PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kalan 11 Maçımızdan Kaç Puan Alırız ?

Sayfa : [1] 2

61ronin61
06.03.2016, 22:07
Evet renkdaslarim iş ciddiye bindi ve hesap yapma zamanı sizce takım takım değerlendirdigimizde kalan 11 maçta kaç puan alırız. Bakalım kim doğru tahminde bulunabilecek. :)

melihergun
06.03.2016, 22:55
15

Enes Başkaya60
06.03.2016, 22:56
11 puan alırız..

nakzo
06.03.2016, 23:14
Hamiyle maksimum 7 pauan aliriz.düşerizzzzzzzz.hamisiz minimum 13 paun alip kalabileceğimiz düşünüyorum.barajin 37-38 olacağini varsayiyorum.acilen olağanüstü hal ialan edilmeli.futbolcular tesiste yatmali beyinleri yikanmalai usta sene sonuna kadar tweet işini birakip sene sonuna kadar trabzonda yaşamalidir.durum çok çok ciddi hemen hiç vakit kaybetmeden hami kovulmalidir.yilmaz vural opsiyonlu olarak tam yetkiyle sene sonuna kadar getirlmeli eğer başarili olursa 1 sene daha devam edilmelidir.

Recep Çaltepe
06.03.2016, 23:17
Muhtemelen 2, maksimum 4.. 3 Sivas veya 1, 1 son hafta Kasımpaşa..

10 üstü diyen arkadaşlara da gıptayla bakıyorum.. :)

61ronin61
06.03.2016, 23:32
ts-mersin=3 puan

ts-kolpataş=0 puan(malesef bizim takım berbat ötesi en çok kazanmak istediğim maç bu gerek o fikolarının aşağılar konuşmaları gerek her talip olduğumuz futbolculara salça olmaları ve en önemliside evrim geçirip büyük bjk li olan şenol güneş yüzünden bunlara asla yenilmememeliyiz yılın maçımız budur)

ts-şikecilerin karısı(sivas)=3 puan

gaziantep-ts=1 puan

ts-başakşehir=1 puan

geçlerbirliği-ts=1 puan

ts-şikebahçe=0 puan (malesef)

eskişehir-ts=1 puan

ts-rize=3 puan

antalya-ts=1 puan

ts-kasımpaşa=3 puan

sonuç olarak bana göre 17 puan toplarız ve 44 puanla bu lanetli sezonu noktalarız.

Tolga Okumuş
06.03.2016, 23:36
Mersin,Sivas,Kasımpaşa maçlarından puan alırız.
Diğerlerine yaz '0' !

61ronin61
06.03.2016, 23:39
Mersin,Sivas,Kasımpaşa maçlarından puan alırız.
Diğerlerine yaz '0' !

yok canım sende çok abartttın be renkdaş senin hesaba göre kesin düştük demektir.:)

Ahmet Aksu
06.03.2016, 23:39
11 puan alırız. 5(eski,antep,başak,mersin,k.paşa) beraberlik, 2(sivas,rize) galibiyet diyorum. 4 de mağlubiyet.

5 mağlup 4 beraberlikte olabilir mersin maçı kritik beraberlik görünüyor ama hurra saldırırsak puan alalım diye yenilgi kesin..

Fatih Çelik
06.03.2016, 23:40
Minimum 4 maximum 12...

kayyum61
06.03.2016, 23:40
şu düşme muhabbetini ne zaman bırakacaksınız?

61ronin61
06.03.2016, 23:48
Minimum 4 maximum 12...

valla sayın adminim 12 puanı geçmiyelim ben futbolu bilmiyorum.futbola sadece oynanan oyun bu ruhsuzlar topluluğu olarak bakmıyorum çok etkenler var.

61ronin61
06.03.2016, 23:49
şu düşme muhabbetini ne zaman bırakacaksınız?

düşme muhabbeti yapılmıyor renkdaşım.kaç puan alırız diye tarfatarlarımızın değerli görüşlerini alıyoruz.

emre6117
06.03.2016, 23:54
düşme muhabbeti yapılmıyor renkdaşım.kaç puan alırız diye tarfatarlarımızın değerli görüşlerini alıyoruz.

Hami devam ederse maksimum 8 alırız. Ve alttaki takımlara kadermizi bırakırız. Hoca gelirse başımıza 15 puan alırız.

Recep Çaltepe
06.03.2016, 23:56
Düşme muhabbetini biz bıraksak bile bu futbolcular sağolsun bıraktırmayacak.. Şu an itibariyle düşme ihtimalimiz bi tık önde düşmeme ihtimalimize göre, haftaya puan kaybedersek yüzde 75 olur o ihtimal.. Bence bu durum camiada ciddi ciddi komuşulmalı, şakaya gelecek durumda değiliz zira..

61ronin61
07.03.2016, 00:06
Hami devam ederse maksimum 8 alırız. Ve alttaki takımlara kadermizi bırakırız. Hoca gelirse başımıza 15 puan alırız.

yaa renkdaşım neyden alıyormuşuz 8 puan tam sallamasyon yazıyorsunuz haa.bakın ben tek tek maç maç yukarıda yazdım.8 puanı nerden alıyoruz kimlerden 0 puan alıyoruz belirtirmisiniz bizde görelim bu yorumun gerçekçiliğini.

Ahmet Kara
07.03.2016, 00:11
Trabzonspor - Mersin (3) (Zor ve gerilimi yüksek bir maç olacak)
Trabzonspor - Beşiktaş (0)
Trabzonspor - Sivasspor (3)
Gaziantepspor - Trabzonspor (0)
Trabzonspor - Başakşehir (0)
Gençlerbirliği - Trabzonspor (0)
Trabzonspor - Fenerbahçe (0)
Eskişehirspor - Trabzonspor (1)
Trabzonspor - Rizespor (3)
Antalyaspor - Trabzonspor (1)
Trabzonspor - Kasımpaşa (3)

Max 14
Min 11 puan toplayacağımızı düşünüyorum

61ronin61
07.03.2016, 00:14
Trabzonspor - Mersin (3) (Zor ve gerilimi yüksek bir maç olacak)

Max 14
Min 11 puan toplayacağımızı düşünüyorum

gerçekten sizi tebrik ederim adam akıllı değerlendirme budur işte. millet yazıyor 10 puan alırız 8 puan alırız yaw kardeşim kimden neyden ne alıyon ne veriyon yazssana takım takım değerlendirsene işi.tekrardan tebrik ederim değerlendirmeniz için.

not=başlığı açtım herkese cevap yazarım huyum kurusun:)

yattarahayranı
07.03.2016, 00:15
Haftaya fb kayseri ile oynuyo mutlaka kazanmalıyız
Bize bu hesapları yaptıranlar utansin

61ronin61
07.03.2016, 00:16
Haftaya fb kayseri ile oynuyo mutlaka kazanmalıyız
Bize bu hesapları yaptıranlar utansin

utanmadıkları için hesap yapıyoruz.zaman hesap zamanı kanka.mersine yenilirsek gerçekten gümbürtüye gideriz.

selcuk
07.03.2016, 00:23
33

61ronin61
07.03.2016, 00:26
vay beee valla helal olsun elli kişi konu başlığına bakmış 19 kişi yazmış yaa arkadaş niye yazmıyorsunuz .yazmayanlar psikolojik vaka bence.yazıcaksınız kardeşim bu konu başlığına giren gerçek trabzonsporluysa durumu değerlendiricek.

sasone
07.03.2016, 00:27
Git yat Ronin,yarın okul var,bayrak törenini kaçırırsan kulaklarını çekerler.

61ronin61
07.03.2016, 00:33
selçuk renkdaşım yazdığını gördüm dedimki erdem gösterip yazmış tam seni yasaklı listemden çıkarıcaktım 33 yazmışsın.göya benle dalga geçiyorsun
ekstara 15-16 puanı heralde sen cebinden vericeksin.

33 puan alalım silsinler benim üyeliğimi burdan direk diyorum almazlarsa sende varmısın silinmeye .hadi yaz bakalım 33 cü.

61ronin61
07.03.2016, 00:37
ts kümeye gidiyor başlığa saygı gösterin renkdaşlarım.olayı kişiselleştirmeyin .gerçek ts li bu başlığa giren ts li ADAM gibi yorum yapar.

Gokhlayeh
07.03.2016, 00:37
Fotoğraf çekmeyi seviyor musun Ronin?

İlk yarıda, bu günlerimize kıyasla nispeten daha iyi olduğumuz bir dönemde bu maçlarda 17P puan toplamışız. Bundan BJK maçını düşersek 14P.
Kalan maçlar için bence 14P beklenti fazla iyimser olur.

Gokhlayeh
07.03.2016, 00:41
Eşit puanda sıralama neye göre belirleniyor? Mersin'e deplasmanda 3-2 yenilmişiz.

selcuk
07.03.2016, 00:43
selçuk renkdaşım yazdığını gördüm dedimki erdem gösterip yazmış tam seni yasaklı listemden çıkarıcaktım 33 yazmışsın.göya benle dalga geçiyorsun
ekstara 15-16 puanı heralde sen cebinden vericeksin.

33 puan alalım silsinler benim üyeliğimi burdan direk diyorum almazlarsa sende varmısın silinmeye .hadi yaz bakalım 33 cü.
burada bisey kisilestiren sensin

ben büyük takim taraftariyim
sahada takimim yenilene dek her saniye kazanacagimiza inanirim
pozitiv sinerji olustururum

burada senin ve bir kac diger kisi gibi aglamaya dünyaya gelmedim

61ronin61
07.03.2016, 00:45
Eşit puanda sıralama neye göre belirleniyor? Mersin'e deplasmanda 3-2 yenilmişiz.

renkdaşım görüşümü yazdım bana göre 17 puan .peki değerlendirirmisiniz maç maç kimden nerden 14 puan alıyoruz .böyle sallamak kolay bi değerlendirin bi zahmet futbolu biliyorsanız expansea gibi değerlendirin.on numara içinden geçenleri yazmış ex .değerlendirme budur.evet bekliyorum maç maç puanları.

Derin Trabzon
07.03.2016, 00:49
ts-mersin=3 puan

ts-kolpataş=0 puan(malesef bizim takım berbat ötesi en çok kazanmak istediğim maç bu gerek o fikolarının aşağılar konuşmaları gerek her talip olduğumuz futbolculara salça olmaları ve en önemliside evrim geçirip büyük bjk li olan şenol güneş yüzünden bunlara asla yenilmememeliyiz yılın maçımız budur)

gaziantep-ts=1 puan

ts-başakşehir=1 puan

geçlerbirliği-ts=1 puan

eskişehir-ts=1 puan

ts-rize=3 puan

antalya-ts=1 puan

ts-kasımpaşa=3 puan

sonuç olarak bana göre 17 puan toplarız ve 44 puanla bu lanetli sezonu noktalarız.

İnşallah şaka yapıyorsundur yok cidden bu kadar puan alabileceğimizi düşünüyorsan senin adına harbiden üzüldüm.

61ronin61
07.03.2016, 00:50
burada bisey kisilestiren sensin

ben büyük takim taraftariyim
sahada takimim yenilene dek her saniye kazanacagimiza inanirim
pozitiv sinerji olustururum

burada senin ve bir kac diger kisi gibi aglamaya dünyaya gelmedim

bırak selçuk yaa sen gerçekten 33 puan alacağımıza inanıyormusun bu 11 maçta.

ağlamak haa yaa selçuk renkdaşım seni seviyorum aslında ama illa sarıcan .

yani selçuk renkdaşım sen inanarak diyorsun ki 33 puan alırız.inanmadığın bişeye inanıyorsun sırf gıcıklık uyuzluk olsun diye yorum yapmışsın.

61ronin61
07.03.2016, 00:51
İnşallah şaka yapıyorsundur yok cidden bu kadar puan alabileceğimizi düşünüyorsan senin adına harbiden üzüldüm.

renkdaşım eleştirmek kolay istersen sende benim gibi maç maç değerlendirme yapta ne kadar futbolu bildiğini tüm bmn görsün.

artvints
07.03.2016, 00:52
40 yapar.

selcuk
07.03.2016, 00:57
bırak selçuk yaa sen gerçekten 33 puan alacağımıza inanıyormusun bu 11 maçta.

ağlamak haa yaa selçuk renkdaşım seni seviyorum aslında ama illa sarıcan .

yani selçuk renkdaşım sen inanarak diyorsun ki 33 puan alırız.inanmadığın bişeye inanıyorsun sırf gıcıklık uyuzluk olsun diye yorum yapmışsın.
11 yilda yeniliriz diye yazdigim 1 msj bul ozaman

bu takim benim gibi inanan insanlarlan büyüdü
inanan insanlarda yine bu takimi yüceltecek

senin gibilerde bir kenarda agliyacak
ufak olsun benim olsun mantalitesinlen

61ronin61
07.03.2016, 00:58
40 yapar.

bana gıcık kapanlar çok bu bmn de onu biliyorum da millette trabzonspora saygıda kalmamış .bi başlıkaçtım dalga geçiyorlar yaa 40 cı artvints sana güzel bişey yazardım ama ceza yerim anında zaten bana cezada hayatta ıskalamazlar hoşgörü göstermezler .

akıllı artvints 11 maçta 40 puani bi aciklarmisin

ts yede saygınız yok bu başlığa saygısızlık yapanlar.

Gokhlayeh
07.03.2016, 01:05
renkdaşım görüşümü yazdım bana göre 17 puan .peki değerlendirirmisiniz maç maç kimden nerden 14 puan alıyoruz .böyle sallamak kolay bi değerlendirin bi zahmet futbolu biliyorsanız expansea gibi değerlendirin.on numara içinden geçenleri yazmış ex .değerlendirme budur.evet bekliyorum maç maç puanları.

Sevmiyorsun herhalde. Ben sana bir fotoğraf çekiyorum, diyorum ki burada bir adam var, eskisine göre daha hasta, ishalı var. Sen diyorsun ki sallama, her geldiğinde ne kadar gelecek, bana onu değerlendir.

61ronin61
07.03.2016, 01:10
11 yilda yeniliriz diye yazdigim 1 msj bul ozaman

bu takim benim gibi inanan insanlarlan büyüdü
inanan insanlarda yine bu takimi yüceltecek

senin gibilerde bir kenarda agliyacak
ufak olsun benim olsun mantalitesinlen

amaakıl var mantık var renkdaşım.nasıl inanabilirsin 11 maçta 33 puan alacağımıza.

beni küçümseme bence ts için ağladım bi kaç şey içinde ağladım gerçekten değer verdiğim inandığım sevdiğim şeylerdi.

ama asla bak selçuk asla senin gibiler kenarda ağlıyacak diye kelimeler kullanma.sen benim ne kadar ts li olduğumu bilmiyorsun.karşı tarafı aşağılar rencide edici bu kelimeler benden olan renkdaşıma yakıştıramıyorum.hepimiz aynı gemideyiz nasıl böyle ifadeler kullanıyorsunuz.ben trabzonporluyum bunu bende Allahta biliyor.

trabzon şampiyon olsun ben o gün öleyim varmı sende o yürek haaaa.

ufak olsun benim olsun diye yazmışsın anlamadım saçma bişey yazmışsın .

61ronin61
07.03.2016, 01:13
Sevmiyorsun herhalde. Ben sana bir fotoğraf çekiyorum, diyorum ki burada bir adam var, eskisine göre daha hasta, ishalı var. Sen diyorsun ki sallama, her geldiğinde ne kadar gelecek, bana onu değerlendir.

ilk ben sordum maç maç değerlendirme alayım.ondan sonra hastaya ishale geçeriz.konu başlığı maç değerlendirmesi.

sorduğum yada açtığım başlığa saygı göstermiyorsun beni sorguluyorsun yok böye bi dünya.maç değerlendirmesi yoksa sana cevapta yok.

Fatih Öztürk
07.03.2016, 01:27
Ertuğrul hoca yada onun kalibresinde bir hocayla kalan 11 maçın sekizini kazanırız.

Gokhlayeh
07.03.2016, 01:27
Canın sağolsun Ronin.

artvints
07.03.2016, 01:56
bana gıcık kapanlar çok bu bmn de onu biliyorum da millette trabzonspora saygıda kalmamış .bi başlıkaçtım dalga geçiyorlar yaa 40 cı artvints sana güzel bişey yazardım ama ceza yerim anında zaten bana cezada hayatta ıskalamazlar hoşgörü göstermezler .

akıllı artvints 11 maçta 40 puanı bi açıklada ne kadar rezil biri olduğunu tüm bmn görsün.

ts yede saygınız yok bu başlığa saygısızlık yapanlar.

ronincim sana şimdi bilal'e anlatır gibi anlatacağım iyi dinle. 40 yapar demek toplam puanımız 40 olur demek. şu anda kaç puanımız var? 27. buraya kadar anlamışsındır umarım.

şimdi çıkar 40'tan 27'yi 13 puan. yani 11 maçta 13 puan bekliyorum . insan bir düşünür 11 maçta 40 puan alınmaz, başka bir şey demek istemiştir diye. rezil mezil diye konuşmaz.ayrıca ceza alman lazım. küfürden beter bu söylediğin. her aklına geleni yazacağına biraz düşünüp edit yapsan bu sayfalar ard arda yaptığın garip yorumlarla dolmaz. gerçi suç bende senin açtığın başlığa yorum yapmışım.

61ronin61
07.03.2016, 02:22
ronincim sana şimdi bilal'e anlatır gibi anlatacağım iyi dinle. 40 yapar demek toplam puanımız 40 olur demek. şu anda kaç puanımız var? 27. buraya kadar anlamışsındır umarım.

şimdi çıkar 40'tan 27'yi 13 puan. yani 11 maçta 13 puan bekliyorum . insan bir düşünür 11 maçta 40 puan alınmaz, başka bir şey demek istemiştir diye. rezil mezil diye konuşmaz.ayrıca ceza alman lazım. küfürden beter bu söylediğin. her aklına geleni yazacağına biraz düşünüp edit yapsan bu sayfalar ard arda yaptığın garip yorumlarla dolmaz. gerçi suç bende senin açtığın başlığa yorum yapmışım.

pardon renkdaşım ben 40 puan alır diye okudum hızlı geçişeler yapıyorum sayfalarda kusura bakma gözümden kaçmış bunun için özür dilerim.

ama ceza olayına gelince zaten işiniz gücünüz bana ceza aldırmak bide ceza alaman lazım diyerek adminlere paslıyorsun beni yakışır.

anlamadığım ben ceza aldığımda çokmu mutlu oluyorsunuz bir renkdaşınzın aynı gemide aynı safta sizden birinin ceza almasından çok mu mutlu oluyorsunuz .

sende beni aşağılıyorsun o zaman sende ceza alman lazım senin açtığın başlığa yorum yazdım diyorsun.bu ne demek şimdi.ne ddmek olduğunu yazarımda o zaman kesin ceza gelir.

yaa ceza filan alıştım ceza manyağı oldum bmn deki bazı kişiler sayaesinde tamam cezada alsak biz gerçek trabzonsporlularız hepimiz kardeşiz hepimiz aynı gemideyiz birbirimizin kuyusunu kazmayalım .zaten tüm türkiye karşımızda bari biz birlik olalaım bir olalım renkdaşım.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 07:52
13

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 07:53
Şu Şenol GÜNEŞ'i yenip gönderebilmemizi çok isterdim.
Fubolcularda azıcık onur ve gurur varsa bu maça asılırlar ve Şenol GÜNEŞ'e dersini verirler.

bkandil
07.03.2016, 08:50
Ertuğrul hoca yada onun kalibresinde bir hocayla kalan 11 maçın sekizini kazanırız.

Fatih,

Ertuğrul bugün işbaşı yapsa,

Cuma günü ilk 11'de hangi isimler değişecek?

Kart cezalıları belli, sakatlar belli, mecburen oynatacağın adamlar da belli...

Bu sezon için hiç bir hocanın takıma katkısı olmaz,

Oyuncuları maçlara psikolojik olarak hazırlamak lazım...

katre-i.matem
07.03.2016, 09:41
Küme düşer miyiz başlığını bekliyorum sıra onda sanırım

Ertan 51
07.03.2016, 09:58
Trabzonspor - Mersin-------------3 puan
Trabzonspor - Beşiktaş-----------0
Trabzonspor - Şikeci sivas--------3
Gaziantep - Trabzonspor-------1
Trabzonspor - Başakşehir---------1
Gençlerbirliği - Trabzonspor-------0
Trabzonspor - Şikebahçe---------0
Satılmışşehir - Trabzonspor-------0
Trabzonspor - Rizespor-----------3
Antalyaspor - Trabzonspor--------1
Trabzonspor - Kasımpaşa----------3

Toplam 15 puan düşünüyorum ben,
daha önce başka bir başlıkta da tahmin yapmıştım ben,
onla bu tutuyor mu,ruh halimde değişme varmı merak ettim şimdi :(

ille de 7
07.03.2016, 10:02
45'in üstüne çıkarız.

gurur6134
07.03.2016, 10:06
8 yada 9

Oğuzhan Fidan
07.03.2016, 10:13
7 veya maksimum 8 puan şu aşamada. üzerine çıkamayız. bu futbolla bu td ile maksimum 8 puan alırız. mersini ve sivası yenebileceğimizi bile düşünemiyorum çünkü takımın başında td yok. mersin bizi bu futbolla darmaduman edecek izleyin ve görün haftasonu o zaman herşeyin farkına varırsınız.mersin ilk yarı bizi 3-2 yenmişti polyannacılara duyurulur !

umitkaragoz1988
07.03.2016, 10:15
11 puan

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Fidan
07.03.2016, 10:18
ve şunun hiçbir zaman garantisi olamaz mersin sivas veya kayserinin toparlanmasını ve müthiş bi performans göstermesini düşünemezmisiniz ? nasıl bu kadar rahat olabiliyo bu insanlar anlamıyorum. mersin seni bi yense arandaki puan farkı kaça düşecek bi tabloyu açın. ben yemin ediyorum tabloya bakarken ürperiyorum karnıma ağrılar giriyo !

Derin Trabzon
07.03.2016, 10:26
renkdaşım eleştirmek kolay istersen sende benim gibi maç maç değerlendirme yapta ne kadar futbolu bildiğini tüm bmn görsün.

gaziantep-ts=0 puan

ts-başakşehir=0 puan

geçlerbirliği-ts=1 puan

eskişehir-ts=0 puan

ts-rize=3 puan

antalya-ts=0 puan

ts-kasımpaşa=1 puan

Turgay Atalay
07.03.2016, 10:45
Eşik maçımız Mersin maçı, o maçta 3 puan alamazsak (ki zerre ümidim yok bu ruhsuzlar sürüsünden) en büyük küme düşme adaylarından biri oluruz. Mersin maçını kazanırsak eğer sivası ve rizeyi de yeneriz, başakşehir ve kasımpaşa ile berabere kalır, diğer maçların tamamından sıfır çekeriz.

Alacağımız maksimum puan 11.

Sebep olan herkesi Allah havale diyorum (tff, mhk, iho, hurma, teknik direktörlerimiz ve ruhsuz, utanması kalmamış futbolcularımız.)

adiloş bebe
07.03.2016, 11:14
en fazla 13 puan alırız (bence)

Mert Oğuzlu61
07.03.2016, 11:29
Trabzonspor - Mersin (3)
Trabzonspor - Kasımpaşa (0)

En kritik maçımız Mersin maçı. Taraftar stadı doldurmalı, takım uyuyor ve onları ya seve seve yada öpe öpe uyandırmak farz oldu taraftara büyük iş düşüyor. Mersin ve Sivas maçları kazanılırsa biraz olsun rahat nefes alırız. Antep maçıyla başlayıp şb ile biten 4 haftalık periyotta 0(sıfır) çekeriz diye tahmin ediyorum ama oradan en az 3 puan çıkarmamız şart.

Üst üste 3 maçı kendi evimizde oynuyoruz. Değerlendirmeliyiz ve bu işi artık uzatmamalıyız.

mustafakaya
07.03.2016, 11:31
ben de kötümserim ama trabzonspor beşiktaş maçına 0 puan yazmayın gençler:)

emre6117
07.03.2016, 11:34
Trabzonspor - Mersin (3)

En kritik maçımız Mersin maçı. Taraftar stadı doldurmalı, takım uyuyor ve onları ya seve seve yada öpe öpe uyandırmak farz oldu taraftara büyük iş düşüyor. Mersin ve Sivas maçları kazanılırsa biraz olsun rahat nefes alırız. Antep maçıyla başlayıp şb ile biten 4 haftalık periyotta 0(sıfır) çekeriz diye tahmin ediyorum ama oradan en az 3 puan çıkarmamız şart.

Üst üste 3 maçı kendi evimizde oynuyoruz. Değerlendirmeliyiz ve bu işi artık uzatmamalıyız.

O stat bu hafta en fazla 8000e oynar. Tahminim 5000 kişi filan olur. Mersin maçı kazanılamazsa iş çok kritik. Başkan hamiden. Hami kendinden. Oyundan. Futbolculardan memnun olmaya devam etsin. Başkanından futbolcusuna rezil oluyoruzda kimsenin gıkı çıkmıyor. Sıradanlaştık.

U.Sadıkoğlu
07.03.2016, 11:36
Hep düşünürdüm Trabzonspor; Ankaragücü, Sakaryaspor veya Kocaelispor gibi durumlara düşer mi diye, düşmez derdim düşemez kendimize yediremezdik ancak mevcut şartları değerlendirdiğimizde küme düşmenin ciddi adayıyız hem oynayamadığımız futbol ve futbolcuların lakayıtlığı hem de TFF'nin bu yönde bir istemi olacaktır zira Trabzonspor'un futbol ekonomisine yaptığı katkıyı icabında gelecek sene Göztepe bile yapabilecektir.

Trabzonspor'un geçen hafta küme düşme tehlikesi yaşadığını yazmıştım zira fikstüre baktığımızda önümüzdeki 3 maç Mersin - BJK ve Sivas. 3 Takımında mutlak 3 puana ihtiyacı olduğu maçlar ve bu maçların 2'si bizim rakibimiz. Hiç Avni Aker falan filan demeye gerek yok Avni Aker'de 3 maçta 20.000 kişi gelir mi gelmez mi meçhul..

Şimdi geçen sezonu ve mevcut sezonu kalan maçlarıyla beraber inceleyelim ve bu ihtimali değerlendirelim;

Geçen sezon kümede kalan son takım 36 puanla kalmış ancak küme düşme hattıyla barem bir hayli fazlaydı zaten küme düşecek takımlar ligin bitimine 2 aylık bir süre kaldığında belli olmuştu ancak bu sezon böyle bir durum olmayacak gibi zira 12. Rizespor'dan 18. Eskişehirspor'a kadar sıralamada yer alan tüm takımlar bu mücadeleyi verecekler puan ve fikstür durumu bize bunu göstermekte.

Bu 3 haftayı ben 2 puanın üstünde bitirebileceğimizi düşünmüyorum hatta 2 puan oynadığımız futbola ve rakiplerin iştahına bakılırsa iyi sayılır. Eskişehir bile bizden iyi futbol oynuyor. Üstelik Onur'un sakatlığıyla beraber kaleye gelen her topun potansiyel tehlike olma ihtimali var. Beşiktaş maçını saymıyorum bile A2 ile gelseler bizi yenecek kapasiteleri ve havaları var. Sivas maçı muallak bekleyip göreceğiz. Fikstüre devam edecek olursak kalan deplasmanlar Antep, Eskişehir, Gençlerbirliği ve Antalya. EsEs ve Antalya düşmenin ciddi adayları Eskişehir maçına puan yazmak lüks olur belki Antalya. Gençlerbirliği formda Antep maçında beraberliğe çıkıp 3 puana oynayabiliriz. İçeride oynayacağımız maçlarda ise Başakşehir hedefi olan bir takım keza Şikecilerde öyle. Rizespor düşmemeye oynuyor Kasımpaşa o haftalarda mevcut duruma göre belki Avrupayı zorlayacak.

Total ve iyimser bir hesapla

Mersin 1
BJK 0
Sivas 3
Antep 3
Başakşehir 0
Gençler 0
FB 0
EsEs 0
Antalya 0
Rize 3
Kasımpaşa 3

Kaldık mı ligde sizce?

Durum berbat bir vaziyette ve biz hala ne oyunculara ne teknik direktöre bir yaptırım uygulamadık.

Küme düşersek yeniden yapılanma ayağa kalkma vesaire Trabzonspor'un kendini toparlaması bu ölü toprağı üstüne sinmiş olan şehirle mümkün olmaz PTT'den bir sezon sonra çıkarsınız ancak yine aynı terane devam eder veya herkes kulüpten elini ayağını çeker PAF takımla müsabakaları oynarız ve PTT'de mücadelemize devam ederiz

Vizyon mottosuyla göreve gelen bir yönetim 10 maçta 9 mağlubiyet alan bir hocayı hala görevde tutuyorsa oyunculara rahat uyuyun diyorsa, TFF'ye esip gürledikten sonra siyasi bir emirle kabuğuna çekiliyorsa zaten siz çoktan küme düşmüşsünüzdür.

cewat
07.03.2016, 11:37
Aslında selcuk'un dediği gibi bende her maça kalpten 3 puan yazıyorum. Puan kaybını kabullenmeyi hazmedemiyorum ama dışarıdan ve tarafsız gözle baktığım zaman aşağıda ki gibi bir durum bekliyorum..

Trabzonspor - Mersin (3)
Gaziantepspor - Trabzonspor (1)
Gençlerbirliği - Trabzonspor (1)
Eskişehirspor - Trabzonspor (3)
Trabzonspor - Kasımpaşa (1)

Toplam 16 puan. çok kişi abartı olarak görecek ve hatta bende toplam puan olarak bakınca inanamıyorum ama maç maç baktığımda cidden buna inanıyorum.

emre6117
07.03.2016, 11:44
Mersin ve sivas toplam 4.rize 1.antep 1.kasımpaşa 1.antalya 1.toplam 8 puan. Bu oyuncu ve antrönörle 8 bile çok bu takıma. Konya kupa maçı yapmış 70dk.ezmiş seni. Son 20 dk rakip yorulduğu için sen oynuyormuşun gibi görünmüş.hami ve başkan iyi oynadık diyor herhalde o 20 dkya bakarak. Başkan futbolı bilse osmanlı maçında mdemirşn çıkıp yumlunun son 10 dk forvet oynama durumundan dolayı hamiyi kovardı. Tabi aynı hami 1.0 yenik rakip yorgunken tekrar m. Demiri çıkarıp cardozoyu oyuna aldı. Vizton böyle mi olacak. Haminin maç içerisindeki yaptığu teknik hatalar bir dünya. Az buçuk futbol bilgimizle biz bile görüyoruz bazı şeyleri.

Ozan Yılmaz
07.03.2016, 11:47
Mersin, sivas, e.şehir ve rizeye yenilmeyelim yeterli olur herhalde :N

Gümüshaneli61
07.03.2016, 11:49
8

3 Mersin
3 Sivas
1 Eskisehir
1 Rize

Hakan
07.03.2016, 13:06
Mersin 1-0
Bjk 0-0
Sivas 3-1
Antep 0-2
Bfk 0-1
Gençler 1-1
Fb 0-3
Es 2-0
Rize 3-1
Antalya 1-2
Paşa 0-0

15 puan

Sibel
07.03.2016, 13:08
Minimum 10 puan çıkar bu maçlardan.

Onur Akyüz
07.03.2016, 13:15
Trabzonspor - Mersin-------------3
Gaziantep - Trabzonspor-------0
Trabzonspor - Başakşehir---------0
Antalyaspor - Trabzonspor--------0
Trabzonspor - Kasımpaşa----------1

10 puan daha alırız maksimum.

Hatta sivas ya da mersin maçlarının birinde işlerin ters gitme ihtimali bile yüksek. Avni Aker'de bu takımlardan biri bize es kaza ilk golü atarsa maçı alır.

Dip.Ing.Mag.
07.03.2016, 13:17
8 ile 11 puan arasi bir sey aliriz. fazlasi mucize.

Dip.Ing.Mag.
07.03.2016, 13:20
Trabzonspor - Mersin (3)

ne mersin i ne de sivas i yenebilecegimizi zannetmiyorum. en iyi beraberlik. ben süpriz bir sekilde belki 1 puan bjk dan, rizeden de 3 puan alabilecegimizi düsünüyorum. geri kalan maclardan da 4-5 beraberlik aldik mi lig sonu 37 puan bandinda kaliyoruz.

ONUR BEKAR
07.03.2016, 13:21
Trabzonspor - Mersin-------------3
Trabzonspor - Beşiktaş-----------1
Trabzonspor - Başakşehir---------0
Gençlerbirliği - Trabzonspor-------1
Trabzonspor - Şikebahçe---------1
Antalyaspor - Trabzonspor--------3
Trabzonspor - Kasımpaşa---------1

bejeke ve ezikbahçeye yenilmeyeceğimizi düşünüyorum, hakem faciası yaşamazsak 17 puan alabiriz..

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 13:21
en fazla 13 puan alırız (bence)

Bence de 13

Fatih Öztürk
07.03.2016, 13:51
Fatih,

Ertuğrul bugün işbaşı yapsa,

Cuma günü ilk 11'de hangi isimler değişecek?

Kart cezalıları belli, sakatlar belli, mecburen oynatacağın adamlar da belli...

Bu sezon için hiç bir hocanın takıma katkısı olmaz,

Oyuncuları maçlara psikolojik olarak hazırlamak lazım...

Farkeder hocam farkeder hemde çok farkeder.
Bir kere elindeki malzemeye göre hareket etmesini bilir,Takımın paldır küldür değilde en azından 3-5 pas yapmasını sağlar.Takımın psikolojisini Hami gibi ağlak suratlı adamlar düzeltemez burası kesin.
Senin 10 eksikli kadron bile G.Birliği,Mersin,Osmanlı,Konya,Bursa,Akhisar'a her türlü beş basıyor lakin bu takımlar kütür kütür maç kazanırken sen bırak maç kazanmayı takıma 2 pas yaptıramıyorsun işmi bu.

S.ÖZKAN
07.03.2016, 13:54
15 puan

ucurum
07.03.2016, 13:55
11.03.2016 Trabzonspor Mersin İ.Y 3
15.03.2016 Trabzonspor Beşiktaş 0
19.03.2016 Trabzonspor Sivasspor 3
02.04.2016 Gaziantepspor Trabzonspor 0
10.04.2016 Trabzonspor Başakşehir 1
15.04.2016 Gençlerbirliği Trabzonspor 0
24.04.2016 Trabzonspor Fenerbahçe 0
30.04.2016 Eskişehirspor Trabzonspor 0
07.05.2016 Trabzonspor Rizespor 3
14.05.2016 Antalyaspor Trabzonspor 0
22.05.2016 Trabzonspor Kasımpaşa 3

13 puan toplayacağımızı düşünüyorum.

Maranov
07.03.2016, 13:56
1-9-1 oynayıp 11 maç 11 puan almalıyız yoksa gidiciyiz
50. yılda ptt de şampiyon oluruz sonra

Fatih Öztürk
07.03.2016, 14:04
Yineliyorum.
Bugün Ertuğrul hoca işbaşı yapsın kalan 11 maçta 25-27 puan alırız bu kadar iddialıyım.
Yok efendim Hami ile devam edersek en fazla 12 puan alırız.

Faik Yılmaz
07.03.2016, 14:11
Usta döneminde 10 maç yaptık 10 puan aldık.... ( 3 galibiyet , 1 beraberlik , 6 mağlubiyet)

istikrarı bozmayız 11 maç daha yapıp 11 puan toplarız....

Harun-61
07.03.2016, 14:17
vay anasini daha 11 mac mi var, bitmez bu cile :(

SEDER
07.03.2016, 14:45
11 maçtan 1 puan bile alamaz bu hami? cuma mersin maçı sonrası bunu herkes iliklerine kadar hissedecek göreceksiniz..

amasya0561
07.03.2016, 15:09
13 puan toplar ligi 14. bitiririz.

Ertan 51
07.03.2016, 15:57
Bir de ronin e tırı vırı derler :p
adamın başlık hit oldu arkadaş :)
takımın kaderi ronin in elinde,
inşallah uğurlu gelirsin yoksa yandın :mad:

carantinas
07.03.2016, 15:57
9-11 arası alırsak başarı.

2 ya da 3 galibiyet bekliyorum. Bir iki de beraberlik.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 16:00
MİY
Sivas
Rize maçlarından kesin 3 puan bekliyorum

Kalan 11 maçta 13 puan toplarız.

Ozan Yılmaz
07.03.2016, 16:55
Süper Lig'de sadece yerli oyuncuların golleri sayılsaydı bu şekil tablo oluşurdu:
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12791038_1054605777935427_8057851972804720416_n.pn g?oh=ded0d4897471bd4ed989ae8d71698062&oe=57599F8A

61ronin61
07.03.2016, 20:27
sivas ve mersinin fikstürleride inceledim.sivas bu hafta kasımpaşayı yenemesse kesin şarampole yuvarlandı demektir.(inşallah)

mersin in hayati maçı eskişehirle o maçtan sonra dananın kuyruğu kopar onlar için.eskişehiri yenerlerse ligde kalırlar.

eskişehir kayseriyi yenerse ligde kalır.

kayseri galiba gümbürtüye gidicek.fiktürünü hiç beyenmedim.

ucurum
07.03.2016, 20:45
İkinci yarı puan durum:

http://i.hizliresim.com/v5n0y4.png

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 21:34
İkinci yarı puan durum:

Tablo utanç verici ve yıpratıcı

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 21:36
sivas ve mersinin fikstürleride inceledim.sivas bu hafta kasımpaşayı yenemesse kesin şarampole yuvarlandı demektir.(inşallah)

mersin in hayati maçı eskişehirle o maçtan sonra dananın kuyruğu kopar onlar için.eskişehiri yenerlerse ligde kalırlar.

eskişehir kayseriyi yenerse ligde kalır.

kayseri galiba gümbürtüye gidicek.fiktürünü hiç beyenmedim.

Sivas ve Satılmışşehir düşer. (İnşallah Kasımpaşa bu hafta Sivas'ın ümitlerini bitirir)
MİY veya Kayseri 3. takım olur.
Kayserinin düşmesini istemem.
Şehir takımı ve kadrosu iyi

Sivas ve Satılmışşehir'e biz de çakarsak ve düşerlerse tadından yenmez sezon sonu

Emre İskender
07.03.2016, 21:38
11 macta 34 Puan toplarız....

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 21:43
11 macta 34 Puan toplarız....

Hakemlerin çaldıklarını eklersek olur :)

Külünkoğlu
08.03.2016, 08:05
Trabzonspor - Mersin --------- (3)
Trabzonspor - Beşiktaş-------- (1)
Trabzonspor - Sivasspor------ (3)
Gaziantepspor - Trabzonspor--- (1)
Trabzonspor - Başakşehir------ (1)
Gençlerbirliği - Trabzonspor ----(0)
Trabzonspor - Fenerbahçe----- (0)
Eskişehirspor - Trabzonspor---- (3)
Trabzonspor - Rizespor-------- (3)
Antalyaspor - Trabzonspor-----(0)
Trabzonspor - Kasımpaşa------ (3)

Trabzonspor 18 puan alabilecek güce sahip. 27+18=45 puan yapar. Adını bile anmak istemediğim durumu bertaraf etmek için yeterli bir puan.

Burada en zor durumda olan yine taraftar,

Futbolculara baskı yapsa,

"panikletmeyin adamları, psikolojilerini bozmayın daha kötü sonuçlara sebeb olmayın"

Kendi haline bıraksa,

"Bu ne vurdumduymazlık, göz göre göre potaya girdik hala mı sessiz kalacaksınız ?"

Ne yapsın bu taraftar ?

TSelif
08.03.2016, 08:11
İşte Metin abi ya. Abi valla biz de ne yapacağımızı şaşırdık. Düşün Konya'daki malubiyet bile taraftarın üzerine kaldı :D
Bezdum da Yaşar emice :D

tonya55
08.03.2016, 08:12
3 de3 yapacağız sonrasını bilemem.

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2016, 08:27
3 de3 yapacağız sonrasını bilemem.

Mersin'i yenersek BJK düşünsün.
Yeter ki Cuma akşamı 30'lu puanları görelim.

tonya55
08.03.2016, 08:38
Mersin'i yenersek BJK düşünsün.
Yeter ki Cuma akşamı 30'lu puanları görelim.
Aynen öyle renkdas konya maçında çok gol kaçırdık bizi kimsenin şampiyonluk durumu ilgilendirmez Beşiktaş maçıyla ayağa kalacağız.

alone_6161
08.03.2016, 09:39
Küme düşme bandının 35 civarı olacağını tahin ediyorum. 10-12 puan alırsak (sivas, eksişehir ve mersini yenerek) sıkıntı olmaz. Olmaz da Douglas'la, Sefa'yla, Yusuf'la, Özer'le işimiz de hiç kolay değil......

UĞUR DURTAŞ
08.03.2016, 09:58
malesef dibi gördük,bundan daha kötüsü olamazdı,
futbolculara o kadar çok sitemliyim ki anlatamam
buna içten inanarak söylüyorum,
takım bu haftadan itibaren düzelecek.
aykutun cezası mersin maçında doluyor,
sakatlar onur hariç diğerleri 2 hafta içinde tam hazır olur,
hemen hemen ideal kadro ile çıkacağız maçlara,
tekrar ediyorum,
futbolcular,işin ciddiyetine vardılar bu hafta
onun içindirki,20 puanın üstünde puan alırız.
mersin :3
bjk :0 veya 1 puan
sivas :3
antep :1
b.şehir :3
gençler:1 veya 3
fb :1 veya 3 puan
eses :3
rize :3
antalya :1
k.paşa :3

GÖLONSA
08.03.2016, 10:00
bşk ve Gençlerbirliği maçlarını kaybedeceğiz. Başakşehir,şikeciler,Antalya ve Kasımpaşa maçları beraberlik.Mersin,Sivas,Antep,Eskişehir ve Rize maçları galibiyet.

Son 11 maçta 5 galibiyet,4 beraberlik,2 yenilgi= 19 puan

61ronin61
08.03.2016, 10:00
Trabzonspor - Mersin --------- (3)
Trabzonspor - Beşiktaş-------- (1)
Trabzonspor - Sivasspor------ (3)
Gaziantepspor - Trabzonspor--- (1)
Trabzonspor - Başakşehir------ (1)

Trabzonspor 18 puan alabilecek güce sahip. 27+18=45 puan yapar. Adını bile anmak istemediğim durumu bertaraf etmek için yeterli bir puan.

Burada en zor durumda olan yine taraftar,

Futbolculara baskı yapsa,

"panikletmeyin adamları, psikolojilerini bozmayın daha kötü sonuçlara sebeb olmayın"

Kendi haline bıraksa,

"Bu ne vurdumduymazlık, göz göre göre potaya girdik hala mı sessiz kalacaksınız ?"

Ne yapsın bu taraftar ?

Eskiden taraftar grupları vardi surekli kötü sonuç alınca antrenmanı basıp futbolculara gözdağı veriyorlardı nerede bunlar herkes morfin yutmuş gibi tepkisiz .aslında tam bu ruhsuzlar topluluğu bundan anlar bunlar ancak dayak korkusundan oynar bunları parada baklavada ilgi sevgide oynatmiyor .500 kişi fanatik taraftar gitse antrenmanı bassa kesin eminim gorun bakın nasıl oynuyor bu ruhsuzlar.

61ronin61
08.03.2016, 10:05
Tek suçlu futbolculardır net bu.tam bilmiyorumda acaba bir süper lig takımı hocasiz maclara çıkabiliyordu.yanı hamiye herkes yüklendiği için daha doğrusu kovulan tüm hocalara herkes yüklendiği için bu ruhsuzlar tepkilerden yirtiyor.maclara hocasiz çıkıp gerçek suçluların bu ruhsuzlar olduğu kanitlanmalidir.yapılabiliyorsa böyle bisey.

61ronin61
08.03.2016, 10:10
Kaderin büyük cilvesini goruyormusunuz renkdaslarim sikebahce nin son maçı sikeci kardeşi sivasla.peki son maclarda sikebahce ve kolpatas aynı puanda girse averajla sikebahce 1 olsa ve sivasta son maçında 3 puanla ligde kalıyor olsa sizce sikebahce şampiyonluğu bırakıp sikeci kardeşine satarmi maçı yanı son maçta gene şike yaparlar mı.

Hasan Habip Özbay
08.03.2016, 10:32
14 puan alırız ve şükür edeip bu yılı yok sayarız

Külünkoğlu
08.03.2016, 11:04
Bu durumu daha önce de yaşadık.

O sezonda cayır cayır hakemler tarafından doğranıyorduk. Öyle kritik haftalar gelmişti ki uçurumun eşiğindeydik resmen .
Ve o günlerde TRABZONLU federasyon başkanı Trabzonsporlu Yöneticilerin telefonlarını dahi açmıyordu. "Adam gibi maç yönetsinler" sözünü duymamak için 1 ay boyunca köşe bucak kaçtı.

Neyse,

Trabzonspor bu hafta kazanarak bir rahat nefes alacak, Beşiktaş maçında beraberlik yada mağlubiyet sonuçları tahammül edilmesi zor sonuçlardan olmayacağı için bir sonraki Sivas maçında Trabzonspor daha da rahatlar.
Bu arada gözden kaçan küme düşme namzeti takımların kendi aralarında ve dişli takımlarla oynayacağı maçlar. Sanki hepsini kazanacaklarmış gibi yorumlar yapılıyor. Hiçbiri 11 haftada 10 puan alamaz. 40 puan barajına yaklaşamazlar.

Ertan 51
08.03.2016, 11:36
Şikeci 2 takımı yenip onların küme düşmesinde katkımız olursa yemin ediyorum bi garibanı sevindireceğim,acayip kinciyimdir,yapılan haksızlığı hiç unutmam,inşallah sivas ve esk. logara doğru giderse biraz olsun rahatlayacağım.

Enisc
08.03.2016, 12:09
Bu sezona en çok benzeyen 2001-2002 sezonunda 23. hafta itibariyle 32 puan toplamışız. Yani geri kalan 11 maçta sadece 8 puan alabilmişiz (2G - 2B - 7M). Son 6 maçta ise sadece 2 beraberlikle 2 puan toplayabilmişiz.

http://fs5.directupload.net/images/160308/l8tgk3av.png

Bu da 23. haftanın puan durumu

http://fs5.directupload.net/images/160308/gk7li85t.png

Aşağıdaki puanlamaya maç maç neden olduğunu yazmıştım ama uzun oldu sildim. Derin analiz falan kastığım yoktu tamamen tahmin. Mersin ve Sivas deplasmanlarda çok kötü. Antep'le başlayıp Eskişehir'le biten seri iseçok zor. Gerçi üstteki 2001-02 sezonuna göre konuşursak son maçlar daha da zor. Zor oğlu zor. Ama ben küme düşme olasılığımızı %5 falan görüyorum. Birde twitterda ve burda öyle yazılara rastlıyorum ki bir an Eskişehirspor'un yerindemiyiz acaba diyorum. O kadar da olamaz diyin ya Realistlik bu değil :|

3 - Mersin
0 - Beşiktaş
3 - Sivas
0 - Gaziantep (D)
1 - Başakşehir
0 - Gençlerbirliği (D)
0 - Fenerbahçe
3 - Eskişehir (D)
3 - Rize
1 - Antalya (D)
1 - Kasımpaşa

15 Toplam

Her şey olabilir ya. En az 10 kere silip yeniden puanlama yapıyorum. Tahmin edilemez. Hele konu biz olunca gider Beşiktaş'tan puan alırız. Hakemin olağanüstü katliamı olmasa bu vasat halimizle Galatasaray'ı yeniyorduk. Belli olmaz. Ama düşmeyiz.

Son 10 senede son 11 maçımızda aldığımız puanlar.

17 - 2014/15
19
16
16
31
18
20
17
19
16 - 2005/06

61ronin61
08.03.2016, 12:19
Emeğine sağlık mükemmel analiz ganzilis renkdasim:alkış:

İzmirliTS
08.03.2016, 13:04
Mersin maçı konusuna da yazmıştım ama madem başlığı açıldı, buraya da aktarayım.
En Kötü Senaryo (+12 , 39 Puan)
Trabzonspor - Mersin İ.Y. (3)
Trabzonspor – Sivasspor (3)
Gaziantepspor – Trabzonspor (0)
Trabzonspor - Başakşehir (1)
Eskişehirspor – Trabzonspor (0)
Trabzonspor - Rizespor (1)
Antalyaspor - Trabzonspor (0)
Trabzonspor – Kasımpaşa (3)

Normal Senaryo (+16, 43 Puan)
Trabzonspor - Mersin İ.Y. (3)
Trabzonspor – Sivasspor (3)
Gaziantepspor – Trabzonspor (1)
Gençlerbirliği - Trabzonspor (3)
Eskişehirspor – Trabzonspor (0)
Trabzonspor – Kasımpaşa (3)

Aşağıdaki takımların Kayseri de dahil olmak üzere 35 puanı geçebileceklerine inanmıyorum, geçerse de sadece birisi geçebilir.

İzmirliTS
08.03.2016, 13:10
Bir de bu konu ziyaretçilere kapalıdır umarım, zira ciddi ciddi (öyle bir ihtimale inanmasam da) kümede kalmak için hesap kitap yapıyoruz.
Yaptığımız şey tam da bu, madara olmayalım.

olcay_61
08.03.2016, 13:21
beşiktaş, antep, fener, eskişehir ve antalya maçlarından 1'er puan alırız
gerisini kazanırız

muratt
08.03.2016, 13:26
son üç hafta raad

serdaracıl
08.03.2016, 13:38
MİY
Sivas
Rize maçlarından kesin 3 puan bekliyorum

Kalan 11 maçta 13 puan toplarız.

Rize maçından o kadar emin olma. Ekstra motivasyonla oynarlar

mesutaybar
08.03.2016, 13:48
17 puandan az 21 puandan çok olmaz.

İlker Yazıcıoğlu
08.03.2016, 13:50
Avni Aker'de artık kaybetmemek gerek....Ayıptır...

Nihat Günay
08.03.2016, 13:57
Mersin'e kaybedebiliriz. Bu risk her zaman var.

Kaybetsek bile panik yapmadan devam etmek lazım.

Stres yönetimi önemli.

Kemal Öztel
08.03.2016, 14:38
TS-mer 3
TS-bjk 0
TS_siv 3
ant-TS 3
TS-bşk 0
gen-TS 1
TS_fb 1
esk-TS 3
TS-riz 3
ant-TS 0
TS-kas 1

18 puan bekliyorum ben 45le 8-10 da bitiririz

Ibo61
08.03.2016, 14:42
11 macin 7 si evimizde....4 deplasman....bence 16 puan toplayip ligi 43 puanla bitiririz.....

Hüseyin Çümen
08.03.2016, 14:46
Mersin maci cok zor gececek malesef benim icin yenilgi surpriz olmaz. Takim malubiyete alisti ve kim nederse desin herkesin aklinda assagilara inme korkusu var bzim takim hangi stresi kaldirabildi simdiye kadar

Adem Akyüz'
08.03.2016, 14:49
Trabzonspor-Mersin İY (3)
Trabzonspor-Beşiktaş (1)
Trabzonspor-Sivas (3)
Antep-Trabzonspor (0)
Trabzonspor-Başakşehir (1)
Gençlerbirliği-Trabzonspor (0)
Trabzonspor-Fenerbahçe (0)
Eskişehir-Trabzonspor (1)
Trabzonspor-Rize (3)
Antalya-Trabzonspor (0)
Trabzonspor-Kasımpaşa (1)

evonon
08.03.2016, 15:15
5

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2016, 15:58
Sevdik seni bir kere
Her zaman yanındayız
Hiç şampiyon olmasan bile
Sevdamızın arkasındayız

piskopatrizeli
08.03.2016, 17:23
İkinci yarı puan durum:

mersin 5 gol atıp 10 puan almış , biz 7 gol atıp 3 puan almışız. dam üstünde saksağan vur beline kazmayı .

piskopatrizeli
08.03.2016, 17:26
Sevdik seni bir kere
Her zaman yanındayız
Hiç şampiyon olmasan bile
Sevdamızın arkasındayız

diye diye 30 sene geçti.

DeAgLeMaNyAq
08.03.2016, 19:45
Hey gidi eski Taka yazarı Rıdvan Dilmen. Koca sezonda 5-6 puanımız hakemlerden gitti ha?

61ronin61
08.03.2016, 19:53
Hey gidi eski Taka yazarı Rıdvan Dilmen. Koca sezonda 5-6 puanımız hakemlerden gitti ha?

Oylemi demiş renkdasim.

61ronin61
08.03.2016, 20:05
Yaw benim kafama takılan bisey var renkdaslarim sizde farketmissinizdir.yaaa bu bjk de oynayan tüm eski bjk li futbolcular hoca oldu allahın bir emrimi kardeşim. Vee alayida bjk ye yatiyor .en basit örnek mesela dotten bacak Şifo mehmet biz ts ile oynadığında sanki dünya kupasını kazancak gibi hırslı ve bide gol attilarmi bize o zaman nazil zıplıyor bukolpatasli aynı redkiddeki o dört tane hapisane mahkumları varya onların en küçüğü sinirli olan aynı o.ama bu kolpatasli hocalar bjk ile oynarken kenarda o kadar yumuşak sakin ki bjk gol atınca kendi takımına hiçbirinde gram tepki yok hatta nerdeyse sahaya girip bjkli futbolcular la gol sevincini kutlayacaklar kendi takımı bjk ye gil atarsa yanlışlıkla suratta bir eksime filan inanmayan acsin youtubeden izlesin .işte ben bunlara boşuna kolpa demiyorum. Bizde ise ts li hoca mutlaka bizi yener ts li futbolcu mutlaka bize gol atar ne kadar asıl ve onurlu bir ırkiz biz.

DeAgLeMaNyAq
08.03.2016, 20:08
Oylemi demiş renkdasim.

Evet. Lig sıralamasına bakıldığında herkes hak ettiği yerde Trabzon, Kasımpaşa ve Başakşehir'in hakem hataları sebebiyle 5-6-7 puanı gitti sadece diyor... :)

61ronin61
08.03.2016, 20:22
Evet. Lig sıralamasına bakıldığında herkes hak ettiği yerde Trabzon, Kasımpaşa ve Başakşehir'in hakem hataları sebebiyle 5-6-7 puanı gitti sadece diyor... :)

Eeee sevgili renkdasim ne demişler şeytan Allah in kovduğu lanetledi gi bir varlik.seytandan farklı bir açıklama beklenemezdi.ben burda bazen Allahsiz kelimesini kullanırım. Şimdi bunca körün bile gordugu hakkkmiz en az 10/maç gasbedilirken bu şeytanın yaptığı bu yorumda ben buna Allhsiz desem haksizmi oluyorum.Allaha inanan bunları görmezden gelip böyle horum yaparmi renkdasim

61ronin61
08.03.2016, 23:06
Şeytan ridvanin lakabı ondan oyle yazdım. Gerçi gerçek seytandan farkida yok bizim için yaptığı açıklamalara bakınca.neyse konu dagilmasin .

cyberentalpi
08.03.2016, 23:09
Trabzonspor - Mersin (1) (mersin iyi oynuyor. )
Trabzonspor - Sivasspor (1)
Antalyaspor - Trabzonspor (3)

Ancak hedefsiz takımları yenebiliriz. Antalya da bizim gibi salla pati takım ondan yeneriz dedim. yenilede biliriz. rize ve paşa da sıksa bizi yener cok ciddiyim

61ronin61
08.03.2016, 23:20
Trabzonspor - Mersin (1) (mersin iyi oynuyor. )

Ancak hedefsiz takımları yenebiliriz. Antalya da bizim gibi salla pati takım ondan yeneriz dedim. yenilede biliriz. rize ve paşa da sıksa bizi yener cok ciddiyim

Renkdasim yanlış anlamada burda bazı değerlendirmelerde eskişehir deplasmanina 3puan verilmiş bunu verenler neye dayanarak veriyor eskişehir sahasında hayvan gibi oynayan bi takım şimdide can bogazda bizde bu sene trabzon tarihinin en ruhsuztakımiyiz .eskişehir bizi sahasında yener bu maça 3 puan veren renkdaslarim.neye dayanarak eskişehir deplasmanina. 3 puan yazıyorsunuz

Dereli
09.03.2016, 09:29
Trabzonspor - Mersin (3)
Trabzonspor - Fenerbahçe
Trabzonspor - Rizespor (0)

Bu takım bunu başarabilecek güçte. Atla deve değil. Adam olsunlar adam, biraz maça asılsınlar çok rahat 14 puan almamız gerekir.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2016, 11:03
Trabzonspor - Mersin (3)
Trabzonspor - Fenerbahçe

Bu takım bunu başarabilecek güçte. Atla deve değil. Adam olsunlar adam, biraz maça asılsınlar çok rahat 14 puan almamız gerekir.

Sahamızdaki ilk 3 maçtan 7 veya 9 puan alırsak diğer maçlar kolaylaşır.

şikebahçeyi yıllar sonra yensek ne güzel olurdu

Ertan 51
09.03.2016, 11:20
Gitmiş,gül gibi roninim gitmiş,
merak etme renktaş ben senin yokluğunu aratmayacağım diyeceğim amma zor o iş :rolleyes:;)
senin belli bir çizgin vardı,biz de ona alışmıştık,
bu ceza işi yakışmamış sana,
bi daha olmaz inşallah.

Başlığın bizlere emanet,
Sen gelene kadar Mersin i yenip başlığa 3 puan armağan edeceğiz,
umarım bu seni sevindirir.

samet aslan
09.03.2016, 11:42
Allah'ım inşallah puan alırız dinimiz amin :D

Dip.Ing.Mag.
09.03.2016, 12:36
Sahamızdaki ilk 3 maçtan 7 veya 9 puan alırsak diğer maçlar kolaylaşır.

şikebahçeyi yıllar sonra yensek ne güzel olurdu

sikebahce maalesef Avni Aker'de 5 eksikle ciksa bile agir favoridir. Ic sahada 7 mac oynayacagiz. toplamda 21 puanlik bir potansiyel. sahsi görüsüm buradan en fazla 9 puan cikartabiliriz.

hasancebi81
09.03.2016, 16:44
Toplam 14 puan...

Trabzonspor - Mersin (3)

szymek7
09.03.2016, 16:50
Maalesef deplasmanlardan çok nadir galibiyet çikaririz.

Trabzonspor - Mersin (3)

18 puan --> Ligi 45 puan ile 7. bitiririz

OnurKul
09.03.2016, 20:08
İstikrar önemli (!) Hami Bey ile 11'de maksimum 3 maç kazanırız.

Trabzonspor - Mersin (3)
Antalyaspor - Trabzonspor (1 veya 3)

Berke6198
09.03.2016, 22:19
18 puan alırız.

Trabzonspor - Mersin (3)
Gaziantepspor - Trabzonspor (3)

Nihat Günay
09.03.2016, 22:36
Ortada alınabilecek 33 puan var ve biz yarısını bile alamayacağımızı düşünüyoruz.

Bazen mutluluk küme düşmemekmiş demekki.

Allah bir daha göstermesin.

kayseriliyiz
09.03.2016, 23:14
Dilim varmiyor ama en hayirli küme düsmek galiba

Envoyé de mon ASUS_Z00AD en utilisant Tapatalk

Mert Zaman
10.03.2016, 03:11
allah yardımcımız olsun ..

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2016, 08:33
Ortada alınabilecek 33 puan var ve biz yarısını bile alamayacağımızı düşünüyoruz.

Bazen mutluluk küme düşmemekmiş demekki.

Allah bir daha göstermesin.

2001-2002 sezonunda iliklerimize kadar bu korkuyu yaşadık.
14 yıl sonra bir daha yaşıyoruz.

TS gibi 7 kez şampiyon olmuş, sayısız kupa kaldırmış efsane bir takımın küme düşme konusuyla anılması kadar üzüntü verici bir olay yok.

Önümüzdeki sezonlarda sürekli zirveye oynayarak heyecan yaratacak bir takım oluşturulması çalışmalarına derhal başlanılmalıdır.

Yoksa maddi ve manevi çökeceğiz.

melihergun
10.03.2016, 10:24
Bir EFSANE ne hallerde. Teşekkürler.

atomantcum
10.03.2016, 13:33
Trabzonspor - Mersin (3)
Trabzonspor - Beşiktaş (1)
Eskişehirspor - Trabzonspor (0)

Toplam 14 puan etti

cebcare
10.03.2016, 13:52
Trabzonspor - Mersin 0
Trabzonspor - Beşiktaş 0
Trabzonspor - Sivasspor 1
Gaziantepspor - Trabzonspor 0
Trabzonspor - Başakşehir 0
Gençlerbirliği - Trabzonspor 0
Trabzonspor - Fenerbahçe 0
Eskişehirspor - Trabzonspor 1
Trabzonspor - Rizespor 1
Antalyaspor - Trabzonspor 1
Trabzonspor - Kasımpaşa 1

Mert Acar
10.03.2016, 13:58
Trabzonspor - Mersin 3
Trabzonspor - Beşiktaş 0
Trabzonspor - Sivasspor 3
Trabzonspor - Başakşehir 1
Eskişehirspor - Trabzonspor 3
Trabzonspor - Rizespor 3
Antalyaspor - Trabzonspor 0

Nihat Günay
10.03.2016, 18:11
Esasen bjk ve fb dışındaki bütün maçlarda favoriyiz.

Hasan Habip Özbay
11.03.2016, 15:21
mersin-3
jimnastik-0
sivas-3
antep-1
başakşehir-1
gençlerbirliği-0
şikebahçe-1
satılmışşehir 1
rize-3
antalya-1
kasımpaşa 3
=17 puan
üstü de altıda sürpriz olur lig sonunda bu paylaşımımı tekrar paylaşacağım

maxim
12.03.2016, 19:23
20+ puan alarak ligi 4-5-6 sıralarından birinde bitireceğimizi düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2016, 20:37
Şu ligde 3. olamamak bizim kusurumuz

DeAgLeMaNyAq
12.03.2016, 21:18
Puan durumu ağlıyor resmen. BJK'nin averajı 30 bizim attığımız gol sadece 30. BJK 57 puana yükseldi bizi yenerlerse 60 puana yükseliyorlar. Kalan 9 maçta onlar 0 çekse, biz bütün maçları kazansak bile yakalayamıyoruz...

20+ puan alarak ligi 4-5-6 sıralarından birinde bitireceğimizi düşünüyorum.

50 puanı almak için kalan 10 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik gerekiyor. Biz o puanı alsak bile Başakşehir, GS, Kasımpaşa, Akhisar ve Osmanlı kalan maçlarında 10-14 puan topladıklarında zaten 50'yi geçiyorlar. Bana gerçekçi gelen puan baremi 42-46 sıralama ise 8-12...

memozcan
12.03.2016, 21:28
önümüzde kolay maç da var zor maç da.. gaziantep, gençlerbirliği, rize, antalyaspor nispeten kolay maçlarımız ve ligin gidişatına göre kendini salacak takımlardır.. son maçımız kasımpaşa da eğer iddiasını kaybederse yenebileceğimiz bir rakip.. bizim durumumuzu dipteki rakiplerimizle zirvedeki rakiplerimiz belli edecek.. ekstra galibiyetler şart ama hocamızın hami olduğunu düşünürsek bu durum çok zor..

zafercalikoglu
14.03.2016, 09:45
12 puan alırız

Ertan 51
14.03.2016, 09:51
Şikebahçenin metresi 2 takımı yenelim,
onlar da küme düşsün başka da bişi istemem.

Gurpas
14.03.2016, 09:55
bjk yi yeneriz ama kaç puan alırız bilemem

Ahmet Taşçı
14.03.2016, 10:13
10-13 puan aralığında alıp ligi ilk 10da bitirip tükkanı da kapar gideriz.

halil ibo
14.03.2016, 11:19
Şikebahçenin metresi 2 takımı yenelim,

İlave olarak 2 adette Türk futbolunun ve İstanbul'un 2 züppesini yenelim.oooh mis !

7can61
14.03.2016, 11:36
Bu senenin tek olumlu hayırlı olayı eskişehirle sivasın küme düşmesi olacaktır. Bir de üstüne fener şampiyon olamazsa süper olur.

Mert Oğuzlu61
14.03.2016, 11:46
Bu senenin tek olumlu hayırlı olayı eskişehirle sivasın küme düşmesi olacaktır. Bir de üstüne fener şampiyon olamazsa süper olur.

Fener şampiyon olsun 4. yıldızı taksın oyuncuları camiası gevşesin, bunlarla yarışmak yerine bir kerede gs ile bjk ile yarışalım son 20 senede hep fb ile yarıştık, diğerleriyle yarışsak en az 3 şampiyonluk vardı bizde 2. yıldız için oynuyor olurduk bu hallere düşmezdik. Bırak boşver fb şampiyon olsun bjk güçlenmesin, bari onlar dağılsın gitsin. Taraftarı zaten stres topu oldu bizde Trabzon sendromuna yakalanacağız diye ağlıyorlar, çevremde ne kadar bjk li varsa takımla yönetimle Şenol hocayla bağları pamuk ipliğine bağlı bunu çok rahat gözlemliyorum. Şampiyon olamazlarsa dağılacaklar. Şampiyon olurlarsa bide bunlarla uğraşacağız. Akyazı ya gecekondu diyen Fiko ve adını yazmak istemediğim mezarcı suratlı sağ kolu yani kısaca tinerci tayfası sevineceğine şikeciler sevinsin, belki bizim neler çektiğimizi anlarlar. Bizi engellediler bjk yi de engellesinler, eğer bunlar şampiyon olursa 3 istanbullu ittifakında tekrar söz sahibi olurlar Anadolu dan sittin sene başka şampiyon çıkmaz.

7can61
14.03.2016, 11:52
Fener şampiyon olsun 4. yıldızı taksın oyuncuları camiası gevşesin, bunlarla yarışmak yerine bir kerede gs ile bjk ile yarışalım son 20 senede hep fb ile yarıştık, diğerleriyle yarışsak en az 3 şampiyonluk vardı bizde 2. yıldız için oynuyor olurduk bu hallere düşmezdik. Bırak boşver fb şampiyon olsun bjk güçlenmesin, bari onlar dağılsın gitsin. Taraftarı zaten stres topu oldu bizde Trabzon sendromuna yakalanacağız diye ağlıyorlar, çevremde ne kadar bjk li varsa takımla yönetimle Şenol hocayla bağları pamuk ipliğine bağlı bunu çok rahat gözlemliyorum. Şampiyon olamazlarsa dağılacaklar. Şampiyon olurlarsa bide bunlarla uğraşacağız. Akyazı ya gecekondu diyen Fiko ve adını yazmak istemediğim mezarcı suratlı sağ kolu yani kısaca tinerci tayfası sevineceğine şikeciler sevinsin, belki bizim neler çektiğimizi anlarlar. Bizi engellediler bjk yi de engellesinler, eğer bunlar şampiyon olursa 3 istanbullu ittifakında tekrar söz sahibi olurlar Anadolu dan sittin sene başka şampiyon çıkmaz.

Kardeşim kim şampiyon olur beni hiç ilgilendirmedi ama fenere karşı tikim var istemiyorum mutlu gün görmelerini.

toksoy61
14.03.2016, 11:57
sivas-eskişehiri yenelim yeter. zaten başka takımı yenemeyiz. yani 6-10 puan arası alırız diyorum.

Ertan 51
14.03.2016, 15:41
Mert şikebahçenin uçağı düşse üzülmem ama bu dediğin kafamı karıştırdı :)

orhanunal
14.03.2016, 17:35

aynı fikirdeyim.biz malesef fb ile yarışıp şampiyon olamayız.lobisi çok sağlam.

artvints
14.03.2016, 17:38
aynı fikirdeyim.biz malesef fb ile yarışıp şampiyon olamayız.lobisi çok sağlam.

bu kafayla da pek şampiyon olacağımızı zannetmiyorum. :)

HOPA'LI TS'Lİ
14.03.2016, 17:57
şikebahçenin metresi 2 takımı yenelim,

en büyük temennim ve isteğim bu

halilaziz61
14.03.2016, 18:22
20 puandan aşağı almayacagimizi dusunuyorum. Ütopik deil o kadar bence

zeki gursoy
15.03.2016, 16:14
İyimserliğinize hayranım, önümüzdeki 2 maçı kaybedersek bırak 10-20 yi çift haneli puan alacağımıza ihtimal vermiyorum...
7 en fazla 9... ki o bile yeterli, bir an önce şu karın ağrısı lig bitsin artık... potada olmayalım yeter...

ilyskm
15.03.2016, 22:34
Önümüzdeki 3 maçtan 6 puan alırsak sezonu 45 puanla bitiririz, alamazsak sezonu 36 puanla bitiririz..

Sent from my iPad using Tapatalk

Vkgz
15.03.2016, 23:23
8 puan alsak yeter.

h@msi61
15.03.2016, 23:34
beklentim 8 puan, o da polyanna mod on seklinde. Sivas ve rize galibiyerleri ile, basaksehir ve kasimpasa beraberlikleri beklentim.

toplan atacagimiz gol sayisi da 5'i gecmez bence.

BayzanTs61
16.03.2016, 13:42
Sivasspor 3 puan
Gaziantepspor (D) 0 puan
Basaksehir 1 puan
Genclerbirligi (D) 1 puan
$ikebahce 0 puan ( malesef )
Eskisehirspor (D) 3 puan
Rizespor 3 puan
Antalyaspor (D) 0 puan
Kasimpasa 3 puan

toplam 14 puan daha toplariz ve bu rezil sezonu 44 puanla tamamlariz.

zafer6161
16.03.2016, 17:37
Sivasspor 3 puan
Gaziantepspor (D) 3 puan
Basaksehir 3 puan
Eskisehirspor (D) 1 puan
Rizespor 3 puan
Antalyaspor (D) 0 puan
Kasimpasa 3 puan

not :not edin :p

ÖmürKaradeniz61
16.03.2016, 17:53
Fazla fazla 15 puan alırız diye düşünüyorum.

BlackPanther
17.03.2016, 12:33
Hami en fazla iki üc puan alir. Baskada alamaz.

Bu Yönetimde fos cikti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hasan Habip Özbay
17.03.2016, 13:15
17 puana alınacak o kadar zorla da olsa alınacak

Mert Acar
19.03.2016, 18:14
Trabzonspor - Mersin 3
Trabzonspor - Beşiktaş 0
Trabzonspor - Sivasspor 3
Trabzonspor - Başakşehir 1
Eskişehirspor - Trabzonspor 3
Trabzonspor - Rizespor 3
Antalyaspor - Trabzonspor 0

3te 3 isabet :) Antep maçında yanılabilirim,düşüşteler..Puan alabiliriz.

Ertan 51
19.03.2016, 19:01

Ben de 3 te 3 gidiyorum,hayırlısı bakalım.

61ronin61
19.03.2016, 19:01
Eveeet bende 3 te 3gidiyorum.3 te3 culere tebrikler.tutturamayanlar iddayi bıraksın.:D

Kemal Öztel
19.03.2016, 20:56
Bende 3 te 3 gidiyorum antep maçına da 3 puan dedim inşaallah 4 te 4 olur:D

memozcan
19.03.2016, 23:08
fikstürümüz acayip rahatladı..

son 4 maçı da galip bitirebiliriz.. eğer 31. hafta eses düşmeyi garantilerse rahat geçeriz.. ve en büyük beklentim bu olur.. aksi taktirde ordan puan alamayız.. bu hafta oynayacağımız gaziantep kağıt üzerinde bu güne kadar en favori olduğumuz rakip.. gençler maçı çok ortada.. ibb ve fener maçlarından ise sıfır çekeriz..

kalan 8 maçtan 16 puan alabiliriz.. hami engel olmazsa..

karahanbakar
20.03.2016, 09:14
Avrupa'ya gideceğiz bu gidişle İnşallah. Az kaldı.
Fisktüre bakıyorum; puan olarak geçmemiz gereken takımların hepsinin Beşiktaş ile Maçı var. Son Hafta bizim Kasımpaşayla var. Ümid ediyorum ki o maçı kazanıp UEFA potasına gireceğiz.

ucurum
20.03.2016, 09:28

Ben de 3'te 3 ile devam edenlerdenim.

orhanunal
20.03.2016, 14:53
4 galibiyet 3 beraberlik bizi avrupaya götürür olurmu antep maçı gösterir.

karahanbakar
20.03.2016, 17:45
Bursa'nın Kasımpaşa'yı yenmesi çok iyi oldu. Bursa'nın fisktürü çok zor her türlü geçeriz. Avrupa adına bir kez daha umutlandım.

Ozan Yılmaz
20.03.2016, 18:16
Bursa'nın Kasımpaşa'yı yenmesi çok iyi oldu. Bursa'nın fisktürü çok zor her türlü geçeriz. Avrupa adına bir kez daha umutlandım.

Haftaya geçer.

61ronin61
20.03.2016, 23:36
tabi önemli olan maçları bilmek değil toplam alacağımız puanı bilmek bunuda belirtmek istedim.

Berke6198
21.03.2016, 00:36
Yineliyorum. Şu ana kadar 3 maç tahmin ettiğim gibi sonuçlandı.

18 puan alırız.

Trabzonspor - Mersin (3)

Onur Akyüz
21.03.2016, 00:50
İlk 3 maça büyük oranda 3-0-3 yazılmış.

Birçok kişi bilmiş.

61ronin61
21.03.2016, 01:20
Yineliyorum. Şu ana kadar 3 maç tahmin ettiğim gibi sonuçlandı.

.

Enaldo61
21.03.2016, 13:34
o 3 te 3ten sonrası patlar arkadaşlar

orhanunal
21.03.2016, 14:20
şansa bala şu 6'ıncılığa kapağı atsak harika olur ya.avrupaya gitmek yabancı futolcu için çok önemli.

Enaldo61
21.03.2016, 14:32
şansa bala şu 6'ıncılığa kapağı atsak harika olur ya.avrupaya gitmek yabancı futolcu için çok önemli.

6. olursak gidiyor muyuz?

Enaldo61
21.03.2016, 14:37

Dip.Ing.Mag.
21.03.2016, 14:41

orhanunal
21.03.2016, 14:43
gs ilk 5 te olucağı için gideriz.zorla sokarlar gsyi ilk 5 e sıkıntı yok o yüzden :D

Enaldo61
21.03.2016, 14:46
gs ilk 5 te olucağı için gideriz.zorla sokarlar gsyi ilk 5 e sıkıntı yok o yüzden :D

Bence biz 6. olamayız en iyi ihtimal 7-8 olur gibi geliyor, çünkü zor maç kazanıyoruz zaten ve 3 takımla 6 puan fark var.

Faik Yılmaz
21.03.2016, 14:48
Gerçekçi Faik :

Polyannacı Faik :
Trabzonspor - Başakşehir (3)
Trabzonspor - Fenerbahçe (1)

Kötümser Faik :

zivaa
22.03.2016, 10:17
Kalan maçlarda beklentim, eskişehiri yenerek kümeye düşmesini, fbyi yenerek şampiyonluktan olmasını sağlayalım. Diğer bütün maçlarda yenilsek de pek üzülmem

Murat KARAKURT
22.03.2016, 11:10
Kalan maçlarda en az 5 maçı kazanırız bu kadar kötümser olmayın.......

Gurpas
22.03.2016, 11:37
Trabzonspor - Fenerbahçe (3)

Aydın Danış
22.03.2016, 12:13
Gerçekçi Faik :

Polyannacı Faik :

Kötümser Faik :

Polyannacı Faik'i çok sevdim ben :D

Fatih Öztürk
22.03.2016, 12:18
45 puanda bitiririz gibi.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.03.2016, 13:22
Faik Hocanın tablo hoşuma gitti, ben de o formatta yazayım istedim.
Gerçekçi Halit :

TOLAM: 13

Polyannacı Halit :

TOPLAM: 20

Kötümser Halit :

TOPLAM: 7

Mustafa
22.03.2016, 14:50
Gerçekçi Halit :

Polyannacı Halit :

Kötümser Halit :

Kötümser halde tek galibiyet febe maçı :O

theo
22.03.2016, 14:55

46 Puanla ligi bitiririz...

Seneye de 78 puan toplarız...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.03.2016, 15:14
Kötümser halde tek galibiyet febe maçı :O

Ona başka şey yazmaya elim gitmiyor.

halil ibo
22.03.2016, 15:47
İnşallah Avrupa'ya gidebilecek puanı toplarız.Bu çok gerekli ve çok önemli.Ama bunun bilincinde olan ve önemseyen oyuncumuz var mı ?
Varsa sayısı kaç ??????

7can61
22.03.2016, 17:25
Dilekçi Ümit:

Trabzonspor -Fenerbahçe : 3

Geri kalan alayına :0

Fenere gömelim hepsine yenilelim uyar bana.

Mustafa OK
22.03.2016, 19:38

Sercan Keleş
22.03.2016, 20:43
Gerçekçi Halit :

Polyannacı Halit :

Kötümser Halit :

Faik abide de sende de mantık hatası var hocam.

Polyannacı haliniz kasımpaşa'dan beraberliği zor kopartıyor. Gerçekçi haliniz 3 puan. Yani normal şartlarda yeneriz ama her şey istediğimiz gibi giderse berabere biter demek oluyor.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
23.03.2016, 17:22

Polyannacı haliniz kasımpaşa'dan beraberliği zor kopartıyor. Gerçekçi haliniz 3 puan. Yani normal şartlarda yeneriz ama her şey istediğimiz gibi giderse berabere biter demek oluyor.

Haklısınız aslında,
Ama ben zor durumdayken yeneriz,
işlerimiz yoluna girince ters gelir bu Kasımpaşa diye düşünmüştüm. :)

Murat KARAKURT
02.04.2016, 17:57
Kalan maçlarda en az 5 maçı kazanırız bu kadar kötümser olmayın.......
Kaldı 4.........

zafer6161
02.04.2016, 18:01
Sivasspor 3 puan
Gaziantepspor (D) 3 puan
Basaksehir 3 puan
Eskisehirspor (D) 1 puan
Rizespor 3 puan
Antalyaspor (D) 0 puan
Kasimpasa 3 puan

not :not edin :p

iki de iki :D

Kemal Öztel
02.04.2016, 18:06
TS-mer 3
TS-bjk 0
TS_siv 3
ant-TS 3
TS-bşk 0
gen-TS 1
TS_fb 1
esk-TS 3
TS-riz 3
ant-TS 0
TS-kas 1

18 puan bekliyorum ben 45le 8-10 da bitiririz

4 te 4 gidiyorum ama umarım bu hafta yanılırım :D

Berke6198
02.04.2016, 19:57
18 puan alırız.

Trabzonspor - Mersin (3)

4'te 4....

dağlıca61
03.04.2016, 00:20
Avrupa Ligi yolunda ve lig sıralamasını ilk 5 içerisinde bitirmemiz için almamız gereken puanlar. Bu galibiyetlerin ve beraberliklerin getirisi 7 milyon 800 bin TL naklen yayın geliri + lig performansı (2014-2015 sezonu) 4.sırada tamamlamanın getirisi 6 milyon , 5. sırada tamamlamanın getirisi 3 milyon TL düşünüldüğünde kalan maçların ekonomik yönden önemi ortaya çıkıyor.Herşeyden önemlisi bu 7 maç Avrupa Ligi yolunu açacak öneme sahip.

61ronin61
10.04.2016, 16:43
iyi gidiyordum antep maçında berabere demiştim orda tosladık.bu maçada berabere demişim.

tabi önemli olan toplam puan tahmini tutturumak.:)

m.berke gayretli adminimiz çok iyi gidiyor.bu maça 0 puan demiş galiba oda bu maçta bilemicek.

telliğğlu renkdaşımızda bu maçta toslayabilir oda 0 puan demiş.

zafer6161 renkdaşımız 3 demiş bakalım .firesiz gidiyor.

memozcan
11.04.2016, 00:32
şahsen benim içimden geçenler tuttu.. ibb maçından 3 puan alsk çok çok süper olacaktı ama kalan maçları kazanma ihtimalimiz halen devam ediyor.. fenere yenilsek bile bir travma yaşamayalım yeter..

ucurum
11.04.2016, 01:06

5'te 4.

Nereden bilecektim Yumlu atacak Antep yatacak...

~UniCef~
11.04.2016, 02:05
FB ye karsi kazanalim, diger maclar umrumda bile degil. Sezon zaten bitmis

Külünkoğlu
11.04.2016, 08:47
Trabzonspor - Mersin ------------ (3)
Trabzonspor - Beşiktaş-----------(1)
Trabzonspor - Sivasspor----------(3)
Gaziantepspor - Trabzonspor-----(1)
Trabzonspor - Başakşehir---------(1)

5 haftada hedef puanım 9'du 10 oldu. Allah bereket versin.

Son 6 maçta 9 puan daha alırız 46 puanla ligi bitiririz.

Faik Yılmaz
11.04.2016, 08:56

Trabzonspor mantık kurallarına göre değerlendirilecek bir takım değil ;

mantığın bittiği yerde

1-askerlik
2-trabzonspor başlar..... :) :)

baby_face_
11.04.2016, 09:15
En fazla 13 puan alırız.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berk Ç.
11.04.2016, 11:07
Kasımpaşa;
akhisar
kayseri
galatasaray
osmanlı
konya
mersin
Trabzon

Akhisar
kasımpaşa
bursa
beşiktaş
sivas
kayseri
galatasaray
osmanlı

Osmanlı
rize
antalya
kasımpaşa
bursa
beşiktaş
akhisar

Bursa
beşiktaş
akhisar
kayseri
galatasaray
osmanlı
konya
mersin

TRABZON
gençler
fener
eskişehir
rize
antalya
kasımpaşa

En kolay fikstür bizim diğerlerinin en az 4er maçı var ilk 8 dekilerle bizim bi fener bi kasımpaşa var. Hemen hemen fener maçı dışında puan kaybetmememiz lazım ki 5. olabilelim bizde bunu başarabilecek oyun yok ama fikstür avantajlı hep yenilebilecek rakipler var İnşallah istediğimiz gibi gider de kötüde oynasak önceki maçlar gibi 1-0 ala ala ilerleriz. Biraz poliyannacılık ama Hami hoca köstek olmazsa başarabiliriz bence :)

Berke6198
11.04.2016, 14:17
18 puan alırız.

Trabzonspor - Mersin (3)

4'te 4....

İlk fireyi Başakşehir ile verdim. İyi de oldu aslında :)

memozcan
11.04.2016, 16:41
Kasımpaşa;
akhisar
kayseri
galatasaray
osmanlı
konya
mersin
Trabzon

Akhisar
kasımpaşa
bursa
beşiktaş
sivas
kayseri
galatasaray
osmanlı

Osmanlı
rize
antalya
kasımpaşa
bursa
beşiktaş
akhisar

Bursa
beşiktaş
akhisar
kayseri
galatasaray
osmanlı
konya
mersin

TRABZON
gençler
fener
eskişehir
rize
antalya
kasımpaşa

En kolay fikstür bizim diğerlerinin en az 4er maçı var ilk 8 dekilerle bizim bi fener bi kasımpaşa var. Hemen hemen fener maçı dışında puan kaybetmememiz lazım ki 5. olabilelim bizde bunu başarabilecek oyun yok ama fikstür avantajlı hep yenilebilecek rakipler var İnşallah istediğimiz gibi gider de kötüde oynasak önceki maçlar gibi 1-0 ala ala ilerleriz. Biraz poliyannacılık ama Hami hoca köstek olmazsa başarabiliriz bence :)
hep bunu söylüyordum en baştan beri.. haminin ilk geldiği zamanlar oynadığımız rakiplerin hepsi ligi asmıştı.. bu sefer öyle olmadı.. oynadığımız rakiplerin hepsi iddiasını devam ettiriyordu ve akhisar bile bizi iki maçta da yendi.. bundan sonra oynayacağımız rakiplerden fenere kaybederiz ve sadece eses iddiasını devam ettiren rakip olacak.. umarım rize de oynadığıız zamana kadar ligde kalmayı garantiler de formalite amacıyla çıkar bizim maça.. yoksa o maçı da kazanamayız.. ama son iki maçı en rahat maçımız olarak görüyorum..

ucurum
18.04.2016, 21:54

5/6

Biliyoz da konuşuyoz...

Çünkü sen bir DRAMSIN Trabzonspor!

Ertan 51
19.04.2016, 11:19
5/6

Biliyoz da konuşuyoz...

Çünkü sen bir DRAMSIN Trabzonspor!
Satılmışşehiri bilemezsin inşallah,
gerçi bende o maça sıfır puan tahmininde bulundum ama inşallah yanılırız.
Yenersek ve düşerlerse çok büyük bir haz olacak benim için.

halilaziz61
19.04.2016, 12:30
20 puan alırız demiştim sözümü geri alıyorum yanılmışım, kusura bakmayın

ucurum
19.04.2016, 18:22
Satılmışşehiri bilemezsin inşallah,
gerçi bende o maça sıfır puan tahmininde bulundum ama inşallah yanılırız.
Yenersek ve düşerlerse çok büyük bir haz olacak benim için.

Aynı duyguları paylaşıyoruz da, bu takım bizimle aynı duyguları hiç paylaşamıyor ki!

artvints
19.04.2016, 18:25
40 yaparız demiştim, belki geçeriz.

GÖLONSA
20.04.2016, 09:19
bşk ve Gençlerbirliği maçlarını kaybedeceğiz. Başakşehir,şikeciler,Antalya ve Kasımpaşa maçları beraberlik.Mersin,Sivas,Antep,Eskişehir ve Rize maçları galibiyet.

Son 11 maçta 5 galibiyet,4 beraberlik,2 yenilgi= 19 puan

6 da 6

Kimse kızmasın,azıcık övüneyim dedim.

ucurum
30.04.2016, 18:15

Eveeeeeeet, gelelim rezil takımımız için yaptığımız gerçekçi tahminlere, kaçta kaçmış efendim:

7/8

Bir Trabzonspor taraftarı olarak, 8 maçta 7 puan toplarız diyorum ve Mustafa'nın mucize golüyle sadece 10 puan topluyoruz.

Teşekkürler ETHEM İBRAHİM HACIOSMANOĞLU, eserinle GURUR duy!

ucurum
08.05.2016, 17:19

öhöm öhöm 8/9

DeAgLeMaNyAq
08.05.2016, 17:53
Bana gerçekçi gelen puan baremi 42-46 sıralama ise 8-12...

40 puanla 12. sırayı garantiledik. Rakiplerin fikstürlerine bakıldığında Kasımpaşa, Bursa ve Antalya'nın Mersin'le maçları var. Dolayısıyla onlara 3 puanı vermek çok abes olmaz. Gençlerbirliği'nin 1 maçı FB ile olduğundan kaybetme ihtimalleri yüksek dolayısıyla onlar da en fazla 45 yapar dersek önlerine geçiyoruz. Bursa ile durumumuz ise ikili averajdan dolayı sıkıntılı. Bu yüzden Bursa'nın Konya'yı yenememesi gerekiyor. Bursa'yı geçmek için 4-6 puan şart hatta yetmeyebilir. Sonuç olarak Kasımpaşa'yı yakalama şansımız gözükmediğinden Antalya maçı çok daha önemli. Antalya'yı yenip Kasımpaşa'ya yenilirsek Antalya'nın son maçta Antep'i yenmesi gerekiyor berabere kalırlarsa da ikili averajla önlerinde tamamlıyoruz...

ucurum
14.05.2016, 10:07

9/10

Valla hiç umurumda değil, egomu tatmin ediyorum...

Derin Trabzon
14.05.2016, 11:34

gaziantep-ts=0 puan

ts-başakşehir=0 puan

geçlerbirliği-ts=1 puan

eskişehir-ts=0 puan

ts-rize=3 puan

antalya-ts=0 puan

ts-kasımpaşa=1 puan

Gaziantep i yeneceğimizi başakşehir ile berabere kalabileceğimizi beklemiyordum gerisi aynen tuttu.

bkandil
15.05.2016, 15:32
Sahi kalan 11 maçta kaç puan topladık, bir de averajımızı merak ediyorum...

Sercan Keleş
15.05.2016, 15:38
Kasımpaşa bizi yener. Son hafta tek tercihim %100 başarı sağlayacağım :D

bkandil
15.05.2016, 15:47
23. Hafta itibarıyla
Trabzonspor 27 puan ve -6 averaj ile 14. sıradaymış...

33. Hafta sonunda
40 puan ve -13 averajla 12. sırada...

Yani 10 haftada 13 puan ve -7 averaj ile 2 sıra yükselmiş...

Ertan 51
15.05.2016, 15:49

Son hafta berabere kalır veya galip gelirsek neredeyse düşündüğüm puanı almış oluyoruz.
10 da 8 bilmişim,bu hafta yenersek 11 de 9 olacak,
Antep ve Antalya yanıltmış :(
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

@Sercan Keleş (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=39909)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> çok şahaneymiş tahminlerin,
ama bu hafta tutmayacak haberin olsun :)

Sercan Keleş
15.05.2016, 16:07
Son hafta berabere kalır veya galip gelirsek neredeyse düşündüğüm puanı almış oluyoruz.
10 da 8 bilmişim,bu hafta yenersek 11 de 9 olacak,
Antep ve Antalya yanıltmış :(
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

@Sercan Keleş (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=39909)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> çok şahaneymiş tahminlerin,
ama bu hafta tutmayacak haberin olsun :)

Abi sen kazansan kendim kazanmış gibi sevinirim ama :D Ben bazı konularda çok iddialıyımdır. Kasımpaşa bizi biçer

artvints
15.05.2016, 16:09
40 yapar demiştim.

Ertan 51
15.05.2016, 16:12
Abi sen kazansan kendim kazanmış gibi sevinirim ama :D Ben bazı konularda çok iddialıyımdır. Kasımpaşa bizi biçer
:) Sağol Sercanım,
geçen hafta biçilmedikmi biz,bu hafta biçecek bişi bulamazlar,
ayın 22 sinde görüşelim :cool:

Sercan Keleş
15.05.2016, 16:15
:) Sağol Sercanım,
geçen hafta biçilmedikmi biz,bu hafta biçecek bişi bulamazlar,
ayın 22 sinde görüşelim :cool:

Görüşelim abi burada olacağım :D Geçen hafta biçildik sorma abi. Ben hayatımda çok çok çok az ağlamış biri olarak gözlerim doldu hemde özette :O

Ertan 51
20.05.2016, 08:33
Görüşelim abi burada olacağım :D Geçen hafta biçildik sorma abi. Ben hayatımda çok çok çok az ağlamış biri olarak gözlerim doldu hemde özette :O
Gerçekten de biçtiler,aynen dediğin çıktı :(
bundan sonra skor du,tahmin di,senin sözün üstüne söz olmaz,adamınım :)

Gurpas
20.05.2016, 08:36
Bu sezon üzerine konuşmaya değecek bir şey yok. Her şey önümüzdeki sezon belli olur. Ya küme yada fırtına şahlanacak.

Gurpas
20.05.2016, 08:38
İnsan olarak ben utanıyorum. Peki ya oynayan futbolcu müsvetteleri, onlarda birazcık karakter olsa bu sonuçlar alınmazdı.

İskender Çakmak
20.05.2016, 09:59
Başlığı mundar eden futbolcularımıza ve teknik ekibe yazıklar olsun.

Oğuzhan Fidan
20.05.2016, 10:04
13 puan almışız.. ben maksimum 8 puan alırız diye söylemiştim.40 puana ulaşmamız sınır olmuş.35 puanla bitiririz diye düşünüyodum. kılpayı yırtardık :)