PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Başkanı Kim Olsun?

Sayfa : [1] 2 3 4 5

serdar
02.12.2006, 17:47
Siz Trabzonsporumuzun basinda kimi görmek istersiniz???

Ahmet Agaoglu
Atay Aktug
Ibrahim Cevahir
Nuri Albayrak
Özkan Sümer
Mehmet Ali Yilmaz
Hüsnü Hayali
Iskender Önal
Baska biri

coolank
02.12.2006, 17:49
aman arkadaşlar hoca seçer gibi % 85 le başkan seçilmesin de .))))))sonuçları malum ... ha bu arada burada % 100 ü bulan aday olsa dahi bu iş teknik direktör meselesi gibi olmaz ...

BDiler61
02.12.2006, 17:49
şu anda hiç beğenmesemde trabzonsporun bir başkanı var ve alınmış bir kongre kararı yok

champions
02.12.2006, 18:08
başka birine oy veren burda yazsın kim olduğunu bari:)

serdar
02.12.2006, 18:09
başka birine oy veren burda yazsın kim olduğunu bari:)

Vallah iyi fikir kardes

A.Alper
02.12.2006, 18:10
sıkıldım ya üzülmekten kim olursa olsun XXXXX yerinde...:mad:
o başka birine veren benim...

serdar
02.12.2006, 18:11
iyi yaptin XXXXX

saglam
02.12.2006, 18:12
Başkanın görev süresi dolmadı, istifa ettiğini de hatırlamıyorum. E biz kime don biçiyoruz?

serdar
02.12.2006, 18:14
Futbolcular sahada Zilliler gibi dolaniyor, onlara donmu bicsek?

OFLU
02.12.2006, 18:15
herseye ragmen MAY

A.Alper
02.12.2006, 18:16
Başkanın görev süresi dolmadı, istifa ettiğini de hatırlamıyorum. E biz kime don biçiyoruz?
doğru ts sayesinde alması gerekn birkaç iş daha var bi dolsun süre o arada herhalde biz de... ne koyarsan koy oraya...

OKTAY YILMAZ
02.12.2006, 18:52
herseye ragmen MAY
Ağaoğlu olmazsa kesinlikle MAY olsun, ötekiler çapulcudan başka bir şey değil

gurbetci61
02.12.2006, 18:58
Kaliteli denenmemis birisi olsun ama olsun artik gel artik kimsen cik ortaya :D

t-sat
02.12.2006, 19:53
Baskan Bush olsun.Yeter artık ya:)

pReN@_61
02.12.2006, 20:22
nuri hariç herkez olabilir :D

marcelinhos100
02.12.2006, 20:39
ahmet agaoglunun olmasını istiyorum ama aynı zamanda birbirlerine inat iş yapmayacak lafta degil gerçekten trabzonspora katkı saglayabilecek yöneticiler lazım

Bartuğ13
02.12.2006, 20:52
1-zaten bu herifin bizi lig düşürmeden bırakacağı yok ondan dolayı boşa konuşuyoruz
2-bu isimlerden hiç birinin bize layık olduğunu düşünmüyorum
3-uygun ismi bilemiyorum

bordoomavii
02.12.2006, 20:57
iyi yaptin xx;)

sıkıldım ya üzülmekten kim olursa olsun xx yerinde...:mad:
o başka birine veren benim...

Kullandığınız kelimelere dikkat edin.

OKTAY YILMAZ
02.12.2006, 21:34
Arkadaşlar her zaman söyledim yine söylüyorum başkan o kadar önemli değil önemli olan yönetim kurulu, başkanın parası olsun yeter, yönetim kuruludur asl olan, bakınız Abramovich futboldan ne kadar anlıyor sizce bence çok az belkide hiç ama adamın 2 tane takımı var Chelsea ve CSKA Moscow o parayı veriyor, yönetim kurulundakiler, transfer komitesi, Futbol A.Ş. kalan işleri hallediyor, o yüzden Albayrak'ın o kadar da suçlu olduğuna inanmıyorum, suçlu varsa Sayitoğlu-Hacıosmanoğlu-Meşhur KAN(C)JA ve diğer beş para etmez kişiler suçlu,
Anlayacağınız başkan futboldan anlasa ne yazar anlamasa ne yazar o paradan haber versin yeter, ve Yönetimin kuruluna akıllı ve işbilir ve işbitirci kişiler alsın, bu sözlerim Mevcut başkana ve olası bir seçimdeki başkan adaylarına.
Saygılarımla

macka61
02.12.2006, 21:53
ben ahmet ağaoğlunu istiyorum

U.Sadıkoğlu
02.12.2006, 21:58
doru düzgün konusun beyler

frango
02.12.2006, 22:00
planı projejısı kımın varsa yarı yolda bırakıp kaçmayacak bırı varsa gercekten trabzonspor ıcın çalışacak bırı varsa o gelsın lıstedekılerın hıcbırı bu tanımlamaya uymuyo bence

A.Hilal Çakıroğlu
02.12.2006, 22:04
Mehmet Ali Yılmaz'a kesinlikle karşıyım. Daha önce bu takıma ne verdi, ne götürdü?

Bir de Hüsnü Hayali kimdir ya?

Murat Aydın
02.12.2006, 22:10
tek kelime ahmet ağaoğlu

Atalay
02.12.2006, 22:11
ahmet agaoglu olsun taştan olsun!!!

Harun
02.12.2006, 22:14
Biz veriyoruzda onlar alıyor mu bilmiyorum...

kurnaze
02.12.2006, 23:21
Ahmet Ağaoğlu cok guzel olur ama İbrahim Cevahir'i de göz ardı etmemek lazım

Cem Kıran
02.12.2006, 23:37
Ahmet Agaoglu ya da Atay Akyug

eren_61
03.12.2006, 00:24
bence bize güç getirecek bir başkan olmalı.sadece sahada değil saha dışındada.eskisi gibi.yani lobimizin çook kuvvetli olmsa şart.

abolic
03.12.2006, 00:45
tek çare HALUK ULUSOY.......

Erdem Keser
03.12.2006, 00:56
yattara olsun

Emre B.
03.12.2006, 00:59
Ahmet Ağaoğlu başkanlığa yakışır.Futbolu biliyo, konuşması düzgün.

akdin
03.12.2006, 00:59
Benim,değişik bir önerim var;ankette ismi olanlardan bir yönetim konseyi oluşturulsun.........

LAZTOLGA
03.12.2006, 01:16
ben Ahmet Agaoglu nu isterim
o neden geri cekilmisti bilen var mi

erdal6167
03.12.2006, 02:24
kaya cilingiroğlu

ARAF
03.12.2006, 02:33
ahmet ağaoğlu

Egemen
03.12.2006, 02:51
başka birine oy verdim.

sebebiyse akdin abimin dediği şey mantıklı geldi.
bütün orda adı gecenleri toplayıp adamakıllı birleştirip trabzonsporu gerektiği yerlere getirmeleri için. haa o başka biri kim olur bilemiyorum :D:D

kuzey_lee
03.12.2006, 02:52
ben olabilirim mesela..oylarınızı istiyorum

Egemen
03.12.2006, 02:53
ben olabilirim mesela..oylarınızı istiyorum

aga hau yukarda yazılanları topliyabilursan oyum sana :D

cyberentalpi
03.12.2006, 02:57
Ahmet Agaoglunda takildik elbette. Ama baskan olcakken mafia nin arayan girmesi nedeni ile cekilen bu degil mi idi?

Onurhan
03.12.2006, 03:12
faruk özak..

Hüseyin Çümen
03.12.2006, 03:52
61. oyuda ahmet ağaoğluna ben attım

space
03.12.2006, 05:12
herseye ragmen MAY

eee yuuuh yani yaaa yuhhhh . bunu diyen de var yani. bazen düşünüyorum da ben bu insanlarla aynı takımı tutamam ya...

yaaa bırakın abromovich örneğini. adam fantazi yapıyor parasıyla. bize para lazım değil bunu göremeyen taraftardan nefreeeeet ediyorum yaaa nefreet ya... mayin parası fazlmı nuriden. agaoglunun parası fazlamı nuriden. ne oldu sonuc neee en çok paralısı geldi görmüyormusunuz bunu halaaa ya. plavra palavra palavra....
burada ibrahim cevahir diyenler var yaa yazıııık ya BIRAKIN ARTIK PARANIN ESIRI OLMAKTAN VAZGECIN ... bi düşünün bu klübü bu hale getiren kimleeer onlar mı yoksa onların başkan olmasını isteyene sizeler mi... yok efendim mehmet ali yılmaz ali şenin ensesine şamar atarmış. çok büyük iş kardeşim yaaa bunlarla övünmeyin artık ya...
oldu olacak POLAT ALEMDARI YAPALIM başkan... bırakalım bu işleri yaa azcık bilinçli insan olalım ya...ve birazcik olsun trabzonsporu düşünelim ya

space
03.12.2006, 05:17
tek çare HALUK ULUSOY.......

EKLEMEK İSTİYORUM VE AGLAMAK ISTIYORUM.... EGER GÜN GELİR BU ŞAHIS BOYNUNDA CİMBOM ATKISIYLA DOLANAN BU ŞAHIS TRABZONSPORA BAŞKAN OLURSA UYELİĞİMİ İPTAL EDECEĞİM.... HERŞEYİMİN ÜZERİNE YEMİN EDERİM BU TAKIMI TUTMYACAGIM VE CEBİMDE NE KADAR PARAM VARSA GİDİP FENERBAHCEYE HİBE EDECEĞİM....

İSTE TRABZONSPOR BU İNSANLAR YUZUNDEN BU DURUMDAAA YAZIIIIIIIKKK YAAAA YAZIIIIIKKKKK

space
03.12.2006, 05:25
trabzonsporlu olsun... agaoglu olsun yonetımınde profesyonel ınsanlar olsun trabzonlu olsun. trabzonsporlu olsun.

OFLU
03.12.2006, 07:09
eee yuuuh yani yaaa yuhhhh . bunu diyen de var yani. bazen düşünüyorum da ben bu insanlarla aynı takımı tutamam ya...

yaaa bırakın abromovich örneğini. adam fantazi yapıyor parasıyla. bize para lazım değil bunu göremeyen taraftardan nefreeeeet ediyorum yaaa nefreet ya... mayin parası fazlmı nuriden. agaoglunun parası fazlamı nuriden. ne oldu sonuc neee en çok paralısı geldi görmüyormusunuz bunu halaaa ya. plavra palavra palavra....
burada ibrahim cevahir diyenler var yaa yazıııık ya BIRAKIN ARTIK PARANIN ESIRI OLMAKTAN VAZGECIN ... bi düşünün bu klübü bu hale getiren kimleeer onlar mı yoksa onların başkan olmasını isteyene sizeler mi... yok efendim mehmet ali yılmaz ali şenin ensesine şamar atarmış. çok büyük iş kardeşim yaaa bunlarla övünmeyin artık ya...
oldu olacak POLAT ALEMDARI YAPALIM başkan... bırakalım bu işleri yaa azcık bilinçli insan olalım ya...ve birazcik olsun trabzonsporu düşünelim ya

Tutma o zaman bilader süper ligde 17 tane daha takım var zaten meraklısın baksana her mesajda bu takımı bırakmaktan bahediyosun Fenere para hibe etmekten falan bahane arıyorsan bahanen çok ayrıca böyle insanların yüzünden bu takıma bu haller oldu diyosun sen önce kendine bak en ufak bi başkanlık seçimi için takımını satmayı planlıyosun sen neden bahsediyorsun?Üyeliğini iptal edeceksen et bize ne kardeşim Trabzon bi taraftarını kaybetse hiçbişey olmaz ama madem bu kadar ateşli taraftarsın sen Trabzonu kaybettiğinde çook şey kaybedersin,hem sanane kardeşim bu benim fikrim seni bağlamaz..Bize parada lazım sen rahat ol..Para herşey değil ama çok şey..Benden nefrette edebilirsin problem değil benim hakkımda ne düşünüyosan Allah sana 10 katını versin...Benim fikrimdir MAY,katılmıyor olabilirsin ama saygı duyacaksın...

şahinler61
03.12.2006, 07:38
Ahmet Ağaoğlu kişliğiyle ve Trabzonluluğuyla ........

aaahmet61
03.12.2006, 08:51
ahmet ağaoğlu diyeceğim.o da başkan adayı sırasında kaçıp gitti.bu işler biraz yürek ister geri kalan fasa fiso.yine ne olursa olsun paralı başkan olsun ben şimdiki başkanı beğeniyorum elini taşın altına sokuyor.aslında tabelacılığı bırakmak lazım.ya şimdiki bşakan başarılı olsaydı herkes göklere çıkarırdı.onun için kesinlikle paralı başkan olsun.ama transferleri yapacak olan insanlar ehil olsun.fnerin bjknın gsnin başakanları klüplerine 30 milyon dolar hibe veriyorr.orada bu tür tartışmalar olmuyor sadece bizde oluyor.

Erdem Keser
03.12.2006, 12:41
tabiki ahmet agaoglu ama olmazsa taylan uner diyorum

Napoleon61
03.12.2006, 12:47
bence ahmet ağaoğolu ; objektif bakabilen özeleştiri yapabilen ve vizyonu olan biri ... eminm transferi de şimdiki yönetimin yaptığı fındık pazarlığı gibi yapmıyordur.

eren_61
03.12.2006, 12:52
bu takımı Ahmet ağaoğlu benim bildiğim kadarıyla yönetimine iki kişi alıcaksın denmiş.oda ben kendi listemle girerim yoksa girmem dire rest çekince tehditler işte vurulmalar cart curt adam bıraktı kaçtı

o zaman kendi listesiyle girmesine izin vermiyenler şimdi verecekmi????
2. olarak milletin mafya sı takımı için iş yapar bizimkilerden biz bişe istemiyoz adamlar bize köstek oluyo.(ör:gökdeniz,Ağaoğlu olayı)
bilmem yanılıyomuyum??????

Mehmet_Mercanlı
03.12.2006, 12:53
kesinlikle ahmet

Egemen Yılmaz
03.12.2006, 13:13
Özkan Sümer

erdal6167
03.12.2006, 13:44
yazılanlara bakılırsa albayraktan sonra ki başkan belli oldu, Ahmet AĞAOĞLU.

AMA BEN ONUN BAŞARILI OLACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM, COK ZAYIF, BİZDE KELLİ FELLİ, TAŞXXXXX BİR BAŞKAN LAZIM. . . .

Şuayip Aydın
03.12.2006, 13:55
bence m.ali yılmaz olması lazım teknik adam da ünal karaman olmalı bence.....

pReN@_61
03.12.2006, 15:48
nuri olmasın da kim olursa olsun...

Uğurtan
03.12.2006, 16:09
MAY dışında kim olursa olsun.. Nuriye bile razıyım..MAY gibilere bu kulübün ihtiyacı yok..Bir gün eğer birgün ben yada bir başka gerçek Trabzonsporlu vizyon ve misyon sahibi biri o kutsal koltuğa oturursa ve iyi şeyler yaparsa..(kendi şahsi fikrim) Onursal başkanlık sıfatını da almalıdır o adamdan..Hala güzel ve tarihi temiz şanlı şeylerle dolu kulübüme yakıştıramadığım bir insandır kendisi...

demokles
03.12.2006, 16:30
Hadi ahmet AĞAOĞLU başkan olsun diyorsunuzda Mehmet Ali YILMAZ nereden çıktı ya... o adam takımı mahveen kişidir zamanında paçayı zor kurtardık ondan...

oguzkoc
03.12.2006, 16:36
olay sadece başkanlıkla bitmiyor aslında. başkan tek başına bir takımada yetmiyor. profesyonel futbolu bilen insanlarla çalışmalı gelen herkimse ve bunu da yapacak tek kişi ahmet ağaoğlu dur bence.

Ahmet Ağaoğlu nun başkan olması takdirinde ona yardımcı olarak Trabzonda kurduğu cümlelerle etkili olabilecek bir başkan yardımcısı yada asbaşkan buda İbrahim Hacıosmanoğlu olabilir.

Scout diye adlandırılan futbolcu avcılığı görevini 1 trabzonlu futbol bilen (bu lemi olabilir belki) ve 2 de bu işi türklerden daha iyi yapan maaşlı yabancı profesyoneller gerekiyor. Takıma katkı sağlayan her oyuncusu için prim de verilebilirse adamlar işini profesyonelce yapacaktır.

Ve yönetimdeki herkes görev aldığı konumda muhakkak tecrübeli ve 40 yaşını aşmamış insanlar olmalıdırlar. Bu insanların ünlü insanlar olmasına hiç gerek yok. Biz onları tanımasak da Ahmet Ağaoğlunun güvendiği insanlar olsun yeter...

Sacit
03.12.2006, 16:39
şimdiki başkan yerınde kalsın da ondan önce hangi futbolcular gitsin diyelim biz

daha mantıklı olur :mad:

marcelinhos100
03.12.2006, 16:40
http://www.ajansspor.com/resim/ahmet_agaoglu_b1.jpg

HAYDİ BAŞKAN SORUMLULUK ZAMANI

coolank
03.12.2006, 16:41
olmaz ama SADRİ ŞENER ....

Tahir
03.12.2006, 16:43
bizler böyle her dakka başkan teknik adam değiştirirsek kötü günler bize hak olur.daha dün trabzondan kaçan adamı bu gün başkan yapalım diyoruz alsun ama kaç ay donra onu yollamak için başkanlıkdan kaçan adamı başkan yaptık, olacağı buydu diyeceğiz merak ediyorum... doğru karar vermeliyiz ve o kararın arkasında sonuna tek durmalıyız.hiç görev süresini dolduran yönetim var mıdır trabzonda may dan başka onu da yerden yere vuruyoruz gerisini siz düşünün.

Muhalif
03.12.2006, 17:35
Ya şu Trabzon'dan kaçma muhabbetini bir bırakın az.. Özkan Sümer de bırakıp kaçmıştı Azize ye tepki falan diyerek.. sonra döndü aday oldu yine.. Ahmet Ağaoğlu bence başkanlığı layıkıyla yerine getirebilecek bir insan.. Ama listesini kendisi oluşturmak şartıyla.. Tabii ki liste yapılırken gudubet Ulusoy'a kadar herkes müdahil oluyor konuya.. Araklı'dan yönetici var da Sürmene'den niye yoka kadar gidiyor muhabbet.. Bu bağlamda kendi oluşturmadığınız, onun bunun emrivakisi ile hazırlanan listeyle seçim kazansanız ne olur kazanmasanız ne.. Örnek önümüzde işte.. Albayrak seçimi kazanmak için her cepheden bir adam aldı sonra yönetimde 2 başlılık vesaire.. Ben kim gelirse gelsin kimsenin müdahil olmadan hazırlayacağı kendi listesiyle gelmesinden yanayım.. bu gelen adamların da bizzat kulüp işleriyle uğraşmayıp ilgili her alana profesyonel sorumlular atayıp onların üzerinde denetleyici bir mekanizma olması gerekir.. Çağdaş yönetim budur.. Ha burası Trabzon öyle birşey olmaz diyorsak devam edelim Yılmaz Başkan Ts Şampiyon, Ağaolu kurtar bizi, Emmoğlu yasına geldim v.s..

Murat61
03.12.2006, 17:53
Mehmet Ali Yılmaz'a kesinlikle karşıyım. Daha önce bu takıma ne verdi, ne götürdü?

Bir de Hüsnü Hayali kimdir ya?

aynen katılıyorum may dediginiz adam bizi somurmustur husnu hayalide olmamalı bence ya ahmet agaoglu olsun yada iskender onal

BÜYÜK_TRABZON
03.12.2006, 18:23
Ahmet Agaoglu önde gidiyor acaba bu kadar oyu nasıl aldı merak ediyorum yoksa ŞİKE mi var :confused: :confused: :confused:

_OziloZ_
03.12.2006, 19:00
Atay Aktuğ ya da Ahmet Ağaoğlu

sametaydin
03.12.2006, 19:16
ahmet ağaoğlu olsun bu sefer.bakalım ne olacak.

firidin61
03.12.2006, 19:21
aynı baskanla devam!!!

Zurawski
03.12.2006, 19:30
Ağaoğlu olmazsa kesinlikle MAY olsun, ötekiler çapulcudan başka bir şey değil

aynen devam ! çapulcular bizi düşüremiyo ligten .Çapulcu istemiyoruuz(!).

TSelif
03.12.2006, 19:31
Ağaoğlu olsun. En azından TRABZONSPOR sevdası var

sametaydin
03.12.2006, 19:41
ya biz burda yazıyoruz şu başkan olsun bu başkan olsun diye. iyi güzel bişe. çoğunlukda bahmet ağaoğlunun başkan olmasını istiyo. ama kendisi bu göreve talip miki? yani başkan olmak istiyomu acaba?

TSelif
03.12.2006, 19:47
ya biz burda yazıyoruz şu başkan olsun bu başkan olsun diye. iyi güzel bişe. çoğunlukda bahmet ağaoğlunun başkan olmasını istiyo. ama kendisi bu göreve talip miki? yani başkan olmak istiyomu acaba?

İstemiyosa İS-TE-Tİ-RİZ arkadaş...o kadar.

vadaa55
03.12.2006, 19:57
Ahmet AĞAOĞLU hiç başkan olmadı. Eh artık sırası da geldi yani. Akıllı ve mantıklı birisi. Yakışır.

Oğuz B.
03.12.2006, 20:04
ahmet AĞAOĞLU

space
03.12.2006, 21:31
Tutma o zaman bilader süper ligde 17 tane daha takım var zaten meraklısın baksana her mesajda bu takımı bırakmaktan bahediyosun Fenere para hibe etmekten falan bahane arıyorsan bahanen çok ayrıca böyle insanların yüzünden bu takıma bu haller oldu diyosun sen önce kendine bak en ufak bi başkanlık seçimi için takımını satmayı planlıyosun sen neden bahsediyorsun?Üyeliğini iptal edeceksen et bize ne kardeşim Trabzon bi taraftarını kaybetse hiçbişey olmaz ama madem bu kadar ateşli taraftarsın sen Trabzonu kaybettiğinde çook şey kaybedersin,hem sanane kardeşim bu benim fikrim seni bağlamaz..Bize parada lazım sen rahat ol..Para herşey değil ama çok şey..Benden nefrette edebilirsin problem değil benim hakkımda ne düşünüyosan Allah sana 10 katını versin...Benim fikrimdir MAY,katılmıyor olabilirsin ama saygı duyacaksın...

dostum bizim herkese saygımız var. ama en ufak başkanlık secimi dediğin trabzonsporun kaderini belirliyor. ben haluk ulusoy başkan olursa bırakırım dedim çünkü galatasaraylı olan bir insan benim tuttugum klübün yani trabzonsprun başkanı olamaz. bununla gururda duymam. ama paranın esiri olmuş taraftarlar devam eder. çünkü onlar trabzonspor u değil parayı seviyorlar. ayrıca may konusuna gelince bugune kadar bazışeyler vermiştir klübe ama verdiklerinden daha fazlasını almıştır. ayrıca yaşlanmıştır onursal başkan olarak kalması onun için daha iyidir zira adam seçime dahil gelmemiştir. neden gelecek şimdi başımıza...

Rasim YILMAZ
04.12.2006, 01:07
Ahmet AĞAOĞLU

Faik Yılmaz
04.12.2006, 09:02
iktidar partisinin oy oranını eski haline getirmek için gelmeyen birisi olsun....

takımı Atay Aktuğ zamanında siyaset yapıyor diye eleştirip siyasetin en büyüğünü yapanlar defolsun gitsin....

Takıma Trabzonsporlu olduğu için gelsin....

Ahmet AĞAOĞLU olabilir mesela...

ahmetto
04.12.2006, 13:40
Ahmet Ağaoğlu kesinlikle Ve birde İbrahim Cevahir olabilir

BÜYÜK_TRABZON
04.12.2006, 13:49
Ahmet AĞAOĞLU hiç başkan olmadı. Eh artık sırası da geldi yani. Akıllı ve mantıklı birisi. Yakışır.
Baskan olmadı sıra onda degil mi zaten Trabzonspor yaz-boz tahtası :mad:

frango
04.12.2006, 14:09
mümkünse yukardakı ısımlerden başka bı isim olsun çunku yukardakı ısımlerın bı kısmı başkan olmak ıstemez bi kısmı kendi çıkarı için gelir bi kısmı yarı yolda bırakıp kaçar kımısı reklamını yapmaya çalışır

planı projesi olan ve sadece trabzonspor aşkı ile gelebilecek bi başkan varsa ben ondan yanayım

since1967_
04.12.2006, 14:19
valla aslında çok iyi birisi yok aralarında işin gerçeği zorunlulukla seçeceğiz yine.

SiNaNi
04.12.2006, 14:20
Bende Ağaoğlu'ndan yanayım.Sinsi değil en azından.Ekranlardan niyetini, isteklerini,beklentilerini ve nasıl Trabzonsporlu olduğunu biliyoruz.Sonra Golf Federasyonu başkanı.İdarecilik nasıl yapılır iyi bilir. Albayrak 2 dandik adam alırım işi götürürüm sandı ama herşey ortada.Bence Ziya kalsın iyi bir başkan gelsin

Murat'
04.12.2006, 14:21
buisimler içinde en iyisi ahmet ağaolu.....hem adamda başkanlık karizması da var

esezgun
04.12.2006, 14:22
Takımımız iyi durumda iken sağ da solda ahkam kesen sözde başkan adayları NERDESİNİZ ? İşler sıkıştımı hiçbiriniz ortalıkta yoksunuz. Televizyonda ve gazetelerde fenerbahçe formasıyla poz veren tesislerimize adını verenler NERDESİNİZ ? Kanallarda yorum yapıp beni tehdit ettiler ben başkanlık yapmam diyenler NERDESİNİZ? sorarım bu dönemde başkanlık yapmayacaksanız hangi dönemde başkanlığa soyunacaksınız? ŞAMPİYON OLUNCAMI ? bu takımı bu hale getirenler futbolcusu önce aldığınız parayı trabzon halkı helal etmeyecek bilin Yönetim; aldığı paranın hakkını vermeyenlere ceza vermediğiniz içinde suçlusunuz EN BÜYÜK suç biz taraftarların kime inancağımızı bilmediğimiz için TÜM GERÇEK TRABZONLU VE TRABZONSPORLULARA SAYGILAR

esezgun
04.12.2006, 14:48
Mehmet ali yılmaz diyen arkadaşlarım, anlamadığım birşey var bu adam değilmi fener formasıyla gazetelere ve televizyonlara çıkan fenere üye olan. trabzona olmasaydım fenere başkan olacaktım diyen. Bu adam zamanında kaç kere şampiyon olduk okadar sene başkanlık yaptı. Bence onun yeri fenerbahçe başkanlığıdır. Bize trabzonsporlu lazım kanı bordo mavi akan. benim yukarıdaki başkan adaylarından tercihim yok bunu da belirtiyim daha doğrusu biraz Atay aktuğ ama ondada şüphelerim var Tüm Trabzonspor sevenlere Saygılar

Faik Yılmaz
04.12.2006, 15:21
Mehmet ali yılmaz diyen arkadaşlarım, anlamadığım birşey var bu adam değilmi fener formasıyla gazetelere ve televizyonlara çıkan fenere üye olan. trabzona olmasaydım fenere başkan olacaktım diyen. Bu adam zamanında kaç kere şampiyon olduk okadar sene başkanlık yaptı. Bence onun yeri fenerbahçe başkanlığıdır. Bize trabzonsporlu lazım kanı bordo mavi akan. benim yukarıdaki başkan adaylarından tercihim yok bunu da belirtiyim daha doğrusu biraz Atay aktuğ ama ondada şüphelerim var Tüm Trabzonspor sevenlere Saygılar

takımı zaten en son fenerli başkan şampiyon yaptı dimi..... ya yapmayın arkadaşlar Sayın Başbakanda hristiyan elbisesi giymişti şimdi hristiyanmı oldu yani...... adamın dediği Trabzonspor çıkmadan önce fenerliydim diyor.. bizim babmızda önceden fenerli idi onuda babalıktan ihraçmı edelim. mesnetsiz açıklamalar yapmayalım lütfen.....

Not: Mehmet Ali Yılmazın gelmesini istemiyorum ama bize önemli hizmetler bulunan bi insanada hakaret edilmesine karşıyım.. nankörlük etmeyelim lütfen......

sortom
04.12.2006, 15:23
40 YILDIR TRABZONSPOR VAR BENİM BİLDİİM may 55 KÜSÜR YAŞINDA YANİ 15 YAŞINDAN BERİ BU HESAPLA KLÜBE(fb) ÜYE.ne sevgiymiş be peh peh peh

Burçak
04.12.2006, 15:26
Bu akşam itibari ile çok şey netleşecek gibi. sabırsızlıkla alınacak kararı bekliyorum. seçimli kongremi olacak yola devammı denecek. TD mi değişecek .. bu akşamöğreneceğiz bu soruların cvp ını.

ozayarda
04.12.2006, 15:29
~~duydumki unutmuşsun~~

duydumki unutmuşsun

formamızın rengini
:atki:
yazık olmuş o formadan

sana akan terlere

bir zamanlar sevgimle

verdiğim desteği

transferin yerine

adasaydın gönlüme

hani bizdik şampiyon

bütün sokakları inletecektik

hani avrupaya dünyaya

kemençemizi dinletecektik

demekki senin niyetin

aşk değil koltuk imiş

acırım ziyan olan

sana verilen oylara

-----değişiklik münhasıran-----

mahmuter61
04.12.2006, 15:38
Benim anlamadığım Sayın Ağaoğlunun tavırları.Tamam kendisin yapılanlar sonderece terbiyesiz ve yanlış ama bunu Trabzonspor taraftarımı yaptı?Trabzonsporu kullanmak isteyen kendini bilmez aşağalıkların yaptıklarını Trabzonspor camiasına mal etmemesi lazım ve şu duruma gelmiş takımı ve taraftarı düşünmesi lazım.Ezikbahçenin ezik başkanı azize kadar olamıyorsa Ağaoğluna yuh olsun diyorum....

Erdem Keser
04.12.2006, 15:43
fenerli mehmet ali yilmaz denen adam olmasinda kim olursa olsunn

oskanonur
04.12.2006, 15:48
Onumuz daha bircok seye gebe.Ben Agaoglunun bu defa gorevden kacacagini dusunmuyorum.Cunki su anda guclu bir aday ve kadro ile tum camianin destegini toplamak daha kolay.Bunu basarabilecek birkac kisiden biridir Agaoglu diye dusunuyorum.

esezgun
04.12.2006, 15:51
takımı zaten en son fenerli başkan şampiyon yaptı dimi..... ya yapmayın arkadaşlar Sayın Başbakanda hristiyan elbisesi giymişti şimdi hristiyanmı oldu yani...... adamın dediği Trabzonspor çıkmadan önce fenerliydim diyor.. bizim babmızda önceden fenerli idi onuda babalıktan ihraçmı edelim. mesnetsiz açıklamalar yapmayalım lütfen.....

Not: Mehmet Ali Yılmazın gelmesini istemiyorum ama bize önemli hizmetler bulunan bi insanada hakaret edilmesine karşıyım.. nankörlük etmeyelim lütfen......

Mehmet ali yılmazı isteyenler Bir bakın da yazın mesnetli mesnetsizmi görün

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=172302

OFLU
04.12.2006, 15:52

İyide sayın abicim,Trabzon 1967 kurulmuş gencecik bi klubümüz adamın yaptığı açıklama Trabzon olmadan tuttuğu takımla ilgili olanı sen 10 dakikalık bi ses kaydından gitmişsin 10 saniyelik bi yeri tutmuş çekmişsin.Benim görüşümdür, MAY in ağırlığının oldugunu düşünüyorum bu camiada bu bağlamdada forsunu kullanarak en azından Trabzonu eziklerin dillerine düşürmez zaten MAY varken onlarda bize dil uzatamazlar..Başarı gelirmi orasını gelince göreceğiz ama Trabzonu ezdirmez bence..

Faik Yılmaz
04.12.2006, 16:02
40 YILDIR TRABZONSPOR VAR BENİM BİLDİİM may 55 KÜSÜR YAŞINDA YANİ 15 YAŞINDAN BERİ BU HESAPLA KLÜBE(fb) ÜYE.ne sevgiymiş be peh peh peh

ya arkadaşım takımımız 1. lige1973 te çıkmadımı eder 22-23 yaş. hem adam büyükken demiyor çoçukken tutuyordum diyor.....önce dergiyi alın okuyun sonra yorum yapın.... bilip bilmeden yoruma dair konuşmayın..... ben o dergiyi okudum hala tutyorum demedi çoçukken Trabzonspor yokken onu tutuyordum. Trabzonspor olmasaydı fenere başkan olabilirdim diyor. AMA OLMASAYDI DİYOR......

poetricus
04.12.2006, 16:06
Yalnız sayın MAY'ın ATV'de Faik Çetiner'e; "Ben Kadıköy'lüyüm." dediğini de hatırlıyorum ben. Kim ne kadar samimi belli değil ki?

Turgut Altun
04.12.2006, 16:08
Anlaşıldı siz yine paralı başkan istiyorsunuz.Ahmet Ağaoğlu olsa olsa başkan adayı olur.Sonra adaylıktan çekilir.Kaya beyle biraz golf oynar.

Ne kadar paralı olursa olsun kimse cebinden çıkarıp 5 kuruş vermez Trabzonspora, veren adamda burnumuzdan getirir.

OFLU
04.12.2006, 16:09
Yalnız sayın MAY'ın ATV'de Faik Çetiner'e; "Ben Kadıköy'lüyüm." dediğini de hatırlıyorum ben. Kim ne kadar samimi belli değil ki?

Ya abi bende Karagümrüklüğüm OF ta doğmuşum 10 haftalıkken Fatih-Karagümrüğe yerleşmişiz yani bi nevi Karagümlüyüz ama hiçbizaman OF varken karagümrüklüyüz demedik demeyizde..O da orda Kadıköyün çocuguyduk manasında Kadıköylüyüz demiş olamaz mı?Kadıköy rast gelmiş Üsküdardada yaşayabilirdi..

oskanonur
04.12.2006, 16:09
Kimsenin parali baskan istedigi yok.Tek bir istegimiz var ozellikle ekonomik acidan bu klubu parali baskanlara muhtac etmeyecek adimlari atacak bir baskan istiyoruz.

esezgun
04.12.2006, 16:10
Mehmet Ali Yılmaz'ın dergiye verdiği demeçte, "Hiç saklamadım. Fenerbahçeliyim" sözleri ve sarı - lacivertli forma ile vermiş olduğu pozlar, Trabzonspor camiasında büyük tepki uyandırdı. Dergide Yılmaz'ın "Fenerbahçeliliğimi hiç gizlemedim. Şu an için erken ama bir gün Fenerbahçe için adaylığımı koyabilirim. Ali Şen'in ilk başkan olduğu dönemde ramak kalmıştı. Trabzonspor başkanlığına aday olmamıştım. Beni seçmişlerdi, kabul etmemekte ayıp olurdu. Hemşehrilerim ağır bastı ve Trabzonspor başkanı oldum. İleride Fenerbahçe başkanı olabilirim ama ben bunun için bir çalışma yapmam" demeci dikkat çekti--------------

yukarıda dergiden alınan makale bu 2005 yılında mehmet ali yılmazın sözleri..
adamı zorla aday yapıp başkan seçmişiz haberiniz yok onun aklında fener varmış bunlar 2005 deki söyleşide söylüyor ne ilk yılları 2005 bu adam ilk başkan olduğunda Trabzonspor yeni mi kurulmuştu? 1982 de başkan olmuş onca seneler devam etmiş birine 2005 de böyle konuşmak yakışıyormu

sortom
04.12.2006, 16:14
Trabzonspor A BaŞkanlik YapmiŞ Trabzondan Mİlletvekİlİ OlmuŞ Bİrİne Ne De YakiŞiyor Eskİden Fb LİymİŞ Marİfet Gİbİ SÖylÜyor.madem Ts Formali Resİm ÇektİrseymİŞ.İÇİm Kaldirmiyor Bu Adami.takima Tesİs Yaptirdi İyİ Yapti SaĞolsun Bİz De Onu Bakan Yaptik

Faik Yılmaz
04.12.2006, 16:14
Mehmet Ali Yılmaz'ın dergiye verdiği demeçte, "Hiç saklamadım. Fenerbahçeliyim" sözleri ve sarı - lacivertli forma ile vermiş olduğu pozlar, Trabzonspor camiasında büyük tepki uyandırdı. Dergide Yılmaz'ın "Fenerbahçeliliğimi hiç gizlemedim. Şu an için erken ama bir gün Fenerbahçe için adaylığımı koyabilirim. Ali Şen'in ilk başkan olduğu dönemde ramak kalmıştı. Trabzonspor başkanlığına aday olmamıştım. Beni seçmişlerdi, kabul etmemekte ayıp olurdu. Hemşehrilerim ağır bastı ve Trabzonspor başkanı oldum. İleride Fenerbahçe başkanı olabilirim ama ben bunun için bir çalışma yapmam" demeci dikkat çekti--------------

adamı zorla aday yapıp başkan seçmişiz haberiniz yok onun aklında fener varmış bunlar 2005 deki söyleşide söylüyor ne ilk yılları 2005 bu adam ilk başkan olduğunda Trabzonspor yeni mi kurulmuştu? 1982 de başkan olmuş onca seneler devam etmiş birine 2005 de böyle konuşmak yakışıyormu

aynı gazeteler Trabzonun şike yaptığınıda söylüyorlardı.... büyüklüğümüzün kalmadığını söylüyorlar...bunlarada inanalımmı.... yoksa işimizin geldiğinemi inanalım.....

sortom
04.12.2006, 16:18
Valla İstanbul Basini May I Bİzden SoĞutmak İÇİn BÖyle Haber Yapmaz.eĞer Nİyetlerİ Buysa Allah Razi Olsun Onlardan

OFLU
04.12.2006, 16:20

Haklısın reis,yakışmaz ama talihsiz bi açıklama yapmış işte ki ben hala daha söylediklerinin çarpıtıldıgını düşünüyorum sonucta fenerli eziklerin dergisi bizim hoşumuza gidecek şeyler mi yazacaklar yani aradan ayıklayıp dergilerine basmışlar bizlerede baak bak öle demiş vay anasını demek kalmış.Ben ilk mesajımda herşeye rağmen MAY demiştim hala daha öle diyorum,sen begenmezsin kabulümdür eyvallah ama ben böyle düşünüyorum...

Turgut Altun
04.12.2006, 16:21
Kimsenin parali baskan istedigi yok.Tek bir istegimiz var ozellikle ekonomik acidan bu klubu parali baskanlara muhtac etmeyecek adimlari atacak bir baskan istiyoruz.

keşke öyle bir başkan bulabilsek.zoru görünce korkup kaçmayacak kadarda cesur olsun.

oskanonur
04.12.2006, 16:23
Yukaridaki listeye bakinca benim aklima guvenebilecegim tek kisi olarak Agaoglu geliyor.Ancak oncelikle kendisinin bunu istemesi lazim.

Erdem Keser
04.12.2006, 16:30
boyle bi aciklama yapan adamin hala baskan olmasini isteyenler var ne gunlere kaldik allahim adami trabzona ben baskan olmadim beni yaptilar dio biz hala yok trabzonsporlu yok baskanimiz olsun diyoz birakin allah askina trabzonspor baskanligi bu adamlara mi kaldi bu olacagina nuri albayrak ne kadar kotu olursa olsun o baskan kalsin hic degilse trabzonsporlu

esezgun
04.12.2006, 16:38
Tabiki herkesin kendine özgü fikri olacak esas benim anlamadığım kimse ben burdayım demiyor eskilerden yok yenilerden de kimse yok durum kötü takıma sahip çıkayım diyen yok. Ya bu Trabzonspor canımız namusumuz ama sahip olamıyoruz ben istanbulda oturuyorum ama ne armamızı ne bayrağımızı indirmedik hala gururla geziyoruz Bu şekildede olmaz birileri çıksın Türkiyede herkes birlik olmak nedir görmeli yaw Biz Trabzonluyuz Kendi İçimizde kavga etmek yakışıyormu. Koltuk sevdasını bıraksınlar masaya vursunlar yada bir şekilde biz vuralım. Büyük bir uyanışa ihtiyacımız var bizi bu hale düşürünler rahat gezmemeli

halil ibo
04.12.2006, 16:44
Bende Ağaoğlu'nu isterim kongre kararı alınırsa,fakat bizden çok onun istemesi gerekiyor ! Ve şer güçlerin engelini nasıl aşacak ?

sazman34
04.12.2006, 17:27
Nuri Albayrak bıraksın lütfen. Ya Ağaoğlu yada M.Ali Yılmaz olsun

Berk Eren
04.12.2006, 17:29
hala MAY dıyenlere ınanamıyorum ya..adam bu kulubu soydu sogana cevırdı..sonra kongrede aldı cevabını,oldu bıttı..Tum stadın "hırsız may"dıye bagırdıgını ne cabuk unuttunuz arkadaslar..

Bide denenenı denemeyeceksın..
buarada Faruk Özak ismi cok dolandı etrafta ama bakanlıgı bırakmayacagı ıcın umut yok gıbı..aslında en ıyı aday,etrafındada herkes bırlesecektı ama zor gozukuyor..

dıger ıcokca dolanan isimde sadri şener diye duydum..

Salih61
04.12.2006, 19:09
Arkadaslar Ahmet Agaoglu ve digerleri boş iş bizim için yeni ve vizyonu olan kişiler göreve gelmeli lütfen böyle düşünün

Jackdaniels
04.12.2006, 19:15
Bizim burda anket yapmamız fikirlerimizi beyanetmemiz ne kadar bu sonucu etkiler bilmiyorum ama bende fikrimi söyliyim bari...RAMON CALDERON'u istiyorum...

GEBZE28
04.12.2006, 19:32
Ahmet Agaoglu
Atay Aktug
Ibrahim Cevahir
Nuri Albayrak
Özkan Sümer
Mehmet Ali Yilmaz
Hüsnü Hayali
Iskender Önal
bu adamlar olmasında sadri şener
yada ali kemal aktür derim

mavikan
04.12.2006, 19:38
may da ısrar edenlere soruyorum; may trabzonlu değil de başka bir ilden olsa yine istermiydiniz? mesela rizeli,izmitli,bursalı vs.

namık
04.12.2006, 19:46
Genc dinamik biri olmali buda ahmet ağaoglu ama yaninda özkan sümer gibi kurt teknik adamida almalı bence ve şenol hocayida unutmamak lazim..Fakat kesinlikle şenol hoca teknik adam diil yönetimde bulunmalıdır.

uquR Ayaz
04.12.2006, 22:16
Eğer kongre kararı alınacaksa, şuanki belediye başkanının çatısı altında bir yönetim oluşturulmalı ve takımı içinde bulunduğu krizden kurtarmalıdır...

tsmaniac
04.12.2006, 22:31
adaylığımı koyuyorum ben olayım başkan bakın seneye şampiyon yapacağım cebimden yıldız futbolcu alacağım stad yaptıracağım

#10 Fietra
04.12.2006, 23:10
Eğer kongre kararı alınacaksa, şuanki belediye başkanının çatısı altında bir yönetim oluşturulmalı ve takımı içinde bulunduğu krizden kurtarmalıdır...
Volkan Canalioğlu mu olmayacak iş o yaf:)

poetricus
04.12.2006, 23:27
Eğer kongre kararı alınacaksa, şu anki belediye başkanının çatısı altında bir yönetim oluşturulmalı ve takımı içinde bulunduğu krizden kurtarmalıdır...

Efendim?!
Ben mi yanlış okudum?
Volkan Canalioğlu mu?

Siyasi kimliği olan ya da siyasilere yakınlığı olan kişilere karşı değil miydik?
Yoksa hangi siyasi tarafta olduğu mu önemli?

Trabzonspor'u siyasi rant kapısı olarak görenlerden çektiğimiz yetmedi mi?

Bu aralar Eyüp Âşık da sağda solda Trabzonspor'a başkan oabileceğinden dem vuruyor. Gerçi yeni bir şey değil bu. Daha önce de böyle şeyler söylüyordu.

Trabzonspor siyasilerin iştahını her zaman kabartmıştı ama bunun forumda teklif olarak sunulması yeni galiba!

Birilerinin kardeşlerinden sonra diğerlerinin yoldaşlarında mı sıra?
Pasta mı çok büyük iştahlar mı doyumsuz?

Volkan Canalioğlu mu?

Hani şu siyasi tarafgirliği yüzünden, kendisinden önceki belediye tarafından yapılmış çeşmeleri yıktıran adam mı?

Trabzonspor Volkan Bey'e vazifesini ifa ederek kendisini belediye başkanlığına taşımıştır zaten. Üstü kalsın!

Bu gidişle Âsım Efendi'nin temâyüz etmesi de yakındır.
Az daha Osman Abanoz'u unutuyordum.
Onu çağıralım.
Çağıralım da kulübümüzün ocağına ithal plastik incir ağacı diksin!

Vah Trabzonspor'um vah!
Kimlerin eline düştün?
Ve Kimlerin eline düşeceksin?
Ve kimleri eline düşebilirsin?
Vah Trabzonspor'um vah!

Erdem Keser
04.12.2006, 23:45
volkan canalioglu cok iyi bir insan ama su asamada gorev alirmi bilinmez daha dogrusu goreve gelmesi dogru olurmu tartisilir ama kisilik olarak cok iyi ve duzgun bir insan

Ahmet Karaman
05.12.2006, 00:56
ibrahim cevahir

space
05.12.2006, 06:50
fenerli mehmet ali yilmaz denen adam olmasinda kim olursa olsunn

cimbomlu haluk ulusoy denen adamda olmasin ek olarak:)

space
05.12.2006, 06:59
ibrahim cevahir

yaslandi o adam. yormayalim biz onu, istanbuldan kalkip gelmesin, destegini versin yeter. ama onu da kusturmuslerdi bu klube, o da faruk ozak in yonetimindeydi.. bu taraftar 2. olan takima istifa bagiriyor. kumeye dusen takima yilidz alacam 10 milyon dolara diyen insana laf denmiyor. ozakin parasi yoktu ama 2. idik. artik parali baskan istemiyorum ben futbolu bilen adam gelsin.. ve su asama da en mantiklisi agaoglu gibi.

Faik Yılmaz
05.12.2006, 08:25
hiç bir siyasi görüşe angaje olmayan birisi olmalı....

klübe siyaset bulaşınca neler olduğunu gördük... Dün Aktuğu geçmiş dönemlerindeki belediye başkanlığı nedeni ile siyasetle suçlayanlar birilerini titbarını kurtarmak için getirmeye çalışan milletvekilleri şimdi ortalarda gözükmüyorlar.....

gelecek başkan adayının siyaset üstü bir isim olması lazım....

Cem Yavuz
05.12.2006, 09:08
Ahmet Agaoglu
Atay Aktug
Ibrahim Cevahir
Nuri Albayrak
Özkan Sümer
Mehmet Ali Yilmaz
Hüsnü Hayali
Iskender Önal
bu adamlar olmasında sadri şener
yada ali kemal aktür derim

OLMASIN DEDİKLERİNE CANI GÖNÜLDEN KATILIYORUM....
AMA ALİ KEMAL AKTÜRK E GELİNCE ÖNCE MACKA DA MİLLETTEN TOPLADİĞİ PARALARI ÖDESİN DE SONRA BU SEREFLİ CAMİAYA BASKAN OLSUN

Faik Yılmaz
05.12.2006, 09:17
Ali Kemal Aktürk başkan olmazda yönetimde olabilir... ama ona gelene kadar bir sürü zengin var...... ulusoylar ,cevahiler, çebiler ve daha bir çok zenginimizi vizyon sahibi adamlarımız var.. geniş bi konsensüs sağlanarak bu isimlerinde klübe katkı yapması sağlanmalı....

Cem Yavuz
05.12.2006, 09:20
Ali Kemal Aktürk başkan olmazda yönetimde olabilir... ama ona gelene kadar bir sürü zengin var...... ulusoylar ,cevahiler, çebiler ve daha bir çok zenginimizi vizyon sahibi adamlarımız var.. geniş bi konsensüs sağlanarak bu isimlerinde klübe katkı yapması sağlanmalı....

YAHU ARKADASLAR
AKTÜRK DENEN ADAM SAHTEKARDIR..Bu Mahkeme kararlarıyla da sabittir.Aktürk te ne vizyonu var allah askına...

Naim
05.12.2006, 09:26
Aslında Trabzon için Planlanan vizyona Uyacak Kişi Ali Kemal Aktürk tür

Mayfatik geçmişi olan , davaları diz boyu olan İstanbulda Minübüs İhalelerinde her türlü kamu zararı kişisel Servet yaratan dünyayı bir M plakadan ibaret gören.
Tamda Trabzona Biçilmek istenen minik şehrin Minik takımı ve şehrin para babası başkanı imajına en yakın başkan
yanlız bu vizyon Trabzonluların Trabzonsporluların Trabzona biçtiği vizyon değil 3-5 aç ve istanbul kuluplerinde ki para babalarına yalanmak isteyenlerin vizyonudur

ALi kemal Aktürk Gibi birisi bu kulubun içinde başkan koltuğuna oturursa niye gidip Trabzona Kadar yorulalım ki
Çocuklarımız tutsun istanbul Pisliklerini
hiç değilse senede ikimaça gidecek para biriktirip kelle koltukda maça gitmezler

poetricus
05.12.2006, 09:26
İbrahim Cevahir

Hıh?
Beşiktaşlı hoca ve futbolculardan sonra bir de Beşiktaşlı başkan mı?

Renklerimizi de değiştirip siyah-beyaz yapalım mı?

Faik Yılmaz
05.12.2006, 10:05
YAHU ARKADASLAR
AKTÜRK DENEN ADAM SAHTEKARDIR..Bu Mahkeme kararlarıyla da sabittir.Aktürk te ne vizyonu var allah askına...

arkadaşım yanlış anladın ben diğer isimleri vizyon sahibi olarak saydım......
onu değil başkan olmaz o ancak en iyi ihtimalle yönetici olabilir...şahsından dolayı değil makamından dolayı yardımcı olabilir klübe..... yoksa aktürke gelene kadar 100 tane isim çıkar....

champions
05.12.2006, 10:18
"SIRAT KÖPRÜSÜNDE İKİ SEÇENEK" http://www.gunebakis.com.tr/resim/siratkopruuuu.jpg Trabzonspor'da küme düşme korkusu ve psikolojisi camiayı 2 alternatif etrafında buluşturdu. Albayrak yönetimi ya Özkan Sümer’i Futbol A.Ş.’nin başına tam yetkili olarak getirerek yoluna devam etmeli, ya da olağanüstü kongreye giderek tek yetkili Faruk Özak ilan edilmeli.
Özkan Sümer’in görevi kabul etmemesi karşılığında camia tek alternatife kilitlendi. Bayındırlık İskan Bakanı Faruk Özak, tek yetkili ilan edilerek Özak’ın belirleyeceği başkan adayı ve belirlenen Başkan adayı ile birlikte yönetime önerilen isimlerin görevden kaçmaması öngörüldü

alperberat
05.12.2006, 11:09
Ahmet Agaoglunu mail yagmuruna tutalim: ahmetagaoglu@tgf.org.tr

Faik Yılmaz
05.12.2006, 11:50

bu durumla ilgili size bir fıkra anlatayım....

papa newyorka gitmiş. gazeteciler etrafını çevirip soru sormaya başlamışlar.

bi tanesi demişki :
- papa hazretleri newyorkta genelevi ziyaret edecekmisiniz ?
papa şaşırmış:
- new yorkta genelevmi var?

ertesi gün gazetelerin manşetinde bir yazı

PAPA NEWYORKA GELİR GELMEZ SORDU
" NEWYORKTA GENELEV VARMI ? "

şimdi basının çarpıtmalarınan inanmamak lazım. lafı evirip çevirip kendilerine göre yorumlarlar. bizzat ağzından duydunuzmu bu yazıları..... bende albayrağın fener ajanı olarak getirildiğini okudum. başbakan bizzat Trabzonu kazanamadığı için cezaklandırmak için yollamış onu buraya....

ben bizzat ağzından televizyon programında duydum. ben öyle laflar etmedim dedi adam. geçmişte TRABZONSPOR yokken tutuyordum dedi. benim babamda fenerliydi 70 li yıllardan önce. belki senin babanda öyleydi. ayrıca şu an fenerliyim gibi bir laf kesinlikle kabul etmedi.....

maksadım Mehmet Ali Yılmazı başkan adayı olarak sunmak deil. zaten adamında öyle bir niyeti yok. meyve veren ağacın böyle taşlandığı bir klübe kimse gelmek istemez.

ama bu adamın yaptığı olumlu şeyleride nankörce yalanlamayıda gerektirmez..ha şunu deyin başardığı şeyler vardır ( lig şampiyonluğu , cumhurbaşkanlığı başbakanlık kupası gibi ) başaramadığı şeyler vardır. oyuncu alımlarında hatalarda yapmıştır. ama bu gerçekleri gizlemez yaptıklarını küçültmez..... o başkan olduğunda en kötü derecemiz 6 lıktı. şu an 6. olsak göbek atacaz..... öyle duruma geldik....

hal bötyle iken hala albayrakla onu kıyaslayanlar var ya ona yanıyorum. albayrak ın tek rtısı bir gün defolup gidince olacak.. başka bir faydası yok zarardan başka.....

Sinan SARI
05.12.2006, 14:07
Ahmet Agaoglunu mail yagmuruna tutalim: ahmetagaoglu@tgf.org.tr

ABİ MERHABA. BEN KUŞADASINDA İKAMET ETMEKTE OLAN TRABZONSPORLU BİR KARDEŞİNİM. TAKIMIMIZIN BU KADAR KÖTÜ BİR DÖNEMDE OLMASI BİZİ ÇOK KAYGILANDIRIYOR. BU DURUMDAN BİR ÇIKIŞ KURTULUŞ YOKMU DİYE DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDE AKLIMIZA GELEN İLK İSİM SENSİN. ABİ SENİ DAHA ÖNCEDE NEKADAR ÇOK BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTESEKTE BİR TAKIM SEBEPLERDEN DOLAYI OLAMADIĞINI BİLİYORUZ. AMA BU TAKIMA BİZDE SAHİP ÇIKMAZSAK KİM SAHİP ÇIKACAK.

AHMET ABİ SENİ BU ZOR GÜNDE GÖREVE BEKLİYORUZ...

HER ŞEY TRABZONSPOR İÇİN...

Ahmet Karaman
05.12.2006, 14:12
yaslandi o adam. yormayalim biz onu, istanbuldan kalkip gelmesin, destegini versin yeter. ama onu da kusturmuslerdi bu klube, o da faruk ozak in yonetimindeydi.. bu taraftar 2. olan takima istifa bagiriyor. kumeye dusen takima yilidz alacam 10 milyon dolara diyen insana laf denmiyor. ozakin parasi yoktu ama 2. idik. artik parali baskan istemiyorum ben futbolu bilen adam gelsin.. ve su asama da en mantiklisi agaoglu gibi.

fenerin başında azize yosması cinconun başında adnan polat dallaması beşiktaşın başında yıldırım demirören varken bunlarla başedebilecek bunları sindirebilecek biridir ibrahim cevahir. ibrahim cevahir bunları parmağında oynatır.

Oruç
05.12.2006, 14:12
Hala Nuri Albayrak diyenler var. İlginç. Onlar ''Stad yapsın yeter, küme düşsek de olur'' diyenler olmalı !

space
07.12.2006, 04:42
fenerin başında azize yosması cinconun başında adnan polat dallaması beşiktaşın başında yıldırım demirören varken bunlarla başedebilecek bunları sindirebilecek biridir ibrahim cevahir. ibrahim cevahir bunları parmağında oynatır.

baskan secerken neye bakiyoruz. diger baskanlari parmaginda oynatabilcek birr insan mi? yoksa mafya mi? yoksa herkes tarafindan korkulan bir adam mi? yoksa sivesi duzgun bizi temsil edebilecek bir adam mi? yoksa bizi sportif anlamda basariya ulastirabilecek bir adam mi? hangisini istedigine bagli. ibrahim cevahir diger baskanlarin hepsini parmaginda oynatabilir bu dogru olabilir ama trabzonsporun basarili olmasi bence herseyden once gelir. bunda basarili olmak icin futbolu bilmek ve icinden gelmekte onemlidir. en cok parasi olan albayrak geldi sonuc ortada. parali baskan parali baskan sonucu goruyoruz. simdide herkesi ezebilecek baskan. her ne zaman ki bu tur seylere ovunmeyi birakiriz o zaman trabzonspor basarili olur. ovunecegimiz seyler trabzonsporun basarisidir. zamaninda mehmet ali yilmazda herkesi ezebilecek gucteydi ali sen de dahil. onun da sonuclarini gorduk. lutfen mantikli olalim.

serdar
10.12.2006, 18:45
Ahmet Agaoluna mesaj atalim, artik baskan adayi olsun:D

A.Alper
10.12.2006, 19:07
önce seçim olsun da...

golebshera
10.12.2006, 20:00
Bu sezon böyle gider artık.. Başkan seçme evresine daha var. Don değişir gibi başkan değişilmez. Küme düşeceğimize inanmıyorum.:rolleyes: Şimdilik olan oldu, seneye herşey çook güzel olacak!!!

TSknbkTS
11.12.2006, 10:22
MAY aday olmaz.Biz çağırırsak o gelir.O yarışmaz başkan yapılır.Başkan oluncada kulübün sahibi olur.istediğini istediği gibi kafasına göre yapar.Trabzonada uzaktan kumandalı bir yönetici tayin eder.kendisi kulübü zigana tatil köyünden yönetir.Sonraki seçimde kaybedince alacaklarım var deyip gelirlere temlik koydurur.Kimbilir sonrada gese dergisinde çıkıp ben aslında geseliydim der ne dersiniz.

pReN@_61
11.12.2006, 10:48
Ahmet Agaoglu bayagı agır bastı:)

miragef
17.12.2006, 00:26
Başkan dediğin şuanki rakip takımların başkanlarıyla denk birisi olmalı camiada sözü geçmeli. Sizcede öyle değilmi arkadaşlar . rakip takımlarının başkanlarına da sözü geçmeli..... bu sadece MEHMET ALİ YILMAZ olabilir.. Şampiyon olmamız da buna bağlı yoksa bir 20 yılda daha şampiyonluk ateşiyle yanarız.

Şuayip Aydın
17.12.2006, 00:29
benim fikrim m.ali.yılmaz ..:):):):

miragef
17.12.2006, 00:32
başkası olasa aynı şeyler olacak m.ali yılmaz m.ali yılmaz m.ali yılmaz

karatasof
17.12.2006, 00:42
ZD daha ağır basmıştı % 85 ile taraftar tarafından istenmişti ama sonuç ortada.Şimdi takımın başında Ağaoğlu'nu görmek isteyenlerin oranı % 69 görünüyor.Hatta son anketlerde ZD'nin destekçilerinin oranı % 92 'lere kadar çıkmış.En iyisi kulubun anahtarlarınıda ZD'a teslim edelim hem çalsın hem oynasın hemde yönetsin.

space
17.12.2006, 04:24
başkası olasa aynı şeyler olacak m.ali yılmaz m.ali yılmaz m.ali yılmaz

mehmet ali yilmaz olunca da ayni seyler olacak. aldik gol makinesi cikti camasir makinesi.

space
17.12.2006, 04:31
Başkan dediğin şuanki rakip takımların başkanlarıyla denk birisi olmalı camiada sözü geçmeli. Sizcede öyle değilmi arkadaşlar . rakip takımlarının başkanlarına da sözü geçmeli..... bu sadece MEHMET ALİ YILMAZ olabilir.. Şampiyon olmamız da buna bağlı yoksa bir 20 yılda daha şampiyonluk ateşiyle yanarız.

yani mehmet ali yilmaz herkese soz gecirecek eeee sonra ne olacak?? saha da kim top oynacak kim bu klubu yonetecek. kardesim ezikmisiniz. diger baskanlara soz gecirince ne olacak ya. neden diger baskanlara soz gecirme gibi bir zorunlulugumuz var. son olarak may de denendi basarili olamadilar. adam aday oldugu kongreye gelmedi. eski yonetim mehmet ali yilmaza kasada 4 milyon dolar arti lig 2. si olan bir takim verildi. o ne yapti... ama yook bizim herkese sozunu gecirecek bi adam gelsin ezigiz ya ondan. POLAT ALEMDAR gelsin o zaman. yapmayin ya.

space
17.12.2006, 04:38

ibrahim cevahir bunlar gibi ayni anda 100 kisiyi daha parmaginda oynatir. bunda hem fikiriz de. bu kulup sahada nasi top oynar. onu dusunmemiz lazim. takmisiz kafaya illede aziz yildirim gibi yosma adnan polat gibi dallama mi gelsin bizim basimizada??? diyorum iste cozum tek POLAT ALEMDAR. polaaat baskan trabzon sampiyon. gecen secim paralisi gelsin diyordunuz simdi de diger baskanlarla bas edebilecek birisi gelsin/ hadi bakalim surekli bu kriterleri koydugumuz ve bu tarz insanlari baskan yaptigimiz icin trabzonspor her gecen gun geriye gider....

yani ibrahim cevahir cikacak tv de adan polata aziz yildirima psota koyacak bizde sevinez. ertesi gun dicez ki baskani dinledin mi aziz yildirimi nasi maymun ettii bilmem ne. ama yine trabzonspor lig diplerinde cirpinmaya devam edecek. var mi boyle bisey yaaa. birakalim bu isleri.
bize trabzonsporu bi yere tasiyabilcek baskan lazim.

space
17.12.2006, 04:42

gusel kardesim bu saydiklarinin hic birinin albayrak kadar parasi yok/ goruyoruz ki ortada parayla gelen bir basarililik yok. yani bunu nasil goremezsiniz hayretler icersindeyim ya.
ayrica haluk ulusoy cimbomludur. cimbom atkisiyla fener macini izlemistir. lutfen konusu bile gecmesin....

Tansu Onur Erdoğan
17.12.2006, 04:46
tartısmasız ağaoğlu

miragef
21.12.2006, 16:12
yani mehmet ali yilmaz herkese soz gecirecek eeee sonra ne olacak?? saha da kim top oynacak kim bu klubu yonetecek. kardesim ezikmisiniz. diger baskanlara soz gecirince ne olacak ya. neden diger baskanlara soz gecirme gibi bir zorunlulugumuz var. son olarak may de denendi basarili olamadilar. adam aday oldugu kongreye gelmedi. eski yonetim mehmet ali yilmaza kasada 4 milyon dolar arti lig 2. si olan bir takim verildi. o ne yapti... ama yook bizim herkese sozunu gecirecek bi adam gelsin ezigiz ya ondan. POLAT ALEMDAR gelsin o zaman. yapmayin ya.
neden mi diğer başkanlara sözümüz geçecek arkdaşım uyan .. senin sözün geçmesse onların sana sözü geçecek ... Türkiyede ise futbol anlayışı böyle değilmi ..

redflag
21.12.2006, 16:46
su anda baskan var zaten oy kullanmayacaqım

WERTHeR
21.12.2006, 16:47
Siyaseti takıma sokmayacak birisi olsun. Oraya en güzel Ahmet Ağaoğlu yakışır. Şu sümsük nuriden kurtulacağımız günüde görecekmiyiz acaba...

Halil Yılmaz
21.12.2006, 23:32
ya şidiye kadar denenmedik, takıma uygun ve yakın olan akla en yakın isim ahme ağaoğlu
ancak inşallah o da başa gelince TS yi istanbuldan yönetmeye kalkmaz

maçkaloji
21.12.2006, 23:45
Arkadaşlar Ahmet Ağaoğlu stv de ben başkanlığa aday olmam dedi, Ateşten gömlek giymem dedi. buğün nuri albayraka yapılanlar yarın banada yapılır dedi. eee trabzonspora başkan olmak kolay değil. yürek ve cesaret ister. Başarıya açız biz. Bizi alyapı fasa fisolarıyla uyutmayacak geldimi herşeyiyle gelecek ve şampiyon yapacak kişi lazım. Bence başkan Ali Kemal Aktürk gelmeli o cesaret onda var.

space
22.12.2006, 04:47
neden mi diğer başkanlara sözümüz geçecek arkdaşım uyan .. senin sözün geçmesse onların sana sözü geçecek ... Türkiyede ise futbol anlayışı böyle değilmi ..

onlarin sana sozu gecince ne oluyo???? sacma sapan isler yaa. futbolu bilmeyen ama herkese soz geciren birisi gelsin basimiza. herkese soz gecirmeye kalkisirsan herkesi de karsina alirsin dostum...
polat alemdari getirelim.
bu kafalar yuzunden trabzonspor bu durumlarda.
97 yilinda herkese soz gecirecek olan baskan geldi. takim ogun bugun hep kotuye gitti.
sendee uyaaaaan parali baskanla, soz gecirecek olan baskanlar bu klube hic bir sey veremediiii... buna uyandiginda umarim 2. ligte sampiyonluk beklerrr durumda olmayizz dostum

space
22.12.2006, 04:49
ya şidiye kadar denenmedik, takıma uygun ve yakın olan akla en yakın isim ahme ağaoğlu
ancak inşallah o da başa gelince TS yi istanbuldan yönetmeye kalkmaz

insallah yapmaz. trabzonsporun kotuye gitme nedenlerinden biriside istanbuyldaki zenginleri takimimizin basina gecirmek olmustur. niye cunku zengin aldik tepemize cikardik. rant saglayip gittiler.

tsakrep61
23.12.2006, 04:20
faruk özak ....... FARUK ÖZAK ..... asbaskanda volkan canalıoglu

ne onursal baskandan ne cınconlu federasyon baskanından ne secım gunu her ne bahanesı olursa olsun trabzondan kacandan ne parayı basar topcuyu alırım dıyendennede parasıyla alısverıs merkezı oteller dıkıpte 40 yıl sonra memleketı aklına gelenden trabzonspora hayır gelmez

Sönmez Özlü
23.12.2006, 04:30
Ahmet Ağaoğlu, Atay Aktuğ ve Özkan Sümer isimlerinden birini Trabzonspor'un başında görmek isterdim.

Berk Akçay
23.12.2006, 12:33
bu başlık altında nasıl olurda NURİ ALBAYRAK diyebilen kişiler var ben anlamış değilim :mad: :mad: :mad:

Nuri Albayrak http://forum.bordomavi.net/images/polls/bar5-l.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar5.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar5-r.gif 154,92%

bence İSKENDER ÖNAL

WERTHeR
23.12.2006, 14:17
bu başlık altında nasıl olurda NURİ ALBAYRAK diyebilen kişiler var ben anlamış değilim :mad: :mad: :mad:

Nuri Albayrak http://forum.bordomavi.net/images/polls/bar5-l.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar5.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/polls/bar5-r.gif 154,92%

bence İSKENDER ÖNAL

Söylüyorum söyleyecem bu bizim meczup sümsük nuri toplumsal bir realitedir. Toplumun içerisinde bu tipler hep vardır. Burada da bu tiplere rastlamak mümkündür. Birde acaba fenerliler mi gelip oy veriyor bu sümsük nuriye:)

nemo_61
23.12.2006, 17:04
Ahmet Ağaoğlu ile Özkan Sümer arasında kaldım ama ..Ağaoğlu biraz daha ağır basıyo

A.T.R
23.12.2006, 17:12
Ahmet Agaoglu diyenler kendi kendilerine gelin güvey oluyor bir de Nuri Başkana sümsük diyenlere şu noktayı gözden kaçırmamaları gerektigini hatırlarım: Ahemt Agaoglu yukarıda bir arkadaşın dediği gibi Ateşten gömlek giymeyecegini bu işin çok zor olduğunu kendisine de Nuri Başkana ( Digerelerine de tabii) yapılanmın yapılacağını ifade etmiş değil mi?* Eee bu durumda bunları göze alıp ateşten gömlegi giyem cesareti göstermiş olan mevcut başkan ve tabii digerleri de ama özellikle Nuri Başkan nasıl oluyor da SÜMSÜK diye damgalanabiliyor? Ayrıca hani Hakaret edilmeyecekti?? Nooldu etik kurallar kişisel haklar birden berhava mı oldular??
Saygılar.

Uluhan
24.12.2006, 11:37
Bence Sadri Sener`i gormek isterdim kulubun basinda

emrahist
30.12.2006, 03:25
Ağaoğlu'nu camianın başında görmek malesef bir hayal olarak kalacak gibi gözüküyor. Keşke gerçekleşme ihtimali olsaydı.

bordo61
30.12.2006, 11:51
ben oluyorum arkdaşlar oy veren yok mu hani benim ismim

tsmaniac
30.12.2006, 12:20
Ahmet Agaoglu diyenler kendi kendilerine gelin güvey oluyor bir de Nuri Başkana sümsük diyenlere şu noktayı gözden kaçırmamaları gerektigini hatırlarım: Ahemt Agaoglu yukarıda bir arkadaşın dediği gibi Ateşten gömlek giymeyecegini bu işin çok zor olduğunu kendisine de Nuri Başkana ( Digerelerine de tabii) yapılanmın yapılacağını ifade etmiş değil mi?* Eee bu durumda bunları göze alıp ateşten gömlegi giyem cesareti göstermiş olan mevcut başkan ve tabii digerleri de ama özellikle Nuri Başkan nasıl oluyor da SÜMSÜK diye damgalanabiliyor? Ayrıca hani Hakaret edilmeyecekti?? Nooldu etik kurallar kişisel haklar birden berhava mı oldular??
Saygılar.

ya ya ya şa şa şa Nöri başkan çog yaşa

Erdem Keser
30.12.2006, 12:39
Söylüyorum söyleyecem bu bizim meczup sümsük nuri toplumsal bir realitedir. Toplumun içerisinde bu tipler hep vardır. Burada da bu tiplere rastlamak mümkündür. Birde acaba fenerliler mi gelip oy veriyor bu sümsük nuriye:)

arkadasim suan trabzonsporun baskanlik koltugunda oturan kisi her nekadar kotu olsa bile bu kelimeye kullanmak trabzon taraftarina yakismaz ne olursa olsun suan orda olan kisi trabzonsporu temsil ediyo biraz dikkatli olun kullandiginiz kelimelerde

argentina
30.12.2006, 14:10
ağoğlu diyorum ama paralı başkan olarakta en zengini ibrahım cevahir ama ondada başkanlık misynu yok o ancak mütehitlik yapabilir albayrak gibi

en karzima enn ufku geniş dünya spor kamoyunda herkesi tanıyan tek isim ağaoğlu

hiç unutmuyor bir spor programında yakın dostum atletico madridin başkanından bahsediyordu

Erdal
30.12.2006, 14:22
Hala başkanı savunan arkadaşlar ; gerçekten elinizi vicdanınıza koyup bizim bir başkanımız var diyebiliyomusunz ????
yoksa akrabalık ,siyaset ve hemşericilikmi asıl derdiniz .........................

tsmaniac
30.12.2006, 14:25
ağoğlu diyorum ama paralı başkan olarakta en zengini ibrahım cevahir ama ondada başkanlık misynu yok o ancak mütehitlik yapabilir albayrak gibi

en karzima enn ufku geniş dünya spor kamoyunda herkesi tanıyan tek isim ağaoğlu

hiç unutmuyor bir spor programında yakın dostum atletico madridin başkanından bahsediyordu

bizim başkanın yakın arkadaşıda tayyiple melih gökçek bjk varmı ötesi , şaka bir yana biz şampiyon olursak tek Ahmet Ağaoğlu yla olabiliriz bize takımın çıkarları kendi çıkarlarından üstün olmayan siyasetten uzak ve misyonu olan başkan gereklidir, albayrağın tek misyonu kendi reklamlarını yapmaktır

Faik Yılmaz
30.12.2006, 14:26
mevcut adaylar içinde en mantıklısı sayın Aağaoğlu gibi görünüyor. ancak sadece kendisi yetmez geniş tabanlı mutabakat yönetimine ihtiyaç var.. mümkünse bi siyasi partiyle bağlantısı olmayan vizyon sahibi ve lobisi güçlü isimler i yönetime sokmalı.... gerçi ibrahim cevahir gibi insanlar Aağaoğlu nun listesine girermi oda ayrı bi muamma ama sadece Aağaoğlu yetmez...

TSelif
30.12.2006, 15:00
Ağaoğlu :)

Ali Özcan
30.12.2006, 15:35
Valla Ağaoğlu çok zor...Bence Faruk Nafiz Özak bakanlık işini bıraksın...Trabzonspor a dönsün...Ya da az parayla kurumsallaşma yolunda büyük işler yapan ve sportif olarak da son dönemlerde bize tavan yaptırmış olan Atay Aktuğ olabilir...

Erdem Keser
30.12.2006, 15:40
volkan canalioglu tum camiayi tek cati altinda toplayabilecek tek adamdir ahmet agaoglu olmayacak cunku istemiyor
adayim VOLKAN CANALIOGLU

baraha61
30.12.2006, 16:52
değil ağaoğlu veya may gibi paralı başkan , abramoviç bile gelse yine aynı yine aynı , hiç bir sonuç elde edemeyiz. Bir kere Trabzon kent olarak Trabzonsporu taşıyamıyor önce ona bir çözüm bulalım , ondan sonrası kendiliğinden gelir. Merak etmeyin..

Mollasalihoğlu
30.12.2006, 17:18

açıkçası böyle düşünen birisinin benden nefret etmesi de pek koymaz bana..

miragef
30.12.2006, 17:42
bazı arkadaşlar bize para lazım değil diyor .. kardeşim transferi neyle yapacaksın futbolcuların parasını neyle vereceksin ... takıma para getiren başkan lazım ... öyle saçma konuşmak olmaz ...

Emre B.
30.12.2006, 17:44
bazı arkadaşlar bize para lazım değil diyor .. kardeşim transferi neyle yapacaksın futbolcuların parasını neyle vereceksin ... takıma para getiren başkan lazım ... öyle saçma konuşmak olmaz ...
Ucuz fiyatlara da iyi futbolcu alınabilir.Örmeğin; Yattara, Stepanov, Aurelio

miragef
30.12.2006, 17:52
Ucuz fiyatlara da iyi futbolcu alınabilir.Örmeğin; Yattara, Stepanov, Aurelio
tabikide alınabilir .. sonra bunları elinde tutabilcekmisin.. bence hayır örneğide çok türkiyede.. sadece bunlarla şampiyon olunmuyor daha çok futbolcuya ihtiyacımız var.

OLCAY ÇAKIR
30.12.2006, 17:54
Gönül hem karizmatik,hemde paralı ister...

Amma,ben ''Trabzonspor kimsenin cebine sığmaz'' sözünü oldukça çok seviyorum...

Paralı başkan isteğinin sonu yok...

Albayrakta bu niyetle seçildi..

Bu durumda azdaha paralısımı çözüm:)?

Yabancı transferinde,gözünü bizde açacaklar tercih edilmeli...

Belki 1 tanesi kimsenin aldığı parayı dahi tartışamayacağı isim tercihi olabilir...

o isimde bize gelmez...

Koltuk kırmaya hayır,otobüs taşlamaya hayır....

bunları yapanı stada sokmam diyecek vede sokmayacak başkana evet...

OLCAY ÇAKIR
30.12.2006, 17:56
bedelini bulduktan sonra niye elde tutalımki?

tabikide alınabilir .. sonra bunları elinde tutabilcekmisin.. bence hayır örneğide çok türkiyede.. sadece bunlarla şampiyon olunmuyor daha çok futbolcuya ihtiyacımız var.

miragef
30.12.2006, 18:01
benim dediğim farklı .. Aurelio gibi oyunculardan bahsediyorum ...

OLCAY ÇAKIR
30.12.2006, 18:04
ağır bir tecrübe değilmi?
benim dediğim farklı .. Aurelio gibi oyunculardan bahsediyorum ...

miragef
30.12.2006, 18:05
çok ağır bir tecrübe

oflubektas
30.12.2006, 19:05
"Peyuk" başkan ve "peyuk" yıldızlar aramaya devam ettikçe bu camia aynı sıkıntıları yaşamaya devam edecektir. "Un tüccarı" Şamil Ekinci ile en başarılı dönemimizi yaşadığımız zaman kulüp başkanının muazzam bir serveti de yoktu,"milyon dolarlık" transferleri de ...

Günümüzde dünyanın globalleştiğinden, mali olarak güçlü bir yönetim olmadan başarının gelemeyeceğinden bahsedebiliriz ama Trabzonspor'un son yıllarında kulübü borç batağından kurtaran,önemli başarılara imza atmış Faruk Özak, Özkan Sümer ve Atay Aktuğ gibi "züğürt" başkanlarımızı M.Ali Yılmaz ve Nuri Albayrak gibi "peyuk" başkanlarla kıyasladığımızda ortaya çıkan anlayış farkının paradan çok daha önemli olduğunu tartışmaya bile gerek yok.

Osman Yavuz
30.12.2006, 19:08
Bence İbrahim Hacıosmanoğlu'nun başkan olması lazım.Çünkü bence bize karizması olan konuşmaları biraz sert olucak bi başkan lazım ve bu da bana göre şu anda Hacıosmanoğludur

Şuayip Aydın
30.12.2006, 19:20
bence m.ali.yılmaz

Turgut Altun
30.12.2006, 20:14
vizyonu geniş olması lazım.

sanırım herkes ahmet ağaoğlu demek istediğimi anlamıştır.

ErayAkyüz
30.12.2006, 20:17
inadınaa ahmet agaoğluuuuuuuuuuuuuu

erdal6167
31.12.2006, 18:01
parası ve namı olan biri, azizin karşısında dim dik durabilecek birni istiyorum ben. futbolu ve futbolculuğu iyi bilen biri.

Onur
31.12.2006, 20:18
ağaoğlunu tek geçerim başkanlıkta. fakat kendisi üstlenmez bu görevi...

Cem Akyüz
31.12.2006, 20:42
bende ahmet ağaoğlu diyorum ama sanırım aday olmicak

ozturk
01.01.2007, 08:30
denenmeyen bir Ağaoğlu kaldı onu da denesek bari.

Ferşat Balcı
01.01.2007, 08:52
bence başlık yanlış açıldı...yada bu başlığa ilaveler gerek...görüyoruz ki başkandan çok yanındaki adamlar önemli kuluplerde...yani

asbaşkan kim olsun .?
basın sözcüsü kim olsun.?
transferden sorumlu kim olsun.?

listeye baktım bence hiçbirinin birbirinden farkı yok...

Benim
01.01.2007, 15:18
trabzonspor camiasında neden hep aynı isimler telaffuz ediliyor ? yokmu bir babayiğit bu işi halledecek ya !

Sönmez Özlü
01.01.2007, 15:59
Valla Ağaoğlu çok zor...Bence Faruk Nafiz Özak bakanlık işini bıraksın...Trabzonspor a dönsün...Ya da az parayla kurumsallaşma yolunda büyük işler yapan ve sportif olarak da son dönemlerde bize tavan yaptırmış olan Atay Aktuğ olabilir...

Faruk Özak bir zahmet başbakanın Fener'i savunduğu dönemde neden sessiz kaldığını açıklasın önce. Koltuk tatlı gelmiş beyefendiye.

Sönmez Özlü
01.01.2007, 16:00
volkan canalioglu tum camiayi tek cati altinda toplayabilecek tek adamdir ahmet agaoglu olmayacak cunku istemiyor
adayim VOLKAN CANALIOGLU

Volkan Bey ki aynı zamanda komşum olur, çok iyi niyetli, dürüst, sıcak kanlı ve samimi olan bir Trabzonlu/Trabzonsporludur. Ama işin açığı benim gördüğüm Canalioğlu Trabzonspor'a başkanlık yapamaz.

hüseyin1975
01.01.2007, 19:17
Dünyanin en zengin adami olsun. Bu isler para ile oluyor PARA

Mustafa Cem Şeyhoğlu
01.01.2007, 22:07
1.Ahmet Ağaoğlu
2.Özkan Sümer
Hala daha anlamadığım bir şey var başkanlık para işi değil yurek işi zaten bunu da ozkan sumer gostermedi mi onun sayesinde iki kere şampiyonluk potasını salladık Zaten Yıldız arayan goklere baksın diyen bir başkan daha ne kadar başkan olabilir ki Bu arada hala daha nuri albayrak' a oy verenlere teesüf ediyorum bir kulüp bir başkan tarafından daha ne kadar rezil edilebilirki:tsbayrak:

hüseyin1975
01.01.2007, 22:10
1.Ahmet Ağaoğlu
2.Özkan Sümer
Hala daha anlamadığım bir şey var başkanlık para işi değil yurek işi zaten bunu da ozkan sumer gostermedi mi onun sayesinde iki kere şampiyonluk potasını salladık Zaten Yıldız arayan goklere baksın diyen bir başkan daha ne kadar başkan olabilir ki Bu arada hala daha nuri albayrak' a oy verenlere teesüf ediyorum bir kulüp bir başkan tarafından daha ne kadar rezil edilebilirki:tsbayrak:

Dediklerine kismen katiliyorum. Para konusunda seninle ayni fikirde degilim.

Baksana Chealsenin "basarisina". Bunlar para ile oldu. Öyle zengin bir baskan gelse ve türkiyenin en önemli oyuncularini paraya bakmadan alsa, üzerinede 6 tane genc dünya yildizi alsa iyi olmazmiydi? :D

Mehmet
01.01.2007, 22:16
Özkan Sümer
olamayacağına göre A.AĞAOĞLU

baraha61
02.01.2007, 15:30
Ahmet ağaoğlu 2001 - 2002 yılında başkan yardımcısı olarak kulübümüzde görev yapmıştı, takım zar zor kümede kalmıştı o zaman , daha sonra başkan adayı olarak Trabzon a gitmiş sıkıyı görünce özel uçakla o akşam kent den kaçmıştı , daha sonra defalarca Trabzonspor a başkan olmak istemediğini her beyanında dile getirdi , bizlerde ne yapıyoruz , başkan olması için adama yalvar yakar oluyoruz , bence Trabzonspor un büyüklüğüne hiç yakışmıyor bu yaptıklarımız , sadece paralı olmak Trabzonspor a başkan olmak için yetmiyor , bu iş birazda yürek, kabiliyet ve liyakat istiyor ne yazık ki bu saydığım özellikleri paralı başkanlarımız da göremiyoruz. M. ali yılmaz ve Nuri albayrak örneklerinde ( tecrübelerinde ) olduğu gibi...

Sönmez Özlü
02.01.2007, 20:10
Dünyanin en zengin adami olsun. Bu isler para ile oluyor PARA

Hâlâ mı bu mantalite..

Trabzonspor'un başına gelen en zengin adamlardan olan Mehmet Ali Yılmaz ve Nuri Albayrak'ın takımı ne hâle soktuğu ortada değil mi? Nerede parasız başkan Özkan Sümer'in takımı nerede paralı başkan Nuri Albayrak'ın takımı..

Paralı adamın parası, kendisinindir. Adam parasını takıma vermez. Tacirdir, kazanmayı düşünür. Kendi serveti takımdan önce gelir.

Abrahamovic'e bakıp yanılmayın. Abrahamovic bir istisnadır. Onun da nedenleri belli. Kara para aklama başta olmak üzere.

Trabzonspor'a paralı başkan gerekmez. Futbolu bilen, ciddi, yürekli, ilgili ve TRABZONSPORLU bir başkan gerekir.

isaret parmagi
02.01.2007, 21:28
Parayla saadet olmaz deyimi sanırım futbol için pek geçerli değil.Fakat sadece para da başarıyı garanti etmez."Paralı başkan" diye bi istek gördüm yukarıda...Bi yerde haklı olabilir..Para önemli hem de çok...Ama unutulmaması gereken bi şey var..Bir futbol takımının başkanının cebinin kalınlığının dışında maharetleri de olmalı...Bu maharetler arasında en önemlisi idare kabiliyetidir...Futboldan anlamasa da olur..Yeter ki yönetmeyi bilsin...

Bi Özkan Sümer daha çıkartırsa bu şehir -ama maddi olarak desteklenen- bu takımın önünde kimse duramaz...

hüseyin1975
02.01.2007, 22:04
Hâlâ mı bu mantalite..

Trabzonspor'un başına gelen en zengin adamlardan olan Mehmet Ali Yılmaz ve Nuri Albayrak'ın takımı ne hâle soktuğu ortada değil mi? Nerede parasız başkan Özkan Sümer'in takımı nerede paralı başkan Nuri Albayrak'ın takımı..

Paralı adamın parası, kendisinindir. Adam parasını takıma vermez. Tacirdir, kazanmayı düşünür. Kendi serveti takımdan önce gelir.

Abrahamovic'e bakıp yanılmayın. Abrahamovic bir istisnadır. Onun da nedenleri belli. Kara para aklama başta olmak üzere.

Trabzonspor'a paralı başkan gerekmez. Futbolu bilen, ciddi, yürekli, ilgili ve TRABZONSPORLU bir başkan gerekir.

Ben parasi olupda bunu Takima göstermeyen Baskandan bahsetmedim.
Hem parasi olacak ve hemde Trabzonspor aski ile bu paraya kiyacak!

Baksana Azizin Fenere yatirimlarini? Onlar son yillarda basarili degillerimi? En azindan birkac sampiyonluk kazandilar Azizin sayesinde.

Simdi bizdede böyle cömert bir Baskan olsa gercekden istemezmisin???

space
03.01.2007, 05:07
Ben parasi olupda bunu Takima göstermeyen Baskandan bahsetmedim.
Hem parasi olacak ve hemde Trabzonspor aski ile bu paraya kiyacak!

Baksana Azizin Fenere yatirimlarini? Onlar son yillarda basarili degillerimi? En azindan birkac sampiyonluk kazandilar Azizin sayesinde.

Simdi bizdede böyle cömert bir Baskan olsa gercekden istemezmisin???

paranın esiri olmuşsunuz. yazık yani. trabzonspora nuri albayraktan daha zengini gelemez. en zengini bu.
hala parayla saadetin olmayacagını göremediniz. bize trabzonsporlu, futbolu bilen trabzonsporu yurekten seven bir insanin başkan olmasi gerektiğini anlayamadınız.

bu mantalite yüzünden trabzonsporun bu hallerde oldugunu anlayamadınız..
daha ne olsun bunu anlayabilmek için?????
yani illaaa paralı başkanla olmayacgını anlamak için kümeye mi düşmemiz lazım. daha ne olmalııı????????????????????????????????

space
03.01.2007, 05:12
Dediklerine kismen katiliyorum. Para konusunda seninle ayni fikirde degilim.

Baksana Chealsenin "basarisina". Bunlar para ile oldu. Öyle zengin bir baskan gelse ve türkiyenin en önemli oyuncularini paraya bakmadan alsa, üzerinede 6 tane genc dünya yildizi alsa iyi olmazmiydi? :D

ya adam 5 yilda milyar dolar kazanmış şaşırmış nereye harcıycagını. senin championship maneger oyununda yaptıklarını adam gerçek hayatta yapıyor hepsi bu.
kara parasıni aklıyor ya da başka bir şey yapıyor bunlar istisna...

sen böyle paralı başkan istemeye devam edersen sanıyorum gözün açık gidecek. o insanlarda trabzonspor sayesinde paralarına para katmaya devam edecek

space
03.01.2007, 05:30
Faruk Özak bir zahmet başbakanın Fener'i savunduğu dönemde neden sessiz kaldığını açıklasın önce. Koltuk tatlı gelmiş beyefendiye.

BENCE TERBIYESIZLIGIN LUZUMU YOK. hakkında konustugun adam bir ömrünü trabzonspora vermiştir.
ayrıca tayyip erdogana sessiz kaldıgı dönemde bakan değildi. . bugune kadar hiçbir makama talip olmamıştır ancak o makamlar size yakışır denip önlerne konulmuştur. kabul etme sebepleri ise trabzonspora hizmet ve ülkeye hizmettir.
öyle makam düşkünü bir insan olsaydi trabzonspor başkanlıgı bırakmazdı. ve yeniden başkan olabilirdi. ayrıca koltugu tatlı gelmiş olsaydı,resmi aracının plakasını sivil plakaya çevirmezdi. belde başkanlari bile resmi plakayla geziyorken bakan olarak sivil plaka kullanmazdi. yazdıklarınızı görmüyor, düşündüklerinizi beyniniz idrak etmiyor sanırım...foruma 50 tane mesaj atarak kendinizi nimetten sayıp, en kral trabzonporlu benim sanmayın.
haddini bilmek erdemliktir. ve haddimizi aşmayalım...

WERTHeR
03.01.2007, 09:58
Tayyip erdoğan nurinin arkasından çakilsin bıraksın siyaseti gelsin direk o başkanlık yapsın:))

Naim
03.01.2007, 11:47
Trabzonsporun Başkanı İtibar olsun
Yönetim Kuruluda şu isimlerden Oluşsun
İtidal
Güven
Tecrübe
Profesyonellik
Marka Bilinci
Trabzon Sevgisi
Trabzona Harcanan Mesai
Yeni Kaynaklar Yaratma
Kaynakları Bilinçli Kullanma
Uluslararası ilişkiler
Trabzonsporun İhtiyacı anında Harcayacak para
Proje
ve Uygulama
lardan oluşandan bir yönetim kurulu olsun

taner1967
03.01.2007, 13:00
Ben Erzurum'luyum o adamların hiç birini yakınen tanımam ama M.Ali YILMAZ başkan olmalı onun döneminde Ünal Karaman transferi vardı FB:GS:BJK peşinden koştu alamdı başkan aldı yatta imza attırdı bu ortamda M.Alı YILMAZ olması gerek parası olan her ortamda sözü dinlenen insan tabii bunlar benim fikirlerim.

Erdem Keser
03.01.2007, 13:09
1.Ahmet Ağaoğlu
2.Özkan Sümer
onun doneminde sallamadik yanlis biliyosun heralde ozamanki baskanimiz atay aktugdu

Erdem Keser
03.01.2007, 13:13
onceki sayfalar bi bakin derim nuri albayrakin ilk baskanlik seciminin oldugu donemde yapilan bir anket vardi ve burada nuri albayraka soven arkadaslar ezici cogunlukla ankette nuri albayraka oy vermisti kim ne derse desin nuri albayraki taraftar istedi ve getirdi simdi ise arkasindan kufur ediyoruz peki o zaman neden bu adamin baskan olmasini istedik ve neden hemen satiyoruz tamam basarli degil ama kendi getirdigimiz baskana neden yine biz sovuyoruzz basarisiz olabilir ama bu sebep bize kendi getirdigimiz bir baskana dumduzgitme trabzonsporlulugunu sorgulama ve munafik gibi yargilama hakkini vermez

hüseyin1975
03.01.2007, 17:09
ya adam 5 yilda milyar dolar kazanmış şaşırmış nereye harcıycagını. senin championship maneger oyununda yaptıklarını adam gerçek hayatta yapıyor hepsi bu.
kara parasıni aklıyor ya da başka bir şey yapıyor bunlar istisna...

sen böyle paralı başkan istemeye devam edersen sanıyorum gözün açık gidecek. o insanlarda trabzonspor sayesinde paralarına para katmaya devam edecek

Kardes bu agresiflik niye? Ne yani... görüs bildiremeyecekmiyiz??

Ben parali Baskan olsun dedim. Her parali olan ayni zamanda Futboldan anlamayan birisi mi olmasi lazim???

Baskan parayi versin, gerisine (eger Futboldan anlamiyorsa) karismasin!

Gözlerin acik gidecek demissin. Chealsea Sampiyon oldu ve bu sampiyonlugu 50 yildir bekleyen Taraftarlarinin gözü acik gidmeyecek!

Bizede böyle zengin adam gelsin, en iyi Futbolculari alsin ve bu sayede Sampiyon olalim. O zaman (meraklanma) gözlerim acik gitmez!!

space
04.01.2007, 03:22
Kardes bu agresiflik niye? Ne yani... görüs bildiremeyecekmiyiz??

Ben parali Baskan olsun dedim. Her parali olan ayni zamanda Futboldan anlamayan birisi mi olmasi lazim???

Baskan parayi versin, gerisine (eger Futboldan anlamiyorsa) karismasin!

Gözlerin acik gidecek demissin. Chealsea Sampiyon oldu ve bu sampiyonlugu 50 yildir bekleyen Taraftarlarinin gözü acik gidmeyecek!

Bizede böyle zengin adam gelsin, en iyi Futbolculari alsin ve bu sayede Sampiyon olalim. O zaman (meraklanma) gözlerim acik gitmez!!

agresiflik yok. yanlis anlamayin ama bugune kadar hep parali istedi taraftar ama parali yonetim bizi son zamanlarda mutlu edemedi. oyle hem parayi verip hem karismiyacaksa tamam gelsin. ama bu zamana kadar hep parasiz baskanlarla sampiyonlugu kacirdik.
ek olarak trabzonsporlu olmayan bir adam gelip benim klubumu 50 yil uzerine sampiyon yapacaksa varsin yapmasin. trabzonsporlu olmayan bi insan istemem sahsen ne kadar parasi olursa olsun.

#10 Fietra
04.01.2007, 12:18
Bize yumrukçu bir başkan lazım.Şöyle yumruğu iyi olan,yeri geldiğinde masaya yumruğunu vuran,gerektiğinde taraftara da yumruk şov yapan bir başkan lazım.Böyleee yumruğunu sıktığı zaman herkesin üç buçuk attığı bir başkan lazım bize.Pabucumun yumrukçukları.

kudu_61
04.01.2007, 14:11
Trabzonspor başkanını milliyet gazetesinin internet sitesinde yılın spor adamı olarak seçmiştir ağaoğlunun dikkatine...

A.Alper
04.01.2007, 14:14
dubaili bi işadamı olsun...

OLCAY ÇAKIR
04.01.2007, 14:16
bu takımın bir başkanı ve yönetim kurulu var.

görev sürelerinide biz-siz belirlerdik..

öyle hemen dönmek yok...(pilavdan)

seçime daha çok var...

yılda 3 hoca,2 başkan....yok öyle bişe.

hüseyin1975
04.01.2007, 14:34
agresiflik yok. yanlis anlamayin ama bugune kadar hep parali istedi taraftar ama parali yonetim bizi son zamanlarda mutlu edemedi. oyle hem parayi verip hem karismiyacaksa tamam gelsin. ama bu zamana kadar hep parasiz baskanlarla sampiyonlugu kacirdik.
ek olarak trabzonsporlu olmayan bir adam gelip benim klubumu 50 yil uzerine sampiyon yapacaksa varsin yapmasin. trabzonsporlu olmayan bi insan istemem sahsen ne kadar parasi olursa olsun.

Aslina bakarsan sana katiliyorum ama benide anla. Artik dayanamiyorum. Trabzonsporumuzu SAMPIYON görmek istiyorum.

Öyle para babasi istedigimde herhalde caresizlikdendir :(

taraftar61a
04.01.2007, 15:21
bu takımın bir başkanı ve yönetim kurulu var.

görev sürelerinide biz-siz belirlerdik..

öyle hemen dönmek yok...(pilavdan)

seçime daha çok var...

yılda 3 hoca,2 başkan....yok öyle bişe.

helal olsn be senn le aynı kanıdaym ne öle aklına qelnce baskan diqisio sacmalık !

zeki gursoy
04.01.2007, 16:46
sonuna kadar haklısın..
ağaoğlu kendisi başkan olmak istemiyoki peşinden koşuyolar..
insanın içinde olacak az biraz..
bi geldi ayağından vuruldu..
niye vuruldu önce bi açıklama yapması gerekiyor.o olaydan sonra siz hiç adamın ağzından başkanlık lafını duydunuzmu?
yinede yazılmış ankete..
benim adayım abramoviç..
kendisi düşünmüyo olabilir Trabzonspor başkanlığını..
ne farkeder..
ağaoğlu düşünüyomu...
boş işler booooooşşşş...

Ahmet ağaoğlu 2001 - 2002 yılında başkan yardımcısı olarak kulübümüzde görev yapmıştı, takım zar zor kümede kalmıştı o zaman , daha sonra başkan adayı olarak Trabzon a gitmiş sıkıyı görünce özel uçakla o akşam kent den kaçmıştı , daha sonra defalarca Trabzonspor a başkan olmak istemediğini her beyanında dile getirdi , bizlerde ne yapıyoruz , başkan olması için adama yalvar yakar oluyoruz , bence Trabzonspor un büyüklüğüne hiç yakışmıyor bu yaptıklarımız , sadece paralı olmak Trabzonspor a başkan olmak için yetmiyor , bu iş birazda yürek, kabiliyet ve liyakat istiyor ne yazık ki bu saydığım özellikleri paralı başkanlarımız da göremiyoruz. M. ali yılmaz ve Nuri albayrak örneklerinde ( tecrübelerinde ) olduğu gibi...

Gamze
04.01.2007, 17:00
Ağaoğlu olayının üzeri kapalı.Adam seçimden önceki gün kaçtı daha sonra onun kaçıran ayağından vuruldu vs vs vs..Daha sonra da dediğiniz gibi ağzından ne başkanlık lafı geçti,ne buna dair her hangi bir şey.

Şimdi biz kalkıp dememeliyiz ki ''bu adam da basiretsiz korkar kaçtı gitti'' ..Diyemeyiz..Unutmayalım ki bu adam bir spor adamı!Mafya değil ki bunlarla mücadele etsin.Ayrıca onun TS'dan önce düşünmesi gereken şeyler var.Ailesi gibi,canı gibi...Kızmayın boşuna ama her şey TS değil hayatta.Bu adam can korkusuyla başkanlık yapsa ne olur yapmasa ne olur?İstediği listeyle başa gelemedikten sonra,istediği şekilde rahat kafayla başkanlığını yapamayacaksa bırakalım kalsın.Mevzu bahis olan vaziyette kendisinin başkanlığı bize hiç bir şey katmayacaktır zaten...

Ağaoğlu TS'u Türkiye'de her durumda her platformda en iyi temsil eden,en aklı başında TS'lulardan biridir.Yönetimde olamayacaksa da yönetim dışında bu adama ihtiyacımız var zaten.TS'luluk nedir sorusunun en iyi cevaplarından biridir O bence.Varsın yönetimde olamasın,böyle de çok faydalı Ağaoğlu bizlere.Çünkü böyle aklı başında,doğru düzgün TS'lulara çook ihtiyacımız var çook...

Murat61
04.01.2007, 17:06
adam olsun...

SZYMEK55
05.01.2007, 00:47
işadamı başkan istemiyorum. futbolu bilen başkan: ÖZKAN SÜMER.

MAY'la ahmet ağaoğlunun ne farkı war?

baraha61
05.01.2007, 12:34
Bize öyle "kapalı kutu" başkan lazım değil. Her yönüyle kendini belli eden görev almak için istekli , arzulu, samimi ve içi dışı bir vakur bir adam lazım.

zafer6161
05.01.2007, 12:37
ahmet ağaoğludan başkası yalan

alikoo
05.01.2007, 12:51
trabzonsporumuzun şu anki durumu hiç de iyi değil belli.yönetimin istifa etmesi ve yeni beyinlere yer vermesi gerektiğini düşünüyorum.kim gelirse gelsin yeterki bizi bu karanlıktan güneş ışığını görebileceğimiz bir yere çıkarsın bu da birlik olmayla olur her kafadan ayrı bir ses çıkarsa bu iş olmaz.neyse benim görüşüm eger bu listeden birine oy vermem gerekirse bu da AHMET AĞAOĞLU dur.trabzonsporumuz için en hayırlısı neyse o olur inşallah..........

Rasim YILMAZ
10.01.2007, 02:59
Ahmet Bey takip ediyorsunuzdur işallah??

zafercalikoglu
10.01.2007, 11:52
ağaoğlundan baskan olmaz,adam canındanmı olsun ,adamı apartopar kacırdılar,
baska biri lazım ,

Erdem Keser
10.01.2007, 16:35
secim zamaninda taraftarin istedigi ve tek bir isimde toplandigi kisi nuri albayrakti ama simdi herkesin istemedigi yine albayrak
albayrak basarisizdir dogrudur ama yeni gelecek baskanada takim kotu oldugunda boyle denmeyecekmi bu sekilde davranilmayack mi peki bu surec nereye kadar devam edecek neden hic bir baskanimizin arkasinda durmuyoruz gecen yil bu zamanlarda yapilan bir anket vardi ona bakmanizi tavsiye ederim ezici bir cogunlukla herkes nuri albayrak isminde birlesmisti ama simdi ki dusuncelerimiz o zamankiyle ortusmuyorr ..keske herkes gelen baskanin arkasinda dursa ve destek verse bu isim nuri baskan olur yada bir baskasi onemli olan bir ismi kotu oldugunda kisiligine varacak derecede hakaret etmek ve elestrimek degildir onemli olan bir insana her kim olursa olsun bu camianin baskani oldugu icin kotu zamanlarinda bile destek vermektir ve hep birlikte elele vererek takimi zirveye cikarmaktir sundanda eminim bu takima kim gelirse gelsin ayni seyler yasanacak tarftar bolunecek ve sadece basari durumunda destek olunacaktir suan baskanimiz olan kisiye ailesine kufurler etmek sirf bayramlasildi die kiyametler koparmak kanimca yanlistir
sonumuzu allah hayir etsin

osmanli.61
10.01.2007, 16:41
ahmet ağaoğlu başkan olsun diyenlere şaşıyorum. bırakıp kaçan bu adam değilmiydi yoksa !!

OYılmaz
10.01.2007, 17:08
kesinlikle ahmet ağaoğlu olmalı

zafer6161
10.01.2007, 17:11
kesinlikle ahmet ağaoğlu olmalı
:alkış: ............

Napoleon61
10.01.2007, 17:25
1.Ağaoğlu

olmazsa MAY

Ali Şahin
10.01.2007, 21:21
ağaoğlu başkası yalan

Nuray
10.01.2007, 21:32
Ağaoğlu olsun!!!

maskeli61
10.01.2007, 22:05
adam gibi adam futbolu bilen anlayan boş konuşmayan adam tabiki AHMET AGAOGLU en basit örnegi stv de spor programı var açıp orayı izleyelim adam gibi konuşmasını biliyo ne siyaset ne başka bişey adamın içinde olan tek şey TRABZONSPOR SEVDALISI OLMASI ve ara sıra günahta çıkarıyo çok tanık oldum zamanında yöneticiyken yanlış transfer yaptık hatalıyız falan dedigini çok dinledim duydum o yüzden derimki böyle trabzonsporumuzun üzerinden rant saglayan reklam yapan şehrimizin karadenizimizin göz bebegi takımımızı siyasete sokmak isteyen istemeklede kalmayan siyasete sokan ve bunun yanı sıra TRABZONSPORUMUZUN ismi üzerinden isim yapan mevki edinen insanlar istemiyoruz o insanlar ancak AGAOGLUNA ÇAYCILIK YAPAR...

ayrıca şunuda belirtmek isterimki yukarda yazılan isimlerden may boş transferler yapıp aldım dedigi adamların sonradan kiralık çıkması trabzonspora verdigi 1 emek aldıgı 100 alın teri bir başkan için bunlarımı dememmiz gerekiyordu bizden uzak dursun...

bide tabiki ATAG AKTUG adam gibi adam verdigi emeklerden sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ALLAH ona daha çok versin çok güzel bi yönetim gösterdi canla başla başkanlık yaptı çok teşekkür ediyorum

ve diyorumki AHMET AGAOGLU ve ATAG AKTUG beraber başkanlık sadece size yakışır...

SAYGILARIMLA : ARSİNLİ AKREP.....

TSelif
10.01.2007, 22:58
Başkanlık yapabilecek tek gerçek TRABZONSPOR'lu sensin Ağaoğlu:)

Mehmet_Mercanlı
10.01.2007, 23:27
artık öyle bir duruma geldikki, bunlar gitsinde kim gelirse gelsin .

hani derler ya giden geleni aratır .
acaba bunlardan daha beteri varmıdır.
bundan daha kötü ne olabilir dicem bunlar hergecen gün beni birkez daha şaşırtıp BETERİN BETERİ VARMIŞ DEDİRTİYO

Yasin Berber
11.01.2007, 03:12
arkadaşlar herkez may bizi somurmuştur diyorsunuz ama bence yanılıyorsunuz mehmet ali yılmaz parayı bastı ama kendi ilgilenmedi yöneticiler onu sömürdü adam en iyi futbolcuları getirdi hatta hangi futbolcuyu istiyorsanız getireyim dedi sizde may sömürdü diyorsunuz trabzonspor manevi değerinden başka sömürelecek neyi var nuride şu an sömürmüyo ama başarısız bırakması lazım ben mehmet ali yılmaz olsun demiyorum ama adamıda rencide etmeyin lütfen benimde adayım ahmet ağaoğludur ama mehmet aliyılmaz da olursa profösyönel yöneticiliği bilen insanlarla çalışırsa yapsın başkan lık yoksa karışmasın

nesta61
11.01.2007, 03:26
HALUK ULUSOYU UNUTTUNUZ hahaaha:D :D :D

ama ben sahsen ozkan sumeri isterim adamin parasi yok ama trabzonu diriltir , gider brezilya'ya GETIRIR 5 TANE BREZILYALI iki si aurelio gibi cikar bundan kimsenin suphesi olmasin, yattara, aurelio . . . , ozkan sumerin kazandirdigi topcular
ibrahim yattaraa ohoooooooooooooo ibrahim yattara ohooooooooooooooooooo

:tsbayrak: :tsmeşale: :meşale2: :meşale2: :tsmeşale: :tsbayrak:

rdldlk
11.01.2007, 12:11
ben şu an ki yönetimden cok ama cok memnunum, adamlar varlarını yoklarını ortaya koyuyorlar, yemedikleri lafta kalmadı, paranla rezil olmak diye buna derler:tsbayrak:

maskeli61
11.01.2007, 12:17
ben şu an ki yönetimden cok ama cok memnunum, adamlar varlarını yoklarını ortaya koyuyorlar, yemedikleri lafta kalmadı, paranla rezil olmak diye buna derler:tsbayrak:

şimdiki yönetimden çok ama çok memnunsun yani öylemi iyi küme düşürürseler bizi gider tebrik edersin...:mad:

rdldlk
11.01.2007, 12:22
şimdiki yönetimden çok ama çok memnunsun yani öylemi iyi küme düşürürseler bizi gider tebrik edersin...:mad:

cıckp adamlar oynayacak hali yok ya adamların futbolu bırakalı yıllar oldu:atki:

Gülşen
11.01.2007, 13:24
Kim, kimin parasıyla rezil oluyormuş?!!
Bir fıkranın içindeyiz de, benim mi haberim yok?