz isveç takımı..isveç futbolu isim çıkaramadığı için erkan ve jimmy durmaz gibi adamlar rahatça kadroya girebiliyor..büyütmeyin fazla bence.isveç milli takımında şu an kadroya girmek bence pek abartılacak bişe değil...

ilyskm
19.03.2016, 23:08
Ramazan nasıl oynadı?

Erkan A.
19.03.2016, 23:09
arkadaş erkan isveç milli takımında oynuyo diyosunuz da isveçten ibrayı çıkar bi halt olmaz o takımdan.son zamanların en güçsüz isveç takımı..isveç futbolu isim çıkaramadığı için erkan ve jimmy durmaz gibi adamlar rahatça kadroya girebiliyor..büyütmeyin fazla bence.isveç milli takımında şu an kadroya girmek bence pek abartılacak bişe değil...

erkan isvec milli takiminda cogu Zaman yedek degilmi ??

61ronin61
19.03.2016, 23:12
erkan isvec milli takiminda cogu Zaman yedek degilmi ??

banko 11 de .orta sahada.ayrıca ibrahimoviz erkan için fantastik bir futbolcu diyor.mükemmel bir futbolcu diyor.milli takımın en önemli futbolcusu diyor.onunla oynadığım için şanslıyım tam bir virtiöz diyor.

serdaracıl
19.03.2016, 23:12

İho'ya sallamıyoruz. Sabah akşam beddua edip lanet okuyoruz. Sallamak kelimesi hafif kalmiş. Allah bir daha böyle vasıfsızları bize musallat etmesin. Bir oyuncu grubunun başında hiç hoca olmasa bile kaldı ki bizim başımızda hoca yok, sivas'ın karşısında düştüğümüz duruma düşmez. Demem o ki sakın burada oyuncuları kollama. Allah korusun biri cesaret alır da seneyede aynı kadroyla girersek sonumuz felaket olur. Bu sene bşzi ne korudu biliyor musun? Allah. Formanın ağırlığı ve rakiplerin beceriksizliği. Yoksa küme

serdaracıl
19.03.2016, 23:13
Sakın şu oyuncuları savunmayın sakın. Bu takımın tek tek tüm oyuncuları değişmeli.

61ronin61
19.03.2016, 23:15
Kovun su Hamiyi kovun arkadas koooovuuun

hee kovduk ne olucak şampiyonmu olucaz.bu sezon bitti gitti artık hala bu sezondan bir beklentisi olanmı var.idareten duruyor işte hami.

düşmicez ve busezon böyle biticek.sene sonu zaten hami gönderilicek.yeni hoca gelicek.

asilhamsi
19.03.2016, 23:22
Hani su Onuru yuceltecegiz diye Esteban a surekli giydiren arkadaslar nerde?

Biz ne dedik Esteban iyi bir kaleci,ceza sahasına hakim.

Sonuc?

Beni yanıltmadıgın icin tesekkurler Esteban.

61ronin61
19.03.2016, 23:26
İho'ya sallamıyoruz. Sabah akşam beddua edip lanet okuyoruz. Sallamak kelimesi hafif kalmiş. Allah bir daha böyle vasıfsızları bize musallat etmesin. Bir oyuncu grubunun başında hiç hoca olmasa bile kaldı ki bizim başımızda hoca yok, sivas'ın karşısında düştüğümüz duruma düşmez. Demem o ki sakın burada oyuncuları kollama. Allah korusun biri cesaret alır da seneyede aynı kadroyla girersek sonumuz felaket olur. Bu sene bşzi ne korudu biliyor musun? Allah. Formanın ağırlığı ve rakiplerin beceriksizliği. Yoksa küme

ben ihoyu savunmuyorum.ama doğru gördükelrimide derim burda.iho kulübü batırdı finansal olarak buna katılırım.ama aldığı futbolcular kaliteli futbolculardı ve bir türlü hoca işini tutturamadı olmadı .f.f.f hakemlerle budadı bizi.

iho gerçek bir trabzonlu benim gözümde ve tüm türkiyenin korktuğu azize koyduğu postalar laflar benim gözümde ona saygı duyuyorum.sportifolarak başarılı olamadı ama gerçek bir trabzonlu gibi davrandı.kürt azize her türlü giydirdi .bu bana gurur verdi başkanıma saygı duydum.gerçek trabzonspor başkanı gerçek trabzonlu başkan kimseden çekinmez lafını koyar postasını koyar ben bunu bilirirm.

son olarakta iho bundan 20 yıl önce başkanımız olsaydı gerçekten öttürmüştük sıralı şampiyonluklar yaşamıştık.ama düzen sistem ve bu çağ ihoyuda harcadı.ama iho benim gözümde harbi delikanlı bir insan

serdaracıl
19.03.2016, 23:37
ben ihoyu savunmuyorum.ama doğru gördükelrimide derim burda.iho kulübü batırdı finansal olarak buna katılırım.ama aldığı futbolcular kaliteli futbolculardı ve bir türlü hoca işini tutturamadı olmadı .f.f.f hakemlerle budadı bizi.

iho gerçek bir trabzonlu benim gözümde ve tüm türkiyenin korktuğu azize koyduğu postalar laflar benim gözümde ona saygı duyuyorum.sportifolarak başarılı olamadı ama gerçek bir trabzonlu gibi davrandı.kürt azize her türlü giydirdi .bu bana gurur verdi başkanıma saygı duydum.gerçek trabzonspor başkanı gerçek trabzonlu başkan kimseden çekinmez lafını koyar postasını koyar ben bunu bilirirm.

son olarakta iho bundan 20 yıl önce başkanımız olsaydı gerçekten öttürmüştük sıralı şampiyonluklar yaşamıştık.ama düzen sistem ve bu çağ ihoyuda harcadı.ama iho benim gözümde harbi delikanlı bir insan

Ben ise tam tersini düşünüyorum. Şahsen fikirlerim şöyle; İho tam bir hain. Aziz'den aldığı talimatların dışına çıkmadı, kucağından hiç inmedi. Aziz'in ve sistemin oyuncağı oldu. Yaptığı rezillikler, saçma sapan açıklamalar beni utandırdı. Onun döneminde takım dip yaptı. Şuan küme düşme konuşuluyorsa onun sayesinde oldu. Takımın geleceğini de çaldı. Trübünleri bölmesi klüp tarihine kara leke olarak geçti. Paralı adamları onu çok sever. Hala başa gelse de kulübü hortumlamaya devam etsek diye bekleşiyorlar. Bu tiplere tek söyleyeceğim şu; gidin

Burçak
19.03.2016, 23:43
Umarım Sivasspor ligde kalma umutlarını son maça kadar devam ettirir. şikebahçe de son maçında şampiyonluk maçına çıkar...34. hafta Sivasspor- Şikebahçe maçında görürüm ben sizi. fener sizi KURTARACAK mı yoksa şampiyonluk uğruna sizi KULLANACAK mı...Gerçi bu sizin için çokta önemli olmasa gerek..sivasspor küme düştü diye üzülenleriniz olabilir ama bir gerçek var ki o akşam herzaman ki gibi sivas sokaklarında şikebahçenin şampiyonluğunuda kutlayanlar olacak..ben yine lafımdayım. keşke adam olsaydınızda başarılı olduğunuz o iki sene sadece işinizi yapsaydınız. ne oldum delisi olup dordonco boyok bozoz. trobzonspordo komdor. diye zırlamasaydınız. dost kalabilseydik. ama her fırsatta Trabzonspora laf sokup şikecilerin maşası gibi davrandınız. şimdi beter olun diyorum. ama sanmayın ki bu iş bitecek. 1461 alt ligde bekliyor... tabi düşmezse. yoksa çok daha görüşeceğiz :)

serdaracıl
19.03.2016, 23:45
Umarım Sivasspor ligde kalma umutlarını son maça kadar devam ettirir. şikebahçe de son maçında şampiyonluk maçına çıkar...34. hafta Sivasspor- Şikebahçe maçında görürüm ben sizi. fener sizi KURTARACAK mı yoksa şampiyonluk uğruna sizi KULLANACAK mı...Gerçi bu sizin için çokta önemli olmasa gerek..sivasspor küme düştü diye üzülenleriniz olabilir ama bir gerçek var ki o akşam herzaman ki gibi sivas sokaklarında şikebahçenin şampiyonluğunuda kutlayanlar olacak..

Aynen ben de bunu görmek istiyorum.

61ronin61
19.03.2016, 23:46
Ben ise tam tersini düşünüyorum. Şahsen fikirlerim şöyle; İho tam bir hain. Aziz'den aldığı talimatların dışına çıkmadı, kucağından hiç inmedi. Aziz'in ve sistemin oyuncağı oldu. Yaptığı rezillikler, saçma sapan açıklamalar beni utandırdı. Onun döneminde takım dip yaptı. Şuan küme düşme konuşuluyorsa onun sayesinde oldu. Takımın geleceğini de çaldı. Trübünleri bölmesi klüp tarihine kara leke olarak geçti. Paralı adamları onu çok sever. Hala başa gelse de kulübü hortumlamaya devam etsek diye bekleşiyorlar. Bu tiplere tek söyleyeceğim şu; s.... Gidin.

bu sizin düşüncenizbende kendi düşüncemi yazdım.ama asla azizden talimat filan bu tam bir .....neyse..

serdaracıl
19.03.2016, 23:49
bu sizin düşüncenizbende kendi düşüncemi yazdım.ama asla azizden talimat filan bu tam bir .....neyse..

Dostum sakın üzerine alınma.

A. Aydın
19.03.2016, 23:50
Waris yine atmış. Artık şunu idrak etmeliyiz özellikle forvet hatrımızda son dönemde kaliteli oyuncularımız oldu.

Fakat bu oyuncuların en büyük sorunu maalesef ortasahası olmayan ve bloklar arasında bir bağlantı kuramayan takımda oynamış ya da oynuyor olmalarıdır.

Bence sorunumuz orta saha ile forvet arasindaki hucuma donuk oyuncularin cok ama cok kotu olmasi.
Cok fazla top kaybi yapiyolar. Pres desen hic yok zaten.
Buda on liberolarimizin uzerine cok fazla yuk bindiriyor.
Okay in aytacin pas aticagi adam yok. Bildigin duvara karsi oynuyolar.

61ronin61
19.03.2016, 23:50
Umarım Sivasspor ligde kalma umutlarını son maça kadar devam ettirir. şikebahçe de son maçında şampiyonluk maçına çıkar...34. hafta Sivasspor- Şikebahçe maçında görürüm ben sizi. fener sizi KURTARACAK mı yoksa şampiyonluk uğruna sizi KULLANACAK mı...Gerçi bu sizin için çokta önemli olmasa gerek..sivasspor küme düştü diye üzülenleriniz olabilir ama bir gerçek var ki o akşam herzaman ki gibi sivas sokaklarında şikebahçenin şampiyonluğunuda kutlayanlar olacak..ben yine lafımdayım. keşke adam olsaydınızda başarılı olduğunuz o iki sene sadece işinizi yapsaydınız. ne oldum delisi olup dordonco boyok bozoz. trobzonspordo komdor. diye zırlamasaydınız. dost kalabilseydik. ama her fırsatta Trabzonspora laf sokup şikecilerin maşası gibi davrandınız. şimdi beter olun diyorum. ama sanmayın ki bu iş bitecek. 1461 alt ligde bekliyor... tabi düşmezse. yoksa çok daha görüşeceğiz :)

öyle bir durum olursa son maçta şikebahçe kendine yakışanı yapıp gene satar maçı ve sivası kümede bırakır .bu kesin ve net.çünkü şikebahçe ts ile yarışmıyor bjk ye bırakır şamyonluğu.bu istanbulun 3 kulübü gizli ittifaktır dönüşümlü olarak sadece aralarında şampiyon olmak isterler.

tape ne diyor tapee burda herşey belli zaten aziz ne diyor tapede şampiyonluk istanbul dışına çıkmamalı.

revolution
19.03.2016, 23:51
tespitlere başlayalım .

1- 58 numara düşmez. 38.i yakalayıp geçer. mecnun.un eli kolu uzun . allem eder kallem eder .takımını lige bırakır . çok erken sevindiniz beyler . az bi soluklanın hele .

2- atıf şesu insanı iyi oyuncu . savunması zayıf . ama seneye bizde iyi iş yapar. bu ligden alabileceğin 2-3 adamdan biri .( rizeli eren , antalyalı sakıp ,osmanlı.dan ndoye...) .alın lan şu adamı . sen almazsan ya bursa alacak . ya da konya . yeni sezonda sana golleri tıkılayınca yandım anam demeyin sonra .

3- ramazanın mazotu temiz . ama seneye yedek kulübesini zor görür . ( bu sezon küme düşüp yeni sezonda bi alt ligde mücadele edecek olan ) 1461.de emrullah.ın alternatifi olur . adam kayırma bizde çok olduğu için garibimi seneye a takıma almazlar . aynı yerli messi gibi muameleye tabi tutulur .

4- 1461.deki kaleci ibrahim bitik . kaç maçtır hatalı goller yiyor . aynı fatih gibi . ne degajı degaj . ne oyunu okuması . ben oturduğum yerden aha gol gelecek dedim . langadak ibrahim efendi pozisyon hatası yaptı . golü hediye etti . altı pasta kornerden gelen o topu ya alacan . ya alacan. sayende seneye bi alt ligdeyiz . haftalardır verdiğin emek (!) için teşekkürler .

5- herif isveç.de ibra.yı besliyor . burada da biz onu . tozuttu iyice . biraz da hami oynatmayı bilmiyor . erkan kanatta oy-na-ya-maz. isveç.de bu herif nerede oynuyor yahu . kimse görmüyor mu . al sağ içe . veya sol içe . bi dene öyle dene . bu kadar mı basiretsizsiniz .

6- bin kere dedik . marin 65 dakika sonrası oyuncusu . sonra oyuna girmeli . eti ne budu ne . 90 dakika koşturuyon . zaten üflesen gidecek . sana anca son 20 de yararı dokunur . ama yok . illa deveye hendek atlatacaksınız .

7- okay seneye kiralık verilmeli . sonra da satılmalı . bu oğlanı seyrederken vallahi sıkıntı basıyor beni . nerde ozan tufan, nerde salih uçan, nerde bizim okay . kanser olmak için bi doz okay alın . rahata erin derim .

8- şimdilik son olarak baston baba . hadi git artık . yeter da . paraguay seni bekler . bebeler ''buba.buba'' diye yolunu gözler be . git de herkes mutlu olsun .

daha çok şeyler var da şimdilik bu kadar .

hadi eyvallah .

Burçak
19.03.2016, 23:53
Bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Halen bilmeyen yanlış bilen olabilir.Bugün statta Eşşek sivas kümeye diye bağırdığımız yazılıp çiziliyormuş sağda solda.yok öyle bir şey. Bunun doğrusu ''es es sivas el ele hep beraber kümeye'' şeklinde.yanlış anlamalara mahal vermeyelim. eşşek diye anladığınız tezahurat eses yani.

61ronin61
19.03.2016, 23:54
Bence sorunumuz orta saha ile forvet arasindaki hucuma donuk oyuncularin cok ama cok kotu olmasi.

sorun takımın hocasız olması.şu takımın başında şenol güneş olsaydı şimdi herkes methiyeler düzüyordu futbolcularımıza.

kanterts
19.03.2016, 23:55
Takimda güc , tempo , pas trafigi , pres , cogalma , agresiflik , özgüven hicbirsey yok . Futbol Tarihin en igrenc ve alakasiz Futbolunu oynuyoruz .
Topla oynamasi yüzdemiz her Mac mi rakipten düsük olur Abi her Mac seyreden Takimiz . Hocasiz ciksak daha kötü olamayiz .

61ronin61
19.03.2016, 23:58
tespitlere başlayalım .

1- 58 numara düşmez. 38.i yakalayıp geçer. mecnun.un eli kolu uzun . allem eder kallem eder .takımını lige bırakır . çok erken sevindiniz beyler . az bi soluklanın hele .

2- atıf şesu insanı iyi oyuncu . savunması zayıf . ama seneye bizde iyi iş yapar. bu ligden alabileceğin 2-3 adamdan biri .( rizeli eren , antalyalı sakıp ,osmanlı.dan ndoye...) .alın lan şu adamı . sen almazsan ya bursa alacak . ya da konya . yeni sezonda sana golleri tıkılayınca yandım anam demeyin sonra .

3- ramazanın mazotu temiz . ama seneye yedek kulübesini zor görür . ( bu sezon küme düşüp yeni sezonda bi alt ligde mücadele edecek olan ) 1461.de emrullah.ın alternatifi olur . adam kayırma bizde çok olduğu için garibimi seneye a takıma almazlar . aynı yerli messi gibi muameleye tabi tutulur .

4- 1461.deki kaleci ibrahim bitik . kaç maçtır hatalı goller yiyor . aynı fatih gibi . ne degajı degaj . ne oyunu okuması . ben oturduğum yerden aha gol gelecek dedim . langadak ibrahim efendi pozisyon hatası yaptı . golü hediye etti . altı pasta kornerden gelen o topu ya alacan . ya alacan. sayende seneye bi alt ligdeyiz . haftalardır verdiğin emek (!) için teşekkürler .

5- herif isveç.de ibra.yı besliyor . burada da biz onu . tozuttu iyice . biraz da hami oynatmayı bilmiyor . erkan kanatta oy-na-ya-maz. isveç.de bu herif nerede oynuyor yahu . kimse görmüyor mu . al sağ içe . veya sol içe . bi dene öyle dene . bu kadar mı basiretsizsiniz .

6- bin kere dedik . marin 65 dakika sonrası oyuncusu . sonra oyuna girmeli . eti ne budu ne . 90 dakika koşturuyon . zaten üflesen gidecek . sana anca son 20 de yararı dokunur . ama yok . illa deveye hendek atlatacaksınız .

7- okay seneye kiralık verilmeli . sonra da satılmalı . bu oğlanı seyrederken vallahi sıkıntı basıyor beni . nerde ozan tufan, nerde salih uçan, nerde bizim okay . kanser olmak için bi doz okay alın . rahata erin derim .

8- şimdilik son olarak baston baba . hadi git artık . yeter da . paraguay seni bekler . bebeler ''buba.buba'' diye yolunu gözler be . git de herkes mutlu olsun .

daha çok şeyler var da şimdilik bu kadar .

hadi eyvallah .

işte hocası olmayan bir takıma taraftar böyle bir yorum yapar.

Murathan
20.03.2016, 00:02

Hayır katılmıyorum, hızlı aralara kaçan bir forvet alırsak her şey çözülecek (!)

serdaracıl
20.03.2016, 00:02
Bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Halen bilmeyen yanlış bilen olabilir.Bugün statta Eşşek sivas kümeye diye bağırdığımız yazılıp çiziliyormuş sağda solda.yok öyle bir şey. Bunun doğrusu ''es es sivas el ele hep beraber kümeye'' şeklinde.yanlış anlamalara mahal vermeyelim. eşşek diye anladığınız tezahurat eses yani.

Eses'i eşek diye anlamışlar demek ki :) isabet olmuş. valla biz bişey demiyoruz kendileri söylüyor.

61ronin61
20.03.2016, 00:08
Hayır katılmıyorum, hızlı aralara kaçan bir forvet alırsak her şey çözülecek (!)

nasıl çözülcekmiş takım 2 pas yapamıyor.aralara kaçan forvet değil messiyi bile alsak rezil olur bu takımda.

bu takımın gerçek sorunu başsız hocasız olması.istediğin kadar akıllıol sana dersane yada okulda hocan iyi eğitim vermesse başarılı olman imkansız.iş hocada bitiyor hocadaaaaaa.hala herkes futbolculara takılıp kalıyor.

görmedinizmi 96 ve 2011 de ve bursada ve bjk şenol güneş ne yaptı bu takımları.iş hocada biter.

Burçak
20.03.2016, 00:21
http://i.hizliresim.com/E8RXlv.jpg (http://hizliresim.com/E8RXlv)

nalagasıvar
20.03.2016, 00:22
vaIIa oyun faIan umrumda değiI şu noktada rahatIasında şu takım ... strese girdik hepten ... gerisi aIIah kerim heIe atIataIım şu seneyi

Murathan
20.03.2016, 00:32
nasıl çözülcekmiş takım 2 pas yapamıyor.aralara kaçan forvet değil messiyi bile alsak rezil olur bu takımda.

bu takımın gerçek sorunu başsız hocasız olması.istediğin kadar akıllıol sana dersane yada okulda hocan iyi eğitim vermesse başarılı olman imkansız.iş hocada bitiyor hocadaaaaaa.hala herkes futbolculara takılıp kalıyor.

görmedinizmi 96 ve 2011 de ve bursada ve bjk şenol güneş ne yaptı bu takımları.iş hocada biter.
Zeka küpü maşallah.

61ronin61
20.03.2016, 00:45
Zeka küpü maşallah.

valla renkdaşım ne demiş atalarımız doğruları söyleyen dokuz köyden kovulur.bu bir deneyim yılların deneyimii ile bu atasözleri oluşmuş.

burda aslında hep doğruları diyorum işine gelmeyenler çok .o yüzden zaten ben bir trol oldum.

bi kaç admin bile bana gıcıklığına ceza veriyor.mapushanede koğuşumdaki yatak hep beni bekliyor:)

Mert Acar
20.03.2016, 01:06

Kesinlikle katılıyorum..Sorun bizde.Waris,NDoye şuan başka takımda oynasalar biz bulup getiremiyoruz şöyle adamları deriz.
Muhammet geldi adamı da kuruttuk.

Varlıbaş61
20.03.2016, 01:17
Maçın özetini izledim .. Maçta pozisyonumuz yok .. Esteban iyi oynamış ama 1 pozisyon hariç diğer pozisyonlar normal kurtarış gibi geldi bana .. Takım rezalet durumda .. Hami ile geçen her dakika fiyasko !!

TAMTÜRK61
20.03.2016, 02:34
Eses'i eşek diye anlamışlar demek ki :) isabet olmuş. valla biz bişey demiyoruz kendileri söylüyor.

İşte kafaları bu kadar basıyor. Anlama kabiliyetleri de sıfır. 61'den çok korkuyorlardı, bu kez gol 61.dakikada geldi. :)

İleli
20.03.2016, 03:52
Geçen hafta dediğim gibi futbol felan beklemiyorum bu saatten sonra 3 puan alalım yeter..
Bakıyorumda bir takım kontraya bile çıkamıyor arkadaş yarı sahayı geçmeden ne yapacaklarını bilemeden pat top kaybı..
becekenin bukadar başarılı olmasının nedeni kerim quaresma töre gibi oyuncularının dribling topu sürme özelliklerinin yüksek seviyede olması, adamlar topu aldımı hemen dikine gidiyor 20-30 metre kazandırıyor takıma kilidi açabilme özellikleri var ceza sahasına dalıyorlar..
eskiden bizde yattara yapıyordu bunu ve gökdeniz hatırlarmısınız bu ikili varken nasıl kontra yapardık açın arşivleri bakın yardıra yardıra..
Yahu kümeye oynayan sivasın bile aatıfı var bizim yok..

Cengiz Çubukcu
20.03.2016, 07:01

1461'le 2. Ligde buluşurlar dert etme.. :)

Ibrahim Gaygusuz
20.03.2016, 07:12
bu sezon sampiyonluk yarisinda degiliz, avrupa kupalarindanda uzagiz ama basaracagimiz birsey var.

2010-2011 sezonu aktorlerini gomuyoruz.

toksoy61
20.03.2016, 10:55
mersin maçından sonra balına kazandığımız 2. maç oldu. rezalet bir futbol vardı sahada. buna karşın rakiplerimiz daha iyiydi. futbol şansı ve rakiplerimizin beceriksizliği yüzünden puan aldık. yoksa şu anda küme potasındaydık.

Hami de bir eksiklik olduğu kesin ama takımın genelinde bir sorun var...

gurur6134
20.03.2016, 11:00
mersın macı gıbı formayla macı alırsak alırız sansda bızden yanaysa 1 0..yoksa her macın favorısı ıcerde dısarda rakıp takım bu sene acı ama gercek bu lıgın en kotu futbolunu oynayan daha dogrusu oynayamayan takımıyız..vurdum duymaz kafasında lıgı bıtırmıs bır futbolcu toplulugu vasat altı bır hoca ve ekonomık olarak bıtık bı takımla bu senenın bır an once bıtmesı ıcın dua etmemız dısında yapabılecegımız bırsey yok ..dun saat 24 de mac baslıgı acılmamıstı gırdım acım dedım ıcımden gelmedı benım gıbı kımsenınde gelmemıs olcak kı o saate kadar acılmadı baslık bu da forum tarıhınde bır ılk olabılır..
Trabzonsporu analiz etmek bu kadar basit iste her mac ayni terane..

Bayundur Han
20.03.2016, 11:08
Mac bitti konu kapansin artik. Sikesiz kazanan haklidir. Hamiden bu takimdan bu seson guzel futbol beklemek aptallik olur.

Gurpas
20.03.2016, 11:43
Forma maç alıyor derler ya, işte formanın oymadığı futbol bu kadar oluyor...

Fatih Cengiz
20.03.2016, 12:34
Arkadaşlar,

Biz bu yıl belki de isim isim bakıldığında tarihin en iyi kadrolarından birini kurduk...
İHO ya sabah akşam sövsem de, öyle ya da böyle iyi oyuncular geldi...
Ama hem o oyuncuların parasını ödeyememek, hem futbol feNerasyonu, hakemler, hocalar vs vs derken takım dip yaptı.

Sene başındaki Avrupa maçlarını kenara koyarsak çok iyi durumdaydık... GS maçı ile başlayan ve yeni yeni durulan engelleme çalışmaları ile bu hale geldik..

Kimse cavanda, bosi, Ekici, cardozo, marin, Muhammet demir, Okay, mbia, constant, medjani, gibi oyunculara kötü diyemez ya da dememeli..

Okay halen daha bizim geleceğimiz, her ama her maç ilk 11 oynatılmaz 22 yaşında, ilk yılı olan topçu.. Sakatlanır.. Ki sakatlandı... Kendine gelecek ve üzerine koyacaktır..

Ramazan, Beşir, yazıcı ve henüz nedense şans verilmeyen abdulkadir bizim geleceğimizdir..

Bu tarz genç, Trabzonlu veya Trabzonspor lu iyi futbolcuları bulup takıma en az 5-6 tane yerleştirirsek, etraflarını da kaliteli oyuncularla beklersek o zaman kaybetmeye tahammülü olmayan, hırçın agresif takımı yaratabiliriz.
Yok iho gibi parayı verelim gelsinler dersek, işte böyle oluyoruz.. Paralarını da veremiyoeuz..

Şampiyonluk lejyonerler ve taraftar futbolcularla ancak gelir.. Sadece taraftar futbolcu ile ya da sadece lejyoner futbolcular ile gelmez

Bir sözüm fe sene sonunda 5-10 topçu alalım takımın alayını satalım diyenlere, hiç ekonomi, finansal Fair play falan diye şeyler duydunuz mu!?
Ya da yeni kurulan takım nr zaman oturur ne zaman takım olur da başarı sağlar..?
Fikriniz var mı?

Elimizdkeileri iyi hoca iyi antrenör ekibi ile yükseltmeli ve takım olmasını sağlayarak yürüyebilmeliyiz.

Saygılar

wakitsiz

pascalli
20.03.2016, 13:30

Aydın kardeş senin tespitlerin yüzde yüz doğru,orta sahası pres yapmayan takım yenilmeye mahkumdur...şu an ki kadroya bakıyorum malesef o presi yapabilecek oyuncumuz da yok (ramazan hariç) onu yeni keşfettik.

nakzo
20.03.2016, 13:30
Arkadaşlar,

Biz bu yıl belki de isim isim bakıldığında tarihin en iyi kadrolarından birini kurduk...
İHO ya sabah akşam sövsem de, öyle ya da böyle iyi oyuncular geldi...
Ama hem o oyuncuların parasını ödeyememek, hem futbol feNerasyonu, hakemler, hocalar vs vs derken takım dip yaptı.

Sene başındaki Avrupa maçlarını kenara koyarsak çok iyi durumdaydık... GS maçı ile başlayan ve yeni yeni durulan engelleme çalışmaları ile bu hale geldik..

Kimse cavanda, bosi, Ekici, cardozo, marin, Muhammet demir, Okay, mbia, constant, medjani, gibi oyunculara kötü diyemez ya da dememeli..

Okay halen daha bizim geleceğimiz, her ama her maç ilk 11 oynatılmaz 22 yaşında, ilk yılı olan topçu.. Sakatlanır.. Ki sakatlandı... Kendine gelecek ve üzerine koyacaktır..

Ramazan, Beşir, yazıcı ve henüz nedense şans verilmeyen abdulkadir bizim geleceğimizdir..

Bu tarz genç, Trabzonlu veya Trabzonspor lu iyi futbolcuları bulup takıma en az 5-6 tane yerleştirirsek, etraflarını da kaliteli oyuncularla beklersek o zaman kaybetmeye tahammülü olmayan, hırçın agresif takımı yaratabiliriz.
Yok iho gibi parayı verelim gelsinler dersek, işte böyle oluyoruz.. Paralarını da veremiyoeuz..

Şampiyonluk lejyonerler ve taraftar futbolcularla ancak gelir.. Sadece taraftar futbolcu ile ya da sadece lejyoner futbolcular ile gelmez

Bir sözüm fe sene sonunda 5-10 topçu alalım takımın alayını satalım diyenlere, hiç ekonomi, finansal Fair play falan diye şeyler duydunuz mu!?
Ya da yeni kurulan takım nr zaman oturur ne zaman takım olur da başarı sağlar..?
Fikriniz var mı?

Elimizdkeileri iyi hoca iyi antrenör ekibi ile yükseltmeli ve takım olmasını sağlayarak yürüyebilmeliyiz.

Saygılar

wakitsiz

Okay gelecek felan değil berbat bir adam berbat. bursa ve konyada dahil 11 giremez.Kadromuz da iyi değil kötü,saçma sapan toplama bir takım kendimizi kaldırmanın manası yok 7 net transfer yapılmazsa ocak ayında yeni başkanını seçer bu takım.

Fatih Cengiz
20.03.2016, 14:09
Standart, son yılların tipik TS taraftar profili...

wakitsiz

Sibel
20.03.2016, 17:16
Burayı okuyan, okuyacak olan BiRTAKIM Sivassporluya duyurulur.
Neymiş, eses sivas kümeye zorlarina gitmiş.
Eğer bir gram utanmanız varsa 2011'deki köpeklikleri aklınıza getirin!
Mâl olduğu şeyleri düşünün!
Şeref kelimesini ağzınıza alırken önce Trabzon diyin! Trabzonspor'un şerefi size ağır gelir!
Adam olun da istanbul köpeklerinin zinciriyle gezmeyin. Formanın yarısını fener yarısını Sivas yapmaya benzemiyor o işler!
Ülkemiz böyleyken kümeye diye bağıranlar pismiş!
Pis size benzer. Bizi eleştirmek için önce bi abdest alın temizlenin!

zafercalikoglu
20.03.2016, 17:26
esteban fena kaleci değil oynadıkça kendine dahada gelecektir.

zafercalikoglu
20.03.2016, 17:28
malesef 2011 den beri orta saha yok orta sahası olmayan takım gol atamaz ve çok gol yer,ve futbolcu öğütür,defansta ve forvette,

ortada oyunu tutarsan bir türlü kazanırsın ,beceremezsen öle mal mal kazayla yenersin bu seneki gibi

Punisher-61
20.03.2016, 17:40
Esteban bence kimseyi yaniltmasin... Kendisi iyi kaleci falanda degil.. Siradan vasat bir kaleci..

Bizim tataftarini kandirmak ne kadar kolay mis bi iyi mac cikart yeter valla..

Estebalin sivas macindaki performansi bana victoru hatirlatti.. Cok kötü kaleciydi ama aston villaya karsi hayatinin en iyi macini cikartti

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Faik Yılmaz
21.03.2016, 08:14
Esteban'ın inanılmaz kurtarışları ile Ramazan'ın güzel oyunu ile 3 puanı kurtardık.....

Bir kaleci bir maçta 7 tane % 100 lük golü kurtarıyor ise bunun dışında da rakibin 3-4 tane daha net poziyonu var ise bu şte bir yanlışlık var demektir.....

Korku filmlerini , gerilim filmlerini yemiş yutmuş adamın. Bu maçtaki kadar stres yaşadığımı hiç hatırlamıyorum...

Hami'nin kadro tercihleri , oyunu okuması giydiği pembe ceket kadar saçma idi...

Sonuç olarak 3 puan almamız ve küme hattından iyice uzaklaşmamız açısından güzel bir maç oldu o kadar...

Milli maç arası neeniyle sakatların geri gelmesi ve üzerimizden stresin kalkması nedeniyle biraz daha iyi oynaayacağımızı düşünüyorum. Lakin bundan Hami hiç alınmasın çünkü takıma katkısı 0 bile değil şu anda...

S.ÖZKAN
21.03.2016, 08:30
Önemli olan 3 puanı almaktı ve aldık.

Hem psikolojik olarak rahatladık hem matematiksel olarak

Ve 2 ay sonra ilk kez milli maç arasınında faydasıyla G.Antep maçına tam kadro çıkma şansımız olacak.

S.ÖZKAN
21.03.2016, 08:34
Esteban çok iyi kaleci değil ama kötü kaleci de değil normal bir kaleci.

Ama unutmayın ki Esteban bizim yedek kalecimiz.Takımda 2 tane Onur ayarında kaleci bulunduramayacağımıza göre boşuna adama vurmanın anlamı yok.

HOPA'LI TS'Lİ
21.03.2016, 08:37
Sivas maçının ilk devresinde rakip kalede şutu olmayan bir Trabzonspor izledik.

Neyse ki hem puan olarak hem de psikolojik olarak rahatladık.

Hami dahil, çoğu oyuncu gönderilmeli sezon sonu

halil ibo
21.03.2016, 16:01
Yine de ''Yar saçların lüle lüle,Sivas sana güle güle'' demek büyük mutluluk.
Es es -Sivas el ele ikiniz birlikte kümeye...

SEDER
21.03.2016, 16:11
atıf şeysu mudur nedir..gol kralı olmuş adam. her maç istikrarını koruyor. yıllardır her transfer döneminde ismi geçer ama bir türlü alınmaz. şu küçük şikeciler düşse de alsak bu adamı. yaa bir dakka durmadı maç boyunca. o ve beykan yedi bitirdi bizi.

redbul
21.03.2016, 16:12
sivas maçında 3 puan aldıysak ve maçın yıldıızı estaban sa durup düşünmek lazım türkiyenin 4. büyük takımı ilk şutunu 61. dakikada atıyorsa durup düşünmek lazım artık bu yıl heba oldu ama önümüzdeki sezon planlaması şimdiden yapılmalıdır ve özellikle hami mandıralı ile bırakın devam etmeyi trabzon il sınırlarına sokulmamalıdır.