PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon Havalimanında Sert Protesto!

Sayfa : [1] 2

Çebi
02.12.2006, 19:53
Şimdi Havalimanından geldim...Yaklaşık 100 kişilik bir grup protesto gösterilerinde bulundu...

Bu sırada takım otobüsüne yumurtalar atıldı...Bir kaç kişi de yumurta yerine taş atınca otobüsün bie kaç camı aşağıya indi...

Yönetime, Albayrak, futbolcular aleyhinde tezahüratlarda bulunuldu...

kandemir
02.12.2006, 19:56
video,resim var mı kardeşim?

Harun
02.12.2006, 19:58
Bu tür şeyleri kabullenemiyorum.Yumurtaymış taşmış.

Çebi
02.12.2006, 19:58
video,resim var mı kardeşim?

cep tel çekimleri var...eklicem birazdan...

Lapina
02.12.2006, 19:59
Şimdi Havalimanından geldim...Yaklaşık 100 kişilik bir grup protesto gösterilerinde bulundu...

Bu sırada takım otobüsüne yumurtalar atıldı...Bir kaç kişi de yumurta yerine taş atınca otobüsün bie kaç camı aşağıya indi...

Protesto tamamda cam kirmanin savunulacak bi yani yok.:mad: :mad:

kandemir
02.12.2006, 20:00
cep tel çekimleri var...eklicem birazdan...tamam kardeşim sağolasın

Lapina

Harun abi bunu sen soylemis olamazsin.

Kaya
Harun'cum fazla aşırı olmadı mı?

Çebi
02.12.2006, 20:01
Protesto tamamda cam kirmanin savunulacak bi yani yok.:mad: :mad:

kesinlikle...

zaten taş atma eyleminde bulunanlara oradaki herkes sert tepki verdi...

kandemir
02.12.2006, 20:01
Bu tür şeyleri kabullenemiyorum.Yumurtaymış taşmış.İndirin aşağıya Dövün kardeşim.
harikasınn...hakediolar

Can basten
02.12.2006, 20:02
kesinlikle...

zaten taş atma eyleminde bulunanlara oradaki herkes sert tepki verdi...

Korktu mu yoksa bizim ruhsuz cengaverler?

Emre B.
02.12.2006, 20:03
Taş atma aşırıya kaçmış.

Çebi
02.12.2006, 20:04
Yoğun güvenlik önlemleri vardı...Takım gelen yolcu bölümünden değil yaklaşık 100 polisin eşliğinde VIP salonundan çıkartıldı...

Oyuncuların otobüse bindirildiği bölüme kimse sokulmadı...

laz_hayri_61
02.12.2006, 20:04
giden arkadaşlardan Allah razı olsun..bu iyi oldu takımın sahipsiz olmadığını göstermek açısından

Berat
02.12.2006, 20:06
sert bir protesto gösterisi bekliyordum ama bu kadar da değil..ne yumurtası ne taşı..hangi devirde yaşıyoruz..

Murat61
02.12.2006, 20:07
Korktu mu yoksa bizim ruhsuz cengaverler?

korksalarda akılları baslarına gelse yeter artık her aksam kapılarına gidip bagırmak lazım bunların hangi takımda oynadıklarını anlasınlar biz kıytırık bursa degiliz ne de olsa ligin yeni ekibi ama gidipte rezil iki gol yersen daha cok daha tepki gorursun ya diger macları saymıyorum bile biz kumeye diye tezahurat isitecek ne yaptık takımı yalnız mı bıraktık ilgilenmedik mi logolu urun mu almadık daha ne yapalım yani futbolcuyuda biz mi getirip kapıya koyalım alın bunu diye bunlara hersey mustehak

argentina
02.12.2006, 20:10
vayy ruhusuzlar teşvik ettiler demek trabzona taşa karsıyım ben bence daha medeni protestolar olabilir

U.Sadıkoğlu
02.12.2006, 20:12
taş yanlıs ama yumurta iyiymiş:)

Murat61
vayy ruhusuzlar teşvik ettiler demek trabzona taşa karsıyım ben bence daha medeni protestolar olabilir

medeniden anlasalardı bunlar 2 hafta once adam olurdu tayyibin adamıda coktan gitmis olurdu

Berk Akçay
haberim olsa bende gelirdim bunları protesto etmek alnımın borçu benim helede o ruhsuz yöneticileri sahtekarları

laz_hayri_61
02.12.2006, 20:13
korksalarda akılları baslarına gelse yeter artık her aksam kapılarına gidip bagırmak lazım bunların hangi takımda oynadıklarını anlasınlar biz kıytırık bursa degiliz ne de olsa ligin yeni ekibi ama gidipte rezil iki gol yersen daha cok daha tepki gorursun ya diger macları saymıyorum bile biz kumeye diye tezahurat isitecek ne yaptık takımı yalnız mı bıraktık ilgilenmedik mi logolu urun mu almadık daha ne yapalım yani futbolcuyuda biz mi getirip kapıya koyalım alın bunu diye bunlara hersey mustehak

kardeşim aynen katılıyorum hiç bir şey karşılıksız kalmadı kalmayacakta şampiyon yapsınlar biz onları omuzlardan indirmemeyide biliriz ama nerde

argentina
02.12.2006, 20:14
medeniden anlasalardı bunlar 2 hafta once adam olurdu tayyibin adamıda coktan gitmis olurdu

tamam katılıyorum taibin adamı ve taib erdoğanın seçim hezimetini yediremedi kendine trabzona nuri diye bir virüsü saldı alın size demek bana oy vermesiniz he yağmurlu havada size su yok dedi adam resmen

bide ben duydum bu bizim nuri başkan olmadan once avni akerde birkere maç izlememiş

argentina
02.12.2006, 20:15
ama genede taş atılmamalıydı

bence taş yerine binlerce insanın alkış protestosu onları yerin dibine daha çok sokar

bordoylamavi
02.12.2006, 20:17
gidenleri tebrik ederim bence çok daha fazla katılım olmalıymış.yumurta psikolojik olarak büyük etki bırakan birşeydir. dünya da en ağır protestolar yumurta ve çürük domates kullanarak yapılır genelde. ancak taş olmamış işin özünü bozmuş. sonuçta tehlikeli birşey taş. yine de geel protesto iyi olmuş artık burasının babalarının çiftliği olmadığını görmeleri lazımdı. açıkçası ben bu saatten sonra çiçekli karşılama gibi olaylara karşıyım karşladıkça daha da cıvıyorlar. bundan sonra proteini yüksek karşılamalar gerekli

Enes Berfin
02.12.2006, 20:18
Iyi oldu hak ediyorlar bunu, Adam olun Adam biz herhangi ikinci lig takimi degiliz biz TRABZONSPORUZ koskoca bir kulüp.

Can basten
02.12.2006, 20:18
Taşı cama atmışlar arkadaşlar, otobüs camlarının nasıl sağlam olduğunu bilirsiniz değil mi, hele ki Trabzonspor'un bindiği otobüsünkilerin... Futbolculara zarar verme ihtimali yok yani.

Demem o ki taş atma çok kötü bir eylem sayılmaz, abartmayın...

Cyzio
02.12.2006, 20:20
Taş...

Kesinlikle hayır.

Taş'a destek....

Duymak bile istemiyorum.

Protesto....

Köküne kadar...

pReN@_61
02.12.2006, 20:20
Bu tür şeyleri kabullenemiyorum.Yumurtaymış taşmış.İndirin aşağıya Dövün kardeşim.

bu biraz aşırı oldu :D

Erdinç Barutçu
02.12.2006, 20:21
Beyler hiçbiriniz dün akşam LigTV de hasanla yapılan röprotajı izledi mi?Adam orda kör olacaktı nerdeyse ama herif onu bırakmış spikere 'İnşallah kazanırız. Bi şanszlıklıtır gidiyor' diyordu.Diyeceğim o ki. Bizim kadar onlarda kazanmak istiyorlar.Öle otobüs taşlamak küfretmek bize yakışmaz.Her zaman yanlarında olmalıyız.Taraftarlık bunu gerektirir.

Can basten
02.12.2006, 20:21
Taş...

Kesinlikle hayır.

Taş'a destek....

Duymak bile istemiyorum.

Protesto....

Köküne kadar...

....................

Kaya
02.12.2006, 20:23
Takıma kızmakta çok haklıyız fakat bu tip bir protestonun (taş ve yumurta atmak) yanlış olduğunu düşünüyorum...

Erdinç Barutçu
02.12.2006, 20:23
Taşa destek vermeyenler taş olsun...
Buna katılmak bile istemem

Selman
02.12.2006, 20:25
Taşlı protestomu olur ya.Hangi devirde yaşıyoruz?

Slogan at, ıslık çal, alkış tut, taşda nedir?

Murat61
02.12.2006, 20:30
Beyler hiçbiriniz dün akşam LigTV de hasanla yapılan röprotajı izledi mi?Adam orda kör olacaktı nerdeyse ama herif onu bırakmış spikere 'İnşallah kazanırız. Bi şanszlıklıtır gidiyor' diyordu.Diyeceğim o ki. Bizim kadar onlarda kazanmak istiyorlar.Öle otobüs taşlamak küfretmek bize yakışmaz.Her zaman yanlarında olmalıyız.Taraftarlık bunu gerektirir.

hepsinde yok iste bu duygu bence sadece trabzonlu olanlarda var bu digerleri ara transferde bi yere gitme derdinde!

Can basten
02.12.2006, 20:31

Hocam bence taşı çağ dışı diyerek küçümseme. Eldeki büyük teknolojik imkanlara karşın başbakanın hayatını basit bir balyozun kurtardığını unutma...

sirkan
utanmadan bide febeliler rustuyu dovdukleri gibi dovseydiniz futbolculariii...
ayip abbeee ayippp...

boyle protestomu olur???
hangi devirde yasiyorsunuz....

Harun
Protesto nedir ? Nasıl protesto edilir bilgisi olan var mı?

garyacih
02.12.2006, 20:32
çebi dostum görüntüleri sabırsızlıkla bekliyoruz;şimdiden eline sağlık diyelim

bence takıma taş atmak yanlış;

şimdide zigana tv de izledim yönetim istanbuldaki toplantıya ziyayıda almış;bu akşam bombalar patlar...

lakerta
02.12.2006, 20:34
Zİya DoĞan Neden Gelmedİ İstanbuldan!!!!!!

Murat61

kardes tas atmak bence sudur sloganı attın atmadın mı attın ıslıkta caldın alkısta tuttun desene bana ne degisti yaptık bunları oldu tamam bisey degismedi oturalım mı yani yerimize bisey yapmadan biraz gozlerinin korkması lazım iyice kazanc kapısı olduk her zaman yapılmaz tamam ama bi sınırı var da yani o zaman ligden dusene kadr bu takımı ıslıklayalım yani

Sefaenes
yapanlarin ellerine saglik valla siddete karsiyim ama bunlar protestoyu degil . Ya bu tarartara yazik

Enes Berfin
02.12.2006, 20:35
çebi dostum görüntüleri sabırsızlıkla bekliyoruz;şimdiden eline sağlık diyelim

Aynen yaa bekliyoruz...

Kaya
02.12.2006, 20:36
Trabzonspor Takımına Yönelik Aşırı Tepkili Mesajlar Silinecektir...

Lütfen, bu tip iletileri göndermeyin...

laz_hayri_61
02.12.2006, 20:37
biraz daha korkutmak lazım ondan sonra bu ruhsuzlara Trabzon tarihini izletmek lazım...

A.Hilal Çakıroğlu
sert bir protesto gösterisi bekliyordum ama bu kadar da değil..ne yumurtası ne taşı..hangi devirde yaşıyoruz..
kesinlikle öyle :S

garyacih

tvden dinlediğime göre onuda toplantıya almışlar

Çebi
Protestoda yumurtalar kullanıldı...Arada engellenemeyen bazı tipler 1-2 taş atınca otobüsün bir kaç camı kırıldı...Yönetim, Albayrak ve futbolcular aleyhinde tezahüratlarda bulunuldu...Bunlar dışarıda yaşananlar...

Uçakta yaşananlara gelince;

Bir yakınım da aynı uçakta Trabzon'a geldi...Uçakta futbolcularımız kahkahalarla, şen şakrak bir ruh haliyle gelmişler Trabzon'a kadar...Sürekli espriler şakalaşmalar...Onlar da bizim kadar üzülüyor diyenler var; elbette var içlerinde bizim gibi kahrolan evlatlarımız, kardeşlerimiz...Bizim işimiz bu durumu umursamayan sadece milyonların peşinde koşanlarla, onları bu camiaya sokanlarla...Bunlar kim midir? Görmemek için kör olmak gerekir...

pReN@_61
02.12.2006, 20:38
taş vs...biraz aBaRTıLı olmUş(bence)

Kadir Aydın
02.12.2006, 20:39
Çok güzel bi reklam yaptık...

garyacih
02.12.2006, 20:40
Protestoda yumurtalar kullanıldı...Arada engellenemeyen bazı tipler 1-2 taş atınca otobüsün bir kaç camı kırıldı...Yönetim, Albayrak ve futbolcular aleyhinde tezahüratlarda bulunuldu...Bunlar dışarıda yaşananlar...

Bir yakınım da aynı uçakta Trabzon'a geldi...Uçakta futbolcularımız kahkahalarla, şen şakrak bir ruh haliyle gelmişler Trabzon'a kadar...Sürekli espriler şakalaşmalar...Onlar da bizim kadar üzülüyor diyenler var; elbette var içlerinde bizim gibi kahrolan evlatlarımız, kardeşlerimiz...Bizim işimiz bu durumu umursamayan sadece milyonların peşinde koşanlarla, onları bu camiaya sokanlarla...Bunlar kim midir? Görmemek için kör olmak gerekir...

dostum aynı uçakta eniştem geldi oda seslerinin çıkmadığını söylüyo;ya sennki yalan konusuyo yada benimki:cool:

Bartuğ13
02.12.2006, 20:41
bence bozuk para atılıp itibarımı bu kadarlık ettiniz denebilirdi.

Erdinç Barutçu
02.12.2006, 20:41
hepsinde yok iste bu duygu bence sadece trabzonlu olanlarda var bu digerleri ara transferde bi yere gitme derdinde!
Trabzonlu olmak?Trabzonda doğup Trabzonlu olmak kolaydır.Esas zor olan Trabzonda doğmayp Trabzonlu olmaktır.Futbolcular için bu geçerli değil.Mehmet YILMAZ kesinlikle bir Trabzonludur ve Trabzonsporludur.Ama Avni Aker'de yediği küfürler neden di?Bunun Trabzonlu olmakla hiç bir alakası yoktur.

zky_ts
02.12.2006, 20:42
Her ne kadar onlara kızsakta taş atılması bence de yanlış...şu görüntüleri de bekliyoruz arkadaşım...

Lapina
02.12.2006, 20:42

Ben Huseyin'in 1.golden sonra ki yuz halini gordum Cebi TV de.Inan oluyorumdum kahrimdan.Hasan sonra belki sakatligin verdigi etki ama mactan cikarken ki goruntusude kahretti beni.

Erdinç Barutçu
02.12.2006, 20:44
Geçen yılda aynı durum BJK için vardı.Nooldu? Oyuncular korkudan İnönüde oyun oynayamadılar.Trabzon Trabzonsporun evidir.Oyuncuların korkutulması bize daha çok zarar verir.

Selman
02.12.2006, 20:46
kardes tas atmak bence sudur sloganı attın atmadın mı attın ıslıkta caldın alkısta tuttun desene bana ne degisti yaptık bunları oldu tamam bisey degismedi oturalım mı yani yerimize bisey yapmadan biraz gozlerinin korkması lazım iyice kazanc kapısı olduk her zaman yapılmaz tamam ama bi sınırı var da yani o zaman ligden dusene kadr bu takımı ıslıklayalım yani

Koskaca Trabzon'da 400-500 kişi toplanıp kulüp binası önünde saatlerce tezahurat yapamaz mı?Bu işe yaramaz mı?Bıkmadan usanmadan ama.

affetmezler1967
02.12.2006, 20:46
Arkadaşlar bu ruhsuzlar ne alkıştan, ne destekten, ne sessiz nede sesli protestodan bişe anlamıyor. Bunları . Onların trilyonları yerken bizim çektiğimiz ızdırabı iplememeleri için bunları yapmak lazım. Koca TRABZONSPORumuz 7 haftada 1 puan alacak daha, dün lige çıkan çiğeri beş para etmez adamlar Trabzon kümeye bağıracak, benim ciğerim yanacak başım ağrıdan çatlayacak, gece uyuyamayacağım. Ve taş atılmasıda fazla olacak ne güzel iş ya. Öle kolay değil bu büyük camiayı temsil etmek, kolay değil o köle olduğumun BORDO-MAVİ formasını giyebilmek, kolay değil ben TRABZONSPORda oynuyorum demek. Öle uç kuruşa beş köfte edebiyatını bırakalım hakkımızı arayalım susmakla bu işler böyle oluyor.

kutoz
02.12.2006, 20:47
Futbolculara zerre kadar suç bulmuyorum. Bu yüzden onlara yapılan taşlı saldırıyı, kınıyorum...

Bu futbolcular oynamıyor değil, oynayamıyor... Adamların kapasitesi ya bu, yada kapasitesi yüksek olarak bilinen Marcelinho ve Musampa gibi adamların, pili bittiğinde alındığı için gerçek kapasitelerini sahaya yansıtamıyorlar. Bu yüzden asıl onları transfer edenleri protesto etmek gerek...

Bizler hala yanlış yerde arıyoruz hastalığı. Oysa hastalık, kulübü yönetmeye soyunanlarda...

Bu yönetimi devirmek için birşeyler yapsın bu taraftar, futbolculara yumurta ve taş atmak yerine...

Murat61
02.12.2006, 20:47
Trabzonlu olmak?Trabzonda doğup Trabzonlu olmak kolaydır.Esas zor olan Trabzonda doğmayp Trabzonlu olmaktır.Futbolcular için bu geçerli değil.Mehmet YILMAZ kesinlikle bir Trabzonludur ve Trabzonsporludur.Ama Avni Aker'de yediği küfürler neden di?.

Bence rumlarla olan macta kacırdıgı golden di

Lapina
02.12.2006, 20:49
Sukunete davet edip sizi http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5240 Tunga abinin baslattigi konuya davet ediyorum.Kisa vadede cozulecek islerle ugrasmayalim artik.Cam kirmakmis,futbolcu dovmekmis..

marcelinhos100
az bile...
yani bu taraftar bu kadar sabrediyor bu haksızlıklara,bu istismara, bu yönetime, bu futbolculara...Yinede o kadar seviyor ki takımını bu yapılan sadece uyarı. Ayağınızı denk alın. Bu takımın asıl sahibi onlar siz onlar adına oaradasınız.Siyasi hayatta ekonomik hayatta her türlü acıya sıkıntıya haksızlığa katlanır da trabzonspor olunca konu inanın bana sadece yumurtalarla kaldığınıza sevinirsiniz. Ama siz bunu anlayamacayak kadar ruhsuz ve karakter yoksunusunuz.Sevgili yönetim ve futbolcular...

Kaya
Trabzonspor Takımına Yönelik Aşırı Tepkili Mesajlar Silinecektir...

Lütfen, bu tip iletileri göndermeyin...

Çebi
02.12.2006, 20:50
Turkcell Süper Lig'de dün deplasmanda Bursaspor'a 2-1 yenilen ve ligde son 7 haftayı galibiyetsiz kapatan Trabzonspor'un kente gelişinde olay yaşandı.

THY'ye ait tarifeli uçakla İstanbul'dan kente dönen bordo-mavili takımı, Trabzon Havaalanı'nda yaklaşık 100 kişilik taraftar grubu karşıladı.

Havaalanında herhangi bir olay yaşanmaması için geniş güvenlik önlemleri alınarak, takım VIP Salonu'ndan çıkartıldı.

Bordo mavili takım, VIP Salonu'ndan jandarma eşliğinde çıktığı sırada taraftarlar, otobüse ellerinde bulunan yumurtaları attılar. Bu sırada taş atılması sonucu otobüsün camı kırıldı.

Taraftarlar, yönetim kurulunu istifaya çağırırlarken, futbolculara da tezahüratlarla tepki gösterdiler.

Trabzonspor kafilesi, geniş güvenlik önlemleri altında Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne hareket etti. Jandarmanın da tesislerin çevresinde güvenlik önlemleri aldığı gözlendi.

ajanslara düşmüş haber...

U.Sadıkoğlu
02.12.2006, 20:50
videolar nee zaman gelcek

Kasım Hilal
02.12.2006, 20:52

Çok güzel olmuş..
Maşallah..
Şimdi hayatta başarı beklemeyelim..

Yahu insan olan yapar mı bunu?

Ne demek ya taş atmak, yumurta atmak..

Hem yersiz hem kötü hem de israf...

Ne yandan bakarsan bak..

marcelinhos100
02.12.2006, 20:52
Trabzonspor'da Tehlikeli senaryolar, Ziya Doğan Kovuluyor mu? Ayrıntılar için tıklayınız.Trabzonspor'da sıcak gündemde sıcak gelişmeler yaşanılıyor.
Ziya Doğan Trabzon'da yayın yapan bazı televizyonların spor muhabirlerine bir komploya kurban gittiğini ve detaylı açıklamalarda bulunacağını söyledi.
Edinilen bilgiye göre yönetim Ziya Doğan'ın görevine son vererek, Genel Koordinatörlüğe Özkan Sümer'i ve Teknik direktörlüğede Ünal Karaman'ı getirileceği öğrenildi.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan spor otoriteleri, bu olayın tamamen yönetimin bir oyunu olduğunu, bu değişiklikle kamuoyunu oyalıyarak, görevde kalma sürelerini uzatmaya çalıştıklarını anlatarak, bunun Trabzonspor'a fayda sağlamayacağını ifade ediyorlar., Yönetim bazında bir değişiklik olması gerektiğinin şart olduğunu söyleyen spor otoriteleri, yönetimin Aralık ayında yapılacak mali kongreye seçim maddesini eklemesinin şart olduğunu bildirdiler.

marcelinhos100
02.12.2006, 20:55
Genel Kurul Üyeleri El Koyduhttp://www.haber61.net/images/news/trabzonspor.20060925034839.jpg02 Aralık 2006 16:53Trabzonspor'un tarihinin en kötü dönemini yaşaması genel kurul üyelerini harekete geçirdi.Trabzonspor’da yaşanan olumsuzluklar sonucu tarihinin en kötü dönemi yaşaması genel kurul üyelerini harekete geçirdi.

Haber61.net’in edindiği bilgiye göre yönetimin Pazartesi gününe kadar, Aralık ayında yapılacak mali genel kurula seçim maddesi eklememesi durumunda, genel kurul üyeleri Trabzonspor kulübünü demokratik haklarını kullanarak seçime götürecek.

Genel Kurul Üyeleri İmza Topluyor

Yönetim kurulunun, seçime gitmeyerek devam etme isteği durumunda, Trabzonspor kongre üyeleri Trabzonspor’u seçime götürmek için bir imza kampanyası başlattılar.

İmza kampanyasının, yönetimin pazartesi gününe kadar kongre kararı almaması durumunda, noter huzurunda başlayacağı edinilen bilgiler arasında.

Genel kurulda oy kullanma hakkına sahip 4325 genel kurul üyesinin, 1/5 inin, yani 865 genel kurul üyesinin imzasının, yönetimi seçime götürmek için yeterli olacağı, kaldki, seçimli genel kurula gidilmesi için imza koyacak genel kurul üyelerinin sayılarının bu rakamdan çok çok fazla olduğu iddia ediliyor.

Trabzonspor Tarihinde Bir İlk

Genel kurul üyelerinin yönetimi seçime götürmek için başlattıkları imza kampanyasının, Trabzonspor tarihinde bir ilk olup, Yönetimin kendi isteği ile seçime gitmemesi halinde, Trabzonspor Genel Kurul üyelerinin Demokratik hakkını kullanarak yönetim kurulunu zorla seçime getireceği ve bir ilke daha imza atılacağı öğrenildi.

kuzey_lee
02.12.2006, 20:55
Çok güzel olmuş..
Maşallah..
Şimdi hayatta başarı beklemeyelim..

Yahu insan olan yapar mı bunu?

Ne demek ya taş atmak, yumurta atmak..

Hem yersiz hem kötü hem de israf...

Ne yandan bakarsan bak..

nasıl bir protesto şekli arzu ederdiniz padişahım?

''ay siz çok kötü duruma düşürdünüz bizi,lütfen düzelin'' desek olur mu?

Tevfik Kılıç
02.12.2006, 20:59
Aşırı baskı onları dahada kötü hale getirecektir.protestonun sırası değil görmüyormusunuz kümeye doğru hızla ilerliyoruz
yapmamız gereken bu durumdan nasıl kurtuluruzun akıklcı yollarını bulmak için yapıcı fikirler üretmeliyiz

marcelinhos100
02.12.2006, 20:59
Süleyman Atal, Trabzonspor yöneticilerinin kendilerine laf yetiştireceğine kulübü içinde bulunduğu durumdan kurtarmalarını söyledi.Trabzonspor’un eski yönetim kurulu üyesi Süleyman Atal, Trabzonspor yöneticilerinin kendilerine laf yetiştireceğine Trabzonspor’u bu düşmüş olduğu ortamdan çıkarmak için neler yapabilirler, bunları düşünmesi gerektiğini söyledi.

Trabzonspor Başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonspor Fenerbahçe maçı sonrası Trabzonspor’un eski yöneticilerinin Fenerbahçe kulüp yöneticilerine yemek vermesini eleştirerek şunları söylemişti:

Hacıosmanoğlu, yönetim olarak sürekli takım için daha iyisini nasıl yapacaklarının peşinde olduklarını ve kendisini Trabzonsporlu hisseden herkesin de bu amaç uğruna yönetime destek olmasını beklediklerini ifade ederek, "Takımın şu andaki durumu ortada. Bu işleri elbirliği ile düzeltmeliyiz. Trabzonspor'un sorunlarının olduğunu kimse inkar edemez. Bu sorunları ölçmek yönetimin işidir. Ama yönetime bu görevini yerine getirirken insanların köstek değil destek olması lazım. Ama biz insanlardan bunları beklerken, bir de bakıyorsunuz ki sağduyuyla hareket etmesini beklediğiniz bazı insanlar Fenerbahçe gibi önemli bir maç öncesi toplantı yapıyor. Bunlardan bazıları televizyonlara çıkıp çığırtkanlıkla, Trabzonspor'un değerlerini ayaklar altına alıyor" dedi.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe maçı öncesi yaşananların bu toplantıyla da sınırlı kalmadığını ifade ederek, "Toplantıyı düzenliyorlar, sonra da Trabzon'a gelip Fenerbahçe kafilesini karşılıyorlar. O Fenerbahçe Başkanı ve Yönetim kurulunu Türkiye'de sadece Trabzon'da değil, hiçbir şehirde hiçbir takımın yöneticisi karşılamıyor, yemek davetlerine icabet etmiyor. O zaman sormak lazım, bizim eski yöneticilerimiz niye karşıladılar? Onlarla birlikte havalimanından doğruca niye yemeğe gittiler? Bunların hepsinin yanıtlarını bu camiaya vermek zorundadırlar. Bu durumda insanların, 'Acaba maç öncesi camianın birliğini zedeleyici İstanbul'daki toplantıyı düzenlerken bu insanlarla müşterek mi hareket ettiler?'sorusu akıllara geliyor. Adeta içimizden satılıyoruz, içten yıkılıyoruz" diye konuştu. Hacıosmanoğlu, herkesten destek bekledikleri bir zamanda bu tür hareketlerin camianın birliğine vurulan en büyük darbe olduğunu da söyledi.

Atal’a Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu konuşmalarının hatırlatılması üzerine Haber61.net’e yaptığı açıklamada ,Trabzonspor yöneticileri bizlere laf yetiştireceğine, Trabzonspor’u bu kaos ortamından nasıl çıkartabilirler, bunları düşünmeleri gerekiyor’’ dedi.

Trabzonspor-Fenerbahçe maçı öncesi Fenerbahçeli yöneticilere yemek verildiğini doğrulayan Atal, ‘’Bu yemekte ben yoktum. Giresunspor-Yozgat maçında görevliydim. Bu yemeğe Fenerbahçe Başkanı ve Ali Koç ve diğer yöneticiler katılmıştır.’’ dedi.

Sadri Şener’in, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın arkadaşı olduğunu ifade eden Atal, ‘’Arkadaşına yemek vermesi gayet doğal buluyorum. Bundan Trabzonspor yöneticilerinin niye art niyete aradıklarını anlamış değilim. Bizlere laf yetiştireceklerine kendi işlerine baksınlar. Trabzonspor’u bu kaos ortamından nasıl çıkartabiliriz, bunları düşünmeleri gerekir. Başlarını önlerine eğerek nerde yanlış yaptılar diye düşünsünler’’ diye konuştu.

ONUR BEKAR
02.12.2006, 21:00

ÇÜNKÜÜÜÜÜÜÜ İSTANBUL XXXXX PARALARI ALMAYA GİTMİŞTİR .... BİZİ LİGDEN DÜŞÜRMEK İÇİN TEKLİF EDİLEN PARALARI ...BAŞKA BİR NEDENİ OLAMAZ....

salikudra
02.12.2006, 21:01
Trabzonspor'da Tehlikeli senaryolar, Ziya Doğan Kovuluyor mu? Ayrıntılar için tıklayınız.Trabzonspor'da sıcak gündemde sıcak gelişmeler yaşanılıyor.
Ziya Doğan Trabzon'da yayın yapan bazı televizyonların spor muhabirlerine bir komploya kurban gittiğini ve detaylı açıklamalarda bulunacağını söyledi.
Edinilen bilgiye göre yönetim Ziya Doğan'ın görevine son vererek, Genel Koordinatörlüğe Özkan Sümer'i ve Teknik direktörlüğede Ünal Karaman'ı getirileceği öğrenildi.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan spor otoriteleri, bu olayın tamamen yönetimin bir oyunu olduğunu, bu değişiklikle kamuoyunu oyalıyarak, görevde kalma sürelerini uzatmaya çalıştıklarını anlatarak, bunun Trabzonspor'a fayda sağlamayacağını ifade ediyorlar., Yönetim bazında bir değişiklik olması gerektiğinin şart olduğunu söyleyen spor otoriteleri, yönetimin Aralık ayında yapılacak mali kongreye seçim maddesini eklemesinin şart olduğunu bildirdiler.

yerel basında karışık olan ortamı daha karışık hale getiriyo...

kandemir
02.12.2006, 21:05
Yaa arkadaş yazmayayım demiyorum ama parmaklarıma engel olamıyorum... Ya arkadaslar siz ne diyorsunuz yaa.. Takım küme düşüyor hala pembe pancurlu ev muhabbeti yapmayın yaa... Takım küme düşüyo kümeeeee.... Tepki sert olmuşmuş.... Peki bu taraftar yani bursada maçı izleyenler neden stepanov'u alkışladık söyler misiniz? bunca şeye rağmen, diğerlerinin kafasına koltuklar atılırken millet niye stepanov'u alkışladı... demek ki bu trabzonspor taraftarı denen bu millet, kafasına koltuk atılacakla, alkışlanacak futbolcuyu ayırdedebiliyor...konuş reis konuş.Bizim taraftarımız iyilik meleği oldu bu aralar

bordobluex
02.12.2006, 21:06
Aman dikkat! Sakın ola onur_6167 adlı üyenin yazısına alıntı yapıp cevap yazmayın. Ona ceza gelirse size de bulaşır.

SDanışmaz
02.12.2006, 21:06

Aynen bende kabuLLenmiyorum.

FutboLcuLarın moraLLeri zaten bozuk, kendiLerine güvenmiyorLar, biz böyLe yaparsak daha da kötü oLur...

Erdinç Barutçu
02.12.2006, 21:09
Trabzonspor seyircisi çıldırdı
02 Aralık 2006 Cumartesi 19:51

Turkcell Süper Lig'de dün deplasmanda Bursaspor'a 2-1 yenilen ve ligde son 7 haftayı galibiyetsiz kapatan Trabzonspor'un kente gelişinde olay yaşandı.

THY'ye ait tarifeli uçakla İstanbul'dan kente dönen bordo-mavili takımı, Trabzon Havaalanı'nda yaklaşık 100 kişilik taraftar grubu karşıladı.

Havaalanında herhangi bir olay yaşanmaması için geniş güvenlik önlemleri alınarak, takım VIP Salonu'ndan çıkartıldı.

Bordo mavili takım, VIP Salonu'ndan jandarma eşliğinde çıktığı sırada taraftarlar, otobüse ellerinde bulunan yumurtaları attılar. Bu sırada taş atılması sonucu otobüsün camı kırıldı.

Taraftarlar, yönetim kurulunu istifaya çağırırlarken, futbolculara da tezahüratlarla tepki gösterdiler.

Trabzonspor kafilesi, geniş güvenlik önlemleri altında Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne hareket etti. Jandarmanın da tesislerin çevresinde güvenlik önlemleri aldığı gözlendi.//www.internethaber.com

sbay
02.12.2006, 21:10
taşla tepki olmaz...bu futbolcularla sene sonunu getirecez....belli sınırlar içinde tepki gösterilebilir...ancak bazıları hiç olmazsa tarftarın ne durumda olduğunu anlamış oldu.....biraz daha böle giderse yine 30.000 kişiyi sokaklara dökerler...

affetmezler1967
02.12.2006, 21:10
ne bu ya tepki çok aşırıy edebiyatı. Anlamıyorum 7 hafta sabreden taraftarın tepkisi az mı medeniyetten uzakmı ya. Her afta biri tecavüz etse sevgilinize onu koruyup kollaması için trilyonlar verdiğiniz adamlara ayakta uyusa siz ne yapardınız ya. çekip o adamları vurmamıydınız. TRABZONSPORumuz bizim sevgilimiz değimi onun şerefini ayaklar altına alanlara daha ne kadar sebretseydik

Naim
02.12.2006, 21:12
Yumurtanın en kralını hak etmişler
Taş olayı zaten fevri bir olaymış Çebi Arkadaşında dediği gibi engel olmuşlar
Rezillik yaşatanlara Yumurta ve domates atılması dünyada görülebilecek en haklı tepkilerden bir tanesi
Belki adres biraz yanlış oldu
ama kazanılan maçlardan sonra ortalıkta gözünen Delikanlı Başkan yardımcıları ve asbaşkanları kayıp maçlardan sonra kaçacak delik aradığına göre futbolcular bunu çekmek zorundalar
Taş olayı hariç sonuna kadar destekliyorum.
Elinize Sağlık!

Kasım Hilal
02.12.2006, 21:14

Taş mı atmak lazım?..
Bakın pek çok şey yapılabilir..
Ama tepkimizi belli etmek için bir taraftan da kendimizi küçük duruma düşürmemeliyiz..
Ha gerekirse o da olur, gerekirse ben rezil de olayım..
Ama bu sorunu çözmez..
Shalke'nin yaptığı gibi gidip topyekun susmak olabilir..
Ne bileyim benim hep aklımda idi mesela kafamıza kese kağıdı geçirerek ma. izlemek gibi...
Ya da sırtımızı dönmek gibi..
Ama taş atmak, koltuk sökmek çare değil..

Bursa'da bir stad dolusu densizin "Trabzon kğmeye" diye bağırması bizim içimize oturmuyor mu sanıyorsunuz?
Ama çözüm getirmeyecek, hele hele böyle taş atmak gibi sorunu daha da büyütecek işler bence sadece bir saçmalık..

bordobluex
02.12.2006, 21:15
Siz eleştire durun haber çıktı.

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=116&go=42583

Mustafa Ayazoğlu
02.12.2006, 21:17
Tek sorumlu Nuri Albayrak..

Bu adamı Trabzona sokmayalım..

agahozlu
Trabzonspor gibi bir takım 7 haftada galibiyet yüzü görmedi.Şimdiye kadar bir şey yapılmaması anormaldi,insanların duygularıyla oynuyorlar resmen.Belki adres yalnış olabilir ama futbolcularda da suç yok değil 7 maçın birini alır takım dediğin rezaletten öte bir şey değil...

Ali İhsan
Futbolcular iğrenç oynayarak ruhsuz oynayarak çok büyük ayıp etmişler ama sonuç itibariyle onlar insan ve linç girişimini andıran bu tür hareketler bence taş devrinden kalma. Futbolu eleştirirken sonuna kadar gidilmesine razıyım ki ben en çok futbolcuları eleştiriyorum. Hatta en kabahatli onlar gözümde hoca ve yönetime göre. Ama insan olanı mesleğini iyi icra edemediği için fiziksel zorbalıkla ezmeye uğraşmak haber olmak sonra yine mi Trabzon taraftarı bunlar da hep bunu yapıyor dedirtmek, futbolcuları psikolojik problemlere atıp zaten oynamadıkları sezonda hep oynayamaz yapmak bize yakışmaz. En azından Trabzonsporlulara yakışmaz....

pReN@_61
02.12.2006, 21:18
Siz eleştire durun haber çıktı.

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=116&go=42583

neyin nesiymiş bu bi bakalım...

sweetrose
02.12.2006, 21:19
Protesto olması gerekiyordu... Futbolcular artık taraftarın tahammülü olmadığını anlamalı...

zky_ts
02.12.2006, 21:21
Başkan Nuri Albayrak ile İstanbul'da görüştüğü öğrenilen Teknik Direktör Ziya Doğan takımla birlikte Trabzon'a dönmedi.

Yaa gelmeye yüzmü kaldı sayın başkanda...hiç gelmesin onu isteyen yok zaten...:mad: :mad:

My
02.12.2006, 21:22
Taraftarlar, yönetim kurulunu istifaya çağırırlarken, futbolculara da tezahüratlarla tepki gösterdiler....

Yuha yani birde utanmadan tepkimi göstermişler!

saglam
02.12.2006, 21:23
Futbolcular makine değiller ki, onlar da üzülüyorlardır ama ne yapsaydılar yani? Uçakta sessiz sakin oturup sonra evlerine mi geçselerdi? Hatta Ziya Hoca'ya iletilsin, bundan sonra futbolculara topluma açık yerlerde konuşma ve gülme yasağı da koysun. Adamların evden dışarı çıkma şansları yok zaten, bu protestolar da gösteriyor ki en yakın dostları kendileri. Benim için futbol onlara göre daha çok şey ifade edebilir ama bunu böyle mi göstermek gerek!

Futbolculara en çok sahiplenmenin gerektiği zamandayken bu tip protestolarla ne sonuç almayı ümit ediyoruz? "Sizi taşlıyoruz aklınız başınıza gelsin, yoksa döveriz hatta taşla sopayla kıstırırız..." şeklinde bir gözdağı mı verilmek isteniyor! Ne kadar da ilkel...

Zaten maç başlamadan takımdaki futbolcularını teker teker tribüne çağırıp alkışlayan, ama bitiş düdüğüyle "ruhsuz ...neler" diye soyunma odasına gönderenlerden ne beklenir ki? Takım galip iken "işte Şampiyon, işte Taraftar" demesini biliyorsan, işler kötü gittiğinde de kendine pay biçeceksin. Nihat Genç'in bahsettiği "Trabzonspor'un O...puları" bunlar olsa gerek...

coolank
02.12.2006, 21:27
--------------------------------------------------------------------------------

Başkan Nuri Albayrak ile İstanbul'da görüştüğü öğrenilen Teknik Direktör Ziya Doğan takımla birlikte Trabzon'a dönmedi.

ya daha da gelsin mi????

ahmetansu61
taş atanları ordaki arkadaşlarımda gereken tepkiyi vermiş zaten kınıyoruz.
ama bi tepki gerekliydi.
ben çebinin dediği şeyin aynısını sivastan dönüştede duyduk. güle eğlene gelmişler sivastan. çebinin dediği gibi hepsi olmasada coğu paranın peşinde. trabzonspor bu durumdaysa bu ruhsuzlar ve bunları buraya getirenlerin yüzündendir.
bana haber vermediğin içinde seni kınıyorum çebi : )

surmene_li
şu an Trabzonsporumun eski maçlarını izliyorum inanın ağlıyorum yapılanlanlar az bile gkim ne dersin yeter artık yeter ulan dayanamıyorum ya kaldıramıyorummmmmm
yeter artuk bırakın yakamızı

fteotdgs
Bana kalirsa bugune kadar hic dogru durust tepki verilmeyip "Hep destek tam destek" deyip kos kos her maca gidilmesi de abes, bu protesto da abes. Sen birey olmussan, baskasinin sunun bunun demesi ile degil kendi hur iradenle bu yonetimden bu teknik direktorden bu futbolculardan Tabzonspor'a bir yarar gelmeyecegine inaniyorsan mevcut takimi desteklemeyi kesersin ta ki duzen degisene kadar. Modern, saglikli tepki budur arkadasim. Yoksa korukorune "Hep destek tam destek" soylemi soyleyenin kendi egosunu doyurmaktan oteye gitmeyen, camiaya hicbir sey kazandirmayan sagliksiz, mazohist bir tepki; baska da birsey degil. Bu yonetim, bu teknik kadro, bu futbolcular bir camiaya ait olduklarinin, onunla var olduklarinin farkina varmali artik. Bu Trabzonspor icin degil tum Turkiye icin gecerli. Ne olursa olunsa bagrina basan ama kafasi bozdumu da kodumu oturtan bir sevgili profilindeki taraftar belki de Turk futbolunun bu hale gelmesindeki en onemli etkenlerden biri.

laz_hayri_61
02.12.2006, 21:30
Yaa arkadaş yazmayayım demiyorum ama parmaklarıma engel olamıyorum... Ya arkadaslar siz ne diyorsunuz yaa.. Takım küme düşüyor hala pembe pancurlu ev muhabbeti yapmayın yaa... Takım küme düşüyo kümeeeee.... Tepki sert olmuşmuş.... Peki bu taraftar yani bursada maçı izleyenler neden stepanov'u alkışladık söyler misiniz? bunca şeye rağmen, diğerlerinin kafasına koltuklar atılırken millet niye stepanov'u alkışladı... demek ki bu trabzonspor taraftarı denen bu millet, kafasına koltuk atılacakla, alkışlanacak futbolcuyu ayırdedebiliyor...

konuş kardeşim konuş nedir bu ya tepki sertmiş muhabbeti ya küme düştükten sonramı tepki gösterilecek..sonuna kadar etkili tepki, aynısı yönetime de yapılmalı

Erdogdu61
aralarindan iyileri cikarmiyacaksin, futbol takim oyunudur onun icin

Ali İhsan
Ben özellikle son yıllarda dikkat ediyorum bazı taraftarlarımız kötü bişeylerin olmasını iştahla bekliyorlar. Belki iş,okul,aşk hayatlarında yaşadıkları stresi boşaltmak için takımda başarısızlığın olmasını bekliyorlar. İki mağlubiyette Lazaroni gitsin Ziya gelsin diyorlar. Atay Aktuğ elinden geleni yapıyor Şenol Güneş kendini beğendiremiyor. Bir rum takımına elenmenin bedeli iki senemiz oluyor. Ardından göz göre göre beni satmazsanız seneye bedava giderim diyen Fatih satılıyor tepki Fatihe değil yönetime gönderiliyor. Onun yerine alınan adamlara daha maça çıkmadan stres yükleniyor. Maçlarda Fatihe tezahürat yapıp golcüler devredışı kalıyor. Bunlar hep klasik. Bursa maçı sonrası hışımla bir ton küfür savurdum. Sonra baktım ki eleştiriden yukarı çıktığım anda dayağı hakeden benim. Kendim işimi kötü yaptığımda yumurta taş yemeyi hazmedebilirmiyim acaba.

kuzey_lee
02.12.2006, 21:31
Futbolcular makine değiller ki, onlar da üzülüyorlardır ama ne yapsaydılar yani? Uçakta sessiz sakin oturup sonra evlerine mi geçselerdi? Hatta Ziya Hoca'ya iletilsin, bundan sonra futbolculara topluma açık yerlerde konuşma ve gülme yasağı da koysun. Adamların evden dışarı çıkma şansları yok zaten, bu protestolar da gösteriyor ki en yakın dostları kendileri. Benim için futbol onlara göre daha çok şey ifade edebilir ama bunu böyle mi göstermek gerek!

Futbolculara en çok sahiplenmenin gerektiği zamandayken bu tip protestolarla ne sonuç almayı ümit ediyoruz? "Sizi taşlıyoruz aklınız başınıza gelsin, yoksa döveriz hatta taşla sopayla kıstırırız..." şeklinde bir gözdağı mı verilmek isteniyor! Ne kadar da ilkel...

Zaten maç başlamadan takımdaki futbolcularını teker teker tribüne çağırıp alkışlayan, ama bitiş düdüğüyle "ruhsuz ...neler" diye soyunma odasına gönderenlerden ne beklenir ki? Takım galip iken "işte Şampiyon, işte Taraftar" demesini biliyorsan, işler kötü gittiğinde de kendine pay biçeceksin. Nihat Genç'in bahsettiği "Trabzonspor'un O...puları" bunlar olsa gerek...

TİKSİNİYORUM SİZDEN!

ben de senden tiksiniyorum..

üzerine alma,şahıs olarak değil senin tipindeki insanlardan tiksiniyorum..

dünyanın her yerinde yumurta en basit protesto amacı olarak kullanılırken,mesela tony blair'e ırak savaşıyla ilgili aynı protesto yapıldığında alkışlayıp,burada yapılınca ilkellikle suçlayan zihniyetten..

nedir ilkellik?psg taraftarı gibi 400 meşaleyi sahaya mı atıp star wars mı oynadık?yoksa feyenord taraftarı gibi uefa maçının yarıda kalmasını mı sağladık?

7 haftadır 1 puan kazanan takımın taraftarı onlar..

ve evet,trabzonsporun orospuları..her türlü eziyeti çeken orospuları..

sıcak koltuklarından maç izleyip ahkam kesenler gibi trabzonsporun paşaları değil yani,evet orospuları..

ne mutlu ki o orospulardanım ben

Kaya
02.12.2006, 21:32
Arkadaşlar taraftarın takıma olan kızgınlığına kesinlikle hak veriyorum. Yalnız lütfen "dövelim, asalım" söylemlerini kullanmayalım... LÜTFEN RİCA EDİYORUM...

celilmuhcu
02.12.2006, 21:35
taş atmaya karşıyım ama kimseninde sabrı kalmadı.bi şekilde sert bi protesto lazım ama

kandemir
02.12.2006, 21:35
taş atanları ordaki arkadaşlarımda gereken tepkiyi vermiş zaten kınıyoruz.
ama bi tepki gerekliydi.
ben çebinin dediği şeyin aynısını sivastan dönüştede duyduk. güle eğlene gelmişler sivastan. çebinin dediği gibi hepsi olmasada coğu paranın peşinde. trabzonspor bu durumdaysa bu ruhsuzlar ve bunları buraya getirenlerin yüzündendir.
bana haber vermediğin içinde seni kınıyorum çebi : )sakaryaspor maçından önce soyunma odasının koridorlarında bulunan bi polis abimiz şahit olmuş futbolculardan birinin ağzından ''kim çıkıp oynayacak,bu soğukta top mu oynanır''gibi ifadeler kullanılmış... ve daha sonra bunlara sevgi gösterisinde bulundukta ne oldu...

Trabzonspor taraftarı oldu melake yaa..klavyeyi tuttunuz mu sallıyosunuz paso ama iş olaya döküldümü neden yapıldı niye yapıldı

ahmetansu61
02.12.2006, 21:38
böyle giderse halimiz perişan. takım filan yok ortada. rezil bi şekilde oynayacaklarına korkak bi şekilde oynarlar. belki ters teper. kimsenin sabrı kalmadı. benim aşık olduğum takımda oynayan topçuların düşündüklerine hareketlerine bak allah aşkına. buna nasıl dayanılır.

marcelinhos100
02.12.2006, 21:40
arkadaşlar görüntüler yok mu ayrıca bu tepkiler futbolculardan ziyade musayı keçeliyi ferhatı bilmem kimi alıp takımı şampiyon olacak diyen şu an ise insanlar bu kadar tepki gösterirken susan sesi çıkmayan albayrak ethem hacıosmanoğlu gibilerine haktır bu arada bazıları yorum yapmış bundan sonra bu takım oynamaz diye oynadılar da ne oldu bakın arkadaşlar o kadar aciz yöneticilerle yönetiliyoruz ki sene başı jefferson şapsalını bile gönderemediler madem marcelinhonun parasını kendisi ödedi albayrak niye 22 trilyon borç hesap verin sahi albayrak nerede

marcelinhos100
02.12.2006, 21:43
arkadaşlar bakın sadece trabzonlu topçular oynayacak diye birşey yok ama futbolcu alırken karakter çok önemli hayatı boyunca trabzonspordan nefret eden daha basiti sevmeyen bilmeyen adamlara trabzonspor forması giydirirseniz sonuç böyle olur çok futbolcu ile yollar ayrılmalı bir sene önce bizi ankaarspora satan adamları biz kadroya aldık defol albayrak sadece ziya yetmez sende gideceksin

Murat Aydın
02.12.2006, 21:49
herkes tepkisini göstermeli ama bu sadece sözlen olmalı şunu unutmayalım 1 tane trabzonspor var bizi üzsede kırsada yaksada eğer biz bu takıma gönül verdiysek bunlarıda çekmeye razı olmalıyız şunu unutmayalım trabzonsporda herkez değişebilir yönetim futbolcu hatta ve hatta taraftarı bile değişebilir tek değişmicek kutsal formamız ve renklerimiz BORDO MAVİ otobüse atılan taşlar BORDO MAVİ renkleri sırtında taşıyan futbolculara atılıyo lütfen daha sağduyulu olalım arkadaşlar bu takım hepimizin

cemka
02.12.2006, 21:50
protesto edilmesi gayet normal... adamlar hangi takımın formasını giydiklerinin hala farkında değil... hatırlatılması gerekiyordu, hatırlatılmış... şimdi bir kaç ruhsuz futbolcu çıkar ''efendim, ben gitmek istiyorum.. bu stres altında futbol oynanmaz''... bire gafil git, cehennemin dibine kadar yolun vaaar... sen hala bu formanın ne anlama geldiğini bilmiyorsan giiit... defol git hemde... sen ve senin gibi düşüneneler yüzünden bu takım bu hala geldi... bizim çektiğimiz eziyete bak... bunların yaptıklarına bak... bazı arkadaşlar hala destek olalım falan gibi modası geçmiş sözleri söylüyorlatr... Kardeşim, bu adamların aklı başına geleceği yoook... neyin desteği... hermaçta destek oluyoruz zaten... ne oldu peki... benim günahım neydi, maça gidip Bursa taraftarının '' Trabzon kümeye'' tezaharutını dakikalarca dinledim... içim yandı, sızladı... ama elden bişi gemiyor.. kendi kendimi yedim ordaa.... bu adamlar bunun farkındamılar... yarın başka bir takıma giderken profosyenellik kisvesi altına sınırlaar... çünkü etik değerlerinde problem var bir kere... bu formayı bu kadar basite indirgeyen, ''Ey Yönetim! sana diyorum... sen biliyormusun Trabzonsprun geçmişini... daha düne kadar Cem papila bırakmasaydı keşke diyen başkan ne kadar Trabzonumun geçmişini bilirki...
Ey yönetim, şimdi tek cümle ile Trabzonu ve taraftarını anlatayım size:
'' BU TAKIM UĞRUNA CANLARINI FEDA EDENLER OLDU''
şimdi farkettinmi, neyin ne olduğunu...
Bu arada, bazı arkadaşlarını yorumalrına cevaben,
Bende Trabzonspor Oruspularındanım...Hemde hayatını Trabzonsporuma göre planlayan ve programlayan oruspulardan...!!!

macka61
02.12.2006, 21:51
böyle bir şey gerekliydi ve bize hiç bir yöneticide bir şey diğemez inşallah akıllarını başlarına alırlar

frango
02.12.2006, 21:53
hepsi uyansın hangı takımın formasını gıydıklerını unutmasınlar oraya gıden arkadaşların hepsının ayağına sağlık saolsunlar onlara teşekkur ediyorum anlasınlar bu takımın sahıpsız olmadıgını

Tevfik Kılıç
02.12.2006, 21:54
Futbolculara takılıp kalmayalım başarısızlığın en büyük sorumlusu

yönetim ve sözde teknik direktördür

Yani arkadaşlar bizi mağlup eden takımlara bakarmısınız

hankisinin bizden daha iyi kadrosu var,hatta futbolcu kalitesinde iki gömlek üstünüz diyebilirim ama bu kadromuzun başında ehil yönetici ve tenik direktör yokki başarılı olabilelim. Ziya Doğanla kan uyuşamadı acilen ve öncelikle taze kana ihtiyaç vardır

U.Sadıkoğlu
02.12.2006, 21:55
abi videolar nerde

Can basten
02.12.2006, 21:58
2000 yılında gittiğim bir Kocaeli deplasmanında Trabzonspor hakemin de çok ters kararlarıyla maçı 3-2 kaybetmişti. Bilirsiniz deplasman takım taraftarı stadı sonra terk eder, o nedenle maç bittikten sonra bizi bekletmeye başladılar. Ama bekletme nasıl sürdü, bir saat geçti hâlâ daha staddayız, takım yenilmiş ona mı üzülelim, o zaman Kocaeli'de oynayan Serdar Topraktepe bize feci hareket çekmiş ona mı kızalım, maç bittikten sonra Hikmet Karaman bizim tribünün önüne gelip eliyle "üç" hareketi yapmış ona mı çıldıralım derken bir de polisin anlaşılmaz sert tutumuna katlanmaya çalışıyorduk. Sinirler epey gerilmişti fakat polisler taraftara karşı saygısızca hareketlerini sürekli daha da artırıyorlardı. O sırada, birkaç metre yakınımda duran 50'li yaşlardaki bir Trabzonsporlu'nun dediklerini hiç unutmam: "Hey gidi günler, o eski taraftar olacaktı şimdiye kadar çoktan şu polislerin ağzını burnunu dağıttıydı".

Taş atmanın ne kadar iğrenç bir davranış olduğunu da kabul ettik ya, işte o zamanki efsane takımın efsane taraftarıyla, Nihat Genç'in yazılarında sözünü ettiği o deli kitleyle aramızdaki fark da böylece ortaya çıktı: Biz mantıklıyız ve her işin sonunu düşünerek hareket ediyoruz. Onlar gibi it kopuk da değiliz değil mi? Sizi heyecanlandırmayan hatta tiksindiren bu eski fanatik tayfanın sözünü etmeyin, hatta futbolu çirkinleştiren bu eski holigan grubu lanetleyin de tam olsun...

golebshera
02.12.2006, 21:58
Şimdiden sonra ne olacak peki? Kim ne yapacak? Ve ne nasıl değişecek? Bir fikri olan var mı gardaşlar?

Şuşoğlu
02.12.2006, 22:03
lıg tv de olayları gosterdı bıraz

ahmetansu61
02.12.2006, 22:04
resmi sitede protesto yapıyo heralde hiç haber yok.
hani trabzon taraftarı her haberi gerçek şekilde resmi siteden takip edecekti
heralde fırtına öncesi sessizlik...

Murat Aydın
02.12.2006, 22:05
arkaaşlar ben yapılanların yanlış olduğunu söylemedim sadece taşı abartı buldum tabiki yapılanlar karşılıksız kalamaz ama şunu unutmatyın bir yandanda istanbul basını bunlardan faydalanıp üstümüze geliyor onlara koz vermemeliyiz

marcelinhos100
02.12.2006, 22:08
arkadaşlar gelenler ersen martin musa büyük mustafa keçeli cagdaş murat ocak marcelinho musampa cem demir umut bulut

gidenler fatih tekke mehmet yılmaz lee yong erdinç ve tayfun kiralık ali güzeldal adem koçak ergin keleş kiralık djokaj tomas jun

şimdi arkadaşlar fatihten gelen on beş trilyon ersen ile musaya bonservis ödenmedi musampaya ödenmedi çagdaşa bir trilyon ödendi umuta üç trilyon ödendi murat ali güzeldal takas

yani giren on beş trilyon giden 4 trilyon bu arada marcelinhoyu başkan almışya o da beş trilyon al onuda biz alalım etti sana on trilyon trabzon bu durumda transfere para harcamamış oluyor

niye 22 trilyon borç ne yaptınız çok yazık göz göre göre yalan söylüyorsunuz hiç utanmıyormusunuz

bordobluex
02.12.2006, 22:08
resmi sitede protesto yapıyo heralde hiç haber yok.
hani trabzon taraftarı her haberi gerçek şekilde resmi siteden takip edecekti
heralde fırtına öncesi sessizlik...

Kendi kuralları gereği olsa gerek Resmi sitemiz bu tür haberleri atlar. Hiç unutmam (çok kızmıştım) Şenol Güneşin istifa ettim dediği basın toplantısı haberini öyle bir vermiştir, sanırısn sanki Şenol Güneş hocamızı yalancı çıkaracak :)

saglam
02.12.2006, 22:10
ben de senden tiksiniyorum..

üzerine alma, şahıs olarak değil senin tipindeki insanlardan tiksiniyorum..

dünyanın her yerinde yumurta en basit protesto amacı olarak kullanılırken,mesela tony blair'e ırak savaşıyla ilgili aynı protesto yapıldığında alkışlayıp,burada yapılınca ilkellikle suçlayan zihniyetten..

nedir ilkellik?psg taraftarı gibi 400 meşaleyi sahaya mı atıp star wars mı oynadık?yoksa feyenord taraftarı gibi uefa maçının yarıda kalmasını mı sağladık?

7 haftadır 1 puan kazanan takımın taraftarı onlar..

ve evet,trabzonsporun orospuları..her türlü eziyeti çeken orospuları..

sıcak koltuklarından maç izleyip ahkam kesenler gibi trabzonsporun paşaları değil yani,evet orospuları..

ne mutlu ki o orospulardanım ben

Bahsettiğim ilkellik Trabzon'daki bir gruba has olan bir özellik değil maalesef, ülkemiz genelinde ve hatta amatör liglerde daha sert biçimde vuku bulan olayları görünce...

Vurgulamak istediğim nokta şu; "futbolcuların da insan olduklarını görelim artık!" Protestomuzu yapalım, ama insani zaafiyetlerinden faydalanmayalım. Aramızda acı çekmeyen kişi yoktur, kimisi maçı sıcak koltuğunda izliyordur, kimisi kahvede, kimisi de tribünde ayakta ya da oturarak. Ama hepsi de kendi çapında birşeyler bekliyordur takımından, ayırdığı 90 dk.nın karşılığını bekliyordur haklı olarak. İşler yolunda gitmiyorsa protesto yapmak hakkındır. Ama tribünde takımına destek vermeye gelip, maç bitimiyle "satış koyan" taraftarı hazmedemiyorum ben. Onlar gibi olamam! Öyle bir protesto egomu tatmin etmekten öteye geçemez!

Peki bu eylemle hedeflenen nedir? Tony Blair'a ya da Bill Gates'a yumurta atan göstericinin medyada gündeme gelmekten başka derdi yok, sesini duyurabileceği en kestirme ve en ucuz yol. İyi ama şimdi biz ne kazanacağız? Medyada gündeme geldik de hedefimize ulaştık mı! Böyle bir piskoloji altındaki futbolculardan ne bekleniyor?

Trabzonspor'u İstanbul takımlarından ayıra kendine has özelliğidir "biz oyunlarla değil de, dişe diş mücadele ederek farklılığımızı ortaya koyarak şampiyonluk kazanabiliriz."

Farklı olmamız gerek! Bunu takımını desteklerken de, protestonu yaparken de göstereceksin, yoksa "sıradan" olursun. "O böyle yaptı, bu böyle yaptı" dersen, kendini hep bir öyküntü içerisinde bulur, daha onlarca yıl şampiyonluk diye kıvranır durursun!

Bu olayla beraber geçtiğimiz yıllarda kendi sahamızdaki önemli maçlarda ortaya çıkan "aşırı stresin" sebepleri de açıkça gözlerimizin önüne serilmiş oldu böylece. Hepimize hayırlı olsun(!)

marcelinhos100
02.12.2006, 22:11
ARKADASLAR
ziya dogan ve yonetim kurulu uyelerini trabzona sokmayin havalanindan iceri sokmayalim defolup gitsinler trabzonspor kendi bunyesinden hocalarla sampiyonluklar kazandi istanbul saltanatini bitirdi istanbul kuluplerinin futbolculari ve hocalariyla efsane olmadi trabzonsporumuz kendi evlatlariyla oldu artik taraftar olarak bizim gerekeni yapmamiz gerekir trabzonsporun gercek sahibi olan taraftar artik gerekeni yapacak

marcelinhos100
02.12.2006, 22:12
Bardak doldu
Albayrak ve Ziya ya gidecek ya gidecek ya ya gidecek sizi ne Trabzonsporlular ne de tarih affedecek

kol gangren oldu pasuman olmaz kolun kesilmesi gerekir derhal kafalı kesile

garyacih
02.12.2006, 22:13
Futbolculara takılıp kalmayalım başarısızlığın en büyük sorumlusu

yönetim ve sözde teknik direktördür

Yani arkadaşlar bizi mağlup eden takımlara bakarmısınız

hankisinin bizden daha iyi kadrosu var,hatta futbolcu kalitesinde iki gömlek üstünüz diyebilirim ama bu kadromuzun başında ehil yönetici ve tenik direktör yokki başarılı olabilelim. Ziya Doğanla kan uyuşamadı acilen ve öncelikle taze kana ihtiyaç vardır

dostum takımımızın diğer takımlardan iki gömlek üstün olduğunu söylüyorsun ama bu takımdan g.deniz ile hüseyini çıkartırsan geri kalanlar sadece diğer takımlardaki futbolcuları maddi olarak geçerler,futbol oynaması açısından diğerleriyle hiçbir farkları yok.fakat bize yıldız olarak yedirilen topcular takımımızın diğerlerinden üstün olduğunu zannettiriyor.

marcelinhos100
02.12.2006, 22:17
rkadaşlar görüntüler yok hala varsa elinizde göndersenize

kuzey_lee
02.12.2006, 22:24
Bu olayla beraber geçtiğimiz yıllarda kendi sahamızdaki önemli maçlarda ortaya çıkan "aşırı stresin" sebepleri de açıkça gözlerimizin önüne serilmiş oldu böylece. Hepimize hayırlı olsun(!)

buna takılıyorum ben de işte..herkesin ağzında bir aşırı stres lafı..nerde aşırı stres?kim kime baskı yapıyor..16 hafta oldu,takım 14. ama daha ilk kez aşırı tepki verildi.bundan 10 sene önce aynı durumda olsaydık bu kadar beklenirmiydi?bu kadar az tepki olur muydu?

bırakın artık aşırı stres hikayelerini,paranoyaklık yapmaya gerek yok..artık trabzonda futbolcuya baskı falan yok,ama görüyoruz ki olmadığı hata olmuş..

EmrahYalçınalp
02.12.2006, 22:33
Valla bence de stresi kaldıramayan gitsin Telekom'da oynasın. Hiç stres yok, seyirci baskısı yok...

cableTS
02.12.2006, 22:37
buna takılıyorum ben de işte..herkesin ağzında bir aşırı stres lafı..nerde aşırı stres?kim kime baskı yapıyor..16 hafta oldu,takım 14. ama daha ilk kez aşırı tepki verildi.bundan 10 sene önce aynı durumda olsaydık bu kadar beklenirmiydi?bu kadar az tepki olur muydu?

bırakın artık aşırı stres hikayelerini,paranoyaklık yapmaya gerek yok..artık trabzonda futbolcuya baskı falan yok,ama görüyoruz ki olmadığı hata olmuş..

katılıyoum. sekiden 2 maç üstüste puan kaybettiğimizde ortalık yıkılırdı.şimdi 7 haftada 20 puan kayıp var bu olayları abartılı bulan arkadaşlar var.
en az futbolcular kadar suçlu olan yönetim ve ziyada bunlardan nasibini almalıydı.

saglam
02.12.2006, 22:39
Valla bence de stresi kaldıramayan gitsin Telekom'da oynasın. Hiç stres yok, seyirci baskısı yok...

Emrah Hocam, artık sözleşme imzalamadan futbolcuları "strese dayanıklılık testine" tabii tutalım.:) Testi geçemeyenleri Telekoma göndeririz :)

Harun
02.12.2006, 22:40
Bu bir isyandır,haykırışdır,baş kaldırıdır.Taraftar sonuna kadar haklıdır.Gerekirse şiddette olacaktır...

Emiroğlu
02.12.2006, 22:45
Ne derseniz diyin,bence taraftar bu hafta maça gidip,ilk 5 dakika da dışarı çıkmalıdır

Ya da maç izlenirken arkasını dönmelidir...

Cem Kıran
02.12.2006, 22:46
Takim nerdeyse kume dusecek cok ii bir protesto oldu.Bunlar guzellikten anlamio artik akillari baslarina gelsin.O Ist yanlisi Albayrak ta gorsun olanlari da defolsun gitsin oyle trubunde serefsiz Aziz ile kameralara poz vermekle olmuo bu isler

frango
02.12.2006, 22:49
evet bunlar fazla yüz buldular taraftar susunca tepki koymayınca bunu yanlış algıladılar yanlış yorumladılar bundan sonrası bu tepkiler artarak devam edecektir bunu butun futbolcular zıya vede yonetım bilsin

Melih Hancı
02.12.2006, 22:51
bu daha başlangıç ilk tepki anlayın artık yoksa kafanızı kıra kıra anlatacaz daha bu org hiç bir amacına ulaşmamıştır yönetim ve hoca ist kalmış gelmemiş asıl onları bi arada toplayıp şeytan taşlarcasına ....

YIKILMAZ_61
02.12.2006, 22:52
naapsalardı helal olsun diyip alınlarından mı öpselerdi.. az yapmışlar aşşağı indirip bi temiz dövceklerdi 2-3 kişi hariçç...onu yapmamışlar olmamış...

maille yaptık da ne oldu o kadar fax,mail fln filan çekildi klube de ne oldu hiçbiri girip de şu forumu okuyo mu acaba biraz da taraftarın gözünden görmek lazım takımı ona göre oyunu kurmak lazım ama nerdeeeeeeeee.....

canim TS
02.12.2006, 22:55

dito. Hep ayni hikayeler, yok asiri stres yok futbolcular baski altinta. Bu stresden nedense bir türlü kurtulamiyorlar.

AtalaY_BuğrA
02.12.2006, 22:59

O değilde bu stres konusu açıldığında aklıma şu geliyor acaba Banka şubesine gittiklerinde de hiç strese giriyorlar mı? YA şubede nakit sıkıntısı varsa ya para yetmez ya paramı eksik verirlerse diye elleri ayakları birbirine dolanıyor mu ? . Bunun stresi oluyorsa seyirci baskısıda vardır demektir.

Gamze
02.12.2006, 23:00
dövmek mi??

hayvana bile vurulmaz!!!!!

biz futbolcuları dövmekten bahsediyoruz...alkış tutuyorum(!)

Cyzio
02.12.2006, 23:02
Protesto nedir ? Nasıl protesto edilir bilgisi olan var mı?

Şimdiiii.....

Sizin duymayı arzu ettiğiniz şekilde, "İyi Bir Protesto Nasıl Yapılır?", onu anlatayım.

Önce, futbolcular otobüsten indirilir. Daha sonra Red Kit filmlerindeki gibi, ayaklarına kurşun sıkılarak, futbolcu Trabzonlu'ysa horon, Ankaralı'ysa seymen, Egeli'yse Zeybek, Erzurumlu'ysa dadaş, Brezilyalı'ysa Samba, Kongolu'ysa Hokopoçi dansı yapmaya zorlanır. Ayak figürlerini iyi beceremeyenler, kurşunu o an yerler.

Kurşun yiyenler, hafif bir falakadan geçirilip kenarda bekletilirken, kurtulanlar, falakanın en şiddetlisine maruz bırakılırlar ki, haftaya iyi oynasınlar.

Falaka faslı bittikten sonra, bütün futbolcular sırt numara sırasıyla, Filistin askısına asılırlar. Askıdayken her futbolcuya kendi ülkesinin milli marşı söyletilir ki, içlerinde kazanma hırsı oluşsun.

Daha sonra, BMN taifesi içinden uygun görülen üç kişi, en kötü oynayan üç futbolcunun kafa derisini yüzer. Böylece, hocanın verdiği taktiklerin beyne daha kolay nüfuz etmesi sağlanır.

Sigara molalarında çerez niyetine futbolculara taş atılabilir.

Mola bittikten sonra, artık serbest stil başlar. Herkes hünerini ve sanatını konuşturur. Bu kısım tamamen şahsi becerilere kalmıştır.

Protesto faslı bittikten sonra, protesto alanına getirilen bir tepsi baklava, futbolculara yedirilip, gönül alınır.

Haftaya galibiyet kesindir.

macka61
02.12.2006, 23:02
ben çok şaşırmıştım neden daha bir şey yapılmadı diye bugün ypıldı bence geç kalındı bile atay aktuğu çok kısa sürede yolladık ama neden albayrak için bukadar beklendi

Semih GÜL
02.12.2006, 23:03
dövmek mi??

biz furbolcuları dövmekten bahsediyoruz...alkış tutuyorum(!)

biz insanı dövmekten bahsediyoruz...alkış tutuyorum

sedatturan
02.12.2006, 23:08
arkadaşlar şiddet yanlış bance, daha dikkatli olmamız gerekeceği bir anda bu taşlama olayı çok yanlıştır! takımdaki yabancı futbolcuların oynayacağı varsa da artık korkudan hiç oynayamazlar... gidişat kötü sanırım nuri amcam bu sene trabzon'u kümeye düşürmek için birilerine söz verdi ve para kazanıyor olabilir! ne de olsa paragöz...

Gamze
02.12.2006, 23:11
Şimdiiii.....

Sizin duymayı arzu ettiğiniz şekilde, "İyi Bir Protesto Nasıl Yapılır?", onu anlatayım.

Önce, futbolcular otobüsten indirilir. Daha sonra Red Kit filmlerindeki gibi, ayaklarına kurşun sıkılarak, futbolcu Trabzonlu'ysa horon, Ankaralı'ysa seymen, Egeli'yse Zeybek, Erzurumlu'ysa dadaş, Brezilyalı'ysa Samba, Kongolu'ysa Hokopoçi dansı yapmaya zorlanır. Ayak figürlerini iyi beceremeyenler, kurşunu o an yerler.

Kurşun yiyenler, hafif bir falakadan geçirilip kenarda bekletilirken, kurtulanlar, falakanın en şiddetlisine maruz bırakılırlar ki, haftaya iyi oynasınlar.

Falaka faslı bittikten sonra, bütün futbolcular sırt numara sırasıyla, Filistin askısına asılırlar. Askıdayken her futbolcuya kendi ülkesinin milli marşı söyletilir ki, içlerinde kazanma hırsı oluşsun.

Daha sonra, BMN taifesi içinden uygun görülen üç kişi, en kötü oynayan üç futbolcunun kafa derisini yüzer. Böylece, hocanın verdiği taktiklerin beyne daha kolay nüfuz etmesi sağlanır.

Mola bittikten sonra, artık serbest stil başlar. Herkes hünerini ve sanatını konuşturur. Bu kısım tamamen şahsi becerilere kalmıştır.

Protesto faslı bittikten sonra, protesto alanına getirilen bir tepsi baklava, futbolculara yedirilip, gönül alınır.

hatta bunu her hafta yapalım şampiyonluk cepte demektir...!

tebrik ederim hocam..

Bartuğ13
02.12.2006, 23:13
dövmek mi??

biz futbolcuları dövmekten bahsediyoruz...alkış tutuyorum(!)

sevgili gamze ablacım bir laf vardır.
nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,tekdir ile uslanmanın hakkı kötektir.ben sindiremiyorum şu durumu ve adam olcaklarını bilsem yönetimden teknik heyete,futbolcudan malzemeciye bi temiz dayak atarım

pReN@_61
02.12.2006, 23:13
Şimdiiii.....

faRKLı bir yaklaşım denemek lazım :D

Adem Erdoğan
02.12.2006, 23:15

Aynen katılıyorum.Biz trabzonda cenazede futbolcunun dövüldüğünüde biliyoruz.Hemde dayağı hakedecek son futbolcunun.Taşlama olayı artık trabzonspor taraftarıyla bütünleşmiş bir olaydır.Trabzona gelen ezikler trabzondan of-rize sınırına kadar taşlanır.Rakip takımın futbolcularına sahada kaya taş parçaları fırlatılır.Angut komda bile adamlar yazıyo "bunlar yine stadtan söktükleri kaya parçalarını fırlatırlar" diye.Bence bu olayı o kadar büyütmemek lazım.Eskiden daha kötüydü-ki durum bundan daha kötü değildi.

littlebighorn
02.12.2006, 23:20
Tepki göstermek insanların en doğal hakkıdır. Yalnız insanların gösterdikleri tepkileri hayvanların içgüdüsel tepkilerinden ayıran şey akıllı olmasıdır.
Bir arkadaşın dediği gibi taş atma, futbolcu dövme yanlıştır ayrıca bize daha çok zarar verir. Futbolcuyu cezalandırmanın başka yöntemleri de var. Ayrıca bir futbolcuya ceza verildiğinde tepki gösteren arkadaşların şimdi dövmekten, asmak-kesmekten bahsetmesi de büyük bir çelişkidir

Bana göre taraftar bu gidişe tepki göstermekte geç kalmış ama biçimini de yanlış seçmiştir.

Adem Erdoğan
02.12.2006, 23:21
peki burada eleştiri yapıp duruyoruz.Nasıl bir tepki koymamız lazım ortaya.

Gamze
02.12.2006, 23:24
dövmek,sövmek,asmak,kesmek ve bilumum +13 damgalı şiddet içeren ''şovlar'' dışında her türlü akılcı tepki verilebilir..

Cem Akyüz
02.12.2006, 23:26
tabi ya oraya giden taraftarlar ne yapcaklardı topçuları alınlarından mı öpceklerdi dua etsinler meydan dayağı yememişler

Semih GÜL

En basiti burada birinden çıkmıştı fikir olarak:
Ankaraspor maçında stadı tıklım tıklım dolduracaksın 5 bilemedin 10 dakika sonra boşaltacaksın emin ol sadece futbolcular değil tüm türkiye duyacak.

pReN@_61
adamları sallandırmadıgımız kaldı onu da son hafta yapıcaz galiba :(

Serhat ŞAHİN
dövmek,sövmek,asmak,kesmek ve bilumum +13 damgalı şiddet içeren ''şovlar'' dışında her türlü akılcı tepki verilebilir..

+13 derken?

Adem Erdoğan
02.12.2006, 23:27
Yalnız adı tepki olmayacak.Ses getirmesi birilerini etkilemesi lazım.Futbolcu öyle yada böyle alıyo parasını nasıl olsa.Umurundamı taraftarın yapacağı protesto.

pReN@_61
02.12.2006, 23:27
Ankaraspor maçında stadı tıklım tıklım dolduracaksın 5 bilemedin 10 dakika sonra boşaltacaksın emin ol sadece futbolcular değil tüm türkiye duyacak.

gayet güzel bir FiKiR....uygulanabiLir...

Ahmet Karaman
02.12.2006, 23:28
futbolcuları bu kadar baskı altına alırsak trabzonsporumuz için pek hayırlı olmaz.

Adem Erdoğan
02.12.2006, 23:29
gayet güzel bir FiKiR....uygulanabiLir...

Uygulunabılmesi için ilk önce taraftarın organize olması lazım.Bu da bizim için imkansız gibi bişey.

Gamze
02.12.2006, 23:29
+13 derken?

hani yaş limiti koyuyorlar ya Tvlerde...mesela aşırı şiddet içeriyorsa program +13 işareti koyulur program başlamadan önce...eee burda bahsedilen kimi tepkiler de gerçekten +13'lük...

Adem Erdoğan
02.12.2006, 23:30
futbolcuları bu kadar baskı altına alırsak trabzonsporumuz için pek hayırlı olmaz.

Abi hayrımı kalmış işin.Dibe vurmuşuz artık.Baskısız olmuyo bide baskılı deniyelim bakalım nolacak.

Serhat ŞAHİN
02.12.2006, 23:31
hani yaş limiti koyuyorlar ya Tvlerde...mesela aşırı şiddet içeriyorsa program +13 işareti koyulur program başlamadan önce...eee burda bahsedilen kimi tepkiler de gerçekten +13'lük...

ben ugursuz 13 ile karıstırdım. ne alakaysa... yorgunluk hastalık sınav derdı jetonu biraz gec dusuruyor...

littlebighorn
02.12.2006, 23:31
Bu konuda şiddet içermeyen her türlü tepki ortaya konulabilir.

Adem Erdoğan
02.12.2006, 23:32
Bu konuda şiddet içermeyen her türlü tepki ortaya konulabilir.

mesela?????

littlebighorn
02.12.2006, 23:39
mesela?????
Örneğin bugünkü tepki futbolculara kişisel hakaret (küfür) ve taş atma olayı içermeseydi bence makul bir tepki olacaktı.

KemalEROĞLU5961
02.12.2006, 23:39
17 yaşındayım, 11-12 senedir Trabzonspor maçı izlerim. Hiç bir şey ama hiç bir şey bana dünkü maçta Bursa taraftarının 90 dakka "Trabzon kümeye!!!" diye bağırması kadar koymamıştı. Oysaki 96 yılını görmüştü bu gözler, o maçtan sora nasıl ağladığımı bir ben bilirim. Ama bu bile bana dünkü kadar koymadı. Daha önce de bağırılmıştı Antep'te, İnönü'de, Kadıköy'de "Trabzon Kümeye!" diye. Ama daha önce bir avuç itin afkurmasıydı bu söylem. Dünse afkurmuyordu Bursalılar, puan tablosu gibi önemli bir belgeye dayanarak bağırıyorlardı ve ilk defa dün gece bu sözleri tüylerim diken diken olarak, korkarak duydum. Dün hayatımın en büyük korkularından birini yaşadım, bugün hala yaşıyorum, beyzadelerin başına iki taş atılmış da korkmuşmuşlar, onlar korkudur, onurdur biliyorlar mı be? Taş mı, az bile benim çektiklerimin yanında!!!

Gamze
02.12.2006, 23:43
mesela tribünde küfür şov yerine ıslık şov yapılır!!!

mesela tribünler pankartlarla doldurulur...

mesela taraftar yürür olaysız sadece tezahüratlarıyla!!

mesela taraftar sadece ''susar''!!

mesela
mesela
mesela

eminim çok daha parlak ve ses getirici fikirleri olanlar olacaktır!!!ses getirmez denilmesin..istenildiğinde ''Taraftar futbolcusunu dövdü'' manşetleri olmadan da ses getirilebilir!!

ayrıca bişey daha...

''tepki'' deyince ''şiddet'' anlamak,''tartışma'' deyince ''kavga'' anlamak gibi bişey...terimler arasındaki farka dikkatinizi çekerim...tabi ''eleştiri'' deyince ''hakaret'' anlamak da bunlar içinde mevcut...

frango
02.12.2006, 23:45
tepki vermeye vermeye bu ruhsuz topçular takımı bu hale getirdi akıllarını başlarına toplasınlar yoksa tepkının daha buyugunu gorecekler tepkı vermeye vermeye kendılerını bıse sandılar gıden ve o hareketı yapan butun arkadaşlarıma teşekkurlerımı sunuyorum ve bende o arkadaşların yaptıklarının hepsıne katılıyor vede desteklıyorum

Serhat ŞAHİN
02.12.2006, 23:45
stada gidip 5-10 dk icinde bosaltilmasi ve ondan sonra protesto yuruyusu yapmak guzel olur...

Cem Kıran
02.12.2006, 23:48
http://www.youtube.com/watch?v=sKkQWWutdrk&eurl=

Olaylardan bazi goruntuler....

Semih GÜL
02.12.2006, 23:49
17 yaşındayım, 11-12 senedir Trabzonspor maçı izlerim. Hiç bir şey ama hiç bir şey bana dünkü maçta Bursa taraftarının 90 dakka "Trabzon kümeye!!!" diye bağırması kadar koymamıştı. Oysaki 96 yılını görmüştü bu gözler, o maçtan sora nasıl ağladığımı bir ben bilirim. Ama bu bile bana dünkü kadar koymadı. Daha önce de bağırılmıştı Antep'te, İnönü'de, Kadıköy'de "Trabzon Kümeye!" diye. Ama daha önce bir avuç itin afkurmasıydı bu söylem. Dünse afkurmuyordu Bursalılar, puan tablosu gibi önemli bir belgeye dayanarak bağırıyorlardı ve ilk defa dün gece bu sözleri tüylerim diken diken olarak, korkarak duydum. Dün hayatımın en büyük korkularından birini yaşadım, bugün hala yaşıyorum, beyzadelerin başına iki taş atılmış da korkmuşmuşlar, onlar korkudur, onurdur biliyorlar mı be? Taş mı, az bile benim çektiklerimin yanında!!!

96 yılında sen 7 yasındaydın aslında dönüm noktası ,hala içimizi burkan ,96 dedilermi şöyle bir yutkunduğumuz sene.. aslında o şimdiki durumdan daha kötü.Şimdi seni üzen kardeşim puan tablosuna göre bağıran bursa taraftarımı hiç üzülme hatta sana bişey diyeyim onların TS kümeye diye bağırdıkları videoları felan bul kaydet çünkü 33. hafta oluyor sanırım o maçta şimdiki yerimizde belki onlar olacak o zaman bu videoları onlara izletirsin...Bende üzüldüm maçtaydım canlı izledim ama neye biliyormusun bir avuç inanmayan Trabzonsporlu futbolcu vardı sahada,bişeyler bizi değiştiriyor ama hala anlamış değilim her sene biraz daha dibe gidiyoruz.

Bartuğ13
02.12.2006, 23:50
ben ugursuz 13 ile karıstırdım. ne alakaysa... yorgunluk hastalık sınav derdı jetonu biraz gec dusuruyor...

bi dakka orda duralım 13 uğursuz değildir.aksine çok uğurludur.ayıp oluyo yani.

kuzey_lee
02.12.2006, 23:51
konuyla ilgili detaylar

http://www.kalearkasi.net/index.php?subaction=showfull&id=1165092190&archive=&start_from=&ucat=1&

bu da video

http://www.youtube.com/watch?v=sKkQWWutdrk&eurl=

U.Sadıkoğlu
02.12.2006, 23:53
bi dakka orda duralım 13 uğursuz değildir.aksine çok uğurludur.ayıp oluyo yani.

eheh :D:D:D

HALİT KARAKAŞ
02.12.2006, 23:56
arkadaşlar,tepki gösterelim ama şiddet türünden değil,her hafta federasyondan para cezasına alıştık,daha ileri boyutlara giderse sahamız kapatılır.bunlar külübümüze zarar kardesim,yönetim acil istifa etmelidir ama henüz bir ses yok,haydi hayırlısı,,,,

Emrah Aksoy
02.12.2006, 23:57
Bizim resimsiz sitemiz var ya abi

erdem_61
03.12.2006, 00:00
tepkimizde sevgimiz kadar büyük olmalı...bu takım sahipsiz değil bu taraftar tepkisiz kalmamalı tepkimizde sevgimiz gibi en büyük olmalı.yıllardır oyalanıyoruz susmaya devam ettikçe daha çok oyalanırız artık bu takımı yönetecekler ve bu takımda futbol oynayacaklar bu takımın geçmişini bilmeli ve ona göre altına girdikleri sorumluluğun farkında olmalı.her yıla bu sene kesin şampiyon olcaz diyerek başlayan ben bile 2-3 yıldır sezon başında bunu diyemiyorum.artık trabzonspor şampiyonluk hedefinden koparılıyor taraftarda bunu kabullenmiş durumda takımımıza sıradan bir takım görüntüsü verildi..Ama bu böyle değil bunu hepimiz bilyoruz.sürekli tarihiyle mutlu olan bir taraftar olmak istemiyorum..bazen korkuyorum bir gün bizde artık sıradan bir takım taraftarımı olucaz diye ama bunu kabullenemiyorum.. kabullenemeyiz biz ankaragücü gibi bursa gibi kümeye oynamaya veya gençlerbirliği gibi ticaret yapmaya helede göztepe gibi eskişehir gibi birgün mazide kalmaya en önemliside bizansı bir gün yeniden dize getiremeyecek olmaya çünkü biz trabzonluyuz..Biz farklı olmalıyız....

Cem Kıran
03.12.2006, 00:02
Trubun tepkimiz devam ederse 3. cezada sanirim puanimiz kesilecek biraz daha sakin olmamiz lazim yaptiklarimiz bazi seylerin klube zarar verdigini hala anlamis degiliz...

kml61ts
03.12.2006, 00:05
*Ben yönetime büyük bi çoğunlukla seçilirken verdiği sözleri tutmayan, politikacılar gibi bol keseden atıp ondan sonra hiç bi halt yiyemeyen başkan ve yönetim istemiyorum.
*Ben 2 ay uğraşıp didinip gezmedikleri ülke kalmayıp ondan sonra Lazaroni gibi bi futbol fukarasını bu takımın başına ,millet daha fazla beklemesin diye dalga geçer gibi ,getiren yönetimi istemiyorum.
*Ben dünya yıldızı diye getirip bu takıma soktuğu Marcelinho denilen adamın 2 adım önündeki topa koşmayıp "Ben 2 milyon dolarımı alırım, keyfime bakarım siz istediğiniz kadar yırtının." diye koskoca camiayla dalga geçen adama tek kuruş ceza vermekten aciz yönetim istemiyorum.(Bu takımda birçok futbolcu için de geçerli)
*Ben takımı üst üste kaç maçı kazanamayan ama ben susayım halt etmeyim demeyip. "Ordan aldığım transfer parasını kan parasına yatırdım." deyip acıklı hayat hikayesini anlatmaya kalkan TRABZONSPORUN asaletini hiç bir şekilde taşımayan adamları bu takımda görmek istemiyorum.
*Ben takımı mağlupken yedek kulübesinde sırıtan futbolcuyu ve böyle adamlara tek kelime etmekten aciz yönetimi bu takımda görmek istemiyorum.
*Ben 6 maç üst üste kazanamadığı halde bunu onur meselesi yapmayıp Bursa maçına asılmayan ve onca köpeği "Trabzon kümeye " diye afgurtan futbolcuları bu takımda görmek istemiyorum.
*Ben takımı üst üste altı maçta tek puan almış olduğu halde Bursa maçından önce tam bi acziyet içinde nasıl konuşacağını bilemeden suçu hemen hakemlere atmaya çalışan başkanı bu takımın başında görmek istemiyorum.
*Ben her maçta koskoca Trabzonsporuma 8 kişiyle defans yaptırmaya çalışan, maçtan sonra da sorunları biliyoruz çözeceğizden başka cümle kuramayan ZİYA'yı bu takımın başında görmek istemiyorum...
*VE BENNNNNN... 40 YILLIK EFSANEMİ, ONUN ASİ DURUŞUNU, BAŞ
KALDIRIŞINI, TRABZONSPORUMU GERİ İSTİYORUM...

Çok şey mi istiyorum...Benim istemediklerimi istemeyenler EL KALDIRSINLAR!!!

Bu adamlara verilecek her türlü tepkinin yanındayım ,bunları bu camiaya 40 YILLIK EFSANEYE yaşatmanın hiç bir açıklaması olamaz...:mad:

Yusuf Küçük
03.12.2006, 00:05
Taraftar tepki göstermekte haklı ama dozunu kaçırmamak lazım. Sonuçta 3-5'inin haricinde yine bu futbolcularla yolumuza devam edeceğiz. Eğer bir protesto veya baskı yapılacaksa bu yönetim ve teknik kadronun bir an önce istifa etmesini sağlayacak protestolar olmalıdır.

zanoylu
03.12.2006, 00:07
mesela tribünde küfür şov yerine ıslık şov yapılır!!!

mesela tribünler pankartlarla doldurulur...

mesela taraftar yürür olaysız sadece tezahüratlarıyla!!

mesela taraftar sadece ''susar''!!

mesela
mesela
mesela

eminim çok daha parlak ve ses getirici fikirleri olanlar olacaktır!!!ses getirmez denilmesin..istenildiğinde ''Taraftar futbolcusunu dövdü'' manşetleri olmadan da ses getirilebilir!!

ayrıca bişey daha...

''tepki'' deyince ''şiddet'' anlamak,''tartışma'' deyince ''kavga'' anlamak gibi bişey...terimler arasındaki farka dikkatinizi çekerim...tabi ''eleştiri'' deyince ''hakaret'' anlamak da bunlar içinde mevcut...

İyi diyorsun hoş diyorsunda güzel kardeşim,bu senin dediklerin insanların anlayacağı türden(tepkiler) ama bunların insanlıkla alakası kalmamış görünüşlerine bakıp aldanmayasınız.Bunların varya bunların içinde en ufak bir Ruh kırıntısı kalmamış. Bunlar Aladıkları paraya ihanet eden şahsiyetler.

Ahmet Karaman
03.12.2006, 00:08
Abi hayrımı kalmış işin.Dibe vurmuşuz artık.Baskısız olmuyo bide baskılı deniyelim bakalım nolacak.
sende doğru söylüyorsun . ne biliiim ya psikolojimiz bozuldu. artık gitsin ziya be.

sarman61
03.12.2006, 00:09
Ne rezillik bu yahu. Futbolcuları aracını taşlamak. Ne yaptı kardeşim bu adamlar. Bu bir futbol eğlence işi yapmayın Allahınızı severseniz. Bu kadar mı duştuk. Sanki filistinlilerin israilli askerleri taşlaması olayı. Ne rezil bir taraftara sahibimiz. Böyle yürümez bu işler bunlar senin maaşlı elemanın oynamıyorsa gonderirsin. Bu insanların Ailesi var. Coluk cocuğu var. Ayıp be. Yahu haberi okudum şok oldum kendime gelemedim.

szymeks
03.12.2006, 00:11
bütün diğer eziklerin dilindeyiz haydi kümeye dior her takım bizim onurumuz kırılıor ne yani bi taşla bi yerlerimi incindi ya bunca ağlayan insan gururları olsa takım bu haldeyken azcık savaşırlardı yazık trabzonspormun formasını haketmeyenler bu takımda yattara yabancı bi futbolcu ama ınun içindeki trabzın sevgisi türk oyuncularda yok maalesef :((

Adem Erdoğan
03.12.2006, 00:13
bütün diğer eziklerin dilindeyiz haydi kümeye dior her takım bizim onurumuz kırılıor ne yani bi taşla bi yerlerimi incindi ya bunca ağlayan insan gururları olsa takım bu haldeyken azcık savaşırlardı yazık trabzonspormun formasını haketmeyenler bu takımda yattara yabancı bi futbolcu ama ınun içindeki trabzın sevgisi türk oyuncularda yok maalesef :((

+1967

onurum kırılacağına kafam kırılsın.

Erman
03.12.2006, 00:13
O tasi atani Allah bildigi gibi yapsin. Hakli bir protestoya ancak bu kadar tecavüz edilebilir.

erdem_61
03.12.2006, 00:16
artık bırakın şu sakin ve centilmen tavırları.. takım elden gidiyor

İleli
03.12.2006, 00:21
7 hafta bekledim bu protestoya oh be icim rahatladi ne yalan soylim, sahada dolasanlara boyle muamele yoksa akillanacaklari yok..simdi oynamasinlarda gorelim 40 yilik efsaneyi rezil ettiniz ulan..

orda bulunan 100 kisilik grube tesekkurlerimi sunarim..

eys_61
03.12.2006, 00:24
Şiddeti körüklemek neyi çözecek merak ediyorum.havalimanına gidilmesi,tepki verilmesi çok doğal ve yerinde ama taş,yumurta?Neyseki ciddi bir yaralanma vs yok buna da şükür.

erdem_61
03.12.2006, 00:26
her hafta maç öncesi kunduracılar caddesine tabut koyup bütün şehri avni akerdeki ceneze namazına çağıran kunduracılar esnafını, sehri gelin gibi süsleyen cefakar taraftarı her maçta maratonu inleten taraftarlar derneğini fanatik hamsileri yol tarafındaki fun clubu maçtan önce elinde bayrakla sahaya çıkan ve zaten yerinde duramayan taraftarın heyecanını iyice arttıran o minik sarışın çocuğu(şimdi kimbilir kaç yaşında..) farozlunun sotkalının erdoğdulunun arafil boylunun sadece birşey için her hafta bir araya geldiği ve bordo mavi ihtilalin yaşandığı avniakerin gerçekten cehennem olduğu o günleri özledim...Ne oldu bize böyle?

sancakbeyi_61
03.12.2006, 00:28
ya arkadaslar bu futbolculara az bile..benım vızelerım var ben kalkıp bursaya maca gidiyorum borc parayla..ve bi sürü insan aynı şekılde..ama bi ruhsular toplulugu sahada yürüyorve mac sonu trabzon kümeye sesleri ben bunu kaldıramıyorum anlıormusunuz...stresmiş para alırken acaba ne kadar strelı oluyolr??cebi kardesınde dedıgı gıbı tas atma bi kaç kişinin işiymiş ve engellenmıs..bu takım ugruna insanların intihar ettıgı bi takımdır..herkes bunu bilsin ona göre davransın..oraya giden cılgınlar tayfamıza ve diger kardeslerıme eskişehirden kucak dolusu sevgiler..

frango
03.12.2006, 00:31
taraftar tepkisinde haklıdır sonuna kadar katılıyorum arkadaşlara

bırakın yok tepkı abartılmış hıkayelerını onların ailesı varsa bizimde var ama farkımız onlar trılyonları gotururken biz sadece aşığız o renklere para almasını nasıl bılıyolarsa bu tepkıyıde almayı bılecekler kendılerıne gelsınler yeter artık

Çebi
03.12.2006, 00:31
Öyle yorumlar geldi ki sanki takım taş yağmuruna tutulmuş...Yahu bu bir kendini bilmezin yaptığı bir hareket ve orda bu kişiye tepki verildi oradaki kalabalık tarafından da...Sadece 1 kişi yapmış taşlı eylemi...İçeriği okumadan takım taş yağmuruna tutulmuş gibi yorum yapanlar var...

Protesto içeriğinde sadece yumurtalar vardı...Takım söz konusu alandan çıktığında takım otobüsüne yumurtalar atıldı...Bu dünyanın her tarafında uygulanan protesto ugulamalarından biridir, birazcık kokudan başka bir zararı da yoktur eğer kuş gribi vb vakalar yoksa...Hem burada sadece otobüse atılmıştır yumurtalar...

Yapılan tezahüratlarda da bazı arkadaşlarımızın yakındığı üzere "sadece futbolculara" tepki verilmediği ortaya konmuş hatta daha çok ve sıkça yönetim ve albayrak aleyhinde bir tavır sergilenmiştir.

Yumurta attıkları için bazıları tarafından TİKSİNİLEN arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...Onlardan tiksinenlerden de ben tiksiniyor, utanıyorum...

hayat61
03.12.2006, 00:33
@tunga yaptığı:
Protesto önerim:
Maç öncesi futbolcular ısınırken, tek tek tribüne çağırıp yumruk şov yapıyoruz ya... İşte o bölümde Maraton başlayacak bağırmaya:
- Ali Kemal buraya yumruk havaya....
- Hami buraya yumruk havaya...
- Necati buraya yumruk havaya...
- Dozer Cemil buraya yumruk havaya...

Her biri için tek tek 3 kere de oleeey! diye bağıracağız. Hiç bir oyuncu ne tribüne çağrılacak, ne de yuhalanacak.

öneriyle birleştirilirse ve taraftar birlik olup uygulayabilirse atılacak taştan çooook daha etkili olacaktır.

eskitimsah
03.12.2006, 00:36
tas degil soyle yurekerine dokunacak biseyler bulalim kafalarina dank edecek yureklerini sizlatacak birazda biz anlatcak biseyler bulalim zekayi pankartala gozlerine sokalim. NE YUZLE GELDINIZ BU SEHRE ve HANGINIZ BIZIM KADAR TRABZONSPORLUSUNUZ.

cemka
03.12.2006, 00:42
arkadaşlar, protesto için 5 dakika sonra sahayı boşaltma işi mükemmel... ama iyi organize olmak gerekiyor tabiki...

cemka
03.12.2006, 00:45
arkadaşlar, protesto için 5 dakika sonra sahayı boşaltma işi mükemmel... ama iyi organize olmak gerekiyor tabiki...

stadı boşaltama demek isterken sahayı boşaltma demişim yaaa... vardır bundada bir hayır... gece gece...

eskitimsah
03.12.2006, 00:48
Biz Yandik Sizde Yanacaksiniz

Adem Erdoğan
03.12.2006, 00:48
tas degil soyle yurekerine dokunacak biseyler bulalim kafalarina dank edecek yureklerini sizlatacak birazda biz anlatcak biseyler bulalim zekayi pankartala gozlerine sokalim. NE YUZLE GELDINIZ BU SEHRE ve HANGINIZ BIZIM KADAR TRABZONSPORLUSUNUZ.

bu şekilde güzel olabilir.Geliştirmeye açık.

Ferşat Balcı
03.12.2006, 00:49
protesto olayı çok normal artık ... ama artık şu küfürlü taşlı,sopalı ilkel protestoları bir kenara bırakın.bu bizi daha da rezil bir duruma sokuyor.
burdan trabzondaki taraftarlara, temsilciliklere sesleniyorum,eğer gerçekten bişey yapmak istiyorsanız ve gücünüz yetiyorsa, ligin son haftasında ki avni aker stadına tek kişi bile sokmayın, bunu tüm trabzona ilanlarla filan duyurun. yine bir ilk yapalım, takım nasıl protesto olur herkes görsün bakalım...

eskitimsah
03.12.2006, 00:50
biz Yandik Sizde Yanacaksiniz

mukawemet
03.12.2006, 00:52
Kimse kusura bakmasın ama Trabzonsporun üstüste 7 maç değil 17 maç kaybetmesi bile hiçbir insan hayatından değerli değildir.
Taş atmayla başlar, dövmeyle devam eder, Allah korusun biride sevgilisine tecavüz edildiğini(!) iddia edip silahına başvurur böyle giderse. Güya sorsak hepmiz aklı başında insanlarız.. Aferin bize.
Bu nedir ya...
Kendinize gelin...
Etrafta futbolu futbol olmaktan çıkaran yeterince insan var...
Fazlasına gerek yok!

erdem_61
03.12.2006, 00:52
Darbe DedİĞİn

erdem_61
03.12.2006, 00:54
futbol asla sadece futbol değildir trabzonspor asla sadece bir futbol takımı değildir....

Adem Erdoğan
03.12.2006, 00:55
ii o zaman olayları akışına bırakalım.iş olacağına varsın.2. lige düşersek acaba düşünebiliyomusunuz futbolcuların trabzondan sağ salim çıkabileceğini.

Gamze
03.12.2006, 00:56
@erdem_61

YUH diyorum çok afedersiniz!!nereye aldınız götürdünüz yaa...birazdan kellesi uçacakların listesini de yapın..hatta ben başlayayım

-hüseyin
-hasan

bunlar kızgın saca oturtulacak...

-ferhat
-fatih
-ufukhan

bunlar için giyotini tavsiye ederim!!!

Allahım iyice ''Psyco'' filmine dönmeye başladı olay!!!ben +13'ü +18'e çıkardım!!!

18yaş altındakileri bu başlıktan uzak tutun lütfen!!!hatta ben de çıkayım!!!töbe yaaa...

Fatih KIRAN
03.12.2006, 00:57
Ben bu takıma kolay aşık olmadım kolayda nefret edemem.Evet belki gururumuz ayaklar altına alındı çok incindik benden çok yıkılan olmaz sanırım aranızda Bursa taraftarı kümeye diye bagırırken hepbir agızdan göz yaşlarımı zor tuttum akmasınlar diye.
Ama asla karşılamada kaptan hüseyine çiçegi verdiğim için kendime kızmadım takımı karşılamak moral vermek için yaptıklarımdan keşke yapmasaydım diye bi his geçmedi içimden.
Eger Trabzonda olsaydım nasılki Bursada çiçekle karşıladım ordada çiçekle karşılardım...çok güzel günler yaşarken nasıl sevindiğimi bildiysem (şampiyonluk olmasada) zor günlerdede üzülmeyi kabulleniyorum.
Tekrar yazıyorum bu takıma kolay aşık olmadım kolayda nefret etmem..Biraz daha sabredelim..

erdem_61
03.12.2006, 00:58
YUH diyorum çok afedersiniz!!nereye aldınız götürdünüz yaa...birazdan kellesi uçacakların listesini de yapın..hatta ben başlayayım

-hüseyin
-hasan

-ferhat
-fatih
-ufukhan

Allahım iyice ''Psyco'' filmine dönmeye başladı olay!!!ben +13'ü +18'e çıkardım!!!

kardeş yıllardır bu tarfatar çok sakin artık böyle olmamalı gereken yapılmalı bunun için yaş sınırı gözetilmemeli...

mukawemet
03.12.2006, 00:58
adam gibi konuş...
adam gibi derken?
kan'la mı yazmalı satırları...

ne yazdığını oku arkadaşım önce...
sonra verilen tepkiyi eminim abartılı bulmazsın...

Kaya
03.12.2006, 01:00
Arkadaşlar takıma kızgın olmakta sonuna kadar haklıyız. Bi şekilde tepkimizi de göstermeliyiz. Yaşananları haklı veya haksız bulabilirsiniz fakat forum ortamına lütfen aşırı tepkileri yansıtmayalım ve birbirimize karşı kırıcı olmaktan kaçınalım...

Sizlerden sadece bunu rica ediyorum...

Hepimiz şu saatte Trabzonspor için buradayız...

erdem_61
03.12.2006, 01:00
Ben bu takıma kolay aşık olmadım kolayda nefret edemem.Evet belki gururumuz ayaklar altına alındı çok incindik benden çok yıkılan olmaz sanırım aranızda Bursa taraftarı kümeye diye bagırırken hepbir agızdan göz yaşlarımı zor tuttum akmasınlar diye.
Ama asla karşılamada kaptan hüseyine çiçegi verdiğim için kendime kızmadım takımı karşılamak moral vermek için yaptıklarımdan keşke yapmasaydım diye bi his geçmedi içimden.
Eger Trabzonda olsaydım nasılki Bursada çiçekle karşıladım ordada çiçekle karşılardım...çok güzel günler yaşarken nasıl sevindiğimi bildiysem (şampiyonluk olmasada) zor günlerdede üzülmeyi kabulleniyorum.
Tekrar yazıyorum bu takıma kolay aşık olmadım kolayda nefret etmem..Biraz daha sabredelim..

hiçbirimiz bu takımdan nefret etmedik...içinde bu sevgiyi yaşatmayan sadece para için var olan insanlara tepkimiz

erdal6167
03.12.2006, 01:01
gayet iyi olmuş bence ne yani omusda mı getirecez bu cobazları.

yarında antreman sahasını bassınlar.

erdem_61
03.12.2006, 01:03
adam gibi derken?
kan'la mı yazmalı satırları...

ne yazdığını oku arkadaşım önce...
sonra verilen tepkiyi eminim abartılı bulmazsın...

şiddet karşıtı olabilirsin.fikirlerimede banada saygı duymayabilirsin ama yinede böyle konuşmamalısın

Özsu
03.12.2006, 01:06

-hüseyin
-hasan

-ferhat
-fatih
-ufukhan

18yaş altındakileri bu başlıktan uzak tutun lütfen!!!hatta ben de çıkayım!!!töbe yaaa...

Al bendende o kadar. Hepimiz sinirliyiz gerginiz ama biraz yazdıklarımıza dikkat etsek erdem61

erdal6167
03.12.2006, 01:07
aslında yalnış yaptılar onların hiç birini trabzona sokmayacaksın olacak bitecek. gelmesinler arkadaş benim takımımdan ekmek yemesinler, o şehir bu takımdan ekmek yemeğe, sahaya ruhunu koyacak bir sürü adam gibi adam ve futbolun pas yapılarak oynandığını bilen bir sürü futbolcu var, ben cok gördüm yavuz selimde yomrada hatta tonyanın o dere kenarında ki toprak sahakarından bunlardan dah yetenekli ve dah trabzonspor aşığı FUTBOLCU, bunlar ne ki. . .

Erdem Keser
03.12.2006, 01:08
protestonun kralini bu hafta stadta stadi ilk dakikadan itibaren bosaltmakla yapmaliyizzz

Fatih KIRAN
03.12.2006, 01:10
hiçbirimiz bu takımdan nefret etmedik...içinde bu sevgiyi yaşatmayan sadece para için var olan insanlara tepkimiz

Arkadaşım sen kendi adına konuş istersen kimsenin yerine cevap yazma.Maçta bu kulaklarım şahit oldu takıma (çok afedersiniz)ana avrat küfredenleri.Nası bi nefret nası bi kin kusuyodular bi görsen.Bende takımdan bahsederken futbolculardan bahsediyorum elbet.İnsan yenilince üzülürde bu kadar küfür bu kadar nefret niye..

kuzey_lee
03.12.2006, 01:12
hala anlayamayanlar var sanırım...

protestoya giden 100 kişi..taş atan 1 kişi..

ee sorun nerde?

erdal6167
03.12.2006, 01:13
Al bendende o kadar. Hepimiz sinirliyiz gerginiz ama biraz yazdıklarımıza dikkat etsek erdem61

ya arkadaşlar bu yazıları yazan arkadaşlara da hak vermek lazım, kim bilir trabzondan kac kilometre uzakta elleri kolları bağlı trabzonsporun erimesini içine sığdıramıyor, yoksa belkide o stadın içinde trbzonumuzun sahaya cıktığını görse gözyaşlarını tutamayacak, kalbi hızlı hızlı atarken kıyıpta laf bile söyleyemeyecek. yani söyleneleri fazla kaale alıp ortalığı germeyelim bırakın arkadaşlar içini boşaltsın, kimimiz daha sakin kimimiz darcanlı olabilir AMA HEPİMİZ ŞİMDİ sTADTA MACTA OLSAK SONUNA KADAR BORDO MAVİ İÇİN SAVAŞIRIZ
değil mi?

Tunga
03.12.2006, 01:15
Anladığım kadarıyla, planlanmış ve güzel bir protesto (karşılama ve yumurtadan bahsediyorum) provake edilmeye çalışılmış.

Maalesef böyle anlarda, yani hassasiyetin üst düzeyde olduğu anlarda, insanların iyi niyetlerini, samimiyetlerini suistimal etmek isteyenler çok oluyor. Bu nedenle çok iyi koordine edilemeyen topluluklarla protesto yapmamak gerekiyor. Ucu bazen alınamıyor.

Yumurtalı tepkiyi hiç de yabani bulmuyorum, zira bugün herşeyimizi benzetmeye pek de meraklı olduğumuz Avrupa'da da bu tepki böyle koyuluyor. Ben bundan rahatsızım ama kime ne.

Bu tepki yabani bir tepki değil de, beraberinde, o yumurtaları atanlarda yarattığı rahatlama dışında hiç bir çözüm getirmiyor. Ama anladığım kadarıyla, çözüm arayan da yok zaten.

Vur - kır - parçala bu maçı kazan.

Lapina
03.12.2006, 01:15
7 Haftada Sevmedik Bu Takimi.7 Haftadada Pes Edecek Degiliz..
Sorunlar buyuk.Cozumleri zor.Ama siddet ile varabilecegimiz bir yer yok arkasalar.Protesto tamam ama su siddet isini bi kenara birakin.Biz degilmiydik burda futbolcusunu dovdu etti diye ezikleri gunlerce yuhaladigimiz.

Lapina
03.12.2006, 01:17
hala anlayamayanlar var sanırım...

protestoya giden 100 kişi..taş atan 1 kişi..

ee sorun nerde?
Ama o bir kisiyi savunan bir suru arkadas var burda aksamdan beri.

Gamze
03.12.2006, 01:17
hala anlamayanlar var sanırım...

taş atan bir kişi...

destekleyen ve daha ötesinde dayak,kan ve şiddetin bilumum yollarını ''isteyen'' 10larca kişi...

ee sorun kimde???

asem61
03.12.2006, 01:19
7 Haftada Sevmedik Bu Takimi.7 Haftadada Pes Edecek Degiliz..
Sorunlar buyuk.Cozumleri zor.Ama siddet ile varabilecegimiz bir yer yok arkasalar.Protesto tamam ama su siddet isini bi kenara birakin.Biz degilmiydik burda futbolcusunu dovdu etti diye ezikleri gunlerce yuhaladigimiz.

sana katiliyorum kardesim

BDiler61
03.12.2006, 01:23
camia olarak düştüğümüz bu hal gerçekten çok üzücü ne diyeceğimi bilmiyorum

trapezus61
03.12.2006, 01:24
Tepkiler çok sert olmuş diyen arkadaşları hayretle izliyorum. Hatta tepki gösteren taraftar grubunu iğrenç diye niteleyenleri...

Ne sert tepkisi arkadaşlar... Siz hayatınızda sert tepki görmemişsiniz. Bundan çok değil 10 yıl önce takım bir yenilgi aldığında futbolcular evlerinde ışıkları açıp oturamazdı. Gidin Hamiye bir sorun yaşadığı o günleri...Neymiş futbolcu arkadaşlar baskı altında kalacakmış da durum daha kötü olacakmış. Bırakın Allah aşkına bu medeni taraftar ayaklarını. dURUM BUNDAN DAHA KÖTÜ OLABİLİR Mİ aLLAH AŞKINA. Trabzonspor kümeye gidiyor beyler... Dikkatinizi çekerim bu tepkiyi veren taraftar 23 yıldır şampiyonluk görmedi ama her maç bu takımın peşinden deplasmana koşuyor. Neymiş efendim otobüse taş gelmişde beyzadelerimiz korkmuşmuş, psikolojiler bozulmuşmuş. Yabancı futbolcuları artık nasıl oynatacak mışız...

Ya gidin işinize Allah aşkına... Sanki yabancı topçularımızda her maç canını dişine takarak oynuyorlar... Beyler adamlar zaten birşey oynamıyorki... Siz başka bir takımmı seyrediyorsunuz???

Bu tepkiler bırakın sert olmayı bence çok yetersiz kalmış. Bizim zamanımızda A.Kemal F.Bahçeye satıldı diye klüp binasında taş üstünde taş kalmamıştı. Ama TraBZONSPORLU FUTBOLCULAR YİNE ÇIKIP ŞAMPİYON OLUYORLARDI. oNLAR İNSAN DEĞİLMİYDİ?? Onlar baskı altında kalmıyorlar mıydı

Trabzonspor taraftarı ne kadar medeni olmuş böyle...??? İnanın gözlerimi yaşartıyorsunuz...Beyler Trabzonspordan bahsediyoruz Langaspordan değil. Siz hangi takımın taraftarı olduğunuzun farkında mısınız??

Gamze
03.12.2006, 01:28
taraftarmetreler düşsün ellerden lütfen!!!yine mi???

cemka
03.12.2006, 01:34
arkadaşlar birşeye karar vermeliyiz... Ya eskisi gibi taraftarı ile takımı ile Avni Akeri cehennem yapacağız (tabiki tezahurat ve futbol oynayarak) yada gelen deplasman takımını maç başlamadan bi güzel alkışlayacağız (örneğin Rize maçı) adamların üzerinde olan deplasman stresni maç başlamadan alacağız... biz birşeyleri karıştırıyoruuz... centilmenlik demek yensekte yenilsekte acaip işler olsada umarsamazlık demek değildir... yeri gelecek sevineceğiz, yeri gelecek protesto edeceğiz... biz taraftar olarakta bu konuda baya bi sabrettiğimizi düşünüyorum... neden eskiden Avni akere gelen futbolcunun ayakları titriyordu...çünkü oranın bir büyüsü vardı... bu büyüyü almak için İstanbul karteli çok çalıştı ve sonuçtada başarılı oldu... şimdi Avni Akerin bir büyüsü varmı sizce... Saolsun centilmenlik maskesi altında bize bunu yutturdular ve Avni Akerin havasını aldılar... bizde buna çanak tutuuk.. Yok onlarda insan, yok onlarda öyle falan filan... stres yaşayacak tabiki, o kadar parayı nasıl kazanacak peki... ben 3 kuruşu kazanırken benim yaşadığım stresi gelin siz bide bana sorun... bide adamların kazandıkları paraya bakın...
birde gönlünüz rahat olsun, bir arkadaş sohebetinde futbolcu kardeşimizin biriside vardı... onun duygu ve düşüncelerini görünce çok şaşırmıştıım... şimdi çok iyi anlıyorum nedne bu hale geldiğimizi... Trabzonspor formasını o duyguya sahip insanlara teslim edersen olacağıda budur iştee...
bu formanın ağırlığını taşıyamayanın bu stresi kaldıramayanın ne işi var peki bu takımda... bu kadar paralara imza atarken bunları düşünmüyorlarmı...göze almışlardır bunları herhalde.... Örneğin M. Yılmaz bizden 1 trilyona yakın para alırken Cavcav dediki ben sana 200 milyardan fazla para vermem... aradki fark bu işte...

frango
03.12.2006, 01:37
Tepkiler çok sert olmuş diyen arkadaşları hayretle izliyorum. Hatta tepki gösteren taraftar grubunu iğrenç diye niteleyenleri...

Ne sert tepkisi arkadaşlar... Siz hayatınızda sert tepki görmemişsiniz. Bundan çok değil 10 yıl önce takım bir yenilgi aldığında futbolcular evlerinde ışıkları açıp oturamazdı. Gidin Hamiye bir sorun yaşadığı o günleri...Neymiş futbolcu arkadaşlar baskı altında kalacakmış da durum daha kötü olacakmış. Bırakın Allah aşkına bu medeni taraftar ayaklarını. dURUM BUNDAN DAHA KÖTÜ OLABİLİR Mİ aLLAH AŞKINA. Trabzonspor kümeye gidiyor beyler... Dikkatinizi çekerim bu tepkiyi veren taraftar 23 yıldır şampiyonluk görmedi ama her maç bu takımın peşinden deplasmana koşuyor. Neymiş efendim otobüse taş gelmişde beyzadelerimiz korkmuşmuş, psikolojiler bozulmuşmuş. Yabancı futbolcuları artık nasıl oynatacak mışız...

Ya gidin işinize Allah aşkına... Sanki yabancı topçularımızda her maç canını dişine takarak oynuyorlar... Beyler adamlar zaten birşey oynamıyorki... Siz başka bir takımmı seyrediyorsunuz???

Bu tepkiler bırakın sert olmayı bence çok yetersiz kalmış. Bizim zamanımızda A.Kemal F.Bahçeye satıldı diye klüp binasında taş üstünde taş kalmamıştı. Ama TraBZONSPORLU FUTBOLCULAR YİNE ÇIKIP ŞAMPİYON OLUYORLARDI. oNLAR İNSAN DEĞİLMİYDİ?? Onlar baskı altında kalmıyorlar mıydı

Trabzonspor taraftarı ne kadar medeni olmuş böyle...??? İnanın gözlerimi yaşartıyorsunuz...Beyler Trabzonspordan bahsediyoruz Langaspordan değil. Siz hangi takımın taraftarı olduğunuzun farkında mısınız??

çok teşekkürler arkadaşım saolasın çok güzel özetlemişsin olayı yüreğine sağlık

zamanında ne tepkılerle karşılastıgını unutmadık biz futbolcuların vet gidin hamiye sorun nelerle karşılaşmış gidin o basarılı donemdekı abilerımıze sorun 3 maç kazanamadılarmı ne tepkıler gormüşler

neymiş beyefendilerin moralı bozulacakmış yabancılar oynamayacakmış

trabzon taraftarı medeniymişde bu tepkiler yakışmazmış tekrar soluyorum oraya gıden arkadaşların ellerıne ayaklarına vede yüreklerine sağlık tekrar teşekkürlerimi sunuyorum arkadaşlara teşekkurlerımıde bir borç biliyorum

Emre7
03.12.2006, 01:40

katılıyorum takım ne kadar kötü olursa olsun gider tepki ni gösterirsin ama ne bilim taş kötü bir düşünce

Emre7
03.12.2006, 01:41
Taş...

Kesinlikle hayır.

Taş'a destek....

Duymak bile istemiyorum.

Protesto....

Köküne kadar...

budur!!!!!

Özsu
03.12.2006, 01:45
Asıl tepki sahada verilmeli .. Ya maça gidilmemeli yada sadece pafların maçını izlemeli. Eğer bir tepki koymazsak bunların düzeleceği yok..

Enes Berfin
03.12.2006, 01:49
@erdem_61

-hüseyin
-hasan

-ferhat
-fatih
-ufukhan

Hayir yani SIKILDI'ysan bu topige girip stress icinde yorum yazmassin, ama birakta herkes icini döksün ve rahatlasinlar.

Şahin Yılmaz
03.12.2006, 01:49
Baştan bu yana yazılanları takip ediyorum. Herkesin kendince haklı sebepleri var illaki. Herkes fikirlerinin tamamında haksız değil.

Biraz sağduyu biraz daha fedakarlık ve kenetlenme zamanı. Türbülansa girdik. Ya düşeceğiz yada hava boşluğu diyerek rahatlayacağız. Girdiğimiz Türbülans bizi bilinç altı korkularımızın da etkisiyle şoka soktu. Bir an önce Camia olarak bu şok etkisinden çıkmalıyız. Hadi herkes elele tutuşsun dua etme ve birlik beraberlik zamanı şu an.

Sonuna kadar boooooorrrdoooooooooooooooo

erdem_61
03.12.2006, 01:51

Allah razı olsun senden abi yaa..

Özsu
03.12.2006, 01:52
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=1003

Running Wild
03.12.2006, 01:52
*** "Medeni insanlar" tabirinden rahatsız olmak gibi bir duygu, nasıl bir ruh halinin ürünüdür anlamak mümkün değil:confused:Demek ki bazı arkadaşlarımıza "Medeni adamsın" demeye kalksak bunu hakaret algılayacak.

*** Taraftarın yapmış olduğu protesto kesinlikle normaldir, fakat şiddet derecesini iyi ayarlamak gerekir. Yapılan protesto biraz akıl ve yaratıcılık içerirse, daha büyük bir anlam ve ses getirir. Aksi halde yapılan her türlü saldırganlık, ortaçağdan kalma vandal bir davranıştan öteye gitmez ve haklı davanda haksız duruma düşersin.

Özsu
03.12.2006, 01:54
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=1003

Haber nekadar doğru bilmemde ünal karaman teknik hoca olursa nolur dersınız??

Tunga
03.12.2006, 01:56
@ Running Wild

Mesajınıza aynen katılıyorum, bu biir,
İmzanıza da aynen katılıyorum, bu ikiii,

Mesajınızla, kullanıcı adınızı tezat buluyorum bu da üüüüç :)

Gamze
03.12.2006, 01:58
Hayir yani SIKILDI'ysan bu topige girip stress icinde yorum yazmassin, ama birakta herkes icini döksün ve rahatlasinlar.

arkadaşın editlenen mesajını görmedin belliki...bu forumda ''KAN AKITMAK''tan bahsedenlere yapacağım yorum aslında çok daha ağır olmalıydı...sıkıldım evet...bu ''KAN KOKUSU''ndan sıkıldım..

caykarali_erdal
03.12.2006, 02:03

Hehehehe ayyy duzeltin kendiniz usaklar Haydi goreyim sizi :)

erdem_61
03.12.2006, 02:09
trabzon için herşeye varım ben...

Enes Berfin
03.12.2006, 02:10
arkadaşın editlenen mesajını görmedin belliki...bu forumda ''KAN AKITMAK''tan bahsedenlere yapacağım yorum aslında çok daha ağır olmalıydı...sıkıldım evet...bu ''KAN KOKUSU''ndan sıkıldım..

Ozaman sana bi tavsiyem, bu topi'ge girmemen senin adina daha saglikli hatta bu foruma girmemen senin icin daha uyumlu olur, taki dünki mactan sonra birseyler anlatmaya calisiyorsun haykiriyorsun, bir bayan erkekten daha fazla duygusaldir bu günlerde bizlerin yani bütün ts camianin cogunun psykolojik olarak SIKINTILI günler gecirdigi ortamindayiz, bence sen bir bayan olarak en azindan beyninin dinlenmesi icin bu ortamdan bi kac gün uzaklasman daha saglikli olur.

TSelif
03.12.2006, 02:12
Ya sevin ya terkedin

ebrar
03.12.2006, 02:12
öffffffffff öfffffffffffffffff

Hüseyin Çümen
03.12.2006, 02:14
protesto artık isyanın başladığının sadece ufak bi göstergesi bu takım sahipsiz değil sadece bunu bi hatırlatalım istemiş sevgili arkadaşlarımız eer akıllanam olmayacaksa biz bu sayıları 100 lerde deil 10 binlere çıkarmasını da biliriz herkes akllancak yapılması gerekneler radikal bi şekilde yapılmalı hala daha anlaşılmıyosa yapılacak en büyük preotesto ya adımı şimdiden yazdırıyorum şimdiden nerde nezman olacaksa hiç bir önemi yok şimdiden yazıyorum adımı olisteye tepkiler sert değil bence gayet medenice yapılmış sayılabilir amma eer gidişat radikal tedbirler alınmassa kanı kaynayan trabzonspor taraftarını kimse durduramayacak kimse bu takımın eriyip gitmesini seyretmemli eer eryip gitmee devam ederse büyük taraftar onu bu bataktan gerekirse güç kullanarak ta çıkartır çünkü herzman işler yumuşak lıkla çözülemio
yeter artık demenin en kibar yolu buydu

erdem_61
03.12.2006, 02:19
Arkadaşım sen kendi adına konuş istersen kimsenin yerine cevap yazma.Maçta bu kulaklarım şahit oldu takıma (çok afedersiniz)ana avrat küfredenleri.Nası bi nefret nası bi kin kusuyodular bi görsen.Bende takımdan bahsederken futbolculardan bahsediyorum elbet.İnsan yenilince üzülürde bu kadar küfür bu kadar nefret niye..

dostum
aynı nefret aynı kin bendede var maçtan sonra kimseden sakin olmasını beklememelisin olaya mantıklı bakmak herzaman yeterli olmuyo..sonuçta trabzonun düştüğü bu durumuda mantığımız kabul etmiyo içi yanan insanlarda mantık aramamalısın

ligarba61
03.12.2006, 02:23
Bence futbolcular dövülmeli, ziya komaya sokulmalı, nuri ve çetesi ise öldürülmeli

Running Wild
03.12.2006, 02:25
@ Running Wild

Mesajınıza aynen katılıyorum, bu biir,
İmzanıza da aynen katılıyorum, bu ikiii,

Mesajınızla, kullanıcı adınızı tezat buluyorum bu da üüüüç :)

Aynı fikirde olmamıza sevindim; bu biir..

Umarım imzamdaki temennim bir an önce gerçekleşir; bu ikii..

Kullanıcı adım, aynı zamanda çok severek dinlediğim "baba" bir müzik grubunun adıdır; bu da üüüç;)

Gamze
03.12.2006, 02:32
Ozaman sana bi tavsiyem, bu topi'ge girmemen senin adina daha saglikli hatta bu foruma girmemen senin icin daha uyumlu olur, taki dünki mactan sonra birseyler anlatmaya calisiyorsun haykiriyorsun, bir bayan erkekten daha fazla duygusaldir bu günlerde bizlerin yani bütün ts camianin cogunun psykolojik olarak SIKINTILI günler gecirdigi ortamindayiz, bence sen bir bayan olarak en azindan beyninin dinlenmesi icin bu ortamdan bi kac gün uzaklasman daha saglikli olur.

iyi niyetle yazdığını tahmin ediyorum bunları yanlış anlamamışımdır umarım...ama bak arkadaşım...dün ben de çok isyan ettim..elbette ben de çok sinirlendim ben de çok üzüldüm hala öyleyiz hepimiz..ancak ifade etmeye çalıştığım şeyler başka..bakınız yapılan her fevri hareket TS ismine zarar vermektedir..isteyerek veya istemeyerek şiddet dolu bu hareketler-gerçekleşenler ya da gerçekleşmesi gerektiği söylenenler-TS adını kirletiyor!açık söylüyorum...ismimiz kirlenmekte...tepkinin daha başka yolları düşünülmelidir...ya da baskının...ben demiyorumki susup oturalım..ben demiyorumki futbolcu kaybetse de rahat olsun!daha dün dedim ki ''istiyorumki çektiğim sıkıntıların sadece bir parçasını yaşayın,bu yükü kaldırabilecek misiniz'' diye!!!isterim ben de üzerlerinde bi baskı hissetmelerini!!çünkü hakediyorlar...ancaaak baskı ''fiziki'' müdehaleyle olmaaaz!!!!o şiddettir!!bunun başka yolları vardır olmalıdır bulunmalıdır!!adam döverek,kan akıtarak,efendime söyleyeyim bi yerler basılarak falan olmaaz!!!o zaman asla ve kata destekçisi olmam bunu yapanların şahsım adına çünkü benim gözümde TS adını kirletenlerin zerre kadar değeri olmaz!!!bunu şu anda takım içinde yapanlar var(bkz zihni keller birliği )!!!taraftar içinde de ne yazıkki yapanlar oluyor ve olacak gibi!!!

lakerta
03.12.2006, 02:39
Tüm istanbul ve diğer düşmanlarımızın ağzına düştük evet eski günlere geri döndük jandarma eşliğinde antremanlar başlar.Kusura bakmayın ama takımı taşlayan otobüe ve oyuncularımıza zarar veren tüm taraftarlar ligteki durumumuza sizlller sebeb oldunuz????Herkes haddini bilmeli yönetim maç biletlerine zam yapsın daha iyi hiç değilse k....kler giremez stada......iyi geceler....Tüm takıma geçmiş olsun.Allah tüm kötülüklerden korusun...

TheCrow
03.12.2006, 02:48
Taş atılmasını haklı bulan arkadaşlar,varsayalım ki taşlandıktan sonra da takım 3 maçını kaybetti,o zaman ne yapacağız?..Bıçak filan sallayalım,molotof kokteyli atalım,güzel...Peki yine maç kaybetmeye devam edersek o zaman ne yapmamız lazım?..RPG-7 filan mı kullanacağız?...

Yok efendim "nasıl bir protesto şekli tercih edermişiz?"...Yok yani öyle mi başka protesto şekli,ya taş atarsın ya da protesto edemezsin?..

Yıllar önce 1-4 iken 4-4 olan bir bjk maçı vardı hatırlar mısınız?..Nasıl 4-4 olduğunu,biraz daha zaman olsa 5-4 olacağını hatırlar mısınız peki?..

Serhat ŞAHİN
03.12.2006, 02:52
ya konuyu okuyupta yazın...
taş olayı fevri 1 kişi tarafından yapılmış anlayın da iyi okuyun artık...

TheCrow
03.12.2006, 02:54
Okuduk arkadaşım,bunun gerekli olduğunu savunanlar da var,onları da okuduk arada...

Gamze
03.12.2006, 02:55
hala anlamayanlar var sanırım...

taş atan bir kişi...

destekleyen ve daha ötesinde dayak,kan ve şiddetin bilumum yollarını ''isteyen'' 10larca kişi...

ee sorun kimde???

sanırım hala geçerli bir cevap bu..

Egemen
03.12.2006, 02:56
ya konuyu okuyupta yazın...
taş olayı fevri 1 kişi tarafından yapılmış anlayın da iyi okuyun artık...

aga ajanslarda taşlı sopalı saldırı dio. gerci biz öyle olmadıgını biliyoruz ilk ağızdan duydugumuz için olayları ama ya bilmeyenler ajanslardan aldıkları haberlere inananlar.. off offf ii deil böyle şeyler ama çıldırdı daa millet..