PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak 1 Ay Yok

Hasan Habip Özbay
02.03.2016, 19:21
Kaptanımız Onur Recep Kıvrak bir ay yok yarın ameliyat olacak menisküsten sizce takım nasıl etkilenir özellikle bu zor günlerde lider eksikliği hissedermiyiz benim görüşüm hem kaleci hemde takımın bütünlüğü konusunda sıkıntı yaşarız Geçmiş olsun Büyük KAPTAN

Ozan Yılmaz
02.03.2016, 19:30
Bakalım takımda sakatlık geçirmeden sezonu tamamlayabilecek bir adam kalacak mı?
Bu arada geçmiş olsun şimdiden büyük kaptan. Tamamen iyileşmeden de dönme sahalara aman diyim.

Oruç
02.03.2016, 19:32
Arkadaşlar, aranızda sakatlanmayan futbolcu var mı ?

Adem Akyüz'
02.03.2016, 19:34
Esteban'a güvenmekten başka çaremiz yok. Takım içi liderlik konusunda Bosingwa'ya güvenmek istiyorum..

Mustafa ÖZDEMİR
02.03.2016, 19:34
Kabus gibi

Yavuz KÜÇÜK
02.03.2016, 19:36
Canımızı da teslim edelim. Nereye başvuruyoruz?

Sefaenes
02.03.2016, 19:41
Onur macta mi sakatlandi antremanlarda mi
bu sakatliklarin cogalmasi aciklamasini mr Hami yapacak mi yoksa onuda mi o ilgi alani degil nasil olsa takimi o kurmadi.
Neden iyi oyuncularimiz sakatlaniyorda su kazma oyuncular sakatlanmiyor

Gümüshaneli61
02.03.2016, 20:35
Besiktas maci tarihi bir mac olabilir...

kartal61
02.03.2016, 20:51
Gecmis olsun kaptan.Takim cok etkilenecek.Zaten zor gunler geciriyoruz birde bu cikti.Hami takimin daha once fazla calismadigindan dem vuruyordu.Fazla calismayan takima bir anda bu kadar yuklenilmez.Yuklenirsen boyle herkes sakatlanir.Bu takimda fizyoterapist kondisyoner falan yokmu.Sakat olmayan adam kalmadi

Derin Trabzon
02.03.2016, 21:02
Onur'umuz 1 ay yokmuş, Allah'tan önemli olan memleket meselesi yoksa acayip moralimiz bozulurdu.

Sibel
02.03.2016, 21:25
Biz gene 2 ay diyelim de aşağısı süpriz olsun bize.

h@msi61
02.03.2016, 21:26
Kaptana buyuk gecmis olsun, tam form tuttugu donemde olmasi ayrica uzucu oldu.
Tek bildigim bu senenin sonunun oldukca skintili olacagi. Allah hayir etsin sonumuzu.

Onur Akyüz
02.03.2016, 21:29
Bunun başımıza neler açabileceğinin farkında mıyız?

Şimdi Esteban denen çuvalla uğraş dur.

Biz bitmişiz arkadaş!

adiloş bebe
02.03.2016, 23:14
hayda ben böyle bir sezon hatırlamıyorum herhalde hergün başka sakat haberi bi giden daha dönmüyor güray geldi takıma alışamadan gitti mehmet ekici bu sezon hiç belini doğrultamadı orta sahalar desen fatih atiğe muhtaç duruma düştü yazık

Hüseyin Çümen
02.03.2016, 23:21
Eger meniskus u temizleyeceklerse birkachafta sonra doner ama dikis atilirsa 4 6 hafta uzerine dahi basamaz. Insallah dikis atmazlar

Emirhan Makul
02.03.2016, 23:43
Düşebiliriz.

Bud Spencer
03.03.2016, 00:02
tam form tutmusken...

Erkan A.
03.03.2016, 00:08
kaptanimiz sezonu kapati demektir 4 hafta sonra antromanlara baslayamaz hemen imkansiz bende menüsküs ameliyati gecirdim

salonda güc calismasi yapacaktir tekrar sonra kondüzyon derken , gelecek sezona hazirligini yapmali artik ..gecmis olsun .

ben Esteban degildi 1461 trabzona verdigimiz genc kaleci vardi oguzhanmiydi ismi unutum o cocukta bir isik vardi suan olsaydi ona güvenirdim cok güven veriyordu yoksa banami öyle geliyordu?

Fatih Çelik
03.03.2016, 00:14
Onur doğru olanı yaptı.

Fatih Öztürk
03.03.2016, 01:24
Bunun başımıza neler açabileceğinin farkında mıyız?

Şimdi Esteban denen çuvalla uğraş dur.

Biz bitmişiz arkadaş!

Kaptana geçmiş olsun.
Yahu Esteban'a niye bu kadar kafayı taktın arkadaş.
Adam Alkmaar gibi takımla 2 defa üst üste Avrupa liginde çeyrek final oynamış hemde tüm maçlarda oynamış neyini gördünde çuvalladın adamı hayret bi olay :)

Onur Akyüz
03.03.2016, 01:58
Kaptana geçmiş olsun.
Yahu Esteban'a niye bu kadar kafayı taktın arkadaş.
Adam Alkmaar gibi takımla 2 defa üst üste Avrupa liginde çeyrek final oynamış hemde tüm maçlarda oynamış neyini gördünde çuvalladın adamı hayret bi olay :)

Şu avrupa liginde oynamasıyla alakalı esteban çuvalado'nun sayfasında mesajlarım var, bunları tekrarlamayalım.

Kafayı takmayı hiç istemezdim ama bu adamı beğenen birilerini gördüğüm zaman gerçekten tahammül edemiyorum, yani nasıl olur da bu kadar kötü bir kaleciye iyi diyebiliyorsunuz bunu cidden anlayamıyorum. Yani adam bas bas bağırıyor ben berbat bir kaleciyim diyor. Her hareketiyle diyor bunu yani.

Oynadığı maçlarda kaleye gelen neredeyse her top gol oluyor, auta giden toplara uçuyor, tuhaf tuhaf hareketleri var.

Bu konuyu sen bu adamın berbat bir kaleci olduğunun farkına varana kadar çözemeyiz, mümkünatı yok Fatih.. :)

Ahmet Başkaya
03.03.2016, 03:06
Düşebiliriz.

Yavaş düşelim de belimiz ağrımasın.

batuhanTs
03.03.2016, 07:44
Ozer yusuf mustafa aykut takimdaki tum gereksizler sapasaglam eli yuzu duzgun butun adamlar sakat

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2016, 08:01
Tam da süper form yakalamışken, bu sezonki kadar çok sakatlık görmedim.

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2016, 08:02
Esteban kötü kaleci değil
Sadece kaleci değil, savunmada önemlidir gol yememek konusunda

nakzo
03.03.2016, 08:05
Onurun ameliyat olması çok yanlış bir karar 3 hafta daha bekletilip takım düzlüğe çıkt8ktan sonra ameliyat olmalıydı.Yönetimin hala daha takımın durumunu kavradığını düşünmüyorum.

Oruç
03.03.2016, 10:25
Cenaze namazı hangi camide kılınacak ? Gömelim takımı olsun bitsin da.

Adem Erdoğan
03.03.2016, 10:31
Ameliyat olması gerekiyorsa olmalıdır tabiki, lig zaten bitmiş tam zamanıydı.

Bir zahmet diğer futbolcu bozuntuları da birkaç km daha fazla koşsunlar Onur'un sırtına bindiler resmen 1 sezon.

AdemS
03.03.2016, 10:39
Avrupa Şampiyonası'na yetişmesi için ameliyatı öne almış olabilirler.. Tabii sinyor Terim kadroya alırsa o da..

Geçmiş olsun, inşAllah bir an önce takıma döner..

Yiğit SARI
03.03.2016, 11:59
Bu sezon nasıl bitecek?

Ertan 51
03.03.2016, 12:16
Bu kadar bahtsız,bu kadar kısmetsiz başka bir takım var mı acaba,
bu nedir arkadaş,bu kadar mı olur yahu,
böyle bir haber de Muhammet Demir den gelecek diye resmen diken üstündeyim,

Geçmiş olsun kaptan,
bir an önce takımın başında olsan keşke,
gerçi Sibel'in dediği gibi 1 ay denileni biz 2 ay kabul edelim de fazlası olmasın inşallah,
bir de keşke Hakan Arıkan kadromuzda kalsaydı,
Esteban la falan olmaz bu iş çünkü ben Estebanın mesleğinin kalecilik olduğundan emin değilim.

Murat'
03.03.2016, 12:40
Benim tek derdim onu Euro 2016'da görmek, inşallah o zamana kadar iyileşir.

UĞUR DURTAŞ
03.03.2016, 13:04
Onur'a geçmiş olsun,

oynuyacağımız resmi ilk 4 maçta olamayacak.(konya-mersin-bjk-sivas)
antep maçında sahada.

Ozan Yılmaz
03.03.2016, 14:09
Onur'a geçmiş olsun,

antep maçında sahada.
bence siz antep ve b.şehir maçınlarını da ekleyin, g.birliği maçına belki yetişir.

Fatih Öztürk
03.03.2016, 15:53
Şu avrupa liginde oynamasıyla alakalı esteban çuvalado'nun sayfasında mesajlarım var, bunları tekrarlamayalım.

Kafayı takmayı hiç istemezdim ama bu adamı beğenen birilerini gördüğüm zaman gerçekten tahammül edemiyorum, yani nasıl olur da bu kadar kötü bir kaleciye iyi diyebiliyorsunuz bunu cidden anlayamıyorum. Yani adam bas bas bağırıyor ben berbat bir kaleciyim diyor. Her hareketiyle diyor bunu yani.

Oynadığı maçlarda kaleye gelen neredeyse her top gol oluyor, auta giden toplara uçuyor, tuhaf tuhaf hareketleri var.

Bu konuyu sen bu adamın berbat bir kaleci olduğunun farkına varana kadar çözemeyiz, mümkünatı yok Fatih.. :)

Berbat bir kaleci genç yaşlarında 2 defa UEFA Avrupa ligi çeyrek finali oynadı hemde tüm maçlarda oynayarak :D

Ozan Yılmaz
03.03.2016, 17:41
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/12803162_1122705284427795_3527648423044637621_n.jp g?oh=d3fdd78bc13dbe59fa3cf21bd0f110fb&oe=5797D1CDhttps://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtl1/v/t1.0-9/12802881_1122705281094462_2685999118959149937_n.jp g?oh=9a99488110732c0d2d8277f1b2ea5564&oe=574C156C&__gda__=1466420063_35e9a0c5326701f4916e98ad5a915b3 b

B61
03.03.2016, 19:12
Bizim belimiz doğrulmayacak. İyice inandım artık buna.

Sibel
03.03.2016, 19:25
Onur'a geçmiş olsun,

antep maçında sahada.

İnsan bunu okuyunca diğerlerinde oynayacak diye umut ediyor.
Umut fakirin ekmeği.

Tayfun
03.03.2016, 19:27
İste sağ bacağımı vereyim kaptan .

gurur6134
03.03.2016, 20:34
tam form tutmaya baslamısken olcak ıs degıl bu takımın bı hocaya falan okunması lazım ..bır ıngılız atasozu derki; hıc bı aksılık tek basına gelmez..bızede mubarek geldımı surusune bereket..neyse Allah bu gunlerımızı aratmasın dıyelım yıne..

Hasan Habip Özbay
03.03.2016, 20:45
4 hafta sonra topla çalışmaya başlayacak 10 gün sürer yani en yakın gençlerbirliği maçında sahada mecburen alvaradoya güveneceğiz ve moralli olması için gerken yapılmalı bizler stadlarda ama önemli olan teknik heyet ve futbolcu arkadaşlarında

U.Sadıkoğlu
03.03.2016, 21:02
Son 3-4 maça ancak yetişebileceğini düşünüyorum Onur'un.

Onur Akyüz
04.03.2016, 00:49
Berbat bir kaleci genç yaşlarında 2 defa UEFA Avrupa ligi çeyrek finali oynadı hemde tüm maçlarda oynayarak :D

Avrupa liginde oynamasıyla alakalı mesajlarım var tekrarlamayalım diyorum sen yine avrupa ligi diyorsun. :)

Yani bu bir ölçü değildir Fatih. Ölçü; izlediğin, gördüğün şeydir, somut verilerdir.

Tarihte senin saplanıp kaldığın minvalde zibilyon tane örnek vardır. Mesela muhteşem Lyon zaferlerini alan o takımın kalecisi Petronoviçti, muhteşem 96 kadrosunun kalecisi Nihat'tı. Muhteşem 2003-04 takımının kalecisi Petkoviç'ti. Nam-ı diğer kova hayrettin uzun yıllar gs kalesini korumuştu. Şu harika futbol oynayan bjk takımının kalecisi Tolga mesela. Ne bileyim yakın geçmişte Barca-Valdes örnekleri var.

Böyle olmaz ama, çeyrek final de çeyrek final. Dersin kıtalararası şampiyonlar ligi finali. Futbolcunun sayfalarında maç/yediği gol istatistikleri yazılmıştı. Korkunç rakamlar var orada. Adam hayata 2 gol yiyerek başlamış resmen.

Zamanında Fatih Öztürk denen kovaya da burada methiyeler düzülüyordu biz de anlatmaya çalışıyorduk. Yine saplantılı insanlar anlamıyordu. Aynı şey hala devam ediyor.

İzlediğini yorumlayamıyorsan ben ne yapayım kardeşim?

Faik Yılmaz
04.03.2016, 08:21
Bu sene Trabzonspor Taraftarının başına gelenler ;

Sucuk yapılmak için kesilen atların başına gelmemiştir.....

bkandil
04.03.2016, 08:45
2011 sezonunda Kocaeli'nde oynanan Kasımpaşa maçının son dakikalarında sakatlanmıştı Onur.
O an "gitti Şampiyonluk" diye geçirmiştim içimden,
Ama gitmedi, bal gibi Şampiyon olduk o sezon, ülkenin tüm futbol körlerine rağmen...

Fatih Öztürk
04.03.2016, 15:07
Avrupa liginde oynamasıyla alakalı mesajlarım var tekrarlamayalım diyorum sen yine avrupa ligi diyorsun. :)

Yani bu bir ölçü değildir Fatih. Ölçü; izlediğin, gördüğün şeydir, somut verilerdir.

Tarihte senin saplanıp kaldığın minvalde zibilyon tane örnek vardır. Mesela muhteşem Lyon zaferlerini alan o takımın kalecisi Petronoviçti, muhteşem 96 kadrosunun kalecisi Nihat'tı. Muhteşem 2003-04 takımının kalecisi Petkoviç'ti. Nam-ı diğer kova hayrettin uzun yıllar gs kalesini korumuştu. Şu harika futbol oynayan bjk takımının kalecisi Tolga mesela. Ne bileyim yakın geçmişte Barca-Valdes örnekleri var.

Böyle olmaz ama, çeyrek final de çeyrek final. Dersin kıtalararası şampiyonlar ligi finali. Futbolcunun sayfalarında maç/yediği gol istatistikleri yazılmıştı. Korkunç rakamlar var orada. Adam hayata 2 gol yiyerek başlamış resmen.

Zamanında Fatih Öztürk denen kovaya da burada methiyeler düzülüyordu biz de anlatmaya çalışıyorduk. Yine saplantılı insanlar anlamıyordu. Aynı şey hala devam ediyor.

İzlediğini yorumlayamıyorsan ben ne yapayım kardeşim?
Demekki adam sistemin önemli bir parçası halline gelmiş oyuncu öyle ya?
Benim izlediğim Esteban gayette iyi oyuncu ve iyi bir sistemin önemli parçası olabilecek nitelikte.Futbol bu kadar görsel tamamda kardeşim adamın verilerini hiçe saymakta insanların emeklerini hiçe saymak demektir.
Mesela Onur'un böyle verileri var mı?Yok!
Olana saygımız var mı o'da yok!
Pekala...

Onur Akyüz
04.03.2016, 15:37
Demekki adam sistemin önemli bir parçası halline gelmiş oyuncu öyle ya?
Benim izlediğim Esteban gayette iyi oyuncu ve iyi bir sistemin önemli parçası olabilecek nitelikte.Futbol bu kadar görsel tamamda kardeşim adamın verilerini hiçe saymakta insanların emeklerini hiçe saymak demektir.
Mesela Onur'un böyle verileri var mı?Yok!
Olana saygımız var mı o'da yok!
Pekala...

O zaman herkesin bi verileri var diyelim kardeşim, herkesin verisi kendine.. ;)

Fatih Öztürk
04.03.2016, 15:43
O zaman herkesin bi verileri var diyelim kardeşim, herkesin verisi kendine.. ;)

:D

alone_6161
04.03.2016, 17:12
Kaptana büyük geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde sahalara döner. Galiba en çok ihtiyacımız olan da bu dönem.....

61ronin61
05.03.2016, 22:30
Geçmiş olsun kaptanım. Ama onurun çapraz bağları koptuğunda malesef işi bitti demiştim.iyi paraya tedaviden sonra satalım çünkü bu sakatlık herzaman tekrarlar dedim herkes saldırmıştı bana yine ben haklı çıktım.biliyorum arkadaş çapraz bağlar bittimi eski sağlık kalmaz menisjus yırtılır gene çapraz bağ kopar vb.ts nin iyiliği için satalım onuru dedim.artik o eski sağlıklı onur değil vee aslaaa. Seneye onura güvenerek şampiyonluk yarısında olamayız bu çok çok sinsi bir sakatliktir seneye diyelim 5 te 5 yaptık ama beşinci maçta onurun diz yine gitti altı ay sahalardan uzak kalicak dendi ne yapicaz o zaman o yuzden asla onura güvenerek şampiyonluk yarişinda olamayız gerçek bu renkdaslarim.

Hasan Habip Özbay
06.03.2016, 11:56
onur milli takıma avrupa şampiyonasına gidecek onun için ameliyatı erkene alındı tek sıkıntı eğer volkan demirel de milli takıma alınırsa zaten onur gitmek istemiyor imPARAtorları ne yapacak çok önemli onur sadece kalecimiz değil bunuda belirteyim anlayana

BaşoğLu
10.03.2016, 12:40

hiç sorma adamın her oynadığı maç minimum 2 gol yiyoruz . güven vermiyor hiç . ama kendini geliştirmesini isterim güvenilir bir kaleci olmasını isterim. adamın onurdan tek artısı sadece eli ile orta sahamızı geçen toplar çıkarabilmesi ! başka hiçbir pozitif yanı yok

LaZuRiBeRe_53
11.03.2016, 08:49
Gecmis olsun kaptan

Sent from my iPhone using Tapatalk

piskopatrizeli
11.03.2016, 16:35
Kaptanımız Onur Recep Kıvrak bir ay yok yarın ameliyat olacak menisküsten sizce takım nasıl etkilenir özellikle bu zor günlerde lider eksikliği hissedermiyiz benim görüşüm hem kaleci hemde takımın bütünlüğü konusunda sıkıntı yaşarız Geçmiş olsun Büyük KAPTAN

uzak olsun. iho nun kaleci olmuş hali.

nalagasıvar
12.03.2016, 19:21
kaptan üzdü ... ama bu seneki tüm yaygaradan sonra kafa dağınıktı form da düşüş vardı ... biraz uzak kaIması bence hayırIısı ... sakatIığına sevindim gibi düşünüImesin ... sadece bahane oIdu diyorum ...

yazıkoldu
12.03.2016, 19:52
Onur göklere çıkarmanın anlamı yok, kalecilik yaparak para kazanıyor! Türkiye'nin en fazla kazananlarının başında geliyor, hiç oynamadığı halde bile bu böyle. Bu yılı robotnicki maçıyla başlamadan bitirdik, önceden de 2 yıl aynı oldu. Robotniçkiyi geçip gruplara kalmayı başarmış olduğumuzda kadro derinliği işe yarayacaktı. Lütfen hiç bir kişiyi takımın ve aidiyetin önüne koymayın. Buna Onur ve Başkan'da dahil. Teyakkuz yapacak olanlara şimdiden ifade edeyim bunu aklınızdan geçirmeyin.