PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hami Mandıralı İle Yollar Ayrılmalı mı?

Sayfa : [1] 2

U.Sadıkoğlu
06.03.2016, 21:39
Kupa maçları dahil 10 maçta 9 mağlubiyet.

Vizyon mottosuyla yola çıkan bir yönetimin esasen yapması gereken bellidir ancak siz değerli üyelerimizin hocayı daha rahat konuşabilmesi adına gelen talepler üzerine başlığı açma gereği duyduk.

Hürgün Aygün
06.03.2016, 21:40
Derhal kovulmalı.

Arda'
06.03.2016, 21:42
Haminin yapacağı en iyi iş TRT'de en iyi golü seçmektir.

mete61bordomavi
06.03.2016, 21:43
Mantıklı bulmuyorum. Hoca değişikliği, sorunu daha da kronik hale getirir. Bence kadro revize edilmeli ve sağlam bir takım iskeleti oturtulmalıdır.

Alper Calik
06.03.2016, 21:47
Devam etmeli. Hami ile bir ilgisi yok.

eşref81
06.03.2016, 21:48
hemen yarin ersun yanal gelmeli ve gelecek yilin planlamasi da yapilmali

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TSemih61
06.03.2016, 21:48
Hocanın bir suçu yok, yazılanlar forumun ve taraftarın linç kültürüyle alakalı.

karahanbakar
06.03.2016, 21:55
10 maçta 9 mağlubiyet açıkçası bir hoca beceriksizliğidir. Bunun lamı cimi yok. Ancak göderilmeli mi, gönderilirse ne düzelir, kim gelir onu bilemiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tayfun
06.03.2016, 21:57
Hayır, devam edilmeli .

İnsanlarla maç sonu açıklamalaları ile dalga geçenlere küme düşmek müstehâk .

Cengiz Çubukcu
06.03.2016, 21:58
kovulmalı ne demektir yahu?!!! kim yaptıysa şunu bari gönderilmeli yapsın.. ayıptır , yakışmıyor...

bahadır2561
06.03.2016, 21:58
Niye yakışmıyormuş??

İstifası beklenmeden kovulmalı

memozcan
06.03.2016, 21:59
bence de bırakmasın da tarihi rezilliği hep beraber yaşayalım.. adamın vücut dili ben hoca değilim diyor bunu görmek bu kadar zor mu?

taktik falan hikaye varlığıyla takımı gaza getirecek bir hoca olsun başımızda zaten 4-5 tane maç alırız.. ama hamide o ışık yok.. bunu görmek bu kadar zor olmamalı!!

Manu61
06.03.2016, 22:00
Daha önce söyledik kendisini takımın başına getirmek büyük bir hataydı. 10 maçta 9 mağlubiyet ama hala savunanlar var gerçekten ilginç.

mete61bordomavi
06.03.2016, 22:01
Şimdi Hami Hoca gitsin kalsın meselesi değil bence takımdaki sorun.

Birinci sorun: Takımın bir oyun şablonunun olmayışı ve taktiksel anlamdaki sıkıntılar. Bu konuyu ayrıca konuşalım diye zaten ekstra bir başlık açtım.
İkinci sorun: Futbolcuların kalitesi! Akakpo ileriye dönük bir tek olumlu pas yapmıyor, oyun kuracak pası atacağına sürekli geriye pas yapıyor. Risk almıyor. Diğerlerine gelince top saklamaktan tut pas vermeye, top kapmaya ve pozisyon almaya vs çok zayıflar.

Üçüncü sorun: Takımın mental olarak çökmesi! Üst üste 3 galibiyet belki bu olayı çözer ama gücümüz de buna yetmiyor.

Velhasıl, sadece Hami'yi göndererek bu olayları çözeceksek tamam.
Bence ilk olarak gelecek sezonun iskelet kadrosunu oluşturmaya başlamalı ve sezon sonunda da Trabzonspor kalitesinde olmayan oyuncularla yollar ayrılmalı!

Tuğrul
06.03.2016, 22:02
İsveç milli takımı bir dönemler iki teknik adam çalıştırmıştı.

Aynı yol izlenerek. Geçiş dönemini Osman Özköylü/Ünal Karaman ikilisi ile götürmeliyiz.

Uzun dönemli kontrat bekleyen Ersun, Ertuğrul gibi tavanı belli, vasat yerli antrenörler artık bu kulübü yönetmemeli.

Teoman Karadeniz
06.03.2016, 22:05
''Trabzon'a geldiğim günden beri bütün maçlarımızı kaybettik. Şapkamı önüme alıp muhasebemi yaptım ve şehre olumsuzluk getirdiğimi düşünerek üzerime düşem sorumluluğu alıyorum; İstanbul'a geri dönüyorum.'' diyesim var. Düşünün yani, ben bile durumdan vazife çıkarıp gerekeni yapma hissiyatındayım. :)

Cengiz Çubukcu
06.03.2016, 22:05
Niye yakışmıyormuş??

İstifası beklenmeden kovulmalı

çalıştığın iş yerinden çıkarılınca işveren sana seni kovuyorum deyince hoşuna gider mi? bunu başka şekilde ifade edemiyor muyuz?

zivaa
06.03.2016, 22:10
Bütün maçlarda yenilgiyi ve sezon sonunda düşmeyi göze alıyorsak devam etmeli. Nasılsa kendi ifadesine göre iyi oynuyormuşuz. Bence bu akşam gönderilmeli

bahadır2561
06.03.2016, 22:11
çalıştığın iş yerinden çıkarılınca işveren sana seni kovuyorum deyince hoşuna gider mi? bunu başka şekilde ifade edemiyor muyuz?

Verdiği 10 işin 9'unu yapamadıysam kovmak en doğal hakkı, Hami'nin de hoşuna gidip gitmemesini düşünecek değiliz

Fatih Özkan
06.03.2016, 22:11
Yola devam etmek mi ?

Oğuzhan Fidan
06.03.2016, 22:13
Tablo o kadar vahim o kadar kötüki resmen küme düşmemek için rakibimiz olan Sivas ve Mersin maçlarından mutlak galibiyet ile ayrılmamız gerekiyor.bu maçlar arayı açmak için 6 puanlık maçlar. Bu maçlar bizim tarihimizin en önemli maçları. Allah aşkına yok küme düşmez yok şu olmaz bu olmazı bırakalım tablo çok kötü ciddi söylüyorum bu maçlar şu aşamada kaybedilebilir..

redbul
06.03.2016, 22:15
10 maçta 9 mağlubiyet alan bu takımda kalsın diyorsa futbolu izlemesin gitsin buz pateni veya golf izlesin

Oğuzhan Fidan
06.03.2016, 22:16
Hami açıklamalarıyla kabus görmemi sağladı.ciddi ciddi yok 3 pozisyonu kaçırırsan yenilirsin felan gibi şeyler konuştu. Akıl tutulması yaşıyoruz resmen kadro tamda olsa maç kazanamayız hami mandıralı derhal görevden uzaklaştırılmalı.

mete61bordomavi
Hami'nin henüz tam olarak yetkin ve tecrübeli bir hoca olmadığını herkes zaten biliyor.
Hami'yi gönderirsek yerine ancak çok tecrübeli birini getirmen gerekir.

Gs'ye bakın! Örnek uzakta değil! Mustafa Denizli gibi bir hoca bile durumu düzeltemedi. Ve istifa etti! Bir takımda sorunlar kronik hale gelmişse, artık olay hocadan çıkar. Hocanın çok yapacağı şeyi kalmaz!
Yönetim bu konuda devreye girmelidir.
Bence yönetim takımda tecrübeli ve yaşça büyük futbolcuları çok ciddi bir şekilde uyarmalıdır!
Takımda puan kazandırır diyeceğin, Özer, Erkan,Onur,Yumlu,Marin,Bosingwa vs gibi topçular takımı sırtlamalıdır!

Hocayı kovarsak yerine gelecek hoca transfer isteyecektir! Bunu hangi parayla yapacaksın? Lucescu'yu gelmeye ikna etsen bile, adam bu takımın yarısını yollar! Yerine kendi beğendiği topçuları ister!
Bu da onun hakkıdır! Bunu yapacak mali yapı bizde yok!

61ronin61
Kalmış 11 maç kim gelir sene sonu gönderileceğini bile bile.bu yönetim sezon bitince çok klas bir hoca getiricek.hami kovulsun bence ve osman ozkoylu 11 macligina getirilsin.çok delikanlı adam osman ozkoylu.en başta cok cesur korkusuz biri.futbolcular böyle hocalardan korkar ve saygi duyar ve oynar en azından yenilmezler.eski futbolcumuz bizden biri osman ozkoylu 11 macligina trabzon için fedakarlık gösterir. Oyum osman ozkoyluye.

emre6117
Yola devam etmek mi ?

Bu anketi yapmak bile trabzonspora ihanettir. Büyük takımlaru geçtim herhangi bşr takımda bir hoca 9 maçta 8 mağlubiyet alsın istifa eder zaten. Bşz normal bir takum olma refleksini kaybettik. Maç sonrası hami futbolxuları tebriğe drvam etsin. 9 maç bir galibiyet büyük başarı. Bnce prim bile verilmeli bu başarılarından ötürü.

AYYILDIZ
06.03.2016, 22:17
Hemen yollar ayrılmalı.

Oğuzhan Fidan
06.03.2016, 22:17

Vizyon mottosuyla yola çıkan bir yönetimin esasen yapması gereken bellidir ancak siz değerli üyelerimizin hocayı daha rahat konuşabilmesi adına gelen talepler üzerine başlığı açma gereği duyduk.

İstatistikler herşeyi söylüyor zaten bir dakika daha durmamalı o koltukta! Neyi bekliyoruz şapkadan tavşan çıkmasınımı?

Oğuzhan Fidan
06.03.2016, 22:20
Sadi tekelioğlu derhal gelmeli sezon sonuna kadar bu takım kör topal ligi bitirsin yeterli. Şu tabloda kimse gelmez boşuna o bu şu yazmayın gelen adam hamiden farklı olmaz.ersun yanal dışında.

signal
hami olmasa 10 maçta 7 mağlubiyet alırdık. Değişen çok fazla birşey olmazdı. Bu takıma teknik direktör dayanmaz. Teknik direktör ile yollar ayrılmalı ama ek olarak takımdaki oyuncularla da yollar ayrılmalı.

Hakan
Teşekkür edilmeyip yollar ayrılmalı.

Cengiz Çubukcu
Hemen yollar ayrılmalı.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/52147-Trabzonsporumuz-un-Yeni-Hocası-Hami-Mandıralı!/page14 .... sen de yanılanlardansın :)

emre6117
06.03.2016, 22:22
Hami yanında bazı oyuncularla da yollar ayrılmalı. Hoca suçlu ama futbolcular daha suçlu. Bu kaçıncı hoca. Her gelen 2 hafta top oynuyor. Sonra tenekeye bağlıyor. Bizden giden isd açılıyor. Deniz. Waris gibi.

redbul
06.03.2016, 22:24
hami bırakmadıktan sonra usta istikrar adına hamiyi yollmayacaktır

zx61
06.03.2016, 22:25
Haminin hatası var mı yok mu tartışılır cezalı oyuncular vs. Hami ne yapsın diye düşünülebilir ama hami ile devam edersek kaybetmeye devam edecez kazanma ihtimalimiz yok hoca değişikliğinde galibiyet alınabilir yani hami giderse bir ihtimal puan alabiliriz sırf bu yüzden Gitmeli!

robinhood61
06.03.2016, 22:26
uşaklar pırağın habı dalga geçmeyi da kovin habini

My
06.03.2016, 22:27
Usta yukarı tükürse bıyık aşağı tükürse sakal şimdi.

Gönderse dert dünya laf söylenecek kendisine göndermese dert dünya laf söyleniyor kendisine :)

Velev ki gönderdi kimi getirecek?

Ersun'u geçin işi gücü yoktu bu saatten sonra Ersun gelicek.

theo
06.03.2016, 22:28
hami günü kurtarsın diye geldiği için futbolcular bu adam nasıl olsa seneye yok ciddiyetsiğiyle hareket ediyor... sen gelecek sezonun hocasını şu anda bile getirirsen o gevşek oynayan adamlar kendine çeki düzen verir ve mücadele eder...

salihismet
06.03.2016, 22:29
Bizi düsürmezler diyenler, hakemlerin dogramalarindan sikayetci olmaya haklari yok.

Oğuzhan Fidan
06.03.2016, 22:34
Gs o kadroyla bugun öyle bi saldırdı öyle baskı kurduki helal olsun dedirtti bana.. Biz ne yaptık???

sasone
06.03.2016, 22:38
Mantıklı bulmuyorum. Hoca değişikliği, sorunu daha da kronik hale getirir. Bence kadro revize edilmeli ve sağlam bir takım iskeleti oturtulmalıdır.

Hocalıkla uzaktan yakından alakası olmayan birisinden mi iskelet kurmasını bekliyorsun?

zaferyıldız
06.03.2016, 22:44
Hami toparlayamaz böyle kötü başlamasa belki tutunabilirdi ama artık imkansız onun karakteri buna elvermez futbolculuğundan hatırlayın

ÖmürKaradeniz61
06.03.2016, 22:49
Hami gitmeli mi diye değilde başka sorular sorulmalı.Mesela Hami Trabzonlu olmasa getirilirmiydi hadi getirildi bu kadar şans verilirmiydi,Hamiyi getirenmi daha suçludur yoksa Hami mi,suçun tam sorumlusu kimdir,bu futbolcu denilen suratsızları ne yapmak lazım,mustafa denen vasıfsız elemana kaptanlık veren güruh kimdir.Bu liste uzar gider hamiyi göndersen birşey değişmez.

Ozan Yılmaz
06.03.2016, 22:49
Trabzona sokulmamalı şu dakikadan itibaren!

Hakan
06.03.2016, 22:51
Rezalet ve korkak değişiklikler yapsa da saha içinde çaresizliğini anlayabiliyoruz,konuşmaları daha fazla sinirimi bozuyor

cyberentalpi
06.03.2016, 23:30
Hami Kovulmalı tabiki yanlış. bu adamı seyredenler bilir efsanemizdi.

Ama bir gerçek var ki Hami bu işi KALDIRAMAZ. Geldiginde bile dedik. hedefi olmayan bir takımda yuzde 50 bile galibiyet alamayan hami 3-5 macta fark atı diye başımızda. Rüştünü ispatlamıs değildi. Ts ye hoca olmak için önce daha alt takımlarda başarını göstermen gerekir.

Ben Ersun Yanalcıyım. Bizi hedefe 2010 ruhu goturur. Sonucta colmanlardan, gokhan unallardan, cale lerden bir takım yaratmıstı. en fazla pas yapan en fazla sut ceken gol atabilen bir takım. ama bu sefer adama 3 yıl verelim. ilk yıl zirveye ikinci yıl sampiyonluga oynarız. tabiki iyi bir yapılanma olmalı. Ersun bunu sağlayacak bilgi ve beceriye sahiptir.

Cengiz Çubukcu
06.03.2016, 23:31
Usta yukarı tükürse bıyık aşağı tükürse sakal şimdi.

Gönderse dert dünya laf söylenecek kendisine göndermese dert dünya laf söyleniyor kendisine :)

Velev ki gönderdi kimi getirecek?

Ersun'u geçin işi gücü yoktu bu saatten sonra Ersun gelicek.
kararsız kalırlarsa yine aynı hatayı yaparlar...bu gece karar verilmeli

Ecthelion
06.03.2016, 23:45
Sezon sonuna kadar kalmalı bu sayede ömür billah bir daha herhangi bir teknik adam arayışımızda olası seçeneklerden biri olmayacaktır..

BlackPanther
06.03.2016, 23:47
Hami: "Konyaspor karşısında 3 net pozisyon bulup atamıyorsan yeniliyorsun , baktığınız da oyundan memnunum. Umutluyum, çünkü sahada bütün bir takım vardı."

Komedi yaaa. Ne zamandan beri Konyaspor Trabzonspordan daha büyük bir kulüp oldu. Ben mi yanlis hatirliyorum??

nakzo
06.03.2016, 23:52
Hayir onure edilmeli türk futbol tarihinin en başarisiz hocasina bize yaşattiği gurur için plaket verilmelidir.

ucurum
07.03.2016, 01:06
Sözüm Hami'yi eleştirene değil, gözünü kapatıp eleştirene, Hami'yi savunmayı vatan hainliği gibi görenlere, sizden tiksiniyorum. Sizin gibi bağnazlarla aynı takımı tuttuğuma üzülüyorum. İstanbul doğumlu olsaydım da adam gibi tartışmalar yapsaydım. Farkında mısın, Aytaç, Ekici, Okay sadece göbekteki eksikler, tramva had safhada ulan ne bekliyorsun Ersun gelecek Luce gelecek %70 topla oynama ile ligi üçüncü mü bitirecektik, seni arenada katlettilet, kolunu bacağını kestiler ver diyorsun kellesini de ben alacam. Ben Ersun'u da severim, ama senin gibi değil, Napoliden 5 yerken de severdim. Bu başlık ile artık yetti noktasına geleceğini adam gibi destek ol ne olur? Yooooo Yusuf oynadı nasıl oynatırsın kafir! Ne cardozo yedek mi ne mami alınır mı 12 yaşında altyapı oyuncusu varken douglas oynar mı? Ulan Konya Beşiktaşı içeride dışarıda yenmiş sen protesto için 15000i zorla toplarken adam arkasına 23000 kişiyi almış, Hami defol hemi? ALLAHIM DÜŞÜR ŞU TAKIMI LANET OLSUN BU TARAFTARINA!!!

yasin196761
07.03.2016, 01:14
Gerek yok 11 maç için yeni hocaya mali açıdan zarar olur benim merak ettiğim usta yeni teknik direktör ve futbolcuları Nasıl alacak üstelik avrupa bileti yokken?

61ronin61
07.03.2016, 01:17
ayrılmayacak .sene sonu dünya klasında hoca gelicek.bu sene ligde kalıcaz.takımın yüzde 85 i gidicek hamide gidiciek.

hami ile yollar ayrılsa ne olucak yaa şampiyon filanmı olucaz.bu snee öyle yada böyle biticek.herkes kendini yeni sezona hazırlasın akyazı stadımızda.

cyberentalpi
07.03.2016, 01:26
Sadi Hoca ya Fb macında 1-0 lık skoru korumaya çalıştığım için saydırmıştım.

Hami ye bakınca Sadi Hocadan özür dileyesim geliyor. Yahu konya 1-0 önde cardozo-muhammet birklikte oynasın ne olur

Fatih Öztürk
07.03.2016, 01:29
Kovulmalı.
Bi daha bu ayarda bir hocasımsı vatandaşa takım emanet edilirse yönetimde gidebilir benim açımdan sıkıntı değil.

whisper
07.03.2016, 03:01
Oyuncuları ruhsuz felan diye eleştiriyoruz da hami hocaya ne demeli
Galatasaray maçını sahadan atılmadan kenarda tamamlayabilen hoca zaten hoca değildir de Trabzonlu hiç değildir benim gözümde.
Benim için hami hoca Galatasaray maçındaki duruşu ile bitmiştir, insanda biraz omurga olur.

Bayundur Han
07.03.2016, 07:15
Trabzonsporlular’a birkaç kötü haber06 Mart 2016, Pazar
Yazarımız Serhat Demirtaş'ın bugünkü köşe yazısı...Alınırken de satılırken de planlaması sadece ‘kurtarıcı isimler’ üzerine yapılmış bir kadronuz varsa ve üzerine bir de gerçekten de ciddi sakatlık-ceza talihsizlikleri yaşıyorsanız ortaya bundan daha iyi skorların çıkması mümkün değil.

Eğer ki elinizdeki kadro, yeni dönem yapılanmasından ve hedeflerinden takım bütünlüğü için değil de tamamen bireysel anlamlar çıkartıyorsa o zaman yine ortaya mevcut durumdan daha iyi bir futbol çıkması mümkün değildir.
Tüm bu şartlar altında yeri gelir sizden daha ‘takım’ ekiplerden de kötü oynayarak puan alabilirsiniz ama bu camia ruh haliyle bunun birleştirici bir etki yaratması, iyi skorun sarıp sarmalaması asla ve asla mümkün değildir.
Fazla evelemeye-gevelemeye gerek yok; Trabzonspor için bu sezon artık bitmiştir.

Sezonun kurtulması zaten sportif olarak mümkün değildir. Tek mümkün olan durum olabildiğince puan toplamak, prestijli bir finaldi ama onun da olması artık anlattığımız sebeplerden dolayı imkansız.

Günü kurtarmak yetmez

Bu saatten sonra olabilecek tek şey Başkan Muharrem Usta ve ekibinin, bu boşvermişliğin bu sportif küskünlüğün gerçek sebeplerini araştırıp bulması ve bir an önce tedbir almasıdır. Kaybedilen puanların, dolayısıyla imajın ve hatta yaşanabilecek olan ateş hattı bunalımının tek sorumlusunu teknik direktör Hami Mandıralı ilan etmek de, hakem hatalarının popülistliğine sığınmak da maksimum günü kurtarmaya yetecek olan eylemlerdir. Fakat olası bir hoca değişikliği ve hakemlerin hatasız maç yönetmeye başlaması Bordo-Mavililer’in ilacı olmaktan çoook uzaktır.

Konya’ya ayakta alkış

Konyaspor’un futbolunu, asla taviz vermeyen, kendini bozmayan sistemini alkışlamak gerek. Skor ne olursa olsun onlar her maç belli bir standardın üzerine çıkarak bu alkışı fazlasıyla hak ediyorlar. Ancak en büyük alkışı Konya kenti, oradaki futbolu seven kardeşlerim, abilerim, ablalarım hak ediyor. Tribün fakirliği çektiğimiz dönemde bize her yeni günde yeni bir umut oluyorlar. Dün yine muhteşemdiler. Takımları belki kaybedebilir ama onlar hep kazanacak.

yani hicbirsey degismez. Hami mami isi degil bu

fatihaltun08
07.03.2016, 07:33
Konyada ki taraftarı gördükten sonra kendimizden utandık mı?

Atak yaparken ben bile baski altinda hissettim, futbol şehri filen değiliz amca eleştirip herkes teknik direktör olmuş. Maça gidincede çekirdek yemekten başka bir eylemi olmayan taraftar grubunuda geçtim 22000 kişilik statta en az 100 tane taraftar grubu kafasina gore hareket ediyor. Peki biz kendimize soruyormuyuz?taraftar olarak biz ne yapiyoruz.

Biz burda her seferinde bir kaç maçı istanbulda oynayalim dediğimizde ortaligi ayağa kaldiriyorsunuz? Biz ne zaman ki Olimpiyatlarda maç yapmamaya başladık işte o gün bugündur taraftar namına hiç birşey yok ortada demek ki Trabzonsporun istanbulda maç yapması gerekiyor o zaman trabzon şehri utanır diyecem ama oda yok artık...

Diyecek söz bulamiyor hep suçu kendisinde arayacagina kendisine bakmayan millete ne denilebilir ki?

Şikeci dedigimiz Eskisehir bile bu haliyle taraftari ile maç aliyor peki konya stadini gordunuz mu?

Hala bunu konusmuyorsak diyecek sozumuz kalmamiştır!

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faik Yılmaz
07.03.2016, 07:52
9 resmi maç...

8 mağlubiyet...

istifa etmemeli derhal kovulmalı , klübe çaycı dahi olmamalı.....

( burada çaycıları küçümsemiyorum işle ilgisiz olduğu için yazdım )

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 07:55
USTA'nın en büyük hatası Hami'yi getirmek oldu.

piskopatrizeli
07.03.2016, 08:24
lig sonuna kadar bekleyelim öyle göndeririz.

bkandil
07.03.2016, 08:25
Bu saatten sonra, bu sezon için kimse takıma pozitif bir şey katamaz...

Akıllı bir başkan çıkıp, eski futbolcuları (futbolcunun da akıllı olup bunu istemesi gerekli) teknik heyete monte etmeden önce -özellikle yurt dışında- en az 5 yıl çalışmış olma şartı getirmeli...

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 08:32

Hami ye bakınca Sadi Hocadan özür dileyesim geliyor. Yahu konya 1-0 önde cardozo-muhammet birklikte oynasın ne olur

mağlupsun, forvet çıkarıp forvet almak hangi akla hizmettir?

Muhammet-Oscar kalsa belki beraberlik golü gelirdi.

taha küçük
07.03.2016, 08:36
Sıkıntı yalnızca hami de değil kadronun yarısı sakat su oynayan oyuncularla kadro yapmak dahi çok zor ortadahasi ramazan akakpo takımın düşünün ben bu yüzden suanlik çok kızmıyorum sakatlar iyilestikten sonra gorecez hamiyi sadi daha iyi diyorsunuzda onun elindeki adamlara bakın mbia vardı ekici okay falan hepsi oynuyordu sakat değildi.

CamilloVillegas
07.03.2016, 08:38
Hep karşı çıkardım teknik direktörlerin erken gönderilmesine. Aslında sabırlı olmak, şans tanımak lazım.
Hem çok aksi bir döneme rast geldi Mandıralının dönemi, kadro sıkıntılı (cezalılar, sakatlar..)
Ama, şimdi sadece rakamlara bakınca:
10 maç 9 yenilgi?
Bu istatisklere Klopp ve Mourinho bile dayanamaz.
Mandıralı gitmeli maalesef.

bkandil
07.03.2016, 08:39

mağlupsun, forvet çıkarıp forvet almak hangi akla hizmettir?

Muhammet-Oscar kalsa belki beraberlik golü gelirdi.

Torba yasayla kanunda düzenleme yapılmış.

Bu ülkede çift forvet ile oynamak yasak... :D

İlker Yazıcıoğlu
07.03.2016, 09:29
Çok kötü bir istatistiği var.Rezil olduk.
Şu sezon bitsin artık.Bu saatten sonra yeni hoca olmaz,takıma da gelmez.
Şu lanet seneyi bir an önce atlatmak lazım...

Cengiz Çubukcu
07.03.2016, 09:31
9 resmi maç...

8 mağlubiyet...

istifa etmemeli derhal kovulmalı , klübe çaycı dahi olmamalı.....

( burada çaycıları küçümsemiyorum işle ilgisiz olduğu için yazdım )
istatistik paylaşıp gelmesini isteyenlerdendin Faik :) hemen sattınız adamı..

ÖmürKaradeniz61
07.03.2016, 09:36
Yav kardeşim gitsin hami,olmuyor işte daha ne için bekleniyor anlamış değilim.Adama sabredersin eyvallah ama hiçbir gelecek vaad etmiyorsa bu vatandaşın neyine sabredeceksin.Utanmadan birde bu takımı ben kurmadım diyor, başarısız adamların kendini avutma çabaları..Gelmeseydin zorlamı getirdik diye sorarlardı adama.Bıktık yeter ya bu kadar eziyet çile olur mu nedir sizden çektiğimiz.Valla düşelim kardeşim ya amatöre felan düşelim kurtulalım hatta kapatalım klübü çekip gidelim hiç değilse ulan vaktinde bir takım vardı düzeni beğenmedi çekti gitti oynamadı ligde derler.

Faik Yılmaz
07.03.2016, 09:42
istatistik paylaşıp gelmesini isteyenlerdendin Faik :) hemen sattınız adamı..

Abi onun öncesinde de Ersun Yanal gelsin yoksa Hami'yer Giray Bulak'a muhtaç olacağız da dedim...

ama Hami olunca mecburen destek olmak zorunda kaldık....

Biraz takımı düzletir dedik 2 top oynatır dedik lakin fos çıktı...

ama ilk tercihimde değildi 2. de değildi hatta 3.de değildi.....

Bayundur Han
07.03.2016, 09:47
Hami gitsin, yonetim gitsin su gitsin bu gitsin. Kardesim birde kalsin. Vizyon onu bunu yollamak degil. Vizyon, planlama 5 yil ust uste birsey kazanmasa bile insanlarin arkasinds durup planli sekilde birseyleri duzeltmektir. Ornek Alex Ferguson ve Manchester United. Yok gitsin diyorsaniz her sene revizyon, her sene biraz daha batakliga mahkum oluruz. Soyle geriye donup baksin gitsin diyenler. Son 5 yilda kac teknik direktor kac futbolcu degistirdik? Bu sezonu hami ile gecistirip simdiden planlama yapilmali. Sabir sabir sabir

nakzo
07.03.2016, 09:54
Herşeyi geçtim adam oyundan memnunum diyor.Ulan 9 maçta 8 mağlubiyet almışsın hala konuşabiliyor.Bu durum kabul edilemez de birşeyler yapacağım de özür dile nerde rahatsız var bizi bulur.Yüzsüzlükte zirve yaptı .Türk futbol tarihinin en başarısız hocası.....

BERBATOV61
07.03.2016, 09:57
sahada okadar eksiğe rağmen konyadan iyi bir takım vardı. Oyun olarak değil oyuncu kalitesi olarak eğer sen bu takımı yenemeyip pozisyon bulduk diye seviniyorsan iyi hoca değilsin. Bu kadar basit kendimizi yırttık yabancı hoca diye ama nafile birilerinin adamı olan birini başa getirdiler keşke giray bulak gelseydi de en azından çenesi kapanırdı.

gurur6134
07.03.2016, 10:10
Uzulerek evet diyorum..cunku hami seneye olmaz bu sonuclardan sonra bu anlasildi..yeni hoca derhal gelip seneye kalcak gitcekleride belirlemeli biran once..

emre6117
07.03.2016, 10:15
Herşeyi geçtim adam oyundan memnunum diyor.Ulan 9 maçta 8 mağlubiyet almışsın hala konuşabiliyor.Bu durum kabul edilemez de birşeyler yapacağım de özür dile nerde rahatsız var bizi bulur.Yüzsüzlükte zirve yaptı .Türk futbol tarihinin en başarısız hocası.....

9 maçta 8 mağlubiyet alan herhangi bir hoca 3.lig takımımda biöe kovulur. Ama bşz vizyonlu klubüz. Zaten başkan. Antrönör memnunmuş oyundan. Başkanın şampiuonluk vizyonu ortaya çıktı artık. Pttde şampiyonluk. Sahi usta geldikten sonraki maçlardaki puan durumuyla açık ara küme düşüyoruz galiba. 8 puan mı aldık ne geldiğinden beri. Takım büyüyeceğine sürekli küçülüyoruz. Haminin demeçler ttabzonsporu sürekli daha da küöültüyor. Takımdan. Kendinden memnunmuş. Bunların amaçları ne sahi.

umitkaragoz1988
07.03.2016, 10:21
Beşiktaş maçından sonra ya gönderilir yada kovulur hami

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olcay_61
07.03.2016, 10:25
olur ya ligde kalırsak yeni gelen teknik direktörün yanına yaklaştırmamak lazım Hamiyi aman diyim

bordox
07.03.2016, 10:33
Hami Mandıralı'nın ne tecrübe ne Hocalık yeteneği ne de karakter yapısı olarak bu süreci sağlıklı götürebileceğini düşünmüyorum.
Osmanlıspor maçında atılan gol sonrası taraftara yaptığı hareketle psikolojik olarak da bitik bir halde olduğunu gösterdi.
Bu saatten sonra ne yapılır bilmiyorum ama dışardan Sadi Hoca destek verebilir.
Oyun stratejimiz de defansif güvenliği ön plana alıp rakibin boşluğunu kontra ataklar ile değerlendirme olarak düzeltilmesi gerekiyor bence,kırılgan yapımız nedeniyle yediğimiz gol sonrası toparlanamıyoruz.

Turgay Atalay
07.03.2016, 10:40
Lucescu nun bu camianın kenarından dahi geçmeyeceğini düşürsek, Ersun Yanal'ı şimdiden takımın başına getirip, gidecek/kalacak oyuncuları belirlemesi ve gelecek planması yapması için ona süre vermeliyiz. Bu iş Hami gibi bir teknik direktöre(!) bırakılırsa Özer, Yusuf ve Mustafa dışında herkes gönderilsin, Zeki ve Akbaş takıma dönsün diye rapor vermezse ben de birşey bilmiyorum.

Ozan Yılmaz
07.03.2016, 10:44
Yanında destek olması için sadi hoca da kulübe de olsun teklifini bile düşünmeden ve kesin bir dille reddeden büyük hocamız. Acaba sana buradan gittikten sonra kim iş verecek diye hiç düşündün mü? Trt de devam edersin en iyi ihtimalle.

reisoğlu61
07.03.2016, 10:45
eger büyük takim isek, ne nedenle olursa olsun 10 macta 9 maglubiyet varsa derhal gönderilmeli, teknik direktör kim olursa olsun.

lazibere
07.03.2016, 10:51
Yönetim gelecek sezonun hocasını aldı ama açıklamıyorlar diye düşünüyorum. Öyleyse Hami sezonu tamamlamalı ama diğer türlü gelecek sezon Haminin ve bu defansın olacağı bir takım tasavvur bile etmek istemiyorum

Ertan 51
07.03.2016, 10:52
Hami sonrası gelecek hoca belliyse hemen yollanmalı,
yok daha net değilse,yönetim hoca adayını somutlaştırmadıysa 10 hafta daha sabrederim ben :(
2 yılda neredeyse 10 hoca oldu, gelen giden derken takip edemez olduk ve itibar kaybediyoruz,
hem hoca değişiklikleri hem başarı anlamında,
artık kalıcı bir hoca bulunup onun üzerinde ısrar edilmeli
Luce-Ramos vsvs artık bende hiç mi hiç ihtimal vermiyorum,
Ersun Yanal işimizi görür,hemde fazlasıyla görür.

Sibel
07.03.2016, 10:58
Bu doldur boşalt en çok bize zarar verse de, bilsem ki küme düşmemek garanti, kalsın da sezon sonu tamamen kurtulalım diyeceğim.
Ama olmuyor.
Olmayacak da. gs maçından sonra gönderilmeliydi.
Takımın davasına sahip çıkmayan, taraftara trip atan Hami'nin bu takımda olması çok acı.
10da 9 olayına hiç deginmiyorum.

zeki gursoy
07.03.2016, 11:03
Bunu konuşmanın bile anlamı yok, acilen gönderilmeli geç bile kalındı...Takıma ateşleyici bir hareket, bir tetik gerekir. Bu en kısa vadede hoca değişikliği olmalıdır. Hami benim efsanem, kahramanım ama öyle kalsın... Ersun hoca bence kesinlikle ilacımız şu anda, durumun ne kadar kötü olduğunun farkında değilmiyiz anlamadım....

nakzo
07.03.2016, 11:07
Hiç değilse Sadi hocayı da getirip hamiyle beraber kulübeye koysunlar durum harbinden rezaletttt.

UNiVeRSeLoRD
07.03.2016, 11:21
"... İle yollar ayrılmalı mı? " son 2-3 yıl içinde en çok açılan başlık. Bu bile içinde bulunduğumuz acizliğin dolaylı yoldan gözükmesine yeter de artar.

Uğur_Dmrtrk
07.03.2016, 12:53
Geçici olduğu alenen söylenen bir hocanın oyuncu gözünde değerlendirmesi nasıl olur sizlerin takdirine bırakıyorum ama ayrıca oyunculardan da kelle alınmalı,ceza verilmeli..tabi bunu uygularsak şu aşamada fayda verir mi..bunu bilemiyorum..

AYYILDIZ
07.03.2016, 12:53
http://forum.bordomavi.net/showthread.php/52147-Trabzonsporumuz-un-Yeni-Hocası-Hami-Mandıralı!/page14 .... sen de yanılanlardansın :)

Cengiz abi 10/9 yenilgi serisi yapan bir hoca Trabzonspor'da görev yapamaz. Tahminlerinde ötesi bir başarısızlık durumu söz konusu.

Tunga
07.03.2016, 13:11
Sorunu yaratan Hami değil. Ancak çözüm de üretmekte zorlanıyor.

Geçenlerde Kaya'nın düğünündeydik. Uzun süredir Trabzon'dan, Trabzonspor'dan ve futboldan uzak kalmıştım. Derken horon ekibi çıktı. Fondaki kemençeye ayak uydurarak ve hakkını vererek horona başladılar. O anda sadece yarısı Karadenizli olan kitlenin hareketlenmesini görmeniz lazımdı. Bir anda salon adeta yıkıldı. Millet yerinden koşarak fırladı piste. Alkış, ıslık, kıyamet...

O sırada yanımda kim vardı tam hatırlamıyorum ama şöyle demiştim: "Bir kitleyi, hem de böyle etkili bir kitleyi harekete geçirmek bu kadar kolay işte. Bu ruha, hevese ve enerjiye sahip olan bir camiayı bugünkü kadar sünepe hale getirmek için yoğun uğraş vermişler".

Ölü dediğin adamı canlandıran, coşturan bir şey bu kemençe, horon işte. Yazı nereye gidiyor anlamışsınızdır. Evet, yerlinin yerlisi, formanın terlisine gidiyor.

Burada "yerli" bir manzum kullanılmıştır. Yazar Murat Yığcı'nın tarifi benim içinde geçerli olandır. Diyor ki: "Öze dönüş takımda forma giyen her futbolcunun mutlaka Trabzon doğumlu olması anlamına gelmez. Önemli olan bordo-mavi formayı taşıyanların, taşıdığı formaya, takımını tribünde destekleyenler kadar değer vermesidir.

Spor spikeri Levent Özçelik de diyor ki: "Uzun lafın kısası Trabzonspor'a hamsiyi zorla yiyen değil, kuymağa balıklama dalan, akıttığı terle sönmeye yüz tutmuş Anadolu Yıldızı'nı parlatacak futbolcular gerek. Gerisini biz anlatırız zaten".

Bir futbolcunun (hatta bir yöneticinin) nereden ve kimlerden geldiğinin zerrece önemi yoktur; ama o formaya benim ne anlamlar yüklediğimin, verdiğim değerin ve beklentilerimin farkında olmalı ve saygı duymalıdır. Bunun adı amatörlük değil, aksine, gerçek ve kurumsal anlamda "profesyonellik"tir.

Başarıyı bu faktörün dışında aramak olmayacak duaya amin demek, ya da güncel veya münferit başarıları uzun vadeye yayamamaktır.

Hami de bir başka hoca da zaman zaman ve tamamen kısa vadeli başarıların ardından düşüş yaşamıştır. Bir başkası da olsa uzun vadede kimliksiz başarı gelmeyecektir.

Kimliğimiz ve onu ne tarafından tahrik edildiği ise bellidir.

Başkanlar, hocalar ve futbolcularda aradığımız kurtarıcı bir kişi değil, aslında bir anlayıştır.

Anlayış oturduktan sonra kurulan sistem kendi büyük adamlarını yaratır zaten.

Sevgiler...

Dip.Ing.Mag.
07.03.2016, 13:14
yollar hatta patikalar bile ayrilmali. rezalet ötesi bir performans.

Dip.Ing.Mag.
07.03.2016, 13:15
Hiç değilse Sadi hocayı da getirip hamiyle beraber kulübeye koysunlar durum harbinden rezaletttt.

bu arada harbiden yardimcisi kim haminin?

nakzo
07.03.2016, 13:19
"... İle yollar ayrılmalı mı? " son 2-3 yıl içinde en çok açılan başlık. Bu bile içinde bulunduğumuz acizliğin dolaylı yoldan gözükmesine yeter de artar.

Ne yapılmalı 9 maçta 8 mağlubiyet alan türk futbol tarihinin en kötü hocasına.Halile laf söylüyorduk da adam bari sürekli berabere kalıyordu.İşin vahim yönü berabere bile kalamayan berbat bir hoca .

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 13:23
1461 ve TS takımları bu Hocalarla giderse işleri zor
1461 gol atamıyor, nasıl maç kazanacak?

nakzo
07.03.2016, 13:23
Antalyanın 2.ligde beğenmeyip kovduğu adamı başa getir ondan sonra bize komplo yapılıyor.Mra.,halilodzic,Tolunay,sota,Sadi,hami bu kadar kötü hocayı bir araya getirsen direk kendine komplo yapıyorsun zaten.Bu 5 hocayı ardarda Barcelona ya getir 2 senede küme düşmezse en adiyim.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 13:29
82 puanlı, 2 yenilgili günlerden
27 puanlı 12 yenilgili günlere :(

tonya55
07.03.2016, 14:12
Lucescu zaten olmayacaktı ben diyince linç edildim.hami hocanın hicbir sucu yok sonuna kadar devam edilmeli.hami 100 bin alıyor lucescu ayda 1500 2000 milyon TL arası bir rakam alacak yazıktır.

DeAgLeMaNyAq
07.03.2016, 14:44
Mersin maçını kaybederse seyirci kesin istifaya çağıracak o da gereğini yapacak. Ama inşallah böyle bir durumla karşılaşmayız...

61ronin61
07.03.2016, 14:59
Usta başkanım ayıp değil günah değil. Hamiyi gönder 11 macligina eli sopalı bi hoca getir.bak ilhan cavcav bakıyor takım 4 maç yenilsin hemen hocayı paketliyor.sonundada hocayı tutturdu sen başkanım bu ısrar ve inatla devam edersen gumburtuye gidebiliriz.

A.Ali Karanis
07.03.2016, 15:47
Yönetim ilk geldiğinde çok zor bir sürecin içinde buldu kendini,enkaz devraldı önceki yönetimden.Bütün planlamalarını yeni sezon için yaptılar ve idareten bir teknik adam getirdiler bu açık,ancak durumun bu kadar sarpa saracağını kimse hesaplamamıştı biz dahil.

Her açıklamadan sonra 'elimizdeki kadroyla ancak bu kadar' 'biz bize verilen görevi yerine getiriyoruz her şey topçuların elinde' 'öncekiler hiç idman yaptırmamış' gibi bahanelere sığınan ve günümüz durumu açısından anlamsız açıklamalar yapan,10 maçta 9 mağlubiyet alan bir teknik direktör istifa etmeye fırsat bırakmadan kovulmalıdır bence.

Ertan 51
07.03.2016, 16:16
Gençler kalsın falan demiyorum yanlış anlamayın,
yarın yolladık diyelim kimi getirebiliriz,kim gelir,gerçekten çözümünüzü merak ediyorum.
Ben de 1 dakka kalsın istemiyorum ama çözüm bulamayınca da gitsin diyemiyorum.

f1bekir
07.03.2016, 16:21
Devre arası hoca işinin halledilmesi gerektiğini savunmuştuk. Yarım sezonu idare etmeye çalışırsak küme tehlikesi bile yaşarız demiştik. Korktuğumuz başımıza geldi. İnşallah bir kaza olmadan şu sezon biter.

Poor
07.03.2016, 16:23
Yeni hoca gelsin hami iniesta xavi ikilisini bozdu messiyi futbola kusturdu yeni hoca gelsin bambaşka bir takim çıkarsın.

Taraftar kurban istiyor. İho gitti ama iho bir fikirdi bir kafa yapisiydi hic bir zaman gitmicek

zeki gursoy
07.03.2016, 16:33
Güzel tespit....

Antalyanın 2.ligde beğenmeyip kovduğu adamı başa getir ondan sonra bize komplo yapılıyor.Mra.,halilodzic,Tolunay,sota,Sadi,hami bu kadar kötü hocayı bir araya getirsen direk kendine komplo yapıyorsun zaten.Bu 5 hocayı ardarda Barcelona ya getir 2 senede küme düşmezse en adiyim.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 16:35
Hami MANDIRALI, 219 gol atmış efsane futbolcumuz olarak kalmalıdır.
Bu kendisi ve camia için en hayırlısıdır.

Sezon sonu yollar ayrılmalıdır.

SamZuk
07.03.2016, 16:44
Sezon sonuna kadar sadiye dayanamayıp hami hami diyenler şimdi hami düşmanı olmuş .

Takımın taktiği yok deniyor ya işte siz bu kafayı değişmeden takımın taktiği olmaz. 3 ayda bir hoca değişen takımda taktik olmaz , olamaz.

Sezon sonu hami gidecektir zaten , şimdide gitse benim için uygundur ama gelen kimseyi beğenmeyeceksiniz. Bu geçiş sürecinde adam gibi birisini alamayız.

AdemS
07.03.2016, 17:04
Ligde son 10 maçımız.. Şu ana kadar 7 maçta 1 galibiyet alan hocanın geri kalan 10 maçta kaç galibiyet almasını bekliyoruz?

alone_6161
07.03.2016, 17:07
Mersin maçında puan kaybı olursa acilen gönderilmeli.....

salihismet
07.03.2016, 17:19
O gönderilsin, bu alinsin, sunlar kovulsun, bu dilden iho iyi anlar, onu secin tekrar....

magicyattara
07.03.2016, 17:32
kesinlikle devam edilmelidir..şu saatten sonra zaten kariyerli bir hoca bu takımı almaz..alan olursa da sonu muhtemelen felaket olur..

Aydın Danış
07.03.2016, 17:41
yarın yolladık diyelim kimi getirebiliriz,kim gelir,gerçekten çözümünüzü merak ediyorum.

Sırf bu sebeple devam etmeli diyenlerdenim ben...

Yiğit SARI
07.03.2016, 17:42
Forum anasayfasında konu son mesaj yazılan olunca "Hami Mandıralı İle Yollar..." diye gözüküyor her seferinde düşüyorum oltaya. Etmeyin...

Tez zamanda inşallah

el_conquistador
07.03.2016, 17:56

Bir tek ben mi fark ettim? Hami su ana kadar 7 (yedi) resmi maca cikti ve 6 (alti'sini) kaybetti. Tamam, yine icler acisi bir durum degil ama dogru sayilarla tartisalim.

fatih_1967
07.03.2016, 17:57
hoca değişikliklerinin takıma zaman zarar vermediğini düşünüyorum.ancak hami değil trabzonspor 1461 i çalıştıramayacak kapasitede biridir.

ibrahim
07.03.2016, 17:59
Yarabbi şükür sırf TV'lerde ağladı sızadı diye getirilmeyecek bundan sonra takımın başına. Bittin sen artık. Git Terimin altında alt yapı milli takımlarında antrenörlük, malzemecilik falan yap.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Murat KARAKURT
07.03.2016, 18:02
Hiç gelmemeliydi Juventus maçına rağmen!! :)....

Burcu..
07.03.2016, 18:08
Oyuna müdahalesi yok . Çekingen . Yanlış tercihler yapıyor.
Geldiği zaman desteklemiştim . En azından idare eder demiştim.
Tecrübesizliği çok belli oluyor.
Yerine kim gelir hiçbir fikrim yok .

Adem Akyüz'
07.03.2016, 18:09
Forum anasayfasında konu son mesaj yazılan olunca "Hami Mandıralı İle Yollar..." diye gözüküyor her seferinde düşüyorum oltaya. Etmeyin...

Tez zamanda inşallah
Sayfa boyutunu küçültün :D

nuri45
07.03.2016, 19:55
Sapkali amcayi özledim ben;)))

selcuk
07.03.2016, 20:00
su an osman hoca bizi kotarir
seneyede 1461 sözü verirsin
olur biter

hami "hoca" kesilikle kovulmamali
istifa etmeli
edene kadar takimin basinda olmali

Emirhan Makul
07.03.2016, 20:03
Yollar hiç birleşmemeliydi, süper lig ve 1. ligde dahil olmak üzere mevcut en kötü teknik adam.

Emre İskender
07.03.2016, 20:10
Takıma katkısı sıfır bile değil bence...

cyberentalpi
07.03.2016, 20:26
Şimdi birde sakatımız var eksigimiz var modu var.
Yahu hami en etkili adamın marin i kupa macında oynatmadın elendik. hadi haklısın desem sonra en has adamın oldu
yahu hami gencleri bari oynat dedik. ramazan ı anca dun kesfedebildin.

Dahası hadi sakat eksigiz. bizim kadrodan hangi oyuncu konya da yer bulamaz. yenemeyebilirsin ama yenilmemeyi de beceremiyorsun.

Bera B.
07.03.2016, 20:41
Hami'yi bir başka hocanın yanında staja versen adama bildiklerini unutturur, isyan bayrağını çektirir. Şu an öyle bir performans sergiliyor. Gitmeli, gelecek hocanın yanına da göreve falan verilmemeli.

ucurum
07.03.2016, 20:46
Yok yok, Hami'yi alalım meydanda asalım. Tüm bu borçlanmanın, federasyonun, her şeyin ama her şeyin sorumlusu HAMİ!

Samet Yildirim
07.03.2016, 20:54
Sezon bitirilmeli. Nekadar kötü hoca olursan ol bukadar kötü olamayiz oyunculari saf disina atmak olur Hami yi yollamak.

Hami ile ztn olmaz onun icinde yabanci hoca gelecektir sezon sonu. Su an yollamanin anlami yok.

Sakatlar, cezalilar dönüyor..Skorlar düzelecektir.

Ahmet Kara
07.03.2016, 20:54
Mecburen sene sonuna kadar devam edecek. Sene sonu doğru Trtspor'a.

BlackPanther
07.03.2016, 20:57
Hala yollar ayrilmadi mi???

Neyi bekliyorlar???

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Bud Spencer
07.03.2016, 20:59
Gelmesi hataydi

Travelair
07.03.2016, 21:07
Hami iyi bir hoca olsaydı ben de derdim ki hoca göndermekle bu iş düzelmiyor, sil baştan oluyor, istikrar lazım vs. Ama değil! Hal bu ki futbolcular da iyi futbolcu değil! Hatta ötesi 2 taraf da berbat!

Peki çıkış ne? Eskiden olsa tesis basarlardı. Şimdi ise tesise gitmekte yine yarar var, elbette taşkınlık için değil. Açanlar alınmasın, sözüm şahsa değil ama başlık açıp tartışmaktan daha faydalı olacağını düşünüyorum. Ayrıca duamızı eksik etmeyelim, çünkü "Trabzonspor düşmez" diyenler aldanıyor, düşmez kalkmaz bir Allah!

memozcan
07.03.2016, 21:29
Mecburen sene sonuna kadar devam edecek. Sene sonu doğru Trtspor'a.
orda da car car konuşur beni kovmasalar takımı şampiyon yapacaktım der diğer trtspordaki gibi!!

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 21:40
Yeter ki bu sezonu hayırlısıyla bitirelim.

Kalan maçlarda bjk ve şb maçlarını kazanmak güzel olur.

Sahamızdaki MİY, Sivas ve Rize maçları ile dışarıdaki Satılmışşehir maçlarını da kazanalım.

Sezon sonu gidecek oyuncuları ve Hami'yi zaten göndereceklerdir.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2016, 21:41
Her gecenin bir sabahı vardır.
Güzel günler göreceğiz inşallah
5 yıldır büyük sıkıntı çektik
50. yılda gülmek hakkımızdır

yaranozlu
07.03.2016, 21:55
bence devam etmeli, bu sene öyle böyle bitti, düşmeyiz hiçbir şekilde. mersine sahamızda yenilecek halimiz yok. fakat hami gelmemeliydi hata başta yapıldı. usta hoca işini çözmeden aday oldu, böyle saçmalık olmaz. osman olur, abdullah olur, ogün olur, birini deneyebilirdi ama hami olmazdı. hami ilk denemesinde başarısız oldu. kendi sahanda fenere, galatasaraya yeniliyorsan ki gs maçı tam bir rezillikti, bu işi burda yapmayacaksın! ayrıca kendini geliştirmek yerine şerefsiz acunun işlerine girip zamanını yitirmeyeceksin. bu saatten sonra değişikliğin bir anlamı olmayacaktır. usta zaten haminin üstünü çizmiştir de şimdi değiştirmek çok ama çok anlamsız. tahminim sezon sonu biriyle anlaştı, umarım lucescu olmaz, zira çok yaşlandı. şimdi birini değiştirse ve kalan maçların hepsini kazansa adamı gönderemezsin, ama hami kalan maçların hepsini kazansa da kalamaz, hedeflerin hepsini ıskalamış vaziyette, yani hami ölü artık. bu nedenle ben olsam göndermem, alabileceği kadar puan alsın, oyunculardan da kalmak isteyen ramazan gibi kendini gösterir.

Adem Akyüz'
07.03.2016, 21:59
Sene sonuna kadar MECBUREN devam

Cengiz Çubukcu
07.03.2016, 22:04
Hami iyi bir hoca olsaydı ben de derdim ki hoca göndermekle bu iş düzelmiyor, sil baştan oluyor, istikrar lazım vs. Ama değil! Hal bu ki futbolcular da iyi futbolcu değil! Hatta ötesi 2 taraf da berbat!

Peki çıkış ne? Eskiden olsa tesis basarlardı. Şimdi ise tesise gitmekte yine yarar var, elbette taşkınlık için değil. Açanlar alınmasın, sözüm şahsa değil ama başlık açıp tartışmaktan daha faydalı olacağını düşünüyorum. Ayrıca duamızı eksik etmeyelim, çünkü "Trabzonspor düşmez" diyenler aldanıyor, düşmez kalkmaz bir Allah!
Hoca oneriniz kimdir ? Yeniden tolunay olur mu?

Fatih Öztürk
08.03.2016, 00:59
Kovmayın,Önce düşelim sonra kovarsınız.

tonya55
08.03.2016, 01:03
Bizim abdullah avcı tarzı bir hocaya ihtiyacımız var yeni sezonda haminile devam.

zivaa
08.03.2016, 08:59
Mersin maçında puan kaybı durumunda, maç sonu eksiklerimize rağmen iyi oynadık dik oynadık gibi saçma sapan açıklama yapmasına fırsat vermeden, istifasını beklemeden hemen görevden alınmalıdır.

Travelair
08.03.2016, 10:15
Hoca oneriniz kimdir ? Yeniden tolunay olur mu?

Teknik direktörleri çok araştırmadım ama Hami yerine Ziya Doğan'ı tercih ederim. Nedeni Hami tecrübesiz, kafası çok karışıyor, bence teknik direktörlük yeteneği de sınırlı. Bir gün hep dik oynayacağız, atak yapacağız diyor, öteki gün forvet çıkarıp forvet sokuyor. Antremanda yükleniyor herhalde, sonra sakatlıklar gelince geçmişte çalışmamışlar diyebiliyor. Sen necisin o zaman? Tolunay da Trabzonspor için tecrübesiz. Ziya Doğan dedim, çünkü emekçi olduğuna inanıyorum. Futbolcuyu yeri geldiğinde azarlayabilecek, tatlı sert idare edebilecek bir hoca. Takım oyunu, disiplin ve defansif oyun manasında ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Son dönem kariyeri parlak değil, o yüzden Trabzonspor'u reddeceğini de sanmıyorum. Uçurumdan yuvarlandık gidiyoruz...

AnAKiN
08.03.2016, 10:21
Hami ile yollar sezon sonu gelmeden ayrilmayacak tahminimce. O zamana kadar duser miyiz kalkar miyiz allah bilir. Biz duamizi edelim gerisi.allahin ve futbolcularin isi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cewat
08.03.2016, 10:29
Yollar ayrılmalı çünkü ciddi bir sinir harbi oluştu takım da. Zira hami gerçek anlamda bir Direktör değildir ve bu gibi durumlardan nasıl çıkacağı ile ilgili en ufak bir eğitimi yoktur. Bunları Hami'yi kötülemek amaçlı söylemiyorum yanlış anlaşılmasın. Ama ciddi manada eğitimsiz hoca sorunu yaşıyoruz. Akın abinin de üstte dediği gibi ''Bir gün söylediği şeyi 2. gün farklı uyguluyor'' stres durumundan dolayı.

En başında ''Hami ne yaptı hocalığı hak etmek için?'' derken, bir çok kişi bunu kast ediyordu. Eğitim olmadan, yardımcı hoca veya staj durumların da bu gibi sorunları yaşayıp atlatmadan tecrübe sahibi olamazsınız. Onun için Hami ile yollar ayrılıp, şuan bizi kıramayıp 11 maçlığına takımın başına geçebilecek ve bu ortamı yumuşatabilecek kadar tecrübeli birisi takımın başına getirilmelidir.

Bir de, bu durum da seneye neredeyse bütün topçuları göndermemiz gerekecek. Çünkü takımın içinde bulunduğu bu iğrenç durum, seneye takımda kalmayı hak edecek 3 - 5 kişilik bir grubu bile bize berbat gösteriyor.

Tekrar ediyorum, acil kan değişikliğine ihtiyaç duyduğumuz bir dönemdeyiz ve devam etmek bence hiç bir şey kazandırmaz aksine kaybettirir.. Bu kesinlikle kümede kalmakla vs. alakalı değil ( düşmemize ihtimal filan vermem ) seneye takımda olma ihtimali olan topçuları da kaybetmemek ve daha moralli bir şekilde ligi bitirmek amaçlıdır..

Ertan 51
08.03.2016, 10:45
su an osman hoca bizi kotarir
seneyede 1461 sözü verirsin
olur biter

hami "hoca" kesilikle kovulmamali
istifa etmeli
edene kadar takimin basinda olmali
Selçuğum,
oyuncularımızın çoğu samimi değil,teknik anlamdaki boşluğu kötü yönde kullanıyorlar,
Osman hocanın da geçici hoca olacağını anlamaları zor değil,
yerlisi yabancısı aynı gevşeklikle devam eder,
Osman hoca malum karakterli,belli bir duruşu olan,hatta biraz da Tolunay hoca sertliğinde bir adam,
ufak ufak gider yapacaktır,oyuncuların buna tepkisi ne olacak belli değil derken kesinlikle çözüm olmaz.

Hami hoca gidecekse gelen hoca 10 maçlık değil önümüzdeki sezonun da hocası olmalı,
şu aşama da uzun vadeli hocanın bulunması da zor gözüktüğüne göre,
kesinlikle Hami Mandıralı kalmalı,
bize düşen her ne kadar ciğerimiz dağlanıyor olsa da,
küme muhabbetini atlatmak için hocaya ve oyunculara destek olup,moral verip,2-3 maçı kazandırmak,
TS yi düşünüyorsak,geleceği düşünüyorsak böyle yapmalıyız.

selcuk
08.03.2016, 11:17
Selçuğum,
oyuncularımızın çoğu samimi değil,teknik anlamdaki boşluğu kötü yönde kullanıyorlar,
Osman hocanın da geçici hoca olacağını anlamaları zor değil,
yerlisi yabancısı aynı gevşeklikle devam eder,
Osman hoca malum karakterli,belli bir duruşu olan,hatta biraz da Tolunay hoca sertliğinde bir adam,
ufak ufak gider yapacaktır,oyuncuların buna tepkisi ne olacak belli değil derken kesinlikle çözüm olmaz.

Hami hoca gidecekse gelen hoca 10 maçlık değil önümüzdeki sezonun da hocası olmalı,
şu aşama da uzun vadeli hocanın bulunması da zor gözüktüğüne göre,
kesinlikle Hami Mandıralı kalmalı,
bize düşen her ne kadar ciğerimiz dağlanıyor olsa da,
küme muhabbetini atlatmak için hocaya ve oyunculara destek olup,moral verip,2-3 maçı kazandırmak,
TS yi düşünüyorsak,geleceği düşünüyorsak böyle yapmalıyız.
abi bu takimin eline zaten kalici biri verilemez
bunu araliktada yazmistim
bu grubu bir fergusun bile toparliyamaz bencs, ondan osman hoca gibi atarli sert biri gerek bence
oyuncular cimde savasmadimi soyunma odasinda olacaktan korksun
gazdan baska bisey bu takimi yerinden oynatamaz

el_conquistador
08.03.2016, 11:26
MIY maci kaybedilirse, mecburen hoca degisikligine gidilecek bence. Ama eger kazanirsak, nefes aliriz. Sakat ve cezali futbolcularin dönmesiylede takim toparlanir. Sezon sonuna kadarda hocada degisiklik olmaz daha. Olmamalida...

muratt
08.03.2016, 12:26
Hami hevesini aldıysa artık gerçek bir teknik direktör ile anlaşabilir miyiz ?

muratt
08.03.2016, 12:31
Amacım ben söylemiştim demek değil elbet ama şurada onlarca mesaj yazdık bir taraflarımızı yırttık Hami'nin deneyimi yok, maceraya atılmayalım hem bu yıl ziyan olur hem önümüzdeki yıl heba olur dedik. Gerçek bir teknik direktör ile anlaşalım önümüzdeki yılın yapılanmasına başlayalım, hoca hem yabancı olacaksa ligimizi de tanımış olur bu sene dedik.

Ama burada bile Hami'den Guardiola olur diyen mi ararsın, ama 9. sırada aldı 4. sırada bitirdi diyen mi ararsın.. Ertuğrul dedik, Ersun dedik kendini ıspatlamış hocalarla gidelim dedik ama dinletemedik. Hatta Yılmaz Vural ve Hikmet Karaman dedim, dalga geçildim burada ama bu adamların yanında yardımcı olamayacak Hami'yi getirdik. Alın sonuç ortada..

Ben en çok bu sonuçlara şaşıranlara şaşırıyorum.. Kusura bakmayın da ne bekliyordunuz. Takımın başına hiç bir deneyimi olmayan adamı sırf zamanında iyi frikik atıyor diye getiriyorsanız ne bekliyorsunuz..

Neyse.. Küme düşme hattına geldiğimize göre Yılmaz Vural ile de anlaşabiliriz diye düşünüyorum artık, en azından kümede tutar bizi...

muratt
08.03.2016, 12:35
En azından Hami ile istikrarı yakalamış durumdayız. İstikrarlı bir şekilde kaybediyoruz. Konya maçını içinde galibiyet umuduyla izleyen var mıydı gerçekten merak ediyorum, ben şahsen acaba kaç sıfır (gol atamayacağımız belli de acaba kaç yeriz) yeniliriz diye oturdum izledim. Bizi kaybedeceğini bile bile maç izleten zihniyet utansın. Muharrem Usta dedik vizyon dedik, İHO'nun Hami vizyonunun bir adım ötesine geçemedi, yazıklar olsun. Nevzat Aydın dedik Tuncay Bekiroğlu dedik bin pişman olduk.. Özkan Sümer başkan olsun, başka kurtuluş yok...

Cengiz Çubukcu
08.03.2016, 12:36
Teknik direktörleri çok araştırmadım ama Hami yerine Ziya Doğan'ı tercih ederim. Nedeni Hami tecrübesiz, kafası çok karışıyor, bence teknik direktörlük yeteneği de sınırlı. Bir gün hep dik oynayacağız, atak yapacağız diyor, öteki gün forvet çıkarıp forvet sokuyor. Antremanda yükleniyor herhalde, sonra sakatlıklar gelince geçmişte çalışmamışlar diyebiliyor. Sen necisin o zaman? Tolunay da Trabzonspor için tecrübesiz. Ziya Doğan dedim, çünkü emekçi olduğuna inanıyorum. Futbolcuyu yeri geldiğinde azarlayabilecek, tatlı sert idare edebilecek bir hoca. Takım oyunu, disiplin ve defansif oyun manasında ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Son dönem kariyeri parlak değil, o yüzden Trabzonspor'u reddeceğini de sanmıyorum. Uçurumdan yuvarlandık gidiyoruz...

maazallah böyle bir seçim yaparlarsa bu camia yönetimi asar ..nerde kaldı vizyon hesabı

halil ibo
08.03.2016, 12:39
Öncelikle şunu kabul etmeliyiz ki teknik direktör konusunda yönetim çuvallamıştır.Sezon sonu çok büyük bir hoca ile anlaşılsa bile bu sezon için hem ligi daha iyi bir noktada bitirmek hem de Türkiye Kupasında başarı için en iyi tercih hakkı kullanılmalıydı !
Gelinen noktada her ne kadar içimize sinmese de Tekelioğlu ile devam kararı bugünkünden çok daha iyi olacaktı diye düşünüyorum.
Bu sebepten dolayı hiçbir artısı olmayan öz evlat gönderilmeli birşeyleri beklemenin mantığı yok...

tonya55
08.03.2016, 12:50
Lucescuya 3 yılda 60 trilyon verecegine altyapıya yapacağımız tesislerle altyapıyı kurtaririz.hami ile devam sezon sonuna kadar.

Ozan Yılmaz
08.03.2016, 13:08
Lucescuya 3 yılda 60 trilyon verecegine altyapıya yapacağımız tesislerle altyapıyı kurtaririz.hami ile devam sezon sonuna kadar.
luce'nin (alıp-yetiştirip-parlatıp) sattığı tek oyuncudan 160 trilyon para kazandırıyor kulübe, onu nasıl yapacağız?

muratt
08.03.2016, 13:29
İsveç milli takımı bir dönemler iki teknik adam çalıştırmıştı.

Aynı yol izlenerek. Geçiş dönemini Osman Özköylü/Ünal Karaman ikilisi ile götürmeliyiz.

Uzun dönemli kontrat bekleyen Ersun, Ertuğrul gibi tavanı belli, vasat yerli antrenörler artık bu kulübü yönetmemeli.

Ha Hami ha Ünal-Osman ne farkı var. Hepsinin deneyimi yetersiz, bir başarıları yok.. Hayır bir de kendisini ıspatlamış Ersun ve Ertuğrul gibi adamlara vasat antrenör dedin ya, Hami bence bize fazla bile. Sezon sonu değil 5 yıl sözleşme yapalım Hami ile, bize bu yakışır...

Travelair
08.03.2016, 13:30
Benim inancım Lucescu'yu istememizin sebebi istikrarının yanısıra sistemi kuracak olmasıdır. Yani bir manada sistemle birlikte mentalite de değişecek. Bu tesis yapmaktan daha önemli. Ayrıca daha az vereceğimizi düşünüyorum, sistem daha sağlıklı işleyeceğinden getirisi de yüksek olacaktır

İlker Yazıcıoğlu
08.03.2016, 13:48
Valla benim artık,kendini uluslararası anlamda kanıtlamamış hiç bir hocaya tahammülüm kalmadı.
Bu tarz bir hocayı getirmek ne kadar kolaydır bilemiyorum,mutlaka zordur ama para her kapıyı açar.
Tabi paranın yanında,gelecek olan hocanın getirecek olduğu sistem,taktik,aşama ,adına her ne derseniz,bunun gerçekleşmesi için sabır da göstermemiz lazım.

Bizim camianın bu tarz sabır olaylarındaki tutumu malum.
Dolayısıyla aynı tas aynı hamam devam ederiz kaygım çok fazla.
Usta'dan biraz umutluyum,bunların o da farkında,hiç popülarite yapmıyor adam.Analizleri iyi ama bunlara çözüm için de sabır gerekiyor.

Daha bir 2 ay önce Sadi hoca gitsin diyen arkadaşlar,şimdi Hami gitsin Sadi gelsin diyorlar.

Evet Hami hoca gitsin ama şimdi geldi bir kere,şu sezon bitsin hele.

Bu saatten sonra bu takımın başına hangi hoca gelir böyle geçici bir şekilde?

O yüzden biraz daha sabretmek gerekecek sanırım...

Faruk BERBER
08.03.2016, 13:51
Sezon sonuna kadar kalsın, şu dönemde altyapı hocası hariç hiçkimse 2-3 aylık sözleşme imzalamaz.

Gelecek hoca önümüzdeki yılın planlarına dahil olmak isteyecektir diye düşünüyorum.

Alabildiği maksimum puanı alsın ve gönderilsin bence.

tonya55
08.03.2016, 13:55
luce'nin (alıp-yetiştirip-parlatıp) sattığı tek oyuncudan 160 trilyon para kazandırıyor kulübe, onu nasıl yapacağız?
Schaktar un bütçesi ney bizim butcemiz ney schaktarin borcu ney bizim borcumuz ney aramızda çok çok uçurumlar var.hacı murata Ferrari kadar.oda yetmiyor ekipleri çok iyi.

Ozan Yılmaz
08.03.2016, 14:57
tonya55 adamların alış fiyatları ve satış fiyatları aşağıdaki şekilde:

http://i.hizliresim.com/577V15.jpg (http://hizliresim.com/577V15)

halil ibo
08.03.2016, 14:57
Valla benim artık,kendini uluslararası anlamda kanıtlamamış hiç bir hocaya tahammülüm kalmadı.
Bu tarz bir hocayı getirmek ne kadar kolaydır bilemiyorum,mutlaka zordur ama para her kapıyı açar.
Tabi paranın yanında,gelecek olan hocanın getirecek olduğu sistem,taktik,aşama ,adına her ne derseniz,bunun gerçekleşmesi için sabır da göstermemiz lazım.

Bizim camianın bu tarz sabır olaylarındaki tutumu malum.
Dolayısıyla aynı tas aynı hamam devam ederiz kaygım çok fazla.
Usta'dan biraz umutluyum,bunların o da farkında,hiç popülarite yapmıyor adam.Analizleri iyi ama bunlara çözüm için de sabır gerekiyor.

Daha bir 2 ay önce Sadi hoca gitsin diyen arkadaşlar,şimdi Hami gitsin Sadi gelsin diyorlar.

Evet Hami hoca gitsin ama şimdi geldi bir kere,şu sezon bitsin hele.

Bu saatten sonra bu takımın başına hangi hoca gelir böyle geçici bir şekilde?

O yüzden biraz daha sabretmek gerekecek sanırım...

İlker kardeşim,

Eğer bana ise lafın,aç bak eski yazdıklarımı yine aynı şeyi yazdığımı göreceksin.Yani madem hoca işi seneye kaldı.Sadi ile devam edelim demiştim.
Çünkü ben biliyordum ki Hami'nin Sadi'den fazlası yok,eksiği çok.Ama içimizdeki heyecanlı arkadaşlar;Hami'yi hoca zannediyorlardı.
O MRA'nın mirasını yerken...

Nihat Günay
08.03.2016, 15:13
Hami kalan maçların tamamını kazansa bile önümüzdeki sezona baslayamaz. Bunu kendisi de biliyor

İlker Yazıcıoğlu
08.03.2016, 15:21
İlker kardeşim,

Eğer bana ise lafın,aç bak eski yazdıklarımı yine aynı şeyi yazdığımı göreceksin.Yani madem hoca işi seneye kaldı.Sadi ile devam edelim demiştim.
Çünkü ben biliyordum ki Hami'nin Sadi'den fazlası yok,eksiği çok.Ama içimizdeki heyecanlı arkadaşlar;Hami'yi hoca zannediyorlardı.
O MRA'nın mirasını yerken...

Yok abim benim,seninle veya buradaki diğer arkadaşlarla hiç bir alakası yok.Birine cevaben yazmadım.
Yanlış anlaşılma olmasın.

Yalan yok,ben de geçici olarak Hami'ye sıcak bakıyordum ama ne olduğunu gördük...

tonya55
08.03.2016, 15:31
@tonya55 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=50434) adamların alış fiyatları ve satış fiyatları aşağıdaki şekilde:

http://i.hizliresim.com/577V15.jpg (http://hizliresim.com/577V15)
Artik o isler çok zor simdi git brezilyadan topcu almaya kalk menejerlik ücreti bi oyuncunun bonservisi 2 3 yerde onu almaya çalışılan birde bu oyuncuyu turkiyeye getirmek için ikna edecen uğraş babam uğraş Ukrayna vitrin her yıl şampiyonlar ligi yapıyorlar.ama Türkiye olmaz zaten oyuncu iyiyse İngiltere İtalya ekipleri sana yar etmez.500 trilyon 2 yıl men cezası alacağız sorunlar çok.

omondoles
08.03.2016, 16:06
yerli troll detected.

OnurKul
08.03.2016, 16:09
Yahu bu istikrar mevzusu nereden çıktı anlamıyorum. Sen profesyonel kulüpsün, senin Avrupa Kupalarına gidememen, kupa kazanamaman ve hatta maç kazanamaman ZARARdır. Dolayısıyla maç bile kazanamayan hocayla istikrar olmaz.

Bakın gençlerbirliği 6 tane hoca değiştirdi sonunda bizim üstümüze çıktı, Elazığspor keza sezon başından beri hoca değiştiriyor!

Bana masal anlatmayın, başarısız olan gider. ACİL olarak Hami gitmeli. 14. sıra utançtır. Şota için de bunu söyledim, 4 maç üst üste kaybetmek utançtır. Gideceksin arkadaş, göndereceksin arkadaş!

Hala şu szeon bitsin diyor bazı arkadaşlar, sayın kardeşim takım küme düştükten sonra mı önlem alacaksın? Hami devam etse ne olur etmese ne olur! Ulan GS bile Denizli'yi şutladı, sen neyin peşindesin?

Sadi de gidecek, Şota da gidecek, Hami de gidecek! Bunun lama cimi yok! Başarısız olan gider, süper ligde PROFESYONEL BİR ALANDA altyapıdan oyuncu oynatan defolup gider!

tonya55
08.03.2016, 16:15
Keşke abdullah avcı olsa çok iyi olurdu basaksehiri nerelere getirdi.

ibrahim
08.03.2016, 16:18
Yok mu ya ameleye falan ihtiyacı olan? Alsınlar şu adamı işte. Dik merdivende iyi taş taşır bay dik futbol.

muratt
08.03.2016, 18:24
Söyledik o kadar fantazilerin peşinden koşmayalım diye. Ertuğrul'a ver takımı ondan sonra önüne bak işte. Ersun da olur. İki tane Türkiye'nin kendini kanıtlamış önde gelen hocası. Neyin arayışını yapıyoruz ki artık. Hami bugüne kadar ne yapmış ki şu anda bir başarı bekleniliyor. Bakın, dalga geçildi ama gene söylüyorum takımı Yılmaz Vural'a emanet etmek bile Hami tercihinden bin kat doğru bir karar olurdu... İnanın puan tablosuna üzülmüyorum, üzüldüğüm şey önümüzdeki sezonun da gitmiş olması. Bu yıl gitti bari seneyi kurtarmaya çalışsaydık.. o da geçti... :/

tonya55
08.03.2016, 18:32
BuBu takimin hikmet karaman abdullah avcı ertuğrul sağlamdan birine ihtiyaç var.

~UniCef~
08.03.2016, 18:44
Dün zorla getirmeye calisanlar, Sadi Hoca ya hakaret edenler bugün Hami yi kovmaya calisiyorlar. Cok alisik geliyor kulaga !!
Aglamak tan yorulmadiniz mi?

Oscar ve diger oyuncularin dönmesiyle kazanacagimiza inaniyorum. TD degistirmek hic bir sey degistirmez. Bu zihniyet ten kurtulmamiz gerekiyor. Son 4 Yil da kac tane TD degistirdik? Evet 10 mac ta 9 maglubiyet cok kötü bir tablo, ama Sadi Hoca yi zorla götürmeye calisanlar düsünsün bi ne faydasi oldu bize?

Uyanmak gerek, mantikli ve optimist düsünmek lazim.

Sene sonun da zaten baska bir TD gelecek. Surda kalmis 11 mac

redbul
08.03.2016, 18:52
shota ve sadi gittiğinde hami geldiğinfe hami den hiçbir dalga olmaz sadi yi ve hatta shotayı dahi ararız dedik ve yanılmadık hami sırf trabzonsporda oynamış ve bu çok önemli kimlik kartında trabzon yazıyor diye bu takımın hocası hamiyi bugün gönder bırak süper ligi ptt liginde dahi talibi çıkmaz ama ne acıdırki şuan türkiyenin 4. büyük takımını hocası ve hiçbir başarısı ve vasfı olmamasına rağmen kalan 10 maçta trabzonspor hangi maçları 100 de 100 alır diyebiliriz kimse net cevap veremez usta yönetimi devre arası kaliteli bir hoca almayarak resmen kendi ayağına sıkmıştır.

redbul
08.03.2016, 18:54
ya birde anlamadığım burda hoca değiştirmek çözüm değil diyen arkadaşlar var uyanın millet şuan takımın başındaki hoca bozuntusu 10 resmi maçta 9 malubiyet almış daha neyi tartışıyoruz.

tonya55
08.03.2016, 18:56
Sezon sonuna kadar hami sonrasına bakılır.inşallah yabancı macerasına girisilmez.

memozcan
08.03.2016, 19:16
Dün zorla getirmeye calisanlar, Sadi Hoca ya hakaret edenler bugün Hami yi kovmaya calisiyorlar. Cok alisik geliyor kulaga !!
Aglamak tan yorulmadiniz mi?

Oscar ve diger oyuncularin dönmesiyle kazanacagimiza inaniyorum. TD degistirmek hic bir sey degistirmez. Bu zihniyet ten kurtulmamiz gerekiyor. Son 4 Yil da kac tane TD degistirdik? Evet 10 mac ta 9 maglubiyet cok kötü bir tablo, ama Sadi Hoca yi zorla götürmeye calisanlar düsünsün bi ne faydasi oldu bize?

Uyanmak gerek, mantikli ve optimist düsünmek lazim.

Sene sonun da zaten baska bir TD gelecek. Surda kalmis 11 mac
bu dediklerinize göre hami gitsin sadi gelsin.. ben razıyım şahsen.. hoca değiştirmek çare değil diyorsunuz da hamiyi hoca kategorisine koyarak diğer hocalara haksızlık ediyorsunuz..

memozcan
08.03.2016, 19:23
bazıları ya türkçe bilmiyor ya da matematik.. beyler uyanın artık.. 10 maçta 9 mağlubiyet almışız..

bir maçta galibiyete 1 milyon lira civarında performans parası veriliyor.. sene sonuna kadar bu gidişle 3-4 galibiyet 7-8 mağlubiyet daha alırız.. o da en iyi ihtimalle.. konunun ekonomik boyutunu düşünün.. kayıp 20 milyon lira!!

sene sonu 10. sırada olduğumuzu düşünün( hami ile bu sıralama muhteşem olur).. ilk altıya girenlere iyi ödül veriliyor.. bu demektir ki hiç bir para alamayacağız.. gelir -gider dengesi rezalet durumda.. bu sıralamayla gelir elde edemeyeceğimiz için muhtemelen ceza alacağız avruğadan.. şu anda seri başıyız ama iki sene avrupaya gidemezsek seri başı hakkımızı da kaybedeceğiz.. ondan sonra ne kadar güçlü takım kursak da karşımıza robotnoçki değil liverpool falan çıkacak..

sabır sabır diyenler bir de bu açıdan baksınlar konuya.. başımızda hami yerine herhangi bir hoca olsaydı şu anda bu tablo pozitif yönde olurdu.. bakınız gençlerbirliği- deli ibo!!!

memozcan
08.03.2016, 19:27
şu anda hami gitmesin sabır diyen 44 kişi var ankete göre.. hafta sonu olası bir MİY mağlubiyetinde bu kişileri tekrar görmek isterim.. bakalım o zaman da sabır sabır diyecekler mi?

DeAgLeMaNyAq
08.03.2016, 19:37
Asım Örem az önce büyük camiaların planları vardır ama şu an bunları konuşmak doğru değil diyerek şifreyi verdi. Mersin maçı giderse Hami Hoca da gider...

cyberentalpi
08.03.2016, 23:04

abi iyimisin yaa ne ziya sı. Valla Trabzondan bir Beden egitimi hocası daha uygun olur. Ha Hami yerine de olurdu.

Şu an Ersun Harici sampiyonluga kosturacak diger yerliler macera olur gibi. Belki sampiyonlugu tatmıs Ertugrul yada Hamza olabilir. Td değişirse bir şey değişmez tezi yanlıs tabki. Örnek genclerbirligi. Örnek Adana.

Bize scout ile iyi calısabilecek, ne yaptığını bilen altyapıdan antreman tekniklerine kadar modern bilgi sahibi bir adam gerek

İleli
09.03.2016, 00:39
Takım zaten sefilleri oynuyor pozisyona giremiyor muhterem hala forvet çıkarıp forvet alıyor oyuna deli olucam gece gece..

Bayundur Han
09.03.2016, 06:54
Hamiyi yollamak bosuna masraf olur. Hic gerek yok. Bu futbolcular toplulugu kac teknik direktor ile calistiysada guzel futbol ve takim olma adina hicbirsey yapamadi. Sorun burada. Futbolcular toplulugu ama asla takim degil.

Sadi Tekelioglu gitsin, Shota gitsin, MRA gitsin su gitsin bu gitsin. Su forumda en cok kredi Halilhodzice verildi, gitmesi gereken biri varsa o huysuz ihtiyar tavirlariyla Vahid hocaydi. Takim onun enkazi. O gitsin bu gitsinle olmuyor. 8 milyon dolara varan teknik direktor ve ekibi tazminati odemek zorunda kaldik son senelerde. Hamiyle oyle yada boyle sezon sonuna kadar idare etmeliyiz. Haminin yapacagi is guzel futbolu birakmak. Takimi defansif oynatip kontra yapmak. Beraberlik yenilgiden iyidir. Bu takim gol yedikten sonra iyice civitiyor. Guzel futbol mutbol bu sezon isimiz degil, kicimizi kurtarmak hedef artik.

Travelair
09.03.2016, 09:32
abi iyimisin yaa ne ziya sı. Valla Trabzondan bir Beden egitimi hocası daha uygun olur. Ha Hami yerine de olurdu.

Şu an Ersun Harici sampiyonluga kosturacak diger yerliler macera olur gibi. Belki sampiyonlugu tatmıs Ertugrul yada Hamza olabilir. Td değişirse bir şey değişmez tezi yanlıs tabki. Örnek genclerbirligi. Örnek Adana.

Bize scout ile iyi calısabilecek, ne yaptığını bilen altyapıdan antreman tekniklerine kadar modern bilgi sahibi bir adam gerek

Uzun süreli istemedim. Ama sezon sonuna kadar, mevcut koşullar içinde ve hocalar arasında Hami'ye yeğlerim

piskopatrizeli
09.03.2016, 13:16
tek çare yılmaz vural

demir
09.03.2016, 13:19
bence taraftarla yollar ayrılmalı cogu fenere transfer olsa kulup 5 katı daha buyur

Necmettin ALTUNTAŞ
09.03.2016, 15:20
Asım Örem az önce büyük camiaların planları vardır ama şu an bunları konuşmak doğru değil diyerek şifreyi verdi. Mersin maçı giderse Hami Hoca da gider...

Mersin maçı giderse biz de abbas yolcuyuz demektir.

Hami ile yollar derhal ayrılmalıydı.

smart
09.03.2016, 15:25
Tam yetkili Ersun Yanal istiyoruz

BaşoğLu
09.03.2016, 16:00
valla bence şöyle bişey var şuan ki durum da kimi getirirseniz getirin bu kadroyla bir şey yapamaz. hami mandıralı'nın kalan 11 maçta toparlayacağını ümit ediyorum ( yoksa 50. yılda şampiyonluk ancak ptt de gelir ) ama yeni hoca çalışmaları başlatılmalı gelecek sezonun hocası resmiyette takımın başında olmasa bile anlaşılmalı. ve seneye hami mandıralı yardımcısı olarak devam edebilir olmazsa bosingwa ve hami mandıralı alt yapılarımızda görevlendirilebilir. Mustafa Reşit Akçay'da bu isimlere dahil edilmelidir. 1461 Projesi Hami Mandıralı'ya teslim edilebilir aslında. Mustafa reşit akçay alt yapıda keşfettiklerini Hami'ye verebilir ...

halil ibo
09.03.2016, 16:04
T.D.olayına bir de şu açıdan bakalım:
Gençlerbirliği'nin kadrosu bizden çok mu iyi ? Oynadığı takımlar PTT 1.ligden mi ?
Yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen teknik direktör farkı ile korkusuz olarak ligi bitirebilirdik...

artvints
09.03.2016, 16:13
T.D.olayına bir de şu açıdan bakalım:
Gençlerbirliği'nin kadrosu bizden çok mu iyi ? Oynadığı takımlar PTT 1.ligden mi ?
Yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen teknik direktör farkı ile korkusuz olarak ligi bitirebilirdik...

peki ibrahim üzülmez çok kaliteli bir teknik direktör ismi mi? bundan önce ne başarısı var? bu başarılara ne kadar güvenilir? süper ligde iş yapmış mı? konuya böyle bakan hiç yok. bunu ibrahim üzülmez örneği verip başkanı eleştirenlere söylüyorum tabi, hami'yi eleştirenlere değil. ayrıca gençlerbirliği kadrosunu ezbere sayarım.bazı noktalarda iyi oyuncuları var. en önemlisi, oyuncular uzun süredir birlikte, oyuncu eksiği yok. gençlerbirliği'nin ilk yarı yatıp, ligin ikinci yarısında düşmekten kurtulma, iyi performans gösterme durumu gelenek olmuştur. bunların üzerine ibrahim üzülmez çok başarılı olmuştur, orası farklı.

[KAPLAN]
09.03.2016, 16:14
Yollar birleşmemeli

OnurKul
09.03.2016, 18:55
Hala istikrar safsataları duyuyorum. Süper lig şampiyonu kaç takımın teknik direktör istikrarı var? Başarısız olan gider arkadaş, nedne bu kadar duygusal davranıyorsunuz?

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2016, 08:29
Bosi reis sezon sonu takımda Hoca olarak devam edecekmiş.

Aslında şu anda Eto'o gibi oyuncu-antrenör olarak devam etse belki daha hayırlı olurdu :)

Hamdi Karamahmutoğlu
10.03.2016, 08:31
Bu seneyi kaybettik, bırakın tüm barutunu tüketsin sonradan yük olmasın camiaya.
Hovini alsın ki bir daha oturmasın o koltuğa.

halil ibo
10.03.2016, 15:51
Eğer soru ban ise ;
1- İbrahim Üzülmez iyi bir t.d.dür demedim.
2- Bu isimden yola çıkarak başkanı eleştirmedim.
3- Daha iyi bir t.d.ve/veya gerçek t.direktör ile yola devam edilemez miydi ?

ucurum
10.03.2016, 16:45
Ulan Hami, biliyorsun değil mi bundan sonraki maçlarını kazan, herkes sana tapar, son üç maçına kadar her şeyi kazan sonra üst üste kaybet, seni derisi yüzülmüş, zağnosa asarlar...

Yani, şu an başarısızsın evet ama başarılı olsan da bir yolunu bulurlar...

Umarım şansın yanında olur. Bu adamları tatmin edersin diye değil, seni hep sevdim diye diliyorum bunu, sen çünkü bunların aksine Trabzonsporlusun...

SEDER
10.03.2016, 16:56
Hami'nin yarın akşam itibariyle ipi çekilir..mersin maçından puan alabileceğine zerre ihtimal vermiyorum. bossingwa defansta oynayamıyor.illa oynatacaksan ortada veya sağ açıkta değerlendir. yarın defans sağ taraf cavanda ortada yumlu ve akakpo sol bek ise Yusuf şeklinde olmalı. bu dörtlü beğen beğenme şuan defans kurgusundaki en iyi adamları. bosingwa veya douglasın defansa çekilmesi tüm sistemi çökertiyor.

Mert Acar
10.03.2016, 17:14
Hami bahane üretmesin,Ümit Özat kadar olamadı.Mersinin kadrosu bizden çok mu iyi ? 10 puan toplamışlar ikinci devre.
Hami ise sadece,3.
Mersin maçı gerçekten kritik.

TS-Tiryaki
15.03.2016, 21:27
Baslik biraz canlansin...

ISTIFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

faysal
15.03.2016, 21:34
Hemen gitmeli sefa cardozo değişikliği nedir maç berabere giderken ve rakip istediği baskıyı kuramamışken..sonrası malum zaten

robinhood61
15.03.2016, 21:34
ne istifası kafanız mı güzel osmanlıya bursaya rizeye mersine ve sayamadığım bir çok takıma yenildik beşiktaşı'mı yenecektik?...inşallah şampiyon olurlar.

mete61bordomavi
15.03.2016, 21:35
Geçen hafta kalsın demiştim. Ama Cardozo-Sefa değişikliğiyle futboldan bihaber olduğunu gösterdi.
Hami lütfen bu maçın sonunda istifa et!

Aytaç'lı ortasaha Yusuf'lu solbek, ve takımda yeteneksiz oyunculara şans vermen... Resmen maçı verdin!
Maçı böyle okuyorsan valla daha durma orda!

Kaç haftadır takım ORGANİZE FUTBOL OYNAMIYOR! Kimin nerde ne yaptığı belli değil! Mazaret de kurtarmaz seni!
Lütfen bu maçın sonunda istifa et!

sasone
15.03.2016, 21:37
ne istifası kafanız mı güzel osmanlıya bursaya rizeye mersine ve sayamadığım bir çok takıma yenildik beşiktaşı'mı yenecektik?...inşallah şampiyon olurlar.

Defol git eziktaş forumlarına,başlatma bir tarafına.

Hami sen adam olsan bir dakka durmazsın.

İsmail ALİOĞLU
15.03.2016, 21:37
BMN de 49 futboldan anlamayan adam varmis..

robinhood61
15.03.2016, 22:00
Defol git eziktaş forumlarına,başlatma bir tarafına.

Hami sen adam olsan bir dakka durmazsın.

tamam gidiyorum ama gerçekleri kabul edelim çok ama çok kötü bir takımız....hami bence de istifa etsin ama sorun sadece hami değil malesef....ayrıca şikebahçe şampiton olcağına beşiktaş olsun sevinmesin ibneler

Fatih Özkan
15.03.2016, 22:01
Hami'yi ortadan 2'ye ayırmak gerek!

Sibel
15.03.2016, 22:37
:( Ne gitmesi yolundan dönmez.

sasone
15.03.2016, 23:12
tamam gidiyorum ama gerçekleri kabul edelim çok ama çok kötü bir takımız....hami bence de istifa etsin ama sorun sadece hami değil malesef....ayrıca şikebahçe şampiton olcağına beşiktaş olsun sevinmesin ibneler

Bana Hami'yi anlatma ne olacağını yazdık zamanında,istersen aşağıdaki linkten okursun fikirlerimizi,bu saatten sonra da bir yol olmaz zaten de Trabzonspor taraftarı gibi davran,en azından bu kadar sorumluluk sahibi ol.Trabzonsporlu olmanın bilincine ulaş,ona buna ne olacağı seni ilgilendirmesin,en azından buralarda yapma şunu.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/52147-Trabzonsporumuz-un-Yeni-Hocas%C4%B1-Hami-Mand%C4%B1ral%C4%B1!?p=1920365770&highlight=#post1920365770

Vkgz
15.03.2016, 23:22
11 maç sonunda kesinlikle ayrılmalı bu hocayla yeni sezona girilmez. vizyonu olan biriyle girilmeli. hami mandıralının topladığı puanı ts 12 yas antrenorude toplardı, katkısı "0" oldu.

olcay_61
15.03.2016, 23:25
Ona bir kombine versinler tam yedek kulubesinin arkasından
İzlesin takım nasıl yönetilir

nakzo
15.03.2016, 23:31
Sene sonuna kadar kesinlikle devam edilmeli sene sonu kendisine TFF tarafından Türk futbol Tarihinin En başarısız hocası ödülü verilmelidir.

kanterts
15.03.2016, 23:31
acilen kovulmali . meltem tv ye mi döner na yaparsa yapsin yeterki gitsin.

memozcan
15.03.2016, 23:35
bence gittiği yolun yol olmadığı söylenmelei kendisine.. kötü yola düşürecek koca camiayı!!

memozcan
15.03.2016, 23:36
hami gelirken bir şansı hak ediyor diyenlerin yorumunu merak ediyorum ben en çok.. şimdi de fatih tekke bir şansı hak ediyor derler mi acaba?

nakzo
15.03.2016, 23:47
Ulan Hami, biliyorsun değil mi bundan sonraki maçlarını kazan, herkes sana tapar, son üç maçına kadar her şeyi kazan sonra üst üste kaybet, seni derisi yüzülmüş, zağnosa asarlar...

Yani, şu an başarısızsın evet ama başarılı olsan da bir yolunu bulurlar...

Umarım şansın yanında olur. Bu adamları tatmin edersin diye değil, seni hep sevdim diye diliyorum bunu, sen çünkü bunların aksine Trabzonsporlusun...
Hemşerim oynadığı 9 maçın 7 sini yenilmiş bir adama ödülü verilecek žırrrrrrr başarısız bir adam bu hami başarısızlığın insan kılığına bürünmüş hali.

Berkedogan
16.03.2016, 00:06
Hangi yüzle hala takımın başında anlamak zor. İstifa et artık seni gollerinle hatırlayalım.

Kemal Öztel
16.03.2016, 00:30
Bu sezon hoca değişikliği olmaz artık,seneye de bu sezon kalan maçların tümünü kazansa da hoca değişir

DeAgLeMaNyAq
16.03.2016, 01:49
2000 yılından sonraki tabloda Hami Hoca rekora koşuyor...

Sezona göre

O G B M Ortalama
15-16 Hami Mandıralı 7 2 0 5 0,86
15-16 Sadi Tekelioğlu 7 3 1 3 1,43
15-16 Shota Arveladze 11 4 2 5 1,27
14-15 Ersun Yanal 25 13 6 6 1,80
14-15 Vahid Halilhodzic 8 1 6 1 1,13
13-14 Hami Mandıralı 14 6 6 2 1,71
13-14 Mustafa Reşit Akçay 20 8 5 7 1,45
12-13 Tolunay Kafkas 15 7 1 7 1,47
12-13 Şenol Güneş 19 6 6 7 1,26
11-12 Şenol Güneş 40 16 13 11 1,52
10-11 Şenol Güneş 34 25 7 2 2,41
09-10 Şenol Güneş 20 10 6 4 1,80
09-10 Hugo Bross 13 5 3 5 1,38
08-09 Ahmet Özen 5 4 0 1 2,40
08-09 Ersun Yanal 29 15 8 6 1,83
07-08 Ersun Yanal 24 11 3 10 1,50
07-08 Ziya Doğan 9 3 4 2 1,44
06-07 Ziya Doğan 30 14 6 10 1,60
06-07 Sebastiao Lazaroni 4 1 1 2 1,00
05-06 Vahid Halilhodzic 26 12 5 9 1,58
05-06 Şenol Güneş 7 3 2 2 1,57
04-05 Şenol Güneş 17 13 1 3 2,35
04-05 Ziya Doğan 14 9 3 2 2,14
03-04 Ziya Doğan 15 12 2 1 2,53
03-04 Samet Aybaba 14 8 4 2 2,00
02-03 Samet Aybaba 34 13 12 9 1,50
01-02 Hans Peter Briegel 23 7 5 11 1,13
01-02 Sadi Tekelioğlu 11 4 2 5 1,27
00-01 Sadi Tekelioğlu 16 8 2 6 1,62
00-01 Giray Bulak 18 9 5 4 1,78

Ortalamaya göre

O G B M Ortalama
03-04 Ziya Doğan 15 12 2 1 2,53
10-11 Şenol Güneş 34 25 7 2 2,41
08-09 Ahmet Özen 5 4 0 1 2,40
04-05 Şenol Güneş 17 13 1 3 2,35
04-05 Ziya Doğan 14 9 3 2 2,14
03-04 Samet Aybaba 14 8 4 2 2,00
08-09 Ersun Yanal 29 15 8 6 1,83
14-15 Ersun Yanal 25 13 6 6 1,80
09-10 Şenol Güneş 20 10 6 4 1,80
00-01 Giray Bulak 18 9 5 4 1,78
13-14 Hami Mandıralı 14 6 6 2 1,71
00-01 Sadi Tekelioğlu 16 8 2 6 1,62
06-07 Ziya Doğan 30 14 6 10 1,60
05-06 Vahid Halilhodzic 26 12 5 9 1,58
05-06 Şenol Güneş 7 3 2 2 1,57
11-12 Şenol Güneş 40 16 13 11 1,52
07-08 Ersun Yanal 24 11 3 10 1,50
02-03 Samet Aybaba 34 13 12 9 1,50
12-13 Tolunay Kafkas 15 7 1 7 1,47
13-14 Mustafa Reşit Akçay 20 8 5 7 1,45
07-08 Ziya Doğan 9 3 4 2 1,44
15-16 Sadi Tekelioğlu 7 3 1 3 1,43
09-10 Hugo Bross 13 5 3 5 1,38
15-16 Shota Arveladze 11 4 2 5 1,27
01-02 Sadi Tekelioğlu 11 4 2 5 1,27
12-13 Şenol Güneş 19 6 6 7 1,26
14-15 Vahid Halilhodzic 8 1 6 1 1,13
01-02 Hans Peter Briegel 23 7 5 11 1,13
06-07 Sebastiao Lazaroni 4 1 1 2 1,00
15-16 Hami Mandıralı 7 2 0 5 0,86

robinhood61
16.03.2016, 02:19
Hami ile acının nirvanasını yaşıyoruz...acıdan zevk almaya başladım... sivasa da yenilirsek üzüntüden kolbastı oynayacağım düşünün pskolojimi

Şanlı SanMarino
16.03.2016, 02:55
Tek sorun Hami ise gitsin ve Trabzonspor şampiyon olsun

Dostlar, erenler

Hami'yi hem futbolcu hem de antrenör olarak hiç sevmedim sevmem. Asla da Trabzonpora yakıştırmam

Ancak bilin ki 2 aylık süre için iyi bir hoca bulma şansımız yok

En az hasar ile sezon bitsin

Olduk, evet olduk zaten olacağımız kadar kanser, verem, veba

Ama sonrasında herşey çok güzel olacak

Ömer Öztürk
16.03.2016, 08:39
yahu bu milleti daha fazla günaha sokmadan istifa et git da ne bekliyosun

Faik Yılmaz
16.03.2016, 08:55
İlla yüzüne küfredilip ( tasvip etmiyorum ama) kovulup gönderilecek....

Başka türlü gitmez.....

artvints
16.03.2016, 09:19
ilk 10 maç çok kötü geçti, mazeretleri vardı. bunlar bence geçerli mazeretler. futbol kolay bir iş değil, takım olmak toparlanmak zor. ikinci 10 maç için mazeretler giderildi, yine de bir anda müthiş olmayacak takım ama içerideki maçlarda iyi bir oran tutturmalı. dışarıda maç kazanmak kolay değil. ersun hoca da kazanamıyordu bu takımla.

burda gs denizli'yi getirdi, donk'u alıyor falan diye başkan eleştirilmişti. bir de üç kulvarda gidiyorlardı falan. ama sonuç olarak öz evlada kaldı takım. mental olarak bitmiş takımı aynı oyuncularla toparlamak kolay değil.ancak yara sarılır. her şey ters gittiğinde bir tekme de taraftar vurmamalı. mersin maçındaki davranış güzeldi. başkan da izliyor heralde süreci. ne yapıldı ne yapılamadı görüyor. bundan sonra yapılabilecekleri de görüyor. son 10 maçta yapılabilecek çok şey var hala. sezonun son iki maçına doğru kararlar tamamiyle verilmiş olur. scout ekibi oyuncu raporlarını hazırlar.gidecek kalacak belli olur, t.direktör de az çok belli olur.şimdi verilen karar ile hami de çalışamaz, futbolcular da bırakır.son 10 maç boşuna geçer.

bordox
16.03.2016, 09:33
Hami Mandıralı yerine teknik direktörlüğü meslek olarak seçen ve işine saygı duyan her hangi başka biri olsa çok daha iyi noktada olurduk.
Önce M.Demir ve dün Cardozo'nun vermiş olduğu tepkiler bile bazı şeyleri anlamak için yeterli.

Faik Yılmaz
16.03.2016, 10:02
Normal şartlar altında Hami'ye 3.ligde mücadele eden Ofspor bile emanet edilmez...

ama normal şartlarda....

Erdem Keser
16.03.2016, 10:08
Normal şartlar altında Hami'ye 3.ligde mücadele eden Ofspor bile emanet edilmez...

ama normal şartlarda....
Bence yaniliyorsunuz.

Sorun Hami hocada degil. Bir kere bu kadro kendi istedigi oyunculardan kurulu , yapilan transferlerde sorumlulugun oldugu bir kadro degil. Kendisine en az bir yaz transfer donemi sans verilip sonrasinda degerlendirmek dogru olacaktir dusuncesindesfgmsdf.Saka. Dunyanin en bilgisiz ve en yeteneksiz kisisi oldugunu dusunuyorum. Kendisinde istifa edecek yuzun olmadigini soylemistim. Gorvden alinmadigi surece kendisi ayrilmaz. Oyle birisidir.

Mellih
16.03.2016, 10:13
yeni sezonda tabiki hami hoca olmamalı.

Travelair
16.03.2016, 10:17
Hami kötü bir teknik direktör. Hatta "Teknik direktör" denilebilmesi için insanların diplomanın yanısıra en az 10 senelik tecrübe geçirmesi gerektiğini düşünüyorum

halil ibo
16.03.2016, 10:32
Değişik bir karakter ama kesinlikle hocalık vasfı yok.Olamaz da.
Bırakmasını yönetim de istemiyor sanırım.Kalan süre için hoca bulmakta zor.
Bir faydası yok ama kendimi tekrarlayayım:Sadi Tekelioğlu kalmalıydı.Sevdiğim,beğendiğim takdir ettiğim için değil.Hami'den bir adım önde olduğu için

Kubilay ŞAHİN
16.03.2016, 11:29
Çözüm değil. Çözüm haminin kendi düşünleri ile yollarını ayırması. Geliştirmek istiyorsa kendini.

bingolts
16.03.2016, 11:31
Derhalllllllllllllllllllllll

UĞUR DURTAŞ
16.03.2016, 11:32
düz mantık yapmakta fayda var,
hami geldiğinde zaten takım kötüydü,
birazcıkta olsa düzeltmesini bekledik,
olmadı,
ben şahsen haminin gitmesini istiyorum,
çünkü,
oyunu okuyamıyor,
iyi oyuncuyu dışarı alıyor,oyuncu değişikliklerini zamanında vaya hiç yapmıyor dün olduğu gibi
hami yetersiz.

Reha Demirbaş
16.03.2016, 11:51
Sezon sonuna kadar mecbur devam. Şuan kim gelirse gelsin bir şeylerin değişeceğini sanmıyorum. Hocadan başka şeyler eksik bu takımda.

Uğur_Dmrtrk
16.03.2016, 12:01
Gelecek sezonun hocası herhalde Lucescu ki bu kadar çileyi çekiyoruz..Yoksa başka bir açıklama bulamıyorum..Ha sezon sonu Luce gelmezse bu sezon Hami hoca ile çektiklerimizin hesabı bu yönetime yazılır..Saha skorları ile değilde gelecek planlaması ve proje anlamında baktığımda da durum aynı..Luce değilse mesela Ramos ise hemen bugün işe başlamalı..Hami hoca ile olmayacağı zaten ortada..

El Cordobes
16.03.2016, 12:04
sezon sonuna kadar bosingwa yönetsin takımı. zaten şuan takımın başındaki hocadan çok ekstrem şeyler beklemiyoruz. doğru bir 11 kursun, oyunu doğru okuyup doğru değişiklikler yapsın bu kadar. arada gerek görürse kendini de oyuna alabilir:) acı hatıralar tazelendi, birden aklıma anorthosis ve ketsbaia geldi.

kopeli
16.03.2016, 12:05
yaw hami'nin tutmayacagını bilmiyormuyduk ?

hangi taraftar hami'den uzun vadeli başarı bekliyordu ?

sonra hami istifa. etmesin kardesim nie istifa edecek ??

hami'yi buraya getirenler istifa etsin.

angraf
16.03.2016, 12:06
hami sezon sonu bu takımda olmayacaktır. Yeni yapılanma olacağı aşikar.

Ertan 51
16.03.2016, 12:17
Bu başlık 9 hafta daha böyle hortlamalara gebe,
inşallah fazla değil 1-2 sefer daha gündeme gelir başka da gelmez :)
meali ;
bu dakkadan sonra hoca gönderilmez,dolayısıyla başlığın sorduğu soru artık anlamsız hale geldi.

zafercalikoglu
16.03.2016, 16:27
anında kovulmalı bu adam hoca değil olamayacakta,Sadi gelsin ondan çok daha iyi kaliteli

ucurum
16.03.2016, 16:55
Hala birileri gidince bir şey düzelecek diye düşünenler var ya.

Kardeşim. Sen iki günlük düşünme şöyle birazcık ya birazcık geniş bak. Geçmişine bak o suratsız adamı hatırla...

Sonrasında ekonomi anlamında yapılan devrimleri hatırla...

Hakemleri hatırla, bir sakin ol. Bir değer bil. Hami sanki alacaktı bu takımı Şampiyonlar ligine götürecekti.

Biz neler gördük neler... Biraz sakin ol.

Seneyi bekle...

Başkanına bir güven, bağırıp çağırma bir sus...

BaşoğLu
16.03.2016, 17:02
Hami Mandıralı takım da antrenör olarak devam etmeli . yeni hoca ile birlikte. futbolcularla birebir ilgilenebilecek biri olarak kalmalı !

Ozan Yılmaz
16.03.2016, 19:12
rakip futbolcu (oğuzhan), bizim teknik direktör (hami) den daha iyi maç analizi ve yorumu yapıyor.
başka da sözüm yok hakim bey!

Ahmet Aksu
16.03.2016, 19:33
Hami Mandıralı takım da antrenör olarak devam etmeli . yeni hoca ile birlikte. futbolcularla birebir ilgilenebilecek biri olarak kalmalı !

antrenör olarak ta tutmam bu adamın taktik bilgisi 0. yeni hoca ile çalışamaz hami bu saatten sonra.

Rıza ÇOLAK
16.03.2016, 21:11
Biz gençlerimiz daha fazla şans bulsun takımda, tecrübe kazansın diyoruz, daha diploması bile olmayan eski futbolcu onları altyapıya gönderiyor. Hami istersen kendini fazla yıpratma, en kısa yoldan tesislerden ayrıl. (Daha farklı şeyler geçiyor senin için içimden ama burada kelimelere dökemiyorum )............................................../0890/875654321+341567809/?=)('&%$^!"^$%&'8

bordolu mavi
16.03.2016, 21:28
ben olsam hami ile aynı yolda ilerlerdim yalnız sırtım dönük olarak

mete61bordomavi
16.03.2016, 22:35
Taraftar bu sezondan vazgeçeli aylar oldu. Bu sezon için tek beklentisi gençlerden yeni bir kadro kurulması veya en azından gençlerden iki-üç oyuncunun takıma monte edilmesiyken, kaybetmeyi alışkanlık haline getirmiş, yeteneksiz, şevksiz oyuncularla hala maça çıkıp, kazanabileceğini düşünmesi ve oynanmayan futbola rağmen,-ki Trabzonspor'un topla oynama oranı asla yüzde 40'ı geçmezken!- iyi oynamıştık aslında şanssız goller yedik demesi cidden bizlerde Hami Hoca'nın vizyoner bir teknik adam olup olmadığı konusunda ciddi soru işaretleri oluşmasına sebep oldu!

Hami hocanın yapacağı en iyi şey gençleri hazırlaması olur diyeceğim lakin o tren de kaçtı! Artık küme düşme düşmeme olayı var! Zamında takıma gençleri monte etmeliydi!

bthnbyrktr
17.03.2016, 13:40
Ben hayır dedim.

Zamanında oturmamış kadro ile berabere kalan arada yenen ama zor yenilen adamı yolladık. Saha kenarında hırsı nedeniyle hakem yüzünden bırakılmayan hocayı kovaladık. Hami'yi daha kolay yollarız. O adam gitsin bu adam gelsinciler. Biraz da siz gidin.

Cengiz Çubukcu
17.03.2016, 14:14
Hala birileri gidince bir şey düzelecek diye düşünenler var ya.

Kardeşim. Sen iki günlük düşünme şöyle birazcık ya birazcık geniş bak. Geçmişine bak o suratsız adamı hatırla...

Sonrasında ekonomi anlamında yapılan devrimleri hatırla...

Hakemleri hatırla, bir sakin ol. Bir değer bil. Hami sanki alacaktı bu takımı Şampiyonlar ligine götürecekti.

Biz neler gördük neler... Biraz sakin ol.

Seneyi bekle...

Başkanına bir güven, bağırıp çağırma bir sus...

ah keşke taraftarımız laftan anlasa...

BlackPanther
17.03.2016, 18:03
Hami ye şans verin diyenlere ben sadece İbrahim Üzülmez diyorum.

Nokta

karahanbakar
17.03.2016, 19:09
Şimdi Hami Mandıralı'nın karnesine şöyle bir bakıyorum.
Geldiğinden beri sadece 2 galibiyeti var. Saha sonuçları açısından zaten sınıfta kalıyor. Tamam hadi buna eksikleri cezalıları ve bazı maçlardaki hakem etkisini düşünerek eyvaşlah diyelim.
Ancak gerçek bir teknik drektör takımın başına geldiğinde bir fark yaratır. Bir taktik anlayışı vardır ve takımın çehresi bununla değişir. Gençlerbirliğinden örnek vermek gerekirse: Yılmaz Vural geldi ilk maçında takım çok iyi ofans futbolu oynadı ancak 2-0 yenildi. Taktiği belki kadroya göre yanlıştı ama hoca etkisi takıma yansıdı. İbrahim Üzülmez'in gelişiyle daha geride oynayan, kompakt bir takım haline geldi ve aldığı sonuçlar ortada.
Hami Mandıralı'nın takımı ise ilk 10 haftada sürekli ileri oynamaya çalışan ancak hücüm üretkenliğini sağlayamazken defansta açıklar veren bir görüntüde. Maç içinde derli toplu bir görüntüden uzak ne oynadığını bilmeyen bir takım havası var. Bu olurken de Hami hoca sadece kenardan kollarını birleştirmiş bir şekilde takımı seyrediyor.
Velhasıl Hami bu aşı tutturamadı. Hami'nin hocalığı bu kadar. Fazlası için daha çok çalışmalı.

Steril61
18.03.2016, 00:07
Küçücük bir umudum vardı kendisinden. Fakat genç oyunculara şans vermediğini ve futbol mantığını görünce bu umudu da yitirdim. Kendisiyle futbol adına bir adım öne dahi gidemedik. Derhal gönderilmelidir. Sezon sonuna kadar da Osman Özköylü yönetmeli takımı. Hami'den çok daha iyi iş çıkaracağına gönülden inanıyorum. Aksi halde kümeye düşme korkusu yaşamaya devam edeceğiz.

Nihat Günay
18.03.2016, 20:52
Adam lider vasıflı değil.

halukozcelik
19.03.2016, 10:49
Sevgili Hami Mandıralı,
Senin gollerini seyrederek büyüdük ve attığın her gollerle coştuk.Ancak başarılı değilsin,umarım yeni sezonda antrenör yardımcısı olarak devam edersin...