PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski Futbolcumuz Umut Bulut'un Babası Ankara Saldırısında Hayatını Kaybetti

Cengiz Çubukcu
14.03.2016, 15:38
Allah rahmet eylesin....umarım kulübümüze futbolcu olarak hizmet eden umut'un babasının cenaze törenine bizden de birileri katılır...

http://www.milliyet.com.tr/umut-bulut-un-babasi-ankara-galatasaray-2209390-skorerhaber/

kyodou
14.03.2016, 15:39
Ankara terör eyleminde hayatını kaybeden tüm kardeşlerimizin mekanı cennet olsun.

Sefa
14.03.2016, 15:39
Allah rahmet eylesin.. Mekanı cennet olsun..

Murat'
14.03.2016, 15:51
Allah rahmet eylesin. Umut kardeşimizin başı sağolsun.

SamZuk
14.03.2016, 16:05
Bu hain saldiri da 40'a yakın hayatını kaybeden var. Umut için böyle bir başlık açılıp onun sanki daha önemliymiş gibi gosterilmesini pek doğru bulmuyorum.

Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır diliyorum.

Cengiz Çubukcu
14.03.2016, 16:19
Bu hain saldiri da 40'a yakın hayatını kaybeden var. Umut için böyle bir başlık açılıp onun sanki daha önemliymiş gibi gosterilmesini pek doğru bulmuyorum.

Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır diliyorum.

eski futbolcumuz olması , kulübümüze hizmet etmiş olması bir şey ifade etmiyor mu?

Faik Yılmaz
14.03.2016, 16:25
En az 1 polis şehidimiz de var arkadaşlar....

Allah hepsine rahmet eylesin....

Gökhan Uzun
14.03.2016, 16:37
Allah rahmet eylesin, hepimize de sabır versin inşallah

Ozan Yılmaz
14.03.2016, 16:45
https://img-s1.onedio.com/id-56e6abc9daab480d50b538ca/rev-0/w-635/f-jpg-webp/s-bdd9e00379bc74b238c8932112a120e5cdb3c646.webp

alone_6161
14.03.2016, 16:55
Umut'a da bu alçak saldırıda hayatını kaybedenlerin yakınlarına da başsağlığı diliyorum, Allah sabırlar versin, Allah yardımcıları olsun...

TSarıalioğlu
14.03.2016, 16:58
Allah rahmet eylesin.
Mekanı cennet olsun..

HOPA'LI TS'Lİ
14.03.2016, 17:54
Allah Umut BULUT'a sabır versin.

HOPA'LI TS'Lİ
14.03.2016, 17:56
Dün Ankara'da ölen tüm yurttaşlarımıza Allah gani gani rahmet eylesin.
Mekanları cennet olsun.
Hainler kendi kanlarında boğulsun.
VATAN SANA CANIMIZ FEDA

DeAgLeMaNyAq
14.03.2016, 19:05
Ölenlere rahmet, kalanlara sabır diliyorum...

Oğuzhan Fidan
14.03.2016, 19:19
allah tüm kayıplarımızın ailelerine ve sevenlerine sabır versin.. milletçe birleşmemiz gereken zamanlar bu zamanlar..

emre6117
14.03.2016, 19:25
allah tüm kayıplarımızın ailelerine ve sevenlerine sabır versin.. milletçe birleşmemiz gereken zamanlar bu zamanlar..

Lanetler olsun. Teröre. Teröristlere.teröristlere yapılan saldırıları demokrasi altında eleştirenlere. Terör savunucularına. Bizi terör olaylarında yanlız bırakan sözde demokrat abd ve avrupa devletlerine. Bu milleti asla ve asla yıldıramayacaksınız ve bölemeyeceksiniz.
Ölenlerin Allah ailelerine sabır versin.

Uğur Ö.
14.03.2016, 19:27
Avrupa teröre karşıysa gelsinler paristeki o saldırıda nasıl toplandıysalar Ankara gelsinler hepsi. Bunların hepsi nankör. Terörü besleyen bunlar. Avrupadan bize hiçbir zaman fayda olmadı aksine ülkemizi parçalamak için herşeyi yapıyorlar

Tayfun
14.03.2016, 19:46
Burada İHO olsun , Hami olsun cep telefonu numaraları cirit atıyordu. Umut'un cep telefonu numarasını bulabilecek olan yok mu, başsağlığı dileyelim.

Allah rahmet eylesin ...

a f s
14.03.2016, 19:47
Allah rahmet etsin.

ccd6167
14.03.2016, 21:20
Bncede saçmalanmış başlıkta. Orada vatanına milletine hizmet edipte şehit olmuş o kadar vatandaşımız varken sırf trabzonsporda oynadığı diye umut un babası için ayrı başlık açmak sanki diğerleri biZden değilmiş gibi olur daha büyük saygısızlık olur. Şehidin memleketi olmaz. Falat bu forumda bunun bile milliyetçliği yapılıyor maalesef.

Rahmet olsun ruhlarına.

Mehmet Fatih Silik
14.03.2016, 21:30
Beyler burasi Trabzonspor forumu. Haliyle eski futbolcumuza bassagligi mesaji yayinlamak ve onun icin bir baslik acmak kadar dogal birsey yoktur. Kendinize gelin! Ölen bir INSAN!
Benimde gözümde ölen onca vatandasimizdan bir farki yok ama böyle bir baslik acilmasini da lütfen baska yerlere cekmeyelim.
Iclerinde Azize'yi seven Sikebahceliler'de olduysa da onlara da ALLAH rahmet eylesin. Lütfen bunun ayrimini yapalim. Ayiptir!

Fatih Özkan
14.03.2016, 21:37
Saldırıda hayatını kaybedenlerin hepsine Allah rahmet eylesin.

serkanholep
14.03.2016, 21:45
umut a olan kininizden ne söylediğinizi bilmiyorsunuz.

spor başka bir alan

umut ismiyle başlık açılması çok doğal. eski futbolcumuz. öyle veya böyle hizmet etmiştir kulübe.

trabzonsporlu diye kulaksız paşamızı açıyorsak umut için de açılabilir. her şehit için başlık açılmıyor ama TS mizle ilgiliyse özel başlıklar mevcut.

saldırıda ölen bütün vatandaşlar aynı olmalıdır gözümüzde

saldırı sonrası fener tribünü vatan sana canım feda diyorsa eşlik edeceksin

terör eylemleri ile sporu karıştırmayalım

biz böyle insanlar değiliz

sahada canımız çıkacak gibi oynar, düşman kesiliriz ama saha dışındaki sporla ilgili olmayan konularda tutulan takımları göz önüne almayız

bazen insanlıktan çıkıldığını görüyorum forumda

Cengiz Çubukcu
14.03.2016, 21:49
Bncede saçmalanmış başlıkta. Orada vatanına milletine hizmet edipte şehit olmuş o kadar vatandaşımız varken sırf trabzonsporda oynadığı diye umut un babası için ayrı başlık açmak sanki diğerleri biZden değilmiş gibi olur daha büyük saygısızlık olur. Şehidin memleketi olmaz. Falat bu forumda bunun bile milliyetçliği yapılıyor maalesef.

Rahmet olsun ruhlarına.

Başlığı açarken oyle bir niyetim yoktu sizin içiniz kotu, eleştireyim diye bu kadar kasmayın...

sasone
14.03.2016, 22:13
Allah rahmet eylesin patlamada hayatını kaybeden tüm kardeşlerimize.Allah ailelerine ve sevenlerine sabır versin.

ccd6167
14.03.2016, 22:15
Başlığı açarken oyle bir niyetim yoktu sizin içiniz kotu, eleştireyim diye bu kadar kasmayın...
Abi ne alakası var allahını seversen. Umutu sevmem fakat insanlar şehit olmuş umutun babasına pay biçilemez tabikide hepsine üzüldük fakat burada umutun babasına ayrı bi üzülecek halimiz yok. ateş düştüğü yeri yakar. Herşeyimiz reklam olmuş bunu derken sizin için demiyorum abi. Neden ünlü birisini sürekli bi farklı görmeler. Neden diğerlerinden ayrı tutuyoruz demek istediğim o? Eleştirecez tabikide yanlışı. Rahmetli Arslan binbaşı için kaçtane başlık açıldı forumda kaç kişi konuştu?

Nihat Günay
14.03.2016, 22:39

Cengiz'im senin niyetini seni tanıyanlar bilir.

Gördüğüm en aklı başında insanlardan birisin.

Umut'un ve kalleş saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerinin başı sağolsun.

Murat'
14.03.2016, 23:20
Vay arkadaş olayı nerelere getirmişsiniz böyle. Bu forum eski halini gerçekten mumla arıyor. Hayatını kaybeden diğer vatandaşlarımız için başlık açtınız da kapatan falan mı oldu. Ya da bu başlık açıldı diye Umut Bulut'un babasını diğer kurbanlardan daha mı üstte tutmuş olduk. Bu başlığın tek bir amacı var, o da iyi kötü (bana göre gayet iyi) Trabzonspor'da oynamış bir oyuncunun acısını paylaşmaktır. Ne kadar büyüttünüz bu olayı. Bir de diğerleri Umut Bulut'un babasından bin kere daha değerlidir benim gözümde falan diyen olmuş. Yahu ölümün değerlisi değersizi de olur muymuş hiç.

İleli
14.03.2016, 23:43
Eski futbolcumuz olmasına rağmen bize karşı yaptığı karaktersizlik yüzünden benim için bitmiş birisidir!

Ankarada yakınını kaybeden herhangi birisi Umuttan 1000 kat daha değerlidir gözümde

Bu başlık kapatılmalı yada Ankara'da yakınını kaybedenler olarak değiştirilmelidir.

İnsanların yaptıklarını çok çabuk unutuyorsunuz balık hafızalı dedikleri bu olsa gerek...

Çokta genç değilsin aslında ama yinede yaşına veriyorum.
Allah rahmet eylesin ölen vatandaşlarımıza mekanları cennet olsun inşAllah..

EMİR
15.03.2016, 01:13
Çokta genç değilsin aslında ama yinede yaşına veriyorum.
Allah rahmet eylesin ölen vatandaşlarımıza mekanları cennet olsun inşAllah..

Mesele orda ölen insanların değerli olduğu

Bu başlık o insanları belirterek açılmalıydı Umut a özgü bişe olmamlıydı

EMİR
15.03.2016, 01:15
Benim burda söylemek istediğim

Başlık Umut BULUT olmamalıydı ANKARA olmalıydı.

piskopatrizeli
15.03.2016, 08:00
inna lillahi ve inna ileyhi raciun ( bakara-156 )

zafercalikoglu
15.03.2016, 11:24
Allah rahmet eylesin tüm vatandaşlarımıza ,

S.ÖZKAN
15.03.2016, 12:14
Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah rahmet eylesin.

Yaralılara acil şifalar versin.

Ozan Yılmaz
15.03.2016, 12:15
Niye her konuda bu kadar aşırıya gitmek zorundayız?
Bir taraf; neden umuta başsağlığı dileniyor derken, diğer bir taraf da umutun posterleri stadımıza asılacak diyor. İlla her şeyi en uçlarda yapmak zorunda mıyız? Bu olaya da ortalama bir hassasiyet gösterelim ve abartmayalım lütfen.

el_conquistador
15.03.2016, 15:41
Vay arkadaş olayı nerelere getirmişsiniz böyle. Bu forum eski halini gerçekten mumla arıyor. Hayatını kaybeden diğer vatandaşlarımız için başlık açtınız da kapatan falan mı oldu. Ya da bu başlık açıldı diye Umut Bulut'un babasını diğer kurbanlardan daha mı üstte tutmuş olduk. Bu başlığın tek bir amacı var, o da iyi kötü (bana göre gayet iyi) Trabzonspor'da oynamış bir oyuncunun acısını paylaşmaktır. Ne kadar büyüttünüz bu olayı. Bir de diğerleri Umut Bulut'un babasından bin kere daha değerlidir benim gözümde falan diyen olmuş. Yahu ölümün değerlisi değersizi de olur muymuş hiç.

Seni ayakta alkisliyorum arkadasim:alkış::alkış::alkış:

Trabzonspor forumunda, Trabzonspor'un eski futbolcusuna bassagligi dilemekte suc olmus. bordomavi.net'in adinida artik trollts.net gibi degistirsek en dogrusu olacak bence.

TSelif
15.03.2016, 16:38
Diyorum ya kalbimizi öyle kirlettik , insanlığımızı öyle parçalara böldük ki ölüm bile bizi birleştiremiyor.
Adam diyo ki sen çalarsan hayat da babanı çalar..
İnsanlığımdan utandım, yerin dibine girdim ...

ALLAH, ölen bütün vatandaşlarımıza rahmet etsin. Başta Umut olmak üzere hepsinin ailesine ALLAH sabırlar versin .

Cengiz Çubukcu
15.03.2016, 16:46
http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=19114#Icerik

Murat'
15.03.2016, 17:21
Bazılarımız nasıl bu şekilde düşünebiliyor gerçekten anlamıyorum. Adamlar Umut Bulut'a geçmiş olsun demek için poster açılırsa saçmalanmış olur diyor. Şenol Güneş gibi bir efsaneye plaket verilirse saçma bir davranışta bulunulur diyor. Hangi birimizin Trabzonspor'a Umut Bulut ya da Şenol Güneş'ten daha fazla katkısı oldu? "Tüm ölen kişilere aynı üzülürüz." Gerçekten efsanevi bir cümle olmuş. Üzüntüyü falan ölçen bir alet yok bildiğim kadarıyla keza aynı şey acı için de gerekli. Ama dayanışma ufak tefek birkaç hareketle gösterilebilir. O yüzden bırakın bence pankartla falan uğraşmayı.

Terör saldırısında hayatını kaybedenlerin posteri asılsın denmiş. Öyle bir şey olsa gerçekten de muhteşem olurdu. Hatta futbolcularımız böyle bir tişörtle sahaya çıkabilseler keşke.

Yaşanan bu acı olayda hayatını kaybeden herkes için çok üzüldük. Bugün olay yerinden geçtim ben, tüylerim diken diken oldu, irkildim. Sizin aklınıza pankart ya da bunun gibi şeyler nasıl geliyor gerçekten anlayamıyorum. Umut'un babasının ölüm haberi duyulduğunda aklına penaltı gelen insanlar var. Bence düşünme şekillerini gözden geçirsinler.

Cengiz Çubukcu
15.03.2016, 17:34
murat sen ne anlatıyorsun arkadaşlar ne anlıyor!! hala zarar verdi diyor... umarım stadyumdaki taraftar aynı kafada değildir...

AdemS
15.03.2016, 17:38
Yahu, bir insana taziye dilendiyse, bu diğer insanlara dilememek anlamına mı geliyor?

Eski futbolcumuz diye Umut ön plana çıkmış ve başlık da ona göre yazılmış, sen de Umutla birlikte diğer insanlara da başsağlığı dilersin ve geçersin.. Eleştirmenin ne mantığı var burda?

Allah (cc) aşkına vicdanınızı törpüleyin biraz..

**

Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan (cc) rahmet diliyorum, mekanları cennet olur inşAllah..

Murat'
15.03.2016, 17:44
Yuh diyorum sana. Aziz Yıldırım ile Umut Bulut'u aynı kefeye mi koyuyorsun yani? Trabzonspor'un formasını yıllarca terletmiş ve kovularak gitmesine rağmen Trabzonspor'a maddi katkı sağlamış bir oyuncu ile Aziz Yıldırım'ı bir tutuyorsan seninle tartışmaya bile değmez. Bence ilginç biri olan varsa o da sensin. Eski futbolcumuz Umut Bulut'un posterini asıp ona başsağlığı dilemek ve onun yanında olduğumuzu belirtmek rezillikse başka da bir şey demiyorum. Varsın biz rezil olalım siz de vezir.

Murat'
15.03.2016, 17:57
Neden kaçtı peki? Taraftar oynadığı oyunu hiçbir zaman beğenmedi. Şampiyonluğun kaçnasının nedeni olarak onun kaçırdığı goller gösterildi. Onur'un sakatlanmasının nedeni bile Umut'tu bazılarının gözünde. Başlığına ufak bir göz atman yeterli. Kimseyi ilahlaştırdığım falan yok, benim için özveriyle takımımızın formasını terletmiş bir futbolcudan başka bir şey değildir Umut. Şöyle de özelliği de var tabi. En son şampiyonluğumuzda payı olan bir oyuncudur. Hanginiz deli gibi sevinmediniz onun Bucaspor maçında attığı galibiyet gölüne ya da hanginiz Urfa'daki kupa maçında beraberliği getiren gölünde sevinç çığlıkları atmadınız. Büyük bir kulüpten ve taraftarından beklenen hareket bu akşam yapılacak olan harekettir. İyi ki yönetim ve başkan sizin gibi düşünmüyor.

temel_yilmaz
15.03.2016, 19:19
Yahu bir Allah rahmet eylesin bile diyemiyorsunuz...

Umut kaçmış,Umut düşmüş Umut atlamış yahu bir kere o şehirde duranın akli melekelerinde sorun vardır kardeşim zaten, bir bok bilgisi olmadığı konuda bile sırf eleştirmek için eleştiren insanlarla dolu bir şehir orası.

Ben Trabzon'a Umut'un bizde oynadığı zaman iş seyehati ve bir akrabamızın düğünü için gitmiştim.Yanımda giymeye gömleğim yoktu deniz feneri gibi logosu olan bir avm vardı ordan alırım diye girdim o sıra Umut Bulut orda alışveriş yapıyordu aman Allah'ım kepçe kulaklarından başlayıp ayağının tabanından çıktılar,o an inanın çok utandım müdahale etmediğim için insanlığımdan utandım,hemde nefret ettim kendi memlektimden kendi insanımdan,diyeceksinizki 3 -5 kişi ama benim gördüğüm her insan yüksek kibir ve egodan yanına yanaşılmayan tipler her konu hakkında fikri olabilen insanlar yaşıda pek önemli değil.

Konu bu değildi ama görünce yazayım dedim ,maç izlerken çok söylendim kendisine ama önce yüce Allah'tan af diliyorum sonra kendisinden umarım helallik alabilirim.Bunun ölen rahmetli olan babası ile alakası yoktur,kimse böyle bir durumda babasını kaybedipte bu kadar vakur bu kadar asil kalamaz.

Bir kez daha başı sağolsun tüm kaybettiğimiz insanların ailelerinin ölen insanlarımızında yüce mevlam günahlarını affetsin..

melihergun
15.03.2016, 19:42
Alalh rahmet eylesin

mavikan
15.03.2016, 20:32
Allah rahmet eylesin , umut a da sabır versin.. lakin ; bir meşin topa insanlığını değişenlerin de meşin topuna lanet olsun! BAŞIN SAĞOLSUN ÜLKEM VE HALA İNSAN KALANLARI!

Hakan
16.03.2016, 00:25
http://images.tapatalk-cdn.com/16/03/15/6a5719d065b301241f89f26a7a8ae711.jpg

Ne kadar büyük bir acıdır,Allah sabır versin.

Ayrıca başsağlığı dileklerimizi yazalım,farklı düşünceleri kendimize saklayalım lütfen

Fatih Öztürk
16.03.2016, 00:28
Allah rahmet eylesin,Mevlam sabırlar versin.